№ |
ПІБ |
Код м.п. |
Населений пункт |
Навчальний заклад |
Клас |
Бали |
З |
С1 |
С2 |
С3 |
Координатор |
1 |
1 Б.М. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
51 (6+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2 |
АБРАМ Ю.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3 |
АБРАМОВА Ю.Я. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
78 (18+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4 |
АБРАМЧУК Л.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5 |
АБРАМЧУК О.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
6 |
АБРАМЧУК Ю. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
7 |
АВВАКУМОВ А.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
8 |
АВДЮШКІНА К.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
9 |
АВРАМЕНКО К.О. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
10 |
АГАФОНОВА Е.В. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
11 |
АГІЄВИЧ І.В. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
12 |
АГОПШУК Б.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
13 |
АГОШТОН В.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
14 |
АГОШТОН В.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
15 |
АДАМ Н.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
39 (18+12+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
16 |
АДАМЕК А.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
69 (12+36+21) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
17 |
АЙБ О.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
107 (36+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
18 |
АЛБ К.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
19 |
АЛБІЧУК А.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
20 |
АЛБІЧУК А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
33 (6+6+21) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
21 |
АЛЕКСАНДРА Д.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
22 |
АЛЕКСАНДРОВА Л. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
23 |
АЛЕКСИК А.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
79 (18+36+25) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
24 |
АЛЕКСИК Ю.Ю. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
25 |
АЛЕКСІЙ І.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
57 (30+24+3) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
26 |
АЛМАШІ Д.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
27 |
АЛМАШІЙ А |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
28 |
АЛМАШІЙ В.С. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
8 |
62 (12+26+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
29 |
АЛМАШІЙ К.М. |
07132 |
м. Мукачево |
Макарівська ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
30 |
АЛМАШІЙ ЯА. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
95 (48+32+15) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
31 |
АЛЬІНАЯ Д.Ю. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
32 |
АЛЬІНАЯ Я.Ю. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
9 |
89 (42+32+15) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
33 |
АМБРУШ Д.П. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
34 |
АНАНЧЕНКО С.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
93 (36+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
35 |
АНГЕЛА К.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
36 |
АНДРАШИНЕЦЬ Н |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
7 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
37 |
АНДРАШКО Д.А. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
69 (18+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
38 |
АНДРАШКО Д.Д. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
6 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
39 |
АНДРАШКО Н.М. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
40 |
АНДРАЩУК В.Т. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
67 (24+24+19) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
41 |
АНДРАЩУК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
42 |
АНДРЕЄВ Е.Е. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
43 |
АНДРЕЙКАНИЧ О.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
53 (18+24+11) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
44 |
АНДРЕЛА В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
45 |
АНДРЕЛА М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
46 |
АНДРЕЛА О.Ю. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
47 |
АНДРЕЛА С.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
48 |
АНДРЕЛЯ В.В. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
49 |
АНДРІЄВСЬКИЙ О.О. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
103 (42+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
50 |
АНДРІЙЧУК А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
51 |
АНДРІЙЧУК В.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
52 |
АНДРІЙЧУК К.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
53 |
АНДРІЙЧУК Х.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
54 |
АНДРІЦЬО В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
55 |
АНДРІШКО А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
56 |
АНДРІШКО Д.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
57 |
АНДРІЮК Н.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
75 (18+36+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
58 |
АНДРУСЬ В.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
59 |
АНДРУСЬ Д.Ю. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
60 |
АНДРУСЬ М.М. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
7 |
114 (60+36+18) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
61 |
АНДРУСЬ Н.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
62 |
АНДРУСЬ О.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
9 |
50 (18+14+18) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
63 |
АНДРУХОВИЧ В.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
64 |
АНДРУХОВИЧ Ю.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
65 |
АНДРУШКО Є.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
66 |
АНОСОВ В.О. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
67 |
АНТАЛ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
68 |
АНТАЛОВЦІ О.А. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
69 |
АНТІПОВ О. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
136 (42+48+46) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
70 |
АНТОЛИК Є.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
71 |
АНТОЛИК І. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
3 |
74 (18+48+8) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
72 |
АНТОСЯК М. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
73 |
АНТОСЯК Ю.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
43 (12+18+13) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
74 |
АРДІЛАН В. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
54 (18+15+21) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
75 |
АРТЕМЄВ М.Є. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
76 |
АРТИКУПА К.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
77 |
АРТЬОМЕНКО Н.А. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
69 (18+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
78 |
АФАНАСЬЕВ А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
79 |
АФАНАСЬЄВА Л. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
127 (48+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
80 |
АФОНЬКІНА А.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+18+27) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
81 |
АХМЕДОВА І.Р. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
6 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Леврінц Людмила Степанівна |
82 |
БАБАЄВА К.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
123 (36+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
83 |
БАБЕНКО Д.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
84 |
БАБЕЦЬ Є.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
85 |
БАБЕЦЬ М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
60 (18+15+27) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
86 |
БАБИДОРИЧ К.С. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
87 |
БАБИНЕЦЬ І.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
70 (24+16+30) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
88 |
БАБИНЕЦЬ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
89 |
БАБИНЕЦЬ Н.Ю. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
4 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
90 |
БАБИНЕЦЬ Ю.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
91 |
БАБИЧ В.О. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
92 |
БАБИЧ В.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
93 |
БАБИЧ О.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
45 (24+12+9) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
94 |
БАБИЧ Ю.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
95 |
БАБІДОРИЧ А.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
54 (18+15+21) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
96 |
БАБІЛЯ А.Р. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
7 |
93 (42+30+21) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
97 |
БАБІЛЯ В.В. |
07136 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-3 ст. |
8 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
98 |
БАБІЛЯ Д.В. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
99 |
БАБІЛЯ І.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
18 (6+12+0) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
100 |
БАБІЛЯ К |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
6 |
147 (42+60+45) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
101 |
БАБІЛЯ О.Р. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
11 |
109 (54+52+3) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
102 |
БАБІНЕЦЬ Ю.О. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
103 |
БАБІЧИН В.М. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
3 |
52 (6+24+22) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
104 |
БАБІЧИН М.Ю. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
105 |
БАБЇЛЯ Д.Ї. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
106 |
БАБУНЯК М.М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
104 (36+50+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
107 |
БАБУРА Г.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
108 |
БАБУСЬКА Т.Ю. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
109 |
БАБЮК Б.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
110 |
БАГАНИЧ Д.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
111 |
БАГАРА С.І. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
112 |
БАГЕН В.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
113 |
БАГЛАЄНКО А.Ю. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
114 |
БАГРИЧУК В.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
115 |
БАГРІЙ Б.Ю. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
30 (12+15+3) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
116 |
БАГРІЙ М.Ю. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
117 |
БАДИДА А.Р. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
6 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
118 |
БАДИДА Ю.Р. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
6 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
119 |
БАДІДА І.П. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
123 (48+42+33) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
120 |
БАЖАНЮК О.О. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
121 (42+58+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
121 |
БАЙДАЦЬКИЙ Д.М. |
07137 |
м. Мукачево |
Бистрицька ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
122 |
БАЙКО М.С. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
45 (12+15+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
123 |
БАЙСА М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
124 |
БАКАЙ І.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
125 |
БАКАЛОВ М.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
126 |
БАКОШ К.Г. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
127 |
БАКОШ К.К. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
128 |
БАЛАБАН М.І. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
129 |
БАЛАБОХІНА А.К. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
130 |
БАЛАГУРА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
131 |
БАЛАЖ А.В. |
07198 |
смт. Великий Березний |
Санаторна школа інтернат |
6 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
132 |
БАЛАЖ Є.О. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
8 |
97 (42+40+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
133 |
БАЛАЖІ Д.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
134 |
БАЛАКІРЕВА М.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
135 |
БАЛЕГА В.П. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
4 |
52 (18+24+10) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
136 |
БАЛЕГА Є.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
137 |
БАЛЕНКО Н.Р. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
138 |
БАЛЕЦЬКИЙ М.С. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
76 (12+48+16) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
139 |
БАЛКО А.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
140 |
БАЛКО А.Р. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
141 |
БАЛОГ А.С. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
142 |
БАЛОГ В.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
143 |
БАЛОГ Д.І. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
144 |
БАЛОГ Є.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
145 |
БАЛОГ К.Я. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
146 |
БАЛОГ К.Я. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
6 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
147 |
БАЛОГ Л.П. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
6 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
148 |
БАЛОГ Л.Р. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
149 |
БАЛОГ М.С. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
51 (12+24+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
150 |
БАЛОГ Н.В. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
151 |
БАЛОГ Н.І. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
152 |
БАЛОГ О.Р. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
9 |
22 (12+10+0) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
153 |
БАЛОГ П.П. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
154 |
БАЛОГ Р.В. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
155 |
БАЛОГ С |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
91 (36+36+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
156 |
БАЛОГ С.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
157 |
БАЛОГ Т.А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
158 |
БАЛОГ Х.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
10 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
159 |
БАЛОГА С.М. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
160 |
БАЛОТА В.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
15 (6+0+9) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
161 |
БАЛЬЦІЙ С.Р. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
162 |
БАНГА В.Л. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
115 (42+48+25) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
163 |
БАНГА В.М. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
3 |
141 (48+48+45) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
164 |
БАНГА І.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
165 |
БАНГА І.І. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
8 |
128 (54+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
166 |
БАНГА М.М. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
167 |
БАНДУР Е.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
168 |
БАНДУРИН О.О. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
169 |
БАНДУРОВИЧ М.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
93 (36+30+27) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
170 |
БАНИК В.В. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
10 |
46 (12+22+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
171 |
БАНИК В.В. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
172 |
БАНИК К.Ю. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
173 |
БАНИК Я.В. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
9 |
103 (42+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Ворон Володимир Вікторович |
174 |
БАНИК Я.Ю. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
175 |
БАНКОВСЬКА Д.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
176 |
БАНЬОЇ В.Ю. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
8 |
46 (18+16+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
177 |
БАРАН В.В. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
6 |
117 (24+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
178 |
БАРАН В.Р. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
179 |
БАРАН Є.О. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
180 |
БАРАН І.І. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
9 |
115 (36+58+21) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
181 |
БАРАН Н.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
182 |
БАРАН Я.В. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
183 |
БАРАНОВА А.Ю. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
184 |
БАРАНЮК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+15+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
185 |
БАРАНЮК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
81 (18+36+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
186 |
БАРАНЮК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
187 |
БАРАНЮК О.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
188 |
БАРАНЮК С.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
189 |
БАРАТ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
190 |
БАРЗУЛ В.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
10 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Пігор Валентина Золтанівна |
191 |
БАРЗУЛ М.Я. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
192 |
БАРИБІН М.М. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
21 (12+3+6) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
193 |
БАРКАСІ С.В. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
6 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
194 |
БАРНА Є.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
7 |
55 (24+22+9) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
195 |
БАРНА М.О. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
196 |
БАРНА О.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
197 |
БАРНА Т.С. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
8 |
78 (36+30+12) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
198 |
БАРНА Ю.І. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
4 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
199 |
БАРНИЧ Я.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
200 |
БАРНИЧКО А.І. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
201 |
БАРНИЧКО Г |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
5 |
75 (18+24+33) |
|
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
202 |
БАРОН К.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
55 (12+36+7) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
203 |
БАРТА Д.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
9 |
71 (12+38+21) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
204 |
БАРТА М.О. |
07132 |
м. Мукачево |
Макарівська ЗОШ |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
205 |
БАРТОВАНЕЦЬ Н.О. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
206 |
БАРЧ А.М. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
207 |
БАРЧІ Н.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
208 |
БАРШАЙ М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
209 |
БАСАРАБ К.М. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
210 |
БАСАРАБ О.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
211 |
БАСАРАБА М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
212 |
БАСАРАБА О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
213 |
БАСМАНОВ Є.А. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
214 |
БАТИН А.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
1 |
51 (12+15+24) |
|
|
|
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
215 |
БАТИН В.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Плиска Наталія Василівна |
216 |
БАТИН В.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
3 |
130 (48+42+40) |
З |
|
|
|
Плиска Наталія Василівна |
217 |
БАТИН В.І. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
9 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Плиска Наталія Василівна |
218 |
БАТИН Н.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
4 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
219 |
БАТИН Т.М. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
9 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Плиска Наталія Василівна |
220 |
БАТОРІ М.О. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
30 (12+9+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
221 |
БАТРИН А |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
222 |
БАТРІН ВІКТОРЇЇ В |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
4 |
77 (30+36+11) |
|
|
С2 |
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
223 |
БАТУЛІН Г.Ю. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
224 |
БАТЬКО О.В. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
57 (18+24+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
225 |
БАЯНОВСЬКА Е.Я. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
226 |
БЕВЗЮК А.Є. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
227 |
БЕГЕНІ М.І. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
7 |
123 (36+36+51) |
|
|
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
228 |
БЕДЕВЕЛЬСЬКА А.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
229 |
БЕДЕВЕЛЬСЬКА Р.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
230 |
БЕДЕВЕЛЬСЬКИЙ В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
87 (42+36+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
231 |
БЕДЕЙ Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
232 |
БЕДЕЙ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
233 |
БЕДЕЙ О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
234 |
БЕДЕЙ С.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
109 (36+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
235 |
БЕДИРХАНОВ М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
236 |
БЕДНАРЧИК В.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
65 (18+30+17) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
237 |
БЕЗДЄТКО Н.О. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
3 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
238 |
БЕЗЕГА М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
239 |
БЕЗЕГА М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
240 |
БЕЗИК Є |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
76 (24+42+10) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
241 |
БЕЛАС А.С. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
39 (18+12+9) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
242 |
БЕЛЕЙ Є.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
243 |
БЕЛЕЙ Н.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
123 (48+42+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
244 |
БЕЛЕЙ О.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
245 |
БЕЛЕЙ С.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
66 (24+15+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
246 |
БЕЛЕЦЬКИЙ О.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
247 |
БЕЛІНСЬКА Т.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
248 |
БЕЛОВА А.Р. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
69 (30+24+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
249 |
БЕЛОУСОВА О.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
250 |
БЕЛЬНІЦЬКИЙ Д.О. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
251 |
БЕЛЬО М.Ю. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
252 |
БЕЛЯ А.І. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
253 |
БЕЛЯ І.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
254 |
БЕЛЯ М.Ф. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
255 |
БЕЛЯ С.І. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
54 (18+27+9) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
256 |
БЕЛЯКОВ Д.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
18 (18+0+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
257 |
БЕЛЯЦЬКА Ї.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
71 (18+24+29) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
258 |
БЕМБИЛО Б.І. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
259 |
БЕНДА Д.С. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
260 |
БЕНДЗЯ Д.Ф. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
261 |
БЕНДЗЯ Ю.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
69 (18+36+15) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
262 |
БЕНЕДИК М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
263 |
БЕНЖАК Р.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
264 |
БЕНЦА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
265 |
БЕНЦА Ю.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
266 |
БЕНЬО Й.Й. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
267 |
БЕРДАР А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
268 |
БЕРДАР А.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
269 |
БЕРДАР В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
270 |
БЕРДАР В.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
271 |
БЕРДАР І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
67 (18+36+13) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
272 |
БЕРДАР Ю.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
273 |
БЕРДЯНСЬКИЙ М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
66 (6+30+30) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
274 |
БЕРЕГИ М.І. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
62 (30+26+6) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
275 |
БЕРЕГІ П.Ж. |
07202 |
с. Вербовець |
Вербовецька ЗОШ |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Савко Сільвія Іванівна |
276 |
БЕРЕГІЙ М.М. |
07165 |
смт. Міжгір’я |
Келечинська ЗОШ |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
277 |
БЕРЕЖАНСЬКА М.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
278 |
БЕРЕЖНИК І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
279 |
БЕРЕЗІНСЬКИЙ Р.А. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
280 |
БЕРЕЗНАЙ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
109 (36+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
281 |
БЕРЕЗНАЙ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
282 |
БЕРЕШ Ю.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
283 |
БЕРЗИНЬ К.Г. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
284 |
БЕРКЕЛА Н.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
130 (48+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
285 |
БЕРНАДА Б.М. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
57 (6+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
286 |
БЕРНАДА О.В. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
287 |
БЕРТИЧ В.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
288 |
БЕСЕДІВСЬКА Д.Я. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
289 |
БЕЦА А.А. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
290 |
БЕЦА В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
8 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
291 |
БЕЦА В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
292 |
БЕЦА В.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
7 |
91 (48+28+15) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
293 |
БЕЦА Д.С. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
294 |
БЕЦА М.А. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
295 |
БЕЦА О.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
296 |
БЕЦА С.С. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
43 (24+6+13) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
297 |
БЕЦА Т.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
127 (48+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
298 |
БЕЧАЙ М.М. |
07145 |
м. Мукачево |
Кленовецька ЗОШ, Медведівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
299 |
БЕШОТА В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
300 |
БЕШТА С.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
301 |
БЄЛОВА С.Д. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
302 |
БИБА Б.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
303 |
БИБА Б.Е. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
304 |
БИБА Д.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
305 |
БИБА І.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
306 |
БИБА М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
307 |
БИБА О.М. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
308 |
БИБЛИК І.Б. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
40 (6+18+16) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
309 |
БИСАГА М.І. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
310 |
БИСАГА М.Ю. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
4 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
311 |
БИСАГА Ю.Р. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
312 |
БИЦЬКО Д.Д. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
313 |
БИЧА М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
314 |
БИЧОК А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
315 |
БИЧУК Ю.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
316 |
БІБЕН Д.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
67 (18+30+19) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
317 |
БІБЕН Р.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
318 |
БІГАР В.Р. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
319 |
БІГАР К.М. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
320 |
БІГАРІ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
321 |
БІГАРІЙ Е.Ю. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
322 |
БІГАРІЙ Р.В. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
6 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
323 |
БІГАРІЙ С.Ю. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
324 |
БІГАРІЙ Ю.В. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
325 |
БІГУН С.С. |
07218 |
с. Теково |
Теківська ЗОШ |
3 |
119 (48+48+23) |
З |
|
|
|
Уйфолуші Андріана Іванівна |
326 |
БІГУН Ю |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
2 |
12 (6+0+6) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
327 |
БІГУН Я. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
328 |
БІГУНЕЦЬ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
329 |
БІДЗІЛЯ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
330 |
БІДЗІЛЯ В.В. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
9 |
77 (24+38+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
331 |
БІДЗІЛЯ І.А. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
4 |
130 (48+48+34) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
332 |
БІДЗІЛЯ К.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
333 |
БІДЗІЛЯ М.М. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
334 |
БІДЗІЛЯ Р.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
335 |
БІДЮК А.С. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
3 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
336 |
БІЗІЛЯ М.В. |
07127 |
м. Мукачево |
Залужанська ЗОШ |
7 |
33 (6+12+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
337 |
БІКЕТОВА А.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
338 |
БІКІ І.І. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
339 |
БІКСЕЙ Б.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
340 |
БІЛАВИЧ Л.Ю. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
103 (30+48+25) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
341 |
БІЛАК В.М. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Леврінц Людмила Степанівна |
342 |
БІЛАК Д.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
343 |
БІЛАК М.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
344 |
БІЛАНИЧ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
345 |
БІЛАНЧУК Д.О. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
73 (18+34+21) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
346 |
БІЛАНЧУК І.М. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
8 |
101 (36+38+27) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
347 |
БІЛАНЧУК С.С. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
8 |
61 (18+22+21) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
348 |
БІЛАНЮК Г.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
349 |
БІЛАС К.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
350 |
БІЛАС Р.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
351 |
БІЛЕЙ А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
352 |
БІЛЕЙ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
93 (36+36+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
353 |
БІЛЕЙ К.Р. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
74 (24+42+8) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
354 |
БІЛЕЙ Н.В. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
145 (48+52+45) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
355 |
БІЛЕНКО Т |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
8 |
125 (42+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
356 |
БІЛЕНКО Б.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
357 |
БІЛИНЕЦЬ Б.Д. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
358 |
БІЛИХ О.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
117 (42+54+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
359 |
БІЛИЧ М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
360 |
БІЛИЧ Р.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
361 |
БІЛИЧУК О.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
362 |
БІЛІНКЕВИЧ Н.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
363 |
БІЛОГОРКА Д.В. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
10 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
364 |
БІЛОЗІР В.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
365 |
БІЛОКОПИТ Я.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
366 |
БІЛОУСОВ О.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
367 |
БІЛОШИЦЬКИЙ С.Р. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
368 |
БІЛУНКА В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
369 |
БІЛУНКАВЛАДИСЛАВА Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
87 (30+42+15) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
370 |
БІЛУСЯК А.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
371 |
БІРКОВИЧ В.В. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
43 (6+24+13) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
372 |
БІРОВ Д.Б. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
6 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
373 |
БІРОВ Е.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
154 (42+52+60) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
374 |
БІРОВ К.Е. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Магарита Оксана Іванівна |
375 |
БІРОВ О.Л. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
6 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
376 |
БІРОВ Я.Т. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
377 |
БІРОВЧАК І.І. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
378 |
БІРЧАК О.О. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
379 |
БІТЛЯНИН Є.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
380 |
БЛАГА Д.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
39 (12+18+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
381 |
БЛЕЦКО В.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
4 |
81 (24+24+33) |
|
|
|
С3 |
Плиска Наталія Василівна |
382 |
БЛЕЦКО В.Р. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
383 |
БЛИЗНЕЦЬ К.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
384 |
БЛИЗНЕЦЬ О.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
385 |
БЛИНДА Я.Р. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
386 |
БОБАК В.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
387 |
БОБАК ВЩ. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
117 (48+42+27) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
388 |
БОБАЛЬ Е.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
389 |
БОБАЛЬ Н.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
390 |
БОБАЛЬ О.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
391 |
БОБАЛЬ Ю.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
392 |
БОБИК А.А. |
07178 |
смт. Міжгір’я |
Лісковецький НВК |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
393 |
БОБИК Б.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
67 (12+36+19) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
394 |
БОБИК Д.Я. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
2 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
395 |
БОБИК М.Б. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
396 |
БОБІТА В.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
8 |
71 (24+32+15) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
397 |
БОБІТА В.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
4 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
398 |
БОБІТА І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
399 |
БОБОНИЧ М.Е. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
400 |
БОБУСЬКА А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
42 (12+15+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
401 |
БОБУСЬКИ К.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
402 |
БОБУСЬКИЙ Б.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
403 |
БОБУСЬКІ К.Н. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
404 |
БОГАЧЕНКО А.Б. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
405 |
БОГАЧОВ Д.Щ. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
406 |
БОГАЧОВ Щ.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
407 |
БОГАШ Д.В. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
408 |
БОГАШ Е.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
9 |
111 (36+48+27) |
|
|
С2 |
|
Плиска Наталія Василівна |
409 |
БОГДАН А.Ф. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
410 |
БОГДАН Б.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
411 |
БОГДАН Б.І. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
412 |
БОГДАН В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
413 |
БОГДАН Д.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
414 |
БОГДАН І.І. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
42 (0+18+24) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
415 |
БОГДАН М.І. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
69 (18+30+21) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
416 |
БОГДАН С.М. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
73 (30+22+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
417 |
БОГОМОЛОВА В.О. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
418 |
БОГУШ К.Ю. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
419 |
БОДАК Б. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
2 |
54 (12+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Бордаш Л. М. |
420 |
БОДЖА А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
110 (30+48+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
421 |
БОДНАР Д |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
58 (18+36+4) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
422 |
БОДНАР В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
423 |
БОДНАР Г.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
424 |
БОДНАР Д.С. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
57 (12+30+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
425 |
БОДНАР Д.Ф. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
426 |
БОДНАР І.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
427 |
БОДНАР О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
97 (30+36+31) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
428 |
БОДНАР Ю.Й. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
6 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
429 |
БОДНАРЧУК М.О. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
11 |
139 (60+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюх Іванна Іванівна |
430 |
БОДНАРЮК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
431 |
БОДНЯ К.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
432 |
БОДОР В.Й. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
433 |
БОЖКО В.І. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
4 |
123 (42+48+33) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
434 |
БОЖУК В.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
435 |
БОЇШКО М.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
436 |
БОЙКО А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
437 |
БОЙКО А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
438 |
БОЙКО В.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
439 |
БОЙКО І.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
54 (12+12+30) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
440 |
БОЙКО К.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
441 |
БОЙКО О |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
9 |
102 (48+48+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
442 |
БОЙКО П.Б. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
60 (12+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
443 |
БОЙКО С.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
444 |
БОЙКО Ю.В. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
141 (48+60+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
445 |
БОЙОК А.Щ. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
446 |
БОЙЦЕНЮК Л.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
56 (18+24+14) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
447 |
БОЙЧЕНКО І.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
6 |
111 (42+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
448 |
БОЙЧУК А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
79 (18+40+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
449 |
БОЙЧУК Д.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
450 |
БОЙЧУК І.О. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
3 |
117 (36+48+33) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
451 |
БОЙЧУК М.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
452 |
БОКЛАЖУК М.Д. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
111 (42+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
453 |
БОКЛАХ В.І. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
454 |
БОКОЧ А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
455 |
БОКОЧ Б.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
456 |
БОКОЧ В.Е. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
135 (36+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
457 |
БОКОЧ Е.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
458 |
БОКОЧ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
459 |
БОКОЧ К.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
460 |
БОКОЧ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
461 |
БОКОЧ О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
93 (36+30+27) |
|
С1 |
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
462 |
БОКШАН В.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
463 |
БОКШАН М.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
69 (24+15+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
464 |
БОЛДОГ Є.С. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
5 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
465 |
БОЛДОРОВА М.І. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
4 |
73 (12+42+19) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
466 |
БОЛЕХАН Г.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
11 |
115 (42+52+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
467 |
БОМБИК С.О. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
468 |
БОМБУШКАР А |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
93 (30+42+21) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
469 |
БОМБУШКАР К.В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
470 |
БОМБУШКАР Т.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
471 |
БОНДАР Б.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
472 |
БОНДАР В.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
70 (18+22+30) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
473 |
БОНДАР Д.І. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
474 |
БОНДАРЕНКО Д.Д. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
475 |
БОНДАРЕНКО З.І. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
476 |
БОНДАРЕНКО Л.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
477 |
БОНДАРЄВ О.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
478 |
БОНДАРЧУК К.В. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
479 |
БОНДАРЬ М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
146 (60+50+36) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
480 |
БОНДАРЬ М.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
8 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
481 |
БОНДЮК Н.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
482 |
БОНКА К.Р. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
483 |
БОНТЕЙ І.О. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
484 |
БОНТЕЙ М.С. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
485 |
БОРА А. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
3 |
62 (12+42+8) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
486 |
БОРА Н |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Бордаш Л. М. |
487 |
БОРБЕЛЬ Г |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
7 |
53 (30+14+9) |
|
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
488 |
БОРДАКОВ І.І. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
489 |
БОРЖАВИЧ Р.А. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
140 (42+56+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пігор Валентина Золтанівна |
490 |
БОРИНСЬКИЙ Є.В. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
491 |
БОРИС А.А. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
4 |
89 (30+42+17) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
492 |
БОРИС В.О. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
7 |
77 (24+26+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
493 |
БОРИС Д.А. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
494 |
БОРИС К.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
495 |
БОРИС Р.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
48 (18+9+21) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
496 |
БОРИС Ю.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
57 (12+18+27) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
497 |
БОРИЧОК А.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
11 |
120 (48+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
498 |
БОРКА І.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
499 |
БОРКА К.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
500 |
БОРОВСЬКА В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
501 |
БОРОТКО Н.Р. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
69 (30+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
502 |
БОРОТКО Я.І. |
07210 |
с. Горбки |
Горбківська ЗОШ |
7 |
110 (30+32+48) |
|
|
|
С3 |
Гриценко Віра Іванівна |
503 |
БОРСАК З |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
91 (24+36+31) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
504 |
БОРТНИК В.А. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
505 |
БОРТНІК С.С. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
9 |
138 (54+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
506 |
БОРУНДА П.С. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
507 |
БОРШОВСЬКА О.О. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
508 |
БОРШОШ А.О. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
10 |
139 (54+58+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
509 |
БОРШОШ Д.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
69 (18+30+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
510 |
БОСА МІРЯВЕЦЬ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
93 (24+48+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
511 |
БОЧКО А.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
512 |
БОЧКО В.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
513 |
БОЧКО М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
514 |
БОЧКО О.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
515 |
БОЧКОЇ В.В. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
516 |
БОЧКОЇ Д.В. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
517 |
БОЧКОР В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
518 |
БОЧКОР М.К. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
519 |
БОЧКОР М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
520 |
БОЧКОР М.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
84 (36+42+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
521 |
БОЧКОР ЯІ. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
5 |
135 (54+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Павлюх Іванна Іванівна |
522 |
БОЧОК Н.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
523 |
БОШКА В.В. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
4 |
69 (18+36+15) |
|
|
С2 |
|
Русінка Маріанна Василівна |
524 |
БОШКА Е.В. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
525 |
БРАЙ М.М. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
9 |
129 (48+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
526 |
БРАНА І.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
527 |
БРАТАШ Н.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
528 |
БРЕЖИНСЬКА Н.С. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
46 (18+12+16) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
529 |
БРЕЦКО Н.В. |
07133 |
м. Мукачево |
Новодавидківська ЗОШ |
9 |
135 (48+60+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
530 |
БРЕЦКО Ю.Ю. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
55 (6+30+19) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
531 |
БРИГАДІР Г.О. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
532 |
БРИГАДІР П.О. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
8 |
139 (48+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
533 |
БРИЖАК В.С. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
534 |
БРИЖАК Р.М. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
6 |
117 (30+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
535 |
БРИЛА С.В. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
536 |
БРИЛИНСЬКА В.М. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
9 |
115 (36+58+21) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
537 |
БРИЛЬ А.А. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
6 |
117 (24+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
538 |
БРИНЗЕЙ Я.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
10 |
121 (36+58+27) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
539 |
БРИНЗЯНИК О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
540 |
БРИЧ О.Щ. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
541 |
БРИЧ У.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
69 (30+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
542 |
БРИЧ Ю.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
543 |
БРІЛА К.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
77 (18+48+11) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
544 |
БРОВДІ А.М. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
545 |
БРОВДІ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
546 |
БРОВДІ О.М. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
547 |
БРОВДІ Р.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
548 |
БРОВДІ С |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
6 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
549 |
БРОВДІЙ К.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
141 (48+48+45) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
550 |
БРОВДІЙ М.І. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
8 |
75 (30+36+9) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
551 |
БРОВДІЙ Н.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
552 |
БРОВДІЙ О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
553 |
БРОВДІЙ С.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
554 |
БРОВЧЕНКО М.С. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
125 (48+42+35) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
555 |
БРОВЧУК А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
556 |
БРОВЧУК К.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
557 |
БРОДЮК А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
558 |
БРУНЦВИК Е.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
30 (6+6+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
559 |
БРУНЦВИК Я.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
560 |
БРУСЛІК А.О. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
561 |
БРУССО А.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
60 (6+42+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
562 |
БРУССО В.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
93 (24+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
563 |
БРУССО М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
564 |
БРЮХОВИЧ Н.Ю. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
565 |
БРЯНИК ОА. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
566 |
БРЯНИК П.В. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
567 |
БРЯЧАК Д.М. |
07175 |
смт. Міжгір’я |
Голятинська ЗОШ |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
568 |
БУБНЯК Д.І. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
569 |
БУБРЯК В.С. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
3 |
83 (12+48+23) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
570 |
БУБРЯК Д.М. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
9 |
85 (24+40+21) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
571 |
БУБРЯК О.І. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
100 (36+58+6) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
572 |
БУГАР А.Р. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
573 |
БУГАР К.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
574 |
БУГЕРАА Л.Р. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
8 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
575 |
БУГЛИНА В.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
576 |
БУДУЛ М.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
93 (24+48+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
577 |
БУЖОРА А.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
578 |
БУЗАК М. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
102 (12+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
579 |
БУКОВЕЦЬКИЙ Б.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
580 |
БУКОВЕЦЬКИЙ О.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
581 |
БУКСАР А.Р. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
582 |
БУКСАР В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
583 |
БУЛАТКО І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
584 |
БУЛЕЗА А.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
585 |
БУЛЕЦА А.О. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
73 (12+42+19) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
586 |
БУЛЕЦА Б.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
587 |
БУЛЕЦА К.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
588 |
БУЛЕЦА К.С. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
589 |
БУЛЕЦА Р.А. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
590 |
БУЛЕЦА Р.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
93 (30+42+21) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
591 |
БУЛИК А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
9 |
125 (48+50+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
592 |
БУЛИК Г.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
8 |
94 (42+34+18) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
593 |
БУЛИК М.В. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
594 |
БУЛИК Р.В. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
2 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
595 |
БУЛИК Т.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
596 |
БУЛИНА К.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
597 |
БУЛИНА Л.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
598 |
БУЛИНА Р.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
599 |
БУМБАК Ю.Щ. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
600 |
БУНДА Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
601 |
БУНДАШ О.С. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
3 |
58 (12+36+10) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
602 |
БУНДЗЯК Б.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
603 |
БУНДЗЯК С.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
76 (36+18+22) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
604 |
БУНЧА М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
88 (12+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
605 |
БУРДАЙ В.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
606 |
БУРДУН Є.В. |
07156 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пойда Вікторія Василівна |
607 |
БУРДЮХ М.М. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
608 |
БУРДЮХ Р.І. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
10 |
118 (54+52+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
609 |
БУРДЯК Н.О. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
87 (18+42+27) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
610 |
БУРЖУНЕЦЬКА У.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
45 (18+18+9) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
611 |
БУРИН Д.Щ. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
612 |
БУРИШИН В |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
613 |
БУРИШИН М.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
614 |
БУРІНА Д.П. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
615 |
БУРКАЛО А.А. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
4 |
79 (24+36+19) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
616 |
БУРКАЛО А.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
124 (48+42+34) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
617 |
БУРКАЛО А.М. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
6 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
618 |
БУРКАЛО В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
6 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
619 |
БУРКАЛО В.М. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
4 |
93 (24+48+21) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
620 |
БУРКАЛО В.М. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
2 |
60 (30+9+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
621 |
БУРКАЛО М.А. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
6 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
622 |
БУРКАЛО М.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
127 (48+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
623 |
БУРКАЛО М.С. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
6 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
624 |
БУРКАЛО Н.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
11 |
120 (48+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
625 |
БУРКАЛО Ю.М. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
626 |
БУРКОШ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
627 |
БУРЛАКА А.О. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
628 |
БУРЛАКА В.Р. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
629 |
БУРНАСОВА А.Е. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
112 (36+46+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
630 |
БУРОК І.З. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
118 (48+42+28) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
631 |
БУРУК О.С. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
632 |
БУРЧ П.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
130 (54+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
633 |
БУРЯ В.О. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
121 (42+42+37) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
634 |
БУРЯЧОК І.А. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
7 |
40 (18+16+6) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
635 |
БУТА В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
636 |
БУТАКОВА В.О. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
637 |
БУФЕЛЬД Д.В. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
2 |
39 (12+12+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
638 |
БУЦ А.К. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
639 |
БУЧИНСЬКИЙ В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
640 |
БУЧМЕЙ Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
641 |
БУЧОК І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
642 |
БУЧОК Ю.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
643 |
БУЧФК Ю.Ю. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
644 |
БУШКО А.А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
645 |
БУШКО К.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
60 (12+30+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
646 |
БУШКО Л.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
647 |
БУШКО М.М. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
648 |
БУШКО М.П. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
649 |
ВАВРІНЧІК О.М. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
650 |
ВАИДИЧ Б.Б. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
651 |
ВАЙДА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
652 |
ВАЙДИЧ М.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
653 |
ВАЙНАГІЙ В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
654 |
ВАЙНАГІЙ В.Я. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
655 |
ВАЙНАГІЙ В.Я. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
77 (18+42+17) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
656 |
ВАЙНАГІЙ Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
657 |
ВАКЕРИЧ Н.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
658 |
ВАКЕРИЧ Х.А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
659 |
ВАКІЙ С.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
660 |
ВАЛ А.В. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
60 (24+27+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
661 |
ВАЛЛА Д.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
2 |
57 (12+18+27) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
662 |
ВАЛЬКО Д.Р. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
75 (18+30+27) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
663 |
ВАЛЬКО К.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
664 |
ВАЛЬКО Н.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
51 (6+24+21) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
665 |
ВАНТУШ Д.Я. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
666 |
ВАНЦ В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
667 |
ВАРВАРИНЕЦЬ Є.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
668 |
ВАРГА А.Д. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
669 |
ВАРГА А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
670 |
ВАРГА В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
671 |
ВАРГА В.К. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
117 (36+60+21) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
672 |
ВАРГА В.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
673 |
ВАРГА Д.О. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
674 |
ВАРГА З.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
675 |
ВАРГА Л.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
676 |
ВАРГА М.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
677 |
ВАРГА М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
75 (18+36+21) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
678 |
ВАРГА М.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
679 |
ВАРГА Н.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
680 |
ВАРГА С.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
681 |
ВАРГА Т.Я. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
6 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
682 |
ВАРГА Ф.Ф. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
683 |
ВАРГА Х.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+48+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
684 |
ВАРГИ АНАСТАСЇЇ А |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
5 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
685 |
ВАРИВОДА Д.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
686 |
ВАРИВОДА Ю.М. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
67 (36+22+9) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
687 |
ВАРІ К.К. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
4 |
81 (24+36+21) |
|
|
С2 |
|
Леврінц Людмила Степанівна |
688 |
ВАРОДІ Е.В. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Леврінц Людмила Степанівна |
689 |
ВАРОДІ О.Ч. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
57 (30+18+9) |
|
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
690 |
ВАРФДІ А.С. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
4 |
89 (30+42+17) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
691 |
ВАРФОЛОМЕЄВ В.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
692 |
ВАРЦАБА М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
693 |
ВАРЦАБА М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
694 |
ВАРЦАБЮК Н.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
695 |
ВАРЯШІ С.Л. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
696 |
ВАСИЛИНА В.І. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
57 (24+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
697 |
ВАСИЛИНА К.Ю. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
698 |
ВАСИЛИНЕЦЬ О.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
699 |
ВАСИЛИНЕЦЬ П.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
58 (24+24+10) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
700 |
ВАСИЛИНИНЕЦЬ Т.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
701 |
ВАСИЛИНЮК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
702 |
ВАСИЛИШИН С.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
79 (24+36+19) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
703 |
ВАСИЛЬЄВ А.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
63 (12+36+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
704 |
ВАСИЛЬЄВА С.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
705 |
ВАСИЛЬНЯК А.І. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
9 |
103 (30+46+27) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
706 |
ВАСИЛЬНЯК А.Ю. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
9 |
103 (30+46+27) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
707 |
ВАСИЛЬНЯК В.В. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
708 |
ВАСИЛЬНЯК Л.В. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
709 |
ВАСИЛЬНЯК Т.І. |
07194 |
смт. Великий Березний |
Жорнавська ЗОШ |
6 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
710 |
ВАСИЛЬНЯК Я.В. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
711 |
ВАСИЛЬЦУН К.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
127 (48+48+31) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
712 |
ВАСИЛЬЦЮН В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
713 |
ВАСИЛЬЦЮН В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
90 (36+42+12) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
714 |
ВАСИЛЬЧУК А.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
111 (42+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
715 |
ВАСИЛЯЙКО В.В. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
57 (24+24+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
716 |
ВАСІЛИНЕЦЬ Я.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
81 (24+36+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
717 |
ВАСЬКІВ М.М. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
718 |
ВАСЬКО А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
55 (12+36+7) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
719 |
ВАСЬКО А.М. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
720 |
ВАСЬКО І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
721 |
ВАСЬКО М.М. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
72 (24+42+6) |
|
|
С2 |
|
Магарита Оксана Іванівна |
722 |
ВАСЬКО С.М. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
5 |
93 (42+18+33) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
723 |
ВАТАМАН Б.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
103 (30+48+25) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
724 |
ВАЧИЛЯ Ю.Ю. |
07136 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-3 ст. |
8 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
725 |
ВАЧІЛЯ А.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
726 |
ВАШ А.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
727 |
ВАШ М.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
728 |
ВАШКЕБА М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
11 |
58 (6+28+24) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
729 |
ВАШКЕБА В.І. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Леврінц Людмила Степанівна |
730 |
ВАЩЕНКО Л.І. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
731 |
ВЕГЕШ І.Ю. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
87 (36+30+21) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
732 |
ВЕГЕШ У.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
733 |
ВЕДЕРНІКОВА Є.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
734 |
ВЕЕРШ А.А. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
75 (30+30+15) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
735 |
ВЕЙКАЙ Д.О. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
736 |
ВЕЙКОНЬ Д.І. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
737 |
ВЕКЛИЧ А.А. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
738 |
ВЕКЛЮК А.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
739 |
ВЕЛДЕР Л.М. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
740 |
ВЕНГРИК П.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
741 |
ВЕРБЕЩУК М.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
742 |
ВЕРБИЧ В.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
743 |
ВЕРБИЧ Д.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
744 |
ВЕРБИЧ С.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
745 |
ВЕРБИЩУК О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
746 |
ВЕРБІЩУК К.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
105 (36+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
747 |
ВЕРБОВСЬКІ К.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
748 |
ВЕРГУН В.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
7 |
64 (18+22+24) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
749 |
ВЕРГУН Н.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
750 |
ВЕРЕЩАГІН С.С. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
104 (24+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
751 |
ВЕРШАК Н.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
752 |
ВЕСЕЛОВСЬКА К.І. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
753 |
ВЕСПРИЙМІ Т.І. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
754 |
ВЕЧЕРНЮК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
30 (30+0+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
755 |
ВЕЧЕРНЮК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
756 |
ВЕЧЕРНЮК О.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
757 |
ВЄДЄНЄЄВ Д.О. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
57 (12+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
758 |
ВИГОВСЬКИЙ В.В. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
759 |
ВИЗНИЦЬКА Л.Б. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
4 |
93 (24+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
760 |
ВИСКОРКА Д. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
761 |
ВИСКОРКА Д. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
82 (36+40+6) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
762 |
ВИСОЦЬКИЙ А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
763 |
ВИСОЧАНСЬКА І.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
764 |
ВІЗАВЕР А.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
765 |
ВІЗАВЕР О.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
766 |
ВІЗІР Х.Г. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
767 |
ВІЗІЧКАНИЧ А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
122 (42+48+32) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
768 |
ВІЗІЧКАНИЧ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
769 |
ВІЗІЧКАНИЧ І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
770 |
ВІЗІЧКАНИЧ Н.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
771 |
ВІЗІЧКАНИЧ О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
772 |
ВІКУК Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
773 |
ВІНАР В.В. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
774 |
ВІНЕР Д.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
87 (30+42+15) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
775 |
ВІНТОНЯК У.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
776 |
ВІНТУН В.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
45 (12+24+9) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
777 |
ВІНТУН М.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
123 (36+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
778 |
ВІНТУН Т.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
779 |
ВІНЦЕ Н |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
5 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
780 |
ВІШКОЛЦ К.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
781 |
ВІШОВАН Д.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
782 |
ВІШОВАН І.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+48+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
783 |
ВІШОВАН КАРМЕЛІТА Ф.Е. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
784 |
ВІЩАК А.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
785 |
ВІЩАК К.Ю. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
151 (60+52+39) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
786 |
ВОВИЛКА О.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
5 |
99 (18+42+39) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
787 |
ВОВИЛКА О.П. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
9 |
45 (12+24+9) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
788 |
ВОВКАНИЧ В.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
58 (18+28+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
789 |
ВОВКАНИЧ К.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
79 (24+42+13) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
790 |
ВОВКАНИЧ Ю.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
791 |
ВОВЧИК Р.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
10 |
115 (42+52+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
792 |
ВОВЧОК А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
9 |
110 (48+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
793 |
ВОВЧОК І.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
794 |
ВОВЧОК Р.І. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
795 |
ВОГУРКА М.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
796 |
ВОДЯНОВ Є.Є. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
2 |
39 (18+12+9) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
797 |
ВОЗНЮК А.П. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
798 |
ВОЗНЮК Ю.В. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
799 |
ВОЗНЯК С.А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
45 (6+18+21) |
|
|
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
800 |
ВОЙТОВИЧ А.В. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
5 |
147 (36+60+51) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
801 |
ВОЙШВІЛО М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
91 (30+52+9) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
802 |
ВОЛКОВСЬКИЙ М.С. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
803 |
ВОЛОДЧЕНКО О.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
804 |
ВОЛОС А.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
117 (36+42+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
805 |
ВОЛОС А.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
806 |
ВОЛОС В.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
807 |
ВОЛОС В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
808 |
ВОЛОС Є.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
809 |
ВОЛОС І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
810 |
ВОЛОС М.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
811 |
ВОЛОС Р.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
812 |
ВОЛОСЬКА А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
112 (42+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
813 |
ВОЛОХ Є.О. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
814 |
ВОЛОШЕНЮК О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
5 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
815 |
ВОЛОШЕНЮК Я. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
5 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
816 |
ВОЛОШИН А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
82 (18+42+22) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
817 |
ВОЛОШИН Б.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
818 |
ВОЛОШИН В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
39 (12+12+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
819 |
ВОЛОШИН В.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
820 |
ВОЛОШИН В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
821 |
ВОЛОШИН В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
96 (42+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
822 |
ВОЛОШИН М.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
823 |
ВОЛОШИН М.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
824 |
ВОЛОШИН Н.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
124 (54+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
825 |
ВОЛОШИНКАМІЛЛА В.К. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
7 |
53 (18+26+9) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
826 |
ВОЛОЩУК В.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
827 |
ВОЛЬФ В.О. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
3 |
93 (30+36+27) |
|
|
С2 |
|
Югас Оксана Миколаївна |
828 |
ВОНЧАК М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
829 |
ВОПИНИНЕЦЬ А.М. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
830 |
ВОРИНКА Д.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
831 |
ВОРІНКА В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
832 |
ВОРОБЕЦЬ В.В. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
833 |
ВОРОБЕЦЬ Д.В. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
4 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
834 |
ВОРОБЕЦЬ М.А. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
4 |
99 (48+36+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
835 |
ВОРОБЕЦЬ О.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
836 |
ВОРОБЕЦЬ Р.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
837 |
ВОРОБКАНИЧ А.Р. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
838 |
ВОРОБКАНИЧ Н.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
839 |
ВОРОБОК А.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
840 |
ВОРОБОК А.Р. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
9 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
841 |
ВОРОБОК Ю.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
842 |
ВОРОН А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
843 |
ВОРОН Б.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
844 |
ВОРОН В.В. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
8 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
845 |
ВОРОН М.В. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
7 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
846 |
ВОРОН М.О. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
847 |
ВОРОН О.В. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
848 |
ВОРОН Я.С. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
36 (24+12+0) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
849 |
ВОРОНІН М.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
850 |
ВОРОНОВ О.П. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
48 (18+24+6) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
851 |
ВОРОХТА Д.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
852 |
ВОСКОБІЙНИК Б.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
853 |
ВОЩИНАР Т.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
9 |
127 (48+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
854 |
ВРАБЕЛЬ Д.Й. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
855 |
ВРАНЕЦЬ В.О. |
07145 |
м. Мукачево |
Кленовецька ЗОШ, Медведівська ЗОШ |
3 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
856 |
ВРБАТА Р.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
857 |
ВУДМАСКА Д.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
58 (12+30+16) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
858 |
ВУРСТА А. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
859 |
ГАБАК І.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
860 |
ГАБЕЛЬ М |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
4 |
82 (24+24+34) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
861 |
ГАБОВДА А.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
862 |
ГАБОВДА В.В. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
5 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
863 |
ГАБОВДА В.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
46 (18+16+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
864 |
ГАБОВДА Д.І. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
3 |
83 (12+48+23) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
865 |
ГАБОВДА Е.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
5 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
866 |
ГАБОР А.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
867 |
ГАБОР В.Д. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
6 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Леврінц Людмила Степанівна |
868 |
ГАБОР Г.С. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
10 |
122 (36+56+30) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
869 |
ГАБОР Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
870 |
ГАБОР Д.Д. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Леврінц Людмила Степанівна |
871 |
ГАБОР М.Ю. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
872 |
ГАБОР О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
873 |
ГАБОР С.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
874 |
ГАБОР С.Т. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
123 (30+60+33) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
875 |
ГАБОР С.Ю. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
876 |
ГАБОР Т.Т. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
877 |
ГАБОРЕЦЬ О.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
878 |
ГАВАШІ О.Д. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
76 (30+22+24) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
879 |
ГАВЕЙ Д.М. |
07178 |
смт. Міжгір’я |
Лісковецький НВК |
1 |
69 (18+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
880 |
ГАВЕЙ Т.І. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
881 |
ГАВЕЛЮК О.В. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
882 |
ГАВРИК К.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
57 (12+15+30) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
883 |
ГАВРИЛЕЦЬ О.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
123 (42+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
884 |
ГАВРИЛЕШКО М.Р. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
885 |
ГАВРИЛЕШКО Р.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
69 (18+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
886 |
ГАВРИЛЬ Є.В. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
3 |
105 (36+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
887 |
ГАВРИЛЬ Я.Я. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
888 |
ГАВРИЛЬЦО Г |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
10 |
38 (18+14+6) |
|
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
889 |
ГАВРИЛЮК А.В. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
890 |
ГАВРИЛЮК Е.В. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
891 |
ГАВРИЛЮК І.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
892 |
ГАВРИЛЯК О |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
7 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
893 |
ГАВРИПЬЦЬО Р.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
4 |
89 (30+42+17) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
894 |
ГАВРИШ К.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
11 |
123 (48+54+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
895 |
ГАВРІШКО В.Ю. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
4 |
39 (6+18+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
896 |
ГАВРІШКО Р.В. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
2 |
57 (18+21+18) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
897 |
ГАВЮК О.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
898 |
ГАВЮК П.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
899 |
ГАГЕЛЬ Н.Ю. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
6 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
900 |
ГАДЖЕГА Д.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
901 |
ГАДЖЕГА І.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
902 |
ГАДЖЕГА М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
903 |
ГАДЖЕГА О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
904 |
ГАДЬМАШІ О.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
905 |
ГАЗА А.В. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
2 |
39 (18+12+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
906 |
ГАЗА Я.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
907 |
ГАЗІЙ А.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
908 |
ГАЗІЙ З.Ю. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
9 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
909 |
ГАЗІЙ М.Ю. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
910 |
ГАЗІЙ Ю.Ю. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
911 |
ГАЗУДА Р.В. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
5 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
912 |
ГАЙДАЄНКО А.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
57 (30+12+15) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
913 |
ГАЙДАНКА В.М. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
5 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
914 |
ГАЙДАНКА К.М. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
915 |
ГАЙДАНКА О.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
916 |
ГАЙДАНКА Т.В. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
917 |
ГАЙДОШ А.І. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
918 |
ГАЙДУК І.О. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
36 (12+6+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
919 |
ГАЙДУК Х.Ж. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
920 |
ГАЙМАХЕР А.Д. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
921 |
ГАЙНАЛІЙ В.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
922 |
ГАЙНАЛІЙ М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
60 (18+15+27) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
923 |
ГАЙНАЛІЙ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
924 |
ГАЙТО К.І. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
45 (18+18+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
925 |
ГАЛА А.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
926 |
ГАЛА К.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
76 (36+24+16) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
927 |
ГАЛА Я.Є. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
928 |
ГАЛАГОВЕЦЬ А.І. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
69 (30+18+21) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
929 |
ГАЛАЙ Д.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
930 |
ГАЛАЙ І.І. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
4 |
127 (48+42+37) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
931 |
ГАЛАЙ О.В. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
6 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
932 |
ГАЛАЙКО К.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
933 |
ГАЛАЙЧУК А.І. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
106 (24+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
934 |
ГАЛАМБА В.І. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
7 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
935 |
ГАЛАМБА ХВ. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
58 (6+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
936 |
ГАЛАС В |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
3 |
120 (48+48+24) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
937 |
ГАЛАС А.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
938 |
ГАЛАС В.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
939 |
ГАЛАС ВАДИМ ВЩ. |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
8 |
50 (24+20+6) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
940 |
ГАЛАС Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
82 (18+30+34) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
941 |
ГАЛАС Е.Я. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
942 |
ГАЛАС Н.В. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
943 |
ГАЛАСА І.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
944 |
ГАЛАСНИК О.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
945 |
ГАЛАТИН Д.Д. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
946 |
ГАЛАЦ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
947 |
ГАЛЕГА С.Я. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
58 (18+24+16) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
948 |
ГАЛИНЕЦЬ М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
949 |
ГАЛИШИЧ В.М. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
950 |
ГАЛІЦІЯН Р.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
951 |
ГАЛУШКА А.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
952 |
ГАЛУШКА П.І. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
953 |
ГАЛУШКО А.Є. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
954 |
ГАЛЬ О.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
955 |
ГАМАДИН І.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
956 |
ГАМІДОВА А.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
59 (18+30+11) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
957 |
ГАМОР І.А. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
958 |
ГАМОР Ю.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
959 |
ГАНАЧІВСЬКА В.А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
960 |
ГАНГУР О.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
961 |
ГАНГУР Р.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
57 (6+36+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
962 |
ГАНЕНКО А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
963 |
ГАНИЧ М.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
964 |
ГАНУСИН Л.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
965 |
ГАНУСИНЕЦЬ М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
93 (30+36+27) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
966 |
ГАНУСИЧ К.С. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
69 (18+30+21) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
967 |
ГАНЧІЧ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
69 (30+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
968 |
ГАНЧІЧ Н.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
969 |
ГАНЬКО Д.І. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
970 |
ГАНЬКО І.І. |
07194 |
смт. Великий Березний |
Жорнавська ЗОШ |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
971 |
ГАНЬКОВИЧ Е.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
972 |
ГАНЬКОВИЧ І.І. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
973 |
ГАНЬКОВИЧ О.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
974 |
ГАНЬКОВИЧ Ю.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
975 |
ГАНЬКОВИЧ Я.І. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
976 |
ГАПАК В.І. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
977 |
ГАПАК К.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
978 |
ГАПАК М.Ї. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
979 |
ГАПАК Р.І. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
980 |
ГАРАГАЛЬ А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
63 (18+36+9) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
981 |
ГАРАГОНИЧ Д. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
97 (30+52+15) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
982 |
ГАРАГОНИЧ І.Г. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
983 |
ГАРАНЧЕВСЬКА М.Д. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
984 |
ГАРАПКО А.В. |
07127 |
м. Мукачево |
Залужанська ЗОШ |
7 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
985 |
ГАРАПКО В.В. |
07127 |
м. Мукачево |
Залужанська ЗОШ |
8 |
33 (6+12+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
986 |
ГАРАПКО Д.Ю. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
7 |
55 (18+22+15) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
987 |
ГАРАПКО М.В. |
07127 |
м. Мукачево |
Залужанська ЗОШ |
6 |
117 (30+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
988 |
ГАРАТ В.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
989 |
ГАРБУЗЮК В.А. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
6 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
990 |
ГАРДУБЕЙ А.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
991 |
ГАРДУБЕЙ Я.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
992 |
ГАРИНЕЦЬ Е.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
42 (12+24+6) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
993 |
ГАРИНЕЦЬ О.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
994 |
ГАРНАДЬ Д.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
995 |
ГАРНИЙ О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
117 (42+36+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
996 |
ГАРНОВДІ К.Є. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
997 |
ГАРНОВДІЙ Р.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
64 (12+36+16) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
998 |
ГАРТАВЕЛ Г.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
999 |
ГАРТОВАНЕЦЬ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1000 |
ГАРЬКАВЕЦ К |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1001 |
ГАСИНЕЦЬ А.В. |
07136 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-3 ст. |
11 |
114 (42+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1002 |
ГАСИНЕЦЬ Е.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1003 |
ГАСИНЕЦЬ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
75 (24+36+15) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1004 |
ГАСИНЕЦЬ І.М. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
5 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1005 |
ГАСИНЕЦЬ І.М. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
7 |
107 (54+38+15) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1006 |
ГАСИНЕЦЬ М.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1007 |
ГАЦК Н.Х. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1008 |
ГАШКО М.Р. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
51 (18+21+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1009 |
ГВОЗДАК В.В. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
5 |
129 (36+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1010 |
ГВОЗДЬ К.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1011 |
ГВОЗДЬОВА О.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1012 |
ГЕБЕШ М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
48 (30+6+12) |
|
С1 |
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1013 |
ГЕБЕШ Ю.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
1014 |
ГЕБРЯН М.Р. |
07194 |
смт. Великий Березний |
Жорнавська ЗОШ |
9 |
104 (42+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1015 |
ГЕВДІ Г.С. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Леврінц Людмила Степанівна |
1016 |
ГЕВДІ К.Й. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
8 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Леврінц Людмила Степанівна |
1017 |
ГЕГЕДОШ В.В. |
07127 |
м. Мукачево |
Залужанська ЗОШ |
6 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1018 |
ГЕГЕДЮШ А.А. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1019 |
ГЕДЗУР М.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
61 (6+24+31) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1020 |
ГЕДЗУР М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1021 |
ГЕДЬО А.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
117 (36+54+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1022 |
ГЕДЬО К.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1023 |
ГЕЙ М.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1024 |
ГЕЙДЕ К.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1025 |
ГЕЙДЕЛ В.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1026 |
ГЕЙДЕЛ Д.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1027 |
ГЕЙДЕР А.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1028 |
ГЕЙДЕР Г.Г. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
7 |
64 (36+22+6) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
1029 |
ГЕЛЕЙ І.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1030 |
ГЕЛЕНИЧ Ю.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1031 |
ГЕЛЕТА М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1032 |
ГЕЛЕТЕЙ В.І. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
1033 |
ГЕЛЕТЕЙ Е.С. |
07218 |
с. Теково |
Теківська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Уйфолуші Андріана Іванівна |
1034 |
ГЕЛЕТЕЙ Е.С. |
07218 |
с. Теково |
Теківська ЗОШ |
2 |
27 (18+6+3) |
|
|
|
|
Уйфолуші Андріана Іванівна |
1035 |
ГЕЛЕТЕЙ М.А. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
6 |
72 (36+36+0) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1036 |
ГЕЛЕТЕЙ О.О. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
1037 |
ГЕЛЕТИЧ Є.І. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1038 |
ГЕЛЕШ В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
1039 |
ГЕНДИЧ В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+30+45) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1040 |
ГЕНДЙЧ В.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1041 |
ГЕПЕНКО В.І. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
9 |
88 (42+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
1042 |
ГЕРАСИМЧУК А.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1043 |
ГЕРАЩЕНКОВ Е.В. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
10 |
115 (48+52+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1044 |
ГЕРГАРДТ В.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
1045 |
ГЕРГЕЛЬ М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1046 |
ГЕРЕВИЧ В.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
9 |
129 (54+60+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1047 |
ГЕРЕВИЧ О.В. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
11 |
66 (24+36+6) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1048 |
ГЕРЕВИЧ Ю.Ю. |
07127 |
м. Мукачево |
Залужанська ЗОШ |
8 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1049 |
ГЕРЕВИЧ Я.В. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1050 |
ГЕРЕГ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1051 |
ГЕРЕЙ А.А. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
8 |
70 (24+34+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1052 |
ГЕРЗАНИЧ С.С. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
5 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Павлюх Іванна Іванівна |
1053 |
ГЕРИЧ В.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
8 |
81 (36+36+9) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
1054 |
ГЕРИЧ В.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1055 |
ГЕРИЧ Д.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1056 |
ГЕРИЧ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1057 |
ГЕРИЧ М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
124 (48+42+34) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1058 |
ГЕРИЧ Н.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1059 |
ГЕРИЧ С.Я. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1060 |
ГЕРИЧ Ю.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1061 |
ГЕРМАН С.С. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
5 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
1062 |
ГЕРЦОВСЬКА С.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
61 (30+18+13) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1063 |
ГЕРЧАК Е.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1064 |
ГЕРЧУК Л.В. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
75 (30+36+9) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1065 |
ГЕУКАН В. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
5 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Павлюх Іванна Іванівна |
1066 |
ГЕЦІ В.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
52 (18+24+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1067 |
ГЕЦКО А.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1068 |
ГЕЦКО Б.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1069 |
ГЕЦКО Д.І. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
1070 |
ГЕЦКО І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
48 (30+6+12) |
|
С1 |
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1071 |
ГЕЦКО М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
111 (36+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1072 |
ГЕЦКО М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1073 |
ГЕЦКО П.Д. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1074 |
ГЕЦКО Ю.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
69 (18+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1075 |
ГЕЦЯНИН Х.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1076 |
ГЗЙДЕР Г.З. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
68 (24+26+18) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
1077 |
ГИБАЛО О.О. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1078 |
ГИРИЧ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
63 (12+30+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1079 |
ГИЧКО В.П. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
7 |
50 (12+26+12) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
1080 |
ГІВЧАК М.М. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1081 |
ГІГА Н.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1082 |
ГІМБАРЬ В.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
73 (12+30+31) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1083 |
ГЛАГОЛА В.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1084 |
ГЛАГОЛА С.М. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1085 |
ГЛАГОЛА Т.І. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
9 |
69 (24+42+3) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1086 |
ГЛАГОЛА Я.М. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1087 |
ГЛАГОЛА Я.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1088 |
ГЛАДЖИКУРКА К.Р. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
51 (12+21+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1089 |
ГЛАДЖИКУРКА С.С. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
2 |
54 (12+15+27) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1090 |
ГЛАДИНЕЦЬ А.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1091 |
ГЛАДИНЕЦЬ А.С. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1092 |
ГЛАДИНЕЦЬ А.Ю. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1093 |
ГЛАДИНЕЦЬ В.І. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
133 (54+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1094 |
ГЛАДИНЕЦЬ М.Ю. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1095 |
ГЛЕБ А.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
41 (12+14+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1096 |
ГЛЕБА В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1097 |
ГЛЕБА В.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1098 |
ГЛЕБА В.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1099 |
ГЛЕБА І.О. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
152 (60+50+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1100 |
ГЛЕБА К.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1101 |
ГЛЕБА Н.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1102 |
ГЛЕБА Я.О. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
152 (60+50+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1103 |
ГЛЕБИ Я.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1104 |
ГЛИВКА Д |
07185 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ 1-2 ст. |
8 |
40 (6+22+12) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1105 |
ГЛИВКА С.Е. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1106 |
ГЛИВЛЯС В.М. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1107 |
ГЛИНЯНЧУК П.П. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
54 (18+15+21) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1108 |
ГЛІБА Н.Р. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
10 |
103 (48+52+3) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1109 |
ГЛОДАН Н.В. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1110 |
ГЛОДЯН М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1111 |
ГЛУХАНИЧ В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
120 (42+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1112 |
ГЛУХЕНЬКА Р.Ю. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
4 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1113 |
ГЛУХОВИЧ С.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1114 |
ГЛУШКО К. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1115 |
ГЛЮДЗИК В.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1116 |
ГНАТИШЕН М.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1117 |
ГНЕТИЛО В.В. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
4 |
89 (30+42+17) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
1118 |
ГНИЛЯНСЬКА А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1119 |
ГОБЕЛ Е.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1120 |
ГОБОНА О.В. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
1121 |
ГОВДАН М.М. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
70 (12+30+28) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1122 |
ГОВОРЧЕНКО А.С. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
4 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
1123 |
ГОГА Б.О. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1124 |
ГОГА В.В. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1125 |
ГОГА Г.О. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
57 (12+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1126 |
ГОДИНЕЦЬ І.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1127 |
ГОДИНКА В.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1128 |
ГОДИНКА Є.Р. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1129 |
ГОДИНЧУК С.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1130 |
ГОДОВАНЕЦ А.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1131 |
ГОДОВАНЕЦЬ Р.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1132 |
ГОДЯ А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1133 |
ГОДЯ А.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1134 |
ГОДЯ В.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1135 |
ГОДЯ К.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
121 (48+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1136 |
ГОЗДА Д.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1137 |
ГОЗДА Д.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1138 |
ГОЗДА К.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1139 |
ГОЗДА Л.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1140 |
ГОЗДА Т.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1141 |
ГОЗДА Ф.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1142 |
ГОЗДИК А.Ю. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
11 |
123 (36+60+27) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
1143 |
ГОЙДА В.Ю. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
6 |
99 (24+30+45) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1144 |
ГОЙС А |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
65 (24+24+17) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1145 |
ГОЙС І.Б. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1146 |
ГОЙС І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
117 (36+48+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1147 |
ГОЙС К.Б. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1148 |
ГОЙС Ю.І. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
9 |
92 (18+56+18) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1149 |
ГОЙЧУК Л.В. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
3 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
1150 |
ГОЛИЧ В.Ж. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1151 |
ГОЛИШ В.Д. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1152 |
ГОЛИШ Н.П. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
9 |
109 (42+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1153 |
ГОЛІБА К |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
6 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
1154 |
ГОЛІНКА В.М. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
3 |
129 (42+48+39) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1155 |
ГОЛІШ Р.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1156 |
ГОЛІШ Х.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1157 |
ГОЛОВАНЬ Є.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1158 |
ГОЛОВАТА А.Д. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1159 |
ГОЛОВАЧКО С.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
11 |
115 (54+52+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1160 |
ГОЛОВЕЙ Б.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
84 (12+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1161 |
ГОЛОВКА В.Р. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1162 |
ГОЛОВКА Н.І. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
5 |
75 (36+6+33) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1163 |
ГОЛОВКА О.З. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1164 |
ГОЛОВКО Р.Р. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
7 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1165 |
ГОЛОВКО Ю.С. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
6 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1166 |
ГОЛОВНИЧ А.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1167 |
ГОЛОВНЯ А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1168 |
ГОЛОВНЯ А.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1169 |
ГОЛОВЧАК Г.К. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
8 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Павлюх Іванна Іванівна |
1170 |
ГОЛОВЧАК Г.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1171 |
ГОЛОВЧАК М.Т. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1172 |
ГОЛОВЧАК О.Й. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
54 (6+24+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1173 |
ГОЛОВЧУК Л.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1174 |
ГОЛОД А.А. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
79 (36+36+7) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1175 |
ГОЛОД Д.І. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
8 |
120 (60+36+24) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1176 |
ГОЛОД Д.С. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1177 |
ГОЛОДНЯК Т.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1178 |
ГОЛОЖАЙ О.А. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
109 (30+42+37) |
|
|
С2 |
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
1179 |
ГОЛОЩУК А.І. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
9 |
93 (36+42+15) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1180 |
ГОЛУБ А.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
111 (30+54+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1181 |
ГОЛУБ А.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
78 (12+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1182 |
ГОЛУБ Є.І. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1183 |
ГОЛУБ Л.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1184 |
ГОЛУБЕЦЬ В.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1185 |
ГОЛУБЕЦЬ В.В. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1186 |
ГОЛУБЕЦЬ М.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1187 |
ГОЛУБКА А.А. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1188 |
ГОЛУБКА Є.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1189 |
ГОЛУБКА Є.Ф. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1190 |
ГОЛУБКА І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1191 |
ГОЛУБКА М.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1192 |
ГОЛУБКА Н.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1193 |
ГОЛУБКА О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1194 |
ГОЛУБКА Т.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1195 |
ГОЛУБЩ О.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1196 |
ГОЛЬТМАН А.Ю. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1197 |
ГОЛЬЦАПФЕЛ М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1198 |
ГОЛЬЧА Т.І. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
8 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1199 |
ГОЛЯНИЧ А.П. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
8 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1200 |
ГОМИЧКО З.С. |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
4 |
67 (18+30+19) |
|
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
1201 |
ГОМОВИЧ Б.Ю. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1202 |
ГОМОКІ Г |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
1203 |
ГОМОКІ С.Г. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
64 (6+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1204 |
ГОМОКІ Т.О. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
1205 |
ГОМОНАЙ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
105 (30+48+27) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1206 |
ГОМОНАЙ О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1207 |
ГОНАК Е.І. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
139 (54+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1208 |
ГОНАК М.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
10 |
109 (54+52+3) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1209 |
ГОНАК О.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
9 |
81 (30+42+9) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1210 |
ГОНАК О.Ю. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1211 |
ГОНАК Р.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1212 |
ГОНДОРЧИН М.М. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
112 (24+58+30) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1213 |
ГОНЧАРЕНКО АО. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1214 |
ГОНЧАРЕНКО М.А. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
36 (18+6+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1215 |
ГОНЧАРЕНКО М.А. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
118 (48+48+22) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1216 |
ГОНЧАРОВА А.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
117 (48+36+33) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1217 |
ГОНЧАРУК М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1218 |
ГОПКО Л.Л. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1219 |
ГОПОНЬКО В.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1220 |
ГОРАНІЙ А.Я. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1221 |
ГОРБАС В.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
10 |
115 (42+52+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1222 |
ГОРБЕЙ М.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1223 |
ГОРБОВ М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1224 |
ГОРВАТ А.П. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
7 |
95 (42+32+21) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1225 |
ГОРВАТ Е.М. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
9 |
141 (48+60+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1226 |
ГОРВАТ М.Ф. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
70 (24+34+12) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
1227 |
ГОРВАТ О.І. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
64 (30+16+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1228 |
ГОРДІЙЧУК В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1229 |
ГОРДІЙЧУК Ю.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1230 |
ГОРЗЕЙ Є.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1231 |
ГОРЗОВ Г |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
8 |
121 (42+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1232 |
ГОРЗОВ А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1233 |
ГОРЗОВ Е.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
69 (18+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1234 |
ГОРЗОВ Є.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1235 |
ГОРЗОВ М.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1236 |
ГОРКАВЧУК В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1237 |
ГОРКАВЧУК В.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1238 |
ГОРКАВЧУК К.К. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1239 |
ГОРКУНОВА А.О. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
8 |
127 (36+58+33) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1240 |
ГОРНИЧАР М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1241 |
ГОРНИЧАР Н.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1242 |
ГОРНИЧАР О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1243 |
ГОРОБЧЕНКО А.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
57 (24+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1244 |
ГОРОНДІ А.Е. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
5 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
1245 |
ГОРОХОВИЧ Х.С. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
10 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1246 |
ГОРОХОВСЬКА І.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1247 |
ГОРОШКОВА Е.Л. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1248 |
ГОРФІНЯК В.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1249 |
ГОРЬОВИЙ М.І. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
4 |
65 (12+36+17) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
1250 |
ГОСПОДАР А.І. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1251 |
ГОСТЬ А.І. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1252 |
ГОТРА М.О. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1253 |
ГОТРА Ю.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
48 (6+24+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1254 |
ГОТЬКО Н.В. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
4 |
117 (42+48+27) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1255 |
ГОУБЕЙ А.В. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
1256 |
ГОЦА І.А. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
60 (12+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1257 |
ГОЦА К.Р. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
6 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1258 |
ГОШПЕР А.І. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1259 |
ГОШПЕР Є.В. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
3 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1260 |
ГОЩАР Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
117 (42+42+33) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1261 |
ГРАБ Д.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1262 |
ГРАБАР А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1263 |
ГРАБАР А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1264 |
ГРАБАР А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1265 |
ГРАБАР В.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
121 (42+42+37) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1266 |
ГРАБАР Д.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1267 |
ГРАБАР К.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
127 (48+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1268 |
ГРАБАР О.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1269 |
ГРАБАР Т.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
9 |
117 (48+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1270 |
ГРАБАР Я.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1271 |
ГРАБАР Я.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1272 |
ГРАБОВДА ЕВ. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1273 |
ГРАВС Ю.Р. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
9 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1274 |
ГРАНЧАК М.І. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
6 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1275 |
ГРАПЕНЮК В.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1276 |
ГРАПЕНЮК П.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1277 |
ГРАПИНЮК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1278 |
ГРЕБЕНАР В.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1279 |
ГРЕБЕНЧУКОВА А.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1280 |
ГРЕБІНЕЦЬ Ю.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
82 (18+30+34) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1281 |
ГРЕЖИНЕЦЬ Г.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
63 (30+18+15) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1282 |
ГРЕЖИНЕЦЬ М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1283 |
ГРЕЦА А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
5 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1284 |
ГРЕЦКО Н.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1285 |
ГРЕЧКА Л.М. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
76 (6+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
1286 |
ГРИБ А.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
90 (12+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1287 |
ГРИБАНИЧ Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1288 |
ГРИВЧУК Я.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
115 (30+52+33) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1289 |
ГРИГА А.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
100 (24+46+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1290 |
ГРИГА В.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1291 |
ГРИГА Е.Д. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1292 |
ГРИГА Х.Я. |
07210 |
с. Горбки |
Горбківська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гриценко Віра Іванівна |
1293 |
ГРИГА Ю.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1294 |
ГРИГА Ю.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1295 |
ГРИГОРАШ П.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
85 (24+40+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1296 |
ГРИГОРЄВОЇ В.В. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
8 |
122 (54+38+30) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1297 |
ГРИГОРИК А.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
30 (12+18+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1298 |
ГРИГОРЧАК Н.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1299 |
ГРИГОРЯК Р.М. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
1300 |
ГРИМАЛЮК А.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
8 |
130 (36+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1301 |
ГРИМУТ К.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
87 (30+36+21) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1302 |
ГРИМУТ М.І. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1303 |
ГРИМУТ Н.С. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
8 |
133 (42+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
1304 |
ГРИМУТ О.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1305 |
ГРИНЧИШИН С.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
99 (36+36+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1306 |
ГРИНЮК О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
8 |
100 (24+40+36) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1307 |
ГРИНЮК Я.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1308 |
ГРИСЬ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1309 |
ГРИСЬ О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
94 (36+30+28) |
|
С1 |
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1310 |
ГРИСЬ С.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1311 |
ГРИСЬ Т.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1312 |
ГРИСЬ Ю.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1313 |
ГРИСЬ Я.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1314 |
ГРИЦАК Б.Ш. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
1315 |
ГРИЦАК О.П. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
33 (6+18+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1316 |
ГРИЦАКОВИЧ А.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1317 |
ГРИЦАН В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1318 |
ГРИЦАН В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1319 |
ГРИЦАН Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
87 (18+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1320 |
ГРИЦАН Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1321 |
ГРИЦАН О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+48+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1322 |
ГРИЦЕНКО А.І. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
2 |
45 (12+15+18) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
1323 |
ГРИЦЕНКО В.Т. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1324 |
ГРИЦИНА І.С. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1325 |
ГРИЦИЩУК А.М. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1326 |
ГРИЦЬКО М.І. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
57 (12+18+27) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1327 |
ГРИЦЮК Н.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
1328 |
ГРИЦЮК Ю.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1329 |
ГРІГА В.М. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1330 |
ГРІГАШ А.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
78 (18+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1331 |
ГРІДЖАК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
46 (12+30+4) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1332 |
ГРІДЖАК О.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
1333 |
ГРОСИЧ О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1334 |
ГРОФІК С.Т. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1335 |
ГРУЗУР О.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1336 |
ГРУШОВСЬКА А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1337 |
ГРУШОВСЬКА А.Д. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1338 |
ГРЯДІЛЬ А.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
73 (24+42+7) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1339 |
ГРЯДІЛЬ Я.Б. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1340 |
ГУБАЛЬ О.О. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
11 |
129 (36+60+33) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
1341 |
ГУБИНЕЦЬ Д.І. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1342 |
ГУДАК А.М. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
10 |
120 (42+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
1343 |
ГУДАК В.П. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
49 (0+36+13) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1344 |
ГУДАК Н.Ю. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
66 (18+36+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1345 |
ГУДАЧЕК Б |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
1346 |
ГУДАЧЕК О.Ю. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
83 (42+32+9) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1347 |
ГУДЕЦЬ М.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1348 |
ГУДИВОК М.І. |
07133 |
м. Мукачево |
Новодавидківська ЗОШ |
10 |
105 (36+48+21) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1349 |
ГУДЬ А.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1350 |
ГУДЬ В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1351 |
ГУДЬ Н.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1352 |
ГУЖВАЙ Д.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
99 (24+36+39) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1353 |
ГУЗИНА О |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1354 |
ГУЗИНЕЦЬ М.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1355 |
ГУЗО Д.Н. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1356 |
ГУЙВАН Є.Я. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
99 (36+36+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1357 |
ГУЙВАН І.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1358 |
ГУЙВАН М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1359 |
ГУЙВАН Я.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
8 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1360 |
ГУЛА М.М. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
8 |
125 (36+38+51) |
|
|
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
1361 |
ГУЛАН В.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1362 |
ГУЛАТКАН Д.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
51 (12+24+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1363 |
ГУЛЕДЗА Д.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1364 |
ГУЛЕЙ Б.Р. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
135 (42+48+45) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1365 |
ГУЛЯНИЧ Д.М. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
4 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Боршош Оксана Іванівна |
1366 |
ГУЛЯНИЧ М.М. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
2 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
1367 |
ГУЛЯНИЧ О.І. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Бордаш Л. М. |
1368 |
ГУЛЯНИЧ Я.Ю. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
1369 |
ГУНДА Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1370 |
ГУНДА І.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1371 |
ГУПАЛО О.В. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
7 |
64 (24+22+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1372 |
ГУРЕЛА Ю.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1373 |
ГУРЗАН О.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1374 |
ГУРНЄВ О.Л. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1375 |
ГУРНЯК В.І. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
9 |
40 (12+10+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1376 |
ГУРНЯК О.І. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1377 |
ГУСАР А.О. |
07218 |
с. Теково |
Теківська ЗОШ |
4 |
30 (18+12+0) |
|
|
|
|
Уйфолуші Андріана Іванівна |
1378 |
ГУСАР Д |
07218 |
с. Теково |
Теківська ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Уйфолуші Андріана Іванівна |
1379 |
ГУСОНЬКА А.В. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1380 |
ГУСТА А.О. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
8 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
1381 |
ГУСТА Р.І. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
1382 |
ГУСТІ В |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
6 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
1383 |
ГУСТІ К.М. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Ворон Володимир Вікторович |
1384 |
ГУСТІ О.М. |
07210 |
с. Горбки |
Горбківська ЗОШ |
9 |
91 (30+46+15) |
|
|
С2 |
|
Гриценко Віра Іванівна |
1385 |
ГУТИЧ І.М. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
51 (6+18+27) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1386 |
ГУТИЧ К.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1387 |
ГУТИЧ М.М. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1388 |
ГУТИЧ Р.А. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
84 (6+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1389 |
ГУТІ А.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1390 |
ГУТНИК К.Є. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
75 (30+30+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1391 |
ГУЦА Л.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
5 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1392 |
ГУЦУЛ Є.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1393 |
ГУЦУЛ І.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1394 |
ГУЦУЛЯК Ю.Ю. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1395 |
ДАВИДОВИЧ Т.І. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
6 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1396 |
ДАГУЛИЧ Д.В. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1397 |
ДАЛЕКОРЕЙ А.А. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1398 |
ДАМЕЛЬГАРТ Р.Ю. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
4 |
87 (42+24+21) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1399 |
ДАН Д.Е. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1400 |
ДАН Е.О. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1401 |
ДАН М.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
98 (18+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1402 |
ДАН ХРИПТА В.Е. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
1403 |
ДАНАЙКАНИЧ В.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1404 |
ДАНАЙКАНИЧ І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1405 |
ДАНАЦКО А.Я. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
85 (18+30+37) |
|
|
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
1406 |
ДАНАЦКО В.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1407 |
ДАНАЦКО О.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
70 (12+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1408 |
ДАНИЛИЧ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1409 |
ДАНИЛИЧ Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
63 (12+30+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1410 |
ДАНИЛКО К.М. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
7 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1411 |
ДАНИЛО А.С. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
101 (36+50+15) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1412 |
ДАНИЛО Б.В. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
67 (18+36+13) |
|
|
С2 |
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
1413 |
ДАНИЛО Д.Д. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1414 |
ДАНИЛО Д.М. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
1415 |
ДАНИЛО І.М. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
33 (12+12+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1416 |
ДАНИЛО С.Р. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
2 |
48 (18+9+21) |
|
|
|
С3 |
Русінка Маріанна Василівна |
1417 |
ДАНИЛО Ю.І. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1418 |
ДАНИЛОВСЬКА А.В. |
07210 |
с. Горбки |
Горбківська ЗОШ |
5 |
93 (24+36+33) |
|
|
|
|
Гриценко Віра Іванівна |
1419 |
ДАНИЧ С.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
135 (48+42+45) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1420 |
ДАНИШ Н.А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1421 |
ДАНЙЧ Н.В. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
1422 |
ДАНКАЙ Н.І. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
6 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Плиска Наталія Василівна |
1423 |
ДАНКАНИЧ М.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
7 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
1424 |
ДАНКАНИЧ В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1425 |
ДАНКАНИЧ В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1426 |
ДАНКАНИЧ Д.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1427 |
ДАНКАНИЧ Е.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
123 (24+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1428 |
ДАНКАНИЧ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+15+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1429 |
ДАНКАНИЧ М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1430 |
ДАНКАНИЧ Н.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
94 (18+48+28) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1431 |
ДАНКАНИЧ Ю.Р. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
8 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1432 |
ДАНКО А.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
1433 |
ДАНКО М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
73 (30+30+13) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1434 |
ДАНКО М.Л. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1435 |
ДАНКОВИЧ О |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
2 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
1436 |
ДАНКУЛЕНЕЦЬ Ю. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
6 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1437 |
ДАНСІЧАК І.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
75 (12+30+33) |
|
|
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
1438 |
ДАНЧ О.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1439 |
ДАНЧО В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1440 |
ДАНЮК Д.Е. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1441 |
ДАРУДА А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
63 (12+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1442 |
ДАЦЕНКО Л.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1443 |
ДАЦКО А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
63 (18+18+27) |
|
|
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
1444 |
ДАЦЬО Я.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
7 |
44 (12+20+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1445 |
ДАШЕВСЬКА А.І. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1446 |
ДВОРЕЦЬКА Є.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1447 |
ДВОРЕЦЬКА Р.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1448 |
ДВУЙЛО М.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
6 |
129 (36+54+39) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1449 |
ДВУЙЛО М.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
4 |
60 (6+42+12) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1450 |
ДЕАК Д.І. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
7 |
47 (12+20+15) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
1451 |
ДЕБИЧ І.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1452 |
ДЕБИЧ Н.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
45 (12+18+15) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1453 |
ДЕБИЧ О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1454 |
ДЕКЕТ А.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
4 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1455 |
ДЕКЕТ А.Ю. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
33 (18+6+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1456 |
ДЕКЕТ Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
87 (18+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1457 |
ДЕКЕТ І.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1458 |
ДЕКЕТ Ї.Ї. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1459 |
ДЕКЕТ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1460 |
ДЕКЕТ М.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1461 |
ДЕКЕТ О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1462 |
ДЕЛЕГАН А.С. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1463 |
ДЕЛЕГБН О.С. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
6 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1464 |
ДЕЛЯТИНЧУК І.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
1465 |
ДЕМЕДЮК В.Б. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
1466 |
ДЕМЄН І.І. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
3 |
78 (12+42+24) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
1467 |
ДЕМКО А.А. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1468 |
ДЕМКО В.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
1469 |
ДЕМКО Я.В. |
07156 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Пойда Вікторія Василівна |
1470 |
ДЕМЧАК О.О. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
96 (18+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1471 |
ДЕМЧИК Д.В. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
7 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1472 |
ДЕМЧИШИНА О.В. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
57 (30+21+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1473 |
ДЕМЯН А.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1474 |
ДЕМЯН А.Р. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1475 |
ДЕМЯН А.С. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
145 (48+52+45) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1476 |
ДЕМЯН Д.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1477 |
ДЕМЯНЕНКО В.А. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1478 |
ДЕМЯНЕЦЬ М.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1479 |
ДЕМЯНЧУК Д.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1480 |
ДЕМЯНЧУК Є.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1481 |
ДЕМЯНЧУК С.Б. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1482 |
ДЕНИС Д.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1483 |
ДЕНЧИЛЯ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1484 |
ДЕРБАК А.А. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
7 |
95 (24+32+39) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1485 |
ДЕРБАК А.Р. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
1486 |
ДЕРБАК В.С. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1487 |
ДЕРБАК І.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1488 |
ДЕРБАК І.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
51 (24+18+9) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1489 |
ДЕРБАК І.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
93 (30+36+27) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1490 |
ДЕРБАК І.М. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
3 |
72 (24+36+12) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1491 |
ДЕРБАК М.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1492 |
ДЕРБАЛЬ А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1493 |
ДЕРБАЛЬ Н.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
39 (6+18+15) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1494 |
ДЕРБАЛЬ Т. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
8 |
116 (54+44+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1495 |
ДЕРДА К.Є. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1496 |
ДЕРЕБИК М.В. |
07178 |
смт. Міжгір’я |
Лісковецький НВК |
7 |
127 (42+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1497 |
ДЕРЕВЛЯНКО А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
1498 |
ДЕРЕВЯНКО А.В. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
69 (18+36+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1499 |
ДЕРЕВЯНКО В.О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
7 |
59 (30+20+9) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1500 |
ДЕРИЧ Ю.М. |
07175 |
смт. Міжгір’я |
Голятинська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1501 |
ДЕРКАЧ Я.М. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
5 |
57 (12+24+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1502 |
ДЕРЯБІНА Е.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1503 |
ДЕШЕВА Ю.Ю. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1504 |
ДЕШКО Д.М. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
1505 |
ДЕШКО М.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
9 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1506 |
ДЕШКО М.І. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1507 |
ДЕЯК Н.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1508 |
ДЖАХМАН А.М. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1509 |
ДЖІДЖІНЯК І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1510 |
ДЖУГАН Я.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1511 |
ДЖУМУРАТ А.А. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1512 |
ДЗИСЬ К.О. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
99 (36+36+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1513 |
ДЗИСЬ М.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1514 |
ДЗОПКО Н.С. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Югас Оксана Миколаївна |
1515 |
ДЗЮБАК Н.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1516 |
ДЗЯМКО ПІ. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
8 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1517 |
ДЗЯМКО А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1518 |
ДЗЯМКО А.І. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
7 |
122 (42+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1519 |
ДЗЯМКО А.М. |
07145 |
м. Мукачево |
Кленовецька ЗОШ, Медведівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1520 |
ДЗЯМКО О.Ї. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
7 |
103 (36+46+21) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1521 |
ДЗЯМКО Р.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1522 |
ДЗЯПКО Л.Я. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
4 |
79 (30+30+19) |
|
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
1523 |
ДИКИЙ С.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
5 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1524 |
ДИКОВЕЦЬ Д.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1525 |
ДИКОВЕЦЬ Е.П. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
58 (12+36+10) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1526 |
ДИКУН М.Ю. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1527 |
ДИКУН С.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1528 |
ДИЛЕВСЬКИЙ Д.О. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
111 (42+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1529 |
ДИРДА А.Б. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
154 (60+52+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1530 |
ДИРДА В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1531 |
ДИСКО Д.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
63 (12+24+27) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1532 |
ДИУСЬ І.І. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
4 |
97 (18+42+37) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1533 |
ДИУСЬ К.І. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
3 |
85 (18+30+37) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1534 |
ДИЧКА С.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
76 (24+22+30) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1535 |
ДІАНИЧ М.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1536 |
ДІВИНЕЦЬ М.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1537 |
ДІДИК А.Є. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1538 |
ДІДИК А.Л. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1539 |
ДІДИК В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1540 |
ДІДИК В.Ю. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
57 (0+36+21) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1541 |
ДІДИК Т.Є. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1542 |
ДІДЮК В.С. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
124 (48+48+28) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1543 |
ДІДЮК В.С. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
9 |
102 (36+54+12) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1544 |
ДІМІТРІЧАК А.В. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югас Оксана Миколаївна |
1545 |
ДІМІЧ В. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
85 (24+40+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1546 |
ДІНСЛЕР В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
51 (18+24+9) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1547 |
ДІОРДІЄВ І.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1548 |
ДІОРДІЯШЕНКО Н.О. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
8 |
125 (36+38+51) |
|
|
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
1549 |
ДІУС В.І. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
6 |
105 (30+24+51) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1550 |
ДІУС С.І. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
93 (30+36+27) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1551 |
ДІУСЬ А.В. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
7 |
124 (54+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1552 |
ДІУСЬ А.В. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
2 |
69 (12+27+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1553 |
ДМИРИТРИЩАК Д.І. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1554 |
ДМИТРУК В.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
79 (18+36+25) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1555 |
ДМИТРУК Ю.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1556 |
ДОАГА Д.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1557 |
ДОБОНІ А.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
1558 |
ДОБОНІ І.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
1559 |
ДОБОНІ М.О. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
8 |
70 (24+28+18) |
|
|
|
|
Павлюх Іванна Іванівна |
1560 |
ДОБОШ А.С. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1561 |
ДОБОШ АНАСТАСІЯ Я. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1562 |
ДОБОШ Б.І. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1563 |
ДОБОШ В.Д. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1564 |
ДОБОШ Д.М. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
2 |
51 (6+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
1565 |
ДОБОШ Е.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
71 (24+32+15) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1566 |
ДОБОШ З.Е. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
7 |
116 (48+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1567 |
ДОБОШ М.О. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
8 |
79 (24+28+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1568 |
ДОБОШ Н.В. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1569 |
ДОБОШ О.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
10 |
105 (30+48+27) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1570 |
ДОБОШ Ю.І. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1571 |
ДОБРА Д.Б. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1572 |
ДОБРА І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1573 |
ДОБРА І.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1574 |
ДОБРИНІН В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1575 |
ДОБРУНИК А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1576 |
ДОВБАК І |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
8 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1577 |
ДОВБАК М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
94 (30+52+12) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1578 |
ДОВБАК Д.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
1579 |
ДОВБАК Е.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
9 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
1580 |
ДОВБАК Є.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
81 (12+30+39) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1581 |
ДОВБАК Я.Я. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
1582 |
ДОВБИШ Р.А. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1583 |
ДОВБНИЧ П.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1584 |
ДОВГАНИЧ А.В. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
3 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1585 |
ДОВГАНИЧ А.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
9 |
94 (42+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
1586 |
ДОВГАНИЧ В.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
1587 |
ДОВГАНИЧ Д.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1588 |
ДОВГАНЮК В.С. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1589 |
ДОВГАНЮК Н.С. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1590 |
ДОВГАНЮК С.М. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
4 |
86 (36+42+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1591 |
ДОВГОМЕЛЯ АНГЕЛІН А. |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
9 |
109 (48+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
1592 |
ДОВГОМЕЛЯ І.А. |
07156 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Пойда Вікторія Василівна |
1593 |
ДОВГОШЕЙ В.О. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
6 |
69 (30+12+27) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1594 |
ДОВГУНИК Я.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
117 (36+42+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1595 |
ДОВЖАНИН А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1596 |
ДОВЖАНИН О.С. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
1597 |
ДОГОДА М.С. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
1598 |
ДОКМАДЖАН А |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
73 (36+16+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1599 |
ДОЛИНСЬКЙЙ М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
6 |
111 (42+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1600 |
ДОМАНСЬКИЙ М.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1601 |
ДОМБАЙ Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1602 |
ДОМБАЙ Н.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1603 |
ДОМОКОШ Л.А. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
3 |
77 (24+36+17) |
|
|
С2 |
|
Югас Оксана Миколаївна |
1604 |
ДОМОКОШ С.М. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
1605 |
ДОНКУ Е |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
1606 |
ДОРОГІ В.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
45 (30+6+9) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1607 |
ДОРОГІ В.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1608 |
ДОРОГІ К.Ю. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
93 (36+36+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
1609 |
ДОРОГІ М.М. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
7 |
58 (18+28+12) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
1610 |
ДОРОГІЙ В. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
3 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
1611 |
ДОРОГІЙ Д. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
6 |
69 (30+18+21) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
1612 |
ДОРОГІЙ М.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1613 |
ДОРОГІЙ Р.Е. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
6 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
1614 |
ДОРОГЇЙ Р.О. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
7 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
1615 |
ДОРОГОВИЧ А.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1616 |
ДОРОШ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1617 |
ДОРР Р.А. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1618 |
ДОРУДА А.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1619 |
ДОРЦКІЙ В.Є. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
9 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюх Іванна Іванівна |
1620 |
ДОРЧИНЕЦЬ В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
8 |
123 (42+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1621 |
ДОРЧІ А.Ю. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
9 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1622 |
ДОЧИНЕЦЬ В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
49 (12+24+13) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1623 |
ДОЧИНЕЦЬ І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1624 |
ДОЧИНЕЦЬ О.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1625 |
ДОЧИНЕЦЬ О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1626 |
ДОЧИНЕЦЬ О.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1627 |
ДОЧИНЕЦЬ Т.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
109 (42+48+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1628 |
ДОЧИЦ Є.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1629 |
ДРАБОВ Н.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
58 (12+30+16) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1630 |
ДРАГА Д.І. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
81 (30+36+15) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1631 |
ДРАГОБЕЦЬКІ М.В. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
8 |
127 (48+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1632 |
ДРАГУЛА О.О. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
136 (42+58+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1633 |
ДРАГУН Б.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1634 |
ДРАГУН В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1635 |
ДРАГУН В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
117 (42+42+33) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1636 |
ДРАГУН В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1637 |
ДРАГУН В.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1638 |
ДРАГУН П.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1639 |
ДРАНЧАК А.М. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1640 |
ДРАЧ В |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
5 |
111 (48+36+27) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1641 |
ДРАЧ В.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
127 (48+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1642 |
ДРАЧ Т.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
8 |
56 (24+26+6) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1643 |
ДРАЧУК А.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1644 |
ДРАШКАБА Д.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1645 |
ДРЕБОТА А.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1646 |
ДРЕБОТА А.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1647 |
ДРЕБОТА І.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1648 |
ДРЕКСЛЕР І.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1649 |
ДРЕНКО О.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
45 (12+18+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1650 |
ДРЕНКО С.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1651 |
ДРІНЧО В.О. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1652 |
ДРОБОНТ Л.Ю. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
7 |
55 (18+22+15) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
1653 |
ДРОГОБЕЦЬКА А.І. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
7 |
93 (36+36+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1654 |
ДРОГОБЕЦЬКА Н.С. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1655 |
ДРОГОБИЧ О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1656 |
ДРОЗД Е.І. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
9 |
97 (18+58+21) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1657 |
ДРОЗДА Д.О. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1658 |
ДРОНИШИНЕЦЬ С.В. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
57 (18+24+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1659 |
ДРОТАР А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1660 |
ДУБ А.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1661 |
ДУБАНИЧ Є.Л. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
75 (24+36+15) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1662 |
ДУБІШ Д.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1663 |
ДУБЛЯК А.Д. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Боршош Оксана Іванівна |
1664 |
ДУБЛЯК А.С. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
1665 |
ДУБЛЯК Р.В. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Боршош Оксана Іванівна |
1666 |
ДУБЛЯКА ВАДНМА В |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
8 |
73 (30+28+15) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
1667 |
ДУБРОВКА А.В. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
6 |
30 (18+6+6) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
1668 |
ДУБРОВКА К.М. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Боршош Оксана Іванівна |
1669 |
ДУБРОВКА С.В. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
4 |
31 (12+0+19) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
1670 |
ДУБРОВКА Т.В. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
1 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Боршош Оксана Іванівна |
1671 |
ДУБРОВСЬКА В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
36 (24+6+6) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1672 |
ДУБРОВСЬКИЙ М.О. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1673 |
ДУБЮК В.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
39 (18+0+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1674 |
ДУБЮК О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
1675 |
ДУБЮК Ю.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1676 |
ДУВАЛКА Ю.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1677 |
ДУВАЛКО В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1678 |
ДУДАШ Б.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1679 |
ДУДАШ В.В. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1680 |
ДУДАШ В.М. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
7 |
97 (30+34+33) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1681 |
ДУДАШ Д.В. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
1682 |
ДУДАШ М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1683 |
ДУДИНСЬКА М.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
57 (18+24+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1684 |
ДУДКО Р.О. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
1 |
63 (24+30+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1685 |
ДУДЛА В.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
123 (48+42+33) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1686 |
ДУДЛА Г.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
75 (12+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1687 |
ДУДЛА М.Й. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1688 |
ДУДЛА С.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
109 (36+36+37) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1689 |
ДУДЛА Ю.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1690 |
ДУДНИК І.Д. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1691 |
ДУДОГО В.А. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
1692 |
ДУДЧУК Т.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
81 (30+42+9) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1693 |
ДУЖАР В.І. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
9 |
108 (42+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1694 |
ДУКАЙ В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
124 (48+42+34) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1695 |
ДУКАЙ Є.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1696 |
ДУКАЙ М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1697 |
ДУКАЙ Ю.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1698 |
ДУЛЕНКО Л.Я. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1699 |
ДУМА Р.Е. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1700 |
ДУМЕН В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
64 (12+36+16) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1701 |
ДУМНИЧ А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1702 |
ДУМНИЧ А.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1703 |
ДУМНИЧ В.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1704 |
ДУМНИЧ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1705 |
ДУМНИЧ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1706 |
ДУМНИЧ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1707 |
ДУМНИЧ Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1708 |
ДУМНИЧ М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1709 |
ДУМНИЧ М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1710 |
ДУМНИЧ Т.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1711 |
ДУНАЄВА Г |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1712 |
ДУРАН А.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
69 (24+15+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1713 |
ДУРДА В.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
33 (6+18+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1714 |
ДУРДАНИН Т.Р. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1715 |
ДУРКОТА А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1716 |
ДУРНЕВИЧ М.А. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1717 |
ДУТКА Е.Ю. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1718 |
ДУТЧАК А.І. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
8 |
81 (30+36+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1719 |
ДУТЧУК В.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1720 |
ДУТЧУК В.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1721 |
ДУФИНЕЦЬ А.Є. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
8 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1722 |
ДЬЕРДЬ Е.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1723 |
ДЬОЛОГ Є.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1724 |
ДЬОЛОГ С.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1725 |
ДЬОПЙОШ М.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1726 |
ДЬОРДЯЙ А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1727 |
ДЬОРДЯЙ А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1728 |
ДЬОРДЯЙ Д.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1729 |
ДЬОРДЯЙ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1730 |
ДЬОРДЯЙ М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
66 (18+36+12) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1731 |
ДЬОРДЯЙ О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1732 |
ДЮГОВ Н.М. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1733 |
ДЮГОВАНЕЦЬ Я.О. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
75 (18+24+33) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1734 |
ДЮРДЬ М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1735 |
ДЮРИК О.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1736 |
ДЯКУЛИЧ В.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
46 (12+18+16) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1737 |
ДЯКУЛИЧ Я.Ю. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1738 |
ДЯЧЕНКО Д.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1739 |
ДЯЧУК Д.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
111 (42+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1740 |
ДЯЧУК Ю.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
51 (18+24+9) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1741 |
ДЯЧУК Ю.Т. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1742 |
ЕГРЕШІ Н.М. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
1743 |
ЕГРЕШІЙ А.О. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
1744 |
ЕКШМІДТ Т.Е. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
8 |
93 (30+42+21) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1745 |
ЕМБЕР Н |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
11 |
93 (24+36+33) |
|
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
1746 |
ЕНЕДІ Е.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
105 (36+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1747 |
ЕНЕЙ Р.Б. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
65 (24+24+17) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1748 |
ЕРДЕЛІ Д.З. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
2 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1749 |
ЕРДЕЛІ Н.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1750 |
ЕРДЕЛІ О.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1751 |
ЕСТІНКО Д.М. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
1752 |
ЕСТІНКО Ю.Ю. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
1753 |
ЄАВКА К.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1754 |
ЄВДОКИМОВА Д.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
1755 |
ЄВИЧ Є.Р. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
52 (12+30+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1756 |
ЄВИЧ Н.А. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
5 |
63 (12+12+39) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1757 |
ЄВІЦЬКА В.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
62 (12+32+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1758 |
ЄВМЕНЕНКО О.О. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
69 (18+30+21) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1759 |
ЄВСЕЄНКО Н.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1760 |
ЄВТУШЕНКО А.Л. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1761 |
ЄВТУШЕНКО М.О. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
1762 |
ЄВЧАК В.В. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
1763 |
ЄВЧИНЕЦЬ К.О. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1764 |
ЄГОРОВ С.С. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
9 |
123 (42+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1765 |
ЄЛАГІНА Н.О. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1766 |
ЄМЕЦЬ М.С. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1767 |
ЄРМІЛОВ В.Л. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
93 (30+42+21) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1768 |
ЄРМОЛЬЧЕВ Є. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
61 (30+10+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1769 |
ЄРЬОМЕНКО А.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1770 |
ЄРЬОМІН В.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1771 |
ЄСЕНОВСЬКА А.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1772 |
ЄСЕНОВСЬКА М.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1773 |
ЄСЕНОВСЬКІ Д.Ю. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1774 |
ЄСЇН Р.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1775 |
ЖАБУР Т.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1776 |
ЖАБЧИК Л.І. |
07136 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-3 ст. |
8 |
89 (24+32+33) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1777 |
ЖАРКОВА М.І. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
9 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1778 |
ЖБОРА Я.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
114 (24+36+54) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1779 |
ЖГЕНТІ Х.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
1780 |
ЖЕКА Д.Д. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
1781 |
ЖЕЛЕЗНЯК Ю |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1782 |
ЖЕЛІЗНИК Ж.Є. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
7 |
55 (18+22+15) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1783 |
ЖЕЛІЗНИК Я.М. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1784 |
ЖЕЛІЗНЯК А.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1785 |
ЖЕЛІЗНЯК А.Ю. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1786 |
ЖЕЛІЗНЯК В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
75 (30+42+3) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1787 |
ЖЕЛІЗНЯК Т.П. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
1788 |
ЖЕЛТОВ Є.Д. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
7 |
122 (30+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1789 |
ЖЕРЕБАК А |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
6 |
66 (36+24+6) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1790 |
ЖЕРЕБАК Н.В. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1791 |
ЖЕРЕБАК Х.Д. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
8 |
89 (24+44+21) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1792 |
ЖЕРНАКОВ О.Л. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1793 |
ЖИГАНСЬКИЙ М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
69 (12+30+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1794 |
ЖИДАК Л.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1795 |
ЖИДАК М.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1796 |
ЖИДАК П.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1797 |
ЖИДИК М.Я. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
1798 |
ЖИЛА Д.О. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1799 |
ЖИЛКАНИЧ О.В. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
8 |
75 (12+36+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1800 |
ЖІДОВ Р.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1801 |
ЖІТКО В.Ю. |
07137 |
м. Мукачево |
Бистрицька ЗОШ |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1802 |
ЖМУРКО А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1803 |
ЖМУРКО В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1804 |
ЖМУРКОВИЧ Є.Р. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1805 |
ЖОВНЯРУК Н.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1806 |
ЖОВЧАК В.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
1807 |
ЖОВЧАК Р.Ю. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
11 |
129 (36+60+33) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
1808 |
ЖОГЛО Ж.Ю. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
42 (6+18+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1809 |
ЖОЛДОШ В.О. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
2 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
С3 |
Біловар Катерина Степанівна |
1810 |
ЖОЛДОШ О.І. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
1811 |
ЖУКОВ А.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
42 (12+21+9) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
1812 |
ЖУКОВ М.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
51 (12+15+24) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1813 |
ЖУЛКАНИЧ К.В. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
4 |
108 (24+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
1814 |
ЖУПАН Ю.Є. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
93 (18+48+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1815 |
ЖУРАКІВСЬКА К.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
63 (18+27+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1816 |
ЖУРАКІВСЬКА Х.Я. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1817 |
ЗАВАДЯК А.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
147 (36+54+57) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1818 |
ЗАВАДЯК З.Г. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1819 |
ЗАВАДЯК З.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1820 |
ЗАВАЦЬКА В.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1821 |
ЗАВГОРОДНІЙ О. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
71 (30+26+15) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1822 |
ЗАВОДОВСЬКА А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1823 |
ЗАВОДЯК М.П. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
7 |
98 (24+38+36) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1824 |
ЗАГАР Ю.Ю. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
1825 |
ЗАГНИТКО А.С. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
124 (48+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1826 |
ЗАГНІТКО В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1827 |
ЗАГОРУЙКО Г.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1828 |
ЗАДОРОЖНА Д.Т. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
4 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
1829 |
ЗАКРЕВСЬКИЙ В.М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
106 (42+58+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1830 |
ЗАКУРЕНА Л.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
91 (36+36+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1831 |
ЗАЛУГА М.П. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1832 |
ЗАМОРОЧКО Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1833 |
ЗАН А.Я. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
1834 |
ЗАН В.М. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
1835 |
ЗАН М.М. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
6 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1836 |
ЗАН Т.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1837 |
ЗАНДАНЕЛО В.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1838 |
ЗАРЕВА К.І. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1839 |
ЗАХАРКІВ В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1840 |
ЗАХАРОВ Д.Є. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
71 (30+20+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1841 |
ЗАХОЖИЙ І.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1842 |
ЗАЯЦ І.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
79 (24+28+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1843 |
ЗАЯЦ К.М. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
6 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1844 |
ЗАЯЦЬ А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1845 |
ЗАЯЦЬ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1846 |
ЗАЯЦЬ В.І. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1847 |
ЗАЯЦЬ Е.В. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
1848 |
ЗБОРОШЕНКО В.В. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
4 |
93 (42+30+21) |
|
С1 |
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
1849 |
ЗВАРИЧ Г.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1850 |
ЗВАРИЧ Є.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
59 (0+42+17) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1851 |
ЗВАРИЧ Ї.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
36 (36+0+0) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1852 |
ЗВІР К.Я. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
6 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1853 |
ЗВІРИЧ Я.І. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (18+27+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1854 |
ЗВОНАР В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1855 |
ЗВОНАР В.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1856 |
ЗВОНАР З.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1857 |
ЗВОНАР І.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1858 |
ЗВОНАР О.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1859 |
ЗВОНАР ЮВ. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1860 |
ЗЕВДІЙ А.А. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
8 |
71 (30+20+21) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
1861 |
ЗЕЗЕНЬ Ю.Ю. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1862 |
ЗЕЙКАН А |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
147 (36+54+57) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1863 |
ЗЕЙКАН Б |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
8 |
77 (30+26+21) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1864 |
ЗЕЙКАН В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1865 |
ЗЕЙКАН В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1866 |
ЗЕЙКАН М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
7 |
71 (24+20+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1867 |
ЗЕЙКАН А.Ю. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1868 |
ЗЕЙКАН В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1869 |
ЗЕЙКАН В.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
5 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1870 |
ЗЕЙКАН Д.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+15+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1871 |
ЗЕЙКАН З.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1872 |
ЗЕЙКАН З.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1873 |
ЗЕЙКАН З.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1874 |
ЗЕЙКАН М.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1875 |
ЗЕЙКАН М.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1876 |
ЗЕЙКАН Н.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1877 |
ЗЕЙКАН О.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1878 |
ЗЕЙКАН О.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1879 |
ЗЕЙКАН О.П. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
9 |
110 (48+56+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
1880 |
ЗЕЙКАН Я.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1881 |
ЗЕЙКАН Я.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
105 (42+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1882 |
ЗЕЛЕНЕЦЬКА А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
133 (54+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1883 |
ЗЕЛЕНКО В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
57 (18+24+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1884 |
ЗЕЛЕНКО О.А. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1885 |
ЗЕЛЕНЧУК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
1886 |
ЗЕЛЕНЧУК М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1887 |
ЗЕЛЕНЬКО І.Ї. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1888 |
ЗЕЛЕНЮК І.І. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
95 (42+32+21) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1889 |
ЗЕЛЕНЯК В.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
6 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
1890 |
ЗЕЛЕНЯК Г |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
11 |
72 (12+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1891 |
ЗЕЛЕНЯК С |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
6 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
1892 |
ЗЕЛЕНЯК В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
1893 |
ЗЕЛЕНЯК В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
83 (18+42+23) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1894 |
ЗЕЛІНСЬКА Л.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1895 |
ЗЕМЯНСЬКИЙ С.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1896 |
ЗЕНГЕЛ О.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1897 |
ЗИЗЕНЬ А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1898 |
ЗИЗЕНЬ В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1899 |
ЗИЗЕНЬ Г.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1900 |
ЗИЗЕНЬ І.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
51 (12+21+18) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1901 |
ЗИЗЕНЬ Р.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1902 |
ЗИЙНИЧ Е.Е. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1903 |
ЗИМОМРЯ В.Ю. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
47 (24+18+5) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1904 |
ЗИРНЗАК М.Ф. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
3 |
123 (42+48+33) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1905 |
ЗИХОР А.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1906 |
ЗИХОР Т.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
1907 |
ЗІМЕРОВСЬКА І.О. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1908 |
ЗІНИЧ Т.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1909 |
ЗІНЧЕНКО Д.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
81 (24+36+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1910 |
ЗІНЬКОВСЬКИЙ Б.С. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
8 |
76 (24+34+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1911 |
ЗІНЯК Р.Р. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1912 |
ЗМИКАЛО А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1913 |
ЗМИКАЛО Б.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1914 |
ЗМИКАЛО К.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1915 |
ЗМИКАЛО С.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1916 |
ЗОЗУЛИЧ Я.М. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1917 |
ЗОЗУЛЯ М.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
117 (48+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1918 |
ЗОЛЕНКО М.І. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
2 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
С3 |
Біловар Катерина Степанівна |
1919 |
ЗОЛТАН М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1920 |
ЗУБАК В.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1921 |
ЗУБАКА Б.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1922 |
ЗУБАЛЬСЬКА М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1923 |
ЗУБАЛЬСЬКИЙ А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
93 (30+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1924 |
ЗУБАНИЧ А.А. |
07175 |
смт. Міжгір’я |
Голятинська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1925 |
ЗУБКО А.В. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
7 |
46 (24+4+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1926 |
ЗУБКО В.С. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1927 |
ЗУБКОВИЧ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1928 |
ЗУБКОВИЧ М.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1929 |
ЗУБКОВИЧЧДЕНИС І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1930 |
ЗУЗАК Г.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1931 |
ІВАН А.І. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1932 |
ІВАНИНА Б. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
3 |
55 (18+24+13) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
1933 |
ІВАНИНА Б.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1934 |
ІВАНИНА І.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1935 |
ІВАНИНА О.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1936 |
ІВАНИЦЬКИЙ І.М. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1937 |
ІВАНИШ А.О. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1938 |
ІВАНИШ Г.І. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1939 |
ІВАНИШ О.А. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
7 |
57 (24+24+9) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1940 |
ІВАНИШ О.М. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
6 |
129 (24+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
1941 |
ІВАНИШ Р.І. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
11 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
1942 |
ІВАНИШИНЕЦЬ В.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1943 |
ІВАНОВ А.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1944 |
ІВАНОВ В.А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
91 (42+34+15) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1945 |
ІВАНОВ Є.А. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
4 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
1946 |
ІВАНОВА Д.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1947 |
ІВАНОВА І. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
57 (18+21+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1948 |
ІВАНОВИЧ Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
1949 |
ІВАНЦАНИЧ Д.І. |
07132 |
м. Мукачево |
Макарівська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
1950 |
ІВАНЦУ В.В. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
4 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
1951 |
ІВАНЦЬО О.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
107 (42+48+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1952 |
ІВАНЦЮК Ю.І. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
118 (30+48+40) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1953 |
ІВАНЧИК Р.Р. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
59 (6+42+11) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1954 |
ІВАНЧИК С.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1955 |
ІВАНЧО А.П. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1956 |
ІВАНЧО Е.А. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
116 (42+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1957 |
ІВАНЧО К.Б. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
2 |
63 (12+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Біловар Катерина Степанівна |
1958 |
ІВАНЧО С.В. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
7 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1959 |
ІВАНЧО Я.Я. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1960 |
ІВАНЧОВ Р.В. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
4 |
117 (42+42+33) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1961 |
ІВАНЧОВ Я.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
9 |
67 (12+34+21) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
1962 |
ІВАНЧУЛИНЕЦЬ В.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
105 (30+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1963 |
ІВАНЬО В.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1964 |
ІВАНЮК Т.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1965 |
ІВАСИК В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
99 (24+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1966 |
ІВАСЮК А.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1967 |
ІВАШИНА Н.О. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
1968 |
ІВАШКО В.Д. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
7 |
85 (30+22+33) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
1969 |
ІВАШКО Е. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
76 (12+52+12) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1970 |
ІВАШКО М.Я. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Боршош Оксана Іванівна |
1971 |
ІВАШКО О.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
7 |
139 (60+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
1972 |
ІВЕГЕШ В.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
1973 |
ІВЛЄНКОВА Д.Е. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
1974 |
ІВЧЕНКО А.В. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
1975 |
ІГНАТ К.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
9 |
113 (42+50+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1976 |
ІГНАТ Т.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
9 |
94 (42+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
1977 |
ІГНАТЕЙ А.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1978 |
ІГНАТИШАК В.Й. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
105 (24+48+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
1979 |
ІГНАТИШИН В.М. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
1980 |
ІГНАТИШИН В.С. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
6 |
129 (36+54+39) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1981 |
ІГНАТИШИН Д.В. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
49 (24+16+9) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
1982 |
ІГНАТИШИН І.В. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
4 |
141 (48+48+45) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1983 |
ІГНАТИШИН М.П. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1984 |
ІГНАТИШИН О.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1985 |
ІГНАТИШИН Я.І. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
1986 |
ІГНАТКО Д.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
117 (42+48+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
1987 |
ІГНАТЬО І.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1988 |
ІГНАТЮК П.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1989 |
ІГНАЦЕВИЧ С.Р. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
1990 |
ІГОШИНА В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
1991 |
ІЗАЙ А.Я. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
1992 |
ІЛЕЙШ П |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
5 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
1993 |
ІЛЛЕЙШ А.Е. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
8 |
65 (24+32+9) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
1994 |
ІЛЛЕЙШ Е.Е. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
10 |
75 (12+42+21) |
|
|
С2 |
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
1995 |
ІЛЬЇН Г.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
11 |
118 (48+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
1996 |
ІЛЬКАНИНЕЦЬ Г.В. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
58 (18+24+16) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
1997 |
ІЛЬКАНИНЕЦЬ М.Р. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
63 (18+30+15) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
1998 |
ІЛЬКІВ Х.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
1999 |
ІЛЬКОВ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2000 |
ІЛЬНИЦЬКА Д.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
75 (18+36+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2001 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
97 (30+36+31) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2002 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ І.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2003 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ І.І. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2004 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ О.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2005 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ Р.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2006 |
ІЛЬТЬО М.М. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
8 |
113 (42+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2007 |
ІЛЬТЬО Р |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
8 |
61 (24+22+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2008 |
ІЛЬЧЕНКО А.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
73 (30+36+7) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2009 |
ІЛЬЮШОНОК І.О. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
4 |
100 (36+30+34) |
|
С1 |
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2010 |
ІОНІНА К.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
58 (12+36+10) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2011 |
ІОРДАТІЙ С.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2012 |
ІСАК В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
46 (6+30+10) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2013 |
ІСАК Б.Б. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
75 (12+42+21) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2014 |
ІСАК В.В. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
2015 |
ІСАК Е.Ю. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
4 |
66 (12+36+18) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
2016 |
ІСКАЙНЦ Е.Т. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
7 |
126 (60+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2017 |
ЇЕРНІВСЬКА А.Я. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
48 (18+30+0) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2018 |
ЙОВБАК А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2019 |
ЙОВБАК В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2020 |
ЙОВБАК К.С. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2021 |
ЙОВБАК М.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2022 |
ЙОВБАК М.Я. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2023 |
ЙОВБАК Н.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
107 (36+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2024 |
ЙОВБАК О.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
58 (12+36+10) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2025 |
ЙОВБАК С.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2026 |
ЙОВБАК Ю.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2027 |
ЙОВБАК Я.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
18 (0+6+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2028 |
ЙОВДІЙ В.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2029 |
ЙОКОБ Б.А. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
2030 |
ЙОКОБ Н.В. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Леврінц Людмила Степанівна |
2031 |
ЙОКОБ О.А. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
2032 |
ЙОКОБ О.В. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
6 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Леврінц Людмила Степанівна |
2033 |
ЙОНАШ Р.А. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2034 |
ЙОРДАН М.Б. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2035 |
КАБАЙ О.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
11 |
118 (48+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2036 |
КАБАЛЬ Д.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2037 |
КАБАЛЬ Н.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2038 |
КАБАЛЬ П.І. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2039 |
КАБАЦІЙ С. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2040 |
КАГАНЕЦЬ І.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
97 (30+36+31) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2041 |
КАГАНЕЦЬ С.О. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
9 |
81 (36+36+9) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2042 |
КАГАЧ М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2043 |
КАГАЧ Р.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2044 |
КАЗАРІНА К.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
45 (24+6+15) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2045 |
КАЗЕЛЛІ А.П. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2046 |
КАЗЕЛЛІ П.П. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
63 (12+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2047 |
КАЗИМИРСЬКИЙ В.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
3 |
93 (12+48+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Плиска Наталія Василівна |
2048 |
КАЙТАНОВИЧ Д.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
1 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2049 |
КАЛАБІГА О.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
2050 |
КАЛАБІШКА Я.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2051 |
КАЛАУС Н.Є. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
6 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2052 |
КАЛАШНІКОВ А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2053 |
КАЛЕНЮК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
81 (30+42+9) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2054 |
КАЛИНИЧ А.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2055 |
КАЛИНИЧ В.М. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
5 |
99 (18+42+39) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2056 |
КАЛИНИЧ В.М. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2057 |
КАЛИНИЧ Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2058 |
КАЛИНИЧ М.В. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2059 |
КАЛИНИЧ Р.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
81 (24+36+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2060 |
КАЛИНИЧ Т.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
129 (48+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2061 |
КАЛИНІЧ Є.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2062 |
КАЛИНЮК А.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2063 |
КАЛИНЮК Б.К. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2064 |
КАЛІ К.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2065 |
КАЛІЙ Я.С. |
07132 |
м. Мукачево |
Макарівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2066 |
КАЛІНІНА Ю |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
56 (18+24+14) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2067 |
КАЛЬБА Р.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
117 (42+36+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2068 |
КАЛЬК К.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2069 |
КАЛЮЖНИЙ Є.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
2070 |
КАМЕНЦА М |
07185 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ 1-2 ст. |
6 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2071 |
КАМЕНЧУК М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2072 |
КАМІНСЬКА С.Д. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
54 (6+30+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2073 |
КАМІНСЬКА С.Д. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
54 (6+30+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2074 |
КАМІНСЬКИИ А.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
57 (12+30+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2075 |
КАМІНСЬКИЙ А.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
68 (18+26+24) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2076 |
КАМПО А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2077 |
КАМПО І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
105 (42+24+39) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2078 |
КАМПОВ І.В. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2079 |
КАН В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
2080 |
КАНАЛОШ Л.Л. |
07194 |
смт. Великий Березний |
Жорнавська ЗОШ |
7 |
110 (36+50+24) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2081 |
КАНАЛОШ М.С. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
8 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2082 |
КАНДЇЄВА А.О. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2083 |
КАНЧІ А.П. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2084 |
КАНЧІЙ АЄ. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2085 |
КАНЧІЙ М.І. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2086 |
КАНЮК В.Ю. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2087 |
КАНЮК Н.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2088 |
КАНЮК Т.І. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2089 |
КАНЮКА Н.А. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
69 (24+15+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2090 |
КАПАЦ А.Р. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2091 |
КАПІТАН А.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
135 (36+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2092 |
КАПІТАН В.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2093 |
КАПІТАН Е.А. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2094 |
КАПІТАН М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2095 |
КАПІТАН Р.Р. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
70 (12+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2096 |
КАПІТУЛА ВО. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
2097 |
КАПКО Х |
07185 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ 1-2 ст. |
9 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2098 |
КАПТОЛА Б.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2099 |
КАПТУР Б.Я. |
07178 |
смт. Міжгір’я |
Лісковецький НВК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2100 |
КАПТУР МАРІАННА М |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
3 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
2101 |
КАПТУР О.В. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2102 |
КАПУСТЕЙ В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2103 |
КАПУСТЕЙ І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2104 |
КАПУСТЯК А.Ю. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2105 |
КАПУСТЯК Ю.Ю. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2106 |
КАПУШИНСЬКОЇ В.Е. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2107 |
КАПЧУК І.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2108 |
КАПЧУК О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2109 |
КАРАБИН М.М. |
07165 |
смт. Міжгір’я |
Келечинська ЗОШ |
2 |
63 (24+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
2110 |
КАРАБЧУК В.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2111 |
КАРАБЧУК Я.Д. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2112 |
КАРАЙВАН Р.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
7 |
49 (24+22+3) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2113 |
КАРАКЕВИЧ Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2114 |
КАРАКЕВИЧ М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2115 |
КАРАМАН А.В. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
4 |
81 (12+42+27) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2116 |
КАРАПЧУК В.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2117 |
КАРАСЬОВ Б.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2118 |
КАРАСЬОВА О.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2119 |
КАРБОВАНЕЦЬ Б.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2120 |
КАРЕЛІКОВА Я.С. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
8 |
129 (54+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2121 |
КАРЛЯК В.Е. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
67 (18+24+25) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2122 |
КАРЛЯК М.М. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2123 |
КАРМАНОВ В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
129 (42+60+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2124 |
КАРПИНЕЦЬ Л.І. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2125 |
КАРПІК О.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
118 (54+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2126 |
КАРПІКОВ О.О. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
58 (12+36+10) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2127 |
КАРПО Г.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2128 |
КАРПОВ Р.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2129 |
КАРПОВА О.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2130 |
КАРПОВИЧ А.Р. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2131 |
КАСАРДА Щ. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
67 (18+30+19) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2132 |
КАСИНЕЦЬ А.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2133 |
КАСИНЕЦЬ А.Ю. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2134 |
КАСИНЕЦЬ Д.М. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2135 |
КАСИНЕЦЬ І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
8 |
118 (42+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2136 |
КАСИНЕЩЬ І.Б. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2137 |
КАСИЧ В.М. |
07198 |
смт. Великий Березний |
Санаторна школа інтернат |
6 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2138 |
КАСИЧ М.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2139 |
КАСУМОВА С.Ф. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
111 (42+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2140 |
КАТРИНЕЦЬ М.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2141 |
КАТРИНЕЦЬ Я.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2142 |
КАТРИЧ А.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2143 |
КАХНИЧ В.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2144 |
КАЧМАР В.М. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2145 |
КАЧМАРЬ А.Ю. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2146 |
КАЧУР А.М. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2147 |
КАЧУР В.М. |
07133 |
м. Мукачево |
Новодавидківська ЗОШ |
10 |
126 (48+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2148 |
КАЧУР В.Щ. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
48 (24+18+6) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2149 |
КАЧУР І.І. |
07133 |
м. Мукачево |
Новодавидківська ЗОШ |
9 |
135 (48+60+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2150 |
КАЧУР К.О. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
57 (12+18+27) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2151 |
КАЧУР М.С. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
49 (24+16+9) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2152 |
КАЧУР Ю.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
30 (0+6+24) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2153 |
КАЧУР Я.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
85 (30+36+19) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2154 |
КАЧУРОВСЬКА Н.І. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2155 |
КАШКАРОВА С.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2156 |
КАШКОВА К.С. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2157 |
КАЩУК М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2158 |
КВАК Я.Я. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
67 (36+12+19) |
|
С1 |
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
2159 |
КВІТА ВІКТОРІЯ В |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
4 |
59 (24+24+11) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
2160 |
КЕБЕЛЕШ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2161 |
КЕБЕЛЕШ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2162 |
КЕВПАНИЧ М.В. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2163 |
КЕВПАНИЧ О.В. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
69 (12+27+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2164 |
КЕДИК М.В. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
9 |
111 (30+54+27) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
2165 |
КЕДИК Ю.І. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
2 |
48 (12+21+15) |
|
|
С2 |
|
Русінка Маріанна Василівна |
2166 |
КЕДЬО В.М. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2167 |
КЕДЮЛИЧ А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
49 (6+24+19) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2168 |
КЕКА В.А. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
6 |
105 (54+36+15) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2169 |
КЕКА В.Д. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
8 |
91 (42+22+27) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2170 |
КЕЛЕМЕН А |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
2 |
33 (12+12+9) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
2171 |
КЕЛЛЕР В.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2172 |
КЕЛЛЕР Г. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2173 |
КЕЛЬМАН А.М. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
11 |
109 (54+52+3) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2174 |
КЕЛЬМАН В.М. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
6 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2175 |
КЕМЕНЯШ Е.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2176 |
КЕМЕНЯШ М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
6 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2177 |
КЕМЕНЯШ М.Р. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
2 |
75 (18+30+27) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2178 |
КЕМЕНЯШ С.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
2179 |
КЕМИНЬ І.І. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2180 |
КЕМІНЬ О.І. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2181 |
КЕМІНЬ Т.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2182 |
КЕНЕЗ А |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
5 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
2183 |
КЕНЕЗ Д.М. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
147 (60+54+33) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2184 |
КЕНЕС М.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2185 |
КЕНТЕШ Е.П. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
4 |
85 (24+36+25) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2186 |
КЕНЮ В.М. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
2187 |
КЕПЕНАЧ ВЮ. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2188 |
КЕПИЧ М.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
30 (6+9+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2189 |
КЕПІЧ Н.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2190 |
КЕПША Г.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2191 |
КЕРЕК Д.І. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
3 |
118 (30+42+46) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2192 |
КЕРЕСТЕШІ В.А. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2193 |
КЕРЕЦМАН О.Ю. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
9 |
118 (42+58+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2194 |
КЕРЕЧАН К.М. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
54 (6+18+30) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2195 |
КЕРЕЧАНИН М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2196 |
КЕРЕЧАНИН Н |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
55 (12+30+13) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2197 |
КЕРЕЧАНИН Д.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2198 |
КЕРЕЧАНИН І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2199 |
КЕРЕЧАНИН К.І. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
7 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
2200 |
КЕРЕЧАНИН Н.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2201 |
КЕРЕШІІ А.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2202 |
КЕРТИС В.М. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
57 (18+24+15) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2203 |
КЕРТИС І.С. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2204 |
КЕРЧА К.І. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2205 |
КЕЦУК А.А. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2206 |
КЕЦУК М.І. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2207 |
КЕШЕЛЬ О.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
76 (12+36+28) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2208 |
КЕШЕЛЯ Д.П. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
3 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2209 |
КЕШЕЛЯ М.М. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2210 |
КЕШКЕНТІЙ Д.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2211 |
КИБЗА В.В. |
07198 |
смт. Великий Березний |
Санаторна школа інтернат |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
2212 |
КИВИР К.І. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
2213 |
КИНІВ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2214 |
КИНІВ Є.Є. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2215 |
КИНІВ М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
33 (12+9+12) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2216 |
КИРИЛЮК М.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
29 (6+18+5) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2217 |
КИРИЧЕНКО В.В. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
9 |
49 (18+22+9) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2218 |
КИРЛИК Н.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
42 (0+24+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2219 |
КИРПАЛЬ М.М. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
4 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
2220 |
КИРЮХІНА К.О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2221 |
КИСЕЛЬ В.В. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2222 |
КИЧАК О.Ю. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2223 |
КИЧЕРА М.І. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2224 |
КИЩАК М.М. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
10 |
151 (54+52+45) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2225 |
КІВЕР К.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
33 (6+15+12) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2226 |
КІВЕР К.С. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
7 |
68 (18+32+18) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
2227 |
КІЗИМА К.В. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2228 |
КІЗЬКО А |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
6 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
2229 |
КІКАЛО К.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2230 |
КІКАЛО Л.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2231 |
КІЛЯКОВА А.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2232 |
КІНАШ В.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
4 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2233 |
КІНДЗЕРСЬКА М.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
91 (18+42+31) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2234 |
КІНТОР М.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
136 (42+48+46) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2235 |
КІНЧ А.Е. |
07145 |
м. Мукачево |
Кленовецька ЗОШ, Медведівська ЗОШ |
3 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2236 |
КІНЧ В.В. |
07145 |
м. Мукачево |
Кленовецька ЗОШ, Медведівська ЗОШ |
4 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2237 |
КІРАЛЬ В.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
3 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2238 |
КІРАЛЬ І.Є. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
88 (30+52+6) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2239 |
КІРАЛЬ К.Ч. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
11 |
143 (42+56+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пігор Валентина Золтанівна |
2240 |
КІРАЛЬГАЗІ М.М. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
2241 |
КІРІЦА І.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2242 |
КІРШЕНБАУМ Д.Ю. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2243 |
КІС Т.Я. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2244 |
КІСЕЛЬОВА К.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
80 (24+26+30) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2245 |
КІШ Б.Р. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
80 (18+36+26) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2246 |
КІШ БОГДАН БЩ. |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
2 |
36 (12+15+9) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
2247 |
КІШ В.Ю. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
11 |
93 (24+54+15) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
2248 |
КІШ Д |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
5 |
57 (36+6+15) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
2249 |
КІШ Е.В. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
9 |
105 (36+54+15) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2250 |
КІШ Є.Ю. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
2251 |
КІШ Н.М. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
2 |
57 (24+24+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Русінка Маріанна Василівна |
2252 |
КІШ Р |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
10 |
90 (36+48+6) |
|
|
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
2253 |
КІШ Р. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
113 (36+50+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2254 |
КІШ Т.С. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
33 (6+12+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2255 |
КІШ Ю.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2256 |
КІЯК Д.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
2257 |
КІЯНОВСЬКИЙ І.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
75 (30+18+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2258 |
КЛЕВЕЦ Є.Є. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
2259 |
КЛЕВЕЦЬ І.О. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
85 (36+30+19) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2260 |
КЛЕВЕЦЬ К.М. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
8 |
70 (24+22+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2261 |
КЛЕПАНОВ К.С. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2262 |
КЛЕЦКО А.В. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2263 |
КЛЕЦКО Н.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
51 (6+36+9) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2264 |
КЛИВЕЦЬ Е.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
75 (30+30+15) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2265 |
КЛИВЕЦЬ Є.І. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2266 |
КЛИМ О.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2267 |
КЛИМЕНКО А.І. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
57 (12+18+27) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2268 |
КЛИМЕНКО Д.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2269 |
КЛИМЕНКО Ж.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
8 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2270 |
КЛИМЕНКО Н.Є. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2271 |
КЛИМЕНКО П.Є. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2272 |
КЛИМКО О.Р. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
62 (18+42+2) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2273 |
КЛИМКО С.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2274 |
КЛИМПОТЮК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2275 |
КЛИМПУШ Б.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2276 |
КЛИМПУШ І.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2277 |
КЛИМПУШ П.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2278 |
КЛИМПУШ Ю.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
56 (12+30+14) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2279 |
КЛІМЧУК В.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2280 |
КЛОВАНИЧ О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
57 (24+24+9) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2281 |
КЛОПОТАР А.І. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
8 |
68 (30+20+18) |
|
|
|
|
Плиска Наталія Василівна |
2282 |
КЛОПОТАР Д.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
2283 |
КЛУШИНА М.О. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2284 |
КЛЬОБ А.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2285 |
КЛЬОБ К.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2286 |
КЛЮВАК Я.В. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
2287 |
КЛЮС І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2288 |
КЛЮЧКЕЙ Д.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2289 |
КЛЮЧКОВВИЧ А.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
93 (24+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2290 |
КЛЮЧКОВИЧ О.Ю. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2291 |
КЛЯП Д.М. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Боршош Оксана Іванівна |
2292 |
КНИШУК В.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2293 |
КНЯЗЬ В.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2294 |
КОБАЛЬ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2295 |
КОБАЛЬ В.М. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
7 |
85 (30+22+33) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
2296 |
КОБАЛЬ К.І. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
2297 |
КОБАЛЬ М.В. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
7 |
142 (60+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюх Іванна Іванівна |
2298 |
КОБАЛЬ М.В. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
85 (30+28+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2299 |
КОБАЛЬ С.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2300 |
КОБЕЛЯШ І.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
62 (12+36+14) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2301 |
КОБЕРНЮК А.В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2302 |
КОБЕЦЬ Ю.В. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
9 |
88 (30+40+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2303 |
КОБЗАР А.А. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2304 |
КОБИН В.В. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2305 |
КОБУЛЕЙ О.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2306 |
КОВАЛЕНКО А.А. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
4 |
106 (24+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2307 |
КОВАЛЕНКО Д.Г. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2308 |
КОВАЛЬ А.Р. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2309 |
КОВАЛЬ В.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
58 (36+6+16) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2310 |
КОВАЛЬ Г.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2311 |
КОВАЛЬ Д.В. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
3 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2312 |
КОВАЛЬ Є.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
100 (42+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2313 |
КОВАЛЬ З.Д. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
135 (42+48+45) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2314 |
КОВАЛЬ К.В. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
3 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2315 |
КОВАЛЬ М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
117 (42+36+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2316 |
КОВАЛЬ О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2317 |
КОВАЛЬ С |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
4 |
82 (24+24+34) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2318 |
КОВАЛЬ С.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2319 |
КОВАЛЬОВ С.С. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2320 |
КОВАЛЬОВА К.Р. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2321 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Я.Л. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2322 |
КОВАЛЬЧИН К.М. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2323 |
КОВАЛЬЧУК А.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2324 |
КОВАЛЬЧУК В.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2325 |
КОВАЛЬЧУК Д.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2326 |
КОВАЛЬЧУК О.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2327 |
КОВАЧ К |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
8 |
74 (30+26+18) |
|
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
2328 |
КОВАЧ Т |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
8 |
119 (42+50+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2329 |
КОВАЧ А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2330 |
КОВАЧ А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
69 (18+36+15) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2331 |
КОВАЧ А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2332 |
КОВАЧ А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2333 |
КОВАЧ Б.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2334 |
КОВАЧ Б.І. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
2335 |
КОВАЧ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2336 |
КОВАЧ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2337 |
КОВАЧ Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2338 |
КОВАЧ Е.А. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
2339 |
КОВАЧ Є.В. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
3 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2340 |
КОВАЧ ЄВГЕНІЯ Є |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
2341 |
КОВАЧ І.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2342 |
КОВАЧ І.В. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2343 |
КОВАЧ І.В. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2344 |
КОВАЧ Й.В. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
3 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2345 |
КОВАЧ К.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2346 |
КОВАЧ К.О. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
2347 |
КОВАЧ М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2348 |
КОВАЧ М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2349 |
КОВАЧ М.Ж. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2350 |
КОВАЧ М.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2351 |
КОВАЧ М.М. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
7 |
124 (60+34+30) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2352 |
КОВАЧ М.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2353 |
КОВАЧ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2354 |
КОВАЧ М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2355 |
КОВАЧ М.Щ. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2356 |
КОВАЧ О.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
61 (18+30+13) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2357 |
КОВАЧ О.Д. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2358 |
КОВАЧ О.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2359 |
КОВАЧ О.Ю. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2360 |
КОВАЧ П.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2361 |
КОВАЧ Р.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
54 (6+24+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2362 |
КОВАЧ Р.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
60 (12+36+12) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2363 |
КОВАЧ Р.С. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
2364 |
КОВАЧ С.І. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2365 |
КОВАЧ С.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
111 (48+36+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2366 |
КОВАЧ Т.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2367 |
КОВАЧ Ф.Ю. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2368 |
КОВБАСКО Д.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
57 (18+21+18) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2369 |
КОВБАСНЮК А.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2370 |
КОВБАСНЮК В.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
90 (30+48+12) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2371 |
КОВБАСНЮК Г.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2372 |
КОВБАСНЮК Г.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2373 |
КОВБАСНЮК І.Ф. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2374 |
КОВБАСНЮК О.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2375 |
КОВБАСНЮК О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
97 (30+36+31) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2376 |
КОВБЕНЬ В.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2377 |
КОВБИНЬ К.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2378 |
КОВБІНЬ Е.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
119 (48+50+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2379 |
КОВРЕЙ А.Г. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
2380 |
КОВТАН С.Є. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2381 |
КОВТУН А.С. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
140 (54+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2382 |
КОВТУН Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2383 |
КОВТУН О.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2384 |
КОВША В.В. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
8 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Леврінц Людмила Степанівна |
2385 |
КОГУТ Д.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
6 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2386 |
КОГУТ Д.І. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2387 |
КОГУТ М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2388 |
КОГУТ М.Ю. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2389 |
КОГУТ О.І. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
7 |
79 (24+34+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2390 |
КОГУТ О.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2391 |
КОГУТ С.С. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
51 (18+24+9) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2392 |
КОГУТ Ю.Ю. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2393 |
КОГУТИЧ М.Ю. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
67 (24+22+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2394 |
КОГУТКА В.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2395 |
КОДРИШ О.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2396 |
КОЗАК А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
2397 |
КОЗАК А.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
100 (24+46+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2398 |
КОЗАК Б.О. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2399 |
КОЗАК В.О. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
75 (18+24+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2400 |
КОЗАК І.В. |
07178 |
смт. Міжгір’я |
Лісковецький НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2401 |
КОЗАК М.М. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
2402 |
КОЗАК Р.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2403 |
КОЗАКОВА О.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
54 (12+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
2404 |
КОЗАР А.В. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
9 |
94 (30+40+24) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2405 |
КОЗАР А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2406 |
КОЗАР А.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2407 |
КОЗАР А.О. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
8 |
95 (48+32+15) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2408 |
КОЗАР В.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
11 |
103 (48+52+3) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2409 |
КОЗАР Д.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
11 |
103 (48+52+3) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2410 |
КОЗАР Е.І. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
8 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2411 |
КОЗАР Є.І. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2412 |
КОЗАР К.І. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
76 (36+24+16) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2413 |
КОЗАР С.М. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
5 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2414 |
КОЗАР Х.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
9 |
43 (24+10+9) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2415 |
КОЗАР Я. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2416 |
КОЗАР Я.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2417 |
КОЗАР ЯМ. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2418 |
КОЗЕНЮК В.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2419 |
КОЗІЙ О.В. |
07132 |
м. Мукачево |
Макарівська ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2420 |
КОЗІСТА І.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
84 (12+30+42) |
|
|
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
2421 |
КОЗЛОВА Т.А. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2422 |
КОЗМАНКО Н.Е. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
9 |
123 (54+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2423 |
КОЗОШ М.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
9 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Плиска Наталія Василівна |
2424 |
КОЗУБ В.М. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
3 |
75 (18+36+21) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2425 |
КОЗУБ Є.Є. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
78 (18+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2426 |
КОЗУБ М.М. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
3 |
81 (18+42+21) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2427 |
КОЗУБ Ю.М. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
5 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2428 |
КОЗУРАК В.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+48+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2429 |
КОЗУРАК Я.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
69 (18+30+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2430 |
КОЗЬМА А.В. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
9 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Леврінц Людмила Степанівна |
2431 |
КОЗЬМА Е.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
117 (36+60+21) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
2432 |
КОКАЙКО Е.В. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
9 |
97 (36+52+9) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2433 |
КОКАЙКО І.В. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
6 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2434 |
КОКІШ І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2435 |
КОКІШ Х.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2436 |
КОКІШ Ю. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+15+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2437 |
КОКІШМЕЛНИК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2438 |
КОКОШ Г.Л. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
7 |
47 (12+20+15) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
2439 |
КОКОША О.М. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
7 |
114 (42+60+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2440 |
КОЛАЧ А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2441 |
КОЛАЧУК І.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2442 |
КОЛБАСКА Т.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2443 |
КОЛЕСНИК О.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2444 |
КОЛЕСНИК С.П. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
104 (36+50+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2445 |
КОЛМИКОВА Ю.І. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2446 |
КОЛОМІЄЦЬ А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
111 (24+48+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2447 |
КОЛОМІЄЦЬ К.І. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2448 |
КОЛОНИЧ В.А. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
2449 |
КОЛЯДКО Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2450 |
КОМАР ДАНІЄЛЛА Д |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
3 |
71 (18+42+11) |
|
|
С2 |
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
2451 |
КОМАР С.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2452 |
КОМАРІВСЬКА А.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
7 |
36 (6+24+6) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
2453 |
КОМАРНИЦЬКА О.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
5 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2454 |
КОМАРЬ М.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2455 |
КОМІСАРОВА І.О. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
4 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2456 |
КОМІСАРОВА Н.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2457 |
КОМОНІЙ Д.О. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2458 |
КОМПОНІЄЦЬ К.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
76 (24+42+10) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2459 |
КОНДОР В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
39 (12+15+12) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2460 |
КОНДРАТЄВ Д.Д. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2461 |
КОНДРІЯ Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2462 |
КОНДРЯ Ю.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2463 |
КОНЕВИЧ І.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2464 |
КОНЕВИЧ Т.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2465 |
КОНЕВИЧ Т.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
9 |
67 (12+34+21) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2466 |
КОНКУС Я.І. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
6 |
75 (30+18+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2467 |
КОНОНЮК І.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
80 (12+42+26) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2468 |
КОНСТАНТІНОВА А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2469 |
КОПА К.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2470 |
КОПАНЧУК А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2471 |
КОПИЛОВ Д.О. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
75 (18+42+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2472 |
КОПИЛЮК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
85 (24+40+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2473 |
КОПИН В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
123 (36+48+39) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2474 |
КОПИН М.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2475 |
КОПИН Ю.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2476 |
КОПИНЕЦЬ С |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
4 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
2477 |
КОПИНЕЦЬ Е.І. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Леврінц Людмила Степанівна |
2478 |
КОПИНЕЦЬ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2479 |
КОПИНЕЦЬ Й.І. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
4 |
48 (18+24+6) |
|
|
|
|
Леврінц Людмила Степанівна |
2480 |
КОПИНЕЦЬ Я.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
89 (24+42+23) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2481 |
КОПИНЦЮ В.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
5 |
93 (24+36+33) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
2482 |
КОПИЧ В.В. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
2483 |
КОПИЧ В.І. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
3 |
67 (12+36+19) |
|
|
С2 |
|
Біловар Катерина Степанівна |
2484 |
КОПИЧ І.І. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
4 |
67 (12+36+19) |
|
|
С2 |
|
Біловар Катерина Степанівна |
2485 |
КОПІН Є.І. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
58 (12+24+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2486 |
КОПІН Н.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Плиска Наталія Василівна |
2487 |
КОПІН Ю.Ю. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
9 |
58 (24+22+12) |
|
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
2488 |
КОПОЛОВЕЦЬ В.Я. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
58 (12+30+16) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2489 |
КОПОЛОВИЧ М.Р. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
2490 |
КОПОЛОВИЧ Ю.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2491 |
КОПОСОВИЧ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2492 |
КОПРИВА Н.Й. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2493 |
КОПТО Н.Б. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
2494 |
КОПЧА Д.П. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2495 |
КОПЧА Н.Т. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
2496 |
КОПЧА О.Р. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2497 |
КОПЧА Ю.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2498 |
КОРДОБАН І.Ю. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
2499 |
КОРДОНЕЦЬ В.В. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
8 |
139 (42+58+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2500 |
КОРЖУК Б.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2501 |
КОРЖУК Г.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2502 |
КОРЖУК Д.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2503 |
КОРЖУК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
45 (6+21+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2504 |
КОРИК В.В. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
3 |
58 (6+30+22) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
2505 |
КОРІНЬ О.В. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2506 |
КОРМОШ Є.І. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
5 |
141 (42+60+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюх Іванна Іванівна |
2507 |
КОРМОШ А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
109 (36+46+27) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2508 |
КОРМОШ В.В. |
07218 |
с. Теково |
Теківська ЗОШ |
4 |
107 (42+48+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Уйфолуші Андріана Іванівна |
2509 |
КОРМОШ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2510 |
КОРМОШ М.Ф. |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Рішко Елеонора Болажівна |
2511 |
КОРМОШ Я.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2512 |
КОРНАТІВСЬКА А.О. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
9 |
111 (36+48+27) |
|
|
С2 |
|
Плиска Наталія Василівна |
2513 |
КОРНИЛО С.О. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2514 |
КОРНІЄНКО А.В. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2515 |
КОРНІЙЧУК В.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2516 |
КОРОБКО А.Д. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2517 |
КОРОБКО А.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
116 (36+48+32) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2518 |
КОРОВСЬКА О.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2519 |
КОРОЛЕВИЧ М.Р. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
10 |
103 (42+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюх Іванна Іванівна |
2520 |
КОРОЛОВИЧ АМ. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
5 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2521 |
КОРОЛЬ А.В. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
6 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
2522 |
КОРОЛЬ В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2523 |
КОРОЛЬ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2524 |
КОРОЛЬ В.І. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
8 |
52 (18+22+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2525 |
КОРОЛЬ В.Ш. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2526 |
КОРОЛЬ Д.Ю. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2527 |
КОРОЛЬ І.І. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
7 |
64 (36+22+6) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2528 |
КОРОЛЬ М.В. |
07178 |
смт. Міжгір’я |
Лісковецький НВК |
7 |
127 (42+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2529 |
КОРОЛЬ М.І. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
123 (48+48+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2530 |
КОРОЛЬ Н.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2531 |
КОРОЛЬ О.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2532 |
КОРОЛЬ О.Ю. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2533 |
КОРОЛЬ П.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2534 |
КОРОЛЬ Р.В. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2535 |
КОРОЛЬ Т.І. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2536 |
КОРОЛЬМИРОСЛАВ М.А. |
07178 |
смт. Міжгір’я |
Лісковецький НВК |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2537 |
КОРОЛЮК Х.І. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2538 |
КОРОТКОВА Т.О. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
8 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2539 |
КОРОТЯ Л.Б. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
3 |
67 (18+36+13) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2540 |
КОРПОШ А.Р. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2541 |
КОРПОШ Г.А. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
78 (24+42+12) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
2542 |
КОРПОШ Д.М. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
7 |
51 (30+6+15) |
|
|
|
|
Леврінц Людмила Степанівна |
2543 |
КОРПОШ І.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2544 |
КОРПОШ Р.В. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
2545 |
КОРСАК Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2546 |
КОРСАК І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2547 |
КОРУД Д.В. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
10 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2548 |
КОРЧИНСЬКА О.М. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2549 |
КОРШАК Л.І. |
07174 |
смт. Міжгір’я |
Присліпська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2550 |
КОРЯКІНА К. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
45 (18+18+9) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2551 |
КОС Ю.В. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
10 |
58 (12+22+24) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2552 |
КОСИК М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
67 (12+42+13) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2553 |
КОСОВІЛКА О.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
100 (42+24+34) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2554 |
КОСТА К.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
2555 |
КОСТАК А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2556 |
КОСТАК А.В. |
07202 |
с. Вербовець |
Вербовецька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Савко Сільвія Іванівна |
2557 |
КОСТАК В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2558 |
КОСТАК Е.І. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
1 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
2559 |
КОСТАК К.І. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
2560 |
КОСТАН М. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2561 |
КОСТАН М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
57 (12+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2562 |
КОСТАН О.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2563 |
КОСТАНДОВА А.С. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
52 (6+24+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2564 |
КОСТЕЛЕЙ І |
07185 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ 1-2 ст. |
7 |
49 (12+22+15) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2565 |
КОСТЕНКО В.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2566 |
КОСТЕЦЬКА Т |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2567 |
КОСТИК А.Ж. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
103 (30+48+25) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2568 |
КОСТИК І.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2569 |
КОСТИК М.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2570 |
КОСТИК М.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
30 (18+12+0) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2571 |
КОСТИК М.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2572 |
КОСТИК О.І. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2573 |
КОСТИК Р.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2574 |
КОСТИЧ Ю.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2575 |
КОСТИШИН С.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2576 |
КОСТРАБА Б.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
57 (12+12+33) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2577 |
КОСТРАБА Г.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2578 |
КОСТЬ А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
27 (12+9+6) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2579 |
КОСТЬ А.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
81 (24+36+21) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2580 |
КОСТЬ Б.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2581 |
КОСТЬ О.Я. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
63 (6+27+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2582 |
КОСТЬ Ю.Ю. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2583 |
КОСТЬО К.О. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
2 |
45 (12+18+15) |
|
|
|
|
Югас Оксана Миколаївна |
2584 |
КОСТЮК А.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2585 |
КОСТЮК А.Я. |
07165 |
смт. Міжгір’я |
Келечинська ЗОШ |
3 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
2586 |
КОСТЮК Ї.Ї. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2587 |
КОСТЮК К.В. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
7 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2588 |
КОСТЮК К.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2589 |
КОСТЮК М.А. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
5 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2590 |
КОСТЮК О.В. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
4 |
117 (42+42+33) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2591 |
КОСТЮЧЕНКО І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2592 |
КОСТЯК А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2593 |
КОСТЯК А.М. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2594 |
КОСТЯК В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2595 |
КОСТЯК Р.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2596 |
КОСТЯК Р.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2597 |
КОСЮК Ю.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
2598 |
КОСЯК Т.С. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2599 |
КОТЕНКО В.І. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Леврінц Людмила Степанівна |
2600 |
КОТИК Н.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2601 |
КОТЛАН А.М. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
3 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
2602 |
КОТЛАН В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2603 |
КОТЛАН Ю.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2604 |
КОТЛАР А.І. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
2605 |
КОТОРАЖУК О.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2606 |
КОТРУЧ Е.С. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
4 |
79 (24+36+19) |
|
|
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
2607 |
КОТТЕС Е.Р. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2608 |
КОТУБЕЙ К.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2609 |
КОТУБЕЙ О.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2610 |
КОТУБЕЙ О.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2611 |
КОТУБЕЙ Р.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
123 (36+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2612 |
КОТЬО А.Ф. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2613 |
КОФЕЛЬ І.І. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2614 |
КОХАН В.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
11 |
94 (48+40+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2615 |
КОХАН Е.М. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
8 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2616 |
КОХАН С.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
97 (36+36+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2617 |
КОЦАКА Ю.М. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2618 |
КОЦАН М.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2619 |
КОЦКА К.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2620 |
КОЦУР В.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
89 (30+30+29) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2621 |
КОЧЕРГАН Д.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
111 (30+30+51) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2622 |
КОЧЕРЖУК В.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
123 (36+54+33) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2623 |
КОЧЕРЖУК І.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2624 |
КОЧЕРЖУК І.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2625 |
КОЧЕРЖУК М.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
111 (42+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2626 |
КОЧЕРЖУК Ю.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2627 |
КОЧЕТОВА В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
90 (12+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2628 |
КОШЕЛЯ І.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2629 |
КОШЕЛЯ М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2630 |
КОШЕЛЯ Я.Б. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2631 |
КОШІЛКА М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2632 |
КОШІЛКА О.А. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2633 |
КОШІЛКА Ю.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2634 |
КОШТУРА К.П. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
69 (18+30+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
2635 |
КОШТУРА Р.В. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2636 |
КОШТУРА Ю.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
2637 |
КОШТУРА Я.О. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
81 (18+36+27) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2638 |
КРАВЕЦЬ Я.І. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2639 |
КРАВЦОВА І |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
39 (12+15+12) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2640 |
КРАВЧЕНКО В.В. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
10 |
58 (12+22+24) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2641 |
КРАВЧЕНКО Л |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
51 (12+12+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2642 |
КРАВЧУК К.М. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
1 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2643 |
КРАДЕЦЬКА Е.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2644 |
КРАЇЛО В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
91 (36+36+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
2645 |
КРАЙЗМАН Р.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
2646 |
КРАЙНИКІВСЬКА В.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2647 |
КРАЙНЯЙ М.М. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
2648 |
КРАЙНЯЙ М.М. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
2649 |
КРАЙНЯНСЬКА В.В. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
3 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
2650 |
КРАСАВКІНА К.І. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2651 |
КРАСНОЩЕКОВ І.О. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2652 |
КРАСНЯНИК В.Р. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
3 |
54 (6+24+24) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2653 |
КРАСНЯНИК В.Ю. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
87 (30+48+9) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2654 |
КРАСНЯНИК Ї.Ї. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
3 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2655 |
КРАСНЯНИК О.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2656 |
КРАУС Н.П. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
75 (18+42+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2657 |
КРЕБА А.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
94 (24+48+22) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2658 |
КРЕГУЛ Г.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2659 |
КРЕГУЛ Д.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2660 |
КРЕГУЛ Л.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2661 |
КРЕДІНЦОВ А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2662 |
КРЕМІНЬ Е.М. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
72 (0+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2663 |
КРЕСЯК М.В. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
8 |
78 (36+30+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2664 |
КРЕЦУЛ А.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2665 |
КРЕЦУЛ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2666 |
КРЕЧУН І.Р. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2667 |
КРЕЧУН О.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2668 |
КРИВАНИЧ В.І. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
4 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Русінка Маріанна Василівна |
2669 |
КРИВАНИЧ В.Р. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2670 |
КРИВАНИЧ М.І. |
07178 |
смт. Міжгір’я |
Лісковецький НВК |
7 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2671 |
КРИВЕНКО М.Г. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
83 (42+32+9) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2672 |
КРИВЕЦЬКА М.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2673 |
КРИВЕЦЬКИЙ О.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
85 (30+24+31) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2674 |
КРИВИЦЬКА Е.Ю. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
4 |
71 (30+24+17) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2675 |
КРИВЛЯК М.Я. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2676 |
КРИВОВЯЗ І.А. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2677 |
КРИВОШАПКО Ю.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
57 (18+15+24) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2678 |
КРИЖЕВСЬКА А.А. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2679 |
КРИНИЦЯ С.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2680 |
КРИЧФАЛУШІЙ Г.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2681 |
КРИЧФАЛУШІЙ К.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2682 |
КРИЧФАЛУШІЙ О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
91 (18+42+31) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
2683 |
КРИШЕНИК Д |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
66 (30+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2684 |
КРІЖАН В.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2685 |
КРІШТОФ К.І. |
07210 |
с. Горбки |
Горбківська ЗОШ |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гриценко Віра Іванівна |
2686 |
КРЇЧФАЛУШЇ Р |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
5 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
2687 |
КРОБИНЕЦЬ М.В. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
63 (12+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2688 |
КРОО З.А. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2689 |
КРУЛЬКО В.Я. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2690 |
КРУЛЬКО Д.Б. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2691 |
КРУПЧАК Б.Ю. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
110 (42+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2692 |
КРУЦЕЙ К.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
36 (24+9+3) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2693 |
КРЬОКА В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2694 |
КУБЕРКА М.Й. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
2695 |
КУБЕРКА М.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
81 (18+42+21) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2696 |
КУБЕРКА О.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2697 |
КУБІК Р.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2698 |
КУВІК Г.Я. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2699 |
КУВІК М. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2700 |
КУВІК О.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2701 |
КУГУТ К.Є. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2702 |
КУДІН В.В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2703 |
КУДРИЧ А.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2704 |
КУДРОН О.О. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
2705 |
КУДРЯВИХ І.Р. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
2 |
36 (6+15+15) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
2706 |
КУЖБЕЙ РОМАН РЩ. |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
2 |
27 (6+9+12) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
2707 |
КУЗАН Д.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2708 |
КУЗАН Д.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2709 |
КУЗИК Т.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
63 (24+24+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2710 |
КУЗНЄЦОВА В.П. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2711 |
КУЗЬМА С |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2712 |
КУЗЬМА А.Р. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2713 |
КУЗЬМА Д.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2714 |
КУЗЬМА І.І. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
7 |
91 (42+28+21) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2715 |
КУЗЬМА К.С. |
07194 |
смт. Великий Березний |
Жорнавська ЗОШ |
5 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2716 |
КУЗЬМА М.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
9 |
141 (48+60+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2717 |
КУЗЬМА О.О. |
07194 |
смт. Великий Березний |
Жорнавська ЗОШ |
8 |
110 (36+50+24) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2718 |
КУЗЬМА О.Я. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
9 |
109 (42+52+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2719 |
КУЗЬМА С.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2720 |
КУЗЬМА С.І. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2721 |
КУЗЬМА С.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
69 (30+18+21) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2722 |
КУЗЬМА Х.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2723 |
КУЗЬМИК В.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
11 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Пігор Валентина Золтанівна |
2724 |
КУЗЬМИЧУК Н.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
63 (24+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2725 |
КУЗЬМОВИЧ М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2726 |
КУЗЬОМКА А.М. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2727 |
КУЗЮК О.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2728 |
КУКАНІЇ А.Б. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
8 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2729 |
КУКЛИШИН В.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2730 |
КУКЛИШИН М.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2731 |
КУКЛИШИН М.М. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
4 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2732 |
КУКЛОВА К.П. |
07198 |
смт. Великий Березний |
Санаторна школа інтернат |
2 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
2733 |
КУКУЛЬ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
93 (24+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2734 |
КУЛЕБА О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2735 |
КУЛИК А.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2736 |
КУЛИК А.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2737 |
КУЛИК А.П. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2738 |
КУЛИК О. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
2739 |
КУЛІБАБА О.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
41 (18+14+9) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2740 |
КУЛТАН М.Е. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2741 |
КУЛЬБАКА О.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2742 |
КУН В.А. |
07202 |
с. Вербовець |
Вербовецька ЗОШ |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Савко Сільвія Іванівна |
2743 |
КУНАК Є.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2744 |
КУНАК М.В. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
8 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2745 |
КУНДРИК А.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
130 (54+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2746 |
КУПАР А |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
2747 |
КУПАР Д |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
7 |
122 (42+56+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
2748 |
КУПЕЦ К.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2749 |
КУПЕЦЬ В.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
77 (30+36+11) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2750 |
КУПЇКОВ К.І. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
127 (48+48+31) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
2751 |
КУПОР М.Й. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
2752 |
КУПРИЧ К.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2753 |
КУПЦОВ Р.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2754 |
КУПЧИК К.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
69 (12+36+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
2755 |
КУРАХ І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2756 |
КУРБАТОВА Д.Л. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2757 |
КУРИЛЯК В.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2758 |
КУРИН О.І. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
4 |
129 (48+42+39) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2759 |
КУРИЦЯ О.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2760 |
КУРИЦЯ Т.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
8 |
60 (24+30+6) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2761 |
КУРСОВА О.О. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2762 |
КУРТА І |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
9 |
52 (6+28+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2763 |
КУРТА О.Ю. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
8 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2764 |
КУРТАНИЧ П.П. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
7 |
97 (36+34+27) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2765 |
КУРТЕЙ М.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2766 |
КУРТИНЕЦЬ В.Ю. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
2767 |
КУРТИНЕЦЬ М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2768 |
КУРУЦ В |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
2769 |
КУРУЦ В.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2770 |
КУРУЦ І.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
48 (18+21+9) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2771 |
КУРУЦ М.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
4 |
69 (24+24+21) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2772 |
КУРУЦ Я.В. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
4 |
61 (18+30+13) |
|
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
2773 |
КУРУЦА Р.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2774 |
КУРЧАК А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2775 |
КУРЧАК К.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2776 |
КУРЧАК Н.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
76 (12+36+28) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2777 |
КУС В.М. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
7 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
2778 |
КУС Л.М. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
9 |
76 (18+40+18) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
2779 |
КУС М.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2780 |
КУСТРЬО А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2781 |
КУСТРЬО В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
7 |
57 (24+24+9) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2782 |
КУСТРЬО Є.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2783 |
КУСТРЬО І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
2784 |
КУСТРЬО М.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
115 (42+48+25) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2785 |
КУСТРЬО Н.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2786 |
КУСТРЬО О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2787 |
КУСТРЬО С.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2788 |
КУСЯК Д.А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
87 (18+42+27) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2789 |
КУТ Д.В. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2790 |
КУТ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2791 |
КУТНИЧ Т.Т. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2792 |
КУТНИЧ Т.Т. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2793 |
КУТОШЇ Д |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
5 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
2794 |
КУХАР Н.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
42 (12+21+9) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2795 |
КУХТА І.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
39 (12+12+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2796 |
КУХТА К.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2797 |
КУХТА П.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2798 |
КУЦАК О.Ю. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2799 |
КУЦЕНКО Н.М. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
2 |
63 (12+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2800 |
КУЦИН В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2801 |
КУЦИН Є.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2802 |
КУЦИН І.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2803 |
КУЦИН К.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
81 (24+36+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
2804 |
КУЦИН О.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2805 |
КУЦИН Т.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2806 |
КУЦИН Ю.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2807 |
КУЦИНА А.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2808 |
КУЦИНА В.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
129 (48+42+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2809 |
КУЦКІР В.Ю. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2810 |
КУЧЕЙНИК С.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2811 |
КУЧЕР А.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
57 (18+21+18) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2812 |
КУЧЕРЯВИЙ М.М. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
74 (18+36+20) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2813 |
КУЧІНКА А. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2814 |
КУЧІНКА Ю.І. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2815 |
КУЧІНКА Я.В. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
4 |
105 (30+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2816 |
КУЧКОВСЬКА А.П. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
72 (12+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2817 |
КУШНАРЕНКО В.В. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2818 |
КУШНІР М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
147 (36+54+57) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2819 |
КУШНІР А.Ф. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2820 |
КУШНІР Б.Б. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
141 (60+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2821 |
КУШНІР Е.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
2822 |
КУШНІР Т.В. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2823 |
КУШНІРУК С.А. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2824 |
КУШНІРЮК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2825 |
КУШТАН М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2826 |
КУШТАН О.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2827 |
КУШТИНЕЦЬ Я.І. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
36 (12+6+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2828 |
ЛАБАТІЙ В.В. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
9 |
64 (18+28+18) |
|
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
2829 |
ЛАБИК А.А. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
21 (12+0+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2830 |
ЛАБИК С.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2831 |
ЛАВЕР ВЩ. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+48+27) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2832 |
ЛАВКАЙ А.Є. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2833 |
ЛАВКАЙ В.Я. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2834 |
ЛАВКАЙ К.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2835 |
ЛАВРЕНКО К.В. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
2836 |
ЛАВРИШИН А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2837 |
ЛАВРИШИН В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2838 |
ЛАВРИШИН І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2839 |
ЛАВРИШИН Н.А. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2840 |
ЛАВРИШИН Ю.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2841 |
ЛАВРИШИНЕЦЬ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2842 |
ЛАВРИШИНЕЦЬ Ю.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2843 |
ЛАВРЮК Г.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
75 (24+24+27) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2844 |
ЛАВРЮК І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2845 |
ЛАДИГІНА А.А. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югас Оксана Миколаївна |
2846 |
ЛАДИКА І.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2847 |
ЛАДОМИРЯК Б.В. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
8 |
118 (30+52+36) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2848 |
ЛАЗАР А.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2849 |
ЛАЗАРЕНКО О.К. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2850 |
ЛАЗАРЬ Л.В. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
2851 |
ЛАЗОРКА О.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2852 |
ЛАЗОРКО М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
60 (24+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2853 |
ЛАЗУР І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
79 (30+30+19) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2854 |
ЛАЗУР ХМ. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2855 |
ЛАКАТИШ С.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
105 (36+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2856 |
ЛАКАТОШ А.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2857 |
ЛАКАТОШ А.Я. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2858 |
ЛАКАТОШ АЯ. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2859 |
ЛАКАТОШ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2860 |
ЛАКАТОШ Д.З. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2861 |
ЛАКАТОШ Є.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
57 (12+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2862 |
ЛАКАТОШ І.І. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2863 |
ЛАКАТОШ К.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2864 |
ЛАКАТОШ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2865 |
ЛАКАТОШ М.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
57 (18+24+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2866 |
ЛАКЕС Ю.Т. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2867 |
ЛАКОТА Д.Р. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2868 |
ЛАЛО В.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2869 |
ЛАНОВИЙ М.С. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
8 |
134 (48+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2870 |
ЛАНЬО В.В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2871 |
ЛАНЬО М.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2872 |
ЛАНЬО О.О. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
7 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2873 |
ЛАНЬО Р.С. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2874 |
ЛАПЕЙ Н.В. |
07156 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
111 (36+36+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пойда Вікторія Василівна |
2875 |
ЛАПКО Д.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2876 |
ЛАПКО І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2877 |
ЛАПКО М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2878 |
ЛАРКІНА М.М. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2879 |
ЛАСКА С.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
5 |
36 (24+12+0) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2880 |
ЛАСЛО І.Б. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
10 |
126 (48+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
2881 |
ЛАСТІВКА В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2882 |
ЛАСТОВЕЦЬКА С.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2883 |
ЛАСТОВЕЦЬКИЙ Р.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2884 |
ЛАТУШ В.О. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
2 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2885 |
ЛАТУШКІНА В.С. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
6 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2886 |
ЛАЦАНИЧ В.В. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
2 |
51 (18+9+24) |
|
|
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
2887 |
ЛАЦКО В.А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2888 |
ЛАШКА Д.О. |
07136 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-3 ст. |
8 |
68 (24+32+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2889 |
ЛАШУК Ю.А. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
54 (12+30+12) |
|
|
С2 |
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
2890 |
ЛЕБЕДЬКО В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
48 (6+24+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2891 |
ЛЕБЕДЮК В.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
91 (36+36+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2892 |
ЛЕБОВИЧ М.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2893 |
ЛЕВА Я |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2894 |
ЛЕВА А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
2895 |
ЛЕВА В.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2896 |
ЛЕВА Є.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2897 |
ЛЕВА І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
105 (36+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2898 |
ЛЕВА І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
81 (18+36+27) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
2899 |
ЛЕВА П.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2900 |
ЛЕВА Я.Н. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2901 |
ЛЕВДАР С.М. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
2902 |
ЛЕВДЕР А.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2903 |
ЛЕВДЕР В.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2904 |
ЛЕВДЕР В.П. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
9 |
22 (12+10+0) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2905 |
ЛЕВДЕР І.Ф. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
7 |
53 (24+20+9) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2906 |
ЛЕВДЕР М.І. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
2 |
57 (12+18+27) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2907 |
ЛЕВДЕР Х.І. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
48 (12+30+6) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2908 |
ЛЕВИЦЬКА С.Р. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2909 |
ЛЕВИЦЬКА Я.Ю. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
5 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2910 |
ЛЕВИЦЬКИЙ І |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
52 (6+24+22) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2911 |
ЛЕВИЦЬКИЙ К.І. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
85 (36+22+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2912 |
ЛЕВКО М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
8 |
118 (42+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2913 |
ЛЕВКО М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2914 |
ЛЕВКО О.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2915 |
ЛЕВКО Я.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2916 |
ЛЕВКУЛИЧ М.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2917 |
ЛЕВКУЛИЧ С.А. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2918 |
ЛЕВРІНЦ Б.М. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Леврінц Людмила Степанівна |
2919 |
ЛЕВРІНЦ Е.М. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
10 |
139 (36+58+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Пігор Валентина Золтанівна |
2920 |
ЛЕВРІНЦ І.Л. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
2921 |
ЛЕВРІНЦ О.С. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
5 |
51 (30+0+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2922 |
ЛЕВШАКО\В В.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
48 (6+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
2923 |
ЛЕГАР А.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2924 |
ЛЕГЕЗА В.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2925 |
ЛЕГЕЗА Д.С. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
78 (18+42+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2926 |
ЛЕГЕЗА І.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2927 |
ЛЕГЕЗА К.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2928 |
ЛЕГЕЗА О.О. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
7 |
76 (18+40+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2929 |
ЛЕГЕТА Д.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
2930 |
ЛЕГЕТА Ю.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
2931 |
ЛЕГОШ А.А. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2932 |
ЛЕДНЕЙ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2933 |
ЛЕДНЕЙ І.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2934 |
ЛЕКК А.Д. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2935 |
ЛЕКК М.Р. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2936 |
ЛЕЛЕ О.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
57 (6+30+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2937 |
ЛЕЛЕКАЧ У.Б. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2938 |
ЛЕМАК А.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
2 |
75 (30+30+15) |
З |
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
2939 |
ЛЕМАК Д.Р. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
2940 |
ЛЕМАК ІВАН І |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
4 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
2941 |
ЛЕМАК К.Р. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
2942 |
ЛЕМАК МИРОСЛАВА М |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
2 |
60 (24+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Біловар Єлизавета Михайлівна |
2943 |
ЛЕМАК С.В. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
139 (54+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2944 |
ЛЕМАК С.С. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
2945 |
ЛЕМАК Я.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2946 |
ЛЕМБАК Х.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
2947 |
ЛЕМКО В.О. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2948 |
ЛЕМКО І.І. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
5 |
81 (24+24+33) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
2949 |
ЛЕМКО Ю.В. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2950 |
ЛЕНАРТ Т.М. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
36 (12+15+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2951 |
ЛЕНДЕЛ М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2952 |
ЛЕНДЕЛ А.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
4 |
89 (30+42+17) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
2953 |
ЛЕНДЕЛ В.В. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
8 |
98 (42+32+24) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2954 |
ЛЕНДЕЛ Г.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
57 (18+21+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2955 |
ЛЕНДЕЛ Д.А. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
99 (36+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2956 |
ЛЕНДЕЛ І.І. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2957 |
ЛЕНДЕЛ К.Ю. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
2958 |
ЛЕНДЕЛ М.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2959 |
ЛЕНДЕЛ М.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
6 |
87 (42+18+27) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2960 |
ЛЕНДЕЛ О.Є. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
2961 |
ЛЕНДЄЛ А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2962 |
ЛЕНДЄЛ В.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
2963 |
ЛЕНДЄЛ В.С. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
87 (24+36+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2964 |
ЛЕНДЄЛ М.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2965 |
ЛЕНДЄЛ О.З. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
2966 |
ЛЕНДЄЛ Р.В. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
5 |
75 (30+30+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2967 |
ЛЕНДЄЛ С.С. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
6 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2968 |
ЛЕНДЯК Ю |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2969 |
ЛЕНЕЄЛ А.С. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
4 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2970 |
ЛЕНЕЄЛ В.І. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
110 (48+38+24) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2971 |
ЛЕНЧКО Ю.Ю. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
6 |
84 (12+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
2972 |
ЛЕНЬО Д.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2973 |
ЛЕНЬО І.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2974 |
ЛЕНЬО К.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2975 |
ЛЕНЬО О.С. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
45 (24+6+15) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
2976 |
ЛЕНЬО С.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
2977 |
ЛЕСНИЧКА О.І. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
4 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2978 |
ЛЕСПУХ Є.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2979 |
ЛЕСПУХ Х.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
2980 |
ЛЕСЬО А.Ю. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
2981 |
ЛЕСЬО Ю.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
2982 |
ЛЕТА А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
105 (24+42+39) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2983 |
ЛЕХМАН О.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
5 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
2984 |
ЛЕЦАК Т.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
38 (12+18+8) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
2985 |
ЛЕШАК М.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2986 |
ЛЕШАНИЧ О.А. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
6 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2987 |
ЛЕШАНИЧ Ю.В. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
2988 |
ЛЕШКО М |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
3 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
2989 |
ЛЕШКО В.В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
106 (36+34+36) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
2990 |
ЛЕШКО В.І. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
9 |
46 (6+28+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
2991 |
ЛЕШКО В.Ю. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
2992 |
ЛЕШКО Д. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
136 (48+58+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
2993 |
ЛЕШКО К.В. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
2994 |
ЛЕШКО М.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2995 |
ЛЕШКО О.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
124 (48+42+34) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
2996 |
ЛЕШКО Ю.В. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
117 (42+48+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
2997 |
ЛЕЩИНЕЦЬ В.В. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
6 |
96 (18+36+42) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
2998 |
ЛИБАВКА Д.Д. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
2999 |
ЛИВДАР П |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3000 |
ЛИВДАР А.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3001 |
ЛИВДАР Л.Р. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3002 |
ЛИВРИНЦ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
8 |
65 (24+26+15) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3003 |
ЛИВРІНЦ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3004 |
ЛИЖЕЧКО В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3005 |
ЛИЖЕЧКО Р.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3006 |
ЛИЗАНЕЦЬ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3007 |
ЛИЗАНЕЦЬ І.Е. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
122 (42+48+32) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3008 |
ЛИЗАНЦЯ А |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
6 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
3009 |
ЛИЛИК А.М. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3010 |
ЛИМАНСЬКА К.О. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
79 (18+42+19) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3011 |
ЛИПА А.Р. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3012 |
ЛИПЕЙ Е.М. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
3013 |
ЛИПЕЙ О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3014 |
ЛИПИТЧУК Р.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3015 |
ЛИПЧАК А.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3016 |
ЛИПЧЕЙ Д. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3017 |
ЛИПЧЕЙ О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3018 |
ЛИТВАК І.І. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3019 |
ЛИШАК В.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3020 |
ЛІБ М.Ю. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3021 |
ЛІБА А.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3022 |
ЛІВАК А.М. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3023 |
ЛІВАК Т.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3024 |
ЛІВАК Ю.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3025 |
ЛІГОР Н.Я. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
11 |
126 (42+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
3026 |
ЛІЗАНЕЦЬ А.Є. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
140 (54+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3027 |
ЛІЗАНЕЦЬ А.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
33 (0+18+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3028 |
ЛІЗАНЕЦЬ К.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3029 |
ЛІЗАНЕЦЬ М.Я. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
131 (48+50+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
3030 |
ЛІЗАНЕЦЬ Н.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3031 |
ЛІЗАНЕЦЬ О.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3032 |
ЛІЗАНЕЦЬ Х.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3033 |
ЛІНТУР Л.І. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
66 (24+15+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3034 |
ЛІНТУР М.М. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
7 |
66 (12+42+12) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3035 |
ЛІПЕЙ Ю.О. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
75 (30+18+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3036 |
ЛІСІЙ Д.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
4 |
62 (30+24+8) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3037 |
ЛІТВІНОВА Л. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
129 (54+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3038 |
ЛІХОТОП А.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3039 |
ЛІХТЕЙ В |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
4 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
3040 |
ЛІХТЕЙ О |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
10 |
114 (48+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
3041 |
ЛІХТЕЙ Л.Г. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3042 |
ЛОВСКА Б.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3043 |
ЛОВСКА Н.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3044 |
ЛОГАЙ В.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3045 |
ЛОГАЙ В.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
4 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3046 |
ЛОГАЙ М.М. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3047 |
ЛОГАЙ Т.М. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3048 |
ЛОГАЧОВА Є.Ю. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3049 |
ЛОГІНОВА А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3050 |
ЛОГОЙДА А.Д. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3051 |
ЛОГОЙДА А.М. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3052 |
ЛОГОЙДА В.С. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
69 (18+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
3053 |
ЛОГОЙДА Н.Р. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
3 |
50 (24+12+14) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3054 |
ЛОГОЙДА Т.С. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
118 (54+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3055 |
ЛОЗИЦЬКА Д.А. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
6 |
117 (30+54+33) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3056 |
ЛОЗІНА Т.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3057 |
ЛОКІТА М.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3058 |
ЛОЛИН В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3059 |
ЛОМАГА А.О. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
63 (12+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3060 |
ЛОМАГА В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
123 (48+42+33) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3061 |
ЛОМАГА Л.М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
85 (30+46+9) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3062 |
ЛОМАГА Я.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3063 |
ЛОМІДЗЕ В.М. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3064 |
ЛОМЛЕЙ Д.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
81 (18+36+27) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3065 |
ЛОМПА О.І. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
8 |
68 (30+26+12) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3066 |
ЛОПАТКО В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3067 |
ЛОПЕЗ Г.М. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3068 |
ЛОПУТ Ю.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
117 (48+36+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3069 |
ЛОСКОРІХ А.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3070 |
ЛОСТИК В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
11 |
85 (18+34+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3071 |
ЛОТОР Б.А. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
7 |
46 (18+16+12) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
3072 |
ЛОТОЦЬКА Ю.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3073 |
ЛОФЕРДЮК А.Б. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3074 |
ЛОФЕРДЮК К.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
3075 |
ЛОШАК В.М. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3076 |
ЛОШАК І.М. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3077 |
ЛОЯ Я.П. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
9 |
49 (6+28+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3078 |
ЛУГОВА М.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
33 (12+6+15) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3079 |
ЛУГОШ І.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3080 |
ЛУКАН К.З. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3081 |
ЛУКАНИНЕЦЬ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3082 |
ЛУКАЧ Б.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
85 (18+36+31) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3083 |
ЛУКАЧ І.І. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
3084 |
ЛУКАЧ Я.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3085 |
ЛУКЕЧА В.В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3086 |
ЛУКЕЧА Є.Ю. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
6 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3087 |
ЛУКУТЬ В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
133 (54+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3088 |
ЛУКША А.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3089 |
ЛУМПЕР Д.С. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
3090 |
ЛУПЕЙ Д.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3091 |
ЛУТАК О.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3092 |
ЛУТАК О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3093 |
ЛУТАК Р.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
46 (6+24+16) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3094 |
ЛУТАК Р.Р. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3095 |
ЛУЦА А.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
6 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3096 |
ЛУЦА Е.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
5 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3097 |
ЛУЦАНИЧ А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3098 |
ЛУЦИК В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
117 (48+42+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3099 |
ЛУЦИК М.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3100 |
ЛУЦО А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3101 |
ЛУЦЬ Б.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
131 (48+48+35) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3102 |
ЛУЧИНЕЦЬ В |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
3103 |
ЛУЧИНСЬКА Х.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
3104 |
ЛУЩАК В.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3105 |
ЛЮБІМОВА В.Д. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
94 (42+30+22) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3106 |
ЛЮБКА А.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3107 |
ЛЮБКА А.П. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
129 (36+60+33) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
3108 |
ЛЮБКА В.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
122 (42+48+32) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3109 |
ЛЮБКА Д.С. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
3110 |
ЛЮБКА Д.Ю. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
7 |
89 (30+32+27) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
3111 |
ЛЮБКА І.В. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
63 (18+30+15) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
3112 |
ЛЮБКА Н.І. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
10 |
145 (54+58+33) |
З |
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
3113 |
ЛЮБЧАК Д.Д. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
7 |
56 (12+26+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3114 |
ЛЮТЯНСЬКА А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3115 |
ЛЮТЯНСЬКИЙ Л.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3116 |
ЛЯВИНЕЦЬ О.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3117 |
ЛЯДИК Х.П. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3118 |
ЛЯЛЬКА М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
117 (48+42+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3119 |
ЛЯПІН Б.А. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
2 |
51 (6+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3120 |
ЛЯХ А |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
38 (18+2+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3121 |
ЛЯХ І |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
87 (18+42+27) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3122 |
ЛЯХ М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3123 |
ЛЯХ А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3124 |
ЛЯХ А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3125 |
ЛЯХ В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3126 |
ЛЯХ Г.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3127 |
ЛЯХ І.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3128 |
ЛЯХ Л.Р. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3129 |
ЛЯХ М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3130 |
ЛЯХ М.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3131 |
ЛЯХ ЮВ. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3132 |
ЛЯХОВА Д.А. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3133 |
ЛЯХОВИЧ А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3134 |
ЛЯШКО Б.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3135 |
ЛЯШКО Н.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3136 |
ЛЯШКО О.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
87 (30+36+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3137 |
МАВРОМАТІ О.П. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3138 |
МАГАЛА М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3139 |
МАГАЛЬ Н.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3140 |
МАГАЛЬ Р.О. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
128 (42+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3141 |
МАГАРИТА В.І. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
75 (18+30+27) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3142 |
МАГДИЧ Т.М. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
51 (12+24+15) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
3143 |
МАГЕЙ А.Б. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3144 |
МАГЕЙ Д.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3145 |
МАГЕЙ П.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3146 |
МАГЕРРАМОВА Ш.С. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
2 |
39 (12+21+6) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3147 |
МАГОЧІЙ Р.Ф. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
5 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Павлюх Іванна Іванівна |
3148 |
МАГУЛА Д.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3149 |
МАГУЛА М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3150 |
МАГУРСЬКА В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3151 |
МАГУРСЬКА О.І. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3152 |
МАГУРСЬКИЙ А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3153 |
МАГУС Г.Р. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3154 |
МАДЖАРА А.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
57 (18+24+15) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3155 |
МАДЖАРА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3156 |
МАДЖАРА В.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3157 |
МАДЖАРА О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
117 (36+42+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3158 |
МАДЬЯР Г.С. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
6 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3159 |
МАДЯР М.І. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
57 (18+27+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3160 |
МАДЯР О.О. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
8 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3161 |
МАЗІЙ Є.Є. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
7 |
82 (30+22+30) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3162 |
МАЗУР А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3163 |
МАЗУР А.С. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
23 (0+18+5) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3164 |
МАЗУР М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3165 |
МАЗУР М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3166 |
МАЗУР Ю.І. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3167 |
МАЗУРИК М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
99 (24+36+39) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3168 |
МАЗЮТИНЕЦЬ М.Я. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
8 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3169 |
МАЙНГАСТ І.С. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3170 |
МАЙОР С |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
10 |
73 (36+28+9) |
|
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
3171 |
МАЙОР А.Ю. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
9 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
3172 |
МАКАР Б.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3173 |
МАКАР В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
8 |
58 (24+22+12) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3174 |
МАКАРА В.В. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
8 |
65 (30+20+15) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
3175 |
МАКАРОВИЧ А.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3176 |
МАКІВЧУК О.О. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
55 (12+30+13) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3177 |
МАКОВЕЙ А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3178 |
МАКОВЕЙ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3179 |
МАКСИМОВА А.С. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3180 |
МАКСИМОВИЧ Е.О. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
7 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
3181 |
МАЛАЙРЕУ В. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
5 |
87 (18+30+39) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3182 |
МАЛЕСИК А. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
118 (36+52+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3183 |
МАЛЕТИН І.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3184 |
МАЛЕШ А.І. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3185 |
МАЛЕШ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3186 |
МАЛЕШ Д.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
149 (42+56+51) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3187 |
МАЛЕШ І.В. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
3 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3188 |
МАЛЕШКО І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3189 |
МАЛИНИЧ М.І. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3190 |
МАЛИШ А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
119 (54+38+27) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3191 |
МАЛИШ С.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3192 |
МАЛОШ А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3193 |
МАЛОШ А.Ю. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
12 (6+6+0) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3194 |
МАЛОШ Я.І. |
07194 |
смт. Великий Березний |
Жорнавська ЗОШ |
7 |
110 (36+50+24) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3195 |
МАЛЧАК А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3196 |
МАЛЬКО В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3197 |
МАЛЬЦЕВА І.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
3198 |
МАЛЮК А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3199 |
МАЛЯРЧИК А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3200 |
МАМОКІНА Д.І. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
57 (18+24+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3201 |
МАНАЙЛО Є.Є. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
75 (12+36+27) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3202 |
МАНАЙЛО О.Е. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
153 (54+60+39) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3203 |
МАНГУР А.В. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
4 |
111 (24+48+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3204 |
МАНГУР А.Я. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
7 |
124 (54+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3205 |
МАНГУР М.В. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
3 |
109 (24+48+37) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3206 |
МАНДЗИЧ А.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
63 (12+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3207 |
МАНДЗЮК А.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3208 |
МАНДЗЮК К.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3209 |
МАНДЗЮК М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3210 |
МАНДЗЮК С.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3211 |
МАНДЗЮК С.Д. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3212 |
МАНДЗЯК А.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3213 |
МАНЗУЛИЧ К.Р. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3214 |
МАНЗУЛИЧ Л.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3215 |
МАНЗЮК С.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
79 (30+30+19) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3216 |
МАНЗЯК А.Ю. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
3 |
108 (24+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
3217 |
МАНИК В.О. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3218 |
МАНИШИН М.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3219 |
МАНІВ О.І. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3220 |
МАНІВЛЕЦЬ А.Г. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3221 |
МАНІВЛЕЦЬ А.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3222 |
МАНІВЛЕЦЬ Ю.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3223 |
МАНІВЧУК Д.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3224 |
МАНІВЧУК О.Д. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
3225 |
МАНІЛЕЦЬ А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3226 |
МАНУКЯН К.А. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3227 |
МАНУКЯН Н.А. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3228 |
МАНУСЕВИЧ А.Г. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3229 |
МАНЬО В.І. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3230 |
МАНЯК А.М. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
4 |
122 (42+48+32) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3231 |
МАНЯК Ю.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
3232 |
МАРАЄВ С.Ю. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3233 |
МАРГІТА А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3234 |
МАРГІТА У.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3235 |
МАРГІТИЧ Т.В. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3236 |
МАРИНЕЦЬ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3237 |
МАРИНЕЦЬ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3238 |
МАРИНЕЦЬ В.М. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
129 (30+60+39) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
3239 |
МАРИНЕЦЬ В.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3240 |
МАРИНЕЦЬ Д |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
3241 |
МАРИНЕЦЬ Р.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
75 (12+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3242 |
МАРИНЧАК М.В. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3243 |
МАРИСИК Р.О. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3244 |
МАРІЩУК Д.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
67 (24+24+19) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3245 |
МАРІЯН Е.С. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
7 |
46 (24+4+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3246 |
МАРІЯШ М.І. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
7 |
86 (24+26+36) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3247 |
МАРКІНА К.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3248 |
МАРКІНА О.Р. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3249 |
МАРКО А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3250 |
МАРКО К.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3251 |
МАРКО М.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
103 (36+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3252 |
МАРКО М.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3253 |
МАРКО О.В. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
5 |
123 (42+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3254 |
МАРКО О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3255 |
МАРКОВИЧ О.А. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3256 |
МАРКОВИЧ А.Я. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3257 |
МАРКОВИЧ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
58 (18+24+16) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3258 |
МАРКОВИЧ В.І. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3259 |
МАРКОВИЧ Д.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3260 |
МАРКОВИЧ М.А. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
72 (6+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3261 |
МАРКОВИЧ С.Я. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
121 (42+42+37) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3262 |
МАРКОВИЧ Ю.В. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
3263 |
МАРКОВИЧ Ю.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3264 |
МАРКОВЦІ О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
48 (6+24+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3265 |
МАРКУЛИНЕЦЬ АН. |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
3266 |
МАРКУЛИНЕЦЬ А.Р. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3267 |
МАРКУЛИНЕЦЬ Т.І. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
8 |
85 (24+40+21) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
3268 |
МАРКУЛИЧМ М |
07185 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ 1-2 ст. |
6 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3269 |
МАРКУЛЬЧАК М.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3270 |
МАРКУС А |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3271 |
МАРКУСЬ В.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
5 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3272 |
МАРКУШ В.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3273 |
МАРКУШ І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3274 |
МАРКУШ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3275 |
МАРНИНЕЦЬ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3276 |
МАРОВДІ Л.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
117 (42+48+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3277 |
МАРОВТІЙ В.В. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
4 |
129 (42+42+45) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3278 |
МАРОШАН В.Ф. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3279 |
МАРТИН В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+48+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3280 |
МАРТИН Н.Я. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3281 |
МАРТИНЕНКО О.Д. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3282 |
МАРТИНИЧ О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3283 |
МАРТИНЮК Д.І. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3284 |
МАРТИНЮК Д.С. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3285 |
МАРТИНЮК І.І. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3286 |
МАРТИНЮК М.І. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
33 (18+12+3) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3287 |
МАРТИНЮК О.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3288 |
МАРУСИНЕЦЬ Б.Е. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3289 |
МАРУШКА А.С. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
63 (18+30+15) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
3290 |
МАРУШКА Д.М. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
7 |
89 (30+32+27) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
3291 |
МАРУШКА М.О. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
74 (18+38+18) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
3292 |
МАРУШКА МАКСИМ М |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
3 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
3293 |
МАРУШКА Н.В. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
3294 |
МАРУШКА Я.С. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
8 |
57 (18+24+15) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
3295 |
МАРУЩАК Д.Г. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3296 |
МАРУЩАК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3297 |
МАРУЩИНЕЦЬ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3298 |
МАРФИНЕЦЬ В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3299 |
МАРЦИН А.Л. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3300 |
МАРЦІ Д.В. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3301 |
МАРЦІЙ Р.Р. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3302 |
МАРЧЕНКО Н.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3303 |
МАРЧИШАК С.П. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3304 |
МАРЧУК В.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3305 |
МАРЯН М.П. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
8 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
3306 |
МАСКАЛЬ К.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
3307 |
МАСКАЛЮК А.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
42 (18+15+9) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3308 |
МАСКАЛЮК В.Б. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3309 |
МАСЛАНИЧ Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
93 (36+30+27) |
|
С1 |
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3310 |
МАСЛЕЙ М.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3311 |
МАТВЕЄВ Д.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
69 (12+30+27) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3312 |
МАТВЕЄВ М.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3313 |
МАТВІЮК Д.Б. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3314 |
МАТЕЙКО Л.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3315 |
МАТЕЙКО Я.Д. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3316 |
МАТЕЛЕГА В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3317 |
МАТЕЛЕГА В.Ф. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3318 |
МАТЕЛЕГА С.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3319 |
МАТЕЛЕШКА І.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3320 |
МАТЕЛЕШКА М.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3321 |
МАТІЙКІВ Р.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3322 |
МАТІЙЧИН Т.І. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3323 |
МАТІКО Є.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3324 |
МАТІКО М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3325 |
МАТІКО Н.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
48 (30+18+0) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3326 |
МАТІКО С.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
3327 |
МАТІШИНЕЦЬ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3328 |
МАТОЛЯК Д.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3329 |
МАТОПА Е.І. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3330 |
МАТУШ К.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3331 |
МАТЧУК А.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
43 (6+18+19) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3332 |
МАТЧУК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
95 (24+38+33) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3333 |
МАТЧУК В.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
30 (12+15+3) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3334 |
МАТЧУК Е.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
51 (12+24+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3335 |
МАТЩОВКА Я.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3336 |
МАТЬОВКА А.С. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3337 |
МАТЬОВКА В.Є. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3338 |
МАТЬОЛА К.М. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
4 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
3339 |
МАТЯШ А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3340 |
МАУРІЦ О.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
49 (18+12+19) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3341 |
МАХАНЕЦЬ А.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3342 |
МАХЛИНЕЦЬ А.С. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
9 |
141 (48+60+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3343 |
МАХЛИНЕЦЬ Е. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
105 (36+54+15) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3344 |
МАЦАЛИК О.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3345 |
МАЦО С.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3346 |
МАЦОЛА А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3347 |
МАЦОЛА А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3348 |
МАЦОЛА А.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
7 |
72 (30+36+6) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
3349 |
МАЦОЛА А.Ю. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3350 |
МАЦОЛА В.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
75 (36+30+9) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3351 |
МАЦОЛА В.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3352 |
МАЦОЛА В.М. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
5 |
63 (24+12+27) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3353 |
МАЦОЛА Д.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
9 |
73 (12+40+21) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
3354 |
МАЦОЛА Є.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
3355 |
МАЦОЛА І.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
8 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3356 |
МАЦОЛА І.О. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
1 |
69 (18+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
3357 |
МАЦОЛА М.А. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
113 (42+48+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3358 |
МАЦОЛА М.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3359 |
МАЦОЛА Р.Ю. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
3 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3360 |
МАЦОЛА С.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3361 |
МАЦОЛА Ю.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
5 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3362 |
МАЦОЛА Ю.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3363 |
МАЦОЛА Ю.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3364 |
МАЦОЛА Я.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
81 (30+36+15) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3365 |
МАЦОЛА Я.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3366 |
МАЧЕК О.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3367 |
МАШИКО О.Я. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
5 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3368 |
МАШІКА С |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
4 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
3369 |
МАШІКА І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3370 |
МАШІКА С.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
100 (36+48+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3371 |
МАШІКО Ю.О. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
9 |
124 (54+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3372 |
МАШКАРИНЕЦЬ А.В. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
7 |
95 (24+32+39) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3373 |
МАШКАРИНЕЦЬ Б.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3374 |
МАШОК С.І. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3375 |
МЕВХ А.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3376 |
МЕДВІДЬ Д.Ю. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
9 |
105 (42+48+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3377 |
МЕДВІДЬ І.І. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
87 (18+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
3378 |
МЕДВІДЬ К.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
3379 |
МЕДВІДЬ М.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3380 |
МЕДВІДЬ М.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3381 |
МЕДЕНЦІ М.В. |
07145 |
м. Мукачево |
Кленовецька ЗОШ, Медведівська ЗОШ |
3 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3382 |
МЕДЄРІ А.А. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3383 |
МЕДЯНИК Е.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
57 (18+21+18) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3384 |
МЕДЯНКА Г.В. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3385 |
МЕЗЕЙ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3386 |
МЕЙГЕШ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
8 |
70 (30+28+12) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3387 |
МЕЙГЕШ С.В. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3388 |
МЕЙСАРОШ Б.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3389 |
МЕЛАЙ Н.В. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
5 |
147 (42+60+45) |
З |
|
|
|
Бордаш Л. М. |
3390 |
МЕЛАЙ Н.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3391 |
МЕЛАНЧУК О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3392 |
МЕЛАНЧУК О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3393 |
МЕЛЕНЬ М.С. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
39 (6+15+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3394 |
МЕЛЕШ Д.М. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
3395 |
МЕЛЕШ М.Ї. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3396 |
МЕЛЕШ О.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3397 |
МЕЛЕШ Х.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3398 |
МЕЛІКА М.Е. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3399 |
МЕЛІКА Н.Ю. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3400 |
МЕЛІЩУК М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3401 |
МЕЛЛЕШ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3402 |
МЕЛЬКОВ В.В. |
07198 |
смт. Великий Березний |
Санаторна школа інтернат |
5 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3403 |
МЕЛЬКОВА А.В. |
07198 |
смт. Великий Березний |
Санаторна школа інтернат |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
3404 |
МЕЛЬНИК А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3405 |
МЕЛЬНИК В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3406 |
МЕЛЬНИК В.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3407 |
МЕЛЬНИК В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3408 |
МЕЛЬНИК І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3409 |
МЕЛЬНИК О.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
7 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
3410 |
МЕЛЬНИЧУК В.О. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
73 (18+24+31) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3411 |
МЕЛЬНИЧУК Д.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3412 |
МЕЛЬНИЧУК Д.Р. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
78 (24+42+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3413 |
МЕЛЬНИЧУК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3414 |
МЕЛЬНИЧУК Н.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (42+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3415 |
МЕЛЬНИШИН М.Е. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3416 |
МЕЛЬНІКОВА А.В. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3417 |
МЕНДЕЛЬ В.М. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3418 |
МЕНДЕЛЬ Я.Ф. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
93 (30+36+27) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3419 |
МЕНДЖУЛ М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
57 (18+24+15) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3420 |
МЕНДРЕШОРА М.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
105 (24+42+39) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3421 |
МЕНЗАРСЬКИЙ П.Р. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3422 |
МЕРЕНИЧ Д.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
91 (36+36+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3423 |
МЕРЗАНИЧ Н |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
75 (12+30+33) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3424 |
МЕРЦИН К.М. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
9 |
73 (24+40+9) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3425 |
МЕТЕНЬКАНИЧ В.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3426 |
МЕТЕНЬКАНИЧ І.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3427 |
МЕТЕНЬКАНИЧ О.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3428 |
МЕТЕНЬКАНИЧ П.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3429 |
МЕТЕНЬКАНИЧ С.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3430 |
МЕТЕНЬКАНИЧ Т.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3431 |
МЕТЕНЬКО В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
105 (48+36+21) |
|
С1 |
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3432 |
МЕТЕНЬКО Д.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3433 |
МЕТЕНЬКО Є.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
117 (42+48+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3434 |
МЕТЕНЬКО І.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3435 |
МЕТЕНЬКО С.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3436 |
МЕТЕНЬКО Ю.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3437 |
МЕТЕНЬКО Ю.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3438 |
МЕТНИЧУК Х. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
86 (24+24+38) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
3439 |
МЕШКО В.І. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3440 |
МЕШКО В.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3441 |
МЕШКО Ю.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3442 |
МЕШКО Ю.Ю. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
6 |
99 (24+30+45) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3443 |
МЕШКО Я.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
75 (24+24+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3444 |
МЕШКОВ Д.М. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
3 |
67 (12+30+25) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3445 |
МИГАЛЕГА О.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3446 |
МИГАЛКО Д.Р. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
76 (6+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3447 |
МИГАЛКО М.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3448 |
МИГАЛКОВИЧ А.І. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3449 |
МИГОВИЧ Б.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
8 |
73 (24+22+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3450 |
МИГОВИЧ Е.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3451 |
МИГОВИЧ Є.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3452 |
МИГОВИЧ К.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3453 |
МИГОВИЧ М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3454 |
МИГОВИЧ С.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
109 (48+40+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
3455 |
МИГОВИЧ С.Ю. |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
3 |
74 (18+48+8) |
|
|
С2 |
|
Рішко Елеонора Болажівна |
3456 |
МИКИТА А.Я. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3457 |
МИКИТА Б.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3458 |
МИКИТА Д.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3459 |
МИКИТА Є.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3460 |
МИКИТА Ж.М. |
07202 |
с. Вербовець |
Вербовецька ЗОШ |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Савко Сільвія Іванівна |
3461 |
МИКИТА О.Д. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3462 |
МИКИТА Я.В. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
8 |
91 (36+28+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3463 |
МИКИТАНИЧ Р.Ю. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
6 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3464 |
МИКИТИНЕЦЬ І.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3465 |
МИКИТЮК А.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3466 |
МИКІЦЕЙ К.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3467 |
МИКОВИЧ О.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3468 |
МИКУЛАНИНЕЦЬ А.Т. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3469 |
МИКУЛАНИНЕЦЬ Є.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
7 |
62 (24+26+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3470 |
МИКУЛАНИНЕЦЬ К. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3471 |
МИКУЛЕЦЬ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3472 |
МИКУЛІН М.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3473 |
МИКУЛЬЦЯ І.М. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3474 |
МИКУЛЬЦЯ С.І. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3475 |
МИКУЛЮК Д.В. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
3476 |
МИКУЛЮК Ю.Ю. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
3477 |
МИКУЛЯК Б.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
67 (18+36+13) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3478 |
МИКУЛЯК Х.Д. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
3479 |
МИКУЛЯК Я.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3480 |
МИКУЛЯНИЧ А.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3481 |
МИКУЛЯНИЧ Д.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3482 |
МИНДЕЙ Р.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3483 |
МИНДИК В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3484 |
МИРОШНИЧЕНКО Д.А. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
68 (30+26+12) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
3485 |
МИСКО Є.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
3486 |
МИТНИЧУК Б.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3487 |
МИТРИШИН М.М. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3488 |
МИТРОВИЧ С.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3489 |
МИТРОВКА А.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3490 |
МИТРОВКА В.І. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3491 |
МИТРОВКА Д.Р. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3492 |
МИТРОВКА І.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
89 (30+32+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3493 |
МИТРОВКА М.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3494 |
МИТРОВКА Я.Ш. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3495 |
МИТРЮК Р. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3496 |
МИХАЙЛЕЦЬ М.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3497 |
МИХАЙЛЕЦЬ О.С. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3498 |
МИХАЙЛЕЦЬ С.С. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3499 |
МИХАЙЛИШИН В.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
36 (6+15+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3500 |
МИХАЙЛІН А.А. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3501 |
МИХАЙЛОВ В.В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
58 (24+22+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3502 |
МИХАЙЛОВ Н.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
63 (12+30+21) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3503 |
МИХАЙЛОВА А.Р. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
9 |
129 (48+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюх Іванна Іванівна |
3504 |
МИХАЙЛОВА Д.В. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
7 |
91 (24+34+33) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3505 |
МИХАЙЛОВСЬКИЙ Ф.Ю. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3506 |
МИХАЙЛЬО В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3507 |
МИХАЙЛЬО Д.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
61 (18+24+19) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3508 |
МИХАЙЛЬО Є.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3509 |
МИХАЙЛЬО П.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3510 |
МИХАЙЛЮК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
75 (12+36+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3511 |
МИХАЙЛЮК О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3512 |
МИХАЙЛЮК Х.І. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3513 |
МИХАЙЛЯНИЧ КАРОЛІ Н.А. |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
2 |
57 (24+12+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Біловар Єлизавета Михайлівна |
3514 |
МИХАЙЛЯНИЧА В |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
6 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
3515 |
МИХАЛІШИН В.О. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3516 |
МИХАЛКО А.Я. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3517 |
МИХАЛКО Г.Я. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3518 |
МИХАЛЧИЧ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3519 |
МИХАЛЧИЧ В.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
66 (6+42+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3520 |
МИХАЛЧИЧ Н.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3521 |
МИХАЛЧУК А.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
54 (12+30+12) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3522 |
МИХАЛЬЧУК О.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
61 (24+16+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3523 |
МИЦА Л.І. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3524 |
МИЦА О.Ю. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3525 |
МИЦЬ А.С. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3526 |
МИЦЬО С.Ю. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
9 |
91 (18+46+27) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3527 |
МИЦЬОО В.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3528 |
МИЧ В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3529 |
МИШАНИЧ А.Ф. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
3530 |
МИШАНИЧ В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
18 (0+6+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3531 |
МИШАНИЧ Д.Ф. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
58 (12+24+22) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3532 |
МИШАНИЧ Ф.Ф. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
7 |
64 (24+28+12) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3533 |
МИШКА А.В. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
5 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
3534 |
МІГАЛІ Ю.В. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
84 (12+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3535 |
МІГАЛЬ Д.А. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3536 |
МІГОВК Д.А. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
2 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Біловар Катерина Степанівна |
3537 |
МІГОВК І.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
3538 |
МІДЯНКА Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
129 (42+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3539 |
МІДЯНКА Р.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3540 |
МІДЯНКО Є.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3541 |
МІДЯНКО М.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3542 |
МІЗІН Д.І. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3543 |
МІЗІН Ю.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3544 |
МІЗУН І.І. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
6 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
3545 |
МІКУЛАНИНЕЦЬ О.О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3546 |
МІЛАНОВА Г.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3547 |
МІЛОШ С.І. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
7 |
91 (36+34+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3548 |
МІЛЬЧЕВИЧ Б.Б. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
3549 |
МІЛЬЧЕВИЧ Ж.Б. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
3550 |
МІЛЬЧЕВИЧ Н.Д. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
78 (12+36+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3551 |
МІЛЬЧЕВИЧ С.Р. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3552 |
МІНДАК Я |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
8 |
39 (12+6+21) |
|
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
3553 |
МІНДАКА КРІСТІАНА К |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
4 |
49 (18+18+13) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
3554 |
МІНІНА А.В. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
85 (30+36+19) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3555 |
МІНІНА Є.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3556 |
МІНЯНЧИК С.Й. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3557 |
МІОВКАНИЧ А.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3558 |
МІОВКАНИЧ А.Ю. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
3559 |
МІСАРОШ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3560 |
МІСЬКОВА А.І. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
45 (12+12+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3561 |
МІТІНА Х.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3562 |
МІХАЛИНА І.А. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
34 (6+12+16) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3563 |
МІХАЛКО Т.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
87 (12+48+27) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3564 |
МІШКО А.Б. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3565 |
МІШКО Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3566 |
МІШКО Е.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3567 |
МІШКО Х.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
3568 |
МІШКОВСЬКА П.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
93 (24+30+39) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3569 |
МІШКУЛИНЕЦЬ А.Я. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
8 |
101 (42+32+27) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3570 |
МІШКУЛИНЕЦЬ О.І. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3571 |
МІЩАМИН О.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3572 |
МІЩАНИН Д.Я. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
4 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
3573 |
МІЩАНИН М.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
3574 |
МІЩЕНКО А.Д. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3575 |
МІЩЕНКО О.Й. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
123 (42+48+33) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3576 |
МІЩЕНКО О.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3577 |
МЇДЯНКО А.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3578 |
МЛАВЕЦЬ Т.І. |
07156 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Пойда Вікторія Василівна |
3579 |
МОВЧАН Д.І. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3580 |
МОВЧАН І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3581 |
МОГИЛА А.К. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
5 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3582 |
МОГИЛЕВЕЦЬ С.І. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3583 |
МОГІШ К.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3584 |
МОГОРИТА В.Ф. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3585 |
МОДЬОРОВШІ П.М. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
56 (18+26+12) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
3586 |
МОЇСЕЄВА А.А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
118 (42+58+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3587 |
МОЙСЕЙ О.І. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
4 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
3588 |
МОЙСЮК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
96 (18+48+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3589 |
МОЙСЮК Р.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3590 |
МОКАН О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
78 (12+36+30) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3591 |
МОКАНЬ Ю.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
129 (42+48+39) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3592 |
МОКРОВА Є.О. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3593 |
МОЛДАВЧУК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
58 (12+30+16) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3594 |
МОЛДАВЧУК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
68 (18+36+14) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3595 |
МОЛДАВЧУК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3596 |
МОЛДАВЧУК М.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
111 (42+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3597 |
МОЛДОВАН В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3598 |
МОЛНАР А.А. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
76 (36+22+18) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
3599 |
МОЛНАР А.Л. |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
4 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Рішко Елеонора Болажівна |
3600 |
МОЛНАР А.М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3601 |
МОЛНАР А.О. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
3602 |
МОЛНАР Д.Д. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
76 (6+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
3603 |
МОЛНАР Д.Є. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
3604 |
МОЛНАР Д.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3605 |
МОЛНАР Е.Е. |
07127 |
м. Мукачево |
Залужанська ЗОШ |
6 |
135 (30+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3606 |
МОЛНАР І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3607 |
МОЛНАР К.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3608 |
МОЛНАР М.О. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
3609 |
МОЛНАР О.В. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3610 |
МОЛНАР О.М. |
07218 |
с. Теково |
Теківська ЗОШ |
4 |
30 (18+12+0) |
|
|
|
|
Уйфолуші Андріана Іванівна |
3611 |
МОЛНАР О.О. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
3612 |
МОЛНАР О.О. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
3613 |
МОЛНАР Р.С. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
3 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3614 |
МОЛНАР Т.Е. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
5 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Павлюх Іванна Іванівна |
3615 |
МОМОХОД Б.Ю. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3616 |
МОНАСТИРЕЦЬКА В.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3617 |
МОНДА І.І. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
3618 |
МОНДА М.І. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
3619 |
МОНДИЧ Е.А. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
7 |
70 (36+28+6) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
3620 |
МОНДОК Є.В. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3621 |
МОНИНЕЦЬ В.В. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3622 |
МОРДАЧОВА А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
29 (12+8+9) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3623 |
МОРДЯК В.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3624 |
МОРЖУЛЬ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3625 |
МОРИЛЯК І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3626 |
МОРИЛЯК М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3627 |
МОРМУЛЬ О.О. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3628 |
МОРОЗ А.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
85 (30+34+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3629 |
МОРОЗ М.К. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3630 |
МОРОЗЮК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3631 |
МОРОЗЮК М.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
75 (18+36+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3632 |
МОРОХОВИЧ М.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3633 |
МОРОЧИЛО Я.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
3634 |
МОРЯН М.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3635 |
МОСІЙЧУК Н.Ф. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
8 |
149 (54+50+45) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3636 |
МОСКАЛЬ Б.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3637 |
МОСКАЛЬ В.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3638 |
МОСКАЛЬ Ж.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3639 |
МОСКАЛЬ Л.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3640 |
МОСКАЛЬ М.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3641 |
МОСКАЛЬ О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3642 |
МОСКАЛЮК А.В. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
10 |
105 (30+48+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3643 |
МОСТАВЛЮК О.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
63 (24+12+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
3644 |
МОСУР А.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
51 (12+24+15) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3645 |
МОСУР В.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3646 |
МОТИЛЬ І |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3647 |
МОТИЛЬ О.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3648 |
МОТИЛЬ Т.В. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
154 (60+58+36) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3649 |
МОТИЧКА А.Ю. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
4 |
135 (48+42+45) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3650 |
МОТИЧКА І.С. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
6 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3651 |
МОТИЧКА Ю.Ю. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3652 |
МОТНИК В.Р. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
39 (6+21+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3653 |
МОТРИНЕЦЬ А.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3654 |
МОТРИНЕЦЬ Н.І. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
5 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3655 |
МОТРИНЕЦЬ П.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3656 |
МОТРУНИЧ В.В. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
3657 |
МОТРУНИЧ В.В. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
3658 |
МОТРЯ В.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3659 |
МОХНАЛЬ А.Б. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
6 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3660 |
МОЧАН М.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3661 |
МОЧАРКО Є.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3662 |
МОЧАРКО Р.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3663 |
МОЧЕРНАК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3664 |
МОЧЕРНЯК М.Л. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3665 |
МОЧЄРНАК О.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3666 |
МОШКОЛА А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3667 |
МОШКОЛА К.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3668 |
МОШКОЛА Н.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3669 |
МОЩАК С.Ю. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
103 (18+52+33) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3670 |
МРУЧКОВСЬКА М |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3671 |
МРЯНА М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
63 (30+24+9) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3672 |
МТИЧККА М.Ю. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3673 |
МУДРА В.В. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
3674 |
МУДРАК С.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3675 |
МУДРАНИНЕЦЬ А.В. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
73 (24+24+25) |
|
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3676 |
МУДРАНИНЕЦЬ А.О. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3677 |
МУДРАНИНЕЦЬ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3678 |
МУЗИКА К. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3679 |
МУРАЛЕВИЧ І.О. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3680 |
МУРГА М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3681 |
МУРГА Р.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
93 (36+30+27) |
|
С1 |
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3682 |
МУРЖА КРІСТІНА К |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
3 |
52 (18+30+4) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
3683 |
МУРЖІ ЛЕСІ Л |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
6 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
3684 |
МУРНИК М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
36 (18+0+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3685 |
МУСКА М.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3686 |
МУХА А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
108 (42+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3687 |
МУХА Г. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
120 (42+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3688 |
МУХА М.Ї. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
5 |
69 (18+30+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3689 |
МУХТАРОВА А.Н. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
98 (42+38+18) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3690 |
МУХТАРУЛІН А.Р. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
4 |
117 (42+42+33) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3691 |
МУЧИЧКА А.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3692 |
МУЧИЧКА А.І. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
45 (6+15+24) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
3693 |
МУЧИЧКА В |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3694 |
МУЧИЧКА В.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3695 |
МУЧИЧКА Н.Е. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3696 |
МУЧИЧКА Н.М. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3697 |
МУЧИЧКА Ю.І. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
9 |
67 (30+28+9) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3698 |
МУШИНСЬКИЙ К.О. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3699 |
МУШКА В.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3700 |
МУШКА І.І. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
4 |
39 (6+12+21) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3701 |
МУШКА Л.Р. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3702 |
МУШКА М.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3703 |
МУЩИНКА К.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3704 |
НАВОЙКІНА А.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3705 |
НАГАВИЧКА А.Л. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3706 |
НАГАВИЧКА В.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3707 |
НАГІРНЯК КК. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
91 (36+36+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3708 |
НАГОРЯНСЬКИЙ О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (36+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3709 |
НАДОПТА Л.А. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3710 |
НАДЬ А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3711 |
НАДЬ В.І. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3712 |
НАДЬ О.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
76 (18+24+34) |
|
|
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3713 |
НАДЬ Ф.Ю. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
2 |
69 (30+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3714 |
НАЛИВАЙКО Н.А. |
07156 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
111 (36+36+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пойда Вікторія Василівна |
3715 |
НАМНЯК М.Й. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
108 (30+24+54) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
3716 |
НАМНЯК Н. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3717 |
НАНИНЕЦЬ Е.Р. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
18 (0+9+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3718 |
НАПАДІЙ Є.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3719 |
НАПУДА А.М. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3720 |
НАПУДА О.В. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3721 |
НЕБЕЛА В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3722 |
НЕБЕЛА М.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3723 |
НЕГРЯ В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3724 |
НЕГРЯ І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3725 |
НЕГРЯ М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3726 |
НЕЗБАЙЛА Ю.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
75 (30+18+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3727 |
НЕЗБАЙЛО А.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3728 |
НЕЗБАЙЛО В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3729 |
НЕЙМЕТ В.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
4 |
54 (12+30+12) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
3730 |
НЕЙМЕТ І. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
2 |
27 (6+12+9) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
3731 |
НЕЙМЕТ Н.О. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
7 |
44 (18+20+6) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
3732 |
НЕЙМЕТІ Г.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3733 |
НЕМЕШ А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3734 |
НЕМЕШ А.П. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
3735 |
НЕМЕШ М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3736 |
НЕМЕШ М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3737 |
НЕМЕШ М.Я. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3738 |
НЕМЕШ Т.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3739 |
НЕМЕШ Я.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3740 |
НЕМИРОВСЬКА Д.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3741 |
НЕМЧИН І.І. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
63 (18+30+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3742 |
НЕПОКУЛЬЧИЦЬКА В.Л. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
3743 |
НЕРГЕШ А.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3744 |
НЕРГЕШ А.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3745 |
НЕСВЯЧЕНА К.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3746 |
НЕСТОРИШЕНА А.Р. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
8 |
103 (30+34+39) |
|
|
|
|
Павлюх Іванна Іванівна |
3747 |
НЕСУХ І.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3748 |
НЕЧАЙ Ю.Б. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
84 (36+36+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3749 |
НЕЧИПОРУК В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3750 |
НЕЧИПОРУК В.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3751 |
НЄЧАЄВ Н.О. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
42 (12+6+24) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3752 |
НИКИФОРУК С.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
3753 |
НИКІРК А.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3754 |
НИКОЛАЄНКО В.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
123 (36+48+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3755 |
НИКОЛАЙЧУК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3756 |
НИКОЛЮК Ю.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3757 |
НИКОРЯ К В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
75 (24+36+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3758 |
НИКОРЯК В.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3759 |
НИКОРЯК Д.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3760 |
НИКОРЯК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
87 (12+36+39) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3761 |
НИНИК І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
69 (12+24+33) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3762 |
НИТКА О.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3763 |
НИТКУЛИНЕЦЬ А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3764 |
НИТКУЛИНЕЦЬ А.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3765 |
НІЖЕГОРОДЦЕВ ДВ. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
95 (24+44+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3766 |
НІКОЛІТА Р |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
7 |
136 (42+58+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
3767 |
НІМЕЦЬ С.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3768 |
НІМЦІВ А.П. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
7 |
36 (6+24+6) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3769 |
НІМЦІВ М.П. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
7 |
38 (12+20+6) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3770 |
НІРОДА І.І. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
3771 |
НІРОДА Т.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
4 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3772 |
НОВАК Т.Я. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
8 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3773 |
НОВИЦЬКИЙ М.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
99 (18+48+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
3774 |
НОВІКВВА Є.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3775 |
НОВІКОВА Е.О. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
118 (54+34+30) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3776 |
НОВОСЕЛЕЦЬКА М.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
105 (36+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3777 |
НОГАЧ Д.М. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
3778 |
НОДЬ А.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3779 |
НОДЬ А.Ф. |
07218 |
с. Теково |
Теківська ЗОШ |
4 |
30 (24+6+0) |
|
|
|
|
Уйфолуші Андріана Іванівна |
3780 |
НОДЬ Д.М. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
3781 |
НОДЬ З.З. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
3782 |
НОДЬ Й.Б. |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
3783 |
НОСА М.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
18 (6+3+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3784 |
НОСА М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
93 (30+36+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3785 |
НОСЕНКО С.С. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
100 (42+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3786 |
НУСЕР Д.К. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
5 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3787 |
НУСЕР Д.К. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
9 |
135 (48+60+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3788 |
ОБЕРЕМОК В.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3789 |
ОБЄДКОВА В.А. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3790 |
ОБІЦЬКІ М.С. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
115 (36+52+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3791 |
ОБОНІ В.В. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
1 |
72 (18+27+27) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
3792 |
ОБОНІ І.В. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Боршош Оксана Іванівна |
3793 |
ОБРИВКО М.І. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3794 |
ОБШИТОШ М.В. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
4 |
53 (24+24+5) |
|
|
|
|
Югас Оксана Миколаївна |
3795 |
ОВЧИННІКОБ І.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
3796 |
ОГАНЕСЯН Н.Л. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3797 |
ОГАНЬЯН В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
81 (18+36+27) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3798 |
ОГАР А.Д. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3799 |
ОГАР І.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3800 |
ОГАР М.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3801 |
ОГАР О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3802 |
ОГНЯНИК Е.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3803 |
ОГУРЧАК О.К. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
33 (6+15+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3804 |
ОДАЖИУ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3805 |
ОДОКСТА О.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3806 |
ОЗИМОК Д.А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
93 (30+42+21) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3807 |
ОЗИМОК Ю.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3808 |
ОЛАГ В.В. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
8 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Леврінц Людмила Степанівна |
3809 |
ОЛАГ С.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3810 |
ОЛАШИН Є.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3811 |
ОЛАШИН І.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3812 |
ОЛАШИН М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3813 |
ОЛАШИН Я.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
3814 |
ОЛЕАН А.Б. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3815 |
ОЛЕГАШ Я.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3816 |
ОЛЕКСІЄНКО В.О. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
5 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3817 |
ОЛЕКСІЙ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3818 |
ОЛЕКСІЙ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3819 |
ОЛЕКСІЙ Є.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3820 |
ОЛЕКСІЙ М.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3821 |
ОЛЕКСІЙ О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3822 |
ОЛЕКСІЙ О.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
75 (30+30+15) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3823 |
ОЛЕКСІЙ Р.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3824 |
ОЛЕНЧИН В.О. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
8 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3825 |
ОЛИМ М.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3826 |
ОЛІЙНИК А.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
18 (0+6+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3827 |
ОЛШИНКОВСЬКА А. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3828 |
ОЛЬХОВСЬКА Г.М. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
6 |
81 (42+6+33) |
|
С1 |
|
|
Бордаш Л. М. |
3829 |
ОМЕЛЬЯНЕНКО М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3830 |
ОМЕЛЬЯНЕНКО С.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3831 |
ОМЕЛЯН А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3832 |
ОМЕЛЯН М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3833 |
ОНАЦ А.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3834 |
ОНАЦЬ МВ. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
8 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
3835 |
ОНИСЬЙО Н.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3836 |
ОНИСЬКО К |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
8 |
80 (30+38+12) |
|
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
3837 |
ОНИСЬКО Т |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
7 |
88 (30+40+18) |
|
|
С2 |
|
Рішко Елеонора Болажівна |
3838 |
ОНИСЬКО В.Ю. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
3839 |
ОНИСЬКО К.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3840 |
ОНИСЬКО Н.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3841 |
ОНИСЬКО О.М. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
3842 |
ОНИСЬКО Р.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
39 (18+12+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3843 |
ОНИЩУК А.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
57 (12+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3844 |
ОНІЩУК І.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
115 (30+42+43) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3845 |
ОНОФРЕЙ А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3846 |
ОНОФРЕЙ В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3847 |
ОНУРРІЙ В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3848 |
ОНУФРІЙ Л.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3849 |
ОНУФРІЙЧУК Т.М. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3850 |
ОПАЛЕНИК В.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
89 (30+36+23) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3851 |
ОПАРАНЮК О.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
3852 |
ОПАРАНЮК Ю.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
3853 |
ОПІЦ А.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3854 |
ОПШИТОШ Є.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3855 |
ОПШИТОШ М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3856 |
ОРБАН О.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
107 (42+48+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3857 |
ОРЕЛ А.Ю. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
88 (12+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3858 |
ОРЕЛЬСЬКА М.А. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
69 (6+42+21) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3859 |
ОРЕНЧАК Г.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
54 (24+15+15) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3860 |
ОРЕХОВ В.М. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
6 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
3861 |
ОРИНЧАЙ О.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
3862 |
ОРИНЯК М.Ф. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3863 |
ОРЛОВ В.І. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3864 |
ОРМОШ Д.Е. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
63 (12+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3865 |
ОРОС А. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
5 |
93 (18+36+39) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3866 |
ОРОС А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
66 (12+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3867 |
ОРОС А.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3868 |
ОРОС В.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3869 |
ОРОС В.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
3870 |
ОРОС Є.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
3871 |
ОРОС І.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
7 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
3872 |
ОРОС І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
93 (18+42+33) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3873 |
ОРОС Х.А. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
7 |
74 (36+32+6) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3874 |
ОРОС Я.Ф. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
3 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3875 |
ОРЯБКА М.В. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
9 |
135 (60+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюх Іванна Іванівна |
3876 |
ОРЯБКО Є.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3877 |
ОСАДЧУК О.Д. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
118 (48+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3878 |
ОСИПОВ В.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
135 (42+60+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3879 |
ОСІЙСЬКА Ю.Е. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3880 |
ОСІЙСЬКИЙ В.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3881 |
ОСІЙСЬКИЙ О.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3882 |
ОСЛАВСЬКА А.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3883 |
ОСТАПЕКО М.Г. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
7 |
113 (48+38+27) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3884 |
ОСТАПЕНКО Г.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
92 (24+48+20) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
3885 |
ОСТАПЯК Н.Т. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3886 |
ОСТОЛОШ А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3887 |
ОСТОЛОШ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
105 (36+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3888 |
ОСТРІКОВ О.О. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
51 (12+24+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3889 |
ОСТРОВКА А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3890 |
ОСТРОВКА Д.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3891 |
ОСТРОВКА М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3892 |
ОСТРОВКА О.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3893 |
ОСТРОВКА О.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3894 |
ОСТРОВКА С.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
3895 |
ОСТРОВСЬКА В.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3896 |
ОСУСЬКИЙ С.В. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
9 |
44 (12+20+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3897 |
ОТКИДАЧ Є.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3898 |
ОФРІМ А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3899 |
ОЦАЛЮК Н.С. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3900 |
ОЧКАЙ В.А. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Плиска Наталія Василівна |
3901 |
ОЧКАЙ І.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
7 |
47 (12+20+15) |
|
|
|
|
Плиска Наталія Василівна |
3902 |
ОЧКАЙ Ю.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Плиска Наталія Василівна |
3903 |
ОЧКОЇ Д.Р. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
3904 |
ПАВЕЛКО Х.І. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3905 |
ПАВЛЕВСЬКА О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3906 |
ПАВЛЕНКО А.С. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
2 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
3907 |
ПАВЛЕНКО В.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
48 (6+24+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3908 |
ПАВЛЕНКО Ю.Я. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
3 |
123 (36+48+39) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3909 |
ПАВЛИК А.І. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3910 |
ПАВЛИК П.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
129 (42+48+39) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3911 |
ПАВЛІЙ А |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
2 |
39 (12+12+15) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
3912 |
ПАВЛІЙ ОМ. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3913 |
ПАВЛОВА В.С. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
3914 |
ПАВЛОВИЧ В.І. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
103 (30+46+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3915 |
ПАВЛОВИЧ Є.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
8 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3916 |
ПАВЛОВИЧ О.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3917 |
ПАВЛОВСЬКИЙ А.І. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3918 |
ПАВЛОВСЬКИЙ С.С. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3919 |
ПАВЛОВСЬКІ Ю.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
3920 |
ПАВЛЮК А.Р. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3921 |
ПАВЛЮК В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3922 |
ПАВЛЮК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3923 |
ПАВЛЮК В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
91 (30+34+27) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3924 |
ПАВЛЮК Є.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
6 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3925 |
ПАВЛЮК Н.М. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
135 (36+60+39) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
3926 |
ПАВЛЮК Н.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
67 (24+30+13) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3927 |
ПАВЛЮК Р.Щ. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
127 (48+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
3928 |
ПАВЛЮК Т.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3929 |
ПАВЛЮК Я.Я. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
4 |
99 (24+48+27) |
|
|
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
3930 |
ПАВЛЮЧОК Б.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3931 |
ПАВЛЮЧОК Є.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3932 |
ПАВЛЮЧОК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
10 |
90 (30+48+12) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3933 |
ПАВЛЮЧОК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (42+30+27) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3934 |
ПАВЛЮЧОК Ю. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
96 (12+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
3935 |
ПАВО Д.В. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
3936 |
ПАВУК О.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3937 |
ПАДУН С.І. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
120 (24+48+48) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3938 |
ПАЄР К.П. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
9 |
91 (30+40+21) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
3939 |
ПАЗИНА Д.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
93 (24+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
3940 |
ПАЗИНЕЦЬ К.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3941 |
ПАЙДА А.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3942 |
ПАЙДА Ю.В. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
6 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3943 |
ПАЙДИЧ М.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3944 |
ПАКШИ В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
43 (12+18+13) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3945 |
ПАЛАГУНИЧ В.Б. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
3946 |
ПАЛАГУСИНЕЦЬ Я.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
3947 |
ПАЛАТІЦ В.А. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3948 |
ПАЛИНЧАК Ю.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
3949 |
ПАЛІНКАШ А.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
3950 |
ПАЛІНКАШ Б.М. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
8 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Павлюх Іванна Іванівна |
3951 |
ПАЛІНКАШ О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3952 |
ПАЛІНКАШ Р.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
3953 |
ПАЛІНЧАК В |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
7 |
65 (24+26+15) |
|
|
|
|
Плиска Наталія Василівна |
3954 |
ПАЛІНЧАК І.П. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
9 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Плиска Наталія Василівна |
3955 |
ПАЛІНЧАК К.І. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
6 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Плиска Наталія Василівна |
3956 |
ПАЛІНЧАК О.М. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
3957 |
ПАЛІНЧАК Т.М. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
5 |
75 (18+24+33) |
|
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
3958 |
ПАЛЇНЧАК В.П. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3959 |
ПАЛЛАГ Є.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
22 (0+16+6) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3960 |
ПАЛОШ А.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3961 |
ПАЛЧЕЙ А.О. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3962 |
ПАЛЧУК І.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3963 |
ПАЛЬКО А.І. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
9 |
61 (18+34+9) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
3964 |
ПАЛЬКО В.І. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Біловар Катерина Степанівна |
3965 |
ПАЛЬКО І.І. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
3 |
52 (18+24+10) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
3966 |
ПАЛЬОК В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3967 |
ПАЛЬОК А.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
94 (36+30+28) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3968 |
ПАЛЬОК Б.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3969 |
ПАЛЬОК Я.Е. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
8 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Фегер Оксана Василівна |
3970 |
ПАЛЬОК Я.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3971 |
ПАЛЮХ В |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
7 |
130 (36+58+36) |
|
|
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
3972 |
ПАЛЮХ А.С. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
3 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
3973 |
ПАЛЮХ Е.В. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3974 |
ПАНАСОВИЧ С.І. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3975 |
ПАНАСЮК Н.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
82 (36+28+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3976 |
ПАНИЧ А |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
39 (12+15+12) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3977 |
ПАНИЧ Є.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3978 |
ПАНКОВ Л.П. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3979 |
ПАНКОВИЧ Д.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3980 |
ПАНКУЛИЧ Е.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3981 |
ПАНКУЛИЧ О.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3982 |
ПАНКУЛИЧ Ю.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
3983 |
ПАНЬКІНА А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3984 |
ПАНЬКО В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
51 (24+15+12) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
3985 |
ПАНЬКО А.С. |
07218 |
с. Теково |
Теківська ЗОШ |
3 |
109 (48+36+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Уйфолуші Андріана Іванівна |
3986 |
ПАНЬКО В.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
3987 |
ПАНЬКО Д. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
120 (48+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3988 |
ПАНЬКОВА О.Є. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3989 |
ПАПАРИГА Е.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
3990 |
ПАПІШ Д.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
76 (12+48+16) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
3991 |
ПАПП В.В. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
8 |
133 (48+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
3992 |
ПАРАДА К.В. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3993 |
ПАРАМЄЇВА А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
39 (24+15+0) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3994 |
ПАРАСКА О |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
3995 |
ПАРАСКА І.А. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
87 (30+36+21) |
|
|
С2 |
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
3996 |
ПАРАЩАК У.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
3997 |
ПАРАЩИЧ Є.Т. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
3998 |
ПАРІЙ О.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
3999 |
ПАРОВІНЧАК Я.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
4000 |
ПАРТЕКА А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
128 (54+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4001 |
ПАСТУХ П.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
94 (24+48+22) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4002 |
ПАСУЛЬКА О.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4003 |
ПАСУЛЯ М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4004 |
ПАТАЙ К.З. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
4005 |
ПАТКАНОВЦІЙ С.Й. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
99 (30+48+21) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4006 |
ПАТЮК В |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
7 |
124 (48+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4007 |
ПАУК В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4008 |
ПАУК В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4009 |
ПАУК І.І. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
47 (18+14+15) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4010 |
ПАУК М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
113 (36+38+39) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4011 |
ПАУЛЬО В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4012 |
ПАУЛЬО Н.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4013 |
ПАЦАН Н.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4014 |
ПАЦАН О.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4015 |
ПАЦКАН А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4016 |
ПАЦКАН Н.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4017 |
ПАЦКАН Т.Є. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
6 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4018 |
ПАЦКУН В.М. |
07165 |
смт. Міжгір’я |
Келечинська ЗОШ |
5 |
75 (6+36+33) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4019 |
ПАЦЬО Л.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4020 |
ПАШ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4021 |
ПАШ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
6 |
75 (36+18+21) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4022 |
ПАШ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
6 |
75 (36+18+21) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4023 |
ПАШ М.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
10 |
115 (42+52+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4024 |
ПАШ Ю.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
9 |
100 (48+46+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4025 |
ПАШКО А.М. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4026 |
ПАШКУЛЯК К.Г. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4027 |
ПАЩЕНКО В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
141 (48+48+45) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4028 |
ПАЩЕНКО М.Р. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
4029 |
ПЕДАН А.А. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
6 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4030 |
ПЕДЧЕНКО М.М. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
5 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4031 |
ПЕКАР О.С. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4032 |
ПЕКАР П.П. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4033 |
ПЕЛЕПЕЦЬ О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4034 |
ПЕЛЕХ Д.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4035 |
ПЕЛЕХ Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4036 |
ПЕЛЕХ С.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4037 |
ПЕНЗЕЛИК К.І. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4038 |
ПЕНЗЕЛИК П.П. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
130 (48+58+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4039 |
ПЕНЗЕНИК А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4040 |
ПЕНЗЕНИК В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4041 |
ПЕНЗЕНИК В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4042 |
ПЕНЗЕНИК В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4043 |
ПЕНЗЕНИК Е.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4044 |
ПЕНЗЕНИК М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
91 (30+40+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4045 |
ПЕНЗЕНИК Ю.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
8 |
70 (42+10+18) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4046 |
ПЕНЗЕНИК Я.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4047 |
ПЕНЗЕШТАДЛЕР Г.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4048 |
ПЕНЗЕШТАДЛЕР І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4049 |
ПЕРГЕ Р.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4050 |
ПЕРЕБЗЯК А.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
112 (24+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4051 |
ПЕРЕБЗЯК М.І. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
135 (30+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
4052 |
ПЕРЕВЕРЗЕВА Я.В. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
58 (30+10+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4053 |
ПЕРЕВУЗНИК В.В. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
7 |
98 (24+38+36) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4054 |
ПЕРЕВУЗНИК В.В. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4055 |
ПЕРЕВУЗНИК М |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
121 (36+46+39) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4056 |
ПЕРЕВУЗНИК М.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
66 (12+42+12) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4057 |
ПЕРЕГАНЯ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4058 |
ПЕРЕГИНЕЦЬ К.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4059 |
ПЕРЕРВА А.А. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4060 |
ПЕРЕСТА А.В. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
57 (12+18+27) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
4061 |
ПЕРЕСТА О.М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
135 (60+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4062 |
ПЕРЕЦ Г |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4063 |
ПЕРМІНОВ Р.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4064 |
ПЕРМЯКОВА М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4065 |
ПЕРЧИЦЬ І.Ю. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
9 |
76 (24+28+24) |
|
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
4066 |
ПЕРШКО О.Р. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
5 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4067 |
ПЕТАХ Д.В. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
4 |
81 (24+36+21) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4068 |
ПЕТАХ О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
11 |
97 (48+34+15) |
|
С1 |
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4069 |
ПЕТЕЧЕЛ А.І. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
63 (12+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4070 |
ПЕТЕЧУК В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4071 |
ПЕТКАНИЧ В.М. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
7 |
88 (30+34+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4072 |
ПЕТРАКИ А.Д. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4073 |
ПЕТРАШ А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4074 |
ПЕТРАЩУК Х.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4075 |
ПЕТРЕНКО М.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
5 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4076 |
ПЕТРЕЦКІ О.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4077 |
ПЕТРЕЦЬКА С.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
10 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4078 |
ПЕТРИЧЕНКО Ю.Є. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4079 |
ПЕТРИЧКО І.М. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
87 (36+30+21) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4080 |
ПЕТРИШИНЕЦЬ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
39 (18+6+15) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4081 |
ПЕТРИЩЕ А.Є. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
111 (30+30+51) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4082 |
ПЕТРИЩЕ Д.Л. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+30+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4083 |
ПЕТРИЩЕ О.Ї. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4084 |
ПЕТРИЩЕ О.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4085 |
ПЕТРІНКО І.І. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
81 (12+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4086 |
ПЕТРО В.З. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
7 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4087 |
ПЕТРО О.В. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
2 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4088 |
ПЕТРОВКА В |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
4 |
52 (18+24+10) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
4089 |
ПЕТРОВСЬКИЙ В.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4090 |
ПЕТРОВЦІ М.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
111 (30+36+45) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4091 |
ПЕТРОВЦІЙ А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4092 |
ПЕТРОВЦІЙ О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4093 |
ПЕТРОВЦІЙ С.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4094 |
ПЕТРУНЬ А.О. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
59 (18+30+11) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4095 |
ПЕТРУНЬ Є.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4096 |
ПЕТРУНЬ І.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4097 |
ПЕТРУНЬ С.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4098 |
ПЕТРУНЬКО В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4099 |
ПЕТРУС К.Д. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4100 |
ПЕТРУСЬ А.Ю. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4101 |
ПЕТРУСЬ Д.І. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4102 |
ПЕТРУХА М.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
87 (12+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4103 |
ПЕТРУШИНЕЦЬ Е.Е. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
123 (30+54+39) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4104 |
ПЕТРУШКА А.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4105 |
ПЕТРЮК М.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
54 (6+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4106 |
ПЕТЬОВКА С. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4107 |
ПЕХНЬО І.І. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
8 |
70 (18+28+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4108 |
ПЕЦЕНЧУК В.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4109 |
ПЕЧКАН Н.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4110 |
ПЕЧКО О.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4111 |
ПЕЧКО С.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
122 (48+48+26) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4112 |
ПИВОВАР М.Л. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4113 |
ПИЖИК Е.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+30+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4114 |
ПИЛИП К |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
70 (12+42+16) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4115 |
ПИЛИП А. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
73 (30+30+13) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
4116 |
ПИЛИП Б.Р. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
6 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
4117 |
ПИЛИПАНИНЕЦЬ З. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
67 (18+22+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4118 |
ПИЛИПКО А.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4119 |
ПИЛИПКО В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
111 (24+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4120 |
ПИЛИПКО Є.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4121 |
ПИЛИПКО М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
78 (36+18+24) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4122 |
ПИЛИПЧИНЕЦЬ В.Д. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
69 (18+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4123 |
ПИНЗАРЬ О.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
96 (12+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4124 |
ПИНЗЕНИК К.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
18 (0+6+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4125 |
ПИРИЖОК Ю.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4126 |
ПИРЧ В.І. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4127 |
ПИСАР І.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4128 |
ПИСАР М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
97 (30+36+31) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4129 |
ПИСАРЬ О.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
91 (24+48+19) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4130 |
ПИТЧАК І.С. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4131 |
ПИЧКАР К.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4132 |
ПИЧКАР Ю.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4133 |
ПИШКА А.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4134 |
ПИШКА В.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
7 |
57 (24+24+9) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4135 |
ПИШКА І.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4136 |
ПИШКА Ю.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4137 |
ПИЩАЛЬНИК С.Д. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4138 |
ПІВЕЦЬ П.А. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
3 |
67 (12+30+25) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4139 |
ПІВТОРАК О.І. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
91 (36+46+9) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4140 |
ПІГУЛЯК І. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
85 (24+40+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4141 |
ПІЗНЯК М |
07185 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ 1-2 ст. |
9 |
54 (24+30+0) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
4142 |
ПІКУЛЬ Є.І. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4143 |
ПІЛЬГУЙ В.Є. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
107 (42+48+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4144 |
ПІНЯШКО О.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
51 (24+12+15) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4145 |
ПІПАШ Д.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4146 |
ПІСАРЕВСЯКА М.Д. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
69 (30+24+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4147 |
ПІСКУНОВА Ю.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
63 (12+36+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4148 |
ПІТКОВ Д.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4149 |
ПІТРА В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4150 |
ПІТРА Н.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4151 |
ПІТРА О.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4152 |
ПІТРА П.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4153 |
ПІТРЯ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4154 |
ПІТУХ А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4155 |
ПІТУХ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4156 |
ПІТУХ В.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
79 (24+36+19) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4157 |
ПІТУХ Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4158 |
ПІТУХ К.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4159 |
ПІТУХ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4160 |
ПІТУХ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4161 |
ПІЦУРА Р.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
57 (12+24+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4162 |
ПІЧКАР В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4163 |
ПІЧКАР М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4164 |
ПІЧКАР О.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4165 |
ПІЧУЄВ Д.І. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
4166 |
ПІШКОВЦІЙ О.В. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
3 |
91 (36+36+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4167 |
ПІШТА А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4168 |
ПІШТА А.В. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4169 |
ПІШТА А.І. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4170 |
ПІШТА В.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4171 |
ПІШТА І.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
7 |
69 (30+30+9) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4172 |
ПІШТА І.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4173 |
ПІШТА М.М. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4174 |
ПІШТИ Ю.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4175 |
ПІШТИ Я.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
8 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4176 |
ПІШТО А.Й. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
4 |
93 (24+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Югас Оксана Миколаївна |
4177 |
ПЛАВАЙКО В.С. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4178 |
ПЛАТКО М.С. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
8 |
131 (36+44+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
4179 |
ПЛЕСКАЧ Е.Т. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
5 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
4180 |
ПЛЕТАН Н.Ю. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
139 (54+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4181 |
ПЛИС М.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4182 |
ПЛИС Н.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
6 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4183 |
ПЛИСКА Н.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4184 |
ПЛИСКА О.С. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4185 |
ПЛИСКА Т.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4186 |
ПЛИТАН Є.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4187 |
ПЛОСКІНА А.М. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
3 |
118 (42+36+40) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4188 |
ПЛОСКІНА А.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
99 (30+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4189 |
ПЛУЖНИК Р.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4190 |
ПОВІДАЙЧИК А.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4191 |
ПОВІДАЙЧИК В.І. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
8 |
77 (18+32+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4192 |
ПОВЛІ Е.Ф. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
5 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
4193 |
ПОВХ Б.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
133 (48+48+37) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4194 |
ПОВХ Р.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4195 |
ПОВХАН В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4196 |
ПОВХАН К.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
123 (36+48+39) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4197 |
ПОВХАН О.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4198 |
ПОВХАН Ю.А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4199 |
ПОВХАНИЧ К.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
4200 |
ПОГОДІН А.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
8 |
58 (30+22+6) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4201 |
ПОГОРІЛИЙ Є.М. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4202 |
ПОГОРІЛЯК А |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
4 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
4203 |
ПОГОРІЛЯК А |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
4204 |
ПОГРЕБНЯК Д.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
62 (24+30+8) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4205 |
ПОДВИЧ Ю.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4206 |
ПОДГУРНА І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4207 |
ПОДИК В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4208 |
ПОДОЛЕЙ А.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4209 |
ПОДОЛЕЙ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4210 |
ПОДОЛЬСЬКА М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4211 |
ПОДОЛЬСЬКИЙ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4212 |
ПОДОШ Б.Й. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
3 |
83 (30+36+17) |
|
|
С2 |
|
Югас Оксана Миколаївна |
4213 |
ПОЖО В.Б. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4214 |
ПОЖО О.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4215 |
ПОКОВБА А.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
129 (42+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4216 |
ПОКОВБА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4217 |
ПОКОВБА І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4218 |
ПОКОВБА Л.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
11 |
94 (42+40+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4219 |
ПОКОВБА С.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4220 |
ПОЛАГА О.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
70 (18+36+16) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4221 |
ПОЛАЖИНЕЦЬ В.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4222 |
ПОЛОВКА В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4223 |
ПОЛОВКА Д.В. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4224 |
ПОЛОВКА М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4225 |
ПОЛОВКА М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4226 |
ПОЛОВКА М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4227 |
ПОЛОВКО А.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4228 |
ПОЛОВКО В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4229 |
ПОЛОВКО К.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
63 (12+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4230 |
ПОЛОНІКОВ Б.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4231 |
ПОЛОНЧАК Д.С. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4232 |
ПОЛОНЧИК М.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4233 |
ПОЛОТНЮК О.О. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4234 |
ПОЛТАВЕЦЬ О.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
6 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4235 |
ПОЛХОВСЬКИЙ М.М. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4236 |
ПОЛЯК А.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4237 |
ПОЛЯК В.Ю. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
4 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4238 |
ПОЛЯК Є.І. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
54 (6+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4239 |
ПОЛЯК Є.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
117 (42+48+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4240 |
ПОЛЯК О.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
123 (42+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4241 |
ПОЛЯК С.П. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
51 (12+12+27) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4242 |
ПОЛЯНИЧ А.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
93 (12+42+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4243 |
ПОЛЯНКОВИЧ Ю.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4244 |
ПОЛЯНСЬКА А.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4245 |
ПОЛЯНСЬКА Б.Й. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4246 |
ПОЛЯНСЬКА М.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4247 |
ПОЛЯНСЬКИЙ В.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4248 |
ПОЛЯНЧУК А.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
73 (30+30+13) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4249 |
ПОЛЯНЧУК Ж.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4250 |
ПОМПЕЛЬ А.М. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4251 |
ПОМПЕЛЬ М.М. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4252 |
ПОНЕПОЛЯК Р.О. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
120 (48+48+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4253 |
ПОНЗЕЛЬ Ю.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4254 |
ПОНОМАРЕНКО А.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4255 |
ПОНОМАРЕНКО Д.О. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
89 (36+30+23) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4256 |
ПОНОМАРЕНКО О |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4257 |
ПОНОМАРЬОВА І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4258 |
ПОНЦ Б.Ч. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
5 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
4259 |
ПОНЦИР М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4260 |
ПОП А.Є. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
117 (36+48+33) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4261 |
ПОП В. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
10 |
99 (18+54+27) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
4262 |
ПОП ВАСИЛЯ В |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
7 |
67 (24+22+21) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
4263 |
ПОП О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
75 (12+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4264 |
ПОПАДИНЕЦЬ А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
54 (6+30+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4265 |
ПОПАДИНЕЦЬ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
89 (36+36+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4266 |
ПОПАДИНЕЦЬ Р.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4267 |
ПОПАДИНЕЦЬ С.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4268 |
ПОПАДИНЕЦЬ С.І. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4269 |
ПОПАДИЧ В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
63 (12+30+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4270 |
ПОПАДИЧ К.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4271 |
ПОПДЯКУНИК Б.І. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
7 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
4272 |
ПОПЕНКО А.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
69 (36+18+15) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4273 |
ПОПЕНЧУК Ю.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
57 (18+21+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4274 |
ПОПОБИЧ П.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4275 |
ПОПОВИ І |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
4276 |
ПОПОВИЧ Д |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
3 |
88 (42+30+16) |
|
С1 |
|
|
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
4277 |
ПОПОВИЧ Т |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
141 (30+54+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4278 |
ПОПОВИЧ А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4279 |
ПОПОВИЧ А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4280 |
ПОПОВИЧ А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4281 |
ПОПОВИЧ А.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4282 |
ПОПОВИЧ А.І. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4283 |
ПОПОВИЧ А.М. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
8 |
62 (30+14+18) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
4284 |
ПОПОВИЧ А.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
87 (12+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4285 |
ПОПОВИЧ А.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4286 |
ПОПОВИЧ А.Т. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
4 |
123 (42+48+33) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4287 |
ПОПОВИЧ А.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4288 |
ПОПОВИЧ А.Я. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
4 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
4289 |
ПОПОВИЧ А.Я. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
43 (0+24+19) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4290 |
ПОПОВИЧ Б.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4291 |
ПОПОВИЧ В.А. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
111 (30+36+45) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4292 |
ПОПОВИЧ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4293 |
ПОПОВИЧ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+15+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4294 |
ПОПОВИЧ В.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4295 |
ПОПОВИЧ В.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4296 |
ПОПОВИЧ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4297 |
ПОПОВИЧ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4298 |
ПОПОВИЧ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4299 |
ПОПОВИЧ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4300 |
ПОПОВИЧ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4301 |
ПОПОВИЧ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4302 |
ПОПОВИЧ В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
87 (18+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4303 |
ПОПОВИЧ В.М. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4304 |
ПОПОВИЧ В.М. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4305 |
ПОПОВИЧ В.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4306 |
ПОПОВИЧ В.Ф. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
81 (30+36+15) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4307 |
ПОПОВИЧ В.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4308 |
ПОПОВИЧ В.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4309 |
ПОПОВИЧ Г.В. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
11 |
72 (18+42+12) |
|
|
С2 |
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
4310 |
ПОПОВИЧ Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4311 |
ПОПОВИЧ Д.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4312 |
ПОПОВИЧ Д.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
47 (18+18+11) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4313 |
ПОПОВИЧ Є.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
7 |
95 (36+38+21) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4314 |
ПОПОВИЧ Є.І. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4315 |
ПОПОВИЧ І.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4316 |
ПОПОВИЧ І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4317 |
ПОПОВИЧ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
107 (42+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4318 |
ПОПОВИЧ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+15+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4319 |
ПОПОВИЧ І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
9 |
139 (60+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4320 |
ПОПОВИЧ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4321 |
ПОПОВИЧ І.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4322 |
ПОПОВИЧ І.Я. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
6 |
60 (30+24+6) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4323 |
ПОПОВИЧ К.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4324 |
ПОПОВИЧ К.М. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
3 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4325 |
ПОПОВИЧ К.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4326 |
ПОПОВИЧ К.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4327 |
ПОПОВИЧ К.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
87 (24+36+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4328 |
ПОПОВИЧ К.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4329 |
ПОПОВИЧ Л.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
5 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4330 |
ПОПОВИЧ М. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
109 (24+52+33) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4331 |
ПОПОВИЧ М.А. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
4 |
81 (24+36+21) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4332 |
ПОПОВИЧ М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4333 |
ПОПОВИЧ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4334 |
ПОПОВИЧ М.М. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4335 |
ПОПОВИЧ М.М. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4336 |
ПОПОВИЧ М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4337 |
ПОПОВИЧ М.П. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
4338 |
ПОПОВИЧ М.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4339 |
ПОПОВИЧ М.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4340 |
ПОПОВИЧ М.Ю. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
5 |
105 (36+42+27) |
|
|
С2 |
|
Боршош Оксана Іванівна |
4341 |
ПОПОВИЧ М.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4342 |
ПОПОВИЧ М.Ю. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4343 |
ПОПОВИЧ Н.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4344 |
ПОПОВИЧ Н.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
9 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4345 |
ПОПОВИЧ Н.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
5 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4346 |
ПОПОВИЧ О.В. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
5 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4347 |
ПОПОВИЧ О.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
121 (48+36+37) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4348 |
ПОПОВИЧ О.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4349 |
ПОПОВИЧ П.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4350 |
ПОПОВИЧ П.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4351 |
ПОПОВИЧ Р.І. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4352 |
ПОПОВИЧ Р.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4353 |
ПОПОВИЧ Р.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4354 |
ПОПОВИЧ Р.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4355 |
ПОПОВИЧ СВ. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
101 (30+38+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4356 |
ПОПОВИЧ Т.Ю. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
1 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
4357 |
ПОПОВИЧ Х.В. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
30 (0+6+24) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4358 |
ПОПОВИЧ Х.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4359 |
ПОПОВИЧ Х.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
79 (24+40+15) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4360 |
ПОПОВИЧ Ю.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
87 (24+48+15) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4361 |
ПОПОВИЧ Ю.Е. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4362 |
ПОПОВИЧ Ю.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
9 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4363 |
ПОПОВИЧ Ю.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4364 |
ПОПОВИЧ Ю.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4365 |
ПОПОВИЧ Ю.Ю. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
2 |
48 (18+15+15) |
|
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
4366 |
ПОПОВИЧ Ю.Ю. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Леврінц Людмила Степанівна |
4367 |
ПОПП А.А. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
6 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
4368 |
ПОПП В.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
4369 |
ПОПЮК В.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4370 |
ПОПЮК Д.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4371 |
ПОПЮК Ю.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4372 |
ПОРАДА В |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
4373 |
ПОРАДА С.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
107 (42+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4374 |
ПОРОХНАВЕЦЬ І |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
105 (24+48+33) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4375 |
ПОРОХНАВЕЦЬ І.І. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4376 |
ПОРОХНАВЕЦЬ К.А. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4377 |
ПОРОХНАВЕЦЬ М.М. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
1 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4378 |
ПОРОХНЯВЕЦЬ Р.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4379 |
ПОРШУН П.Т. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
54 (24+15+15) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4380 |
ПОТАЛАП І.С. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4381 |
ПОТАНІН В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4382 |
ПОТАПОВ А.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
117 (42+42+33) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4383 |
ПОТАПОВ Ю.Т. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4384 |
ПОТОРІЙ П.В. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4385 |
ПОТЬОМКІН О.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
11 |
120 (48+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4386 |
ПОЦКО А.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4387 |
ПОЦКО І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4388 |
ПОШТАК Н.В. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
4389 |
ПОШТАРЮК Н.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4390 |
ПРАНИЧУК П.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4391 |
ПРАННИЧУК А.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4392 |
ПРАННИЧУК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4393 |
ПРАННИЧУК О.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4394 |
ПРЕКСТА Д.С. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
10 |
115 (42+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4395 |
ПРЕКСТА С.С. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
10 |
115 (42+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4396 |
ПРИЙМА Б.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4397 |
ПРИЙМА Є.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (36+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4398 |
ПРИЙМА К.М. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
4 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4399 |
ПРИЙМА М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4400 |
ПРИЙМА М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4401 |
ПРИЙМА Х.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4402 |
ПРИЙМАК Є.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4403 |
ПРИЙМИЧ В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
85 (24+36+25) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4404 |
ПРИЙМИЧ Е.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4405 |
ПРИЙМИЧ М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4406 |
ПРИЛУКІНА А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4407 |
ПРИМИЧ С.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4408 |
ПРИМІЧ Х.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
51 (12+12+27) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4409 |
ПРИНДА А. . |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
85 (18+36+31) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4410 |
ПРИНЦОВСЬКА М.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4411 |
ПРИСТАШ А.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4412 |
ПРИСТАШ А.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4413 |
ПРИХОДЬКО І.С. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4414 |
ПРИЧИНА Д.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4415 |
ПРІНЦ О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4416 |
ПРІЦ І.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4417 |
ПРО О.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
79 (24+40+15) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4418 |
ПРОДАН А.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4419 |
ПРОДАН Б.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4420 |
ПРОДАН В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4421 |
ПРОДАН В.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4422 |
ПРОДАН Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4423 |
ПРОДАН Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4424 |
ПРОДАН Е.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4425 |
ПРОДАН І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4426 |
ПРОДАН І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4427 |
ПРОДАН І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
73 (30+30+13) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4428 |
ПРОДАН К.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4429 |
ПРОДАН М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4430 |
ПРОДАН М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4431 |
ПРОДАН М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
79 (30+30+19) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4432 |
ПРОДАН М.М. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
9 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Плиска Наталія Василівна |
4433 |
ПРОДАН М.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
93 (30+42+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4434 |
ПРОДАН М.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4435 |
ПРОДАНЕЦЬ А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4436 |
ПРОДАНЕЦЬ Л.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4437 |
ПРОДАНЕЦЬ Л.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4438 |
ПРОЖЕГАЧ Е.Г. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4439 |
ПРОЖЕГАЧ І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4440 |
ПРОЖЕГАЧ С.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4441 |
ПРОКОП О.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
48 (30+6+12) |
|
С1 |
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4442 |
ПРОКОП Я.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4443 |
ПРОКОПЕНКО П.А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
89 (42+32+15) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4444 |
ПРОКОПЕНКО Р.А. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
7 |
80 (24+26+30) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4445 |
ПРОКОПЕЦЬ В.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4446 |
ПРОКОПЕЦЬ В.М. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
5 |
42 (12+24+6) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4447 |
ПРОКОПОВА Е.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
60 (12+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4448 |
ПРОНЮК А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4449 |
ПРОНЮК О.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
93 (18+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4450 |
ПРОТАС П.В. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4451 |
ПРОЦЕНКО А |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4452 |
ПРОЦЮК Т.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4453 |
ПРУДИВУС Т.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
117 (36+48+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4454 |
ПРУЖНЯК І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4455 |
ПУГА В.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4456 |
ПУГА М.І. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
7 |
134 (42+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4457 |
ПУКІШ П.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
105 (18+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4458 |
ПУКІШ Р.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
142 (54+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4459 |
ПУКМАН В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4460 |
ПУКМАН М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4461 |
ПУКМАН П.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4462 |
ПУНЕЙКО К.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4463 |
ПУНЬКО Р.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
117 (42+42+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4464 |
ПУПЕНА В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4465 |
ПУПЕНА Н.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
75 (30+30+15) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4466 |
ПУТНОКІ А.Ю. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
63 (12+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4467 |
ПУТРАШ Е.Г. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4468 |
ПУШКАР В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4469 |
ПУШКАРЬОВ Д.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4470 |
ПУШКАШ К.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
7 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4471 |
ПФАЙФЕР Ю.М. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
6 |
99 (12+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
4472 |
ПФІСТЕР В.Р. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
7 |
107 (48+44+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4473 |
ПШЕНИЦЬКИЙ М.Т. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
30 (12+3+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4474 |
ПЩЕНКО М.Р. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
8 |
101 (36+14+51) |
|
|
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
4475 |
ПЯТАК А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
79 (30+30+19) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4476 |
ПЯТАК Д.О. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4477 |
ПЯТАК І.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
117 (36+48+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4478 |
ПЯТАК Т.Ф. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4479 |
РАВЛИК Х.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4480 |
РАВЛЮК П.О. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4481 |
РАДА С.С. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4482 |
РАДЬ О.І. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4483 |
РАЗУМНА А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4484 |
РАЙДА В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
82 (18+48+16) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4485 |
РАЙНІШ У.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
99 (18+48+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4486 |
РАЙЧИНЕЦЬ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4487 |
РАЙЧИНЕЦЬ Д.Ж. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
9 |
79 (24+40+15) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
4488 |
РАЙЧИНЕЦЬ Е. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
74 (18+20+36) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4489 |
РАЙЧИНЕЦЬ К.С. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
4490 |
РАК А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4491 |
РАК М.І. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4492 |
РАК О.М. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4493 |
РАК П.М. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
69 (12+36+21) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4494 |
РАПАВИЙ В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4495 |
РАПЦУН Д.М. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
4496 |
РАРИЧ Ж.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4497 |
РАРИЧ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4498 |
РАТНІКОВА А.О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
9 |
129 (48+60+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4499 |
РАТОЧКА А.В. |
07132 |
м. Мукачево |
Макарівська ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4500 |
РАЦИН А |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
4 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
4501 |
РАЦИН В.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
51 (18+15+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4502 |
РАЦИН А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4503 |
РАЦИН Д.І. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
7 |
44 (18+14+12) |
|
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
4504 |
РАЦИН К.Ж. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
87 (42+30+15) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4505 |
РАЦИН М. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
4506 |
РАЦИН М.Ю. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
4507 |
РАЦИН Н.П. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
4508 |
РАЦИН О.О. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
8 |
61 (24+22+15) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
4509 |
РАЦИН Я.О. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
11 |
93 (24+54+15) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
4510 |
РАЧКУЛИНЕЦЬ А.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4511 |
РАЧКУЛИНЕЦЬ Ю.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
123 (36+48+39) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4512 |
РЕБРЕЙ О.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4513 |
РЕБРИК А.В. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
2 |
57 (18+21+18) |
|
|
С2 |
|
Біловар Катерина Степанівна |
4514 |
РЕБРИК В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4515 |
РЕБРИК М.О. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
4516 |
РЕВА В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4517 |
РЕВЕРА Б.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
4518 |
РЕВКАЛО М.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
112 (48+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4519 |
РЕВУЦЬКА С.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
11 |
120 (48+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4520 |
РЕВЧУКК С.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
7 |
62 (24+26+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4521 |
РЕГА А.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4522 |
РЕГА К.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4523 |
РЕГУШ Т.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4524 |
РЕГУШ Я.Я. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4525 |
РЕЗЕШ А |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
11 |
91 (24+34+33) |
|
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
4526 |
РЕЗНІКОВА Н.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4527 |
РЕЙЗНЕР Д.І. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
3 |
75 (30+30+15) |
|
|
|
|
Плиска Наталія Василівна |
4528 |
РЕЙПАШІ М.С. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
2 |
57 (12+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4529 |
РЕМАРИК О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4530 |
РЕМЕЗОВ ІГОРЯ І |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
3 |
69 (18+42+9) |
|
|
С2 |
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
4531 |
РЕМЕНЮК О.С. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4532 |
РЕПИНЕЦЬ І.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4533 |
РЕПЛЮК М.І. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
4 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
4534 |
РЕТІЗНИК А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
84 (18+36+30) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4535 |
РЕТІЗНИК В.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
73 (24+34+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4536 |
РЕТІЗНИК І.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4537 |
РЕТІЗНИК М.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4538 |
РЕШЕТАР А.Б. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4539 |
РЕШЕТАР А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4540 |
РЕШЕТАР Б.І. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
4541 |
РЕШЕТАР Д.В. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
3 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4542 |
РЕШЕТАР Є.М. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
7 |
101 (30+32+39) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4543 |
РЕШЕТАР К.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4544 |
РЕШЕТАР М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4545 |
РЕШЕТАР Н.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
109 (30+48+31) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4546 |
РЕШЕТАР О.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
121 (48+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4547 |
РЕШЕТАР Ю.В. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4548 |
РЕШКО В |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
9 |
35 (12+14+9) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4549 |
РЕШКО І.І. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
4550 |
РЕЩУК Є.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4551 |
РЕЩУК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4552 |
РЕЩУК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4553 |
РЕЩУК О.Д. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4554 |
РИБАК А.О. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4555 |
РИБАК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4556 |
РИБАК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4557 |
РИБЧУК Д.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4558 |
РИГАН І.В. |
07198 |
смт. Великий Березний |
Санаторна школа інтернат |
6 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
4559 |
РИЖЕНКО В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4560 |
РИЖЕНКО М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4561 |
РИПКОВИЧ М.В. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
73 (24+22+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4562 |
РИПКОВИЧ Я.В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
77 (18+50+9) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4563 |
РИТЧЕНКО Т.І. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
4564 |
РІЗАК К.С. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
91 (42+36+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4565 |
РІШКО Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4566 |
РІШКО М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4567 |
РІШКО М.С. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
45 (18+21+6) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4568 |
РЇЗАК Д.Р. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
57 (12+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4569 |
РОБАЩУК А.Д. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
4 |
64 (6+42+16) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4570 |
РОГАЛЬ І.М. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
7 |
79 (30+16+33) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
4571 |
РОГАЛЬСЬКИЙ О.О. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
65 (30+20+15) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4572 |
РОГАНОВА Н.М. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
4 |
55 (12+30+13) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4573 |
РОГОВСЬКА А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
6 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4574 |
РОГУЛИЧ С.Р. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
85 (18+42+25) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4575 |
РОЖІ ГАБРІЄЛЛИ Г |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
5 |
36 (6+18+12) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
4576 |
РОЖНЯЙ А. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
38 (6+18+14) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4577 |
РОЗГОНІЙ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4578 |
РОЗНЕР С.Р. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
57 (12+30+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4579 |
РОЗНІЙ В.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4580 |
РОКИЦЬКИЙ Д.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
24 (6+9+9) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4581 |
РОЛЮК А.Я. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
79 (24+34+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4582 |
РОЛЮК Ю.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
139 (54+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4583 |
РОМАН С |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
7 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
4584 |
РОМАН А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4585 |
РОМАН А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4586 |
РОМАН АНАСТАСІЯ А |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
4 |
89 (30+42+17) |
|
|
С2 |
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
4587 |
РОМАН І.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
4588 |
РОМАН І.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
87 (24+36+27) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4589 |
РОМАН М.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4590 |
РОМАН М.О. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
5 |
33 (12+12+9) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4591 |
РОМАН Н.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
117 (42+42+33) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4592 |
РОМАН Р.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4593 |
РОМАН Р.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4594 |
РОМАН Р.О. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4595 |
РОМАН Т.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4596 |
РОМАНКО А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
129 (42+48+39) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4597 |
РОМАНКО Д.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4598 |
РОМАНКО М.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4599 |
РОМАНЮК А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4600 |
РОМАНЮК А.Д. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
57 (0+36+21) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4601 |
РОМАНЮК А.С. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4602 |
РОМАНЮК В.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4603 |
РОМАНЮК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
33 (6+9+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4604 |
РОМАНЮК Н.М. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
70 (18+24+28) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4605 |
РОМАНЮК О.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4606 |
РОМАНЮК О.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4607 |
РОМАНЮК Ю.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4608 |
РОМОЧУСЬКИЙ М.Ф. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4609 |
РОПОНИЧ М.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4610 |
РОПЧУК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4611 |
РОСАДА В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
7 |
48 (18+24+6) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4612 |
РОСАДА В.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4613 |
РОСАДА В.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4614 |
РОСАДА Є.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4615 |
РОСАДА М.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4616 |
РОСАДА М.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4617 |
РОСАДА М.Ю. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4618 |
РОСАДА Н.П. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
5 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4619 |
РОСАДА П |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4620 |
РОСАДА Р.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4621 |
РОСАДА Т.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4622 |
РОСОХА А.В. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4623 |
РОСОХА А.Ф. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4624 |
РОСОХА Б.П. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
109 (24+48+37) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4625 |
РОСОХА М.Ю. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
6 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4626 |
РОСОХА О.О. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
3 |
129 (42+48+39) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4627 |
РОСОХА С. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4628 |
РОСПОПА С.І. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
4629 |
РОСПОПА Ю.Ю. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
4630 |
РОСУЛ Д.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
75 (36+30+9) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4631 |
РОСУЛ М.М. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
8 |
127 (36+52+39) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4632 |
РОСУЛ Р.К. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
10 |
85 (30+34+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4633 |
РОТМАН Д.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4634 |
РОШИНЕЦЬ А.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
7 |
121 (54+40+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4635 |
РОШИНЕЦЬ Г.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
9 |
62 (30+26+6) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4636 |
РОШИНЕЦЬ О.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
6 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4637 |
РОШКО В.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4638 |
РОШКО В.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
63 (18+18+27) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4639 |
РОШКО Д.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4640 |
РОШКО Є.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4641 |
РОШКО О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4642 |
РПСАДИ В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
82 (30+18+34) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4643 |
РУБІШ Д.Ю. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
9 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4644 |
РУБЛЬОВА Е.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
78 (18+18+42) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4645 |
РУДЕНКО О.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4646 |
РУДМАН Т.І. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4647 |
РУЗАЄВА Б.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4648 |
РУМЯНЦЕВ В.М. |
07156 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
105 (36+36+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пойда Вікторія Василівна |
4649 |
РУРИЧ С.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4650 |
РУСАНОВСЬКА С.О. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4651 |
РУСИН А |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4652 |
РУСИН А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4653 |
РУСИН А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4654 |
РУСИН В.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4655 |
РУСИН В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4656 |
РУСИН В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4657 |
РУСИН В.Е. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
106 (36+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4658 |
РУСИН В.І. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
8 |
80 (12+44+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4659 |
РУСИН В.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4660 |
РУСИН В.Ф. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4661 |
РУСИН Д.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4662 |
РУСИН Д.Ю. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
4663 |
РУСИН Є.Є. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
59 (24+14+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4664 |
РУСИН Є.П. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4665 |
РУСИН І.І. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
8 |
99 (24+48+27) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4666 |
РУСИН І.І. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
8 |
145 (54+58+33) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4667 |
РУСИН К.В. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
7 |
103 (36+46+21) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4668 |
РУСИН К.В. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
8 |
56 (36+14+6) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4669 |
РУСИН М.М. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
8 |
81 (30+42+9) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4670 |
РУСИН М.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
57 (18+12+27) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4671 |
РУСИН О.А. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
85 (30+36+19) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4672 |
РУСИН О.О. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
4673 |
РУСИН Р.В. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
4 |
93 (36+36+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4674 |
РУСИН Р.М. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
3 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4675 |
РУСИН Р.Р. |
07132 |
м. Мукачево |
Макарівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4676 |
РУСИН С.В. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
4 |
97 (36+42+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4677 |
РУСИН Т. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
5 |
123 (30+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4678 |
РУСИН Ю.Ж. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
66 (12+42+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4679 |
РУСИН Ю.М. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
6 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4680 |
РУСИН Ю.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4681 |
РУСИН Ю.Ю. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4682 |
РУСИНКОВИЧ С.Р. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4683 |
РУСІНКО І.В. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
3 |
93 (36+30+27) |
|
С1 |
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
4684 |
РУСІНКО М.І. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4685 |
РУСНАК А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4686 |
РУСНАК В.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4687 |
РУСНАК Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4688 |
РУСНАК Е.Е. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4689 |
РУСНАК Л.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4690 |
РУСНАК С.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4691 |
РУСНАК Я.Я. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4692 |
РУЩАК А.С. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4693 |
РУЩАК Б.М. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
93 (30+36+27) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4694 |
РУЩАК В.Р. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4695 |
РУЩАК Г.Б. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4696 |
РУЩАК Д.Я. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4697 |
РУЩАК Н.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4698 |
РУЩАК С.В. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
4699 |
РУЩАК Ю.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
57 (12+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4700 |
РЯБАК А.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4701 |
РЯБАК А.Ю. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
5 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
4702 |
РЯБЧУК М.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4703 |
РЯШКО О.С. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4704 |
САБАДОШ А.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4705 |
САБАДОШ В.М. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
89 (24+36+29) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4706 |
САБАДОШ І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4707 |
САБО Г. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
77 (18+50+9) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4708 |
САБО К.Р. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
62 (24+30+8) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4709 |
САБО О.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4710 |
САБОВ В.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
114 (48+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4711 |
САБОВ Г.Ш. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
91 (36+30+25) |
|
С1 |
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4712 |
САБОВ Л.З. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
4713 |
САБОВ М.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4714 |
САБОВ С.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4715 |
САБОВ Ю.В. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
4716 |
САБОВЧИК Т.Р. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4717 |
САВІН М.М. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4718 |
САВКА І.В. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4719 |
САВКА І.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4720 |
САВКА К.В. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
7 |
109 (36+40+33) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4721 |
САВКІВ Є.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
39 (12+21+6) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4722 |
САВКО Б.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
79 (30+24+25) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4723 |
САВКО Б.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
4724 |
САВКО В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4725 |
САВКО Д.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
69 (18+36+15) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4726 |
САВКО І.М. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
4727 |
САВКО СВІТЛАНА С |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
4 |
79 (18+48+13) |
|
|
С2 |
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
4728 |
САВКО Т.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4729 |
САВКО Ю.І. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
3 |
67 (18+30+19) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
4730 |
САВЛЯК В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4731 |
САВЛЯК Ю.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4732 |
САВУЛА Д.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
39 (6+18+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4733 |
САВУШКІН О.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4734 |
САВЧУК А.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
61 (24+16+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4735 |
САВЧУК В.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
100 (30+40+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4736 |
САВЧУК М.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4737 |
САВЧУК Т. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
51 (6+30+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4738 |
САВЧУР В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4739 |
САДВАРІ М.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4740 |
САДВАРІ С.С. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
5 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4741 |
САДОВІ М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
116 (48+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4742 |
САДОВІ М.Р. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
129 (54+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4743 |
САЙ В.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4744 |
САК Д.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4745 |
САК Н.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4746 |
САКАЛОШ М |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
4747 |
САКАЛОШ Я |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
6 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
4748 |
САКАЛОШ Я.І. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
4749 |
САКАЛЬ А.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4750 |
САКАЛЬ А.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4751 |
САКАЛЬ Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4752 |
САКАЛЬ Е.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
87 (24+36+27) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4753 |
САКАЛЬ Е.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4754 |
САКАЛЬ Н.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4755 |
САКАЛЬ О.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
130 (48+48+34) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4756 |
САКСОН П.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4757 |
САЛАХЕЕВ М |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
48 (24+18+6) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4758 |
САЛАХЕЄВА О. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
129 (54+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4759 |
САЛІКОВА А.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4760 |
САЛУХА Б.Ю. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
8 |
101 (36+38+27) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
4761 |
САМОЗВОН В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4762 |
САМОЙЛЕНКО А.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
82 (12+48+22) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4763 |
САМОЙЛЕНКО К.В. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
2 |
27 (6+12+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4764 |
САМОЙЛЕНКО Ю.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4765 |
САМОРИГА О.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
75 (30+18+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4766 |
САНІН І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4767 |
САНТОВ М.Ф. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
4768 |
САНЬКО В.С. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
56 (18+36+2) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4769 |
САРАЙ Д.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4770 |
САРАТЦЕВ Д.С. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4771 |
САРКАНИЧ А.М. |
07145 |
м. Мукачево |
Кленовецька ЗОШ, Медведівська ЗОШ |
4 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4772 |
САРКАНИЧ М.Ю. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
4 |
85 (24+36+25) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4773 |
САС ІВ. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
90 (12+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4774 |
САСДУМЕН В.В. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
4 |
81 (12+42+27) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
4775 |
САСИН А.Я. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4776 |
САСИН Є.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4777 |
САСИН І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4778 |
САСИН М.М. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
8 |
87 (30+36+21) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
4779 |
САФІУЛЛІН М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4780 |
САФОНОВА П.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4781 |
СВАДЕБА О.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
69 (18+30+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4782 |
СВАЛЯВЧИКА Р.І. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
4 |
59 (12+36+11) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4783 |
СВАТКО А.В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
84 (18+48+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4784 |
СВЕРЕНЯК Д.Б. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
4785 |
СВЕРИДИ А.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4786 |
СВЕРЛОВИЧ Д.М. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
4787 |
СВЄЖЕНЦЕВА В.І. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4788 |
СВЄЖЕНЦЕВА О.О. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
82 (12+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4789 |
СВИД М |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
51 (24+12+15) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4790 |
СВИДА А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4791 |
СВИДА А.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4792 |
СВИДА А.О. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
4 |
57 (12+36+9) |
|
|
С2 |
|
Югас Оксана Миколаївна |
4793 |
СВИДА В |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
5 |
69 (12+24+33) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4794 |
СВИДА В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4795 |
СВИДА К.С. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
4796 |
СВИДА Л.В. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4797 |
СВИДА О.О. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4798 |
СВИДНИЦЬКИЙ М.Я. |
07127 |
м. Мукачево |
Залужанська ЗОШ |
8 |
33 (6+12+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4799 |
СВИРИДА К.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4800 |
СВИРИДА М.М. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4801 |
СВИРИДА Т.В. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
8 |
76 (24+34+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4802 |
СВИСТАК А.А. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4803 |
СВИСТАК В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4804 |
СВИСТАК Е.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
135 (42+48+45) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4805 |
СВИСТАК К.Ю. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4806 |
СВИСТАК Н.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4807 |
СВИЩО А.А. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
4808 |
СВИЩО О.В. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
5 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
|
Боршош Оксана Іванівна |
4809 |
СВИЩО Ю.Ю. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
4810 |
СВИЩО Ю.Я. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4811 |
СВІТЛИК А.П. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
5 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
4812 |
СВІТЛИНЕЦЬ С.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
109 (36+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4813 |
СВІТЛОВИЧ Ю.Ю. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
42 (0+24+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4814 |
СВІТЛОВСЬКИЙ С.С. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4815 |
СВЯТОЛУЦЬКА В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
129 (54+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4816 |
СДОЙКА Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4817 |
СЕГЕДА О.О. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4818 |
СЕГЕДІ Є.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4819 |
СЕГЕДІЙ Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4820 |
СЕГЕДІЙ ЮЮ. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4821 |
СЕГЛЯНИК А.В. |
07165 |
смт. Міжгір’я |
Келечинська ЗОШ |
5 |
69 (18+18+33) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4822 |
СЕГЛЯНИК І.М. |
07165 |
смт. Міжгір’я |
Келечинська ЗОШ |
3 |
105 (36+36+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4823 |
СЕГЛЯНИК М.М. |
07165 |
смт. Міжгір’я |
Келечинська ЗОШ |
7 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4824 |
СЕЙКЕЙ Ж.Р. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
7 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
4825 |
СЕКЕРЕШ М.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4826 |
СЕКЕРЕШ У.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4827 |
СЕЛЕБИНКА В.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4828 |
СЕЛЕІ Д |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
8 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Рішко Елеонора Болажівна |
4829 |
СЕЛЕМЕНЄВА Н.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4830 |
СЕЛІВАНОВА О.О. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
61 (12+30+19) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4831 |
СЕЛЇВЕРСТОВА К.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
4832 |
СЕЛЯНЧИК В.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
5 |
111 (24+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4833 |
СЕМАК Л |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
3 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
4834 |
СЕМАК М.М. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
2 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
С3 |
Русінка Маріанна Василівна |
4835 |
СЕМАК Я.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
119 (42+48+29) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4836 |
СЕМАК Я.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
60 (12+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4837 |
СЕМБЕР А.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4838 |
СЕМБЕР А.Ю. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4839 |
СЕМБЕР Є.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4840 |
СЕМЕНКО А.О. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4841 |
СЕМЕНОВ Р.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4842 |
СЕМЕНОВИЧ Л.П. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
9 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4843 |
СЕМЕНЧУК В.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4844 |
СЕМЕНЮК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4845 |
СЕМЕНЮК Н.Б. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4846 |
СЕМЕНЮК С.С. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
60 (12+30+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4847 |
СЕМЙОН Б.Ю. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4848 |
СЕМЧИНА О.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
5 |
75 (24+24+27) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4849 |
СЕМЯНОВСЬКИЙ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4850 |
СЕНЕК А.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4851 |
СЕНЕК Е.Й. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
57 (12+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4852 |
СЕНЕК І.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4853 |
СЕНИНЕЦЬ Б.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4854 |
СЕНИНЕЦЬ В.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
61 (24+30+7) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4855 |
СЕНИНЕЦЬ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4856 |
СЕНИШАК А.А. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
39 (12+12+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4857 |
СЕНІНА Н.Я. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
8 |
86 (18+38+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4858 |
СЕНЬКОВЕЦЬ Е.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4859 |
СЕНЬКОВИЧ А.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
18 (18+0+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4860 |
СЕРБАК В.М. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
4861 |
СЕРБАК О.М. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
4862 |
СЕРБАК С.С. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
4863 |
СЕРБІНА О.О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
4 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
4864 |
СЕРВЕТНІК А.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4865 |
СЕРДЕЧНА Н.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4866 |
СЕРНЮК А.М. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4867 |
СЕРЮГА Ю.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4868 |
СЄРОВ В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4869 |
СИВУЛИЧ М.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4870 |
СИВУЛЯ Д |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
46 (6+30+10) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4871 |
СИВЧ Ю.Ю. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
4872 |
СИДОР А.М. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4873 |
СИДОР Ю.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4874 |
СИДОРЧАК О.О. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4875 |
СИДУН К.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4876 |
СИМКАНИНЕЦЬ В.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4877 |
СИМКАНИНЕЦЬ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4878 |
СИМКАНИЧ Т |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4879 |
СИМКАНИЧ В.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
63 (24+30+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4880 |
СИМКАНИЧ В.Я. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4881 |
СИМКАНИЧ Г.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4882 |
СИМКАНИЧ К.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4883 |
СИМКАНИЧ О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4884 |
СИМКАНИЧ О.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4885 |
СИМКАНИЧ О.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4886 |
СИМКАНИЧ Т.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4887 |
СИМКІН Е.М. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
4 |
67 (18+30+19) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4888 |
СИМОДЕЙКО А.С. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4889 |
СИМОДЕЙКО В.В. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4890 |
СИМОДЕЙКО О. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4891 |
СИМУЛИК К.М. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
10 |
82 (30+34+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4892 |
СИМУЛИК О.О. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
85 (36+22+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4893 |
СИМЧЕРА В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4894 |
СИМЧЕРА М.М. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
4895 |
СИМЧЕРА Н.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
51 (18+21+12) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4896 |
СИМЧИРА В.М. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4897 |
СИМЧО М.В. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
4898 |
СИНЕВИЧ Д.Я. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4899 |
СИНЕТАР В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
8 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4900 |
СИНЕТАР К.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4901 |
СИНЕТАР ОЩ. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
4902 |
СИНИНА Р.І. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
2 |
60 (24+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Боршош Оксана Іванівна |
4903 |
СИНИЧКА Є.Б. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
9 |
141 (48+60+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4904 |
СИНИЧКА Ю.Р. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4905 |
СИНЬКЕВИЧ О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4906 |
СИНЬКО О.Я. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4907 |
СИНЬО І.Д. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
109 (30+48+31) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
4908 |
СИНЬО О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4909 |
СИРОХМАН Ю.Ю. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
4910 |
СИТАР А.В. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
63 (18+12+33) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4911 |
СИТАР А.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4912 |
СИТАР Б.Ю. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4913 |
СИТАР І.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4914 |
СИТАР К.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4915 |
СИТАР М.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
9 |
32 (12+8+12) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4916 |
СИТАР О.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
7 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
4917 |
СІВАЧУК Д.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
105 (36+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4918 |
СІГЕТІ А.М. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
7 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
4919 |
СІГЕТІ Г.В. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
9 |
121 (42+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюх Іванна Іванівна |
4920 |
СІГЕТІ О.П. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
7 |
89 (30+32+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4921 |
СІГЕТІЙ А.М. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
9 |
81 (12+48+21) |
|
|
С2 |
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
4922 |
СІГЕТІЙ В.М. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
7 |
82 (36+34+12) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
4923 |
СІГЕТІЙ М.В. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Біловар Катерина Степанівна |
4924 |
СІДЕЙ Б.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4925 |
СІДЕЙ Є.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4926 |
СІДЕЙ М.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
3 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
4927 |
СІДЕЙ М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4928 |
СІДЕНЬ Д.С. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
3 |
118 (48+36+34) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4929 |
СІДОР А.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
94 (24+52+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4930 |
СІДОР В.В. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
7 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4931 |
СІДОР І.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4932 |
СІДУН СІ. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4933 |
СІДУН А.С. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4934 |
СІДУН Д.Ю. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4935 |
СІДУН К.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4936 |
СІДУН С.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4937 |
СІДУН С.В. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
42 (6+15+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4938 |
СІДУН ЮМ. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4939 |
СІКАЧ Н.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4940 |
СІКСА В.Ю. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4941 |
СІЛАДІ М.Ю. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югас Оксана Миколаївна |
4942 |
СІЛАДЬЇ В |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
61 (24+18+19) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4943 |
СІЛВАЙ І.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4944 |
СІЛЬБЕР А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
76 (36+24+16) |
|
С1 |
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4945 |
СІЛЬБЕР С.В. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
4946 |
СІЛЬВАШІ Т.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
94 (36+24+34) |
|
С1 |
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4947 |
СІРА В.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4948 |
СІРАК К.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
118 (48+42+28) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4949 |
СІРЕЙ Д.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4950 |
СІРКО Б.І. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
4951 |
СІРКО Ю.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
70 (18+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4952 |
СІРМАЙ І.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
64 (36+16+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4953 |
СІТКОВА А.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
89 (30+32+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4954 |
СІТКОВА А.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
64 (24+36+4) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4955 |
СІТНІКОВ П.А. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4956 |
СІЧ Є.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
4957 |
СІЧКА А.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4958 |
СІЧКА В.П. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
4959 |
СІЧКА Д.С. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4960 |
СІЯНИЦЯ Н.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
69 (18+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4961 |
СКАЛЬНИК І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4962 |
СКАЛЬСЬКА О.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4963 |
СКАЧЕК М.С. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
90 (30+48+12) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4964 |
СКИБА А.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
10 |
139 (54+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4965 |
СКИБА О.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
4966 |
СКИБА С.Ю. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4967 |
СКИРА Т.С. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4968 |
СКИРЧУК Д.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
8 |
122 (30+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
4969 |
СКІБА К.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
4970 |
СКЛЯР Б |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
4971 |
СКЛЯР І |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
9 |
111 (54+48+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
4972 |
СКЛЯР В.М. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
8 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Павлюх Іванна Іванівна |
4973 |
СКОРОХОД Б.А. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4974 |
СКРАЛЬ Н.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
4975 |
СКРИП Ю.М. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4976 |
СКРИПИНЕЦЬ О.О. |
07137 |
м. Мукачево |
Бистрицька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
4977 |
СКРИПНИК Т.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4978 |
СКРУПСЬКА С.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
4979 |
СКУЧКА К.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4980 |
СЛАВА Є.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4981 |
СЛАВА П.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
4982 |
СЛАВИЧ А.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
47 (6+24+17) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4983 |
СЛАВИЧА Д.І. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4984 |
СЛАВІТА С.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4985 |
СЛАВІЧУК Б.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4986 |
СЛИВАР М.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
4987 |
СЛИВКА В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4988 |
СЛИВКА О.М. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
4989 |
СЛИВКА С.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4990 |
СЛИВКАНИЧ А.Б. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
55 (24+18+13) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
4991 |
СЛИВКАНИЧ О.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4992 |
СЛИЖУК О.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
4993 |
СЛІНСЬКИЙ М.Л. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
4994 |
СЛІПЕНЧУК Ю.О. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
127 (48+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4995 |
СЛІПЧЕНКО Ю.А. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
7 |
119 (36+32+51) |
|
|
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
4996 |
СЛОВЕНКО В.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
4997 |
СЛОВЯНИН В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
67 (12+36+19) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
4998 |
СЛЮСАК В.М. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
127 (48+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
4999 |
СМАГІН Є.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5000 |
СМЕРЕКА Х.М. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5001 |
СМЕТАНЮК В.Т. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5002 |
СМИК А.Є. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
57 (18+24+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5003 |
СМИК Є.Є. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
64 (12+42+10) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5004 |
СМІРНОВА К.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5005 |
СМОЖАНИК Є.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5006 |
СМОРЧКОВА О.О. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
106 (30+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
5007 |
СМОЦКО Л.Ю. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5008 |
СНІГУР Р.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
57 (18+24+15) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5009 |
СНЬОЗИК Д.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5010 |
СНЬОЗИК М.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5011 |
СОБЧЕНКО С. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
112 (48+58+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5012 |
СОВГА І.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
5013 |
СОВЕТОВ Ю.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5014 |
СОЗИНОВА Я.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5015 |
СОЗЯНСЬКИЙ В.М. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
3 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
5016 |
СОЙМА В.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
99 (36+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5017 |
СОЙМА І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5018 |
СОЙМА Л.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5019 |
СОКАЛ В.П. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
5020 |
СОКАЛЬСЬКИЙ М.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5021 |
СОКАЧ С.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5022 |
СОКОЛ С.С. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5023 |
СОКОЛОВ Д.Р. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
63 (24+24+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5024 |
СОКОЛОВА О.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5025 |
СОКОЛОВИЧ В.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5026 |
СОЛОВЙОВА А.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5027 |
СОЛОМКА О.Е. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
9 (6+0+3) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5028 |
СОЛОМОН Г.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
5029 |
СОЛОНЕЦЬ А.С. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5030 |
СОЛОЩЕНКО К.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5031 |
СОЛЮК І.В. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
5032 |
СОЛЯК А.Д. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5033 |
СОЛЯК Г.М. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
3 |
71 (12+42+17) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
5034 |
СОЛЯК Н.Ю. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5035 |
СОЛЯНИК К.І. |
07178 |
смт. Міжгір’я |
Лісковецький НВК |
7 |
127 (42+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5036 |
СОЛЯНИК М.М. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
33 (12+12+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5037 |
СОЛЯНИК О.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
105 (24+42+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
5038 |
СОПКО І.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5039 |
СОПОВ С.І. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5040 |
СОРОКА А.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5041 |
СОРОХМАНЮК В.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5042 |
СОТКО КРІСТЇНИ К |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
5 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
5043 |
СОФІЛКАНИЧ А.А. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
6 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
5044 |
СОФІЛКАНИЧ Т.М. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
3 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5045 |
СОФІЛКАНЧ В.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
9 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5046 |
СОФЇЛКАНИЧ О.І. |
07137 |
м. Мукачево |
Бистрицька ЗОШ |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5047 |
СОХАНИЦ А.М. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
120 (24+48+48) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5048 |
СОХАЦЬКА Ю.І. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5049 |
СОЦКОВ М.Д. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
24 (6+9+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5050 |
СОЧКА М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5051 |
СПАСЬОН Я |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
70 (18+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5052 |
СПАСЮК О.Я. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5053 |
СПАЩУК Д.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5054 |
СПЕСИВЦЕВА В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
134 (48+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5055 |
СТАВНІЧУК В.П. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
61 (36+16+9) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5056 |
СТАВНІЧУК К.П. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5057 |
СТАДНИК Г |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
109 (36+52+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5058 |
СТАДНИК І |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
87 (18+42+27) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5059 |
СТАДНИК М.І. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5060 |
СТАДНИЦЬКИЙ М.Т. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5061 |
СТАН Р.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
93 (30+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5062 |
СТАН С.Ф. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5063 |
СТАНІШЕВСЬКА К.Ю. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5064 |
СТАНКАНИНЕЦЬ О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5065 |
СТАНКО В.О. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
85 (18+42+25) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5066 |
СТАНКО С.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5067 |
СТАНКО С.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5068 |
СТАНКОВИЧ І.В. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
8 |
148 (60+52+36) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5069 |
СТАНКОВИЧ Г.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
81 (24+36+21) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5070 |
СТАНКОВИЧ Н.І. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5071 |
СТАРОСТА А.В. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
3 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5072 |
СТАРОСТА А.Р. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
5073 |
СТАРОСТА В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5074 |
СТАРОСТА Д.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5075 |
СТАРОСТА М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5076 |
СТАРОСТА М.М. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
10 |
125 (42+56+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
5077 |
СТАРОСТА Р.І. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
4 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
5078 |
СТАРОСТА Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5079 |
СТАРССТА К.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5080 |
СТАРЦЕВ Н.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5081 |
СТАРЧАК Д.Д. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5082 |
СТАСЬО А.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
34 (12+18+4) |
|
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5083 |
СТАШКО Е.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5084 |
СТЕБІВКА Д.М. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
9 |
103 (36+52+15) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5085 |
СТЕБЛАК А |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
70 (36+22+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5086 |
СТЕБЛАК А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5087 |
СТЕБЛАК Е.М. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5088 |
СТЕБЛАК О.Я. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
1 |
57 (24+12+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
5089 |
СТЕБЛАК Я.Я. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5090 |
СТЕБЛАК Я.Я. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5091 |
СТЕБЛЕЙ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5092 |
СТЕБЛЄЦОВ М.О. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
49 (18+24+7) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5093 |
СТЕГРА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
6 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5094 |
СТЕГУРА А.Й. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5095 |
СТЕГУРА А.М. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5096 |
СТЕГУРА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
8 |
139 (54+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5097 |
СТЕГУРА Д.Д. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5098 |
СТЕГУРА К.І. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5099 |
СТЕГУРА К.Ю. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
90 (12+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5100 |
СТЕГУРА М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5101 |
СТЕГУРА М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5102 |
СТЕГУРА О.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5103 |
СТЕПАНОВВ Д.С. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5104 |
СТЕРЧО Є.А. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5105 |
СТЕРЧО К.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5106 |
СТЕЦО А.Д. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5107 |
СТЕЦЬ В.Е. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
105 (24+48+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5108 |
СТЕЦЬ О.І. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5109 |
СТЕЦЬ Р.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5110 |
СТЕЦЬ С.В. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5111 |
СТЕЦЬКО І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5112 |
СТЕЦЬКО І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5113 |
СТЕЦЬКО Н.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5114 |
СТИНИЧ В.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5115 |
СТИНИЧ Д.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
105 (30+48+27) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5116 |
СТІЛЬНИК М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
73 (12+40+21) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5117 |
СТОЙКА А.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
45 (12+15+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5118 |
СТОЙКА Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5119 |
СТОЙКА С.С. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
3 |
71 (6+42+23) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
5120 |
СТОЛЕЦЬ В.В. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
5 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5121 |
СТОЛЕЦЬ В.І. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
7 |
113 (60+32+21) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5122 |
СТОЛЕЦЬ О.В. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5123 |
СТОЛЕЦЬ Ю.В. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
3 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5124 |
СТОМАТІ М.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5125 |
СТОРОЖЕНКО Р.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5126 |
СТРАШКУЛИЧ Н.І. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5127 |
СТРИЖАК В.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5128 |
СТРИЖАК С.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
4 |
87 (24+36+27) |
|
|
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
5129 |
СТРІЖАК М.Т. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
85 (36+36+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
5130 |
СТРОГІЙ Є.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
4 |
130 (42+42+46) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5131 |
СТРОЇН К.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5132 |
СТРУЖАК І.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
93 (12+48+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5133 |
СТРУТИН М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5134 |
СТРУТИН Р.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
30 (24+6+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5135 |
СТРУТИНСЬКА Д.М. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5136 |
СТУДЕНЯК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5137 |
СТУДЕНЯК С.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5138 |
СТУКАЛО В. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5139 |
СТУПАК Д.Р. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
6 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5140 |
СТУПАК М.Р. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
4 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5141 |
СТУПЧУК Є. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5142 |
СУБАЧЕВА У.А. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5143 |
СУБОТОВСЬКИЙ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5144 |
СУВИРДА М.І. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
6 |
123 (42+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5145 |
СУГАЙ Р.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5146 |
СУЗДАЛЄВА А.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
7 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5147 |
СУЛЕЙМАНОВ А.Р. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5148 |
СУЛИМА К.В. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
5 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5149 |
СУЛІНА А.А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
111 (48+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5150 |
СУРЕЛО А.В. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
60 (24+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
5151 |
СУРУПА А.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+18+27) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
5152 |
СУСИК Б.М. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пігор Валентина Золтанівна |
5153 |
СУСИК Д.Р. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5154 |
СУСІК О.Ю. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5155 |
СУСЛИНЕЦЬ О.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
98 (18+50+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5156 |
СУСЛИНЕЦЬ Ю.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5157 |
СУСЛОВА Л.О. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5158 |
СУХАН А.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5159 |
СУХАН А.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5160 |
СУХАН Д.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5161 |
СУХАН Л.В. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
5 |
60 (42+12+6) |
|
С1 |
|
|
Павлюх Іванна Іванівна |
5162 |
СУХАР А.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5163 |
СУХАРНИК Л.Т. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5164 |
СУХИНА Г.О. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5165 |
СУХИНІН М.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5166 |
СУХІТРА М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5167 |
СУХОВА А.Д. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5168 |
СУХОВІЯ Є.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5169 |
СУХОВІЯ Х.Т. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5170 |
СУШАНІН В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5171 |
СЮГАЙ В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5172 |
СЮТРИК Д.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5173 |
ТАБАКА І.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
5174 |
ТАБАКОВИЧ Я.С. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5175 |
ТАБОРОВЕЦЬ Х.А. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
5 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5176 |
ТАЗИНГЕР Е.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
49 (18+24+7) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5177 |
ТАЗІНГЕР Н.А. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5178 |
ТАЙГЛЕР М. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
133 (48+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5179 |
ТАЙПС Г.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5180 |
ТАЙПС Д.Р. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
5 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5181 |
ТАЙСТРА М.М. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
3 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5182 |
ТАЛАБІРА Т |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
11 |
62 (18+38+6) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
5183 |
ТАЛАБІРЧУК К.І. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5184 |
ТАЛАБІШКА А.О. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5185 |
ТАЛАБІШКА О.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5186 |
ТАЛАБІШКА П.П. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
5187 |
ТАЛАБІШКА С.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
5 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5188 |
ТАЛАП Р.Е. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
6 |
117 (24+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5189 |
ТАНИНЕЦЬ А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5190 |
ТАНИНЕЦЬ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
8 |
48 (12+30+6) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5191 |
ТАНИНЕЦЬ К.Д. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
117 (36+42+39) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5192 |
ТАНИНЕЦЬ М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5193 |
ТАНЧАК В.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
67 (12+42+13) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5194 |
ТАНЧИНЕЦЬ А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
39 (6+15+18) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5195 |
ТАНЧИНЕЦЬ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5196 |
ТАНЧИНЕЦЬ Д.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+15+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5197 |
ТАНЧИНЕЦЬ І.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5198 |
ТАНЧИНЕЦЬ О.Б. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5199 |
ТАНЧИНЕЦЬ О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5200 |
ТАНЧИНЕЦЬ Т.Б. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5201 |
ТАНЧИНЕЦЬ Т.С. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
79 (18+36+25) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5202 |
ТАНЧИНЕЦЬ Я.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
93 (18+48+27) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5203 |
ТАНЬКО М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5204 |
ТАР Т.Ю. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5205 |
ТАРАН Т.А. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5206 |
ТАРАНЕЦЬ О.О. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5207 |
ТАРАХОНИЧ А.М. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5208 |
ТАРАХОНИЧ Я.М. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
69 (12+30+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5209 |
ТАРКО М.О. |
07194 |
смт. Великий Березний |
Жорнавська ЗОШ |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
5210 |
ТАРКОВИЧ С.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5211 |
ТАРЛАВІН К.А. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
57 (12+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5212 |
ТАРЛАВІН Р.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
136 (60+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5213 |
ТАРЦІ М.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5214 |
ТАТАРЕНКО К.В. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
8 |
101 (42+38+21) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5215 |
ТАФІЙЧУК Б.Д. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
78 (6+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
5216 |
ТАФІЧУК А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5217 |
ТАФІЧУК І.В. |
07188 |
смт. Великий Березний |
Забрідська ЗОШ |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5218 |
ТАФІЧУК Т.Ф. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5219 |
ТАЦИНЕЦЬ Н.Й. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5220 |
ТЕГЗА Є.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
100 (24+48+28) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5221 |
ТЕГЗА І.М. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
4 |
79 (30+36+13) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5222 |
ТЕГЗА К.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5223 |
ТЕГЗА О.Л. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
52 (12+30+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5224 |
ТЕГЗАВЛАДИСЛАВА В.І. |
07178 |
смт. Міжгір’я |
Лісковецький НВК |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5225 |
ТЕЙФЕЛЬ А.Ю. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
112 (30+52+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5226 |
ТЕКЕЛІЙ Д.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5227 |
ТЕЛВАК М.С. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
59 (18+30+11) |
|
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
5228 |
ТЕЛЕПАНИЧ П.П. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5229 |
ТЕЛИЧКА Ю.С. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5230 |
ТЕЛІГА О.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
84 (24+18+42) |
|
|
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5231 |
ТЕЛЛІНГЕР В.Р. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
8 |
128 (48+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5232 |
ТЕЛЬЄЧКО Д.В. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
6 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5233 |
ТЕЛЬНОВ Ю.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5234 |
ТЕМІЦЬКА У.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
5235 |
ТЕМІЦЬКА Ю.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
5236 |
ТЕНКАЧ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5237 |
ТЕНКАЧ І.В. |
07136 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-3 ст. |
9 |
114 (42+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5238 |
ТЕНКАЧ П.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5239 |
ТЕРБАН А.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5240 |
ТЕРБАН К.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5241 |
ТЕРЕК Ш.К. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
4 |
69 (12+36+21) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
5242 |
ТЕРЕЛЯ А.В. |
07165 |
смт. Міжгір’я |
Келечинська ЗОШ |
5 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5243 |
ТЕРЕМБИСЬ В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
94 (18+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5244 |
ТЕРЕНЯК В.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5245 |
ТЕРЕШКО Н.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
54 (12+30+12) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5246 |
ТЕРЛЕЦЬКА І.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5247 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ С.С. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
66 (18+27+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5248 |
ТЕРНОВАЙ Т.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5249 |
ТЕРНОВСЬКИЙ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
123 (36+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5250 |
ТЕРНУЩАК Е.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
10 |
107 (42+50+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5251 |
ТЕРНУЩАК І.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5252 |
ТЕРНУЩАК Р.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
10 |
115 (48+52+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5253 |
ТЕРПАК А.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5254 |
ТЕРПАК А.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5255 |
ТЕРПАК А.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5256 |
ТЕРПАК Д.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5257 |
ТЕРПАК К.С. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5258 |
ТЕРПАК Ю.І. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5259 |
ТЕСЛЕВИЧ В.І. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5260 |
ТЕСЛЕВИЧ І.І. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5261 |
ТЕСЛЕВИЧ М.В. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5262 |
ТЕСЛЕВИЧ О.М. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
91 (30+36+25) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5263 |
ТЕСЛЕНКО С. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
87 (30+36+21) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
5264 |
ТЕСЛОВИЧ Р.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5265 |
ТИВОДАР А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
87 (24+48+15) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5266 |
ТИВОДАР Б.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
75 (12+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5267 |
ТИВОДАР В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5268 |
ТИВОДАР В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5269 |
ТИВОДАР М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5270 |
ТИВОДАР Я.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5271 |
ТИМКО В.В. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
4 |
100 (42+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Боршош Оксана Іванівна |
5272 |
ТИМКОВИЧ А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
48 (18+15+15) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5273 |
ТИМКОВИЧ О.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
111 (24+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5274 |
ТИМОФЕЄВ О.Є. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5275 |
ТИМОФІЙЧУК М.С. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
66 (12+42+12) |
|
|
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
5276 |
ТИМОЧУК І. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5277 |
ТИМОЩЕНКО Л.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5278 |
ТИМЧУК А.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5279 |
ТИМЧУК В.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
67 (6+36+25) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5280 |
ТИМЧУК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
51 (12+24+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5281 |
ТИМЧУК Д.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
123 (36+36+51) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
5282 |
ТИРПАК А.М. |
07198 |
смт. Великий Березний |
Санаторна школа інтернат |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5283 |
ТИРПАК Н.Р. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
51 (6+24+21) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5284 |
ТИТАНЕНКО Н.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5285 |
ТИТИЧКО І.М. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5286 |
ТИТОР В.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
105 (36+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5287 |
ТИХНЕНКО А.Д. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5288 |
ТИХОНОВА І.Г. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5289 |
ТИХОНЧУК В.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
11 |
83 (36+32+15) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5290 |
ТИЧИНА М.С. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
69 (18+42+9) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5291 |
ТИЧКА Д.І. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
5292 |
ТИЧКА К.З. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5293 |
ТИШКОВЕЦЬ А.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
7 |
91 (42+22+27) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5294 |
ТІЛЬНЯК О.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5295 |
ТІТКА А.О. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5296 |
ТІТОВ О.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5297 |
ТІТОВА К.А. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
5 |
30 (18+12+0) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5298 |
ТКАЛЕКО А.В. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5299 |
ТКАЧ А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5300 |
ТКАЧ В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
58 (24+24+10) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5301 |
ТКАЧ М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5302 |
ТКАЧУК А.В. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
6 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5303 |
ТКАЧУК К.Т. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
133 (48+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5304 |
ТКАЧУК М.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
51 (6+36+9) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5305 |
ТКАЧУК Т.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
36 (30+6+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5306 |
ТОБА Х.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5307 |
ТОВПІНЕЦЬ О.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
8 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5308 |
ТОВСТОНОГА Д.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5309 |
ТОВТ А.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
63 (18+30+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5310 |
ТОВТ А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5311 |
ТОВТ В.А. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
5312 |
ТОВТ Д.М. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
5313 |
ТОВТ І.М. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
4 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
5314 |
ТОВТ І.О. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Русінка Маріанна Василівна |
5315 |
ТОВТ І.Ю. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5316 |
ТОВТ Т.Ф. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
5317 |
ТОВТИК А.М. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5318 |
ТОВТИН А.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
5319 |
ТОВТИН А.Ю. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5320 |
ТОВТИН І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5321 |
ТОВТИН М.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5322 |
ТОВТИН М.М. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5323 |
ТОВТИН О.О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
105 (30+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5324 |
ТОВТИН С.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5325 |
ТОВТИН С.Ф. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
79 (36+36+7) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5326 |
ТОВТІН Д.Й. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5327 |
ТОВТІН М.З. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
9 |
47 (12+20+15) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5328 |
ТОДАВЧИЧ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5329 |
ТОДАВЧИЧ В.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5330 |
ТОДАВЧИЧ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5331 |
ТОДІКАШ А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5332 |
ТОДЬОР Н.Ї. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5333 |
ТОКАР А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5334 |
ТОКАР Б.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5335 |
ТОКАР І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5336 |
ТОКАР І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+18+27) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5337 |
ТОКАР К.В. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5338 |
ТОКАР К.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5339 |
ТОКАР М.Ї. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5340 |
ТОКАР М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5341 |
ТОКАР О.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5342 |
ТОКАР Р.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5343 |
ТОКАР Т.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
51 (12+21+18) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5344 |
ТОКАРЧИК Д.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5345 |
ТОКАРЯ В.В. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
4 |
55 (12+24+19) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5346 |
ТОКАРЯ Р.Р. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5347 |
ТОКАЧ Г |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
4 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
5348 |
ТОКАЧ І.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5349 |
ТОКАЧ О.П. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
5350 |
ТОКАЧ Я.І. |
07201 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 1 |
7 |
140 (60+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюх Іванна Іванівна |
5351 |
ТОЛВАЙ К.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5352 |
ТОЛЛОШ Є.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5353 |
ТОЛОМБАСОВ О.М. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5354 |
ТОМАШ А.А. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5355 |
ТОМАШ Б |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5356 |
ТОМАШОВСЬКІ К.В. |
07133 |
м. Мукачево |
Новодавидківська ЗОШ |
9 |
135 (48+60+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5357 |
ТОМАШУК А.І. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5358 |
ТОМАШУК В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
85 (36+28+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5359 |
ТОМАШУК В.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5360 |
ТОМЕНЮК А.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5361 |
ТОМЕНЮК Г.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5362 |
ТОМЕНЮК М.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
85 (24+40+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5363 |
ТОМЕНЮК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
89 (18+44+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5364 |
ТОМЕНЮК О.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5365 |
ТОМИНЕЦЬ В.М. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5366 |
ТОМИНЕЦЬ Л.Л. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5367 |
ТОМИНЕЦЬ М.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
5368 |
ТОМИНЕЦЬ О.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5369 |
ТОМИШЕНЕЦЬ А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5370 |
ТОМИШИНЕЦЬ А.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5371 |
ТОМИШИНЕЦЬ В.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5372 |
ТОМИШИНЕЦЬ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5373 |
ТОМИШИНЕЦЬ Н.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5374 |
ТОМИШИНЕЦЬ Т.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
9 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5375 |
ТОМИЩ Ю.Ю. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
6 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5376 |
ТОПІЙ Д.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5377 |
ТОРОНІ А.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5378 |
ТОРОНІЙ Д.М. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
139 (48+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5379 |
ТОРОХТІЙ М.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5380 |
ТОТИН В.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5381 |
ТОТІН Е.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
87 (30+36+21) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5382 |
ТРАВІНА К.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
93 (24+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5383 |
ТРАКСЛЕР М.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
34 (12+0+22) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5384 |
ТРЕМБАШЕВСЬКА В.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
40 (6+24+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5385 |
ТРЕТЬЯКОВ Р.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5386 |
ТРИКУР А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5387 |
ТРИКУР А.І. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5388 |
ТРИКУР А.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5389 |
ТРИКУР В.В. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
3 |
66 (12+36+18) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
5390 |
ТРИКУР Д.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5391 |
ТРОМБОЛА Е.І. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
5392 |
ТРОМПАК А.І. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
5393 |
ТРОМПАК М.О. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5394 |
ТРОМПАК П.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5395 |
ТРОФИМЕНКО М.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
8 |
87 (42+18+27) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5396 |
ТРОФИМЕНКО ЮМ. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5397 |
ТРУНОВА В.С. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
73 (18+30+25) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5398 |
ТУЛАЙДАН Д.Б. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5399 |
ТУЛАЙДАН І.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
87 (18+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5400 |
ТУЛАЙДАН М.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5401 |
ТУЛАЙДАН Н.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
117 (36+48+33) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5402 |
ТУЛИК Д.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
55 (0+42+13) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5403 |
ТУЛЮК С.О. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5404 |
ТУПИЦЯ В.В. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
72 (18+27+27) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
5405 |
ТУПИЦЯ Д.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5406 |
ТУПИЦЯ Д.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
4 |
89 (30+42+17) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
5407 |
ТУПИЦЯ Д.М. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
5408 |
ТУПИЦЯ М.М. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
8 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
5409 |
ТУПЧІЄНКО А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
106 (36+58+12) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5410 |
ТУРАНІ В.З. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
5411 |
ТУРАНІ П.П. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
8 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
5412 |
ТУРЕЦЬКА С.К. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5413 |
ТУРІНА Н.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5414 |
ТУРОК К |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
73 (18+42+13) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5415 |
ТУРОК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5416 |
ТУРОК Є.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5417 |
ТУРОК Ю.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
5418 |
ТУРЦАНАШ М.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
7 |
68 (24+26+18) |
|
|
|
|
Плиска Наталія Василівна |
5419 |
ТУРЧИНА А.К. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
8 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5420 |
ТУРЧИНЯК Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5421 |
ТУРЯНИН Є.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5422 |
ТУРЯНИН М.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5423 |
ТУРЯНИЦІ Ю.С. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
4 |
101 (18+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5424 |
ТУРЯНИЦЯ А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5425 |
ТУРЯНИЦЯ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
69 (30+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5426 |
ТУРЯНИЦЯ В.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
9 |
124 (48+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5427 |
ТУРЯНИЦЯ Г.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5428 |
ТУРЯНИЦЯ Д.С. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5429 |
ТУРЯНИЦЯ Е.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5430 |
ТУРЯНИЦЯ Ж.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5431 |
ТУРЯНИЦЯ К.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5432 |
ТУРЯНИЦЯ С.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
130 (54+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5433 |
ТУРЯНИЦЯ Т.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5434 |
ТУРЯНИЦЯ Ю.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
114 (36+54+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5435 |
ТУРЯНИЦЯ Ю.Ю. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5436 |
ТУРЯНИЦЯ Ю.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
47 (18+18+11) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5437 |
ТУРЯНІН А.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5438 |
ТУРЯНІН Н |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5439 |
ТУРЯНЧИК В.В. |
07136 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-3 ст. |
8 |
83 (18+38+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5440 |
ТУРЯНЧИК К. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
112 (42+58+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5441 |
ТУШЕР В.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5442 |
ТЮТЮННИКОВА А.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5443 |
ТЮХ Л.М. |
07177 |
смт. Міжгір’я |
Синевирсько-Полянська ЗОШ |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
5444 |
ТЯГІЙ А.С. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5445 |
ТЯГУР О.В. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5446 |
ТЯСКО В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
130 (48+48+34) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5447 |
ТЯСКО Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5448 |
ТЯСКО Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5449 |
ТЯСКО Т.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5450 |
УГЛЯЙ В.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5451 |
УГЛЯЙ М.І. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
81 (18+24+39) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5452 |
УГЛЯЙ Н.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5453 |
УГОРЧАК Б.О. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5454 |
УГРИН К.П. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5455 |
УДАЛОВ О |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
118 (48+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5456 |
УДИЧ І.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5457 |
УДИЧ К.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5458 |
УДУД Т.Й. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Югас Оксана Миколаївна |
5459 |
УДУТ А.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5460 |
УДУТ Т |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5461 |
УДУТ Ю.Я. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
6 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5462 |
УЙГЕЛІ А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5463 |
УЛИГАНИНЕЦЬ С.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5464 |
УЛИНЕЦЬ К.Д. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
107 (48+44+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5465 |
УЛІГАНЕЦЬ Л. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5466 |
УЛІГАНЕЦЬ Л.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5467 |
УЛІГАНИНЕЦЬ Н.Г. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5468 |
УЛІГАНИНЕЦЬ Ю.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5469 |
УРСТА М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5470 |
УСАЧОВА О.А. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5471 |
УСТИЧ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
24 (24+0+0) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5472 |
УСТИЧ К.Р. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
5473 |
УХАЧ Я.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
9 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Плиска Наталія Василівна |
5474 |
ФАБІАН Б.Б. |
07202 |
с. Вербовець |
Вербовецька ЗОШ |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Савко Сільвія Іванівна |
5475 |
ФАБІЯН К.С. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
5476 |
ФАБРИЦІЙ В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
75 (12+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5477 |
ФАБРИЦІЙ О.М. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5478 |
ФАБРІЦІ А.І. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5479 |
ФАГАРАШ І.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5480 |
ФАЗЕКОШ В.В. |
07133 |
м. Мукачево |
Новодавидківська ЗОШ |
9 |
135 (48+60+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5481 |
ФАЛАЧ Н.І. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
81 (18+42+21) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5482 |
ФАЛЕС Е.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5483 |
ФАЛЕС Н.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5484 |
ФАЛТІНСЬКИЙ С.Й. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5485 |
ФАЛЮКОВИЧ М.В. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5486 |
ФАНТА А.А. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5487 |
ФАНТА В |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5488 |
ФАРИНИЧ К.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5489 |
ФАРИНИЧ О.Р. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5490 |
ФАРИНИЧ Я.Р. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
135 (30+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5491 |
ФАТУЛА А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5492 |
ФАТУЛА Ю.Т. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
91 (36+36+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5493 |
ФБДАК В.М. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
8 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
5494 |
ФЕГЕР В. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5495 |
ФЕГЕР Д. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
8 |
60 (30+24+6) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5496 |
ФЕГОН А.А. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5497 |
ФЕДАК А.М. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
5498 |
ФЕДАК О.Я. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
8 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Боршош Оксана Іванівна |
5499 |
ФЕДАК Ю.Ю. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
60 (24+36+0) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5500 |
ФЕДАС І.В. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5501 |
ФЕДАЩУК М.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
69 (12+18+39) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5502 |
ФЕДЕ І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5503 |
ФЕДЕЛЕШ В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5504 |
ФЕДЕЛЕШ В.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5505 |
ФЕДЕЛЕШ І.І. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5506 |
ФЕДЕЛЕШ М.Ю. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5507 |
ФЕДЕЛЕШ Н.Ю. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
5 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5508 |
ФЕДЕЛЕЩАК А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
5509 |
ФЕДИКОВИЧ В.Ч. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5510 |
ФЕДИКОВИЧ І.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5511 |
ФЕДИКОВИЧ О.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5512 |
ФЕДИКОВИЧ Т.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5513 |
ФЕДИНЕЦЬ Ю.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5514 |
ФЕДОР А.Р. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
61 (24+18+19) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5515 |
ФЕДОРАНИЧ А.Ю. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
3 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
5516 |
ФЕДОРИК С.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
117 (30+42+45) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5517 |
ФЕДОРИЧКО І.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5518 |
ФЕДОРИЩЕ Т.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
105 (30+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
5519 |
ФЕДОРНАК С.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5520 |
ФЕДОРОВ А.О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
4 |
84 (12+42+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5521 |
ФЕДОРЦІ В.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
84 (12+30+42) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5522 |
ФЕДОРЧУК М.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5523 |
ФЕДОСОВА Я.А. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5524 |
ФЕДЬО В.Я. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5525 |
ФЕДЯ Я.Б. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
42 (0+6+36) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5526 |
ФЕЄР М |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
3 |
120 (48+48+24) |
З |
|
|
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
5527 |
ФЕЄР А |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
7 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
5528 |
ФЕЄР Л.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5529 |
ФЕЄР С.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5530 |
ФЕЄР Т.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5531 |
ФЕКЕТЕ А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5532 |
ФЕКЕТЕ В.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
79 (30+36+13) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5533 |
ФЕКЕТЕ К.Ю. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
1 |
48 (12+15+21) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
5534 |
ФЕКЕТЕ Ю.Ю. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
4 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5535 |
ФЕЛДЕШЇ К.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5536 |
ФЕЛІП Ф.В. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
63 (12+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5537 |
ФЕЛЬБАБА М.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
100 (42+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5538 |
ФЕЛЬЦАН Г |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+15+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5539 |
ФЕЛЬЦАН Г |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+15+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5540 |
ФЕЛЬЦАН В.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5541 |
ФЕЛЬЦАН В.О. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
5542 |
ФЕЛЬЦАН М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5543 |
ФЕЛЬЦАН М.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5544 |
ФЕЛЬЦАН Т |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5545 |
ФЕНИНЕЦЬ А.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5546 |
ФЕНИНЕЦЬ К.Ю. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5547 |
ФЕНИНЕЦЬ М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5548 |
ФЕНИЧ С.І. |
07205 |
с. Тростянець |
Тростяницька ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Леврінц Людмила Степанівна |
5549 |
ФЕННИЧ Н.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5550 |
ФЕНЦИК В.Р. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5551 |
ФЕНЦИК М.В. |
07143 |
м. Мукачево |
Куштановицька ЗОШ, Драгинський НВК ЗОШ-сад |
8 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5552 |
ФЕНЦИК Р.Є. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5553 |
ФЕНЧАК В.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
123 (48+42+33) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5554 |
ФЕНЧАК М.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5555 |
ФЕНЧАК М.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
5556 |
ФЕНЧАК Т.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
93 (24+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5557 |
ФЕНЧАК Х.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5558 |
ФЕНЬВЕШІ Д.Ч. |
07202 |
с. Вербовець |
Вербовецька ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Савко Сільвія Іванівна |
5559 |
ФЕНЬО А.Щ. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5560 |
ФЕОКТІСТОВА В.О. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
18 (0+15+3) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5561 |
ФЕРА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5562 |
ФЕРЕНЦ В.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5563 |
ФЕРЕНЦ Д.Д. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5564 |
ФЕРЕНЦІ В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
45 (12+12+21) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5565 |
ФЕТЬКО А.М. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5566 |
ФЕТЬКО Б.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5567 |
ФЕТЬКО О.В. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5568 |
ФЕТЬКО Ю.Ю. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
4 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5569 |
ФЕХТЕЛ А.В. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
5 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5570 |
ФЕХТЕЛ Б.Є. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
8 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5571 |
ФІЗЕР А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5572 |
ФІЗЕР В.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5573 |
ФІЗЕР В.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5574 |
ФІЗЕР К.С. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
128 (48+48+32) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
5575 |
ФІЗЕР М.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5576 |
ФІЗЕР М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5577 |
ФІЗЕР С.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5578 |
ФІЗЕР Ю.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5579 |
ФІЛЕЙ А.П. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Фегер Оксана Василівна |
5580 |
ФІЛЕЙ Т.П. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
9 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Плиска Наталія Василівна |
5581 |
ФІЛЕП Г.Й. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
3 |
81 (24+36+21) |
|
|
С2 |
|
Югас Оксана Миколаївна |
5582 |
ФІЛИП В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
99 (36+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5583 |
ФІЛІП Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5584 |
ФІЛІП Ю.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
5585 |
ФІЛІП Ю.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5586 |
ФІЛІППОВИЧ К.М. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5587 |
ФІНКЕЛЬБЕРГ Є.А. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5588 |
ФІННА К.О. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
6 |
69 (24+12+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5589 |
ФІНОГЕНОВА Д.О. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
10 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5590 |
ФІРЦАК Б.О. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
64 (12+36+16) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
5591 |
ФІЦАЙ Г.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5592 |
ФІЦАЙ Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5593 |
ФІЦАЙ К.Б. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5594 |
ФІЦАЙ М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5595 |
ФІЦАЙ М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5596 |
ФІЦАЙ Н.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5597 |
ФІЦАЙ Ю.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5598 |
ФІЦКОЛЙНЕЦЬ І.І. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
4 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5599 |
ФІШЕРЮК А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5600 |
ФЇЦАЙ Н.Е. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5601 |
ФЛЕНЬКО І.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5602 |
ФЛЮС В.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5603 |
ФОГАРАШІ Є.Є. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
6 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5604 |
ФОДОР Т.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5605 |
ФОДОРНАДЬ Е.І. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5606 |
ФОЗЕКОШ А.А. |
07202 |
с. Вербовець |
Вербовецька ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Савко Сільвія Іванівна |
5607 |
ФОЗЕКОШ О.В. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
3 |
85 (36+36+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Русінка Маріанна Василівна |
5608 |
ФОЗИКОШ М.В. |
07127 |
м. Мукачево |
Залужанська ЗОШ |
9 |
118 (48+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5609 |
ФОЗИКОШ М.І. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
9 |
97 (18+58+21) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5610 |
ФОЗИКОШ С.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
127 (42+48+37) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5611 |
ФОЛУЧКО М.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5612 |
ФОЛЬОВКА А.М. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
5613 |
ФОМЕНКО І.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
4 |
67 (12+36+19) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5614 |
ФОНТОШ В.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
8 |
85 (42+28+15) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5615 |
ФОНТОШ Р.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5616 |
ФОНТОШ С.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5617 |
ФОНТОШ Ю.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5618 |
ФОРГАЧІ К.І. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5619 |
ФОРКАВЕЦЬ К.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
140 (48+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5620 |
ФОРКОШ Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5621 |
ФОРКОШ Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5622 |
ФОРОС М.С. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
5623 |
ФОТУЛ М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5624 |
ФРАНЦ А.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
11 |
91 (48+28+15) |
|
С1 |
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5625 |
ФРАНЦ В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5626 |
ФРАНЦУЗОВ В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
47 (18+14+15) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5627 |
ФРАНЧУК А.П. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5628 |
ФРАНЮК Н.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5629 |
ФРЕНІС В.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5630 |
ФРЕЧКО Б.В. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
2 |
48 (6+18+24) |
|
|
|
С3 |
Біловар Катерина Степанівна |
5631 |
ФРИГАН Б.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
67 (24+24+19) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5632 |
ФРИЇШИН М.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5633 |
ФРІГА Д.Ю. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5634 |
ФУНТІКОВ А |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5635 |
ФУРДЕЛА А.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
5 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5636 |
ФУРДЬ О.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5637 |
ФУРДЬ С. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5638 |
ФУРИК Б.Ю. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
10 |
67 (18+40+9) |
|
|
С2 |
|
Біловар Катерина Степанівна |
5639 |
ФУРИК К.М. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
3 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Боршош Оксана Іванівна |
5640 |
ФУРТ Ж.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5641 |
ФУРТ Ї.Ї. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5642 |
ФУТЬКО Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5643 |
ФУТЬКО О.П. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
118 (48+36+34) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5644 |
ФУЩИЧ Т.О. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
69 (18+30+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
5645 |
ХАЛУДИЛО К.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
105 (24+42+39) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5646 |
ХАЛУС М.І. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5647 |
ХАЛЯВКА П.Ю. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
5 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5648 |
ХАНАС М.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
7 |
117 (36+54+27) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5649 |
ХАРБАКА А.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5650 |
ХАРУК Є.Л. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5651 |
ХАРХАЛІС В.Р. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5652 |
ХАРХАЛІС І.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
24 (0+21+3) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5653 |
ХИЛА А.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5654 |
ХИМИНЕЦЬ Е.М. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5655 |
ХИМИНЕЦЬ І.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5656 |
ХИМИНЕЦЬ М.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
83 (48+32+3) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5657 |
ХИМИНЕЦЬ М.І. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5658 |
ХИМИНЕЦЬ С.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5659 |
ХИМИНЕЦЬ Т.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5660 |
ХИМИНЕЦЬ Ю.Г. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
8 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5661 |
ХИМИЧ С.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
69 (24+24+21) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5662 |
ХИМИЧ ЮД. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
117 (42+36+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5663 |
ХИРЯ Є.В. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5664 |
ХІМІН В.О. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
6 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5665 |
ХІХЛОВСЬКИЙ М.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
74 (18+36+20) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5666 |
ХЛАНТА М.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5667 |
ХЛАНТА У.М. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
4 |
99 (24+48+27) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5668 |
ХЛЄВНА С.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
114 (36+54+24) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5669 |
ХМІЛЬ М.В. |
07156 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пойда Вікторія Василівна |
5670 |
ХМІЛЬ М.Р. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5671 |
ХОВАНЕЦЬ Ю.П. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5672 |
ХОДАКОВСЬКА Н.Ю. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
11 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5673 |
ХОДАНИЧ В.М. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
2 |
75 (30+15+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5674 |
ХОДАНИЧ К.В. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5675 |
ХОДАНЬ Б.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
5676 |
ХОДАНЬ Я.Т. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5677 |
ХОДОРОВСЬКА К.Р. |
07194 |
смт. Великий Березний |
Жорнавська ЗОШ |
5 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5678 |
ХОЙДРА Я.В. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
5 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
5679 |
ХОЛЬСТ К.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5680 |
ХОМА А.Р. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
40 (18+16+6) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5681 |
ХОМА В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
6 |
87 (18+42+27) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5682 |
ХОМА В.І. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
10 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5683 |
ХОМА Д.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
2 |
54 (12+15+27) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
5684 |
ХОМА Д.П. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5685 |
ХОМА О.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
6 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5686 |
ХОРОНЖУК Є.В. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
4 |
116 (48+42+26) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5687 |
ХОХЛОВ А.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5688 |
ХРИ К.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5689 |
ХРИПТА В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
64 (36+16+12) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5690 |
ХРИПТА Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
111 (24+48+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5691 |
ХРИПТА С.І. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
8 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5692 |
ХРОМЕЙ К.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5693 |
ХРОМЧАК Д.І. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5694 |
ХРОМЯК В.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
105 (48+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5695 |
ХРУЛЬОВА К.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5696 |
ХРУСТАЛЬОВА Е.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
64 (12+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5697 |
ХУДА М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
107 (42+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5698 |
ХУДА М.Л. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
117 (30+48+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5699 |
ХУДА О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5700 |
ХУДИ В.В. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
3 |
69 (12+36+21) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5701 |
ХУДИНЕЦЬ А.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5702 |
ХУДИНЕЦЬ А.В. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
5 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5703 |
ХУДИНЕЦЬ А.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5704 |
ХУДИНЕЦЬ М.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5705 |
ХУДИНЕЦЬ О.І. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
6 |
84 (18+36+30) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5706 |
ХУДОБІНА Ю.С. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5707 |
ХУДОЯРОВА А. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
9 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5708 |
ХУСНУТДІНОВА А.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5709 |
ЦАВНЕР Є.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5710 |
ЦАНЬКО В.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5711 |
ЦАНЬКО І.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5712 |
ЦАНЬКО М.Я. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5713 |
ЦАНЬКО О.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
97 (24+36+37) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5714 |
ЦАПАР Є.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5715 |
ЦАР В.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
79 (36+18+25) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5716 |
ЦАР В.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5717 |
ЦАР Е.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
5 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5718 |
ЦАР І.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5719 |
ЦАР Л.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5720 |
ЦВЕТКОВ І.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5721 |
ЦЕЛИЧ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5722 |
ЦЕНДРА А.Р. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
81 (30+36+15) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5723 |
ЦЕНДРА Д.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5724 |
ЦЕНДРА Н.Р. |
07165 |
смт. Міжгір’я |
Келечинська ЗОШ |
4 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5725 |
ЦЕНДРА О.Р. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5726 |
ЦЕНТЕЛЮК Г.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5727 |
ЦЕПА Я.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5728 |
ЦЕПКОВ О.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
117 (42+54+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5729 |
ЦЕПУРДЕЙ В.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5730 |
ЦЕПУРДЕЙ К.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5731 |
ЦЕРКУНИК А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5732 |
ЦЕРКУНИК А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5733 |
ЦЕРКУНИК А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5734 |
ЦЕРКУНИК Б.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5735 |
ЦЕХМАЙСТРУК А.А. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
63 (18+30+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5736 |
ЦИБАР П.П. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5737 |
ЦИБАР Х.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
111 (48+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5738 |
ЦИБАР Я.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5739 |
ЦИБИК А.С. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5740 |
ЦИБИКА І.В. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5741 |
ЦИГИКА А.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5742 |
ЦИМБАЛ М.Д. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5743 |
ЦИРКАЙЛО А.П. |
07189 |
смт. Великий Березний |
ЗОШ, Тихівська ЗОШ |
2 |
63 (12+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
5744 |
ЦИФРА А.В. |
07210 |
с. Горбки |
Горбківська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Гриценко Віра Іванівна |
5745 |
ЦИФРА В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5746 |
ЦІБІН П.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
105 (36+48+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5747 |
ЦІЛЬО А.Я. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
117 (42+42+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5748 |
ЦІЛЬО К.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5749 |
ЦІМБОЛИНЕЦЬ Н.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
79 (24+42+13) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5750 |
ЦІМБОТА А.І. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5751 |
ЦІМБОТА В.В. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5752 |
ЦІМБОТА М.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5753 |
ЦІМБРИК В.Р. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
57 (18+12+27) |
|
|
|
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5754 |
ЦІПАН Т.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5755 |
ЦІПАР Х.М. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
9 |
120 (42+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5756 |
ЦІПКАЛО А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5757 |
ЦІПРИЧ О.В. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5758 |
ЦІРАНКО В.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5759 |
ЦІРАНКО С.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5760 |
ЦІЦАК М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5761 |
ЦІЦЕЙ Л.П. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
100 (24+48+28) |
|
|
С2 |
|
Коваль Тетяна Петрівна |
5762 |
ЦІЦЕЙ М.П. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
5763 |
ЦІЦЕЙ П.Р. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5764 |
ЦЙРКАЙЛО М |
07185 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ 1-2 ст. |
5 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5765 |
ЦМУР А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
5766 |
ЦМУР Д.Р. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5767 |
ЦМУР К.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5768 |
ЦОГЛА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5769 |
ЦОГЛА М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
64 (30+24+10) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5770 |
ЦОКЛАН Ю.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
9 |
139 (60+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5771 |
ЦОЛА В.В. |
07220 |
с. Хижа |
Хижанська ЗОШ |
9 |
93 (42+30+21) |
|
С1 |
|
|
Плиска Наталія Василівна |
5772 |
ЦОНИНЕЦЬ В.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
5773 |
ЦУБЕРА А.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5774 |
ЦУБЕРА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5775 |
ЦУБЕРА Е.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5776 |
ЦУБЕРА М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5777 |
ЦУБЕРА Я.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5778 |
ЦУБИНА І.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5779 |
ЦУПИК А.П. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
5780 |
ЦЬОМКО В.Ю. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
9 |
91 (36+34+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5781 |
ЦЮБИК В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
115 (42+48+25) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5782 |
ЦЮБИК В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
52 (18+24+10) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5783 |
ЦЮБИК Д.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
5784 |
ЦЮБИК Н.І. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5785 |
ЦЮЦЬКА Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5786 |
ЦЯНЬКО Т.В. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
7 |
87 (36+36+15) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5787 |
ЧАБІНА В.П. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5788 |
ЧАВАРГА Т.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
77 (18+42+17) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5789 |
ЧАЛИХ Д.Д. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
3 |
117 (42+36+39) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5790 |
ЧАНДА М.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5791 |
ЧЕГІЛЬ А.І. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
9 |
56 (18+26+12) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
5792 |
ЧЕГІЛЬ АЛІНИ А |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
3 |
48 (18+30+0) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
5793 |
ЧЕДРИК М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5794 |
ЧЕДРИК Н.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5795 |
ЧЕДРИК Я.Р. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
123 (48+42+33) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5796 |
ЧЕЙ А.Й. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5797 |
ЧЕЙДА К.З. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
8 |
125 (42+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5798 |
ЧЕЙПЕШ А.Д. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
5799 |
ЧЕЙПЕШ А.Е. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
5800 |
ЧЕЙПЕШ В.О. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
62 (18+30+14) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5801 |
ЧЕЙПЕШ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
9 |
107 (42+44+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5802 |
ЧЕЙПЕШ МІ. |
07207 |
с. Олешник |
Олешницька ЗОШ |
7 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Роспопчук Марія Йосипівна |
5803 |
ЧЕЙПЕШ Н.С. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
5804 |
ЧЕКАН І.О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
7 |
82 (24+34+24) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5805 |
ЧЕКАН Р.Р. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
4 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5806 |
ЧЕЛЕПІС А.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
115 (48+52+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5807 |
ЧЕЛЛЕНЯК Н.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5808 |
ЧЕЛЛЕНЯК Ю.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5809 |
ЧЕЛНОКОВ П |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5810 |
ЧЕЛНОКОВОЛЕКСАНДР Ч.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5811 |
ЧЕНГЕРІ Д.О. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
132 (54+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
5812 |
ЧЕНГЕРІ Н.О. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
11 |
141 (42+60+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
5813 |
ЧЕНДЕЙ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5814 |
ЧЕПА А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
130 (48+48+34) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5815 |
ЧЕПА В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5816 |
ЧЕПА В.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5817 |
ЧЕПА К.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5818 |
ЧЕПА М.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5819 |
ЧЕПА О.Б. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5820 |
ЧЕПА Ю.Я. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
61 (18+36+7) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5821 |
ЧЕПАК В.В. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
3 |
109 (42+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5822 |
ЧЕПАК Д.С. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5823 |
ЧЕПАК МАРЯНА М |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
4 |
73 (18+42+13) |
|
|
С2 |
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
5824 |
ЧЕПАРА В.І. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5825 |
ЧЕПАРА І.М. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5826 |
ЧЕПКИЙ А.О. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
78 (12+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5827 |
ЧЕРБАН С.Й. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5828 |
ЧЕРВАК Д.М. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
7 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5829 |
ЧЕРВАК Н.А. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5830 |
ЧЕРВОТОЧЕНКО М.А. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5831 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО Е.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5832 |
ЧЕРЕМІСЬКА Д.Б. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
123 (48+48+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5833 |
ЧЕРЕПАНИНЕЦЬ В.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
57 (12+15+30) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
5834 |
ЧЕРЕПАНИНЕЦЬ Е.В. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
6 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5835 |
ЧЕРЕПАНЯ А.М. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
3 |
89 (18+48+23) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5836 |
ЧЕРЕПАНЯ І.І. |
07133 |
м. Мукачево |
Новодавидківська ЗОШ |
10 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5837 |
ЧЕРЕПАНЯ М.В. |
07133 |
м. Мукачево |
Новодавидківська ЗОШ |
10 |
123 (42+60+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5838 |
ЧЕРЕПАНЯ Х.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
5839 |
ЧЕРМАК В.Ж. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
59 (24+26+9) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
5840 |
ЧЕРНЕГА Ю.С. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
11 |
129 (48+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5841 |
ЧЕРНЕНКО В.О. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5842 |
ЧЕРНЕНКО І.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
66 (18+36+12) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5843 |
ЧЕРНИЧКА Р.С. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5844 |
ЧЕРНИЧКО А.Р. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5845 |
ЧЕРНИЧКО А.Щ. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
57 (18+21+18) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5846 |
ЧЕРНИЧКО В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5847 |
ЧЕРНИЧКО К.Е. |
07136 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-3 ст. |
8 |
89 (18+38+33) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5848 |
ЧЕРНИЧКО М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5849 |
ЧЕРНИЧКО М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5850 |
ЧЕРНИЧКО О.Б. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5851 |
ЧЕРНИШОВ С.І. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
73 (24+30+19) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5852 |
ЧЕРНЯВЕЦЬ І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
99 (36+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
5853 |
ЧЕРНЯНЧУК К.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
5854 |
ЧЕРНЯНЧУК Н.Є. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
73 (30+30+13) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5855 |
ЧЕЧУР М.А. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5856 |
ЧЕЧУР С.М. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5857 |
ЧИЖ А.Ю. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5858 |
ЧИЙПЕШ В.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5859 |
ЧИЙПЕШ І.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5860 |
ЧИКИВДЯ В.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+36+45) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5861 |
ЧИКИВДЯ М.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5862 |
ЧИЛИНА Ю.Ж. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5863 |
ЧИРИБАН А.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
77 (24+32+21) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5864 |
ЧИРИЙ Е.Й. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
5865 |
ЧИСТЯКОВА Є.С. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5866 |
ЧИЧЕРСЬКИЙ А.О. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
6 |
117 (54+30+33) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5867 |
ЧИЧУР О.Я. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
123 (36+54+33) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5868 |
ЧІЗМАР А.В. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
9 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
5869 |
ЧІЗМАР Ю.Б. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5870 |
ЧІК Ч.О. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
39 (0+18+21) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5871 |
ЧІКА І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
91 (24+36+31) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5872 |
ЧІКУТ І.О. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
64 (12+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5873 |
ЧІРІ С.С. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тромбола Маріанна Іванівна |
5874 |
ЧІРІ С.С. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тромбола Маріанна Іванівна |
5875 |
ЧІЧУР І.В. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5876 |
ЧІЧУРА А |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5877 |
ЧМЕРУК С.С. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
6 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5878 |
ЧМУТ І.П. |
07176 |
смт. Міжгір’я |
В. Бистрянська ЗОШ |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
5879 |
ЧОБА П.С. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5880 |
ЧОБАЛЬ В.В. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5881 |
ЧОВБАН К.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
66 (18+12+36) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5882 |
ЧОВРІЙ В.Р. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
6 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5883 |
ЧОВРІЙ Р.Р. |
07138 |
м. Мукачево |
Ключарківська ЗОШ |
3 |
83 (12+48+23) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5884 |
ЧОКНАДІ В.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
81 (18+42+21) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5885 |
ЧОЛИНЕЦЬ Є.Є. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5886 |
ЧОЛІЙ Є.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5887 |
ЧОМА Ю |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
136 (60+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5888 |
ЧОНГОВАЙ І.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
50 (12+30+8) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5889 |
ЧОНГОВАЙ П.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5890 |
ЧОНКА А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5891 |
ЧОНКА А.Е. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5892 |
ЧОНКА А.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5893 |
ЧОНКА А.П. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
9 |
65 (18+38+9) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
5894 |
ЧОНКА А.Р. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Боршош Оксана Іванівна |
5895 |
ЧОНКА В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
5896 |
ЧОНКА В. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
2 |
42 (12+15+15) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
5897 |
ЧОНКА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5898 |
ЧОНКА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5899 |
ЧОНКА В.І. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
6 |
78 (36+6+36) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
5900 |
ЧОНКА В.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
117 (36+42+39) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5901 |
ЧОНКА В.Ю. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
8 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ворон Володимир Вікторович |
5902 |
ЧОНКА М.С. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5903 |
ЧОНКА Р.М. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
6 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Ворон Володимир Вікторович |
5904 |
ЧОП В.В. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5905 |
ЧОПЕЙ О.О. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
3 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5906 |
ЧОПЕЙ Я.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5907 |
ЧОПОВЦІ Ж |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
3 |
55 (30+18+7) |
|
|
|
|
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
5908 |
ЧОПОВЦІ В.В. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
5909 |
ЧОПОНІ А.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
5910 |
ЧОРБА К |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
4 |
96 (42+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
5911 |
ЧОРБА А |
07204 |
с. Широке |
Широківська ЗОШ |
7 |
122 (36+50+36) |
|
|
С2 |
|
Маркулинець Тетяна Миколаївна |
5912 |
ЧОРБА М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5913 |
ЧОРБА Н.М. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
8 |
44 (6+20+18) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
5914 |
ЧОРБА С. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
3 |
58 (18+24+16) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
5915 |
ЧОРЕЙ А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5916 |
ЧОРЕЙ М.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5917 |
ЧОРИЙ Д.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5918 |
ЧОРІ А.І. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
123 (36+54+33) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5919 |
ЧОРІЙ А.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
119 (42+48+29) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5920 |
ЧОРІЙ К.В. |
07139 |
м. Мукачево |
Лецовицька ЗОШ |
4 |
105 (36+30+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
5921 |
ЧОРНАК А |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5922 |
ЧОРНЕЙ Н.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5923 |
ЧОРНЕЙ ЮВ. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5924 |
ЧОРНЕНЬКА Е.С. |
07146 |
м. Мукачево |
Карпатський НВК ЗОШ-сад, Стародавидківська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5925 |
ЧОРНИЙ Г.С. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
2 |
39 (12+15+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5926 |
ЧОРНИЙ Д.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
75 (18+30+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5927 |
ЧОРНИЙ І.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5928 |
ЧОРНИЙ М.С. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
5 |
39 (18+12+9) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5929 |
ЧОРНИЙ О.Й. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
78 (12+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5930 |
ЧОРНОБУК Д.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5931 |
ЧОРНОБУК І.О. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5932 |
ЧОРНОПИСКИЙ Д.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
72 (12+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5933 |
ЧОТЛОВШ В |
07223 |
с. Пийтерфолво |
Пийтерфолвівська ЗОШ |
3 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Кіш-Водоставська Ірина Михайлівна |
5934 |
ЧОТЛОВШ Е.А. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
7 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
5935 |
ЧОХ А.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
63 (18+18+27) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5936 |
ЧТИКО А.С. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
115 (42+36+37) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
5937 |
ЧУБИРКО А.А. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
5938 |
ЧУБІРКА А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5939 |
ЧУБІРКА В.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5940 |
ЧУБІРКА Д.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5941 |
ЧУБІРКА Д.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
102 (12+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5942 |
ЧУБІРКА Х.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5943 |
ЧУБІРКО Д.І. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
8 |
84 (18+36+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5944 |
ЧУБІРКО К.В. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5945 |
ЧУБІРКО С.П. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
5946 |
ЧУДАКОВА Н.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
5947 |
ЧУКА К.С. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
7 |
51 (12+24+15) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
5948 |
ЧУКРАН Е.С. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
70 (18+42+10) |
|
|
С2 |
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
5949 |
ЧУЛЕЙ О.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
10 |
130 (36+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5950 |
ЧУМАЧЕНКО Д.Д. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5951 |
ЧУП В.В. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5952 |
ЧУПЛИГІНА Д.С. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
5953 |
ЧУРЕЙ Ю.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5954 |
ЧУРИЛО А.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5955 |
ЧУРКІН А. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5956 |
ЧУРКІНА Л.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
61 (18+34+9) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5957 |
ЧУРКО З.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
21 (0+9+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5958 |
ЧУТОРА А.А. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
3 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
5959 |
ЧУТОРА А.Ю. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
5960 |
ЧУТОРА В. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
5961 |
ЧУТОРА І.В. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
8 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
5962 |
ЧУТОРА Ю.М. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
8 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
5963 |
ЧУТОРА Я.Ю. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
8 |
74 (24+26+24) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
5964 |
ЧУТЬЄВ Б.В. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
2 |
51 (24+12+15) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
5965 |
ЧУФИЩУК О.Д. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
5966 |
ЧУФИЩУК С.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5967 |
ЧУФИЩУК Ю.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
123 (42+42+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5968 |
ЧУХРАЙ Я.О. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5969 |
ЧУЧКА А.Е. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
93 (36+30+27) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5970 |
ЧУЧКА В.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
55 (12+24+19) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5971 |
ЧУЧКА В.Д. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
63 (18+30+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5972 |
ШАБАН Т.О. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5973 |
ШАК Д.Б. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5974 |
ШАЛАНКІ В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5975 |
ШАЛДЕНКО К.М. |
07133 |
м. Мукачево |
Новодавидківська ЗОШ |
9 |
119 (48+50+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5976 |
ШАЛЕНИК В.А. |
07009 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5977 |
ШАЛЕНИК В.В. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
9 |
87 (30+42+15) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
5978 |
ШАЛЕНИК С.В. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
66 (12+36+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5979 |
ШАЛЕНИК Ю. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
116 (42+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5980 |
ШАНДОР О.Ю. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
5981 |
ШАНДОР Р.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5982 |
ШАНДОР Р.Р. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5983 |
ШАНДРА А |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5984 |
ШАНДРО І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
5985 |
ШАНТА В.М. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5986 |
ШАНТА О.І. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
5987 |
ШАНТА Ю.М. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
5988 |
ШАПОВАЛ В.І. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
5989 |
ШАПОВАЛ В.М. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
5990 |
ШАПОВАЛ В.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
5991 |
ШАПОВАЛОВА Е.С. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
8 |
121 (36+52+33) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
5992 |
ШАПОВАЛОВА К.А. |
07008 |
м. Мукачево |
"Первоцвіт" |
5 |
108 (18+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5993 |
ШАПОШНІКОВА Д.І. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
5994 |
ШАПУРКО М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
11 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5995 |
ШАПУРКО О.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5996 |
ШАПУРКО Х.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
5997 |
ШАРАДІ О.С. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
5998 |
ШАРАК С.А. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
5999 |
ШАРАПОВА А.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6000 |
ШАРГА В.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
69 (12+27+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
6001 |
ШАРГА І.М. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
88 (24+24+40) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
6002 |
ШАРКАДІ А.В. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коваль Тетяна Петрівна |
6003 |
ШАРКАНЬ Н.І. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Фегер Оксана Василівна |
6004 |
ШАРКЕЗІ Б.С. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
6 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
6005 |
ШАРОЙ В.Т. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
2 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Лавришин Галина Федорівна |
6006 |
ШАРОШІ Д.Е. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
6007 |
ШАФАР І.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
6008 |
ШАФІ Р.Ю. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
8 |
70 (24+28+18) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
6009 |
ШАХАЙДА М.С. |
07051 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 29 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6010 |
ШВАЙКА А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
6011 |
ШВАЙКА А.Р. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
7 |
56 (24+14+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6012 |
ШВАРДАК А.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
6013 |
ШЕБА П.О. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6014 |
ШЕБЕДЯК А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6015 |
ШЕБЕЛА В.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6016 |
ШЕБЕЛА В.Ю. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
3 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
6017 |
ШЕБЕЛА Л.О. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
7 |
63 (18+30+15) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
6018 |
ШЕБИК В.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
40 (0+18+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6019 |
ШЕВЕРА В.І. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
44 (36+8+0) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6020 |
ШЕВЕРЯ І |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
58 (12+30+16) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6021 |
ШЕВЕРЯ К |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
6022 |
ШЕВЕРЯ Н.В. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
9 |
79 (24+34+21) |
|
|
|
|
Бордаш Л. М. |
6023 |
ШЕВЕРЯ Н.М. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
10 |
67 (18+40+9) |
|
|
С2 |
|
Біловар Катерина Степанівна |
6024 |
ШЕВЛЯКОВ М.В. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
4 |
43 (12+24+7) |
|
|
|
|
Югас Оксана Миколаївна |
6025 |
ШЕВНІНА С.Д. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
57 (24+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6026 |
ШЕВЧЕНКО О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6027 |
ШЕВЧЕНКО О.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6028 |
ШЕВЧЕНЮК К.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
65 (24+24+17) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6029 |
ШЕВЧУК М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6030 |
ШЕВЧУК НІ. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6031 |
ШЕВЧУК Т.А. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6032 |
ШЕВЧУК Т.Р. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
4 |
105 (24+48+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Фегер Оксана Василівна |
6033 |
ШЕГЕДА М.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
6034 |
ШЕКЕТА А.Є. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
6035 |
ШЕКЕТА Б.В. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6036 |
ШЕКЕТА М.В. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
10 |
139 (54+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6037 |
ШЕКЕТА О.Д. |
07159 |
смт. Міжгір’я |
Соймівська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6038 |
ШЕЛЕВЕЙ Д.А. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
7 |
76 (24+34+18) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6039 |
ШЕЛЕВЕР В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6040 |
ШЕЛЕВЕР М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
6041 |
ШЕЛЕВЕР Н.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
80 (18+36+26) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
6042 |
ШЕЛЕВЕР Ю.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
81 (24+36+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6043 |
ШЕЛЕЛЬО В.В. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6044 |
ШЕЛЕЛЬО І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6045 |
ШЕЛЕЛЬО К.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6046 |
ШЕЛЕЛЬО М.Л. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6047 |
ШЕЛЕЛЬО Р.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6048 |
ШЕЛЕЛЬО С.Я. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
6049 |
ШЕЛЕМБА Д.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6050 |
ШЕЛЕМБА Д.Д. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
6051 |
ШЕЛЕМБА Н.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6052 |
ШЕЛЕМБА О. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6053 |
ШЕЛЕМБА О.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6054 |
ШЕЛЕМБА О.О. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
79 (30+36+13) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
6055 |
ШЕЛЕМБА Ю.Ю. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6056 |
ШЕЛЕМОНЧАК К.П. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6057 |
ШЕЛЕПА О.О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6058 |
ШЕЛЕПЕЦЬ Д.Б. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
6059 |
ШЕМЕЙКО А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
90 (30+18+42) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
6060 |
ШЕМЕТ І.І. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6061 |
ШЕМЕТ Н.І. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6062 |
ШЕМОТА В.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6063 |
ШЕМОТА І.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6064 |
ШЕМОТА Ю.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6065 |
ШЕМШЕЙ В.Б. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
105 (36+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
6066 |
ШЕПА А.А. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
6 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6067 |
ШЕПА А.М. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
8 |
82 (30+28+24) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6068 |
ШЕПА А.О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
6069 |
ШЕПА В.О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
7 |
76 (30+16+30) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6070 |
ШЕПА Д.О. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
9 |
96 (42+48+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6071 |
ШЕПА Н.Ю. |
07217 |
с. Великі Ком’яти |
Великоком’ятівська ЗОШ |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Коваль Тетяна Петрівна |
6072 |
ШЕПЕНДА М.В. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6073 |
ШЕПЕТА О.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6074 |
ШЕПЕТА С.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
9 |
100 (30+40+30) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6075 |
ШЕРЕГІЙ М.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
58 (18+24+16) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6076 |
ШЕРЕМЕТА Д.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
34 (0+24+10) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6077 |
ШЕРЕШ Д.Є. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
6078 |
ШЕРЕШ М.М. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Югас Оксана Миколаївна |
6079 |
ШЕРШУН В.І. |
07136 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-3 ст. |
8 |
71 (24+38+9) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6080 |
ШЕРШУН Ш.Н. |
07072 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 20 |
1 |
45 (0+18+27) |
|
|
|
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
6081 |
ШЕСТАК В.В. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
4 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
6082 |
ШЕСТАК М.М. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
75 (18+48+9) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6083 |
ШЕСТАК М.Ю. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6084 |
ШЕСТАК М.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6085 |
ШЕТЕЛЯ А.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6086 |
ШЕТЕЛЯ А.В. |
07167 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська ЗОШ № 2 |
5 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6087 |
ШЕТЕЛЯ Б.М. |
07212 |
смт. Вилок |
ЗОШ № 1 |
3 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Магарита Оксана Іванівна |
6088 |
ШЕТЕЛЯ В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
7 |
57 (24+24+9) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6089 |
ШЕТЕЛЯ В.І. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6090 |
ШЕТЕЛЯ Є.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
5 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6091 |
ШЕТЕЛЯ І.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6092 |
ШЕТЕЛЯ І.І. |
07070 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 42 |
1 |
54 (24+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6093 |
ШЕТЕЛЯ К.В. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
6094 |
ШЕТЕЛЯ М.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
8 |
87 (30+42+15) |
|
|
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
6095 |
ШЕТЕЛЯ О.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6096 |
ШЕТЕЛЯ Р.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
127 (48+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6097 |
ШЕТЕЛЯ С.Я. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6098 |
ШЕТЕЛЯ Т.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
7 |
61 (24+28+9) |
|
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6099 |
ШИБ О.І. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6100 |
ШИБАЄВ В.А. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
4 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6101 |
ШИКІТКА К.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6102 |
ШИКОТА А.Є. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
45 (18+21+6) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6103 |
ШИКУЛА А.В. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
5 |
69 (18+30+21) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6104 |
ШИКУЛА А.С. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6105 |
ШИЛО К.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
103 (42+42+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6106 |
ШИЛОВ В.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6107 |
ШИМОНЯ Т.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6108 |
ШИМОНЯ Ю.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
5 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
6109 |
ШИМОНЯК В.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6110 |
ШИНДРА Я.В. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6111 |
ШИНКАР А.В. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
6112 |
ШИНКАР А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6113 |
ШИПЛЯК Н.Р. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6114 |
ШИПОВИЧ А.М. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
6115 |
ШИРІНЯН Ю.К. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
75 (12+36+27) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6116 |
ШИХОВА І.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
69 (18+30+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
6117 |
ШИЦ А.Ф. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
4 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
6118 |
ШИШОЛА Б.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
129 (36+60+33) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
6119 |
ШИШОЛА К.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
57 (30+18+9) |
|
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
6120 |
ШІМОН А.А. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
6 |
147 (36+54+57) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6121 |
ШІМОН А.Р. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
4 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6122 |
ШІМОН Н.Ю. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6123 |
ШІПОШ Д.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
88 (12+48+28) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6124 |
ШІПОШ К.А. |
07202 |
с. Вербовець |
Вербовецька ЗОШ |
2 |
72 (12+30+30) |
З |
|
|
|
Савко Сільвія Іванівна |
6125 |
ШІЦ Т.Ю. |
07128 |
м. Мукачево |
Зняцівська ЗОШ |
4 |
53 (12+18+23) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6126 |
ШКВАРА Б.Б. |
07186 |
смт. Великий Березний |
Вишківська ЗОШ, Стричавська ЗОШ |
5 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
6127 |
ШКИРТА В.Ю. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
6128 |
ШКІНДЕР А.Я. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
6129 |
ШКІРЯ О.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6130 |
ШКІРЯ С.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
87 (30+42+15) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6131 |
ШКЛЯРСЬКА ВЕРОНІК В |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
7 |
49 (18+16+15) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
6132 |
ШКОБА О.А. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
87 (36+30+21) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6133 |
ШКОДИН А.О. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
9 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6134 |
ШКОРКА В.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
6135 |
ШКОРПІЛ Е.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
5 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6136 |
ШКРІБА Ю.І. |
07124 |
м. Мукачево |
Верхньокоропецька ЗОШ |
9 |
106 (42+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
6137 |
ШКУРА В.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6138 |
ШКУРЯ О.О. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6139 |
ШЛАПАК В.О. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
7 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6140 |
ШЛОСАР Д.В. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
3 |
123 (48+42+33) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6141 |
ШЛЯХТА С.Ж. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6142 |
ШЛЯХТІН М.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
33 (6+18+9) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6143 |
ШМАНЬКО А.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
46 (6+24+16) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6144 |
ШМАНЬКО В.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
76 (24+42+10) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6145 |
ШНАЙДЕР Т.С. |
07203 |
с. Мала Копаня |
Малокопанська ЗОШ |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Боршош Оксана Іванівна |
6146 |
ШНІНСЬКИЙ Д.О. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6147 |
ШНІЦЕР А.А. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
2 |
30 (12+3+15) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6148 |
ШОБЕЙ І.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
6149 |
ШОБЕЙ І.Ф. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
6150 |
ШОВАК І.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
9 |
65 (30+20+15) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6151 |
ШОВАК М.М. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
6152 |
ШОКАРЕВ М.С. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
2 |
39 (12+15+12) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6153 |
ШОЛТИС А.Я. |
07191 |
смт. Великий Березний |
Гімназія |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
6154 |
ШОЛТІС Д. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
77 (12+38+27) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6155 |
ШОЛЦ Т.А. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
3 |
116 (36+48+32) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6156 |
ШОЛЯ В.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
6157 |
ШОЛЯ Г.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
5 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6158 |
ШОЛЯ О.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6159 |
ШОЛЯК І |
07185 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ 1-2 ст. |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
6160 |
ШОЛЯК І.Ю. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
58 (24+22+12) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
6161 |
ШОЛЯК О.В. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
6 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
6162 |
ШОЛЯК О.Ю. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
6163 |
ШОЛЯК Ю.В. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
6164 |
ШОЛЯК Ю.Ю. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
6165 |
ШОНДОЛІ Т.Я. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
6166 |
ШОРБАН М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
57 (12+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
6167 |
ШОРБАН У.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
6168 |
ШОРНІКОВА Д.А. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6169 |
ШОТНИК Я.І. |
07162 |
смт. Міжгір’я |
Пилипецька ЗОШ |
4 |
123 (48+42+33) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6170 |
ШОХА А.А. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
5 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6171 |
ШПАК І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6172 |
ШПАК НІКОЛЕТТИ Н |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
5 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
6173 |
ШПАК Т.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6174 |
ШПАК Ю.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
6175 |
ШПАК Ю.Ю. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6176 |
ШПАК Я.Я. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6177 |
ШПАКІВСЬКА К.А. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
4 |
110 (36+48+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6178 |
ШПЕНИК В.С. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
6179 |
ШПЕНИК І.Д. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6180 |
ШПЕНИК К.Е. |
07010 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 7 |
7 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6181 |
ШПЕНИК С.В. |
07126 |
м. Мукачево |
Горондівська ЗОШ |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
6182 |
ШПЕНИК Ю.В. |
07144 |
м. Мукачево |
Завидівська ЗОШ, Обавська ЗОШ |
3 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
6183 |
ШПІЛЬКА А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6184 |
ШПІЛЬКА А.І. |
07163 |
смт. Міжгір’я |
Синевирська ЗОШ |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
6185 |
ШПІЛЬКА Б.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
3 |
121 (42+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6186 |
ШПІЛЬКА Д.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
8 |
71 (18+38+15) |
|
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6187 |
ШПІЛЬКА Ї.Ю. |
07172 |
смт. Міжгір’я |
Горбівська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6188 |
ШПІР М.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6189 |
ШПІШАК К.О. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6190 |
ШПОНТАК І.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6191 |
ШПОНТАК Ф.З. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
1 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
6192 |
ШПРАХА А.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6193 |
ШПРЯХА В.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
111 (36+42+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
6194 |
ШПУГАНИЧ Т.П. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6195 |
ШРАМ О |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
6 |
51 (6+24+21) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6196 |
ШРАМЛ Н.А. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Власик Наталія Михайлівна |
6197 |
ШТАЄР Б.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
127 (48+48+31) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6198 |
ШТАЄР В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
4 |
97 (24+48+25) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6199 |
ШТАЄР В.В. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6200 |
ШТАЄР Т.М. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6201 |
ШТАЙГЕР В.М. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
3 |
85 (36+36+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6202 |
ШТЕЛЯ І.М. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6203 |
ШТЕН М.М. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
6204 |
ШТЕФАН Б.В. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
8 |
136 (48+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
6205 |
ШТЕФАН В.Й. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
6206 |
ШТЕФАН Я.М. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
8 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Пігор Валентина Золтанівна |
6207 |
ШТЕФАНСЬКИЙ М.Ю. |
07141 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-2 ст. |
8 |
142 (42+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
6208 |
ШТЕФАНЬО А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6209 |
ШТЕФАНЬО Ж.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6210 |
ШТЕФАНЮК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
75 (18+36+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6211 |
ШТЕФАНЮК Е.І. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6212 |
ШТЕФАНЮК І.І. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
2 |
15 (12+0+3) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6213 |
ШТЕФКО Е.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6214 |
ШТЕФКО Є.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6215 |
ШТЕФКО М.Д. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
117 (42+48+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6216 |
ШТЕФКО М.М. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
2 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6217 |
ШТЕФКО Ю.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6218 |
ШТЕФУРА Ю.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6219 |
ШТЕФУРА Ю.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6220 |
ШТЕФУРЯК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
52 (24+18+10) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6221 |
ШТЕФУРЯК М.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6222 |
ШТЕЦ М.В. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6223 |
ШТЕЦЬ Т.І. |
07122 |
м. Мукачево |
Бобовищенська ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6224 |
ШТИМА Р.П. |
07142 |
м. Мукачево |
Івановецька ЗОШ |
5 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6225 |
ШТИМАК М.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6226 |
ШТОГРІН Н.І. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
5 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
6227 |
ШТУРМАК О.Д. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
57 (12+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
6228 |
ШУБА А.М. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
4 |
73 (30+30+13) |
|
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
6229 |
ШУБА Д.В. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
3 |
109 (42+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Русінка Маріанна Василівна |
6230 |
ШУБА О.Р. |
07215 |
с. Королево |
ЗОШ № 1 |
3 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Фегер Оксана Василівна |
6231 |
ШУББ А.М. |
07206 |
с. Сасово |
Сасівська ЗОШ |
4 |
129 (48+48+33) |
З |
|
|
|
Русінка Маріанна Василівна |
6232 |
ШУБЕРТ В.М. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6233 |
ШУБЕРТ В.П. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6234 |
ШУБЕРТ Д.М. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
2 |
54 (18+15+21) |
|
|
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
6235 |
ШУБИНЕЦЬ Є.Ф. |
07178 |
смт. Міжгір’я |
Лісковецький НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6236 |
ШУГАЙЛО В.О. |
07002 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 20 |
4 |
123 (42+48+33) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6237 |
ШУКАЛЬ А.Д. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
4 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6238 |
шулла а. . |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6239 |
ШУЛЛЕР М.І. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6240 |
ШУЛЬГА О.О. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
11 |
66 (6+42+18) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6241 |
ШУМАХЕР Д.Р. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
118 (48+42+28) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
6242 |
ШУМЕЙ С.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6243 |
ШУМСЬКИЙ І.О. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
49 (6+24+19) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6244 |
ШУТКА Д.Р. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
89 (30+42+17) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6245 |
ШУТКА Х.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6246 |
ШУТКО В.В. |
07208 |
с. Новоселиця |
Новоселицька ЗОШ |
6 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ворон Володимир Вікторович |
6247 |
ШУТКО С.В. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6248 |
ШУШМАН А.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6249 |
ШУШМАН В.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
72 (6+42+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6250 |
ЩАДЕЙ В.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
53 (6+36+11) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6251 |
ЩАДЕЙ О.О. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6252 |
ЩЕВИЧ М. . |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
82 (36+36+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6253 |
ЩЕДРІНА Ю.С. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
9 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6254 |
ЩЕМУР Ю.В. |
07175 |
смт. Міжгір’я |
Голятинська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6255 |
ЩЕРБА А.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
18 (18+0+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6256 |
ЩЕРБАК М.Д. |
07216 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 4 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Хромушкіна Тетяна Юріївна |
6257 |
ЩЕРБАН М.Р. |
07214 |
с. Неветленфолу |
Неветленфолівська ЗОШ |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югас Оксана Миколаївна |
6258 |
ЩЕРБАНИЧ Є.С. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6259 |
ЩЕРБАНИЧ Л.М. |
07055 |
м. Ужгород |
НВК "Пролісок" |
3 |
61 (12+30+19) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6260 |
ЩЕРБЕЙ А.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
93 (24+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
6261 |
ЩЕРЕЦЬКА О.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6262 |
ЩИТОВА К |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
7 |
146 (54+56+36) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6263 |
ЩМАЙДА А.С. |
07000 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 16 |
9 |
118 (48+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6264 |
ЩОБАК А.Д. |
07054 |
м. Ужгород |
СЗОШ № 2 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6265 |
ЩОБАК В.В. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
6266 |
ЩОКА Л.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
135 (48+48+39) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6267 |
ЩОКА М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
8 |
58 (24+16+18) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6268 |
ЩОКА М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
6269 |
ЩОКА Н.Ю. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
6270 |
ЩУБЕЛКА Д.Д. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6271 |
ЩУБЕР ХВ. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6272 |
ЩУР М.В. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
51 (30+18+3) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6273 |
ЩУР О.В. |
07004 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 11 |
3 |
115 (36+48+31) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6274 |
ЮГАС А.І. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6275 |
ЮГАС Д.А. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
6276 |
ЮГАС Д.Є. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6277 |
ЮГАС Д.М. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6278 |
ЮГАС Д.С. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6279 |
ЮГАС К.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
107 (42+48+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6280 |
ЮГАС М.В. |
07127 |
м. Мукачево |
Залужанська ЗОШ |
6 |
117 (30+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
6281 |
ЮРА М.В. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
6282 |
ЮРАШ В |
07209 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 6 |
3 |
52 (18+30+4) |
|
|
|
|
Біловар Єлизавета Михайлівна |
6283 |
ЮРАШ З.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6284 |
ЮРАШ С.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
6285 |
ЮРАЩУК В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
4 |
71 (30+30+11) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6286 |
ЮРАЩУК К.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6287 |
ЮРИК Д.В. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
3 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6288 |
ЮРИК Ф.А. |
07166 |
смт. Міжгір’я |
СЗОШ 1-3 ст. |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6289 |
ЮРИК Ю.В. |
07164 |
смт. Міжгір’я |
ЗОШ № 1 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Чепара Наталія Михайлівна |
6290 |
ЮРИШИН Д.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6291 |
ЮРИШИНЕЦЬ А.Є. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
6292 |
ЮРИШИНЕЦЬ М.І. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Ганна Петрівна |
6293 |
ЮРКО Ю.М. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6294 |
ЮРКУЦ В.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
7 |
79 (18+40+21) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6295 |
ЮРКУЦ Ю.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6296 |
ЮРО О.В. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
6297 |
ЮРОВИЧ Є.Р. |
07006 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 1, 10 |
7 |
115 (42+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6298 |
ЮРОВИЧ Я.В. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6299 |
ЮРЧИК О.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
5 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6300 |
ЮСКО О.В. |
07149 |
м. Мукачево |
Станівська ЗОШ |
8 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6301 |
ЮСЬКО В.О. |
07007 |
м. Мукачево |
НВК "Гармонія" |
7 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6302 |
ЮХИМЕНКО К.О. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6303 |
ЮХНО О.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
89 (24+36+29) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6304 |
ЮШКО М.О. |
07071 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 38 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6305 |
ЯВИЦЬКА М.Я. |
07222 |
с. Велика Копаня |
Великокопанська ЗОШ |
4 |
82 (30+42+10) |
|
|
С2 |
|
Бордаш Л. М. |
6306 |
ЯВОРСЬКА А.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6307 |
ЯВОРСЬКА М.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
51 (6+18+27) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6308 |
ЯВОРСЬКИЙ І.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6309 |
ЯВОРСЬКОЇ А.Я. |
07136 |
м. Мукачево |
Чинадіївська ЗОШ 1-3 ст. |
8 |
83 (24+32+27) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6310 |
ЯК Н.І. |
07221 |
с. Нове Село |
НВК Новосільська ЗОШ ДНЗ |
3 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Лавришин Галина Федорівна |
6311 |
ЯКАБА М.М. |
07187 |
смт. Великий Березний |
Стужицька ЗОШ |
7 |
91 (36+28+27) |
|
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
6312 |
ЯКИМА В.О. |
07069 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 3 |
4 |
81 (36+30+15) |
|
С1 |
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6313 |
ЯКИМА М.С. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6314 |
ЯКОВ В.В. |
07200 |
с. Чепа |
НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тромбола Маріанна Іванівна |
6315 |
ЯКОВЕЦЬКА О.П. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
6316 |
ЯКОВЛЄВ Н.Б. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
3 |
36 (6+24+6) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6317 |
ЯКОМІЩК Ю.Ю. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
30 (30+0+0) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6318 |
ЯКУБЕЦЬ Д.О. |
07061 |
м. Ужгород |
НВК "Первоцвіт" |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6319 |
ЯКУБИЧ А.Д. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6320 |
ЯКУБИЧ Е.В. |
07003 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 4 |
9 |
121 (54+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6321 |
ЯКУНІНА А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
4 |
96 (36+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Ганна Петрівна |
6322 |
ЯЛЧ Д.О. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6323 |
ЯМБОРКО К.О. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6324 |
ЯНИК М.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6325 |
ЯНИК М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
6326 |
ЯНКОВСЬКА І.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6327 |
ЯНОВИЧ М.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Власик Наталія Михайлівна |
6328 |
ЯНОВИЧ О.М. |
07030 |
м. Свалява |
Відділ освіти |
8 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Власик Наталія Михайлівна |
6329 |
ЯНОВИЧ Я.О. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
9 |
55 (18+16+21) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
6330 |
ЯНТОЛИК Р.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6331 |
ЯНУТА А.І. |
07147 |
м. Мукачево |
Великолучківська І-ІІ ст. |
5 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
6332 |
ЯНУТА Ю.Ю. |
07125 |
м. Мукачево |
Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6333 |
ЯНЦЕВИЧ С.Т. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6334 |
ЯНЦО Л.В. |
07064 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6335 |
ЯНЦО М.Ю. |
07068 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 1 |
4 |
29 (6+12+11) |
|
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6336 |
ЯНЦО Н.В. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6337 |
ЯНЧІЙ А.А. |
07090 |
м. Тячів |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мельник Ганна Петрівна |
6338 |
ЯНЧІЙ О.М. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
6339 |
ЯНЧІЙ Р.О. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
6340 |
ЯНЧІЙ Ю.О. |
07065 |
м. Ужгород |
Економічний ліцей |
5 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
6341 |
ЯНЮК Д.С. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
90 (30+12+48) |
|
|
|
С3 |
Студеняк Тетяна Василівна |
6342 |
ЯРЕМА В.І. |
07140 |
м. Мукачево |
Нижньокоропецька ЗОШ |
5 |
93 (30+18+45) |
|
|
|
С3 |
Хайнас Василь Михайлович |
6343 |
ЯРЕМА Д.М. |
07199 |
с. Фанчиково |
Фанчиківська ЗОШ |
9 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Пігор Валентина Золтанівна |
6344 |
ЯРЕМА Ю.С. |
07161 |
смт. Міжгір’я |
Мерешорський НВК |
8 |
84 (42+30+12) |
|
С1 |
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6345 |
ЯРЕМА Ю.Ю. |
07171 |
смт. Міжгір’я |
Колочавська № 1 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Чепара Наталія Михайлівна |
6346 |
ЯРЕМЧУК В.М. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
2 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6347 |
ЯРЕМЧУК І.І. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6348 |
ЯРІНКО Б.Б. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
6 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6349 |
ЯРІШ О.П. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6350 |
ЯРМОЛЮК ДЖ. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
129 (36+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
6351 |
ЯРМОЛЮК О.Ж. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
5 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
6352 |
ЯРМУХАМЕТОВА В.Ф. |
07194 |
смт. Великий Березний |
Жорнавська ЗОШ |
5 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
6353 |
ЯРОВАТИЙ Б.О. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6354 |
ЯСЕВИЧ О. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перевузник Марія Іванівна |
6355 |
ЯСИНОВСЬКА О.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
3 |
82 (12+48+22) |
|
|
С2 |
|
Янович Еріка Дезидерівна |
6356 |
ЯСІНСЬКА Є.П. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6357 |
ЯСІНЧАК М.Р. |
07050 |
м. Рахів |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Студеняк Тетяна Василівна |
6358 |
ЯЦИНА А.І. |
07135 |
м. Мукачево |
Страбичівська ЗОШ |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Хайнас Василь Михайлович |
6359 |
ЯЦИНА В.В. |
07129 |
м. Мукачево |
Кальницька ЗОШ |
8 |
73 (18+40+15) |
|
|
С2 |
|
Хайнас Василь Михайлович |
6360 |
ЯЦИШИН О.Б. |
07005 |
м. Мукачево |
ЗОШ № 13 |
8 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Перевузник Марія Іванівна |
6361 |
ЯЦКАНИЧ А.В. |
07219 |
с. Букове |
Буківська ЗОШ |
3 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Біловар Катерина Степанівна |
6362 |
ЯЦКАНИЧ В.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
86 (18+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
6363 |
ЯЦКАНИЧ В.В. |
07001 |
м. Мукачево |
Гімназія |
11 |
120 (48+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перевузник Марія Іванівна |
6364 |
ЯЦКАНИЧ В.М. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудь Мар'яна Юріївна |
6365 |
ЯЦКАНИЧ М.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
52 (24+18+10) |
|
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6366 |
ЯЦКАНИЧ М.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6367 |
ЯЦКАНИЧ О.В. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6368 |
ЯЦКІВ А.В. |
07052 |
м. Ужгород |
ДНЗ № 39 |
1 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |
6369 |
ЯЦКІВ А.М. |
07075 |
м. Ужгород |
Відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Янович Еріка Дезидерівна |
6370 |
ЯЦКІВ Д.В. |
07066 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 7 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6371 |
ЯЦКІВ Р.І. |
07120 |
м. Іршава |
Відділ освіти |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гудь Мар'яна Юріївна |
6372 |
ЯЦКІНА Д.В. |
07053 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 5 |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6373 |
ЯЦКОВИЧ К.О. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
3 |
85 (6+48+31) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6374 |
ЯЦКУЛИНЕЦЬ В.В. |
07198 |
смт. Великий Березний |
Санаторна школа інтернат |
5 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Попадич Вікторія Андріївна |
6375 |
ЯЦОЛА І.І. |
07063 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 19 |
4 |
100 (24+48+28) |
|
|
С2 |
|
Гордуз Наталія Олександрівна |
6376 |
ЯЦУРА М |
07213 |
м. Виноградів |
ЗОШ № 3 |
11 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Рішко Елеонора Болажівна |
6377 |
ЯЦЬКІВ А.І. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Попадич Вікторія Андріївна |
6378 |
ЯЦЬКІВ Х.М. |
07195 |
смт. Великий Березний |
Лютянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Попадич Вікторія Андріївна |
6379 |
ЯЦЮК Д.В. |
07062 |
м. Ужгород |
ЗОШ № 6 |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гордуз Наталія Олександрівна |