№ |
ПІБ |
Код м.п. |
Населений пункт |
Навчальний заклад |
Клас |
Бали |
З |
С1 |
С2 |
С3 |
Координатор |
1 |
О.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2 |
ПОЛЮГА О.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3 |
ААБАЙ А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
43 (20+17+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4 |
ААХАРОВ О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
58 (24+22+12) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5 |
АББАСОВА Л.Н. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6 |
АБДУЛІНА В.Д. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
118 (42+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
7 |
АБДУЛХАНОВА Н |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8 |
АБЛІЄВА С.Е. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9 |
АБРАГАМЕЦЬ Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
81 (48+15+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10 |
АБРАМЕЦЬ І.А. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11 |
АБРАМИК Т.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12 |
АБРАМІВ О.В. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13 |
АБРАМІВ Т.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14 |
АБРАМЧУК В.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
101 (42+26+33) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15 |
АБРАМЮК А |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16 |
АБУ ІБРАГІМ К.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17 |
АВАЗБЕКОВА В.У. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18 |
АВГУСТОВСЬКА В.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
3 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19 |
АВГУСТОВСЬКИЙ В.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
8 |
66 (27+28+11) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20 |
АВДЄЄВА О.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21 |
АВДЄЄНКО В.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
98 (30+38+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22 |
АВЕРКОВ С.А. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23 |
АВЕРЯНОВ Д.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
24 |
АВЖДА А.Т. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
12 (0+0+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25 |
АВІЛКІНА В |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26 |
АВРАМЕНКО К.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
103 (46+33+24) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
27 |
АВРАМЕНКО О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
28 |
АВРАМКІН О.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29 |
АВРАМУК Д.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
30 |
АГАЄВА О.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31 |
АГАФОНОВ Н.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32 |
АГАФОНОВ С.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33 |
АГАФОНОВА Д.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
140 (52+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34 |
АГЕЄВ Д.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
35 |
АГЕЄВ С.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
62 (22+22+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
36 |
АГЕЛЬЯРОВА А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
36 (12+24+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
37 |
АГОРБАНЬ А.С. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
38 |
АДАМ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
39 |
АДАМЕНКО І.Д. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
121 (52+33+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
40 |
АДАМІВ А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
83 (30+36+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
41 |
АДАМІВ А.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
97 (48+31+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
42 |
АДАМОВИЧ А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
43 |
АДАМОВИЧ А.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
111 (30+50+31) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
44 |
АДАМОВИЧ А.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
156 (57+42+57) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
45 |
АДАМОВИЧ І.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
46 |
АДАМОВИЧ Я.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
47 |
АДАМСЬКА Є.О. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
9 |
117 (50+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
48 |
АДАМЧУК Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
49 |
АДАМЧУК М.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
50 |
АДАМЧУК О.М. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
114 (30+52+32) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
51 |
АДАМЧУК С.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
70 (34+30+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
52 |
АДАМЧУК Ю.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
9 |
72 (22+26+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
53 |
АДАНДІЯ Д.І. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
35 (12+8+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
54 |
АЗАРОВ М.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
120 (34+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
55 |
АЙБІН В.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
56 |
АЙЗЕНБАРТ А.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
107 (21+38+48) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
57 |
АКЕРМАН І.Я. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
96 (46+44+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
58 |
АКІМОВ М.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
134 (45+42+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
59 |
АКОПЯН А.С. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
60 |
АКОПЯН Д.С. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
90 (34+32+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
61 |
АКОПЯН Д.Т. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
47 (22+7+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
62 |
АКОПЯН М.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
107 (42+41+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
63 |
АКОПЯН Ю.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
84 (42+36+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
64 |
АКСЬОНОВ Є.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
73 (27+28+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
65 |
АКСЮТІН Ю.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
66 |
АКУЛОВ В.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
67 |
АЛБАТОВ М.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
68 |
АЛБУ С.А. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
106 (24+38+44) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
69 |
АЛЕЙНІКОВА К.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
78 (26+28+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
70 |
АЛЕКСАНДЕР М.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
71 |
АЛЕКСАНДРОВА Є.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
116 (48+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
72 |
АЛЕКСАНДРОВА Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
112 (33+54+25) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
73 |
АЛЕКСАНДРОВИЧ А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
92 (33+40+19) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
74 |
АЛЕКСАНДРОВИЧ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
109 (39+34+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
75 |
АЛЕКСАНДРОВИЧ Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
109 (39+40+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
76 |
АЛЕКСАНДРОВИЧ О.Ю. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
8 |
100 (33+34+33) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
77 |
АЛЕКСАНДРОВИЧ Я.І. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
78 |
АЛЕКСАНДРОВСЬКИЙ А.О. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
79 |
АЛЕКСЕВИЧ А.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
155 (51+50+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
80 |
АЛЕКСЕВИЧ О.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
98 (42+32+24) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
81 |
АЛЕКСЕЄНКО Я.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
82 |
АЛЕКСЄЄВА І.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
6 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
83 |
АЛЕКСЄЄВСЬКИЙ В.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
84 |
АЛЕКСЄЄНКО А.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
85 |
АЛЕКСЮК М.Л. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
86 |
АЛЄКСЄЄВА Д.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
87 |
АЛЄКСЄЄВА І.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
88 |
АЛЄКСЄЄВВ А.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
143 (60+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
89 |
АЛЄШНІКОВА А.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
101 (45+34+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
90 |
АЛІЄВА А.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
91 |
АЛІЄВА Е.Т. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
92 |
АЛІФІРЕНКО К.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
93 |
АЛІФІРЕНКО Т.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
94 |
АЛІФОНОВ С.С. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
72 (0+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
95 |
АЛТУНІНА Н.С. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
96 |
АЛТУХОВА В.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
94 (36+28+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
97 |
АЛТУХОВА І.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
98 |
АЛФАВІЦЬКА М.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
99 |
АЛФЬОРОВА А.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
100 |
АЛХІМОВА Д.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
101 |
АЛЬ ХАМЕС Є.Т. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
136 (45+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
102 |
АЛЬГАЄВА Л.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
5 |
142 (54+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
103 |
АЛЬМІЗ Д.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
130 (60+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
104 |
АЛЬФАВІЦЬКА Г.В. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
3 |
126 (54+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
105 |
АЛЬФАВІЦЬКИЙ Р.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
106 |
АЛЬФАВІЦЬКИЙ Р.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
107 |
АЛЬХАМЕС А.Т. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
108 |
АЛЬЯНАХ А.Д. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
128 (45+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
109 |
АМБРОЗЕВИЧ С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
110 |
АМБРОСЕНКОВА А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
111 |
АМЕЛІНА А.С. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
3 |
82 (28+36+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
112 |
АМІНЄВА Ю.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
113 |
АНАНЬЄВ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
114 |
АНАНЬЄВА Д.Д. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
115 |
АНАНЬЄВА Р.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
116 |
АНАНЬЄВА С.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
104 (28+34+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
117 |
АНАНЬЄВА Т.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
118 |
АНАСТАС А.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
119 |
АНГЕЛОВ Д.С. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
120 |
АНГЕЛЬСЬКА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
146 (40+46+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
121 |
АНГЕЛЬСЬКИЙ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
128 (48+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
122 |
АНДОН А.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
122 (33+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
123 |
АНДРЕЄВ І.В. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
6 |
124 (52+36+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
124 |
АНДРЕЄВ Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
125 |
АНДРЕЇШИН І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
75 (27+34+14) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
126 |
АНДРЕЇШИН М.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
60 (28+14+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
127 |
АНДРЕЇШИН МП. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
128 |
АНДРЕЇШИН Н.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
8 |
163 (48+58+57) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
129 |
АНДРЕЙКІВ Б.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
130 |
АНДРЕЙКІВ В.В. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
131 |
АНДРЕЙКІВ І.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
132 |
АНДРЕЙКО А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
133 |
АНДРЕЙКО А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
134 |
АНДРЕЙКО В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
124 (45+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
135 |
АНДРЕЙКО В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
136 |
АНДРЕЙКО М.В. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
137 |
АНДРЕЙКО М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
138 |
АНДРЕЙКО М.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
74 (34+28+12) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
139 |
АНДРЕЙКО Н.С. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
5 |
132 (44+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
140 |
АНДРЕЙКО О.А. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
3 |
36 (14+10+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
141 |
АНДРЕЙКО О.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
142 |
АНДРЕЙКО Р.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
143 |
АНДРЕЙКО Р.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
144 |
АНДРЕЙЦІВ Р.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
71 (31+28+12) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
145 |
АНДРЕЙЧЕНКО І.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
60 (21+12+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
146 |
АНДРЕЙЧУК Б.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
115 (45+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
147 |
АНДРЕЙЧУК В.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
103 (52+27+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
148 |
АНДРЕЙЧУК Н.Ю. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
4 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
149 |
АНДРЕС М.А. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
150 |
АНДРЕШКІВ Б.М. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
151 |
АНДРЕЮК Я.А. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
152 |
АНДРЄЄВ Є.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
153 |
АНДРЄЄВ К.С. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
106 (30+40+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
154 |
АНДРИЦ В.Р. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
49 (27+8+14) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
155 |
АНДРІЄВСЬКА Л.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
156 |
АНДРІЄВСЬКИЙ А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
157 |
АНДРІЄВСЬКИЙ Б.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
158 |
АНДРІЄВСЬКИЙ В.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
159 |
АНДРІЄНКО Т |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
160 |
АНДРІЄНКО Ю.Є. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
10 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
161 |
АНДРІЄЦЬКА А.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
162 |
АНДРІЄЦЬКА М.Л. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
103 (42+25+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
163 |
АНДРІЄЧКО А.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
122 (42+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
164 |
АНДРІЇВ А.А. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
88 (33+38+17) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
165 |
АНДРІЇВ А.І. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
166 |
АНДРІЇВ Б.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
113 (36+46+31) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
167 |
АНДРІЇВ Б.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
168 |
АНДРІЇШИН А.П. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
7 |
101 (42+36+23) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
169 |
АНДРІЙЧА С.Р. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
8 |
117 (33+50+34) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
170 |
АНДРІЙЧАК М.В. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
9 |
113 (37+46+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
171 |
АНДРІЙЧИК А.М. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
6 |
91 (50+23+18) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
172 |
АНДРІЙЧИК А.О. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
173 |
АНДРІЙЧИК А.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
118 (42+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
174 |
АНДРІЙЧИК К.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
46 (14+26+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
175 |
АНДРІЙЧИК М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
116 (48+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
176 |
АНДРІЙЧИК О.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
177 |
АНДРІЙЧИН А.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
116 (30+38+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
178 |
АНДРІЙЧИН О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
127 (48+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
179 |
АНДРІЙЧИН Т |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
79 (18+42+19) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
180 |
АНДРІЙЧУК Ю.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
181 |
АНДРІЙЧУК Я.О. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
182 |
АНДРІЮК Г.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
183 |
АНДРОСЮК А.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
184 |
АНДРОСЮК М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
185 |
АНДРОСЮК Н.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
186 |
АНДРОСЮК О.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
62 (24+32+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
187 |
АНДРОЩУК Є.Т. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
130 (44+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
188 |
АНДРУНЕВЧИН В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
189 |
АНДРУНЕВЧИН В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
142 (39+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
190 |
АНДРУНЕВЧИН Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
191 |
АНДРУНЕВЧИН Л.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
137 (52+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
192 |
АНДРУНЕВЧИН М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
193 |
АНДРУНЕВЧИН Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
194 |
АНДРУНЕВЧИН С.М. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
134 (32+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
195 |
АНДРУС А.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
196 |
АНДРУСЕВИЧ М.А. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
88 (34+36+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
197 |
АНДРУСЕЙКО Л.Я. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
198 |
АНДРУСЕЙКО Н.Я. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
106 (28+54+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
199 |
АНДРУСЕНКО М.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
8 |
81 (24+40+17) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
200 |
АНДРУСЕНКО М.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
132 (40+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
201 |
АНДРУСИК А.Г. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
104 (46+34+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
202 |
АНДРУСИК В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
203 |
АНДРУСИК В.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
204 |
АНДРУСИК В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
205 |
АНДРУСИК З.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
206 |
АНДРУСИК Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
207 |
АНДРУСИК О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
116 (48+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
208 |
АНДРУСИШИН А.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
50 (11+24+15) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
209 |
АНДРУСИШИН Г.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
210 |
АНДРУСИШИН Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
211 |
АНДРУСИШИН М.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
212 |
АНДРУСИШИН О.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
213 |
АНДРУСИШИН О.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
214 |
АНДРУСИШИН Х.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
66 (3+34+29) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
215 |
АНДРУСІВ В.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
107 (48+38+21) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
216 |
АНДРУСІВ Д.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
217 |
АНДРУСІВ М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
218 |
АНДРУСІВ Н.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
86 (22+34+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
219 |
АНДРУСІВ Р.І. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
7 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
220 |
АНДРУСІВ С.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
221 |
АНДРУСІК О.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
110 (45+40+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
222 |
АНДРУСЯК І.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
65 (33+24+8) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
223 |
АНДРУСЯК К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
224 |
АНДРУСЯК Н.Н. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
105 (48+32+25) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
225 |
АНДРУХ В.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
9 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
226 |
АНДРУХІВ В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
227 |
АНДРУХІВ В.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
111 (54+33+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
228 |
АНДРУХІВ Г.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
229 |
АНДРУХІВ К.В. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
84 (12+24+48) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
230 |
АНДРУХІВ М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
64 (27+30+7) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
231 |
АНДРУХІВ М.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
232 |
АНДРУХІВ М.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
19 (0+8+11) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
233 |
АНДРУХІВ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
234 |
АНДРУХІВ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
84 (48+30+6) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
235 |
АНДРУХІВ Н.М. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
236 |
АНДРУХІВ О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
237 |
АНДРУХІВ О.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
238 |
АНДРУШЕВСЬКИЙ Д.М. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
4 |
56 (14+24+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
239 |
АНДРУШЕНКО А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
240 |
АНДРУШКІВ В.А. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
241 |
АНДРУШКІВ Д.Р. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
242 |
АНДРУШКО А.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
243 |
АНДРУШКО А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
244 |
АНДРУШКО А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
129 (46+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
245 |
АНДРУШКО А.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
246 |
АНДРУШКО В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
134 (48+56+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
247 |
АНДРУШКО Д.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
248 |
АНДРУШКО І.А. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
11 |
134 (54+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
249 |
АНДРУШКО Л.М. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
250 |
АНДРУШКО М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
251 |
АНДРУШКО М.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
252 |
АНДРУШКО М.О. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
7 |
104 (36+40+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
253 |
АНДРУШКО Н.С. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
254 |
АНДРУШКО О.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
88 (21+36+31) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
255 |
АНДРУШКО С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
256 |
АНДРУЩАК А.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
116 (51+32+33) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
257 |
АНДРУЩАК А.Я. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
258 |
АНДРУЩАК С |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
120 (52+38+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
259 |
АНДРУЩАКЕВИЧ В.І. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
4 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
260 |
АНДРУЩАКЕВИЧ Д.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
261 |
АНДРУЩАКЕВИЧ О.І. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
262 |
АНДРУЩАКЕВИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
49 (14+5+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
263 |
АНДРУЩЕНКО Д.Є. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
128 (60+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
264 |
АНДРУЩЕНКО І.Є. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
265 |
АНДРУЩИШИН А.А. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
86 (16+40+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
266 |
АНДРУЩИШИН Б.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
267 |
АНДРУЩИШИН Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
86 (36+26+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
268 |
АНДРУЩИШИНА І.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
82 (16+30+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
269 |
АНДРЮШИН О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
101 (33+40+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
270 |
АНІСІМОВ Н.М. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
9 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
271 |
АНІСІМОВА Н.М. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
272 |
АНІСІМОВИЧ К.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
273 |
АНІСКОВ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
274 |
АНІСЬКО А.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
275 |
АНКЛЕВИЧ М.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
276 |
АНКЛЕВИЧ У.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
277 |
АНКОТОВИЧ В.І. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
7 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
278 |
АНКУШИНА В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
140 (46+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
279 |
АННИЧ І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
280 |
АННИЧ Х.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
281 |
АНОСОВА В.А. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
282 |
АНОХІН Г.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
142 (40+42+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
283 |
АНОХІН О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
164 (54+54+56) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
284 |
АНОХІН Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
285 |
АНТАЛ Ю.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
97 (42+38+17) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
286 |
АНТИМИС М.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
287 |
АНТИМИС С.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
288 |
АНТИПОВИЧ А.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
112 (30+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
289 |
АНТІПА А.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
122 (39+52+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
290 |
АНТОН А.А. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
291 |
АНТОНЕНКО Я.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
292 |
АНТОНИК А.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
113 (36+44+33) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
293 |
АНТОНИК А.Н. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
112 (22+54+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
294 |
АНТОНИК Р.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
97 (39+32+26) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
295 |
АНТОНИК Я.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
101 (42+32+27) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
296 |
АНТОНИШИН Б.М. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
136 (58+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
297 |
АНТОНИШИН М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
298 |
АНТОНИШИН Н.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
299 |
АНТОНІВ А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
300 |
АНТОНІВ А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
301 |
АНТОНІВ А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
302 |
АНТОНІВ Д.А. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
303 |
АНТОНІВ Л.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
9 |
135 (54+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
304 |
АНТОНІВ М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
305 |
АНТОНІВ М.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
58 (21+28+9) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
306 |
АНТОНІВ М.Я. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
8 |
81 (21+28+32) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
307 |
АНТОНІВ Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
308 |
АНТОНІВ П.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
309 |
АНТОНІВ Р.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
114 (60+36+18) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
310 |
АНТОНІВ Р.С. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
9 |
70 (23+26+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
311 |
АНТОНІВ С.Я. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
7 |
121 (51+34+36) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
312 |
АНТОНІВ Т.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
313 |
АНТОНІВ Ю.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
80 (38+18+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
314 |
АНТОНІЩАК Д.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
80 (46+28+6) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
315 |
АНТОНОВА Л.К. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
4 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
316 |
АНТОНОВИЧ В.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
4 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
317 |
АНТОНОВИЧ М.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
318 |
АНТОНЮК А.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
89 (33+42+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
319 |
АНТОНЮК В.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
320 |
АНТОНЮК В.О. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
152 (54+56+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
321 |
АНТОНЮК В.Я. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
4 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
322 |
АНТОНЮК Є. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
323 |
АНТОНЮК О.Б. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
324 |
АНТОНЮК П.П. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
325 |
АНТОНЮК С.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
326 |
АНТОНЮК С.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
327 |
АНТОНЮК С.Ю. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
328 |
АНТОНЯК Д.Р. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
329 |
АНТОНЯК М.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
152 (51+54+47) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
330 |
АНТОНЯК Н. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
84 (24+34+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
331 |
АНТОСЮК І.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
332 |
АНТОХІВ П.Б. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
98 (36+38+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
333 |
АНТОХІВ Х.А. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
9 |
71 (26+30+15) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
334 |
АНТОХІВ Ю.Б. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
335 |
АНТОШ В.О. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
336 |
АНТОШЕВСЬКА К.М. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
122 (33+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
337 |
АНТОШЕВСЬКА С.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
338 |
АНТОШИК Д.М. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
5 |
124 (48+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
339 |
АНТОШИК Я.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
340 |
АНТОШКІВ Р.П. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
8 |
113 (42+40+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
341 |
АНТОШКО Х.Л. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
342 |
АНТОЩУК А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
343 |
АНТРОП В.В. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
344 |
АНТРОПОВ В.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
345 |
АНЧАК О.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
346 |
АОРНА О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
132 (48+40+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
347 |
АПЕТИК М.М. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
85 (24+26+35) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
348 |
АПЕТИК Ю.Т. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
349 |
АПОСТОЛЮК В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
129 (48+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
350 |
АПУНЕВИЧ А.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
351 |
АРАБСЬКИЙ Б.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
101 (42+34+25) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
352 |
АРАБСЬКИЙ О.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
154 (58+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
353 |
АРАБСЬКОГО Л.Ю. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
60 (38+16+6) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
354 |
АРДАН С |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
355 |
АРДІЛЬ В.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
87 (29+34+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
356 |
АРДІЛЬ Д.Л. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
66 (12+26+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
357 |
АРЕМДАЧ М.М. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
134 (26+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
358 |
АРЕНДАР Т.Н. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
97 (40+39+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
359 |
АРЕНДАРЧИК О.П. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
102 (32+34+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
360 |
АРЕНДАЧ А.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
361 |
АРЕНДАЧ А.Р. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
362 |
АРЕНДАЧ Д.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
363 |
АРЕНДАЧ М.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
9 |
96 (34+20+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
364 |
АРИФЖОНОВ Д.М. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
102 (40+38+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
365 |
АРЛАМОВСЬКА В.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
99 (33+32+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
366 |
АРСЕНКОВ В.Д. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
367 |
АРСЕНЬЄВА К.Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
122 (33+52+37) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
368 |
АРТЕМОВИЧ В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
120 (44+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
369 |
АРТЕМОВИЧ В.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
370 |
АРТЕМОВИЧ Ю.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
371 |
АРТЕМОВСЬКИЙ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
59 (23+18+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
372 |
АРТЕМЯК Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
129 (48+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
373 |
АРТИМ Б.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
92 (28+46+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
374 |
АРТИМ Б.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
118 (39+46+33) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
375 |
АРТИМ Б.Л. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
376 |
АРТИМ І.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
377 |
АРТИМ М.В. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
5 |
92 (30+38+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
378 |
АРТИМ М.Я. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
7 |
89 (21+38+30) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
379 |
АРТИМ С.В. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
380 |
АРТИМКО Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
94 (30+40+24) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
381 |
АРТИМОВИЧ А.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
145 (51+40+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
382 |
АРТИМОВИЧ М.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
383 |
АРТИМОВИЧ П.А. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
75 (36+24+15) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
384 |
АРТИМОВИЧ Ю.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
118 (54+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
385 |
АРТИСЮК Ю.В. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
386 |
АРТИШКО М.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
6 |
38 (18+20+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
387 |
АРТИШУК В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
125 (45+52+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
388 |
АРТУР А.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
73 (12+26+35) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
389 |
АРТЮХ Н.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
106 (48+34+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
390 |
АРХАН Н.А. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
391 |
АРЦАБЛЮК В.С. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
392 |
АРЦИШЕВСЬКИЙ Я.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
393 |
АСАНОВА С.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
95 (34+31+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
394 |
АСАУЛЯК Н.Ю. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
395 |
АСЛАНУКОВ О.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
9 |
55 (14+20+21) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
396 |
АСЦАТУРОВА С.Г. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
397 |
АСЮТІН А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
127 (52+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
398 |
АСЮТІНА А.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
399 |
АТАМАН В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
400 |
АТАМАНЕНКО О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
401 |
АТАМАНІВ Ю.П. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
5 |
88 (30+34+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
402 |
АТАМАНЧУК А.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
136 (52+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
403 |
АТАМАНЧУК В.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
404 |
АТАМАНЮК Д.С. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
405 |
АТОРВІН Ю.Ю. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
406 |
АУГУСТИН М.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
407 |
АУЖОВИЧ С.П. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
75 (13+38+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
408 |
АФАНАСЄВ Д.С. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
409 |
АФЛІТОНОВА М.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
410 |
АХИНЬКО А.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
411 |
АХИНЬКО К.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
412 |
АХМАД Д.Х. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
132 (54+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
413 |
АХМАДУЛІНА В.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
414 |
АХМЕДОВ Д.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
88 (28+42+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
415 |
АХРАМЄЄВ О.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
416 |
АХТЯНКІНА К.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
417 |
АШЕНБЕРГ В.О. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
6 |
110 (42+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
418 |
АШЕНБЕРГ Ю.М. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
8 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
419 |
АШИРОВА Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
420 |
АШИРОВА Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
126 (32+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
421 |
АЮБИЦЬКА І.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
422 |
БАБАНОВ Р.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
423 |
БАБАРИКІНА О.П. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
424 |
БАБЕНКО А.І. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
76 (34+18+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
425 |
БАБЕНКО Д.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
426 |
БАБЕНКО К.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
122 (45+48+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
427 |
БАБЕНКО М.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
102 (46+26+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
428 |
БАБЕНКО Н.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
88 (15+50+23) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
429 |
БАБИК Д.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
430 |
БАБИЧ А.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
431 |
БАБИЧ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
140 (48+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
432 |
БАБИЧ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
104 (22+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
433 |
БАБИЧ М.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
127 (38+44+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
434 |
БАБИЧ Н.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
435 |
БАБИЧ О |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
50 (21+18+11) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
436 |
БАБИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
437 |
БАБИЧ О.С. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
438 |
БАБИЧ Х.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
439 |
БАБИЧ Я.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
440 |
БАБІЙ А.Б. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
441 |
БАБІЙ А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
68 (22+10+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
442 |
БАБІЙ А.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
120 (18+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
443 |
БАБІЙ Б.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
68 (38+18+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
444 |
БАБІЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
445 |
БАБІЙ Д.Є. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
6 |
45 (20+7+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
446 |
БАБІЙ Л.І. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
10 |
86 (34+40+12) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
447 |
БАБІЙ М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
116 (42+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
448 |
БАБІЙ М.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
449 |
БАБІЙ М.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
9 |
40 (13+24+3) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
450 |
БАБІЙ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
451 |
БАБІЙ М.Р. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
452 |
БАБІЙ Н.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
102 (27+38+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
453 |
БАБІЙ О.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
60 (0+24+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
454 |
БАБІЙ О.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
455 |
БАБІЙ П.Р. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
456 |
БАБІЙ Р.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
77 (34+25+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
457 |
БАБІЙ Р.Ю. |
14326 |
м. Жидачів |
Межирічанська ЗОШ |
4 |
126 (26+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
458 |
БАБІЙ Х.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
459 |
БАБІЙ Ю.О. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
460 |
БАБІЙ Я.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
140 (46+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
461 |
БАБІЙЧУК К.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
130 (33+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
462 |
БАБІКОВА О.К. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
101 (45+34+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
463 |
БАБІН М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
464 |
БАБІНЕЦЬ І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
465 |
БАБІНЕЦЬ М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
466 |
БАБІНЕЦЬ М.В. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
467 |
БАБІНЕЦЬ О.В. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
7 |
103 (30+44+29) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
468 |
БАБІНЕЦЬ Ю.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
10 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
469 |
БАБІНЦЕВ В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
134 (54+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
470 |
БАБІРАД І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
471 |
БАБІРАД Т.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
103 (33+46+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
472 |
БАБІЧУК В.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
473 |
БАБІШ Я.Н. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
474 |
БАБЛЯК А.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
475 |
БАБЛЯК О.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
7 |
124 (54+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
476 |
БАБУНИЧ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
477 |
БАБУНИЧ У.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
117 (40+38+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
478 |
БАБУР О.А. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
479 |
БАБУХІВСЬКА М.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
125 (39+52+34) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
480 |
БАБЧЕНКО М.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
481 |
БАБЮК А.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
482 |
БАБЮК Д.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
90 (42+32+16) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
483 |
БАБЮК Ю.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
484 |
БАБЯК А.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
91 (24+38+29) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
485 |
БАБЯК А.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
120 (60+60+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
486 |
БАБЯК В.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
487 |
БАБЯК М.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
5 |
98 (28+40+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
488 |
БАБЯК М.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
489 |
БАБЯК М.Т. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
490 |
БАБЯК Н.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
49 (12+14+23) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
491 |
БАБЯК Н.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
492 |
БАБЯК О |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
493 |
БАБЯК О.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
494 |
БАБЯК Р.Б. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
92 (40+28+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
495 |
БАБЯК С.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
49 (15+10+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
496 |
БАБЯК Ю.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
497 |
БАБЯК Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
498 |
БАВДИК О.С. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
6 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
499 |
БАВДИС Л.Ю. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
500 |
БАВЗА А.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
501 |
БАВИКІН І.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
150 (38+58+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
502 |
БАВОРОВСЬКИЙ Д.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
70 (14+26+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
503 |
БАВРУК П.О. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
98 (34+34+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
504 |
БАВУРА М.В. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
6 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
505 |
БАГАЙ Ю.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
93 (34+41+18) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
506 |
БАГАН А.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
507 |
БАГАН І.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
508 |
БАГАЧ В.М. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
7 |
123 (42+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
509 |
БАГДАЙ М.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
510 |
БАГДАЙ Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
126 (60+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
511 |
БАГДАЙ Я.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
92 (40+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
512 |
БАГДАСАРЯН А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
108 (24+24+60) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
513 |
БАГІНСЬКА М.В. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
514 |
БАГЛАЄНКО О.Ф. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
7 |
72 (30+14+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
515 |
БАГЛАЙ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
516 |
БАГЛАЙ В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
108 (48+38+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
517 |
БАГЛАЙ Д.Ю. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
518 |
БАГЛАЙ Л.С. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
10 |
144 (39+54+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
519 |
БАГЛАЙ М.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
520 |
БАГЛАЙ М.Я. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
9 |
122 (40+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
521 |
БАГЛАЙ О.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
522 |
БАГЛАЙ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
523 |
БАГЛАЙ С |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
524 |
БАГЛАЙ С.Я. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
3 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
525 |
БАГЛАЙ Х.В. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
526 |
БАГЛАЙ Ю.І. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
527 |
БАГЛАЙЇ О.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
114 (46+32+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
528 |
БАГЛИК А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
529 |
БАГНЮК З.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
114 (40+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
530 |
БАГНЮК І.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
531 |
БАГНЮК Л.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
8 |
108 (45+36+27) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
532 |
БАГНЮК М.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
79 (21+24+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
533 |
БАГНЮК МО. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
534 |
БАГНЮК Н.В. |
14565 |
м. Радехів |
Стремільчанський НВК |
4 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
535 |
БАГНЮК С.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
536 |
БАГРИНІВСЬКИЙ А.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
156 (46+56+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
537 |
БАГРИЧ Н.П. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
118 (38+44+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
538 |
БАГРІЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
110 (34+46+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
539 |
БАГРІЙ Д.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
540 |
БАГРІЙ Д.З. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
92 (18+52+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
541 |
БАГРІЙ Д.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
542 |
БАГРІЙ З.Д. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
543 |
БАГРІЙ І.А. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
7 |
124 (54+44+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
544 |
БАГРІЙ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
46 (9+14+23) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
545 |
БАГРІЙ М.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
546 |
БАГРІЙ О.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
547 |
БАГРІЙ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
548 |
БАГРІЙ Х.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
75 (15+30+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
549 |
БАГРІЙ Ю.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
550 |
БАГРІЙ Ю.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
551 |
БАГРІЙЧУК В.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
552 |
БАГРЯК Ю.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
84 (21+32+31) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
553 |
БАДАН А.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
554 |
БАДАН І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
79 (27+24+28) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
555 |
БАДАН Р.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
556 |
БАДЕЙНОВА А.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
108 (54+48+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
557 |
БАДЗАЙ М.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
558 |
БАДЗАЙ У.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
559 |
БАДЗЬ А.Ю. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
7 |
80 (15+42+23) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
560 |
БАДИРА П.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
119 (39+44+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
561 |
БАДІК В.Ю. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
8 |
114 (36+44+34) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
562 |
БАДІК Ю.Ю. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
9 |
106 (32+32+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
563 |
БАДІК Я.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
129 (52+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
564 |
БАДІКА П.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
565 |
БАДЛО Б.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
566 |
БАДРАК Д.Д. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
6 |
120 (54+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
567 |
БАДЯК О.С. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
568 |
БАЄР Р.І. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
7 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
569 |
БАЖАН В.Ю. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
8 |
123 (39+46+38) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
570 |
БАЖАНСЬКИЙ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
571 |
БАЗАЛЬ І.Р. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
73 (26+38+9) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
572 |
БАЗАНОВ Д.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
6 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
573 |
БАЗАР Ю.М. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
574 |
БАЗАРКО Б.Р. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
4 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
575 |
БАЗАРКО Н.Б. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
6 |
114 (42+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
576 |
БАЗАРНИК К.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
118 (60+28+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
577 |
БАЗАРНИК О.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
93 (30+39+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
578 |
БАЗАРНИК С.Ю. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
68 (40+22+6) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
579 |
БАЗАРНИК Х.Р. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
580 |
БАЗАРНИЦЬКА Е.Р. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
581 |
БАЗАРНИЦЬКИЙ В.Р. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
5 |
112 (42+22+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
582 |
БАЗАРОВ Т.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
583 |
БАЗИЛЕВИЧ А.П. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
584 |
БАЗИЛЕВИЧ С.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
585 |
БАЗИЛИКУТ М.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
586 |
БАЗИЛЮК Д.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
587 |
БАЗЮК В.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
148 (54+60+34) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
588 |
БАЗЮК М.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
589 |
БАЗЮК Н.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
590 |
БАЗЮК Р.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
591 |
БАЗЯН Є.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
592 |
БАЇК Д.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
593 |
БАЙ Б.Л. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
128 (42+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
594 |
БАЙ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
595 |
БАЙ М.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
596 |
БАЙ С.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
597 |
БАЙ Ю.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
104 (14+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
598 |
БАЙБУХ Л.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
73 (18+30+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
599 |
БАЙВОЛЮК О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
600 |
БАЙДА А.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
601 |
БАЙДА Д.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
7 |
109 (36+46+27) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
602 |
БАЙДА Н.В. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
603 |
БАЙДАЛА М.Б. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
9 |
82 (29+38+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
604 |
БАЙДАЛКА М.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
110 (42+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
605 |
БАЙДЮК О.І. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
606 |
БАЙКЕНИЧ А.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
607 |
БАЙКОВА М.Д. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
608 |
БАЙМАК А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
609 |
БАЙОВСЬКА В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
610 |
БАЙОВСЬКА В.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
611 |
БАЙОВСЬКИЙ В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
612 |
БАЙРАК О.І. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
98 (24+38+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
613 |
БАЙРАЧНА Х.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
122 (32+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
614 |
БАЙСА Ю.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
615 |
БАК М.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
616 |
БАКА С.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
123 (45+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
617 |
БАКАЇМ І.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
618 |
БАКАЙ А.М. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
619 |
БАКАЙ В.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
620 |
БАКАЙ Д.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
621 |
БАКАЙ О.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
622 |
БАКАЙ О.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
127 (48+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
623 |
БАКАЙ О.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
624 |
БАКАЙ С.Ю. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
625 |
БАКАЛЕЦЬ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
157 (54+46+57) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
626 |
БАКАЛЕЦЬ Г.Я. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
5 |
146 (58+46+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
627 |
БАКАЛЕЦЬ І.Я. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
628 |
БАКАЛЕЦЬ С.Я. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
7 |
136 (45+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
629 |
БАКАЛІК Д.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
630 |
БАКАЛІК Н.А. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
631 |
БАКАЛІК Я. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
632 |
БАКЛАГАНИЧ В.О. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
633 |
БАКЛАЄВА А.К. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
128 (36+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
634 |
БАКЛИКОВ Д.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
635 |
БАКУМ Ю.М. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
636 |
БАКУМЕНКО М.Б. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
9 |
89 (25+46+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
637 |
БАКУС Г.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
638 |
БАКУС І.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
96 (38+28+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
639 |
БАКУС М.І. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
640 |
БАКУСЬКО А.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
11 |
129 (54+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
641 |
БАКУСЬКО П.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
7 |
130 (39+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
642 |
БАЛА А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
643 |
БАЛА А.М. |
14228 |
м. Городок |
Лісновицька ЗОШ |
9 |
57 (19+20+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
644 |
БАЛА В.Г. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
76 (28+36+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
645 |
БАЛА К.Н. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
646 |
БАЛА С.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
647 |
БАЛА С.Ю. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
648 |
БАЛА Х.М. |
14228 |
м. Городок |
Лісновицька ЗОШ |
7 |
74 (18+46+10) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
649 |
БАЛАБАН А.С. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
650 |
БАЛАБАН В.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
651 |
БАЛАБАН М.Т. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
92 (32+42+18) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
652 |
БАЛАБАН О.Т. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
106 (40+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
653 |
БАЛАБАН С.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
654 |
БАЛАБАНИК С.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
655 |
БАЛАБАНСЬКА Д.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
656 |
БАЛАБАНСЬКИЙ О.Т. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
40 (3+24+13) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
657 |
БАЛАБУХ А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
658 |
БАЛАБУХ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
134 (46+28+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
659 |
БАЛАБУХ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
100 (48+22+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
660 |
БАЛАБУХ О.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
136 (42+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
661 |
БАЛАБУХ Х.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
662 |
БАЛАЙ А.Я. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
119 (42+52+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
663 |
БАЛАЙ В.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
80 (22+28+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
664 |
БАЛАКОВА В.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
665 |
БАЛАМУТ О.Р. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
666 |
БАЛАНДІНА К.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
667 |
БАЛАНДОВИЧ Р.І. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
8 |
78 (21+32+25) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
668 |
БАЛАНДЮК В.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
39 (8+28+3) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
669 |
БАЛАНДЮК С.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
10 |
40 (17+20+3) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
670 |
БАЛАНДЮК С.Л. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
76 (22+42+12) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
671 |
БАЛАНДЮХ К.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
79 (24+40+15) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
672 |
БАЛАНДЮХ М.С. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
6 |
85 (54+13+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
673 |
БАЛАНЧУК В.С. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
5 |
106 (48+34+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
674 |
БАЛАХОНОВ Д.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
675 |
БАЛАЦЬКА І.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
68 (38+18+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
676 |
БАЛАЦЬКИЙ С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
97 (33+30+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
677 |
БАЛАШ О.Б. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
678 |
БАЛД Б.Ш. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
5 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
679 |
БАЛД Е.Ц. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
6 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
680 |
БАЛД І. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
681 |
БАЛД Х. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
682 |
БАЛДА Д.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
683 |
БАЛДА Т.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
684 |
БАЛЕНКО Д.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
685 |
БАЛИК Р.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
6 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
686 |
БАЛИТА А.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
687 |
БАЛИТА Д.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
688 |
БАЛИТА К.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
689 |
БАЛИТАА К.М. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
690 |
БАЛИЦЬК ДА |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
85 (27+32+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
691 |
БАЛИЦЬКА О.Я. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
692 |
БАЛИЦЬКА Я.Н. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
693 |
БАЛИЧ А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
694 |
БАЛИЧ А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
695 |
БАЛИЧ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
98 (42+38+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
696 |
БАЛИЧ В.З. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
697 |
БАЛИЧ В.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
92 (43+28+21) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
698 |
БАЛИЧ М.Б. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
699 |
БАЛИЧ М.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
68 (15+28+25) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
700 |
БАЛИЧ Н |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
6 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
701 |
БАЛИЧ Н.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
702 |
БАЛИЧ О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
93 (24+28+41) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
703 |
БАЛИЧ Т.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
704 |
БАЛІЙ Я.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
138 (54+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
705 |
БАЛІЦКА Ю.П. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
11 |
119 (51+32+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
706 |
БАЛІЦЬКА А.В. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
3 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
707 |
БАЛІЦЬКА Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
112 (46+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
708 |
БАЛІЦЬКА О.І. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
8 |
80 (18+34+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
709 |
БАЛІЦЬКИЙ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
710 |
БАЛКО В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
711 |
БАЛКО М.К. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
712 |
БАЛКО Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
713 |
БАЛКО Н.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
119 (48+48+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
714 |
БАЛКО Р.К. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
715 |
БАЛКО С.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
716 |
БАЛЛОД А.Є. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
717 |
БАЛОГ Н.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
97 (24+48+25) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
718 |
БАЛУЄВА К.Є. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
104 (28+46+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
719 |
БАЛУК В.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
124 (58+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
720 |
БАЛУК Д.П. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
8 |
101 (30+44+27) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
721 |
БАЛУК М.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
722 |
БАЛУК М.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
723 |
БАЛУК О.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
724 |
БАЛУК С.П. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
6 |
94 (34+48+12) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
725 |
БАЛУК Т.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
66 (21+28+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
726 |
БАЛУК Я.Г. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
727 |
БАЛУХ А.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
133 (46+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
728 |
БАЛУХ В.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
48 (0+12+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
729 |
БАЛУХ І.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
122 (52+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
730 |
БАЛУХ К.Н. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
731 |
БАЛУХ Н.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
6 |
93 (40+29+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
732 |
БАЛУХ Р.В. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
4 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
733 |
БАЛУХ С.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
734 |
БАЛУШ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
71 (30+26+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
735 |
БАЛУШ Н.Р. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
60 (0+36+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
736 |
БАЛУШ Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
737 |
БАЛУШКА А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
738 |
БАЛУШКА С.О. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
157 (54+46+57) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
739 |
БАЛУЩАК В.М. |
14397 |
м. Жовква |
Гребінцівська ЗОШ |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
740 |
БАЛУЩАК В.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
741 |
БАЛУЩАК Р.Т. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
742 |
БАЛЬ І.В. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
9 |
128 (51+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
743 |
БАЛЬКАН Р.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
84 (40+32+12) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
744 |
БАЛЬКОВСЬКА К.Л. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
6 |
101 (40+19+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
745 |
БАЛЬКОВСЬКИЙ О.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
94 (27+36+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
746 |
БАЛЮК В.І. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
6 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
747 |
БАЛЮК В.Р. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
748 |
БАЛЮК Д.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
67 (18+25+24) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
749 |
БАЛЮК І.Р. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
9 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
750 |
БАЛЮК Н.Р. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
82 (33+24+25) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
751 |
БАЛЮК Ю.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
752 |
БАЛЮК Я.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
753 |
БАЛЯН Р.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
6 |
114 (48+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
754 |
БАЛЯС В.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
755 |
БАЛЯС Р.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
756 |
БАЛЯС С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
757 |
БАМБОЛЯ Ю.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
758 |
БАНАСЬ Д.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
137 (45+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
759 |
БАНАХ А.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
760 |
БАНАХ Д.Т. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
147 (48+60+39) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
761 |
БАНАХ М.М. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
762 |
БАНАХ Н.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
763 |
БАНАХ О.А. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
10 |
145 (56+50+39) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
764 |
БАНАХ П.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
765 |
БАНАХ С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
766 |
БАНАХ У.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
767 |
БАНАХ Ю.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
768 |
БАНАХЕВИЧ С.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
769 |
БАНАЦЬКА К.Є. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
770 |
БАНАЩУК С.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
122 (36+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
771 |
БАНГА Н.В. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
772 |
БАНДЕРИЧ В.Р. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
5 |
118 (48+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
773 |
БАНДЕРИЧ Н.Р. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
774 |
БАНДЕРИЧ Р.Р. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
6 |
82 (36+34+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
775 |
БАНДИК В.І. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
7 |
131 (54+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
776 |
БАНДИРА А.В. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
777 |
БАНДРА О.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
778 |
БАНДРІВСЬКА А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
779 |
БАНДРІВСЬКА О.М. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
780 |
БАНДРІВСЬКА С.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
781 |
БАНДРІВСЬКИЙ Д.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
72 (0+24+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
782 |
БАНДРОВСЬКИЙ Є.Ю. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
783 |
БАНДУРА А.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
784 |
БАНДУРА А.Р. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
3 |
136 (28+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
785 |
БАНДУРА М.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
108 (30+40+38) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
786 |
БАНДУРА М.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
93 (46+29+18) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
787 |
БАНДУРА М.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
788 |
БАНДУРА Н.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
95 (48+29+18) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
789 |
БАНДУРА О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
92 (8+48+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
790 |
БАНДУРИСТ Ю.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
791 |
БАНЗБРТК Ю.О. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
4 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
792 |
БАНИК А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
793 |
БАНИК М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
794 |
БАНИК Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
88 (26+32+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
795 |
БАННІКОВ Д. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
796 |
БАНЦУР І.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
797 |
БАНЬКІВСЬКА А.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
86 (42+32+12) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
798 |
БАП В.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
799 |
БАП Д.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
800 |
БАП С.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
6 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
801 |
БАРАБАН З.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
127 (60+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
802 |
БАРАБАХ А.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
49 (30+19+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
803 |
БАРАБАХ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
804 |
БАРАБАХ К.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
805 |
БАРАБАХ Л.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
806 |
БАРАБАХ М.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
50 (24+20+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
807 |
БАРАБАХ Р.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
808 |
БАРАБАХ С.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
106 (36+46+24) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
809 |
БАРАБАХ Т.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
3 |
128 (46+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
810 |
БАРАБАШ А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
100 (26+50+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
811 |
БАРАБАШ А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
812 |
БАРАБАШ В.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
813 |
БАРАБАШ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
89 (42+29+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
814 |
БАРАБАШ В.О. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
148 (48+58+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
815 |
БАРАБАШ В.О. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
126 (48+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
816 |
БАРАБАШ Д.Д. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
817 |
БАРАБАШ Д.Р. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
818 |
БАРАБАШ Д.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
819 |
БАРАБАШ Є.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
96 (20+34+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
820 |
БАРАБАШ І.Д. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
6 |
67 (26+23+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
821 |
БАРАБАШ І.Р. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
3 |
130 (28+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
822 |
БАРАБАШ К.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
823 |
БАРАБАШ М.О. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
10 |
102 (45+24+33) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
824 |
БАРАБАШ Н.О. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
5 |
60 (26+28+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
825 |
БАРАБАШ П.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
826 |
БАРАБАШ П.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
827 |
БАРАБАШ С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
828 |
БАРАБАШ Т.Й. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
61 (15+32+14) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
829 |
БАРАБАШ Т.Р. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
7 |
141 (48+52+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
830 |
БАРАБАШ Т.Р. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
831 |
БАРАК Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
832 |
БАРАН А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
102 (46+32+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
833 |
БАРАН А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
834 |
БАРАН А.Є. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
127 (48+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
835 |
БАРАН А.З. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
8 |
104 (21+46+37) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
836 |
БАРАН А.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
837 |
БАРАН А.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
838 |
БАРАН А.П. |
14421 |
м. Жовква |
Майданська ПШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
839 |
БАРАН А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
840 |
БАРАН А.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
841 |
БАРАН А.Я. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
842 |
БАРАН В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
843 |
БАРАН В.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
844 |
БАРАН В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
65 (27+24+14) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
845 |
БАРАН В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
846 |
БАРАН В.З. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
8 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
847 |
БАРАН В.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
132 (44+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
848 |
БАРАН В.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
849 |
БАРАН В.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
850 |
БАРАН В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
851 |
БАРАН В.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
852 |
БАРАН В.П. |
14421 |
м. Жовква |
Майданська ПШ |
3 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
853 |
БАРАН В.Р. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
60 (8+28+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
854 |
БАРАН В.Я. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
57 (23+28+6) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
855 |
БАРАН Д.М. |
14421 |
м. Жовква |
Майданська ПШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
856 |
БАРАН Д.Р. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
857 |
БАРАН Д.Т. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
858 |
БАРАН І.М. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
5 |
126 (52+38+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
859 |
БАРАН І.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
109 (42+37+30) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
860 |
БАРАН І.П. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
861 |
БАРАН К.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
121 (52+39+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
862 |
БАРАН Л.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+12+48) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
863 |
БАРАН М |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
62 (18+10+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
864 |
БАРАН М |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
865 |
БАРАН Н.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
149 (46+46+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
866 |
БАРАН О.В. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
7 |
131 (45+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
867 |
БАРАН О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
86 (36+34+16) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
868 |
БАРАН О.Р. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
869 |
БАРАН О.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
85 (36+28+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
870 |
БАРАН П.І. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
9 |
29 (0+20+9) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
871 |
БАРАН Р.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
36 (14+16+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
872 |
БАРАН Р.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
152 (48+44+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
873 |
БАРАН С.А. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
874 |
БАРАН С.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
8 |
93 (27+38+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
875 |
БАРАН С.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
876 |
БАРАН С.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
118 (45+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
877 |
БАРАН С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
878 |
БАРАН С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
879 |
БАРАН С.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
102 (20+46+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
880 |
БАРАН С.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
881 |
БАРАН Т.Р. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
7 |
95 (21+42+32) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
882 |
БАРАН Ю.О. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
883 |
БАРАН Ю.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
100 (39+40+21) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
884 |
БАРАН Ю.Ю. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
885 |
БАРАНДІЙ А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
886 |
БАРАНЕНКО Р.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
887 |
БАРАНЕЦЬ А.С. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
102 (20+46+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
888 |
БАРАНЕЦЬ Б.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
889 |
БАРАНЕЦЬ К. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
132 (39+54+39) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
890 |
БАРАНЕЦЬКА Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
124 (54+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
891 |
БАРАНЕЦЬКИЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
125 (42+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
892 |
БАРАНЕЦЬКИЙ Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
893 |
БАРАНЕЦЬКИЙ Д.О. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
894 |
БАРАНЕШИН А.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
895 |
БАРАНИЧ А.І. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
8 |
77 (18+32+27) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
896 |
БАРАНИШИН Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
120 (18+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
897 |
БАРАНИШИН М.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
898 |
БАРАНКЕВИЧ В.Б. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
93 (20+25+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
899 |
БАРАНКЕВИЧ М.О. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
900 |
БАРАННИК М.Р. |
14711 |
м. Сокаль |
Угринівська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
901 |
БАРАНОБ М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
902 |
БАРАНОВ В |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
903 |
БАРАНОВА К.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
904 |
БАРАНОВА К.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
905 |
БАРАНОВА С.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
116 (32+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
906 |
БАРАНОВИЧ М.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
8 |
89 (27+44+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
907 |
БАРАНОВСЬКА А.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
908 |
БАРАНОВСЬКА А.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
909 |
БАРАНОВСЬКА Р.Р. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
99 (34+44+21) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
910 |
БАРАНОВСЬКА С.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
109 (39+50+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
911 |
БАРАНОВСЬКИЙ В.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
912 |
БАРАНОВСЬКИЙ О.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
30 (24+0+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
913 |
БАРАНОВСЬКИЙ Р.В. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
9 |
55 (5+38+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
914 |
БАРАНСЬКА О.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
49 (24+6+19) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
915 |
БАРАНСЬКИЙ Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
113 (31+28+54) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
916 |
БАРАНСЬКИЙ Р.Я. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
46 (25+12+9) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
917 |
БАРАНЧУК Н.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
918 |
БАРАНЮК А.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
919 |
БАРАНЯК В.А. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
6 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
920 |
БАРАНЯК Д.П. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
5 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
921 |
БАРАНЯК Л |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
922 |
БАРАНЯК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
112 (44+50+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
923 |
БАРАШКО Д.С. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
924 |
БАРБАДИН Д.Б. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
5 |
133 (50+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
925 |
БАРБАНЮК Л.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
926 |
БАРБАРИЧ М.І. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
927 |
БАРВИШ І |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
928 |
БАРДАК Т. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
8 |
93 (15+34+44) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
929 |
БАРДАХІВСЬКИЙ Ю.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
99 (32+40+27) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
930 |
БАРДИЛО Х.Б. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
931 |
БАРДИН Д.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
32 (9+8+15) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
932 |
БАРДИН К.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
933 |
БАРДИН О.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
934 |
БАРДИН У.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
935 |
БАРДИЦ А |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
151 (56+47+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
936 |
БАРДИШ А.Г. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
937 |
БАРДИШ Н.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
105 (36+32+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
938 |
БАРДИШ О.Г. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
8 |
107 (36+42+29) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
939 |
БАРИЛКО О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
67 (18+38+11) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
940 |
БАРИЛО В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
101 (42+29+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
941 |
БАРИЛЯК А.А. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
942 |
БАРИЛЯК А.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
943 |
БАРИЛЯК В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
155 (54+50+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
944 |
БАРИЛЯК В.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
945 |
БАРИЛЯК Р.В. |
14687 |
м. Сокаль |
Себечівська ЗШ |
3 |
158 (54+50+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
946 |
БАРИЛЯК Ю.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
145 (39+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
947 |
БАРИЦЬКА В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
116 (38+36+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
948 |
БАРИЦЬКА Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
949 |
БАРИЦЬКИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
97 (33+42+22) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
950 |
БАРИШНІКОВА А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
951 |
БАРІНОВ П.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
952 |
БАРКАРЬ Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
122 (38+36+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
953 |
БАРНА А.В. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
954 |
БАРНА В.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
955 |
БАРНА В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
956 |
БАРНА В.М. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
6 |
98 (40+28+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
957 |
БАРНА Г.Б. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
124 (36+52+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
958 |
БАРНА З.І. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
959 |
БАРНА І.Р. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
960 |
БАРНА Р.В. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
10 |
139 (54+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
961 |
БАРНА С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
107 (42+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
962 |
БАРНИЧ Ю.В. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
7 |
130 (33+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
963 |
БАРНІНЕЦЬ Д.Р. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
8 |
74 (9+34+31) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
964 |
БАРНІНЕЦЬ Л.В. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
52 (16+24+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
965 |
БАРНІНЕЦЬ Н. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
966 |
БАРНЯК С.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
967 |
БАРСУКОВ В.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
90 (28+38+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
968 |
БАРСУКОВА А.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
969 |
БАРСЬКИЙ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
970 |
БАРСЬКОЇ Н.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
80 (46+28+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
971 |
БАРТЕЦЬКИЙ В.А. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
36 (12+0+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
972 |
БАРТІШ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
59 (18+24+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
973 |
БАРТІШ П.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
64 (12+22+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
974 |
БАРТІШ Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
975 |
БАРТІШ С.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
64 (14+44+6) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
976 |
БАРТІШ Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
56 (18+24+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
977 |
БАРТІШ Ю.М. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
978 |
БАРТКІВ А.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
979 |
БАРТКІВ Б.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
85 (48+25+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
980 |
БАРТКІВ Л.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
108 (42+32+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
981 |
БАРТКІВ Т.Є. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
982 |
БАРТКІВ Я.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
101 (18+52+31) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
983 |
БАРТКО А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
984 |
БАРТКО А.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
5 |
118 (54+28+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
985 |
БАРТКО Д.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
986 |
БАРТКО М.М. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
8 |
139 (54+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
987 |
БАРТМАН Ю.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
68 (14+12+42) |
|
|
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
988 |
БАРТОШЕВСЬКИЙ Д.П. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
137 (54+47+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
989 |
БАРТОШИК М.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
120 (26+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
990 |
БАРЧИК Б.В. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
8 |
126 (48+46+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
991 |
БАРЧИШИН М.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
7 |
122 (36+50+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
992 |
БАРЧИШИН Ю.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
24 (0+12+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
993 |
БАРЧУК А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
994 |
БАРЩАК О.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
122 (42+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
995 |
БАРЩІВСЬКА Ю.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
92 (2+54+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
996 |
БАРЩОВСЬКИЙ С.Т. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
80 (28+22+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
997 |
БАС І.Р. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
7 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
998 |
БАС Л.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
999 |
БАС Н.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1000 |
БАС Н.Р. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1001 |
БАС О.Я. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1002 |
БАС С.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1003 |
БАС Т.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
106 (42+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1004 |
БАС Ю.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
1005 |
БАС Я.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
79 (32+26+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1006 |
БАС Я.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1007 |
БАС Я.Я. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1008 |
БАСА З.І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1009 |
БАСАЙ Д.П. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
90 (26+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1010 |
БАСАЙ М.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1011 |
БАСАК В.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
1012 |
БАСАЛКЕВИЧ В.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1013 |
БАСАН Т.О. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
7 |
125 (45+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1014 |
БАСАРА Х.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
114 (54+24+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1015 |
БАСАРАБ Б.Т. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1016 |
БАСАРАБ Р.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1017 |
БАСАРАБ С.Д. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1018 |
БАСАРАБ С.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
100 (16+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1019 |
БАСАРАБ С.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
96 (24+60+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1020 |
БАСАРАБ Я.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1021 |
БАСАРАБА А.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1022 |
БАСАРАБА Ю.В. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1023 |
БАСИК А.О. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
1024 |
БАСИСТЮК М.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1025 |
БАСІЙ Л.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
134 (48+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1026 |
БАСІЙ С.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
111 (38+31+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1027 |
БАСІНА Є.К. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1028 |
БАСКАКОВ А.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
10 |
54 (31+14+9) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1029 |
БАСОВСЬКИЙ А.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1030 |
БАСРААОВВИЧ Х.С. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1031 |
БАССА А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
152 (51+44+57) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1032 |
БАССА С |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1033 |
БАССАРАБ А.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
1034 |
БАССАРАБ П.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1035 |
БАССАРАБ Х.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
11 |
131 (43+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
1036 |
БАСЮК В.В. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
5 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
1037 |
БАСЮК В.В. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
5 |
79 (34+33+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1038 |
БАТЕНКО Н.А. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1039 |
БАТЕНКО Р.А. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1040 |
БАТЕНКО Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1041 |
БАТЕНЧУК А.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1042 |
БАТЕНЧУК Д.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
39 (3+26+10) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1043 |
БАТЕНЧУК Х.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
94 (36+28+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1044 |
БАТИЧ Д.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1045 |
БАТІГ А.Б. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
94 (36+28+30) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1046 |
БАТІГ В.М. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
4 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1047 |
БАТІГ Ю.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
74 (18+24+32) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1048 |
БАТІГ Ю.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1049 |
БАТЛЮК В.В. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1050 |
БАТЛЮК Р.О. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
7 |
129 (45+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1051 |
БАТОВА В.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1052 |
БАТУЩАК А.М. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
7 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1053 |
БАТЬ Т.А. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
4 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
1054 |
БАТЬ Х.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1055 |
БАТЬКІВ Н. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1056 |
БАТЬКІВ С. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
3 |
86 (28+40+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1057 |
БАТЬКІВ Я.В. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
7 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1058 |
БАТЬКО В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1059 |
БАТЬКО В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
116 (33+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1060 |
БАТЬКО Д.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1061 |
БАТЬКО Л.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1062 |
БАТЬКО М. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1063 |
БАТЬКОВСЬКА А.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
82 (24+38+20) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1064 |
БАТЮК А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1065 |
БАТЮК В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1066 |
БАТЮК В.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
101 (48+29+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1067 |
БАТЮК І.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
6 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1068 |
БАТЮК М.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1069 |
БАТЮК Н.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1070 |
БАТЮК О.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
47 (22+16+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1071 |
БАТЮК О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
139 (30+60+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
1072 |
БАТЮК С.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
75 (21+30+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1073 |
БАТЮК Т.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
98 (28+28+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1074 |
БАТЮК Т.М. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
7 |
101 (42+44+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1075 |
БАТЮК Ю.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
8 |
57 (21+34+2) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1076 |
БАТЮК Я.С. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
8 |
95 (48+30+17) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1077 |
БАТЮХ М.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1078 |
БАТЮХ Р.О. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1079 |
БАТЮХ Р.Р. |
14689 |
м. Сокаль |
Перемисловицька ЗШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1080 |
БАУМВАЛЬД В.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1081 |
БАУМКЕТНЕР Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1082 |
БАУМКЕТНЕР С.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1083 |
БАУТІСТА Д.Г. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1084 |
БАХМАТ А.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1085 |
БАХМАТ К.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1086 |
БАХМАЧ В.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
142 (28+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
1087 |
БАХМАЧ К.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1088 |
БАХМАЧ Т |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
21 (3+18+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1089 |
БАХОВСЬКІ Д.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
99 (32+37+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1090 |
БАХОР К.Т. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1091 |
БАХУР Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1092 |
БАХУРЕЦЬ М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
105 (44+28+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1093 |
БАХУРСЬКА Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
89 (32+30+27) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1094 |
БАХУРСЬКИЙ О.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
1095 |
БАЦ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
130 (54+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
1096 |
БАЦ В.Л. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
132 (50+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1097 |
БАЦ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
48 (0+26+22) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1098 |
БАЦ С.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1099 |
БАЦ Ю.Б. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
114 (39+44+31) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1100 |
БАЦИК Д.А. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1101 |
БАЦМАН Т.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1102 |
БАЧАРА О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1103 |
БАЧИК А.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1104 |
БАЧИК Л.А. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1105 |
БАЧИК М.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
122 (34+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
1106 |
БАЧИК С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
134 (39+50+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
1107 |
БАЧИК С.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1108 |
БАЧИНСЬКА А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
1109 |
БАЧИНСЬКА В.Я. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
10 |
90 (33+30+27) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1110 |
БАЧИНСЬКА М.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1111 |
БАЧИНСЬКА М.І. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1112 |
БАЧИНСЬКА Н.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
5 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1113 |
БАЧИНСЬКА О.Р. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
5 |
129 (54+51+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1114 |
БАЧИНСЬКИЙ В.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1115 |
БАЧИНСЬКИЙ В.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
147 (46+50+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1116 |
БАЧИНСЬКИЙ В.Р. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
134 (22+58+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1117 |
БАЧИНСЬКИЙ Д.Б. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1118 |
БАЧИНСЬКИЙ М.В. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
7 |
132 (45+50+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1119 |
БАЧИНСЬКИЙ Н.Й. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
60 (12+0+48) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1120 |
БАЧИНСЬКИЙ Н.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1121 |
БАЧИНСЬКИЙ О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
85 (24+40+21) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
1122 |
БАЧИНСЬКИЙ Р.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1123 |
БАЧКУР М.С. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
7 |
97 (27+42+28) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
1124 |
БАЧО С.С. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
82 (22+42+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1125 |
БАЧУН А.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1126 |
БАША А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
103 (36+31+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1127 |
БАША В.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
113 (36+50+27) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1128 |
БАШАК А.М. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
121 (48+34+39) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1129 |
БАШАК Х.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
114 (46+38+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1130 |
БАШИНСЬКА А.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
10 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1131 |
БАШИНСЬКА М.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1132 |
БАШИНСЬКИЙ А.В. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1133 |
БАШИНСЬКИЙ А.Р. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1134 |
БАШИНСЬКИЙ В.В. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1135 |
БАШКО А.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
140 (32+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
1136 |
БАШКО А.Я. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
134 (28+46+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1137 |
БАШКО М.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1138 |
БАШКО О.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1139 |
БАШКО О.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
132 (42+58+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1140 |
БАШЛЯДИНСЬКА М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
140 (36+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
1141 |
БАШЛЯДИНСЬКИЙ О.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1142 |
БАШНЯНИН О.Т. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
118 (36+28+54) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
1143 |
БАШТАЛИГА В.О. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1144 |
БАШТЕВИЧ Я.С. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
9 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
1145 |
БАШУЦЬКИЙ Р.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
108 (41+40+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1146 |
БАЩІЙ В.Ю. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
5 |
104 (46+28+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1147 |
БАЩУК С.Ю. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1148 |
БЕБИЧ А.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
8 |
113 (39+40+34) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1149 |
БЕВЗ В.С. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1150 |
БЕВЗ Д.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
81 (26+46+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1151 |
БЕВХ Р.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
1152 |
БЕГА В.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
112 (38+38+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1153 |
БЕГА І.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
1154 |
БЕГАЙ О.Ю. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1155 |
БЕГАЛЬ С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
96 (36+32+28) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1156 |
БЕГЕЗА Х.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1157 |
БЕГЕЙ А.І. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
7 |
105 (39+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
1158 |
БЕГЕЙ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1159 |
БЕГЕЙ М.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1160 |
БЕГЕЙ Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1161 |
БЕГЕЙ Р.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
9 |
93 (31+32+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1162 |
БЕГЕЙ С.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1163 |
БЕГЕЙ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1164 |
БЕГЕЙ Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
150 (54+52+44) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1165 |
БЕГЕН Д.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
61 (24+16+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1166 |
БЕГЕН І.М. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1167 |
БЕГЕН О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
75 (31+20+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1168 |
БЕГЕН О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
70 (41+20+9) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1169 |
БЕГЕН Р. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1170 |
БЕГЕН С.Б. |
14689 |
м. Сокаль |
Перемисловицька ЗШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1171 |
БЕГІЙОВИЧ Р.І. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
6 |
82 (40+36+6) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1172 |
БЕГУМЯН С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1173 |
БЕДА Р.М. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1174 |
БЕДАШЕВА Є.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1175 |
БЕДЗІНСЬКИЙ Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1176 |
БЕДИК О.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
91 (44+23+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1177 |
БЕДНАЖ Н.В. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
7 |
60 (15+28+17) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1178 |
БЕДНАЖ П.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1179 |
БЕДНАЖЕВСЬКА М.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1180 |
БЕДНАРЕК О.А. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
9 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1181 |
БЕДНАРСЬКА Д.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
98 (24+44+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1182 |
БЕДНАРСЬКА О.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
6 |
90 (46+32+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1183 |
БЕДНАРЧУК Н.Б. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1184 |
БЕДНАРЧУК Я.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1185 |
БЕДРИЛА Ю.А. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
7 |
67 (21+20+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1186 |
БЕДРИЛО А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
109 (52+33+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1187 |
БЕДРІЇ С.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
80 (24+20+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1188 |
БЕДРІЙ Б.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1189 |
БЕДРІЙ О.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1190 |
БЕДРІЙ О.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
143 (54+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
1191 |
БЕДРІЙ О.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1192 |
БЕДРІЙ Р.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1193 |
БЕДРІЙ Х.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1194 |
БЕДРІЙЧУК Х.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1195 |
БЕЗЗУБИК А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1196 |
БЕЗЗУБИК Б.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1197 |
БЕЗЗУБЦЕВА Н.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1198 |
БЕЗИК Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1199 |
БЕЗКЛУБИЙ Я.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
136 (42+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
1200 |
БЕЗКОРОВАЙНА Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
170 (60+56+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1201 |
БЕЗКОРОВАЙНА Н.Я. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
10 |
143 (52+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
1202 |
БЕЗКОРОВАЙНА О.Б. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1203 |
БЕЗКОРОВАЙНИЙ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
113 (36+46+31) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
1204 |
БЕЗКОРОВАЙНИЙ Т.Б. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
7 |
117 (42+34+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1205 |
БЕЗКОРОВАЙНИК П.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1206 |
БЕЗНОСЮК О.Е. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
122 (36+50+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1207 |
БЕЗНОЩАК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
114 (30+38+46) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
1208 |
БЕЗНОЩАК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1209 |
БЕЗПАЛЬКО К.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
156 (52+50+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1210 |
БЕЗПАЛЬКО М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1211 |
БЕЗПАЛЬКО О.О. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1212 |
БЕЗПАЛЬКО Ю.А. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
78 (28+26+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1213 |
БЕЗПАЛЬКО Ю.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1214 |
БЕЗПАЛЬОК К.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1215 |
БЕЗПАЛЮК В.Г. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1216 |
БЕЗПЯТКО Р.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
138 (48+50+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1217 |
БЕЗРУЧКО Л.П. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1218 |
БЕЗСМЕРТНА Х.А. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
102 (33+40+29) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
1219 |
БЕЗУМОВ Г. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1220 |
БЕЗУШКО А.А. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
1221 |
БЕЙ А.О. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
7 |
107 (45+34+28) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1222 |
БЕЙ В.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
8 |
111 (36+44+31) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1223 |
БЕЙ М.О. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
5 |
96 (42+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1224 |
БЕЙ О.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
122 (52+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1225 |
БЕЙ С.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1226 |
БЕЙ С.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
124 (38+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1227 |
БЕЙ Ю.А. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1228 |
БЕЙБА Б.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
74 (42+26+6) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1229 |
БЕЙБА С.А. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
7 |
86 (33+34+19) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1230 |
БЕЙЗЕРОВ В.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1231 |
БЕЙК С.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1232 |
БЕЙНАРОБИЧ О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1233 |
БЕК А.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
85 (27+32+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1234 |
БЕК Д.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1235 |
БЕК М.Ю. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
60 (0+48+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1236 |
БЕК С.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1237 |
БЕКАР В.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1238 |
БЕКАР В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
108 (34+50+24) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1239 |
БЕКАР І.І. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1240 |
БЕКБУЛАТОВ О.С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1241 |
БЕКЕРСЬКА О.Р. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
78 (20+40+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1242 |
БЕКИШ Т.І. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
6 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1243 |
БЕЛЕЙ А.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1244 |
БЕЛЕЙ А.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
140 (44+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1245 |
БЕЛЕЙ Б.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1246 |
БЕЛЕЙ В.І. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
111 (45+46+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1247 |
БЕЛЕЙ Н.А. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1248 |
БЕЛЕНЬ В.С. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
3 |
96 (26+46+24) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1249 |
БЕЛЗ І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1250 |
БЕЛІКОВ В.І. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1251 |
БЕЛІНСЬКА Я.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
1252 |
БЕЛЯК Т.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1253 |
БЕЛЯКОВА А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1254 |
БЕЛЯНСЬКА О.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
94 (34+36+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1255 |
БЕМБА З.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
1256 |
БЕМБА І.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
148 (54+40+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1257 |
БЕН А.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1258 |
БЕНДАС Н.В. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
4 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1259 |
БЕНДЕШ Т.Ю. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1260 |
БЕНДЗЯК Ю.Т. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
96 (28+32+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1261 |
БЕНДИК П.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1262 |
БЕНДИНА І. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1263 |
БЕНЕДИК Д.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1264 |
БЕНЕТ К.Е. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1265 |
БЕНЕЦЬ М.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1266 |
БЕНЕЦЬКИЙ М.Ю. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
7 |
74 (24+24+26) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1267 |
БЕНИЦЬКИЙ С.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
91 (27+48+16) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1268 |
БЕНІВ О.В. |
14320 |
м. Жидачів |
Турадівська ЗОШ |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1269 |
БЕНІв О.Г. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
75 (24+20+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1270 |
БЕНОВСЬКИЙ І.М. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
3 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1271 |
БЕНОВСЬКИЙ М.В. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
6 |
104 (40+34+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1272 |
БЕНРАД В.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
74 (28+28+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1273 |
БЕНТКОВСЬКА Ю.М. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1274 |
БЕНЦАРОВСЬКИЙ Б.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1275 |
БЕНЬ В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
67 (18+30+19) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1276 |
БЕНЬ Д.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1277 |
БЕНЬ І.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1278 |
БЕНЬ Н.А. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
5 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1279 |
БЕНЬ О.І. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1280 |
БЕНЬ О.Т. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1281 |
БЕНЬ Р.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
113 (42+46+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1282 |
БЕНЬ У.Б. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
1283 |
БЕНЬ Х.Б. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
1284 |
БЕНЬКАЛОВИЧ І.Б. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
51 (30+10+11) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1285 |
БЕНЬКАЛОВИЧ І.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1286 |
БЕНЬКАЛОВИЧ І.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
1287 |
БЕНЬКАЛОВИЧ О.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
1288 |
БЕНЬКАЛОВИЧ Р.М. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
9 |
83 (28+34+21) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1289 |
БЕНЬКО В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1290 |
БЕНЬКО Л.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1291 |
БЕНЬКО М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1292 |
БЕНЬКО О.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
135 (52+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1293 |
БЕНЬКО О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1294 |
БЕНЬКО Т.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
93 (21+40+32) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1295 |
БЕНЬО І.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
84 (29+34+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1296 |
БЕНЬО Р.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1297 |
БЕНЮК Р.В. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
7 |
137 (45+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1298 |
БЕНЮХ В.М. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
4 |
68 (36+20+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1299 |
БЕНЮХ М.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1300 |
БЕНЮХ П.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1301 |
БЕРБЕКА А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1302 |
БЕРБЕКА Д.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1303 |
БЕРБЕКА Р.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
1304 |
БЕРБЕКАК Д.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
126 (42+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1305 |
БЕРБЕЛЮК Д.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
1306 |
БЕРВЕЦЬКА С.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1307 |
БЕРГЕЛЬ І.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1308 |
БЕРГОЛЬД В.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
86 (44+30+12) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1309 |
БЕРГОЛЬД І.А. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
9 |
84 (31+20+33) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1310 |
БЕРДГОЛЬД С.Л. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1311 |
БЕРДЕЙ А.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1312 |
БЕРДЕЙ Н.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
137 (54+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1313 |
БЕРДИЧЕВСЬКА Л.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1314 |
БЕРДУЛА Х.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1315 |
БЕРЕГУЛЯ К.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1316 |
БЕРЕГУЛЯК А.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1317 |
БЕРЕГУЛЯК А.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1318 |
БЕРЕЕОВА Д.П. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1319 |
БЕРЕЖАНСЬКА М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1320 |
БЕРЕЖАНСЬКА Н.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
8 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1321 |
БЕРЕЖАНСЬКИЙ Б.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
88 (42+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1322 |
БЕРЕЖАНСЬКИЙ Д.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1323 |
БЕРЕЖАНСЬКИЙ ю |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
1324 |
БЕРЕЖИНСЬКИЙ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1325 |
БЕРЕЖНИЦЬКА Л.Б. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
149 (45+52+52) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1326 |
БЕРЕЖНИЦЬКИЙ А.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1327 |
БЕРЕЗА А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1328 |
БЕРЕЗА І.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
24 (9+12+3) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1329 |
БЕРЕЗА І.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1330 |
БЕРЕЗА К.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
4 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1331 |
БЕРЕЗА Л.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
137 (54+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1332 |
БЕРЕЗА М |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
1333 |
БЕРЕЗА М.М. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
9 |
121 (45+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
1334 |
БЕРЕЗА М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1335 |
БЕРЕЗА Н.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1336 |
БЕРЕЗА О.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1337 |
БЕРЕЗА П.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
91 (36+34+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1338 |
БЕРЕЗА Р.Я. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
52 (37+12+3) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1339 |
БЕРЕЗА Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
112 (51+30+31) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1340 |
БЕРЕЗА У.В. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
7 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1341 |
БЕРЕЗА Х.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1342 |
БЕРЕЗА Ю.З. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1343 |
БЕРЕЗАНЦЕВА В.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
148 (46+60+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1344 |
БЕРЕЗДЕЦЬКА Н.І. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1345 |
БЕРЕЗДЕЦЬКИЙ А. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
92 (24+44+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1346 |
БЕРЕЗДЕЦЬКИЙ В.Д. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
5 |
86 (30+32+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1347 |
БЕРЕЗДЕЦЬКИЙ Р.В. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
6 |
159 (60+45+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1348 |
БЕРЕЗДЕЦЬКИЙ РЮ. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
5 |
66 (20+22+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1349 |
БЕРЕЗІНА О.Є. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
57 (9+40+8) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1350 |
БЕРЕЗІНСЬКА Ю.Г. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
9 |
98 (39+32+27) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1351 |
БЕРЕЗІЦЬКИЙ Р.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1352 |
БЕРЕЗКОВ Н.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1353 |
БЕРЕЗНЮК О.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
145 (52+39+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1354 |
БЕРЕЗОВИЧ О.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1355 |
БЕРЕЗОВСЬКА Д.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1356 |
БЕРЕЗОВСЬКА К.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1357 |
БЕРЕЗОВСЬКИЙ І.Д. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
5 |
93 (44+19+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1358 |
БЕРЕЗОВСЬКИЙ О.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
98 (40+16+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1359 |
БЕРЕЗЮК А.В. |
14320 |
м. Жидачів |
Турадівська ЗОШ |
3 |
148 (46+60+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1360 |
БЕРЕЗЮК А.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
116 (36+52+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1361 |
БЕРЕЗЮК Б.Б. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
6 |
79 (42+25+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1362 |
БЕРЕЗЮК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
77 (37+28+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1363 |
БЕРЕЗЮК Д.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
1364 |
БЕРЕЗЮК Е.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
92 (40+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1365 |
БЕРЕЗЮК З.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1366 |
БЕРЕЗЮК Л |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1367 |
БЕРЕЗЮК М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
52 (10+30+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1368 |
БЕРЕЗЮК М.І. |
14397 |
м. Жовква |
Гребінцівська ЗОШ |
5 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1369 |
БЕРЕЗЮК О.М. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
9 |
116 (46+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
1370 |
БЕРЕЗЮК О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1371 |
БЕРЕЗЮК Р.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1372 |
БЕРЕЗЮК Т.І. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
8 |
103 (30+44+29) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
1373 |
БЕРЕЗЯК А.В. |
14538 |
м. Радехів |
Синьківська ЗОШ |
6 |
90 (34+38+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1374 |
БЕРЕЗЯК А.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1375 |
БЕРЕЗЯК В.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
74 (18+32+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1376 |
БЕРЕЗЯК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1377 |
БЕРЕЗЯК М.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1378 |
БЕРЕЗЯК Н.З. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
79 (25+30+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1379 |
БЕРЕЗЯК О.І. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1380 |
БЕРЕЗЯК П.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
100 (42+16+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1381 |
БЕРЕЗЯК Р.В. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
7 |
121 (33+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1382 |
БЕРЕЗЯК С.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1383 |
БЕРЕЗЯК Ю.І. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1384 |
БЕРЕЗЯК Я.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
89 (24+40+25) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
1385 |
БЕРЕНДОВИЧ В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
128 (46+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1386 |
БЕРЕСНЕВА А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1387 |
БЕРЕСТ А.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1388 |
БЕРЕСТ Д.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
110 (30+46+34) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1389 |
БЕРЕСТ Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
93 (31+38+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1390 |
БЕРЕСЬКА В.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
60 (24+36+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1391 |
БЕРЕСЬКА В.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
86 (42+30+14) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1392 |
БЕРЕЩАК В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1393 |
БЕРЕЩАК В.П. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1394 |
БЕРЕЩАК І.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
5 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1395 |
БЕРЖИК В.С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1396 |
БЕРЖИК Я.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1397 |
БЕРІЗКА Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
120 (44+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1398 |
БЕРКИТА М |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1399 |
БЕРКІЙ М.П. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1400 |
БЕРКО Х.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1401 |
БЕРКО Я.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1402 |
БЕРКОВСЬКИЙ В.Т. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1403 |
БЕРКУТА Д.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1404 |
БЕРЛІНЕЦЬ Ю.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
104 (54+32+18) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1405 |
БЕРМЕС В.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1406 |
БЕРМЕС В.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1407 |
БЕРМЕС Є.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1408 |
БЕРМЕС М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
140 (57+32+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1409 |
БЕРНАР А.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1410 |
БЕРНАТОВИЧ М.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
118 (46+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
1411 |
БЕРНАЦЬКА Д.І. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
7 |
102 (21+50+31) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
1412 |
БЕРНЕВЕК Н.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
72 (28+14+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1413 |
БЕРНИК А.І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1414 |
БЕРНИК А.І. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
8 |
60 (30+24+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1415 |
БЕРНИК В.А. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
9 |
122 (54+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
1416 |
БЕРНИК Д.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1417 |
БЕРНИК Н.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1418 |
БЕРНИК Н.П. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
1419 |
БЕРНИК О.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
74 (21+34+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1420 |
БЕРНИК Т.М. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1421 |
БЕРШЕДА Ю.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1422 |
БЕРЯНИЧ О.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
54 (18+22+14) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1423 |
БЕСАГА М.П. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1424 |
БЕСАГА О.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1425 |
БЕСЕДІНА Д.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
131 (48+29+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
1426 |
БЕСКОРОВАЙНА М.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
87 (21+32+34) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1427 |
БЕСПАЛОВА Ю.К. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1428 |
БЕСПАЛЮК М.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
9 |
104 (58+22+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1429 |
БЕССАРАБА Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
120 (32+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
1430 |
БЕСЬ М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
108 (0+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
1431 |
БЕТЛЬОФ Ю.Я. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
9 |
97 (41+32+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1432 |
БЕХ М.А. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1433 |
БЕХТА І.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
141 (39+52+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
1434 |
БЕХТА О.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1435 |
БЕЦ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
142 (39+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1436 |
БЕЦА А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
1437 |
БЕЦА Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
134 (54+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
1438 |
БЕЦА Д.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
98 (48+26+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1439 |
БЕЦАЛА І.О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1440 |
БЕЦКО А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
153 (58+47+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1441 |
БЕЦКО В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1442 |
БЕЦЬ В.З. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1443 |
БЕЦЬ В.С. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
9 |
76 (46+12+18) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1444 |
БЕЧКАЛО А.П. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1445 |
БЕЧКАЛО В.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1446 |
БЕЧКАЛО Т.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
130 (36+58+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
1447 |
БЕЧКАЛО Х.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
100 (45+22+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1448 |
БЕШЛЕЙ А.Д. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1449 |
БЕШЛЕЙ В.П. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
71 (24+28+19) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1450 |
БЕШЛЕЙ В.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
93 (46+32+15) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1451 |
БЕШЛЕЙ Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
1452 |
БЕШЛЕЙ О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
57 (23+28+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1453 |
БЕШЛЕЙ У.Й. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
8 |
50 (21+18+11) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1454 |
БЕШЛЯГА А.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
5 |
110 (36+38+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1455 |
БЕШТА Д.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1456 |
БЄДНА С.Р. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
1457 |
БЄДНИЙ Д.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
117 (30+50+37) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1458 |
БЄДНИЙ Р.В. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
97 (36+37+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1459 |
БЄЗСОНОВ О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
88 (30+22+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1460 |
БЄЛАН Д.В. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
134 (46+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1461 |
БЄЛЕЦЬКА К.О. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
2 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1462 |
БЄЛКІН А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1463 |
БЄЛКІНА Є.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1464 |
БЄЛОВ А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1465 |
БЄЛОВ А.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
136 (52+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
1466 |
БЄЛОВА П.С. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
118 (30+52+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1467 |
БЄЛОЗОВСЬКИЙ Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
94 (42+34+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1468 |
БЄЛОЗЬОРОВ Н.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1469 |
БЄЛОУС О.Ю. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
11 |
96 (27+36+33) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1470 |
БЄЛОУСОВА А.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1471 |
БЄЛЯВСЬКА Р.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
106 (26+50+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1472 |
БЄНЄК М.В. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
11 |
124 (50+38+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1473 |
БЄНКО В.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1474 |
БЖОСТОВСЬКА Н.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
111 (36+38+37) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1475 |
БЗДЕЛЬ С.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1476 |
БИБА О.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
88 (38+38+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1477 |
БИБА Р.А. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1478 |
БИБА С.М. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
8 |
117 (36+44+37) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
1479 |
БИБЛИК А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
96 (54+36+6) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1480 |
БИБЛИК А.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
65 (21+26+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1481 |
БИБЛИК А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
84 (16+38+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1482 |
БИБЛИК Б.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1483 |
БИБЛИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
147 (51+54+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1484 |
БИБЛИК Г.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
122 (51+52+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1485 |
БИБЛИК Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
121 (49+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1486 |
БИДЛЬОВСЬКА Я.П. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1487 |
БИДЮК О.Б. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1488 |
БИДЮК О.Б. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1489 |
БИЙ О.Р. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
6 |
120 (54+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
1490 |
БИК Д.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1491 |
БИК І.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1492 |
БИК І.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
6 |
81 (48+21+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1493 |
БИК М.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
6 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
1494 |
БИК Н.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
117 (48+39+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1495 |
БИК О.В. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1496 |
БИК П.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1497 |
БИК Ю.Р. |
14425 |
м. Жовква |
Руда-Крехівська ПШ |
3 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1498 |
БИКІВ Н.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
76 (28+30+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1499 |
БИКІВ Т.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1500 |
БИКОВ И.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1501 |
БИКОВА В.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1502 |
БИКОВА В.М. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1503 |
БИКОВА К.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1504 |
БИЛЕНЬ Д.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1505 |
БИЛЕНЬ Р.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1506 |
БИЛЕНЬ С.В. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
6 |
110 (44+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1507 |
БИЛЕНЬ Х.Р. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
9 |
75 (34+26+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1508 |
БИЛО І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1509 |
БИНЬО Л.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1510 |
БИРА Х.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1511 |
БИРВА І.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1512 |
БИРКА С.Б. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1513 |
БИСАГА З.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
114 (27+44+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
1514 |
БИСТРИЙ П.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1515 |
БИСТРОВ Н.О. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1516 |
БИСТРОВА В.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1517 |
БИСТРОВА І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1518 |
БИСТРОВА Х.С. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1519 |
БИХ О.В. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
9 |
37 (17+14+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1520 |
БИЦЬ У.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
88 (15+50+23) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
1521 |
БИЧЕК Т.О. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1522 |
БИЧИК Р.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
104 (27+52+25) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1523 |
БИЧИК Х.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1524 |
БИЧКІВСЬКИЙ Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
8 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1525 |
БИЧКО М.Ю. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1526 |
БИЧКОВ А.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1527 |
БИЧКОВ Я.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1528 |
БИЧКОВА С.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
88 (42+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1529 |
БИЧУК Р.М. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1530 |
БИШЕВСЬКА Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1531 |
БИШІВ А.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1532 |
БІГАЙЛО С.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
112 (36+46+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1533 |
БІГАНСЬКИЙ Н.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1534 |
БІГУН А.А. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1535 |
БІГУН Б.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
140 (54+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1536 |
БІГУН Д.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1537 |
БІГУН І.З. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
103 (30+44+29) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1538 |
БІГУН І.І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1539 |
БІГУН М.Б. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
11 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
1540 |
БІГУН О.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1541 |
БІГУН О.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
88 (24+22+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1542 |
БІГУН С.П. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1543 |
БІГУНЯК В.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1544 |
БІГУНЯК Д.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
140 (56+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
1545 |
БІГУС А.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1546 |
БІГУС Р.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
130 (42+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
1547 |
БІДА А.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
125 (39+50+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1548 |
БІДА Х.П. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
1549 |
БІДЕНКО У.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
74 (27+32+15) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1550 |
БІДЗІНСЬКИЙ М.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1551 |
БІДНИК Д.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1552 |
БІДНИК М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
143 (33+50+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
1553 |
БІДУН І.І. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
76 (22+36+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1554 |
БІЖЕЦЬКИЙ Т.С. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
7 |
92 (30+40+22) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1555 |
БІЖИК Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1556 |
БІЖИК М.В. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
10 |
146 (52+40+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1557 |
БІЖИК Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
1558 |
БІЖОК В.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
20 (0+8+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1559 |
БІЛА А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
94 (16+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1560 |
БІЛА В.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
10 |
121 (36+52+33) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1561 |
БІЛА І.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
149 (57+44+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1562 |
БІЛА І.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
170 (60+56+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1563 |
БІЛА К.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1564 |
БІЛА М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
121 (39+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
1565 |
БІЛА О.А. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
5 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1566 |
БІЛА О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1567 |
БІЛА С.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1568 |
БІЛА Ю.З. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1569 |
БІЛА Ю.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
132 (46+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1570 |
БІЛАЙ В.П. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
4 |
130 (34+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1571 |
БІЛАК В.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1572 |
БІЛАН В. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1573 |
БІЛАН В.В. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1574 |
БІЛАН В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
74 (24+26+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1575 |
БІЛАН Ж.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
123 (54+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1576 |
БІЛАН М.І. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
7 |
65 (9+32+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1577 |
БІЛАН М.Т. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1578 |
БІЛАН Ю.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1579 |
БІЛАН Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
57 (14+19+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1580 |
БІЛАНЬ Я.П. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1581 |
БІЛАНЮК Т.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1582 |
БІЛАС А.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
84 (12+12+60) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
1583 |
БІЛАС А.Я. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
60 (36+24+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1584 |
БІЛАС К.Д. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1585 |
БІЛАС М.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
152 (46+58+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1586 |
БІЛАС М.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
1587 |
БІЛАС О.Ю. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
10 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1588 |
БІЛАС С.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
1589 |
БІЛАС С.Я. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1590 |
БІЛАШ В.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1591 |
БІЛАШ Н.Я. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1592 |
БІЛАШ О.І. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1593 |
БІЛЕВИЧ А.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
128 (51+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1594 |
БІЛЕВИЧ Н.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1595 |
БІЛЕВИЧ С.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1596 |
БІЛЕВИЧ Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
48 (14+22+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1597 |
БІЛЕНЬ В.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
6 |
100 (52+42+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1598 |
БІЛЕНЬ С.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1599 |
БІЛЕНЬ Я.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
8 |
115 (30+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1600 |
БІЛЕНЬКИЙ О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
157 (60+52+45) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1601 |
БІЛЕЦКА Ю.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
12 (2+10+0) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1602 |
БІЛЕЦКИЙ Р.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
69 (38+19+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1603 |
БІЛЕЦЬ В.П. |
14399 |
м. Жовква |
Девятирська ЗОШ |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1604 |
БІЛЕЦЬ М.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1605 |
БІЛЕЦЬ Н.П. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
7 |
47 (9+0+38) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1606 |
БІЛЕЦЬ Р.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
87 (18+44+25) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1607 |
БІЛЕЦЬ Х.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
91 (36+34+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1608 |
БІЛЕЦЬКА А.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1609 |
БІЛЕЦЬКА А.Я. |
14916 |
м. Яворів |
Верблянська СЗШ |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1610 |
БІЛЕЦЬКА Д.В. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1611 |
БІЛЕЦЬКА І.Р. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мазовіта Орися Петрівна |
1612 |
БІЛЕЦЬКА М.А. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1613 |
БІЛЕЦЬКА М.І. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1614 |
БІЛЕЦЬКА М.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
108 (36+50+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1615 |
БІЛЕЦЬКА О.О. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1616 |
БІЛЕЦЬКА О.П. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
4 |
164 (48+56+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1617 |
БІЛЕЦЬКА О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
120 (50+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1618 |
БІЛЕЦЬКА Р.І. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
8 |
115 (30+34+51) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
1619 |
БІЛЕЦЬКА С.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
117 (36+50+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1620 |
БІЛЕЦЬКА У.Г. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
8 |
117 (33+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
1621 |
БІЛЕЦЬКА Х.М. |
14916 |
м. Яворів |
Верблянська СЗШ |
8 |
89 (33+36+20) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1622 |
БІЛЕЦЬКА Ю.І. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1623 |
БІЛЕЦЬКА Ю.І. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
4 |
80 (20+42+18) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
1624 |
БІЛЕЦЬКА Ю.Я. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
8 |
114 (30+46+38) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
1625 |
БІЛЕЦЬКИЙ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
104 (26+42+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1626 |
БІЛЕЦЬКИЙ Д.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
94 (24+40+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1627 |
БІЛЕЦЬКИЙ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
102 (15+44+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
1628 |
БІЛЕЦЬКИЙ М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
54 (8+28+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1629 |
БІЛЕЦЬКИЙ М.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1630 |
БІЛЕЦЬКИЙ М.Ю. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
1631 |
БІЛЕЦЬКИЙ Н.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
63 (17+28+18) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
1632 |
БІЛЕЦЬКИЙ О.М. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
114 (44+34+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1633 |
БІЛЕЦЬКИЙ О.П. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1634 |
БІЛЕЦЬКИЙ О.Р. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1635 |
БІЛЕЦЬКИЙ О.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1636 |
БІЛЕЦЬКИЙ П.Ю. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1637 |
БІЛЕЦЬКИЙ Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
40 (11+14+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1638 |
БІЛИЙ А.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
1639 |
БІЛИЙ А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1640 |
БІЛИЙ В.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1641 |
БІЛИЙ З.Н. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1642 |
БІЛИЙ І.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1643 |
БІЛИЙ М.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
103 (38+17+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1644 |
БІЛИЙ О. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1645 |
БІЛИЙ О.Д. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
102 (40+38+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1646 |
БІЛИЙ Р.Я. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1647 |
БІЛИЙ С.А. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
5 |
94 (40+36+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1648 |
БІЛИК А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1649 |
БІЛИК А.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
8 |
71 (24+30+17) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1650 |
БІЛИК А.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1651 |
БІЛИК А.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
120 (56+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1652 |
БІЛИК Б.О. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1653 |
БІЛИК В.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
1654 |
БІЛИК В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1655 |
БІЛИК В.П. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1656 |
БІЛИК В.Р. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1657 |
БІЛИК В.Р. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
5 |
68 (12+32+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1658 |
БІЛИК Д.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1659 |
БІЛИК І.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1660 |
БІЛИК К.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
91 (27+48+16) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1661 |
БІЛИК К.М. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
132 (46+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
1662 |
БІЛИК М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1663 |
БІЛИК М.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1664 |
БІЛИК М.Б. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
148 (45+48+55) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1665 |
БІЛИК М.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1666 |
БІЛИК М.Т. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1667 |
БІЛИК Н.В. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
6 |
100 (42+28+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1668 |
БІЛИК Н.І. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1669 |
БІЛИК Н.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1670 |
БІЛИК Н.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1671 |
БІЛИК Н.М. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
1672 |
БІЛИК О.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
106 (30+40+36) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
1673 |
БІЛИК О.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
96 (39+34+23) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1674 |
БІЛИК О.К. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1675 |
БІЛИК О.Ю. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1676 |
БІЛИК Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1677 |
БІЛИК Р.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1678 |
БІЛИК Р.О. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
8 |
81 (24+40+17) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
1679 |
БІЛИК С.О. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1680 |
БІЛИК С.П. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
3 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1681 |
БІЛИК С.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1682 |
БІЛИК Т. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1683 |
БІЛИК Т.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
48 (14+16+18) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
1684 |
БІЛИК Х.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1685 |
БІЛИК Ю.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
136 (60+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1686 |
БІЛИК Я.М. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
1687 |
БІЛИНЕЦЬ І.Л. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
8 |
88 (15+42+31) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1688 |
БІЛИНЕЦЬ М.Л. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
6 |
100 (42+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1689 |
БІЛИНЕЦЬ С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
73 (24+32+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1690 |
БІЛИНЕЦЬ Х.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
7 |
87 (18+40+29) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1691 |
БІЛИНСЬКА Г.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
111 (40+38+33) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
1692 |
БІЛИНСЬКА Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1693 |
БІЛИНСЬКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
93 (25+38+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1694 |
БІЛИНСЬКА О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1695 |
БІЛИНСЬКА О.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
109 (36+40+33) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1696 |
БІЛИНСЬКА О.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
114 (42+50+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1697 |
БІЛИНСЬКА Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1698 |
БІЛИНСЬКА Ю.М. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
7 |
100 (39+48+13) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1699 |
БІЛИНСЬКА Я.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1700 |
БІЛИНСЬКА Я.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1701 |
БІЛИНСЬКИЙ А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1702 |
БІЛИНСЬКИЙ В.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1703 |
БІЛИНСЬКИЙ В.М. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
50 (26+18+6) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1704 |
БІЛИНСЬКИЙ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
85 (23+26+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1705 |
БІЛИНСЬКИЙ М.Й. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1706 |
БІЛИНСЬКИЙ Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1707 |
БІЛИНСЬКИЙ О.М. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1708 |
БІЛИНСЬКИЙ О.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
103 (27+38+38) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1709 |
БІЛИНСЬКИЙ Р.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
1710 |
БІЛИНСЬКОЇ Н.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
1711 |
БІЛІЗІР І.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
66 (30+30+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1712 |
БІЛІНСЬКА А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
1713 |
БІЛІНСЬКА А.Р. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
10 |
101 (45+38+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1714 |
БІЛІНСЬКА А.Р. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1715 |
БІЛІНСЬКА К.Є. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1716 |
БІЛІНСЬКА Л.Я. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
8 |
68 (15+28+25) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1717 |
БІЛІНСЬКА О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1718 |
БІЛІНСЬКА Т.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1719 |
БІЛІНСЬКА Х.Р. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
9 |
98 (34+34+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1720 |
БІЛІНСЬКИЙ В.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
136 (36+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
1721 |
БІЛІНСЬКИЙ І.Я. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1722 |
БІЛІНСЬКИЙ Р.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1723 |
БІЛЛ В.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
158 (52+58+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1724 |
БІЛОБРАМ Б.Ю. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1725 |
БІЛОБРАМ В.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
110 (36+52+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1726 |
БІЛОБРАМ М.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
78 (22+26+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1727 |
БІЛОБРАН Д.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1728 |
БІЛОБРАН Ю.П. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
7 |
97 (30+24+43) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
1729 |
БІЛОВУС В.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
122 (26+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
1730 |
БІЛОВУС Н |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
81 (33+32+16) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1731 |
БІЛОВУС О.І. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1732 |
БІЛОВУС О.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1733 |
БІЛОВУС С.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
137 (48+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1734 |
БІЛОГАН В.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1735 |
БІЛОГАН І.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
119 (42+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1736 |
БІЛОГАН К.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
8 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1737 |
БІЛОГАН Л.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
1738 |
БІЛОГРУД Ю.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1739 |
БІЛОЗЗР Д.Д. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1740 |
БІЛОЗІР В.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1741 |
БІЛОЗІР О.Р. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
9 |
43 (13+12+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1742 |
БІЛОЗІР С |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
6 |
77 (30+23+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1743 |
БІЛОЗІР С.Є. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
8 |
108 (39+50+19) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
1744 |
БІЛОЗІР Ю.Б. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
3 |
148 (44+50+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1745 |
БІЛОЗОР В.Б. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1746 |
БІЛОЗЬОРОВА Є.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1747 |
БІЛОКОПИТА М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1748 |
БІЛОКОПИТИЙ П.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1749 |
БІЛОКУР М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
130 (39+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
1750 |
БІЛОКУР Р.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
93 (24+32+37) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1751 |
БІЛОКУР С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1752 |
БІЛОНІЖКА О.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1753 |
БІЛОНІЖКО В.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1754 |
БІЛОСЕВИЧ Р.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
122 (39+46+37) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1755 |
БІЛОСТОЦЬКА Я.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1756 |
БІЛОУС А.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
116 (33+50+33) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1757 |
БІЛОУС А.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1758 |
БІЛОУС А.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1759 |
БІЛОУС В.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1760 |
БІЛОУС В.О. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
8 |
17 (6+2+9) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1761 |
БІЛОУС В.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1762 |
БІЛОУС Д.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
116 (54+26+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1763 |
БІЛОУС Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
66 (16+32+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1764 |
БІЛОУС Е.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1765 |
БІЛОУС М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1766 |
БІЛОУС Н.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
37 (15+2+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1767 |
БІЛОУС Р.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1768 |
БІЛОУС С.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1769 |
БІЛОУС С.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1770 |
БІЛОУС Ю.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
114 (36+40+38) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1771 |
БІЛОУС Я.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
119 (60+44+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1772 |
БІЛОУСОВА Ю.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
106 (18+52+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1773 |
БІЛОШИЦЬКА Б.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1774 |
БІЛУСЯК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
113 (42+38+33) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
1775 |
БІЛУТА М.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
110 (35+48+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1776 |
БІЛЬ К.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1777 |
БІЛЬ Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1778 |
БІЛЬ Ю.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1779 |
БІЛЬКО К. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1780 |
БІЛЬО Я.Р. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
110 (39+46+25) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1781 |
БІЛЬСЬКА Н.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
124 (48+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
1782 |
БІЛЬСЬКА О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
83 (33+16+34) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1783 |
БІЛЬСЬКИЙ Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
81 (27+30+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1784 |
БІЛЮР В.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
7 |
121 (39+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1785 |
БІЛЯВСЬКА А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1786 |
БІЛЯВСЬКА О.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1787 |
БІЛЯВСЬКА Р.Р. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
9 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1788 |
БІЛЯВСЬКА Ю.В. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
4 |
110 (22+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
1789 |
БІЛЯЄВ О.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1790 |
БІЛЯК А.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1791 |
БІЛЯК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
112 (47+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1792 |
БІЛЯК В.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
110 (46+34+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1793 |
БІЛЯК Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1794 |
БІЛЯК Д.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
56 (22+22+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1795 |
БІЛЯК І.В. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1796 |
БІЛЯК І.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
130 (60+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1797 |
БІЛЯК Л.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
136 (44+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1798 |
БІЛЯК Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1799 |
БІЛЯК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
104 (33+40+31) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1800 |
БІЛЯК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
73 (34+21+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1801 |
БІЛЯК М.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
54 (16+14+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1802 |
БІЛЯК Н.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
7 |
170 (60+58+52) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1803 |
БІЛЯК Н.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1804 |
БІЛЯК Н.О. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1805 |
БІЛЯНСЬКА О.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1806 |
БІЛЯСЬКА Н.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
130 (58+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
1807 |
БІНТОНІВ А.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1808 |
БІРБАН М.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
111 (42+34+35) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1809 |
БІРБАН У.В. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
6 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1810 |
БІРБАН Ю.Б. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
6 |
102 (40+32+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1811 |
БІРГЕР Д.В. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
11 |
154 (60+58+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1812 |
БІРГЕР М.В. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1813 |
БІРУК О.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
60 (12+26+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1814 |
БІРЮКОВ А.С. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1815 |
БІРЮКОВ В.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
89 (34+31+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1816 |
БІРЮКОВ Т.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
8 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1817 |
БІРЮКОВА Ю.П. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1818 |
БІСКОВЯН О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1819 |
БІСКУП М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
63 (22+26+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1820 |
БІТКІН Н. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1821 |
БІТНЕР А |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1822 |
БІЦАН В.І. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1823 |
БІЦЬ С.О. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1824 |
БІШКО А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1825 |
БІШКО А.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1826 |
БІШКО В.Ю. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1827 |
БІШКО Д.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1828 |
БІШКО М.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1829 |
БІШКО О.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
1830 |
БІЯН А.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1831 |
БІЯН К.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
113 (46+28+39) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1832 |
БІЯН М.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1833 |
БЇТКЇНА К. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1834 |
БЙЧУК Р.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
100 (26+50+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1835 |
БЛАВАЦЬКА М.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1836 |
БЛАВАЦЬКИЙ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1837 |
БЛАВТ А.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
96 (40+38+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1838 |
БЛАВТ К.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
128 (33+54+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1839 |
БЛАГА О.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
95 (27+44+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1840 |
БЛАГА С.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
97 (40+33+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1841 |
БЛАГИЙ М.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1842 |
БЛАГУТА В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
1843 |
БЛАГУТА Д.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1844 |
БЛАЖІВСЬКА Я.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1845 |
БЛАЖКЕВИЧ В.О. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
5 |
112 (56+44+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
1846 |
БЛАЖКЕВИЧ Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
87 (26+34+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1847 |
БЛАЖКЕВИЧ Д.С. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1848 |
БЛАЖКЕВИЧ Л.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
146 (48+52+46) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1849 |
БЛАЖКЕВИЧ М.Ю. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
5 |
75 (16+29+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1850 |
БЛАЖКЕВИЧ О.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1851 |
БЛАЖКО О.Ю. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1852 |
БЛАХ Х.О. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
4 |
78 (20+34+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1853 |
БЛАШКІВ З.Я. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
1854 |
БЛАЩАК А.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1855 |
БЛАЩАК А.Я. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
119 (40+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1856 |
БЛАЩАК В.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1857 |
БЛАЩАК Д.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
58 (22+24+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1858 |
БЛАЩАК І.Р. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1859 |
БЛАЩАК М.Р. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1860 |
БЛАЩАК С.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
94 (40+30+24) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
1861 |
БЛАЩАК Я.Р. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
5 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1862 |
БЛАЩУК Р |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
121 (46+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
1863 |
БЛИЗНАК О.О. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
90 (20+40+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1864 |
БЛИЗНАК Р.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1865 |
БЛИЗНАК Х.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
136 (60+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1866 |
БЛИЗНАК Ю.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1867 |
БЛИЗНЮК І.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1868 |
БЛИЗНЮК Х.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1869 |
БЛИЗНЯК С.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1870 |
БЛИСТІВ Г.В. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
4 |
108 (36+60+12) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1871 |
БЛИСТІВ Г.З. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
7 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
1872 |
БЛИСТІВ Д.Я. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
8 |
75 (27+26+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1873 |
БЛИСТІВ Н.Р. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
6 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1874 |
БЛИСТІВ С.Р. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1875 |
БЛИСЦІВ О.В. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1876 |
БЛИХАР С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1877 |
БЛИЩАК Л.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
131 (54+38+39) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
1878 |
БЛИЩАК Р.С. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
1879 |
БЛИЩИК І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
128 (52+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1880 |
БЛИЩИК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
80 (33+30+17) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1881 |
БЛІНОВ О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
100 (24+48+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1882 |
БЛІХА Н.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
1883 |
БЛІХАР М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
71 (40+25+6) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1884 |
БЛІХАР Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1885 |
БЛІЩ В.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1886 |
БЛІЩУК Н.П. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1887 |
БЛІЩЩ І.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
74 (32+30+12) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1888 |
БЛОЗОВСЬКА М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
145 (48+52+45) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1889 |
БЛОЗОВСЬКА С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1890 |
БЛОНАР Ю |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
12 (0+6+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1891 |
БЛОЩИНСЬКА Я.І. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1892 |
БЛОЩИЧАК І.Н. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1893 |
БЛЬОК Н.М. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1894 |
БЛЬОХ Ю.М. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
5 |
104 (48+38+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1895 |
БЛЮМ С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1896 |
БЛЮМГАРД А.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1897 |
БЛЮС А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
140 (44+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
1898 |
БЛЮС Л.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
125 (44+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
1899 |
БЛЮС О.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
136 (40+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
1900 |
БЛЮС О.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
82 (27+32+23) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1901 |
БЛЮС П.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
79 (24+32+23) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1902 |
БЛЯТНИК Д.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
7 |
73 (9+34+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1903 |
БЛЯХАН М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
1904 |
БЛЯХАН О.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
1905 |
БЛЯХІВСЬКИЙ Т.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
115 (39+42+34) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
1906 |
БОБА М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
87 (40+32+15) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
1907 |
БОБАК А.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
154 (54+58+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1908 |
БОБАК А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
5 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1909 |
БОБАК Д.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1910 |
БОБАК М.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1911 |
БОБАК С.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1912 |
БОБАК Ю.І. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1913 |
БОБАЛО Д.О. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
6 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1914 |
БОБАЛО З.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1915 |
БОБАЛО М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1916 |
БОБАЛО Р.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
99 (33+32+34) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1917 |
БОБАЛЯ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
143 (49+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1918 |
БОБАНИЧ М.М. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
8 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1919 |
БОБЕЛЯК В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
103 (42+42+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1920 |
БОБЕЛЯК О.Б. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1921 |
БОБЕЛЯК О.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
129 (45+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1922 |
БОБЕЛЯК Р.М. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
1923 |
БОБЕЛЯК С.Я. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1924 |
БОБЕР В.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
92 (14+54+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1925 |
БОБЕРСЬКА Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1926 |
БОБЕРСЬКИЙ Д.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1927 |
БОБЕРСЬКОГО Р.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
92 (28+34+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1928 |
БОБЕЦЬКИЙ Ю.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1929 |
БОБЕЧКО М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
1930 |
БОБИК А.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
66 (34+14+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1931 |
БОБИК А.М. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1932 |
БОБИК В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
128 (58+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1933 |
БОБИК В.С. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
5 |
101 (28+31+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
1934 |
БОБИК Є.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
86 (40+28+18) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1935 |
БОБИК Л.С. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
8 |
120 (42+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
1936 |
БОБИК О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
101 (42+35+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
1937 |
БОБИК Р.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1938 |
БОБИК Я.Р. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
119 (36+46+37) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
1939 |
БОБИЛЯК В.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
138 (32+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
1940 |
БОБИЛЯК О.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1941 |
БОБИЛЯК С.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
64 (24+16+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1942 |
БОБИЛЯК Ю.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1943 |
БОБИНЕЦЬ Е.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
1944 |
БОБІТКО І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
113 (42+34+37) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1945 |
БОБКІВ В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
1946 |
БОБКІВ Л.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1947 |
БОБКІВ М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
60 (15+26+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1948 |
БОБКО А.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1949 |
БОБКО Д.В. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
3 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1950 |
БОБКО Д.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
113 (46+28+39) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1951 |
БОБКО Д.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1952 |
БОБКО І.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
122 (28+58+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1953 |
БОБКО І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
98 (40+28+30) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1954 |
БОБКО М.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
136 (28+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1955 |
БОБКО Н.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
95 (36+38+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1956 |
БОБКО Н.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1957 |
БОБКО О.А. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1958 |
БОБКО У.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
113 (36+44+33) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1959 |
БОБКО Х. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1960 |
БОБКОВА Т.А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1961 |
БОБЛИК С.Н. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1962 |
БОБЛЯК В.С. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
7 |
63 (21+22+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1963 |
БОБЛЯК Х.В. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1964 |
БОБОВИЧ М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
104 (36+44+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1965 |
БОБОЦКО Ю.Я. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1966 |
БОБОЦЬКО Р.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
64 (35+20+9) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1967 |
БОБОЦЬКО Ю.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1968 |
БОБРИК Ю.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
52 (36+16+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1969 |
БОБРОВ А.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1970 |
БОБРОВ Я.М. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1971 |
БОБРОВСЬКА Д.Г. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1972 |
БОБУЛЬ А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
69 (25+32+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1973 |
БОБЧУК А.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1974 |
БОБЯК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1975 |
БОБЯК Т.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1976 |
БОБЯК Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1977 |
БОБЯК Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
83 (27+20+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1978 |
БОВА А.А. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
6 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1979 |
БОВА С.В. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
8 |
87 (33+36+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1980 |
БОВТАЧ В.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
142 (36+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
1981 |
БОВТАЧ С.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
1982 |
БОВТЮХ А.М. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
5 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
1983 |
БОВТЮХ В.М. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
1984 |
БОВЦАЙЛО В.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1985 |
БОВЦАЙЛО В.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1986 |
БОВЦАЙЛО М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1987 |
БОВЦАЙЛО Н.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
88 (27+38+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1988 |
БОВЦАЙЛО О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
79 (29+32+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1989 |
БОВЦАЙЛО О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
76 (35+26+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1990 |
БОВЦАЙЛО Р.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1991 |
БОВЦАЙЛО Ю.Р. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1992 |
БОГАЄЦЬ А.А. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
118 (42+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
1993 |
БОГАЄЦЬ І.Б. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
88 (32+32+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1994 |
БОГАЙЧИК Р.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1995 |
БОГАЙЧИК С.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
103 (42+28+33) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1996 |
БОГАЙЧИК С.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1997 |
БОГАЙЧИК Ю.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1998 |
БОГАЙЧУК І.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1999 |
БОГАЧ А.С. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
5 |
95 (42+29+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2000 |
БОГАЧ Б.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2001 |
БОГАЧЕВСЬКА М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2002 |
БОГАЧЕВСЬКА О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
123 (50+37+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
2003 |
БОГАЧИК М.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2004 |
БОГАЧІК Ю.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Сидір Марія Петрівна |
2005 |
БОГАЧОВА А.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
109 (33+48+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2006 |
БОГДАН А.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2007 |
БОГДАН А.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
117 (45+38+34) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2008 |
БОГДАН В.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
8 |
147 (51+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2009 |
БОГДАН Л.Я. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
8 |
121 (45+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
2010 |
БОГДАН М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
130 (44+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2011 |
БОГДАН М.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
111 (36+32+43) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
2012 |
БОГДАН М.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2013 |
БОГДАН О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
134 (60+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2014 |
БОГДАН О.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2015 |
БОГДАН О.Ю. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2016 |
БОГДАНОВ Д.Є. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
128 (34+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2017 |
БОГДАНОВА В.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2018 |
БОГДАНОВА О.О. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2019 |
БОГДАНОВА Ю.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
2020 |
БОГДАНОВИЧ Я.Г. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
139 (57+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2021 |
БОГДИЧ К.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
79 (38+23+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2022 |
БОГДИЧ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
36 (36+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2023 |
БОГЕРА А.С. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2024 |
БОГІВ Б.Б. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2025 |
БОГОВ О.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
7 |
87 (18+38+31) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2026 |
БОГОЛЮБСЬКА Х.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2027 |
БОГОМАЗОВ М.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2028 |
БОГОМОЛОВ В.Д. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2029 |
БОГОМОЛОВ М.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
7 |
65 (27+30+8) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2030 |
БОГОНІС А.Б. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2031 |
БОГОНІС А.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2032 |
БОГОНІС А.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2033 |
БОГОНІС В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
113 (42+47+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
2034 |
БОГОНІС Є.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
2035 |
БОГОНІС М.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2036 |
БОГОНІС О.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
85 (33+36+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2037 |
БОГОНІС О.Я. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2038 |
БОГОНІС Р.О. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2039 |
БОГОНІС Ю.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2040 |
БОГОНОС М.Т. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
148 (36+58+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2041 |
БОГОНОСЮК О.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2042 |
БОГОНЮК Б.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2043 |
БОГОНЮК М.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
2044 |
БОГОНЮК Т.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2045 |
БОГУН А.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2046 |
БОГУН Н.А. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2047 |
БОГУСЛАВСЬКА І.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
85 (30+44+11) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2048 |
БОГУЦЬКА А.О. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
6 |
104 (52+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2049 |
БОГУЦЬКА Б.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
84 (20+40+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2050 |
БОГУЦЬКА К.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2051 |
БОГУЦЬКИЙ А.П. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2052 |
БОГУЦЬКИЙ Ю.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
86 (40+34+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2053 |
БОГУШ Б.І. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
4 |
100 (30+34+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2054 |
БОГУШ В.Р. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2055 |
БОГУШ Н.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2056 |
БОГУШ П.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
7 |
92 (33+42+17) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
2057 |
БОГУШ Х.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
136 (54+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2058 |
БОДАК А.Б. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2059 |
БОДАК В.А. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
5 |
139 (54+49+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
2060 |
БОДАК В.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2061 |
БОДАК В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
61 (36+19+6) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2062 |
БОДАК Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2063 |
БОДАК Н.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
7 |
82 (42+30+10) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2064 |
БОДАК О.М. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
98 (30+50+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2065 |
БОДАК О.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2066 |
БОДАК С.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2067 |
БОДАК Я.А. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
8 |
136 (45+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
2068 |
БОДАКОВСЬКИЙ Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2069 |
БОДЕНКО В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2070 |
БОДЕНЧУК М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
100 (48+22+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2071 |
БОДЛАК В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
2072 |
БОДНАР А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2073 |
БОДНАР А.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2074 |
БОДНАР А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2075 |
БОДНАР А.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2076 |
БОДНАР А.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2077 |
БОДНАР А.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2078 |
БОДНАР А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2079 |
БОДНАР А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2080 |
БОДНАР А.І. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2081 |
БОДНАР А.Р. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2082 |
БОДНАР Б.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
136 (60+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2083 |
БОДНАР Б.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2084 |
БОДНАР В |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2085 |
БОДНАР В.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2086 |
БОДНАР В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2087 |
БОДНАР В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2088 |
БОДНАР В.В. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2089 |
БОДНАР В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
2090 |
БОДНАР В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2091 |
БОДНАР Г.Д. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
7 |
111 (42+44+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2092 |
БОДНАР Д.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2093 |
БОДНАР Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
41 (14+18+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2094 |
БОДНАР Д.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2095 |
БОДНАР Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
151 (54+42+55) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2096 |
БОДНАР Д.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2097 |
БОДНАР Д.П. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2098 |
БОДНАР Д.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2099 |
БОДНАР Д.Ю. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2100 |
БОДНАР З.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2101 |
БОДНАР І.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2102 |
БОДНАР І.І. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
6 |
110 (52+28+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2103 |
БОДНАР Л.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
113 (54+38+21) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2104 |
БОДНАР М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
84 (36+48+0) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
2105 |
БОДНАР М.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
91 (33+40+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2106 |
БОДНАР М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
52 (8+26+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2107 |
БОДНАР М.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2108 |
БОДНАР М.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2109 |
БОДНАР М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
113 (45+38+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
2110 |
БОДНАР М.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
2111 |
БОДНАР М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
73 (15+30+28) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2112 |
БОДНАР Н.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
98 (58+28+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2113 |
БОДНАР Н.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2114 |
БОДНАР Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2115 |
БОДНАР Н.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
108 (24+54+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2116 |
БОДНАР Н.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2117 |
БОДНАР Н.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
2118 |
БОДНАР Н.О. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
7 |
90 (27+38+25) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2119 |
БОДНАР О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2120 |
БОДНАР О.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2121 |
БОДНАР О.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
110 (27+46+37) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2122 |
БОДНАР О.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2123 |
БОДНАР О.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
82 (30+34+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2124 |
БОДНАР О.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
54 (20+22+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2125 |
БОДНАР О.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2126 |
БОДНАР О.П. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2127 |
БОДНАР О.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2128 |
БОДНАР О.Р. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2129 |
БОДНАР О.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2130 |
БОДНАР П.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2131 |
БОДНАР Р.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2132 |
БОДНАР Р.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
87 (21+40+26) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2133 |
БОДНАР Р.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2134 |
БОДНАР Р.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
100 (22+54+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2135 |
БОДНАР Р.Я. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
5 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2136 |
БОДНАР С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
90 (36+54+0) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
2137 |
БОДНАР С.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
36 (36+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2138 |
БОДНАР С.І. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
7 |
86 (33+28+25) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2139 |
БОДНАР С.О. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2140 |
БОДНАР Т.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
2141 |
БОДНАР Х.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
95 (27+36+32) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2142 |
БОДНАР Х.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
2143 |
БОДНАР Х.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
102 (39+30+33) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2144 |
БОДНАР Ю.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
98 (14+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2145 |
БОДНАР Ю.Г. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2146 |
БОДНАР Я.В. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
4 |
70 (10+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2147 |
БОДНАР Я.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
60 (16+26+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2148 |
БОДНАРУК В.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2149 |
БОДНАРУК В.І. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2150 |
БОДНАРУК В.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2151 |
БОДНАРУСЬЬ З.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
105 (38+19+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2152 |
БОДНАРЧУК І.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
94 (54+40+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2153 |
БОДНАРЧУК К.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
126 (38+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2154 |
БОДНАРЧУК К.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
84 (36+12+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2155 |
БОДНАРЧУК М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
16 (2+14+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2156 |
БОДНАРЧУК М.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
144 (60+30+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2157 |
БОДНАРЧУК М.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
96 (38+34+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2158 |
БОДНАРЧУК М.П. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
10 |
68 (34+28+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2159 |
БОДНАРЧУК О.А. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
10 |
118 (45+34+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2160 |
БОДНАРЧУК С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2161 |
БОДНАРЧУК У.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
160 (51+52+57) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2162 |
БОДНАРЧУК Ю.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2163 |
БОДНАРЮК М.В |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
24 (12+0+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2164 |
БОДНИККУТКОВЕЦЬ Л.Б. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
92 (46+34+12) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2165 |
БОДРАК М.Г. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
105 (45+40+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2166 |
БОДРАК С.Г. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2167 |
БОДРІН Н.А. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2168 |
БОДРУГ Р.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2169 |
БОДЬО М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
103 (42+31+30) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2170 |
БОДЮК М.Р. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
50 (10+22+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
2171 |
БОЄЧКО З.О. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
98 (34+40+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2172 |
БОЄЧКО Ю.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2173 |
БОЖА А.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
79 (20+44+15) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
2174 |
БОЖЕДАРНИК О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2175 |
БОЖЕЙКО М.П. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2176 |
БОЖЕНКО С.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
130 (60+34+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2177 |
БОЖИК А.Р. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2178 |
БОЖИК Б.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2179 |
БОЖИК М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
112 (48+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2180 |
БОЖИК О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2181 |
БОЖИК С.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2182 |
БОЖИК Т.О. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2183 |
БОЖОК С.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2184 |
БОЖУК М.С. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
74 (35+24+15) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2185 |
БОЗІЄВА-РАКОВСЬКА І.Б. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
81 (15+40+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2186 |
БОЗОВА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2187 |
БОЙКІВ І.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
2188 |
БОЙКІВ М.М. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
9 |
53 (25+22+6) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2189 |
БОЙКО А.А. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
105 (39+40+26) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
2190 |
БОЙКО А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
97 (43+24+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2191 |
БОЙКО А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
97 (43+24+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2192 |
БОЙКО А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
146 (42+44+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2193 |
БОЙКО А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
70 (21+26+23) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2194 |
БОЙКО А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
122 (48+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
2195 |
БОЙКО А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
88 (12+40+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2196 |
БОЙКО А.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2197 |
БОЙКО А.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
2198 |
БОЙКО А.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
116 (42+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2199 |
БОЙКО А.С. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
|
Вольська Світлана Станіславівна |
2200 |
БОЙКО А.Я. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2201 |
БОЙКО Б.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
130 (48+50+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2202 |
БОЙКО В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
90 (24+34+32) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2203 |
БОЙКО В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
116 (50+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2204 |
БОЙКО В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
131 (45+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
2205 |
БОЙКО В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2206 |
БОЙКО В.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2207 |
БОЙКО В.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
139 (42+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2208 |
БОЙКО В.І. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
7 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2209 |
БОЙКО В.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2210 |
БОЙКО В.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2211 |
БОЙКО В.Р. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
82 (42+34+6) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2212 |
БОЙКО В.Я. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2213 |
БОЙКО Г.Г. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2214 |
БОЙКО Г.Я. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2215 |
БОЙКО Д.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2216 |
БОЙКО Д.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2217 |
БОЙКО Д.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2218 |
БОЙКО Д.В. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
4 |
92 (22+40+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2219 |
БОЙКО Д.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
108 (26+52+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2220 |
БОЙКО Д.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
99 (34+38+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2221 |
БОЙКО Д.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2222 |
БОЙКО Д.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
87 (28+44+15) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2223 |
БОЙКО Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
96 (30+46+20) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2224 |
БОЙКО Д.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2225 |
БОЙКО Д.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2226 |
БОЙКО Д.Ф. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2227 |
БОЙКО Е.Г. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
110 (42+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2228 |
БОЙКО Є.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2229 |
БОЙКО І.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2230 |
БОЙКО І.Ю. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2231 |
БОЙКО Ї. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2232 |
БОЙКО Ї.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2233 |
БОЙКО К.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
160 (48+52+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2234 |
БОЙКО К.О. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2235 |
БОЙКО К.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2236 |
БОЙКО Л.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2237 |
БОЙКО М.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2238 |
БОЙКО М.Б. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
5 |
90 (28+32+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2239 |
БОЙКО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
60 (18+28+14) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2240 |
БОЙКО М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
113 (40+37+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2241 |
БОЙКО М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
131 (54+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2242 |
БОЙКО М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2243 |
БОЙКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
62 (24+20+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2244 |
БОЙКО М.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
70 (19+24+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2245 |
БОЙКО М.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
59 (24+20+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2246 |
БОЙКО М.П. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
81 (21+24+36) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2247 |
БОЙКО Н.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
87 (27+38+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2248 |
БОЙКО Н.В. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2249 |
БОЙКО Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2250 |
БОЙКО Н.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2251 |
БОЙКО Н.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
6 |
80 (52+16+12) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2252 |
БОЙКО Н.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
79 (24+25+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2253 |
БОЙКО О.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
60 (15+32+13) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2254 |
БОЙКО О.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2255 |
БОЙКО О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2256 |
БОЙКО О.І. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
6 |
132 (60+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2257 |
БОЙКО О.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2258 |
БОЙКО О.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
118 (36+48+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2259 |
БОЙКО О.Ю. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
4 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2260 |
БОЙКО П.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
82 (22+42+18) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2261 |
БОЙКО Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2262 |
БОЙКО Р.В. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
8 |
90 (30+32+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2263 |
БОЙКО Р.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2264 |
БОЙКО С. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
6 |
124 (54+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2265 |
БОЙКО С.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2266 |
БОЙКО С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2267 |
БОЙКО С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
62 (24+32+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2268 |
БОЙКО С.Л. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2269 |
БОЙКО С.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
146 (48+46+52) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2270 |
БОЙКО Т.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
28 (22+6+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2271 |
БОЙКО Т.М. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
9 |
96 (44+34+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2272 |
БОЙКО Т.Р. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
7 |
110 (27+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
2273 |
БОЙКО У.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
62 (21+26+15) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
2274 |
БОЙКО У.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2275 |
БОЙКО Х.С. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2276 |
БОЙКО Ю.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
96 (27+38+31) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
2277 |
БОЙКО Ю.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
7 |
125 (42+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2278 |
БОЙКО Ю.І. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
118 (54+34+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2279 |
БОЙКО Ю.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
47 (8+27+12) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2280 |
БОЙКО Я.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2281 |
БОЙКО Я.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
143 (56+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2282 |
БОЙКО Я.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
137 (42+50+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2283 |
БОЙКО Я.М. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
7 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2284 |
БОЙКО Я.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2285 |
БОЙКОО М.С. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
102 (32+40+30) |
|
|
С2 |
|
Вольська Світлана Станіславівна |
2286 |
БОЙСИН І.В. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2287 |
БОЙСЮК М.Б. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2288 |
БОЙСЮК О. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2289 |
БОЙЦУН А.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2290 |
БОЙЦУН В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
88 (31+42+15) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2291 |
БОЙЦУН М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
80 (28+34+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2292 |
БОЙЦУН С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2293 |
БОЙЦУН Х.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2294 |
БОЙЧУК А.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
127 (36+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
2295 |
БОЙЧУК А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
100 (22+54+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2296 |
БОЙЧУК А.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2297 |
БОЙЧУК А.Я. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2298 |
БОЙЧУК В.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
2299 |
БОЙЧУК В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
2300 |
БОЙЧУК Г.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2301 |
БОЙЧУК І.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2302 |
БОЙЧУК К. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
65 (26+27+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2303 |
БОЙЧУК М.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2304 |
БОЙЧУК О.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
146 (38+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2305 |
БОЙЧУК О.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
108 (27+44+37) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
2306 |
БОЙЧУК О.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
8 |
115 (24+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2307 |
БОЙЧУК С.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2308 |
БОЙЧУК Т.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2309 |
БОЙЧУК Ю.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
98 (48+32+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2310 |
БОЙЧУК Ю.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
83 (21+32+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2311 |
БОЙЧУК Ю.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
110 (43+34+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
2312 |
БОКАЛО В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2313 |
БОКАЛО В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
118 (42+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
2314 |
БОКАЛО В.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
169 (60+55+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2315 |
БОКАЛО І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2316 |
БОКАЛО І.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
10 |
102 (46+38+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2317 |
БОКАЛО І.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
89 (48+26+15) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2318 |
БОКАЛО М.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2319 |
БОКАЛО М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2320 |
БОКАЛО Н.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
104 (46+34+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2321 |
БОКАЛО О.Б. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2322 |
БОКАЛО О.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2323 |
БОКАЛО Р.В. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
7 |
99 (21+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2324 |
БОКАЛО С.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
84 (40+20+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2325 |
БОКАЛО Т.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2326 |
БОКАЛО Ю.І. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2327 |
БОКАЛО Я.З. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
60 (36+0+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2328 |
БОКАЧЕНКО Р.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2329 |
БОКЛАХ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2330 |
БОКША Д.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2331 |
БОКШО К.Е. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
80 (15+46+19) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2332 |
БОЛДЕСКУЛ В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2333 |
БОЛЕСТА М.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2334 |
БОЛЕСТА Ю.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2335 |
БОЛЕХІВСЬКА А.В. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
4 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
2336 |
БОЛІБРУХ Д.М. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
3 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2337 |
БОЛКІТ П.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2338 |
БОЛКОТ А.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2339 |
БОЛКУН М.А. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2340 |
БОЛКУТОВИЧ В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
142 (38+44+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2341 |
БОЛОННА Х.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2342 |
БОЛОННА Ю.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2343 |
БОЛОННИЙ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
106 (26+44+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
2344 |
БОЛОННИЙ Р.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2345 |
БОЛОТЮК Д.С. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
3 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
2346 |
БОЛОХІВСЬКА С.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
66 (27+16+23) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2347 |
БОЛОХІВСЬКА Т.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
58 (21+26+11) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2348 |
БОЛОХОВЕЦЬКИЙ П.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2349 |
БОЛОШИНА С.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
124 (48+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2350 |
БОЛТКОВ Н.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
129 (54+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
2351 |
БОЛЮБАШ Б.Н. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
60 (12+12+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2352 |
БОЛЮБАШ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2353 |
БОЛЮБАШ І.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
117 (58+23+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
2354 |
БОЛЮБАШ С.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2355 |
БОЛЮБАШ С.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
128 (36+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2356 |
БОЛЮБАШ Ю.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2357 |
БОЛЮБАШ Я.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2358 |
БОЛЮК А.Я. |
14613 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2359 |
БОЛЮК С.І. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2360 |
БОЛЮХ Д.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2361 |
БОЛЮХ І.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2362 |
БОЛЯК І.Р. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
5 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2363 |
БОЛЯК Р.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
132 (40+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2364 |
БОМБЕРГЕР А.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2365 |
БОМЕРСБАХ О.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
103 (38+44+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2366 |
БОМК Б.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2367 |
БОМКО О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
64 (21+20+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2368 |
БОНГАР А.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
136 (39+58+39) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
2369 |
БОНГАР О.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
2370 |
БОНГАР О.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
90 (48+36+6) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
2371 |
БОНДАР А.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
2372 |
БОНДАР А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2373 |
БОНДАР А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2374 |
БОНДАР Д.В. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
10 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
2375 |
БОНДАР І.А. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
7 |
156 (45+56+55) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2376 |
БОНДАР І.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2377 |
БОНДАР І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
86 (22+28+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2378 |
БОНДАР К.А. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
9 |
62 (21+32+9) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2379 |
БОНДАР М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2380 |
БОНДАР П.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
9 |
144 (49+44+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2381 |
БОНДАР С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
2382 |
БОНДАР Т.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2383 |
БОНДАР Ю.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
97 (22+45+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2384 |
БОНДАР Ю.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2385 |
БОНДАРЕНКО А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2386 |
БОНДАРЕНКО А.Ю. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
86 (48+20+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2387 |
БОНДАРЕНКО А.Я. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2388 |
БОНДАРЕНКО В |
14943 |
м. Яворів |
Терновицька СЗШ |
8 |
127 (42+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2389 |
БОНДАРЕНКО В.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
106 (16+60+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2390 |
БОНДАРЕНКО В.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2391 |
БОНДАРЕНКО Е.С. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2392 |
БОНДАРЕНКО І.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2393 |
БОНДАРЕНКО К.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2394 |
БОНДАРЕНКО С.А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2395 |
БОНДАРЕНКО С.І. |
14956 |
м. Яворів |
Залузька СЗШ |
8 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2396 |
БОНДАРЕНКО Ю.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2397 |
БОНДАРЕНКО Я.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2398 |
БОНДАРЕЦЬ В.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
75 (28+29+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2399 |
БОНДАРУК І |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
2400 |
БОНДАРУК М.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
94 (20+32+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2401 |
БОНДАРУК С.Б. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
138 (40+56+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
2402 |
БОНДАРУК С.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2403 |
БОНДАРЧУК М.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
118 (45+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2404 |
БОНДАРЧУК М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
92 (22+46+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
2405 |
БОНДАРЧУК Н.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
96 (30+34+32) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2406 |
БОНДАРЧУК О.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
73 (36+28+9) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2407 |
БОНДАРЧУК С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2408 |
БОНДАРЧУК Ю.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2409 |
БОНЕЦЬКИЙ Я.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
136 (52+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2410 |
БОНК В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
39 (6+20+13) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2411 |
БОНК О.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2412 |
БОНК О.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2413 |
БОНК О.П. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
158 (52+52+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2414 |
БОНЦАЛЬ С.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2415 |
БОНЧАК А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
112 (20+56+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2416 |
БОНЧИНСЬКА С.Ю. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
9 |
98 (40+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
2417 |
БОР АА. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2418 |
БОРАК Н.В. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2419 |
БОРАКОВСЬКИЙ Б.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2420 |
БОРАКОВСЬКИЙ О.Я. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
9 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2421 |
БОРАЧОК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
117 (46+35+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
2422 |
БОРАЧОК О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
72 (32+22+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2423 |
БОРАЧОК О.С. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
5 |
88 (30+40+18) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
2424 |
БОРДІЯН В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
107 (30+40+37) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2425 |
БОРДЇЯН М.Я. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2426 |
БОРДУЛЯК М.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2427 |
БОРДУЛЯК О.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2428 |
БОРДУЛЯК С.В. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2429 |
БОРДУН А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2430 |
БОРДУН В.А. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2431 |
БОРДУН Л.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
8 |
133 (45+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2432 |
БОРДУН Л.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2433 |
БОРДУН Л.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2434 |
БОРДУН М.А. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
6 |
92 (38+30+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2435 |
БОРДУН О.Б. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
9 |
138 (46+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2436 |
БОРДУН Р.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2437 |
БОРДУН Ю.Б. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
5 |
120 (60+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2438 |
БОРДУН Ю.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
9 |
149 (58+46+45) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2439 |
БОРЕЙКО Б.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
98 (28+46+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2440 |
БОРЕЙКО Н.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2441 |
БОРЕЙКО Я.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2442 |
БОРЕЙЧУК В.С. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
7 |
100 (33+36+31) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2443 |
БОРЕЛКО Р.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2444 |
БОРЕНЬКО Т.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
2445 |
БОРЕЦЬКА А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2446 |
БОРЕЦЬКА В.Ю. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2447 |
БОРЕЦЬКА С.О. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
9 |
86 (25+28+33) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2448 |
БОРЕЦЬКА Ю.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
7 |
63 (24+14+25) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2449 |
БОРЕЦЬКИЙ Б.І. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
2450 |
БОРЕЦЬКИЙ Т.І. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
6 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
2451 |
БОРИК І.І. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
9 |
89 (37+40+12) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
2452 |
БОРИНЯК В.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
87 (26+34+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2453 |
БОРИС А.Ї. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2454 |
БОРИС Б.Н. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
5 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
2455 |
БОРИС В.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
2456 |
БОРИС В.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
170 (60+50+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2457 |
БОРИС В.Н. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2458 |
БОРИС В.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
9 |
110 (45+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
2459 |
БОРИС Д.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2460 |
БОРИС Д.Л. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2461 |
БОРИС І.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
93 (27+38+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2462 |
БОРИС Л.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
98 (34+28+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2463 |
БОРИС Л.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
122 (36+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2464 |
БОРИС М.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
8 |
163 (57+52+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2465 |
БОРИС О.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2466 |
БОРИС О.І. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
8 |
114 (33+32+49) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
2467 |
БОРИС О.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2468 |
БОРИС О.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
92 (22+34+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2469 |
БОРИС Р. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
3 |
32 (16+16+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2470 |
БОРИС С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2471 |
БОРИС С.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2472 |
БОРИС С.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
64 (16+48+0) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2473 |
БОРИС Ю.Т. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
62 (12+26+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2474 |
БОРИСЕНКО А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2475 |
БОРИСЕНКО А.М. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2476 |
БОРИСЕНКО Д.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
97 (45+28+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2477 |
БОРИСЕНКО І.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
170 (52+58+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2478 |
БОРИСЛАВСЬКА А.Ю. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
76 (15+40+21) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2479 |
БОРИСОВ Д.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
2480 |
БОРИСОВА А.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2481 |
БОРИСОВА А.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
150 (46+50+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
2482 |
БОРИСОВА Х.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
104 (36+44+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2483 |
БОРИСОВА Х.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
2484 |
БОРИСОВИЧ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2485 |
БОРИСОВИЧ М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2486 |
БОРИСШЕВЧЕНКО П.Я. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2487 |
БОРИСЮК С.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2488 |
БОРИСЯК В.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
2489 |
БОРИСЯК Л.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2490 |
БОРИСЯК М.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2491 |
БОРИСЯК Н.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
98 (42+32+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2492 |
БОРИСЯК Н.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (60+12+12) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
2493 |
БОРИСЯК О.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
93 (36+39+18) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
2494 |
БОРИСЯК О.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
93 (36+39+18) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
2495 |
БОРИЩАК А.С. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2496 |
БОРІВЕЦЬ А.Т. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
112 (50+38+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2497 |
БОРКАНИН А.М. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2498 |
БОРКАНИН Г.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2499 |
БОРКАНИН О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
75 (26+31+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2500 |
БОРНЯК Д.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
62 (24+28+10) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2501 |
БОРНЯК К.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
74 (28+28+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2502 |
БОРНЯК М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2503 |
БОРНЯК О.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
108 (42+38+28) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
2504 |
БОРОВА В.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2505 |
БОРОВА В.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
9 |
86 (38+36+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2506 |
БОРОВА Я.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2507 |
БОРОВЕНКО З.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
97 (48+37+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2508 |
БОРОВЕЦЬ А.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
6 |
104 (40+34+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2509 |
БОРОВЕЦЬ М.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
152 (52+52+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2510 |
БОРОВЕЦЬ Н.Л. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
3 |
48 (14+10+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
2511 |
БОРОВЕЦЬ О.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2512 |
БОРОВЕЦЬ Р.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2513 |
БОРОВЕЦЬ Р.Ю. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2514 |
БОРОВЕЦЬ Х.Т. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2515 |
БОРОВИЙ А.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
92 (14+42+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2516 |
БОРОВИЙ В.І. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2517 |
БОРОВИЙ Д.О. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
8 |
110 (54+30+26) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2518 |
БОРОВИЙ О.М. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2519 |
БОРОВИК А.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2520 |
БОРОВИК Б.С. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
2521 |
БОРОВИК В.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
169 (60+58+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2522 |
БОРОВИК І.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2523 |
БОРОВИК М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2524 |
БОРОВИК О.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
41 (16+16+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2525 |
БОРОВИК О.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2526 |
БОРОВИЦЬКА О.П. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
72 (16+20+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2527 |
БОРОВИЧ І.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2528 |
БОРОВИЧ Л.Б. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
5 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2529 |
БОРОВИЧ Р.Р. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2530 |
БОРОВКОВ М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
83 (22+19+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2531 |
БОРОВСЬКА С.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2532 |
БОРОВСЬКИЙ Р.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2533 |
БОРОВСЬКИЙ С.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2534 |
БОРОВУС А.Я. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2535 |
БОРОВЦЬ І.І. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
10 |
141 (55+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2536 |
БОРОДАЙ Д.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2537 |
БОРОДАЙ Ю.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2538 |
БОРОДИНСЬКА Х.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2539 |
БОРОДІЙ А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2540 |
БОРОДІЙ Д.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
60 (14+40+6) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2541 |
БОРОДІЙ О.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
56 (14+24+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2542 |
БОРОДІЙ Т.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2543 |
БОРОДЬКО В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2544 |
БОРОДЮК К.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2545 |
БОРОСОВСЬКИЙ В.Р. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
9 |
100 (35+44+21) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
2546 |
БОРОХ А.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2547 |
БОРОШОВИЧ І.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
2548 |
БОРСУК А |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2549 |
БОРСУК Л.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
81 (38+19+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2550 |
БОРСУК О.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
152 (38+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2551 |
БОРСУК Р.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2552 |
БОРСУК С.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
158 (50+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2553 |
БОРСУК С.Я. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2554 |
БОРСУК Х.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
129 (39+58+32) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2555 |
БОРСУК Ю.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2556 |
БОРСУК Ю.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
11 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2557 |
БОРСУК Я.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
97 (21+48+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2558 |
БОРСУК Я.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2559 |
БОРТНИК А.П. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2560 |
БОРТНИК В.Р. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2561 |
БОРТНИК Д.Р. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2562 |
БОРТНИК О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
108 (48+38+22) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2563 |
БОРТНИК Р.М. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
7 |
77 (15+40+22) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
2564 |
БОРТНИК Х.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
86 (38+30+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2565 |
БОРТНИК Х.Є. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2566 |
БОРУХ Б.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2567 |
БОРУХ В.Р. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2568 |
БОРУХ С.П. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2569 |
БОРУЦ Д.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
88 (24+34+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2570 |
БОРУЦЬКА Н.Р. |
14566 |
м. Радехів |
Опліцька ЗОШ І ст. |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2571 |
БОРУЦЬКА О.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
92 (36+34+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2572 |
БОРУЦЬКА С.М. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
114 (40+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
2573 |
БОРУЦЬКИЙ М.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
74 (16+28+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2574 |
БОРШЕВСЬКА С.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
2575 |
БОРШЕВСЬКА Т.С. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2576 |
БОРШОВСЬКИЙ В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2577 |
БОРШОВСЬКИЙ О.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2578 |
БОРШОВСЬКИЙ О.Т. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2579 |
БОРШОШ Ю.О. |
14702 |
м. Сокаль |
Ільковицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2580 |
БОРЩ А.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2581 |
БОРЩ В.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2582 |
БОРЩ В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2583 |
БОРЩ В.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
86 (28+40+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2584 |
БОРЩ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
65 (35+18+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2585 |
БОРЩ Л.М. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
8 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
2586 |
БОРЩ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
103 (42+13+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2587 |
БОРЩ Р.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2588 |
БОРЩ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
86 (15+30+41) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2589 |
БОРЩ Т.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2590 |
БОРЩ У.М. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2591 |
БОРЩ Ю.В. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
3 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2592 |
БОРЩЕВСЬКА А.Д. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2593 |
БОРЩЕВСЬКИЙ Л.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
2594 |
БОРЩЕВСЬКИЙ О.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2595 |
БОРЩЕНКО І.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2596 |
БОРЩИК А.М. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2597 |
БОРЩОВ В.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
104 (24+52+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2598 |
БОРЩУК М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
152 (60+50+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2599 |
БОСА Л.В. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2600 |
БОСА С.Я. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2601 |
БОСАК В.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2602 |
БОСАК В.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2603 |
БОСАК У.Я. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2604 |
БОСАКОВСЬКА Х.С. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
4 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2605 |
БОСИЙ А.В. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2606 |
БОСИЙ А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2607 |
БОСИЙ С. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2608 |
БОСІК М.С. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
10 |
91 (32+32+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2609 |
БОСОВИЧ В.З. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2610 |
БОТВИННИК Б.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
98 (37+40+21) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2611 |
БОТВИННИК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
104 (42+32+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
2612 |
БОХЕНКО П.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2613 |
БОХЕНКО П.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2614 |
БОХІН К.Ю. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2615 |
БОХНА М.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
72 (16+38+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2616 |
БОХОНКО В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2617 |
БОХОНКО Д.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2618 |
БОХОНКО І.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
118 (51+40+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
2619 |
БОХОНКО О.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
122 (36+50+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2620 |
БОХОНКО Т.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
107 (42+48+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2621 |
БОХОНКО Ю.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
110 (28+52+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2622 |
БОХОНОК О.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2623 |
БОХОНОК О.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2624 |
БОХОНОК Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2625 |
БОЦВІНОК Є.І. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2626 |
БОЦЕНЮК М.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
106 (30+34+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2627 |
БОЦИК Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
2628 |
БОЦІЙ В.Ю. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
76 (22+42+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2629 |
БОЦІЙ Н.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2630 |
БОЦКО А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
104 (44+30+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
2631 |
БОЦКО А.М. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
79 (32+26+21) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2632 |
БОЦКО В.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2633 |
БОЦКО В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2634 |
БОЦКО І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2635 |
БОЦКО І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2636 |
БОЦКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2637 |
БОЦКО У.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2638 |
БОЦЬКІВ Л.Б. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2639 |
БОЦЬКІВ С.Б. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2640 |
БОЦЬКО К.Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2641 |
БОЧАН М.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2642 |
БОЧАРОВА А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
118 (46+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2643 |
БОЧАРСЬКА М.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2644 |
БОЧЕЛЮК Р.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
2645 |
БОЧКОВСЬКИЙ А.Б. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
9 |
134 (54+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2646 |
БОЧУЛЯК О.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
68 (27+14+27) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2647 |
БОШКО Д.Т. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2648 |
БОЮЛХ О.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
7 |
102 (33+44+25) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2649 |
БОЯНЕЦЬК Т.В. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
3 |
158 (48+50+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2650 |
БОЯНЕЦЬКИЙ А.Я. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2651 |
БОЯНІВСЬКИЙ Р.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2652 |
БОЯНІВСЬКИЙ Ю.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
2653 |
БОЯРСЬКА Ю.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
57 (12+32+13) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2654 |
БОЯРСЬКИЙ А.В. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
4 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2655 |
БОЯРЦЕВ Н.Г. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
130 (52+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2656 |
БОЯРЧУК І.С. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
7 |
76 (12+30+34) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2657 |
БРАГІНСЬКИЙ Д.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2658 |
БРАЖНИК З.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2659 |
БРАЖНЮК Б.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2660 |
БРАНЕЦЬ О.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
124 (36+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
2661 |
БРАНОВСЬКОГО В.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2662 |
БРАНТЮК Т.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2663 |
БРАТАСЮК А.О. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
69 (36+18+15) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
2664 |
БРАТАХ Д.Ю. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
89 (46+37+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2665 |
БРАТАШ А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2666 |
БРАТАШ В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
77 (40+19+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
2667 |
БРАТАШ К.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2668 |
БРАТАШ Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2669 |
БРАТАШ Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
79 (29+32+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2670 |
БРАТАШ Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
78 (30+36+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2671 |
БРАТАЩУК О.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2672 |
БРАТКОВСЬКА В.В. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
6 |
153 (60+51+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
2673 |
БРАТКОВСЬКИЙ М.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2674 |
БРАТОК А.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2675 |
БРАТОК О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2676 |
БРАТОК Т.С. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2677 |
БРАТУН А.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2678 |
БРАТУН Н.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2679 |
БРАТУНЬ М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2680 |
БРАТУСЬ Ю.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
84 (28+20+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2681 |
БРАТУСЬ Я.І. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
6 |
160 (60+58+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
2682 |
БРАТЦІВ Н.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
99 (33+38+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2683 |
БРАТЦІВ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
118 (26+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2684 |
БРАТЧИК А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
84 (28+32+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2685 |
БРАТЮК П.В. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
68 (21+28+19) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2686 |
БРАЦУК Ю.Т. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
114 (48+38+28) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2687 |
БРАЦЮК А.Б. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
4 |
146 (42+56+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2688 |
БРЕВУС С.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
105 (43+32+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2689 |
БРЕВЯК Н.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2690 |
БРЕГЕЙ О.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2691 |
БРЕГІН К.І. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2692 |
БРЕДЕЛЄВА С.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
110 (40+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2693 |
БРЕДИС В.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2694 |
БРЕЗДЕНЬ С.Я. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2695 |
БРЕЗЕЦЬКА А. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
2696 |
БРЕЗЕЦЬКИЙ Ю.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
122 (45+26+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
2697 |
БРЕЗІЦЬКА А.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
84 (12+24+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2698 |
БРЕЗІЦЬКА О.В. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2699 |
БРЕЗІЦЬКА О.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2700 |
БРЕЗНІЦЬКИЙ В.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
9 |
133 (60+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
2701 |
БРЕЙЛИК В.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
76 (34+30+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2702 |
БРЕЙЛИК М.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
61 (24+24+13) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2703 |
БРЕНЕЦЬКА С.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
78 (23+34+21) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2704 |
БРЕНИЧ А.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
107 (42+40+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2705 |
БРЕНИЧ В.Р. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2706 |
БРЕНИЧ І.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
90 (20+40+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
2707 |
БРЕНИЧ О.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
2708 |
БРЕННЕР С.М. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
3 |
146 (38+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2709 |
БРЕНЬ Х.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
104 (40+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2710 |
БРЕЦЬОНА С.А. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2711 |
БРЕЧКО А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
114 (30+40+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2712 |
БРИГАРДА Е.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
101 (46+28+27) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2713 |
БРИГАРДА М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
126 (58+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
2714 |
БРИГАС Р.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2715 |
БРИДА Н.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
149 (51+56+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2716 |
БРИЗІЦЬКИЙ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
149 (57+34+58) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2717 |
БРИЙОВСЬКА А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2718 |
БРИЙОВСЬКА С.М. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
71 (27+28+16) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2719 |
БРИК А.С. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2720 |
БРИК В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2721 |
БРИК В.В. |
14424 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ |
3 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2722 |
БРИК Д.М. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2723 |
БРИК Д.М. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
140 (36+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
2724 |
БРИК І.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
110 (48+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2725 |
БРИК І.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2726 |
БРИК М.А. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
7 |
146 (45+50+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2727 |
БРИК М.М. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2728 |
БРИК Н.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2729 |
БРИК О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
102 (32+40+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
2730 |
БРИК О.В. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
5 |
141 (54+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
2731 |
БРИК П.А. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
8 |
112 (45+52+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
2732 |
БРИК С.П. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2733 |
БРИК Х.З. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2734 |
БРИКОВСЬКА Т.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2735 |
БРИКОВСЬКИЙ А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2736 |
БРИЛИЧ Т.М. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
8 |
38 (3+14+21) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2737 |
БРИЛІНСЬКИЙ В.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2738 |
БРИЛЬ М.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2739 |
БРИЛЬ Р.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
80 (38+24+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2740 |
БРИЛЬОВСЬКИЙ А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2741 |
БРИЛЬОВСЬКИЙ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2742 |
БРИНДАК С.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2743 |
БРИНДАС В.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2744 |
БРИНДАС Н.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
95 (38+36+21) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2745 |
БРИНДАС О.Є. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
9 |
143 (54+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2746 |
БРИНДАС С |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
5 |
93 (48+27+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2747 |
БРИНДЗЯ С. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
4 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2748 |
БРИНЗЕЙ М.Ю. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
9 |
86 (25+28+33) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2749 |
БРИНК Л.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
118 (36+46+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2750 |
БРИНЧАК Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
64 (13+36+15) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2751 |
БРИНЧАК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
88 (23+26+39) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2752 |
БРИНЧАК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2753 |
БРИНЧАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
61 (18+32+11) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2754 |
БРИНЧАК О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2755 |
БРИНЬ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
48 (21+14+13) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2756 |
БРИНЬ Л.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
134 (46+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2757 |
БРИНЬ М.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
151 (36+60+55) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2758 |
БРИНЬ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2759 |
БРИНЬКО Д.С. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
6 |
89 (36+35+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2760 |
БРИНЬКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
48 (12+0+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2761 |
БРИНЬКО Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2762 |
БРИНЯВСЬКА М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
105 (33+44+28) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2763 |
БРИТАН М.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2764 |
БРИТАН М.І. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2765 |
БРИТАН М.Ю. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
97 (44+23+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2766 |
БРИТАН Н.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
6 |
102 (52+32+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2767 |
БРИТАН Ю.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
117 (45+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
2768 |
БРИЦЬКИЙ Т.С. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2769 |
БРИЧ В.В. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
2770 |
БРИЧ М.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
98 (42+32+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2771 |
БРИЧКО В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2772 |
БРИЧКО Й.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2773 |
БРИЧКО М. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2774 |
БРИЧКО М.І. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
2775 |
БРІКС Є.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2776 |
БРІТЧЕНКО Р.Т. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2777 |
БРОВАР Д.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
48 (12+36+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2778 |
БРОВКО К.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2779 |
БРОВЧЕНКО В.Д. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2780 |
БРОГОВСЬКА Я.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
124 (60+28+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2781 |
БРОДА А.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2782 |
БРОДА М.Р. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
6 |
96 (28+32+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2783 |
БРОДА О.Ю. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
117 (43+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
2784 |
БРОДА С.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
9 |
50 (15+20+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2785 |
БРОДА Т.В. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
4 |
152 (48+44+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
2786 |
БРОДЗІНСЬКА В.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
137 (42+46+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2787 |
БРОДИК В.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2788 |
БРОДИК О.Д. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2789 |
БРОЖИНА А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2790 |
БРОЖИНА О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
144 (40+56+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2791 |
БРОЗЬ Д.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
121 (42+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2792 |
БРОНА М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2793 |
БРОНЕВСЬКА Х.О. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
9 |
65 (36+14+15) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2794 |
БРОНЕВСЬКИЙ І.О. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
139 (46+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2795 |
БРОНЕВСЬКИЙ М.Р. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
6 |
77 (44+27+6) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2796 |
БРОНЗЕЙ С.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
147 (39+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2797 |
БРОНЗЕЙ С.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2798 |
БРОНІЧ М.Ю. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2799 |
БРОНОВСЬКА В |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
5 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2800 |
БРОСЛАВСЬКА М.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2801 |
БРОШКО І.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
2802 |
БРОШКО Л.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2803 |
БРОШКО М.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2804 |
БРУДНА М.Р. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
82 (38+26+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
2805 |
БРУНАРСЬКА К.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2806 |
БРУНАРСЬКА М.В. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
6 |
117 (60+33+24) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2807 |
БРУНАРСЬКИЙ Д.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2808 |
БРУНАРСЬКИЙ О.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2809 |
БРУНЕЦЬ А.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2810 |
БРУНЕЦЬ П.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
74 (21+16+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2811 |
БРУНЕЦЬ С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2812 |
БРУС С.Ю. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2813 |
БРУСС Н.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
74 (22+22+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2814 |
БРУХ Г.О. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
5 |
97 (54+13+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2815 |
БРУХ І.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2816 |
БРУЧКОВСЬКА С.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
127 (48+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
2817 |
БРУШНЬОВСЬКИЙ А.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2818 |
БРЮХАНЬ В.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2819 |
БРЯНКА О.О. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
6 |
104 (26+48+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
2820 |
БРЯНЧИК Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2821 |
БУБЕЛА А.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2822 |
БУБЕЛА В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
96 (24+12+60) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2823 |
БУБЕЛА О.Т. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
118 (54+28+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2824 |
БУБЕЛА Ю.Т. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2825 |
БУБЕЛАВ Т.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2826 |
БУБЕЛЬНИК Р.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2827 |
БУБЕН Р |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
80 (27+30+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2828 |
БУБЕНКО Л.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2829 |
БУБЕНКО О.Т. |
14320 |
м. Жидачів |
Турадівська ЗОШ |
3 |
152 (52+58+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2830 |
БУБЕС С |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
88 (32+26+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2831 |
БУБЛИК В.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2832 |
БУБНЯК А.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2833 |
БУБНЯК Б.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
124 (34+60+30) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
2834 |
БУБНЯК К.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2835 |
БУБНЯК М.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2836 |
БУБНЯК М.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2837 |
БУБНЯК Р |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2838 |
БУВАНИК М.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
4 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2839 |
БУВАНИКА Д.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
141 (54+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2840 |
БУГА В.А. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
8 |
99 (42+22+35) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2841 |
БУГА М.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
113 (40+37+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2842 |
БУГА М.Ю. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
64 (24+22+18) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2843 |
БУГАЄНКО М.Г. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2844 |
БУГАЄЦЬ В.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
96 (28+38+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2845 |
БУГАЙ В.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2846 |
БУГАЙ Р.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
94 (33+34+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2847 |
БУГАЙ Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2848 |
БУГАЙ Ю.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
92 (38+24+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2849 |
БУГАЙОВ С.О. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2850 |
БУГАЙОВА В.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2851 |
БУГАЙЧУК А.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
2852 |
БУГАЙЧУК М.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2853 |
БУГАРА С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2854 |
БУГЕРА О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
68 (9+30+29) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2855 |
БУГІЙ В.Д. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2856 |
БУГІР А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
106 (20+50+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2857 |
БУГІР Г.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
95 (36+26+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2858 |
БУГІР І.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
113 (30+50+33) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2859 |
БУГІР М.І. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2860 |
БУГІР М.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
124 (33+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2861 |
БУГРІЙ А.В. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
5 |
38 (18+14+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2862 |
БУГРІЙ Б.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
119 (45+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2863 |
БУГРІЙ Н.Р. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
6 |
76 (40+24+12) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2864 |
БУГРІЙ П.І. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
9 |
98 (37+28+33) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2865 |
БУГРІЙ Т.В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
8 |
130 (36+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
2866 |
БУГРІЙ Х.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2867 |
БУГРІНОВА Е.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
82 (44+32+6) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2868 |
БУДАЙЧИК Д.В. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
6 |
152 (60+56+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2869 |
БУДАШ Х.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
2870 |
БУДЗ А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2871 |
БУДЗ В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
104 (33+40+31) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2872 |
БУДЗ Д.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
110 (32+54+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2873 |
БУДЗ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
100 (48+28+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2874 |
БУДЗ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2875 |
БУДЗ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2876 |
БУДЗАН О.Б. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
82 (22+36+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2877 |
БУДЗАН Р.П. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
2878 |
БУДЗАНОВСЬКА О.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2879 |
БУДЗИН Н.І. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
7 |
89 (24+44+21) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2880 |
БУДЗИН О.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
128 (26+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2881 |
БУДЗИН Р. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2882 |
БУДЗИН Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
106 (43+36+27) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2883 |
БУДЗІН М.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
100 (54+22+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2884 |
БУДЗІНСЬКА В.Я. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2885 |
БУДЗІНСЬКИЙ Є.Р. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
9 |
73 (29+38+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2886 |
БУДЗЯК Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
95 (36+29+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2887 |
БУДИНКЕВИЧ А.П. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2888 |
БУДИНСЬКА Ю.Л. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
5 |
94 (32+44+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2889 |
БУДКІНА А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
106 (46+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2890 |
БУДНИК С.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2891 |
БУДУЛИЧ А.Б. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2892 |
БУДУЛИЧ М.В. |
14702 |
м. Сокаль |
Ільковицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
90 (40+26+24) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2893 |
БУДУЛИЧ Н.В. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2894 |
БУДУНКЕВИЧ О.Б. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
107 (42+35+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2895 |
БУЖАНСЬКА Є.Е. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
7 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2896 |
БУЖДИГАН С.М. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
82 (48+34+0) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2897 |
БУЖОВИЧ Б.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2898 |
БУЖОВИЧ О.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2899 |
БУЖУК В.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2900 |
БУЗАТУ Л.А. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
6 |
119 (60+41+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
2901 |
БУЗІКЕВИЧ І.І. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2902 |
БУЗІКЕВИЧ М.Б. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
118 (32+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
2903 |
БУЗЬКО О.В. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2904 |
БУЗЬКО Р.П. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
7 |
125 (42+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2905 |
БУЗЯК М.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
72 (0+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2906 |
БУЗЯК У.Ю. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2907 |
БУІРСЬКА В.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2908 |
БУЙ А.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2909 |
БУЙ В.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
2910 |
БУЙ М.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2911 |
БУЙ Х.І. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2912 |
БУЙНА А.Т. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2913 |
БУЙНА В.А. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
4 |
104 (32+42+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2914 |
БУЙНИЦЬКИЙ М.І. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
2915 |
БУКАВИН І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
100 (24+40+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
2916 |
БУКАЙ О.В. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2917 |
БУКАЛО Г.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
2918 |
БУКАЛО Р. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
5 |
67 (36+19+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2919 |
БУКАРТИК С.П. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
57 (20+25+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2920 |
БУКАРТИК С.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2921 |
БУКАТА В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2922 |
БУКАТАР В.Є. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2923 |
БУКАТОВА А.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
146 (46+46+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2924 |
БУКЕТА О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
64 (27+20+17) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2925 |
БУКІВСЬКА В.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
2926 |
БУКІЛЬ А.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
118 (22+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
2927 |
БУКІЛЬ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
59 (18+14+27) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2928 |
БУКІТА Я.О. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
5 |
117 (46+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2929 |
БУКЛІВ С.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
118 (48+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2930 |
БУКОВСЬКА А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
139 (51+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2931 |
БУКОВСЬКА С.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2932 |
БУКОВСЬКА Х.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
52 (14+26+12) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2933 |
БУКСА І.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
2934 |
БУКСА О.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
10 |
91 (42+40+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2935 |
БУЛА Б.С. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2936 |
БУЛА В.Р. |
14228 |
м. Городок |
Лісновицька ЗОШ |
5 |
38 (26+0+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
2937 |
БУЛА І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2938 |
БУЛА М.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
120 (42+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2939 |
БУЛА М.С. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
7 |
58 (15+28+15) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2940 |
БУЛА О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
80 (21+28+31) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2941 |
БУЛА Р.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2942 |
БУЛА Т.Р. |
14228 |
м. Городок |
Лісновицька ЗОШ |
8 |
70 (24+40+6) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
2943 |
БУЛАГА А.Ю. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2944 |
БУЛАГА О.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2945 |
БУЛАТНІКОВА А.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
70 (21+24+25) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2946 |
БУЛАТОВА Р.С. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
7 |
88 (21+42+25) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2947 |
БУЛАХ В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2948 |
БУЛАЧЕК В.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2949 |
БУЛГАКОВ О.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
122 (46+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2950 |
БУЛГАКОВА М.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
124 (60+28+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2951 |
БУЛДАКОВА С.В. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
4 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2952 |
БУЛЕЛЬО Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2953 |
БУЛЕЦА І.І. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
5 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2954 |
БУЛЕЦА У.І. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
8 |
154 (54+48+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2955 |
БУЛИК М.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2956 |
БУЛИК Х.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2957 |
БУЛИК Ю.Я. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
2958 |
БУЛИШИН В.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2959 |
БУЛИШИН Я.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
119 (36+46+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2960 |
БУЛКА А.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
132 (24+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2961 |
БУЛЛА Л.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
8 |
97 (39+24+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2962 |
БУЛЬБАК К.О. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
6 |
110 (54+26+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2963 |
БУЛЬВІН Р.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2964 |
БУЛЯК В.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2965 |
БУЛЯК Д.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
92 (30+32+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2966 |
БУЛЯК Р.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
105 (40+38+27) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2967 |
БУЛЯК С.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2968 |
БУЛЯК Т.Ш. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
124 (30+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2969 |
БУМАЦЕНКО ПОШИВАК М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2970 |
БУНГА У.Р. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2971 |
БУНДА М.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
6 |
147 (60+45+42) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
2972 |
БУНДЗ А.Т. |
14421 |
м. Жовква |
Майданська ПШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2973 |
БУНДЗ Н.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
80 (27+34+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2974 |
БУНДЗ П.З. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
119 (60+44+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2975 |
БУНДЗА П.Н. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
110 (46+34+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2976 |
БУНДЗА Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
103 (29+44+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2977 |
БУНДЗИЛО О.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2978 |
БУНТУСОВА М.Є. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2979 |
БУНЧАК А.Я. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2980 |
БУНЧАК К.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
9 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2981 |
БУНЬ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2982 |
БУНЬ А.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2983 |
БУНЬ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2984 |
БУНЬ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2985 |
БУНЬ М.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
2986 |
БУНЬ М.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
2987 |
БУНЬ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2988 |
БУНЬ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
137 (51+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
2989 |
БУНЬКО А.С. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
5 |
110 (42+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
2990 |
БУНЬКО М.С. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
8 |
84 (21+38+25) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2991 |
БУНЬКО Р.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
6 |
74 (42+26+6) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2992 |
БУНЬКО С.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2993 |
БУНЬО Ю.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
83 (36+23+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2994 |
БУНЬО Ю.Б. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
69 (34+26+9) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2995 |
БУНЯК І.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
11 |
147 (48+60+39) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2996 |
БУНЯК Н.Р. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
7 |
61 (30+18+13) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2997 |
БУНЯК Н.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
116 (24+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2998 |
БУНЯК О.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2999 |
БУРА А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3000 |
БУРА Д.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3001 |
БУРА Е.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3002 |
БУРА І.Б. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
9 |
120 (38+46+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
3003 |
БУРА П.А. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
6 |
78 (38+34+6) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3004 |
БУРА Р.О. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3005 |
БУРА Х.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
118 (37+36+45) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3006 |
БУРА Х.Ю. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
4 |
84 (20+40+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3007 |
БУРАК А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
110 (52+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3008 |
БУРАК А.Ю. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3009 |
БУРАК В.Р. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3010 |
БУРАК Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3011 |
БУРАК Д.П. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
6 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3012 |
БУРАК І.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
78 (32+22+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3013 |
БУРАК М.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
120 (38+46+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
3014 |
БУРАК М.І. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
7 |
119 (42+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
3015 |
БУРАК Н.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
3016 |
БУРАК О.М. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
7 |
110 (36+52+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3017 |
БУРАК О.Ю. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
4 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3018 |
БУРАК Т.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
96 (21+40+35) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3019 |
БУРАЧ Л.В. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
8 |
84 (36+8+40) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3020 |
БУРАЧОК Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3021 |
БУРБАН Б.В. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3022 |
БУРБАН І.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
62 (12+26+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3023 |
БУРБАН Н.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
156 (57+42+57) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3024 |
БУРБАН О.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
100 (27+48+25) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3025 |
БУРБАН П.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
3026 |
БУРБАН С.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
3027 |
БУРБАН С.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3028 |
БУРБЕЛА В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3029 |
БУРБИЛО А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
97 (42+28+27) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3030 |
БУРБІЛЬ А.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3031 |
БУРДА А.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3032 |
БУРДА А.Ф. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3033 |
БУРДА Б.Т. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
6 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
3034 |
БУРДА В.Б. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
6 |
142 (54+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
3035 |
БУРДА Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3036 |
БУРДА М.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3037 |
БУРДА М.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3038 |
БУРДА С.В. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3039 |
БУРДА Ю.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
91 (29+38+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3040 |
БУРДЕЙНА Т.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3041 |
БУРДИК А.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3042 |
БУРДУН Ю.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3043 |
БУРДЯК О.Ю. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
95 (30+22+43) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3044 |
БУРЕК В.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
112 (54+34+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3045 |
БУРЕШ Ю.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3046 |
БУРИЙ Д.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3047 |
БУРИЙ І.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
69 (40+17+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3048 |
БУРИЙ М.М. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
89 (48+23+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3049 |
БУРИЙ Н.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3050 |
БУРИЙ О.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
126 (60+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3051 |
БУРИК О.О. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3052 |
БУРИЛО Р.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
109 (31+48+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3053 |
БУРИЛО Х.Я. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3054 |
БУРИН Б.В. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3055 |
БУРИН О.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
131 (43+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
3056 |
БУРИНИК Т.С. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
8 |
114 (39+38+37) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3057 |
БУРИЧ А.Л. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
6 |
115 (46+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3058 |
БУРИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
126 (60+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3059 |
БУРИЧ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
100 (30+28+42) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
3060 |
БУРИЧ І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3061 |
БУРИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3062 |
БУРИЧ Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3063 |
БУРИЧ О.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3064 |
БУРИЧ О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3065 |
БУРИЧ С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3066 |
БУРИЧА С.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
123 (42+46+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3067 |
БУРИЧКА А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3068 |
БУРИЧКА В.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
7 |
137 (45+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3069 |
БУРИЧКА Д.І. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
6 |
152 (60+56+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3070 |
БУРІЙ А.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3071 |
БУРІЙ Ю.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
178 (60+60+58) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3072 |
БУРКА Я. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
3 |
158 (50+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3073 |
БУРКАЛО М.П. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3074 |
БУРКАЛО Х.А. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
96 (38+28+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3075 |
БУРКО А.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
139 (54+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
3076 |
БУРКО В.І. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
123 (60+33+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3077 |
БУРКО В.П. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3078 |
БУРКО Д.Р. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
95 (34+25+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3079 |
БУРКО К.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
94 (22+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
3080 |
БУРКО К.І. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
7 |
100 (27+38+35) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3081 |
БУРКО М.Ю. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
6 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
3082 |
БУРКО О.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3083 |
БУРКО Ю.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3084 |
БУРКО Ю.Р. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3085 |
БУРКОВСЬКА Ю.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3086 |
БУРКОВСЬКИЙ С.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
88 (42+28+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3087 |
БУРЛАК М.Р. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
7 |
59 (6+24+29) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3088 |
БУРЛЄВА Р.Є. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
48 (0+24+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3089 |
БУРМАЙ Ю.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
3090 |
БУРМАКІНА Л.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3091 |
БУРМАС О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
58 (14+32+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3092 |
БУРМЕХА А.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3093 |
БУРМЕХА А.Г. |
14958 |
м. Яворів |
Воля-Добростанська СЗШ |
7 |
104 (42+30+32) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3094 |
БУРМЕХА В.А. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
3095 |
БУРМЕХА В.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3096 |
БУРМЕХА М.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3097 |
БУРМІСТРОВ Ю.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
134 (52+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3098 |
БУРОВА |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
82 (40+30+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3099 |
БУРОВА М.Д. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3100 |
БУРУН О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
64 (24+16+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3101 |
БУРЧАК В.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
80 (39+18+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3102 |
БУРЧИН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3103 |
БУРШТИКА Я.М. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
6 |
49 (34+15+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3104 |
БУРЯДНИК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3105 |
БУРЯДНИК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3106 |
БУРЯК А.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
102 (48+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
3107 |
БУРЯК С.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
127 (36+60+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3108 |
БУРЯК Ю.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3109 |
БУРЯН Л.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3110 |
БУРЯНИК А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3111 |
БУРЯНИК І.Є. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
3112 |
БУРЯНИК М.М. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
9 |
92 (29+24+39) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3113 |
БУРЯНИК М.С. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
5 |
55 (26+23+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3114 |
БУРЯЧОК М.А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
9 |
110 (48+26+36) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3115 |
БУРЯЧОК Х.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
115 (46+30+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3116 |
БУСЛИК А.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3117 |
БУСЬКО Б.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3118 |
БУСЬКО М.О. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3119 |
БУСЬКО Н.Б. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
111 (46+38+27) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3120 |
БУСЬКО У.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3121 |
БУТА Т.С. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
138 (34+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3122 |
БУТВИННИК Ю.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3123 |
БУТЕНКОВ Л.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3124 |
БУТИМ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
3125 |
БУТИМ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3126 |
БУТИМ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
3127 |
БУТИМ С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3128 |
БУТИМ Х.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
3129 |
БУТИН В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
98 (38+42+18) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
3130 |
БУТИН О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
48 (0+36+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3131 |
БУТИНЕЦЬ Ю.Р. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
3132 |
БУТИНСЬКА С.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3133 |
БУТИРІНА А.Р. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3134 |
БУТИТЕР Б.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3135 |
БУТИТЕР В.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3136 |
БУТИТЕР Т.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3137 |
БУТКА В.М. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
4 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3138 |
БУТКА В.М. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
4 |
154 (60+40+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3139 |
БУТКОВСЬКА С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3140 |
БУТКОВСЬКИЙ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3141 |
БУТЛЯР В.А. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3142 |
БУТРЕЙ Д.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
136 (51+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3143 |
БУТРЕЙ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
108 (42+40+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3144 |
БУТРИЙ Х.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3145 |
БУТРИМ Р.І. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3146 |
БУТРІЙ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3147 |
БУТУРИН У.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
7 |
43 (9+24+10) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3148 |
БУТЧАК В.Р. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3149 |
БУТЧАК І.І. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
6 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3150 |
БУТЧАК О.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
9 |
66 (23+34+9) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3151 |
БУТЧАК Х.І. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
8 |
107 (36+46+25) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
3152 |
БУТЬКО А |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3153 |
БУТЬКО В.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3154 |
БУТЬКО І.А. |
14301 |
м. Жидачів |
Чорноострівський НВК |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3155 |
БУФАН В.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
136 (46+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
3156 |
БУФАН В.Р. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3157 |
БУФАН Д.Д. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3158 |
БУХАЛО Ю.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
9 |
104 (58+22+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3159 |
БУХАНЧЕНКО Н.О. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
10 |
107 (44+36+27) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3160 |
БУХНІЙ Ю.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
90 (28+44+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3161 |
БУХОНОК К.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3162 |
БУХТЯК І.І. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
8 |
113 (39+40+34) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
3163 |
БУЦ В.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3164 |
БУЦ В.М. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
5 |
119 (60+23+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3165 |
БУЦ М.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
83 (34+34+15) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3166 |
БУЦА А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
91 (33+32+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3167 |
БУЦА Б.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
118 (44+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3168 |
БУЦА Т.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
137 (51+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3169 |
БУЦА Ю.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3170 |
БУЦИК А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3171 |
БУЦИК А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3172 |
БУЦИК О.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
67 (29+26+12) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
3173 |
БУЦЬ А.Т. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
7 |
56 (15+12+29) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3174 |
БУЦЬ Г.Б. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
5 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3175 |
БУЦЬ Н.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
119 (45+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3176 |
БУЦЬ У.Б. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3177 |
БУЦЬКИЙ М.Ф. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3178 |
БУЦЯК І.П. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
3 |
112 (26+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3179 |
БУЦЯК М.В. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
5 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
3180 |
БУЦЯК М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
3181 |
БУЦЯК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
34 (20+8+6) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3182 |
БУЧАК С.С. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
72 (42+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3183 |
БУЧАК Ю.Є. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
144 (38+58+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3184 |
БУЧАЦКИЙ В.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
91 (21+52+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3185 |
БУЧАЦЬКА М.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
3 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3186 |
БУЧАЦЬКА О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3187 |
БУЧАЦЬКА Х.М. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3188 |
БУЧЕК О.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
5 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3189 |
БУЧИНСЬКИЙ В.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
82 (30+40+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3190 |
БУЧИНСЬКИЙ І.В. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
5 |
153 (60+45+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3191 |
БУЧИНСЬКИЙ О.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
3192 |
БУЧИНСЬКИЙ О.Л. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3193 |
БУЧКЕВИЧ Б.А. |
14766 |
м. Старий Самбір |
Стрілківська ЗСШ |
7 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3194 |
БУЧКІН Р.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
98 (36+44+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3195 |
БУЧКО А.Н. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3196 |
БУЧКО В.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3197 |
БУЧКО В.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3198 |
БУЧКО В.Ю. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3199 |
БУЧКО Д.Н. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3200 |
БУЧКО М.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
112 (48+28+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3201 |
БУЧКО М.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
103 (21+52+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3202 |
БУЧКО О.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
3203 |
БУЧКО Р.Д. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
152 (42+50+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3204 |
БУЧКО Р.Р. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3205 |
БУЧКО Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
108 (34+50+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3206 |
БУЧКО Х |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
85 (21+34+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3207 |
БУЧКО Ю.В. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
5 |
115 (54+25+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3208 |
БУЧКОВСЬКА В.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3209 |
БУЧКОВСЬКА Д.А. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
104 (34+40+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3210 |
БУЧКОВСЬКИЙ І.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3211 |
БУЧКОВСЬКИЙ П.Р. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3212 |
БУЧКОВСЬКИЙ Ю.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3213 |
БУЧМА Н.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3214 |
БУЧМА Р.Д. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3215 |
БУЧМИ К.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
64 (9+36+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3216 |
БУЧОК І.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
137 (54+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3217 |
БУЧОК Л.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
121 (48+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3218 |
БУЧОК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
120 (50+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3219 |
БУЧОК О.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
75 (15+30+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3220 |
БУШАНСЬКА І |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
11 |
146 (54+56+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3221 |
БУШАНСЬКИЙ В.С. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
5 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3222 |
БУШКО Є.Є. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3223 |
БУШКО С.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3224 |
БУШТИН М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3225 |
БУШТИН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
58 (22+24+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3226 |
БУШТИН М.С. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3227 |
БУЩАК Д.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
78 (24+42+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3228 |
БУЩАК Є.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3229 |
БУЩАК К.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3230 |
БУЩАК М.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3231 |
БУЮКЛІ С.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
126 (56+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3232 |
БУЯНОВСЬКА В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3233 |
ВАВРИК С.Я. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
10 |
123 (54+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3234 |
ВАВРИК Ю.Л. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3235 |
ВАВРИН О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3236 |
ВАВРИНКЕВИЧ В.Н. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
100 (40+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3237 |
ВАВРИНЧУК В.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
4 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3238 |
ВАВРИНЧУК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3239 |
ВАВРИНЬЧУК А.П. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
3240 |
ВАВРИНЮК З.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
66 (15+28+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3241 |
ВАВРИНЮК С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
122 (26+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3242 |
ВАВРИШ Р.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3243 |
ВАВРИЩУК Х.Р. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3244 |
ВАВРІВ Д.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
143 (48+44+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3245 |
ВАВРІН Н.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
60 (0+24+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3246 |
ВАВРУК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3247 |
ВАВРУК Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3248 |
ВАГЕНИК М.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3249 |
ВАГІЛЬ А.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3250 |
ВАГІМАН Ю.З. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3251 |
ВАГНЕР А.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
3252 |
ВАДЯК М.Н. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3253 |
ВАЖИНСЬКА А.Ф. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3254 |
ВАЗЕОС О.Г. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
88 (21+24+43) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
3255 |
ВАЙГУСОВА К.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
77 (18+23+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3256 |
ВАЙДА А.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
3257 |
ВАЙДА А.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
99 (40+17+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3258 |
ВАЙДА Б.П. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
3259 |
ВАЙДА В.М. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
3 |
146 (38+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3260 |
ВАЙДА І.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
140 (44+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3261 |
ВАЙДА І.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
62 (16+34+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3262 |
ВАЙДА М.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3263 |
ВАЙДА Ю.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
3264 |
ВАЙДОВИЧ І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3265 |
ВАКАРЕНКО Н.О. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
92 (32+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3266 |
ВАКАРЮК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
77 (40+28+9) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3267 |
ВАКСМАН Д.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3268 |
ВАКСМАН О.П. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
11 |
98 (34+46+18) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
3269 |
ВАКУЛА Б.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
114 (39+44+31) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3270 |
ВАКУЛІН А.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3271 |
ВАКШИНСЬКА Н.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
118 (48+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3272 |
ВАЛАГА А.А. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
3273 |
ВАЛАГА А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3274 |
ВАЛАГА Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
132 (44+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3275 |
ВАЛАГА Н.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
3276 |
ВАЛАХ С.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
90 (28+26+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3277 |
ВАЛЕВСЬКА Г.С. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3278 |
ВАЛЕНЯ Р.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
106 (36+46+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3279 |
ВАЛІГОРА Ж.П. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
146 (48+56+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3280 |
ВАЛІГУН М.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3281 |
ВАЛІГУРА Н.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
114 (30+46+38) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
3282 |
ВАЛІК Р.В. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
118 (54+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
3283 |
ВАЛІЦЬКИЙ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
172 (60+52+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3284 |
ВАЛЬДРАТ Н.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3285 |
ВАЛЬКІВ І.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
3286 |
ВАЛЬКІВ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3287 |
ВАЛЬКІВ Ю.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3288 |
ВАЛЬКО А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
114 (22+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3289 |
ВАЛЬКО А.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
3290 |
ВАЛЬКО Л.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
8 |
98 (36+40+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3291 |
ВАЛЬКО Л.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3292 |
ВАЛЬКО М.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3293 |
ВАЛЬКО С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3294 |
ВАЛЬКО Ю.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
92 (39+32+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3295 |
ВАЛЬКО Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3296 |
ВАЛЬКО Я.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
116 (28+52+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
3297 |
ВАЛЬНИЧОК Т.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3298 |
ВАЛЬОРНА О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
156 (52+50+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3299 |
ВАЛЬЧАК Я.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3300 |
ВАЛЬЧУК А.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
92 (30+28+34) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3301 |
ВАЛЬЧУК М.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
56 (18+32+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3302 |
ВАЛЯВКА В.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3303 |
ВАЛЯВСЬКИЙ П.Є. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
111 (42+44+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3304 |
ВАНАГС Я.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3305 |
ВАНДАШ В.Ю. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3306 |
ВАНДЖАЛА Т.Я. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
108 (27+50+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3307 |
ВАНДИКА А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
124 (50+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3308 |
ВАНДРОВИЧ А.К. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3309 |
ВАНДЬО В.В. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
3310 |
ВАНДЬО М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3311 |
ВАНДЬО О.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
101 (37+40+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3312 |
ВАНИК Д.Т. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3313 |
ВАНІВСЬКА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
114 (46+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3314 |
ВАНІВСЬКА В.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3315 |
ВАНІВСЬКА М.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
89 (33+30+26) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3316 |
ВАНІВСЬКА М.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
82 (48+28+6) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3317 |
ВАНІВСЬКА С.В. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
116 (46+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3318 |
ВАНІВСЬКИЙ М.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3319 |
ВАНІВСЬКИЙ О.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3320 |
ВАННИК Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
74 (24+20+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3321 |
ВАНТУХ Г.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
114 (42+34+38) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3322 |
ВАНТУХ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
96 (34+38+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3323 |
ВАНТУХ К.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
11 |
116 (42+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3324 |
ВАНТУХ К.З. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
124 (54+34+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3325 |
ВАНТУХ К.Ю. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
86 (30+20+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3326 |
ВАНТУХ М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
94 (22+36+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3327 |
ВАНТУХ О.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
69 (21+16+32) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3328 |
ВАНТУХ О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
69 (29+34+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3329 |
ВАНТУХ О.М. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
3330 |
ВАНТУХ С.І. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
123 (54+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3331 |
ВАНТУХ Ю.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3332 |
ВАНТУХ Я.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
124 (54+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3333 |
ВАНУШ Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3334 |
ВАНЧИЦЬКА Ю.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3335 |
ВАНЬ М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3336 |
ВАНЬКО І.П. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
96 (40+32+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3337 |
ВАНЬКО Р.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3338 |
ВАНЬО М.А. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3339 |
ВАНЬО Ю.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3340 |
ВАНЬОВСЬКА І.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
121 (54+25+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3341 |
ВАНЮК Б. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3342 |
ВАНЮК М.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3343 |
ВАНЮК Ю.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
80 (42+32+6) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3344 |
ВАРАГАШ З.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
88 (45+32+11) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
3345 |
ВАРАКУТА М.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
3346 |
ВАРГА Е.Є. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3347 |
ВАРГАЛЬ Л.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
169 (60+55+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3348 |
ВАРГАС В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3349 |
ВАРГАС Н.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
128 (46+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3350 |
ВАРГАС О.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
9 |
137 (39+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3351 |
ВАРГІНА Х.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3352 |
ВАРЕГА Р.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
6 |
97 (42+31+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3353 |
ВАРЕНИЦЬКИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
157 (60+46+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3354 |
ВАРЕНИЦЬКИЙ О.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
84 (26+22+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3355 |
ВАРЕНИЦЬКИЙ Я.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3356 |
ВАРЕНИЦЯ А.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
8 |
103 (33+46+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3357 |
ВАРЕНИЦЯ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3358 |
ВАРЕНИЦЯ В.І. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3359 |
ВАРЕНИЦЯ Г.М. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
6 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3360 |
ВАРЕНИЦЯ М.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3361 |
ВАРЕНИЦЯ Н.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3362 |
ВАРЕНКО А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
81 (26+37+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3363 |
ВАРЕС Я |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
41 (19+16+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3364 |
ВАРЕХА О.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
98 (20+60+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3365 |
ВАРЕЦЬКА Ю |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
102 (46+14+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3366 |
ВАРЕШКО Х.С. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3367 |
ВАРЕЩУК С.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3368 |
ВАРЄЖКІН О.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
124 (44+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
3369 |
ВАРИВОДА М.С. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
139 (42+48+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
3370 |
ВАРИВОДА М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
86 (39+20+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3371 |
ВАРИВОДА Н.Т. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3372 |
ВАРИВОДА О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3373 |
ВАРИВОДИ Б.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
7 |
52 (15+18+19) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3374 |
ВАРИКАША Н |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3375 |
ВАРИНИЦЬКА А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3376 |
ВАРЛАМОВА Д.Ю. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
106 (46+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
3377 |
ВАРЛАМОВА Н.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3378 |
ВАРНАКОВ М.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
119 (39+50+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3379 |
ВАРОДІ А.А. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
3380 |
ВАРТОВНИК Б.В. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3381 |
ВАРТОВНИК І.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
108 (40+32+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3382 |
ВАРУНОК Д.Р. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3383 |
ВАРУНОК Р.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
106 (32+38+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3384 |
ВАРУНОК Ю.Я. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3385 |
ВАРХАЛЯК М.А. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
8 |
84 (24+38+22) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3386 |
ВАРХОЛ В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
3387 |
ВАРХОЛ М.І. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
5 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
3388 |
ВАРХОЛА Б.Я. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
6 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3389 |
ВАРХОЛА С.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3390 |
ВАРХОЛА Ю.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
116 (54+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3391 |
ВАРХОЛИК Ю.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3392 |
ВАРШАВСЬКА Б. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3393 |
ВАРШАВСЬКА С.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3394 |
ВАРЯНИЩЯ Ю.В. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3395 |
ВАРЯНКА В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
170 (60+50+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3396 |
ВАСЕНЬКО С.Ю. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3397 |
ВАСЕНЬОВА О.П. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3398 |
ВАСЕРУК А.Г. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3399 |
ВАСЕРУК Р.Г. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3400 |
ВАСЕЧКО М.М. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3401 |
ВАСЕЧКО Т.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3402 |
ВАСЕЧКО Ю.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3403 |
ВАСЄНІНА В.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3404 |
ВАСИЛЕВИЧ І.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3405 |
ВАСИЛЕЙКО М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
139 (51+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3406 |
ВАСИЛЕНКО А.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3407 |
ВАСИЛЕНКО В.А. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3408 |
ВАСИЛЕНКО В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3409 |
ВАСИЛЕНКО М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
3410 |
ВАСИЛЕНКО Н.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
116 (46+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
3411 |
ВАСИЛЕНКО Р.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
154 (54+58+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3412 |
ВАСИЛЕНКО С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3413 |
ВАСИЛЕЦЬ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
59 (27+22+10) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3414 |
ВАСИЛЕЦЬ В.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
5 |
104 (48+26+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3415 |
ВАСИЛЕЦЬ В.Ю. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
6 |
116 (46+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
3416 |
ВАСИЛЕЦЬ С.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
141 (46+44+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3417 |
ВАСИЛЕЦЬ С.П. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3418 |
ВАСИЛЕЦЬКИЙ М.М. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
6 |
104 (46+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3419 |
ВАСИЛЕЧКО В |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
116 (33+44+39) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3420 |
ВАСИЛЕЧКО У.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3421 |
ВАСИЛЕЧКО Я.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3422 |
ВАСИЛИК А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3423 |
ВАСИЛИК А.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3424 |
ВАСИЛИК В.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3425 |
ВАСИЛИК В.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
6 |
60 (36+18+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3426 |
ВАСИЛИК М. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3427 |
ВАСИЛИК М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3428 |
ВАСИЛИК М.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3429 |
ВАСИЛИК О. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3430 |
ВАСИЛИК С.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3431 |
ВАСИЛИК Х.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
3 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3432 |
ВАСИЛИК Ю.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3433 |
ВАСИЛИК Ю.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3434 |
ВАСИЛИКІВ А.Р. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
72 (6+30+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3435 |
ВАСИЛИКІВ В.Є. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3436 |
ВАСИЛИКІВ Р.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
142 (39+52+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3437 |
ВАСИЛИКІВ Х.І. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
10 |
118 (32+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3438 |
ВАСИЛИНА А.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3439 |
ВАСИЛИНА Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
116 (44+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3440 |
ВАСИЛИНА М.А. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
100 (18+46+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3441 |
ВАСИЛИНА О.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
88 (34+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3442 |
ВАСИЛИНА Р.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
145 (54+43+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3443 |
ВАСИЛИНА Ю.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3444 |
ВАСИЛИНИН В.О. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3445 |
ВАСИЛИНИН Д.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
10 |
37 (16+12+9) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3446 |
ВАСИЛИХА Б.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3447 |
ВАСИЛИХА М.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
48 (12+0+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3448 |
ВАСИЛИХА С.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3449 |
ВАСИЛИХА Ю.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
60 (24+36+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3450 |
ВАСИЛИЦЯ В.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3451 |
ВАСИЛИЦЯ М.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
3 |
118 (52+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
3452 |
ВАСИЛИШИН А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3453 |
ВАСИЛИШИН А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
61 (27+30+4) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3454 |
ВАСИЛИШИН А.Р. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
3455 |
ВАСИЛИШИН Б.М. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
3456 |
ВАСИЛИШИН В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3457 |
ВАСИЛИШИН В.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3458 |
ВАСИЛИШИН В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3459 |
ВАСИЛИШИН В.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
124 (34+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3460 |
ВАСИЛИШИН В.Є. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3461 |
ВАСИЛИШИН В.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
94 (16+42+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
3462 |
ВАСИЛИШИН В.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
141 (50+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
3463 |
ВАСИЛИШИН Д.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3464 |
ВАСИЛИШИН Д.О. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3465 |
ВАСИЛИШИН Д.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3466 |
ВАСИЛИШИН І.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
136 (46+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
3467 |
ВАСИЛИШИН М.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3468 |
ВАСИЛИШИН М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
89 (40+31+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
3469 |
ВАСИЛИШИН М.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3470 |
ВАСИЛИШИН М.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3471 |
ВАСИЛИШИН Н.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3472 |
ВАСИЛИШИН Н.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3473 |
ВАСИЛИШИН Н.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
3474 |
ВАСИЛИШИН Н.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3475 |
ВАСИЛИШИН Н.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3476 |
ВАСИЛИШИН Н.Р. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
5 |
136 (60+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3477 |
ВАСИЛИШИН О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
128 (39+50+39) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
3478 |
ВАСИЛИШИН Р.Я. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
9 |
83 (23+24+36) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
3479 |
ВАСИЛИШИН С.Б. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
142 (44+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3480 |
ВАСИЛИШИН С.О. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
8 |
99 (39+46+14) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
3481 |
ВАСИЛИШИН С.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3482 |
ВАСИЛИШИН Ю.Р. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
5 |
123 (60+21+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3483 |
ВАСИЛІВ А.І. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
5 |
49 (26+17+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3484 |
ВАСИЛІВ В.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3485 |
ВАСИЛІВ В.Ю. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3486 |
ВАСИЛІВ В.Ю. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
126 (22+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3487 |
ВАСИЛІВ Д.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3488 |
ВАСИЛІВ І.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
47 (30+11+6) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3489 |
ВАСИЛІВ Л.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
6 |
57 (20+25+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3490 |
ВАСИЛІВ М.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
79 (20+32+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3491 |
ВАСИЛІВ М.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
92 (48+26+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3492 |
ВАСИЛІВ Р.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3493 |
ВАСИЛІВ С.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
3494 |
ВАСИЛІВ С.Ю. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
116 (60+20+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3495 |
ВАСИЛІВ Ю.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
74 (21+34+19) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3496 |
ВАСИЛІВ Ю.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
92 (42+26+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3497 |
ВАСИЛІВВ Л.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
112 (50+32+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
3498 |
ВАСИЛІВСЬКА В.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3499 |
ВАСИЛЬЄВ М.Я. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
3500 |
ВАСИЛЬЄВ П.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
59 (26+33+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3501 |
ВАСИЛЬЄВ Р.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
77 (21+20+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3502 |
ВАСИЛЬЄВ Ю.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
108 (40+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3503 |
ВАСИЛЬЄВ Я.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3504 |
ВАСИЛЬЄВА А.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
163 (60+52+51) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3505 |
ВАСИЛЬЄВА В.В. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3506 |
ВАСИЛЬЄВА М.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3507 |
ВАСИЛЬКЕВИЧ А.П. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
3 |
70 (20+38+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3508 |
ВАСИЛЬКЕВИЧ Д.О. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
2 |
108 (48+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3509 |
ВАСИЛЬКЕВИЧ М.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
5 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3510 |
ВАСИЛЬКЕВИЧ С.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3511 |
ВАСИЛЬКІВ А.І. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
88 (24+40+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3512 |
ВАСИЛЬКІВ В.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
107 (39+46+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3513 |
ВАСИЛЬКІВ В.Ф. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
68 (24+26+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3514 |
ВАСИЛЬКІВ Д.І. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
89 (40+34+15) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3515 |
ВАСИЛЬКІВ Д.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3516 |
ВАСИЛЬКІВ М.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3517 |
ВАСИЛЬКІВ О.І. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
3518 |
ВАСИЛЬКІВ О.М. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3519 |
ВАСИЛЬКІВ О.М. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
3520 |
ВАСИЛЬКІВ Р.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
3521 |
ВАСИЛЬКІВ Р.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3522 |
ВАСИЛЬКІВ Я.Б. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
71 (30+12+29) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3523 |
ВАСИЛЬКІВСЬКА В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3524 |
ВАСИЛЬКІВСЬКА В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3525 |
ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3526 |
ВАСИЛЬКОВ А.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3527 |
ВАСИЛЬКОВА О.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
121 (36+52+33) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3528 |
ВАСИЛЬКОВСЬКИЙ В.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3529 |
ВАСИЛЬКУН В.М. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3530 |
ВАСИЛЬОХА Т.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
85 (27+40+18) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
3531 |
ВАСИЛЬЦІВ М.П. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
7 |
117 (36+46+35) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
3532 |
ВАСИЛЬЦІВ М.С. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
59 (12+32+15) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3533 |
ВАСИЛЬЦІВ Н.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3534 |
ВАСИЛЬЦІВ О.В. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
9 |
69 (20+28+21) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3535 |
ВАСИЛЬЦІВ С.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
111 (33+50+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3536 |
ВАСИЛЬЦІВ Я.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3537 |
ВАСИЛЬЧАК Р.О. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3538 |
ВАСИЛЬЧЕНКО А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3539 |
ВАСИЛЬЧЕНКО Ю.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
112 (28+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3540 |
ВАСИЛЮК А |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
5 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3541 |
ВАСИЛЮК В.Б. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
88 (28+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3542 |
ВАСИЛЮК О.О. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
4 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
3543 |
ВАСИЛЮК Т.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
80 (27+30+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3544 |
ВАСИЛЮШКО В.Г. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3545 |
ВАСИЛЯЙКО Ю.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3546 |
ВАСИЛЯНСЬКА О.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
3547 |
ВАСИНА К.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
9 |
139 (45+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3548 |
ВАСИНА Н.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3549 |
ВАСИНА Т.Р. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3550 |
ВАСИЯН Н.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3551 |
ВАСІВ Д.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3552 |
ВАСІВ Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
127 (48+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3553 |
ВАСІВ Л.Ю. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
3554 |
ВАСІВ М.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3555 |
ВАСІВ М.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3556 |
ВАСІВ М.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
54 (6+26+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3557 |
ВАСІВ М.Ю. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
116 (42+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
3558 |
ВАСІВ О.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
3559 |
ВАСІК І.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
90 (22+44+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3560 |
ВАСІК С.Р. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
7 |
129 (45+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3561 |
ВАСІЛЕЧКО П.А. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
109 (27+44+38) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3562 |
ВАСІЛЬЄВ В.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3563 |
ВАСІЛЬЄВА П.С. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3564 |
ВАСЇВ С.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3565 |
ВАСНЄВА М.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
3566 |
ВАСУРЧАК О.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
143 (48+50+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3567 |
ВАСУРЧАК О.Р. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
118 (30+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3568 |
ВАСЬКІВ А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
116 (42+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3569 |
ВАСЬКІВ А.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3570 |
ВАСЬКІВ В.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
64 (21+28+15) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3571 |
ВАСЬКІВ З.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
92 (54+14+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3572 |
ВАСЬКІВ М |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
124 (48+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3573 |
ВАСЬКІВ М.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3574 |
ВАСЬКІВ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3575 |
ВАСЬКІВ М.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3576 |
ВАСЬКІВ М.О. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3577 |
ВАСЬКІВ М.О. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3578 |
ВАСЬКІВ О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3579 |
ВАСЬКІВ Р.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3580 |
ВАСЬКІВ С.В. |
14711 |
м. Сокаль |
Угринівська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3581 |
ВАСЬКІВ С.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3582 |
ВАСЬКІВ С.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3583 |
ВАСЬКІВ Т.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
116 (22+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3584 |
ВАСЬКІВ Ю.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
116 (54+32+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3585 |
ВАСЬКІВ Я.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
5 |
103 (30+37+36) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3586 |
ВАСЬКО В.В. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
7 |
108 (45+38+25) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3587 |
ВАСЬКО В.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
96 (56+16+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3588 |
ВАСЬКО Д.І. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
9 |
91 (48+28+15) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3589 |
ВАСЬКО М.П. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3590 |
ВАСЬКО М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
143 (42+58+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3591 |
ВАСЬКО Н.А. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3592 |
ВАСЬКО Ю.В. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
9 |
118 (49+30+39) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3593 |
ВАСЬКО Ю.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
104 (52+28+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3594 |
ВАСЬКОВИЧ Х.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
118 (28+60+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3595 |
ВАСЬО А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
70 (16+30+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3596 |
ВАСЬО Д.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3597 |
ВАСЮКОВ М.В. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
7 |
122 (39+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3598 |
ВАСЮРИНА Ю.Д. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
128 (38+54+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3599 |
ВАСЮРКО С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3600 |
ВАСЮТА В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
142 (54+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
3601 |
ВАСЮТА В.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
140 (36+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3602 |
ВАСЮТА М.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
70 (8+38+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3603 |
ВАСЮТА О.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3604 |
ВАСЮТИК І.І. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
9 |
70 (37+18+15) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3605 |
ВАСЮТИК М.М. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
8 |
128 (30+52+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3606 |
ВАСЮТИК Н.С. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
9 |
63 (25+20+18) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3607 |
ВАСЮТИК О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
113 (33+42+38) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3608 |
ВАСЮТИК У.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
94 (42+22+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3609 |
ВАСЮЧИН В.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
64 (12+34+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3610 |
ВАТА Н.Ю. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3611 |
ВАТАГ А.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
3612 |
ВАТАГ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3613 |
ВАТАГ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3614 |
ВАТАГОВИЧ Д.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
141 (54+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
3615 |
ВАТАМАНЮК Д.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3616 |
ВАТРАЛИК О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3617 |
ВАТРАЛЬ А.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3618 |
ВАТРАЛЬ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
116 (36+38+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3619 |
ВАТРАЛЬ В.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
5 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3620 |
ВАТРАЛЬ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3621 |
ВАТРАЛЬ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3622 |
ВАТРАЛЬ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
100 (36+46+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
3623 |
ВАТРАЛЬ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3624 |
ВАТУЛЯК О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3625 |
ВАУЛІНА Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
24 (0+12+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3626 |
ВАХ Б.Я. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
77 (46+19+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3627 |
ВАХ В.Р. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3628 |
ВАХ В.Р. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3629 |
ВАХ Є.М. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3630 |
ВАХ О.В. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3631 |
ВАХ Х.В. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3632 |
ВАХАРИК О.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
81 (30+34+17) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3633 |
ВАХАРИК Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3634 |
ВАХНІН М.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
8 |
111 (33+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3635 |
ВАХНЯНИН Р.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
89 (36+22+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3636 |
ВАХОВИЧ С.В. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3637 |
ВАХУЛА А.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3638 |
ВАХУЛА А.М. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
8 |
113 (48+34+31) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3639 |
ВАХУЛА В.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3640 |
ВАХУЛА М.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3641 |
ВАХУЛА М.І. |
14943 |
м. Яворів |
Терновицька СЗШ |
9 |
123 (46+26+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3642 |
ВАЦИК І.З. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3643 |
ВАЦЛАВ В.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3644 |
ВАЦЛАВ М.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3645 |
ВАЦЛАВСЬКИЙ В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
133 (48+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
3646 |
ВАЦОВСЬКА С.М. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
7 |
120 (36+52+32) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
3647 |
ВАЦЮЦЯК А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
131 (52+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3648 |
ВАЦЮЦЯК Б.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3649 |
ВАЦЯК Х.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3650 |
ВАЧИНИЧ Х.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
97 (42+40+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3651 |
ВАЧКО А.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3652 |
ВАЧКО А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3653 |
ВАЧКО О.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3654 |
ВАШКЕВИЧ С.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3655 |
ВАШКІВ І.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3656 |
ВАШКІВ Р.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
66 (40+14+12) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3657 |
ВАШКІВ С.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3658 |
ВАШКІВСЬКИЙ М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
99 (30+40+29) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
3659 |
ВАШКОВИЧ О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
131 (40+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
3660 |
ВАШУТИЧ К.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
77 (24+36+17) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3661 |
ВАЩАК В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
63 (21+26+16) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3662 |
ВАЩЕНКО С.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
68 (26+30+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3663 |
ВАЩИШИН А.І. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3664 |
ВАЩИШИН А.Р. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
124 (32+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
3665 |
ВАЩИШИН Б.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
109 (48+31+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3666 |
ВАЩИШИН В.Ю. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
4 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
3667 |
ВАЩИШИН Н.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3668 |
ВАЩИШИН У.Р. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3669 |
ВАЩИШИН Ю.М. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
152 (42+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3670 |
ВАЩУК В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3671 |
ВАЩУК І.П. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3672 |
ВАЩУК К.І. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
158 (44+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3673 |
ВВЕДЕНСЬКА З.Ю. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
62 (6+34+22) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3674 |
ВДОВИЧ В.Я. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
84 (48+24+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3675 |
ВДОВИЧ І.Б. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
9 |
120 (46+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
3676 |
ВДОВИЧ К.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3677 |
ВДОВИЧ М.Р. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3678 |
ВДОВИЧ О.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3679 |
ВДОВИЧЕНКО Ю.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
80 (14+36+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3680 |
ВДОВІНА Ю.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3681 |
ВДОВЯК М.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3682 |
ВЕГА О.Т. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3683 |
ВЕГЕРА І.І. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
6 |
90 (48+30+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3684 |
ВЕГЕРА Н. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
3685 |
ВЕЙ Б.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3686 |
ВЕКЛИЧ В.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
84 (20+40+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
3687 |
ВЕКЛИЧ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
49 (14+20+15) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3688 |
ВЕКЛИЧ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3689 |
ВЕКЛИЧ Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
65 (15+30+20) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3690 |
ВЕКОВИЩЕВ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3691 |
ВЕКОВИЩЕВА А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3692 |
ВЕЛИКА Л.Р. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
158 (54+44+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3693 |
ВЕЛИКА М.Б. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
9 |
131 (48+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3694 |
ВЕЛИКА М.Б. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3695 |
ВЕЛИКА Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
100 (38+38+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3696 |
ВЕЛИКАЧ З.В. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
8 |
112 (36+42+34) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3697 |
ВЕЛИКИЙ Д.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3698 |
ВЕЛИКИЙ Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
88 (39+16+33) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3699 |
ВЕЛИКИЙЧОЛОВІК Ю.С. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
107 (24+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3700 |
ВЕЛИКОПОЛЬСЬКА Б.Р. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
8 |
104 (30+46+28) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
3701 |
ВЕЛИКОПОЛЬСЬКА М.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3702 |
ВЕЛИКОЧІЙ О.А. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3703 |
ВЕЛИТ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3704 |
ВЕЛИЧЕНКО А.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
105 (35+40+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3705 |
ВЕЛИЧЕНКО Ю.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
90 (22+44+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3706 |
ВЕЛИЧКО А.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3707 |
ВЕЛИЧКО В.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3708 |
ВЕЛИЧКО Д.Б. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
75 (21+18+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3709 |
ВЕЛИЧКО М.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
8 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3710 |
ВЕЛИЧКО Н.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
39 (9+24+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3711 |
ВЕЛИЧКО Т.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3712 |
ВЕЛИЧКО Ю.Б. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3713 |
ВЕЛИЧКО Я.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
60 (12+12+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3714 |
ВЕЛІХОВСЬКА О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
158 (54+52+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3715 |
ВЕЛІХОВСЬКИЙ А.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
114 (36+54+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3716 |
ВЕЛЬГАН В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3717 |
ВЕЛЬГАН В.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
116 (30+48+38) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3718 |
ВЕЛЬГАН Л.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3719 |
ВЕЛЬГАН С.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3720 |
ВЕЛЬГАН С.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
140 (32+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
3721 |
ВЕЛЬГАН Х.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3722 |
ВЕЛЬГАН Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
54 (14+22+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3723 |
ВЕЛЬГОШ А.І. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
9 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3724 |
ВЕЛЬГУШ О.І. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3725 |
ВЕЛЮГО В.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
103 (36+34+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3726 |
ВЕНГЕР А.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3727 |
ВЕНГЕР А.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3728 |
ВЕНГЕР Д.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
108 (24+24+60) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
3729 |
ВЕНГЕР Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
164 (60+54+50) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3730 |
ВЕНГЕРАК А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
89 (36+38+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3731 |
ВЕНГЕРАК Ю.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3732 |
ВЕНГЛЕВСЬКА Ю.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3733 |
ВЕНГРИН А.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3734 |
ВЕНГРИН А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
3735 |
ВЕНГРИН В.В. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3736 |
ВЕНГРИН В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
3737 |
ВЕНГРИН В.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3738 |
ВЕНГРИН Д.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
168 (60+56+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3739 |
ВЕНГРИН І |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3740 |
ВЕНГРИН Н.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3741 |
ВЕНГРИН О.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
149 (60+50+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3742 |
ВЕНГРИН С.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
104 (36+44+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3743 |
ВЕНТА Б.О. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
78 (27+20+31) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3744 |
ВЕНТА К.О. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
7 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3745 |
ВЕНТАЮРА ЮО. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
104 (46+28+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3746 |
ВЕНТИК Б.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3747 |
ВЕНТИК М.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3748 |
ВЕНТИК С.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3749 |
ВЕНЦАК О.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
34 (13+12+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3750 |
ВЕНЦИК Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
51 (14+25+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3751 |
ВЕНЧУР А.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3752 |
ВЕПРИК Д.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
113 (30+46+37) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
3753 |
ВЕПРІВ А.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3754 |
ВЕПРІВ О.С. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3755 |
ВЕПРІВ Х.Б. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
53 (14+24+15) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3756 |
ВЕПРІВ Ю.А. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3757 |
ВЕРБЕНЕЦЬ Ю |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3758 |
ВЕРБЕНКО О.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
98 (21+34+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3759 |
ВЕРБИЦЬКА В.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
59 (25+22+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3760 |
ВЕРБІВВЬКИЙ Т.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (0+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3761 |
ВЕРБІВСЬКИЙ П.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
148 (58+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3762 |
ВЕРБІЦЬКА В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
81 (44+31+6) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3763 |
ВЕРБЛЯНСЬКА Х.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
151 (54+49+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3764 |
ВЕРБОВА А.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3765 |
ВЕРБОВА М.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
5 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3766 |
ВЕРБОВА Н.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3767 |
ВЕРБОВЕЦЬКА В.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
160 (54+58+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3768 |
ВЕРБОВІНА О.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3769 |
ВЕРБОВСЬКА В.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
7 |
140 (54+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
3770 |
ВЕРБОВСЬКИЙ М.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
124 (30+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3771 |
ВЕРБОВСЬКОГО Б.О. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
134 (39+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3772 |
ВЕРБУХОГСЬКИЙ М.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
7 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3773 |
ВЕРГУН А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
69 (38+28+3) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3774 |
ВЕРГУН Б.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
136 (58+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3775 |
ВЕРГУН В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3776 |
ВЕРГУН В.С. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
84 (34+26+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
3777 |
ВЕРГУН Д.М. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
3778 |
ВЕРГУН Д.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3779 |
ВЕРГУН І.С. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
122 (39+54+29) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3780 |
ВЕРГУН Т.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
131 (42+54+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3781 |
ВЕРГУН Т.О. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
5 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
3782 |
ВЕРГУН Т.Р. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
93 (34+32+27) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3783 |
ВЕРГУН Я.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3784 |
ВЕРЕДА А.Н. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (12+48+12) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3785 |
ВЕРЕМЧУК А.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3786 |
ВЕРЕМЧУК Р.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3787 |
ВЕРЕМЧУК Я.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3788 |
ВЕРЕНДЕЄВ О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
140 (42+56+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3789 |
ВЕРЕНЬКА І.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3790 |
ВЕРЕНЬКА О.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
92 (37+28+27) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3791 |
ВЕРЕС О.В. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
9 |
145 (54+40+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3792 |
ВЕРЕС Х.В. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3793 |
ВЕРЕС Ю.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
114 (34+38+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3794 |
ВЕРЕСНЮК А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
74 (21+34+19) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3795 |
ВЕРЕТЕЛЬНИК В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
91 (41+32+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
3796 |
ВЕРЕТЕЛЬНИК В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
52 (8+14+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3797 |
ВЕРЕТЕЛЬНИК К.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
131 (54+38+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3798 |
ВЕРЕТЕЛЬНИК Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
122 (36+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3799 |
ВЕРЕТЕННІКОВА М.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3800 |
ВЕРЕТІЛЬНИК Д.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3801 |
ВЕРЕЩИНСЬКА Б.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3802 |
ВЕРЕЩИНСЬКА Ж.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3803 |
ВЕРЕЩИНСЬКА С.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3804 |
ВЕРЕЩИНСЬКИЙ Р.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
86 (33+22+31) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3805 |
ВЕРЕЩУК О.І. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
102 (28+44+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3806 |
ВЕРИГА А.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3807 |
ВЕРМІНСЬКИЙ А.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
84 (21+34+29) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3808 |
ВЕРНЕР Р.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3809 |
ВЕРНЕР Р.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3810 |
ВЕРНОВСЬКИЙ М.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
134 (50+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3811 |
ВЕРОН І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
106 (18+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3812 |
ВЕРСТА С.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3813 |
ВЕРТАС М.П. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
10 |
96 (40+32+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3814 |
ВЕРТАС С.Ю. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3815 |
ВЕРТАС Х.О. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
110 (36+28+46) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3816 |
ВЕРТИПОРОХ С.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
112 (48+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3817 |
ВЕРХОВИНЕЦЬ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
89 (30+26+33) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3818 |
ВЕРХОЛА Е. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3819 |
ВЕРХОЛА З.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3820 |
ВЕРХОЛЮК З.Т. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
9 |
119 (42+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
3821 |
ВЕРХОЛЮК Н.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3822 |
ВЕРХОЛЯК Л.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
93 (29+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3823 |
ВЕРХОЛЯК Л.Ю. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
88 (28+48+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3824 |
ВЕРХОЛЯК Т.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3825 |
ВЕРХРАЦЬКИЙ К.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
53 (9+20+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3826 |
ВЕРЯН П.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
146 (42+44+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3827 |
ВЕРЯН П.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
146 (39+50+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3828 |
ВЕСЕЛА С. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
3 |
160 (48+52+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3829 |
ВЕСЕЛИК А.Ю. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3830 |
ВЕСЕЛІВСЬКА А.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3831 |
ВЕСЕЛІВСЬКИЙ Н.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
117 (40+38+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3832 |
ВЕСЕЛКОВА А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3833 |
ВЕСЕЛКОВА К.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3834 |
ВЕСНА О.А. |
14301 |
м. Жидачів |
Чорноострівський НВК |
7 |
129 (36+44+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
3835 |
ВЕСНА О.Ю. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
48 (26+16+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3836 |
ВЕСНА Р.Я. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
7 |
96 (33+44+19) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
3837 |
ВЕСНІЙ Р.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3838 |
ВЕСЬКЕРА З.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
104 (42+26+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3839 |
ВЕХРАЦЬКА Н.П. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
3840 |
ВЕЧЕРНЮК О.В. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
9 |
61 (2+38+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3841 |
ВИБРАНЕЦЬ Я.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3842 |
ВИГІННА С.Р. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
3843 |
ВИГІННИЙ І.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
96 (40+26+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3844 |
ВИГІННИЙ О.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3845 |
ВИГНАНСЬКА Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
100 (24+40+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3846 |
ВИГОДОВАНЕЦЬ С.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
7 |
137 (45+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3847 |
ВИГРАНОВСЬКА С.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3848 |
ВИД В.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
86 (40+34+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3849 |
ВИДЖАК Н.С. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
6 |
60 (36+18+6) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3850 |
ВИДЖАК С.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
134 (44+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3851 |
ВИДРА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3852 |
ВИДРА Д.О. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3853 |
ВИЖГА Є.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3854 |
ВИКА І.Й. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
7 |
51 (21+22+8) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3855 |
ВИКИПОРЕЦЬ В.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
128 (52+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3856 |
ВИКЛИНЕЦЬ С.В. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
8 |
85 (30+20+35) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3857 |
ВИКОЦЬКА М.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
59 (18+22+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3858 |
ВИНАР А.Р. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
141 (46+44+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3859 |
ВИНАР А.Ю. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
84 (36+12+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3860 |
ВИНАР Д.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
135 (54+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3861 |
ВИНАР М.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3862 |
ВИНАР Н.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
9 |
58 (16+24+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3863 |
ВИНАР О.М. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
3 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3864 |
ВИНАР С.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3865 |
ВИНАРОВИЧ Н.В. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
6 |
84 (42+30+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3866 |
ВИНАРЧИК Д.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3867 |
ВИНАРЧИК К.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
159 (51+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3868 |
ВИНАРЧИК О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
8 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3869 |
ВИНАРЧИК О.І. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3870 |
ВИНАРЧИК С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
94 (36+22+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3871 |
ВИНАРЧИК Ю.І. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3872 |
ВИНАРЧИК Ю.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
84 (8+52+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3873 |
ВИНАРЧУК Л.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3874 |
ВИНИИЦЬКИЙ В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
69 (23+22+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3875 |
ВИННИК А.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
84 (27+28+29) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3876 |
ВИННИК А.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
6 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
3877 |
ВИННИК А.Я. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
8 |
115 (39+42+34) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
3878 |
ВИННИК В.О. |
14708 |
м. Сокаль |
Войславицька ЗШ |
8 |
61 (9+30+22) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3879 |
ВИННИК В.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3880 |
ВИННИК Д.Я. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
4 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3881 |
ВИННИК М. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3882 |
ВИННИК М.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3883 |
ВИННИК М.Р. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
5 |
110 (36+44+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3884 |
ВИННИК Р.Р. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
4 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3885 |
ВИННИК С.М. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
69 (38+19+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3886 |
ВИННИК У. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3887 |
ВИННИЦЬКА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3888 |
ВИННИЦЬКА В.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3889 |
ВИННИЦЬКА Д.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3890 |
ВИННИЦЬКА Є.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3891 |
ВИННИЦЬКА М.В. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
8 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3892 |
ВИННИЦЬКА М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
26 (6+6+14) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3893 |
ВИННИЦЬКА М.П. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3894 |
ВИННИЦЬКА Н.І. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
7 |
121 (39+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
3895 |
ВИННИЦЬКА О.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
8 |
113 (33+48+32) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3896 |
ВИННИЦЬКА О.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3897 |
ВИННИЦЬКА Я.М. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
3898 |
ВИННИЦЬКИЙ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3899 |
ВИННИЦЬКИЙ В.І. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
5 |
95 (34+31+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3900 |
ВИННИЦЬКИЙ В.Н. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3901 |
ВИННИЦЬКИЙ М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
120 (34+38+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3902 |
ВИННИЦЬКИЙ М.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
96 (39+38+19) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3903 |
ВИННИЦЬКИЙ О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
94 (32+38+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3904 |
ВИННИЦЬКИЙ О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3905 |
ВИННИЦЬКИЙ Р |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
120 (40+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3906 |
ВИННИЦЬКИЙ Р.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3907 |
ВИННИЦЬКОЇ С.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
148 (48+54+46) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3908 |
ВИННИЧАК М.Р. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
8 |
124 (39+52+33) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
3909 |
ВИННИЧУК А.В. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
5 |
100 (48+46+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3910 |
ВИННИЧУК І.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3911 |
ВИНОГРАДНИК К.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3912 |
ВИНОГРАДОВА К.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3913 |
ВИНОГРАДОВА Л.Ю. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
3914 |
ВИНОГРАДОВА Н.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
81 (33+24+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3915 |
ВИНОГРАДОВА Н.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
113 (46+37+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
3916 |
ВИНОГРАДСЬКА Т.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
96 (38+34+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3917 |
ВИНОГРАДСЬКА Я.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3918 |
ВИНОКУР А.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
112 (38+32+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3919 |
ВИНТУ В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3920 |
ВИНТУ М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
98 (42+32+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3921 |
ВИНТУ Р.В. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
108 (0+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
3922 |
ВИНЯВСЬКИЙ І.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
64 (27+20+17) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3923 |
ВИНЯРСЬКА М.Р. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3924 |
ВИНЯРСЬКА О.В. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3925 |
ВИНЯРСЬКА С.З. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
148 (60+52+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3926 |
ВИНЯРСЬКИЙ О.В. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
3 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3927 |
ВИООПЕНЬ С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3928 |
ВИРГА А.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
100 (42+22+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3929 |
ВИРОВЕНКО О.Т. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
3930 |
ВИСЛОЦЬКА М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
74 (38+30+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3931 |
ВИСЛОЦЬКА М.Й. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
114 (39+44+31) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3932 |
ВИСЛОЦЬКИЙ Д.Р. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
5 |
80 (52+16+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3933 |
ВИСОВСЬКА Н.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
93 (36+39+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3934 |
ВИСОВСЬКА С.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3935 |
ВИСОЦЬКА В.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
121 (52+39+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3936 |
ВИСОЦЬКА М.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3937 |
ВИСОЦЬКА Н.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
157 (54+48+55) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3938 |
ВИСОЦЬКА О.Р. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
5 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
3939 |
ВИСОЦЬКА С.І. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
6 |
57 (34+23+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3940 |
ВИСОЦЬКА С.С. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3941 |
ВИСОЦЬКА Х.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3942 |
ВИСОЦЬКА Ю. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3943 |
ВИСОЦЬКИЙ Б.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3944 |
ВИСОЦЬКИЙ В.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3945 |
ВИСОЦЬКИЙ Д.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3946 |
ВИСОЦЬКИЙ М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
136 (36+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
3947 |
ВИСОЦЬКИЙ М.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
56 (24+32+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3948 |
ВИСОЦЬКИЙ М.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3949 |
ВИСОЦЬКИЙ М.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3950 |
ВИСОЦЬКИЙ Н.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
154 (48+46+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3951 |
ВИСОЦЬКИЙ С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3952 |
ВИСОЧАН Н.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
80 (37+22+21) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3953 |
ВИСОЧАНСЬКА Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3954 |
ВИСОЧАНСЬКА М.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3955 |
ВИСОЧАНСЬКА М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
78 (20+40+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3956 |
ВИСОЧАНСЬКА М.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3957 |
ВИСОЧАНСЬКИЙ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
81 (36+12+33) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3958 |
ВИСОЧАНСЬКИЙ Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3959 |
ВИСОЧАНСЬКИЙ Н.Н. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3960 |
ВИСПЯНСЬКИЙ М.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
11 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3961 |
ВИСЦЬКИЙ М.М. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3962 |
ВИСЯТИЦЬКА В.Р. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3963 |
ВИСЯТИЦЬКА І.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3964 |
ВИСЯТИЦЬКА Р.Р. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
10 |
157 (54+58+45) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3965 |
ВИТАК А.В. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
8 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
3966 |
ВИТАК Д.Р. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3967 |
ВИТАК І.П. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
3968 |
ВИТАК М.П. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3969 |
ВИТАК Т.Б. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
9 |
36 (5+16+15) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3970 |
ВИТВИЦЬКА В.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
3971 |
ВИТВИЦЬКА О.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
91 (21+36+34) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3972 |
ВИТВИЦЬКИЙ В.Р. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3973 |
ВИТВИЦЬКИЙ Л. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3974 |
ВИТВИЦЬКИЙ М.М. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3975 |
ВИТВИЦЬКИЙ Р.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
3976 |
ВИТІСК А.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3977 |
ВИТРИКУШ В.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
116 (50+36+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3978 |
ВИТРИКУШ В.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
40 (6+22+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3979 |
ВИТРИКУШ Д.І. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
122 (27+44+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3980 |
ВИТРИКУШ І.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
101 (36+29+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3981 |
ВИТРИКУШ М.Л. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3982 |
ВИТРИКУШ О.А. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
96 (32+28+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3983 |
ВИТРИКУШ Ю.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
3984 |
ВИТРИКУШ Ю.М. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
7 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3985 |
ВИТЯЗЬ А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3986 |
ВИХНЕВИЧ О.І. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
3987 |
ВИХОВАНЕЦЬ А.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3988 |
ВИХОВАНОК К.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
105 (60+24+21) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3989 |
ВИХОПЕНЬ А.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
154 (60+58+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3990 |
ВИХОПЕНЬ А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3991 |
ВИХОПЕНЬ І.В. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3992 |
ВИХОПЕНЬ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
37 (6+18+13) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3993 |
ВИХОПЕНЬ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
128 (42+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3994 |
ВИХОПЕНЬ Р |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3995 |
ВИХОПЕНЬ Х.Я. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
7 |
103 (27+26+50) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
3996 |
ВИХОПЕНЬ Ю.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
78 (48+18+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
3997 |
ВИХОР М.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
45 (22+17+6) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
3998 |
ВИЧУЖАНІНА І.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3999 |
ВИШАТИЦЬКИЙ В.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
124 (36+54+34) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4000 |
ВИШЕНСЬКИЙ О.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
100 (42+28+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4001 |
ВИШИВАНА Д.Б. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
8 |
167 (60+52+55) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4002 |
ВИШИВАНА Е.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
4003 |
ВИШИНСЬКА М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
59 (21+16+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4004 |
ВИШИНСЬКА О.Б. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4005 |
ВИШИНСЬКИЙ А.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
83 (36+40+7) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
4006 |
ВИШИНСЬКИЙ Б.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4007 |
ВИШИНСЬКИЙ І.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4008 |
ВИШИНСЬКИЙ Я.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4009 |
ВИШНЕВЕЦЬКА К.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4010 |
ВИШНЕВСЬКА А.А. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4011 |
ВИШНЕВСЬКА К.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
90 (22+38+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4012 |
ВИШНЕВСЬКА Н.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
156 (46+50+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4013 |
ВИШНЕВСЬКА С.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
149 (54+44+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4014 |
ВИШНЕВСЬКА С.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
110 (28+46+36) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
4015 |
ВИШНЕВСЬКИЙ А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
98 (38+48+12) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4016 |
ВИШНЕВСЬКИЙ Б.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
143 (46+46+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
4017 |
ВИШНЕВСЬКИЙ В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
145 (48+46+51) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4018 |
ВИШНЕВСЬКИЙ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4019 |
ВИШНЕВСЬКИЙ С.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4020 |
ВИШНЕВСЬКИЙ Ю.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4021 |
ВИШНІВСЬКА Н.В. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
9 |
61 (8+32+21) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4022 |
ВИШНЯК В.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
112 (34+36+42) |
|
|
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
4023 |
ВИШНЯНЧИН І.Л. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4024 |
ВИШНЯНЧИН М.І. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
118 (46+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4025 |
ВИШНЯНЧИН Х.А. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4026 |
ВИШОТРАВКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
131 (50+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4027 |
ВИШТАЛЮК К.І. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4028 |
ВІВЧАР А |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
95 (18+52+25) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4029 |
ВІВЧАР А.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4030 |
ВІВЧАР С.П. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4031 |
ВІГОР О.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4032 |
ВІДЄЄВ Г.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
85 (36+30+19) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4033 |
ВІДЗІШ С.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4034 |
ВІДМАН А.О. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
130 (36+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
4035 |
ВІДНІЧУК С.Є. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
104 (46+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4036 |
ВІДОЦЬКИЙ М.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4037 |
ВІЗНА Д.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4038 |
ВІЗНА О.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4039 |
ВІЗНА О.М. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4040 |
ВІЗНА О.О. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4041 |
ВІЗНА Ю.В. |
14301 |
м. Жидачів |
Чорноострівський НВК |
8 |
134 (30+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4042 |
ВІЗНИЙ Ю.Л. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
7 |
112 (45+30+37) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4043 |
ВІЗНИЧАК М.А. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
9 |
140 (46+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4044 |
ВІЗНИЧАК О.А. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4045 |
ВІЗНИЧАКДРАБИК В.Д. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4046 |
ВІЗНОГО А.М. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
7 |
89 (33+38+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4047 |
ВІЗНЮК А.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4048 |
ВІЗНЮК Х.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4049 |
ВІЗНЯК В.Я. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
84 (32+34+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4050 |
ВІЗНЯК М.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4051 |
ВІЗНЯК Р.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4052 |
ВІЙТИШИН Б.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4053 |
ВІЙТИШИН В.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4054 |
ВІЙТІВ М.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
98 (42+32+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4055 |
ВІЙТІВ С.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4056 |
ВІЙТОВИЧ А.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
127 (45+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4057 |
ВІЙТОВИЧ А.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
5 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
4058 |
ВІЙТОВИЧ О.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4059 |
ВІЙТОВИЧ Х.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
122 (40+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4060 |
ВІКАРЧУК І.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4061 |
ВІКОВИЧ Д. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
4062 |
ВІКОВИЧ О.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4063 |
ВІКОВИЧ С.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4064 |
ВІКТОРОВСЬКА А.І. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
5 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4065 |
ВІКТОРСЬКИЙ О.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4066 |
ВІКУЛЬЄВ О.В. |
14422 |
м. Жовква |
Малогрибовицька ПШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4067 |
ВІЛІНСЬКА В.М. |
14565 |
м. Радехів |
Стремільчанський НВК |
4 |
102 (30+54+18) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
4068 |
ВІЛІНСЬКИЙ Р. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
7 |
95 (42+24+29) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4069 |
ВІЛІНСЬКИЙ Т.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
94 (40+30+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4070 |
ВІЛІСЕЄВИЧ М.С. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
7 |
118 (33+56+29) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4071 |
ВІЛЬГУЦЬКА Д.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4072 |
ВІЛЬКОВИЧ Д.С. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
8 |
103 (30+36+37) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4073 |
ВІЛЬКОВИЧ С.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
94 (26+44+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4074 |
ВІЛЬНИЦЬКИЙ І.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4075 |
ВІЛЬФАРТ О.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
59 (16+34+9) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4076 |
ВІЛЬХА А.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
127 (42+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4077 |
ВІЛЬХА О.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4078 |
ВІЛЬХОВА О.С. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
9 |
116 (45+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
4079 |
ВІЛЬЧАК Д.Я. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4080 |
ВІЛЬЧИК О.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
114 (48+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
4081 |
ВІЛЬЧИНСЬКА А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
148 (46+42+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4082 |
ВІЛЬЧИНСЬКА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
94 (41+38+15) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
4083 |
ВІЛЬЧИНСЬКА Л.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4084 |
ВІЛЬЧИНСЬКА М.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4085 |
ВІЛЬЧИНСЬКА Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
53 (16+16+21) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4086 |
ВІЛЬЧИНСЬКА Я.Т. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
6 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4087 |
ВІЛЬЧИНСЬКИЙ В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4088 |
ВІЛЬЧИНСЬКИЙ Н.П. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
8 |
126 (45+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4089 |
ВІЛЬЧИНСЬКИЙ Р.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
67 (20+26+21) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4090 |
ВІЛЬШИНСЬКА Х.В. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
9 |
106 (45+34+27) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4091 |
ВІЛЮРА Б.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
119 (48+32+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4092 |
ВІЛЮРА І.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
8 |
106 (45+36+25) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4093 |
ВІЛЮРА М.Я. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
120 (48+28+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
4094 |
ВІЛЮРА Р.С. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
162 (58+44+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4095 |
ВІЛЮРА С.Н. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4096 |
ВІНАЧЕВСЬКИЙ А.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4097 |
ВІННІЧЕНКО М.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
69 (20+28+21) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4098 |
ВІНСКОВСЬКА Д.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
104 (40+34+30) |
|
С1 |
|
|
Сидір Марія Петрівна |
4099 |
ВІНСЛАВСЬКА Ю.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
88 (22+42+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4100 |
ВІНТОНІВ В.М. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
8 |
69 (9+30+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4101 |
ВІНТОНІВ К.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
131 (48+52+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4102 |
ВІНТОНІВ С.Т. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
8 |
105 (33+32+40) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4103 |
ВІНТОНІВ Ю.В. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4104 |
ВІНТОНОВИЧ А.А. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4105 |
ВІНЦКОВСЬКА Г.А. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
9 |
119 (39+38+42) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
4106 |
ВІНЦКОВСЬКИЙ Ю.А. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4107 |
ВІНЧКОВСЬКА К.М. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4108 |
ВІНЧКОВСЬКА Н.М. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
6 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4109 |
ВІНЧКОВСЬКИЙ Д.М. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
9 |
136 (60+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
4110 |
ВІНЧУРА В.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4111 |
ВІНЯВСЬКИЙ О.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
53 (17+24+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4112 |
ВІНЯР М.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
103 (30+36+37) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4113 |
ВІНЯР Х.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4114 |
ВІНЯРСЬКА Ю.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
62 (12+14+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4115 |
ВІНЯРСЬКИЙ А.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
140 (54+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4116 |
ВІНЯРСЬКИЙ А.Й. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
99 (32+31+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4117 |
ВІНЯРСЬКИЙ В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
133 (42+50+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
4118 |
ВІНЯРСЬКИЙ С |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
8 |
97 (39+32+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4119 |
ВІНЯРЧИК О.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
65 (31+28+6) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4120 |
ВІПШОВСЬКИЙ Ю.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
132 (34+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4121 |
ВІРСТА Д.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
124 (34+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4122 |
ВІРТ А.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
152 (48+44+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4123 |
ВІРТ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
118 (42+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
4124 |
ВІРТ І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
104 (34+40+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
4125 |
ВІРТ Л.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4126 |
ВІРТ М.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
4 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4127 |
ВІРТ М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4128 |
ВІРТ М.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
4129 |
ВІРТ-КУШНІР Л.Ю. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4130 |
ВІРЬОВКІНА А.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4131 |
ВІСЬТАК М.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
78 (36+30+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4132 |
ВІСЬТАК Ю.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4133 |
ВІТАЛІЙКУДРЯВЦЕВ В.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
143 (42+52+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
4134 |
ВІТАЛІКА В |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
86 (36+44+6) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4135 |
ВІТВІЦЬКА С.А. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4136 |
ВІТЕР В.П. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4137 |
ВІТЕР Г.Р. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
4138 |
ВІТИК А.Р. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
5 |
136 (54+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4139 |
ВІТИК В.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4140 |
ВІТИК Д.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4141 |
ВІТИК І.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
134 (32+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4142 |
ВІТИК К.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4143 |
ВІТИК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4144 |
ВІТИК П.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
113 (36+50+27) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4145 |
ВІТИК С.М. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
3 |
108 (38+34+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4146 |
ВІТИК С.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4147 |
ВІТИК Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4148 |
ВІТИК Ю.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4149 |
ВІТИНСЬКА С.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
88 (32+32+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4150 |
ВІТІВ В.П. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4151 |
ВІТІВ Д.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
107 (33+36+38) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4152 |
ВІТІВ Н.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
70 (9+44+17) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
4153 |
ВІТІВ С.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
5 |
58 (20+20+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4154 |
ВІТІВ Ю.С. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4155 |
ВІТКОВСЬКА А.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4156 |
ВІТКОВСЬКА М.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4157 |
ВІТНИК Б.А. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
9 |
85 (35+32+18) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4158 |
ВІТОВИЧ А.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4159 |
ВІТРИКУШ О.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4160 |
ВІТРИКУШ С.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4161 |
ВІТРІВ В.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
114 (46+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
4162 |
ВІТУЛЬСЬКА Л.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
118 (54+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
4163 |
ВІТУШИНСЬКИЙ А.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
66 (20+28+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4164 |
ВІТУШИНСЬКИЙ Н.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
101 (24+46+31) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4165 |
ВІТЮК А.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4166 |
ВІТЮК Д.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4167 |
ВІТЮК З.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
63 (23+28+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4168 |
ВІТЮК О.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4169 |
ВІТЯЗЬ С.Р. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4170 |
ВІТЯК А.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4171 |
ВІТЯК М.Т. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4172 |
ВІФЛЯНЦЕВ О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
100 (24+40+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4173 |
ВІХАР А.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4174 |
ВІХОТЬ А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4175 |
ВІХОТЬ М.А. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
60 (12+12+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4176 |
ВІХОТЬ М.Б. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
11 |
66 (29+22+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4177 |
ВІХОТЬ О.С. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
89 (32+42+15) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4178 |
ВІХОТЬ О.Я. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
140 (57+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4179 |
ВІХОТЬ П.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
144 (45+46+53) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4180 |
ВІЧИСТИЙ В |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
99 (40+44+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4181 |
ВІЧИСТИЙ С.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
112 (42+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
4182 |
ВІШКА О.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
87 (27+26+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4183 |
ВІЩУР Н.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4184 |
ВЙОНЦЕК А.Є. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
104 (42+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
4185 |
ВЙОНЦЕК К.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4186 |
ВЙОНЦЕК К.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4187 |
ВЙОНЦЕК К.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
4188 |
ВЙОНЦЕК Т.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
4189 |
ВЛАД Х.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
73 (32+32+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4190 |
ВЛАДИКА А.М. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
4 |
88 (20+50+18) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
4191 |
ВЛАДИКА Б.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
124 (40+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
4192 |
ВЛАДИКА В.С. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
11 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
4193 |
ВЛАДИКА З.Ю. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
9 |
83 (34+34+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4194 |
ВЛАДИКА М |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
70 (30+22+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4195 |
ВЛАДИКА М.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
7 |
85 (33+28+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4196 |
ВЛАДИКА М.Ю. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4197 |
ВЛАДИКА Н.Б. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
9 |
125 (36+50+39) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
4198 |
ВЛАДИКА Н.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4199 |
ВЛАДИКА Н.Ю. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
4200 |
ВЛАДИКА О.Я. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4201 |
ВЛАДИКА Р.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
8 |
142 (45+50+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
4202 |
ВЛАДИКА Р.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4203 |
ВЛАДИКА С.В. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
6 |
100 (42+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
4204 |
ВЛАДИКА Я.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
82 (27+32+23) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4205 |
ВЛАДИМИРОВ Д.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4206 |
ВЛАДИМИРСЬКИЙ А.І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4207 |
ВЛАДКОВСЬКИЙ А |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4208 |
ВЛАДКОВСЬКИЙ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
120 (60+60+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
4209 |
ВЛАСЕНКО О.І. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
4 |
154 (44+50+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4210 |
ВЛАСЕНКО С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4211 |
ВЛАСЕНКО Я.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
38 (6+26+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4212 |
ВЛАСОВА А.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
110 (52+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4213 |
ВЛАСЮК А.А. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4214 |
ВЛАСЮК Д.А. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
7 |
89 (27+28+34) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4215 |
ВЛАСЮК Н.М. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
7 |
49 (9+20+20) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4216 |
ВЛАСЮК Н.П. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
81 (26+19+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4217 |
ВЛАСЮК О.Б. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
4218 |
ВЛАСЮК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
109 (38+38+33) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4219 |
ВЛАСЮК Ю.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
44 (16+22+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4220 |
ВЛАСЮК Ю.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
97 (40+39+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4221 |
ВЛАЩУК О.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
126 (52+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4222 |
ВЛЕДЯНУ Х.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4223 |
ВНУК І.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4224 |
ВОВДЗІ Т.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
4225 |
ВОВК М.М. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
6 |
78 (40+26+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4226 |
ВОВК А.А. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
68 (16+40+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4227 |
ВОВК А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4228 |
ВОВК А.Н. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4229 |
ВОВК А.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
8 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4230 |
ВОВК Б.Б. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4231 |
ВОВК Б.В. |
14702 |
м. Сокаль |
Ільковицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
72 (24+22+26) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4232 |
ВОВК Б.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4233 |
ВОВК В.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
108 (54+30+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4234 |
ВОВК В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
4235 |
ВОВК В.В. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
5 |
93 (42+27+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4236 |
ВОВК В.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
110 (36+32+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4237 |
ВОВК В.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4238 |
ВОВК В.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
100 (22+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4239 |
ВОВК В.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4240 |
ВОВК В.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
66 (14+34+18) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
4241 |
ВОВК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4242 |
ВОВК Д.П. |
14708 |
м. Сокаль |
Войславицька ЗШ |
9 |
88 (44+32+12) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4243 |
ВОВК Д.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4244 |
ВОВК Є.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
4245 |
ВОВК К.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4246 |
ВОВК М.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4247 |
ВОВК М.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4248 |
ВОВК М.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4249 |
ВОВК М.Д. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
48 (12+0+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4250 |
ВОВК М.З. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4251 |
ВОВК М.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
11 |
102 (29+46+27) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4252 |
ВОВК М.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
4253 |
ВОВК М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
45 (20+16+9) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4254 |
ВОВК М.С. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4255 |
ВОВК Н.І. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4256 |
ВОВК О.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4257 |
ВОВК О.Я. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
9 |
92 (42+32+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4258 |
ВОВК П.Е. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4259 |
ВОВК Р.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
143 (54+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
4260 |
ВОВК Р.Р. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
86 (30+20+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4261 |
ВОВК С.А. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
124 (44+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4262 |
ВОВК С.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
108 (54+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4263 |
ВОВК С.І. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
10 |
145 (54+52+39) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4264 |
ВОВК С.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
8 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4265 |
ВОВК С.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4266 |
ВОВК Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
158 (60+56+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4267 |
ВОВК Т.Ю. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
94 (52+24+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4268 |
ВОВК У.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
123 (51+46+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
4269 |
ВОВК Х.І. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
86 (34+40+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4270 |
ВОВК Ю.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
4271 |
ВОВК Ю.П. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
7 |
127 (51+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4272 |
ВОВК Я.С. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
75 (42+24+9) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4273 |
ВОВКАНИЧ М.А. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
68 (10+40+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4274 |
ВОВКАНИЧ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
99 (24+45+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4275 |
ВОВКАНИЧ Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4276 |
ВОВКІВ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4277 |
ВОВКІВ М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4278 |
ВОВКІВ М.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
128 (28+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
4279 |
ВОВКУН А |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4280 |
ВОВКУН О.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4281 |
ВОВКУНОВНЧ В.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
3 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
4282 |
ВОВНЯНКО С.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
99 (27+46+26) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4283 |
ВОВЧАК Є.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4284 |
ВОВЧАНСЬКА А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
116 (33+46+37) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4285 |
ВОВЧАНСЬКА А.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4286 |
ВОВЧАНСЬКА І.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4287 |
ВОВЧАНСЬКА Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4288 |
ВОВЧАНСЬКА Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4289 |
ВОВЧАНСЬКИЙ А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4290 |
ВОВЧАНСЬКИЙ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4291 |
ВОВЧАНСЬКИЙ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4292 |
ВОВЧАНСЬКИЙ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4293 |
ВОВЧАНСЬКИЙ С.С. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
100 (42+34+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4294 |
ВОВЧАНСЬКИЙ Ю.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4295 |
ВОВЧАНСЬКИЙ Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4296 |
ВОВЧАСТИИЙ І.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
9 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
4297 |
ВОВЧАСТИЙ В.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
98 (22+46+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4298 |
ВОВЧИК О.Б. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
84 (48+24+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4299 |
ВОВЧИК Ю.А. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
9 |
83 (31+22+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4300 |
ВОВЧИНА Р.Ю. |
14845 |
м. Стрий |
Любинцівська СЗШ |
9 |
55 (14+32+9) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4301 |
ВОВЧКО В.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4302 |
ВОВЧКО В.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4303 |
ВОВЧКО О.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4304 |
ВОВЧКО С.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4305 |
ВОВЧКО Х.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
60 (12+36+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4306 |
ВОВЧОК А.В. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4307 |
ВОВЧУК Ю.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
89 (36+32+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4308 |
ВОВЩУК Р.В. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
6 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
4309 |
ВОДНІЦЬКА О.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
154 (48+46+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4310 |
ВОДНІЦЬКИЙ Д.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
140 (42+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4311 |
ВОДОНІС С.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
4312 |
ВОДОНІС Ю.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4313 |
ВОЄВОДА А.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4314 |
ВОЄДІЛО О.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
135 (54+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4315 |
ВОЗЕНКОВ М.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4316 |
ВОЗНА А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
4317 |
ВОЗНА А.О. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
3 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4318 |
ВОЗНА А.С. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
4319 |
ВОЗНА Б.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4320 |
ВОЗНА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4321 |
ВОЗНА І.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4322 |
ВОЗНА І.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
4323 |
ВОЗНА М.Р. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4324 |
ВОЗНА М.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4325 |
ВОЗНА Н.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
139 (39+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
4326 |
ВОЗНА О.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4327 |
ВОЗНА С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
95 (28+31+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4328 |
ВОЗНИЙ М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
78 (41+28+9) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4329 |
ВОЗНИЙ М.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
48 (21+22+5) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4330 |
ВОЗНИЙ О.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4331 |
ВОЗНИЙ Т.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4332 |
ВОЗНИЦЯ С.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
87 (21+32+34) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4333 |
ВОЗНЮК М.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
10 |
94 (51+34+9) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4334 |
ВОЗНЮК С.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
116 (24+38+54) |
|
|
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
4335 |
ВОЗНЮК Ю.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
98 (38+42+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4336 |
ВОЗНЯК А.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4337 |
ВОЗНЯК А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4338 |
ВОЗНЯК А.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
4339 |
ВОЗНЯК А.Е. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4340 |
ВОЗНЯК А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
119 (56+33+30) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4341 |
ВОЗНЯК А.Ю. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4342 |
ВОЗНЯК А.Ю. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
9 |
133 (54+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
4343 |
ВОЗНЯК В.І. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
8 |
114 (33+50+31) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4344 |
ВОЗНЯК В.М. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4345 |
ВОЗНЯК Д.Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
86 (32+42+12) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4346 |
ВОЗНЯК Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4347 |
ВОЗНЯК Д.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4348 |
ВОЗНЯК Д.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
91 (29+38+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4349 |
ВОЗНЯК Є.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4350 |
ВОЗНЯК І.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
3 |
96 (14+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
4351 |
ВОЗНЯК І.І. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4352 |
ВОЗНЯК І.М. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
6 |
104 (26+48+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
4353 |
ВОЗНЯК І.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
11 |
71 (17+36+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4354 |
ВОЗНЯК Л.С. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
91 (27+34+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4355 |
ВОЗНЯК М.А. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4356 |
ВОЗНЯК М.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4357 |
ВОЗНЯК М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
100 (36+46+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
4358 |
ВОЗНЯК М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4359 |
ВОЗНЯК М.Т. |
14845 |
м. Стрий |
Любинцівська СЗШ |
9 |
61 (14+32+15) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4360 |
ВОЗНЯК М.Ю. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4361 |
ВОЗНЯК Н.М. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
4 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
4362 |
ВОЗНЯК Н.П. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
117 (46+32+39) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4363 |
ВОЗНЯК О.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4364 |
ВОЗНЯК О.Т. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
6 |
64 (28+30+6) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4365 |
ВОЗНЯК Р.М. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
8 |
81 (15+26+40) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4366 |
ВОЗНЯК С.Л. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
108 (27+56+25) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4367 |
ВОЗНЯК С.Я. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
98 (46+22+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4368 |
ВОЗНЯК Т.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
10 |
43 (9+22+12) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
4369 |
ВОЗНЯК У.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
126 (52+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4370 |
ВОЗНЯК У.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4371 |
ВОЗНЯК Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4372 |
ВОЗНЯК Ю.С. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4373 |
ВОЗНЯКЕВИЧ В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4374 |
ВОЗЬНА Ю. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
7 |
109 (42+26+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
4375 |
ВОЗЬНИЙ І.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
90 (40+32+18) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4376 |
ВОЗЬНИЙ М.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
119 (47+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4377 |
ВОЗЬНИЙ О.Б. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4378 |
ВОЗЬНИЙ Т.Т. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4379 |
ВОИТОВИЧ У.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4380 |
ВОЇНОВ Д.В. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4381 |
ВОЙДИЛО Б.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
9 |
122 (49+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4382 |
ВОЙДИЛО Ю.Р. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
5 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4383 |
ВОЙНА Б.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
7 |
135 (42+52+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4384 |
ВОЙНАРОВИЧ Р.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4385 |
ВОЙНАРОВСЬКИЙ В.В. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
119 (54+41+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4386 |
ВОЙНЕВИЧ О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
121 (40+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4387 |
ВОЙНЕРОВИЧ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4388 |
ВОЙНИЧА С.С. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
6 |
79 (36+37+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4389 |
ВОЙТАНОВСЬКА В.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
129 (54+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4390 |
ВОЙТАНОВСЬКА І.С. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
9 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4391 |
ВОЙТАНОВСЬКА О.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
7 |
117 (39+48+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
4392 |
ВОЙТАНОВСЬКИЙ О.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4393 |
ВОЙТАШИК Б.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
75 (7+26+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
4394 |
ВОЙТАШИК Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
50 (15+32+3) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4395 |
ВОЙТЕЧКО В.Т. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4396 |
ВОЙТИК А.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
7 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4397 |
ВОЙТИК В.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
106 (44+26+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4398 |
ВОЙТИК Р.З. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4399 |
ВОЙТИК Я.Б. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
7 |
123 (51+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4400 |
ВОЙТИХІВСЬКА Ю.В. |
14958 |
м. Яворів |
Воля-Добростанська СЗШ |
6 |
103 (54+25+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4401 |
ВОЙТИХІВСЬКИЙ В.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4402 |
ВОЙТИШИН Р.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
110 (50+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4403 |
ВОЙТІВ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
97 (54+19+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4404 |
ВОЙТІВ С.Є. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4405 |
ВОЙТІВ У.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
4406 |
ВОЙТКІВ Н.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4407 |
ВОЙТКІВ Н.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
63 (30+21+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4408 |
ВОЙТКІВ Р.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4409 |
ВОЙТКІВ Я.Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4410 |
ВОЙТКО В.М. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
8 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4411 |
ВОЙТКО М.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4412 |
ВОЙТКО О.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
70 (16+42+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4413 |
ВОЙТОВИЧ М |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4414 |
ВОЙТОВИЧ А.Б. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4415 |
ВОЙТОВИЧ А.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
4416 |
ВОЙТОВИЧ А.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
4417 |
ВОЙТОВИЧ А.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4418 |
ВОЙТОВИЧ А.С. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4419 |
ВОЙТОВИЧ Б.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
60 (36+12+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4420 |
ВОЙТОВИЧ Б.Ю. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
107 (48+26+33) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4421 |
ВОЙТОВИЧ В |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
61 (17+26+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4422 |
ВОЙТОВИЧ В.А. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
60 (36+12+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4423 |
ВОЙТОВИЧ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
127 (40+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
4424 |
ВОЙТОВИЧ В.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
83 (33+28+22) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4425 |
ВОЙТОВИЧ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4426 |
ВОЙТОВИЧ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4427 |
ВОЙТОВИЧ В.Н. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4428 |
ВОЙТОВИЧ В.С. |
14564 |
м. Радехів |
Нестаничівський НВК |
4 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4429 |
ВОЙТОВИЧ В.Ю. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4430 |
ВОЙТОВИЧ Д.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
72 (14+34+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4431 |
ВОЙТОВИЧ І.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4432 |
ВОЙТОВИЧ І.Р. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
9 |
81 (22+32+27) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4433 |
ВОЙТОВИЧ К.Д. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
142 (34+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
4434 |
ВОЙТОВИЧ Л.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4435 |
ВОЙТОВИЧ Л.Н. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4436 |
ВОЙТОВИЧ Л.Я. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
3 |
146 (32+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4437 |
ВОЙТОВИЧ М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4438 |
ВОЙТОВИЧ М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4439 |
ВОЙТОВИЧ М.Б. |
14689 |
м. Сокаль |
Перемисловицька ЗШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4440 |
ВОЙТОВИЧ М.Б. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
6 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
4441 |
ВОЙТОВИЧ М.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
61 (12+30+19) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4442 |
ВОЙТОВИЧ М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
70 (20+32+18) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4443 |
ВОЙТОВИЧ М.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
98 (33+30+35) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4444 |
ВОЙТОВИЧ М.П. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4445 |
ВОЙТОВИЧ М.С. |
14564 |
м. Радехів |
Нестаничівський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4446 |
ВОЙТОВИЧ Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
88 (36+32+20) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4447 |
ВОЙТОВИЧ Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4448 |
ВОЙТОВИЧ Н.Я. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
73 (19+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4449 |
ВОЙТОВИЧ О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4450 |
ВОЙТОВИЧ О.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
7 |
106 (33+40+33) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4451 |
ВОЙТОВИЧ О.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4452 |
ВОЙТОВИЧ О.Н. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
4453 |
ВОЙТОВИЧ О.О. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
4 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4454 |
ВОЙТОВИЧ О.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4455 |
ВОЙТОВИЧ П.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4456 |
ВОЙТОВИЧ Р.Й. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
33 (0+26+7) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4457 |
ВОЙТОВИЧ Р.О. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
7 |
94 (36+24+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4458 |
ВОЙТОВИЧ С.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4459 |
ВОЙТОВИЧ Т.Й. |
14564 |
м. Радехів |
Нестаничівський НВК |
3 |
98 (32+42+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
4460 |
ВОЙТОВИЧ Т.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4461 |
ВОЙТОВИЧ Т.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
68 (24+26+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4462 |
ВОЙТОВИЧ Х.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
137 (52+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
4463 |
ВОЙТОВИЧ Ю.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4464 |
ВОЙТОВИЧ Ю.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4465 |
ВОЙТОВИЧ Ю.Д. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
63 (8+40+15) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4466 |
ВОЙТЮК А.Б. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
134 (54+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
4467 |
ВОЙТЮК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4468 |
ВОЙТЮК З.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
110 (40+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
4469 |
ВОЙТЮК І.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4470 |
ВОЙТЮК І.Л. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4471 |
ВОЙТЮК Л.В. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
131 (45+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
4472 |
ВОЙТЮК О.Р. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4473 |
ВОЙТЮК Ю.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4474 |
ВОЙТЮК Ю.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
4475 |
ВОЙТЮК Ю.Р. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
87 (24+38+25) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4476 |
ВОЙЦЕХІВСЬКА Х.Б. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
118 (22+60+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4477 |
ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ В.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4478 |
ВОЙЦЕХОВСЬКА А |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4479 |
ВОЙЦЕХОВСЬКА С.М. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4480 |
ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4481 |
ВОЙЦЕХОВСЬКОГО Б.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
83 (27+28+28) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4482 |
ВОЙЦИК Р.Т. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
88 (40+30+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4483 |
ВОЙЦІХОВСЬКА В.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
4484 |
ВОЙЦІХОВСЬКИЙ О.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
133 (57+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4485 |
ВОЙЦІЦЬКА Ю.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
76 (21+32+23) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4486 |
ВОЙЦІЦЬКИЙ М |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4487 |
ВОЛ О.Д. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4488 |
ВОЛИНЕЦЬ А.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4489 |
ВОЛИНЕЦЬ Б.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
42 (6+26+10) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4490 |
ВОЛИНЕЦЬ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
4491 |
ВОЛИНЕЦЬ Д.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
89 (40+37+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4492 |
ВОЛИНЕЦЬ Т.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
106 (22+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
4493 |
ВОЛИНСЬКИЙ В.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
74 (27+24+23) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4494 |
ВОЛИЦЬКА М.Л. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
5 |
125 (34+43+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4495 |
ВОЛИЦЬКА Ю.А. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
6 |
119 (40+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4496 |
ВОЛІВЕНДЕР І.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
11 |
110 (34+40+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4497 |
ВОЛІХОВСЬКИЙ З.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4498 |
ВОЛКОВ В.А. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
7 |
110 (36+40+34) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4499 |
ВОЛКОВ І.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
89 (24+34+31) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4500 |
ВОЛКОВ М.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4501 |
ВОЛКОВ Р.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4502 |
ВОЛКОВА А.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4503 |
ВОЛКОВА А.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4504 |
ВОЛКОВА В.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4505 |
ВОЛКОВА В.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4506 |
ВОЛКОВА Д.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4507 |
ВОЛКОВА Є.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4508 |
ВОЛКОВА І.Ю. |
14650 |
м. Сколе |
Межибрідська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4509 |
ВОЛКОВА І.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4510 |
ВОЛКОВА М.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4511 |
ВОЛКОГОН Ю.А. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
84 (33+20+31) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4512 |
ВОЛЛІС І. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4513 |
ВОЛЛОХ О.М. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
76 (18+38+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4514 |
ВОЛОБУЄВ А.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4515 |
ВОЛОВЕЦЬ І.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
4516 |
ВОЛОВЕЦЬ М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4517 |
ВОЛОВЕЦЬ Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4518 |
ВОЛОВЕЦЬ С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
4519 |
ВОЛОВЕЦЬКА О.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4520 |
ВОЛОВИК В.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
102 (46+38+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4521 |
ВОЛОВИЧ Р.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
108 (36+60+12) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4522 |
ВОЛОДЬКО Ю.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
89 (36+32+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4523 |
ВОЛОС В.М. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
7 |
122 (39+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
4524 |
ВОЛОС В.Р. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4525 |
ВОЛОС Д. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4526 |
ВОЛОС Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
113 (36+34+43) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4527 |
ВОЛОС Д.Т. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4528 |
ВОЛОС І.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
118 (33+38+47) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4529 |
ВОЛОС І.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
9 |
140 (60+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
4530 |
ВОЛОС Т.Ю. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4531 |
ВОЛОС Я.В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
7 |
134 (51+34+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
4532 |
ВОЛОСЕЦЬКИЙ В.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4533 |
ВОЛОСЕЦЬКИЙ П.Т. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4534 |
ВОЛОСИНОВИЧ О.Д. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4535 |
ВОЛОСКА Я.А. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4536 |
ВОЛОСКИЙ Ю.А. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
142 (46+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4537 |
ВОЛОСКО А.Д. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4538 |
ВОЛОСКО Д.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4539 |
ВОЛОСКО Д.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4540 |
ВОЛОСКО С.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
166 (60+46+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4541 |
ВОЛОСКО Ю.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
4542 |
ВОЛОСОВИЧ Є.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
131 (43+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4543 |
ВОЛОСЬКА Т.В. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
5 |
82 (34+24+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4544 |
ВОЛОСЯНСЬКА М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
124 (45+38+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4545 |
ВОЛОСЯНСЬКИЙ І.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4546 |
ВОЛОХІНА М.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
4547 |
ВОЛОЦЮГА С.М. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4548 |
ВОЛОЦЮГА Я.Є. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4549 |
ВОЛОЧІЙ І.Я. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4550 |
ВОЛОШАНСЬКА Л.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
130 (45+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4551 |
ВОЛОШАНСЬКИЙ С.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
76 (34+12+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4552 |
ВОЛОШЕНКО Ю.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4553 |
ВОЛОШЕНЮК І.І. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4554 |
ВОЛОШЕНЮК Т.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
127 (54+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4555 |
ВОЛОШЕНЮК Ю.Р. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
135 (54+52+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4556 |
ВОЛОШИН А.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
91 (23+32+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4557 |
ВОЛОШИН А.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4558 |
ВОЛОШИН А.М. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4559 |
ВОЛОШИН Б.А. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4560 |
ВОЛОШИН В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
89 (18+41+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4561 |
ВОЛОШИН В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
126 (32+58+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4562 |
ВОЛОШИН В.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4563 |
ВОЛОШИН В.І. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4564 |
ВОЛОШИН В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
111 (39+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4565 |
ВОЛОШИН В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
122 (52+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4566 |
ВОЛОШИН В.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
119 (48+40+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4567 |
ВОЛОШИН Д. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4568 |
ВОЛОШИН Д.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4569 |
ВОЛОШИН Д.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4570 |
ВОЛОШИН Д.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
115 (39+48+28) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4571 |
ВОЛОШИН І.Б. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
5 |
87 (32+25+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4572 |
ВОЛОШИН І.Б. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
7 |
80 (30+28+22) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4573 |
ВОЛОШИН І.М. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
7 |
145 (30+58+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4574 |
ВОЛОШИН І.М. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
9 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4575 |
ВОЛОШИН Л. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
3 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
4576 |
ВОЛОШИН М.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
85 (27+30+28) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4577 |
ВОЛОШИН М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4578 |
ВОЛОШИН М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
38 (14+12+12) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4579 |
ВОЛОШИН М.Т. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
81 (15+32+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4580 |
ВОЛОШИН М.Ю. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4581 |
ВОЛОШИН Н.В. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4582 |
ВОЛОШИН О.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4583 |
ВОЛОШИН О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4584 |
ВОЛОШИН О.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4585 |
ВОЛОШИН О.Т. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4586 |
ВОЛОШИН Р.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
10 |
93 (34+44+15) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4587 |
ВОЛОШИН С.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4588 |
ВОЛОШИН С.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4589 |
ВОЛОШИН С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
101 (27+40+34) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
4590 |
ВОЛОШИН С.Я. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4591 |
ВОЛОШИН Ю.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4592 |
ВОЛОШИН Ю.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
128 (60+50+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4593 |
ВОЛОШИН Ю.І. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4594 |
ВОЛОШИН Ю.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4595 |
ВОЛОШИН Ю.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
132 (32+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4596 |
ВОЛОШИНА А.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
85 (33+30+22) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4597 |
ВОЛОШИНА С.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
77 (18+28+31) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4598 |
ВОЛОШИНОВСЬКА А.А. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
106 (18+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4599 |
ВОЛОШИНОВСЬКА М.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
107 (56+30+21) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4600 |
ВОЛОШИНСЬКА С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4601 |
ВОЛОШИНСЬКА Х.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
112 (39+34+39) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4602 |
ВОЛОШИНСЬКИЙ О.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
116 (42+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4603 |
ВОЛОШКО Д.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4604 |
ВОЛОШОК Ю.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4605 |
ВОЛОЩАК В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4606 |
ВОЛОЩАК М.Т. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
8 |
144 (54+46+44) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
4607 |
ВОЛОЩАК Р.Е. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4608 |
ВОЛОЩАК Х.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
100 (22+48+30) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
4609 |
ВОЛОЩАК Ю.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
36 (15+12+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4610 |
ВОЛОЩЕНКО В.Т. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
85 (24+38+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4611 |
ВОЛОЩУК В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
4612 |
ВОЛОЩУК В.Б. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4613 |
ВОЛОЩУК В.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4614 |
ВОЛОЩУК Г.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4615 |
ВОЛОЩУК Є.М. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
90 (39+26+25) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4616 |
ВОЛОЩУК І.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4617 |
ВОЛОЩУК Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4618 |
ВОЛОЩУК Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
98 (28+40+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4619 |
ВОЛЧАК А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4620 |
ВОЛЧАНСЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4621 |
ВОЛЬДЮШКІНА А.Д. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4622 |
ВОЛЬНИЦЬКИЙ О.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4623 |
ВОЛЬСЬКИЙ Б.Ю. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
7 |
73 (39+34+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4624 |
ВОЛЬСЬКИЙ В.Ю. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4625 |
ВОЛЬФ О.О. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4626 |
ВОЛЬЧАК О.Л. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
68 (33+20+15) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4627 |
ВОЛЬЧАК Р.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4628 |
ВОЛЯНИК Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
74 (29+30+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4629 |
ВОЛЯНИК М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
50 (8+18+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4630 |
ВОЛЯНИК М.Р. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
5 |
87 (44+13+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4631 |
ВОЛЯНИК Н.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
11 |
82 (30+34+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4632 |
ВОЛЯНИК О.Р. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
7 |
104 (36+46+22) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4633 |
ВОЛЯНИК П.Ю. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
7 |
113 (48+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4634 |
ВОЛЯНИК С.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
118 (45+36+37) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4635 |
ВОЛЯНСЬКА Л.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
69 (29+22+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4636 |
ВОЛЯНСЬКА М.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
112 (48+28+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
4637 |
ВОЛЯНСЬКА Р.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
121 (58+45+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4638 |
ВОЛЯНСЬКИЙ А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
146 (42+58+46) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4639 |
ВОЛЯНСЬКИЙ В.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4640 |
ВОЛЯНСЬКИЙ В.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4641 |
ВОЛЯНСЬКИЙ І.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
113 (52+28+33) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4642 |
ВОЛЯНСЬКИЙ О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4643 |
ВОЛЯНСЬКИЙ С.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4644 |
ВОЛЯНСЬКИЙ Ю.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
154 (60+40+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4645 |
ВОЛЯНЮК А.Б. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4646 |
ВОЛЯНЮК А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4647 |
ВОЛЯНЮК В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4648 |
ВОЛЯНЮК Д.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4649 |
ВОЛЯНЮК Х.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
88 (36+22+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4650 |
ВОНС М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
151 (48+54+49) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4651 |
ВОНСОВИЧ В.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4652 |
ВОНЬСЬКИЙ Н.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4653 |
ВОРИК Б.С. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4654 |
ВОРКО В.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
4655 |
ВОРКО В.Р. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
6 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4656 |
ВОРКО С.Р. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
5 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4657 |
ВОРКО Т.Р. |
14331 |
м. Жидачів |
Новосільська ЗОШ |
9 |
50 (15+20+15) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4658 |
ВОРОБЕЙ О.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4659 |
ВОРОБЕЛЬ Б.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
7 |
123 (45+46+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4660 |
ВОРОБЕЛЬ Н.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
7 |
96 (18+38+40) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4661 |
ВОРОБЕЛЬ Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4662 |
ВОРОБЕЛЬ О.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
142 (34+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
4663 |
ВОРОБЕЛЬ Р.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4664 |
ВОРОБЕЦЬ А.І. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
4 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4665 |
ВОРОБЕЦЬ А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
84 (21+38+25) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4666 |
ВОРОБЕЦЬ А.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
4667 |
ВОРОБЕЦЬ В.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4668 |
ВОРОБЕЦЬ В.Г. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4669 |
ВОРОБЕЦЬ В.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
134 (45+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
4670 |
ВОРОБЕЦЬ Н.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
5 |
112 (54+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4671 |
ВОРОБЕЦЬ С.І. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
5 |
142 (60+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4672 |
ВОРОБЕЦЬЬ О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
4673 |
ВОРОБІЙ А.Р. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
9 |
67 (17+32+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
4674 |
ВОРОБІЙ О.Д. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4675 |
ВОРОБІЙЧУК Р.Р. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
5 |
83 (36+23+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4676 |
ВОРОБЙОВ Д.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
155 (54+47+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4677 |
ВОРОБЙОВА Х.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4678 |
ВОРОБЙОВА А.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
8 |
100 (39+44+17) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4679 |
ВОРОБЙОВА Н.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4680 |
ВОРОБЙОВА С.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4681 |
ВОРОБЙОВА С.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
117 (60+39+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4682 |
ВОРОБЙОВА Ю.С. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4683 |
ВОРОБЙОВА Я.С. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4684 |
ВОРОБЛЕВСЬКИЙ В.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4685 |
ВОРОБЧАК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
80 (24+44+12) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4686 |
ВОРОЖБИТ А.Г. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
110 (38+48+24) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
4687 |
ВОРОЖБИТ А.М. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
9 |
106 (38+50+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4688 |
ВОРОЖБИТ Н.Б. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
5 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4689 |
ВОРОН В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
124 (33+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4690 |
ВОРОН І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
128 (52+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4691 |
ВОРОН М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (54+40+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4692 |
ВОРОН О.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
4693 |
ВОРОНА А.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
54 (17+28+9) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4694 |
ВОРОНА В.З. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
88 (40+30+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
4695 |
ВОРОНА М.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
160 (48+58+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4696 |
ВОРОНА О.О. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
9 |
109 (45+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
4697 |
ВОРОНА С.С. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4698 |
ВОРОНАК В.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
87 (27+32+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4699 |
ВОРОНИЙ С.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
87 (44+25+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4700 |
ВОРОНИЧ І.М. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
10 |
93 (40+32+21) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4701 |
ВОРОНІНА А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4702 |
ВОРОНКА В.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4703 |
ВОРОНКА С.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4704 |
ВОРОНКОВ О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
60 (40+14+6) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
4705 |
ВОРОНКОВА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4706 |
ВОРОНОВСЬКА С.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4707 |
ВОРОНОВСЬКА С.І. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
112 (33+48+31) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
4708 |
ВОРОНОВСЬКА Т.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4709 |
ВОРОНОВСЬКА Ю.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4710 |
ВОРОНОВСЬКА Ю.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4711 |
ВОРОНСЬКИЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4712 |
ВОРОНЦОВ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4713 |
ВОРОНЧАК А.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
8 |
117 (36+50+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4714 |
ВОРОНЧАК М.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
5 |
112 (54+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4715 |
ВОРОНЧАК Р.О. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
5 |
128 (38+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4716 |
ВОРОНЮК К.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
108 (12+36+60) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
4717 |
ВОРОНЮК Ю.Г. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
71 (34+13+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4718 |
ВОРОНЯК М.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
108 (54+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4719 |
ВОРОНЯК А.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
7 |
133 (45+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4720 |
ВОРОНЯК А.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4721 |
ВОРОНЯК Б.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4722 |
ВОРОНЯК В.Р. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
136 (54+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4723 |
ВОРОНЯК Г.І. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
9 |
103 (34+30+39) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
4724 |
ВОРОНЯК Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4725 |
ВОРОНЯК О.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
65 (9+38+18) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4726 |
ВОРОНЯК П.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4727 |
ВОРОЦЯНКА А.Л. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4728 |
ВОРОЦЯНКО К.Ю. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
3 |
88 (20+50+18) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
4729 |
ВОРОЦЯНКО С.Є. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
76 (28+24+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4730 |
ВОРОШИЛО Д.Б. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4731 |
ВОСКОБОЙНИК О.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
147 (48+60+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4732 |
ВОСЬ О.О. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4733 |
ВОСЬКАЛО А.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4734 |
ВОСЬКАЛО І.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4735 |
ВОСЬКАЛО П.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
138 (24+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4736 |
ВОТУСЬ Б.С. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
5 |
123 (54+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
4737 |
ВОХ О.Ю. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4738 |
ВОЮТИЦЬКИЙ Т.Б. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4739 |
ВРАГОВА Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4740 |
ВРАДІЙ О.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
92 (18+38+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4741 |
ВРЕЦЬОНА М.Р. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4742 |
ВРОНА В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4743 |
ВРОНА Л.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
87 (35+28+24) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4744 |
ВРОНСЬКИЙ В.П. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
98 (38+42+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4745 |
ВРУБЕЛЬ А.С. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4746 |
ВРУБЕЛЬ Д.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
137 (49+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4747 |
ВРУБЕЛЬ Р.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4748 |
ВРУБЛЕВСЬКА Ю.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4749 |
ВРУБЛЕВСЬКИЙ В.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4750 |
ВРУБЛЯК В.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
136 (60+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
4751 |
ВРУБЛЯК І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4752 |
ВРУЩАК Р.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
3 |
54 (20+22+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4753 |
ВСЯКА І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4754 |
ВСЯКИЙ Л.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
76 (18+36+22) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
4755 |
ВУ М.К. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
118 (40+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4756 |
ВУГЛЕВИЧ І.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
74 (18+36+20) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4757 |
ВУГЛЕВИЧ М.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
84 (34+32+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4758 |
ВУГЛЯР А.З. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
110 (52+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4759 |
ВУГЛЯР К.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
134 (52+58+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4760 |
ВУДВУД А.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
142 (42+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4761 |
ВУЄК Х.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
102 (48+34+20) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4762 |
ВУЖИНСЬКИЙ І.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
127 (48+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
4763 |
ВУЙ У.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
76 (26+32+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4764 |
ВУЙКО Ю.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
4765 |
ВУЙЦИК М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4766 |
ВУЙЦИК Н.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
55 (14+23+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4767 |
ВУЙЦІК В.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4768 |
ВУС А.А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4769 |
ВУС А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4770 |
ВУС А.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4771 |
ВУС Д.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
146 (54+38+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4772 |
ВУС Д.Д. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4773 |
ВУС Д.Д. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4774 |
ВУС Л.Ю. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
76 (27+38+11) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4775 |
ВУС О |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
4776 |
ВУС О.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
7 |
92 (48+34+10) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4777 |
ВУС Р.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
147 (46+50+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4778 |
ВУС Р.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4779 |
ВУС С.П. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4780 |
ВУС Т.В. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
141 (46+44+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
4781 |
ВУС У.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
139 (46+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
4782 |
ВУС Ю.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
134 (42+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4783 |
ВУС Ю.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4784 |
ВУС Ю.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4785 |
ВУСИК А.А. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4786 |
ВУТКЕВИЧ О.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4787 |
ВУХНАТА В.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4788 |
ВУШКО Н. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
6 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
4789 |
ГАБА А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
128 (54+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4790 |
ГАБА А.Н. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
108 (44+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4791 |
ГАБА В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
142 (58+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4792 |
ГАБА В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
124 (46+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
4793 |
ГАБА Г.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
155 (46+58+51) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4794 |
ГАБА Л.С. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
85 (40+24+21) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4795 |
ГАБА М.Н. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
77 (40+31+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4796 |
ГАБАЙ В.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4797 |
ГАБАЧ Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
53 (23+24+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4798 |
ГАБОВСЬКА І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
87 (26+34+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4799 |
ГАБОР Я.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4800 |
ГАБРЕЛЬ М.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4801 |
ГАБРИЛЮК В.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
57 (20+25+12) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4802 |
ГАБРИШ О.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
8 |
107 (36+52+19) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4803 |
ГАБРІЕЛЬ Б.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
87 (23+40+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4804 |
ГАБРІЄЛЬ Н.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4805 |
ГАБРУСЬ М.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
96 (48+48+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
4806 |
ГАБРУСЬ М.М. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
5 |
79 (42+25+12) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4807 |
ГАБРУХ В.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4808 |
ГАБУДА Г.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
124 (50+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4809 |
ГАБУРА В.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
5 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4810 |
ГАБЧАК А.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
7 |
127 (42+38+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
4811 |
ГАБЧАК Н.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
4812 |
ГАБЧАК С.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
9 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4813 |
ГАБЧАК Ю.І. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4814 |
ГАБЯК А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
92 (22+34+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4815 |
ГАВАЛКО А.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4816 |
ГАВАЛКО С.Р. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
3 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4817 |
ГАВАЛКО Х.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4818 |
ГАВАН О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4819 |
ГАВАН Р.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
86 (28+40+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4820 |
ГАВАНЧАК І.І. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
4821 |
ГАВАСЬ Н.І. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
8 |
99 (21+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4822 |
ГАВГУН Д.С. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4823 |
ГАВДАН П.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
102 (54+30+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4824 |
ГАВДУЛЬСЬКИЙ Р.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
133 (42+60+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4825 |
ГАВДУН Х.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
127 (48+54+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4826 |
ГАВДЬО Р.А. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4827 |
ГАВДЯК А.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4828 |
ГАВДЯК Х.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4829 |
ГАВДЯК Ю.З. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
122 (42+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
4830 |
ГАВЕЛЕЙ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4831 |
ГАВЕНКО В.Є. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4832 |
ГАВЕНКО М.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4833 |
ГАВІЙ Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4834 |
ГАВІЙ Ю.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
121 (48+37+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4835 |
ГАВІЛЕЙ Г.В. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
6 |
114 (42+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
4836 |
ГАВІЛЕЙ І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
90 (54+30+6) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4837 |
ГАВІЛЕЙ Р.В. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
9 |
94 (34+42+18) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
4838 |
ГАВІНСЬКА М.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4839 |
ГАВІНСЬКА О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
170 (60+50+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4840 |
ГАВІНСЬКИЙ Т.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4841 |
ГАВІРКО В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
162 (58+50+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4842 |
ГАВІРКО Р.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4843 |
ГАВЛІВСЬКИЙ Г.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
97 (39+36+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4844 |
ГАВЛО А.В. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4845 |
ГАВЛО А.Ю. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
4846 |
ГАВЛО Л.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4847 |
ГАВЛО Ю.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
92 (16+52+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4848 |
ГАВОР Н.І. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
9 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4849 |
ГАВОР О.Ю. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4850 |
ГАВОР Р.М. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
9 |
84 (23+34+27) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4851 |
ГАВОР Ю.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4852 |
ГАВРАДА М.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
128 (40+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4853 |
ГАВРАК Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
126 (34+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
4854 |
ГАВРАН Б.П. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
76 (14+32+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4855 |
ГАВРИК А.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4856 |
ГАВРИК Д.Т. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4857 |
ГАВРИК І.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4858 |
ГАВРИК І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
146 (48+58+40) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4859 |
ГАВРИК О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4860 |
ГАВРИЛЕНКО В.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
124 (35+50+39) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4861 |
ГАВРИЛЕНКО К.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4862 |
ГАВРИЛЕНКО Р.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
11 |
139 (51+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4863 |
ГАВРИЛЕНКО Р.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4864 |
ГАВРИЛЕЦЬ А.Р. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4865 |
ГАВРИЛЕЦЬ В.Т. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
8 |
57 (21+24+12) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4866 |
ГАВРИЛЕЦЬ О.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
170 (60+50+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4867 |
ГАВРИЛЕЧКО А.Р. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
7 |
83 (27+36+20) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4868 |
ГАВРИЛЕЧКО О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4869 |
ГАВРИЛИК О.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
125 (43+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4870 |
ГАВРИЛИШИН В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
36 (24+0+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4871 |
ГАВРИЛИШИН В.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
105 (42+32+31) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4872 |
ГАВРИЛИШИН М |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
5 |
127 (54+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
4873 |
ГАВРИЛИШИН Х.В. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4874 |
ГАВРИЛИШИН Ю.І. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
7 |
74 (30+18+26) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
4875 |
ГАВРИЛІВ Н |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4876 |
ГАВРИЛІВ А.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
107 (48+29+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4877 |
ГАВРИЛІВ В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
116 (44+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
4878 |
ГАВРИЛІВ Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4879 |
ГАВРИЛІВ К.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4880 |
ГАВРИЛІВ К.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4881 |
ГАВРИЛІВ М.К. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
5 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4882 |
ГАВРИЛІВ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4883 |
ГАВРИЛІВ М.Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4884 |
ГАВРИЛІВ О.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
92 (30+34+28) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4885 |
ГАВРИЛІВ О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
4886 |
ГАВРИЛІВ П.Я. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
87 (24+32+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4887 |
ГАВРИЛІВ Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
45 (3+12+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4888 |
ГАВРИЛІВ Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4889 |
ГАВРИЛІВ Р.Я. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4890 |
ГАВРИЛІВ Т.М. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
85 (33+26+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4891 |
ГАВРИЛІВ Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
134 (54+56+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4892 |
ГАВРИЛІВ Я.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
80 (39+26+15) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4893 |
ГАВРИЛОВ О.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
40 (22+6+12) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4894 |
ГАВРИЛОВА В.А. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
54 (8+34+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4895 |
ГАВРИЛЬЦІВ О.З. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4896 |
ГАВРИЛЬЧУК Н.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
86 (27+28+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4897 |
ГАВРИЛЮК А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4898 |
ГАВРИЛЮК А.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4899 |
ГАВРИЛЮК А.П. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4900 |
ГАВРИЛЮК В.В. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4901 |
ГАВРИЛЮК В.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4902 |
ГАВРИЛЮК Г.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4903 |
ГАВРИЛЮК Д.Р. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4904 |
ГАВРИЛЮК Є.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
86 (33+32+21) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4905 |
ГАВРИЛЮК І.Г. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
9 |
108 (31+38+39) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
4906 |
ГАВРИЛЮК І.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
8 |
100 (36+42+22) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
4907 |
ГАВРИЛЮК М.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
6 |
108 (54+30+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4908 |
ГАВРИЛЮК М.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
40 (6+24+10) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4909 |
ГАВРИЛЮК Н.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
130 (34+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4910 |
ГАВРИЛЮК О.Є. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
91 (30+38+23) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4911 |
ГАВРИЛЮК О.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4912 |
ГАВРИЛЮК О.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4913 |
ГАВРИЛЮК О.С. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
11 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4914 |
ГАВРИЛЮК О.Т. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4915 |
ГАВРИЛЮК П.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
11 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4916 |
ГАВРИЛЮК Р.М. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
4917 |
ГАВРИЛЮК Ю.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
131 (43+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4918 |
ГАВРИЛЯК Б.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4919 |
ГАВРИЛЯК В.С. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4920 |
ГАВРИЛЯК В.Т. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
94 (34+42+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4921 |
ГАВРИЛЯК Д.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
4922 |
ГАВРИЛЯК З.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
4923 |
ГАВРИЛЯК М.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4924 |
ГАВРИЛЯК Р.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4925 |
ГАВРИЛЯК Ю.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4926 |
ГАВРИЛЯК Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4927 |
ГАВРИСЬО А.Л. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
7 |
107 (24+46+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4928 |
ГАВРИХ В.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
66 (28+20+18) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
4929 |
ГАВРИХ М.Б. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4930 |
ГАВРИШ А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4931 |
ГАВРИШ В.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4932 |
ГАВРИШ З.Д. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
102 (26+34+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
4933 |
ГАВРИШ І.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
79 (24+36+19) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4934 |
ГАВРИШ К.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
73 (23+32+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4935 |
ГАВРИШ М.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
5 |
90 (28+38+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4936 |
ГАВРИШ М.Я. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4937 |
ГАВРИШ Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
76 (22+30+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4938 |
ГАВРИШКЕВИЧ М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4939 |
ГАВРИШКЕВИЧ О.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
134 (52+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4940 |
ГАВРИШКЕВИЧ О.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4941 |
ГАВРИШКІВ А.З. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
116 (36+38+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4942 |
ГАВРИШКІВ В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4943 |
ГАВРИШКІВ Г.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
164 (54+52+58) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4944 |
ГАВРИШКІВ М.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
4945 |
ГАВРИШКІВ М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
4946 |
ГАВРИШКІВ М.С. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
6 |
51 (28+23+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4947 |
ГАВРИШКІВ О.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
102 (27+44+31) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4948 |
ГАВРИШКІВ П.Г. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
102 (28+26+48) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
4949 |
ГАВРИШКО А.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
4950 |
ГАВРИШКО В.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4951 |
ГАВРИШКО В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
117 (58+35+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4952 |
ГАВРИШКО К.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4953 |
ГАВРИШКО Л.І. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
4954 |
ГАВРИШКО М.М. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4955 |
ГАВРИШКО П.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
121 (44+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4956 |
ГАВРИШКО Х.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4957 |
ГАВРИШКО Х.М. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
7 |
109 (36+42+31) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
4958 |
ГАВРИШКО Ю.М. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
109 (39+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4959 |
ГАВРИЩУК В.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
7 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4960 |
ГАВРОН Г.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4961 |
ГАВРОН І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
89 (21+40+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4962 |
ГАВРОН О.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
120 (40+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4963 |
ГАВРОНСЬКА Л.Б. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
7 |
80 (15+46+19) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4964 |
ГАВРОНСЬКИЙ І.А. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
9 |
102 (52+26+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4965 |
ГАВРОНСЬКИЙ Н.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
5 |
51 (10+23+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4966 |
ГАВРОНСЬКОГО Н.А. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
9 |
88 (42+28+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4967 |
ГАВРОНСЬКОЇ А.А. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
6 |
100 (38+26+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4968 |
ГАВРУШКО М.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
71 (36+26+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4969 |
ГАВРУШКО Я.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4970 |
ГАВРЮТІН Д.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4971 |
ГАВРЮШИНА К.Є. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4972 |
ГАВУР А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
84 (34+26+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4973 |
ГАВУР В.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
58 (28+18+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4974 |
ГАВЦ О.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4975 |
ГАГАЛОВИЧ А.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
114 (36+54+24) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4976 |
ГАГАТ В.К. |
14725 |
м. Сокаль |
Зубківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
4977 |
ГАДА О.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4978 |
ГАДАДА Д.Р. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
4 |
150 (50+52+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4979 |
ГАДАДА Є.Ю. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4980 |
ГАДЕВИЧ О.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4981 |
ГАДЕНЮК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
83 (31+34+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4982 |
ГАДЖАЛА А.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
78 (27+40+11) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
4983 |
ГАДЖИМУРА А.І. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4984 |
ГАДЖИМУРА В.М. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4985 |
ГАДЖИМУРА С.І. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4986 |
ГАДЖИМУРА С.І. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
4987 |
ГАДЗАЛО С.І. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
6 |
127 (54+37+36) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
4988 |
ГАДЗАЛО Х. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4989 |
ГАДЗАМАН А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
130 (45+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4990 |
ГАДЗАМАН Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
135 (60+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4991 |
ГАДЗІНСЬКИЙ С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4992 |
ГАДЗІЦЬКА О.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4993 |
ГАДІЙ Ю.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
102 (30+44+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4994 |
ГАДІЙЧУК С.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4995 |
ГАДОМСЬКИЙ Д.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4996 |
ГАДОМСЬКИЙ О.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
4 |
100 (34+48+18) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
4997 |
ГАДОМСЬКИЙ О.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
124 (36+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
4998 |
ГАДОМСЬКИЙ Ю.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4999 |
ГАДУПЯК І.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5000 |
ГАДУПЯК М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5001 |
ГАДУПЯК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5002 |
ГАДЬО А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
83 (24+28+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5003 |
ГАДЬО І.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
5 |
119 (48+23+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
5004 |
ГАДЯК М.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
79 (31+30+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5005 |
ГАДЯК М.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5006 |
ГАДЯК С.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5007 |
ГАЄВА І.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
73 (27+30+16) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5008 |
ГАЄВСЬКА А.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5009 |
ГАЄВСЬКАК В.В. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
140 (58+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5010 |
ГАЄВСЬКИЙ С.Л. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5011 |
ГАЗДА А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5012 |
ГАЗДА А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
44 (21+20+3) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5013 |
ГАЗДА А.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
110 (36+50+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5014 |
ГАЗДА І.А. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
4 |
54 (20+28+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5015 |
ГАЗДА Н. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5016 |
ГАЗДА О.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5017 |
ГАЗДА С.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5018 |
ГАЗЕ Я.Т. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5019 |
ГАЗІЄВ А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5020 |
ГАЗІЄВ А.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
110 (52+34+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5021 |
ГАЇЧКА М.М. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5022 |
ГАЙ Т.Ю. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5023 |
ГАЙВАИЬ К.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
111 (46+23+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
5024 |
ГАЙВАНОВИЧ В.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
5 |
70 (34+30+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5025 |
ГАЙВАНОВИЧ Л.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
7 |
46 (21+4+21) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5026 |
ГАЙВАСЬ Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
84 (28+32+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5027 |
ГАЙВАСЬ С.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5028 |
ГАЙВОРОНСЬКИЙ М.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5029 |
ГАЙДА В.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
93 (28+26+39) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5030 |
ГАЙДА І.І. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
6 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
5031 |
ГАЙДА О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5032 |
ГАЙДА О.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5033 |
ГАЙДАР В.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
110 (40+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5034 |
ГАЙДАР М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
82 (9+42+31) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
5035 |
ГАЙДАР О.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
102 (52+32+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5036 |
ГАЙДАР Ю.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5037 |
ГАЙДАР Ю.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
62 (26+24+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5038 |
ГАЙДАРЛ Л.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
86 (40+22+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5039 |
ГАЙДУК В.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5040 |
ГАЙДУК В.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
108 (34+32+42) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5041 |
ГАЙДУК М.П. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5042 |
ГАЙДУК М.Ю. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
92 (28+52+12) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
5043 |
ГАЙДУК Т.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5044 |
ГАЙДУК У.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5045 |
ГАЙДУСЬ С.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
105 (27+44+34) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5046 |
ГАЙДУЧКА Д.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
35 (18+8+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5047 |
ГАЙДУЧОК В.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5048 |
ГАЙДУЧОК М.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
87 (27+32+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5049 |
ГАЙДУЧОК М.Ю. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5050 |
ГАЙДУЧОК О.І. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
4 |
116 (22+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5051 |
ГАЙДУЧОК С.В. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
5 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5052 |
ГАЙДУЧОК С.І. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
9 |
117 (40+50+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5053 |
ГАЙДУЧОК С.М. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5054 |
ГАЙДУЧОК Ю.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5055 |
ГАЙДЮК С.Б. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
7 |
115 (45+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
5056 |
ГАЙЗЛЕР А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5057 |
ГАЙКО В.Г. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
7 |
89 (33+36+20) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5058 |
ГАЙКО Р.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5059 |
ГАЙКОВА Р.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
5060 |
ГАЙОВА Ю.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
99 (52+32+15) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5061 |
ГАЙОВСЬКА М.Ю. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
126 (52+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
5062 |
ГАЙОВСЬКА М.Я. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
92 (28+40+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5063 |
ГАЙОВСЬКА Т.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
132 (60+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
5064 |
ГАЙОШКО А.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
72 (27+34+11) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5065 |
ГАЙОШКО Н.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5066 |
ГАЙСИН О.А. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
154 (58+54+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
5067 |
ГАКАВЧИН Г.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5068 |
ГАКАВЧИН І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5069 |
ГАКАВЧИН П.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+54+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5070 |
ГАКАЛО М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
63 (16+17+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5071 |
ГАКАЛО М.В. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
10 |
44 (16+10+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5072 |
ГАКІВНИК В.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5073 |
ГАКОВА Н.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
84 (40+26+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5074 |
ГАЛАБАЛА Р.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
8 |
90 (21+46+23) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
5075 |
ГАЛАБУДА М.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5076 |
ГАЛАБУТ Х.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
33 (10+14+9) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5077 |
ГАЛАГАН О.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5078 |
ГАЛАДЖУН Н.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
65 (12+36+17) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5079 |
ГАЛАДІЙ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5080 |
ГАЛАДІЙ О.Я. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
6 |
99 (40+29+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5081 |
ГАЛАЗЮК В.С. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5082 |
ГАЛАЙ Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5083 |
ГАЛАЙ Д.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
6 |
111 (48+39+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5084 |
ГАЛАЙ І.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5085 |
ГАЛАЙ М.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
164 (60+56+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5086 |
ГАЛАЙ О.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
124 (38+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5087 |
ГАЛАЙДА Є.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5088 |
ГАЛАЙКО М.Т. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
3 |
128 (42+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5089 |
ГАЛАЙКО Ю.О. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5090 |
ГАЛАЙКО Ю.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5091 |
ГАЛАЙЧУК Р.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5092 |
ГАЛАК С.Р. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
7 |
128 (30+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5093 |
ГАЛАКУЦ В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5094 |
ГАЛАМАГА А.Я. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
115 (46+33+36) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5095 |
ГАЛАМАЙ А.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
119 (48+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5096 |
ГАЛАМАЙ В.Ю. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5097 |
ГАЛАМАЙ Д.Ю. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
5 |
119 (44+39+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5098 |
ГАЛАМАЙ М.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5099 |
ГАЛАМАЙ Н.М. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5100 |
ГАЛАМАЙ Я.С. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5101 |
ГАЛАН А.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5102 |
ГАЛАН А.Ю. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
112 (46+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5103 |
ГАЛАН Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
110 (36+52+22) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
5104 |
ГАЛАН І.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
162 (52+50+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5105 |
ГАЛАН І.Б. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
91 (31+30+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5106 |
ГАЛАН Н.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5107 |
ГАЛАН Р.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5108 |
ГАЛАН С.П. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5109 |
ГАЛАНИ А.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5110 |
ГАЛАНИК О.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5111 |
ГАЛАНИШИН Н.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5112 |
ГАЛАНЬ В.Я. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
5113 |
ГАЛАНЬ М.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
46 (15+16+15) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5114 |
ГАЛАНЬ Н.Р. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
126 (40+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
5115 |
ГАЛАНЮК Ю.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
95 (30+35+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5116 |
ГАЛАПАЦ К.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5117 |
ГАЛАПАЦ С.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5118 |
ГАЛАПАЧ П.М. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
8 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5119 |
ГАЛАПАЧ Ю.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
108 (54+30+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5120 |
ГАЛАПАЧ Ю.М. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5121 |
ГАЛАС А.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
74 (39+20+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5122 |
ГАЛАС В.Б. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5123 |
ГАЛАС В.В. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
9 |
67 (11+32+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5124 |
ГАЛАС Я.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
160 (48+52+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5125 |
ГАЛАСЬ М.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
8 |
76 (27+30+19) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5126 |
ГАЛАТИНЮК М. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5127 |
ГАЛАТІЙ А.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5128 |
ГАЛАТЮК М.Н. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5129 |
ГАЛАТЮК Т.Н. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
6 |
102 (30+54+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5130 |
ГАЛАТЮК Х.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5131 |
ГАЛАТЯК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5132 |
ГАЛАХ І.З. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
88 (27+34+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5133 |
ГАЛАЦ В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5134 |
ГАЛАЦ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5135 |
ГАЛАЦ Х.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
158 (48+58+52) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5136 |
ГАЛДЕЦЬКИЙ В.Є. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
60 (12+12+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5137 |
ГАЛДЗІЦЬКИЙ О.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5138 |
ГАЛЕЕА С.Р. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5139 |
ГАЛЕМА Я.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5140 |
ГАЛЕНКО Б.С. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
60 (0+12+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5141 |
ГАЛЕТА В.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5142 |
ГАЛЕЦЬКИЙ В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5143 |
ГАЛЕЦЬКИЙ І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
86 (30+28+28) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5144 |
ГАЛЕЦЬКИЙ Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5145 |
ГАЛЕЧКА А.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5146 |
ГАЛИК А.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
98 (34+28+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5147 |
ГАЛИК А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
55 (12+26+17) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5148 |
ГАЛИК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
104 (36+44+24) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
5149 |
ГАЛИК Г.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
149 (60+46+43) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5150 |
ГАЛИК Г.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
5151 |
ГАЛИК Д.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5152 |
ГАЛИК Д.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
60 (0+36+24) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
5153 |
ГАЛИК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
81 (54+9+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
5154 |
ГАЛИН М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5155 |
ГАЛИЦЬКА А.Є. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5156 |
ГАЛИЦЬКИЙ О.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
83 (38+30+15) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5157 |
ГАЛИЦЬКИЙ Я.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
6 |
132 (46+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5158 |
ГАЛИЧ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
69 (18+34+17) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5159 |
ГАЛИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
81 (18+38+25) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5160 |
ГАЛИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
89 (30+26+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5161 |
ГАЛИЧ М.З. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
134 (48+56+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5162 |
ГАЛИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
64 (15+38+11) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5163 |
ГАЛИЧ М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5164 |
ГАЛИЧ Н.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5165 |
ГАЛИЧ Р.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
134 (45+42+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5166 |
ГАЛИЧ Р.М. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
67 (41+8+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5167 |
ГАЛИЧ Р.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
68 (18+28+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5168 |
ГАЛИЧ Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
152 (48+58+46) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5169 |
ГАЛИШИН А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
145 (54+43+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5170 |
ГАЛИШИН А.О. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5171 |
ГАЛИШИН В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5172 |
ГАЛИШИН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
106 (32+44+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5173 |
ГАЛИШИНЕЦЬ Д.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
5 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5174 |
ГАЛИШИЧ О.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5175 |
ГАЛИШКО А.А. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
3 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5176 |
ГАЛІВ А.Н. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5177 |
ГАЛІВ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5178 |
ГАЛІЄВА А.С. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
108 (12+36+60) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
5179 |
ГАЛІЗІВ С.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
113 (54+38+21) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5180 |
ГАЛІЛУЙКО В.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5181 |
ГАЛІМУРКА А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
43 (21+16+6) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5182 |
ГАЛІНИЧ М.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
102 (46+32+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5183 |
ГАЛІНСЬКА К.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5184 |
ГАЛІНСЬКИЙ А.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5185 |
ГАЛІПЧАК В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5186 |
ГАЛІЦА О.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5187 |
ГАЛМАЙ Р.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5188 |
ГАЛУГА Р.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5189 |
ГАЛУН А.Р. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5190 |
ГАЛУН О.Р. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
7 |
84 (15+44+25) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5191 |
ГАЛУН Х.О. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5192 |
ГАЛУХ А.Б. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5193 |
ГАЛУХ В.Б. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5194 |
ГАЛУШКА А.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
104 (42+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
5195 |
ГАЛУШКА В |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
69 (19+32+18) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5196 |
ГАЛУШКА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5197 |
ГАЛУШКА Д.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
96 (21+44+31) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5198 |
ГАЛУШКА М.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5199 |
ГАЛУШКА Н. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5200 |
ГАЛУШКА П.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5201 |
ГАЛУШКА Р.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
26 (18+2+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5202 |
ГАЛУШКА У.Н. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
122 (34+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5203 |
ГАЛУШКО О.Д. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
39 (15+14+10) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5204 |
ГАЛУЩАК А.В. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5205 |
ГАЛУЩАК Б.П. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5206 |
ГАЛУЩАК О.Є. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
6 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5207 |
ГАЛУЩАК Р.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5208 |
ГАЛУЩАК Х.Р. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
9 |
122 (45+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
5209 |
ГАЛУЩАК Ю.Є. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5210 |
ГАЛЬВА М.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
46 (12+28+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5211 |
ГАЛЬКІВ М.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5212 |
ГАЛЬКІВ Ю.Р. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5213 |
ГАЛЬКО А.І. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
5214 |
ГАЛЬКО В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5215 |
ГАЛЬКО Д.В. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5216 |
ГАЛЬКО І.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5217 |
ГАЛЬКО М.Е. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
9 |
104 (43+34+27) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5218 |
ГАЛЬКО О.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5219 |
ГАЛЬКО Р.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
5 |
96 (42+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
5220 |
ГАЛЬО О.В. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
7 |
92 (15+44+33) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
5221 |
ГАЛЬОВИЧ Х.І. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
7 |
25 (12+8+5) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5222 |
ГАЛЬЧЕНКО В.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
116 (36+38+42) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
5223 |
ГАЛЬЧЕНКО Д.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
100 (20+50+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5224 |
ГАЛЬЧИНСЬКИЙ С.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
152 (54+58+40) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5225 |
ГАЛЬЧИШАК А.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5226 |
ГАЛЬЧИШАК І.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
110 (33+46+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5227 |
ГАЛЬЧИШАК М.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5228 |
ГАЛЬЧИШАК Н.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5229 |
ГАЛЮК А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
138 (51+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5230 |
ГАЛЮК В.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5231 |
ГАЛЮК М.М. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
105 (36+48+21) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5232 |
ГАЛЮЛЬКО А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
68 (30+28+10) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
5233 |
ГАЛЮЛЬКО В.А. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5234 |
ГАЛЮТА С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5235 |
ГАЛЯНТ М.В. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
6 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5236 |
ГАЛЯНТА С.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5237 |
ГАЛЯС Б.П. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
100 (22+30+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5238 |
ГАЛЯТОВСЬКА Д.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5239 |
ГАЛЯТОВСЬКА Ю.Б. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
6 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5240 |
ГАМАЛА О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5241 |
ГАМАЛЬ Д.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
7 |
110 (30+48+32) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5242 |
ГАМАЛЬ С.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5243 |
ГАМАН У.І. |
14649 |
м. Сколе |
Ямельницька ЗОШ |
8 |
79 (21+38+20) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5244 |
ГАМАР В.С. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5245 |
ГАМАР Н.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
8 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5246 |
ГАМАР О.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
114 (28+50+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5247 |
ГАМАР С.С. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
107 (33+46+28) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5248 |
ГАМАРОВСЬКА С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5249 |
ГАМЕЛА М.Ю. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
9 |
149 (60+44+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5250 |
ГАМЕРСЬКИЙ Д.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5251 |
ГАМЕРСЬКИЙ Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5252 |
ГАМЗЯК М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5253 |
ГАМІВКА С.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
148 (46+60+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5254 |
ГАМКАЛО І.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
72 (23+34+15) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5255 |
ГАМКАЛО Н.Г. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
8 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
5256 |
ГАМКІВ О.Д. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
127 (36+52+39) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
5257 |
ГАМЛІЙ А.М. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
5 |
112 (46+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5258 |
ГАМЛІНСЬКА А.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5259 |
ГАМОВА К.Я. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
74 (8+48+18) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
5260 |
ГАМРАТ А.А. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
4 |
52 (20+26+6) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5261 |
ГАМРАТ П.В. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
2 |
24 (12+0+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5262 |
ГАМРАТ С.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5263 |
ГАМУЛЯК А |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
68 (6+32+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5264 |
ГАМУЛЯК О.П. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
9 |
73 (19+36+18) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5265 |
ГАН Р.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
7 |
124 (36+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5266 |
ГАН Ю.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
7 |
124 (36+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5267 |
ГАНАС Д.П. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5268 |
ГАНАС Н.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
114 (33+44+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5269 |
ГАНДЗ В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
168 (60+56+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5270 |
ГАНДЗ В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5271 |
ГАНДЗ В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5272 |
ГАНДЗ В.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5273 |
ГАНДЗ Н.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5274 |
ГАНДЗИН Х. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
94 (40+36+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5275 |
ГАНДЗЮК М.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
5 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5276 |
ГАНЕЙЧУК А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5277 |
ГАНЕЦЬ М.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
104 (34+46+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5278 |
ГАНЖАЛА М.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5279 |
ГАНИК Д.Р. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
4 |
100 (20+50+30) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5280 |
ГАНИК І.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5281 |
ГАНИН Д.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5282 |
ГАНИН М.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5283 |
ГАНИЧ А.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5284 |
ГАНИЧ А.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5285 |
ГАНИЧ Р.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
67 (27+16+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5286 |
ГАНИЧ С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
140 (46+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5287 |
ГАНИШИН А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
142 (36+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5288 |
ГАНИШИН В.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5289 |
ГАНИШИН В.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
110 (42+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5290 |
ГАНИШИН О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5291 |
ГАНКЕВИЧ Б.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
5292 |
ГАНСЕВИЧ Д.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5293 |
ГАНУЛЯК А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5294 |
ГАНУЛЯК В.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
85 (40+27+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5295 |
ГАНУЛЯК М.Л. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5296 |
ГАНУСИК А.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
121 (39+52+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5297 |
ГАНУСИН В.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
82 (36+20+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5298 |
ГАНУСОВ Р.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5299 |
ГАНУСЯК Р.Р. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
7 |
120 (36+38+46) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
5300 |
ГАНУШКЕВИЧ Д.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
5301 |
ГАНУЩАК Д.М. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
6 |
88 (42+34+12) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5302 |
ГАНУЩАК М.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
9 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5303 |
ГАНУЩАК М.М. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
7 |
97 (24+54+19) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
5304 |
ГАНЧАРИК Ю.Т. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
6 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
5305 |
ГАНЧУК І.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5306 |
ГАНЯК І.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5307 |
ГАНЯК І.М. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
8 |
130 (51+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5308 |
ГАНЯК О.М. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
7 |
109 (21+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5309 |
ГАПАГИЛО М.Р. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
9 |
151 (54+52+45) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5310 |
ГАПАКБОГДАНА Б.Р. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
142 (40+42+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5311 |
ГАПАЛО С.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5312 |
ГАПАНОВИЧ С.П. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5313 |
ГАПАЧИЛО М.Р. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
4 |
64 (24+28+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5314 |
ГАПОН А.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5315 |
ГАПОН Л.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
5316 |
ГАПОН Н.А. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
4 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5317 |
ГАПОН Р.А. |
14502 |
м. Пустомити |
Нижньобілківська ЗОШ |
6 |
55 (22+21+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5318 |
ГАПОН Т.Т. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
5 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5319 |
ГАПОН Ю.Т. |
14562 |
м. Радехів |
Гоголівська ЗОШ |
4 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5320 |
ГАПОНЕНКО А.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5321 |
ГАПОНОВ О.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
83 (34+22+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5322 |
ГАПОНОВ Р.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5323 |
ГАПОНЮК Ю. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5324 |
ГАПУК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
51 (6+16+29) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5325 |
ГАПУН В.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5326 |
ГАПУН О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
68 (28+22+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5327 |
ГАПУНОВИЧ Ю.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
83 (30+34+19) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5328 |
ГАПЧИН Б.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
118 (56+26+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5329 |
ГАПЧИН Р.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
104 (33+38+33) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5330 |
ГАРАВЕЦЬКИЙ Ю.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5331 |
ГАРАЗДОВСЬКА Х.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
130 (33+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5332 |
ГАРАНЖА В.В. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5333 |
гарани Л.І. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
75 (28+29+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5334 |
ГАРАНТ А.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5335 |
ГАРАПА А.О. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5336 |
ГАРАС А.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
5337 |
ГАРАСИ К.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5338 |
ГАРАСИМ М |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5339 |
ГАРАСИМ А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
86 (28+40+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5340 |
ГАРАСИМ Б.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
99 (30+40+29) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5341 |
ГАРАСИМ В.Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5342 |
ГАРАСИМ Д.П. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
5 |
92 (48+26+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5343 |
ГАРАСИМ К.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
95 (36+32+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5344 |
ГАРАСИМ Л.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5345 |
ГАРАСИМ М.І. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
7 |
27 (9+12+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5346 |
ГАРАСИМ М.І. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
8 |
76 (33+18+25) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5347 |
ГАРАСИМ М.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5348 |
ГАРАСИМ М.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5349 |
ГАРАСИМ Н.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5350 |
ГАРАСИМ Н.Т. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5351 |
ГАРАСИМ О.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
104 (42+32+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5352 |
ГАРАСИМ О.Т. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
8 |
138 (51+50+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5353 |
ГАРАСИМ Р.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
64 (20+26+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5354 |
ГАРАСИМ С. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5355 |
ГАРАСИМ С.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
102 (18+54+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5356 |
ГАРАСИМ Т.І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
82 (22+42+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5357 |
ГАРАСИМ Ю.Я. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
105 (36+48+21) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5358 |
ГАРАСИМІВ 3Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5359 |
ГАРАСИМІВ Г.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
77 (26+33+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5360 |
ГАРАСИМІВ І.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
96 (46+32+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5361 |
ГАРАСИМІВ І.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
85 (32+38+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5362 |
ГАРАСИМІВ Н.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
99 (48+15+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5363 |
ГАРАСИМІВ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
5364 |
ГАРАСИМКІВ В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
5365 |
ГАРАСИМОВИЧ Т.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
81 (21+32+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5366 |
ГАРАСИМЧУК Б.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5367 |
ГАРАСИМЧУК Д.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5368 |
ГАРАСИМЧУК М.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5369 |
ГАРАСИМЧУК М.С. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5370 |
ГАРАСИМЧУК П.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5371 |
ГАРАСИМЧУК С.Б. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
6 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5372 |
ГАРАСИМЧУК С.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5373 |
ГАРАСИМЧУК Я.В. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
4 |
94 (28+54+12) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
5374 |
ГАРАСИМЯК В.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
146 (54+56+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5375 |
ГАРАСИМЯК Д.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5376 |
ГАРАСИМЯК С.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
134 (45+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
5377 |
ГАРАСІКА Х.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
58 (20+32+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5378 |
ГАРАСЮК І.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
106 (36+34+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5379 |
ГАРАСЮК І.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
66 (9+34+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5380 |
ГАРАСЮК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
34 (9+14+11) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5381 |
ГАРАСЮК О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
5382 |
ГАРАЩУК В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5383 |
ГАРБАЖ Н.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
127 (45+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
5384 |
ГАРБАР С.Н. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5385 |
ГАРБАРУК О.Б. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
7 |
117 (48+32+37) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5386 |
ГАРБІЧ В.Р. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
7 |
83 (30+28+25) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5387 |
ГАРБІЧ М.Р. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
5388 |
ГАРБІЧ С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5389 |
ГАРБІЧ С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
40 (11+14+15) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5390 |
ГАРБОВСЬКА З.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5391 |
ГАРБОВСЬКА Л.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5392 |
ГАРБОВСЬКА Н.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5393 |
ГАРБОВСЬКИЙ І.В. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5394 |
ГАРБУЗ А.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
151 (51+58+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5395 |
ГАРБУЗ Є.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
96 (34+38+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5396 |
ГАРБУЗ О.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
81 (25+32+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5397 |
ГАРБУЗИНСЬКА Г.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
6 |
104 (42+38+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5398 |
ГАРБУЗИНСЬКА О.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
94 (34+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5399 |
ГАРБУЗО К.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5400 |
ГАРБУЗЮК І.Ю. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5401 |
ГАРВАН О.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5402 |
ГАРДА А |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5403 |
ГАРДА С.В. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
5 |
106 (54+34+18) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5404 |
ГАРДА С.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5405 |
ГАРДАШ В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5406 |
ГАРДАШ І.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5407 |
ГАРДЗІЛЕВИЧ О.Р. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5408 |
ГАРДИГУРИ Т.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
58 (18+22+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5409 |
ГАРИХ В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
134 (48+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5410 |
ГАРКО М.Р. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
94 (27+34+33) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5411 |
ГАРКОТ А.Р. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5412 |
ГАРКУША О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
130 (28+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5413 |
ГАРМАТА В.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5414 |
ГАРМАТЕНКО Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5415 |
ГАРМАТІЙ Д.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5416 |
ГАРМАШ А.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
5417 |
ГАРМАШ Д.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5418 |
ГАРНАГА Р.С. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5419 |
ГАРНИК М.Г. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5420 |
ГАРТМАН Д.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5421 |
ГАРТОВАНЕЦЬ М.Ю. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5422 |
ГАРУН Р.А. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
5 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
5423 |
ГАРЬКАВИЙ А.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
4 |
72 (20+28+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5424 |
ГАРЯЧИЙ В.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
4 |
70 (22+36+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5425 |
ГАС В.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5426 |
ГАСИН О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
92 (40+28+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5427 |
ГАСИН Р.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5428 |
ГАСИНЕЦ І.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
7 |
76 (24+32+20) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5429 |
ГАСИНЕЦЬ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5430 |
ГАСИНЕЦЬ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5431 |
ГАСИНЕЦЬ Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
128 (48+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5432 |
ГАСІЙ М.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
97 (40+36+21) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5433 |
ГАСІЙ О.Ю. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
132 (52+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5434 |
ГАСПАРЯН А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
85 (46+21+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5435 |
ГАСЬКЕВИЧ А.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5436 |
ГАСЬКЕВИЧ В.Б. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
125 (39+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5437 |
ГАСЬКО Ю.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
110 (46+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5438 |
ГАСЬОШИН Д.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5439 |
ГАСЮК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
139 (51+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
5440 |
ГАСЮК А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
148 (60+40+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5441 |
ГАСЮК А.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5442 |
ГАСЮК А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
112 (60+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5443 |
ГАСЮК В.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5444 |
ГАСЮК І.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
9 |
93 (31+32+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5445 |
ГАСЮК М.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5446 |
ГАСЮК С.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
3 |
108 (32+46+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
5447 |
ГАСЮК Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
85 (24+36+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5448 |
ГАСЯК І.Ю. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
7 |
120 (48+56+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
5449 |
ГАСЯК Л.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
143 (46+46+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5450 |
ГАТАЙЛО І.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
5 |
110 (46+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
5451 |
ГАТАК А.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
148 (38+50+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5452 |
ГАТАЛАЮРІЙ Ю.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5453 |
ГАТАЛЕВИЧ Н.В. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
6 |
135 (56+49+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5454 |
ГАТАЛЕВИЧ О.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
99 (33+40+26) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5455 |
ГАТАЛЯК Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5456 |
ГАТАЛЯК С.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
137 (43+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
5457 |
ГАТЕЖ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5458 |
ГАТЕЛЯК С.С. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
5459 |
ГАФИЧ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5460 |
ГАФИЧ М.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
99 (31+32+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5461 |
ГАФУРОВА М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
72 (11+40+21) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5462 |
ГАЦ А.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5463 |
ГАЦ М.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
128 (45+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5464 |
ГАЦ М.Т. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5465 |
ГАЦ П.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
100 (24+34+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5466 |
ГАЦ Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
104 (30+44+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
5467 |
ГАЦУРА В.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5468 |
ГАЦЬКО А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5469 |
ГАЦЬКО Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5470 |
ГАЦЬКО С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
136 (40+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5471 |
ГАЧКЕВИЧ А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5472 |
ГАШЕВСЬКА А.О. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
5473 |
ГАШИНСЬКА В.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5474 |
ГАШИНСЬКИЙ Н. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5475 |
ГАЩУК А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5476 |
ГАЩУК А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5477 |
ГАЩУК А.Р. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
4 |
68 (20+42+6) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5478 |
ГАЩУК В.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
100 (36+44+20) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5479 |
ГАЩУК Д.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5480 |
ГАЩУК М.В. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5481 |
ГАЩУК М.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5482 |
ГАЩУК Н.І. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5483 |
ГАЩУК О.Т. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5484 |
ГАЩУК С.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5485 |
ГАЩУК Т. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
144 (38+46+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5486 |
ГАЩУК Ю.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
6 |
88 (38+26+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5487 |
ГАЯРДО МАТРОСОВА К.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5488 |
ГАЯС Т.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5489 |
ГБУР В.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5490 |
ГБУР Р.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
93 (36+28+29) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5491 |
ГВАОЗДЕЦЬКА С.С. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5492 |
ГВІЗДА А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
5493 |
ГВОЗДАК Я.М. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
5494 |
ГВОЗДЕВИЧ Д.Б. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
5495 |
ГВОЗДЕЦЬКА В.С. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
98 (28+40+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5496 |
ГВОЗДЕЦЬКА І.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
96 (12+60+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5497 |
ГВОЗДЕЦЬКА Н.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
5498 |
ГВОЗДЕЦЬКА Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5499 |
ГВОЗДЕЦЬКИЙ Р.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5500 |
ГВОЗДИК А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5501 |
ГВОЗДИК Б.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
69 (20+34+15) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5502 |
ГВОЗДИК В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5503 |
ГВОЗДИК В.Л. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
24 (0+0+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5504 |
ГВОЗДИК В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5505 |
ГВОЗДИК В.М. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5506 |
ГВОЗДИК І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5507 |
ГВОЗДИК І.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5508 |
ГВОЗДИК І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
152 (42+50+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5509 |
ГВОЗДИК М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5510 |
ГВОЗДИК Р.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
5511 |
ГВОЗДИК Р.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5512 |
ГВОЗДИК С.Б. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5513 |
ГВОЗДІК В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
24 (0+0+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5514 |
ГВОЗДІКОВА В.О. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5515 |
ГВОЗДІНСЬКИЙ Б.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
133 (36+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5516 |
ГВОЗДІНСЬКИЙ Н.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5517 |
ГВОЗДЬ В.С. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
5 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5518 |
ГВОЗДЬ Ю.А. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
6 |
104 (42+38+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5519 |
ГВОЗДЬ Ю.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
5 |
115 (42+37+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5520 |
ГВОЗДЯК А.Є. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
73 (23+32+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5521 |
ГВЯЗДОВСЬКИЙ В.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5522 |
ГГВОДА Б.В. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5523 |
ГЕБА О.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
84 (12+24+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5524 |
ГЕВ Д. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
5525 |
ГЕВАК А.С. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
8 |
87 (33+36+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5526 |
ГЕВАК Н.С. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
4 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5527 |
ГЕВАКОВСЬКА Д.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5528 |
ГЕВАЛО А.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5529 |
ГЕВАЛО Н.М. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
5530 |
ГЕВАЛО Ю.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
84 (12+24+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
5531 |
ГЕВИЧ О.А. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
4 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
5532 |
ГЕВКО А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5533 |
ГЕВКО А.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5534 |
ГЕВКО Л.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5535 |
ГЕВКО П.А. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5536 |
ГЕВКО Ю.А. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
7 |
151 (45+52+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5537 |
ГЕВОРГЯН О.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5538 |
ГЕВОРГЯН С.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
115 (21+60+34) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5539 |
ГЕВОРКІЯН А. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5540 |
ГЕВЯК К.П. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5541 |
ГЕДЗ А.Ф. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
88 (28+36+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5542 |
ГЕДЗ В.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5543 |
ГЕДЗ В.П. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
88 (42+22+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5544 |
ГЕДЗ В.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
114 (50+28+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5545 |
ГЕДЗ М.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5546 |
ГЕДЗ С.Т. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5547 |
ГЕДЗА Ю.Р. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5548 |
ГЕДЗУН О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5549 |
ГЕЙВИЧ Н.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5550 |
ГЕЙКО А.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5551 |
ГЕЙКО Ю.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
65 (27+24+14) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5552 |
ГЕЙЦ І.Є. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
11 |
46 (5+32+9) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5553 |
ГЕКСЕЛЬ С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
109 (21+52+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
5554 |
ГЕЛА М.І. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
7 |
148 (36+58+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5555 |
ГЕЛЕДЧАК Т.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5556 |
ГЕЛЕЙ В.А. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
8 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5557 |
ГЕЛЕЙ Д.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5558 |
ГЕЛЕМЕЙ К.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5559 |
ГЕЛЕМЕЙ М.П. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
154 (42+58+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5560 |
ГЕЛЕНКО С.В. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5561 |
ГЕЛЕТА А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5562 |
ГЕЛЕТА І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5563 |
ГЕЛЕТА О.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
152 (46+52+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5564 |
ГЕЛЕТА Р |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
81 (36+36+9) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5565 |
ГЕЛЕТА Т.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
102 (52+32+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5566 |
ГЕЛЕШ І.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
66 (33+24+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5567 |
ГЕЛИШ М.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
94 (38+50+6) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5568 |
ГЕЛІЙ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
133 (45+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5569 |
ГЕЛОН М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
72 (0+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5570 |
ГЕЛЬ В.Р. |
14424 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5571 |
ГЕЛЬ І.М. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
7 |
85 (24+38+23) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5572 |
ГЕЛЬ О.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5573 |
ГЕЛЬЖИНСЬКА Х.Т. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5574 |
ГЕЛЬМАК А.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5575 |
ГЕЛЬМАН А.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
147 (46+50+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5576 |
ГЕЛЮТА С.Д. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5577 |
ГЕМА А.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
118 (36+34+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5578 |
ГЕМА І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5579 |
ГЕМА М.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
51 (28+23+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5580 |
ГЕМА Н.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
63 (26+22+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5581 |
ГЕМА О.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
138 (44+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5582 |
ГЕМБАРА М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
92 (40+28+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
5583 |
ГЕМБАРА О.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
78 (28+38+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5584 |
ГЕМБАРА С.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
120 (60+36+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5585 |
ГЕМБАРЕВСЬКИЙ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
104 (30+44+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5586 |
ГЕМБАРСЬКА С.Г. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5587 |
ГЕМБАРСЬКИЙ О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
67 (21+24+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5588 |
ГЕМБЕЦЬ В.М. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
132 (60+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
5589 |
ГЕМБІК Д.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5590 |
ГЕМБУСЬ Д.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
6 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
5591 |
ГЕМБУСЬ М.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
100 (40+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5592 |
ГЕМБУСЬ С.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
88 (36+34+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5593 |
ГЕНАЛЬ І.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
81 (32+28+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5594 |
ГЕНАЛЬ О.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
120 (56+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5595 |
ГЕНДА А.Я. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
132 (51+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5596 |
ГЕНДА В.Я. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5597 |
ГЕНДЗЮР А.В. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5598 |
ГЕНДЗЮР В.В. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
5599 |
ГЕНЕГА С.А. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
5600 |
ГЕНТОШ А.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5601 |
ГЕНТОШ Д.Т. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
3 |
98 (32+30+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5602 |
ГЕНТОШ П.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5603 |
ГЕНЦ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5604 |
ГЕНШЛЯК А.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5605 |
ГЕОРГ В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5606 |
ГЕОРГІЄВСЬКИЙ Д.К. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5607 |
ГЕРА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
58 (30+16+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5608 |
ГЕРА Д.О. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
5 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5609 |
ГЕРА М.І. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
8 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5610 |
ГЕРА М.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5611 |
ГЕРА О.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5612 |
ГЕРА О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
5613 |
ГЕРА О.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5614 |
ГЕРА Р.О. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
7 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5615 |
ГЕРА Я.Р. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5616 |
ГЕРАСЕНКОВ Н.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5617 |
ГЕРАСИМ А.Ю. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5618 |
ГЕРАСИМ В.А. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
9 |
81 (31+26+24) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5619 |
ГЕРАСИМ М.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5620 |
ГЕРАСИМ Н.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
94 (30+34+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5621 |
ГЕРАСИМ Р.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
86 (36+34+16) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5622 |
ГЕРАСИМЕНКО М.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
136 (45+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5623 |
ГЕРАСИМЕНКО С.О. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5624 |
ГЕРАСИМІВ А.А. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
6 |
60 (36+18+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5625 |
ГЕРАСИМОВА М.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5626 |
ГЕРАСИМОВИЧ А.В. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5627 |
ГЕРАСИМОВИЧ А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5628 |
ГЕРАСИМОВИЧ Д.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5629 |
ГЕРАСИМОВИЧ М.В. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
6 |
56 (34+22+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5630 |
ГЕРАСИМОВИЧ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
87 (31+32+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5631 |
ГЕРАСИМОВИЧ О.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5632 |
ГЕРАСИМОВИЧ С.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5633 |
ГЕРАСИМЧУК М |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5634 |
ГЕРАСИМЧУК А.І. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
52 (18+22+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5635 |
ГЕРАСИМЧУК Д.Я. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5636 |
ГЕРАСИМЮК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (38+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5637 |
ГЕРАСІКА В.С. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5638 |
ГЕРБОЛКА Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
118 (45+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5639 |
ГЕРБЯК Н.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
106 (51+46+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5640 |
ГЕРБЯК Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (32+34+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5641 |
ГЕРГЕЛЬ О.С. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
88 (46+36+6) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5642 |
ГЕРГЕЛЬ Я.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
83 (34+25+24) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
5643 |
ГЕРГЕРТ В.О. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
5644 |
ГЕРЕБКА Д.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5645 |
ГЕРЕГ А.Д. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
10 |
60 (26+28+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5646 |
ГЕРЕГА Р.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
108 (34+44+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5647 |
ГЕРЕГА Ю |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
140 (39+54+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
5648 |
ГЕРЕГА Ю.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5649 |
ГЕРЕЙЧАК В.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
144 (49+50+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5650 |
ГЕРЕМЕШ І.Й. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5651 |
ГЕРЕМЕШ М.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5652 |
ГЕРЕМЕШ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5653 |
ГЕРЕТА Д.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5654 |
ГЕРЕТА К.С. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5655 |
ГЕРИК С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5656 |
ГЕРИЛІВ Б. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
3 |
58 (18+22+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5657 |
ГЕРИЛІВ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
100 (33+36+31) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5658 |
ГЕРИЛІВ Д.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5659 |
ГЕРИЛІВ М.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5660 |
ГЕРИЛІВ М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
5661 |
ГЕРИЛІВ М.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
118 (38+38+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5662 |
ГЕРИЛІВ Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
104 (28+40+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
5663 |
ГЕРИЛО А.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
11 |
139 (45+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5664 |
ГЕРИН Г.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5665 |
ГЕРИН С.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
5666 |
ГЕРИН Ю.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5667 |
ГЕРИЧ А.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
5668 |
ГЕРИЧ В.М. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
7 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5669 |
ГЕРИЧ М.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5670 |
ГЕРИЧ Р.І. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5671 |
ГЕРИЧ Т.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
81 (44+19+18) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
5672 |
ГЕРИЧ Ю.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5673 |
ГЕРІЙ Д.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
115 (45+34+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5674 |
ГЕРІЙ М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
108 (18+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5675 |
ГЕРІЙ О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5676 |
ГЕРЛЯК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
128 (32+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5677 |
ГЕРМАК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
128 (46+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5678 |
ГЕРМАК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5679 |
ГЕРМАК Р.С. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
5 |
111 (34+29+48) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
5680 |
ГЕРМАН А.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5681 |
ГЕРМАН В.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
138 (46+56+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5682 |
ГЕРМАН В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
122 (48+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5683 |
ГЕРМАН В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
68 (29+24+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5684 |
ГЕРМАН Ж.П. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
112 (42+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
5685 |
ГЕРМАН І.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
9 |
126 (52+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
5686 |
ГЕРМАН Н.Б. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
7 |
109 (48+44+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5687 |
ГЕРМАН О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5688 |
ГЕРМАН Р.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5689 |
ГЕРМАН Т.Ю. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
5 |
36 (20+16+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5690 |
ГЕРМАН Ю.Б. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5691 |
ГЕРМАНОВИЧ А.Ф. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5692 |
ГЕРМАНОВИЧ Д.М. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5693 |
ГЕРМАНОВИЧ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5694 |
ГЕРМАНЧАК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
78 (32+34+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5695 |
ГЕРМАНЧАК Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
124 (54+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5696 |
ГЕРОВИЧ М.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
132 (40+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5697 |
ГЕРОВИЧ М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5698 |
ГЕРУН А.Ю. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5699 |
ГЕРУН М.Є. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
80 (26+36+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5700 |
ГЕРУН О.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
56 (10+34+12) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5701 |
ГЕРУС А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
148 (42+46+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5702 |
ГЕРУС Н.Б. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
10 |
130 (51+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
5703 |
ГЕРУС О.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
36 (0+24+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5704 |
ГЕРУС О.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5705 |
ГЕРУС О.Ю. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
9 |
56 (24+26+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5706 |
ГЕРУС С.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5707 |
ГЕРЦ Л.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
140 (42+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5708 |
ГЕРЦОГ Д.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
91 (30+52+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5709 |
ГЕРЦОГ П.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
95 (34+52+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5710 |
ГЕРЦУНЬ П.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
136 (30+58+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5711 |
ГЕРЧАКІВСЬКА Х.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5712 |
ГЕРЧАКІВСЬКА Ю.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
94 (32+44+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5713 |
ГЕРЧАКІВСЬКИЙ В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
66 (12+32+22) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5714 |
ГЕРЧАКІВСЬКИЙ М.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
5715 |
ГЕРЧАНІВСЬКА М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
125 (39+50+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5716 |
ГЕРЧАНІВСЬКА Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5717 |
ГЕРЧИКОВ А.Д. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5718 |
ГЕРЯВЕНКО Д.Б. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
116 (44+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5719 |
ГЕРЯК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
104 (39+40+25) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5720 |
ГЕРЯК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5721 |
ГЕРЯК Л.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5722 |
ГЕРЯК О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
130 (45+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5723 |
ГЕРЯК О.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
130 (34+60+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
5724 |
ГЕРЯК Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
130 (45+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5725 |
ГЕСИК М.Р. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
7 |
96 (42+32+22) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5726 |
ГЕТ І.Е. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
95 (40+28+27) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5727 |
ГЕТНАРОВИЧ Р.Ю. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
7 |
80 (15+42+23) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5728 |
ГЕТЬ К.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5729 |
ГЕТЬ М.А. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
5730 |
ГЕТЬМАН А.Р. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
52 (20+26+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5731 |
ГЕТЬМАН А.Я. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5732 |
ГЕТЬМАН М.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
75 (38+28+9) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5733 |
ГЕТЬМАН М.Н. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5734 |
ГЕТЬМАН СА. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5735 |
ГЕТЬМАН Ю.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
5 |
102 (28+38+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5736 |
ГЕТЬМАНЧУК О.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
104 (36+44+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5737 |
ГЕТЬМАНЧУК С.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5738 |
ГЕЦ В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5739 |
ГЕЦІУ К.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
106 (30+36+40) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5740 |
ГЕШ О.М. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5741 |
ГИВЕЛЬ А.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5742 |
ГИВЕЛЬ В.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
58 (14+20+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5743 |
ГИВЕЛЬ В.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
110 (40+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5744 |
ГИЖИЙ М.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
148 (46+42+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5745 |
ГИК О.З. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5746 |
ГИК О.Ю. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
3 |
174 (58+56+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
5747 |
ГИКАВИЙ С.В. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
9 |
157 (60+52+45) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5748 |
ГИМЕР М.Л. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5749 |
ГИМОН А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5750 |
ГИМОН М.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5751 |
ГИМОН Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
136 (54+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5752 |
ГИНДА І.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
58 (18+26+14) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5753 |
ГИНДА О.П. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5754 |
ГИНДА Я.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
79 (39+40+0) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5755 |
ГИНДЖАЛО В.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
102 (44+28+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5756 |
ГИРИК А.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5757 |
ГИРИЧ Н.І. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
6 |
152 (60+56+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5758 |
ГИРОВИЧ Б.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5759 |
ГИРОВИЧ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
130 (60+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5760 |
ГИРОВИЧ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5761 |
ГИРОВИЧ Я.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5762 |
ГИРЯК М.Ю. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5763 |
ГИЧКА І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
5764 |
ГИЧКА Н.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5765 |
ГИШКА У.Т. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5766 |
ГИШКО М.М. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5767 |
ГІБЛЯК В.М. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
162 (52+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5768 |
ГІБЛЯК В.М. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5769 |
ГІБЛЯК П.М. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
5 |
100 (36+28+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5770 |
ГІВЧАК А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5771 |
ГІВЧАК П.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5772 |
ГІДВІЛО В.О. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
42 (14+16+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5773 |
ГІДЕЙ М.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5774 |
ГІДЕЙ Х.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5775 |
ГІЖЕВСЬКА С.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5776 |
ГІЖЕЦЬКА О.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
105 (36+32+37) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5777 |
ГІЖЕЦЬКА Р.В. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
6 |
73 (40+27+6) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5778 |
ГІЖЕЦЬКА Ю.В. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
3 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5779 |
ГІЖИЦЬКА О.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
96 (36+12+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
5780 |
ГІЖИЦЬКА Х |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
4 |
158 (54+50+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5781 |
ГІЖОВСЬКА К. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5782 |
ГІЙ А.А. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
7 |
116 (33+46+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5783 |
ГІЙ К.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5784 |
ГІКЕ В.І. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
4 |
102 (34+50+18) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5785 |
ГІКЕ К.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5786 |
ГІЛЕВИЧ О.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5787 |
ГІЛЕВИЧ Т. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5788 |
ГІЛЕТА О.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
10 |
101 (38+54+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5789 |
ГІЛЕТА Ю.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5790 |
ГІЛЕТА Ю.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
105 (40+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5791 |
ГІЛЕЦЬКА В.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5792 |
ГІЛЕЦЬКА М.І. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5793 |
ГІЛЕЦЬКА О.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5794 |
ГІЛЬ А.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
5795 |
ГІЛЬ Б.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
100 (34+54+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5796 |
ГІЛЬ О.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5797 |
ГІЛЬМАН С.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5798 |
ГІЛЬМАНОВ А.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5799 |
ГІМАДЄЄВ А.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
102 (28+38+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5800 |
ГІМЛА Н.В. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5801 |
ГІНДА А.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
139 (54+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5802 |
ГІНДА В.В. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
5 |
77 (26+45+6) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5803 |
ГІНДА О.С. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
3 |
114 (26+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5804 |
ГІП І.І. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
5805 |
ГІРА М.Т. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5806 |
ГІРАК А.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5807 |
ГІРКА М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
86 (28+34+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5808 |
ГІРКИЙ Д.Б. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
98 (34+40+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5809 |
ГІРКИЙ С.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
89 (40+37+12) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5810 |
ГІРМАН О.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5811 |
ГІРНА А.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5812 |
ГІРНА А.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5813 |
ГІРНА Д.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
78 (42+30+6) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
5814 |
ГІРНА З.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5815 |
ГІРНА М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5816 |
ГІРНА С.І. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
38 (19+16+3) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
5817 |
ГІРНИЙ А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5818 |
ГІРНИЙ Л.Г. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5819 |
ГІРНИЙ Л.Р. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5820 |
ГІРНИЙ Н.І. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
170 (56+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5821 |
ГІРНИК А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
5822 |
ГІРНИК В.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
140 (36+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5823 |
ГІРНИК Д.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5824 |
ГІРНИК Х.Б. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
28 (20+8+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5825 |
ГІРНЯК А.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5826 |
ГІРНЯК А.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5827 |
ГІРНЯК А.Р. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
5828 |
ГІРНЯК В.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
132 (39+46+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5829 |
ГІРНЯК М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5830 |
ГІРНЯК М.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5831 |
ГІРНЯК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
150 (51+42+57) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5832 |
ГІРНЯК М.С. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5833 |
ГІРНЯК О.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
150 (58+38+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5834 |
ГІРНЯК О.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
116 (18+56+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5835 |
ГІРНЯК О.Р. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5836 |
ГІРНЯК Р.Р. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5837 |
ГІРНЯК С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5838 |
ГІРНЯК С.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5839 |
ГІРНЯК С.Н. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5840 |
ГІРНЯК Т.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
145 (39+54+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5841 |
ГІРНЯК Х.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5842 |
ГІРНЯК Ю.А. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
112 (28+54+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5843 |
ГІРНЯК Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5844 |
ГІРНЯК Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
147 (48+56+43) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5845 |
ГІРНЯК Ю.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
10 |
80 (28+34+18) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5846 |
ГІРНЯК Ю.М. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5847 |
ГІРНЯК Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5848 |
ГІРНЯК Я.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5849 |
ГІРСЬКА А. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
7 |
77 (39+24+14) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5850 |
ГІРСЬКА Д.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
84 (12+38+34) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5851 |
ГІРСЬКИЙ Т.Ю. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
8 |
127 (54+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
5852 |
ГІРЧАК Д.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5853 |
ГІРЧАК Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5854 |
ГІРЧАК Х.О. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5855 |
ГІРЧЕНКО І.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
128 (40+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5856 |
ГІЦЬ В.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5857 |
ГІЦЬ У.З. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5858 |
ГІЧВА Н.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
40 (17+20+3) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
5859 |
ГІЩАК Р.Р. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5860 |
ГІЩИНСЬКА А.П. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5861 |
ГІЩИНСЬКА М.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5862 |
ГІЩИНСЬКИЙ Н.Р. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5863 |
ГІЩИНСЬКИЙ Р.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
157 (60+43+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5864 |
ГЇШТА С.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
64 (20+32+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5865 |
ГКВДИДА Я.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5866 |
ГЛАВА О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5867 |
ГЛАВАТСЬКИХ Д.С. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
4 |
46 (20+20+6) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5868 |
ГЛАВАЦЬКИЙ З.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5869 |
ГЛАВАЦЬКИЙ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5870 |
ГЛАВАЧ А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5871 |
ГЛАВАЧ Б.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5872 |
ГЛАГОВСЬКА М.В. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
7 |
75 (27+28+20) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5873 |
ГЛАГОЛА І.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
141 (58+35+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5874 |
ГЛАГОЛЄВА М.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5875 |
ГЛАГОЛИК В.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5876 |
ГЛАДАН Н.З. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5877 |
ГЛАДИНЮК О.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5878 |
ГЛАДИНЮК Т.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
78 (28+38+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5879 |
ГЛАДИШ І.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
76 (18+44+14) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5880 |
ГЛАДИШ О.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
127 (42+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
5881 |
ГЛАДИШ Р.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5882 |
ГЛАДИШЕВСЬКА В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5883 |
ГЛАДІЙ А.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
6 |
120 (52+38+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5884 |
ГЛАДІЙ А.М. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5885 |
ГЛАДІЙ А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
82 (30+22+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5886 |
ГЛАДІЙ В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5887 |
ГЛАДІЙ Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
140 (38+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
5888 |
ГЛАДІЙ І.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
53 (24+17+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5889 |
ГЛАДІЙ І.І. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5890 |
ГЛАДІЙ М.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5891 |
ГЛАДІЙ Т.П. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5892 |
ГЛАДКА А.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5893 |
ГЛАДКА В.Р. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
5894 |
ГЛАДКА Д.Г. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5895 |
ГЛАДКА Д.Н. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
7 |
90 (36+8+46) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
5896 |
ГЛАДКА І.Т. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5897 |
ГЛАДКА М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
81 (27+30+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5898 |
ГЛАДКА М.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5899 |
ГЛАДКА Ю.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5900 |
ГЛАДКИЙ О.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5901 |
ГЛАДКИЙ О.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5902 |
ГЛАДКОВСЬКА Ю.Р. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5903 |
ГЛАДСЬКА Ю.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
54 (19+14+21) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5904 |
ГЛАДУН Д.С. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
102 (28+44+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5905 |
ГЛАДУН Е.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
98 (38+36+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5906 |
ГЛАДУН М.Т. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
6 |
118 (52+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5907 |
ГЛАДУН О.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
83 (24+40+19) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5908 |
ГЛАДУН Р.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
139 (48+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5909 |
ГЛАДУН Я.І. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
80 (17+42+21) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5910 |
ГЛАДЧЕНКО В.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5911 |
ГЛАДЧУК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
114 (37+44+33) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5912 |
ГЛАДЧУК К |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
75 (24+26+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5913 |
ГЛАДЧУК М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
95 (39+28+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5914 |
ГЛАДЧУК У.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5915 |
ГЛАДЧУК Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
38 (5+18+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5916 |
ГЛАДШТЕЙН М.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5917 |
ГЛАДЬО В.Д. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
114 (28+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5918 |
ГЛАДЬО В.Д. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5919 |
ГЛАДЬО Д.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5920 |
ГЛАДЬО О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5921 |
ГЛАДЮКА І.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
56 (6+14+36) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5922 |
ГЛАЗУНОВА А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
8 |
132 (33+44+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5923 |
ГЛАС С.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
150 (40+56+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5924 |
ГЛВРИЛІВ В.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
5925 |
ГЛЕЙ Н.В. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5926 |
ГЛЕМБА Г.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
112 (54+34+24) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5927 |
ГЛИВА Х.Б. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5928 |
ГЛИВКА Д.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5929 |
ГЛИВЧАК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5930 |
ГЛИНСЬКА А.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5931 |
ГЛИНСЬКА В.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
5932 |
ГЛИНСЬКА У.Я. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
5933 |
ГЛИНСЬКИЙ П.Л. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
98 (48+20+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5934 |
ГЛИНЧАК А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
128 (30+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5935 |
ГЛИНЧАК Р.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
116 (54+38+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5936 |
ГЛИНЮК В.О. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
6 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5937 |
ГЛИНЯНА В.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
84 (48+24+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5938 |
ГЛИНЯНА С.Є. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
4 |
90 (22+38+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5939 |
ГЛИНЯНИЙ М.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
110 (58+10+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5940 |
ГЛИНЯНСЬКА Т.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
143 (46+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5941 |
ГЛИСТЮКА А.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5942 |
ГЛІБЕНКО Д.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5943 |
ГЛІБЧУК І.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
142 (42+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5944 |
ГЛІВА О.М. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
5 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5945 |
ГЛОВА А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5946 |
ГЛОВА В.С. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
6 |
126 (46+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
5947 |
ГЛОВА Ю.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5948 |
ГЛОВАЦЬКА В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
75 (21+38+16) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5949 |
ГЛОВАЦЬКИЙ Б.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
130 (52+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5950 |
ГЛОВАЦЬКИЙ В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
87 (38+31+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5951 |
ГЛОВАЧЕВСЬКА І.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5952 |
ГЛОВЯК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5953 |
ГЛОВЯК К |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5954 |
ГЛОДАН В.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5955 |
ГЛОДАН М.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
108 (33+44+31) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
5956 |
ГЛОТОВ Р.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5957 |
ГЛУБ В.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5958 |
ГЛУХ К.Я. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5959 |
ГЛУХАН М.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
11 |
32 (18+8+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5960 |
ГЛУХАН С.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
96 (28+44+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5961 |
ГЛУХАН С.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5962 |
ГЛУХОВА І.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
127 (48+54+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5963 |
ГЛУХОВЕЦЬКА О.В. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5964 |
ГЛУХОВЕЦЬКИЙ Т.А. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
99 (22+50+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5965 |
ГЛУШИК С.Т. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
5966 |
ГЛУШКО А.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5967 |
ГЛУШКО А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
152 (60+34+58) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5968 |
ГЛУШКО В.П. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
5969 |
ГЛУШКО Д.І. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5970 |
ГЛУШКО З.С. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
6 |
76 (44+26+6) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5971 |
ГЛУШКО І.С. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
5 |
70 (38+26+6) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5972 |
ГЛУШКО К.Б. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5973 |
ГЛУШКО Н.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5974 |
ГЛУШКО П.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5975 |
ГЛУШКО Р.Р. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
131 (45+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
5976 |
ГЛУШКО Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
5977 |
ГЛУШКО Я.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5978 |
ГЛУЩАК М.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
104 (38+30+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5979 |
ГЛУЩУК А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5980 |
ГЛЮЗ Є.Р. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
3 |
108 (34+38+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5981 |
ГЛЮЗ М.П. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
131 (46+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5982 |
ГЛЮЗ О.М. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
8 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
5983 |
ГЛЯНЦЕВА С.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
83 (33+26+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5984 |
ГМЕРНИЦЬКИЙ М.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5985 |
ГНАП С. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5986 |
ГНАТ В.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
9 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5987 |
ГНАТ В.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5988 |
ГНАТ І.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
87 (27+38+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5989 |
ГНАТ І.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
8 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5990 |
ГНАТ М.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
169 (60+55+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5991 |
ГНАТ О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5992 |
ГНАТ С.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5993 |
ГНАТЕЙКО О.Н. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5994 |
ГНАТИК В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
58 (30+22+6) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5995 |
ГНАТИСЬКО КЛОКОВА Я.Р. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5996 |
ГНАТИСЬКО Р.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
95 (40+25+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5997 |
ГНАТИШАК М.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5998 |
ГНАТИШАК М.С. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5999 |
ГНАТИШИН А.Т. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6000 |
ГНАТИШИН В.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
120 (48+46+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6001 |
ГНАТИШИН В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
6 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6002 |
ГНАТИШИН В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6003 |
ГНАТИШИН Н.А. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
7 |
74 (21+42+11) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6004 |
ГНАТИШИН О.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
6 |
76 (50+14+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6005 |
ГНАТИШИН О.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6006 |
ГНАТИШИН О.З. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
86 (48+26+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6007 |
ГНАТИШИН О.С. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
104 (40+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6008 |
ГНАТИШИН О.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6009 |
ГНАТИШИН Р.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6010 |
ГНАТИШИН С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
118 (45+28+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6011 |
ГНАТИШИН Ю.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6012 |
ГНАТІВ А.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6013 |
ГНАТІВ А.П. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6014 |
ГНАТІВ А.Ю. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
62 (32+24+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6015 |
ГНАТІВ Б.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6016 |
ГНАТІВ В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6017 |
ГНАТІВ В.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
7 |
151 (54+46+51) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6018 |
ГНАТІВ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
6019 |
ГНАТІВ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
67 (19+24+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6020 |
ГНАТІВ В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
134 (32+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
6021 |
ГНАТІВ В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6022 |
ГНАТІВ Д.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
86 (15+38+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6023 |
ГНАТІВ Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
68 (34+22+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6024 |
ГНАТІВ Д.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6025 |
ГНАТІВ Е.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6026 |
ГНАТІВ М.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6027 |
ГНАТІВ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6028 |
ГНАТІВ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6029 |
ГНАТІВ М.Р. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
6 |
95 (46+19+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6030 |
ГНАТІВ Н.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6031 |
ГНАТІВ Н.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6032 |
ГНАТІВ Н.Р. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
6033 |
ГНАТІВ Н.С. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
66 (12+32+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6034 |
ГНАТІВ О.В. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
7 |
113 (33+44+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
6035 |
ГНАТІВ О.В. |
14725 |
м. Сокаль |
Зубківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
6036 |
ГНАТІВ О.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
88 (25+30+33) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6037 |
ГНАТІВ О.Т. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6038 |
ГНАТІВ П.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
94 (45+30+19) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
6039 |
ГНАТІВ Р.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (24+12+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6040 |
ГНАТІВ Р.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6041 |
ГНАТІВ Р.Т. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
122 (48+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
6042 |
ГНАТІВ С.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6043 |
ГНАТІВ С.І. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
10 |
72 (47+22+3) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
6044 |
ГНАТІВ С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6045 |
ГНАТІВ Т.А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6046 |
ГНАТІВ Т.Б. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
108 (38+40+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6047 |
ГНАТІВ Т.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
72 (26+34+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6048 |
ГНАТІВ Т.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
138 (34+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
6049 |
ГНАТІВ Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6050 |
ГНАТЙШИН О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6051 |
ГНАТКЕВИЧ В.Р. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
100 (20+50+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6052 |
ГНАТКІВ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
112 (33+48+31) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
6053 |
ГНАТКІВ Л.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
11 |
117 (38+40+39) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6054 |
ГНАТКІВ М.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
5 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6055 |
ГНАТКО А.Т. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6056 |
ГНАТКО О.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6057 |
ГНАТКОВСЬКА Д.З. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
81 (42+28+11) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6058 |
ГНАТКОВСЬКА С.С. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
106 (30+46+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
6059 |
ГНАТОВИЧ О.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
50 (16+10+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6060 |
ГНАТОВСЬКИЙ М.Я. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
105 (36+32+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6061 |
ГНАТОВСЬКИЙ Ю.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
136 (42+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
6062 |
ГНАТОЙКО Н.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6063 |
ГНАТОК І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
109 (48+37+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
6064 |
ГНАТУШ В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
6065 |
ГНАТУШ М.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6066 |
ГНАТУШОК Т.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
8 |
132 (42+46+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6067 |
ГНАТЬО М.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6068 |
ГНАТЮК А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6069 |
ГНАТЮК А.К. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
7 |
90 (15+38+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6070 |
ГНАТЮК Б.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
99 (33+38+28) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6071 |
ГНАТЮК В.А. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
7 |
76 (24+46+6) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6072 |
ГНАТЮК Г.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
66 (33+24+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6073 |
ГНАТЮК О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6074 |
ГНАТЮК Р.П. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6075 |
ГНАТЮК С.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6076 |
ГНАТЮК С.Я. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6077 |
ГНАТЮК Т.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
104 (30+44+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6078 |
ГНАТЮК Т.Я. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
156 (51+60+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6079 |
ГНАТЮК Я.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
100 (39+46+15) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6080 |
ГНАТЯК Д.І. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6081 |
ГНАТЯК Ю.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6082 |
ГНАХ Ю.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6083 |
ГНИДА І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
95 (21+46+28) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6084 |
ГНИДА О.С. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
2 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6085 |
ГНИДА Ю.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
8 |
119 (39+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6086 |
ГНИДИН А.Р. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6087 |
ГНИДИН Б.І. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6088 |
ГНИДИН В.І. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
6 |
86 (18+32+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6089 |
ГНИДИН Й.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6090 |
ГНИДИН Н.Я. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6091 |
ГНИДИН О.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6092 |
ГНИДИН О.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6093 |
ГНИДИН-РУЖИЦЬКА А.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6094 |
ГНИДЮК А.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
10 |
85 (36+28+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6095 |
ГНИЛКО В.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
104 (42+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6096 |
ГНИЛЯКЕВИЧ М.Р. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
3 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6097 |
ГНИЛЯНСЬКИЙ В |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
90 (28+38+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6098 |
ГНИП В.З. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
7 |
131 (54+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
6099 |
ГНИП Д.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6100 |
ГНИП З.З. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
6 |
141 (60+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6101 |
ГНИП І.Н. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6102 |
ГНИП К.О. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6103 |
ГНИП М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
6104 |
ГНИП М.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
8 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6105 |
ГНИП М.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
119 (39+46+34) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6106 |
ГНИП Н.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
6 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6107 |
ГНИП О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
116 (36+46+34) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6108 |
ГНИП С.Д. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
152 (38+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6109 |
ГНИП С.Н. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
5 |
114 (40+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
6110 |
ГНІДЕЦЬ М.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
137 (51+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6111 |
ГНІДЕЦЬ А.А. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
6 |
91 (42+37+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6112 |
ГНІДЕЦЬ А.Р. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
107 (43+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6113 |
ГНІДЕЦЬ А.Ю. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
3 |
110 (14+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
6114 |
ГНІДЕЦЬ В.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
52 (18+28+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6115 |
ГНІДЕЦЬ Д.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
6 |
100 (44+32+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6116 |
ГНІДЕЦЬ Д.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6117 |
ГНІДЕЦЬ Д.М. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
120 (42+50+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6118 |
ГНІДЕЦЬ І.І. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6119 |
ГНІДЕЦЬ М.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6120 |
ГНІДЕЦЬ М.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6121 |
ГНІДЕЦЬ М.Ю. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
5 |
104 (44+36+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6122 |
ГНІДЕЦЬ О |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6123 |
ГНІДЕЦЬ О.П. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
8 |
116 (33+38+45) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6124 |
ГНІДЕЦЬ П.М. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
7 |
126 (33+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6125 |
ГНІДЕЦЬ С |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6126 |
ГНІДЕЦЬ С.А. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
10 |
101 (40+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
6127 |
ГНІДЕЦЬ С.В. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
7 |
70 (42+18+10) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6128 |
ГНІДЕЦЬ С.М. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
6 |
122 (50+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
6129 |
ГНІДЕЦЬ С.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6130 |
ГНІДЕЦЬ С.С. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
76 (38+26+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6131 |
ГНІДЕЦЬ Т.Ю. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6132 |
ГНІДЕЦЬ Х.Ю. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
7 |
114 (42+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6133 |
ГНІДЕЦЬ Ю.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6134 |
ГНІДЕЩЬ Х.П. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6135 |
ГНІДИЙ Ю.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6136 |
ГНІДЬ О.Я. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6137 |
ГНІДЬ Т.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
71 (21+30+20) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6138 |
ГНІДЬ Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
90 (42+40+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6139 |
ГНІЗДОВСЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6140 |
ГНІЗДОР А.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6141 |
ГНІЗДЮХ А.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
6142 |
ГНІЗДЮХ Д.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6143 |
ГНІТ Х.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
147 (54+51+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6144 |
ГНОТ Ю.Я. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
134 (58+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6145 |
ГНУС П.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
115 (24+54+37) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6146 |
ГОБА А.С. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6147 |
ГОБДИЧ Х.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6148 |
ГОБРЕЙ А.Ю. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6149 |
ГОБРЕЙ Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
6150 |
ГОБРІЙ Р.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
99 (54+27+18) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6151 |
ГОВДА Б.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6152 |
ГОВДА Ю.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6153 |
ГОВДА Я.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
99 (33+44+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6154 |
ГОВДИШ Д.А. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6155 |
ГОВДИШ О.І. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
9 |
104 (51+32+21) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6156 |
ГОВЕНКО С.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6157 |
ГОВЕНКО Х.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6158 |
ГОВЕНЧУК А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6159 |
ГОВЕНЧУК І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
73 (18+32+23) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6160 |
ГОВЕНЧУК І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
87 (41+22+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6161 |
ГОВЕНЧУК М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6162 |
ГОВЕНЧУК Т.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6163 |
ГОВОР А.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
6164 |
ГОВОРОВА М |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
90 (40+38+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6165 |
ГОВОРУН В.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
131 (48+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6166 |
ГОГІНА Т.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
105 (48+36+21) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6167 |
ГОГОЛЕВСЬКИЙ Я.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
142 (48+50+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6168 |
ГОГОША А.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6169 |
ГОГОША Х.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
84 (39+28+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6170 |
ГОГУЛЬСЬКА В.Б. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
98 (22+46+30) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6171 |
ГОДАРЄВ В.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
115 (46+39+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6172 |
ГОДЕНКО С.С. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6173 |
ГОДЗІНЕЦЬ А.В. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
5 |
133 (60+37+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6174 |
ГОДИШ Д.Т. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
8 |
78 (24+38+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6175 |
ГОДІЙ А.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
134 (48+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6176 |
ГОДІЙ В.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6177 |
ГОДІЙ Д.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
100 (42+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6178 |
ГОДІЙ М.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6179 |
ГОДІЙ М.М. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
7 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6180 |
ГОДІСЬ А.І. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
6 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
6181 |
ГОДІСЬ І.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
92 (45+30+17) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6182 |
ГОДІСЬ О.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
6 |
133 (60+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
6183 |
ГОДІСЬ О.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
6184 |
ГОДІСЬ С.В. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
6185 |
ГОДІСЬ С.О. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6186 |
ГОДОВАНА О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6187 |
ГОДОВАНЕЦЬ Б.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6188 |
ГОДОВАНЕЦЬ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6189 |
ГОДОВАНЕЦЬ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6190 |
ГОДОВАНЕЦЬ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6191 |
ГОДОВАНЕЦЬ М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
58 (21+20+17) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6192 |
ГОДОВАНЕЦЬ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6193 |
ГОДОВАНЕЦЬ О.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6194 |
ГОДОВАНЄЦЬ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6195 |
ГОДОВСЬКА О.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6196 |
ГОДУН В.В. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
7 |
131 (45+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6197 |
ГОДУН В.В. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6198 |
ГОДУНОВ Н.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
102 (26+46+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6199 |
ГОДУНЬКО Х.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6200 |
ГОДЯ Е.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
57 (6+36+15) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6201 |
ГОЗА М.Д. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
6 |
118 (54+34+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6202 |
ГОЗА М.О. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
6 |
86 (36+26+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6203 |
ГОЇНЕЦЬ Л.Р. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6204 |
ГОЇНЕЦЬ С.Б. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
5 |
102 (44+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
6205 |
ГОЙ В.П. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
7 |
101 (33+46+22) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
6206 |
ГОЙ І.П. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
93 (34+38+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6207 |
ГОЙ М.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6208 |
ГОЙ О.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6209 |
ГОЙ О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
130 (40+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6210 |
ГОЙ О.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
119 (33+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6211 |
ГОЙ Р.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6212 |
ГОЙ Ю.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6213 |
ГОЙДА М.С. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
11 |
86 (28+28+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6214 |
ГОЙДА О.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6215 |
ГОЙДА С.І. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
6 |
96 (54+30+12) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6216 |
ГОЙДА Я.Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
128 (36+56+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6217 |
ГОЙНИЧ І.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6218 |
ГОЙС С.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6219 |
ГОЙСАК М.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
84 (27+24+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6220 |
ГОЛА О.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6221 |
ГОЛА Ю.А. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
3 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6222 |
ГОЛВЧАК С.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
108 (27+30+51) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
6223 |
ГОЛДА О.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6224 |
ГОЛДІЙ М.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6225 |
ГОЛДІЙ Н.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6226 |
ГОЛДОВИЧ Ю.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
86 (21+36+29) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6227 |
ГОЛЕМБЙОВСЬКА О.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6228 |
ГОЛЕНЬОВСЬКИЙ О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6229 |
ГОЛЕНЬОВСЬКИЙ С.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
95 (29+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6230 |
ГОЛЕЦЬ А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6231 |
ГОЛЕЦЬ А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6232 |
ГОЛЕЦЬ В.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6233 |
ГОЛЕЦЬ С.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6234 |
ГОЛИК Д.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
7 |
76 (33+18+25) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6235 |
ГОЛИК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6236 |
ГОЛИК Р.Т. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
120 (54+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
6237 |
ГОЛИНСЬКА В.З. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
86 (42+26+18) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
6238 |
ГОЛИНСЬКА О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
123 (52+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6239 |
ГОЛИНСЬКИЙ Р.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
126 (34+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6240 |
ГОЛИШ Л.І. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
120 (40+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6241 |
ГОЛІБРОДА А.С. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6242 |
ГОЛІКОВ А.Д. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6243 |
ГОЛІНКА Л.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6244 |
ГОЛІНКА М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6245 |
ГОЛІНКА О.Р. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
5 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6246 |
ГОЛІНСЬКА Д.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6247 |
ГОЛІНЧАК М.В. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
97 (42+32+23) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6248 |
ГОЛОБИН П.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
84 (34+38+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6249 |
ГОЛОВА В.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
134 (58+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6250 |
ГОЛОВА Ю.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
169 (60+55+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6251 |
ГОЛОВАНИЧ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
90 (26+40+24) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
6252 |
ГОЛОВАНОВА Д.С. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
132 (50+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
6253 |
ГОЛОВАНОВА Е.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6254 |
ГОЛОВАНЬ С.С. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
6 |
126 (48+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6255 |
ГОЛОВАТА А.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6256 |
ГОЛОВАТА В.Д. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6257 |
ГОЛОВАТА Д. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
75 (22+35+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6258 |
ГОЛОВАТА Д.Б. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
7 |
113 (39+40+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6259 |
ГОЛОВАТА М.П. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
6260 |
ГОЛОВАТА О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6261 |
ГОЛОВАТА С.І. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6262 |
ГОЛОВАТА С.Т. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
35 (0+26+9) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6263 |
ГОЛОВАТА У.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6264 |
ГОЛОВАТИЙ А.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
6265 |
ГОЛОВАТИЙ Б.Д. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6266 |
ГОЛОВАТИЙ В.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6267 |
ГОЛОВАТИЙ В.Д. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6268 |
ГОЛОВАТИЙ В.І. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
88 (35+20+33) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6269 |
ГОЛОВАТИЙ Л.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
113 (30+58+25) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6270 |
ГОЛОВАТИЙ Ю.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6271 |
ГОЛОВАТЮК Н.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6272 |
ГОЛОВАТЮК Н.Я. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
147 (48+60+39) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6273 |
ГОЛОВАЦЬКА В.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6274 |
ГОЛОВАЦЬКА С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6275 |
ГОЛОВАЦЬКА Т.Н. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6276 |
ГОЛОВАЦЬКА Ю.Я. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
9 |
88 (46+36+6) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6277 |
ГОЛОВАЦЬКИЙ І.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
78 (34+32+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6278 |
ГОЛОВАЦЬКИЙ Н.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6279 |
ГОЛОВАЦЬКИЙ О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
94 (22+48+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6280 |
ГОЛОВАЦЬКИЙ О.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6281 |
ГОЛОВАЦЬКИЙ Т |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
3 |
122 (42+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6282 |
ГОЛОВАЧ Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6283 |
ГОЛОВАЧ Н.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6284 |
ГОЛОВАЧ О.А. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
8 |
133 (48+50+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
6285 |
ГОЛОВАЧОВА А.К. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6286 |
ГОЛОВАЧУК С.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6287 |
ГОЛОВАШОВ І.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6288 |
ГОЛОВЕЙ В.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
10 |
102 (46+38+18) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6289 |
ГОЛОВЕЙ Н.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
10 |
111 (46+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6290 |
ГОЛОВЕЙ О.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
9 |
125 (52+28+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
6291 |
ГОЛОВЕНКО М.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
122 (44+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6292 |
ГОЛОВЕНКО Т.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
144 (54+60+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6293 |
ГОЛОВЕЦЬК Ю.І. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6294 |
ГОЛОВЕЦЬКА В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6295 |
ГОЛОВЕЦЬКИЙ К.Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
122 (42+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6296 |
ГОЛОВЕЦЬКИЙ О.Я. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
116 (46+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6297 |
ГОЛОВІН Д.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6298 |
ГОЛОВІН М.Д. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
146 (60+38+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6299 |
ГОЛОВКЕВИЧ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6300 |
ГОЛОВКЕВИЧ Ю.Є. |
14318 |
м. Жидачів |
Сулятицька СЗШ |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6301 |
ГОЛОВКО Б.О. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
6 |
118 (56+26+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6302 |
ГОЛОВКО В.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
11 |
57 (37+14+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6303 |
ГОЛОВКО О.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
110 (30+46+34) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6304 |
ГОЛОВЧАК А.В. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
3 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6305 |
ГОЛОВЧАК А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6306 |
ГОЛОВЧАК Б. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
98 (22+34+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
6307 |
ГОЛОВЧАК В.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6308 |
ГОЛОВЧАК Г.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
116 (45+38+33) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6309 |
ГОЛОВЧАК І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6310 |
ГОЛОВЧАК К.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6311 |
ГОЛОВЧАК Л.Р. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
8 |
122 (39+46+37) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
6312 |
ГОЛОВЧАК М.В. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6313 |
ГОЛОВЧАК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6314 |
ГОЛОВЧАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
81 (16+32+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6315 |
ГОЛОВЧАК О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
126 (49+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6316 |
ГОЛОВЧАК П.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
101 (32+42+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6317 |
ГОЛОВЧАК Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6318 |
ГОЛОВЧАК Ю.З. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
70 (24+26+20) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6319 |
ГОЛОВЧАК Ю.І. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6320 |
ГОЛОВЧАНСЬКА О.О. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6321 |
ГОЛОВЯК Н. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6322 |
ГОЛОД А.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6323 |
ГОЛОД В.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6324 |
ГОЛОД Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
112 (30+52+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6325 |
ГОЛОД І.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
10 |
75 (35+28+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6326 |
ГОЛОД М.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6327 |
ГОЛОД Н.І. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
8 |
85 (27+44+14) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6328 |
ГОЛОДИНСЬКИЙ І.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
92 (42+40+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6329 |
ГОЛОДІВСЬКИЙ О.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
92 (22+46+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6330 |
ГОЛОДНЯК А.Р. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6331 |
ГОЛОДОВИЧ М.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6332 |
ГОЛОДОВИЧ О.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
6333 |
ГОЛОЛОБОВ І.І. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
56 (8+24+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6334 |
ГОЛОМША О.Я. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6335 |
ГОЛОНЕВСЬКИЙ Б.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
56 (34+16+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6336 |
ГОЛОПОЛОСОВ В.К. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6337 |
ГОЛОТА Н.Л. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6338 |
ГОЛОТЯК Д.І. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
8 |
115 (39+44+32) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
6339 |
ГОЛУБ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
64 (48+16+0) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
6340 |
ГОЛУБ А.Р. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
66 (12+26+28) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6341 |
ГОЛУБ В.М. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
7 |
130 (42+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
6342 |
ГОЛУБ В.С. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6343 |
ГОЛУБ Д.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
100 (30+46+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6344 |
ГОЛУБ Д.Ю. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
5 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6345 |
ГОЛУБ Л.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
72 (28+32+12) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6346 |
ГОЛУБ М.Б. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6347 |
ГОЛУБ М.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6348 |
ГОЛУБ М.О. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
131 (57+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6349 |
ГОЛУБ Н.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6350 |
ГОЛУБ С.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6351 |
ГОЛУБ С.Р. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6352 |
ГОЛУБЕНКО Х.А. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6353 |
ГОЛУБЕЦЬ А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
114 (60+30+24) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6354 |
ГОЛУБЕЦЬ А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
114 (35+46+33) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6355 |
ГОЛУБЕЦЬ А.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6356 |
ГОЛУБЕЦЬ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
125 (46+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6357 |
ГОЛУБЕЦЬ В.Р. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
135 (60+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
6358 |
ГОЛУБЕЦЬ Д.О. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6359 |
ГОЛУБЕЦЬ М.А. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6360 |
ГОЛУБЕЦЬ О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6361 |
ГОЛУБЕЦЬ Р.А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
116 (48+50+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6362 |
ГОЛУБЕЦЬ С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
6363 |
ГОЛУБЄВ Д.К. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6364 |
ГОЛУБІНКА Д.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
134 (60+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6365 |
ГОЛУБІНКА С |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
110 (36+38+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6366 |
ГОЛУБІЦЬКА Ю.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
6367 |
ГОЛУБІЦЬКИЙ А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
6368 |
ГОЛУБКА Т.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
45 (12+26+7) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6369 |
ГОЛУБКО Ю.Й. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
108 (22+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6370 |
ГОЛУБКОВ В.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
92 (22+34+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6371 |
ГОЛУБНИК М.М. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
3 |
96 (22+44+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6372 |
ГОЛУБНИК О.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
92 (25+46+21) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6373 |
ГОЛУБОВИЧ Р.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
117 (46+38+33) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6374 |
ГОЛУБОВИЧ Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6375 |
ГОЛУБОВИЧМАКСИМ М.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
77 (21+28+28) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6376 |
ГОЛУБОВСЬКИЙ О.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
6377 |
ГОЛУБОТОВСЬКА А.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
1 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
6378 |
ГОЛЬДЕРБЕРГ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6379 |
ГОЛЬДМАН С.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6380 |
ГОЛЬКО В.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6381 |
ГОЛЬКО Л.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6382 |
ГОЛЬКО Н.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
60 (15+32+13) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6383 |
ГОЛЬКО О.І. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
5 |
77 (48+29+0) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6384 |
ГОЛЬКО С.Н. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6385 |
ГОЛЬКО С.О. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6386 |
ГОЛЬСЬКА С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6387 |
ГОЛЬСЬКИЙ К.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
152 (42+50+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6388 |
ГОЛЬЦЕВ З.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6389 |
ГОЛЬШТЕЙН О.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
137 (54+53+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6390 |
ГОЛЯК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
106 (28+60+18) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
6391 |
ГОЛЯК В.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6392 |
ГОЛЯК В.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
92 (40+34+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
6393 |
ГОЛЯК В.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6394 |
ГОЛЯК В.Ю. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
116 (46+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
6395 |
ГОЛЯК І.Я. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6396 |
ГОЛЯК Н.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6397 |
ГОЛЯК Ю.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
70 (11+26+33) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6398 |
ГОЛЯКА О.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6399 |
ГОЛЯН О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6400 |
ГОЛЯНКО С.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
8 |
113 (36+40+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6401 |
ГОЛЯНСЬКА О.Я. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
11 |
85 (27+34+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6402 |
ГОМЕЛЬ Р.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6403 |
ГОМЕНЧУК А.А. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6404 |
ГОМЕНЮК О.А. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
4 |
82 (32+32+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6405 |
ГОМЗА В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
121 (60+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6406 |
ГОМЗЯК Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6407 |
ГОМОНКО А.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6408 |
ГОМОНКО Н.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6409 |
ГОНЕВИЧ В.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6410 |
ГОНОДВА С.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6411 |
ГОНСЕВИЧ Г.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
157 (60+46+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6412 |
ГОНСЕВИЧ Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
97 (26+38+33) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6413 |
ГОНСЕРОВСЬКА Б.П. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6414 |
ГОНСЬОР В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
112 (38+50+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6415 |
ГОНСЬОР М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
50 (26+12+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6416 |
ГОНТА С.Ю. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6417 |
ГОНТАР В.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
106 (12+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
6418 |
ГОНТАР С.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
99 (48+26+25) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
6419 |
ГОНТАР С.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
120 (58+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6420 |
ГОНТАРИК Т.Р. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6421 |
ГОНТАРСЬКИЙ О.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6422 |
ГОНЧАР А.І. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
88 (24+38+26) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6423 |
ГОНЧАР Д.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
94 (34+36+24) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
6424 |
ГОНЧАР І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6425 |
ГОНЧАР І.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6426 |
ГОНЧАР К.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
75 (12+42+21) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6427 |
ГОНЧАР Н.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
110 (48+52+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6428 |
ГОНЧАР С.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6429 |
ГОНЧАР Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
81 (48+27+6) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6430 |
ГОНЧАР Т.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
107 (24+44+39) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6431 |
ГОНЧАР У.М. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
9 |
43 (8+20+15) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6432 |
ГОНЧАР Х.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
99 (46+23+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6433 |
ГОНЧАРЕВСЬКИЙ О.О. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
9 |
109 (50+38+21) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6434 |
ГОНЧАРЕНКО Г.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6435 |
ГОНЧАРЕНКО М.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
123 (39+58+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6436 |
ГОНЧАРЕНКО О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6437 |
ГОНЧАРЕНКО Ю.І. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6438 |
ГОНЧАРОВ Г.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6439 |
ГОНЧАРОВ О.Л. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
8 |
103 (33+36+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6440 |
ГОНЧАРОВА А.Д. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6441 |
ГОНЧАРОВА А.Л. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6442 |
ГОНЧАРОВА В.В. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
8 |
102 (27+38+37) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6443 |
ГОНЧАРОВА В.Ю. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
6444 |
ГОНЧАРОВА Т.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6445 |
ГОНЧАРУК А.С. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
6446 |
ГОНЧАРУК В.Ю. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6447 |
ГОНЧАРУК І.Г. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6448 |
ГОНЧАРУК Л.М. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6449 |
ГОНЧАРУК М.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6450 |
ГОНЧАРУК П.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6451 |
ГОНЧАРУК Р.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6452 |
ГОНЧАРУК Т.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
130 (36+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
6453 |
ГОПАК А.І. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6454 |
ГОПАК В.Р. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
4 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6455 |
ГОПЕЙ Д.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
110 (42+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6456 |
ГОПЕЙ М.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
6457 |
ГОПКА А.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
96 (40+44+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6458 |
ГОПКА М.І. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
1 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6459 |
ГОПЧУК А.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
170 (60+50+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6460 |
ГОПШТА С.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6461 |
ГОРАЄЦЬКА В.Р. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
3 |
118 (34+36+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6462 |
ГОРАЄЦЬКИЙ Ю.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
140 (48+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6463 |
ГОРАК О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
94 (40+30+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6464 |
ГОРАК Б.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
130 (34+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6465 |
ГОРАК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6466 |
ГОРАК В.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6467 |
ГОРАК О.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
68 (28+22+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6468 |
ГОРАК О.М. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
100 (48+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6469 |
ГОРАК О.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6470 |
ГОРАК О.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6471 |
ГОРАК Т.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6472 |
ГОРАК Х.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
6473 |
ГОРАК Ю.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
10 |
86 (32+36+18) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
6474 |
ГОРАК Ю.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6475 |
ГОРАК Я.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6476 |
ГОРАКК Д.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
124 (42+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6477 |
ГОРАЛЬ Ю.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
116 (48+38+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6478 |
ГОРАЧИК М.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
6 |
92 (34+34+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6479 |
ГОРБАЙ В.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6480 |
ГОРБАЛЬ А.З. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6481 |
ГОРБАЛЬ А.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6482 |
ГОРБАЛЬ В.Б. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6483 |
ГОРБАЛЬ В.Н. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
4 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6484 |
ГОРБАЛЬ Д.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6485 |
ГОРБАЛЬ Н.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
110 (48+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6486 |
ГОРБАЛЬ О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
119 (34+46+39) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6487 |
ГОРБАЛЬ Р.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6488 |
ГОРБАЛЬ С.О. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
8 |
111 (54+34+23) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6489 |
ГОРБАЛЬ У.Б. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
73 (20+44+9) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6490 |
ГОРБАНЬ В. |
14708 |
м. Сокаль |
Войславицька ЗШ |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
6491 |
ГОРБАНЬ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
89 (36+24+29) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6492 |
ГОРБАНЬ М.О. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
81 (27+34+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6493 |
ГОРБАНЬ Х.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6494 |
ГОРБАНЮК А.Є. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
47 (24+11+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6495 |
ГОРБАТА В.В. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
124 (34+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6496 |
ГОРБАТА І.А. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
7 |
139 (39+50+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6497 |
ГОРБАТА І.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
109 (30+50+29) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6498 |
ГОРБАТИЙ М.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6499 |
ГОРБАТИЙ М.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
108 (54+30+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6500 |
ГОРБАТИЙ О.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
122 (48+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6501 |
ГОРБАТИЙ Р.А. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6502 |
ГОРБАТОВ |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
108 (52+38+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6503 |
ГОРБАТЮК А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6504 |
ГОРБАТЮК А.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6505 |
ГОРБАТЮК Б.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6506 |
ГОРБАТЮК В.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
8 |
60 (15+14+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6507 |
ГОРБАТЮК Д.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6508 |
ГОРБАТЮК Е.Д. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
6509 |
ГОРБАЦЬО Е.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6510 |
ГОРБАЦЬО С.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
94 (22+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6511 |
ГОРБАЧ А.Г. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6512 |
ГОРБАЧ А.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6513 |
ГОРБАЧ В.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6514 |
ГОРБАЧ І. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
102 (28+44+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6515 |
ГОРБАЧ М.В. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
7 |
44 (9+26+9) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6516 |
ГОРБАЧ М.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
104 (39+32+33) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6517 |
ГОРБАЧ О.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6518 |
ГОРБАЧ Р.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6519 |
ГОРБАЧ С.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6520 |
ГОРБАЧ Х.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
155 (54+52+49) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6521 |
ГОРБАЧ Х.С. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
136 (60+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
6522 |
ГОРБАЧ Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6523 |
ГОРБАЧЕВСЬКИЙ М.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
79 (24+25+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6524 |
ГОРБАЧЕНКО Д.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
76 (9+42+25) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6525 |
ГОРБАЧЙК Д.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6526 |
ГОРБАЧОВ Ю.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
100 (39+34+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6527 |
ГОРБАЧОВА А.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
79 (33+26+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6528 |
ГОРБАЧОВА Є |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6529 |
ГОРБАЧУК В.Ю. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6530 |
ГОРБАЧУК С.Ю. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6531 |
ГОРБЕЙ Д.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6532 |
ГОРБЕЙ П.П. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
93 (34+26+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6533 |
ГОРБЕЙКО Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6534 |
ГОРБЕНКО Т.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6535 |
ГОРБКОВА А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6536 |
ГОРБЛЯНСЬКИЙ М.М. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6537 |
ГОРБНЬ О.А. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6538 |
ГОРБОВА Л.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6539 |
ГОРБОВА Т.А. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6540 |
ГОРБОВА Ю.А. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6541 |
ГОРБОВСЬКА Я.С. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
5 |
117 (40+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6542 |
ГОРБОВЦОВА С.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6543 |
ГОРБУНОВ Д.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
99 (33+44+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6544 |
ГОРБУНОВ О.В. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
108 (54+36+18) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
6545 |
ГОРБУНОВ О.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6546 |
ГОРБЯК Д.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
131 (52+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6547 |
ГОРВАТ П.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6548 |
ГОРГОТА А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
91 (54+19+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6549 |
ГОРГОТА Ю.Г. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
113 (39+52+22) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6550 |
ГОРГУТ Д.С. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6551 |
ГОРДЕЙЧИК М.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6552 |
ГОРДЄЄВА А.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6553 |
ГОРДЄЄВА І.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
55 (12+26+17) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6554 |
ГОРДИЙ Д.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6555 |
ГОРДИК С.О. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
7 |
83 (36+26+21) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6556 |
ГОРДИНСЬКА В.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
66 (32+28+6) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6557 |
ГОРДИНСЬКА М.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
120 (21+52+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6558 |
ГОРДИНЯК В.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
85 (34+39+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6559 |
ГОРДІЄНКО С.Я. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
103 (47+26+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6560 |
ГОРДІЙ У.Я. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
80 (38+30+12) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6561 |
ГОРДІЙЧУК В.С. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6562 |
ГОРДОВИЧ С.О. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6563 |
ГОРДОН Р.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
130 (50+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6564 |
ГОРДУН Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6565 |
ГОРЕГЛЯД І.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6566 |
ГОРЕЛІК І.Г. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
112 (30+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6567 |
ГОРЕЦЬКИЙ Д.В. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6568 |
ГОРЕЦЬКИЙ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
6569 |
ГОРЕЧИЙ В.Б. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6570 |
ГОРЕЧКО Р.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6571 |
ГОРЄВОЙ С.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
92 (24+38+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6572 |
ГОРЄЄВА Ю.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6573 |
ГОРЖЕЛЬСЬКА У.С. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
5 |
140 (46+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6574 |
ГОРИК Я.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6575 |
ГОРИЛЬ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6576 |
ГОРИН І.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
94 (48+34+12) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6577 |
ГОРИНЧУК Є.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6578 |
ГОРИНЬ Б.О. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
151 (51+46+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6579 |
ГОРИНЬ Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6580 |
ГОРИНЬ О.М. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
6581 |
ГОРИНЬ Ю.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6582 |
ГОРИСЛАВЕЦЬ А.П. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6583 |
ГОРИСЛАВСЬКА В.О. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6584 |
ГОРІЙОВСЬКИЙ В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6585 |
ГОРІН Б. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6586 |
ГОРІН В.А. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
8 |
113 (42+46+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6587 |
ГОРІН М.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6588 |
ГОРІН Н.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
82 (20+32+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6589 |
ГОРІН С.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6590 |
ГОРІНЕЦЬКИЙ О.Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6591 |
ГОРІЧКО О.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
8 |
135 (45+58+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
6592 |
ГОРІШНА Є.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6593 |
ГОРІШНА Н.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6594 |
ГОРІШНИЙ Б.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
118 (36+52+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6595 |
ГОРІШНИЙ В.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
54 (9+40+5) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6596 |
ГОРІШНИЙ М.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6597 |
ГОРІШНИЙ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
116 (38+48+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
6598 |
ГОРІШНИЙ СМ. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
81 (40+29+12) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6599 |
ГОРІШНЯ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6600 |
ГОРКАВЕНКО К.Д. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
65 (18+30+17) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6601 |
ГОРКО І.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
74 (15+34+25) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6602 |
ГОРЛАНОВ Ю.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
93 (30+32+31) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6603 |
ГОРЛАТА А.Я. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6604 |
ГОРЛАТА О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
116 (36+52+28) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6605 |
ГОРЛАТА С.Я. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
140 (52+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6606 |
ГОРЛАТИЙ Т.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6607 |
ГОРЛОВ І.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6608 |
ГОРНА В.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6609 |
ГОРНА І |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
122 (56+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6610 |
ГОРНА Л.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
11 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6611 |
ГОРНАКЕВИЧ М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
97 (38+32+27) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6612 |
ГОРНИЙ Р.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
94 (27+42+25) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6613 |
ГОРНОСТАЙ М.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6614 |
ГОРНОСТАЙ Ю.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6615 |
ГОРНОФЛЮК А.С. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
7 |
53 (9+22+22) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6616 |
ГОРНЯК П.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
92 (40+22+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6617 |
ГОРОБЕЦЬ В.С. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
51 (21+18+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6618 |
ГОРОБЕЦЬ Д.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6619 |
ГОРОБЕЦЬ С.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6620 |
ГОРОБЙОВСЬКА І.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6621 |
ГОРОБЙОВСЬКИЙ Д.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6622 |
ГОРОБЙОВСЬКИЙ М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6623 |
ГОРОБЙОВСЬКИЙ Н.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6624 |
ГОРОБЧУК В.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
49 (30+13+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6625 |
ГОРОБЧУК Н.Є. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6626 |
ГОРОВИЙ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
102 (20+46+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6627 |
ГОРОДЕЦЬКА А |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
7 |
126 (45+56+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
6628 |
ГОРОДЕЦЬКА О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
109 (45+34+30) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6629 |
ГОРОДЕЦЬКА О.Я. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
6630 |
ГОРОДЕЦЬКА Р.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
72 (28+26+18) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
6631 |
ГОРОДЕЦЬКИЙ В.С. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6632 |
ГОРОДЕЦЬКИЙ І.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
83 (18+34+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6633 |
ГОРОДЕЦЬКИЙ О.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6634 |
ГОРОДЕЦЬКИЙ Р.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
48 (8+34+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6635 |
ГОРОДЕЦЬКИЙ С.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6636 |
ГОРОДЕЧНА А.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
6637 |
ГОРОДЕЧНА Н.В. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
9 |
76 (28+30+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6638 |
ГОРОДЕЧНА О.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6639 |
ГОРОДЕЧНА Ю.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6640 |
ГОРОДИЛОВСЬКА Ю |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
6641 |
ГОРОДИЛОВСЬКИЙ В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
48 (10+20+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6642 |
ГОРОДИНСЬКА С.С. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
7 |
74 (27+38+9) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6643 |
ГОРОДИНСЬКИЙ Н.С. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
3 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6644 |
ГОРОДИСЬКА А.І. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
90 (33+26+31) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6645 |
ГОРОДИСЬКИЙ Ї.Ї. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6646 |
ГОРОДИСЬКИЙ О.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6647 |
ГОРОДИСЬКИЙ С.А. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6648 |
ГОРОДИЦЬКИЙ Д.А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6649 |
ГОРОДИЦЬКИЙ О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
92 (34+34+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6650 |
ГОРОДНА О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6651 |
ГОРОДНА О.Ю. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6652 |
ГОРОДНА Х.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
85 (27+32+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6653 |
ГОРОДНИК Б.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6654 |
ГОРОДНИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
99 (40+35+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6655 |
ГОРОДНИК В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
6656 |
ГОРОДНИК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
75 (44+25+6) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6657 |
ГОРОДНИК М.М. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
5 |
50 (24+26+0) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6658 |
ГОРОДНИК П.М. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
106 (46+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6659 |
ГОРОДНИК Х.А. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
3 |
108 (26+46+36) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6660 |
ГОРОДНЯ М.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
70 (34+24+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6661 |
ГОРОЖИНСЬКА О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
113 (36+40+37) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6662 |
ГОРОН В.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
135 (51+58+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
6663 |
ГОРОН Д.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6664 |
ГОРОНЧУК В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
7 |
124 (36+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6665 |
ГОРОНЬ Д.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
114 (32+46+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6666 |
ГОРОХ Б.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
138 (45+50+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6667 |
ГОРОХОВА С.А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
4 |
134 (50+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6668 |
ГОРОШЕНКО М.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
118 (42+54+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6669 |
ГОРОШЕНКО М.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6670 |
ГОРОШИЛОВА М.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
74 (45+20+9) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6671 |
ГОРОШКО В.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
6672 |
ГОРОШКО В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6673 |
ГОРОШКО Д.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
93 (34+35+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6674 |
ГОРОШКО І.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6675 |
ГОРОШКО М.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
144 (46+44+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6676 |
ГОРОШКО С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6677 |
ГОРОШКО Х.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6678 |
ГОРОЩАК А.А. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
7 |
118 (42+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6679 |
ГОРОЩУК О.П. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
8 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6680 |
ГОРОЩУК С.Б. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
8 |
69 (15+46+8) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6681 |
ГОРПЕНЮК М.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6682 |
ГОРПИНЮК А.І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
78 (15+42+21) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6683 |
ГОРПИНЮК О.М. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
4 |
76 (18+34+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6684 |
ГОРСЬКА А.П. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6685 |
ГОРСЬКА В.М. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
7 |
135 (33+52+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6686 |
ГОРЧАК Г.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6687 |
ГОРЧЕНКО А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6688 |
ГОРЧИН М.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6689 |
ГОРЧИН Р.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6690 |
ГОРЧИН Ю.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
140 (42+38+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6691 |
ГОРШЕНЬОВ М.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6692 |
ГОРШЕНЬОВА Н.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6693 |
ГОРШУНОВ О.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6694 |
ГОРШУНОВА А.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6695 |
ГОРЬКОВАЯ А.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
152 (42+50+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6696 |
ГОРЬКОВИЙ А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6697 |
ГОРЯК І.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
127 (39+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
6698 |
ГОРЯЧА Н.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6699 |
ГОРЯЧА С.Т. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6700 |
ГОРЯЧА Х.П. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6701 |
ГОРЯЧИЙ Д.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
123 (48+21+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6702 |
ГОРЯЧИЙ М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
136 (42+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6703 |
ГОРЯЧИЙ С.А. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6704 |
ГОРЯЧКО З.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6705 |
ГОРЯЧКО Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
107 (42+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
6706 |
ГОРЯЧКОВСЬКА Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6707 |
ГОСПОДАРИШИН С.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
92 (39+30+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6708 |
ГОСПОДАРИШИН С.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
59 (25+22+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6709 |
ГОСТРЕЦЬ К.М. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6710 |
ГОСЬ С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6711 |
ГОТ С.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
75 (36+15+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6712 |
ГОТРА Д.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6713 |
ГОТЬ С.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6714 |
ГОТЬ С.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6715 |
ГОТЮК Р.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
114 (32+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
6716 |
ГОФЕР МВ. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6717 |
ГОФРИК М.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
3 |
124 (30+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
6718 |
ГОЦАК А.С. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
6719 |
ГОЦАНЮК Д.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6720 |
ГОЦАНЮК О.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
126 (52+38+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6721 |
ГОЦІЙ В.С. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6722 |
ГОЦІЙ Є.С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6723 |
ГОЦІЙ Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
69 (11+34+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6724 |
ГОЦІН Д.Ю. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6725 |
ГОЦКО В.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
31 (3+22+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6726 |
ГОЦУЛЕНКО А.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
44 (42+2+0) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6727 |
ГОЦУЛЯК В.А. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
4 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
6728 |
ГОЦУР В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
81 (24+40+17) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6729 |
ГОЦУР М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6730 |
ГОШЕВ В.В. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
9 |
72 (8+46+18) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
6731 |
ГОШЕВА Т.В. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6732 |
ГОШЕВСЬКИЙ М.О. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6733 |
ГОШІВСЬКА Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6734 |
ГОШІВСЬКИЙ Д.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6735 |
ГОШКО А.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6736 |
ГОШКО В.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6737 |
ГОШКО В.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6738 |
ГОШКО І.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
96 (40+26+30) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6739 |
ГОШКО І.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6740 |
ГОШКО О.Ю. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
6741 |
ГОШКО П.Я. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6742 |
ГОШКО Ю.Ю. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
4 |
104 (26+48+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
6743 |
ГОШКОВА В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
63 (32+13+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6744 |
ГОШКОВСЬКА А.П. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
151 (51+46+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6745 |
ГОШОВСЬКА В.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
5 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
6746 |
ГОШОВСЬКА В.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6747 |
ГОШОВСЬКА Д.О. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
6748 |
ГОШОВСЬКИЙ О.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6749 |
ГОШОВСЬКИЙ Р.Ю. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6750 |
ГОЩУК Д.Б. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6751 |
ГРАБ В.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6752 |
ГРАБ М.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
69 (15+28+26) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6753 |
ГРАБ М.Ю. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
3 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6754 |
ГРАБ О.М. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
4 |
72 (24+48+0) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6755 |
ГРАБ Х.Ю. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
6 |
80 (24+32+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6756 |
ГРАБ Ю.С. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
6 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6757 |
ГРАБ Я.М. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
3 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6758 |
ГРАБАНЬ О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6759 |
ГРАБАР Б.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6760 |
ГРАБАР Д.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6761 |
ГРАБАР Д.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6762 |
ГРАБАР І |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6763 |
ГРАБАР К.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6764 |
ГРАБАР Н.П. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
5 |
42 (26+4+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6765 |
ГРАБАРЧУК О.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
4 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6766 |
ГРАБЕВНИК М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6767 |
ГРАБИНСЬКА М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
63 (20+22+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6768 |
ГРАБИЧ С.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
114 (36+54+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6769 |
ГРАБОВА Я.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6770 |
ГРАБОВЕНСЬКИЙ О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6771 |
ГРАБОВЕЦЬ М.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6772 |
ГРАБОВЕШЬ Д.Д. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6773 |
ГРАБОВИЧ Д.О. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
8 |
74 (33+32+9) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6774 |
ГРАБОВИЧ Л.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6775 |
ГРАБОВИЧ Н |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
88 (28+36+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6776 |
ГРАБОВСЬКА В.Д. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6777 |
ГРАБОВСЬКА Т.Л. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
7 |
69 (39+10+20) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6778 |
ГРАБОВСЬКА Х.П. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
6779 |
ГРАБОВСЬКИЙ А.І. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6780 |
ГРАБОВСЬКИЙ В.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
116 (36+46+34) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6781 |
ГРАБОВСЬКИЙ Н.М. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
9 |
108 (40+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
6782 |
ГРАБОВСЬКИЙ С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
142 (54+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
6783 |
ГРАБЧАК Г.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
16 (8+8+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6784 |
ГРАБЧАК М.О. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
117 (36+44+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6785 |
ГРАБЧУК Д.О. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6786 |
ГРАДКІВСЬКА В.М. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
11 |
73 (33+34+6) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6787 |
ГРАДОВСЬКА А.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6788 |
ГРАЙ Д.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
6789 |
ГРАЙ Ю.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
7 |
64 (21+22+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6790 |
ГРАМОЛІН Д.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6791 |
ГРАНДЮК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6792 |
ГРАНКІН Ю.Р. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6793 |
ГРАНКІНА А.Л. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6794 |
ГРАНКІНА Є.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6795 |
ГРАЧЕВА Д.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6796 |
ГРАЧОВ З.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
6797 |
ГРАЧОВА А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
67 (27+22+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6798 |
ГРАЧОВАЙТЕ І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
68 (16+16+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6799 |
ГРАЧОВАС А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
92 (26+36+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6800 |
ГРАЧОВАС Г. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6801 |
ГРЕБ Н.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6802 |
ГРЕББВИЧ М.А. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6803 |
ГРЕБЕНКО С.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6804 |
ГРЕБЕНКО Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6805 |
ГРЕБЕНЮК В.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6806 |
ГРЕБЕНЮК Д.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6807 |
ГРЕБЕНЮК Д.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6808 |
ГРЕБЕНЮК І.Т. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
110 (28+46+36) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
6809 |
ГРЕБЕНЮК С.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6810 |
ГРЕБЕНЮК Ю.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6811 |
ГРЕБЕНЮК Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
136 (36+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6812 |
ГРЕБЕНЮК Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6813 |
ГРЕБЕНЯК І.Я. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
5 |
126 (60+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6814 |
ГРЕБОВИЧ В.М. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
8 |
84 (27+46+11) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
6815 |
ГРЕВА В.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
7 |
101 (33+46+22) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
6816 |
ГРЕВА В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6817 |
ГРЕГА І.В. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
6 |
88 (44+26+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6818 |
ГРЕДІЛЬ Х.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
74 (36+20+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6819 |
ГРЕЙЦАРОВСЬКИЙ І.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
124 (45+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
6820 |
ГРЕК В.А. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6821 |
ГРЕКУЛЯК А.М. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
6 |
59 (24+29+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6822 |
ГРЕЛЬО В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
54 (26+22+6) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6823 |
ГРЕЛЯ У.П. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6824 |
ГРЕМ А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
6825 |
ГРЕМ В.Є. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6826 |
ГРЕМЕНТА Н.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
102 (32+34+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6827 |
ГРЕНЬ А.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6828 |
ГРЕНЬ А.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
151 (60+48+43) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6829 |
ГРЕНЬ А.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6830 |
ГРЕНЬ І.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
117 (48+44+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6831 |
ГРЕНЬ М.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6832 |
ГРЕНЬ Н.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6833 |
ГРЕНЬ С.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
119 (60+41+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6834 |
ГРЕНЬ Х.Ю. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
9 |
35 (8+6+21) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6835 |
ГРЕНЬ Я.П. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6836 |
ГРЕНЮХ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
6837 |
ГРЕНЮХ Д.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
146 (36+50+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6838 |
ГРЕНЮХ М.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6839 |
ГРЕНЮХ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6840 |
ГРЕНЮХ С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
96 (30+40+26) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
6841 |
ГРЕСА І.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
71 (23+24+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6842 |
ГРЕСЬ В.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6843 |
ГРЕСЬ І.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
6844 |
ГРЕСЬ М.А. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
7 |
71 (30+22+19) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6845 |
ГРЕСЬ Р.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
146 (54+38+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6846 |
ГРЕСЬКІВ А.П. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
4 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
6847 |
ГРЕСЬКО Б.І. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
7 |
70 (9+32+29) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6848 |
ГРЕСЬКО О.О. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6849 |
ГРЕСЬКО С.І. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
2 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6850 |
ГРЕСЬКО С.М. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6851 |
ГРЕТЧАК Н.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6852 |
ГРЕХ А.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6853 |
ГРЕХ В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6854 |
ГРЕХ Д.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
160 (44+56+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6855 |
ГРЕХ І.Р. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6856 |
ГРЕХ Л.А. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
130 (33+46+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6857 |
ГРЕХ О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6858 |
ГРЕХ У.А. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6859 |
ГРЕЦЮК О.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6860 |
ГРЕЧАНИК Д.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
125 (48+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6861 |
ГРЕЧАНИК М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
112 (33+48+31) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
6862 |
ГРЕЧАНИК Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6863 |
ГРЕЧИН А.С. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
7 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6864 |
ГРЕЧИН А.Ю. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6865 |
ГРЕЧИН Ю.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
100 (22+36+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6866 |
ГРЕЧНИК В.Т. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
4 |
66 (20+22+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6867 |
ГРЕЧУК Н.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
6 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
6868 |
ГРЕЧУХ Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
70 (18+24+28) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6869 |
ГРЕЧУХ Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6870 |
ГРЕЧУХ Я.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6871 |
ГРЕЧУШНІКОВА Х.Г. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
6872 |
ГРЕШТА А.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6873 |
ГРЕЩАК М.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
150 (51+54+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6874 |
ГРЕЩАК О.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6875 |
ГРЕЩИШИН В.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6876 |
ГРЕЩИШИН О.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
134 (52+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6877 |
ГРЕЩУК С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6878 |
ГРИБ А.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6879 |
ГРИБ В.Т. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
102 (46+32+24) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6880 |
ГРИБ М.А. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
5 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6881 |
ГРИБ Н.О. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
4 |
104 (34+46+24) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
6882 |
ГРИБ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6883 |
ГРИБ О.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6884 |
ГРИБ Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
125 (54+47+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6885 |
ГРИБ Ю.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6886 |
ГРИБЕНЮК А.А. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
6887 |
ГРИБЕНЮК Б.А. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
6888 |
ГРИБИК М.Я. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6889 |
ГРИБИК Я.Я. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
144 (52+44+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6890 |
ГРИБКОВ О.Т. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6891 |
ГРИБОВОДА О.Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6892 |
ГРИБСЬКА В.П. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6893 |
ГРИВА А.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6894 |
ГРИВНА М.П. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
131 (49+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6895 |
ГРИВНАК А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
97 (29+38+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6896 |
ГРИВНАК В.З. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
134 (45+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6897 |
ГРИВНАК В.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6898 |
ГРИВНАК О.Р. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
9 |
57 (19+26+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6899 |
ГРИВНЯК А.Ю. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
86 (30+20+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6900 |
ГРИВНЯК В.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6901 |
ГРИВНЯК В.Т. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
70 (16+42+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6902 |
ГРИВНЯК М.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
6903 |
ГРИВНЯК М.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6904 |
ГРИВНЯК С.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
72 (22+32+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6905 |
ГРИВНЯК Т.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6906 |
ГРИВНЯК У.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6907 |
ГРИВНЯК Я.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
110 (26+54+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6908 |
ГРИВУЛ О.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
110 (22+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6909 |
ГРИГА Х |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6910 |
ГРИГЕЛЬ Ю.Л. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6911 |
ГРИГОРАЩУК В.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
82 (31+18+33) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6912 |
ГРИГОРЄВ В.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6913 |
ГРИГОРЄВ М.В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
10 |
105 (52+38+15) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6914 |
ГРИГОРЄВ С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
130 (46+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6915 |
ГРИГОРЄВА Н.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6916 |
ГРИГОРЄВА О.Ю. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6917 |
ГРИГОРИЧЕНКО В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6918 |
ГРИГОРОВИЧ А.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
126 (48+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6919 |
ГРИГОРСЬКА Я.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6920 |
ГРИГОРСЬКА Я.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
6921 |
ГРИГОРУК Є.Р. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6922 |
ГРИГОРЧУК Р.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
74 (28+22+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6923 |
ГРИГОРЧУК С.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6924 |
ГРИГУС Б.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
114 (33+38+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6925 |
ГРИДИНСЬКА Ю.В. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6926 |
ГРИДІЛЬ М.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
119 (51+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6927 |
ГРИДОВА Д.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
170 (60+58+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6928 |
ГРИДОВА Х.І. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6929 |
ГРИДОВИЙ І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
115 (24+54+37) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6930 |
ГРИДОВИЙ О.Г. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6931 |
ГРИДОВИЙ П.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6932 |
ГРИДОВИЙ Ю.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6933 |
ГРИИКІВ Р.Є. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
116 (52+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6934 |
ГРИЛЬОВ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6935 |
ГРИМА А.І. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
5 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6936 |
ГРИМАК М.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6937 |
ГРИМАК Х.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6938 |
ГРИНАК В.М. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6939 |
ГРИНАШ В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6940 |
ГРИНАШ О.О. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6941 |
ГРИНАШ Х.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
118 (34+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
6942 |
ГРИНДА В.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6943 |
ГРИНДА М.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
6944 |
ГРИНДА О.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6945 |
ГРИНДА О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6946 |
ГРИНДА Т.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
95 (36+23+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6947 |
ГРИНДА Х.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
43 (25+12+6) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6948 |
ГРИНДА Ю.Т. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6949 |
ГРИНЕВИЧ А.І. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6950 |
ГРИНЕВИЧ А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6951 |
ГРИНЕВИЧ В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
108 (46+38+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6952 |
ГРИНЕВИЧ І.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
60 (0+24+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6953 |
ГРИНЕВИЧ М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
90 (40+32+18) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6954 |
ГРИНЕВИЧ М.Г. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
6955 |
ГРИНЕВИЧ О.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
108 (22+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6956 |
ГРИНЕВИЧ О.Я. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
6 |
128 (36+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6957 |
ГРИНЕВИЧ Х.Р. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
5 |
119 (46+43+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
6958 |
ГРИНЕЙКО І.С. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
109 (24+58+27) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6959 |
ГРИНЕЙКО О.С. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6960 |
ГРИНЕЙКО П.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6961 |
ГРИНЕНКО А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
128 (56+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6962 |
ГРИНЕНКО Б.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
105 (42+28+35) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6963 |
ГРИНЕНКО Р |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6964 |
ГРИНЕНКО Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6965 |
ГРИНЕНКО Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
78 (27+16+35) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6966 |
ГРИНЕЧКО Н.Р. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
7 |
123 (42+50+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6967 |
ГРИНИК А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
122 (60+38+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6968 |
ГРИНИК А.А. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
76 (18+36+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6969 |
ГРИНИК А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6970 |
ГРИНИК А.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
152 (42+56+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6971 |
ГРИНИК В.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
91 (30+37+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6972 |
ГРИНИК М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
100 (34+30+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6973 |
ГРИНИК М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6974 |
ГРИНИК М.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
58 (21+28+9) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6975 |
ГРИНИК Н.Р. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
112 (48+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6976 |
ГРИНИК О.В. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
6977 |
ГРИНИК О.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
103 (33+42+28) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6978 |
ГРИНИК Р.С. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
90 (33+36+21) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6979 |
ГРИНИК Ю.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
6980 |
ГРИНИК Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
116 (42+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6981 |
ГРИНИК Ю.Р. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6982 |
ГРИНИК Ю.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6983 |
ГРИНИК Ю.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6984 |
ГРИНИХА М.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
120 (48+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6985 |
ГРИНИХА С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
6986 |
ГРИНИШИН А.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
6987 |
ГРИНИШИН А.Я. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
115 (45+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6988 |
ГРИНИШИН Д.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
126 (48+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6989 |
ГРИНИШИН Д.М. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
6 |
136 (44+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6990 |
ГРИНИШИН Д.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
6991 |
ГРИНИШИН К.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6992 |
ГРИНИШИН Л.В. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6993 |
ГРИНИШИН Л.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
7 |
90 (24+52+14) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
6994 |
ГРИНИШИН М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
62 (16+28+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6995 |
ГРИНИШИН М.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
11 |
139 (45+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6996 |
ГРИНИШИН С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
65 (30+14+21) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6997 |
ГРИНИШИН С.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6998 |
ГРИНІВ А.В. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6999 |
ГРИНІВ А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7000 |
ГРИНІВ Д.М. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7001 |
ГРИНІВ М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7002 |
ГРИНІВ М.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7003 |
ГРИНІВ О.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7004 |
ГРИНІВ С.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7005 |
ГРИНІВ Я.Б. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
34 (11+20+3) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
7006 |
ГРИНОВЕЦЬ В.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7007 |
ГРИНОВЕЦЬ І.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
100 (38+32+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7008 |
ГРИНОВЕЦЬ О.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
80 (24+36+20) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7009 |
ГРИНОВЕЦЬ О.Б. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
108 (36+12+60) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7010 |
ГРИНОВЕЦЬ О.С. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
59 (12+32+15) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7011 |
ГРИНОВЕЦЬ С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7012 |
ГРИНОВЕЦЬ С.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7013 |
ГРИНОВЕЦЬ Х.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7014 |
ГРИНОВЕЦЬ Я.Б. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
72 (26+16+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7015 |
ГРИНЦІВ І.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
160 (48+58+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7016 |
ГРИНЦІВ М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
118 (42+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7017 |
ГРИНЦУК С.І. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7018 |
ГРИНЧАК Р.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
7019 |
ГРИНЧЕНКО В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7020 |
ГРИНЧЕНКО О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
76 (26+32+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7021 |
ГРИНЧИШИН А.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7022 |
ГРИНЧИШИН А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7023 |
ГРИНЧИШИН Д.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
158 (48+50+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7024 |
ГРИНЧИШИН Д.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7025 |
ГРИНЧИШИН Д.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
87 (34+29+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7026 |
ГРИНЧИШИН І.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
120 (49+38+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7027 |
ГРИНЧИШИН І.О. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
7 |
94 (36+30+28) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7028 |
ГРИНЧИШИН М.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7029 |
ГРИНЧИШИН О.Б. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7030 |
ГРИНЧИШИН О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7031 |
ГРИНЧИШИН П.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
121 (36+48+37) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7032 |
ГРИНЧИШИН Р.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7033 |
ГРИНЧИШИН Х.Б. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
7 |
86 (42+26+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7034 |
ГРИНЧИШН В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
164 (60+54+50) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7035 |
ГРИНЧУК П.Є. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
134 (32+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
7036 |
ГРИНЧУК С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7037 |
ГРИНЧУК С.І. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7038 |
ГРИНЧУК С.М. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
6 |
56 (28+10+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7039 |
ГРИНЬ С.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
122 (38+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7040 |
ГРИНЬ С.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
126 (40+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
7041 |
ГРИНЬ Х.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7042 |
ГРИНЬКІВ А.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
7043 |
ГРИНЬКІВ В.Й. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
83 (46+25+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7044 |
ГРИНЬКІВ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
63 (42+15+6) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7045 |
ГРИНЬКІВ К.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7046 |
ГРИНЬКІВ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7047 |
ГРИНЬКІВ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
62 (42+14+6) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7048 |
ГРИНЬКІВ Я.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7049 |
ГРИНЬКІВА І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
38 (3+20+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7050 |
ГРИНЬКО Д.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
94 (30+34+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7051 |
ГРИНЬКО О.А. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
124 (22+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7052 |
ГРИНЬО Ю.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7053 |
ГРИНЬЬ Л.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
92 (34+34+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7054 |
ГРИНЮК А.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7055 |
ГРИНЮК М.А. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
93 (27+40+26) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
7056 |
ГРИНЮК М.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
107 (54+23+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7057 |
ГРИНЮК С.Ю. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7058 |
ГРИНЮКА А.Б. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7059 |
ГРИНЮХ О.Я. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7060 |
ГРИНЮХ Р.Б. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7061 |
ГРИНЮХ Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
78 (42+30+6) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7062 |
ГРИНЯ М.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7063 |
ГРИПАСЬ В.Д. |
14613 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
5 |
136 (52+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
7064 |
ГРИСЬКІВ Д.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7065 |
ГРИСЬКОВ О.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7066 |
ГРИСЮК К.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7067 |
ГРИСЮК Т.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7068 |
ГРИЦ В.В. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
6 |
68 (40+16+12) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7069 |
ГРИЦА А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
63 (32+19+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7070 |
ГРИЦА А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7071 |
ГРИЦА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7072 |
ГРИЦА Н.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
94 (40+30+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7073 |
ГРИЦАЇШИН О.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
7074 |
ГРИЦАЙ В.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
91 (33+38+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7075 |
ГРИЦАЙ Д.І. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7076 |
ГРИЦАЙ Л.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
110 (43+34+33) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
7077 |
ГРИЦАЙ М.Д. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
91 (22+42+27) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7078 |
ГРИЦАЙ М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7079 |
ГРИЦАЙ М.Р. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
7080 |
ГРИЦАЙ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7081 |
ГРИЦАЙ У.Д. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7082 |
ГРИЦАЙ Х.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7083 |
ГРИЦАЙ Ю.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7084 |
ГРИЦАЙКО С.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7085 |
ГРИЦАК А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
121 (36+50+35) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
7086 |
ГРИЦАК А.Я. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
5 |
134 (58+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
7087 |
ГРИЦАК Б.С. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
153 (45+56+52) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7088 |
ГРИЦАК В.П. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
6 |
112 (54+34+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7089 |
ГРИЦАК Д |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
2 |
84 (36+48+0) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7090 |
ГРИЦАК Е.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
68 (34+22+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7091 |
ГРИЦАК К.В. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7092 |
ГРИЦАК М.Н. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7093 |
ГРИЦАК О.С. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
8 |
124 (39+38+47) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7094 |
ГРИЦАК О.Я. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
120 (60+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7095 |
ГРИЦАК Т.Я. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7096 |
ГРИЦАК Ю.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7097 |
ГРИЦАК Ю.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
76 (22+36+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7098 |
ГРИЦАК Ю.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
134 (34+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7099 |
ГРИЦАКА Ю. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7100 |
ГРИЦАН І.А. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
7 |
96 (27+36+33) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7101 |
ГРИЦАН М.С. |
14916 |
м. Яворів |
Верблянська СЗШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7102 |
ГРИЦАН Н.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
154 (48+58+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7103 |
ГРИЦАРОВСЬКИЙ Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
107 (48+17+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
7104 |
ГРИЦАЮК Х.Р. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
6 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7105 |
ГРИЦЕВИЧ Б.М. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
4 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7106 |
ГРИЦЕВИЧ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
72 (22+26+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7107 |
ГРИЦЕВИЧ Д.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
136 (32+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
7108 |
ГРИЦЕВИЧ М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
152 (38+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7109 |
ГРИЦЕВИЧ Н.М. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7110 |
ГРИЦЕВИЧ С.Т. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7111 |
ГРИЦЕЛЯК М.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7112 |
ГРИЦЕНКО Д.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7113 |
ГРИЦИК В.В. |
14638 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
5 |
100 (54+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
7114 |
ГРИЦИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
44 (36+6+2) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7115 |
ГРИЦИК Д.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7116 |
ГРИЦИК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
32 (12+8+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7117 |
ГРИЦИК М.Р. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7118 |
ГРИЦИК М.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
149 (46+52+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7119 |
ГРИЦИК Н.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7120 |
ГРИЦИК О.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
149 (52+46+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7121 |
ГРИЦИК Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
74 (42+26+6) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
7122 |
ГРИЦИК С.А. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
4 |
66 (26+22+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7123 |
ГРИЦИК С.А. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7124 |
ГРИЦИК С.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7125 |
ГРИЦИК Х.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
5 |
110 (44+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7126 |
ГРИЦИКА В.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
5 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7127 |
ГРИЦИЛО А.С. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
6 |
106 (52+30+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7128 |
ГРИЦИЛО Б.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
7129 |
ГРИЦИЛО Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7130 |
ГРИЦИЛЯК Н.О. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
86 (36+50+0) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7131 |
ГРИЦИЛЯК С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7132 |
ГРИЦИНА А.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
122 (48+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7133 |
ГРИЦИНА М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
112 (42+54+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7134 |
ГРИЦИНА О.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7135 |
ГРИЦИНДИШИН В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7136 |
ГРИЦИШИН А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7137 |
ГРИЦИШИН В.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
110 (52+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7138 |
ГРИЦИШИН В.О. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7139 |
ГРИЦИШИН Д.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7140 |
ГРИЦИШИН М.І. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
87 (30+38+19) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7141 |
ГРИЦИШИН М.М. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7142 |
ГРИЦИШИН М.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7143 |
ГРИЦИШИН М.Ю. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7144 |
ГРИЦИШИН Н.В. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
4 |
116 (46+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7145 |
ГРИЦИШИН О.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
117 (36+38+43) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
7146 |
ГРИЦИШИН О.В. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7147 |
ГРИЦИШИН Р.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7148 |
ГРИЦИШИН Т.В. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7149 |
ГРИЦИШИН Ю.М. |
14399 |
м. Жовква |
Девятирська ЗОШ |
8 |
61 (9+28+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7150 |
ГРИЦІВ А.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
7151 |
ГРИЦІВ А.Я. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7152 |
ГРИЦІВ А.Я. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
7153 |
ГРИЦІВ В.О. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7154 |
ГРИЦІВ Г.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
100 (42+32+26) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7155 |
ГРИЦІВ Д.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
77 (34+25+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7156 |
ГРИЦІВ Д.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7157 |
ГРИЦІВ О.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
11 |
70 (30+34+6) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7158 |
ГРИЦІВ О.М. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
83 (21+40+22) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
7159 |
ГРИЦІВ О.П. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7160 |
ГРИЦІВ Р.Й. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
106 (48+32+26) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7161 |
ГРИЦІВ Х.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
6 |
113 (54+29+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7162 |
ГРИЦІВ Ю.О. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
3 |
112 (28+54+30) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7163 |
ГРИЦКІВ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
53 (27+18+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7164 |
ГРИЦКІВ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
87 (33+38+16) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7165 |
ГРИЦКІВ Д.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
108 (46+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7166 |
ГРИЦКО Д.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7167 |
ГРИЦКО Р.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
52 (12+20+20) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7168 |
ГРИЦУНЬ Д.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7169 |
ГРИЦЬКІВ Д. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
70 (18+28+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7170 |
ГРИЦЬКІВ І.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7171 |
ГРИЦЬКІВ Ю.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7172 |
ГРИЦЬКО В.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
6 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
7173 |
ГРИЦЬКО В.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7174 |
ГРИЦЬКО Й.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
112 (16+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
7175 |
ГРИЦЬКО С.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7176 |
ГРИЦЮК В.Л. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7177 |
ГРИЦЮК М.Л. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
158 (52+52+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7178 |
ГРИЦЮК Н.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
7179 |
ГРИЧАН А.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7180 |
ГРИЧАН Н.П. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
96 (28+38+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7181 |
ГРИЧАН Н.Ю. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
7 |
96 (39+24+33) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7182 |
ГРИЧИНСЬКИЙ М.А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7183 |
ГРИЧУК Ю.М. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
3 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7184 |
ГРИЧУК Я.М. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
5 |
62 (20+36+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7185 |
ГРИШАН А.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
38 (14+18+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7186 |
ГРИШЕЧКО В.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7187 |
ГРИШЕЧКО М.Ю. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7188 |
ГРИШИК У.М. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
8 |
147 (48+50+49) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7189 |
ГРИШКАНИЧ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (36+0+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7190 |
ГРИШКАНИЧ А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7191 |
ГРИШКАНИЧ Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7192 |
ГРИШКАНИЧ Х.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+54+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7193 |
ГРИШКО Р.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
104 (28+34+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7194 |
ГРИЩЕНКО Н.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7195 |
ГРИЩЕНКО О.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
116 (48+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7196 |
ГРИЩЕНКО О.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
58 (8+32+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7197 |
ГРИЩЕНКО С.М. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7198 |
ГРИЩЕНКО Т.М. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7199 |
ГРИЩИШИН Н.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
98 (44+30+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7200 |
ГРИЩУК Д.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7201 |
ГРИЩУК Д.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
76 (22+18+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7202 |
ГРИЩУК Д.Ю. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
2 |
36 (0+24+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7203 |
ГРИЩУК Є.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
105 (28+44+33) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7204 |
ГРИЩУК О.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7205 |
ГРИЩУК С.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
110 (46+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7206 |
ГРИЩУК Х.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7207 |
ГРИЩУК Ю.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7208 |
ГРІБОВ В.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
96 (54+30+12) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7209 |
ГРІБОВ Д.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7210 |
ГРІНЕР В.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7211 |
ГРІНЕР І.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7212 |
ГРІНЕЦЬ МТ. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
80 (28+28+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7213 |
ГРІНКА А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7214 |
ГРІНКА О.Г. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
7215 |
ГРІНКА Ю.Г. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
7216 |
ГРІНЧЕНКО В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7217 |
ГРІЩЄНКО А.А. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
10 |
113 (46+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7218 |
ГРОДЕНЦОВА А.М. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7219 |
ГРОДЕЦЬКА О.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7220 |
ГРОДЗЬ А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7221 |
ГРОДЗЬ Д.Ю. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7222 |
ГРОЗИК Б.О. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
5 |
115 (34+45+36) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7223 |
ГРОЗИК В.Я. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
2 |
108 (12+60+36) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7224 |
ГРОЗИК Ю.Б. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
120 (48+60+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7225 |
ГРОЗОВСЬКИЙ В.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
112 (50+38+24) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
7226 |
ГРОМ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7227 |
ГРОМ Д.Я. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7228 |
ГРОМ Л.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
120 (54+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
7229 |
ГРОМ М.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7230 |
ГРОМ Р.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7231 |
ГРОМАДА Н.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7232 |
ГРОМИК А.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7233 |
ГРОМИК В.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
61 (12+26+23) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7234 |
ГРОМИК В.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
114 (52+32+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7235 |
ГРОМИК К.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7236 |
ГРОМИК М.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
4 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7237 |
ГРОМИК М.Є. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
121 (36+52+33) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7238 |
ГРОМИК С.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7239 |
ГРОМІШ І.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
130 (52+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7240 |
ГРОМІШ Т.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7241 |
ГРОМЯК В.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
7242 |
ГРОМЯК В.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
127 (44+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7243 |
ГРОМЯК О.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7244 |
ГРОМЯК Я.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
124 (45+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
7245 |
ГРОНДЗАЛЬ Б.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
158 (48+50+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7246 |
ГРОНДЗІЛЬ А.С. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
9 |
127 (46+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
7247 |
ГРОНОВИЧ А.Б. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7248 |
ГРОНОВИЧ М.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7249 |
ГРОНОВИЧ Т. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
142 (44+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7250 |
ГРОНСЬКА Р.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
11 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
7251 |
ГРОПА А.В. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7252 |
ГРОХОВСЬКА А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
108 (39+36+33) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7253 |
ГРОШОВА О.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
124 (46+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7254 |
ГРУБА І.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
118 (46+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
7255 |
ГРУБА М.І. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
4 |
156 (46+56+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7256 |
ГРУБА О.М. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
7 |
126 (42+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
7257 |
ГРУБА Р.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
114 (48+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
7258 |
ГРУБЕЛЬ К.Г. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7259 |
ГРУБИЙ А.В. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7260 |
ГРУБИЙ Н.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
90 (22+32+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7261 |
ГРУБСЬКИЙ Ю.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7262 |
ГРУДЕНЬ В.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
122 (60+38+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7263 |
ГРУДЕНЬ М |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7264 |
ГРУДЕЦЬКА С.С. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7265 |
ГРУДЕЦЬКИЙ Р.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
49 (11+26+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7266 |
ГРУДЗІНСЬКА М.С. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
140 (40+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7267 |
ГРУДКА А.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
116 (39+48+29) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7268 |
ГРУДКА Д.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
86 (38+30+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7269 |
ГРУДЛЕВСЬКА О.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7270 |
ГРУДЛЕВСЬКИЙ Р.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
51 (24+18+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7271 |
ГРУЗД Л.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
7272 |
ГРУЗЕВИЧ Б.М. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
6 |
128 (54+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7273 |
ГРУЗЕВИЧ В.В. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7274 |
ГРУЗИНОВА Є.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
47 (24+17+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7275 |
ГРУЙ М.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
5 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7276 |
ГРУНА І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
10 |
84 (26+34+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7277 |
ГРУНИК А.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
148 (45+60+43) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7278 |
ГРУНИК В.В. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7279 |
ГРУНИК В.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
168 (60+56+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7280 |
ГРУНИК Д.М. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
107 (32+45+30) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7281 |
ГРУНИК О.Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
168 (60+56+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7282 |
ГРУНИК Т.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7283 |
ГРУНСЬКА Я.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7284 |
ГРУНТ Л.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
68 (26+36+6) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7285 |
ГРУШАК К.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7286 |
ГРУШАНИК Ю.І. |
14613 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
6 |
136 (52+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
7287 |
ГРУШЕВСЬКА В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
126 (49+38+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7288 |
ГРУШЕЦЬКА А.П. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7289 |
ГРУШЕЦЬКА Н.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7290 |
ГРУШЕЦЬКИЙ В.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
76 (27+30+19) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7291 |
ГРУШКА О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
99 (48+27+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
7292 |
ГРУШКЕВИЧ А.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
106 (48+34+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7293 |
ГРУЩАК В.О. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
86 (36+26+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7294 |
ГРУЩАК І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
106 (46+36+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7295 |
ГРУЩАК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7296 |
ГРУЩАК Н.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
116 (42+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
7297 |
ГРУЩЕНКО В.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7298 |
ГРУЩИК А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
93 (37+32+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7299 |
ГРЯЗНОВА Т.Ф. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7300 |
ГТДИМА А.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7301 |
ГУБАЛЬ А.А. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
152 (46+58+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7302 |
ГУБАНОВ О.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7303 |
ГУБАР О.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7304 |
ГУБАЧ О.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7305 |
ГУБИК С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
89 (24+29+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7306 |
ГУБИЦЬКА А.М. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
8 |
152 (54+46+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7307 |
ГУБИЦЬКА С.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
86 (28+34+24) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
7308 |
ГУБИЧ В.Г. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
128 (48+52+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7309 |
ГУБИЧ В.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
100 (32+32+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7310 |
ГУБИЧ І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
157 (54+52+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7311 |
ГУБИЧ С.А. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7312 |
ГУБКА М.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7313 |
ГУБСЬКИЙ Н.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
7314 |
ГУБЯК М.С. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7315 |
ГУГА Н.М. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
5 |
66 (22+32+12) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7316 |
ГУГНІНА Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
51 (26+25+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7317 |
ГУДА В.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7318 |
ГУДА Д.І. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
4 |
88 (26+50+12) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
7319 |
ГУДА Р.Р. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
7320 |
ГУДА Т.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
73 (30+24+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7321 |
ГУДА У.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7322 |
ГУДА Ю.В. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7323 |
ГУДАК Д.В. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
3 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7324 |
ГУДАК О.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
61 (17+32+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7325 |
ГУДАШ С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
108 (27+48+33) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7326 |
ГУДАШ Т.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7327 |
ГУДЗ А.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
133 (30+52+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7328 |
ГУДЗ В.П. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
4 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7329 |
ГУДЗ М.М. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7330 |
ГУДЗ Н |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
128 (54+38+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7331 |
ГУДЗ Т.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7332 |
ГУДЗ Т.П. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
6 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7333 |
ГУДЗАН А.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
104 (30+44+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7334 |
ГУДЗЕЛЯК В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7335 |
ГУДЗЕЛЯК ВВ. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7336 |
ГУДЗЕЛЯК Н.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
114 (54+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7337 |
ГУДЗЕЛЯК Н.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
122 (60+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7338 |
ГУДЗЕЛЯК П.Я. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7339 |
ГУДЗЕНКО В.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
81 (21+38+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7340 |
ГУДЗЕНКО С.Р. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
8 |
50 (21+18+11) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7341 |
ГУДЗИК В.О. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
9 |
141 (43+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7342 |
ГУДЗІЙ Т.З. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7343 |
ГУДЗІНСЬКА Я.П. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
6 |
106 (60+28+18) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7344 |
ГУДЗОВАТИЙ І.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7345 |
ГУДЗОВСЬКИЙ О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7346 |
ГУДЗОВСЬКИЙ О.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
68 (22+34+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7347 |
ГУДЗЬ І.М. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
7 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
7348 |
ГУДЗЬ Р.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7349 |
ГУДЗЬО А.О. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7350 |
ГУДИМ М.І. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7351 |
ГУДИМ С.Р. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
10 |
98 (46+34+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7352 |
ГУДИМ С.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
71 (12+30+29) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7353 |
ГУДИМА А.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7354 |
ГУДИМА Г.Ф. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
116 (31+28+57) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
7355 |
ГУДИМА Д.О. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7356 |
ГУДИМА Д.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7357 |
ГУДИМА З.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
64 (5+44+15) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
7358 |
ГУДИМА Р.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7359 |
ГУДИМА Р.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
69 (18+32+19) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7360 |
ГУДИМА С.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
11 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7361 |
ГУДИМА С.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7362 |
ГУДИМА Т.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
70 (30+32+8) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7363 |
ГУДИМА Ю.Ю. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7364 |
ГУДИШ В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
134 (32+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
7365 |
ГУДКО М.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7366 |
ГУДКОВА К.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7367 |
ГУДЬ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
146 (36+56+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7368 |
ГУДЬ М.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
119 (42+38+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7369 |
ГУДЬ Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
80 (48+20+12) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7370 |
ГУЖЕНКО А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
120 (42+50+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7371 |
ГУЗАН Р.П. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
5 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7372 |
ГУЗАР А.Л. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7373 |
ГУЗАР А.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
109 (34+42+33) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7374 |
ГУЗАР В.М. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7375 |
ГУЗАР І.Л. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
63 (13+32+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7376 |
ГУЗАР О.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
102 (22+50+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7377 |
ГУЗАР Р.В. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
7 |
101 (27+42+32) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
7378 |
ГУЗАРОВ В.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
10 |
101 (38+54+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7379 |
ГУЗАРСЬКА К.С. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7380 |
ГУЗИК А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
104 (33+46+25) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7381 |
ГУЗІЙ Д.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7382 |
ГУЗІЙ Л.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7383 |
ГУЗІНОВСЬКИЙ І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
7384 |
ГУЗНЕР А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7385 |
ГУЗЬ А.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7386 |
ГУЗЬ Х.С. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7387 |
ГУЗЬО С.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7388 |
ГУЗЬО Х.З. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7389 |
ГУЗЮКА А.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
11 |
102 (41+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
7390 |
ГУЙ Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7391 |
ГУЙ У.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
161 (51+58+52) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7392 |
ГУК А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
7393 |
ГУК А.Л. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
7 |
87 (36+38+13) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7394 |
ГУК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7395 |
ГУК А.М. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
3 |
124 (36+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7396 |
ГУК А.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7397 |
ГУК В.А. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
5 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7398 |
ГУК В.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7399 |
ГУК В.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
66 (24+36+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7400 |
ГУК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7401 |
ГУК В.Л. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7402 |
ГУК Д.О. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7403 |
ГУК Л.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
103 (26+38+39) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7404 |
ГУК М.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
98 (24+40+34) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7405 |
ГУК М.Л. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
7406 |
ГУК М.Я. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7407 |
ГУК Н.І. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7408 |
ГУК Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
86 (39+20+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7409 |
ГУК О.Б. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
5 |
117 (54+45+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7410 |
ГУК О.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
74 (30+32+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7411 |
ГУК О.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7412 |
ГУК П.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7413 |
ГУК П.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
100 (33+34+33) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7414 |
ГУК Р.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
7415 |
ГУК С.А. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
8 |
147 (33+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7416 |
ГУК С.П. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7417 |
ГУК Т.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7418 |
ГУК Х.Р. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
7 |
120 (48+34+38) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7419 |
ГУК Ю.М. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7420 |
ГУК Ю.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
147 (54+39+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7421 |
ГУК Я.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
109 (33+48+28) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7422 |
ГУК Я.В. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7423 |
ГУК Я.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7424 |
ГУКОВСЬКА С.Л. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
78 (36+30+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7425 |
ГУЛА В.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
7 |
66 (15+32+19) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7426 |
ГУЛА В.Р. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
5 |
81 (30+21+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7427 |
ГУЛА Д.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7428 |
ГУЛА Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
138 (46+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
7429 |
ГУЛА О.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7430 |
ГУЛА Р.І. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7431 |
ГУЛА Т.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
103 (32+44+27) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7432 |
ГУЛА Ю.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7433 |
ГУЛА Ю.С. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7434 |
ГУЛАЙ В.О. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
4 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7435 |
ГУЛАЙ М.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
78 (27+38+13) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7436 |
ГУЛАК Н.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
43 (15+10+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7437 |
ГУЛАК Я.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
99 (33+38+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7438 |
ГУЛЕВАТИЙ Є.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7439 |
ГУЛЕЙ А.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7440 |
ГУЛЕЙ Х. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7441 |
ГУЛЕЧКО Ю.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7442 |
ГУЛИК М.Р. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
12 (0+0+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7443 |
ГУЛИК М.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7444 |
ГУЛИК Ю.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
99 (40+44+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7445 |
ГУЛИК Я.Б. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
154 (60+40+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7446 |
ГУЛИМА М.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7447 |
ГУЛИЧ І.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
93 (42+30+21) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7448 |
ГУЛИЧ М.С. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
6 |
110 (26+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7449 |
ГУЛИЧ Р.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
100 (24+36+40) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
7450 |
ГУЛІЙ А.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
134 (39+50+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7451 |
ГУЛІЙ Р.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7452 |
ГУЛІЙ С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7453 |
ГУЛІЙ С.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
101 (33+36+32) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
7454 |
ГУЛІКОВА С.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
122 (38+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7455 |
ГУЛІЦЬКИЙ Т.Е. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
106 (21+48+37) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7456 |
ГУЛКА З.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
105 (34+56+15) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7457 |
ГУЛЬ Д.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7458 |
ГУЛЬ І.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
4 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7459 |
ГУЛЬ М.Г. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7460 |
ГУЛЬ М.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
104 (32+54+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7461 |
ГУЛЬ Н.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
7462 |
ГУЛЬ Т.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
8 |
96 (33+32+31) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7463 |
ГУЛЬ У.А. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
4 |
118 (38+32+48) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
7464 |
ГУЛЬГУН А.Б. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7465 |
ГУЛЬГУН О.А. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7466 |
ГУЛЬГУН Ю.А. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7467 |
ГУЛЬКА Т.М. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7468 |
ГУЛЬКО С.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7469 |
ГУЛЬОВАТА Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
7470 |
ГУЛЬОВАТИЙ Д.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
102 (30+52+20) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7471 |
ГУЛЬОВАТИЙ Ю.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7472 |
ГУЛЬЧЕВСЬКА Є.Л. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
7473 |
ГУЛЬЧЕНКО Д.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7474 |
ГУЛЯ А.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7475 |
ГУЛЯ С.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7476 |
ГУЛЯВСЬКОГО В.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
7477 |
ГУЛЯДИК В.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
7478 |
ГУЛЯДИК О.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
86 (24+26+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7479 |
ГУЛЯЄВ М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7480 |
ГУЛЯЄВА О.Г. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
96 (18+48+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
7481 |
ГУЛЯЙГРОДСЬКА А.Г. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
112 (46+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
7482 |
ГУЛЯК В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
59 (23+24+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7483 |
ГУЛЯК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7484 |
ГУЛЯК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7485 |
ГУМЕН В.А. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7486 |
ГУМЕН В.О. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7487 |
ГУМЕН В.О. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7488 |
ГУМЕН В.Я. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
74 (16+34+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7489 |
ГУМЕН Д.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
67 (15+30+22) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7490 |
ГУМЕН Д.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7491 |
ГУМЕН З.Я. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
118 (46+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
7492 |
ГУМЕН І.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
158 (56+54+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7493 |
ГУМЕН Л.Р. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
7 |
99 (21+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7494 |
ГУМЕН О.Р. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
5 |
97 (44+35+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7495 |
ГУМЕНЕЦЬКА Д.Ю. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7496 |
ГУМЕНЕЦЬКА І.Т. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7497 |
ГУМЕНЕЦЬКА ІА. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
7498 |
ГУМЕНЕЦЬКА М.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7499 |
ГУМЕНЕЦЬКА С.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7500 |
ГУМЕНЕЦЬКИЙ В.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
147 (57+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7501 |
ГУМЕННА А.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7502 |
ГУМЕННА В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7503 |
ГУМЕННА Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
10 |
112 (50+38+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7504 |
ГУМЕННА Т.С. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
82 (36+30+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7505 |
ГУМЕННА Ю.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
88 (21+36+31) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7506 |
ГУМЕННА Ю.Ю. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7507 |
ГУМЕННИЙ Д.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7508 |
ГУМЕННИЙ О.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
118 (32+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
7509 |
ГУМЕННИЙ Р.А. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7510 |
ГУМЕННИЙ Р.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7511 |
ГУМЕНЧИК С.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
116 (42+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7512 |
ГУМЕНЧУК 0А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7513 |
ГУМЕНЧУК В.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
76 (34+24+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7514 |
ГУМЕНЧУК В.Ю. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
6 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
7515 |
ГУМЕНЧУК Г.М. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
8 |
112 (33+40+39) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
7516 |
ГУМЕНЧУК С.Л. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7517 |
ГУМЕНЮК А.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
3 |
128 (42+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7518 |
ГУМЕНЮК А.Ю. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
6 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7519 |
ГУМЕНЮК Б.Ю. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7520 |
ГУМЕНЮК В.А. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
7521 |
ГУМЕНЮК В.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7522 |
ГУМЕНЮК Д.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7523 |
ГУМЕНЮК Д.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
7524 |
ГУМЕНЮК Д.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7525 |
ГУМЕНЮК Л.С. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
10 |
171 (60+54+57) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7526 |
ГУМЕНЮК М.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7527 |
ГУМЕНЮК М.Т. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
130 (39+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
7528 |
ГУМЕНЮК С.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7529 |
ГУМЕНЮК Х.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
10 |
163 (54+52+57) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7530 |
ГУМЕНЮК Х.В. |
14725 |
м. Сокаль |
Зубківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7531 |
ГУМЕНЮК Ю.С. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
1 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
7532 |
ГУМЕНЮК Я.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7533 |
ГУМНИЦЬКИЙ Л.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7534 |
ГУНЗА В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7535 |
ГУНЧАК О.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7536 |
ГУНЧАК Х.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
133 (42+60+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7537 |
ГУНЬКА А.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
71 (27+22+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7538 |
ГУНЬКА Л.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7539 |
ГУНЬКО А.С. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
65 (22+13+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7540 |
ГУНЬКО В.М. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
101 (23+36+42) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
7541 |
ГУНЬКО Н.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
139 (60+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7542 |
ГУНЬКО О.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
7 |
110 (36+52+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7543 |
ГУНЬКО С.М. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7544 |
ГУНЯ В.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7545 |
ГУНЯК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
138 (51+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
7546 |
ГУНЯК О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7547 |
ГУНЯК О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
47 (9+18+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7548 |
ГУПАЛО Р.П. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
7 |
51 (24+22+5) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7549 |
ГУПАЛО А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
8 |
83 (18+30+35) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7550 |
ГУПАЛО І.П. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7551 |
ГУПАЛО І.П. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
9 |
93 (41+34+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7552 |
ГУПАЛО М.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
113 (45+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
7553 |
ГУПАЛО О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
147 (60+39+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7554 |
ГУПАЛО О.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7555 |
ГУПАЛО Р.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
152 (51+44+57) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7556 |
ГУПАЛО С.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7557 |
ГУПАЛО Ю.П. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
10 |
97 (44+32+21) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7558 |
ГУПАЛО Я.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7559 |
ГУПАЛОВСЬКА М.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7560 |
ГУПЕРТ В.Ю. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7561 |
ГУПЕРТ Р.Р. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
6 |
78 (42+36+0) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7562 |
ГУРА В.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
106 (46+30+30) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7563 |
ГУРА Л.С. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
5 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
7564 |
ГУРА О.А. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
8 |
128 (45+60+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7565 |
ГУРА Ю.С. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
3 |
134 (56+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
7566 |
ГУРАКОВА Х.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7567 |
ГУРАЛЬ А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7568 |
ГУРАЛЬ А.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
7569 |
ГУРАЛЬ А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7570 |
ГУРАЛЬ А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
106 (22+54+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7571 |
ГУРАЛЬ Б.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
7572 |
ГУРАЛЬ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
67 (34+27+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7573 |
ГУРАЛЬ В.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
8 |
61 (39+12+10) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7574 |
ГУРАЛЬ Г.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7575 |
ГУРАЛЬ М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
7576 |
ГУРАЛЬ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7577 |
ГУРАЛЬ М.О. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
7578 |
ГУРАЛЬ Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7579 |
ГУРАЛЬ О.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7580 |
ГУРАЛЬ С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
7581 |
ГУРАЛЬ Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
136 (39+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
7582 |
ГУРАЛЬ У.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
114 (40+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7583 |
ГУРАЛЬ Х.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
68 (12+32+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7584 |
ГУРАЛЬ Х.Л. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7585 |
ГУРАЛЬ Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
110 (47+54+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7586 |
ГУРАШ М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
94 (40+36+18) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7587 |
ГУРБАНОВА С.Ф. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7588 |
ГУРЕЛИЧ Р.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7589 |
ГУРЕЦЬКИЙ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
93 (44+25+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7590 |
ГУРЕШ А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7591 |
ГУРЖЕЛЬСЬКИЙ Н.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
90 (36+42+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7592 |
ГУРИН Б.В. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7593 |
ГУРИН М.М. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7594 |
ГУРИН Т.О. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
7 |
43 (12+10+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7595 |
ГУРІНОВА Т.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
7596 |
ГУРКА Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7597 |
ГУРЛІВ С.Р. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
98 (18+44+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
7598 |
ГУРМАН М.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
46 (9+14+23) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7599 |
ГУРНА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7600 |
ГУРНА Х.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7601 |
ГУРНА Я.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7602 |
ГУРНИЙ В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7603 |
ГУРНЯК І.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
36 (0+12+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7604 |
ГУРСКА А.Г. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7605 |
ГУРСЬКА В |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7606 |
ГУРСЬКА А.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
75 (26+34+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7607 |
ГУРСЬКА А.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
7608 |
ГУРСЬКА А.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
7609 |
ГУРСЬКА В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
119 (60+32+27) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7610 |
ГУРСЬКА Д.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7611 |
ГУРСЬКА С.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
132 (52+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7612 |
ГУРСЬКИЙ А.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7613 |
ГУРСЬКИЙ Б.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7614 |
ГУРСЬКИЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
82 (38+20+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7615 |
ГУРСЬКИЙ І.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7616 |
ГУРСЬКИЙ Л.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
142 (54+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7617 |
ГУРСЬКИЙ М.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7618 |
ГУРСЬКИЙ Н.Р. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
7 |
72 (27+30+15) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7619 |
ГУРСЬКИЙ Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
39 (5+22+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7620 |
ГУРСЬКОГО І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7621 |
ГУРЧ І.І. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
5 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
7622 |
ГУРЧ Р.І. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
7623 |
ГУРШАЛ Д.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
107 (39+46+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7624 |
ГУРЯЧКОВ М.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7625 |
ГУСАК А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7626 |
ГУСАК А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
50 (22+16+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7627 |
ГУСАК Б. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7628 |
ГУСАК Б.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7629 |
ГУСАК В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7630 |
ГУСАК Д.Т. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
5 |
94 (48+22+24) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
7631 |
ГУСАК І.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
91 (15+44+32) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7632 |
ГУСАК М.В. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
8 |
157 (54+52+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7633 |
ГУСАК М.О. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
3 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7634 |
ГУСАК М.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
94 (35+26+33) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7635 |
ГУСАК О.Г. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
9 |
67 (17+32+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7636 |
ГУСАК О.М. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7637 |
ГУСАК Р.І. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
64 (17+32+15) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
7638 |
ГУСАК С.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
95 (39+36+20) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7639 |
ГУСАК Т.Н. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7640 |
ГУСАК Х.В. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
10 |
152 (58+40+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7641 |
ГУСАК Я.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
122 (48+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
7642 |
ГУСАК Я.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
88 (21+48+19) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7643 |
ГУСАР В.А. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7644 |
ГУСАР Д.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7645 |
ГУСАР І.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
6 |
98 (30+38+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7646 |
ГУСАР І.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
5 |
91 (30+31+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7647 |
ГУСАР С.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
135 (33+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7648 |
ГУСАР Т.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7649 |
ГУСАЧОВА Я.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
42 (11+28+3) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7650 |
ГУСЕЙКО Х.С. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
93 (36+40+17) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
7651 |
ГУСЕНКО С.Е. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7652 |
ГУСЄВ В.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
106 (54+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7653 |
ГУСЄВ Є.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7654 |
ГУСЄВ Р.Я. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
116 (32+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7655 |
ГУСЄВА А.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
7656 |
ГУСТІ Д.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7657 |
ГУСЯК В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7658 |
ГУСЯК М.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
107 (52+25+30) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7659 |
ГУТ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7660 |
ГУТ З.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
72 (8+46+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7661 |
ГУТ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7662 |
ГУТ М.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7663 |
ГУТ О.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
151 (51+54+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7664 |
ГУТА М.Ю. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
143 (57+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7665 |
ГУТА Н.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
107 (42+32+33) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
7666 |
ГУТИЙ Н.В. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7667 |
ГУТИЙ Н.І. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
4 |
118 (40+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7668 |
ГУТМАН І.В. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7669 |
ГУТНИК А.А. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7670 |
ГУТНИК В.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7671 |
ГУТНИК Д.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7672 |
ГУТНИК С.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7673 |
ГУТНИК Ю.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7674 |
ГУТНІКЕВИЧ Х.Я. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
7675 |
ГУТОВСЬКА Н.О. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7676 |
ГУТОВСЬКА С.М. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7677 |
ГУТОР А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
7678 |
ГУТЬКО Х.А. |
14314 |
м. Жидачів |
Зарічненська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7679 |
ГУЦАЛО Ю.Р. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
7 |
117 (33+40+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
7680 |
ГУЦАЛЮК Д.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
88 (39+40+9) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7681 |
ГУЦОЛ М.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7682 |
ГУЦУЛ І.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
7683 |
ГУЧ А.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7684 |
ГУЧІЙ Р.Л. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
8 |
106 (33+40+33) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
7685 |
ГУЧКО Б.Р. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7686 |
ГУЧКО І.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
4 |
8 (8+0+0) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7687 |
ГУЧКО С.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
7688 |
ГУЧОК А.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7689 |
ГУЧОК С.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7690 |
ГУШЛЯК М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
102 (19+50+33) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
7691 |
ГУШУЛЯК В.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7692 |
ГУЩАК С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7693 |
ГУЩИНА А.П. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7694 |
ГУЯР В.В. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
6 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
7695 |
ДАВИД В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7696 |
ДАВИД В.С. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7697 |
ДАВИД М.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
63 (32+31+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7698 |
ДАВИД Н.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7699 |
ДАВИД Р.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7700 |
ДАВИД С.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7701 |
ДАВИД У.М. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
8 |
125 (48+38+39) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7702 |
ДАВИД Ю. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
4 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7703 |
ДАВИД Я.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7704 |
ДАВИДА Б.Т. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7705 |
ДАВИДА Н.Л. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
63 (9+34+20) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7706 |
ДАВИДЕНКО І.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
82 (22+42+18) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7707 |
ДАВИДІВ В.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
83 (48+23+12) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
7708 |
ДАВИДКІНА А.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7709 |
ДАВИДКО М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
7710 |
ДАВИДОВ М.В. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7711 |
ДАВИДОВ М.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7712 |
ДАВИДОВ С.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
107 (30+40+37) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7713 |
ДАВИДОВИЧ І.І. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7714 |
ДАВИДОВИЧ М.О. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
7715 |
ДАВИДОВСЬКА М.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7716 |
ДАВИДЧАК А.Л. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
97 (33+30+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7717 |
ДАВИДЧАК О.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7718 |
ДАВИДЧАК Р.О. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
100 (22+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
7719 |
ДАВИДЮК Р.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7720 |
ДАВИДЮК Р.С. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7721 |
ДАВИДЯК В.М. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
47 (10+19+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7722 |
ДАВИДЯК О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
98 (28+46+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7723 |
ДАВИДЯК С.Р. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
8 |
129 (36+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7724 |
ДАВИДЯК Я.І. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7725 |
ДАВИМУКА Д.Н. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
77 (21+34+22) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7726 |
ДАВОСИР І.В. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
108 (40+32+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7727 |
ДАДАК Ю.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7728 |
ДАДАШОВА Е.О. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
7 |
87 (33+34+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7729 |
ДАКЄЛІН М.В. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
94 (34+42+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7730 |
ДАЛИК Б.Б. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
45 (17+10+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7731 |
ДАЛЬОВСЬКА О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7732 |
ДАЛЯВСЬКИЙ А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7733 |
ДАЛЯВСЬКИЙ О.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
134 (32+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
7734 |
ДАЛЯК С.Т. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7735 |
ДАНЕЛЮК Ю. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
100 (22+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
7736 |
ДАНИЛЕВИЧ А.Д. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
113 (45+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7737 |
ДАНИЛЕВИЧ О.Д. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7738 |
ДАНИЛЕВИЧ С.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7739 |
ДАНИЛЕВИЧ Я.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
88 (30+38+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7740 |
ДАНИЛЕНКО І.В. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
4 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
7741 |
ДАНИЛЕЦЬ В.О. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
7742 |
ДАНИЛИК Н.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7743 |
ДАНИЛИК Р.Ю. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7744 |
ДАНИЛИК С.Ю. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7745 |
ДАНИЛИШИН А.Л. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7746 |
ДАНИЛИШИН Д.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7747 |
ДАНИЛИШИН Д.Т. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7748 |
ДАНИЛИШИН І.Ю. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
10 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7749 |
ДАНИЛИШИН Н.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
91 (24+38+29) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7750 |
ДАНИЛИШИН Н.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
78 (12+38+28) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7751 |
ДАНИЛИШИН П.М. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
133 (60+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
7752 |
ДАНИЛИШИН Р.С. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
7753 |
ДАНИЛІВ В.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7754 |
ДАНИЛІВ В.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7755 |
ДАНИЛІВ Д.В. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7756 |
ДАНИЛІВ Д.В. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
5 |
124 (54+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
7757 |
ДАНИЛІВ І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7758 |
ДАНИЛІВ М.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7759 |
ДАНИЛІВ Н |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
57 (14+19+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7760 |
ДАНИЛІВ Н.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7761 |
ДАНИЛІВ О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
118 (42+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7762 |
ДАНИЛІВ О.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
84 (39+22+23) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7763 |
ДАНИЛІВ Р.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
7 |
114 (33+50+31) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7764 |
ДАНИЛІВ Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
120 (40+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7765 |
ДАНИЛІВ Т.В. |
14845 |
м. Стрий |
Любинцівська СЗШ |
9 |
77 (25+40+12) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
7766 |
ДАНИЛІВ Х.В. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
3 |
122 (38+48+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
7767 |
ДАНИЛІВ Ю.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
7768 |
ДАНИЛІВ Я.М. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
7769 |
ДАНИЛКІВ Б.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7770 |
ДАНИЛКІВ В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
78 (27+32+19) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7771 |
ДАНИЛКІВ І.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7772 |
ДАНИЛКІВ М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
7773 |
ДАНИЛКІВ Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7774 |
ДАНИЛКО А.І. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
7 |
99 (33+34+32) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7775 |
ДАНИЛКО А.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7776 |
ДАНИЛКО А.Н. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
103 (54+31+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7777 |
ДАНИЛКО Д.О. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
7 |
139 (57+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
7778 |
ДАНИЛКО О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
59 (19+16+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7779 |
ДАНИЛКО Т.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
137 (49+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7780 |
ДАНИЛКОВИЧ В.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
94 (42+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
7781 |
ДАНИЛКОВИЧ І.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7782 |
ДАНИЛО Л.О. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
95 (29+42+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7783 |
ДАНИЛО Л.Я. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7784 |
ДАНИЛО О.О. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
10 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7785 |
ДАНИЛО Р.М. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
9 |
60 (10+32+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7786 |
ДАНИЛОВА О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
134 (36+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7787 |
ДАНИЛОВСЬКА Н.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
109 (39+40+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7788 |
ДАНИЛЬЦІВ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
63 (15+24+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7789 |
ДАНИЛЬЦІВ С |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
5 |
78 (38+28+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7790 |
ДАНИЛЬЧЕНКО Д.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
85 (29+44+12) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7791 |
ДАНИЛЮК А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
7792 |
ДАНИЛЮК В.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
122 (18+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
7793 |
ДАНИЛЮК В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
104 (54+26+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7794 |
ДАНИЛЮК Д.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7795 |
ДАНИЛЮК І.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7796 |
ДАНИЛЮК Ю.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7797 |
ДАНИЛЯК Б.І. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7798 |
ДАНИЛЯК В.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7799 |
ДАНИЛЯК В.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7800 |
ДАНИЛЯК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
72 (23+34+15) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7801 |
ДАНИЛЯК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
144 (52+50+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7802 |
ДАНИЛЯК М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7803 |
ДАНИЛЯК М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
61 (18+20+23) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7804 |
ДАНИЛЯК М.Ю. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
123 (45+58+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7805 |
ДАНИЛЯК Ю.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7806 |
ДАНИЩУК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7807 |
ДАНІВ Р.О. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7808 |
ДАНІВ Ю.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
88 (33+36+19) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7809 |
ДАНІЛЕНКОВА І.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
113 (54+38+21) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7810 |
ДАНІЛОВА Є.В. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
4 |
168 (56+52+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7811 |
ДАНІЛОВА З.Д. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7812 |
ДАНІЛОВА О.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
108 (14+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7813 |
ДАНІЛОВСЬКИЙ Ю.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
126 (39+54+33) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7814 |
ДАНКЕВИЧ Р.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7815 |
ДАНКІВ Д.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7816 |
ДАНКО А.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7817 |
ДАНКОВИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
96 (23+34+39) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7818 |
ДАНКОВИЧ М.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
6 |
96 (52+32+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7819 |
ДАНЧА С.І. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
7 |
97 (33+36+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7820 |
ДАНЧАК М.Т. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7821 |
ДАНЧЕВСЬКА В.З. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7822 |
ДАНЧЕВСЬКА Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7823 |
ДАНЧЕВСЬКА Ю.Т. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7824 |
ДАНЧЕВСЬКА Я.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7825 |
ДАНЧЕВСЬКИЙ Г.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7826 |
ДАНЧЕВСЬКИЙ Р.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
7 |
148 (42+46+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7827 |
ДАНЧЕНКО Р.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
128 (60+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7828 |
ДАНЧИНА М.К. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7829 |
ДАНЧИШАК Д. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
5 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7830 |
ДАНЧИШИН К.І. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7831 |
ДАНЧИШИН М.М. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7832 |
ДАНЧИШИН О.А. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезівцівський НВК |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7833 |
ДАНЧИШИН С.І. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
6 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7834 |
ДАНЧУРА А.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7835 |
ДАНЬКЕВИЧ І.Б. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
6 |
78 (36+30+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7836 |
ДАНЬКЕВИЧ О.Б. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
8 |
87 (27+46+14) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
7837 |
ДАНЬКІВ К.М. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7838 |
ДАНЬКІВ К.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
122 (48+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
7839 |
ДАНЬКІВ С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
108 (29+28+51) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
7840 |
ДАНЬКО Д.І. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7841 |
ДАНЬКОВИХ Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
152 (52+46+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7842 |
ДАНЬО Р. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7843 |
ДАНЬО Р.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
123 (51+46+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
7844 |
ДАНЬО С.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
5 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7845 |
ДАНЬЧАК П.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7846 |
ДАРМОГРАЙ Ю. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
118 (46+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7847 |
ДАРМОНУК О.Т. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
136 (34+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
7848 |
ДАРМОРІЗ М.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7849 |
ДАРМОРІС М.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
90 (32+28+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7850 |
ДАРМОХІД І.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
150 (52+44+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7851 |
ДАСИЛИШИН-ЛІТУН О.К. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
126 (24+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7852 |
ДАХ А.Б. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7853 |
ДАХ М.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7854 |
ДАХ У.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
123 (52+41+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7855 |
ДАХІНА Д.С. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
69 (22+23+24) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
7856 |
ДАХНО А.С. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
100 (39+30+31) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7857 |
ДАХНОВИЧ В.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
79 (27+32+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7858 |
ДАХНОВИЧ М.Д. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
6 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7859 |
ДАХНОВИЧ О.Д. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
7860 |
ДАХОВИЧ І.І. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
10 |
139 (45+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7861 |
ДАЦ Р.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7862 |
ДАЦИК О.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7863 |
ДАЦИШИН О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
45 (17+22+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7864 |
ДАЦИШИН С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7865 |
ДАЦИШИН С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7866 |
ДАЦИШИН Т.А. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
9 |
130 (52+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
7867 |
ДАЦИШИН Т.Я. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
87 (42+36+9) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7868 |
ДАЦИШИН Ю.Т. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
7 |
99 (24+50+25) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7869 |
ДАЦИШИН Я.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7870 |
ДАЦИШИН Я.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7871 |
ДАЦІВ А.Р. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
3 |
78 (16+38+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7872 |
ДАЦІВ В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7873 |
ДАЦІВ В.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
7874 |
ДАЦІВ Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
116 (42+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7875 |
ДАЦІВ М.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
127 (42+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7876 |
ДАЦІВ Н.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
85 (25+36+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7877 |
ДАЦІВ С.М. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7878 |
ДАЦІЙ О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7879 |
ДАЦКІВ В.М. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
129 (36+50+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7880 |
ДАЦКІВ М.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7881 |
ДАЦКІВ С. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7882 |
ДАЦКІВ Ю.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
73 (42+13+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
7883 |
ДАЦКО А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
7884 |
ДАЦКО А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
80 (50+24+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7885 |
ДАЦКО А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
69 (28+23+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7886 |
ДАЦКО А.М. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7887 |
ДАЦКО А.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
114 (60+30+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7888 |
ДАЦКО А.С. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
5 |
74 (28+40+6) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7889 |
ДАЦКО Б.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7890 |
ДАЦКО В.В. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7891 |
ДАЦКО Г.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
10 |
114 (43+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7892 |
ДАЦКО Г.С. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
3 |
82 (16+36+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7893 |
ДАЦКО Є.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7894 |
ДАЦКО М.А. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
5 |
69 (28+23+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7895 |
ДАЦКО М.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
164 (60+44+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7896 |
ДАЦКО Н.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7897 |
ДАЦКО С.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
148 (58+36+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7898 |
ДАЦКО С.В. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7899 |
ДАЦКО С.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
9 |
93 (38+34+21) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7900 |
ДАЦКО С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7901 |
ДАЦКО С.Г. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7902 |
ДАЦКО С.П. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
102 (22+50+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7903 |
ДАЦКО Х.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7904 |
ДАЦКО Х.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
102 (40+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7905 |
ДАЦКО Х.М. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7906 |
ДАЦЬ Г.Д. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
66 (15+32+19) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7907 |
ДАЦЬ Х.П. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
7908 |
ДАЦЬКІВ Б.С. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7909 |
ДАЦЬКІВ Д.Б. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
6 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7910 |
ДАЦЬКО Д.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
84 (24+12+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7911 |
ДАЦЮК В.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7912 |
ДАЦЮК Г.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
113 (33+48+32) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7913 |
ДАЦЮК І.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
109 (39+24+46) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
7914 |
ДАЦЮК К.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7915 |
ДАЦЮК Л.О. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7916 |
ДАЦЮК О.Р. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
90 (31+38+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7917 |
ДАЦЮК Р.О. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7918 |
ДАЧИШИН А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
80 (34+34+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7919 |
ДАШАВЕЦЬ В.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
110 (54+32+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7920 |
ДАШАВСЬКА М.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7921 |
ДАШАВСЬКИЙ В.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7922 |
ДАШАВСЬКИЙ В.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
147 (60+45+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7923 |
ДАШИНИЧ Ю.А. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
130 (48+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7924 |
ДАШКІН В.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7925 |
ДАШКО С.М. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
6 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7926 |
ДАШКОВИЧ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
130 (60+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
7927 |
ДАШО М.Т. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
5 |
89 (30+29+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7928 |
ДАЩАКІВСЬКА М.А. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7929 |
ДВАИДОВИЧ М.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
118 (33+38+47) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7930 |
ДВЕРІЙ Б.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
60 (22+26+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7931 |
ДВИЛЮК І.І. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
122 (28+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7932 |
ДВИЛЮК О.І. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
8 |
90 (21+50+19) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7933 |
ДВІРНИК О.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7934 |
ДВІРНИК С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7935 |
ДВОРНИК В.Є. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
94 (22+48+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7936 |
ДВОРНИК О.Є. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
99 (42+27+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7937 |
ДВОРНЯК О.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7938 |
ДВОРЯНИН А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
139 (58+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
7939 |
ДВОРЯНИН М.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7940 |
ДВУЛІТ Р.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7941 |
ДВУЛТ Т.Д. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7942 |
ДВУЛЯТ М.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
106 (40+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7943 |
ДВУНОС О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
145 (60+46+39) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7944 |
ДЕБА О.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7945 |
ДЕБЕРА Д.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
104 (42+38+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7946 |
ДЕБЕРА І.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
73 (33+2+38) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7947 |
ДЕБЕРА К.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
100 (34+48+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7948 |
ДЕБЕРА О.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
88 (24+38+26) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7949 |
ДЕБРЯНСЬКА С |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
81 (27+28+26) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7950 |
ДЕВА В.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
60 (28+26+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7951 |
ДЕВА В.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7952 |
ДЕВА В.О. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
81 (27+38+16) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7953 |
ДЕДА М.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7954 |
ДЕДА О.П. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7955 |
ДЕДА П.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7956 |
ДЕДЕЛЮК Т.О. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
100 (44+38+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7957 |
ДЕДУНЕНКО Н.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
74 (21+38+15) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7958 |
ДЕЙНЕГА І.О. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
5 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7959 |
ДЕЙНЕГА М.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7960 |
ДЕЙНЕГА М.І. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
3 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7961 |
ДЕЙНЕГА М.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
53 (24+17+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7962 |
ДЕЙНЕГА М.Р. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
4 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
7963 |
ДЕЙНЕКА А.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7964 |
ДЕЙНЕКА Б.П. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
7 |
80 (21+28+31) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7965 |
ДЕЙНЕКА В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
99 (29+40+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7966 |
ДЕЙНЕКА В.В. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
109 (48+31+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7967 |
ДЕЙНЕКА В.С. |
14538 |
м. Радехів |
Синьківська ЗОШ |
8 |
26 (12+2+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7968 |
ДЕЙНЕКА Д.А. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
5 |
81 (36+27+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
7969 |
ДЕЙНЕКА С.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7970 |
ДЕЙНЕКА Т.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7971 |
ДЕЙНЕКО А.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7972 |
ДЕЙНЕКО О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
7973 |
ДЕКТЕРЕНКО А.Б. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7974 |
ДЕЛЕВИН В.П. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7975 |
ДЕЛЕНГЕВИЧ Х.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
7976 |
ДЕЛЕНГОВСЬКА А.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
89 (24+40+25) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
7977 |
ДЕЛЕНЬКО С.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
7978 |
ДЕЛІНКЕВИЧ І.Я. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
7979 |
ДЕЛІНКЕВИЧ М.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7980 |
ДЕЛІТА М.М. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7981 |
ДЕЛЯНОВСЬКА Д.Б. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
4 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
7982 |
ДЕМА Н.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7983 |
ДЕМБЕРЕЦЬКА С.О. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
7984 |
ДЕМБІЦЬКА М.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7985 |
ДЕМБІЦЬКА С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
74 (21+30+23) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7986 |
ДЕМБІЦЬКА С.Т. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7987 |
ДЕМБІЦЬКА Х.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7988 |
ДЕМБІЦЬКИЙ Б.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
102 (46+26+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7989 |
ДЕМБІЦЬКИЙ Д.З. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
106 (33+42+31) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7990 |
ДЕМБОРИНСЬКИЙ М.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
101 (15+38+48) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
7991 |
ДЕМЕДЮК А.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7992 |
ДЕМЕНТЬЄВ О.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
159 (51+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7993 |
ДЕМЕНЧУК Т.З. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
102 (33+32+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7994 |
ДЕМИД В.М. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
106 (45+38+23) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
7995 |
ДЕМИД Т.Ю. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
82 (26+20+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7996 |
ДЕМИДОВА Ю.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
69 (26+25+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7997 |
ДЕМИДОВИЧ Н.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7998 |
ДЕМИШИ С.В. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
5 |
114 (44+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
7999 |
ДЕМІДОВ А.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
159 (54+52+53) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8000 |
ДЕМІДОВА О.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8001 |
ДЕМІЙ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
97 (44+44+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
8002 |
ДЕМІНСЬКА А.Л. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
5 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
8003 |
ДЕМІЧ М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
126 (44+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8004 |
ДЕМКІВ А.Б. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8005 |
ДЕМКІВ А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
46 (11+26+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8006 |
ДЕМКІВ Б.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8007 |
ДЕМКІВ Б.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
144 (60+54+30) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
8008 |
ДЕМКІВ Б.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
100 (48+22+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8009 |
ДЕМКІВ В.І. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8010 |
ДЕМКІВ В.Т. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
122 (48+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
8011 |
ДЕМКІВ І.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8012 |
ДЕМКІВ Л.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
46 (18+22+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8013 |
ДЕМКІВ М |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
136 (36+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8014 |
ДЕМКІВ М.В. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8015 |
ДЕМКІВ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
90 (36+18+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8016 |
ДЕМКІВ Н.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
90 (27+28+35) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8017 |
ДЕМКІВ Н.С. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8018 |
ДЕМКІВ О.О. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8019 |
ДЕМКІВ Р.І. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
9 |
107 (46+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
8020 |
ДЕМКІВ С.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8021 |
ДЕМКІВ Х.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8022 |
ДЕМКІВ Ю.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8023 |
ДЕМКІВ Ю.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8024 |
ДЕМКІН І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
82 (36+10+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8025 |
ДЕМКО В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
84 (16+32+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8026 |
ДЕМКО Д.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
120 (39+54+27) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8027 |
ДЕМКО І.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8028 |
ДЕМКО І.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
100 (54+28+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8029 |
ДЕМКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8030 |
ДЕМКО Р.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
121 (42+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8031 |
ДЕМКО Х.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
102 (40+32+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8032 |
ДЕМКОВИЧ В.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
84 (16+32+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8033 |
ДЕМКОВИЧ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8034 |
ДЕМКОВИЧ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8035 |
ДЕМКОВИЧ Н.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8036 |
ДЕМКОВИЧ С.О. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
8037 |
ДЕМКОВИЧ Х.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
74 (15+34+25) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8038 |
ДЕМКОВСЬКА О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
111 (33+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
8039 |
ДЕМКОВСЬКИЙ В.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
9 |
118 (57+34+27) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8040 |
ДЕМКОВСЬКИЙ Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
71 (18+36+17) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8041 |
ДЕМЛІВ Я.М. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8042 |
ДЕМОНЕНКО В.Д. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
66 (28+20+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8043 |
ДЕМПНЯК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8044 |
ДЕМСЬКА А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
66 (36+24+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8045 |
ДЕМСЬКА А.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
108 (54+30+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8046 |
ДЕМСЬКА Я.Н. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
8047 |
ДЕМСЬКИЙ П.Р. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8048 |
ДЕМСЬКИЙ С.Є. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
4 |
52 (34+18+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8049 |
ДЕМСЬКИЙ Т.Ю. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
66 (26+28+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8050 |
ДЕМУС О.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
76 (42+34+0) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8051 |
ДЕМЦИНА Ю.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
142 (42+58+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8052 |
ДЕМЦЮХ Я.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8053 |
ДЕМЧАК Р.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
134 (50+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8054 |
ДЕМЧИК А.І. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
8 |
80 (24+36+20) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8055 |
ДЕМЧИК О.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8056 |
ДЕМЧИНА В.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8057 |
ДЕМЧИНА К.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
93 (46+29+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
8058 |
ДЕМЧИНА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
49 (23+14+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8059 |
ДЕМЧИНА Н.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
116 (45+34+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
8060 |
ДЕМЧИНА С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
142 (45+48+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8061 |
ДЕМЧИНА С.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
10 |
82 (32+32+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8062 |
ДЕМЧИНА Т.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
131 (33+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8063 |
ДЕМЧИНСЬКА В.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
70 (24+40+6) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
8064 |
ДЕМЧИШАК А.Т. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
5 |
132 (60+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
8065 |
ДЕМЧИШАК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8066 |
ДЕМЧИШАК Я.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8067 |
ДЕМЧИШИН В.А. |
14421 |
м. Жовква |
Майданська ПШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8068 |
ДЕМЧИШИН В.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8069 |
ДЕМЧИШИН В.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8070 |
ДЕМЧИШИН Р.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8071 |
ДЕМЧИШИН С.В. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8072 |
ДЕМЧКО А.Ю. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
148 (38+56+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8073 |
ДЕМЧУК А.А. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8074 |
ДЕМЧУК Д.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8075 |
ДЕМЧУК Д.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8076 |
ДЕМЧУК Д.Д. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8077 |
ДЕМЧУК І.І. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
10 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8078 |
ДЕМЧУК І.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
8079 |
ДЕМЧУК І.С. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
108 (60+42+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
8080 |
ДЕМЧУК Л.С. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
8 |
109 (21+54+34) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
8081 |
ДЕМЧУК М.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
64 (25+30+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8082 |
ДЕМЧУК Н.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8083 |
ДЕМЧУК Н.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8084 |
ДЕМЧУК О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8085 |
ДЕМЧУК О.С. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
8086 |
ДЕМЧУК П.В. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8087 |
ДЕМЧУК Р.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
96 (38+22+36) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
8088 |
ДЕМЧУК С.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8089 |
ДЕМЧУК Т.І. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
69 (34+20+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8090 |
ДЕМЧУК Т.Т. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8091 |
ДЕМЧУК Х.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8092 |
ДЕМЧУК Ю.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8093 |
ДЕМЧУК Ю.Я. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8094 |
ДЕМЧУК Я.Р. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8095 |
ДЕМЯН А.А. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8096 |
ДЕМЯН С.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8097 |
ДЕМЯНИК Д.О. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8098 |
ДЕМЯНІВ М.С. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
134 (42+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8099 |
ДЕМЯНІВ О.М. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
8 |
78 (30+26+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8100 |
ДЕМЯНОВА П. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8101 |
ДЕМЯНОВСЬКА М.Б. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8102 |
ДЕМЯНОВСЬКА С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
58 (19+18+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8103 |
ДЕМЯНОВСЬКА Я.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8104 |
ДЕМЯНОВСЬКИЙ Р.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
101 (48+35+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8105 |
ДЕМЯНЧУК Б.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
124 (60+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8106 |
ДЕМЯНЧУК М.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8107 |
ДЕМЯНЧУК О.В. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
6 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8108 |
ДЕМЯНЧУК О.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
86 (34+10+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8109 |
ДЕНДЮК Б.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
64 (22+18+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8110 |
ДЕНДЮК Г.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8111 |
ДЕНЕГА А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
90 (34+44+12) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
8112 |
ДЕНЕГА А.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8113 |
ДЕНЕГА Д. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8114 |
ДЕНЕГА Є.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8115 |
ДЕНЕГА Ю.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8116 |
ДЕНЕКА А |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8117 |
ДЕНЕКА А.В. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
8 |
133 (39+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
8118 |
ДЕНЕКО А.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8119 |
ДЕНЕЧКО В.Л. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
4 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8120 |
ДЕНЕЩУК М.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8121 |
ДЕНИС А.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8122 |
ДЕНИС А.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
104 (24+34+46) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8123 |
ДЕНИС Б.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
9 |
98 (45+38+15) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8124 |
ДЕНИС Б.І. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8125 |
ДЕНИС Б.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
35 (21+12+2) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8126 |
ДЕНИС В.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
74 (30+20+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8127 |
ДЕНИС В.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
113 (38+27+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
8128 |
ДЕНИС В.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
8129 |
ДЕНИС Д.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8130 |
ДЕНИС Д.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8131 |
ДЕНИС Е.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8132 |
ДЕНИС Л. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8133 |
ДЕНИС М.Я. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
127 (30+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8134 |
ДЕНИС Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8135 |
ДЕНИС Н.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
122 (32+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
8136 |
ДЕНИС Н.І. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8137 |
ДЕНИС О.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8138 |
ДЕНИС Р.Б. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8139 |
ДЕНИС Р.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
114 (40+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
8140 |
ДЕНИС Т.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8141 |
ДЕНИС Ю.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
142 (40+42+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
8142 |
ДЕНИС Ю.О. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
115 (46+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8143 |
ДЕНИСЕНКО А.О. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8144 |
ДЕНИСЕНКО К.К. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8145 |
ДЕНИСЕНКО О.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
150 (57+48+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8146 |
ДЕНИСЕНКО О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8147 |
ДЕНИСЕНКО С.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8148 |
ДЕНИСИК А.Б. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
8 |
114 (42+50+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8149 |
ДЕНИСОВ ТОВТ Г.Е. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
112 (38+38+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8150 |
ДЕНИСЮК В.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8151 |
ДЕНИСЮК В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
120 (50+34+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8152 |
ДЕНИСЮК В.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
140 (40+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8153 |
ДЕНИСЮК Д.С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
124 (22+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8154 |
ДЕНИСЮК Р.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
7 |
115 (36+48+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8155 |
ДЕНИСЮК Р.Р. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
7 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8156 |
ДЕНИСЮК С.Р. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8157 |
ДЕНИСЮК Ю.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
158 (56+60+42) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8158 |
ДЕНИСЮК Я.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
5 |
84 (34+26+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8159 |
ДЕНИСЯК М.Б. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
8 |
110 (36+38+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8160 |
ДЕНИЩУК Д.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
140 (50+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8161 |
ДЕНІКЕВИЧ А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8162 |
ДЕНІКЕВИЧ С.О. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
8 |
94 (30+32+32) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8163 |
ДЕНІС В.Є. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
134 (52+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
8164 |
ДЕНІСОВА Н.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
8 |
115 (36+42+37) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8165 |
ДЕНІСОВА Т.Є. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8166 |
ДЕНКЕВИЧ Я.Ю. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
9 |
81 (29+28+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8167 |
ДЕНЬКО Ю.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
130 (50+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8168 |
ДЕНЬКОВИЧ А.І. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8169 |
ДЕНЬКОВИЧ Б.Б. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
8 |
43 (24+14+5) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8170 |
ДЕНЬКОВИЧ В.І. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
10 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8171 |
ДЕНЬКОВИЧ І.І. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
146 (54+52+40) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8172 |
ДЕНЬКОВИЧ І.С. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
10 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8173 |
ДЕНЬКОВИЧ М.Р. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8174 |
ДЕНЬКОВИЧ М.С. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8175 |
ДЕНЬКОВИЧ С.Й. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8176 |
ДЕРБА Д.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8177 |
ДЕРГАЛО В.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
84 (36+22+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8178 |
ДЕРГАЧОВ О.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8179 |
ДЕРЕВАЦЬКА К.О. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
8180 |
ДЕРЕВЕНКО Ю.Д. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
137 (42+54+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8181 |
ДЕРЕВЕЦЬКА М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8182 |
ДЕРЕВЛЯННА А.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8183 |
ДЕРЕВЯНКО В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8184 |
ДЕРЕВЯНКО Г.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
130 (51+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
8185 |
ДЕРЕВЯННИЙ Д.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8186 |
ДЕРЕФІНКА Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8187 |
ДЕРЕФІНКА Р.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
8188 |
ДЕРЕЦЬКА С.Р. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8189 |
ДЕРЕШ Б.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
8190 |
ДЕРЕШ М.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
84 (29+34+21) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8191 |
ДЕРЕШ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
82 (29+38+15) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8192 |
ДЕРЖИЛО Н.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8193 |
ДЕРЖИЛО Н.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8194 |
ДЕРЖИПІЛЬСЬКА Г.В. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
7 |
122 (51+34+37) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8195 |
ДЕРЖИПІЛЬСЬКА Т.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
106 (43+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8196 |
ДЕРЖКО Р.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8197 |
ДЕРЖКО Я.Т. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
3 |
158 (54+44+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
8198 |
ДЕРКА К. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8199 |
ДЕРКАЧ А.Б. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
58 (30+22+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8200 |
ДЕРКАЧ В.І. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8201 |
ДЕРКАЧ К.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
99 (34+38+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8202 |
ДЕРКАЧ Н.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8203 |
ДЕРКАЧ Н.Т. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8204 |
ДЕРКАЧ О.С. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
8205 |
ДЕРКАЧ Р.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8206 |
ДЕРКАЧ С.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
144 (40+50+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8207 |
ДЕРКАЧ Т.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
100 (27+50+23) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8208 |
ДЕРКАЧ Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
128 (42+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8209 |
ДЕРМАНСЬКА А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8210 |
ДЕРПАК В.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8211 |
ДЕРЯВСЬКА Н.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
79 (22+33+24) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
8212 |
ДЕСЯТКА В.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
69 (12+40+17) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8213 |
ДЕСЯТНИК З.П. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
5 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8214 |
ДЕСЯТНИК М.П. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8215 |
ДЕФІР М.Н. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8216 |
ДЕХАНОВА Д.С. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8217 |
ДЕХТЯРЕНКО В.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
95 (27+46+22) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8218 |
ДЕЦИК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8219 |
ДЕЦИК К.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
72 (2+34+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8220 |
ДЕЦИК О.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
10 |
82 (40+30+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8221 |
ДЕЦИК О.І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8222 |
ДЕЦЬ Д.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
60 (12+36+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8223 |
ДЕЩАКІВСЬКА М.О. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
122 (42+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
8224 |
ДЕЩУК Б.Б. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8225 |
ДЄДИК В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
115 (30+54+31) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8226 |
ДЄДИК Л.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
59 (21+26+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8227 |
ДЄЦИК Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
96 (36+22+38) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8228 |
ДЖАББАРОВ Д.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
97 (46+27+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8229 |
ДЖАББАРОВ Е.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
92 (40+28+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8230 |
ДЖАБРАЇЛОВА Д.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
57 (24+21+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8231 |
ДЖАВАЛА Т. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8232 |
ДЖАЛА І.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
107 (42+26+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8233 |
ДЖАЛА П.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8234 |
ДЖАЛЮК Н.О. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8235 |
ДЖАМАЛОВ В.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
140 (52+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8236 |
ДЖАФАРОВ Р.Г. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8237 |
ДЖЕБЖЕНЯК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8238 |
ДЖЕБЖЕНЯК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8239 |
ДЖЕБЖЕНЯК І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8240 |
ДЖЕБЖЕНЯК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
95 (30+50+15) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8241 |
ДЖЕБІРТІНІ С.С. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
4 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8242 |
ДЖЕНКАРЕЛЛІ Л.Ф. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8243 |
ДЖЕРЕЛЕНКО А.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8244 |
ДЖИГІН С.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8245 |
ДЖИГОТА Р.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8246 |
ДЖУГАЛО А.С. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
112 (39+30+43) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
8247 |
ДЖУГАЛО В.С. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8248 |
ДЖУГАЛО М.В. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
112 (36+28+48) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
8249 |
ДЖУЛА М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
94 (42+28+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
8250 |
ДЖУЛА О.В. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
9 |
70 (34+30+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8251 |
ДЖУЛИНСЬКИЙ А.В. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8252 |
ДЖУЛИНСЬКИЙ О.В. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
2 |
24 (0+0+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8253 |
ДЖУМАЛО Д.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
158 (54+50+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8254 |
ДЖУМАН В |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8255 |
ДЖУМИК О.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8256 |
ДЖУР Х.Ю. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8257 |
ДЖУРА С.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8258 |
ДЖУРИК К.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
7 |
125 (36+58+31) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8259 |
ДЖУРИК Л.М. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
9 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8260 |
ДЖУРИК Р.А. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8261 |
ДЖУРІЙ А.Т. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8262 |
ДЖУРІЧ Н.А. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
6 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
8263 |
ДЖУРЯК С.І. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
8 |
149 (45+58+46) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8264 |
ДЖУС Д.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
48 (8+22+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8265 |
ДЖУС І.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
70 (28+24+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8266 |
ДЖУС М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
86 (26+42+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8267 |
ДЖУС О.О. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
6 |
82 (28+42+12) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
8268 |
ДЖУФЕР Д. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
8269 |
ДЖУФЕР І.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
9 |
123 (45+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
8270 |
ДЖУФЕР І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
95 (42+35+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
8271 |
ДЖУФЕР І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8272 |
ДЖУФЕР Л.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8273 |
ДЖУФЕР М.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8274 |
ДЖУФЕР О.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8275 |
ДЖУФЕР Х.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8276 |
ДЗВІННИК І.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
105 (39+34+32) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8277 |
ДЗВОНИК Б.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
97 (28+33+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8278 |
ДЗВОНИК М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8279 |
ДЗВОНІК В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8280 |
ДЗЕБАК В.А. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
114 (36+54+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
8281 |
ДЗЕВА Д.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8282 |
ДЗЕДЗИК А.С. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8283 |
ДЗЕДЗЯК С.Т. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
110 (29+36+45) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
8284 |
ДЗЕНЬ А.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8285 |
ДЗЕНЬ В.Є. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
60 (15+22+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8286 |
ДЗЕНЬ Д.Є. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
98 (20+54+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8287 |
ДЗЕНЬ С.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8288 |
ДЗЕНЬ Ю.Р. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8289 |
ДЗЕРИН А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8290 |
ДЗЕРИН В.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8291 |
ДЗЕРИН Д.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
59 (18+16+25) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8292 |
ДЗЕРИН М.Ф. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8293 |
ДЗИБА А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8294 |
ДЗИБА Д.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8295 |
ДЗИБЕНЬ Й.Б. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8296 |
ДЗИДЗ А.В. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8297 |
ДЗИДЗ Б.Я. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
142 (58+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
8298 |
ДЗИДЗ В.Т. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8299 |
ДЗИДЗ В.Я. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
8300 |
ДЗИДЗ М.В. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8301 |
ДЗИЖАК А.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8302 |
ДЗИК А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8303 |
ДЗИНДРА З.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
78 (21+28+29) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8304 |
ДЗИНДРА О.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8305 |
ДЗІВІНСЬКА М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8306 |
ДЗІГУА Д.Д. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
116 (38+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8307 |
ДЗІНДЗЮРА О.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
74 (30+36+8) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8308 |
ДЗІНДЗЮРА Я.В. |
14326 |
м. Жидачів |
Межирічанська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8309 |
ДЗЬОБА А.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8310 |
ДЗЬОБА В.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
136 (57+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
8311 |
ДЗЬОБА Д.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8312 |
ДЗЬОБА М.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8313 |
ДЗЬОБА М.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
127 (42+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
8314 |
ДЗЬОБА Я.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8315 |
ДЗЬОБКЕВИЧ Я.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
100 (34+48+18) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
8316 |
ДЗЮБ Р.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
139 (36+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8317 |
ДЗЮБА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
98 (45+38+15) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8318 |
ДЗЮБА В.В. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8319 |
ДЗЮБА В.Є. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8320 |
ДЗЮБА В.І. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
92 (42+20+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8321 |
ДЗЮБА В.Р. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8322 |
ДЗЮБА Г.В. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8323 |
ДЗЮБА І.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
134 (54+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8324 |
ДЗЮБА Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8325 |
ДЗЮБА Н.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
146 (58+58+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8326 |
ДЗЮБА Н.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8327 |
ДЗЮБА Х.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
155 (46+58+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8328 |
ДЗЮБА Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
24 (12+0+12) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8329 |
ДЗЮБАЙЛО О.Є. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
69 (38+19+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8330 |
ДЗЮБАК А.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
11 |
118 (41+26+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
8331 |
ДЗЮБАК А.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
34 (3+14+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8332 |
ДЗЮБАК М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
50 (15+30+5) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8333 |
ДЗЮБАК Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8334 |
ДЗЮБАН А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8335 |
ДЗЮБАН Д.Н. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8336 |
ДЗЮБАН М.О. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8337 |
ДЗЮБАНСЬКИЙ А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8338 |
ДЗЮБИК Д.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8339 |
ДЗЮБИНСЬКА Я.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
86 (15+40+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8340 |
ДЗЮБКО Ю.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
118 (58+36+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8341 |
ДЗЮДЗЬ І.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8342 |
ДЗЮНИЧ Р |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8343 |
ДЗЮНЬКА А.А. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
10 |
129 (50+58+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8344 |
ДЗЮНЬКА С.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
136 (40+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8345 |
ДЗЮНЬКАСТ С.Т. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8346 |
ДЗЮРА Ю.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8347 |
ДЗЮРМАН Г.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
112 (40+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8348 |
ДЗЮРМАН С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
80 (18+38+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8349 |
ДЗЯВРОНИК Н.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
144 (46+56+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8350 |
ДЗЯВРОНИК С.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
96 (22+38+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8351 |
ДЗЯДИГА С.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8352 |
ДЗЯДИК М.І. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8353 |
ДЗЯДИК О.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
8354 |
ДЗЯДИК П.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
63 (32+19+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8355 |
ДЗЯДИК Т.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
136 (54+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
8356 |
ДЗЯДУХ В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
132 (52+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
8357 |
ДЗЯМА П.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
6 |
109 (54+25+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8358 |
ДЗЯМБА І.З. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
87 (52+29+6) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8359 |
ДЗЯН М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
8360 |
ДЗЯНИЙ Д.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
8361 |
ДИБА І.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8362 |
ДИБА О.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
31 (11+14+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8363 |
ДИБАС Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8364 |
ДИБКО К.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8365 |
ДИБСЬКИЙ Б.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8366 |
ДИБСЬКИЙ Р.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8367 |
ДИГДАЛЕВИЧ Г.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
63 (23+22+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8368 |
ДИГДАЛОВИЧ М.Л. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8369 |
ДИГДАЛОВИЧ О.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
130 (45+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8370 |
ДИГДАЛОВИЧ Т.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
142 (45+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8371 |
ДИДА А.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
8372 |
ДИДА В.Н. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8373 |
ДИДА Д.В. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8374 |
ДИДА К.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8375 |
ДИДА О.І. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8376 |
ДИДА Р.Ю. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
8377 |
ДИДА Х.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8378 |
ДИДАК В.Т. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8379 |
ДИДИК А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8380 |
ДИДИК В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8381 |
ДИДИК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
110 (34+46+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
8382 |
ДИДИК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8383 |
ДИДИК С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8384 |
ДИДИМУС Д.А. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8385 |
ДИДИМУС М.М. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
9 |
124 (51+34+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8386 |
ДИДИН В.Б. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8387 |
ДИДИШИН С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8388 |
ДИДО А.А. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8389 |
ДИДО Р.А. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
3 |
84 (36+42+6) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8390 |
ДИК В.П. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
3 |
154 (52+42+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8391 |
ДИК Р.М. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
9 |
30 (2+16+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8392 |
ДИКА А.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8393 |
ДИКА А.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8394 |
ДИКА В.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
72 (28+32+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8395 |
ДИКА В.Б. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
7 |
107 (27+46+34) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8396 |
ДИКА В.І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8397 |
ДИКА Д.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8398 |
ДИКА І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
8399 |
ДИКА Л.П. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
8 |
98 (36+34+28) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8400 |
ДИКА М.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
146 (54+38+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8401 |
ДИКА О.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
120 (45+52+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
8402 |
ДИКА О.Ю. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8403 |
ДИКА С.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
142 (36+58+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8404 |
ДИКА С.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8405 |
ДИКА С.Т. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8406 |
ДИКАЛО Ю.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
120 (46+38+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
8407 |
ДИКАН А.Ю. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
104 (34+28+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8408 |
ДИКИЙ О.Я. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8409 |
ДИКИЙ Р.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
112 (46+30+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8410 |
ДИКИЙ Р.Т. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
96 (32+40+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8411 |
ДИКИЙ С.Б. |
14766 |
м. Старий Самбір |
Стрілківська ЗСШ |
7 |
117 (48+44+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8412 |
ДИКИЙ Я.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8413 |
ДИКИТЕНКО Д |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8414 |
ДИКОПАВЛЕНКО О.А. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
4 |
136 (22+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
8415 |
ДИКУНСЬКА З.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
122 (60+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8416 |
ДИЛИН Б.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
136 (48+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8417 |
ДИЛИН В.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8418 |
ДИМАРЧУК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
8419 |
ДИМИД А.А. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
138 (46+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8420 |
ДИМИД В.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8421 |
ДИМИД Д.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
115 (36+40+39) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8422 |
ДИМИД Л.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8423 |
ДИМИДА М.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8424 |
ДИМИДА О.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
67 (22+33+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8425 |
ДИМИТРАЩУК В.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8426 |
ДИМИТРАЩУК С.Г. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
8427 |
ДИМІЦЬКА Х.Р. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
8 |
122 (33+50+39) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
8428 |
ДИМНИЧ В.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8429 |
ДИМОН О.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8430 |
ДИНДЕРИС А |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
94 (48+22+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8431 |
ДИНДИН Р.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
8432 |
ДИНИС Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8433 |
ДИНІК М.Є. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
48 (9+10+29) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8434 |
ДИНОВСЬКИЙ П.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
124 (44+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
8435 |
ДИНЬКА В.І. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8436 |
ДИНЮК Н.Т. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8437 |
ДИНЯ А.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8438 |
ДИНЯ О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
154 (54+48+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8439 |
ДИРДА Д.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8440 |
ДИРИЧ І.В. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
9 |
79 (28+42+9) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
8441 |
ДИРКАВЕЦЬ А.Р. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8442 |
ДИРКАВЕЦЬ Д.Ю. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8443 |
ДИРКАВЕЦЬ І.Р. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
8 |
148 (39+58+51) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8444 |
ДИРКО І.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
125 (42+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
8445 |
ДИСАК Д.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
98 (52+28+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8446 |
ДИТКО В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8447 |
ДИТКО Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8448 |
ДИТКО О.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8449 |
ДИТЮК С.П. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
84 (26+34+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8450 |
ДИЧІЙ О.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8451 |
ДИЧКОВСЬКИЙ Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
108 (12+60+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8452 |
ДИШКАЛЕВИЧ Д.І. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
8 |
103 (33+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
8453 |
ДИШКАЛЕВИЧ С.І. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
7 |
103 (33+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
8454 |
ДИШКАНТ Н.З. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
150 (52+44+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8455 |
ДИШКАНТ Х.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8456 |
ДИШКАНТ Ю.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
116 (34+46+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8457 |
ДИЩАКІВСЬКА А.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8458 |
ДИЯНИЧ О.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8459 |
ДІБРОВСЬКА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8460 |
ДІБРОВСЬКИЙ А.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8461 |
ДІБРОВСЬКИЙ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
74 (36+20+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8462 |
ДІВЧУР М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
85 (24+38+23) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8463 |
ДІДЕНКО Б.П. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
5 |
120 (60+36+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8464 |
ДІДЕНКО В.П. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
9 |
123 (60+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8465 |
ДІДЕНКО Є.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
131 (39+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8466 |
ДІДИК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8467 |
ДІДИК А.І. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
6 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8468 |
ДІДИК А.Т. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
116 (42+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
8469 |
ДІДИК В.М. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8470 |
ДІДИК В.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8471 |
ДІДИК В.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8472 |
ДІДИК В.Ь. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8473 |
ДІДИК Д.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8474 |
ДІДИК Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8475 |
ДІДИК М.А. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
3 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8476 |
ДІДИК М.Б. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
83 (26+36+21) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8477 |
ДІДИК М.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8478 |
ДІДИК М.І. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
9 |
25 (6+16+3) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8479 |
ДІДИК Н.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
78 (21+26+31) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8480 |
ДІДИК Н.С. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
11 |
97 (34+30+33) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8481 |
ДІДИК Р.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
6 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8482 |
ДІДИК Р.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
118 (42+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8483 |
ДІДИК С.Р. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
146 (60+50+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8484 |
ДІДИК Т.Р. |
14708 |
м. Сокаль |
Войславицька ЗШ |
4 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8485 |
ДІДИК Х. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
119 (60+32+27) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8486 |
ДІДИК Я.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
106 (39+34+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8487 |
ДІДИК Я.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
97 (39+34+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8488 |
ДІДИЧ А.Я. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
81 (18+38+25) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8489 |
ДІДИЧ М. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
6 |
112 (54+28+30) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8490 |
ДІДИЧ О.В. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
4 |
152 (46+52+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8491 |
ДІДКОВСЬКИЙ М.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8492 |
ДІДУК Д.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8493 |
ДІДУЛА М.Т. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
110 (46+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8494 |
ДІДУН Х.Н. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
8495 |
ДІДУН Я.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
99 (35+40+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8496 |
ДІДУСЬ В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
107 (36+28+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8497 |
ДІДУСЬ М.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8498 |
ДІДУСЬ О.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8499 |
ДІДУСЬ Т.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8500 |
ДІДУХ С.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
146 (54+56+36) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8501 |
ДІДУХ А.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8502 |
ДІДУХ Б.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8503 |
ДІДУХ В.В. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
4 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
8504 |
ДІДУХ В.З. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
89 (45+26+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8505 |
ДІДУХ В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8506 |
ДІДУХ В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
100 (33+46+21) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8507 |
ДІДУХ Д.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8508 |
ДІДУХ Д.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8509 |
ДІДУХ Д.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
57 (34+11+12) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8510 |
ДІДУХ З.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8511 |
ДІДУХ М.А. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
121 (42+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8512 |
ДІДУХ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
8513 |
ДІДУХ М.П. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
80 (22+40+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8514 |
ДІДУХ М.Я. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
139 (46+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
8515 |
ДІДУХ Н.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
8516 |
ДІДУХ О.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
8517 |
ДІДУХ О.Р. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
8 |
130 (48+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8518 |
ДІДУХ Р.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
8519 |
ДІДУХ Р.С. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
6 |
92 (36+44+12) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
8520 |
ДІДУХ С.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8521 |
ДІДУХ С.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8522 |
ДІДУХ Т.Л. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8523 |
ДІДУХ Х.О. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
7 |
87 (18+40+29) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8524 |
ДІДУХ Я.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
79 (20+32+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8525 |
ДІЖАК А.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8526 |
ДІЖАК А.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8527 |
ДІЖАК А.Н. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8528 |
ДІЖАК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
146 (45+58+43) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8529 |
ДІЖАК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8530 |
ДІЖАК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
57 (12+26+19) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8531 |
ДІЖАК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
8532 |
ДІЖАК В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
140 (32+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
8533 |
ДІЖАК Д.А. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
4 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8534 |
ДІЖАК І.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
129 (54+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8535 |
ДІЖАК М.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
118 (36+52+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8536 |
ДІЖАК М.Є. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
130 (46+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8537 |
ДІЖАК Н.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8538 |
ДІЖАК О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
8539 |
ДІЖАК Р.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
92 (28+34+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8540 |
ДІЖАК Р.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8541 |
ДІЖАК С.В. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8542 |
ДІК Д.Р. |
14564 |
м. Радехів |
Нестаничівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8543 |
ДІК М.В. |
14564 |
м. Радехів |
Нестаничівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8544 |
ДІКАРЄВА Б.О. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
5 |
86 (32+30+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8545 |
ДІЛАИ В.В. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
8546 |
ДІЛАИ Ю.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8547 |
ДІЛАЙ Д.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8548 |
ДІЛАЙ П.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8549 |
ДІЛАЙ С.Т. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
6 |
117 (44+43+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8550 |
ДІЛАЙ Ю.Т. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8551 |
ДІЛЬ М.Ю. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
86 (21+40+25) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8552 |
ДІЛЬНА В.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
89 (28+34+27) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8553 |
ДІЛЬНА Д.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8554 |
ДІЛЬНА Д.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8555 |
ДІЛЬНА О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
162 (60+52+50) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8556 |
ДІМБРОВСЬКИЙ О.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8557 |
ДІМБРОВСЬКИЙ Я.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8558 |
ДІОКЕР Н.П. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8559 |
ДІРИЧ А.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8560 |
ДІСИК А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8561 |
ДІСКОВСЬКИЙ А.П. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
7 |
97 (21+48+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8562 |
ДІТЧИК А.Б. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8563 |
ДІТЧИК В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
94 (42+34+18) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8564 |
ДІТЧИК Г.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
94 (38+32+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8565 |
ДІТЧИК О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
93 (49+26+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
8566 |
ДІТЧИК Т.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
126 (40+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8567 |
ДІУС В.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8568 |
ДІУС С.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
146 (36+50+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8569 |
ДІХТЯРЕНКО В.М. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8570 |
ДІХТЯРИК М.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
91 (39+32+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8571 |
ДІЯК В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8572 |
ДІЯК Ю.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
55 (13+24+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8573 |
ДЛАБИК Ю.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
15 (6+4+5) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8574 |
ДЛУГОШ Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
58 (11+20+27) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8575 |
ДМИТЕРКО А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8576 |
ДМИТЕРКО Ю.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8577 |
ДМИТЕРЧУК Н.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
72 (8+40+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8578 |
ДМИТЕРЧУКА М.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
108 (34+44+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8579 |
ДМИТРАК А.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
118 (22+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
8580 |
ДМИТРАК М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
50 (28+22+0) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8581 |
ДМИТРАСЕВИЧ І.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8582 |
ДМИТРАХ В.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8583 |
ДМИТРАШ А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
90 (18+44+28) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8584 |
ДМИТРАШ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
80 (24+42+14) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8585 |
ДМИТРАШ Н.І. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
7 |
99 (30+38+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8586 |
ДМИТРАШ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
70 (18+42+10) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8587 |
ДМИТРАШКО Н.А. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
99 (33+36+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8588 |
ДМИТРЕНКО І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8589 |
ДМИТРЕНКО Л.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
144 (48+38+58) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8590 |
ДМИТРЕНКО О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8591 |
ДМИТРЕНКО Т.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8592 |
ДМИТРЕНКО Я.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
66 (14+34+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8593 |
ДМИТРИК А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
90 (28+38+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8594 |
ДМИТРИК А.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8595 |
ДМИТРИК Б.З. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
7 |
103 (33+46+24) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
8596 |
ДМИТРИК В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8597 |
ДМИТРИК К.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
131 (54+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8598 |
ДМИТРИК О.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
122 (31+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8599 |
ДМИТРИК Р.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
118 (48+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
8600 |
ДМИТРИК Р.О. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
5 |
82 (30+28+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8601 |
ДМИТРИК С.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
80 (32+30+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8602 |
ДМИТРИК С.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
154 (54+58+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8603 |
ДМИТРИК Ю.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8604 |
ДМИТРИК Ю.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
81 (32+28+21) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8605 |
ДМИТРИК Ю.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8606 |
ДМИТРИК Я.Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8607 |
ДМИТРИШИН А.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
141 (42+52+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
8608 |
ДМИТРИШИН А.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
110 (20+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8609 |
ДМИТРИШИН Б.Б. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
104 (30+44+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8610 |
ДМИТРИШИН В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
109 (60+25+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8611 |
ДМИТРИШИН В.В. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
8 |
115 (39+34+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8612 |
ДМИТРИШИН В.Т. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
6 |
116 (42+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8613 |
ДМИТРИШИН Д.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
109 (33+40+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
8614 |
ДМИТРИШИН З.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8615 |
ДМИТРИШИН З.Т. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8616 |
ДМИТРИШИН І |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
118 (36+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8617 |
ДМИТРИШИН І.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
118 (39+46+33) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8618 |
ДМИТРИШИН І.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8619 |
ДМИТРИШИН І.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8620 |
ДМИТРИШИН І.Т. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
5 |
92 (32+24+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8621 |
ДМИТРИШИН М.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8622 |
ДМИТРИШИН М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
8623 |
ДМИТРИШИН М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
102 (32+40+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
8624 |
ДМИТРИШИН М.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8625 |
ДМИТРИШИН М.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
76 (9+38+29) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8626 |
ДМИТРИШИН М.П. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
72 (25+32+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8627 |
ДМИТРИШИН Н.Р. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
6 |
117 (48+39+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8628 |
ДМИТРИШИН О |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8629 |
ДМИТРИШИН О.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8630 |
ДМИТРИШИН О.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
57 (16+20+21) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8631 |
ДМИТРИШИН О.Р. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
155 (45+56+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8632 |
ДМИТРИШИН С.Є. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8633 |
ДМИТРИШИН С.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8634 |
ДМИТРИШИН С.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
88 (36+16+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8635 |
ДМИТРИШИН С.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8636 |
ДМИТРИШИН Х.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
10 |
92 (39+32+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8637 |
ДМИТРИШИН Ю.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
54 (36+18+0) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
8638 |
ДМИТРИШИН Ю.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8639 |
ДМИТРИШИН Ю.С. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
7 |
100 (33+40+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8640 |
ДМИТРИШИН Ю.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
108 (27+48+33) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
8641 |
ДМИТРИШИН Ю.Я. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
50 (25+16+9) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8642 |
ДМИТРИЩАК А.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
8 |
90 (36+38+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8643 |
ДМИТРИЩАК М.М. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8644 |
ДМИТРИЩАК Н.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
54 (18+10+26) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8645 |
ДМИТРИЩАК С.С. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
9 |
60 (26+22+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8646 |
ДМИТРІВ А.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8647 |
ДМИТРІВ А.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
5 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8648 |
ДМИТРІВ А.І. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
101 (35+36+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8649 |
ДМИТРІВ А.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8650 |
ДМИТРІВ В.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8651 |
ДМИТРІВ Д.Г. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8652 |
ДМИТРІВ І.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8653 |
ДМИТРІВ М.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8654 |
ДМИТРІВ М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8655 |
ДМИТРІВ Н.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8656 |
ДМИТРІВ О.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8657 |
ДМИТРІВ О.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
100 (20+32+48) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
8658 |
ДМИТРІВ О.Ю. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
6 |
79 (36+19+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8659 |
ДМИТРІВ С. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
6 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8660 |
ДМИТРІВ С.В. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8661 |
ДМИТРІВ С.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8662 |
ДМИТРІВ С.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8663 |
ДМИТРІВ Т.А. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8664 |
ДМИТРІВ Т.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
4 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8665 |
ДМИТРІВ Т.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
87 (40+23+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8666 |
ДМИТРІВ У.Ю. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
66 (21+34+11) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8667 |
ДМИТРІВ Х.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
96 (22+44+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8668 |
ДМИТРІВ Х.Й. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
8669 |
ДМИТРІВ Х.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
86 (22+28+36) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
8670 |
ДМИТРІВ Ю.Б. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8671 |
ДМИТРІЄВА С.О. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
5 |
91 (48+19+24) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8672 |
ДМИТРІЄВА Я.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
90 (24+32+34) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8673 |
ДМИТРІЄВОЇ М.Є. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
6 |
82 (40+24+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8674 |
ДМИТРІЄНКО Р.Р. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8675 |
ДМИТРОВ О.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8676 |
ДМИТРОВИЧ О.Н. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
9 |
65 (25+34+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8677 |
ДМИТРОВИЧ Ю.А. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8678 |
ДМИТРОВСЬКА О.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
8679 |
ДМИТРОВСЬКИЙ З.Є. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8680 |
ДМИТРОЦА Д.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
5 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
8681 |
ДМИТРУК А.Д. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8682 |
ДМИТРУК В.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8683 |
ДМИТРУК Д.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
116 (54+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8684 |
ДМИТРУК Д.С. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
8685 |
ДМИТРУК М.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
87 (42+27+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
8686 |
ДМИТРУК М.В. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
3 |
158 (54+50+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8687 |
ДМИТРУК М.Н. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
81 (33+36+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8688 |
ДМИТРУК Н.С. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8689 |
ДМИТРУК О.Р. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8690 |
ДМИТРУК Р.В. |
14708 |
м. Сокаль |
Войславицька ЗШ |
8 |
87 (21+40+26) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
8691 |
ДМИТРУК С.В. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8692 |
ДМИТРУК С.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
8693 |
ДМИТРУК У.Д. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8694 |
ДМИТРУК Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8695 |
ДМИТРУК Ю.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
163 (60+52+51) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8696 |
ДМИШКО Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8697 |
ДМІТРАШКО Р.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
90 (40+26+24) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8698 |
ДМІТРІЄВ Л.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8699 |
ДМІТРОВ Д.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8700 |
ДМУХОВСЬКА О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8701 |
ДМУХОВСЬКА С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8702 |
ДМУХОВСЬКА Я.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
106 (46+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
8703 |
ДНІСТРЯН В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
100 (28+36+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8704 |
ДНІСТРЯН В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
146 (40+52+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8705 |
ДНІСТРЯН І.Ф. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8706 |
ДНІСТРЯН Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8707 |
ДНІСТРЯН М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8708 |
ДНІСТРЯН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8709 |
ДНІСТРЯН С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8710 |
ДНІСТРЯНСЬКА Б.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8711 |
ДНІСТРЯНСЬКА Г.П. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8712 |
ДНІСТРЯНСЬКА Д.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8713 |
ДНІСТРЯНСЬКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8714 |
ДНІСТРЯНСЬКА О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8715 |
ДОБИНДА В.Г. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8716 |
ДОБИШ А.Г. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8717 |
ДОБКО К.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
68 (7+34+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8718 |
ДОБОСЕВИЧ Б.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
121 (36+54+31) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8719 |
ДОБОСЕВИЧ Л.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
114 (46+32+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8720 |
ДОБОШ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8721 |
ДОБОШ В.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
7 |
118 (54+38+26) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8722 |
ДОБОШ М.І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
90 (22+26+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
8723 |
ДОБОШ М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
8724 |
ДОБОШ Т.Г. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8725 |
ДОБОШ Ю.О. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8726 |
ДОБРАНЮК М.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8727 |
ДОБРІВСЬКА О.О. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
3 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8728 |
ДОБРІЙ Н |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
5 |
65 (30+17+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8729 |
ДОБРОВЕЦЬКА А.Р. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
4 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8730 |
ДОБРОВНА М.Б. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
4 |
76 (20+44+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
8731 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8732 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА В |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
3 |
80 (18+38+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8733 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА М.М. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
99 (39+28+32) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8734 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА М.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8735 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА Н |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8736 |
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ В.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
8 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8737 |
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8738 |
ДОБРОДНЯК Г.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
95 (42+23+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8739 |
ДОБРОМИЛЬСЬКА А.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8740 |
ДОБРОСИНЕЦЬ В.П. |
14397 |
м. Жовква |
Гребінцівська ЗОШ |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8741 |
ДОБРОСИНЕЦЬ М.Б. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
9 |
78 (35+22+21) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8742 |
ДОБРОСИНЕЦЬ С.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
145 (36+52+57) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8743 |
ДОБРОЧИНСЬКА СР. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
7 |
114 (33+52+29) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
8744 |
ДОБРУСЬ М.З. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
9 |
73 (20+32+21) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8745 |
ДОБРУЦЬКА Ю.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
8746 |
ДОБРУЦЬКИЙ Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8747 |
ДОБРЯНСЬКА А |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8748 |
ДОБРЯНСЬКА А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8749 |
ДОБРЯНСЬКА Д.Б. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
5 |
116 (40+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8750 |
ДОБРЯНСЬКА М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
116 (31+28+57) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8751 |
ДОБРЯНСЬКА М.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
65 (16+40+9) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8752 |
ДОБРЯНСЬКА Н.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8753 |
ДОБРЯНСЬКА С.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8754 |
ДОБРЯНСЬКИЙ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
81 (33+32+16) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8755 |
ДОБРЯНСЬКИЙ В.П. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8756 |
ДОБРЯНСЬКИЙ Д.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (52+50+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8757 |
ДОБРЯНСЬКИЙ Р.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8758 |
ДОБРЯНСЬКИЙ Р.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
117 (46+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
8759 |
ДОБУШ Д.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8760 |
ДОБУШ К.О. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8761 |
ДОБУШ Н.В. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8762 |
ДОБУШ О.Ю. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
7 |
133 (48+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
8763 |
ДОБУШ С.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
127 (48+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
8764 |
ДОБУШ С.О. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8765 |
ДОБУШ Ю.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
122 (60+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8766 |
ДОБУШ Ю.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
131 (39+54+38) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8767 |
ДОБУШОВСЬКА Ю.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8768 |
ДОВБА Г.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
102 (39+34+29) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8769 |
ДОВБА Х.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
160 (48+54+58) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8770 |
ДОВБЕЦЬКИЙ Д.Р. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
4 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8771 |
ДОВБЕЦЬКИЙ О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8772 |
ДОВБЕЦЬКИЙ С.Р. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
7 |
127 (42+50+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8773 |
ДОВБНЯК Н.В. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
8 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8774 |
ДОВБУШ Т.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8775 |
ДОВБУШ А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
115 (27+54+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8776 |
ДОВБУШ А.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8777 |
ДОВБУШ О.А. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
7 |
124 (48+44+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8778 |
ДОВБУШ О.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8779 |
ДОВБУШ С.Я. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8780 |
ДОВГА А.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
140 (56+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8781 |
ДОВГА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
72 (28+20+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8782 |
ДОВГА В.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8783 |
ДОВГА М.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
7 |
95 (33+40+22) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
8784 |
ДОВГА Ю.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8785 |
ДОВГА Ю.Р. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
8 |
68 (33+18+17) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8786 |
ДОВГАЙ Р.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8787 |
ДОВГАЙЧУК О.А. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
8788 |
ДОВГАЛЬ М.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8789 |
ДОВГАЛЬСЬКИЙ В.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8790 |
ДОВГАЛЮК А.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
107 (24+46+37) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8791 |
ДОВГАЛЮК Ю.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8792 |
ДОВГАН О |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
8 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8793 |
ДОВГАН О.Т. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
4 |
154 (48+58+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8794 |
ДОВГАНИК А.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8795 |
ДОВГАНИК В.А. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
6 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8796 |
ДОВГАНИК О.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8797 |
ДОВГАНИК П.Р. |
14403 |
м. Жовква |
Звертівська ЗОШ |
7 |
42 (6+24+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8798 |
ДОВГАНИК С.С. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
9 |
92 (22+40+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
8799 |
ДОВГАНИК У.І. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
3 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8800 |
ДОВГАНИЧ Д.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
148 (46+42+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8801 |
ДОВГАНИЧ М.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
119 (33+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8802 |
ДОВГАНИЧ С.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
120 (52+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8803 |
ДОВГАНЬ А.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8804 |
ДОВГАНЬ А.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8805 |
ДОВГАНЬ В.А. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
5 |
103 (60+31+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8806 |
ДОВГАНЬ І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
73 (30+24+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8807 |
ДОВГАНЬ П.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
69 (36+24+9) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8808 |
ДОВГАНЬ Р.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8809 |
ДОВГАНЬ С.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
70 (16+36+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8810 |
ДОВГАНЬ С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8811 |
ДОВГАНЬ Т.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
8812 |
ДОВГАНЬ Х.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
64 (5+44+15) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
8813 |
ДОВГАНЮК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8814 |
ДОВГАНЮК Я.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8815 |
ДОВГЕНЬКО А.О. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8816 |
ДОВГИЙ В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8817 |
ДОВГИЙ Д.Б. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8818 |
ДОВГОПОЛА О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
131 (42+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8819 |
ДОВГОПОЛИЙ М.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8820 |
ДОВГОПОЛЮК А.Б. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8821 |
ДОВГОПОЛЮК В.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8822 |
ДОВГУЛИЧ О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8823 |
ДОВГУН В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8824 |
ДОВГУН Л.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
104 (40+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8825 |
ДОВГУН М.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
4 |
76 (28+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8826 |
ДОВГУН О.Д. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
87 (39+22+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8827 |
ДОВГУН Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8828 |
ДОВГУН Р.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
94 (22+36+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8829 |
ДОВГУН Т.С. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8830 |
ДОВГУШКО С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
8831 |
ДОВЖИНСЬ А.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
88 (48+22+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8832 |
ДОГЛЯД О.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
78 (36+30+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8833 |
ДОДУСЕНКО В.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8834 |
ДОКПОНОУ Н. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
102 (38+40+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8835 |
ДОКУЧАЄВ С.В. |
14725 |
м. Сокаль |
Зубківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8836 |
ДОЛАЙЧУК В.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8837 |
ДОЛГАНЮК Т.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
106 (34+48+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8838 |
ДОЛГОВ М.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
90 (26+34+30) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8839 |
ДОЛГОВА К.Є. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8840 |
ДОЛГОПОЛОВ І.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
108 (39+42+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8841 |
ДОЛЕНКО Т.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8842 |
ДОЛЕПА П.А. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
5 |
110 (54+32+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8843 |
ДОЛИК А.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
151 (48+43+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8844 |
ДОЛИК С |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
81 (34+35+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8845 |
ДОЛИНА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8846 |
ДОЛИННИЙ Д.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
100 (52+12+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
8847 |
ДОЛИНСЬКА А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8848 |
ДОЛИНСЬКА І.Т. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
118 (36+48+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8849 |
ДОЛИНСЬКИЙ Р.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
9 |
68 (20+36+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8850 |
ДОЛІБАН Л.Р. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
6 |
88 (42+34+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8851 |
ДОЛІБАН О.Р. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
140 (40+58+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8852 |
ДОЛІБСЬКИЙ Р.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
107 (30+34+43) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
8853 |
ДОЛІНКО М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8854 |
ДОЛІНСЬКА А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8855 |
ДОЛІНСЬКИЙ А.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8856 |
ДОЛІНСЬКИЙ А.Г. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
126 (52+38+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8857 |
ДОЛІНСЬКИЙ О.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
78 (33+20+25) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8858 |
ДОЛІШНА М. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8859 |
ДОЛІШНА Н.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
108 (33+48+27) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8860 |
ДОЛІШНИЙ А.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
77 (24+16+37) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8861 |
ДОЛІШНИЙ Н.Я. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
73 (30+19+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8862 |
ДОЛОШИЦЬКОЇ К.А. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
104 (24+56+24) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
8863 |
ДОЛЬ М.А. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
7 |
94 (27+42+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8864 |
ДОМАГАЛЬСЬКА Н.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
126 (42+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8865 |
ДОМАЛЬЧУК М.Г. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8866 |
ДОМАН Р.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
116 (36+46+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8867 |
ДОМАРАТ О.М. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8868 |
ДОМАРАТ С.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
94 (20+50+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
8869 |
ДОМАРЕЦЬКА А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
116 (50+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
8870 |
ДОМАРЕЦЬКА М.А. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
7 |
103 (33+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
8871 |
ДОМАШІВЕЦЬ В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
128 (49+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
8872 |
ДОМАШОВЕЦЬ А.О. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
5 |
142 (58+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8873 |
ДОМАШОВЕЦЬ В.А. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
7 |
89 (39+34+16) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8874 |
ДОМАШОВЕЦЬ Н.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
7 |
67 (27+20+20) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8875 |
ДОМАШОВЕЦЬ О.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
162 (57+48+57) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8876 |
ДОМАШОВЕЦЬ С.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
6 |
94 (46+36+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8877 |
ДОМАШОВЕЦЬ С.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8878 |
ДОМБРОВА О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
51 (14+16+21) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8879 |
ДОМБРОВСЬКА С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
166 (57+58+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8880 |
ДОМБРОВСЬКИЙ Ю.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8881 |
ДОМБРОВСЬКИЙ Ю.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
94 (39+28+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8882 |
ДОМЕРЕЦЬКИЙ М.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
68 (26+30+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8883 |
ДОМША Н.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8884 |
ДОМША О.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8885 |
ДОМШИН А.О. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
3 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8886 |
ДОМШІЙ Д.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8887 |
ДОНЕЦЬ І.В. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8888 |
ДОНЕЦЬ Я.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8889 |
ДОНЦОВ Д.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
82 (38+14+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8890 |
ДОНЦОВА С.П. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
108 (32+46+30) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
8891 |
ДОНЧАК К.М. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
6 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8892 |
ДОНЧИК К.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8893 |
ДОНЧИК М.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
126 (24+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8894 |
ДОПІЛКО Р.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
101 (36+29+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8895 |
ДОПІРА С.Я. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8896 |
ДОПКО А.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8897 |
ДОПКО І.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
72 (21+30+21) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8898 |
ДОПЛАТЮК В.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
128 (40+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
8899 |
ДОРИКЕВИЧ А.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
71 (42+17+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8900 |
ДОРИКЕВИЧ М.А. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
6 |
93 (34+29+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8901 |
ДОРОГИХ А.Є. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8902 |
ДОРОГИХ Т.Є. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8903 |
ДОРОЖИНСЬКА С.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8904 |
ДОРОЖКО В.О. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
6 |
109 (46+27+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8905 |
ДОРОЖОВЕЦЬ А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
106 (46+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8906 |
ДОРОЖОВЕЦЬ С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8907 |
ДОРОТА А.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
107 (33+40+34) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8908 |
ДОРОТА А.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8909 |
ДОРОТА С.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8910 |
ДОРОТА Х.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8911 |
ДОРОФЕЄВ С.Я. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8912 |
ДОРОФЕЄВА М.О. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
4 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8913 |
ДОРОФЕЄВА Н. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8914 |
ДОРОЦЬКА С.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8915 |
ДОРОЦЬКИЙ С.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8916 |
ДОРОШ А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8917 |
ДОРОШ А.Г. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
102 (16+56+30) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8918 |
ДОРОШ А.Є. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8919 |
ДОРОШ А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
101 (46+40+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8920 |
ДОРОШ А.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
95 (45+34+16) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8921 |
ДОРОШ Б.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8922 |
ДОРОШ Б.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
11 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8923 |
ДОРОШ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8924 |
ДОРОШ В.С. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
10 |
99 (52+32+15) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8925 |
ДОРОШ Г.М. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8926 |
ДОРОШ І.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8927 |
ДОРОШ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8928 |
ДОРОШ І.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
8929 |
ДОРОШ І.О. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
5 |
49 (20+11+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8930 |
ДОРОШ І.О. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
7 |
89 (36+18+35) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8931 |
ДОРОШ М.П. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
108 (46+32+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8932 |
ДОРОШ О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8933 |
ДОРОШ О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
97 (36+31+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8934 |
ДОРОШ О.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8935 |
ДОРОШ О.Р. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8936 |
ДОРОШ О.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
133 (48+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8937 |
ДОРОШ Р |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8938 |
ДОРОШ С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8939 |
ДОРОШ Т.І. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
7 |
99 (30+38+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8940 |
ДОРОШ Ю.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
131 (42+54+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8941 |
ДОРОШ Я.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8942 |
ДОРОШЕВА Т.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
32 (2+6+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8943 |
ДОРОШЕВИЧ Д.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8944 |
ДОРОШЕВИЧ І.П. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8945 |
ДОРОШЕВИЧ Л.І. |
14650 |
м. Сколе |
Межибрідська ЗОШ |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8946 |
ДОРОШЕНКО А.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8947 |
ДОРОШЕНКО В.О. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
7 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8948 |
ДОРОШЕНКО М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8949 |
ДОРОШЕНКО О.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8950 |
ДОРОЩ М.О. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
6 |
60 (20+22+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8951 |
ДОРОЩУК М.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8952 |
ДОСКАЧ Д.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8953 |
ДОСКІЧ А.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8954 |
ДОСКІЧ В.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8955 |
ДОСКІЧ О.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
9 |
66 (29+34+3) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8956 |
ДОСКОЦЬКА А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
86 (20+48+18) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
8957 |
ДОСКОЧ К.С. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
8 |
87 (39+26+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8958 |
ДОСКОЧ Л.П. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8959 |
ДОСКОЧИНСЬКА Р.О. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8960 |
ДОСКОЧИНСЬКИЙ Р.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8961 |
ДОСТОЄЦЬКОЇ О.С. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
67 (9+36+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8962 |
ДОСЯК В.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
80 (22+46+12) |
|
|
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
8963 |
ДОСЯК М.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8964 |
ДОСЯК М.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8965 |
ДОХНЯК А.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8966 |
ДОХНЯК А.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
8967 |
ДОЦЕНКО О.Н. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8968 |
ДОЧИМІНСЬКА І.І. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
75 (27+24+24) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8969 |
ДОШАК Л.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
7 |
61 (15+22+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8970 |
ДОЩАКІВСЬКИЙ Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8971 |
ДРАБИК Д.М. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
8 |
86 (24+40+22) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
8972 |
ДРАБИК М.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
80 (25+28+27) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8973 |
ДРАБИЧ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8974 |
ДРАБИЧ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
67 (18+40+9) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8975 |
ДРАБИЧ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8976 |
ДРАБИЧ О.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8977 |
ДРАБИЧ Р.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8978 |
ДРАБІК О.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
118 (48+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8979 |
ДРАБОВИЧ Я.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8980 |
ДРАБЧАК Н.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8981 |
ДРАГАН В.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8982 |
ДРАГАН В.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8983 |
ДРАГАН Д.Є. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8984 |
ДРАГАН Я.В. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
3 |
132 (32+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
8985 |
ДРАГАНЧУК Б.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8986 |
ДРАГАНЧУК І.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
107 (27+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
8987 |
ДРАГОМІРОВ Н.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8988 |
ДРАГУН Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8989 |
ДРАКУС А.Р. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
3 |
110 (34+52+24) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
8990 |
ДРАКУС М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
93 (24+44+25) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8991 |
ДРАКУС Х.Р. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
8992 |
ДРАЛА А.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8993 |
ДРАЛА П.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
145 (51+54+40) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8994 |
ДРАЛА Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8995 |
ДРАЛА С.М. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8996 |
ДРАНГУЛА А.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
80 (36+32+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
8997 |
ДРАПАЙЛО Я.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8998 |
ДРАПАК Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8999 |
ДРАПАК Ю.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
88 (24+28+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9000 |
ДРАПАКА Л.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9001 |
ДРАПАЛЮК Л.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9002 |
ДРАЦЬКА Ю.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
7 |
101 (42+36+23) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9003 |
ДРАЧ Д.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9004 |
ДРАЧ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9005 |
ДРАЧ Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
50 (15+24+11) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9006 |
ДРАЧКО О.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
108 (60+48+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9007 |
ДРАЧУК А.Д. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9008 |
ДРАЧУК В.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9009 |
ДРЕБОТ Р.Д. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
8 |
128 (45+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
9010 |
ДРЕБОТ А.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
109 (27+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9011 |
ДРЕБОТ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9012 |
ДРЕБОТ В.М. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9013 |
ДРЕБОТ В.Р. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
6 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9014 |
ДРЕБОТ Д.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9015 |
ДРЕБОТ І.Б. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
7 |
85 (21+38+26) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9016 |
ДРЕБОТ К.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9017 |
ДРЕБОТ М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
136 (58+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9018 |
ДРЕБОТ М.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9019 |
ДРЕБОТ Н.В. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9020 |
ДРЕБОТ С.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9021 |
ДРЕВНОВСЬКА М.Я. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9022 |
ДРЕВНЯК А.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9023 |
ДРЕГЛЯ І.І. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
6 |
115 (42+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
9024 |
ДРЕКАЛО І.В. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9025 |
ДРЕЛІХОВСЬКИЙ М.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
134 (51+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9026 |
ДРИГЕЛЬ В.Є. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9027 |
ДРИГЕЛЬ Т.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9028 |
ДРИГИНИЧ В.В. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
5 |
72 (36+30+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9029 |
ДРИЛЬ І.Р. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
5 |
73 (48+13+12) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9030 |
ДРИПЕНЬ Б.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
72 (19+26+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9031 |
ДРИСТОВСЬКИЙ Д.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
79 (33+20+26) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9032 |
ДРИЧ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
103 (48+36+19) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9033 |
ДРИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9034 |
ДРИЧ Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
50 (23+12+15) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9035 |
ДРИШКО Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9036 |
ДРІВКО О.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
83 (23+36+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9037 |
ДРІВКО Р.С. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
8 |
108 (54+28+26) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9038 |
ДРІЗД В.Д. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
7 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9039 |
ДРІЗД О.Р. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
4 |
124 (22+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
9040 |
ДРІЯ М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9041 |
ДРОБАХ Д.М. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
8 |
126 (42+46+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9042 |
ДРОБЕНКО А.І. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
4 |
92 (26+48+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9043 |
ДРОБЕНКО Б.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
139 (57+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9044 |
ДРОБИНЯК Ж.Я. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9045 |
ДРОБИШЕВСЬКИЙ А.А. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9046 |
ДРОБІНЯК С.С. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
8 |
128 (51+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9047 |
ДРОБІТ А.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
11 |
103 (32+38+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9048 |
ДРОБІТ В.В. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
9 |
158 (58+46+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9049 |
ДРОБІТ Л.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
107 (45+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9050 |
ДРОБІТ О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
142 (48+58+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9051 |
ДРОБІТ Т.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
92 (32+42+18) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9052 |
ДРОБОТ В.О. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9053 |
ДРОБОТ Я.Р. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9054 |
ДРОБОТЕЙ Д.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9055 |
ДРОБЧАК І.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9056 |
ДРОБЧЕНКО К.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9057 |
ДРОГОБИЦЬКА О.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (38+58+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
9058 |
ДРОГОБИЦЬКИЙ О.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
7 |
84 (36+26+22) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9059 |
ДРОЗД А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9060 |
ДРОЗД В.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9061 |
ДРОЗД Є.Ю. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9062 |
ДРОЗД І.Б. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
8 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9063 |
ДРОЗД К.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9064 |
ДРОЗД М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9065 |
ДРОЗД М.В. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9066 |
ДРОЗД М.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9067 |
ДРОЗД С.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
9068 |
ДРОЗД Т.Б. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
8 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9069 |
ДРОЗД Т.Р. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
9 |
75 (29+40+6) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
9070 |
ДРОЗДА А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9071 |
ДРОЗДА Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
132 (42+52+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
9072 |
ДРОЗДА О.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9073 |
ДРОЗДОВА Д.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9074 |
ДРОЗДОВСЬКА Д.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
9 |
100 (57+22+21) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9075 |
ДРОЗДОВСЬКИЙ А.А. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
5 |
126 (60+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
9076 |
ДРОЗДОВСЬКИЙ А.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9077 |
ДРОЗДОВСЬКИЙ Д.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
48 (20+16+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9078 |
ДРОЗДОВСЬКИЙ С.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
98 (24+44+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9079 |
ДРОЗДОВСЬКИЙ Т.А. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9080 |
ДРОНГАЛЬ А.Ю. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9081 |
ДРОНИК О.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9082 |
ДРОНИШЕНЕЦЬ Г.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9083 |
ДРОНИШИНЕЦЬ Г.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9084 |
ДРОНИШИНЕЦЬ Д.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
9085 |
ДРОНИШИНЕЦЬ М.М. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
3 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
9086 |
ДРОНИШИНЕЦЬ М.М. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
87 (33+38+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9087 |
ДРОНИШИНЕЦЬ С.Р. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9088 |
ДРОНЬ А.М. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9089 |
ДРОНЬ С |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9090 |
ДРОНЯК В.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
6 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9091 |
ДРОПА М.І. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9092 |
ДРОТЯК Ю.П. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
136 (52+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9093 |
ДРОФИЧ В.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
56 (18+20+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9094 |
ДРОФЯК С.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9095 |
ДРОЧАК А.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9096 |
ДРОЧАК Д.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9097 |
ДРОЧАК Д.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
24 (12+0+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9098 |
ДРОЧАК Д.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9099 |
ДРУЖБЛЯК Л.С. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
6 |
126 (58+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9100 |
ДРУЖБЛЯК Ю.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9101 |
ДРУЖИНІН Д.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9102 |
ДРУЖИНІНА К.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
124 (44+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9103 |
ДРУЗЮК А.Д. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9104 |
ДРУЛЬ К.Т. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9105 |
ДРУЛЬ М.П. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
139 (42+46+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
9106 |
ДРУЛЬ Н.О. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
9107 |
ДРУЛЬ Р.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
6 |
132 (54+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
9108 |
ДРУЛЯК В.В. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
7 |
85 (27+46+12) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9109 |
ДРУЧИНСЬКА М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9110 |
ДРУЧИНСЬКИЙ М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
125 (39+52+34) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9111 |
ДРУШЛЯК Ю.В. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
5 |
69 (18+27+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9112 |
ДРЮЧИН С.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9113 |
ДУБ Б.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9114 |
ДУБ В.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
71 (22+31+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9115 |
ДУБ В.Б. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
7 |
108 (33+32+43) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
9116 |
ДУБ М.В. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
11 |
54 (23+16+15) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9117 |
ДУБ М.П. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9118 |
ДУБ О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
138 (40+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9119 |
ДУБ С.Б. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9120 |
ДУБ С.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
7 |
115 (54+20+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
9121 |
ДУБ С.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9122 |
ДУБ Т.П. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
103 (30+30+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9123 |
ДУБ Ю.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9124 |
ДУБАН А.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9125 |
ДУБАН В.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
6 |
87 (52+17+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9126 |
ДУБАН В.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
94 (42+34+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9127 |
ДУБАН Д.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
137 (46+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
9128 |
ДУБАН Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
91 (40+33+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
9129 |
ДУБАНЕВИЧ Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
46 (20+14+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9130 |
ДУБАНОВСЬКА А.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
69 (38+28+3) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9131 |
ДУБАС М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
76 (21+24+31) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9132 |
ДУБАС О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
107 (60+17+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
9133 |
ДУБЕНКО Д. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9134 |
ДУБЕНСЬКА В.Т. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
5 |
91 (46+15+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9135 |
ДУБЕНСЬКА Т.І. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
8 |
140 (42+52+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
9136 |
ДУБЕНСЬКИЙ Д.Т. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
6 |
63 (32+19+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9137 |
ДУБЕЦЬ С. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9138 |
ДУБЕЦЬКА К.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9139 |
ДУБЕЦЬКИЙ Ю.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9140 |
ДУБИК А.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9141 |
ДУБИК В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9142 |
ДУБИК Г.Ю. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
146 (48+46+52) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9143 |
ДУБИК Д.О. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
48 (8+28+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9144 |
ДУБИК І.А. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9145 |
ДУБИК М.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
133 (48+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9146 |
ДУБИК Н.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
9147 |
ДУБИК О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
104 (31+28+45) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9148 |
ДУБИК Р.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9149 |
ДУБИК Т.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9150 |
ДУБИК Х.Й. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
157 (54+52+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9151 |
ДУБИК Ю. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9152 |
ДУБИК Ю.А. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
148 (46+42+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9153 |
ДУБИК Ю.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
7 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9154 |
ДУБИЛЕВСЬКА І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
127 (40+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9155 |
ДУБИНЕЦЬКИИ А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9156 |
ДУБИНІН А.Є. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9157 |
ДУБИНЧУК І.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9158 |
ДУБИНЮК І.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
128 (33+52+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9159 |
ДУБИНЯК В.Б. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
136 (52+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9160 |
ДУБІВ О.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9161 |
ДУБІК М.Б. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9162 |
ДУБІЛЬ Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9163 |
ДУБІЛЬ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9164 |
ДУБІЛЬ С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9165 |
ДУБІНІНА А.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9166 |
ДУБІНЧУК А.Н. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
9167 |
ДУБІНЯК Ю.Л. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9168 |
ДУБКОВА Т.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9169 |
ДУБКОВИЧ РМ. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
64 (10+30+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9170 |
ДУБКОВИЧ С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
70 (15+32+23) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9171 |
ДУБЛЕНИЧ Є.Р. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
6 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9172 |
ДУБЛЯК І.Т. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
6 |
111 (54+45+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
9173 |
ДУБЛЯНИК Р.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
9174 |
ДУБЛЯНСЬКА Т.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
148 (48+48+52) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9175 |
ДУБНЕВИЧ В.Г. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9176 |
ДУБНО А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
77 (6+46+25) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
9177 |
ДУБНО М.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9178 |
ДУБОВ Д.П. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9179 |
ДУБОВІЧ А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9180 |
ДУБОВОГО Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9181 |
ДУБОВСЬКА І.А. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9182 |
ДУБОВСЬКА О.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9183 |
ДУБОВСЬКА Я.Я. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9184 |
ДУБРАВСЬКИЙ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
124 (45+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9185 |
ДУБРІВНИЙ А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
145 (48+48+49) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9186 |
ДУБРОВ Д.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9187 |
ДУБРОВНИЙ М.Т. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
7 |
97 (33+36+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9188 |
ДУБРОВСЬКА А.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9189 |
ДУБЧАК С.Я. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9190 |
ДУГАН Р.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9191 |
ДУДА А.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9192 |
ДУДА А.Й. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
88 (31+42+15) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9193 |
ДУДА В.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9194 |
ДУДА В.Є. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
76 (15+38+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9195 |
ДУДА В.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
9196 |
ДУДА Д.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9197 |
ДУДА Д.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
7 |
100 (27+36+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9198 |
ДУДА Д.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9199 |
ДУДА З.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9200 |
ДУДА Л.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
106 (30+40+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
9201 |
ДУДА М.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9202 |
ДУДА М.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9203 |
ДУДА О.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9204 |
ДУДА О.А. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
7 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9205 |
ДУДА С.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9206 |
ДУДА С.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9207 |
ДУДА С.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9208 |
ДУДА С.М. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9209 |
ДУДА С.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
72 (22+26+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9210 |
ДУДА С.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
9211 |
ДУДА Т.А. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
7 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9212 |
ДУДА Т.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
9213 |
ДУДА Ю.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9214 |
ДУДА Ю.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9215 |
ДУДА Я.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
63 (31+26+6) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9216 |
ДУДАК С.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
8 |
102 (21+44+37) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9217 |
ДУДАР Б.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9218 |
ДУДАР М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9219 |
ДУДАШ І.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9220 |
ДУДЗЯК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
136 (42+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9221 |
ДУДИК Є.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
120 (26+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9222 |
ДУДИК Є.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
110 (36+44+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9223 |
ДУДИК П.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
124 (58+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9224 |
ДУДИКЕВИЧ А.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
62 (34+22+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9225 |
ДУДИНЕЦЬ І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
7 |
93 (33+34+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9226 |
ДУДИНЕЦЬ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
114 (33+38+43) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9227 |
ДУДИНЕЦЬ О.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
120 (32+52+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9228 |
ДУДИНЕЦЬ Ю.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
123 (52+35+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9229 |
ДУДИЧ А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
118 (42+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
9230 |
ДУДИЧ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9231 |
ДУДИЧ А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
58 (24+28+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9232 |
ДУДИЧ А.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9233 |
ДУДИЧ А.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
109 (36+48+25) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
9234 |
ДУДИЧ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9235 |
ДУДИЧ В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
137 (54+52+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
9236 |
ДУДИЧ В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
99 (48+18+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9237 |
ДУДИЧ В.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
166 (48+58+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9238 |
ДУДИЧ Л.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9239 |
ДУДИЧ М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
82 (36+34+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9240 |
ДУДИЧ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
53 (9+26+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9241 |
ДУДИЧ О.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
70 (14+44+12) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9242 |
ДУДИЧ О.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
128 (42+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9243 |
ДУДИЧ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
9244 |
ДУДИЧ Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
124 (39+48+37) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
9245 |
ДУДИЧ Р.Ю. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
7 |
130 (42+50+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9246 |
ДУДИЧ С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
86 (21+34+31) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9247 |
ДУДИЧ Ю.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
110 (36+44+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
9248 |
ДУДИЧ Я.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
9249 |
ДУДІНА Ю.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
106 (52+36+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9250 |
ДУДКЕВИЧ А.Д. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9251 |
ДУДКО Ї.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
135 (54+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9252 |
ДУДКО Ю.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
9253 |
ДУДНИК В.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9254 |
ДУДНИК М.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
9255 |
ДУДНИК С.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9256 |
ДУДОК С.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9257 |
ДУДОК Т.Т. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
156 (58+56+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
9258 |
ДУДОК У.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9259 |
ДУДОК Ю.М. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
89 (29+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9260 |
ДУДОРІНА К.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
118 (54+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9261 |
ДУДРА І.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
125 (37+52+36) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9262 |
ДУДУРИЧ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
96 (36+12+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9263 |
ДУДУРИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
82 (27+42+13) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9264 |
ДУДЧАК М |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9265 |
ДУДЧАК Р.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
106 (39+40+27) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9266 |
ДУДЧАК С.В. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
7 |
64 (18+26+20) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9267 |
ДУДЧЕНКО А.С. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
3 |
152 (46+52+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9268 |
ДУДЧЕНКО П |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
6 |
96 (46+32+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9269 |
ДУДЯК В.Б. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9270 |
ДУДЯК В.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9271 |
ДУДЯК М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
105 (21+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
9272 |
ДУЖИНСЬКА А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9273 |
ДУК О.В. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
9274 |
ДУК Р.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9275 |
ДУКАС М.Е. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9276 |
ДУЛИБА Д.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9277 |
ДУЛИБА М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
76 (32+14+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9278 |
ДУЛИШ А.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
6 |
87 (46+29+12) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9279 |
ДУЛИШ Б.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
6 |
79 (34+15+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9280 |
ДУЛИШ В.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9281 |
ДУЛИШ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9282 |
ДУЛИШ І.С. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9283 |
ДУЛИШ О.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
123 (44+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
9284 |
ДУЛІБА Р.Н. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
5 |
99 (40+35+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9285 |
ДУЛІБА С.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
103 (42+28+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9286 |
ДУЛІБЯНИК А.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
9287 |
ДУЛЬКО Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9288 |
ДУЛЬКО О.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9289 |
ДУЛЬНЯВКА В.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9290 |
ДУЛЬНЯВКА О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9291 |
ДУЛЬНЯВКА С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
60 (6+44+10) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9292 |
ДУЛЬЧАК А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
132 (44+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9293 |
ДУМА А.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9294 |
ДУМА В.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9295 |
ДУМА В.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9296 |
ДУМА В.Я. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
108 (12+60+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9297 |
ДУМА З.Л. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9298 |
ДУМА Н.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9299 |
ДУМА О |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9300 |
ДУМА Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
170 (60+56+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9301 |
ДУМА Т.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9302 |
ДУМА У.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9303 |
ДУМА Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
170 (60+56+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9304 |
ДУМАН В.С. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9305 |
ДУМАНСЬКА А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9306 |
ДУМАНСЬКА Н.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9307 |
ДУМАНСЬКА Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
9308 |
ДУМАНСЬКА Х.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9309 |
ДУМАНСЬКИЙ А.Т. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9310 |
ДУМАНСЬКИЙ В.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9311 |
ДУМАНСЬКИЙ Л.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
90 (38+34+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9312 |
ДУМАНСЬКИЙ Р.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9313 |
ДУМАНСЬКИЙ Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
74 (31+22+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9314 |
ДУМАНЧУК О.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9315 |
ДУМАРЕЦЬКА Х.О. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
9 |
152 (46+58+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9316 |
ДУМАС М.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
64 (5+44+15) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
9317 |
ДУМИН В.В. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
8 |
112 (36+50+26) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9318 |
ДУМИЧ Б.П. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
68 (33+16+19) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9319 |
ДУМИЧ В.А. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
74 (20+54+0) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
9320 |
ДУМИЧ В.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
90 (27+32+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9321 |
ДУМИЧ В.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9322 |
ДУМИЧ В.Ю. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
108 (46+32+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9323 |
ДУМИЧ Д.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
8 |
108 (36+50+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9324 |
ДУМИЧ І.Р. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9325 |
ДУМИЧ К.М. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9326 |
ДУМИЧ М.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9327 |
ДУМИЧ М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
27 (6+18+3) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9328 |
ДУМИЧ М.Р. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
128 (46+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9329 |
ДУМИЧ Н.А. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
7 |
69 (27+16+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9330 |
ДУМИЧ О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9331 |
ДУМИЧ О.А. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
7 |
139 (27+58+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9332 |
ДУМИЧ Р.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9333 |
ДУМИЧ Р.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9334 |
ДУМИЧ Р.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9335 |
ДУМИЧ Х.А. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
6 |
94 (48+34+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9336 |
ДУМИЧ Х.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
107 (31+40+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9337 |
ДУМІНСЬКА С.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
130 (45+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
9338 |
ДУМКІНА Я.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9339 |
ДУМЯК А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9340 |
ДУНАС А.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9341 |
ДУНАС Д.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
49 (30+19+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9342 |
ДУНАС І.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9343 |
ДУНАС Н.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
9344 |
ДУНАС Ю.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9345 |
ДУНДА К.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9346 |
ДУНЕВИЧ О.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9347 |
ДУНЕЦЬ Б.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
65 (25+28+12) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9348 |
ДУНЕЦЬ Б.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9349 |
ДУНЕЦЬ Х.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9350 |
ДУНЕЦЬ Ю.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
4 |
78 (20+34+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9351 |
ДУНЕЦЬЬ В.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9352 |
ДУНЬ В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9353 |
ДУНЬ Р.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9354 |
ДУНЬКО Р.Р. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9355 |
ДУНЬКО Т.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9356 |
ДУПЕЛИ М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9357 |
ДУПЕЛИЧ С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9358 |
ДУПІРЯК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9359 |
ДУПЛІНА Ю.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9360 |
ДУРАН В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9361 |
ДУРАН В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
79 (25+36+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9362 |
ДУРБАК В.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
33 (8+22+3) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9363 |
ДУРИБА П.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9364 |
ДУРИБАБА С.Н. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9365 |
ДУРИЦЬКА О.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9366 |
ДУРКОТ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
33 (6+16+11) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9367 |
ДУРКОТ І.І. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
6 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9368 |
ДУРКОТ Н.І. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
5 |
119 (48+35+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9369 |
ДУРКОТ О.Р. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
7 |
109 (39+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
9370 |
ДУРНОТА А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
106 (44+32+30) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9371 |
ДУРНОТА Р.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
9372 |
ДУРНЯК А.Є. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9373 |
ДУРНЯК Д.А |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
2 (0+2+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9374 |
ДУРНЯК О.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9375 |
ДУРНЯК Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
84 (48+24+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9376 |
ДУРОВА С.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9377 |
ДУРЯГІН Т.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9378 |
ДУСИК М.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
116 (34+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9379 |
ДУСЬКО М.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
7 |
94 (54+30+10) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9380 |
ДУТКА А.Б. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9381 |
ДУТКА В.Є. |
14228 |
м. Городок |
Лісновицька ЗОШ |
5 |
82 (22+24+36) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
9382 |
ДУТКА В.І. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
9 |
118 (39+46+33) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
9383 |
ДУТКА Д.С. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
78 (26+34+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9384 |
ДУТКА О.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
9385 |
ДУТКА С.Д. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
78 (27+32+19) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9386 |
ДУТКА Т.Б. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
8 |
80 (21+34+25) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9387 |
ДУТКА Ю.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
117 (46+41+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9388 |
ДУТКЕВИЧ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9389 |
ДУТКЕВИЧ Х.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
142 (42+58+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9390 |
ДУТКО А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9391 |
ДУТКО А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
116 (31+28+57) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9392 |
ДУТКО Б.Т. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
88 (33+22+33) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9393 |
ДУТКО В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9394 |
ДУТКО В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9395 |
ДУТКО Д.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
130 (60+34+36) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9396 |
ДУТКО М.Н. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9397 |
ДУТКО М.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
110 (30+44+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9398 |
ДУТКО О.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9399 |
ДУТКО О.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
9 |
92 (28+46+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9400 |
ДУТКО Р.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9401 |
ДУТКО Р.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
62 (22+22+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9402 |
ДУТКО С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
177 (60+60+57) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9403 |
ДУТКО Т.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9404 |
ДУТКО Ю.Р. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
90 (34+44+12) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9405 |
ДУТКО Ю.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9406 |
ДУТЧАК А.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9407 |
ДУТЧАК В.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
140 (46+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
9408 |
ДУТЧАК Я.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
109 (33+46+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
9409 |
ДУТЧИН Ю |
14636 |
м. Сколе |
Нижньосиньовидненська ЗОШ |
5 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
9410 |
ДУФАНЕЦЬ К.Л. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9411 |
ДУФАНЕЦЬ Н.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9412 |
ДУХ В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9413 |
ДУХ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
9414 |
ДУХ Н.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9415 |
ДУХ Р.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
8 |
96 (27+30+39) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9416 |
ДУХ С.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9417 |
ДУХ Х.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
86 (48+26+12) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9418 |
ДУХНЕВИЧ Г.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9419 |
ДУХНИЧ Н.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9420 |
ДУХНІЧ О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9421 |
ДУЧАК Д.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
112 (48+28+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9422 |
ДУЧАК М.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9423 |
ДУЧАК М.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9424 |
ДУЧАК Т.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
100 (24+34+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9425 |
ДУЧАК Ю.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9426 |
ДУЧАК Ю.Б. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
9427 |
ДУЧУК М.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9428 |
ДУША К.Ф. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
5 |
86 (36+26+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9429 |
ДУША М.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
120 (30+60+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9430 |
ДУШЕК В.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
140 (58+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9431 |
ДУШИНСЬКА М.Р. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
3 |
158 (58+52+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9432 |
ДУШИНСЬКА О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9433 |
ДУШНА А.А. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
66 (12+26+28) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9434 |
ДУШНА В.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
82 (40+30+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9435 |
ДУШНА В.Б. |
14745 |
м. Старий Самбір |
Білицька ЗСШ |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9436 |
ДУШНА М.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9437 |
ДУШНА Н.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
8 |
119 (39+42+38) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9438 |
ДУШНА У.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
7 |
110 (33+46+31) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9439 |
ДЬОДЬО Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9440 |
ДЬОМОЧКІН Е.Г. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
9 |
162 (52+56+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9441 |
ДЬОРКА О.В. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
5 |
148 (60+40+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9442 |
ДЬОРКА Р.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
73 (21+20+32) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9443 |
ДЬЯКОВА К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9444 |
ДЮГ Х.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
140 (45+58+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9445 |
ДЮДЮК А.С. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
9 |
76 (37+18+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9446 |
ДЮДЮК О.П. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9447 |
ДЮМІН В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
89 (36+18+35) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9448 |
ДЮС Н.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9449 |
ДЮС Н.П. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
9 |
160 (58+60+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9450 |
ДЮС Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
111 (27+50+34) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9451 |
ДЮС Ю.П. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
8 |
114 (33+44+37) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9452 |
ДЯБІН Д.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
114 (34+44+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9453 |
ДЯБІНА Д.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
110 (22+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
9454 |
ДЯВІЛ Б.Р. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
3 |
148 (42+52+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9455 |
ДЯВІЛ В.В. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
4 |
74 (32+30+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9456 |
ДЯВІЛ О.Р. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
4 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9457 |
ДЯДЮШКО В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9458 |
ДЯК А.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9459 |
ДЯК В.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9460 |
ДЯК М.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9461 |
ДЯК М.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9462 |
ДЯК О.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9463 |
ДЯК О.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9464 |
ДЯК Р.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9465 |
ДЯК Р.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9466 |
ДЯКІВ А.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9467 |
ДЯКІВ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
118 (48+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9468 |
ДЯКІВ В.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9469 |
ДЯКІВ В.В. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
5 |
130 (48+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
9470 |
ДЯКІВ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9471 |
ДЯКІВ В.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9472 |
ДЯКІВ В.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
122 (48+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9473 |
ДЯКІВ В.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9474 |
ДЯКІВ Г.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
80 (24+36+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9475 |
ДЯКІВ Д.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
9476 |
ДЯКІВ Д.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
88 (28+42+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9477 |
ДЯКІВ Д.Я. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
64 (22+24+18) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9478 |
ДЯКІВ І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9479 |
ДЯКІВ К.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9480 |
ДЯКІВ М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
99 (27+48+24) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9481 |
ДЯКІВ М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
112 (36+46+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9482 |
ДЯКІВ Н.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
9483 |
ДЯКІВ Р.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
58 (19+12+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9484 |
ДЯКІВ Т.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9485 |
ДЯКІВ Ю.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
112 (39+42+31) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9486 |
ДЯКІВ Ю.О. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
7 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9487 |
ДЯКІВ Ю.Я. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9488 |
ДЯКІВ Я.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
136 (58+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9489 |
ДЯКІВНИЧ А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9490 |
ДЯКІВР Ю.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
112 (39+42+31) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9491 |
ДЯКОВИЧ А.П. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
83 (46+25+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9492 |
ДЯКОВИЧ Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9493 |
ДЯКОВИЧ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9494 |
ДЯКОВИЧ М.О. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
7 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
9495 |
ДЯКОВИЧ М.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9496 |
ДЯКОВИЧ О.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9497 |
ДЯКОВИЧ Ю.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
4 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9498 |
ДЯКОВИЧ Я.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
120 (45+38+37) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9499 |
ДЯКОВСЬКИЙ О.С. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
54 (14+28+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9500 |
ДЯКОВСЬКИЙ П.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
70 (30+20+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9501 |
ДЯКУН Б.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9502 |
ДЯКУН І.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9503 |
ДЯКУН С.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
10 |
157 (60+46+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9504 |
ДЯКУН Ю.Д. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
67 (14+26+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9505 |
ДЯКУН Ю.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9506 |
ДЯКУНЧАК А.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9507 |
ДЯКУНЧАК Д.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9508 |
ДЯКУНЧАК М.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
94 (30+46+18) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9509 |
ДЯТКО І |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
106 (46+36+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
9510 |
ДЯТКО М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
78 (56+16+6) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
9511 |
ДЯЧЕНКО ЄА. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9512 |
ДЯЧЕНКО М.Г. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9513 |
ДЯЧИШИН А.М. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9514 |
ДЯЧИШИН Б.С. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
6 |
82 (36+34+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9515 |
ДЯЧИШИН В.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9516 |
ДЯЧИШИН Д.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
9517 |
ДЯЧИШИН С.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
5 |
99 (40+29+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9518 |
ДЯЧОК В.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
78 (21+30+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9519 |
ДЯЧОК В.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
4 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9520 |
ДЯЧОК Д.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
118 (36+34+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9521 |
ДЯЧОК Л.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9522 |
ДЯЧОК М.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
98 (35+42+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9523 |
ДЯЧОК М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9524 |
ДЯЧОК М.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9525 |
ДЯЧОК М.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9526 |
ДЯЧОК О.І. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9527 |
ДЯЧОК О.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
6 |
83 (38+21+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9528 |
ДЯЧОК Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9529 |
ДЯЧОК Ю.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9530 |
ДЯЧУК В.В. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9531 |
ДЯЧУК В.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
110 (48+50+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9532 |
ЕБВАРАНСЬКА К.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9533 |
ЕЗЕРСЬКИЙ Н.Р. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9534 |
ЕЙСМОНТ С.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
156 (40+56+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9535 |
ЕЛІОСОВ М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9536 |
ЕЛІЯСЕВИЧ Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
111 (40+35+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
9537 |
ЕЛІЯШЕВСЬКА О.Т. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
104 (40+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9538 |
ЕМХА А.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9539 |
ЕМЯШЕВСЬКИЙ М.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
130 (30+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9540 |
ЕНДЗЕВИЧА Д.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
91 (30+40+21) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9541 |
ЕРДЕЛІ М.О. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
5 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9542 |
ЕРДМАН РС |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
48 (24+24+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9543 |
ЕРДТ Д.Г. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
7 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9544 |
ЕРДТ М.М. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
5 |
145 (60+37+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9545 |
ЕШАНОВ О.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9546 |
ЄВГЕНЕНКО В.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
127 (48+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9547 |
ЄВДОКІМОВА В.П. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
60 (0+48+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9548 |
ЄВИН Д.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9549 |
ЄВОЧКА В.Л. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
9550 |
ЄВСЕЄНКО І.І. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9551 |
ЄВСЕЄНКО К.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9552 |
ЄВСЄЄНКО М.Ф. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
5 |
31 (14+17+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9553 |
ЄВСТРАТОВА А.С. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9554 |
ЄВТУХ З.М. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9555 |
ЄВТУХ Ю.М. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
9 |
93 (31+44+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9556 |
ЄВТУШЕНКО А.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
121 (42+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9557 |
ЄВТУШЕНКО С.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9558 |
ЄВТУШИК Я.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
9559 |
ЄВТУШИК Я.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9560 |
ЄВУШ І.Б. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
3 |
78 (22+32+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9561 |
ЄВУШ Н.М. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
5 |
86 (34+28+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9562 |
ЄВУШ С.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
118 (32+50+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9563 |
ЄВЧИН В.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9564 |
ЄГЕР Д.Б. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
92 (36+38+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9565 |
ЄГОРКІНА А.Г. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
57 (30+16+11) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9566 |
ЄГОРОВА Т.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
3 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9567 |
ЄДИН Я.Р. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
6 |
92 (30+32+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9568 |
ЄДИНАК А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
9569 |
ЄДЛІНСЬКИЙ В.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
48 (28+14+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9570 |
ЄЖОВ О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9571 |
ЄЗЕРСЬКА С. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9572 |
ЄЗЕРСЬКА У.М. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
6 |
115 (28+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
9573 |
ЄЗЕРСЬКА Ю.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9574 |
ЄЗЕРСЬКИЙ В.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9575 |
ЄЗЕРСЬКИЙ Д.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9576 |
ЄЗЕРСЬКИЙ Ю.Т. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
122 (40+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
9577 |
ЄЛЕЙКО Я.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
128 (52+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9578 |
ЄЛЬЧИК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9579 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО Ю.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
81 (14+40+27) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9580 |
ЄМЕЛЬЯНОВ В.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9581 |
ЄМЕЛЬЯНОВА В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9582 |
ЄМЕЦЬ А.В. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9583 |
ЄМЕЦЬ В.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9584 |
ЄМЕЦЬ С.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9585 |
ЄНДИК Д.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9586 |
ЄНДИК П.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
118 (46+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9587 |
ЄНЧКЕ В.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
89 (46+19+24) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9588 |
ЄПІФАНОВ А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9589 |
ЄПІФАНОВ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9590 |
ЄПІФАНОВА А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9591 |
ЄПІФАНОВА А.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9592 |
ЄРЕМЕНКО Д.Е. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
96 (34+44+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9593 |
ЄРЕМЕНКО О.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9594 |
ЄРЕМЕНЧУК І.Л. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
76 (30+28+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9595 |
ЄРИПАЛОВ А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9596 |
ЄРМАКОВА А.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9597 |
ЄРМОЛАЄВ М.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
146 (60+38+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9598 |
ЄРМОЛАЄВА А.О. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
7 |
119 (42+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9599 |
ЄРМОЛАЄВА Ю.В. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9600 |
ЄРМОЛИНКО А.А. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
90 (34+26+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9601 |
ЄРУШЕВА О.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
9 |
69 (16+26+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9602 |
ЄРШОВА Г.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9603 |
ЄСИП А.Б. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9604 |
ЄСИП Ю.Я. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9605 |
ЄСІПОВ Г.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9606 |
ЄСІПОВ О.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9607 |
ЄСІПОВ Р.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9608 |
ЄФАНОВ Є. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
36 (24+12+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9609 |
ЄФИМОВ К |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9610 |
ЄФІМЕНКО В.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
148 (54+40+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9611 |
ЄФІМЕНКО Ю.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9612 |
ЄФІМКОВ Д.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
9613 |
ЄФІМОВА В.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
132 (48+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
9614 |
ЄФІМОВСЬКА Я.Ф. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9615 |
ЄФІМЧУК Л.П. |
14682 |
м. Сокаль |
Ванівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
98 (24+38+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9616 |
ЄФРЕМОВА В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9617 |
ЄФРЕМОВА М.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9618 |
ЖАБАК О.Я. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
97 (27+30+40) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
9619 |
ЖАБОРЮК А.М. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9620 |
ЖАВКО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9621 |
ЖАВКО Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9622 |
ЖАВКО О.С. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
6 |
114 (54+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
9623 |
ЖАВКО Ю.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9624 |
ЖАГАЛЯК М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
116 (38+48+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
9625 |
ЖАГАЛЯК Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
50 (34+16+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9626 |
ЖАДАН О.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9627 |
ЖАК А.В. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
61 (6+38+17) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9628 |
ЖАЛИНСЬКИЙ Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9629 |
ЖАНОВСЬКА ЗМ. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9630 |
ЖАРИЙ В.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9631 |
ЖАРКО В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
79 (33+36+10) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9632 |
ЖАРКОВ А.Т. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9633 |
ЖАРКОВ І.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9634 |
ЖАРОВСЬКА О.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
66 (26+22+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9635 |
ЖАРСЬКА О.Д. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
143 (45+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9636 |
ЖБАДИНСЬКИЙ Д.Н. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9637 |
ЖГУТА Д.Т. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9638 |
ЖДАН Д.Т. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
3 |
134 (48+56+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9639 |
ЖДАН Є.І. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
8 |
137 (48+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9640 |
ЖДАН М.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9641 |
ЖДАН Р.О. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
7 |
135 (48+46+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9642 |
ЖДАН Ю.Т. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9643 |
ЖДАННЯНЧИН А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
89 (38+33+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9644 |
ЖДАНОВА К.Г. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9645 |
ЖДАНЮК М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9646 |
ЖДАНЮК С.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
112 (58+18+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9647 |
ЖДАНЯНЧИН Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (32+34+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9648 |
ЖЕВЛАКОВА А.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
113 (36+40+37) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9649 |
ЖЕГУЛІН В.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
84 (28+32+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9650 |
ЖЕЖНИЧ Г.П. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9651 |
ЖЕЗЛО О.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
102 (27+56+19) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9652 |
ЖЕКОВ О.Є. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9653 |
ЖЕЛЕЗНОВА В.В. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
5 |
128 (52+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9654 |
ЖЕЛЕЗНЯК О.С. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9655 |
ЖЕЛИХ Д.О. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
9 |
90 (40+32+18) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
9656 |
ЖЕЛИХІВСЬКА Ю.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9657 |
ЖЕЛИХІВСЬКИЙ В.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9658 |
ЖЕЛІЗКО А.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9659 |
ЖЕЛІЗКО А.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9660 |
ЖЕЛІЗКО В.Г. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
5 |
105 (44+25+36) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
9661 |
ЖЕЛІЗКО Н.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
81 (32+28+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9662 |
ЖЕЛІЗКО С.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
81 (32+28+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9663 |
ЖЕМЕВКА М.З. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9664 |
ЖЕМЕВКО Р.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
72 (22+26+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9665 |
ЖЕМЕКА Д.Г. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
114 (20+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
9666 |
ЖЕМЕЛА А.С. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9667 |
ЖЕМЕЛА А.С. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
92 (27+34+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9668 |
ЖЕМЕЛА В.С. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
108 (36+34+38) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9669 |
ЖЕМЕЛА І.І. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9670 |
ЖЕМЕЛА О.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
8 |
104 (21+46+37) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9671 |
ЖЕМЕЛА Х.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
102 (42+34+26) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9672 |
ЖЕМЕЛА Х.Ю. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
10 |
95 (52+22+21) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9673 |
ЖЕМЕЛКО О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
80 (14+36+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9674 |
ЖЕМЕЛКО Я.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
86 (30+36+20) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9675 |
ЖЕМОНСЬКА М.Л. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
86 (39+26+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9676 |
ЖЕМОНСЬКА Ю.І. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9677 |
ЖЕНЧАК А.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
9 |
143 (48+44+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9678 |
ЖЕНЧАК О.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9679 |
ЖЕНЧУК А.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
50 (13+22+15) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9680 |
ЖЕНЧУК А.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9681 |
ЖЕНЧУК І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
94 (35+38+21) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9682 |
ЖЕПА В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9683 |
ЖЕПА М.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9684 |
ЖЕПА О.Б. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
106 (22+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9685 |
ЖЕПЕЦЬКА А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9686 |
ЖЕРДЕЦЬКЙ М.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
77 (28+34+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9687 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА А |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
76 (21+30+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9688 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА А.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9689 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9690 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА Б.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
100 (14+56+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
9691 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА Є.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9692 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА І.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
131 (51+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9693 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА М.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9694 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА М.Р. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9695 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА М.С. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
6 |
112 (44+38+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9696 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА О. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9697 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА С.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9698 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА Х.Р. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
80 (12+36+32) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9699 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА Х.Р. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
6 |
104 (40+28+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9700 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
118 (44+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9701 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ А.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9702 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Б.Н. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9703 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ В.Т. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
4 |
80 (14+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9704 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Д.В. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
127 (52+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9705 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Д.Р. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
5 |
102 (40+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9706 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ М.А. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9707 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ М.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
164 (58+46+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9708 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Р.М. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9709 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Р.Р. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
95 (39+46+10) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
9710 |
ЖЕРЕБЕЦЯКИЙ Ю.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9711 |
ЖЕРЕБИЛО Г.Д. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9712 |
ЖЕРЕБНА М.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9713 |
ЖЕРЕБНИЙ О.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9714 |
ЖЕРЕБУХ І.Р. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9715 |
ЖЕРЕБУХ Т.Я. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
8 |
70 (12+30+28) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
9716 |
ЖЕРУХА Ю.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9717 |
ЖЕСТОКОВА С.С. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9718 |
ЖЕШУТКО Д.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9719 |
ЖЕШУТКО М.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9720 |
ЖИВАН С.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
75 (24+26+25) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9721 |
ЖИВИЛЯК А.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
99 (44+25+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9722 |
ЖИВИЦЬКИЙ І.Б. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9723 |
ЖИВКО Д. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9724 |
ЖИВКО Д.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9725 |
ЖИВОРОНКО Р.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
71 (28+13+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9726 |
ЖИВОТЯГІН Ю.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9727 |
ЖИВОТЯГІНА А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9728 |
ЖИВЧИН В.Ю. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9729 |
ЖИГАЙЛО Б.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9730 |
ЖИГАЙЛО Р.І. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
6 |
102 (34+32+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9731 |
ЖИГАЙЛО С.Т. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9732 |
ЖИГАЙЛО Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
130 (48+50+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
9733 |
ЖИГАЙЛОО Д.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
47 (12+20+15) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9734 |
ЖИГАЛКІН Н.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9735 |
ЖИГАЛО В.Р. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
9 |
38 (18+14+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9736 |
ЖИГАПЬ В.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9737 |
ЖИГУНОВ О.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
97 (38+32+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9738 |
ЖИДАЧЕВСЬКА А.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
130 (58+36+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9739 |
ЖИДАЧЕВСЬКА К. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9740 |
ЖИДАЧЕВСЬКИЙ М.Р. |
14397 |
м. Жовква |
Гребінцівська ЗОШ |
7 |
60 (15+32+13) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9741 |
ЖИДАЧЕВСЬКИЙ Р.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
66 (16+14+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9742 |
ЖИДАЧЕВСЬКИЙ Ю.Я. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
132 (60+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9743 |
ЖИДЕЦЬКА В.С. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
82 (26+26+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9744 |
ЖИДИК А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9745 |
ЖИДИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
127 (45+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
9746 |
ЖИДИК Д.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
92 (32+42+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9747 |
ЖИДИК Р.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
56 (28+10+18) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9748 |
ЖИДЯК В.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9749 |
ЖИДЯК Я.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
112 (40+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9750 |
ЖИЛА Д.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9751 |
ЖИЛА М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
96 (42+54+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
9752 |
ЖИЛА Р.П. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9753 |
ЖИЛА С.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9754 |
ЖИЛІНКА Є.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
93 (37+26+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9755 |
ЖИЛІНСЬКА С.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9756 |
ЖИЛКА У.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
170 (56+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9757 |
ЖИЛКІН В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
9758 |
ЖИЛЬЦОВ А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9759 |
ЖИЛЮК М.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
9 |
129 (54+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
9760 |
ЖИЛЯК С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
84 (33+28+23) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9761 |
ЖИНКО А.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
64 (34+18+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9762 |
ЖИР М.П. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9763 |
ЖИРАВЕЦЬКА О.Т. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
106 (40+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9764 |
ЖИРАВЕЦЬКИЙ А.Т. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
62 (24+26+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9765 |
ЖИТАРЮК Д.М. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9766 |
ЖИТАРЮК О.М. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9767 |
ЖИТКЕВИЧ Д.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
80 (22+28+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9768 |
ЖИТНЯК В.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
101 (42+17+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9769 |
ЖИШКО С.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
107 (42+40+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9770 |
ЖИЩИНСЬКА А.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
137 (39+60+38) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9771 |
ЖІНЧИН Ю.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9772 |
ЖМІНКА В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
82 (36+38+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9773 |
ЖМУД В.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9774 |
ЖМУР М.С. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9775 |
ЖМУР П.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9776 |
ЖМУРКО А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9777 |
ЖМУРКО С.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
98 (28+28+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9778 |
ЖМУТ М.П. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9779 |
ЖМУТ С.П. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
94 (42+34+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9780 |
ЖОВНІР Б.Г. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9781 |
ЖОВНІР В.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9782 |
ЖОВНІР Д.М. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9783 |
ЖОВНІР Л.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
37 (3+14+20) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9784 |
ЖОВНІР М.Р. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
4 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9785 |
ЖОВНІР М.Ф. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
9786 |
ЖОВНІР О.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
9787 |
ЖОВНІР Я.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9788 |
ЖОВНІР Я.Р. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
85 (21+30+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9789 |
ЖОВНІРЧИК І.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
9790 |
ЖОВНІРЧИК Я.М. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
9 |
127 (34+54+39) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
9791 |
ЖОВТАНЕЦЬКИЙ Н.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
99 (30+40+29) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9792 |
ЖОВТАНСЬКА І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
117 (36+38+43) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
9793 |
ЖОВТАНСЬКИЙ М.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
68 (21+18+29) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9794 |
ЖОВТОВСЬКИИ А.О. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
8 |
132 (45+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9795 |
ЖОВТЮХ ВМ. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9796 |
ЖОВТЮХ О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9797 |
ЖОЛДАК Б.А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9798 |
ЖОЛДАК Н.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
9799 |
ЖОЛДАК С.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
58 (6+38+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9800 |
ЖОЛИНСЬКА Ю.П. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9801 |
ЖОЛНОВИЧ Д.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
72 (52+8+12) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9802 |
ЖОЛНОВИЧ Р.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
83 (40+25+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9803 |
ЖОЛОББ Я.Л. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9804 |
ЖОЛОБЕЦЬКИЙ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
9805 |
ЖОЛОБОВИЧ Ю.В. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9806 |
ЖОЛУБАК Л.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
91 (33+32+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9807 |
ЖОЛУДКО В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
68 (16+34+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9808 |
ЖОНОВСЬКА Ю.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
54 (18+28+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9809 |
ЖОРНЯК О.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
96 (28+44+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9810 |
ЖОРНЯК Ю.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
98 (28+52+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9811 |
ЖОХ Р.А. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9812 |
ЖОХ Т.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9813 |
ЖУЖЕВИЧ Б.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9814 |
ЖУЖЕВИЧ С.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
9815 |
ЖУК В.Б. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
7 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9816 |
ЖУК А.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9817 |
ЖУК А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9818 |
ЖУК А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
135 (49+56+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9819 |
ЖУК А.Д. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
109 (54+31+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9820 |
ЖУК А.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9821 |
ЖУК А.К. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
130 (36+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9822 |
ЖУК А.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
98 (30+44+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9823 |
ЖУК В.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9824 |
ЖУК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
114 (54+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9825 |
ЖУК В.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9826 |
ЖУК В.О. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9827 |
ЖУК В.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
164 (58+52+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9828 |
ЖУК Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9829 |
ЖУК Д.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9830 |
ЖУК Д.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9831 |
ЖУК І.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9832 |
ЖУК І.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9833 |
ЖУК К.Т. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
131 (45+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9834 |
ЖУК М.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
135 (45+50+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
9835 |
ЖУК М.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9836 |
ЖУК М.Р. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9837 |
ЖУК М.Я. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
7 |
99 (36+44+19) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9838 |
ЖУК Н.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
127 (30+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9839 |
ЖУК О.Б. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
4 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9840 |
ЖУК О.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
11 |
90 (25+44+21) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
9841 |
ЖУК О.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
81 (27+40+14) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9842 |
ЖУК О.П. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
88 (21+24+43) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
9843 |
ЖУК О.Р. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9844 |
ЖУК Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
70 (27+20+23) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9845 |
ЖУК С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
9846 |
ЖУК С.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9847 |
ЖУК С.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9848 |
ЖУК Т.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
5 |
55 (26+29+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9849 |
ЖУК Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
152 (60+34+58) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9850 |
ЖУК Х.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9851 |
ЖУК Х.Ж. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
110 (39+44+27) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9852 |
ЖУК Х.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9853 |
ЖУК Ю.С. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
9854 |
ЖУКЕВИЧ М.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
123 (42+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9855 |
ЖУКЕВИЧ П.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9856 |
ЖУКЕВИЧ С.П. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9857 |
ЖУКІВСЬКА С.П. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9858 |
ЖУКОВ В.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
101 (42+40+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9859 |
ЖУКОВА А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9860 |
ЖУКОВА В.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
106 (42+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9861 |
ЖУКОВА К.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9862 |
ЖУКОВЕЦЬ С.С. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9863 |
ЖУКОВСЬКА В.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9864 |
ЖУКОВСЬКА Н.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
98 (54+32+12) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
9865 |
ЖУКОВСЬКА О.Р. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
6 |
136 (44+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9866 |
ЖУКОВСЬКА О.Р. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
7 |
134 (51+36+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
9867 |
ЖУКОВСЬКИЙ В.С. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9868 |
ЖУКОВСЬКИЙ І.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
112 (33+48+31) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
9869 |
ЖУКОВСЬКИЙ Н.П. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
3 |
138 (52+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
9870 |
ЖУКОВСЬКИЙ Ю.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9871 |
ЖУКРОВСЬКА А.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9872 |
ЖУКРОВСЬКА А.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9873 |
ЖУКРОВСЬКА К.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
11 |
163 (54+58+51) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9874 |
ЖУКРОВСЬКА Я.Я. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9875 |
ЖУКРОВСЬКИЙ Р.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9876 |
ЖУКРФВСЬКА Д.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9877 |
ЖУКУЛЯК С.Ф. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9878 |
ЖУЛИНСЬКА А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9879 |
ЖУЛІНСЬКИЙ М.М. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9880 |
ЖУЛКЕВИЧ Е |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
122 (50+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
9881 |
ЖУПНИК С.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9882 |
ЖУРА В.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
119 (42+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9883 |
ЖУРАВ М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
136 (42+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
9884 |
ЖУРАВЕЛЬ Б.Я. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
7 |
77 (42+26+9) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9885 |
ЖУРАВЕЛЬ В.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9886 |
ЖУРАВЕЛЬ М. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9887 |
ЖУРАВЕЛЬ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
62 (6+34+22) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9888 |
ЖУРАВЕЛЬ М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
137 (27+60+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
9889 |
ЖУРАВЕЛЬ О.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
83 (31+34+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9890 |
ЖУРАВЕЛЬ Я.І. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
108 (48+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9891 |
ЖУРАВЛЬОВ О.Я. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
102 (27+44+31) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
9892 |
ЖУРАВЛЬОВА М.О. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
89 (33+40+16) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
9893 |
ЖУРАВЛЬОВА Р.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9894 |
ЖУРАВСЬКА А.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9895 |
ЖУРАВСЬКА А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9896 |
ЖУРАВСЬКА А.С. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
8 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9897 |
ЖУРАВСЬКА В.В. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9898 |
ЖУРАВСЬКА Є.М. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
111 (36+46+29) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9899 |
ЖУРАВСЬКА М.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
122 (38+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9900 |
ЖУРАВСЬКИЙ В.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
100 (22+54+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9901 |
ЖУРАВСЬКИЙ Р.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
93 (33+24+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9902 |
ЖУРАВЧАК А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
106 (44+38+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9903 |
ЖУРАВЧАК Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9904 |
ЖУРАВЧАК Д.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9905 |
ЖУРАВЧАК М.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9906 |
ЖУРАВЧАК Н.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
59 (21+24+14) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9907 |
ЖУРАВЧАК Ю.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9908 |
ЖУРАВЧИК К.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9909 |
ЖУРАВЧИК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
120 (40+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9910 |
ЖУРАЄВА М.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9911 |
ЖУРАЄВА У.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
96 (0+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9912 |
ЖУРАКІВСЬКА М.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9913 |
ЖУРАКІВСЬКИЙ Д.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9914 |
ЖУРАКОВСЬКА А.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9915 |
ЖУРАКОВСЬКА В.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9916 |
ЖУРАКОВСЬКИЙ М.С. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
7 |
106 (33+36+37) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9917 |
ЖУРАТ А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9918 |
ЖУРБА А.А. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9919 |
ЖУРБА В.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
74 (16+40+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9920 |
ЖУЦЬКИЙ Ю.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
121 (39+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9921 |
ЖУШМА Р.В. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
5 |
58 (18+34+6) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9922 |
ЗАБАВСЬКА А.А. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
9923 |
ЗАБАВСЬКА Д.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9924 |
ЗАБАВЧУК А.С. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9925 |
ЗАБАНЖАЛО О.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
64 (24+22+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9926 |
ЗАБАНЖАЛО О.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9927 |
ЗАБЕЛІН Б.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
158 (54+44+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9928 |
ЗАБІГАЙЛО РЮ. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9929 |
ЗАБЛОЦЬКИЙ М.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
9930 |
ЗАБЛОЦЬКИЙ М.Ю. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
100 (22+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9931 |
ЗАБЛОЦЬКИЙ Р.Р. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
85 (40+36+9) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9932 |
ЗАБОЛІТНА М.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9933 |
ЗАБОЛОТНА Ю.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9934 |
ЗАБОЛОТНИЙ Н. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9935 |
ЗАБОЛОТНИЙ Р.М. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
9936 |
ЗАБОЛОТНЮК І.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
92 (33+42+17) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9937 |
ЗАБОЛОТСЬКИХ А.А. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9938 |
ЗАБОЛОЦЬКА І.М. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
3 |
106 (28+54+24) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
9939 |
ЗАБОЛОЦЬКА І.Р. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
3 |
158 (48+50+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9940 |
ЗАБОЛОЦЬКА К.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9941 |
ЗАБОЛОЦЬКА Ю.М. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
4 |
108 (28+50+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
9942 |
ЗАБОЛОЦЬКИЙ Н.І. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9943 |
ЗАБРОВАРНИЙ О.П. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9944 |
ЗАБРОВАРНИЙ Ю.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
9945 |
ЗАБРОДСЬКА А.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9946 |
ЗАБРОДСЬКИЙ М.В. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
5 |
91 (30+31+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9947 |
ЗАБРОЦЬКА К.П. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
116 (20+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9948 |
ЗАБРОЦЬКА М.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
84 (40+32+12) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
9949 |
ЗАБУЛЬСЬКИЙ В.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
105 (50+34+21) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9950 |
ЗАБУРДАЄВ С.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
86 (14+30+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9951 |
ЗАБУРДАЄВА Н.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
116 (36+50+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9952 |
ЗАБУСИК А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
106 (46+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9953 |
ЗАВАДА М.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
105 (27+38+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9954 |
ЗАВАДА Т.Л. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9955 |
ЗАВАДКА Н.Ю. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9956 |
ЗАВАДКА С.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
95 (33+34+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9957 |
ЗАВАДКА Ю.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9958 |
ЗАВАДКА Я.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
58 (22+18+18) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9959 |
ЗАВАДКАА М.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9960 |
ЗАВАДОВСЬКА В.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9961 |
ЗАВАДСЬКА В.І. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
8 |
82 (15+44+23) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9962 |
ЗАВАДСЬКА Д.П. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9963 |
ЗАВАДСЬКА Ю.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
7 |
101 (27+40+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9964 |
ЗАВАДСЬКИЙ Т |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
100 (50+26+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9965 |
ЗАВАДСЬКИЙ Ю.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
128 (54+38+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9966 |
ЗАВАЛІЙ В.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9967 |
ЗАВАЛІШИНА Д.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
142 (60+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9968 |
ЗАВАЛЬНИЙ В.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9969 |
ЗАВАЛЬНИЙ О.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9970 |
ЗАВАЛЬСЬКА І.В. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
8 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9971 |
ЗАВАЛЬСЬКА С.С. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
5 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9972 |
ЗАВАЛЬСЬКИЙ М.М. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9973 |
ЗАВАЛЬСЬКИЙ Р.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
98 (27+42+29) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9974 |
ЗАВАРИНСЬКА В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
80 (32+24+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9975 |
ЗАВАРИНСЬКА С.М. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
9976 |
ЗАВАРИНСЬКИЙ Ю.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9977 |
ЗАВАРУЄВА М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9978 |
ЗАВАЦЬКА Ю.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
9979 |
ЗАВЕЛЬСЬКА А.К. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9980 |
ЗАВЕРАЧ А.Ю. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9981 |
ЗАВЕРБНИЙ С.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9982 |
ЗАВЕРУХА А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9983 |
ЗАВЕРУХА Д.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
121 (48+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9984 |
ЗАВЕРУХА І.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
100 (28+48+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9985 |
ЗАВЕРУХА М.П. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
120 (28+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9986 |
ЗАВЕРУХА С.М. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
96 (30+46+20) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9987 |
ЗАВЕРУХА Т.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
96 (48+48+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9988 |
ЗАВЕРУХА Ю.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
140 (48+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9989 |
ЗАВЕРЧУК С.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
82 (32+14+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9990 |
ЗАВИДІВСЬКИЙ М.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
43 (10+24+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9991 |
ЗАВІДКОВСЬКА М.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9992 |
ЗАВІДКОВСЬКИЙ М.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
40 (13+18+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9993 |
ЗАВІДНЯК С.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
9994 |
ЗАВІЙСЬКА В.Т. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
4 |
42 (14+16+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9995 |
ЗАВОЙКО А.Б. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
129 (52+50+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9996 |
ЗАВОЙКО К.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
9997 |
ЗАВОЙСЬКА Х.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9998 |
ЗАВОЙСЬКИЙ І.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
101 (30+32+39) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9999 |
ЗАВОЛЬСЬКА О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10000 |
ЗАВОЛЬСЬКИЙ Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
52 (21+28+3) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10001 |
ЗАВОРОТНА А.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
111 (46+32+33) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10002 |
ЗАВОРОТНА А.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
80 (36+32+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10003 |
ЗАВОРОТНЯ М.Т. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10004 |
ЗАВОЮРА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
110 (48+26+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
10005 |
ЗАВУЩАК М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
152 (60+44+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10006 |
ЗАВУЩАК Х.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
117 (36+38+43) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10007 |
ЗАВЯЛИЧ Х.А. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10008 |
ЗАГАЙКЕВИЧ М.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
31 (6+6+19) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10009 |
ЗАГАЙКО О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
68 (26+30+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10010 |
ЗАГАЙКО С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
88 (30+36+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10011 |
ЗАГАЙСЬКИЙ І.В. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10012 |
ЗАГАКАЙЛО А.А. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10013 |
ЗАГАКАЙЛО І.А. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
134 (26+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10014 |
ЗАГАЛЮК ЯВ |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10015 |
ЗАГАНЯЧ О.І. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
7 |
108 (48+38+22) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10016 |
ЗАГАРТОВСЬКА Ю.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10017 |
ЗАГАСАЙЛО М.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10018 |
ЗАГАСАЙЛО Ю.А. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
136 (54+58+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10019 |
ЗАГВОЙСЬКА А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10020 |
ЗАГВОЙСЬКИЙ А.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10021 |
ЗАГВОЙСЬКИЙ Б.І. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
8 |
57 (12+32+13) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10022 |
ЗАГВОЙСЬКИЙ Р.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10023 |
ЗАГІРНА В.І. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10024 |
ЗАГІРНА М.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
101 (60+29+12) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10025 |
ЗАГІРСЬКА А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10026 |
ЗАГІРСЬКА Х.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
150 (51+54+45) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10027 |
ЗАГІРСЬКИЙ М.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10028 |
ЗАГІРСЬКИЙ О.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
10029 |
ЗАГІРСЬКИЙ Р. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10030 |
ЗАГОРБЕНСЬКА А.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10031 |
ЗАГОРБЕНСЬКА Р.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
11 |
108 (38+46+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10032 |
ЗАГОРБЕНСЬКА У.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10033 |
ЗАГОРЕЦЦКИЙ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
10034 |
ЗАГОРЕЦЬКА О.Я. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10035 |
ЗАГОРЕЦЬКА Х.Я. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10036 |
ЗАГОРЕЦЬКА Х.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
10037 |
ЗАГОРСЬКА А.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
88 (24+28+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10038 |
ЗАГОРУЙКО А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10039 |
ЗАГОРУЙКО В.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
58 (5+38+15) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
10040 |
ЗАГОРУЙКО Д.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
10041 |
ЗАГОРУЙКО М.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
74 (11+36+27) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
10042 |
ЗАГОРУЙКО М.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
10043 |
ЗАГОРУЙКО Ю.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
10044 |
ЗАГОРУЙКО Ю.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
99 (54+21+24) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
10045 |
ЗАГРАЙ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10046 |
ЗАГРЕНЮК А.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
136 (40+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10047 |
ЗАГУЛЬ Д.Е. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
98 (22+40+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10048 |
ЗАГУРСЬКА В.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10049 |
ЗАДВІРНИЙ В.Я. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10050 |
ЗАДВІРНИЙ Л.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10051 |
ЗАДВОРНА М.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10052 |
ЗАДЕРЕЦЬКА С.І. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
11 |
71 (33+26+12) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10053 |
ЗАДЕРЕЦЬКИЙ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10054 |
ЗАДЕРЕЦЬКИЙ Р.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
143 (54+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10055 |
ЗАДІЛЬСЬКА О |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
7 |
134 (48+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
10056 |
ЗАДІЛЬСЬКА О.В. |
14745 |
м. Старий Самбір |
Білицька ЗСШ |
5 |
74 (14+18+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10057 |
ЗАДІЛЬСЬКИЙ О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10058 |
ЗАДОЛИННА І.М. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
8 |
94 (33+48+13) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10059 |
ЗАДОЛИННА М.В. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
9 |
104 (31+46+27) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10060 |
ЗАДОЛИННА О.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
124 (54+36+34) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10061 |
ЗАДОНСЬКА Я.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10062 |
ЗАДОРЕЦЬКА М.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
52 (18+34+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10063 |
ЗАДОРЕЦЬКИЙ О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10064 |
ЗАДОРОВСЬКИЙ Д.Д. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10065 |
ЗАДОРОЖНА А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
118 (46+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
10066 |
ЗАДОРОЖНА В.Р. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10067 |
ЗАДОРОЖНА Д.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10068 |
ЗАДОРОЖНА Д.Я. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10069 |
ЗАДОРОЖНА Е.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
116 (54+26+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10070 |
ЗАДОРОЖНА І.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10071 |
ЗАДОРОЖНА К.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10072 |
ЗАДОРОЖНА К.О. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
84 (28+44+12) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10073 |
ЗАДОРОЖНА Р.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
63 (26+31+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10074 |
ЗАДОРОЖНА С.С. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
104 (46+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10075 |
ЗАДОРОЖНА С.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10076 |
ЗАДОРОЖНА Х.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
152 (46+52+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10077 |
ЗАДОРОЖНА Ю.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10078 |
ЗАДОРОЖНА Ю.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10079 |
ЗАДОРОЖНИЙ А.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10080 |
ЗАДОРОЖНИЙ В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10081 |
ЗАДОРОЖНИЙ В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10082 |
ЗАДОРОЖНИЙ Д.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10083 |
ЗАДОРОЖНИЙ Д.І. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
5 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
10084 |
ЗАДОРОЖНИЙ Д.Я. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10085 |
ЗАДОРОЖНИЙ Є. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
36 (12+10+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10086 |
ЗАДОРОЖНИЙ І.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
131 (60+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10087 |
ЗАДОРОЖНИЙ М.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10088 |
ЗАДОРОЖНИЙ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
52 (20+20+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10089 |
ЗАДОРОЖНИЙ О.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
69 (30+30+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10090 |
ЗАДОРОЖНИЙ Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
125 (46+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10091 |
ЗАДОРОЖНИЙ Р.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10092 |
ЗАДОРОЖНИЙ Р.М. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10093 |
ЗАДОРОЖНИЙ Т.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10094 |
ЗАДОРОЖНЯ В.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10095 |
ЗАДРА О.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
126 (28+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10096 |
ЗАДРА О.В. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
86 (48+20+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10097 |
ЗАДРА О.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10098 |
ЗАЄЦЬ Д. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
140 (40+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10099 |
ЗАЄЦЬ К.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10100 |
ЗАЄЦЬ Ю.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10101 |
ЗАЖИГІНА І.С. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10102 |
ЗАЗА М.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
115 (33+48+34) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10103 |
ЗАЗУКЯК М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
61 (38+14+9) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10104 |
ЗАЗУЛЯ А.І. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10105 |
ЗАЗУЛЯ М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10106 |
ЗАЗУЛЯК А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
97 (33+44+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10107 |
ЗАЗУЛЯК Д.Й. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10108 |
ЗАЗУЛЯК М.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
10109 |
ЗАЗУЛЯК Н.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
93 (40+29+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
10110 |
ЗАЗУЛЯК Н.Р. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10111 |
ЗАЇКА В.Д. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10112 |
ЗАЇКА М.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10113 |
ЗАЙЦЕВ М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10114 |
ЗАЙЦЕВ Н.М. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10115 |
ЗАЙЦЕВ О.Д. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
5 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10116 |
ЗАЙЦЕВА В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
48 (0+12+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10117 |
ЗАЙЦЕВА О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10118 |
ЗАЙЦЕВА Ю.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10119 |
ЗАЙШЛА С.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10120 |
ЗАКАЛА МР |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10121 |
ЗАКАЛА Х.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10122 |
ЗАКАЛИК Б.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
144 (45+42+57) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10123 |
ЗАКАЛИК В.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10124 |
ЗАКАЛИК Г.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
138 (39+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10125 |
ЗАКАЛИК К.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
99 (18+40+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
10126 |
ЗАКАЛИК М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10127 |
ЗАКАЛИК М.В. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10128 |
ЗАКАЛИК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10129 |
ЗАКАЛИК М.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10130 |
ЗАКАЛИК Н.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10131 |
ЗАКАЛИК С.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10132 |
ЗАКАЛЮЖНА Б.Н. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
8 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10133 |
ЗАКАЛЯК О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10134 |
ЗАКАЛЯК Р.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
10135 |
ЗАКАРАЯ Х.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10136 |
ЗАКАЦЮРА А.О. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
7 |
97 (18+54+25) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10137 |
ЗАКАЦЮРА Т.О. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
6 |
132 (52+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10138 |
ЗАКЛИНСЬКА С.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
71 (22+31+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10139 |
ЗАКОМОРНИЙ В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
100 (38+20+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10140 |
ЗАКОМОРНИЙ О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
136 (46+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10141 |
ЗАКОРДОНСЬКА В.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10142 |
ЗАКОРЧЕМНА К.Р. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
3 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
10143 |
ЗАКОРЧЕМНА Т.Б. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10144 |
ЗАКОРЧЕМНА У.О. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10145 |
ЗАКОРЧЕМНИЙ В.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10146 |
ЗАКОРЧЕМНИЙ М.С. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
7 |
87 (24+32+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10147 |
ЗАКОТА Х.О. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10148 |
ЗАКРЕВСЬКА А.Р. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10149 |
ЗАКРЕВСЬКА Д |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
8 |
141 (48+56+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
10150 |
ЗАКРЕВСЬКА І.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10151 |
ЗАКРЕВСЬКИЙ Б.В. |
14689 |
м. Сокаль |
Перемисловицька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10152 |
ЗАКРЕВСЬКИЙ О.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10153 |
ЗАКРЕНИЧНА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
77 (12+46+19) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
10154 |
ЗАКУС В.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10155 |
ЗАКУС С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10156 |
ЗАКУСОВА К.М. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10157 |
ЗАЛАНСЬКИЙ Б.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10158 |
ЗАЛЕВСЬКИЙ В.С. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
10 |
105 (52+38+15) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10159 |
ЗАЛЕВСЬКИЙ С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10160 |
ЗАЛЕНЖНА О.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
112 (52+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10161 |
ЗАЛЕЦЬКА В.Р. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
5 |
109 (40+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
10162 |
ЗАЛЕЦЬКА Л.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10163 |
ЗАЛЕЦЬКИЙ М.М. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
6 |
105 (48+27+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10164 |
ЗАЛЕЦЬКИЙ Р.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10165 |
ЗАЛЄВСЬКА Ю.С. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
88 (39+28+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10166 |
ЗАЛИПСЬКИЙ Р.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
80 (30+38+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10167 |
ЗАЛІВАНСЬКА В.Л. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
10168 |
ЗАЛІЗНА А. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
2 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
10169 |
ЗАЛІЗНА К.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
64 (28+24+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10170 |
ЗАЛІЗНИЙ І.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10171 |
ЗАЛІЗНИЙ Ю.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10172 |
ЗАЛІЗНЮК А.С. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
98 (34+40+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10173 |
ЗАЛІЗНЯК Я.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10174 |
ЗАЛІПЕЦЬКИЙ В.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10175 |
ЗАЛІПСЬКИЙ А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
122 (52+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10176 |
ЗАЛІСКО А.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
94 (42+28+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10177 |
ЗАЛІСКО З.Л. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
96 (40+44+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10178 |
ЗАЛІСЬКА Х.Я. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10179 |
ЗАЛІСЬКИЙ Н.Б. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
160 (48+60+52) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10180 |
ЗАЛІЩУК О.Ю. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
9 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
10181 |
ЗАЛОГА Б.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10182 |
ЗАЛОГА В.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
3 |
84 (16+38+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10183 |
ЗАЛОКОЦЬКА Ю.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
94 (34+42+18) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10184 |
ЗАЛУГА В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10185 |
ЗАЛУГА О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
85 (24+37+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10186 |
ЗАЛУЖНА Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
90 (33+38+19) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10187 |
ЗАЛУЖНА Я.І. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
124 (30+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10188 |
ЗАЛУЖНИЙ Т.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
92 (42+30+20) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10189 |
ЗАЛУЗЕЦЬ А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10190 |
ЗАЛУСЬКА С.Н. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
86 (26+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10191 |
ЗАЛУЦЬКА Л.С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10192 |
ЗАЛУЦЬКА О.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
6 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10193 |
ЗАЛУЦЬКИЙ В.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
10194 |
ЗАЛУЦЬКИЙ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10195 |
ЗАЛУЦЬКИЙ М.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
75 (26+19+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10196 |
ЗАЛУЦЬКИЙ Н.Т. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10197 |
ЗАМИХІВСЬКИЙ В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
5 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10198 |
ЗАМІЙСЬКИЙ Я.Б. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10199 |
ЗАМІРСЬКА А.З. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
151 (60+52+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10200 |
ЗАМІРСЬКИЙ А.З. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
66 (6+38+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10201 |
ЗАМІШКА А.Т. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
4 |
86 (32+30+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10202 |
ЗАМОГИЛЬНИЙ Є.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
77 (42+17+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10203 |
ЗАМОЙСЬКА Ю.І. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10204 |
ЗАМОЙСЬКИЙ Ю.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
85 (33+38+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10205 |
ЗАМОРИЛО М.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10206 |
ЗАМОСТЯНИК Б.Б. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
6 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10207 |
ЗАМОТАЄВА А.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10208 |
ЗАМРІЙ В.Т. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10209 |
ЗАМРІЙ Д |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
5 |
46 (24+10+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10210 |
ЗАМРІЙ Д.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10211 |
ЗАМРІЙ Н.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10212 |
ЗАМРІЙ Р.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10213 |
ЗАМРІЙ С.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
10214 |
ЗАНЕВИЧ І.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
75 (18+34+23) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10215 |
ЗАНЕВИЧ Ю.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10216 |
ЗАНИК Я.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
133 (46+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
10217 |
ЗАНИФІСТ І.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10218 |
ЗАНІК А.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10219 |
ЗАНІК Н.С. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10220 |
ЗАНКОВИЧ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10221 |
ЗАНКОВИЧ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10222 |
ЗАНОВЯК І.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
124 (39+38+47) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10223 |
ЗАНЧУК О.І. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
8 |
98 (36+36+26) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10224 |
ЗАНЬКО Б.Б. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
8 |
99 (27+32+40) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
10225 |
ЗАНЬКО В.М. |
14916 |
м. Яворів |
Верблянська СЗШ |
6 |
69 (38+13+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10226 |
ЗАНЬКО М.Б. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10227 |
ЗАНЬКО О.М. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
7 |
110 (27+48+35) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10228 |
ЗАНЬЧАК М.С. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
105 (30+38+37) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10229 |
ЗАПЖАЛ О.В. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
10 |
162 (52+56+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10230 |
ЗАПІСОЦЬКА А.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10231 |
ЗАПІСОЦЬКА Е.А. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10232 |
ЗАПІСОЦЬКА Є.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10233 |
ЗАПІСОЦЬКА Р.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10234 |
ЗАПІСОЦЬКА Ю.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10235 |
ЗАПІСОЦЬКИЙ В.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
8 |
100 (30+46+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
10236 |
ЗАПІСОЦЬКИЙ Р.А. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
10237 |
ЗАПЛАТИНСЬКА М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
89 (40+25+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10238 |
ЗАПЛАТИНСЬКА С.А. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10239 |
ЗАПЛАТИНСЬКА Х.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10240 |
ЗАПЛАТИНСЬКА Я.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10241 |
ЗАПЛАТИНСЬКИЙ О.Т. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
111 (49+38+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10242 |
ЗАПЛАТИНСЬКИЙ С.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
69 (20+19+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10243 |
ЗАПЛАТИНСЬКИЙ Т.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
82 (22+42+18) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10244 |
ЗАПЛЕТНЮК С.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10245 |
ЗАПОЛЬСЬКА А.К. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
146 (52+46+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10246 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ Л.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
138 (51+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10247 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ Т.М. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
3 |
134 (42+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10248 |
ЗАПОТІЦЬКА А.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
127 (39+50+38) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10249 |
ЗАПОТІЦЬКА Т.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10250 |
ЗАПОТІЧНА А |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
108 (46+32+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10251 |
ЗАПОТІЧНА А.В. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10252 |
ЗАПОТІЧНА Д.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10253 |
ЗАПОТІЧНА І.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10254 |
ЗАПОТІЧНА М.Є. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
161 (51+60+50) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10255 |
ЗАПОТІЧНА О.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10256 |
ЗАПОТІЧНА Х.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10257 |
ЗАПОТІЧНА Ю.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10258 |
ЗАПОТІЧНА Я.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
100 (29+50+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10259 |
ЗАПОТІЧНИЙ Б.Т. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
7 |
88 (33+36+19) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10260 |
ЗАПОТІЧНИЙ Д.О. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10261 |
ЗАПОТІЧНИЙ О.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10262 |
ЗАПОТОЦЬКА В.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10263 |
ЗАПШАЛА В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10264 |
ЗАРАНСЬКИЙ Д.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10265 |
ЗАРАЩАК Є.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10266 |
ЗАРЕМБА В.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
95 (33+32+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10267 |
ЗАРЕМБА Д.Г. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10268 |
ЗАРЕМБА К.Ю. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
98 (22+52+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10269 |
ЗАРЕМБА Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10270 |
ЗАРЕМБА О.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10271 |
ЗАРЕМБА О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10272 |
ЗАРЕМБА Ю.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10273 |
ЗАРЕШНЮК О.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
60 (17+34+9) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
10274 |
ЗАРИЦЬКА О.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
96 (18+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10275 |
ЗАРИЦЬКА С.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10276 |
ЗАРИЦЬКИЙ І.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10277 |
ЗАРИЦЬКИЙ М.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10278 |
ЗАРИЦЬКИЙ С.І. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
4 |
164 (60+56+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10279 |
ЗАРИЧНЄВ А.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
8 |
130 (60+38+32) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10280 |
ЗАРІВНА О |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
4 |
86 (14+36+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10281 |
ЗАРІЦЬКА В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
107 (39+42+26) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10282 |
ЗАРІЦЬКА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
153 (58+47+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10283 |
ЗАРІЦЬКА Д.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
133 (54+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10284 |
ЗАРІЦЬКА І.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
8 |
118 (45+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10285 |
ЗАРІЦЬКА І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10286 |
ЗАРІЦЬКА І.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
68 (9+28+31) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10287 |
ЗАРІЦЬКА М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
163 (54+54+55) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10288 |
ЗАРІЦЬКА О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
86 (28+34+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10289 |
ЗАРІЦЬКА Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10290 |
ЗАРІЦЬКА С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10291 |
ЗАРІЦЬКИЙ А.Ю. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10292 |
ЗАРІЦЬКИЙ Д.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
1 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10293 |
ЗАРІЦЬКИЙ Д.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10294 |
ЗАРІЦЬКИЙ О.А. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10295 |
ЗАРІЦЬКИЙ ОМ. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
164 (60+54+50) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10296 |
ЗАРІЧАНСЬКА М.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10297 |
ЗАРІЧАНСЬКА О.О. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
5 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
10298 |
ЗАРІЧНА В.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10299 |
ЗАРІЧНА Д.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
10300 |
ЗАРІЧНА І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
60 (14+22+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10301 |
ЗАРІЧНА М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10302 |
ЗАРІЧНА О.Я. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
118 (46+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10303 |
ЗАРІЧНИЙ В.С. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10304 |
ЗАРІЧНИЙ С.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10305 |
ЗАРУБЕЦЬКА А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
110 (54+20+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10306 |
ЗАСАДНА А.С. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10307 |
ЗАСАДНА Г.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
5 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10308 |
ЗАСАНСЬКА Д.В. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10309 |
ЗАСИМЕНКО Д.М. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10310 |
ЗАСИМЕНКО Д.М. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
9 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10311 |
ЗАСИМЕНКО Н.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
74 (30+20+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10312 |
ЗАСОБА К.Є. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10313 |
ЗАСТАВЕЦЬКА С.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
10 |
102 (46+38+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10314 |
ЗАСТАВНА В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10315 |
ЗАСТАВНА М.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
103 (46+39+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10316 |
ЗАСТАВНА Х. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10317 |
ЗАСТАВНИЙ В.А. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10318 |
ЗАСТАВНИЙ В.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10319 |
ЗАСТАВНИЙ О.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
89 (32+33+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10320 |
ЗАСТАВНИЙ Т.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10321 |
ЗАСТАВНИЙ Я.В. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10322 |
ЗАСТАВСЬК Р.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
10323 |
ЗАСТАВСЬКА В.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
131 (52+28+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
10324 |
ЗАСТАВСЬКА Д.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10325 |
ЗАСТАВСЬКИЙ Р.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10326 |
ЗАСТРИЖНИЙ А.Я. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
5 |
114 (60+30+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10327 |
ЗАСТРІЖНА І.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10328 |
ЗАСТРІЖНА Л.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
99 (34+50+15) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10329 |
ЗАСТРІЖНА М.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10330 |
ЗАСТРІЖНИЙ А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10331 |
ЗАСТРІЖНИЙ В.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10332 |
ЗАСТРІЖНИЙ М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10333 |
ЗАТВАРНИЦЬКИЙ М.Є. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
9 |
116 (34+46+36) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
10334 |
ЗАТВАРСЬКИЙ А.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10335 |
ЗАТІРАХА Я.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10336 |
ЗАТОРСЬКА І.М. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
9 |
145 (54+52+39) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
10337 |
ЗАТУШЕВСЬКА В.А. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
3 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10338 |
ЗАТХЕЙ А.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10339 |
ЗАТХЕЙ В.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
92 (30+34+28) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10340 |
ЗАТХЕЙ Г.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10341 |
ЗАТХЕЙ Л.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10342 |
ЗАТХЕЙ М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
53 (15+30+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10343 |
ЗАТХЕЙ Х.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10344 |
ЗАХАРА В.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10345 |
ЗАХАРА О.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
152 (48+56+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10346 |
ЗАХАРЕВИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
80 (30+32+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10347 |
ЗАХАРЕВИЧ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
10348 |
ЗАХАРЕВИЧ Х.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
100 (42+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10349 |
ЗАХАРЕЦЬ А.Д. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10350 |
ЗАХАРКІВ А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10351 |
ЗАХАРКІВ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10352 |
ЗАХАРКІВ В.Ф. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10353 |
ЗАХАРКІВ І.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
73 (15+26+32) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10354 |
ЗАХАРКІВ С.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10355 |
ЗАХАРКІВ С.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10356 |
ЗАХАРКІВ С.Ю. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
108 (40+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
10357 |
ЗАХАРКО А.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
118 (16+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10358 |
ЗАХАРКО А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
10359 |
ЗАХАРКО А.Ю. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10360 |
ЗАХАРКО В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10361 |
ЗАХАРКО К.М. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
7 |
126 (45+56+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
10362 |
ЗАХАРКО Л.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
92 (28+34+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10363 |
ЗАХАРКО М.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
82 (24+40+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10364 |
ЗАХАРКО М.С. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
106 (46+30+30) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10365 |
ЗАХАРКО Н.А. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
9 |
149 (54+56+39) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10366 |
ЗАХАРКО Н.А. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
5 |
148 (54+58+36) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
10367 |
ЗАХАРКО О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
87 (14+34+39) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10368 |
ЗАХАРКО С.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
124 (36+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10369 |
ЗАХАРОВА Х.Я. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10370 |
ЗАХАРЧЕНКО М.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
92 (24+44+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10371 |
ЗАХАРЧИН А.Р. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
10372 |
ЗАХАРЧИН Р.Р. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
126 (40+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
10373 |
ЗАХАРЧИН Т.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10374 |
ЗАХАРЧУК В.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10375 |
ЗАХАРЧУК С.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10376 |
ЗАХАРЧУК У.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10377 |
ЗАХАРЧУК Ю |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
60 (6+22+32) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10378 |
ЗАХАРЧУК Ю.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10379 |
ЗАХАРЯК А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10380 |
ЗАХАРЯК О.В. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
10 |
157 (54+58+45) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10381 |
ЗАХЛЮПАНА Н.Г. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
68 (22+10+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10382 |
ЗАЦЕРКОВНА В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
111 (27+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
10383 |
ЗАЦЕРКОВНА М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10384 |
ЗАЦЕРКОВНИЙ П.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
64 (27+20+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10385 |
ЗАЧЕК М.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
170 (60+50+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10386 |
ЗАЧКЕВИЧ І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
103 (29+44+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10387 |
ЗАЧКЕВИЧ І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
124 (42+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
10388 |
ЗАЧКО О.П. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
8 |
108 (42+38+28) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10389 |
ЗАЯНЧКОВСЬКИЙ Е.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10390 |
ЗАЯРНЮК А.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
114 (42+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10391 |
ЗАЯЦЬ А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
76 (26+38+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10392 |
ЗАЯЦЬ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
63 (30+21+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10393 |
ЗАЯЦЬ А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
110 (39+40+31) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10394 |
ЗАЯЦЬ А.М. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10395 |
ЗАЯЦЬ А.П. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
4 |
156 (52+50+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10396 |
ЗАЯЦЬ А.П. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
8 |
109 (42+48+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10397 |
ЗАЯЦЬ Б |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
170 (50+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10398 |
ЗАЯЦЬ Б.Б. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10399 |
ЗАЯЦЬ В.М. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
10 |
139 (45+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10400 |
ЗАЯЦЬ В.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10401 |
ЗАЯЦЬ Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10402 |
ЗАЯЦЬ Д.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
118 (30+52+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10403 |
ЗАЯЦЬ Д.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10404 |
ЗАЯЦЬ Д.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
142 (34+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10405 |
ЗАЯЦЬ З. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10406 |
ЗАЯЦЬ К. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10407 |
ЗАЯЦЬ М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
116 (40+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10408 |
ЗАЯЦЬ М.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10409 |
ЗАЯЦЬ М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
50 (17+24+9) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10410 |
ЗАЯЦЬ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
115 (46+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10411 |
ЗАЯЦЬ М.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10412 |
ЗАЯЦЬ Н.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
90 (38+34+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10413 |
ЗАЯЦЬ О.Є. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
151 (54+46+51) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10414 |
ЗАЯЦЬ О.П. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
8 |
157 (51+52+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10415 |
ЗАЯЦЬ П.І. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
152 (56+54+42) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10416 |
ЗАЯЦЬ С.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10417 |
ЗАЯЦЬ С.Д. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
106 (16+54+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10418 |
ЗАЯЦЬ С.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
112 (46+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
10419 |
ЗАЯЦЬ Т.І. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10420 |
ЗАЯЦЬ Т.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
53 (23+18+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10421 |
ЗАЯЦЬ Ю.М. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10422 |
ЗАЯЦЬ Я.І. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10423 |
ЗАЯЧКІВСЬКА М.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
112 (48+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10424 |
ЗАЯЧКІВСЬКИЙ А.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
3 |
116 (38+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10425 |
ЗАЯЧКІВСЬКИЙ Б.М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
136 (34+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
10426 |
ЗАЯЩЬ Х.М. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10427 |
ЗБАДИНСЬКА В.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
5 |
112 (38+44+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10428 |
ЗБИРАЛЬ А.А. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10429 |
ЗБИРКО М.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
10430 |
ЗБИТКОВСЬКА А.Л. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
150 (52+44+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10431 |
ЗБИТКОВСЬКИЙ М.І. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10432 |
ЗБИШКО І.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10433 |
ЗБИШКО М.Я. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
8 |
105 (39+38+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10434 |
ЗБИШКО О.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10435 |
ЗБИШКО С.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
4 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10436 |
ЗБИШКО Ю.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
7 |
133 (42+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10437 |
ЗБОЖНИЙ Ю.Т. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
126 (40+56+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10438 |
ЗБОРІВСЬКА С.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
8 |
118 (39+46+33) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10439 |
ЗБОРОВСЬКА М.З. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10440 |
ЗБРОЖ Л.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
82 (51+16+15) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
10441 |
ЗБУДОВСЬКА М.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10442 |
ЗБУРИНЬ І.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10443 |
ЗБУРИНЬ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10444 |
ЗВАРИЧ А.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10445 |
ЗВАРИЧ А.Р. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10446 |
ЗВАРИЧ В.Б. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
7 |
42 (6+10+26) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10447 |
ЗВАРИЧ В.Є. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
106 (42+52+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10448 |
ЗВАРИЧ В.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10449 |
ЗВАРИЧ В.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10450 |
ЗВАРИЧ Г.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10451 |
ЗВАРИЧ Д.І. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
10452 |
ЗВАРИЧ Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
100 (35+32+33) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10453 |
ЗВАРИЧ Д.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10454 |
ЗВАРИЧ З.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
85 (27+38+20) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10455 |
ЗВАРИЧ І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10456 |
ЗВАРИЧ І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10457 |
ЗВАРИЧ Л.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10458 |
ЗВАРИЧ М.В. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
6 |
120 (52+50+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10459 |
ЗВАРИЧ М.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
62 (9+24+29) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10460 |
ЗВАРИЧ М.З. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
132 (54+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10461 |
ЗВАРИЧ Н.В. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
5 |
85 (28+51+6) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10462 |
ЗВАРИЧ О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10463 |
ЗВАРИЧ Р.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
104 (54+26+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10464 |
ЗВАРИЧ Р.М. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
103 (46+33+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10465 |
ЗВАРИЧ С.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10466 |
ЗВАРИЧ Х.Т. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10467 |
ЗВАРИЧ Я.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10468 |
ЗВЕРХАНОВСЬКА А.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10469 |
ЗВЄРЄВ С.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10470 |
ЗВЄРЄВА С |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10471 |
ЗВІЗЛО В.В. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
3 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
10472 |
ЗВІНСЬКИЙ І.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
106 (33+36+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10473 |
ЗВІР Д.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10474 |
ЗВІР І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
10475 |
ЗВІР О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
84 (25+32+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10476 |
ЗВІР О.І. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
86 (32+42+12) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
10477 |
ЗВІР Р.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10478 |
ЗВІР С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
87 (25+32+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10479 |
ЗВІР С.В. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
4 |
130 (28+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10480 |
ЗВІР С.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10481 |
ЗВІР Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
80 (34+34+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10482 |
ЗВІР У.Т. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
10483 |
ЗВІР Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
134 (44+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
10484 |
ЗВІРКО С.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
86 (24+44+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10485 |
ЗВОЗДА О.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
126 (54+38+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10486 |
ЗВОЛЬСЬКА А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10487 |
ЗВОНКО В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10488 |
ЗВОНКО І.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
74 (27+36+11) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10489 |
ЗВОРСЬКА С.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10490 |
ЗВЯГІНЦЕВА С.Л. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10491 |
ЗГОБА М.І. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
79 (32+26+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10492 |
ЗГОБА М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10493 |
ЗГОБА С.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
122 (26+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
10494 |
ЗГУРСЬКИЙ Є.В. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
75 (30+33+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10495 |
ЗГУРСЬКИЙ Т.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10496 |
ЗДЕБСКИЙ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10497 |
ЗДЕБСЬКА С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10498 |
ЗДЕБСЬКА Т.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
95 (37+34+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10499 |
ЗДЕБСЬКИЙ А.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10500 |
ЗДЕНДЯК І.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10501 |
ЗДЕНДЯК С.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10502 |
ЗДЕНДЯК Х.В. |
14613 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
8 |
131 (54+52+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
10503 |
ЗДЕНЬДЯК С.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
110 (40+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
10504 |
ЗДЕРСЬКИЙ В.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10505 |
ЗДЖАНСЬКА Н.М. |
14708 |
м. Сокаль |
Войславицька ЗШ |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
10506 |
ЗДЖАНСЬКИЙ Б.М. |
14708 |
м. Сокаль |
Войславицька ЗШ |
5 |
86 (34+28+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10507 |
ЗДИГА В.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10508 |
ЗДИРСЬКИЙ Ю.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
134 (60+38+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10509 |
ЗДІХОВСЬКА О.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10510 |
ЗДОБИЛЯК В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10511 |
ЗДОБИЛЯК У.П. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
127 (45+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10512 |
ЗДОБНОВА Д.О. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10513 |
ЗДОРОВЕГА Б.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
96 (36+12+48) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10514 |
ЗДОРОВЕГА С.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10515 |
ЗДОРОВИК В.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
95 (40+25+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10516 |
ЗДОРОВИК О.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
104 (24+50+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10517 |
ЗДРЕНИК Є.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10518 |
ЗДРЕНИК О.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10519 |
ЗДРЕНИК Ю.І. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
7 |
119 (42+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10520 |
ЗДРІЛЬ А.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
10521 |
ЗДУХОВА В |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
93 (21+40+32) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10522 |
ЗЕВІНА Н.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10523 |
ЗЕЙНАЛОВ Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10524 |
ЗЕЛЕНА А.Я. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
67 (27+28+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10525 |
ЗЕЛЕНА Б.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
142 (40+60+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
10526 |
ЗЕЛЕНА Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10527 |
ЗЕЛЕНИЙ Д.І. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
136 (34+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
10528 |
ЗЕЛЕНИЙ І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10529 |
ЗЕЛЕНКО О.М. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
7 |
71 (24+34+13) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10530 |
ЗЕЛЕНСЬКА Т.О. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10531 |
ЗЕЛЕНЧУК М.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
70 (24+34+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10532 |
ЗЕЛЕНЧУК М.К. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
110 (46+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10533 |
ЗЕЛЕНЧУК Ю.К. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10534 |
ЗЕЛЕНЮК Б.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10535 |
ЗЕЛЕНЮХ І.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
3 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10536 |
ЗЕЛЕНЮХ Р.Ю. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
6 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10537 |
ЗЕЛЕНЮХ С.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
5 |
119 (54+35+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10538 |
ЗЕЛЕНЮХ Х.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
5 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10539 |
ЗЕЛЕНЯК Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
62 (48+14+0) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
10540 |
ЗЕЛИК А.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
128 (45+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
10541 |
ЗЕЛИК Н.П. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
5 |
64 (22+36+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10542 |
ЗЕЛІЗКО Я.С. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
10 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10543 |
ЗЕЛІНСЬКА А.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10544 |
ЗЕЛІНСЬКА А.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10545 |
ЗЕЛІНСЬКА З.Р. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
7 |
99 (36+44+19) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10546 |
ЗЕЛІНСЬКА І.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10547 |
ЗЕЛІНСЬКА М.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10548 |
ЗЕЛІНСЬКА С.Я. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
134 (54+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10549 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ Д.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10550 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ М.Б. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
120 (39+44+37) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10551 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ О.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10552 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ Ю.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
132 (42+50+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10553 |
ЗЕЛЬМАН А.І. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
9 |
63 (29+22+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10554 |
ЗЕЛЬМАН А.М. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
5 |
96 (34+38+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10555 |
ЗЕЛЬМАН С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
116 (31+28+57) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
10556 |
ЗЕЛЬМАНОВИЧ Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10557 |
ЗЕМАН Я.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
86 (39+20+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10558 |
ЗЕМБА Д.Т. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10559 |
ЗЕМБЕЛЯ В.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
135 (54+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10560 |
ЗЕМБОВИЧ К.В. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
6 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10561 |
ЗЕМБОВИЧ С.В. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
7 |
96 (27+32+37) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10562 |
ЗЕМКЕ Л.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
120 (48+60+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10563 |
ЗЕМКО В.С. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10564 |
ЗЕМЛЯНА Т.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10565 |
ЗЕМОВА О.К. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10566 |
ЗЕНИНЕЦЬ С. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
94 (22+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
10567 |
ЗЕНІВ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
101 (52+37+12) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
10568 |
ЗЕНКНЕР А.Я. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
9 |
96 (29+40+27) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10569 |
ЗЕНКОВ М.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10570 |
ЗИВЕР Д.Я. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
6 |
74 (30+32+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10571 |
ЗИКІНА М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
90 (24+32+34) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10572 |
ЗИМИН В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10573 |
ЗИМНА Д. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
102 (22+44+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
10574 |
ЗИНИЧ І.М. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
109 (36+44+29) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
10575 |
ЗИНИЧ К.Я. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
66 (16+38+12) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
10576 |
ЗИНИЧ Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10577 |
ЗИНИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10578 |
ЗИНИЧ М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
106 (36+46+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10579 |
ЗИНИЧ М.М. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
6 |
114 (38+40+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
10580 |
ЗИНИЧ Н.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
98 (28+40+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10581 |
ЗИНИЧ Н.М. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
5 |
93 (40+23+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10582 |
ЗИНИЧ Т.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
29 (3+14+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10583 |
ЗИНИЧ Ю.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10584 |
ЗИНИЧ Ю.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10585 |
ЗИРЯНОВ Д.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
103 (38+38+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10586 |
ЗІЗИНЬ М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10587 |
ЗІЛІНСЬКА Т.Ю. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10588 |
ЗІЛІНСЬКИЙ П.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10589 |
ЗІМИЧ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10590 |
ЗІМНОВ О.С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10591 |
ЗІНЕВИЧ А.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10592 |
ЗІНКЕВИЧ Д.А. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
120 (36+30+54) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
10593 |
ЗІНКЕВИЧ Д.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
122 (54+50+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10594 |
ЗІНКЕВИЧ О.Я. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10595 |
ЗІНКОВСЬКА І.М. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
5 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10596 |
ЗІНКОВСЬКИЙ Т.М. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10597 |
ЗІНОВЄВ І.В. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10598 |
ЗІНОВЄВА К.С. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10599 |
ЗІНЦЬО О.І. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
6 |
73 (34+27+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10600 |
ЗІНЧЕНКО Д.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10601 |
ЗІНЧЕНКО М.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10602 |
ЗІНЧЕНКО О.С. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
10 |
107 (38+60+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10603 |
ЗІНЧУК І.М. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
3 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
10604 |
ЗІНЧУК М.Ю. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
105 (45+38+22) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10605 |
ЗІНЧУК Н.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10606 |
ЗІНЧУК О.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
83 (34+28+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10607 |
ЗІНЧУК О.С. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10608 |
ЗІНЧУК Р.А. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10609 |
ЗІНЧУК С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10610 |
ЗІНЧУК Ю.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10611 |
ЗІНЧУК Ю.П. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
134 (42+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
10612 |
ЗІНЧУК Ю.Р. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10613 |
ЗІНЬ О.Я. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
71 (15+30+26) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
10614 |
ЗІНЬКІВ О.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10615 |
ЗІНЬКІВ Ю.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
104 (34+28+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10616 |
ЗІНЬКО А.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10617 |
ЗІНЬКО А.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10618 |
ЗІНЬКО Б.Ю. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
5 |
87 (30+21+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10619 |
ЗІНЬКО В.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
108 (28+50+30) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10620 |
ЗІНЬКО В.Р. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
82 (18+46+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10621 |
ЗІНЬКО В.Р. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10622 |
ЗІНЬКО Е.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
9 |
119 (45+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
10623 |
ЗІНЬКО М.І. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10624 |
ЗІНЬКО О.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10625 |
ЗІНЬКО Р.Я. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
50 (18+20+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10626 |
ЗІНЯК В.М. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
122 (45+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
10627 |
ЗЛИДНИК В.В. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
7 |
53 (24+12+17) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
10628 |
ЗЛИДНИК М.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10629 |
ЗЛИДНИК Ю.О. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
10 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10630 |
ЗЛОБІНА І.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10631 |
ЗЛОТНІКОВА В.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10632 |
ЗМИСЛА В.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10633 |
ЗМИСЛИЙ І.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10634 |
ЗМИСЛИЙ М.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10635 |
ЗМИСНА А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
118 (37+36+45) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10636 |
ЗМИСНА Є.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10637 |
ЗМИСНА Л.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
103 (42+37+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10638 |
ЗМИСНИЙ І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
52 (36+10+6) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10639 |
ЗМІЙ О.В. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
3 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10640 |
ЗМІЙ Ю.В. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10641 |
ЗМІЙОВСЬКА А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
103 (41+38+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10642 |
ЗМІЙОВСЬКА Д.Н. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10643 |
ЗМІЙОВСЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10644 |
ЗМІЙОВСЬКА М.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10645 |
ЗНАЙКЕВИЧ Г.В. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10646 |
ЗНАЙКЕВИЧ О.І. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
77 (15+42+20) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10647 |
ЗНАСЬ Є.Ф. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
101 (42+32+27) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10648 |
ЗНЕТИНЯК І.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
116 (42+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10649 |
ЗНЕТИНЯК Н.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10650 |
ЗНИТИНЯК В.Ю. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10651 |
ЗОБКІВ О.В. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10652 |
ЗОЗУЛЯ В.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10653 |
ЗОЗУЛЯ В.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10654 |
ЗОЗУЛЯ В.П. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
5 |
104 (48+38+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10655 |
ЗОЗУЛЯ Д.М. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10656 |
ЗОЗУЛЯ Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10657 |
ЗОЗУЛЯ О.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10658 |
ЗОЗУЛЯ О.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
92 (37+34+21) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10659 |
ЗОЗУЛЯ О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
164 (54+52+58) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10660 |
ЗОЗУЛЯ О.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
122 (26+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
10661 |
ЗОЗУЛЯК С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10662 |
ЗОЛІН І.В. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
7 |
24 (0+18+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10663 |
ЗОНІН В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
77 (36+24+17) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10664 |
ЗОРЕНА А.А. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
71 (27+24+20) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10665 |
ЗОРЕНА Б.В. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
41 (6+20+15) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10666 |
ЗОРЕНА П.А. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
84 (34+38+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10667 |
ЗОРІЙЧУК А.О. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10668 |
ЗОРЯ О.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
7 |
54 (12+26+16) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10669 |
ЗОХНЮК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
135 (46+35+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
10670 |
ЗОХНЮК О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
128 (28+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
10671 |
ЗРАДА С.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10672 |
ЗРЕМЯК А.Я. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10673 |
ЗРЕМЯК О.Я. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
108 (33+32+43) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10674 |
ЗРОБОК Б.С. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
9 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10675 |
ЗРОБОК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10676 |
ЗРОБОК В.І. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
4 |
92 (22+40+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
10677 |
ЗРОБОК О.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
6 |
76 (30+34+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10678 |
ЗРОБОК О.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
91 (40+15+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10679 |
ЗРОВКО О.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
10680 |
ЗУАБР З.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
112 (54+34+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
10681 |
ЗУБ А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10682 |
ЗУБ А.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10683 |
ЗУБ Л.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
121 (45+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10684 |
ЗУБ Р.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
70 (21+32+17) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10685 |
ЗУБ Ю.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
129 (42+52+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
10686 |
ЗУБАВЛЕНКО М |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
10687 |
ЗУБАК М.О. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10688 |
ЗУБАЛЬ Л.А. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
7 |
75 (21+24+30) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
10689 |
ЗУБАЛЬ О.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10690 |
ЗУБАЛЬ О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10691 |
ЗУБАНИЧ Н.В. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
7 |
94 (21+50+23) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10692 |
ЗУБАНЬ І.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
118 (48+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
10693 |
ЗУБАНЬ Т.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
94 (42+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
10694 |
ЗУБАР М.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10695 |
ЗУБАРЬ М.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10696 |
ЗУБАТИЙ С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10697 |
ЗУБАЧ Р.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10698 |
ЗУБАЧ Х.Р. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10699 |
ЗУБАЧ Я.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10700 |
ЗУБАЧИК Т.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
172 (56+56+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10701 |
ЗУББ Л.В. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
5 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10702 |
ЗУБЕНКО С.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
85 (30+32+23) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10703 |
ЗУБИК А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10704 |
ЗУБИК В.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
108 (24+24+60) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10705 |
ЗУБИК І.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10706 |
ЗУБИК Р.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
10707 |
ЗУБИК С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10708 |
ЗУБИК С.Д. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
96 (20+40+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
10709 |
ЗУБИК С.Н. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10710 |
ЗУБІК Ю.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
10711 |
ЗУБІНСЬКИЙ О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10712 |
ЗУБІНСЬКИЙ Т.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
10713 |
ЗУБКО Ю.Є. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10714 |
ЗУБКОВИЧ С.Б. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10715 |
ЗУБКОВИЧ С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
138 (45+50+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10716 |
ЗУБОВИЧ А.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10717 |
ЗУБОВИЧ О.Р. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
110 (22+58+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10718 |
ЗУБРИЦЬКА Б.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10719 |
ЗУБРИЦЬКА В.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
118 (48+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10720 |
ЗУБРИЦЬКА Е.М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10721 |
ЗУБРИЦЬКА М.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10722 |
ЗУБРИЦЬКА М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10723 |
ЗУБРИЦЬКА М.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
77 (34+19+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10724 |
ЗУБРИЦЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10725 |
ЗУБРИЦЬКА М.Я. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10726 |
ЗУБРИЦЬКА Н.М. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
148 (28+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10727 |
ЗУБРИЦЬКА О.І. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10728 |
ЗУБРИЦЬКА О.О. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10729 |
ЗУБРИЦЬКА С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
102 (9+40+53) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
10730 |
ЗУБРИЦЬКА Т.А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
11 |
67 (17+32+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10731 |
ЗУБРИЦЬКА Т.М. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
9 |
106 (40+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
10732 |
ЗУБРИЦЬКА Х.А. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10733 |
ЗУБРИЦЬКА Я.Ю. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
6 |
120 (60+36+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10734 |
ЗУБРИЦЬКИЙ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10735 |
ЗУБРИЦЬКИЙ А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
120 (58+38+24) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10736 |
ЗУБРИЦЬКИЙ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
113 (48+34+31) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10737 |
ЗУБРИЦЬКИЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
135 (36+56+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10738 |
ЗУБРИЦЬКИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
116 (45+38+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
10739 |
ЗУБРИЦЬКИЙ М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10740 |
ЗУБРИЦЬКИЙ М.І. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10741 |
ЗУБРИЦЬКИЙ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10742 |
ЗУБРИЦЬКИЙ Н.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10743 |
ЗУБРИЦЬКИЙ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10744 |
ЗУБРИЦЬКИЙ П.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10745 |
ЗУБРИЦЬКИЙ Р.Л. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
113 (36+52+25) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10746 |
ЗУБРИЦЬКИЙ Р.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10747 |
ЗУБРИЦЬКИЙ Т.Г. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
7 |
88 (33+34+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10748 |
ЗУБРОВА В.З. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
8 |
104 (33+46+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10749 |
ЗУБЧЕНКО В.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10750 |
ЗУБЧЕНКО О.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
26 (26+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10751 |
ЗУБЧИК А.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
11 |
105 (52+44+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10752 |
ЗУЗАК Д.С. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10753 |
ЗУЗАК О.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
6 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10754 |
ЗЬОБЕР А.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
10755 |
ЗЬОБЕР М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10756 |
ЗЬОБЕР С.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
78 (24+34+20) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10757 |
ЗЬОМКІВ В.М. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
6 |
101 (22+31+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10758 |
ЗЬОМКО В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10759 |
ЗЬОМКО Г.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
55 (18+26+11) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10760 |
ЗЬОМКО М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
57 (26+25+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10761 |
ЗЮБРИК Д.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
111 (45+32+34) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10762 |
ЗЮЗІНА Я.Ю. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
80 (24+40+16) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10763 |
ЗЯБЛОВ А.В. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10764 |
ЗЯЙЛИК Д.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10765 |
ИОСИПІВ Д.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10766 |
ІАВАКЧН В |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
105 (44+37+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10767 |
ІВАНГОРОДСЬКИЙ А.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
144 (30+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10768 |
ІВАНЕВИЧ А.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
10769 |
ІВАНЕВИЧ А.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10770 |
ІВАНЕВИЧ М.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10771 |
ІВАНЕЙКО А.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
151 (54+43+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10772 |
ІВАНЕЙКО А.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10773 |
ІВАНЕЙКО В.Є. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10774 |
ІВАНЕЙКО І.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10775 |
ІВАНЕЙКО Н.Є. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10776 |
ІВАНЕЙКО Р.Є. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
126 (42+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10777 |
ІВАНЕЙКО Х.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
93 (30+26+37) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10778 |
ІВАНЕЙКО Ю.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10779 |
ІВАНЕЛ Н.Т. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10780 |
ІВАНЕНКО М.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
10 |
94 (33+40+21) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10781 |
ІВАНЕНКО Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10782 |
ІВАНЕНКО С. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
8 |
172 (60+52+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10783 |
ІВАНЕЦЬ Д.Я. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
7 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10784 |
ІВАНЕЦЬ І.С. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
79 (18+30+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10785 |
ІВАНЕЦЬ М.Є. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10786 |
ІВАНЕЦЬ О.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10787 |
ІВАНЕЦЬ О.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
10788 |
ІВАНЕЦЬ Х.Т. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
7 |
108 (36+50+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10789 |
ІВАНЕЦЬ Ю.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
62 (11+18+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10790 |
ІВАНЕЦЬ Ю.Я. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10791 |
ІВАНЕЧКО О.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
10 |
81 (41+28+12) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10792 |
ІВАНЕЧКО С.Л. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10793 |
ІВАНЕЧКО Т.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
66 (25+20+21) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10794 |
ІВАНИК А.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10795 |
ІВАНИК В.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10796 |
ІВАНИК В.Р. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
106 (24+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мазовіта Орися Петрівна |
10797 |
ІВАНИК Є.А. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
7 |
56 (21+16+19) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10798 |
ІВАНИК І.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
92 (36+38+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10799 |
ІВАНИК І.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
110 (42+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10800 |
ІВАНИК Л.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
10801 |
ІВАНИК М.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
76 (39+34+3) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10802 |
ІВАНИК Р.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10803 |
ІВАНИК Х.І. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
10 |
147 (48+60+39) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10804 |
ІВАНИК Ю.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10805 |
ІВАНИКОВИЧ Т.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
10806 |
ІВАНИКОВИЧ Ю.М. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10807 |
ІВАНИЛО М.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10808 |
ІВАНИНА Г.В. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
8 |
135 (57+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10809 |
ІВАНИНА П.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
8 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10810 |
ІВАНИНА Р.З. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
59 (25+34+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10811 |
ІВАНИНА С.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10812 |
ІВАНИЦЬКА В.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
110 (48+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10813 |
ІВАНИЦЬКА В.Ю. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
65 (23+36+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10814 |
ІВАНИЦЬКА І.А. |
14766 |
м. Старий Самбір |
Стрілківська ЗСШ |
10 |
108 (29+34+45) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10815 |
ІВАНИЦЬКА М.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
146 (50+54+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10816 |
ІВАНИЦЬКА Я.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
119 (50+36+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10817 |
ІВАНИЦЬКИЙ А.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10818 |
ІВАНИЦЬКИЙ Б.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
154 (42+60+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10819 |
ІВАНИЦЬКИЙ Д.А. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
7 |
82 (24+46+12) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10820 |
ІВАНИЦЬКИЙ М.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10821 |
ІВАНИЦЬКИЙ Н.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
92 (42+32+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10822 |
ІВАНИЦЬКИЙ Р.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10823 |
ІВАНИЧКО В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
87 (34+26+27) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10824 |
ІВАНИЧКО І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10825 |
ІВАНИЧКО І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10826 |
ІВАНИЧКО І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
79 (16+30+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10827 |
ІВАНИЧКО К.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
70 (15+38+17) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10828 |
ІВАНИЧКО Н.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
106 (24+22+60) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10829 |
ІВАНИЧКО Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
73 (42+25+6) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10830 |
ІВАНИШ А.Т. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10831 |
ІВАНИШИН В.В. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10832 |
ІВАНИШИН І.І. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
9 |
92 (36+32+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
10833 |
ІВАНИШИН І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10834 |
ІВАНИШИН М.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10835 |
ІВАНИШИН М.П. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
108 (28+50+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10836 |
ІВАНИШИН О.М. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10837 |
ІВАНИШИН О.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10838 |
ІВАНИШИН Р.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10839 |
ІВАНИШИН С.І. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
5 |
74 (34+28+12) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10840 |
ІВАНИШИН С.Т. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10841 |
ІВАНИШИН Я.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
76 (26+32+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10842 |
ІВАНІВ А.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
10843 |
ІВАНІВ В.З. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10844 |
ІВАНІВ Є.О. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10845 |
ІВАНІВ І.В. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
10 |
83 (38+30+15) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
10846 |
ІВАНІВ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
34 (20+14+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10847 |
ІВАНІВ К.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10848 |
ІВАНІВ М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10849 |
ІВАНІВ М.М. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
6 |
92 (36+32+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10850 |
ІВАНІВ Н.В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
11 |
90 (49+26+15) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10851 |
ІВАНІВ Н.С. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
9 |
127 (46+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
10852 |
ІВАНІВ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
95 (22+40+33) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
10853 |
ІВАНІВ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10854 |
ІВАНІВ Р.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
93 (36+27+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10855 |
ІВАНІВ Р.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
93 (36+27+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10856 |
ІВАНІВ Р.Г. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
55 (20+14+21) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10857 |
ІВАНІВ Р.І. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
10 |
112 (29+44+39) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10858 |
ІВАНІВ С.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
106 (40+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10859 |
ІВАНІВ С.І. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
10860 |
ІВАНІВ С.М. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
7 |
62 (3+38+21) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10861 |
ІВАНІВ С.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10862 |
ІВАНІВ С.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10863 |
ІВАНІВ Т.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
5 |
102 (50+22+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10864 |
ІВАНІВ Т.М. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
8 |
87 (39+28+20) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10865 |
ІВАНІВ Т.Ю. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10866 |
ІВАНІВ Ю.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
142 (60+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10867 |
ІВАНІВ Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
117 (40+38+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10868 |
ІВАНІВ Я.Б. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
6 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
10869 |
ІВАНІКІВ Я.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10870 |
ІВАНІЦЬКА М.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
93 (36+39+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10871 |
ІВАНІЧЬКИЙ А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
99 (32+28+39) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10872 |
ІВАНІШИН А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
82 (34+24+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10873 |
ІВАНІШИН В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10874 |
ІВАНІШИН Д.І. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
6 |
100 (58+30+12) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10875 |
ІВАНІШИН М.Є. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
9 |
149 (60+38+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10876 |
ІВАНІШИН Р.Є. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
7 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10877 |
ІВАНІШИН Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
68 (26+30+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10878 |
ІВАНІШИН Ю.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
112 (18+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
10879 |
ІВАНІШІВ А.А. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10880 |
ІВАНІШКІНА А.С. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10881 |
ІВАНІЩАК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10882 |
ІВАНКЕВИЧ І.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
6 |
122 (58+34+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10883 |
ІВАНКІВ А.Р. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10884 |
ІВАНКІВ З.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
99 (34+41+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10885 |
ІВАНКІВ Н. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
89 (15+52+22) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
10886 |
ІВАНКІВ О.О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
104 (34+40+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10887 |
ІВАНКІВ Т.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
6 |
89 (52+19+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10888 |
ІВАНКО Х.І. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10889 |
ІВАНКОВ Н. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10890 |
ІВАНОВ А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10891 |
ІВАНОВ В.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
10892 |
ІВАНОВ В.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
98 (40+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10893 |
ІВАНОВ В.С. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
8 |
101 (42+34+25) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10894 |
ІВАНОВ Д.В. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
3 |
32 (18+14+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10895 |
ІВАНОВ М.П. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
84 (19+44+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10896 |
ІВАНОВ С.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10897 |
ІВАНОВ Т.Є. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10898 |
ІВАНОВА А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10899 |
ІВАНОВА А.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
154 (56+50+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10900 |
ІВАНОВА Д.І. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
152 (56+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10901 |
ІВАНОВА Є.С. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10902 |
ІВАНОВА І.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
105 (45+32+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10903 |
ІВАНОВА К.В. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
3 |
92 (44+36+12) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10904 |
ІВАНОВА К.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
95 (29+42+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10905 |
ІВАНОВА М. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
6 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10906 |
ІВАНОВА О.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
10907 |
ІВАНОВА С.Є. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10908 |
ІВАНОВА Я.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10909 |
ІВАНОВИЧ В.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10910 |
ІВАНОВИЧ І.І. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
9 |
79 (40+24+15) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10911 |
ІВАНОВИЧ С.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
96 (0+36+60) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
10912 |
ІВАНОВИЧ Я.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
70 (6+48+16) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10913 |
ІВАНОВСЬКИЙ А.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
64 (22+36+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10914 |
ІВАНОВСЬКИЙ Д.Р. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10915 |
ІВАНОВСЬКИЙ М.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
120 (48+40+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10916 |
ІВАНОЧКО А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
104 (42+32+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
10917 |
ІВАНОЧКО А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10918 |
ІВАНОЧКО В.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10919 |
ІВАНОЧКО В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10920 |
ІВАНОЧКО Д.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10921 |
ІВАНОЧКО І.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
104 (36+40+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10922 |
ІВАНОЧКО М.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10923 |
ІВАНОЧКО М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10924 |
ІВАНОЧКО Р.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
10925 |
ІВАНОЧКО С.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10926 |
ІВАНОЧКО Ю.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10927 |
ІВАНОЧКО Я.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10928 |
ІВАНОЧКО Я.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10929 |
ІВАНСЬКА К.Л. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10930 |
ІВАНСЬКИЙ Б.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10931 |
ІВАНСЬКИЙ В.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
119 (43+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
10932 |
ІВАНСЬКИЙ М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
54 (0+0+54) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10933 |
ІВАНУС Г.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10934 |
ІВАНУС І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
99 (48+33+18) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10935 |
ІВАНУС Т.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
121 (36+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10936 |
ІВАНУСА А.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10937 |
ІВАНУСА Д.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10938 |
ІВАНУСА К.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10939 |
ІВАНУСА О.Д. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10940 |
ІВАНУСА С.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10941 |
ІВАНУСА Ю.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10942 |
ІВАНУСА Я.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
5 |
158 (58+46+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10943 |
ІВАНУСА Я.Л. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10944 |
ІВАНУХ А.П. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
10945 |
ІВАНУХ Д.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
104 (20+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10946 |
ІВАНУШКО А.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
96 (29+40+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10947 |
ІВАНЦИК А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
114 (34+38+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10948 |
ІВАНЦИК Л.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
10949 |
ІВАНЦИК Р.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
65 (23+36+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10950 |
ІВАНЦІВ А.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
75 (22+29+24) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
10951 |
ІВАНЦІВ Б.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10952 |
ІВАНЦІВ Б.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10953 |
ІВАНЦІВ Д.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
30 (8+10+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10954 |
ІВАНЦІВ З.Т. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10955 |
ІВАНЦІВ М.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10956 |
ІВАНЦІВ М.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
128 (50+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10957 |
ІВАНЦІВ М.С. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10958 |
ІВАНЦІВ Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
128 (48+52+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10959 |
ІВАНЦІВ Р.А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
8 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10960 |
ІВАНЦІВ С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10961 |
ІВАНЦІВ С.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10962 |
ІВАНЦІВ Т |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
81 (26+31+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10963 |
ІВАНЦІВ Х.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10964 |
ІВАНЦІВ Ю |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
8 |
107 (36+42+29) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10965 |
ІВАНЦІВ Я.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10966 |
ІВАНЦЬО І.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10967 |
ІВАНЦЮРА Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10968 |
ІВАНЧАК С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10969 |
ІВАНЧАК Т.І. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10970 |
ІВАНЧАК Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
100 (21+46+33) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10971 |
ІВАНЧАК Ю.Б. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
9 |
43 (16+18+9) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10972 |
ІВАНЧАК Я.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
141 (39+50+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10973 |
ІВАНЧЕНКО Д.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10974 |
ІВАНЧЕНКО Д.О. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
7 |
122 (48+52+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10975 |
ІВАНЧЕНКО І.С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10976 |
ІВАНЧЕНКО Р.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10977 |
ІВАНЧИК Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10978 |
ІВАНЧИН К.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10979 |
ІВАНЧИХІН С.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10980 |
ІВАНЧИШИН Б.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
76 (21+42+13) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
10981 |
ІВАНЧИШИН М.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
107 (30+48+29) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10982 |
ІВАНЧИШИН О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10983 |
ІВАНЧИШИН С.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
106 (51+36+19) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10984 |
ІВАНЧИШИН Ю.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10985 |
ІВАНЧИШИН Ю.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10986 |
ІВАНЧОО Ю.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10987 |
ІВАНЧУК А.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
97 (27+46+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10988 |
ІВАНЧУК В.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10989 |
ІВАНЧУК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
102 (46+32+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
10990 |
ІВАНЧУК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10991 |
ІВАНЧУК В.Ю. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10992 |
ІВАНЧУК Д.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
10993 |
ІВАНЧУК Д.М. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
9 |
63 (22+26+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10994 |
ІВАНЧУК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
136 (60+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10995 |
ІВАНЧУК М.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
126 (39+48+39) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10996 |
ІВАНЧУК М.М. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
4 |
108 (30+54+24) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10997 |
ІВАНЧУК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
10998 |
ІВАНЧУК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10999 |
ІВАНЧУК Р.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
10 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11000 |
ІВАНЧУК Х.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11001 |
ІВАНЧУК Ю.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
159 (57+54+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11002 |
ІВАНЧУКЩУР А.Б. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11003 |
ІВАНЬКОВА Р.Я. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11004 |
ІВАНЬКОВА Ю.Я. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11005 |
ІВАНЮК А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11006 |
ІВАНЮК А.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
120 (46+38+36) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11007 |
ІВАНЮК А.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
8 |
100 (27+34+39) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
11008 |
ІВАНЮК В.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
11009 |
ІВАНЮК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
112 (26+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11010 |
ІВАНЮК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11011 |
ІВАНЮК М.О. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11012 |
ІВАНЮК Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
44 (15+20+9) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11013 |
ІВАНЮК О.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11014 |
ІВАНЮК О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11015 |
ІВАНЮК О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
112 (51+52+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
11016 |
ІВАНЮК П.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11017 |
ІВАНЮК Р.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11018 |
ІВАНЮК С.В. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11019 |
ІВАНЮК Ю.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11020 |
ІВАНЮРА Б.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11021 |
ІВАНЮРА М.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
94 (35+38+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11022 |
ІВАНЮТЕНКО В.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11023 |
ІВАНЮХ С.В. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11024 |
ІВАНЮШ А.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11025 |
ІВАНЮШ Е.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11026 |
ІВАНЮШ Р.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11027 |
ІВАНЮШЕНКО Н.Е. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11028 |
ІВАНЯК Н.І. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
7 |
76 (42+12+22) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11029 |
ІВАНЯК О.Ю. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
145 (39+52+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11030 |
ІВАСЕНКО Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11031 |
ІВАСЕНКО Р.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11032 |
ІВАСЕЧКО В.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
3 |
64 (12+40+12) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
11033 |
ІВАСЕЧКО Д.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
100 (38+38+24) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
11034 |
ІВАСЕЧКО Л. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
120 (33+50+37) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11035 |
ІВАСЕЧКО С.А. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
103 (34+39+30) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
11036 |
ІВАСЕЧКО С.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
9 |
66 (19+26+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11037 |
ІВАСИК А |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11038 |
ІВАСИК В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11039 |
ІВАСИК І.Я. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11040 |
ІВАСИК Н.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
31 (6+14+11) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11041 |
ІВАСИК Н.Я. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
9 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11042 |
ІВАСИК Ю.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11043 |
ІВАСІВ В.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
108 (36+44+28) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
11044 |
ІВАСІВ С.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11045 |
ІВАСІВ С.С. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
8 |
121 (54+44+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
11046 |
ІВАСІВ Х.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11047 |
ІВАСЬКЕВИЧ А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
110 (50+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11048 |
ІВАСЬКЕВИЧ М.А. |
14403 |
м. Жовква |
Звертівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11049 |
ІВАСЬКЕВИЧ М.Р. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
135 (45+50+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
11050 |
ІВАСЬКЕВИЧ М.Ю. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
80 (25+40+15) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11051 |
ІВАСЬКІВ А.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11052 |
ІВАСЬКІВ Б.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
134 (48+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11053 |
ІВАСЬКІВ Б.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
105 (48+30+27) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
11054 |
ІВАСьКІВ І.Р. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
100 (24+40+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
11055 |
ІВАСЬКІВ Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
127 (38+50+39) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
11056 |
ІВАСЬКІВ Р.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
11057 |
ІВАСЬКІВ С.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11058 |
ІВАСЬКІВ С.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11059 |
ІВАСЬКІВ Х.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11060 |
ІВАСЬКО А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11061 |
ІВАСЬКО Л.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11062 |
ІВАСЬКО Р.Б. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
71 (36+11+24) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
11063 |
ІВАСЬКО С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
114 (46+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
11064 |
ІВАСЬКО Ю.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
154 (42+60+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11065 |
ІВАСЮК М.Б. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11066 |
ІВАСЮТА О.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
11067 |
ІВАСЮТА О.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
11068 |
ІВАСЮТА Ю.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11069 |
ІВАСЮТА Ю.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
110 (34+34+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11070 |
ІВАСЮТИН О.А. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11071 |
ІВАТЬ І.Л. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
7 |
94 (27+42+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11072 |
ІВАТЬ О.І. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
81 (30+32+19) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11073 |
ІВАТЬ Т.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
11074 |
ІВАХ А.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
140 (32+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
11075 |
ІВАХ Н.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11076 |
ІВАХ Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11077 |
ІВАХ Ю.С. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
7 |
141 (36+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11078 |
ІВАХІВ А.О. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
4 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11079 |
ІВАХІВ Б.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11080 |
ІВАХІВ Д.М. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11081 |
ІВАХІВ Е.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
11082 |
ІВАХІВ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
130 (46+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11083 |
ІВАХІВ С.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11084 |
ІВАХНЕНКО Я.В. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
90 (27+32+31) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11085 |
ІВАЧЕВСЬКА В.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11086 |
ІВАШ Ю.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
81 (18+40+23) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11087 |
ІВАШЕНЦЕВА В.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11088 |
ІВАШКІВ А.О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
89 (30+36+23) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11089 |
ІВАШКІВ Б.Б. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
10 (2+8+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11090 |
ІВАШКІВ І.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
71 (29+30+12) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11091 |
ІВАШКІВ І.І. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
3 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11092 |
ІВАШКІВ М.І. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
5 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11093 |
ІВАШКІВ П.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
56 (22+28+6) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
11094 |
ІВАШКІВ Х.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11095 |
ІВАШКІВ Х.П. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
11096 |
ІВАШКІВ Х.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
74 (40+22+12) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11097 |
ІВАШКІВ Я.Н. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11098 |
ІВАШКІВ Я.Р. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
7 |
100 (42+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
11099 |
ІВАШКО В.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11100 |
ІВАШКО Н.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11101 |
ІВАШКОВ В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
60 (14+22+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11102 |
ІВАШКОВИЧ В.Р. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
7 |
112 (51+20+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11103 |
ІВАЩЕНКО Б.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
170 (60+56+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11104 |
ІВАЩЕНКО В.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
133 (46+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11105 |
ІВАЩЕНКО В.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
115 (46+33+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11106 |
ІВАЩЕНКО М.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11107 |
ІВАЩЕНКО С.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11108 |
ІВАЩИШИН Б.Я. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
142 (54+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11109 |
ІВАЩИШИН В.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11110 |
ІВАЩИШИН В.В. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
4 |
90 (22+44+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11111 |
ІВАЩИШИН В.І. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
3 |
98 (16+52+30) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11112 |
ІВАЩИШИН Л.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11113 |
ІВАЩИШИН М.Ю. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11114 |
ІВАЩИШИН О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11115 |
ІВАЩИШИН С.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11116 |
ІВАЩУК В.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
112 (22+60+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
11117 |
ІВАЩУК Л.Р. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11118 |
ІВАЩУК О.М. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11119 |
ІВАЩУК О.О. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11120 |
ІВАЩУК Т.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
86 (21+40+25) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11121 |
ІВЕРЧУК А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
91 (48+31+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11122 |
ІВЧЕНКО Д.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
112 (46+36+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11123 |
ІГЕЛЬСЬКА К.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
118 (52+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11124 |
ІГНАТ М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11125 |
ІГНАТ Р.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
10 |
29 (0+14+15) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11126 |
ІГНАТЕНКО А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11127 |
ІГНАТЕНКО В.О. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11128 |
ІГНАТЕНКО М.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11129 |
ІГНАТИЩ Д.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11130 |
ІГНАТІВ В.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11131 |
ІГНАТЬЄВА А.С. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
8 |
119 (39+42+38) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11132 |
ІГНАЦЕВИЧ М.Д. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
114 (54+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11133 |
ІГНАЦЕВИЧ Р.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
90 (39+32+19) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11134 |
ІЖЕК М.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
19 (3+10+6) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11135 |
ІЖИК В.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11136 |
ІЖИК Г.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
34 (6+24+4) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11137 |
ІЖИК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
64 (22+30+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11138 |
ІЖИК М.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11139 |
ІЖИК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
60 (12+26+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11140 |
ІЖИК Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11141 |
ІЖИК Т.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11142 |
ІЖИК У.Б. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
131 (42+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11143 |
ІЖИК Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
69 (21+24+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11144 |
ІЖИК Ю.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
69 (21+24+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11145 |
ІЖИК Я.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
120 (42+40+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11146 |
ІЖНІН О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
11 |
125 (40+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11147 |
ІЖНІНА А.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
11 |
131 (46+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11148 |
ІЖОВСЬКА В.Є. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
156 (60+52+44) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11149 |
ІЗОНІН М.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
94 (36+28+30) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11150 |
ІЗОТОВ М.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11151 |
ІЗЬО М.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11152 |
ІЗЬО М.І. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
11 |
133 (42+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
11153 |
ІЗЬО Х.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
131 (36+50+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11154 |
ІЗЬО Ю.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
58 (34+12+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11155 |
ІЛЕЙКО Д.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11156 |
ІЛЕНКО С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11157 |
ІЛЕНЬКІВ А.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
24 (10+8+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11158 |
ІЛЕНЬКІВ Р.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11159 |
ІЛЕЧКО А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11160 |
ІЛЕЧКО К.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11161 |
ІЛЕЧКО М.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
94 (28+48+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11162 |
ІЛИК А.Р. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
10 |
120 (37+44+39) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11163 |
ІЛИК Л.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11164 |
ІЛИК С.Н. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11165 |
ІЛИК Ю.Т. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
108 (32+34+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11166 |
ІЛИНИЧ А.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11167 |
ІЛИНИЧ І.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11168 |
ІЛИНИЧ М.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11169 |
ІЛИНИЧ М.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11170 |
ІЛІВ Д |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11171 |
ІЛІВ К.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
134 (39+50+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11172 |
ІЛІВ С.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11173 |
ІЛЛЯШ В.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
80 (30+26+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11174 |
ІЛЦІВ А.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11175 |
ІЛЬБА В.Б. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11176 |
ІЛЬЇНА Д.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11177 |
ІЛЬЇНА Д.С. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
7 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11178 |
ІЛЬЇНИХ Н.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
10 |
91 (33+34+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11179 |
ІЛЬЇНОВ Д.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
3 |
118 (22+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11180 |
ІЛЬЇЧОВ Д.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
116 (33+50+33) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11181 |
ІЛЬКЕВИЧ Т.Г. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11182 |
ІЛЬКІВ А.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11183 |
ІЛЬКІВ А.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11184 |
ІЛЬКІВ А.М. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11185 |
ІЛЬКІВ А.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11186 |
ІЛЬКІВ В.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11187 |
ІЛЬКІВ В.М. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11188 |
ІЛЬКІВ В.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
164 (60+44+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11189 |
ІЛЬКІВ Г.І. |
14649 |
м. Сколе |
Ямельницька ЗОШ |
3 |
136 (34+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11190 |
ІЛЬКІВ Д.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
123 (42+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
11191 |
ІЛЬКІВ Д.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
11192 |
ІЛЬКІВ Д.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11193 |
ІЛЬКІВ З.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
66 (26+28+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11194 |
ІЛЬКІВ М.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
96 (40+38+18) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11195 |
ІЛЬКІВ М.І. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11196 |
ІЛЬКІВ М.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11197 |
ІЛЬКІВ М.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
11198 |
ІЛЬКІВ Н.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11199 |
ІЛЬКІВ О |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
11200 |
ІЛЬКІВ О.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
100 (42+28+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11201 |
ІЛЬКІВ О.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11202 |
ІЛЬКІВ О.О. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
10 |
101 (45+38+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11203 |
ІЛЬКІВ О.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
148 (48+40+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11204 |
ІЛЬКІВ О.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
120 (38+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
11205 |
ІЛЬКІВ Р.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
56 (19+10+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11206 |
ІЛЬКІВ Р.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11207 |
ІЛЬКІВ С.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
128 (48+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
11208 |
ІЛЬКІВ С.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
82 (24+36+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11209 |
ІЛЬКІВ Х.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11210 |
ІЛЬКІВ Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
87 (24+38+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11211 |
ІЛЬНИЦЬКА А.В. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
5 |
99 (36+45+18) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
11212 |
ІЛЬНИЦЬКА А.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
11213 |
ІЛЬНИЦЬКА Б.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11214 |
ІЛЬНИЦЬКА В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
136 (50+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11215 |
ІЛЬНИЦЬКА В.І. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
3 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11216 |
ІЛЬНИЦЬКА В.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11217 |
ІЛЬНИЦЬКА Д.Т. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
6 |
82 (40+30+12) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11218 |
ІЛЬНИЦЬКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11219 |
ІЛЬНИЦЬКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11220 |
ІЛЬНИЦЬКА І.С. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
9 |
101 (34+22+45) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
11221 |
ІЛЬНИЦЬКА Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11222 |
ІЛЬНИЦЬКА М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
136 (28+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11223 |
ІЛЬНИЦЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11224 |
ІЛЬНИЦЬКА М.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11225 |
ІЛЬНИЦЬКА М.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11226 |
ІЛЬНИЦЬКА О.В. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
94 (50+32+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11227 |
ІЛЬНИЦЬКА О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
89 (36+23+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11228 |
ІЛЬНИЦЬКА О.Г. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
143 (42+52+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
11229 |
ІЛЬНИЦЬКА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (34+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11230 |
ІЛЬНИЦЬКА С.Я. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11231 |
ІЛЬНИЦЬКА Т.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11232 |
ІЛЬНИЦЬКА Т.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
135 (52+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11233 |
ІЛЬНИЦЬКА У |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
126 (56+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11234 |
ІЛЬНИЦЬКА Ю.Д. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
45 (5+22+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11235 |
ІЛЬНИЦЬКА Ю.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11236 |
ІЛЬНИЦЬКА-РИБЧИЧ С.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11237 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11238 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ Б.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11239 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
138 (28+56+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11240 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ В.М. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11241 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ В.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
10 |
107 (38+60+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11242 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ Д.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
90 (34+38+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11243 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ І.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
157 (48+54+55) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11244 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11245 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ М.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
80 (39+20+21) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11246 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11247 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11248 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ С.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11249 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
120 (40+56+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11250 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ Т.П. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
9 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11251 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ Ю.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
70 (26+26+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11252 |
ІЛЬНИЦЬЛА Г.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
65 (15+26+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11253 |
ІЛЬНИЩЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11254 |
ІЛЬО Р.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11255 |
ІЛЬО С.А. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11256 |
ІЛьчЕНКО А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11257 |
ІЛЬЧЕНКО А.П. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11258 |
ІЛЬЧЕНКО В.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11259 |
ІЛЬЧЕНКО М.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11260 |
ІЛЬЧЕНКО О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11261 |
ІЛЬЧЕНКО У.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
74 (28+28+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11262 |
ІЛЬЧИНА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
11263 |
ІЛЬЧИНА І.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
11264 |
ІЛЬЧИНА О.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11265 |
ІЛЬЧИНА С.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
170 (50+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11266 |
ІЛЬЧИНА С.Р. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
136 (28+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11267 |
ІЛЬЧИНА Ю.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11268 |
ІЛЬЧИНЯК А.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
113 (33+44+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11269 |
ІЛЬЧИНЯК О.Є. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
3 |
122 (36+50+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11270 |
ІЛЬЧИШИН А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
134 (46+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
11271 |
ІЛЬЧИШИН Б.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
86 (32+30+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11272 |
ІЛЬЧИШИН І.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
64 (12+28+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11273 |
ІЛЬЧИШИН І.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11274 |
ІЛЬЧИШИН К.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11275 |
ІЛЬЧИШИН Л.О. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
71 (37+28+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11276 |
ІЛЬЧИШИН Л.С. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
163 (48+58+57) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11277 |
ІЛЬЧИШИН М.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11278 |
ІЛЬЧИШИН М.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
98 (36+32+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11279 |
ІЛЬЧИШИН М.Ю. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
131 (36+52+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11280 |
ІЛЬЧИШИН Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11281 |
ІЛЬЧИШИН О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
95 (18+42+35) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
11282 |
ІЛЬЧИШИН О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
79 (36+34+9) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11283 |
ІЛЬЧИШИН О.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
86 (18+42+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11284 |
ІЛЬЧИШИН Р.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
110 (30+44+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11285 |
ІЛЬЧИШИН Р.Т. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11286 |
ІЛЬЧИШИН С.Т. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11287 |
ІЛЬЧИШИН Ю.Т. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
5 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11288 |
ІЛЮК А.А. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
3 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11289 |
ІЛЮК Р.А. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11290 |
ІЛЯСЕВИЧ В.М. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11291 |
ІЛЯШ М.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11292 |
ІЛЯШ М.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11293 |
ІМАНЧИК М.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11294 |
ІНАСАРІДЗЕ В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11295 |
ІНДИЧОВСЬКА В.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11296 |
ІНЄВСКА В.Р. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11297 |
ІНІШЕВА К.М. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
6 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11298 |
ІНЬШИНА Д.Є. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
9 |
146 (40+58+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11299 |
ІОРГАЧЕВ П.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
11300 |
ІПАТІ О.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11301 |
ІПАТІ Т.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
140 (44+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
11302 |
ІПЬЧУК З.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11303 |
ІРЕНКОВА С.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
90 (27+32+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11304 |
ІРОД К.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11305 |
ІРЧАК М.Ю. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11306 |
ІРШАК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
80 (30+32+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11307 |
ІРШАК Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11308 |
ІСАЄВА Д.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
98 (28+46+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11309 |
ІСАЄВА Т.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
90 (28+32+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11310 |
ІСАЄНКО П.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
144 (39+60+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11311 |
ІСАКОВ В.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11312 |
ІСАКОВА М.Є. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
6 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11313 |
ІСАНСЬКА Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
11314 |
ІСАНСЬКА І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
117 (39+44+34) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
11315 |
ІСАНСЬКИЙ Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11316 |
ІСАНСЬКИЙ Ю.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
83 (28+37+18) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11317 |
ІСМАЇЛОВА К.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11318 |
ІСМАЙЛОВ Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11319 |
ІСТРАТІ О.М. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
96 (12+60+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11320 |
ІСЬКЕВИЧ К.Р. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11321 |
ІСЬКІВ А.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11322 |
ІСЬКІВ А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
11323 |
ІСЬКІВ В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11324 |
ІСЬКІВ В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11325 |
ІСЬКІВ Д.Б. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
8 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11326 |
ІСЬКІВ З.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
7 |
117 (54+40+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
11327 |
ІСЬКІВ К.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11328 |
ІСЬКІВ М.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11329 |
ІСЬКІВ М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
103 (60+25+18) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11330 |
ІСЬКІВ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
84 (16+32+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11331 |
ІСЬКО Г.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
119 (42+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
11332 |
ІСЬКО С.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
5 |
102 (40+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
11333 |
ІУС А.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
107 (36+34+37) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
11334 |
ІЩАК В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
11335 |
ІЩАК Д.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11336 |
ІЩАК Ю.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11337 |
ІЩЕНКО Р.Є. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11338 |
ІЩУК А.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11339 |
ІЩУК А.Ю. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
43 (21+16+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11340 |
ІЩУК В.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
7 |
118 (45+44+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11341 |
ІЩУК С.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11342 |
ІЩУК Я.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
7 |
102 (30+52+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11343 |
ЇЖАК О.Р. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11344 |
ЇЖАК О.Р. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
5 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11345 |
ЇЖАК О.Р. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
9 |
102 (19+50+33) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
11346 |
ЇЖАК Х.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
54 (15+24+15) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11347 |
ЙОВИК В.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11348 |
ЙОВИК І.Б. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
100 (16+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
11349 |
ЙОВИЧ У.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
63 (12+28+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11350 |
ЙОГАНІК Д.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11351 |
ЙОГАНІК І.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
111 (46+35+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11352 |
ЙОНИК О.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
114 (54+46+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11353 |
ЙОНИЧ Р.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11354 |
ЙОНКА М.М. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
5 |
122 (52+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11355 |
ЙОПА О.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11356 |
ЙОРДАН Н.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
144 (38+52+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11357 |
ЙОСЕНКО К.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11358 |
ЙОСИПІВ В.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
153 (60+44+49) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11359 |
ЙОСИПІВ О.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
127 (40+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11360 |
ЙОСИПІВ П |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11361 |
ЙОСИПЧУК О.Ю. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
71 (32+27+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11362 |
ЙОСИФІВ М.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11363 |
ЙОСИФОВИЧ М.Д. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
88 (10+48+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11364 |
ЙОСТ Ю.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11365 |
К ЛІНІН Д.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
92 (36+32+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11366 |
КАБАЙ Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11367 |
КАБАЛА Б.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11368 |
КАБАЛИК С.Є. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11369 |
КАБАН А.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
86 (27+26+33) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11370 |
КАБАН А.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11371 |
КАБАН М.А. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11372 |
КАБАНОВА А.Ю. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
92 (30+38+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11373 |
КАБАТРУТ С.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11374 |
КАБАТЯК А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11375 |
КАБАЦЬКА М.Р. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
11376 |
КАБО Д.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
85 (24+25+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11377 |
КАВА М.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
11378 |
КАВА Н.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11379 |
КАВАЛЕЦЬ Н.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
130 (48+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11380 |
КАВАЛЕЦЬ Р.Я. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
8 |
124 (45+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11381 |
КАВАЛЕЦЬ Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
133 (48+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11382 |
КАВАЛЕЦЬ Х.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11383 |
КАВАС Д.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11384 |
КАВЕЦЬКИЙ В.М. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11385 |
КАВИЧ О.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
126 (36+30+60) |
|
|
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
11386 |
КАВКА М.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11387 |
КАВКА Х.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
130 (44+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
11388 |
КАВНИЙ С.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11389 |
КАВУЗА С.С. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11390 |
КАВУЗА Ю.С. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11391 |
КАВУЛИЧ А.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
11392 |
КАВУЛЯ М.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
68 (28+28+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11393 |
КАВЧАК В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11394 |
КАВЧАК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
113 (33+46+34) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
11395 |
КАВЧАК В.Є. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11396 |
КАВЧАК І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11397 |
КАВЧИНСЬКА Ю.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
9 |
54 (17+22+15) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11398 |
КАГРАМАНЯН Д.Г. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
89 (9+48+32) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11399 |
КАГРАМАНЯН Н.Г. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
81 (16+32+33) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11400 |
КАГУЙ А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
107 (48+23+36) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11401 |
КАГУЙ У.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11402 |
КАГУЙ Ю.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11403 |
КАДАЙ А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
113 (36+50+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11404 |
КАДИКАЛО А.Р. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11405 |
КАДИКАЛО С.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11406 |
КАДИЛОВИЧ О.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
162 (58+50+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11407 |
КАДИЛЯК О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11408 |
КАДИЛЯК Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11409 |
КАДНІЧАНСЬКИЙ О.Д. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11410 |
КАЗАНІВСЬКА К.І. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
9 |
92 (49+22+21) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11411 |
КАЗЕЧКО О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
11412 |
КАЗИБРІД А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11413 |
КАЗИБРІД М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
85 (23+26+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11414 |
КАЗИБРІД С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
75 (28+23+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11415 |
КАЗИБРІД Я.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
82 (39+22+21) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11416 |
КАЗИМИР А.Н. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
6 |
136 (50+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
11417 |
КАЗИМИР Д.К. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11418 |
КАЗИМИР О.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
98 (27+40+31) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11419 |
КАЗИМИРА Х.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11420 |
КАЗИМИРИК Я.В. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
3 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11421 |
КАЗИМИРІВ М.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11422 |
КАЗИМИРОВИЧ М |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11423 |
КАЗИМІРСЬКА А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11424 |
КАЗМИРИШИН І.О. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11425 |
КАЗМІР В.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11426 |
КАЗМІРЧУК М.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
86 (38+18+30) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11427 |
КАЗМІРЧУК О.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11428 |
КАЗЬМИРР Л.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11429 |
КАЗЬМІР І |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11430 |
КАЇНСЬКИЙ Ю.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11431 |
КАЙ І.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
84 (22+38+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11432 |
КАЙБРАХМАНОВ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
126 (32+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11433 |
КАЙГОРОДОВА А.С. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11434 |
КАЙГОРОДОВА І.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11435 |
КАЙДАЛОВА У.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11436 |
КАЙДАН Н.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11437 |
КАЙДАН О.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
116 (39+42+35) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11438 |
КАЙДЕР А.Є. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11439 |
КАЙДРОВИЧ В.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11440 |
КАЛАГУРК С.Т. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
86 (21+40+25) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11441 |
КАЛАГУРКА Д.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11442 |
КАЛАГУРСЬКА С.Б. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
124 (48+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11443 |
КАЛАКУНЯК І.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11444 |
КАЛАПАЧ Д.І. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
11445 |
КАЛАПАЧ Р |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
88 (20+32+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11446 |
КАЛАПУНЬ А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
150 (46+50+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11447 |
КАЛАПУНЬ Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
142 (39+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11448 |
КАЛАТАЛЮК М.П. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11449 |
КАЛАХАН М.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11450 |
КАЛАХАН С.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
162 (50+52+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11451 |
КАЛАЦИНСЬКА К.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
9 |
132 (54+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
11452 |
КАЛАЦИНСЬКА Х.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
7 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11453 |
КАЛАШНИК В.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
8 |
90 (18+44+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11454 |
КАЛАШНИКОВА О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
48 (16+20+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11455 |
КАЛАШНІКОВ Є.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
101 (15+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11456 |
КАЛАШНІКОВА А.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11457 |
КАЛАШНІКОВА В.Д. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
6 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
11458 |
КАЛАШНІКОВА М.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11459 |
КАЛГЮГА О.П. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
72 (24+0+48) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
11460 |
КАЛЕДІНА К.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11461 |
КАЛЕЙЧИК Д.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
112 (38+38+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11462 |
КАЛЕНОВСЬКИЙ В.А. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11463 |
КАЛЕНСЬКИЙ М.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11464 |
КАЛЕНЧУК О.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11465 |
КАЛИН А.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11466 |
КАЛИН В.М. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11467 |
КАЛИН М.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11468 |
КАЛИН О.І. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
7 |
33 (9+10+14) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11469 |
КАЛИН О.Т. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
3 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11470 |
КАЛИНА А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11471 |
КАЛИНЕВИЧ А.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11472 |
КАЛИНЕЦЬ А.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11473 |
КАЛИНЕЦЬ М.І. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
9 |
116 (52+34+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11474 |
КАЛИНЕЦЬ М.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11475 |
КАЛИНЕЦЬ М.Я. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
6 |
143 (54+47+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
11476 |
КАЛИНИЧ А.О. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11477 |
КАЛИНИЧ Г.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11478 |
КАЛИНИЧ Д.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11479 |
КАЛИНИЧ Л.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
106 (21+48+37) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11480 |
КАЛИНИЧ М.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11481 |
КАЛИНИЧ Х.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11482 |
КАЛИНІВ В.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11483 |
КАЛИНІВ З.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
7 |
134 (45+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11484 |
КАЛИНІВ Р.І. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
7 |
122 (39+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11485 |
КАЛИНІВ У.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
9 |
66 (23+34+9) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11486 |
КАЛИНКА В.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
108 (24+24+60) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11487 |
КАЛИНОВИЧ В.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
128 (39+52+37) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11488 |
КАЛИНОВИЧ Д.А. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
11489 |
КАЛИНОВСЬКА К.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11490 |
КАЛИНОВСЬКА Ю.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11491 |
КАЛИНОВСЬКИЙ О.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
95 (33+34+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11492 |
КАЛИНЧАК К.Б. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11493 |
КАЛИНЯК І.І. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
7 |
73 (39+20+14) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11494 |
КАЛИТА Г.Є. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
8 |
109 (45+38+26) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11495 |
КАЛИТА Л.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
79 (32+26+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11496 |
КАЛИТА М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11497 |
КАЛИТА М.Т. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11498 |
КАЛИТА Р.Ю. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
34 (14+8+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11499 |
КАЛИТА С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11500 |
КАЛИТА Я.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11501 |
КАЛИТКА Д. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11502 |
КАЛИТКА Д.Б. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
11503 |
КАЛИТКА Н.М. |
14958 |
м. Яворів |
Воля-Добростанська СЗШ |
6 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11504 |
КАЛИТОВСЬКА С.Б. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
99 (26+37+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11505 |
КАЛИТОВСЬКА С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
133 (42+60+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11506 |
КАЛИТЧАК Ю.Б. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11507 |
КАЛИТЯК О.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
9 |
97 (48+34+15) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11508 |
КАЛИЧАК Л.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
98 (34+28+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
11509 |
КАЛИШ В.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
8 |
71 (12+42+17) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
11510 |
КАЛІНІН О.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
102 (37+38+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11511 |
КАЛІНІНА О.С. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
116 (30+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
11512 |
КАЛІНІЧЕНКО О.В. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
124 (46+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11513 |
КАЛІНКІНА А.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
54 (18+30+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11514 |
КАЛІНОВСЬКА О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
54 (14+16+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11515 |
КАЛІНСЬКА А.Н. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
11516 |
КАЛІТИНСЬКА М.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
43 (12+25+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11517 |
КАЛІТИНСЬЛА Ю.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11518 |
КАЛІТОВСЬКА А.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
89 (44+27+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11519 |
КАЛІТОВСЬКА Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
139 (42+44+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
11520 |
КАЛІТОВСЬКИЙ Д.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11521 |
КАЛІТОВСЬКИЙ З.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11522 |
КАЛІТОВСЬКИЙ М.Р. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11523 |
КАЛІТОВСЬКИЙ Н.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11524 |
КАЛІЦУН В.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
68 (15+22+31) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11525 |
КАЛІЦУН М.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
54 (9+28+17) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11526 |
КАЛІЦУН О.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
9 |
135 (60+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
11527 |
КАЛІЦУН С.П. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
9 |
78 (36+18+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11528 |
КАЛІЧАК М.О. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
105 (48+27+30) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11529 |
КАЛІЧАК О.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
88 (26+44+18) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
11530 |
КАЛІЧАК С.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
113 (36+46+31) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11531 |
КАЛІЧИНСЬКА А.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11532 |
КАЛІЧИНСЬКА М.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11533 |
КАЛІЧУН К.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11534 |
КАЛІЧУН Я.Я. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11535 |
КАЛІШ А.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11536 |
КАЛІШЕВИЧ С.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
8 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11537 |
КАЛІШЕНКО І.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11538 |
КАЛІЩУК Д |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
74 (32+30+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11539 |
КАЛНИК М.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
81 (18+52+11) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
11540 |
КАЛНИК О.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11541 |
КАЛУЖНА М.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11542 |
КАЛУЖНИЙ В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11543 |
КАЛУЖНИЙ М.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
91 (41+32+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11544 |
КАЛУЖНЯК І.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
10 |
104 (39+44+21) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11545 |
КАЛУЖНЯК М.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
54 (14+10+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11546 |
КАЛУЖНЯК Х.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
72 (20+28+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11547 |
КАЛУЦЬКА М.Л. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11548 |
КАЛУШКА С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
72 (18+42+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11549 |
КАЛУШКО Д.І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11550 |
КАЛЬКА Б.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
97 (34+36+27) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11551 |
КАЛЬКА С.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
86 (30+20+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11552 |
КАЛЬМУК Д.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11553 |
КАЛЬМУК М.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
96 (44+28+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11554 |
КАЛЬМУК М.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
9 |
122 (36+50+36) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11555 |
КАЛЬМУК О.Р. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11556 |
КАЛЬМУК Я.І. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
3 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11557 |
КАЛЬМУК Я.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11558 |
КАЛЬНИЦЬКА А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11559 |
КАЛЬНИЦЬКА С.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11560 |
КАЛЬНИЦЬКИЙ М.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11561 |
КАЛЬНИЦЬКИЙ П.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11562 |
КАЛЬНИЦЬКИЙ Ю.І. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
7 |
82 (36+28+18) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11563 |
КАЛЬЧЕВА Д.Д. |
14682 |
м. Сокаль |
Ванівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
68 (26+30+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11564 |
КАЛЮГА В |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
7 |
122 (42+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
11565 |
КАЛЯМАН С.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
127 (52+39+36) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
11566 |
КАМАРДІНА І.М. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11567 |
КАМЕНСЬК Є.К. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
144 (46+44+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11568 |
КАМЕНСЬКА А.К. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11569 |
КАМЕНСЬКА А.Ю. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11570 |
КАМЕНЦЕВ М.Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
107 (27+52+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11571 |
КАМЕНЧУК М.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11572 |
КАМЕНЩИК В.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11573 |
КАМЕНЮК К.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11574 |
КАМИНСЬКА В.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
118 (54+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11575 |
КАМІМЕЦЬКА К.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
135 (60+39+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11576 |
КАМІНЕЦЬКА А.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11577 |
КАМІНЕЦЬКИЙ М.Д. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
140 (44+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11578 |
КАМІНЕЦЬКИЙ М.Ю. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
71 (24+32+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11579 |
КАМІНЕЧНИЙ В.С. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
7 |
104 (36+48+20) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11580 |
КАМІНСЬКА В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
103 (36+44+23) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11581 |
КАМІНСЬКА В.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11582 |
КАМІНСЬКА В.Я. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11583 |
КАМІНСЬКА Е.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
122 (46+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11584 |
КАМІНСЬКА І.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
9 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11585 |
КАМІНСЬКА І.Р. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
160 (54+58+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11586 |
КАМІНСЬКА К.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11587 |
КАМІНСЬКА К.Р. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
11588 |
КАМІНСЬКА Х.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11589 |
КАМІНСЬКА Ю.Т. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11590 |
КАМІНСЬКИЙ А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
123 (48+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11591 |
КАМІНСЬКИЙ В.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
3 |
158 (42+56+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
11592 |
КАМІНСЬКИЙ Е.Ю. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
7 |
53 (18+30+5) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11593 |
КАМІНСЬКИЙ О.А. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11594 |
КАМІНСЬКИЙ С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11595 |
КАМІНСЬКИЙ С.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11596 |
КАМІНСЬКИЙ С.С. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
11597 |
КАМЛЮК В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11598 |
КАММ К.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11599 |
КАМОВСЬКИЙ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11600 |
КАМУЗ І. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
162 (58+50+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11601 |
КАМЯНКА Д.В. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11602 |
КАМЯНЧИН С.М. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11603 |
КАНАГІН В.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
129 (37+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11604 |
КАНАЄВА О.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
100 (32+38+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11605 |
КАНАКА В.Я. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11606 |
КАНАКА К.С. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11607 |
КАНАКА Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11608 |
КАНАРСЬКИЙ Р.А. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
8 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11609 |
КАНАФОЦЬКА А.І. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
99 (46+29+24) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11610 |
КАНАФОЦЬКА Л.В. |
14958 |
м. Яворів |
Воля-Добростанська СЗШ |
5 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
11611 |
КАНАФОЦЬКА Ю.В. |
14958 |
м. Яворів |
Воля-Добростанська СЗШ |
8 |
108 (45+26+37) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11612 |
КАНАФОЦЬКИЙ Ю.Р. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
6 |
123 (34+41+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
11613 |
КАНГЕР В.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11614 |
КАНДА В.Ю. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
64 (24+32+8) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11615 |
КАНДУЛ В.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11616 |
КАНДУР Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
64 (24+22+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11617 |
КАНДУР С.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11618 |
КАНДЯ М.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11619 |
КАНДЯ Х.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
11620 |
КАНЄВСЬКА Д.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
91 (38+29+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11621 |
КАНИНЕЦЬ А.Р. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
5 |
69 (42+21+6) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11622 |
КАНІНЕЦЬ М.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
9 |
136 (51+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11623 |
КАНІНЕЦЬ С.М. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
6 |
104 (42+32+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11624 |
КАНОНІК В.С. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
6 |
85 (34+45+6) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11625 |
КАНТАРОВИЧ І.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
47 (9+20+18) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11626 |
КАНТОВИЧ О.А. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
3 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11627 |
КАНТОВИЧ С.А. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11628 |
КАНЦ М.В. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
8 |
73 (27+28+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11629 |
КАНЦІР О.І. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
8 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11630 |
КАНЦІР О.М. |
14682 |
м. Сокаль |
Ванівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
94 (48+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
11631 |
КАНЦЯР В.Р. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11632 |
КАНЧУГА Н |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
100 (40+30+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11633 |
КАНЧУГА Х.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
135 (49+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11634 |
КАНЮК Н.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11635 |
КАНЮК Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11636 |
КАНЮКА С.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11637 |
КАНЮС Т.М. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11638 |
КАНЮЧОК В.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11639 |
КАПАНАЙКО А.Т. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
96 (24+54+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11640 |
КАПАРИС А.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
128 (30+38+60) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11641 |
КАПАРНИК А.Р. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
62 (30+20+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11642 |
КАПАРЧУК А.В. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
11643 |
КАПАЦІЛА С.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
113 (42+38+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11644 |
КАПЕЛЮХА О.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11645 |
КАПЕЛЮШНИЙ В.О. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11646 |
КАПЕНЯК Ю.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11647 |
КАПЕРИЗ В.Т. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
7 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11648 |
КАПЕРИЗ В.Я. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
8 |
108 (36+50+22) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11649 |
КАПИРІНА В.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
128 (52+22+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
11650 |
КАПИРІНА К.Д. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11651 |
КАПИСЬ С.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
110 (30+38+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11652 |
КАПІЙ О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11653 |
КАПІНОС А.І. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
60 (12+12+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11654 |
КАПІНУС В.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
130 (42+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11655 |
КАПІТАН А.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11656 |
КАПІТАНЕЦЬ С.О. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
11657 |
КАПІТАНЧУК Н.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11658 |
КАПКО Л.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
92 (42+38+12) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
11659 |
КАПКО М.Б. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11660 |
КАПЛАН П.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
78 (14+34+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11661 |
КАПЛУН А.І. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11662 |
КАПЛУН Ю.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
60 (12+32+16) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11663 |
КАПЛЯР Р.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
58 (12+22+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11664 |
КАПМАРЕ Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
101 (48+26+27) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11665 |
КАПТОВАНЕЦЬ Д.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
11666 |
КАПУСТА О.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11667 |
КАПУСТИНСЬКА М.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11668 |
КАПУСТИНСЬКА С.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
104 (44+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11669 |
КАПУСТИНСЬКИЙ Д.А. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11670 |
КАПУСТИНСЬКИЙ М.В. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11671 |
КАПУСТИНСЬКИЙ Н.Ю. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11672 |
КАПУСТІН Д.М. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11673 |
КАПУСТЯК В.Р. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
10 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11674 |
КАПУСТЯК Г.Ю. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
11675 |
КАПУСТЯНИК М.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11676 |
КАПУСТЯНСЬКИЙ Д.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11677 |
КАПУШ А.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
7 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
11678 |
КАПУШ С.Б. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
86 (30+40+16) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11679 |
КАРАБА Р.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
65 (18+28+19) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11680 |
КАРАБАТ С.Б. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11681 |
КАРАБИН І.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11682 |
КАРАБІН З.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
101 (33+34+34) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11683 |
КАРАБІН Р.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
11684 |
КАРАБІН Я.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
98 (42+34+22) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11685 |
КАРАБІНОВСЬКА Д.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11686 |
КАРАБЧУК А.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11687 |
КАРАВАН Л.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
5 |
95 (34+31+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11688 |
КАРАВАН Н.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
5 |
95 (34+31+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11689 |
КАРАВАНОВ Д.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
108 (60+36+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11690 |
КАРАЇМ І.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
99 (40+29+30) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
11691 |
КАРАКЕВИЧ Д.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11692 |
КАРАЛЮС А.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11693 |
КАРАЛЮС О.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
98 (30+40+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11694 |
КАРАЛЮС С.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11695 |
КАРАНЕЦЬ Г.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
71 (22+25+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11696 |
КАРАНЕЦЬ Н.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11697 |
КАРАПАТА В.П. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
9 |
86 (33+32+21) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11698 |
КАРАПІНКА А.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11699 |
КАРАПІНКА АІ. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
10 |
131 (48+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
11700 |
КАРАПІНКА С.Г. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
11701 |
КАРАПІНКА Х.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
84 (30+32+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11702 |
КАРАПІНКА Ю.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
84 (36+12+36) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
11703 |
КАРАСЕВИЧ Н.С. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11704 |
КАРАСЬ М.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
128 (58+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11705 |
КАРАСЬ Н.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11706 |
КАРАСЬ Р.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
59 (27+20+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11707 |
КАРАСЬ Я.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
153 (60+45+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11708 |
КАРАСЮКЕВИЧ Ю.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
100 (45+28+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11709 |
КАРАТНИК Ю.І. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
7 |
158 (54+60+44) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11710 |
КАРАЧАРОВ Д.В. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
8 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11711 |
КАРАЧУН М.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11712 |
КАРАЧУН О.Ю. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
84 (26+34+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11713 |
КАРАЧУН Я.С. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11714 |
КАРАШКЕВИЧ В.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
11715 |
КАРБІВНИК В.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11716 |
КАРБОВНИК А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
82 (28+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11717 |
КАРВАЦЬКА Л.І. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
8 |
121 (39+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
11718 |
КАРВАЦЬКА М.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
88 (21+42+25) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11719 |
КАРВАЦЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11720 |
КАРВАЦЬКА Р.Ю. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
11721 |
КАРВАЦЬКИЙ О.Я. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
7 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
11722 |
КАРВАЦЬКИЙ П.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
102 (44+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11723 |
КАРГУТ В.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11724 |
КАРДАШ А.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11725 |
КАРДАШ В.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11726 |
КАРДАШ В.Є. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11727 |
КАРДАШ В.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11728 |
КАРДАШ Д.С. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11729 |
КАРДАШ О.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
118 (60+34+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
11730 |
КАРДАШ П.М. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
61 (28+27+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11731 |
КАРДАШ Р.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11732 |
КАРДАШ Р.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11733 |
КАРДАШ С.П. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
7 |
95 (39+16+40) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11734 |
КАРДАШ Х.І. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
6 |
120 (52+38+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11735 |
КАРДАШ Я.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11736 |
КАРЕТІН В.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11737 |
КАРИЧАК А.О. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
11738 |
КАРИЧОРТ М.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
102 (45+34+23) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11739 |
КАРІМОВА С.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
86 (24+46+16) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11740 |
КАРІФІ М |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
78 (34+14+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11741 |
КАРКОВСЬКИЙ В. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
118 (54+34+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11742 |
КАРКУЛЬОВСЬКА А.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
101 (36+42+23) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11743 |
КАРКУЛЬОВСЬКА Я.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
74 (27+28+19) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11744 |
КАРКУША Ю. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
162 (50+52+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11745 |
КАРЛИЦЬКА К.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11746 |
КАРМАЗИН В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11747 |
КАРМАЗИН І.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11748 |
КАРМАЗИН О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
128 (40+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
11749 |
КАРМАЗИН О.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
118 (36+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11750 |
КАРМАЗИН С.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
11751 |
КАРМАЗИН Х.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11752 |
КАРМАЗИН Я.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11753 |
КАРМАНСЬКИЙ О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
150 (46+50+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11754 |
КАРНАУХ Х.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11755 |
КАРНАУХ Я.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11756 |
КАРНАУХОВ М.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11757 |
КАРНАУХОВА А.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
92 (22+40+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11758 |
КАРНАУХОВА В.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11759 |
КАРНКОВСЬКИЙ Д.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11760 |
КАРО Г |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
111 (44+34+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11761 |
КАРОЛІНА Б. . |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11762 |
КАРПА А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11763 |
КАРПА А.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11764 |
КАРПА А.С. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11765 |
КАРПА В.А. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11766 |
КАРПА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11767 |
КАРПА В.М. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11768 |
КАРПА В.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11769 |
КАРПА В.Р. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
9 |
58 (14+20+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11770 |
КАРПА М. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11771 |
КАРПА М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
110 (51+26+33) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
11772 |
КАРПА М.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
111 (46+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11773 |
КАРПА М.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
9 |
149 (45+50+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11774 |
КАРПА М.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11775 |
КАРПА М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
106 (41+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11776 |
КАРПА М.С. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11777 |
КАРПА О.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
103 (21+48+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11778 |
КАРПА Т.А. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
8 |
61 (21+26+14) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11779 |
КАРПАЧ А.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11780 |
КАРПЕНКО А.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
114 (46+38+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11781 |
КАРПЕНКО В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11782 |
КАРПЕНКО Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11783 |
КАРПЕНКО М.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
56 (34+22+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11784 |
КАРПЕНКО С.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
68 (10+34+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11785 |
КАРПЕНКО С.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
112 (44+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11786 |
КАРПЕНКО Ю.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
117 (46+38+33) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11787 |
КАРПЕНЧУК Д.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
166 (60+58+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11788 |
КАРПЕНЧУК М.В. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
6 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11789 |
КАРПЕЦЬКА Т.С. |
14766 |
м. Старий Самбір |
Стрілківська ЗСШ |
10 |
104 (25+34+45) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11790 |
КАРПИН В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
59 (19+16+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11791 |
КАРПИН Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
101 (42+23+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11792 |
КАРПИН М.І. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11793 |
КАРПИН Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
47 (11+18+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11794 |
КАРПИН О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
59 (19+16+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11795 |
КАРПИН С.І. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
6 |
88 (42+22+24) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11796 |
КАРПИН С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
114 (40+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
11797 |
КАРПИН Ю.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
7 |
115 (30+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
11798 |
КАРПИН Ю.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
11799 |
КАРПИНКА Т.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
100 (27+46+27) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
11800 |
КАРПИШИН В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
59 (28+31+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11801 |
КАРПИШИН К.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
48 (24+24+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11802 |
КАРПИШИН М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11803 |
КАРПИШИН М.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11804 |
КАРПИШИН С.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11805 |
КАРПІВ А.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11806 |
КАРПІВ М.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
11807 |
КАРПІВ Н.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11808 |
КАРПІЙ О.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
84 (14+46+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11809 |
КАРПІЙ С. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
10 |
106 (46+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11810 |
КАРПІН С.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
118 (48+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11811 |
КАРПІНЕЦЬ А.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
130 (34+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
11812 |
КАРПІНЕЦЬ А.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
8 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11813 |
КАРПІНЕЦЬ А.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11814 |
КАРПІНЕЦЬ А.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11815 |
КАРПІНЕЦЬ В.І. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11816 |
КАРПІНЕЦЬ В.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11817 |
КАРПІНЕЦЬ І.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11818 |
КАРПІНЕЦЬ М.Ю. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
136 (48+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11819 |
КАРПІНЕЦЬ Н.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11820 |
КАРПІНЕЦЬ Н.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
29 (3+18+8) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11821 |
КАРПІНЕЦЬ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
45 (3+20+22) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11822 |
КАРПІНЕЦЬ С.М. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11823 |
КАРПІНЕЦЬ Х. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
108 (34+50+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
11824 |
КАРПІНЕЦЬ Ю.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
120 (54+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11825 |
КАРПІНКА В.В. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
11826 |
КАРПІНСЬКА А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11827 |
КАРПІНСЬКА Р.М. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
6 |
151 (54+49+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11828 |
КАРПІНСЬКА С.І. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
7 |
123 (33+46+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
11829 |
КАРПІНСЬКИЙ І.В. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11830 |
КАРПІНСЬКИЙ Н.І. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11831 |
КАРПІНСЬКИЙ О.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
11832 |
КАРПІНСЬКИЙ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11833 |
КАРПІНСЬКИЙ С.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
11834 |
КАРПЛЮК В.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11835 |
КАРПЛЮК В.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
80 (28+28+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11836 |
КАРПЛЮК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11837 |
КАРПЛЮК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11838 |
КАРПЛЮК О.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11839 |
КАРПЛЮК С.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11840 |
КАРПЛЮК С.О. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезівцівський НВК |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11841 |
КАРПЛЮК Т.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
129 (40+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11842 |
КАРПЛЯК Б.Г. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
9 |
107 (42+32+33) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11843 |
КАРПЛЯК К.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
71 (21+32+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11844 |
КАРПЛЯК Т.Г. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11845 |
КАРПОВ В.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11846 |
КАРПОВА О.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11847 |
КАРПОВА О.С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
104 (44+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11848 |
КАРПОВА Р.О. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
86 (51+32+3) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11849 |
КАРПОВА Х.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11850 |
КАРПОВИЧ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11851 |
КАРПОВИЧ Р.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11852 |
КАРПУК В.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
11853 |
КАРПУШИН М.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11854 |
КАРПЮК В.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
118 (36+48+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11855 |
КАРПЮК Д.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
130 (52+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11856 |
КАРПЮК О.І. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11857 |
КАРПЮК О.О. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11858 |
КАРПЯК А.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
139 (45+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11859 |
КАРПЯК А.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
79 (42+25+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11860 |
КАРПЯК А.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11861 |
КАРПЯК В.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11862 |
КАРПЯК Д.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
145 (52+54+39) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11863 |
КАРПЯК Д.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
116 (38+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
11864 |
КАРПЯК Д.Ю. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11865 |
КАРПЯК К.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
10 |
92 (31+40+21) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11866 |
КАРПЯК М.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11867 |
КАРПЯК Н.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11868 |
КАРПЯК О.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
104 (27+46+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11869 |
КАРПЯК О.М. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
5 |
78 (40+26+12) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11870 |
КАРПЯК Р.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
11871 |
КАРТАЧ Ю.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
114 (43+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11872 |
КАРХУТ К.О. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
9 |
139 (44+44+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
11873 |
КАРХУТ К.Р. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
11874 |
КАРХУТ М.М. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
132 (52+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
11875 |
КАРХУТ М.Т. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11876 |
КАРХУТ Т.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11877 |
КАРХУТ Я.Ю. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
95 (29+42+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11878 |
КАРЦЕВ О.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11879 |
КАРЧЕВСЬКА Д.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11880 |
КАРЮГІНА А.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11881 |
КАСАРАБ Д.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
156 (56+46+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11882 |
КАСАРАБ І. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11883 |
КАСАРАБ М. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11884 |
КАСАРАБА В.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
82 (15+36+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11885 |
КАСАС Ш.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
128 (30+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11886 |
КАСАТКІН Ю.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11887 |
КАСАТКІНА А.Є. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11888 |
КАСЄЧНА Ю.В. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11889 |
КАСІЙ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
129 (43+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11890 |
КАСІЙ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
107 (44+33+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11891 |
КАСІЙ Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11892 |
КАСІЙ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
110 (33+40+37) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
11893 |
КАСІЙ П.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11894 |
КАСІЙ Х.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11895 |
КАСІНЕЦЬ В.А. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
162 (57+54+51) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11896 |
КАСІНСЬКА М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
100 (30+40+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
11897 |
КАСІЯН І.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11898 |
КАСПЕР В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
112 (39+40+33) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
11899 |
КАСПЕРСЬКА Я.Ф. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11900 |
КАСПЕРСЬКИЙ А. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11901 |
КАСПРИК В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
69 (29+34+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11902 |
КАСПРИК Т.С. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
121 (50+35+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11903 |
КАСПРІВ І.Р. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
5 |
91 (36+37+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11904 |
КАСПРІВСЬКА З.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
118 (22+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11905 |
КАСПРІВСЬКИЙ Д.В. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11906 |
КАСПРОВИЧ Р.П. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
9 |
75 (40+26+9) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11907 |
КАСПРУК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
11908 |
КАСПШИШАК В.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
126 (28+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11909 |
КАСТРАН М.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
11 |
83 (28+34+21) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11910 |
КАСТРАНЕЦЬ Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
64 (22+30+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11911 |
КАСЬКІВ Н.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11912 |
КАСЬКІВ Р.Н. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
110 (36+46+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11913 |
КАСЬКО О.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11914 |
КАСЬЯН А.Р. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11915 |
КАСЬЯН С.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11916 |
КАСЬЯНЕНКО А.Н. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11917 |
КАСЬЯНЕНКО О.В. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
4 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
11918 |
КАСЬЯНЕНКО С.П. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11919 |
КАСЮРАК Є.Ю. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
100 (33+36+31) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11920 |
КАСЯНЧУК А.А. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11921 |
КАСЯНЧУК Д.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11922 |
КАСЯНЧУК М.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11923 |
КАТАЄВ І.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11924 |
КАТАЛАХ М.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
90 (34+32+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11925 |
КАТАМАН Г. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
5 |
77 (22+31+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11926 |
КАТАРИНА С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11927 |
КАТАРИНА Я.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11928 |
КАТИНСЬКА А.Р. |
14943 |
м. Яворів |
Терновицька СЗШ |
8 |
130 (45+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
11929 |
КАТИНСЬКА О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
151 (42+60+49) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11930 |
КАТИНСЬКИЙ А.О. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11931 |
КАТИНСЬКИЙ В.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
56 (16+34+6) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11932 |
КАТІРНОГА Я.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11933 |
КАТРАН А.Т. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11934 |
КАТРЕНКО Є.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
11935 |
КАТРИЧ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
77 (33+32+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11936 |
КАТУЛЬСЬКА І.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11937 |
КАТУРКІН С |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11938 |
КАТУРКІН Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11939 |
КАУФМАН А.К. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
124 (36+52+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11940 |
КАФЛЮК А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
77 (25+40+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11941 |
КАФЛЮК С.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11942 |
КАХНИЧ Д.Ю. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
10 |
82 (22+42+18) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
11943 |
КАХНИЧ М.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
121 (42+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
11944 |
КАХНИЧ М.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
11945 |
КАХНИЧ О.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
80 (39+26+15) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11946 |
КАХНІЙ М.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11947 |
КАХНІЙ Н.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11948 |
КАХНІЙ О.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11949 |
КАХНІЙ О.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11950 |
КАХНОВЕЦЬ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11951 |
КАЦАЛ С.Д. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11952 |
КАЦЬМА А.П. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
11953 |
КАЦЮБА А.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11954 |
КАЦЮБА Р.П. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11955 |
КАЧАБУЛЬСЬКА Я.Я. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11956 |
КАЧАБУЛЬСЬКИЙ Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
138 (50+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11957 |
КАЧАЛА В.О. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
52 (20+26+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11958 |
КАЧАЛА І.Є. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
132 (39+46+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11959 |
КАЧАЛА Р.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11960 |
КАЧАЛУП Д.Ю. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
5 |
112 (42+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11961 |
КАЧАН Д.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11962 |
КАЧАНОВСЬКИЙ О.А. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11963 |
КАЧАНОВСЬКИЙ Р.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11964 |
КАЧАРОВСЬКИЙ А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
74 (42+8+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11965 |
КАЧИН Д.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11966 |
КАЧИН О.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11967 |
КАЧИНСЬКА А.Ю. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
5 |
102 (40+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
11968 |
КАЧИНСЬКА К.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11969 |
КАЧИНСЬКА О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11970 |
КАЧМАР А.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11971 |
КАЧМАР А.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11972 |
КАЧМАР А.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11973 |
КАЧМАР А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11974 |
КАЧМАР А.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11975 |
КАЧМАР А.Т. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11976 |
КАЧМАР Б.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
148 (46+42+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11977 |
КАЧМАР В |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
90 (46+26+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
11978 |
КАЧМАР В.А. |
14425 |
м. Жовква |
Руда-Крехівська ПШ |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11979 |
КАЧМАР В.В. |
14562 |
м. Радехів |
Гоголівська ЗОШ |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11980 |
КАЧМАР Д.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11981 |
КАЧМАР І.Е. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
142 (54+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11982 |
КАЧМАР І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
84 (30+32+22) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11983 |
КАЧМАР І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11984 |
КАЧМАР І.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11985 |
КАЧМАР К.Б. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11986 |
КАЧМАР Л.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
107 (38+42+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11987 |
КАЧМАР М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
146 (60+44+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11988 |
КАЧМАР М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
152 (54+56+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11989 |
КАЧМАР М.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
7 |
145 (54+40+51) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11990 |
КАЧМАР Н.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11991 |
КАЧМАР О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
81 (29+34+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11992 |
КАЧМАР О.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11993 |
КАЧМАР О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
98 (28+46+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
11994 |
КАЧМАР О.Г. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11995 |
КАЧМАР О.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
100 (26+44+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11996 |
КАЧМАР О.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
110 (28+46+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11997 |
КАЧМАР О.С. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
108 (36+44+28) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11998 |
КАЧМАР О.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11999 |
КАЧМАР Р.О. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
8 |
51 (24+16+11) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12000 |
КАЧМАР Р.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12001 |
КАЧМАР Р.Р. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12002 |
КАЧМАР С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
70 (27+26+17) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12003 |
КАЧМАР С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12004 |
КАЧМАР С.Я. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
128 (52+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12005 |
КАЧМАР Т.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
98 (22+52+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12006 |
КАЧМАР Т.Б. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
9 |
81 (25+26+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12007 |
КАЧМАР Т.Р. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12008 |
КАЧМАР Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
101 (36+50+15) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12009 |
КАЧМАР Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12010 |
КАЧМАР Ю.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12011 |
КАЧМАР Я.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
135 (42+46+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12012 |
КАЧМАРИК А.В. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12013 |
КАЧМАРИК Б.О. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12014 |
КАЧМАРИК В.М. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12015 |
КАЧМАРИК В.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
133 (36+46+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12016 |
КАЧМАРИК Г.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
63 (31+26+6) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12017 |
КАЧМАРИК І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
125 (60+40+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12018 |
КАЧМАРИК М.В. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12019 |
КАЧМАРИК М.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
39 (11+22+6) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12020 |
КАЧМАРИК М.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
102 (42+40+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12021 |
КАЧМАРИК Н.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12022 |
КАЧМАРИК П.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12023 |
КАЧМАРИК С.М. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
6 |
124 (58+36+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12024 |
КАЧМАРИК Т.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12025 |
КАЧМАРИК Т.Р. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
9 |
58 (10+30+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12026 |
КАЧМАРИК Ю.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
168 (60+56+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12027 |
КАЧМАРІВСЬКИЙ В.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
156 (52+56+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12028 |
КАЧМАРК Д.В. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
114 (46+38+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12029 |
КАЧМАРК Н.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
42 (5+16+21) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12030 |
КАЧМАРСЬКА О.І. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12031 |
КАЧМАРСЬКА С.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
134 (46+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12032 |
КАЧМАРЧИК В.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12033 |
КАЧОР М.Б. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12034 |
КАЧОР М.З. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
7 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12035 |
КАЧОР М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
95 (30+35+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12036 |
КАЧОР Р.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
12037 |
КАЧОР Т.Ю. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
5 |
95 (42+29+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12038 |
КАЧОР У.З. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
78 (19+38+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12039 |
КАЧОР Ю.Є. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12040 |
КАЧОРОВСЬКИЙ М.Б. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
71 (12+34+25) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12041 |
КАЧУР Я.Ю. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
7 |
155 (51+44+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12042 |
КАЧУР І.П. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12043 |
КАЧУР О.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
8 |
120 (48+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
12044 |
КАЧУР О.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12045 |
КАШАНИЙ О.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12046 |
КАШИН Р.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12047 |
КАШИРСЬКИЙ М.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
124 (38+38+48) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
12048 |
КАШТЕЛЯНСЬКА І.З. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
143 (45+52+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
12049 |
КАШУБА А.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12050 |
КАШУБА Б.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12051 |
КАШУБА Б.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
138 (46+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12052 |
КАШУБА В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
128 (40+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12053 |
КАШУБА Г.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
85 (24+38+23) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12054 |
КАШУБА М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12055 |
КАШУБА О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
148 (60+40+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12056 |
КАШУБА О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
70 (32+20+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12057 |
КАШУБА О.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
136 (32+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12058 |
КАШУБА Р.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
51 (15+22+14) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
12059 |
КАШУБИ М.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
72 (30+32+10) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12060 |
КАЩАК А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
12061 |
КАЩАК В.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12062 |
КАЩАК І.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
38 (11+18+9) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12063 |
КАЩАК У.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
118 (24+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12064 |
КАЩЕЄВ М.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12065 |
КАЩУК А.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
5 |
90 (26+46+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12066 |
КАЩУК Б.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12067 |
КАЩУК І.М. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12068 |
КАЩУК Н.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12069 |
КВАК Р.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12070 |
КВАРЦЯНА Р.Р. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
9 |
65 (29+24+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12071 |
КВАС В.В. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезівцівський НВК |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12072 |
КВАС В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
81 (36+26+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12073 |
КВАС К |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12074 |
КВАС К.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
138 (46+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
12075 |
КВАС М |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12076 |
КВАС О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12077 |
КВАС С.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
116 (52+34+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12078 |
КВАС С.Є. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
68 (18+38+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12079 |
КВАС СІНКЕВИЧ В.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12080 |
КВАСЕЦЬКА О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12081 |
КВАСНЕВИЧ Х.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
133 (36+46+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12082 |
КВАСНИЦЯ А.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
142 (60+58+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12083 |
КВАСНИЦЯ В.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
7 |
91 (18+42+31) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12084 |
КВАСНИЦЯ В.І. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12085 |
КВАСНИЦЯ М.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
3 |
140 (46+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
12086 |
КВАСНИЦЯ М.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
12087 |
КВАСНИЦЯ Н. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
76 (28+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12088 |
КВАСНИЦЯ Н.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12089 |
КВАСНИЦЯ О.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12090 |
КВАСНИЦЯ С.І. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
7 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12091 |
КВАСНИЦЯ С.Я. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12092 |
КВАСНИЦЯ Т.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
119 (46+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12093 |
КВАСНИЦЯ Я.Л. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12094 |
КВАСНІЙ Д.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12095 |
КВАСНІЙ П.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
120 (49+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12096 |
КВАСНІЙ Ю.В. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
12097 |
КВАСНІКЕВИЧ О.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
82 (20+44+18) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12098 |
КВАСНІКЕВИЧ О.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
59 (24+23+12) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12099 |
КВАСНІКЕВИЧ С.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12100 |
КВАСНІЦЬКИЙ Р.В. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
9 |
122 (48+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
12101 |
КВАСНЮК Л.І. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
12102 |
КВАСОВ О.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12103 |
КВАЦЯЛА Т.Р. |
14228 |
м. Городок |
Лісновицька ЗОШ |
9 |
69 (25+20+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12104 |
КВАШИН В.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12105 |
КВАШНІНА А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
102 (52+26+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12106 |
КВАШНІНА Д.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12107 |
КВАЩИШИН О.А. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
5 |
127 (54+49+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12108 |
КВАЩУК П.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12109 |
КВИК А.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12110 |
КВИТКО А.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
85 (36+25+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12111 |
КВИЧ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
28 (0+14+14) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12112 |
КВІНТЮК Є. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12113 |
КВІНТЮК Я.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
55 (33+16+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12114 |
КВІТ О.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
145 (54+43+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12115 |
КВІТОВСЬКА Ю.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
96 (32+34+30) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12116 |
КВІТЧЗНКО А.А. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12117 |
КВІЧКА О.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12118 |
КВУРТ А.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12119 |
КВЯТКОВСЬКА А.І. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12120 |
КВЯТКОВСЬКА І.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12121 |
КВЯТКОВСЬКИЙ М.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12122 |
КВЯТКОВСЬКИЙ Р.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
82 (24+40+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12123 |
КЕБАЛО С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
104 (54+26+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12124 |
КЕБАС С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
11 |
145 (54+52+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12125 |
КЕБУЗ А.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12126 |
КЕДА Р.Т. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12127 |
КЕДЕБЕЦЬ В.С. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
7 |
44 (18+14+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12128 |
КЕДЕБЕЦЬ Р.М. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
5 |
100 (42+28+30) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12129 |
КЕДЕБЕЦЬ Ю.М. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
6 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12130 |
КЕДЬО Н.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
116 (39+46+31) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12131 |
КЕЗИК І.А. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12132 |
КЕКІС М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12133 |
КЕКІС Ю.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12134 |
КЕКЛЯК М.Т. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12135 |
КЕКОТЬ Н.Т. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
7 |
90 (27+46+17) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12136 |
КЕКОШ Ю.О. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12137 |
КЕЛЕБАЙ М.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
11 |
122 (58+28+36) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12138 |
КЕЛЕКЕЄВА І.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12139 |
КЕЛЕМАН І.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12140 |
КЕЛЕМАН М.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12141 |
КЕЛЕМАН М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12142 |
КЕЛЕСТИН М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12143 |
КЕЛЬБАС В.І. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
65 (20+24+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12144 |
КЕЛЬМАН Ю.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12145 |
КЕЛЬО В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12146 |
КЕНДЗЬОР А.П. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
4 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12147 |
КЕНДЗЬОРА К.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12148 |
КЕНЦ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12149 |
КЕНЬО І.О. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
10 |
149 (54+50+45) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12150 |
КЕПИЧ В.Р. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
8 |
89 (39+30+20) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12151 |
КЕРЕТИВЧИН Н.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12152 |
КЕРИК М.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
6 |
110 (40+34+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12153 |
КЕРИЧ О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
49 (24+14+11) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12154 |
КЕРМАН В.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
106 (34+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
12155 |
КЕРНЕР О.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12156 |
КЕРНИЦЬКА О.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12157 |
КЕРНИЦЬКА С. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12158 |
КЕРНИЦЬКИЙ А.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12159 |
КЕРНИЦЬКИЙ А.Д. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
98 (16+52+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12160 |
КЕРНИЦЬКИЙ В.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12161 |
КЕРНИЦЬКИЙ Д.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
121 (39+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12162 |
КЕРНИЦЯ З.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12163 |
КЕРНИЧИШИН І.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12164 |
КЕРНІЦЬКА М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12165 |
КЕРОД Є.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
86 (30+36+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12166 |
КЕРЯКУС А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12167 |
КЕЦИК Л.Р. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12168 |
КЕЦИК М.Р. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
12169 |
КЕЦИК Р.П. |
14314 |
м. Жидачів |
Зарічненська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12170 |
КЕЦИК Р.Р. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12171 |
КЕЦИК Х.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
7 |
103 (48+36+19) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12172 |
КЕЦКО М.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
96 (38+40+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12173 |
КЕЧА О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
135 (60+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
12174 |
КЕЧУР І.А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
131 (54+52+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12175 |
КЕЧУР Н.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
94 (36+28+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12176 |
КИБА С.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12177 |
КИВОДЕР А |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12178 |
КИДИК Р.В. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
7 |
67 (24+18+25) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12179 |
КИЗИМА В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12180 |
КИЗИМА Н.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12181 |
КИКТА Б.П. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12182 |
КИКТА М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12183 |
КИЛИМ В.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12184 |
КИЛЬНИК В.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12185 |
КИЛЬО В.Ф. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12186 |
КИЛЬО І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12187 |
КИЛЬЧ М.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12188 |
КИЛЮШИК Ю.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
122 (24+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
12189 |
КИПИБІДА В.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12190 |
КИРЕЙТО Н.В. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12191 |
КИРЕЙТО Р.В. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
70 (24+34+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12192 |
КИРЕЙТО Х.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
8 |
74 (15+28+31) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12193 |
КИРЕТІВ А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12194 |
КИРЕТІВ А.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12195 |
КИРЕТІВ Р.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
89 (32+21+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12196 |
КИРИЗЮК І.А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
10 |
70 (34+30+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12197 |
КИРИК В.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
108 (36+32+40) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12198 |
КИРИК І.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
84 (33+26+25) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
12199 |
КИРИК К. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12200 |
КИРИК О.Б. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
3 |
146 (32+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12201 |
КИРИК С.І. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12202 |
КИРИК С.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12203 |
КИРИК У.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
154 (54+58+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12204 |
КИРИК Ю.Т. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
108 (46+26+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12205 |
КИРИЛИЧ С.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
79 (21+34+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12206 |
КИРИЛИЧ У.О. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12207 |
КИРИЛІВ У.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
122 (52+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12208 |
КИРИЛЛОВА А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
152 (32+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12209 |
КИРИЛОВ А.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
11 |
139 (45+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12210 |
КИРИЛОВ К.О. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12211 |
КИРИЛОВ М.Т. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
100 (18+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12212 |
КИРИЛОВА О.Д. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
94 (40+36+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12213 |
КИРИЛЮК Д.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
6 |
84 (52+26+6) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
12214 |
КИРИЛЮК І.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12215 |
КИРИЛЮК М.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
150 (46+50+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12216 |
КИРИЛЮК О.В. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
9 |
35 (8+18+9) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12217 |
КИРИЛЮК Я.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
94 (34+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12218 |
КИРИТІВ А.Ю. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12219 |
КИРИЧЕНКО О.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12220 |
КИРИЧЕНКО С.Я. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12221 |
КИРИЧИНСЬКИЙ Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
31 (6+8+17) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12222 |
КИРИЧУК Б.С. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
9 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12223 |
КИРИЧУК Д.М. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12224 |
КИРИШКО В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
113 (52+34+27) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
12225 |
КИРИЯ К.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12226 |
КИРІЄНКО Я.А. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
29 (2+12+15) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12227 |
КИРКАЧ І.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12228 |
КИРНИЧНА А.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12229 |
КИРНИЧНА Р.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
90 (40+20+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12230 |
КИРЧ Т.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12231 |
КИРЧЕЙ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12232 |
КИРЧЕЙ Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
130 (40+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
12233 |
КИРЧЕЙ Я.Ю. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
8 |
89 (39+30+20) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12234 |
КИСЕЛЬОВА Д.В. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
132 (46+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12235 |
КИСИЛЕВИЧ С.А. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12236 |
КИСИЛИЦЯ О.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
107 (30+52+25) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12237 |
КИСИЛИЧАК А.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
138 (24+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12238 |
КИСИЛИЧАК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12239 |
КИСИЛИЧАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12240 |
КИСИЛИЧАК Н.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12241 |
КИСИЛИЧИН А.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
94 (41+26+27) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
12242 |
КИСИЛИЧИН В.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12243 |
КИСИЛИЧИН І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
125 (51+52+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12244 |
КИСИЛИЧИН К. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
89 (39+38+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12245 |
КИСИЛИЧИН М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
90 (40+26+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12246 |
КИСИЛИЧИН О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
120 (60+36+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12247 |
КИСИЛИШИН В. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
5 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12248 |
КИСИЛЬОВ Ю. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12249 |
КИСІЛЕВИЧ Х.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
12250 |
КИСІЛЬ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
149 (48+54+47) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12251 |
КИСІЛЬ В.І. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12252 |
КИСІЛЬ І.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
11 |
57 (12+30+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12253 |
КИСІЛЬ О.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
9 |
148 (57+46+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12254 |
КИСІЛЬ Х.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
9 |
44 (8+30+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12255 |
КИСІЛЬ Я |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
106 (30+40+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12256 |
КИСІЛЬ Я.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
12257 |
КИСЦІВ К.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12258 |
КИТЧАК Я.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12259 |
КИФОР В.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
128 (32+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12260 |
КИЦАК В.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
100 (42+28+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12261 |
КИЦАК М.М. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
76 (21+30+25) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12262 |
КИЦАК Р.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
76 (21+30+25) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12263 |
КИЦАРА С.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12264 |
КИЦКАЙ Т.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12265 |
КИЦЯ І.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
101 (42+29+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
12266 |
КИЦЯ Р.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12267 |
КИЧ Д.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
83 (27+40+16) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12268 |
КИЧ М.М. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
58 (22+24+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12269 |
КИЧ О.М. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12270 |
КИЧМА Г.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
78 (15+32+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12271 |
КИЧМА Д.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12272 |
КИЧМА З.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12273 |
КИЧМА Л.Р. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12274 |
КИЧМА Ю.М. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
9 |
140 (42+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
12275 |
КИШЕНЯ Ю.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
12276 |
КИЩУН В.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12277 |
КИЯНКА Я.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12278 |
КІБИШ Б.Р. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
149 (54+48+47) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12279 |
КІБЛЯР О.Я. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
53 (6+32+15) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12280 |
КІВА Г.К. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12281 |
КІВА К.Н. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
112 (28+54+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12282 |
КІВЕРСЬКИЙ А.Є. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12283 |
КІДИБА Д.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12284 |
КІЗЕРА В.В. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
5 |
79 (28+33+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12285 |
КІЗИМА М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
9 |
86 (46+22+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12286 |
КІЗИМА О.С. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12287 |
КІЗИМА Ю.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
76 (30+34+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12288 |
КІЗИМА Ю.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
55 (23+26+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12289 |
КІЗЛИК М.П. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12290 |
КІЗЛО А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12291 |
КІЗЮК В.В. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
12292 |
КІЗЮК Г.Е. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
46 (8+32+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12293 |
КІЗЮК Т.В. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
3 |
140 (32+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
12294 |
КІЗЯК О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12295 |
КІЇВ Д.І. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
8 |
67 (27+26+14) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12296 |
КІЙ У.В. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
8 |
120 (33+58+29) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
12297 |
КІЙКО Б.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12298 |
КІЙКО М.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12299 |
КІЙКО О.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12300 |
КІЙКО С.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12301 |
КІЙКО С.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12302 |
КІЙКО Т.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12303 |
КІЙКО У.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
9 |
76 (29+32+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12304 |
КІКЕЛЯ О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12305 |
КІЛИК М.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
63 (23+28+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12306 |
КІЛИН А.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12307 |
КІЛІН А.С. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12308 |
КІЛОЧКО С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12309 |
КІЛЬБАСОВИЧ О.Т. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12310 |
КІЛЬО Я.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
98 (34+40+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12311 |
КІЛЯР В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
129 (50+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
12312 |
КІМ Т.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
7 |
39 (12+16+11) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12313 |
КІМ Х.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
9 |
123 (60+24+39) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12314 |
КІМАК К.С. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12315 |
КІМАКОВСЬКИЙ В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
7 |
97 (33+30+34) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12316 |
КІНАЛЬ Я.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12317 |
КІНАХ В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12318 |
КІНАХ В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12319 |
КІНАХ В.О. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12320 |
КІНАХ В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12321 |
КІНАХ Г.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
100 (35+32+33) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12322 |
КІНАХ І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
134 (40+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12323 |
КІНАХ М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
60 (48+0+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
12324 |
КІНАХ Р |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12325 |
КІНАХ Р |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
33 (13+20+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12326 |
КІНАХ Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
73 (27+24+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12327 |
КІНАХ Р.В. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
7 |
112 (33+42+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12328 |
КІНАХ Ю.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
75 (48+18+9) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12329 |
КІНАШ Д.Т. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
5 |
78 (32+28+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12330 |
КІНАШ А.Б. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12331 |
КІНАШ А.О. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12332 |
КІНАШ В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12333 |
КІНАШ В.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
110 (46+34+30) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
12334 |
КІНАШ Д.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12335 |
КІНАШ Д.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12336 |
КІНАШ Л.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12337 |
КІНАШ М.Б. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12338 |
КІНАШ М.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
73 (23+32+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12339 |
КІНАШ Н.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
106 (36+48+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12340 |
КІНАШ О.Т. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
5 |
43 (26+11+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12341 |
КІНАШ О.Ф. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
71 (21+40+10) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
12342 |
КІНАШ С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
91 (27+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12343 |
КІНАШ Т.М. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
95 (46+28+21) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12344 |
КІНАШ Х.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
116 (36+38+42) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
12345 |
КІНАШ Ю.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
114 (26+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12346 |
КІНАШ Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
137 (43+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12347 |
КІНАШЕВСЬКИЙ М.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
109 (36+46+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12348 |
КІНАЩУК П.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
10 |
91 (44+32+15) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12349 |
КІНДЗЕР А.А. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
5 |
148 (54+40+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12350 |
КІНДЗЕР А.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12351 |
КІНДЗЮР М.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12352 |
КІНДИРИСЬ А.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12353 |
КІНДІЙ А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
122 (43+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12354 |
КІНДІЙ А.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
12355 |
КІНДІЙ Д.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
12356 |
КІНДІЙ І.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12357 |
КІНДІЙ Х.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
152 (58+46+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12358 |
КІНДІЙ Ю.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12359 |
КІНДІЙ Ю.Л. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
7 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12360 |
КІНДРА О.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12361 |
КІНДРА С.П. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
122 (48+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12362 |
КІНДРАКЕВИЧ Б.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
141 (43+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12363 |
КІНДРАКЕВИЧ М.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
12364 |
КІНДРАТ А.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
113 (36+40+37) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12365 |
КІНДРАТ В. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12366 |
КІНДРАТ В.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12367 |
КІНДРАТ В.В. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
7 |
81 (36+32+13) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12368 |
КІНДРАТ Л.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12369 |
КІНДРАТ М.С. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12370 |
КІНДРАТ М.С. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12371 |
КІНДРАТ Н.В. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12372 |
КІНДРАТ Н.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12373 |
КІНДРАТ Н.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12374 |
КІНДРАТ О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
12375 |
КІНДРАТ О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12376 |
КІНДРАТ С |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12377 |
КІНДРАТ Х.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
94 (24+40+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12378 |
КІНДРАТИШИН Б.Я. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12379 |
КІНДРАТИШИН М.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12380 |
КІНДРАТІВ А.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12381 |
КІНДРАТІВ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
87 (39+28+20) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12382 |
КІНДРАТІВ М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12383 |
КІНДРАТІВ М.Р. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12384 |
КІНДРАТІВ Ю.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
12385 |
КІНДРАТЮК О.О. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12386 |
КІНДРАЦЬКИЙ Я.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
120 (60+36+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12387 |
КІНДРИК В.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12388 |
КІНКА О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
58 (31+18+9) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12389 |
КІНЦАК А.Р. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
4 |
128 (28+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12390 |
КІНЧЕРЯК Р.В. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
6 |
104 (48+38+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12391 |
КІНЧИК Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12392 |
КІНЧИК І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12393 |
КІНЧИЛО В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
112 (28+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
12394 |
КІНЧИЛО К.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
150 (50+52+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12395 |
КІНЧИЛО М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12396 |
КІНЧИЛО Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
118 (42+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12397 |
КІНЬО О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12398 |
КІПІШ Д.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12399 |
КІПРАН В.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
126 (48+52+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12400 |
КІПРАН Ю.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
12401 |
КІПЧІНЕЦЬ Х.І. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
8 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12402 |
КІР А.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12403 |
КІР М.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
84 (28+38+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12404 |
КІРА Б.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12405 |
КІРА В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
73 (38+23+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12406 |
КІРА В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
115 (36+42+37) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12407 |
КІРА В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12408 |
КІРА К.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12409 |
КІРАКОСЯН М.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12410 |
КІРАЛЬ О.І. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
130 (30+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
12411 |
КІРАЛЬ П.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12412 |
КІРДА І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
98 (38+36+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12413 |
КІРДА О.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
116 (48+38+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12414 |
КІРДЯПКІНА В.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
12415 |
КІРЄЄВА І.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
5 |
123 (54+21+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
12416 |
КІРЄЄВА С.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12417 |
КІРИК Л.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12418 |
КІРИЧУК Ю.П. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
8 |
148 (42+52+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12419 |
КІРІЄНКО О.Г. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
102 (34+44+24) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12420 |
КІРІЛЛОВА В.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
10 |
80 (6+38+36) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
12421 |
КІРСАНОВ П.Д. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
36 (0+24+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12422 |
КІРЧЕЙ В.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
11 |
117 (40+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12423 |
КІРЧЕЙ М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
12424 |
КІРЧЕЙ Н.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
12425 |
КІРЯНОВ А.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12426 |
КІРЯНОВА Л.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
68 (12+34+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12427 |
КІС В.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12428 |
КІС І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
143 (60+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12429 |
КІС І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
88 (18+38+32) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12430 |
КІС М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12431 |
КІС М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12432 |
КІС О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12433 |
КІС Ю.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12434 |
КІСЕЛИК М.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
46 (18+22+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12435 |
КІСЕЛИК О.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12436 |
КІСЕЛИК Ю.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
84 (12+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12437 |
КІСЕЛИЧНИК А.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12438 |
КІСЕЛИЧНИК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12439 |
КІСЕЛИЧНИК В.О. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
6 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
12440 |
КІСЕЛИЧНИК Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12441 |
КІСЕЛИЧНИК Я.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
106 (30+40+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12442 |
КІСЕЛЬ М.С. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
88 (32+20+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12443 |
КІСЕЛЬОВА Х.Г. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12444 |
КІСЕРА І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
154 (54+58+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12445 |
КІСИК М.Є. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
6 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12446 |
КІСИК Р.Б. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
12447 |
КІСИЛИЦЯ У.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
104 (34+46+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12448 |
КІСИЛИЧКА Б.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
119 (58+37+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12449 |
КІСІЛЕВИЧ В.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12450 |
КІСІЛЕВИЧ О.Б. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
109 (40+36+33) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12451 |
КІСІЛЬ А.М. |
14916 |
м. Яворів |
Верблянська СЗШ |
8 |
77 (30+36+11) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12452 |
КІСІЛЬ Б.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12453 |
КІСІЛЬ В.А. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12454 |
КІСІЛЬ В.В. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12455 |
КІСІЛЬ В.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
94 (34+18+42) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
12456 |
КІСІЛЬ Г.В. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
12457 |
КІСІЛЬ І.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
11 |
35 (5+12+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12458 |
КІСІЛЬ І.В. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12459 |
КІСІЛЬ Н. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12460 |
КІСІЛЬ Х.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
114 (48+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12461 |
КІСІЛЬ Ю.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
67 (20+23+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12462 |
КІСЛІНГІР А.О. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
12463 |
КІСЛОВ Ю.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12464 |
КІСТЕНЮК А.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12465 |
КІСТЕЧОК Р.П. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12466 |
КІСЬ Т.П. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
3 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
12467 |
КІСЬКО В.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12468 |
КІТ А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12469 |
КІТ А.З. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12470 |
КІТ А.І. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12471 |
КІТ А.Р. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
7 |
94 (27+42+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12472 |
КІТ В.А. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
3 |
84 (22+32+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12473 |
КІТ В.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12474 |
КІТ В.О. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12475 |
КІТ В.О. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
7 |
100 (30+40+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
12476 |
КІТ Д.М. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
12477 |
КІТ І.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
12478 |
КІТ І.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
11 |
145 (39+52+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12479 |
КІТ І.Р. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
7 |
96 (27+32+37) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12480 |
КІТ Л.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12481 |
КІТ М.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
142 (40+42+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
12482 |
КІТ М.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12483 |
КІТ М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (36+0+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12484 |
КІТ М.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
170 (60+56+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12485 |
КІТ Н.А. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12486 |
КІТ Н.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12487 |
КІТ Н.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12488 |
КІТ Н.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
78 (32+28+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12489 |
КІТ Н.П. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12490 |
КІТ О.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12491 |
КІТ О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12492 |
КІТ О.Я. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
6 |
58 (36+10+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12493 |
КІТ О.Я. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
98 (28+34+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12494 |
КІТ Р.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
3 |
110 (32+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
12495 |
КІТ С.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12496 |
КІТ С.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12497 |
КІТ Т.Л. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
68 (30+14+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12498 |
КІТ Т.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
116 (42+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
12499 |
КІТ Х.С. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
6 |
90 (34+32+24) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12500 |
КІТ Ю.М. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12501 |
КІТ Ю.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12502 |
КІТ Ю.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12503 |
КІТ Ю.Ю. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
140 (32+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12504 |
КІТ Я.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12505 |
КІТЕЛА Ю.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
24 (0+24+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12506 |
КІТОРАГА М.С. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12507 |
КІТРАЛЬ Д.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12508 |
КІТРАЛЬ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12509 |
КІТРАЛЬ С.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12510 |
КІТРАЛЬ С.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12511 |
КІТРАЛЬ Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
134 (52+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12512 |
КІТУРА О.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12513 |
КІФЯК Б.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12514 |
КІХ А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12515 |
КІХ З.В. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
6 |
118 (58+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
12516 |
КІХ М.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
12517 |
КІХ О.М. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
134 (28+46+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12518 |
КІХ Р.Б. |
14538 |
м. Радехів |
Синьківська ЗОШ |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12519 |
КІХТАН У.М. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
7 |
105 (42+46+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12520 |
КІХТЯК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
91 (27+42+22) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12521 |
КІЦ А.Р. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
7 |
106 (51+30+25) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12522 |
КІЦ Д.Т. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
3 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12523 |
КІЦЕЛЮК Ю.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12524 |
КІЦЕРА У.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12525 |
КІЦКАЙЛО І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
12526 |
КІЦУЛ А.Ю. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12527 |
КІЦУЛА О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12528 |
КІЧ Л.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12529 |
КІЧ Ю.Ю. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
4 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12530 |
КІЧАЛО Н.Р. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
94 (24+22+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12531 |
КІЧМАРЕНКО М.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12532 |
КІЧУГА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12533 |
КІЧУЖИНЕЦЬ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
88 (36+34+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12534 |
КІЧУЛА І.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
100 (30+52+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12535 |
КІЧУРА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12536 |
КІЧУРКА В.М. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
8 |
67 (27+24+16) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12537 |
КІЧУРКА М.М. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
8 |
75 (15+28+32) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12538 |
КІШ А.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12539 |
КІШ Б.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12540 |
КІШ В.Т. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12541 |
КІШ Д.Я. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12542 |
КІШ І.В. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12543 |
КІШ С.С. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12544 |
КІШИК Д.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12545 |
КІШКЕВІЧ В.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
110 (22+52+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12546 |
КІШКО Н.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
77 (9+44+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12547 |
КІЩАК А.С. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12548 |
КІЩАК В.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
96 (30+38+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12549 |
КІЩАК В.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
7 |
70 (21+36+13) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12550 |
КІЩАК Д.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
6 |
104 (42+38+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12551 |
КІЩАК Д.Р. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12552 |
КІЩАК Д.С. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12553 |
КІЩАК І.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
118 (38+44+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12554 |
КІЩАК М.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12555 |
КІЩАК М.С. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12556 |
КІЩАК О.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12557 |
КІЩАК О.Р. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12558 |
КІЩАК О.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12559 |
КІЩАК С.П. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
134 (30+44+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
12560 |
КІЩАК С.С. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12561 |
КІЩАК С.С. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12562 |
КІЯК І.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12563 |
КІЯМОВ М.Р. |
14689 |
м. Сокаль |
Перемисловицька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12564 |
КІЯНОВСЬКА Р.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12565 |
КІЯХ О.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
88 (15+42+31) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12566 |
КІЯХ Ю.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
107 (37+34+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12567 |
КЇНАХ А.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
98 (22+34+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12568 |
КЛАДЬКО Я.Т. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
84 (27+24+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12569 |
КЛАК А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12570 |
КЛАК А.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12571 |
КЛАКОВИЧ Д.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
121 (40+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12572 |
КЛАКОВИЧ К.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
135 (42+46+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12573 |
КЛАКОВИЧ М.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
98 (22+34+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12574 |
КЛАПКО Б.І. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
12575 |
КЛАПКО Є.П. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12576 |
КЛАПКО Т.І. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12577 |
КЛАПОУЩАК А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
117 (45+38+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12578 |
КЛАЧКО М.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12579 |
КЛАЧКО С.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
96 (52+32+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12580 |
КЛЕБАН В.В. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
7 |
86 (36+30+20) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12581 |
КЛЕБАН В.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
7 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12582 |
КЛЕБАН Д.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
106 (48+34+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12583 |
КЛЕБАН Д.Ю. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
4 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12584 |
КЛЕБАН К.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12585 |
КЛЕБАН Р.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
100 (28+54+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12586 |
КЛЕБАН С.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12587 |
КЛЕБАН Т.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
63 (24+16+23) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12588 |
КЛЕБАН Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12589 |
КЛЕПАК М.Й. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12590 |
КЛЕПАНЧУК В.К. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
65 (27+26+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12591 |
КЛЕПАЧ І.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
10 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12592 |
КЛЕПАЧ Н.Т. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12593 |
КЛЕПАЧ О.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12594 |
КЛЕПАЧ Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
71 (34+19+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12595 |
КЛЕПІКОВА А.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
114 (24+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12596 |
КЛЕЦКО А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12597 |
КЛЕЦКО В.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
99 (41+22+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12598 |
КЛЕЦКО Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
133 (48+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12599 |
КЛЕЩЕНКО С.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
130 (45+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12600 |
КЛИМ Б |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
119 (60+29+30) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
12601 |
КЛИМ Б.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
94 (34+30+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
12602 |
КЛИМ В.Р. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12603 |
КЛИМ Д.С. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12604 |
КЛИМ І.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
85 (21+42+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12605 |
КЛИМ Л.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
116 (60+26+30) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
12606 |
КЛИМ М.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
113 (39+46+28) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12607 |
КЛИМ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
69 (30+27+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12608 |
КЛИМ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
12609 |
КЛИМ О.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12610 |
КЛИМ Р.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
94 (40+30+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12611 |
КЛИМ С.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12612 |
КЛИМ С.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12613 |
КЛИМ Т.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12614 |
КЛИМ Т.Я. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
134 (22+58+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12615 |
КЛИМ Я.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12616 |
КЛИМАК Г.М. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
148 (54+60+34) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12617 |
КЛИМАШ А.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
7 |
137 (42+46+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
12618 |
КЛИМАШ Х.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
98 (36+36+26) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12619 |
КЛИМАШ Ю.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
6 |
83 (40+25+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12620 |
КЛИМАШЕВСЬКА Р.О. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12621 |
КЛИМАШЕВСЬКА Ю.О. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12622 |
КЛИМАШЕВСЬКОГО М.І. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
55 (29+26+0) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
12623 |
КЛИМЕЙКО В.М. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
164 (60+56+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12624 |
КЛИМЕНКО Є.Д. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12625 |
КЛИМЕНКО І.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
140 (54+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12626 |
КЛИМЕНКО І.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12627 |
КЛИМЕНКО І.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
148 (58+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12628 |
КЛИМЕНКО М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12629 |
КЛИМЕНКО О.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
134 (38+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12630 |
КЛИМЕНКО Х.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
113 (36+32+45) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12631 |
КЛИМЕНТА М.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12632 |
КЛИМЕЦЬ Д.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
120 (48+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12633 |
КЛИМИК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
60 (32+4+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12634 |
КЛИМИШИН А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12635 |
КЛИМІВ А.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12636 |
КЛИМІВ В.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
140 (32+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12637 |
КЛИМІВ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
88 (28+42+18) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12638 |
КЛИМКІВ Д.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12639 |
КЛИМКІВ Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
12640 |
КЛИМКІВ С.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12641 |
КЛИМКО А.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
102 (42+40+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12642 |
КЛИМКО А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12643 |
КЛИМКО А.Я. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
71 (24+24+23) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12644 |
КЛИМКО В.А. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
4 |
8 (0+8+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12645 |
КЛИМКО І.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
116 (38+48+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12646 |
КЛИМКО М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12647 |
КЛИМКО Н.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
96 (40+38+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12648 |
КЛИМОВЕЦЬ Д.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12649 |
КЛИМОВИЧ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12650 |
КЛИМОВИЧ М.В. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12651 |
КЛИМОВИЧ Ю. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
98 (21+52+25) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
12652 |
КЛИМОВСЬКИЙ М.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12653 |
КЛИМОЧКО Б. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12654 |
КЛИМОЧКО М.Л. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12655 |
КЛИМОЧКО О.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
86 (28+40+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12656 |
КЛИМОЧКО С.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
154 (44+50+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12657 |
КЛИМУС Б.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12658 |
КЛИМУХ С.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
12659 |
КЛИМЧАК В.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
141 (50+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12660 |
КЛИМЧУК А.Б. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
163 (51+52+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12661 |
КЛИМЧУК М.Б. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
103 (35+26+42) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
12662 |
КЛИМЧУК М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12663 |
КЛИМЧУК О.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12664 |
КЛИМЧУК С.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
66 (32+4+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12665 |
КЛИМЧУК С.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12666 |
КЛИМЧУК С.Г. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
3 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12667 |
КЛИМЧУК Я.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12668 |
КЛИМЮК Д.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12669 |
КЛИН А.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
148 (48+54+46) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12670 |
КЛИН О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
107 (39+42+26) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12671 |
КЛИПА М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
142 (34+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
12672 |
КЛИПАК М.Р. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12673 |
КЛИПКО А.І. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12674 |
КЛИПКО Б.А. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
3 |
68 (28+28+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12675 |
КЛИСЬКО А.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
12676 |
КЛИЦЬ Е.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
112 (16+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
12677 |
КЛИЧКО К.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
103 (46+39+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12678 |
КЛИШ Н.Т. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
144 (34+50+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12679 |
КЛІМАК М.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
66 (16+38+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12680 |
КЛІМАШЕВСЬКА С.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
97 (48+31+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12681 |
КЛІМКОВСЬКА В.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12682 |
КЛІМКОВСЬКА С.І. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
3 |
174 (58+56+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
12683 |
КЛІМКОВСЬКИЙ В.Р. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
3 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
12684 |
КЛІМОВЕЦЬ Г.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12685 |
КЛІМОВИЧ А.С. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12686 |
КЛІМЧУК І.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
99 (18+40+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
12687 |
КЛІМЧУК К.Я. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
7 |
75 (18+32+25) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
12688 |
КЛІМЧУК Р.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
70 (10+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12689 |
КЛІЩ А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
30 (11+16+3) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12690 |
КЛІЩ Н.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
91 (30+24+37) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12691 |
КЛІЩУН О.А. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
5 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12692 |
КЛОК О.Р. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12693 |
КЛОНЦАК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
84 (40+20+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12694 |
КЛОНЦАК Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12695 |
КЛОС Я.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12696 |
КЛОЧАНА А.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12697 |
КЛОЧАНИК Р.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12698 |
КЛОЧКО В.Р. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12699 |
КЛОЧНИК Г.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
109 (34+36+39) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12700 |
КЛОЧНИК М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12701 |
КЛОЧНИК О.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
136 (45+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12702 |
КЛУБ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
12703 |
КЛУБ В.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12704 |
КЛУБ В.Д. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
9 |
120 (35+52+33) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12705 |
КЛУБ Л.Б. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
8 |
106 (33+50+23) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12706 |
КЛУБ Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
108 (28+38+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
12707 |
КЛУННИК О.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
142 (46+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12708 |
КЛЬОБ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12709 |
КЛЬОБ Г.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
110 (45+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12710 |
КЛЬОБ Г.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12711 |
КЛЬОБ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12712 |
КЛЬОЗ А.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
102 (37+44+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12713 |
КЛЬОК В.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12714 |
КЛЬОК Ю.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
57 (18+33+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12715 |
КЛЬОФА В.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12716 |
КЛЬОФА О.І. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12717 |
КЛЬОФА Р.А. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
4 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12718 |
КЛЬОФА С.І. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
6 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
12719 |
КЛЮЙНИК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12720 |
КЛЮЙНИК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
61 (32+17+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12721 |
КЛЮЙНИК Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12722 |
КЛЮК Л.Р. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12723 |
КЛЮК Р.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12724 |
КЛЮС В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
112 (28+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12725 |
КЛЮС І.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12726 |
КЛЮС Л.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
36 (0+12+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12727 |
КЛЮС Р.Р. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12728 |
КЛЮС С.О. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12729 |
КЛЮСА М.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
131 (48+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12730 |
КЛЮСА О.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12731 |
КЛЮСА П.С. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
72 (19+32+21) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12732 |
КЛЮФАС Д.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
144 (52+50+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12733 |
КЛЮФАС С.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
128 (36+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12734 |
КЛЮЧ В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12735 |
КЛЮЧ М.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
7 |
79 (24+36+19) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12736 |
КЛЮЧАК М.Я. |
14649 |
м. Сколе |
Ямельницька ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12737 |
КЛЮЧАК Н.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12738 |
КЛЮЧЕНКО К.В. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12739 |
КЛЮЧИК С.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12740 |
КЛЮЧКА М.М. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12741 |
КЛЮЧКОВСЬКА Є.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
70 (22+30+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12742 |
КЛЮЧКОВСЬКА І.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
88 (23+44+21) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12743 |
КЛЮЧКОВСЬКА М.А. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
8 |
130 (39+54+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12744 |
КЛЮЧКОВСЬКИЙ О.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12745 |
КЛЮЧКОВСЬКИЙ О.Т. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
74 (28+28+18) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
12746 |
КЛЮЧНИК В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
86 (46+22+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12747 |
КЛЮЧНИК Г.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
115 (52+33+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12748 |
КЛЮЧНИК І.О. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12749 |
КЛЮЧНИК Л.О. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
7 |
87 (27+20+40) |
|
|
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
12750 |
КЛЮЧНИК М.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
104 (33+40+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12751 |
КЛЮЧНИК Н.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
130 (58+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12752 |
КЛЮЧНИК Ю.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
104 (42+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12753 |
КЛЯЧКІВСЬКА А.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12754 |
КМЕТИК І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
108 (48+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12755 |
КМЕТИК Л.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12756 |
КМЕТИК М.С. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
6 |
116 (52+34+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12757 |
КМЕТИК О.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12758 |
КМЕТИК Р.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12759 |
КМЕТИК Р.Р. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12760 |
КМЕТЬ В.С. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12761 |
КМЕТЬ К.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
149 (60+46+43) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12762 |
КМЕТЬ М.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
122 (30+56+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12763 |
КМЕТЬ М.О. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
5 |
95 (42+29+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12764 |
КМЕТЬ М.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
124 (54+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12765 |
КМЕТЬ Т.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
82 (32+38+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12766 |
КМЕТЬ Ю.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
97 (33+36+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12767 |
КМЕТЮК Д.П. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12768 |
КМЕТЮК Ю.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
7 |
72 (27+26+19) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12769 |
КМИТА О.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12770 |
КМИЦЬ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12771 |
КМИЦЬ Л.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
53 (6+20+27) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12772 |
КМИЦЯК В.М. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
4 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12773 |
КМІТЬ І.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
33 (6+4+23) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12774 |
КМІТЬ І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
58 (17+32+9) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12775 |
КМІТЬ О.М. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
5 |
89 (48+17+24) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12776 |
КМІТЬ С.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12777 |
КМІТЬ Я.Р. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
9 |
128 (42+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12778 |
КМОШЕК В.В. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12779 |
КМОШИК Ю.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12780 |
КНЕЙЧУК А.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12781 |
КНЕЙЧУК Р.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12782 |
КНИГИНИЦЬКИЙ М.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12783 |
КНИШ В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
97 (54+19+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12784 |
КНИШ І.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12785 |
КНИШ О.М. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12786 |
КНИШОЇД С.І. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12787 |
КНЯЖЕВ І.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12788 |
КНЯЖИК Т.Р. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
7 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12789 |
КНЯЗЬ А.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12790 |
КНЯЗЬ В.І. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12791 |
КНЯЗЬ В.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12792 |
КНЯЗЬ Р.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
2 |
108 (36+60+12) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12793 |
КОБА Б.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
12794 |
КОБАЙОВСЬКА М.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
100 (38+38+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12795 |
КОБАК В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
12796 |
КОБАК В.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
54 (20+28+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12797 |
КОБАК Д.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12798 |
КОБАК М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
64 (16+36+12) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12799 |
КОБАК М.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12800 |
КОБАК Н.В. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
8 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
12801 |
КОБАК О.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
122 (40+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12802 |
КОБАК О.В. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
7 |
121 (36+54+31) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
12803 |
КОБАК О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12804 |
КОБАК С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
82 (35+26+21) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12805 |
КОБАК Т.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
104 (40+34+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12806 |
КОБАК Х.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
110 (27+54+29) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12807 |
КОБАК Ю.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12808 |
КОБАРЕНКО О.Т. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12809 |
КОБАСЯР М.Р. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
7 |
84 (15+32+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12810 |
КОБЕЛЬНИК О.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12811 |
КОБЕЛЬЧУК Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12812 |
КОБЕРЕНКО В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12813 |
КОБЕРСЬКА І.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
125 (39+52+34) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12814 |
КОБЕЦЬ О.Д. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12815 |
КОБЗАР В.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
7 |
73 (33+26+14) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12816 |
КОБЗАР В.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12817 |
КОБЗАР О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
118 (48+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
12818 |
КОБЗАРЕВА В.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12819 |
КОБЗЯК Р.А. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
4 |
102 (34+38+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12820 |
КОБИЛЕЦЬКА В.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
120 (60+30+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12821 |
КОБИЛЕЦЬКА В.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
120 (60+30+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12822 |
КОБИЛЕЦЬКА В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
154 (44+50+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12823 |
КОБИЛЕЦЬКА І.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
103 (42+37+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12824 |
КОБИЛЕЦЬКА К.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
56 (18+22+16) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12825 |
КОБИЛЕЦЬКА О.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12826 |
КОБИЛЕЦЬКА Т.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
12827 |
КОБИЛЕЦЬКА Х.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12828 |
КОБИЛЕЦЬКА Ю.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
108 (12+60+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12829 |
КОБИЛЕЦЬКИЙ П.П. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12830 |
КОБИЛЕЦЬКОЇ Р.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
83 (40+19+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12831 |
КОБИЛІНСЬКИЙ М.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
104 (22+46+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12832 |
КОБИЛІНСЬКИЙ М.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
10 |
20 (4+16+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12833 |
КОБИЛКО М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12834 |
КОБИЛЬНИК А.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
113 (39+46+28) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12835 |
КОБИЛЬНИК Б.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
74 (30+26+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12836 |
КОБИЛЬНИК Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (38+52+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12837 |
КОБИЛЬНИК М.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
12838 |
КОБИЛЬНИК Х.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
106 (34+48+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12839 |
КОБИЛЮХ Д.Н. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12840 |
КОБИЛЮХ І.Н. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12841 |
КОБИЛЯНСЬКА А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12842 |
КОБИЛЯНСЬКА Т.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
61 (24+22+15) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12843 |
КОБИРИНКА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
96 (36+32+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12844 |
КОБИТЯК Я.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
131 (60+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
12845 |
КОБИЦЯ Д.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
7 |
113 (24+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12846 |
КОБИЦЯ Є.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12847 |
КОБИЦЯ Л.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12848 |
КОБІЛЬНИК Д.Я. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12849 |
КОБІЛЬНИК П.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12850 |
КОБІЛЬНИК Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12851 |
КОБЛЕНЦ А.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
7 |
70 (30+20+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12852 |
КОБЛІВ М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12853 |
КОБЛЮК Н.П. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12854 |
КОБЛЯНСЬКА А.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12855 |
КОБЛЯНСЬКА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12856 |
КОБЛЯНСЬКА О |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
116 (50+36+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12857 |
КОБЛЯНСЬКИЙ Р.Б. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
149 (58+43+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12858 |
КОБРИН А.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12859 |
КОБРИН В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
38 (6+18+14) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12860 |
КОБРИН В.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12861 |
КОБРИН В.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12862 |
КОБРИН М.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12863 |
КОБРИН М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12864 |
КОБРИН Н.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12865 |
КОБРИН П.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12866 |
КОБРИН П.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12867 |
КОБРИН Р.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
121 (36+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12868 |
КОБРИН Р.А. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
7 |
99 (21+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12869 |
КОБРИН Р.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12870 |
КОБРИН С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
71 (22+25+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12871 |
КОБРИН Т.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
6 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12872 |
КОБРИН Т.І. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
6 |
130 (48+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12873 |
КОБРИН Я.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12874 |
КОБРИНЕЦЬ О.І. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12875 |
КОБРИНЕЦЬ О.Т. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
7 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12876 |
КОБРИНОВИЧ Д.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
108 (54+36+18) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12877 |
КОБРИНОВИЧ Х.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12878 |
КОБРІЙ М.Б. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
6 |
119 (60+41+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
12879 |
КОБРІЙ Ю.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12880 |
КОБУТА А.М. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12881 |
КОБУТА В.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12882 |
КОБУТА Д.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
7 |
95 (30+36+29) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12883 |
КОБЯВКА О.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
144 (40+50+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12884 |
КОВАЛЕВИЧ А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
120 (48+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
12885 |
КОВАЛЕВСЬКА А.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
120 (46+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
12886 |
КОВАЛЕВСЬКИЙ М.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12887 |
КОВАЛЕНКО А.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12888 |
КОВАЛЕНКО А.С. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
6 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12889 |
КОВАЛЕНКО В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12890 |
КОВАЛЕНКО В.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12891 |
КОВАЛЕНКО Д.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12892 |
КОВАЛЕНКО Д.Р. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12893 |
КОВАЛЕНКО М.С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12894 |
КОВАЛЕНКО О.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12895 |
КОВАЛЕНКО Р.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
71 (36+26+9) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12896 |
КОВАЛЕНКО С.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
155 (54+56+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12897 |
КОВАЛЕНКО С.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12898 |
КОВАЛЕЦЬ П.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12899 |
КОВАЛЗСКО В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12900 |
КОВАЛИК А.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12901 |
КОВАЛИК А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12902 |
КОВАЛИК В.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
88 (16+54+18) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
12903 |
КОВАЛИК В.П. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
86 (37+28+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12904 |
КОВАЛИК Г.М. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
11 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12905 |
КОВАЛИК М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
111 (21+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
12906 |
КОВАЛИК Н.Ю. |
14687 |
м. Сокаль |
Себечівська ЗШ |
7 |
95 (33+28+34) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12907 |
КОВАЛИК С.Л. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
107 (36+41+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12908 |
КОВАЛИК С.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12909 |
КОВАЛИК С.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
69 (30+21+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12910 |
КОВАЛИК С.С. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12911 |
КОВАЛИК С.Ю. |
14687 |
м. Сокаль |
Себечівська ЗШ |
8 |
85 (21+36+28) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12912 |
КОВАЛИК Х.В. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12913 |
КОВАЛИК Ю.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12914 |
КОВАЛИК Ю.Ю. |
14687 |
м. Сокаль |
Себечівська ЗШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12915 |
КОВАЛИШИН Б |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12916 |
КОВАЛИШИН Б.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
81 (18+46+17) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12917 |
КОВАЛИШИН Д.А. |
14566 |
м. Радехів |
Опліцька ЗОШ І ст. |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12918 |
КОВАЛИШИН Д.Ю. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12919 |
КОВАЛИШИН М.А. |
14566 |
м. Радехів |
Опліцька ЗОШ І ст. |
4 |
148 (58+54+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12920 |
КОВАЛИШИН М.Я. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12921 |
КОВАЛИШИН Н.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
73 (25+18+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12922 |
КОВАЛИШИН О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12923 |
КОВАЛИШИН О.І. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12924 |
КОВАЛИШИН О.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12925 |
КОВАЛИШИН О.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
70 (8+38+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12926 |
КОВАЛИШИН О.Я. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12927 |
КОВАЛИШИН Р.Б. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
119 (52+43+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12928 |
КОВАЛИШИН Т.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
113 (49+34+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12929 |
КОВАЛИШИН Х.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12930 |
КОВАЛИШИН Х.В. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12931 |
КОВАЛИШИН Х.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12932 |
КОВАЛИШИН Х.Р. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
9 |
132 (52+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
12933 |
КОВАЛИШИНА Н.Б. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
9 |
87 (34+32+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12934 |
КОВАЛІВ А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
60 (12+26+22) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12935 |
КОВАЛІВ В.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
105 (48+39+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12936 |
КОВАЛІВ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12937 |
КОВАЛІВ В.І. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
7 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12938 |
КОВАЛІВ В.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
63 (24+32+7) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12939 |
КОВАЛІВ Л.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12940 |
КОВАЛІВ Л.І. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
125 (24+52+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
12941 |
КОВАЛІВ О.В. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12942 |
КОВАЛІВ О.Ю. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
80 (31+28+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12943 |
КОВАЛІВ П.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
97 (46+27+24) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12944 |
КОВАЛІВ Р.Р. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
12945 |
КОВАЛІВ Р.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
67 (12+30+25) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12946 |
КОВАЛІВ Т.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
5 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12947 |
КОВАЛІК М.Я. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
6 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12948 |
КОВАЛІНСЬКА А.Я. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
7 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12949 |
КОВАЛІСКО В.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12950 |
КОВАЛКО П.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12951 |
КОВАЛКО Р.Б. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12952 |
КОВАЛЬ А.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12953 |
КОВАЛЬ А.А. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
7 |
77 (21+34+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12954 |
КОВАЛЬ А.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
57 (14+19+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12955 |
КОВАЛЬ А.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12956 |
КОВАЛЬ А.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
12957 |
КОВАЛЬ А.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12958 |
КОВАЛЬ А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12959 |
КОВАЛЬ А.О. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12960 |
КОВАЛЬ А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12961 |
КОВАЛЬ А.Ю. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12962 |
КОВАЛЬ А.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
110 (45+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12963 |
КОВАЛЬ Б.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
98 (44+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12964 |
КОВАЛЬ В |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
79 (40+27+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
12965 |
КОВАЛЬ В.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
103 (21+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
12966 |
КОВАЛЬ В.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12967 |
КОВАЛЬ В.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
108 (48+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12968 |
КОВАЛЬ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
115 (45+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
12969 |
КОВАЛЬ В.В. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
3 |
132 (34+56+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12970 |
КОВАЛЬ В.В. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
6 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12971 |
КОВАЛЬ В.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
96 (39+34+23) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
12972 |
КОВАЛЬ В.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
57 (23+28+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12973 |
КОВАЛЬ В.Є. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
108 (40+32+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12974 |
КОВАЛЬ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
80 (28+40+12) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
12975 |
КОВАЛЬ В.М. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
9 |
119 (42+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12976 |
КОВАЛЬ В.М. |
14650 |
м. Сколе |
Межибрідська ЗОШ |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12977 |
КОВАЛЬ В.О. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
78 (26+22+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12978 |
КОВАЛЬ В.О. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
8 |
87 (21+38+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12979 |
КОВАЛЬ В.П. |
14689 |
м. Сокаль |
Перемисловицька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12980 |
КОВАЛЬ В.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
7 |
107 (18+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
12981 |
КОВАЛЬ В.С. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12982 |
КОВАЛЬ В.Т. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
8 |
87 (21+38+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12983 |
КОВАЛЬ В.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12984 |
КОВАЛЬ Д.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
7 |
130 (48+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12985 |
КОВАЛЬ Д.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12986 |
КОВАЛЬ Д.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
112 (54+22+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12987 |
КОВАЛЬ Д.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12988 |
КОВАЛЬ Є.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
82 (34+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12989 |
КОВАЛЬ І.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12990 |
КОВАЛЬ І.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
72 (26+22+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
12991 |
КОВАЛЬ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12992 |
КОВАЛЬ І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12993 |
КОВАЛЬ І.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
118 (42+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12994 |
КОВАЛЬ І.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12995 |
КОВАЛЬ І.Н. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
3 |
114 (28+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12996 |
КОВАЛЬ І.Р. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
5 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12997 |
КОВАЛЬ І.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12998 |
КОВАЛЬ К. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
110 (15+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12999 |
КОВАЛЬ К.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
118 (58+24+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13000 |
КОВАЛЬ К.Р. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13001 |
КОВАЛЬ Л.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
66 (28+20+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13002 |
КОВАЛЬ Л.С. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
93 (40+38+15) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13003 |
КОВАЛЬ М |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
146 (46+46+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13004 |
КОВАЛЬ М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
104 (51+30+23) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
13005 |
КОВАЛЬ М.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
8 |
156 (51+60+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13006 |
КОВАЛЬ М.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
84 (40+38+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13007 |
КОВАЛЬ М.Г. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
61 (13+36+12) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13008 |
КОВАЛЬ М.З. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13009 |
КОВАЛЬ М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
101 (36+46+19) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
13010 |
КОВАЛЬ М.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13011 |
КОВАЛЬ М.М. |
14314 |
м. Жидачів |
Зарічненська ЗОШ |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13012 |
КОВАЛЬ М.М. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13013 |
КОВАЛЬ М.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13014 |
КОВАЛЬ М.О. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13015 |
КОВАЛЬ М.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13016 |
КОВАЛЬ М.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13017 |
КОВАЛЬ М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
103 (36+37+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13018 |
КОВАЛЬ М.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
117 (42+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13019 |
КОВАЛЬ М.С. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
3 |
104 (34+40+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
13020 |
КОВАЛЬ Н.А. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
144 (51+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13021 |
КОВАЛЬ Н.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13022 |
КОВАЛЬ Н.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
110 (44+30+36) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13023 |
КОВАЛЬ Н.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13024 |
КОВАЛЬ Н.В. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
1 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13025 |
КОВАЛЬ Н.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
116 (39+50+27) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13026 |
КОВАЛЬ Н.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
134 (48+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13027 |
КОВАЛЬ Н.О. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13028 |
КОВАЛЬ Н.С. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
121 (40+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13029 |
КОВАЛЬ Н.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
126 (46+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13030 |
КОВАЛЬ О.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
91 (46+24+21) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13031 |
КОВАЛЬ О.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13032 |
КОВАЛЬ О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
145 (57+40+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13033 |
КОВАЛЬ О.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
110 (52+28+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13034 |
КОВАЛЬ О.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13035 |
КОВАЛЬ О.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
94 (32+38+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13036 |
КОВАЛЬ О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
138 (51+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
13037 |
КОВАЛЬ П.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13038 |
КОВАЛЬ Р.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
12 (0+0+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13039 |
КОВАЛЬ Р.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
127 (39+50+38) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13040 |
КОВАЛЬ Р.О. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
9 |
151 (60+52+39) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13041 |
КОВАЛЬ С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
3 |
104 (20+54+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13042 |
КОВАЛЬ С.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
102 (40+38+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13043 |
КОВАЛЬ С.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13044 |
КОВАЛЬ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13045 |
КОВАЛЬ С.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
9 |
79 (40+30+9) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13046 |
КОВАЛЬ С.О. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
3 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13047 |
КОВАЛЬ С.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13048 |
КОВАЛЬ С.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13049 |
КОВАЛЬ С.Я. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
7 |
117 (39+48+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
13050 |
КОВАЛЬ Т.А. |
14325 |
м. Жидачів |
Молодинчецька ЗОШ |
6 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
13051 |
КОВАЛЬ Т.Б. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
126 (39+56+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13052 |
КОВАЛЬ Х.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
102 (48+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
13053 |
КОВАЛЬ Х.С. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13054 |
КОВАЛЬ Х.Т. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
3 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
13055 |
КОВАЛЬ Ю.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
132 (46+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13056 |
КОВАЛЬ Ю.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
5 |
71 (30+11+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13057 |
КОВАЛЬ Ю.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
38 (18+20+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13058 |
КОВАЛЬ Ю.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
88 (36+40+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13059 |
КОВАЛЬ Ю.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13060 |
КОВАЛЬ Ю.О. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
7 |
100 (33+38+29) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13061 |
КОВАЛЬ Ю.Р. |
14745 |
м. Старий Самбір |
Білицька ЗСШ |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13062 |
КОВАЛЬ Ю.С. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
3 |
98 (30+38+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13063 |
КОВАЛЬ Я |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
107 (46+34+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13064 |
КОВАЛЬ Я.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13065 |
КОВАЛЬ Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13066 |
КОВАЛЬ Я.І. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
80 (20+48+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13067 |
КОВАЛЬОВА А.Ю. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
142 (46+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13068 |
КОВАЛЬОВА В.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
98 (8+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13069 |
КОВАЛЬОВА Д.Л. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13070 |
КОВАЛЬОВА І.Г. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
88 (42+28+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13071 |
КОВАЛЬОВСЬКА Д.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13072 |
КОВАЛЬОВСЬКА І.В. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
3 |
156 (46+50+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13073 |
КОВАЛЬОВСЬКА М.Я. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13074 |
КОВАЛЬОВСЬКИЙ В.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
104 (24+38+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13075 |
КОВАЛЬОВСЬКИЙ О.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13076 |
КОВАЛЬСКА М.К. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
65 (28+25+12) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13077 |
КОВАЛЬСЬКА А.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
102 (44+28+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13078 |
КОВАЛЬСЬКА А.І. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
11 |
92 (39+26+27) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13079 |
КОВАЛЬСЬКА Б.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
112 (30+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
13080 |
КОВАЛЬСЬКА В |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
112 (46+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13081 |
КОВАЛЬСЬКА Г.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
67 (21+32+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13082 |
КОВАЛЬСЬКА М.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13083 |
КОВАЛЬСЬКА М.Ю. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13084 |
КОВАЛЬСЬКА Н.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13085 |
КОВАЛЬСЬКА Н.Р. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13086 |
КОВАЛЬСЬКА О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
94 (24+40+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13087 |
КОВАЛЬСЬКА О.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
108 (40+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
13088 |
КОВАЛЬСЬКА О.В. |
14696 |
м. Сокаль |
Переспівська ЗШ |
7 |
95 (42+28+25) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13089 |
КОВАЛЬСЬКА С.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
134 (36+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
13090 |
КОВАЛЬСЬКА С.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13091 |
КОВАЛЬСЬКА С.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
100 (35+38+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13092 |
КОВАЛЬСЬКА Ю.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
68 (30+20+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13093 |
КОВАЛЬСЬКА Я.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13094 |
КОВАЛЬСЬКИЙ А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
13095 |
КОВАЛЬСЬКИЙ В.Л. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13096 |
КОВАЛЬСЬКИЙ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13097 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
52 (15+20+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13098 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Р.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
13099 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Р.Л. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
6 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
13100 |
КОВАЛЬЦК В.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
5 |
116 (48+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13101 |
КОВАЛЬЧИН А.Б. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
13102 |
КОВАЛЬЧИН А.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
108 (28+44+36) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
13103 |
КОВАЛЬЧИН В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13104 |
КОВАЛЬЧИН М.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
8 |
166 (48+58+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13105 |
КОВАЛЬЧИН О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13106 |
КОВАЛЬЧИН Р.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13107 |
КОВАЛЬЧИН С.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13108 |
КОВАЛЬЧИН Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (38+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13109 |
КОВАЛЬЧУК А.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13110 |
КОВАЛЬЧУК А.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13111 |
КОВАЛЬЧУК А.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13112 |
КОВАЛЬЧУК А.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
3 |
98 (28+40+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
13113 |
КОВАЛЬЧУК А.В. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
108 (39+30+39) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13114 |
КОВАЛЬЧУК А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
54 (36+18+0) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13115 |
КОВАЛЬЧУК А.Л. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
160 (48+58+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13116 |
КОВАЛЬЧУК А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
60 (34+26+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13117 |
КОВАЛЬЧУК А.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
92 (21+34+37) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13118 |
КОВАЛЬЧУК А.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13119 |
КОВАЛЬЧУК А.П. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13120 |
КОВАЛЬЧУК А.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13121 |
КОВАЛЬЧУК А.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
97 (30+50+17) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13122 |
КОВАЛЬЧУК А.Ю. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13123 |
КОВАЛЬЧУК Б.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13124 |
КОВАЛЬЧУК В.В. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13125 |
КОВАЛЬЧУК В.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
9 |
117 (50+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13126 |
КОВАЛЬЧУК В.В. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
8 |
89 (39+30+20) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13127 |
КОВАЛЬЧУК В.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13128 |
КОВАЛЬЧУК В.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13129 |
КОВАЛЬЧУК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
92 (27+46+19) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13130 |
КОВАЛЬЧУК В.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
13131 |
КОВАЛЬЧУК В.Р. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13132 |
КОВАЛЬЧУК В.Р. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
5 |
120 (60+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13133 |
КОВАЛЬЧУК В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
95 (36+46+13) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13134 |
КОВАЛЬЧУК В.Р. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13135 |
КОВАЛЬЧУК В.С. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13136 |
КОВАЛЬЧУК В.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
66 (25+20+21) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13137 |
КОВАЛЬЧУК В.Т. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
100 (42+34+24) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13138 |
КОВАЛЬЧУК Д.І. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13139 |
КОВАЛЬЧУК Д.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13140 |
КОВАЛЬЧУК Д.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
80 (30+26+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13141 |
КОВАЛЬЧУК Д.С. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13142 |
КОВАЛЬЧУК Е.М. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13143 |
КОВАЛЬЧУК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
134 (36+38+60) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13144 |
КОВАЛЬЧУК І.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
73 (16+42+15) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13145 |
КОВАЛЬЧУК І.Г. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13146 |
КОВАЛЬЧУК І.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
151 (45+58+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13147 |
КОВАЛЬЧУК К.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13148 |
КОВАЛЬЧУК К.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
5 |
120 (34+32+54) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
13149 |
КОВАЛЬЧУК К.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
11 |
126 (49+38+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13150 |
КОВАЛЬЧУК М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
102 (29+40+33) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13151 |
КОВАЛЬЧУК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13152 |
КОВАЛЬЧУК М.Є. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13153 |
КОВАЛЬЧУК М.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
61 (14+35+12) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
13154 |
КОВАЛЬЧУК М.П. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
74 (36+18+20) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13155 |
КОВАЛЬЧУК М.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
13156 |
КОВАЛЬЧУК М.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
13157 |
КОВАЛЬЧУК М.Я. |
14715 |
м. Сокаль |
Скомороська ЗШ |
3 |
138 (24+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
13158 |
КОВАЛЬЧУК Н.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13159 |
КОВАЛЬЧУК Н.Р. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
8 |
111 (36+48+27) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
13160 |
КОВАЛЬЧУК О.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
100 (34+24+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13161 |
КОВАЛЬЧУК О.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13162 |
КОВАЛЬЧУК О.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13163 |
КОВАЛЬЧУК О.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13164 |
КОВАЛЬЧУК О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
103 (48+36+19) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13165 |
КОВАЛЬЧУК О.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13166 |
КОВАЛЬЧУК О.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
69 (30+15+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13167 |
КОВАЛЬЧУК О.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13168 |
КОВАЛЬЧУК О.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
9 |
95 (31+28+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13169 |
КОВАЛЬЧУК О.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
102 (12+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13170 |
КОВАЛЬЧУК О.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13171 |
КОВАЛЬЧУК П.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
129 (33+52+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13172 |
КОВАЛЬЧУК Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13173 |
КОВАЛЬЧУК Р.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
78 (36+18+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13174 |
КОВАЛЬЧУК Р.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13175 |
КОВАЛЬЧУК Р.К. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13176 |
КОВАЛЬЧУК Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
84 (32+22+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13177 |
КОВАЛЬЧУК Р.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13178 |
КОВАЛЬЧУК Р.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
65 (22+13+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13179 |
КОВАЛЬЧУК Р.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13180 |
КОВАЛЬЧУК С.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13181 |
КОВАЛЬЧУК С.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
96 (24+52+20) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13182 |
КОВАЛЬЧУК С.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
9 |
134 (42+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13183 |
КОВАЛЬЧУК С.П. |
14502 |
м. Пустомити |
Нижньобілківська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13184 |
КОВАЛЬЧУК Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
140 (50+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13185 |
КОВАЛЬЧУК У.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
136 (48+44+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
13186 |
КОВАЛЬЧУК Х.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
13187 |
КОВАЛЬЧУК Ю.В. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
10 |
138 (44+58+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13188 |
КОВАЛЬЧУК Ю.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
13189 |
КОВАЛЬЧУК Ю.М. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
5 |
72 (48+24+0) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13190 |
КОВАЛЬЧУК Ю.М. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13191 |
КОВАЛЬЧУК Ю.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13192 |
КОВАЛЬЧУК Ю.Р. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
9 |
91 (38+20+33) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13193 |
КОВАЛЬЧУК Ю.Ю. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
8 |
132 (48+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13194 |
КОВАЛЬЧУК Я.Л. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
13195 |
КОВАЛЮК В.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13196 |
КОВАЛЮК І.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13197 |
КОВАЛЮК К.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
13198 |
КОВАЛЮК К.С. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13199 |
КОВАЛЮК Х.Т. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13200 |
КОВАЛЯ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
13201 |
КОВАЛЯ Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13202 |
КОВАЧ В.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
92 (14+42+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13203 |
КОВАЧ В.П. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
10 |
117 (51+30+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13204 |
КОВБА А.М. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
9 |
72 (28+32+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13205 |
КОВБА Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13206 |
КОВБА М.С. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
92 (29+42+21) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13207 |
КОВБАСА А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
78 (27+24+27) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13208 |
КОВБАСА Б.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
86 (54+8+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
13209 |
КОВБАСА Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
109 (39+50+20) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13210 |
КОВБАСА І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13211 |
КОВБАСА М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
92 (33+32+27) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13212 |
КОВБАСА Н.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13213 |
КОВБАСА С.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
13214 |
КОВБАСА Т.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13215 |
КОВГАН С.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13216 |
КОВЕРКО Б.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
109 (40+36+33) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13217 |
КОВЕРКО М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
71 (22+25+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13218 |
КОВЕРКО Я.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
133 (48+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13219 |
КОВИРШИН А.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
40 (0+10+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13220 |
КОВІВЧАК А.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
75 (28+32+15) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
13221 |
КОВІВЧАК І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13222 |
КОВІЙЧИК Н.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13223 |
КОВЛЕВА С.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
7 |
82 (24+32+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13224 |
КОВНАЦЬКИЙ А.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
133 (54+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13225 |
КОВНАЦЬКИЙ С.Я. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13226 |
КОВПАК М.І. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13227 |
КОВПАК М.М. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
9 |
105 (31+44+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
13228 |
КОВПАК Н. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13229 |
КОВПАК Н.М. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
60 (10+38+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13230 |
КОВПАК Н.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
112 (18+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13231 |
КОВПАК О. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
100 (34+48+18) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
13232 |
КОВПАК О.М. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
9 |
121 (37+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13233 |
КОВТАЛО Р.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
131 (36+44+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13234 |
КОВТАШ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
85 (20+26+39) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13235 |
КОВТАШ М.І. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
9 |
131 (54+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13236 |
КОВТАШ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
126 (45+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13237 |
КОВТАШ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
82 (27+36+19) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13238 |
КОВТАШ Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13239 |
КОВТИК М.В. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
9 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13240 |
КОВТОНЮК Т.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
7 |
152 (45+56+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13241 |
КОВТУН А.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13242 |
КОВТУН В.А. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13243 |
КОВТУН І.Г. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13244 |
КОВТУН К.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
35 (6+26+3) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13245 |
КОВТУН М.С. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13246 |
КОВТУН С.А. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13247 |
КОВТУН Т.Т. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
96 (40+38+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13248 |
КОВТУНЕНКО А.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13249 |
КОВТУЦЬКА ХН |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13250 |
КОВЦУН А.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13251 |
КОВЦУН О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
93 (30+32+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13252 |
КОВЦУН Т.М. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13253 |
КОВШ Б.Л. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
79 (38+29+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13254 |
КОВШИЛО В.Ю. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
103 (33+22+48) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
13255 |
КОГАЙКЕВИЧ А.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13256 |
КОГАЙЧУК Х.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
95 (24+42+29) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13257 |
КОГТ Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
132 (33+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13258 |
КОГУТ А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13259 |
КОГУТ А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
96 (8+52+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
13260 |
КОГУТ А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
98 (36+42+20) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13261 |
КОГУТ А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
13262 |
КОГУТ А.М. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13263 |
КОГУТ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13264 |
КОГУТ А.О. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
6 |
99 (32+37+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13265 |
КОГУТ А.П. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
7 |
97 (54+30+13) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13266 |
КОГУТ Б.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13267 |
КОГУТ В.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13268 |
КОГУТ В.Б. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13269 |
КОГУТ В.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13270 |
КОГУТ В.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
88 (40+30+18) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13271 |
КОГУТ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
115 (43+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13272 |
КОГУТ В.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13273 |
КОГУТ В.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
13274 |
КОГУТ В.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
70 (22+30+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13275 |
КОГУТ В.М. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
9 |
65 (16+22+27) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13276 |
КОГУТ В.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
11 |
125 (46+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13277 |
КОГУТ В.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
109 (36+52+21) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13278 |
КОГУТ Г.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
60 (24+26+10) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13279 |
КОГУТ Д.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
124 (48+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13280 |
КОГУТ З.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
162 (58+44+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13281 |
КОГУТ І.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
105 (48+24+33) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13282 |
КОГУТ І.Ю. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
6 |
92 (42+32+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13283 |
КОГУТ К.Б. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13284 |
КОГУТ Л.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
82 (26+44+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13285 |
КОГУТ М |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13286 |
КОГУТ М.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
117 (34+56+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13287 |
КОГУТ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13288 |
КОГУТ М.В. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13289 |
КОГУТ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
13290 |
КОГУТ М.М. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
9 |
59 (25+22+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13291 |
КОГУТ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13292 |
КОГУТ Н.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
80 (34+40+6) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13293 |
КОГУТ Н.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
51 (6+30+15) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13294 |
КОГУТ О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13295 |
КОГУТ О.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13296 |
КОГУТ О.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
106 (32+38+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13297 |
КОГУТ О.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
13298 |
КОГУТ О.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13299 |
КОГУТ О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13300 |
КОГУТ О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
103 (35+32+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13301 |
КОГУТ Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
91 (30+25+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13302 |
КОГУТ С.А. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
8 |
142 (45+40+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
13303 |
КОГУТ С.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13304 |
КОГУТ С.В. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
9 |
133 (51+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13305 |
КОГУТ С.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
8 |
107 (36+46+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13306 |
КОГУТ С.І. |
14650 |
м. Сколе |
Межибрідська ЗОШ |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13307 |
КОГУТ С.М. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
5 |
102 (44+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
13308 |
КОГУТ С.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13309 |
КОГУТ С.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
99 (36+38+25) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13310 |
КОГУТ Т.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
64 (12+24+28) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13311 |
КОГУТ Т.Р. |
14650 |
м. Сколе |
Межибрідська ЗОШ |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13312 |
КОГУТ Т.С. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
13313 |
КОГУТ У.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
139 (60+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13314 |
КОГУТ Х.З. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13315 |
КОГУТ Х.І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
156 (52+50+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13316 |
КОГУТ Ю.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
10 |
95 (46+28+21) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13317 |
КОГУТ Ю.В. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
121 (51+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13318 |
КОГУТ Я.В. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
3 |
122 (46+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
13319 |
КОГУТ Я.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13320 |
КОДЛУБАЙ В.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13321 |
КОДЛУБАЙ Г.В. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
9 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13322 |
КОЄТЬ С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13323 |
КОЖАН А.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13324 |
КОЖАН В.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
37 (21+8+8) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13325 |
КОЖАН І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
89 (40+31+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
13326 |
КОЖАН М.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13327 |
КОЖАН О.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13328 |
КОЖАН П.М. |
14399 |
м. Жовква |
Девятирська ЗОШ |
5 |
79 (42+25+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13329 |
КОЖАН С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13330 |
КОЖАН С.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13331 |
КОЖАН Ю.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13332 |
КОЖЕНЕВСЬКИЙ Є.А. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
4 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
13333 |
КОЖЕНЕВСЬКИЙ М.А. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
3 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13334 |
КОЖИДЛО С.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
127 (54+43+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13335 |
КОЖИН Я.С. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
104 (46+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13336 |
КОЖОКАРУ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
96 (58+20+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
13337 |
КОЖОКАРЬ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13338 |
КОЖУХ М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
88 (34+36+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13339 |
КОЖУШИНА Р.Я. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
6 |
125 (54+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13340 |
КОЖУШКО О.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13341 |
КОЖУШКО Т.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
110 (36+44+30) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
13342 |
КОЗА Д.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13343 |
КОЗА О.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
93 (48+21+24) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13344 |
КОЗАК А.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
72 (22+44+6) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13345 |
КОЗАК А.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13346 |
КОЗАК А.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13347 |
КОЗАК А.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
155 (48+53+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13348 |
КОЗАК А.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13349 |
КОЗАК А.С. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13350 |
КОЗАК Б.А. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13351 |
КОЗАК Б.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
87 (15+38+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13352 |
КОЗАК В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13353 |
КОЗАК В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13354 |
КОЗАК В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13355 |
КОЗАК В.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
130 (30+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13356 |
КОЗАК В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13357 |
КОЗАК В.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
93 (50+19+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13358 |
КОЗАК В.Є. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13359 |
КОЗАК В.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13360 |
КОЗАК В.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13361 |
КОЗАК В.М. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
4 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13362 |
КОЗАК В.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13363 |
КОЗАК В.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13364 |
КОЗАК В.Ф. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13365 |
КОЗАК В.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
44 (12+20+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13366 |
КОЗАК В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13367 |
КОЗАК Г.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13368 |
КОЗАК Д.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13369 |
КОЗАК Д.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
5 |
78 (20+46+12) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
13370 |
КОЗАК Д.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
6 |
95 (36+35+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13371 |
КОЗАК Д.В. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
3 |
30 (14+10+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13372 |
КОЗАК Д.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13373 |
КОЗАК Д.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
102 (21+46+35) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13374 |
КОЗАК Д.М. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13375 |
КОЗАК Д.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
113 (42+38+33) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13376 |
КОЗАК Е.П. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13377 |
КОЗАК І.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13378 |
КОЗАК І.В. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13379 |
КОЗАК І.Є. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13380 |
КОЗАК І.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
104 (36+40+28) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
13381 |
КОЗАК І.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
57 (16+32+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13382 |
КОЗАК І.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
109 (27+50+32) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13383 |
КОЗАК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13384 |
КОЗАК М.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
8 |
126 (42+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
13385 |
КОЗАК М.В. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
5 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13386 |
КОЗАК М.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
62 (12+34+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13387 |
КОЗАК М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
39 (16+14+9) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13388 |
КОЗАК М.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13389 |
КОЗАК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
102 (24+38+40) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
13390 |
КОЗАК М.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13391 |
КОЗАК М.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
6 |
71 (22+19+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13392 |
КОЗАК М.Н. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
3 |
162 (52+56+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
13393 |
КОЗАК М.Я. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13394 |
КОЗАК Н.Б. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
8 |
121 (54+44+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
13395 |
КОЗАК Н.В. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13396 |
КОЗАК Н.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
86 (42+32+12) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13397 |
КОЗАК Н.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
102 (30+44+28) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
13398 |
КОЗАК Н.Т. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13399 |
КОЗАК О.А. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
4 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13400 |
КОЗАК О.Б. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
6 |
159 (60+57+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
13401 |
КОЗАК О.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13402 |
КОЗАК О.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13403 |
КОЗАК О.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
13404 |
КОЗАК О.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13405 |
КОЗАК О.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
109 (44+38+27) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
13406 |
КОЗАК О.І. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
71 (30+23+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13407 |
КОЗАК О.І. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13408 |
КОЗАК О.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13409 |
КОЗАК О.Р. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
6 |
97 (42+37+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13410 |
КОЗАК О.Т. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13411 |
КОЗАК О.Т. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13412 |
КОЗАК Р.Б. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
8 |
154 (54+48+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13413 |
КОЗАК Р.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
104 (34+34+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13414 |
КОЗАК Р.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
88 (34+36+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13415 |
КОЗАК Р.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13416 |
КОЗАК Р.Т. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13417 |
КОЗАК С.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13418 |
КОЗАК С.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13419 |
КОЗАК С.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
4 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13420 |
КОЗАК С.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
52 (3+32+17) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13421 |
КОЗАК С.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
133 (48+49+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13422 |
КОЗАК С.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
90 (22+50+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13423 |
КОЗАК С.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13424 |
КОЗАК Т. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13425 |
КОЗАК Т.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
9 |
118 (39+46+33) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
13426 |
КОЗАК Т.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
13427 |
КОЗАК Т.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13428 |
КОЗАК Т.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13429 |
КОЗАК Х.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
122 (45+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13430 |
КОЗАК Х.Т. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13431 |
КОЗАК Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13432 |
КОЗАК Ю.В. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
4 |
88 (22+30+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13433 |
КОЗАК Ю.О. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
13434 |
КОЗАК Ю.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13435 |
КОЗАК Я.С. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13436 |
КОЗАК Я.Т. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
130 (28+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13437 |
КОЗАКЕВИЧ А.І. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
13438 |
КОЗАКЕВИЧ В.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
84 (29+34+21) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13439 |
КОЗАКЕВИЧ І.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13440 |
КОЗАКЕВИЧ І.О. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
101 (40+31+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13441 |
КОЗАКЕВИЧ М.Г. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
7 |
92 (51+32+9) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13442 |
КОЗАНКЕВИЧ Ю.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13443 |
КОЗАНЦИН М.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
3 |
128 (32+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13444 |
КОЗАНЧИН В.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
3 |
128 (26+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13445 |
КОЗАНЧИН І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
120 (39+54+27) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13446 |
КОЗАНЧИН М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13447 |
КОЗАР А.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13448 |
КОЗАР В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
102 (54+30+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13449 |
КОЗАР І.Б. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
13450 |
КОЗАР М.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13451 |
КОЗАР О |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13452 |
КОЗАР Т.А. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13453 |
КОЗАР Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
13454 |
КОЗАР Т.П. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13455 |
КОЗАР У.Р. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
4 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13456 |
КОЗАР Х.О. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
5 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13457 |
КОЗАР Х.Р. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13458 |
КОЗАЧЕНКО В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13459 |
КОЗАЧОК В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13460 |
КОЗАЧОК В.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13461 |
КОЗАЧОК М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13462 |
КОЗАЧОК М.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13463 |
КОЗАЧОК Т.О. |
14702 |
м. Сокаль |
Ільковицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
72 (15+28+29) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13464 |
КОЗАЧУК А.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13465 |
КОЗАЧУК Г.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13466 |
КОЗАЧУК Т.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13467 |
КОЗДЕМББ Д.О. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
7 |
98 (42+22+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13468 |
КОЗДРИН І.М. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13469 |
КОЗДРИН О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
120 (46+38+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13470 |
КОЗЕЛ С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
108 (27+40+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
13471 |
КОЗЕНКО К.В. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13472 |
КОЗЕНКО О.А. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13473 |
КОЗЕНСЬКА А.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
160 (48+52+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
13474 |
КОЗЄЄВ Д.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
5 |
90 (48+30+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13475 |
КОЗИК С.О. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
79 (42+25+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13476 |
КОЗИК Я.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
13477 |
КОЗИМКО В.П. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
3 |
98 (20+48+30) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
13478 |
КОЗИМКО Х.П. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13479 |
КОЗИНЕЦЬ А.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13480 |
КОЗИНЯК Н.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
66 (20+34+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13481 |
КОЗИРА В.Р. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
8 |
81 (24+40+17) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
13482 |
КОЗИРА М.А. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13483 |
КОЗИРА М.Є. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13484 |
КОЗИРА Н.В. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13485 |
КОЗИРЄВА А.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13486 |
КОЗИЦЬКА К.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13487 |
КОЗИЦЬКИЙ З.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13488 |
КОЗИЦЬКИЙ Р.А. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
3 |
112 (32+38+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
13489 |
КОЗІБРОДА С.І. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13490 |
КОЗІЙ А.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
80 (28+28+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13491 |
КОЗІЙ Б.Г. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
109 (33+42+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13492 |
КОЗІЙ В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13493 |
КОЗІЙ Г.Р. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
6 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
13494 |
КОЗІЙ Д.Р. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
8 |
129 (48+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
13495 |
КОЗІЙ Д.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13496 |
КОЗІЙ К.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13497 |
КОЗІЙ К.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13498 |
КОЗІЙ Н.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
104 (39+34+31) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13499 |
КОЗІЙ О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
121 (51+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13500 |
КОЗІК Ю.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13501 |
КОЗІЦЬКИЙ В.О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13502 |
КОЗІЦЬКИЙ В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13503 |
КОЗІЦЬКИЙ М |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13504 |
КОЗЛИК З.М. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13505 |
КОЗЛІНСЬКА Т.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
132 (60+60+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13506 |
КОЗЛІНСЬКИЙ Б.Ю. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13507 |
КОЗЛО С.Я. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
3 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13508 |
КОЗЛОВ Я.С. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
8 |
113 (36+44+33) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13509 |
КОЗЛОВА А.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
106 (32+38+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13510 |
КОЗЛОВА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
122 (50+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13511 |
КОЗЛОВА В.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13512 |
КОЗЛОВА М.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
13513 |
КОЗЛОВСЬКА А.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
13514 |
КОЗЛОВСЬКА А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13515 |
КОЗЛОВСЬКА А.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
8 |
116 (42+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13516 |
КОЗЛОВСЬКА Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
127 (60+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
13517 |
КОЗЛОВСЬКА М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13518 |
КОЗЛОВСЬКА О. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
13519 |
КОЗЛОВСЬКА Х.В. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13520 |
КОЗЛОВСЬКА Я.С. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13521 |
КОЗЛОВСЬКИЙ В.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13522 |
КОЗЛОВСЬКИЙ В.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13523 |
КОЗЛОВСЬКИЙ К. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13524 |
КОЗЛОВСЬКИЙ М.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13525 |
КОЗЛОВСЬКИЙ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13526 |
КОЗЛОВСЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13527 |
КОЗЛОВСЬКИЙ Н.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
48 (8+28+12) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13528 |
КОЗЛОВСЬКИЙ П.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
154 (54+40+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13529 |
КОЗЛОВСЬКИЙ С.С. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
111 (46+38+27) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13530 |
КОЗЛОВСЬКИЙ Ю.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
136 (51+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13531 |
КОЗЛОВСЬКИЙ Я.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13532 |
КОЗЛЮК Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
76 (33+28+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13533 |
КОЗОВЕНКО Л.В. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
8 |
104 (33+32+39) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13534 |
КОЗОВЕНКО С.В. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
9 |
66 (19+26+21) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13535 |
КОЗОВИЙ А.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13536 |
КОЗОВІТА Б.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
99 (15+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
13537 |
КОЗОДІЙ В.Т. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
87 (38+31+18) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13538 |
КОЗОДЙ А.Т. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
58 (28+18+12) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13539 |
КОЗОЛИС А.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
145 (48+52+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13540 |
КОЗОПАС І.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
9 |
50 (24+20+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13541 |
КОЗОРЕЗ В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13542 |
КОЗОРЕЗ Є. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13543 |
КОЗОРІЗ А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13544 |
КОЗОРІЗ І.І. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
87 (36+15+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13545 |
КОЗОРІЗ Х.П. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13546 |
КОЗУБ О.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13547 |
КОЗУБ С.І. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13548 |
КОЗУБАЛЬ А.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
108 (36+54+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13549 |
КОЗУБАЛЬ В.А. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13550 |
КОЗУБАЛЬ Г.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
80 (31+22+27) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13551 |
КОЗУБАЛЬ Л.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
61 (27+8+26) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13552 |
КОЗУЛЯ В.Б. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13553 |
КОЗУРАК І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
39 (9+18+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13554 |
КОЗЯР І.О. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
3 |
124 (34+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
13555 |
КОЗЯР Ю.О. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
13556 |
КОЗЯРИК Т.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13557 |
КОЗЯРСЬКА О.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
7 |
122 (36+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
13558 |
КОИШ Р.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13559 |
КОКАРЄВ П.А. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13560 |
КОКІНА В.Є. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13561 |
КОКІНДЯК Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
127 (36+40+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13562 |
КОКОВСЬКА А.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13563 |
КОКОДИНЯК В.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13564 |
КОКОДИНЯК Ю.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
5 |
134 (54+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13565 |
КОКОДИНЯК Ю.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13566 |
КОКОДИНЯК Я.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13567 |
КОКОЄЙКО В.М. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
8 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13568 |
КОКОЛЮК І.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13569 |
КОКОЛЮС Х.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
13570 |
КОКОР Ю.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13571 |
КОКОРУЗЬ С |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13572 |
КОКОТАЙЛО М.С. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13573 |
КОКОТАЙЛО Х.І. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13574 |
КОКОТАЙЛО Ю.Р. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13575 |
КОКОТИНЬ Ю.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13576 |
КОКОТКІНА В.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
103 (40+33+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13577 |
КОКОЦЬ В.Б. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13578 |
КОКОЦЬКА В.Ю. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13579 |
КОКОШКО А.І. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13580 |
КОКОШКО В.М. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
3 |
112 (28+30+54) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
13581 |
КОКОШКО О.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
104 (30+40+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13582 |
КОКУЄНКО С.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
74 (18+40+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13583 |
КОКУН Н.І. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
7 |
87 (42+32+13) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13584 |
КОЛАЧ А.С. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
93 (36+27+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13585 |
КОЛАЧ В.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
122 (60+38+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13586 |
КОЛАЧ С.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13587 |
КОЛАЧКО А.Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
92 (30+34+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13588 |
КОЛАЧКО Д.Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
65 (22+13+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13589 |
КОЛАЧНИК А.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
1 |
108 (12+60+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13590 |
КОЛАЧНИК В.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
7 |
108 (42+44+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13591 |
КОЛАЧНИК У.С. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
9 |
52 (10+30+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13592 |
КОЛАЧНИК Ю.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13593 |
КОЛБ О.С. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
6 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13594 |
КОЛБАСІН Д.І. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
13595 |
КОЛЕБА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
40 (14+20+6) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13596 |
КОЛЕБА О.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13597 |
КОЛЕСНИК Б.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
121 (42+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13598 |
КОЛЕСНИК Д |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
22 (0+4+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13599 |
КОЛЕСНИК О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
142 (45+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
13600 |
КОЛЕСНИЦЬКА М.К. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13601 |
КОЛЕСНИЦЬКИЙ Р.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13602 |
КОЛЕСНИЧЕНКО О.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13603 |
КОЛЕСНІКОВА В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13604 |
КОЛЕСНІКОВА Є.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13605 |
КОЛЕСНІЧЕНКО В.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
84 (28+44+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13606 |
КОЛЕЧЕНКОВА Т.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
118 (33+46+39) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
13607 |
КОЛЕЩУК А.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
74 (22+34+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13608 |
КОЛЕЩУК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13609 |
КОЛЕЩУК І.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
92 (42+38+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13610 |
КОЛЄДНЄКОВ О.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13611 |
КОЛИНЕЦЬ Р.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13612 |
КОЛІВАШКО В.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
38 (5+18+15) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13613 |
КОЛІДА В.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
53 (16+19+18) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13614 |
КОЛІДА М.І. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
3 |
104 (28+40+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
13615 |
КОЛІДА Н.П. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13616 |
КОЛІДА Ю.О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13617 |
КОЛІНКО Д. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13618 |
КОЛІНКО М.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13619 |
КОЛІСНИК А.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13620 |
КОЛІСНИК Б.М. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13621 |
КОЛІСНИК В |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
94 (36+40+18) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
13622 |
КОЛІСНИК М.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
88 (27+32+29) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13623 |
КОЛІСНИК Р.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13624 |
КОЛІСНИК Я.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13625 |
КОЛІСНІЧЕНКО ОС. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13626 |
КОЛІШКО В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13627 |
КОЛІШКО В.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13628 |
КОЛІЩАК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13629 |
КОЛІЩАК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
124 (48+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13630 |
КОЛОАІЙ Я.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13631 |
КОЛОБИЧ Н.Т. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
3 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13632 |
КОЛОБИЧ С.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
120 (42+52+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13633 |
КОЛОБИЧ С.В. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
5 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
13634 |
КОЛОБИЧ Я.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
130 (45+38+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13635 |
КОЛОБУШКІН Р.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13636 |
КОЛОДА Ю.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13637 |
КОЛОДИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13638 |
КОЛОДІЙ А.В. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
131 (48+35+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13639 |
КОЛОДІЙ Б.Ю. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
78 (14+40+24) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13640 |
КОЛОДІЙ Б.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
128 (30+56+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13641 |
КОЛОДІЙ В.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
90 (44+34+12) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13642 |
КОЛОДІЙ В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13643 |
КОЛОДІЙ В.І. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13644 |
КОЛОДІЙ В.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
150 (52+50+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13645 |
КОЛОДІЙ В.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
114 (36+54+24) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13646 |
КОЛОДІЙ Д.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
137 (36+58+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13647 |
КОЛОДІЙ Д.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
82 (34+30+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13648 |
КОЛОДІЙ М.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
39 (13+20+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13649 |
КОЛОДІЙ М.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13650 |
КОЛОДІЙ М.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
96 (52+20+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13651 |
КОЛОДІЙ Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
145 (46+39+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13652 |
КОЛОДІЙ Н.Г. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13653 |
КОЛОДІЙ Н.І. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
87 (42+36+9) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13654 |
КОЛОДІЙ Н.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13655 |
КОЛОДІЙ О.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
102 (42+40+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13656 |
КОЛОДІЙ П.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
9 |
100 (38+26+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13657 |
КОЛОДІЙ Р.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13658 |
КОЛОДІЙ Р.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
99 (21+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13659 |
КОЛОДІЙ Р.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13660 |
КОЛОДІЙ С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
124 (42+58+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13661 |
КОЛОДІЙ Ю.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13662 |
КОЛОДІЙ Я.П. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
7 |
106 (39+42+25) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
13663 |
КОЛОДІЙЧУК А.В. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
6 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
13664 |
КОЛОДЇЙ М.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13665 |
КОЛОДКА Б.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
121 (38+50+33) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
13666 |
КОЛОДКА В.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
118 (40+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13667 |
КОЛОДКА Д.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13668 |
КОЛОДКА Л. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13669 |
КОЛОДКА Н.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
116 (36+32+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13670 |
КОЛОДНА О.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13671 |
КОЛОДНИЙ В.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13672 |
КОЛОДРУБ М.Я. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
140 (54+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13673 |
КОЛОДРУБЕЦЬ В.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
160 (54+58+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13674 |
КОЛОДРУБЕЦЬ З.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
128 (34+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13675 |
КОЛОДРУБЕЦЬ М.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
75 (28+29+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13676 |
КОЛОДЧАК Х.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
9 |
105 (45+30+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13677 |
КОЛОМІЄЦЬ А.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13678 |
КОЛОМІЄЦЬ М.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13679 |
КОЛОМІЄЦЬ О.П. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
158 (46+58+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13680 |
КОЛОМІЄЦЬ Т.Л. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13681 |
КОЛОС В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13682 |
КОЛОС В.О. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
5 |
106 (44+26+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13683 |
КОЛОС В.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
106 (40+30+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13684 |
КОЛОС В.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
108 (34+32+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13685 |
КОЛОС Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
96 (44+28+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13686 |
КОЛОС Х.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
13687 |
КОЛОС Ю.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13688 |
КОЛОСЕНКО З.М. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
7 |
96 (36+40+20) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13689 |
КОЛОСІВСЬКА С.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
49 (9+30+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13690 |
КОЛОСІВСЬКА Ю.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
110 (52+34+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13691 |
КОЛОСІВСЬКИЙ В.І. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13692 |
КОЛОСОВИЧ Ю.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
81 (6+38+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13693 |
КОЛОСОВСЬ М |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13694 |
КОЛОСОВСЬЖА Ю.Ю. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13695 |
КОЛОСОВСЬКА І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13696 |
КОЛОСОВСЬКА І.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13697 |
КОЛОСОВСЬКА Л.Ю. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13698 |
КОЛОСОВСЬКА С.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13699 |
КОЛОТВІН Е.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
121 (39+34+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13700 |
КОЛОТИЛО М.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
124 (54+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13701 |
КОЛОТИЛО Ю.С. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13702 |
КОЛОТКО А.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13703 |
КОЛОШКО Є.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
81 (26+28+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13704 |
КОЛОШКО М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13705 |
КОЛТОК А.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
118 (22+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13706 |
КОЛТОК Б.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13707 |
КОЛТОК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13708 |
КОЛТОК В.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13709 |
КОЛТОК О.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13710 |
КОЛТОК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
139 (48+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13711 |
КОЛТОНОВСЬКА Ю.О. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13712 |
КОЛТУН А.С. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
8 |
90 (36+28+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13713 |
КОЛТУН В.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13714 |
КОЛТУН Л.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13715 |
КОЛТУН Р.Р. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
8 |
111 (48+32+31) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13716 |
КОЛТУН С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13717 |
КОЛТУН С.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13718 |
КОЛТУЦЬКА В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13719 |
КОЛТУЦЬКА Д |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
5 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13720 |
КОЛТУЦЬКА І.Т. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13721 |
КОЛТУЦЬКИЙ М.П. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
9 |
139 (46+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13722 |
КОЛЧАНОВ В.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13723 |
КОЛЬБА І.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
108 (54+48+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13724 |
КОЛЬБУХ М.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
131 (60+47+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13725 |
КОЛЬБУХ Ю.В. |
14422 |
м. Жовква |
Малогрибовицька ПШ |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
13726 |
КОЛЮБІНСЬКИЙ М.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13727 |
КОЛЯДА А.І. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
4 |
142 (42+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
13728 |
КОЛЯДА А.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
13729 |
КОЛЯДА Б.І. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13730 |
КОЛЯДА В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13731 |
КОЛЯДА Д.А. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
5 |
88 (48+34+6) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13732 |
КОЛЯДА Н.І. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
8 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
13733 |
КОЛЯДА С.М. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13734 |
КОЛЯДА С.Я. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13735 |
КОЛЯНДИК М.М. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
124 (32+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13736 |
КОЛЯНКО Д.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13737 |
КОЛЯНО С.Я. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
13738 |
КОЛЯСА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13739 |
КОЛЯСА І.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13740 |
КОЛЯСА Ю.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13741 |
КОМАН М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13742 |
КОМАН Ю.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
110 (30+44+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13743 |
КОМАНЕЦЬКИЙ С |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13744 |
КОМАР А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
168 (57+54+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13745 |
КОМАР А.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
122 (39+46+37) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13746 |
КОМАР А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
104 (52+16+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
13747 |
КОМАР В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13748 |
КОМАР І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
13749 |
КОМАР К.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
106 (46+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13750 |
КОМАР М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13751 |
КОМАР Н.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
11 |
119 (36+50+33) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13752 |
КОМАР О.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
84 (28+38+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13753 |
КОМАР О.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
7 |
87 (24+32+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13754 |
КОМАР Р.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
110 (30+38+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13755 |
КОМАР Т.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
168 (57+54+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13756 |
КОМАР Ю.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13757 |
КОМАРЕВЦЕВА С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
93 (36+27+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13758 |
КОМАРИНСЬКА О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
11 |
110 (54+26+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13759 |
КОМАРИНСЬКА Р.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
96 (38+34+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13760 |
КОМАРИНСЬКИЙ Б.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
102 (42+34+26) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13761 |
КОМАРИНСЬКИЙ П.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
95 (39+32+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13762 |
КОМАРИЧИН О.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
13763 |
КОМАРИЧИН Т.Й. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
132 (39+46+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13764 |
КОМАРИЧКО Т.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
89 (39+38+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13765 |
КОМАРНИЦЬКА А.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
78 (22+32+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13766 |
КОМАРНИЦЬКА А.І. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13767 |
КОМАРНИЦЬКА В.А. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
4 |
140 (46+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13768 |
КОМАРНИЦЬКА В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
114 (34+38+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13769 |
КОМАРНИЦЬКА І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13770 |
КОМАРНИЦЬКА І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
151 (57+52+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13771 |
КОМАРНИЦЬКА Л.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
96 (22+38+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13772 |
КОМАРНИЦЬКА М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13773 |
КОМАРНИЦЬКА М.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
131 (45+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
13774 |
КОМАРНИЦЬКА М.В. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
7 |
111 (48+44+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13775 |
КОМАРНИЦЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
90 (28+26+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13776 |
КОМАРНИЦЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
90 (34+38+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13777 |
КОМАРНИЦЬКА Н.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
88 (23+26+39) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13778 |
КОМАРНИЦЬКА Н.С. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
92 (33+42+17) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
13779 |
КОМАРНИЦЬКА О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
134 (39+46+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13780 |
КОМАРНИЦЬКА О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
80 (28+34+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13781 |
КОМАРНИЦЬКА С.І. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13782 |
КОМАРНИЦЬКА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
101 (44+36+21) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13783 |
КОМАРНИЦЬКА С.Р. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13784 |
КОМАРНИЦЬКА Х.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
103 (40+45+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13785 |
КОМАРНИЦЬКА Ю.С. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
108 (52+38+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13786 |
КОМАРНИЦЬКИЙ Б.Л. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13787 |
КОМАРНИЦЬКИЙ В.О. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
8 |
36 (9+10+17) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13788 |
КОМАРНИЦЬКИЙ В.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13789 |
КОМАРНИЦЬКИЙ Є.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
107 (42+35+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13790 |
КОМАРНИЦЬКИЙ З.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
84 (25+26+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13791 |
КОМАРНИЦЬКИЙ І.В. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
8 |
74 (33+14+27) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
13792 |
КОМАРНИЦЬКИЙ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
54 (12+20+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13793 |
КОМАРНИЦЬКИЙ І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13794 |
КОМАРНИЦЬКИЙ М.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
9 |
126 (45+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
13795 |
КОМАРНИЦЬКИЙ О.С. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
60 (27+14+19) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13796 |
КОМАРНІЦЬКА Ю.М. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13797 |
КОМЕНДА Д.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13798 |
КОМЕНДАНТ О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13799 |
КОМИНАР В.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13800 |
КОМИНАР О.Н. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13801 |
КОМІНА А.А. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
98 (42+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
13802 |
КОМІРЕНКО Н.А. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
3 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13803 |
КОМІСАР Д.Л. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13804 |
КОМЛЄВ В.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
136 (60+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13805 |
КОМОРНІК А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13806 |
КОНАНЕЦЬ Д.Б. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13807 |
КОНАНЕЦЬ М.А. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
13808 |
КОНАНЕЦЬ С.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13809 |
КОНАрЄВ О.В. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13810 |
КОНАШУК С.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
122 (36+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13811 |
КОНВІЦЬКА О.М. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
6 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
13812 |
КОНДАКОВА А.Е. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13813 |
КОНДЗЬОЛА В.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13814 |
КОНДОВ К.Г. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
160 (48+52+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13815 |
КОНДОР Т.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
5 |
65 (22+19+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13816 |
КОНДОР Ю.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
129 (54+44+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13817 |
КОНДРА А.Ю. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13818 |
КОНДРА І.Б. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13819 |
КОНДРАК Д.Р. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13820 |
КОНДРАК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
13821 |
КОНДРАК К. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13822 |
КОНДРАК О.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13823 |
КОНДРАТ І.М. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
64 (36+10+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13824 |
КОНДРАТЕНКО А.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
112 (45+52+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13825 |
КОНДРАТИШИН М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
13826 |
КОНДРАТІВ М.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13827 |
КОНДРАТІВ О.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
102 (31+38+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13828 |
КОНДРАТОВА Д.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
7 |
98 (42+34+22) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13829 |
КОНДРАТОВСЬКА Л.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13830 |
КОНДРАТЬЄВ Д.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
7 |
80 (36+20+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13831 |
КОНДРАТЬЄВА І.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
110 (48+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
13832 |
КОНДРАТЮК А.Г. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13833 |
КОНДРАТЮК Б.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
154 (60+52+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13834 |
КОНДРАТЮК Д.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13835 |
КОНДРАТЮК Є.О. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
99 (45+26+28) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13836 |
КОНДРАТЮК І.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13837 |
КОНДРАТЮК І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13838 |
КОНДРАТЮК М.Н. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
3 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13839 |
КОНДРАТЮК О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
134 (28+46+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13840 |
КОНДРАТЮК Р.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13841 |
КОНДРАТЮК Р.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13842 |
КОНДРАТЮК Т.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
90 (44+34+12) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13843 |
КОНДРАЦЬКА Ю.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13844 |
КОНДРАШИН В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
79 (40+21+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13845 |
КОНДРАШОВА Е.Г. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13846 |
КОНДРАЮК Ю.І. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
9 |
139 (54+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
13847 |
КОНДРИН В.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13848 |
КОНДРИН С.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13849 |
КОНДРІВ О.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
142 (58+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13850 |
КОНДУР С.С. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
68 (9+26+33) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13851 |
КОНДЮХ О.П. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13852 |
КОНЕЧНА О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13853 |
КОНЗЕЛЮК Д.М. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
13854 |
КОНИК А.А. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13855 |
КОНИК А.А. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
4 |
126 (24+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
13856 |
КОНИК А.М. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13857 |
КОНИК А.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
99 (35+40+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13858 |
КОНИК В.Е. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13859 |
КОНИК В.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Сидір Марія Петрівна |
13860 |
КОНИК В.М. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
6 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13861 |
КОНИК Ж.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
165 (60+57+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
13862 |
КОНИК К.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13863 |
КОНИК М.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
10 |
113 (37+40+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
13864 |
КОНИК М.Т. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
6 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13865 |
КОНИК О.С. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
108 (48+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
13866 |
КОНИК Р.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13867 |
КОНИК Т.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13868 |
КОНИК Т.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
76 (21+36+19) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13869 |
КОНИК Я.З. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13870 |
КОНІЧИК А.О. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13871 |
КОНКЕВИЧ С.Я. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13872 |
КОНКІНА Н.Л. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
54 (14+16+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13873 |
КОНОВАЛ І.В. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
3 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13874 |
КОНОВАЛ С.Ю. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
93 (42+15+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13875 |
КОНОВАЛЕЦЬ К.П. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13876 |
КОНОВАЛИК Ю.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
72 (26+34+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13877 |
КОНОВАЛОВА М.С. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
134 (32+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
13878 |
КОНОВАЛЬЧУК Ю.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13879 |
КОНОВАЛЮК А.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13880 |
КОНОВАРТ В.С. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
5 |
64 (36+16+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
13881 |
КОНОВКА А.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
90 (34+38+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13882 |
КОНОВСЬКИЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
75 (23+34+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13883 |
КОНОНЕНКО А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
13884 |
КОНОНЕНКО Н.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13885 |
КОНОНЕНКО Н.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13886 |
КОНОНОВА В.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13887 |
КОНОНОВИЧ О.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13888 |
КОНОНЧУК Д.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13889 |
КОНОПАДА С.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
120 (60+24+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13890 |
КОНОПАДА С.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
147 (44+58+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13891 |
КОНОПАЦЬКА Л.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13892 |
КОНОПЕЛЬНИК М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
81 (24+34+23) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13893 |
КОНОПЕЛЬНЮК Ю.К. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
102 (54+36+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13894 |
КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Р.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
105 (39+36+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13895 |
КОНОПКА Р.П. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13896 |
КОНОПКА Т.П. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
4 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13897 |
КОНОПКА У.Я. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13898 |
КОНОПЛЬОВ П.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13899 |
КОНОТОП І.С. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
6 |
95 (40+43+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
13900 |
КОНОШЕНКО Т.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
80 (22+28+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13901 |
КОНСТАНТИНОВА В.Д. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13902 |
КОНСТАНТИНОВОЇ С.С. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13903 |
КОНСТАНТЮК С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
13904 |
КОНСУЛ А.І. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
7 |
53 (15+20+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13905 |
КОНСЬКИЙ П.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
97 (27+36+34) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13906 |
КОНТЕЙ М.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
108 (39+38+31) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13907 |
КОНЦ М.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
142 (40+60+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13908 |
КОНЧАК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
69 (23+28+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13909 |
КОНЧАК І.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
99 (43+38+18) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13910 |
КОНЧАК Н.М. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
86 (37+28+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13911 |
КОНЧАК Р.Т. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
9 |
95 (42+32+21) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13912 |
КОНЧАКІВСЬКА О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13913 |
КОНЧАКІВСЬКА С.Л. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
96 (30+38+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13914 |
КОНЧЕВИЧ С.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
99 (44+25+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13915 |
КОНЧУК А.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13916 |
КОНЮХОВА В |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13917 |
КОНЮХОВСЬКА Л.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
129 (54+44+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13918 |
КОНЮШЕНКО А.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13919 |
КОНЯХІН В.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13920 |
КОП М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
88 (28+36+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13921 |
КОПАК Л.Д. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13922 |
КОПАК Х.Б. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
5 |
95 (42+29+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13923 |
КОПАЛІВСЬКА В.Р. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
95 (29+42+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13924 |
КОПАНСЬКА А.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13925 |
КОПАНСЬКИЙ Р.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13926 |
КОПАЧ А.К. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
94 (48+28+18) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
13927 |
КОПАЧ А.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
13928 |
КОПАЧ А.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13929 |
КОПАЧ Л.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
122 (39+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13930 |
КОПАЧ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13931 |
КОПАЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13932 |
КОПАЧ П.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13933 |
КОПАЧ Р.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
13934 |
КОПАЧ С.Л. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13935 |
КОПАЧ С.Р. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13936 |
КОПАЧИЖСЬКИЙ Т.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
99 (23+46+30) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
13937 |
КОПЕРДАС В.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
106 (36+46+24) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
13938 |
КОПЕТИНСЬКА В.Р. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13939 |
КОПЕТИНСЬКА Г.В. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
9 |
68 (21+32+15) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13940 |
КОПЕЦЬ Х.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
34 (24+10+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13941 |
КОПИЛЬЧАК З.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
60 (6+32+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13942 |
КОПИЛЬЧАК М.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13943 |
КОПИЛЬЧАК Ю.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13944 |
КОПИЛЯК В.А. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
6 |
133 (54+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13945 |
КОПИНА І.Я. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13946 |
КОПИНА Х.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13947 |
КОПИНЕЦЬ Ю.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13948 |
КОПИТКО Б.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13949 |
КОПИТКО М.І. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13950 |
КОПИТКО Т.І. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
6 |
91 (30+31+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13951 |
КОПИТКО Ю.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
158 (46+58+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13952 |
КОПИТКО Ю.Ф. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
88 (16+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13953 |
КОПИТКО Ю.Ф. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
100 (36+42+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13954 |
КОПИТОВ О.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13955 |
КОПИТЧАК Б.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
74 (21+40+13) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13956 |
КОПИТЧАК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13957 |
КОПИТЧАК В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
139 (36+60+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13958 |
КОПИТЧАК В.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
78 (16+38+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13959 |
КОПИТЧАК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13960 |
КОПИТЧАК С.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13961 |
КОПИЧИН А.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
148 (46+60+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13962 |
КОПІЙ Д.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13963 |
КОПІЙКА О.І. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
7 |
130 (21+52+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13964 |
КОПІЙЧАК А.П. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13965 |
КОПІЛЕВИЧ О.Г. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13966 |
КОПКО М.Б. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13967 |
КОПКО О.Т. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13968 |
КОПКО Ю.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
8 |
45 (21+10+14) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13969 |
КОПКО Ю.І. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
4 |
100 (28+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13970 |
КОПНЯК З.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13971 |
КОПОТЬ Д.П. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
13972 |
КОПОТЬ М.П. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
8 |
143 (54+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13973 |
КОПОТЬ М.Ю. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13974 |
КОПОТЬ Р.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
129 (48+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13975 |
КОПОТЬ Р.М. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
68 (26+18+24) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
13976 |
КОПОТЬ У.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
7 |
63 (21+28+14) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13977 |
КОПРОВСЬКА Я.Г. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13978 |
КОПРОВСЬКИЙ О.Г. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
7 |
89 (39+38+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13979 |
КОПЦЮХ С.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
136 (58+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13980 |
КОПЧ М.А. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
13981 |
КОПЧА А.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13982 |
КОПЧА С.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13983 |
КОПЧАК В.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13984 |
КОПЧАК В.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13985 |
КОПЧАК Ю.Л. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
7 |
157 (54+56+47) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13986 |
КОПЯК А.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13987 |
КОРАБЕЛЬ Б.В. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
100 (16+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13988 |
КОРАБЕЛЬ Ю.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13989 |
КОРАБЕЛЬ Ю.Р. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13990 |
КОРАБЛЬОВА А.Ю. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13991 |
КОРАБЯК М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
98 (24+34+40) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
13992 |
КОРАБЯК О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13993 |
КОРБАЧОВА В.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13994 |
КОРБЯК М.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
148 (42+58+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13995 |
КОРДА В.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
13996 |
КОРДА О.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
82 (36+22+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13997 |
КОРДАЙ Ю |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
79 (21+34+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13998 |
КОРДЕК А.Є. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
137 (49+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13999 |
КОРДИШ М.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
14000 |
КОРДІЯКА А.П. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
10 |
123 (40+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14001 |
КОРДІЯКА О.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14002 |
КОРДОБА М.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
28 (10+6+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14003 |
КОРДОБА С.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14004 |
КОРДУНСЬКИЙ М.Ю. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
142 (28+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
14005 |
КОРДЮК А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
44 (10+22+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14006 |
КОРДЮК В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
58 (12+34+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14007 |
КОРДЮК Д.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
80 (21+30+29) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14008 |
КОРДЮК Д.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14009 |
КОРДЮК О.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14010 |
КОРДЮК Р.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
113 (42+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14011 |
КОРДЮК Х.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14012 |
КОРДЮК Х.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14013 |
КОРДЮК Ю.Б. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14014 |
КОРДЮКЕВИЧ Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14015 |
КОРЕНЕВА Н |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14016 |
КОРЕНЕВИЧ Х |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
5 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14017 |
КОРЕНЕВИЧ Х.Я. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
116 (42+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
14018 |
КОРЕНИЦЬКИЙ О.Б. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
97 (33+36+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14019 |
КОРЕНОВСЬКА І.Н. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14020 |
КОРЕНОВСЬКИЙ В.З. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
61 (9+18+34) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
14021 |
КОРЕНСЬКИХ У.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14022 |
КОРЕНЬ П. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14023 |
КОРЕНЬКОВ М.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
64 (20+26+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14024 |
КОРЕЦЬКА А.В. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
7 |
108 (33+44+31) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
14025 |
КОРЕЦЬКА Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14026 |
КОРЕЦЬКА Д.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14027 |
КОРЕЦЬКА Р.А. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
14028 |
КОРЕЦЬКА С.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
87 (48+21+18) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
14029 |
КОРЕЦЬКА Т.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
172 (57+58+57) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14030 |
КОРЕЦЬКА Ю.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
127 (42+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
14031 |
КОРЕЦЬКИЙ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14032 |
КОРЕЦЬКИЙ Т.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
14033 |
КОРЕЦЬКИЙ Т.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14034 |
КОРЕЦЬКИЙ Ю.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
80 (22+40+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
14035 |
КОРЖ Б.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
89 (27+42+20) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14036 |
КОРЖ І.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14037 |
КОРЖАВІН І.Д. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14038 |
КОРЖЕНА М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
104 (21+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14039 |
КОРЖИНСЬКИЙ Б.Ю. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14040 |
КОРЖОВ В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
111 (33+50+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14041 |
КОРЗУН А.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14042 |
КОРИЛКЕВИЧ А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
144 (54+44+46) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14043 |
КОРИЛЯК Б.Б. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
93 (21+44+28) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
14044 |
КОРИЛЯК Н.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
14045 |
КОРИНЕВИЧ М.А. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
82 (27+36+19) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14046 |
КОРИТКО Р.Б. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
6 |
102 (54+30+18) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
14047 |
КОРИТОВСЬКА С.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
104 (28+40+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
14048 |
КОРИТОВСЬКИЙ Я.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14049 |
КОРИЦЬКИЙ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14050 |
КОРІНЕЦЬ І.Т. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
10 |
46 (16+18+12) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
14051 |
КОРІНЕЦЬ Т. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
85 (45+22+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14052 |
КОРІНЧЕНКО Х.С. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
110 (36+38+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14053 |
КОРІНЧУК А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14054 |
КОРІНЧУК С.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
112 (32+44+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14055 |
КОРІНЬ А.Ю. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14056 |
КОРІНЬ М.Ю. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14057 |
КОРІНЬОВСЬКА Я.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14058 |
КОРІНЬОВСЬКИЙ Р.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14059 |
КОРКІШКО В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
42 (14+22+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14060 |
КОРКІШКО Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
88 (20+32+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14061 |
КОРКІШКО Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
67 (20+32+15) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14062 |
КОРКЇШКО Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
61 (24+22+15) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14063 |
КОРКОНІЖКО Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
93 (27+30+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14064 |
КОРЛЯТОВИЧ І.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14065 |
КОРЛЯТОВИЧ О.Р. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
131 (45+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14066 |
КОРМАН А.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
86 (39+26+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14067 |
КОРМАН М.І. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
5 |
70 (14+32+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14068 |
КОРМАН Р.Р. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
96 (42+28+26) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14069 |
КОРМИЛЮК Л.О. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14070 |
КОРМИЛЮК Ю.І. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
6 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14071 |
КОРНАЦЬКА С.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14072 |
КОРНАЦЬКИЙ Б.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14073 |
КОРНЕЛЮК Д.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14074 |
КОРНЕЛЮК М.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14075 |
КОРНЕЛЯК Т.С. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14076 |
КОРНЕЦЬКА Д.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14077 |
КОРНЕЦЬКА Т.М. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
10 |
137 (60+38+39) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
14078 |
КОРНЄЄВА А.К. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14079 |
КОРНИЛО Х.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14080 |
КОРНИЛО Я.В. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
5 |
114 (46+32+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14081 |
КОРНИЛЮК А.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
131 (48+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
14082 |
КОРНИЛЮК В.Ю. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14083 |
КОРНІЄНКО А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14084 |
КОРНІЄНКО А.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
131 (42+58+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14085 |
КОРНІЄНКО В.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14086 |
КОРНІЄНКО У.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14087 |
КОРНІЙ Р.О. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
4 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14088 |
КОРНІЙЧУК В.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
87 (30+28+29) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14089 |
КОРНІЙЧУК В.Л. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
6 |
118 (54+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14090 |
КОРНІЙЧУК В.Т. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
3 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14091 |
КОРНІЙЧУК Є.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14092 |
КОРНІЙЧУК Я.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
6 |
56 (28+10+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14093 |
КОРНІЛО О.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14094 |
КОРНІЦЬК В.Е. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14095 |
КОРНІЦЬКА С.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14096 |
КОРНОВА Д.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
124 (32+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
14097 |
КОРНОВА Д.Р. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14098 |
КОРНУТЯК М.М. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
10 |
133 (48+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
14099 |
КОРНУТЯК Н.І. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
8 |
120 (48+46+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14100 |
КОРНЯК А.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14101 |
КОРНЯТ М.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14102 |
КОРНЯТ Х.С. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14103 |
КОРОБЕЙ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14104 |
КОРОБІЙ Т.Р. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14105 |
КОРОБКОВ В.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
116 (44+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
14106 |
КОРОВАЙНИК Н.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
62 (21+20+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14107 |
КОРОВАЙНИК У.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
104 (48+20+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
14108 |
КОРОВІН К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
110 (34+34+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14109 |
КОРОВКІН О |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
98 (40+28+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14110 |
КОРОВКІН О.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14111 |
КОРОГОДА В.Р. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
7 |
101 (27+46+28) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
14112 |
КОРОЛЕВИЧ А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
127 (45+50+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14113 |
КОРОЛЕВИЧ Ю.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14114 |
КОРОЛИК В.П. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
93 (28+29+36) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
14115 |
КОРОЛИК Ю.Ю. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14116 |
КОРОЛИШИН П.П. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
76 (39+28+9) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14117 |
КОРОЛЬ А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
152 (46+58+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14118 |
КОРОЛЬ А.І. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14119 |
КОРОЛЬ А.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14120 |
КОРОЛЬ В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
136 (54+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
14121 |
КОРОЛЬ В.Б. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14122 |
КОРОЛЬ В.Б. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
9 |
70 (23+26+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14123 |
КОРОЛЬ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14124 |
КОРОЛЬ В.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
106 (39+38+29) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14125 |
КОРОЛЬ В.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
14126 |
КОРОЛЬ В.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
5 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14127 |
КОРОЛЬ В.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14128 |
КОРОЛЬ І.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14129 |
КОРОЛЬ І.Я. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
7 |
135 (42+46+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14130 |
КОРОЛЬ К.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14131 |
КОРОЛЬ М.В. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
112 (30+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14132 |
КОРОЛЬ М.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
9 |
101 (45+26+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14133 |
КОРОЛЬ М.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
14134 |
КОРОЛЬ М.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14135 |
КОРОЛЬ Н.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
162 (54+52+56) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14136 |
КОРОЛЬ О.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14137 |
КОРОЛЬ О.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14138 |
КОРОЛЬ О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
104 (27+40+37) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14139 |
КОРОЛЬ О.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
72 (18+42+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14140 |
КОРОЛЬ О.Р. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14141 |
КОРОЛЬ Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14142 |
КОРОЛЬ Р.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
125 (30+52+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14143 |
КОРОЛЬ Р.І. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14144 |
КОРОЛЬ Р.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
128 (34+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14145 |
КОРОЛЬ Т.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
75 (24+27+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14146 |
КОРОЛЬ Х.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14147 |
КОРОЛЬ Ю.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
136 (30+58+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
14148 |
КОРОЛЬКОВА П.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
3 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14149 |
КОРОЛЬОВ А.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
142 (51+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14150 |
КОРОЛЬОВА В.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
80 (33+28+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14151 |
КОРОЛЬОВА Д.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
104 (36+26+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
14152 |
КОРОЛЬОВА К.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
94 (34+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14153 |
КОРОЛЮК В |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
120 (60+60+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
14154 |
КОРОПЕЦЬКИЙ Н.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
136 (42+58+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14155 |
КОРОПЕЦЬКИЙ О.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
157 (60+52+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14156 |
КОРОПІСЬ Н.Ю. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14157 |
КОРОСТЕНСЬКА Д.Б. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
4 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
14158 |
КОРОСТЕНСЬКИЙ Ю.Б. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14159 |
КОРОСТИНСЬКА К.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14160 |
КОРОСТІЛЬ В.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
6 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14161 |
КОРОСТІЛЬ О.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14162 |
КОРОТКОВ Е.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
108 (18+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14163 |
КОРОТОВСЬКА О.Р. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
6 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14164 |
КОРОТОШИН Н.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14165 |
КОРОТЮКОВА А.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14166 |
КОРОШКЕВИЧ Д.Я. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
109 (38+41+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14167 |
КОРПАК А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
76 (34+12+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14168 |
КОРПАК Н.О. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
14169 |
КОРПАКО А.Т. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
152 (48+56+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14170 |
КОРПАЛО А.М. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
6 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14171 |
КОРПАЛО Д.С. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
9 |
120 (35+52+33) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14172 |
КОРПАЛО М.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14173 |
КОРПАЛО О.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
128 (36+32+60) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14174 |
КОРПАЛЬ В.Р. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
8 |
139 (39+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
14175 |
КОРПАН Л.Б. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
14176 |
КОРПАН М.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14177 |
КОРПАН О.М. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14178 |
КОРПАН Х.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
75 (24+34+17) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14179 |
КОРПАНЮК А.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14180 |
КОРПАНЮК В.П. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
8 |
100 (39+24+37) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14181 |
КОРПЕСЬО Ю.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
118 (46+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14182 |
КОРСАК В.А. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
4 |
88 (16+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14183 |
КОРСАКОВА К.Н. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
74 (21+34+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14184 |
КОРСУН В.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14185 |
КОРУШКО Я.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
60 (22+26+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14186 |
КОРЧАГІН В.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14187 |
КОРЧАГІНА А.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14188 |
КОРЧАК Н.І. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14189 |
КОРЧИНСЬКА В.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
14190 |
КОРЧИНСЬКА Е.Т. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
14191 |
КОРЧИНСЬКА І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14192 |
КОРЧИНСЬКА Л.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
108 (24+24+60) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
14193 |
КОРЧИНСЬКА М.М. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
9 |
75 (20+28+27) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14194 |
КОРЧИНСЬКА О.Г. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
10 |
75 (20+28+27) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14195 |
КОРЧИНСЬКА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14196 |
КОРЧИНСЬКА С.Ю. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
5 |
95 (34+43+18) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14197 |
КОРЧИНСЬКИЙ А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14198 |
КОРЧИНСЬКИЙ А.І. |
14636 |
м. Сколе |
Нижньосиньовидненська ЗОШ |
5 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
14199 |
КОРЧИНСЬКИЙ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14200 |
КОРЧИНСЬКИЙ В.М. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14201 |
КОРЧИНСЬКИЙ О.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
43 (14+23+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14202 |
КОРЧИНСЬКИЙ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
128 (28+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14203 |
КОРЧМАР О.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
55 (19+30+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14204 |
КОРЧОВСЬКИЙ О.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14205 |
КОРЧОВСЬКИЙ Р.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14206 |
КОРЧУК Д.Г. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14207 |
КОРЧУК О.Ф. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14208 |
КОРШІВСЬКА В.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
120 (34+50+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14209 |
КОРШІВСЬКА С.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
73 (30+19+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14210 |
КОРШНЯВА Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14211 |
КОРШНЯВА Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14212 |
КОРЯКІНА Н.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
104 (48+26+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14213 |
КОС А |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14214 |
КОС А.І. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14215 |
КОС А.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
86 (16+34+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14216 |
КОС В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14217 |
КОС Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
14218 |
КОС Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14219 |
КОС І.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14220 |
КОС К.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14221 |
КОС М. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
10 |
86 (46+28+12) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14222 |
КОС М.А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14223 |
КОС О.М. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14224 |
КОС Т.І. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
6 |
136 (44+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14225 |
КОС Т.Ю. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
6 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14226 |
КОС Х.О. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
14227 |
КОС Ю.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14228 |
КОС Я.В. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
106 (22+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
14229 |
КОСАНДЯК В.Р. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14230 |
КОСАР В.М. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14231 |
КОСАР М.В. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
98 (30+32+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14232 |
КОСАР М.В. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
9 |
80 (23+36+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14233 |
КОСАР М.Д. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14234 |
КОСАР О.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
14235 |
КОСАР С.Д. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14236 |
КОСАРЕВИЧ І.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
99 (40+38+21) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14237 |
КОСАРЕНКО Е.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
136 (28+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14238 |
КОСАРЕНКО Ю.І. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
6 |
124 (52+36+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14239 |
КОСАРИК Є.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14240 |
КОСАРИК М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
60 (15+26+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14241 |
КОСАРЧИН А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14242 |
КОСАРЧИН І. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
126 (45+52+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14243 |
КОСАРЧИН К. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
124 (52+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14244 |
КОСАЧ В.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
29 (12+11+6) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
14245 |
КОСАЧ В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14246 |
КОСАЧ Н.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
146 (60+38+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14247 |
КОСАЧ П.Ї. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
100 (32+44+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14248 |
КОСАЧЕВИЧ С.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
148 (48+58+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14249 |
КОСЕВИЧ Т.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
14250 |
КОСИК В.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14251 |
КОСИК В.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
118 (39+46+33) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14252 |
КОСИК О.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
8 |
100 (36+42+22) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
14253 |
КОСИК С.І. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
7 |
85 (18+42+25) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14254 |
КОСИЛІВ А.Т. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14255 |
КОСИЛО С.О. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14256 |
КОСИЛО Ю.Ю. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14257 |
КОСІВ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14258 |
КОСІВ Р.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
28 (0+20+8) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14259 |
КОСІВ Х.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14260 |
КОСІВСЬКИЙ В.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
99 (52+23+24) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14261 |
КОСІК Б.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
132 (54+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14262 |
КОСІК В.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14263 |
КОСІК Х.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
122 (48+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14264 |
КОСІНОВА К.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14265 |
КОСМАН Б.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14266 |
КОСМИК А.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
150 (46+56+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14267 |
КОСМИНА В.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
72 (36+30+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14268 |
КОСМИНА Д.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14269 |
КОСМИНА М.С. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14270 |
КОСМИНА О.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
8 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14271 |
КОСМИНА Т.С. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14272 |
КОСМИНА Х.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
100 (42+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14273 |
КОСМИНКА Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
112 (44+50+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
14274 |
КОСМІНКО А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
81 (23+34+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14275 |
КОСМІРАК А.Я. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
110 (52+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
14276 |
КОСОВАЙ М.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
3 |
98 (40+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
14277 |
КОСОВАН В.М. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
6 |
94 (34+42+18) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
14278 |
КОСОВСЬКА А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
136 (48+60+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14279 |
КОСОВСЬКА А.С. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14280 |
КОСОВСЬКА Д.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14281 |
КОСОВСЬКА Л.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
94 (32+38+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14282 |
КОСОВСЬКА С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
14283 |
КОСОВСЬКИЙ Н.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
85 (48+19+18) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14284 |
КОСОЛОВИЧ Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
151 (42+60+49) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14285 |
КОСОЛОВИЧ Ю.Б. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
7 |
92 (36+48+8) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14286 |
КОСОПУД М.В. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
7 |
106 (27+42+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14287 |
КОСТАК О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14288 |
КОСТАН А.Ю. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
113 (48+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
14289 |
КОСТЕВИЧ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14290 |
КОСТЕВИЧ М.Р. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
96 (22+44+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14291 |
КОСТЕВИЧ Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14292 |
КОСТЕВКА А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14293 |
КОСТЕВСЬКА Ю.А. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
154 (52+60+42) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14294 |
КОСТЕЛЕЙ В.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14295 |
КОСТЕЛИНИН Х.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14296 |
КОСТЕЛЬНА М.І. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
8 |
136 (45+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
14297 |
КОСТЕЛЬНИЙ Д.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14298 |
КОСТЕЛЬНИЙ Д.Р. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14299 |
КОСТЕЛЬНИЙ О.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14300 |
КОСТЕНКО А.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14301 |
КОСТЕНКО А.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
5 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
14302 |
КОСТЕНКО Б.С. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14303 |
КОСТЕНКО В.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14304 |
КОСТЕНКО В.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
14305 |
КОСТЕНКО Л.Т. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
77 (38+27+12) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
14306 |
КОСТЕНКО М.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14307 |
КОСТЕНКО О.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14308 |
КОСТЕНЮК Ю.В. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
14309 |
КОСТЕРЕВА П.Р. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14310 |
КОСТЕЦЬКА А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14311 |
КОСТЕЦЬКА О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14312 |
КОСТЕЦЬКА О.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
96 (26+46+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14313 |
КОСТЕЦЬКА С.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
96 (36+12+48) |
|
|
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
14314 |
КОСТЕЦЬКА У.З. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
157 (60+55+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14315 |
КОСТЕЦЬКА Х.Т. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14316 |
КОСТЕЦЬКА Ю.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
96 (24+40+32) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
14317 |
КОСТЕЦЬКИЙ А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
93 (30+26+37) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
14318 |
КОСТЕЦЬКИЙ В.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
3 |
156 (52+56+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14319 |
КОСТЕЦЬКИЙ В.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14320 |
КОСТЕЦЬКИЙ В.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
152 (46+52+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14321 |
КОСТЕЦЬКИЙ М |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14322 |
КОСТИК А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
65 (18+28+19) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14323 |
КОСТИК А.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
89 (24+40+25) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14324 |
КОСТИК А.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14325 |
КОСТИК В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
14326 |
КОСТИК В.О. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14327 |
КОСТИК В.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14328 |
КОСТИК В.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
14329 |
КОСТИК В.Я. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14330 |
КОСТИК І.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14331 |
КОСТИК М.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
176 (58+58+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
14332 |
КОСТИК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
115 (44+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
14333 |
КОСТИК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14334 |
КОСТИК Н.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14335 |
КОСТИК П. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
7 |
95 (27+38+30) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14336 |
КОСТИК С.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
14337 |
КОСТИК С.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
152 (51+44+57) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14338 |
КОСТИК У.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
82 (18+42+22) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14339 |
КОСТИК Х.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
88 (45+32+11) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
14340 |
КОСТИРА В.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14341 |
КОСТИРКА Х.Є. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14342 |
КОСТИРКО М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14343 |
КОСТИРКО О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14344 |
КОСТИРКО П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
40 (22+12+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14345 |
КОСТИРКО Р.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14346 |
КОСТИРКО С.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
65 (16+28+21) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14347 |
КОСТИЧ Р.Т. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14348 |
КОСТИШАК Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14349 |
КОСТИШАК Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
103 (48+31+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14350 |
КОСТИШАК І.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
122 (52+22+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
14351 |
КОСТИШАК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
97 (42+31+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14352 |
КОСТИШЕН А |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14353 |
КОСТИШЕН Ю.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14354 |
КОСТИШИН А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
152 (48+56+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14355 |
КОСТИШИН А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
101 (33+40+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14356 |
КОСТИШИН А.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
108 (26+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
14357 |
КОСТИШИН В.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
80 (20+36+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14358 |
КОСТИШИН Д.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14359 |
КОСТИШИН Л.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14360 |
КОСТИШИН Н.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
154 (51+58+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14361 |
КОСТИШИН О.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14362 |
КОСТИШИН С.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14363 |
КОСТИШН Т.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
130 (38+56+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14364 |
КОСТИЩЕ Р.Ю. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
14365 |
КОСТІВ А.А. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
9 |
51 (5+40+6) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
14366 |
КОСТІВ А.Й. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
9 |
77 (32+30+15) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14367 |
КОСТІВ А.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14368 |
КОСТІВ А.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14369 |
КОСТІВ Б.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
82 (36+22+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14370 |
КОСТІВ Б.І. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
86 (27+36+23) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14371 |
КОСТІВ В.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14372 |
КОСТІВ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
70 (21+24+25) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14373 |
КОСТІВ В.М. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14374 |
КОСТІВ В.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14375 |
КОСТІВ В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
146 (60+38+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14376 |
КОСТІВ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
163 (60+52+51) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14377 |
КОСТІВ Д.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14378 |
КОСТІВ Д.М. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
10 |
101 (45+38+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14379 |
КОСТІВ І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14380 |
КОСТІВ М.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14381 |
КОСТІВ М.М. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
110 (42+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14382 |
КОСТІВ М.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
88 (30+50+8) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14383 |
КОСТІВ М.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
154 (48+58+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14384 |
КОСТІВ Н.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
99 (27+46+26) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14385 |
КОСТІВ Н.М. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
48 (0+12+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14386 |
КОСТІВ Н.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
14387 |
КОСТІВ О.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14388 |
КОСТІВ О.М. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
5 |
117 (54+33+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14389 |
КОСТІВ П.П. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14390 |
КОСТІВ П.Р. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
9 |
110 (34+40+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
14391 |
КОСТІВ Р.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14392 |
КОСТІВ Р.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14393 |
КОСТІВ С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14394 |
КОСТІВ С.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
75 (15+30+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14395 |
КОСТІВ С.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
82 (30+34+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14396 |
КОСТІВ С.І. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14397 |
КОСТІВ С.М. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
8 |
131 (48+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14398 |
КОСТІВ С.М. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14399 |
КОСТІВ Т.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14400 |
КОСТІВ Т.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14401 |
КОСТІВ Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14402 |
КОСТІВ Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
14403 |
КОСТІВА М.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
84 (36+32+16) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14404 |
КОСТІВБОГДАН Б.Т. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
8 |
93 (33+26+34) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14405 |
КОСТІВВІТАЛІЯ В.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
108 (43+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14406 |
КОСТІКОВ І.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14407 |
КОСТІНА А.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
7 |
47 (0+20+27) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14408 |
КОСТІНСЬКИЙ Д.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14409 |
КОСТКА А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
46 (14+8+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14410 |
КОСТКО О.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14411 |
КОСТРА Д.Р. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14412 |
КОСТРИЦЬКА М.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
14413 |
КОСТЬ Б.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
108 (33+32+43) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14414 |
КОСТЬ В.Р. |
14745 |
м. Старий Самбір |
Білицька ЗСШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14415 |
КОСТЬ Д.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14416 |
КОСТЬ З.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14417 |
КОСТЬ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14418 |
КОСТЬ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
95 (30+46+19) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14419 |
КОСТЬ Н.М. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
6 |
114 (60+30+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14420 |
КОСТЬ Н.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
83 (24+42+17) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14421 |
КОСТЬ О.Н. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
96 (26+28+42) |
|
|
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
14422 |
КОСТЬ Т.М. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14423 |
КОСТЬОВЯТ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
120 (38+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14424 |
КОСТЮК А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
105 (30+46+29) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14425 |
КОСТЮК А.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14426 |
КОСТЮК Б.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
109 (28+48+33) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
14427 |
КОСТЮК Б.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
68 (22+28+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14428 |
КОСТЮК В |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
80 (18+56+6) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14429 |
КОСТЮК В.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
115 (42+44+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14430 |
КОСТЮК В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14431 |
КОСТЮК Д.Б. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
5 |
76 (34+24+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14432 |
КОСТЮК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
134 (32+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14433 |
КОСТЮК Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
14434 |
КОСТЮК Д.П. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14435 |
КОСТЮК Д.С. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14436 |
КОСТЮК І.К. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14437 |
КОСТЮК К.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
124 (40+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14438 |
КОСТЮК М.Б. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14439 |
КОСТЮК М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
116 (34+34+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14440 |
КОСТЮК М.Л. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14441 |
КОСТЮК О.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14442 |
КОСТЮК О.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
80 (40+22+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14443 |
КОСТЮК О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
40 (0+26+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14444 |
КОСТЮК О.О. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
8 |
86 (21+40+25) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
14445 |
КОСТЮК О.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14446 |
КОСТЮК С.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14447 |
КОСТЮК С.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
80 (28+28+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14448 |
КОСТЮК Х.Р. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14449 |
КОСТЮК Ю.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14450 |
КОСТЮК Ю.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
139 (45+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14451 |
КОСТЮКА В.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
102 (40+38+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14452 |
КОСТЮКА Ю.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14453 |
КОСТЮКЕВИЧ В.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14454 |
КОСТЮКОВА Б.Є. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
108 (38+34+36) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
14455 |
КОСТЮЧЕНКО Х.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
101 (35+36+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14456 |
КОСТЮЧЕНКО Ю.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
118 (46+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
14457 |
КОСТЮШКО М.А. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
6 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14458 |
КОСТЯК Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
101 (30+46+25) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14459 |
КОСТЯНОЙ М.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
63 (23+22+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14460 |
КОСТЯНТИН К.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14461 |
КОСЦІВ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
78 (24+16+38) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14462 |
КОСЯК М.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
48 (14+22+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14463 |
КОСЯНЕНКО С.П. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
82 (27+26+29) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14464 |
КОСЯНЧУК А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14465 |
КОТ І.А. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
146 (50+54+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14466 |
КОТ К.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
108 (34+50+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14467 |
КОТ М.Я. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
84 (28+44+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14468 |
КОТЕЛЬКО М.Т. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14469 |
КОТЕЛЬКО О.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14470 |
КОТЕЛЬНИК В.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
2 |
84 (48+24+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14471 |
КОТЕЛЬНИК М.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
6 |
91 (52+27+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14472 |
КОТЕЛЯК О.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
14473 |
КОТЕНКО Д.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14474 |
КОТЕЦЬКИЙ Р.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
101 (38+21+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14475 |
КОТИК А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14476 |
КОТИК А.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
110 (26+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14477 |
КОТИК В.П. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
108 (33+44+31) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14478 |
КОТИК В.Р. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14479 |
КОТИК В.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14480 |
КОТИК Д.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
130 (36+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14481 |
КОТИК Д.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14482 |
КОТИК Н.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
118 (58+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14483 |
КОТИК О.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
14484 |
КОТИК Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
98 (46+28+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14485 |
КОТИЛЯК А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
170 (60+50+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14486 |
КОТИС Ю.Т. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14487 |
КОТІВ М.Р. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
14488 |
КОТІВ С.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
95 (27+44+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
14489 |
КОТКЕВИЧ Н.В. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14490 |
КОТКОВА В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
128 (34+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14491 |
КОТЛ РОВА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14492 |
КОТЛЯРЧИК Н.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14493 |
КОТЛЯРЧУК О.К. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14494 |
КОТОВ Д.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
44 (20+0+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14495 |
КОТОВА А.Ю. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
14496 |
КОТОВИЧ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14497 |
КОТОВИЧ В.Б. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14498 |
КОТОВИЧ В.В. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14499 |
КОТОВИЧ Д.М. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14500 |
КОТОВИЧ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
148 (58+54+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14501 |
КОТОВИЧ М.І. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
9 |
55 (26+14+15) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14502 |
КОТОВСЬКИЙ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14503 |
КОТОВСЬКИЙ Д.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14504 |
КОТОВСЬКИЙ Ю.Я. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
114 (42+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14505 |
КОТОРМУС В.С. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14506 |
КОТУЛА Р.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14507 |
КОТУР Н.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14508 |
КОТУШКО С.П. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
10 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
14509 |
КОТЬОЛКІН О.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14510 |
КОТЮК В.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
120 (45+46+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14511 |
КОТЮК В.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
14512 |
КОТЮК О.В. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
9 |
119 (42+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
14513 |
КОТЮК Ю.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
120 (42+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14514 |
КОТЮХ Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
142 (44+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
14515 |
КОФТУНОВА К.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14516 |
КОХАЛИК Д.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
91 (24+38+29) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14517 |
КОХАЛИК Ю.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14518 |
КОХАН Д.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
14519 |
КОХАН І.М. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
10 |
98 (48+32+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14520 |
КОХАН К.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14521 |
КОХАН Л.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14522 |
КОХАН М.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
41 (3+34+4) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14523 |
КОХАН М.Ю. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14524 |
КОХАН Н.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14525 |
КОХАН П.В. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
3 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14526 |
КОХАН С.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14527 |
КОХАН Ю.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
3 |
116 (28+58+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14528 |
КОХАНЕВИЧ Р.Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14529 |
КОХАНЕВИЧ С.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14530 |
КОХАНОВСЬКА Ю.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
6 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
14531 |
КОХАНСЬКА О.Р. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
78 (24+16+38) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14532 |
КОХАНСЬКИЙ А.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14533 |
КОХАНЧИК Д.М. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14534 |
КОХАНЧУК Н.С. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
63 (28+26+9) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14535 |
КОХМАН Р.М. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
5 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14536 |
КОЦА В.С. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14537 |
КОЦАЙ Я.О. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14538 |
КОЦАН А.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
142 (54+58+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14539 |
КОЦАН С.Т. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
115 (44+32+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14540 |
КОЦВАЙ Б.П. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
142 (34+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
14541 |
КОЦЕВИЧ С.Р. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
134 (44+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14542 |
КОЦЕЛКО М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14543 |
КОЦЕРУБСЬКА Д.П. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14544 |
КОЦЕЧКО Ю.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14545 |
КОЦИК Р.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
113 (50+33+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14546 |
КОЦИЛОВСЬКА А.П. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
4 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14547 |
КОЦІБАН Ю.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
100 (30+46+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14548 |
КОЦОВСЬКА Є.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14549 |
КОЦОВСЬКА Н.Т. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14550 |
КОЦУН Н.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14551 |
КОЦУН Х.П. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14552 |
КОЦУПЕЙ Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14553 |
КОЦУПИР К.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
167 (60+47+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14554 |
КОЦУПИР К.С. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14555 |
КОЦУПИР Л.В. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14556 |
КОЦУПИР М.М. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
74 (21+28+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14557 |
КОЦУПИР М.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
102 (36+54+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14558 |
КОЦУПИР О.І. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
6 |
94 (30+40+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
14559 |
КОЦУПИР Ю.С. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
3 |
86 (22+34+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14560 |
КОЦУПИР-РОЛАН К.Р. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14561 |
КОЦУР А.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14562 |
КОЦУР А.І. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
5 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
14563 |
КОЦУР А.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
145 (48+46+51) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14564 |
КОЦУР В.З. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14565 |
КОЦУР В.Р. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14566 |
КОЦУР І.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
9 |
113 (43+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14567 |
КОЦУР М.І. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14568 |
КОЦУР М.О. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
8 |
154 (48+48+58) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14569 |
КОЦУР Н.І. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14570 |
КОЦУР С.І. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
6 |
88 (42+34+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14571 |
КОЦУР С.О. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14572 |
КОЦУР Х.Т. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
81 (35+28+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14573 |
КОЦУР Х.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
128 (34+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14574 |
КОЦУРОВ А.С. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
2 |
36 (12+24+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14575 |
КОЦУРСЬКА К.О. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
3 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
14576 |
КОЦЬ І.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
9 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14577 |
КОЦЬ Л.А. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
88 (14+44+30) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
14578 |
КОЦЬ Л.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
81 (37+20+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14579 |
КОЦЬ О.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
6 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14580 |
КОЦЬ О.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14581 |
КОЦЬ Р.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14582 |
КОЦЬ Т.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
78 (27+32+19) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14583 |
КОЦЬ Ю.Т. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
92 (28+40+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14584 |
КОЦЬО О.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14585 |
КОЦЬОМА О.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14586 |
КОЦЮБА А.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14587 |
КОЦЮБА Б.І. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
10 |
98 (34+40+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
14588 |
КОЦЮБА М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
110 (46+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14589 |
КОЦЮБА С.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14590 |
КОЦЮБА С.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
78 (27+28+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14591 |
КОЦЮБАН А.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14592 |
КОЦЮБИНСЬКИЙ С.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14593 |
КОЦЮБЯК Д.В. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
3 |
132 (46+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
14594 |
КОЦЮБЯК Р.Б. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
72 (15+38+19) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14595 |
КОЦЮБЯК Т.В. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
5 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14596 |
КОЦЮК І.Т. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
21 (2+7+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14597 |
КОЦЮК О.Д. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
152 (42+56+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14598 |
КОЦЮМБАС А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14599 |
КОЦЮМБАС О.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
4 |
78 (26+22+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14600 |
КОЦЮМБАС Я.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
130 (52+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
14601 |
КОЦЮРУБА В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
138 (46+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
14602 |
КОЧАЙДОВСЬКИЙ П.П. |
14682 |
м. Сокаль |
Ванівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
76 (28+30+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14603 |
КОЧАН І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
82 (20+32+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14604 |
КОЧАН О.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14605 |
КОЧАН О.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14606 |
КОЧАН Р.П. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
8 |
41 (9+18+14) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
14607 |
КОЧАН Ю.Р. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
5 |
126 (48+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14608 |
КОЧБАЙ Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14609 |
КОЧЕРГА Д.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14610 |
КОЧЕРГАН А.Б. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14611 |
КОЧЕРГБН С.Б. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14612 |
КОЧЕРГІНА І.П. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14613 |
КОЧЕРКЕВИЧ В.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
14614 |
КОЧЕТОВА К.З. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14615 |
КОЧКОДАН В.К. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
7 |
98 (36+28+34) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14616 |
КОЧМАР А.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14617 |
КОЧМАР В.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
7 |
110 (36+52+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14618 |
КОЧМАРИК В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
86 (27+34+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14619 |
КОЧОТКО С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
54 (12+26+16) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14620 |
КОЧУБАЙ М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
122 (42+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
14621 |
КОЧУТ А.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14622 |
КОЧУТ Ю.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
61 (12+26+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14623 |
КОШАРЕЦЬКИЙ Т.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
14624 |
КОШАРСЬКИЙ Н.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
103 (46+21+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14625 |
КОШЕВА І.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14626 |
КОШЕЛЬ Л.А. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
8 |
145 (48+48+49) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14627 |
КОШЕЛЬ М.І. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14628 |
КОШЕЛЬ Т.Д. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
8 |
101 (36+34+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14629 |
КОШИК В.Я. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
6 |
105 (30+27+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14630 |
КОШИК Д.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
14631 |
КОШИК К. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14632 |
КОШИК М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
80 (26+42+12) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14633 |
КОШИКОВСЬКА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
52 (30+20+2) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14634 |
КОШИЦЬКА В.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14635 |
КОШІЛКА Т.Ю. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
14636 |
КОШІЛЬ Л.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
134 (46+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
14637 |
КОШІЛЬ О.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
72 (45+10+17) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14638 |
КОШІЛЬ Р.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
89 (34+40+15) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14639 |
КОШІЛЬ Ю.Ю. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14640 |
КОШКАРОВ В.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
14641 |
КОШЛА В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14642 |
КОШЛА Г.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
80 (28+22+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14643 |
КОШЛАТИЙ Н.В. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
88 (37+36+15) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
14644 |
КОШМАН Ю. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
87 (22+29+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14645 |
КОШОВА СР. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
14646 |
КОШОВСЬКА С.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14647 |
КОШТЕЛЯНСЬКА Ю.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14648 |
КОШТУРА Д.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
96 (27+36+33) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14649 |
КОШТУРА П.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
92 (37+34+21) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14650 |
КОШУЛАП С.Ю. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14651 |
КОШУЛІНСЬКА Х.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
82 (30+28+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14652 |
КРАВЕЦЬ А.Б. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
148 (46+60+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14653 |
КРАВЕЦЬ А.І. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14654 |
КРАВЕЦЬ А.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14655 |
КРАВЕЦЬ А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
119 (52+37+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
14656 |
КРАВЕЦЬ Б.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14657 |
КРАВЕЦЬ В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14658 |
КРАВЕЦЬ В.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14659 |
КРАВЕЦЬ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
72 (19+44+9) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14660 |
КРАВЕЦЬ В.І. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
3 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14661 |
КРАВЕЦЬ В.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14662 |
КРАВЕЦЬ В.О. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14663 |
КРАВЕЦЬ В.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14664 |
КРАВЕЦЬ В.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
70 (6+24+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14665 |
КРАВЕЦЬ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14666 |
КРАВЕЦЬ Д.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14667 |
КРАВЕЦЬ І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14668 |
КРАВЕЦЬ І.Б. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14669 |
КРАВЕЦЬ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
99 (42+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14670 |
КРАВЕЦЬ І.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14671 |
КРАВЕЦЬ Л.О. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14672 |
КРАВЕЦЬ М.Б. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14673 |
КРАВЕЦЬ М.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14674 |
КРАВЕЦЬ М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14675 |
КРАВЕЦЬ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14676 |
КРАВЕЦЬ М.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14677 |
КРАВЕЦЬ М.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
96 (42+26+28) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
14678 |
КРАВЕЦЬ М.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14679 |
КРАВЕЦЬ Н.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
108 (46+32+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
14680 |
КРАВЕЦЬ Н.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
96 (12+24+60) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14681 |
КРАВЕЦЬ Н.М. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
88 (29+20+39) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14682 |
КРАВЕЦЬ О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14683 |
КРАВЕЦЬ О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
14684 |
КРАВЕЦЬ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
79 (28+33+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14685 |
КРАВЕЦЬ О.В. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
6 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14686 |
КРАВЕЦЬ О.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14687 |
КРАВЕЦЬ О.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
150 (40+50+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14688 |
КРАВЕЦЬ О.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
83 (31+28+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14689 |
КРАВЕЦЬ О.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
88 (16+36+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14690 |
КРАВЕЦЬ О.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
113 (48+42+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14691 |
КРАВЕЦЬ О.Ю. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
9 |
94 (34+42+18) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
14692 |
КРАВЕЦЬ П.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14693 |
КРАВЕЦЬ Р.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
14694 |
КРАВЕЦЬ С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14695 |
КРАВЕЦЬ С.Б. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
136 (24+52+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14696 |
КРАВЕЦЬ С.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14697 |
КРАВЕЦЬ С.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14698 |
КРАВЕЦЬ С.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
14699 |
КРАВЕЦЬ Х.І. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
6 |
63 (34+17+12) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14700 |
КРАВЕЦЬ Х.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
14701 |
КРАВЕЦЬ Я.Г. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14702 |
КРАВЕЦЬ Я.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
43 (3+26+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14703 |
КРАВЕЦЬКА О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14704 |
КРАВЄЦ К.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
98 (42+38+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14705 |
КРАВІЦЬКИЙ М.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
89 (24+29+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14706 |
КРАВС П.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14707 |
КРАВС Ю.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14708 |
КРАВЦІВ А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
133 (40+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
14709 |
КРАВЦІВ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14710 |
КРАВЦІВ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14711 |
КРАВЦІВ І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14712 |
КРАВЦІВ Л.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14713 |
КРАВЦІВ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
97 (35+32+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14714 |
КРАВЦІВ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14715 |
КРАВЦІВ М.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
7 |
132 (48+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
14716 |
КРАВЦІВ М.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14717 |
КРАВЦІВ М.С. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
14718 |
КРАВЦІВ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
46 (20+20+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14719 |
КРАВЦІВ О.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14720 |
КРАВЦІВ О.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14721 |
КРАВЦІВ Р.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
112 (18+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
14722 |
КРАВЦІВ С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
100 (30+40+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
14723 |
КРАВЦІВ Ю.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
14724 |
КРАВЦІВ Я.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14725 |
КРАВЧАК Д.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14726 |
КРАВЧЕНКО А.Є. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14727 |
КРАВЧЕНКО В.Є. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14728 |
КРАВЧЕНКО В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14729 |
КРАВЧЕНКО І.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14730 |
КРАВЧЕНКО ІЯ |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14731 |
КРАВЧЕНКО К.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
108 (48+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
14732 |
КРАВЧИК В.Р. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
112 (28+54+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14733 |
КРАВЧИК Л.П. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14734 |
КРАВЧИК О.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14735 |
КРАВЧИК О.Н. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
73 (28+24+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14736 |
КРАВЧИК Р.І. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
7 |
107 (36+34+37) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14737 |
КРАВЧИНСЬКИЙ А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14738 |
КРАВЧИНСЬКИЙ Н.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14739 |
КРАВЧИШИН А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14740 |
КРАВЧИШИН А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
107 (36+52+19) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14741 |
КРАВЧИШИН А.П. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
9 |
111 (49+38+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14742 |
КРАВЧИШИН А.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14743 |
КРАВЧИШИН В.І. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14744 |
КРАВЧИШИН Д.В. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
9 |
43 (20+8+15) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14745 |
КРАВЧИШИН К.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14746 |
КРАВЧИШИН Н.Я. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
14747 |
КРАВЧИШИН Т.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14748 |
КРАВЧИШИН Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14749 |
КРАВЧУК А.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
122 (42+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14750 |
КРАВЧУК А.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
84 (12+12+60) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14751 |
КРАВЧУК А.М. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14752 |
КРАВЧУК А.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
6 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
14753 |
КРАВЧУК А.О. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
14754 |
КРАВЧУК А.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14755 |
КРАВЧУК А.С. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14756 |
КРАВЧУК Б.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14757 |
КРАВЧУК В |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14758 |
КРАВЧУК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
146 (50+42+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14759 |
КРАВЧУК В.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
94 (54+28+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14760 |
КРАВЧУК В.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
111 (40+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14761 |
КРАВЧУК В.Я. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
120 (20+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
14762 |
КРАВЧУК Д.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14763 |
КРАВЧУК Л.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
10 |
123 (54+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14764 |
КРАВЧУК Л.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14765 |
КРАВЧУК М |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14766 |
КРАВЧУК М |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
79 (24+34+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14767 |
КРАВЧУК М.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
10 |
115 (38+32+45) |
|
|
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
14768 |
КРАВЧУК М.Г. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14769 |
КРАВЧУК М.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14770 |
КРАВЧУК М.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14771 |
КРАВЧУК М.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14772 |
КРАВЧУК Н.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14773 |
КРАВЧУК О.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14774 |
КРАВЧУК О.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14775 |
КРАВЧУК С.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
58 (5+38+15) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
14776 |
КРАВЧУК С.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
14777 |
КРАВЧУК Т.С. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
146 (38+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14778 |
КРАВЧУК Х.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14779 |
КРАВЧУК ЮЮ. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
47 (22+19+6) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
14780 |
КРАЄВСЬКА А.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14781 |
КРАЄВСЬКА Р.Б. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14782 |
КРАЄВСЬКИЙ А.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
116 (20+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14783 |
КРАЄВСЬКИЙ В.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
140 (58+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
14784 |
КРАЄВСЬКИЙ М.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14785 |
КРАЇВСЬКИЙ Ю.В. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
5 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
14786 |
КРАЇНСЬКА О.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
70 (21+26+23) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14787 |
КРАЙНИК М.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
156 (54+52+50) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14788 |
КРАЙНИК П.М. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
99 (42+28+29) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14789 |
КРАЙНИК С.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14790 |
КРАЙНИКА Р.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14791 |
КРАЙОВСЬКИЙ А.Н. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14792 |
КРАМАР В.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14793 |
КРАМАР В.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
11 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
14794 |
КРАМАР РВ. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14795 |
КРАМАР Т.П. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14796 |
КРАМАР Х.Л. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
99 (40+38+21) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14797 |
КРАМАР Ю.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14798 |
КРАМАР Я.Л. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
108 (40+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14799 |
КРАМАРЕНКО В.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
116 (34+58+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14800 |
КРАМАРЕНКО Є.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
102 (32+28+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14801 |
КРАМАРЧУК М.А. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
8 |
145 (36+58+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14802 |
КРАПІВКІН К.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
119 (58+37+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14803 |
КРАПІВКІНА А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
64 (30+16+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14804 |
КРАСІВСЬКА В.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14805 |
КРАСІЙ А.І. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
7 |
95 (36+44+15) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
14806 |
КРАСІЙ В.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
7 |
95 (24+40+31) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14807 |
КРАСІЛЬЧУК Ю.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14808 |
КРАСІНСЬКИЙ Н.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
72 (38+28+6) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14809 |
КРАСІЦКИЙ О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14810 |
КРАСІЦЬКА В.І. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
5 |
86 (22+40+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14811 |
КРАСІЦЬКА О.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
130 (34+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14812 |
КРАСКА В.П. |
14725 |
м. Сокаль |
Зубківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14813 |
КРАСНЕВИЧ О.М. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
5 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
14814 |
КРАСНЕВИЧ С.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
14815 |
КРАСНИЦЬКА А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14816 |
КРАСНИЦЬКА А.Б. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
126 (51+46+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14817 |
КРАСНИЦЬКА Г.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14818 |
КРАСНИЦЬКА Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14819 |
КРАСНІКОВА І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14820 |
КРАСНІЦЬКИЙ П.В. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
7 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14821 |
КРАСНОБОРОДЬКО Р.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14822 |
КРАСНОБРИЖЕВ Н.М. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14823 |
КРАСНОВА К.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14824 |
КРАСНОВСЬКА А.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
102 (48+32+22) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14825 |
КРАСНОВСЬКИЙ В.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
120 (34+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14826 |
КРАСНОГУРСЬКА Х.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
114 (42+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
14827 |
КРАСНОПЕРОВА В.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
89 (34+37+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14828 |
КРАСНЯНЧИН М |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
5 |
97 (60+13+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14829 |
КРАСНЯНЧУК С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14830 |
КРАСОВСЬКА А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14831 |
КРАСОТА С.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14832 |
КРАСУЛЯК А.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14833 |
КРАСУЛЯК Ю.І. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14834 |
КРАСЬ Н.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
86 (18+32+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14835 |
КРАСЬ Ю.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
77 (36+5+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14836 |
КРАСЮК О.Ф. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14837 |
КРАСЮК П.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14838 |
КРАТКО Д.Р. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
7 |
112 (36+30+46) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
14839 |
КРАТКО О.Я. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14840 |
КРАТКО С.Т. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14841 |
КРАТКО Х.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
120 (48+28+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14842 |
КРАТКО Ю.П. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
8 |
119 (45+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14843 |
КРАЧКІВСЬКА Г.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
114 (39+38+37) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14844 |
КРАШЕНІННІКОВА А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
151 (51+58+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14845 |
КРВАВИЧ Б.Л. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14846 |
КРЕГЕНБІЛЬД Х.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14847 |
КРЕДЕНСИР С.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
96 (20+40+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
14848 |
КРЕМЕНІЩУК Х.І. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
10 |
61 (17+26+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14849 |
КРЕМЗА М.Р. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14850 |
КРЕМІНЕЦЬ І.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
60 (9+34+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14851 |
КРЕМІНЕЦЬ С.І. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14852 |
КРЕМІНЕЦЬ Ю.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14853 |
КРЕМІНЕЦЬ Ю.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14854 |
КРЕМІНІЩУК О.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14855 |
КРЕМІНСЬКИЙ Р.С. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
4 |
112 (32+56+24) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14856 |
КРЕМІНЬ М.І. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
11 |
116 (36+50+30) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14857 |
КРЕМІНЬ М.І. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
8 |
44 (3+20+21) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14858 |
КРЕМІНЬ О.М. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14859 |
КРЕМІНЬ Т.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14860 |
КРЕМКО М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
87 (40+26+21) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14861 |
КРЕМПА Л.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
142 (48+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14862 |
КРЕМСА Л.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14863 |
КРЕМСА Н.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
114 (36+38+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14864 |
КРЕМСА Н.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14865 |
КРЕМСА С.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
14866 |
КРЕНЕВИЧ Р.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14867 |
КРЕНЖЕЛЬ К.М. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14868 |
КРЕНТА В.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
149 (52+46+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14869 |
КРЕСАН Б.М. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14870 |
КРЕСТЕНЮК В.В. |
14538 |
м. Радехів |
Синьківська ЗОШ |
10 |
85 (26+32+27) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14871 |
КРЕСТЕНЮК Д.В. |
14538 |
м. Радехів |
Синьківська ЗОШ |
9 |
82 (23+32+27) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14872 |
КРЕТ А.Б. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
6 |
98 (42+26+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14873 |
КРЕТ А.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14874 |
КРЕТ А.Т. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
84 (22+44+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14875 |
КРЕТ О.І. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
96 (31+44+21) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
14876 |
КРЕТ С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14877 |
КРЕТ Я.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14878 |
КРЕТОВИЧ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
78 (21+30+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14879 |
КРЕТЧАК Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
111 (36+38+37) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14880 |
КРЕХ М.М. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14881 |
КРЕХОВЕЦЬ А.М. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
60 (14+28+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14882 |
КРЕХОВЕЦЬ В.А. |
14424 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ |
4 |
144 (28+56+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14883 |
КРЕХОВЕЦЬ М.І. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14884 |
КРЕХОВЕЦЬ Н.О. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
7 |
53 (6+28+19) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14885 |
КРЕХОВЕЦЬ С.З. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
102 (27+38+37) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14886 |
КРЕЦУЛ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
14887 |
КРЕЦУЛ В.І. |
14702 |
м. Сокаль |
Ільковицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
85 (36+19+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14888 |
КРЕЦУЛ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14889 |
КРЕЦУЛ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14890 |
КРЕЦУЛ І.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
121 (49+36+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14891 |
КРЕЦУЛ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14892 |
КРЕЦУЛ Р.В. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
8 |
145 (54+58+33) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14893 |
КРЕЦУЛ У.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14894 |
КРЕЧКІВСЬКА Е.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14895 |
КРЕЧКІВСЬКИЙ А.Р. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
7 |
131 (45+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14896 |
КРЕЧКІВСЬКИЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
36 (12+0+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14897 |
КРЕЧКІВСЬКИЙ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
133 (39+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14898 |
КРЕЧКІВСЬКИЙ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14899 |
КРЕЧКОВСЬКА І.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
6 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14900 |
КРЕЧКОВСЬКА С.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14901 |
КРЕЩУК В.Я. |
14538 |
м. Радехів |
Синьківська ЗОШ |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14902 |
КРИВА С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14903 |
КРИВА С.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
14904 |
КРИВА Т.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
139 (54+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14905 |
КРИВА Х.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14906 |
КРИВАК І.Р. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14907 |
КРИВДА С.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
14908 |
КРИВДА Х.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14909 |
КРИВЕЙКО Г.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
102 (46+38+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14910 |
КРИВЕЙКО М.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
134 (52+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14911 |
КРИВЕЙКО О.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
76 (44+26+6) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14912 |
КРИВЕЙКО Ю.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
122 (49+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14913 |
КРИВЕЙКО Ю.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14914 |
КРИВЕНЬ О.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
14915 |
КРИВЕНЬ П.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
152 (54+38+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14916 |
КРИВЕНЬКА М.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14917 |
КРИВЕНЬКА О.П. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14918 |
КРИВЕЦЬКА В.В. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
7 |
39 (15+22+2) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14919 |
КРИВЕЦЬКА Х.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14920 |
КРИВЕШКО Д.О. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14921 |
КРИВЕШКО С.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14922 |
КРИВИЙ Д.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14923 |
КРИВИЙ Р.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14924 |
КРИВИЦЬКА У.Р. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
7 |
106 (45+42+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14925 |
КРИВИЧ Д.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14926 |
КРИВІШИН І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
62 (30+20+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14927 |
КРИВІШИН Р.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
102 (40+38+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14928 |
КРИВОГЛАВА А.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14929 |
КРИВОМАЗОВА Д.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14930 |
КРИВОНІЖКА Б.О. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14931 |
КРИВОНІЖКА І.О. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
5 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14932 |
КРИВОНІЖКА Н.О. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
7 |
66 (21+22+23) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14933 |
КРИВОНІЖКА О.М. |
14565 |
м. Радехів |
Стремільчанський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14934 |
КРИВОНІС А.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14935 |
КРИВОРУКА М.Б. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
96 (40+32+24) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
14936 |
КРИВОРУЧЕК А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14937 |
КРИВОРУЧИШАК В.А. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
14938 |
КРИВОРУЧИШАК Х.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
56 (22+16+18) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
14939 |
КРИВОРУЧКО Д.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
104 (36+44+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14940 |
КРИВОШЕЄВА Я.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
91 (27+38+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14941 |
КРИВОШЕЯ В.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
86 (32+42+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14942 |
КРИВОШИЯ М.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
94 (42+36+16) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14943 |
КРИВОШИЯ Т.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14944 |
КРИВУЛЯ Р.С. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14945 |
КРИВУЛЯК Н.О. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14946 |
КРИВУТА А.І. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14947 |
КРИВУТА Д.Я. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
94 (32+38+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14948 |
КРИВУТА М.П. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
5 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14949 |
КРИВУЦ В.Д. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
142 (51+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
14950 |
КРИВУЦ О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
57 (23+28+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14951 |
КРИВЦУН А.М. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
7 |
87 (33+28+26) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14952 |
КРИВЦУН Б.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
119 (48+46+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14953 |
КРИВЯК В.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
9 |
109 (52+24+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14954 |
КРИВЯК В.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14955 |
КРИГЕР Д.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
124 (45+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14956 |
КРИЖАЛКО С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
122 (48+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14957 |
КРИЖАНІВСЬК Н.Г. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
3 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
14958 |
КРИЖАНІВСЬКА А.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
124 (30+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14959 |
КРИЖАНІВСЬКА А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14960 |
КРИЖАНІВСЬКА В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14961 |
КРИЖАНІВСЬКА В.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
96 (28+20+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14962 |
КРИЖАНІВСЬКА К. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14963 |
КРИЖАНІВСЬКА М.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
124 (40+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14964 |
КРИЖАНІВСЬКА С.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14965 |
КРИЖАНІВСЬКА Х.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14966 |
КРИЖАНІВСЬКА Ю.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14967 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ М.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14968 |
КРИЖАНОВИЧ Н.П. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14969 |
КРИЖАНОВСЬКИЙ В.О. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14970 |
КРИКАВСЬКА М.А. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14971 |
КРИКАВСЬКИЙ А.М. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
2 |
72 (24+0+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14972 |
КРИКАВСЬКИЙ М.В. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
6 |
66 (28+26+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14973 |
КРИКАВСЬКИЙ С.А. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
9 |
60 (34+26+0) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14974 |
КРИКЛИВЕЦЬ О.Є. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14975 |
КРИКУН Є.С. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
9 |
103 (40+48+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14976 |
КРИКУНЕНКО Ю.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
10 |
20 (11+6+3) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14977 |
КРИЛЕВИЧ С.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
104 (46+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
14978 |
КРИЛЕВИЧ Х.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
73 (15+30+28) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14979 |
КРИЛИШИН А.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
14980 |
КРИЛОВА Ю.М. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
6 |
65 (28+25+12) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
14981 |
КРИМІНЕЦЬ Н |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
103 (36+37+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14982 |
КРИМСЬКИЙ Ю.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14983 |
КРИНДАЧ П.Ю. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
77 (46+25+6) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
14984 |
КРИНИЦЬКА Д.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14985 |
КРИНИЦЬКА І.М. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
9 |
132 (31+50+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14986 |
КРИНИЦЬКА М.М. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
7 |
114 (33+46+35) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
14987 |
КРИНИЦЬКА Т.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
43 (6+22+15) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14988 |
КРИНИЦЬКИЙ О.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
6 |
64 (24+22+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14989 |
КРИНИЦЬКОГО В.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
8 |
54 (21+20+13) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14990 |
КРИНСЬКА А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14991 |
КРИНСЬКА А.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
14992 |
КРИНСЬКИЙ А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14993 |
КРИПЯКЕВИЧ І.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14994 |
КРИСА А.С. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14995 |
КРИСА О.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14996 |
КРИСА Ю.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14997 |
КРИСА Ю.М. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14998 |
КРИСА Ю.Ю. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
3 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14999 |
КРИСАА І.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15000 |
КРИСЕВИЧ А.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
89 (21+46+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15001 |
КРИСОВАТА В.Р. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
128 (32+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
15002 |
КРИСЬКІВ С.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
110 (30+32+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15003 |
КРИСЬКО Б.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15004 |
КРИСЬКО Д.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15005 |
КРИСЬКО Н.Я. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15006 |
КРИСЬКО О.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15007 |
КРИСЮК А.Р. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15008 |
КРИСЮК І.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
5 |
134 (54+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15009 |
КРИСЮК Ю.І. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
6 |
140 (54+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15010 |
КРИТ Д.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
71 (20+21+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15011 |
КРИТ Р.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
102 (42+34+26) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15012 |
КРИТОВИЧ Ю.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15013 |
КРИТСЬКА О.Л. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
108 (22+50+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15014 |
КРИХОВЕЦЬ С. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15015 |
КРИХОВЕЦЬ Ю.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15016 |
КРИЦЯ С.С. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15017 |
КРИЧАК О.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15018 |
КРИЧКІВСЬКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
134 (34+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15019 |
КРИЧКІВСЬКА Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
107 (45+34+28) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15020 |
КРИЧКОВСЬКА С.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15021 |
КРИШТАЛЬ Д.С. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
8 |
90 (30+40+20) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15022 |
КРИШТАЛЬ О.М. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
6 |
98 (42+38+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15023 |
КРИШТАЛЬ О.П. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
66 (28+32+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15024 |
КРИШТОФ Н.Г. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
8 |
45 (9+18+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15025 |
КРИШТОФ Н.Р. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
6 |
110 (52+28+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15026 |
КРИШТОФОР А.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
103 (40+33+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15027 |
КРИЩИШИН О.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
120 (43+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15028 |
КРИЩУК Д.Й. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
117 (52+26+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15029 |
КРИЩУК І.М. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
11 |
82 (22+24+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15030 |
КРИЩУК О.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15031 |
КРИЩУК Х.Р. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15032 |
КРІВСЬКИЙ К.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
70 (14+32+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15033 |
КРІГЕР В.М. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15034 |
КРІЛЕВИЧ Л.Ю. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
123 (48+52+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15035 |
КРІЛИШИН Я.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
11 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15036 |
КРІЛЬ А.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15037 |
КРІЛЬ А.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15038 |
КРІЛЬ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
70 (27+20+23) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15039 |
КРІЛЬ А.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15040 |
КРІЛЬ В.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
8 |
75 (24+34+17) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15041 |
КРІЛЬ В.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
69 (19+32+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15042 |
КРІЛЬ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
102 (54+30+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15043 |
КРІЛЬ Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
54 (5+34+15) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15044 |
КРІЛЬ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
97 (48+31+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15045 |
КРІЛЬ М.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15046 |
КРІЛЬ М.Т. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15047 |
КРІЛЬ М.Ю. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15048 |
КРІЛЬ Н.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
75 (48+15+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15049 |
КРІЛЬ Н.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
91 (39+22+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15050 |
КРІЛЬ Н.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15051 |
КРІЛЬ Н.Ю. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15052 |
КРІЛЬ О.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
75 (30+27+18) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
15053 |
КРІЛЬ О.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
126 (44+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15054 |
КРІЛЬ О.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15055 |
КРІЛЬ П.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
134 (45+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15056 |
КРІЛЬ ПАРУБОЧА С.В. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
5 |
100 (46+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
15057 |
КРІЛЬ Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15058 |
КРІЛЬ Ю.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15059 |
КРІЛЬ Ю.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15060 |
КРІНІН А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15061 |
КРІП А.Л. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
5 |
97 (44+35+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15062 |
КРІП В.Ю. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15063 |
КРІП І.С. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
3 |
98 (22+40+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15064 |
КРІП О.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
84 (48+24+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15065 |
КРІП О.Ю. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
9 |
33 (9+18+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15066 |
КРІПЧЕНКО Х.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
115 (36+46+33) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15067 |
КРІПЧУК П.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15068 |
КРІСА В.П. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
8 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15069 |
КРІСЛАТИЙ Д.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15070 |
КРІСМАН С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15071 |
КРОВІЦЬКА К.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15072 |
КРОВІЦЬКА Ю.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
129 (57+50+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15073 |
КРОК М.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
11 |
42 (17+22+3) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
15074 |
КРОК П.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
10 |
34 (3+16+15) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
15075 |
КРОК С.Я. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
127 (33+58+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15076 |
КРОКІС І.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
11 |
98 (39+32+27) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15077 |
КРОКІС М.В. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
123 (45+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
15078 |
КРОКІС О.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
15079 |
КРОКІС О.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
134 (48+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15080 |
КРОКОВСЬКИЙ Е.А. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
109 (39+28+42) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
15081 |
КРОЛЯК Р.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15082 |
КРОНЧКО Н.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15083 |
КРОПЕЛЬНИЦКА Я.Р. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
3 |
112 (16+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
15084 |
КРОПЕЛЬНИЦЬКИЙ В.Р. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
11 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15085 |
КРОПИВНИЦЬКА І.А. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
128 (51+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15086 |
КРОПИВНИЦЬКА О.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15087 |
КРОПИВНИЦЬКА О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15088 |
КРОПИВНИЦЬКА О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15089 |
КРОПИВНИЦЬКА С.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15090 |
КРОПИВНИЦЬКИЙ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15091 |
КРОПИВНИЦЬКИЙ М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
100 (14+50+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
15092 |
КРОПИВНИЦЬКИЙ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
137 (60+50+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
15093 |
КРОПИВНИЦЬКИЙ Т |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15094 |
КРОПОТОВА М.В. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15095 |
КРОТ Ю.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15096 |
КРОТОВИЧ І.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
8 |
121 (48+54+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
15097 |
КРОТЬ Д.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15098 |
КРОХМАЛЬ М.М. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
3 |
120 (26+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15099 |
КРОХМАЛЬНА І.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
81 (32+28+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15100 |
КРОХМАЛЬНА Т.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15101 |
КРОХМАЛЬНА Я.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
137 (60+48+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15102 |
КРОХМАЛЮК А.А. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
7 |
108 (36+44+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
15103 |
КРОЧАК Н.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15104 |
КРОЧАК Ю.О. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
66 (36+24+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15105 |
КРОШНЯК С.Ю. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15106 |
КРУБА А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
90 (28+26+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15107 |
КРУГ В.І. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
5 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
15108 |
КРУГЛА Д.Д. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15109 |
КРУГЛОВ Ю.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15110 |
КРУГЛЯКОВ А.А. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15111 |
КРУГОВА К.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15112 |
КРУГОЛЬ А.В. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
5 |
130 (52+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15113 |
КРУК А |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15114 |
КРУК А.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
6 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15115 |
КРУК А.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
8 |
163 (57+46+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15116 |
КРУК А.І. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
77 (28+25+24) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15117 |
КРУК А.І. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15118 |
КРУК А.Я. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15119 |
КРУК Б.Л. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15120 |
КРУК В.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15121 |
КРУК В.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15122 |
КРУК Д.А. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
8 |
128 (42+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15123 |
КРУК Д.Є. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
3 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
15124 |
КРУК Д.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
6 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15125 |
КРУК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15126 |
КРУК К.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
8 |
102 (36+44+22) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
15127 |
КРУК К.Я. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
8 |
77 (33+38+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15128 |
КРУК М.Б. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
86 (37+28+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15129 |
КРУК М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
43 (6+32+5) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15130 |
КРУК М.І. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15131 |
КРУК Н.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
114 (30+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
15132 |
КРУК О.Б. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15133 |
КРУК Р.І. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15134 |
КРУК Р.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15135 |
КРУК С.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15136 |
КРУК С.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
8 |
91 (36+24+31) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15137 |
КРУК С.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15138 |
КРУК С.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15139 |
КРУК Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15140 |
КРУК Ю.Л. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
3 |
134 (42+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15141 |
КРУКЕНИЦЬКИЙ С.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15142 |
КРУКИНИЦЬКИЙ Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15143 |
КРУЛІКЕВИЧ О.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
103 (21+44+38) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15144 |
КРУПА В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15145 |
КРУПА Д.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15146 |
КРУПА Д.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15147 |
КРУПА І.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
112 (39+46+27) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15148 |
КРУПА К.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15149 |
КРУПА М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
64 (17+32+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15150 |
КРУПА М.Р. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15151 |
КРУПА Н.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15152 |
КРУПА Н.С. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
30 (8+16+6) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15153 |
КРУПА О.В. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
8 |
98 (18+54+26) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15154 |
КРУПА О.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15155 |
КРУПА О.С. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
8 |
133 (42+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
15156 |
КРУПА С.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15157 |
КРУПА С.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15158 |
КРУПА С.О. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15159 |
КРУПА С.С. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
77 (31+22+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15160 |
КРУПА Ю.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15161 |
КРУПА Я.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
122 (42+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15162 |
КРУПАК Д.М. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
3 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
15163 |
КРУПАК С.І. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
8 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
15164 |
КРУПАЧ А.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15165 |
КРУПАЧ Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15166 |
КРУПАЧ Л.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15167 |
КРУПАЧ Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15168 |
КРУПАЧ С.Л. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
100 (39+30+31) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
15169 |
КРУПАЧ Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
159 (60+51+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15170 |
КРУПЕЙ В.М. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
3 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15171 |
КРУПЕЙ О.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
140 (48+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15172 |
КРУПИК В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15173 |
КРУПІЙ О.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
114 (24+54+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15174 |
КРУПКА А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
116 (26+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15175 |
КРУПКА О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
147 (33+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15176 |
КРУПКА С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
100 (22+36+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15177 |
КРУПКА Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15178 |
КРУПНИК М.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
78 (38+28+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15179 |
КРУПНИК М.І. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
98 (22+40+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
15180 |
КРУПНИК М.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
66 (11+40+15) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15181 |
КРУПНИК Н.А. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
4 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15182 |
КРУПНІЦЬКА К.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (0+24+60) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
15183 |
КРУПСЬКИЙ В.Б. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15184 |
КРУПСЬКИЙ О.В. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15185 |
КРУПЧАК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15186 |
КРУПЧАК О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
86 (30+32+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15187 |
КРУПЯК І.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15188 |
КРУТ О.С. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15189 |
КРУТА А.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
92 (24+44+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15190 |
КРУТИГОЛОВА В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
74 (48+8+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
15191 |
КРУТИЙ А.П. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
15192 |
КРУТІЙ М.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
100 (36+38+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15193 |
КРУТІЙ У.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
106 (44+32+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15194 |
КРУТІКОВА О.С. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15195 |
КРУТЬКО А.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15196 |
КРУТЯК Д.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
15197 |
КРУТЯК О.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
9 |
65 (31+28+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15198 |
КРУТЯК Р.Я. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
55 (25+30+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15199 |
КРУЦЬ Д.Т. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15200 |
КРУЦЬКО Ю.В. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15201 |
КРУЦЬКО Ю.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15202 |
КРУЧАЙ А.Ф. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
47 (12+16+19) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
15203 |
КРУЧЕК І.П. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15204 |
КРУЧЕК О.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15205 |
КРУЧЕНЮК М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15206 |
КРУЧИК Д.Р. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
119 (52+31+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15207 |
КРУЧИК Ю.В. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
6 |
128 (52+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
15208 |
КРУЧКЕВИ Я.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15209 |
КРУЧКЕВИЧ М.С. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15210 |
КРУЧКО Д.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
6 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15211 |
КРУЧКО Н.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15212 |
КРУЧОК Р.П. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
123 (34+44+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15213 |
КРУШЕЛЬНИЦЬКА А.А. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15214 |
КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ А.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15215 |
КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ С.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15216 |
КРУШИНСЬКА А.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
90 (44+34+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15217 |
КРУШИНСЬКА М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15218 |
КРУШИНСЬКИЙ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15219 |
КРЮКОВ А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
72 (20+28+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15220 |
КРЯЧЕНКО І.С. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
109 (33+38+38) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15221 |
КСЕНЯК Я.С. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
62 (24+14+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15222 |
КТРИЛИШИН А.А. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
8 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
15223 |
КУБАЙ В.А. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
7 |
114 (33+52+29) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
15224 |
КУБАЙ В.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15225 |
КУБАЙ Д.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
101 (48+29+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15226 |
КУБАЙ О.Р. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
3 |
106 (48+34+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15227 |
КУБАЙ Х.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
125 (43+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15228 |
КУБАН А.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
48 (9+22+17) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15229 |
КУБАРА В.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
122 (34+58+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15230 |
КУБАЦЬКА Д |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
103 (35+32+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15231 |
КУБИЦЬКА О.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
101 (45+34+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15232 |
КУБІВ А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15233 |
КУБІН О.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
106 (34+48+24) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15234 |
КУБІЦЬКА О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
100 (30+40+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15235 |
КУБІЦЬКИЙ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
55 (24+13+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15236 |
КУБІЦЬКИЙ К.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15237 |
КУБІЦЬКИЙ М.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
60 (19+32+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15238 |
КУБІШИН І.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15239 |
КУБКОВА Х.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
73 (12+40+21) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15240 |
КУБРА Р.В. |
14397 |
м. Жовква |
Гребінцівська ЗОШ |
5 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15241 |
КУБРИК А.Е. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
106 (16+54+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15242 |
КУБСЬКА Ю.Р. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
9 |
133 (54+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15243 |
КУБСЬКА Я.Б. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
4 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15244 |
КУБЯКОВСЬКИЙ В.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
154 (54+48+52) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
15245 |
КУГАЄВИЧ М.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15246 |
КУГІВЧАК А.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15247 |
КУГІВЧАК С.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
108 (36+60+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15248 |
КУГІВЧАК Х.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15249 |
КУДАЧКОВ Д.Є. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15250 |
КУДЕЛИЧ Д.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
140 (26+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15251 |
КУДЕЛЮК А.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
110 (30+38+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15252 |
КУДЕЛЯ М.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15253 |
КУДЕНКО В.Р. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
3 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15254 |
КУДИБОВСЬКА А.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15255 |
КУДИК В.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
125 (36+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15256 |
КУДИК М.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15257 |
КУДИК О.Ю. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
7 |
126 (42+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15258 |
КУДИК Х.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
94 (34+42+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15259 |
КУДИРКО О.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
6 |
80 (36+32+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15260 |
КУДІЛЬЧАК А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15261 |
КУДІЛЬЧАК Х.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15262 |
КУДІЛЬЧАК Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
109 (42+37+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15263 |
КУДІН І.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
124 (38+38+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15264 |
КУДІНОВ А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15265 |
КУДІНОВ ДО. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
90 (26+34+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15266 |
КУДІНОВ М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
128 (34+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15267 |
КУДІНОВА С.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15268 |
КУДЛА А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
99 (32+40+27) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15269 |
КУДЛА В.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
124 (34+60+30) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
15270 |
КУДЛА В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15271 |
КУДЛА М.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15272 |
КУДЛА О.Н. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
138 (48+46+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15273 |
КУДЛАК А.Р. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15274 |
КУДЛАК Н.Ю. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15275 |
КУДЛАТА А.І. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
110 (42+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15276 |
КУДРИК Х.Ю. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
5 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15277 |
КУДРИК Ю.Ю. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15278 |
КУДРИЧ С.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
116 (54+38+24) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15279 |
КУДРИЧ М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15280 |
КУДРИЧ О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15281 |
КУДРИЧ Ю.О. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
7 |
87 (18+40+29) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
15282 |
КУДРІСТЕНКО М.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15283 |
КУДРІЦЬКА Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15284 |
КУДРЯВЦЕВ В.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15285 |
КУДРЯВЦЕВ Д.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
125 (42+52+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15286 |
КУДЬ Б.М. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15287 |
КУДЬ В.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15288 |
КУДЬ Г.В. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15289 |
КУДЬ С.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15290 |
КУДЬ Т.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15291 |
КУДЬ Я.Л. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15292 |
КУДЯРСЬКИЙ Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15293 |
КУЖДА С.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
8 |
115 (39+40+36) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
15294 |
КУЖДА Х.Р. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15295 |
КУЖЕЛЮК Р.Е. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15296 |
КУЖИК Д.Р. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
7 |
106 (42+44+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
15297 |
КУЖИК Н.Є. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
8 |
127 (36+54+37) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
15298 |
КУЖИК Н.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15299 |
КУЖИК П.Є. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
7 |
127 (36+54+37) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
15300 |
КУЗА К.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15301 |
КУЗА С.І. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15302 |
КУЗАН В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15303 |
КУЗАН І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
131 (60+38+33) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15304 |
КУЗАН Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15305 |
КУЗАН Л.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15306 |
КУЗАН М.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15307 |
КУЗАН М.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
108 (34+32+42) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15308 |
КУЗАН М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15309 |
КУЗАН Н.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
86 (42+26+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15310 |
КУЗАН Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15311 |
КУЗАН Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15312 |
КУЗАН Ю.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15313 |
КУЗАН Ю.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15314 |
КУЗАН Ю.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15315 |
КУЗАН Ю.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15316 |
КУЗБИТ В.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
130 (33+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15317 |
КУЗБИТ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
109 (46+33+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15318 |
КУЗБИТ І.Б. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15319 |
КУЗБИТ І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
106 (27+42+37) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
15320 |
КУЗБИТ І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
16 (2+8+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15321 |
КУЗБИТ Л.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
120 (42+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
15322 |
КУЗБИТ М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
75 (29+28+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15323 |
КУЗБИТ О.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
91 (24+50+17) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15324 |
КУЗБИТ С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
130 (60+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
15325 |
КУЗБИТ Ю.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15326 |
КУЗЕЙКО В.Д. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
7 |
55 (3+30+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15327 |
КУЗЕЛЯК М.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
15328 |
КУЗЕЛЯК М.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
127 (39+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15329 |
КУЗЕМСЬКА А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
75 (28+26+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15330 |
КУЗЕМСЬКА М.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
139 (60+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15331 |
КУЗЕМСЬКИЙ В.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
102 (39+38+25) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15332 |
КУЗЕНКО В.Р. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15333 |
КУЗИК А.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15334 |
КУЗИК А.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15335 |
КУЗИК Б.В. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15336 |
КУЗИК В.В. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
7 |
73 (12+42+19) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
15337 |
КУЗИК В.П. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
4 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15338 |
КУЗИК В.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15339 |
КУЗИК Д.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
107 (52+37+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15340 |
КУЗИК Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
133 (54+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
15341 |
КУЗИК З.П. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
8 |
83 (18+46+19) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15342 |
КУЗИК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
77 (32+27+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15343 |
КУЗИК Н.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
82 (42+22+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
15344 |
КУЗИК Н.Ю. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
8 |
106 (36+32+38) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15345 |
КУЗИК О.Б. |
14745 |
м. Старий Самбір |
Білицька ЗСШ |
8 |
119 (45+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15346 |
КУЗИК О.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15347 |
КУЗИК О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
75 (24+28+23) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15348 |
КУЗИК О.П. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
11 |
115 (49+36+30) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
15349 |
КУЗИК О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15350 |
КУЗИК О.С. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15351 |
КУЗИК О.С. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15352 |
КУЗИК С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15353 |
КУЗИК С.Я. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
69 (32+28+9) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15354 |
КУЗИК У.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
106 (34+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
15355 |
КУЗИК Ю.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
104 (30+46+28) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15356 |
КУЗИК Ю.З. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15357 |
КУЗИК Ю.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15358 |
КУЗИК Ю.Р. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
20 (3+6+11) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15359 |
КУЗИК Ю.С. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15360 |
КУЗИКА Я.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15361 |
КУЗИМКО О.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
53 (9+22+22) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15362 |
КУЗИЧ Є.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15363 |
КУЗИШИН В.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15364 |
КУЗИШИН М.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15365 |
КУЗИШИН Н.В. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15366 |
КУЗИШИН О.Я. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
72 (31+20+21) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15367 |
КУЗИШИН Т.І. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15368 |
КУЗІВ А.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
60 (28+26+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15369 |
КУЗІВ А.М. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
3 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15370 |
КУЗІВ А.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15371 |
КУЗІВ В.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
142 (36+46+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15372 |
КУЗІВ В.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
77 (42+24+11) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15373 |
КУЗІВ І.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
146 (48+46+52) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15374 |
КУЗІВ І.І. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15375 |
КУЗІВ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15376 |
КУЗІВ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15377 |
КУЗІВ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15378 |
КУЗІВ М.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15379 |
КУЗІВ М.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
11 |
93 (40+26+27) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15380 |
КУЗІВ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
123 (54+33+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15381 |
КУЗІВ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
150 (39+54+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15382 |
КУЗІВ П.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
15383 |
КУЗІВ Р.М. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
7 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15384 |
КУЗІВ Т.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
15385 |
КУЗІВ Ю.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
9 |
114 (40+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
15386 |
КУЗІВ Я.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
119 (30+56+33) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
15387 |
КУЗІК Ю.С. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
138 (50+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
15388 |
КУЗІЛЬ В.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15389 |
КУЗІЛЬ Ю.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15390 |
КУЗІНОВИЧ О.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15391 |
КУЗІНЧАК А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
64 (21+26+17) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15392 |
КУЗМА Т.А. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15393 |
КУЗМІНСЬКИЙ В.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
116 (42+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15394 |
КУЗНЕЦОВ А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
62 (34+16+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15395 |
КУЗНЕЦОВ Б.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15396 |
КУЗНЄЦОВ В.В. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15397 |
КУЗНЄЦОВ Г. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15398 |
КУЗНЄЦОВ М.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15399 |
КУЗНЄЦОВ Н.О. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15400 |
КУЗНЄЦОВ О.Д. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
92 (40+34+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15401 |
КУЗНЄЦОВА А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15402 |
КУЗНЄЦОВА А.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15403 |
КУЗНЄЦОВА В.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15404 |
КУЗНЄЦОВА К.Д. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
82 (32+32+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15405 |
КУЗНЄЦОВА Х.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15406 |
КУЗНЄЦОВА Ю.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15407 |
КУЗНІЦЬКИЙ В |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15408 |
КУЗНЯК В.О. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
7 |
82 (27+32+23) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15409 |
КУЗНЯК С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
140 (54+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15410 |
КУЗНЯК Т.В. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
8 |
116 (30+54+32) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
15411 |
КУЗОВКІН А.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
57 (12+32+13) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15412 |
КУЗОВКІН Р.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
9 |
73 (32+26+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15413 |
КУЗЬ А.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
125 (48+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15414 |
КУЗЬ Б.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15415 |
КУЗЬ В.Т. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15416 |
КУЗЬ Д.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15417 |
КУЗЬ Д.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15418 |
КУЗЬ Є.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15419 |
КУЗЬ І.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
108 (28+44+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15420 |
КУЗЬ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15421 |
КУЗЬ М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15422 |
КУЗЬ Н.Б. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
124 (54+34+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15423 |
КУЗЬ О.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15424 |
КУЗЬ С.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15425 |
КУЗЬ С.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
92 (26+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15426 |
КУЗЬКО Н.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
117 (50+34+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15427 |
КУЗЬМА А.А. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
15428 |
КУЗЬМА А.З. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15429 |
КУЗЬМА А.О. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15430 |
КУЗЬМА В.Я. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15431 |
КУЗЬМА І.В. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15432 |
КУЗЬМА М.А. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
6 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15433 |
КУЗЬМА М.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15434 |
КУЗЬМА М.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15435 |
КУЗЬМА М.І. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
3 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
15436 |
КУЗЬМА М.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15437 |
КУЗЬМА Н.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15438 |
КУЗЬМА Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15439 |
КУЗЬМА Р.Л. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
8 |
119 (42+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15440 |
КУЗЬМА С.А. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
8 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
15441 |
КУЗЬМА Т.В. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
9 |
93 (40+26+27) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
15442 |
КУЗЬМА Ю.Л. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
6 |
90 (42+36+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15443 |
КУЗЬМА Ю.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
9 |
118 (52+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15444 |
КУЗЬМАК О.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15445 |
КУЗЬМЕНКО А.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15446 |
КУЗЬМЕНКО Є.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
82 (30+28+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15447 |
КУЗЬМЕНКО О.Д. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15448 |
КУЗЬМИК А.А. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
15449 |
КУЗЬМИК А.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
91 (33+34+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15450 |
КУЗЬМИН А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
125 (45+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15451 |
КУЗЬМИН Д.В. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
9 |
69 (14+34+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15452 |
КУЗЬМИН І.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15453 |
КУЗЬМИН О |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
100 (46+30+24) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15454 |
КУЗЬМИЧ А.М. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
5 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15455 |
КУЗЬМИЧ М.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
134 (39+46+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15456 |
КУЗЬМИЧ М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15457 |
КУЗЬМИЧ М.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15458 |
КУЗЬМИЧ Н.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15459 |
КУЗЬМИЧ О.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15460 |
КУЗЬМИЧА А.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
86 (24+44+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15461 |
КУЗЬМИЧЕ А Є.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
136 (24+58+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15462 |
КУЗЬМІН А |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
9 |
90 (23+34+33) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
15463 |
КУЗЬМІН Б.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
66 (8+34+24) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
15464 |
КУЗЬМІН Н.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15465 |
КУЗЬМІН О.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15466 |
КУЗЬМІНА А.О. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
5 |
104 (42+26+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15467 |
КУЗЬМІНА В.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
122 (36+38+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15468 |
КУЗЬМІНСЬКА В.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
98 (42+32+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15469 |
КУЗЬМІНСЬКА І.М. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15470 |
КУЗЬМІНСЬКА М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15471 |
КУЗЬМІНСЬКА Т.Д. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
5 |
86 (40+34+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15472 |
КУЗЬМІНСЬКИЙ А.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15473 |
КУЗЬМІНЧУК М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
93 (33+34+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15474 |
КУЗЬМОЧКА І.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
114 (46+32+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
15475 |
КУЗЬМОЧКА І.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
15476 |
КУЗЬМУК А.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15477 |
КУЗЬМЯК Б.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15478 |
КУЗЬМЯК В.А. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
6 |
116 (52+34+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15479 |
КУЗЬМЯК В.А. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
4 |
152 (46+52+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15480 |
КУЗЬМЯК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15481 |
КУЗЬМЯК В.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15482 |
КУЗЬМЯК О.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
80 (15+40+25) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15483 |
КУЗЬМЯК Х.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15484 |
КУЗЬМЯК Ю |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
72 (9+44+19) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
15485 |
КУЗЬМЯК Ю.І. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
4 |
130 (34+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
15486 |
КУЗЬО А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15487 |
КУЗЬО А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
74 (36+26+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15488 |
КУЗЬО В.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
106 (18+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15489 |
КУЗЬО І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15490 |
КУЗЬО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15491 |
КУЗЬО М.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
77 (30+20+27) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15492 |
КУЗЬО М.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15493 |
КУЗЬО Н.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15494 |
КУЗЬО О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15495 |
КУЗЬО С.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15496 |
КУЗЬО Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
124 (54+34+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15497 |
КУЗЬО Я.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15498 |
КУЗЬОВИЧ Н.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
60 (12+26+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15499 |
КУЗЯК В.К. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15500 |
КУЗЯКІВ Я.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
93 (38+34+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15501 |
КУЙБІДА В.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15502 |
КУЙБІДА Н.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15503 |
КУК Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
69 (28+11+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15504 |
КУК М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
15505 |
КУК М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
158 (40+58+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15506 |
КУК Р.Г. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15507 |
КУК Р.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
41 (8+33+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15508 |
КУК Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
60 (12+12+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15509 |
КУКЕЗА В.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
7 |
151 (54+46+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15510 |
КУКИЗ М.М. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15511 |
КУКИЦЯК С.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
57 (24+20+13) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15512 |
КУКІЗ Н.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15513 |
КУКІС В.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15514 |
КУКЛА Р.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
15515 |
КУКЛА Ю.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
114 (37+44+33) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15516 |
КУКЛЯК О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
15517 |
КУКЛЯК Т. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
9 |
60 (22+20+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15518 |
КУКСА О.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
86 (33+24+29) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15519 |
КУКУРІК А.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15520 |
КУКУРІК Д.М. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
7 |
76 (36+26+14) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15521 |
КУКУРІК П.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15522 |
КУКУРІК Х.М. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
9 |
71 (26+30+15) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15523 |
КУКУРУДЗ А.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15524 |
КУКУРУДЗ Т.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15525 |
КУКУРУДЗА Р.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15526 |
КУКУРУДЗИ О.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
140 (42+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15527 |
КУКУРУЗА Р.А. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
15528 |
КУКУШ С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15529 |
КУКУЯН А.С. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
108 (33+44+31) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
15530 |
КУКУЯН В.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
15531 |
КУКУЯН Л.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15532 |
КУЛАЙ А.В. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
8 |
126 (33+52+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15533 |
КУЛАЙ А.І. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
8 |
125 (48+38+39) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15534 |
КУЛАКОВСЬКА Г.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
15535 |
КУЛАЧ О.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15536 |
КУЛЕБА А.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15537 |
КУЛЕБА А.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15538 |
КУЛЕБА В.І. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15539 |
КУЛЕБА О.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
54 (14+28+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15540 |
КУЛЕБА П.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15541 |
КУЛЕБА Р.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
116 (28+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15542 |
КУЛЕНИЧ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15543 |
КУЛЕША А.І. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
7 |
44 (9+18+17) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15544 |
КУЛЕША М.С. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15545 |
КУЛЕШКА В.П. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
7 |
112 (33+42+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15546 |
КУЛЕШКО Д.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15547 |
КУЛЄБА Х.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
106 (38+44+24) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15548 |
КУЛИГА Н.А. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15549 |
КУЛИК А.О. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
57 (17+22+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15550 |
КУЛИК Б.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
155 (57+48+50) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15551 |
КУЛИК В.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15552 |
КУЛИК В.М. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
3 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15553 |
КУЛИК В.О. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
5 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15554 |
КУЛИК Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15555 |
КУЛИК Д.Р. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
3 |
134 (46+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
15556 |
КУЛИК Є.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
8 |
90 (30+28+32) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15557 |
КУЛИК І.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15558 |
КУЛИК К. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
152 (51+56+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15559 |
КУЛИК К.О. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15560 |
КУЛИК Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15561 |
КУЛИК М.П. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
167 (60+53+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15562 |
КУЛИК М.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
62 (22+22+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15563 |
КУЛИК М.Ю. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
4 |
120 (40+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
15564 |
КУЛИК Н.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15565 |
КУЛИК Н.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
86 (39+20+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15566 |
КУЛИК Н.М. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
3 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15567 |
КУЛИК Н.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
81 (40+23+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15568 |
КУЛИК О. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
8 |
126 (33+52+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15569 |
КУЛИК О.А. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
11 |
134 (54+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15570 |
КУЛИК О.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15571 |
КУЛИК П.О. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15572 |
КУЛИК С.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
95 (46+25+24) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
15573 |
КУЛИК С.В. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15574 |
КУЛИК С.С. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15575 |
КУЛИК Т.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15576 |
КУЛИК У.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15577 |
КУЛИК Ю.А. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
108 (30+44+34) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
15578 |
КУЛИК Ю.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15579 |
КУЛИК Ю.О. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15580 |
КУЛИК Ю.О. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15581 |
КУЛИКА А.З. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15582 |
КУЛИКІВ В.В. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15583 |
КУЛИКІВ Н.О. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
7 |
136 (42+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15584 |
КУЛИКОВЕЦЬ В.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
8 |
94 (27+36+31) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15585 |
КУЛИКОВЕЦЬ Ю.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
6 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15586 |
КУЛИНА Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
67 (20+26+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15587 |
КУЛИНА С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
15588 |
КУЛИНИЧ А.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15589 |
КУЛИНИЧ А.М. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
9 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15590 |
КУЛИНИЧ А.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15591 |
КУЛИНИЧ В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15592 |
КУЛИНИЧ В.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15593 |
КУЛИНИЧ І.І. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
10 |
107 (54+32+21) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15594 |
КУЛИНИЧ К.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
15595 |
КУЛИНИЧ М.І. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
15596 |
КУЛИНИЧ М.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
82 (27+36+19) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15597 |
КУЛИНИЧ Н.І. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15598 |
КУЛИНИЧ Н.Ї. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
105 (33+38+34) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15599 |
КУЛИНИЧ С.О. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
5 |
83 (46+25+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15600 |
КУЛИНИЧ Х.І. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15601 |
КУЛИНИЧ Х.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
88 (30+44+14) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15602 |
КУЛИНКА А.П. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15603 |
КУЛИНЧ В.В. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15604 |
КУЛИНЯК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15605 |
КУЛИНЯК С.М. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15606 |
КУЛИЦЬКА М.Я. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15607 |
КУЛИЦЬКА С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15608 |
КУЛИЧНИЙ Р.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15609 |
КУЛІВАЦЬКИЙ В.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15610 |
КУЛІЄВИЧ В.П. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
3 |
158 (46+58+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15611 |
КУЛІЄВИЧ Д.Д. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
4 |
158 (52+58+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15612 |
КУЛІЄВИЧ Д.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15613 |
КУЛІЄВИЧ К.В. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
8 |
91 (21+42+28) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15614 |
КУЛІЄВИЧ Ю.О. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15615 |
КУЛІЙ О.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
103 (27+54+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15616 |
КУЛІКОВ О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
147 (60+45+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15617 |
КУЛІКОВА А |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15618 |
КУЛІКОВА В.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15619 |
КУЛІКОВА К.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15620 |
КУЛІКОВСЬКИЙ В.А. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15621 |
КУЛІКОВСЬКИЙ Г.Д. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15622 |
КУЛІШ Б.І. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15623 |
КУЛІШ Р.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15624 |
КУЛІШ Ю.Ф. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
119 (42+38+39) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15625 |
КУЛІШОВА І.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15626 |
КУЛЬБА А.Є. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
99 (40+44+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15627 |
КУЛЬБА О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
104 (28+46+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15628 |
КУЛЬБИЦЬ І.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15629 |
КУЛЬБІДА Д.А. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15630 |
КУЛЬГАН Н.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15631 |
КУЛЬКОВА С.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15632 |
КУЛЬМАТИЦЬКИЙ І.Р. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
102 (21+48+33) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
15633 |
КУЛЬПА О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
152 (42+50+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15634 |
КУЛЬЧИЦЬКА А.А. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15635 |
КУЛЬЧИЦЬКА В.А. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15636 |
КУЛЬЧИЦЬКА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
119 (39+38+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15637 |
КУЛЬЧИЦЬКА Г.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
100 (42+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15638 |
КУЛЬЧИЦЬКА Д.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
75 (26+37+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15639 |
КУЛЬЧИЦЬКА Л.Я. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
118 (48+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15640 |
КУЛЬЧИЦЬКА М.І. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
132 (51+52+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15641 |
КУЛЬЧИЦЬКА М.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
98 (26+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15642 |
КУЛЬЧИЦЬКА М.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15643 |
КУЛЬЧИЦЬКА М.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
115 (48+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15644 |
КУЛЬЧИЦЬКА М.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15645 |
КУЛЬЧИЦЬКА О.Я. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
143 (46+46+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15646 |
КУЛЬЧИЦЬКА Х.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
89 (36+24+29) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15647 |
КУЛЬЧИЦЬКА Ю.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
61 (22+24+15) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15648 |
КУЛЬЧИЦЬКА Я. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15649 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ А.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15650 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Б.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
96 (27+44+25) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
15651 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ В.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15652 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ І.Я. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15653 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Н.А. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
5 |
96 (46+44+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
15654 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Н.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
11 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
15655 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Р.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
90 (30+38+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15656 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
40 (2+20+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15657 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ С.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
72 (20+34+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15658 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Ю.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
124 (33+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15659 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Я.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
92 (42+38+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15660 |
КУЛЯВЕЦЬ А.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15661 |
КУЛЯВЕЦЬ Д.В. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
7 |
42 (6+24+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15662 |
КУЛЯВЕЦЬ Д.О. |
14422 |
м. Жовква |
Малогрибовицька ПШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15663 |
КУЛЯВЕЦЬ І.А. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15664 |
КУЛЯВЕЦЬ І.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15665 |
КУЛЯВЕЦЬ І.С. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
76 (26+20+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15666 |
КУЛЯВЕЦЬ Т.В. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
3 |
120 (20+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15667 |
КУЛЯВЕЦЬ У.Р. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15668 |
КУЛЯК Д.Я. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15669 |
КУЛЯН Т.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
111 (39+44+28) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15670 |
КУЛЯН Т.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15671 |
КУМЕЧКО А.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
3 |
118 (26+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15672 |
КУНАНЕЦЬ Я.П. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15673 |
КУНАШ І.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
42 (14+10+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15674 |
КУНГУРОВА В.Р. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15675 |
КУНДА Д.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15676 |
КУНДЕЛЬСЬКА Д.Г. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
92 (40+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15677 |
КУНДИК В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15678 |
КУНДИК В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
84 (30+28+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15679 |
КУНДИК Г. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15680 |
КУНДИК І.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
105 (33+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
15681 |
КУНДИС Д.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15682 |
КУНДИС І.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
96 (22+44+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15683 |
КУНДИС Н.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15684 |
КУНДИС С.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
85 (36+31+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15685 |
КУНДИЦЬКА О.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
124 (46+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15686 |
КУНЕВИЧ А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15687 |
КУНЕЦЬ Д.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15688 |
КУНЕЦЬ М.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
129 (36+60+33) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15689 |
КУНЕЦЬ С.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15690 |
КУНЕЦЬ Я.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15691 |
КУНИК М.Я. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
9 |
75 (28+32+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15692 |
КУНИК Ю.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15693 |
КУНИНЕЦЬ В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
98 (30+38+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15694 |
КУНИНЕЦЬ В.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
116 (38+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15695 |
КУНИНЕЦЬ О.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
107 (30+46+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15696 |
КУНИЦЬКА С.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
93 (42+27+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15697 |
КУНИЦЯ Н.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
115 (45+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15698 |
КУНІЦЬКА А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15699 |
КУНІЦЬКА Л.Г. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
92 (30+28+34) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15700 |
КУНКЕВИЧ У.М. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
4 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
15701 |
КУНТА Д.М. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15702 |
КУНТА М.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15703 |
КУНТА У.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15704 |
КУНТИЙ А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15705 |
КУНТИЙ М |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15706 |
КУНТИЙ О.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15707 |
КУНТИЙ С.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15708 |
КУНТІЙ У.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15709 |
КУНТЙЙ О.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15710 |
КУНЦЬО В.Т. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
9 |
132 (37+44+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15711 |
КУНЬ Б.О. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
101 (34+34+33) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
15712 |
КУНЬ С.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15713 |
КУНЬКО Л.Л. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
130 (54+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
15714 |
КУНЬКО М.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
15715 |
КУНЬКО Ю.Л. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
125 (33+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15716 |
КУНЬО Р.М. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15717 |
КУНЬЧИК Т.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15718 |
КУПЕР А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15719 |
КУПЕЦЬ Б.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15720 |
КУПЕЦЬ В.В. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
7 |
91 (39+38+14) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15721 |
КУПЕЦЬКА А.М. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15722 |
КУПЕЦЬКА А.Р. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
5 |
92 (40+28+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15723 |
КУПЕЦЬКА А.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15724 |
КУПЕЦЬКА Х.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
40 (6+28+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15725 |
КУПЕЦЬКА Я.А. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
7 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15726 |
КУПЕЦЬКИЙ Б.В. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15727 |
КУПЕЦЬКИЙ Д.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
73 (16+42+15) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15728 |
КУПЕЦЬКИЙ Р.Р. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
3 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15729 |
КУПИК М.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15730 |
КУПИН Л |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15731 |
КУПИН Х.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15732 |
КУПИНА Ю.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15733 |
КУПИНЯК А.О. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15734 |
КУПИНЯК Р.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
15735 |
КУПИЧ Б. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15736 |
КУПІНЕЦЬ М.Є. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
8 |
98 (45+34+19) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15737 |
КУПІНЕЦЬ Р.І. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
7 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15738 |
КУПІНСЬКА А.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
26 (0+14+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15739 |
КУПІНСЬКА Є.Г. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15740 |
КУПІНСЬКИЙ Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
104 (36+34+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15741 |
КУПКА В.Ю. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
112 (38+44+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15742 |
КУПРИСЮК Н.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
90 (31+26+33) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15743 |
КУПРИСЮК С.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15744 |
КУПРИЧ Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15745 |
КУПРИЧ В.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15746 |
КУПРИЧ Л.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15747 |
КУПРИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15748 |
КУПРИЧ М.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15749 |
КУПРИЧ М.Р. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
6 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
15750 |
КУПРИЧ О.О. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
6 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15751 |
КУПРИЧ Т.О. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
9 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15752 |
КУПРИЧ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
154 (48+58+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15753 |
КУПРІЄНКО Л.В. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
98 (30+38+30) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
15754 |
КУПРІЯНОВ Б.Г. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15755 |
КУПЦІВ Т.Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
86 (30+28+28) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15756 |
КУПЧАК А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15757 |
КУПЧАК А.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15758 |
КУПЧАК Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (50+52+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15759 |
КУПЧАК І.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
87 (27+26+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15760 |
КУПЧАК М.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15761 |
КУПЧАК О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15762 |
КУПЧАК О.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
98 (42+34+22) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15763 |
КУПЧИК В |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15764 |
КУПЧИК В.Б. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
15765 |
КУПЧИК В.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
104 (46+28+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
15766 |
КУПЧИНСЬКИЙ В.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15767 |
КУПЧИНСЬКИЙ М.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
4 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15768 |
КУПЧИНСЬКИЙ Ю.Я. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
98 (36+38+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15769 |
КУПЧЙНСЬКИЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15770 |
КУРАКІНА Ю.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
68 (26+30+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15771 |
КУРАНОВ І.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15772 |
КУРАНТ Н.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15773 |
КУРАХ В.М. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
105 (27+38+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15774 |
КУРАХ І.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
138 (48+46+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15775 |
КУРАХ Т.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
128 (46+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15776 |
КУРАЧ М.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
100 (35+32+33) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15777 |
КУРАЧ С.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15778 |
КУРАЧ Ю.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
144 (52+56+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15779 |
КУРАЧИН Ю.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15780 |
КУРАШ А.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15781 |
КУРАШ В.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15782 |
КУРАШ В.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15783 |
КУРАШ М.А. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
7 |
111 (33+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15784 |
КУРАШ С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
3 |
104 (20+54+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15785 |
КУРБЕТ В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
46 (14+20+12) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15786 |
КУРБЯК М.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
73 (44+11+18) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15787 |
КУРГАН О.Ю. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15788 |
КУРГАНЕВИЧ М.А. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
108 (30+54+24) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
15789 |
КУРДИААНЮК С.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
7 |
80 (42+26+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15790 |
КУРДИЛО М.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
7 |
113 (36+40+37) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15791 |
КУРДИНА А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
46 (26+14+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15792 |
КУРЕК У.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15793 |
КУРЕННИЙ В.П. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15794 |
КУРИЖКО В.Е. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15795 |
КУРИЖКО Р.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15796 |
КУРИК М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15797 |
КУРИК Я.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15798 |
КУРИЛА І.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
76 (20+44+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15799 |
КУРИЛЕНКО А.Ю. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
5 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15800 |
КУРИЛИШИН А.А. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
4 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15801 |
КУРИЛИШИН А.І. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
7 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15802 |
КУРИЛИШИН В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15803 |
КУРИЛИШИН Д.Р. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15804 |
КУРИЛИШИН М.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
9 |
95 (43+34+18) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
15805 |
КУРИЛИШИН О.Б. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
9 |
134 (54+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
15806 |
КУРИЛИШИН С.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15807 |
КУРИЛИШИН Я.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
84 (48+30+6) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
15808 |
КУРИЛІВ М.В. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15809 |
КУРИЛКО В.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
15810 |
КУРИЛО А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
15811 |
КУРИЛО А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
15812 |
КУРИЛО В.М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15813 |
КУРИЛО В.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
15814 |
КУРИЛО І.Б. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15815 |
КУРИЛО І.В. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
15816 |
КУРИЛО І.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15817 |
КУРИЛО М.А. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
113 (37+46+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
15818 |
КУРИЛО М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
133 (42+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15819 |
КУРИЛО Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15820 |
КУРИЛО С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
150 (52+44+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15821 |
КУРИЛО Х.З. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15822 |
КУРИЛО Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
92 (54+14+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15823 |
КУРИЛО Х.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
15824 |
КУРИЛО Я.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
78 (20+34+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15825 |
КУРИЛО Я.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
15826 |
КУРИЛО Я.Т. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15827 |
КУРИЛОВА Є.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15828 |
КУРИЛОВИЧ Ю.К. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15829 |
КУРИЛОВИЧА П.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
83 (27+28+28) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15830 |
КУРИЛЮК В.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15831 |
КУРИЛЯК А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15832 |
КУРИЛЯК А.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15833 |
КУРИЛЯК М.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15834 |
КУРИЛЯК Н.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15835 |
КУРИН А.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
142 (44+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15836 |
КУРИШКО М.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
6 |
102 (46+32+24) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15837 |
КУРИШКО Х.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
90 (33+40+17) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
15838 |
КУРИЩЕНКО Т.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15839 |
КУРІВЧАК М.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15840 |
КУРІВЧАК М.М. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
8 |
118 (45+36+37) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15841 |
КУРІЙ А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
77 (24+30+23) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15842 |
КУРІЙ Г.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
75 (25+26+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15843 |
КУРІЙ І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15844 |
КУРІЙ Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
51 (26+19+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15845 |
КУРІЙ О.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15846 |
КУРІЙ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15847 |
КУРІЙ С.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
137 (39+52+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
15848 |
КУРІЙ Т.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15849 |
КУРІЛЕЦЬ А.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
92 (36+26+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15850 |
КУРІННА О.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15851 |
КУРЙЛО Г.Р. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
11 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
15852 |
КУРКА Д.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15853 |
КУРКА О.Л. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
11 |
132 (46+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15854 |
КУРКО Х.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
123 (36+44+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
15855 |
КУРЛЯК А.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15856 |
КУРЛЯК М.А. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
4 |
90 (26+34+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15857 |
КУРЛЯК М.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
116 (32+54+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15858 |
КУРЛЯК О.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
124 (38+38+48) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
15859 |
КУРЛЯК Т.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
15860 |
КУРЛЯК Х.С. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15861 |
КУРЛЯК Я.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
121 (39+48+34) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15862 |
КУРЛЯКЗВІР М.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
86 (26+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15863 |
КУРЛЯКОВСЬКА А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15864 |
КУРНАТ В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15865 |
КУРНАТ В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
93 (30+44+19) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15866 |
КУРНАТ Н.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15867 |
КУРНАТ С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
86 (30+44+12) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15868 |
КУРНИЦЬКА І.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15869 |
КУРНИЦЬКА Л.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
104 (44+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15870 |
КУРНИЦЬКА М.Б. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
8 |
121 (39+50+32) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
15871 |
КУРНИЦЬКА М.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15872 |
КУРНИЦЬКА О.Б. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
8 |
154 (54+48+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15873 |
КУРНИЦЬКА О.П. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
15874 |
КУРНИЦЬКИЙ В.А. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
6 |
141 (60+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15875 |
КУРНІКОВА Ю.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15876 |
КУРОВЕЦЬ В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15877 |
КУРОВЕЦЬ В.М. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
8 |
37 (15+16+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15878 |
КУРОВЕЦЬ К |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
36 (24+0+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15879 |
КУРОВЕЦЬ М.П. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
66 (12+32+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15880 |
КУРОВЕЦЬ С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15881 |
КУРОВСЬКА Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
114 (39+42+33) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15882 |
КУРОК С.Б. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
5 |
49 (18+19+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15883 |
КУРОТЧИН М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15884 |
КУРОТЧИН М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
87 (34+17+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15885 |
КУРОЧКА О.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
15886 |
КУРПІЛЬ Х.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
93 (42+27+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15887 |
КУРПІТА П.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15888 |
КУРСА М.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15889 |
КУРСИК К.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
82 (24+32+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15890 |
КУРТА В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
35 (9+14+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15891 |
КУРТА І.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
111 (39+40+32) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15892 |
КУРТА Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
40 (21+8+11) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15893 |
КУРТИЙ М.М. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
9 |
110 (51+26+33) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15894 |
КУРТИНЯК В.Б. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
140 (48+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15895 |
КУРТЯК А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
66 (40+14+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
15896 |
КУРТЯК А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15897 |
КУРТЯК Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
84 (27+28+29) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15898 |
КУРТЯК М.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15899 |
КУРТЯК О.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
118 (30+54+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15900 |
КУРТЯК Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
66 (23+34+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15901 |
КУРТЯК Ю.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
91 (42+26+23) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15902 |
КУРТЯНИК І.О. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
5 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15903 |
КУРТЯНИК Н.Б. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
6 |
102 (44+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
15904 |
КУРТЯНИК Р.Б. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
5 |
108 (44+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
15905 |
КУРУДЗ М.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
8 |
142 (51+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15906 |
КУРУДЗ С.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
104 (20+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15907 |
КУРУЖИНЕЦЬ Д.І. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15908 |
КУРУС І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15909 |
КУРЦЕБА Д.Б. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
3 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
15910 |
КУРЧ В.І. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
116 (54+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
15911 |
КУРЧ Р |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
98 (36+32+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15912 |
КУРЧАБА Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
54 (30+16+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15913 |
КУРЧАК М.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15914 |
КУРЧАК Х.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
84 (18+44+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15915 |
КУРЧЕНКО В.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
114 (54+24+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
15916 |
КУРЧИК П.В. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15917 |
КУРЧИЦЬКА Н.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
134 (39+50+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15918 |
КУРЧИЦЬКИЙ Р.М. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15919 |
КУРЧІЙ В.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
76 (22+48+6) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15920 |
КУРЯН Р.О. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
15921 |
КУСА М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
115 (36+49+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15922 |
КУСА М.С. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
107 (42+38+27) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15923 |
КУСА О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15924 |
КУСА С.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15925 |
КУСА Ю.Н. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
15926 |
КУСАЙЛО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15927 |
КУСЕВИЧ С.П. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15928 |
КУСЕНЬ Ю.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
112 (32+32+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15929 |
КУСИЙ А.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
109 (38+41+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15930 |
КУСИЙ Р.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
103 (27+38+38) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15931 |
КУСИЙ Р.Я. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15932 |
КУСИНЬ К.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
156 (56+46+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15933 |
КУСМИНА А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15934 |
КУСМИНА Д.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15935 |
КУСМИНА М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
74 (26+18+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15936 |
КУСМИНА М.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15937 |
КУСПІСЬ К.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (12+24+48) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
15938 |
КУСПІСЬ Н.І. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
7 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15939 |
КУСТИНА В.Т. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
45 (14+22+9) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15940 |
КУСТОВ В.Г. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
118 (28+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
15941 |
КУСТОВ С.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
98 (40+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15942 |
КУСЬНЄЖ А.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
54 (18+20+16) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15943 |
КУСЬНЄЖ К.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
90 (40+38+12) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15944 |
КУСЬО А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15945 |
КУСЬО А.Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15946 |
КУСЬО В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15947 |
КУСЬО Д.Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15948 |
КУСЬПІСЬ Д.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15949 |
КУСЯК В.К. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15950 |
КУСЯК О.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15951 |
КУТАСЕВИЧ М.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
92 (35+36+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15952 |
КУТЕЛІЯ І.З. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
112 (42+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15953 |
КУТЕЛЬМАХ В.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15954 |
КУТЕЛЬМАХ М.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15955 |
КУТЕЛЬМАХ М.Т. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
104 (33+46+25) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15956 |
КУТЕЛЬМАХ Я.Т. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15957 |
КУТЕНЬ А.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
122 (48+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15958 |
КУТЕРЕБА М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15959 |
КУТЕРЕЩИН Д.М. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15960 |
КУТИНСЬКИЙ М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
15961 |
КУТИНЬ І.Ф. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
7 |
55 (21+26+8) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15962 |
КУТКО К.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15963 |
КУТКО О.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15964 |
КУТКОВА О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
86 (27+36+23) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15965 |
КУТНА І.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
95 (38+36+21) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15966 |
КУТНА Л.Р. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
9 |
81 (32+34+15) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15967 |
КУТНА М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15968 |
КУТНА Х.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
11 |
39 (5+22+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15969 |
КУТНА Х.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
88 (27+30+31) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15970 |
КУТНИЙ В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
15971 |
КУТНИЙ О.Т. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
8 |
31 (12+8+11) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15972 |
КУТНИК Н.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
98 (42+38+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15973 |
КУТНИК Ю.Ю. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
15974 |
КУТНИЦЬКИЙ Н.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15975 |
КУТНЯК Д.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
152 (57+48+47) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
15976 |
КУТНЯШЕНКО Д.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15977 |
КУТНЯШЕНКО М.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15978 |
КУТОВА А.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
15979 |
КУТОВА Т.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15980 |
КУТОВИЙ О.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15981 |
КУТЯВІН Д.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15982 |
КУТЯНСЬКА В.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
136 (42+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15983 |
КУТЯНСЬКА Ю.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
92 (39+28+25) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15984 |
КУФАЛЬСЬКИЙ В.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15985 |
КУХАР А.І. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
15986 |
КУХАР А.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
111 (40+56+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15987 |
КУХАР А.С. |
14956 |
м. Яворів |
Залузька СЗШ |
3 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15988 |
КУХАР Б.Я. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
7 |
91 (21+30+40) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15989 |
КУХАР В.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
119 (36+52+31) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15990 |
КУХАР В.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
92 (20+48+24) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15991 |
КУХАР В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15992 |
КУХАР Г.А. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
91 (36+43+12) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
15993 |
КУХАР І.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15994 |
КУХАР І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15995 |
КУХАР К.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
159 (60+51+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15996 |
КУХАР Л.А. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
4 |
140 (44+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15997 |
КУХАР Л.Б. |
14745 |
м. Старий Самбір |
Білицька ЗСШ |
6 |
68 (32+30+6) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15998 |
КУХАР М.М. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
6 |
88 (44+20+24) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15999 |
КУХАР Н.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16000 |
КУХАР Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16001 |
КУХАР О.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
65 (42+17+6) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16002 |
КУХАР О.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
72 (14+40+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16003 |
КУХАР О.М. |
14682 |
м. Сокаль |
Ванівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
16004 |
КУХАР О.Н. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
91 (48+31+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16005 |
КУХАР Р.М. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
7 |
147 (42+48+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16006 |
КУХАР Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16007 |
КУХАР С.Б. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
9 |
90 (28+32+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16008 |
КУХАР С.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16009 |
КУХАР С.Я. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16010 |
КУХАР Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
91 (33+32+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16011 |
КУХАР Х.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
54 (14+28+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16012 |
КУХАР Х.Я. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16013 |
КУХАР Ю.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
118 (54+28+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16014 |
КУХАР Ю.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
96 (41+40+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16015 |
КУХАР Ю.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16016 |
КУХАР Я.М. |
14682 |
м. Сокаль |
Ванівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16017 |
КУХАРИШИН М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16018 |
КУХАРСЬКА А.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
142 (48+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16019 |
КУХАРСЬКА Б.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16020 |
КУХАРСЬКА З.Б. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
5 |
116 (52+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16021 |
КУХАРСЬКИЙ А.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16022 |
КУХАРСЬКИЙ В.Ю. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
6 |
114 (46+32+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16023 |
КУХАРСЬКИЙ Ю.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
6 |
110 (36+38+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16024 |
КУХАРЧУК А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
120 (48+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
16025 |
КУХАРЧУК А.Г. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16026 |
КУХАРЧУК В.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
6 |
90 (40+32+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16027 |
КУХМІСТЕР Н.З. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
148 (42+52+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16028 |
КУХМІСТЕР О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
44 (9+22+13) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16029 |
КУХТА А.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
80 (46+10+24) |
|
С1 |
|
|
Сидір Марія Петрівна |
16030 |
КУХТА А.О. |
14687 |
м. Сокаль |
Себечівська ЗШ |
8 |
59 (6+26+27) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16031 |
КУХТА В.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
16032 |
КУХТА В.Ї. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16033 |
КУХТА М. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16034 |
КУХТА М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
103 (42+32+29) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16035 |
КУХТА С.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16036 |
КУХТА С.П. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16037 |
КУХТА Х.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
89 (41+30+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
16038 |
КУХТІЙ В.М. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
4 |
96 (28+32+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16039 |
КУХТІЙ Д.Ю. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
6 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
16040 |
КУХТІЙ Л.А. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16041 |
КУХТІЙ О.Р. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16042 |
КУЦ А.А. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
6 |
122 (60+32+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16043 |
КУЦ А.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
77 (30+30+17) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16044 |
КУЦ Д.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
16045 |
КУЦ К.А. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мазовіта Орися Петрівна |
16046 |
КУЦ К.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
125 (48+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
16047 |
КУЦ М.А. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
92 (24+46+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16048 |
КУЦ О.І. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
9 |
97 (23+32+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16049 |
КУЦ Р.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16050 |
КУЦ С.А. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
3 |
92 (18+38+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16051 |
КУЦА О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
16052 |
КУЦАБ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
154 (42+52+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16053 |
КУЦАБА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
105 (48+33+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
16054 |
КУЦАЙ Н.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16055 |
КУЦАК Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
120 (40+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16056 |
КУЦАК І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
126 (48+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16057 |
КУЦАЛААА Н.В. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16058 |
КУЦАЛАБА М.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16059 |
КУЦАН Н.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16060 |
КУЦАХ Т.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16061 |
КУЦЕЛА Я.Т. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
130 (54+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16062 |
КУЦЕНКО О.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
106 (22+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
16063 |
КУЦИК А.В. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16064 |
КУЦИК В.П. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16065 |
КУЦИК М.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
59 (6+44+9) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16066 |
КУЦИК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
109 (40+33+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16067 |
КУЦИК М.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16068 |
КУЦИК М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
148 (56+44+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16069 |
КУЦИК Р.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
152 (34+58+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16070 |
КУЦИК Р.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16071 |
КУЦИК Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
90 (20+40+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
16072 |
КУЦИКЯРИНИ Я.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
49 (18+24+7) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16073 |
КУЦИНА С.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16074 |
КУЦИНЯК К.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
98 (21+40+37) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16075 |
КУЦИНЯК Р.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
119 (60+44+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16076 |
КУЦИНЯК Т.Л. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16077 |
КУЦИНЯК Я.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
8 |
107 (33+46+28) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16078 |
КУЦІЙ О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
168 (57+54+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16079 |
КУЦІЙ Т.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16080 |
КУЦІЛЬ Д.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
7 |
105 (36+40+29) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16081 |
КУЦІЛЬ М.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16082 |
КУЦІР Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16083 |
КУЦМИДА Н.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
123 (52+35+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
16084 |
КУЦМИДА Р.Т. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
7 |
82 (27+32+23) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16085 |
КУЦОПЕЙ М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
16086 |
КУЦЬ І.І. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
9 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16087 |
КУЦЬ І.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
163 (54+52+57) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16088 |
КУЦЬ Н.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16089 |
КУЦЬ О.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
82 (28+36+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16090 |
КУЦЬ Р.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16091 |
КУЦЬ У.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
57 (31+20+6) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16092 |
КУЦЬКА К.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
110 (36+46+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16093 |
КУЦЬКАРПЕНКО В.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16094 |
КУЦЯБА Ю.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16095 |
КУЧ А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
100 (48+22+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16096 |
КУЧ А.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16097 |
КУЧ О.Р. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
79 (27+32+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16098 |
КУЧ Р.Д. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16099 |
КУЧ Ю.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
68 (21+30+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16100 |
КУЧАК А.Т. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16101 |
КУЧАК В.В. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
10 |
145 (54+52+39) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16102 |
КУЧАРСЬКИЙ А.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16103 |
КУЧВАРА Л.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16104 |
КУЧЕР А.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16105 |
КУЧЕР В.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16106 |
КУЧЕР М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16107 |
КУЧЕР М.І. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16108 |
КУЧЕР О.О. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
9 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16109 |
КУЧЕР С.Н. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16110 |
КУЧЕР Ю.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16111 |
КУЧЕРАС В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
138 (48+50+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
16112 |
КУЧЕРГА С.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
86 (30+20+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16113 |
КУЧЕРЕНКО В.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
16114 |
КУЧЕРЕПА О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16115 |
КУЧЕРЕПА О.Є. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
7 |
86 (36+30+20) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16116 |
КУЧЕРЕПА С.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16117 |
КУЧЕРКЕВИЧ І.М. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16118 |
КУЧЕРУК В.М. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
10 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16119 |
КУЧЕРЯВА Н.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
96 (30+40+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16120 |
КУЧЕРЯВИЙ В.С. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16121 |
КУЧИК В.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16122 |
КУЧИНСЬКИЙ В.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
74 (36+32+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16123 |
КУЧИНСЬКИЙ В.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
108 (44+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
16124 |
КУЧИНСЬКИЙ К.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16125 |
КУЧИНСЬКИЙ О.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
108 (30+38+40) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16126 |
КУЧКА А.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16127 |
КУЧКОВСЬКА О.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
153 (60+39+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16128 |
КУЧКОВСЬКИЙ О.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
99 (34+38+27) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16129 |
КУЧКУДА Л.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
113 (26+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
16130 |
КУЧКУДИ В.Л. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
105 (39+34+32) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
16131 |
КУЧМА Б.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16132 |
КУЧМА В.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16133 |
КУЧМА Д.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16134 |
КУЧМА І.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
122 (34+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
16135 |
КУЧМА К.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
7 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16136 |
КУЧМА Л.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
142 (32+50+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
16137 |
КУЧМА М.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
74 (12+32+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16138 |
КУЧМА О.В. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16139 |
КУЧМА Р.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
120 (42+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16140 |
КУЧМА С.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
100 (42+34+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16141 |
КУЧМЕНДА М.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
119 (40+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16142 |
КУЧМИНДА Н.Р. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16143 |
КУЧМИНДА С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
16144 |
КУЧМУК Д.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16145 |
КУШЕЙ Г |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16146 |
КУШЕЙ Н. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16147 |
КУШИК А.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
56 (18+30+8) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16148 |
КУШИК Л.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
40 (6+22+12) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16149 |
КУШИК О.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
102 (58+14+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16150 |
КУШИК Р.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16151 |
КУШИК Х.М. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16152 |
КУШИНА Р.Р. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16153 |
КУШИНСЬКА Д.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16154 |
КУШИНСЬКИЙ Р.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16155 |
КУШИНСЬКИЙ Ю |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
97 (52+21+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
16156 |
КУШКА А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
85 (30+32+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16157 |
КУШКА В.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
92 (28+46+18) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
16158 |
КУШКА М.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
16159 |
КУШКА О.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16160 |
КУШКА О.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
10 |
94 (38+38+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16161 |
КУШКЕВИЧ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
97 (39+38+20) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16162 |
КУШКЕВИЧ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
120 (46+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16163 |
КУШКЕВИЧ І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
16164 |
КУШКЕВИЧ С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16165 |
КУШКОВ М.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16166 |
КУШНЕРИК А.І. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16167 |
КУШНІР А.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16168 |
КУШНІР А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16169 |
КУШНІР А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16170 |
КУШНІР В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
146 (52+40+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16171 |
КУШНІР В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16172 |
КУШНІР В.В. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
91 (33+22+36) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
16173 |
КУШНІР В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16174 |
КУШНІР В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
74 (43+16+15) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16175 |
КУШНІР В.І. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16176 |
КУШНІР В.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16177 |
КУШНІР В.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
116 (34+46+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16178 |
КУШНІР Д.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
95 (42+32+21) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16179 |
КУШНІР Д.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16180 |
КУШНІР Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
135 (54+52+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16181 |
КУШНІР Д.Ю. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16182 |
КУШНІР З.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16183 |
КУШНІР І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
107 (46+34+27) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
16184 |
КУШНІР К.А. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
3 |
56 (22+22+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16185 |
КУШНІР Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16186 |
КУШНІР М.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
137 (43+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16187 |
КУШНІР М.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
131 (44+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
16188 |
КУШНІР М.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16189 |
КУШНІР М.П. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16190 |
КУШНІР М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
77 (12+29+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16191 |
КУШНІР Н.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
16192 |
КУШНІР О.Л. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
16193 |
КУШНІР О.Н. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
100 (30+52+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16194 |
КУШНІР О.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16195 |
КУШНІР О.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
148 (48+48+52) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16196 |
КУШНІР П.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
112 (28+36+48) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
16197 |
КУШНІР П.Т. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16198 |
КУШНІР Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
118 (48+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16199 |
КУШНІР Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
16200 |
КУШНІР Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16201 |
КУШНІР Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
123 (36+44+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
16202 |
КУШНІР Р.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
122 (36+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
16203 |
КУШНІР Р.Р. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16204 |
КУШНІР Р.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16205 |
КУШНІР С.А. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16206 |
КУШНІР С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16207 |
КУШНІР С.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
67 (29+26+12) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16208 |
КУШНІР С.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16209 |
КУШНІР Т.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16210 |
КУШНІР У.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16211 |
КУШНІР Х.М. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16212 |
КУШНІР Ю.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16213 |
КУШНІР Ю.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16214 |
КУШНІР Я.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16215 |
КУШНІРЕНКО В.О. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
99 (36+21+42) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
16216 |
КУШНІРУК М.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16217 |
КУШНІРУК О.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
102 (33+38+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16218 |
КУШНІРЧУК О.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
130 (36+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
16219 |
КУШПЕР Р.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16220 |
КУШПЕТА А.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
16221 |
КУШТА А.В. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16222 |
КУШТА Л.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16223 |
КУШТА М.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16224 |
КУШТА О.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
9 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16225 |
КУШТА С.В. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
8 |
89 (21+44+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16226 |
КУШТА Ю.Т. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
102 (44+28+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16227 |
КУЩ ВАСИЛИШИН О.Л. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16228 |
КУЩАК А.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
97 (45+34+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16229 |
КУЩАК В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16230 |
КУЩАК Д.С. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16231 |
КУЩАК І.Р. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
8 |
115 (54+38+23) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16232 |
КУЩАК М.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16233 |
КУЩАК О.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
65 (34+19+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16234 |
КУЩАК С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
144 (57+48+39) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16235 |
КУЮМЧАН А.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16236 |
КШЕМІНСЬКА Х.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
82 (29+32+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16237 |
КШИК Р.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16238 |
КШИК Я.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
144 (60+30+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16239 |
КШИШТОФОВИЧ А.П. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16240 |
ЛАБА О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
52 (18+22+12) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16241 |
ЛАБА А.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
7 |
113 (21+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
16242 |
ЛАБА А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
121 (54+43+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16243 |
ЛАБА В.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
88 (24+40+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16244 |
ЛАБА В.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16245 |
ЛАБА В.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16246 |
ЛАБА В.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
78 (27+30+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16247 |
ЛАБА Д.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16248 |
ЛАБА М.Й. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
110 (24+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16249 |
ЛАБА М.О. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16250 |
ЛАБА Н.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16251 |
ЛАБА О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16252 |
ЛАБА С.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16253 |
ЛАБА Т.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
16254 |
ЛАБА Т.М. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
138 (34+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16255 |
ЛАБА Ю.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16256 |
ЛАБА Я.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
11 |
103 (38+38+27) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16257 |
ЛАБАЗ В.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
99 (27+26+46) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16258 |
ЛАБАИ Ю.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16259 |
ЛАБАЙ А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
74 (22+28+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16260 |
ЛАБАЙ Л.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16261 |
ЛАБАНЦІВ Я.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
16262 |
ЛАБАЩУК І.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
16263 |
ЛАБЕНСЬКИЙ М.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
124 (33+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16264 |
ЛАБЕЦЬКА Ю.І. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
44 (15+12+17) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16265 |
ЛАБЕЦЬКИЙ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
89 (28+28+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16266 |
ЛАБИК М.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16267 |
ЛАБИК Н.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16268 |
ЛАБИК Н.Я. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
81 (32+34+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16269 |
ЛАБИК О.Т. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
86 (34+34+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16270 |
ЛАБИК У.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
16271 |
ЛАБИК Я.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
16272 |
ЛАБИЧ В.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
113 (27+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16273 |
ЛАБИЧ С.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
97 (27+36+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16274 |
ЛАБІНСЬКА Б.Я. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
7 |
85 (24+44+17) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16275 |
ЛАБІНСЬКИЙ Л.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16276 |
ЛАБОЙКО В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
16277 |
ЛАБОЙКО І.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16278 |
ЛАБОЙКО С.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
16279 |
ЛАБУЗА В.С. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16280 |
ЛАБУНСЬКА А.О. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
105 (33+38+34) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16281 |
ЛАБУНСЬКА Т.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
88 (18+36+34) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16282 |
ЛАБЯК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
124 (48+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
16283 |
ЛАБЯК Л.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
16284 |
ЛАБЯК М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16285 |
ЛАБЯК О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16286 |
ЛАБЯК Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
68 (15+24+29) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16287 |
ЛАБЯК Т.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
6 |
77 (46+19+12) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16288 |
ЛАВЕЙКІНА Є.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16289 |
ЛАВНА А.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16290 |
ЛАВНА С |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
5 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16291 |
ЛАВНА Х.О. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
76 (28+30+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16292 |
ЛАВНИЙ П.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16293 |
ЛАВРЕНТІВ В.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16294 |
ЛАВРЕНТЬЄВА А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
79 (24+26+29) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16295 |
ЛАВРЕНЮК А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16296 |
ЛАВРЕНЮК Є.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16297 |
ЛАВРЕШИН О.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
116 (32+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16298 |
ЛАВРИК Б.О. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16299 |
ЛАВРИК В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16300 |
ЛАВРИК В.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
106 (28+54+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16301 |
ЛАВРИК В.С. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
5 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
16302 |
ЛАВРИК Д.П. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
7 |
86 (42+30+14) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16303 |
ЛАВРИК І.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
94 (32+44+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16304 |
ЛАВРИК М.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
87 (27+32+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16305 |
ЛАВРИК О.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
95 (15+38+42) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
16306 |
ЛАВРИК П.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
52 (11+26+15) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16307 |
ЛАВРИК П.Р. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
5 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
16308 |
ЛАВРИК С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16309 |
ЛАВРИК Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
115 (42+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16310 |
ЛАВРИК Ю.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
109 (36+32+41) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16311 |
ЛАВРИНЕНКО Є.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
7 |
63 (3+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16312 |
ЛАВРИНЕЦЬ Я.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16313 |
ЛАВРИНЮК А.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
55 (9+26+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16314 |
ЛАВРИСЬ Я.В. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
5 |
92 (42+32+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16315 |
ЛАВРИШИН А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16316 |
ЛАВРИШИН І.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
16317 |
ЛАВРИШИН О.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16318 |
ЛАВРІВ А.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16319 |
ЛАВРІВ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16320 |
ЛАВРІВ Н.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
127 (40+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16321 |
ЛАВРІВ О.Ю. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
108 (16+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
16322 |
ЛАВРІВ Ю.Ю. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16323 |
ЛАВРІВ Ю.Я. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
8 |
76 (15+38+23) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16324 |
ЛАВРІВСЬКА Ю.М. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16325 |
ЛАВРІНЦІВ С.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16326 |
ЛАВРОВ В.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
90 (40+26+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16327 |
ЛАВРОВА С.С. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
75 (22+23+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16328 |
ЛАВРУСЬ О.І. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16329 |
ЛАВРУХ Р.М. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
3 |
96 (28+26+42) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
16330 |
ЛАВРУШКО В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16331 |
ЛАВСЬКА З. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16332 |
ЛАГДАН І.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16333 |
ЛАГДАН Х.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
73 (42+22+9) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16334 |
ЛАГНО В.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
153 (48+52+53) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16335 |
ЛАГНО В.С. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
61 (27+20+14) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16336 |
ЛАГНО С.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16337 |
ЛАГОДА В.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16338 |
ЛАГОДА Г.І. |
14708 |
м. Сокаль |
Войславицька ЗШ |
6 |
135 (60+39+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16339 |
ЛАГОДИЧ М.В. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
3 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16340 |
ЛАГОДЮК П.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
107 (48+40+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16341 |
ЛАГОЙДА В.С. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16342 |
ЛАГОТСЬК С.С. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
16343 |
ЛАГОЦЬКИЙ В.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16344 |
ЛАГОЦЬКИЙ Р |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16345 |
ЛАГУТІНА О.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16346 |
ЛАДАНАЙ А.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16347 |
ЛАДАНАЙ О.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (42+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16348 |
ЛАДАНІВСЬКА М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16349 |
ЛАДАНІВСЬКИЙ О.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
16350 |
ЛАДАНЯК Д.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16351 |
ЛАДАНЯК Д.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
4 |
144 (40+44+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16352 |
ЛАДИГА М.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
122 (39+58+25) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16353 |
ЛАДИГІНА А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
85 (24+32+29) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16354 |
ЛАДИКА К.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16355 |
ЛАДИКА С.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16356 |
ЛАДНЮК Д.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
112 (33+44+35) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16357 |
ЛАДУС Г.І. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
3 |
88 (22+42+24) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
16358 |
ЛАДУС О.І. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16359 |
ЛАДУС О.П. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16360 |
ЛАДУС С.П. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
116 (48+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16361 |
ЛАЄР А.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
16362 |
ЛАЖЕВСЬКА Д.Р. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
7 |
87 (21+34+32) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16363 |
ЛАЖЕВСЬКА О.Р. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
9 |
77 (25+28+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16364 |
ЛАЗАНТЕ Д.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16365 |
ЛАЗАНТЕ О.В. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16366 |
ЛАЗАР А.Я. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
6 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
16367 |
ЛАЗАР В.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16368 |
ЛАЗАР М.Я. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
5 |
69 (28+23+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16369 |
ЛАЗАР О.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16370 |
ЛАЗАР Х.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16371 |
ЛАЗАР Ю.І. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
82 (26+26+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16372 |
ЛАЗАРЕВИЧ С.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
122 (36+52+34) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
16373 |
ЛАЗАРЕНКО А.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
140 (38+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16374 |
ЛАЗАРЄВ Д.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16375 |
ЛАЗАРІВ С.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16376 |
ЛАЗАРІВ Ю.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16377 |
ЛАЗАРЧУК Д.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16378 |
ЛАЗАРЧУК Р.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16379 |
ЛАЗАРЧУК Ю.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
99 (50+19+30) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16380 |
ЛАЗАРЯК М.І. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16381 |
ЛАЗЕБНКЙ П.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16382 |
ЛАЗЕЧКО А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16383 |
ЛАЗІВ О.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16384 |
ЛАЗІВСЬКИЙ М.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16385 |
ЛАЗІРКО Н.Р. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16386 |
ЛАЗОР А.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16387 |
ЛАЗОР Н.В. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
8 |
96 (33+50+13) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
16388 |
ЛАЗОРАК С. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16389 |
ЛАЗОРЕНКО А.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
116 (33+58+25) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16390 |
ЛАЗОРЕНКО В.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
96 (52+32+12) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16391 |
ЛАЗОРЕНКО Т.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
102 (39+40+23) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
16392 |
ЛАЗОРИК М.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
164 (48+56+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16393 |
ЛАЗОРИЩАК О.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16394 |
ЛАЗОРІВ Г.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16395 |
ЛАЗОРКО М.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
83 (24+38+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16396 |
ЛАЗОРКО С.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16397 |
ЛАЗОРОВИЧ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
88 (40+30+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
16398 |
ЛАЗУР Ю.Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
7 |
67 (39+18+10) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16399 |
ЛАЗУРАК М.О. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
7 |
103 (45+36+22) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16400 |
ЛАЗУРАК О.О. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
16401 |
ЛАЗУРКЕВИЧ А.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
112 (34+54+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16402 |
ЛАЗУРКЕВИЧ Д.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16403 |
ЛАЗУРКЕВИЧ С.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16404 |
ЛАЗУРКО Д.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16405 |
ЛАЗУРКО Н.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
10 |
108 (31+50+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16406 |
ЛАЙБІДА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
116 (42+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16407 |
ЛАЙКОШ Ю.Й. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16408 |
ЛАКАТОШ М.І. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16409 |
ЛАКІШ М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
85 (24+44+17) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
16410 |
ЛАКОМА Н.М. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16411 |
ЛАКОМСЬКА Н.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
119 (42+41+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
16412 |
ЛАКОМСЬКА О.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16413 |
ЛАКОМСЬКА С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16414 |
ЛАКОМСЬКИЙ Д.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
9 |
93 (38+34+21) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16415 |
ЛАКОТІЙ Д.Н. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16416 |
ЛАКОФА В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
85 (33+26+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16417 |
ЛАКТІОНОВ Ю.Р. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
8 |
105 (51+34+20) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16418 |
ЛАЛАК А.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
16419 |
ЛАЛАК В.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16420 |
ЛАЛАК І.П. |
14326 |
м. Жидачів |
Межирічанська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16421 |
ЛАЛАК К.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
121 (42+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16422 |
ЛАЛАК О.М. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16423 |
ЛАЛАК Ю.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
75 (32+31+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16424 |
ЛАМАГА С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
16425 |
ЛАНИЦЯ О.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16426 |
ЛАНОВИЙ М.Д. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16427 |
ЛАНЧУВ В.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
112 (28+36+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16428 |
ЛАНЬ Д.І. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
6 |
64 (34+18+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
16429 |
ЛАНЬ М.О. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16430 |
ЛАНЬ О.Ю. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16431 |
ЛАНЬЬ Б.І. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
74 (16+34+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16432 |
ЛАПАН А.І. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16433 |
ЛАПАН М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
106 (48+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16434 |
ЛАПАН М.Т. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16435 |
ЛАПАН Н.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
9 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
16436 |
ЛАПАНЮК В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
127 (52+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16437 |
ЛАПГІЙ С.Ю. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
7 |
120 (39+50+31) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16438 |
ЛАПЕЙ Л.М. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
16439 |
ЛАПЕЙ Н.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
87 (42+22+23) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16440 |
ЛАПЕЙ Р.Я. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
49 (17+20+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16441 |
ЛАПЕЦЬ Д.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16442 |
ЛАПИЦЬКА В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
142 (34+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16443 |
ЛАПИЦЬКИЙ В.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
92 (16+40+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16444 |
ЛАПИЦЬКИЙ М.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16445 |
ЛАПІДА О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
10 |
88 (42+22+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16446 |
ЛАПКА О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
135 (51+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
16447 |
ЛАПКО В.В. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16448 |
ЛАПСЮК С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16449 |
ЛАПТАШИНСЬКАА К.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
60 (36+24+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16450 |
ЛАПТАШИНСЬКИЙ О.П. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
109 (24+52+33) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
16451 |
ЛАПТЄВА А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
140 (46+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16452 |
ЛАПТУТА М.І. |
14564 |
м. Радехів |
Нестаничівський НВК |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16453 |
ЛАПТУТА Т.П. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16454 |
ЛАПУНДЯК В.І. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16455 |
ЛАПУНДЯК Р.І. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
8 |
137 (54+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
16456 |
ЛАПЦУН М.О. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
7 |
98 (39+34+25) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16457 |
ЛАПЧАК А.І. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16458 |
ЛАПЧУК І.В. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
7 |
136 (48+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16459 |
ЛАПЧУК М.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
16460 |
ЛАПЧУК О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
16461 |
ЛАПЧУК С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16462 |
ЛАПШИНОВ М.П. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16463 |
ЛАРІВОН Д.І. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
5 |
126 (48+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16464 |
ЛАРЧИК В.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16465 |
ЛАСКА А |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16466 |
ЛАСКАВЙ А.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16467 |
ЛАСТОВЕЦЬКА А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
8 |
120 (33+36+51) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
16468 |
ЛАСЬКО М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
92 (30+32+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16469 |
ЛАТА М.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
101 (36+44+21) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16470 |
ЛАТАНИШИН В.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
129 (45+58+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16471 |
ЛАТИК В.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
78 (22+44+12) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16472 |
ЛАТИННИК П.М. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
1 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
16473 |
ЛАТИПОВ А.С. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16474 |
ЛАТИШЕВА М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16475 |
ЛАТУШИНСЬКА М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
70 (9+30+31) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16476 |
ЛАХ В.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
118 (22+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
16477 |
ЛАХМАН С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16478 |
ЛАХНО Н.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
101 (25+52+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16479 |
ЛАЦУГА О.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
104 (36+40+28) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
16480 |
ЛАШКО Д.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16481 |
ЛАЩАК А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
115 (42+25+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16482 |
ЛАЩІВСЬКА Д.Б. |
14687 |
м. Сокаль |
Себечівська ЗШ |
5 |
112 (46+36+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16483 |
ЛАЩІВСЬКА Д.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16484 |
ЛАЩУК І.Є. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
11 |
52 (8+32+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16485 |
ЛАЩУК М.Р. |
14565 |
м. Радехів |
Стремільчанський НВК |
3 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
16486 |
ЛАЩУК С.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16487 |
ЛАЩУКА В.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16488 |
ЛЕБЕДЕВ В.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
16489 |
ЛЕБЕДЕНКО А.З. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
6 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16490 |
ЛЕБЕДЕНКОВА С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
16491 |
ЛЕБЕДЄВ І.П. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16492 |
ЛЕБЕДЄВ М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
120 (44+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16493 |
ЛЕБЕДЄВОЇ О.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
80 (27+42+11) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16494 |
ЛЕБЕДИНЕЦЬ Р.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16495 |
ЛЕБЕДИНСЬКИЙ І.В. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
16496 |
ЛЕБЕДИНСЬКИЙ О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16497 |
ЛЕБЕДОВИЧ Т.М. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16498 |
ЛЕБЕДЬ М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16499 |
ЛЕБЕТКО М.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16500 |
ЛЕБІДЬ В. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
16501 |
ЛЕБІДЬ В.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16502 |
ЛЕБІДЬ О.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
98 (20+36+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16503 |
ЛЕБІДЬ Р.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
124 (40+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16504 |
ЛЕБІДЬ Я.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
122 (36+58+28) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16505 |
ЛЕБЯК М.Є. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
116 (48+54+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16506 |
ЛЕБЯК О.Є. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
126 (48+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16507 |
ЛЕВ А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16508 |
ЛЕВ А.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
169 (60+55+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16509 |
ЛЕВ В.І. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
120 (52+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
16510 |
ЛЕВ І.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
154 (60+58+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16511 |
ЛЕВ М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16512 |
ЛЕВ М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
104 (42+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16513 |
ЛЕВ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
44 (3+26+15) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16514 |
ЛЕВ О.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
73 (30+36+7) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16515 |
ЛЕВ П.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16516 |
ЛЕВАНДІВСЬКА В.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16517 |
ЛЕВАНДОВСЬКА С.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16518 |
ЛЕВАНДОВСЬКИЙ А.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
127 (48+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16519 |
ЛЕВАНДОВСЬКИЙ В.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
142 (58+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16520 |
ЛЕВАНДОВСЬКИЙ М.П. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
8 |
101 (36+34+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16521 |
ЛЕВАНДОВСЬКИЙ О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
127 (60+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16522 |
ЛЕВИК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
117 (39+50+28) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
16523 |
ЛЕВИК Ю.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16524 |
ЛЕВИЦЬКА А.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16525 |
ЛЕВИЦЬКА А.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16526 |
ЛЕВИЦЬКА В.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
142 (39+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16527 |
ЛЕВИЦЬКА В.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16528 |
ЛЕВИЦЬКА В.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
98 (33+28+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16529 |
ЛЕВИЦЬКА ІБ. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16530 |
ЛЕВИЦЬКА М.Є. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
8 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16531 |
ЛЕВИЦЬКА М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16532 |
ЛЕВИЦЬКА О.А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
7 |
91 (30+40+21) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
16533 |
ЛЕВИЦЬКА О.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
8 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16534 |
ЛЕВИЦЬКА О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16535 |
ЛЕВИЦЬКА О.М. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16536 |
ЛЕВИЦЬКА С.М. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
108 (36+60+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16537 |
ЛЕВИЦЬКА Т.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16538 |
ЛЕВИЦЬКА У.А. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
6 |
87 (40+23+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16539 |
ЛЕВИЦЬКА Х.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16540 |
ЛЕВИЦЬКА Ю.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
130 (45+38+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16541 |
ЛЕВИЦЬКА Ю.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16542 |
ЛЕВИЦЬКА Я.О. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
7 |
53 (21+8+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16543 |
ЛЕВИЦЬКА Я.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16544 |
ЛЕВИЦЬКИЙ А.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16545 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Б.Т. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
7 |
98 (36+36+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16546 |
ЛЕВИЦЬКИЙ В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16547 |
ЛЕВИЦЬКИЙ В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16548 |
ЛЕВИЦЬКИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
142 (39+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16549 |
ЛЕВИЦЬКИЙ В.Р. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
4 |
142 (46+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16550 |
ЛЕВИЦЬКИЙ І.І. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
9 |
115 (38+50+27) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
16551 |
ЛЕВИЦЬКИЙ І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
153 (54+60+39) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16552 |
ЛЕВИЦЬКИЙ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16553 |
ЛЕВИЦЬКИЙ М.Н. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16554 |
ЛЕВИЦЬКИЙ М.Т. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
100 (33+42+25) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16555 |
ЛЕВИЦЬКИЙ О.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16556 |
ЛЕВИЦЬКИЙ О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
33 (6+4+23) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16557 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Р.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
129 (42+40+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
16558 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16559 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Р.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16560 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Р.Т. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16561 |
ЛЕВИЦЬКИЙ С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
130 (39+52+39) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16562 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Ю.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16563 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Я.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16564 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Я.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
67 (26+26+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16565 |
ЛЕВИЦЬКІЙ І.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
74 (40+28+6) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16566 |
ЛЕВІНСЬКА Л |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
125 (36+52+37) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16567 |
ЛЕВКІВ А.В. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
6 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
16568 |
ЛЕВКІВ В.Б. |
14562 |
м. Радехів |
Гоголівська ЗОШ |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16569 |
ЛЕВКІВ В.Д. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
6 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16570 |
ЛЕВКІВ В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16571 |
ЛЕВКІВ О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
82 (30+26+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16572 |
ЛЕВКІВ Ю.М. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16573 |
ЛЕВКІВ Я.Л. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
112 (30+52+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16574 |
ЛЕВКІВСЬКИЙ Д.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
140 (54+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16575 |
ЛЕВКІНА Я.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16576 |
ЛЕВКО А.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16577 |
ЛЕВКО В.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
96 (29+40+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16578 |
ЛЕВКО І.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16579 |
ЛЕВКО М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
100 (42+28+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
16580 |
ЛЕВКО М.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (12+24+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16581 |
ЛЕВКО Р |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16582 |
ЛЕВКО Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
79 (38+29+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16583 |
ЛЕВКО С.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
120 (38+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16584 |
ЛЕВКО Х.Д. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
16585 |
ЛЕВКО Я.В. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16586 |
ЛЕВКОВИ Р.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
65 (22+28+15) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16587 |
ЛЕВКОВИЧ А.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
16588 |
ЛЕВКОВИЧ Б.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
89 (18+38+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16589 |
ЛЕВКОВИЧ В |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
157 (54+52+51) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16590 |
ЛЕВКОВИЧ В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16591 |
ЛЕВКОВИЧ В.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16592 |
ЛЕВКОВИЧ В.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
5 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16593 |
ЛЕВКОВИЧ В.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16594 |
ЛЕВКОВИЧ Д.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
16595 |
ЛЕВКОВИЧ М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16596 |
ЛЕВКОВИЧ М.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
108 (36+52+20) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16597 |
ЛЕВКОВИЧ П.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16598 |
ЛЕВКОВИЧ П.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16599 |
ЛЕВКОВИЧ Р.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16600 |
ЛЕВКОВИЧ С.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
16601 |
ЛЕВКОВИЧ Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
136 (58+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
16602 |
ЛЕВКОВИЧ Х.Ю. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
132 (28+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
16603 |
ЛЕВКУЛИЧ В.М. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
115 (42+44+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
16604 |
ЛЕВКУН А.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16605 |
ЛЕВКУН В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16606 |
ЛЕВКУТ А.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16607 |
ЛЕВКУТ М.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16608 |
ЛЕВКУТ Я.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
71 (19+28+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16609 |
ЛЕВКУЦ Н.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
16610 |
ЛЕВОЧКО А.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16611 |
ЛЕВОЧКО І.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
124 (38+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16612 |
ЛЕВОЧКО Р.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
16613 |
ЛЕВОШ В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
140 (54+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16614 |
ЛЕВТАК А.С. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16615 |
ЛЕВУС А.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16616 |
ЛЕВУС А.Б. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16617 |
ЛЕВУС А.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
106 (46+36+24) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
16618 |
ЛЕВУС Х.Я. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16619 |
ЛЕВУС Х.Я. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16620 |
ЛЕВУС Я.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
101 (25+46+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16621 |
ЛЕВУШ С.С. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16622 |
ЛЕВЧЕНКО А.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16623 |
ЛЕВЧЕНКО О.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
143 (54+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16624 |
ЛЕВЧЕНКО П.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
132 (46+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16625 |
ЛЕВЧУК А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16626 |
ЛЕВЧУК М.Е. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
9 |
83 (25+40+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16627 |
ЛЕВЧУК П.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
76 (22+36+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16628 |
ЛЕГА В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
100 (42+24+34) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16629 |
ЛЕГА Х.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16630 |
ЛЕГЕДЗА А.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16631 |
ЛЕГЕДЗА В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
138 (54+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
16632 |
ЛЕГЕДЗА О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16633 |
ЛЕГЕДЗА Ю.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
83 (36+11+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16634 |
ЛЕГЕНДЗЕВИЧ В.Т. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16635 |
ЛЕГІНОВИЧ В.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
5 |
82 (32+32+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16636 |
ЛЕГКА А.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
106 (46+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16637 |
ЛЕГКА М.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16638 |
ЛЕГКИЙ В.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
136 (44+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16639 |
ЛЕГКИЙ І.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16640 |
ЛЕГКИЙ М.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
10 |
130 (41+50+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16641 |
ЛЕГКИЙ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
140 (36+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
16642 |
ЛЕГО Л.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16643 |
ЛЕГОЦЬКА Я.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16644 |
ЛЕГОЦЬКИЙ Н.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16645 |
ЛЕГУЦЬКА І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16646 |
ЛЕДАХІВСЬКА Ю.С. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16647 |
ЛЕДВІЙ В.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16648 |
ЛЕДВІЙ О.М. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
7 |
133 (27+58+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16649 |
ЛЕЖАН А.М. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
3 |
138 (32+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16650 |
ЛЕЖЕНІН А.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16651 |
ЛЕЙБИЧ С.Р. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16652 |
ЛЕЙКО О.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
125 (54+46+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16653 |
ЛЕЛИК Р.І. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16654 |
ЛЕЛІВ Ю.А. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
6 |
114 (38+40+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
16655 |
ЛЕЛЮХ Д.В. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
110 (35+24+51) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16656 |
ЛЕЛЯК Г.П. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16657 |
ЛЕЛЯК Д.Р. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16658 |
ЛЕЛЯК М.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16659 |
ЛЕМЕХ Т.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16660 |
ЛЕМЕЦЬ Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16661 |
ЛЕМЕЦЬ Є.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16662 |
ЛЕМЕЦЬ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16663 |
ЛЕМЕШІВСЬКИЙ А.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16664 |
ЛЕМЕШКО Д.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
7 |
113 (42+30+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
16665 |
ЛЕМЕШКО Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
100 (27+30+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16666 |
ЛЕМІХ Р.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16667 |
ЛЕМІХ Т.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16668 |
ЛЕМІШКА М.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16669 |
ЛЕМІШКА М.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
71 (37+22+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16670 |
ЛЕМІШКА С.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16671 |
ЛЕМІШКО В.І. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
128 (46+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16672 |
ЛЕМІШКО М.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
60 (48+12+0) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16673 |
ЛЕМІШКО П.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16674 |
ЛЕМІШКО С.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16675 |
ЛЕМІШКО Х |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
92 (34+34+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16676 |
ЛЕМІШКО Х.В. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16677 |
ЛЕМІШОВСЬКИЙ Р.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16678 |
ЛЕМКАЛОВИЧ О.Й. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
16679 |
ЛЕМКАЛОВИЧ С.Ф. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16680 |
ЛЕМКО А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
107 (39+46+22) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16681 |
ЛЕМКО Б.І. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16682 |
ЛЕМКО І.І. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
3 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16683 |
ЛЕМЦЬО Р.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
16684 |
ЛЕМЧИК О.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16685 |
ЛЕМЧИК С.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
137 (36+60+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16686 |
ЛЕНАРТОВИЧ В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
110 (36+38+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16687 |
ЛЕНДЕЛ В.А. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
5 |
117 (50+31+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16688 |
ЛЕНЕВИЧ Х.А. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16689 |
ЛЕНЕЦЬ А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16690 |
ЛЕНЕЦЬ Я.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
94 (34+30+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16691 |
ЛЕНИК К.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
84 (28+38+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16692 |
ЛЕНИК Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16693 |
ЛЕНИШИН А.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
112 (36+42+34) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16694 |
ЛЕНИШИН В.О. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16695 |
ЛЕНІВ В.І. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
16696 |
ЛЕНКІВСЬКА О.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16697 |
ЛЕНЦІВ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16698 |
ЛЕНЧАК Л |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
108 (38+34+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16699 |
ЛЕНЧИЦЬКА Х.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
118 (54+28+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16700 |
ЛЕНЧУК Ю.С. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
6 |
90 (38+28+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16701 |
ЛЕНЬ А.В. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
6 |
106 (46+36+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16702 |
ЛЕНЬ А.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
16703 |
ЛЕНЬ В.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16704 |
ЛЕНЬ Д.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16705 |
ЛЕНЬ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
84 (31+38+15) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16706 |
ЛЕНЬ М.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16707 |
ЛЕНЬ М.О. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
4 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16708 |
ЛЕНЬ Н.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
48 (24+0+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16709 |
ЛЕНЬКО А.І. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
3 |
150 (46+44+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16710 |
ЛЕНЬКО В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
116 (54+26+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16711 |
ЛЕНЬО А.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
114 (39+44+31) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16712 |
ЛЕНЬО Д.О. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
105 (36+32+37) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16713 |
ЛЕНЬО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16714 |
ЛЕНЬО Р.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16715 |
ЛЕНЬО С.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16716 |
ЛЕНЬО Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (44+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16717 |
ЛЕОНОВ О.С. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16718 |
ЛЕОНОВА А.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16719 |
ЛЕОНОВА О.Г. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
61 (9+18+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16720 |
ЛЕОНОВА Я.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16721 |
ЛЕОНТЕНКО Я.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
93 (44+25+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16722 |
ЛЕОНТОВИЧ А.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16723 |
ЛЕОНТЬЄВ В.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
7 |
75 (42+16+17) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16724 |
ЛЕОЧКО А.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16725 |
ЛЕПА А.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16726 |
ЛЕПАК А.Я. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
88 (30+44+14) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16727 |
ЛЕПАК Т.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
131 (33+58+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16728 |
ЛЕПАК Ю.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
120 (60+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16729 |
ЛЕПАК Я.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16730 |
ЛЕПЕХ А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
92 (19+46+27) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16731 |
ЛЕПЕХА Н.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16732 |
ЛЕПЕХА У.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
126 (28+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16733 |
ЛЕПЕЦЬКИЙ О.С. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16734 |
ЛЕПЛИНСЬКА А.С. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
9 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16735 |
ЛЕПСЬКА Л.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
124 (30+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16736 |
ЛЕПСЬКА Я.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16737 |
ЛЕПТАЧ А.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16738 |
ЛЕПЦЬО Р.Л. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
117 (33+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16739 |
ЛЕРНАТОВИЧ П.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16740 |
ЛЕРЧУК О.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16741 |
ЛЕСИК В.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
74 (46+28+0) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16742 |
ЛЕСИК В.І. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16743 |
ЛЕСИК В.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16744 |
ЛЕСИК Д |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
151 (51+52+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16745 |
ЛЕСИК Д.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
6 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16746 |
ЛЕСИК О.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16747 |
ЛЕСИК Р.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
92 (34+34+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16748 |
ЛЕСИШАК Д. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16749 |
ЛЕСИШАК С.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
106 (40+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
16750 |
ЛЕСИШИН З.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
136 (26+56+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
16751 |
ЛЕСИШИН Н.Р. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
7 |
84 (15+50+19) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
16752 |
ЛЕСИШИН Т.І. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
6 |
116 (60+32+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16753 |
ЛЕСІВ А.Б. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16754 |
ЛЕСІВ А.О. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
7 |
85 (27+32+26) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16755 |
ЛЕСІВ В.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
7 |
130 (45+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
16756 |
ЛЕСІВ В.І. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16757 |
ЛЕСІВ В.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16758 |
ЛЕСІВ В.П. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
5 |
94 (22+36+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16759 |
ЛЕСІВ В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
133 (45+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16760 |
ЛЕСІВ В.Ф. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16761 |
ЛЕСІВ Д.В. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
9 |
63 (22+26+15) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16762 |
ЛЕСІВ Д.І. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16763 |
ЛЕСІВ І.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
113 (36+52+25) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16764 |
ЛЕСІВ Л.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
16765 |
ЛЕСІВ Л.Я. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16766 |
ЛЕСІВ М.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16767 |
ЛЕСІВ М.О. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16768 |
ЛЕСІВ М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
130 (42+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16769 |
ЛЕСІВ М.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
30 (18+8+4) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16770 |
ЛЕСІВ М.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16771 |
ЛЕСІВ Н.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
8 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
16772 |
ЛЕСІВ О.Р. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16773 |
ЛЕСІВ О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
79 (26+38+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16774 |
ЛЕСІВ С.Б. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16775 |
ЛЕСІВ С.О. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
167 (60+56+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16776 |
ЛЕСІВ С.О. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
5 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16777 |
ЛЕСІВ Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16778 |
ЛЕСКОВИЧ А.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
153 (60+45+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16779 |
ЛЕСНАК В.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
81 (34+23+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16780 |
ЛЕСНЯК А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16781 |
ЛЕСНЯК Є.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16782 |
ЛЕСНЯК Н.Г. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16783 |
ЛЕСЬ А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16784 |
ЛЕСЬ В.Р. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
7 |
96 (30+38+28) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
16785 |
ЛЕСЬКІВ А.Б. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
3 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16786 |
ЛЕСЬКІВ А.Л. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
16787 |
ЛЕСЬКІВ В.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
9 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
16788 |
ЛЕСЬКІВ В.Р. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16789 |
ЛЕСЬКІВ Д.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16790 |
ЛЕСЬКІВ Д.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16791 |
ЛЕСЬКІВ Д.О. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
84 (12+42+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
16792 |
ЛЕСЬКІВ І |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
51 (17+28+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16793 |
ЛЕСЬКІВ К.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16794 |
ЛЕСЬКІВ Л.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
137 (54+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16795 |
ЛЕСЬКІВ М.Б. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16796 |
ЛЕСЬКІВ М.Б. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
4 |
96 (46+44+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
16797 |
ЛЕСЬКІВ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
75 (21+30+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16798 |
ЛЕСЬКІВ М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
61 (12+32+17) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16799 |
ЛЕСЬКІВ Н.Є. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
113 (30+46+37) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16800 |
ЛЕСЬКІВ О.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
98 (48+26+24) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
16801 |
ЛЕСЬКІВ О.Є. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
118 (54+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16802 |
ЛЕСЬКІВ О.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16803 |
ЛЕСЬКІВ Р.В. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16804 |
ЛЕСЬКІВ С.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
130 (48+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16805 |
ЛЕСЬКІВ С.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
134 (58+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16806 |
ЛЕСЬКІВ С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16807 |
ЛЕСЬКІВ Т.М. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16808 |
ЛЕСЬКІВ У.Н. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
89 (51+26+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16809 |
ЛЕСЬКІВ Х.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16810 |
ЛЕСЬКІВ Х.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16811 |
ЛЕСЬКІВ Х.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16812 |
ЛЕСЬКІВ Ю.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16813 |
ЛЕСЬКІВ Ю.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (12+60+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16814 |
ЛЕСЬКІВ Я.В. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16815 |
ЛЕСЬКО А.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
16816 |
ЛЕСЬКО Б.Б. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
7 |
70 (9+32+29) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16817 |
ЛЕСЬКО Б.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
116 (44+36+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
16818 |
ЛЕСЬКО В. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16819 |
ЛЕСЬКО Г.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
109 (36+40+33) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16820 |
ЛЕСЬКО Л.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16821 |
ЛЕСЬКО М.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16822 |
ЛЕСЬКО М.Я. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
118 (52+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16823 |
ЛЕСЬКО Н.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
95 (33+36+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16824 |
ЛЕСЬКО Н.Ю. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16825 |
ЛЕСЬКО О.С. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
9 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16826 |
ЛЕСЬКО С.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16827 |
ЛЕСЬКО Х.С. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16828 |
ЛЕСЬКО Ю.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
77 (22+31+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16829 |
ЛЕСЬКО Я.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16830 |
ЛЕСЮК А.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16831 |
ЛЕСЮК Д.А. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
8 |
123 (57+44+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
16832 |
ЛЕСЮК М.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
16833 |
ЛЕСЮК М.П. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16834 |
ЛЕСЮК О.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16835 |
ЛЕСЮК С.М. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16836 |
ЛЕСЮК Т.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
122 (36+50+36) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16837 |
ЛЕСЮК Ю.В. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16838 |
ЛЕСЯК В.В. |
14943 |
м. Яворів |
Терновицька СЗШ |
7 |
148 (51+46+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16839 |
ЛЕТВИНКО М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16840 |
ЛЕТІЙ М.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
143 (45+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16841 |
ЛЕТНЯНКА Б.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (26+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16842 |
ЛЕТНЯНКА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16843 |
ЛЕТНЯНЧИН В.П. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16844 |
ЛЕУС А.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16845 |
ЛЕУС А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
100 (22+48+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
16846 |
ЛЕУС А.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
117 (46+38+33) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16847 |
ЛЕУШ М.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16848 |
ЛЕУШ О.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16849 |
ЛЕУШ Ю.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16850 |
ЛЕХ В.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16851 |
ЛЕХ Ж.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
16852 |
ЛЕХІВ С.Н. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16853 |
ЛЕХІВ Ю.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16854 |
ЛЕХКАР Я.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16855 |
ЛЕХМІНКА В.Т. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16856 |
ЛЕХМІНКА Н.Г. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
6 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16857 |
ЛЕХНО І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16858 |
ЛЕХНОВСЬКИЙ В.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
98 (16+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16859 |
ЛЕХНОВСЬКИЙ Н.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
86 (36+24+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16860 |
ЛЕХНОВСЬКИЙ О.П. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
104 (45+34+25) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16861 |
ЛЕХОВИЧ В.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16862 |
ЛЕХУШ Т.Д. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
98 (27+32+39) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16863 |
ЛЕЦИК А.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16864 |
ЛЕЦИК І.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16865 |
ЛЕЦИК Л.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
97 (45+22+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
16866 |
ЛЕЦЮК А.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
66 (15+28+23) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16867 |
ЛЕЦЮК П.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
3 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
16868 |
ЛЕШЕГА О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16869 |
ЛЕШИК Р.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16870 |
ЛЕШКІВЕЦЬ Т.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
136 (52+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16871 |
ЛЕШКО А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
78 (34+32+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16872 |
ЛЕШКО І.М. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
4 |
66 (20+22+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16873 |
ЛЕШКО Л.З. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
3 |
112 (46+36+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16874 |
ЛЕШКОВИЧ О.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
103 (44+38+21) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16875 |
ЛЕШКОВЯТ М.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16876 |
ЛЕШНЬОВСЬКА О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
139 (51+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
16877 |
ЛЕШОВСЬКИЙ О.З. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16878 |
ЛЕЩАК А.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16879 |
ЛЕЩАК В.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16880 |
ЛЕЩАК М.М. |
14711 |
м. Сокаль |
Угринівська ЗШ |
7 |
71 (6+32+33) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16881 |
ЛЕЩАК Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16882 |
ЛЕЩЕНКО Л.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16883 |
ЛЕЩЕНКО О.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
11 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
16884 |
ЛЕЩИНСЬКА І.Я. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
7 |
66 (9+32+25) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16885 |
ЛЕЩИНСЬКИЙ Н.Б. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
9 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
16886 |
ЛЕЩИШИН А.В. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16887 |
ЛЕЩИШИН А.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16888 |
ЛЕЩИШИН А.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
136 (58+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16889 |
ЛЕЩИШИН В.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
124 (38+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16890 |
ЛЕЩИШИН І.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16891 |
ЛЕЩИШИН І.Я. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
98 (33+34+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16892 |
ЛЕЩИШИН К.П. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16893 |
ЛЕЩИШИН Л.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16894 |
ЛЕЩИШИН М.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
10 |
95 (52+22+21) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16895 |
ЛЕЩИШИН М.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
49 (19+24+6) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16896 |
ЛЕЩИШИН М.Ю. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
106 (26+44+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16897 |
ЛЕЩИШИН О.Г. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
130 (36+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16898 |
ЛЕЩИШИН Р.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
110 (39+42+29) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16899 |
ЛЕЩУК А.Є. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16900 |
ЛЕЩУК І.Р. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
16901 |
ЛЕЩУК К.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16902 |
ЛЕЩУК П.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16903 |
ЛЕЩУК П.С. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16904 |
ЛЕЩУК Р.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16905 |
ЛЕЩУК С.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
86 (30+36+20) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16906 |
ЛЕЩУК Х.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16907 |
ЛЄБЄДЄВА Х.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
129 (48+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16908 |
ЛЄПША В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16909 |
ЛЄПЬОХІНА Д.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
16910 |
ЛЄСКОВ О.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16911 |
ЛЄСКОВА Н.В. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
4 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16912 |
ЛЄСКОВА С.В. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
7 |
65 (30+18+17) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16913 |
ЛЄСКОВА Т.В. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
8 |
79 (27+30+22) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16914 |
ЛЄТІН Р.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16915 |
ЛЄХ А.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16916 |
ЛИ В.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
80 (18+38+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16917 |
ЛИБА К.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
168 (60+56+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16918 |
ЛИБА О.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
16919 |
ЛИБА Я.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16920 |
ЛИБИ А.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16921 |
ЛИВАЦЬКА А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
94 (40+30+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
16922 |
ЛИВАЦЬКИЙ П.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
90 (30+40+20) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16923 |
ЛИВІЦЬКИЙ М.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16924 |
ЛИГА О.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
72 (15+32+25) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
16925 |
ЛИГА С.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
77 (30+28+19) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16926 |
ЛИГА Т.Ю. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
56 (15+32+9) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
16927 |
ЛИЖИЧКА Ю.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
37 (12+8+17) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16928 |
ЛИЗАК А.Я. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
16929 |
ЛИЗАН А.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16930 |
ЛИЗАН В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16931 |
ЛИЗАН І.Л. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
11 |
79 (28+36+15) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16932 |
ЛИЗАН М.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
139 (48+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16933 |
ЛИЗАН Ю.В. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
16934 |
ЛИЗАН Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16935 |
ЛИЗУН Д.Н. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16936 |
ЛИЗУН М.В. |
14702 |
м. Сокаль |
Ільковицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
96 (46+32+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
16937 |
ЛИЗУН Х.О. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
8 |
139 (51+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
16938 |
ЛИКО В.Я. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
8 |
107 (36+46+25) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
16939 |
ЛИКОВ Е.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16940 |
ЛИКОВА О.О. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
7 |
118 (45+44+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16941 |
ЛИЛИК В.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16942 |
ЛИЛИК В.Д. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
38 (16+22+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16943 |
ЛИЛИК В.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
128 (42+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
16944 |
ЛИЛИК Д.С. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16945 |
ЛИЛИК С.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
118 (45+34+39) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
16946 |
ЛИЛИК Ю.В. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
5 |
68 (8+48+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
16947 |
ЛИЛИК Я.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16948 |
ЛИЛИШ І.Ю. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
8 |
108 (42+38+28) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16949 |
ЛИЛО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
105 (21+50+34) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16950 |
ЛИЛЬО І.З. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16951 |
ЛИЛЬО О.О. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16952 |
ЛИМАР В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
134 (40+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16953 |
ЛИМАР І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16954 |
ЛИМАР М |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16955 |
ЛИМАР С.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16956 |
ЛИМИЧ О.А. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
76 (16+48+12) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
16957 |
ЛИМИЧ Т.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
16958 |
ЛИН А.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
104 (38+48+18) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16959 |
ЛИН І.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16960 |
ЛИНДА В.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
152 (40+58+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16961 |
ЛИНДА І.Р. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
35 (21+8+6) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16962 |
ЛИНДА І.Р. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
147 (46+50+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16963 |
ЛИНДА І.С. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
9 |
138 (46+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
16964 |
ЛИНДА Н.С. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16965 |
ЛИНДА С |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
138 (46+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
16966 |
ЛИНИЧ В.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
16967 |
ЛИНІВ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16968 |
ЛИНІВ С.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16969 |
ЛИНЬ І.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
95 (18+42+35) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16970 |
ЛИНЬ П.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16971 |
ЛИП О.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16972 |
ЛИПА В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
62 (32+24+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16973 |
ЛИПА М.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16974 |
ЛИПА Ю.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
77 (25+22+30) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16975 |
ЛИПАК О.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
108 (46+38+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16976 |
ЛИПЕЙ Р.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16977 |
ЛИПЕЦЬКИЙ Н.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16978 |
ЛИПИН В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16979 |
ЛИПИН Н.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16980 |
ЛИПИНСЬКИЙ Д.Л. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16981 |
ЛИПКА А.Г. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16982 |
ЛИПКА А.Ю. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16983 |
ЛИПКА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16984 |
ЛИПКА У.Т. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
41 (16+25+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16985 |
ЛИПНИЦЬКА Ю |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16986 |
ЛИПСЬКА Н.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
146 (60+44+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16987 |
ЛИПЯК С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16988 |
ЛИС А.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16989 |
ЛИС В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16990 |
ЛИС В.І. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
6 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16991 |
ЛИС С.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
6 |
76 (48+10+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16992 |
ЛИС Ю.Б. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
10 |
117 (54+36+27) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16993 |
ЛИС Ю.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
9 |
97 (32+56+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16994 |
ЛИС Ю.Р. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
8 |
91 (30+36+25) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16995 |
ЛИСАК А.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
16996 |
ЛИСАК В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16997 |
ЛИСАК Д.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16998 |
ЛИСАК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16999 |
ЛИСАК М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
128 (54+38+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17000 |
ЛИСАК М.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
87 (15+32+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17001 |
ЛИСАК М.О. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
5 |
79 (16+27+36) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
17002 |
ЛИСАК Н.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
148 (34+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17003 |
ЛИСАК О.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
17004 |
ЛИСАК Р |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
86 (20+48+18) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17005 |
ЛИСАК Т.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17006 |
ЛИСАК Х.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
17007 |
ЛИСЕЙКО Д.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17008 |
ЛИСЕНКО А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
57 (23+28+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17009 |
ЛИСЕНКО В.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17010 |
ЛИСЕНКО В.С. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17011 |
ЛИСЕНКО К.П. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
148 (58+54+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17012 |
ЛИСЕНКО О.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
91 (27+32+32) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17013 |
ЛИСЕНКО Р.А. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17014 |
ЛИСЕНКО С. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17015 |
ЛИСЕЦЬКИЙ А.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
126 (32+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17016 |
ЛИСЕЦЬКИЙ В.Л. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
128 (36+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17017 |
ЛИСИЙ Д.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17018 |
ЛИСИЙ С.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17019 |
ЛИСИЙ Ю.Ю. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
77 (30+30+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17020 |
ЛИСИЙ Я.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
110 (48+22+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17021 |
ЛИСИК А.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17022 |
ЛИСИК Д.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17023 |
ЛИСИК Л.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
84 (12+24+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17024 |
ЛИСИК М.З. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17025 |
ЛИСИК М.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17026 |
ЛИСИК С.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
131 (43+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17027 |
ЛИСИК Ю.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17028 |
ЛИСИТЧУК Ю.Ю. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17029 |
ЛИСИЦЬКА К.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
105 (36+38+31) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17030 |
ЛИСИЦЯ М.Л. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17031 |
ЛИСИЦЯ С.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
6 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17032 |
ЛИСИШИН Н.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17033 |
ЛИСКА С.М. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
8 |
90 (42+32+16) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17034 |
ЛИСКО А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17035 |
ЛИСКО М.С. |
14564 |
м. Радехів |
Нестаничівський НВК |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17036 |
ЛИСКО Ю.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17037 |
ЛИСКОВИЧ О.Б. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17038 |
ЛИСОВЕЦЬ А.О. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17039 |
ЛИСОВИЧ А.В. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
8 |
119 (33+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
17040 |
ЛИСОВИЧ А.О. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17041 |
ЛИСОВИЧ А.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
97 (33+36+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17042 |
ЛИСОВИЧ В.С. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17043 |
ЛИСОВИЧ Д.А. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
8 |
44 (12+24+8) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17044 |
ЛИСОВИЧ І.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
146 (36+56+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17045 |
ЛИСОВИЧ С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17046 |
ЛИСОВИЧ Я.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17047 |
ЛИСТОПАД О.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17048 |
ЛИСУНІВ О.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
17049 |
ЛИСЬКО Л.С. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
10 |
98 (40+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
17050 |
ЛИСЯК В.Б. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
87 (42+21+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17051 |
ЛИСЯК Т.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
71 (37+22+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17052 |
ЛИТВИН А |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17053 |
ЛИТВИН А.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
86 (18+40+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17054 |
ЛИТВИН А.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17055 |
ЛИТВИН А.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
10 |
55 (25+24+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17056 |
ЛИТВИН А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
81 (40+23+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17057 |
ЛИТВИН А.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17058 |
ЛИТВИН А.С. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17059 |
ЛИТВИН Б.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17060 |
ЛИТВИН В.А. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17061 |
ЛИТВИН В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17062 |
ЛИТВИН В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17063 |
ЛИТВИН Г.А. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
6 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17064 |
ЛИТВИН Д.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17065 |
ЛИТВИН Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17066 |
ЛИТВИН Л.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17067 |
ЛИТВИН Л.Р. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
104 (40+28+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17068 |
ЛИТВИН М.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
92 (34+34+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17069 |
ЛИТВИН М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
17070 |
ЛИТВИН М.Н. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17071 |
ЛИТВИН О.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17072 |
ЛИТВИН О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17073 |
ЛИТВИН О.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
5 |
102 (34+38+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17074 |
ЛИТВИН П.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17075 |
ЛИТВИН Р.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
130 (36+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17076 |
ЛИТВИН Р.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17077 |
ЛИТВИН С.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
6 |
96 (34+38+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17078 |
ЛИТВИН Х.Б. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
4 |
76 (8+32+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17079 |
ЛИТВИН Ю.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
109 (33+46+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17080 |
ЛИТВИНЕНКО А.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17081 |
ЛИТВИНЕНКО Е.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
96 (22+38+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17082 |
ЛИТВИНОВ В.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17083 |
ЛИТВИНОВА А.А. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
5 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17084 |
ЛИТВИНОВА А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17085 |
ЛИТВИНЧУК А.Є. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
10 |
120 (50+34+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17086 |
ЛИТВИНЧУК О.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
74 (30+38+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17087 |
ЛИТВИНЧУК С.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
120 (60+24+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17088 |
ЛИТВИНЮК В.І. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17089 |
ЛИТВИНЮК В.Р. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17090 |
ЛИТВИНЮК С.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17091 |
ЛИТВИШКО З.О. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17092 |
ЛИТВИШКО М.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17093 |
ЛИТВИШКО Т.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17094 |
ЛИХВА М.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
164 (60+56+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17095 |
ЛИХВА С.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17096 |
ЛИХОВИД С.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
17097 |
ЛИХОДІЙ |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
83 (46+25+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17098 |
ЛИХОЛАТ О.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
123 (42+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17099 |
ЛИЦУСЬ М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17100 |
ЛИЧАК А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
110 (45+38+27) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
17101 |
ЛИЧАК А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17102 |
ЛИЧАК Б.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
110 (42+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17103 |
ЛИЧАК І.О. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17104 |
ЛИЧАК К.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
98 (8+54+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17105 |
ЛИЧАК С.Я. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
3 |
86 (34+22+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17106 |
ЛИЧАК Ю.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17107 |
ЛИЧКО Л.М. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17108 |
ЛИШАК М.Г. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
87 (39+34+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17109 |
ЛИШАК О.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
7 |
121 (45+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17110 |
ЛИШЕГА С.О. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17111 |
ЛИШИК В.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17112 |
ЛИЩИШИН В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17113 |
ЛІБА В.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
8 |
59 (18+18+23) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17114 |
ЛІБА В.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17115 |
ЛІБА М.Р. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17116 |
ЛІБА О.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
5 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17117 |
ЛІБАК Н.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17118 |
ЛІБЕТ М.Л. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17119 |
ЛІБОВИЧ М.Я. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
76 (27+28+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17120 |
ЛІВА Д.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17121 |
ЛІВА О.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
120 (46+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17122 |
ЛІВА Р.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17123 |
ЛІВАДОВА Є.Е. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
104 (40+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17124 |
ЛІВАЧ С.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
128 (60+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17125 |
ЛІВЧАК О.І. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17126 |
ЛІВЧАНИН Н.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
66 (12+32+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17127 |
ЛІВЧАНИН Р.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
10 |
50 (21+20+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17128 |
ЛІДАК О.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17129 |
ЛІДИХОВСЬКА С.Д. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
112 (42+22+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17130 |
ЛІДИХОВСЬКА Я.Д. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
172 (60+52+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17131 |
ЛІЗНЬОВ В.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17132 |
ЛІКСО А.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
84 (38+28+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17133 |
ЛІКУН Ю.І. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
3 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17134 |
ЛІМАЙ О.Е. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
140 (36+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17135 |
ЛІНИНСЬКИЙ М.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
118 (42+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17136 |
ЛІНИЦЯ М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
74 (30+44+0) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17137 |
ЛІНЧУК І.Б. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17138 |
ЛІПЄЦ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17139 |
ЛІПІНСЬКИЙ ВБ |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17140 |
ЛІПКЕВИЧ О.Б. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17141 |
ЛІПКОВСЬКА В.В. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
17142 |
ЛІПКОВСЬКА М.Я. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
5 |
106 (48+22+36) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17143 |
ЛІПКОВСЬКА Я.М. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
6 |
107 (42+29+36) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17144 |
ЛІПОВСЬКИЙ І.В. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
7 |
97 (33+36+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17145 |
ЛІПЧАКІВСЬКОЇ З.Є. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
84 (33+28+23) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17146 |
ЛІРА А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
154 (34+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17147 |
ЛІСЕВИЧ Р.Т. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17148 |
ЛІСЕНЬ О.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
82 (25+30+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17149 |
ЛІСІЦИН В.С. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
4 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17150 |
ЛІСКА Р.С. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
7 |
88 (36+32+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17151 |
ЛІСКА Р.С. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
9 |
94 (37+18+39) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17152 |
ЛІСКЕВИЧ С.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
102 (54+42+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17153 |
ЛІСНА А.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17154 |
ЛІСНА Г.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17155 |
ЛІСНА Н.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17156 |
ЛІСНИЙ В.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17157 |
ЛІСНИЙ Д.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17158 |
ЛІСНИЙ М.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17159 |
ЛІСНИЙ М.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17160 |
ЛІСНИК М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17161 |
ЛІСНИК М.І. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
8 |
129 (48+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
17162 |
ЛІСНИК Н.Ю. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
9 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
17163 |
ЛІСНИК О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17164 |
ЛІСНИК О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
77 (27+26+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17165 |
ЛІСНИК Р.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17166 |
ЛІСНІЧУК А.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
17167 |
ЛІСНЬОВСЬКА І.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
147 (50+52+45) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17168 |
ЛІСНЬОВСЬКА О.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
150 (50+52+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17169 |
ЛІСНЯНСЬКА Х.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17170 |
ЛІСОВА Д.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17171 |
ЛІСОВА М.Б. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17172 |
ЛІСОВЕЦЬ В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17173 |
ЛІСОВЕЦЬ Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17174 |
ЛІСОВЕЦЬ М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
118 (52+30+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17175 |
ЛІСОВЕЦЬКИЙ Д.О. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
5 |
88 (48+34+6) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17176 |
ЛІСОВИЙ М.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
74 (27+28+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17177 |
ЛІСОВИЧ Д.І. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17178 |
ЛІСОВИЧ М.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
7 |
55 (21+26+8) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17179 |
ЛІСОВИЧ О.О. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
9 |
92 (48+38+6) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17180 |
ЛІСОВИЧ Ю.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
98 (52+46+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17181 |
ЛІСОВІНОВ Р.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
112 (30+52+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17182 |
ЛІСОВСЬКИЙ А.А. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17183 |
ЛІСОВСЬКИЙ Є.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17184 |
ЛІСОВСЬКИЙ Л.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17185 |
ЛІСОВСЬКИЙ Ю.Ю. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
9 |
117 (40+50+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17186 |
ЛІТВІН Ю.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
9 |
89 (25+46+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17187 |
ЛІТВІНОВА А.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
104 (32+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17188 |
ЛІТВІНОВА С.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
128 (32+60+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17189 |
ЛІТВІНЧУК Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
82 (23+38+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17190 |
ЛІТЕПЛО В.А. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
10 |
84 (23+22+39) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17191 |
ЛІТЕПЛО М.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17192 |
ЛІТИНЕЦЬ М.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
128 (45+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17193 |
ЛІТИНЕЦЬ М.Я. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17194 |
ЛІТИНСЬКА Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
116 (38+48+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
17195 |
ЛІТИНСЬКА Д.Г. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
6 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
17196 |
ЛІТКЕВИЧ Н.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17197 |
ЛІТКОВСЬКИЙ С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
140 (51+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17198 |
ЛІТОВІНСЬКИЙ Р.О. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17199 |
ЛІТОВЧЕНКО І.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
83 (6+46+31) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17200 |
ЛІТОВЧУК В.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17201 |
ЛІТУН В.Ю. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17202 |
ЛІТУН М.Ю. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
7 |
71 (21+32+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17203 |
ЛІТУС В.О. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
120 (38+46+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17204 |
ЛІТУС В.Ю. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17205 |
ЛІУШ А.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
60 (16+20+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17206 |
ЛІХАТСЬКА І.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17207 |
ЛІХАЧОВ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
88 (18+46+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17208 |
ЛІХАЧОВА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
78 (32+34+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17209 |
ЛІХОЦЬКА Х.Р. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
17210 |
ЛІХТАРЕВСЬКИЙ В.К. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17211 |
ЛІЧМАНОВ К.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17212 |
ЛІШКА В.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
6 |
95 (42+29+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17213 |
ЛІШКОВИЧ Я.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17214 |
ЛІШНЯНСЬКА І.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
116 (40+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17215 |
ЛІЩЕНКО Є.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
109 (54+24+31) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
17216 |
ЛІЩИНСЬКА В.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17217 |
ЛІЩИНСЬКА Г.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
78 (21+36+21) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17218 |
ЛІЩИНСЬКА І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
133 (55+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17219 |
ЛІЩИНСЬКА К.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17220 |
ЛІЩИНСЬКА О.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17221 |
ЛІЩИНСЬКА С.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
105 (39+38+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17222 |
ЛІЩИНСЬКА С.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
9 |
143 (60+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17223 |
ЛІЩИНСЬКА Ю.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
62 (20+30+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17224 |
ЛІЩИНСЬКА Я.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
128 (46+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17225 |
ЛІЩИНСЬКИЙ В |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17226 |
ЛІЩИНСЬКИЙ В.З. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
102 (46+38+18) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17227 |
ЛІЩИНСЬКИЙ З.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17228 |
ЛІЩИНСЬКИЙ М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17229 |
ЛІЩИНСЬКИЙ О.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
103 (39+28+36) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17230 |
ЛІЩИНСЬКИЙ Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17231 |
ЛІЩИНСЬКИЙ Я.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
87 (54+27+6) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17232 |
ЛІЩУК Д |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
5 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17233 |
ЛІЩУК С.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17234 |
ЛІЩУК Ю.П. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17235 |
ЛОБАЙ В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17236 |
ЛОБАЙ В.Р. |
14562 |
м. Радехів |
Гоголівська ЗОШ |
4 |
112 (34+36+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17237 |
ЛОБАЙ З.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
82 (20+44+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17238 |
ЛОБАЙ М.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
96 (26+46+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17239 |
ЛОБАЙ О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
128 (42+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17240 |
ЛОБАЙ С.О. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17241 |
ЛОБАЙ С.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17242 |
ЛОБАС А.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
138 (60+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17243 |
ЛОБАС О.Т. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17244 |
ЛОБЗАЄВ Н.Ю. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
7 |
95 (18+40+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17245 |
ЛОБИК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17246 |
ЛОБІВ О.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17247 |
ЛОБОДА М.В. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
17248 |
ЛОБОДА О.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
110 (30+46+34) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17249 |
ЛОБОДА Ю.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
110 (37+46+27) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17250 |
ЛОБОДИНСЬКА Ю.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17251 |
ЛОБОДИНСЬКИЙ А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17252 |
ЛОБОДИНСЬКИЙ Н.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
119 (46+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17253 |
ЛОБОДЯК І.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17254 |
ЛОБОЗИНСЬКА Н.П. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17255 |
ЛОБОЗИНСЬКИЙ І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17256 |
ЛОБСЬКИЙ П.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
17257 |
ЛОБУР В.В. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17258 |
ЛОБУР І.І. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17259 |
ЛОБУР Л.В. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
9 |
139 (55+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17260 |
ЛОБУР О.І. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
94 (24+22+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17261 |
ЛОБЧУК М.В. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17262 |
ЛОВГАНК С.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17263 |
ЛОВЧА М.Б. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17264 |
ЛОГАЙ О.Ю. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
17265 |
ЛОГАЙ Ю.Р. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
9 |
57 (23+28+6) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17266 |
ЛОГВИНЕНКО Д.Б. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17267 |
ЛОГВІНЕНКО Р.А. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
136 (36+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
17268 |
ЛОГВІНОВА А.А. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
4 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
17269 |
ЛОГИН М.В. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
4 |
122 (42+56+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
17270 |
ЛОГИН С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17271 |
ЛОГІН М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
111 (24+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17272 |
ЛОГІН О.В. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17273 |
ЛОГІН Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
74 (28+22+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17274 |
ЛОГІНОВА З.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
102 (48+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17275 |
ЛОГІНСЬКА С.А. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
9 |
125 (46+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
17276 |
ЛОГІНСЬКИЙ Р.С. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
9 |
94 (42+16+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17277 |
ЛОЖІНСЬКА В.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17278 |
ЛОЖОВСЬКИЙ В.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17279 |
ЛОЖОВСЬКИЙ О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17280 |
ЛОЗА А.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
46 (20+8+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17281 |
ЛОЗА А.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
80 (33+26+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17282 |
ЛОЗА Б.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
16 (2+14+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17283 |
ЛОЗА В.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17284 |
ЛОЗА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17285 |
ЛОЗА В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
95 (40+31+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
17286 |
ЛОЗА В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
73 (32+32+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17287 |
ЛОЗА В.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
111 (35+46+30) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
17288 |
ЛОЗА М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
77 (14+42+21) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17289 |
ЛОЗА О.О. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17290 |
ЛОЗА Х.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
99 (44+31+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
17291 |
ЛОЗА Ю.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
113 (30+60+23) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17292 |
ЛОЗА Ю.О. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17293 |
ЛОЗАН М.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
3 |
136 (34+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
17294 |
ЛОЗАНЧИН А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17295 |
ЛОЗАНЧИН Р.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
76 (16+30+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17296 |
ЛОЗИНСЬКА А.Б. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17297 |
ЛОЗИНСЬКА А.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
91 (42+31+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17298 |
ЛОЗИНСЬКА А.Л. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17299 |
ЛОЗИНСЬКА Б.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17300 |
ЛОЗИНСЬКА В.Ф. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
17301 |
ЛОЗИНСЬКА І.А. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
7 |
86 (24+44+18) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
17302 |
ЛОЗИНСЬКА К.Т. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
7 |
109 (33+34+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17303 |
ЛОЗИНСЬКА М.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
110 (20+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17304 |
ЛОЗИНСЬКА М.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17305 |
ЛОЗИНСЬКА М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17306 |
ЛОЗИНСЬКА Н.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
113 (42+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17307 |
ЛОЗИНСЬКА О.А. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
17308 |
ЛОЗИНСЬКА О.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17309 |
ЛОЗИНСЬКА С.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
108 (48+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17310 |
ЛОЗИНСЬКА С.М. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
4 |
152 (60+44+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17311 |
ЛОЗИНСЬКА Т.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
99 (35+28+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17312 |
ЛОЗИНСЬКА У.А. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
9 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17313 |
ЛОЗИНСЬКА Х.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17314 |
ЛОЗИНСЬКА Х.Я. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
5 |
122 (40+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17315 |
ЛОЗИНСЬКА ХІ |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
109 (41+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17316 |
ЛОЗИНСЬКИЙ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
49 (18+12+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17317 |
ЛОЗИНСЬКИЙ А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17318 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Б.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
9 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17319 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Б.Т. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17320 |
ЛОЗИНСЬКИЙ В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17321 |
ЛОЗИНСЬКИЙ В.А. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
4 |
140 (42+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17322 |
ЛОЗИНСЬКИЙ В.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
127 (52+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17323 |
ЛОЗИНСЬКИЙ В.І. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17324 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
68 (28+34+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17325 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Д.М. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17326 |
ЛОЗИНСЬКИЙ М.Б. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
6 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17327 |
ЛОЗИНСЬКИЙ М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17328 |
ЛОЗИНСЬКИЙ М.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17329 |
ЛОЗИНСЬКИЙ М.Ю. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17330 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Н.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
112 (39+42+31) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17331 |
ЛОЗИНСЬКИЙ О.Р. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
4 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17332 |
ЛОЗИНСЬКИЙ П.В. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17333 |
ЛОЗИНСЬКИЙ П.Т. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17334 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Р.О. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
7 |
102 (48+38+16) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17335 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Р.Т. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17336 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Р.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
88 (30+40+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17337 |
ЛОЗИНСЬКИЙ С.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
131 (42+50+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17338 |
ЛОЗИНСЬКИЙ С.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17339 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17340 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Ю.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
67 (21+20+26) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17341 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Я.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
148 (48+58+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17342 |
ЛОЗІНСЬКА Г.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17343 |
ЛОЗІНСЬКА І.О. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
4 |
108 (16+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17344 |
ЛОЗІНСЬКА Н.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
128 (43+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
17345 |
ЛОЗІНСЬКА О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17346 |
ЛОЗІНСЬКА Р.П. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17347 |
ЛОЗІНСЬКИЙ В.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
154 (52+60+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17348 |
ЛОЗІНСЬКИЙ М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17349 |
ЛОЗІНСЬКИЙ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17350 |
ЛОЗКО М.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17351 |
ЛОЗННСЬКА В.З. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
6 |
112 (48+28+36) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
17352 |
ЛОЗНСЬКА М.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
79 (22+24+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17353 |
ЛОЗОВА В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
140 (32+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17354 |
ЛОЗОВА К.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17355 |
ЛОЗОВА М.Д. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
83 (21+46+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17356 |
ЛОЗОВА М.Є. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
9 |
81 (44+22+15) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17357 |
ЛОЗОВА Н.Є. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
9 |
84 (44+22+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17358 |
ЛОЗОВА С.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
96 (33+40+23) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
17359 |
ЛОЗОВА Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
98 (33+32+33) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17360 |
ЛОЗОВАДСЬКИЙ Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17361 |
ЛОЗОВИЙ Б.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17362 |
ЛОЗОВИЙ В.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
91 (48+19+24) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
17363 |
ЛОЗОВИЙ М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
17364 |
ЛОЗОВИЙ О.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
74 (33+30+11) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
17365 |
ЛОЗОВИЙ Т.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
119 (36+50+33) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17366 |
ЛОЗОВОГО О.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
5 |
134 (60+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17367 |
ЛОЗЯК А.Б. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17368 |
ЛОЗЯК Е.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17369 |
ЛОЗЯК Н.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17370 |
ЛОЗЯК Р.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
7 |
83 (15+40+28) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17371 |
ЛОЇК А.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17372 |
ЛОЇК А.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
100 (48+34+18) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17373 |
ЛОЇК В.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
130 (36+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17374 |
ЛОЇК І.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17375 |
ЛОЇК М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17376 |
ЛОЇК Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
143 (36+58+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
17377 |
ЛОЇК Р.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
26 (9+14+3) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17378 |
ЛОЇК Ю.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17379 |
ЛОЇК Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
64 (24+28+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17380 |
ЛОЙКО А.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17381 |
ЛОЙКО В.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
100 (16+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17382 |
ЛОЙКО Д.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17383 |
ЛОЙКО М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17384 |
ЛОЙКО Н.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
134 (46+58+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
17385 |
ЛОЙОВСЬКА М.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
6 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17386 |
ЛОКАЙЧУК А |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17387 |
ЛОКАТОШ Н.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17388 |
ЛОКІТКО Т. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
2 |
108 (36+12+60) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17389 |
ЛОКОТЬ Ю.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17390 |
ЛОЛА Р.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
97 (30+37+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17391 |
ЛОЛА Ю.В. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
7 |
136 (48+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17392 |
ЛОМАГА А.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
5 |
65 (22+19+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17393 |
ЛОМАГА В.А. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
112 (28+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17394 |
ЛОМАГА В.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
6 |
77 (36+23+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17395 |
ЛОМАГА С.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17396 |
ЛОМАГА Ю.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
111 (30+36+45) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17397 |
ЛОМАКІНА Х.Т. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
68 (26+30+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17398 |
ЛОМАЧИНСЬКИЙ Н.Я. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
66 (20+34+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17399 |
ЛОМІНСЬКА І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
63 (34+17+12) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17400 |
ЛОНЕВСЬКА О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17401 |
ЛОНЕВСЬКА Я.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17402 |
ЛОНЕВСЬКИЙ В.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
144 (48+52+44) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17403 |
ЛОНЕВСЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
97 (30+40+27) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17404 |
ЛОНЕВСЬКИЙ Н.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
113 (42+46+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17405 |
ЛОНЕВСЬКИЙ Н.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
152 (60+50+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17406 |
ЛОНЧИНСЬКИЙ Р.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
41 (12+14+15) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17407 |
ЛОНЯК Ю.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17408 |
ЛОПАДЧАК Ю.І. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17409 |
ЛОПАТЕНКО В.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17410 |
ЛОПАТИНСЬКА А.М. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
7 |
118 (48+44+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17411 |
ЛОПАТИНСЬКИЙ І.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
75 (33+24+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17412 |
ЛОПАТИНСЬКИЙ О.І. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17413 |
ЛОПАТІН В.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17414 |
ЛОПАТКА О.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17415 |
ЛОПАТОВСЬКИЙ Л.Б. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17416 |
ЛОПАТЧАК Л.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
168 (57+54+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17417 |
ЛОПАТЧЕНКО Б.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17418 |
ЛОПАТЬКО Б.Є. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
121 (60+31+30) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17419 |
ЛОПАЧАК В.Б. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
116 (34+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17420 |
ЛОПАЧАК В.П. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
80 (32+36+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17421 |
ЛОПАЩЕНКО М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17422 |
ЛОПАЩЕНКО О.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
100 (22+48+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17423 |
ЛОПУСЬКА А.А. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
8 |
110 (45+34+31) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17424 |
ЛОПУХ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17425 |
ЛОПУХ Х.І. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
8 |
101 (27+38+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17426 |
ЛОПУШАНСЬ В.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17427 |
ЛОПУШАНСЬКА В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17428 |
ЛОПУШАНСЬКА М.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
110 (34+46+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17429 |
ЛОПУШАНСЬКА Н.О. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17430 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ А.Т. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17431 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ В.М. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
5 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17432 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ В.Р. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
5 |
118 (48+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17433 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ В.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17434 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ Д.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17435 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ Д.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
120 (54+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17436 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ Е.Я. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
30 (16+2+12) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17437 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ І.П. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
5 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17438 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ П.Я. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
95 (27+44+24) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17439 |
ЛОПУШИНСЬКА Д.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
73 (24+24+25) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17440 |
ЛОПУШИНСЬКА М.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17441 |
ЛОПУШИНСЬКА М.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
118 (42+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
17442 |
ЛОПУШИНСЬКА О.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17443 |
ЛОПУШИНСЬКА С.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
103 (30+30+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17444 |
ЛОПУШИНСЬКА Т.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
108 (36+32+40) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
17445 |
ЛОПУШИНСЬКИЙ Б.А. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17446 |
ЛОПУШИНСЬКИЙ В.А. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17447 |
ЛОПУШИНСЬКИЙ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
113 (42+34+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17448 |
ЛОПУШИНСЬКИЙ О.М. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
5 |
106 (48+34+24) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
17449 |
ЛОСИН О.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
133 (54+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17450 |
ЛОСОБИК Х.М. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17451 |
ЛОСЬ В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17452 |
ЛОСЬ Н.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
55 (36+10+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17453 |
ЛОТИЦЬКА Т.П. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
64 (27+14+23) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17454 |
ЛОТИЦЬКИЙ П.П. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
120 (44+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
17455 |
ЛОТИШ В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17456 |
ЛОТІЦЬКА Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
122 (34+34+54) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17457 |
ЛОТКОВСЬКА В.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17458 |
ЛОТОЦЬКА Д.Р. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17459 |
ЛОТОЦЬКА І.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
17460 |
ЛОТОЦЬКА Х.А. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17461 |
ЛОТОЦЬКА Х.Я. |
14565 |
м. Радехів |
Стремільчанський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17462 |
ЛОТОЦЬКА Ю.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
72 (32+22+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17463 |
ЛОТОЦЬКА Ю.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
92 (33+30+29) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17464 |
ЛОТОЦЬКИЙ А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
128 (30+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
17465 |
ЛОТОЦЬКИЙ В.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
98 (28+46+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17466 |
ЛОТОЦЬКИЙ Е.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17467 |
ЛОТОЦЬКИЙ І.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
93 (30+32+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17468 |
ЛОТОЦЬКИЙ П.А. |
14565 |
м. Радехів |
Стремільчанський НВК |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17469 |
ЛОТОЦЬКИЙ Р.В. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17470 |
ЛОТОШИНСЬКА Х.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
74 (33+32+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17471 |
ЛОХ Х.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
68 (36+20+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17472 |
ЛОХ Ю.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17473 |
ЛОЦКО Б.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17474 |
ЛОЦКО І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17475 |
ЛОЦКО Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17476 |
ЛОЩИЦЬКИЙ Д.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
123 (42+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17477 |
ЛРІЗД Р.А. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
9 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17478 |
ЛУБ Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17479 |
ЛУБ І.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17480 |
ЛУБ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17481 |
ЛУБЕНЕЦЬ Д.П. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17482 |
ЛУГА А.М. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
78 (16+38+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
17483 |
ЛУГОВА А.П. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
7 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
17484 |
ЛУГОВА М.Б. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
114 (36+38+40) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
17485 |
ЛУГОВА Н.Г. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
5 |
46 (20+20+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17486 |
ЛУГОВА Ю.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17487 |
ЛУГОВИЙ Р.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
142 (40+60+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
17488 |
ЛУГОВОЙ О.О. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
3 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
17489 |
ЛУГОВСЬКА В.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17490 |
ЛУГОВСЬКИЙ Є.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17491 |
ЛУГОВСЬКИЙ О.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17492 |
ЛУЖЕЦЬКА А.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
113 (54+29+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17493 |
ЛУЖЕЦЬКА А.Г. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
7 |
104 (33+46+25) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17494 |
ЛУЖЕЦЬКА В.Р. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
128 (16+58+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17495 |
ЛУЖЕЦЬКА Г.М. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
8 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17496 |
ЛУЖЕЦЬКА Д.С. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17497 |
ЛУЖЕЦЬКА Л. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
8 |
135 (45+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17498 |
ЛУЖЕЦЬКА М.А. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
5 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17499 |
ЛУЖЕЦЬКА М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17500 |
ЛУЖЕЦЬКА Н.С. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
9 |
146 (39+50+57) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17501 |
ЛУЖЕЦЬКА О.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17502 |
ЛУЖЕЦЬКА Р.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
57 (31+20+6) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17503 |
ЛУЖЕЦЬКА Я.М. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17504 |
ЛУЖЕЦЬКИЙ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
53 (15+16+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17505 |
ЛУЖЕЦЬКИЙ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
82 (21+32+29) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17506 |
ЛУЖЕЦЬКИЙ Н.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
10 |
65 (20+18+27) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
17507 |
ЛУЖЕЦЬКИЙ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
81 (30+38+13) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17508 |
ЛУЖЕЦЬКИЙ Ю.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17509 |
ЛУЖНА О.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17510 |
ЛУЖНА С.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
116 (50+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17511 |
ЛУЖНА Я.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
5 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17512 |
ЛУКА В.А. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
88 (15+50+23) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17513 |
ЛУКА В.Ю. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17514 |
ЛУКА М.Ю. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
74 (8+36+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17515 |
ЛУКА Я.Ю. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17516 |
ЛУКАВЕЦЬКА А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
140 (36+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17517 |
ЛУКАВЕЦЬКА К.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
108 (24+24+60) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17518 |
ЛУКАВЕЦЬКИЙ М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17519 |
ЛУКАВСЬКИЙ В.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17520 |
ЛУКАВСЬКИЙ Д |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17521 |
ЛУКАНЮК О.Л. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17522 |
ЛУКАСЕВИЧ А.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
5 |
110 (46+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
17523 |
ЛУКАСЕВИЧ Л.Ю. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17524 |
ЛУКАСЕВИЧ М.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17525 |
ЛУКАЧ А.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
8 |
18 (6+6+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17526 |
ЛУКАЧ А.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17527 |
ЛУКАЧ А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17528 |
ЛУКАЧ М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
128 (36+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17529 |
ЛУКАЧ С.Т. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17530 |
ЛУКАЧИНА О.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
9 |
50 (13+28+9) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17531 |
ЛУКАШ А.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17532 |
ЛУКАШ В.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
134 (36+38+60) |
|
|
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
17533 |
ЛУКАШ О.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
106 (30+44+32) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17534 |
ЛУКАШ О.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
156 (58+44+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17535 |
ЛУКАШЕВИЧ В.В. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
6 |
140 (58+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17536 |
ЛУКАШИК М.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17537 |
ЛУКАШОВА В.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17538 |
ЛУКАШУК В.Д. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17539 |
ЛУКАЩУК В.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17540 |
ЛУКІВ П.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17541 |
ЛУКІВСЬКА С.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
130 (38+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17542 |
ЛУКОВИЧ М.Ю. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
11 |
56 (8+30+18) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
17543 |
ЛУКОВСЬКА А.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17544 |
ЛУКОВСЬКА А.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17545 |
ЛУКОВСЬКА Д.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
5 |
94 (42+28+24) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
17546 |
ЛУКОВСЬКИЙ В.М. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
89 (37+28+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17547 |
ЛУКОВЦЕВА Л. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17548 |
ЛУКОМСЬКА М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17549 |
ЛУКЯНЕНКО І.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17550 |
ЛУКЯНОВ М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
80 (34+34+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17551 |
ЛУКЯНЧУК А.Д. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
118 (30+52+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17552 |
ЛУКЯНЧУК О.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17553 |
ЛУНИК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
108 (52+26+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
17554 |
ЛУНИЧ Н.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
107 (54+23+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17555 |
ЛУНИЧ С.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
92 (54+14+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17556 |
ЛУНЬ М. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17557 |
ЛУНЬ М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
82 (9+36+37) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17558 |
ЛУНЬОВА С.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
17559 |
ЛУНЯК Р.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
99 (44+19+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17560 |
ЛУПАК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
112 (33+28+51) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17561 |
ЛУПАК Д |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
17562 |
ЛУПАК С.С. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
8 |
60 (12+28+20) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
17563 |
ЛУПАНОВА Ю.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
8 |
101 (39+34+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17564 |
ЛУПИНЯК І.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
66 (18+12+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17565 |
ЛУПИНЯК М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
78 (38+22+18) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17566 |
ЛУПІЙ А.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17567 |
ЛУПІЙ Д.С. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17568 |
ЛУСІК Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
141 (33+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17569 |
ЛУСКАВЕЦЬ Х.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
106 (44+38+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17570 |
ЛУТІНСЬКА Д.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17571 |
ЛУТЧИН Х |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
82 (36+28+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17572 |
ЛУТЧИН А.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17573 |
ЛУТЧИН Д.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17574 |
ЛУТЧИН М.С. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
8 |
97 (45+32+20) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17575 |
ЛУХАЙ Р |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
5 |
24 (2+10+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17576 |
ЛУЦАК В.Б. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17577 |
ЛУЦАК Н.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17578 |
ЛУЦАК О.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
7 |
95 (24+46+25) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17579 |
ЛУЦАК Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17580 |
ЛУЦАН А.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
17581 |
ЛУЦАН І.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17582 |
ЛУЦАН Л.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17583 |
ЛУЦАН С.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17584 |
ЛУЦАСЬ О.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17585 |
ЛУЦЕНКО А.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
92 (28+34+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17586 |
ЛУЦЕНКО С.С. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17587 |
ЛУЦИК |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
5 |
86 (46+34+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17588 |
ЛУЦИК В.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17589 |
ЛУЦИК В.І. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
76 (29+26+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17590 |
ЛУЦИК Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17591 |
ЛУЦИК Д.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17592 |
ЛУЦИК Д.Ю. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17593 |
ЛУЦИК М.Т. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17594 |
ЛУЦИК О.О. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
10 |
104 (46+34+24) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17595 |
ЛУЦИК Р.Т. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
6 |
132 (54+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17596 |
ЛУЦИК Р.Ю. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
7 |
78 (27+26+25) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17597 |
ЛУЦИК С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
79 (28+33+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17598 |
ЛУЦИК С.Ю. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17599 |
ЛУЦИК Х.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17600 |
ЛУЦИК Ю.С. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17601 |
ЛУЦИК Я.І. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
95 (37+40+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17602 |
ЛУЦИК Я.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
116 (26+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
17603 |
ЛУЦИШИН А.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17604 |
ЛУЦИШИН Б.Б. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17605 |
ЛУЦИШИН В |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
7 |
95 (39+28+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17606 |
ЛУЦИШИН В.О. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
15 (6+4+5) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17607 |
ЛУЦИШИН Г.Е. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
71 (23+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17608 |
ЛУЦИШИН М.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
8 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17609 |
ЛУЦИШИН Н.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
116 (49+34+33) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
17610 |
ЛУЦИШИН О.Ю. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17611 |
ЛУЦИШИН С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17612 |
ЛУЦИШИН С.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17613 |
ЛУЦИШИН С.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
58 (14+20+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17614 |
ЛУЦИШИН С.Л. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17615 |
ЛУЦИШИН Х.С. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
5 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17616 |
ЛУЦИШИН Ю.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17617 |
ЛУЦИШИН Ю.М. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
85 (27+24+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17618 |
ЛУЦІВ А |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
52 (17+14+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17619 |
ЛУЦІВ А.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
100 (36+38+26) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17620 |
ЛУЦІВ В.Б. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
78 (48+18+12) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17621 |
ЛУЦІВ В.І. |
14325 |
м. Жидачів |
Молодинчецька ЗОШ |
3 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
17622 |
ЛУЦІВ В.П |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
10 |
96 (44+34+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17623 |
ЛУЦІВ Г.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17624 |
ЛУЦІВ Г.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
114 (18+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17625 |
ЛУЦІВ Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
138 (52+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17626 |
ЛУЦІВ Є.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
17627 |
ЛУЦІВ І.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17628 |
ЛУЦІВ М.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17629 |
ЛУЦІВ М.Б. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
97 (24+36+37) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17630 |
ЛУЦІВ М.В. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
115 (40+36+39) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17631 |
ЛУЦІВ М.В. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
98 (33+34+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17632 |
ЛУЦІВ М.І. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
118 (28+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
17633 |
ЛУЦІВ М.П. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
94 (22+48+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17634 |
ЛУЦІВ Н.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
128 (36+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
17635 |
ЛУЦІВ О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
5 |
93 (42+33+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17636 |
ЛУЦІВ О.І. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
10 |
157 (54+58+45) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17637 |
ЛУЦІВ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
130 (44+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17638 |
ЛУЦІВ Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
139 (45+50+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17639 |
ЛУЦІВ С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
78 (22+38+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17640 |
ЛУЦІВ С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17641 |
ЛУЦІВ С.С. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
104 (24+56+24) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
17642 |
ЛУЦІВ У.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17643 |
ЛУЦІВ Ю.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17644 |
ЛУЦІВ Я.І. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17645 |
ЛУЦКІВ М.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
103 (44+11+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
17646 |
ЛУЦКО Б.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
5 |
95 (44+33+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17647 |
ЛУЦКО О.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17648 |
ЛУЦЬ Д.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17649 |
ЛУЦЬ С.М. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
7 |
143 (48+58+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17650 |
ЛУЦЬ Ю.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
76 (42+16+18) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17651 |
ЛУЦЬКІВ Р.В. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
5 |
125 (48+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
17652 |
ЛУЦЬКІВ С.Т. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17653 |
ЛУЦЮК Ю.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
88 (32+32+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17654 |
ЛУЦЯК Ю.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
116 (26+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17655 |
ЛУЧЕЙКО Т.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
82 (21+38+23) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17656 |
ЛУЧЕЧКО А.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17657 |
ЛУЧЕЧКО Д.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
126 (60+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
17658 |
ЛУЧЕЧКО Д.Н. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17659 |
ЛУЧЕЧКО І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17660 |
ЛУЧЕЧКО М.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17661 |
ЛУЧЕЧКО О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
136 (51+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17662 |
ЛУЧЕЧКО Ю.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
148 (58+54+36) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17663 |
ЛУЧИН Б.В. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
5 |
51 (26+13+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17664 |
ЛУЧИН В.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17665 |
ЛУЧИН О.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
17666 |
ЛУЧИНЕЦЬ І.М. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17667 |
ЛУЧИНІН Н.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17668 |
ЛУЧИНІНА В.М. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
7 |
96 (33+32+31) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17669 |
ЛУЧИНІНА С.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17670 |
ЛУЧИНСЬКА О.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
112 (32+38+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17671 |
ЛУЧИНСЬКИЙ А.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
66 (14+28+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17672 |
ЛУЧИНСЬКИЙ М.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17673 |
ЛУЧИНСЬКИЙ М.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17674 |
ЛУЧИШИН О.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
104 (54+32+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17675 |
ЛУЧИШИН Х.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17676 |
ЛУЧИЩАК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
78 (15+34+29) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17677 |
ЛУЧКА А.Р. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17678 |
ЛУЧКА Б.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17679 |
ЛУЧКА В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17680 |
ЛУЧКА В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
88 (30+34+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17681 |
ЛУЧКА Д.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17682 |
ЛУЧКАНІН Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
68 (15+34+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17683 |
ЛУЧКАНІН М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
147 (60+39+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17684 |
ЛУЧКАНІН Х.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
82 (34+30+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17685 |
ЛУЧКЕВИЧ Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17686 |
ЛУЧКЕВИЧ О.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17687 |
ЛУЧКЕВИЧ О.Т. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17688 |
ЛУЧКІВ А.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
17689 |
ЛУЧКІВ А.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
6 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17690 |
ЛУЧКІВ І.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
127 (48+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17691 |
ЛУЧКІВ О.І. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
4 |
114 (34+50+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
17692 |
ЛУЧКІВ Р.В. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
3 |
120 (40+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
17693 |
ЛУЧКО А.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17694 |
ЛУЧКО З.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
75 (40+29+6) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17695 |
ЛУЧКО І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
65 (19+22+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17696 |
ЛУЧКО Л.Р. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17697 |
ЛУЧКО М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
119 (40+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17698 |
ЛУЧКО С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17699 |
ЛУЧКО Ю.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17700 |
ЛУЧКОВА О.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
62 (24+20+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17701 |
ЛУЧШИН А.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17702 |
ЛУШКО П.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
112 (54+34+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
17703 |
ЛУШНЕЙ С.Я. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17704 |
ЛУШПАЙ Д |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17705 |
ЛУШПАК І.О. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
8 |
121 (39+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
17706 |
ЛУШПАКА П.О. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
9 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17707 |
ЛУЩ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17708 |
ЛУЩ Н.О. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
4 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17709 |
ЛУЩ О.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17710 |
ЛУЩ О.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17711 |
ЛУЩАК М.Ю. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
8 |
155 (60+50+45) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17712 |
ЛУЩАК О.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17713 |
ЛУЩАК Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
114 (39+30+45) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17714 |
ЛУЩИК А.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
8 |
93 (39+26+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17715 |
ЛУЩИК І.Р. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
8 |
146 (36+52+58) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17716 |
ЛУЩИК М.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
104 (28+46+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17717 |
ЛУЩИК О.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17718 |
ЛУЩИК Р.Р. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17719 |
ЛУЩИК С.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17720 |
ЛУЩИК У. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
60 (28+8+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17721 |
ЛУЩИК Ю.І. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17722 |
ЛЬВОВА Д.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
143 (46+43+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17723 |
ЛЬОВІНА В.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
5 |
107 (50+33+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17724 |
ЛЬОДА М.К. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
3 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
17725 |
ЛЬОДА Р.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
74 (31+28+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17726 |
ЛЮБА С.В. |
14708 |
м. Сокаль |
Войславицька ЗШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17727 |
ЛЮБАРСЬКА Б.А. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
6 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17728 |
ЛЮБАС А.Ю. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
6 |
35 (8+15+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17729 |
ЛЮБАС В.В. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
8 |
97 (27+44+26) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
17730 |
ЛЮБАС М.В. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
17731 |
ЛЮБАС О.М. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
8 |
97 (27+44+26) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
17732 |
ЛЮБАС С.В. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
5 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17733 |
ЛЮБАС Ю.Ю. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
5 |
79 (26+41+12) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
17734 |
ЛЮБЕНКО Д.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
17735 |
ЛЮБИНСЬКА Г.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
8 |
112 (36+38+38) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17736 |
ЛЮБИНСЬКА Х.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
6 |
94 (48+28+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17737 |
ЛЮБИЦЬКА А.О. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
7 |
116 (42+48+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17738 |
ЛЮБИЦЬКА І.О. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
87 (31+38+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17739 |
ЛЮБИЦЬКА М.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17740 |
ЛЮБИЧЕВ В.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17741 |
ЛЮБІН О.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
100 (22+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17742 |
ЛЮБІНСЬКА Л.І. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
9 |
112 (38+44+30) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
17743 |
ЛЮБІНСЬКИЙ І.Б. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17744 |
ЛЮБОВИЧ М.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17745 |
ЛЮБОЄМСЬКА А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17746 |
ЛЮБУНЬ А.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
17747 |
ЛЮБУНЬ Л.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17748 |
ЛЮБУНЬ О.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
17749 |
ЛЮБУНЬ Р.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
102 (46+38+18) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
17750 |
ЛЮБУСЬККА Р.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17751 |
ЛЮБЧИК О.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17752 |
ЛЮДВІК Р.Є. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
80 (21+40+19) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17753 |
ЛЮДКЕВИЧ Д.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
5 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
17754 |
ЛЮДКЕВИЧ Р.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17755 |
ЛЮЗНЯК І.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
89 (18+40+31) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17756 |
ЛЮЗОВИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
61 (30+18+13) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17757 |
ЛЮКАС К.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
17758 |
ЛЮКЛЯН А |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17759 |
ЛЮКЛЯН СА. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
100 (30+34+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17760 |
ЛЮЛИК Л.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
100 (40+24+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17761 |
ЛЮСАК Р.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
99 (33+38+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17762 |
ЛЮТА А.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17763 |
ЛЮТА А.О. |
14711 |
м. Сокаль |
Угринівська ЗШ |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
17764 |
ЛЮТА В.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17765 |
ЛЮТА І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17766 |
ЛЮТА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
74 (12+32+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17767 |
ЛЮТА Н.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17768 |
ЛЮТИЙ Д.З. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17769 |
ЛЮТИЙ М.Б. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
7 |
126 (45+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
17770 |
ЛЮТИЙ Н.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17771 |
ЛЮТИЙ Р.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17772 |
ЛЮТИЙ С.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
17773 |
ЛЮТИЙ С.Є. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
3 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
17774 |
ЛЮТИЙ Т.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17775 |
ЛЮТИЙ Я.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
72 (36+22+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17776 |
ЛЮТИК А.З. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
104 (27+48+29) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17777 |
ЛЮТИК А.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17778 |
ЛЮТИК М.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
8 |
115 (27+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
17779 |
ЛЮТКО О.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17780 |
ЛЯВТОШЛЯГЕР О.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
93 (34+32+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17781 |
ЛЯВТОШЛЯГЕР С.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17782 |
ЛЯГЕРА А.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17783 |
ЛЯДИК О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
105 (34+29+42) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
17784 |
ЛЯЙТНЕР Р.М. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
10 |
88 (26+38+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17785 |
ЛЯЛЬОВИЧ В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
132 (44+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
17786 |
ЛЯЛЮК А.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17787 |
ЛЯЛЮК А.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17788 |
ЛЯЛЮК І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
75 (19+32+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17789 |
ЛЯЛЮК Л.Д. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
134 (30+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
17790 |
ЛЯЛЮК О.З. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17791 |
ЛЯЛЮК Р.О. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
55 (20+26+9) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17792 |
ЛЯМІН Н.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17793 |
ЛЯНГ В.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17794 |
ЛЯНГ Р. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17795 |
ЛЯНИЦЯ Н.Р. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
11 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17796 |
ЛЯСЕК В.Ю. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17797 |
ЛЯСЕК Л.Е. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
44 (34+10+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17798 |
ЛЯСКА В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17799 |
ЛЯСКІВНИЦЬКА А.Я. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17800 |
ЛЯСКОВСЬКА М.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
7 |
63 (21+22+20) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17801 |
ЛЯСКОВСЬКА О.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17802 |
ЛЯХ В.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
111 (46+29+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17803 |
ЛЯХ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17804 |
ЛЯХ В.М. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17805 |
ЛЯХ Д.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17806 |
ЛЯХ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
63 (16+26+21) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17807 |
ЛЯХ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
145 (45+46+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17808 |
ЛЯХ І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
118 (40+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17809 |
ЛЯХ І.Р. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17810 |
ЛЯХ М.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17811 |
ЛЯХ Р.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17812 |
ЛЯХ Р.І. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
8 |
157 (48+58+51) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17813 |
ЛЯХ Р.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17814 |
ЛЯХ С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17815 |
ЛЯХ С.І. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17816 |
ЛЯХ С.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17817 |
ЛЯХ Ю.С. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17818 |
ЛЯХ Я.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17819 |
ЛЯХМАН А.Б. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17820 |
ЛЯХОВИЧ А.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17821 |
ЛЯХОВИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17822 |
ЛЯХОВИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17823 |
ЛЯХОВИЧ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
92 (26+48+18) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
17824 |
ЛЯХОВИЧ Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
146 (40+58+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17825 |
ЛЯХОВИЧ Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17826 |
ЛЯХОВИЧ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
121 (42+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17827 |
ЛЯШЕНИК Х.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17828 |
ЛЯШЕНКО В.Ю. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17829 |
ЛЯШЕНКО П.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17830 |
ЛЯШЕНКО Ю.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
11 |
79 (14+38+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17831 |
ЛЯШКО Д.М. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
6 |
90 (48+30+12) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17832 |
ЛЯШОК А.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
11 |
79 (34+36+9) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17833 |
ЛЯШОК О.О. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
67 (25+18+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17834 |
ЛЯЩУК А.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
6 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17835 |
ЛЯЩУК С.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17836 |
МА ОВЕЙ Є.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
102 (38+34+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17837 |
МАВДРИК В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17838 |
МАВДРИК Д.М. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17839 |
МАВДРИК К.П. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17840 |
МАВДРИК Ю.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
93 (36+28+29) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17841 |
МАВДРИК Ю.В. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17842 |
МАГАЛА А.С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
75 (38+28+9) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17843 |
МАГАЛА М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17844 |
МАГАЛА О.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17845 |
МАГАЛА Ю.Р. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17846 |
МАГАР Х.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17847 |
МАГАС А.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17848 |
МАГАС І.Р. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
106 (34+54+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17849 |
МАГАС О.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17850 |
МАГАС С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
100 (42+38+20) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17851 |
МАГАС Ю.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17852 |
МАГДЗЯК В.Й. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
63 (23+28+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17853 |
МАГДЗЯК Ю.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
104 (36+40+28) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17854 |
МАГЕРА М.Л. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
8 |
67 (12+26+29) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17855 |
МАГЕРА О.М. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17856 |
МАГЕРА О.Р. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
9 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
17857 |
МАГЕРА С.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17858 |
МАГЕРА С.Р. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
9 |
57 (26+16+15) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17859 |
МАГЕРКО О.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17860 |
МАГЕРОВЕЦЬ В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
96 (36+12+48) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17861 |
МАГЕРОВСЬКИЙ А.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
106 (32+38+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17862 |
МАГИР О.Б. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
85 (36+32+17) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17863 |
МАГІНСЬКИЙ О.Л. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17864 |
МАГЛЬОВАНИЙ А.В. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17865 |
МАГНУШЕВСЬКА В.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
96 (40+32+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17866 |
МАГОЛА Д.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
101 (45+32+24) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17867 |
МАГОЛА Д.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17868 |
МАГОМЕДОВА Ф.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17869 |
МАГОМЕТА Б.Є. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
123 (50+37+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17870 |
МАГОМЕТА Б.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
78 (32+40+6) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17871 |
МАГОЦЬКА В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17872 |
МАГРЕЛЬ В.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17873 |
МАГРЕЛЬ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17874 |
МАГРЕЛЬ С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
124 (51+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17875 |
МАГУР В.А. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
7 |
102 (51+22+29) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17876 |
МАГУР В.А. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
17877 |
МАГУР К.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
157 (51+52+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17878 |
МАГУР М.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
148 (34+60+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17879 |
МАГУР О.І. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17880 |
МАГУР П.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
157 (51+52+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17881 |
МАГУР С.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
17882 |
МАГУР С.Я. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17883 |
МАГУР Ю.Д. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
122 (28+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17884 |
МАГУЦІИ В.І. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17885 |
МАГУЦІЙ С.Д. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
17886 |
МАДАТЯН Д.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17887 |
МАДЕЙ М.О. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
9 |
144 (57+54+33) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17888 |
МАДЕЙ М.Ю. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17889 |
МАДЕЙ Н.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
114 (43+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
17890 |
МАДЕЯ Д.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17891 |
МАДЖЕН ОВ О.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
112 (44+38+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17892 |
МАДЗЕЙ С.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
108 (44+34+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
17893 |
МАДЗЕЙ Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17894 |
МАДИЛЮС П.М. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
7 |
114 (36+44+34) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
17895 |
МАДИНЯК В.І. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17896 |
МАДИНЯК В.І. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
134 (54+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
17897 |
МАДИНЯК Р.І. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17898 |
МАДИНЯК Х.І. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
131 (36+46+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
17899 |
МАДИЧ Я.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17900 |
МАЄВИЧ А.Є. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
102 (33+38+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17901 |
МАЄВСЬКА А.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17902 |
МАЄВСЬКА В.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17903 |
МАЄВСЬКА В.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
126 (40+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17904 |
МАЄВСЬКА Д.Б. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17905 |
МАЄВСЬКА І.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
7 |
152 (60+54+38) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17906 |
МАЄР О.С. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
110 (36+46+28) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17907 |
МАЄТНА Б.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
87 (15+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17908 |
МАЄЦЬКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17909 |
МАЗАН А.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17910 |
МАЗАН Р.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
98 (45+34+19) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17911 |
МАЗАНСЬКА М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17912 |
МАЗАНСЬКИЙ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17913 |
МАЗЕПА А.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
36 (16+20+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17914 |
МАЗЕПА Д.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17915 |
МАЗЕПА Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17916 |
МАЗЕПА Д.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
9 |
97 (36+22+39) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17917 |
МАЗЕПА І.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17918 |
МАЗЕПА О.А. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17919 |
МАЗЕПА Т.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17920 |
МАЗЕПА Я.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17921 |
МАЗИРКЕВИЧ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
102 (40+38+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17922 |
МАЗІКОВСЬКА В.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17923 |
МАЗНИК І.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
17924 |
МАЗНИК К.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17925 |
МАЗНИК Т.Д. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17926 |
МАЗНИЦЬКИЙ Е.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17927 |
МАЗНИЧКА Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
132 (34+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
17928 |
МАЗУР А.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
98 (34+40+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17929 |
МАЗУР А.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17930 |
МАЗУР А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17931 |
МАЗУР А.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
124 (48+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
17932 |
МАЗУР А.Р. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
6 |
113 (48+29+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17933 |
МАЗУР А.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
65 (26+27+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17934 |
МАЗУР В.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17935 |
МАЗУР В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17936 |
МАЗУР В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17937 |
МАЗУР В.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
144 (57+40+47) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17938 |
МАЗУР Д.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
142 (42+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17939 |
МАЗУР Д.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17940 |
МАЗУР Д.Р. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
3 |
94 (38+26+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17941 |
МАЗУР Д.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
126 (48+50+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17942 |
МАЗУР І.О. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
17943 |
МАЗУР Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
111 (46+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
17944 |
МАЗУР М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17945 |
МАЗУР М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
44 (21+14+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17946 |
МАЗУР М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
108 (37+32+39) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17947 |
МАЗУР М.В. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
3 |
98 (22+46+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17948 |
МАЗУР М.І. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17949 |
МАЗУР М.І. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
129 (36+50+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
17950 |
МАЗУР М.П. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
3 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17951 |
МАЗУР М.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
26 (5+12+9) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17952 |
МАЗУР М.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17953 |
МАЗУР Н.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
55 (24+20+11) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17954 |
МАЗУР Н.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17955 |
МАЗУР Н.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17956 |
МАЗУР Н.П. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
6 |
94 (40+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17957 |
МАЗУР О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
72 (21+34+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17958 |
МАЗУР О.В. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17959 |
МАЗУР О.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17960 |
МАЗУР О.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17961 |
МАЗУР П.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
109 (60+25+24) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17962 |
МАЗУР Р.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17963 |
МАЗУР С.Б. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
150 (52+50+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17964 |
МАЗУР С.В. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
3 |
100 (28+48+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17965 |
МАЗУР С.П. |
14318 |
м. Жидачів |
Сулятицька СЗШ |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17966 |
МАЗУР Х.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17967 |
МАЗУР Х.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17968 |
МАЗУР Х.М. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
6 |
76 (42+28+6) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17969 |
МАЗУР Х.П. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
74 (33+26+15) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17970 |
МАЗУР Ю.І. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
17971 |
МАЗУР Ю.Ю. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17972 |
МАЗУР Я.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17973 |
МАЗУР Я.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
111 (39+50+22) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17974 |
МАЗУРАК А.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
84 (21+40+23) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17975 |
МАЗУРАК Б.І. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
9 |
80 (33+32+15) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17976 |
МАЗУРАК М.Я. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17977 |
МАЗУРАК Х.С. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
6 |
106 (44+26+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17978 |
МАЗУРАКА М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
106 (32+38+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17979 |
МАЗУРАКА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
74 (16+28+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17980 |
МАЗУРЕВИЧ В.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17981 |
МАЗУРЕВИЧ С.Т. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17982 |
МАЗУРИК А.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
68 (8+36+24) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
17983 |
МАЗУРИК А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17984 |
МАЗУРИК А.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
66 (14+28+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17985 |
МАЗУРИК Д.І. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17986 |
МАЗУРИК Д.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17987 |
МАЗУРИК Е.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17988 |
МАЗУРИК І.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
17989 |
МАЗУРИК Л.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
81 (18+32+31) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17990 |
МАЗУРИК М.М. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
95 (21+40+34) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17991 |
МАЗУРИК О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
7 |
87 (15+40+32) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17992 |
МАЗУРИК Р.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17993 |
МАЗУРИК Р.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
104 (36+32+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17994 |
МАЗУРКЕВИЧ А.М. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
8 |
108 (39+46+23) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17995 |
МАЗУРКЕВИЧ А.М. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
3 |
134 (22+52+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17996 |
МАЗУРКЕВИЧ А.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
76 (39+30+7) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17997 |
МАЗУРКЕВИЧ А.С. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
67 (21+30+16) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17998 |
МАЗУРКЕВИЧ М.В. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17999 |
МАЗУРКЕВИЧ М.І. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18000 |
МАЗУРОК В.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
75 (20+31+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18001 |
МАЗУРОК Д.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18002 |
МАЗУРОК К.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18003 |
МАЗУРЧАК Л.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
131 (43+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18004 |
МАЗУРЧАК Л.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18005 |
МАЗУРЧАК М.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18006 |
МАЗЯК Л.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
18007 |
МАЗЯР О.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
82 (30+40+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18008 |
МАЇВКА О.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
103 (42+37+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18009 |
МАЇВСЬКИЙ О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
89 (48+11+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18010 |
МАЇК А.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18011 |
МАЇК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
85 (28+21+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18012 |
МАЇК В.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18013 |
МАЇК І.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18014 |
МАЇК Л.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
94 (22+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18015 |
МАЇК М.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18016 |
МАЇК М.Т. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18017 |
МАЇК Р.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
18018 |
МАЇК С.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18019 |
МАЙБА К.З. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
106 (46+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18020 |
МАЙБОРОДА О.Я. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
112 (16+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18021 |
МАЙБРОДА В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
84 (46+20+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
18022 |
МАЙДАНСЬКА Р.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
102 (36+40+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18023 |
МАЙЄР М.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
98 (42+38+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18024 |
МАЙКА Ю.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18025 |
МАЙКО Л.О. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
131 (54+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18026 |
МАЙКО О.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
92 (26+54+12) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18027 |
МАЙКО О.М. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
11 |
90 (48+36+6) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18028 |
МАЙКУТ А.В. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18029 |
МАЙКУТ В.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18030 |
МАЙКУТ Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18031 |
МАЙКУТ М.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18032 |
МАЙКУТ С.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18033 |
МАЙОВЕЦЬ Н.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
155 (52+46+57) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18034 |
МАЙОР Х.Р. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
8 |
93 (45+40+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18035 |
МАЙОРЕНКО О.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18036 |
МАЙОРЧАК Б.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18037 |
МАЙСТЕРСЬКА Н.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
100 (42+22+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
18038 |
МАЙСТРЕНКО М.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
88 (22+36+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18039 |
МАЙСТРИШИН Х.В. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
6 |
98 (40+34+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18040 |
МАЙСТРУК Х.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
74 (20+42+12) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18041 |
МАКАЙКІНА А.В. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
7 |
85 (21+36+28) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18042 |
МАКАР А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18043 |
МАКАР А.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18044 |
МАКАР А.П. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
113 (29+36+48) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
18045 |
МАКАР А.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18046 |
МАКАР А.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
9 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18047 |
МАКАР Б.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
112 (28+54+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18048 |
МАКАР В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
18049 |
МАКАР В.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
82 (21+36+25) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18050 |
МАКАР В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18051 |
МАКАР В.О. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18052 |
МАКАР В.Р. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
6 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18053 |
МАКАР В.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18054 |
МАКАР Д.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
7 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
18055 |
МАКАР І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
109 (51+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18056 |
МАКАР І.В. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18057 |
МАКАР І.М. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
18058 |
МАКАР К.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
3 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
18059 |
МАКАР М.І. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
104 (42+38+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18060 |
МАКАР М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
72 (21+36+15) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18061 |
МАКАР М.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18062 |
МАКАР М.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18063 |
МАКАР Н.Б. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
69 (22+26+21) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18064 |
МАКАР Н.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18065 |
МАКАР Н.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18066 |
МАКАР О.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18067 |
МАКАР О.О. |
14766 |
м. Старий Самбір |
Стрілківська ЗСШ |
7 |
107 (36+46+25) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18068 |
МАКАР О.Р. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18069 |
МАКАР Р.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18070 |
МАКАР Р.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18071 |
МАКАР С.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18072 |
МАКАР С.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18073 |
МАКАР Ю.С. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
18074 |
МАКАР Я.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
116 (37+40+39) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18075 |
МАКАРА А.С. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
96 (44+28+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18076 |
МАКАРАВА А.В. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18077 |
МАКАРЕВИЧ Д. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18078 |
МАКАРЕВИЧ Д.О. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
4 |
122 (28+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
18079 |
МАКАРЕВИЧ О.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
7 |
86 (24+34+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18080 |
МАКАРЕВИЧ С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
113 (39+46+28) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
18081 |
МАКАРЕВИЧ Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
39 (26+13+0) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18082 |
МАКАРЕНКО А.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
110 (30+54+26) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
18083 |
МАКАРЕЦЬ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18084 |
МАКАРИК А.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18085 |
МАКАРИК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18086 |
МАКАРИК М.І. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18087 |
МАКАРИК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18088 |
МАКАРИК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18089 |
МАКАРИК Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
49 (15+22+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18090 |
МАКАРИК С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18091 |
МАКАРИШИН Н.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18092 |
МАКАРОВ Д.О. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18093 |
МАКАРОВОЇ А.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
102 (38+40+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18094 |
МАКАРОВСЬКИЙ Я.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18095 |
МАКАРУК М.Ф. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18096 |
МАКАРУХА О.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
96 (40+44+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18097 |
МАКАРЧУК І.А. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
18098 |
МАКАРЧУК М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
35 (6+8+21) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18099 |
МАКАРЧУК М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
55 (32+11+12) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18100 |
МАКАРЧУК Н.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18101 |
МАКАРЧУК Н.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
98 (34+40+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18102 |
МАКАЧКА М.І. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
5 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18103 |
МАКЕДОНСЬКА В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
132 (60+60+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18104 |
МАКІТРИНСЬКА С.Т. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
86 (30+40+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18105 |
МАКІЯН ЛА |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
83 (24+20+39) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18106 |
МАКЇТРА О.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18107 |
МАКОВЕЙ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18108 |
МАКОВЕЙ М.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
46 (26+14+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18109 |
МАКОВЕЙЧУК О.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18110 |
МАКОВЕЦЬКА А.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18111 |
МАКОВЕЦЬКА В.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18112 |
МАКОВЕЦЬКА Л.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18113 |
МАКОВЕЦЬКА Л.Б. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18114 |
МАКОВЕЦЬКА М.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18115 |
МАКОВЕЦЬКА М.Ф. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
95 (33+36+26) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18116 |
МАКОВЕЦЬКА С.Н. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
74 (34+34+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18117 |
МАКОВЕЦЬКИЙ А.В. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18118 |
МАКОВЕЦЬКИЙ М.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
139 (57+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18119 |
МАКОВЕЦЬКИЙ Т.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18120 |
МАКОВЕЦЬКИЙ Я.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18121 |
МАКОВИЧ М.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18122 |
МАКОВСЬКА А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
159 (39+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18123 |
МАКОВСЬКА В.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18124 |
МАКОВСЬКА І.Л. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18125 |
МАКОВСЬКА Я.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
6 |
64 (20+26+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18126 |
МАКОВСЬКИЙ М.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18127 |
МАКОГІН М |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18128 |
МАКОГІН П.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18129 |
МАКОГІН С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18130 |
МАКОГОН А.Ю. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18131 |
МАКОГОН Б.Р. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18132 |
МАКОГОН В.Р. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
115 (36+46+33) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18133 |
МАКОГОН Д.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18134 |
МАКОГОН П.І. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
7 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18135 |
МАКОГОНЕНКО А.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18136 |
МАКОГОНОВ Д.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
84 (28+44+12) |
|
|
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
18137 |
МАКОГОНЧУК М.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
104 (34+40+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18138 |
МАКОДАНСЬКА А.Т. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
152 (46+58+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18139 |
МАКОДЗЕБА Я.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
78 (39+26+13) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18140 |
МАКОТА В.В. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
8 |
98 (36+28+34) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18141 |
МАКОТА І.Я. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
7 |
136 (45+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18142 |
МАКРОВ А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18143 |
МАКСИМ Р.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
58 (27+14+17) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18144 |
МАКСИМЕНКО А.О. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
18145 |
МАКСИМЕНКО В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
68 (39+26+3) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18146 |
МАКСИМЕНКО Г.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
80 (26+42+12) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18147 |
МАКСИМЕНКО М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
18148 |
МАКСИМЕНКО О.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18149 |
МАКСИМЕНКО Т.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
108 (54+36+18) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18150 |
МАКСИМЕНКО Я.Б. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18151 |
МАКСИМЕЦЬ А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18152 |
МАКСИМЕЦЬ Б.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18153 |
МАКСИМЕЦЬ В.В. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
8 |
80 (24+28+28) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18154 |
МАКСИМЕЦЬ Д |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18155 |
МАКСИМЕЦЬ К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18156 |
МАКСИМЕЦЬ Н.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18157 |
МАКСИМЕЦЬ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
112 (28+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18158 |
МАКСИМЕЦЬ Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
111 (37+44+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
18159 |
МАКСИМЕЦЬ Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
103 (40+27+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
18160 |
МАКСИМЕЦЬЬ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
118 (32+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18161 |
МАКСИМИК О.В. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
7 |
74 (27+30+17) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18162 |
МАКСИМИК С.М. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
9 |
90 (35+52+3) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18163 |
МАКСИМИШИН Д.І. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
8 |
63 (15+20+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18164 |
МАКСИМИШИН З.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
93 (31+44+18) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18165 |
МАКСИМИШИН К. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18166 |
МАКСИМИШИН М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
136 (39+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18167 |
МАКСИМИШИН М.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
88 (35+38+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18168 |
МАКСИМИШИН М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
99 (27+40+32) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18169 |
МАКСИМИШИН О.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
86 (40+34+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18170 |
МАКСИМИШИН Р.Г. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18171 |
МАКСИМИЩАК В.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
74 (18+32+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18172 |
МАКСИМІВ А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18173 |
МАКСИМІВ А.Б. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
3 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18174 |
МАКСИМІВ А.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
41 (19+22+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18175 |
МАКСИМІВ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18176 |
МАКСИМІВ Г.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18177 |
МАКСИМІВ Д.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18178 |
МАКСИМІВ Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
122 (48+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
18179 |
МАКСИМІВ Д.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18180 |
МАКСИМІВ З.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18181 |
МАКСИМІВ І.А. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
105 (24+48+33) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18182 |
МАКСИМІВ І.І. |
14301 |
м. Жидачів |
Чорноострівський НВК |
8 |
140 (36+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
18183 |
МАКСИМІВ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
94 (27+34+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18184 |
МАКСИМІВ Н.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
114 (40+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18185 |
МАКСИМІВ Н.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
142 (40+42+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18186 |
МАКСИМІВ Н.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
48 (24+0+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18187 |
МАКСИМІВ О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
108 (42+38+28) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18188 |
МАКСИМІВ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
70 (41+20+9) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18189 |
МАКСИМІВ О.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18190 |
МАКСИМІВ О.Р. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
3 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18191 |
МАКСИМІВ О.С. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
116 (36+50+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18192 |
МАКСИМІВ О.Т. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18193 |
МАКСИМІВ Р.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18194 |
МАКСИМІВ Р.Ю. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18195 |
МАКСИМІВ С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18196 |
МАКСИМІВ С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
114 (54+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18197 |
МАКСИМІВ С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
66 (32+28+6) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18198 |
МАКСИМІВ С.Т. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18199 |
МАКСИМІВ Т.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18200 |
МАКСИМІВ Х.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
134 (44+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18201 |
МАКСИМІВА О.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18202 |
МАКСИМОВИЧ А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18203 |
МАКСИМОВИЧ А.А. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
73 (33+24+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18204 |
МАКСИМОВИЧ А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
118 (39+40+39) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
18205 |
МАКСИМОВИЧ В.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18206 |
МАКСИМОВИЧ В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
67 (18+26+23) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18207 |
МАКСИМОВИЧ В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
18208 |
МАКСИМОВИЧ Д.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
120 (40+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18209 |
МАКСИМОВИЧ Д.І. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
8 |
130 (39+40+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
18210 |
МАКСИМОВИЧ З.С. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18211 |
МАКСИМОВИЧ К.Б. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18212 |
МАКСИМОВИЧ К.Я. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18213 |
МАКСИМОВИЧ М.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18214 |
МАКСИМОВИЧ Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
115 (39+40+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
18215 |
МАКСИМОВИЧ Н.Р. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18216 |
МАКСИМОВИЧ О.Я. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
119 (48+41+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18217 |
МАКСИМОВИЧ П.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18218 |
МАКСИМОВИЧ Р.А. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18219 |
МАКСИМОВИЧ Р.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18220 |
МАКСИМОВИЧ Х.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
81 (35+28+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18221 |
МАКСИМОВИЧ Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18222 |
МАКСИМОВСЬКА В.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
99 (44+28+27) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18223 |
МАКСИМЧУК А.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18224 |
МАКСИМЧУК В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18225 |
МАКСИМЧУК З.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18226 |
МАКСИМЧУК К.І. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18227 |
МАКСИМЧУК М.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18228 |
МАКСИМЧУК Н.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18229 |
МАКСИМЧУК С.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18230 |
МАКСИМЧУК Т.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18231 |
МАКСИМЧЯК Х.П. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
102 (48+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18232 |
МАКСИМЮК Л.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
115 (21+60+34) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18233 |
МАКСИМЮК С.Я. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18234 |
МАКСИМЯК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18235 |
МАКСИМЯК В.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18236 |
МАКСИМЯК Д.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18237 |
МАКСИМЯК О.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18238 |
МАКСИМЯК Т.З. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18239 |
МАКСИМЯК Х.П. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
5 |
133 (50+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18240 |
МАКСИМЯК Ю.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18241 |
МАКСІМОВ Д.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18242 |
МАКСІМОВА В.Т. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18243 |
МАКСОЦЬКИЙ В.Н. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
73 (30+31+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18244 |
МАКСЮТА О.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
96 (16+32+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18245 |
МАКСЮТЕНКО В.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
108 (31+50+27) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18246 |
МАКУЛА Я.К. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
88 (38+32+18) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18247 |
МАКУЛОВ І.І. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
18248 |
МАКУТРА Н.Т. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
3 |
172 (60+52+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18249 |
МАКУТРА С.Т. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18250 |
МАКУХ А.Є. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
85 (15+38+32) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18251 |
МАКУХ А.С. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18252 |
МАКУХ В.Є. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18253 |
МАКУХ В.І. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
8 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18254 |
МАКУХ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
114 (44+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18255 |
МАКУХ В.П. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
6 |
118 (42+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
18256 |
МАКУХ В.С. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
7 |
144 (39+48+57) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18257 |
МАКУХ З.І. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
7 |
112 (48+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
18258 |
МАКУХ С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18259 |
МАКУХ Х.С. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
92 (45+30+17) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18260 |
МАКУХ Ю.С. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
8 |
113 (42+40+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18261 |
МАКУХ Ю.Т. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18262 |
МАКУХА А.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
125 (48+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18263 |
МАКУХА С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18264 |
МАКУШАК Р.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
56 (17+36+3) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18265 |
МАКУШКО М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
76 (36+34+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18266 |
МАКУШЯНК Т.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
104 (54+32+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18267 |
МАЛА М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
118 (39+34+45) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
18268 |
МАЛА М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18269 |
МАЛА М.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
90 (21+30+39) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18270 |
МАЛА О.І. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
86 (45+20+21) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18271 |
МАЛА С.Б. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18272 |
МАЛАЙ Л |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
3 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18273 |
МАЛАЙ С.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
132 (39+46+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18274 |
МАЛАЙКО Д.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18275 |
МАЛАНИЧ Я.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18276 |
МАЛАНІЙ А.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18277 |
МАЛАНІЙ О.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18278 |
МАЛАНІЙ Р.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
132 (52+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18279 |
МАЛАНІЙ Ю.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18280 |
МАЛАНЧАК В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
61 (30+18+13) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18281 |
МАЛАНЧУК А.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
111 (42+38+31) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18282 |
МАЛАНЧУК Б.Р. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18283 |
МАЛАНЧУК В.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
10 |
95 (52+22+21) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18284 |
МАЛАНЧУК В.Л. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18285 |
МАЛАНЧУК В.Л. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18286 |
МАЛАНЧУК Д.М. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
3 |
30 (8+16+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18287 |
МАЛАНЧУК Ж.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18288 |
МАЛАНЧУК К.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18289 |
МАЛАНЧУК Н.І. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
5 |
94 (36+40+18) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18290 |
МАЛАНЧУК Н.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
154 (42+58+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18291 |
МАЛАНЧУК О.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18292 |
МАЛАНЧУК Р.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18293 |
МАЛАНЧУК С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18294 |
МАЛАНЧУК С.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18295 |
МАЛАНЧУК Ю.І. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18296 |
МАЛАНЮК В.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18297 |
МАЛАНЯК А.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18298 |
МАЛАНЯК А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
154 (54+58+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18299 |
МАЛАНЯК О.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18300 |
МАЛАНЯК Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18301 |
МАЛАСНЯК М |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
116 (46+34+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18302 |
МАЛАФЕЄВА В.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
8 |
112 (27+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18303 |
МАЛАХА Ю.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18304 |
МАЛАХІВСЬКА Л.Ю. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
102 (28+32+42) |
|
|
|
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
18305 |
МАЛАХІВСЬКИЙ Ю |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
104 (42+38+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18306 |
МАЛАХОВА Є.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18307 |
МАЛАШНЯК М.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18308 |
МАЛАЩАК О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18309 |
МАЛАЩУК Р.В. |
14399 |
м. Жовква |
Девятирська ЗОШ |
3 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18310 |
МАЛЕВИЧ О.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
106 (30+34+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
18311 |
МАЛЕВСЬКОГО Д |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
7 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
18312 |
МАЛЕНДЕВИЧ С.Л. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
10 |
101 (43+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18313 |
МАЛЕНКО Є.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
126 (33+50+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18314 |
МАЛЕНЧАК В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
101 (39+32+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18315 |
МАЛЕРИК Я. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
18316 |
МАЛЕТИЧ Б.І. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
7 |
73 (6+44+23) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18317 |
МАЛЕТИЧ В.Р. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
2 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18318 |
МАЛЕТИЧ І.І. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
7 |
73 (24+44+5) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18319 |
МАЛЕТИЧ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18320 |
МАЛЕТИЧ М.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
99 (42+32+25) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18321 |
МАЛЕТИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
140 (45+38+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18322 |
МАЛЕТИЧ П.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
74 (33+30+11) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18323 |
МАЛЕТИЧ Р.Я. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
18324 |
МАЛЕТИЧ Х.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18325 |
МАЛЕТИЧ Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18326 |
МАЛЕТЬКО О.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18327 |
МАЛЕХ М.І. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
99 (39+46+14) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18328 |
МАЛЕЦЬ А.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18329 |
МАЛЕЦЬ А.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18330 |
МАЛЕЦЬ В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
145 (39+54+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18331 |
МАЛЕЦЬ Д.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
128 (32+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
18332 |
МАЛЕЦЬ Д.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
116 (54+38+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18333 |
МАЛЕЦЬ О.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18334 |
МАЛЕЦЬ С.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
40 (24+16+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18335 |
МАЛЕЦЬКА В.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18336 |
МАЛЕЦЬКА В.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
106 (36+34+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18337 |
МАЛЕЦЬКА ЄО. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18338 |
МАЛЕЦЬКА Н.І. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
9 |
107 (34+40+33) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18339 |
МАЛЕЦЬКА О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18340 |
МАЛЕЦЬКА С.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
18341 |
МАЛЕЦЬКА Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18342 |
МАЛЕЦЬКИЙ З.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
136 (28+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18343 |
МАЛЕЦЬКИЙ Т.С. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
7 |
128 (48+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18344 |
МАЛЕЧКО Х.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18345 |
МАЛЄЄВ А.Д. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
112 (22+36+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18346 |
МАЛЄЄВА А.Д. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18347 |
МАЛИЙ В.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
104 (36+32+36) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18348 |
МАЛИЙ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
18349 |
МАЛИЙ В.Е. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
71 (12+36+23) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18350 |
МАЛИЙ В.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
41 (11+24+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18351 |
МАЛИК Д.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
88 (22+42+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18352 |
МАЛИК Д.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
74 (39+32+3) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18353 |
МАЛИК Р.В. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
160 (54+58+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18354 |
МАЛИНІВСЬКА М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
106 (29+50+27) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
18355 |
МАЛИНОВСЬКА А.В. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
7 |
107 (33+40+34) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18356 |
МАЛИНОВСЬКА М.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
87 (40+26+21) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18357 |
МАЛИНОВСЬКА М.Т. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
103 (29+44+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18358 |
МАЛИНОВСЬКА Н.Ю. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
6 |
55 (22+9+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18359 |
МАЛИНОВСЬКА Я.С. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
9 |
93 (29+52+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18360 |
МАЛИНОВСЬКИ Д.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
18361 |
МАЛИНОВСЬКИЙ Н.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
58 (18+16+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18362 |
МАЛИНЧАК К.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18363 |
МАЛИНЯК Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18364 |
МАЛИНЯК О.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
11 |
110 (40+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18365 |
МАЛИЦЬКА Г.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18366 |
МАЛИЦЬКА І.С. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18367 |
МАЛИЦЬКА Т.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18368 |
МАЛИЦЬКА Ю.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18369 |
МАЛИЦЬКИЙ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18370 |
МАЛИЦЬКИЙ В.С. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18371 |
МАЛИЦЬКИЙ М.М. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18372 |
МАЛИЧКОВИЧ А.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
121 (40+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
18373 |
МАЛИЧКОВИЧ А.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
104 (36+34+34) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18374 |
МАЛИЧКОВИЧ В.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
73 (36+25+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18375 |
МАЛИШ А.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18376 |
МАЛИШ А.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
56 (18+16+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18377 |
МАЛИШ Б.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
118 (54+34+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18378 |
МАЛИШ В.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
4 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
18379 |
МАЛИШ О.М. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18380 |
МАЛИШ Р.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
18381 |
МАЛИШ С.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18382 |
МАЛИШЕВ О.О. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
122 (39+38+45) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18383 |
МАЛИШЕВА В.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
55 (13+30+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18384 |
МАЛИШЕВСЬКА М.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
88 (30+38+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18385 |
МАЛИШКІН М. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
64 (6+40+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18386 |
МАЛИШКО А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
36 (0+12+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18387 |
МАЛИШКО В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
108 (38+40+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18388 |
МАЛИШКО М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (32+40+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18389 |
МАЛИШКО М.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18390 |
МАЛІК С.К. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
18391 |
МАЛІНІН В.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
8 |
75 (33+26+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18392 |
МАЛІНІНА В.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18393 |
МАЛІНКА М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
11 |
113 (43+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18394 |
МАЛІСЕВИЧ В.І. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18395 |
МАЛІСЕВИЧ М.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18396 |
МАЛІТОВСЬКА В.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18397 |
МАЛІЦЬКА С.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
18398 |
МАЛІЧЕНКО К.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
64 (14+38+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18399 |
МАЛІШ С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
64 (32+8+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18400 |
МАЛІШЕВСЬКА Б.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
119 (50+36+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18401 |
МАЛІШЕВСЬКА В.Р. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
97 (27+44+26) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18402 |
МАЛІШЕВСЬКИЙ В.Д. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
132 (50+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18403 |
МАЛІШЕВСЬКИЙ Р.В. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
5 |
98 (48+26+24) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18404 |
МАЛКО В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
11 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18405 |
МАЛКО В.Р. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
18406 |
МАЛКО І.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
8 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18407 |
МАЛКО Н.Р. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
8 |
106 (33+44+29) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
18408 |
МАЛКО О.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
6 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
18409 |
МАЛОВА Ю.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18410 |
МАЛОЖЕНСЬКИЙ Д.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
86 (46+28+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18411 |
МАЛОЇД О.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18412 |
МАЛОШЕНКО А.О. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
5 |
84 (28+32+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18413 |
МАЛОШЕНКО Д.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
122 (27+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18414 |
МАЛУШКА Н.Й. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
151 (54+52+45) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18415 |
МАЛЬВІЧКО А.С. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18416 |
МАЛЬВІЧКО К.С. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
7 |
133 (45+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18417 |
МАЛЬВІЧКО М.Р. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18418 |
МАЛЬВІЧКО Р.Р. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
8 |
137 (39+52+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18419 |
МАЛЬКЕВИЧ Т.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18420 |
МАЛЬКО Н.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
18421 |
МАЛЬКУТ Р.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
66 (12+18+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18422 |
МАЛЬНОВСЬКА Д.Б. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
3 |
70 (12+28+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18423 |
МАЛЬОНА М.А. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
6 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
18424 |
МАЛЬОНА М.Р. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
86 (18+28+40) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18425 |
МАЛЬЦЕВА А.Д. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18426 |
МАЛЬЦЕВА Н.М. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
61 (30+12+19) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18427 |
МАЛЬЦЕВА Х |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18428 |
МАЛЬЧИН В.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18429 |
МАЛЮГА А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18430 |
МАЛЮГА А.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
130 (36+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18431 |
МАЛЮГА Г.В. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
7 |
105 (24+50+31) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18432 |
МАЛЮГА І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
112 (30+36+46) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
18433 |
МАЛЮГА Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18434 |
МАЛЮГА О.І. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
132 (39+46+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18435 |
МАЛЮГА Т.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18436 |
МАЛЮКІНА В.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18437 |
МАЛЮТА В.Є. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
8 |
107 (45+40+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18438 |
МАЛЯВС КА М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18439 |
МАЛЯВСЬКИЙ Н.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18440 |
МАЛЯР В.А. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18441 |
МАЛЯР В.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18442 |
МАЛЯР В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18443 |
МАЛЯР В.Р. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18444 |
МАЛЯР І.М. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
8 |
122 (33+54+35) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
18445 |
МАЛЯР М.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18446 |
МАЛЯР О.О. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
10 |
75 (31+38+6) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18447 |
МАЛЯРЧУК В.Б. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
125 (45+58+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18448 |
МАМАЙ С.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
18449 |
МАМАЙЧУК М.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18450 |
МАМАТОВА С.Д. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
8 |
96 (27+38+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18451 |
МАМЕДОВА С.Н. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18452 |
МАМІНА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18453 |
МАМОНОВА Т.А. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
9 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18454 |
МАМОЧКА І.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
134 (33+50+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18455 |
МАМЧАК Н.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18456 |
МАМЧЕНКО М.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18457 |
МАМЧІЙ С.Т. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18458 |
МАМЧУК Б.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18459 |
МАМЧУР В.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18460 |
МАМЧУР Д.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
18461 |
МАМЧУР М.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18462 |
МАМЧУР П.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
113 (36+32+45) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18463 |
МАМЧУР Х.Б. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
18464 |
МАНАСТИРСЬКИЙ М.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
18465 |
МАНДЖАЛА О.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18466 |
МАНДЗИК А.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18467 |
МАНДЗИК М.Б. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18468 |
МАНДЗИК М.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18469 |
МАНДЗИК О.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18470 |
МАНДЗИК О.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18471 |
МАНДЗІЙ К.І. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18472 |
МАНДЗЮК А.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
145 (48+52+45) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18473 |
МАНДЗЮК М.І. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
18474 |
МАНДЗЮК М.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
159 (57+60+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18475 |
МАНДЗЮК С.Ф. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18476 |
МАНДЗЮХ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18477 |
МАНДЗЮХ О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
142 (46+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
18478 |
МАНДЗЯК А.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
80 (24+32+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18479 |
МАНДЗЯК Е.Я. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18480 |
МАНДЗЯК І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18481 |
МАНДЗЯК Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
97 (54+25+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18482 |
МАНДЗЯК Н.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
113 (32+39+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18483 |
МАНДЗЯК Р.М. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
8 |
84 (27+30+27) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18484 |
МАНДИБУРА А.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18485 |
МАНДРИГА С.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
74 (34+28+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18486 |
МАНДРИК В.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18487 |
МАНДРИК З.З. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18488 |
МАНДРИК І.Ю. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
6 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18489 |
МАНДРИК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18490 |
МАНДРИК Ю.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18491 |
МАНДРИКА А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18492 |
МАНДРИКА В.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
5 |
145 (60+31+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18493 |
МАНДРИКА М.В. |
14565 |
м. Радехів |
Стремільчанський НВК |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18494 |
МАНДРИКА Т.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18495 |
МАНДРИКА Т.В. |
14565 |
м. Радехів |
Стремільчанський НВК |
4 |
128 (34+58+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
18496 |
МАНДРОНА Г.Р. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18497 |
МАНДЮК В.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
96 (28+38+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18498 |
МАНДЮК О.Р. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
7 |
74 (27+28+19) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18499 |
МАНДЮК Р.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
102 (33+38+31) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18500 |
МАНЗАК К.Р. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
7 |
74 (15+28+31) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18501 |
МАНЗЮК Т.Р. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18502 |
МАНИК В.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
116 (38+48+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
18503 |
МАНИШИН В.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
18504 |
МАНИШИН Д.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18505 |
МАНИШИН С.В. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
9 |
88 (38+20+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18506 |
МАНІЛА О.Б. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
8 |
41 (21+18+2) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18507 |
МАНІЛА Я.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
106 (22+54+30) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18508 |
МАНОХІН О.О. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
108 (28+56+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18509 |
МАНОХІНА А.О. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
88 (20+38+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18510 |
МАНУ К.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
106 (30+58+18) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18511 |
МАНУЙЛИК М.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18512 |
МАНУЛЯК Д.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18513 |
МАНЧУР В.Р. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
4 |
88 (34+48+6) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18514 |
МАНЧУР М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
106 (48+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
18515 |
МАНЧУР П.Б. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18516 |
МАНЬКІВ П.Л. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
7 |
108 (27+44+37) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18517 |
МАНЬКО В.А. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
5 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18518 |
МАНЬКО В.М. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
142 (58+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
18519 |
МАНЬКО В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18520 |
МАНЬКО І.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
149 (46+52+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18521 |
МАНЬКО І.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18522 |
МАНЬКО К.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18523 |
МАНЬКО Л.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18524 |
МАНЬКО М.П. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18525 |
МАНЬКО М.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
95 (33+28+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18526 |
МАНЬКО С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18527 |
МАНЬКО С.В. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
3 |
122 (30+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
18528 |
МАНЬКО С.В. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18529 |
МАНЬКО С.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18530 |
МАНЬКО Т.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
41 (4+16+21) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18531 |
МАНЬКО Х.І. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
6 |
77 (40+25+12) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18532 |
МАНЬКО Ю.А. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
4 |
54 (32+10+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18533 |
МАНЬКО Ю.М. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18534 |
МАНЬКОВСЬКА С.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18535 |
МАНЬКУТ С.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
78 (18+48+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18536 |
МАНЬОВСЬКИЙ О.З. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
18537 |
МАНЬОРА М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18538 |
МАНЮК Л.П. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
7 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18539 |
МАНЮК Н.Й. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
120 (46+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18540 |
МАНЮК Ю.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
18541 |
МАНЮХІНА О.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18542 |
МАНЯ Д.В. |
14565 |
м. Радехів |
Стремільчанський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18543 |
МАНЯНЧИН Д.Р. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
6 |
75 (28+29+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18544 |
МАНЯНЧИН Р.М. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
8 |
76 (24+36+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18545 |
МАНЯНЧИН Т.Р. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
9 |
64 (2+38+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18546 |
МАНЯНЧИН Ю.І. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
3 |
94 (16+54+24) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18547 |
МАРАР М.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
9 |
137 (39+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18548 |
МАРГАНСЬКА О.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18549 |
МАРГІС А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18550 |
МАРГІС В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18551 |
МАРГОЛЕНКО Х.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18552 |
МАРГОЛИЧ Л.В. |
14613 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
6 |
136 (52+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18553 |
МАРГОЛИЧ М.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
106 (21+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
18554 |
МАРГОЛИЧ О.В. |
14613 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
8 |
131 (54+52+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18555 |
МАРЕНКОВА В.Ю. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18556 |
МАРЕТ Ю.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18557 |
МАРЕЦЬ В.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
107 (36+32+39) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18558 |
МАРЕЦЬ Е.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
144 (32+58+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18559 |
МАРИНЕВИЧ А.М. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
7 |
80 (12+38+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18560 |
МАРИНЕЦЬ А.А. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
65 (36+17+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18561 |
МАРИНЕЦЬ М.М. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
3 |
86 (32+42+12) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18562 |
МАРИНЕЦЬ Н.А. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18563 |
МАРИНКА О.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
142 (38+44+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18564 |
МАРИНОВИЧ І.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
120 (42+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
18565 |
МАРИНОВИЧ О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
108 (24+54+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18566 |
МАРИНЮК Ю.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
100 (24+46+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18567 |
МАРИНЯК А.П. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18568 |
МАРИНЯК Б.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18569 |
МАРИНЯК В.Р. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18570 |
МАРИНЯК І.А. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18571 |
МАРИНЯК І.А. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18572 |
МАРИНЯК М.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18573 |
МАРИНЯК О.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
78 (39+36+3) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18574 |
МАРИНЯК П.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
42 (20+10+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18575 |
МАРИНЯК Т.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18576 |
МАРИНЯК Х.М. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18577 |
МАРИСЕЙ І.А. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
7 |
147 (54+50+43) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18578 |
МАРИСКЕВИЧ А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
115 (42+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18579 |
МАРИЧ А.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
76 (28+42+6) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18580 |
МАРИЧ В.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18581 |
МАРИЧ В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
121 (48+52+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18582 |
МАРИЧ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18583 |
МАРИЧ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18584 |
МАРИЧ М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
106 (45+22+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
18585 |
МАРИЧ Р.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
35 (9+12+14) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18586 |
МАРИЧ С.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
92 (24+38+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18587 |
МАРИЧ Х.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18588 |
МАРИЧ Х.В. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
9 |
69 (19+26+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18589 |
МАРИЧ Х.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
10 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18590 |
МАРІЙ П.Я. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
7 |
120 (24+46+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18591 |
МАРІЛОВЦЕВА А.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18592 |
МАРІНА М.В. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
7 |
89 (24+26+39) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18593 |
МАРІТЧАК С.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18594 |
МАРКАНИ М.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18595 |
МАРКАНИЧ Д.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18596 |
МАРКАНИЧ Т.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18597 |
МАРКАНИЧ Т.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18598 |
МАРКАРЯНЦ М.М. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
9 |
119 (54+38+27) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18599 |
МАРКЕВИЧ А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18600 |
МАРКЕВИЧ А.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
9 |
133 (42+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18601 |
МАРКЕВИЧ А.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18602 |
МАРКЕВИЧ В.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
146 (40+52+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18603 |
МАРКЕВИЧ В.В. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
18604 |
МАРКЕВИЧ В.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
18605 |
МАРКЕВИЧ В.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
124 (45+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
18606 |
МАРКЕВИЧ Д.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18607 |
МАРКЕВИЧ Д.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
118 (34+60+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18608 |
МАРКЕВИЧ Є |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18609 |
МАРКЕВИЧ І.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18610 |
МАРКЕВИЧ К.Ю. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18611 |
МАРКЕВИЧ М.А. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18612 |
МАРКЕВИЧ Н.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18613 |
МАРКЕВИЧ О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
89 (42+29+18) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18614 |
МАРКЕВИЧ О.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
10 |
83 (31+22+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18615 |
МАРКЕВИЧ Х.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
6 |
98 (32+42+24) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18616 |
МАРКЕВИЧ Х.В. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
6 |
128 (40+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
18617 |
МАРКЕВИЧ Ю.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
48 (24+0+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18618 |
МАРКЕЛОВА О.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
119 (54+38+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18619 |
МАРКЕЛОВА О.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
60 (24+36+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18620 |
МАРКІВ А |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
119 (36+50+33) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
18621 |
МАРКІВ А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
113 (42+24+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18622 |
МАРКІВ А.Б. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18623 |
МАРКІВ А.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18624 |
МАРКІВ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
82 (30+34+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18625 |
МАРКІВ Б.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18626 |
МАРКІВ В.А. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
3 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18627 |
МАРКІВ В.М. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
140 (48+56+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18628 |
МАРКІВ В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
64 (13+24+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18629 |
МАРКІВ В.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
109 (24+48+37) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18630 |
МАРКІВ Д.А. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
5 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18631 |
МАРКІВ Д.А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18632 |
МАРКІВ Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
90 (38+22+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18633 |
МАРКІВ Д.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18634 |
МАРКІВ Д.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
152 (42+56+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18635 |
МАРКІВ Д.Я. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18636 |
МАРКІВ Є.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
136 (45+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
18637 |
МАРКІВ З.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18638 |
МАРКІВ І.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
62 (16+28+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18639 |
МАРКІВ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18640 |
МАРКІВ М.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18641 |
МАРКІВ М.Я. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18642 |
МАРКІВ Н.А. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
8 |
111 (36+50+25) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
18643 |
МАРКІВ Н.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
134 (58+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18644 |
МАРКІВ Н.П. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
9 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18645 |
МАРКІВ Н.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18646 |
МАРКІВ О.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
118 (34+36+48) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
18647 |
МАРКІВ О.Ю. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18648 |
МАРКІВ Р.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18649 |
МАРКІВ С.Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18650 |
МАРКІВ С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
98 (30+56+12) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
18651 |
МАРКІВ С.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
100 (48+22+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18652 |
МАРКІВ Т.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
110 (34+46+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18653 |
МАРКІВ Х.В. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
6 |
101 (48+23+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18654 |
МАРКІВ Х.Р. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18655 |
МАРКІВ Ю.Б. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
7 |
81 (36+28+17) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18656 |
МАРКІВ Ю.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
137 (43+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18657 |
МАРКІВ Ю.С. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18658 |
МАРКІВСЬКОГО Р.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
64 (19+24+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18659 |
МАРКО А.А. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18660 |
МАРКО А.Б. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
9 |
67 (20+26+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18661 |
МАРКО А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
30 (22+2+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18662 |
МАРКО А.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18663 |
МАРКО А.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18664 |
МАРКО В.Ю. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
74 (28+22+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18665 |
МАРКО Д.І. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
78 (33+28+17) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18666 |
МАРКО К.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
133 (45+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18667 |
МАРКО М.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
80 (24+36+20) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18668 |
МАРКО М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18669 |
МАРКО М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18670 |
МАРКО М.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
108 (40+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18671 |
МАРКО О.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18672 |
МАРКО О.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
84 (32+40+12) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18673 |
МАРКО С.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
146 (36+50+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18674 |
МАРКО У.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
134 (32+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18675 |
МАРКО Х.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
112 (40+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18676 |
МАРКОВ М.Р. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
6 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18677 |
МАРКОВА Ю.Н. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
7 |
125 (33+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
18678 |
МАРКОВИЧ Р |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18679 |
МАРКОВИЧ А.Р. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18680 |
МАРКОВИЧ А.Ф. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
5 |
103 (36+37+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18681 |
МАРКОВИЧ В.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18682 |
МАРКОВИЧ М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
78 (28+26+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18683 |
МАРКОВИЧ Р.Р. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18684 |
МАРКОВИЧ С.О. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
138 (40+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18685 |
МАРКОВИЧ Т.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18686 |
МАРКОВИЧ Ю.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
125 (54+26+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18687 |
МАРКОВСЬКА Ю.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18688 |
МАРКОВСЬКА Ю.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18689 |
МАРКУС О.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
132 (51+58+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18690 |
МАРКУСЬ Д.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
58 (25+12+21) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18691 |
МАРКУСЬ Ю.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
73 (33+22+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18692 |
МАРМАШ С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
128 (60+34+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
18693 |
МАРОД С.В. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
18694 |
МАРОЧКАНИЧ А.М. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18695 |
МАРОЧКАНИЧ Б.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18696 |
МАРОЧКАНИЧ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18697 |
МАРОЧКАНИЧ О.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18698 |
МАРТЕКЛЯС А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18699 |
МАРТЕКЛЯС М.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18700 |
МАРТЕМЯНОВА А.С. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
7 |
75 (27+32+16) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18701 |
МАРТЕНЯК М.А. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
18702 |
МАРТИКЛЯС В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
91 (33+38+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18703 |
МАРТИКЛЯС Н. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
5 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18704 |
МАРТИМ Д.Ю. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
3 |
60 (8+28+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18705 |
МАРТИН А.Л. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18706 |
МАРТИН А.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18707 |
МАРТИН А.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18708 |
МАРТИН А.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18709 |
МАРТИН А.Ю. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
7 |
93 (27+44+22) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
18710 |
МАРТИН В.Б. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
7 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18711 |
МАРТИН М.Б. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18712 |
МАРТИН М.Ю. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
6 |
99 (40+29+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18713 |
МАРТИН Н.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
127 (52+39+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18714 |
МАРТИН Н.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
102 (52+32+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
18715 |
МАРТИН О.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18716 |
МАРТИН П.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
95 (42+23+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18717 |
МАРТИН Т.І. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
94 (38+26+30) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
18718 |
МАРТИН Ю.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
69 (26+28+15) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18719 |
МАРТИНЕНКО Р.С. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
8 |
142 (36+60+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18720 |
МАРТИНЕНКО С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
139 (51+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
18721 |
МАРТИНЕНКО Т.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18722 |
МАРТИНЕЦЬ А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
97 (30+44+23) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18723 |
МАРТИНЕЦЬ В.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
89 (30+29+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18724 |
МАРТИНИК В.А. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
96 (6+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
18725 |
МАРТИНИК В.І. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18726 |
МАРТИНИК В.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18727 |
МАРТИНИК Я.Л. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
72 (39+30+3) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18728 |
МАРТИНИШИН Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
154 (42+52+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18729 |
МАРТИНІВ А.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
111 (60+33+18) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18730 |
МАРТИНІВ Д.С. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18731 |
МАРТИНІВ О.П. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
7 |
113 (42+46+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
18732 |
МАРТИНІВ Х.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18733 |
МАРТИНІВ Х.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18734 |
МАРТИННИК С.Л. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18735 |
МАРТИНОВА В.В. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
6 |
147 (60+51+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18736 |
МАРТИНОВИЧ В.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18737 |
МАРТИНОВИЧ Д.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
133 (48+37+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18738 |
МАРТИНОВСЬКА А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18739 |
МАРТИНОВСЬКИЙ Н.Ю. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
154 (54+58+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18740 |
МАРТИНЧУК І.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18741 |
МАРТИНЧУК О.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18742 |
МАРТИНЮК А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18743 |
МАРТИНЮК А.А. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18744 |
МАРТИНЮК А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18745 |
МАРТИНЮК А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
163 (54+52+57) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18746 |
МАРТИНЮК А.О. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
106 (39+36+31) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18747 |
МАРТИНЮК А.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
11 |
108 (43+32+33) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18748 |
МАРТИНЮК В.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
142 (34+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18749 |
МАРТИНЮК В.В. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
18750 |
МАРТИНЮК В.М. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
7 |
81 (24+20+37) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18751 |
МАРТИНЮК В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
100 (36+42+22) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18752 |
МАРТИНЮК Д.Н. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
18753 |
МАРТИНЮК Д.Н. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18754 |
МАРТИНЮК Д.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
93 (32+40+21) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18755 |
МАРТИНЮК І |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
18756 |
МАРТИНЮК І.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
49 (10+21+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18757 |
МАРТИНЮК І.П. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18758 |
МАРТИНЮК М.О. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
156 (52+50+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18759 |
МАРТИНЮК М.О. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18760 |
МАРТИНЮК М.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18761 |
МАРТИНЮК Н.С. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18762 |
МАРТИНЮК О.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18763 |
МАРТИНЮК О.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
108 (28+32+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18764 |
МАРТИНЮК О.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18765 |
МАРТИНЮК Р.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
109 (34+27+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18766 |
МАРТИНЮК С.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
90 (42+36+12) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
18767 |
МАРТИНЮК С.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
90 (52+20+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18768 |
МАРТИНЮК С.С. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18769 |
МАРТИНЮК Т.І. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18770 |
МАРТИНЮК Ю.С. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18771 |
МАРТИНЮКВОЛОДИМИР В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18772 |
МАРТИНЯК А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
158 (48+50+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18773 |
МАРТИНЯК А.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18774 |
МАРТИНЯК В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
72 (32+22+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18775 |
МАРТИНЯК В.П. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18776 |
МАРТИНЯК Д.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
124 (30+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
18777 |
МАРТИНЯК І.З. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18778 |
МАРТИНЯК І.Т. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
3 |
126 (34+56+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18779 |
МАРТИНЯК І.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
114 (36+44+34) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
18780 |
МАРТИНЯК М.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
128 (46+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18781 |
МАРТИНЯК М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18782 |
МАРТИНЯК М.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18783 |
МАРТИНЯК О.М. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18784 |
МАРТИНЯК С.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18785 |
МАРТИНЯК С.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
108 (46+38+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18786 |
МАРТИНЯК Х.М. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18787 |
МАРТИРОСЯН А.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18788 |
МАРТИЧ С. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18789 |
МАРТИЮК О.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
92 (21+40+31) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18790 |
МАРТОВИЧ М.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18791 |
МАРТЮК Х.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18792 |
МАРТЯК М.Р. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
7 |
55 (24+16+15) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18793 |
МАРУНИН О.Л. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18794 |
МАРУНИН С.Л. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18795 |
МАРУНКЕВИЧ Я.Н. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18796 |
МАРУНЧАК А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18797 |
МАРУНЧАК В.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18798 |
МАРУНЧАК В.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18799 |
МАРУНЧАК Д.Б. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
154 (54+48+52) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18800 |
МАРУНЧАК М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
103 (36+36+31) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18801 |
МАРУНЧАК О.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18802 |
МАРУНЧАК О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
70 (46+18+6) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18803 |
МАРУНЯК А.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18804 |
МАРУНЯК Д.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
6 |
135 (60+39+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18805 |
МАРУНЯК М.Б. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
3 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18806 |
МАРУНЯК Ю.Б. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
9 |
112 (52+24+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18807 |
МАРУСЄВ Д.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
9 |
95 (29+30+36) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
18808 |
МАРУСИЧ С.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
10 |
135 (52+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18809 |
МАРУСЯК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
109 (48+37+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18810 |
МАРУСЯК М.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
152 (54+56+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18811 |
МАРУСЯК О.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
126 (34+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
18812 |
МАРУСЯК Р.Й. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
7 |
132 (39+54+39) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18813 |
МАРУТЯК М.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18814 |
МАРУТЯК О.Є. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
5 |
59 (34+19+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18815 |
МАРУТЯК Х.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
120 (40+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18816 |
МАРУХА Н.С. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
98 (24+46+28) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18817 |
МАРУХНЯК Б. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18818 |
МАРУХНЯК В.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18819 |
МАРУХНЯК В.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
79 (12+44+23) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18820 |
МАРУХНЯК Д.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
88 (48+28+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18821 |
МАРУХНЯК Л.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18822 |
МАРУХНЯК П.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
18823 |
МАРУХНЯК С.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18824 |
МАРУХНЯК Т.А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
9 |
74 (25+28+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18825 |
МАРУХНЯК Т.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18826 |
МАРУХНЯК Т.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
90 (50+22+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18827 |
МАРУХНЯК Я.Я. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18828 |
МАРУШКЕВИЧ Р.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18829 |
МАРУШКО С.І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18830 |
МАРУШКО Я.М. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
8 |
99 (33+46+20) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18831 |
МАРУЩАК І.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18832 |
МАРУЩАК Л.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18833 |
МАРУЩАК М.Р. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18834 |
МАРУЩАК Н.Б. |
14958 |
м. Яворів |
Воля-Добростанська СЗШ |
8 |
143 (42+58+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
18835 |
МАРУЩАК Н.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18836 |
МАРУЩАК О.Т. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18837 |
МАРУЩАК С.М. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
8 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18838 |
МАРУЩАК Т.А. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
6 |
90 (48+30+12) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18839 |
МАРУЩАК У.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18840 |
МАРУЩАК Ю.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18841 |
МАРУЩАК Ю.Н. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18842 |
МАРУЩАК Ю.О. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
7 |
120 (42+50+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18843 |
МАРУЩЕНКО В.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18844 |
МАРУЩИН В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
18845 |
МАРФІН Н |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
5 |
31 (18+13+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18846 |
МАРХАЙ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
53 (27+14+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18847 |
МАРЦЕЛЮК В.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18848 |
МАРЦЕЛЮК Р.Р. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
102 (46+26+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18849 |
МАРЦЕНЮК А.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18850 |
МАРЦЕНЮК М.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
7 |
96 (27+32+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18851 |
МАРЦЕНЮК П.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
76 (42+16+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18852 |
МАРЦЕХОВСЬКА В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18853 |
МАРЦИН Х.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18854 |
МАРЦИНЮК В.В. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18855 |
МАРЦИНЮК І.І. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
108 (24+24+60) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
18856 |
МАРЦИНЮК М.І. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
18857 |
МАРЦИНЮК Ю.В. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
18858 |
МАРЦИШИН А.Я. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
92 (36+26+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18859 |
МАРЦИШИН В.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18860 |
МАРЦІВ В.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
169 (60+55+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18861 |
МАРЦІВ Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18862 |
МАРЦІВ Т.В. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
9 |
125 (48+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
18863 |
МАРЦІВ Х.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18864 |
МАРЦІН Т.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18865 |
МАРЦІНІВ І.Я. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
9 |
50 (11+18+21) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18866 |
МАРЦІНКО А.Т. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18867 |
МАРЦІНКО В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18868 |
МАРЦІНКО Ю.Р. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
80 (29+36+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18869 |
МАРЦІНКОВСЬКА О.І. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
5 |
85 (46+21+18) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18870 |
МАРЦІНКОВСЬКИЙ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
62 (22+16+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18871 |
МАРЦІНОВСЬКА А.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18872 |
МАРЦІНОВСЬКА Т.Б. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18873 |
МАРЦІШАУСКАЙТЕ В.Г. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18874 |
МАРЧАК А.В. |
14766 |
м. Старий Самбір |
Стрілківська ЗСШ |
4 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18875 |
МАРЧАК М.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18876 |
МАРЧАК Ю.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18877 |
МАРЧЕВСЬКА Є.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
96 (18+50+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18878 |
МАРЧЕНКО А.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18879 |
МАРЧЕНКО М.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18880 |
МАРЧЕНКО М.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18881 |
МАРЧЕНКО О.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18882 |
МАРЧИШАК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
45 (15+16+14) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18883 |
МАРЧИШИН І.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
3 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18884 |
МАРЧИШИН М.М. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
8 |
82 (15+44+23) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
18885 |
МАРЧИШИН Ю.Я. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
18886 |
МАРЧИШИН Я.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18887 |
МАРЧИШИН Я.Т. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
88 (40+30+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18888 |
МАРЧУК А.П. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
88 (35+26+27) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18889 |
МАРЧУК В.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18890 |
МАРЧУК В.В. |
14715 |
м. Сокаль |
Скомороська ЗШ |
3 |
110 (22+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
18891 |
МАРЧУК В.І. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
7 |
155 (54+52+49) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18892 |
МАРЧУК Д.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18893 |
МАРЧУК Л.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18894 |
МАРЧУК Р.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
18895 |
МАРЧУК Т.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
92 (40+34+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18896 |
МАРШАЛКІВ Д.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18897 |
МАРШАЛОК А.П. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18898 |
МАРШАЛОК В.Й. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
174 (58+56+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18899 |
МАРШАЛОК М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18900 |
МАРШАЛОК О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18901 |
МАРШАЛОК С.І. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
7 |
107 (51+30+26) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18902 |
МАРШАЛОК У.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
107 (48+26+33) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18903 |
МАРШАЛЮК А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18904 |
МАРЩІВСЬКИЙ М.Б. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
6 |
61 (30+19+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18905 |
МАРЩІВСЬКИЙ Ю.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
85 (28+33+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18906 |
МАРЯН О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
84 (22+38+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18907 |
МАРЯНЧУК А.В. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18908 |
МАРЯНЧУК Ю.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18909 |
МАРЯШ В.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18910 |
МАРЯШ В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18911 |
МАСЕЛКО М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18912 |
МАСЕНДИЧ В.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
18913 |
МАСЕНДИЧ Д.Я. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18914 |
МАСЕНДИЧ О.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18915 |
МАСЕНДИЧ О.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
128 (54+38+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18916 |
МАСИМІВ А.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
62 (30+14+18) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
18917 |
МАСИНЕЦЬ Р.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
129 (48+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
18918 |
МАСКАЛЬ М.З. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
82 (20+26+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18919 |
МАСЛАК Т.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
10 |
69 (35+28+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18920 |
МАСЛАНИЧ О.С. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
3 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18921 |
МАСЛИГАН А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18922 |
МАСЛИГАН Д.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18923 |
МАСЛИГАН І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18924 |
МАСЛИГАН Р.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
10 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18925 |
МАСЛІЄВИЧ С.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
3 |
108 (38+40+30) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
18926 |
МАСЛІЙ Д.С. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18927 |
МАСЛІЙ Ю.І. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
3 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
18928 |
МАСЛІЙОВИЧ А.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18929 |
МАСЛО А.А. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
6 |
95 (30+17+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18930 |
МАСЛО В.А. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18931 |
МАСЛО О.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18932 |
МАСЛОВСЬКА В.Я. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
74 (32+24+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
18933 |
МАСЛЮК В.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18934 |
МАСЛЮК В.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
84 (25+32+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18935 |
МАСЛЮК І.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
11 |
99 (48+30+21) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18936 |
МАСЛЮК М.Д. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18937 |
МАСЛЮК О.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18938 |
МАСЛЮК Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18939 |
МАСЛЯК Б.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
132 (51+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
18940 |
МАСЛЯК В.І. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18941 |
МАСЛЯК О.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
93 (40+29+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18942 |
МАСЛЯНИК А.В. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
107 (42+36+29) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18943 |
МАСЛЯНИК А.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
115 (42+44+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18944 |
МАСЛЯНИК В.Я. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18945 |
МАСЛЯНИК О.З. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
8 |
113 (39+28+46) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18946 |
МАСЛЯНИК Ю.В. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
103 (42+38+23) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18947 |
МАСЛЯНКА В.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
93 (44+31+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18948 |
МАСЛЯНКО В.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18949 |
МАСЛЯНКО М.Т. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
118 (22+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18950 |
МАСЛЯНКО П.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18951 |
МАСНА Н.П. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18952 |
МАСНИЙ В.Б. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18953 |
МАСНИЙ В.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18954 |
МАСНИЙ Д.Т. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18955 |
МАСНИЙ Р.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
18956 |
МАСНИК А.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18957 |
МАСНИК В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
18958 |
МАСНИК М.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18959 |
МАСНИК Т.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
69 (15+32+22) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18960 |
МАСНЯК Ю.І. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18961 |
МАСОЛА А.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18962 |
МАСОЛА Х.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18963 |
МАССИК А.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18964 |
МАСТЕЛЯК Р.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
85 (39+24+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18965 |
МАСТИКАШ А.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
126 (38+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18966 |
МАСЮК В.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
99 (48+33+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18967 |
МАСЮКОВА І.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
67 (28+18+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18968 |
МАТАЛА Х.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18969 |
МАТВЕЄВ Д.Д. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18970 |
МАТВЕЄВ Н.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18971 |
МАТВЕЙЦЕВ М.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18972 |
МАТВЄЄВ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
18973 |
МАТВЄЄВ О.Г. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18974 |
МАТВЄЄВ С.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18975 |
МАТВЄЄВ Ю.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18976 |
МАТВЄЄВА А.Д. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18977 |
МАТВЄЄВА К.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18978 |
МАТВІЄНКО М.Л. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18979 |
МАТВІЄНКО У.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
128 (34+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18980 |
МАТВІЄНКО Ю.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18981 |
МАТВІЄНКО Я.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
108 (31+50+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18982 |
МАТВІЇВ А.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18983 |
МАТВІЇВ А.Б. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18984 |
МАТВІЇВ А.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
104 (38+30+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18985 |
МАТВІЇВ А.Я. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
108 (22+50+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18986 |
МАТВІЇВ Б.П. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
8 |
103 (42+48+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18987 |
МАТВІЇВ В.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18988 |
МАТВІЇВ В.Б. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18989 |
МАТВІЇВ В.О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
94 (18+52+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18990 |
МАТВІЇВ В.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
7 |
100 (18+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
18991 |
МАТВІЇВ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
102 (44+34+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
18992 |
МАТВІЇВ Д.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
72 (21+24+27) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18993 |
МАТВІЇВ Д.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
76 (28+30+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18994 |
МАТВІЇВ З.С. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
5 |
110 (40+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18995 |
МАТВІЇВ І.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
98 (46+28+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18996 |
МАТВІЇВ І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (32+40+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
18997 |
МАТВІЇВ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+54+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18998 |
МАТВІЇВ Л.Ю. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18999 |
МАТВІЇВ М.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
78 (20+34+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19000 |
МАТВІЇВ М.З. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
8 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19001 |
МАТВІЇВ М.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19002 |
МАТВІЇВ М.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
19003 |
МАТВІЇВ М.П. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19004 |
МАТВІЇВ Н.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
93 (33+38+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19005 |
МАТВІЇВ О.Б. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19006 |
МАТВІЇВ О.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
98 (42+32+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19007 |
МАТВІЇВ О.В. |
14228 |
м. Городок |
Лісновицька ЗОШ |
5 |
55 (24+19+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
19008 |
МАТВІЇВ О.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
10 |
107 (46+34+27) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19009 |
МАТВІЇВ О.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
52 (15+24+13) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19010 |
МАТВІЇВ О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
75 (22+20+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19011 |
МАТВІЇВ О.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
74 (12+50+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19012 |
МАТВІЇВ Р.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
118 (54+28+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19013 |
МАТВІЇВ Р.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19014 |
МАТВІЇВ С.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19015 |
МАТВІЇВ С.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19016 |
МАТВІЇВ Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19017 |
МАТВІЇВ Х.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
100 (36+24+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19018 |
МАТВІЇВ Ю.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
98 (36+34+28) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19019 |
МАТВІЇВ Ю.М. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
7 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19020 |
МАТВІЇВ Ю.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
102 (34+44+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19021 |
МАТВІЇШИН Б.І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
86 (21+28+37) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19022 |
МАТВІЇШИН В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19023 |
МАТВІЇШИН Г.А. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19024 |
МАТВІЇШИН З.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
116 (38+48+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19025 |
МАТВІЇШИН Л.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19026 |
МАТВІЇШИН М.А. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19027 |
МАТВІЇШИН О.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19028 |
МАТВІЇШИН С.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19029 |
МАТВІЇШИН С.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19030 |
МАТВІЙ Г.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
88 (22+42+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19031 |
МАТВІЙ М.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
82 (15+42+25) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19032 |
МАТВІЙ Р.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19033 |
МАТВІЙКІВ А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19034 |
МАТВІЙКІВ В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
125 (39+52+34) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19035 |
МАТВІЙКІВ М.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
34 (10+24+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19036 |
МАТВІЙКІВ М.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
94 (30+40+24) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19037 |
МАТВІЙКО Ю.В. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
7 |
73 (12+42+19) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
19038 |
МАТВІЙЦОВА І.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19039 |
МАТВІЙЧИНА А.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19040 |
МАТВІЙЧИНА О.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19041 |
МАТВІЙЧУК В.А. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
81 (31+26+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19042 |
МАТВІЙЧУК В.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19043 |
МАТВІЙЧУК В.Р. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19044 |
МАТВІЙЧУК І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
47 (6+32+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19045 |
МАТВІЙЧУК М |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
79 (40+21+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19046 |
МАТВІЙЧУК О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
68 (20+42+6) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
19047 |
МАТВІЙЧУК О.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
112 (52+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19048 |
МАТВІЙШИН М.Б. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19049 |
МАТВІЯС Д |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19050 |
МАТВІЯС О.Л. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19051 |
МАТВЇЙ Ю.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19052 |
МАТЕЙ Д.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19053 |
МАТЕЙЧУК Н.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
98 (35+36+27) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19054 |
МАТЕЙЧУК О. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19055 |
МАТИС А.Ю. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
3 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19056 |
МАТИС В.Б. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
117 (54+39+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19057 |
МАТИС В.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
19058 |
МАТИС М.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
138 (47+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19059 |
МАТИС О.З. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
96 (33+42+21) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19060 |
МАТИС Ю.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
58 (26+14+18) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19061 |
МАТИСЯКЕВИЧ В.Р. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
19062 |
МАТІ ШИК Ю.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
88 (28+48+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19063 |
МАТІЇВ В.І. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
76 (15+36+25) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19064 |
МАТІЇВ М.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
97 (38+44+15) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19065 |
МАТІЇВ П.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
60 (9+38+13) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19066 |
МАТІЇВ Р.Б. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
100 (24+36+40) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
19067 |
МАТІЇВ Р.В. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
127 (33+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
19068 |
МАТІЇВ Т.П. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19069 |
МАТІЇВ Х.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
84 (21+38+25) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19070 |
МАТІЇВ Я.А. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19071 |
МАТІЇШИН М.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
65 (28+25+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19072 |
МАТІЇШИН С.В. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19073 |
МАТІЙЦІВ Д.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
69 (25+26+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19074 |
МАТІКО Х.Ф. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
71 (28+19+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19075 |
МАТІЯК А.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19076 |
МАТІЯК А.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19077 |
МАТІЯШ Р.Р. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
9 |
115 (46+36+33) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19078 |
МАТІЯШ С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19079 |
МАТІЯШЕК М.С. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
134 (45+54+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19080 |
МАТКІВ І.Б. |
14326 |
м. Жидачів |
Межирічанська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19081 |
МАТКІВСЬКА І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19082 |
МАТКІВСЬКА М.Б. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
81 (40+23+18) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19083 |
МАТКІВСЬКА С.О. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
6 |
38 (18+2+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19084 |
МАТКІВСЬКА Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
75 (39+18+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19085 |
МАТКІВСЬКИЙ Б.Й. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19086 |
МАТКІВСЬКИЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
71 (26+27+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19087 |
МАТКІВСЬКИЙ В.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
106 (24+28+54) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
19088 |
МАТКІВСЬКИЙ Д.Б. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
120 (48+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19089 |
МАТКІВСЬКИЙ І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19090 |
МАТКІВСЬКИЙ М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19091 |
МАТКІВСЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
53 (22+25+6) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19092 |
МАТКІВСЬКИЙ Р.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19093 |
МАТКОВСЬКА В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
158 (54+50+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19094 |
МАТКОВСЬКА В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19095 |
МАТКОВСЬКА Р.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
70 (28+36+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19096 |
МАТКОВСЬКА Т.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
10 |
144 (49+50+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19097 |
МАТКОВСЬКА У.М. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
67 (27+16+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19098 |
МАТКОВСЬКА Ю.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19099 |
МАТКОВСЬКИЙ Н.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
120 (45+46+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19100 |
МАТКОВСЬКИЙ Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
130 (60+34+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
19101 |
МАТЛАК Г.Р. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19102 |
МАТЛАК Н.М. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19103 |
МАТЛАК Н.М. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
9 |
73 (19+36+18) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19104 |
МАТЛАК О.А. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19105 |
МАТОЛА М.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19106 |
МАТРОХИНА С.Е. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19107 |
МАТРОХІН С.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19108 |
МАТРОХІНА В.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19109 |
МАТРУНИЧ О.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
73 (27+26+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19110 |
МАТУЛЯК В.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
88 (29+38+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19111 |
МАТУРА І.В. |
14399 |
м. Жовква |
Девятирська ЗОШ |
4 |
102 (42+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19112 |
МАТУС М.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19113 |
МАТУСЯК Б.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19114 |
МАТУШ В.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
121 (46+39+36) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19115 |
МАТУШ В.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
102 (29+40+33) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19116 |
МАТУШ В.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19117 |
МАТУШЕВСЬКА А.С. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
11 |
105 (32+46+27) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19118 |
МАТЮШЕНКО К.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
105 (36+45+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19119 |
МАТЮШКО М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19120 |
МАТЮШКО С.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19121 |
МАТЯВІЧЮСА Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
9 |
98 (32+54+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19122 |
МАТЯШ А.С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19123 |
МАТЯШШ К.С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
107 (60+29+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19124 |
МАХ М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19125 |
МАХАНКІНА К.М. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
19126 |
МАХІБРОДА Д.В. |
14696 |
м. Сокаль |
Переспівська ЗШ |
5 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19127 |
МАХЛУН М.Я. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
93 (44+31+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19128 |
МАХНИК О.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19129 |
МАХНИЦЬКА С.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
62 (6+38+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19130 |
МАХНІВЧИК О.Я. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
8 |
103 (27+42+34) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
19131 |
МАХНІЙ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19132 |
МАХНІЦЬКИЙ Д.О. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19133 |
МАХНЮК Ю.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19134 |
МАХОМЕТ В.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
122 (32+60+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19135 |
МАХОНЯ Р.О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19136 |
МАХРОВИЧ Д.Д. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19137 |
МАЦ Д.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19138 |
МАЦ Ю.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19139 |
МАЦАЛАК Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19140 |
МАЦАЛАК Р.М. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
5 |
67 (28+21+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19141 |
МАЦАЛАК Я.М. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
7 |
65 (12+28+25) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19142 |
МАЦАН А. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19143 |
МАЦАН Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
103 (33+46+24) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19144 |
МАЦЕВКО Д.А. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
9 |
151 (60+40+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19145 |
МАЦЕГА В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
95 (27+36+32) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19146 |
МАЦЕЙ А.Р. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19147 |
МАЦЕЙ М. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
24 (0+12+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19148 |
МАЦЕЙ Х.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
96 (46+26+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
19149 |
МАЦЕЙКО К.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19150 |
МАЦЕЙКО М.М. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
9 |
111 (40+26+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
19151 |
МАЦЕЙКО С.А. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
4 |
74 (34+28+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19152 |
МАЦЕЛКО А.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19153 |
МАЦЕЛКО В.С. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19154 |
МАЦЕЛКО М.І. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19155 |
МАЦЕЛКО О.Р. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
91 (27+26+38) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19156 |
МАЦЕЛЮХ М.М. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
132 (28+44+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19157 |
МАЦЕЛЮХ Н.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19158 |
МАЦЕЛЮХ Р.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19159 |
МАЦЕЛЮХ С.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
85 (39+34+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19160 |
МАЦЕХ Г.Л. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
64 (19+42+3) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19161 |
МАЦЕХ М.П. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19162 |
МАЦЕХ О.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19163 |
МАЦЕХ Ю.Л. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
86 (46+28+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19164 |
МАЦИГІН В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19165 |
МАЦИГІН В.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
137 (54+52+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19166 |
МАЦИГІН В.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
109 (46+39+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19167 |
МАЦИГІН М.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
146 (32+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19168 |
МАЦИДІН А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19169 |
МАЦИК М.Я. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
4 |
106 (28+54+24) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19170 |
МАЦИК Ю.Я. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19171 |
МАЦИШИН А.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19172 |
МАЦИШИН Г.Г. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
69 (32+28+9) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19173 |
МАЦИШИН І.Г. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
162 (50+52+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19174 |
МАЦИШИН М.Г. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19175 |
МАЦИШИН С.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19176 |
МАЦИШИН СМ. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19177 |
МАЦІБОРСЬКИЙ М.М. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
1 |
132 (60+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
19178 |
МАЦІВ Я.М. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19179 |
МАЦІВ Я.П. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19180 |
МАЦІЄВСЬКА Д.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
89 (30+32+27) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19181 |
МАЦІЄВСЬКИЙ Д.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19182 |
МАЦІЙОВСЬКИЙ І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
142 (45+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19183 |
МАЦІЙОВСЬКИЙ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19184 |
МАЦІЙОВСЬКИЙ Т.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19185 |
МАЦІКАНИЧ В.Б. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
8 |
118 (30+54+34) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
19186 |
МАЦІКАНИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19187 |
МАЦІКАНИЧ В.Ю. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
3 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19188 |
МАЦІКАНИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
127 (45+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19189 |
МАЦІКЕВИЧ В.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19190 |
МАЦІКІВ Х.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19191 |
МАЦІНА Р.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
128 (34+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19192 |
МАЦКЕВИЧ І.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
94 (30+40+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19193 |
МАЦКЕВИЧ Р.О. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
117 (42+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
19194 |
МАЦКО Я.Я. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19195 |
МАЦКУЛА А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
158 (48+50+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19196 |
МАЦКУЛА М.Й. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
11 |
74 (27+20+27) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
19197 |
МАЦКУЛА О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19198 |
МАЦОЛА Ю.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
19199 |
МАЦУЄВ Р.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19200 |
МАЦУК М.Р. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19201 |
МАЦУК Т.Ю. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
102 (34+32+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19202 |
МАЦУК Ю.А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19203 |
МАЦУЛА Ю.Р. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19204 |
МАЦУЛЯК ЧЕРНИК А |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19205 |
МАЦУРА А.С. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19206 |
МАЦУРА Я.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19207 |
МАЦЬКІВ А.М. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
7 |
131 (45+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19208 |
МАЦЬКІВ Д. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
76 (32+20+24) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19209 |
МАЦЬКІВ І.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
19210 |
МАЦЬКІВ І.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19211 |
МАЦЬКІВ М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
112 (39+40+33) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
19212 |
МАЦЬКІВ Н.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19213 |
МАЦЬКІВ О.В. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
7 |
145 (42+52+51) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19214 |
МАЦЬКІВ О.Я. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
3 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
19215 |
МАЦЬКІВ П.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19216 |
МАЦЬКІВ С.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
134 (42+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19217 |
МАЦЬКІВ Ю.С. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
6 |
72 (34+20+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
19218 |
МАЦЬКО В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19219 |
МАЦЬКО О.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
9 |
126 (52+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
19220 |
МАЦЬКО С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19221 |
МАЦЬКО Ю.А. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19222 |
МАЦЬКОВИЧ Б.І. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
6 |
88 (42+34+12) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19223 |
МАЦЬКОВИЧ І.В. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
5 |
74 (38+18+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19224 |
МАЦЮК Д.В. |
14696 |
м. Сокаль |
Переспівська ЗШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19225 |
МАЦЮК Д.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19226 |
МАЦЮК Д.Т. |
14715 |
м. Сокаль |
Скомороська ЗШ |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
19227 |
МАЦЮК О.Б. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19228 |
МАЦЮК Х.А. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19229 |
МАЦЮК Я.Т. |
14715 |
м. Сокаль |
Скомороська ЗШ |
3 |
124 (22+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
19230 |
МАЦЮПА В.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
7 |
97 (42+32+23) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19231 |
МАЦЮРА В |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19232 |
МАЦЮРА Д.Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19233 |
МАЦЮРА П.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
105 (30+32+43) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19234 |
МАЦЮРА Ю.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
50 (18+14+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19235 |
МАЦЯК М.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
8 |
104 (42+40+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19236 |
МАЦЯХ В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
154 (58+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19237 |
МАЦЯХ Д.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
124 (22+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
19238 |
МАЦЯХ Х.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
99 (28+50+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19239 |
МАЦЯХ Ю.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
82 (34+30+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19240 |
МАЧАЙ Д.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19241 |
МАЧИЛО Р.П. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
93 (46+23+24) |
|
С1 |
|
|
Сидір Марія Петрівна |
19242 |
МАЧИТА А.Б. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19243 |
МАЧИТА В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
19244 |
МАЧИШИН Д.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
118 (35+38+45) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19245 |
МАЧІХА О.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19246 |
МАЧІХА Ю.І. |
14424 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19247 |
МАЧОГАН К.М. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
63 (21+28+14) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19248 |
МАЧУГА А.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
78 (38+22+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19249 |
МАЧУГА М.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19250 |
МАЧУГА О.І. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
7 |
98 (45+28+25) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19251 |
МАШЕВСЬКА А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
94 (28+42+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19252 |
МАШІВСЬКА Я |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19253 |
МАШКАРА Б.Д. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
73 (42+13+18) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19254 |
МАШТАЛЕР М.М. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
9 |
122 (48+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
19255 |
МАШТАЛЕР О.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
54 (18+6+30) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
19256 |
МАШТАЛІР С.Г. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
7 |
109 (30+36+43) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19257 |
МАШТАЛІР С.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19258 |
МАШТАЛІР Ю.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19259 |
МАЩАК О.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19260 |
МАЩАКЕВИЧ А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19261 |
МАЩАКЕВИЧ С.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19262 |
МАЩАКЕВИЧ С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19263 |
МАЩЕНКО И.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
94 (36+44+14) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
19264 |
МАЩЕНКО І.І. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19265 |
МАЩИКЕВИЧ В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19266 |
МАЮК А.В. |
14956 |
м. Яворів |
Залузька СЗШ |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19267 |
МАЮК А.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19268 |
МАЮК Г.Б. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19269 |
МАЮК М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
74 (21+26+27) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19270 |
МАЮК М.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19271 |
МАЯРЧУК В.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
91 (30+44+17) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19272 |
МЕГАЛЬ С |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
113 (58+31+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19273 |
МЕГЛІЄВА В.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19274 |
МЕДА Г.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
10 |
105 (52+32+21) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19275 |
МЕДВЕДЄВ Д.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19276 |
МЕДВЕДЄВ М.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19277 |
МЕДВЕДЄВА Д.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19278 |
МЕДВЕДЮХ А.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
94 (22+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19279 |
МЕДВЕЦЬКА Ю.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
5 |
95 (36+17+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19280 |
МЕДВЄДЄВА А.С. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
104 (40+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19281 |
МЕДВІДДЬ О.Б. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
8 |
85 (33+26+26) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19282 |
МЕДВІДЬ А.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19283 |
МЕДВІДЬ А.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19284 |
МЕДВІДЬ А.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19285 |
МЕДВІДЬ А.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19286 |
МЕДВІДЬ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
94 (38+26+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19287 |
МЕДВІДЬ В.П. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
4 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19288 |
МЕДВІДЬ В.П. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
108 (40+32+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19289 |
МЕДВІДЬ В.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
104 (32+48+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19290 |
МЕДВІДЬ В.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
85 (34+36+15) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19291 |
МЕДВІДЬ Д. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19292 |
МЕДВІДЬ Д.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19293 |
МЕДВІДЬ І. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
82 (20+44+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19294 |
МЕДВІДЬ І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19295 |
МЕДВІДЬ І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
113 (45+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
19296 |
МЕДВІДЬ І.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
47 (9+12+26) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19297 |
МЕДВІДЬ І.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
100 (30+34+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19298 |
МЕДВІДЬ Н.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
19299 |
МЕДВІДЬ Н.Л. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
19300 |
МЕДВІДЬ О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
65 (24+17+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19301 |
МЕДВІДЬ О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
100 (22+48+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
19302 |
МЕДВІДЬ Р.А. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19303 |
МЕДВІДЬ Р.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
137 (54+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19304 |
МЕДВІДЬ Р.Я. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19305 |
МЕДВІДЬ С.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19306 |
МЕДВІДЬ С.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
107 (46+34+27) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19307 |
МЕДВІДЬ С.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19308 |
МЕДВІДЬ Т.Б. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19309 |
МЕДВІДЬ Я.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19310 |
МЕДЗЯК Ю.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19311 |
МЕДИК А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
102 (46+26+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19312 |
МЕДИК С.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19313 |
МЕДИНСЬКА Ю.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
83 (42+29+12) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
19314 |
МЕДИНСЬКИЙ В.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
128 (30+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
19315 |
МЕДИНЦИ А.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
7 |
119 (36+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
19316 |
МЕДКІНА Ю.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19317 |
МЕДЛЕР Н.З. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
116 (60+26+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19318 |
МЕДНІКОВА М.Ю. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
84 (26+40+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19319 |
МЕДУЛИЧ Д.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19320 |
МЕДУНА Д.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
82 (33+24+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19321 |
МЕДЮК М.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
99 (40+32+27) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19322 |
МЕДЮХ Ю.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19323 |
МЕДЯКОВСЬКА А.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
150 (52+50+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19324 |
МЕДЯНИК М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19325 |
МЕЙТА В.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
19326 |
МЕКЕЛИТА Н.В. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
7 |
31 (12+8+11) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19327 |
МЕКЛЕШ Л.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
1 |
120 (48+60+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
19328 |
МЕКЛИШ А.М. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19329 |
МЕКНІ Р.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
19330 |
МЕЛАЩУК С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19331 |
МЕЛЕВИЧ М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
121 (48+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19332 |
МЕЛЕГАНИЧ С.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
74 (22+40+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19333 |
МЕЛЕНЕВИЧ М.Р. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19334 |
МЕЛЕНЕВИЧ Р.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
5 |
100 (46+30+24) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19335 |
МЕЛЕНТЬЄВ А.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
145 (60+43+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19336 |
МЕЛЕНЧУК А.В. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19337 |
МЕЛЕНЧУК В.В. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
4 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19338 |
МЕЛЕНЧУК М.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19339 |
МЕЛЕХ М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
19340 |
МЕЛЕХ Т.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19341 |
МЕЛЕШКО А.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19342 |
МЕЛЕШКО Б.І. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
9 |
139 (54+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19343 |
МЕЛЕШКО Д.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19344 |
МЕЛЕШКО Н.І. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19345 |
МЕЛЕШКО Р.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19346 |
МЕЛЕШКО Р.І. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
8 |
78 (39+34+5) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19347 |
МЕЛЕШКО Р.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
94 (42+28+24) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19348 |
МЕЛЕШКО Х.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
100 (28+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19349 |
МЕЛЕЩАК І.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19350 |
МЕЛИХ В.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
128 (52+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
19351 |
МЕЛИХ Е.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19352 |
МЕЛИЧИН А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19353 |
МЕЛІШ М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
127 (60+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
19354 |
МЕЛЬКО Д.В. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19355 |
МЕЛЬНАРОВИЧ Е.Є. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19356 |
МЕЛЬНЕЧУК І.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19357 |
МЕЛЬНИК Я.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19358 |
МЕЛЬНИК А.А. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
102 (39+40+23) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19359 |
МЕЛЬНИК А.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
87 (26+40+21) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19360 |
МЕЛЬНИК А.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
98 (40+34+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19361 |
МЕЛЬНИК А.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
93 (21+46+26) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19362 |
МЕЛЬНИК А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19363 |
МЕЛЬНИК А.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
19364 |
МЕЛЬНИК А.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
124 (36+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19365 |
МЕЛЬНИК А.О. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
104 (28+34+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19366 |
МЕЛЬНИК А.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
100 (21+40+39) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19367 |
МЕЛЬНИК А.П. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
118 (54+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19368 |
МЕЛЬНИК А.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19369 |
МЕЛЬНИК А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
74 (33+30+11) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19370 |
МЕЛЬНИК А.Р. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
7 |
141 (36+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
19371 |
МЕЛЬНИК А.Р. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19372 |
МЕЛЬНИК А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
67 (28+27+12) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19373 |
МЕЛЬНИК А.Р. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19374 |
МЕЛЬНИК А.Ю. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
102 (28+44+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19375 |
МЕЛЬНИК А.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19376 |
МЕЛЬНИК А.Я. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
9 |
137 (46+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19377 |
МЕЛЬНИК Б.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
80 (8+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19378 |
МЕЛЬНИК В |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19379 |
МЕЛЬНИК В.А. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19380 |
МЕЛЬНИК В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
19381 |
МЕЛЬНИК В.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
19382 |
МЕЛЬНИК В.В. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
8 |
103 (42+48+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19383 |
МЕЛЬНИК В.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19384 |
МЕЛЬНИК В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19385 |
МЕЛЬНИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
92 (54+14+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19386 |
МЕЛЬНИК В.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
124 (48+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19387 |
МЕЛЬНИК В.І. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
3 |
146 (36+50+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19388 |
МЕЛЬНИК В.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
112 (42+44+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19389 |
МЕЛЬНИК В.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19390 |
МЕЛЬНИК В.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19391 |
МЕЛЬНИК В.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
79 (25+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19392 |
МЕЛЬНИК В.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19393 |
МЕЛЬНИК В.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19394 |
МЕЛЬНИК В.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19395 |
МЕЛЬНИК Д.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
75 (20+37+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19396 |
МЕЛЬНИК Д.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19397 |
МЕЛЬНИК Д.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
11 |
97 (33+40+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19398 |
МЕЛЬНИК Д.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19399 |
МЕЛЬНИК Д.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19400 |
МЕЛЬНИК Д.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19401 |
МЕЛЬНИК Д.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19402 |
МЕЛЬНИК Ж.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19403 |
МЕЛЬНИК З.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19404 |
МЕЛЬНИК І.А. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
7 |
129 (48+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19405 |
МЕЛЬНИК І.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
122 (42+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
19406 |
МЕЛЬНИК І.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19407 |
МЕЛЬНИК І.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
106 (29+44+33) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19408 |
МЕЛЬНИК І.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
105 (32+52+21) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19409 |
МЕЛЬНИК І.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
61 (18+20+23) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19410 |
МЕЛЬНИК І.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19411 |
МЕЛЬНИК І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19412 |
МЕЛЬНИК І.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
113 (35+42+36) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
19413 |
МЕЛЬНИК І.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19414 |
МЕЛЬНИК К.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19415 |
МЕЛЬНИК К.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
68 (22+28+18) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
19416 |
МЕЛЬНИК Л.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
158 (48+50+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19417 |
МЕЛЬНИК Л.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
100 (37+42+21) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19418 |
МЕЛЬНИК Л.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19419 |
МЕЛЬНИК Л.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
114 (42+38+34) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19420 |
МЕЛЬНИК Л.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19421 |
МЕЛЬНИК Л.Т. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
112 (36+38+38) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19422 |
МЕЛЬНИК Л.Ф. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
150 (51+46+53) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19423 |
МЕЛЬНИК М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19424 |
МЕЛЬНИК М.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19425 |
МЕЛЬНИК М.В. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19426 |
МЕЛЬНИК М.В. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
7 |
141 (48+52+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19427 |
МЕЛЬНИК М.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
10 |
120 (41+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
19428 |
МЕЛЬНИК М.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19429 |
МЕЛЬНИК М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
65 (28+37+0) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19430 |
МЕЛЬНИК М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19431 |
МЕЛЬНИК М.М. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
11 |
56 (11+30+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19432 |
МЕЛЬНИК М.М. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
105 (46+38+21) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19433 |
МЕЛЬНИК М.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19434 |
МЕЛЬНИК М.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19435 |
МЕЛЬНИК М.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19436 |
МЕЛЬНИК М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
112 (28+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
19437 |
МЕЛЬНИК М.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
74 (41+18+15) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19438 |
МЕЛЬНИК М.П. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
96 (20+46+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19439 |
МЕЛЬНИК М.С. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19440 |
МЕЛЬНИК М.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19441 |
МЕЛЬНИК М.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19442 |
МЕЛЬНИК М.Ю. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19443 |
МЕЛЬНИК Н. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
3 |
114 (24+60+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19444 |
МЕЛЬНИК Н.В. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
5 |
122 (52+34+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19445 |
МЕЛЬНИК Н.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
90 (50+40+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19446 |
МЕЛЬНИК Н.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19447 |
МЕЛЬНИК Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19448 |
МЕЛЬНИК Н.М. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19449 |
МЕЛЬНИК Н.Р. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19450 |
МЕЛЬНИК Н.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19451 |
МЕЛЬНИК О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19452 |
МЕЛЬНИК О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19453 |
МЕЛЬНИК О.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19454 |
МЕЛЬНИК О.Б. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19455 |
МЕЛЬНИК О.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19456 |
МЕЛЬНИК О.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19457 |
МЕЛЬНИК О.Г. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
6 |
112 (34+54+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
19458 |
МЕЛЬНИК О.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19459 |
МЕЛЬНИК О.І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19460 |
МЕЛЬНИК О.М. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
125 (36+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19461 |
МЕЛЬНИК О.О. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
19462 |
МЕЛЬНИК О.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19463 |
МЕЛЬНИК О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
41 (31+10+0) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19464 |
МЕЛЬНИК О.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
19465 |
МЕЛЬНИК О.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19466 |
МЕЛЬНИК О.С. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19467 |
МЕЛЬНИК О.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19468 |
МЕЛЬНИК П.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19469 |
МЕЛЬНИК Р.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19470 |
МЕЛЬНИК Р.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19471 |
МЕЛЬНИК Р.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19472 |
МЕЛЬНИК Р.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19473 |
МЕЛЬНИК Р.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19474 |
МЕЛЬНИК Р.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
96 (39+40+17) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19475 |
МЕЛЬНИК Р.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
130 (36+58+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19476 |
МЕЛЬНИК Р.Р. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
42 (8+22+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19477 |
МЕЛЬНИК Р.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (48+0+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19478 |
МЕЛЬНИК С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19479 |
МЕЛЬНИК С.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19480 |
МЕЛЬНИК С.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
6 |
74 (24+26+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19481 |
МЕЛЬНИК С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
19482 |
МЕЛЬНИК С.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
122 (42+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19483 |
МЕЛЬНИК С.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19484 |
МЕЛЬНИК С.С. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
7 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19485 |
МЕЛЬНИК С.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
100 (27+36+37) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19486 |
МЕЛЬНИК Т.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19487 |
МЕЛЬНИК Т.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
108 (32+40+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19488 |
МЕЛЬНИК Т.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
43 (6+20+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19489 |
МЕЛЬНИК Т.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
102 (36+38+28) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19490 |
МЕЛЬНИК У.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19491 |
МЕЛЬНИК Х.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
115 (45+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19492 |
МЕЛЬНИК Х.О. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
6 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19493 |
МЕЛЬНИК Х.Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19494 |
МЕЛЬНИК Х.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19495 |
МЕЛЬНИК Ю.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
34 (16+18+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19496 |
МЕЛЬНИК Ю.М. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19497 |
МЕЛЬНИК Ю.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
8 |
104 (21+46+37) |
|
|
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
19498 |
МЕЛЬНИК Ю.О. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
6 |
65 (40+7+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19499 |
МЕЛЬНИК Ю.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
84 (44+34+6) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19500 |
МЕЛЬНИК Ю.О. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19501 |
МЕЛЬНИК Я.Д. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
114 (46+38+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19502 |
МЕЛЬНИКОВ М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
112 (46+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19503 |
МЕЛЬНИКОВА А.К. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19504 |
МЕЛЬНИКОВИЧ А.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
19505 |
МЕЛЬНИКОВИЧ Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19506 |
МЕЛЬНИКОВИЧ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19507 |
МЕЛЬНИКОВИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
89 (28+28+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19508 |
МЕЛЬНИКОВИЧ С.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
157 (60+49+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19509 |
МЕЛЬНИКОВИЧ С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19510 |
МЕЛЬНИКОВИЧ С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
71 (30+23+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19511 |
МЕЛЬНИКОВИЧ У.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
101 (21+44+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19512 |
МЕЛЬНИКОВИЧ Я.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19513 |
МЕЛЬНИКОВИЧ Я.І. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19514 |
МЕЛЬНИЦЬКА А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
19515 |
МЕЛЬНИЦЬКА А.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
92 (20+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19516 |
МЕЛЬНИЦЬКИЙ О.В. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
6 |
79 (36+37+6) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19517 |
МЕЛЬНИЦЬКИЙ Р.В. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19518 |
МЕЛЬНИЧЕНКО С.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19519 |
МЕЛЬНИЧЕНКО Х.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19520 |
МЕЛЬНИЧИН А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19521 |
МЕЛЬНИЧИН А.Р. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19522 |
МЕЛЬНИЧИН М.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19523 |
МЕЛЬНИЧИН М.Р. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
5 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19524 |
МЕЛЬНИЧИН М.Т. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19525 |
МЕЛЬНИЧИН Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
157 (60+49+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19526 |
МЕЛЬНИЧОК Н.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
107 (48+26+33) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19527 |
МЕЛЬНИЧОК Ю.Ю. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
76 (36+22+18) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
19528 |
МЕЛЬНИЧУК А.В. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
6 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19529 |
МЕЛЬНИЧУК А.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
102 (28+44+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19530 |
МЕЛЬНИЧУК А.О. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
4 |
154 (42+58+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19531 |
МЕЛЬНИЧУК Б. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19532 |
МЕЛЬНИЧУК В.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19533 |
МЕЛЬНИЧУК В.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19534 |
МЕЛЬНИЧУК Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19535 |
МЕЛЬНИЧУК Д.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19536 |
МЕЛЬНИЧУК Д.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19537 |
МЕЛЬНИЧУК І.В. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
6 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19538 |
МЕЛЬНИЧУК І.С. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
126 (46+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
19539 |
МЕЛЬНИЧУК Л.Н. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19540 |
МЕЛЬНИЧУК М.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
91 (42+25+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19541 |
МЕЛЬНИЧУК М.І. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
3 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19542 |
МЕЛЬНИЧУК М.Л. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
142 (30+58+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19543 |
МЕЛЬНИЧУК Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19544 |
МЕЛЬНИЧУК О.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19545 |
МЕЛЬНИЧУК П |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19546 |
МЕЛЬНИЧУК Р.В. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19547 |
МЕЛЬНИЧУК Р.С. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19548 |
МЕЛЬНИЧУК С.В. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
19549 |
МЕЛЬНИЧУК С.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19550 |
МЕЛЬНІКОВ В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19551 |
МЕЛЬНІЦЬКИЙ Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19552 |
МЕЛЯН Л.М. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
19553 |
МЕЛЯНИК М.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19554 |
МЕЛЯНИК Т.О. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19555 |
МЕНДА М.С. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
6 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19556 |
МЕНДАК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
103 (46+39+18) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19557 |
МЕНДЕШ А.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
64 (18+28+18) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19558 |
МЕНДОХА А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
89 (15+52+22) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19559 |
МЕНДОХА О.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
9 |
119 (48+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19560 |
МЕНЧАК В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19561 |
МЕНЧИНСЬКАЙ Д.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19562 |
МЕРЕНДЗАК В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19563 |
МЕРЕНЮК Р.В. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19564 |
МЕРЕНЮК С.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
76 (25+36+15) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19565 |
МЕРЕНЮК Х.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
70 (25+36+9) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19566 |
МЕРЕЦЬКИЙ В.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
8 |
38 (3+14+21) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19567 |
МЕРЗА М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
92 (48+32+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19568 |
МЕРИН А.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19569 |
МЕРИН В.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19570 |
МЕРКУЛОВ Є.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19571 |
МЕРКУЛОВА Н.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
112 (36+52+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19572 |
МЕРСЬКИЙ Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19573 |
МЕРЦАЛО В.С. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
8 |
107 (36+46+25) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19574 |
МЕРЦАЛО І.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
86 (30+28+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19575 |
МЕРЦАЛО К.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19576 |
МЕРЦАЛО О.Я. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
87 (15+46+26) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19577 |
МЕРЧУК А.В. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19578 |
МЕСРОПЯН Л.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19579 |
МЕТЕЛЬСКИЙ С.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
132 (46+56+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19580 |
МЕТЕЛЬСЬКА А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
19581 |
МЕТЕЛЬСЬКА С.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
11 |
113 (51+32+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19582 |
МЕТЕЛЬСЬКА Т.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
125 (36+52+37) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19583 |
МЕТЕЛЬСЬКА Я.Ю. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
6 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19584 |
МЕХ В.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19585 |
МЕХ Д.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19586 |
МЕХ Д.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19587 |
МЕХЕРІНСЬКА Д.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19588 |
МЕХОВСЬКИЙ О |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
159 (51+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19589 |
МЕЦАН А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
104 (40+28+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
19590 |
МЕЦАН М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
171 (60+54+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19591 |
МЕЧЕРЖАК В.І. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
19592 |
МЕЧЕРЖАК Н.І. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
97 (24+36+37) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19593 |
МЕЧЕРЖАК О.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19594 |
МЕЧНИКОВА А |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19595 |
МЕШКОВА І.Д. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
158 (42+56+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19596 |
МЄЗІНА Т.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19597 |
МЄРЧУК М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19598 |
МЄХОВА В.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19599 |
МЄЧНІК Ю.Є. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19600 |
МЄШКОВ Т.В. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
5 |
96 (60+24+12) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19601 |
МИГА В.С. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19602 |
МИГА Х.Ї. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
8 |
46 (27+0+19) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19603 |
МИГА Ю.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
5 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19604 |
МИГА Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19605 |
МИГАЛЬ А.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19606 |
МИГАЛЬ В.О. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19607 |
МИГАЛЬ В.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19608 |
МИГАЛЬ І.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
84 (30+46+8) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
19609 |
МИГАЛЬ К.П. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
123 (42+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19610 |
МИГАЛЬ Л.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19611 |
МИГАЛЬ О.Т. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19612 |
МИГОВИЧ Р.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19613 |
МИГУЛОВИЧ Я.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19614 |
МИДЕЛЬ Л.С. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
3 |
126 (32+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19615 |
МИДЕЛЬ Р.С. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19616 |
МИДЛОВЕЦЬ О.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
79 (23+20+36) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19617 |
МИЗНЇКОВА Ю.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19618 |
МИЗЮК А.М. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
5 |
132 (50+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19619 |
МИЗЮК В.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19620 |
МИЗЮК Н.О. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
19621 |
МИЗЮК С.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19622 |
МИЇОРАК С.М. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19623 |
МИКИРТИЧЯН А.О. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
19624 |
МИКИТА А.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19625 |
МИКИТА Н.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
104 (46+34+24) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19626 |
МИКИТА О.І. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19627 |
МИКИТА О.Я. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19628 |
МИКИТА Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19629 |
МИКИТА С.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19630 |
МИКИТА Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19631 |
МИКИТЕНКО Д.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19632 |
МИКИТИН А |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
113 (48+23+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19633 |
МИКИТИН А.В. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19634 |
МИКИТИН А.І. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19635 |
МИКИТИН А.Р. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
90 (24+34+32) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19636 |
МИКИТИН Б |
14403 |
м. Жовква |
Звертівська ЗОШ |
6 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19637 |
МИКИТИН В.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
4 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19638 |
МИКИТИН В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19639 |
МИКИТИН Д.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19640 |
МИКИТИН І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19641 |
МИКИТИН М.Г. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19642 |
МИКИТИН М.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
7 |
101 (18+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
19643 |
МИКИТИН Н.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
119 (54+36+29) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
19644 |
МИКИТИН О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
134 (46+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19645 |
МИКИТИН О.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
107 (33+40+34) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19646 |
МИКИТИН Р.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
145 (45+54+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19647 |
МИКИТИН С.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
9 |
70 (11+26+33) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
19648 |
МИКИТИН С.М. |
14331 |
м. Жидачів |
Новосільська ЗОШ |
7 |
100 (21+42+37) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19649 |
МИКИТИН Х.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
133 (36+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19650 |
МИКИТИН Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19651 |
МИКИТИНА Р.О. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19652 |
МИКИТИЧ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19653 |
МИКИТИЧ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19654 |
МИКИТИШИН А.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
95 (45+38+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19655 |
МИКИТИШИН А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
81 (21+38+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19656 |
МИКИТИШИН А.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
66 (21+32+13) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19657 |
МИКИТИШИН В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19658 |
МИКИТИШИН О.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19659 |
МИКИТИШИН Я.Я. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19660 |
МИКИТІВ А.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19661 |
МИКИТІВ Х.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19662 |
МИКИТКА А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19663 |
МИКИТКА М.Б. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
61 (28+21+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19664 |
МИКИТКА М.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
60 (13+32+15) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19665 |
МИКИТКА М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19666 |
МИКИТКА О.П. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19667 |
МИКИТЧАК В.Р. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
5 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19668 |
МИКИТЧИН А.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19669 |
МИКИТЧИН М.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
19670 |
МИКИТЧИН М.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
80 (18+40+22) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
19671 |
МИКИТЧИН О.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19672 |
МИКИТЧИН П.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
70 (15+30+25) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19673 |
МИКИТЧИН С.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
134 (44+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
19674 |
МИКИТЧИН Х.В. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
9 |
90 (45+24+21) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19675 |
МИКИТЧИН Я.Р. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19676 |
МИКИТЧУК В.Є. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19677 |
МИКИТЮК А.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19678 |
МИКИТЮК В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19679 |
МИКИТЮК Д.Л. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
88 (33+32+23) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19680 |
МИКИТЮК Л.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19681 |
МИКИТЮК О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
11 |
98 (51+26+21) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19682 |
МИКИТЮК О.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
19683 |
МИКИТЮК П.В. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
6 |
141 (60+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19684 |
МИКИТЮК Р.І. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
4 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
19685 |
МИКИТЮК У.В. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19686 |
МИКИТЮК Ю.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
19687 |
МИКИТЮХ І.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
55 (21+28+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19688 |
МИКИТЯК А |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19689 |
МИКИТЯК Ю.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19690 |
МИКИЦЬКА С.О. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19691 |
МИКИЦЬКИЙ Л.Я. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
86 (22+34+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19692 |
МИКИЧ Б.Т. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
6 |
61 (24+19+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19693 |
МИКИЧ В.Т. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19694 |
МИКИЧ І.С. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
59 (13+34+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19695 |
МИКИЧАК А.М. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
3 |
152 (58+40+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19696 |
МИКІЄВИЧОСТАП М.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19697 |
МИКЛОШ В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19698 |
МИКЛУШ В.М. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
7 |
79 (42+24+13) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19699 |
МИКЛЮШ І.Б. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19700 |
МИКЛЯСЕВИЧ М.М. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
88 (28+42+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19701 |
МИКОДА І.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
85 (39+30+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19702 |
МИКОЛА А |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19703 |
МИКОЛАЇВ А.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19704 |
МИКОЛАЇВ Л.С. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
4 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19705 |
МИКОЛАЙЧУК Н.С. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19706 |
МИКОЛИК В.П. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19707 |
МИКОЛИШИН А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19708 |
МИКОЛИШИН А.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
116 (33+52+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19709 |
МИКОЛИШИН В.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
85 (26+29+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19710 |
МИКОЛИШИН Л.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
11 |
101 (34+34+33) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19711 |
МИКОЛИШИН П.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19712 |
МИКОЛИШИН Р.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19713 |
МИКОЛІВ В.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19714 |
МИКОЛІВ С.І. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
6 |
122 (24+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19715 |
МИКОЛІВ Ю.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19716 |
МИКТЮК М.С. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
102 (28+38+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19717 |
МИКУЛИНЕЦЬ А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
77 (40+25+12) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19718 |
МИКУЛИНЕЦЬ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
75 (28+23+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19719 |
МИКУЛИНЕЦЬ В.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
124 (45+38+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19720 |
МИКУЛИНЕЦЬ М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19721 |
МИКУЛИНЕЦЬ Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
77 (40+25+12) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19722 |
МИКУЛИНЕЦЬ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
82 (20+26+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19723 |
МИКУЛИЧ В.М. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
19724 |
МИКУЛИЧ В.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
99 (38+16+45) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19725 |
МИКУЛИЧ І.М. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19726 |
МИКУЛИЧ Ю.М. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
10 |
118 (38+44+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
19727 |
МИКУЛЬЧИН Л.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19728 |
МИКУЛЯК І.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19729 |
МИКУЛЯК Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19730 |
МИКУШ А.Л. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19731 |
МИКУШ І.І. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
7 |
97 (24+36+37) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19732 |
МИКУШ Р.П. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19733 |
МИКУШ С.П. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19734 |
МИКУШ Ю.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
98 (36+40+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19735 |
МИЛЕВСЬКИЙ В.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19736 |
МИЛИМУК М.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
9 |
76 (20+26+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19737 |
МИЛІНСЬКА В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
59 (15+30+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19738 |
МИЛІНСЬКИЙ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
66 (21+32+13) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19739 |
МИЛІНСЬКИЙ В.Я. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19740 |
МИЛЯВСЬКА В.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19741 |
МИЛЯВСЬКА І.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19742 |
МИЛЯВСЬКА М |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
19743 |
МИЛЯН Д.З. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19744 |
МИЛЯН І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19745 |
МИЛЯН М.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19746 |
МИЛЯН О.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
109 (40+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19747 |
МИЛЯН О.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19748 |
МИЛЯН О.І. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
7 |
109 (39+36+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19749 |
МИЛЯН С.Є. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
132 (60+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19750 |
МИЛЯН Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19751 |
МИЛЯНИК Д.П. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
88 (24+36+28) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19752 |
МИЛЯНИК К.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19753 |
МИЛЯНИК Л.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19754 |
МИЛЯНИЧ М.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
115 (42+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19755 |
МИЛЯНИЧ О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19756 |
МИЛЯНОВИЧ В.І. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
8 |
100 (48+46+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19757 |
МИЛЯНОВСЬКИЙ В |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19758 |
МИНА Д.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19759 |
МИНА М.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19760 |
МИНДИК А.Л. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19761 |
МИНДЮК О.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19762 |
МИНДЮК С.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19763 |
МИНИК М.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19764 |
МИНИШИН І.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
48 (26+4+18) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
19765 |
МИНІВ В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19766 |
МИНІВ В.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19767 |
МИНІВ В.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19768 |
МИНІВ В.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
6 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
19769 |
МИНІВ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19770 |
МИНІВ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19771 |
МИНУРКА С.М. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
11 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19772 |
МИНУСОРА І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
19773 |
МИНЬКО Я.Я. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
3 |
158 (48+50+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19774 |
МИНЬО А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
110 (46+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19775 |
МИНЬО Є.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
102 (32+34+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19776 |
МИНЬО Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
106 (22+54+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19777 |
МИНЬО О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
123 (42+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19778 |
МИНЬО С.В. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19779 |
МИНЮК С.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19780 |
МИРГОРОД Д.І. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
7 |
109 (36+48+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19781 |
МИРГОРОД Р.Я. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19782 |
МИРДАК М.В. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
8 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19783 |
МИРДИЧ С.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
7 |
103 (42+44+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19784 |
МИРКА К.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19785 |
МИРКА М.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
6 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
19786 |
МИРКА М.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
102 (33+32+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19787 |
МИРКА Р.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
59 (22+25+12) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19788 |
МИРКА С.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
86 (30+20+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19789 |
МИРКА Х.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19790 |
МИРКА Я.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
66 (18+26+22) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
19791 |
МИРОНЕНКА Н.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
142 (30+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
19792 |
МИРОНЕНКО А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
150 (51+54+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19793 |
МИРОНЕНКО А.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19794 |
МИРОНЕНКО Х.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19795 |
МИРОНЕНКОВ Ю.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
72 (32+22+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19796 |
МИРОНОВ А.М. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
146 (48+56+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19797 |
МИРОНОВА Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19798 |
МИРОНОВА Р.В. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
11 |
152 (60+56+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19799 |
МИРОНОВА Т.В. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19800 |
МИРОНОВИЧ Ю.П. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19801 |
МИРОНЮК Я.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
103 (39+36+28) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
19802 |
МИРОНЯК Н.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
19803 |
МИРОШ А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19804 |
МИРОШ В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
19805 |
МИРОШ В.І. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
118 (32+50+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19806 |
МИРОШ Г.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
49 (18+24+7) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19807 |
МИРОШ Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19808 |
МИРОШ М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
19809 |
МИРОШ М.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19810 |
МИРОШ Н.З. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
7 |
105 (33+44+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19811 |
МИРОШ Ю.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
78 (12+46+20) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19812 |
МИРОШНИЧЕНКО А |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19813 |
МИРОШНИЧЕНКО Д.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
136 (60+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19814 |
МИРОШНИЧЕНКО Є.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
118 (39+46+33) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19815 |
МИРЦАЛО Б.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19816 |
МИСАК А.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
7 |
151 (54+52+45) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19817 |
МИСАК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
128 (39+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19818 |
МИСАК А.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19819 |
МИСАК В.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
104 (32+30+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19820 |
МИСАК Е.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19821 |
МИСАК І.Б. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
97 (28+21+48) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
19822 |
МИСАК І.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19823 |
МИСАК О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
84 (16+38+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19824 |
МИСАК О.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
4 |
94 (22+48+24) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19825 |
МИСАК О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19826 |
МИСАК С.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19827 |
МИСАК С.С. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
4 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
19828 |
МИСАК Х.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
116 (28+52+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19829 |
МИСАК Я.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
61 (18+31+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19830 |
МИСАКОВИЧ М.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
87 (38+19+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19831 |
МИСАКОВИЧ О.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19832 |
МИСАРОВЙЧ М.Ю. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
88 (24+36+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19833 |
МИСИК А.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19834 |
МИСИК В.С. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
38 (6+20+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19835 |
МИСИК Д.М. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
19836 |
МИСИК М.Ю. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
84 (25+38+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19837 |
МИСИК О.С. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
19838 |
МИСИК Т.Д. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
95 (27+36+32) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19839 |
МИСИК Т.Д. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
6 |
122 (46+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
19840 |
МИСИШИН Д.П. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19841 |
МИСИШИН М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
149 (46+46+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19842 |
МИСИШИН М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19843 |
МИСИШИН О.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19844 |
МИСІВ Х.В. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
3 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19845 |
МИСЬ Д.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
69 (12+38+19) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19846 |
МИСЬ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
97 (26+32+39) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19847 |
МИСЬ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
72 (30+20+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19848 |
МИСЬ І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
116 (48+30+38) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19849 |
МИСЬ Л.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
97 (26+32+39) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19850 |
МИСЬ Н.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19851 |
МИСЬ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
79 (26+32+21) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19852 |
МИСЬ Т.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
98 (31+40+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19853 |
МИСЬ Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19854 |
МИСЬ Ю.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19855 |
МИСЬКА Д.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19856 |
МИСЬКІВ А.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19857 |
МИСЬКІВ Б.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19858 |
МИСЬКІВ Д.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
89 (24+26+39) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19859 |
МИСЬКІВ Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19860 |
МИСЬКІВ З.В. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
8 |
52 (12+20+20) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19861 |
МИСЬКІВ Н.Т. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
4 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19862 |
МИСЬКІВ О.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
112 (56+32+24) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19863 |
МИСЬКІВ О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19864 |
МИСЬКІВ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
67 (12+32+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19865 |
МИСЬКІВ О.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
99 (33+38+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19866 |
МИСЬКІВ Р.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
22 (8+8+6) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19867 |
МИСЬКІВ С.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19868 |
МИСЬКІВ С.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
60 (28+26+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19869 |
МИСЬКІВ С.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
148 (44+50+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19870 |
МИСЬКО А.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
5 |
52 (8+14+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19871 |
МИСЬКО В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19872 |
МИСЬКО Д.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19873 |
МИСЬКО Д.О. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
5 |
112 (48+28+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19874 |
МИСЬКО І.С. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
8 |
124 (51+36+37) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19875 |
МИСЬКО О.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19876 |
МИСЬКО О.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
106 (42+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19877 |
МИСЬКО О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
110 (36+26+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19878 |
МИСЬКО Р.М. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
7 |
111 (36+44+31) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19879 |
МИСЬКО С.В. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
3 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
19880 |
МИСЬКО С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19881 |
МИСЬКО С.Ю. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19882 |
МИСЬКО Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
163 (54+52+57) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19883 |
МИСЬКО Ю.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
6 |
136 (60+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19884 |
МИСЬО Х.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19885 |
МИСЮК В.Р. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
7 |
102 (54+38+10) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19886 |
МИСЮК І.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
105 (21+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19887 |
МИСЮК Х.О. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
7 |
101 (30+46+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19888 |
МИСЮРА О.Є. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19889 |
МИСЮРА С.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19890 |
МИСЯК А.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19891 |
МИСЯК Д.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19892 |
МИСЯК М.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19893 |
МИСЯКРОКСОЛАНА М.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
154 (60+40+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19894 |
МИТЛОВИЧ Н.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
169 (60+55+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19895 |
МИТЛОВИЧ С.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19896 |
МИТНИК Б.Б. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
8 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19897 |
МИТНИК І.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19898 |
МИТНИК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19899 |
МИТНИК О.Е. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19900 |
МИТНИК Т.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
5 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19901 |
МИТРОФАНОВ О.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19902 |
МИТРОФАНОВА В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19903 |
МИТРОФАНОВА В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19904 |
МИТЯНСЬКА М.П. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19905 |
МИХ З.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
116 (20+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19906 |
МИХ Л.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19907 |
МИХ Я.Т. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19908 |
МИХАВКІВ О.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
19909 |
МИХАВКО Р.А. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19910 |
МИХАЙЛЕВИЧ А.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
112 (46+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19911 |
МИХАЙЛЕВИЧ Н.В. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
7 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19912 |
МИХАЙЛЕВИЧ Р.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
50 (24+20+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19913 |
МИХАЙЛЕВСЬКА Д.С. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19914 |
МИХАЙЛЕНКО Д.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
19915 |
МИХАЙЛЕНКО Т.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
75 (38+19+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19916 |
МИХАЙЛЕЦЬ М.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
19917 |
МИХАЙЛЕЧКО В.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19918 |
МИХАЙЛЕЧКО М.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
74 (22+34+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19919 |
МИХАЙЛЕЧКО О.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
75 (32+34+9) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19920 |
МИХАЙЛЄЧЙО І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
56 (12+32+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19921 |
МИХАЙЛИК В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19922 |
МИХАЙЛИК Є.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
128 (38+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19923 |
МИХАЙЛИК Н.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19924 |
МИХАЙЛИК О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19925 |
МИХАЙЛИК О.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19926 |
МИХАЙЛИЦЬКА К.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19927 |
МИХАЙЛИШИН А.З. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
19928 |
МИХАЙЛИШИН А.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
82 (16+30+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19929 |
МИХАЙЛИШИН В.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
101 (27+46+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19930 |
МИХАЙЛИШИН В.М. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19931 |
МИХАЙЛИШИН В.П. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
3 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19932 |
МИХАЙЛИШИН В.П. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
94 (20+44+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19933 |
МИХАЙЛИШИН К.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
50 (19+22+9) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19934 |
МИХАЙЛИШИН М.Б. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
7 |
92 (21+46+25) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19935 |
МИХАЙЛИШИН М.Б. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19936 |
МИХАЙЛИШИН М.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19937 |
МИХАЙЛИШИН М.О. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
8 |
154 (42+58+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19938 |
МИХАЙЛИШИН М.Ю. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
9 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19939 |
МИХАЙЛИШИН Н.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
19940 |
МИХАЙЛИШИН О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
118 (45+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19941 |
МИХАЙЛИШИН О.І. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19942 |
МИХАЙЛИШИН О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19943 |
МИХАЙЛИШИН О.Р. |
14636 |
м. Сколе |
Нижньосиньовидненська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19944 |
МИХАЙЛИШИН П.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
68 (30+2+36) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19945 |
МИХАЙЛИШИН Т.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19946 |
МИХАЙЛИШИН Ю.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19947 |
МИХАЙЛИШИН Ю.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19948 |
МИХАЙЛИШИН Я.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
82 (20+44+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19949 |
МИХАЙЛИШИНА Ю.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
74 (27+28+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19950 |
МИХАЙЛІВ А.В. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
45 (20+22+3) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19951 |
МИХАЙЛІВ А.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19952 |
МИХАЙЛІВ А.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
91 (27+36+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19953 |
МИХАЙЛІВ А.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19954 |
МИХАЙЛІВ А.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19955 |
МИХАЙЛІВ Б |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
118 (36+52+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19956 |
МИХАЙЛІВ Б.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19957 |
МИХАЙЛІВ В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
125 (60+47+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19958 |
МИХАЙЛІВ В.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19959 |
МИХАЙЛІВ В.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19960 |
МИХАЙЛІВ Д.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
19961 |
МИХАЙЛІВ Д.І. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19962 |
МИХАЙЛІВ І.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19963 |
МИХАЙЛІВ Л.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
131 (42+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19964 |
МИХАЙЛІВ Л.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19965 |
МИХАЙЛІВ М.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
82 (33+32+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19966 |
МИХАЙЛІВ М.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19967 |
МИХАЙЛІВ О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19968 |
МИХАЙЛІВ Р.Р. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
55 (6+19+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19969 |
МИХАЙЛІВ Р.С. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
7 |
36 (24+6+6) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19970 |
МИХАЙЛІВ С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
102 (28+38+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19971 |
МИХАЙЛІВ С.С. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
19972 |
МИХАЙЛІВ С.Ю. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19973 |
МИХАЙЛІВ Ю.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
107 (27+46+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19974 |
МИХАЙЛІВ Я.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
19975 |
МИХАЙЛІНСЬКА І.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
9 |
109 (40+30+39) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
19976 |
МИХАЙЛІЦЬКИЙ Ю.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
35 (12+14+9) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19977 |
МИХАЙЛО І.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19978 |
МИХАЙЛОВ О.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19979 |
МИХАЙЛОВА А.А. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19980 |
МИХАЙЛОВА В.Ю. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19981 |
МИХАЙЛОВА Д.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
108 (21+50+37) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19982 |
МИХАЙЛОВА І.Ю. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
5 |
136 (54+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
19983 |
МИХАЙЛОВА Р.Ю. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19984 |
МИХАЙЛОВИЧ В.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19985 |
МИХАЙЛОВИЧ В.І. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
7 |
136 (45+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
19986 |
МИХАЙЛОВИЧ К.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19987 |
МИХАЙЛОВИЧ Н.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19988 |
МИХАЙЛОВИЧ С.Р. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19989 |
МИХАЙЛОВИЧ Ю.Р. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19990 |
МИХАЙЛОВСЬКА В.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19991 |
МИХАЙЛОВСЬКА Д.Д. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19992 |
МИХАЙЛОВСЬКА Д.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
100 (38+44+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19993 |
МИХАЙЛОВСЬКА З.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19994 |
МИХАЙЛОВСЬКА У.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
71 (25+28+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19995 |
МИХАЙЛОВСЬКА Х.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
81 (32+19+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19996 |
МИХАЙЛОВСЬКИЙ В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19997 |
МИХАЙЛОВСЬКИЙ Д.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
19998 |
МИХАЙЛЮК А.Б. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
7 |
86 (33+18+35) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19999 |
МИХАЙЛЮК В.В. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
7 |
99 (27+36+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20000 |
МИХАЙЛЮК В.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20001 |
МИХАЙЛЮК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
94 (33+36+25) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20002 |
МИХАЙЛЮК В.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
20003 |
МИХАЙЛЮК К |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
5 |
156 (58+44+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20004 |
МИХАЙЛЮК К.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
71 (27+26+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20005 |
МИХАЙЛЮК М.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20006 |
МИХАЙЛЮК О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
20007 |
МИХАЙЛЮК О.Т. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
20008 |
МИХАЙЛЮК С.О. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
8 |
151 (45+52+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20009 |
МИХАЙЛЮК Х.Ю. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20010 |
МИХАЙЛЮК Я.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20011 |
МИХАЙЛЮКОВА А.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20012 |
МИХАЙЛЯК А.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
129 (42+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
20013 |
МИХАЙЛЯК В.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
122 (52+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
20014 |
МИХАЙЛЯК В.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20015 |
МИХАЙЛЯК В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20016 |
МИХАЙЛЯК Д.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
20017 |
МИХАЙЛЯК Н.І. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
20018 |
МИХАЙЛЯК Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
107 (42+23+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
20019 |
МИХАЛЕВИЧ В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
140 (60+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
20020 |
МИХАЛЕВИЧ С.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20021 |
МИХАЛЕВСЬКИЙ Н.А. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
88 (34+30+24) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20022 |
МИХАЛЕЙКО С.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20023 |
МИХАЛЕЙКО С.І. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
8 |
126 (39+46+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20024 |
МИХАЛЕЙКО Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20025 |
МИХАЛЕНИЧ М.С. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
10 |
108 (44+28+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20026 |
МИХАЛЕНИЧ Х.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
108 (42+38+28) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20027 |
МИХАЛЕЦЬ М.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
10 |
95 (46+28+21) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20028 |
МИХАЛЕЦЬ Ю.Р. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20029 |
МИХАЛИК Н.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
129 (34+44+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20030 |
МИХАЛИК Х.В. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
7 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20031 |
МИХАЛИШИН Д.Т. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
160 (54+58+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20032 |
МИХАЛІК Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
88 (45+32+11) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
20033 |
МИХАЛІНА М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20034 |
МИХАЛКО І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20035 |
МИХАЛКО М.І. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
8 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20036 |
МИХАЛКО М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20037 |
МИХАЛКОВИЧ В.Т. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20038 |
МИХАЛУСЬ В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20039 |
МИХАЛЬКОВСЬКИЙ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20040 |
МИХАЛЬСККА Р.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
69 (22+23+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20041 |
МИХАЛЬСЬКА Д.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20042 |
МИХАЛЬСЬКА М.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
114 (43+38+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20043 |
МИХАЛЬСЬКА Р.О. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
8 |
87 (30+28+29) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20044 |
МИХАЛЬСЬКА Ю.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
20045 |
МИХАЛЬСЬКА Ю.О. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
110 (27+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20046 |
МИХАЛЬСЬКИЙ Б.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20047 |
МИХАЛЬСЬКИЙ З.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20048 |
МИХАЛЬСЬКИЙ М.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20049 |
МИХАЛЬСЬКИЙ О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20050 |
МИХАЛЬСЬКИЙ Т.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
93 (42+26+25) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20051 |
МИХАЛЬСЬКИЙ Ю.Д. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20052 |
МИХАЛЬСЬКИЙ Ю.О. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20053 |
МИХАЛЬЦЕВИЧ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
78 (24+22+32) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20054 |
МИХАЛЬЦЕВИЧ Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20055 |
МИХАЛЬЧИШИН А.Р. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
3 |
140 (46+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
20056 |
МИХАЛЬЧИШИН М.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20057 |
МИХАЛЬЧИШИН О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
142 (57+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
20058 |
МИХАЛЬЧИШИН Х.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
163 (54+55+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20059 |
МИХАЛЬЧУК А.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20060 |
МИХАЛЬЧУК В.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20061 |
МИХАЛЬЧУК Д.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20062 |
МИХАЛЬЧУК М.Р. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
8 |
64 (30+16+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20063 |
МИХАЛЬЧУК Н.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
127 (60+37+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20064 |
МИХАЛЬЧУК О.М. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
50 (18+14+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20065 |
МИХАЛЬЧУК О.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20066 |
МИХАЛЬЧУК О.П. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
82 (26+50+6) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20067 |
МИХАЛЬЧУК Т.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20068 |
МИХАЛЬЧУК Ю.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
130 (46+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20069 |
МИХАЛЮК Д.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
67 (18+28+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20070 |
МИХАЛЮК Л.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20071 |
МИХАЛЮК М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20072 |
МИХАЛЮК О.П. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
70 (20+32+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20073 |
МИХАЛЮК Т.П. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20074 |
МИХАЛЮК Х.С. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
109 (46+27+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20075 |
МИХАЛЮК Ю.Т. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
116 (46+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
20076 |
МИХАЛЮНЬО А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20077 |
МИХАЛЮНЬО В.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
20078 |
МИХАЛЯК В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
112 (36+38+38) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20079 |
МИХАНІВ В |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
5 |
46 (18+16+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20080 |
МИХАНІВ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
134 (26+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
20081 |
МИХАНІВ Ю.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
30 (8+22+0) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20082 |
МИХАСЯК Б.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
8 |
149 (54+46+49) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
20083 |
МИХАСЯК Я.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
20084 |
МИХАЦЬ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20085 |
МИХАЦЬ В.О. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
131 (45+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
20086 |
МИХАЦЬ В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
100 (30+34+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20087 |
МИХАЦЬ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
20088 |
МИХАЦЬ М.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
7 |
67 (33+12+22) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20089 |
МИХАЦЬ М.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
78 (29+16+33) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20090 |
МИХАЦЬ О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20091 |
МИХАЦЬ Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
127 (54+25+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20092 |
МИХАЦЬ Ю.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
5 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20093 |
МИХАЦЬ Ю.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
139 (54+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
20094 |
МИХОВИЧ М.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
81 (32+34+15) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20095 |
МИХХЙЛІВ М.Я. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20096 |
МИЦ К.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20097 |
МИЦ Ю.Ю. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
65 (20+24+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20098 |
МИЦАВКА В.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20099 |
МИЦАК В.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20100 |
МИЦАК О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20101 |
МИЦАК С.А. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
9 |
93 (38+46+9) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
20102 |
МИЦАК У.Т. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
11 |
103 (46+30+27) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
20103 |
МИЦАК Ю.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
127 (48+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20104 |
МИЦИК І.М. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20105 |
МИЦИК Л.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
142 (46+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
20106 |
МИЦИК О.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
134 (39+50+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20107 |
МИЦИК О.С. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
6 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
20108 |
МИЦИК Р.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20109 |
МИЦКО Ю.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
103 (28+42+33) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
20110 |
МИЦЬКО Б.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
110 (45+32+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
20111 |
МИЦЬКО В.А. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20112 |
МИЦЬКО В.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
130 (34+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20113 |
МИЦЬКО І.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
155 (50+60+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20114 |
МИЦЬКО Л.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
121 (40+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20115 |
МИЦЬКО М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
113 (45+38+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
20116 |
МИЦЬКО Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
108 (42+40+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
20117 |
МИЦЬКО С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
99 (30+32+37) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20118 |
МИЦЬКО С.Д. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
7 |
136 (54+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20119 |
МИЦЯК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20120 |
МИЦЯК І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20121 |
МИЦЯК М.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20122 |
МИЧКА В.Ф. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
112 (39+44+29) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
20123 |
МИЧКА О.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20124 |
МИЧКА О.Б. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20125 |
МИЧКА Р.Б. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20126 |
МИЧКО Л.Я. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
5 |
69 (22+17+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20127 |
МИЧКО С.Л. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
5 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
20128 |
МИЧКО Ю.А. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20129 |
МИШКОВСЬК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20130 |
МИШКОВСЬКА А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
142 (38+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20131 |
МИШКОВСЬКА К.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20132 |
МИШКОВСЬКА Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20133 |
МИШКОВСЬКИЙ Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20134 |
МИШЛЯЄВА К.А. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
96 (36+40+20) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
20135 |
МИШОВОДА А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
91 (28+39+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20136 |
МИШОВОДА З.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
70 (44+14+12) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20137 |
МИШОК Р.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
140 (48+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
20138 |
МИШОЛІВСЬКИЙ Р.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
117 (30+50+37) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20139 |
МИШТУР В.Є. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
2 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
20140 |
МИЩАК Я.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
20141 |
МИЩАТИН О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20142 |
МИЩИШИН В.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
124 (54+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20143 |
МИЩИШИН Д.Я. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20144 |
МИЩИШИН І.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
106 (28+36+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
20145 |
МИЩИШИН М.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
72 (0+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20146 |
МИЩИШИН О.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
131 (54+41+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20147 |
МИЩИШИН С.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
7 |
114 (33+48+33) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20148 |
МИЩИШИН Х.В. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
9 |
116 (44+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20149 |
МІГДАЛ А.Є. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
97 (38+32+27) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20150 |
МІГУРА С.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20151 |
МІДЖАК В.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20152 |
МІДЗЯК В.К. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
129 (48+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20153 |
МІДИК Р.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
20154 |
МІДЯНИЙ Ю.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20155 |
МІДЯНКА В.Р. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
6 |
72 (36+30+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20156 |
МІДЯНКА М.В. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
6 |
82 (40+24+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20157 |
МІЗАК Н.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
112 (30+46+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20158 |
МІЗГА М.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
8 |
85 (27+44+14) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20159 |
МІЗЕРАК А.Л. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20160 |
МІЗЕРНИК Н.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
99 (28+32+39) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
20161 |
МІК С.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
112 (46+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20162 |
МІКЛОШ Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20163 |
МІКУЛА І.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
80 (24+42+14) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20164 |
МІКУШ Л.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
146 (46+46+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20165 |
МІЛАН О.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
136 (58+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20166 |
МІЛЄР С.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20167 |
МІЛІЄНКО Ю.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
112 (54+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20168 |
МІЛЛЕР Л.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20169 |
МІЛЛЕР Н.О. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
9 |
123 (45+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
20170 |
МІЛЛЄР Р.М. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20171 |
МІЛЬДЗІХОВА К.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20172 |
МІЛЬКО О.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20173 |
МІЛЬКОВИЧ Д.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20174 |
МІЛЬКОВИЧ З. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20175 |
МІЛЬКОВИЧ І |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20176 |
МІЛЬКОВИЧ Ю.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20177 |
МІЛЬЧАКОВСЬКА Л.А. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
8 |
79 (33+28+18) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20178 |
МІЛЬЧАКОВСЬКИЙ І.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
58 (22+30+6) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
20179 |
МІЛЬЧАНОВСЬКА Г.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
88 (18+38+32) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20180 |
МІЛЬЧАРЕК П.П. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20181 |
МІЛЬЧАРЕК С.П. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20182 |
МІЛЮХІН О.П. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
3 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20183 |
МІЛЯН Д.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20184 |
МІЛЯН Ю.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
120 (48+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20185 |
МІЛЯНЕЦЬ В.В. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
6 |
81 (28+23+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20186 |
МІНАЄВ А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
112 (46+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20187 |
МІНАЄВ О.Д. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20188 |
МІНАЄВА К.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
97 (33+42+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20189 |
МІНЕВИЧ А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
90 (32+40+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20190 |
МІНЄЄВА Д.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20191 |
МІНІНКОВА С.Є. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
76 (21+32+23) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20192 |
МІНКЕВИЧ Є.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20193 |
МІНКЕВИЧ Х.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20194 |
МІНОСОРА В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
104 (36+34+34) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20195 |
МІНЧАК І.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20196 |
МІНЧЕВ Д.Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20197 |
МІНЬКЕВИЧ С.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20198 |
МІНЬКО В.Д. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20199 |
МІНЬКО М.Ю. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
5 |
124 (54+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20200 |
МІНЬКО Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20201 |
МІНЬКО Ю.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20202 |
МІНЬКОВИЧ Б.Б. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
9 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
20203 |
МІНЬКОВИЧ М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
73 (36+25+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20204 |
МІНЬКОВИЧ М.Б. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20205 |
МІНЬКОВИЧ О.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
73 (36+25+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20206 |
МІНЬКОВИЧ О.Б. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20207 |
МІНЮК А.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20208 |
МІРЗОЄВА Д.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
10 |
100 (38+44+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20209 |
МІРКА Р.В. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
5 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20210 |
МІРКА Р.Т. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20211 |
МІРКЕВИЧ С.Я. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20212 |
МІРКО Я.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
133 (54+38+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20213 |
МІРЧЕНКО В.Р. |
14425 |
м. Жовква |
Руда-Крехівська ПШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20214 |
МІРЧУК О.А. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
84 (24+38+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20215 |
МІРЧУК Т.А. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
106 (28+36+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
20216 |
МІСТЮКОВА С.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20217 |
МІСЬКЕВИЧ Б.Є. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
140 (30+56+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
20218 |
МІСЬКЕВИЧ В.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
3 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20219 |
МІСЬКІВ К.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20220 |
МІСЬКО А.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20221 |
МІСЬКО А.Ю. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
3 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20222 |
МІСЬКО М |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
93 (47+28+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20223 |
МІСЬКО Р.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
148 (51+52+45) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20224 |
МІСЬКОВИЧ Ю.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20225 |
МІСЮК Б.Б. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20226 |
МІСЮРА І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
137 (48+50+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20227 |
МІСЮРА Ю.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20228 |
МІСЮРАК А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20229 |
МІСЮРАК О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20230 |
МІСЮРАК Х.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20231 |
МІСЮРКО В.А. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20232 |
МІСЯЙЛО Д.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
152 (38+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20233 |
МІСЯЙЛО І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
61 (21+30+10) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20234 |
МІСЯЙЛО І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20235 |
МІСЯЙЛО Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20236 |
МІСЯЙЛО Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
21 (6+9+6) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20237 |
МІТНОВИЧ Г.А. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20238 |
МІТРОФАНОВА А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
122 (52+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
20239 |
МІТРОФАНОВА В.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
72 (0+36+36) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20240 |
МІТЧЕНКО А.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
130 (45+38+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20241 |
МІХАЙЛОВА О |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20242 |
МІХАЛЕЦЬ О.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
90 (34+38+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20243 |
МІХАЛІЦИН А.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
134 (42+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20244 |
МІХЕЄВА О.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20245 |
МІХЄЄВ В.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20246 |
МІХНЕВИЧ М.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
87 (24+32+31) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20247 |
МІХНЕВИЧ М.Ю. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20248 |
МІХНЕВИЧ О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20249 |
МІХНО А.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
11 |
49 (3+22+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20250 |
МІХНЯК С.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
108 (21+44+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20251 |
МІХОВИЧ І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20252 |
МІХОВИЧ Н.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
124 (45+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20253 |
МІЦІНСЬКА П.К. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
10 |
122 (52+34+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20254 |
МІЦКАМ В.Є. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20255 |
МІШИН Ю.Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
10 |
103 (50+38+15) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20256 |
МІШКОВСЬКА Ю.В. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20257 |
МІШОК В.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
93 (24+40+29) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
20258 |
МІШТУРАК А.А. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
4 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
20259 |
МІШТУРАК А.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
84 (15+38+31) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20260 |
МІШУЛА Я.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
20261 |
МІЩАНИН В.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
163 (48+58+57) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20262 |
МІЩАНЧУК Н.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
130 (58+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20263 |
МІЩЕНКО А.О. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
140 (36+44+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
20264 |
МІЩЕНКО Н.Н. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20265 |
МІЩЕНКО С.Р. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
92 (10+58+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20266 |
МІЩИШИН В.В. |
14325 |
м. Жидачів |
Молодинчецька ЗОШ |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20267 |
МІЩИШИН М.В. |
14325 |
м. Жидачів |
Молодинчецька ЗОШ |
5 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
20268 |
МІЩУК С.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20269 |
МІЩУК Х.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
82 (33+34+15) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
20270 |
МІЩУК Я.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
140 (42+46+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
20271 |
МЛАДШЕВА І.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
96 (34+38+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20272 |
МНИХ А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
100 (28+54+18) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20273 |
МНИХ М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20274 |
МНИХ М.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
82 (15+42+25) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20275 |
МОВЧАН О.А. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
7 |
75 (12+32+31) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20276 |
МОВЧАН О.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
108 (48+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20277 |
МОВЧАН С.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20278 |
МОВЧАН С.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
10 |
80 (25+34+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20279 |
МОВЧКО І.В. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20280 |
МОВЧКО П.І. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
7 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20281 |
МОГИЛА С.Б. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
7 |
68 (24+38+6) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20282 |
МОГИЛА С.І. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20283 |
МОГИЛЬНА Л.А. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20284 |
МОГИЛЬНА Я.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
114 (30+50+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20285 |
МОГИЛЬНИЙ Б.І. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20286 |
МОГИЛЯК Ю.Д. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
84 (36+48+0) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20287 |
МОДЕНКО А.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20288 |
МОДНА С.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
114 (32+46+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20289 |
МОЖАР М.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20290 |
МОЖАР Р.С. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
135 (42+46+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20291 |
МОЗГАЛЬОВ М.Д. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
157 (51+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20292 |
МОЗІЛЬ В |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
125 (52+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20293 |
МОЗІЛЬ Д.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20294 |
МОЗІЛЬ І.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20295 |
МОЗІЛЬ О.Д. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20296 |
МОЗІЛЬ О.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20297 |
МОЗІЛЬ С.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20298 |
МОЗІЛЬ С.П. |
14636 |
м. Сколе |
Нижньосиньовидненська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20299 |
МОЗОЛА Н.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20300 |
МОЗОЛА О.Т. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
5 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20301 |
МОЗОЛЬ Н.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
112 (42+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20302 |
МОЙКО С.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20303 |
МОЙСА М.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20304 |
МОЙСЕЄНКО Д.В. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
3 |
144 (54+60+30) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20305 |
МОЙСЕЙ П.А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20306 |
МОЙСЕЙ Т.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20307 |
МОЙШЕВИЧ А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
131 (43+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20308 |
МОКОВОЗ Н.І. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20309 |
МОКРА А.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20310 |
МОКРА Ю.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
94 (26+32+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20311 |
МОКРЕЦОВА Є.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20312 |
МОКРИК В.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
5 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20313 |
МОКРИК М.О. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20314 |
МОКРИНСЬКА М.Я. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
101 (33+48+20) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20315 |
МОКРИНСЬКА О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20316 |
МОКРИНСЬКА С.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
111 (36+44+31) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20317 |
МОКРИЦЬКА Х.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20318 |
МОКРИЦЬКИЙ С.І. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
7 |
113 (39+48+26) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
20319 |
МОКРІЙ М.Р. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20320 |
МОКРІЙ Н.Б. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20321 |
МОКРЯКОВ М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20322 |
МОЛАНИНЕЦЬ В.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
20323 |
МОЛІНСЬКА Н.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
131 (52+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
20324 |
МОЛНАР В.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
84 (13+44+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20325 |
МОЛОКО В.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20326 |
МОЛОКО В.В. |
14502 |
м. Пустомити |
Нижньобілківська ЗОШ |
3 |
126 (34+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20327 |
МОЛОКО Я.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20328 |
МОЛОКУС М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
103 (38+32+33) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20329 |
МОЛОЧІЙ С.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
82 (36+34+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20330 |
МОЛОЧІЙ С.Т. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20331 |
МОЛЧАНОВА А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20332 |
МОЛЧАНОВА Ю.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20333 |
МОЛЧКО Л.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20334 |
МОЛЬДЕРФ В.П. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
152 (48+56+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20335 |
МОЛЯВЧИК І.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
7 |
83 (39+34+10) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20336 |
МОЛЯЩИЙ Ю.Я. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20337 |
МОМ0ТКО М.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20338 |
МОМОТ А.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
122 (52+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20339 |
МОМОТ М.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
7 |
99 (27+40+32) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20340 |
МОНАСТИРСЬКА В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
82 (42+28+12) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20341 |
МОНАСТИРСЬКА О.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
20342 |
МОНАСТИРСЬКА О.О. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20343 |
МОНАСТИРСЬКА Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20344 |
МОНАСТИРСЬКА Х.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20345 |
МОНАСТИРСЬКА Х.О. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
96 (36+34+26) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20346 |
МОНАСТИРСЬКИЙ А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20347 |
МОНАСТИРСЬКИЙ М.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20348 |
МОНАСТИРСЬКИЙ Ю.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20349 |
МОНЦІБОВИЧ О.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20350 |
МОНЧАК В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
132 (54+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20351 |
МОНЧАК В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20352 |
МОНЧАК С.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20353 |
МОНЧУК А.М. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20354 |
МОНЧУК М.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20355 |
МОНЧУК С.Р. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
7 |
95 (36+34+25) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20356 |
МОНЧУК Я.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20357 |
МОНЧУКА Д.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20358 |
МОНЬКО Г.О. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
102 (27+44+31) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
20359 |
МОРАВЕЦЬКА В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
151 (47+56+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20360 |
МОРАВЕЦЬКА Н.А. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
96 (36+44+16) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
20361 |
МОРАВЕЦЬКИЙ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20362 |
МОРАВЕЦЬКИЙ М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
60 (21+20+19) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20363 |
МОРАВЕЦЬКИЙ Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
78 (32+22+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20364 |
МОРАВСЬКА В.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20365 |
МОРАВСЬКА Л.Н. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20366 |
МОРАВСЬКА М.Б. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
85 (42+30+13) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20367 |
МОРАВСЬКА М.Н. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
4 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20368 |
МОРАВСЬКА О.М. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
9 |
112 (46+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20369 |
МОРАВСЬКА О.Р. |
14502 |
м. Пустомити |
Нижньобілківська ЗОШ |
6 |
82 (24+16+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20370 |
МОРАВСЬКА С.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20371 |
МОРАВСЬКИЙ Р.В. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
8 |
134 (42+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20372 |
МОРАН А.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
20373 |
МОРГАЄВА О.Є. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20374 |
МОРГУН М.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20375 |
МОРГУН О.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20376 |
МОРДА І.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20377 |
МОРДАА С.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20378 |
МОРДЯХІН В.О. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20379 |
МОРДЯХІНА В.О. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20380 |
МОРЖИН С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20381 |
МОРИКИШКА С.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20382 |
МОРИКИШКА Ю.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20383 |
МОРИКОНЬ В.Р. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
52 (16+18+18) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20384 |
МОРИКОНЬ Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20385 |
МОРИЧ М.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
20386 |
МОРКВИЧ А.В. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20387 |
МОРКВИЧ А.Р. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
7 |
83 (24+30+29) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20388 |
МОРКВИЧ В.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20389 |
МОРКВИЧ В.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
20390 |
МОРКВИЧ Х.Р. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
3 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20391 |
МОРОЗ А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
138 (48+50+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20392 |
МОРОЗ А.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
3 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20393 |
МОРОЗ А.Д. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
104 (36+46+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20394 |
МОРОЗ А.І. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20395 |
МОРОЗ А.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20396 |
МОРОЗ А.Р. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
6 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20397 |
МОРОЗ А.С. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
5 |
77 (34+25+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20398 |
МОРОЗ А.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20399 |
МОРОЗ А.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
76 (42+22+12) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20400 |
МОРОЗ В.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
102 (40+32+30) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20401 |
МОРОЗ В.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
109 (48+31+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20402 |
МОРОЗ В.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
162 (51+60+51) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20403 |
МОРОЗ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
28 (0+16+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20404 |
МОРОЗ В.Л. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
4 |
146 (40+52+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20405 |
МОРОЗ В.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20406 |
МОРОЗ В.Р. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
7 |
63 (24+26+13) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
20407 |
МОРОЗ В.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
111 (48+21+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
20408 |
МОРОЗ Д |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20409 |
МОРОЗ Д. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20410 |
МОРОЗ Д.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20411 |
МОРОЗ Д.В. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
4 |
124 (42+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20412 |
МОРОЗ Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20413 |
МОРОЗ Д.М. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20414 |
МОРОЗ І.Г. |
14916 |
м. Яворів |
Верблянська СЗШ |
6 |
72 (36+30+6) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20415 |
МОРОЗ І.Ю. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
97 (27+36+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20416 |
МОРОЗ К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20417 |
МОРОЗ К.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20418 |
МОРОЗ Л.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20419 |
МОРОЗ Л.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
98 (28+40+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20420 |
МОРОЗ М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20421 |
МОРОЗ М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20422 |
МОРОЗ М.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20423 |
МОРОЗ М.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20424 |
МОРОЗ М.М. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
5 |
134 (54+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20425 |
МОРОЗ М.П. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20426 |
МОРОЗ М.Т. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20427 |
МОРОЗ Н.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20428 |
МОРОЗ О.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20429 |
МОРОЗ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20430 |
МОРОЗ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
115 (48+37+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20431 |
МОРОЗ О.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
112 (40+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20432 |
МОРОЗ О.Р. |
14422 |
м. Жовква |
Малогрибовицька ПШ |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20433 |
МОРОЗ Р.К. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20434 |
МОРОЗ Р.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20435 |
МОРОЗ С.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
151 (39+60+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20436 |
МОРОЗ С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20437 |
МОРОЗ С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
96 (36+54+6) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20438 |
МОРОЗ С.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20439 |
МОРОЗ С.П. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20440 |
МОРОЗ С.С. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
130 (28+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
20441 |
МОРОЗ Х.Т. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20442 |
МОРОЗ Ю.В. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
9 |
120 (35+52+33) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20443 |
МОРОЗ Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
110 (40+34+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20444 |
МОРОЗ Ю.П. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20445 |
МОРОЗЕВИЧ Я.Т. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20446 |
МОРОЗОВ А.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20447 |
МОРОЗОВ В.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
117 (42+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20448 |
МОРОЗОВ М.М. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20449 |
МОРОЗОВА А.І. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20450 |
МОРОЗОВА А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20451 |
МОРОЗОВА Д.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
80 (22+46+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20452 |
МОРОЗОВА І.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20453 |
МОРОЗОВА М.Т. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
105 (34+29+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20454 |
МОРОЗОВИЧ Д.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
9 |
105 (40+32+33) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
20455 |
МОРОЗОВСЬКИЙ А.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
20456 |
МОРОЗОВСЬКИЙ В.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
20457 |
МОРОЗЬКО Т.В. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
7 |
84 (9+44+31) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
20458 |
МОРОЗЮК Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20459 |
МОРОЗЮК Н.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
96 (51+24+21) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20460 |
МОРОЗЮК С.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20461 |
МОРОХОВА Ю.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
92 (14+54+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20462 |
МОРОШАН Ю.Р. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20463 |
МОРФИД М.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20464 |
МОРФИД М.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20465 |
МОРФИД Р.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
88 (43+30+15) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20466 |
МОРШНЄВ П.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20467 |
МОРЯК О.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20468 |
МОРЯКОВ О.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
90 (36+42+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20469 |
МОРЯКОВ О.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
64 (9+32+23) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20470 |
МОС А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20471 |
МОСЕВИЧ Н.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
61 (13+24+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20472 |
МОСЕСОВ Д.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20473 |
МОСІЄНКО Д.О. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20474 |
МОСІЙ С.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
20475 |
МОСІЙ Т.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20476 |
МОСІЙЧУК А.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20477 |
МОСІЙЧУК А.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20478 |
МОСКАЛЕНКО М. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20479 |
МОСКАЛЕНКО М.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20480 |
МОСКАЛЕНКО Ю.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20481 |
МОСКАЛИК Ю |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
82 (28+30+24) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
20482 |
МОСКАЛИК Ю.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
20483 |
МОСКАЛИК Ю.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20484 |
МОСКАЛИК Я.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20485 |
МОСКАЛЬ В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
118 (48+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20486 |
МОСКАЛЬ Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
111 (33+40+38) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
20487 |
МОСКАЛЬ І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
20488 |
МОСКАЛЬ М.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20489 |
МОСКАЛЬ Н.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
78 (28+26+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20490 |
МОСКАЛЬ Н.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
137 (39+60+38) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20491 |
МОСКАЛЬ С.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20492 |
МОСКАЛЮК Д.Т. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20493 |
МОСКАЛЮК Н.С. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20494 |
МОСКВА А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20495 |
МОСКВА А.З. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20496 |
МОСКВА А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20497 |
МОСКВА Б.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
137 (51+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20498 |
МОСКВА В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
6 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20499 |
МОСКВА В.І. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
3 |
94 (28+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20500 |
МОСКВА В.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
11 |
130 (33+46+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20501 |
МОСКВА В.Я. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
58 (18+22+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20502 |
МОСКВА Д.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
92 (42+30+20) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20503 |
МОСКВА І.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
128 (58+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20504 |
МОСКВА М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20505 |
МОСКВА М.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20506 |
МОСКВА М.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
124 (52+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20507 |
МОСКВА М.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20508 |
МОСКВА Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
109 (36+42+31) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20509 |
МОСКВА О.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20510 |
МОСКВА Х.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
70 (3+34+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20511 |
МОСКВА Ю.Є. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
94 (33+36+25) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20512 |
МОСКВИТИН Д.К. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
138 (40+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20513 |
МОСКВИТИН С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20514 |
МОСКВЯК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20515 |
МОСКВЯК О.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20516 |
МОСКВЯК У.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20517 |
МОСКОВЧЕНКО П.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
86 (21+22+43) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
20518 |
МОСПАН Н.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20519 |
МОСТОВА Я.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
55 (26+23+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20520 |
МОСТОВИЙ А |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
4 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
20521 |
МОСТОВИЙ О.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
4 |
128 (36+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
20522 |
МОСТОВИК А.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20523 |
МОСТЮК К.Б. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20524 |
МОСЬКІН С.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
104 (40+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20525 |
МОТ Д.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20526 |
МОТА І.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
106 (36+34+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20527 |
МОТА С.С. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20528 |
МОТАЛО А.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
92 (26+36+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20529 |
МОТИКА В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
129 (46+35+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
20530 |
МОТИЛЬ А.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
143 (52+58+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20531 |
МОТИЛЬ В.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
118 (39+40+39) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20532 |
МОТИЛЬ І.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20533 |
МОТИЛЬ М.А. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20534 |
МОТИЧАК А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20535 |
МОТИЧАК А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20536 |
МОТИЧАК Д.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
64 (12+52+0) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20537 |
МОТИЧАК О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
102 (32+40+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
20538 |
МОТИЧАК О.Б. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
20539 |
МОТИЧАК О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
97 (30+54+13) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20540 |
МОТИЧАК Ю.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
109 (30+54+25) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20541 |
МОТЛЮК Р.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20542 |
МОТОВИЛО Н.М. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
76 (30+34+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20543 |
МОТОРЯ К.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
93 (40+32+21) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20544 |
МОТОРЯ Н.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20545 |
МОТРИНЕЦЬ І.Є. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20546 |
МОТРИЧ І.В. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
9 |
63 (26+28+9) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20547 |
МОТРУК Д.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20548 |
МОТРУК О.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20549 |
МОТРУК Ю.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20550 |
МОТУЗ А.Р. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20551 |
МОТУЗ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
128 (28+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
20552 |
МОТЬ М.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
6 |
90 (40+32+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20553 |
МОТЬКО Л.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20554 |
МОХ А.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20555 |
МОХ І.Я. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20556 |
МОХ С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
106 (46+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20557 |
МОХНАЛЬ Г.Г. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
51 (25+20+6) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20558 |
МОЦАП А.Ю. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20559 |
МОЦИК А.М. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
4 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20560 |
МОЦИК Л.М. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20561 |
МОЦНА О. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20562 |
МОЦЬО В.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20563 |
МОЦЯК В.М. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20564 |
МОЧАРКО А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
79 (40+27+12) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20565 |
МОЧЕВИНСЬКА Т.Л. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20566 |
МОЧЕВИНСЬКИЙ Т.Л. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20567 |
МОЧЕРАД А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
26 (6+12+8) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20568 |
МОЧЕРАД В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20569 |
МОЧЕРАД К.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20570 |
МОЧЕРАД О.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
56 (24+26+6) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20571 |
МОЧЕРАД Х.І. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
62 (25+10+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20572 |
МОЧЕРАД Ю.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20573 |
МОЧКОДАН О.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
77 (28+25+24) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
20574 |
МОЧУЛЬСЬКА С.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
4 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20575 |
МОЧУЛЬСЬКА Ю.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20576 |
МОЧУЛЬСЬКИЙ Б.Я. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
7 |
134 (39+60+35) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
20577 |
МОЧУРАД А.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20578 |
МОЧУРАД В.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20579 |
МОЧУРАД О.І. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
98 (34+34+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20580 |
МОЧУРАД П.Р. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20581 |
МОШКО І.Г. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
6 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20582 |
МОШКО Х.Г. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
5 |
110 (46+34+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20583 |
МОШКОВСЬКА Д.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
92 (32+48+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20584 |
МОШОВСЬКА А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20585 |
МОШОВСЬКА І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20586 |
МОШОВСЬКА О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
107 (40+37+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20587 |
МОШОВСЬКИЙ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
78 (24+42+12) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
20588 |
МОШОВСЬКИЙ В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
65 (19+22+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20589 |
МОШОВСЬКИЙ М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20590 |
МОШОРА І.Р. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
7 |
103 (36+44+23) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20591 |
МОЩИЧ С.Б. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20592 |
МРАК М.Ю. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20593 |
МРАКА Н.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20594 |
МРАКА О.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20595 |
МРАКА У.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20596 |
МРИГЛОЦЬКА Д.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
64 (19+24+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20597 |
МРИГЛОЦЬКА Д.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
144 (60+54+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20598 |
МРИГЛОЦЬКА О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
20599 |
МРИГЛОЦЬКА Я.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20600 |
МРИЦ А.І. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
9 |
83 (42+20+21) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20601 |
МРИЦ А.І. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
7 |
41 (15+10+16) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20602 |
МРИЧКО А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
99 (34+32+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20603 |
МРИЧКО Ю.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
75 (27+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20604 |
МРОЧКО М.А. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20605 |
МРОЧКО О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20606 |
МРОЧКОВСЬКА О.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
92 (36+32+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20607 |
МРОЧКОВСЬКА Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
80 (48+26+6) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
20608 |
МРОЧКОВСЬКИЙ Р.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
49 (9+20+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20609 |
МРУЦЬ В.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
88 (15+42+31) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20610 |
МРУЧКО О.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
98 (36+38+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20611 |
МТРДЗА Ю.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
77 (27+36+14) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20612 |
МУДРА Л.Я. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
91 (28+42+21) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20613 |
МУДРА Н.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
87 (26+34+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20614 |
МУДРА О.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20615 |
МУДРАГЕЛЯ Н.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
117 (36+50+31) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20616 |
МУДРАК А.П. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
7 |
122 (27+44+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20617 |
МУДРАК В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20618 |
МУДРАК Г.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20619 |
МУДРАК М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
20620 |
МУДРАК О.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
120 (40+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
20621 |
МУДРАК Р.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20622 |
МУДРАК Х.І. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20623 |
МУДРАК Я.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20624 |
МУДРИЙ М.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20625 |
МУДРИЙ М.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
115 (54+31+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20626 |
МУДРИЙ О.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
76 (37+12+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20627 |
МУДРИЙ О.О. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20628 |
МУДРИЙ Р.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
10 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20629 |
МУДРИЙ Я.Н. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20630 |
МУДРИЙ Я.Я. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20631 |
МУДРИК А.В. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
8 |
112 (12+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20632 |
МУДРИК А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
67 (18+32+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20633 |
МУДРИК Б.П. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
6 |
65 (20+15+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20634 |
МУДРИК В.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
125 (60+41+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20635 |
МУДРИК Г.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
116 (37+52+27) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20636 |
МУДРИК Д.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20637 |
МУДРИК Д.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20638 |
МУДРИК Є.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20639 |
МУДРИК Ж.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20640 |
МУДРИК М. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20641 |
МУДРИК М.А. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
108 (24+24+60) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
20642 |
МУДРИК М.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20643 |
МУДРИК Н.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
119 (45+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20644 |
МУДРИК У.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
62 (25+22+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20645 |
МУДРІКУВ Д.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20646 |
МУДЬ І.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
118 (45+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20647 |
МУЖ А.М. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
5 |
106 (40+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20648 |
МУЖ В.Б. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
139 (42+46+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
20649 |
МУЖ Л.Б. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20650 |
МУЖ М.Я. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
136 (36+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
20651 |
МУЖАЙЛО К.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
45 (20+16+9) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20652 |
МУЖИК Ю.Б. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
7 |
58 (15+18+25) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20653 |
МУЖИК В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20654 |
МУЖИК О.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
116 (26+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20655 |
МУЖИК О.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
7 |
117 (36+38+43) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
20656 |
МУЖИК Т.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20657 |
МУЖИК Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
110 (44+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20658 |
МУЖИЛОВСЬКА Х.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20659 |
МУЖКИ С.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
3 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20660 |
МУЗАФАРОВ Р.С. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20661 |
МУЗИКА В.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20662 |
МУЗИКА В.М. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20663 |
МУЗИКА З.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20664 |
МУЗИКА І.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20665 |
МУЗИКА І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20666 |
МУЗИКА Ї.Ї. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
8 |
20 (0+6+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20667 |
МУЗИКА М |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20668 |
МУЗИКА М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20669 |
МУЗИКА М.С. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
7 |
88 (36+38+14) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20670 |
МУЗИКА М.Я. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
169 (60+55+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20671 |
МУЗИКА Н.А. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
8 |
76 (33+30+13) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20672 |
МУЗИКА Н.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
99 (36+34+29) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20673 |
МУЗИКА Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
69 (26+19+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20674 |
МУЗИКА О.А. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
8 |
103 (42+48+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20675 |
МУЗИКА О.З. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
117 (40+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
20676 |
МУЗИКА С.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20677 |
МУЗИКА Х.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
112 (28+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20678 |
МУЗИЧАК А.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
100 (50+38+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20679 |
МУЗИЧАК А.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
106 (22+54+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20680 |
МУЗИЧЕНКО В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20681 |
МУЗИЧЕНКО М.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20682 |
МУЗИЧКА В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
86 (36+38+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20683 |
МУЗИЧКА І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
49 (26+17+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20684 |
МУЗИЧКО В.Р. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20685 |
МУЗИЧКО М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20686 |
МУЗИЧУК А.С. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20687 |
МУЗИЧУК П.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20688 |
МУЗИЧУК Т.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
121 (50+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20689 |
МУЙЛА Р.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
130 (51+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20690 |
МУКА С.Е. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20691 |
МУКОСІЙ С.В. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20692 |
МУЛИК В.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
146 (51+44+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20693 |
МУЛИК Р.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
134 (52+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
20694 |
МУЛИК С.П. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20695 |
МУЛІВ А. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
3 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
20696 |
МУЛЛІТОВСЬКИЙ М.Й. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
93 (34+26+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20697 |
МУЛЬ А.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20698 |
МУЛЬКА О.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20699 |
МУЛЬТАН М.Ю. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20700 |
МУЛЯВА Р.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20701 |
МУЛЯВКА О.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
32 (13+16+3) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20702 |
МУЛЯВКА С.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
134 (51+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
20703 |
МУЛЯК А.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20704 |
МУЛЯК Л.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
99 (40+35+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20705 |
МУЛЯК М.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20706 |
МУЛЯР В.В. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
3 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20707 |
МУЛЯР В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20708 |
МУЛЯРСЬКА Л.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20709 |
МУЛЯРСЬКА Р.М. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
9 |
135 (52+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
20710 |
МУЛЯРСЬКА Я.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
103 (34+21+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20711 |
МУЛЯРСЬКИЙ М.М. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
7 |
109 (42+32+35) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20712 |
МУНДУР В.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20713 |
МУНДУР В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20714 |
МУНДЯК М.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20715 |
МУНДЯК С. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
20716 |
МУНТЯНОВ В.К. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
132 (40+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20717 |
МУРАВЕЛЬ М.І. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
7 |
117 (42+38+37) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20718 |
МУРАВЕЦЬКА Х.І. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
9 |
87 (43+20+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20719 |
МУРАВЙОВ М.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
85 (27+40+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20720 |
МУРАВЙОВА К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
98 (36+26+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20721 |
МУРАВСЬКА М.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20722 |
МУРАВСЬКИЙ В.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20723 |
МУРАВСЬКИЙ Л |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20724 |
МУРАДОВ В.В. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
50 (10+28+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
20725 |
МУРАЛЬ В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20726 |
МУРАЛЬ Д.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20727 |
МУРАЛЬ Р.М. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
110 (26+54+30) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
20728 |
МУРАН А.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
105 (39+36+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20729 |
МУРАНЕЦЬ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20730 |
МУРАНЕЦЬ С.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
51 (6+28+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20731 |
МУРАТОВ В.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20732 |
МУРАШОВ О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
10 |
96 (43+38+15) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20733 |
МУРГА П.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
146 (52+52+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20734 |
МУРДЗА І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20735 |
МУРДЗА М |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20736 |
МУРДЗА Ю.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
43 (24+16+3) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20737 |
МУРЗА Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
92 (54+26+12) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
20738 |
МУРИН А.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20739 |
МУРИН А.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20740 |
МУРИН А.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
95 (40+25+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20741 |
МУРИН З.М. |
14956 |
м. Яворів |
Залузька СЗШ |
7 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20742 |
МУРИН І.М. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20743 |
МУРИН О.С. |
14956 |
м. Яворів |
Залузька СЗШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20744 |
МУРИН Ю.М. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
8 |
68 (27+28+13) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20745 |
МУРИС М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
124 (54+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20746 |
МУРИС О.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
139 (42+46+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20747 |
МУРИС Т.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
128 (42+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20748 |
МУРСЬКА А.С. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20749 |
МУРСЬКИЙ В.А. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20750 |
МУСАТОВ А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20751 |
МУСИК О.І. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
7 |
82 (15+42+25) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
20752 |
МУСИК Р.І. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20753 |
МУСІЄВСЬКА Ю.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20754 |
МУСІЄНКО Л.В. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
5 |
70 (32+26+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20755 |
МУСІЙ О.Б. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
5 |
75 (22+29+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20756 |
МУСІЙОВСЬКА А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20757 |
МУСІЙОВСЬКА В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20758 |
МУСІЙОВСЬКА В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
20759 |
МУСІЙОВСЬКА К.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20760 |
МУСІЙОВСЬКА Ю.Я. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
106 (40+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20761 |
МУСІЙОВСЬКИЙ А.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
10 |
80 (26+36+18) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
20762 |
МУСІЙЧУК О.Ю. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20763 |
МУСКА О.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
20764 |
МУСТАФЕНКО А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
112 (16+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
20765 |
МУСЯК Н.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20766 |
МУСЯК С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20767 |
МУСЯЛО А.Є. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20768 |
МУСЯНОВИЧ А.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20769 |
МУСЯНОВИЧ В.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20770 |
МУСЯНОВИЧ Ю.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20771 |
МУСЯНОВИЧ Ю.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
139 (60+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20772 |
МУТ А.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20773 |
МУТКА О.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20774 |
МУХА А.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20775 |
МУХА А.Ю. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20776 |
МУХА Б.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
82 (42+28+12) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20777 |
МУХА В.Б. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20778 |
МУХА В.О. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20779 |
МУХА В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (48+24+12) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20780 |
МУХА В.С. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
76 (21+30+25) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20781 |
МУХА Д.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20782 |
МУХА І.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20783 |
МУХА М.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20784 |
МУХА М.І. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
6 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20785 |
МУХА М.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
154 (48+46+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20786 |
МУХА О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20787 |
МУХА Р.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
86 (40+28+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20788 |
МУХА С.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20789 |
МУХА С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
38 (30+8+0) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20790 |
МУХА С.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20791 |
МУХА Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
136 (39+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20792 |
МУХА Х.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
64 (24+28+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20793 |
МУХА Ю.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
106 (33+42+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20794 |
МУХАМЕТОВА М.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
88 (46+24+18) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
20795 |
МУХАНОВОЇ Х.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
74 (15+28+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20796 |
МУХІН В.В. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
3 |
140 (42+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20797 |
МУЦ М.В. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20798 |
МУЦ Н.В. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20799 |
МУЦ С.Б. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
118 (48+22+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20800 |
МУЦИК А.Ю. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
113 (36+46+31) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20801 |
МУЦИН А.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20802 |
МУЦИН Р.Р. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20803 |
МУЦІКІВСЬКА М.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
10 |
109 (44+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20804 |
МУЧКО А.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20805 |
МУЧУЛЬСЬКИЙ С.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20806 |
МУШАК Р.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
125 (36+54+35) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20807 |
МУШЕНИК В.Л. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20808 |
МУШИНСЬКА Л.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
110 (15+40+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
20809 |
МУШИНСЬКА О.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
100 (32+44+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20810 |
МУШИНСЬКА Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
20811 |
МУШИНСЬКА Т.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20812 |
МУШИНСЬКА У.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20813 |
МУШКА Д.Б. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20814 |
МУШКЕТА А.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20815 |
МУШКЕТА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
49 (3+38+8) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20816 |
МУШКО Д.І. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20817 |
МУШКО М.В. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
5 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
20818 |
МУЩИНКА І.Б. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20819 |
МУЩИНКА І.В. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
131 (36+46+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
20820 |
МУЩИНКА М.М. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
9 |
103 (45+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
20821 |
МУЩИНКА Р.Б. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20822 |
МУЩИНКА С.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
54 (16+26+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20823 |
МЯКУШ А.Є. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20824 |
НАБИТ М.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20825 |
НАБИТОВИЧ Р.І. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
8 |
111 (33+50+28) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
20826 |
НАБНТОВНЧ І.І. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20827 |
НАВАЛЬКОВСЬКИЙ Б. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20828 |
НАВАНКЕВИЧ А.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
5 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20829 |
НАВАРІЙСЬКИЙ О.Т. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
36 (24+12+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20830 |
НАВАЧКЕВИЧ С.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20831 |
НАВОЛОВСЬКИЙ З.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
58 (20+26+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20832 |
НАВРОЦЬКА А.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20833 |
НАВРОЦЬКА М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20834 |
НАВРОЦЬКА Х.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
10 |
103 (42+46+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
20835 |
НАВРОЦЬКА Х.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20836 |
НАВРОЦЬКИЙ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
55 (32+14+9) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20837 |
НАВРОЦЬКИЙ М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
57 (12+20+25) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20838 |
НАВРОЦЬКИЙ П.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20839 |
НАВРОЦЬКИЙ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20840 |
НАВРОЦЬКОГО А |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20841 |
НАГАЙ А.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20842 |
НАГАЙ В |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
72 (15+34+23) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20843 |
НАГАЙ Д.Р. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20844 |
НАГАЙЛО А |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
132 (58+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
20845 |
НАГАЙЛО А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
20846 |
НАГАЙСЬКИЙ Р.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20847 |
НАГАЙЧУК Д.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20848 |
НАГАЙЧУК О.Є. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
136 (44+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20849 |
НАГАЙЧУК О.С. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
7 |
131 (36+44+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
20850 |
НАГАЙЧУК Ю.І. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
7 |
96 (36+32+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20851 |
НАГАНДА Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
12 (6+6+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20852 |
НАГАЦЬКА А.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
99 (36+32+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20853 |
НАГАЦЬКА В.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20854 |
НАГІБІН М.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
92 (36+26+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20855 |
НАГІРНА А.П. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20856 |
НАГІРНА М.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20857 |
НАГІРНА О.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20858 |
НАГІРНА Х.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20859 |
НАГІРНИЙ А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20860 |
НАГІРНИЙ А.Р. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
126 (52+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20861 |
НАГІРНИЙ В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
70 (34+24+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20862 |
НАГІРНИЙ В.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20863 |
НАГІРНИЙ В.Р. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20864 |
НАГІРНИЙ В.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20865 |
НАГІРНИЙ Є.П. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
52 (24+22+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20866 |
НАГІРНИЙ Н.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20867 |
НАГІРНИЙ О.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20868 |
НАГІРНИЙ О.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20869 |
НАГІРНИЙ Р.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20870 |
НАГІРНИЙ Я.Б. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20871 |
НАГІРНИЧ Г.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20872 |
НАГІРНЯК О.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
110 (21+52+37) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20873 |
НАГІРНЯК О.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20874 |
НАГЛА А.Т. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
9 |
139 (58+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20875 |
НАГЛОВСЬКА Н.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
98 (34+22+42) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
20876 |
НАГЛЯК В.М. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
5 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20877 |
НАГОРНА З.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20878 |
НАГОРНА І.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20879 |
НАГОРНИЙ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20880 |
НАГОРНИЙ В.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20881 |
НАГОРНЮК В.М. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
7 |
73 (12+42+19) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
20882 |
НАГОРНЯК Б.О. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
111 (39+38+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20883 |
НАГОРНЯК М.С. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
121 (39+44+38) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20884 |
НАГОРНЯК О.С. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
140 (60+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20885 |
НАГОРНЯК Х.Р. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
8 |
139 (45+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
20886 |
НАГРЕБЕЛЬНИЙ М.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
11 |
132 (40+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20887 |
НАГРИБЕЛЬНИЙ Р.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
122 (51+46+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20888 |
НАГУРСЬКА В.В. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
5 |
75 (36+21+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20889 |
НАГУРСЬКА В.І. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20890 |
НАГУРСЬКА Д.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20891 |
НАГУРСЬКИЙ А.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
84 (21+34+29) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20892 |
НАГУРСЬКИЙ М.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20893 |
НАГУРСЬКИЙ С.Т. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20894 |
НАГУСЬКО О.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20895 |
НАДАЛА В.Д. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
96 (16+44+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20896 |
НАДВОРЕЦЬКА І.П. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
6 |
130 (36+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20897 |
НАДВОРНА С.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
44 (9+18+17) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20898 |
НАДВОРНИЙ М.Р. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20899 |
НАДЖОГА Н.Б. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
8 |
79 (24+32+23) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20900 |
НАДИБСЬКА А.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
130 (60+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20901 |
НАДИБСЬКА Ю.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20902 |
НАДИБСЬКИЙ М.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20903 |
НАДИЧ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20904 |
НАДИЧ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20905 |
НАДИЧ Л.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20906 |
НАДИЧ М.В. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
7 |
27 (9+12+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20907 |
НАДИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20908 |
НАДИЧ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
65 (23+24+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20909 |
НАДИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
118 (36+52+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20910 |
НАДИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
127 (48+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20911 |
НАДИЧ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20912 |
НАДІЖКО О.С. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20913 |
НАДІЛЬНА М.Я. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
116 (54+26+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20914 |
НАДЛОНОК М.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
122 (54+34+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20915 |
НАДЛОНОК Я.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20916 |
НАДОЗІРНА Н.В. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
9 |
90 (34+32+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
20917 |
НАДОЗІРНА Ю.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
108 (34+32+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20918 |
НАДОЛЬСЬКА Х.Є. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
11 |
49 (3+22+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20919 |
НАДРІЧНИЙ Р.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20920 |
НАДТОЧІЙ В.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
151 (58+51+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20921 |
НАДЯК В.М. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
55 (24+24+7) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20922 |
НАДЯК М.Я. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
10 |
91 (29+32+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20923 |
НАДЯК Р.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
94 (30+34+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20924 |
НАДЯК Х.Ю. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
20925 |
НАЗАР А.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20926 |
НАЗАР А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20927 |
НАЗАР А.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
130 (52+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20928 |
НАЗАР А.Я. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
90 (21+52+17) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20929 |
НАЗАР Б.З. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
9 |
38 (18+14+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20930 |
НАЗАР В.І. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
11 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20931 |
НАЗАР В.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20932 |
НАЗАР В.Ю. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20933 |
НАЗАР Д.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
158 (56+60+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20934 |
НАЗАР Д.Л. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20935 |
НАЗАР І.С. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
20936 |
НАЗАР М.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20937 |
НАЗАР О.А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
132 (60+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20938 |
НАЗАР О.С. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
20939 |
НАЗАР Р.Р. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20940 |
НАЗАР С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20941 |
НАЗАР С.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20942 |
НАЗАР Т.В. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
6 |
112 (48+28+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20943 |
НАЗАР У.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20944 |
НАЗАР Х.Б. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
96 (13+44+39) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20945 |
НАЗАР Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20946 |
НАЗАРГУДЗ Г |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20947 |
НАЗАРЕВИЧ І.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20948 |
НАЗАРЕВИЧ С.О. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
62 (30+20+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20949 |
НАЗАРЕВИЧ Ю.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
130 (58+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20950 |
НАЗАРЕНКО М.С. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
98 (24+44+30) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
20951 |
НАЗАРЕНКО Н.С. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
7 |
97 (36+32+29) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20952 |
НАЗАРЕНКО С.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20953 |
НАЗАРИК Х.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
76 (15+30+31) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20954 |
НАЗАРКЕВИЧ А.Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20955 |
НАЗАРКЕВИЧ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
137 (48+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20956 |
НАЗАРКЕВИЧ В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20957 |
НАЗАРКЕВИЧ І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
112 (54+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20958 |
НАЗАРКЕВИЧ Ю.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20959 |
НАЗАРКО А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
113 (45+40+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20960 |
НАЗАРКО В.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20961 |
НАЗАРКО В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
70 (30+26+14) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20962 |
НАЗАРКО В.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
92 (22+46+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20963 |
НАЗАРКО Д.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20964 |
НАЗАРКО Д.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20965 |
НАЗАРКО Л.Т. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
2 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20966 |
НАЗАРКО М.П. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
110 (42+40+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20967 |
НАЗАРКО О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20968 |
НАЗАРКО О.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
10 |
39 (8+28+3) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20969 |
НАЗАРКО Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
88 (28+42+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20970 |
НАЗАРКО Ю.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
94 (30+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20971 |
НАЗАРОВ Д.К. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
138 (40+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20972 |
НАЗАРОВ М.К. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20973 |
НАЗАРОВА К |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20974 |
НАЗАРОВЕЦЬ Р.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20975 |
НАЗАРОВЕЦЬ С.С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20976 |
НАЗАРУК А.І. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20977 |
НАЗАРУК Д.І. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
63 (30+21+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
20978 |
НАЗАРУК О.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
134 (40+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20979 |
НАЗАРУК Р.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
20980 |
НАЗАРЧУК Г.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
20981 |
НАЗАРЧУК І.М. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20982 |
НАЙ В.В. |
14538 |
м. Радехів |
Синьківська ЗОШ |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20983 |
НАЙБОРОВСЬКА А.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
82 (26+32+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20984 |
НАЙБУРГЕР А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
75 (21+28+26) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20985 |
НАЙДА М.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20986 |
НАЙДА А.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
92 (30+26+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20987 |
НАЙДА А.Н. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
2 |
48 (0+36+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20988 |
НАЙДА А.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
111 (30+58+23) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
20989 |
НАЙДА Д.О. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20990 |
НАЙДА М.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
92 (36+20+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20991 |
НАЙДА С. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20992 |
НАЙДА Т.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
3 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
20993 |
НАЙДА Ю.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
5 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20994 |
НАЙДЕН А.Д. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20995 |
НАЙДУХ В.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
106 (24+52+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
20996 |
НАЙДУХ О.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
100 (22+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
20997 |
НАЙСІК Ю.В. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20998 |
НАКВАЦЬКИЙ М.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
80 (36+30+14) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20999 |
НАКО ЕЧН Й М.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
116 (26+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21000 |
НАКОНЕЧНА А.В. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21001 |
НАКОНЕЧНА А.Е. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
10 |
76 (27+34+15) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21002 |
НАКОНЕЧНА А.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21003 |
НАКОНЕЧНА А.Н. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
87 (29+34+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21004 |
НАКОНЕЧНА Д.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21005 |
НАКОНЕЧНА І.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
101 (30+38+33) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21006 |
НАКОНЕЧНА М.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
21007 |
НАКОНЕЧНА М.Є. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
123 (47+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21008 |
НАКОНЕЧНА Н.І. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
7 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21009 |
НАКОНЕЧНА Н.Р. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
5 |
98 (40+16+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
21010 |
НАКОНЕЧНА С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21011 |
НАКОНЕЧНА С.А. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
6 |
106 (52+24+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21012 |
НАКОНЕЧНА С.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
128 (54+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21013 |
НАКОНЕЧНА С.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
21014 |
НАКОНЕЧНА С.Ю. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
21015 |
НАКОНЕЧНА Т.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21016 |
НАКОНЕЧНА Х.Б. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
2 |
36 (24+12+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21017 |
НАКОНЕЧНА Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
80 (36+38+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21018 |
НАКОНЕЧНА Я.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21019 |
НАКОНЕЧНИЙ А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21020 |
НАКОНЕЧНИЙ А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21021 |
НАКОНЕЧНИЙ А.А. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21022 |
НАКОНЕЧНИЙ А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21023 |
НАКОНЕЧНИЙ А.Є. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21024 |
НАКОНЕЧНИЙ Б.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21025 |
НАКОНЕЧНИЙ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21026 |
НАКОНЕЧНИЙ В.Б. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
4 |
88 (16+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21027 |
НАКОНЕЧНИЙ В.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21028 |
НАКОНЕЧНИЙ В.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21029 |
НАКОНЕЧНИЙ В.Ю. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
7 |
112 (39+48+25) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21030 |
НАКОНЕЧНИЙ Д.Л. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21031 |
НАКОНЕЧНИЙ Д.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21032 |
НАКОНЕЧНИЙ М.М. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
123 (46+26+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
21033 |
НАКОНЕЧНИЙ М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
109 (39+50+20) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
21034 |
НАКОНЕЧНИЙ Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
52 (23+14+15) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21035 |
НАКОНЕЧНИЙ Р.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21036 |
НАКОНЕЧНИЙ С.С. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
72 (26+22+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21037 |
НАКОНЕЧНИЙ Т.Л. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21038 |
НАКОНЕЧНИЙ Т.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21039 |
НАКОНЕЧНИЙ Я.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21040 |
НАЛАПШИЙ З |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21041 |
НАЛЕЖАТА В.А. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
160 (54+58+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21042 |
НАЛЕЖИТА А.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21043 |
НАЛЕЖИТА К.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21044 |
НАЛЕЖИТА М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21045 |
НАЛЕПА І.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
117 (47+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21046 |
НАЛЕСНИК А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21047 |
НАЛИВАЙКО Г.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21048 |
НАЛИВАЙКО Д.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
107 (26+36+45) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
21049 |
НАЛИВАЙКО Л.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21050 |
НАЛИВАЙКО М.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
104 (27+44+33) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21051 |
НАЛИВАЙКО О.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
60 (13+32+15) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21052 |
НАЛИВАЙКО С.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21053 |
НАЛИВАЙКО Т.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
21054 |
НАЛИВАЙКО Ю.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21055 |
НАЛИВАНИЙ О.А. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
9 |
117 (52+26+39) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21056 |
НАЛІВКІНА Л.В. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
84 (28+32+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21057 |
НАМАКОВСЬКА І.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
156 (52+50+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21058 |
НАМАСНИЙ А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21059 |
НАМАСНИЙ В.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21060 |
НАМАЧИНСЬКИЙ Н.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21061 |
НАМАЧИНСЬКИЙ Р.Л. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
21062 |
НАМИНАНІК Т.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
21063 |
НАНАЙ А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21064 |
НАНІВСЬКА В.А. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
8 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21065 |
НАНІВСЬКА В.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21066 |
НАНІВСЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
170 (56+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21067 |
НАНІВСЬКА Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21068 |
НАНІВСЬКА Н.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
84 (34+32+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21069 |
НАНІВСЬКИЙ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21070 |
НАНОВСЬКА В.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21071 |
НАНОВСЬКА С.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21072 |
НАНОВСЬКА Т.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
160 (60+48+52) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21073 |
НАНОВСЬКИЙ М.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21074 |
НАПІРКО Х.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
86 (26+48+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21075 |
НАРЕМБА А.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21076 |
НАРЕПЕХА Д.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
101 (15+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21077 |
НАРЕПЕХА Д.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21078 |
НАРЕПЕХА О.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21079 |
НАРОЛЬСЬКА А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21080 |
НАРОЛЬСЬКА В.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21081 |
НАРОЛЬСЬКА І.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21082 |
НАСАЛЬСЬКИЙ О.В. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
3 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21083 |
НАСАНЮК С.Ю. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21084 |
НАСИПОВА В.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21085 |
НАСТЕЧИН О.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21086 |
НАСТОСЯК С.Р. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21087 |
НАТАЛЕВИЧ П.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
11 |
126 (43+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21088 |
НАУГОЛЬНИК Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21089 |
НАУГОЛЬНИК М.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21090 |
НАУМ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
69 (34+23+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21091 |
НАУМ Д.К. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21092 |
НАУМ Д.М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21093 |
НАУМ Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (32+40+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21094 |
НАУМ Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
82 (27+38+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21095 |
НАУМ С.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21096 |
НАУМЕНКО А.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21097 |
НАУМЕНКО В.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21098 |
НАУМЕНКО О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21099 |
НАУМЕНКО П.М. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21100 |
НАУМКО Д.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21101 |
НАУМКО І.Я. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
8 |
147 (60+50+37) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21102 |
НАУМКО Л.Б. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
96 (14+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21103 |
НАУМОВ О.М. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21104 |
НАУМОВА Ж.Б. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
6 |
114 (60+30+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21105 |
НАУМОВИЧ К.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21106 |
НАУМЧАК М.В. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
8 |
83 (36+30+17) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21107 |
НАУМЧУК О.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21108 |
НАХІМ С.А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
80 (42+14+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21109 |
НАХЛІК Б.Є. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
108 (54+36+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21110 |
НАШКЕРСЬКА С.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21111 |
НАЩЕЦЬКА Я.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
21112 |
НАЩОЧИЧ В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21113 |
НЕБЕЛЬСЬКИЙ А.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
8 |
79 (21+42+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21114 |
НЕБЕЛЬСЬКИЙ Р.П. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
88 (36+34+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21115 |
НЕБЕЛЮК Х.Ю. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21116 |
НЕБЕСНА К.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
98 (28+52+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21117 |
НЕБЕСНА Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21118 |
НЕБОГА Н.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21119 |
НЕБОЖУК М.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21120 |
НЕБОРАЦЬ О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
81 (38+31+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21121 |
НЕБОРАЧОК А.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21122 |
НЕВИНЯК Ю.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
99 (18+40+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
21123 |
НЕВІНСЬКА Л.І. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
9 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21124 |
НЕВІНСЬКА Я. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
145 (48+48+49) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21125 |
НЕВІНСЬКИЙ Д.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21126 |
НЕВІНСЬКИЙ Ю.І. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
7 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21127 |
НЕВМЕРЖИЦЬКА М.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
46 (20+14+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21128 |
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ Д.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21129 |
НЕВОДНИЧЕНКО Х.С. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
10 |
166 (60+58+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21130 |
НЕВОЙДА Н.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
107 (33+46+28) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21131 |
НЕВСЬКА Т |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21132 |
НЕВЯРЧУК А.Б. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21133 |
НЕГЕР В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
73 (18+38+17) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21134 |
НЕГІР В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
52 (12+28+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21135 |
НЕГОДА А.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21136 |
НЕГРЕБЕЦЬКА С.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
126 (52+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
21137 |
НЕГРУ О.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
5 |
94 (36+46+12) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
21138 |
НЕДБАЙЛО Л.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21139 |
НЕДБАЙЛО О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
70 (12+38+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21140 |
НЕДБАЛЬСЬКА А.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
88 (45+32+11) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
21141 |
НЕДВІГІНА М.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21142 |
НЕДЗЕЛЬСЬКА Ю.О. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21143 |
НЕДІЛЬКО Л.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21144 |
НЕДІЛЬКО У.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
134 (48+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21145 |
НЕДІЛЬСЬКИЙ Ю.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
76 (27+32+17) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21146 |
НЕДОВІЗ З.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
74 (32+24+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21147 |
НЕДОВІЗ М.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
102 (34+44+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21148 |
НЕДОВІЗ Н. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
5 |
68 (26+18+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21149 |
НЕДОВІЗ О.Б. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
3 |
82 (16+36+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21150 |
НЕДОВІЗ О.Р. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
128 (40+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21151 |
НЕДОВІЗ Я.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
114 (36+44+34) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21152 |
НЕЗАБИТОВСЬКА О.П. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21153 |
НЕЗАБИТОВСЬКИЙ А.О. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
69 (36+20+13) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21154 |
НЕЇЖМАК В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21155 |
НЕЇЖМАК М.В. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21156 |
НЕКИГА Т.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
24 (0+24+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21157 |
НЕКОЗ Р.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
94 (32+26+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21158 |
НЕКРАСОВ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21159 |
НЕМЕШ Н.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21160 |
НЕМИРКА А.С. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
122 (60+50+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
21161 |
НЕМИРКА Д.Р. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21162 |
НЕМИРКА Р.Р. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21163 |
НЕМЦЕВ Р.О. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
6 |
96 (40+38+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21164 |
НЕМЧЕНОО О.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
76 (18+32+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21165 |
НЕНЕКА Н.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
89 (24+46+19) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21166 |
НЕНЧУК А.Д. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
79 (36+25+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21167 |
НЕНЧУК В.Б. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
7 |
81 (27+26+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21168 |
НЕНЧУК О.І. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
7 |
113 (39+34+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21169 |
НЕОФІТА В.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21170 |
НЕОФІТА Н.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
126 (56+22+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21171 |
НЕПЕЛЯК А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
154 (54+58+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21172 |
НЕПРІЛИЙ М.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21173 |
НЕРУХ М |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
21174 |
НЕСІМКО І.І. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
5 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
21175 |
НЕСМІЯНОВИЧ М.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21176 |
НЕСПЛЯК І.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
116 (58+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21177 |
НЕСТЕР В.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21178 |
НЕСТЕР В.Й. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
21179 |
НЕСТЕР П.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
76 (16+36+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21180 |
НЕСТЕР Я.С. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21181 |
НЕСТЕРАК В.Б. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21182 |
НЕСТЕРАК К.К. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
8 |
74 (21+42+11) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21183 |
НЕСТЕРЕНКО А.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21184 |
НЕСТЕРЕНКО М.Д. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
96 (30+38+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21185 |
НЕСТЕРКО Х.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
86 (16+34+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21186 |
НЕСТЕРОВА Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21187 |
НЕСТЕРОВИЧ Л.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
96 (52+14+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21188 |
НЕСТЕРОВИЧ О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21189 |
НЕСТЕРУК Л. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21190 |
НЕСТЕРЧУК М.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21191 |
НЕСТЕРЮК М.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21192 |
НЕСТОР І.А. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
8 |
80 (24+34+22) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21193 |
НЕСТОР О |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21194 |
НЕСТОР О.Б. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
4 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21195 |
НЕСТОР О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
118 (48+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
21196 |
НЕСТОР С.В. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21197 |
НЕСТОР Т.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21198 |
НЕСТОР Ю.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21199 |
НЕСТОРІВСЬКИЙ Ю.М. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
67 (30+18+19) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21200 |
НЕСЧОТНА А.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21201 |
НЕТЕЖАК О.А. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21202 |
НЕТЛЮХ А.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21203 |
НЕТЛЮХ М.А. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
21204 |
НЕТЛЮХ М.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
116 (30+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21205 |
НЕТЛЮХ О.М. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
3 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21206 |
НЕТЛЮХ Х.М. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21207 |
НЕТЯГА Х.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
92 (38+36+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21208 |
НЕФЕДОВА Я.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21209 |
НЕЦЬКО В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
93 (43+32+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21210 |
НЕЧАЄВ М.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
110 (33+40+37) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21211 |
НЕЧАЄВА В.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21212 |
НЕЧАЙ Д.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21213 |
НЕЧАЙ М.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
86 (38+24+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21214 |
НЕЧАЙКО П.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
21215 |
НЕЧЕПОРУК Т.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21216 |
НЕЧЕПУРНА І.Н. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
116 (36+50+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21217 |
НЕЧИПІ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
123 (54+33+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
21218 |
НЕЧИПІР В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21219 |
НЕЧИПІР Д.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21220 |
НЕЧИПІР І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
79 (32+29+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21221 |
НЕЧИПІР М.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21222 |
НЕЧИПІР О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21223 |
НЕЧИПІР Т.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
64 (23+26+15) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21224 |
НЕЧИПОР І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
110 (36+34+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
21225 |
НЕЧИПОР М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
53 (15+20+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21226 |
НЕЧИПОР Р.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
48 (8+22+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21227 |
НЕЧИПОР У.П. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21228 |
НЕЧИПОР Ю.М. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
9 |
106 (34+48+24) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
21229 |
НЕЧИПОРЕНКО Б.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
9 |
82 (40+30+12) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
21230 |
НЕЧИПОРУК Д.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21231 |
НЕЧИПОРУК О.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21232 |
НЕЧИПОРУК Я.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
6 |
146 (60+44+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21233 |
НЕЧИСТЕНКО К.Т. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
100 (52+24+24) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
21234 |
НЕЧИТАЙЛО А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21235 |
НЕШТА П. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21236 |
НЕЩАДИМ О.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
78 (28+32+18) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
21237 |
НЄМЦОВА Ю.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
4 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21238 |
НЄЦКАР А.О. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
21239 |
НИДЗА О.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
82 (22+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21240 |
НИЖНИК В.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
3 |
146 (40+46+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21241 |
НИЖНИК В.І. |
14538 |
м. Радехів |
Синьківська ЗОШ |
8 |
147 (57+42+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21242 |
НИЖНИК І.Й. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
21243 |
НИЖНИК М.П. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
6 |
96 (22+38+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21244 |
НИЖНИК С.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21245 |
НИЗ С.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
86 (34+34+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21246 |
НИЗКОГУЗ І.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21247 |
НИКИТЕНКО Д.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21248 |
НИКИТЕНКО С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21249 |
НИКИФОРУК І.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21250 |
НИКИФОРУК О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21251 |
НИКЛОВИЧ Р.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21252 |
НИКЛОВИЧ Т.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
21253 |
НИКОЛАЙЧУК О.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
107 (28+46+33) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21254 |
НИКОЛИН А.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
80 (36+24+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21255 |
НИКОЛИН А.Т. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
6 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21256 |
НИКОЛИН Е.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
91 (48+31+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21257 |
НИКОЛИН М.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21258 |
НИКОЛИН Р.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
76 (15+36+25) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21259 |
НИКОЛИН С.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
103 (54+31+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21260 |
НИКОЛИН Ю.М. |
14649 |
м. Сколе |
Ямельницька ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21261 |
НИКОЛИН Ю.Т. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21262 |
НИКОЛИШИИ С.С. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21263 |
НИКОЛИШИН А.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21264 |
НИКОЛИШИН Д.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21265 |
НИКОЛИШИН Д.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21266 |
НИКОЛИШИН К.Р. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21267 |
НИКОЛИШИН О.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21268 |
НИКОЛИШИН П.Р. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21269 |
НИКОЛИШИН С.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
109 (39+50+20) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
21270 |
НИКОЛИШИН Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21271 |
НИКОЛИШИН Ю.П. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
111 (39+44+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21272 |
НИКОЛИШИНА Ж.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
78 (32+16+30) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
21273 |
НИКОЛІВ А.П. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21274 |
НИКОЛІВ Р.Р. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21275 |
НИКОЛЮК Н.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21276 |
НИКОЛЯК В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
81 (32+31+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21277 |
НИКОН Д.І. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21278 |
НИКОН М.І. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
5 |
40 (20+20+0) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21279 |
НИКОН Р.О. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
8 |
132 (42+50+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
21280 |
НИКОНЕЦЬ А.О. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
160 (48+52+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21281 |
НИКУЛЬЧА О.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
21282 |
НИРКА Н.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21283 |
НИРКА О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21284 |
НИРКА Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
162 (60+52+50) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21285 |
НИРКО В.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
112 (54+34+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21286 |
НИСКОРОДА О.С. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21287 |
НИЦКАЛО Т.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21288 |
НИЧ М.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21289 |
НИЧ С.Ю. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
6 |
106 (48+34+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21290 |
НИЧАЙ В.О. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
95 (48+35+12) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21291 |
НИЧАЙ В.А. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21292 |
НИЧАЙ С.В. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
21293 |
НИЧАЙ С.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21294 |
НИЧИК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
90 (42+36+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
21295 |
НИЧИК С.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21296 |
НИЧИПОРУК Х.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21297 |
НИЧИСТЯК О.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21298 |
НИЧКАЛО В.Б. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21299 |
НИЧКАЛО В.В. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
3 |
82 (28+48+6) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
21300 |
НИЧКАЛО М.М. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21301 |
НИЧКАЛО Х.А. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
5 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
21302 |
НІЖАЛОВСЬКА А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
84 (38+34+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21303 |
НІКІПЕЛО В.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
10 |
87 (34+44+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21304 |
НІКІПЕЛО Д.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
11 |
91 (40+30+21) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21305 |
НІКІТЕНКО Д.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
134 (42+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21306 |
НІКІТІН А.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
113 (39+46+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21307 |
НІКІТІН Г.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21308 |
НІКІТІН Н.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21309 |
НІКІТІНА В.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
111 (28+44+39) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21310 |
НІКІТІНА В.С. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
70 (18+40+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21311 |
НІКІТІНА І.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
99 (46+35+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21312 |
НІКІТІНА О.К. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
5 |
130 (60+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
21313 |
НІКІТІНА Р.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21314 |
НІКІТІНА С.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
89 (26+39+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21315 |
НІКІТЧЕНКО К.Р. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21316 |
НІКІТЮК А.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21317 |
НІКІТЮК А.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21318 |
НІКІТЮК Д.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21319 |
НІКОЛАЄВ А.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21320 |
НІКОЛАЄВ Р.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
75 (19+38+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21321 |
НІКОЛАЄВ С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21322 |
НІКОЛАЄВ Ю.П. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
8 |
118 (48+32+38) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21323 |
НІКОЛАЄВА Л.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21324 |
НІКОЛАЄВА О.С. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
6 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21325 |
НІКОЛАЄВА С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
136 (40+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
21326 |
НІКОЛАЄНКО К.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21327 |
НІКОЛАЙЧУК А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
110 (20+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
21328 |
НІКОЛАЙЧУК С.Я. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21329 |
НІКОЛЕНКО Ю.К. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21330 |
НІКОЛІН С.М. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
5 |
98 (40+34+24) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
21331 |
НІКОЛІН Х.З. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21332 |
НІКОЛЮК Л.С. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21333 |
НІКОНОРОВ О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21334 |
НІКУЛЕНКО М.Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21335 |
НІКУЛІН Ю.О. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
7 |
79 (33+26+20) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21336 |
НІКУЛІНА М.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21337 |
НІКУЛЬЧА І.О. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21338 |
НІКУЛЬШИН І.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
24 (0+12+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21339 |
НІМАС М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21340 |
НІМАС Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
70 (30+16+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21341 |
НІМЕЦЬ О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21342 |
НІМЕЦЬ Т.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21343 |
НІМЦІВ Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
117 (40+38+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21344 |
НІМЦІВ С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
134 (48+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21345 |
НІМЦІВ Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
126 (48+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21346 |
НІМЧУК А.Т. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
7 |
99 (27+40+32) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21347 |
НІРАЗ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21348 |
НІСЕВИЧ Ю.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21349 |
НІТЕФОР Д. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21350 |
НІТКЄЕВНЧ М.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
21351 |
НІХТІЙ С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
133 (52+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21352 |
НІЧ В.Є. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
6 |
116 (52+34+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21353 |
НІШТУК С.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21354 |
НОВАК А.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
10 |
80 (40+28+12) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21355 |
НОВАК А.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21356 |
НОВАК Б.Л. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21357 |
НОВАК В.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
93 (27+38+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21358 |
НОВАК Д.Я. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21359 |
НОВАК І.В. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
9 |
85 (26+26+33) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21360 |
НОВАК О.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
162 (60+52+50) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21361 |
НОВАК О.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
76 (36+22+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21362 |
НОВАК Р.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21363 |
НОВАК С.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
96 (46+20+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21364 |
НОВАК С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
84 (27+30+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21365 |
НОВАК С.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21366 |
НОВАК С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
114 (37+44+33) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21367 |
НОВАК Ю.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
82 (26+32+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21368 |
НОВАК Ю.Л. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21369 |
НОВАК Я.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21370 |
НОВАК Я.Я. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21371 |
НОВАКОВСЬКА Н.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
8 |
90 (24+38+28) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21372 |
НОВАКОВСЬКИЙ С.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21373 |
НОВАЦЬКА М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
48 (0+24+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21374 |
НОВАЦЬКИЙ К.Ю. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21375 |
НОВАЧОК В.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
7 |
110 (39+40+31) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21376 |
НОВАЧОК В.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21377 |
НОВАЧОК С.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
9 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21378 |
НОВАЧУК Н.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
86 (25+46+15) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21379 |
НОВГОРОДСЬКИЙ С.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21380 |
НОВИК А.М. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
6 |
64 (30+22+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21381 |
НОВИЦЬКА Д.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21382 |
НОВИЦЬКА Ю.Ю. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
145 (42+60+43) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21383 |
НОВИЦЬКИЙ М.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21384 |
НОВІКОВ В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21385 |
НОВІКОВ Д.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21386 |
НОВІКОВ М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21387 |
НОВІКОВ Р.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21388 |
НОВІКОВА А.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21389 |
НОВІЦЬКА В.Я. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
75 (19+38+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21390 |
НОВІЦЬКА Я.М. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21391 |
НОВІЦЬКИЙ А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
21392 |
НОВОСАД А.А. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
8 |
46 (15+10+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21393 |
НОВОСАД А.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21394 |
НОВОСАД А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
91 (36+25+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21395 |
НОВОСАД А.М. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21396 |
НОВОСАД В.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21397 |
НОВОСАД В.В. |
14696 |
м. Сокаль |
Переспівська ЗШ |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21398 |
НОВОСАД В.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21399 |
НОВОСАД Д.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21400 |
НОВОСАД Д.І. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
5 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
21401 |
НОВОСАД Є.Т. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21402 |
НОВОСАД І.А. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
3 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
21403 |
НОВОСАД К.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
96 (24+40+32) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21404 |
НОВОСАД М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21405 |
НОВОСАД М.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21406 |
НОВОСАД М.І. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
3 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
21407 |
НОВОСАД М.О. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
7 |
112 (39+48+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21408 |
НОВОСАД Н.А. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21409 |
НОВОСАД Н.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21410 |
НОВОСАД Н.Є. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
9 |
50 (11+24+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21411 |
НОВОСАД О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
122 (52+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21412 |
НОВОСАД О.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21413 |
НОВОСАД П.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21414 |
НОВОСАД Р.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21415 |
НОВОСАД Р.Є. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
5 |
68 (24+32+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21416 |
НОВОСАД Р.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21417 |
НОВОСАД С.І. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
4 |
84 (20+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21418 |
НОВОСАД Т.Б. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21419 |
НОВОСАД Ю.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
9 |
64 (23+20+21) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21420 |
НОВОСАД Ю.Ю. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
8 |
131 (30+52+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
21421 |
НОВОСЕЛЕЦЬКА А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21422 |
НОВОСЕЛЬСЬКА О.Р. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
7 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21423 |
НОВОСЕЛЬСЬКИЙ Б.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
86 (27+28+31) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21424 |
НОВОСЕЛЬСЬКИЙ О.Р. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21425 |
НОВОСТАВСЬКА Х.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
126 (42+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21426 |
НОВОСТАВСЬКИЙ А.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
147 (60+45+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21427 |
НОВОСЯДЛА З.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
143 (54+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21428 |
НОВОСЯДЛА І.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
102 (26+40+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21429 |
НОВОСЯДЛА С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
148 (48+48+52) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21430 |
НОГА Д.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
59 (10+34+15) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21431 |
НОГА І.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
39 (12+8+19) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21432 |
НОГА М.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
120 (28+56+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21433 |
НОГА О.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
86 (20+48+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21434 |
НОГА О.Р. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21435 |
НОГАВИЦЯ Х.Т. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21436 |
НОЗДРІНА В.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21437 |
НОРЖАЖ М.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21438 |
НОРИЧКА В.О. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
6 |
97 (48+31+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21439 |
НОРКІН Х.А. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
3 |
138 (44+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
21440 |
НОС В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
106 (36+28+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21441 |
НОС В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
116 (40+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21442 |
НОС К.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21443 |
НОС М.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21444 |
НОС Т.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
111 (34+50+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21445 |
НОСАЛЬ О.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21446 |
НОСАЧ Н.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21447 |
НОСАЧ Ю.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21448 |
НОСЕНКОВ І.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21449 |
НОСІКОВ Н.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
102 (34+32+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21450 |
НОСОВ О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21451 |
НОСОВСЬКА В.Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
9 |
115 (54+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21452 |
НОСОВСЬКА Н. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
132 (50+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21453 |
НОСОВСЬКА Х.А. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
132 (40+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21454 |
НУДИК К.Н. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21455 |
НУРАЄМТ В.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
122 (42+52+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21456 |
НУХІЄВА М.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
114 (32+46+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21457 |
НУЦКОВСЬКИЙ П.Й. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
7 |
56 (24+6+26) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
21458 |
НЮНЬКІНА А.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
153 (60+39+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21459 |
ОБАЛЬ Н.С. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21460 |
ОБАЛЬ О.Ю. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
8 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21461 |
ОБАЛЬ С.Ю. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
7 |
120 (48+34+38) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21462 |
ОБАРЯНИК В.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21463 |
ОБАРЯНИК Н.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21464 |
ОБАЧ Т.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21465 |
ОБЕРВАН Т.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21466 |
ОБЕРВАНЮК А.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
6 |
132 (60+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21467 |
ОБЕРВЕНЕЦЬ І.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21468 |
ОБЕРЕМКО Ю.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21469 |
ОБЛЕЩЧК А.В. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21470 |
ОБЛОГІН О.В. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
4 |
50 (14+12+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21471 |
ОБОРОШИНСЬКА А.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21472 |
ОБРАЗ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
109 (42+31+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21473 |
ОБРАЗ Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (38+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21474 |
ОБРЕМБАЛЬСЬКА І.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21475 |
ОБРЕМБАЛЬСЬКИЙ С.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21476 |
ОБРУБАНСЬКА С.З. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21477 |
ОБУХ В.Ю. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21478 |
ОБУХ Ю.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
6 |
86 (48+20+18) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21479 |
ОБУШОК В.Ю. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
87 (27+40+20) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
21480 |
ОВЕРКО Х.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
86 (54+20+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21481 |
ОВЕРКО В.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
107 (30+40+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21482 |
ОВЕРКО Д.Т. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
4 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21483 |
ОВЕРКО М.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21484 |
ОВЕРКО О.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21485 |
ОВЕРКО Х.Т. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21486 |
ОВСІНСЬКА О.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
11 |
72 (40+32+0) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21487 |
ОВСЮК А.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21488 |
ОВСЯНИК Д.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21489 |
ОВСЯНИК Х.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
80 (34+28+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21490 |
ОВСЯННІКОВ Д.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
119 (46+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
21491 |
ОВЧАР В.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
94 (30+34+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21492 |
ОВЧАР Д.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21493 |
ОВЧАР К.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21494 |
ОВЧАР Т.Т. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
71 (24+29+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21495 |
ОВЧАР Ю.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
121 (36+48+37) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21496 |
ОВЧАР Ю.І. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
7 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21497 |
ОГАНЕЗОВ А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
76 (40+24+12) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21498 |
ОГАНЕЗОВ Ю.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
112 (40+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
21499 |
ОГАНЕСЯНН А.Ю. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21500 |
ОГАНОБ Д.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
94 (36+40+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21501 |
ОГАНОВ О.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21502 |
ОГАНОВА К.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
143 (54+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21503 |
ОГАР В.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
7 |
97 (24+48+25) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21504 |
ОГАР Л.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21505 |
ОГАР О.Є. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
152 (42+56+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21506 |
ОГІНОК Х.І. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
5 |
130 (60+34+36) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
21507 |
ОГІРКО С.А. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
111 (33+44+34) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21508 |
ОГІРЧАК Я.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
104 (34+34+36) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
21509 |
ОГЛАШЕННИЙ О.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21510 |
ОГЛІЙ В.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21511 |
ОГЛІЙ Д.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21512 |
ОГОНОВСЬКА У.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
76 (42+10+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21513 |
ОГОНОВСЬКА Х.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21514 |
ОГОНОВСЬКИЙ Ю.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
102 (33+38+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21515 |
ОГОРІЛКО А.І. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
5 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21516 |
ОГОРІЛКО С.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
164 (60+44+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21517 |
ОГОРОДНИК М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
90 (40+32+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21518 |
ОГОРОДНИК М.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
5 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21519 |
ОГОРОДНИК М.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21520 |
ОГОРОДНИК С.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21521 |
ОГОРОДНИК Х.Л. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
110 (46+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
21522 |
ОГРАНЧУК Н.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
67 (26+29+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21523 |
ОГУР М.Р. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
6 |
96 (40+32+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21524 |
ОГУРА А.І. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21525 |
ОГУРОК Ю.Ю. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
5 |
91 (34+27+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21526 |
ОДАРЧЕНКО Н.С. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
110 (21+52+37) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21527 |
ОДАРЮК Я. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21528 |
ОДЕНАК О.О. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
118 (36+46+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21529 |
ОДЖИКІВСЬКА С.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21530 |
ОДИНАК М.І. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
21531 |
ОДИНАК С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21532 |
ОДІНЦОВА В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21533 |
ОДІНЦОВА Ю.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21534 |
ОДНОРІГ А.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21535 |
ОДНОРІГ А.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
47 (25+10+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21536 |
ОДНОРІГ Д |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
108 (46+32+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21537 |
ОДНОРІГ І.Д. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21538 |
ОДНОРІГ К.Р. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
21539 |
ОДНОРІГ М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21540 |
ОДНОРІГ С.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
104 (40+34+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21541 |
ОДНОРІГ Х.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21542 |
ОДНОРІГ Я.Т. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21543 |
ОЖАЙСЬКА Я.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21544 |
ОЖГА А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
21545 |
ОЖИБКО В.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
97 (24+38+35) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21546 |
ОЖИБКО М.Я. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
142 (52+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21547 |
ОЖИБКО О.Я. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21548 |
ОЖОГ С.А. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
21549 |
ОЗАРКІВ І.З. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
4 |
122 (30+56+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
21550 |
ОЗАРКІВ Х.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21551 |
ОЗАРКО І.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
6 |
91 (52+27+12) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
21552 |
ОЗАРКО О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21553 |
ОЗАРКО Т.П. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
31 (12+8+11) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21554 |
ОЗАРЧУК К.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
63 (11+34+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21555 |
ОЗЕРЕНСЬКИЙ Р.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
4 |
88 (28+48+12) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21556 |
ОЗЕРОВ М. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
52 (22+24+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21557 |
ОЗИМОК А.Ю. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21558 |
ОЗИМОК Д.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
4 |
90 (40+38+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21559 |
ОЗИМОК М.Ю. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
8 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21560 |
ОЗІРКОВСЬКИЙ Д.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21561 |
ОЗКАН С.К. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21562 |
ОЗОРУБА Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21563 |
ОКАНЬ А.М. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
70 (16+30+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21564 |
ОКАНЬ Л.Р. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
86 (33+36+17) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21565 |
ОКАРІНСЬКИЙ О.О. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
113 (44+39+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21566 |
ОКІЛКА М.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21567 |
ОКІЛКО Л. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21568 |
ОКІС Ю.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21569 |
ОКОЛІТ К.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
21570 |
ОКОЛІТА М.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
21571 |
ОКОЛОВИЧ Ю.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21572 |
ОКОНЧЕНКО М |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21573 |
ОКРЕПКА Р.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
124 (36+52+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21574 |
ОКРЕПКО С.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
7 |
146 (45+50+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21575 |
ОКРУГ А.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
100 (32+32+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21576 |
ОКРУГ М.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21577 |
ОЛЕАРНИК С.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21578 |
ОЛЕЙНІКОВ В.Я. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
21579 |
ОЛЕКСАНДРЕНКО В.Т. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
52 (17+20+15) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21580 |
ОЛЕКСЕН М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
107 (30+35+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
21581 |
ОЛЕКСИН А |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
5 |
124 (52+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21582 |
ОЛЕКСИН В.А. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
3 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
21583 |
ОЛЕКСИН Д.Я. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21584 |
ОЛЕКСИН І.А. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21585 |
ОЛЕКСИН І.А. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
1 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
21586 |
ОЛЕКСИН Н.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
21587 |
ОЛЕКСИН Р.Д. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21588 |
ОЛЕКСИН Т.Я. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
96 (39+28+29) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21589 |
ОЛЕКСИН Ю.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
21590 |
ОЛЕКСИШИН І.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21591 |
ОЛЕКСИШИН С.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21592 |
ОЛЕКСІВ А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21593 |
ОЛЕКСІВ Д.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
98 (26+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21594 |
ОЛЕКСІВ І.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21595 |
ОЛЕКСІВ М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21596 |
ОЛЕКСІВ Р.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
87 (24+40+23) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21597 |
ОЛЕКСІВ С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21598 |
ОЛЕКСІЄВЕЦЬ А |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
131 (54+41+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
21599 |
ОЛЕКСІЄНКО В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
122 (22+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21600 |
ОЛЕКСІЄНКО В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
106 (49+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21601 |
ОЛЕКСІЄНКО Н.В. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21602 |
ОЛЕКСОВСЬКА Х.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21603 |
ОЛЕКСЮК А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
107 (36+50+21) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21604 |
ОЛЕКСЮК Б.П. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21605 |
ОЛЕКСЮК В.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21606 |
ОЛЕКСЮК В.О. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
108 (48+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21607 |
ОЛЕКСЮК М.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
120 (40+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21608 |
ОЛЕКСЮК Н.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21609 |
ОЛЕКСЮК Я.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
125 (36+52+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21610 |
ОЛЕКСЯК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
110 (36+34+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
21611 |
ОЛЕКСЯК І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
51 (26+19+6) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
21612 |
ОЛЕКСЯК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21613 |
ОЛЕНА О.В. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
86 (46+34+6) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21614 |
ОЛЕНДЕР А.Т. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21615 |
ОЛЕНИЧ В.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
146 (54+56+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21616 |
ОЛЕНИЧ Д.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21617 |
ОЛЕНИЧ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21618 |
ОЛЕНИЧ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
21619 |
ОЛЕНИЧ О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
53 (16+28+9) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21620 |
ОЛЕНИЧ О.О. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
7 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21621 |
ОЛЕНИЧ Р.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
80 (28+22+30) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
21622 |
ОЛЕНИЧ С.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21623 |
ОЛЕНИЧ Т.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
22 (3+14+5) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21624 |
ОЛЕНИЧ Ю.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
84 (18+50+16) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21625 |
ОЛЕНЧУК В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21626 |
ОЛЕНЧУК В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
106 (51+32+23) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
21627 |
ОЛЕНЮК В.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21628 |
ОЛЕНЮК Р.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21629 |
ОЛЕНЮК С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
140 (32+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
21630 |
ОЛЕНЮК С.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
140 (54+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
21631 |
ОЛЕНЮК Я.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
21632 |
ОЛЕНЯК А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
21633 |
ОЛЕНЯК Б.Т. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
130 (34+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
21634 |
ОЛЕНЯК М.І. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
11 |
51 (23+16+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21635 |
ОЛЕНЯК О.М. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
5 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21636 |
ОЛЕНЯК Ю.М. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21637 |
ОЛЕСКЕВИЧ С.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
111 (48+27+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21638 |
ОЛЕСКЕВИЧ Ю.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
21639 |
ОЛЕСЬКЕВИЧ А.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
110 (40+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21640 |
ОЛЕСЬКЕВИЧ Я.О. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21641 |
ОЛЕСЬКІВ А.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
7 |
78 (27+26+25) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21642 |
ОЛЕСЬКІВ Б.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
26 (3+8+15) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21643 |
ОЛЕСЬКІВ В.І. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
9 |
115 (44+50+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21644 |
ОЛЕСЬКІВ В.П. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21645 |
ОЛЕСЬКІВ В.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21646 |
ОЛЕСЬКІВ І.І. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
108 (46+32+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21647 |
ОЛЕСЬКІВ О.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21648 |
ОЛЕСЬКІВ Р.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
67 (27+14+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21649 |
ОЛЕСЬКО Н.В. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
3 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21650 |
ОЛЕСЮК А.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21651 |
ОЛЕХ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
87 (36+34+17) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21652 |
ОЛЕХНОВИЧ Д.К. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21653 |
ОЛЕШ О.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21654 |
ОЛЕШ Р.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
106 (52+36+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21655 |
ОЛЕЩУК М.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
21656 |
ОЛЕЩУК М.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21657 |
ОЛЕЩУК Х.Б. |
14397 |
м. Жовква |
Гребінцівська ЗОШ |
7 |
70 (15+38+17) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21658 |
ОЛЕЯРЧИК І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21659 |
ОЛЄНИЧ О.Г. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
93 (44+31+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21660 |
ОЛИВА В |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21661 |
ОЛИВА О.А. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
5 |
114 (40+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21662 |
ОЛИВКО З.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21663 |
ОЛИВКО Р.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21664 |
ОЛИНЕЦЬ О.Є. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
112 (33+42+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21665 |
ОЛИНЕЦЬ Я. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21666 |
ОЛИНЕЦЯ М.М. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
87 (28+35+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21667 |
ОЛИНСЬКИЙ О.А. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
108 (36+38+34) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21668 |
ОЛИНЦІВ С.Г. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
90 (34+32+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21669 |
ОЛІВЕЙРА К.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21670 |
ОЛІЙНИК А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21671 |
ОЛІЙНИК А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
21672 |
ОЛІЙНИК А.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
9 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21673 |
ОЛІЙНИК А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
92 (24+38+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21674 |
ОЛІЙНИК А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21675 |
ОЛІЙНИК А.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21676 |
ОЛІЙНИК А.І. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
2 |
84 (12+12+60) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21677 |
ОЛІЙНИК А.І. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
9 |
116 (39+26+51) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21678 |
ОЛІЙНИК А.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
20 (6+2+12) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
21679 |
ОЛІЙНИК А.О. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21680 |
ОЛІЙНИК А.О. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
7 |
51 (21+26+4) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21681 |
ОЛІЙНИК А.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21682 |
ОЛІЙНИК А.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21683 |
ОЛІЙНИК А.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21684 |
ОЛІЙНИК Б.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21685 |
ОЛІЙНИК Б.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
124 (30+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21686 |
ОЛІЙНИК В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
21687 |
ОЛІЙНИК В.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21688 |
ОЛІЙНИК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21689 |
ОЛІЙНИК Г.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
124 (44+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21690 |
ОЛІЙНИК Д. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
100 (22+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
21691 |
ОЛІЙНИК Д.А. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
106 (26+56+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21692 |
ОЛІЙНИК Д.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21693 |
ОЛІЙНИК Д.Б. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21694 |
ОЛІЙНИК Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21695 |
ОЛІЙНИК Д.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21696 |
ОЛІЙНИК Д.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
6 |
100 (54+28+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21697 |
ОЛІЙНИК Д.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
148 (60+28+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21698 |
ОЛІЙНИК Д.Р. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21699 |
ОЛІЙНИК Д.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21700 |
ОЛІЙНИК Є.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21701 |
ОЛІЙНИК З.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21702 |
ОЛІЙНИК І.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
129 (51+52+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
21703 |
ОЛІЙНИК І.Я. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
21704 |
ОЛІЙНИК К.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
21705 |
ОЛІЙНИК К.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21706 |
ОЛІЙНИК К.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21707 |
ОЛІЙНИК Л.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
97 (40+27+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
21708 |
ОЛІЙНИК М.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21709 |
ОЛІЙНИК М.Г. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
85 (48+13+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21710 |
ОЛІЙНИК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21711 |
ОЛІЙНИК М.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21712 |
ОЛІЙНИК Н.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21713 |
ОЛІЙНИК Н.М. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
6 |
118 (48+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
21714 |
ОЛІЙНИК Н.М. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
5 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
21715 |
ОЛІЙНИК Н.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
121 (45+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21716 |
ОЛІЙНИК Н.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21717 |
ОЛІЙНИК О.І. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21718 |
ОЛІЙНИК О.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
105 (36+46+23) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
21719 |
ОЛІЙНИК О.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
119 (54+35+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21720 |
ОЛІЙНИК Р.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
126 (28+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21721 |
ОЛІЙНИК Р.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
98 (35+36+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21722 |
ОЛІЙНИК С.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21723 |
ОЛІЙНИК С.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21724 |
ОЛІЙНИК С.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21725 |
ОЛІЙНИК С.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
133 (60+36+37) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21726 |
ОЛІЙНИК С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21727 |
ОЛІЙНИК С.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
5 |
88 (42+28+18) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
21728 |
ОЛІЙНИК У.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
148 (54+40+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21729 |
ОЛІЙНИК Х.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
145 (57+52+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21730 |
ОЛІЙНИК Х.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21731 |
ОЛІЙНИК Х.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
10 |
92 (38+36+18) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
21732 |
ОЛІЙНИК Ю.Б. |
14696 |
м. Сокаль |
Переспівська ЗШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21733 |
ОЛІЙНИК Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
110 (34+46+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
21734 |
ОЛІЙНИК Ю.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
94 (22+36+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21735 |
ОЛІЙНИК Ю.І. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21736 |
ОЛІЙНИК Ю.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
99 (31+32+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21737 |
ОЛІЙНИК Ю.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21738 |
ОЛІЙНИК Ю.М. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21739 |
ОЛІЙНИК ЮВ |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
119 (36+44+39) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21740 |
ОЛІЙНИК Я.Я. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21741 |
ОЛІЙНИКА Р.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21742 |
ОЛІЙНИЧОК Б.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
83 (37+28+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21743 |
ОЛІЙНИЧОК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
114 (28+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
21744 |
ОЛІЙНИЧОК Р.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21745 |
ОЛІЙНІЧУК А.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
76 (48+28+0) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
21746 |
ОЛІНСЬКИЙ Д.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21747 |
ОЛІСКЕВИЧ С.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21748 |
ОЛІФЕРЧУК М.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
88 (10+48+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21749 |
ОЛІФЕРЧУК Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
119 (42+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21750 |
ОЛІФИРЕНКО Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
100 (42+28+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
21751 |
ОЛІФІР А.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21752 |
ОЛІФІР Р.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21753 |
ОЛІХОВСЬКА І.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21754 |
ОЛІХОВСЬКА С.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
6 |
98 (54+26+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21755 |
ОЛІХОВСЬКА Т.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21756 |
ОЛІШЕВСЬКА В.В. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21757 |
ОЛІШКЕВИЧ Д.А. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21758 |
ОЛІШКЕВИЧ М.А. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
84 (32+34+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21759 |
ОЛІЯР Р.Т. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21760 |
ОЛІЯРНИК А.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
85 (27+36+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21761 |
ОЛІЯРНИК А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
62 (18+16+28) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21762 |
ОЛІЯРНИК А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21763 |
ОЛІЯРНИК А.Т. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
140 (60+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21764 |
ОЛІЯРНИК Б.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21765 |
ОЛІЯРНИК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
133 (39+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21766 |
ОЛІЯРНИК Н.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
81 (36+30+15) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21767 |
ОЛІЯРНИК О.Р. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
21768 |
ОЛІЯРНИК Р.С. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
108 (38+34+36) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21769 |
ОЛІЯРНИК С.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
98 (24+46+28) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21770 |
ОЛІЯРНИК С.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21771 |
ОЛІЯРНИК С.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21772 |
ОЛІЯРНИК Ю.Б. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
8 |
87 (33+36+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21773 |
ОЛІЯРНИК Ю.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21774 |
ОЛІЯРНИКАНДРІАНИ А.Г. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
4 |
128 (40+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21775 |
ОЛІЯРЧУК В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (34+50+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
21776 |
ОЛІЯРЧУК В.М. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
3 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
21777 |
ОЛЬХОВА Л.Б. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
4 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
21778 |
ОЛЬХОВА М.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21779 |
ОЛЬШАНЕЦКА О.І. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
9 |
105 (34+26+45) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
21780 |
ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ В. . |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
21781 |
ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ В.Є. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
6 |
82 (28+42+12) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
21782 |
ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ В.М. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21783 |
ОЛЬШЕВСЬКА К.І. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21784 |
ОЛЬШЕВСЬКА О.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21785 |
ОЛЬШЕВСЬКА Ю.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21786 |
ОЛЬШЕВСЬКИЙ О.І. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
8 |
54 (27+6+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21787 |
ОЛЯНІН Р |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21788 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Р.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
21789 |
ОМЕЛЬЧУК В.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
21790 |
ОМЕЛЬЧУК М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
21791 |
ОМЕЛЬЧУК О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
149 (54+58+37) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21792 |
ОМЕЛЬЯНЕНКО Д.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21793 |
ОМЕЛЬЯНЕНКО М.Б. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21794 |
ОМЕЛЮХ А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21795 |
ОМЕЛЮХ І.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
105 (40+38+27) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21796 |
ОМЕЛЮХ І.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
112 (54+34+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21797 |
ОМЕЛЯН О.Я. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
5 |
76 (40+24+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21798 |
ОМЕЛЯН Х.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
116 (30+48+38) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21799 |
ОМЕЛЯНОВСЬКИЙ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
107 (44+54+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21800 |
ОМЕЛЯШ Д.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
65 (19+28+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21801 |
ОМЕЛЯШ І.М. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21802 |
ОМЕЛЯШ Т.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
88 (48+16+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21803 |
ОМЕТЮХ В.Я. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21804 |
ОМЕТЮХ Н.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21805 |
ОМЕТЮХ С.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
127 (39+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21806 |
ОНАЦЬ Г.М. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21807 |
ОНАЦЬ Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21808 |
ОНАЦЬ Д.В. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21809 |
ОНАЦЬ С.І. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
8 |
121 (39+48+34) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
21810 |
ОНАЧИШИН В |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
8 |
142 (45+46+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21811 |
ОНАЧИШИЧ Д.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21812 |
ОНАЧИШИЧ Р.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21813 |
ОНИСИК В.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21814 |
ОНИСИК К.С. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
94 (9+54+31) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21815 |
ОНИСЬКІВ А.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21816 |
ОНИСЬКІВ В.Р. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21817 |
ОНИСЬКІВ Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21818 |
ОНИСЬКІВ І.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
95 (34+31+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21819 |
ОНИСЬКІВ К.Р. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
122 (8+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21820 |
ОНИСЬКІВ О.І. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
8 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21821 |
ОНИСЬКІВ О.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
154 (58+54+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21822 |
ОНИСЬКІВ С.В. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
21823 |
ОНИСЬКІВ С.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
66 (27+20+19) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21824 |
ОНИСЬКО А.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21825 |
ОНИСЬКО Б.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
74 (36+26+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21826 |
ОНИСЬКО В.А. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
21827 |
ОНИСЬКО Д.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21828 |
ОНИСЬКО І.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
36 (12+0+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21829 |
ОНИСЬКО Л.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
126 (48+40+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21830 |
ОНИСЬКО О.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
8 |
56 (15+28+13) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21831 |
ОНИСЬКО О.О. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21832 |
ОНИСЬКО Р.Ю. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
99 (30+18+51) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
21833 |
ОНИСЬКО С.Ю. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
7 |
82 (27+36+19) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21834 |
ОНИСЬКО Ю.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21835 |
ОНИСЬКО Ю.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21836 |
ОНИШКЕВИЧ А.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
104 (30+44+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21837 |
ОНИШКЕВИЧ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21838 |
ОНИШКЕВИЧ А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
100 (33+38+29) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21839 |
ОНИШКЕВИЧ В.О. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21840 |
ОНИШКЕВИЧ Д.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21841 |
ОНИШКЕВИЧ Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21842 |
ОНИШКЕВИЧ Л.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
10 |
69 (31+32+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21843 |
ОНИШКЕВИЧ М.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21844 |
ОНИШКЕВИЧ Р.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
91 (36+34+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21845 |
ОНИШКЕВИЧ Ю.Т. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21846 |
ОНИШКІВ Д.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
84 (0+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21847 |
ОНИШКІВ М.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21848 |
ОНИШКІВ Р.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21849 |
ОНИШКІВ Р.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
120 (42+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21850 |
ОНИШКІВ С.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
87 (24+38+25) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21851 |
ОНИШКІВ Т.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21852 |
ОНИШКІВ Х.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21853 |
ОНИШКО В.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
107 (48+35+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21854 |
ОНИШКО Д.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21855 |
ОНИШКО Є.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21856 |
ОНИШКО К.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
8 |
144 (48+46+50) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21857 |
ОНИШКО М.Є. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
67 (28+15+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21858 |
ОНИШКО М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
21859 |
ОНИШКО О.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
104 (36+40+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21860 |
ОНИШКО Р.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21861 |
ОНИШКО Ю.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
110 (36+44+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21862 |
ОНИЩАК А.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
72 (31+26+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21863 |
ОНИЩАК А.Г. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
94 (21+36+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21864 |
ОНИЩАК А.М. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
9 |
135 (52+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21865 |
ОНИЩАК Б.М. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
2 |
48 (24+24+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21866 |
ОНИЩАК В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
60 (36+0+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21867 |
ОНИЩАК М. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
7 |
102 (33+44+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21868 |
ОНИЩАК Х.Б. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
116 (36+44+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21869 |
ОНИЩАК Ю.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
81 (26+40+15) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21870 |
ОНИЩЕНКО А.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21871 |
ОНИЩЕНКО В.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
102 (24+44+34) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21872 |
ОНИЩЕНКО Р.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
21873 |
ОНИЩУК П.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
94 (32+38+24) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
21874 |
ОНІМ Ю.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21875 |
ОНІШЕЧКО С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
89 (42+23+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21876 |
ОНІШЕЧКО Я.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
99 (40+38+21) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21877 |
ОНІШКІВ О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21878 |
ОНІЩУК В.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21879 |
ОНІЩУК Р. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
5 |
120 (60+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21880 |
ОНОПЧЕНКО А.Р. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21881 |
ОНОФРЮК П.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
63 (26+19+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21882 |
ОНОШКО С |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
134 (42+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21883 |
ОНУФЕР А.М. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21884 |
ОНУФЕР А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
103 (41+38+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21885 |
ОНУФРИК В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21886 |
ОНУФРІВ М.Р. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
5 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
21887 |
ОНУШКАНИЧ О.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21888 |
ОНУЩАК А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21889 |
ОПАЛАК Ю.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
126 (22+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21890 |
ОПАЛІНСЬКИЙ Н.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21891 |
ОПАЛЬКОВА В.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21892 |
ОПАСЇНА О. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
21893 |
ОПАЦЬКА Н.Ю. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
58 (18+16+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21894 |
ОПАЦЬКА О.Ю. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
21895 |
ОПАЦЬКА С.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
77 (26+18+33) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
21896 |
ОПЕЛЯ Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21897 |
ОПИР Б.М. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21898 |
ОПИР В.Т. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
112 (30+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21899 |
ОПИР Д.Т. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
98 (34+28+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21900 |
ОПИР І.М. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21901 |
ОПІКУН В.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
21902 |
ОПОКА А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
72 (12+12+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21903 |
ОПОКА В.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21904 |
ОПОЛЬСЬКА Я.Ф. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
46 (17+20+9) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21905 |
ОПРИСК О.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21906 |
ОПРИСК П.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
93 (33+32+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21907 |
ОПРИСК Т.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21908 |
ОПРИСК Т.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
21909 |
ОПРИСКО С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21910 |
ОПРИСКО Н.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
87 (33+30+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21911 |
ОПРИСНИК В.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21912 |
ОПРИШКО А |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21913 |
ОПРИШКО В.А. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
6 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
21914 |
ОПРИШКО І.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
75 (34+23+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21915 |
ОПРИШКО Л.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
8 |
74 (15+36+23) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21916 |
ОПРИШКО М.В. |
14845 |
м. Стрий |
Любинцівська СЗШ |
7 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
21917 |
ОПРИШКО О.Ю. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
9 |
143 (51+56+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21918 |
ОПРИШКО Р.Ю. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21919 |
ОПРИШКО Т.М. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21920 |
ОПРИШКО Х.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21921 |
ОПРИЩЕНКО Р.І. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
75 (36+24+15) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21922 |
ОПРІСНИК Л.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21923 |
ОПРССКО А.М. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
137 (54+35+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
21924 |
ОПРУН А |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
21925 |
ОПУЛЬСЬКА А.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
21926 |
ОРАТІВСЬКИЙ І.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
77 (26+21+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21927 |
ОРГАНІСТА О.О. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
5 |
134 (60+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
21928 |
ОРДИНЕЦЬ М.В. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21929 |
ОРДИНЕЦЬ Н.Я. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21930 |
ОРДИНОВИЧ С.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21931 |
ОРДИНСЬКА Х.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
144 (52+38+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21932 |
ОРЕЛ А.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
88 (40+30+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21933 |
ОРЕЛ М.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21934 |
ОРЕЛ Р.М. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
136 (36+58+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21935 |
ОРЕНЧУК Р.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
7 |
106 (39+48+19) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21936 |
ОРЄХОВ А.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21937 |
ОРЄХОВА Є.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
76 (22+30+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21938 |
ОРИДЖУК А.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21939 |
ОРИДЖУК В.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21940 |
ОРИНЧАК В.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21941 |
ОРИНЧАК М.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
8 |
107 (33+48+26) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21942 |
ОРИНЯК М.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
98 (28+40+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21943 |
ОРИСКО В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21944 |
ОРИШИН О.Р. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21945 |
ОРИШИЧ С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21946 |
ОРИШЧУК О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
21947 |
ОРИЩАК Л.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
116 (48+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21948 |
ОРИЩАК Н.Ф. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
90 (20+34+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21949 |
ОРИЩАК О.М. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21950 |
ОРИЩАК Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21951 |
ОРИЩАК Т.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21952 |
ОРИЩИН А.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21953 |
ОРИЩИН В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
100 (44+38+18) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21954 |
ОРИЩИН Н.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21955 |
ОРИЩИН О.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21956 |
ОРИЩИН С.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
88 (46+24+18) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21957 |
ОРИЩИН С.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
6 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21958 |
ОРИЩИН Ю.Р. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21959 |
ОРИЩИЧ В.О. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
4 |
124 (26+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
21960 |
ОРІШКО К.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
71 (30+23+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21961 |
ОРІШКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
77 (23+18+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21962 |
ОРЛАН А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21963 |
ОРЛИК А.С. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21964 |
ОРЛИЦЬКА В.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21965 |
ОРЛІК С.Б. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
110 (42+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
21966 |
ОРЛОВ А.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21967 |
ОРЛОВ С.Ю. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
126 (48+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21968 |
ОРЛОВСЬКА Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21969 |
ОРЛОВСЬКИЙ М.Р. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21970 |
ОРЛОВСЬКИЙ О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
111 (34+35+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21971 |
ОРЛЮКАЛЕЙНІКОВ В.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21972 |
ОРЛЯНСЬКИЙ М.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
70 (28+30+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21973 |
ОРНАТ К.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
81 (11+40+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21974 |
ОРСУЛЯК А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
21975 |
ОРСУЛЯК О.Р. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21976 |
ОРСУЛЯК С.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21977 |
ОРТИНСЬКИЙ А.В. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
10 |
120 (47+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
21978 |
ОРТИНСЬКИЙ З.В. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
8 |
147 (48+50+49) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21979 |
ОРТИНСЬКИЙ П.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
21980 |
ОРТИНЬСЬКА Г.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21981 |
ОРФІН Я.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
116 (42+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
21982 |
ОРЧИНСЬКА М.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
86 (42+32+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21983 |
ОРШАК Н.З. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
97 (36+25+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
21984 |
ОРШУЛЯК Ж.Р. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
140 (42+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
21985 |
ОСАДЕЦЬ М.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21986 |
ОСАДЧИЙ Р.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21987 |
ОСЕРЕДОВИЧ О.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21988 |
ОСЕРЕДЧУК Б.Б. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
77 (28+37+12) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21989 |
ОСЕРЕДЧУК Д.О. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21990 |
ОСЕРЕДЧУК М.А. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21991 |
ОСЕРЕДЧУК Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21992 |
ОСЕЦЬКА О.Т. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
153 (48+52+53) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21993 |
ОСЕЦЬКА Ю.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
21994 |
ОСЄРЄДЧУК М.І. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
4 |
106 (28+54+24) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
21995 |
ОСЄЧКО Ю.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
143 (54+35+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21996 |
ОСИКА К.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21997 |
ОСИКА О.Г. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
131 (38+54+39) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21998 |
ОСИКА Х.Г. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
131 (41+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
21999 |
ОСИПОВ Б.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
76 (21+26+29) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22000 |
ОСИПОВА М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
136 (56+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22001 |
ОСИПЧУК М.Р. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22002 |
ОСІДАЧ А.Ю. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
73 (15+30+28) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22003 |
ОСІДАЧ І.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22004 |
ОСІДАЧ О.Ю. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
4 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22005 |
ОСІДАЧ С.Б. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
116 (36+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
22006 |
ОСІДАЧ Т.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22007 |
ОСІЇК Ю.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22008 |
ОСІНСЬКИЙ І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
22009 |
ОСІНСЬКИЙ М.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22010 |
ОСІНЧУК Л.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22011 |
ОСІНЧУК С.В. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
4 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22012 |
ОСІНЧУК-ЧАЙКА В |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22013 |
ОСІПОВА В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22014 |
ОСІПЧУК І.А. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
115 (45+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22015 |
ОСКОЛІП А.М. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
113 (51+28+34) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22016 |
ОСЛАБА В.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22017 |
ОСМОЛЯН С.Я. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22018 |
ОСНОВА Н.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
22019 |
ОСОБА І.М. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22020 |
ОСОБА Р.І. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22021 |
ОСОБА С.Б. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
140 (50+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
22022 |
ОСОБА Ю.Ю. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22023 |
ОСОВСЬКА О.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
22024 |
ОСОВСЬКА О.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22025 |
ОСТАП М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22026 |
ОСТАПЕНКО А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
121 (36+58+27) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22027 |
ОСТАПЕНКО І.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
52 (13+30+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22028 |
ОСТАПЕНКО М.В. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22029 |
ОСТАПЕНКО О.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22030 |
ОСТАПИК З.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22031 |
ОСТАПИНА В.Т. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22032 |
ОСТАПИШИН А.Е. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
108 (46+26+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22033 |
ОСТАПІВ В.Є. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
6 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
22034 |
ОСТАПІВ Т.А. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
95 (48+35+12) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22035 |
ОСТАПОВИЧ В.Л. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
104 (40+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22036 |
ОСТАПОВИЧ Г.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
5 |
116 (48+38+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22037 |
ОСТАПОВИЧ І.І. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22038 |
ОСТАПЧУК А.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
22039 |
ОСТАПЧУК Н.Н. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22040 |
ОСТАПЧУК О.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
134 (39+52+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22041 |
ОСТАПЧУК С.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22042 |
ОСТАПЧУК Х.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
87 (18+46+23) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
22043 |
ОСТАПЮК А.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
104 (54+32+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22044 |
ОСТАПЮК А.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22045 |
ОСТАПЮК В.П. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22046 |
ОСТАСЮК Т.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
10 |
87 (34+32+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22047 |
ОСТАФІЙЧУК В.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22048 |
ОСТАФІЙЧУК К.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22049 |
ОСТАФІЙЧУК М.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22050 |
ОСТАШ А.П. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
5 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22051 |
ОСТАШ М.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
70 (36+24+10) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22052 |
ОСТАШ Р.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
55 (24+25+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22053 |
ОСТАШ Ю.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22054 |
ОСТАШЕВСЬКА А.О. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
6 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22055 |
ОСТАШЕВСЬКА А.Р. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22056 |
ОСТАШЕВСЬКА Б.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22057 |
ОСТАШЕВСЬКА Д.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
76 (22+24+30) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22058 |
ОСТАШЕВСЬКА І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
22059 |
ОСТАШЕВСЬКА Т.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
73 (24+30+19) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22060 |
ОСТАШЕВСЬКИЙ А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22061 |
ОСТАШЕВСЬКИЙ М.І. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
60 (36+0+24) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22062 |
ОСТАШЕВСЬКИЙ М.Р. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
48 (0+24+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22063 |
ОСТАШЕВСЬКИЙ О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22064 |
ОСТАШКО К.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
90 (21+44+25) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
22065 |
ОСТАШУК В.Л. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22066 |
ОСТРІКОВА М.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
94 (40+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
22067 |
ОСТРОВЛЯНЧИК Н.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22068 |
ОСТРОВСЬКА І.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22069 |
ОСТРОВСЬКА К.Л. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22070 |
ОСТРОВСЬКА Л.Є. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22071 |
ОСТРОВСЬКА М.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22072 |
ОСТРОВСЬКА С.О. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
70 (27+34+9) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
22073 |
ОСТРОВСЬКИЙ А |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
124 (34+60+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22074 |
ОСТРОВСЬКИЙ А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22075 |
ОСТРОВСЬКИЙ М.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22076 |
ОСТРОВСЬКИЙ Н.А. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
22077 |
ОСТРОВСЬКИЙ О.А. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
22078 |
ОСТРОГЛЯД А |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22079 |
ОСТРУБАЦЬКИЙ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
67 (21+28+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22080 |
ОСТЮК А.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22081 |
ОСУХ Т.В. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
5 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22082 |
ОСЬМІЛОВСЬКА Н.П. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22083 |
ОСЬМІЛОВСЬКА О.П. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
22084 |
ОТКАЛЕНКО А.І. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
63 (48+15+0) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22085 |
ОФІК Н.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
134 (48+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22086 |
ОФІК Х.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22087 |
ОФІЦИНСЬКА М.Б. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (26+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22088 |
ОФІЦИНСЬКИЙ О.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
11 |
110 (40+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22089 |
ОХАБСЬКА О.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22090 |
ОХАПСЬКА Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22091 |
ОХІНДУШКО Ю.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
76 (24+20+32) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22092 |
ОХІНДУШКО Я.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
92 (32+36+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22093 |
ОХНИЧ Л.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
102 (28+44+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22094 |
ОХОТА Н.Т. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
6 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22095 |
ОХОТА Ю.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22096 |
ОХОЦЬКИЙ М.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
128 (52+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
22097 |
ОХРАМОВИЧ А.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22098 |
ОХРИМЕНКО В.М. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
5 |
99 (48+27+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22099 |
ОХРИМОВИЧ А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
114 (46+38+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22100 |
ОХРИМОВИЧ Б.М. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
6 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
22101 |
ОХРИМОВИЧ М.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
154 (54+58+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22102 |
ОХРИМОВИЧ О.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22103 |
ОХРИМЧУК М.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22104 |
ОХРІМ О.М. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
8 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22105 |
ОХРІН Н.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22106 |
ОЧЕРЕДНЮК С.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
80 (18+40+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22107 |
ОЧЕРКЛЕВИЧ А.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22108 |
ОЧИЧ М.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
147 (48+52+47) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22109 |
ОЧКОСЬ М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
89 (39+38+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22110 |
ОЧКУСЬ Д.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22111 |
ОЧКУСЬ М.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22112 |
ОШУСТ Ю.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22113 |
ОЩИПКО Т.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
157 (48+52+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22114 |
ОЩИПОК А.Б. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22115 |
ОЩИПОК Г.В. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
54 (39+10+5) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22116 |
ОЩИПОК М.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
114 (46+38+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22117 |
ОЩИПОК М.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
28 (0+22+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22118 |
ОЩИПОК М.М. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
9 |
74 (28+22+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22119 |
ОЩИПОК М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22120 |
ОЩИПОК О.М. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
8 |
108 (42+38+28) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22121 |
ОЩІПОК Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22122 |
ПАБЕРІВСЬКА О.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
129 (45+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22123 |
ПАБЕРІВСЬКА О.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22124 |
ПАВЕЛЕЦЬ А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
22125 |
ПАВЕЛКЕВИЧ А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22126 |
ПАВЕЛКО А.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
110 (54+38+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22127 |
ПАВЕЛКО А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
22128 |
ПАВЕЛКО І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
125 (39+54+32) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22129 |
ПАВЕЛКО М.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
67 (24+20+23) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22130 |
ПАВЕЛКО Т.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22131 |
ПАВЕЛЧАК О.І. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
22132 |
ПАВЕЛЬЧАК М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22133 |
ПАВИЧ О.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22134 |
ПАВКО Я.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22135 |
ПАВЛЕНКО В.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22136 |
ПАВЛЕНКО І.Ю. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22137 |
ПАВЛЕНКО О.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22138 |
ПАВЛЕНКО О.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22139 |
ПАВЛЕНКО О.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
104 (16+52+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22140 |
ПАВЛЕНКО С.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
132 (60+60+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22141 |
ПАВЛЕСА В.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22142 |
ПАВЛЕСА І.Я. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
108 (46+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22143 |
ПАВЛЕЧКО І.І. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
9 |
64 (17+32+15) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22144 |
ПАВЛЕЧКО І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
127 (44+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22145 |
ПАВЛЕЧКО Т.А. |
14425 |
м. Жовква |
Руда-Крехівська ПШ |
4 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22146 |
ПАВЛИК А.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22147 |
ПАВЛИК А.П. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
9 |
107 (43+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22148 |
ПАВЛИК А.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
99 (33+38+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22149 |
ПАВЛИК А.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22150 |
ПАВЛИК А.Р. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22151 |
ПАВЛИК А.Ю. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22152 |
ПАВЛИК Б.І. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22153 |
ПАВЛИК Б.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22154 |
ПАВЛИК В.Б. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
9 |
48 (25+20+3) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22155 |
ПАВЛИК В.І. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22156 |
ПАВЛИК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
136 (60+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22157 |
ПАВЛИК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22158 |
ПАВЛИК В.М. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
6 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
22159 |
ПАВЛИК В.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22160 |
ПАВЛИК В.Т. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
84 (60+12+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22161 |
ПАВЛИК В.Ю. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22162 |
ПАВЛИК Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22163 |
ПАВЛИК Д.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22164 |
ПАВЛИК Е.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22165 |
ПАВЛИК І.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
112 (15+46+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
22166 |
ПАВЛИК І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
129 (54+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22167 |
ПАВЛИК М.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
7 |
72 (30+26+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22168 |
ПАВЛИК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
154 (48+48+58) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22169 |
ПАВЛИК М.В. |
14958 |
м. Яворів |
Воля-Добростанська СЗШ |
8 |
122 (39+46+37) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
22170 |
ПАВЛИК М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
129 (27+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
22171 |
ПАВЛИК М.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
5 |
80 (34+28+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22172 |
ПАВЛИК М.М. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
9 |
104 (51+50+3) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
22173 |
ПАВЛИК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22174 |
ПАВЛИК О.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22175 |
ПАВЛИК О.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
10 |
104 (42+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22176 |
ПАВЛИК О.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22177 |
ПАВЛИК С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22178 |
ПАВЛИК С.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
96 (24+60+12) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22179 |
ПАВЛИК С.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
31 (18+13+0) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22180 |
ПАВЛИК С.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22181 |
ПАВЛИК С.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
81 (21+44+16) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22182 |
ПАВЛИК Т.П. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
6 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22183 |
ПАВЛИК Х.М. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22184 |
ПАВЛИК Ю.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22185 |
ПАВЛИК Ю.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22186 |
ПАВЛИКОВСЬКА Д.А. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
9 |
53 (19+22+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22187 |
ПАВЛИНА О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
122 (22+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
22188 |
ПАВЛИНА Р.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
140 (48+52+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
22189 |
ПАВЛИСЬКО М.Ю. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
97 (39+20+38) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22190 |
ПАВЛИШАК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
134 (44+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22191 |
ПАВЛИШАК О.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22192 |
ПАВЛИШИН А |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
96 (31+26+39) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22193 |
ПАВЛИШИН А.Є. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
22194 |
ПАВЛИШИН А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22195 |
ПАВЛИШИН А.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22196 |
ПАВЛИШИН В.В. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22197 |
ПАВЛИШИН В.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
4 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
22198 |
ПАВЛИШИН В.П. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22199 |
ПАВЛИШИН В.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
22200 |
ПАВЛИШИН Д.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
22201 |
ПАВЛИШИН Д.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22202 |
ПАВЛИШИН І.І. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22203 |
ПАВЛИШИН К.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22204 |
ПАВЛИШИН Л.В. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
8 |
85 (45+26+14) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22205 |
ПАВЛИШИН Л.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
125 (60+41+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22206 |
ПАВЛИШИН М.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
102 (26+28+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
22207 |
ПАВЛИШИН М.А. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22208 |
ПАВЛИШИН М.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22209 |
ПАВЛИШИН М.М. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
9 |
69 (20+28+21) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22210 |
ПАВЛИШИН М.П. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22211 |
ПАВЛИШИН М.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
101 (44+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22212 |
ПАВЛИШИН Н.А. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
8 |
88 (48+26+14) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22213 |
ПАВЛИШИН Н.З. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
6 |
110 (54+44+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
22214 |
ПАВЛИШИН Н.П. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22215 |
ПАВЛИШИН Н.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
164 (60+44+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22216 |
ПАВЛИШИН Н.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
108 (34+38+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22217 |
ПАВЛИШИН О.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22218 |
ПАВЛИШИН О.Г. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
132 (51+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22219 |
ПАВЛИШИН О.Н. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
47 (13+34+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22220 |
ПАВЛИШИН О.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
94 (42+34+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22221 |
ПАВЛИШИН П.О. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
9 |
116 (34+46+36) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
22222 |
ПАВЛИШИН С.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22223 |
ПАВЛИШИН С.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22224 |
ПАВЛИШИН Т.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22225 |
ПАВЛИШИН У.Ю. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
93 (30+32+31) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22226 |
ПАВЛИШИН Х.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22227 |
ПАВЛИШИН Ю.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
98 (28+40+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22228 |
ПАВЛИШИН Ю.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22229 |
ПАВЛИШИН Ю.Я. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
125 (54+52+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22230 |
ПАВЛІВ А.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
135 (54+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
22231 |
ПАВЛІВ Б.М. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
89 (28+31+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22232 |
ПАВЛІВ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
22233 |
ПАВЛІВ В.В. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22234 |
ПАВЛІВ В.П. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22235 |
ПАВЛІВ Д.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
116 (48+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
22236 |
ПАВЛІВ Д.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22237 |
ПАВЛІВ Д.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
121 (40+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
22238 |
ПАВЛІВ Е.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22239 |
ПАВЛІВ І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22240 |
ПАВЛІВ І.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22241 |
ПАВЛІВ М.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
134 (40+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
22242 |
ПАВЛІВ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22243 |
ПАВЛІВ М.Н. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22244 |
ПАВЛІВ О.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
43 (12+12+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22245 |
ПАВЛІВ С.В. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22246 |
ПАВЛІВ С.Л. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
7 |
116 (42+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
22247 |
ПАВЛІВ С.Л. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
7 |
116 (42+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
22248 |
ПАВЛІВ С.М. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
7 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22249 |
ПАВЛІВ У.П. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
8 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22250 |
ПАВЛІВ Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22251 |
ПАВЛІВ Я.В. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22252 |
ПАВЛІВЕЦЬ Х.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
137 (54+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
22253 |
ПАВЛІВСЬКА А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22254 |
ПАВЛІВСЬКА В.М. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22255 |
ПАВЛІВСЬКИЙ Р.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
86 (37+28+21) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22256 |
ПАВЛІЙ В.Д. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22257 |
ПАВЛІЙЧУК Р.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22258 |
ПАВЛІКОВСКА И.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
3 |
60 (8+34+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22259 |
ПАВЛІКОВСЬКА Х.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
60 (12+26+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22260 |
ПАВЛІКОВСЬКИЙ А.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
9 |
55 (23+20+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22261 |
ПАВЛІХА М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
122 (36+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
22262 |
ПАВЛІХА С.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22263 |
ПАВЛІЦКО А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22264 |
ПАВЛІЧКО І.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
22265 |
ПАВЛІЧКО М.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
22266 |
ПАВЛІШ Б.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22267 |
ПАВЛІШ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
69 (29+34+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22268 |
ПАВЛІШ Л.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22269 |
ПАВЛІШ М.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
106 (40+30+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22270 |
ПАВЛІШ Р.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22271 |
ПАВЛІШАК Н.Ю. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22272 |
ПАВЛІШАК Р.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
154 (42+58+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22273 |
ПАВЛІШАК Я.І. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
128 (54+52+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22274 |
ПАВЛІШЕВСЬКА В.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22275 |
ПАВЛОВ В.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
150 (38+58+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22276 |
ПАВЛОВ Н.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22277 |
ПАВЛОВА А.О. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
22278 |
ПАВЛОВА Л.І. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
10 |
82 (23+20+39) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22279 |
ПАВЛОВА Т.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22280 |
ПАВЛОВА Ю.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22281 |
ПАВЛОВИЧ Н.Я. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
152 (54+56+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22282 |
ПАВЛОВИЧ С.С. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22283 |
ПАВЛОВИЧ Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
138 (44+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22284 |
ПАВЛОВСЬКА А.І. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22285 |
ПАВЛОВСЬКА Б.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
119 (52+37+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22286 |
ПАВЛОВСЬКА В.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22287 |
ПАВЛОВСЬКА З.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
48 (24+24+0) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22288 |
ПАВЛОВСЬКА О.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22289 |
ПАВЛОВСЬКА С.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22290 |
ПАВЛОВСЬКИЙ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22291 |
ПАВЛОВСЬКИЙ Б.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22292 |
ПАВЛОВСЬКИЙ В.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22293 |
ПАВЛОВСЬКИЙ М.М. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22294 |
ПАВЛОВСЬКИЙ М.Я. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
22295 |
ПАВЛОВСЬКИЙ С.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22296 |
ПАВЛОСЮК Ю.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22297 |
ПАВЛУНИШИН Б.Н. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22298 |
ПАВЛУСІВ В.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22299 |
ПАВЛУСІВ В.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
56 (5+30+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22300 |
ПАВЛУСІВ В.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
56 (5+30+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22301 |
ПАВЛУСІВ Д |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
80 (36+22+22) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22302 |
ПАВЛУСІВ Р.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
5 |
67 (30+19+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22303 |
ПАВЛУСЬ В.П. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
4 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22304 |
ПАВЛУСЬ Х.І. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22305 |
ПАВЛУХ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
22306 |
ПАВЛУХ С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
110 (34+40+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22307 |
ПАВЛУЧКОВИЧ Д.В. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
6 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
22308 |
ПАВЛЮК А.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22309 |
ПАВЛЮК А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22310 |
ПАВЛЮК А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
22311 |
ПАВЛЮК В.П. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
120 (54+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22312 |
ПАВЛЮК В.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
71 (36+23+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22313 |
ПАВЛЮК Д.Р. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
158 (54+44+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22314 |
ПАВЛЮК Д.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22315 |
ПАВЛЮК І.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
68 (15+36+17) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22316 |
ПАВЛЮК М.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
108 (44+34+30) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22317 |
ПАВЛЮК О.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22318 |
ПАВЛЮК О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22319 |
ПАВЛЮК О.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22320 |
ПАВЛЮК О.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
148 (54+48+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22321 |
ПАВЛЮК П.П. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22322 |
ПАВЛЮК С.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
59 (6+18+35) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22323 |
ПАВЛЮК С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
118 (28+60+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22324 |
ПАВЛЮК Т.Т. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22325 |
ПАВЛЮК Ю.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
86 (44+30+12) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
22326 |
ПАВЛЮКОВИЧ О.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
6 |
90 (40+32+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22327 |
ПАВЛЮКОВСЬКА М.Н. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
126 (34+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
22328 |
ПАВЛЮХ А.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22329 |
ПАВЛЮХ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22330 |
ПАВЛЮХ В.Ф. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22331 |
ПАВЛЮХ Г.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (30+60+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22332 |
ПАВЛЮХ М.В. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
8 |
101 (45+30+26) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22333 |
ПАВЛЮХ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22334 |
ПАВЛЮХ Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22335 |
ПАВЛЮХ Р.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
50 (9+20+21) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22336 |
ПАВЛЮХ Х.А. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22337 |
ПАВЛЮХ Х.А. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22338 |
ПАВЛЮЧОК С.Р. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22339 |
ПАВЛЯК М.М. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
64 (19+24+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22340 |
ПАВЛЯЧЕК А.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
82 (40+18+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22341 |
ПАВНИК Ю.І. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
3 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22342 |
ПАВУК О.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22343 |
ПАВУЛА К.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
84 (27+32+25) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22344 |
ПАГУЛИЧ І.Р. |
14687 |
м. Сокаль |
Себечівська ЗШ |
8 |
158 (57+54+47) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22345 |
ПАГУЛИЧ Н.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22346 |
ПАГУТА В. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22347 |
ПАГУТЯК А.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
119 (30+35+54) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22348 |
ПАГУТЯК К.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22349 |
ПАГУТЯК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22350 |
ПАГУТЯК М.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22351 |
ПАГУТЯК Н.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
66 (23+22+21) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22352 |
ПАГУТЯК О.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22353 |
ПАГУТЯК О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22354 |
ПАГУТЯК О.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
132 (48+56+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22355 |
ПАГУТЯК Р.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
88 (37+18+33) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22356 |
ПАГУТЯК Т.П. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
67 (50+14+3) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22357 |
ПАГУТЯК Х.С. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
72 (21+26+25) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22358 |
ПАГУТЯК Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22359 |
ПАГУТЯК Ю.Т. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22360 |
ПАДАЛКА М.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22361 |
ПАДИК В.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
94 (16+42+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22362 |
ПАДИК М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22363 |
ПАДУН С.В. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
7 |
86 (36+36+14) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22364 |
ПАЄВСЬКИЙ В.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22365 |
ПАЄНСЬКИЙ А.Є. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
7 |
104 (18+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22366 |
ПАЗАН К.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
109 (46+27+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
22367 |
ПАЗАНА С.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22368 |
ПАЗДЕРСЬКА В.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22369 |
ПАЗДЕРСЬКА І.С. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22370 |
ПАЗДЕРСЬКА М.М. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
7 |
152 (45+52+55) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22371 |
ПАЗДЕРСЬКА О.М. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
7 |
68 (24+38+6) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22372 |
ПАЗДРІЙ А.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
110 (24+52+34) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22373 |
ПАЗИН В.В. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
6 |
134 (54+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22374 |
ПАЗИН О.В. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22375 |
ПАЗИН С.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22376 |
ПАЗИН Ю.С. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
6 |
112 (54+34+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22377 |
ПАЗИНЯК Б.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
5 |
57 (22+35+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22378 |
ПАЗИНЯК В.П. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22379 |
ПАЗИНЯК Ю.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
7 |
92 (21+40+31) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22380 |
ПАЗУНЯК В.А. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22381 |
ПАЗУХА М.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22382 |
ПАЗЮК О.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
107 (36+40+31) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
22383 |
ПАЗЮК С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22384 |
ПАЙКУШ А.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
100 (45+30+25) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22385 |
ПАЙОНКЕВИЧ Т.Т. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22386 |
ПАЙТАК С.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22387 |
ПАЙТРА С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22388 |
ПАК В.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22389 |
ПАК Д.І. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22390 |
ПАК М.О. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
62 (18+32+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22391 |
ПАК Я.І. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
8 |
113 (30+48+35) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
22392 |
ПАКІШ У.Я. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
11 |
120 (37+32+51) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
22393 |
ПАКЛІКОВСЬКИЙ В.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22394 |
ПАКОШ В.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
82 (40+18+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22395 |
ПАКОШ М.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
98 (36+46+16) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22396 |
ПАКОШ Н.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22397 |
ПАКОШ О.А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22398 |
ПАКОША Б.С. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
125 (44+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22399 |
ПАЛАЙДА Т.А. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22400 |
ПАЛАМАР А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22401 |
ПАЛАМАР Л.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
92 (27+28+37) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22402 |
ПАЛАМАР М.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22403 |
ПАЛАМАР Н.П. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
10 |
115 (38+32+45) |
|
|
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
22404 |
ПАЛАМАР Х.З. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
22405 |
ПАЛАМАР Ю.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22406 |
ПАЛАМАРЕНКО А.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22407 |
ПАЛАМАРЧУК Д.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22408 |
ПАЛАМАРЧУК О.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22409 |
ПАЛАМАРЧУК О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
118 (44+38+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22410 |
ПАЛАМАРЧУК О.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22411 |
ПАЛАМАРЧУК Т.І. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22412 |
ПАЛАС І.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22413 |
ПАЛАС У.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
68 (29+24+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22414 |
ПАЛАШОВАНА В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22415 |
ПАЛАШОВАНИЙ Н.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
22416 |
ПАЛАШОВАНИЙ Ю.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
22417 |
ПАЛАШОВСЬКА А.А. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
22418 |
ПАЛЕГА Ю.П. |
14301 |
м. Жидачів |
Чорноострівський НВК |
6 |
118 (36+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
22419 |
ПАЛЕНГА К.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
75 (21+26+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22420 |
ПАЛЕНГА О.О. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
7 |
120 (48+50+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
22421 |
ПАЛЕНГА Р.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22422 |
ПАЛЕНГА Х.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
6 |
118 (42+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
22423 |
ПАЛЕНИЧАК В.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22424 |
ПАЛЕНИЧКА Є.І. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
7 |
89 (33+36+20) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22425 |
ПАЛЕНИЧКА Н.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22426 |
ПАЛИВОДА М.В. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22427 |
ПАЛИВОДА О.М. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22428 |
ПАЛИВОДА Р.В. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22429 |
ПАЛИГА Д.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22430 |
ПАЛИГА О.В. |
14943 |
м. Яворів |
Терновицька СЗШ |
7 |
146 (51+44+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22431 |
ПАЛИС І.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
38 (27+0+11) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22432 |
ПАЛИСВІТ М.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
81 (35+28+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22433 |
ПАЛИСЬВІТ А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
102 (40+38+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22434 |
ПАЛИЦЯ К.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22435 |
ПАЛИШИНН О.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
109 (36+42+31) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22436 |
ПАЛІЙ Є.Б. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
22437 |
ПАЛІЙ К.А. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22438 |
ПАЛІЙ К.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
84 (44+34+6) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22439 |
ПАЛІЙ Н.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
109 (50+32+27) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
22440 |
ПАЛІЙ Н.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
94 (48+28+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22441 |
ПАЛІЙ О.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
150 (44+52+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22442 |
ПАЛІЙ С.О. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
101 (30+38+33) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22443 |
ПАЛІЙ С.Я. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22444 |
ПАЛІЙ Т.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22445 |
ПАЛІЙ Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
134 (46+28+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22446 |
ПАЛІЙ Ю.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22447 |
ПАЛІЙЧУК Г.В. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
8 |
80 (24+28+28) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22448 |
ПАЛІЙЧУК М |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
132 (52+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
22449 |
ПАЛІЙЧУК Н.В. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22450 |
ПАЛІСА В.П. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22451 |
ПАЛКА А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22452 |
ПАЛЧИНСЬКА Я.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22453 |
ПАЛЬКО В.В. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
7 |
27 (9+12+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22454 |
ПАЛЬКО В.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
7 |
137 (42+50+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22455 |
ПАЛЬКО Д.В. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
7 |
27 (9+12+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22456 |
ПАЛЬКО О.І. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22457 |
ПАЛЬКО О.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
15 (6+4+5) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22458 |
ПАЛЬЦУН В.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22459 |
ПАЛЬЧИКЕВИЧ Л.Б. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
108 (32+40+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
22460 |
ПАЛЬЧИНСЬКИЙ Ю.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22461 |
ПАЛЮХ А.В. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
6 |
94 (34+48+12) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
22462 |
ПАЛЮХ В.Ю. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
32 (12+2+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22463 |
ПАЛЮХ В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
112 (52+24+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22464 |
ПАЛЮХ О.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22465 |
ПАЛЮХ Р.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
116 (48+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22466 |
ПАЛЮХ С.О. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
72 (34+20+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22467 |
ПАЛЮХ Ю.В. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
3 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22468 |
ПАЛЮХ Ю.П. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
6 |
126 (46+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
22469 |
ПАЛЮШОК В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
11 |
48 (17+22+9) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22470 |
ПАЛЮШОК М.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22471 |
ПАЛЮШОК Ю.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22472 |
ПАЛЯНИК С.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22473 |
ПАЛЯНИЦЯ І.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
145 (51+46+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22474 |
ПАЛЯНИЦЯ К.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22475 |
ПАЛЯНИЦЯ О.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22476 |
ПАЛЯНИЦЯХ Х.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22477 |
ПАЛЯНИЦЯЯ Т.В. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22478 |
ПАНАІТОВА А.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
128 (40+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22479 |
ПАНАРЕЙ В.Г. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22480 |
ПАНАС В.О. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
5 |
113 (34+37+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22481 |
ПАНАС В.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
22482 |
ПАНАС Д.В. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22483 |
ПАНАС М.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22484 |
ПАНАС М.Є. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
146 (48+38+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22485 |
ПАНАС Н.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
102 (38+46+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22486 |
ПАНАС О.І. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22487 |
ПАНАС О.П. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
81 (32+28+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22488 |
ПАНАС С.В. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
22489 |
ПАНАС С.Є. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
58 (20+20+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22490 |
ПАНАС Я.Я. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
22491 |
ПАНАСЮК А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
139 (45+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22492 |
ПАНАСЮК А.Б. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22493 |
ПАНАСЮК А.П. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
22494 |
ПАНАСЮК В.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22495 |
ПАНАСЮК В.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22496 |
ПАНАСЮК І.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22497 |
ПАНАСЮК Н.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
86 (24+38+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22498 |
ПАНАСЮК Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
125 (48+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22499 |
ПАНАСЮК Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22500 |
ПАНАСЮК Т.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22501 |
ПАНАСЮК Я.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22502 |
ПАНАТ Т.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22503 |
ПАНАХИД В.Н. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22504 |
ПАНАХИД І.Б. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
131 (33+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22505 |
ПАНАХИД М.П. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
3 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22506 |
ПАНАХИД Н.А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
92 (34+22+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22507 |
ПАНАХИД О.П. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22508 |
ПАНАХИД О.Т. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
7 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22509 |
ПАНАХИД Ю.Б. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22510 |
ПАНДЯК Д.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
48 (24+24+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22511 |
ПАНЕВНИК О.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
22512 |
ПАНЕЙКО С.О. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
136 (60+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
22513 |
ПАНЕЙКО Ю.Р. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
8 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22514 |
ПАНЕЧКО Д.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
8 |
154 (54+48+52) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22515 |
ПАНЕЧКО Т.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22516 |
ПАНИЛИК О.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22517 |
ПАНІВ А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
22518 |
ПАНІВ В.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
22519 |
ПАНІВ І.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
98 (28+46+24) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
22520 |
ПАНІВ Н.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
66 (23+34+9) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
22521 |
ПАНІВ Ю.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
22522 |
ПАНІЧКОВСЬКА Ю.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
45 (21+12+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22523 |
ПАНКЕВИЧ А.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
138 (44+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22524 |
ПАНКЕВИЧ К.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
90 (40+26+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22525 |
ПАНКЕВИЧ М.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
66 (25+20+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22526 |
ПАНКЕВИЧ О.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22527 |
ПАНКЕВИЧ Р.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
124 (34+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22528 |
ПАНКЕВИЧ С.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
96 (18+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22529 |
ПАНКРАТОВА Ю.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
92 (36+40+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22530 |
ПАНОВ В.О. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22531 |
ПАНОВИК М.Р. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
5 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22532 |
ПАНОЧКО Р.І. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
4 |
138 (28+56+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
22533 |
ПАНОЧКО Р.Р. |
14403 |
м. Жовква |
Звертівська ЗОШ |
8 |
54 (3+22+29) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22534 |
ПАНОЧКО С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22535 |
ПАНСЬКИХ Р.Р. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22536 |
ПАНТАРСЬКА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
123 (36+52+35) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22537 |
ПАНТЕЛЕЙМОН І.Т. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22538 |
ПАНТЕЛЮК М.П. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22539 |
ПАНУШ О.С. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
7 |
101 (39+48+14) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22540 |
ПАНФІЛЬЦЕВА О.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
102 (46+38+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22541 |
ПАНЦЕР Р.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22542 |
ПАНЧАК С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22543 |
ПАНЧАК С.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
129 (51+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22544 |
ПАНЧЕНКО Д.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22545 |
ПАНЧЕНКО М.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22546 |
ПАНЧЕНКО О.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
22547 |
ПАНЧЕНКО С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
22548 |
ПАНЧИШИН А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
101 (27+42+32) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22549 |
ПАНЧИШИН А.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
110 (45+40+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22550 |
ПАНЧИШИН В.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22551 |
ПАНЧИШИН Г.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
68 (24+26+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22552 |
ПАНЧИШИН Д.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
84 (33+24+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22553 |
ПАНЧИШИН Д.І. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
87 (48+21+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22554 |
ПАНЧИШИН Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22555 |
ПАНЧИШИН Д.Р. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22556 |
ПАНЧИШИН І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
122 (52+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22557 |
ПАНЧИШИН І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
81 (34+26+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22558 |
ПАНЧИШИН М.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
49 (30+10+9) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22559 |
ПАНЧИШИН М.О. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
91 (43+24+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22560 |
ПАНЧИШИН М.Ю. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
104 (46+34+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22561 |
ПАНЧИШИН Н |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
93 (6+50+37) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
22562 |
ПАНЧИШИН Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
53 (16+16+21) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22563 |
ПАНЧИШИН О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22564 |
ПАНЧИШИН О.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
98 (42+20+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22565 |
ПАНЧИШИН О.Т. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22566 |
ПАНЧИШИН О.Ю. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
93 (27+38+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22567 |
ПАНЧИШИН О.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22568 |
ПАНЧИШИН Р.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22569 |
ПАНЧИШИН Р.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
29 (9+14+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22570 |
ПАНЧИШИН С.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
128 (24+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22571 |
ПАНЧИШИН С.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
106 (54+28+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22572 |
ПАНЧИШИН С.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
118 (42+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22573 |
ПАНЧИШИН С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22574 |
ПАНЧИШИН С.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
88 (52+24+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22575 |
ПАНЧИШИН Т.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22576 |
ПАНЧИШИН Т.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
151 (48+54+49) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22577 |
ПАНЧИШИН Т.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22578 |
ПАНЧИШИН Т.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22579 |
ПАНЧИШИН Х.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
22580 |
ПАНЧИШИН Х.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
127 (42+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
22581 |
ПАНЧИШИН Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22582 |
ПАНЧИШИН Я.Н. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22583 |
ПАНЧУК М |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
94 (34+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22584 |
ПАНЬЙОВСЬКИЙ О.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
48 (14+28+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22585 |
ПАНЬКЕВИЧ А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
82 (27+26+29) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22586 |
ПАНЬКЕВИЧ Д.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22587 |
ПАНЬКЕВИЧ І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
95 (41+36+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
22588 |
ПАНЬКЕВИЧ М.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22589 |
ПАНЬКЕВИЧ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
128 (45+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22590 |
ПАНЬКІВ А.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22591 |
ПАНЬКІВ А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22592 |
ПАНЬКІВ А.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22593 |
ПАНЬКІВ А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
130 (44+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22594 |
ПАНЬКІВ А.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
76 (22+48+6) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22595 |
ПАНЬКІВ В.В. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
9 |
82 (23+32+27) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22596 |
ПАНЬКІВ В.П. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22597 |
ПАНЬКІВ І.М. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
22598 |
ПАНЬКІВ Л.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22599 |
ПАНЬКІВ Л.П. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
5 |
128 (42+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
22600 |
ПАНЬКІВ М. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
6 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22601 |
ПАНЬКІВ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22602 |
ПАНЬКІВ М.М. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
9 |
110 (48+26+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22603 |
ПАНЬКІВ Н.В. |
14159 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 10 |
5 |
152 (60+44+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22604 |
ПАНЬКІВ Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
47 (11+18+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22605 |
ПАНЬКІВ Н.Р. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
22606 |
ПАНЬКІВ О.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
81 (18+32+31) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
22607 |
ПАНЬКІВ О.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
84 (32+34+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22608 |
ПАНЬКІВ С.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
22609 |
ПАНЬКІВ С.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22610 |
ПАНЬКІВ С.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
100 (16+54+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22611 |
ПАНЬКІВ С.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
141 (51+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22612 |
ПАНЬКІВ Х.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
116 (48+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22613 |
ПАНЬКІВ Х.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22614 |
ПАНЬКІВ ШУЛЬГА М.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22615 |
ПАНЬКІВ Ю.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
86 (36+28+22) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22616 |
ПАНЬКІВ Ю.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22617 |
ПАНЬКІВ Ю.З. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
6 |
106 (40+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22618 |
ПАНЬКІВ Ю.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
143 (51+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22619 |
ПАНЬКІВ Ю.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22620 |
ПАНЬКО С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22621 |
ПАНЬКОВЕЦЬКИЙ Б.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
133 (54+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
22622 |
ПАНЮРА С.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22623 |
ПАНЮТА А.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
7 |
125 (33+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22624 |
ПАНЮТА Л.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22625 |
ПАНЮТА Н.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22626 |
ПАНЮШ І.О. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22627 |
ПАНЯК С.М. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
6 |
98 (58+28+12) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
22628 |
ПАП О.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22629 |
ПАПАЙЛ А.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
69 (23+34+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22630 |
ПАПАЙЛО В.О. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22631 |
ПАПАЙЛО О.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
84 (48+36+0) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22632 |
ПАПАРИГА А.Л. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
130 (52+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22633 |
ПАПАШ Г.А. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
4 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
22634 |
ПАПАШ М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
122 (48+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22635 |
ПАПИНЧАК В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
88 (40+24+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22636 |
ПАПІЖ В |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
5 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22637 |
ПАПІЖ В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22638 |
ПАПІЖ Л.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22639 |
ПАПІЖ О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
114 (34+44+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22640 |
ПАПІРКОВСЬКИЙ М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22641 |
ПАПІРНИК Ю.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22642 |
ПАПІРЯНСЬКИЙ С.Л. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22643 |
ПАПІШ Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22644 |
ПАПІШ М.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22645 |
ПАПІШ Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22646 |
ПАПІШ Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
102 (20+46+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22647 |
ПАПІШ Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22648 |
ПАПКА Д.Н. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
22649 |
ПАПКА З.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
9 |
101 (46+40+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22650 |
ПАПЛИК Л.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
11 |
139 (45+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22651 |
ПАПЛИК О.В. |
14745 |
м. Старий Самбір |
Білицька ЗСШ |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22652 |
ПАПРОЦЬКА О.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
75 (22+23+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22653 |
ПАПРОЦЬКА Р.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22654 |
ПАПРОЦЬКИЙ І.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
8 |
121 (45+44+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22655 |
ПАПРОЦЬКИЙ І.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22656 |
ПАПРОЦЬКИЙ М.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22657 |
ПАПУГА М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
130 (60+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22658 |
ПАРАДА Б.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22659 |
ПАРАДА Б.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
107 (36+40+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22660 |
ПАРАЛЮХ Р.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
142 (54+58+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22661 |
ПАРАМОНОВ В.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
47 (15+20+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22662 |
ПАРАМОНОВА А.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22663 |
ПАРАМОШ І.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22664 |
ПАРАНЧУК І.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
120 (52+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22665 |
ПАРАНЬКА Д.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22666 |
ПАРАНЬКА М.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
80 (38+24+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22667 |
ПАРАНЯК Д.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
106 (46+30+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22668 |
ПАРАНЯК Н.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22669 |
ПАРАСОТЧЕНКО С.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22670 |
ПАРАСОЧКО А.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
22671 |
ПАРАСЮК Д. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
70 (8+38+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22672 |
ПАРАСЮК Н.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
102 (30+52+20) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22673 |
ПАРАСЮК П.П. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22674 |
ПАРАСЮК Р.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
8 |
114 (33+52+29) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22675 |
ПАРАСЮК Р.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
102 (24+50+28) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22676 |
ПАРАСЮК С.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22677 |
ПАРАЩАК А.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22678 |
ПАРАЩАК А.М. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22679 |
ПАРАЩАК Б.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
22680 |
ПАРАЩАК В.Н. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
22681 |
ПАРАЩАК В.Н. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22682 |
ПАРАЩАК З.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
89 (34+40+15) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22683 |
ПАРАЩАК І.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
22684 |
ПАРАЩАК Л.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
102 (46+32+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
22685 |
ПАРАЩАК М.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22686 |
ПАРАЩАК М.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
137 (52+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22687 |
ПАРАЩАК О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22688 |
ПАРАЩАК О.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
89 (34+40+15) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22689 |
ПАРАЩАК Т.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
22690 |
ПАРАЩАК У.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22691 |
ПАРАЩАК Х.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22692 |
ПАРАЩАК Я.А. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
8 |
130 (39+40+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
22693 |
ПАРАЩЕНКО М.О. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
3 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22694 |
ПАРАЩИ О.М. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
5 |
116 (48+38+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22695 |
ПАРАЩИК В.Б. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
9 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
22696 |
ПАРАЩИН В.Ю. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22697 |
ПАРАЩИН Д.М. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
8 |
91 (30+28+33) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22698 |
ПАРАЩИН С.С. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
10 |
97 (44+32+21) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22699 |
ПАРАЩИНЕЦЬ В.Д. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22700 |
ПАРАЩИЧ М.П. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22701 |
ПАРАЩИШИН М.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
64 (22+42+0) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22702 |
ПАРАЩУК А.Д. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22703 |
ПАРАЩУК А.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22704 |
ПАРАЩУК Л.Я. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
169 (54+60+55) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22705 |
ПАРАЩУК М.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22706 |
ПАРАЩУК Т.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
22707 |
ПАРАЩУК Т.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
91 (33+32+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22708 |
ПАРИБИК Е.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
95 (36+30+29) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22709 |
ПАРИКАШ Б.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
75 (9+34+32) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22710 |
ПАРИКІН Л.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22711 |
ПАРИЛО Б.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22712 |
ПАРИЛО М.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22713 |
ПАРИЛЯК А.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
82 (42+22+18) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22714 |
ПАРИНОВА М.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22715 |
ПАРИПА Д.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22716 |
ПАРІЙ А.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
72 (28+26+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22717 |
ПАРІЙ А.О. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22718 |
ПАРІЙ Д.Р. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
22719 |
ПАРІЙ І.Я. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
9 |
69 (8+40+21) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22720 |
ПАРІЙ Т.М. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
6 |
84 (26+34+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22721 |
ПАРІЙ Ю.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
126 (46+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22722 |
ПАРІЙЧУК Л.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
8 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22723 |
ПАРІЙЧУК Н.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
130 (51+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22724 |
ПАРКАЛОВА І.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
8 |
66 (21+26+19) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22725 |
ПАРКАНІ В.Б. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22726 |
ПАРКАСЕВИЧ В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22727 |
ПАРКАСЕВИЧ Д.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
168 (60+56+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22728 |
ПАРКАСЕВИЧ О.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
137 (48+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22729 |
ПАРКАСЕВИЧ О.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
132 (48+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22730 |
ПАРКАСЕВИЧ О.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
102 (34+38+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22731 |
ПАРКАСЕВИЧ Р.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
126 (34+32+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22732 |
ПАРКАСЕВИЧ С.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22733 |
ПАРНЕТА О.Б. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22734 |
ПАРНІКОВА В.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22735 |
ПАРОЛЯ В.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22736 |
ПАРОЛЯ І.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
54 (23+22+9) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22737 |
ПАРР О.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
88 (12+52+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22738 |
ПАРТЕМ І.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
84 (37+26+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22739 |
ПАРТЕМ Ю.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
69 (24+26+19) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22740 |
ПАРТИКА А.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
6 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22741 |
ПАРТИКА К.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
6 |
140 (54+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22742 |
ПАРТИКА Н.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22743 |
ПАРТИКА Н.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
118 (22+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22744 |
ПАРТИКА Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22745 |
ПАРТИКА О.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22746 |
ПАРТИКА С.В. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22747 |
ПАРТИКА С.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22748 |
ПАРТИКА С.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
120 (32+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22749 |
ПАРТИКА Х.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
22750 |
ПАРТИКА Ю.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
8 |
75 (21+30+24) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22751 |
ПАРТИКА Ю.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
8 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22752 |
ПАРУБІЙ С.Б. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
110 (39+32+39) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22753 |
ПАРУБОЧА А.П. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
130 (36+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
22754 |
ПАРУБОЧИЙ І.А. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
8 |
137 (45+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22755 |
ПАРУБОЧИЙ О.О. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22756 |
ПАРУБЧАК А.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22757 |
ПАРУНА М.М. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
6 |
118 (36+46+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
22758 |
ПАРФЕОНОВА В |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
119 (42+41+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22759 |
ПАРХІНЬ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
116 (36+46+34) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22760 |
ПАРХІНЬ Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22761 |
ПАРШЕВА М.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
95 (21+40+34) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22762 |
ПАСЕМКА А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
142 (58+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
22763 |
ПАСЕМКО Л.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22764 |
ПАСЕМКО Н.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
85 (38+29+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22765 |
ПАСЕМКО Т.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
11 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
22766 |
ПАСЕМКО Я.М. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
5 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22767 |
ПАСЕЧКО Х.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
64 (15+32+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22768 |
ПАСЕЧНИК В.В. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
112 (28+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
22769 |
ПАСЄКА А.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22770 |
ПАСЄКА В.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
131 (54+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22771 |
ПАСЄКА О.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
114 (39+38+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22772 |
ПАСЄКА Т.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22773 |
ПАСЄЧНИК І.С. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
1 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
22774 |
ПАСИМКІВ Б.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
101 (42+35+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22775 |
ПАСИМКІВ Р.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
9 |
126 (52+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
22776 |
ПАСІРСЬКА О.Р. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
6 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22777 |
ПАСІРСЬКИЙ О.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22778 |
ПАСІЦЬКА Д.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
94 (22+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22779 |
ПАСІЦЬКИЙ А.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
110 (33+38+39) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22780 |
ПАСІЧНА Я.С. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22781 |
ПАСІЧНИК В.О. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22782 |
ПАСІЧНИК В.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
130 (45+38+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22783 |
ПАСІЧНИК Д.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
73 (38+17+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22784 |
ПАСІЧНИК Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
73 (18+38+17) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22785 |
ПАСІЧНИК Ж.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22786 |
ПАСІЧНИК І.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
63 (16+32+15) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22787 |
ПАСІЧНИК І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22788 |
ПАСІЧНИК М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22789 |
ПАСІЧНИК М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
83 (27+38+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22790 |
ПАСІЧНИК С.Б. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
9 |
149 (54+50+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22791 |
ПАСІЧНИК С.Е. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22792 |
ПАСІЧНИК С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
44 (9+30+5) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22793 |
ПАСІЧНИК Х. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
170 (58+52+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22794 |
ПАСІШНИК О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
22795 |
ПАСІШНЮК М.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22796 |
ПАСЇЧНИК А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
73 (18+36+19) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22797 |
ПАСКА Д.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22798 |
ПАСКА О.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22799 |
ПАСКА У.З. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22800 |
ПАСКА Я.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
99 (36+26+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22801 |
ПАСЛАВСЬКА А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22802 |
ПАСЛАВСЬКА В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
105 (42+32+31) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
22803 |
ПАСЛАВСЬКА І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22804 |
ПАСЛАВСЬКА М. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
32 (12+2+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22805 |
ПАСЛАВСЬКА М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22806 |
ПАСЛАВСЬКА О.В. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
3 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
22807 |
ПАСЛАВСЬКА Р.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22808 |
ПАСЛАВСЬКА С.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
72 (0+36+36) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22809 |
ПАСЛАВСЬКА Х.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22810 |
ПАСЛАВСЬКИЙ Б.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22811 |
ПАСЛАВСЬКИЙ В.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
127 (46+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22812 |
ПАСЛАВСЬКИЙ М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
130 (33+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22813 |
ПАСЛАВСЬКИЙ М.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22814 |
ПАСЛАВСЬКИЙ С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22815 |
ПАСТЕР Д.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
22816 |
ПАСТЕРНАК А.А. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
74 (34+22+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
22817 |
ПАСТЕРНАК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22818 |
ПАСТЕРНАК Б.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
82 (26+38+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22819 |
ПАСТЕРНАК В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
72 (21+38+13) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22820 |
ПАСТЕРНАК В.А. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
3 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22821 |
ПАСТЕРНАК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
22822 |
ПАСТЕРНАК В.Д. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
144 (34+50+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22823 |
ПАСТЕРНАК В.О. |
14956 |
м. Яворів |
Залузька СЗШ |
7 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22824 |
ПАСТЕРНАК В.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
76 (34+12+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22825 |
ПАСТЕРНАК К.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
139 (54+43+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22826 |
ПАСТЕРНАК М.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
101 (27+40+34) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
22827 |
ПАСТЕРНАК М.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
92 (14+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
22828 |
ПАСТЕРНАК Н.В. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22829 |
ПАСТЕРНАК О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22830 |
ПАСТЕРНАК О.П. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
110 (45+32+33) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22831 |
ПАСТЕРНАК Р.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
102 (28+44+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22832 |
ПАСТЕРНАК С.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22833 |
ПАСТЕРНАК Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
61 (18+18+25) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22834 |
ПАСТЕРНАК Т.М. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
105 (30+54+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22835 |
ПАСТЕРНАК У.Д. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
84 (34+32+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22836 |
ПАСТУХ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22837 |
ПАСТУХ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22838 |
ПАСТУХ В.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22839 |
ПАСТУХ Д.Р. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22840 |
ПАСТУХ Д.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22841 |
ПАСТУХ Д.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
15 (6+4+5) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22842 |
ПАСТУХ І.А. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
10 |
150 (56+52+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22843 |
ПАСТУХ М.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
166 (57+60+49) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22844 |
ПАСТУХ Н.В. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
10 |
131 (58+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
22845 |
ПАСТУХ О.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
9 |
80 (30+32+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22846 |
ПАСТУХ С.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22847 |
ПАСТУХ Я.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
22848 |
ПАСТУШЕНКО В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
89 (46+25+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
22849 |
ПАСТУЩАК А.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
105 (39+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22850 |
ПАСТУЩАК Л.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22851 |
ПАСТУЩАК Р.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
89 (27+44+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22852 |
ПАСТУЩИН В.В. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
128 (44+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22853 |
ПАСТУЩИН М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
97 (32+32+33) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22854 |
ПАСУЛЬКА Д. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
9 |
132 (58+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
22855 |
ПАСУЛЬКА Д. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
9 |
132 (58+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
22856 |
ПАСУХХ Д.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22857 |
ПАСЬКЕВИЧ В.П. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
22858 |
ПАСЬКІВ С.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22859 |
ПАСЬОВИЧ В.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22860 |
ПАТЕНЧУК Н.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22861 |
ПАТЕР В.Ю. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
139 (57+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22862 |
ПАТЕР Н.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
41 (9+26+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22863 |
ПАТЕР Р.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
74 (8+42+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22864 |
ПАТЕРКО А.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
10 |
119 (43+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
22865 |
ПАТИНКО Р.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
65 (18+35+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22866 |
ПАТИНКО Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
73 (28+21+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22867 |
ПАТИНОК М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
111 (30+58+23) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22868 |
ПАТИНОК Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
124 (54+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22869 |
ПАТЛИКА О.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22870 |
ПАТРАЙ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
77 (31+22+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22871 |
ПАТРАЙ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
83 (52+19+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
22872 |
ПАТРАЛЬСЬКА І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
143 (33+50+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22873 |
ПАТРАЛЬСЬКА Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
163 (48+60+55) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22874 |
ПАТРАЛЬСЬКИЙ Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22875 |
ПАТРОН Х.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
116 (48+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22876 |
ПАТРОНИК О.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
77 (30+22+25) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22877 |
ПАТРУН В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22878 |
ПАТУЛЯК Д.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22879 |
ПАТУЛЯК Х.Р. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
22880 |
ПАТЬКО Н.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
136 (42+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22881 |
ПАТЯКА А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
122 (42+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22882 |
ПАУК А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22883 |
ПАУК В.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
105 (46+38+21) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22884 |
ПАУК І.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22885 |
ПАУК М. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
7 |
108 (48+38+22) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22886 |
ПАУК М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22887 |
ПАУК М.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
4 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
22888 |
ПАУК М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22889 |
ПАУК М.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
65 (21+20+24) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22890 |
ПАУК М.Я. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
134 (52+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22891 |
ПАУК Н.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
22892 |
ПАУК О.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22893 |
ПАУК О.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22894 |
ПАУК С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22895 |
ПАУК Т.Р. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
92 (37+40+15) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22896 |
ПАУК Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22897 |
ПАУХ І.М. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22898 |
ПАУЧОК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
68 (18+26+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22899 |
ПАУШ В.В. |
14331 |
м. Жидачів |
Новосільська ЗОШ |
7 |
110 (21+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
22900 |
ПАХОВЧИШИН Д.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22901 |
ПАХОЛКІВ А.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
91 (24+44+23) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22902 |
ПАХОЛКІВ В.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22903 |
ПАХОЛОК А.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
22904 |
ПАХОЛОК Д.В. |
14562 |
м. Радехів |
Гоголівська ЗОШ |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22905 |
ПАХОЛОК П.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
22906 |
ПАХОЛОК Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
26 (0+20+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22907 |
ПАХОЛОК Ю.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22908 |
ПАХОЛЧАК В.П. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
7 |
103 (33+46+24) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22909 |
ПАХОЛЧАК Д.П. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
4 |
132 (38+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22910 |
ПАХОЛЬЧИШИН М.Ю. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
7 |
84 (9+44+31) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
22911 |
ПАХОЛЮК В.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
71 (27+28+16) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22912 |
ПАХОЛЯК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
82 (44+32+6) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22913 |
ПАХОМОВА Є.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22914 |
ПАЦ А.Б. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
92 (42+26+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22915 |
ПАЦА А.В. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
4 |
122 (34+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22916 |
ПАЦАЙ М.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
67 (20+23+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22917 |
ПАЦАЙ Ю.І. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
8 |
148 (51+54+43) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22918 |
ПАЦАК Т.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22919 |
ПАЦАЛА Я.Б. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22920 |
ПАЦАЛУН М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22921 |
ПАЦАЛУН С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22922 |
ПАЦЕВКО М.П. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
9 |
95 (33+44+18) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
22923 |
ПАЦЕВКО О.О. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
8 |
136 (36+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
22924 |
ПАЦЕВКО Р.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
112 (34+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
22925 |
ПАЦЕРУК А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22926 |
ПАЦИНОВА А.Є. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
66 (20+28+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22927 |
ПАЦКАН Ю.М. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
42 (14+16+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22928 |
ПАЦКАН Я.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22929 |
ПАЦКАН Я.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22930 |
ПАЦКУН В |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
98 (50+24+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22931 |
ПАЦУЛА А.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
64 (30+22+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22932 |
ПАЦУЛА А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22933 |
ПАЦУЛА Р.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
92 (24+38+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22934 |
ПАЦУЛА С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22935 |
ПАЦУРА Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (36+12+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22936 |
ПАЦУРА Х.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
144 (60+54+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22937 |
ПАЦЮРКО А.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
86 (30+26+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22938 |
ПАЧ А.А. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
8 |
54 (18+22+14) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22939 |
ПАЧКОВСЬКА А.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
76 (22+30+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22940 |
ПАЧКОВСЬКА В.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22941 |
ПАЧКОВСЬКИЙ О.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
136 (28+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22942 |
ПАШЕНКО П.П. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22943 |
ПАШКЕВИЧ К.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22944 |
ПАШКІВ А.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
79 (38+26+15) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22945 |
ПАШКІВСЬКИЙ Д.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22946 |
ПАШКО А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22947 |
ПАШКО А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22948 |
ПАШКО А.З. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
6 |
94 (34+48+12) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
22949 |
ПАШКО А.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
120 (51+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22950 |
ПАШКО Б.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
81 (21+26+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22951 |
ПАШКО В.Р. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
6 |
64 (30+22+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22952 |
ПАШКО Д.М. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22953 |
ПАШКО Л.І. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22954 |
ПАШКО М.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22955 |
ПАШКО С.С. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22956 |
ПАШКО У.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22957 |
ПАШКОВСЬКА Д.П. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
4 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
22958 |
ПАШКОВСЬКА О.М. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22959 |
ПАШКОВСЬКИЙ В.М. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
7 |
48 (18+28+2) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22960 |
ПАШКОВСЬКИЙ П.П. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22961 |
ПАШКОВСЬКИЙ С.П. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22962 |
ПАШКУЦЬКОЇ А.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
116 (40+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
22963 |
ПАШУК А.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22964 |
ПАШУКОВА А.С. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22965 |
ПАШУЛЯ О.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
98 (36+32+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22966 |
ПАЩАК А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
12 (2+10+0) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22967 |
ПАЩАК А.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22968 |
ПАЩАК Н.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22969 |
ПАЩАК О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22970 |
ПАЩАК Т.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
96 (60+24+12) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22971 |
ПАЩАК Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22972 |
ПАЩЕНКО О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22973 |
ПАЩИН Д.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
61 (24+14+23) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22974 |
ПАЩУК А.М. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
22975 |
ПАЩУК Н.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
98 (36+38+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22976 |
ПАЮК А.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22977 |
ПАЮК О.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22978 |
ПЕГАНОВ В.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
114 (33+44+37) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
22979 |
ПЕДА Д.О. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
22980 |
ПЕДОРЕНКО І.А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
112 (46+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22981 |
ПЕЇРОВИЧ М.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
130 (52+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22982 |
ПЕКАНЕЦЬ С.В. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
3 |
130 (34+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
22983 |
ПЕКАР А.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22984 |
ПЕКАР М.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22985 |
ПЕКАР Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22986 |
ПЕКАР Н.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
113 (40+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
22987 |
ПЕКЕЛКО С.Ю. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
100 (39+46+15) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22988 |
ПЕКЕЛКО Ю.В. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
5 |
75 (26+37+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22989 |
ПЕКЕРА К.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22990 |
ПЕКІНЧАК Б.І. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
6 |
142 (60+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22991 |
ПЕКІНЧАК О.М. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
3 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22992 |
ПЕЛЕГА О.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22993 |
ПЕЛЕК Р.Я. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
7 |
109 (36+48+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22994 |
ПЕЛЕНА О.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22995 |
ПЕЛЕНИЧКА Р.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22996 |
ПЕЛЕНИЧКА Я.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
5 |
82 (48+16+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22997 |
ПЕЛЕНИЧКО С.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22998 |
ПЕЛЕНСЬКИЙ А.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
120 (43+50+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22999 |
ПЕЛЕНЬО А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23000 |
ПЕЛЕНЬО А.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
116 (48+38+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23001 |
ПЕЛЕНЬО А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
132 (60+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
23002 |
ПЕЛЕНЬО Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23003 |
ПЕЛЕНЬО М.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23004 |
ПЕЛЕНЬО М.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
93 (28+38+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23005 |
ПЕЛЕНЬО Н.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23006 |
ПЕЛЕНЬО О.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23007 |
ПЕЛЕНЬО С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
107 (42+38+27) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23008 |
ПЕЛЕНЬО Х.І. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
5 |
106 (38+32+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23009 |
ПЕЛЕХ А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
70 (34+30+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23010 |
ПЕЛЕХ А.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23011 |
ПЕЛЕХ А.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
104 (42+52+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23012 |
ПЕЛЕХ А.І. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
6 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
23013 |
ПЕЛЕХ А.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23014 |
ПЕЛЕХ А.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23015 |
ПЕЛЕХ Б.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23016 |
ПЕЛЕХ В.О. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23017 |
ПЕЛЕХ В.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
122 (60+38+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23018 |
ПЕЛЕХ Д.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23019 |
ПЕЛЕХ Д.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23020 |
ПЕЛЕХ Л.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
126 (40+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23021 |
ПЕЛЕХ М.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
41 (10+22+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23022 |
ПЕЛЕХ М.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
118 (54+28+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23023 |
ПЕЛЕХ Н. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
7 |
50 (12+26+12) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23024 |
ПЕЛЕХ Н.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
75 (33+28+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23025 |
ПЕЛЕХ Н.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
81 (19+50+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23026 |
ПЕЛЕХ О.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23027 |
ПЕЛЕХ О.К. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23028 |
ПЕЛЕХ П.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
50 (21+12+17) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23029 |
ПЕЛЕХ Р.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
2 |
36 (12+24+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23030 |
ПЕЛЕХ Р.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23031 |
ПЕЛЕХ Р.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
128 (40+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23032 |
ПЕЛЕХ Р.Я. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
9 |
51 (22+20+9) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23033 |
ПЕЛЕХ С.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23034 |
ПЕЛЕХ С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23035 |
ПЕЛЕХ С.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23036 |
ПЕЛЕХ Т.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
138 (49+56+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23037 |
ПЕЛЕХ У.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
72 (30+22+20) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23038 |
ПЕЛЕХ Ю.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
25 (8+8+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23039 |
ПЕЛЕХ Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23040 |
ПЕЛЕХАТА А.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23041 |
ПЕЛЕХОВИЧ М.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
86 (22+40+24) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23042 |
ПЕЛЕШАК В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
23043 |
ПЕЛЕШАК Т.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23044 |
ПЕЛЕШКО А.І. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
8 |
125 (36+54+35) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
23045 |
ПЕЛЕШКО АС. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
6 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23046 |
ПЕЛЕШКО В.П. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
160 (48+58+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23047 |
ПЕЛЕШКО К.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
8 |
135 (42+60+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23048 |
ПЕЛЕШКО М.В. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
6 |
82 (30+16+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23049 |
ПЕЛЕШКО М.М. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
4 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23050 |
ПЕЛЕШКО С.Д. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
112 (46+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23051 |
ПЕЛЕШКО Я.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23052 |
ПЕЛЕШОК В.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23053 |
ПЕЛЕШОК С.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
23054 |
ПЕЛЕЩАК А.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
139 (54+58+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23055 |
ПЕЛЕЩАК М.Я. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23056 |
ПЕЛЕЩАК Ю.С. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23057 |
ПЕЛЕЩИШИН В.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23058 |
ПЕЛЕЩИШИН Д.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23059 |
ПЕЛЕЩИШИН С.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23060 |
ПЕЛЕЩИШИН Ю.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
99 (28+26+45) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23061 |
ПЕЛИНЬО Д.І. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23062 |
ПЕЛИНЬО І.І. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
52 (6+32+14) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23063 |
ПЕЛИНЬО М.М. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
148 (54+60+34) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23064 |
ПЕЛИНЬО У.А. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23065 |
ПЕЛИП А.С. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23066 |
ПЕЛИП Д.Г. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23067 |
ПЕЛИП Я.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
56 (24+8+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23068 |
ПЕЛИПЕЦ О.Р. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
23069 |
ПЕЛИПИШИН А.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
5 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
23070 |
ПЕЛИПИШИН Г.Б. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
101 (33+38+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23071 |
ПЕЛИПИШИН С.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
10 |
102 (37+38+27) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23072 |
ПЕЛИПЧАК А.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
114 (54+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23073 |
ПЕЛИХ Б.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23074 |
ПЕЛИХ З.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
112 (30+36+46) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
23075 |
ПЕЛИХ З.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
23076 |
ПЕЛИХ І.П. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
104 (34+34+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23077 |
ПЕЛИХ М.В. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
7 |
94 (27+42+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23078 |
ПЕЛИХ Н.М. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
7 |
131 (45+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23079 |
ПЕЛИХ О.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23080 |
ПЕЛИХ П.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23081 |
ПЕЛИХ Р.І. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
4 |
140 (42+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23082 |
ПЕЛИХ С.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23083 |
ПЕЛИШКО В.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
79 (25+30+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23084 |
ПЕЛІХОВСЬКА Т.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
116 (32+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
23085 |
ПЕЛІШОК Н.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
89 (40+25+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23086 |
ПЕЛЬ К.Я. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23087 |
ПЕЛЬО А.Б. |
14326 |
м. Жидачів |
Межирічанська ЗОШ |
4 |
120 (26+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23088 |
ПЕЛЬЦ А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
34 (3+14+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23089 |
ПЕЛЬЦ Н.В. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
5 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
23090 |
ПЕЛЬЧАР С.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23091 |
ПЕЛЬЧАРСЬКА Г.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
92 (48+30+14) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23092 |
ПЕЛЬЧАРСЬКИЙ А.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23093 |
ПЕЛЮХ А.В. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
2 |
96 (12+60+24) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23094 |
ПЕЛЮХ Д.М. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23095 |
ПЕЛЮХ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
117 (36+32+49) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23096 |
ПЕЛЮХОВСЬКИЙ Ю.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23097 |
ПЕЛЮШКЕВИЧ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
90 (28+26+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23098 |
ПЕМПУСЬ Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23099 |
ПЕМПУСЬ В.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
76 (32+26+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23100 |
ПЕМПУСЬ М.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
80 (48+20+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23101 |
ПЕМПУСЬ Т.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23102 |
ПЕНДЕРЕЦЬКА С.І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
86 (21+28+37) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23103 |
ПЕНДЕРЕЦЬКИЙ Р.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23104 |
ПЕНДИК М.І. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
4 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23105 |
ПЕНДРАК К.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
72 (12+12+48) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
23106 |
ПЕНДЮК А.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23107 |
ПЕНДЮК Р.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23108 |
ПЕНКАЛЬСЬКА І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23109 |
ПЕНКАЛЬСЬКА С.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
85 (16+33+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23110 |
ПЕННІНГС Д.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
160 (48+52+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23111 |
ПЕНЦ Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
104 (24+48+32) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23112 |
ПЕНЦ Я.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23113 |
ПЕНЦАК А.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
118 (28+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23114 |
ПЕНЦАК Д.М. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
64 (32+14+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23115 |
ПЕНЦАК М.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23116 |
ПЕНЦАК М.М. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23117 |
ПЕНЦАК О.І. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
3 |
90 (28+38+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23118 |
ПЕНЦАК О.М. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
69 (21+20+28) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23119 |
ПЕНЦАК Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23120 |
ПЕНЦАК Ю.О. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
3 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23121 |
ПЕНЦАК Я.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
133 (42+58+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23122 |
ПЕНЬКО С.І. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23123 |
ПЕНЬКОВА Д.В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
129 (54+46+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23124 |
ПЕНЬКОВА Д.В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
129 (54+46+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23125 |
ПЕНЮК О.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23126 |
ПЕНЮК Р.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
131 (48+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23127 |
ПЕНЯК А.С. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23128 |
ПЕНЯКА В.В. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
4 |
134 (36+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
23129 |
ПЕПРИК В.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23130 |
ПЕРАЧЕНКО О.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
100 (36+28+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23131 |
ПЕРВЕНЕЦЬ А.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
9 |
145 (45+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23132 |
ПЕРВОЗВАНСЬКОЇ О.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
104 (46+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23133 |
ПЕРЕВІЗНИК С.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23134 |
ПЕРЕВУЗНИК І.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23135 |
ПЕРЕГІНЕЦЬ В.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23136 |
ПЕРЕГІНЕЦЬ Д.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
132 (40+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23137 |
ПЕРЕГІНЕЦЬ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23138 |
ПЕРЕГІНЕЦЬ П.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23139 |
ПЕРЕГІНЕЦЬ Т.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
148 (54+48+46) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23140 |
ПЕРЕГІНЕЦЬ Т.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
140 (38+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23141 |
ПЕРЕДЕРІЙ О.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
7 |
80 (39+22+19) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23142 |
ПЕРЕДРІЙ Б.Д. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
9 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23143 |
ПЕРЕЙМА Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
141 (48+56+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
23144 |
ПЕРЕЙМА Ю.І. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
7 |
117 (36+54+27) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
23145 |
ПЕРЕЙМА Я.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23146 |
ПЕРЕЙМИБІДА Т.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
115 (48+34+33) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23147 |
ПЕРЕКРЕСТЕНКО А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23148 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Д.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23149 |
ПЕРЕПІЧКА С.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23150 |
ПЕРЕПЬОЛКІН А.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
115 (40+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23151 |
ПЕРЕРВА В.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
81 (32+28+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23152 |
ПЕРЕТЯТКО А.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
94 (40+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
23153 |
ПЕРЕТЯТКО Д.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
71 (24+32+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23154 |
ПЕРЕТЯТКО І.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23155 |
ПЕРЕТЯТКО І.Ю. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
132 (34+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23156 |
ПЕРЕТЯТКО М.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23157 |
ПЕРЕТЯТКО О.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23158 |
ПЕРЕТЯТКО С.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23159 |
ПЕРЕТЯТКО С.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
134 (46+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
23160 |
ПЕРЕХРЕСТ Д.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23161 |
ПЕРЕЦЬ К |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23162 |
ПЕРЕЦЬ Р.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23163 |
ПЕРІГ А.А. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
8 |
101 (45+34+22) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23164 |
ПЕРІГ В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
84 (38+16+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23165 |
ПЕРІГ І.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23166 |
ПЕРІГ М.А. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
7 |
102 (42+38+22) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23167 |
ПЕРІГ М.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
23168 |
ПЕРІГ Н.А. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
5 |
125 (58+37+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23169 |
ПЕРІГ О.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
7 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23170 |
ПЕРІГ У.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23171 |
ПЕРІГ Ю.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23172 |
ПЕРКОВ І. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
138 (46+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23173 |
ПЕРНЕРОВСЬКИЙ Є.Я. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23174 |
ПЕРОВ Р.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
8 |
104 (33+34+37) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23175 |
ПЕРОГІВ М.А. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
7 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23176 |
ПЕРТАК А.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
112 (46+30+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23177 |
ПЕРУН М.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
5 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
23178 |
ПЕРУН С.М. |
14916 |
м. Яворів |
Верблянська СЗШ |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23179 |
ПЕРУН Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23180 |
ПЕРУНОВ В.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23181 |
ПЕРУЦЬКА В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23182 |
ПЕРУЦЬКА Х.Ю. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
108 (40+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23183 |
ПЕРХАЧ С.Н. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23184 |
ПЕРХУН К.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
120 (42+50+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23185 |
ПЕРЧАК А.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
119 (27+58+34) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23186 |
ПЕРЧАК І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23187 |
ПЕРЧАК М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23188 |
ПЕСТОВОЇ Х |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
71 (24+28+19) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23189 |
ПЕСТУШКО А.Ю. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23190 |
ПЕТЕГЕРИЧ О.Р. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
23191 |
ПЕТЕГЕРИЧ С.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
1 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23192 |
ПЕТЕГИРИЧ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
80 (12+44+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
23193 |
ПЕТЕЛИЦЬКА Л.М. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
5 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23194 |
ПЕТЕЛИЦЬКА С.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
102 (24+38+40) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
23195 |
ПЕТЕЛИЦЬКА Я.Т. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
8 |
114 (42+50+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23196 |
ПЕТЕЛИЦЬКИЙ Р.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
91 (48+31+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23197 |
ПЕТЕЛЬСЬКА В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
68 (28+22+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23198 |
ПЕТЕЛЯ В.Ф. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
122 (14+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23199 |
ПЕТЕЛЯК А.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23200 |
ПЕТЕЛЯК А.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23201 |
ПЕТЕЛЯК Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23202 |
ПЕТЕЛЯК Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
63 (19+26+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23203 |
ПЕТЕРБУРЦЕВА І.С. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23204 |
ПЕТИГИРИЧ А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
104 (20+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
23205 |
ПЕТИК І.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
46 (20+14+12) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23206 |
ПЕТИК Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
96 (31+38+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23207 |
ПЕТИЛО Х.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23208 |
ПЕТЛЬОВА С.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23209 |
ПЕТЛЬОВАНА А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
110 (24+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
23210 |
ПЕТЛЬОВАНА А.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
101 (48+20+33) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23211 |
ПЕТЛЬОВАНА Ю.В. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
23212 |
ПЕТЛЬОВАНИЙ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23213 |
ПЕТЛЬОВАНИЙ Д.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
92 (30+36+26) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23214 |
ПЕТЛЬОВИЧ Р.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23215 |
ПЕТЛЮК А.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23216 |
ПЕТЛЯКІВСЬКА М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
161 (57+54+50) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23217 |
ПЕТЛЯКОВСЬКИЙ Р.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23218 |
ПЕТНЯК М.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
23219 |
ПЕТОЛЕЦЬ Д.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
10 |
100 (37+42+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23220 |
ПЕТРАВЧУК А.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
23221 |
ПЕТРАЙКО Д.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
116 (46+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
23222 |
ПЕТРАЙКО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
122 (40+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23223 |
ПЕТРАНЬ В.В. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
139 (45+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
23224 |
ПЕТРАНЬ В.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23225 |
ПЕТРАНЬ Д.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23226 |
ПЕТРАХ І.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
152 (48+56+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23227 |
ПЕТРАЧЕНКО Н.П. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23228 |
ПЕТРАШ В.Б. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
7 |
83 (24+30+29) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23229 |
ПЕТРАШ В.В. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
3 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23230 |
ПЕТРАШ Н.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
6 |
63 (34+11+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23231 |
ПЕТРАШ О.В. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
4 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23232 |
ПЕТРАШ Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
72 (28+26+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23233 |
ПЕТРАШ Ю.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23234 |
ПЕТРАШИК І.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
60 (36+12+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23235 |
ПЕТРАШКЕВИЧ А.П. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
3 |
130 (28+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
23236 |
ПЕТРАШКЕВИЧ М.І. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
5 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
23237 |
ПЕТРАШКЕВИЧ П.П. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
7 |
130 (42+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
23238 |
ПЕТРАШКЕВИЧ Ю.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
112 (26+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
23239 |
ПЕТРАЩУК В.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
84 (24+44+16) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23240 |
ПЕТРЕНКО А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23241 |
ПЕТРЕНКО А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23242 |
ПЕТРЕНКО В.В. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
9 |
162 (52+56+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23243 |
ПЕТРЕНКО В.Ф. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23244 |
ПЕТРЕНКО Г.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23245 |
ПЕТРЕНКО М.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23246 |
ПЕТРЕНКО О.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23247 |
ПЕТРЕНКО О.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
6 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23248 |
ПЕТРЕНКО О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23249 |
ПЕТРЕНКО О.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
96 (22+44+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23250 |
ПЕТРЕНКО О.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
112 (47+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23251 |
ПЕТРЕНКО О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
86 (30+32+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23252 |
ПЕТРЕНКО Р.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23253 |
ПЕТРЕЧКО А.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
149 (58+40+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23254 |
ПЕТРЕЧКО В.О. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23255 |
ПЕТРЕЧКО С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
142 (39+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23256 |
ПЕТРИАК М.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
58 (26+26+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23257 |
ПЕТРИГА А.І. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
23258 |
ПЕТРИГА Х.І. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
91 (36+36+19) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23259 |
ПЕТРИК А.М. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23260 |
ПЕТРИК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23261 |
ПЕТРИК В.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
112 (22+54+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
23262 |
ПЕТРИК І.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23263 |
ПЕТРИК І.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
7 |
73 (21+38+14) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23264 |
ПЕТРИК І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23265 |
ПЕТРИК М.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
66 (20+28+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23266 |
ПЕТРИК Н.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
142 (42+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23267 |
ПЕТРИК С.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
124 (30+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
23268 |
ПЕТРИКІВ А.З. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23269 |
ПЕТРИКІВ Б.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23270 |
ПЕТРИКІВ В.М. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
36 (13+14+9) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23271 |
ПЕТРИКІВ Г.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
80 (27+26+27) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23272 |
ПЕТРИКІВ Д.З. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23273 |
ПЕТРИКІВ І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
80 (27+26+27) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23274 |
ПЕТРИКІВ Н |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
23275 |
ПЕТРИКІВ Н.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
95 (21+46+28) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
23276 |
ПЕТРИКОВИЧ І.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23277 |
ПЕТРИЛКА М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
116 (28+52+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23278 |
ПЕТРИЛКА Р.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
23279 |
ПЕТРИЛЯК А |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23280 |
ПЕТРИЛЯК А.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23281 |
ПЕТРИНА І.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
23282 |
ПЕТРИНА М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
110 (34+40+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23283 |
ПЕТРИНА Н. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
128 (34+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23284 |
ПЕТРИНА Н.М. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23285 |
ПЕТРИНА О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
77 (18+29+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23286 |
ПЕТРИНА О.А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
94 (34+36+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23287 |
ПЕТРИНА О.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23288 |
ПЕТРИНА Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23289 |
ПЕТРИНЕЦЬ А.А. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
5 |
136 (44+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23290 |
ПЕТРИНЕЦЬ М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
59 (21+16+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23291 |
ПЕТРИНКА А.В. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
8 |
105 (36+34+35) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23292 |
ПЕТРИНКА Я.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23293 |
ПЕТРИНЯК А.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
133 (54+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23294 |
ПЕТРИНЯК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23295 |
ПЕТРИНЯК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
118 (48+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
23296 |
ПЕТРИНЯК В.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
120 (58+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23297 |
ПЕТРИНЯК В.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23298 |
ПЕТРИНЯК І.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23299 |
ПЕТРИНЯК Л.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
23300 |
ПЕТРИНЯК С.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23301 |
ПЕТРИЧКА О.І. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23302 |
ПЕТРИЧКА Х. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23303 |
ПЕТРИЧКО В.В. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
103 (42+25+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23304 |
ПЕТРИЧКОВИЧ А.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23305 |
ПЕТРИЧКОВИЧ В.І. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23306 |
ПЕТРИЧКОВИЧ Ю.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
114 (46+32+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23307 |
ПЕТРИШАК А.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
53 (6+34+13) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23308 |
ПЕТРИШАК А.Я. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23309 |
ПЕТРИШАК Х.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
8 |
87 (21+38+28) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23310 |
ПЕТРИШИН А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
93 (40+17+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23311 |
ПЕТРИШИН Б.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
39 (18+9+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23312 |
ПЕТРИШИН Б.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
115 (52+33+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23313 |
ПЕТРИШИН В.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23314 |
ПЕТРИШИН В.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
116 (36+52+28) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
23315 |
ПЕТРИШИН В.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
100 (28+48+24) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
23316 |
ПЕТРИШИН В.І. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
7 |
116 (42+48+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23317 |
ПЕТРИШИН В.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23318 |
ПЕТРИШИН В.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23319 |
ПЕТРИШИН Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23320 |
ПЕТРИШИН З.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23321 |
ПЕТРИШИН І.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23322 |
ПЕТРИШИН І.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
114 (48+38+28) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23323 |
ПЕТРИШИН І.І. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
6 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
23324 |
ПЕТРИШИН К.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23325 |
ПЕТРИШИН Л.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
142 (57+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23326 |
ПЕТРИШИН М.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23327 |
ПЕТРИШИН М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23328 |
ПЕТРИШИН Н.Є. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
5 |
102 (40+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
23329 |
ПЕТРИШИН Н.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
70 (26+32+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23330 |
ПЕТРИШИН О.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
71 (21+38+12) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23331 |
ПЕТРИШИН О.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23332 |
ПЕТРИШИН О.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23333 |
ПЕТРИШИН П.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23334 |
ПЕТРИШИН П.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
3 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
23335 |
ПЕТРИШИН С.В. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23336 |
ПЕТРИШИН С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
118 (42+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
23337 |
ПЕТРИШИН С.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
103 (42+25+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23338 |
ПЕТРИШИН С.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
127 (46+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
23339 |
ПЕТРИШИН С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23340 |
ПЕТРИШИН Т.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23341 |
ПЕТРИШИН У.І. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
9 |
143 (51+56+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23342 |
ПЕТРИЩАК Б.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23343 |
ПЕТРИЩАК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
72 (29+28+15) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23344 |
ПЕТРІВ А.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23345 |
ПЕТРІВ В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
151 (48+54+49) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23346 |
ПЕТРІВ В.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
8 |
100 (39+34+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23347 |
ПЕТРІВ В.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23348 |
ПЕТРІВ В.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23349 |
ПЕТРІВ В.С. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
96 (22+44+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23350 |
ПЕТРІВ Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23351 |
ПЕТРІВ Д.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23352 |
ПЕТРІВ І.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
94 (30+38+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23353 |
ПЕТРІВ І.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
134 (42+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23354 |
ПЕТРІВ Л.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
73 (31+30+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23355 |
ПЕТРІВ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
84 (28+32+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23356 |
ПЕТРІВ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
79 (27+28+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23357 |
ПЕТРІВ М.В. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
7 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23358 |
ПЕТРІВ М.Ю. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23359 |
ПЕТРІВ М.Я. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
6 |
108 (52+32+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23360 |
ПЕТРІВ Н.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23361 |
ПЕТРІВ Н.В. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
7 |
126 (33+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23362 |
ПЕТРІВ Н.В. |
14638 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
5 |
51 (26+13+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23363 |
ПЕТРІВ О.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
166 (60+58+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23364 |
ПЕТРІВ О.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
120 (28+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
23365 |
ПЕТРІВ О.Г. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23366 |
ПЕТРІВ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23367 |
ПЕТРІВ О.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
58 (12+34+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23368 |
ПЕТРІВ Р.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
114 (48+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23369 |
ПЕТРІВ С.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
84 (34+38+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23370 |
ПЕТРІВ С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23371 |
ПЕТРІВ С.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
70 (21+34+15) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23372 |
ПЕТРІВ Т.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23373 |
ПЕТРІВ Ю.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23374 |
ПЕТРІВ Я.В. |
14638 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
8 |
23 (9+8+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23375 |
ПЕТРІВСЬКА Л.В. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
5 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23376 |
ПЕТРІВСЬКА Л.М. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
6 |
121 (44+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
23377 |
ПЕТРІВСЬКА М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
80 (27+34+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23378 |
ПЕТРІВСЬКА Ю.П. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
86 (28+34+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23379 |
ПЕТРІВСЬКИЙ Б.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23380 |
ПЕТРІВСЬКИЙ Б.І. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
7 |
110 (27+54+29) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23381 |
ПЕТРІВСЬКИЙ П |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
95 (36+38+21) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23382 |
ПЕТРІНЕЦЬ А.Д. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
5 |
104 (36+38+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23383 |
ПЕТРІНКО М.Д. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
7 |
61 (27+28+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23384 |
ПЕТРІСТИЙ А.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23385 |
ПЕТРЙНЯК А.Л. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23386 |
ПЕТРОВ А.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23387 |
ПЕТРОВА А.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
134 (54+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23388 |
ПЕТРОВА А.С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23389 |
ПЕТРОВА В.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
76 (16+30+30) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23390 |
ПЕТРОВА Д.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23391 |
ПЕТРОВА Є.К. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
58 (28+18+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23392 |
ПЕТРОВА К.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23393 |
ПЕТРОВА Ю.А. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23394 |
ПЕТРОВИЧ А.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
142 (42+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
23395 |
ПЕТРОВИЧ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
42 (22+14+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23396 |
ПЕТРОВИЧ А.З. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23397 |
ПЕТРОВИЧ А.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23398 |
ПЕТРОВИЧ В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23399 |
ПЕТРОВИЧ В.І. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
8 |
57 (21+14+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23400 |
ПЕТРОВИЧ В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23401 |
ПЕТРОВИЧ Д.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
87 (40+26+21) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23402 |
ПЕТРОВИЧ М.А. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23403 |
ПЕТРОВИЧ М.І. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
6 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
23404 |
ПЕТРОВИЧ М.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
127 (48+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
23405 |
ПЕТРОВИЧ О.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
108 (60+30+18) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23406 |
ПЕТРОВИЧ О.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23407 |
ПЕТРОВИЧ С.Б. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23408 |
ПЕТРОВИЧ Х.В. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
5 |
128 (38+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23409 |
ПЕТРОВИЧ Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
50 (24+20+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23410 |
ПЕТРОВИЧ Я.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
77 (21+36+20) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23411 |
ПЕТРОВІЧ Т.І. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
5 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23412 |
ПЕТРОВСЬКА З.С. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
7 |
110 (39+46+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23413 |
ПЕТРОВСЬКА І.С. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
3 |
104 (22+46+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23414 |
ПЕТРОВСЬКА С.Р. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23415 |
ПЕТРОВСЬКИЙ Б.Л. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
108 (43+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23416 |
ПЕТРОВСЬКИЙ В.Г. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
69 (34+26+9) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23417 |
ПЕТРОВСЬКИЙ М.П. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
9 |
118 (38+50+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23418 |
ПЕТРОВСЬКИЙ Н.Р. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
8 |
122 (33+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23419 |
ПЕТРОВСЬКИЙ Т.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
105 (28+41+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23420 |
ПЕТРОВЬСКА Н.І. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23421 |
ПЕТРОЛЮК М.М. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23422 |
ПЕТРОЧЕНКО А.Ю. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23423 |
ПЕТРУК А.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
110 (22+52+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23424 |
ПЕТРУК М.Б. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23425 |
ПЕТРУК О.Д. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
108 (30+54+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23426 |
ПЕТРУНІВ Д.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23427 |
ПЕТРУНЬ І.М. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
6 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23428 |
ПЕТРУНЯК А.Р. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
6 |
45 (22+17+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23429 |
ПЕТРУНЯК М.Р. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
125 (42+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
23430 |
ПЕТРУСЬ В.І. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
146 (52+52+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23431 |
ПЕТРУСЬ Р.Р. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
5 |
140 (40+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23432 |
ПЕТРУХ А.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23433 |
ПЕТРУХ А.Ю. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
8 |
155 (60+50+45) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23434 |
ПЕТРУХ В.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23435 |
ПЕТРУХ Р.О. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
7 |
93 (36+32+25) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23436 |
ПЕТРУХА А.Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
147 (46+50+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23437 |
ПЕТРУХА Р.В. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
23438 |
ПЕТРУШАК А.Є. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23439 |
ПЕТРУШАК Н.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
23440 |
ПЕТРУШИНСЬКА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
82 (40+30+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23441 |
ПЕТРУШКА В.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23442 |
ПЕТРУЩАК К.Ю. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
94 (22+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23443 |
ПЕТУЛЯ С.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23444 |
ПЕТУЛЯК І.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23445 |
ПЕТУРА Н.Я. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
6 |
102 (52+32+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23446 |
ПЕТУШКОВА С. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
5 |
112 (46+36+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23447 |
ПЕХІВ Б.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
70 (27+32+11) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23448 |
ПЕХІВ В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23449 |
ПЕХІВ О.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23450 |
ПЕХНИК М.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23451 |
ПЕХОТА А.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23452 |
ПЕЦ Д.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
96 (46+32+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23453 |
ПЕЦІЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
100 (42+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23454 |
ПЕЦКОВИЧ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
114 (46+38+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23455 |
ПЕЦКОВИЧ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23456 |
ПЕЦКОВИЧ А.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
23457 |
ПЕЦКОВИЧ А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
60 (12+48+0) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23458 |
ПЕЦКОВИЧ С.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
90 (28+38+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23459 |
ПЕЦОЛЬД Д.А. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23460 |
ПЕЦОЛЬД М.О. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23461 |
ПЕЦОЛЬД Х.О. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23462 |
ПЕЦОЛЯК Г.Д. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
10 |
102 (31+32+39) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23463 |
ПЕЦУХ В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
38 (11+24+3) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23464 |
ПЕЦУХ О.О. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
103 (36+34+33) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23465 |
ПЕЦУХ Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
75 (22+32+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23466 |
ПЕЧАР А.А. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
6 |
109 (40+39+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23467 |
ПЕЧАРА В.М. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
7 |
85 (39+30+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23468 |
ПЕЧЕНА М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
75 (13+44+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
23469 |
ПЕЧЕНА Х.І. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
8 |
80 (21+32+27) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23470 |
ПЕЧЕНЕВСЬКИЙ О.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
88 (38+26+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23471 |
ПЕЧЕНИЙ Ю.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
82 (36+28+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23472 |
ПЕЧЕНИЙОЛЕГ О.В. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
4 |
122 (42+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
23473 |
ПЕЧЕНЮК В.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23474 |
ПЕЧЕРИЦЯ А.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
9 |
145 (60+46+39) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23475 |
ПЕЧКО О.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23476 |
ПЕЧОЛАТ Б.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
129 (45+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
23477 |
ПЕЧОНКІН Т.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23478 |
ПЕЧЬОНКІНА С.Д. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23479 |
ПЕШКО В.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
71 (31+22+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23480 |
ПЕШКО М.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
164 (54+58+52) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23481 |
ПЕШКО О.П. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
5 |
78 (22+32+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23482 |
ПЕШКОВА О.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23483 |
ПЕШКОВА С.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
97 (23+44+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23484 |
ПЄХ А.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23485 |
ПЄХ К.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23486 |
ПЄХ К.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
5 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23487 |
ПЄХ М.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23488 |
ПЄХ Т.Я. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
9 |
107 (34+40+33) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
23489 |
ПЄХА Ю.Л. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
150 (46+50+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23490 |
ПЄЦ В.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
115 (48+34+33) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23491 |
ПИВОВАР А.В. |
14745 |
м. Старий Самбір |
Білицька ЗСШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23492 |
ПИВОВАР А.О. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23493 |
ПИВОВАР В.О. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23494 |
ПИВОВАР Д.І. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23495 |
ПИВОВАРНИК А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
142 (38+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23496 |
ПИВОВАРЧУК А.Д. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23497 |
ПИВОВАРЧУК М.Р. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
23498 |
ПИЖЕВСЬКА К.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23499 |
ПИЖЕВСЬКА О.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
68 (34+22+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23500 |
ПИЖИК А.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23501 |
ПИЛАТ А.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
23502 |
ПИЛАТ В.Р. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
6 |
104 (48+38+18) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
23503 |
ПИЛАТ З.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
145 (60+48+37) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23504 |
ПИЛАТ З.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
94 (28+42+24) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
23505 |
ПИЛАТ М.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
97 (39+36+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23506 |
ПИЛАТ О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
100 (18+34+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23507 |
ПИЛАТ С.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23508 |
ПИЛАТ Ю.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
23509 |
ПИЛАТ Ю.Л. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
122 (60+38+24) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
23510 |
ПИЛАТ Я.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23511 |
ПИЛИП А.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
84 (27+24+33) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23512 |
ПИЛИП Н.П. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23513 |
ПИЛИП С.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
92 (20+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23514 |
ПИЛИПАКА В.Ю. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
6 |
72 (30+36+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23515 |
ПИЛИПЕНКО А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
105 (40+38+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23516 |
ПИЛИПЕНКО Р.С. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
66 (15+26+25) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23517 |
ПИЛИПЕЦЬ В.Д. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
23518 |
ПИЛИПЕЦЬ Д.М. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23519 |
ПИЛИПЕЦЬ О.М. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
68 (23+24+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23520 |
ПИЛИПЕЦЬ О.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23521 |
ПИЛИПЕЦЬ Р.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
104 (54+20+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23522 |
ПИЛИПЕЦЬ С.В. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23523 |
ПИЛИПЕЦЬ Ю.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23524 |
ПИЛИПІВ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
119 (36+34+49) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23525 |
ПИЛИПІВ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23526 |
ПИЛИПІВ А.І. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23527 |
ПИЛИПІВ А.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
87 (39+26+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23528 |
ПИЛИПІВ А.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23529 |
ПИЛИПІВ А.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
90 (42+36+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23530 |
ПИЛИПІВ В.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23531 |
ПИЛИПІВ В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23532 |
ПИЛИПІВ В.Р. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
88 (27+38+23) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23533 |
ПИЛИПІВ Г.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
5 |
91 (46+21+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23534 |
ПИЛИПІВ І.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
112 (42+38+32) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23535 |
ПИЛИПІВ І.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
105 (46+38+21) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23536 |
ПИЛИПІВ М.В. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
95 (39+34+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23537 |
ПИЛИПІВ М.С. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23538 |
ПИЛИПІВ О.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
23539 |
ПИЛИПІВ Р.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23540 |
ПИЛИПІВ Р.П. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23541 |
ПИЛИПІВ С.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23542 |
ПИЛИПІВ Я.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23543 |
ПИЛИПІЮ С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23544 |
ПИЛИПЦІВ О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
105 (30+38+37) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23545 |
ПИЛИПЦІВ П.Ю. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
7 |
102 (36+50+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23546 |
ПИЛИПЦІВ Р.Т. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23547 |
ПИЛИПЦІВ С.Є. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
67 (31+18+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23548 |
ПИЛИПЦІВ С.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23549 |
ПИЛИПЧАК А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
87 (39+38+10) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23550 |
ПИЛИПЧАК В.В. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23551 |
ПИЛИПЧАК В.В. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
10 |
109 (35+32+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23552 |
ПИЛИПЧАК Н.В. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
9 |
82 (23+26+33) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23553 |
ПИЛИПЧАК Н.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
75 (27+30+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23554 |
ПИЛИПЧАК О.В. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
3 |
114 (26+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23555 |
ПИЛИПЧАК Р.В. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
15 (6+4+5) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23556 |
ПИЛИПЧУК А.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
118 (39+40+39) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23557 |
ПИЛИПЧУК Б.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
9 |
111 (46+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23558 |
ПИЛИПЧУК Б.О. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23559 |
ПИЛИПЧУК В |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
4 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
23560 |
ПИЛИПЧУК Д.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23561 |
ПИЛИПЧУК Д.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23562 |
ПИЛИПЧУК Д.Ю. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23563 |
ПИЛИПЧУК З.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23564 |
ПИЛИПЧУК І.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
46 (12+28+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23565 |
ПИЛИПЧУК О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23566 |
ПИЛИПЧУК Р.В. |
14708 |
м. Сокаль |
Войславицька ЗШ |
6 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
23567 |
ПИЛИПЧУК Х.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
23568 |
ПИЛИПЧУК Я.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23569 |
ПИЛИПЮК В.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23570 |
ПИЛИПЮК Д.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23571 |
ПИЛИПЯК А.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23572 |
ПИЛИПЯК В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23573 |
ПИЛИПЯК І.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
83 (22+52+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23574 |
ПИЛИПЯК С.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23575 |
ПИЛИШЕНКО К.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
54 (9+26+19) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23576 |
ПИЛЬ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23577 |
ПИЛЬГУН В.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
94 (45+24+25) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23578 |
ПИЛЬНА Ю.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23579 |
ПИЛЮЩАК В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
72 (24+48+0) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23580 |
ПИЛЮЩАК С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
80 (42+24+14) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23581 |
ПИЛЯВКА І.Р. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
6 |
122 (46+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23582 |
ПИЛЯВКА Н.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23583 |
ПИЛЯВСЬКИЙ В.М. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
9 |
63 (21+30+12) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23584 |
ПИЛЯК В.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
88 (14+32+42) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
23585 |
ПИЛЯК І.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
23586 |
ПИНДЗИН Р.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
23587 |
ПИНДИК О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
106 (48+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
23588 |
ПИНИЛО І.Б. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
6 |
89 (34+31+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23589 |
ПИНИЛО Н.Б. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23590 |
ПИНИЛО Р.Р. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
96 (38+28+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23591 |
ПИНІВ Д.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23592 |
ПИНІВ М.А. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
8 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23593 |
ПИНІВ М.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23594 |
ПИНКА В.Ю. |
14689 |
м. Сокаль |
Перемисловицька ЗШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23595 |
ПИПТИК В.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23596 |
ПИПТИК Н.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
169 (60+58+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23597 |
ПИПЯК В.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23598 |
ПИРІГ А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
65 (15+28+22) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23599 |
ПИРІГ В.С. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
4 |
132 (46+56+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23600 |
ПИРІГ Д.Р. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23601 |
ПИРІГ К.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23602 |
ПИРІГ К.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23603 |
ПИРІГ Н.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23604 |
ПИРІГ О.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23605 |
ПИРІГ С.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23606 |
ПИРІГ С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
157 (48+54+55) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23607 |
ПИРІГ С.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23608 |
ПИРІГ С.О. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
152 (50+48+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23609 |
ПИРІГ Т.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23610 |
ПИРІГ Ю.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
81 (33+32+16) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23611 |
ПИРІЖОК О.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23612 |
ПИРОГ А.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
43 (3+26+14) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23613 |
ПИРОЖЕК В.А. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23614 |
ПИРОЖИНСЬКА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
79 (27+36+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23615 |
ПИРОЖОК Р.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23616 |
ПИРПИЛЬ А.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23617 |
ПИРТИК А.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23618 |
ПИРТИК Б. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23619 |
ПИРТИК Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
64 (9+28+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23620 |
ПИРЧ А.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
119 (42+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
23621 |
ПИРЧ Б.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23622 |
ПИСАНЧИН В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
152 (54+54+44) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23623 |
ПИСАНЧИН Є.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23624 |
ПИСАНЧИН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
131 (39+54+38) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23625 |
ПИСАНЧИН О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
151 (57+52+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23626 |
ПИСАНЧИН С.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23627 |
ПИСАНЧИН Ю.С. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
91 (30+34+27) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23628 |
ПИСАНЧИН Я.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
108 (39+40+29) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23629 |
ПИСАНЮК А.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
94 (27+46+21) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
23630 |
ПИСАНЮК В.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
23631 |
ПИСАНЮК П.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
3 |
96 (18+24+54) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
23632 |
ПИСАР М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
70 (16+18+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23633 |
ПИСАР С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
61 (32+11+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23634 |
ПИСАРЕВ В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
110 (36+44+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23635 |
ПИСАРЧУК В.С. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23636 |
ПИСАРЧУК Ю.М. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мазовіта Орися Петрівна |
23637 |
ПИСКО Б.Л. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
144 (45+60+39) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23638 |
ПИСКО В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23639 |
ПИСКО М.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
44 (17+18+9) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23640 |
ПИСКО О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
64 (27+26+11) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23641 |
ПИСКО О.І. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23642 |
ПИСКО Я.Я. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23643 |
ПИСЬКО Д.Т. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
4 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
23644 |
ПИСЬМЕННИЙ Д.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23645 |
ПИТАЙЧУК К.Т. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23646 |
ПИТЕЛЬ А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
157 (54+52+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23647 |
ПИТЕЛЬ В.Б. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23648 |
ПИТЕЛЬ М.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
5 |
90 (38+28+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23649 |
ПИТЕЛЬ М.І. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
7 |
73 (33+18+22) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23650 |
ПИТЕЛЬ С.С. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23651 |
ПИТЛЬОВАНА А.Б. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
5 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23652 |
ПИТЧАК М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23653 |
ПИТЧАК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
113 (42+35+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23654 |
ПИТЧАК М.Ю. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
100 (34+30+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23655 |
ПИТЧАК Х.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23656 |
ПИТЬКО О.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
73 (22+30+21) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23657 |
ПИЦЬ Д.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23658 |
ПИЦЬ І.П. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
23659 |
ПИЦЬ О.В. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23660 |
ПИЦЬ Т.В. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
8 |
154 (48+46+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23661 |
ПИЦЮР Б.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
96 (12+60+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23662 |
ПИШЄВ В.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23663 |
ПИШЄВА А.С. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
85 (15+38+32) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23664 |
ПИШКО А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
132 (38+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23665 |
ПИШКОВИЧ С.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
87 (36+45+6) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23666 |
ПИШНА Д.Б. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
88 (22+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23667 |
ПИШНА Н.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
99 (36+46+17) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23668 |
ПИШНИК Є.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23669 |
ПИШНЯК Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23670 |
ПИЩИК Н. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
110 (16+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
23671 |
ПИЩИК С.Р. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
3 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23672 |
ПИЩУЛА Д.М. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23673 |
ПІВЕНЬ Б.О. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
142 (34+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
23674 |
ПІВЕНЬ М.З. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23675 |
ПІВЕНЬ М.І. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23676 |
ПІВЕНЬ Н.Г. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
9 |
113 (42+32+39) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23677 |
ПІВЕНЬ С.Г. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
9 |
119 (45+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
23678 |
ПІВЕНЬ Я.І. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23679 |
ПІВКАЧ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23680 |
ПІВКАЧ Н |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23681 |
ПІВОВАР Д.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
97 (54+31+12) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23682 |
ПІВОВАРЧУК Ю.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
11 |
93 (54+18+21) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23683 |
ПІВТОРАК С.Ю. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
23684 |
ПІВТОРАК Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
136 (60+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
23685 |
ПІВТОРАНІС А.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23686 |
ПІГАН С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23687 |
ПІГАРЕВ О.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
90 (34+38+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23688 |
ПІГАРЄВА О.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23689 |
ПІГЕЄВ О.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23690 |
ПІГЕЛЬ В.А. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23691 |
ПІГОР В.Д. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23692 |
ПІГУР А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23693 |
ПІГУР В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23694 |
ПІГУР І.В. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23695 |
ПІГУТ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23696 |
ПІДБЕРЕЖНИК В.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23697 |
ПІДБІРНИЙ Д.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
86 (27+32+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23698 |
ПІДВАЛЬНА А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
104 (48+20+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23699 |
ПІДВІРНА А.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
23700 |
ПІДВІРНА В.В. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
3 |
86 (26+36+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23701 |
ПІДВІРНА Д.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23702 |
ПІДВІРНИЙ Б.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
11 |
144 (52+50+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23703 |
ПІДВІРНИЙ М.В. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
4 |
82 (20+32+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23704 |
ПІДВІРНИЙ П.С. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
38 (26+6+6) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
23705 |
ПІДВІРНИЙ Я.М. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
86 (37+28+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23706 |
ПІДВОРНА С.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23707 |
ПІДГАЙНА Л.О. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23708 |
ПІДГАЙНА О.Т. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23709 |
ПІДГАЙНИЙ А.С. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23710 |
ПІДГАЙНИЙ В.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
8 |
119 (39+50+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
23711 |
ПІДГАЙНИЙ В.С. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23712 |
ПІДГАЙНИЙ Р. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23713 |
ПІДГАНЮК М.О. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
6 |
140 (36+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
23714 |
ПІДГІРНА Е.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
11 |
100 (34+30+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23715 |
ПІДГІРНА О.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
116 (33+32+51) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
23716 |
ПІДГІРНЯК І.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
101 (27+34+40) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23717 |
ПІДГОРЕЦЬКА А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
129 (51+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23718 |
ПІДГОРЕЦЬКА Л.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
85 (27+22+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23719 |
ПІДГОРЕЦЬКИЙ А.В. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23720 |
ПІДГОРОДЕЦЬКА В.В. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23721 |
ПІДГОРОДЕЦЬКА І.В. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
9 |
61 (20+20+21) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23722 |
ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ В.А. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
146 (44+60+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23723 |
ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ І.М. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23724 |
ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ О.В. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
3 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23725 |
ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ С.І. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
102 (52+20+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23726 |
ПІДГРЕБЕЛЬНИЙ А.Р. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23727 |
ПІДГУРСЬКА І.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
23728 |
ПІДГУРСЬКА Т.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
23729 |
ПІДГУРСЬКИЙ В.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23730 |
ПІДГУРСЬКИЙ М.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23731 |
ПІДГУРСЬКИЙ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23732 |
ПІДІПРИГОРА А.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23733 |
ПІДКІВКА М.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23734 |
ПІДКІВКА О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23735 |
ПІДКІВКА П.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
97 (36+24+37) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23736 |
ПІДКОВА Д.І. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
9 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23737 |
ПІДКОВА К.Ю. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23738 |
ПІДКОВА Т.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
11 |
17 (6+8+3) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
23739 |
ПІДКОВИЧ А.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23740 |
ПІДКОВИЧ А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
120 (34+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23741 |
ПІДКОВИЧ Л.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23742 |
ПІДЛИСЬКА В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
88 (30+34+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23743 |
ПІДЛИСЬКА О.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23744 |
ПІДЛИСЬКИЙ Д.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
74 (24+32+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23745 |
ПІДЛІСНА І.І. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23746 |
ПІДЛІСНА Х.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23747 |
ПІДЛІСНИЙ В.І. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
23748 |
ПІДЛУБНА Х.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
11 |
69 (37+26+6) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23749 |
ПІДЛУЖНА Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
122 (32+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23750 |
ПІДЛУЖНА Л.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23751 |
ПІДЛУЖНА М.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
137 (54+52+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
23752 |
ПІДЛУЖНА Я.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
112 (27+46+39) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
23753 |
ПІДЛУЖНИЙ А.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
88 (32+38+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23754 |
ПІДЛУЖНИЙ В.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23755 |
ПІДЛУЖНИЙ Д.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23756 |
ПІДЛУЖНИЙ М.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
110 (36+44+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
23757 |
ПІДЛУЖНИЙ Н.В. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
136 (58+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
23758 |
ПІДЛУЖНИЙ П.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23759 |
ПІДЛУЖНИЙ П.С. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
105 (36+48+21) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23760 |
ПІДЛЯК Д.І. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
9 |
66 (31+32+3) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23761 |
ПІДЛЯСЬКА Л.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
11 |
80 (46+28+6) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23762 |
ПІДЛЯСЬКИЙ А.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
84 (40+26+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23763 |
ПІДОБОРІЖНА М.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
101 (45+34+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23764 |
ПІДПОМОГА В.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23765 |
ПІДСТАВСЬКИЙ В.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
132 (48+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23766 |
ПІДСУДОК О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23767 |
ПІДЦЕРКОВНА О.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23768 |
ПІДЦЕРКОВНА С.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
84 (21+34+29) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23769 |
ПІДЦЕРКОВНИЙ В.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
76 (33+28+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23770 |
ПІДЦЕРКОВНИЙ І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23771 |
ПІДЦЕРКОВНИЙ Ю.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
88 (34+12+42) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
23772 |
ПІДЧЕХА В.Б. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
4 |
158 (46+58+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23773 |
ПІДЧЕХА М.І. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
5 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23774 |
ПІДЧЕХА Р.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
96 (40+32+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23775 |
ПІДЧЕХА У.Р. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
5 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23776 |
ПІЗНАК О.С. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23777 |
ПІЗНАК Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23778 |
ПІЗЬ М.А. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23779 |
ПІК М.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
76 (26+20+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23780 |
ПІК Р.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23781 |
ПІКА В.О. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
7 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23782 |
ПІКАЛОВА Ю.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23783 |
ПІКАЛЮК Б.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23784 |
ПІКАС В.М. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
6 |
130 (42+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
23785 |
ПІКНЕВИЧ Ю.Я. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
6 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23786 |
ПІКУЛА Б.П. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23787 |
ПІКУЛА О.І. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
7 |
85 (36+36+13) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23788 |
ПІКУЛИК В.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23789 |
ПІКУЛИК В.Т. |
14916 |
м. Яворів |
Верблянська СЗШ |
8 |
83 (36+30+17) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23790 |
ПІКУЛИЦЬКА Б.Б. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23791 |
ПІКУЛИЦЬКА М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
62 (25+22+15) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23792 |
ПІКУЛИЦЬКИЙ З.М. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
23793 |
ПІКУС Я.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23794 |
ПІКУШ А.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
116 (46+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
23795 |
ПІКУШ М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
23796 |
ПІЛАВКА О.О. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23797 |
ПІЛЬХ А.Г. |
14682 |
м. Сокаль |
Ванівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
63 (22+29+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23798 |
ПІЛЮС Д.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
104 (44+36+24) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23799 |
ПІНДЕР А.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23800 |
ПІНДЕР М.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23801 |
ПІНДРИС І.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23802 |
ПІНДРИС Л.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
5 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23803 |
ПІНЕЦЬКИЙ І.Я. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
8 |
121 (54+44+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
23804 |
ПІНКЕВИЧ Б.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
86 (42+32+12) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23805 |
ПІНКОВСЬКА Д.Ю. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
104 (42+38+24) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23806 |
ПІНЧУК Д.Б. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
37 (11+20+6) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23807 |
ПІНЧУК Ю.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23808 |
ПІНЬКОВСЬКА О.І. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
9 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
23809 |
ПІНЬОНЖИК В.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23810 |
ПІНЯНСЬКА С.Т. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
114 (35+46+33) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23811 |
ПІПАК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
81 (16+32+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23812 |
ПІПКА А.Р. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
140 (48+56+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23813 |
ПІПКА Б.І. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
104 (32+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23814 |
ПІПСЬКА В |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
23815 |
ПІРАНИК І.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
61 (18+26+17) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23816 |
ПІРКО Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23817 |
ПІРКОВСЬКИЙ Р.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23818 |
ПІРОГОВА В.Д. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23819 |
ПІРОЦЬКА М.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
142 (39+50+53) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23820 |
ПІРУС Д.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23821 |
ПІРУС М.М. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23822 |
ПІРУС С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
86 (25+40+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23823 |
ПІСКЛЯК О.О. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
10 |
104 (40+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
23824 |
ПІСКО Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
95 (36+29+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23825 |
ПІСКОЗУБ М.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23826 |
ПІСОВЕЦЬКА О.А. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23827 |
ПІСОЦЬКА А.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
151 (60+52+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23828 |
ПІСОЦЬКА М.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
23829 |
ПІСОЦЬКА М.С. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
3 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
23830 |
ПІСОЦЬКА Ю.Я. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23831 |
ПІСОЦЬКИЙ М |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
23832 |
ПІСТОЛЯК А.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
7 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23833 |
ПІСТУН В.Т. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23834 |
ПІСТУН Я.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23835 |
ПІСЬКО В. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
23836 |
ПІТА І.І. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23837 |
ПІТВАК Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23838 |
ПІТВАК Т.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
83 (34+25+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23839 |
ПІТИЛА О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
104 (32+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23840 |
ПІТКОВСЬКИЙ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
54 (13+32+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23841 |
ПІТУЛА В.М. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23842 |
ПІТУЛА Г.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
4 |
116 (32+54+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
23843 |
ПІТУЛА М.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
7 |
78 (15+32+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23844 |
ПІТУЛА О.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23845 |
ПІТУЛА Р.Д. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
7 |
119 (42+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23846 |
ПІТУЛЯ А.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
8 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23847 |
ПІТУЛЯ О.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
49 (0+36+13) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23848 |
ПІТУХ Х.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
111 (34+56+21) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23849 |
ПІТУШЕВСЬКА Ю |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
108 (44+34+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
23850 |
ПІХ А.Я. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
6 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23851 |
ПІХ В.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23852 |
ПІХ М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
149 (48+58+43) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23853 |
ПІХ Н.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
116 (36+50+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23854 |
ПІХ С.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
98 (41+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23855 |
ПІХ Ю.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
23856 |
ПІХО О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23857 |
ПІХОВИЧ І.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
116 (54+38+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23858 |
ПІХОВСЬКА Х.П. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
7 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
23859 |
ПІХОЦЬКА О.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
111 (54+36+21) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
23860 |
ПІХОЦЬКИЙ В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23861 |
ПІХОЦЬКИЙ Н.В. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
10 |
86 (31+22+33) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23862 |
ПІХОЦЬКИЙ Н.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
23863 |
ПІХОЦЬКИЙ Ю.Я. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23864 |
ПІЦИК В.О. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23865 |
ПІЦИК Е.О. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
5 |
124 (52+36+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23866 |
ПІЦИК С.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
120 (44+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23867 |
ПІЦИШИН М.А. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23868 |
ПІЦЬ Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
96 (28+44+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
23869 |
ПІЧЕГА В.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23870 |
ПІЧКА О.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23871 |
ПІЧНИЙ О.М. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
23 (12+8+3) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
23872 |
ПІЩАНСЬКИЙ В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
90 (44+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23873 |
ПІЩУР А.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
23874 |
ПІЯЙКО А.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23875 |
ПІЯЙКО О.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23876 |
ПІЯЙКО Ю.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
67 (18+30+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23877 |
ПЇДГУРСЬКА А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
119 (33+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
23878 |
ПЙТЧАК О.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23879 |
ПЛАВУЦЬКА С.Ф. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23880 |
ПЛАВУЦЬКИЙ І.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23881 |
ПЛАЗЬО Р.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23882 |
ПЛАКСІЙ С.С. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23883 |
ПЛАКСІНА С.Є. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
98 (27+42+29) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23884 |
ПЛАСКОНІС А.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
86 (30+26+30) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
23885 |
ПЛАТ А.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23886 |
ПЛАТ А.О. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
23887 |
ПЛАТКО В.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
77 (13+40+24) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23888 |
ПЛАТКО О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
23889 |
ПЛАТКО С.С. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
78 (26+28+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23890 |
ПЛАТОВСЬКА Р.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
96 (38+28+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23891 |
ПЛАТОК В.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
157 (45+60+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23892 |
ПЛАТОНОВ М.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23893 |
ПЛАТОНОВ П.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
3 |
138 (44+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23894 |
ПЛАТОО А.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
108 (60+36+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23895 |
ПЛАХОТНЮК І.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23896 |
ПЛАХОЦЬКА Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23897 |
ПЛАХТИНА М.Г. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
115 (45+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23898 |
ПЛЕБАНСЬКА Д |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23899 |
ПЛЕБАНСЬКА О.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23900 |
ПЛЕБАНСЬКИЙ О.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
134 (46+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23901 |
ПЛЕБАСЬКИЙ О.А. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23902 |
ПЛЕВАКО М.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
100 (38+38+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23903 |
ПЛЕКАН В.Б. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
4 |
80 (20+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23904 |
ПЛЕКАН С.Ю. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
3 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23905 |
ПЛЕСАК Н.А. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
71 (30+24+17) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23906 |
ПЛЕСКАЛЮК М.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
76 (14+32+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23907 |
ПЛЕСКАНКО Д.Д. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
3 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23908 |
ПЛЕСКУН Р.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23909 |
ПЛЕТЕНИЦЬКИЙ В.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23910 |
ПЛЕТЕНИЦЬКИЙ П.А. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
3 |
70 (28+30+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23911 |
ПЛЕТЕНЧУК Х.А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
113 (39+46+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23912 |
ПЛЕТЕНЯ О.С. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
9 |
139 (48+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23913 |
ПЛЕТІНКА В.І. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
8 |
58 (9+20+29) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23914 |
ПЛЕЧЕНЬ І.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
77 (30+32+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23915 |
ПЛЕЧИСТИЙ М.С. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23916 |
ПЛЕЧІЙ О.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
8 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23917 |
ПЛЕЧІЙ О.Ф. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
109 (45+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23918 |
ПЛЕЧІЙ Х.М. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23919 |
ПЛИГУН А.П. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23920 |
ПЛИС А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23921 |
ПЛИТА В.Р. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
8 |
104 (30+52+22) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23922 |
ПЛИТА І.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
100 (30+40+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
23923 |
ПЛИТА М.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23924 |
ПЛИТА М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23925 |
ПЛИТИЧ А.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23926 |
ПЛИТИЧ О.Р. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
7 |
46 (15+12+19) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23927 |
ПЛІІШ А.З. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
3 |
148 (42+52+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23928 |
ПЛІШ В.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
58 (22+24+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23929 |
ПЛІШ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23930 |
ПЛІШ Н.Г. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
118 (22+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
23931 |
ПЛІШ С.Г. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23932 |
ПЛІШКА О.І. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23933 |
ПЛІШКА Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23934 |
ПЛІШКО М.А. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
3 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
23935 |
ПЛІШКО Х.А. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23936 |
ПЛІЩ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23937 |
ПЛОДУХІН С.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
10 |
56 (20+18+18) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
23938 |
ПЛОСКІН О.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23939 |
ПЛОСКОДНЯК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23940 |
ПЛОСКОДНЯК П.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23941 |
ПЛОТИЦЯ Н.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
23942 |
ПЛОТИЦЯ О.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23943 |
ПЛОТИЧКО Б.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23944 |
ПЛОЩАНСЬКИЙ О.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23945 |
ПЛУКАР К.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23946 |
ПЛУКТУС В.А. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
3 |
108 (16+56+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23947 |
ПЛЮВАК В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
7 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23948 |
ПЛЮВАК В.Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
108 (31+38+39) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23949 |
ПЛЮВАК Н.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
86 (21+22+43) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
23950 |
ПЛЮТА Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
125 (40+43+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
23951 |
ПЛЮТА Л.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23952 |
ПЛЮШКЕВИЧ Я. . |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
9 |
91 (38+32+21) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23953 |
ПЛЮЩ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23954 |
ПЛЯЦКО Ю.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23955 |
ПЛЯЦКОВСЬКА О.Г. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
94 (21+42+31) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23956 |
ПЛЯЦОК Н.М. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
3 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23957 |
ПЛЯЦОК Т.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
59 (24+8+27) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23958 |
ПЛЯЦУШОК М.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23959 |
ПНЄВСЬКИЙ В.О. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
118 (54+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23960 |
ПНЄВСЬКИЙ І.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23961 |
ПОБЕР П.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23962 |
ПОБЕРЕЖНИК В.Я. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
3 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
23963 |
ПОБЕРЕЖНИК С.І. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23964 |
ПОБЕРЕЖНИК У.Б. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
23965 |
ПОБЕРЕЖНИК Ю.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
23966 |
ПОБІГАЧ М.Р. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23967 |
ПОБІГУШКА Л.Г. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
144 (39+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23968 |
ПОБІГУШКА О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
85 (36+22+27) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23969 |
ПОБІГУШКО А.І. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
110 (42+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23970 |
ПОБІГУШКО Г.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
47 (17+12+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23971 |
ПОБІГУШКО О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23972 |
ПОБОРЦЕВ М.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23973 |
ПОБУРЧАК Д |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
121 (52+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
23974 |
ПОБУРЧАК О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23975 |
ПОБЯРЖІН Н.Я. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
8 |
110 (30+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
23976 |
ПОВАЖНЯК А.Н. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
23977 |
ПОВАЖУК В.С. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
5 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23978 |
ПОВАЛЕНА Д.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23979 |
ПОВАЛЕНА К.А. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
11 |
125 (45+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23980 |
ПОВАЛЕНА Л.Р. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
9 |
76 (29+32+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23981 |
ПОВАЛЕНА О.Р. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
11 |
109 (44+32+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23982 |
ПОВАЛЕНИЙ А.Б. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
107 (54+35+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23983 |
ПОВЕРЖУК С.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23984 |
ПОВЕРЛЯК Н.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23985 |
ПОВОРОЗНИК В.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23986 |
ПОВОРОЗНИК ДР. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23987 |
ПОВРОЗНИК А.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23988 |
ПОВРОЗНИК А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
23989 |
ПОВРОЗНИК А.Р. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
88 (24+34+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23990 |
ПОВРОЗНИК Л.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23991 |
ПОВРОЗНИК О.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23992 |
ПОВРОЗНИК С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23993 |
ПОВРОЗНИК Ю.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
101 (29+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23994 |
ПОВРОЗНИК Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
101 (36+42+23) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
23995 |
ПОВРОЗНИКА С.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
80 (42+20+18) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
23996 |
ПОВСТИН Ю.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
128 (54+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23997 |
ПОВХ А.Я. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
23998 |
ПОВХ П.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23999 |
ПОВХ Ю.Я. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
5 |
129 (54+51+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24000 |
ПОГАДАЄВ О.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24001 |
ПОГАРЕЦЬКИЙ Р.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24002 |
ПОГЛОД І.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
96 (0+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24003 |
ПОГЛОД П.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24004 |
ПОГЛОД Р.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
103 (27+50+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24005 |
ПОГЛОД Р.П. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
4 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
24006 |
ПОГЛОД С.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24007 |
ПОГОДІНА Я.Я. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
89 (28+25+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24008 |
ПОГОРЕЛОВ Л.І. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24009 |
ПОГОРІЛЕЦЬ В.М. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
8 |
96 (21+38+37) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24010 |
ПОГОРІЛЕЦЬ М.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
94 (28+48+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24011 |
ПОГОРІЛЕЦЬ М.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
78 (27+34+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24012 |
ПОГРАНИЧНА І.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
67 (13+24+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24013 |
ПОГРАНИЧНА О.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
123 (42+40+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
24014 |
ПОГРАНИЧНИЙ М.Т. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
132 (60+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
24015 |
ПОГРАНИЧНИЙ П.Т. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
86 (39+30+17) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24016 |
ПОГРЕБНЯК А.Ю. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24017 |
ПОГРЕБНЯК В.Ю. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24018 |
ПОГРЕБНЯК К.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
24019 |
ПОДВИСОЦЬКИЙ А.Д. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
72 (0+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24020 |
ПОДВІРНА Д.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
78 (34+26+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24021 |
ПОДВІРНА І.П. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
124 (54+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24022 |
ПОДВІРНА С.П. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24023 |
ПОДВІРНИЙ Б.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
73 (23+32+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24024 |
ПОДВІРНИЙ М.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24025 |
ПОДВІРНИЙ Н.Т. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24026 |
ПОДВІРНИЙ О.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
89 (40+31+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
24027 |
ПОДЕБРИЙ Р.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24028 |
ПОДЕНКО В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
93 (42+15+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24029 |
ПОДІБКА М.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24030 |
ПОДІБКА О.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24031 |
ПОДІЛЬНИК В.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24032 |
ПОДІЛЬНИК С.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
9 |
148 (49+48+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24033 |
ПОДІЛЬЧАК В.О. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
7 |
116 (42+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24034 |
ПОДІЛЬЧАК У.П. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
116 (39+38+39) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24035 |
ПОДІЛЬЧИК С.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24036 |
ПОДЛЄСНА С.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
107 (27+54+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24037 |
ПОДНЄБЄСОВ Ю.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
139 (36+52+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24038 |
ПОДОБА Д.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24039 |
ПОДОБІВСЬКА У.В. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
9 |
90 (43+26+21) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24040 |
ПОДОБІНСЬКА В.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24041 |
ПОДОЛА М.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
158 (52+52+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24042 |
ПОДОЛЕЦЬ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
117 (42+46+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24043 |
ПОДОЛЕЦЬ В.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24044 |
ПОДОЛЕЦЬ В.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
114 (42+46+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24045 |
ПОДОЛЕЦЬ І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
124 (60+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24046 |
ПОДОЛЬСЬКА В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
116 (38+48+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24047 |
ПОДОЛЬСЬКИЙ В.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
24048 |
ПОДОЛЬСЬКИЙ С.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
130 (22+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24049 |
ПОДОЛЬЧАК А.Н. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24050 |
ПОДОЛЬЧАК В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24051 |
ПОДОЛЮХ О.М. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
9 |
149 (54+50+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24052 |
ПОДОЛЯК М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
168 (57+54+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24053 |
ПОДОЛЯК Н.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24054 |
ПОДОЛЯК Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
130 (48+54+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24055 |
ПОДОЛЯН О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
79 (27+32+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24056 |
ПОДОЛЯН Х.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24057 |
ПОДОЛЯНКА Я.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24058 |
ПОДОРОЖНИЙ Д.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24059 |
ПОДРЄЗ Н. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
88 (24+40+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24060 |
ПОДСТАВЕК А |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
76 (24+34+18) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
24061 |
ПОДУСІВСЬКА А.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
117 (27+50+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24062 |
ПОДУСІВСЬКА М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24063 |
ПОДУСОВ Д.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
47 (30+17+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24064 |
ПОДУФАЛА В.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24065 |
ПОДУФАЛИН Н |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24066 |
ПОДУФАЛОВ А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
89 (25+46+18) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
24067 |
ПОЖИДАЄВА О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
142 (45+46+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24068 |
ПОЗДРОВСЬКИЙ О.І. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24069 |
ПОЗНАНСЬКИЙ Д.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24070 |
ПОЗНАНСЬКИЙ М.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24071 |
ПОЗНЯК Д.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24072 |
ПОЗНЯКОВ Д.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24073 |
ПОЙДА А.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24074 |
ПОКАСОВСЬКЙ О.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
102 (38+34+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24075 |
ПОКИДЬКО Л.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
144 (39+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24076 |
ПОКИНЬБРОДА Г.Т. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24077 |
ПОКИНЬБРОДА О.В. |
14696 |
м. Сокаль |
Переспівська ЗШ |
5 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24078 |
ПОКОРА А.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24079 |
ПОКОРА Д.Т. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24080 |
ПОКОРА М.А. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
9 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24081 |
ПОКОРА М.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
8 |
113 (39+28+46) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24082 |
ПОКОРА Ю.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24083 |
ПОКОРНА Н.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
108 (28+44+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24084 |
ПОКОТИЛО А.А. |
14696 |
м. Сокаль |
Переспівська ЗШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24085 |
ПОКОТИЛО В.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24086 |
ПОКОТИЛО З.А. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
6 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24087 |
ПОКОТИЛО Л.Я. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24088 |
ПОКОТИЛО М.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
76 (27+28+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24089 |
ПОКОТИЛО Н.М. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24090 |
ПОКОТИЛО Н.О. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
6 |
100 (54+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24091 |
ПОКОТИЛО О.М. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
6 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24092 |
ПОКОТИЛО О.О. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
10 |
143 (60+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24093 |
ПОКОТИЛО У.Л. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
6 |
90 (26+28+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24094 |
ПОКОТИЦЬКИЙ В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
128 (52+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24095 |
ПОКРОВЕЦЬКА О.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
24096 |
ПОКРОВЕЦЬКА С.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
24097 |
ПОКРОВЕЦЬКИЙ О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (46+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
24098 |
ПОКРОВЕЦЬКОГО Б.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24099 |
ПОКУРБАНИЧ Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
134 (38+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24100 |
ПОКУРБАНИЧ Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24101 |
ПОКШИНСЬКИЙ Б.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
134 (40+58+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24102 |
ПОЛАВСЬКА О.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
145 (57+46+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24103 |
ПОЛАГНЮК О.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
114 (48+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
24104 |
ПОЛАЩЕНКО П.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
102 (24+54+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24105 |
ПОЛЕЦЬ І.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24106 |
ПОЛЕЩУК В.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24107 |
ПОЛЄТУХА О.Р. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
24108 |
ПОЛЗТЮК С.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24109 |
ПОЛИВКО Є.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24110 |
ПОЛИВКО Н.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
106 (48+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
24111 |
ПОЛИВОДА Д.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
110 (20+60+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24112 |
ПОЛІВЦЕВА О.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
86 (36+28+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24113 |
ПОЛІЖАК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
140 (54+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24114 |
ПОЛІЙЧУК Д.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24115 |
ПОЛІЙЧУК О.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24116 |
ПОЛІЛУХ Ю.Б. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
82 (20+32+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24117 |
ПОЛІТАЄВА Я |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24118 |
ПОЛІТАНСЬКА А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
124 (45+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24119 |
ПОЛІТИЛО А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
74 (31+22+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24120 |
ПОЛІТИЛО В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24121 |
ПОЛІТИЛО В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
91 (21+42+28) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
24122 |
ПОЛІТИЛО О.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
88 (36+22+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24123 |
ПОЛІТОВСЬКА І.І. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24124 |
ПОЛІХ О.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
24125 |
ПОЛІХА А.А. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
101 (21+52+28) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
24126 |
ПОЛІХА С.А. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24127 |
ПОЛІШКО С.О. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
5 |
94 (32+32+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24128 |
ПОЛІЩАК О.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
89 (39+24+26) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24129 |
ПОЛІЩУК А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
24130 |
ПОЛІЩУК А.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24131 |
ПОЛІЩУК А.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
24132 |
ПОЛІЩУК В.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
82 (35+26+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24133 |
ПОЛІЩУК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24134 |
ПОЛІЩУК В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
114 (40+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24135 |
ПОЛІЩУК В.Ю. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
24136 |
ПОЛІЩУК Д.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24137 |
ПОЛІЩУК І.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
106 (28+36+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
24138 |
ПОЛІЩУК О.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24139 |
ПОЛІЩУК Р |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
52 (20+26+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24140 |
ПОЛІЩУК Р.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24141 |
ПОЛОВИНКО А.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
80 (30+22+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24142 |
ПОЛОВКА Н.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24143 |
ПОЛОВКО Ю.П. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
97 (48+43+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24144 |
ПОЛОВКО А.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24145 |
ПОЛОВКО В. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
6 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24146 |
ПОЛОВКО В.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24147 |
ПОЛОВКО М.М. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
5 |
94 (36+28+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24148 |
ПОЛОВКО С. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24149 |
ПОЛОДЮК М.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24150 |
ПОЛОЖЕВЕЦЬ Ю.О. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
6 |
104 (52+28+24) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24151 |
ПОЛОЗОВ Н.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
57 (36+18+3) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
24152 |
ПОЛОЗОК О.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24153 |
ПОЛОМАНА Ю.З. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
101 (33+46+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24154 |
ПОЛОМАХТЕРОВ О.І. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
8 |
76 (24+38+14) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24155 |
ПОЛОМАЦКАНИЧ Н.Є. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24156 |
ПОЛОНСЬКИЙ Р.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24157 |
ПОЛОХАЧ В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
24158 |
ПОЛТАВЕЦЬ Н.О. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
112 (30+46+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24159 |
ПОЛУКАЙНЕН О.В. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24160 |
ПОЛУКІШНИК О.Б. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
95 (30+50+15) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24161 |
ПОЛУКІШНИК С.О. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
48 (0+0+48) |
|
|
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
24162 |
ПОЛУЛІХ А.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24163 |
ПОЛУЛІХ Н.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
60 (24+36+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24164 |
ПОЛУПАНЕЦЬ Р.Д. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
6 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24165 |
ПОЛУСИТОК М.Ю. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24166 |
ПОЛЬКО І.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24167 |
ПОЛЬКО О.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
152 (46+52+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24168 |
ПОЛЬНА А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24169 |
ПОЛЬНА Ю.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
24170 |
ПОЛЬНА Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24171 |
ПОЛЬНИЙ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24172 |
ПОЛЬОВА А.М. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24173 |
ПОЛЬОВА Г.М. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
9 |
76 (11+38+27) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24174 |
ПОЛЬОВА І. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
118 (22+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
24175 |
ПОЛЬОВА Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24176 |
ПОЛЬОВИЙ В.С. |
14320 |
м. Жидачів |
Турадівська ЗОШ |
3 |
142 (40+60+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
24177 |
ПОЛЬОВИЙ З.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24178 |
ПОЛЬОВИЙ О.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
136 (40+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24179 |
ПОЛЬОВСЬКИЙ Д. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
4 |
90 (32+40+18) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24180 |
ПОЛЬОВСЬКИЙ Д.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24181 |
ПОЛЬЧИН Н.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
34 (9+16+9) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24182 |
ПОЛЮГА В.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24183 |
ПОЛЮГА Д.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
130 (58+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24184 |
ПОЛЮГА П.М. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
8 |
138 (48+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24185 |
ПОЛЮГА Р.Л. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
24186 |
ПОЛЮГА Т.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
160 (51+58+51) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24187 |
ПОЛЮГАНИЧ В.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
52 (12+20+20) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
24188 |
ПОЛЮГАНИЧ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
124 (39+46+39) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24189 |
ПОЛЮХОВИЧ Р.А. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
6 |
58 (30+16+12) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24190 |
ПОЛЯК А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24191 |
ПОЛЯК І.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
140 (43+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
24192 |
ПОЛЯК Л.О. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24193 |
ПОЛЯК М.В. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24194 |
ПОЛЯК Ю.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
100 (32+38+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24195 |
ПОЛЯКОВ А.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24196 |
ПОЛЯКОВ В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24197 |
ПОЛЯКОВ В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
104 (52+22+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24198 |
ПОЛЯКОВ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
24199 |
ПОЛЯКОВ О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
75 (40+23+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24200 |
ПОЛЯКОВ П.С. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
118 (52+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
24201 |
ПОЛЯКОВ Р.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
6 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24202 |
ПОЛЯКОВА А.О. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
68 (28+16+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24203 |
ПОЛЯКОВА О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
88 (16+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24204 |
ПОЛЯНИК М.Г. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24205 |
ПОЛЯНИЦЯ В.А. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
5 |
112 (28+30+54) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24206 |
ПОЛЯНИЧКО С.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
106 (38+32+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24207 |
ПОЛЯНСЬКА А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
24208 |
ПОЛЯНСЬКА З.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
67 (17+26+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24209 |
ПОЛЯНСЬКА С.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24210 |
ПОЛЯНСЬКА Х.І. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24211 |
ПОЛЯНСЬКА Ю.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
139 (57+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24212 |
ПОЛЯНСЬКИЙ А.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24213 |
ПОЛЯНСЬКИЙ І.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24214 |
ПОЛЯНСЬКИЙ М.П. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
24215 |
ПОЛЯНСЬКИЙ Ю.О. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24216 |
ПОЛЯНЧИЧ А.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24217 |
ПОЛЯНЧИЧ А.В. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24218 |
ПОЛЯНЧИЧ І.І. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
4 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24219 |
ПОЛЯНЧИЧ М.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
24220 |
ПОЛЯНЧИЧ О.І. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
134 (48+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
24221 |
ПОЛЯНЧИЧ Р.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
67 (27+14+26) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24222 |
ПОЛЯНЧИЧ С.О. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
57 (30+16+11) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24223 |
ПОЛЯНЧИЧ Ю.І. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
102 (44+22+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24224 |
ПОЛЯНЧУК Д.Т. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
24225 |
ПОМАЙДА О.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
107 (48+23+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24226 |
ПОМАРАНСЬКА В.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24227 |
ПОМІРКО А.В. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
11 |
95 (39+32+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24228 |
ПОМІРКО В.Є. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24229 |
ПОМІРКО О.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24230 |
ПОМІРКО Х.В. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
8 |
89 (39+42+8) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24231 |
ПОМІРЧИЙ Д.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24232 |
ПОМІРЧИЙ М.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
153 (54+60+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24233 |
ПОМПА Т.П. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24234 |
ПОНА П.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24235 |
ПОНЗЕЛЬ Б. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24236 |
ПОНИК Х. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24237 |
ПОНКАЛО М.М. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
5 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24238 |
ПОНОМАРЕНКО І.М. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
5 |
92 (38+30+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24239 |
ПОНОМАРЕНКО О.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
128 (51+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24240 |
ПОНОМАРЬОВ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
134 (54+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24241 |
ПОНОМАРЬОВА В.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24242 |
ПОНОМАРЬОВА Н.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24243 |
ПОНУРОВСЬКИЙ В.А. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
7 |
148 (36+58+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24244 |
ПОНЧКА Г.М. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24245 |
ПОНЧКА І.М. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24246 |
ПОПАДИК В.Р. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24247 |
ПОПАДИК М.Р. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
8 |
105 (39+38+28) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24248 |
ПОПАДИК Ю.Р. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24249 |
ПОПАДИН В.М. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
8 |
42 (18+10+14) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24250 |
ПОПАДЙН Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24251 |
ПОПАДК Ю.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24252 |
ПОПАДЮК А.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
69 (18+32+19) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24253 |
ПОПАДЮК В.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24254 |
ПОПАДЮК Д.І. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
6 |
89 (44+39+6) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24255 |
ПОПАДЮК С.О. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24256 |
ПОПАЙЛО М.Б. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24257 |
ПОПВИЧ Н.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24258 |
ПОПЕЛІВСЬКА А.О. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
50 (18+20+12) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
24259 |
ПОПЕЛЬНЮК В.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
100 (42+34+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24260 |
ПОПЕЛЬЧУК М.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
142 (36+58+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24261 |
ПОПЕЛЯСТИЙ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24262 |
ПОПЕНЮК С.Р. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24263 |
ПОПЕРЕКА І.І. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
130 (32+56+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
24264 |
ПОПЄЛЄВА С.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
60 (0+48+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24265 |
ПОПИК А.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
24266 |
ПОПИК Д.П. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24267 |
ПОПИК З.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24268 |
ПОПИК М.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24269 |
ПОПИК Н.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24270 |
ПОПИК Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24271 |
ПОПИК Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
45 (3+20+22) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24272 |
ПОПИК С.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24273 |
ПОПИК Т.В. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
5 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24274 |
ПОПИТАК Б.М. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
8 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24275 |
ПОПИТАК Д.М. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24276 |
ПОПИТАК Р.В. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24277 |
ПОПІВНЯК А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
133 (39+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24278 |
ПОПІВНЯК А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24279 |
ПОПІВНЯК М.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24280 |
ПОПІВНЯК Ю.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
114 (42+40+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24281 |
ПОПІЛЬ Д.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24282 |
ПОПІЛЬ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
129 (42+46+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24283 |
ПОПІЛЬ М.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
111 (39+54+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24284 |
ПОПІЛЬ Ю.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
87 (36+40+11) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24285 |
ПОПК Н.Т. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
123 (54+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24286 |
ПОПКО М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
131 (51+48+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
24287 |
ПОПКО У.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
93 (44+28+21) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24288 |
ПОПКОВ Т.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24289 |
ПОПЛАВСЬКА В.Ю. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24290 |
ПОПЛАВСЬКИЙ І.В. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
71 (6+23+42) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
24291 |
ПОПОВ А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
142 (45+48+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24292 |
ПОПОВ Д.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24293 |
ПОПОВ М.Ю. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
24294 |
ПОПОВ Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24295 |
ПОПОВА А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24296 |
ПОПОВИЧ А.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
43 (12+24+7) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24297 |
ПОПОВИЧ А.О. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
8 |
127 (15+52+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
24298 |
ПОПОВИЧ А.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
96 (18+40+38) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
24299 |
ПОПОВИЧ А.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
128 (60+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24300 |
ПОПОВИЧ А.Т. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
124 (22+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24301 |
ПОПОВИЧ Б.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
137 (52+43+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
24302 |
ПОПОВИЧ В.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
9 |
95 (31+34+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24303 |
ПОПОВИЧ В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24304 |
ПОПОВИЧ В.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
105 (38+46+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24305 |
ПОПОВИЧ В.М. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
67 (21+20+26) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24306 |
ПОПОВИЧ В.М. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
5 |
105 (48+27+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24307 |
ПОПОВИЧ В.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24308 |
ПОПОВИЧ В.Ю. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
139 (60+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24309 |
ПОПОВИЧ Е.І. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24310 |
ПОПОВИЧ І.Б. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
4 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24311 |
ПОПОВИЧ І.І. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
3 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
24312 |
ПОПОВИЧ К.М. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
107 (42+38+27) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24313 |
ПОПОВИЧ Л.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24314 |
ПОПОВИЧ Л.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
122 (36+38+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24315 |
ПОПОВИЧ М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24316 |
ПОПОВИЧ М.А. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
110 (60+20+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24317 |
ПОПОВИЧ М.Б. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
126 (40+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
24318 |
ПОПОВИЧ М.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
72 (15+30+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24319 |
ПОПОВИЧ М.І. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
4 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
24320 |
ПОПОВИЧ М.Т. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
102 (36+44+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24321 |
ПОПОВИЧ М.Т. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
8 |
87 (27+38+22) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24322 |
ПОПОВИЧ М.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24323 |
ПОПОВИЧ Н.І. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
9 |
100 (40+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
24324 |
ПОПОВИЧ Н.М. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
79 (21+32+26) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24325 |
ПОПОВИЧ Н.Р. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24326 |
ПОПОВИЧ Н.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
58 (6+38+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24327 |
ПОПОВИЧ О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
103 (42+28+33) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24328 |
ПОПОВИЧ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
100 (28+48+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
24329 |
ПОПОВИЧ П.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
66 (26+34+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24330 |
ПОПОВИЧ Р.В. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24331 |
ПОПОВИЧ Р.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
82 (15+38+29) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
24332 |
ПОПОВИЧ Х.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
87 (26+19+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24333 |
ПОПОВИЧ Ю.П. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
95 (33+36+26) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
24334 |
ПОПОВСЬКА А.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
106 (54+34+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24335 |
ПОПП С.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24336 |
ПОПТИК А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24337 |
ПОПУЧКО А.К. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
3 |
50 (32+18+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24338 |
ПОРАДІВСЬКА В.М. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
10 |
94 (38+26+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24339 |
ПОРЕМСЬКА К.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24340 |
ПОРИЦЬКИЙ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24341 |
ПОРІЦЬКА А.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24342 |
ПОРІЦЬКА І.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24343 |
ПОРІЦЬКА О.Ю. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
2 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24344 |
ПОРІЦЬКА Ю.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
86 (30+26+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24345 |
ПОРІЦЬКИЙ О.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24346 |
ПОРОВСЬКА А.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24347 |
ПОРОДКО Д.Л. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
119 (40+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24348 |
ПОРОДЬКО М.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24349 |
ПОРОНЮК Д.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
94 (36+24+34) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24350 |
ПОРОНЮК Д.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24351 |
ПОРОНЮК Р.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
148 (34+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24352 |
ПОРОСЮК Д.Т. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
9 |
44 (18+20+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24353 |
ПОРОХНАВЕЦЬ В.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
120 (40+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24354 |
ПОРОХНАВЕЦЬ С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
86 (42+26+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24355 |
ПОРОХНЮК М.В. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
24356 |
ПОРОХНЯВИЙ Н.Д. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24357 |
ПОРОХОВСЬКА Г.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
176 (58+58+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24358 |
ПОРОХОВСЬКИЙ Б.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24359 |
ПОРОШОК М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
130 (40+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
24360 |
ПОРТМАН Г.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24361 |
ПОРТУХАЙ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
130 (52+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
24362 |
ПОРТУХАЙ П.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24363 |
ПОРТУХАЙ Я.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
94 (34+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24364 |
ПОРТЯНКО Р.С. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
6 |
81 (30+33+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24365 |
ПОРТЯННІКОВА В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
86 (22+52+12) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24366 |
ПОРУЧИНСЬКА О.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24367 |
ПОРЦИН А.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24368 |
ПОРЦІН В.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
68 (24+26+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24369 |
ПОРЦІН Ю.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24370 |
ПОРЦІНА Д.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24371 |
ПОРЧИК В.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24372 |
ПОСАЦЬКИЙ В.Е. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24373 |
ПОСИПАЙКО С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
96 (12+24+60) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24374 |
ПОСІЛЬСЬКА С.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24375 |
ПОСЛАВСЬКА В.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
130 (38+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24376 |
ПОСМІТЮХ К.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24377 |
ПОСМІТЮХ К.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
112 (39+42+31) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24378 |
ПОСОЛЕНИК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
57 (0+32+25) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24379 |
ПОСОЛЕНИК С.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
53 (6+36+11) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24380 |
ПОСТАВКА Д.Б. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24381 |
ПОСТНІКОВА В.М. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24382 |
ПОСТОВА С.М. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
4 |
122 (36+50+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24383 |
ПОСТОЛ О.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24384 |
ПОСТОЛ Х.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
24385 |
ПОСТОЛЕНКО М.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
106 (46+30+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24386 |
ПОСТОЛІВКА А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24387 |
ПОСТОЛОВКА Л.В. |
14943 |
м. Яворів |
Терновицька СЗШ |
6 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24388 |
ПОСТОЛЮК В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
24389 |
ПОСТОЛЮК І.С. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
8 |
151 (42+54+55) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24390 |
ПОСТОЛЮК К.В. |
14331 |
м. Жидачів |
Новосільська ЗОШ |
9 |
76 (39+16+21) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24391 |
ПОСТОЛЮК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24392 |
ПОСТОЛЮК С.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
138 (46+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
24393 |
ПОСТОЛЮК У.С. |
14694 |
м. Сокаль |
Горбківська ЗШ |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24394 |
ПОТАНІНА Є.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
151 (48+46+57) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
24395 |
ПОТАПЕНКО П.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
142 (60+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24396 |
ПОТАПЕНКО Х.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24397 |
ПОТАПОВ Р.Е. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
24398 |
ПОТАШЕНКОВА О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
136 (39+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24399 |
ПОТАШНИК М.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
121 (54+37+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24400 |
ПОТАШНИК Р.Р. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
6 |
102 (40+32+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24401 |
ПОТАШНИК С.Р. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24402 |
ПОТЕЖНА А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+12+48) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
24403 |
ПОТЕРЕЙКО І.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
67 (20+38+9) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24404 |
ПОТІЦЬКИЙ Р.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
24405 |
ПОТІЧНА Я.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24406 |
ПОТОВСЬКА Х.Л. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
82 (24+34+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24407 |
ПОТОВСЬКИЙ А.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24408 |
ПОТОПЛК М.А. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24409 |
ПОТОПЛЯК Б.Б. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
5 |
126 (48+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24410 |
ПОТОПНИК О.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24411 |
ПОТОЧАК О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24412 |
ПОТОЧНЯК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24413 |
ПОТОЧНЯК І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24414 |
ПОТОЧНЯК І.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
136 (36+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
24415 |
ПОТОЧНЯК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24416 |
ПОТУШНК С.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24417 |
ПОТЮК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
82 (36+26+20) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24418 |
ПОТЮК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
89 (28+28+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24419 |
ПОТЮК М.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
24420 |
ПОХМУРСЬКА Л.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24421 |
ПОХОДАЙ О.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
4 |
126 (34+56+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24422 |
ПОХОДЖАЙ Х.А. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
5 |
66 (18+42+6) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24423 |
ПОХОРУКОВА А.І. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
114 (52+38+24) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24424 |
ПОЦІЛУЙКО А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24425 |
ПОЦІЛУЙКО А.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
60 (6+36+18) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24426 |
ПОЦІЛУЙКО А.Р. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24427 |
ПОЦІЛУЙКО Б.А. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
6 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24428 |
ПОЦІЛУЙКО Н.А. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
8 |
100 (33+32+35) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24429 |
ПОЦІЛУЙКО Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
122 (42+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24430 |
ПОЦІЛУЙО Х.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24431 |
ПОЦЮРКО А.П. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24432 |
ПОЦЮРКО М.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
128 (34+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24433 |
ПОЧАЄВЕЦЬ В.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24434 |
ПОЧАПСЬКА В.П. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24435 |
ПОЧАПСЬКА С.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
131 (42+58+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24436 |
ПОЧЕГАЙЛО В.Т. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24437 |
ПОЧЕКВА О.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24438 |
ПОЧИНОК О.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
24439 |
ПОЧИНОК С.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
11 |
121 (49+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
24440 |
ПОЧИНОК Ю.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
110 (27+46+37) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24441 |
ПОЧИНЮК С.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
87 (25+44+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24442 |
ПОЧОНТИК В.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24443 |
ПОШИВАК М.В. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
5 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24444 |
ПОШИВАК Н.С. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24445 |
ПОШИВАК Р.І. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
5 |
100 (48+34+18) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24446 |
ПОШИВАК С.Т. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
80 (42+32+6) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24447 |
ПОШИВАК У.Т. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24448 |
ПОЩАЛОВСЬКИЙ В.Р. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
24449 |
ПОЯСНИК А.О. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24450 |
ПОЯСНКК С |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
102 (44+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
24451 |
ПРАВАК Л.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
123 (30+46+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24452 |
ПРАКТИКА О.С. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24453 |
ПРАННИК І.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24454 |
ПРАННИК Ю.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
105 (43+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24455 |
ПРАЦЬОВИТА В.Л. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
150 (51+42+57) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24456 |
ПРАЦЬОВИТИЙ А.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24457 |
ПРАЧ А.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
7 |
166 (57+52+57) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24458 |
ПРАЧУН Є.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24459 |
ПРЕДЗИМИРСЬКА Я.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
114 (48+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
24460 |
ПРЕДКО Л.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24461 |
ПРЕДКО О.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
24462 |
ПРЕДУН Л.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24463 |
ПРЕНДЕЛОВИЧ К.В. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24464 |
ПРЕНДОТА А.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24465 |
ПРЕНДОТА І.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24466 |
ПРЕНДОТА С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
106 (40+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
24467 |
ПРЕОБРАЖЕНСЬКА Є.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
124 (48+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24468 |
ПРЕСНЕР Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24469 |
ПРЕЦЕЛЬ В.О. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
7 |
177 (60+60+57) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24470 |
ПРИБИЛА Н.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24471 |
ПРИБИЛА Ю.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
105 (21+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24472 |
ПРИБИШ Д.С. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
5 |
120 (52+32+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24473 |
ПРИБУЛА Р.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
9 |
87 (31+44+12) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24474 |
ПРИБУЛА Ю.П. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24475 |
ПРИВАЛОВА Х.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24476 |
ПРИВЕДА Д.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24477 |
ПРИВЕДА Х.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24478 |
ПРИГОДА А.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
24479 |
ПРИГОДА К.Р. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
116 (24+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мазовіта Орися Петрівна |
24480 |
ПРИГОДА Н.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
60 (18+26+16) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24481 |
ПРИГОДА О.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
24482 |
ПРИГОДА О.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24483 |
ПРИГОДА Ю.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
92 (21+46+25) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
24484 |
ПРИДИБА Р.О. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
164 (60+44+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24485 |
ПРИДИБА С.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
99 (42+33+24) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
24486 |
ПРИЙМА А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24487 |
ПРИЙМА А.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
104 (46+34+24) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24488 |
ПРИЙМА В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24489 |
ПРИЙМА В.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24490 |
ПРИЙМА В.П. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
9 |
100 (54+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24491 |
ПРИЙМА З.Б. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
62 (25+10+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24492 |
ПРИЙМА М.А. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
8 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24493 |
ПРИЙМА М.Н. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24494 |
ПРИЙМА М.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
131 (54+38+39) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
24495 |
ПРИЙМА О.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24496 |
ПРИЙМА П.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24497 |
ПРИЙМА П.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
65 (24+20+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24498 |
ПРИЙМА Р.Л. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
96 (46+32+18) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24499 |
ПРИЙМА С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24500 |
ПРИЙМА С.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
107 (36+38+33) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
24501 |
ПРИЙМАК Д.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
7 |
134 (48+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
24502 |
ПРИЙМАК М.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
96 (24+60+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24503 |
ПРИЙМАК О.Я. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
99 (35+34+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24504 |
ПРИЙМАК С.І. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
9 |
144 (60+54+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24505 |
ПРИЙМАЧУК Р.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24506 |
ПРИЙМИ А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
115 (42+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24507 |
ПРИЙМИЧ О.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24508 |
ПРИКУПЕНКО А.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
96 (24+44+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24509 |
ПРИМАК Н.А. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24510 |
ПРИМАК Р.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
8 |
111 (33+32+46) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24511 |
ПРИНАДА Б.С. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
5 |
122 (44+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24512 |
ПРИНДА М.Ю. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
132 (28+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
24513 |
ПРИНДА Ю.І. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
3 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
24514 |
ПРИНДАК А.В. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24515 |
ПРИНДАК В.Є. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
118 (48+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24516 |
ПРИПІН І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
76 (8+38+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24517 |
ПРИСТАВСЬКА А.І. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
3 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
24518 |
ПРИСТАВСЬКА В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
97 (40+39+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
24519 |
ПРИСТАВСЬКА Д.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
100 (27+36+37) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24520 |
ПРИСТАВСЬКА І.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24521 |
ПРИСТАВСЬКА Л.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24522 |
ПРИСТАВСЬКА С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
81 (36+15+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24523 |
ПРИСТАВСЬКИЙ В.Б. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24524 |
ПРИСТАВСЬКИЙ Д.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24525 |
ПРИСТАВСЬКИЙ М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
85 (44+17+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
24526 |
ПРИСТАВСЬКИЙ М.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
92 (36+32+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24527 |
ПРИСТАВСЬКИЙ О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
72 (28+20+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24528 |
ПРИСТАВСЬКИЙ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
24529 |
ПРИСТАЙ В.З. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
126 (40+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
24530 |
ПРИСТАЙ Д.С. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
9 |
79 (28+30+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24531 |
ПРИСТАЙ М.В. |
14845 |
м. Стрий |
Любинцівська СЗШ |
9 |
64 (23+38+3) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24532 |
ПРИСТАЙ О.Л. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
6 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24533 |
ПРИСТАЙ О.Р. |
14845 |
м. Стрий |
Любинцівська СЗШ |
9 |
70 (17+38+15) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24534 |
ПРИСТАЙ Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
131 (48+36+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24535 |
ПРИСТАЙ Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24536 |
ПРИСТАЙ Р.Р. |
14845 |
м. Стрий |
Любинцівська СЗШ |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24537 |
ПРИСТАЙ Ю.А. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
103 (48+37+18) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24538 |
ПРИСТАЙ Ю.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
54 (20+22+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24539 |
ПРИСТАЙ Ю.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24540 |
ПРИСТАЙ Я.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
118 (42+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24541 |
ПРИСТАЙКО А.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24542 |
ПРИСТАЙКО В.Р. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24543 |
ПРИСТАЙКО В.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
112 (36+38+38) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24544 |
ПРИСТАЙКО І.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
107 (36+46+25) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24545 |
ПРИСТАЙКО Р.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
84 (34+20+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24546 |
ПРИСТАНСЬКА Г.Є. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
11 |
73 (33+28+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24547 |
ПРИСТАНСЬКА С.Є. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
8 |
122 (48+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24548 |
ПРИСТАНСЬКА Х.Є. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
3 |
114 (48+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24549 |
ПРИСТАНСЬКИЙ В.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
6 |
81 (52+17+12) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24550 |
ПРИСТАНСЬКИЙ І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
51 (3+28+20) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24551 |
ПРИСТАШ Г.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24552 |
ПРИСТАШ І.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
110 (36+46+28) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
24553 |
ПРИСТАШ М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24554 |
ПРИСТАШ О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
68 (30+26+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24555 |
ПРИСТАШ С.Я. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24556 |
ПРИСТАЯК С.В. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24557 |
ПРИСТУПА Д.А. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
110 (24+38+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24558 |
ПРИСТУПА Д.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24559 |
ПРИСТУПА Д.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24560 |
ПРИСТУПА М.І. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24561 |
ПРИСТУПА Н. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24562 |
ПРИСТУПА Р.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
64 (34+18+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24563 |
ПРИСТУПА ХА. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
102 (31+56+15) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24564 |
ПРИСТУПА Ю.І. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
7 |
151 (54+46+51) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24565 |
ПРИСТУПЛЯК І.І. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
117 (46+26+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24566 |
ПРИСТУПЛЯК М.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24567 |
ПРИСТУПЛЯК Ю.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
100 (40+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24568 |
ПРИСЯЖНА В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
91 (40+33+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
24569 |
ПРИСЯЖНА Д.В. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
24570 |
ПРИСЯЖНА С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24571 |
ПРИСЯЖНИЙ Р.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24572 |
ПРИСЯЖНИК М.Т. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
86 (34+34+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24573 |
ПРИСЯЖНИК М.Я. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
94 (40+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24574 |
ПРИСЯЖНЮК В.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
125 (40+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24575 |
ПРИСЯЖНЮК Д.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
69 (22+29+18) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
24576 |
ПРИСЯЖНЮК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
62 (26+30+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24577 |
ПРИСЯЖНЮК Х.О. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
24578 |
ПРИТИКА В.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24579 |
ПРИТОЦЬКА Х.О. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
8 |
164 (54+52+58) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24580 |
ПРИТОЦЬКА Ю.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
9 |
55 (18+28+9) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24581 |
ПРИТОЦЬКА Ю.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
7 |
162 (54+50+58) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24582 |
ПРИТОЦЬКА Ю.П. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
8 |
164 (54+52+58) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24583 |
ПРИТУЛА А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24584 |
ПРИТУЛА В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24585 |
ПРИТУЛА Д.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24586 |
ПРИТУЛА М.Л. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
96 (12+60+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24587 |
ПРИТУЛА М.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24588 |
ПРИТУЛА М.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24589 |
ПРИТУЛА Н.Б. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24590 |
ПРИТУЛА Х.Д. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
99 (34+50+15) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24591 |
ПРИТУЛКА С.П. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24592 |
ПРИХІД Л.О. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
5 |
118 (54+28+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24593 |
ПРИХІДНЯК М.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
24594 |
ПРИХНЮК Д.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24595 |
ПРИХОДА Є.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
98 (48+44+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
24596 |
ПРИХОДЬКО В.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
74 (24+32+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24597 |
ПРИХОДЬКО М.С. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
9 |
49 (16+18+15) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24598 |
ПРИХОДЬКО Н.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
104 (60+32+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24599 |
ПРИХОДЬКО О.В. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
6 |
87 (36+27+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24600 |
ПРИЦ М.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
103 (36+44+23) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
24601 |
ПРИЦУН Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
82 (36+22+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24602 |
ПРИЦУН О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
120 (40+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
24603 |
ПРИЧИНА І.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
105 (33+38+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24604 |
ПРИЧИНА Ю.З. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
82 (38+38+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24605 |
ПРИЧКО А.Д. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
77 (12+42+23) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24606 |
ПРИЧКО С.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24607 |
ПРИШЛЯК А.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
148 (54+40+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24608 |
ПРИШЛЯК А.С. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
6 |
108 (54+30+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24609 |
ПРИШЛЯК Б.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
142 (45+48+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24610 |
ПРИШЛЯК Г.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24611 |
ПРИШЛЯК Д.С. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
8 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
24612 |
ПРИШЛЯК Є.І. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24613 |
ПРИШЛЯК І.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
84 (33+38+13) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24614 |
ПРИШЛЯК К.Р. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
5 |
86 (32+30+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24615 |
ПРИШЛЯК Л.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24616 |
ПРИШЛЯК М.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24617 |
ПРИШЛЯК М.Р. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
6 |
96 (40+26+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24618 |
ПРИШЛЯК Н. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
81 (16+35+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24619 |
ПРИШЛЯК О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24620 |
ПРИШЛЯК О.В. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24621 |
ПРИШЛЯК О.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24622 |
ПРИШЛЯК О.Р. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
3 |
98 (36+44+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24623 |
ПРИШЛЯК П.Т. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
92 (22+40+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24624 |
ПРИШЛЯК С.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
92 (36+40+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24625 |
ПРИШЛЯК Т |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
5 |
88 (42+28+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24626 |
ПРИШЛЯКІВСЬКИЙ С.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24627 |
ПРИЩ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24628 |
ПРІДУН П.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24629 |
ПРІДУН П.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
24630 |
ПРІЛЕПСЬКИЙ О.Ю. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24631 |
ПРІМА В.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24632 |
ПРІМЄРОВ Д.С. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24633 |
ПРІПА А.С. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24634 |
ПРІЦАК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
125 (48+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24635 |
ПРІЦАК У.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24636 |
ПРІЦАК Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
48 (36+8+4) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24637 |
ПРЙШЛЯК М.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
24638 |
ПРОВОРОВА Н.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24639 |
ПРОДАН М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
103 (30+40+33) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24640 |
ПРОДАНЕЦЬ А.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
98 (32+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24641 |
ПРОДАНЧУК Х.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
24642 |
ПРОДАНЮК А.М. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
106 (42+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24643 |
ПРОДИВУС Н.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24644 |
ПРОДИУС О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
134 (36+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24645 |
ПРОЗОР І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
84 (28+38+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24646 |
ПРОЗОР О.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24647 |
ПРОКАЗА Л.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
88 (16+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24648 |
ПРОКАЗА Р.Ю. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
9 |
143 (54+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24649 |
ПРОКАЗА У.С. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24650 |
ПРОКАЗЮК Р.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24651 |
ПРОКІП Д.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24652 |
ПРОКІП М.С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
98 (27+52+19) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24653 |
ПРОКІПЧУК Х.Л. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24654 |
ПРОКОП В.С. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
24655 |
ПРОКОП С.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
106 (22+54+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24656 |
ПРОКОПЕНКО І.Є. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
58 (24+22+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24657 |
ПРОКОПЕНКО О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24658 |
ПРОКОПЕНКО Р.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24659 |
ПРОКОПЕЦЬ М.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24660 |
ПРОКОПЕЦЬ П |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24661 |
ПРОКОПЕЦЬ П.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
111 (27+48+36) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
24662 |
ПРОКОПИК І.Р. |
14766 |
м. Старий Самбір |
Стрілківська ЗСШ |
7 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24663 |
ПРОКОПИШИН С.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
100 (27+32+41) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
24664 |
ПРОКОПІВ В.Я. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24665 |
ПРОКОПІВ М.Б. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
72 (0+48+24) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
24666 |
ПРОКОПІВ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
98 (50+24+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
24667 |
ПРОКОПІВ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
158 (54+50+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24668 |
ПРОКОПІВ Н.І. |
14286 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 2 |
10 |
131 (52+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
24669 |
ПРОКОПІВ О.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
116 (36+44+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24670 |
ПРОКОПІВ О.М. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24671 |
ПРОКОПІВ П.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
154 (42+52+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24672 |
ПРОКОПІВ С.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
142 (50+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24673 |
ПРОКОПІВ Ю.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24674 |
ПРОКОПОВИЧ А.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
98 (42+38+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24675 |
ПРОКОПОВИЧ А.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24676 |
ПРОКОПОВИЧ А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24677 |
ПРОКОПОВИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24678 |
ПРОКОПОВИЧ Х.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
24679 |
ПРОКОПОВИЧ Ю.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24680 |
ПРОКОПЧУК А.О. |
14696 |
м. Сокаль |
Переспівська ЗШ |
7 |
56 (30+14+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24681 |
ПРОКОПЧУК М. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24682 |
ПРОКОПЧУК Р.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
118 (30+52+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24683 |
ПРОКОПЧУК Я.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
86 (33+26+27) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24684 |
ПРОКОПЯК Н.О. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
9 |
131 (51+56+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
24685 |
ПРОКОСА Н.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
91 (40+30+21) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
24686 |
ПРОКУЛЕВИЧ І.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
8 |
96 (42+32+22) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24687 |
ПРОКУЛЕВИЧ П.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
4 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24688 |
ПРОНИШИН В.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
100 (33+42+25) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24689 |
ПРОНИШИН У.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
152 (52+52+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24690 |
ПРОНІВ М.В. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
10 |
117 (37+44+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
24691 |
ПРОНІВ Р.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
47 (16+19+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24692 |
ПРОНІВ С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
132 (52+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24693 |
ПРОНЧАК І.І. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24694 |
ПРОНЬ І.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24695 |
ПРОНЬ О.Т. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
104 (42+38+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24696 |
ПРОНЬ Ю.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24697 |
ПРОНЬКО А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
82 (32+26+24) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24698 |
ПРОНЬКО Н.В. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
8 |
129 (39+58+32) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
24699 |
ПРОНЬКО Н.Г. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
87 (28+35+24) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24700 |
ПРОНЬКО Х.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
55 (27+16+12) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24701 |
ПРОНЮК Б.В. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24702 |
ПРОНЮШКІН О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24703 |
ПРОРОК Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
68 (30+32+6) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24704 |
ПРОСКУРНЯК О.А. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
109 (27+44+38) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24705 |
ПРОСКУРНЯК О.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24706 |
ПРОТАСОВА Є. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24707 |
ПРОТАСОВА С.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24708 |
ПРОФЕТА П.П. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
107 (46+43+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24709 |
ПРОХАСЬКО С.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24710 |
ПРОХИРА О.Р. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24711 |
ПРОХНІЦЬКА Д.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
9 |
105 (32+40+33) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24712 |
ПРОХНІЦЬКА І.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
10 |
90 (37+38+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24713 |
ПРОХНІЦЬКА Х.О. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
4 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
24714 |
ПРОХНІЦЬКИЙ Р.М. |
14564 |
м. Радехів |
Нестаничівський НВК |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24715 |
ПРОХОДА Ю.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
75 (13+50+12) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24716 |
ПРОХОЖАЙ О.І. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24717 |
ПРОХОРЕНКО М.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24718 |
ПРОХОРОВ А.В. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
42 (16+14+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24719 |
ПРОХОРОВИЧ М.А. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
24720 |
ПРОЦАЙ І.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24721 |
ПРОЦАЙЛО М.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24722 |
ПРОЦАЙЛО Н.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
134 (39+50+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24723 |
ПРОЦАЙЛО Н.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
83 (24+28+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24724 |
ПРОЦАЙЛО Х.А. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
6 |
80 (38+30+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24725 |
ПРОЦАЙЛО Ю.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24726 |
ПРОЦАК А.Д. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24727 |
ПРОЦАК І.Р. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24728 |
ПРОЦАК М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24729 |
ПРОЦАК М.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
88 (44+26+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24730 |
ПРОЦАК М.С. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
4 |
126 (40+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24731 |
ПРОЦАК М.Я. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
8 |
116 (36+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24732 |
ПРОЦАК Р.Д. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
6 |
116 (40+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24733 |
ПРОЦАК С.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24734 |
ПРОЦАК С.С. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24735 |
ПРОЦАК С.Я. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
52 (34+12+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24736 |
ПРОЦАКА В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
97 (30+34+33) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24737 |
ПРОЦАН В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
30 (3+24+3) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24738 |
ПРОЦАН С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
78 (28+32+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24739 |
ПРОЦИК А.А. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24740 |
ПРОЦИК А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
137 (52+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24741 |
ПРОЦИК А.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24742 |
ПРОЦИК В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24743 |
ПРОЦИК Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24744 |
ПРОЦИК І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
24745 |
ПРОЦИК М.Л. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24746 |
ПРОЦИК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24747 |
ПРОЦИК М.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
106 (44+38+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24748 |
ПРОЦИК Р.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24749 |
ПРОЦИК Я.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24750 |
ПРОЦИК Я.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24751 |
ПРОЦИШИН В.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
90 (16+26+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24752 |
ПРОЦИШИН О |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
89 (52+13+24) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
24753 |
ПРОЦИШИН О.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
143 (58+37+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
24754 |
ПРОЦИШИН О.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24755 |
ПРОЦИШИН П.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24756 |
ПРОЦИШИН Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
24757 |
ПРОЦИШИН Ю.А. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24758 |
ПРОЦІВ В.З. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24759 |
ПРОЦІВ В.І. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24760 |
ПРОЦІВ Г.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
123 (46+38+39) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24761 |
ПРОЦІВ К.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24762 |
ПРОЦІВ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24763 |
ПРОЦІВ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
102 (34+44+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
24764 |
ПРОЦІВ Т.Г. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24765 |
ПРОЦІВ Х.І. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
24766 |
ПРОЦІВ Я.Л. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24767 |
ПРОЦІДИМ Ю.Ю. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24768 |
ПРОЦІКЕВИЧ Х.І. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
5 |
132 (60+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
24769 |
ПРОЦКО А. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
108 (28+38+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24770 |
ПРОЦКО Г.А. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
5 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24771 |
ПРОЦКО М.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
96 (46+38+12) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24772 |
ПРОЦЬ Б.Ю. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
10 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
24773 |
ПРОЦЬ В.А. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
8 |
127 (39+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
24774 |
ПРОЦЬ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24775 |
ПРОЦЬ В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24776 |
ПРОЦЬ В.Р. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24777 |
ПРОЦЬ Г.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
72 (26+22+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24778 |
ПРОЦЬ Д.І. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24779 |
ПРОЦЬ М.А. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24780 |
ПРОЦЬ М.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
9 |
64 (11+26+27) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24781 |
ПРОЦЬ М.В. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24782 |
ПРОЦЬ М.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24783 |
ПРОЦЬ М.М. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24784 |
ПРОЦЬ М.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24785 |
ПРОЦЬ Н.Б. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
24786 |
ПРОЦЬ Н.П. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
7 |
99 (33+38+28) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24787 |
ПРОЦЬ О.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
62 (22+28+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24788 |
ПРОЦЬ О.В. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24789 |
ПРОЦЬ О.Г. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
154 (54+42+58) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24790 |
ПРОЦЬ О.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24791 |
ПРОЦЬ О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
135 (49+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
24792 |
ПРОЦЬ С.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
7 |
105 (27+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24793 |
ПРОЦЬ С.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24794 |
ПРОЦЬ Х.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24795 |
ПРОЦЬКО В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24796 |
ПРОЦЬКО І.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
5 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24797 |
ПРОЦЬКО О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24798 |
ПРОЦЬКО О.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24799 |
ПРОЦЬКО Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24800 |
ПРОЦЬКО Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24801 |
ПРОЦЮК А.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
154 (58+54+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
24802 |
ПРОЦЮК В.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
24803 |
ПРОЦЮК О.З. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24804 |
ПРОЦЮК Х.М. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24805 |
ПРУДИВУС С.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24806 |
ПРУНЧАК М.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
92 (36+30+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24807 |
ПРУС А.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24808 |
ПРУС Б.Р. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24809 |
ПРУС Д.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24810 |
ПРУС Д.І. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24811 |
ПРУС З.І. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24812 |
ПРУС З.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24813 |
ПРУС К.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24814 |
ПРУС Л.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24815 |
ПРУС М.Р. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24816 |
ПРУС О.З. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24817 |
ПРУС О.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24818 |
ПРУС С.Б. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
84 (34+32+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24819 |
ПРУС С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24820 |
ПРУС С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24821 |
ПРУС С.С. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24822 |
ПРУС Т.М. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24823 |
ПРУСАК Р.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
163 (60+55+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24824 |
ПРУСС В.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24825 |
ПРУТЯН О.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24826 |
ПРЯДКА Є.А. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24827 |
ПСТРИЙ П.Р. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24828 |
ПСТРИЙ Ю.Р. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
6 |
118 (54+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24829 |
ПСТРІЙ Н.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24830 |
ПСЮК Б.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
24831 |
ПСЮК Д.Ю. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
24832 |
ПТАСЮК М.П. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
5 |
68 (22+28+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24833 |
ПТАШИНСЬКА О.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
6 |
137 (60+53+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24834 |
ПТАШИНСЬКИЙ Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
106 (18+58+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24835 |
ПТАШНИК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
77 (28+28+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24836 |
ПТАШНИК Р.Я. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
9 |
75 (34+26+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24837 |
ПТАШНИК Х.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24838 |
ПУГАЛО М.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
11 |
84 (46+32+6) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24839 |
ПУГАЧ Б.Б. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
94 (36+28+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24840 |
ПУГАЧ В.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
95 (48+23+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24841 |
ПУГАЧ Ю.А. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезівцівський НВК |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24842 |
ПУГАЧ Я.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
87 (33+26+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24843 |
ПУГАЧОВ Н.Є. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24844 |
ПУГАЧОВА Н.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24845 |
ПУДЕК С.А. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
133 (51+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
24846 |
ПУДЕЛКО Л.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24847 |
ПУДЕЛКО М.Б. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24848 |
ПУДЕЛКО Х.М. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
108 (48+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24849 |
ПУДИЛИК М.П. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
128 (38+54+36) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24850 |
ПУДЛИК Д.Ю. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
62 (12+34+16) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24851 |
ПУДЛО В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24852 |
ПУДЛЯК Х.М. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
116 (48+40+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24853 |
ПУЗАНСЬКИЙ П.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24854 |
ПУЗИР І.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24855 |
ПУЗИР О.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
120 (28+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
24856 |
ПУЗЯК М.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
95 (24+50+21) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24857 |
ПУКА Ю.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24858 |
ПУКАЛО Б.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24859 |
ПУКАЛО В.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
85 (30+28+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24860 |
ПУКАЛЬСЬКА М.М. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24861 |
ПУКАЛЬСЬКИЙ Ю.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
103 (44+47+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24862 |
ПУКАЛЯК А.М. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
5 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24863 |
ПУКАЛЯК Д.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
79 (42+12+25) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24864 |
ПУКАЛЯК М.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24865 |
ПУКАЛЯК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
33 (6+4+23) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24866 |
ПУКАЛЯК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
44 (14+12+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24867 |
ПУКАЛЯК О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (60+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24868 |
ПУКАЛЯК С.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
88 (36+26+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24869 |
ПУКАЛЯК Х.З. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24870 |
ПУКАЛЯК Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
49 (3+18+28) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24871 |
ПУКАС О.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24872 |
ПУКАС О.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24873 |
ПУКАС С.Т. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24874 |
ПУКАС Ю.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
8 |
134 (48+60+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24875 |
ПУКАС Ю.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24876 |
ПУКАЧ В.Ю. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24877 |
ПУКАЧ Я.Ю. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
24878 |
ПУКЕЦА О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
76 (24+40+12) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24879 |
ПУКИЦА М.О. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
5 |
40 (26+14+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24880 |
ПУКІВСЬКА В.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24881 |
ПУКІВСЬКА Ю.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
112 (48+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24882 |
ПУКІВСЬКИЙ М.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24883 |
ПУКІЙ Р.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24884 |
ПУКШИН І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
142 (38+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24885 |
ПУКШИН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (38+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24886 |
ПУКШИН Х.С. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
24887 |
ПУЛАТОВА Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
10 |
112 (51+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24888 |
ПУЛАТОВА С.А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
9 |
112 (51+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24889 |
ПУЛИК Б.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
7 |
102 (36+38+28) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24890 |
ПУЛИК І.Б. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24891 |
ПУЛИК М.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
104 (30+44+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24892 |
ПУЛИК О.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
96 (24+60+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24893 |
ПУЛІЙ В.О. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24894 |
ПУЛІЙ М.М. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
5 |
83 (36+23+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24895 |
ПУЛЬКІВ М.І. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
9 |
128 (46+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
24896 |
ПУЛЬКІВ Н. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
96 (22+38+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24897 |
ПУНДАК Р.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
126 (60+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
24898 |
ПУНДОР М.А. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
9 |
82 (27+40+15) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
24899 |
ПУНДОР Р.Т. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
8 |
111 (39+44+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
24900 |
ПУНДЯК В.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24901 |
ПУНДЯК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24902 |
ПУНДЯК О.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24903 |
ПУНДЯК С.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24904 |
ПУНЕЙКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
88 (36+22+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24905 |
ПУНЕЙКО М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
112 (47+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24906 |
ПУНЕЙКО Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
114 (22+56+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24907 |
ПУНЬ А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24908 |
ПУНЬ В.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24909 |
ПУНЬ О.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24910 |
ПУНЬ О.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24911 |
ПУНЬ С.М. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
3 |
122 (34+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
24912 |
ПУНЬКІВ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
135 (47+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24913 |
ПУПА Д.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24914 |
ПУПА Р.О. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24915 |
ПУПКО Д.П. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
24916 |
ПУПКО К.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24917 |
ПУРА М.Л. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24918 |
ПУРА О.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24919 |
ПУРА О.С. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
6 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24920 |
ПУРАВЕЦЬ Т.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24921 |
ПУРЕЛЬ В.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
97 (34+33+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24922 |
ПУРІЙ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24923 |
ПУРІЙ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
94 (25+30+39) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24924 |
ПУРІЙ В.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
24925 |
ПУРІЙ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24926 |
ПУРІЙ Р.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
98 (27+34+37) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24927 |
ПУРСЬКА М.П. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24928 |
ПУРСЬКА М.С. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24929 |
ПУРСЬКА Х.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
80 (48+20+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24930 |
ПУРСЬКИЙ А.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
24931 |
ПУРСЬКИЙ В.І. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
9 |
125 (54+38+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24932 |
ПУРСЬКИЙ Ю.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24933 |
ПУРУНДЖЯН А.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24934 |
ПУРХА О.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24935 |
ПУРШАК Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24936 |
ПУСТЕЛЬНИК М.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24937 |
ПУСТЕЛЬНК А.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
100 (34+48+18) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
24938 |
ПУСТОВАЛОВА Є.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
114 (52+32+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24939 |
ПУСТОВОЙТ П.Ю. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
8 |
154 (54+48+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24940 |
ПУТАС Р |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
6 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24941 |
ПУТИЛА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24942 |
ПУТІНЦЕВ Л.Б. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
113 (36+46+31) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24943 |
ПУТРЯ Б.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24944 |
ПУТЬКІВСЬКА В.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24945 |
ПУТЬКІВСЬКА Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24946 |
ПУХАЛЬ В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
80 (40+28+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24947 |
ПУХАЛЬСЬКА Д.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24948 |
ПУХАЛЬСЬКИЙ П.С. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24949 |
ПУХАР М.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24950 |
ПУХАР О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
137 (60+48+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24951 |
ПУХИР М.Я. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24952 |
ПУХЛЯКОВ Г.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
24953 |
ПУХЛЯКОВА Д.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
140 (42+56+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
24954 |
ПУХНАТИЙ В.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24955 |
ПУХНАТИЙ Р.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
7 |
113 (36+34+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24956 |
ПУХНАТИЙ Р.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
127 (51+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24957 |
ПУЦИЛО М.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
170 (60+56+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
24958 |
ПУЦЬ Ю.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24959 |
ПУЦЯТА М.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24960 |
ПУЦЯТА О.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24961 |
ПУЦЯТА С.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24962 |
ПУЧАК І.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
163 (48+58+57) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24963 |
ПУЧКОВСЬКИЙ О.Ю. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
76 (36+16+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24964 |
ПУШКА М.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24965 |
ПУШКА С.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
109 (48+34+27) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24966 |
ПУШКАР В.А. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24967 |
ПУШКАР В.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24968 |
ПУШКАР М.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
95 (33+34+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24969 |
ПУШКАР М.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
73 (33+28+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24970 |
ПУШКАР М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24971 |
ПУШКАР М.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
164 (54+52+58) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24972 |
ПУШКАР Н.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
97 (33+22+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24973 |
ПУШКАР О.М. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
5 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24974 |
ПУШКАР Т.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
134 (34+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24975 |
ПУШКАР Т.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24976 |
ПУШКАР Ю.М. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
7 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24977 |
ПУШКАРУК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
122 (28+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24978 |
ПУШКАРЬОВ Н.А. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24979 |
ПУШКЕВИЧ А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24980 |
ПУШКІНА Д.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24981 |
ПУЩАК В.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24982 |
ПУЩАК Д.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
125 (42+35+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24983 |
ПУЩАК Є.Р. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24984 |
ПУЩАК Т.С. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
118 (36+46+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
24985 |
ПУЩИК М.Р. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
6 |
121 (48+43+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24986 |
ПУЩИК Н.Р. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
78 (18+28+32) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24987 |
ПУЩИНСЬКА Б.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24988 |
ПФЕФФЕР С.Д. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24989 |
ПШЕБЕТОВИЧ І.Д. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
24990 |
ПШЕМІНСЬКА М.П. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
117 (42+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24991 |
ПШЕНИЦЬКА В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24992 |
ПШЕНИЦЬКА Д.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
90 (34+32+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24993 |
ПШЕНИЦЬКА Х.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24994 |
ПШЕНИЦЬКИЙ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24995 |
ПШЕНИЦЬКИЙ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24996 |
ПШЕНИЦЬКИЙ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24997 |
ПШЕНИЦЬКИЙ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24998 |
ПШЕНИЦЬКОЇ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24999 |
ПШЕНИЧКА О.В. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
6 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25000 |
ПШЕНИЧНИЙ Я.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25001 |
ПШЕНИЧНЯК С.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25002 |
ПШИК А.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25003 |
ПШИК А.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25004 |
ПШИК А.Є. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
115 (39+54+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25005 |
ПШИК Б.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
128 (38+54+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25006 |
ПШИК І.І. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
8 |
114 (33+32+49) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
25007 |
ПШИК Л.В. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
5 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25008 |
ПШИК О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25009 |
ПШИК О.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25010 |
ПШИК С.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25011 |
ПШИК У.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
123 (54+46+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25012 |
ПШОНЬКО О.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
130 (39+54+37) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25013 |
ПЬЯНОВА О.С. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25014 |
ПЯНИЛО П.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25015 |
ПЯНІКОВ Ю.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25016 |
ПЯНКОВСЬКА Д.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25017 |
ПЯНТКОВСЬКА М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
133 (36+52+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25018 |
ПЯСЕЦЬКА А.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25019 |
ПЯСЕЦЬКА М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25020 |
ПЯСЕЦЬКА М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25021 |
ПЯСЕЦЬКА Ю.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25022 |
ПЯСЕЦЬКИЙ Р.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25023 |
ПЯСКОВСЬКА А.Т. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25024 |
ПЯТАЄВ К.К. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
25025 |
ПЯТАК Т.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
73 (22+36+15) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25026 |
ПЯТАКОВ О.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25027 |
ПЯТКА М.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25028 |
ПЯТНИЦЬКА Х.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
116 (30+52+34) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25029 |
ПЯТНИЦЯ О.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
28 (14+2+12) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25030 |
ПЯТНИЧКО Р.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25031 |
ПЯТНОЧКА І.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25032 |
ПЯТОВ І.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
143 (60+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25033 |
РАБ Н.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25034 |
РАБЕЙ О.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
114 (36+54+24) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25035 |
РАБЕЦЬ В.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25036 |
РАБЕЦЬ Р.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
114 (54+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25037 |
РАБІЙ Є.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25038 |
РАБКО І.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25039 |
РАБЧУК Р.С. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25040 |
РАБЧУН Ю.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
99 (39+28+32) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25041 |
РАВЛИК Г.Б. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
7 |
142 (33+52+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25042 |
РАВЛИК О.Я. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
108 (27+40+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25043 |
РАВЛИК Ю.А. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
5 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25044 |
РАВЛИКА В.А. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
6 |
104 (36+38+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25045 |
РАВЛІКОВСЬКА О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
91 (38+32+21) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25046 |
РАВЛІКОВСЬКА Я.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25047 |
РАВЛІКОВСЬКОГО І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25048 |
РАВЛІНКО А.І. |
14636 |
м. Сколе |
Нижньосиньовидненська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25049 |
РАВЛІНКО Д.П. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
5 |
146 (58+40+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25050 |
РАВОК М.М. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
25051 |
РАВСЬКА Ю.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25052 |
РАВСЬКИЙ Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
90 (22+50+18) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25053 |
РАДАЙ Н.А. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
7 |
108 (48+32+28) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25054 |
РАДВАНСЬКИЙ М.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25055 |
РАДЕВИЧ А.А. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25056 |
РАДЕВИЧ О.Р. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
10 |
92 (40+34+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25057 |
РАДЕЙКО С.С. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25058 |
РАДЕЙКО Ю.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
127 (54+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25059 |
РАДЕЛИЦЬКА О.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
98 (46+16+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
25060 |
РАДЕЛИЦЬКИЙ А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25061 |
РАДЕЛИЦЬКИЙ Б.Є. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25062 |
РАДЕЛИЦЬКИЙ В.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (34+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25063 |
РАДЕЛИЦЬКИЙ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
155 (51+44+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25064 |
РАДЕЛИЦЬКИЙ О.Т. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
9 |
97 (38+38+21) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25065 |
РАДЕЛИЦЬКИЙ Р.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
25066 |
РАДЕЛЬСЬКА А.С. |
14301 |
м. Жидачів |
Чорноострівський НВК |
7 |
137 (36+50+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
25067 |
РАДЕЦЬКА О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
99 (35+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25068 |
РАДЕЦЬКИЙ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25069 |
РАДЗІВОН А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
25070 |
РАДЗІЄВСЬКА К.А. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
2 |
36 (12+24+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25071 |
РАДЗІЄВСЬКИЙ Р.І. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
80 (33+28+19) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25072 |
РАДЗІК Ю.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
5 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25073 |
РАДИК Б.З. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25074 |
РАДИК В.М. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
7 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
25075 |
РАДИК Е.А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
96 (34+20+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25076 |
РАДИК К.А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
6 |
117 (54+39+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25077 |
РАДИК М.З. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25078 |
РАДИК О.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
140 (46+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25079 |
РАДИМСЬКА М.А. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25080 |
РАДИШ М.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25081 |
РАДІОНОВ П.Л. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25082 |
РАДІХОВСЬКИЙ Р.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25083 |
РАДКЕВИЧ М.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
94 (48+22+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25084 |
РАДКЕВИЧ М.Т. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25085 |
РАДКЕВИЧ Я.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25086 |
РАДКОВЕЦЬ В.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
109 (35+32+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25087 |
РАДОВЕЦЬ В.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25088 |
РАДОВИЧ М.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25089 |
РАДОВИЧ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25090 |
РАДУХ М.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25091 |
РАДУХ О.М. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
9 |
131 (51+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25092 |
РАДЧЕНКО А.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
10 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25093 |
РАДЧЕНКО А.С. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
152 (60+50+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25094 |
РАДЧЕНКО В. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
6 |
50 (28+22+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25095 |
РАДЧЕНКО В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25096 |
РАДЧЕНКО Д.А. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25097 |
РАДЧЕНКО С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
110 (31+28+51) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
25098 |
РАДЧЕНКО Ю.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
25099 |
РАДЧУК В.П. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25100 |
РАДЬКО М.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25101 |
РАДЮК О.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
98 (33+42+23) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
25102 |
РАЗІК М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25103 |
РАЗІК О.І. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25104 |
РАЗІК Р.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
133 (48+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25105 |
РАЗМУК ЙВ. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
72 (26+28+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25106 |
РАЗОРЬОНОВ В.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25107 |
РАЙНІГЕР О.О. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
118 (45+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
25108 |
РАЙТА Д.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
10 |
103 (42+46+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
25109 |
РАЙТА М.Ю. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
3 |
96 (28+44+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25110 |
РАЙТА О.Ю. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
7 |
135 (48+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25111 |
РАЙХЕЛЬ Н.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
104 (36+30+38) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25112 |
РАК В.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
119 (36+44+39) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
25113 |
РАК В.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25114 |
РАК Д.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
81 (25+32+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25115 |
РАК Є.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25116 |
РАК М.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
156 (51+52+53) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25117 |
РАК М.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
81 (30+32+19) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25118 |
РАК Н.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25119 |
РАК Н.М. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25120 |
РАК О.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25121 |
РАК О.Є. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25122 |
РАК Р.Є. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25123 |
РАК С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25124 |
РАК С.І. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25125 |
РАК Т.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
95 (24+40+31) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25126 |
РАК У.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25127 |
РАК Х.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
106 (39+42+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25128 |
РАК Х.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25129 |
РАК Ю.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25130 |
РАК Ю.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
45 (22+23+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25131 |
РАКОБОВЧУК О.П. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25132 |
РАКОВА Я.В. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
94 (30+46+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25133 |
РАКОВСЬКИЙ С.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25134 |
РАКОЧА В.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25135 |
РАКУС Д.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25136 |
РАКУС І.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
22 (0+16+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25137 |
РАНДЖЕЛОВІЧ Т.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25138 |
РАНОВСЬКА Х.М. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
114 (44+34+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25139 |
РАНЧАКОВСЬКИЙ А.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
120 (30+50+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
25140 |
РАНЧАКОВСЬКИЙ С.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
127 (42+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25141 |
РАНЬОВСЬКИЙ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
42 (12+20+10) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25142 |
РАПАВИЙ О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25143 |
РАПАК Т.І. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
4 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25144 |
РАПІЙ М.Р. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
5 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25145 |
РАПП І.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
98 (42+38+18) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25146 |
РАРОГ П. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25147 |
РАСЕНЧУК С.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25148 |
РАССКАЗОВА А.Д. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
7 |
148 (36+52+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25149 |
РАСТАВЕЦЬКИЙ М.О. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
112 (18+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25150 |
РАСУЛОВА І.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25151 |
РАСЯК І.Л. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
93 (46+17+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25152 |
РАСЯК І.Р. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25153 |
РАСЯК Н.Л. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25154 |
РАТАЛЬСЬКИЙ А.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25155 |
РАТИЧ М.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
3 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25156 |
РАТИЧ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
152 (46+58+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25157 |
РАТИШИН В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25158 |
РАТУШ П.М. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
10 |
88 (27+34+27) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25159 |
РАТУШНА Л.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
117 (36+44+37) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25160 |
РАТУШНИЙ В.Р. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
86 (37+28+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25161 |
РАТУШНИЙ Р.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
86 (28+40+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25162 |
РАТУШНИЙ С.Л. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25163 |
РАТУШНЯК А.Я. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
93 (36+34+23) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
25164 |
РАТУШНЯК В.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25165 |
РАТУШНЯК Д.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25166 |
РАХІМОВА А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25167 |
РАХІМОВА Х. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25168 |
РАХМАН М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
11 |
84 (40+20+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25169 |
РАХМАНІН Г.О. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
25170 |
РАХМАНКІНА Є.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
9 |
72 (23+34+15) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
25171 |
РАХМОНОВ В.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
144 (39+60+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25172 |
РАХУНОК А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
25173 |
РАЦЬКА О.А. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25174 |
РАЦЬКИЙ С.С. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
145 (51+48+46) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25175 |
РАЧИНСЬКИЙ Р.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
8 |
94 (27+38+29) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25176 |
РАЧИШИН І.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
25177 |
РАЧКЕВИЧ А.Д. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25178 |
РАЧКЕВИЧ С.І. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25179 |
РАЧКЕВИЧ Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
98 (48+38+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
25180 |
РАЧКЕВИЧ Я.С. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25181 |
РАЧКІВСЬКИЙ М.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25182 |
РАЧКОВСЬКА А.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
92 (8+36+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25183 |
РАЧКОВСЬКА Я.Г. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
96 (40+26+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25184 |
РАЧУН Н.Т. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
8 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25185 |
РАЧУН Ю.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25186 |
РАЧУНЬ Д.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25187 |
РАШО А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25188 |
РАШО К.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
90 (14+40+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25189 |
РАЩУК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25190 |
РАЩУПКІНА М.О. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
4 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25191 |
РЕБАР А.М. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25192 |
РЕБЕГА І.В. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
7 |
134 (48+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25193 |
РЕБЕНЧАК Є.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
128 (54+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
25194 |
РЕБЕЦЬ В.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25195 |
РЕБЕЦЬ Д.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25196 |
РЕБЕЦЬ Н.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25197 |
РЕБІЙ В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25198 |
РЕБІШ І.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25199 |
РЕБКО С.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25200 |
РЕБМАН Б.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
90 (8+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25201 |
РЕБРИНА К.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
119 (52+37+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
25202 |
РЕБРИНА Ю.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
102 (22+38+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
25203 |
РЕБРО І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
136 (40+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
25204 |
РЕБУХА А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
87 (37+32+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25205 |
РЕБУХА Р.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25206 |
РЕВАГА П.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25207 |
РЕВАКОВИЧ М.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
134 (52+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
25208 |
РЕВАЦЬКА В.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
4 |
70 (32+20+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25209 |
РЕВЕГА Д.Ю. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
7 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25210 |
РЕВЕГА Є.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25211 |
РЕВЕДЖУК Р.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25212 |
РЕВЕРА В.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
112 (33+32+47) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
25213 |
РЕВЕРА Н.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25214 |
РЕВЕРА О.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
90 (36+34+20) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25215 |
РЕВЕРА О.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25216 |
РЕВИЧ Л.Б. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
168 (58+50+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25217 |
РЕВИЧ М.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
124 (34+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25218 |
РЕВИЧ Я.Т. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25219 |
РЕВІНКОВСЬКА С.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
158 (54+44+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25220 |
РЕВКЕВИЧ О.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
112 (38+38+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25221 |
РЕВТЬ Р.Д. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
160 (58+60+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25222 |
РЕВУРА А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25223 |
РЕВУРА І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
25224 |
РЕВУРА О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25225 |
РЕВУЦЬКА Ю.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
91 (48+20+23) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25226 |
РЕВУЦЬКИЙ А.Р. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
3 |
130 (44+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
25227 |
РЕВУЦЬКИЙ О.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
128 (36+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
25228 |
РЕГА А.А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
113 (38+39+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25229 |
РЕГУСЕВИЧ І.А. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
25230 |
РЕГУСЕВИЧ М.С. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
6 |
118 (34+60+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25231 |
РЕГУСЕВИЧ О.Є. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
82 (34+36+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25232 |
РЕДЬКА В.Ю. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
132 (46+56+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25233 |
РЕДЬКА З.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
95 (27+36+32) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25234 |
РЕДЬКА Ю.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25235 |
РЕДЬКО А.Я. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25236 |
РЕЄНТЮК Т.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+54+18) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
25237 |
РЕЗАКОВА А.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
124 (36+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25238 |
РЕЗЬ О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25239 |
РЕЙБА Р.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
59 (3+28+28) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25240 |
РЕЙДА В.Ю. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
11 |
87 (32+28+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25241 |
РЕЙДО С.С. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
64 (9+32+23) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25242 |
РЕЙТАР В.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25243 |
РЕЙТЕР В.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25244 |
РЕЙТЕР В.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25245 |
РЕЙТЕРОВСЬКА А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
80 (33+28+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25246 |
РЕКА А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
148 (46+60+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25247 |
РЕКЛІНСЬКИЙ Я.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25248 |
РЕКРУТІВ Р.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
77 (24+36+17) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25249 |
РЕКУЛ К.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25250 |
РЕКШИНСЬКИЙ В.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
134 (32+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25251 |
РЕМЕЗ В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25252 |
РЕМЕЗ Р.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
136 (36+56+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25253 |
РЕМЕНЯК А.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
135 (45+50+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
25254 |
РЕМЕСНИК В.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
72 (31+32+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25255 |
РЕМЕСНИК Є.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
69 (13+26+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25256 |
РЕМІЗОВСЬКА Г.І. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
9 |
39 (10+20+9) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25257 |
РЕНДЗЕНЯК М.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
82 (20+26+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25258 |
РЕНТЮК М.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
25259 |
РЕНЧКА А.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25260 |
РЕНЧКА І.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
6 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25261 |
РЕНЧКА Ю.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25262 |
РЕНЧКИ М.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25263 |
РЕПАК С.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
90 (28+38+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25264 |
РЕПАК Т.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25265 |
РЕПЕЛЬОВСЬКА Ю.Б. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25266 |
РЕПЕТА А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25267 |
РЕПЕТА К.А. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
106 (26+50+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25268 |
РЕПЕТА М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
86 (27+32+27) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25269 |
РЕПЕТИЛО М.М. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
115 (45+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25270 |
РЕПЕЦЬКА В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25271 |
РЕПЕЦЬКА І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25272 |
РЕПЕЦЬКА Х.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
124 (28+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25273 |
РЕПЕЦЬКА Ю.Р. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
7 |
105 (45+44+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25274 |
РЕПІНЬОВСЬКА А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25275 |
РЕПІНЬОВСЬКА М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
97 (46+33+18) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25276 |
РЕПЛЯНСЬКА Т.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
79 (30+36+13) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25277 |
РЕПЧАК В.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
25278 |
РЕПЧАК Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25279 |
РЕФЦО М.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25280 |
РЕХНЮК У.М. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25281 |
РЕШАВЕЦЬ Б.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25282 |
РЕШЕТИЛО О.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
66 (22+38+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25283 |
РЕШЕТИЛО П.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
4 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25284 |
РЕШЕТІВСЬКА А.Д. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
66 (26+34+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25285 |
РЕШЕТНИК Ю.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25286 |
РЕШЕТНІКОВ А.М. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25287 |
РЕШЕТНЯК Д.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
50 (18+26+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25288 |
РЕШІТНИК М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25289 |
РЕШОТА А.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
86 (22+40+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25290 |
РЕШТЕЙ А.Ю. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25291 |
РЕШТЕЙ І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
60 (12+26+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25292 |
РЕШТЕЙ У.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
120 (40+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25293 |
РЕШТЕЙ Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25294 |
РЖОТКЕВИЧ А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
10 |
106 (50+38+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25295 |
РИБАЙ О.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25296 |
РИБАЙ С.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
72 (8+28+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25297 |
РИБАК А.А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25298 |
РИБАК А.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25299 |
РИБАК В.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25300 |
РИБАК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
50 (14+18+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25301 |
РИБАК В.Т. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25302 |
РИБАК Д.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25303 |
РИБАК Н.Б. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
118 (36+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25304 |
РИБАК Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
102 (36+34+32) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25305 |
РИБАК О. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25306 |
РИБАК О.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
125 (24+54+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25307 |
РИБАК О.І. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
11 |
116 (43+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25308 |
РИБАК Р.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
119 (45+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25309 |
РИБАК Р.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
41 (15+12+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25310 |
РИБАК С.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25311 |
РИБАК С.І. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
74 (22+28+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25312 |
РИБАК С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25313 |
РИБАК Я.Н. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25314 |
РИБАЧИК О.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25315 |
РИБАЧОК О.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
106 (46+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25316 |
РИБАЧУК В.А. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
25317 |
РИБАЧУК В.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25318 |
РИБІЙ В.Д. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25319 |
РИБІЙ І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
124 (44+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
25320 |
РИБІНА Є.В. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25321 |
РИБІЦЬКИЙ І.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25322 |
РИБІЦЬКИЙ О.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25323 |
РИБІЦЬКИЙ Р.Р. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
120 (22+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
25324 |
РИБКА М.В. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
25325 |
РИБКА О.В. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
87 (36+32+19) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25326 |
РИБКА О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
83 (34+25+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25327 |
РИБКІН М.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25328 |
РИБОТЕЦЬКИЙ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25329 |
РИБСЬКА С.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
88 (46+36+6) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25330 |
РИБЧАНСЬКА С.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
101 (44+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25331 |
РИБЧИЧ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
146 (60+38+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25332 |
РИБЧИЧ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
104 (30+26+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25333 |
РИБЯК В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25334 |
РИБЯК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
25335 |
РИБЯК М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25336 |
РИБЯК О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25337 |
РИВАК А.Р. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25338 |
РИВАК М.Д. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25339 |
РИВАК М.Т. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
5 |
120 (46+38+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25340 |
РИВАК Я.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
103 (21+48+34) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25341 |
РИВІС Ю.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25342 |
РИВКО Б.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
8 |
142 (54+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
25343 |
РИВКО В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
78 (22+26+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25344 |
РИВКО О.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
25345 |
РИВКО О.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
11 |
109 (45+34+30) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
25346 |
РИГАЛЬ Д.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
100 (42+22+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25347 |
РИГІЦ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
25348 |
РИГУС А.А. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
5 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
25349 |
РИГУС В.А. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
25350 |
РИГУС М.Б. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25351 |
РИДЗАК А.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25352 |
РИДЗАК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25353 |
РИДЗАК О.Є. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25354 |
РИДЗАК Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25355 |
РИДОШ Х.М. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25356 |
РИЖАК Ю.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25357 |
РИЖЕНКО М.Д. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25358 |
РИЖКО С.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
102 (48+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25359 |
РИЖОВА А.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25360 |
РИЖОВА Н. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
25361 |
РИЖУК Б.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
10 |
95 (46+34+15) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25362 |
РИЖУК О.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25363 |
РИЖУК П.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25364 |
РИЖУК Р.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25365 |
РИЗЕВИЧ О.І. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
7 |
59 (27+24+8) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25366 |
РИЗЕВИЧ О.І. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
7 |
59 (27+24+8) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25367 |
РИК В.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25368 |
РИК В.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
117 (36+38+43) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25369 |
РИК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25370 |
РИК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25371 |
РИК Т.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25372 |
РИКАВЕЦЬ Е |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
7 |
128 (48+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
25373 |
РИКМАС А.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25374 |
РИКМАС О.В. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
3 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25375 |
РИКМАС О.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
6 |
81 (54+9+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25376 |
РИЛИК А.Ю. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
99 (33+32+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25377 |
РИЛЬСЬКИЙ Б.М. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
9 |
103 (38+38+27) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25378 |
РИЛЮК Р.Т. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
4 |
76 (20+38+18) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25379 |
РИМ А.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25380 |
РИМАР А.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
10 |
123 (52+38+33) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25381 |
РИМАР І.Р. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25382 |
РИМАР М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
84 (20+34+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25383 |
РИМАР О.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
71 (24+29+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25384 |
РИМСЬКА В.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25385 |
РИМСЬКА С.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25386 |
РИМСЬКА С.Т. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
9 |
112 (34+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25387 |
РИМСЬКА Х.М. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25388 |
РИНАЖЕВСЬКИЙ Б.Б. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
11 |
70 (17+38+15) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
25389 |
РИНЧАК В.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
134 (26+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25390 |
РИНЧАК І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
89 (27+36+26) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25391 |
РИНЧАК Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
35 (8+12+15) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25392 |
РИПАК А.Л. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25393 |
РИПЯК Н.Я. |
14318 |
м. Жидачів |
Сулятицька СЗШ |
5 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25394 |
РИС А.В. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
5 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25395 |
РИС О.Ю. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25396 |
РИСИЧ Н.І. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
118 (46+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25397 |
РИСКАЛЬЧИК М.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25398 |
РИСЛЯЄВ Р.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
104 (40+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25399 |
РИСЬ Т.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25400 |
РИФЯК А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
25401 |
РИФЯК Х.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
93 (28+38+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25402 |
РИХВА В |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25403 |
РИХЛЕВИЧ М.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25404 |
РИХЛИЦЬКА І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
25405 |
РИХЛІНСЬКА С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25406 |
РИХТИК І.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25407 |
РИЦАР Р.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25408 |
РИЦМАН М.П. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
103 (24+48+31) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
25409 |
РИЧАК В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
91 (34+33+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25410 |
РИШКАНИЧ Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25411 |
РИШТЕЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25412 |
РИШТИЙ П.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
25413 |
РИЩАК Л.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
99 (27+40+32) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25414 |
РІВКІН В.В. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25415 |
РІВНЯК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25416 |
РІДКОДУБ І.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25417 |
РІДКОДУБ М.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25418 |
РІЖКО К.Ю. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25419 |
РІЖКО О.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25420 |
РІЖНІВ Р.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
6 |
82 (42+22+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25421 |
РІЗАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
112 (36+38+38) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25422 |
РІЗЕНКО І.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25423 |
РІЗНИК В.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25424 |
РІЗНИК Н.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
141 (54+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25425 |
РІЗНИК Р.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25426 |
РІЗНИК Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25427 |
РІЗНИК С.Т. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
73 (32+23+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25428 |
РІЗНИК Я.Т. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25429 |
РІЙ А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
134 (52+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25430 |
РІЙ В.П. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
6 |
132 (60+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25431 |
РІЙ В.С. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
145 (51+60+34) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25432 |
РІЙ М.І. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
11 |
84 (25+50+9) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25433 |
РІЙ Н.М. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
11 |
55 (18+34+3) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25434 |
РІЙ П.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
8 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25435 |
РІМЖУС Л.З. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
94 (34+36+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25436 |
РІПАК В.М. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
7 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25437 |
РІПЕЙ С.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
88 (35+32+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25438 |
РІПЕЙ Я.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
6 |
140 (42+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25439 |
РІПОЛОВСЬКА Л.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
122 (46+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25440 |
РІСНА С.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25441 |
РІСНИЙ ДТ |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25442 |
РІШКО Д.Д. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
5 |
146 (60+38+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25443 |
РІШНЯК М.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25444 |
РІШНЯК М.А. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
5 |
76 (32+26+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25445 |
РІШНЯК М.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
25446 |
РОАНМЮК М.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
134 (52+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25447 |
РОБАК А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
116 (20+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25448 |
РОБАК Т.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
38 (3+20+15) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25449 |
РОБОТЕЦЬКА А.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
25450 |
РОБУР М.Ю. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25451 |
РОВЕНСЬКА А.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
129 (43+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
25452 |
РОВЕНСЬКА Х.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
25453 |
РОВЕНЧАК С.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
25454 |
РОВЕЦЬКИЙ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
63 (15+14+34) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25455 |
РОГАЛЬ С.С. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
135 (36+50+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
25456 |
РОГАЛЬСЬКА М.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
94 (23+50+21) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25457 |
РОГАЛЯ Н.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
58 (18+16+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25458 |
РОГАЛЯ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
109 (36+46+27) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25459 |
РОГАЧ І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
100 (34+48+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25460 |
РОГОВА В.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25461 |
РОГОВА Ю.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
140 (26+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25462 |
РОГОВИК О.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25463 |
РОГОВСЬКА К.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25464 |
РОГОВСЬКИЙ А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25465 |
РОГОВСЬКИЙ С.Й. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
9 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25466 |
РОГОЖИНА В.Є. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
69 (19+32+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25467 |
РОГОЖИНСЬКА В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
25468 |
РОГОЖИНСЬКИЙ Т.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25469 |
РОГОЗЯНСЬКА Н.І. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25470 |
РОГОС В.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25471 |
РОГОЦЬКА Л.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
114 (36+24+54) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25472 |
РОГУЛЬСЬКА О.Ю. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
26 (12+0+14) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25473 |
РОГУЛЯ І.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25474 |
РОГУЦЬКА І.В. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
6 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25475 |
РОГУЦЬКА І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
121 (45+50+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25476 |
РОГУЦЬКА М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25477 |
РОГУЦЬКА Н.М. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
5 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25478 |
РОДИК І.Н. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
91 (33+30+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25479 |
РОДИЧ М.М. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25480 |
РОДИЧ П.С. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
5 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25481 |
РОДИЧ Т.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25482 |
РОДІНА А.С. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
102 (40+32+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25483 |
РОДІОНОВ В.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
116 (39+48+29) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
25484 |
РОДІОНОВ М.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25485 |
РОДОМАНСЬКА В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
138 (54+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25486 |
РОДУЛЬСЬКИЙ Р.І. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
5 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25487 |
РОДЬ Н.О. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
7 |
95 (27+42+26) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
25488 |
РОЖАК А.А. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
6 |
50 (12+26+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25489 |
РОЖАК К.Р. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
8 |
141 (48+52+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25490 |
РОЖАК Л.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25491 |
РОЖАК М.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
32 (18+8+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25492 |
РОЖАК Ю.Р. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25493 |
РОЖАНКІВСЬКИЙ Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25494 |
РОЖЕЛЮК О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
83 (12+40+31) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
25495 |
РОЖЕНКО Д.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25496 |
РОЖИК М.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25497 |
РОЖИК Ю.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
25498 |
РОЖКО Д.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
90 (30+32+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25499 |
РОЖКО К.К. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25500 |
РОЖКО М.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25501 |
РОЖКО О.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25502 |
РОЖКО П.П. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25503 |
РОЖКО Р.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25504 |
РОЖКО С.В. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25505 |
РОЖКОВА В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
60 (32+22+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25506 |
РОЖКОВА В.А. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
7 |
126 (45+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25507 |
РОЖКОВИЧ А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
130 (52+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25508 |
РОЖКОВИЧ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
101 (22+37+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25509 |
РОЖНЯТОВСЬКА О.М. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
63 (9+44+10) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25510 |
РОЖОК О.С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25511 |
РОЗБОРСЬКА М.Я. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
9 |
119 (39+38+42) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
25512 |
РОЗВАДІВСЬКА Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (60+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
25513 |
РОЗВАДОВСЬКА С.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25514 |
РОЗВАДОВСЬКИЙ В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
60 (24+14+22) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25515 |
РОЗВАДОВСЬКИЙ М.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25516 |
РОЗВОДОВСЬКА В.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
136 (48+58+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25517 |
РОЗДІЛЬСЬКА Р.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25518 |
РОЗДОБУДЬКО В.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
114 (36+52+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25519 |
РОЗДОБУДЬКО С.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
130 (50+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25520 |
РОЗДОБУДЬКО С.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25521 |
РОЗДОЛЬСЬК Т.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25522 |
РОЗДОЛЬСЬКА Л.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25523 |
РОЗДОЛЬСЬКИЙ В.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25524 |
РОЗЕНКО С.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25525 |
РОЗЛІДЧЕНКО Б.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25526 |
РОЗЛУЦЬКА В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25527 |
РОЗЛУЦЬКА І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
104 (33+48+23) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25528 |
РОЗЛУЦЬКИЙ В.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25529 |
РОЗЛУЦЬКИЙ Є.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25530 |
РОЗЛУЦЬКИЙ І.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
10 |
79 (28+36+15) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25531 |
РОЗЛУЦЬКИЙ Р.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25532 |
РОЗЛУЦЬКИЙ С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
100 (35+32+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25533 |
РОЗМУС Л.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25534 |
РОЗМУС О.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
87 (40+35+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25535 |
РОЗПЕНДОВСЬКИЙ Н.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
80 (24+32+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25536 |
РОЗПУЦЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25537 |
РОЗТІШЕВСЬКА І.З. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
98 (27+38+33) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25538 |
РОЗУМ Д.В. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25539 |
РОЗУМ К.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25540 |
РОЗУМ Н.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
80 (9+48+23) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25541 |
РОЗУМ С.С. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
98 (33+48+17) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25542 |
РОЗУМІЙКО С.Р. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25543 |
РОЗУМНИЙ Д.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25544 |
РОЗУМОВСЬКА Я.Н. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25545 |
РОЇК А.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25546 |
РОЇК М.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25547 |
РОЇК О.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
116 (42+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
25548 |
РОЙ А.К. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
126 (46+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25549 |
РОЙ М.Р. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
5 |
76 (30+16+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25550 |
РОЙКО А.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25551 |
РОКИТА Т.Р. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
8 |
120 (45+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
25552 |
РОКИЦЬКА А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25553 |
РОКИЦЬКИЙ В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
128 (40+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25554 |
РОКИЦЬКИЙ Д.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
110 (42+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
25555 |
РОКИЦЬКИЙ О.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
25556 |
РОКОШ А.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25557 |
РОКОШЕВОЬКИЙ І.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25558 |
РОКОШЕВСЬКА М.Т. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25559 |
РОКУШ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
34 (6+18+10) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25560 |
РОКУШ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
68 (19+28+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25561 |
РОКУШ В.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
31 (8+14+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25562 |
РОКУШ С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
38 (6+10+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25563 |
РОЛІНА О.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
116 (48+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25564 |
РОЛЬ Л.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
60 (12+26+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25565 |
РОЛЬКО Р.В. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
7 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25566 |
РОЛЮК В.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25567 |
РОМАЗАН І.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
107 (51+26+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25568 |
РОМАН А.І. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
104 (21+48+35) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25569 |
РОМАН А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25570 |
РОМАН Г.В. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
7 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25571 |
РОМАН Д.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25572 |
РОМАН Д.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
7 |
113 (42+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25573 |
РОМАН І.В. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25574 |
РОМАН І.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25575 |
РОМАН М.Д. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
115 (42+32+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25576 |
РОМАН Н.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25577 |
РОМАН Н.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25578 |
РОМАН Н.П. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
25579 |
РОМАН О.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25580 |
РОМАН Я.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25581 |
РОМАНЕНКО О.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25582 |
РОМАНЕНКО О.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25583 |
РОМАНЕНКО С.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25584 |
РОМАНЕНКО Т.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
106 (44+38+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25585 |
РОМАНЕЦЬ Р.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
4 |
142 (42+40+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25586 |
РОМАНЕЦЬ Р.М. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
3 |
116 (26+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25587 |
РОМАНЕЦЬ Ю.А. |
14943 |
м. Яворів |
Терновицька СЗШ |
9 |
120 (40+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25588 |
РОМАНЕЦЬ Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25589 |
РОМАНИК А.Ю. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
6 |
127 (46+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25590 |
РОМАНИК В.І. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25591 |
РОМАНИК В.Р. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25592 |
РОМАНИК К.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
113 (46+34+33) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25593 |
РОМАНИК М.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25594 |
РОМАНИК Р.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
10 |
62 (21+32+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25595 |
РОМАНИНА М.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25596 |
РОМАНИСЬКО С.А. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25597 |
РОМАНИЧ Г.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
25598 |
РОМАНИШАК В.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
25599 |
РОМАНИШАК У.І. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
6 |
136 (58+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25600 |
РОМАНИШИН В.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
131 (42+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25601 |
РОМАНИШИН В.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
63 (23+28+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25602 |
РОМАНИШИН В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
98 (42+26+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25603 |
РОМАНИШИН Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25604 |
РОМАНИШИН Д.Р. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25605 |
РОМАНИШИН Д.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25606 |
РОМАНИШИН Д.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
126 (58+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25607 |
РОМАНИШИН І.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25608 |
РОМАНИШИН Л.І. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25609 |
РОМАНИШИН М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25610 |
РОМАНИШИН М.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
154 (58+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25611 |
РОМАНИШИН М.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
4 |
90 (20+52+18) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
25612 |
РОМАНИШИН М.С. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
98 (32+48+18) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25613 |
РОМАНИШИН М.Ю. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
140 (46+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25614 |
РОМАНИШИН О.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25615 |
РОМАНИШИН О.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25616 |
РОМАНИШИН С.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25617 |
РОМАНИШИН Ю.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25618 |
РОМАНИШИН Я.Н. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
120 (33+48+39) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25619 |
РОМАНІВ А.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
106 (42+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25620 |
РОМАНІВ А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
79 (22+30+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25621 |
РОМАНІВ Б.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25622 |
РОМАНІВ Б.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
95 (24+46+25) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
25623 |
РОМАНІВ В.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
129 (54+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25624 |
РОМАНІВ В.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25625 |
РОМАНІВ В.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25626 |
РОМАНІВ В.Є. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25627 |
РОМАНІВ В.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
98 (18+50+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25628 |
РОМАНІВ В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25629 |
РОМАНІВ Д.П. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
122 (32+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25630 |
РОМАНІВ Д.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
119 (54+35+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25631 |
РОМАНІВ ДТ. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
79 (28+36+15) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25632 |
РОМАНІВ І.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
130 (44+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
25633 |
РОМАНІВ І.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
92 (48+26+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25634 |
РОМАНІВ Л.І. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
8 |
103 (30+44+29) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25635 |
РОМАНІВ Н. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
77 (10+25+42) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
25636 |
РОМАНІВ Н.С. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
10 |
145 (42+58+45) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25637 |
РОМАНІВ О.В. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25638 |
РОМАНІВ П.В. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25639 |
РОМАНІВ П.З. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
4 |
44 (16+10+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25640 |
РОМАНІВ Р |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
5 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25641 |
РОМАНІВ Р.Р. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезівцівський НВК |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25642 |
РОМАНІВ С.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25643 |
РОМАНІВ С.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
25644 |
РОМАНІВ С.П. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25645 |
РОМАНІВ Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
50 (23+18+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25646 |
РОМАНІВ Х.А. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25647 |
РОМАНІВ Х.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
125 (47+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25648 |
РОМАНІВ Ю.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
143 (48+48+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25649 |
РОМАНІВ Ю.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25650 |
РОМАНІВВ А.Р. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25651 |
РОМАНІВКА Х.І. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
7 |
64 (9+30+25) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25652 |
РОМАНІК К.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25653 |
РОМАНЙК О |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
5 |
92 (48+20+24) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
25654 |
РОМАНКІВ І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25655 |
РОМАНКІВ М.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25656 |
РОМАНКО М.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
76 (22+42+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25657 |
РОМАНКО М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
36 (20+10+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25658 |
РОМАНКО О.Б. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25659 |
РОМАНКО О.В. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
9 |
73 (25+36+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
25660 |
РОМАНКО О.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25661 |
РОМАНОБА Ю.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25662 |
РОМАНОВ В.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
64 (17+32+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25663 |
РОМАНОВ Д.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
73 (34+24+15) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25664 |
РОМАНОВ М.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25665 |
РОМАНОВ Ю.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25666 |
РОМАНОВА А.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25667 |
РОМАНОВА В.М. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25668 |
РОМАНОВА Е.Р. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
25669 |
РОМАНОВА Є.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25670 |
РОМАНОВИЧ А.В. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
3 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
25671 |
РОМАНОВИЧ В.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
153 (42+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25672 |
РОМАНОВИЧ В.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
25673 |
РОМАНОВИЧ В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
64 (16+36+12) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25674 |
РОМАНОВИЧ Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
86 (36+30+20) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25675 |
РОМАНОВИЧ К.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
116 (52+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25676 |
РОМАНОВИЧ М.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25677 |
РОМАНОВИЧ О.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
25678 |
РОМАНОВИЧ О.І. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
6 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25679 |
РОМАНОВИЧ Р.М. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
9 |
120 (43+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25680 |
РОМАНОВСЬКА В.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
25681 |
РОМАНОВСЬКИЙ Д.В. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
6 |
84 (40+20+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25682 |
РОМАНСЬКА В.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25683 |
РОМАНСЬКА І.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
109 (27+34+48) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
25684 |
РОМАНСЬКИЙ С.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
86 (31+34+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25685 |
РОМАНУС С.А. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
5 |
122 (38+48+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25686 |
РОМАНУС Я.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
139 (48+37+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25687 |
РОМАНЦІВ А.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
129 (36+54+39) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25688 |
РОМАНЧАК Д.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25689 |
РОМАНЧАК Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
120 (46+38+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25690 |
РОМАНЧЕНКО Є. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25691 |
РОМАНЧЕНКО К.Л. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
122 (32+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25692 |
РОМАНЧЕНКО Н.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25693 |
РОМАНЧИШИН Н.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25694 |
РОМАНЧУК ЮЯ. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
136 (38+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
25695 |
РОМАНЧУК А.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25696 |
РОМАНЧУК А.М. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25697 |
РОМАНЧУК А.П. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
86 (39+26+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25698 |
РОМАНЧУК А.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25699 |
РОМАНЧУК Б.Ю. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
146 (60+50+36) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25700 |
РОМАНЧУК Д.Г. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
96 (28+38+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25701 |
РОМАНЧУК Д.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25702 |
РОМАНЧУК Д.П. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
147 (51+54+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25703 |
РОМАНЧУК К.С. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25704 |
РОМАНЧУК Л.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
90 (30+40+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25705 |
РОМАНЧУК Л.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
108 (28+44+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25706 |
РОМАНЧУК М.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25707 |
РОМАНЧУК М.І. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
10 |
71 (24+26+21) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25708 |
РОМАНЧУК М.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25709 |
РОМАНЧУК Н.О. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
4 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25710 |
РОМАНЧУК О.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
25711 |
РОМАНЧУК О.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
121 (48+34+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25712 |
РОМАНЧУК О.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25713 |
РОМАНЧУК О.Г. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
95 (34+34+27) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25714 |
РОМАНЧУК О.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25715 |
РОМАНЧУК О.П. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
106 (36+34+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25716 |
РОМАНЧУК Р.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
115 (48+31+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25717 |
РОМАНЧУК С.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
121 (51+38+32) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
25718 |
РОМАНЧУК С.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
105 (39+38+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25719 |
РОМАНЧУК С.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25720 |
РОМАНЧУК С.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
160 (48+52+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25721 |
РОМАНЧУК Х.І. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
9 |
113 (46+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25722 |
РОМАНЬЧУК М.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
7 |
106 (39+48+19) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25723 |
РОМАНЮК А.В. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
6 |
84 (32+28+24) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25724 |
РОМАНЮК А.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
100 (16+54+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25725 |
РОМАНЮК А.О. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
145 (51+60+34) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25726 |
РОМАНЮК А.Ю. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25727 |
РОМАНЮК Б.Є. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25728 |
РОМАНЮК Б.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
125 (40+37+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
25729 |
РОМАНЮК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
80 (41+18+21) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
25730 |
РОМАНЮК В.Є. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
3 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25731 |
РОМАНЮК В.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
58 (14+20+24) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
25732 |
РОМАНЮК І.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
133 (32+56+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25733 |
РОМАНЮК І.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
124 (45+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25734 |
РОМАНЮК К.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25735 |
РОМАНЮК Л.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
11 |
95 (37+28+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25736 |
РОМАНЮК М.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
10 |
106 (57+28+21) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25737 |
РОМАНЮК Н.Б. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
119 (46+34+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25738 |
РОМАНЮК Н.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
126 (39+50+37) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
25739 |
РОМАНЮК О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25740 |
РОМАНЮК О.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25741 |
РОМАНЮК О.Т. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
116 (46+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25742 |
РОМАНЮК С.А. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
4 |
118 (36+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25743 |
РОМАНЮК С.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25744 |
РОМАНЮК С.Ю. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
112 (42+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25745 |
РОМАНЮК Т.Ї. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
110 (26+36+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25746 |
РОМАНЮК Ю.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25747 |
РОМАНЮК Я.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
95 (40+37+18) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
25748 |
РОМАНЯК В.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25749 |
РОМАНЯК Г.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
53 (23+24+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25750 |
РОМАНЯК Д.Р. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
5 |
118 (54+28+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25751 |
РОМАНЯК К.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25752 |
РОМАНЯК М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
56 (23+30+3) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25753 |
РОМАНЯК М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25754 |
РОМАНЯК М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
67 (23+32+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25755 |
РОМАНЯК Н.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25756 |
РОМАНЯК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
102 (46+38+18) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25757 |
РОМАНЯК Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25758 |
РОМАНЯК Ю. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
3 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
25759 |
РОМАХА М.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25760 |
РОМАШЕВСЬКИЙ Л.Б. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
8 |
95 (33+44+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25761 |
РОМАЩУК Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
116 (42+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
25762 |
РОМНА В О.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25763 |
РОНДЯК Д.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25764 |
РОНДЯК Ю.Ю. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25765 |
РОНЕВИЧ В.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
130 (36+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25766 |
РОНЕВИЧ Р.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25767 |
РОНІК А.О. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
10 |
57 (34+14+9) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25768 |
РОП Л.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25769 |
РОП Х.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25770 |
РОПНІЦЬКА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25771 |
РОПНІЦЬКИЙ Р.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
149 (54+41+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25772 |
РОПУШАНСЬКА В.Р. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
5 |
93 (22+29+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25773 |
РОПУШАНСЬКА Х.Ю. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
5 |
82 (22+18+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25774 |
РОПЯК В.В. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
8 |
97 (24+54+19) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25775 |
РОПЯК В.М. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
8 |
99 (18+44+37) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25776 |
РОСА А.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
94 (24+40+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25777 |
РОСА В.Л. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
96 (12+60+24) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25778 |
РОСА Г.А. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
9 |
121 (40+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25779 |
РОСА І.А. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25780 |
РОСА І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25781 |
РОСА Н.А. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
9 |
52 (10+30+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25782 |
РОСА Х.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25783 |
РОСКОШ Р.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25784 |
РОСЛАВЦЕВА Т.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
172 (60+52+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
25785 |
РОСЛЮК О.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
84 (52+20+12) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25786 |
РОСОВСЬКА С.О. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25787 |
РОСОВСЬКА Т |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
9 |
79 (31+36+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
25788 |
РОСОВСЬКА Ю.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
114 (38+40+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
25789 |
РОСОВСЬКИЙ М.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
68 (16+40+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25790 |
РОСОХАА Т.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
4 |
66 (14+28+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25791 |
РОССОЛІНСЬКИЙ Н.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25792 |
РОССОЧИНСЬКА А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
88 (32+38+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25793 |
РОССОЧИНСЬКИЙ В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25794 |
РОСТИКУС З.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
110 (40+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25795 |
РОСТИКУС І.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25796 |
РОСТИКУС М.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25797 |
РОСТКОВСКА В.Р. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
8 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25798 |
РОСТОЦЬКА С.А. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
95 (36+36+23) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25799 |
РОСТОЦЬКГО Р.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
84 (32+34+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25800 |
РОСТОЦЬКИЙ А.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
152 (38+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25801 |
РОСТУН Р.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
113 (54+26+33) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25802 |
РОСЬ І.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25803 |
РОСЬ С.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25804 |
РОХ С.П. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
118 (30+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25805 |
РОХАНСЬКА В.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
124 (16+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25806 |
РОХАНСЬКА М.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25807 |
РОХАНСЬКИЙ О.П. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25808 |
РОЧОГІВСЬКА О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25809 |
РОШАК А.І. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
6 |
109 (34+45+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
25810 |
РОШКО А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
79 (42+19+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
25811 |
РОШКО А.О. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
25812 |
РОШКО А.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
134 (32+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25813 |
РОШКО А.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25814 |
РОШКО Б.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25815 |
РОШКО В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
43 (8+23+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25816 |
РОШКО М.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25817 |
РОЮК К.Н. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
124 (22+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25818 |
РОЮК С.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
55 (14+26+15) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25819 |
РУБАЄВА А.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
108 (46+32+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25820 |
РУБАЙ А.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
112 (48+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25821 |
РУБАЙ В.Р. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25822 |
РУБАЙ О.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25823 |
РУБАН В.Н. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25824 |
РУБАН К.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
124 (34+60+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25825 |
РУБАН Ю.І. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
5 |
130 (60+34+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25826 |
РУБАНЕНКО К.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25827 |
РУБАНОВА І.Р. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25828 |
РУБАНСЬКИЙ В.Б. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
142 (40+60+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25829 |
РУБАНСЬКИЙ М.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
88 (30+46+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25830 |
РУБАНСЬКИЙ Р.Б. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25831 |
РУБАНСЬКИЙ Р.Ю. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25832 |
РУБАХА В.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
58 (22+24+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25833 |
РУБАХА Д.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
7 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
25834 |
РУБАХА Л.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
9 |
64 (11+26+27) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25835 |
РУБАХА О.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25836 |
РУБАХА Ю.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
157 (54+46+57) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25837 |
РУБАХА Ю.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25838 |
РУБЕЛЬ А.Б. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25839 |
РУБЕЛЬ М.П. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
112 (34+54+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25840 |
РУБЕЛЬ О |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
5 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25841 |
РУБЛЕВСЬКИЙ О.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
9 |
63 (25+32+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25842 |
РУБЛЬОВСЬКА С.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
130 (34+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25843 |
РУБЛЬОВСЬКИЙ О.М. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25844 |
РУБЦОВ В.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
46 (19+18+9) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25845 |
РУДА А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
84 (24+26+34) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25846 |
РУДА А.А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25847 |
РУДА А.М. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25848 |
РУДА І.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
110 (26+36+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25849 |
РУДА І.Т. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
9 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
25850 |
РУДА М.І. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
5 |
98 (42+14+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
25851 |
РУДА М.Ю. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25852 |
РУДА О.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25853 |
РУДА Р.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
25854 |
РУДА Р.І. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
3 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25855 |
РУДА С.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
11 |
105 (32+46+27) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25856 |
РУДА Х.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
175 (57+58+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25857 |
РУДА Я.Є. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25858 |
РУДАВЕЦЬ Б.Л. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
64 (36+28+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25859 |
РУДАВСЬКА Ю.Я. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25860 |
РУДАВСЬКИЙ І.А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
98 (46+28+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25861 |
РУДАК М.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
25862 |
РУДАКОВА В.Д. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25863 |
РУДЕЙКО М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
101 (30+38+33) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25864 |
РУДЕЙКО Н.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25865 |
РУДЕК Ю.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25866 |
РУДЕНКО А.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
25867 |
РУДЕНКО А.П. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25868 |
РУДЕНКО В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25869 |
РУДЕНКО В.Р. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25870 |
РУДЕНКО Д.Б. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25871 |
РУДЕНКО І.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
113 (36+50+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25872 |
РУДЕНКО М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
108 (54+30+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25873 |
РУДЕНКО М.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25874 |
РУДЕНКО М.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
25875 |
РУДЕНКО С.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25876 |
РУДЕНКО Х.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
25877 |
РУДЕНКОВ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25878 |
РУДЕНОК В.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
6 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
25879 |
РУДЕНОК Р.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25880 |
РУДЕНЬКА А.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25881 |
РУДЕНЬКА О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
98 (21+46+31) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25882 |
РУДЗІНСЬКИЙ Б.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
74 (12+42+20) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25883 |
РУДИЙ А.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
113 (27+48+38) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25884 |
РУДИЙ А.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25885 |
РУДИЙ А.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25886 |
РУДИЙ В.Б. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25887 |
РУДИЙ Г.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25888 |
РУДИЙ І.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25889 |
РУДИЙ І.Є. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25890 |
РУДИЙ М.О. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
74 (15+40+19) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
25891 |
РУДИЙ Р.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25892 |
РУДИЙ Я.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
7 |
48 (18+22+8) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25893 |
РУДИК А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25894 |
РУДИК А.Ю. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
62 (18+26+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25895 |
РУДИК В.Ю. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
9 |
118 (45+34+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25896 |
РУДИК М.Д. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25897 |
РУДИК М.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
105 (39+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25898 |
РУДИК Ю.О. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25899 |
РУДИК Ю.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25900 |
РУДИШ А.А. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
3 |
104 (22+46+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25901 |
РУДИШ Я.А. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
25902 |
РУДКА А.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
25903 |
РУДКА М.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
25904 |
РУДКЕВИЧ Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25905 |
РУДКЕВІЧ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
91 (54+13+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25906 |
РУДКО М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25907 |
РУДКО О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
93 (40+26+27) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25908 |
РУДКО С.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25909 |
РУДНЄВА В.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25910 |
РУДНИК А.В. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
25911 |
РУДНИК В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
124 (27+46+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25912 |
РУДНИК В.С. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25913 |
РУДНИК В.Я. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25914 |
РУДНИК М.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25915 |
РУДНИК М.М. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25916 |
РУДНИК П.П. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
7 |
107 (39+40+28) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25917 |
РУДНИК Х.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
5 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
25918 |
РУДНИЦЬКА А.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
101 (37+40+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25919 |
РУДНИЦЬКА А.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
125 (42+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
25920 |
РУДНИЦЬКА Д.В. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25921 |
РУДНИЦЬКА К.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
116 (42+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25922 |
РУДНИЦЬКА Л.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25923 |
РУДНИЦЬКА С.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25924 |
РУДНИЦЬКА Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
124 (54+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25925 |
РУДНИЦЬКИЙ А.В. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25926 |
РУДНИЦЬКИЙ А.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
109 (30+52+27) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25927 |
РУДНИЦЬКИЙ В.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
140 (46+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25928 |
РУДНИЦЬКИЙ О.В. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
7 |
69 (33+34+2) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25929 |
РУДНИЦЬКИЙ С.В. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
6 |
67 (42+25+0) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25930 |
РУДНІЦЬКА Ю.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25931 |
РУДУЛЬСЬКА С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25932 |
РУДЧЕНКО М.А. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
6 |
133 (54+49+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25933 |
РУДЧЕНКО Т.А. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
8 |
105 (36+40+29) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25934 |
РУДЬ Б.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
70 (30+28+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25935 |
РУДЬ В.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25936 |
РУДЬ В.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
92 (40+22+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25937 |
РУДЬ І.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
29 (20+6+3) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25938 |
РУДЬ С.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25939 |
РУДЬ С.С. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
89 (40+31+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25940 |
РУДЬКО А.Л. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25941 |
РУДЬКО М.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25942 |
РУДЬКО О.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
70 (30+16+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25943 |
РУДЬКО Р.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
87 (24+20+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25944 |
РУДЮК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
73 (30+24+19) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25945 |
РУДЯК М.І. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25946 |
РУДЯК Х.Й. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
68 (24+30+14) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
25947 |
РУЖИЛО В.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
152 (48+56+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25948 |
РУЖИЛО Р.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
10 |
70 (22+36+12) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25949 |
РУЖИЛО Ю.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25950 |
РУЖИЦЬКА З.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
25951 |
РУЖНІЦЬКА І.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
157 (52+48+57) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25952 |
РУЗАК Д.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25953 |
РУЗАК М.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25954 |
РУМИНСЬКА І.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25955 |
РУМИНСЬКА С.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25956 |
РУПЕНТАЛЬ Ю.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
74 (21+30+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25957 |
РУППО К.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
155 (52+43+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25958 |
РУРА З.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
25959 |
РУРА Х.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25960 |
РУРКА А.Б. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25961 |
РУРКА К.Р. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
25962 |
РУРКА Х.В. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
25963 |
РУРКА Ю.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25964 |
РУСАНЕНКО А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25965 |
РУСАНОВ В.Д. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25966 |
РУСАНОВ О.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
4 |
142 (48+58+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25967 |
РУСАНОВСЬКА Г.В. |
14403 |
м. Жовква |
Звертівська ЗОШ |
9 |
82 (29+32+21) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25968 |
РУСАНОВСЬКА І.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25969 |
РУСАНОВСЬКА М.Т. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
7 |
136 (48+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25970 |
РУСАНОВСЬКИЙ Н.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25971 |
РУСАНОВСЬКИЙ Р.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25972 |
РУСЕЦЬКА М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25973 |
РУСЕЦЬКИЙ Н.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
80 (18+26+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25974 |
РУСИН В.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
108 (40+32+36) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25975 |
РУСИН В.Я. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25976 |
РУСИН Д.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25977 |
РУСИН І.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
25978 |
РУСИН М.З. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
9 |
130 (48+58+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25979 |
РУСИН М.Ю. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
25980 |
РУСИН Р.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
25981 |
РУСИН У.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
6 |
102 (54+30+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25982 |
РУСИН Ю.О. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
5 |
112 (46+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25983 |
РУСІНКО Н.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25984 |
РУСІНКО Ю.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25985 |
РУСОВ М.А. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
25986 |
РУСЬКА А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
114 (22+38+54) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25987 |
РУСЬКА К.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25988 |
РУСЬКИЙ А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25989 |
РУТАР С.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25990 |
РУШІНЕЦЬ М.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
109 (48+37+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25991 |
РУЩАК А.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
93 (42+27+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
25992 |
РУЩАК В.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
8 |
46 (24+16+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25993 |
РУЩАК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
59 (15+40+4) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25994 |
РУЩИШИН Д.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25995 |
РУЩИШИН М.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25996 |
РУЩИШИН Н.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
136 (42+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25997 |
РУЩИШИН О.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
128 (52+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
25998 |
РУЩИШИН Ю.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
100 (32+38+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25999 |
РЯБА І.М. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26000 |
РЯБЕГА Я.С. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26001 |
РЯБЕЦЬ Д.Є. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26002 |
РЯБИЙ Ю.В. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
26003 |
РЯБІНЕЦЬ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26004 |
РЯБІНЕЦЬ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26005 |
РЯБОВ М.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
82 (30+34+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26006 |
РЯБОВ Н. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
6 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26007 |
РЯБОЙ А.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
103 (46+21+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26008 |
РЯБОЙ Р.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26009 |
РЯБОКІНЬ О.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
96 (39+22+35) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26010 |
РЯБЦЕВ Р.С. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
3 |
96 (22+38+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26011 |
РЯБЧЕНКО Л.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
77 (26+24+27) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26012 |
РЯБЧУК К.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26013 |
РЯЗАНОВА А.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
82 (36+22+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26014 |
РЯЗАНОВА О.М. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
96 (23+40+33) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26015 |
РЯЗАНЦЕВ К.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
142 (42+40+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26016 |
РЯЗАНЦЕВА К. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26017 |
РЯСКІН Є.Ю. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
11 |
99 (32+34+33) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26018 |
С З.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
44 (12+14+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26019 |
СААД Р.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
30 (6+10+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26020 |
СААКЯН А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26021 |
САБАДАШ В.Б. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
7 |
110 (42+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
26022 |
САБАДАШ В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
77 (24+30+23) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26023 |
САБАДАШ С.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
113 (34+46+33) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26024 |
САБАДАШ Ю.А. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
5 |
70 (44+14+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26025 |
САБАДАШКИ В.Б. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
9 |
100 (38+38+24) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
26026 |
САБАДИЛО М.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26027 |
САБАДИЛО С.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26028 |
САБАДИЛО Х. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
84 (35+34+15) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26029 |
САБАДОШ Є.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
26030 |
САБАЛЬ І.М. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
4 |
144 (52+44+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26031 |
САБАН М.М. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26032 |
САБАН О.А. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26033 |
САБАН О.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26034 |
САБАНОСКІ Е.Е. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26035 |
САБАРА О.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26036 |
САБАРА Ю.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
4 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26037 |
САБАТ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26038 |
САБАТ В.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
26039 |
САБАТ В.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
134 (48+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
26040 |
САБАТ В.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
126 (60+30+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26041 |
САБАТ І.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
108 (15+44+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26042 |
САБАТ І.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26043 |
САБАТ Р.Т. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
8 |
120 (36+50+34) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
26044 |
САБАТ С.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26045 |
САБАТ С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26046 |
САБАТ Х.М. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26047 |
САБІВЧАК Д.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
88 (15+42+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26048 |
САБОЛТА К.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26049 |
САБОЛТА О.А. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
166 (60+58+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26050 |
САБРИГА М.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26051 |
САБРИГА Р.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
87 (24+32+31) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26052 |
САБРИГА С.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26053 |
САБУРОВА А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26054 |
САВА Р.Ю. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26055 |
САВА С.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26056 |
САВА Х.І. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
8 |
120 (36+46+38) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26057 |
САВАРИН А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
163 (60+46+57) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26058 |
САВАРИН Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26059 |
САВАРИН З.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
105 (40+38+27) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26060 |
САВАРИН О.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
26061 |
САВАРИН С.І. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
4 |
122 (32+36+54) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26062 |
САВАРИН Х.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26063 |
САВАРИН Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
114 (37+38+39) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26064 |
САВАРИН Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
100 (40+30+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26065 |
САВАРИН Я.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
55 (30+13+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26066 |
САВДИК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
80 (28+40+12) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
26067 |
САВЕЙЧУК І.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
126 (49+38+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26068 |
САВЕЙЧУК Ю.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
133 (52+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26069 |
САВЕЛЬЄВ М.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26070 |
САВЕЛЬЄВ Н.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
100 (32+44+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26071 |
САВЕНКОВ М.Д. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26072 |
САВЕРДА Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26073 |
САВЕЧКО М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
122 (52+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26074 |
САВЄЛЬЄВА А.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26075 |
САВИН В.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
114 (38+46+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26076 |
САВИЦЬКА А.В. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
72 (32+34+6) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
26077 |
САВИЦЬКА А.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26078 |
САВИЦЬКА А.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
6 |
95 (34+31+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26079 |
САВИЦЬКА А.О. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
26080 |
САВИЦЬКА Г.Л. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
7 |
59 (3+28+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26081 |
САВИЦЬКА С.Д. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26082 |
САВИЦЬКА Х.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
142 (46+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26083 |
САВИЦЬКА Ю.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26084 |
САВИЦЬКА Ю.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26085 |
САВИЦЬКИЙ В.Д. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
88 (21+24+43) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
26086 |
САВИЦЬКИЙ Д.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
128 (32+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26087 |
САВИЦЬКИЙ Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
124 (60+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
26088 |
САВИЧ М.І. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26089 |
САВІН С.С. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
95 (44+30+21) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26090 |
САВІНЕЦЬ Р.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26091 |
САВІНКОВОЇ Н.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
108 (41+34+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26092 |
САВІРКО А.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
54 (16+26+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26093 |
САВІЦКА А.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26094 |
САВІЦКА В.В. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
8 |
110 (24+54+32) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
26095 |
САВІЦКИЙ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
127 (52+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
26096 |
САВІЦЬКА А.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26097 |
САВІЦЬКА О.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
26098 |
САВІЦЬКА О.С. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26099 |
САВІЦЬКА С.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
26100 |
САВІЦЬКИЙ М.Д. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
106 (28+36+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26101 |
САВІЦЬКИЙ М.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
98 (21+48+29) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
26102 |
САВІЧ Н.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
26103 |
САВК О |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
59 (9+26+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26104 |
САВКА С.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
7 |
55 (24+16+15) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26105 |
САВКА А.В. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26106 |
САВКА А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26107 |
САВКА А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
157 (60+43+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26108 |
САВКА А.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
148 (34+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26109 |
САВКА А.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
74 (28+10+36) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26110 |
САВКА А.Р. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26111 |
САВКА Б.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26112 |
САВКА Б.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26113 |
САВКА В.Б. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
4 |
140 (46+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
26114 |
САВКА В.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26115 |
САВКА В.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
26116 |
САВКА В.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
99 (39+40+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26117 |
САВКА В.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
114 (54+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26118 |
САВКА В.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26119 |
САВКА В.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
105 (25+44+36) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26120 |
САВКА Д.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
57 (21+30+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26121 |
САВКА Д.Р. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
6 |
104 (46+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26122 |
САВКА Д.Ю. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
6 |
106 (54+34+18) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26123 |
САВКА Е. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26124 |
САВКА І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
11 |
34 (11+20+3) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26125 |
САВКА Л.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
10 |
171 (60+54+57) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26126 |
САВКА Н.Б. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
55 (15+16+24) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
26127 |
САВКА Н.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
102 (42+40+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26128 |
САВКА Н.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26129 |
САВКА О.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26130 |
САВКА О.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
112 (51+36+25) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26131 |
САВКА О.М. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26132 |
САВКА О.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
72 (18+32+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26133 |
САВКА О.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26134 |
САВКА П.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
99 (39+40+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26135 |
САВКА П.Р. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26136 |
САВКА Р.І. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
6 |
54 (34+14+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26137 |
САВКА Р.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26138 |
САВКА С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
48 (18+24+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26139 |
САВКА С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26140 |
САВКА Х.М. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
96 (30+38+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26141 |
САВКА Ю.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
9 |
96 (44+34+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26142 |
САВКА Ю.І. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26143 |
САВКА Ю.І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
65 (17+36+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26144 |
САВКА Ю.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
5 |
78 (32+22+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26145 |
САВКА Я.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26146 |
САВКА Я.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
113 (36+50+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26147 |
САВКА Я.С. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
5 |
109 (40+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
26148 |
САВКАА Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
108 (40+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26149 |
САВКЕВИЧ О.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26150 |
САВКІВ А.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
142 (36+58+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26151 |
САВКІВ А.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26152 |
САВКІВ В.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
145 (48+48+49) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26153 |
САВКІВ Р.Р. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
26154 |
САВКОВИЧ Ю.Ю. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26155 |
САВЛИК М.М. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
4 |
126 (26+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26156 |
САВОРСЬКА В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26157 |
САВРАН І.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26158 |
САВРАН Р.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26159 |
САВРАНН Д.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26160 |
САВРИГА Б.Р. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
9 |
94 (39+22+33) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26161 |
САВРУК А.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
80 (36+20+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26162 |
САВРУК А.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
98 (27+34+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26163 |
САВРУК М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
87 (33+28+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26164 |
САВРУК О.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26165 |
САВРУК О.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26166 |
САВРУК С.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26167 |
САВРУК У.Л. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
130 (52+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26168 |
САВРУК Ю.Л. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26169 |
САВРУН М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
91 (26+38+27) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26170 |
САВРУН М.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
66 (18+36+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26171 |
САВРУН Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26172 |
САВРУН О.М. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
9 |
102 (40+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
26173 |
САВРУН Р.Р. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
4 |
130 (44+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26174 |
САВРУН С.С. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26175 |
САВРУН Ю.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26176 |
САВРЯН Н |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26177 |
САВУЛА А.С. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26178 |
САВУЛА В.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
72 (12+48+12) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
26179 |
САВУЛЯК А.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26180 |
САВУЛЯК В.А. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
5 |
135 (54+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26181 |
САВУЛЯК В.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
96 (54+30+12) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26182 |
САВУЛЯК В.І. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
9 |
107 (31+34+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26183 |
САВУЛЯК В.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
26184 |
САВУЛЯК Д.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
8 |
157 (54+58+45) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26185 |
САВУЛЯК М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26186 |
САВУЛЯК М.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26187 |
САВУЛЯК Х.Ю. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26188 |
САВЧАК А |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
60 (8+28+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26189 |
САВЧАК А.В. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
6 |
74 (24+44+6) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26190 |
САВЧАК А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
126 (51+52+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26191 |
САВЧАК А.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26192 |
САВЧАК В.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
139 (48+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26193 |
САВЧАК В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26194 |
САВЧАК В.Я. |
14943 |
м. Яворів |
Терновицька СЗШ |
6 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26195 |
САВЧАК Г.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26196 |
САВЧАК Г.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26197 |
САВЧАК Л.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
150 (58+44+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26198 |
САВЧАК М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26199 |
САВЧАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26200 |
САВЧАК М.Я. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26201 |
САВЧАК Р.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
82 (33+22+27) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26202 |
САВЧАК Р.О. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26203 |
САВЧАК С.Я. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
9 |
81 (20+40+21) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26204 |
САВЧАК Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26205 |
САВЧАК Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
26206 |
САВЧЕНКО А.К. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
107 (46+31+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26207 |
САВЧЕНКО В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26208 |
САВЧЕНКО В.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26209 |
САВЧЕНКО В.С. |
14745 |
м. Старий Самбір |
Білицька ЗСШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26210 |
САВЧЕНКО З.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26211 |
САВЧЕНКО І.В. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
26212 |
САВЧЕНКО М.К. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
9 |
119 (46+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26213 |
САВЧЕНКО М.Т. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
117 (36+44+37) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
26214 |
САВЧИК К.Є. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26215 |
САВЧИН Б.В. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
8 |
122 (39+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26216 |
САВЧИН В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
133 (42+49+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26217 |
САВЧИН В.М. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
6 |
116 (52+34+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26218 |
САВЧИН В.Т. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
6 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26219 |
САВЧИН Е.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26220 |
САВЧИН І.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26221 |
САВЧИН І.М. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
5 |
102 (44+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
26222 |
САВЧИН Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26223 |
САВЧИН О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26224 |
САВЧИН О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
155 (54+50+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26225 |
САВЧИН О.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
6 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
26226 |
САВЧИН О.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26227 |
САВЧИН О.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
93 (36+39+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26228 |
САВЧИН Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26229 |
САВЧИН Р.О. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
9 |
80 (17+48+15) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
26230 |
САВЧИН Р.Я. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26231 |
САВЧИН Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
80 (39+14+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26232 |
САВЧИН Т.С. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
89 (21+34+34) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26233 |
САВЧИН Ю.Б. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
5 |
136 (60+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26234 |
САВЧИНСЬКА А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26235 |
САВЧИНСЬКА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26236 |
САВЧИШИН В.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
102 (42+34+26) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26237 |
САВЧУК А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26238 |
САВЧУК А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
114 (28+50+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26239 |
САВЧУК А.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26240 |
САВЧУК А.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
98 (32+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
26241 |
САВЧУК Б.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26242 |
САВЧУК В.З. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26243 |
САВЧУК В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
86 (42+26+18) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26244 |
САВЧУК В.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26245 |
САВЧУК В.Р. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
9 |
81 (32+40+9) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
26246 |
САВЧУК Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26247 |
САВЧУК Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26248 |
САВЧУК Є.П. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26249 |
САВЧУК К.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
106 (39+40+27) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26250 |
САВЧУК М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
146 (54+38+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26251 |
САВЧУК М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26252 |
САВЧУК М.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26253 |
САВЧУК Н.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26254 |
САВЧУК О.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
96 (22+44+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26255 |
САВЧУК С.Б. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
6 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26256 |
САВЧУК С.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26257 |
САВЧУК Т.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
26258 |
САВЧУК Ю.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
40 (9+8+23) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26259 |
САВЧУК Ю.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
134 (38+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26260 |
САВЧУК Я.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26261 |
САВЧУК Я.С. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
9 |
40 (16+12+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26262 |
САВШАК А.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
26263 |
САВШАК Д.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
96 (12+60+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26264 |
САВШАК М |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26265 |
САВШАК М.Н. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26266 |
САВШАК М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
134 (48+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
26267 |
САВШАК Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
82 (18+38+26) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26268 |
САВШАК Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26269 |
САВШАК П.А. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26270 |
САВЮК С.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26271 |
САВЯК А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26272 |
САВЯК В.І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
108 (27+50+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26273 |
САВЯК М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26274 |
САВЯК М.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26275 |
САВЯК С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26276 |
САВЯК Х.І. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
117 (46+26+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
26277 |
САГАЙДАК В.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26278 |
САГАЙДАК Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26279 |
САГАЙДАК О.А. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
51 (20+22+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26280 |
САГАН В.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
40 (3+30+7) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26281 |
САГАН В.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26282 |
САГАН В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26283 |
САГАН Д.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26284 |
САГАН К.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
6 |
95 (42+29+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26285 |
САГАН М.М. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
100 (42+22+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26286 |
САГАН Р.Я. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26287 |
САГАН С.Т. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
8 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26288 |
САГАН Ю.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
102 (48+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
26289 |
САГАН Я.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26290 |
САГАНОВРЬКА Д.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
85 (43+24+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26291 |
САГАНОВСЬКИЙ Б.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
98 (43+40+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26292 |
САГАНСЬКИЙ Д.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26293 |
САГАТИЙ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
81 (30+32+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26294 |
САГІЛЬ Г.В. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26295 |
САДЖАК С.О. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26296 |
САДЖЕНИЦЯ А.Б. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
3 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26297 |
САДЖЕНИЦЯ В.Р. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
7 |
63 (18+34+11) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26298 |
САДЖЕНИЦЯ Ю.О. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
4 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26299 |
САДЖЕНИЦЯ Ю.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
99 (30+40+29) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26300 |
САДЖЕНЦЯ Х.Я. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26301 |
САДЖИНСЬКИЙ А.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
150 (48+50+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26302 |
САДКОВА О.А. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
158 (52+52+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26303 |
САДЛІВСЬКИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26304 |
САДЛОВСЬКА Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
26305 |
САДЛОВСЬКИЙ Ю. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26306 |
САДЛЯК Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
37 (8+17+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26307 |
САДОВА А.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
134 (46+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26308 |
САДОВА А.Т. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26309 |
САДОВА Б.І. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26310 |
САДОВА Д.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26311 |
САДОВА І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
118 (35+38+45) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26312 |
САДОВА М. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26313 |
САДОВА М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
107 (45+40+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
26314 |
САДОВА М.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
106 (35+32+39) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26315 |
САДОВА Н.Т. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26316 |
САДОВА О.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26317 |
САДОВА О.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
112 (39+46+27) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26318 |
САДОВА С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
104 (27+46+31) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26319 |
САДОВА С.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
163 (60+49+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26320 |
САДОВА С.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
78 (39+26+13) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26321 |
САДОВИЙ Б.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26322 |
САДОВИЙ В.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
3 |
96 (22+44+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26323 |
САДОВИЙ І.В. |
14424 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ |
4 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26324 |
САДОВИЙ М.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26325 |
САДОВИЙ О.І. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
8 |
130 (45+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26326 |
САДОВСЬКА А.Р. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26327 |
САДОВСЬКА А.Ю. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26328 |
САДОВСЬКА Д.І. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
118 (48+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26329 |
САДОВСЬКА С.Т. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26330 |
САДОВСЬКИЙ М.Ю. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
58 (12+28+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26331 |
САДОВСЬКИЙ Р.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
132 (46+56+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26332 |
САДОВСЬКИЙ Р.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
112 (28+54+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26333 |
САДОВЯК Ю. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26334 |
САДОЛЬСЬК О.А. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26335 |
САЄВИЧ А.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26336 |
САЄВИЧ О.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26337 |
САЄВИЧ Р.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
77 (34+22+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26338 |
САЄНКО А.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
110 (33+48+29) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26339 |
САЖИНЕЦЬ Н.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
99 (33+40+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26340 |
САЗОНОВА Д.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26341 |
САЗОНОВА І.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
94 (26+44+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26342 |
САЇВ М.М. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
120 (60+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
26343 |
САЇК І.Я. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26344 |
САЇК Р.Я. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26345 |
САЙ А.З. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
121 (46+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26346 |
САЙ А.Ю. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26347 |
САЙ М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
112 (40+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
26348 |
САЙ МАКСИМОВИЧ С.В. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26349 |
САЙ С.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26350 |
САЙКА Х.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
85 (32+20+33) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26351 |
САЙКЕВИЧ Б.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26352 |
САЙКЕВИЧ Д.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26353 |
САЙКЕВИЧ М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26354 |
САЙКЕВИЧ С.І. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26355 |
САЙКЕВИЧ Х.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
8 |
122 (42+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
26356 |
САЙКО А.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26357 |
САЙКО Е.А. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26358 |
САЙКО П.В. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26359 |
САЙКО Ю.Я. |
14425 |
м. Жовква |
Руда-Крехівська ПШ |
3 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26360 |
САЙКУН М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26361 |
САЙЧУК Д.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26362 |
САЙЧУК О.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26363 |
САЙЧУК П.І. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26364 |
САКАВЧАК А.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
95 (30+35+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26365 |
САКАВЧАК К.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26366 |
САКАЛЬ В.А. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
5 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26367 |
САКАЛЬ М.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
97 (34+36+27) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26368 |
САКАЛЬ М.Р. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
4 |
144 (54+60+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26369 |
САКАЛЬ Х.С. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
8 |
83 (33+26+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26370 |
САКАЛЬ Ю.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26371 |
САКОВСЬКА В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26372 |
САКСОН А.С. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
94 (24+36+34) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26373 |
САКСОН М.О. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
5 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26374 |
САКСОНОВ М.С. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
81 (31+26+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26375 |
САЛАБАЙ В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
26376 |
САЛАБАЙ В.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26377 |
САЛАБАЙ В.Р. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26378 |
САЛАБАЙ К.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26379 |
САЛАБАЙ О.Г. |
14228 |
м. Городок |
Лісновицька ЗОШ |
7 |
80 (24+46+10) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26380 |
САЛАБАЙ Т.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26381 |
САЛАГУБ О.М. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26382 |
САЛАК І.А. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
9 |
139 (58+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26383 |
САЛАМАХА З.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26384 |
САЛАМАХА М.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
88 (48+28+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26385 |
САЛАМАХА О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
117 (39+50+28) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26386 |
САЛАМАХА О.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
124 (42+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26387 |
САЛАМАХА Х.І. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26388 |
САЛАМАХА Я.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26389 |
САЛАМІН Н.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
96 (48+38+10) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26390 |
САЛАМІН О.П. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
10 |
60 (37+14+9) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26391 |
САЛАМІН Ю.С. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
95 (46+25+24) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
26392 |
САЛАМОВСЬКА Т.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
6 |
94 (34+36+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26393 |
САЛАМОНОВИЧ Ю.З. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26394 |
САЛАНЬ Б.Б. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
26395 |
САЛАНЬ М.І. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26396 |
САЛАНЬ О.І. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26397 |
САЛАНЬ О.І. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
7 |
146 (36+56+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26398 |
САЛАШ В.І. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
6 |
95 (44+33+18) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26399 |
САЛАШ З.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26400 |
САЛАШ М.І. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
7 |
91 (39+24+28) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26401 |
САЛАШНИК О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
26402 |
САЛАШНИК С.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26403 |
САЛАШНИК Х.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26404 |
САЛДАН А.М. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
8 |
133 (48+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
26405 |
САЛДАН Б.Р. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26406 |
САЛДАН В.П. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
116 (30+56+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
26407 |
САЛДАН В.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26408 |
САЛДАН Д.М. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
1 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
26409 |
САЛДАН Е.З. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
108 (54+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26410 |
САЛДАН О.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26411 |
САЛДАН Р.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
122 (45+52+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
26412 |
САЛДАНЧИН Н.І. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26413 |
САЛЕНКО Є.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26414 |
САЛЕЦЬКА В.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26415 |
САЛИГА В |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26416 |
САЛИГА В.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26417 |
САЛИГА Ю.А. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26418 |
САЛИГА Ю.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26419 |
САЛИК А.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26420 |
САЛІЙ А.С. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
82 (30+34+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26421 |
САЛІЙ Д.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26422 |
САЛІЙ Р.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
148 (58+54+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26423 |
САЛКО Д.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
101 (18+52+31) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26424 |
САЛО В.А. |
14397 |
м. Жовква |
Гребінцівська ЗОШ |
5 |
79 (32+23+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26425 |
САЛО В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26426 |
САЛО В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
77 (28+13+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26427 |
САЛО Д |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
110 (26+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26428 |
САЛО Д.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26429 |
САЛО І.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26430 |
САЛО І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
127 (55+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26431 |
САЛО К.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26432 |
САЛО К.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
124 (36+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
26433 |
САЛО К.С. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
7 |
108 (27+34+47) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26434 |
САЛО Л.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
103 (30+37+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26435 |
САЛО М.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
84 (28+26+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26436 |
САЛО М.І. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26437 |
САЛО М.М. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26438 |
САЛО Н.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26439 |
САЛО Н.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
157 (51+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26440 |
САЛО Н.Ю. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26441 |
САЛО О.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26442 |
САЛО О.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
92 (21+42+29) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26443 |
САЛО О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
26444 |
САЛО О.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
121 (36+54+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26445 |
САЛО О.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
3 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26446 |
САЛО О.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26447 |
САЛО О.М. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
144 (54+60+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26448 |
САЛО О.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
87 (26+28+33) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26449 |
САЛО О.Я. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26450 |
САЛО Р.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26451 |
САЛО Ф.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
127 (45+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26452 |
САЛО Х.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26453 |
САЛО Ю.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26454 |
САЛО Ю.П. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
9 |
102 (41+34+27) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26455 |
САЛО Ю.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26456 |
САЛО ЮМ. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
103 (45+36+22) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26457 |
САЛОХА М.І. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
3 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26458 |
САЛТАНОВСЬКИЙ В.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
95 (43+28+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26459 |
САЛУК Ю.О. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26460 |
САЛЬНІКОВ В.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
84 (20+52+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26461 |
САЛЬО Ю.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
124 (60+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
26462 |
САЛЮК В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
26463 |
САЛЮК О.П. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26464 |
САЛЯ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
110 (57+30+23) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
26465 |
САЛЯ Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
112 (28+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
26466 |
САЛЯК М.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26467 |
САЛЯК О.П. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
5 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
26468 |
САМАГАЛЬСЬКИЙ Д.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
88 (39+22+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26469 |
САМАН Й.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
170 (50+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26470 |
САМАР А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26471 |
САМАР В.О. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
3 |
88 (16+48+24) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
26472 |
САМАР О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26473 |
САМАР Р.О. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
4 |
76 (16+30+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26474 |
САМАР Р.О. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
4 |
82 (30+46+6) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
26475 |
САМАРАЙ Б.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26476 |
САМАРДАК В.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26477 |
САМАРДАК М.М. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26478 |
САМАРДАК Х.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26479 |
САМАРДАК Ю.Б. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
135 (54+52+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26480 |
САМБОРСЬКА С.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
11 |
111 (39+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
26481 |
САМБОРСЬКИЙ В.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
121 (42+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26482 |
САМБОРУК А.Р. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26483 |
САМБОРУК В.А. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
8 |
34 (0+26+8) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26484 |
САМЕРДАК В.Е. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
125 (28+52+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26485 |
САМЕЦЬ І.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26486 |
САМЕЦЬ С.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26487 |
САМІДА Я.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26488 |
САМІЛА А.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26489 |
САМІЛО Д.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26490 |
САМІЛО М.А. |
14564 |
м. Радехів |
Нестаничівський НВК |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26491 |
САМКО А.Я. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26492 |
САМКО М.І. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
69 (33+30+6) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26493 |
САМОГАЛЬСЬКА А.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
162 (58+50+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26494 |
САМОГОЛЬСЬКИЙ В.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
110 (42+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26495 |
САМОЗВОН М.О. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26496 |
САМОЙЛИК В.С. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
138 (46+56+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
26497 |
САМОЛУК В.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26498 |
САМОЛЮК Х. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26499 |
САМОТІЙ А.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26500 |
САМОТІЙ Д.Т. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
4 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26501 |
САМОТІЙ З.Т. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
87 (28+26+33) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26502 |
САМОТІЙ І.В. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
94 (24+22+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26503 |
САМОТІС С.І. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
152 (42+50+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26504 |
САМОТОС Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26505 |
САМОТОС У.Н. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
110 (46+34+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26506 |
САМОУКІН Д.О. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
6 |
100 (36+28+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26507 |
САМПІР А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26508 |
САМСІН Д.М. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26509 |
САМСІН М.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
2 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26510 |
САМСІН Н.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26511 |
САМСОНОВА В.В. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
7 |
112 (39+42+31) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26512 |
САМУЛЯК М.Т. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26513 |
САМУЛЯК Н.С. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
104 (46+34+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26514 |
САМУЛЯК Р.В. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26515 |
САМУСЬ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26516 |
САМУСЬ Н.А. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26517 |
САМУСЬ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26518 |
САНЖАРА Р.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
72 (48+12+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26519 |
САНІН М.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26520 |
САНОПАЛ А.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26521 |
САНОЦЬКА А.А. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
26522 |
САНОЦЬКА М.Р. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26523 |
САНОЦЬКА С.І. |
14682 |
м. Сокаль |
Ванівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
108 (44+28+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26524 |
САНОЦЬКА С.О. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
114 (48+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
26525 |
САНТАР Д |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
26526 |
САНТАР М.М. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
95 (42+35+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26527 |
САПАЄВА А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26528 |
САПЕГІН О.Л. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
95 (48+23+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26529 |
САПІГА В.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
3 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26530 |
САПІГА Є.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26531 |
САПІГА М.Т. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
152 (32+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26532 |
САПІЙ А.М. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26533 |
САПІН А.О. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
5 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26534 |
САПІР Т.П. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
116 (44+36+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26535 |
САПКО Я.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26536 |
САПОЖНИКОВ О.К. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
114 (34+38+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26537 |
САПОЖНІКОВ В.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
105 (45+26+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26538 |
САПОЖНІКОВ О.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26539 |
САПОТЮК А.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
100 (42+24+34) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26540 |
САПРИКІН О.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26541 |
САПРОНОВА А.Н. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26542 |
САПРОНОВА К.Д. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
108 (28+38+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
26543 |
САПРУКА В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
105 (42+51+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26544 |
САПСА Н.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26545 |
САПУНКОВА Є.Б. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26546 |
САПУТСЬКА Я.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
90 (30+34+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26547 |
САРАБАЙ П.С. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26548 |
САРАБАХА А.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26549 |
САРАБАХА В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
58 (24+28+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26550 |
САРАБАХА О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26551 |
САРАБІНАЙТЕ С.С. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26552 |
САРАБУН А.Я. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
26553 |
САРАБУН С.Я. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26554 |
САРАКУЛА С.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
63 (14+28+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26555 |
САРАМАГА М.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26556 |
САРАНЧИН С.Р. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
80 (22+40+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26557 |
САРАФАНОВ М.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
26558 |
САРАХМАН А.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
131 (43+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26559 |
САРАХМАН І.В. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26560 |
САРАХМАН І.М. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
53 (24+18+11) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26561 |
САРАХМАН М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26562 |
САРАХМАН О.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
154 (54+42+58) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26563 |
САРАХМАН С |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
41 (18+17+6) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
26564 |
САРАХМАН Х.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
100 (39+34+27) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26565 |
САРАХМАН Х.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
125 (45+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26566 |
САРАХМАН Ю.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
106 (54+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26567 |
САРАХМАНЕВИЧ М.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26568 |
САРВАС Н.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26569 |
САРВАС П.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
103 (42+42+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26570 |
САРНІЦЬКИЙ Л.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26571 |
САРНОВСЬКА С.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
104 (60+32+12) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26572 |
САРНОВСЬКИЙ Д.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
28 (6+16+6) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26573 |
САС А.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
104 (32+42+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
26574 |
САС Б.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26575 |
САС В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26576 |
САС З.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
78 (16+32+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26577 |
САС І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
102 (24+38+40) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
26578 |
САС М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
70 (15+38+17) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26579 |
САС М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26580 |
САС Н.Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26581 |
САС О.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
8 |
104 (24+52+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26582 |
САС С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
76 (38+32+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26583 |
САСОВЕЦЬ І.С. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
11 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26584 |
САСЮК А.Р. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26585 |
САСЮК А.Р. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
134 (60+38+36) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26586 |
САТУР К.Д. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
7 |
121 (42+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
26587 |
САУХ О.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
112 (48+28+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26588 |
САФАЛЬОНТ В.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26589 |
САФІН О.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26590 |
САФІНА Р.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
106 (40+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26591 |
САФІУЛОВА С.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
122 (46+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26592 |
САФІЯНИК Б |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
73 (27+32+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26593 |
САФОНОВ В.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
26594 |
САФОНОВ Д.О. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26595 |
САФРОНОВА О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
52 (6+26+20) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26596 |
САФЯНИК В.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
105 (24+50+31) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
26597 |
САФЯНИК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
105 (24+50+31) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
26598 |
САФЯНИК М.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
92 (34+40+18) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26599 |
САХ Д.Р. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
134 (54+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26600 |
САХ О.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
26601 |
САХ Я.І. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26602 |
САХАН П.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26603 |
САХАРЕВИЧ Д.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26604 |
САХАРЕВИЧ І.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26605 |
САХАРНАЦЬКА М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26606 |
САХАРНАЦЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26607 |
САХНЕВИЧ А.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26608 |
САХНО М.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
103 (27+44+32) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26609 |
САХНО Т.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
11 |
92 (39+26+27) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26610 |
САХОН В.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
145 (54+52+39) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26611 |
САХРІН О.М. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
3 |
92 (36+38+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26612 |
САЧАВСЬКА І.І. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
9 |
72 (34+14+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26613 |
САЧКО В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26614 |
САЧКО Д.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26615 |
САЧКО О.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
108 (36+60+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26616 |
САЧОК А.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26617 |
САЧОК В.В. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26618 |
САЩУК О.Ю. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
117 (45+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26619 |
САЮК В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
26620 |
САЯПІНА К.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26621 |
СБАРИЧЕВСЬКИЙ О.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
88 (28+42+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26622 |
СВАХІН Ю.О. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
154 (54+40+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26623 |
СВАЧІЙ Т.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
63 (6+26+31) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26624 |
СВЕЛЕБА С.К. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
134 (42+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26625 |
СВЕРДАН І.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
127 (48+28+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26626 |
СВЕРДАН М.М. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
11 |
119 (36+38+45) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
26627 |
СВЕРДЛИК Н.М. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26628 |
СВЕРЕДА М.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
132 (24+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26629 |
СВЕРЕДЮК А.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26630 |
СВЕРЕДЮК Д.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
130 (45+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26631 |
СВЕРИДА В.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
3 |
118 (30+58+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
26632 |
СВЕРИЧЕВСЬКИЙ Д.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26633 |
СВЕРЛОВИЧ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
149 (42+50+57) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26634 |
СВЕТЛІЦЬКА С.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26635 |
СВЄТАШОВ І.О. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26636 |
СВЄТЛОВА А.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
62 (30+20+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26637 |
СВЄТОГОРОВ О |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26638 |
СВИД А.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
126 (32+34+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26639 |
СВИД С.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26640 |
СВИДНИЦЬКА С.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
9 |
126 (60+30+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26641 |
СВИНАРЧУК В.Є. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
108 (40+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26642 |
СВИРИДА М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26643 |
СВИРИДА Я.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26644 |
СВИРИДЕНКО І.С. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26645 |
СВИРИДЕНКО М.С. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
7 |
130 (48+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26646 |
СВИРИДОВ Д.Н. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26647 |
СВИРИДОВ Н.С. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
8 |
154 (36+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26648 |
СВИРИДОВА Е.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26649 |
СВИРІПА О.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26650 |
СВИСТ Є.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26651 |
СВИСТОВИЧ А.Т. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26652 |
СВИСТОВИЧ В.В. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26653 |
СВИСТОВИЧ В.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26654 |
СВИСТОВИЧ У.І. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
5 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
26655 |
СВИСТУИ І.П. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
6 |
91 (54+19+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26656 |
СВИСТУН А.П. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
54 (34+20+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26657 |
СВИСТУН Б.І. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26658 |
СВИСТУН М.І. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26659 |
СВИСТУН Н.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26660 |
СВИСТУН Н.О. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26661 |
СВИСТУН О. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26662 |
СВИСТУН П.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
88 (54+16+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26663 |
СВИСТУН С.Є. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
102 (48+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26664 |
СВИСТУН С.М. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
5 |
116 (36+38+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26665 |
СВИСТУН Ю.Я. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26666 |
СВИСТУНОВ Г.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
104 (36+38+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26667 |
СВИЩ А.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26668 |
СВИЩ В.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26669 |
СВИЩ В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
154 (51+46+57) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26670 |
СВИЩ В.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
133 (39+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26671 |
СВИЩ І.В. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
10 |
146 (52+40+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26672 |
СВИЩ М.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26673 |
СВИЩ С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26674 |
СВИЩ С.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26675 |
СВИЩ Ю.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26676 |
СВІДЕР О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
91 (33+32+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26677 |
СВІДЕРСЬКА Б.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
96 (32+40+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26678 |
СВІДЕРСЬКА М.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26679 |
СВІДЕРСЬКА Х.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26680 |
СВІДЕРСЬКИЙ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
104 (28+46+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
26681 |
СВІДЕРСЬКИЙ В.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
5 |
94 (36+40+18) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
26682 |
СВІДНІЦЬКА Д.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26683 |
СВІДНІЦЬКИЙ В.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
104 (34+34+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26684 |
СВІДОВИЙ М.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
120 (28+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26685 |
СВІДРАК К.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26686 |
СВІДРАК М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
26687 |
СВІДРАК М.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
9 |
92 (28+34+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26688 |
СВІДРАК Я.А. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
5 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26689 |
СВІДРИК С.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
6 |
109 (54+31+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26690 |
СВІДРИК Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
85 (33+26+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26691 |
СВІДРУК Н.В. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
5 |
112 (36+46+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26692 |
СВІЖИНСЬКИЙ І.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
94 (20+38+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26693 |
СВІЖИНСЬКИЙ Р.С. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
7 |
148 (51+48+49) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26694 |
СВІЇЛИК І.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26695 |
СВІЛЯК В.Ю. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26696 |
СВІНЧУК О.Ю. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
4 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26697 |
СВІРЖ Ю.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
92 (30+32+30) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
26698 |
СВІРНЯК В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26699 |
СВІРСЬКИЙ В.Г. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
8 |
41 (9+18+14) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26700 |
СВІСТЕЛЬ А.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
120 (34+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26701 |
СВІТКО А.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
134 (52+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26702 |
СВІТЛИК А.І. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26703 |
СВІТЛИК А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26704 |
СВІТЛИК В.О. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
8 |
127 (36+54+37) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26705 |
СВІТЛИК Н.Б. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
83 (22+40+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26706 |
СВІТЛИЦЬКА Х.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26707 |
СВІТЛІЦКА М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
120 (31+44+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
26708 |
СВІЧАР Т.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26709 |
СВЇДРАК В.М. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
3 |
94 (14+44+36) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26710 |
СВОБОДАА Ю.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26711 |
СВОНТИК О.Б. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26712 |
СВОРЕНЬ В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
10 |
67 (24+28+15) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26713 |
СВОРЕНЬ Ю.С. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
7 |
89 (30+36+23) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26714 |
СВОРИНЬ З.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26715 |
СВУЛА О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
139 (50+41+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
26716 |
СВЯНТКО М.В. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26717 |
СВЯНТКО Н.В. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
6 |
98 (36+44+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26718 |
СВЯТИЙ Г.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
76 (32+14+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26719 |
СЕБІЙ Р.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
85 (30+31+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26720 |
СЕВЕРА Д.Л. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26721 |
СЕВЕРИН О.Б. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
6 |
95 (46+25+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26722 |
СЕВОСТЬЯНЧИКОВ Д.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26723 |
СЕГЕДІ М.М. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
9 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26724 |
СЕГЕЙДА М.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26725 |
СЕГІН А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26726 |
СЕЇК А.Р. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26727 |
СЕЙМІВСЬКА А.Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26728 |
СЕЙМІВСЬКА Д.Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
6 |
114 (54+24+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26729 |
СЕЙМІВСЬКА О.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
141 (46+44+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26730 |
СЕЙМІВСЬКА О.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
119 (43+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26731 |
СЕЙМІВСЬКИЙ О.Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
7 |
74 (39+18+17) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26732 |
СЕЙМІВСЬКИЙ С.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
9 |
129 (46+32+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26733 |
СЕЙМІВСЬКИЙ Ю.С. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
7 |
71 (39+22+10) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26734 |
СЕКЕЛИК А.А. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26735 |
СЕКУНДА К.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26736 |
СЕЛЕПКО Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26737 |
СЕЛЕЦЬКА С.Р. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
146 (40+58+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26738 |
СЕЛЕЦЬКИЙ А.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
41 (4+16+21) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26739 |
СЕЛЕЩУК В.В. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
7 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26740 |
СЕЛЕЩУК С.Г. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26741 |
СЕЛІВЕРСТОВА А.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26742 |
СЕЛІФАНОВА Л.Ю. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26743 |
СЕЛЬНІЧЕК Д.Р. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
99 (24+44+31) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26744 |
СЕМАК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
108 (60+36+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
26745 |
СЕМАК О.І. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
10 |
88 (32+26+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26746 |
СЕМАН Б.Б. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
78 (34+26+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26747 |
СЕМАНІВ А.Т. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26748 |
СЕМАНІВ В.С. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
75 (11+34+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26749 |
СЕМАШ А.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
52 (20+32+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26750 |
СЕМАШКЕВИЧ Д.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26751 |
СЕМАЩУК А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
80 (33+34+13) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26752 |
СЕМАЩУК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
26753 |
СЕМАЩУК Ю.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26754 |
СЕМБАЙ В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26755 |
СЕМБАЙ Ю.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
106 (40+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
26756 |
СЕМБРАК П.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26757 |
СЕМБРАТ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26758 |
СЕМВАЙ Д.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26759 |
СЕМЕН А.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26760 |
СЕМЕН А.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
61 (21+24+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26761 |
СЕМЕН Б.В. |
14314 |
м. Жидачів |
Зарічненська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26762 |
СЕМЕН В.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26763 |
СЕМЕН М.В. |
14314 |
м. Жидачів |
Зарічненська ЗОШ |
4 |
138 (52+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
26764 |
СЕМЕН Р.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
53 (30+14+9) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26765 |
СЕМЕН Р.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26766 |
СЕМЕН Т.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
131 (54+38+39) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26767 |
СЕМЕН Ю.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
137 (45+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
26768 |
СЕМЕН Ю.Я. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
4 |
98 (38+54+6) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
26769 |
СЕМЕНЕНКО А.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26770 |
СЕМЕНЕНКО О.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26771 |
СЕМЕНЕЦЬ А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26772 |
СЕМЕНЕЦЬ Н.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
7 |
92 (33+38+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26773 |
СЕМЕНИК О.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
82 (16+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26774 |
СЕМЕНИНА О.Т. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26775 |
СЕМЕНИНА О.Т. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26776 |
СЕМЕНИХІН С.С. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26777 |
СЕМЕНИЧ Ю.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
26778 |
СЕМЕНИШЕН А.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
96 (46+38+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26779 |
СЕМЕНИШИН Б.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
110 (30+52+28) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26780 |
СЕМЕНИШИН Ю.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
119 (24+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26781 |
СЕМЕНІВ В.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26782 |
СЕМЕНІВ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26783 |
СЕМЕНКІВ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26784 |
СЕМЕНКІВ Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26785 |
СЕМЕНКО І.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
72 (20+28+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26786 |
СЕМЕНОВ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26787 |
СЕМЕНОВ К.Л. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
11 |
101 (28+46+27) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26788 |
СЕМЕНОВА Л.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
91 (27+32+32) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26789 |
СЕМЕНОВИЧ А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26790 |
СЕМЕНОВИЧ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26791 |
СЕМЕНОВИЧ С.В. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
72 (16+32+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
26792 |
СЕМЕНЧАК О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
126 (42+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26793 |
СЕМЕНЧЕНКО М.С. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26794 |
СЕМЕНЧУК І.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
96 (28+38+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26795 |
СЕМЕНЧУК М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
10 |
94 (33+40+21) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26796 |
СЕМЕНЧУК О.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
99 (46+35+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26797 |
СЕМЕНЧУК Ю.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
116 (36+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26798 |
СЕМЕНЮК А.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26799 |
СЕМЕНЮК А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
26800 |
СЕМЕНЮК Б.В. |
14566 |
м. Радехів |
Опліцька ЗОШ І ст. |
3 |
154 (58+54+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26801 |
СЕМЕНЮК В.І. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
9 |
52 (13+24+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26802 |
СЕМЕНЮК В.І. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26803 |
СЕМЕНЮК В.І. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26804 |
СЕМЕНЮК В.Л. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
26805 |
СЕМЕНЮК Г.А. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
122 (28+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
26806 |
СЕМЕНЮК Д.В. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
26807 |
СЕМЕНЮК Д.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
110 (14+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26808 |
СЕМЕНЮК Д.І. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26809 |
СЕМЕНЮК Д.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26810 |
СЕМЕНЮК І |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
61 (26+23+12) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
26811 |
СЕМЕНЮК І.А. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
26812 |
СЕМЕНЮК І.В. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
136 (42+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
26813 |
СЕМЕНЮК Л |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
6 |
99 (44+37+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26814 |
СЕМЕНЮК М.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26815 |
СЕМЕНЮК М.Р. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
26816 |
СЕМЕНЮК Н.В. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
128 (42+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
26817 |
СЕМЕНЮК Н.О. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
10 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
26818 |
СЕМЕНЮК О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
107 (39+42+26) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
26819 |
СЕМЕНЮК О.І. |
14702 |
м. Сокаль |
Ільковицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
114 (52+32+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26820 |
СЕМЕНЮК П.І. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
10 |
39 (13+20+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26821 |
СЕМЕНЮК П.Я. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26822 |
СЕМЕНЮК Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
115 (45+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26823 |
СЕМЕНЮК С.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
100 (26+38+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26824 |
СЕМЕНЮК С.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26825 |
СЕМЕНЮК С.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26826 |
СЕМЕНЮК С.І. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
26827 |
СЕМЕНЮК С.Т. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26828 |
СЕМЕНЮК С.Ю. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26829 |
СЕМЕНЮК У.І. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
26830 |
СЕМЕНЮК Ю.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26831 |
СЕМЕРАК В.В. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26832 |
СЕМЕРЕЙ Д.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
26833 |
СЕМЕРЖИНСЬКА І.І. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26834 |
СЕМЕРЯК В.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
5 |
121 (46+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26835 |
СЕМЕРЯК М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26836 |
СЕМЕРЯК М.Ю. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
138 (58+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26837 |
СЕМЕРЯК О.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26838 |
СЕМЕРЯК П.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26839 |
СЕМЕСЮК О.Б. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26840 |
СЕМЕЦЬ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
114 (42+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26841 |
СЕМЕЦЬ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
107 (30+40+37) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26842 |
СЕМЕЦЬ Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26843 |
СЕМЕЦЬ Ю.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
134 (46+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26844 |
СЕМИЛІТ М.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26845 |
СЕМИЧ Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26846 |
СЕМІЖЕНКО Н.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26847 |
СЕМКІВ А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
26848 |
СЕМКІВ А.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26849 |
СЕМКІВ В.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
104 (38+48+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26850 |
СЕМКІВ В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
102 (33+48+21) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26851 |
СЕМКІВ В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26852 |
СЕМКІВ Д.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26853 |
СЕМКІВ Д.Т. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
5 |
123 (54+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26854 |
СЕМКІВ І.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26855 |
СЕМКІВ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26856 |
СЕМКІВ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26857 |
СЕМКІВ М.Р. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
97 (33+40+24) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
26858 |
СЕМКІВ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
102 (44+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26859 |
СЕМКІВ О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
26860 |
СЕМКІВ О.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
26861 |
СЕМКІВ Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26862 |
СЕМКІВ Р.Р. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
4 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26863 |
СЕМКІЯШ О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
26864 |
СЕМКО О.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26865 |
СЕМКО Х.Ю. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26866 |
СЕМКОВИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26867 |
СЕМКОВИЧ М.Р. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26868 |
СЕМКОВИЧ С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26869 |
СЕМКОВИЧ С.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
26870 |
СЕМКОВИЧ Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
97 (48+31+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26871 |
СЕМКОВИЧ Х.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
26872 |
СЕМОЧКО В.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26873 |
СЕМОЧКО М.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26874 |
СЕМОЧКО О.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26875 |
СЕМОЧКО О.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26876 |
СЕМРАК В.І. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
8 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26877 |
СЕМРАК М.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
8 |
100 (42+34+24) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26878 |
СЕМУСЬО Н.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
94 (46+30+18) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26879 |
СЕМУЩАК М.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
130 (46+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26880 |
СЕМЦІВ О.М. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
26881 |
СЕМЦЬО Д.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
148 (60+40+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26882 |
СЕМЧАК ЮД. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26883 |
СЕМЧЕНКО Ю.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26884 |
СЕМЧИШАК Б.Р. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
3 |
152 (40+52+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26885 |
СЕМЧИШАК І.П. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
8 |
116 (45+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26886 |
СЕМЧИШАК М.Р. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
7 |
149 (54+48+47) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26887 |
СЕМЧИШИН В.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
132 (45+58+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
26888 |
СЕМЧИШИН В.Р. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
4 |
82 (20+38+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26889 |
СЕМЧИШИН І.Д. |
14689 |
м. Сокаль |
Перемисловицька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
26890 |
СЕМЧИШИН М |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26891 |
СЕМЧИШИН М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26892 |
СЕМЧИШИН М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26893 |
СЕМЧИШИН Н.Л. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26894 |
СЕМЧИШИН Х.В. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
5 |
88 (44+32+12) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26895 |
СЕМЧИШИН Х.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26896 |
СЕМЧИШИН Х.Я. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26897 |
СЕМЧИШИН Я.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
87 (30+38+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26898 |
СЕМЧУК В.О. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
7 |
90 (27+26+37) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26899 |
СЕМЧУК Д.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26900 |
СЕМЧУК О.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26901 |
СЕМЧУК О.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
120 (39+44+37) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
26902 |
СЕМЧУК Т.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26903 |
СЕНАТОВСЬКИЙ А.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26904 |
СЕНДАК А.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
78 (40+20+18) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26905 |
СЕНДАК М.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
7 |
102 (36+40+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26906 |
СЕНДАК Н.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26907 |
СЕНДЕЦЬКИЙ Д. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26908 |
СЕНЕЙКО М.Б. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26909 |
СЕНЕНЬКО С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26910 |
СЕНЕНЮК К.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
116 (46+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
26911 |
СЕНЕТА В.В. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
6 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26912 |
СЕНЕТА С.С. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26913 |
СЕНЕЧИН В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26914 |
СЕНИК А.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26915 |
СЕНИК А.Б. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
91 (48+16+27) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26916 |
СЕНИК А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26917 |
СЕНИК В.Б. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
50 (16+16+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26918 |
СЕНИК В.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26919 |
СЕНИК Д.Р. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26920 |
СЕНИК Л.З. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
8 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26921 |
СЕНИК М.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26922 |
СЕНИК М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
100 (37+42+21) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26923 |
СЕНИК М.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26924 |
СЕНИК П.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26925 |
СЕНИК Р.Б. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
87 (15+44+28) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26926 |
СЕНИК Р.О. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
26927 |
СЕНИК С.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26928 |
СЕНИК С.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
135 (48+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26929 |
СЕНИК Т.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
84 (24+38+22) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26930 |
СЕНИК Ю.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
5 |
119 (60+35+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26931 |
СЕНИСКО А.А. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
7 |
140 (45+50+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26932 |
СЕНИЦАК І.В. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26933 |
СЕНИЦЯ Д.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
52 (12+22+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26934 |
СЕНИЦЯ Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26935 |
СЕНИЧ М.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
136 (45+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26936 |
СЕНИЧИЧ І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26937 |
СЕНИЧИЧ М.В. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
7 |
107 (33+40+34) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26938 |
СЕНИШ А.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26939 |
СЕНИШАК Ю.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
96 (46+32+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26940 |
СЕНИШИН Б.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26941 |
СЕНИШИН В.Ю. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
6 |
97 (42+31+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26942 |
СЕНИШИН Д.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26943 |
СЕНИШИН Д.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26944 |
СЕНИШИН З.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
108 (60+48+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26945 |
СЕНИШИН К.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26946 |
СЕНИШИН М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
116 (48+38+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26947 |
СЕНИШИН О.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26948 |
СЕНИШИН Р.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
8 |
141 (48+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26949 |
СЕНИШИН С.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
8 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26950 |
СЕНИШИН Ю.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
86 (21+28+37) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26951 |
СЕНИШИН Ю.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
8 |
121 (39+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26952 |
СЕНИЩ Я.А. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
8 |
67 (21+34+12) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26953 |
СЕНІВ А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
26954 |
СЕНІВ В.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
60 (0+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26955 |
СЕНІВ В.В. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
7 |
101 (48+36+17) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26956 |
СЕНІВ В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
69 (22+26+21) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26957 |
СЕНІВ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26958 |
СЕНІВ Л.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
26959 |
СЕНІВ М.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
98 (48+32+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26960 |
СЕНІВ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26961 |
СЕНІВ Н.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26962 |
СЕНІВ Н.С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
26963 |
СЕНІВ П.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
78 (32+16+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26964 |
СЕНІВ П.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26965 |
СЕНІВ Р.С. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
132 (34+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
26966 |
СЕНІВ Х.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
140 (50+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26967 |
СЕНІВ Ю.І. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
5 |
104 (40+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26968 |
СЕНІВ Я.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26969 |
СЕНІЦКА А.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26970 |
СЕНІЦКА Р.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26971 |
СЕНКЕВИЧ Р.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26972 |
СЕНЦІВ С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26973 |
СЕНЧАК П.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
100 (34+48+18) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
26974 |
СЕНЧИШАК С.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26975 |
СЕНЧИШИН А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26976 |
СЕНЧИШИН В.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
128 (54+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26977 |
СЕНЧИШИН І.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26978 |
СЕНЧИШИН О.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26979 |
СЕНЧИШИН Р.Р. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
7 |
120 (39+46+35) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26980 |
СЕНЧИШИН Я.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26981 |
СЕНЧУК І.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
9 |
71 (14+30+27) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26982 |
СЕНЧУК Л.Ю. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
121 (36+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26983 |
СЕНЧУК С.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26984 |
СЕНЧУК Т.Р. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
8 |
150 (48+44+58) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26985 |
СЕНЧУК Ю.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
130 (40+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26986 |
СЕНЬ А.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
110 (42+34+34) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26987 |
СЕНЬ М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26988 |
СЕНЬ Н.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
26989 |
СЕНЬ Т.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
26990 |
СЕНЬ У.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26991 |
СЕНЬ Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
26992 |
СЕНЬКЕВИЧ Т.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
97 (30+30+37) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26993 |
СЕНЬКІВ А.М. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
26994 |
СЕНЬКІВ А.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
84 (26+22+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26995 |
СЕНЬКІВ В.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26996 |
СЕНЬКІВ В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26997 |
СЕНЬКІВ Г.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
61 (18+26+17) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26998 |
СЕНЬКІВ Г.Я. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
89 (32+36+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26999 |
СЕНЬКІВ Д.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27000 |
СЕНЬКІВ Д.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
114 (20+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27001 |
СЕНЬКІВ І.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
105 (54+27+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27002 |
СЕНЬКІВ Л.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27003 |
СЕНЬКІВ М.Я. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
114 (52+32+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27004 |
СЕНЬКІВ О.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
62 (30+16+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27005 |
СЕНЬКІВ О.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
27006 |
СЕНЬКІВ О.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27007 |
СЕНЬКІВ О.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
27008 |
СЕНЬКІВ П.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27009 |
СЕНЬКІВ С.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
66 (14+28+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27010 |
СЕНЬКІВ Ю.А. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27011 |
СЕНЬКІВ Ю.В. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
3 |
68 (34+34+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27012 |
СЕНЬКІВСЬКА І.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
122 (48+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
27013 |
СЕНЬКІВСЬКИЙ А.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
121 (40+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27014 |
СЕНЬКІВСЬКИЙ В.Р. |
14766 |
м. Старий Самбір |
Стрілківська ЗСШ |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27015 |
СЕНЬКІВСЬКИЙ С.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
97 (38+44+15) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27016 |
СЕНЬКО Б.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
112 (45+36+31) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27017 |
СЕНЬКО В.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
5 |
127 (60+43+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
27018 |
СЕНЬКО З.С. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
5 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27019 |
СЕНЬКО О.С. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27020 |
СЕНЬКОВИЧ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27021 |
СЕНЬКОВСЬКИЙ В.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
27022 |
СЕНЬКОВСЬКИЙ Н.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
27023 |
СЕНЬО В.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27024 |
СЕНЬО М.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
76 (32+20+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27025 |
СЕНЬЧУК Д.Я. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
27026 |
СЕНЬЧУК С.П. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
27027 |
СЕНЮГА А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
97 (36+32+29) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27028 |
СЕНЮГА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
109 (36+42+31) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27029 |
СЕНЮК А.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27030 |
СЕНЮК В.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27031 |
СЕНЮК В.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27032 |
СЕНЮК ВВ. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
27033 |
СЕНЮК Р.О. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
10 |
94 (44+32+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27034 |
СЕНЮК Ю.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
10 |
46 (16+6+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27035 |
СЕНЮКОВ М.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
102 (58+20+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27036 |
СЕНЮРА Д.С. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27037 |
СЕНЮТА Д.Ю. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27038 |
СЕНЮТА І.Б. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27039 |
СЕНЮТА І.Р. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
27040 |
СЕНЮТА Р.Г. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
92 (42+32+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27041 |
СЕНЮШКОВИЧ Л.В. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27042 |
СЕРАФИМ О.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
108 (27+44+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27043 |
СЕРАФИН А.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27044 |
СЕРАФИН Д.Р. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27045 |
СЕРБА Т.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27046 |
СЕРБАН В.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
69 (30+18+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27047 |
СЕРБАН Д.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27048 |
СЕРБАН І.П. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
109 (33+48+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27049 |
СЕРБАН С.П. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
116 (30+38+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27050 |
СЕРБАН С.Р. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27051 |
СЕРБАН Я.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27052 |
СЕРБЕНЮК С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27053 |
СЕРБИН С |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
5 |
124 (54+34+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27054 |
СЕРБІН У.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
27055 |
СЕРВАТЯК А.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
66 (28+32+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27056 |
СЕРВАТЯК К.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27057 |
СЕРВЕТНИК І.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
154 (56+50+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27058 |
СЕРГЕЄВА Д.О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
127 (54+43+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27059 |
СЕРГЕЄВА К. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27060 |
СЕРГЄЄВА Ю.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
132 (42+58+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27061 |
СЕРГІЄВИЧ А.С. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
108 (39+48+21) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27062 |
СЕРГІЄНКО А.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27063 |
СЕРГІЄНКО А.О. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27064 |
СЕРГІЄНКО С.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27065 |
СЕРГІЙЧУК П.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
88 (32+44+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27066 |
СЕРГІЙЧУК Р.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
27067 |
СЕРДЮК А.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
61 (27+24+10) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27068 |
СЕРДЮК Н.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
80 (21+28+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27069 |
СЕРДЮК Ю.Ю. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
113 (36+32+45) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27070 |
СЕРДЮК Я.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
95 (45+32+18) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27071 |
СЕРДЮКОВА О.В. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
6 |
69 (24+21+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27072 |
СЕРЕБРОВОЇ В.В. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
27073 |
СЕРЕБРЯКОВА А.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27074 |
СЕРЕДА А.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27075 |
СЕРЕДА А.П. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
86 (27+40+19) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27076 |
СЕРЕДА АЮ. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
78 (40+38+0) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27077 |
СЕРЕДА Б.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
27078 |
СЕРЕДА В.В. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27079 |
СЕРЕДА Д.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27080 |
СЕРЕДА К.Я. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27081 |
СЕРЕДА М.М. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
5 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
27082 |
СЕРЕДА О.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
90 (36+32+22) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27083 |
СЕРЕДА П.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
44 (18+20+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27084 |
СЕРЕДА П.М. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27085 |
СЕРЕДА С.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
27086 |
СЕРЕДА Ю.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27087 |
СЕРЕДА Ю.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
58 (21+28+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27088 |
СЕРЕДИНСЬКИЙ Я.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
110 (33+38+39) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
27089 |
СЕРЕДИЧ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27090 |
СЕРЕДИЧ В.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27091 |
СЕРЕДИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27092 |
СЕРЕДНИЦЬКА Л.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
76 (22+36+18) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
27093 |
СЕРЕДНИЦЬКА О.Ю. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27094 |
СЕРЕДНИЦЬКИЙ Б.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27095 |
СЕРЕДНИЦЬКИЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27096 |
СЕРЕДНИЦЬКИЙ В.О. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27097 |
СЕРЕДНИЦЬКИЙ М.Є. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27098 |
СЕРЕДНЯ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27099 |
СЕРЕДНЯ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27100 |
СЕРЕДОВИЧ М.Т. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27101 |
СЕРЕДОХА С.М. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27102 |
СЕРЕДЮК М.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27103 |
СЕРЕДЮК Я.І. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
86 (37+28+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27104 |
СЕРЕДЯК Н.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
157 (60+46+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27105 |
СЕРІВКА М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
114 (42+38+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27106 |
СЕРІЩЕВ С.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27107 |
СЕРІЩЕВА А.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27108 |
СЕРКЕЗ В.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27109 |
СЕРКЕЗ М.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
73 (21+30+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27110 |
СЕРКЕЗ Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27111 |
СЕРКЕЗ Я.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27112 |
СЕРКІЗ Д.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
105 (40+35+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
27113 |
СЕРКІЗ С.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27114 |
СЕРКІС М.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
125 (33+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
27115 |
СЕРКІС Я.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27116 |
СЕРНОВСЬКИЙ М.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27117 |
СЕРНЯК С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27118 |
СЕРЧИНСЬКИЙ В.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
72 (20+28+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27119 |
СЕТНИК О.О. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
108 (54+36+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27120 |
СЕФЕРБЕКОВА А.Ф. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27121 |
СЕХ К.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
134 (36+56+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27122 |
СЕХ Н.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
98 (36+44+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27123 |
СЕХ П.І. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
7 |
84 (18+26+40) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27124 |
СЕХ Я.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27125 |
СЕЧІН С.С. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
27126 |
СЕЧОВ К.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
60 (15+26+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27127 |
СЄДОВ В.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27128 |
СИБАЛЬ А.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
144 (40+56+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27129 |
СИБАЛЬ С.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
106 (30+46+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27130 |
СИБІРНИЙ А.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27131 |
СИБІРЦЕВ С.М. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
8 |
61 (12+30+19) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27132 |
СИВА З.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
72 (17+40+15) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27133 |
СИВАК А.Л. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27134 |
СИВАК А.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27135 |
СИВАК М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27136 |
СИВАК О.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
122 (30+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27137 |
СИВАК Т.А. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
158 (45+58+55) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27138 |
СИВИЙ Р.А. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27139 |
СИВОВУС О.Ф. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
27140 |
СИВОРОГ І.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
111 (45+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27141 |
СИВОРОГ М.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
120 (46+38+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27142 |
СИВОУС М.Ф. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
27143 |
СИВОХІП Є.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27144 |
СИВУЛЯК С.Н. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
166 (54+54+58) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27145 |
СИГИДИН А.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
128 (46+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27146 |
СИГІНЬ Н.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
10 |
107 (54+26+27) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27147 |
СИГЛОВИЙ Ю.Б. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
105 (40+38+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27148 |
СИГЛЯК В.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
76 (27+30+19) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27149 |
СИГЛЯК І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
27150 |
СИГЛЯК Я.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (52+50+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27151 |
СИГЛЯНИК А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
27152 |
СИГЛЯНИК І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27153 |
СИГЛЯНИК Н.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27154 |
СИДІЙ І.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
134 (46+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27155 |
СИДІЛО А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27156 |
СИДІЛО В.І. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
11 |
66 (19+26+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27157 |
СИДІЛО В.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27158 |
СИДІЛО М.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
27159 |
СИДІР В.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
143 (46+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27160 |
СИДІР М.А. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27161 |
СИДІР О.Р. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
7 |
103 (33+42+28) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27162 |
СИДЛЯР Д.А. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27163 |
СИДОР А.Б. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
83 (22+37+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27164 |
СИДОР А.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
111 (27+58+26) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
27165 |
СИДОР А.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27166 |
СИДОР А.Р. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
3 |
140 (44+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27167 |
СИДОР Б.І. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27168 |
СИДОР Б.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27169 |
СИДОР Б.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
92 (30+26+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27170 |
СИДОР В.А. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
152 (60+38+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27171 |
СИДОР В.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
130 (28+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
27172 |
СИДОР В.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
27173 |
СИДОР В.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
64 (16+36+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27174 |
СИДОР В.Р. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27175 |
СИДОР В.Т. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
9 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
27176 |
СИДОР Д. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27177 |
СИДОР Д.А. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27178 |
СИДОР Д.Р. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27179 |
СИДОР Д.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
116 (48+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
27180 |
СИДОР Є.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
98 (36+26+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27181 |
СИДОР І.Г. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
10 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
27182 |
СИДОР К.А. |
14696 |
м. Сокаль |
Переспівська ЗШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
27183 |
СИДОР М.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27184 |
СИДОР М.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27185 |
СИДОР Н.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27186 |
СИДОР О.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27187 |
СИДОР О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
27188 |
СИДОР О.Ю. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
7 |
141 (48+52+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
27189 |
СИДОР Р.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
7 |
136 (36+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27190 |
СИДОР Р.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27191 |
СИДОР Р.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27192 |
СИДОР С.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27193 |
СИДОР С.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
128 (34+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27194 |
СИДОР С.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27195 |
СИДОР С.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27196 |
СИДОР Т.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27197 |
СИДОР Ф.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
27198 |
СИДОР Ю.І. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
6 |
112 (50+32+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27199 |
СИДОР Ю.Ю. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
8 |
89 (33+30+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27200 |
СИДОР Ю.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27201 |
СИДОР Я.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (60+60+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
27202 |
СИДОР Я.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27203 |
СИДОР Я.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
118 (36+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27204 |
СИДОРАК А.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
109 (9+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
27205 |
СИДОРАК А.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27206 |
СИДОРАК Д.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27207 |
СИДОРАК І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
27208 |
СИДОРАК І.Ю. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
7 |
112 (30+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27209 |
СИДОРАК О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
158 (50+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27210 |
СИДОРАК О.Ю. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
27211 |
СИДОРАК Р.Д. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
48 (12+36+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27212 |
СИДОРАК С.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27213 |
СИДОРАК С.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
7 |
92 (27+30+35) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27214 |
СИДОРАК С.Р. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
4 |
120 (42+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
27215 |
СИДОРАК С.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
27216 |
СИДОРАК Я.Б. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
102 (44+34+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27217 |
СИДОРЕНКО А.С. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
7 |
89 (39+34+16) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27218 |
СИДОРЕНКО Д.С. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
109 (42+40+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
27219 |
СИДОРЕНКО Н.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27220 |
СИДОРЕНКО О.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
118 (37+36+45) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27221 |
СИДОРЕНКО Я.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
106 (28+54+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27222 |
СИДОРИК А.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27223 |
СИДОРКО Я.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
94 (18+38+38) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27224 |
СИДОРОВ С.С. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27225 |
СИДОРОВА В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27226 |
СИДОРОВИЧ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27227 |
СИДОРОВИЧ Б.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
27228 |
СИДОРОВИЧ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27229 |
СИДОРОВИЧ С.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27230 |
СИДОРСЬКА В |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27231 |
СИДОРУК В.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27232 |
СИДОРЧУК В.Б. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
102 (33+46+23) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27233 |
СИДОРЧУК Д.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27234 |
СИДОРЧУК З.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27235 |
СИДОРЧУК І.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
100 (39+38+23) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27236 |
СИДОРЧУК О.Я. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27237 |
СИДОРЧУК С.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27238 |
СИДОРЯК А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27239 |
СИДОРЯК А.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
126 (40+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
27240 |
СИДОРЯК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
63 (13+26+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27241 |
СИДУН М.Н. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27242 |
СИДЬКО Л.І. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27243 |
СИДЯК А.І. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
27244 |
СИДЯК Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27245 |
СИЗОВОЇ Д.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
80 (40+22+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27246 |
СИЗОН Б.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
27247 |
СИЙМОВСЬКИЙ Д.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27248 |
СИКОТИНСЬКИЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
136 (51+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
27249 |
СИЛІН І.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27250 |
СИЛКА А.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27251 |
СИМАНИШИН А.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
62 (19+28+15) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27252 |
СИМІВ М.І. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27253 |
СИМКО А.Я. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27254 |
СИМКО В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
112 (34+36+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27255 |
СИМКО В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27256 |
СИМКО Н.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
113 (37+40+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27257 |
СИМОВИЧ А.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
132 (48+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27258 |
СИМОВИЧ В.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
172 (60+52+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
27259 |
СИМОВОНИК Д.Д. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
27260 |
СИМОНІ А.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
42 (23+16+3) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27261 |
СИМОНІ Д.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
27262 |
СИМОНІ І.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
102 (33+46+23) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
27263 |
СИМОТЮК А. . |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27264 |
СИМОТЮК І.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
112 (24+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
27265 |
СИМОТЮК О.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27266 |
СИМОЧКО Б.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27267 |
СИМОШИЙ М.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27268 |
СИНЕЙКО Т.Р. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
117 (50+40+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
27269 |
СИНЕНКО В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27270 |
СИНЕНЬКА І.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27271 |
СИНЕНЬКА Н.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27272 |
СИНЕНЬКИЙ А.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27273 |
СИНЕНЬКИЙ М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
122 (48+30+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27274 |
СИНЕНЬКИЙ Р.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
8 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27275 |
СИНИЦЬКА В.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
77 (24+29+24) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27276 |
СИНИЦЬКА Л.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
120 (41+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
27277 |
СИНИЦЬКИЙ В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27278 |
СИНИЦЬКИЙ М.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27279 |
СИНИЦЬКИЙ О.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27280 |
СИНИЦЬКИЙ Р.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
84 (34+32+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27281 |
СИНИЦЯ П.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27282 |
СИНИЧИЧ А.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
74 (20+36+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27283 |
СИНИЧИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27284 |
СИНИЧИЧ М.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
9 |
152 (60+44+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27285 |
СИНИЧИЧ М.О. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
4 |
98 (28+52+18) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27286 |
СИНИЧИЧ П.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
117 (42+34+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27287 |
СИНИЧИЧ Т.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
128 (44+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27288 |
СИНИЧКІНА Е.Д. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27289 |
СИНИЧКІНА Є.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
100 (44+32+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27290 |
СИНИШИН А.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27291 |
СИНИШИН В.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
7 |
32 (3+8+21) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27292 |
СИНИШИН В.П. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
88 (38+44+6) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27293 |
СИНИШИН В.Я. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27294 |
СИНИШИН Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
70 (46+18+6) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
27295 |
СИНИШИН Д.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27296 |
СИНИШИН Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27297 |
СИНИШИН М.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
6 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27298 |
СИНИШИН М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
118 (22+36+60) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
27299 |
СИНИШИН М.Д. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
47 (25+10+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27300 |
СИНИШИН М.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
124 (58+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
27301 |
СИНИШИН О. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
8 |
128 (42+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
27302 |
СИНИШИН Я.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27303 |
СИНІВ Х.М. |
14766 |
м. Старий Самбір |
Стрілківська ЗСШ |
10 |
110 (31+34+45) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27304 |
СИНКАЛЬСЬКИЙ П.Н. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27305 |
СИНЧИЧ С.Я. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27306 |
СИНЧУК Б.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
114 (60+30+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27307 |
СИНЧУК І.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
112 (28+36+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
27308 |
СИНЬОВСЬКА І.І. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
7 |
94 (30+38+26) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27309 |
СИНЮГА О.О. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27310 |
СИНЮГА О.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
95 (48+29+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27311 |
СИНЮК М.Б. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
3 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27312 |
СИНЮТА Г.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27313 |
СИНЮТА І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
48 (21+22+5) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27314 |
СИНЮТА С.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
81 (27+40+14) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27315 |
СИНЮТКА І.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27316 |
СИНЮШКІНА В.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
8 |
70 (15+30+25) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27317 |
СИНЯВСЬКИЙ Н.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
106 (22+54+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27318 |
СИНЯК Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27319 |
СИНЯК О.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
142 (38+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27320 |
СИПАЛОВ В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
123 (54+51+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
27321 |
СИПКО О.О. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27322 |
СИПЛИВА А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
47 (9+36+2) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27323 |
СИПЛИВА В.В. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
7 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27324 |
СИПЛИВА Д.А. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27325 |
СИПЛИВА Л.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27326 |
СИПЛИВА С.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
110 (26+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27327 |
СИПЛИВА С.Д. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27328 |
СИПЛИВА У.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
82 (20+26+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27329 |
СИПЛИВИЙ Р.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
86 (33+36+17) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27330 |
СИПЛИВИЙ Р.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27331 |
СИРВАТКА В.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
27332 |
СИРВАТКА В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
170 (60+50+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27333 |
СИРВАТКА І.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27334 |
СИРВАТКА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
27335 |
СИРВАТКА Х.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
27336 |
СИРЕНЬКО О.Р. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
8 |
49 (15+26+8) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27337 |
СИРКАШЕВА О.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
101 (36+48+17) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27338 |
СИРКО Д.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27339 |
СИРКО М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
130 (39+54+37) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27340 |
СИРКО С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27341 |
СИРНИК О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27342 |
СИРОЇД А.Т. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27343 |
СИРОЇД В.П. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
4 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
27344 |
СИРОЇД Л.Я. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
10 |
102 (37+38+27) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27345 |
СИРОЇД М.О. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
7 |
90 (30+38+22) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27346 |
СИРОЇД Н.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27347 |
СИРОЇД Р.О. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
57 (14+13+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27348 |
СИРОЇД С.О. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
106 (24+46+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
27349 |
СИРОЇД Ю.П. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27350 |
СИРОЇЖКО М.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
11 |
96 (52+38+6) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27351 |
СИРОТА У. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27352 |
СИРОТИНСЬКА Н.Р. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
7 |
80 (15+42+23) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27353 |
СИРОТИЧ О.П. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
27354 |
СИРОТИЧ Р.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
121 (54+25+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
27355 |
СИРОТЯК А.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27356 |
СИРОШ А.Р. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
10 |
87 (34+32+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27357 |
СИРОШ В.Ю. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27358 |
СИРОШ Д |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
27359 |
СИСА М.Л. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
68 (22+28+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27360 |
СИСОВ Р |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
27361 |
СИСОЄВ О.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
76 (32+20+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27362 |
СИСУН А.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
112 (28+54+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27363 |
СИСУН Б.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
132 (42+50+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
27364 |
СИСУН Н.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27365 |
СИСЮК М.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
76 (10+48+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27366 |
СИСЮК Я.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27367 |
СИТАР О.Я. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
110 (28+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27368 |
СИТАР Р.П. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27369 |
СИТКО М.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27370 |
СИТНИК КЕЛЛЇ А |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27371 |
СИТНИК О.Є. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
93 (30+39+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27372 |
СИТНИК Р.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
114 (50+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27373 |
СИЧ Б.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27374 |
СИЧ В.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
118 (28+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27375 |
СИЧ В.Д. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27376 |
СИЧ Д.О. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
8 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27377 |
СИЧ Л.М. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
7 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27378 |
СИЧ Т.А. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
27379 |
СИЧ У.В. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
3 |
128 (38+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27380 |
СИЧ Я.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
6 |
111 (54+33+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27381 |
СИЧАК І |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
6 |
83 (24+35+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27382 |
СИЧАК І.В. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
9 |
83 (33+32+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27383 |
СИЧАК М.В. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
9 |
74 (24+38+12) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27384 |
СИЧАК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27385 |
СИЧЕВА М.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27386 |
СИЧОВ О.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27387 |
СІБІРЦЕВА К.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27388 |
СІВАКОВ П.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
140 (48+58+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27389 |
СІВЕРСЬКА О.Б. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
85 (32+32+21) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27390 |
СІВЕЦЬ Д.Є. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
82 (32+38+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27391 |
СІВКО С.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27392 |
СІВОВ С.С. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
60 (12+12+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27393 |
СІДАНИЧ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
107 (36+34+37) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27394 |
СІДАНИЧ В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27395 |
СІДАНИЧ Д.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
151 (57+52+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27396 |
СІДАНИЧ Т.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27397 |
СІДАНИЧ Я.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27398 |
СІДЕЙ Н.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27399 |
СІДЕЙ С.Ю. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
154 (42+58+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27400 |
СІДЕЛЬНИК А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
97 (32+38+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27401 |
СІДЕЛЬНИК І.Т. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
6 |
138 (52+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27402 |
СІДЕЛЬНИК М.І. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
7 |
118 (45+44+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27403 |
СІДЕЛЬНИК М.І. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
8 |
113 (39+46+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27404 |
СІДЕЛЬНИК С.С. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27405 |
СІДЕЛЬНИК Т.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
5 |
89 (48+23+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27406 |
СІДЕЛЬНИК Х.В. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
83 (31+34+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27407 |
СІДЕЛЬНИК Я.Т. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
8 |
150 (60+50+40) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27408 |
СІДІКОВА В.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27409 |
СІДЛЕЦЬКИЙ І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
62 (13+34+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27410 |
СІДЛЕЦЬКИЙ Л.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
114 (37+44+33) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
27411 |
СІДЛОВСЬКА М.М. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
105 (33+38+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27412 |
СІДЛЯР П.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27413 |
СІДЛЯР Х.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
128 (48+56+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27414 |
СІДЛЯРЧУК Х.З. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27415 |
СІДОРОВ В.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
106 (33+42+31) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27416 |
СІДОРОВ Ю.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27417 |
СІДОРСЬКА В |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27418 |
СІКА І.Т. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27419 |
СІКА Л.А. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
8 |
105 (39+44+22) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27420 |
СІКАНДА І.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
9 |
90 (40+32+18) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27421 |
СІКАЧ І.І. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
27422 |
СІКІРСЬКА М.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
112 (44+50+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
27423 |
СІКІРСЬКА О.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
27424 |
СІКОРА Б.Т. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27425 |
СІКОРА В.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27426 |
СІКОРА О.Б. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
118 (22+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27427 |
СІКОРА С.Я. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
4 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
27428 |
СІКОРСЬКИЙ В.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
4 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27429 |
СІКОРСЬКИЙ Д.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
95 (30+38+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27430 |
СІКОРСЬКИЙ І.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
124 (50+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27431 |
СІКОРСЬКИЙ М.О. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27432 |
СІКУРИНЕЦЬ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
85 (23+26+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27433 |
СІЛЕДЧИК З.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27434 |
СІЛЕЦЬКА Л.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
27435 |
СІЛІВЕСТРЕНКО А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
27436 |
СІЛІН Д.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
27437 |
СІЛЬНИК А.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27438 |
СІЛЬНИК С.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27439 |
СІМАШКО А.О. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27440 |
СІМАШКО В.М. |
14538 |
м. Радехів |
Синьківська ЗОШ |
6 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27441 |
СІМЕНУХА М.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
122 (38+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
27442 |
СІМКІВ Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27443 |
СІМОНОВ В.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
27444 |
СІМОНОВА А.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27445 |
СІМОНОВА К.С. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
41 (15+14+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
27446 |
СІМОНОВА Ю.С. |
14314 |
м. Жидачів |
Зарічненська ЗОШ |
3 |
168 (52+56+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27447 |
СІМОЧЕНКО О.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
106 (20+50+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27448 |
СІМЧУК О.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
27449 |
СІМЯНОВСЬКА С.Б. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27450 |
СІМЯНОВСЬКИЙ А |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27451 |
СІНЄЛЬНІКОВА М.М. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
3 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
27452 |
СІНЯЄВ В.В. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
62 (24+16+22) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27453 |
СІРА А.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27454 |
СІРА І.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
120 (33+46+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
27455 |
СІРАК С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27456 |
СІРАКОВСЬКИЙ Р.С. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
158 (58+40+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27457 |
СІРАНТ В.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
74 (18+32+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27458 |
СІРАЦЬКА Р.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
9 |
122 (45+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27459 |
СІРАЦЬКИЙ І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27460 |
СІРГУН О.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
9 |
36 (11+22+3) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27461 |
СІРИЙ Б |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
61 (41+8+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27462 |
СІРИЙ М.А. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27463 |
СІРИЙ Ю.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27464 |
СІРІК А.В. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
5 |
140 (54+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27465 |
СІРКО А.С. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27466 |
СІРКО В.С. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
8 |
74 (33+20+21) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27467 |
СІРКО Л.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27468 |
СІРКО М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
104 (28+46+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
27469 |
СІРКО О.Т. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
8 |
106 (27+30+49) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27470 |
СІРКО Р |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
93 (46+17+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27471 |
СІРКО Я.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
64 (13+30+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27472 |
СІРОМСЬКА А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
100 (24+40+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27473 |
СІРОМСЬКИЙ А.І. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
6 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27474 |
СІРСЬКА Ю.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
8 |
155 (54+52+49) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
27475 |
СІРСЬКИЙ Б.М. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27476 |
СІТЕК І.П. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
25 (2+14+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27477 |
СІТЕК П.П. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
94 (39+28+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27478 |
СІТЕК С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27479 |
СІТЕНКО В.І. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
59 (30+14+15) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
27480 |
СІТКА Ю.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
153 (51+60+42) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
27481 |
СІТКО С.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27482 |
СІТНІКОВА Є.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27483 |
СІХОВСЬКА К.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
86 (14+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27484 |
СІХОВСЬКА У.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
27485 |
СІХОВСЬКИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27486 |
СІЧАК А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27487 |
СІЧЕВСЬКА С.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
6 |
114 (60+30+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27488 |
СІЧКА А.Н. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27489 |
СІЧКА В.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27490 |
СІЧКА С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
122 (34+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
27491 |
СКАБ М.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27492 |
СКАБЯК А.І. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
7 |
101 (42+42+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
27493 |
СКАБЯК І.І. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
9 |
66 (22+26+18) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
27494 |
СКАВКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27495 |
СКАКОВСЬКИЙ А.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27496 |
СКАКУН Д.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27497 |
СКАКУН Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27498 |
СКАЛЕЙ В.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
122 (42+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27499 |
СКАЛЕЙ Л.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
104 (38+36+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27500 |
СКАЛЕЦЬКА К.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
27501 |
СКАЛИЧ О.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
38 (6+22+10) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27502 |
СКАЛИЧ С.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
27503 |
СКАЛІИ М.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27504 |
СКАЛІШ В.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
46 (15+26+5) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27505 |
СКАЛІШ В.Я. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27506 |
СКАЛКА М.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
149 (58+52+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27507 |
СКАЛОЦЬКИЙ А.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
27508 |
СКАЛОЦЬКИЙ М.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
30 (18+12+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27509 |
СКАЛЬСЬКИЙ А.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27510 |
СКАЛЬСЬКОЇ З.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
72 (22+44+6) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
27511 |
СКАМАЙ М.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
27512 |
СКАРБЕК Ю.Ю. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
8 |
101 (33+38+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27513 |
СКАРВІНКО А.О. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
148 (58+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27514 |
СКАРИШ О.Б. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
4 |
92 (44+36+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27515 |
СКАРИШ С.Б. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27516 |
СКАСКІВ І.Т. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
126 (44+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
27517 |
СКАЧКО Ю.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27518 |
СКАЧКОВ Т.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27519 |
СКАЧКОВА Ю.М. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
115 (54+25+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27520 |
СКЕБА Р.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
102 (37+32+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27521 |
СКЕБСЬКА Ю.О. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
107 (40+16+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27522 |
СКИБА В.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
27523 |
СКИБА Д.Л. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27524 |
СКИБА І.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
10 |
109 (44+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27525 |
СКИБА М.Л. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
5 |
115 (38+41+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
27526 |
СКИБА О.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
128 (48+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27527 |
СКИБА С.Т. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
120 (32+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
27528 |
СКИТИБА Т.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
90 (27+32+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27529 |
СКІБЕЛЬ П.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
128 (32+60+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27530 |
СКІБІНСЬКА О.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
141 (52+56+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27531 |
СКІБІЦЬКА В.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
27532 |
СКІЛЬСЬКА В.В. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
27533 |
СКІЛЬСЬКА О.І. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
27534 |
СКІЛЬСЬКА Т.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
82 (39+18+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27535 |
СКІЛЬСЬКИЙ А.М. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
57 (30+16+11) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
27536 |
СКІЛЬСЬКИЙ В.В. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
3 |
88 (34+42+12) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
27537 |
СКІЛЬСЬКИЙ В.І. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
27538 |
СКІЛЬСЬКИЙ В.І. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
4 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27539 |
СКІЛЬСЬКИЙ Р.І. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27540 |
СКІЛЬСЬКИЙ Т.Т. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
6 |
91 (46+27+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
27541 |
СКІПЧАК О.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
104 (31+46+27) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
27542 |
СКІРА І.Б. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
9 |
110 (42+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27543 |
СКІРА Л.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
99 (35+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27544 |
СКІРА О.Є. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27545 |
СКІРА С.Д. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
90 (28+38+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27546 |
СКІРКА Д.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27547 |
СКІРКА І.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27548 |
СКІРКА С.С. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
9 |
67 (36+16+15) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27549 |
СКІЦАЙ М.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
114 (48+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27550 |
СКЛАДАН М.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
27551 |
СКЛІНАР Х.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
27552 |
СКЛЯРОВАА Д.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
66 (34+20+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27553 |
СКОБАЛО М. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
130 (34+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
27554 |
СКОБЕЛЬСЬКИЙ А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
27555 |
СКОБЛЕНКО Т.Б. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
6 |
73 (34+21+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27556 |
СКОБЛИК С.О. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
27557 |
СКОВОРОН Д |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
1 |
12 (0+0+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27558 |
СКОВОРОНОК Д.І. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27559 |
СКОВРОН М.В. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
6 |
86 (46+22+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27560 |
СКОВРОН М.Р. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27561 |
СКОВРОН С.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27562 |
СКОВРОН Х. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27563 |
СКОВРОН Ю.А. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
6 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27564 |
СКОЛОЗДРА А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
78 (27+32+19) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27565 |
СКОЛОЗДРА М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27566 |
СКОЛОЗДРА О.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
126 (24+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
27567 |
СКОЛОЗДРА С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
27568 |
СКОЛЬСЬКИЙ П.М. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
135 (60+44+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27569 |
СКОЛЬСЬКИЙ Я.Я. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
126 (38+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
27570 |
СКОМАРОВСЬКА Я.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27571 |
СКОП С.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
131 (48+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27572 |
СКОПИК А.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
150 (58+44+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27573 |
СКОПИК В.А. |
14715 |
м. Сокаль |
Скомороська ЗШ |
3 |
100 (16+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
27574 |
СКОПИК В.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27575 |
СКОПИК В.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
8 |
98 (27+40+31) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
27576 |
СКОПИК В.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
36 (5+22+9) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27577 |
СКОПИК Г.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
6 |
117 (44+43+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
27578 |
СКОПИК Д.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27579 |
СКОПИК М.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
87 (15+38+34) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27580 |
СКОРБИЦЬКИЙ М.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27581 |
СКОРИНА А.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
11 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27582 |
СКОРИНОВИЧ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
65 (31+22+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27583 |
СКОРИХ В.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27584 |
СКОРІНОВИЧ А.Т. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
8 |
82 (21+34+27) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27585 |
СКОРК С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
112 (36+34+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
27586 |
СКОРОВСЬКА А.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27587 |
СКОРОДИНСЬКА Д.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27588 |
СКОРОДИНСЬКА М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
124 (54+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
27589 |
СКОРОДИНСЬКА С.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
163 (60+55+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27590 |
СКОРОДИНСЬКА Я.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
116 (42+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
27591 |
СКОРОДИНСЬКИЙ Н.А. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
7 |
90 (42+26+22) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27592 |
СКОРОПАД А.І. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27593 |
СКОРОПАД А.С. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
9 |
133 (44+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
27594 |
СКОРОПАД Б.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
60 (24+22+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27595 |
СКОРОПАД В.А. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27596 |
СКОРОПАД В.Р. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27597 |
СКОРОПАД В.С. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
5 |
58 (24+10+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27598 |
СКОРОПАД М.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27599 |
СКОРОПАД М.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
8 |
128 (48+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
27600 |
СКОРОПАД О.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
82 (22+42+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27601 |
СКОРОПАД О.Р. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
9 |
86 (39+26+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
27602 |
СКОРОПАД Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27603 |
СКОРОПАД С.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27604 |
СКОРОПАД Х. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27605 |
СКОРОПАД Ю.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27606 |
СКОРОПАДА В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
70 (16+42+12) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
27607 |
СКОРОПАДА М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
88 (40+42+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
27608 |
СКОРОПАДА Р.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27609 |
СКОРОПАДСЬКА С.К. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
110 (50+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27610 |
СКОРОСТЕЦЬКА Д.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27611 |
СКОРОХІД А.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27612 |
СКОРОХОД А.Я. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
90 (33+34+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27613 |
СКОРОХОДОВА С.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27614 |
СКОРУПСЬКА А.К. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
27615 |
СКОЧЕЛЯС В.В. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
56 (19+10+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27616 |
СКОЧИЛЯС А.В. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27617 |
СКОЧИЛЯС А.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27618 |
СКОЧИЛЯС В.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27619 |
СКОЧИЛЯС Н.В. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27620 |
СКОЧИЛЯС О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27621 |
СКОЧИПЕЦЬ В.І. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
6 |
79 (28+33+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27622 |
СКРАБА Х.С. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27623 |
СКРЕЙДЕЛЕВА В.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
8 |
59 (24+20+15) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27624 |
СКРИННИК А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27625 |
СКРИННИК О.Р. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
27626 |
СКРИПАЙ Ю.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
106 (38+38+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27627 |
СКРИПЕЦЬ В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27628 |
СКРИПЕЦЬ В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27629 |
СКРИПЕЦЬ В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27630 |
СКРИПЕЦЬ К.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
27631 |
СКРИПЕЦЬ М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
96 (39+26+31) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27632 |
СКРИПЕЦЬ М.В. |
14845 |
м. Стрий |
Любинцівська СЗШ |
9 |
49 (17+20+12) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
27633 |
СКРИПИЧАЙКО Д.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27634 |
СКРИПКА А.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27635 |
СКРИПКА Д.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27636 |
СКРИПКА С.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27637 |
СКРИПКО Д.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27638 |
СКРИПКО М.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27639 |
СКРИПКО О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27640 |
СКРИПЛЮК С.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27641 |
СКРИПНИК А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
27642 |
СКРИПНИК В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
118 (36+50+32) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
27643 |
СКРИПНИК І.О. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
27644 |
СКРИПУХ О.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
27645 |
СКРИТУСЬКА К.О. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
27646 |
СКРІЛЬ Т.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27647 |
СКРУПСЬКИЙ О.А. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27648 |
СКРУХА Ю.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
136 (42+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
27649 |
СКУБАКОВСЬКИЙ А.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27650 |
СКУБІЙ С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27651 |
СКУБІК О.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
166 (48+58+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27652 |
СКУБІШ І.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
79 (39+32+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27653 |
СКУБЛЕНИЙ Я.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27654 |
СКУГРА Н.І. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
8 |
116 (24+46+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27655 |
СКУЛА Д.Б. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27656 |
СКУЛКІН А.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27657 |
СКУЛКІН О.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27658 |
СКУЛЬСЬКА В.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27659 |
СКУЛЬСЬКА І.Д. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27660 |
СКУЛЬСЬКА Н.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
105 (33+40+32) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27661 |
СКУЛЬСЬКИЙ С.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
70 (18+34+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27662 |
СКУПЕЙКО О.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27663 |
СКУРАТІВСЬКИЙ М.Ю. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
97 (24+42+31) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27664 |
СКУРАТОВА Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
118 (48+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
27665 |
СЛАБА К.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27666 |
СЛАБА М.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
27667 |
СЛАБА О.Л. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
143 (57+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
27668 |
СЛАБА С.Р. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
84 (20+46+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
27669 |
СЛАБИЙ Р.Л. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
3 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
27670 |
СЛАБИК Л.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27671 |
СЛАБІНОГА І.Л. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
128 (46+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27672 |
СЛАБІНОГА Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
101 (42+29+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27673 |
СЛАБІНОГА С.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
74 (25+34+15) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27674 |
СЛАБІЦЬКА У.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
97 (30+31+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
27675 |
СЛАБОЛІНСЬКА А.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
104 (48+34+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27676 |
СЛАБСЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
36 (0+24+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27677 |
СЛАВИТЯК В.І. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
3 |
122 (36+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
27678 |
СЛАВИЧ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27679 |
СЛАВИЧ В.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27680 |
СЛАВИЧ Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27681 |
СЛАВИЧ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27682 |
СЛАВИЧ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
27683 |
СЛАВИЧ Л.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
115 (36+46+33) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27684 |
СЛАВИЧ Л.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
140 (45+50+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27685 |
СЛАВИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27686 |
СЛАВИЧ М.О. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
5 |
98 (36+32+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27687 |
СЛАВИЧ Н.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27688 |
СЛАВИЧ П.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27689 |
СЛАВИЧ Ф.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27690 |
СЛАВІНСЬКА С.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
88 (32+38+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27691 |
СЛАВІНСЬКА Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
72 (26+22+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27692 |
СЛАВНИК В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
91 (27+44+20) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
27693 |
СЛАВОПАС Д.М. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27694 |
СЛАНЬКА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27695 |
СЛАТКЕВИЧ Ю.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
65 (6+34+25) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27696 |
СЛЕЗІНСЬКИЙ Ш.М. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27697 |
СЛЕПИЧ В.Н. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27698 |
СЛЕПИЧИ П.З. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27699 |
СЛЄПУХІН М.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27700 |
СЛЄСАР С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
110 (26+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27701 |
СЛИВАР М.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27702 |
СЛИВАР С.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27703 |
СЛИВАР Х.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
7 |
115 (30+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
27704 |
СЛИВЕНКО О.С. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
27705 |
СЛИВКА В.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
10 |
100 (38+44+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27706 |
СЛИВКА І.Р. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
27707 |
СЛИВКА О.Р. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
27708 |
СЛИВКА Х.Р. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
27709 |
СЛИВКА Ю.Р. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
6 |
97 (48+31+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
27710 |
СЛИВЧУК А.Л. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
63 (27+14+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27711 |
СЛИВЧУК І.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
94 (14+50+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
27712 |
СЛИЖ М.М. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
7 |
110 (27+48+35) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
27713 |
СЛИШ В.А. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27714 |
СЛИШ В.А. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
8 |
137 (42+52+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
27715 |
СЛИШ І.М. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27716 |
СЛІВАК Н.М. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27717 |
СЛІВІНСЬКА Х.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
7 |
132 (45+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27718 |
СЛІВІНСЬКА Ю.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27719 |
СЛІВІНСЬКИЙ Д.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27720 |
СЛІВІНСЬКОГО П.В. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27721 |
СЛІВЧУК Д.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27722 |
СЛІЖЕВСЬКА К. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
111 (27+38+46) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27723 |
СЛІПАЧИК А.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
165 (60+57+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
27724 |
СЛІПАЧИК С.В. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
6 |
104 (52+28+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27725 |
СЛІПАЧИК Т.М. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
5 |
82 (48+22+12) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27726 |
СЛІПАЧИК Х.М. |
14314 |
м. Жидачів |
Зарічненська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27727 |
СЛІПЕЦКИЙ О.В. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
100 (34+30+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27728 |
СЛІПЕЦЬ А.О. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27729 |
СЛІПЕЦЬ В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27730 |
СЛІПЕЦЬ Д.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27731 |
СЛІПЕЦЬ Д.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
77 (22+31+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27732 |
СЛІПЕЦЬ С.О. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
8 |
95 (36+36+23) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27733 |
СЛІПЕЦЬ С.Т. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
9 |
130 (29+44+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27734 |
СЛІПЕЦЬКА А.А. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27735 |
СЛІПЕЦЬКА С.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
68 (8+30+30) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
27736 |
СЛІПЕЦЬКИЙ В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
109 (40+39+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27737 |
СЛІПКО С.Р. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27738 |
СЛІПЧЕНКО В.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27739 |
СЛІПЧИН С.І. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
6 |
136 (44+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27740 |
СЛІПЧИН Т.І. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
6 |
130 (38+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27741 |
СЛІЧНА У.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27742 |
СЛІЧНИЙ Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
88 (32+38+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27743 |
СЛІЧНИЙ С.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
67 (26+20+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27744 |
СЛІЧНИЙ С.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
88 (39+36+13) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27745 |
СЛОБОДА З.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
8 |
105 (42+20+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
27746 |
СЛОБОДА І.Д. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
6 |
63 (34+17+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27747 |
СЛОБОДА К.М. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27748 |
СЛОБОДА М.Д. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
27749 |
СЛОБОДА Н.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
115 (40+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27750 |
СЛОБОДА О.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27751 |
СЛОБОДА У.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27752 |
СЛОБОДЕНЮК М.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
82 (27+36+19) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
27753 |
СЛОБОДЮК А.С. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
6 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
27754 |
СЛОБОДЯК О.І. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27755 |
СЛОБОДЯН А.О. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27756 |
СЛОБОДЯН В.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
40 (12+28+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27757 |
СЛОБОДЯН І.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
145 (42+52+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27758 |
СЛОБОДЯН М.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
96 (12+34+50) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
27759 |
СЛОБОДЯН Н.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27760 |
СЛОБОДЯН П.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27761 |
СЛОБОДЯН С.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27762 |
СЛОБОДЯНИК А.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27763 |
СЛОБОДЯНИК Р.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
62 (16+28+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27764 |
СЛОБОДЯНЮК А.К. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27765 |
СЛОБОДЯНЮК В.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27766 |
СЛОБОДЯНЮК В.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27767 |
СЛОБОДЯНЮК Д.Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
101 (24+40+37) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27768 |
СЛОБОДЯНЮК Д.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27769 |
СЛОБОДЯНЮК М.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27770 |
СЛОБОДЯНЮК Р.М. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
7 |
114 (33+52+29) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
27771 |
СЛОНІВСЬКИЙ В.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
120 (38+34+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27772 |
СЛОНОВСЬКА З.Р. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
100 (12+58+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27773 |
СЛОПАК С.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27774 |
СЛОХИНЯК Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
27775 |
СЛОХИНЯК О.П. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27776 |
СЛУЖАЛО А.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27777 |
СЛУКА А.А. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27778 |
СЛУКА А.В. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
9 |
71 (26+30+15) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27779 |
СЛУКА М.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
68 (17+30+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27780 |
СЛУКА М.Я. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
7 |
94 (27+42+25) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
27781 |
СЛУПЕЦЬКОГО Р.Я. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
153 (60+45+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27782 |
СЛУПИК М.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
7 |
99 (21+40+38) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27783 |
СЛУПСЬКА Б.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
89 (31+34+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27784 |
СЛУПСЬКА С.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27785 |
СЛЬОТА Л.С. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27786 |
СЛЮЗ Я.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
109 (33+48+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27787 |
СЛЮСАР А.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27788 |
СЛЮСАР А.Я. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27789 |
СЛЮСАР В.І. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
143 (51+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
27790 |
СЛЮСАР Д.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
99 (21+50+28) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
27791 |
СЛЮСАР Д.В. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
7 |
129 (24+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27792 |
СЛЮСАР Л.Я. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
8 |
81 (18+46+17) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27793 |
СЛЮСАРЕНКО А.Н. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27794 |
СЛЮСАРЕНКО К.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
27795 |
СЛЮСАРЕНКО Р.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27796 |
СЛЮСАРЧИК В.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
102 (34+50+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27797 |
СЛЮСАРЧИК К.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27798 |
СЛЮСАРЧИК Р.Б. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27799 |
СЛЮСАРЧУК В.П. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27800 |
СЛЮСАРЧУК С.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27801 |
СЛЮСАРЧУК Я.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27802 |
СЛЮЩИНСЬКА Н.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
27803 |
СМАГА А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
66 (21+28+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27804 |
СМАГА Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
27805 |
СМАГА І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
122 (52+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27806 |
СМАГА І.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
27807 |
СМАГА М.Д. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27808 |
СМАГА М.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27809 |
СМАГА Н.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27810 |
СМАГА О. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
27811 |
СМАГА О.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27812 |
СМАГА О.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
79 (28+27+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27813 |
СМАГА Р.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27814 |
СМАГА Т.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
134 (42+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
27815 |
СМАГА Ю.Д. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27816 |
СМАГА Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
27817 |
СМАГА Ю.Я. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
128 (34+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
27818 |
СМАГІНА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
133 (52+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
27819 |
СМАГЛЮК В.А. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27820 |
СМАГУЛА А.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
61 (18+26+17) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
27821 |
СМАГУЛА Б.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
11 |
45 (13+20+12) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
27822 |
СМАЖИЛА В.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
72 (0+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27823 |
СМАЖИЛА М.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27824 |
СМАЖИЛА Н.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27825 |
СМАЛЬ Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
136 (44+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
27826 |
СМАЛЬ В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27827 |
СМАЛЬ В.Я. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27828 |
СМАЛЬ Д.Є. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
108 (38+28+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
27829 |
СМАЛЬ З.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
115 (48+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
27830 |
СМАЛЬ І |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
27831 |
СМАЛЬ М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
94 (42+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
27832 |
СМАЛЬ М.Є. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27833 |
СМАЛЬ М.Ю. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
27834 |
СМАЛЬ О.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
27835 |
СМАЛЬ О.В. |
14566 |
м. Радехів |
Опліцька ЗОШ І ст. |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27836 |
СМАЛЬ Ю.С. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27837 |
СМАЛЬ Я.П. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
4 |
118 (32+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
27838 |
СМАЛЬКО О.В. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27839 |
СМАЛЮК Т.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27840 |
СМАЛЮХ М.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27841 |
СМАЛЮХ О.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27842 |
СМАЛЮХ О.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
120 (52+32+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27843 |
СМАЛЮХ Х.Л. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
7 |
102 (33+48+21) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27844 |
СМАЛЮХ Я.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27845 |
СМАМОДУБ В.М. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
27846 |
СМАЧИЛО Я.Р. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
5 |
100 (46+24+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27847 |
СМАШКІВ Ю.В. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
8 |
49 (15+16+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27848 |
СМЕЙКО А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27849 |
СМЕЙКО О.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
72 (28+26+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27850 |
СМЕРЕГА С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
95 (26+36+33) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27851 |
СМЕРЕК А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27852 |
СМЕРЕКА Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27853 |
СМЕРЕКА М.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27854 |
СМЕРЕКА Р.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27855 |
СМЕРЕКАНИЧ В.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27856 |
СМЕРЕКАНИЧ О.Т. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27857 |
СМЕРЕЧАНСЬКА А.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27858 |
СМЕРЕЧАНСЬКА К.Р. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27859 |
СМЕРЕЧАНСЬКА М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
87 (39+28+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27860 |
СМЕРЕЧАНСЬКА Н.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27861 |
СМЕРЕЧАНСЬКА Х.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27862 |
СМЕРИК А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27863 |
СМЕРІЧКА М.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
95 (31+40+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
27864 |
СМЕТАНА А.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
95 (32+33+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27865 |
СМЕТАНА Ю.Р. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
5 |
124 (54+34+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27866 |
СМЕТАНКА О.Я. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
27867 |
СМЕТАНКА Р.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27868 |
СМЕТАНЮК А.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
126 (34+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27869 |
СМИДЮК Т.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
115 (54+31+30) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27870 |
СМИЙ В.Я. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
3 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27871 |
СМИК В.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27872 |
СМИК В.Р. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
27873 |
СМИК В.Я. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
9 |
142 (51+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27874 |
СМИК Д.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
118 (30+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
27875 |
СМИКОВСЬКА К.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27876 |
СМИЦЬКА Ю.О. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27877 |
СМИШ С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
110 (40+34+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27878 |
СМІВКА Т.І. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
8 |
71 (15+30+26) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27879 |
СМІЛКА А.О. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
9 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27880 |
СМІЛКА В.Б. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27881 |
СМІЛКА В.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
143 (60+34+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
27882 |
СМІЛКА С.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
27883 |
СМІЛЬСЬКА В.І. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27884 |
СМІЛЯНИН А.І. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
3 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27885 |
СМІРНОВ І.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
105 (46+32+27) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27886 |
СМІРНОВ О.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
116 (42+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
27887 |
СМІРНОВ Ю.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27888 |
СМІРНОВА А.О. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27889 |
СМІРНОВА В.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
6 |
69 (28+29+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
27890 |
СМІРНОВА О.Є. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
10 |
86 (32+36+18) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
27891 |
СМІХ В.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27892 |
СМІХ Д.Б. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
42 (12+8+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27893 |
СМОЖАНИК А.І. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
3 |
98 (28+40+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
27894 |
СМОЖАНИК В.І. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
98 (34+28+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27895 |
СМОК Д.М. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27896 |
СМОЛЕНСЬКА Д.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27897 |
СМОЛЕНСЬКА І.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27898 |
СМОЛИНЕ М.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27899 |
СМОЛИНЕЦЬ А.Р. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27900 |
СМОЛИНЕЦЬ М.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27901 |
СМОЛИНЕЦЬ О.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27902 |
СМОЛИНЕЦЬ П.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
8 |
72 (15+30+27) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27903 |
СМОЛИНЕЦЬ С.Я. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
6 |
88 (36+40+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27904 |
СМОЛИНЕЦЬ Ю.І. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
5 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27905 |
СМОЛІЙ В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
27906 |
СМОЛІЙ Д.О. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27907 |
СМОЛІН О.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
27908 |
СМОЛІНСЬКА І.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
111 (52+23+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
27909 |
СМОЛІНСЬКА Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27910 |
СМОЛЬНИЦЬКА А.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
134 (42+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
27911 |
СМОЛЬНИЦЬКА Т.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
27912 |
СМОЛЬСЬКА А.А. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
5 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27913 |
СМОЛЬСЬКИЙ Р.А. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
27914 |
СМОЛЬСЬКИЙ Р.Л. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
128 (42+56+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27915 |
СМОЛЯНИН Д.П. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
80 (40+28+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27916 |
СМОЛЯНІНОВ А.І. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
8 |
75 (30+26+19) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27917 |
СМОЛЯРЧУК А. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
27918 |
СМОТРИЦЬКА М.І. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
3 |
124 (42+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27919 |
СМОТРИЧ С.Д. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27920 |
СМУЖ С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27921 |
СМУК А.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27922 |
СМУК В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
27923 |
СМУК І.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
5 |
73 (28+21+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
27924 |
СМУК К.П. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
146 (36+50+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27925 |
СМУК М.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27926 |
СМУК Р.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
27927 |
СМУК Р.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
27928 |
СМУК Х.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27929 |
СМУЛКА А.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27930 |
СМУЛКА М.М. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
88 (29+26+33) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27931 |
СМУЛЯК Р.В. |
14407 |
м. Жовква |
Купичвільська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27932 |
СМУТ А.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27933 |
СМУТОК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
128 (48+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27934 |
СНАЙЧУК В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
119 (46+28+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
27935 |
СНАЙЧУК В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
27936 |
СНАЙЧУК О.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
111 (48+45+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
27937 |
СНЄДА С.Н. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
146 (52+40+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27938 |
СНЄЖИК С.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
90 (46+26+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
27939 |
СНІГУР З.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
9 |
61 (19+30+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27940 |
СНІГУР М.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
27941 |
СНІГУР О.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27942 |
СНІГУР О.М. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
3 |
122 (48+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
27943 |
СНІГУР С.А. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
150 (46+44+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
27944 |
СНІГУР С.І. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
5 |
88 (28+36+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
27945 |
СНІГУР Х.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27946 |
СНІДАНКО С.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
4 |
134 (42+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
27947 |
СНІЦАР Т.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27948 |
СНІЦАРУК А.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
98 (36+32+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27949 |
СНІЦАРЧУК Л. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27950 |
СНОВИДОВИЧ Ю.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27951 |
СНЯДАНКО М.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27952 |
СНЯДАНКО Ю.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27953 |
СНЯК М.Р. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27954 |
СНЯК П.М. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
111 (33+38+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27955 |
СНЯТОВСЬКИЙ Д.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27956 |
СОБЕЙКО В.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
5 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
27957 |
СОБЕЙКО В.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
5 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
27958 |
СОБЕНКО Л.Т. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27959 |
СОБЕЦЬ Ю.М. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
138 (38+58+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
27960 |
СОБЕЦЬКА М.П. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
89 (38+30+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27961 |
СОБЕЦЬКИЙ О.П. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27962 |
СОБЕЧКО Н.Ю. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
62 (21+22+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27963 |
СОБЄЦЬКА Х.А. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27964 |
СОБЄЦЬКИЙ А.Р. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
8 |
90 (33+26+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27965 |
СОБИСТИНСЬКИЙ Т.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
124 (52+36+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
27966 |
СОБКІВ А.Е. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
27967 |
СОБКО А.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
58 (24+26+8) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27968 |
СОБКО А.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27969 |
СОБКО Б.Б. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
154 (60+40+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27970 |
СОБКО Д.С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
110 (27+46+37) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27971 |
СОБКО М.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27972 |
СОБКО М.П. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
108 (40+32+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27973 |
СОБКО С.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27974 |
СОБКО У.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
27975 |
СОБКО Ю.А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
86 (21+28+37) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27976 |
СОБКОВИЧ Ю.А. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
27977 |
СОБОЛЕВСЬИЙ В.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
136 (42+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27978 |
СОБОЛЕВСЬКА А.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27979 |
СОБОЛЕВСЬКА М.Н. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27980 |
СОБОЛЕВСЬКИЙ А.Б. |
14320 |
м. Жидачів |
Турадівська ЗОШ |
4 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27981 |
СОБОЛЄВ М.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
84 (45+30+9) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27982 |
СОБОЛЬ Б.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27983 |
СОБОЛЬ Л.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
78 (34+32+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27984 |
СОБОЛЬ М.М. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27985 |
СОБОЛЬ М.О. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27986 |
СОБОЛЬ О.Л. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
74 (24+26+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27987 |
СОБОЛЬ С.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27988 |
СОБОЛЬ У.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27989 |
СОБОЛЬ Я.П. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
134 (46+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
27990 |
СОБОЛЬОВСЬКА І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
74 (12+40+22) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
27991 |
СОБОЛЬОВСЬКА С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
27992 |
СОБОТА А.П. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27993 |
СОБОТИК О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27994 |
СОБЧИК С.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
72 (20+34+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27995 |
СОБЧУК А.І. |
14715 |
м. Сокаль |
Скомороська ЗШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
27996 |
СОВА М.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
8 |
92 (30+38+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27997 |
СОВА Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
115 (48+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
27998 |
СОВА О.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27999 |
СОВА У.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
28000 |
СОВЕРДА О.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
98 (34+40+24) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
28001 |
СОВИНСЬКИЙ М.Б. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28002 |
СОВИЧ С.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
82 (31+24+27) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28003 |
СОВІНСЬКА Б.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
84 (12+24+48) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
28004 |
СОВІНСЬКИЙ А.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28005 |
СОВТИС О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28006 |
СОВЯК А.А. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
5 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
28007 |
СОВЯК В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
28008 |
СОВЯК І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
140 (57+32+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
28009 |
СОВЯК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28010 |
СОГОР І.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
72 (24+0+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
28011 |
СОГОР Ю.Т. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
88 (31+36+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28012 |
СОДЖАК М.М. |
14742 |
м. Старий Самбір |
Лопушанська ЗОШ |
6 |
118 (48+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28013 |
СОДЖАК Р.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
65 (18+26+21) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28014 |
СОДОМОРА М.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28015 |
СОЗАНСЬКА В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
128 (48+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28016 |
СОЗАНСЬКА В.О. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28017 |
СОЗАНСЬКА Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28018 |
СОЗАНСЬКА І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
109 (39+54+16) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28019 |
СОЗАНСЬКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28020 |
СОЗАНСЬКА К.О. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28021 |
СОЗАНСЬКА Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
133 (48+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28022 |
СОЗАНСЬКА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
12 (8+4+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28023 |
СОЗАНСЬКА Ю.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
107 (30+52+25) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28024 |
СОЗАНСЬКА Я.А. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28025 |
СОЗАНСЬКИЙ Б.Р. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
9 |
103 (47+44+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28026 |
СОЗАНСЬКИЙ В.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
66 (28+20+18) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28027 |
СОЗАНСЬКИЙ І.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28028 |
СОЗАНСЬКИЙ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (58+44+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28029 |
СОЗАНСЬКИЙ О.А. |
14331 |
м. Жидачів |
Новосільська ЗОШ |
8 |
68 (24+16+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28030 |
СОЗАНСЬКИЙ П |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
116 (48+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28031 |
СОЗІНА А.К. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28032 |
СОИИЛО О.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
64 (21+24+19) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28033 |
СОЙКА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
28034 |
СОЙКА І.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
104 (33+42+29) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
28035 |
СОЙКА Т.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
51 (22+20+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28036 |
СОЙМОНОВ В.О. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28037 |
СОКАЛЬ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28038 |
СОКАЛЬЧУК М.М. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
9 |
91 (38+20+33) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28039 |
СОКАЛЬЧУК Н.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28040 |
СОКИРКА Д.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
138 (41+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
28041 |
СОКИРКО О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28042 |
СОКИРКО Р.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28043 |
СОКІЛ А.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28044 |
СОКІЛ В.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28045 |
СОКІЛ Д.А. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
9 |
117 (40+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
28046 |
СОКІЛ Д.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
103 (45+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28047 |
СОКІЛ Д.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
147 (60+45+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28048 |
СОКІЛ І.А. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
6 |
88 (36+46+6) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
28049 |
СОКІЛ І.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
72 (28+32+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28050 |
СОКІЛ М.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
102 (32+34+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28051 |
СОКІЛ М.М. |
14929 |
м. Яворів |
Мальчицька СЗШ |
3 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
28052 |
СОКІЛ М.Т. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
108 (44+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
28053 |
СОКІЛ Н.А. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
6 |
84 (42+36+6) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28054 |
СОКІЛ Н.І. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
7 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28055 |
СОКОЛ А.Д. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
125 (50+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28056 |
СОКОЛ А.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28057 |
СОКОЛ Д.Р. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
28058 |
СОКОЛ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
28059 |
СОКОЛИК Б.М. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
5 |
94 (38+26+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28060 |
СОКОЛИК В.І. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
8 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
28061 |
СОКОЛИК Л.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
91 (54+31+6) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28062 |
СОКОЛИК Н.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
75 (30+26+19) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28063 |
СОКОЛОВ М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
63 (25+26+12) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
28064 |
СОКОЛОВ М.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28065 |
СОКОЛОВ Р.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
124 (44+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
28066 |
СОКОЛОВА А.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28067 |
СОКОЛОВА А.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28068 |
СОКОЛОВА Д.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
118 (27+60+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28069 |
СОКОЛОВА К.Є. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
72 (26+10+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28070 |
СОКОЛОВИЧ А.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28071 |
СОКОЛОВСЬКА Н.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
58 (21+24+13) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28072 |
СОКОЛОВСЬКА Н.Р. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
66 (34+32+0) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28073 |
СОКОЛОВСЬКИЙ Д.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28074 |
СОКОЛОВСЬКИЙ Р.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
76 (16+36+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28075 |
СОКОЛЮК Д.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
28076 |
СОКОЛЮК М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28077 |
СОКОПОВА А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28078 |
СОКУЛЬСЬКА О |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28079 |
СОКУЛЬСЬКИЙ В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
103 (36+37+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28080 |
СОКУР С.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28081 |
СОЛДАК М.І. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
28082 |
СОЛДАТ А.С. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28083 |
СОЛДАТ З.В. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28084 |
СОЛЕЦЬКА І.З. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
63 (35+22+6) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
28085 |
СОЛЕЦЬКА О.Я. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
28086 |
СОЛИГАН М.Р. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
76 (40+18+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28087 |
СОЛИГАН М.Р. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
46 (26+8+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28088 |
СОЛИЛО Д.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
28089 |
СОЛИМА С.Т. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28090 |
СОЛЛПАТИЧ І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28091 |
СОЛОВЕЙ В.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28092 |
СОЛОВЕЙ Д.Б. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28093 |
СОЛОВЕЙ М.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28094 |
СОЛОВЕЙ С.Я. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28095 |
СОЛОВІЙ А.Р. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
6 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28096 |
СОЛОВІЙ В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
28097 |
СОЛОВІЙ І.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
28098 |
СОЛОВІЙ П.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28099 |
СОЛОВІЙ Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28100 |
СОЛОВІЙ С.О. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
9 |
44 (17+18+9) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28101 |
СОЛОВЙОВ І.Г. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
54 (8+28+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28102 |
СОЛОВЙОВА В.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
73 (24+30+19) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28103 |
СОЛОВЙОВА В.О. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
97 (30+34+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28104 |
СОЛОВКО Д.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28105 |
СОЛОВЯНОВА В.М. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28106 |
СОЛОГУБ В.В. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
9 |
104 (25+46+33) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
28107 |
СОЛОГУБ В.Р. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
113 (45+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28108 |
СОЛОГУБ В.Ю. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28109 |
СОЛОГУБ Д.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
90 (42+36+12) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28110 |
СОЛОГУБ Д.С. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28111 |
СОЛОГУБ Л.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28112 |
СОЛОГУБ Н.О. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
3 |
144 (40+56+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28113 |
СОЛОГУБ О.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
94 (43+24+27) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28114 |
СОЛОГУБ Т.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
28115 |
СОЛОГУБ Т.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
28116 |
СОЛОГУБОВА Т.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
95 (40+34+21) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28117 |
СОЛОД М.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
70 (4+30+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28118 |
СОЛОДЖУК Г.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
28119 |
СОЛОДКА М.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
62 (9+40+13) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28120 |
СОЛОДКА С.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
131 (42+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
28121 |
СОЛОДКИЙ В.Р. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
112 (48+28+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28122 |
СОЛОДОВНІКОВ Г.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28123 |
СОЛОДУХА Д.Я. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28124 |
СОЛОДУХА Д.Я. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28125 |
СОЛОДЯК О.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
125 (21+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
28126 |
СОЛОМКО В.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
92 (18+44+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28127 |
СОЛОМОНОВИЧ А.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
28128 |
СОЛОМЯННІКОВА К.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28129 |
СОЛОНЕНКО Л.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28130 |
СОЛОНИНКА А.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
77 (30+29+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28131 |
СОЛОНИНКА В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
28132 |
СОЛОНИНКА Д.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28133 |
СОЛОНИНКА Є.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28134 |
СОЛОНИНКА О.І. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
6 |
84 (42+42+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
28135 |
СОЛОНИНКА Х.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
106 (30+46+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28136 |
СОЛОНИНКА Ю.Я. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
5 |
92 (42+32+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28137 |
СОЛОНИНКО І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
130 (39+52+39) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28138 |
СОЛОНКА В.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28139 |
СОЛОНЦЕВ Б.О. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28140 |
СОЛОНЦЕВ С.О. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
8 |
81 (24+40+17) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
28141 |
СОЛОП А.А. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
6 |
81 (30+21+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28142 |
СОЛОП Б.Й. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
134 (32+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
28143 |
СОЛОП М.М. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
10 |
163 (54+52+57) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28144 |
СОЛОП О.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28145 |
СОЛОПАТИЧ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
85 (54+25+6) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28146 |
СОЛОТВА Ю.Т. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
5 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28147 |
СОЛОХА М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
128 (39+38+51) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28148 |
СОЛОХА М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
53 (23+24+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28149 |
СОЛОХОВ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28150 |
СОЛТАН М.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
74 (25+34+15) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28151 |
СОЛТИС А.М. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28152 |
СОЛТИС Д.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28153 |
СОЛТИС І.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
10 |
147 (56+52+39) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28154 |
СОЛТИС К.О. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
5 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
28155 |
СОЛТИС Л.Є. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
99 (45+30+24) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28156 |
СОЛТИС М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
116 (36+38+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
28157 |
СОЛТИС Н.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28158 |
СОЛТИС Н.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
82 (33+24+25) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28159 |
СОЛТИС Р.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
102 (38+28+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28160 |
СОЛТИС С.Р. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28161 |
СОЛТИС Т.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28162 |
СОЛТИС Т.Ю. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
5 |
114 (60+30+24) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28163 |
СОЛТИС У.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28164 |
СОЛТИС Х.А. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28165 |
СОЛТИСІК М.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28166 |
СОЛТІВСЬКА Я.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
60 (18+22+20) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28167 |
СОЛТІВСЬКИЙ Д.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
82 (33+26+23) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28168 |
СОЛТОВСЬКИЙ В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28169 |
СОЛТС П.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
117 (52+35+30) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28170 |
СОЛУДЧИК І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
88 (31+42+15) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
28171 |
СОЛУК В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28172 |
СОЛУК З.Я. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28173 |
СОЛУК І.О. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
28174 |
СОЛУК І.О. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
28175 |
СОЛУК О.А. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
5 |
87 (48+27+12) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28176 |
СОЛУК Р.І. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
7 |
93 (18+46+29) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
28177 |
СОЛЬВАР А.О. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28178 |
СОЛЬВАР А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28179 |
СОЛЬЧАНИК М.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28180 |
СОЛЯК А.Н. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28181 |
СОЛЯР Н.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
153 (54+60+39) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28182 |
СОЛЯР Ю.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
126 (27+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
28183 |
СОЛЯРЕВИЧ О |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
82 (40+30+12) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28184 |
СОЛЯРЕВИЧ С.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
131 (45+58+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28185 |
СОМАР А.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28186 |
СОМИК Х.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28187 |
СОНСЯДЕК Д.Д. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28188 |
СОНЬ О.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
132 (42+50+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
28189 |
СОПІНКА М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28190 |
СОПКО В.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
40 (17+14+9) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28191 |
СОПРОНЮК Ю.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28192 |
СОРА З.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
146 (45+60+41) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28193 |
СОРА М.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
94 (30+46+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28194 |
СОРВІЩАК С.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
28195 |
СОРОКА А.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
76 (10+48+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28196 |
СОРОКА А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28197 |
СОРОКА А.Ф. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
6 |
70 (36+22+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28198 |
СОРОКА В.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28199 |
СОРОКА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
64 (22+24+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28200 |
СОРОКА В.П. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
136 (36+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
28201 |
СОРОКА Г.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
77 (27+26+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28202 |
СОРОКА Г.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
73 (42+25+6) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28203 |
СОРОКА Г.Р. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28204 |
СОРОКА Д.Г. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
5 |
62 (28+16+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28205 |
СОРОКА Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28206 |
СОРОКА Д.П. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28207 |
СОРОКА І.І. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
6 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28208 |
СОРОКА І.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
28209 |
СОРОКА М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
56 (20+24+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28210 |
СОРОКА М.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
28211 |
СОРОКА М.М. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28212 |
СОРОКА М.Т. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
109 (33+38+38) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28213 |
СОРОКА М.Ю. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
5 |
104 (36+20+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
28214 |
СОРОКА Н.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
57 (19+26+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28215 |
СОРОКА О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
88 (18+36+34) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28216 |
СОРОКА О.І. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
11 |
59 (10+28+21) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28217 |
СОРОКА О.Р. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
10 |
106 (47+26+33) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28218 |
СОРОКА О.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
28219 |
СОРОКА П.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28220 |
СОРОКА Р.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
9 |
69 (22+26+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28221 |
СОРОКА Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
114 (40+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28222 |
СОРОКА Р.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
94 (20+50+24) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
28223 |
СОРОКА С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (54+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28224 |
СОРОКА Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
28225 |
СОРОКА У.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
104 (26+54+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28226 |
СОРОКА У.З. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28227 |
СОРОКА Х.П. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28228 |
СОРОКА Ю.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
9 |
83 (38+30+15) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28229 |
СОРОКА Ю.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
110 (28+46+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28230 |
СОРОКА Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
124 (48+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28231 |
СОРОКАНА Х.О. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28232 |
СОРОКАТА Я.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
35 (3+24+8) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28233 |
СОРОКАЧ Н.М. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
9 |
65 (35+24+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28234 |
СОРОКАЧ С.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28235 |
СОРОКІВСЬКА В.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
124 (48+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28236 |
СОРОКІВСЬКА Л.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28237 |
СОРОКІВСЬКИЙ Л.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
128 (51+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28238 |
СОРОКІН К.О. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28239 |
СОРОКІН Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28240 |
СОРОКОВИЙ Д.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
11 |
27 (8+10+9) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28241 |
СОРОКОВИЙ Р.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28242 |
СОРОКОЛІТ І.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28243 |
СОРОКОЛІТ Н.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28244 |
СОРОХТЕЙ Г.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
90 (40+26+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28245 |
СОРОЧАК В.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
90 (22+44+24) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28246 |
СОРОЧАК Т.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
8 |
116 (39+54+23) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28247 |
СОРОЧИК А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
84 (35+34+15) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28248 |
СОРОЧИНСЬКИЙ М.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
5 |
102 (26+34+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
28249 |
СОРОЧИНСЬКИЙ О.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
28250 |
СОРОЧИНСЬКИЙ П.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28251 |
СОРОЧИНСЬКИЙ С.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28252 |
СОРОЧІНСЬКА А.М. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
28253 |
СОРОЧУК Н.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28254 |
СОРОЧУК О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28255 |
СОРОЧУК О.Г. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
112 (50+32+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28256 |
СОСЛЮК М.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
135 (48+50+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28257 |
СОСНА Н.П. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28258 |
СОСНА Р.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
8 |
95 (24+34+37) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28259 |
СОСНЇВСЬКА А.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
28260 |
СОСНОВИЙ С.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28261 |
СОСНОВСЬКА В.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28262 |
СОСНОВСЬКА ВВ. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28263 |
СОСНОВСЬКА К.В. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
5 |
129 (60+39+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28264 |
СОСНОВСЬКА Р.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28265 |
СОСНОВСЬКА С.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28266 |
СОСНОВСЬКА С.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28267 |
СОСНОВСЬКА Т.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
50 (6+32+12) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28268 |
СОСНОВСЬКИЙ А.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28269 |
СОСНОВСЬКИЙ В.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28270 |
СОСНОВСЬКИЙ М.Р. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28271 |
СОСНОВСЬКИЙ Р.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
60 (10+32+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28272 |
СОСНОВСЬКИЙ Ю.Т. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28273 |
СОСЯК І.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
28274 |
СОТНИК Р.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (42+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
28275 |
СОТНИК С.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28276 |
СОФІЛКАНИЧ А.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
28277 |
СОФІЯН М.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
110 (45+32+33) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28278 |
СОФІЯНИК Н.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
9 |
129 (44+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
28279 |
СОФЯНИК Д.Ю. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
28280 |
СОФЯНИК Н.Ю. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
7 |
110 (39+34+37) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28281 |
СОХА Г.І. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28282 |
СОХА Л.Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28283 |
СОХА Х.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
121 (42+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28284 |
СОХАН А.А. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28285 |
СОХАН А.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
28286 |
СОХАН М |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
115 (45+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28287 |
СОХАН М.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28288 |
СОХАНСЬКА В.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28289 |
СОХАНЧАК Б.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28290 |
СОХАНЬ С.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28291 |
СОХАЦЬКА Д.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28292 |
СОХАЦЬКА Л.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
137 (49+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28293 |
СОХАЦЬКИЙ Л.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28294 |
СОХІН М.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
106 (39+42+25) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28295 |
СОХОВИЧ М.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28296 |
СОЧИНСЬКИЙ О.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28297 |
СОЯ Р.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28298 |
СПАНЧАК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
131 (54+48+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28299 |
СПАНЧАК Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
131 (54+48+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28300 |
СПАРИНЯК А.Д. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28301 |
СПАС І.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
72 (20+34+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28302 |
СПАС О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
28303 |
СПАС О.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
69 (17+28+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28304 |
СПАТАРЬ А.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
100 (46+36+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28305 |
СПЕКТОР Т.Д. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28306 |
СПЕЛІНА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
134 (42+58+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28307 |
СПЕРАНСЬКИЙ І.М. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28308 |
СПИСОВИЙ О.О. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28309 |
СПІВАК А.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28310 |
СПІВАК ВС. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
77 (22+40+15) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28311 |
СПІВАК Д.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28312 |
СПІВАК Д.Ю. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
6 |
152 (60+50+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28313 |
СПІВАК І.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28314 |
СПІВАК О.А. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28315 |
СПІВАК О.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
28316 |
СПІВАК С.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28317 |
СПІВАКОВ В.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28318 |
СПІВАКОВ Ю.Л. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
11 |
77 (27+32+18) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
28319 |
СПІВАКОВА Ю.Д. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28320 |
СПІЛЬНИК А.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
170 (60+56+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28321 |
СПІЛЬНИК І.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
83 (28+34+21) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
28322 |
СПІЛЬНИК Я.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28323 |
СПІЛЬЧАК І.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
75 (30+6+39) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28324 |
СПІЛЬЧАК І.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
141 (54+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
28325 |
СПІРІДОНОВ С.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
131 (48+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28326 |
СПІЧАК І.М. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
6 |
130 (48+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
28327 |
СПІЧАК Т.В. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
11 |
127 (42+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
28328 |
СПЛАВІНСЬКА Т.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28329 |
СПОДАР Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
120 (54+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
28330 |
СПОДАР І.І. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
130 (50+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
28331 |
СПОДАРИК А.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28332 |
СПОДАРИК Б.М. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28333 |
СПОДАРИК В.П. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28334 |
СПОДАРИК Д.М. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
4 |
86 (28+34+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28335 |
СПОДАРИК Л.Б. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
65 (23+36+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28336 |
СПОДАРИК М.Л. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28337 |
СПОДАРИК О.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
66 (20+28+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28338 |
СПОДАРИК Р.К. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
7 |
101 (27+40+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28339 |
СПОДАРИК С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28340 |
СПОДАРИК Т.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
109 (33+48+28) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
28341 |
СПОЛІТАК Ю.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
139 (39+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
28342 |
СПОЛЯК І.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28343 |
СПОЛЯК Н.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
46 (15+22+9) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28344 |
СПОНДИЧ Д.І. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
3 |
90 (16+32+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
28345 |
СПОРИШ Я.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
77 (28+10+39) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
28346 |
СПРИНСЬКИЙ А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28347 |
СПРЯЖКА С.А. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
8 |
94 (24+44+26) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
28348 |
СПУРЗА О.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28349 |
СПУРЗА С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28350 |
СПУТАНИК Ю.О. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
3 |
100 (22+48+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
28351 |
СРІБНА Н.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28352 |
СРІБНЯК О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
133 (46+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
28353 |
СРІБНЯК В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
73 (30+13+30) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
28354 |
СРОГА І.П. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28355 |
СРОГИЙ О.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28356 |
СТАВАРСЬКИЙ О.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
8 |
93 (15+44+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28357 |
СТАВИЛО О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28358 |
СТАВНИКОВИЧ І.Б. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
28359 |
СТАВНИЧА Х.Р. |
14958 |
м. Яворів |
Воля-Добростанська СЗШ |
5 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
28360 |
СТАВЯЖ М.Р. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28361 |
СТАДНИК А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28362 |
СТАДНИК А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
88 (21+42+25) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28363 |
СТАДНИК А.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
120 (56+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28364 |
СТАДНИК А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
106 (38+44+24) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
28365 |
СТАДНИК А.М. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
6 |
69 (44+13+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28366 |
СТАДНИК А.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28367 |
СТАДНИК Б.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
6 |
95 (34+37+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28368 |
СТАДНИК Б.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
131 (42+50+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
28369 |
СТАДНИК Б.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28370 |
СТАДНИК В.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28371 |
СТАДНИК В.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
7 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28372 |
СТАДНИК В.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28373 |
СТАДНИК Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
121 (51+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
28374 |
СТАДНИК М.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
88 (27+34+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28375 |
СТАДНИК М.В. |
14314 |
м. Жидачів |
Зарічненська ЗОШ |
4 |
150 (34+56+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28376 |
СТАДНИК М.М. |
14314 |
м. Жидачів |
Зарічненська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28377 |
СТАДНИК М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
28378 |
СТАДНИК О.Б. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28379 |
СТАДНИК О.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28380 |
СТАДНИК О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
82 (20+44+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
28381 |
СТАДНИК О.О. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
7 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
28382 |
СТАДНИК О.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
104 (36+38+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28383 |
СТАДНИК С.О. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
6 |
125 (54+35+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28384 |
СТАДНИК Ю.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28385 |
СТАДНИЦЬКА А.М. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28386 |
СТАДНИЦЬКА Г.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
148 (58+42+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28387 |
СТАДНИЦЬКА К.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28388 |
СТАДНИЦЬКА М.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
104 (30+40+34) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
28389 |
СТАДНИЦЬКА О |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
103 (30+42+31) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28390 |
СТАДНИЦЬКИЙ А.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28391 |
СТАДНИЦЬКИЙ В.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
15 (6+4+5) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28392 |
СТАДНИЦЬКИЙ В.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
84 (22+32+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28393 |
СТАДНИЦЬКИЙ Д.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28394 |
СТАДНИЦЬКИЙ М.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
98 (48+20+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28395 |
СТАДНИЦЬКИЙ М.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
5 |
83 (30+23+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28396 |
СТАДНИЦЬКИЙ Р.М. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
7 |
119 (36+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
28397 |
СТАДНИШИН М.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
82 (14+44+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
28398 |
СТАДНИШИН Р.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
124 (36+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
28399 |
СТАДНІЙЧУК Д.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
80 (14+30+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28400 |
СТАКІН Н.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
2 |
96 (12+60+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28401 |
СТАЛЕННИЙ П.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
122 (30+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28402 |
СТАНАСЮК М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
28403 |
СТАНАСЮК О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
120 (48+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
28404 |
СТАНЕВИЧ К. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28405 |
СТАНЕВИЧ Ю.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28406 |
СТАНИЦЬКА А.Ю. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
115 (39+52+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28407 |
СТАНІСЛАВІВ Б.С. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
74 (30+32+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28408 |
СТАНІСЛАВСЬКА Д.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
68 (42+24+2) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
28409 |
СТАНІСЛАВСЬКИЙ С.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
7 |
107 (36+46+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28410 |
СТАНІШЕВСЬКА М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28411 |
СТАНІШЕВСЬКА О.В. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
4 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28412 |
СТАНІШЕВСЬКА С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
142 (54+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28413 |
СТАНІШЕВСЬКА У.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
113 (36+32+45) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28414 |
СТАНІШЕВСЬКИЙ Б.Є. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
28415 |
СТАНІШЕВСЬКИЙ Т.Є. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28416 |
СТАНІЩУК М.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28417 |
СТАНКЕВИЧ В.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28418 |
СТАНКЕВИЧ І.А. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
7 |
109 (39+36+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28419 |
СТАНКЕВИЧ Р.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28420 |
СТАНКЕВИЧ Т.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
118 (28+60+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
28421 |
СТАНКЕВИЧ Ю.Р. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28422 |
СТАНКІВСЬКИЙ М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
19 (0+10+9) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28423 |
СТАНКОВИЧ Д.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
108 (38+46+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
28424 |
СТАНКОВСЬКА А.В. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28425 |
СТАНОВИЧ Х.С. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28426 |
СТАНЬКО Б.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28427 |
СТАНЬКО Б.І. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
3 |
152 (46+58+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28428 |
СТАНЬКО В.А. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28429 |
СТАНЬКО В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
126 (34+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
28430 |
СТАНЬКО Д.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
100 (42+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28431 |
СТАНЬКО І.В. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
3 |
152 (46+58+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28432 |
СТАНЬКО О.А. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
28433 |
СТАНЬКО С.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
28434 |
СТАНЬКО С.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28435 |
СТАНЬКО Т.Б. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28436 |
СТАПЯК М.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
28437 |
СТАПЯК Т.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
109 (33+28+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
28438 |
СТАРАНЧУК А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28439 |
СТАРЕНЬКА А.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
144 (52+38+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28440 |
СТАРЕНЬКА Ю.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
94 (26+44+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28441 |
СТАРЕНЬКИЙ Д.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28442 |
СТАРЕЦЬКА М.В. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
9 |
109 (54+40+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
28443 |
СТАРЕЦЬКИЙ В.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28444 |
СТАРЕЦЬКИЙ О.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28445 |
СТАРИК Б.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
74 (36+26+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28446 |
СТАРИК Д.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
122 (32+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
28447 |
СТАРИК З.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28448 |
СТАРИКОВ В.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
78 (33+36+9) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28449 |
СТАРИЦЬКА О.Р. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
8 |
103 (42+48+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28450 |
СТАРИЧЕНКО В.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28451 |
СТАРЙК О.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
28452 |
СТАРКО Є.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28453 |
СТАРКО М.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28454 |
СТАРКО Н.Р. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28455 |
СТАРОВЕЦЬКА А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28456 |
СТАРОВЕЦЬКИЙ Р.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
131 (45+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
28457 |
СТАРОВЕЦЬКИЙ Ю.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28458 |
СТАРОДУБ А.Ю. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28459 |
СТАРОДУБ Р.А. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
4 |
132 (38+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28460 |
СТАРОДУБ Х.А. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
9 |
64 (26+14+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28461 |
СТАРОДУБЦЕВ І. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
101 (26+39+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28462 |
СТАРОДУБЦЕВА В.Л. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
90 (33+38+19) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
28463 |
СТАРОМІНСЬКА Д.О. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28464 |
СТАРОНЬ А.О. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28465 |
СТАРОСЕЛЕЦЬ Р.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28466 |
СТАРОСТА А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
69 (23+28+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28467 |
СТАРОСТА А.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
130 (42+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28468 |
СТАРОСТА Д.І. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
28469 |
СТАРОСТА Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28470 |
СТАРОСТА М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28471 |
СТАРОСТА О.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28472 |
СТАРОСТА Р.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28473 |
СТАРОСТА Ю.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
130 (39+40+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28474 |
СТАРОСТІНА В.В. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
3 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28475 |
СТАРОСТОВ О.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
152 (58+52+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28476 |
СТАРУНЧАК С.Т. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
8 |
108 (54+34+20) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28477 |
СТАРУХ В.Г. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
127 (46+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
28478 |
СТАРУХ К.О. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
9 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28479 |
СТАРЧАК А.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
103 (40+33+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28480 |
СТАРЧАК В.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28481 |
СТАРЧАК В.Я. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28482 |
СТАРЧАК Д.П. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28483 |
СТАРЧАК М.М. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
9 |
107 (42+32+33) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28484 |
СТАРЧЕУС С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
124 (38+38+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28485 |
СТАРША С.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28486 |
СТАСЕВИЧ А.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28487 |
СТАСЕВИЧ М.С. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
4 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28488 |
СТАСЕВИЧ Н.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28489 |
СТАСЕНКО Д.Л. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28490 |
СТАСЕНКО З.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
92 (36+38+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28491 |
СТАСЕНКО Л.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28492 |
СТАСЕНЬКО І.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
95 (39+42+14) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
28493 |
СТАСЄВ Ю.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28494 |
СТАСИК А.Р. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
28495 |
СТАСИК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
150 (40+50+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28496 |
СТАСИК Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
107 (42+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
28497 |
СТАСИК О.В. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
120 (28+38+54) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
28498 |
СТАСИНА Б.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
28499 |
СТАСИШИН А.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28500 |
СТАСИШИН А.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28501 |
СТАСИШИН В.М. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
28502 |
СТАСИШИН Г.К. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28503 |
СТАСИШИН Д.Я. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28504 |
СТАСИШИН І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
127 (60+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28505 |
СТАСИШИН М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28506 |
СТАСИШИН М.С. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
8 |
62 (30+14+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28507 |
СТАСИШИН Н.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28508 |
СТАСИШИН О.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
94 (39+32+23) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28509 |
СТАСИШИН О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
80 (27+34+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28510 |
СТАСИШИН Р.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
92 (21+46+25) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28511 |
СТАСИШИН Р.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28512 |
СТАСИШИН Ю.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28513 |
СТАСІВ А.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
82 (34+36+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28514 |
СТАСІВ А.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28515 |
СТАСІВ А.О. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28516 |
СТАСІВ Б.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
112 (26+50+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28517 |
СТАСІВ Б.В. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28518 |
СТАСІВ Б.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
58 (9+34+15) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28519 |
СТАСІВ В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
6 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28520 |
СТАСІВ В.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
100 (33+32+35) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28521 |
СТАСІВ В.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
83 (33+32+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28522 |
СТАСІВ В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
28523 |
СТАСІВ Д.В. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
7 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28524 |
СТАСІВ Д.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
5 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
28525 |
СТАСІВ Д.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
142 (36+46+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
28526 |
СТАСІВ Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
90 (38+28+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28527 |
СТАСІВ К.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28528 |
СТАСІВ Л.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
74 (38+12+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28529 |
СТАСІВ М.І. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
7 |
108 (39+34+35) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28530 |
СТАСІВ Н.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
138 (58+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
28531 |
СТАСІВ Н.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28532 |
СТАСІВ О.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28533 |
СТАСІВ О.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28534 |
СТАСІВ П.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
158 (60+38+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28535 |
СТАСІВ П.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28536 |
СТАСІВ Р.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28537 |
СТАСІВ Р.В. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28538 |
СТАСІВ Р.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
6 |
145 (60+49+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28539 |
СТАСІВ С.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
75 (15+26+34) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28540 |
СТАСІВ С.О. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
4 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28541 |
СТАСІВ С.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
7 |
113 (27+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28542 |
СТАСІВ Ю.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28543 |
СТАСІВ Я.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
5 |
96 (22+44+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
28544 |
СТАСІЯНИК О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28545 |
СТАСУЛА Я.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28546 |
СТАСЬО О.П. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28547 |
СТАСЬО С.П. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
93 (26+34+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28548 |
СТАСЮК А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
28549 |
СТАСЮК А.Б. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
7 |
127 (33+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
28550 |
СТАСЮК А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28551 |
СТАСЮК Б.І. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
8 |
64 (21+22+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28552 |
СТАСЮК В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28553 |
СТАСЮК В.Д. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
113 (36+50+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28554 |
СТАСЮК В.С. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
28555 |
СТАСЮК Д.Я. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28556 |
СТАСЮК Н.Р. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
5 |
122 (46+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
28557 |
СТАСЮК Н.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
91 (18+44+29) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28558 |
СТАСЮК О.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28559 |
СТАСЮК С.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
114 (24+44+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
28560 |
СТАСЮК Ю.Я. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28561 |
СТАСЯЧЕК Г.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
28562 |
СТАСЯЧЕК Д.П. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
156 (50+52+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28563 |
СТАСЯЧЕК М.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
94 (33+36+25) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28564 |
СТАТІ О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
104 (36+32+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28565 |
СТАТНІК А.І. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28566 |
СТАФІЇВ К.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
93 (28+38+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28567 |
СТАХ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
61 (20+20+21) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28568 |
СТАХ М.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28569 |
СТАХЕЄВА С.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
146 (40+52+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28570 |
СТАХИРЯК В.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
134 (45+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
28571 |
СТАХІВ А |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
130 (42+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28572 |
СТАХІВ А.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
5 |
80 (16+22+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28573 |
СТАХІВ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
28574 |
СТАХІВ В.Д. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28575 |
СТАХІВ В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28576 |
СТАХІВ Д.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28577 |
СТАХІВ І.Є. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
8 |
107 (27+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28578 |
СТАХІВ І.М. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
28579 |
СТАХІВ М.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28580 |
СТАХІВ М.З. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
73 (32+26+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
28581 |
СТАХІВ М.С. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
28582 |
СТАХІВ Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
154 (54+58+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28583 |
СТАХІВ О.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
28584 |
СТАХІВ Р.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
6 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28585 |
СТАХІВ С.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
63 (20+25+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28586 |
СТАХІВ С.Ф. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
95 (30+46+19) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
28587 |
СТАХІВ Ю.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
9 |
125 (37+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
28588 |
СТАХІЙ К.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
140 (39+50+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28589 |
СТАХІРА З.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28590 |
СТАХНІВ О.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28591 |
СТАХНІВ Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
150 (46+50+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28592 |
СТАХНЯК Д.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
11 |
163 (54+58+51) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28593 |
СТАХОВИЧ А.І. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28594 |
СТАХОВИЧ Н.І. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
94 (30+34+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28595 |
СТАХОВСЬКИЙ Н.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
46 (20+20+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28596 |
СТАХОРЯК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28597 |
СТАХУВ І.В. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
55 (18+14+23) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28598 |
СТАХУВ Х.В. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
56 (18+18+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28599 |
СТАХУРСЬКА А.П. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28600 |
СТАХУРСЬКА М.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28601 |
СТАШЕК Н.З. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
72 (22+32+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28602 |
СТАШЕК Ю.З. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
69 (21+24+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28603 |
СТАШИНСЬКА М.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
124 (48+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28604 |
СТАШИНСЬКА Ю.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
120 (42+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28605 |
СТАШКЕВИЧ В.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
128 (30+38+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
28606 |
СТАШКЕВИЧ К.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
121 (39+36+46) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28607 |
СТАШКІВ А.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28608 |
СТАШКІВ Д.І. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
5 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28609 |
СТАШКІВ М |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28610 |
СТАШКІВ М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
40 (16+12+12) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28611 |
СТАШКІВ М.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
54 (15+32+7) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28612 |
СТАШКІВ Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
79 (42+28+9) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28613 |
СТАШКІВ Я.Л. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
28614 |
СТАШКО Д.В. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28615 |
СТАШКО С.В. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28616 |
СТАЩАК В.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
28617 |
СТАЩИШИН А.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
117 (40+38+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28618 |
СТАЩИШИН Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
88 (36+22+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28619 |
СТАЩИШИН С.Д. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
92 (46+22+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28620 |
СТАЩИШИН Т.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
133 (39+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
28621 |
СТАЩУК О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
106 (34+30+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
28622 |
СТЕБЕЛКО І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28623 |
СТЕБЕЛЬСКА Х.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
28624 |
СТЕБЕЛЬСЬКА А.М. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
7 |
152 (48+46+58) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28625 |
СТЕБЕЛЬСЬКА В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (40+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28626 |
СТЕБЕЛЬСЬКА К.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
59 (15+26+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28627 |
СТЕБЕЛЬСЬКА С.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
5 |
91 (30+31+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28628 |
СТЕБЕЛЬСЬКИЙ В.В. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
108 (32+40+36) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28629 |
СТЕБЕЛЬСЬКИЙ Н.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28630 |
СТЕБІВКА В.М. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28631 |
СТЕБІВКА С.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
126 (40+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28632 |
СТЕБЛЕЦЬКА С.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28633 |
СТЕБЛИК Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28634 |
СТЕБЛІЙ А.С. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
28635 |
СТЕБЛІЙ Р.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
111 (39+38+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28636 |
СТЕВЧАК І.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28637 |
СТЕВЧАК М.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
8 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28638 |
СТЕВЧАК О.А. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28639 |
СТЕГНЕЙ В.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
73 (42+25+6) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28640 |
СТЕГНИЦЬКИЙ Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28641 |
СТЕГНІЙ М.А. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28642 |
СТЕГНІЙ С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28643 |
СТЕГНІЙ С.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28644 |
СТЕГУРА А.С. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
7 |
94 (27+40+27) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28645 |
СТЕГУРА М.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
103 (41+38+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28646 |
СТЕГУРА С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28647 |
СТЕИУЛА І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
76 (18+26+32) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28648 |
СТЕЛЕЛЬСЬКА Я.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28649 |
СТЕЛЬМАХ А.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
81 (18+38+25) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28650 |
СТЕЛЬМАХ А.І. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
5 |
90 (30+54+6) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
28651 |
СТЕЛЬМАХ А.О. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28652 |
СТЕЛЬМАХ В.О. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
7 |
112 (36+42+34) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
28653 |
СТЕЛЬМАХ В.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
28654 |
СТЕЛЬМАХ Г.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
74 (22+28+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28655 |
СТЕЛЬМАХ Д.А. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
80 (38+24+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28656 |
СТЕЛЬМАХ М.З. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
100 (42+34+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
28657 |
СТЕЛЬМАХ М.І. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28658 |
СТЕЛЬМАХ М.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28659 |
СТЕЛЬМАХ М.Я. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28660 |
СТЕЛЬМАХ О.М. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
116 (22+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
28661 |
СТЕЛЬМАХ П.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
82 (30+36+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28662 |
СТЕЛЬМАХ Р.О. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
8 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28663 |
СТЕЛЬМАХ С.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28664 |
СТЕЛЬМАХ Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28665 |
СТЕЛЬМАХ Ю.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28666 |
СТЕЛЬМАХОВИЧ Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28667 |
СТЕЛЬМАХОВИЧ Н.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28668 |
СТЕЛЬМАШИК М.Р. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28669 |
СТЕЛЬМАШИК Н.Р. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
28670 |
СТЕЛЬМАШИК С.Р. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28671 |
СТЕЛЬМАЩУК А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
100 (28+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28672 |
СТЕЛЬМАЩУК Б.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
104 (39+40+25) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28673 |
СТЕЛЬМАЩУК Д. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
92 (30+26+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28674 |
СТЕЛЬМАЩУК Р.І. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
8 |
98 (48+36+14) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28675 |
СТЕМБЛЕВСЬКИЙ Д.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28676 |
СТЕМКОВСЬКИЙ Б.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
9 |
73 (29+32+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28677 |
СТЕМПЕЛЬ А.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28678 |
СТЕНЦЕЛЬ В.Р. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
9 |
72 (10+38+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28679 |
СТЕПАН М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28680 |
СТЕПАНЕНКО А.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
28681 |
СТЕПАНЕНКО А.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28682 |
СТЕПАНЕНКО А.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
112 (32+50+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28683 |
СТЕПАНЕНКО В.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28684 |
СТЕПАНЕНКО П.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
71 (36+29+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28685 |
СТЕПАНЕНКО Т.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28686 |
СТЕПАНИК Д.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28687 |
СТЕПАНИК Д.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28688 |
СТЕПАНИК О.Р. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28689 |
СТЕПАНКІВ С.Б. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28690 |
СТЕПАНКІВ С.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
76 (28+36+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28691 |
СТЕПАНОВ О.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
10 |
110 (38+60+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28692 |
СТЕПАНОВ Я.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28693 |
СТЕПАНОВА А.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
92 (37+40+15) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28694 |
СТЕПАНОВА А.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28695 |
СТЕПАНОВА О.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28696 |
СТЕПАНОВСЬКА А.А. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
149 (58+43+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28697 |
СТЕПАНЦОВ А.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28698 |
СТЕПАНЧАК В.С. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
144 (51+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28699 |
СТЕПАНЧАК С.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
28700 |
СТЕПАНЧУК Д.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28701 |
СТЕПАНЧУК П.С. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28702 |
СТЕПАНЮК А.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
106 (16+54+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28703 |
СТЕПАНЮК Б.А. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
114 (52+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
28704 |
СТЕПАНЮК В.Б. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28705 |
СТЕПАНЮК В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
130 (42+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
28706 |
СТЕПАНЮК Д.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
136 (60+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
28707 |
СТЕПАНЮК К.В. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
121 (48+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28708 |
СТЕПАНЮК М.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
28709 |
СТЕПАНЮК М.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
108 (12+36+60) |
|
|
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
28710 |
СТЕПАНЮК О.Б. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28711 |
СТЕПАНЮК О.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
28712 |
СТЕПАНЮК Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
106 (28+24+54) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28713 |
СТЕПАНЯК К.Г. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
102 (28+38+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28714 |
СТЕПАНЯК О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28715 |
СТЕПАНЯК О.О. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28716 |
СТЕПАСЬ О.Н. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28717 |
СТЕПАСЬ У.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28718 |
СТЕПОВАНА С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28719 |
СТЕПОВАНИЙ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28720 |
СТЕПОВАНИЙ Р |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
97 (34+30+33) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28721 |
СТЕПОВИЙ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
98 (36+20+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
28722 |
СТЕПУРА Х.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28723 |
СТЕПУШИШИН М.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
28724 |
СТЕПЧЕНКОВ Д.Я. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
56 (19+10+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28725 |
СТЕПЧЕНКОВА І.Я. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
114 (33+44+37) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28726 |
СТЕПЧУК М.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28727 |
СТЕПЧУК О.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28728 |
СТЕПЮК С.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
28729 |
СТЕПЯК Х.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28730 |
СТЕРНЮК Н.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
124 (54+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
28731 |
СТЕФАНЕЦЬ С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28732 |
СТЕФАНИК М.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
7 |
93 (39+26+28) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28733 |
СТЕФАНИК М.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28734 |
СТЕФАНИК Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
134 (52+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
28735 |
СТЕФАНИЦЯ Н.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28736 |
СТЕФАНИШИН А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
72 (15+36+21) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28737 |
СТЕФАНИШИН Б.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
28738 |
СТЕФАНИШИН В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28739 |
СТЕФАНИШИН В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
96 (27+26+43) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
28740 |
СТЕФАНИШИН І.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
100 (33+36+31) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28741 |
СТЕФАНИШИН К.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28742 |
СТЕФАНИШИН Л.В. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28743 |
СТЕФАНИШИН Л.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
106 (36+34+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28744 |
СТЕФАНИШИН Л.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28745 |
СТЕФАНИШИН М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28746 |
СТЕФАНИШИН М.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
128 (54+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
28747 |
СТЕФАНИШИН М.Т. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
89 (30+40+19) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28748 |
СТЕФАНИШИН Н.Я. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
8 |
99 (42+32+25) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28749 |
СТЕФАНИШИН О.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
3 |
144 (52+44+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28750 |
СТЕФАНИШИН О.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
78 (26+10+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28751 |
СТЕФАНИШИН РВ |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28752 |
СТЕФАНИШИН Ю.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
64 (29+32+3) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
28753 |
СТЕФАНИШИН Ю.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
74 (20+42+12) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
28754 |
СТЕФАНИШИН Ю.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
120 (49+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28755 |
СТЕФАНИШИН Ю.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
63 (12+38+13) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28756 |
СТЕФАНИШИН Ю.Ю. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
80 (22+28+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28757 |
СТЕФАНИШИН Я.В. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
7 |
110 (30+44+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28758 |
СТЕФАНИШИН Я.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28759 |
СТЕФАНІВ В.М. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
9 |
101 (37+34+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28760 |
СТЕФАНІВ Г.Р. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
28761 |
СТЕФАНІВ М.І. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
11 |
102 (49+38+15) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28762 |
СТЕФАНІВ М.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
104 (42+38+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28763 |
СТЕФАНІВ О.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
28764 |
СТЕФАНКІВ В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28765 |
СТЕФАНКІВ І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
154 (42+52+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28766 |
СТЕФАНКІВ Х.Д. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
88 (28+48+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
28767 |
СТЕФАНКО В.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
106 (58+30+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28768 |
СТЕФАНКО К.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
28769 |
СТЕФАНКО Р.І. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
158 (54+50+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28770 |
СТЕФАНОВИЧ А |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
84 (54+24+6) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28771 |
СТЕФАНОВИЧ Б.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
11 |
70 (25+24+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28772 |
СТЕФАНОВИЧ Ю.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
50 (2+36+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28773 |
СТЕФАНСЬКА І.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28774 |
СТЕФАНЮК Є.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
116 (22+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
28775 |
СТЕФАНЮК Н.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
105 (46+20+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28776 |
СТЕФАНЮК О.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
28777 |
СТЕФАНЮК Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
83 (24+40+19) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
28778 |
СТЕФАНЯК М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28779 |
СТЕФУРА О.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28780 |
СТЕФУРАК Т.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
114 (38+34+42) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
28781 |
СТЕХ Р.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
62 (12+34+16) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28782 |
СТЕЦ Ю.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
119 (54+41+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28783 |
СТЕЦА В.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28784 |
СТЕЦА Д.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
133 (46+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
28785 |
СТЕЦЕНКО Д.Д. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
116 (22+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
28786 |
СТЕЦИК А.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
134 (54+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
28787 |
СТЕЦИК А.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
136 (58+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28788 |
СТЕЦИК А.Ю. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28789 |
СТЕЦИК В.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
28790 |
СТЕЦИК І.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28791 |
СТЕЦИК І.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
28792 |
СТЕЦИК К.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28793 |
СТЕЦИК П.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
99 (23+46+30) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
28794 |
СТЕЦИК П.М. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28795 |
СТЕЦИК С.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
69 (42+15+12) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
28796 |
СТЕЦИК Х.Б. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28797 |
СТЕЦИК Ю |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
3 |
112 (28+60+24) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28798 |
СТЕЦИК Ю.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
130 (45+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
28799 |
СТЕЦИНА А.П. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28800 |
СТЕЦИНА Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
28801 |
СТЕЦИНА Д.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28802 |
СТЕЦИНА Д.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28803 |
СТЕЦИНА І.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28804 |
СТЕЦИНА К.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28805 |
СТЕЦИНА М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28806 |
СТЕЦИНА П.Б. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28807 |
СТЕЦИНА С.П. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28808 |
СТЕЦИНА С.П. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
130 (34+60+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28809 |
СТЕЦИШИН А.Д. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
8 |
96 (45+40+11) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
28810 |
СТЕЦИШИН А.М. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
2 |
60 (36+24+0) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28811 |
СТЕЦИШИН В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28812 |
СТЕЦИШИН В.Ю. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28813 |
СТЕЦИШИН М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28814 |
СТЕЦИШИН П.Д. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
10 |
149 (58+40+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28815 |
СТЕЦИШИН С.Б. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28816 |
СТЕЦИШИН Х.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28817 |
СТЕЦІВ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28818 |
СТЕЦІВ В.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28819 |
СТЕЦІВ Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
154 (42+52+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28820 |
СТЕЦІВ Д.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
28821 |
СТЕЦІВ З.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28822 |
СТЕЦІВ З.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
116 (31+28+57) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
28823 |
СТЕЦІВ І.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28824 |
СТЕЦІВ М.М. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
8 |
58 (21+24+13) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28825 |
СТЕЦІВ М.Ю. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
4 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
28826 |
СТЕЦІВ Н.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
82 (32+38+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28827 |
СТЕЦІВ О.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
78 (21+32+25) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28828 |
СТЕЦІВ О.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28829 |
СТЕЦІВ Р.І. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
28830 |
СТЕЦІВ С.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
148 (46+60+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28831 |
СТЕЦІВ С.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
63 (26+31+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28832 |
СТЕЦІВКА Я.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28833 |
СТЕЦК Д.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
96 (40+32+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28834 |
СТЕЦКО А.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28835 |
СТЕЦКО В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
118 (38+38+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
28836 |
СТЕЦКО В.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
154 (60+54+40) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28837 |
СТЕЦКО Ю.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
28838 |
СТЕЦКО Я.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
28839 |
СТЕЦКО Я.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28840 |
СТЕЦУЛА Н.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28841 |
СТЕЦУРА Н.М. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28842 |
СТЕЦЬ А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
91 (42+34+15) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
28843 |
СТЕЦЬ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28844 |
СТЕЦЬ А.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28845 |
СТЕЦЬ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28846 |
СТЕЦЬ А.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
100 (46+30+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28847 |
СТЕЦЬ В.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28848 |
СТЕЦЬ Д.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
93 (28+29+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28849 |
СТЕЦЬ М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
101 (27+36+38) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28850 |
СТЕЦЬ М.Г. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
133 (36+46+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
28851 |
СТЕЦЬ О.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28852 |
СТЕЦЬ О.В. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
10 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
28853 |
СТЕЦЬ О.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
28854 |
СТЕЦЬ О.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
56 (10+34+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28855 |
СТЕЦЬ Х.І. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
6 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28856 |
СТЕЦЬ Ю.О. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
28857 |
СТЕЦЬ Ю.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
168 (52+56+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28858 |
СТЕЦЬ Я.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
119 (36+46+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28859 |
СТЕЦЬКА Ю.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28860 |
СТЕЦЬКИЙ Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
48 (36+0+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
28861 |
СТЕЦЬКИЙ Д.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
28862 |
СТЕЦЬКИЙ І.П. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
136 (36+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
28863 |
СТЕЦЬКИЙ Л.Ю. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28864 |
СТЕЦЬКІВ А. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
28865 |
СТЕЦЬКІВ А.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
72 (36+36+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28866 |
СТЕЦЬКІВ Б.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28867 |
СТЕЦЬКІВ В.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
97 (32+35+30) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
28868 |
СТЕЦЬКІВ Д.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28869 |
СТЕЦЬКІВ Р.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
28870 |
СТЕЦЬКІВ Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
119 (33+50+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28871 |
СТЕЦЬКІВ Х.А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28872 |
СТЕЦЬКІВ Ю.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
79 (33+28+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28873 |
СТЕЦЬКІВ Ю.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28874 |
СТЕЦЬКО Б.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28875 |
СТЕЦЬКО В.Р. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28876 |
СТЕЦЬКО І.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
132 (48+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28877 |
СТЕЦЬКО К.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
72 (32+28+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28878 |
СТЕЦЬКО М.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28879 |
СТЕЦЬКО Ю.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
103 (36+31+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
28880 |
СТЕЦЬКОВИЧ А.І. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
7 |
102 (42+32+28) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28881 |
СТЕЦЮК Н.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28882 |
СТЕЦЮК О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28883 |
СТЕЦЮК Х.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28884 |
СТЕЦЮРА А.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28885 |
СТЕЦЯК Л.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28886 |
СТЕЦЯК М.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
5 |
104 (36+44+24) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
28887 |
СТЕЧАК В.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28888 |
СТЕЧИНСЬКА В.В. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
9 |
100 (32+44+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28889 |
СТЕЧИНСЬКИЙ І.В. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28890 |
СТЕЧИШИН В.Р. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
7 |
148 (45+48+55) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28891 |
СТЕЧИШИН Д.Г. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
28892 |
СТЕЧИШИН О.Г. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28893 |
СТЕЧИШИН Р.Р. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28894 |
СТЄФАНІВ О.І. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
7 |
143 (57+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28895 |
СТИБЕЛЬ Т.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
114 (54+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28896 |
СТИБЕЛЬ Х.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
109 (54+31+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28897 |
СТИИСЬКО Д.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
101 (36+35+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28898 |
СТИК М.М. |
14399 |
м. Жовква |
Девятирська ЗОШ |
7 |
50 (15+24+11) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28899 |
СТИК О.Р. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28900 |
СТИК С.Р. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28901 |
СТИРСЬКА В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28902 |
СТИСЬКО Х.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
28903 |
СТИСЬКО Я.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28904 |
СТИЦИШИН А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
48 (0+24+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
28905 |
СТИЧКЕВИЧ В.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28906 |
СТОВБУНЕНКО Ю.А. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28907 |
СТОВПНЮК Р.Л. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
98 (26+48+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28908 |
СТОДІЛКА Р.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
104 (34+46+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
28909 |
СТОДОЛЬНА В.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
80 (22+34+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
28910 |
СТОДОЛЬНА О.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
28911 |
СТОИКО Н.Ю. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28912 |
СТОЙКА Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
127 (39+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
28913 |
СТОЙКО А.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
100 (30+50+20) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28914 |
СТОЙКО А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
108 (12+36+60) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
28915 |
СТОЙКО А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
94 (27+42+25) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
28916 |
СТОЙКО Б.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
28917 |
СТОЙКО І.Ю. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
116 (42+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
28918 |
СТОЙКО Л.А. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
28919 |
СТОЙКО Н.І. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
28920 |
СТОЙЧУК С.Р. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28921 |
СТОКО В.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
101 (30+38+33) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28922 |
СТОКОЛОС В.П. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
7 |
120 (39+32+49) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
28923 |
СТОЛАЩУК В.Т. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
5 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28924 |
СТОЛЯР А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
94 (28+42+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
28925 |
СТОЛЯР В.Б. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28926 |
СТОЛЯР В.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
120 (42+56+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
28927 |
СТОЛЯР І.Я. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28928 |
СТОЛЯР Л.Р. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28929 |
СТОЛЯР Ю.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
28930 |
СТОЛЯР Я.Р. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
8 |
118 (45+36+37) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
28931 |
СТОЛЯРИК В.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28932 |
СТОЛЯРОВ Е.А. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
28933 |
СТОЛЯРСЬКА А.П. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28934 |
СТОЛЯРСЬКА М.І. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28935 |
СТОЛЯРСЬКИЙ Н.В. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
28936 |
СТОЛЯРЧИК О.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28937 |
СТОЛЯРЧУК А.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
88 (31+36+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28938 |
СТОЛЯРЧУК В.Р. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
5 |
132 (44+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
28939 |
СТОЛЯРЧУК Д.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
28940 |
СТОЛЯРЧУК М.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
5 |
120 (46+38+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28941 |
СТОЛЯРЧУК Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28942 |
СТОЛЯРЧУК О.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
39 (16+14+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28943 |
СТОПА С.С. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
28944 |
СТОПЕЦЬ Д.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
28945 |
СТОПЕЦЬ І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
115 (27+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28946 |
СТОПЕЦЬ О.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28947 |
СТОРОЖЕНКО Л.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28948 |
СТОРОЖИНСЬКА Ю.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
127 (39+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
28949 |
СТОРОЖИШИН Л.Б. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
4 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
28950 |
СТОРОЖИШИН Р.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
50 (0+26+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28951 |
СТОРОЖИШИН Ю.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
149 (57+44+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28952 |
СТОРОЖУК Д.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
140 (48+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28953 |
СТОРОЖУК М.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
104 (38+42+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
28954 |
СТОРОЖУК Ю.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
86 (32+30+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
28955 |
СТОРОНСЬКА А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28956 |
СТОРОНСЬКА Л.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
52 (15+20+17) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28957 |
СТОРОНСЬКА С.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
28958 |
СТОРОНСЬКИЙ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28959 |
СТОРОНСЬКИЙ М.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
103 (36+37+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28960 |
СТОРОНЯНСЬКА О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
28961 |
СТОРОЩУК М.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
3 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
28962 |
СТОРОЩУК С.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
74 (34+28+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28963 |
СТОРОЩУК Х.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28964 |
СТОРСЬКА М.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
81 (27+44+10) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28965 |
СТОРЧАК Д.Є. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28966 |
СТОРЧАК Х.В. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
28967 |
СТОРЧЕВА М.С. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
28968 |
СТОРЧОУС М.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
8 |
137 (45+58+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
28969 |
СТОЦЬКА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
110 (27+46+37) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28970 |
СТОЦЬКА Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28971 |
СТОЦЬКА С.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
112 (38+38+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
28972 |
СТОЦЬКА Т.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
7 |
81 (27+28+26) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
28973 |
СТОЦЬКИЙ Н.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28974 |
СТОЧАНСЬКИЙ В.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
146 (54+56+36) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28975 |
СТОЧАНСЬКИЙ М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
7 |
93 (33+34+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
28976 |
СТОЯНОВИЧ Д.Й. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
154 (51+46+57) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28977 |
СТОЯНОВСЬКА Б.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28978 |
СТОЯНОВСЬКА С.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
28979 |
СТОЯНОВСЬКИЙ О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
28980 |
СТОЯНСЬКА Л.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
28981 |
СТРАВНЯК Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
125 (38+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
28982 |
СТРАЖНИК Д. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
28983 |
СТРАМИК У.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28984 |
СТРАХАЛЮК В.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28985 |
СТРАХАРСЬКИЙ В.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
28986 |
СТРАХОЦЬКА Л.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
90 (34+38+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
28987 |
СТРАХОЦЬКА Я.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28988 |
СТРАХОЦЬКИЙ С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
28989 |
СТРАШНЮК В.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
28990 |
СТРАШОВСЬКА О.С. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
28991 |
СТРЕЛЕЦЬ О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
108 (51+26+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
28992 |
СТРЕЛЬБИЦЬКА С.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
130 (46+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28993 |
СТРЕЛЬНИК В.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
28994 |
СТРЕЛЬНІКОВ С.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
83 (27+34+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28995 |
СТРЕЛЬЧУК В.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
28996 |
СТРЕПКА Т.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
112 (16+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
28997 |
СТРЕПКО П.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
28998 |
СТРИГАНИН С.І. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
9 |
125 (46+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
28999 |
СТРИЖАК О.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
105 (46+38+21) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29000 |
СТРИЖИК О.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29001 |
СТРИЙСЬКИЙ А.О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
9 |
95 (31+28+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29002 |
СТРИКІВСЬКА М.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29003 |
СТРИКІВСЬКИЙ О.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29004 |
СТРИЛІНСЬКИЙ О.М. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29005 |
СТРИХАР В.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29006 |
СТРИХАЧ Р.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
102 (37+32+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29007 |
СТРИЧАК С.І. |
14956 |
м. Яворів |
Залузька СЗШ |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29008 |
СТРИЩАК В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
122 (54+50+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29009 |
СТРИЩАК О.О. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
3 |
130 (32+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
29010 |
СТРИЩАК С.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
150 (48+50+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29011 |
СТРІЖИК М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29012 |
СТРІЖИК О.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
7 |
47 (21+18+8) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29013 |
СТРІЛЕЦЬ А.І. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
6 |
114 (48+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29014 |
СТРІЛЕЦЬ А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29015 |
СТРІЛЕЦЬ В.І. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29016 |
СТРІЛЕЦЬ В.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29017 |
СТРІЛЕЦЬ Ю.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29018 |
СТРІЛЕЦЬ Я.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29019 |
СТРІЛЕЦЬКА К.В. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
4 |
94 (28+48+18) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
29020 |
СТРІЛЕЦЬКА Ю.В. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
7 |
103 (30+30+43) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
29021 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ В.Р. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
7 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
29022 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
29023 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ М.М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29024 |
СТРІЛКА І.Ю. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29025 |
СТРІЛЬБИЦЬКА І.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
10 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29026 |
СТРІЛЬЧУК О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
136 (42+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
29027 |
СТРОГАН І.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
66 (24+32+10) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29028 |
СТРОГАН М.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29029 |
СТРОГАН М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29030 |
СТРОГАН М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29031 |
СТРОГАН С.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
30 (0+14+16) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29032 |
СТРОГАНОВ П.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29033 |
СТРОГУШ А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29034 |
СТРОГУШ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
99 (44+28+27) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29035 |
СТРОГУШ Д.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29036 |
СТРОГУШ М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29037 |
СТРОГУШ Т.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
148 (45+54+49) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
29038 |
СТРОГУШ Я.М. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29039 |
СТРОЄНКО Ю. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
128 (34+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29040 |
СТРОКААЧ В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
11 |
46 (18+28+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29041 |
СТРОНСЬКА О.Р. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29042 |
СТРОНСЬКА Я.Р. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29043 |
СТРОНСЬКИЙ В.І. |
14687 |
м. Сокаль |
Себечівська ЗШ |
5 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29044 |
СТРОНЦІЦЬКА Т.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
22 (3+16+3) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29045 |
СТРОНЦІЦЬКИЙ Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29046 |
СТРОНЦІЦЬКИЙ П.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
94 (40+36+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29047 |
СТРОЦЬКА В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29048 |
СТРОЦЬКА І.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
96 (39+34+23) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
29049 |
СТРОЦЬКА Л.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
116 (26+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29050 |
СТРОЦЬКААНАСТАСІЯ А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
103 (42+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
29051 |
СТРОЦЬКИЙ О.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29052 |
СТРОЧИНСЬКА О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
90 (31+44+15) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
29053 |
СТРОЯК Л.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
11 |
87 (26+40+21) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29054 |
СТРУБИЦЬКИЙ Н.О. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29055 |
СТРУБИЦЬКИЙ С.Ю. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
84 (22+44+18) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29056 |
СТРУЖ Н.М. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29057 |
СТРУЖ С.Я. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29058 |
СТРУЖИНСЬКИЙ В.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
29059 |
СТРУК А.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
100 (42+26+32) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29060 |
СТРУК А.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
135 (48+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
29061 |
СТРУК А.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29062 |
СТРУК А.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
11 |
126 (43+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29063 |
СТРУК В.Б. |
14397 |
м. Жовква |
Гребінцівська ЗОШ |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
29064 |
СТРУК В.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29065 |
СТРУК І.Р. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
6 |
110 (60+26+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29066 |
СТРУК І.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
120 (34+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
29067 |
СТРУК І.Т. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
125 (48+38+39) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29068 |
СТРУК Л.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29069 |
СТРУК М.А. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29070 |
СТРУК М.Н. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29071 |
СТРУК Н.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
7 |
89 (36+26+27) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29072 |
СТРУК Н.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
72 (35+28+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29073 |
СТРУК О.Б. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
58 (16+30+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29074 |
СТРУК О.О. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29075 |
СТРУК С.Р. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29076 |
СТРУК С.С. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
7 |
103 (42+44+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29077 |
СТРУК С.Т. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
119 (42+38+39) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29078 |
СТРУК С.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
11 |
131 (49+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29079 |
СТРУК Т.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
76 (21+36+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29080 |
СТРУК Я.Б. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29081 |
СТРУК Я.Р. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29082 |
СТРУМЕЛЯК Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
59 (9+20+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29083 |
СТРУМЕЛЯК Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
70 (21+20+29) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29084 |
СТРУНАЛЬ Д.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
70 (36+8+26) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29085 |
СТРУНАЛЬ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
82 (42+34+6) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29086 |
СТРУС А.Б. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29087 |
СТРУС А.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
138 (52+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
29088 |
СТРУС В.І. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29089 |
СТРУС І.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29090 |
СТРУС Л.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29091 |
СТРУС Н.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
61 (20+26+15) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29092 |
СТРУС О.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
152 (60+60+32) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29093 |
СТРУС Р.І. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29094 |
СТРУС С.Б. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29095 |
СТРУС-ДУХНИЧ В.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
110 (42+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29096 |
СТРУСІНСЬКИЙ А.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29097 |
СТРУСЬ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29098 |
СТРУСЬ О.Т. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29099 |
СТРУСЬ С.А. |
14725 |
м. Сокаль |
Зубківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29100 |
СТРУСЬ С.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
152 (54+38+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29101 |
СТРУТИНСЬКА А.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29102 |
СТРУТИНСЬКИЙ В.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29103 |
СТРУТИНСЬКИЙ Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29104 |
СТУГА В.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29105 |
СТУДЕННА А.А. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
3 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29106 |
СТУДЕННИЙ В.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29107 |
СТУДЗИНСЬКА Д.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
80 (27+28+25) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29108 |
СТУЖУК А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29109 |
СТУЛЬКІВ Ю.З. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
149 (52+46+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29110 |
СТУНАЛЬ І.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29111 |
СТУПИНЕЦЬ М.М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29112 |
СТУПИНЕЦЬ Х.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
94 (34+30+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29113 |
СТУПНИЦЬКА Д.Б. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29114 |
СТУПНИЦЬКА І.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
6 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29115 |
СТУПНИЦЬКА І.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
134 (28+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29116 |
СТУПНИЦЬКА О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29117 |
СТУПНИЦЬКИЙ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
53 (28+13+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29118 |
СТУПНИЦЬКИЙ Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29119 |
СТУПНИЦЬКИЙ Р.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
100 (42+34+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29120 |
СТУПНІЦЬКИЙ Д.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29121 |
СТУПНІЦЬКИЙ І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29122 |
СТУС В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29123 |
СТУС В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29124 |
СТУСЯК Т. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29125 |
СТЦЕЬКІВ Л.М. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
125 (51+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29126 |
СТЯЖКІНА І.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
29127 |
СУБАШ Д.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29128 |
СУБАШКЕВИЧ Ю.С. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29129 |
СУББОТІНА Т.А. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
29130 |
СУББОТІНА Ю.А. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
7 |
72 (24+20+28) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
29131 |
СУБЧАК В.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
29132 |
СУВАЛА В.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29133 |
СУВАЛО А.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29134 |
СУВАЛО В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
29135 |
СУВАЛО Р.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29136 |
СУВОРОВА О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
98 (22+46+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29137 |
СУВОРОВА Ю.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29138 |
СУДАРІКОВА М.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29139 |
СУДІЛІН С.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29140 |
СУДНІК В.Р. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29141 |
СУДОМА В.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29142 |
СУДОМИР Д.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29143 |
СУДОМЛЯК Д.А. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
5 |
134 (54+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
29144 |
СУДОМЛЯК М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
128 (32+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29145 |
СУДОМЛЯК Р.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
134 (48+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
29146 |
СУДОМЛЯК Т.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29147 |
СУДУК Р.В. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
7 |
105 (36+42+27) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
29148 |
СУДУК Ю.М. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
5 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29149 |
СУДУК Ю.С. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
3 |
54 (26+22+6) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29150 |
СУДЯ А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
142 (48+58+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
29151 |
СУКАР Р.О. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29152 |
СУКАР Ю.О. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29153 |
СУКАЧ А.Р. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29154 |
СУКАЧ В.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29155 |
СУКАЧ М.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
132 (52+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29156 |
СУКАЧ Н.В. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
8 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29157 |
СУКМАНОВСЬКА Д.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
7 |
45 (18+20+7) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29158 |
СУКМАНОВСЬКА С.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29159 |
СУКОВАТИЙ А.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
80 (22+46+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29160 |
СУЛА О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
98 (42+26+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29161 |
СУЛИГА Б.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
99 (25+44+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29162 |
СУЛИК В.Б. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
7 |
55 (15+24+16) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
29163 |
СУЛИК Є.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29164 |
СУЛИК О.І. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
123 (51+52+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
29165 |
СУЛИК Х.І. |
14331 |
м. Жидачів |
Новосільська ЗОШ |
8 |
63 (27+20+16) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29166 |
СУЛИК Я.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
148 (42+52+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29167 |
СУЛИМ А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29168 |
СУЛИМ А.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29169 |
СУЛИМ В.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29170 |
СУЛИМ Д.А. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
6 |
102 (34+32+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29171 |
СУЛИМ Д.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
93 (40+23+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29172 |
СУЛИМ М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
116 (54+50+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
29173 |
СУЛИМ П.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
7 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29174 |
СУЛИМ Р.А. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
8 |
109 (42+48+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29175 |
СУЛИМ Р.А. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29176 |
СУЛИМ Р.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
10 |
110 (38+60+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29177 |
СУЛИМА А.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
29178 |
СУЛИМА Д.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29179 |
СУЛИМА Л.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
29180 |
СУЛИМА Р.І. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
10 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29181 |
СУЛИМА Ю.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
29182 |
СУЛИМКО О.Т. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
105 (26+40+39) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29183 |
СУЛІМА К.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
152 (52+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29184 |
СУЛІМАН В.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29185 |
СУЛІМЧУК О.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
7 |
110 (24+38+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
29186 |
СУЛТАНОВА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29187 |
СУЛТОНОВ Н.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
29188 |
СУЛЬ А.І. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
7 |
95 (33+46+16) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29189 |
СУЛЬ С.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29190 |
СУМЕНКОВ І.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29191 |
СУНАК Л.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
68 (16+28+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29192 |
СУП Д.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
103 (39+38+26) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
29193 |
СУПИК О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
142 (39+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
29194 |
СУПИК С.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29195 |
СУПРАНІВСЬКИЙ О.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29196 |
СУПРУН А.Є. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29197 |
СУПРУН В.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29198 |
СУПРУН Р.О. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
5 |
133 (50+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
29199 |
СУПРУНЮК А.П. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
29200 |
СУРА З.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
100 (48+34+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
29201 |
СУРА М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29202 |
СУРАНОВИЧ Д.Р. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
6 |
145 (54+49+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29203 |
СУРЖИКОВА А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
98 (40+28+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
29204 |
СУРЖИКОВА В.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29205 |
СУРМА М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29206 |
СУРМА Я.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29207 |
СУРМАЙ Б.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29208 |
СУРМАЙ Г.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
30 (0+14+16) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29209 |
СУРМАЙ Р.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29210 |
СУРМАЧ І.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29211 |
СУРМАЧ Р.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
9 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29212 |
СУРМАЧЕВСЬКА Д.М. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
5 |
91 (42+31+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29213 |
СУРНЯК Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29214 |
СУРНЯК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
116 (54+38+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29215 |
СУРОВИЙ В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29216 |
СУРЯК І.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
145 (58+33+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29217 |
СУРЯК К.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
116 (34+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
29218 |
СУС А.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29219 |
СУС Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
29220 |
СУСАНДІНА А.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
29221 |
СУСКА А.А. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
3 |
110 (50+36+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29222 |
СУСЛА В.П. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
29223 |
СУСЛА К.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
4 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29224 |
СУСЛИНЕЦЬ А.М. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
94 (42+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
29225 |
СУСЛИНЕЦЬ І.П. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29226 |
СУСЛИНЕЦЬ М.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
154 (44+56+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29227 |
СУСЛИНЕЦЬ М.П. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29228 |
СУСЛОВ О.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29229 |
СУСЛОВА А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
29230 |
СУСОЛ І.І. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
9 |
134 (54+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
29231 |
СУСОЛ Х.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
9 |
73 (25+30+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29232 |
СУСУЛОВСЬКИЙ Б.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29233 |
СУСЬ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
79 (21+32+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29234 |
СУСЯК Д.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
118 (36+52+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
29235 |
СУСЯК І.Л. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29236 |
СУТЧАК І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29237 |
СУТЧАК К.Т. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29238 |
СУТЧАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
113 (36+40+37) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29239 |
СУТЧАК М.Т. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29240 |
СУФЛЯН Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
121 (54+19+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
29241 |
СУХА А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
140 (60+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29242 |
СУХА С.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29243 |
СУХА Ю.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29244 |
СУХАЙ І.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29245 |
СУХАЙ М.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29246 |
СУХАЙ Р.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29247 |
СУХАНОВ А.К. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29248 |
СУХАНОВ А.Ю. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
7 |
154 (54+48+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29249 |
СУХАНОВ О.Ю. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
9 |
162 (52+56+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29250 |
СУХАНОВА Д.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
95 (38+30+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29251 |
СУХАНОВА М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
82 (42+22+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
29252 |
СУХАНОВА С.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29253 |
СУХАНЧАК Х.А. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
8 |
79 (30+18+31) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29254 |
СУХАНЧАК Я.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
29255 |
СУХАР А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
85 (23+32+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29256 |
СУХАР В.І. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
5 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29257 |
СУХАР Н.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
8 |
89 (48+22+19) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29258 |
СУХАР Р.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29259 |
СУХАР С.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
29260 |
СУХАР Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29261 |
СУХАР Т.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29262 |
СУХАРЕВИЧ С.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
106 (33+42+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29263 |
СУХАРИНА А.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
122 (36+50+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
29264 |
СУХАРИНА Т.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
132 (52+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29265 |
СУХЕЦЬКИЙ А.А. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29266 |
СУХЕЦЬКИЙ Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29267 |
СУХИЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
101 (32+33+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29268 |
СУХИЙ О.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29269 |
СУХИНЮК Я.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29270 |
СУХІЙ А.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29271 |
СУХОВЕРСЬКА І.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29272 |
СУХОВЕРСЬКА М.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
50 (3+26+21) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29273 |
СУХОВЕРСЬКА О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
109 (60+31+18) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29274 |
СУХОВЕРСЬКА О.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
29275 |
СУХОВЕРСЬКИЙ А.А. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
29276 |
СУХОВЕРСЬКИЙ Ю.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
113 (37+40+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
29277 |
СУХОДОЛЬСЬКА В.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29278 |
СУХОДОЛЬСЬКИЙ Д.Т. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29279 |
СУХОДОЛЬСЬКИЙ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
107 (36+38+33) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29280 |
СУХОЛИТКИЙ З.Л. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29281 |
СУХОМЛИН С.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
86 (24+40+22) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
29282 |
СУХОПАРЕНКО А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
81 (25+38+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29283 |
СУХОРАБ С.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
104 (14+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29284 |
СУХОРАБ С.І. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
3 |
150 (52+50+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29285 |
СУХОРАБ Ю.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29286 |
СУХОРОНЧАК О.П. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
29287 |
СУХОРСЬКА С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
82 (34+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29288 |
СУХОРУКА Ю.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
106 (34+24+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
29289 |
СУХОСТАВСЬКА Н.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
77 (18+23+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29290 |
СУХОСТАВСЬКА С.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29291 |
СУХОСТАВСЬКИЙ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
151 (45+52+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29292 |
СУХОЦЬКА В.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29293 |
СУШЕЛЬНИЦЬКА С.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29294 |
СУШИНСЬКА Ю.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
7 |
78 (30+28+20) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29295 |
СУШИНСЬКИЙ І.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29296 |
СУШИНСЬКИЙ Я.З. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
79 (33+24+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29297 |
СУШИЦЬКА О.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29298 |
СУШИЦЬКА С.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
29299 |
СУШИЦЬКИЙ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29300 |
СУШІНЕЦЬ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29301 |
СУШІНЕЦЬ Х.І. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
8 |
136 (45+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29302 |
СУШКО А.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
113 (30+50+33) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29303 |
СУШКО І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29304 |
СУШКО Л.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29305 |
СУШКО Т.А. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
111 (27+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29306 |
СУШКО Х. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (12+12+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29307 |
СУЩУК М.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
112 (26+50+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29308 |
СХІДНИЦЬКА А.Я. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
29309 |
СЬОКАЛО А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
98 (42+50+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
29310 |
СЬОМАК М.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29311 |
СЬОМАЧОК М.Л. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
7 |
95 (39+28+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29312 |
СЬОМКА Я.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
130 (39+52+39) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29313 |
СЬОМКО П.Я. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
84 (40+20+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29314 |
СЬОРАК Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
29315 |
СЬОРАК М.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
96 (14+46+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29316 |
СЬОРАК М.В. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
5 |
146 (60+44+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
29317 |
СЮЗЮМОВ Р.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29318 |
СЮЛКОВСЬКА Д.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
141 (60+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29319 |
СЮМА Р.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
83 (33+38+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29320 |
СЮРЕПА К.М. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
142 (34+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
29321 |
СЮТИК О.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
108 (42+34+32) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29322 |
СЮШКО Л.М. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
5 |
93 (46+29+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29323 |
СЯВАВКО В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29324 |
СЯВАВКО І.В. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29325 |
СЯНСЬКИЙ Д.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29326 |
СЯНСЬКИЙ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29327 |
ТАБАКА М.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
122 (42+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29328 |
ТАБАКА О.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29329 |
ТАБАКА Х.М. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
5 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
29330 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
29331 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ Б.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
109 (45+26+38) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
29332 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
29333 |
ТАБАЧИШИН А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29334 |
ТАБАЧНА А.С. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
29335 |
ТАБАЧНИЙ Д.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
134 (42+58+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29336 |
ТАБАЧУК Н.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
29337 |
ТАБАШ Д.Ш. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29338 |
ТАБЕРТ Е.С. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29339 |
ТАБІНСЬКИЙ А.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
79 (35+26+18) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
29340 |
ТАБІНСЬКИЙ Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
29341 |
ТАКАШОВ Д.С. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
80 (14+42+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
29342 |
ТАКУН М.О. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29343 |
ТАЛАЙЛО М.А. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
7 |
35 (9+20+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29344 |
ТАЛАМА О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
29345 |
ТАЛАН Т.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29346 |
ТАЛАНЧУК Д.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
141 (54+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29347 |
ТАЛІМОНЧУК В.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
140 (42+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
29348 |
ТАЛІМОНЧУК Х.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
111 (36+50+25) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29349 |
ТАЛОХА Г.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29350 |
ТАЛОХА О.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
124 (54+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29351 |
ТАНАСЕВИЧ О.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29352 |
ТАНЕЧНИК О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
140 (34+58+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
29353 |
ТАНЕЧНИК Ю.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
29354 |
ТАНКЕВИЧ А |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
122 (42+52+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29355 |
ТАНЧАК А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29356 |
ТАНЧИН І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
123 (40+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
29357 |
ТАНЧИН І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
93 (24+38+31) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29358 |
ТАНЧИН К.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29359 |
ТАНЧИН О.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29360 |
ТАНЧИН П.Б. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
29361 |
ТАНЧЙН О.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29362 |
ТАПТУНОВ В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
94 (28+48+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29363 |
ТАРАБАНСЬКА Т.В. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
9 |
109 (46+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29364 |
ТАРАБАНЬ О.Б. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
7 |
109 (45+36+28) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29365 |
ТАРАБАС В.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29366 |
ТАРАВСЬКА А.Р. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
5 |
107 (48+17+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
29367 |
ТАРАВСЬКА С.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29368 |
ТАРАВСЬКА Ю.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29369 |
ТАРАДАЙ І.С. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
120 (60+36+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29370 |
ТАРАДАЙ Н.Т. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
11 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29371 |
ТАРАДАЙИО А.С. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29372 |
ТАРАН В |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
5 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29373 |
ТАРАН Т.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
159 (57+54+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
29374 |
ТАРАНЕНКО Є.Є. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29375 |
ТАРАНЕЦЬ М.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
122 (34+52+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29376 |
ТАРАНЬКО В.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29377 |
ТАРАНЬКО О.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
29378 |
ТАРАНЮК Ю.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
102 (38+34+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
29379 |
ТАРАПАТА Н.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
117 (30+44+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29380 |
ТАРАПАТА О.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29381 |
ТАРАПАТА Р.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
125 (45+52+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29382 |
ТАРАПАЦЬКА Р.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29383 |
ТАРАР Д.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
116 (52+34+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29384 |
ТАРАС А.Б. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
123 (54+39+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29385 |
ТАРАС А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
105 (28+41+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29386 |
ТАРАС А.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
29387 |
ТАРАС В |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
62 (18+10+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29388 |
ТАРАС В.В. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
10 |
95 (42+32+21) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29389 |
ТАРАС В.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29390 |
ТАРАС Д.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
85 (26+29+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29391 |
ТАРАС Е.Р. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
29392 |
ТАРАС І.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29393 |
ТАРАС О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29394 |
ТАРАС О.І. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29395 |
ТАРАСЕНКО Ю.А. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
29396 |
ТАРАСОВА А.С. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
114 (24+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29397 |
ТАРАСОВА О.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
92 (46+28+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29398 |
ТАРАСОВИЧ А.П. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
132 (46+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
29399 |
ТАРАСОВИЧ В. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
8 |
68 (24+34+10) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29400 |
ТАРАСОВИЧ М.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
29401 |
ТАРАСЮК О.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
29402 |
ТАРАТУЛА А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
103 (36+46+21) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29403 |
ТАРАТУЛА А.О. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
6 |
108 (52+38+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29404 |
ТАРАТУЛА А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29405 |
ТАРАТУЛА Ю.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
5 |
58 (24+16+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
29406 |
ТАРАХ Н.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29407 |
ТАРГЕЛЬ В.Г. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
8 |
81 (27+34+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29408 |
ТАРНАВСЬКА В.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
138 (46+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
29409 |
ТАРНАВСЬКА М.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
8 |
130 (45+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29410 |
ТАРНАВСЬКА Н.Р. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
106 (34+48+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29411 |
ТАРНАВСЬКА О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
29412 |
ТАРНАВСЬКА С.Н. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29413 |
ТАРНАВСЬКИЙ Б.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29414 |
ТАРНАВСЬКИЙ М.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29415 |
ТАРНАВСЬКИЙ М.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29416 |
ТАРНАВСЬКИЙ Н.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29417 |
ТАРНАВСЬКИЙ С.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
132 (42+58+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29418 |
ТАРНАВСЬКИЙ Т.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
29419 |
ТАРНОВЕЦЬКИЙ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (38+34+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29420 |
ТАРНОВИЧ О.П. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
94 (30+40+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29421 |
ТАРНОПІЛЬСЬКА О.Ю. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29422 |
ТАРНЬОВА О.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
122 (42+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
29423 |
ТАРНЬОВИЙ М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
29424 |
ТАРУСІН Д.Р. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29425 |
ТАРЧЕВСЬКИЙ М.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29426 |
ТАС Н.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
45 (12+24+9) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29427 |
ТАТАРЕВИЧ Д.А. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
29428 |
ТАТАРЕНКО А.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
102 (26+52+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29429 |
ТАТАРЕНКО І.А. |
14715 |
м. Сокаль |
Скомороська ЗШ |
4 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
29430 |
ТАТАРИН Б.П. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
70 (30+28+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29431 |
ТАТАРИН М.П. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
74 (46+22+6) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29432 |
ТАТАРИН О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
24 (0+6+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29433 |
ТАТАРИН О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
110 (36+44+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29434 |
ТАТАРИН О.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
122 (36+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
29435 |
ТАТАРИН О.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29436 |
ТАТАРИН Т.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
163 (60+52+51) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29437 |
ТАТАРИН Ю |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
59 (14+33+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29438 |
ТАТАРІНОВ М.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29439 |
ТАТАРОВ Н. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29440 |
ТАТАРСЬКИЙ А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29441 |
ТАТАРЧУК А.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29442 |
ТАТОМИР Д.Б. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
4 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29443 |
ТАТОМИР Я.Р. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
29444 |
ТАТУСЬКО Д.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29445 |
ТАТЧИН В.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29446 |
ТАУКЧІ В.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29447 |
ТАХІРОВА Р.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
143 (54+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
29448 |
ТАХТАРОВА В.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
106 (16+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
29449 |
ТАЦЕНЯК П.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
60 (28+14+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29450 |
ТАЦИН В.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
4 |
98 (34+46+18) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
29451 |
ТАЦИН Т.Ю. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
9 |
97 (37+30+30) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
29452 |
ТАЦИНЕЦЬ М |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29453 |
ТАЦИНЕЦЬ Ю.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29454 |
ТАЦИШИН В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29455 |
ТАЦИШИН І.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29456 |
ТАЦИШИН М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29457 |
ТАЦИШИН О.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
75 (27+32+16) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29458 |
ТАЦІЄНКО В |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
122 (40+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
29459 |
ТАЦЮК А.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
10 |
83 (28+40+15) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29460 |
ТАЧАНЮК Ю.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
29461 |
ТАЧІВКА С.Ї. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29462 |
ТАШАК А.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29463 |
ТАЮЖИН Т.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
9 |
106 (39+52+15) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
29464 |
ТВАРДОВСЬКА Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
130 (34+60+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
29465 |
ТВЕРДОХЛІБ С.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29466 |
ТВЕРДУН А.В. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
7 |
133 (48+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
29467 |
ТВЕРДУН М.В. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
4 |
166 (50+56+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29468 |
ТВЕРДЯК Н.Т. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
60 (12+12+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29469 |
ТВОРИДЛ О С.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
140 (32+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
29470 |
ТВОРИДЛО А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29471 |
ТВОРИДЛО А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
75 (22+23+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29472 |
ТВОРИДЛО Н.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
11 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29473 |
ТЕБЕНЬКО Я.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29474 |
ТЕГЛІВЕЦЬ В.Р. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
8 |
80 (27+24+29) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29475 |
ТЕГЛІВЕЦЬ Д.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29476 |
ТЕГЛІВЕЦЬ І.М. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
7 |
102 (39+32+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29477 |
ТЕГЛІВЕЦЬ О.В. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
8 |
66 (9+26+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29478 |
ТЕГЛІВЕЦЬ О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29479 |
ТЕГЛІВЕЦЬ Ю.В. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
5 |
68 (30+20+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29480 |
ТЕЙГЕЛ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29481 |
ТЕКЛІШИН Д.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
71 (24+30+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29482 |
ТЕКЛІШИН О |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
29483 |
ТЕЛЕГА Б.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29484 |
ТЕЛЕГАЙНА М.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29485 |
ТЕЛЕГІЙ А.В. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
5 |
117 (46+41+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
29486 |
ТЕЛЕГІЙ І.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
137 (39+60+38) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29487 |
ТЕЛЕГІЙ М.М. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29488 |
ТЕЛЕГІН В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29489 |
ТЕЛЕНЬКО А.І. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29490 |
ТЕЛЕНЬКО Д.Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29491 |
ТЕЛЕНЬКО Л.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29492 |
ТЕЛЕНЬКО М.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
4 |
124 (22+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
29493 |
ТЕЛЕНЬКО С.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
98 (36+32+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29494 |
ТЕЛЕНЬКО Я.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
5 |
106 (42+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
29495 |
ТЕЛЕП І.Ю. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29496 |
ТЕЛЕПКО М.В. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
7 |
122 (45+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29497 |
ТЕЛЕПКО Х.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
112 (34+54+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29498 |
ТЕЛЕСНИЦЬКА О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
133 (36+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
29499 |
ТЕЛЕСНИЦЬКА Х.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
110 (30+32+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
29500 |
ТЕЛЕФАНКО Я.О. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
150 (46+50+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29501 |
ТЕЛЕШОВА Х.О. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
29502 |
ТЕЛИЦЯ М.В. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
8 |
60 (9+26+25) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29503 |
ТЕЛИЦЯ Р.В. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
3 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
29504 |
ТЕЛИЧКО О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
104 (48+26+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29505 |
ТЕЛІШЕВСЬКА В.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29506 |
ТЕЛІШЕВСЬКА Н.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
9 |
64 (19+30+15) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29507 |
ТЕЛІШЕВСЬКА С.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29508 |
ТЕЛІШЕВСЬКИЙ Н.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29509 |
ТЕЛЮК В.В. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29510 |
ТЕЛЮК К.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
126 (49+38+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29511 |
ТЕЛЮК К.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
10 |
134 (57+50+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29512 |
ТЕЛЮК Л.В. |
14223 |
м. Городок |
Мшанська ЗОШ |
9 |
76 (23+32+21) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
29513 |
ТЕЛЮК М.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
121 (45+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29514 |
ТЕЛЮК О.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
126 (40+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
29515 |
ТЕЛЮК О.В. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
9 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29516 |
ТЕЛЮК Р.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
99 (30+38+31) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
29517 |
ТЕЛЯТИНСЬКА Ю.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
136 (42+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
29518 |
ТЕЛЯТНИК А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
79 (39+40+0) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
29519 |
ТЕЛЯТНИК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
169 (60+58+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29520 |
ТЕЛЯТНИК О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29521 |
ТЕМЕХ А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29522 |
ТЕМНИК В.Д. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29523 |
ТЕМНИК І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
121 (45+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
29524 |
ТЕМНИК Х. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
116 (42+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
29525 |
ТЕМНИК Х.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
133 (48+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
29526 |
ТЕМНЮК А.Є. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
29527 |
ТЕМРЮХ Н.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
132 (39+60+33) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29528 |
ТЕМЧИШИН М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29529 |
ТЕМЧИШИН Т.Г. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
6 |
55 (22+9+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29530 |
ТЕМЯК В.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29531 |
ТЕНЕТА А.С. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29532 |
ТЕНЕТА В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
116 (52+34+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
29533 |
ТЕНЕТА М.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
134 (45+42+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
29534 |
ТЕНЕТА О.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
90 (12+48+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29535 |
ТЕНЕТЮХ Н.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29536 |
ТЕНЮХ М.І. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
8 |
76 (39+16+21) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29537 |
ТЕОДОРОВИЧ Р.Ю. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
4 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29538 |
ТЕОДОРОВИЧ Ю.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29539 |
ТЕОДОРОВСЬКА О.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
54 (32+22+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29540 |
ТЕПЛА О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
136 (42+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
29541 |
ТЕПЛИЦКА М.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29542 |
ТЕПЛИЦЬКИЙ Я.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29543 |
ТЕПЛИШИН О.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29544 |
ТЕПЛІНСЬКА М.А. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29545 |
ТЕРАЗ А.П. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
108 (34+44+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29546 |
ТЕРЕБУХ О.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29547 |
ТЕРЕБУХ Т.В. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29548 |
ТЕРЕБУХ Ю.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
96 (24+46+26) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29549 |
ТЕРЕНДІЙ А.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
105 (51+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29550 |
ТЕРЕНДІЙ В.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29551 |
ТЕРЕНДІЙ З.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
111 (45+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
29552 |
ТЕРЕНДІЙ С.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
29553 |
ТЕРЕНЯК В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29554 |
ТЕРЕНЯК Д.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29555 |
ТЕРЕПІНЬ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
74 (34+22+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29556 |
ТЕРЕПІНЬ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
72 (22+26+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29557 |
ТЕРЕХ В.А. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
82 (36+36+10) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29558 |
ТЕРЕХ І.І. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
8 |
125 (48+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29559 |
ТЕРЕХ Р.І. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
5 |
99 (32+31+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29560 |
ТЕРЕХ Р.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
9 |
120 (52+32+36) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29561 |
ТЕРЕХОВСЬКА А.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29562 |
ТЕРЕХОВСЬКИЙ М.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29563 |
ТЕРЕШКЕВИЧ О.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29564 |
ТЕРЕШКО Х.Т. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
5 |
104 (36+38+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29565 |
ТЕРЕЩАК А.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
29566 |
ТЕРЕЩАК А.В. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29567 |
ТЕРЕЩАК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29568 |
ТЕРЕЩЕНКО А.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
139 (48+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
29569 |
ТЕРЕЩЕНКО С.Я. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
120 (56+52+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29570 |
ТЕРЕЩЕНКО Я.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
132 (38+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29571 |
ТЕРЕЩУК В.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
29572 |
ТЕРЕЩУК Р.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29573 |
ТЕРЕЩУК С.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
29574 |
ТЕРЕЩУК Я.П. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29575 |
ТЕРІВ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
108 (60+36+12) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29576 |
ТЕРЛАК Б.Д. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29577 |
ТЕРЛЕЦЬКА А.Б. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
29578 |
ТЕРЛЕЦЬКА А.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
48 (0+24+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29579 |
ТЕРЛЕЦЬКА А.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
60 (32+10+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29580 |
ТЕРЛЕЦЬКА А.Р. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29581 |
ТЕРЛЕЦЬКА Д.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
83 (30+29+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29582 |
ТЕРЛЕЦЬКА М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29583 |
ТЕРЛЕЦЬКА М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
86 (24+32+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29584 |
ТЕРЛЕЦЬКА М.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29585 |
ТЕРЛЕЦЬКА Р.Т. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29586 |
ТЕРЛЕЦЬКА С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29587 |
ТЕРЛЕЦЬКА С.М. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29588 |
ТЕРЛЕЦЬКА С.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29589 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29590 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ В.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
95 (34+34+27) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29591 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ Д.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
29592 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ М.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
137 (39+60+38) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29593 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ Н.Я. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29594 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
130 (36+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29595 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29596 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ Ю.Ю. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29597 |
ТЕРЛЮЖАК Н.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29598 |
ТЕРЛЯК Ю.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29599 |
ТЕРНАВСЬКА І.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
108 (46+38+24) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29600 |
ТЕРНАВСЬКИЙ Р.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29601 |
ТЕРНАВЧУК С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
89 (30+41+18) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29602 |
ТЕРНАЛЬ Р.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29603 |
ТЕРНЕР П.Т. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29604 |
ТЕРПІЙ А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29605 |
ТЕРПЛЯК В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
87 (24+32+31) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29606 |
ТЕРТИЧНА Ю.Д. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29607 |
ТЕРТИШНИЙ Б.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
108 (40+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29608 |
ТЕРТУЛА А.С. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
133 (36+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29609 |
ТЕРШІВСЬКА Д.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29610 |
ТЕРЬОХІНА А.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
103 (38+38+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29611 |
ТЕСАК О.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
95 (30+38+27) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29612 |
ТЕСАК Ю.Б. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
92 (22+46+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29613 |
ТЕСАРІВСЬКА М.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
108 (42+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
29614 |
ТЕСЕЛЬКО О.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
9 |
130 (60+34+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29615 |
ТЕСЛЕНКО В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29616 |
ТЕСЛЮК А.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29617 |
ТЕСЛЮК І.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29618 |
ТЕСЛЮК Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29619 |
ТЕСЛЮК М.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29620 |
ТЕСЛЮК Х.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
105 (39+34+32) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
29621 |
ТЕСЛЯ М.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
111 (30+50+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29622 |
ТЕСЛЯ Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
74 (34+34+6) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29623 |
ТЕСЛЯ С.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29624 |
ТЕСЛЯ Х.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29625 |
ТЕТЕРА С.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29626 |
ТЕТЕРА Ю.П. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
29627 |
ТЕТЕРУК Х.А. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
71 (28+25+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29628 |
ТЕТЕРЯ Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29629 |
ТЕХ С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
29630 |
ТЕХАНОВИЧ Н.Б. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
3 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29631 |
ТЕЩИШИН В.Р. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29632 |
ТЄРЯЕВА Я.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29633 |
ТИБЕЛЬ Х.В. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
106 (54+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29634 |
ТИБИНКА В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
29635 |
ТИБІНКА А.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29636 |
ТИБІНКА А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29637 |
ТИБІНКА В.Б. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
7 |
130 (45+58+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
29638 |
ТИБІНКА М.М. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
29639 |
ТИБІНКА Ю.А. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
9 |
75 (34+26+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29640 |
ТИБІНКА Я.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
8 |
103 (42+48+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29641 |
ТИВОНЧУК Е. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29642 |
ТИЖ Ю.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
137 (48+58+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
29643 |
ТИЖАЙ В.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29644 |
ТИЖНИК М.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
29645 |
ТИЛІПСЬКА О.Б. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
78 (38+22+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29646 |
ТИЛІПСЬКА С.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
78 (16+32+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29647 |
ТИЛІПСЬКИЙ В.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
146 (46+46+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29648 |
ТИМАР А.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29649 |
ТИМЕЦЬ М.М. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29650 |
ТИМЕЦЬ Н.А. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
7 |
75 (36+28+11) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29651 |
ТИМЕЧКО Н.С. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
94 (22+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29652 |
ТИМИК А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29653 |
ТИМИК С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
110 (12+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
29654 |
ТИМИШИН О.Й. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
76 (19+42+15) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
29655 |
ТИМІЦЬКИЙ О.О. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
144 (51+48+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29656 |
ТИМКВ А.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
49 (30+10+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29657 |
ТИМКІВ Б.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
7 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
29658 |
ТИМКІВ В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29659 |
ТИМКІВ В.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29660 |
ТИМКІВ В.В. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29661 |
ТИМКІВ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29662 |
ТИМКІВ В.Р. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
7 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29663 |
ТИМКІВ Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29664 |
ТИМКІВ Д.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29665 |
ТИМКІВ Д.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
9 |
67 (29+14+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29666 |
ТИМКІВ І.І. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
6 |
104 (46+34+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29667 |
ТИМКІВ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
122 (31+34+57) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
29668 |
ТИМКІВ М.В. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29669 |
ТИМКІВ М.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
7 |
93 (39+26+28) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29670 |
ТИМКІВ М.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
146 (34+52+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
29671 |
ТИМКІВ М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29672 |
ТИМКІВ Н.Є. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29673 |
ТИМКІВ О.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
29674 |
ТИМКІВ О.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
29675 |
ТИМКІВ О.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29676 |
ТИМКІВ Р.І. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29677 |
ТИМКІВ С.А. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
9 |
119 (31+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
29678 |
ТИМКІВ С.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
29679 |
ТИМКІВ Ю.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29680 |
ТИМКІВ ЮА. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
87 (27+38+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29681 |
ТИМКО О.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29682 |
ТИМКОВИЧ А.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
29683 |
ТИМКОВИЧ Н.Т. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
134 (45+50+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29684 |
ТИМО А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29685 |
ТИМО К.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
29686 |
ТИМО Т.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
29687 |
ТИМО Х.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
104 (46+34+24) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
29688 |
ТИМОНІНА А.А. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
93 (26+19+48) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
29689 |
ТИМОСЕВИЧ Р.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
83 (33+26+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29690 |
ТИМОФЕЮК М.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29691 |
ТИМОФЄЄВА М.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
29692 |
ТИМОФІЄВА А.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
68 (22+16+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29693 |
ТИМОФТЕВИЧ Л.Я. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
7 |
107 (18+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
29694 |
ТИМОЦКО В.А. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
29695 |
ТИМОЧКО Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
98 (33+46+19) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29696 |
ТИМОЧКО Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
98 (33+46+19) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29697 |
ТИМОЧКО Ю.З. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29698 |
ТИМОШЕНКО А.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29699 |
ТИМОШЕНКО М.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29700 |
ТИМОШЕНКО Ю.Р. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
29701 |
ТИМОШИК П.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29702 |
ТИМОШИЦЬКА О.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
122 (39+52+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29703 |
ТИМОЩУК В.П. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
77 (24+34+19) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29704 |
ТИМОЩУК І.П. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29705 |
ТИМОЩУК К.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
120 (40+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29706 |
ТИМОЩУК О.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29707 |
ТИМОЩУК С.І. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29708 |
ТИМОЩУК Ю.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29709 |
ТИМОЩУК Ю.С. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
121 (40+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
29710 |
ТИМРАКЕВИЧ Д.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
80 (30+36+14) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29711 |
ТИМУНЬ В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29712 |
ТИМУНЬ Д.О. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
154 (58+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29713 |
ТИМУНЬ І |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29714 |
ТИМУНЬ О.Р. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
152 (58+52+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29715 |
ТИМУРА А.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
29716 |
ТИМУРА О.С. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
106 (20+32+54) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
29717 |
ТИМУСЬ А.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
82 (36+40+6) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
29718 |
ТИМУШ А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29719 |
ТИМУШ У.І. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
8 |
86 (36+36+14) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29720 |
ТИМЦІВ Д.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
106 (45+32+29) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29721 |
ТИМЦІВ І.В. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
4 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29722 |
ТИМЦІВ І.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29723 |
ТИМЦІВ Р.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
101 (46+28+27) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29724 |
ТИМЦІВ Ю.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
98 (54+38+6) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29725 |
ТИМЦЮРАК Х.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
106 (34+54+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
29726 |
ТИМЧАК А.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29727 |
ТИМЧАК М.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
4 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
29728 |
ТИМЧАК П.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
9 |
55 (17+20+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29729 |
ТИМЧАК С.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29730 |
ТИМЧАК С.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
4 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29731 |
ТИМЧАК С.Ю. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
29732 |
ТИМЧАК Т.І. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29733 |
ТИМЧЕНКО В.К. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
107 (33+34+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
29734 |
ТИМЧЕНКО В.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
87 (27+22+38) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29735 |
ТИМЧЕНКО Л.О. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
2 |
60 (12+48+0) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
29736 |
ТИМЧИШАК А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29737 |
ТИМЧИШАК С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29738 |
ТИМЧИШИН В.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
69 (23+28+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29739 |
ТИМЧИШИН В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
158 (42+56+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29740 |
ТИМЧИШИН В.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29741 |
ТИМЧИШИН В.Р. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
7 |
62 (30+22+10) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29742 |
ТИМЧИШИН Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29743 |
ТИМЧИШИН І.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
8 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
29744 |
ТИМЧИШИН М.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
47 (18+20+9) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29745 |
ТИМЧИШИН М.О. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
144 (58+44+42) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29746 |
ТИМЧИШИН О. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
29747 |
ТИМЧИШИН О. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
5 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
29748 |
ТИМЧИШИН О.І. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29749 |
ТИМЧИШИН О.Я. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
80 (39+32+9) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29750 |
ТИМЧИШИН Р.С. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
29751 |
ТИМЧИШИН С.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
127 (33+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
29752 |
ТИМЧИШИН С.І. |
14331 |
м. Жидачів |
Новосільська ЗОШ |
8 |
63 (21+28+14) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29753 |
ТИМЧИШИН Т.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
92 (36+32+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29754 |
ТИМЧИШИН Ю.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29755 |
ТИМЧИШИН Ю.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
80 (28+34+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29756 |
ТИМЧИШИН Ю.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
29757 |
ТИМЧИШИН Ю.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
107 (34+37+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29758 |
ТИМЧИШИН Я.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29759 |
ТИМЧІЙ І.Ю. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
11 |
86 (28+28+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29760 |
ТИМЧІЙ Н.Т. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
72 (15+28+29) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
29761 |
ТИМЧУК М.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
158 (54+50+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29762 |
ТИМЧУК Н.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29763 |
ТИМЧУК Н.В. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
3 |
124 (46+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
29764 |
ТИМЧУК Ю.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
85 (24+36+25) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29765 |
ТИМЧШИН О.І. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
104 (27+34+43) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
29766 |
ТИМЯК Н.Я. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
29767 |
ТИНДИК І.М. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29768 |
ТИНДИК М.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29769 |
ТИНДИК Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29770 |
ТИНДИК О.О. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
84 (28+32+24) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29771 |
ТИНДИК О.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
114 (52+32+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29772 |
ТИНДИК Ю.Б. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
7 |
121 (33+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29773 |
ТИНДИК Ю.І. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
9 |
138 (46+56+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29774 |
ТИНДЮК Р.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29775 |
ТИНЕВСЬКА С.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29776 |
ТИНКАЛЮК С.С. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
146 (60+32+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29777 |
ТИНСЬКИЙ Р.М. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
6 |
89 (36+41+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29778 |
ТИПУСЯК Н.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
69 (15+28+26) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
29779 |
ТИПЦОВА В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29780 |
ТИРАВСЬКА А.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29781 |
ТИРАВСЬКИЙ М.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
148 (58+42+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29782 |
ТИРАН Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
93 (45+30+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
29783 |
ТИРКУС І.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
8 |
66 (33+12+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
29784 |
ТИРКУС Л.Л. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
9 |
124 (47+38+39) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29785 |
ТИС А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
29786 |
ТИС В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
90 (28+20+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
29787 |
ТИС М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
72 (18+34+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29788 |
ТИС Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
122 (24+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
29789 |
ТИС Т.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
88 (24+44+20) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
29790 |
ТИСКО А.П. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
8 |
63 (9+26+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29791 |
ТИСЛЮКЕВИЧ К.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29792 |
ТИСЛЮКЕВИЧ Ю.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
77 (34+7+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29793 |
ТИСОВСЬКА С.З. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
6 |
109 (42+43+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29794 |
ТИСОВСЬКИЙ В.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
29795 |
ТИСОВСЬКИЙ М.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
108 (36+46+26) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29796 |
ТИТАР А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29797 |
ТИТЛА О.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
130 (52+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
29798 |
ТИТОВ В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
29799 |
ТИХА Ю.Д. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
29800 |
ТИХАН А.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
88 (27+32+29) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29801 |
ТИХАНСЬКИЙ В.Я. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
86 (26+24+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29802 |
ТИХИЙ А.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29803 |
ТИХИЙ Р.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
10 |
89 (37+22+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29804 |
ТИХНОВИЧ С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29805 |
ТИХОЛАЗ Д.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29806 |
ТИХОЛІЗ А.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
29807 |
ТИХОЛІЗ С.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
29808 |
ТИХОЛЇЗ Б.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29809 |
ТИХОНЕНКО О.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
154 (48+58+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29810 |
ТИХОНЬКИЙ О.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29811 |
ТИЦЕЙКО Х.Г. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
74 (27+22+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29812 |
ТИЦЬ А.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
29813 |
ТИЦЬКА С.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29814 |
ТИЦЬКИЙ Б.Ю. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
29815 |
ТИЦЬКИЙ Н.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
104 (30+40+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29816 |
ТИЧЕНОК ЮЮ |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29817 |
ТИЧИНСЬКА О.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
8 |
114 (36+46+32) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29818 |
ТИШИК Ю.Р. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29819 |
ТИШКО А.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29820 |
ТИШКО Д.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29821 |
ТИШКО Н.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29822 |
ТИШКУН І.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
93 (33+32+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29823 |
ТИЩАК К.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
130 (36+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
29824 |
ТІБЕЄВ А.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29825 |
ТІБІЛОВ О.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29826 |
ТІБІЛОВА А.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29827 |
ТІЛЬМАН А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
112 (38+38+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29828 |
ТІНИШИН Г.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
134 (49+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
29829 |
ТІНИШИН О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29830 |
ТІНИШИН Х.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29831 |
ТІПАНОВА В.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29832 |
ТІСНОВЕЦЬ К.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29833 |
ТІСТЕЧОК Х.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
160 (48+58+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29834 |
ТІСТИК А.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
29835 |
ТІСТИК Н.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29836 |
ТІСТК М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29837 |
ТІТАРЕНКО Т.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29838 |
ТІТИК М.А. |
14301 |
м. Жидачів |
Чорноострівський НВК |
7 |
131 (36+50+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
29839 |
ТІТКО В.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29840 |
ТІТКО С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
128 (28+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
29841 |
ТІТКО С.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29842 |
ТІТОВ А |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
43 (18+25+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29843 |
ТІТОВ Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29844 |
ТІТОВА С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29845 |
ТІТОВА С.К. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
110 (40+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29846 |
ТІЦЬКА І.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29847 |
ТІЦЬКИЙ Д.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29848 |
ТІЩЕНКО С.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
97 (48+25+24) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29849 |
ТКАЧ А.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
148 (46+60+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29850 |
ТКАЧ А.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
29851 |
ТКАЧ А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
67 (21+34+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29852 |
ТКАЧ А.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
72 (32+22+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29853 |
ТКАЧ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
29854 |
ТКАЧ В.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
87 (21+40+26) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
29855 |
ТКАЧ Д.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
125 (48+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29856 |
ТКАЧ Д.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29857 |
ТКАЧ Д.М. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
3 |
140 (52+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
29858 |
ТКАЧ Д.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29859 |
ТКАЧ І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
29860 |
ТКАЧ Л.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29861 |
ТКАЧ М.А. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
29862 |
ТКАЧ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29863 |
ТКАЧ М.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
29864 |
ТКАЧ М.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
92 (10+52+30) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
29865 |
ТКАЧ Н. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29866 |
ТКАЧ О.В. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
8 |
43 (12+20+11) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29867 |
ТКАЧ О.І. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29868 |
ТКАЧ О.Р. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
5 |
124 (54+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
29869 |
ТКАЧ О.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29870 |
ТКАЧ С.П. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
29871 |
ТКАЧ Х. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29872 |
ТКАЧ Ю.І. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29873 |
ТКАЧ Я.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
29874 |
ТКАЧЕК О.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
122 (34+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
29875 |
ТКАЧЕНКО А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29876 |
ТКАЧЕНКО А.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
141 (54+50+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29877 |
ТКАЧЕНКО А.С. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
6 |
99 (46+29+24) |
|
С1 |
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29878 |
ТКАЧЕНКО В.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29879 |
ТКАЧЕНКО В.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
29880 |
ТКАЧЕНКО Д.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29881 |
ТКАЧЕНКО І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
80 (14+36+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29882 |
ТКАЧЕНКО І.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
70 (18+22+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29883 |
ТКАЧЕНКО К.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29884 |
ТКАЧЕНКО Л.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
92 (16+40+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
29885 |
ТКАЧЕНКО Н.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29886 |
ТКАЧЕНКО О.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29887 |
ТКАЧЕНКО П.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29888 |
ТКАЧЕНКО Т.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29889 |
ТКАЧИК А.Б. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
29890 |
ТКАЧИК А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
156 (58+44+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29891 |
ТКАЧИК А.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29892 |
ТКАЧИК А.С. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29893 |
ТКАЧИК І.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29894 |
ТКАЧИК К.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
82 (22+48+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29895 |
ТКАЧИК М.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
114 (36+34+44) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
29896 |
ТКАЧИК М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
73 (15+32+26) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29897 |
ТКАЧИК М.Ю. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29898 |
ТКАЧИК Н.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29899 |
ТКАЧИК О.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29900 |
ТКАЧИК О.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29901 |
ТКАЧИК О.Д. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
125 (36+52+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29902 |
ТКАЧИК О.Р. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
6 |
105 (40+29+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29903 |
ТКАЧИК Р.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29904 |
ТКАЧИК Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
94 (36+22+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29905 |
ТКАЧИК С.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29906 |
ТКАЧИК С.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29907 |
ТКАЧИК Т.М. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29908 |
ТКАЧИК Т.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29909 |
ТКАЧИК Х.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29910 |
ТКАЧИК Ю.М. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29911 |
ТКАЧИШИН Л.А. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
5 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29912 |
ТКАЧИШИН М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29913 |
ТКАЧИШИН Н. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
67 (21+24+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29914 |
ТКАЧИШИН О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
90 (50+16+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
29915 |
ТКАЧИШИН С.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
29916 |
ТКАЧИШИН Т.А. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
8 |
78 (24+32+22) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29917 |
ТКАЧІВ О.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
55 (17+20+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29918 |
ТКАЧТК О.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29919 |
ТКАЧУК А.Б. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
29920 |
ТКАЧУК А.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
4 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29921 |
ТКАЧУК В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
148 (60+40+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
29922 |
ТКАЧУК В.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29923 |
ТКАЧУК В.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
8 |
143 (54+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
29924 |
ТКАЧУК В.Г. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
123 (52+35+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29925 |
ТКАЧУК В.М. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
8 |
119 (30+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
29926 |
ТКАЧУК В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
136 (38+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
29927 |
ТКАЧУК В.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
123 (46+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
29928 |
ТКАЧУК В.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
146 (44+60+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29929 |
ТКАЧУК Д.М. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29930 |
ТКАЧУК І.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
8 |
108 (42+44+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29931 |
ТКАЧУК К.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29932 |
ТКАЧУК М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
29933 |
ТКАЧУК М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29934 |
ТКАЧУК М.М. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
6 |
76 (46+18+12) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
29935 |
ТКАЧУК О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29936 |
ТКАЧУК О.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
4 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29937 |
ТКАЧУК О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
69 (28+11+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
29938 |
ТКАЧУК О.П. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
118 (21+58+39) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
29939 |
ТКАЧУК О.Ю. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29940 |
ТКАЧУК Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
120 (26+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
29941 |
ТКАЧУК С.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29942 |
ТКАЧУК С.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
29943 |
ТКАЧУК С.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29944 |
ТКАЧУК С.С. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
8 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29945 |
ТКАЧУК С.Я. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
7 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29946 |
ТКАЧУК Т.П. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
89 (35+30+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29947 |
ТКАЧУК У.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29948 |
ТКАЧУК У.С. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
169 (60+55+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29949 |
ТКАЧУК Ф. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29950 |
ТКАЧУК Ю.М. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
111 (33+46+32) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
29951 |
ТКАЧУК Ю.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
6 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29952 |
ТКАЧУК Ю.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29953 |
ТКАЧУК Я.О. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
5 |
130 (60+34+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29954 |
ТКАЧУСЬ Х.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
90 (33+28+29) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
29955 |
ТКЛЕНКО Н.В. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
7 |
41 (9+12+20) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
29956 |
ТЛУМАК Г.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
116 (40+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
29957 |
ТЛУМАК О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
95 (36+38+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
29958 |
ТЛУСТЯК Х.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
98 (40+28+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29959 |
ТОВАРНИЦЬКА А.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29960 |
ТОВАРНИЦЬКА М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
29961 |
ТОВАРНИЦЬКА М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
29962 |
ТОВАРНИЦЬКА Ю. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
8 |
69 (12+28+29) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29963 |
ТОВАРНИЦЬКИЙ Б.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29964 |
ТОВАРНИЦЬКИЙ Н |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
126 (40+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
29965 |
ТОВАРНИЦЬКИЙ О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29966 |
ТОВАРНИЦЬКОГО Н.Р. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
7 |
130 (33+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29967 |
ТОВАРЯНСЬКИЙ Б.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
9 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
29968 |
ТОВАРЯНСЬКИЙ С. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
36 (6+16+14) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29969 |
ТОВКАН Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
114 (34+38+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29970 |
ТОВКАЧ А.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
29971 |
ТОВПАШ В.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
29972 |
ТОВПАШ В.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
106 (20+56+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
29973 |
ТОВСТУЛЯК А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29974 |
ТОВСТУЛЯК В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
29975 |
ТОВСТЯК Л.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29976 |
ТОВСТЯК М.М. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
6 |
65 (32+27+6) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
29977 |
ТОВТ Р.Ю. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29978 |
ТОВТИН М.Р. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
113 (37+40+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29979 |
ТОГАН Х.І. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
8 |
132 (48+46+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
29980 |
ТОДОСІЙЧУК Д.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29981 |
ТОДЧУК А.Є. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
29982 |
ТОКАЙ А.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29983 |
ТОКАЙ Д. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29984 |
ТОКАЙ М.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29985 |
ТОКАЙ Т. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
136 (42+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
29986 |
ТОКАР В.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
99 (48+21+30) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
29987 |
ТОКАР І.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
94 (39+24+31) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
29988 |
ТОКАР М.П. |
14636 |
м. Сколе |
Нижньосиньовидненська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
29989 |
ТОКАР М.С. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
4 |
138 (38+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
29990 |
ТОКАР Н.С. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
29991 |
ТОКАР Р.М. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
4 |
64 (26+26+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
29992 |
ТОКАРЄВ Д.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
29993 |
ТОКАРЄВ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
29994 |
ТОКАРСЬКА В.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29995 |
ТОКАРСЬКА В.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29996 |
ТОКАРСЬКА Д.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
108 (24+24+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
29997 |
ТОКАРСЬКА І.В. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
6 |
73 (28+33+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
29998 |
ТОКАРСЬКА І.І. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
8 |
88 (21+42+25) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
29999 |
ТОКАРСЬКА І.М. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
4 |
76 (18+34+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30000 |
ТОКАРСЬКА Н.С. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
89 (24+28+37) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30001 |
ТОКАРСЬКИЙ М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30002 |
ТОКАРЧИК Д.М. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30003 |
ТОКМАКОВА В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
136 (48+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
30004 |
ТОКОВИЙ А.Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30005 |
ТОЛКАЧ М.О. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
7 |
75 (18+32+25) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
30006 |
ТОЛКАЧОВ О.М. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30007 |
ТОЛОЧАНОВ К.К. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30008 |
ТОЛОЧАНОВА А.К. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30009 |
ТОЛОЧКЕВИЧ М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
91 (27+36+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30010 |
ТОЛОЧКО Д.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
106 (40+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30011 |
ТОЛОЧКО Т.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30012 |
ТОЛОЧНА М.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
115 (39+48+28) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30013 |
ТОЛСТОПЯТКО М.О. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
8 |
137 (54+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
30014 |
ТОМАШ Д.І. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30015 |
ТОМАШ Д.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
154 (54+50+50) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30016 |
ТОМАШ О.М. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30017 |
ТОМАШ П.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30018 |
ТОМАШ Ю.І. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
4 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
30019 |
ТОМАШЕВСЬКА А.Р. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
8 |
102 (36+34+32) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30020 |
ТОМАШЕВСЬКА Л.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30021 |
ТОМАШІВСЬКА О.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
11 |
65 (14+36+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30022 |
ТОМАШІВСЬКА О.С. |
14715 |
м. Сокаль |
Скомороська ЗШ |
3 |
122 (22+58+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
30023 |
ТОМАШІВСЬКА Я.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
79 (28+45+6) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30024 |
ТОМИНЕЦЬ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30025 |
ТОМИНЕЦЬ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30026 |
ТОМИНЕЦЬ К.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30027 |
ТОМИНЕЦЬ С.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
128 (46+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30028 |
ТОМИНЕЦЬ Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30029 |
ТОМКЕВИЧ Д.В. |
14228 |
м. Городок |
Лісновицька ЗОШ |
6 |
46 (20+14+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
30030 |
ТОМКІВ А.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30031 |
ТОМКІВ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
30032 |
ТОМКІВ Г.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
54 (22+26+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30033 |
ТОМОЧКО М.М. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30034 |
ТОМОЧКО У.У. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30035 |
ТОМЧАК Х.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
118 (30+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
30036 |
ТОМЧИШИН В.О. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30037 |
ТОМЧИШИН М. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30038 |
ТОМЧУК Д.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30039 |
ТОНКЕВИЧ М.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
94 (29+38+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30040 |
ТОНКОПІЙ Д.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
127 (46+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30041 |
ТОПИЛКО Н.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
120 (48+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30042 |
ТОПИТЧАК І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
80 (42+26+12) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30043 |
ТОПИТЧАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30044 |
ТОПИТЧАК С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
90 (28+26+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30045 |
ТОПІЙ Ю.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30046 |
ТОПІЛЬНИЦЬКА О.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30047 |
ТОПІЛЬНИЦЬКИЙ Н.Ю. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30048 |
ТОПОЛЕВСЬКИЙ М.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30049 |
ТОПОЛЬНИЦЬКА М.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
149 (48+52+49) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30050 |
ТОПОЛЬНИЦЬКИЙ Р.І. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
7 |
136 (33+60+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30051 |
ТОПОРИНСЬКА О.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
9 |
65 (31+28+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30052 |
ТОПОРИНСЬКА О.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30053 |
ТОПОРИНСЬКА О.Т. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
128 (39+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30054 |
ТОПОРІВСЬКА А.Р. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30055 |
ТОПОРІВСЬКИЙ А.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
65 (21+24+20) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30056 |
ТОПОРОВИЧ М.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
53 (13+16+24) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30057 |
ТОПОРОВИЧ Ю.С. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
6 |
110 (36+44+30) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30058 |
ТОПОРОВСЬКА І.М. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
8 |
105 (24+32+49) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
30059 |
ТОПОРОВСЬКА О.М. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30060 |
ТОПОРОВСЬКИЙ М.Я. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
88 (32+38+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30061 |
ТОПЧІЙ О.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30062 |
ТОРБА О.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
30063 |
ТОРБА Р.В. |
14689 |
м. Сокаль |
Перемисловицька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30064 |
ТОРБА Х.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30065 |
ТОРБИН І.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30066 |
ТОРБИН Н.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30067 |
ТОРБЯК А.П. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
9 |
92 (34+16+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
30068 |
ТОРБЯК І.Б. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30069 |
ТОРГОВИЦЬКА С.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30070 |
ТОРЖОС Я.Н. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30071 |
ТОРОПОВ С.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
30072 |
ТОРОС В.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30073 |
ТОРОС В.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30074 |
ТОРСЬКИЙ Б.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
148 (46+42+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30075 |
ТОРУНЬ Ю.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
130 (45+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30076 |
ТОРЧИНІВСЬКА Р.А. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
9 |
137 (39+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30077 |
ТОРЧИНОВИЧ І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
137 (42+52+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
30078 |
ТОРЧИНОВИЧ М.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
30079 |
ТОРЧИНОВИЧ М.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30080 |
ТОРЧИНОВИЧ Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
152 (48+58+46) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30081 |
ТОСЬКО Д.Р. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
67 (30+18+19) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30082 |
ТОТ С.П. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30083 |
ТОФАН С.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30084 |
ТОЧОК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30085 |
ТРАВНІКОВА С.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30086 |
ТРАВЧЕНКО М.Г. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30087 |
ТРАЧ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30088 |
ТРАЧ А.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
30089 |
ТРАЧ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
50 (21+8+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30090 |
ТРАЧ А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
80 (8+18+54) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
30091 |
ТРАЧ А.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30092 |
ТРАЧ В.І. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
127 (33+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
30093 |
ТРАЧ В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
52 (11+20+21) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
30094 |
ТРАЧ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
30095 |
ТРАЧ М.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30096 |
ТРАЧ О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
104 (46+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
30097 |
ТРАЧ Р.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
30098 |
ТРАЧ Р.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30099 |
ТРАЧ С.Р. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
6 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30100 |
ТРАЧ Х.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
97 (32+32+33) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30101 |
ТРАЧ Х.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
93 (15+50+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30102 |
ТРАЧИК В.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30103 |
ТРАЧИК Ю.Є. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
30104 |
ТРАЧУК В.В. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
109 (50+32+27) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30105 |
ТРАЧУК Н.Т. |
14687 |
м. Сокаль |
Себечівська ЗШ |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30106 |
ТРАЧУК Х.Т. |
14687 |
м. Сокаль |
Себечівська ЗШ |
8 |
110 (30+46+34) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
30107 |
ТРЕБУСЕВИЧ М.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30108 |
ТРЕМБА Д.П. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
98 (54+38+6) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
30109 |
ТРЕМБА С.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30110 |
ТРЕМБА Ю.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30111 |
ТРЕМБАЧ С.В. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
9 |
98 (38+42+18) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
30112 |
ТРЕПАК В.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
70 (30+22+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30113 |
ТРЕСКОТ А.Т. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30114 |
ТРЕСКОТ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
38 (6+14+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30115 |
ТРЕСКОТ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
115 (36+25+54) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30116 |
ТРЕТЬЯК Т.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30117 |
ТРЕТЬЯКО В |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
108 (52+32+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30118 |
ТРЕТЯК А.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30119 |
ТРЕТЯК Д.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30120 |
ТРЕТЯК Й.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
34 (3+14+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30121 |
ТРЕТЯК М.К. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30122 |
ТРЕТЯК М.Р. |
14502 |
м. Пустомити |
Нижньобілківська ЗОШ |
6 |
104 (30+32+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
30123 |
ТРЕТЯК М.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
30124 |
ТРЕТЯК Р.Б. |
14502 |
м. Пустомити |
Нижньобілківська ЗОШ |
6 |
118 (52+30+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30125 |
ТРЕТЯК С.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
138 (44+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
30126 |
ТРЕТЯК Т.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
120 (52+38+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30127 |
ТРЕФЛЕР М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30128 |
ТРЕФЛЕР Р.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30129 |
ТРИБУШИНСЬКА М. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
6 |
122 (54+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
30130 |
ТРИГУБ С.Ю. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
149 (57+44+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30131 |
ТРИГУБА І.І. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
11 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
30132 |
ТРИЗУБ С.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30133 |
ТРИЛО Н.Б. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
84 (36+20+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30134 |
ТРИНДЯК С.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
30135 |
ТРИНОГА С.Н. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30136 |
ТРИТЯК А.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
6 |
98 (30+38+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30137 |
ТРИЦЕЦЬКА Н.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
124 (42+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
30138 |
ТРИШКУРА Н.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30139 |
ТРІЛА Т.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
73 (9+28+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30140 |
ТРІЛЬ В.Н. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30141 |
ТРІЛЬ С.Т. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
104 (38+48+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
30142 |
ТРІСКА Л.Л. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
67 (24+22+21) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30143 |
ТРІСКА М.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30144 |
ТРІСКА Т.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30145 |
ТРІФОНОВА Ю.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
9 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
30146 |
ТРІЩ Е.Т. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30147 |
ТРІЩ О. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
124 (40+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
30148 |
ТРІЩ Р.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
106 (24+52+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
30149 |
ТРІЩ Т.Б. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
30150 |
ТРІЩУК Д.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
7 |
114 (36+50+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
30151 |
ТРОПАК І.С. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30152 |
ТРОПАК Р.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
45 (26+10+9) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
30153 |
ТРОПК Я.Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30154 |
ТРОСТИНСЬКИЙ Г. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30155 |
ТРОСТИНСЬКИЙ Е.А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
110 (45+36+29) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30156 |
ТРОСТЯНЕЦЬКА А.Я. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30157 |
ТРОСТЯНЕЦЬКА М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
122 (30+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
30158 |
ТРОСТЯНЧИН Ю.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30159 |
ТРОФИМЕНКО А.В. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
30160 |
ТРОФИМЕНКО П.Д. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30161 |
ТРОФИМЯК В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
91 (46+21+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30162 |
ТРОФІМЕНКО В.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30163 |
ТРОФІМОВ М.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30164 |
ТРОФІМОВА Р.Б. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30165 |
ТРОХАНЯК О.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30166 |
ТРОХИМ А.Т. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30167 |
ТРОХИМ В.Р. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
30168 |
ТРОХИМЧУК Д.Р. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30169 |
ТРОХИМЧУК К.М. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
7 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30170 |
ТРОЦИШИН В.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30171 |
ТРОЦКО В.Я. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
3 |
156 (52+56+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30172 |
ТРОЦКО І.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
7 |
73 (18+30+25) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
30173 |
ТРОЦКО Р.Я. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30174 |
ТРОЦУН М.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
7 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30175 |
ТРОЦУН О.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30176 |
ТРОЦЬ І.Д. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
5 |
136 (60+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30177 |
ТРОЦЬ О.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30178 |
ТРОЦЬ Х.Л. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30179 |
ТРОЦЬ Ю.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30180 |
ТРОЦЬ Ю.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
133 (48+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
30181 |
ТРОЦЬ Ю.Т. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
101 (42+35+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30182 |
ТРОЦЬКО І.А. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
30183 |
ТРОЦЬКО О.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30184 |
ТРОЦЬКО О.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30185 |
ТРОЩИЛОВА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
112 (36+46+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
30186 |
ТРОЯН Л.О. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
4 |
88 (22+42+24) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
30187 |
ТРОЯН Х.Я. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
81 (27+38+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30188 |
ТРУБА Є.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30189 |
ТРУБА О.І. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
7 |
63 (15+24+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30190 |
ТРУБИЧ К.В. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
5 |
92 (42+32+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30191 |
ТРУБИЧ Р.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
9 |
119 (48+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
30192 |
ТРУБІЛОВИЧ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
43 (3+20+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30193 |
ТРУБІЛОВИЧ С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
30194 |
ТРУСЕВИЧ Н.Б. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
82 (41+26+15) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30195 |
ТРУСКАВЕЦЬКИЙ Б.В. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30196 |
ТРУСКАВЕЦЬКИЙ Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
76 (19+24+33) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30197 |
ТРУСЬ А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
137 (44+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
30198 |
ТРУХ С.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
30199 |
ТРУХАН В.Р. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
98 (24+36+38) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30200 |
ТРУХАН У |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30201 |
ТРУХАН Х.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
113 (36+40+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
30202 |
ТРУХАН Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
88 (31+24+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30203 |
ТРУХИМ В.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30204 |
ТРУХИМ Д.З. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30205 |
ТРУХИМ Л.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
30206 |
ТРУХИМ Т.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
154 (48+58+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30207 |
ТРУХНИЦЬКИЙ О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30208 |
ТРУШ А.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30209 |
ТРУШ А.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30210 |
ТРУШ В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30211 |
ТРУШ В.О. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30212 |
ТРУШ В.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30213 |
ТРУШ М.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
30214 |
ТРУШ М.І. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
5 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30215 |
ТРУШ М.Й. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
70 (41+20+9) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30216 |
ТРУШ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30217 |
ТРУШ М.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30218 |
ТРУШ М.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30219 |
ТРУШ Н.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30220 |
ТРУШ Н.А. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
5 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
30221 |
ТРУШ О.З. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
10 |
125 (60+38+27) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
30222 |
ТРУШ П.З. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
97 (44+44+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
30223 |
ТРУШ С.А. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
5 |
55 (20+11+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30224 |
ТРУШ С.В. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30225 |
ТРУШ С.В. |
14673 |
м. Сокаль |
Пристинська ЗШ |
3 |
122 (22+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
30226 |
ТРУШ С.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
152 (50+48+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
30227 |
ТРУШ С.Т. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30228 |
ТРУШ У.В. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
7 |
143 (54+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
30229 |
ТРУШ Х.А. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
106 (33+38+35) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30230 |
ТРУШ Х.О. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30231 |
ТРУШ Х.С. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
7 |
89 (27+36+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30232 |
ТРУЩАК А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
154 (52+60+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30233 |
ТРЯСКО В.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30234 |
ТРЯСКО І.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
56 (28+10+18) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30235 |
ТРЯСКО Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
164 (54+52+58) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30236 |
ТУЄВА М.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
3 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30237 |
ТУЗ В.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
90 (36+42+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30238 |
ТУЗ В.М. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
47 (24+14+9) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30239 |
ТУЗ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30240 |
ТУЗ М.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
30241 |
ТУЗ Н.В. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
93 (33+38+22) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30242 |
ТУЗ О.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
110 (26+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
30243 |
ТУЗ Ю.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
111 (36+52+23) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30244 |
ТУЗЯК М.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30245 |
ТУЗЯК О.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
82 (15+36+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30246 |
ТУЗЯК О.Л. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
102 (40+38+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30247 |
ТУЗЯК О.П. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
86 (44+30+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30248 |
ТУЗЯК Ю.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
59 (12+32+15) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30249 |
ТУКАЛО М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
96 (39+36+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30250 |
ТУМА К.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30251 |
ТУМА О.О. |
14725 |
м. Сокаль |
Зубківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30252 |
ТУМАК О.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30253 |
ТУМАК Х.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
30254 |
ТУМАНОВА А.О. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
76 (18+42+16) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
30255 |
ТУМОЯН К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
30256 |
ТУНСЬКА Б.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30257 |
ТУНСЬКА Ж.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
7 |
85 (30+36+19) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
30258 |
ТУНСЬКА Х.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30259 |
ТУПИЧАК В.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
57 (13+20+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30260 |
ТУПИЧАК Г.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
59 (24+22+13) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30261 |
ТУПИЧАК М.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
113 (39+38+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30262 |
ТУПИЧАК Р.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
67 (24+26+17) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30263 |
ТУПИЧКА А.І. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30264 |
ТУПИЧКА Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
87 (40+20+27) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
30265 |
ТУПІССЬ Р.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30266 |
ТУПІСЬ Д.З. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
30267 |
ТУПІСЬ Н.З. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
30268 |
ТУПІСЬ Ю.Б. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
3 |
94 (26+38+30) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
30269 |
ТУПКО Т.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
145 (48+40+57) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30270 |
ТУР А.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
144 (60+54+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30271 |
ТУР В.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30272 |
ТУР М.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
58 (18+22+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30273 |
ТУР Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30274 |
ТУРАБЕЛІДЗЕ Г.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
110 (28+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
30275 |
ТУРАК Е.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30276 |
ТУРАНИЧ Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30277 |
ТУРАНСЬКИЙ В. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30278 |
ТУРБА І.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
7 |
109 (42+38+29) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
30279 |
ТУРЕВИЧ В.В. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
8 |
84 (24+34+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30280 |
ТУРЕГА О.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
83 (28+34+21) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30281 |
ТУРЕГА О.Ю. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30282 |
ТУРЕЦЬКА Д.Д. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30283 |
ТУРЕЦЬКИЙ Б.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
174 (58+56+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30284 |
ТУРЕЦЬКИЙ І.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30285 |
ТУРЕЦЬКИЙ М.Й. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30286 |
ТУРЖАНСЬКИЙ С.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
134 (46+58+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
30287 |
ТУРИК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
30288 |
ТУРИК Д.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
130 (39+44+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
30289 |
ТУРИК Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30290 |
ТУРИК К.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30291 |
ТУРИК М.Я. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
4 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
30292 |
ТУРИК Н.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
144 (52+50+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30293 |
ТУРИК Р.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
30294 |
ТУРІЙ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30295 |
ТУРІЙ Р.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
18 (18+0+0) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30296 |
ТУРІЙ С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
89 (27+34+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30297 |
ТУРКАЛО М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
140 (56+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30298 |
ТУРКАЛО С.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30299 |
ТУРКАЛО Х.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
73 (22+24+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30300 |
ТУРКАС А.Є. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
82 (48+22+12) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30301 |
ТУРКЕВИЧ М |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30302 |
ТУРКЕВИЧ Л.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30303 |
ТУРКЕВИЧ Н.Т. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30304 |
ТУРКІВ М.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
102 (36+38+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30305 |
ТУРКІН Д.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30306 |
ТУРКО А.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30307 |
ТУРКО Б.З. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30308 |
ТУРКО Д.О. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30309 |
ТУРКО І.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
30310 |
ТУРКО Х.Н. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
30311 |
ТУРКОТ О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30312 |
ТУРКОТ Ю.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
8 |
112 (27+56+29) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
30313 |
ТУРКОЦЬО М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
116 (30+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
30314 |
ТУРОК Л.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30315 |
ТУРОК Р.І. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30316 |
ТУРОК Ю.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30317 |
ТУРОК Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
30318 |
ТУРРИН Т.А. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
30319 |
ТУРСЬКА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
83 (39+32+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30320 |
ТУРСЬКИЙ Т.К. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
62 (24+26+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30321 |
ТУРУС Н.В. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
124 (39+44+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
30322 |
ТУРХАН О.Н. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
104 (26+42+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30323 |
ТУРЧАК А.П. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30324 |
ТУРЧАК В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30325 |
ТУРЧАК Н.М. |
14318 |
м. Жидачів |
Сулятицька СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30326 |
ТУРЧАК Н.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
95 (44+21+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
30327 |
ТУРЧАК С.М. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30328 |
ТУРЧАК Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (18+36+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
30329 |
ТУРЧИН А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
128 (36+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30330 |
ТУРЧИН А.О. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
30331 |
ТУРЧИН Б.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
71 (23+18+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
30332 |
ТУРЧИН Д.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
8 |
33 (6+12+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30333 |
ТУРЧИН І.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
129 (52+38+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30334 |
ТУРЧИН І.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
122 (52+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
30335 |
ТУРЧИН М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
126 (48+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30336 |
ТУРЧИН М.В. |
14845 |
м. Стрий |
Любинцівська СЗШ |
9 |
55 (14+32+9) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30337 |
ТУРЧИН М.Є. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
76 (32+26+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30338 |
ТУРЧИН М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
30339 |
ТУРЧИН М.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
115 (27+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30340 |
ТУРЧИН О.Р. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
7 |
116 (42+52+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
30341 |
ТУРЧИН П.Л. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
72 (36+18+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
30342 |
ТУРЧИН С.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30343 |
ТУРЧИН Т.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30344 |
ТУРЧИН Т.О. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
5 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
30345 |
ТУРЧИН Ю |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
122 (54+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
30346 |
ТУРЧИН Ю.С. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
8 |
87 (15+38+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30347 |
ТУРЧИНОВСЬКА О.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30348 |
ТУРЧИНОВСЬКИЙ О.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30349 |
ТУРЧИНЯК П.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30350 |
ТУРЧИНЯК Ю.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
98 (20+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30351 |
ТУРЯБ В.М. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
128 (54+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
30352 |
ТУРЯБ С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30353 |
ТУРЯБ Ю.М. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30354 |
ТУРЯНИН М.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30355 |
ТУРЯНСЬКА А.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
136 (40+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30356 |
ТУРЯНСЬКА Е.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
116 (37+34+45) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30357 |
ТУРЯНСЬКА М.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30358 |
ТУСИК В.В. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30359 |
ТУСИН Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30360 |
ТУТЕВИЧ О.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
70 (46+24+0) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30361 |
ТУТИН Н.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
114 (27+46+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30362 |
ТУХЛЯН С.М. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
30363 |
ТУЦЬКИЙ Д.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
75 (32+22+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30364 |
ТУЦЬКИЙ М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
92 (42+20+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
30365 |
ТУЧАПЕЦЬ Б.І. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
3 |
122 (30+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
30366 |
ТУЧАПЕЦЬ І.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
30367 |
ТУЧАПЕЦЬ М.А. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
59 (25+10+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30368 |
ТУЧАПСЬКА В.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
9 |
113 (39+56+18) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
30369 |
ТУЧАПСЬКА Ї.А. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
6 |
122 (60+32+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30370 |
ТУЧАПСЬКА Л.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30371 |
ТУШНИЦЬКА С.М. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30372 |
ТХІР А.Д. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
7 |
109 (48+42+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
30373 |
ТХІР Б.І. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
3 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30374 |
ТХІР М.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30375 |
ТХІР М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30376 |
ТХІР Н.Є. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
120 (22+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30377 |
ТХІР О.Б. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
9 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
30378 |
ТХІР С.П. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30379 |
ТХІР Т.Б. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
7 |
81 (27+32+22) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30380 |
ТХІР Ю.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
79 (26+23+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30381 |
ТХОРИК А.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
46 (14+20+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30382 |
ТХОРИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30383 |
ТХОРОВСЬКА Г.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
82 (30+38+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30384 |
ТШЦІНЕЦЬКА Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
72 (17+34+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30385 |
ТЮБАЙ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
30386 |
ТЮК Т.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30387 |
ТЮЛЬКІНА О.Д. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
93 (34+32+27) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
30388 |
ТЮЛЬПІН Ю.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30389 |
ТЮМІН І.П. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
30390 |
ТЮМНЄВА С.К. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
96 (40+32+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30391 |
ТЮРДЬ А |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
124 (46+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
30392 |
ТЮРДЬО В.Ф. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30393 |
ТЮРДЬО М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
134 (54+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
30394 |
ТЮРДЬО Н.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
82 (21+42+19) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
30395 |
ТЮРДЬО С.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
30396 |
ТЮРДЬО Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
115 (36+42+37) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30397 |
ТЮРІНА О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
88 (36+40+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30398 |
ТЮТЬКО М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30399 |
ТЮТЮННИК Л.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30400 |
ТЮТЮННИК С.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30401 |
ТЮХА Д.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30402 |
ТЯГЛЛО М.В. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
4 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30403 |
ТЯГЛО О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30404 |
ТЯЖКУН В.В. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
3 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30405 |
ТЯЖКУН Т.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
44 (9+30+5) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30406 |
ТЯЖКУН Я.В. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
7 |
147 (36+60+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30407 |
ТЯСКО Д.Ю. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
60 (14+22+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30408 |
УВАСОВА С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
30409 |
УГЕРА В.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30410 |
УГЕРА В.Я. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
4 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30411 |
УГЕРА М.І. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
8 |
147 (42+48+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30412 |
УГЕРА Р.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30413 |
УГЛЕВА Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
135 (42+58+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30414 |
УГЛИК І.К. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30415 |
УГЛІНСЬКА В.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30416 |
УГЛЯР М.І. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
70 (14+26+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30417 |
УГОРЧУК І.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30418 |
УГРАК М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
144 (40+50+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30419 |
УГРАК О. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
9 |
82 (14+44+24) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
30420 |
УГРИН А.А. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
134 (52+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30421 |
УГРИН А.Л. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30422 |
УГРИН А.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
92 (33+36+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30423 |
УГРИН М.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
6 |
109 (42+43+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30424 |
УГРИН С.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
130 (60+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30425 |
УГРИНОВИЧ В.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
133 (36+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30426 |
УГРИНОВИЧ О.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
5 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30427 |
УГРИНЮК А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30428 |
УДАЛОВ А.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
142 (48+58+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
30429 |
УДАЛЬЦОВА М.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
32 (13+16+3) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30430 |
УДИЧ Б.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30431 |
УДИЧ В.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
30432 |
УДИЧ О.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
30433 |
УДИЧ С.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
127 (33+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
30434 |
УДОВИЧЕНКО С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30435 |
УЄЧКО В.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
8 |
135 (45+58+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
30436 |
УЖЕЛА М.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
102 (46+32+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30437 |
УЗАРАШВІЛІ Н. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30438 |
УЗІЕЛЬ К.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
30439 |
УКРАЇНЕЦЬ А.І. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
8 |
167 (60+52+55) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30440 |
УКРАЇНЕЦЬ Д.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30441 |
УКРАЇНЕЦЬ О.Т. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30442 |
УКРАЇНЕЦЬ Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
30443 |
УКРАЇНЕЦЬ Т.Р. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
8 |
87 (21+38+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30444 |
УКРАЇНЕЦЬ Ю.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
93 (46+29+18) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30445 |
УКРАЇНСЬКИЙ А.С. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
4 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30446 |
УЛЕЙ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
30447 |
УЛЕЙ О.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
11 |
22 (5+14+3) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30448 |
УЛИНЕЦЬ А.Л. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
112 (20+38+54) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
30449 |
УЛИНЕЦЬ С.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
96 (46+20+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30450 |
УЛИЧ Б.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30451 |
УЛИЧ І.І. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
9 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30452 |
УЛИЧ О.І. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
9 |
68 (32+30+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30453 |
УЛИЧ С.Б. |
14650 |
м. Сколе |
Межибрідська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30454 |
УЛИЧ Х.І. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
7 |
117 (39+46+32) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
30455 |
УЛИЧ Ю.Б. |
14650 |
м. Сколе |
Межибрідська ЗОШ |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30456 |
УЛИЧ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30457 |
УЛІЦЬКА А.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30458 |
УЛІЦЬКА Л.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
30459 |
УЛЬМЕР Б.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
155 (51+44+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30460 |
УЛЬЧАК Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30461 |
УЛЬЧЕНКО А.Я. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30462 |
УЛЬЯНОВ О.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
7 |
75 (27+26+22) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30463 |
УЛЬЯНОВА А.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
104 (24+50+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30464 |
УЛЯК К.Р. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
8 |
123 (39+52+32) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
30465 |
УЛЯН М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
62 (54+8+0) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
30466 |
УЛЯНИЦЬКА С.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
30467 |
УМАНЕЦЬ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
102 (38+34+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30468 |
УМАНЕЦЬ Ю.Д. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30469 |
УМРИШ Р.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30470 |
УМРИШ С.Р. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30471 |
УНІЖОНА Д.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
79 (42+13+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
30472 |
УНІЯТ Д.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
30473 |
УНІЯТ І.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
120 (33+50+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30474 |
УНІЯТ Л.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
30475 |
УНІЯТ Н.Я. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
30476 |
УНЯТИЦЬКА В.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30477 |
УНЯТИЦЬКИЙ М.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30478 |
УНЯТОВИЧ В.І. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
9 |
103 (47+44+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30479 |
УРАЛОВА О.С. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30480 |
УРБАН А.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
109 (34+39+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30481 |
УРБАН А.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
98 (54+26+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30482 |
УРБАН В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30483 |
УРБАН Д.Т. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
6 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
30484 |
УРБАНОВИЧ Х.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
10 |
142 (48+58+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
30485 |
УРБАНОВСЬКИЙ А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30486 |
УРДЕЙ О.А. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
10 |
85 (26+26+33) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30487 |
УРДЕЙ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30488 |
УРДЕЙ Ю.А. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
4 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30489 |
УРДЮК В.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (48+60+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30490 |
УРІКОВА С.Д. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
118 (30+52+36) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
30491 |
УРУСЬКА В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
127 (54+36+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
30492 |
УРУСЬКА Л.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
10 |
85 (32+38+15) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30493 |
УРУСЬКА О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
98 (36+38+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30494 |
УРУСЬКИЙ М.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30495 |
УРУСЬКИЙ Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30496 |
УРШУЛЯК О.С. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
74 (21+36+17) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30497 |
УРШУЛЯК Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
65 (21+28+16) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30498 |
УРЯДКО Б.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
118 (30+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
30499 |
УСАРСЬКА В.Р. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30500 |
УСАЧОВА А.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30501 |
УСАЧОВА В.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
106 (28+54+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
30502 |
УСЕНКО Б.В. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
7 |
103 (33+42+28) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30503 |
УСИК М.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
128 (52+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30504 |
УСПЕНСЬКА Д.Ю. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
10 |
51 (11+28+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30505 |
УСТИМЕНКО В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30506 |
УСТИМЕНКО Ю |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
80 (34+28+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30507 |
УСТИНОВСЬКИЙ В.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
56 (40+10+6) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30508 |
УСТІМОВ С.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30509 |
УСТІНЄНКОВ А.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30510 |
УСТІНЄНКОВ Д.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
109 (34+33+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
30511 |
УСТІЯНИЧ Д.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30512 |
УСТІЯНИЧ К.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
30513 |
УСТІЯНИЧ О.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30514 |
УСТРИЦЬКА А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30515 |
УСТРИЦЬКИЙ О |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
6 |
116 (54+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
30516 |
УСТРИЦЬКИЙ П. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
3 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
30517 |
УСТЯК Д.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30518 |
УСТЯК П.П. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
111 (38+31+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30519 |
УСЬКА Д.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
30520 |
УСЬКИЙ П.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
76 (26+26+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30521 |
УТКІНА Д.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30522 |
УТРАТА А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
97 (36+52+9) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
30523 |
УХАНСЬКИЙ Н.В. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
6 |
63 (36+15+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30524 |
УХАНЬ С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
71 (25+28+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30525 |
УХАЧ М.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30526 |
УХАЧ Ю.Т. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30527 |
УХАЧА В.Я. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
102 (21+54+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30528 |
УХОВА Є.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30529 |
УШАКОВА О.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
109 (27+50+32) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30530 |
УШАКОВА Ю.Б. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
119 (36+46+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30531 |
УШАРУК С.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30532 |
УШАТОВА М.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
45 (27+12+6) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30533 |
УШЕНКО І.В. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30534 |
УШНЕВИЧ С.Ю. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
7 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30535 |
УЩУК Ю.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30536 |
ФАБІН Л.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
113 (42+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
30537 |
ФАБІРОВСЬКА А.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30538 |
ФАБІРОВСЬКА О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
55 (11+26+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30539 |
ФАБІРОВСЬКИЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
122 (44+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
30540 |
ФАБІЯНЧИК Н.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30541 |
ФАВІН С.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30542 |
ФАДЄЄВ Л.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
30543 |
ФАДЄЄВ Н.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
30544 |
ФАЄВИЧ М.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
34 (8+20+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30545 |
ФАЄК Б.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30546 |
ФАЄК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30547 |
ФАЄК Я.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
116 (42+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
30548 |
ФАЗАН М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30549 |
ФАЗАН Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
78 (22+14+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30550 |
ФАЗАН Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30551 |
ФАЇК М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
107 (52+34+21) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
30552 |
ФАЙ В.Б. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
11 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30553 |
ФАЙДА С.І. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
112 (30+52+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
30554 |
ФАЙЗУЛІН М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30555 |
ФАЙЗУЛІНА Б. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
30556 |
ФАЙКУН А.П. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
104 (42+34+28) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30557 |
ФАЙНЕР В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30558 |
ФАЙФЕР А.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30559 |
ФАЙЧАК Ю.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
44 (20+12+12) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
30560 |
ФАЙЧУК В.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
157 (54+46+57) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30561 |
ФАКЕЄВ В.А. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
10 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
30562 |
ФАЛАТ С.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
113 (33+52+28) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30563 |
ФАЛИНСЬКИЙ А.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
98 (36+28+34) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
30564 |
ФАЛЬ Я.В. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30565 |
ФАЛЬКО І.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
9 |
104 (58+22+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30566 |
ФАЛЬШОВНИК І.Д. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30567 |
ФАЛЮТА В.О. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30568 |
ФАЛЮТА О.О. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30569 |
ФАМУЛЯК В.Г. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
30570 |
ФАМУЛЯК ВВ. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30571 |
ФАМУЛЯК І.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
95 (31+34+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30572 |
ФАМУЛЯК СС. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30573 |
ФАНТА А |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
30574 |
ФАРАТ Б.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30575 |
ФАРАТ Х.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
62 (27+26+9) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30576 |
ФАРИМА Н.І. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
30577 |
ФАРИНА А.Я. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30578 |
ФАРИНА В.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30579 |
ФАРИНА Д.М. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30580 |
ФАРИНА М.І. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
1 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
30581 |
ФАРИНА М.І. |
14294 |
м. Жидачів |
Камянський НВК |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30582 |
ФАРИНА М.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30583 |
ФАРИНА Н.Н. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30584 |
ФАРИНА С.Я. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30585 |
ФАРІОН Ю.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
30586 |
ФАРОВИЧ Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
135 (47+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
30587 |
ФАРТУХ Х.А. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
9 |
152 (46+58+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
30588 |
ФАРТУШОК А.Р. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
8 |
94 (24+38+32) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30589 |
ФАРТУШОК В.Т. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30590 |
ФАРТУШОК М.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
30591 |
ФАРТУШОК Ю.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
30592 |
ФАСОЛЯК Р.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30593 |
ФАСЯК В.Я. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30594 |
ФАТЄЄВ Ю.О. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30595 |
ФАТИЧ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30596 |
ФАТИЧ Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
78 (32+10+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30597 |
ФАТИЧ С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
118 (36+52+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30598 |
ФАТУЛА Н.Р. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
128 (48+52+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30599 |
ФАТУЛА Х.Р. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
136 (54+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30600 |
ФАШ Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30601 |
ФЕД В.С. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
6 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30602 |
ФЕДАК А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
117 (36+40+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30603 |
ФЕДАК А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
30604 |
ФЕДАК А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
59 (22+25+12) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30605 |
ФЕДАК В.М. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30606 |
ФЕДАК В.Т. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30607 |
ФЕДАК Д.Я. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30608 |
ФЕДАК І.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
101 (36+38+27) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30609 |
ФЕДАК Н.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
121 (58+45+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30610 |
ФЕДАК О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
72 (18+48+6) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
30611 |
ФЕДАК Р.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
60 (30+18+12) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30612 |
ФЕДАК Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
77 (30+17+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30613 |
ФЕДАК С.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30614 |
ФЕДАК Т.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
10 |
94 (32+38+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30615 |
ФЕДАК Т.А. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30616 |
ФЕДАК Ю.І. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
6 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30617 |
ФЕДАК Ю.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30618 |
ФЕДАК Ю.Я. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
69 (30+22+17) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30619 |
ФЕДАНКО О.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
30620 |
ФЕДАНЯК А.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
139 (45+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30621 |
ФЕДАНЯК В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30622 |
ФЕДАНЯК С.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
9 |
44 (8+30+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30623 |
ФЕДАС Д.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30624 |
ФЕДАС М.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
5 |
104 (34+40+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30625 |
ФЕДАС У.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
116 (30+58+28) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
30626 |
ФЕДАШ А.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
133 (52+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
30627 |
ФЕДАШ Г.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30628 |
ФЕДАШ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
104 (40+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30629 |
ФЕДАШ Н.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30630 |
ФЕДАШ О.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30631 |
ФЕДАШ Я.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
98 (27+42+29) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
30632 |
ФЕДАШКО А.А. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30633 |
ФЕДАШКО С.Д. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30634 |
ФЕДЕВИЧ А.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30635 |
ФЕДЕВИЧ Г.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
108 (22+50+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30636 |
ФЕДЕВИЧ Д.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
8 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30637 |
ФЕДЕВИЧ І.В. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
73 (28+21+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30638 |
ФЕДЕВИЧ О.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
160 (54+58+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30639 |
ФЕДЕВИЧ С.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
30640 |
ФЕДЕЙКО І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
109 (36+52+21) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
30641 |
ФЕДЕЙКО Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30642 |
ФЕДЕКА Р.М. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
6 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
30643 |
ФЕДЕКА С.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
71 (23+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30644 |
ФЕДЕЛЕШ М.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
48 (24+24+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30645 |
ФЕДЕНЕЧКО В.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
60 (32+22+6) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
30646 |
ФЕДЕНКІВ М.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
96 (38+28+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30647 |
ФЕДЕНКО О.М. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
30648 |
ФЕДЕНКО Р.В. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
3 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
30649 |
ФЕДЕНЬКІВ О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
78 (31+26+21) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30650 |
ФЕДЕТЧАК В.О. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30651 |
ФЕДЕЦЬ Д.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
97 (27+42+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30652 |
ФЕДЕЦЬ Ю.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
122 (58+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
30653 |
ФЕДЕЦЬКА А.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
143 (57+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
30654 |
ФЕДЕЦЬКИЙ Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
84 (21+34+29) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30655 |
ФЕДЕЦЬКИЙ Н.А. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30656 |
ФЕДЕЧКО В |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
113 (54+36+23) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
30657 |
ФЕДЕЧКО В.А. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30658 |
ФЕДЕЧКО М.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
30659 |
ФЕДЕЧКО О.Я. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
6 |
118 (54+34+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30660 |
ФЕДЕЧКО Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30661 |
ФЕДЖАГА С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30662 |
ФЕДЖАГА С.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
30663 |
ФЕДИК О.М. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30664 |
ФЕДИК А.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
129 (42+50+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
30665 |
ФЕДИК В.А. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
30666 |
ФЕДИК В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
94 (19+24+51) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
30667 |
ФЕДИК В.Т. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30668 |
ФЕДИК Д.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30669 |
ФЕДИК Д.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
30670 |
ФЕДИК Д.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
122 (36+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
30671 |
ФЕДИК М.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
10 |
95 (46+28+21) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30672 |
ФЕДИК М.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30673 |
ФЕДИК М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
100 (44+26+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
30674 |
ФЕДИК М.Ю. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30675 |
ФЕДИК О.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30676 |
ФЕДИК О.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30677 |
ФЕДИК О.Ю. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
5 |
158 (58+46+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30678 |
ФЕДИК С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
30679 |
ФЕДИК Т.І. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
7 |
87 (24+44+19) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30680 |
ФЕДИК Т.Я. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
7 |
88 (39+32+17) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30681 |
ФЕДИК Х.А. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30682 |
ФЕДИК Ю.А. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
8 |
96 (45+38+13) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30683 |
ФЕДИК Ю.І. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
79 (48+31+0) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30684 |
ФЕДИНА А.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30685 |
ФЕДИНА А.М. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
7 |
107 (36+40+31) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
30686 |
ФЕДИНА Б.А. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30687 |
ФЕДИНА В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
88 (22+54+12) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30688 |
ФЕДИНА В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30689 |
ФЕДИНА М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
30690 |
ФЕДИНА Н.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
7 |
72 (21+28+23) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30691 |
ФЕДИНА О.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30692 |
ФЕДИНА О.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
7 |
54 (27+6+21) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30693 |
ФЕДИНА П.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
117 (46+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
30694 |
ФЕДИНА Р.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
30695 |
ФЕДИНА Т.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
30696 |
ФЕДИНА Т.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
125 (36+52+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30697 |
ФЕДИНА Ю.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30698 |
ФЕДИНЕЦЬ Б.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30699 |
ФЕДИНЕЦЬ Р.М. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30700 |
ФЕДИНИШИН А.І. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
8 |
108 (39+34+35) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30701 |
ФЕДИНСЬКИЙ О.Ю. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30702 |
ФЕДИНЯК А.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
58 (6+26+26) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30703 |
ФЕДИНЯК А.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
57 (15+38+4) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30704 |
ФЕДИНЯК В.С. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
30705 |
ФЕДИНЯК Г.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30706 |
ФЕДИНЯК І.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
131 (42+41+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
30707 |
ФЕДИНЯК М.І. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30708 |
ФЕДИНЯК О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30709 |
ФЕДИНЯК О.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
34 (6+12+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30710 |
ФЕДИНЯК О.Л. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
98 (42+32+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30711 |
ФЕДИНЯК Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30712 |
ФЕДИНЯК Р.Т. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
4 |
42 (14+16+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30713 |
ФЕДИС П.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30714 |
ФЕДИСІВ Н.М. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30715 |
ФЕДИТНИК М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
72 (18+26+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30716 |
ФЕДИТНИК Н.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
30717 |
ФЕДИЦІВ С.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
30718 |
ФЕДИШ В.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
34 (24+10+0) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30719 |
ФЕДИШ Л.Т. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
134 (60+38+36) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
30720 |
ФЕДИШ М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30721 |
ФЕДИШАК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30722 |
ФЕДИШИН В.О. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
86 (30+36+20) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30723 |
ФЕДИШИН Д.О. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30724 |
ФЕДИШИН К.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
30725 |
ФЕДИШИН Л.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
109 (48+32+29) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30726 |
ФЕДИШИН М.А. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30727 |
ФЕДИШИН М.М. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30728 |
ФЕДИШИН Н.Б. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
30729 |
ФЕДИШИН Н.П. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
3 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
30730 |
ФЕДИШИН Н.Р. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30731 |
ФЕДИШИН О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
48 (12+0+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30732 |
ФЕДИШИН О.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
125 (38+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
30733 |
ФЕДИШИН Р.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30734 |
ФЕДИШИН Р.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
118 (58+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30735 |
ФЕДИШИН С.А. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30736 |
ФЕДИШИН С.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
107 (42+41+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30737 |
ФЕДИШИН Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30738 |
ФЕДИШИН Ю.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
136 (36+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
30739 |
ФЕДИШИН Я.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30740 |
ФЕДІВ А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30741 |
ФЕДІВ В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
96 (34+38+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30742 |
ФЕДІВ Д.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30743 |
ФЕДІВ Д.І. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30744 |
ФЕДІВ Д.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
138 (38+58+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30745 |
ФЕДІВ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
30746 |
ФЕДІВ О.І. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30747 |
ФЕДІВ Р.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
30748 |
ФЕДІВ Р.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30749 |
ФЕДІЙ Н.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30750 |
ФЕДІРКО Д.С. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
9 |
86 (38+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30751 |
ФЕДІРКО О.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
134 (51+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
30752 |
ФЕДОЛЯК А.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
6 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
30753 |
ФЕДОЛЯК А.І. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30754 |
ФЕДОЛЯК І.І. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
3 |
158 (42+56+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30755 |
ФЕДОЛЯК К.М. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
8 |
101 (30+42+29) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
30756 |
ФЕДОЛЯК О.М. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30757 |
ФЕДОЛЯК Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
30758 |
ФЕДОЛЯК С.В. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30759 |
ФЕДОЛЯК Х.М. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30760 |
ФЕДОР А.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30761 |
ФЕДОР А.С. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30762 |
ФЕДОР В.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30763 |
ФЕДОР Д.І. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
9 |
92 (48+26+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30764 |
ФЕДОР Н.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30765 |
ФЕДОР О.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
124 (52+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30766 |
ФЕДОРА О.О. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30767 |
ФЕДОРАК О.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30768 |
ФЕДОРАК У.Н. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30769 |
ФЕДОРЕНКО А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
104 (46+28+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30770 |
ФЕДОРИК А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30771 |
ФЕДОРИК Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30772 |
ФЕДОРИНЕЦЬ Т |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
6 |
55 (22+9+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30773 |
ФЕДОРИЧ О.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
154 (42+58+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30774 |
ФЕДОРИЧКО Ю.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
96 (36+32+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30775 |
ФЕДОРИШИН А.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
30776 |
ФЕДОРИШИН О.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30777 |
ФЕДОРИШИН С.В. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30778 |
ФЕДОРІВ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30779 |
ФЕДОРІВ В.А. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
82 (22+36+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30780 |
ФЕДОРІВ Н.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
7 |
90 (27+22+41) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
30781 |
ФЕДОРІВ Н.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30782 |
ФЕДОРІВ Н.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
6 |
116 (58+34+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30783 |
ФЕДОРІВ О.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30784 |
ФЕДОРІВ О.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30785 |
ФЕДОРІВ П.І. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
7 |
117 (45+38+34) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30786 |
ФЕДОРІВ Т.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30787 |
ФЕДОРІЙ Н.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
30788 |
ФЕДОРІЙ С.Б. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30789 |
ФЕДОРКІВ М.А. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
8 |
81 (30+32+19) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30790 |
ФЕДОРКІВ Р |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30791 |
ФЕДОРКІВ Р.А. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
4 |
158 (54+50+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30792 |
ФЕДОРКО М.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30793 |
ФЕДОРНЯК Н.М. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30794 |
ФЕДОРНЯК О.М. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
9 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
30795 |
ФЕДОРОВ Д.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30796 |
ФЕДОРОВ М.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30797 |
ФЕДОРОВ С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30798 |
ФЕДОРОВА А.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
30799 |
ФЕДОРОВА В.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30800 |
ФЕДОРОВИЧ А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
6 |
73 (32+17+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
30801 |
ФЕДОРОВИЧ А.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
8 |
129 (45+40+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
30802 |
ФЕДОРОВИЧ А.Н. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
100 (42+34+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30803 |
ФЕДОРОВИЧ А.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
89 (27+32+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
30804 |
ФЕДОРОВИЧ А.Ф. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
109 (37+36+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30805 |
ФЕДОРОВИЧ О.Я. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
30806 |
ФЕДОРОВИЧ Р.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
30807 |
ФЕДОРОВИЧ С.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30808 |
ФЕДОРОВИЧ С.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
126 (58+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
30809 |
ФЕДОРОВИЧ Т.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
98 (46+34+18) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
30810 |
ФЕДОРОВИЧ Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30811 |
ФЕДОРСЬКА М.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
8 |
60 (15+34+11) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30812 |
ФЕДОРУК В.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
10 |
147 (55+50+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30813 |
ФЕДОРУК Д.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30814 |
ФЕДОРУК І.Б. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
10 |
72 (19+26+27) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30815 |
ФЕДОРУК У.Б. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
9 |
51 (22+20+9) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30816 |
ФЕДОРУК Ю.М. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
6 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
30817 |
ФЕДОРУК Ю.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
86 (39+20+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30818 |
ФЕДОРЦІВ Л.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
30819 |
ФЕДОРЧАК А.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30820 |
ФЕДОРЧАК А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30821 |
ФЕДОРЧАК Б.Т. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
82 (20+32+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30822 |
ФЕДОРЧАК В.А. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30823 |
ФЕДОРЧАК В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
57 (10+38+9) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30824 |
ФЕДОРЧАК В.Т. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30825 |
ФЕДОРЧУК А.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30826 |
ФЕДОРЧУК М.А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
30827 |
ФЕДОРЧУК О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30828 |
ФЕДОРЧУК Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30829 |
ФЕДОРЧУК Ю.С. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
6 |
70 (46+18+6) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30830 |
ФЕДОРЯКА В.Є. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
102 (32+28+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
30831 |
ФЕДОСЕЄВ Р.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30832 |
ФЕДОСЄЄВ О.Є. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
126 (49+38+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30833 |
ФЕДОТОВ Д.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30834 |
ФЕДОТОВ С.І. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30835 |
ФЕДОТОВА А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
30836 |
ФЕДОЧИНСЬКА О.Т. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30837 |
ФЕДУЛЬ Т.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
9 |
45 (18+24+3) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30838 |
ФЕДУН А.Б. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
4 |
88 (20+50+18) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
30839 |
ФЕДУН А.П. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30840 |
ФЕДУН В.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30841 |
ФЕДУН Д.Б. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
72 (12+48+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30842 |
ФЕДУН М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
8 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30843 |
ФЕДУН О.І. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
5 |
98 (40+28+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30844 |
ФЕДУН Р.А. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
30845 |
ФЕДУН Ю.Р. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
130 (38+56+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30846 |
ФЕДУНЕЦЬ М.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30847 |
ФЕДУНИШИН Р.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
8 |
117 (42+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
30848 |
ФЕДУНІВ В.Л. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30849 |
ФЕДУНІВ О.В. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30850 |
ФЕДУНІВ О.Ю. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30851 |
ФЕДУНІВ Т.М. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
121 (42+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30852 |
ФЕДУНІВ Я.О. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30853 |
ФЕДУНЧИК О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
120 (40+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
30854 |
ФЕДУНЬ Б.В. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
84 (34+38+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30855 |
ФЕДУНЬ Є.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30856 |
ФЕДУНЬ М.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
30857 |
ФЕДУС С.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30858 |
ФЕДУС Я.Т. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
30859 |
ФЕДУСЕВИЧ О.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
94 (29+38+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30860 |
ФЕДУСІВ А.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30861 |
ФЕДУСІВ М.Б. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
9 |
139 (54+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
30862 |
ФЕДУСІВРОМАН А |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
108 (54+30+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30863 |
ФЕДУСЬ А.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30864 |
ФЕДУСЬ Д.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
83 (27+22+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30865 |
ФЕДУСЬ М.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30866 |
ФЕДУСЯК В.С. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30867 |
ФЕДУСЯК Д.С. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
9 |
41 (7+28+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30868 |
ФЕДУЩАК Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
103 (60+25+18) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30869 |
ФЕДЧИК А.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
118 (24+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
30870 |
ФЕДЧИК А.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
30871 |
ФЕДЧИК А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30872 |
ФЕДЧИК М.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
95 (40+25+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30873 |
ФЕДЧИК О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
127 (52+39+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30874 |
ФЕДЧИШИН В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
148 (50+50+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
30875 |
ФЕДЧИШИН Є.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
80 (33+20+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30876 |
ФЕДЧИШИН І.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30877 |
ФЕДЧИШИН М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30878 |
ФЕДЧУК О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
116 (34+46+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
30879 |
ФЕДЬКІВ А.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
30880 |
ФЕДЬКІВ А.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
92 (40+28+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30881 |
ФЕДЬКІВ Л.І. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30882 |
ФЕДЬКІВ М.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30883 |
ФЕДЬКІВ Н.В. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
4 |
118 (40+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
30884 |
ФЕДЬКІВ О.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
42 (22+14+6) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
30885 |
ФЕДЬКІВ Ю.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
10 |
87 (22+26+39) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30886 |
ФЕДЬКІВ Я.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30887 |
ФЕДЬКО А.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
10 (0+10+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30888 |
ФЕДЬКО В.С. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
5 |
98 (42+32+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30889 |
ФЕДЬКО І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
64 (22+30+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30890 |
ФЕДЬКО І.С. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
4 |
124 (42+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
30891 |
ФЕДЬКО О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30892 |
ФЕДЬКОВИЧ В.В. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
7 |
122 (48+52+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
30893 |
ФЕДЬКОВИЧ В.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30894 |
ФЕДЬКОВИЧ Г.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30895 |
ФЕДЬКОВИЧ Н.В. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
9 |
90 (46+26+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30896 |
ФЕДЬКОВИЧ Р. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30897 |
ФЕДЬКОВСЬКИЙ О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
30898 |
ФЕДЬО І.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
61 (24+22+15) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30899 |
ФЕДЬОВИЧ Н.Р. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
5 |
151 (54+49+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
30900 |
ФЕДЮК А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30901 |
ФЕДЮК А.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
43 (15+18+10) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
30902 |
ФЕДЮК А.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30903 |
ФЕДЮК В.А. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
125 (48+54+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
30904 |
ФЕДЮК В.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
30905 |
ФЕДЮК Г.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
136 (28+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
30906 |
ФЕДЮК К.П. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
5 |
126 (46+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30907 |
ФЕДЮК Л.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
30908 |
ФЕДЮК Л.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
30909 |
ФЕДЮК М.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
148 (42+52+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30910 |
ФЕДЮК О.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30911 |
ФЕДЮК Р.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
30912 |
ФЕДЮК Т.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30913 |
ФЕДЮРА В.М. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
3 |
138 (44+58+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30914 |
ФЕДЮЧКА В.П. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
7 |
101 (15+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
30915 |
ФЕДЮЧКА Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30916 |
ФЕДЯШ Н.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
100 (36+28+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30917 |
ФЕЕАК В.Т. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
8 |
55 (15+18+22) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30918 |
ФЕЙДА Л.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
93 (24+28+41) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
30919 |
ФЕЙТА А.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30920 |
ФЕЛИСТИН А.Є. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30921 |
ФЕЛИСТИН В.Є. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30922 |
ФЕЛІВ В.І. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
30923 |
ФЕЛІЩАК К.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
106 (46+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
30924 |
ФЕЛЬДМАН А.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30925 |
ФЕЛЬДМАН М.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
68 (27+28+13) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30926 |
ФЕЛЬДМАН Т.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30927 |
ФЕЛЬПЕЛЬ Р.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30928 |
ФЕМЯК В.С. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30929 |
ФЕМЯК Д.В. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
7 |
100 (36+38+26) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30930 |
ФЕМЯК І.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
37 (23+14+0) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30931 |
ФЕМЯК М.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
84 (27+42+15) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
30932 |
ФЕМЯК Т.В. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
4 |
138 (40+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
30933 |
ФЕНДИК Л.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
9 |
67 (32+20+15) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
30934 |
ФЕНДЬО М.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30935 |
ФЕНИК Л.Д. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30936 |
ФЕНИК М.Ю. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30937 |
ФЕНИК Р.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
30938 |
ФЕНИЦЬКА Б.І. |
14725 |
м. Сокаль |
Зубківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30939 |
ФЕНОВКА М.О. |
14845 |
м. Стрий |
Любинцівська СЗШ |
7 |
124 (54+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
30940 |
ФЕНЧАК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
30941 |
ФЕНЬКО О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
103 (38+32+33) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
30942 |
ФЕОКТІСТОВА М.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
110 (44+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30943 |
ФЕРЕНС Н.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30944 |
ФЕРЕНС Ю.І. |
14318 |
м. Жидачів |
Сулятицька СЗШ |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
30945 |
ФЕРЕНЦ А.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
75 (15+26+34) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30946 |
ФЕРЕНЦ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30947 |
ФЕРЕНЦ В.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
30948 |
ФЕРЕНЦ Ж.И. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
129 (54+46+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30949 |
ФЕРЕНЦ І.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30950 |
ФЕРЕНЦ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30951 |
ФЕРЕНЦ М.Р. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
30952 |
ФЕРЕНЦ М.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
30953 |
ФЕРЕНЦ Н.І. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
8 |
118 (51+30+37) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30954 |
ФЕРЕНЦ О.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
132 (28+44+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
30955 |
ФЕРЕНЦ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30956 |
ФЕРЕНЦ О.Р. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
10 |
88 (26+38+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
30957 |
ФЕРЕНЦ Р.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
30958 |
ФЕРЕНЦ С.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
30959 |
ФЕРЕНЦ Х.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
30960 |
ФЕРЕНЧАК В.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
30961 |
ФЕРЕНЧАК М.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30962 |
ФЕРЕНЧАК Р.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
130 (42+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
30963 |
ФЕРЕНЧУК Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
112 (37+36+39) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30964 |
ФЕРИН О.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
142 (60+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
30965 |
ФЕРИНЦ А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
99 (33+26+40) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
30966 |
ФЕРИНЦ Д.Р. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30967 |
ФЕРІЙ П.М. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30968 |
ФЕРЦОВИЧ Ю.Ю. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
30969 |
ФЕСАК Б.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
30970 |
ФЕСЕНКО Д.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30971 |
ФЕСЕНКО М.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30972 |
ФЕСУН С.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
7 |
55 (15+18+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30973 |
ФЕСУН Т.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
70 (23+26+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30974 |
ФЕСЬКОВА А.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
30975 |
ФЕТІСОВ В.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
7 |
97 (39+30+28) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
30976 |
ФЕТІСОВА М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
122 (44+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30977 |
ФЕТЬКО В.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30978 |
ФЕЦИНЕЦЬ А |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
30979 |
ФЕЦИЧ М.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
30980 |
ФЕЦЯК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30981 |
ФЕЦЯК Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
113 (32+33+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
30982 |
ФЕЦЯК П.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
79 (21+34+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30983 |
ФЕЦЯК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
30984 |
ФЕЦЯК Т.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
30985 |
ФЕЦЯК Х.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
67 (18+25+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30986 |
ФЕЧАН С.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30987 |
ФЕЧКО Ю.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
85 (30+42+13) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
30988 |
ФЕЩАК В.В. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
30989 |
ФЕЩАК М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30990 |
ФЕЩЕНКО В.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
78 (26+22+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
30991 |
ФЕЩЕНКО З.С. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
116 (30+52+34) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
30992 |
ФЕЩИН А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
30993 |
ФЕЩИН В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
30994 |
ФЕЩИН В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
30995 |
ФЕЩИН І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30996 |
ФЕЩИН М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
30997 |
ФЕЩУК Е.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
30998 |
ФЕЩУК Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
30999 |
ФЕЩУК С.О. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
3 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31000 |
ФИДИШИН Н.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
98 (30+44+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
31001 |
ФИК М.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
130 (52+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
31002 |
ФИК Н.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
91 (33+30+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31003 |
ФИК С.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
78 (32+34+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31004 |
ФИК С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
80 (22+40+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
31005 |
ФИК Я.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31006 |
ФИЛЕНКО А.К. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31007 |
ФИЛИК В.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31008 |
ФИЛИК Р.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31009 |
ФИЛИПЕЦЬ В.Ю. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
3 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
31010 |
ФИЛИПІВ А.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31011 |
ФИЛИПІВ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
128 (28+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
31012 |
ФИЛИПІВ Д.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31013 |
ФИЛИПІВ І.М. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31014 |
ФИЛИПІВ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
31015 |
ФИЛИПІВ Ю.Б. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
11 |
90 (33+30+27) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31016 |
ФИЛИПЧАК Л.М. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
151 (60+52+39) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31017 |
ФИЛИПЧУК В.М. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
152 (52+40+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31018 |
ФИЛИПЧУК М.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31019 |
ФИЛИПЧУК Я.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
142 (46+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
31020 |
ФИЛЬ Т.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31021 |
ФИЛЯНЕЦЬ М.М. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
148 (54+60+34) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31022 |
ФІАЛКА Ю.А. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
5 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31023 |
ФІАЛКО Я.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31024 |
ФІАЛКОВИЧ С.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31025 |
ФІАЛКОВСЬКА А.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
118 (46+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31026 |
ФІГЕЛЬ В.С. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31027 |
ФІГЕЛЬ В.Т. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
10 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31028 |
ФІГЕЛЬ Н.Т. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
10 |
125 (42+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
31029 |
ФІГЕЛЬ С.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
145 (45+46+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31030 |
ФІГЕЛЬ С.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
75 (22+32+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31031 |
ФІГЛЕР І.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31032 |
ФІГУН А.М. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
5 |
142 (54+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
31033 |
ФІГУРА А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
157 (54+52+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31034 |
ФІГУРА В.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
75 (21+24+30) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31035 |
ФІГУРА Д.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31036 |
ФІГУРА Н.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
69 (28+17+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31037 |
ФІГУРА О.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31038 |
ФІГУРА Я.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31039 |
ФІГУРКО М.Р. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31040 |
ФІГУРНЯК М. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
31041 |
ФІДИК А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
168 (57+54+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31042 |
ФІДИК В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
168 (57+54+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31043 |
ФІДЙК Д.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31044 |
ФІК Л.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
152 (52+52+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31045 |
ФІКОВСЬКА С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
158 (54+44+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31046 |
ФІКТАШ А.Б. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
4 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
31047 |
ФІЛАРЕТ Н.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31048 |
ФІЛАРЕТ Х.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31049 |
ФІЛАТОВ А.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31050 |
ФІЛАТОВ Е.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
31051 |
ФІЛАТОВА В.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31052 |
ФІЛАТОВА Д.Ю. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
31053 |
ФІЛЕВИЧ М.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
6 |
120 (60+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
31054 |
ФІЛЕВИЧ Х.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31055 |
ФІЛЕВИЧ Ю.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
6 |
125 (54+35+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31056 |
ФІЛІМ М.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31057 |
ФІЛІМОНО М.Д. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
129 (54+54+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31058 |
ФІЛІМОНОВА Д.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31059 |
ФІЛІМОНОВА К.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31060 |
ФІЛІМОНОВА Л.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
105 (39+40+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31061 |
ФІЛІНСЬКИЙ Ю.Л. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
70 (30+28+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31062 |
ФІЛІП М.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
9 |
68 (14+36+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31063 |
ФІЛІПЕНКО П |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
104 (30+46+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31064 |
ФІЛІПІШИН М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (34+50+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31065 |
ФІЛІПОВИЧ А.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
74 (37+22+15) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31066 |
ФІЛІПОВИЧ І.Я. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
9 |
70 (22+24+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31067 |
ФІЛІПОВИЧ І.Я. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
8 |
62 (15+28+19) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31068 |
ФІЛІПОВСЬКИЙ Д.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31069 |
ФІЛІПОВСЬКИЙ П.І. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
7 |
121 (30+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
31070 |
ФІЛІПОВСЬКИЙ Р.Р. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31071 |
ФІЛІППОВ В.С. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31072 |
ФІЛІППОВ О.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
44 (4+16+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31073 |
ФІЛІПЧУК Д.Д. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31074 |
ФІЛІПЧУК Л.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
31075 |
ФІЛОНЕНКО А.Г. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
31076 |
ФІЛОНЕНКО Р.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
93 (42+33+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31077 |
ФІЛОНИЧ М.С. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31078 |
ФІЛОРЕТОВ В.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31079 |
ФІЛЬ В.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
31080 |
ФІЛЬ М.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31081 |
ФІЛЬ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31082 |
ФІЛЬ М.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
150 (52+56+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31083 |
ФІЛЬ Н.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
142 (44+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
31084 |
ФІЛЬ Н.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
133 (46+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
31085 |
ФІЛЬ Н.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
123 (42+52+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
31086 |
ФІЛЬ П.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
31087 |
ФІЛЬКІНА Б.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31088 |
ФІЛЯК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31089 |
ФІЛЯК К.Б. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31090 |
ФІЛЯК С.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31091 |
ФІЛЯК Т.Р. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31092 |
ФІЛЯНСЬКА А.К. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31093 |
ФІЛЯР В.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
7 |
129 (45+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
31094 |
ФІЛЯС А.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31095 |
ФІЛЯС В.С. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
9 |
146 (57+50+39) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31096 |
ФІЛЯС В.Ю. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
9 |
112 (40+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
31097 |
ФІЛЯС Е.С. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31098 |
ФІЛЯС К.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
120 (43+38+39) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31099 |
ФІЛЯС Н.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
5 |
125 (48+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
31100 |
ФІЛЯС О.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31101 |
ФІЛЯС П.М. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31102 |
ФІНОШИН О.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31103 |
ФІРАК В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
98 (16+46+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
31104 |
ФІРАК У.І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
68 (27+24+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31105 |
ФІРИЧ Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
96 (36+40+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31106 |
ФІРКО А.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31107 |
ФІРКО І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
31108 |
ФІРКО Ю.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
130 (28+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
31109 |
ФІРМАН М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
31110 |
ФІРМАН О.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
73 (35+26+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31111 |
ФІРМАН С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
75 (22+32+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31112 |
ФІРСАНОВ Д.О. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
7 |
114 (45+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31113 |
ФІРСОВА А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
95 (21+40+34) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
31114 |
ФІТАК В.О. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31115 |
ФІТАК С.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
90 (28+38+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31116 |
ФІТАК Т.М. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31117 |
ФІТЕЛЬ Б.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
122 (40+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
31118 |
ФІТЕЛЬ М.П. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
7 |
84 (24+38+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31119 |
ФІТЕЛЬ Н.Я. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
8 |
72 (30+20+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31120 |
ФІТЕЛЬ Ю.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
60 (12+36+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31121 |
ФІТКАЛЮК А.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31122 |
ФІТЬ В.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
55 (12+26+17) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31123 |
ФІТЬ Н.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31124 |
ФІТЬО В.І. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
7 |
110 (48+40+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
31125 |
ФІТЬО З.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
88 (22+30+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31126 |
ФІТЬО М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31127 |
ФІТЬО Н.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31128 |
ФІТЬО О.А. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
94 (48+28+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31129 |
ФІТЬО О.Н. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31130 |
ФІТЬО Р.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31131 |
ФІТЬО С.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
110 (22+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
31132 |
ФІТЬО Т.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
106 (33+36+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31133 |
ФІТЬО Ю.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31134 |
ФІТЬО Ю.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31135 |
ФІТЬО Ю.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31136 |
ФІТЯК Т.О. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
6 |
102 (44+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
31137 |
ФІЦАЛА М.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
86 (26+36+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31138 |
ФІЦНЕР М.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
76 (22+36+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31139 |
ФІЦУЛА І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31140 |
ФІЯЛКА Д.Б. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
53 (24+23+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31141 |
ФІЯЛКІВСЬКИЙ Р.І. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
7 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31142 |
ФІЯЛКОВИЧ В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
130 (46+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
31143 |
ФІЯЛКОВИЧ Н.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31144 |
ФІЯЛКОВИЧ Х.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
31145 |
ФІЯЛКОВСЬКА В.І. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
112 (28+54+30) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
31146 |
ФІЯЛКОВСЬКА Л.В. |
14711 |
м. Сокаль |
Угринівська ЗШ |
3 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
31147 |
ФІЯЛКОВСЬКИЙ С.Р. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31148 |
ФЛИС М.В. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31149 |
ФЛИС Н.А. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31150 |
ФЛИСНИК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
81 (18+32+31) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31151 |
ФЛИСНИК Ю.Б. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31152 |
ФЛІЩАК М.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
108 (26+46+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
31153 |
ФЛУД М.М. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
31154 |
ФЛУД С.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
31155 |
ФЛЬОРКО А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
92 (40+28+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31156 |
ФЛЬОРКО В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31157 |
ФЛЬОРКО В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
130 (54+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
31158 |
ФЛЬОРКО М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31159 |
ФЛЬОРКО Т.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
106 (30+34+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
31160 |
ФЛЮД А.В. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
7 |
57 (3+32+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
31161 |
ФЛЮДОВИЧ В.С. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
9 |
50 (23+12+15) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
31162 |
ФЛЮДОВИЧ Ю.О. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
31163 |
ФЛЮНТ О.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
31164 |
ФЛЮНТ Р.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31165 |
ФЛЮРКЕВИЧ О.Р. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
9 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
31166 |
ФЛЮРКЕВИЧ С.А. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31167 |
ФЛЯДЕР Ю.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
81 (32+25+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31168 |
ФЛЯК А.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31169 |
ФЛЯК Б.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
110 (21+52+37) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31170 |
ФЛЯК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31171 |
ФЛЯК В.М. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
6 |
133 (54+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
31172 |
ФЛЯК Д.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31173 |
ФЛЯК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31174 |
ФЛЯК О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
94 (38+32+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31175 |
ФЛЯК О.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
61 (20+26+15) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31176 |
ФЛЯК С.Я. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
31177 |
ФЛЯК Т.М. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31178 |
ФЛЯКОВИЧ Ю.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31179 |
ФЛЯЧОК А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
80 (21+32+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31180 |
ФЛЯЧОК А.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
120 (46+38+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31181 |
ФЛЯЧОК І.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31182 |
ФЛЯЧОК М.М. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
10 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31183 |
ФЛЯЧОК Ю.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
78 (22+44+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31184 |
ФОГТ Р.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31185 |
ФОЇНА Н.Ю. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
8 |
114 (45+50+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
31186 |
ФОЙДЕР А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
124 (34+30+60) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
31187 |
ФОК З.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
123 (42+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
31188 |
ФОК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
150 (39+54+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31189 |
ФОК С.П. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
106 (36+34+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31190 |
ФОЛИС Ю.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
148 (48+58+42) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
31191 |
ФОЛЬВАРОЧНА С.Ю. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31192 |
ФОЛЮШ В |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
131 (48+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
31193 |
ФОЛЮШ М.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31194 |
ФОЛЮШ Н.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
152 (48+56+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31195 |
ФОМЕНКО У.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31196 |
ФОМІН А.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31197 |
ФОМІН О.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
118 (40+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31198 |
ФОМІНА А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31199 |
ФОМІНА Х. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
31200 |
ФОМКІНА К.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31201 |
ФОРКУЦА І.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
76 (36+34+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31202 |
ФОРКУЦА М.А. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
100 (54+16+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31203 |
ФОРЛІТА Ю.Т. |
14958 |
м. Яворів |
Воля-Добростанська СЗШ |
5 |
113 (54+29+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31204 |
ФОРМАНЧУК А.А. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31205 |
ФОРНАЛЬ О.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31206 |
ФОРНАЛЬ Р.С. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31207 |
ФОРНАЛЬ С.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31208 |
ФОРОСТЕЦЬКИЙ О.З. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
44 (12+26+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31209 |
ФОРОСТИНА о |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
58 (16+36+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31210 |
ФОРОСТЮК М.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
116 (26+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
31211 |
ФОРТУНА Н.П. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
107 (39+28+40) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31212 |
ФОРТУНА Т.П. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
122 (40+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31213 |
ФОСТАКІВСЬКА А.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31214 |
ФОСТИК Н.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
46 (14+20+12) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31215 |
ФОСТИК С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31216 |
ФОСТЮК Ю.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31217 |
ФОСТЯК А |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
6 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31218 |
ФОСТЯК В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
21 (5+10+6) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
31219 |
ФОСТЯК О. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
6 |
77 (34+25+18) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31220 |
ФОСТЯК О.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
7 |
96 (39+34+23) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31221 |
ФОСТЯК Р.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31222 |
ФОСТЯК Х.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31223 |
ФОТАКТІНОВ О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31224 |
ФОФАНОВ Д.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
71 (30+29+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31225 |
ФРАЗІК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31226 |
ФРАЙТ А.О. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
31227 |
ФРАЙТ О |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
100 (30+34+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31228 |
ФРАНК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
121 (42+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31229 |
ФРАНКЕВИЧ А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31230 |
ФРАНКІВ Р.І. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
6 |
107 (42+35+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31231 |
ФРАНКО В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
61 (28+21+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31232 |
ФРАНКО Н.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31233 |
ФРАНКОВСЬКИЙ О.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31234 |
ФРАНЧУК Д.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
158 (54+56+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31235 |
ФРАНЧУК Д.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
134 (40+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
31236 |
ФРАНЧУК М |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31237 |
ФРАНЧУК Р.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31238 |
ФРАНЧУК С.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31239 |
ФРАШКЕВИЧ Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31240 |
ФРЕЙ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
78 (34+26+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31241 |
ФРЕЙ Ю.Д. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
122 (30+40+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
31242 |
ФРИГЕЛА Р.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31243 |
ФРИГЕЛА С.Р. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
131 (36+46+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
31244 |
ФРИДРАК Х.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
69 (24+26+19) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31245 |
ФРИЗ А.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
137 (39+60+38) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31246 |
ФРИЗ Т.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31247 |
ФРИНДАК В.І. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
31248 |
ФРИНДАК Д.О. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31249 |
ФРИС А.О. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
31250 |
ФРИС А.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
8 |
102 (27+38+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31251 |
ФРІДКІН Р.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31252 |
ФРІДРІХ Х |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31253 |
ФРІШКО Х.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
31254 |
ФРОЛОВ О.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31255 |
ФРОЛОВА Ю.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31256 |
ФРОЛОВА Ю.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
108 (34+32+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
31257 |
ФРОМЕЛЬ В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31258 |
ФРОМЕЛЬ Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
95 (21+42+32) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
31259 |
ФРОНЦ М |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
126 (52+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
31260 |
ФРОНЦ М.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
137 (44+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
31261 |
ФУЙЧАК В.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31262 |
ФУКАНЧИК В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
101 (42+34+25) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31263 |
ФУЛИТКА С.М. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31264 |
ФУЛЬМЕС П.О. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
160 (54+58+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31265 |
ФУР Д.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31266 |
ФУРГАЛА В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
119 (48+34+37) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31267 |
ФУРГАЛА Н.Є. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
102 (34+32+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31268 |
ФУРГАЛА Т.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
135 (54+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
31269 |
ФУРГАЛО П.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31270 |
ФУРДА Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
60 (36+12+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31271 |
ФУРДА Р.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31272 |
ФУРДА С.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
31273 |
ФУРДАС С.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
73 (38+17+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31274 |
ФУРДАС Ю.Н. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31275 |
ФУРІВ В.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31276 |
ФУРІВ Ю |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
4 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
31277 |
ФУРІНЦЬ В.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
90 (26+46+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
31278 |
ФУРКО М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
94 (16+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31279 |
ФУРМАН В.Н. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31280 |
ФУРМАН О.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
78 (29+34+15) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31281 |
ФУРМАН Р.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
102 (46+38+18) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31282 |
ФУРМАНЕВИЧ А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
110 (20+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
31283 |
ФУРМАНЕВИЧ І.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
66 (28+20+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31284 |
ФУРМАНЕВИЧ О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
124 (38+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
31285 |
ФУРМАНОВА Л.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
133 (36+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
31286 |
ФУРМАНЧУК М.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31287 |
ФУРСА А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
31288 |
ФУРСИК Х.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31289 |
ФУРТАК А.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31290 |
ФУРТАК Г.А. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
31291 |
ФУРТАК М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
89 (24+34+31) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31292 |
ФУРТАС Д.Г. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
10 |
95 (34+40+21) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31293 |
ФУРТИЯН С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
113 (39+38+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31294 |
ФУРЧ Х.І. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31295 |
ФУТА Т.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31296 |
ФУТАЛА М.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31297 |
ФУТЕРКО А.М. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31298 |
ФУТИШ В.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31299 |
ФУТИШ М.Я. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
31300 |
ФУТИШ Н.Я. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
8 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31301 |
ФУТОРСЬКИЙ З.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31302 |
ФУТРИК А.Н. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
107 (30+52+25) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31303 |
ФУТУЙМАС В.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31304 |
ФУЦ Р.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31305 |
ФУЦ Ю.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31306 |
ФУЧИЛА С.Р. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
5 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31307 |
ФУЧИЛО А.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
108 (46+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31308 |
ХАБА І.Т. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
117 (50+43+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31309 |
ХАБА О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
94 (40+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
31310 |
ХАБА Р.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31311 |
ХАБАЛЬ В.І. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
6 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31312 |
ХАБАЛЬ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
96 (30+34+32) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31313 |
ХАБАЛЬ К.Д. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
61 (23+26+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31314 |
ХАБАЛЬ Н.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31315 |
ХАБАЛЬ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
60 (24+30+6) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31316 |
ХАБАЛЬ О.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31317 |
ХАБАЛЬ Р.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
90 (40+32+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31318 |
ХАБЕР Х.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
104 (38+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31319 |
ХАБІК А.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31320 |
ХАБЛЮК О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
88 (27+42+19) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
31321 |
ХАБРОВСЬКА А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31322 |
ХАБРОВСЬКА О.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31323 |
ХАБУРСЬКА С.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31324 |
ХАБУРСЬКИЙ У.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31325 |
ХАБЮК Д.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
31326 |
ХАВАР О.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31327 |
ХАВКО Л.Р. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
3 |
72 (42+30+0) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31328 |
ХАВРОНА М.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
60 (27+24+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31329 |
ХАВУНКА Ю.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
8 |
144 (51+44+49) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
31330 |
ХАЕК О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31331 |
ХАЗАН М.Х. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
31332 |
ХАЙ В.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31333 |
ХАЙ Г.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
31334 |
ХАЙ І.І. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31335 |
ХАЙ М.І. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
9 |
60 (25+26+9) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31336 |
ХАЙ Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
131 (38+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
31337 |
ХАЙ С.І. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31338 |
ХАЙНАЦЬКА Д.В. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
31339 |
ХАЙНАЦЬКА С.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
31340 |
ХАЙНУС М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
31341 |
ХАЙР А.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31342 |
ХАЙРУЛЛІН Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31343 |
ХАЙРУЛЛІН М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31344 |
ХАКЄБОРД Ю.Г. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
31345 |
ХАЛАВКА І.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
4 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
31346 |
ХАЛАВКА М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31347 |
ХАЛАВКО Ю.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31348 |
ХАЛАК В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
96 (39+40+17) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31349 |
ХАЛАК Л.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
111 (45+32+34) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31350 |
ХАЛАНІЯ О.П. |
14397 |
м. Жовква |
Гребінцівська ЗОШ |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
31351 |
ХАЛАНЧУК С.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
120 (32+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
31352 |
ХАЛІЛОВ Т.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31353 |
ХАЛО А.С. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31354 |
ХАЛУЗ В.Р. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
6 |
108 (34+32+42) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
31355 |
ХАЛУЗ У.Р. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31356 |
ХАЛУПА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31357 |
ХАЛУС Г.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
122 (48+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31358 |
ХАЛУС І.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31359 |
ХАЛУС Р.Л. |
14324 |
м. Жидачів |
Городищенська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31360 |
ХАЛУС Х.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
31361 |
ХАЛЯВКА Ю.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
31362 |
ХАМАЗА О.С. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
82 (15+38+29) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
31363 |
ХАМАНДРИК А.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
94 (26+32+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31364 |
ХАМАНДЯК В.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
31365 |
ХАМАР І.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
31366 |
ХАМДАН Л.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
31367 |
ХАМЕЦЬ В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
137 (40+46+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
31368 |
ХАМЕЦЬ Д.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
130 (42+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
31369 |
ХАМЕЦЬ Л.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31370 |
ХАМЕЦЬ М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
133 (42+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
31371 |
ХАМЕЦЬ М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
104 (27+40+37) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
31372 |
ХАМЕЦЬ Н.М. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
6 |
85 (36+37+12) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31373 |
ХАМЕЦЬ О.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
89 (9+46+34) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31374 |
ХАМУЛА М.Б. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31375 |
ХАМУЛЯК Б.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
108 (34+38+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31376 |
ХАМУЛЯК В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31377 |
ХАМУЛЯК В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
82 (24+34+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31378 |
ХАМУЛЯК В.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
65 (21+20+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31379 |
ХАМУЛЯК І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
31380 |
ХАМУЛЯК І.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
31381 |
ХАМУЛЯК М.Б. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
136 (60+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31382 |
ХАМУЛЯК М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
131 (46+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31383 |
ХАМУЛЯК М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31384 |
ХАМУЛЯК С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31385 |
ХАМУЛЯК Я.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (0+36+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31386 |
ХАМУРДА К.Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31387 |
ХАМХІЛЬ Ю |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
66 (27+20+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31388 |
ХАМХІЛЬ Я.В. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
3 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31389 |
ХАНАС А. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
3 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31390 |
ХАНАС А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31391 |
ХАНАС А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31392 |
ХАНАС В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
86 (33+28+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31393 |
ХАНАС Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31394 |
ХАНАС Д.С. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
31395 |
ХАНАС Л.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
9 |
95 (30+32+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31396 |
ХАНАС О.А. |
14220 |
м. Городок |
Повітненська ЗОШ |
6 |
89 (48+23+18) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31397 |
ХАНАС О.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31398 |
ХАНАС Р.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
11 |
110 (34+40+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
31399 |
ХАНАС С.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31400 |
ХАНАС Ю.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31401 |
ХАНАЧІВСЬКА С.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
80 (27+34+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31402 |
ХАНАШАК М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
101 (36+28+37) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31403 |
ХАНАЩАК Д.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
51 (30+10+11) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31404 |
ХАНАЩАК Р.Ю. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31405 |
ХАНАЩАК Т.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
77 (23+18+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31406 |
ХАНДОГА Х.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31407 |
ХАНДОНЯК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
31408 |
ХАНЕНКО О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31409 |
ХАНЕНКО Я.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31410 |
ХАНИК В.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
9 |
86 (19+40+27) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
31411 |
ХАНИК М.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31412 |
ХАНИК Ю.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
5 |
137 (60+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31413 |
ХАНИК Ю.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
124 (42+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31414 |
ХАНОВ Ю.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31415 |
ХАНЯК С.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31416 |
ХАР А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
91 (42+13+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31417 |
ХАР М.В. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
92 (10+46+36) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
31418 |
ХАР М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
85 (36+13+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31419 |
ХАР С.Є. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
87 (46+29+12) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31420 |
ХАР Т.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
89 (28+40+21) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31421 |
ХАРАБА Т.Х. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
154 (48+58+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31422 |
ХАРАБА Ю.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
101 (42+50+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
31423 |
ХАРАБАРА А.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
90 (27+38+25) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31424 |
ХАРАБАРА О.С. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
9 |
66 (16+32+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31425 |
ХАРАБАРА Ю.Ю. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31426 |
ХАРАБОВСЬКА А.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
140 (51+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
31427 |
ХАРАБУРА Л.М. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31428 |
ХАРАЇМ А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
48 (9+28+11) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31429 |
ХАРАТІН Н.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31430 |
ХАРАТОН Б.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
10 |
85 (36+28+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31431 |
ХАРАЧКО М.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31432 |
ХАРАЧКО М.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
64 (18+32+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31433 |
ХАРАЧКО О.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
71 (28+19+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31434 |
ХАРАЧКО Т.Г. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
59 (24+30+5) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31435 |
ХАРАЧКО Х.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
92 (21+46+25) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
31436 |
ХАРЕЧКО А.В. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31437 |
ХАРЕЧКО В.А. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
3 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31438 |
ХАРЕЧКО В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31439 |
ХАРЕЧКО М.В. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31440 |
ХАРЕЧКО М.Р. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
5 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
31441 |
ХАРЕЧКО О.Т. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
31442 |
ХАРЕЧКО О.Т. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31443 |
ХАРЕЧКО С.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
49 (12+24+13) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31444 |
ХАРИК В.Р. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
8 |
91 (45+32+14) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31445 |
ХАРИК М.С. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
88 (38+20+30) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
31446 |
ХАРИНА М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
56 (33+20+3) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31447 |
ХАРИНИ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
97 (22+33+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
31448 |
ХАРИТОН С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
87 (27+40+20) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
31449 |
ХАРИТОН С.М. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
3 |
84 (32+34+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
31450 |
ХАРИТОНОВ А.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31451 |
ХАРИТОНОВА А.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31452 |
ХАРИШ Р.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
96 (38+16+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
31453 |
ХАРІВ Д.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31454 |
ХАРІВ Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31455 |
ХАРІВ Д.О. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
5 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
31456 |
ХАРІВ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31457 |
ХАРІВ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
31458 |
ХАРІВ О.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31459 |
ХАРІВ С.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
67 (12+32+23) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31460 |
ХАРІВ С.В. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31461 |
ХАРІВ С.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
156 (56+52+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31462 |
ХАРІВСЬКИЙ Д.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31463 |
ХАРКАВИЙ О.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
65 (19+28+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31464 |
ХАРКЕВИЧ А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31465 |
ХАРКЕВИЧ Б.Й. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
8 |
119 (42+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
31466 |
ХАРКЕВИЧ З.Ю. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31467 |
ХАРКЕВИЧ Н.Б. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
31468 |
ХАРКІВ А.Л. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
31469 |
ХАРКІВ Т.В. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31470 |
ХАРКО Б.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
114 (36+54+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31471 |
ХАРКО В.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
31472 |
ХАРКО Г.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
102 (36+44+22) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
31473 |
ХАРКО Д.М. |
14425 |
м. Жовква |
Руда-Крехівська ПШ |
4 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31474 |
ХАРКО К.Ю. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31475 |
ХАРКО М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
148 (51+58+39) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31476 |
ХАРКО М.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
134 (50+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
31477 |
ХАРКО О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
110 (45+38+27) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
31478 |
ХАРКО О.Ю. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
7 |
109 (24+34+51) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
31479 |
ХАРКО С.І. |
14564 |
м. Радехів |
Нестаничівський НВК |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31480 |
ХАРКО Т.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
136 (51+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31481 |
ХАРКО Х.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
95 (40+34+21) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31482 |
ХАРКОВЕЦЬ А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31483 |
ХАРКОВЕЦЬ Н.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31484 |
ХАРОВИЧ І.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
49 (18+24+7) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31485 |
ХАРОВИЧ Т.А. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
3 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31486 |
ХАРХАЛІС А.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
59 (21+18+20) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31487 |
ХАРХАЛІС В.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31488 |
ХАРХАЛІС М.Т. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
31489 |
ХАРХЕЛАУРІ М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
88 (32+32+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31490 |
ХАРЧЕНКО А.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
158 (54+44+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31491 |
ХАРЧЕНКО А.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
138 (44+34+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31492 |
ХАРЧЕНКО І.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31493 |
ХАРЧЕНКО Л.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
103 (46+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31494 |
ХАРЧЕНКО М.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
116 (39+50+27) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31495 |
ХАРЧЕНКО О.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
69 (24+27+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31496 |
ХАРЧЕНКО Р.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31497 |
ХАРЧИШИН Р.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31498 |
ХАРЧОС А.П. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
7 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
31499 |
ХАРЧУК В.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31500 |
ХАРЧУК Д.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
120 (60+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31501 |
ХАРЧУК О.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
70 (34+24+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31502 |
ХАРЧУК Т.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31503 |
ХАРЬО А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
100 (48+34+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31504 |
ХАРЬО С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
138 (40+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31505 |
ХАСАНОВА В.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
111 (36+46+29) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31506 |
ХАСАНОВА В.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
131 (54+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
31507 |
ХАСАНШИН В.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31508 |
ХАСТООВА В.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
118 (45+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31509 |
ХАХОВСЬКА Т.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
31510 |
ХАХУЛА А.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31511 |
ХАХУЛА А.С. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
31512 |
ХАХУЛА В.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31513 |
ХАХУЛА Г.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31514 |
ХАХУЛА Є.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
50 (26+6+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31515 |
ХАХУЛА К.В. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
120 (52+32+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31516 |
ХАХУЛА М.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31517 |
ХАХУЛА Р.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31518 |
ХАЦАЮК С.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
142 (28+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
31519 |
ХАЦЕВИЧ Р.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31520 |
ХАЦИНСЬКИЙ К.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
31521 |
ХАЦИНСЬКИЙ М.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31522 |
ХАЦКО Д.С. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
4 |
82 (26+44+12) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
31523 |
ХАЦКО О.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
124 (38+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
31524 |
ХАЦКО Т.О. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
8 |
82 (45+28+9) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31525 |
ХАЦЬОР В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31526 |
ХАШІВСЬКА Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31527 |
ХАЩЕВСЬКА С.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31528 |
ХАЩІВСЬКА Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
122 (32+54+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31529 |
ХВАЛІБОТА В.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (58+56+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31530 |
ХВАЛІБОТА В.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
31531 |
ХВАЛІБОТА Г.Ю. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31532 |
ХВАЛІХВОСТ А.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
78 (35+22+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31533 |
ХВАЛЬБОТА С.Ю. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
4 |
66 (14+34+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31534 |
ХВОЙНА Н.С. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
31535 |
ХВОЙНИЦЬКА К.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31536 |
ХЕВПА Д.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
118 (54+28+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
31537 |
ХЕЛЕМСЬКА Н.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
141 (51+52+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
31538 |
ХЕМИЧ Й.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
106 (36+46+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31539 |
ХИЖА І.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
72 (22+38+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31540 |
ХИЖА С.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
134 (54+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
31541 |
ХИЖАК М.А. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
9 |
88 (40+36+12) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31542 |
ХИЖИЙ А.Р. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
103 (33+30+40) |
|
|
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
31543 |
ХИЖИНСЬКА Д.Б. |
14668 |
м. Сокаль |
Реклинецька ЗШ |
5 |
142 (60+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
31544 |
ХИЖИНСЬКА Ю.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31545 |
ХИЛА В.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31546 |
ХИЛИНСЬКА Я.О. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31547 |
ХИМА М.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31548 |
ХИМИН А.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
31549 |
ХИМИН В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31550 |
ХИМИН Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31551 |
ХИМИН Р.М. |
14151 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 15 |
9 |
72 (31+26+15) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
31552 |
ХИМИНЕЦЬ М.Л. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
133 (42+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
31553 |
ХИМИНЕЦЬ Ю.Л. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31554 |
ХИМИНЕЩЬ В.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31555 |
ХИМИЧ К.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
98 (16+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31556 |
ХИМИЧ М.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
88 (42+22+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31557 |
ХИМИЧ О.І. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
8 |
132 (48+46+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31558 |
ХИМИЧ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
31559 |
ХИМКО О.О. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
98 (20+48+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31560 |
ХИМОВИЧ В.В. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
6 |
61 (32+23+6) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31561 |
ХИМУК Х.В. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
8 |
125 (27+38+60) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
31562 |
ХИМЧАК Р.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
15 (6+4+5) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31563 |
ХИМЯК С.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
31564 |
ХИРІВСЬКА Б.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
6 |
88 (52+24+12) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
31565 |
ХИРІВСЬКИЙ А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
113 (60+26+27) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31566 |
ХИТРА А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31567 |
ХИТРА М.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
32 (6+8+18) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31568 |
ХИТРА Ю |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
9 |
98 (30+32+36) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31569 |
ХИТРЕЙКО Н.А. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
31570 |
ХИТРЕНКО В.Я. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
31571 |
ХИТРЕНЬ О.С. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31572 |
ХИТРЕНЬ О.Т. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
5 |
92 (36+26+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31573 |
ХИТРЕНЬ С.С. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
5 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
31574 |
ХИТРЕНЬ Х.Т. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31575 |
ХИТРИК Б.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31576 |
ХИТРСВА А.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31577 |
ХИТРЯК М.М. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31578 |
ХІБЛІН О.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31579 |
ХІЛЬ П.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
103 (38+23+42) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
31580 |
ХІЛЬКО С.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
82 (38+38+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31581 |
ХІЛЬЧУК Д.Т. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31582 |
ХІЛЯРСЬКИЙ О.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
24 (0+12+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31583 |
ХІМІЙ Я.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31584 |
ХІМІН Н.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31585 |
ХІМКА А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
84 (36+42+6) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31586 |
ХІМКА К.Д. |
14725 |
м. Сокаль |
Зубківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31587 |
ХІМКА М.П. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
4 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31588 |
ХІМКО А.І. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
31589 |
ХІМКО А.Р. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
6 |
58 (26+26+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31590 |
ХІМКО І.Я. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31591 |
ХІМКО Л.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31592 |
ХІМКО Н.І. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
98 (36+30+32) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31593 |
ХІМКО О |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31594 |
ХІМУК Р.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
31595 |
ХІМЧАК С.В. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31596 |
ХІМЯК Б.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
31597 |
ХІМЯК В.Я. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31598 |
ХІМЯК К.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31599 |
ХІМЯК М.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31600 |
ХІМЯК О.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31601 |
ХІМЯК О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
132 (51+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
31602 |
ХІМЯК Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
31603 |
ХІМЯК Ю.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
92 (56+24+12) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31604 |
ХІРАШ В.Ю. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31605 |
ХІРАШ Н.В. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
3 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
31606 |
ХІРМАНЮК І.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31607 |
ХІТРИХ Б.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
96 (34+38+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31608 |
ХІЧ Ю.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
58 (23+20+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31609 |
ХЛЕВИНСЬКИЙ М.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31610 |
ХЛЄБНІКОВА А.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
31611 |
ХЛИСТА В.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31612 |
ХЛІБИШИН С.М. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31613 |
ХЛІВНЮК Б.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31614 |
ХЛОПАСЬ С.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
130 (30+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
31615 |
ХЛОПЕЦЬКИЙ Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31616 |
ХЛОПЕЦЬКИЙ Д.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31617 |
ХЛОПЕЦЬКИЙ Т.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31618 |
ХЛОПИК Г.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
100 (40+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
31619 |
ХЛОПИК О.Ю. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
31620 |
ХЛОПІЦЬКА А.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
94 (16+48+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31621 |
ХЛОПІЦЬКА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31622 |
ХЛОПІЦЬКА Я.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
90 (44+28+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31623 |
ХЛЯН Б.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
144 (39+52+53) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31624 |
ХЛЯН Г.Г. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31625 |
ХЛЯН Л.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31626 |
ХЛЯН Х.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31627 |
ХМАРА Т.А. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
97 (39+34+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31628 |
ХМАРСЬКИЙ А.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
31629 |
ХМЕЛИНСЬКИЙ О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31630 |
ХМЕЛЬ А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
84 (27+34+23) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31631 |
ХМЕЛЬ М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31632 |
ХМЕЛЬНИЦЬКА Х.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31633 |
ХМЕЛЬОВСЬКИЙ А.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31634 |
ХМЕЛЬОВСЬКИЙ В.О. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31635 |
ХМЕЛЮК У.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31636 |
ХМЕЛЯР Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
148 (54+34+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31637 |
ХМЕЛЯРЧУК Ю.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31638 |
ХМИЗ В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31639 |
ХМИЗ М.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
134 (38+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31640 |
ХМІЛЬ А.З. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31641 |
ХМІЛЬ Б.І. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
5 |
100 (42+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31642 |
ХМІЛЬ Л.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
134 (40+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
31643 |
ХМІЛЬ Н.А. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
31644 |
ХМІЛЬ Н.М. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
31645 |
ХМІЛЬ О.А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31646 |
ХМІЛЬ О.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
10 |
92 (23+36+33) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31647 |
ХМІЛЬ О.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31648 |
ХМІЛЬ О.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
78 (28+32+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31649 |
ХМІЛЬ Р.Л. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
9 |
116 (49+34+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31650 |
ХМІЛЬ Т.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31651 |
ХМІЛЬ Ю.З. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31652 |
ХМІЛЬ Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
96 (42+34+20) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31653 |
ХМІЛЬ Ю.Я. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
126 (48+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31654 |
ХМІЛЬОВСЬКОГО Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31655 |
ХМІЛЯР В.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
76 (38+26+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31656 |
ХМУРА В.А. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
93 (48+21+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31657 |
ХОБОР О.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
81 (30+32+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31658 |
ХОБОТНЯ Л.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
44 (24+8+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31659 |
ХОВАЛКО А.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31660 |
ХОВАЛКО В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31661 |
ХОВАНЕЦЬ М.А. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
68 (29+18+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31662 |
ХОВАНЕЦЬ Ю.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
99 (21+46+32) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31663 |
ХОВАНЕЩЬ Р.П. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31664 |
ХОВРЯК І.Т. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
99 (36+38+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31665 |
ХОДАК В.О. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
126 (40+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
31666 |
ХОДАК Л.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
113 (48+29+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31667 |
ХОДАК Л.Х. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
100 (40+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
31668 |
ХОДАКОВСЬКА В.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
7 |
90 (42+26+22) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31669 |
ХОДАКОВСЬКА К.О. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
104 (52+28+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31670 |
ХОДАНЬ М.А. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31671 |
ХОДАРЄВ Я.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31672 |
ХОДАЧОК Д.Д. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
172 (56+56+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31673 |
ХОДЗІНСЬКИЙ А.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
10 |
22 (5+14+3) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31674 |
ХОДОВИЦЬКА Х.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
31675 |
ХОДОР Б.С. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31676 |
ХОДОР В.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
113 (34+52+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31677 |
ХОДОР Д.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
72 (35+28+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
31678 |
ХОДОРІВСЬКА А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
31679 |
ХОДОРІВСЬКИЙ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
110 (38+30+42) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
31680 |
ХОДОСЕВИЧ С.Д. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31681 |
ХОДУС Ю.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
83 (19+34+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31682 |
ХОІНА Ю.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31683 |
ХОЛЕВИЧ Н.Я. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
96 (40+38+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31684 |
ХОЛОДНИЦЬКА С.Р. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
9 |
123 (44+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
31685 |
ХОЛОДНЯК Р.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31686 |
ХОЛОНІВСЬКА В.З. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31687 |
ХОЛОНІВСЬКА Х.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
114 (38+34+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
31688 |
ХОЛОШНЕЦЬКИЙ А.П. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
114 (45+46+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
31689 |
ХОЛЯВКА В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (0+48+24) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31690 |
ХОЛЯВКА В.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31691 |
ХОЛЯВКА З.Т. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
10 |
128 (40+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
31692 |
ХОЛЯВКА Л.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31693 |
ХОЛЯВКА М.Я. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
3 |
76 (40+24+12) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31694 |
ХОЛЯВКА Н.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
31695 |
ХОЛЯВКА О.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
9 |
145 (45+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31696 |
ХОЛЯВКИ В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
52 (34+18+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31697 |
ХОМА А.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31698 |
ХОМА А.І. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
31699 |
ХОМА А.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
79 (33+34+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31700 |
ХОМА А.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31701 |
ХОМА А.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31702 |
ХОМА А.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
109 (54+25+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31703 |
ХОМА В.Р. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
94 (48+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31704 |
ХОМА Г.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
118 (50+38+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
31705 |
ХОМА Д.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31706 |
ХОМА К.Т. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31707 |
ХОМА Л.Р. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31708 |
ХОМА М.А. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31709 |
ХОМА М.В. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
31710 |
ХОМА М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
31711 |
ХОМА М.Й. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
107 (46+28+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
31712 |
ХОМА Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
31713 |
ХОМА Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31714 |
ХОМА О.Л. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
106 (39+42+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31715 |
ХОМА О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31716 |
ХОМА Р.В. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
9 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31717 |
ХОМА Р.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31718 |
ХОМА С.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31719 |
ХОМА С.І. |
14708 |
м. Сокаль |
Войславицька ЗШ |
9 |
83 (41+24+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31720 |
ХОМА С.О. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
135 (45+50+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
31721 |
ХОМА С.Р. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31722 |
ХОМА С.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
93 (34+32+27) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
31723 |
ХОМА Т.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31724 |
ХОМА Т.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31725 |
ХОМА Т.П. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31726 |
ХОМА Ю.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
31727 |
ХОМА Я.А. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31728 |
ХОМА Я.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31729 |
ХОМАНЕЦЬ В.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31730 |
ХОМАНСЬКА М.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
128 (42+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
31731 |
ХОМЕЙ В.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
31732 |
ХОМЕНКО Г.П. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
11 |
131 (31+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
31733 |
ХОМЕНКО Р.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
148 (36+58+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31734 |
ХОМЕНКО Х |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31735 |
ХОМЕНКО Ю.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
101 (29+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31736 |
ХОМЕНЧУК Ю.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
86 (24+40+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31737 |
ХОМЕЦЬ І.С. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31738 |
ХОМИК А.А. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31739 |
ХОМИК А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31740 |
ХОМИК А.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31741 |
ХОМИК А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31742 |
ХОМИК Г.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31743 |
ХОМИК І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31744 |
ХОМИК Л.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31745 |
ХОМИК Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
109 (42+19+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31746 |
ХОМИК Р.А. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
154 (48+46+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31747 |
ХОМИК С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
24 (0+12+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31748 |
ХОМИК Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31749 |
ХОМИН А.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31750 |
ХОМИН А.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31751 |
ХОМИН А.В. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
6 |
40 (14+20+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
31752 |
ХОМИН А.В. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
8 |
111 (27+50+34) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
31753 |
ХОМИН А.Р. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
31754 |
ХОМИН А.Т. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
70 (18+28+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31755 |
ХОМИН Б.П. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
94 (42+30+22) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31756 |
ХОМИН Б.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31757 |
ХОМИН В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31758 |
ХОМИН В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
94 (42+28+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31759 |
ХОМИН В.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31760 |
ХОМИН В.В. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
1 |
96 (36+60+0) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
31761 |
ХОМИН В.В. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
5 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
31762 |
ХОМИН В.Л. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
5 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31763 |
ХОМИН В.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
114 (28+56+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31764 |
ХОМИН Д. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
99 (40+29+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31765 |
ХОМИН Д.Б. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
6 |
120 (52+32+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31766 |
ХОМИН Д.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
100 (30+46+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31767 |
ХОМИН Д.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
104 (36+44+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31768 |
ХОМИН З.Р. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
4 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
31769 |
ХОМИН І.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
6 |
108 (46+26+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31770 |
ХОМИН І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
44 (18+20+6) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31771 |
ХОМИН І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
104 (38+36+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31772 |
ХОМИН М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
31773 |
ХОМИН М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
121 (42+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31774 |
ХОМИН М.В. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31775 |
ХОМИН О.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
31776 |
ХОМИН О.В. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
6 |
136 (60+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
31777 |
ХОМИН П.Л. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
98 (22+40+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
31778 |
ХОМИН Р.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31779 |
ХОМИН С.А. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
11 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
31780 |
ХОМИН С.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31781 |
ХОМИН С.О. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31782 |
ХОМИН Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
119 (48+38+33) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31783 |
ХОМИН Т.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
31784 |
ХОМИН Т.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31785 |
ХОМИН Х.М. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
3 |
100 (26+38+36) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31786 |
ХОМИН Ю.В. |
14293 |
м. Жидачів |
Рогізненська ЗОШ |
9 |
126 (46+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
31787 |
ХОМИН Ю.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
102 (16+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
31788 |
ХОМИЦЬКА М.І. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
8 |
136 (45+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
31789 |
ХОМИЦЬКА Р.М. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
122 (54+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
31790 |
ХОМИЦЬКИЙ Д.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
136 (42+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31791 |
ХОМИЦЬКИЙ С.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
31792 |
ХОМИЧ А.С. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31793 |
ХОМИЧ В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
80 (27+30+23) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
31794 |
ХОМИЧ Д.В. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
114 (36+50+28) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31795 |
ХОМИЧ М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
31796 |
ХОМИЧ М.Р. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
8 |
124 (45+50+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31797 |
ХОМИЧ Н.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
118 (52+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
31798 |
ХОМИЧ Х.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31799 |
ХОМИШИН В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
78 (32+34+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31800 |
ХОМИШИН Г.С. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31801 |
ХОМИШИН Д.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31802 |
ХОМИШИН І.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
61 (29+20+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31803 |
ХОМИШИН К.М. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31804 |
ХОМИШИН Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31805 |
ХОМИШИН О.П. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
7 |
109 (45+36+28) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31806 |
ХОМИШИН Х.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
102 (28+44+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31807 |
ХОМІВ Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
31808 |
ХОМІВ Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
31809 |
ХОМІК І.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
120 (42+52+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31810 |
ХОМІК Р.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
166 (48+58+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31811 |
ХОМІК С.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31812 |
ХОМІК Ю.В. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
4 |
126 (34+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
31813 |
ХОМІН А.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31814 |
ХОМІЦЬ Д.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31815 |
ХОМІЦЬ С.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
7 |
83 (24+36+23) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31816 |
ХОМІЦЬКА Я.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31817 |
ХОМІЦЬКИЙ А.Р. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31818 |
ХОМІЦЬКИЙ І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31819 |
ХОМІЦЬКИЙ М.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31820 |
ХОМІЧАК А.Ю. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
6 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31821 |
ХОМІЧАК Т.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31822 |
ХОМІЩАК Ю.Д. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
31823 |
ХОМЛЯК І.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
134 (48+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
31824 |
ХОМЛЯК Н.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
6 |
80 (28+34+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31825 |
ХОМЛЯК П.П. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
5 |
122 (54+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
31826 |
ХОМЛЯК С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31827 |
ХОМЛЯК Ю.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31828 |
ХОМОНЧАК Ю.П. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
47 (26+9+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31829 |
ХОМУЛЯК М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
31830 |
ХОМУТ С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31831 |
ХОМУТ Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
122 (39+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
31832 |
ХОМУТНИК А.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
31833 |
ХОМУТНИК В.П. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
144 (40+50+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31834 |
ХОМУТНИК О.В. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
5 |
69 (28+23+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31835 |
ХОМЦІЙ Н.Р. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гниздичівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31836 |
ХОМЧАК А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
87 (25+38+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31837 |
ХОМЧАК Т.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
86 (36+16+34) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31838 |
ХОМЯК А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
31839 |
ХОМЯК А.М. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31840 |
ХОМЯК В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
148 (38+50+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
31841 |
ХОМЯК Д |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31842 |
ХОМЯК Д.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31843 |
ХОМЯК Л.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
31844 |
ХОМЯК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31845 |
ХОМЯК М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
127 (52+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
31846 |
ХОМЯК М.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
99 (35+40+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31847 |
ХОМЯК М.М. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31848 |
ХОМЯК М.О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31849 |
ХОМЯК М.Р. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
80 (40+28+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31850 |
ХОМЯК М.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31851 |
ХОМЯК Н.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31852 |
ХОМЯК Н.О. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
31853 |
ХОМЯК Н.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31854 |
ХОМЯК О.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31855 |
ХОМЯК О.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
31856 |
ХОМЯК О.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31857 |
ХОМЯК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31858 |
ХОМЯК О.М. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
6 |
97 (40+39+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31859 |
ХОМЯК Р.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
31860 |
ХОМЯК С.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
80 (21+32+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31861 |
ХОМЯК С.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
137 (51+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31862 |
ХОМЯК С.Л. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
10 |
79 (31+30+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31863 |
ХОМЯК С.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
95 (28+46+21) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31864 |
ХОМЯК Х.А. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
31865 |
ХОМЯК Х.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
98 (28+34+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31866 |
ХОМЯК Х.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
9 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31867 |
ХОМЯК Я.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
136 (60+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31868 |
ХОПТЯНА І.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
88 (36+22+30) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
31869 |
ХОРКАВА В.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31870 |
ХОРКАВЦІВ І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
95 (38+27+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31871 |
ХОРКАВЦІВ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
31872 |
ХОРОБ К.М. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31873 |
ХОРОЗ І.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
80 (25+34+21) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
31874 |
ХОРОЗ С.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
10 |
77 (9+38+30) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
31875 |
ХОРОЗ С.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
86 (32+36+18) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
31876 |
ХОРОЗ Я.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
31877 |
ХОРОСТІЛЬ В.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31878 |
ХОРОШ Б.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
118 (39+40+39) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
31879 |
ХОРОШЕВСЬКИЙ Д.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31880 |
ХОРОШУН В.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31881 |
ХОРОЩАК Д.О. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31882 |
ХОРТАШКО М.Р. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31883 |
ХОРУЖА В.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
128 (54+38+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31884 |
ХОРУЖА В.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
117 (42+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
31885 |
ХОРУНЖА А.Р. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
6 |
98 (42+38+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31886 |
ХОХОЛКОВА В.К. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31887 |
ХОХОНЬ Д.І. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31888 |
ХОХОНЬ О.П. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
6 |
110 (52+28+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
31889 |
ХОЦЯНОВСЬКА О.П. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
96 (42+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31890 |
ХОЧА С.О. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
5 |
116 (46+34+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31891 |
ХРАМКОВА М.К. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31892 |
ХРАМНІКОВ С.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
11 |
105 (34+44+27) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31893 |
ХРАМОВ А.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
132 (42+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
31894 |
ХРАМОВА Х.Б. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31895 |
ХРАПКО Л. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
89 (16+25+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
31896 |
ХРАПЦЬО І.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31897 |
ХРАЩ М.С. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
3 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31898 |
ХРАЩЕВСЬКИЙ З.В. |
14538 |
м. Радехів |
Синьківська ЗОШ |
3 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
31899 |
ХРЕПТАК М.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
62 (22+22+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31900 |
ХРЕПТАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (44+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31901 |
ХРЕПТАК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
140 (50+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
31902 |
ХРЕПТАК О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
130 (28+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
31903 |
ХРИПКО А.Л. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
128 (32+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
31904 |
ХРИПКО І.Л. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
31905 |
ХРИПОНЮК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
123 (30+50+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
31906 |
ХРИПТА С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31907 |
ХРИПУН С.Я. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
118 (22+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
31908 |
ХРИПЯК І.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31909 |
ХРИПЯК Я.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
112 (26+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
31910 |
ХРИСТЕНКО В.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
128 (54+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31911 |
ХРИСТЕНКО Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
92 (18+48+26) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
31912 |
ХРИСТИН А.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31913 |
ХРИСТИН М.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31914 |
ХРИСТИНА Р. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
31915 |
ХРИСТИНА С.О. |
14462 |
м. Пустомити |
Чишківська ЗОШ |
9 |
118 (43+36+39) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31916 |
ХРИСТОФОРОВ А.І. |
14711 |
м. Сокаль |
Угринівська ЗШ |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
31917 |
ХРИЧИКОВА А.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
120 (48+46+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31918 |
ХРІН К.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
60 (48+12+0) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
31919 |
ХРОБАК А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31920 |
ХРОБАК В.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
145 (45+56+44) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31921 |
ХРОБАК Д |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
95 (40+19+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31922 |
ХРОБАК Х.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31923 |
ХРОМЕЦЬ Р.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31924 |
ХРОМИК І.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
31925 |
ХРОМИЧ Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
79 (30+19+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31926 |
ХРОМИШИН Н.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
126 (47+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31927 |
ХРОМІЧ Р.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
156 (50+52+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31928 |
ХРОМОВА О.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
119 (54+41+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31929 |
ХРОМЧАК М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
99 (36+21+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31930 |
ХРОМЯК Д.Р. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
31931 |
ХРОНЯК Д.Т. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
31932 |
ХРОПАТА А.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
107 (46+43+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
31933 |
ХРУНЬ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31934 |
ХРУНЬ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
47 (22+16+9) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31935 |
ХРУНЬ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31936 |
ХРУПА Б.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
87 (42+36+9) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31937 |
ХРУПА Р.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
106 (33+42+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31938 |
ХРУПА Р.З. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
10 |
147 (55+50+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31939 |
ХРУПА Ю.П. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31940 |
ХРУСТАВКА Х.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31941 |
ХРУСТІЛЬ Т.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
112 (24+52+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
31942 |
ХРУСТОВСЬКА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
110 (28+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
31943 |
ХРУСТОВСЬКА А.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
37 (7+18+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31944 |
ХРУЩ А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
142 (42+58+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
31945 |
ХРУЩ Б.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
85 (23+32+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31946 |
ХРУЩ Б.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31947 |
ХРУЩ В.В. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
8 |
84 (21+30+33) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31948 |
ХРУЩ В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31949 |
ХРУЩ Д.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
104 (36+44+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31950 |
ХРУЩ С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31951 |
ХРУЩАК Я.П. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31952 |
ХРУЩАНСЬКА Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
93 (26+40+27) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
31953 |
ХТЕЙ А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
31954 |
ХТЕЙ П.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
119 (46+28+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
31955 |
ХУД Л.М. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
6 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
31956 |
ХУД М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
31957 |
ХУДА А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31958 |
ХУДА І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
31959 |
ХУДА Р.Н. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31960 |
ХУДА Ю.І. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
9 |
118 (45+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
31961 |
ХУДА Ю.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
96 (27+44+25) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31962 |
ХУДАШ Р.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
31963 |
ХУДЗЕЙ Т.В. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
10 |
88 (27+34+27) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
31964 |
ХУДЗІК В.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
31965 |
ХУДЗІК М.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31966 |
ХУДЗІК С.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
31967 |
ХУДИЙ Р.І. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
4 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
31968 |
ХУДИК М.Я. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
31969 |
ХУДИК Ю.Ю. |
14956 |
м. Яворів |
Залузька СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
31970 |
ХУДОБА С.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
126 (46+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31971 |
ХУДОВЕРДЯН Г.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
139 (51+58+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
31972 |
ХУДЬО Б.П. |
14845 |
м. Стрий |
Любинцівська СЗШ |
9 |
73 (23+38+12) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
31973 |
ХУДЬО Б.Ю. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31974 |
ХУДЬО В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
154 (51+46+57) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31975 |
ХУДЬО В.Ю. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
4 |
148 (44+50+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31976 |
ХУДЬО С |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
9 |
49 (14+26+9) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31977 |
ХУДЯКОВА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
95 (27+44+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
31978 |
ХУЛА Б.П. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
3 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
31979 |
ХУРСА О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
31980 |
ХУРСА Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
160 (51+58+51) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
31981 |
ХУРХАЧ Н.І. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
31982 |
ХУРХАЧ С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
75 (18+36+21) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31983 |
ХУСНУЛІН Ю.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
126 (32+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
31984 |
ХУТКА Х.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
31985 |
ХУХЛА Н.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
150 (50+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
31986 |
ХФМІК Х.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
31987 |
ЦАЙКЛЕР А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31988 |
ЦАЙКЛЕР С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
31989 |
ЦАЛАЙ А.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
31990 |
ЦАЛИК М.Н. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
120 (46+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
31991 |
ЦАЛКОВА С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
89 (15+46+28) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
31992 |
ЦАН Я.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
85 (30+40+15) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
31993 |
ЦАП А.А. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
31994 |
ЦАП А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
76 (24+20+32) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
31995 |
ЦАП А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
122 (48+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
31996 |
ЦАП А.Я. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
31997 |
ЦАП Б.А. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
7 |
147 (51+44+52) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
31998 |
ЦАП В.Б. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
31999 |
ЦАП В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32000 |
ЦАП Д.Р. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32001 |
ЦАП Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
32002 |
ЦАП Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32003 |
ЦАП Л.Т. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32004 |
ЦАП М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32005 |
ЦАП М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
123 (40+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32006 |
ЦАП О.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
32007 |
ЦАП О.Б. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32008 |
ЦАП О.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32009 |
ЦАП Р.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32010 |
ЦАП С.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
32011 |
ЦАП С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
96 (37+26+33) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32012 |
ЦАП Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32013 |
ЦАП Ю.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
94 (22+54+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
32014 |
ЦАПАР А.А. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
78 (21+38+19) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
32015 |
ЦАПАР Ю.В. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
78 (21+32+25) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32016 |
ЦАПИК Р.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
96 (33+32+31) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32017 |
ЦАПІВ А.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32018 |
ЦАПІВ М.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32019 |
ЦАПЛАК Ю.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
32020 |
ЦАПЛАП М.І. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
6 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32021 |
ЦАПЛАП Р.Я. |
14564 |
м. Радехів |
Нестаничівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32022 |
ЦАПЛЮК С. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32023 |
ЦАПОВИЧ М.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
9 |
105 (46+38+21) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32024 |
ЦАПОВИЧ П.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
120 (60+36+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32025 |
ЦАПРИКІН М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
90 (19+26+45) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
32026 |
ЦАПРИКІН Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
81 (39+28+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32027 |
ЦАПЯК В.З. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
32028 |
ЦАПЯК Д.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32029 |
ЦАПЯК Є.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
9 |
128 (46+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
32030 |
ЦАПЯК Р.З. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
7 |
40 (0+20+20) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
32031 |
ЦАР В.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32032 |
ЦАР В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
118 (51+40+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
32033 |
ЦАР Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
32034 |
ЦАР Н.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32035 |
ЦАР П.І. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32036 |
ЦАР Р.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
8 |
116 (39+40+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32037 |
ЦАР С.М. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
32038 |
ЦАР С.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
108 (38+40+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
32039 |
ЦАР Ю.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32040 |
ЦАР Ю.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
32041 |
ЦАРЕНКО Д.В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32042 |
ЦАРЕНКО Р.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32043 |
ЦАРИК В.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32044 |
ЦАРИК В.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32045 |
ЦАРИК Д.Б. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
32046 |
ЦАРИК М.К. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
96 (33+38+25) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32047 |
ЦАРИК С |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
32048 |
ЦАРИК С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
101 (39+26+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32049 |
ЦАРИННИК М.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32050 |
ЦАРИНСЬКИЙ В.В. |
14711 |
м. Сокаль |
Угринівська ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32051 |
ЦАРУК М.М. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
3 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
32052 |
ЦАРЬОВ А.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
32053 |
ЦАРЬОВ Н.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
8 |
136 (54+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
32054 |
ЦАЦЕНКО Є.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
108 (38+46+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32055 |
ЦВЕК Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32056 |
ЦВЕРКОВ В.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32057 |
ЦВЕТКОВА М.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
143 (54+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
32058 |
ЦВЄТКОВ М.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32059 |
ЦВЄТКОВА Б.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
86 (36+44+6) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
32060 |
ЦВЄТКОВА З.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
6 |
115 (46+33+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32061 |
ЦВИД В.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32062 |
ЦВИК А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
123 (52+35+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32063 |
ЦВИК В.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32064 |
ЦВИК І.Л. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
123 (52+35+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32065 |
ЦВИК М.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32066 |
ЦВИК О.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32067 |
ЦВИК Р.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
7 |
71 (30+30+11) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32068 |
ЦВИК Р.Р. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
7 |
41 (24+14+3) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32069 |
ЦВІГТН М.Р. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32070 |
ЦВІГУН В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32071 |
ЦВІГУН Д.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32072 |
ЦВІГУН Д.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32073 |
ЦВІД К.Є. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32074 |
ЦВІКОВИЧ Д.Б. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32075 |
ЦВІР М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
84 (16+38+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32076 |
ЦВІР М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32077 |
ЦВІР Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32078 |
ЦВІР Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
103 (30+44+29) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
32079 |
ЦВІРКУН Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32080 |
ЦВІРКУНА Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
80 (46+10+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32081 |
ЦЕБАК А.Р. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32082 |
ЦЕБАК В.Р. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
4 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32083 |
ЦЕБАК Л.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32084 |
ЦЕБАК М.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
106 (16+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32085 |
ЦЕБАК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32086 |
ЦЕБАК Т.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
85 (36+25+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
32087 |
ЦЕБАК Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
86 (26+48+12) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32088 |
ЦЕБЕНКО А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
82 (36+10+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32089 |
ЦЕБЕНКО Д.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
112 (28+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32090 |
ЦЕБЕНКО М.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32091 |
ЦЕБЕНКО М.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32092 |
ЦЕБРІВСЬКИЙ О.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
66 (33+30+3) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32093 |
ЦЕБРОВСЬКИЙ М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32094 |
ЦЕБУЛЯ Д.О. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
32095 |
ЦЕГИНЬКА Н.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32096 |
ЦЕЙКО Б.Б. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
160 (48+52+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32097 |
ЦЕЙТЛІН К.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
94 (21+42+31) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32098 |
ЦЕКОТ О.М. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32099 |
ЦЕЛЕНЬ Е.Т. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32100 |
ЦЕЛЕНЬ Р.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
90 (30+38+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32101 |
ЦЕЛЕХ Р.Г. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32102 |
ЦЕЛЮХ Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
117 (50+43+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32103 |
ЦЕНГЛЕВИЧ А.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
113 (40+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32104 |
ЦЕНГЛЕВИЧ Д.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
53 (32+15+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32105 |
ЦЕНЬ Д.О. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
32106 |
ЦЕНЮХ В.М. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
128 (46+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32107 |
ЦЕНЮХ Д.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
112 (52+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32108 |
ЦЕНЮХ М.Б. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
7 |
107 (24+44+39) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32109 |
ЦЕПАК В.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
54 (27+16+11) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32110 |
ЦЕПЕНДА М.Є. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
96 (42+32+22) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32111 |
ЦЕПІНЬ С.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32112 |
ЦЕПКО П.П. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32113 |
ЦЕПКО С.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32114 |
ЦЕПЛО В.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32115 |
ЦЕПЛО М.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32116 |
ЦЕРКОВНИЙ Н.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
103 (46+33+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32117 |
ЦЕРКУНИК А.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
11 |
55 (16+24+15) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32118 |
ЦЕСЛЯК Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
68 (21+26+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32119 |
ЦЕСЦІВ І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32120 |
ЦЕТНАР Д.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
110 (14+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мазовіта Орися Петрівна |
32121 |
ЦЕТНАР О.О. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
32122 |
ЦЕХМЕЙСТЕР В.О. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
32123 |
ЦИБІНОВ О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32124 |
ЦИБРАН Д.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+54+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
32125 |
ЦИБРАН МІ |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
11 |
51 (19+20+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32126 |
ЦИБРАН Х.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
134 (54+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32127 |
ЦИБРІВСЬКА Л.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
93 (40+26+27) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
32128 |
ЦИБРІВСЬКА О.Д. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32129 |
ЦИБРІВСЬКА С.Д. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32130 |
ЦИБУЛЬКО І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
132 (38+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
32131 |
ЦИБУЛЬКО Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32132 |
ЦИБУЛЬСЬКА А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
32133 |
ЦИБУЛЬСЬКА С.І. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
77 (18+38+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32134 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ А.А. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
3 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32135 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ В.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
93 (46+26+21) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32136 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ Д.Р. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
6 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32137 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ Р.І. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
32138 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ Ю.Б. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
32139 |
ЦИБУЛЯ І.С. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32140 |
ЦИБУХ А.Т. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32141 |
ЦИБУХ Ю.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32142 |
ЦИВУНІН В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
58 (33+18+7) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32143 |
ЦИГАНЕНКО О.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
122 (52+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32144 |
ЦИГАНОК С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32145 |
ЦИГАНСЬКА А.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
32146 |
ЦИГАНЮК Б.О. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
9 |
66 (42+18+6) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32147 |
ЦИГИЛЬ М.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
83 (27+40+16) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32148 |
ЦИКАЛА В.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32149 |
ЦИКАЛО Н.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
132 (39+46+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
32150 |
ЦИКАЛО Ю.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32151 |
ЦИКАЛЮК В.С. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
9 |
74 (32+30+12) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32152 |
ЦИКАЛЯК Х.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
110 (30+50+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32153 |
ЦИКВАС В.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
66 (28+20+18) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32154 |
ЦИМБАЛ В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
104 (30+40+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32155 |
ЦИМБАЛ В.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32156 |
ЦИМБАЛ О.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32157 |
ЦИМБАЛА А.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
88 (28+54+6) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32158 |
ЦИМБАЛА Б.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32159 |
ЦИМБАЛА Д.П. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32160 |
ЦИМБАЛА М.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32161 |
ЦИМБАЛА М.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32162 |
ЦИМБАЛА С.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32163 |
ЦИМБАЛА Ю.Р. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
3 |
134 (32+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
32164 |
ЦИМБАЛА Я.А. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32165 |
ЦИМБАЛІСТА А.А. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32166 |
ЦИМБАЛІСТА В.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32167 |
ЦИМБАЛІСТА І.Б. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
32168 |
ЦИМБАЛІСТИЙ А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32169 |
ЦИМБАЛОВ Д.С. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32170 |
ЦИМБАЛЮК А.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
87 (36+21+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32171 |
ЦИМБАЛЯК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
32172 |
ЦИМБАЛЯК М.Б. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
80 (37+22+21) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32173 |
ЦИМБАЛЯК Т.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
102 (38+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32174 |
ЦИМБАЛЯК Ю.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32175 |
ЦИМБІР С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
51 (18+22+11) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32176 |
ЦИМБОР О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32177 |
ЦИМБРИЛА А.Ю. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
92 (20+54+18) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32178 |
ЦИМБРИЛО С.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
100 (52+42+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32179 |
ЦИНІЦЬКА О.Л. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
142 (40+60+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32180 |
ЦИНКО Д.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
152 (52+40+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32181 |
ЦИПАН Д.Д. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32182 |
ЦИПЛАКОВА М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
106 (20+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
32183 |
ЦИПУК А.О. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
6 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
32184 |
ЦИПУК А.Т. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
94 (48+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
32185 |
ЦИПУК Б.Т. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
46 (20+26+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32186 |
ЦИПУК В.С. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
108 (54+36+18) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
32187 |
ЦИПУК У.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
71 (26+36+9) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32188 |
ЦИТНАРУКА А.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
91 (32+32+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32189 |
ЦИТРИН І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
124 (45+38+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32190 |
ЦИТУЛЯ А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32191 |
ЦИЦА С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
111 (40+38+33) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32192 |
ЦИЦАК Л.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32193 |
ЦИЦИК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32194 |
ЦИЦОНЬ Ю.І. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
76 (8+38+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32195 |
ЦИЦУЛА О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
155 (42+58+55) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32196 |
ЦИЦЮРА Є.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32197 |
ЦІЖ М.А. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32198 |
ЦІЖ М.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32199 |
ЦІЖ Х.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
168 (54+56+58) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32200 |
ЦІЗДИН Г.І. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32201 |
ЦІЗДИН І.Я. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32202 |
ЦІЗДИН О.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
32203 |
ЦІКАЙЛО Д.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32204 |
ЦІКАЛО А.М. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
5 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32205 |
ЦІКАЛО М.С. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32206 |
ЦІКАЛО Н.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32207 |
ЦІКАЛО О.М. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
3 |
142 (36+58+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
32208 |
ЦІКАЛО С.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
108 (30+54+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
32209 |
ЦІКАНЧУК Р.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32210 |
ЦІКО В.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
98 (42+32+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32211 |
ЦІКО К.Л. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
5 |
82 (46+24+12) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32212 |
ЦІКО М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
60 (26+28+6) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32213 |
ЦІКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32214 |
ЦІЛИК Н.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32215 |
ЦІЛУЙКО М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
97 (26+32+39) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32216 |
ЦІМЕРМАН О.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
129 (52+41+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32217 |
ЦІМЕРМАН Х.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
131 (54+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32218 |
ЦІНКАЛО О.Д. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
32219 |
ЦІНКЕВИЧ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
76 (40+18+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32220 |
ЦІНКЕВИЧ Л.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32221 |
ЦІНКЕВИЧ Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32222 |
ЦІНЦАДЗЕ М.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
65 (18+32+15) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32223 |
ЦІОЛКОВСЬКА Х.З. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
95 (33+40+22) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
32224 |
ЦІОЛКОВСЬКИЙ К.О. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32225 |
ЦІПИВКО І.В. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
9 |
98 (40+52+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
32226 |
ЦІПИВКО С.С. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
99 (30+32+37) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32227 |
ЦІПИК В.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
119 (40+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32228 |
ЦІРОГ С.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
73 (29+20+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32229 |
ЦІСАР Р.О. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
7 |
55 (27+20+8) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32230 |
ЦІСІНСЬКА В.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32231 |
ЦІСІНСЬКА В.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32232 |
ЦІСІНСЬКА І.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
133 (39+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
32233 |
ЦІСІНСЬКА Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
78 (36+12+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32234 |
ЦІСІНСЬКИЙ В.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32235 |
ЦІСІНСЬКИЙ Д.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
49 (7+30+12) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32236 |
ЦІСІНСЬКИЙ М.П. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
9 |
57 (19+32+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32237 |
ЦІСЛІЦІНСЬКА Ю.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32238 |
ЦІСОВСЬКА Х.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32239 |
ЦІТА О.В. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
9 |
149 (54+56+39) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32240 |
ЦІТУЛЯ А.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
137 (60+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32241 |
ЦІХАНСЬКИЙ О.П. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32242 |
ЦІХОВИЧ А.О. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32243 |
ЦІХОЛЯЗ Д.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32244 |
ЦІХОЦЬКА С.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32245 |
ЦІХОЦЬКИЙ О.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32246 |
ЦІШЕЦЬКА О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
32247 |
ЦІШКЕВИЧ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
32248 |
ЦІШКЕВИЧ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
134 (43+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
32249 |
ЦМАЙ О.М. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
10 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
32250 |
ЦМОКАНИЧ Б.Й. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
11 |
62 (28+22+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32251 |
ЦМОКАНИЧ М.Й. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
8 |
40 (9+20+11) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32252 |
ЦМОКАНИЧ О.І. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
10 |
143 (54+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
32253 |
ЦМОКОВІЧ А.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
32254 |
ЦОБА Я.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32255 |
ЦОВКО М.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
110 (26+48+36) |
|
|
С2 |
|
Вольська Світлана Станіславівна |
32256 |
ЦОВТА Н.О. |
14766 |
м. Старий Самбір |
Стрілківська ЗСШ |
10 |
110 (31+34+45) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32257 |
ЦОДЕР С.М. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
10 |
22 (5+14+3) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32258 |
ЦОЛИГАН Х.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
157 (57+52+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32259 |
ЦОЛТА А.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
102 (36+48+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
32260 |
ЦОЛТА І.Р. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32261 |
ЦОЛТА Ю.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32262 |
ЦОФА А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
32263 |
ЦУНДЕР В.З. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32264 |
ЦУНДЕР М.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
134 (32+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32265 |
ЦУНДЕР О.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
134 (45+42+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32266 |
ЦУНЯК А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32267 |
ЦУНЯК А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
124 (48+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32268 |
ЦУНЯК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32269 |
ЦУНЯК О.М. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
5 |
66 (20+22+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32270 |
ЦУПЕР Н.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32271 |
ЦУПЕР Р.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
108 (48+0+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32272 |
ЦУПРИК Х.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
120 (36+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
32273 |
ЦУРАК Р.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
87 (27+32+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32274 |
ЦУХ А.І. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
8 |
116 (24+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
32275 |
ЦУХ М.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32276 |
ЦУЦЕЙ Д.В. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
6 |
41 (12+17+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32277 |
ЦУЦУРЯК Р.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
128 (39+50+39) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
32278 |
ЦЬВЯК Р.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32279 |
ЦЬКУЙ С.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
5 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32280 |
ЦЬКУЙ Ю.Я. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32281 |
ЦЬОКАН О |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
134 (48+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32282 |
ЦЬОКАН С.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32283 |
ЦЬОЛКО А.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
32284 |
ЦЬОЛКО Я.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32285 |
ЦЬОМА М.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32286 |
ЦЬОНА І.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
169 (58+54+57) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32287 |
ЦЬОНА М.О. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32288 |
ЦЬОНА С.Ю. |
14703 |
м. Сокаль |
Варязька ЗШ |
7 |
128 (45+58+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
32289 |
ЦЬОНЬ А.А. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
7 |
118 (45+44+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32290 |
ЦЬОНЬ А.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
32291 |
ЦЬОНЬ М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32292 |
ЦЬОНЬ Р.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
122 (36+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
32293 |
ЦЬОРОХ Х.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
94 (36+38+20) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
32294 |
ЦЮЗИК Д.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32295 |
ЦЮК Х.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32296 |
ЦЮКЕВИЧ Р.О. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
7 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
32297 |
ЦЮМРА А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
32298 |
ЦЮМРА Х.Б. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
139 (48+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32299 |
ЦЮМРАК І.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
7 |
59 (15+24+20) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32300 |
ЦЮНИК С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
87 (21+38+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32301 |
ЦЮПА І.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
102 (36+44+22) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
32302 |
ЦЮПА М.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32303 |
ЦЮПА О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (0+48+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32304 |
ЦЮПА П.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
112 (47+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32305 |
ЦЮПА С.Б. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32306 |
ЦЮПАК А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
83 (24+34+25) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32307 |
ЦЮПАК БІ. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
7 |
78 (27+32+19) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32308 |
ЦЮПАК В.О. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32309 |
ЦЮПАК П.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
80 (28+40+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32310 |
ЦЮПАК Р.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
116 (26+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
32311 |
ЦЮПІН М.О. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
9 |
143 (60+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
32312 |
ЦЮПКА В.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32313 |
ЦЮПКА І.М. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32314 |
ЦЮПКА М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32315 |
ЦЮПКА М.М. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
126 (40+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32316 |
ЦЮПКА Н.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
68 (24+26+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32317 |
ЦЮПКА О.Є. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
4 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
32318 |
ЦЮПКА Т.А. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
7 |
73 (18+32+23) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32319 |
ЦЮПКА Х.П. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
7 |
149 (45+52+52) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32320 |
ЦЮПКА Ю.Б. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
7 |
121 (42+44+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32321 |
ЦЮПРИК О.Р. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32322 |
ЦЮРА А.В. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
9 |
157 (46+60+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32323 |
ЦЮРА В.А. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32324 |
ЦЮРА Ю.В. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32325 |
ЦЮРИК Є.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32326 |
ЦЮРКАЛО В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
46 (17+8+21) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32327 |
ЦЮРКАЛО М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32328 |
ЦЮРКО О.Ц. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
6 |
113 (42+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
32329 |
ЦЮРОСЬ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
96 (24+12+60) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
32330 |
ЦЮРПАЛЕВИЧ К.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32331 |
ЦЮРПІТА І.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32332 |
ЦЮРЯК А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
137 (60+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32333 |
ЦЮЦИК В.В. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
32334 |
ЦЮЦИК М.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32335 |
ЦЮЦИК Н.Б. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
3 |
118 (30+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
32336 |
ЦЮЦИК С.Є. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
5 |
59 (30+23+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32337 |
ЦЮЦИК Т.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
90 (38+28+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32338 |
ЦЮЦИК Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32339 |
ЦЮЦЯК Є. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32340 |
ЦЮЦЯК Р.Р. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
9 |
77 (40+34+3) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32341 |
ЦЯНЦЬО В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32342 |
ЦЯНЦЬО І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32343 |
ЦЯПАЛО А.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32344 |
ЦЯПАЛО Б.Я. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
80 (30+32+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32345 |
ЦЯПАЛО Н.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
124 (39+48+37) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32346 |
ЦЯПАЛО Р.Л. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
94 (39+24+31) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32347 |
ЦЯПИЧ А.М. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
94 (27+32+35) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32348 |
ЦЯПИЧ Ю.М. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32349 |
ЦЯПКА Л.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
4 |
104 (36+44+24) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
32350 |
ЦЯПКА М.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
6 |
113 (42+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
32351 |
ЦЯПКА Р.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
48 (0+36+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32352 |
ЦЯПКО Б.І. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
32353 |
ЦЯПКО Н.Т. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32354 |
ЦЯПУТА М.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32355 |
ЦЯЦЯК Р.З. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
57 (6+38+13) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32356 |
ЧАБАЙ Я.Б. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32357 |
ЧАБАЛЬКО А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32358 |
ЧАБАЛЬКО В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
71 (30+23+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32359 |
ЧАБАН А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32360 |
ЧАБАН А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32361 |
ЧАБАН А.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
140 (46+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
32362 |
ЧАБАН А.Д. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32363 |
ЧАБАН А.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
14 (12+2+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32364 |
ЧАБАН А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32365 |
ЧАБАН Б.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
48 (0+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32366 |
ЧАБАН В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
64 (21+26+17) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32367 |
ЧАБАН Д.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32368 |
ЧАБАН Л.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32369 |
ЧАБАН М.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32370 |
ЧАБАН М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32371 |
ЧАБАН М.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
147 (48+42+57) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32372 |
ЧАБАН М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
116 (51+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32373 |
ЧАБАН Н.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32374 |
ЧАБАН Н.Б. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
116 (43+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
32375 |
ЧАБАН Н.М. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
7 |
109 (39+42+28) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
32376 |
ЧАБАН Н.С. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
6 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
32377 |
ЧАБАН О.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
63 (12+38+13) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32378 |
ЧАБАН С.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
86 (45+32+9) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32379 |
ЧАБАН С.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32380 |
ЧАБАН С.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
114 (60+36+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32381 |
ЧАБАН Я.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
72 (16+38+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
32382 |
ЧАБАНОВ Н.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32383 |
ЧАБРЯ О.Б. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
114 (60+36+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32384 |
ЧАБРЯ Р.Б. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
7 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32385 |
ЧАВА В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
127 (38+50+39) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
32386 |
ЧАВА Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32387 |
ЧАВА С.Б. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32388 |
ЧАВС Д.Р. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32389 |
ЧАВС М.В. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
3 |
158 (46+58+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32390 |
ЧАВС О.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
110 (35+48+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32391 |
ЧАВУС Н.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
9 |
101 (37+40+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32392 |
ЧАВУС Т.Р. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32393 |
ЧАД К.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
130 (36+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32394 |
ЧАД К.І. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32395 |
ЧАЙКА А.А. |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
6 |
134 (48+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32396 |
ЧАЙКА В.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32397 |
ЧАЙКА М.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32398 |
ЧАЙКА Р.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
95 (17+42+36) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
32399 |
ЧАЙКА С.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32400 |
ЧАЙКА У.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32401 |
ЧАЙКА Ю.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
146 (60+50+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32402 |
ЧАЙКІВСЬКА Н.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
118 (34+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
32403 |
ЧАЙКІВСЬКА О.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
7 |
81 (27+32+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32404 |
ЧАЙКІВСЬКА С.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
5 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32405 |
ЧАЙКІВСЬКИЙ А.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
6 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32406 |
ЧАЙКІВСЬКИЙ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
49 (14+26+9) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32407 |
ЧАЙКІВСЬКИЙ М.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
32408 |
ЧАЙКІВСЬКИЙ М.Т. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
9 |
83 (34+40+9) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32409 |
ЧАЙКІВСЬКИЙ Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32410 |
ЧАЙКІВСЬКИЙ Т.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32411 |
ЧАЙКІНА Ю.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
105 (26+40+39) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32412 |
ЧАЙКО Р.І. |
14920 |
м. Яворів |
Добростанська СЗШ |
6 |
117 (54+39+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32413 |
ЧАЙКОВСЬКА А.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32414 |
ЧАЙКОВСЬКА А.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32415 |
ЧАЙКОВСЬКА В.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
32416 |
ЧАЙКОВСЬКА В.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32417 |
ЧАЙКОВСЬКА Г.Г. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
116 (33+46+37) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
32418 |
ЧАЙКОВСЬКА Н.Я. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32419 |
ЧАЙКОВСЬКА О.І. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32420 |
ЧАЙКОВСЬКА С.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32421 |
ЧАЙКОВСЬКА С.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
148 (42+52+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32422 |
ЧАЙКОВСЬКА Т.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32423 |
ЧАЙКОВСЬКА Ю.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32424 |
ЧАЙКОВСЬКА Ю.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
98 (54+32+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32425 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ А.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32426 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32427 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ І.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
7 |
119 (27+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
32428 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
77 (22+31+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32429 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ М.Ю. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
134 (30+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидір Марія Петрівна |
32430 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
142 (42+40+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
32431 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ Ю.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32432 |
ЧАКЛОШ М.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
100 (32+44+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32433 |
ЧАЛА А.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
8 |
53 (9+24+20) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32434 |
ЧАЛА Б.М. |
14425 |
м. Жовква |
Руда-Крехівська ПШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32435 |
ЧАЛА І.О. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
6 |
122 (48+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32436 |
ЧАЛА О.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
5 |
68 (30+20+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32437 |
ЧАЛІДЗЕ А.Г. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
125 (52+37+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32438 |
ЧАЛІДЗЕ О.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32439 |
ЧАНКОВ Д.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
82 (15+38+29) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32440 |
ЧАПАЄВ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32441 |
ЧАПАЄВА А.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32442 |
ЧАПАЄВА В.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32443 |
ЧАПЕЛЬСЬКИЙ О.Ю. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
32444 |
ЧАПІНСЬКА М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
115 (54+28+33) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32445 |
ЧАПКАЙЛО А.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
32446 |
ЧАПКАЙЛО М.Р. |
14298 |
м. Жидачів |
Тейсарівська ЗОШ |
5 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32447 |
ЧАПЛАК З.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32448 |
ЧАПЛИК Р.А. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32449 |
ЧАПЛИНСЬКА А.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32450 |
ЧАПЛИНСЬКИЙ О.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
9 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32451 |
ЧАПЛИНСЬКИЙ Р.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
102 (28+44+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32452 |
ЧАПЛІЙ О.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
32453 |
ЧАПЛІНСЬКА Л.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
132 (48+40+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32454 |
ЧАПЛІНСЬКИЙ І.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
76 (28+36+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32455 |
ЧАПЛЮК С.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
103 (39+36+28) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
32456 |
ЧАПЛЯ А.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32457 |
ЧАПЛЯ В.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
32458 |
ЧАПЛЯ Є.С. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
32459 |
ЧАПЛЯ І.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
142 (60+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
32460 |
ЧАПЛЯ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
109 (36+25+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
32461 |
ЧАПЛЯ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32462 |
ЧАПЛЯ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
142 (39+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
32463 |
ЧАПЛЯ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32464 |
ЧАПЛЯ Н.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
11 |
101 (54+26+21) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32465 |
ЧАПЛЯ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32466 |
ЧАПЛЯ Р.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
32467 |
ЧАПЛЯ С.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
104 (46+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
32468 |
ЧАПЛЯ С.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32469 |
ЧАПЛЯ Ю.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
78 (8+52+18) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32470 |
ЧАПРАН Б.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32471 |
ЧАПРАН В.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
116 (46+34+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32472 |
ЧАПРАН Р.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32473 |
ЧАРКА Р.В. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
7 |
148 (36+52+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32474 |
ЧАРКОВСЬКА О.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32475 |
ЧАРКОВСЬКИЙ Н.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (34+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32476 |
ЧАРНОШ Є.Є. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32477 |
ЧАРНОШ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
138 (46+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
32478 |
ЧАСОВСЬКИХ В.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32479 |
ЧАУН В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
9 |
72 (35+28+9) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32480 |
ЧАУС А.Ю. |
14957 |
м. Яворів |
Старичівська СЗШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32481 |
ЧАУС В.Д. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
102 (34+44+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32482 |
ЧАУС І.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
88 (44+14+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32483 |
ЧАУС Ю.М. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32484 |
ЧВАК М.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32485 |
ЧВАРТКОВСЬКА С.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32486 |
ЧВЕРТЛИК Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32487 |
ЧВІЛЬОВА А.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
9 |
127 (45+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32488 |
ЧЕБАЄВ І.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
92 (18+44+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32489 |
ЧЕБАЄВА М.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32490 |
ЧЕБАН В.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32491 |
ЧЕБАН С.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32492 |
ЧЕБИШЕВ О.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
79 (25+30+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32493 |
ЧЕБОТАРЬОВА Ю.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
32494 |
ЧЕГУС В.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
38 (8+18+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32495 |
ЧЕДРИК В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
76 (35+26+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32496 |
ЧЕКАЙЛО А.Є. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
82 (32+32+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32497 |
ЧЕКАЙЛО І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
114 (39+44+31) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
32498 |
ЧЕКАЛЕНКО К.С. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
4 |
126 (40+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32499 |
ЧЕКАН Р.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
32500 |
ЧЕКІЛЬ Л.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32501 |
ЧЕЛАК О.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
124 (54+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32502 |
ЧЕЛАК О.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32503 |
ЧЕЛИК А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
116 (48+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
32504 |
ЧЕЛЛА Є.А. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32505 |
ЧЕЛЮБЕЄВА В.В. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
5 |
93 (32+31+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
32506 |
ЧЕЛЮК Д.П. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
77 (36+23+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32507 |
ЧЕЛЮК Р.П. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32508 |
ЧЕЛЯДИН Р.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32509 |
ЧЕЛЯДИН С.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
82 (27+36+19) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32510 |
ЧЕЛЯДІНА А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32511 |
ЧЕМБУКОВА К.А. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32512 |
ЧЕМЕРЕГА О.М. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
7 |
96 (27+32+37) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32513 |
ЧЕМЕРИНСЬКА О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32514 |
ЧЕМЕРИНСЬКА С.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32515 |
ЧЕМЕРИНСЬКА Я.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
109 (39+42+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32516 |
ЧЕМЕРИС Д.Б. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
140 (36+56+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
32517 |
ЧЕМЕРИС С.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32518 |
ЧЕМЕРИС С.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32519 |
ЧЕМЕРИС Ю.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
67 (18+32+17) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32520 |
ЧЕМНА Т.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32521 |
ЧЕНЬ С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
32522 |
ЧЕНЬ Я.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
104 (28+58+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
32523 |
ЧЕПА В.Р. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
6 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32524 |
ЧЕПА І.Ф. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
3 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32525 |
ЧЕПА Р.Р. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
8 |
117 (33+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
32526 |
ЧЕПА С.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
92 (20+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32527 |
ЧЕПАК Б.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32528 |
ЧЕПАК О.Г. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
84 (24+26+34) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32529 |
ЧЕПЕЛЮК С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32530 |
ЧЕПЕЛЯК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
50 (23+12+15) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32531 |
ЧЕПИС Г |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
140 (44+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
32532 |
ЧЕПИС О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
32533 |
ЧЕПІЖАК Т.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32534 |
ЧЕПІЛЬ А.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32535 |
ЧЕПІЛЬ В.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32536 |
ЧЕПІЛЬ К.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32537 |
ЧЕПІЛЬ М.О. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
110 (36+50+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32538 |
ЧЕПІЛЬ Н.Б. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32539 |
ЧЕПІЛЬ Н.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
32540 |
ЧЕПІЛЬ О.І. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32541 |
ЧЕПІЛЬ О.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
108 (31+20+57) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
32542 |
ЧЕПІЛЬ Р.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32543 |
ЧЕПІЛЬ Я.С. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32544 |
ЧЕПУРНА А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32545 |
ЧЕПУРНИЙ Є.С. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32546 |
ЧЕРВІНКА А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
60 (0+24+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32547 |
ЧЕРВІНКА Л.П. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
148 (54+58+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32548 |
ЧЕРВІНСЬКА Д.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
87 (35+28+24) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32549 |
ЧЕРВІНСЬКА І.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
32550 |
ЧЕРВІНСЬКА М.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32551 |
ЧЕРВІНСЬКА Р.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32552 |
ЧЕРВІНСЬКА Т.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
100 (40+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32553 |
ЧЕРВІНСЬКА Ю.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32554 |
ЧЕРВІНСЬКА Я.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
123 (40+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32555 |
ЧЕРВІНСЬКИЙ В.Ї. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32556 |
ЧЕРВІНЧАК О.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32557 |
ЧЕРВІНЬ А.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32558 |
ЧЕРВОНИЙ О.О. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32559 |
ЧЕРВОНЯК О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32560 |
ЧЕРВЯКОВ М.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
134 (22+52+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
32561 |
ЧЕРВЯКОВ С.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32562 |
ЧЕРВЯЧЕНКО Н.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
32563 |
ЧЕРДАК О.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32564 |
ЧЕРЕВАТА С.І. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
8 |
74 (33+26+15) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
32565 |
ЧЕРЕВАТЕНКО О.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32566 |
ЧЕРЕВАТИЙ Л.Л. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32567 |
ЧЕРЕВИЧНИЙ Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
134 (38+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
32568 |
ЧЕРЕВКА М.М. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
7 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
32569 |
ЧЕРЕВКО О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
121 (45+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
32570 |
ЧЕРЕВКО У. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32571 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО Д.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32572 |
ЧЕРЕДНЯК Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
68 (10+34+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32573 |
ЧЕРЕЗОВА Є.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
32574 |
ЧЕРЕМІСОВ О.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
106 (34+30+42) |
|
|
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
32575 |
ЧЕРЕМХА С.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32576 |
ЧЕРЕП А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32577 |
ЧЕРЕПКОВА А.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32578 |
ЧЕРЕПКОВА А.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
8 |
125 (48+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32579 |
ЧЕРЕПКОВА В.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
3 |
152 (38+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32580 |
ЧЕРЕЧІН Р.В. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
112 (39+30+43) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
32581 |
ЧЕРЕЧІН С.В. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
109 (46+27+36) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32582 |
ЧЕРЕЩУ Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
109 (33+36+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
32583 |
ЧЕРКАВСЬКИЙ І.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32584 |
ЧЕРКАС С.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32585 |
ЧЕРКУН М.С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32586 |
ЧЕРНЕГА Н.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
32587 |
ЧЕРНЕНКО А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32588 |
ЧЕРНЕНКО В.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
130 (54+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
32589 |
ЧЕРНЕНКО Д.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32590 |
ЧЕРНЕНКО М.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32591 |
ЧЕРНЕНКО О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
10 |
102 (46+38+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32592 |
ЧЕРНЕТА В.І. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
32593 |
ЧЕРНЕТА Н.Д. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
4 |
116 (24+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
32594 |
ЧЕРНЕХІВСЬКА В. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
7 |
65 (18+30+17) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
32595 |
ЧЕРНЕЦЬ А.В. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
32596 |
ЧЕРНЕЦЬКА В.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
90 (28+44+18) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32597 |
ЧЕРНЕЦЬКА Є.М. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32598 |
ЧЕРНЕЦЬКА І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32599 |
ЧЕРНЕЦЬКА М.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
8 |
145 (48+52+45) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32600 |
ЧЕРНЕЦЬКА М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32601 |
ЧЕРНЕЦЬКА С.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
9 |
77 (17+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32602 |
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Н.Г. |
14328 |
м. Жидачів |
Протесівська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32603 |
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Н.С. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32604 |
ЧЕРНЕЦЬКИЙ С.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
32605 |
ЧЕРНЄЦЬКИЙ С.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32606 |
ЧЕРНИК В.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32607 |
ЧЕРНИК Д.Н. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32608 |
ЧЕРНИК М.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32609 |
ЧЕРНИК М.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
118 (36+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
32610 |
ЧЕРНИК Н.І. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
9 |
141 (50+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
32611 |
ЧЕРНИК Ю.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
10 |
88 (35+38+15) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
32612 |
ЧЕРНИК Ю.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32613 |
ЧЕРНИХЕВИЧ Ю.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
6 |
96 (42+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32614 |
ЧЕРНИЧУК Н.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
92 (40+34+18) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
32615 |
ЧЕРНИШ Т.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32616 |
ЧЕРНИШ Т.Л. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32617 |
ЧЕРНИШОВ А.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
74 (13+28+33) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32618 |
ЧЕРНИШОВА А.С. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
113 (39+42+32) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32619 |
ЧЕРНІГА І.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
115 (27+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
32620 |
ЧЕРНІГОВА В.С. |
14687 |
м. Сокаль |
Себечівська ЗШ |
7 |
85 (39+24+22) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32621 |
ЧЕРНІЙ І.А. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
8 |
142 (45+40+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
32622 |
ЧЕРНІЙ М.М. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
4 |
114 (26+52+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
32623 |
ЧЕРНІЙ У.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32624 |
ЧЕРНІЙ Х.П. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32625 |
ЧЕРНІКОВА К.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32626 |
ЧЕРНІКОВА М.О. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
32627 |
ЧЕРНІКОВА О.А. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
4 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32628 |
ЧЕРНІХОВСЬКА В.М. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
3 |
28 (8+14+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32629 |
ЧЕРНІХОВСЬКА М.В. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
9 |
94 (43+30+21) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32630 |
ЧЕРНОБАЙ Д.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
43 (20+20+3) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32631 |
ЧЕРНОВА А.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
84 (22+32+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32632 |
ЧЕРНОГОР А.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
103 (26+44+33) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
32633 |
ЧЕРНОКОНЬ А.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32634 |
ЧЕРНОУСОВ В.Д. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
114 (35+40+39) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32635 |
ЧЕРНУШЕНКО А.Д. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
136 (48+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32636 |
ЧЕРНУШКІНА А.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
32637 |
ЧЕРНЮК А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32638 |
ЧЕРНЮК В.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32639 |
ЧЕРНЮХ В.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
130 (33+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32640 |
ЧЕРНЮХ Н.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32641 |
ЧЕРНЯВЕЦЬ В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32642 |
ЧЕРНЯВСЬКА У.Ю. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
8 |
119 (42+38+39) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32643 |
ЧЕРНЯВСЬКА Ю.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
126 (46+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32644 |
ЧЕРНЯВСЬКА Ю.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32645 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32646 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ В.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
80 (24+28+28) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
32647 |
ЧЕРНЯЄВА О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32648 |
ЧЕРНЯК Д.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
109 (22+39+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32649 |
ЧЕРНЯК І.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
32650 |
ЧЕРНЯК М.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
32651 |
ЧЕРНЯК О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
95 (36+38+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32652 |
ЧЕРНЯТЬЄВ В.Д. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32653 |
ЧЕРПАК А.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32654 |
ЧЕРПАК В.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
118 (22+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32655 |
ЧЕРХАВСЬКА М.І. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
8 |
136 (45+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32656 |
ЧЕРХАВСЬКИЙ Б.Р. |
14146 |
м. Дрогобич |
зош № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
32657 |
ЧЕРЬОМУХІНА Є.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32658 |
ЧЕСНОКОВА Н.І. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
8 |
41 (6+20+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32659 |
ЧЕТВЕРІКОВ Д.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32660 |
ЧЕТВЕРНЯ Я.С. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32661 |
ЧЕТВЕРУС А.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32662 |
ЧЕТИРБУК О.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
86 (34+28+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32663 |
ЧЕХ А.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
3 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32664 |
ЧЕХ А.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32665 |
ЧЕХ А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
82 (22+48+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32666 |
ЧЕХ Б.П. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32667 |
ЧЕХ В.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
32668 |
ЧЕХ Д.П. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32669 |
ЧЕХ М.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32670 |
ЧЕХ М.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
112 (60+28+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32671 |
ЧЕХ М.Р. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32672 |
ЧЕХ С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
60 (12+36+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32673 |
ЧЕХ Т.А. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
9 |
28 (5+20+3) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32674 |
ЧЕХ Т.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
101 (36+28+37) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32675 |
ЧЕХ Ю.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32676 |
ЧЕХЛАТИЙ Ю.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
88 (52+24+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32677 |
ЧЕЧІЛЬ О.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32678 |
ЧЕЧІЛЬ Р.В. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
7 |
68 (27+22+19) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32679 |
ЧЕЧІЛЬ С |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32680 |
ЧЕЧКЕВИЧ Я.Е. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
106 (28+54+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32681 |
ЧЕШОК С.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32682 |
ЧЄРЄВИЧНИК Ю.І. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
32683 |
ЧИВЕЧАЛОВА Д.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
96 (24+54+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32684 |
ЧИГИРИК О.А. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
32685 |
ЧИГИС І.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32686 |
ЧИЖ А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
144 (50+46+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32687 |
ЧИЖ В.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
108 (26+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
32688 |
ЧИЖ Г.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32689 |
ЧИЖ Н.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
55 (24+24+7) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32690 |
ЧИЖ О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
111 (34+56+21) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32691 |
ЧИЖ Р.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
32692 |
ЧИЖ У.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
137 (58+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
32693 |
ЧИЖ Ю.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
92 (22+40+30) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
32694 |
ЧИЖЕВСЬКИЙ Р.О. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
5 |
130 (52+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32695 |
ЧИЖЕВСЬКИЙ Ю.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
150 (57+42+51) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
32696 |
ЧИЖИК С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32697 |
ЧИЖИК Т.М. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
6 |
101 (44+39+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32698 |
ЧИЖИКОВА В.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32699 |
ЧИЖО А.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32700 |
ЧИЖО О. . |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32701 |
ЧИЖО О.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
34 (8+8+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32702 |
ЧИЖО С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32703 |
ЧИЖО С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
110 (22+52+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
32704 |
ЧИЖО Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32705 |
ЧИЖОВИЧ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32706 |
ЧИЖОВИЧ О.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
5 |
105 (34+41+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
32707 |
ЧИЖОВСЬКА Н.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32708 |
ЧИЖОВСЬКИЙ Д.М. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
87 (27+30+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32709 |
ЧИЖУК Ю.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32710 |
ЧИКАЙЛО М.В. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
5 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
32711 |
ЧИКАЙЛО Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
130 (39+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
32712 |
ЧИКАЛІНА Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
128 (52+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
32713 |
ЧИКАЛЬСЬКИЙ Д.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
8 |
126 (45+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32714 |
ЧИКОВСЬКИЙ А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
142 (36+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
32715 |
ЧИКУЛАЄВА Н.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
32716 |
ЧИКУЛАЄВА О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
85 (30+18+37) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32717 |
ЧИНИЛО М.В. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
7 |
132 (54+40+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32718 |
ЧИНЧАК О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
81 (42+21+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
32719 |
ЧИНЧАК Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
32720 |
ЧИНШОВИЙ В.Я. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32721 |
ЧИНЯКОВ О.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32722 |
ЧИП В.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32723 |
ЧИП Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32724 |
ЧИР А.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32725 |
ЧИР К.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32726 |
ЧИРВА В.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32727 |
ЧИРКО М.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
131 (54+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
32728 |
ЧИРКОВА О.М. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32729 |
ЧИСТУХ Т.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
42 (6+16+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32730 |
ЧИСТЯКОВА М.В. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
4 |
82 (16+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32731 |
ЧИХРІЙ І.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
66 (15+32+19) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
32732 |
ЧИЧЕРСЬКА А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
118 (36+52+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32733 |
ЧИЧЕРСЬКА І.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
5 |
96 (32+28+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32734 |
ЧИЧЕРСЬКА М.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
128 (48+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32735 |
ЧИЧЕРСЬКА С.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
9 |
113 (36+44+33) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32736 |
ЧИЧЕРСЬКИЙ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
75 (39+18+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32737 |
ЧИЧИНСЬКИЙ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32738 |
ЧИЧКЕВИЧ Я.І. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32739 |
ЧИЧУЛА І.П. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
32740 |
ЧИШ С.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
8 |
114 (39+44+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32741 |
ЧИШ Х.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32742 |
ЧІБІСОВА А.В. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
10 |
120 (37+44+39) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32743 |
ЧІВКА А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32744 |
ЧІКЕЛЬ Н.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
90 (42+36+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32745 |
ЧІКІН А |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32746 |
ЧІПАК Ї.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
32747 |
ЧІПАК М.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
145 (48+46+51) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
32748 |
ЧІПАК О.М. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32749 |
ЧІПАК С |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
71 (17+36+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32750 |
ЧІПАК С.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32751 |
ЧІПКО П.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
75 (32+13+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32752 |
ЧІПЧАР Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
32753 |
ЧІПЧИК Д.І. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32754 |
ЧІСТЯКОВА М.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
32755 |
ЧІХ В.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32756 |
ЧІХ В.С. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
7 |
138 (54+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
32757 |
ЧІХРАЙ Г.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
124 (39+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
32758 |
ЧІХРАЙ М.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
119 (46+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32759 |
ЧІХРАЙ О.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
75 (39+10+26) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32760 |
ЧІХРАК О.В. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32761 |
ЧЇДЖОКЄ А.Є. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
84 (40+44+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
32762 |
ЧКАДУА А.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
67 (35+8+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32763 |
ЧКАДУА Х. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
71 (24+30+17) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32764 |
ЧЛЕК А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32765 |
ЧМЕЛИК А.В. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32766 |
ЧМЕЛИК І.М. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
6 |
55 (36+19+0) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32767 |
ЧМЕРУК Х.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32768 |
ЧМИР В.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
32769 |
ЧМИР О.Б. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
3 |
112 (28+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
32770 |
ЧМИР О.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32771 |
ЧМИР О.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
104 (30+44+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32772 |
ЧМИР С.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32773 |
ЧМІЛЬ А.Я. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
128 (26+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
32774 |
ЧМІЛЬ Б.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32775 |
ЧМІЛЬ Д.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32776 |
ЧМІЛЬ С.Б. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32777 |
ЧОБА Н.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
61 (27+28+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32778 |
ЧОБА О.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32779 |
ЧОБА С.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
137 (39+46+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
32780 |
ЧОБА С.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32781 |
ЧОБА Ю.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
84 (27+38+19) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
32782 |
ЧОБІТ М.А. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32783 |
ЧОБІТ С.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
110 (40+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32784 |
ЧОЛАВИН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
130 (39+54+37) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32785 |
ЧОЛАЧ С.І. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32786 |
ЧОЛАЧ С.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32787 |
ЧОЛИНЕЦЬ М.В. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
112 (45+38+29) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32788 |
ЧОЛІЙ І.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32789 |
ЧОЛІЙ С.М. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
9 |
91 (38+20+33) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32790 |
ЧОЛІЙ Х.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32791 |
ЧОМКО Р.Б. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
8 |
62 (30+24+8) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32792 |
ЧОМКО С.Б. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
7 |
79 (33+26+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32793 |
ЧОП І.В. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
10 |
99 (50+34+15) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32794 |
ЧОП Ю.Б. |
14696 |
м. Сокаль |
Переспівська ЗШ |
7 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
32795 |
ЧОП Я.О. |
14726 |
м. Сокаль |
Комарівська ЗШ |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32796 |
ЧОПАК М.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
32797 |
ЧОПИК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
113 (48+35+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32798 |
ЧОПИК К.О. |
14483 |
м. Пустомити |
Борщовицька ЗОШ |
7 |
94 (18+54+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32799 |
ЧОПИК М.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
9 |
140 (60+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
32800 |
ЧОПИК М.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
160 (58+60+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
32801 |
ЧОПИК Н.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32802 |
ЧОПИК О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
116 (44+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32803 |
ЧОПИК Р.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
8 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32804 |
ЧОПИК С. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
32805 |
ЧОПИК С.І. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32806 |
ЧОПИК У.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
83 (28+28+27) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32807 |
ЧОПИК Ю.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32808 |
ЧОПКО В.В. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
5 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32809 |
ЧОПКО В.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
32810 |
ЧОПКО В.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32811 |
ЧОПКО Д.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32812 |
ЧОПКО Д.М. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
82 (40+30+12) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32813 |
ЧОПКО Л.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
101 (39+42+20) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
32814 |
ЧОПКО С.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
96 (33+38+25) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32815 |
ЧОРНА А.В. |
14228 |
м. Городок |
Лісновицька ЗОШ |
8 |
40 (9+16+15) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
32816 |
ЧОРНА А.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
8 |
119 (48+48+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
32817 |
ЧОРНА В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
135 (42+58+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32818 |
ЧОРНА В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
95 (30+40+25) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32819 |
ЧОРНА В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32820 |
ЧОРНА В.Т. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
114 (54+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32821 |
ЧОРНА Г.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
9 |
58 (25+24+9) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
32822 |
ЧОРНА М.В. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32823 |
ЧОРНА М.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32824 |
ЧОРНА М.Л. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
89 (36+44+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32825 |
ЧОРНА М.Р. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32826 |
ЧОРНА М.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
90 (34+32+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32827 |
ЧОРНА М.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
35 (15+2+18) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
32828 |
ЧОРНА М.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
57 (9+32+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32829 |
ЧОРНА М.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32830 |
ЧОРНА О.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
7 |
81 (6+44+31) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32831 |
ЧОРНА С.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
102 (30+54+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32832 |
ЧОРНА Т.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
52 (39+6+7) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32833 |
ЧОРНА Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32834 |
ЧОРНА Т.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
6 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
32835 |
ЧОРНА Ю.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
108 (38+34+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32836 |
ЧОРНА Ю.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32837 |
ЧОРНА Ю.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32838 |
ЧОРНЕЙКО І.С. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
69 (37+26+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32839 |
ЧОРНЕЙКО О.П. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32840 |
ЧОРНЕНЬКА В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
134 (44+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
32841 |
ЧОРНЕНЬКА В.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32842 |
ЧОРНЕНЬКА Д.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
104 (27+46+31) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32843 |
ЧОРНЕНЬКА З.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
133 (42+49+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
32844 |
ЧОРНЕНЬКИЙ Д.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32845 |
ЧОРНЕНЬКИЙ Н. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
32846 |
ЧОРНЕНЬКИЙ Н.Я. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
109 (46+30+33) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32847 |
ЧОРНЕНЬКИЙ Р.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32848 |
ЧОРНЕНЬКОЇ Я.Ю. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
9 |
106 (35+32+39) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
32849 |
ЧОРНИИ О.І. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
8 |
101 (36+40+25) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
32850 |
ЧОРНИЙ Б.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
128 (34+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
32851 |
ЧОРНИЙ В.О. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
7 |
99 (48+26+25) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
32852 |
ЧОРНИЙ В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
139 (54+37+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
32853 |
ЧОРНИЙ В.С. |
14702 |
м. Сокаль |
Ільковицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32854 |
ЧОРНИЙ Д.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
72 (0+24+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
32855 |
ЧОРНИЙ І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
141 (54+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
32856 |
ЧОРНИЙ М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
73 (23+20+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32857 |
ЧОРНИЙ М.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
63 (22+20+21) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32858 |
ЧОРНИЙ М.Т. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
4 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
32859 |
ЧОРНИЙ М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32860 |
ЧОРНИЙ М.Я. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32861 |
ЧОРНИЙ О.Р. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
32862 |
ЧОРНИЙ Р.Г. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
151 (51+46+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32863 |
ЧОРНИЙ Р.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
78 (32+28+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
32864 |
ЧОРНИЙ С.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32865 |
ЧОРНИЙ Ю |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
32866 |
ЧОРНИЙ Ю.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32867 |
ЧОРНИЙ Ю.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32868 |
ЧОРНИЙ Я.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32869 |
ЧОРНИЙ Я.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32870 |
ЧОРНІЙ А |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32871 |
ЧОРНІЙ Б.В. |
14314 |
м. Жидачів |
Зарічненська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
32872 |
ЧОРНІЙ В.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
124 (12+52+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
32873 |
ЧОРНІЙ Г.В. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
112 (52+36+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32874 |
ЧОРНІЙ Д.В. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32875 |
ЧОРНІЙ Д.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32876 |
ЧОРНІЙ М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32877 |
ЧОРНІЙ М.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32878 |
ЧОРНІЙ Н.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
92 (45+30+17) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32879 |
ЧОРНІЙ Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
102 (42+26+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
32880 |
ЧОРНІЙ Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
71 (30+17+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32881 |
ЧОРНІЙ О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32882 |
ЧОРНІЙ П.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32883 |
ЧОРНІЙ П.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
79 (30+25+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32884 |
ЧОРНІЙ Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
90 (21+44+25) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
32885 |
ЧОРНОБАЙ А.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32886 |
ЧОРНОБАЙ І.М. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
7 |
117 (33+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
32887 |
ЧОРНОБАЙ М.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
104 (36+34+34) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32888 |
ЧОРНОБАЙ О.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32889 |
ЧОРНОБАЙ Р.Б. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
32890 |
ЧОРНОБАЙ Ю.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
128 (60+32+36) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
32891 |
ЧОРНОБАЙ Ю.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32892 |
ЧОРНОБИЛЬ Ю.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
98 (42+38+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32893 |
ЧОРНОВУС М.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
66 (20+34+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32894 |
ЧОРНОЛЕВСЬКИЙ П.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
96 (27+38+31) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32895 |
ЧОРНОПИСЬКА С.П. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
5 |
86 (40+16+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32896 |
ЧОРНОПИСЬКИЙ В.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
4 |
118 (28+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32897 |
ЧОРНОПИСЬКИЙ Н.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
111 (37+44+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
32898 |
ЧОРНОУС В.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
93 (36+32+25) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
32899 |
ЧОС Д.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32900 |
ЧУБА В.Б. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
90 (33+36+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32901 |
ЧУБА В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
86 (15+30+41) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
32902 |
ЧУБАК А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32903 |
ЧУБАК М.І. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
71 (30+23+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32904 |
ЧУБАР В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32905 |
ЧУБИК І.П. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
7 |
124 (48+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32906 |
ЧУБИК Н.Б. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32907 |
ЧУБИК Я.Б. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32908 |
ЧУБИНСЬКИЙ О.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32909 |
ЧУБІНСЬКА А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
32910 |
ЧУБІНСЬКИЙ Р.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
32911 |
ЧУБКА П.М. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
109 (27+44+38) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32912 |
ЧУБКО Н.О. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
86 (33+36+17) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
32913 |
ЧУБКО С.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
32914 |
ЧУБНОВА А.А. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32915 |
ЧУВРІН А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
79 (33+36+10) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
32916 |
ЧУДАК М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32917 |
ЧУДІЙОВИЧ В.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
7 |
75 (18+46+11) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
32918 |
ЧУДІЙОВИЧ В.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
32919 |
ЧУДІЙОВИЧ І.Б. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
9 |
46 (17+26+3) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32920 |
ЧУДІЙОВИЧ С.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32921 |
ЧУДІЙОВИЧА Ю.В. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
6 |
89 (28+37+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
32922 |
ЧУДОВСЬКИЙ О.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
124 (45+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32923 |
ЧУДЯК М.Ю. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32924 |
ЧУКАС Д.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
53 (9+18+26) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32925 |
ЧУКЛА М.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
47 (20+21+6) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
32926 |
ЧУЛІВСЬКА А.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32927 |
ЧУЛІВСЬКИЙ Б.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
116 (32+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
32928 |
ЧУЛОВСЬКИЙ Д.М. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32929 |
ЧУМА М.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
49 (10+18+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32930 |
ЧУМА М.Б. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
9 |
152 (60+44+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
32931 |
ЧУМА О.В. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
9 |
135 (46+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
32932 |
ЧУМА Ю.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32933 |
ЧУМАК А.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32934 |
ЧУМАК В.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
84 (34+32+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32935 |
ЧУМАК Д.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
110 (46+52+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32936 |
ЧУМАК І.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
97 (42+34+21) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32937 |
ЧУМАК О.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
106 (22+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32938 |
ЧУМАКЕВИЧ В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
116 (30+56+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32939 |
ЧУМАЧЕНКО Д.С. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32940 |
ЧУМАЧЕНКО М.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
91 (41+26+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32941 |
ЧУМАЧЕНКО П.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
89 (15+50+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32942 |
ЧУНИС В.Ю. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32943 |
ЧУНИС І.А. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
5 |
126 (46+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32944 |
ЧУНИС Н.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32945 |
ЧУПА Д.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
9 |
103 (34+48+21) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
32946 |
ЧУПА С.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32947 |
ЧУПА Т.Р. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
3 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32948 |
ЧУПА Ю.В. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
8 |
133 (39+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
32949 |
ЧУПА Ю.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32950 |
ЧУПАК М.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
32951 |
ЧУПАК Х.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32952 |
ЧУПАШКО А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
120 (60+0+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
32953 |
ЧУПИЛО О.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
103 (48+25+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32954 |
ЧУПІЛЬ Д.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32955 |
ЧУПІНСЬКА О.В. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
9 |
112 (57+28+27) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32956 |
ЧУПІНСЬКИЙ Д.Б. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
10 |
90 (33+36+21) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
32957 |
ЧУПЛАК Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
86 (26+42+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
32958 |
ЧУПРИК Л.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
147 (60+39+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32959 |
ЧУПРИК М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32960 |
ЧУПРИНА В.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32961 |
ЧУПРИНСЬКИЙ А.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32962 |
ЧУРА А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
154 (42+60+52) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
32963 |
ЧУРА Д.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
102 (36+48+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32964 |
ЧУРА І.О. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
78 (28+20+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32965 |
ЧУРА М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
32966 |
ЧУРА О.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
119 (46+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32967 |
ЧУРА Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
110 (33+42+35) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
32968 |
ЧУРА Х.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32969 |
ЧУРА Я.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
142 (30+52+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32970 |
ЧУРАБА А.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
32971 |
ЧУРІКОВА А.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
32972 |
ЧУРСИН Н.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
98 (34+40+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
32973 |
ЧУРУПЧЕНКО С.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
3 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32974 |
ЧУХ М.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32975 |
ЧУХ О.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
32976 |
ЧУХ Р.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
32977 |
ЧУХАНЬ В.А. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
10 |
74 (28+28+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
32978 |
ЧУХВІЦЬКА М.Я. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
32979 |
ЧУХЛЕБОВА Л.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32980 |
ЧУХНІЙ С.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
32981 |
ЧУХНО А.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
32982 |
ЧУХОНКІНА А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
135 (51+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
32983 |
ЧУХРАЙ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
106 (36+42+28) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
32984 |
ЧУХРАЙ Ю.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
79 (36+34+9) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
32985 |
ЧУЧВАРА М.В. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
32986 |
ЧУЧКО Є.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32987 |
ЧУЧМАН А.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32988 |
ЧУЧМАН М.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
32989 |
ЧУЧМАН М.В. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
7 |
112 (33+46+33) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
32990 |
ЧУЧМАН Н.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
144 (40+50+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32991 |
ЧУЧМАН О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32992 |
ЧУЧМАН О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
102 (42+34+26) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
32993 |
ЧУЧМАН Т.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
32994 |
ЧУЧМАН Х.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
83 (31+34+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
32995 |
ЧУЧМАН Я.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
122 (42+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
32996 |
ЧУЧМАРЬОВА Я.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
118 (28+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32997 |
ЧУШАК А.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
32998 |
ЧУШАК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
32999 |
ЧУЩАК А.Ю. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
124 (42+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
33000 |
ЧУЩАК Т.З. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
65 (27+22+16) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33001 |
ШАБАН А.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
85 (38+26+21) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33002 |
ШАБАН М.В. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
4 |
164 (48+56+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33003 |
ШАБАН О.М. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
7 |
160 (42+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33004 |
ШАБАН Р.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
68 (28+28+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33005 |
ШАБАН Я.В. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33006 |
ШАБАНОВ О.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
33007 |
ШАБАРАНСЬКИЙ Р.О. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33008 |
ШАБАРШОВ А.Д. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33009 |
ШАБАТ М.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
8 |
104 (39+40+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33010 |
ШАБАТУРА Д.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
122 (48+52+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33011 |
ШАБЕЛЬНИК А.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
134 (54+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33012 |
ШАБЛІЙ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
148 (36+52+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33013 |
ШАБЛІСТА О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
45 (15+18+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33014 |
ШАБЛОВСЬКИЙ М.О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33015 |
ШАБЛЯ О.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
4 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
33016 |
ШАБЛЯ Ю. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
4 |
108 (34+50+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
33017 |
ШАБЛЯ Я.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33018 |
ШАВАЛА М.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
33019 |
ШАВАЛА М.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
69 (28+23+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33020 |
ШАВАЛО А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
7 |
156 (54+56+46) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33021 |
ШАВАРОВСЬКА В.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
48 (0+24+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33022 |
ШАВАРОВСЬКА О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
69 (15+32+22) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33023 |
ШАВЕЛЬ М |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
5 |
115 (42+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
33024 |
ШАВЕЛЬ М.Р. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
116 (24+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мазовіта Орися Петрівна |
33025 |
ШАВЕЛЬ О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
152 (51+56+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33026 |
ШАВЕЛЬ О.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
92 (44+30+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33027 |
ШАВІНСЬКА М.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
118 (46+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33028 |
ШАВЛЮК Р.О. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
5 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33029 |
ШАГАЙ А.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33030 |
ШАГОВА М.О. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
7 |
141 (45+50+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33031 |
ШАДУРСЬКА А.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33032 |
ШАЙ Л.Б. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33033 |
ШАЙ Р.М. |
14372 |
м. Жовква |
Лавриківська ЗОШ |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33034 |
ШАЙГЕН А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33035 |
ШАЙГЕЦ І.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33036 |
ШАЙГЕЦ Р.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
102 (18+46+38) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
33037 |
ШАЙДА М.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
7 |
38 (3+14+21) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
33038 |
ШАЙДА С.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
5 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
33039 |
ШАЙДА Ю.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33040 |
ШАЙНОВСЬКА Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
130 (52+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
33041 |
ШАЙНОГА В.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
66 (26+28+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33042 |
ШАЙНОГА В.І. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
7 |
69 (30+24+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33043 |
ШАЙНОГА Д.С. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33044 |
ШАЙНОГА Н.Ю. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33045 |
ШАЙНОГА О.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
56 (28+28+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33046 |
ШАЙНОГА О.О. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33047 |
ШАКАЛЕЦЬ К.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
129 (54+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
33048 |
ШАКУН Д.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33049 |
ШАЛА Л.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33050 |
ШАЛАГІН О.Р. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
7 |
67 (27+32+8) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33051 |
ШАЛАГІНОВА В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33052 |
ШАЛАГІНОВА Х.О. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
6 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33053 |
ШАЛАЙ Д.О. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
113 (29+36+48) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
33054 |
ШАЛАЙ Д.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
122 (20+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33055 |
ШАЛАЙ І.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
138 (18+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
33056 |
ШАЛАЙ Ю.В. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
8 |
72 (18+26+28) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33057 |
ШАЛАЙКЕВИЧ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
33058 |
ШАЛАЙКО П.П. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33059 |
ШАЛАЙСЬКИЙ Л.П. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
122 (50+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33060 |
ШАЛАМАЙ Д.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
133 (54+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33061 |
ШАЛАТА В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33062 |
ШАЛИНА А.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33063 |
ШАЛІГА І.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
135 (36+60+39) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
33064 |
ШАЛІМОВА Е.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
108 (34+44+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33065 |
ШАЛІН М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33066 |
ШАЛКЕВИЧ М.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
132 (51+46+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33067 |
ШАЛОВИЛО О.П. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33068 |
ШАЛЬ Д.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33069 |
ШАЛЬКО О.А. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33070 |
ШАЛЬКО О.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33071 |
ШАЛЬКО Ю.А. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
5 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
33072 |
ШАМАРОВА А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33073 |
ШАМБОРОВСЬКИЙ Ю.Г. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
124 (46+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
33074 |
ШАМЕЛЯК Д.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
18 (6+0+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33075 |
ШАМИЛО В.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
136 (48+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
33076 |
ШАМІНА В.С. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33077 |
ШАМОТА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33078 |
ШАМРАЙ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33079 |
ШАМРАЙ І.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
8 |
131 (39+58+34) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
33080 |
ШАМРАЙ С.І. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
6 |
67 (34+21+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33081 |
ШАНДРА В |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
7 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33082 |
ШАНДРА В.Є. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
110 (40+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33083 |
ШАНДРА Д. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
6 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
33084 |
ШАНДРА І.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
98 (40+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33085 |
ШАНДРА М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33086 |
ШАНДРА Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33087 |
ШАНДРА Ю.В. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
97 (48+25+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33088 |
ШАНДРОВИЧ Т.Б. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
33089 |
ШАНДРУК А.В. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33090 |
ШАНДУРСЬКИЙ В.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
67 (15+20+32) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33091 |
ШАНЕНКО В.А. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
55 (18+14+23) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33092 |
ШАНКОВСКОГО П.І. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
7 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33093 |
ШАНКОВСЬКА С.А. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
7 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33094 |
ШАПА Д.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33095 |
ШАПАВАЛ М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
116 (24+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
33096 |
ШАПАЙКО В.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33097 |
ШАПАЙЧУК Ю.О. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
8 |
65 (18+24+23) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33098 |
ШАПОВАЛ А.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33099 |
ШАПОВАЛ Н.П. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33100 |
ШАПОВАЛ О.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
102 (27+38+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33101 |
ШАПОВАЛ Р.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
76 (42+22+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33102 |
ШАПОВАЛ Ю.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
82 (22+36+24) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
33103 |
ШАПОВАЛІК Я.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33104 |
ШАПОВАЛОА В.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
94 (34+30+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33105 |
ШАПОВАЛОВ І.Ю. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
11 |
111 (25+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
33106 |
ШАПОВАЛОВ Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
33107 |
ШАПОВАЛОВА А.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33108 |
ШАПОВАЛОВА В.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
132 (40+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
33109 |
ШАПОВАЛОВА Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33110 |
ШАПОВАЛОВА О.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33111 |
ШАПОРЕНКО В.О. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33112 |
ШАПЧЕНКО А.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
116 (46+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
33113 |
ШАРАБУН К.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
100 (33+32+35) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33114 |
ШАРАБУРА А.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
116 (46+34+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33115 |
ШАРАБУРА М.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
33116 |
ШАРАВАРА А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33117 |
ШАРАН В.В. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
3 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33118 |
ШАРАН О.М. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33119 |
ШАРАН Х.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33120 |
ШАРАНИЧ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33121 |
ШАРАПАНОВСЬКА М.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
94 (40+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33122 |
ШАРВАН В.А. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
110 (42+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33123 |
ШАРВАН Т.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
125 (54+38+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33124 |
ШАРГУТ С.А. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33125 |
ШАРИЙ Д.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
126 (60+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33126 |
ШАРИФОВА К.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33127 |
ШАРЙО Ю.І. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
4 |
158 (46+58+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33128 |
ШАРКО А.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33129 |
ШАРКО А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33130 |
ШАРКО В.В. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
6 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33131 |
ШАРКО В.С. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
132 (42+56+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
33132 |
ШАРКО Ю.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
157 (48+54+55) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33133 |
ШАРМА А.Н. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
136 (40+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
33134 |
ШАРОВА Є.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
94 (24+40+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33135 |
ШАРОВА Т.Т. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33136 |
ШАРОНОВА І.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
156 (45+60+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33137 |
ШАРУН В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
55 (12+14+29) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
33138 |
ШАРУН І.В. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
120 (60+36+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33139 |
ШАСТУН О.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
137 (45+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
33140 |
ШАТАЛОВА А.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
64 (28+24+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33141 |
ШАТАРСЬКИЙ Д.Р. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
33142 |
ШАТАРСЬКИЙ С.О. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
33143 |
ШАТИНСЬКА М.П. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33144 |
ШАТКІВСЬКИЙ Д.О. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
136 (30+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
33145 |
ШАТРОВСЬКИЙ С.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33146 |
ШАФЕЛЮК О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
33147 |
ШАФІР П.О. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
6 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33148 |
ШАФРАН М.Б. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
9 |
49 (19+18+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33149 |
ШАФРАНСЬКИЙ В.Т. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33150 |
ШАФРАНСЬКИЙ Д.Т. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
125 (33+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33151 |
ШАХ А.А. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
6 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33152 |
ШАХ Д.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
128 (56+36+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33153 |
ШАХ Н.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
33154 |
ШАХ Ю.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
136 (42+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33155 |
ШАХ Ю.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
33156 |
ШАХОВ М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33157 |
ШАХОТСЬКА В.Є. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
8 |
158 (54+52+52) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33158 |
ШАХУНОВА В.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
33159 |
ШАЦЬКА Т.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
99 (39+46+14) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
33160 |
ШАШЕВСЬКА Є.Г. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
84 (21+36+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33161 |
ШБАНОВ Б.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
101 (39+38+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33162 |
ШВАБ А.М. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
3 |
74 (26+30+18) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33163 |
ШВАБ А.М. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
7 |
73 (30+18+25) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33164 |
ШВАБ О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
33165 |
ШВАГУЛЯК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
33166 |
ШВАГУЛЯК К.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
116 (22+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
33167 |
ШВАГУЛЯК Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
33168 |
ШВАДЧАК Б.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33169 |
ШВАДЧАК Л.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33170 |
ШВАЙДЕР А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33171 |
ШВАЙКИ П.К. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
104 (40+34+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33172 |
ШВАЙКО Ю.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33173 |
ШВАЙКОВСЬКИЙ М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
74 (24+26+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33174 |
ШВАЙЧАК Д.В. |
14692 |
м. Сокаль |
Лучицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
85 (30+32+23) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33175 |
ШВАЛЮК О.Ю. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33176 |
ШВАЛЮК С.Ю. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33177 |
ШВАН Р.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
110 (48+26+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33178 |
ШВАРЦ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33179 |
ШВАРЦ Я.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
92 (42+30+20) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33180 |
ШВАЧКА А.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
116 (34+46+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33181 |
ШВАЧКА В.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33182 |
ШВАЧКА Ю.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33183 |
ШВЕД А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
119 (36+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
33184 |
ШВЕД В.В. |
14293 |
м. Жидачів |
Рогізненська ЗОШ |
7 |
83 (27+36+20) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33185 |
ШВЕД Д.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
166 (56+50+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33186 |
ШВЕД І.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
8 |
114 (27+58+29) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33187 |
ШВЕД М.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
92 (34+16+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33188 |
ШВЕД М.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
76 (24+28+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33189 |
ШВЕД М.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33190 |
ШВЕД Н.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33191 |
ШВЕД О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33192 |
ШВЕД О.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
135 (52+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33193 |
ШВЕД О.С. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33194 |
ШВЕД С. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
87 (9+38+40) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
33195 |
ШВЕД С.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33196 |
ШВЕД С.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
108 (36+54+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33197 |
ШВЕД Т.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
106 (48+34+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33198 |
ШВЕД Ю.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
119 (45+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
33199 |
ШВЕД Ю.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33200 |
ШВЕДА А.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
96 (34+38+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33201 |
ШВЕДА Г.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
90 (22+32+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33202 |
ШВЕДОВА Є.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33203 |
ШВЕЦ Я.Я. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33204 |
ШВЕЦОВ Н.К. |
14565 |
м. Радехів |
Стремільчанський НВК |
3 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
33205 |
ШВЕЦЬ А.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33206 |
ШВЕЦЬ А.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33207 |
ШВЕЦЬ А.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33208 |
ШВЕЦЬ А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33209 |
ШВЕЦЬ А.П. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33210 |
ШВЕЦЬ А.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33211 |
ШВЕЦЬ В.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
106 (20+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33212 |
ШВЕЦЬ В.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
33213 |
ШВЕЦЬ В.Н. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33214 |
ШВЕЦЬ В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33215 |
ШВЕЦЬ Д.Є. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33216 |
ШВЕЦЬ Д.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
33217 |
ШВЕЦЬ Е.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33218 |
ШВЕЦЬ І.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
122 (52+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33219 |
ШВЕЦЬ І.І. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
33220 |
ШВЕЦЬ К.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33221 |
ШВЕЦЬ Л.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33222 |
ШВЕЦЬ М.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33223 |
ШВЕЦЬ М.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33224 |
ШВЕЦЬ М.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33225 |
ШВЕЦЬ М.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33226 |
ШВЕЦЬ М.Ю. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33227 |
ШВЕЦЬ Н.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
92 (46+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33228 |
ШВЕЦЬ Н.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
114 (34+50+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33229 |
ШВЕЦЬ О.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33230 |
ШВЕЦЬ О.О. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33231 |
ШВЕЦЬ Р.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33232 |
ШВЕЦЬ С.Й. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
96 (27+44+25) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
33233 |
ШВЕЦЬ Т.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
83 (30+23+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33234 |
ШВЕЦЬ Т.Р. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
33235 |
ШВИДУН Д.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
105 (33+46+26) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33236 |
ШВОРАК О.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33237 |
ШЕБЕЦ А.І. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
8 |
104 (27+40+37) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
33238 |
ШЕБЕЦ І.І. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
6 |
100 (54+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
33239 |
ШЕБЕЦ Ю.І. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33240 |
ШЕБЕЦЬ В.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
136 (28+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33241 |
ШЕВИРЬОВ Д.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33242 |
ШЕВЦІВ А.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33243 |
ШЕВЦІВ Б.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33244 |
ШЕВЦІВ Г.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
130 (58+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
33245 |
ШЕВЦІВ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33246 |
ШЕВЦІВ І.М. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
8 |
85 (27+44+14) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33247 |
ШЕВЦІВ К.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33248 |
ШЕВЦІВ М.М. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33249 |
ШЕВЦІВ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
150 (50+46+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33250 |
ШЕВЦІВ О.Л. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
71 (26+21+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33251 |
ШЕВЦІВ О.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33252 |
ШЕВЦІВ Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
150 (51+42+57) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33253 |
ШЕВЦІВ Т.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33254 |
ШЕВЦОВ В.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
158 (48+50+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33255 |
ШЕВЦОВ Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
48 (20+10+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33256 |
ШЕВЦОВ О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33257 |
ШЕВЦОВА І.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
69 (14+37+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33258 |
ШЕВЦОВА О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33259 |
ШЕВЦОВА С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33260 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33261 |
ШЕВЧЕНКО А.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33262 |
ШЕВЧЕНКО І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
124 (39+50+35) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
33263 |
ШЕВЧЕНКО І.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
78 (34+26+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33264 |
ШЕВЧЕНКО І.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33265 |
ШЕВЧЕНКО ЛЕДЕНЦОВ М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33266 |
ШЕВЧЕНКО Н.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
33267 |
ШЕВЧЕНКО Н.Т. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
109 (21+54+34) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33268 |
ШЕВЧЕНКО О.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
79 (9+42+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33269 |
ШЕВЧЕНКО О.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33270 |
ШЕВЧЕНКО С.С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
76 (14+38+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33271 |
ШЕВЧЕНКО С.Т. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
7 |
60 (21+20+19) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33272 |
ШЕВЧИК М.Т. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
33273 |
ШЕВЧИК С.М. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
7 |
54 (3+24+27) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
33274 |
ШЕВЧИК Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33275 |
ШЕВЧИК Ю.М. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33276 |
ШЕВЧИК Ю.О. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
8 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33277 |
ШЕВЧУК А.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
7 |
134 (36+38+60) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
33278 |
ШЕВЧУК А.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33279 |
ШЕВЧУК А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33280 |
ШЕВЧУК А.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
96 (38+28+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33281 |
ШЕВЧУК А.С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33282 |
ШЕВЧУК Б.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33283 |
ШЕВЧУК Б.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
6 |
129 (60+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33284 |
ШЕВЧУК Б.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
130 (54+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
33285 |
ШЕВЧУК В.А. |
14333 |
м. Жидачів |
Гніздичівська ЗОШ |
3 |
132 (38+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
33286 |
ШЕВЧУК В.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33287 |
ШЕВЧУК В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
105 (27+46+32) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
33288 |
ШЕВЧУК В.Р. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33289 |
ШЕВЧУК Д.А. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
33290 |
ШЕВЧУК Д.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33291 |
ШЕВЧУК Д.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33292 |
ШЕВЧУК Д.Т. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
7 |
71 (36+26+9) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33293 |
ШЕВЧУК Є.О. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
33294 |
ШЕВЧУК І.Б. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
146 (54+60+32) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33295 |
ШЕВЧУК І.Б. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33296 |
ШЕВЧУК І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
112 (34+36+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
33297 |
ШЕВЧУК І.З. |
14334 |
м. Жидачів |
Лисківська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33298 |
ШЕВЧУК Л.З. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
33299 |
ШЕВЧУК Л.М. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
8 |
127 (48+44+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
33300 |
ШЕВЧУК М.А. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
93 (34+32+27) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33301 |
ШЕВЧУК М.Б. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
3 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33302 |
ШЕВЧУК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33303 |
ШЕВЧУК М.Г. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
82 (16+54+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33304 |
ШЕВЧУК М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33305 |
ШЕВЧУК Н |
14109 |
м. Львів |
"Надія" |
5 |
88 (28+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33306 |
ШЕВЧУК Н.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
116 (34+46+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33307 |
ШЕВЧУК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
112 (34+54+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33308 |
ШЕВЧУК Н.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
5 |
113 (42+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
33309 |
ШЕВЧУК О.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33310 |
ШЕВЧУК О.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33311 |
ШЕВЧУК О.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
114 (24+54+36) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33312 |
ШЕВЧУК О.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33313 |
ШЕВЧУК О.Д. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33314 |
ШЕВЧУК О.І. |
14397 |
м. Жовква |
Гребінцівська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33315 |
ШЕВЧУК О.О. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
5 |
95 (36+29+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33316 |
ШЕВЧУК О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33317 |
ШЕВЧУК О.Р. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
9 |
95 (56+24+15) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33318 |
ШЕВЧУК О.С. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33319 |
ШЕВЧУК О.С. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
4 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
33320 |
ШЕВЧУК О.Т. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33321 |
ШЕВЧУК П.З. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
103 (54+25+24) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
33322 |
ШЕВЧУК Р |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
105 (54+33+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33323 |
ШЕВЧУК Р.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33324 |
ШЕВЧУК С.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
97 (28+39+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33325 |
ШЕВЧУК С.Б. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33326 |
ШЕВЧУК С.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
113 (34+46+33) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33327 |
ШЕВЧУК У.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33328 |
ШЕВЧУК Х.Б. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33329 |
ШЕВЧУК Х.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33330 |
ШЕВЧУК Ю.В. |
14711 |
м. Сокаль |
Угринівська ЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33331 |
ШЕВЧУК Ю.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33332 |
ШЕВЧУК Ю.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33333 |
ШЕВЧУК Ю.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
119 (36+52+31) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33334 |
ШЕВЧУК Я.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
103 (24+48+31) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33335 |
ШЕВЯКОВ О.М. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
122 (48+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
33336 |
ШЕГДА Х.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
91 (32+32+27) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33337 |
ШЕГЕДИН А.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
110 (46+34+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33338 |
ШЕГИНСЬКИЙ П.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33339 |
ШЕГИНСЬКИЙ Я.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
82 (30+28+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33340 |
ШЕЙГЕЦ Б.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33341 |
ШЕЙГЕЦ В.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
144 (46+44+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33342 |
ШЕЙКІНА У.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
129 (36+44+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33343 |
ШЕЙЧЕНКО М.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33344 |
ШЕКМАР Г.В. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33345 |
ШЕКМАР Х.І. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33346 |
ШЕЛЕВАЧ Т.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33347 |
ШЕЛЕВІЙ О.Р. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33348 |
ШЕЛЕМБА О.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
119 (48+41+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33349 |
ШЕЛЕМЕХ А.В. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
4 |
116 (46+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
33350 |
ШЕЛЕМЕХ А.В. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
6 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
33351 |
ШЕЛЕМЕХ М.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
97 (42+31+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33352 |
ШЕЛЕМЕХ М.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
93 (30+44+19) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
33353 |
ШЕЛЕМЕХ О.В. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
3 |
138 (52+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
33354 |
ШЕЛЕМЕХ С.В. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
7 |
112 (39+48+25) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
33355 |
ШЕЛЕНГОВИЧ Р.І. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
3 |
140 (44+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
33356 |
ШЕЛЕПИЛО В.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (52+50+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33357 |
ШЕЛЕСТ В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
62 (9+34+19) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
33358 |
ШЕЛЕСТ В.І. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33359 |
ШЕЛЕСТ В.Ю. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33360 |
ШЕЛЕСТАК М.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
96 (12+24+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
33361 |
ШЕЛЕШКО Л.Г. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
94 (48+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33362 |
ШЕЛИПИЛО С.А. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33363 |
ШЕЛУДЬКО О.Я. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
33364 |
ШЕЛЬВАХ М.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33365 |
ШЕЛЬВАХ Т.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33366 |
ШЕЛЬДЯШЕВА А.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
142 (54+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
33367 |
ШЕЛЬОНГ Д.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33368 |
ШЕЛЮГ О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33369 |
ШЕЛЮХ І.Т. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
122 (54+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33370 |
ШЕМБЕРГ Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33371 |
ШЕМЕДЮК У.Л. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
106 (44+32+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33372 |
ШЕМЕЛИНЕЦЬ А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33373 |
ШЕМЕЛИНЕЦЬ В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33374 |
ШЕМЕЛИНЕЦЬ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
144 (46+50+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33375 |
ШЕМЕЛИНЕЦЬ С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33376 |
ШЕМЕЛЯК В.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33377 |
ШЕМЕЛЯК Ю.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
72 (22+38+12) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
33378 |
ШЕМЕРДЯК П.А. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
33379 |
ШЕМЕТЮК Р.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33380 |
ШЕМЕЧКО А.Б. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33381 |
ШЕМЕЧКО П.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
33382 |
ШЕНГЕРА О.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33383 |
ШЕНДРІКОВ В |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
5 |
59 (34+13+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33384 |
ШЕНДЮК З.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33385 |
ШЕПЕГА Р.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
4 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
33386 |
ШЕПЕЛЬ В.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33387 |
ШЕПЕЛЯК Л.П. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
8 |
108 (27+52+29) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33388 |
ШЕПЕТЯК І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
79 (18+44+17) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33389 |
ШЕПЄЛЄВА А.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
120 (28+38+54) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33390 |
ШЕПІДА Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
158 (58+52+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33391 |
ШЕПІДА О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33392 |
ШЕПІТАК А.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
60 (12+48+0) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
33393 |
ШЕПІТЧАК Л.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
75 (19+32+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33394 |
ШЕПІТЧАК М.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
80 (30+14+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
33395 |
ШЕПІТЯК О.Є. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33396 |
ШЕПТА Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33397 |
ШЕПТА М.О. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
5 |
108 (54+30+24) |
|
С1 |
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
33398 |
ШЕПТИЦЬКИЙ Д.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33399 |
ШЕПТИЦЬКИЙ П.М. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
9 |
74 (32+30+12) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33400 |
ШЕПТЯК І.І. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
6 |
104 (36+32+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33401 |
ШЕПТЯК Н.І. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
88 (24+44+20) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
33402 |
ШЕПХАРД Н.Д. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33403 |
ШЕПХАРД Ч.Д. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33404 |
ШЕРЕДЬКО Б.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
136 (54+44+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
33405 |
ШЕРЕДЬКО В.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33406 |
ШЕРЕДЬКО Н.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33407 |
ШЕРЕДЬКО С.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33408 |
ШЕРЕДЬКО Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
113 (48+38+27) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
33409 |
ШЕРЕМЕЙ В.С. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
129 (45+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
33410 |
ШЕРЕМЕТ А.А. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
33411 |
ШЕРЕМЕТ В.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33412 |
ШЕРЕМЕТ М.В. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
5 |
117 (48+39+30) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33413 |
ШЕРЕМЕТ Н. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33414 |
ШЕРЕМЕТА А.В. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33415 |
ШЕРЕМЕТА А.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33416 |
ШЕРЕМЕТА В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33417 |
ШЕРЕМЕТА В.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
86 (24+44+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33418 |
ШЕРЕМЕТА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
33419 |
ШЕРЕМЕТА І.В. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
6 |
98 (30+38+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
33420 |
ШЕРЕМЕТА Л.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
74 (36+26+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33421 |
ШЕРЕМЕТА М.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33422 |
ШЕРЕМЕТА М.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
73 (32+23+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33423 |
ШЕРЕМЕТА О.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
112 (46+30+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33424 |
ШЕРЕМЕТА О.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
97 (50+32+15) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33425 |
ШЕРЕМЕТА Р.А. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
61 (41+8+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33426 |
ШЕРЕМЕТА Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
33427 |
ШЕРЕМЕТА Р.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33428 |
ШЕРЕМЕТА С.В. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
9 |
119 (54+38+27) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33429 |
ШЕРЕМЕТА С.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
68 (16+22+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33430 |
ШЕРЕМЕТА С.Р. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
4 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33431 |
ШЕРЕТЬКО А.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
9 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33432 |
ШЕРЕТЬКО Л.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33433 |
ШЕРСТИЛО М.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
87 (33+34+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33434 |
ШЕРУДА Д.Т. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
10 |
122 (52+34+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33435 |
ШЕРШЕНЬ Д.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
95 (24+42+29) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
33436 |
ШЕСТАКОВ Д.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
93 (29+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33437 |
ШЕСТАКОВ І.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
33438 |
ШЕСТАКОВА К.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
10 |
109 (45+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33439 |
ШЕСТАКОВИЧ Л.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33440 |
ШЕСТОПАЛОВ О.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33441 |
ШЕСТОПАЛОВА В.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33442 |
ШЕТЕРЛЯК М.І. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
5 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
33443 |
ШЕХОВИЧ Я.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
145 (54+52+39) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33444 |
ШИБА І.О. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
6 |
136 (58+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
33445 |
ШИБІНСЬКА О.В. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
94 (24+40+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
33446 |
ШИБКА М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33447 |
ШИБУНЬКА М.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
33448 |
ШИГОРІНА М. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
33449 |
ШИДЕЛКО М.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33450 |
ШИДЛОВСЬКА Н.Л. |
14325 |
м. Жидачів |
Молодинчецька ЗОШ |
6 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
33451 |
ШИДЛОВСЬКИЙ М.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33452 |
ШИЙКА Д.Я. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33453 |
ШИЙКА З.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33454 |
ШИЙКА І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
106 (20+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33455 |
ШИЙКА К.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
153 (58+44+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33456 |
ШИЙКА Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
76 (48+28+0) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33457 |
ШИЙКА Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33458 |
ШИЙКА Н.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33459 |
ШИЙКА О.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33460 |
ШИЙКА О.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33461 |
ШИЙКА С.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33462 |
ШИЙКА С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
75 (29+28+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33463 |
ШИЙКА Х.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
33464 |
ШИЙКО Ю.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
7 |
46 (9+22+15) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
33465 |
ШИКІТКА А.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
33466 |
ШИКІТКА В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33467 |
ШИКІТКА Д.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33468 |
ШИКІТКА М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33469 |
ШИКІТКА М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33470 |
ШИКІТКА М.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33471 |
ШИКОРЯК С.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33472 |
ШИКУЛА О.І. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
6 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
33473 |
ШИКУЛЬСЬКА Я.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33474 |
ШИЛИЧ О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33475 |
ШИЛИЧ С.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33476 |
ШИЛО А.А. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33477 |
ШИЛО А.М. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
33478 |
ШИЛО В.А. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33479 |
ШИЛО В.В. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33480 |
ШИЛО Д.М. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
100 (36+46+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
33481 |
ШИЛО І.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
80 (26+42+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33482 |
ШИЛО М.П. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
33483 |
ШИЛО О.М. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
33484 |
ШИЛО Ю.В. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33485 |
ШИЛОВ О.О. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
135 (46+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
33486 |
ШИЛЬВІНСЬКА С.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
11 |
70 (25+24+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33487 |
ШИМАНСЬКА А.І. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
9 |
100 (38+44+18) |
|
|
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
33488 |
ШИМАНСЬКА І.В. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
6 |
115 (42+37+36) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33489 |
ШИМАНСЬКА О.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
76 (26+26+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33490 |
ШИМАНСЬКА С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
118 (30+34+54) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33491 |
ШИМАНСЬКА Х.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
33492 |
ШИМАНСЬКИЙ А.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33493 |
ШИМАНСЬКИЙ А.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
104 (28+46+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33494 |
ШИМАНСЬКИЙ В.С. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33495 |
ШИМАНСЬКИЙ Н.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33496 |
ШИМАНСЬКИЙ П.В. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
6 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33497 |
ШИМАНСЬКИЙ С.Ю. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
33498 |
ШИМАНСЬКИЙ Ю.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
6 |
92 (50+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
33499 |
ШИМАНСЬКИЙ Ю.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
103 (54+25+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33500 |
ШИМАНЮК Г.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
33501 |
ШИМЕЧКО А.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33502 |
ШИМЕЧКО Н.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
78 (22+44+12) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33503 |
ШИМКІВ А.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
33504 |
ШИМКІВ А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33505 |
ШИМКІВ Н.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33506 |
ШИМКІВ О.С. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33507 |
ШИМКІВ У.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
101 (34+40+27) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
33508 |
ШИМКО Л.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33509 |
ШИМКОВИЧ Д.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33510 |
ШИМОНЧУК Т.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
112 (54+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33511 |
ШИМОНЯК Ю.А. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33512 |
ШИМЧАК А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33513 |
ШИМЧАК Л. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33514 |
ШИМЧИШИН В.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
157 (54+55+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33515 |
ШИМЧИШИН І.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33516 |
ШИМЧУК Я.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
86 (26+42+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33517 |
ШИНАЛЬ С.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
162 (58+44+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33518 |
ШИНАЛЬ С.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33519 |
ШИНАРОВСЬКА Р.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
135 (48+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
33520 |
ШИНКАР М.М. |
14308 |
м. Жидачів |
Вербицька ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33521 |
ШИНКАРЕНКО С.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
96 (14+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33522 |
ШИНКАРИК А.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
124 (49+36+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33523 |
ШИНКАРИК С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
118 (42+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
33524 |
ШИНКАРЬОВА Н.О. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
86 (37+28+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33525 |
ШИП А.С. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
87 (28+29+30) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
33526 |
ШИПІВДИЧ О.С. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
61 (15+30+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33527 |
ШИПІЛОВ А.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33528 |
ШИПІЛОВА І.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
100 (30+38+32) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33529 |
ШИПІН М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33530 |
ШИПКА А.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33531 |
ШИПКА М.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
160 (48+58+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33532 |
ШИПКА С.М. |
14952 |
м. Яворів |
Новинська СЗШ |
6 |
81 (28+23+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33533 |
ШИПКА Т.Т. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33534 |
ШИПКО В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
79 (12+42+25) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33535 |
ШИПКО Н.С. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33536 |
ШИРА А.Б. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
6 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33537 |
ШИРА І.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
58 (15+18+25) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33538 |
ШИРА Я.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
33539 |
ШИРИЙ В.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33540 |
ШИРОКИЙ Ю.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
85 (21+36+28) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
33541 |
ШИРОКИХ Є.Д. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33542 |
ШИРЯЄВА В.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33543 |
ШИТІКОВ А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
85 (12+42+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33544 |
ШИТОВА Є.С. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33545 |
ШИХ Д.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
89 (30+30+29) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33546 |
ШИХ Р.Б. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
146 (47+60+39) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33547 |
ШИХ У.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33548 |
ШИШ В.С. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
33549 |
ШИШ І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33550 |
ШИШАК Н.Ф. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
81 (21+40+20) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
33551 |
ШИШАЛО С.С. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33552 |
ШИШКА О.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
33553 |
ШИШКА Я.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
33554 |
ШИШКАНИНЕЦЬ Т.Ш. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33555 |
ШИШКІН І.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
81 (28+29+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33556 |
ШИШКІН Ю.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
99 (42+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33557 |
ШИШКО О.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33558 |
ШИШКО Т.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
75 (18+32+25) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33559 |
ШИШКОВСЬКИЙ І.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
120 (45+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33560 |
ШИШКОВСЬКИЙ О.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33561 |
ШИЩУК К.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
7 |
72 (21+26+25) |
|
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33562 |
ШИЯН А.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
84 (32+22+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33563 |
ШИЯН В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
112 (28+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
33564 |
ШИЯН В.І. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
33565 |
ШИЯН В.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33566 |
ШИЯН Д.Б. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
6 |
119 (60+23+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33567 |
ШИЯН Д.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33568 |
ШИЯН І.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
100 (48+22+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33569 |
ШИЯН Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
33570 |
ШИЯН Н.Ю. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33571 |
ШИЯН О.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
128 (40+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
33572 |
ШИЯН О.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33573 |
ШИЯН О.Ю. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
7 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33574 |
ШИЯН Ю |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
50 (8+30+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33575 |
ШИЯНОВ В.В. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33576 |
ШІМШІР К.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33577 |
ШКАВОЛЯК М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33578 |
ШКАДАР В.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
98 (52+22+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33579 |
ШКАРАДА А.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
118 (42+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33580 |
ШКАРПІНЕЦЬ А.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33581 |
ШКАРПІНЕЦЬ А.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33582 |
ШКАРПІНЕЦЬ О.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
89 (24+46+19) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33583 |
ШКВАРА В.М. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
9 |
133 (60+28+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
33584 |
ШКВАРИЛО М.Т. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33585 |
ШКВАРКА Н.Ю. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
1 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
33586 |
ШКВАРОК О.Т. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33587 |
ШКВИРКА В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33588 |
ШКВІР Р.С. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
62 (32+24+6) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
33589 |
ШКВІРКО Д.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33590 |
ШКЕЛЕБЕЙ М.І. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33591 |
ШКЕЛЕБЕЙ С.П. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33592 |
ШКІБТАН П.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
129 (46+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33593 |
ШКІКАВИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
145 (52+42+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33594 |
ШКІЛЬ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
163 (60+52+51) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33595 |
ШКІЛЬНА М.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
121 (48+36+37) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33596 |
ШКІЛЬНИК Ю.С. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
3 |
50 (16+22+12) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
33597 |
ШКІРИНЕЦЬ Н.І. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
71 (9+34+28) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33598 |
ШКІРКА І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
93 (30+26+37) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33599 |
ШКІРКО А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33600 |
ШКІРКО А.П. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33601 |
ШКЛЯНКА В.М. |
14725 |
м. Сокаль |
Зубківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33602 |
ШКЛЯНКА Д.М. |
14725 |
м. Сокаль |
Зубківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33603 |
ШКЛЯРЕНКО Д.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33604 |
ШКЛЯРЕНКО К.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33605 |
ШКЛЯРОВ В.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
101 (42+35+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33606 |
ШКЛЯРОВА В.Л. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
33607 |
ШКЛЯРСЬКА О.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
91 (27+34+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33608 |
ШКОДИН А.В. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
5 |
44 (20+18+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33609 |
ШКОДИН Д.Б. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33610 |
ШКОДИН У.В. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
131 (36+46+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
33611 |
ШКОЛИК М.О. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
9 |
114 (49+38+27) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33612 |
ШКОЛИК Ю.І. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
10 |
107 (48+38+21) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33613 |
ШКОЛЬНА З.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
151 (51+58+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33614 |
ШКОЛЬНА К. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
82 (36+26+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33615 |
ШКОЛЯР А.Т. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33616 |
ШКОЛЯР А.Ю. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
7 |
84 (39+20+25) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33617 |
ШКОЛЯР М.С. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33618 |
ШКОЛЯР М.Ю. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
6 |
73 (30+31+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33619 |
ШКОЛЯР Р.Ю. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
5 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33620 |
ШКОЛЯР С.С. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
7 |
91 (36+26+29) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33621 |
ШКОРОПАД А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33622 |
ШКОРОПАД В.Б. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
82 (38+38+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33623 |
ШКОРОПАД В.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33624 |
ШКОРОПАД Д.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
136 (28+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
33625 |
ШКОРОПАД І.В. |
14376 |
м. Жовква |
Новокамянська ЗОШ |
5 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
33626 |
ШКОРОПАД М.І. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
7 |
112 (48+32+32) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33627 |
ШКОРОПАД О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
60 (15+30+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33628 |
ШКОРОПАД С.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33629 |
ШКОРОПАНЯК Н.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
56 (12+32+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33630 |
ШКРАБА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
108 (36+38+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33631 |
ШКРАБА В.Д. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
120 (46+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
33632 |
ШКРАБА М.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
106 (52+36+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33633 |
ШКРАБА О.Д. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
9 |
120 (46+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
33634 |
ШКРАБА Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33635 |
ШКРАБАЦЬКА Р.Р. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
79 (12+44+23) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
33636 |
ШКРАМКО Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
133 (48+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33637 |
ШКРЕБНЮК С.Р. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
33638 |
ШКРЕД В.О. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33639 |
ШКРЕД В.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33640 |
ШКРЕД І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33641 |
ШКРЕД Н.О. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33642 |
ШКРЕМЕТКО О.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
96 (30+32+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33643 |
ШКРЕТ М.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
128 (54+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33644 |
ШКРИМЕТКО І.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
149 (54+46+49) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33645 |
ШКРІБИНЕЦЬ В.Р. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
7 |
89 (39+30+20) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33646 |
ШКРІБИНЕЦЬ Д.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33647 |
ШКРІБИНЕЦЬ І.Ф. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33648 |
ШКРІБИНЕЦЬ К.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
90 (34+38+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33649 |
ШКРІБИНЕЦЬ М.А. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33650 |
ШКРІБИНЕЦЬ Н.А. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33651 |
ШКРІБИНЕЦЬ С.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33652 |
ШКРОБАЦЬКА Я.Р. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
33653 |
ШКРУМ С.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33654 |
ШКУДОР В.Т. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
33655 |
ШКУЛКА М.І. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
156 (58+50+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33656 |
ШКУЛЬСЬКА М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
112 (37+42+33) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33657 |
ШКУМБАТЮК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
163 (60+52+51) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33658 |
ШКУРА Я.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
33659 |
ШКУРГАН О.В. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
8 |
73 (33+14+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33660 |
ШКУТЯК Д.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
98 (32+30+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33661 |
ШЛАБАН Н. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33662 |
ШЛАПАК Д.Т. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33663 |
ШЛАПАКОВА В.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33664 |
ШЛІХТА М.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
6 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33665 |
ШЛОМЯК Д.В. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33666 |
ШЛЬОМА З.Б. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
133 (52+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
33667 |
ШЛЬОМСЬКА К.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33668 |
ШЛЮСАР О.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
116 (28+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
33669 |
ШЛЯХЕТКА Д.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33670 |
ШЛЯХЕТКА Н.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
96 (30+26+40) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
33671 |
ШЛЯХТИЧУК С.А. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
78 (38+10+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33672 |
ШМАГАЛА О.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
104 (39+52+13) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33673 |
ШМАГАЛА Р.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
112 (22+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33674 |
ШМАГАЛО А.В. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
5 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33675 |
ШМАГАЛО С.В. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
5 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33676 |
ШМАГАРА А.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
112 (32+44+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
33677 |
ШМАЙДА А.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33678 |
ШМАНДА Д.І. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
8 |
65 (18+22+25) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33679 |
ШМАНДА М.І. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
33680 |
ШМАНДА Т.І. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33681 |
ШМАНЬКІВ Я.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33682 |
ШМАНЬКО Д.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33683 |
ШМАНЬКО З.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
112 (39+40+33) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
33684 |
ШМЕГЕЛЬСЬКИЙ Р.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
33685 |
ШМИГ С.Р. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
6 |
86 (42+38+6) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33686 |
ШМИГАЛЬ Д.Д. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33687 |
ШМИГЕЛЬСЬКА С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
92 (30+38+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33688 |
ШМИГЕЛЬСЬКА С.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33689 |
ШМИГЕЛЬСЬКИЙ М.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33690 |
ШМИГЕЛЬСЬКИЙ Я.Я. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33691 |
ШМИГНЕР Х.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
9 |
30 (2+16+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
33692 |
ШМИГУЛЯНТ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
99 (43+32+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33693 |
ШМИГУН Н.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
83 (18+42+23) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
33694 |
ШМИР М.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33695 |
ШМИЦЬ Є.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
132 (12+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33696 |
ШМІГА Д.С. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33697 |
ШМІГЕЛЬ А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33698 |
ШМІГЕЛЬ А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33699 |
ШМІГЕЛЬ В.Н. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
104 (26+42+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33700 |
ШМІГЕЛЬСЬКИЙ М.Р. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
33701 |
ШМІГЕР А.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
7 |
112 (39+42+31) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
33702 |
ШМІГЕР М.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
5 |
81 (40+29+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33703 |
ШМІДТ Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33704 |
ШМОРГАЙ Б.М. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33705 |
ШМОРГАЙ Д.М. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
109 (60+19+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33706 |
ШМОРГУН О.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
122 (36+50+36) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33707 |
ШМОТОЛОХА Д.Р. |
14941 |
м. Яворів |
Середкевицька СЗШ |
5 |
95 (44+33+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33708 |
ШМУЛЬ М.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33709 |
ШНАЙДЕР А.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33710 |
ШНАЙДРУК С.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
33711 |
ШНЕВА Ю.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
110 (46+34+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33712 |
ШНЕР А.М. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33713 |
ШНІЦАР О.Ю. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
122 (46+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33714 |
ШНЯК О.М. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
5 |
84 (22+26+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33715 |
ШНЯК Т.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
76 (36+34+6) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33716 |
ШОБЕЙ А.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33717 |
ШОГАН С.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33718 |
ШОЗДА А.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
97 (28+30+39) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33719 |
ШОКАЛО О.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33720 |
ШОКАЛО О.В. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33721 |
ШОЛОГІН М.Я. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
8 |
141 (45+58+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
33722 |
ШОЛОК О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33723 |
ШОЛОК Т.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
108 (40+32+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33724 |
ШОЛОМИНСЬКА В.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
2 |
36 (24+12+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33725 |
ШОЛОМИНСЬКА В.В. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33726 |
ШОЛОМИНСЬКИЙ Ю.Р. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
33727 |
ШОЛОМОВИЧ Д.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
152 (52+58+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33728 |
ШОЛОШ Д.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
68 (22+28+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33729 |
ШОЛУБКО Д.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
125 (42+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33730 |
ШОМКО В.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33731 |
ШОПЯК М. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
5 |
95 (34+31+30) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33732 |
ШОПЯК Р.Р. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
8 |
109 (51+32+26) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33733 |
ШОПЯК С.М. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
86 (38+30+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33734 |
ШОПЯК Х.Р. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
5 |
80 (40+16+24) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33735 |
ШОРБАН У.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33736 |
ШОРОБУР Д.Р. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
33737 |
ШОРОБУРА М.Б. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
9 |
118 (46+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
33738 |
ШОРОБУРА Р.Т. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
9 |
116 (45+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
33739 |
ШОРОБУРА Х.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33740 |
ШОСТАК В.П. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33741 |
ШОСТАК І.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33742 |
ШОСТАК І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
82 (16+30+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33743 |
ШОСТАК М |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
78 (10+32+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33744 |
ШОСТАК Н.С. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
3 |
126 (22+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
33745 |
ШОСТАК О.С. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33746 |
ШОСТАК Т.С. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33747 |
ШОТ А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
118 (22+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
33748 |
ШОТ І.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
128 (42+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
33749 |
ШОТ І.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
33 (10+14+9) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33750 |
ШОТ Р.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
33751 |
ШОТ Р.Г. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
3 |
106 (48+22+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33752 |
ШОТ Х.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
33753 |
ШОХАНОВ О.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33754 |
ШПАК А.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33755 |
ШПАК А.М. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33756 |
ШПАК А.П. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
134 (60+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33757 |
ШПАК Д.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
33758 |
ШПАК З.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
33759 |
ШПАК І.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
8 |
117 (36+50+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33760 |
ШПАК Л.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33761 |
ШПАК М.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
106 (15+50+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
33762 |
ШПАК Н |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
10 |
106 (38+56+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33763 |
ШПАК Н.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
98 (40+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33764 |
ШПАК О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33765 |
ШПАК О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
10 |
74 (42+32+0) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33766 |
ШПАК О.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33767 |
ШПАК О.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
117 (52+35+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
33768 |
ШПАК О.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
10 |
100 (45+28+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33769 |
ШПАК О.Т. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33770 |
ШПАК С.В. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
7 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33771 |
ШПАК С.Ю. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
10 |
111 (37+38+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33772 |
ШПАК Х.А. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
7 |
144 (45+50+49) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
33773 |
ШПАК Х.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33774 |
ШПАК Ю.Ю. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
10 |
110 (37+40+33) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
33775 |
ШПАКОВ М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
135 (45+40+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33776 |
ШПАКОВСЬКА Д.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
128 (39+40+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
33777 |
ШПАКОВСЬКИЙ С.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
70 (28+36+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33778 |
ШПАРГАЛО О.Р. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33779 |
ШПАРГАЛЮК С.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
96 (34+44+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33780 |
ШПАЧИНСЬКИЙ Н.С. |
14329 |
м. Жидачів |
Квітневий НВК |
5 |
80 (26+30+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33781 |
ШПЕГ Н.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33782 |
ШПЕК А.Б. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
84 (22+38+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33783 |
ШПЕК Р.П. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
138 (40+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33784 |
ШПЕНЮК К.М. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
33785 |
ШПЕРНА Ю.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
116 (38+48+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
33786 |
ШПЕРУН Х.В. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33787 |
ШПЕХТ О.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33788 |
ШПИГ С.А. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33789 |
ШПИЛЬКА А.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
118 (46+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33790 |
ШПИЛЬКА С.Я. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33791 |
ШПИЛЬКО Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33792 |
ШПИЛЬКО І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
93 (29+34+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33793 |
ШПИЛЬКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33794 |
ШПИЛЮК С.А. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33795 |
ШПИНДА А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
100 (20+44+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33796 |
ШПИРКА В.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33797 |
ШПИРКА М.Є. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33798 |
ШПИРКА О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33799 |
ШПИТ І.П. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
6 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
33800 |
ШПИЧКА Б.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
117 (54+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33801 |
ШПІК О.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33802 |
ШПІК С.В. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33803 |
ШПІКУЛА А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33804 |
ШПІЦЕР А.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
96 (52+26+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33805 |
ШПІЦЕР І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33806 |
ШПОРЛЮК В.Т. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33807 |
ШПОРЛЮК Н.Б. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
56 (25+16+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33808 |
ШПОТ М.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33809 |
ШПУГАНИЧ Д.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
69 (32+19+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33810 |
ШПУГАНИЧ І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33811 |
ШПУГАНИЧ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
134 (52+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33812 |
ШПУР Б.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
55 (24+16+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33813 |
ШРАМКО А.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
112 (34+54+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
33814 |
ШРАМКО В.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33815 |
ШРІБАК В.М. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
5 |
124 (54+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
33816 |
ШРУНЬ І.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33817 |
ШТАБЛАВА Х.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33818 |
ШТАБНОВ П.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
33819 |
ШТАБСЬКА Ю.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33820 |
ШТАБУРА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
128 (50+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
33821 |
ШТАЙ О.Р. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
8 |
77 (24+32+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33822 |
ШТАЙ С.О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
33823 |
ШТАЙН Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33824 |
ШТАНГЕЄВ Н.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
6 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33825 |
ШТАНГРЕТ Д.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
47 (18+17+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33826 |
ШТАНГРЕТ І.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
107 (39+48+20) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33827 |
ШТАНДЕР Р.І. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
33828 |
ШТАЮРА В.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
102 (47+28+27) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33829 |
ШТАЮРА М.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33830 |
ШТЕЙ О.О. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
3 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33831 |
ШТЕЙНС Х.Д. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
5 |
69 (24+27+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33832 |
ШТЕЙНС Ю.Д. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
8 |
83 (24+28+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33833 |
ШТЕЛЬМАХ І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33834 |
ШТЕНДЕР В.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
33835 |
ШТЕНДЮХ А.Р. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
46 (26+8+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33836 |
ШТЕНИК В.А. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
33837 |
ШТЕРЕБ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
97 (27+32+38) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33838 |
ШТЕРЕБ М.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
137 (43+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
33839 |
ШТЕРЕБ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
109 (40+33+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33840 |
ШТЕРИБ А.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
33841 |
ШТИБЕЛЬ А.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33842 |
ШТИБЕЛЬ І.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33843 |
ШТИБЕЛЬ Ю.Б. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33844 |
ШТИБЕЛЬ Ю.Б. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
6 |
118 (60+34+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33845 |
ШТИГАР Б.Б. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
4 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33846 |
ШТИГАР В.Б. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33847 |
ШТИГАР Л.Б. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
6 |
115 (60+37+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33848 |
ШТИГАР Н.М. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
33849 |
ШТИГЕР І.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33850 |
ШТИКАЛО М.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33851 |
ШТИМ Д.І. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
8 |
85 (18+36+31) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33852 |
ШТИМАК Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
59 (24+20+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33853 |
ШТИНДА А.В. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
8 |
123 (45+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
33854 |
ШТИНДА В.В. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
5 |
122 (52+34+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33855 |
ШТИНДА В.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
110 (46+28+36) |
|
С1 |
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
33856 |
ШТИНДА І.І. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
5 |
126 (52+38+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33857 |
ШТИНДА Л.В. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
3 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
33858 |
ШТИНДА М.В. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
9 |
55 (26+14+15) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33859 |
ШТИПОВАНА Х.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
92 (18+40+34) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33860 |
ШТИРБУ Н.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
33861 |
ШТИФУРКО Т.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
118 (36+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
33862 |
ШТІГЕР Я.О. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
6 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
33863 |
ШТОГРИН Р.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
89 (27+32+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33864 |
ШТОГРИН С.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33865 |
ШТОГРИН С.С. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
87 (21+32+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33866 |
ШТОГРИН Х.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
134 (46+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
33867 |
ШТОГРИН Ю.Б. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
93 (30+39+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33868 |
ШТОГРІНЕЦЬ О.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33869 |
ШТОЙКА К |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
5 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
33870 |
ШТОЙКА М.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
112 (48+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33871 |
ШТОЙКА Р.Ю. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33872 |
ШТОЙКО І.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
33873 |
ШТОЙЦ М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33874 |
ШТОКАЙЛО Т.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
33875 |
ШТОКАЛ Ю.А. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
7 |
109 (51+36+22) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33876 |
ШТОКАЛКО О.Р. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33877 |
ШТОКАЛО А.Н. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
63 (33+24+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33878 |
ШТОКАЛО А.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
118 (48+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
33879 |
ШТОКАЛО Д.А. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
8 |
121 (54+44+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
33880 |
ШТОКАЛО М.Т. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33881 |
ШТОКАЛО Р.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
108 (26+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33882 |
ШТОКАЛО С.В. |
14693 |
м. Сокаль |
Бобятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
103 (35+26+42) |
|
|
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
33883 |
ШТОКАЛО С.Н. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33884 |
ШТОКАЛО С.П. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33885 |
ШТОКАЛО С.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33886 |
ШТОНДА В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
74 (42+30+2) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33887 |
ШТОХМАЛ Р.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
133 (48+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
33888 |
ШТУКА В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33889 |
ШТУРИН О.Я. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
100 (39+30+31) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
33890 |
ШТУРИПІТА В.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
90 (44+22+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33891 |
ШУБА І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
68 (24+40+4) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
33892 |
ШУБАК М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
114 (54+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
33893 |
ШУБАН С.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33894 |
ШУБЕЛЯК І.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33895 |
ШУБЕЛЯК М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
33896 |
ШУБЕЛЯК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
133 (48+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
33897 |
ШУБЕР М.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33898 |
ШУБЕРТ Р.В. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
5 |
79 (14+29+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
33899 |
ШУБИНЕЦЬ Т.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33900 |
ШУБІНА Ю.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33901 |
ШУВАР М.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
143 (45+60+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33902 |
ШУВАР С.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
163 (51+58+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33903 |
ШУВАРИК В.З. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
7 |
104 (48+34+22) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33904 |
ШУГАЙЛО А.М. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
5 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
33905 |
ШУГАЙЛО І.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
128 (36+38+54) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
33906 |
ШУГАЙЛО О.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33907 |
ШУГАЛА Д.В. |
14875 |
м. Стрий |
Ходовицька ЗОШ, В. Дідушицька ЗОШ |
7 |
157 (39+58+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
33908 |
ШУКАТКА Ю.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
110 (42+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33909 |
ШУКОСТ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33910 |
ШУКОСТ О.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33911 |
ШУКОСТ С.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33912 |
ШУЛА Т.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
103 (40+30+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
33913 |
ШУЛАК Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
104 (52+16+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
33914 |
ШУЛАК С.А. |
14904 |
м. Яворів |
Любинська СЗШ |
8 |
110 (54+30+26) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
33915 |
ШУЛАК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
149 (60+50+39) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33916 |
ШУЛЕЖКО Д.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
108 (24+60+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33917 |
ШУЛИК Н.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
114 (39+38+37) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
33918 |
ШУЛИМ В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33919 |
ШУЛІГА Д.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33920 |
ШУЛІГА М.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33921 |
ШУЛІГА Х.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
33922 |
ШУЛЬ Т.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
105 (48+30+27) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
33923 |
ШУЛЬ Ю |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33924 |
ШУЛЬБА У.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
71 (38+27+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33925 |
ШУЛЬГА В.Я. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33926 |
ШУЛЬГА О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
33927 |
ШУЛЬГА Р.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
36 (12+24+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33928 |
ШУЛЬГА С.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33929 |
ШУЛЬГА Я.В. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
139 (46+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
33930 |
ШУЛЬГАН В.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
33931 |
ШУЛЬГАН Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33932 |
ШУЛЬГАН М.В. |
14958 |
м. Яворів |
Воля-Добростанська СЗШ |
8 |
134 (48+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
33933 |
ШУЛЬГАН Х.А. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33934 |
ШУЛЬГАН Я.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
8 |
98 (33+34+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33935 |
ШУЛЬГАЧ Ю.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33936 |
ШУЛЬЖЕНКО Б.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33937 |
ШУЛЬСЬКА А.Н. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33938 |
ШУЛЮК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33939 |
ШУЛЮК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
112 (36+46+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33940 |
ШУЛЮК М.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33941 |
ШУЛЯР О.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
79 (24+31+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
33942 |
ШУМ Ю.Р. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
3 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33943 |
ШУМА А.Ю. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
6 |
50 (28+22+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33944 |
ШУМА В.Р. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
4 |
82 (22+42+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33945 |
ШУМА П.Ю. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
4 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33946 |
ШУМА Р.Р. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
4 |
104 (28+46+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33947 |
ШУМА Т.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
41 (4+16+21) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
33948 |
ШУМАДА В.І. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
10 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33949 |
ШУМАДА С.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33950 |
ШУМАДА С.С. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
33951 |
ШУМАЛА С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
33952 |
ШУМАНСЬКА М.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33953 |
ШУМАНСЬКА Н.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
11 |
117 (51+30+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
33954 |
ШУМАНСЬКА С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
10 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33955 |
ШУМАНСЬКИЙ С.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
88 (32+32+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33956 |
ШУМАНСЬКИЙ С.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
70 (34+24+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33957 |
ШУМЕЛЯК Х.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
33958 |
ШУМИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
33959 |
ШУМИК М.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
33960 |
ШУМИК Р.Є. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33961 |
ШУМИЛО А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
139 (51+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
33962 |
ШУМИЛО А.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
33963 |
ШУМИЛО В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
33964 |
ШУМИЛО В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
33965 |
ШУМИЛО Д.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
109 (27+56+26) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
33966 |
ШУМИЛО І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
110 (48+26+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
33967 |
ШУМИЛО М.М. |
14399 |
м. Жовква |
Девятирська ЗОШ |
5 |
72 (36+30+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33968 |
ШУМИЛО М.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33969 |
ШУМИЛО М.Р. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
4 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33970 |
ШУМИЛО М.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
103 (33+48+22) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
33971 |
ШУМИЛО О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
33972 |
ШУМИЛО П.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33973 |
ШУМИЛО Т.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
118 (34+30+54) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
33974 |
ШУМИЛОВСЬКА Р.А. |
14422 |
м. Жовква |
Малогрибовицька ПШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33975 |
ШУМИН А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
107 (52+37+18) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
33976 |
ШУМІНСЬКА Д.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
82 (15+36+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33977 |
ШУМІНСЬКА Т.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
33978 |
ШУМІНСЬКА Я.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
33979 |
ШУМОВ О.О. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
70 (20+26+24) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
33980 |
ШУМСЬКА А.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
118 (48+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
33981 |
ШУМСЬКА Л.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
98 (40+28+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33982 |
ШУМСЬКА О.І. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33983 |
ШУМСЬКИЙ Д.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
33984 |
ШУМСЬКИЙ І.А. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
33985 |
ШУМСЬКИЙ О.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
146 (54+58+34) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
33986 |
ШУМСЬКИЙ Р.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
33987 |
ШУМЯЦЬКИЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33988 |
ШУНДАРЕВСЬКА Х.Р. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
7 |
124 (42+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
33989 |
ШУПЕР М.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
33990 |
ШУПЛАТ А.М. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
140 (46+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
33991 |
ШУПЛАТ І.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
112 (40+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
33992 |
ШУПЛАТ К.Б. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
33993 |
ШУПЛАТ О.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
136 (60+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
33994 |
ШУПЛАТ О.Б. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
104 (42+38+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
33995 |
ШУПТАР М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33996 |
ШУПТАР М.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33997 |
ШУПТАР М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
136 (36+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33998 |
ШУПТАР С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
33999 |
ШУПТАР С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34000 |
ШУПЯНА Т.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
138 (32+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
34001 |
ШУПЯНИЙ А.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
114 (33+44+37) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34002 |
ШУРА В.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
118 (46+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34003 |
ШУРАК В.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
5 |
102 (44+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
34004 |
ШУРГОТ М.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
95 (42+28+25) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
34005 |
ШУРГОТ Т.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
34006 |
ШУРГОТ Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
34007 |
ШУРДАК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
77 (34+31+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34008 |
ШУРДАК О.В. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
8 |
46 (12+26+8) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34009 |
ШУРДАК Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
61 (25+24+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34010 |
ШУРИГАЙЛО А.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
8 |
123 (48+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
34011 |
ШУРИГАЙЛО Л.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
6 |
85 (32+17+36) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
34012 |
ШУРИГАЙЛО М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34013 |
ШУРИГАЙЛО Т.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34014 |
ШУРКО Д.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
94 (39+34+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34015 |
ШУРКО Д.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34016 |
ШУРКО М.Ю. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
110 (30+44+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34017 |
ШУРКО Я.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34018 |
ШУРМАКЕВИЧ А.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34019 |
ШУРМАКЕВИЧ З.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
102 (24+50+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34020 |
ШУРПЕТА Н.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34021 |
ШУРТА А.Л. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
111 (27+40+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34022 |
ШУСТ С.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
106 (32+32+42) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
34023 |
ШУСТАК І.Р. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
4 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34024 |
ШУСТИК Р.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34025 |
ШУСТИК Р.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34026 |
ШУТА О.Р. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34027 |
ШУТЕМОВА С.П. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
144 (44+46+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34028 |
ШУТКА В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
89 (28+28+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34029 |
ШУТКА М.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34030 |
ШУТОВИЧ В.П. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34031 |
ШУТОВИЧ І.П. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
3 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
34032 |
ШУТОВСЬКИЙ М.О. |
14732 |
м. Сокаль |
Санаторна школа-інтернат |
4 |
110 (24+50+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
34033 |
ШУТУРМА Р.І. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34034 |
ШУТЯК А.В. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
65 (30+23+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34035 |
ШУТЯК Б.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34036 |
ШУТЯК Б.Я. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34037 |
ШУТЯК М.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
5 |
111 (32+37+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34038 |
ШУТЯК М.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34039 |
ШУТЯК Н.Т. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
8 |
69 (27+26+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34040 |
ШУТЯК О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
86 (36+44+6) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34041 |
ШУТЯК С.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34042 |
ШУФЛІН А.Б. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
5 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34043 |
ШУХ Д.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
34044 |
ШУШАРІНА Т.Є. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
140 (46+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
34045 |
ШУШКА У.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
126 (38+34+54) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34046 |
ШУШКО І.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34047 |
ШУШНЯК Ю.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34048 |
ШУШУКАЙЛО Л.О. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
4 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34049 |
ЩАДЕЙ В.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
54 (24+10+20) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34050 |
ЩАДЕЙ Р.В. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
8 |
97 (27+38+32) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34051 |
ЩАДИЙ М.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
3 |
100 (54+46+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
34052 |
ЩАДИЛО Р.М. |
14911 |
м. Яворів |
Грушівська СЗШ |
3 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
34053 |
ЩАДИЛО У.Я. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34054 |
ЩАДИЛО Ю.Я. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
130 (45+38+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34055 |
ЩЕБЕНТОВОЬКИЙ В.Ю. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
6 |
78 (32+16+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34056 |
ЩЕБЕТОВСЬКА В.Є. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
76 (15+36+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34057 |
ЩЕГЛЮК А.С. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
5 |
130 (58+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34058 |
ЩЕГОЛЬСЬКА В.Д. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34059 |
ЩЕКОТІХІНА В.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34060 |
ЩЕКУН В.Б. |
14847 |
м. Стрий |
Нежухівська СЗШ |
7 |
67 (21+18+28) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34061 |
ЩЕНСНА Б.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34062 |
ЩЕПАН Д.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
11 |
131 (48+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34063 |
ЩЕПАН С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
49 (13+24+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34064 |
ЩЕПАНИК О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
130 (49+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34065 |
ЩЕПАНКЕВИЧ А.С. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34066 |
ЩЕПАНКЕВИЧ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
76 (30+28+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34067 |
ЩЕПАНКЕВИЧ С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
68 (24+22+22) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34068 |
ЩЕПАНСЬКА С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
9 |
133 (50+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34069 |
ЩЕПАНСЬКИЙ В.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
71 (18+28+25) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34070 |
ЩЕПАНЧУК І.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
136 (60+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
34071 |
ЩЕПАНЧУК О.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34072 |
ЩЕПАНЮК М.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
34073 |
ЩЕПАНЯК М.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
107 (48+26+33) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34074 |
ЩЕПІЛЬ О.Я. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
71 (18+34+19) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34075 |
ЩЕПКО В.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
126 (42+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34076 |
ЩЕПКО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
111 (40+38+33) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34077 |
ЩЕПЛОТСЬКА Д. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34078 |
ЩЕПНА Д.І. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
3 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34079 |
ЩЕПНА Х.І. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34080 |
ЩЕПНИЙ А.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
34081 |
ЩЕРБА А.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34082 |
ЩЕРБА Б.С. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
160 (58+42+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34083 |
ЩЕРБА В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34084 |
ЩЕРБА Г.З. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
62 (32+18+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34085 |
ЩЕРБА К.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
34086 |
ЩЕРБА М.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34087 |
ЩЕРБА Н.П. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34088 |
ЩЕРБА С.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34089 |
ЩЕРБА Т.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
34090 |
ЩЕРБА Ю.А. |
14168 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 3 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
34091 |
ЩЕРБА Ю.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34092 |
ЩЕРБАЙ І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
106 (54+22+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
34093 |
ЩЕРБАЙ І.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
118 (48+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
34094 |
ЩЕРБАЙ Н.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
34095 |
ЩЕРБАК А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
93 (40+32+21) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34096 |
ЩЕРБАК В.Т. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
34097 |
ЩЕРБАК Є.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
108 (34+44+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34098 |
ЩЕРБАК І.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34099 |
ЩЕРБАК М.Т. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
34100 |
ЩЕРБАК Т.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34101 |
ЩЕРБАКАН Ю.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
99 (36+46+17) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34102 |
ЩЕРБАКОВ О.О. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
9 |
119 (40+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
34103 |
ЩЕРБАКОВА А.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34104 |
ЩЕРБАКОВА К.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34105 |
ЩЕРБАН А.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
168 (57+54+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34106 |
ЩЕРБАН В.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34107 |
ЩЕРБАН В.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
124 (58+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34108 |
ЩЕРБАН Д.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34109 |
ЩЕРБАН Д.Р. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
3 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34110 |
ЩЕРБАН І.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34111 |
ЩЕРБАН К.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34112 |
ЩЕРБАН М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34113 |
ЩЕРБАН Н.Б. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
106 (48+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34114 |
ЩЕРБАН С.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34115 |
ЩЕРБАН Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
58 (14+26+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34116 |
ЩЕРБАНОВИЧ П.В. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
8 |
134 (45+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
34117 |
ЩЕРБАНЮК Б.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
60 (15+24+21) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34118 |
ЩЕРБАТА А.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
6 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34119 |
ЩЕРБАТА А.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34120 |
ЩЕРБАТА М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
93 (40+23+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
34121 |
ЩЕРБАТА Х.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
46 (0+30+16) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
34122 |
ЩЕРБАТА Ю.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
124 (22+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34123 |
ЩЕРБАТИЙ І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
60 (26+16+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
34124 |
ЩЕРБАТИЙ М.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
141 (54+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
34125 |
ЩЕРБАТИЙ М.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34126 |
ЩЕРБАТИХ О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
8 |
75 (33+20+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34127 |
ЩЕРБИНА В.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34128 |
ЩЕРБИНА М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
34129 |
ЩЕРБИНА О.Ї. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34130 |
ЩЕРБИНА О.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
100 (27+42+31) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34131 |
ЩЕРБІЙ М.М. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
4 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
34132 |
ЩЕРБІЙ О.М. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
114 (22+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
34133 |
ЩЕРБІЙ О.М. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34134 |
ЩЕРБІНІН Є.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
3 |
140 (44+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
34135 |
ЩЕРБІНІНА В.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34136 |
ЩЕРБЯК В.В. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34137 |
ЩЕРБЯК В.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
34138 |
ЩЕТІНІН М.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34139 |
ЩЕТІНІНА А.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
78 (27+30+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34140 |
ЩИГЕЛЬ Ю.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34141 |
ЩИГЕЛЬСЬКА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
41 (6+14+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34142 |
ЩИГЛО І.П. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
101 (42+29+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34143 |
ЩИГЛО Н.П. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
96 (38+28+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34144 |
ЩИГОЛ М.Б. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
77 (15+42+20) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34145 |
ЩИПАНСЬКА А.С. |
14682 |
м. Сокаль |
Ванівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
82 (28+30+24) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34146 |
ЩИПЕЛЬ Б.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
116 (54+32+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34147 |
ЩИРБА А.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34148 |
ЩИРБА А.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
78 (15+32+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34149 |
ЩИРБА В.В. |
14424 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34150 |
ЩИРБА В.О. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
9 |
149 (60+44+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34151 |
ЩИРБА Д.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
118 (30+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34152 |
ЩИРБА Д.Н. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34153 |
ЩИРБА Н.Ю. |
14225 |
м. Городок |
ЗОШ № 5 |
5 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34154 |
ЩИРБА Х.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
6 |
96 (42+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34155 |
ЩИТОВСЬКА А.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34156 |
ЩИЩАК А.А. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34157 |
ЩІПНА А.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34158 |
ЩІПНА Т.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
110 (50+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34159 |
ЩІПНА Ю.Т. |
14325 |
м. Жидачів |
Молодинчецька ЗОШ |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34160 |
ЩІПНИЙ М.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
98 (34+28+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34161 |
ЩОГОЛЕВ В.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34162 |
ЩОМАК І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
70 (36+22+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34163 |
ЩУДЛО Д.В. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34164 |
ЩУДЛО М.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34165 |
ЩУДЛО Х.М. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
87 (33+28+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34166 |
ЩУДЛО Ю.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34167 |
ЩУДЛЯК Т.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
53 (30+8+15) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34168 |
ЩУЙКО М.А. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
6 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
34169 |
ЩУКІН М.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34170 |
ЩУКІН О.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34171 |
ЩУПАК Г.З. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34172 |
ЩУПАК М.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34173 |
ЩУПАК М.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
8 |
126 (54+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
34174 |
ЩУПАК М.З. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34175 |
ЩУР В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
34176 |
ЩУР В.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
34177 |
ЩУР І.Б. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
9 |
40 (17+20+3) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34178 |
ЩУР І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34179 |
ЩУР І.В. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
119 (42+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34180 |
ЩУР І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
61 (19+24+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34181 |
ЩУР М.А. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34182 |
ЩУР М.І. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
118 (24+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
34183 |
ЩУР М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34184 |
ЩУР Н.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
66 (27+16+23) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34185 |
ЩУР О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34186 |
ЩУР О.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34187 |
ЩУР О.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
134 (52+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
34188 |
ЩУР О.Т. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34189 |
ЩУР Р.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34190 |
ЩУР СО. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
6 |
106 (46+36+24) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34191 |
ЩУР Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
130 (34+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
34192 |
ЩУРЕВИЧ А.В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
7 |
151 (60+40+51) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34193 |
ЩУРИК Х.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
77 (33+26+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34194 |
ЩУРКО А.В. |
14689 |
м. Сокаль |
Перемисловицька ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34195 |
ЩУРКО Д.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
145 (51+52+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34196 |
ЩУРКО І.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
72 (21+28+23) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34197 |
ЩУРКО І.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34198 |
ЩУРКО М.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
112 (36+38+38) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34199 |
ЩУРКО У |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
5 |
93 (22+29+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
34200 |
ЩУРКОВІКТОРЇ В.А. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
3 |
130 (30+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34201 |
ЩУТЯК С.В. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
34202 |
ЩУТЯК С.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34203 |
ЮГАС І.Я. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34204 |
ЮДИЦЬКА К.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34205 |
ЮДІН Р.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
129 (50+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
34206 |
ЮЗВАК Р.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34207 |
ЮЗВЕНКО М.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
154 (52+60+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34208 |
ЮЗВЕНКО МС |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
122 (60+32+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34209 |
ЮЗВЯК І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34210 |
ЮЗЕФІВ О.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
34211 |
ЮЗЕФОВИЧ В.С. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34212 |
ЮЗЕФОВИЧ Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
48 (0+24+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34213 |
ЮЗЕФОВИЧ С.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
178 (60+58+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
34214 |
ЮЗИФИШИН А.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
5 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34215 |
ЮЗИФИШИН Б.Б. |
14297 |
м. Жидачів |
Заболотівецька ЗОШ |
9 |
73 (13+42+18) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
34216 |
ЮЗИФОВИЧ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34217 |
ЮЗЬВАК П.П. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
8 |
78 (18+26+34) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34218 |
ЮЗЬВЯК І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
70 (21+20+29) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34219 |
ЮЗЬВЯК М.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
92 (46+34+12) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34220 |
ЮЗЬКЕВИЧ А.В. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
4 |
118 (44+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34221 |
ЮЗЬКЕВИЧ І.М. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
4 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34222 |
ЮЗЬКІВ С.Л. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
94 (42+32+20) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34223 |
ЮЛІЯПАРФИНЮК Ю.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
146 (54+38+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34224 |
ЮНИК Д.І. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34225 |
ЮНИК З.М. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34226 |
ЮНІК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
34227 |
ЮНКО А.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
7 |
106 (33+48+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34228 |
ЮНКО І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
72 (22+32+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34229 |
ЮНКО М.Я. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
142 (36+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
34230 |
ЮНКО С.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34231 |
ЮНКО С.С. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34232 |
ЮНКО С.Ю. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
72 (27+26+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34233 |
ЮНКО Ю.Я. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
4 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34234 |
ЮР Д.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
109 (30+36+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34235 |
ЮР М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
122 (34+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
34236 |
ЮР М.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34237 |
ЮР С.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
148 (34+60+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34238 |
ЮРА А.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34239 |
ЮРАС В.В. |
14943 |
м. Яворів |
Терновицька СЗШ |
8 |
167 (57+54+56) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34240 |
ЮРАС Я.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34241 |
ЮРАШ М.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
60 (36+24+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34242 |
ЮРАШЕК І.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34243 |
ЮРАШКО Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
118 (46+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
34244 |
ЮРГА Н.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34245 |
ЮРГА Ю.В. |
14230 |
м. Городок |
Комарнівська ЗОШ |
3 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
34246 |
ЮРДИГА Л.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
34247 |
ЮРЕЙКО А.Р. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
6 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34248 |
ЮРЕНЦ О.П. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
118 (36+48+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34249 |
ЮРЕСКУЛ А.Д. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34250 |
ЮРЕЧКО А.Я. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34251 |
ЮРЕЧКО О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
34252 |
ЮРЕЧКО Р.Я. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34253 |
ЮРЕЧКО Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
52 (11+26+15) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34254 |
ЮРЄВА А.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
101 (45+34+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34255 |
ЮРЄВА А.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34256 |
ЮРИН Л.Я. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
63 (9+32+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34257 |
ЮРИНЕЦЬ В.С. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
9 |
104 (29+48+27) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
34258 |
ЮРИНЕЦЬ І.І. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
8 |
114 (39+44+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34259 |
ЮРИНЕЦЬ С.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
97 (42+28+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34260 |
ЮРИНЕЦЬ Ю.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34261 |
ЮРИНЕЦЬ Я.С. |
14710 |
м. Сокаль |
Тудорковицька ЗШ |
7 |
100 (36+38+26) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34262 |
ЮРИСТОВСЬКА Я.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34263 |
ЮРИСТОВСЬКИЙ Я.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
102 (28+44+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34264 |
ЮРИЧКО А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34265 |
ЮРИЧКО І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
149 (54+54+41) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34266 |
ЮРИЧКО С.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
116 (46+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидір Марія Петрівна |
34267 |
ЮРІЙЧУК Н.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
62 (26+36+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
34268 |
ЮРКЕВИЧ С.Ю. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
6 |
104 (54+38+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34269 |
ЮРКЕВИЧ Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34270 |
ЮРКЕВИЧ Ю.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
144 (54+44+46) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34271 |
ЮРКЕВИЧ Я.О. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
34272 |
ЮРКІВ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
109 (33+40+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34273 |
ЮРКІВ Б.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34274 |
ЮРКІВ Б.Ю. |
14616 |
м. Сколе |
Академічна гімназія |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34275 |
ЮРКІВ В.З. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
34276 |
ЮРКІВ В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34277 |
ЮРКІВ В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
110 (45+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34278 |
ЮРКІВ В.І. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
9 |
73 (26+26+21) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34279 |
ЮРКІВ В.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
34280 |
ЮРКІВ В.Р. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
101 (42+36+23) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34281 |
ЮРКІВ В.Ю. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
3 |
74 (20+42+12) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
34282 |
ЮРКІВ Д.І. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
6 |
106 (40+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34283 |
ЮРКІВ Л.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
8 |
87 (18+40+29) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
34284 |
ЮРКІВ М.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
83 (48+17+18) |
|
С1 |
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34285 |
ЮРКІВ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34286 |
ЮРКІВ М.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
118 (36+46+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
34287 |
ЮРКІВ М.Ю. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
34288 |
ЮРКІВ Н |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34289 |
ЮРКІВ О.В. |
14874 |
м. Стрий |
Сихівська ЗОШ |
3 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
34290 |
ЮРКІВ П.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34291 |
ЮРКІВ С.А. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
3 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
34292 |
ЮРКІВ С.А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34293 |
ЮРКІВ С.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34294 |
ЮРКІВ Ю.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34295 |
ЮРКІВ Ю.О. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
3 |
120 (34+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
34296 |
ЮРКІВ Ю.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34297 |
ЮРКО А.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
5 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
34298 |
ЮРКОВ А.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
34299 |
ЮРКОВ В.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
34300 |
ЮРКОВА Н.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
139 (51+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
34301 |
ЮРОВ О.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34302 |
ЮРОВА Н.К. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34303 |
ЮРОЦА Д.В. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34304 |
ЮРОЦА Н.І. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34305 |
ЮРОЦА Н.О. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34306 |
ЮРОЦА С.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
135 (48+52+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
34307 |
ЮРОЧКА А.М. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
102 (38+40+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34308 |
ЮРОЧКО В.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
72 (16+26+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34309 |
ЮРОЧКО В.М. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
8 |
45 (18+10+17) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34310 |
ЮРОЧКО Г.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
67 (42+19+6) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34311 |
ЮРОЧКО І.І. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
6 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34312 |
ЮРОЧКО М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
47 (21+14+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34313 |
ЮРОЧКО М.І. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
7 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34314 |
ЮРСА А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34315 |
ЮРСА Т.Р. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
6 |
98 (30+38+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34316 |
ЮРЦУНЬ О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
34317 |
ЮРЧАК І.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34318 |
ЮРЧАК І.Ю. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
4 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
34319 |
ЮРЧАК Л.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
119 (27+54+38) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
34320 |
ЮРЧАК М.Ю. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34321 |
ЮРЧАК Р.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34322 |
ЮРЧАК Т.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34323 |
ЮРЧАК Ю.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34324 |
ЮРЧЕНКО А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34325 |
ЮРЧЕНКО А.Д. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34326 |
ЮРЧЕНКО Б.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
34327 |
ЮРЧЕНКО І.М. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
10 |
62 (34+16+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34328 |
ЮРЧЕНКО Н.Я. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
148 (28+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
34329 |
ЮРЧЕНКО О.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34330 |
ЮРЧЕНКО Х.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
34331 |
ЮРЧИК В.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34332 |
ЮРЧИК В.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
148 (54+60+34) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34333 |
ЮРЧИК Л.С. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
64 (22+24+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34334 |
ЮРЧИШИН А.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34335 |
ЮРЧИШИН Д.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34336 |
ЮРЧИШИН І.І. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
7 |
72 (12+40+20) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34337 |
ЮРЧИШИН М.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34338 |
ЮРЧИШИН П.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
73 (34+21+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34339 |
ЮРЧИШИН Р.І. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
3 |
130 (50+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
34340 |
ЮРЧИШИН Х.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
5 |
93 (22+47+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34341 |
ЮРЧИШИН Ю.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
7 |
65 (15+20+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34342 |
ЮРЧУК Д.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
110 (40+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34343 |
ЮРЧУК О.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
123 (42+50+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
34344 |
ЮСИК О.М. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
8 |
147 (54+52+41) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34345 |
ЮСИПОВИЧ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
88 (34+30+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34346 |
ЮСИПОВИЧ Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
78 (28+32+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34347 |
ЮСИПОВИЧ Т.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
137 (45+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34348 |
ЮСІВ В.І. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34349 |
ЮСІВ В.Р. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
5 |
88 (22+24+42) |
|
|
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
34350 |
ЮСІВ Н.С. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34351 |
ЮСКА Л.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
164 (54+52+58) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
34352 |
ЮСЬКЕВИЧ А.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
101 (34+46+21) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34353 |
ЮСЬКЕВИЧ Д.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
92 (38+24+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
34354 |
ЮСЬКЕВИЧ І.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
106 (30+56+20) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34355 |
ЮСЬКЕВИЧ І.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
94 (28+48+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34356 |
ЮСЬКЕВИЧ Н.А. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34357 |
ЮСЬКЕВИЧ О.І. |
14481 |
м. Пустомити |
Скнилівська ЗОШ |
3 |
70 (24+28+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34358 |
ЮСЬКЕВИЧ С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
11 |
118 (37+36+45) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
34359 |
ЮСЬКІВ Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34360 |
ЮСЬКІВ А.Б. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34361 |
ЮСЬКІВ А.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34362 |
ЮСЬКІВ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34363 |
ЮСЬКІВ В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
110 (33+46+31) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34364 |
ЮСЬКІВ Й.Б. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
4 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34365 |
ЮСЬКІВ К.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
82 (36+28+18) |
|
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
34366 |
ЮСЬКІВ Л.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
131 (54+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34367 |
ЮСЬКІВ Л.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
129 (36+54+39) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34368 |
ЮСЬКІВ Н.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
6 |
128 (60+38+30) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
34369 |
ЮСЬКІВ Т.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
34370 |
ЮСЬКІВ Х.М. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34371 |
ЮСЬКІВ Я.Т. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34372 |
ЮСЮК В.Р. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34373 |
ЮФАН О.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
6 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34374 |
ЮФІМ Я.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
5 |
134 (42+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
34375 |
ЮХИМЧУК В.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
89 (33+36+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34376 |
ЮХМАН Я.В. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
3 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34377 |
ЮХНО О.Д. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
3 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шипівдич Василь Васильович |
34378 |
ЮЩАК Б.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
7 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
34379 |
ЮЩАК В.І. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34380 |
ЮЩАК О.В. |
14702 |
м. Сокаль |
Ільковицький НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
120 (46+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
34381 |
ЮЩИК Ю.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
100 (36+36+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34382 |
ЮЩИШИН Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
79 (21+34+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34383 |
ЯБЛІНСЬКИЙ В.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
50 (18+20+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
34384 |
ЯБЛОНСЬКА А.Е. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34385 |
ЯБЛОНСЬКА Д.А. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
5 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
34386 |
ЯБЛОНСЬКА І.В. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
136 (58+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
34387 |
ЯБЛОНСЬКА М.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34388 |
ЯБЛОНСЬКИЙ А.А. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
34389 |
ЯБЛОНСЬКИЙ А.С. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34390 |
ЯБЛОНСЬКИЙ В.І. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
8 |
164 (54+52+58) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34391 |
ЯБЛОНСЬКИЙ В.П. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
8 |
129 (45+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34392 |
ЯБЛОНСЬКИЙ М.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
134 (54+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
34393 |
ЯБЛОНСЬКИЙ Н.П. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
106 (26+32+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
34394 |
ЯБЛОНСЬКИЙ Н.Р. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
3 |
116 (48+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
34395 |
ЯБЛОНСЬКИЙ О.А. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
130 (52+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
34396 |
ЯВДИК Д.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
34397 |
ЯВДИК Л.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
132 (24+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
34398 |
ЯВДОШАК А.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
88 (18+30+40) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
34399 |
ЯВІР І.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
20 (9+8+3) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
34400 |
ЯВІРСЬКИЙ Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
127 (52+39+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
34401 |
ЯВНА О.М. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
106 (16+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
34402 |
ЯВОДЧАК В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34403 |
ЯВОДЧАК О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34404 |
ЯВОРІВ І.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
34405 |
ЯВОРІВ О.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
5 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34406 |
ЯВОРІВ Х.О. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
3 |
132 (34+44+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
34407 |
ЯВОРІВ Ю.М. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
114 (45+46+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
34408 |
ЯВОРІВСЬКА С.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34409 |
ЯВОРІВСЬКИЙ Т.З. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
118 (46+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34410 |
ЯВОРІВСЬКИЙ Ю.Ю. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34411 |
ЯВОРНИЦЬКА Ю.В. |
14478 |
м. Пустомити |
Годовицька ЗОШ |
9 |
117 (40+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34412 |
ЯВОРОВИЧ А.Р. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34413 |
ЯВОРОВИЧ М.Р. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34414 |
ЯВОРОВСЬКА В.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34415 |
ЯВОРСКЬИЙ С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
87 (40+29+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34416 |
ЯВОРСЬКА А.Б. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34417 |
ЯВОРСЬКА А.Б. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34418 |
ЯВОРСЬКА А.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
34419 |
ЯВОРСЬКА А.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34420 |
ЯВОРСЬКА А.Р. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34421 |
ЯВОРСЬКА А.Я. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
146 (36+56+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34422 |
ЯВОРСЬКА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
75 (24+34+17) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
34423 |
ЯВОРСЬКА В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34424 |
ЯВОРСЬКА В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+54+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34425 |
ЯВОРСЬКА В.М. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
7 |
130 (33+60+37) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34426 |
ЯВОРСЬКА В.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34427 |
ЯВОРСЬКА Г.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
142 (42+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34428 |
ЯВОРСЬКА Д.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
34429 |
ЯВОРСЬКА Д.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
163 (60+52+51) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34430 |
ЯВОРСЬКА Е.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34431 |
ЯВОРСЬКА І.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
37 (23+14+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34432 |
ЯВОРСЬКА І.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
8 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
34433 |
ЯВОРСЬКА І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
143 (48+38+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34434 |
ЯВОРСЬКА І.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
10 |
151 (54+46+51) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34435 |
ЯВОРСЬКА І.М. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
3 |
96 (22+32+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34436 |
ЯВОРСЬКА І.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34437 |
ЯВОРСЬКА К.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
106 (48+46+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34438 |
ЯВОРСЬКА Л.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34439 |
ЯВОРСЬКА М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34440 |
ЯВОРСЬКА М.В. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34441 |
ЯВОРСЬКА М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34442 |
ЯВОРСЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34443 |
ЯВОРСЬКА М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
83 (33+30+20) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
34444 |
ЯВОРСЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
127 (43+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34445 |
ЯВОРСЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34446 |
ЯВОРСЬКА М.М. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
57 (25+14+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34447 |
ЯВОРСЬКА М.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
164 (60+50+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34448 |
ЯВОРСЬКА О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34449 |
ЯВОРСЬКА О.Я. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
3 |
146 (36+56+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34450 |
ЯВОРСЬКА Р.Т. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
104 (26+54+24) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34451 |
ЯВОРСЬКА С.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34452 |
ЯВОРСЬКА С.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
134 (36+38+60) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34453 |
ЯВОРСЬКА С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34454 |
ЯВОРСЬКА С.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
34455 |
ЯВОРСЬКА С.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
34456 |
ЯВОРСЬКА С.С. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
54 (25+14+15) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34457 |
ЯВОРСЬКА С.С. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
34458 |
ЯВОРСЬКА Т.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
98 (40+34+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34459 |
ЯВОРСЬКА Х.Б. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
34460 |
ЯВОРСЬКА Х.Д. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34461 |
ЯВОРСЬКА Х.Е. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
141 (48+38+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34462 |
ЯВОРСЬКА Х.Є. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34463 |
ЯВОРСЬКА Х.І. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
8 |
136 (39+46+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
34464 |
ЯВОРСЬКА Ю.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
106 (46+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34465 |
ЯВОРСЬКА Я.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
33 (3+14+16) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34466 |
ЯВОРСЬКА Я.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34467 |
ЯВОРСЬКА Я.О. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34468 |
ЯВОРСЬКИЙ А.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
8 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34469 |
ЯВОРСЬКИЙ А.О. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
9 |
162 (52+56+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34470 |
ЯВОРСЬКИЙ В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
90 (9+50+31) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34471 |
ЯВОРСЬКИЙ В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34472 |
ЯВОРСЬКИЙ В.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
119 (34+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
34473 |
ЯВОРСЬКИЙ Д.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
34474 |
ЯВОРСЬКИЙ Д.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
34475 |
ЯВОРСЬКИЙ Д.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34476 |
ЯВОРСЬКИЙ Е.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34477 |
ЯВОРСЬКИЙ Є.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34478 |
ЯВОРСЬКИЙ І |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
5 |
100 (32+32+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34479 |
ЯВОРСЬКИЙ І.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34480 |
ЯВОРСЬКИЙ М.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34481 |
ЯВОРСЬКИЙ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34482 |
ЯВОРСЬКИЙ М.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34483 |
ЯВОРСЬКИЙ М.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
8 |
106 (30+36+40) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
34484 |
ЯВОРСЬКИЙ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
134 (34+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34485 |
ЯВОРСЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34486 |
ЯВОРСЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34487 |
ЯВОРСЬКИЙ М.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34488 |
ЯВОРСЬКИЙ М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
83 (36+23+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34489 |
ЯВОРСЬКИЙ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
34490 |
ЯВОРСЬКИЙ Н.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
41 (19+10+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34491 |
ЯВОРСЬКИЙ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
120 (48+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
34492 |
ЯВОРСЬКИЙ О.Р. |
14769 |
м. Старий Самбір |
Добромильська ЗОШ |
2 |
48 (0+36+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34493 |
ЯВОРСЬКИЙ П.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34494 |
ЯВОРСЬКИЙ П.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34495 |
ЯВОРСЬКИЙ П.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
116 (45+38+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
34496 |
ЯВОРСЬКИЙ Р.В. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
8 |
112 (33+50+29) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
34497 |
ЯВОРСЬКИЙ Р.О. |
14067 |
м. Львів |
Гімназія бр. Ізраїлю |
9 |
162 (52+56+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34498 |
ЯВОРСЬКИЙ Р.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34499 |
ЯВОРСЬКИЙ С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34500 |
ЯВОРСЬКИЙ Я.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34501 |
ЯВОРСЬКИЙ Я.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34502 |
ЯВТУШЕНКО С.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
94 (16+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34503 |
ЯГЕЛЛО А.І. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
7 |
66 (18+26+22) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34504 |
ЯГЕЛЛО А.Ю. |
14009 |
м. Львів |
СЗШ № 10 |
11 |
97 (32+38+27) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34505 |
ЯГИЛИНИЧ Т.М. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34506 |
ЯГНІЩАК Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
131 (39+46+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
34507 |
ЯГОЛЬНИК Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34508 |
ЯГУНОВ Д.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34509 |
ЯДВІНЧИН А.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
34510 |
ЯДВІНЧИН В.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
34511 |
ЯДЕЛЬСЬКИЙ А.І. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
5 |
92 (52+34+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34512 |
ЯДЖАК М.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
147 (57+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34513 |
ЯДЛОВСЬКА В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
10 |
124 (47+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34514 |
ЯДЛОВСЬКА М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34515 |
ЯДЧИШИН В.І. |
14078 |
м. Львів |
СЗШ № 1 |
9 |
71 (25+28+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34516 |
ЯЄЧНИК А.Е. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34517 |
ЯЄЧНИК С.П. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
8 |
83 (27+30+26) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34518 |
ЯЖ Б.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
34519 |
ЯЖИНСЬКИЙ Р.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34520 |
ЯЗ В.Я. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
34521 |
ЯЗЕНІЦЬКИЙ О.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
38 (28+10+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34522 |
ЯЗЛОВЕЦЬКИЙ Р. |
14219 |
м. Городок |
Керницька ЗОШ |
4 |
90 (26+40+24) |
|
|
С2 |
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34523 |
ЯЗЛОВЕЦЬКИЙ С.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34524 |
ЯЗОВИЙ А.В. |
14773 |
м. Старий Самбір |
Надибівська ЗСШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34525 |
ЯЗОВИЧ О.Л. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34526 |
ЯЙКО Л.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
104 (34+34+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34527 |
ЯЙКО Н.П. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34528 |
ЯЙЦО А.А. |
14719 |
м. Сокаль |
СШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34529 |
ЯКИМ П. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
4 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34530 |
ЯКИМ Б.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
34531 |
ЯКИМ М. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
4 |
152 (40+52+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
34532 |
ЯКИМ Н.С. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
57 (16+20+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34533 |
ЯКИМ Р.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
86 (48+26+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34534 |
ЯКИМЕЛИН В.М. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
5 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34535 |
ЯКИМЕЦЬ А.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
34536 |
ЯКИМЕЦЬ В.А. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34537 |
ЯКИМЕЦЬ В.Г. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34538 |
ЯКИМЕЦЬ В.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34539 |
ЯКИМЕЦЬ Д.Б. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
5 |
66 (20+22+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34540 |
ЯКИМЕЦЬ Д.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
126 (49+38+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34541 |
ЯКИМЕЦЬ М.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
6 |
71 (22+19+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34542 |
ЯКИМЕЦЬ М.Р. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34543 |
ЯКИМЕЦЬ Н.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
128 (42+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34544 |
ЯКИМЕЦЬ Н.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
88 (38+32+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34545 |
ЯКИМЕЦЬ Р.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
34546 |
ЯКИМЕЦЬ С.Д. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34547 |
ЯКИМЕЦЬ С.Я. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34548 |
ЯКИМЕЦЬ Т.С. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
10 |
71 (28+28+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34549 |
ЯКИМЕЦЬ Х.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34550 |
ЯКИМИК В.А. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
7 |
110 (36+52+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34551 |
ЯКИМИК В.Р. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
102 (54+42+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34552 |
ЯКИМИК Н.Р. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
9 |
73 (35+26+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34553 |
ЯКИМИШИН М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
39 (23+10+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
34554 |
ЯКИМІВ А.Б. |
14175 |
м. Самбір |
СШ № 7 |
6 |
23 (0+11+12) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34555 |
ЯКИМІВ А.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34556 |
ЯКИМІВ А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34557 |
ЯКИМІВ А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
34558 |
ЯКИМІВ В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
34559 |
ЯКИМІВ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
110 (39+44+27) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
34560 |
ЯКИМІВ В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34561 |
ЯКИМІВ В.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
33 (16+14+3) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
34562 |
ЯКИМІВ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
136 (32+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
34563 |
ЯКИМІВ В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
34564 |
ЯКИМІВ Г.М. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34565 |
ЯКИМІВ Д.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
63 (27+16+20) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34566 |
ЯКИМІВ Д.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34567 |
ЯКИМІВ Л |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
101 (42+29+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
34568 |
ЯКИМІВ М.А. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
34569 |
ЯКИМІВ М.Р. |
14091 |
м. Львів |
СЗШ № 5 |
4 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34570 |
ЯКИМІВ М.Т. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
5 |
98 (34+34+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34571 |
ЯКИМІВ М.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
54 (14+16+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34572 |
ЯКИМІВ Н.Є. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
6 |
83 (54+17+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34573 |
ЯКИМІВ О.В. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34574 |
ЯКИМІВ О.Г. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34575 |
ЯКИМІВ О.З. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34576 |
ЯКИМІВ О.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
8 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34577 |
ЯКИМІВ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34578 |
ЯКИМІВ П.М. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
6 |
64 (20+32+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34579 |
ЯКИМІВ Р.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
97 (40+21+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34580 |
ЯКИМІВ Р.Р. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
34581 |
ЯКИМІВ С.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
110 (40+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34582 |
ЯКИМІВ С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
34583 |
ЯКИМІВ С.В. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34584 |
ЯКИМІВ Т.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34585 |
ЯКИМІВ Ю.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
34586 |
ЯКИМІВ Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34587 |
ЯКИМІВ Я.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34588 |
ЯКИМОВЕЦЬ В.П. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34589 |
ЯКИМОВИЧ А.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34590 |
ЯКИМОВИЧ А.М. |
14502 |
м. Пустомити |
Нижньобілківська ЗОШ |
8 |
79 (27+24+28) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34591 |
ЯКИМОВИЧ А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34592 |
ЯКИМОВИЧ В.А. |
14939 |
м. Яворів |
Сарнівська СЗШ |
9 |
91 (30+52+9) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
34593 |
ЯКИМОВИЧ В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
100 (22+54+24) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
34594 |
ЯКИМОВИЧ Г.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
34595 |
ЯКИМОВИЧ С.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34596 |
ЯКИМОВСЬКИЙ Т.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34597 |
ЯКИМУК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
34598 |
ЯКИМЧУК А.Р. |
14724 |
м. Сокаль |
Поторицька ЗШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34599 |
ЯКИМЧУК В.П. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
8 |
60 (15+14+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34600 |
ЯКИМЧУК Д.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34601 |
ЯКИМЧУК М.П. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
9 |
79 (35+20+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34602 |
ЯКИМЧУК М.Ю. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
9 |
106 (38+50+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34603 |
ЯКИМЧУК С.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34604 |
ЯКИМЧУК Ю.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34605 |
ЯКІБЧУК М.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34606 |
ЯКІБЮК І.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34607 |
ЯКІБЮК Ю.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34608 |
ЯКІВЧУК С.Т. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34609 |
ЯКІМЕЦЬ Б. |
14233 |
м. Городок |
Підзвіринецька ЗОШ |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34610 |
ЯКІМЕЦЬ М.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34611 |
ЯКІМЕЦЬ М.Ю. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
122 (30+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34612 |
ЯКІМЕЦЬ Р.І. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34613 |
ЯКІМІНІК Д.С. |
14495 |
м. Пустомити |
Ямпільська ЗОШ |
10 |
87 (34+32+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34614 |
ЯКІМЧУК Ю.Ю. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
34615 |
ЯКІМЧУК Я.Ю. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
34616 |
ЯКМИЕЦЬ Ю.Г. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
5 |
98 (36+44+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34617 |
ЯКОБШЕ В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
148 (39+60+49) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34618 |
ЯКОБШЕ С.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34619 |
ЯКОВЕНКО А.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34620 |
ЯКОВЕНКО І.Л. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
10 |
104 (40+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
34621 |
ЯКОВЕНКО М.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34622 |
ЯКОВЕНКО Р.С. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34623 |
ЯКОВЕЦЬ Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
34624 |
ЯКОВЕЦЬ Х |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
100 (26+50+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
34625 |
ЯКОВЛЄВ М.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
101 (46+22+33) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
34626 |
ЯКОВЛЄВА Н.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34627 |
ЯКОВЧУК П.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
128 (40+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34628 |
ЯКСМАНИЦЬКА О |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
108 (40+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34629 |
ЯКУБА В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34630 |
ЯКУБА Н.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34631 |
ЯКУБИЧ С.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
50 (21+20+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34632 |
ЯКУБІВ О.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34633 |
ЯКУБІВСЬКИЙ П.Ю. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34634 |
ЯКУБІНЕЦЬ О.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
10 |
124 (51+34+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34635 |
ЯКУБІНЕЦЬ П.В. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
7 |
83 (24+22+37) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34636 |
ЯКУБЛЯК С.Р. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
5 |
98 (46+28+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34637 |
ЯКУБЛЯК Ю.Р. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
8 |
53 (9+24+20) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34638 |
ЯКУБОВИЧ І.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
94 (58+24+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34639 |
ЯКУБОВСЬКА І.З. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34640 |
ЯКУБОВСЬКА О.І. |
14682 |
м. Сокаль |
Ванівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34641 |
ЯКУБОВСЬКА С.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34642 |
ЯКУБОВСЬКА Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
34643 |
ЯКУБОВСЬКИЙ С.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34644 |
ЯКУБОВСЬКИЙ Ю.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
81 (34+17+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34645 |
ЯКУЦ М.С. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
122 (42+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
34646 |
ЯКУШЕВА О.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
148 (48+40+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34647 |
ЯКУШЕВСЬКИЙ В.С. |
14081 |
м. Львів |
СЗШ № 13 |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34648 |
ЯЛОВЕНКО І.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34649 |
ЯЛОВЕНКО Р.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 1 |
4 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34650 |
ЯЛОВИЦЬКА Х.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34651 |
ЯМБОРКО Б.Д. |
14947 |
м. Яворів |
Старицька СЗШ |
11 |
96 (27+36+33) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34652 |
ЯМБОРКО Є.І. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34653 |
ЯМЕЛИНЕЦЬ Ю.О. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
110 (36+32+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34654 |
ЯМІНСЬКИЙ М.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
166 (60+58+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34655 |
ЯМКОВА С.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
140 (42+56+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34656 |
ЯМНА ХА. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
7 |
94 (24+44+26) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
34657 |
ЯМНИЧ М.Д. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
2 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
34658 |
ЯМНЮК А.А. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
7 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34659 |
ЯМПОЛЬСЬКИЙ Д.А. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
3 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
34660 |
ЯН С.Б. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34661 |
ЯНДЬО Б.С. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
3 |
146 (46+46+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34662 |
ЯНДЬО Н.Р. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34663 |
ЯНДЬО С.С. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
9 |
128 (48+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34664 |
ЯНЕНКО В.О. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
94 (39+30+25) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34665 |
ЯНИЦЬКИЙ Р.Т. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
4 |
122 (26+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34666 |
ЯНИШЕВСЬКА С.Л. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
10 |
45 (17+22+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34667 |
ЯНИШИН М.Н. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34668 |
ЯНИШИН Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
154 (54+56+44) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34669 |
ЯНИШИН Я.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
148 (60+46+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34670 |
ЯНИШИН Я.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34671 |
ЯНІВ В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
163 (54+58+51) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
34672 |
ЯНІВ ВМ. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
34673 |
ЯНІВ Е.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
114 (39+44+31) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34674 |
ЯНІВ К.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34675 |
ЯНІВ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
74 (22+34+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34676 |
ЯНІВ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34677 |
ЯНІВ М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
114 (42+38+34) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
34678 |
ЯНІВ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34679 |
ЯНІВ О.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
3 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34680 |
ЯНІВ О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
163 (54+58+51) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
34681 |
ЯНІВ О.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
151 (51+46+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
34682 |
ЯНІНОВИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34683 |
ЯНІСІВ Т.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34684 |
ЯНІЦЬКИЙ В.М. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
3 |
130 (22+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34685 |
ЯНІЦЬКИЙ Р.І. |
14848 |
м. Стрий |
Подорожненська СЗШ |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34686 |
ЯНІЦЬКИЙ Р.М. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34687 |
ЯНІШЕВСЬКА І.Ф. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
34688 |
ЯНІШЕВСЬКА М.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
11 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34689 |
ЯНІШЕВСЬКА О.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34690 |
ЯНІШЕВСЬКИЙ В.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
39 (21+6+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34691 |
ЯНЇВ Ю.А. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
34692 |
ЯНЇШЕВСЬКИЙ М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34693 |
ЯНКЕВИЧ А.І. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
3 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
34694 |
ЯНКЕВИЧ А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
34695 |
ЯНКЕВИЧ Х.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34696 |
ЯНКІВ А.М. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
128 (42+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34697 |
ЯНКІВ А.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34698 |
ЯНКІВ В.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
7 |
151 (45+52+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34699 |
ЯНКІВ О.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34700 |
ЯНКІВСЬКА Я.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
81 (40+23+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
34701 |
ЯНКО А.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34702 |
ЯНКО В.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
4 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
34703 |
ЯНКО М.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
106 (16+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
34704 |
ЯНКО О.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
34705 |
ЯНКО О.Р. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
9 |
79 (27+40+12) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
34706 |
ЯНКОВИЙ О.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
84 (39+32+13) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34707 |
ЯНКОВСЬКА Ю.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
133 (39+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
34708 |
ЯНОВА А.Є. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
128 (54+52+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34709 |
ЯНОВИЧ А.О. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34710 |
ЯНОВСЬКА К.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
104 (24+50+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
34711 |
ЯНОВСЬКА Ю.О. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
9 |
32 (8+18+6) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34712 |
ЯНОВСЬКИЙ А.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34713 |
ЯНОВСЬКИЙ Ю.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
98 (42+38+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34714 |
ЯНОВСЬКИЙ Ю.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34715 |
ЯНСОН А.Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34716 |
ЯНСОН І.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
76 (32+26+18) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34717 |
ЯНУСЬ О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34718 |
ЯНУШ Н.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34719 |
ЯНУШ О.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34720 |
ЯНУШ С.І. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
3 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34721 |
ЯНУШЕВСЬКА В.Ю. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
110 (27+46+37) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34722 |
ЯНУШКЕВИЧ Л.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34723 |
ЯНЧАК А.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34724 |
ЯНЧЕВА К.Г. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34725 |
ЯНЧИК А.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34726 |
ЯНЧИНСЬКА Н.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
92 (26+36+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34727 |
ЯНЧИНСЬКА С.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34728 |
ЯНЧИНСЬКИЙ В.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
78 (20+34+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
34729 |
ЯНЧИНСЬКИЙ М.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34730 |
ЯНЧИНСЬКИЙ О.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
34731 |
ЯНЧИШИН Л. |
14217 |
м. Городок |
ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34732 |
ЯНЧИШИН М.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34733 |
ЯНЧИШИН О.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
34734 |
ЯНЧУК Д.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34735 |
ЯНЬО А.М. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34736 |
ЯНЬО Ю.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
82 (26+38+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34737 |
ЯНЬО Ю.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34738 |
ЯНЮ Н.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
138 (48+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
34739 |
ЯНЯК С.П. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
46 (16+18+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34740 |
ЯПРИНЦЕВА Я.Е. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34741 |
ЯРЕМ НКО О.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
132 (38+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34742 |
ЯРЕМА А.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
34743 |
ЯРЕМА А.В. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
5 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34744 |
ЯРЕМА А.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
9 |
65 (20+30+15) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34745 |
ЯРЕМА А.М. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34746 |
ЯРЕМА Б |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34747 |
ЯРЕМА Б.А. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
39 (2+16+21) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
34748 |
ЯРЕМА Б.М. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34749 |
ЯРЕМА В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34750 |
ЯРЕМА Г. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34751 |
ЯРЕМА Д.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34752 |
ЯРЕМА І.Б. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
34 (8+20+6) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34753 |
ЯРЕМА І.В. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
8 |
87 (21+38+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34754 |
ЯРЕМА І.С. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
7 |
114 (42+50+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
34755 |
ЯРЕМА І.Ю. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
102 (52+20+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34756 |
ЯРЕМА Л.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34757 |
ЯРЕМА М.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
60 (20+22+18) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
34758 |
ЯРЕМА М.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34759 |
ЯРЕМА Н. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
90 (28+38+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34760 |
ЯРЕМА О.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34761 |
ЯРЕМА О.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34762 |
ЯРЕМА О.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34763 |
ЯРЕМА Р.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
61 (28+18+15) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
34764 |
ЯРЕМА Р.Н. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34765 |
ЯРЕМА Р.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
126 (44+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34766 |
ЯРЕМА С.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
3 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
34767 |
ЯРЕМА С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34768 |
ЯРЕМА С.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
80 (18+50+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34769 |
ЯРЕМА С.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34770 |
ЯРЕМА С.С. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34771 |
ЯРЕМА Т.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
74 (36+18+20) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
34772 |
ЯРЕМА Т.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
7 |
128 (45+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34773 |
ЯРЕМА Х.Б. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
6 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34774 |
ЯРЕМА Х.В. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
3 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
34775 |
ЯРЕМА Х.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
72 (21+26+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34776 |
ЯРЕМА Ю.В. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34777 |
ЯРЕМЕЧКО Т.М. |
14221 |
м. Городок |
Галичанівська ЗОШ |
6 |
71 (36+11+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34778 |
ЯРЕМІЙ В.І. |
14908 |
м. Яворів |
Рясне-Руська СЗШ |
7 |
122 (48+52+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
34779 |
ЯРЕМІЙ Н.А. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
6 |
130 (48+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34780 |
ЯРЕМІЙ О.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34781 |
ЯРЕМІЙ Ю.Г. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
7 |
113 (30+48+35) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
34782 |
ЯРЕМІНЕЦЬ І.Є. |
14300 |
м. Жидачів |
Рудянська ЗОШ |
8 |
70 (27+22+21) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34783 |
ЯРЕМІНЕЦЬ М.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
6 |
81 (40+29+12) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34784 |
ЯРЕМІНЕЦЬ Н.М. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
5 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34785 |
ЯРЕМІНЕЦЬ О.Б. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
7 |
115 (54+20+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
34786 |
ЯРЕМКЕВИ Т.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
80 (12+46+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34787 |
ЯРЕМКІВ Б.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
139 (42+46+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
34788 |
ЯРЕМКІВ І.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
95 (36+38+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34789 |
ЯРЕМКІВ С.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
142 (34+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34790 |
ЯРЕМКІВ С.А. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34791 |
ЯРЕМКІВ Я.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
87 (33+28+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34792 |
ЯРЕМКО А. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
3 |
114 (24+60+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34793 |
ЯРЕМКО А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
88 (27+32+29) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34794 |
ЯРЕМКО А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
34795 |
ЯРЕМКО В.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34796 |
ЯРЕМКО В.І. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
10 |
120 (37+44+39) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34797 |
ЯРЕМКО В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
73 (26+17+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34798 |
ЯРЕМКО Г.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34799 |
ЯРЕМКО Д |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
127 (36+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
34800 |
ЯРЕМКО Д.О. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34801 |
ЯРЕМКО Д.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34802 |
ЯРЕМКО І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
34803 |
ЯРЕМКО І.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
78 (27+22+29) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34804 |
ЯРЕМКО І.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
125 (46+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34805 |
ЯРЕМКО К.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34806 |
ЯРЕМКО К.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
142 (60+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
34807 |
ЯРЕМКО Л.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
81 (40+26+15) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34808 |
ЯРЕМКО М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
84 (27+34+23) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
34809 |
ЯРЕМКО М.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
170 (58+58+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34810 |
ЯРЕМКО М.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
102 (36+38+28) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
34811 |
ЯРЕМКО М.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34812 |
ЯРЕМКО М.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
85 (24+36+25) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34813 |
ЯРЕМКО Н.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34814 |
ЯРЕМКО Н.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
88 (16+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34815 |
ЯРЕМКО Н.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
110 (33+38+39) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34816 |
ЯРЕМКО О.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
74 (16+28+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
34817 |
ЯРЕМКО О.Р. |
14482 |
м. Пустомити |
Давидівська ЗОШ |
7 |
54 (18+20+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34818 |
ЯРЕМКО О.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
34819 |
ЯРЕМКО Р.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
116 (40+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
34820 |
ЯРЕМКО С.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
34821 |
ЯРЕМКО С.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
164 (58+52+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34822 |
ЯРЕМКО С.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
98 (21+46+31) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34823 |
ЯРЕМКО С.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34824 |
ЯРЕМКО Т.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
34825 |
ЯРЕМКО Т.М. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
82 (16+48+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34826 |
ЯРЕМКО Ю.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34827 |
ЯРЕМКО Ю.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
158 (48+56+54) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
34828 |
ЯРЕМКО Ю.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
91 (29+20+42) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34829 |
ЯРЕМКОВИЧ В.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34830 |
ЯРЕМКОВИЧ В.М. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінська ЗШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34831 |
ЯРЕМКОВИЧ Д.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
34832 |
ЯРЕМКОВИЧ Ю.Ю. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
10 |
113 (48+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
34833 |
ЯРЕМЧИШИН Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
55 (26+17+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
34834 |
ЯРЕМЧИШИН М.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
40 (20+14+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34835 |
ЯРЕМЧИШИН С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
34836 |
ЯРЕМЧУК А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
34837 |
ЯРЕМЧУК А.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34838 |
ЯРЕМЧУК В |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34839 |
ЯРЕМЧУК В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
120 (34+50+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34840 |
ЯРЕМЧУК В.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
7 |
69 (30+24+15) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34841 |
ЯРЕМЧУК В.С. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34842 |
ЯРЕМЧУК Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
73 (22+18+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34843 |
ЯРЕМЧУК Д.М. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
4 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
34844 |
ЯРЕМЧУК Д.Т. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34845 |
ЯРЕМЧУК І.Н. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34846 |
ЯРЕМЧУК К.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34847 |
ЯРЕМЧУК М.Б. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34848 |
ЯРЕМЧУК М.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
3 |
92 (16+40+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
34849 |
ЯРЕМЧУК Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
34850 |
ЯРЕМЧУК Н.М. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34851 |
ЯРЕМЧУК Н.Р. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34852 |
ЯРЕМЧУК О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
119 (54+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
34853 |
ЯРЕМЧУК О.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34854 |
ЯРЕМЧУК П.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34855 |
ЯРЕМЧУК Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34856 |
ЯРЕМЧУК Р.С. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
9 |
47 (16+22+9) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34857 |
ЯРЕМЧУК С.Й. |
14307 |
м. Жидачів |
Любшанська ЗОШ |
6 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34858 |
ЯРЕМЧУК С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34859 |
ЯРЕМЧУК Т.Ю. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
34860 |
ЯРЕМЧУК Х.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34861 |
ЯРЕМЧУК Х.С. |
14679 |
м. Сокаль |
Угнівська ЗШ |
3 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
34862 |
ЯРЕМЧУК Ю.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
82 (22+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34863 |
ЯРЕМЧУК Ю.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
80 (25+34+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34864 |
ЯРЕМЧУК Ю.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34865 |
ЯРЕЩЕНКО Т.Д. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
9 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34866 |
ЯРИГІНА О.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34867 |
ЯРИНА В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
120 (42+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
34868 |
ЯРИНА В.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
96 (39+32+25) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
34869 |
ЯРИНИЧ А.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
66 (30+28+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34870 |
ЯРИНИЧ О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
64 (24+22+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34871 |
ЯРИНИЧ О.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
78 (18+40+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34872 |
ЯРИНИЧ О.О. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводківська ЗОШ № 2 |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34873 |
ЯРИЦЬКА А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
34874 |
ЯРИЦЬКА С.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
34875 |
ЯРИЦЬКИЙ А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
34876 |
ЯРИЧ А.Р. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34877 |
ЯРИЧ Н.В. |
14867 |
м. Стрий |
Зарічненська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
34878 |
ЯРИЧКІВСЬКА В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34879 |
ЯРИШ О.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
34880 |
ЯРИШ Т.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
114 (42+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
34881 |
ЯРІШ Б.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
131 (42+50+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
34882 |
ЯРІШ К.І. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34883 |
ЯРІШ Н.І. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
7 |
51 (21+10+20) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34884 |
ЯРІШ О.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
6 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34885 |
ЯРІШ О.І. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34886 |
ЯРІШ Р.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
113 (42+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34887 |
ЯРІШ С.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34888 |
ЯРКА М.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34889 |
ЯРКА Я.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34890 |
ЯРКОВСЬКИЙ С.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
96 (12+60+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34891 |
ЯРКОВСЬКИЙ Я.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34892 |
ЯРКУН Г.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34893 |
ЯРКУН Р.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
88 (42+22+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34894 |
ЯРМОВСЬКИЙ А.В. |
14229 |
м. Городок |
Дроздовицька ЗОШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34895 |
ЯРМОЛА І.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
118 (33+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
34896 |
ЯРМОЛА І.І. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
7 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34897 |
ЯРМОЛА І.Т. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
7 |
69 (15+32+22) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
34898 |
ЯРМОЛА М.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
134 (45+42+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34899 |
ЯРМОЛА М.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34900 |
ЯРМОЛА Н.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
126 (42+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Базюк Михайло Михайлович |
34901 |
ЯРМОЛА С.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34902 |
ЯРМОЛА С.Ю. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34903 |
ЯРМОЛА Ю.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34904 |
ЯРМОЛАН А.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
4 |
152 (50+48+54) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34905 |
ЯРМОЛОВСЬКА А.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
104 (39+48+17) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34906 |
ЯРМОЛЮК І.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
122 (36+38+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34907 |
ЯРМОЛЮК М.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34908 |
ЯРМУС Д.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
92 (38+36+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34909 |
ЯРМУСЬ М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34910 |
ЯРМУШИНСЬКА О.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
154 (60+52+42) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
34911 |
ЯРОВА В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
34912 |
ЯРОВА І.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
75 (36+39+0) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
34913 |
ЯРОВА О.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34914 |
ЯРОВА У.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
109 (39+46+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
34915 |
ЯРОВЕНКО О.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
81 (34+35+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34916 |
ЯРОВИЙ Г.О. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
176 (60+56+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34917 |
ЯРОВИЙ М.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34918 |
ЯРОВИК Н.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
91 (33+32+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34919 |
ЯРОВОЙ Д.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34920 |
ЯРОВОЙ С.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
10 |
87 (34+44+9) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34921 |
ЯРОМІЙ А.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
34922 |
ЯРОПУД А.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
34923 |
ЯРОПУД В.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
100 (28+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34924 |
ЯРОПУД Д.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34925 |
ЯРОСЛАВ К.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34926 |
ЯРОШ Д.І. |
14705 |
м. Сокаль |
Стенятинська ЗШ |
7 |
69 (24+20+25) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34927 |
ЯРОШ Є.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
65 (14+36+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34928 |
ЯРОШ З.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34929 |
ЯРОШ М.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
76 (34+30+12) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
34930 |
ЯРОШ М.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
34931 |
ЯРОШ Т.М. |
14772 |
м. Старий Самбір |
Хирівська ЗОШ |
5 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
34932 |
ЯРОШЕВИЧ А.І. |
14066 |
м. Львів |
СЗШ № 73 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34933 |
ЯРОШЕВИЧ А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34934 |
ЯРОШЕВСЬКА Д.Ю. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
7 |
91 (39+24+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34935 |
ЯРОШЕВСЬКИЙ О.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
101 (42+29+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
34936 |
ЯРОШЕВСЬКИЙ Р.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
34937 |
ЯРОШЕК Ю.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
9 |
115 (52+24+39) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34938 |
ЯРОШЕНКО А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34939 |
ЯРОШЕНКО В.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34940 |
ЯРОШЕНКО В.Т. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34941 |
ЯРОШЕНКО В.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
104 (28+46+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34942 |
ЯРОШЕНКО Г.Б. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
110 (30+38+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
34943 |
ЯРОШЕНКО К.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
140 (60+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
34944 |
ЯРОШИК П.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
114 (40+38+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
34945 |
ЯРОШКО І.І. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
7 |
126 (33+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
34946 |
ЯРОШКО Т.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34947 |
ЯРОШОВИЧ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34948 |
ЯРОШОВИЧ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
158 (44+54+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34949 |
ЯРОШОВИЧ Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
160 (42+60+58) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34950 |
ЯРОШОВИЧ Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
123 (48+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34951 |
ЯРОШОВИЧ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34952 |
ЯРОШОВИЧ Я.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
34953 |
ЯРТИМ С.Л. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34954 |
ЯРТИМ Х.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34955 |
ЯРТИМЕЦЬ М.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
117 (40+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
34956 |
ЯРУШАК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
34957 |
ЯРЦО А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
18 (3+4+11) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34958 |
ЯРЦУН А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
95 (38+33+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
34959 |
ЯРЧАК В.Б. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
109 (46+18+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
34960 |
ЯСАКОВА М.К. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
40 (2+20+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
34961 |
ЯСЕВИЧ М.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
8 |
133 (48+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Шипівдич Василь Васильович |
34962 |
ЯСЕНИЦЬКА С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
34963 |
ЯСИНОВСЬКА Ю.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
50 (13+16+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34964 |
ЯСІНОВСЬКА Х.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
166 (48+58+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34965 |
ЯСІНСЬКА А.Ю. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
34966 |
ЯСІНСЬКА В.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34967 |
ЯСІНСЬКА М.М. |
14231 |
м. Городок |
Завидовицька ЗОШ |
7 |
102 (36+38+28) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34968 |
ЯСІНСЬКА С.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
145 (42+52+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34969 |
ЯСІНСЬКА С.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
34970 |
ЯСІНСЬКИЙ В.О. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
6 |
140 (36+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
34971 |
ЯСІНСЬКИЙ М.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34972 |
ЯСІНСЬКИЙ П.О. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
5 |
140 (36+50+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
34973 |
ЯСКЕРСЬКА А.М. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
34974 |
ЯСКО В.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34975 |
ЯСЛИК А.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
108 (36+44+28) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
34976 |
ЯСНИСЬКА А.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
5 |
86 (40+28+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34977 |
ЯСНИСЬКА М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34978 |
ЯСНИСЬКА О.Я. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
34979 |
ЯСНИСЬКА Р.П. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
6 |
115 (22+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
34980 |
ЯСНИСЬКА Ю.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
34981 |
ЯСНИСЬКИЙ Н. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
34982 |
ЯСНИСЬКИЙ О.О. |
14227 |
м. Городок |
Бартатівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
34983 |
ЯСНИСЬКИЙ С.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34984 |
ЯСНИСЬКИЙ Ю.Є. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34985 |
ЯСТРЕБСЬКА Х.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
139 (54+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
34986 |
ЯСТРЕМСЬКА Д.М. |
14492 |
м. Пустомити |
Миклашівський НВК |
4 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
34987 |
ЯСТРЕМСЬКА С.А. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
5 |
73 (34+21+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34988 |
ЯСТРЕМСЬКИЙ В.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34989 |
ЯСТРЕМСЬКИЙ М.А. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34990 |
ЯСТРЕМСЬКИЙ О.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
148 (42+52+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34991 |
ЯСТРУБ В.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
124 (28+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Щепанська Ольга Степанівна |
34992 |
ЯСТРУБ Д.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
34993 |
ЯСТРУБ Ю.А. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
4 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
34994 |
ЯСЬКЕВИЧ В.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
103 (30+52+21) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
34995 |
ЯСЬКІВ Л.Р. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
7 |
128 (33+50+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
34996 |
ЯСЬКІВ Н. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
34997 |
ЯСЬКІВ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
152 (46+58+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
34998 |
ЯСЬКІВ С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
108 (40+38+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
34999 |
ЯСЬКІВ Ю.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
35000 |
ЯСЮРА В.Є. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
110 (31+28+51) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
35001 |
ЯТЧУК С.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
35002 |
ЯХ З.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
35003 |
ЯХ Т.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
35004 |
ЯХИМЕЦЬ О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
35005 |
ЯХІМЕЦЬ А.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
35006 |
ЯХІМЕЦЬ В.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
35007 |
ЯХНІВ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
35008 |
ЯХНІВ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
139 (60+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
35009 |
ЯХТОМА Ю.А. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
112 (48+28+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
35010 |
ЯЦЕВ А.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
7 |
108 (30+44+34) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
35011 |
ЯЦЕВ О.І. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
35012 |
ЯЦЕЙКО В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
11 (3+8+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
35013 |
ЯЦЕЙКО Ю.І. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
74 (28+28+18) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
35014 |
ЯЦЕК М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (12+48+12) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
35015 |
ЯЦЕК С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
35016 |
ЯЦЕНКО А.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
35017 |
ЯЦЕНКО В.Т. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
|
Шипівдич Василь Васильович |
35018 |
ЯЦЕНКО М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
69 (29+34+6) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
35019 |
ЯЦЕНКО Н.Т. |
14696 |
м. Сокаль |
Переспівська ЗШ |
7 |
57 (3+28+26) |
|
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
35020 |
ЯЦЕНКО О.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
35021 |
ЯЦЕНКО С.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
35022 |
ЯЦЕНКО Ю.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
4 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
35023 |
ЯЦЕНТЮК А.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
35024 |
ЯЦЕНЯК Ю.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
35025 |
ЯЦИК А. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
3 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
35026 |
ЯЦИК А.А. |
14901 |
м. Яворів |
Домажерська ЗОШ |
8 |
98 (48+42+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
35027 |
ЯЦИК А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
35028 |
ЯЦИК Б.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
35029 |
ЯЦИК Д.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
35030 |
ЯЦИК І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
35031 |
ЯЦИК Л.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
35032 |
ЯЦИК Р.І. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
4 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
35033 |
ЯЦИК Р.П. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
35034 |
ЯЦИК Я.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
35035 |
ЯЦИК Я.І. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
9 |
98 (40+28+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
35036 |
ЯЦИНА Х.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
35037 |
ЯЦИНИК М.С. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
8 |
121 (39+48+34) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
35038 |
ЯЦИНИК С.А. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
8 |
101 (39+32+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
35039 |
ЯЦИШИН А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
35040 |
ЯЦИШИН А.В. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
70 (24+22+24) |
|
|
|
|
Мандибура Оксана Ігорівна |
35041 |
ЯЦИШИН А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
109 (33+48+28) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
35042 |
ЯЦИШИН Б.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
148 (51+40+57) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
35043 |
ЯЦИШИН В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
119 (45+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
35044 |
ЯЦИШИН В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
98 (48+32+18) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
35045 |
ЯЦИШИН Г.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
68 (30+26+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
35046 |
ЯЦИШИН Е.Ю. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
35047 |
ЯЦИШИН І.В. |
14534 |
м. Радехів |
Корчинська ЗОШ |
10 |
110 (46+34+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
35048 |
ЯЦИШИН І.М. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
35049 |
ЯЦИШИН І.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
117 (48+32+37) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
35050 |
ЯЦИШИН М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
39 (9+18+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
35051 |
ЯЦИШИН М.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
35052 |
ЯЦИШИН Н.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
35053 |
ЯЦИШИН О.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівська СЗШ |
5 |
104 (34+28+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
35054 |
ЯЦИШИН Р.М. |
14666 |
м. Сокаль |
Бутинська ЗШ |
2 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
35055 |
ЯЦИШИН Р.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
35056 |
ЯЦИШИН У.В. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
4 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
35057 |
ЯЦИШИН У.О. |
14836 |
м. Стрий |
Волезадеревацький НВК |
10 |
101 (45+38+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
35058 |
ЯЦИШИН Х.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
35059 |
ЯЦИШИН Ю.А. |
14292 |
м. Жидачів |
Журавнівський НВК |
4 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
35060 |
ЯЦИШИН Ю.В. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
89 (36+32+21) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
35061 |
ЯЦИШИН Ю.І. |
14218 |
м. Городок |
Великолюбінська ЗОШ |
6 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мандибура Оксана Ігорівна |
35062 |
ЯЦИШИН Ю.Я. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
133 (42+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
35063 |
ЯЦІВ А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
35064 |
ЯЦІВ В.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
35065 |
ЯЦІВ Д.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
35066 |
ЯЦІВ П.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
75 (21+28+26) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
35067 |
ЯЦІВ С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
35068 |
ЯЦІВ Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
124 (52+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
35069 |
ЯЦІВ Я.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
35070 |
ЯЦІРУК П.Р. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
4 |
146 (40+46+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
35071 |
ЯЦІРУК Р.Р. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
35072 |
ЯЦІРУК Х.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
35073 |
ЯЦКЕВИЧ В.Ю. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сидір Марія Петрівна |
35074 |
ЯЦКІВ А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
104 (26+60+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
35075 |
ЯЦКІВ В.А. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
122 (36+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
35076 |
ЯЦКІВ В.І. |
14414 |
м. Жовква |
Синьоковицька ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
35077 |
ЯЦКІВ В.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
35078 |
ЯЦКІВ В.М. |
14649 |
м. Сколе |
Ямельницька ЗОШ |
6 |
118 (54+34+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
35079 |
ЯЦКІВ В.П. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
3 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Базюк Михайло Михайлович |
35080 |
ЯЦКІВ В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
35081 |
ЯЦКІВ В.С. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
35082 |
ЯЦКІВ Д.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
35083 |
ЯЦКІВ Д.С. |
14025 |
м. Львів |
СШ № 18 |
9 |
58 (11+26+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
35084 |
ЯЦКІВ І.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
11 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
35085 |
ЯЦКІВ М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
35086 |
ЯЦКІВ М.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
118 (36+36+46) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
35087 |
ЯЦКІВ М.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
7 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
35088 |
ЯЦКІВ М.О. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
9 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
35089 |
ЯЦКІВ М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
35090 |
ЯЦКІВ М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
35091 |
ЯЦКІВ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
92 (18+48+26) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
35092 |
ЯЦКІВ О.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
92 (42+40+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
35093 |
ЯЦКІВ П.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
35094 |
ЯЦКІВ Р.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
6 |
159 (60+45+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
35095 |
ЯЦКІВ С.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
35096 |
ЯЦКІВ С.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
35097 |
ЯЦКІВ Т.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
35098 |
ЯЦКІВ Ю.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
35099 |
ЯЦКІВ Я.С. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
8 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
35100 |
ЯЦКОВЕЦЬ В.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
35101 |
ЯЦКУЛЯК Ю.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
35102 |
ЯЦОЛА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
35103 |
ЯЦУЛА К.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
171 (60+56+55) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
35104 |
ЯЦУЛЬЧАК А.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
35105 |
ЯЦУЛЬЧАК Н.В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
4 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
35106 |
ЯЦУН Н. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
7 |
63 (21+28+14) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
35107 |
ЯЦУН Х.П. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
122 (40+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
35108 |
ЯЦУНДА В.В. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
35109 |
ЯЦЮК А.І. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
4 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
35110 |
ЯЦЮК А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
35111 |
ЯЦЮШКО С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
35112 |
ЯЧИНОВА В.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
35113 |
ЯШИНА Р.М. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
91 (34+39+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
35114 |
ЯЩЕНКО В.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
35115 |
ЯЩЕНКО О.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
35116 |
ЯЩИК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
35117 |
ЯЩИШЕН А.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
35118 |
ЯЩИШИН В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
35119 |
ЯЩИШИН М.П. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
35120 |
ЯЩИШИН Н.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
98 (40+34+24) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
35121 |
ЯЩИШИН О.Д. |
14667 |
м. Сокаль |
Двірцівський НВК ЗШ - дитячий садок |
3 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Базюк Михайло Михайлович |
35122 |
ЯЩИШИН Р.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
64 (21+26+17) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
35123 |
ЯЩИШИН Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
120 (46+38+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
35124 |
ЯЩУК М.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Щепанська Ольга Степанівна |
35125 |
ЯЩУК В.М. |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
5 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
35126 |
ЯЩУК Д.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
62 (32+24+6) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
35127 |
ЯЩУК К.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
35128 |
ЯЩУК М |
14330 |
м. Жидачів |
Грусятицька СЗШ |
10 |
102 (25+38+39) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
35129 |
ЯЩУК Т.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
105 (38+40+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |