№ |
ПІБ |
Код м.п. |
Населений пункт |
Навчальний заклад |
Клас |
Бали |
З |
С1 |
С2 |
С3 |
Координатор |
1 |
|
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
0 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2 |
|
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
0 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3 |
САВЧЕНКО Д.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
43 (15+26+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4 |
ЧОРНА В.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
86 (34+20+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5 |
6 К.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
6 |
85 (23+29+33) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6 |
ААРАМЕНКО С.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
64 (29+17+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7 |
АБАКУМОВ О.Д. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8 |
АБАКУМОВА М.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9 |
АБАКУМОВА Т.Ю. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
9 |
58 (9+15+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10 |
АБАРОВСЬКА Б.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11 |
АББАСОВА А.И. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
80 (23+23+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12 |
АБДУРАХМАНОВ А.Т. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
6 |
136 (36+49+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13 |
АБДУРАХМАНОВА К.Р. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14 |
АБЛІЦОВА М.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
112 (35+27+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15 |
АБЛЯЗОВА П.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16 |
АБОЛГАЗІНОВ О.Е. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
75 (29+20+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17 |
АБРАМЕЦЬ А.Д. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
151 (49+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18 |
АБРАМЧУК Д.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
11 |
73 (21+18+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19 |
АБРАМЧУК М.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
20 |
АБРОСІМОВ Д.Д. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
131 (51+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
21 |
АБРОСІМОВ Р.Я. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
22 |
АБРЮТІН Д.Р. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
6 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
23 |
АБУМУСТАФА А.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
119 (40+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
24 |
АБУ-МУСТАФА Р.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
25 |
АБУ-ШАКРА Р.М. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
11 |
94 (21+40+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
26 |
АБУШАММАЛА Н.Е. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
113 (37+38+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
27 |
АВАНЕСЯН Б.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
9 |
99 (33+35+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
28 |
АВАНЕСЯН К.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
7 |
81 (30+19+32) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
29 |
АВДАСЬОВ А.Є. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
5 |
61 (19+17+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
30 |
АВДАСЬОВ В.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
31 |
АВДАСЬОВА В.А. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
83 (41+16+26) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
32 |
АВДЄЄВА О.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
9 |
74 (9+22+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
33 |
АВДЄЄНКО А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
91 (28+32+31) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
34 |
АВДЄЄНКО А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
113 (39+35+39) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
35 |
АВДЄЄНКО Є.Р. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
2 |
42 (0+12+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
36 |
АВДЄЄНКО М.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
71 (30+20+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
37 |
АВДЄЄНКО М.Д. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
6 |
99 (38+32+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
38 |
АВДЄЄНКО С.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
105 (54+40+11) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
39 |
АВДІЄНКО В.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
8 |
73 (24+24+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
40 |
АВДІЄНКО М.Д. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
75 (24+25+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
41 |
АВДОХІНА В.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
42 |
АВЕЗОВА М.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
86 (30+16+40) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
43 |
АВЕРШИНА А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
74 (21+31+22) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
44 |
АВЛАСОВИЧ В.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
109 (33+39+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
45 |
АВРАМЕНКО А.А. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
4 |
148 (55+39+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
46 |
АВРАМЕНКО А.А. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
47 |
АВРАМЕНКО А.Є. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
1 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
48 |
АВРАМЕНКО А.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
87 (18+46+23) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
49 |
АВРАМЕНКО А.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
50 |
АВРАМЕНКО А.Ю. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
11 |
101 (30+25+46) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
51 |
АВРАМЕНКО Б.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
118 (22+60+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
52 |
АВРАМЕНКО В |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
5 |
114 (38+34+42) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
53 |
АВРАМЕНКО В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
100 (28+48+24) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
54 |
АВРАМЕНКО В.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
132 (48+26+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
55 |
АВРАМЕНКО Д.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
7 |
74 (30+19+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
56 |
АВРАМЕНКО Д.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
57 |
АВРАМЕНКО Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
58 |
АВРАМЕНКО Д.І. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
8 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
59 |
АВРАМЕНКО Д.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
60 |
АВРАМЕНКО Л.П. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
9 |
29 (0+3+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
61 |
АВРАМЕНКО М.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
84 (24+38+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
62 |
АВРАМЕНКО М.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
63 |
АВРАМЕНКО Н.М. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
64 |
АВРАМЕНКО Н.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
101 (33+40+28) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
65 |
АВРАМЕНКО О.Д. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
9 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
66 |
АВРАМЕНКО О.М. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
5 |
103 (42+24+37) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
67 |
АВРАМЕНКО С.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
68 |
АВРАМЕНКО С.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
8 |
109 (24+34+51) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
69 |
АВРАМЕНКО Т.І. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
7 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
70 |
АВРАМЕЦЬ В.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
22 (4+12+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
71 |
АВРАМКІН В.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
7 |
86 (12+40+34) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
72 |
АВРАМКІН Д.О. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
2 |
120 (48+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
73 |
АВРОШКО Є.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
80 (28+23+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
74 |
АВТЮХОВ М.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
75 |
АВХУТСЬКИЙ А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
74 (30+26+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
76 |
АГАПОВА О.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
77 |
АГАПОВА С.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
78 |
АГАФОНОВА А.Є. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
60 (24+15+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
79 |
АГЕЄВ О.А. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
80 |
АГЕЄВА А.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
5 |
37 (8+19+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
81 |
АГЕЄВА С.Д. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
57 (17+30+10) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
82 |
АГЕЄВА С.Р. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
86 (30+14+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
83 |
АГЕЄНКО А.Б. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
84 |
АГІЙ О.С. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
9 |
72 (3+25+44) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
85 |
АДАМЕНКО А |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
86 |
АДАМЕНКО В.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
87 |
АДАМЕНКО В.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
88 |
АДАМЕНКО Д |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
64 (3+28+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
89 |
АДАМЕНКО Е.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
90 |
АДАМЕНКО М.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
79 (28+23+28) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
91 |
АДАМЕНКО Т.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
5 |
116 (33+35+48) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
92 |
АДАМОВА А.А. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
83 (18+40+25) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
93 |
АДМОРОК О.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
6 |
97 (34+25+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
94 |
АЕБІДЬ П.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
95 |
АЕЛИЧКО А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
3 |
146 (52+52+42) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
96 |
АЗАРЕНКО О.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
91 (36+25+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
97 |
АЗАРОВА К.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
163 (55+48+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
98 |
АЗАРОВА К.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
4 |
85 (28+25+32) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
99 |
АЗАРЯНСЬКИЙ М.В. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
4 |
99 (33+32+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
100 |
АКЕНТЄВ В.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
5 |
143 (54+37+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
101 |
АКЕНТЄВА А.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
137 (49+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
102 |
АКЕНТЬЄВ І.А. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
103 |
АКИМЕНКО А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
170 (60+54+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
104 |
АКИМЕНКО В.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
8 |
98 (36+40+22) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
105 |
АКИМЕНКО Д.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
6 |
132 (44+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
106 |
АКІМОВ Д.Є. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
44 (38+0+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
107 |
АКІМОВ Д.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
85 (30+20+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
108 |
АКІНШИН І.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
79 (12+13+54) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
109 |
АКІНШИН С.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
137 (49+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
110 |
АКІНШИНА А.І. |
19426 |
м. Білопілля |
Нововирківська ЗОШ |
8 |
79 (18+48+13) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
111 |
АКІНШИНА А.І. |
19426 |
м. Білопілля |
Нововирківська ЗОШ |
6 |
85 (14+48+23) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
112 |
АКОПЯ А.З. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
43 (7+20+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
113 |
АКОПЯН Д.К. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
79 (36+13+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
114 |
АКОПЯН Н.К. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
118 (44+48+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
115 |
АКСЕВИЦ В.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
116 |
АКСЕНЕНКО І.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
117 |
АКСЬОНЕНКО Є.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
102 (42+32+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
118 |
АКСЬОНОВ Г.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
129 (43+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
119 |
АКСЮТЕНКО П.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
80 (30+33+17) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
120 |
АКУЛІНА А.Д. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
8 |
109 (36+28+45) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
121 |
АЛАДЬЄВ Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
102 (45+17+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
122 |
АЛДОШИНА К.Р. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
77 (28+27+22) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
123 |
АЛДОШИНА Т.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
64 (30+23+11) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
124 |
АЛЕКСА В.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
125 |
АЛЕКСА Н.Ю. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
4 |
153 (43+52+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
126 |
АЛЕКСАНДРЕНКО А.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
112 (39+34+39) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
127 |
АЛЕКСАНДРЕНКО Т.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
9 |
81 (21+27+33) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
128 |
АЛЕКСАНДРОВ А.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
11 |
76 (24+41+11) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
129 |
АЛЕКСАНДРОВ Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
116 (38+24+54) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
130 |
АЛЕКСАНДРОВ Е.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
107 (30+31+46) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
131 |
АЛЕКСАНДРОВ П.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
11 |
41 (15+7+19) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
132 |
АЛЕКСАНДРОВА К.Д. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
133 |
АЛЕКСАНДРОВА М.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
48 (10+14+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
134 |
АЛЕКСАНДРОВА П.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
135 |
АЛЕКСЕЙЦЕВ С.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
10 |
132 (39+57+36) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
136 |
АЛЕКСЕНКО А.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
127 (42+45+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
137 |
АЛЕКСЕНКО А.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
129 (52+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
138 |
АЛЕКСЕНКО Д.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
115 (40+43+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
139 |
АЛЕКСЕНКО Д.В. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
3 |
55 (21+14+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
140 |
АЛЕКСЕНКО Н.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
128 (8+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
141 |
АЛЕКСЄЄВ А.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
73 (30+19+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
142 |
АЛЕКСЄЄВ Д.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
90 (30+26+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
143 |
АЛЕКСЄЄВА М.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
72 (28+22+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
144 |
АЛЕКСЄЄВСЬКИЙ І.К. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
145 |
АЛЕКСЄЄНКО З.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
92 (20+36+36) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
146 |
АЛЕКСІН В.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
10 |
92 (33+31+28) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
147 |
АЛЕНІН І.К. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
148 |
АЛЕНІЧ А.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
149 |
АЛЕСКІВСЬКИЙ Д.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
150 |
АЛЕЩЕНКО Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
151 |
АЛЕЩЕНКО К.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
137 (41+44+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
152 |
АЛЕЩЕНКО О.В. |
19525 |
м. Глухів |
Яструбчанський НВК |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
153 |
АЛЕЩЕНКО О.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
140 (48+42+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
154 |
АЛЄКСАНДРОВ Н.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
155 |
АЛЄКСАНДРОВ С.И. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
156 |
АЛЄКСЄЄВ Б.А. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
8 |
95 (42+25+28) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
157 |
АЛЄКСЄЄВА Д.О. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
158 |
АЛЄКСЄЄНКО А.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
94 (30+34+30) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
159 |
АЛЄКСЄЄНКО А.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
94 (30+34+30) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
160 |
АЛЄКСЄЄНКО А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
126 (55+25+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
161 |
АЛЄКСЄЄНКО А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
69 (43+8+18) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
162 |
АЛЄКСЄЄНКО В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
163 |
АЛЄКСЄЄНКО В.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
81 (31+26+24) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
164 |
АЛЄКСЄЄНКО С.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
165 |
АЛЄКСЄЄНКО Т.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
10 |
54 (3+37+14) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
166 |
АЛІБАЙЛІ Е.Б. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
155 (49+46+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
167 |
АЛІЄВА А.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
90 (36+0+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
168 |
АЛІСОВ І.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
169 |
АЛІФІРОВЕЦЬ Л.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
123 (33+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
170 |
АЛКСАНДРОВИЧ Я.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
61 (24+18+19) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
171 |
АЛЛАХВЕРДІЄВ А.Р. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
172 |
АЛПАТОВ О.П. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
173 |
АЛТИНЦЕВ В.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
141 (47+38+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
174 |
АЛТИНЦЕВ О.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
104 (42+28+34) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
175 |
АЛФІМОВА В.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
64 (25+27+12) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
176 |
АЛФЬОРОВ Р.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
85 (31+32+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
177 |
АЛФЬОРОВА Д.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
178 |
АЛЬДЖБУР Л.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
179 |
АЛЬДЖБУР М.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
143 (57+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
180 |
АЛЬ-ЗАКЛІ М.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
181 |
АЛЬЗУГАІРА Н.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
98 (35+29+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
182 |
АЛЬФАРАРЖА Н.Н. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
100 (42+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
183 |
АЛЬХАДЖЯНАЛЬ Н.Е. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
184 |
АЛЬХАТАТНЕХ М.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
101 (34+35+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
185 |
АМАНЖУЛОВ Д.В. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
7 |
59 (18+14+27) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
186 |
АМЕЛІНА А.Ю. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
36 (14+2+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
187 |
АМЕЛЬЧЕНКО С.С. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
6 |
163 (51+54+58) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
188 |
АМЕЛЬЧЕНКО Я.С. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
7 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
189 |
АМИРХАННЯН А.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
107 (30+40+37) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
190 |
АМИРХАНЯН І.Г. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
2 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
191 |
АМІРХАНЯН Б.Ю. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
192 |
АМІРХАНЯН В.Ю. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
9 |
101 (24+37+40) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
193 |
АМОНСЬКИХ В.І. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
3 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
194 |
АМОНСЬКИХ Р.І. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
78 (21+35+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
195 |
АНАЄНКО Д.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
68 (35+14+19) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
196 |
АНАНКА М |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
88 (35+11+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
197 |
АНАНКО Ю.Ю. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
45 (15+14+16) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
198 |
АНАНКО Я.Ю. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
28 (6+11+11) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
199 |
АНАНЧЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
77 (28+25+24) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
200 |
АНАНЧЕНКО Д.О. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
131 (45+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
201 |
АНАНЬЄВА Є.А. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
202 |
АНАШИН Д.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
56 (24+20+12) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
203 |
АНАШКІН Б.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
7 |
127 (36+54+37) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
204 |
АНАШКІН Д.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
205 |
АНДРЕЄВ А.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
206 |
АНДРЕЄВ М.Д. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
3 |
37 (19+4+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
207 |
АНДРЕЄВ С.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
6 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
208 |
АНДРЕЄВА К.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
129 (48+40+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
209 |
АНДРЕЙКО М.А. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
68 (38+8+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
210 |
АНДРЕЙЧЕНКО М.М. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
54 (24+8+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
211 |
АНДРЕЙЧУК Н.О. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
3 |
92 (28+26+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
212 |
АНДРЄЄВ А.Д. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
4 |
145 (57+38+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
213 |
АНДРЄЄВ Є.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
73 (15+33+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
214 |
АНДРЄЄВ Р.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
215 |
АНДРЄЄВА А.І. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
6 |
83 (27+19+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
216 |
АНДРЄЄВА А.С. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
76 (24+34+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
217 |
АНДРЄЄВА М.Г. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
87 (18+37+32) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
218 |
АНДРІЄВСЬКА Ю.Р. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
8 |
125 (42+48+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
219 |
АНДРІЄНКО В.Є. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
51 (25+14+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
220 |
АНДРІЄНКО Д.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
56 (15+20+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
221 |
АНДРІЄНКО Д.І. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
222 |
АНДРІЄНКО Д.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
71 (36+13+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
223 |
АНДРІЙКО В.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
76 (22+36+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
224 |
АНДРІЙЧЕНКО А.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
99 (33+37+29) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
225 |
АНДРІЙЧУК О.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
10 |
31 (12+7+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
226 |
АНДРІСШКО О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
69 (24+20+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
227 |
АНДРІЯШ А.І. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
8 |
37 (18+10+9) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
228 |
АНДРІЯШ М.М. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
229 |
АНДРІЯШ О.В. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
5 |
80 (31+18+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
230 |
АНДРОННІКОВ Д.Д. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
3 |
121 (51+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
231 |
АНДРОСЕНКО М.В. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
4 |
163 (57+58+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
232 |
АНДРОСОВ Т.С. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
9 |
115 (12+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
233 |
АНДРОСОВА А.М. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
8 |
89 (30+23+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
234 |
АНДРОСОВА І.О. |
19294 |
м. Глухів |
ЗОШ № 5 |
4 |
141 (57+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
235 |
АНДРОСОВА М.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
7 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
236 |
АНДРОСОВА Ю.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
10 |
37 (15+16+6) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
237 |
АНДРУСОВА Л.П. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
5 |
166 (54+54+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
238 |
АНДРУХ Д.М. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
239 |
АНДРУХЕЙ М.Р. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
115 (33+33+49) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
240 |
АНДРУХОВ Д.А. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
7 |
74 (24+25+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
241 |
АНДРУХОВА А.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
242 |
АНДРУЩЕНКА Б.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
86 (34+20+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
243 |
АНДРУЩЕНКО А.В. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
244 |
АНДРУЩЕНКО А.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
120 (60+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
245 |
АНДРУЩЕНКО А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
246 |
АНДРУЩЕНКО В.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
131 (45+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
247 |
АНДРУЩЕНКО Д.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
54 (27+15+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
248 |
АНДРУЩЕНКО Д.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
87 (21+39+27) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
249 |
АНДРУЩЕНКО Е.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
99 (24+45+30) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
250 |
АНДРУЩЕНКО Л.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
9 |
125 (27+52+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
251 |
АНДРУЩЕНКО П.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
116 (56+24+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
252 |
АНДРУЩЕНКО Р.В. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
253 |
АНДРУЩЕНКО Р.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
105 (41+20+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
254 |
АНДРЮШИН А.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
255 |
АНДРЮЩЕНКО В.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
140 (48+34+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
256 |
АНДРЮЩЕНКО Д.В. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
3 |
67 (23+18+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
257 |
АНИСКОВЕЦЬ М. . |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
258 |
АНІКЄЄНКО Д.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
259 |
АНІКІЄНКО А.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
260 |
АНІКІН А.С. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
52 (24+3+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
261 |
АНІКІНА А.С. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
86 (42+16+28) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
262 |
АНІСІМОВА Ю.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
6 |
151 (51+42+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
263 |
АНІСКОВЕЦЬ Л.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
264 |
АНІСОВ Д.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
265 |
АНІСОВ О.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
266 |
АНІСОВА К.Є. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
1 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
267 |
АНІЩЕНКО О.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
141 (57+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
268 |
АНІЩЕНКО С.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
85 (28+21+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
269 |
АНКУШКІНА А.Я. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
270 |
АННЕНКО І.О. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
9 |
89 (21+34+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
271 |
АННЕНКО І.П. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
8 |
89 (36+20+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
272 |
АНОХІН Д.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
273 |
АНОШЕНКО А.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
122 (36+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
274 |
АНТИПЕНКО А.Є. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
4 |
108 (35+33+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
275 |
АНТИПЕНКО І. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
276 |
АНТИПЕНКО І.С. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
8 |
52 (30+13+9) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
277 |
АНТИПЕНКО М.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
115 (50+23+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
278 |
АНТИПЕНКО Ю.Г. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
136 (45+37+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
279 |
АНТИПОВА А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
149 (58+48+43) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
280 |
АНТИПЧЕНК В.О. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
11 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
281 |
АНТІПОВА В.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
124 (39+33+52) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
282 |
АНТОНЕНК В.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
145 (48+50+47) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
283 |
АНТОНЕНКО А.І. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
98 (36+32+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
284 |
АНТОНЕНКО А.Р. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
285 |
АНТОНЕНКО В. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
128 (40+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
286 |
АНТОНЕНКО Д.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
59 (23+19+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
287 |
АНТОНЕНКО Д.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
68 (24+28+16) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
288 |
АНТОНЕНКО З.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
5 |
87 (28+31+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
289 |
АНТОНЕНКО І.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
10 |
46 (21+19+6) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
290 |
АНТОНЕНКО М.Г. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
10 |
64 (21+17+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
291 |
АНТОНЕНКО М.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
292 |
АНТОНЕНКО Н.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
145 (42+54+49) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
293 |
АНТОНЕНКО С.М. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
8 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
294 |
АНТОНЕНКО Х.М. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
10 |
76 (27+23+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
295 |
АНТОНІК А.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
8 |
96 (36+39+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
296 |
АНТОНОВ А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
116 (33+45+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
297 |
АНТОНОВ Д.Е. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
103 (40+36+27) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
298 |
АНТОНОВ І.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
92 (32+20+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
299 |
АНТОНОВА А.О. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
71 (29+10+32) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
300 |
АНТОНОВА А.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
151 (48+51+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
301 |
АНТОНОВА К.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
103 (27+38+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
302 |
АНТОНОВИЧ А.І. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
8 |
66 (30+19+17) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
303 |
АНТОНЦЕВА Н.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
146 (50+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
304 |
АНТОНЧЕНКО Л.І. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
305 |
АНТОНЮК Д.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
306 |
АНТОНЯ Я.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
98 (42+31+25) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
307 |
АНТОХ В.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
83 (26+13+44) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
308 |
АНТОХ В.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
83 (26+13+44) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
309 |
АНТОШКО А.І. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
310 |
АНТОЩЕНКО М.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
110 (30+37+43) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
311 |
АНТЮХ І.П. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
312 |
АНТЮХКАЛЬЧЕНКО М.Г. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
57 (12+10+35) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
313 |
АНТЮШКО О.С. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
314 |
АНУФРІЄВ В.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
11 |
108 (18+54+36) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
315 |
АНУФРІЄВ К.Г. |
19535 |
с. Чернеччина |
Бранцівський НВК |
7 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
316 |
АНУФРІЄВА Д.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
317 |
АНУФРІКОВ Г.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
99 (50+29+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
318 |
АНФІНОГЕНОВА В.В. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
7 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
319 |
АНФІНОГЕНОВА Ю.В. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
7 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
320 |
АНЦИБОР В.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
75 (25+30+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
321 |
АНЦИБОР О.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
322 |
АНЦИБОР О.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
83 (22+31+30) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
323 |
АНЦИБОР Т.І. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
114 (36+31+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
324 |
АНЦІБОР Н.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
107 (33+42+32) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
325 |
АПАКІДЗ К.І. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
7 |
87 (24+37+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
326 |
АПАКІДЗЕ Ю.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
125 (39+45+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
327 |
АПАЛЬКО А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
328 |
АПАНАСЕНКО Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
329 |
АПАНАСЕНКО К.Р. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
8 |
120 (30+49+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
330 |
АПАНАСЕНКО П.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
38 (14+24+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
331 |
АПОСТОЛ Т.Ф. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
131 (36+54+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
332 |
АПЬОНКІНА В.Д. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
333 |
АРБОБОВА К.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
156 (52+48+56) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
334 |
АРБУЗОВ А.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
95 (51+18+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
335 |
АРБУЗОВА В.Т. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
81 (32+25+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
336 |
АРДИНЦЕВА Т.В. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
8 |
138 (54+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
337 |
АРДУХАНЯН А. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
27 (8+11+8) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
338 |
АРЕХОВА М.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
10 |
135 (39+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
339 |
АРІСТАРХОВА М.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
95 (33+26+36) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
340 |
АРІСТАРХОВА Я.С. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
24 (3+13+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
341 |
АРНАУТ К.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
342 |
АРНАУТОВ К.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
136 (50+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
343 |
АРНАУТОВА А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
79 (36+26+17) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
344 |
АРСЕНІН В.Л. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
345 |
АРСЕНІН О.Л. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
5 |
154 (48+48+58) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
346 |
АРТЕМЕНКО Б.Р. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
3 |
92 (35+29+28) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
347 |
АРТЕМЕНКО Д.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
348 |
АРТЕМЕНКО Д.Р. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
4 |
127 (57+20+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
349 |
АРТЕМЕНКО Є.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
101 (43+26+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
350 |
АРТЕМЕНКО Є.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
351 |
АРТЕМЕНКО М.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
59 (15+19+25) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
352 |
АРТЕМЕНКО О.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
137 (39+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
353 |
АРТЕМЕНКО-ГЖЕГОЖ А.Г. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
73 (30+36+7) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
354 |
АРТЕМОВ Г.Р. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
110 (36+21+53) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
355 |
АРТЬОМОВ І.С. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
6 |
94 (19+38+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
356 |
АРТЮХ А.А. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
9 |
72 (21+33+18) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
357 |
АРТЮХ А.Б. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
358 |
АРТЮХ А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
48 (12+22+14) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
359 |
АРТЮХ В.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
57 (15+22+20) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
360 |
АРТЮХ І.А. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
6 |
146 (51+43+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
361 |
АРТЮХ О.П. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
130 (52+39+39) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
362 |
АРТЮХ У.П. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
363 |
АРТЮХОВА К.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
117 (48+28+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
364 |
АРТЮХОВА К.С. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
2 |
114 (24+36+54) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
365 |
АРТЮХОВА О.В. |
19517 |
м. Глухів |
Бачівський НВК |
9 |
121 (33+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
366 |
АРТЮШЕНКО О.О. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
4 |
90 (30+26+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
367 |
АРУТЮНЯН Д.Л. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
5 |
98 (31+33+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
368 |
АРУШАНОВА Б.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
127 (51+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
369 |
АРХИПЕНКОВ О.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
370 |
АРХИПЕНКОВА А.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
11 |
90 (27+31+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
371 |
АРХИПОВ С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
87 (36+20+31) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
372 |
АРХИПЧЕНКО Р.В. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
373 |
АРХІПЕНКО А.А. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
374 |
АРШАКЯН Р.А. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
5 |
91 (36+20+35) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
375 |
АСИКИ Н.Ю. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
4 |
141 (45+44+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
376 |
АСІНА І.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
377 |
АСКЕРОВА А.З. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
107 (41+34+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
378 |
АСЛАНОВ Д.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
64 (16+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
379 |
АСПАРЯН Д.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
380 |
АССОРІ І.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
32 (14+18+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
381 |
АСТАПОВА Г.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
86 (44+24+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
382 |
АСТАШЕНКО Ю.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
383 |
АТАМАН О.Ю. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
147 (45+44+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
384 |
АТАМАНЕНКО В.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
10 |
53 (12+25+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
385 |
АТАМАНЧУК М.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
133 (43+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
386 |
АТАНАСОВ Р.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
387 |
АТАЯНЦ Л.Є. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
388 |
АТОРІН В.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
51 (21+22+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
389 |
АТРОХОВ Б.В. |
19517 |
м. Глухів |
Бачівський НВК |
7 |
103 (36+42+25) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
390 |
АФАНАСЕНКО Д.С. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
11 |
82 (30+27+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
391 |
АФАНАСЬЕВ М.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
90 (28+27+35) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
392 |
АФАНАСЬЄВ Д.А. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
3 |
111 (53+32+26) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
393 |
АФАНАСЬЄВА А.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
10 |
51 (24+24+3) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
394 |
АФАНАСЬЄВА Д.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
395 |
АФАНАСЬЄВА К.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
396 |
АФАНАЩЕНКО Б.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
57 (21+14+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
397 |
АФОНІНА А.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
398 |
АФОНІНА Д.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
6 |
145 (51+51+43) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
399 |
АФОНІНА Є.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
77 (33+26+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
400 |
АФОНІНА М.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
96 (39+19+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
401 |
АФОНЧЕНКО В.Г. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
147 (57+42+48) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
402 |
АФОНЧЕНКО Д.С. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
9 |
62 (15+13+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
403 |
АХМАД А.Б. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
120 (41+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
404 |
АХТИРКО В.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
405 |
АХТИРКО І.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
59 (33+6+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
406 |
АХТИРСЬКИЙ Г.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
407 |
АХТИРЦЕВ І.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
115 (33+48+34) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
408 |
АХТИРЦЕВА Г.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
9 |
23 (0+17+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
409 |
АШУРКОВ Р.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
160 (60+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
410 |
АЩАУЛОВА Т.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
135 (48+40+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
411 |
АЩЕУЛОВ Н.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
412 |
БАБАК А.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
76 (21+33+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
413 |
БАБАК В.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
106 (30+28+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
414 |
БАБАК Д.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
106 (32+36+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
415 |
БАБАК Л.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
114 (33+27+54) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
416 |
БАБАК Я.Б. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
417 |
БАБАНІНА М.А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
418 |
БАБЕЛА В.Р. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
419 |
БАБЕЛА Л.В. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
9 |
68 (21+25+22) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
420 |
БАБЕЛА Н.В. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
7 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
421 |
БАБЕНКО А.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
76 (33+21+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
422 |
БАБЕНКО А.І. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
8 |
109 (36+46+27) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
423 |
БАБЕНКО А.Л. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
50 (12+13+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
424 |
БАБЕНКО А.П. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
77 (40+18+19) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
425 |
БАБЕНКО А.С. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
5 |
82 (25+24+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
426 |
БАБЕНКО В.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
84 (26+26+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
427 |
БАБЕНКО В.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
428 |
БАБЕНКО І.С. |
19438 |
м. Білопілля |
Коршачинська ЗОШ |
6 |
101 (37+31+33) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
429 |
БАБЕНКО К.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
430 |
БАБЕНКО М.Д. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
10 |
128 (39+40+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
431 |
БАБЕНКО С.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
7 |
121 (54+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
432 |
БАБЕНКО С.С. |
19438 |
м. Білопілля |
Коршачинська ЗОШ |
9 |
44 (9+20+15) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
433 |
БАБЕЦЬ В.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
434 |
БАБИЧ А.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
435 |
БАБИЧ А.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
145 (42+54+49) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
436 |
БАБИЧ А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
95 (24+36+35) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
437 |
БАБИЧ А.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
58 (14+10+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
438 |
БАБИЧ А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
98 (42+31+25) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
439 |
БАБИЧ А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
98 (42+31+25) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
440 |
БАБИЧ Б.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
80 (36+18+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
441 |
БАБИЧ В.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
129 (43+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
442 |
БАБИЧ Є.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
443 |
БАБИЧ З.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
143 (47+40+56) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
444 |
БАБИЧ І.Ю. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
445 |
БАБИЧ К.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
446 |
БАБИЧ К.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
116 (48+45+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
447 |
БАБИЧ К.О. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
5 |
62 (34+15+13) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
448 |
БАБИЧ Л.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
95 (48+28+19) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
449 |
БАБИЧ М.Р. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
8 |
133 (42+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
450 |
БАБИЧ М.Ю. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
145 (51+42+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
451 |
БАБИЧ Н.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
173 (55+60+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
452 |
БАБИЧ Н.О. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
5 |
107 (39+31+37) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
453 |
БАБИЧ Н.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
65 (26+16+23) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
454 |
БАБИЧ О.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
455 |
БАБИЧ О.І. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
108 (39+27+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
456 |
БАБИЧ П.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
115 (32+39+44) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
457 |
БАБИЧ С.О. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
6 |
59 (26+19+14) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
458 |
БАБИЧЕВА Д.М. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
11 |
82 (30+27+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
459 |
БАБІЙ А.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
91 (41+24+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
460 |
БАБІЙ А.Ю. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
461 |
БАБІЙ Г.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
70 (24+35+11) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
462 |
БАБІЙ І.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
117 (57+30+30) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
463 |
БАБІЙ М.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
116 (39+41+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
464 |
БАБІЙ Т.А. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
465 |
БАБІН В.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
97 (39+35+23) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
466 |
БАБІН К.С. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
467 |
БАБІН О.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
85 (34+24+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
468 |
БАБІН С.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
9 |
99 (36+35+28) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
469 |
БАБІН Ю.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
109 (47+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
470 |
БАБІЧ А.А. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
94 (32+20+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
471 |
БАБІЧ А.М. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
151 (55+44+52) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
472 |
БАБІЧ В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
77 (36+16+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
473 |
БАБІЧ С.В. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
3 |
137 (43+50+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
474 |
БАБКА М.В. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
6 |
73 (22+15+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
475 |
БАБКА М.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
57 (14+23+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
476 |
БАБКІНА А.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
116 (36+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
477 |
БАБКІНА О.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
478 |
БАБКО Д |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
84 (32+20+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
479 |
БАБСЬКА В.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
11 |
51 (21+13+17) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
480 |
БАБУСЕНКО Д.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
112 (32+36+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
481 |
БАБУШКІН Д.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
482 |
БАБЧЕНКО В.О. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
130 (28+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
483 |
БАБЧЕНКО Д |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
100 (24+46+30) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
484 |
БАБЧЕНКО Д.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
4 |
54 (19+23+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
485 |
БАВИКІН С.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
109 (35+32+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
486 |
БАВИКІНА М.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
144 (30+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
487 |
БАГА Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
98 (37+24+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
488 |
БАГА О.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
114 (36+32+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
489 |
БАГАТЕНКО А.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
490 |
БАГАТЕРЕНКО Н.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
141 (45+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
491 |
БАГАТИРЕНКО А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
492 |
БАГАТИРЕНКО А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
112 (36+28+48) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
493 |
БАГАТИРЕНКО Н.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
42 (21+5+16) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
494 |
БАГЛАЙ А.Г. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
495 |
БАГЛАЙ В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
496 |
БАГЛИК М.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
86 (44+12+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
497 |
БАГЛИК О.І. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
498 |
БАГМЕТ Ю.О. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
122 (49+29+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
499 |
БАГУТА Д.М. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
8 |
124 (48+39+37) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
500 |
БАДИВА С.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
74 (23+31+20) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
501 |
БАДРАК І.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
142 (60+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
502 |
БАДУЛІНА Є.В. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
7 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
503 |
БАДУЛІНА К.В. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
504 |
БАДУНЕНКО В.М. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
5 |
111 (43+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
505 |
БАЄВА К.В. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
5 |
74 (20+11+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
506 |
БАЖЕНОВ А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
507 |
БАЖЕНОВА М.Л. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
62 (15+22+25) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
508 |
БАЗАН Д.О. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
4 |
106 (31+29+46) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
509 |
БАЗАН Д.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
510 |
БАЗАН К.О. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
9 |
86 (27+31+28) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
511 |
БАЗАР Є.С. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
9 |
103 (39+30+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
512 |
БАЗАРНА В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
84 (42+14+28) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
513 |
БАЗАРНА Д.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
514 |
БАЗАРОВ Н.Є. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
515 |
БАЗАРОВА Д.Є. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
56 (26+0+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
516 |
БАЗАРЬ К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
517 |
БАЗИЛЕВИЧ В.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
96 (30+34+32) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
518 |
БАЗИЛЕВИЧ Н.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
71 (21+21+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
519 |
БАЗИЛЬ Б.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
520 |
БАЗИЛЬ Б.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
39 (8+13+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
521 |
БАЗИЛЬ К.Ю. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
522 |
БАЗИЛЬ С.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
5 |
88 (34+18+36) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
523 |
БАЗИЛЬСЬКА В.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
524 |
БАЗИМА Т.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
134 (50+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
525 |
БАЗІЛЕВ Л.І. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
526 |
БАЗЮРА Б.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
5 |
98 (32+26+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
527 |
БАЙБАЛА А.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
10 |
103 (27+40+36) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
528 |
БАЙВЕРДІЄВ Е.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
529 |
БАЙДАК А.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
3 |
133 (51+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
530 |
БАЙДАК Р.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
3 |
111 (29+22+60) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
531 |
БАЙДАЛА О.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
118 (37+21+60) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
532 |
БАЙДИК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
86 (31+26+29) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
533 |
БАЙДИК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
86 (31+26+29) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
534 |
БАЙДИК Є.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
535 |
БАЙДИК Є.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
536 |
БАЙДИК П.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
88 (24+22+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
537 |
БАЙДУЖИЙ В.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
538 |
БАЙДУК К. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
539 |
БАЙРАК Д.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
540 |
БАЙРАМОВ Р.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
53 (22+21+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
541 |
БАЙРАМОВА Н.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
9 |
47 (9+19+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
542 |
БАЙРАМОВА Р.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
75 (24+31+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
543 |
БАЙСТРИЧ Я.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
90 (36+27+27) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
544 |
БАЙСТРЮЧЕНКО А.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
84 (30+23+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
545 |
БАКАЄВА К.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
137 (52+37+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
546 |
БАКИЧЕВ О.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
1 |
98 (26+12+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
547 |
БАКІН Д.Г. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
9 |
31 (12+8+11) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
548 |
БАКЛАЙ О.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
42 (0+17+25) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
549 |
БАКЛАН Д.В. |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
5 |
72 (25+30+17) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
550 |
БАКРИВ М.Д. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
4 |
156 (54+44+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
551 |
БАКУМЕНКО М.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
169 (57+52+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
552 |
БАКУН З.С. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
553 |
БАКУН Ю.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
123 (48+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
554 |
БАКУН Ю.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
123 (48+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
555 |
БАКУНОВЕЦЬ А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
556 |
БАКУНОВЕЦЬ А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
103 (24+42+37) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
557 |
БАКУНОВЕЦЬ Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
121 (35+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
558 |
БАКУНОВЕЦЬ М.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
59 (17+15+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
559 |
БАКУТА Д.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
560 |
БАКШЕЄВА А.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
134 (50+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
561 |
БАКШЕЙ З.О. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
562 |
БАЛА Є.С. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
90 (29+29+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
563 |
БАЛА К.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
119 (43+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
564 |
БАЛА К.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
565 |
БАЛА М.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
3 |
117 (49+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
566 |
БАЛА О.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
567 |
БАЛА О.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
568 |
БАЛАБА С.Д. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
5 |
121 (45+33+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
569 |
БАЛАБАНОВ Д.О. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
570 |
БАЛАБУХА А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
571 |
БАЛАГУР М.С. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
4 |
145 (51+46+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
572 |
БАЛАГУРОВСЬКА А.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
573 |
БАЛАКА Д.О. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
7 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
574 |
БАЛАКА М.О. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
8 |
125 (30+46+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
575 |
БАЛАКИРЄВ Д.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
576 |
БАЛАКІРЄВА П.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
123 (43+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
577 |
БАЛАКЛЕЙСЬКА Д.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
53 (21+21+11) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
578 |
БАЛАН Ю.Г. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
122 (28+34+60) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
579 |
БАЛАНДЮК В.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
132 (51+43+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
580 |
БАЛАНОВСЬКА Е.А. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
10 |
94 (42+27+25) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
581 |
БАЛАЦЕНКО В.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
85 (18+42+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
582 |
БАЛАЦЬКА В.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
108 (39+37+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
583 |
БАЛИК В.А. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
584 |
БАЛИК О.А. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
3 |
127 (33+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
585 |
БАЛИКІН Д.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
104 (32+48+24) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
586 |
БАЛИМ Б.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
587 |
БАЛИМ Т.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
11 |
99 (21+39+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
588 |
БАЛИНСЬКИЙ І.О. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
589 |
БАЛИЦЬКА В.С. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
590 |
БАЛИЦЬКА Д.С. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
9 |
108 (33+36+39) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
591 |
БАЛИЧЕВ М.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
592 |
БАЛИЧЕВА В.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
96 (12+45+39) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
593 |
БАЛИЧЕВА С.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
594 |
БАЛІЙ Я. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
70 (24+23+23) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
595 |
БАЛТА Є.О. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
2 |
40 (10+24+6) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
596 |
БАЛУЄВА О.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
117 (39+26+52) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
597 |
БАЛУХ А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
93 (37+30+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
598 |
БАЛЬ А.П. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
599 |
БАЛЬ В.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
83 (37+22+24) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
600 |
БАЛЮК А.А. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
3 |
137 (47+30+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
601 |
БАЛЮК А.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
602 |
БАЛЮК Д.О. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
603 |
БАЛЮРА А.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
119 (45+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
604 |
БАЛЮРА В.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
144 (42+51+51) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
605 |
БАЛЯБА Я.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
139 (51+30+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
606 |
БАНГА К.Ю. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
607 |
БАНДУРА В.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
111 (46+33+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
608 |
БАНДУРА І.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
609 |
БАНДУРА К.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
610 |
БАНДУРА О.О. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
611 |
БАНДУРА Р.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
132 (54+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
612 |
БАНИК Д.І. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
82 (33+23+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
613 |
БАННА Є.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
46 (6+21+19) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
614 |
БАННАЯ Т.В. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
9 |
102 (21+37+44) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
615 |
БАННИЙ Т.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
616 |
БАНЧУКОВА Д.О. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
8 |
72 (24+19+29) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
617 |
БАНЬКО Г.І. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
618 |
БАНЯ К.А. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
9 |
107 (27+37+43) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
619 |
БАНЯ М.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
9 |
124 (45+35+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
620 |
БАРАБАНОВА Л.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
109 (31+35+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
621 |
БАРАБАШ А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
82 (31+20+31) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
622 |
БАРАБАШ А.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
623 |
БАРАБАШ В.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
624 |
БАРАБАШ І.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
625 |
БАРАБАШ К.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
80 (30+34+16) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
626 |
БАРАБАШ К.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
627 |
БАРАБАШ Р.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
98 (30+37+31) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
628 |
БАРАН А.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
105 (33+24+48) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
629 |
БАРАН Д.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
133 (36+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
630 |
БАРАНЕНКО А.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
631 |
БАРАНЕНКО Б.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
632 |
БАРАНЕЦЬ А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
90 (34+27+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
633 |
БАРАНІК А.І. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
7 |
49 (12+11+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
634 |
БАРАНІК К.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
65 (14+23+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
635 |
БАРАНІК О.Ю. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
67 (30+17+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
636 |
БАРАНІКА М.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
85 (24+36+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
637 |
БАРАННИК Є.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
638 |
БАРАНОВ В.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
639 |
БАРАНОВ Д.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
79 (28+28+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
640 |
БАРАНОВ Є.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
641 |
БАРАНОВ М.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
98 (8+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
642 |
БАРАНОВА А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
106 (10+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
643 |
БАРАНОВА Д.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
644 |
БАРАНОВА К.О. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
7 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
645 |
БАРАНОВА М.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
76 (22+36+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
646 |
БАРАНОВСЬКА К.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
647 |
БАРАНОВСЬКА М.Ю. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
142 (40+60+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
648 |
БАРАНОВСЬКИЙ А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
152 (60+38+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
649 |
БАРАНОВСЬКИЙ Д. . |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
101 (51+22+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
650 |
БАРАНОВСЬКИЙ Д.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
651 |
БАРАНОВСЬКИЙ Д.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
652 |
БАРАНЮК Т.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
66 (17+20+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
653 |
БАРАШКОВА А.О. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
654 |
БАРБАЛАТ М.Ю. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
9 |
66 (33+30+3) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
655 |
БАРБАР А.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
124 (27+46+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
656 |
БАРБАР Я.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
88 (27+28+33) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
657 |
БАРБАРИЧ Ю.М. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
63 (23+20+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
658 |
БАРДАК Р.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
659 |
БАРДАКОВ Д.А. |
19517 |
м. Глухів |
Бачівський НВК |
7 |
118 (30+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
660 |
БАРДАКОВА В.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
121 (39+36+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
661 |
БАРДАКОВА К.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
121 (39+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
662 |
БАРДАКОВА Л.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
663 |
БАРДАКОВА М.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
664 |
БАРДАКОВА Н.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
136 (36+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
665 |
БАРДАКОВА П.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
123 (39+37+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
666 |
БАРДАКОВСЬКА К.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
103 (35+30+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
667 |
БАРДАШЕВСЬКА В.А. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
668 |
БАРДЮК Я.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
91 (40+15+36) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
669 |
БАРЗАК М.О. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
670 |
БАРЗДОВ Д.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
671 |
БАРИБА А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
672 |
БАРИБА В.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
673 |
БАРИБА Р.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
141 (51+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
674 |
БАРИКІНА К.О. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
4 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
675 |
БАРИЛО Ю.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
48 (21+16+11) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
676 |
БАРИШ В.Є. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
126 (58+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
677 |
БАРИШКО А.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
114 (27+48+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
678 |
БАРІНОВ Я.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
77 (28+22+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
679 |
БАРІНОВА А.Ю. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
680 |
БАРКАНОВ Н.С. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
4 |
147 (45+52+50) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
681 |
БАРКАНОВА Є.С. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
4 |
169 (57+52+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
682 |
БАРНАШ Є.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
683 |
БАРНЬОВ В.Е. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
3 |
16 (10+2+4) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
684 |
БАРОДИЧ А.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
71 (30+13+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
685 |
БАРСЕГЯН А.Р. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
106 (18+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
686 |
БАРСУК Д.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
73 (39+9+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
687 |
БАРТИЛЬОВ К.В. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
688 |
БАРТОШ Є.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
69 (24+25+20) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
689 |
БАРТОШ Є.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
69 (24+25+20) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
690 |
БАРТОШ К.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
691 |
БАРУН П.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
95 (24+46+25) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
692 |
БАСАЛА В.Р. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
693 |
БАСАЛИК Б.О. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
4 |
131 (51+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
694 |
БАСАНЕЦЬ Д.С. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
144 (44+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
695 |
БАСАНЕЦЬ М.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
11 |
103 (27+48+28) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
696 |
БАСАРАБ Л. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
84 (30+25+29) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
697 |
БАСАРАБ Я.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
85 (36+24+25) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
698 |
БАСЕНКО К.А. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
8 |
86 (30+31+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
699 |
БАСЕНКО К.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
101 (40+29+32) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
700 |
БАСЕНКО М.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
701 |
БАСЕНКО М.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
702 |
БАСЕНКО С.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
703 |
БАСКАКОВ В.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
130 (45+35+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
704 |
БАСКАКОВ Е. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
705 |
БАСКОВА А.Е. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
88 (22+48+18) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
706 |
БАСОВ А.Р. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
707 |
БАСОВ І.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
115 (39+39+37) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
708 |
БАСОВ І.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
709 |
БАСОВ М.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
65 (24+22+19) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
710 |
БАСОВ М.М. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
711 |
БАСОВ С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
152 (32+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
712 |
БАСОВА А.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
713 |
БАСОВА Д.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
9 |
102 (33+35+34) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
714 |
БАСОВСЬКА А.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
98 (35+17+46) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
715 |
БАТАЛІН Р.А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
137 (45+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
716 |
БАТИРОВ Д.О. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
92 (20+24+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
717 |
БАТІГ К.Г. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
69 (24+32+13) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
718 |
БАТІГ Я.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
719 |
БАТІЖЕВСЬКА А.Ю. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
9 |
58 (9+27+22) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
720 |
БАТІЖЕВСЬКА С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
721 |
БАТРАК І.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
112 (37+38+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
722 |
БАТРАЧЕНКО Л.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
723 |
БАТРАЧЕНКО О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
724 |
БАТЬОХА В.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
37 (27+2+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
725 |
БАТЮК Б.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
7 |
79 (24+28+27) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
726 |
БАТЮК В.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
7 |
82 (24+28+30) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
727 |
БАТЮК В.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
728 |
БАТЮК Д.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
116 (39+34+43) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
729 |
БАТЮК К.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
87 (42+19+26) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
730 |
БАТЮК Т.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
11 |
52 (6+34+12) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
731 |
БАТЮТЕНКО Ю.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
732 |
БАТЮЧЕНКО О.Ю. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
11 |
89 (21+46+22) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
733 |
БАТЮЩЕНКО Є.К. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
734 |
БАХІРЄВ Є.П. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
735 |
БАХТИНА К.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
65 (27+25+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
736 |
БАХТІНА К.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
93 (37+32+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
737 |
БАЦАЛО В.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
104 (20+36+48) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
738 |
БАЦМАН А.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
10 |
64 (3+33+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
739 |
БАЦУРА А.О. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
4 |
137 (48+41+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
740 |
БАЦУРА Д.О. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
2 |
84 (12+12+60) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
741 |
БАЧКОВ М.І. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
742 |
БАШКАРДІНА О.І. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
743 |
БАШКАТОВ С.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
70 (12+31+27) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
744 |
БАШЛАЙ А.О. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
8 |
98 (42+31+25) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
745 |
БАШЛАЙ Ю.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
746 |
БАШТА А.М. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
10 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
747 |
БАШТОВИЙ Д.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
116 (36+28+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
748 |
БАШУК П.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
749 |
БЕБИК А.М. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
9 |
39 (9+13+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
750 |
БЕВЗ В.Ю. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
82 (43+23+16) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
751 |
БЕВЗА А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
85 (15+36+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
752 |
БЕГА М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
164 (60+48+56) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
753 |
БЕГМА Я.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
754 |
БЕГМА Я.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
755 |
БЕГМЕНКО М.Д. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
109 (36+33+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
756 |
БЕГУНФВ Н.Н. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
757 |
БЕДРІЙ А.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
81 (26+29+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
758 |
БЕЗБАБНА В.М. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
99 (43+20+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
759 |
БЕЗБАБНА В.Р. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
760 |
БЕЗБАБНА О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
4 |
122 (53+17+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
761 |
БЕЗБАБНА Ю.П. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
7 |
55 (18+20+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
762 |
БЕЗБАБНИ О.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
763 |
БЕЗБАБНИЙ О.М. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
7 |
66 (30+16+20) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
764 |
БЕЗБАБНОГО А.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
5 |
69 (33+22+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
765 |
БЕЗБОРОДА В.Г. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
82 (22+25+35) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
766 |
БЕЗБОРОДИЙ Є.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
140 (46+43+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
767 |
БЕЗБОРОДОВ К.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
768 |
БЕЗБОРОДОВА А.І. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
8 |
108 (36+40+32) |
|
|
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
769 |
БЕЗБОРОДОВА Є.І. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
5 |
144 (44+46+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
770 |
БЕЗБОРОДЬКО А.І. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
7 |
45 (12+19+14) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
771 |
БЕЗВЕРХА А.Г. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
157 (55+54+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
772 |
БЕЗВЕРХА К.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
5 |
81 (34+11+36) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
773 |
БЕЗВЕРХА К.М. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
774 |
БЕЗВЕРХИЙ О.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
112 (32+39+41) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
775 |
БЕЗВЕРХО О.С. |
19336 |
м. Суми |
Біловодський НВК |
7 |
97 (24+46+27) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
776 |
БЕЗВЕСЕЛЬНА В.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
777 |
БЕЗВІН Б.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
6 |
104 (37+33+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
778 |
БЕЗВІН Д.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
779 |
БЕЗВІН Д.С. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
42 (10+12+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
780 |
БЕЗДІДЬКО А.Є. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
781 |
БЕЗДІТЬКО В.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
782 |
БЕЗДРАБКО А.А. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
133 (45+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
783 |
БЕЗДРАБКО Б.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
784 |
БЕЗДРАБКО К.А. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
8 |
141 (48+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
785 |
БЕЗЗУБЕНКО В.П. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
786 |
БЕЗЗУБЕЦЬ В.Р. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
76 (22+36+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
787 |
БЕЗКОРОВАЙНА А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
788 |
БЕЗКОРОВАЙНА Д |
19533 |
с. Чернеччина |
Великорибицький НВК |
7 |
73 (24+25+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
789 |
БЕЗКОРОВАЙНА М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
87 (34+12+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
790 |
БЕЗКОРОВАЙНИЙ Р.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
98 (29+45+24) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
791 |
БЕЗКРОВНА В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
792 |
БЕЗМЕН А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
98 (48+28+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
793 |
БЕЗМЕНОВА П.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
794 |
БЕЗНОСОВА А.В. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
8 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
795 |
БЕЗНОСОВА В.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
11 |
58 (9+33+16) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
796 |
БЕЗПАЛА П.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
81 (33+23+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
797 |
БЕЗПАЛАЯ А.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
98 (34+36+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
798 |
БЕЗПАЛИЙ А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
799 |
БЕЗПАЛЬКО А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
156 (50+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
800 |
БЕЗПАЛЬКО Б.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
6 |
86 (24+31+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
801 |
БЕЗРОДНА А.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
48 (18+16+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
802 |
БЕЗРОДНА М.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
120 (45+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
803 |
БЕЗРОДНА ЮА. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
42 (12+8+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
804 |
БЕЗРУК А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
87 (21+39+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
805 |
БЕЗРУК А.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
130 (27+52+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
806 |
БЕЗРУК І.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
99 (33+39+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
807 |
БЕЗРУК І.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
64 (18+28+18) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
808 |
БЕЗРУЧЕНКО Н.А. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
10 |
45 (9+25+11) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
809 |
БЕЗРУЧКО А.С. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
810 |
БЕЗРУЧКО А.С. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
8 |
95 (42+28+25) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
811 |
БЕЗРУЧКО В.В. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
812 |
БЕЗРУЧКО Д.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
813 |
БЕЗУГЛА С.О. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
4 |
167 (57+56+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
814 |
БЕЗУГЛА Т.О. |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
5 |
81 (23+22+36) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
815 |
БЕЗУГЛИЙ Д.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
9 |
100 (18+45+37) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
816 |
БЕЗУГЛИЙ М.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
131 (39+40+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
817 |
БЕЗУГЛИЙ М.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
818 |
БЕЗУГЛИЙ Р.О. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
9 |
113 (39+37+37) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
819 |
БЕЗУГЛИЙ С.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
5 |
100 (24+41+35) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
820 |
БЕЗУЛЯ Є.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
108 (32+20+56) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
821 |
БЕЗУШКО М.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
1 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
822 |
БЕЙ О.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
110 (42+35+33) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
823 |
БЕЙЗИМ В.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
3 |
127 (43+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
824 |
БЕКРЕНЬОВ Р.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
124 (57+27+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
825 |
БЕЛЕВЩУК О.С. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
7 |
91 (24+28+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
826 |
БЕЛЕНКО Є.І. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
827 |
БЕЛЕНСЬКИЙ Д.Г. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
68 (24+22+22) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
828 |
БЕЛІБА А.В. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
3 |
125 (48+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
829 |
БЕЛОВИЧ В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
124 (36+43+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
830 |
БЕЛОГУР О.О. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
11 |
147 (33+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
831 |
БЕЛОНОЖКО К.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
35 (17+12+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
832 |
БЕЛОЦЬКА А.А. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
59 (9+24+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
833 |
БЕЛЬМАС А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
107 (43+32+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
834 |
БЕЛЬМАС І.Ю. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
7 |
50 (12+23+15) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
835 |
БЕЛЬМАС К.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
73 (36+21+16) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
836 |
БЕЛЬСЬКА А.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
56 (12+35+9) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
837 |
БЕЛЯК В.М. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
5 |
96 (36+20+40) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
838 |
БЕЛЯСНИК І.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
124 (42+43+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
839 |
БЕЛЯСНИК М.А. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
74 (35+11+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
840 |
БЕНЗИК П.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
83 (47+12+24) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
841 |
БЕНЗИК Ю.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
118 (45+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
842 |
БЕННІ Б.Е. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
843 |
БЕНХЕННІ К.Л. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
112 (36+48+28) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
844 |
БЕНХЕННІ Л.Л. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
125 (45+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
845 |
БЕНЦА О.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
10 |
68 (9+25+34) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
846 |
БЕНЬКО Л.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
116 (41+29+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
847 |
БЕНЮХ Д.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
5 |
84 (23+23+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
848 |
БЕРГІЛЕВИЧ Я.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
94 (26+38+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
849 |
БЕРДЕНКО В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
850 |
БЕРДІН А.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
851 |
БЕРДІН І.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
852 |
БЕРДІНА В.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
853 |
БЕРДНИК А.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
854 |
БЕРДНИК А.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
11 |
106 (39+29+38) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
855 |
БЕРДНІКОВА К.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
93 (33+20+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
856 |
БЕРДУТА А.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
857 |
БЕРЕГОВ П.Р. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
127 (51+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
858 |
БЕРЕГОВА А.Г. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
9 |
109 (33+31+45) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
859 |
БЕРЕЖКО В.І. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
10 |
58 (15+7+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
860 |
БЕРЕЖКО С.Р. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
861 |
БЕРЕЖНА А |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
862 |
БЕРЕЖНА А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
863 |
БЕРЕЖНА А.П. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
9 |
70 (21+27+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
864 |
БЕРЕЖНА Д.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
9 |
66 (15+37+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
865 |
БЕРЕЖНА Д.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
106 (32+36+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
866 |
БЕРЕЖНА Д.П. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
39 (18+9+12) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
867 |
БЕРЕЖНА К.А. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
3 |
59 (27+14+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
868 |
БЕРЕЖНА К.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
11 |
78 (27+26+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
869 |
БЕРЕЖНА К.М. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
81 (21+23+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
870 |
БЕРЕЖНА К.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
871 |
БЕРЕЖНА Н.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
94 (27+33+34) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
872 |
БЕРЕЖНА О.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
873 |
БЕРЕЖНА Я.С. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
874 |
БЕРЕЖНИЙ А.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
875 |
БЕРЕЖНИЙ Б.Є. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
123 (37+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
876 |
БЕРЕЖНИЙ В.С. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
90 (35+27+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
877 |
БЕРЕЖНИЙ Д.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
878 |
БЕРЕЖНИЙ Д.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
879 |
БЕРЕЖНИЙ К.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
880 |
БЕРЕЖНИЙ М.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
111 (27+45+39) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
881 |
БЕРЕЖНИЙ М.Р. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
62 (18+34+10) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
882 |
БЕРЕЖНИЙ Н.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
55 (24+24+7) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
883 |
БЕРЕЖНОЙ ВС. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
99 (31+26+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
884 |
БЕРЕЖНОЙ О.Д. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
8 |
103 (30+36+37) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
885 |
БЕРЕЖНЯК В.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
53 (15+28+10) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
886 |
БЕРЕЖНЯК І.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
887 |
БЕРЕЖОК М.Ю. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
1 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
888 |
БЕРЕЗЕНКО А.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
100 (24+45+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
889 |
БЕРЕЗЕНКО О.Л. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
7 |
62 (18+28+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
890 |
БЕРЕЗИНЕЦЬ В.Г. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
101 (42+17+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
891 |
БЕРЕЗИНЕЦЬ О.Г. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
892 |
БЕРЕЗІВА М.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
116 (36+42+38) |
|
|
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
893 |
БЕРЕЗІН О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
894 |
БЕРЕЗІНА К.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
46 (15+11+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
895 |
БЕРЕЗІНЕЦЬ Т.Ю. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
896 |
БЕРЕЗКА А.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
897 |
БЕРЕЗКА Ю.І. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
11 |
79 (21+39+19) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
898 |
БЕРЕЗНОЙ Р.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
68 (9+35+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
899 |
БЕРЕЗНЯК В.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
155 (56+45+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
900 |
БЕРЕЗОВ Р.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
9 |
56 (0+31+25) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
901 |
БЕРЕЗОВСЬКИЙ С.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
119 (46+29+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
902 |
БЕРЕЗОС Д.В. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
7 |
109 (48+24+37) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
903 |
БЕРЕОЗВСЬКА Л.О. |
19332 |
м. Суми |
Ленінський НВК |
6 |
89 (34+14+41) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
904 |
БЕРЕСТ А.А. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
8 |
93 (42+28+23) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
905 |
БЕРЕСТ Д.Г. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
173 (57+60+56) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
906 |
БЕРЕСТНЕВА В.Є. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
907 |
БЕРЕСТОВСЬКА А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
11 |
81 (24+23+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
908 |
БЕРЄЖНИЙ Д.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
90 (27+44+19) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
909 |
БЕРИМЕЦЬ В.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
910 |
БЕРКАШ В.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
911 |
БЕРКЕЛА Д.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
153 (60+33+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
912 |
БЕРКО А.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
90 (38+20+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
913 |
БЕРКОВ В.О. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
914 |
БЕРКОВСЬКИЙ Д. . |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
85 (23+20+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
915 |
БЕРКУТ В.Д. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
8 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
916 |
БЕРКУТ М.Є. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
917 |
БЕРКУТ О |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
50 (26+0+24) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
918 |
БЕРКУТ Р.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
38 (12+12+14) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
919 |
БЕРЛЕТ А.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
175 (57+58+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
920 |
БЕРЛЕТ В.В. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
10 |
87 (21+27+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
921 |
БЕРЛЕТ Ю.В. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
4 |
151 (51+42+58) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
922 |
БЕРЛИМ К.А. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
923 |
БЕРМУДЕС В.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
924 |
БЕРЧАНОВ О.М. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
925 |
БЕРШОВА Ю.А. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
926 |
БЕСАРАБ С.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
5 |
165 (60+47+58) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
927 |
БЕСЕДІН А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
928 |
БЕСЕДОВСЬКИЙ В.М. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
929 |
БЕСІДОВСЬКИЙ А.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
930 |
БЕСПАЛА С.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
92 (26+34+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
931 |
БЕСПАЛИЙ В.Ю. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
8 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
932 |
БЕСПАЛИЙ М.Р. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
125 (45+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
933 |
БЕСПАЛИЙ Р.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
934 |
БЕСПАЛОВ В.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
6 |
110 (36+37+37) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
935 |
БЕСПАЛОВ Д.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
936 |
БЕСПАЛОВ І.Р. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
937 |
БЕСПАЛОВА О.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
938 |
БЕСПАЛЬЧА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
939 |
БЕССАРАБ А.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
940 |
БЕССАРАБ К.Т. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
941 |
БЕССМЕРТНА Н.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
170 (54+60+56) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
942 |
БЕСФМІЛЬНА К.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
145 (43+42+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
943 |
БЕХАЛО А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
944 |
БЄДА Д.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
52 (28+0+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
945 |
БЄДРИК О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
140 (55+35+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
946 |
БЄЛАШОВ Б.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
89 (36+28+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
947 |
БЄЛЕВЦОВА В.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
93 (36+31+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
948 |
БЄЛЄРА Т.К. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
111 (35+48+28) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
949 |
БЄЛИМ І.К. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
8 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
950 |
БЄЛІК Б.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
9 |
44 (9+19+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
951 |
БЄЛІК Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
952 |
БЄЛІК І.А. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
5 |
63 (20+16+27) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
953 |
БЄЛІК М.А. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
8 |
84 (42+26+16) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
954 |
БЄЛІК Я.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
955 |
БЄЛІКОВ Р.І. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
5 |
74 (33+23+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
956 |
БЄЛІКОВА К.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
957 |
БЄЛКА Д.Б. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
5 |
72 (35+8+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
958 |
БЄЛОВ Д.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
959 |
БЄЛОВ З.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
88 (4+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
960 |
БЄЛОВА В.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
5 |
141 (45+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
961 |
БЄЛОВОЛ М.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
93 (27+40+26) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
962 |
БЄЛОВОЛ О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
104 (39+35+30) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
963 |
БЄЛОКОПИТОВ В.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
85 (36+25+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
964 |
БЄЛОСЛЮДЦЕВА П.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
965 |
БЄЛОУСОВА В.Й. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
76 (28+20+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
966 |
БЄЛОЦЕРКОВСЬКА А.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
70 (6+36+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
967 |
БЄЛЬСЬКИЙ А.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
95 (36+22+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
968 |
БЄЛЬЧИК Т.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
88 (32+36+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
969 |
БЄЛЯВСЬКА Н.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
101 (33+32+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
970 |
БЄЛЯВЦЕВ І.В. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
3 |
48 (11+13+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
971 |
БЄЛЯКОВ М.В. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
2 |
148 (46+60+42) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
972 |
БИБЕНКО А.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
973 |
БИБЕНКО А.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
96 (36+39+21) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
974 |
БИБИК Я.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
135 (51+40+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
975 |
БИВАЛІН В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
164 (60+44+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
976 |
БИВАЛІН Р.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
88 (20+30+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
977 |
БИВАЛІНА Ю.Д. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
4 |
30 (14+4+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
978 |
БИК І.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
64 (9+18+37) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
979 |
БИК К.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
151 (55+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
980 |
БИКАНОВ М.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
119 (40+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
981 |
БИКОВ Є.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
155 (57+48+50) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
982 |
БИКОВ М.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
102 (36+28+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
983 |
БИКОВ О.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
984 |
БИКОВА А.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
985 |
БИКОВА Н.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
4 |
143 (51+36+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
986 |
БИКОВЕЦЬ А.П. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
101 (15+52+34) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
987 |
БИКОВЕЦЬ В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
112 (42+43+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
988 |
БИКОВЕЦЬ В.К. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
114 (42+37+35) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
989 |
БИКОВЕЦЬ С.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
84 (21+30+33) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
990 |
БИКОВЧЕНКО А.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
991 |
БИКОВЧЕНКО А.Я. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
73 (21+18+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
992 |
БИЛО В.А. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
65 (18+27+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
993 |
БИРКУН Д.Г. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
994 |
БИРЧЕНКО А.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
114 (33+39+42) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
995 |
БИРЧЕНКО В.М. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
3 |
79 (43+14+22) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
996 |
БИСТРИЙ К.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
997 |
БИСТРІК В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
112 (52+28+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
998 |
БИСТРО Д.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
9 |
95 (21+46+28) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
999 |
БИСТРО К.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
2 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1000 |
БИСТРОВА А.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
85 (23+20+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1001 |
БИХ К.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1002 |
БИХОВА Д.Ю. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
72 (21+30+21) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1003 |
БИЦЕНКО А.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
160 (60+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1004 |
БИЦЕНКО Є.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
11 |
72 (18+33+21) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
1005 |
БИЧ Л.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
125 (39+26+60) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1006 |
БИЧЕНКО А.С. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
4 |
75 (39+18+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1007 |
БИЧЕНКО Д.О. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
11 |
81 (36+23+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1008 |
БИЧЕНКО К.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
125 (47+20+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
1009 |
БИЧЕНКО М.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
153 (55+38+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1010 |
БИЧЕНКО М.М. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
11 |
65 (9+26+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1011 |
БИЧЕНКО Н.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
46 (34+0+12) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1012 |
БИЧЕНКО О.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
75 (25+14+36) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1013 |
БИЧЕНОК М.А. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
3 |
89 (37+26+26) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
1014 |
БИЧКОВСЬКИЙ Т.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1015 |
БІБІК А.Б. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
64 (21+17+26) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1016 |
БІБІКОВ Д.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
148 (44+52+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1017 |
БІГУН А.С. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1018 |
БІГУН М.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1019 |
БІГУН О.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
57 (32+11+14) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1020 |
БІГУН Ю.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
8 |
124 (36+52+36) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
1021 |
БІДА Т.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
86 (9+26+51) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
1022 |
БІДА Т.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
86 (9+26+51) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
1023 |
БІДАНЕЦЬ Я.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
94 (12+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1024 |
БІДНЕНКА І.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1025 |
БІДНЕНКО В.О. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
4 |
77 (29+12+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1026 |
БІДНЕНКО К.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
56 (21+17+18) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
1027 |
БІДНИЙ М.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1028 |
БІДНИК Р.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
80 (27+38+15) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1029 |
БІДОЛЕНКО А.В. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
3 |
84 (40+26+18) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1030 |
БІДОЛЕНКО В.Я. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
4 |
109 (53+14+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
1031 |
БІЗІЛЯ В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
76 (0+34+42) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
1032 |
БІЗЮК О.М. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
5 |
123 (31+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1033 |
БІЗЮКОВ М.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
5 |
143 (42+49+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
1034 |
БІЗЮКОВА І.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
23 (6+6+11) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
1035 |
БІКЕТОВА А.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1036 |
БІЛА І.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
90 (30+39+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1037 |
БІЛА М.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1038 |
БІЛА О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
103 (31+29+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1039 |
БІЛА Ю.І. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
7 |
46 (12+18+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1040 |
БІЛАЙ Я.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
167 (57+54+56) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1041 |
БІЛАН А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
149 (55+52+42) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1042 |
БІЛАН А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
149 (55+52+42) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1043 |
БІЛАН В.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
7 |
125 (48+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1044 |
БІЛАН Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
112 (24+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1045 |
БІЛАН Д.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
154 (60+38+56) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
1046 |
БІЛАН Д.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1047 |
БІЛАН Д.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1048 |
БІЛАН І.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
3 |
106 (43+33+30) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1049 |
БІЛАН М.В. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
3 |
90 (26+26+38) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1050 |
БІЛАН Н.С. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1051 |
БІЛАН С.В. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
3 |
118 (43+23+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
1052 |
БІЛАН С.Р. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
5 |
67 (25+23+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1053 |
БІЛАНЕНКО О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1054 |
БІЛАШЕНКО Н.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
55 (17+6+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1055 |
БІЛАШЕНКО Я.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
57 (21+20+16) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1056 |
БІЛЕВИЧ В.П. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1057 |
БІЛЕВЩУК А.Ю. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1058 |
БІЛЕВЩУК К.А. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
10 |
89 (24+25+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1059 |
БІЛЕНКО А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1060 |
БІЛЕНКО К.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
104 (35+35+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1061 |
БІЛЕНКО Т.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1062 |
БІЛЕТЧЕНКО В.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
9 |
98 (36+39+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1063 |
БІЛЕЦЬКА В.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
65 (21+24+20) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
1064 |
БІЛЕЦЬКИЙ А.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
133 (51+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1065 |
БІЛИЙ Б.Д. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1066 |
БІЛИЙ І.І. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1067 |
БІЛИЙ О.М. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
134 (48+30+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1068 |
БІЛИК В.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
127 (35+43+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
1069 |
БІЛИК В.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
127 (35+43+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
1070 |
БІЛИК В.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
96 (39+29+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1071 |
БІЛИК Д.А. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
113 (36+38+39) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1072 |
БІЛИК І.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
146 (48+51+47) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1073 |
БІЛИК К.В. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
9 |
92 (27+25+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1074 |
БІЛИК М.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
69 (26+23+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1075 |
БІЛИК Н.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1076 |
БІЛИК П.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1077 |
БІЛИК Ю.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
92 (30+48+14) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1078 |
БІЛІЧЕНКО А.П. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
3 |
106 (41+25+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
1079 |
БІЛІЧЕНКО Р.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
45 (4+24+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1080 |
БІЛІЧЕНКО Т.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
112 (42+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1081 |
БІЛОБРОВА М.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
83 (25+26+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1082 |
БІЛОВОДСЬКА В.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
135 (47+38+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1083 |
БІЛОВОДСЬКА М.Б. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
156 (57+39+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1084 |
БІЛОВОДСЬКИЙ І.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
102 (36+28+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1085 |
БІЛОВОДСЬКИЙ І.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1086 |
БІЛОВОЛ Д.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
81 (26+21+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1087 |
БІЛОВОЛ К.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1088 |
БІЛОВОЛ Н.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
5 |
143 (54+35+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1089 |
БІЛОВОЛЕНКО Д.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1090 |
БІЛОВСЬКИЙ О.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
40 (6+11+23) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1091 |
БІЛОГУР А.О. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
9 |
86 (21+31+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1092 |
БІЛОДІД Д.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
53 (25+14+14) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1093 |
БІЛОДІД Ю.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
86 (33+26+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1094 |
БІЛОКОБИЛА Д.Е. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
11 |
74 (27+22+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1095 |
БІЛОКОНЬ А.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1096 |
БІЛОКОНЬ А.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
140 (48+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1097 |
БІЛОКОНЬ А.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
118 (28+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1098 |
БІЛОКОНЬ Д. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
9 |
109 (30+31+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1099 |
БІЛОКОНЬ Р.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1100 |
БІЛОКОПИТОВ Н.Р. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1101 |
БІЛОКОПИТОВА Т.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
108 (21+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1102 |
БІЛОКУР А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1103 |
БІЛОКУР Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
131 (51+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1104 |
БІЛОКУР Є.С. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
8 |
74 (18+28+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1105 |
БІЛОКУР І.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
111 (37+34+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1106 |
БІЛОКУР К.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
3 |
169 (57+52+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1107 |
БІЛОКУР Н.В. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
2 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
1108 |
БІЛОКУР Р.В. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
4 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
1109 |
БІЛОКУР Ю.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
149 (54+45+50) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1110 |
БІЛОКУР Ю.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
149 (54+45+50) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1111 |
БІЛОЛЮБСЬКА К.Є. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
86 (32+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1112 |
БІЛОНОЖКО М.П. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
10 |
90 (27+37+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1113 |
БІЛОСОРОЧКА В.Є. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
48 (18+14+16) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1114 |
БІЛОУС В.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
109 (46+23+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1115 |
БІЛОУС В.П. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1116 |
БІЛОУС Є.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
155 (57+38+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1117 |
БІЛОУС І.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
58 (18+26+14) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1118 |
БІЛОУС М.Є. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
10 |
94 (24+30+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
1119 |
БІЛОУС О.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
8 |
83 (30+34+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1120 |
БІЛОУС О.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
92 (21+48+23) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1121 |
БІЛОУСЕНКО М.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
97 (34+33+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1122 |
БІЛОУСОВА М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
75 (30+28+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1123 |
БІЛОУСОВА О.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
92 (31+36+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1124 |
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ А.С. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
7 |
84 (24+28+32) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1125 |
БІЛОЦЕРКІВСЬКА А.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
60 (17+18+25) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1126 |
БІЛОЦЕРКІВСЬКА К.Б. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
172 (54+58+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1127 |
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ І.О. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
135 (42+33+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1128 |
БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ А.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
6 |
97 (37+28+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1129 |
БІЛОЦЕРКОВЕЦЬ В.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
1130 |
БІЛОШАПКА А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1131 |
БІЛОШАПКА Е.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
155 (53+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1132 |
БІЛОШАПКА Є.А. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
5 |
104 (31+43+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1133 |
БІЛОЯРЦЕВ А.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
10 |
52 (12+23+17) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1134 |
БІЛОЯРЦЕВА П.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1135 |
БІЛУН С.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
143 (47+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
1136 |
БІЛУХА І.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
118 (28+36+54) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
1137 |
БІЛЬКОВЕЦЬ О.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
10 |
136 (30+60+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
1138 |
БІЛЬЧЕНКО Д.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1139 |
БІЛЬЧЕНКО М.С. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
11 |
88 (21+36+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1140 |
БІЛЬЧЕНКО Т.Ю. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
121 (39+52+30) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
1141 |
БІЛЬЧЕНКО Ю. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1142 |
БІЛЯВСЬКА А.О. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1143 |
БІЛЯВСЬКА М.Г. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
135 (55+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
1144 |
БІЛЯКОВА К.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
3 |
79 (31+24+24) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1145 |
БІРІН Б.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1146 |
БІРІН Є.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
10 |
83 (24+34+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1147 |
БІРЧЕНКО В.В. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
91 (36+21+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1148 |
БІРЧЕНКО В.Ю. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1149 |
БІРЧЕНКО К.Є. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
134 (51+35+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1150 |
БІРЮК Д.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
6 |
123 (42+37+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1151 |
БІРЮК М.А. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
139 (57+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
1152 |
БІРЮК М.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1153 |
БІРЮКОВ О.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
108 (14+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1154 |
БІРЮКОВА ВВ. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
84 (30+28+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1155 |
БІТЛЯН В.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
127 (57+18+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
1156 |
БІТЛЯН В.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
127 (57+18+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
1157 |
БІЧУК І.І. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
3 |
75 (57+18+0) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1158 |
БЛАЖЕНКО А.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
89 (36+21+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1159 |
БЛАЖЕНКО Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
101 (27+26+48) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
1160 |
БЛАЖЕНКО Л.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1161 |
БЛАЖЕНКО О.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
87 (31+22+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1162 |
БЛАЖКУН С.І. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
94 (39+15+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1163 |
БЛАНУЦА Є.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1164 |
БЛИЗНЮК Є.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
1165 |
БЛИЗНЮК К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
57 (30+21+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1166 |
БЛИЗНЮК К.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
88 (36+23+29) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1167 |
БЛІДУХА Б.Р. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
77 (25+26+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1168 |
БЛІНДУ Я.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
9 |
107 (27+37+43) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
1169 |
БЛІНОВ В.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
6 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1170 |
БЛІНОВА І.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
48 (15+17+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1171 |
БЛОХА П.А. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1172 |
БЛОХИНА С.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
44 (14+12+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1173 |
БЛОХІНА О.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
82 (30+42+10) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1174 |
БОБИРЄВ О.М. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
112 (48+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1175 |
БОБИРЄВА В.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1176 |
БОБИРЄВА Т.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1177 |
БОБИРЬ Д.Ю. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
10 |
50 (18+12+20) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1178 |
БОБИРЬ Є.В. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
3 |
137 (53+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
1179 |
БОБИРЬ М.В. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
1 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
1180 |
БОБІН Д.А. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
4 |
144 (51+45+48) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1181 |
БОБКО М.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1182 |
БОБОКАЛО Д. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
161 (53+48+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1183 |
БОБОКАЛО К.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
1184 |
БОБОШКО В.Г. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1185 |
БОБОШКО Д.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
57 (22+7+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1186 |
БОБОШКО С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
71 (18+28+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1187 |
БОБОЩЕНКО Т.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1188 |
БОБРИШЕВ А.А. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1189 |
БОБРО С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
161 (51+58+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1190 |
БОБРОВ А.А. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
1191 |
БОБРОВ Є.П. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
10 |
109 (33+45+31) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1192 |
БОБРОВ М.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
163 (55+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1193 |
БОБРОВ П.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1194 |
БОБРОВА А.А. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1195 |
БОБРОВА А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
72 (22+12+38) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1196 |
БОБРОВА Д.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
147 (57+44+46) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
1197 |
БОБРОВА К.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
95 (48+28+19) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1198 |
БОБРОВА М.А. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
128 (45+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
1199 |
БОБРОВА С.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1200 |
БОБРОВА С.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1201 |
БОБРОВИЦЬКА А.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
114 (39+35+40) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
1202 |
БОБРОВИЦЬКА Ю.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
157 (55+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1203 |
БОВА Г.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
106 (37+31+38) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1204 |
БОВА Д.Р. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
10 |
109 (33+36+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1205 |
БОВА К.Г. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
62 (21+22+19) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1206 |
БОВА С.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1207 |
БОВДА В.Е. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1208 |
БОВДУЙ О.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1209 |
БОВКУН Д.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
97 (29+35+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1210 |
БОВТУН В.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
3 |
121 (49+36+36) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1211 |
БОГАТИРЕНКО В.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
46 (12+14+20) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1212 |
БОГАТИРЬОВ А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1213 |
БОГАТІЩЕВА В.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
71 (18+22+31) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1214 |
БОГАТЧУК А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
85 (39+22+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1215 |
БОГАЧОВ М.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
5 |
82 (38+13+31) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1216 |
БОГАЧОВА О.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
112 (57+27+28) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1217 |
БОГАШ В.Е. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
70 (18+36+16) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1218 |
БОГДАН А.Д. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1219 |
БОГДАН А.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
154 (58+36+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
1220 |
БОГДАН Б.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
56 (24+10+22) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1221 |
БОГДАН Б.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
56 (24+10+22) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1222 |
БОГДАН В.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
92 (28+20+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1223 |
БОГДАН Д.Ю. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
65 (24+21+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1224 |
БОГДАН Е.І. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1225 |
БОГДАН К.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1226 |
БОГДАН Р.Р. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
4 |
85 (26+27+32) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1227 |
БОГДАНЕЦЬ В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
85 (36+31+18) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1228 |
БОГДАНОВ О.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1229 |
БОГДАНОВА А.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1230 |
БОГДАНОВА С.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
149 (49+52+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1231 |
БОГДАНОВА С.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
74 (25+20+29) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1232 |
БОГДАНОВИЧ В.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
93 (30+25+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1233 |
БОГДАШ В.П. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
129 (36+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
1234 |
БОГДАШ Ю.П. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
134 (48+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
1235 |
БОГДАШКІН О.В. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
7 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
1236 |
БОГОВІЧЕНКО І.А. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
3 |
129 (51+20+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1237 |
БОГОМАЗ Д.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1238 |
БОГОМАЗ Д.М. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1239 |
БОГОМАЗ Д.Ю. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1240 |
БОГОМАЗ К.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
107 (37+38+32) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1241 |
БОГОМАЗ М.О. |
19294 |
м. Глухів |
ЗОШ № 5 |
3 |
92 (28+28+36) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1242 |
БОГОМОЛ Д.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1243 |
БОГОМОЛ К.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1244 |
БОГОМОЛ О.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
61 (22+19+20) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1245 |
БОГОМОЛ Ю.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
91 (27+25+39) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1246 |
БОГОМОЛОВА Д.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1247 |
БОГОМОЛОВА К.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1248 |
БОГОСЛАВСКИЙ В.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
108 (39+31+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1249 |
БОГОСЛАВСЬКА Л.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
1250 |
БОГОСЛАВСЬКИЙ Т.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
78 (24+22+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1251 |
БОГОСЛОВСЬКИЙ В.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
74 (29+11+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1252 |
БОГУЛОВ П.П. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
147 (54+35+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1253 |
БОГУН А.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
102 (33+26+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1254 |
БОГУСЛАВЕЦЬ Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
137 (57+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1255 |
БОГУЦА Ю.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
77 (27+26+24) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
1256 |
БОГУШ А.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
6 |
118 (30+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1257 |
БОГУШ В.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
114 (41+27+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1258 |
БОГУШ М.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
124 (48+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1259 |
БОДАРЄВА Є.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1260 |
БОДАШКО М.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
65 (27+10+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1261 |
БОДНАР С.Д. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
169 (51+58+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1262 |
БОДНАРАШЕК А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1263 |
БОДНАРЕВСЬКА К.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
101 (48+28+25) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
1264 |
БОДНЯ А.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
99 (41+20+38) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1265 |
БОДРИК А.Е. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
162 (58+54+50) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1266 |
БОДЯК Є.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1267 |
БОЖА С.І. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
85 (35+20+30) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1268 |
БОЖЕНКО Б.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1269 |
БОЖЕНКО Д.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
89 (39+20+30) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1270 |
БОЖЕНКО Є.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1271 |
БОЖЕНКО Ж.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
94 (21+33+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1272 |
БОЖЕНКО І.Б. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
5 |
111 (30+21+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1273 |
БОЖЕНКО О.Ю. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1274 |
БОЖЕНОВА О.Ю. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
9 |
49 (12+21+16) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1275 |
БОЖКО А.Ю. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
147 (48+60+39) |
З |
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
1276 |
БОЖКО А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
149 (55+36+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1277 |
БОЖКО А.М. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1278 |
БОЖКО А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
92 (30+28+34) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1279 |
БОЖКО В.Є. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1280 |
БОЖКО Д.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
94 (34+26+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1281 |
БОЖКО М.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
98 (34+30+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1282 |
БОЖКО М.Г. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
94 (36+30+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1283 |
БОЖКО Ю.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
151 (48+45+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1284 |
БОЖОК А.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
82 (26+27+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1285 |
БОЖОК І.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
127 (42+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1286 |
БОЙКО А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1287 |
БОЙКО А.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
67 (21+27+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1288 |
БОЙКО А.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
5 |
102 (30+22+50) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1289 |
БОЙКО А.М. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
8 |
69 (24+25+20) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1290 |
БОЙКО А.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1291 |
БОЙКО А.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
7 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1292 |
БОЙКО А.Р. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
44 (14+12+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1293 |
БОЙКО А.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1294 |
БОЙКО А.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1295 |
БОЙКО В. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1296 |
БОЙКО В.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
126 (24+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1297 |
БОЙКО В.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
86 (32+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1298 |
БОЙКО В.М. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1299 |
БОЙКО В.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
136 (42+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
1300 |
БОЙКО Д.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
104 (26+26+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1301 |
БОЙКО Д.М. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1302 |
БОЙКО Д.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
104 (32+20+52) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
1303 |
БОЙКО Д.О. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1304 |
БОЙКО Д.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
123 (57+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
1305 |
БОЙКО Д.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
104 (38+34+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1306 |
БОЙКО Е.Р. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
6 |
128 (36+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1307 |
БОЙКО Є. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
116 (42+36+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1308 |
БОЙКО І.М. |
19336 |
м. Суми |
Біловодський НВК |
9 |
77 (15+31+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1309 |
БОЙКО К. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1310 |
БОЙКО К.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1311 |
БОЙКО К.А. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
136 (52+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
1312 |
БОЙКО Л.С. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
7 |
94 (42+36+16) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1313 |
БОЙКО М.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
165 (55+54+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1314 |
БОЙКО М.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1315 |
БОЙКО М.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
9 |
116 (33+43+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1316 |
БОЙКО М.М. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1317 |
БОЙКО М.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
42 (12+13+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1318 |
БОЙКО М.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1319 |
БОЙКО Н.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
105 (27+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1320 |
БОЙКО Н.Н. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
49 (18+23+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1321 |
БОЙКО О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1322 |
БОЙКО О.В. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
8 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1323 |
БОЙКО О.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
11 |
71 (15+26+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1324 |
БОЙКО О.Г. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1325 |
БОЙКО О.Д. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
9 |
92 (33+31+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1326 |
БОЙКО О.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1327 |
БОЙКО О.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
62 (27+16+19) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1328 |
БОЙКО О.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
102 (37+23+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1329 |
БОЙКО О.О. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1330 |
БОЙКО П.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
58 (16+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1331 |
БОЙКО П.О. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
77 (27+21+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1332 |
БОЙКО Р.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
120 (36+39+45) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
1333 |
БОЙКО Р.С. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1334 |
БОЙКО С.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
122 (46+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1335 |
БОЙКО С.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
107 (25+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
1336 |
БОЙКО С.В. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
45 (19+18+8) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1337 |
БОЙКО С.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
110 (31+40+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1338 |
БОЙКО Ю.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1339 |
БОЙКО Ю.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
133 (51+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1340 |
БОЙКО Ю.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
148 (48+42+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1341 |
БОЙКО Я.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
78 (36+19+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1342 |
БОЙКО Я.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
116 (26+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1343 |
БОЙЧЕНКО А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1344 |
БОЙЧЕНКО А.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
73 (30+22+21) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1345 |
БОЙЧЕНКО А.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
124 (36+37+51) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1346 |
БОЙЧЕНКО А.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1347 |
БОЙЧЕНКО В.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
141 (43+46+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1348 |
БОЙЧЕНКО Д.Ю. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
96 (34+33+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1349 |
БОЙЧЕНКО О.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
101 (37+28+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1350 |
БОЙЧЕНКО П.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1351 |
БОЙЧЕНКО С.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
109 (43+32+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1352 |
БОЙЧЕНКО Ю.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1353 |
БОЙЧУК І.П. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
126 (39+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1354 |
БОКАНЬ К.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
84 (40+24+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1355 |
БОКАТА А.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
109 (42+39+28) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
1356 |
БОКАТОВА А.В. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
127 (45+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
1357 |
БОКАТОВА Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
63 (14+20+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1358 |
БОКЛАГ Б.Р. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
80 (14+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1359 |
БОКЛАГ М.Н. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
105 (39+40+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1360 |
БОКОВ М. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
130 (51+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1361 |
БОКОВА К.С. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
4 |
121 (51+26+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
1362 |
БОЛБОТ А.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
159 (57+54+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1363 |
БОЛБОТ Г.О. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
9 |
103 (21+48+34) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1364 |
БОЛБОТ Д.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1365 |
БОЛБОТ О.Л. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
40 (4+12+24) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1366 |
БОЛГОВ М.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
143 (57+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1367 |
БОЛДИР Т.Д. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1368 |
БОЛДИРЄВ В.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
100 (30+39+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1369 |
БОЛДІН О.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
98 (36+40+22) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1370 |
БОЛМАТ О.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
82 (12+45+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1371 |
БОЛОБОН С.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
145 (57+36+52) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1372 |
БОЛОВІНЦЕВА Х.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1373 |
БОЛОВЙОВА Л.С. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
7 |
57 (18+25+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1374 |
БОЛОТАЄВА А.Н. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
5 |
96 (36+35+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1375 |
БОЛОТІНА Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
160 (57+43+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1376 |
БОЛОТІНА М.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
99 (33+28+38) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1377 |
БОЛОТНА Т.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
147 (49+46+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1378 |
БОЛОТНИЙ А.Ю. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
79 (33+12+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1379 |
БОЛОТОВ Д.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
107 (29+31+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1380 |
БОЛТАЙ А.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
157 (55+44+58) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
1381 |
БОЛЬНИХ А.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
154 (57+39+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1382 |
БОЛЬНИХ Д.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
5 |
83 (23+22+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1383 |
БОЛЬШАКОВ А.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
66 (31+21+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1384 |
БОЛЬШАКОВ В.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1385 |
БОЛЬШАКОВ Е.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
91 (24+36+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1386 |
БОЛЮБАХ А.Р. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
6 |
127 (42+43+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1387 |
БОЛЮБАХ Ю. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
4 |
125 (51+24+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1388 |
БОЛЮХ М.Ю. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
139 (45+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1389 |
БОЛЯК А.А. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1390 |
БОЛЯК А.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
119 (36+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1391 |
БОЛЯК К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1392 |
БОЛЯЧЕВЕЦЬ Я.Ю. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
9 |
45 (3+22+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1393 |
БОНДАР А.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
69 (22+16+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1394 |
БОНДАР А.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1395 |
БОНДАР А.М. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
4 |
130 (42+28+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1396 |
БОНДАР А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
115 (45+26+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1397 |
БОНДАР А.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
136 (54+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1398 |
БОНДАР А.С. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1399 |
БОНДАР В.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1400 |
БОНДАР В.Є. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
70 (24+19+27) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1401 |
БОНДАР В.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
64 (26+24+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1402 |
БОНДАР В.Ю. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
100 (38+26+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1403 |
БОНДАР Д.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
1404 |
БОНДАР Д.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1405 |
БОНДАР Д.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
11 (6+5+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1406 |
БОНДАР Є.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1407 |
БОНДАР І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
96 (43+11+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
1408 |
БОНДАР І.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
92 (30+29+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1409 |
БОНДАР К.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
100 (51+17+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1410 |
БОНДАР К.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1411 |
БОНДАР О.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1412 |
БОНДАР О.О. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
10 |
63 (24+13+26) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
1413 |
БОНДАР Р.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
73 (15+18+40) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1414 |
БОНДАР С.Є. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
80 (36+20+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1415 |
БОНДАР С.О. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1416 |
БОНДАРЕНКА Г.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
72 (28+13+31) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1417 |
БОНДАРЕНКА С.Л. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
23 (6+7+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1418 |
БОНДАРЕНКО А.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1419 |
БОНДАРЕНКО А.Д. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1420 |
БОНДАРЕНКО А.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
121 (40+40+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
1421 |
БОНДАРЕНКО А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
57 (24+19+14) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1422 |
БОНДАРЕНКО А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
74 (24+19+31) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1423 |
БОНДАРЕНКО А.П. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
5 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1424 |
БОНДАРЕНКО А.П. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
3 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1425 |
БОНДАРЕНКО А.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1426 |
БОНДАРЕНКО А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
74 (30+25+19) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1427 |
БОНДАРЕНКО В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1428 |
БОНДАРЕНКО В.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1429 |
БОНДАРЕНКО В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
120 (58+18+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
1430 |
БОНДАРЕНКО В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1431 |
БОНДАРЕНКО В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
59 (24+25+10) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1432 |
БОНДАРЕНКО В.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
65 (18+8+39) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1433 |
БОНДАРЕНКО В.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
52 (20+16+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1434 |
БОНДАРЕНКО Д.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
113 (40+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1435 |
БОНДАРЕНКО Д.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
88 (27+25+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1436 |
БОНДАРЕНКО Д.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
161 (55+46+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1437 |
БОНДАРЕНКО Д.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1438 |
БОНДАРЕНКО Д.В. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
9 |
99 (18+48+33) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1439 |
БОНДАРЕНКО Д.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
61 (25+14+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1440 |
БОНДАРЕНКО Д.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
82 (22+36+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1441 |
БОНДАРЕНКО Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
63 (28+23+12) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1442 |
БОНДАРЕНКО Є.В. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
7 |
115 (36+40+39) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1443 |
БОНДАРЕНКО Є.О. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1444 |
БОНДАРЕНКО Ж.О. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1445 |
БОНДАРЕНКО І.В. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
7 |
59 (24+13+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1446 |
БОНДАРЕНКО І.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
88 (42+21+25) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1447 |
БОНДАРЕНКО І.Р. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
100 (21+39+40) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1448 |
БОНДАРЕНКО К.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
118 (45+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1449 |
БОНДАРЕНКО К.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
9 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1450 |
БОНДАРЕНКО К.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
74 (18+31+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1451 |
БОНДАРЕНКО К.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
8 |
39 (12+17+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1452 |
БОНДАРЕНКО К.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1453 |
БОНДАРЕНКО К.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
134 (32+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1454 |
БОНДАРЕНКО М.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
100 (37+27+36) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1455 |
БОНДАРЕНКО М.І. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
58 (16+36+6) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1456 |
БОНДАРЕНКО М.М. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
109 (38+30+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1457 |
БОНДАРЕНКО М.Р. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
9 |
84 (36+26+22) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1458 |
БОНДАРЕНКО Н.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
98 (44+36+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1459 |
БОНДАРЕНКО Н.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
97 (39+18+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1460 |
БОНДАРЕНКО О.Є. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
105 (35+32+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1461 |
БОНДАРЕНКО О.М. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
106 (36+48+22) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1462 |
БОНДАРЕНКО Р.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
113 (45+32+36) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1463 |
БОНДАРЕНКО Р.І. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1464 |
БОНДАРЕНКО Р.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
96 (24+40+32) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1465 |
БОНДАРЕНКО С.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1466 |
БОНДАРЕНКО С.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
10 |
109 (15+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1467 |
БОНДАРЕНКО С.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1468 |
БОНДАРЕНКО С.В. |
19525 |
м. Глухів |
Яструбчанський НВК |
5 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1469 |
БОНДАРЕНКО С.П. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
5 |
147 (52+52+43) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1470 |
БОНДАРЕНКО Я. . |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
91 (9+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1471 |
БОНДАРЕНКО Я.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
151 (47+54+50) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1472 |
БОНДАРЕНКО Я.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
139 (57+32+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1473 |
БОНДАРЕЦЬ А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1474 |
БОНДАРЄВ А.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
91 (21+39+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1475 |
БОНДАРЄВ А.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1476 |
БОНДАРЄВ Д.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1477 |
БОНДАРЄВ Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1478 |
БОНДАРЄВ І.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1479 |
БОНДАРЄВ М.В. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
1 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
1480 |
БОНДАРЄВ Н.М. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
106 (39+31+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1481 |
БОНДАРЄВ О.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1482 |
БОНДАРЄВА А.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
86 (14+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1483 |
БОНДАРЄВА А.О. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
11 |
103 (39+30+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1484 |
БОНДАРЄВА Є.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
134 (32+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1485 |
БОНДАРЄВА О.К. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
9 |
55 (9+21+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1486 |
БОНДАРЄНКО Д.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
73 (22+23+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1487 |
БОНДАРНКО В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
59 (24+25+10) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1488 |
БОНДАРЧУК К.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
120 (36+38+46) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1489 |
БОНДАРЬ А.Н. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
5 |
94 (37+25+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1490 |
БОНДАРЬ А.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
92 (36+33+23) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1491 |
БОНДАРЬ Д.А. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
7 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
1492 |
БОНДАРЬ Є.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1493 |
БОНДХАС Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
86 (37+23+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1494 |
БОНЧУКОВ І.Г. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
80 (40+23+17) |
|
С1 |
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
1495 |
БОНЬКО М.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
61 (18+19+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1496 |
БОРБАТ Д.М. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
7 |
70 (30+21+19) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1497 |
БОРБАТ І.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
97 (37+20+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1498 |
БОРБАТ К.Д. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
6 |
111 (34+43+34) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1499 |
БОРДАЧОВ Є.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
1500 |
БОРДУН А.Д. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1501 |
БОРДУН І.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
85 (36+24+25) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
1502 |
БОРЗАНИЦЯ О.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1503 |
БОРЗИК І.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1504 |
БОРИСЕНКО А.Є. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
8 |
65 (24+22+19) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1505 |
БОРИСЕНКО А.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
133 (54+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1506 |
БОРИСЕНКО А.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
146 (46+48+52) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1507 |
БОРИСЕНКО А.О. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
1508 |
БОРИСЕНКО Б.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
100 (33+44+23) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1509 |
БОРИСЕНКО В.З. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
128 (56+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1510 |
БОРИСЕНКО Д.І. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1511 |
БОРИСЕНКО Д.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1512 |
БОРИСЕНКО Є.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
139 (53+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1513 |
БОРИСЕНКО М.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
5 |
64 (22+19+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1514 |
БОРИСЕНКО М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1515 |
БОРИСЕНКО О.А. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
6 |
121 (39+39+43) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
1516 |
БОРИСЕНКО О.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1517 |
БОРИСЕНКО О.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
92 (27+25+40) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
1518 |
БОРИСЕНКО О.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
135 (42+36+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
1519 |
БОРИСЕНКО С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1520 |
БОРИСЕНКО Т.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
96 (21+39+36) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
1521 |
БОРИСЕНКО Т.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
59 (21+21+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1522 |
БОРИСЕНКО Ю.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
64 (16+12+36) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1523 |
БОРИСКІНА А.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1524 |
БОРИСОВ М.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
106 (16+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1525 |
БОРИСОВА А.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
7 |
127 (36+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1526 |
БОРИСОВА Н.В. |
19310 |
м. Суми |
Басівська ЗОШ |
11 |
101 (30+40+31) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1527 |
БОРІКОВ С.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
112 (46+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1528 |
БОРІНОВ А.Д. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1529 |
БОРКОВСЬКИЙ Р.О. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
8 |
85 (48+22+15) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1530 |
БОРОВА В.Є. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
7 |
95 (24+43+28) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1531 |
БОРОВЕНСЬКА Г.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
133 (60+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1532 |
БОРОВЕНСЬКА І.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1533 |
БОРОВЕНСЬКА О.М. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
150 (51+45+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1534 |
БОРОВЕНСЬКИЙ В.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
71 (21+27+23) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1535 |
БОРОВИК А.Ш. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
120 (36+32+52) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
1536 |
БОРОВИК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
114 (41+25+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
1537 |
БОРОВИК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
114 (41+25+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
1538 |
БОРОВИК Д.Д. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
2 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1539 |
БОРОВИК Д.У. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
55 (12+27+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1540 |
БОРОВИК Е.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1541 |
БОРОВИК З.В. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
7 |
136 (54+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
1542 |
БОРОВИК Н. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
1543 |
БОРОВИК О.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
98 (33+29+36) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1544 |
БОРОВИК С.Є. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1545 |
БОРОВИКОВА С.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1546 |
БОРОДАЙ А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
108 (39+35+34) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1547 |
БОРОДАЧЕНКО М.С. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
8 |
121 (42+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1548 |
БОРОДЕНКО Д.О. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
5 |
102 (48+32+22) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
1549 |
БОРОДЕНКО К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
91 (36+28+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1550 |
БОРОДЕНКО К.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1551 |
БОРОДЕНКО П.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
9 |
84 (36+26+22) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1552 |
БОРОДИНСЬКИЙ В.Т. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
145 (45+43+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1553 |
БОРОДІН В.П. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
107 (30+34+43) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1554 |
БОРОДУЛЯ І.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1555 |
БОРОХ В.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
6 |
88 (36+27+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1556 |
БОРОШНЄВ І.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
1557 |
БОРСАЙ Н.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
89 (23+26+40) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
1558 |
БОРСАЙ О.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
52 (9+12+31) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1559 |
БОРСУК Д.Р. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1560 |
БОРСУК І.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
71 (24+28+19) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1561 |
БОРСУК С.А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
109 (36+48+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1562 |
БОРТНИК А.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
103 (60+23+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1563 |
БОРТНІК К.А. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
9 |
73 (27+21+25) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1564 |
БОРТНІК М.І. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
115 (36+36+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1565 |
БОРЧЕНКО В.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
37 (9+12+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1566 |
БОРШОШ Б.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1567 |
БОРШОШ М.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
1568 |
БОРЩ В.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
104 (30+37+37) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1569 |
БОРЩ М.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1570 |
БОРЩ М.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
145 (48+37+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1571 |
БОРЩ Т.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
8 |
112 (24+37+51) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1572 |
БОРЩЕНКО П.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1573 |
БОРЩОВ М.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1574 |
БОРЬБА Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
143 (49+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1575 |
БОРЯК В.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
1576 |
БОСАК І.Л. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
95 (42+34+19) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1577 |
БОСЕНКО А.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1578 |
БОСЕНКО В.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
1579 |
БОСЕНКО М.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
80 (26+14+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1580 |
БОСЕНКО Н.О. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
5 |
148 (42+48+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1581 |
БОСЕНКО О.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
83 (21+34+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1582 |
БОСЕНКО О.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
88 (21+33+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1583 |
БОСЕНКО С.Я. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
133 (48+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1584 |
БОСЯЧЕНКО Д.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1585 |
БОТЕЗАТ В.К. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
134 (51+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
1586 |
БОТУЗОВА В.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
125 (44+37+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1587 |
БОХАН П. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1588 |
БОХАНЬКО М.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1589 |
БОЦМАН В.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1590 |
БОЧАРОВА А.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
5 |
87 (31+25+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1591 |
БОЧАРОВА Ю.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
127 (36+52+39) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1592 |
БОЧЕК Я.Г. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
93 (32+22+39) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1593 |
БОЧКАРЬОВ Б.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
72 (23+16+33) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
1594 |
БОЧКУН А.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
8 |
64 (24+22+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1595 |
БОЧКУН А.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
94 (36+33+25) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
1596 |
БОЧКУН А.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
84 (21+27+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1597 |
БОЧКУН М.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1598 |
БОЯРИНОВА К.А. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
9 |
109 (9+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1599 |
БОЯРІНЦЕВ І.Д. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
7 |
127 (36+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
1600 |
БОЯРКО Д.М. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
8 |
121 (54+18+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1601 |
БОЯРСЬКИЙ Р.О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
121 (39+52+30) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
1602 |
БОЯРЧУК А.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1603 |
БОЯРЧУК А.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
62 (9+31+22) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
1604 |
БОЯРЧУК А.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
7 |
88 (36+33+19) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1605 |
БОЯРЧУК А.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1606 |
БОЯРЧУК А.Ю. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
7 |
91 (30+34+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1607 |
БОЯРЧУК В.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
91 (45+18+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1608 |
БОЯРЧУК О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
37 (9+7+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1609 |
БРАГА І.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1610 |
БРАГА І.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1611 |
БРАГАР А.І. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
77 (18+25+34) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1612 |
БРАГИНЕЦЬ Д.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
8 |
107 (42+31+34) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1613 |
БРАЖЕНКО А.Р. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
75 (35+18+22) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
1614 |
БРАЖНИК А.А. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
8 |
118 (42+43+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1615 |
БРАЖНИК А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1616 |
БРАЖНИК А.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
76 (22+36+18) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1617 |
БРАЖНИК К.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
137 (57+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
1618 |
БРАЖНИК П.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
154 (60+54+40) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1619 |
БРАЖНИК С.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1620 |
БРАЖНІК Б.Б. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
137 (48+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1621 |
БРАЖНІК Д.К. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
120 (40+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1622 |
БРАЖНІЧЕНКО І.Є. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
8 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
1623 |
БРАТАШ А.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
109 (30+37+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1624 |
БРАТАШ Л.Є. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
104 (35+23+46) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1625 |
БРАТАШ О.Ю. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
71 (21+12+38) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1626 |
БРАТАШЕВСЬКИЙ Р.Р. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
143 (51+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1627 |
БРАТУСЬ Р.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
129 (54+43+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
1628 |
БРАТУСЬ Я.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
116 (45+34+37) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1629 |
БРАТУШКА Д.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
86 (20+14+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1630 |
БРАТУШКА Д.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
143 (49+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1631 |
БРЕК А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
94 (51+25+18) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1632 |
БРЕК В.С. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
44 (22+18+4) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1633 |
БРЕНЬ В.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
163 (54+51+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1634 |
БРЕУС Є.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
135 (54+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1635 |
БРЕУС І.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1636 |
БРЕУС К.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1637 |
БРЕЧКА Д.Р. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1638 |
БРИЖИК А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1639 |
БРИЖИК Ю.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
1640 |
БРИЖИК Я.М. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
6 |
92 (35+29+28) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1641 |
БРИЛЬ Є.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
9 |
48 (18+17+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1642 |
БРИЛЬОВА І.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
115 (36+48+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1643 |
БРИНЗЕЙ М.В. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
8 |
92 (30+48+14) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1644 |
БРИТКОВА І.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
133 (51+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
1645 |
БРИТОВА А.О. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
11 |
86 (39+19+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1646 |
БРИТОВА О.О. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
11 |
108 (33+39+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1647 |
БРИЧЕНКО М.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1648 |
БРИЧКА К.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1649 |
БРИЧКА Н.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
74 (30+26+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1650 |
БРОВА О.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
101 (43+26+32) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1651 |
БРОВАРНИК А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1652 |
БРОВІЧЕВА Т.Р. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
168 (58+52+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1653 |
БРОВЧЕНКО І.О. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
4 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
1654 |
БРОДСЬКА А.Д. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1655 |
БРОННІКОВА А.В. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
8 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1656 |
БРОННІКОВА А.К. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
100 (30+34+36) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1657 |
БРУДКОВ Н.К. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
114 (24+36+54) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1658 |
БРУЄВ М.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1659 |
БРУЄВА А.С. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
8 |
59 (30+7+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1660 |
БРУЄВА А.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
7 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
1661 |
БРУЖИНСЬКА А.А. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
8 |
87 (24+34+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1662 |
БРУКВА Т.Б. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
75 (15+27+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1663 |
БРУНЬОВА З.О. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
7 |
151 (48+51+52) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1664 |
БРУНЬОВА К.Ю. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
9 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1665 |
БРУСЕНКО В.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1666 |
БРУСОВЦОВА К.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1667 |
БРУШНЕВСЬКИЙ Д.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
80 (39+19+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1668 |
БРУЯК А.Є. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1669 |
БРЦИЄВА Х.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1670 |
БРЬОХОВА В.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
159 (47+52+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1671 |
БРЮШЕНКО К.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
1672 |
БРЯЗКУН М.Р. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1673 |
БРЯЗКУН Н.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1674 |
БРЯНГІНА А.Р. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
1675 |
БСЕСО А.З. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1676 |
БСЕСО Я.З. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
98 (36+37+25) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1677 |
БТДНИК Л.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
49 (12+13+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1678 |
БУБЕНЕЦЬ А.А. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
4 |
63 (24+17+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1679 |
БУБЕНЕЦЬ О.А. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
10 |
79 (15+30+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1680 |
БУБЕНЩИКОВ Д.Є. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
103 (36+48+19) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1681 |
БУБЛИК А.Г. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
138 (48+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
1682 |
БУБЛИК А.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
145 (49+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1683 |
БУБЛИК В.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
8 |
86 (36+20+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1684 |
БУБЛИК В.С. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
132 (48+55+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1685 |
БУБЛИК Д.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1686 |
БУБЛИК Д.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1687 |
БУБЛИК Н.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
142 (45+37+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1688 |
БУБНОВ С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
127 (48+32+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
1689 |
БУБНОВА А.Є. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1690 |
БУБНОВА І.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
91 (21+31+39) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1691 |
БУБНОВА Р.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
6 |
58 (21+12+25) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1692 |
БУГАЄВСЬКА А.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
11 |
61 (12+30+19) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
1693 |
БУГАЄВСЬКА В.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
125 (45+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
1694 |
БУГАЄНКО Д.В. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
11 |
29 (3+18+8) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1695 |
БУГАЄНКО М.О. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
7 |
76 (42+24+10) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1696 |
БУГАЄНКО О.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
3 |
112 (37+31+44) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1697 |
БУГАЄНКО О.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
145 (42+52+51) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1698 |
БУГАЄНКО Р.Ф. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
133 (42+31+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
1699 |
БУГАЙ В.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
161 (49+54+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1700 |
БУГАЙ Д.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
52 (13+23+16) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
1701 |
БУГАЙ О.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
100 (34+29+37) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1702 |
БУГАЙ Т.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
141 (48+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
1703 |
БУГАЙОВ А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1704 |
БУГАЙОВ Б.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1705 |
БУГАЙОВА В.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1706 |
БУГАЙЧЕНКО Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
135 (57+34+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1707 |
БУГАКОВА О.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
105 (45+39+21) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1708 |
БУГЕРА Б.К. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
6 |
122 (34+51+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1709 |
БУГИР А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
70 (29+21+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1710 |
БУГРИМЕНКО І.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1711 |
БУДАКОВА А.Ю. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
11 |
92 (21+39+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1712 |
БУДАКОВА Д.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
59 (15+16+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1713 |
БУДАКОВА Ю.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
81 (27+26+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1714 |
БУДАНОВ І.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
34 (4+14+16) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1715 |
БУДЕННИЙ Н.Ю. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1716 |
БУДЗАК Д.О. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
4 |
114 (40+30+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
1717 |
БУДИК А.К. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
9 |
119 (45+37+37) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1718 |
БУДИШЕВСКАЯ А.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1719 |
БУДІЛОВСЬКИЙ О.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
145 (47+38+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1720 |
БУДКО В.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
98 (30+38+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1721 |
БУДКО Д.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1722 |
БУДКО О.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
116 (27+37+52) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
1723 |
БУДНИК А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
86 (35+23+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1724 |
БУДНИК М.І. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
32 (14+12+6) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1725 |
БУДНІК А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1726 |
БУДНІК Д.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1727 |
БУДНІК М.В. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
3 |
37 (14+17+6) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1728 |
БУДНЯК П.Г. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
84 (39+15+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1729 |
БУДЬОННА А.Б. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
99 (41+30+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1730 |
БУДЬОННИЙ А.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
6 |
91 (34+22+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1731 |
БУДЬОННИЙ Ю.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1732 |
БУДЮКОВ Т.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
106 (54+39+13) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1733 |
БУДЮКОВА Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
132 (60+41+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1734 |
БУДЮКОВА К.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
113 (51+32+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1735 |
БУДЯК А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
116 (28+28+60) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
1736 |
БУДЯК А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
110 (26+39+45) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1737 |
БУДЯК Д.В. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1738 |
БУДЯК І.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1739 |
БУДЯКОВА А.Ю. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
4 |
109 (31+32+46) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
1740 |
БУДЯНСЬКИЙ І.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
93 (34+19+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1741 |
БУЗОВА В.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
84 (35+11+38) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
1742 |
БУЗОВА Л.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
121 (43+34+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1743 |
БУЗОВСЬКА К. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1744 |
БУЗОВСЬКА М.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
116 (26+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1745 |
БУЗУЛЮК Т.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1746 |
БУЗЮК А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
144 (60+46+38) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1747 |
БУЙВАЛ А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
60 (6+15+39) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
1748 |
БУЙВАЛ Н.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1749 |
БУЙВАЛ С.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
1750 |
БУЙКОВА Д.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
131 (52+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
1751 |
БУЙЧЕНКО С.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
92 (32+36+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1752 |
БУКАТ В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
92 (24+40+28) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1753 |
БУКАТА Д.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
79 (44+17+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1754 |
БУКАТА К.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1755 |
БУКИР О.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1756 |
БУКИРЬ М.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
94 (12+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1757 |
БУКОВСЬКА А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1758 |
БУКРЄЄВА А.В. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
8 |
79 (36+22+21) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1759 |
БУКУСЕНКО В.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1760 |
БУЛА Д.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1761 |
БУЛАВА Т.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
87 (30+33+24) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
1762 |
БУЛАВЕНКО Є.Є. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
10 |
62 (12+31+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1763 |
БУЛАН А.М. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
101 (33+32+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1764 |
БУЛАНОВИЧ Л.Д. |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
6 |
71 (18+15+38) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
1765 |
БУЛАТ М.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1766 |
БУЛАХ В.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
132 (44+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
1767 |
БУЛАХ В.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
101 (42+24+35) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1768 |
БУЛАХ Р.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1769 |
БУЛАШЕНКО М.И. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
11 |
107 (30+35+42) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
1770 |
БУЛГАКОВ Є.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
52 (28+12+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1771 |
БУЛИГА Б.В. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
6 |
124 (54+34+36) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1772 |
БУЛИГА І.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
118 (48+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1773 |
БУЛИГІНА К.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
47 (15+7+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1774 |
БУЛИГІНА О.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
7 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1775 |
БУЛИМ І.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
124 (48+39+37) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
1776 |
БУЛИУХ М.Е. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
5 |
122 (40+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
1777 |
БУЛІПОП А.Д. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1778 |
БУЛІХОВА П.І. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
1779 |
БУЛЬЧАНСЬКА А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
153 (54+42+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1780 |
БУНДЮК Т.Ю. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
11 |
79 (21+39+19) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1781 |
БУНДЮК Я.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
151 (55+38+58) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
1782 |
БУНЬ М.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
89 (21+33+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1783 |
БУР А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
121 (26+49+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
1784 |
БУР М.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
144 (57+33+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1785 |
БУРДА П.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
94 (12+31+51) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
1786 |
БУРДАВІЦИНА В.М. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
124 (40+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1787 |
БУРДЕНКО М.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1788 |
БУРДИГА Н.Р. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1789 |
БУРДЮГ К.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
100 (42+26+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1790 |
БУРДЮГ О.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
120 (33+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1791 |
БУРИК А.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1792 |
БУРИК В.В. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
7 |
55 (30+8+17) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1793 |
БУРИК Д.М. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
8 |
90 (36+34+20) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1794 |
БУРИК Д.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
104 (20+60+24) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1795 |
БУРИК Д.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
157 (51+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1796 |
БУРИК К.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1797 |
БУРИК М.П. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
60 (22+14+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1798 |
БУРИК О.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
31 (12+5+14) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1799 |
БУРИК Р.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1800 |
БУРИК Т.О. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
3 |
87 (43+16+28) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1801 |
БУРИМ Г.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1802 |
БУРИМ Є.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
85 (15+48+22) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1803 |
БУРИМ К.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1804 |
БУРИНСЬКИЙ В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
43 (9+13+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1805 |
БУРИНСЬКИЙ О.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
41 (9+19+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1806 |
БУРКОТЕНКО О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1807 |
БУРКУН К.Р. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
5 |
79 (27+29+23) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1808 |
БУРЛАКА В.Є. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
111 (21+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
1809 |
БУРЛАКА О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
95 (48+28+19) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1810 |
БУРЛАКА О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
86 (30+39+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1811 |
БУРЛАКОВ В.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
48 (22+14+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1812 |
БУРЛАКОВ Є.С. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1813 |
БУРЛИК І.С. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
106 (26+30+50) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1814 |
БУРЛЮК Я.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1815 |
БУРМАКА В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1816 |
БУРМАКА М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
109 (45+18+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
1817 |
БУРМАКА М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
109 (45+18+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
1818 |
БУРМАКИ І.Б. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
56 (21+15+20) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1819 |
БУРНОВ В.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1820 |
БУРНОС Я.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
59 (12+24+23) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1821 |
БУРСУК Є.Є. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1822 |
БУРСУК О.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1823 |
БУРСУК С.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
81 (32+9+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1824 |
БУРЧАК Т.В. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1825 |
БУРШТВЕК М.В. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
1 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1826 |
БУРЯ Б.Ю. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1827 |
БУРЯК А.Є. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
66 (26+16+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1828 |
БУРЯНОВА С.Є. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
108 (27+48+33) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1829 |
БУРЯС В.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
163 (55+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1830 |
БУРЯЧЕНКО К.А. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
122 (53+25+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1831 |
БУСЕНКО І.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
86 (31+32+23) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1832 |
БУСОВ Д.Д. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
88 (39+24+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1833 |
БУТ В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
157 (57+40+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
1834 |
БУТ Д.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
99 (42+37+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1835 |
БУТ О.М. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
5 |
69 (25+24+20) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1836 |
БУТ С.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
84 (35+29+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1837 |
БУТЕНКО А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1838 |
БУТЕНКО А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1839 |
БУТЕНКО В.Р. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
7 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1840 |
БУТЕНКО К.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
64 (18+26+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1841 |
БУТКО А.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
153 (51+44+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1842 |
БУТКО А.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
139 (41+43+55) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
1843 |
БУТКО В.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
54 (24+20+10) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1844 |
БУТКО В.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1845 |
БУТКО Д.М. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
76 (23+21+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1846 |
БУТКО Д.Я. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
69 (25+20+24) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
1847 |
БУТКО І.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
37 (21+8+8) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1848 |
БУТКО К.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
139 (53+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1849 |
БУТКО С.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
109 (43+32+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1850 |
БУТОВ А.І. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
89 (15+28+46) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
1851 |
БУТОВ БВ. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
3 |
121 (45+26+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
1852 |
БУТОВ Є.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
97 (23+29+45) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
1853 |
БУТОВА А.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
109 (34+21+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1854 |
БУТОВА Є.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1855 |
БУТОВА К.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
31 (16+6+9) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1856 |
БУТОВА К.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
3 |
59 (12+23+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1857 |
БУХАНЕЦЬ В.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
70 (17+21+32) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1858 |
БУХАНЕЦЬ І.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
8 |
92 (18+37+37) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1859 |
БУХАНІСТА А.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
7 |
75 (30+25+20) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1860 |
БУХАНЦЕВА Л.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1861 |
БУЦ А.А. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
6 |
83 (29+21+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1862 |
БУЦ В.А. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
4 |
69 (27+12+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1863 |
БУЦ В.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1864 |
БУЦ Д.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
94 (16+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1865 |
БУЦ Д.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
84 (18+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1866 |
БУЦЕНКО Т.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
63 (30+20+13) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
1867 |
БУЦИК А.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
9 |
108 (33+39+36) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1868 |
БУЦИК І.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
10 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1869 |
БУЦИК К.М. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1870 |
БУЦЬКА В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
131 (45+28+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1871 |
БУЧИНСЬКА С.І. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1872 |
БУЧМАНОВА А.А. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
7 |
68 (24+13+31) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
1873 |
БУЧУК Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
71 (24+24+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1874 |
БУША М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
41 (12+10+19) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1875 |
БУША М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
41 (12+10+19) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
1876 |
БУШУЙ В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
61 (16+22+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1877 |
БУЮН Д.О. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
134 (54+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
1878 |
БУЯНОВСЬКА А.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
39 (12+11+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1879 |
ВАВІЛА О.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
7 |
92 (30+34+28) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
1880 |
ВАВРЕНЮК Д.В. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
4 |
83 (38+23+22) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1881 |
ВАГІН Б.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1882 |
ВАГІНА Р.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
59 (21+20+18) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1883 |
ВАГЛАЙ А.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
106 (33+39+34) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1884 |
ВАДЬКО К.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
83 (19+30+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1885 |
ВАЕЩНКО Б.П. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
102 (48+22+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1886 |
ВАЙЛО К.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
5 |
152 (51+41+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1887 |
ВАКАЛ Є.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
107 (36+31+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1888 |
ВАКАЛ І.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
139 (47+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1889 |
ВАКУЛА А.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
10 |
136 (30+60+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
1890 |
ВАКУЛА Е.Р. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
63 (35+16+12) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1891 |
ВАКУЛА Т.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
103 (48+42+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1892 |
ВАКУЛЕНКО А.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
9 |
42 (6+8+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1893 |
ВАКУЛЕНКО Д.В. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
8 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
1894 |
ВАКУЛЕНКО Н.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
4 |
49 (18+9+22) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1895 |
ВАКУЛЕНКО С.О. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1896 |
ВАКУЛІШИН Д.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
117 (45+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1897 |
ВАКУЛІШИН Д.Д. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
9 |
88 (30+35+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1898 |
ВАКУЛІШИНА Ю.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
74 (24+19+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1899 |
ВАЛЕНЗІК А.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
9 |
86 (27+31+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1900 |
ВАЛІАХМЕТОВА А.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
1901 |
ВАЛІВАХА А.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
98 (29+29+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1902 |
ВАЛІЄВ А.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
109 (42+27+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1903 |
ВАЛІЄВ В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
115 (37+30+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1904 |
ВАЛІЄВ В.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1905 |
ВАЛІЙОВА Є.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
59 (29+8+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1906 |
ВАЛІТА А.А. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
9 |
83 (21+32+30) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1907 |
ВАЛЛО Ї.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
157 (51+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1908 |
ВАЛОВА А.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
94 (16+48+30) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1909 |
ВАЛОВА К.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
40 (3+22+15) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
1910 |
ВАЛОВИЙ Р.Є. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
99 (31+20+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
1911 |
ВАЛЬКОВ М |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
7 |
29 (12+14+3) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1912 |
ВАЛЬКОВА А.О. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
4 |
133 (57+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
1913 |
ВАЛЮХ А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
115 (33+48+34) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1914 |
ВАЛЮХ Б.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
110 (36+34+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1915 |
ВАЛЮХ В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1916 |
ВАЛЮХ В.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
142 (48+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
1917 |
ВАЛЮХ В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
125 (48+31+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1918 |
ВАЛЮХ І.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
120 (33+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1919 |
ВАЛЮХ І.Г. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
86 (36+30+20) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1920 |
ВАЛЮХ І.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1921 |
ВАЛЮХ М.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
110 (27+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1922 |
ВАЛЮХ О.М. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
1923 |
ВАЛЮХ Р.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1924 |
ВАЛЮХ С.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
9 |
79 (21+39+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1925 |
ВАЛЮХ Ю.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
123 (40+37+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1926 |
ВАНГОРОДСЬКА К.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1927 |
ВАНГОРОДСЬКА О.А. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
119 (41+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
1928 |
ВАНДИК А.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
130 (42+38+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1929 |
ВАНДІН Є.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
98 (30+34+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1930 |
ВАНІДОВСЬКИЙ Р.Н. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1931 |
ВАНІН Д.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
1932 |
ВАРАВА П.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
91 (25+32+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1933 |
ВАРАВЕНКО В.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1934 |
ВАРАВЕНКО В.Є. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
1935 |
ВАРАВКА В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
85 (9+42+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1936 |
ВАРАВКА М.С. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
3 |
100 (50+26+24) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1937 |
ВАРАКА А.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
100 (39+31+30) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
1938 |
ВАРАКА В.В. |
19336 |
м. Суми |
Біловодський НВК |
9 |
69 (15+29+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1939 |
ВАРАКУТА К.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
80 (29+29+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1940 |
ВАРАКУТА Л.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1941 |
ВАРВАРИЧ А.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
70 (18+36+16) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1942 |
ВАРВАРИЧ К.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
58 (18+14+26) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1943 |
ВАРДАЄВ І.Р. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1944 |
ВАРЕНИК А.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
65 (27+17+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1945 |
ВАРЕНИК А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
80 (15+25+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1946 |
ВАРЕНИК Д.Д. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
94 (36+40+18) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1947 |
ВАРЕНИК М. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1948 |
ВАРЕНИК М.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
106 (30+28+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1949 |
ВАРЕНИК О.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
62 (25+17+20) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
1950 |
ВАРЕНИЦЯ Н.М. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
9 |
38 (15+10+13) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1951 |
ВАРЛАКОВА А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1952 |
ВАРЛАМОВА І.Є. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1953 |
ВАРНІЧЕСКУ П.К. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
91 (24+35+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1954 |
ВАРУХА М.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1955 |
ВАРЮХНО Є.Д. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
77 (29+26+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1956 |
ВАСЕЛЮК О.І. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
2 |
96 (18+36+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1957 |
ВАСЕНЬОВ К.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
1958 |
ВАСИКЕЦЬ К.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
137 (39+46+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1959 |
ВАСИЛЕГА С.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
6 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1960 |
ВАСИЛЕНКА А.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
78 (29+23+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1961 |
ВАСИЛЕНКО А |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
5 |
131 (51+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
1962 |
ВАСИЛЕНКО А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
67 (18+28+21) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
1963 |
ВАСИЛЕНКО А.В. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1964 |
ВАСИЛЕНКО А.Є. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
73 (23+26+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1965 |
ВАСИЛЕНКО А.І. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
11 |
104 (33+39+32) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1966 |
ВАСИЛЕНКО А.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
139 (52+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1967 |
ВАСИЛЕНКО А.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
157 (51+52+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1968 |
ВАСИЛЕНКО А.С. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
9 |
51 (27+8+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1969 |
ВАСИЛЕНКО Б.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
9 |
101 (33+40+28) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
1970 |
ВАСИЛЕНКО Б.С. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
3 |
60 (21+13+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
1971 |
ВАСИЛЕНКО В.Б. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
103 (30+46+27) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1972 |
ВАСИЛЕНКО В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
89 (41+24+24) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1973 |
ВАСИЛЕНКО В.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1974 |
ВАСИЛЕНКО В.П. |
19514 |
м. Глухів |
Суходільський НВК |
8 |
115 (36+42+37) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1975 |
ВАСИЛЕНКО Д.Б. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
95 (27+46+22) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
1976 |
ВАСИЛЕНКО Д.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
10 |
109 (33+31+45) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1977 |
ВАСИЛЕНКО Д.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
120 (46+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
1978 |
ВАСИЛЕНКО Д.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
85 (31+20+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1979 |
ВАСИЛЕНКО Д.О. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
1 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
1980 |
ВАСИЛЕНКО Е.А. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1981 |
ВАСИЛЕНКО Є.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
144 (46+40+58) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1982 |
ВАСИЛЕНКО І.О. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
1983 |
ВАСИЛЕНКО І.Р. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
116 (42+37+37) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
1984 |
ВАСИЛЕНКО К.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
154 (60+42+52) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1985 |
ВАСИЛЕНКО М.І. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
1986 |
ВАСИЛЕНКО М.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
105 (36+42+27) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
1987 |
ВАСИЛЕНКО М.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
67 (28+21+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1988 |
ВАСИЛЕНКО О.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
105 (34+40+31) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
1989 |
ВАСИЛЕНКО П.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
139 (48+37+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
1990 |
ВАСИЛЕНКО С.О. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1991 |
ВАСИЛЕНКО Х.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
72 (15+26+31) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
1992 |
ВАСИЛЕЦЬ А.Ю. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
58 (12+20+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
1993 |
ВАСИЛЕЦЬ Б.С. |
19311 |
м. Суми |
Бездрицька ЗОШ |
7 |
90 (30+43+17) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
1994 |
ВАСИЛЕЦЬ В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
7 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
1995 |
ВАСИЛЄНКО С.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
112 (51+37+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1996 |
ВАСИЛИШИН Д.Р. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
102 (36+26+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
1997 |
ВАСИЛЬЕВ О.Г. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
1998 |
ВАСИЛЬЄВ Б.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
9 |
31 (6+14+11) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
1999 |
ВАСИЛЬЄВ В.В. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
8 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2000 |
ВАСИЛЬЄВ В.І. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2001 |
ВАСИЛЬЄВ К.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
152 (56+60+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2002 |
ВАСИЛЬЄВ О.О. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
8 |
90 (30+37+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2003 |
ВАСИЛЬЄВА А.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2004 |
ВАСИЛЬЄВА С.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
82 (31+17+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2005 |
ВАСИЛЬКІВСЬКА А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
125 (31+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
2006 |
ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ О.Р. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
69 (18+31+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2007 |
ВАСИЛЬКО О.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2008 |
ВАСИЛЬОНОК Я.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
23 (12+2+9) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2009 |
ВАСИЛЬЦОВ Д.Д. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
10 |
70 (18+24+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2010 |
ВАСИЛЬЦОВА Т.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2011 |
ВАСИЛЬЦОВА Т.Ю. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
10 |
67 (18+17+32) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2012 |
ВАСИЛЬЦОВА Ю.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2013 |
ВАСИЛЬЧЕНКО А.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2014 |
ВАСИЛЬЧЕНКО А.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2015 |
ВАСИЛЬЧЕНКО А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
132 (36+41+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2016 |
ВАСИЛЬЧЕНКО В.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2017 |
ВАСИЛЬЧЕНКО В.І. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2018 |
ВАСИЛЬЧЕНКО В.М. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
6 |
102 (34+34+34) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2019 |
ВАСИЛЬЧЕНКО В.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
6 |
149 (46+51+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2020 |
ВАСИЛЬЧЕНКО Д.І. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
7 |
99 (54+31+14) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2021 |
ВАСИЛЬЧЕНКО І.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
118 (54+26+38) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2022 |
ВАСИЛЬЧЕНКО М.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
155 (51+48+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2023 |
ВАСИЛЬЧЕНКО М.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
70 (15+17+38) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2024 |
ВАСИЛЬЧЕНКО О.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
9 |
83 (27+33+23) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2025 |
ВАСИЛЬЧЕНКО С.А. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
82 (16+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2026 |
ВАСИЛЬЧЕНКО Я.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
115 (42+23+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2027 |
ВАСИЛЮК В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2028 |
ВАСИН Т.А. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
9 |
71 (18+25+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2029 |
ВАСІН А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
10 |
82 (15+36+31) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2030 |
ВАСІН Н.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2031 |
ВАСІНА А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
61 (18+22+21) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2032 |
ВАСІНА А.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2033 |
ВАСІНА Д.Є. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2034 |
ВАСКІВСЬКА Н.В. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
6 |
170 (52+60+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2035 |
ВАСЬКО А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
48 (21+16+11) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
2036 |
ВАСЬКОВ Є.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
55 (24+11+20) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2037 |
ВАСЬКОВА В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2038 |
ВАСЮК І.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
80 (8+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2039 |
ВАСЮК І.О. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2040 |
ВАСЮКОВА Д.В. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2041 |
ВАСЮТА М.С. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2042 |
ВАСЮТЕНКО Б.П. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2043 |
ВАСЮТЕНКО О.Д. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
140 (51+35+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2044 |
ВАСЮХНО М.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
117 (42+46+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2045 |
ВАСЮХНО Ю.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
142 (50+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
2046 |
ВАСЯНОВИЧ А.П. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
135 (44+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
2047 |
ВАСЯНОВИЧ О.П. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
96 (22+38+36) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2048 |
ВАТИЛИК В.В. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
7 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
2049 |
ВАХНО О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
109 (42+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
2050 |
ВАХНЮК А.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2051 |
ВАШНЬОВ Р.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
138 (49+39+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
2052 |
ВАЩЕНКО А.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2053 |
ВАЩЕНКО А.В. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2054 |
ВАЩЕНКО А.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
85 (27+27+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2055 |
ВАЩЕНКО А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2056 |
ВАЩЕНКО Б.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
140 (51+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
2057 |
ВАЩЕНКО Б.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2058 |
ВАЩЕНКО Д.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
115 (43+34+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2059 |
ВАЩЕНКО Д.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
140 (52+44+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
2060 |
ВАЩЕНКО Є.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
111 (21+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2061 |
ВАЩЕНКО І.Р. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
106 (27+36+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2062 |
ВАЩЕНКО К.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
88 (30+37+21) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2063 |
ВАЩЕНКО К.Р. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
85 (34+31+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2064 |
ВАЩЕНКО М.Б. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
126 (49+33+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2065 |
ВАЩЕНКО М.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
110 (30+32+48) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
2066 |
ВАЩЕНКО П.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
134 (41+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2067 |
ВАЩЕНКО П.І. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2068 |
ВАЩЕНКО С.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
94 (41+27+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2069 |
ВАЩЕНКО Т.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
94 (30+28+36) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2070 |
ВАЩЕНКО Я.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2071 |
ВАЩЕНКО Я.І. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
122 (35+43+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
2072 |
ВАЩИК А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
72 (9+27+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2073 |
ВДОВІН І.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
133 (45+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2074 |
ВЕГЕРА М.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2075 |
ВЕГЕРА О.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
104 (14+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2076 |
ВЕГЕРА С.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
113 (41+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2077 |
ВЕДМЕДЕРА Б.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
135 (51+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2078 |
ВЕДМІДЕРА С.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
163 (51+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2079 |
ВЕДМІДЬ В.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2080 |
ВЕДМІДЬ Є.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
176 (60+60+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2081 |
ВЕДМІДЬ М.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
68 (9+17+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2082 |
ВЕДМІДЬ О.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
56 (9+16+31) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2083 |
ВЕДМІДЬ О.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
115 (39+42+34) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
2084 |
ВЕДМІДЬ С.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
81 (21+27+33) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2085 |
ВЕЗЕЛЬ В.Д. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2086 |
ВЕКЛЕНКО О.І. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
4 |
156 (57+45+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2087 |
ВЕКЛЕНКО О.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
32 (24+8+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2088 |
ВЕЛЕС М.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
121 (42+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2089 |
ВЕЛЕСЬ В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
103 (24+39+40) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
2090 |
ВЕЛЕСЬ О.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2091 |
ВЕЛИГОНЬ Д.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2092 |
ВЕЛИКОДНА А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2093 |
ВЕЛИКОДНА А.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
9 |
79 (12+36+31) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2094 |
ВЕЛИКОДНА А.Г. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
106 (36+23+47) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
2095 |
ВЕЛИКОДНА К.П. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
10 |
78 (12+27+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2096 |
ВЕЛИКОДНА М.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
153 (49+52+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2097 |
ВЕЛИКОДНА О.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2098 |
ВЕЛИКОДНА С.Г. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
91 (33+6+52) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
2099 |
ВЕЛИКОДНИЙ В.В. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
8 |
101 (42+31+28) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2100 |
ВЕЛИКОДНИЙ Д.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2101 |
ВЕЛИКОДНИЙ І.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2102 |
ВЕЛИКОДНИЙ С.П. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
8 |
70 (24+28+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2103 |
ВЕЛИКОНЬ В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
67 (30+23+14) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
2104 |
ВЕЛИКОРОД В.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
74 (30+13+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2105 |
ВЕЛИКОРОД Д.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2106 |
ВЕЛИКОРОД О.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2107 |
ВЕЛИТЧЕНКО О.Г. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
43 (24+17+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2108 |
ВЕЛИЧКО А.Г. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2109 |
ВЕЛИЧКО А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2110 |
ВЕЛИЧКО В.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
7 |
93 (48+25+20) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2111 |
ВЕЛИЧКО В.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
88 (41+19+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2112 |
ВЕЛИЧКО В.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
113 (31+38+44) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
2113 |
ВЕЛИЧКО В.О. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
4 |
91 (38+23+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2114 |
ВЕЛИЧКО В.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
85 (39+14+32) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2115 |
ВЕЛИЧКО Д.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2116 |
ВЕЛИЧКО Д.О. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
2117 |
ВЕЛИЧКО Д.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
6 |
93 (36+29+28) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2118 |
ВЕЛИЧКО М.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
116 (28+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2119 |
ВЕЛИЧКО М.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
67 (27+17+23) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2120 |
ВЕЛИЧКО М.М. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
7 |
86 (18+35+33) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2121 |
ВЕЛИЧКО М.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2122 |
ВЕЛИЧКО О.А. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
10 |
131 (45+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2123 |
ВЕЛИЧКО С.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
169 (60+51+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2124 |
ВЕЛИЧКО С.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
169 (60+51+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2125 |
ВЕЛИЧКО Я.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
117 (37+37+43) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2126 |
ВЕЛІЖЕНКО А.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2127 |
ВЕЛІТЧЕНКО Д.С. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
5 |
106 (39+38+29) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2128 |
ВЕЛІТЧЕНКО Л.І. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
6 |
121 (39+39+43) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
2129 |
ВЕЛІТЧЕНКО М.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2130 |
ВЕЛІТЧЕНКО О.О. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
6 |
68 (27+19+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2131 |
ВЕЛІТЧЕНКО С.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2132 |
ВЕЛІТЧЕНКО Ю.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
102 (21+33+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2133 |
ВЕЛІЧЕНКО М.О. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
6 |
149 (46+45+58) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2134 |
ВЕНГЕРОВСЬКА Л.В. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
6 |
53 (26+14+13) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2135 |
ВЕНЕДІКТОВА Д.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2136 |
ВЕНЗИК І.Я. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
133 (51+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2137 |
ВЕРБИЦКИЙ Я.І. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
112 (28+40+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2138 |
ВЕРБИЦЬКА А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
53 (18+14+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2139 |
ВЕРБИЦЬКА В.О. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
4 |
119 (51+32+36) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
2140 |
ВЕРБИЦЬКА Д.І. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
93 (33+16+44) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
2141 |
ВЕРБИЦЬКА С.С. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
4 |
147 (51+38+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2142 |
ВЕРБИЦЬКИЙ Є.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2143 |
ВЕРБИЦЬКИЙ К.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
89 (36+28+25) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
2144 |
ВЕРБИЦЬКИЙ М.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2145 |
ВЕРБЦЬКА С.І. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
104 (44+36+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2146 |
ВЕРГУН С.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2147 |
ВЕРДИБОЖЕНКО А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
159 (60+51+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2148 |
ВЕРЕЗУБ Н.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
49 (12+26+11) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2149 |
ВЕРЕЙКІН М.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2150 |
ВЕРЕМІЄНКО А.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2151 |
ВЕРЕМІЄНКО Є.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
40 (10+12+18) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
2152 |
ВЕРЕМІЄНКО Т.Г. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
4 |
112 (30+38+44) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
2153 |
ВЕРЕМІЙ Р.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
134 (44+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2154 |
ВЕРЕТЕНИК Ю.О. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
2155 |
ВЕРЕТЕННИК І.С. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2156 |
ВЕРЕТЕННІКОВА А.В. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
3 |
109 (35+30+44) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
2157 |
ВЕРЕТЬОННИК Я.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
8 |
139 (42+48+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2158 |
ВЕРЕЩАГА С.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2159 |
ВЕРЕЩАК В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
112 (30+45+37) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2160 |
ВЕРЕЩАКА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
166 (56+54+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2161 |
ВЕРЕЩАКА О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
114 (60+54+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
2162 |
ВЕРЕЩАКА Т.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
93 (45+26+22) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2163 |
ВЕРЕЩАКА Я.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2164 |
ВЕРЕЩАКА Я.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2165 |
ВЕРЕЩИНСЬКИЙ Р.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
94 (28+48+18) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2166 |
ВЕРНИГОР Д.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2167 |
ВЕРНИГОРА Д.І. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
95 (28+39+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2168 |
ВЕРНИГОРА Ю.Є. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
4 |
99 (27+26+46) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
2169 |
ВЕРНИДУБ А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
161 (57+52+52) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2170 |
ВЕРНИДУБ Є.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
74 (21+19+34) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2171 |
ВЕРНИДУБ П.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2172 |
ВЕРОЗУБОВ А.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
65 (24+20+21) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2173 |
ВЕРТІЄВЕЦЬ М.С. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
9 |
106 (33+31+42) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2174 |
ВЕРТІЙ В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2175 |
ВЕРТІЙ Є.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
89 (33+19+37) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2176 |
ВЕРТЮЧЕНКО А.Р. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
11 |
115 (30+43+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
2177 |
ВЕРХОВ В.Д. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
7 |
76 (30+23+23) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2178 |
ВЕРХОВ К.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2179 |
ВЕРХОВА А. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
4 |
123 (39+32+52) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
2180 |
ВЕРХОГЛЯД А.Р. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
80 (38+26+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2181 |
ВЕРХОГЛЯД А.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
53 (15+24+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2182 |
ВЕРХУША Ю.С. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
9 |
63 (15+26+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2183 |
ВЕРЧАК А.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2184 |
ВЕРЬОВКА М.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
6 |
87 (28+31+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2185 |
ВЕРЬОВКА С.М. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
2186 |
ВЕСЕЛКІН А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
86 (21+31+34) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2187 |
ВЕСНЕНКО В.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2188 |
ВЕСПАЛОВ В.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
5 |
155 (57+46+52) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
2189 |
ВЕТУШКА А.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
125 (40+43+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
2190 |
ВЕЧІРКО І.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
116 (50+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2191 |
ВЕЧОРКА А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2192 |
ВЕЧОРКА М.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
97 (38+19+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2193 |
ВЕЧОРКО В.В. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
2194 |
ВЄРЄІНА С.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2195 |
ВЄРТІКОВ М.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
91 (37+12+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
2196 |
ВЄРТЇКОВ А.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2197 |
ВЄТОХ С.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
109 (33+37+39) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2198 |
ВЄТРОВ А.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2199 |
ВЄТРОВА А.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2200 |
ВЄТРОВА А.І. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
7 |
97 (30+34+33) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2201 |
ВЄТРОВА А.О. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
7 |
66 (18+25+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2202 |
ВЄТРОВА А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
143 (49+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2203 |
ВЄТРОВА Ю.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
103 (27+34+42) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2204 |
ВИГІВСЬКА А.В. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
100 (16+48+36) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
2205 |
ВИГЛАЗОВ В.Р. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
135 (45+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
2206 |
ВИГОНЯЙЛО В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2207 |
ВИДИШ М.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
122 (31+39+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2208 |
ВИДРЯ С.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
115 (36+48+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2209 |
ВИДРЯ Т.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
45 (9+11+25) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2210 |
ВИДЮК А.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
11 |
109 (30+42+37) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
2211 |
ВИКТОРЕНКО О.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
102 (33+36+33) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2212 |
ВИНИЧЕНКО Е.П. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
92 (32+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2213 |
ВИНИЧЕНКО О.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2214 |
ВИННИК Є. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2215 |
ВИННИККРУПЧАН А.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
5 |
96 (30+35+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2216 |
ВИННИККРУПЧАН А.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
100 (28+24+48) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
2217 |
ВИННИЧЕНКО Є.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
8 |
79 (30+28+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2218 |
ВИННИЧЕНКО К.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
9 |
43 (15+23+5) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2219 |
ВИНОГРАД Д.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2220 |
ВИНОГРАД М.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
81 (35+20+26) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2221 |
ВИНОГРАДНА К.А. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
3 |
137 (49+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
2222 |
ВИНОГРАДСЬКИЙ В.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2223 |
ВИПІРАЙЛО А.Ю. |
19311 |
м. Суми |
Бездрицька ЗОШ |
8 |
110 (36+35+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2224 |
ВИРОВЕЦЬ О.В. |
19427 |
м. Білопілля |
Ободівський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
89 (21+34+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2225 |
ВИСОКА А.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
117 (45+37+35) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2226 |
ВИСОКОС Є.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
2227 |
ВИСОКОСА К.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
5 |
93 (40+17+36) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2228 |
ВИСОЦЬКА А.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
111 (24+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
2229 |
ВИСОЦЬКА А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2230 |
ВИСОЦЬКА Д.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
146 (57+31+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2231 |
ВИСОЦЬКА М.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
75 (30+17+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2232 |
ВИСОЦЬКА Я.О. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
2 |
134 (56+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
2233 |
ВИХОДЦЕВА А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
113 (31+34+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2234 |
ВИХОДЦЕВА В.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
85 (35+36+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2235 |
ВИХОДЦЕВА Т.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
74 (28+26+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2236 |
ВИХРИСТЮК В.Б. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
42 (12+11+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2237 |
ВИХРОВ П.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
10 |
107 (30+43+34) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
2238 |
ВИХРОВА А.О. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
10 |
70 (21+25+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2239 |
ВИХРОВА Р.О. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
2 |
60 (48+0+12) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2240 |
ВИХТАР Д.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2241 |
ВИШКІВСЬКИЙ В.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
97 (32+23+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2242 |
ВИШНЕВЕЦЬКА К.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
69 (33+20+16) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2243 |
ВИШНЕВСЬКА Д.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
58 (15+27+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2244 |
ВИШНЕВСЬКИЙ Б.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
153 (53+40+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2245 |
ВИШНЬОВ А.В. |
19535 |
с. Чернеччина |
Бранцівський НВК |
8 |
58 (12+10+36) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2246 |
ВИШНЬОВ М.В. |
19535 |
с. Чернеччина |
Бранцівський НВК |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
2247 |
ВИШНЬОВ О.С. |
19535 |
с. Чернеччина |
Бранцівський НВК |
6 |
98 (39+30+29) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2248 |
ВИШНЯ Є.М. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2249 |
ВИШНЯ О.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
6 |
128 (31+42+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
2250 |
ВИШНЯКОВ В.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
9 |
57 (27+13+17) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2251 |
ВІВДИЧЕНКО М.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2252 |
ВІВСННА В.І. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
55 (30+23+2) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2253 |
ВІВТОНЕНКО В.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2254 |
ВІВЧАР І.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2255 |
ВІДМЕНКО М.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
78 (21+33+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2256 |
ВІДОВИЧ Д.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
123 (43+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2257 |
ВІДУЄВ А |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
2258 |
ВІКТОРЕНКО В.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
96 (27+42+27) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2259 |
ВІЛІГОДСЬКИЙ Є.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
93 (32+28+33) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
2260 |
ВІЛІНСЬКА Ю.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2261 |
ВІЛОШАПКА В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
110 (42+37+31) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
2262 |
ВІЛЬНІКОВА А.Р. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
10 |
139 (39+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
2263 |
ВІНІЧЕНКО А.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
110 (37+36+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2264 |
ВІНІЧЕНКО В.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2265 |
ВІНІЧЕНКО Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
130 (28+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2266 |
ВІНІЧЕНКО Д.С. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
3 |
135 (55+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
2267 |
ВІНІЧЕНКО Є.Ю. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
10 |
112 (45+39+28) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
2268 |
ВІНІЧЕНКО К.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
104 (48+28+28) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
2269 |
ВІНІЧЕНКО О.Д. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
91 (24+27+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2270 |
ВІНІЧЕНКО П.В. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
3 |
134 (57+33+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
2271 |
ВІНІЧЕНКО У.В. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
4 |
151 (55+36+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2272 |
ВІННИК Д.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2273 |
ВІННИК Н.О. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2274 |
ВІННІКОВ В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
97 (15+54+28) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2275 |
ВІННІКОВ О.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
83 (39+26+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2276 |
ВІННІКОВА К.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
78 (32+20+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2277 |
ВІННІКОВА О.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
155 (55+46+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2278 |
ВІННІЧЕНКО О.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
63 (9+33+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2279 |
ВІННІЧЕНКО О.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
106 (39+25+42) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
2280 |
ВІННІЧЕНКО Ю.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2281 |
ВІРЧЕНКО А.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
2282 |
ВІРЧЕНКО М.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2283 |
ВІРЬОВКА С. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2284 |
ВІРЬОВКО Є.С. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
7 |
105 (36+26+43) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2285 |
ВІСЛЕНКО Є.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
104 (34+38+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2286 |
ВІТЕР А.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
10 |
74 (15+39+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2287 |
ВІТЕР Є.Ю. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
8 |
143 (48+54+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2288 |
ВІТЕР П.Д. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2289 |
ВІТКАЛОВА Т.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2290 |
ВІТКІВСЬКА В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
26 (14+0+12) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
2291 |
ВІТКОВСЬКИЙ А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2292 |
ВІТОРОЩУК І.М. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2293 |
ВІТЮК Б.М. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2294 |
ВІХРОВА Є.Р. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
75 (19+20+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2295 |
ВІЦЕНЯ Д.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2296 |
ВЛАДЗІЄВСЬКИЙ Д.М. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
4 |
154 (60+38+56) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2297 |
ВЛАДИСЛАВКАПЛУН К.М. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
8 |
139 (54+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2298 |
ВЛАДІМІРОВ Н.В. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
1 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2299 |
ВЛАДІМІРОВА П.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
146 (32+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2300 |
ВЛАСЕНКО А.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
3 |
63 (21+20+22) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2301 |
ВЛАСЕНКО А.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
110 (26+48+36) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2302 |
ВЛАСЕНКО А.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
127 (52+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
2303 |
ВЛАСЕНКО В.В. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
8 |
109 (54+40+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
2304 |
ВЛАСЕНКО В.І. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
130 (40+32+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
2305 |
ВЛАСЕНКО В.Р. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2306 |
ВЛАСЕНКО В.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
127 (40+47+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2307 |
ВЛАСЕНКО Д.К. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2308 |
ВЛАСЕНКО Д.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2309 |
ВЛАСЕНКО Є.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2310 |
ВЛАСЕНКО І |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
2311 |
ВЛАСЕНКО І.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2312 |
ВЛАСЕНКО К.А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
9 |
69 (24+21+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2313 |
ВЛАСЕНКО К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2314 |
ВЛАСЕНКО К.Є. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
5 |
110 (38+41+31) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2315 |
ВЛАСЕНКО К.М. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
98 (42+40+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2316 |
ВЛАСЕНКО М.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
88 (32+18+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2317 |
ВЛАСЕНКО О.М. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
8 |
100 (42+31+27) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2318 |
ВЛАСІХІНА А.Д. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
65 (24+27+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2319 |
ВЛАСКОВ С.М. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
5 |
152 (48+46+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2320 |
ВЛАСОВ Б.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2321 |
ВЛАСОВ Д.Я. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
6 |
65 (24+16+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2322 |
ВЛАСОВ Н.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2323 |
ВЛАСОВА К.О. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
128 (54+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2324 |
ВЛАСЮК В.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
106 (31+34+41) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2325 |
ВЛАШИН Д.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2326 |
ВЛЕЗЬКО Д.С. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
1 |
140 (44+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2327 |
ВЛЕЗЬКО С.Б. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2328 |
ВЛЕЗЬКО С.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
145 (42+51+52) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2329 |
ВЛЕЗЬКО Т.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2330 |
ВЛІЗЬКІВА А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2331 |
ВНУЧКОВА В.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
127 (34+43+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2332 |
ВОВК А.А. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
4 |
167 (57+50+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2333 |
ВОВК А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2334 |
ВОВК А.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
5 |
77 (27+15+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2335 |
ВОВК А.Р. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
69 (24+15+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2336 |
ВОВК В.В. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
5 |
136 (48+44+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2337 |
ВОВК В.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
101 (33+20+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2338 |
ВОВК В.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
97 (34+27+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2339 |
ВОВК К.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
59 (22+15+22) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2340 |
ВОВК Я.П. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
11 |
75 (12+19+44) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2341 |
ВОВКАНЕЦЬ Д.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
112 (52+36+24) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2342 |
ВОВНЕНКО Я.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
143 (60+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2343 |
ВОВНЕНО А.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2344 |
ВОВНОБОЙ Е.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2345 |
ВОВЧЕНКО А.Р. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
3 |
121 (48+37+36) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
2346 |
ВОВЧЕНКО В.Р. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
9 |
73 (21+19+33) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2347 |
ВОВЧОК П.І. |
19426 |
м. Білопілля |
Нововирківська ЗОШ |
4 |
136 (54+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2348 |
ВОДА А.Ю. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
6 |
70 (25+24+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2349 |
ВОДА Н.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
145 (51+42+52) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2350 |
ВОДЗИНСЬКИЙ І.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2351 |
ВОДОЛЯНОВА М.А. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
2 |
116 (44+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
2352 |
ВОДОПЬЯН А |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
7 |
92 (36+36+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2353 |
ВОДОТИКА Д.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
9 |
93 (24+46+23) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
2354 |
ВОДОТИКА Д.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2355 |
ВОДЯНИЦЬКА А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
123 (46+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
2356 |
ВОДЯНИЦЬКА О.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2357 |
ВОДЯНИЦЬКИЙ А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2358 |
ВОЄВОДА Є.І. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
8 |
79 (18+34+27) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
2359 |
ВОЄЦЬКИЙ Д.А. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
7 |
97 (30+28+39) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2360 |
ВОЗІЯН В.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
8 |
93 (18+36+39) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2361 |
ВОЗІЯН Д.Д. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2362 |
ВОЗНА Д.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
118 (30+34+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2363 |
ВОЗНЯК Д.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2364 |
ВОЗНЯК І.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
100 (34+37+29) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2365 |
ВОЗНЯК М.Г. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
86 (30+33+23) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2366 |
ВОЙКІНА А.О. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
8 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
2367 |
ВОЙНОВА К.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
133 (44+36+53) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
2368 |
ВОЙНОВАН І.Г. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
4 |
85 (28+25+32) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2369 |
ВОЙТ В.М. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
105 (41+28+36) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
2370 |
ВОЙТЕНКО А.С. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2371 |
ВОЙТЕНКО В.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2372 |
ВОЙТЕНКО В.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2373 |
ВОЙТЕНКО К.І. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2374 |
ВОЙТЕНКО О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
108 (36+38+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2375 |
ВОЙТеНКО Р.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
62 (30+18+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2376 |
ВОЙТЕНКО С.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
104 (44+24+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2377 |
ВОЙТЕНКО С.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
104 (38+24+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2378 |
ВОЙТЕНКО Т.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
70 (21+18+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2379 |
ВОЙТЕХОВИЧ Н.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
5 |
77 (27+12+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2380 |
ВОЙТОВИЧ Д.М. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
105 (45+32+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2381 |
ВОЙТОВИЧ І.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2382 |
ВОЙТОВИЧ М.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
93 (15+51+27) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2383 |
ВОЙТОВИЧ Н.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2384 |
ВОЙТЮК В.Ю. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
9 |
61 (9+21+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2385 |
ВОЙТЮК Є.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
87 (25+25+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2386 |
ВОЙЦЕХОВИЧ Л.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
114 (38+32+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2387 |
ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ Ю.О. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2388 |
ВОЛГА К.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
66 (36+0+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2389 |
ВОЛИК А.Л. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
4 |
90 (30+32+28) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2390 |
ВОЛИК А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
104 (36+45+23) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
2391 |
ВОЛИК А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
104 (36+45+23) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
2392 |
ВОЛИК В.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
4 |
133 (33+42+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2393 |
ВОЛИК Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
135 (39+52+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2394 |
ВОЛИК М.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
25 (6+5+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2395 |
ВОЛИК Н.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
10 |
88 (21+39+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2396 |
ВОЛИК О.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
89 (39+38+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2397 |
ВОЛИК С.А. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
5 |
94 (42+36+16) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2398 |
ВОЛИК Я.Л. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
9 |
100 (33+33+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2399 |
ВОЛИНЕЦЬ А.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
53 (25+14+14) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
2400 |
ВОЛИНКІНА О.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
86 (15+39+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2401 |
ВОЛИНСЬКА А.О. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2402 |
ВОЛИНСЬКИЙ В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
87 (24+24+39) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2403 |
ВОЛИНСЬКИЙ В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
87 (24+24+39) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2404 |
ВОЛИНСЬКОГО Є.О. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
7 |
110 (42+40+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2405 |
ВОЛІК М.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
2406 |
ВОЛІНА В.С. |
19426 |
м. Білопілля |
Нововирківська ЗОШ |
10 |
94 (21+60+13) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2407 |
ВОЛІНА К.М. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2408 |
ВОЛІНА Л.О. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
58 (24+21+13) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2409 |
ВОЛІЦЬКА А.В. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
5 |
97 (36+28+33) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2410 |
ВОЛК А.Р. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
6 |
169 (60+51+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2411 |
ВОЛК О.П. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
6 |
70 (23+15+32) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
2412 |
ВОЛКОВ А.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
106 (22+38+46) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2413 |
ВОЛКОВ Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
57 (17+16+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2414 |
ВОЛКОВ Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2415 |
ВОЛКОВ І.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
40 (15+2+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2416 |
ВОЛКОВ І.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
7 |
94 (48+28+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2417 |
ВОЛКОВ М.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
110 (44+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2418 |
ВОЛКОВ О.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
58 (18+14+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2419 |
ВОЛКОВ О.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
116 (48+22+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
2420 |
ВОЛКОВА А.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2421 |
ВОЛКОВА А.Р. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2422 |
ВОЛКОВА Д.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
116 (30+39+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2423 |
ВОЛКОВА Д.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
107 (42+42+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2424 |
ВОЛКОВА Д.Л. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
105 (21+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2425 |
ВОЛКОВА Д.Ю. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2426 |
ВОЛКОВА І.Є. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
51 (9+25+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2427 |
ВОЛКОВА Л.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
10 |
55 (9+30+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2428 |
ВОЛКОВА М.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2429 |
ВОЛКОВА М.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
8 |
80 (24+26+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2430 |
ВОЛКОВА О.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
7 |
99 (36+43+20) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2431 |
ВОЛНУШКІНА Н.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
10 |
63 (15+25+23) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2432 |
ВОЛОБТЄВ Д.Ю. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
10 |
115 (45+45+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
2433 |
ВОЛОБУЄВ О.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
128 (48+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2434 |
ВОЛОБУЄВА А.Г. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
151 (48+51+52) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2435 |
ВОЛОБУЄВА Д.Ю. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
7 |
81 (24+28+29) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2436 |
ВОЛОБУЄВА Є.Б. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2437 |
ВОЛОВИК А.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
129 (32+41+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2438 |
ВОЛОВИК А.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
120 (33+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2439 |
ВОЛОВИК В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2440 |
ВОЛОВИК Д.М. |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2441 |
ВОЛОВИК М.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
96 (28+26+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2442 |
ВОЛОВИК С.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
8 |
86 (36+19+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2443 |
ВОЛОВИКА Д.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
86 (21+34+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2444 |
ВОЛОВІК Д.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
76 (17+37+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2445 |
ВОЛОВІК О.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
109 (31+31+47) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
2446 |
ВОЛОВІК С.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2447 |
ВОЛОДАРСЬКА Л.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
100 (30+37+33) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2448 |
ВОЛОДАРСЬКИЙ О.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2449 |
ВОЛОДІН В.М. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2450 |
ВОЛОДІН Є.Р. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
136 (28+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2451 |
ВОЛОДІНА А.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
74 (33+23+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2452 |
ВОЛОДСЬКА А.Г. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
7 |
76 (12+34+30) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2453 |
ВОЛОДСЬКИЙ О.Г. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
4 |
150 (57+39+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2454 |
ВОЛОДЧЕНКО М.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
5 |
25 (0+23+2) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2455 |
ВОЛОДЬКО А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
126 (39+40+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
2456 |
ВОЛОДЬКО О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
98 (37+20+41) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
2457 |
ВОЛОДЬКО Ю.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
109 (33+39+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2458 |
ВОЛОНЧУК А.М. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
5 |
146 (48+54+44) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2459 |
ВОЛОС Д.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2460 |
ВОЛОС Н.Є. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2461 |
ВОЛОСОВЕЦ А.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
65 (21+23+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2462 |
ВОЛОСОВЕЦ Ю.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
34 (6+10+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2463 |
ВОЛОСОВЕЦЬ А.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2464 |
ВОЛОСОВЕЦЬ Д.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
2465 |
ВОЛОСОВЕЦЬ К. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2466 |
ВОЛОСЯНИЙ В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
131 (45+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2467 |
ВОЛОСЯНОЙ А.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
6 |
102 (42+34+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2468 |
ВОЛОХ В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
110 (30+39+41) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2469 |
ВОЛОХ В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
110 (30+39+41) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2470 |
ВОЛОХІНА В.Ю. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
139 (51+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
2471 |
ВОЛОЧАЙ Н.Г. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
8 |
146 (54+54+38) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
2472 |
ВОЛОШИН А.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2473 |
ВОЛОШИН А.М. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
97 (28+34+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2474 |
ВОЛОШИН Б.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2475 |
ВОЛОШИН Д. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
175 (57+58+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
2476 |
ВОЛОШИН Д.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
157 (57+40+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2477 |
ВОЛОШИНА А.М. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2478 |
ВОЛОШИНА А.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
50 (15+9+26) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
2479 |
ВОЛОШИНА А.П. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
145 (55+48+42) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2480 |
ВОЛОШИНА Л.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
124 (36+49+39) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2481 |
ВОЛОШИНА Л.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
130 (27+52+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
2482 |
ВОЛОШКО О.А. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
110 (27+43+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
2483 |
ВОЛОШКО Т.А. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
72 (30+22+20) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2484 |
ВОЛОШКОВ Д.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2485 |
ВОЛОШКОВА Я.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2486 |
ВОЛОЩЕНКА М.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
91 (30+37+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2487 |
ВОЛОЩЕНКО І.Є. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
77 (18+37+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2488 |
ВОЛОЩЕНКО Ю.Р. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
3 |
105 (37+48+20) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2489 |
ВОЛОЩУК А.В. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
9 |
142 (42+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
2490 |
ВОЛОЩУК О.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
7 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
2491 |
ВОЛЧЕК Ю.Б. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
137 (51+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2492 |
ВОЛЧЕНКО В.Є. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
8 |
89 (24+28+37) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2493 |
ВОЛЬВАЧ В.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
64 (18+34+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2494 |
ВОЛЬСЬКИЙ Я.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2495 |
ВОЛЬХИНА А.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
64 (12+36+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2496 |
ВОРОБЕЙ Б.С. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
4 |
94 (34+22+38) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2497 |
ВОРОБЕЙ Д.Л. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
7 |
34 (12+6+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2498 |
ВОРОБЕЙ М.Е. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
79 (40+18+21) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2499 |
ВОРОБЕЙ О.Л. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
4 |
102 (28+36+38) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2500 |
ВОРОБЙОВ А.Д. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2501 |
ВОРОБЙОВ А.І. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
2502 |
ВОРОБЙОВ В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
17 (0+6+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2503 |
ВОРОБЙОВ Є.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2504 |
ВОРОБЙОВ М.О. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
121 (45+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2505 |
ВОРОБЙОВА А.І. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
6 |
62 (21+18+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2506 |
ВОРОБЙОВА А.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
111 (24+54+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2507 |
ВОРОБЙОВА А.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
102 (34+28+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2508 |
ВОРОБЙОВА Д.М. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
7 |
114 (36+40+38) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2509 |
ВОРОБЙОВА К.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2510 |
ВОРОБЙОВА М.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
10 |
32 (9+7+16) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2511 |
ВОРОБЙОВА М.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
53 (12+20+21) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2512 |
ВОРОБЙОВОЇ А.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
34 (14+12+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2513 |
ВОРОБЧЕНКО Д.О. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
2514 |
ВОРОЖБИТ Ю.К. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
6 |
116 (34+35+47) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2515 |
ВОРОЖКА В.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2516 |
ВОРОЖКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
74 (30+26+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2517 |
ВОРОЖКО Є. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
87 (32+24+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2518 |
ВОРОЖКО Є.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2519 |
ВОРОЖКО К.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
115 (36+40+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2520 |
ВОРОНА А.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2521 |
ВОРОНА А.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2522 |
ВОРОНА А.С. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
5 |
100 (45+31+24) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2523 |
ВОРОНА Б.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
111 (29+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
2524 |
ВОРОНА В.Б. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
8 |
87 (30+34+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2525 |
ВОРОНА В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
81 (23+26+32) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2526 |
ВОРОНА В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
88 (34+22+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2527 |
ВОРОНА В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
81 (23+26+32) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2528 |
ВОРОНА В.Г. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
127 (48+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2529 |
ВОРОНА В.К. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
101 (27+45+29) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2530 |
ВОРОНА Д.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
119 (32+31+56) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2531 |
ВОРОНА Д.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
130 (40+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2532 |
ВОРОНА Д.О. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
5 |
156 (52+46+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2533 |
ВОРОНА Д.С. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2534 |
ВОРОНА Є.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
79 (36+31+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2535 |
ВОРОНА Є.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
8 |
87 (24+49+14) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2536 |
ВОРОНА З.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2537 |
ВОРОНА К.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
88 (27+38+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2538 |
ВОРОНА К.О. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
9 |
69 (15+32+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2539 |
ВОРОНА Л.О. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
3 |
89 (27+20+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
2540 |
ВОРОНА Н.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
36 (18+8+10) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2541 |
ВОРОНА О.В. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
8 |
95 (36+40+19) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2542 |
ВОРОНА С.О. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
11 |
105 (27+47+31) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2543 |
ВОРОНА С.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2544 |
ВОРОНА Ю.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
130 (36+50+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2545 |
ВОРОНА Ю.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
130 (36+50+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2546 |
ВОРОНА Ю.Р. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
138 (49+37+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2547 |
ВОРОНА Я.Л. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
77 (21+33+23) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2548 |
ВОРОНАЯ Т.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
122 (20+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
2549 |
ВОРОНЕНКО Є.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
57 (36+11+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2550 |
ВОРОНЕНКО К.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2551 |
ВОРОНЕНКО О.О. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
9 |
111 (33+33+45) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
2552 |
ВОРОНЕЦЬ А.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
124 (51+35+38) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2553 |
ВОРОНЕЦЬ В.М. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
11 |
123 (30+46+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2554 |
ВОРОНІН В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
73 (30+17+26) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2555 |
ВОРОНІН Д.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
113 (33+37+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2556 |
ВОРОНІН С.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
67 (6+24+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2557 |
ВОРОНІНА А.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
8 |
50 (18+16+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2558 |
ВОРОНІНА В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2559 |
ВОРОНІНА В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
86 (43+16+27) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2560 |
ВОРОНІНА К.В. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
6 |
77 (34+28+15) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2561 |
ВОРОНІНА К.Ю. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
1 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2562 |
ВОРОНІНА М.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
8 |
110 (48+36+26) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2563 |
ВОРОНІНА М.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2564 |
ВОРОНКНВ В.А. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2565 |
ВОРОНКО О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2566 |
ВОРОНКОВА А.А. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2567 |
ВОРОНКОВА А.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2568 |
ВОРОНОВА Є.А. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
5 |
72 (29+11+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2569 |
ВОРОНЦОВА В.І. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
71 (15+25+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2570 |
ВОРОНЬКО Д.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
159 (57+54+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2571 |
ВОРОНЮК Д.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
60 (15+19+26) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
2572 |
ВОРОПАЙ А.І. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2573 |
ВОРОПАЙ А.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
96 (24+26+46) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
2574 |
ВОРОПАЙ В.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2575 |
ВОРОПАЙ Е.С. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
6 |
150 (51+45+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2576 |
ВОРОХТА В.К. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
135 (48+52+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2577 |
ВОРОШИЛО А.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
100 (28+34+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2578 |
ВОРУШЕВА В.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
99 (43+16+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
2579 |
ВОРУШЕВА Х.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
101 (51+22+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2580 |
ВОРФОЛОМЕЕВ М.С. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
8 |
91 (36+34+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2581 |
ВОСКАНЯН Є.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
74 (27+12+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2582 |
ВОСКБОЙНІКОВА Д.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
109 (41+32+36) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2583 |
ВОСКОБІЙНИК А.Ю. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2584 |
ВОСКОБОЙНИК Д.Ю. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
7 |
83 (30+27+26) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2585 |
ВОСКОБОЙНІКОВА А.Г. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2586 |
ВОСКОБОЙНІКОВА В.С. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2587 |
ВОСМЕРИК М.І. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
8 |
84 (24+31+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2588 |
ВОСПИТАННИК А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
112 (47+23+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2589 |
ВОСПИТАННИК А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
112 (47+23+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2590 |
ВОССУ Н.А. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
3 |
100 (37+17+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2591 |
ВОСТРІКОВА Е.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2592 |
ВОХМІНА А.К. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
138 (48+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
2593 |
ВОЩАНИЙ Д.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
58 (15+12+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2594 |
ВОЩЕЕНКО Д.Р. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
134 (46+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2595 |
ВОЩЕНКО В.Я. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
6 |
94 (32+27+35) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2596 |
ВРУБЛЕВСЬКИЙ С.В. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2597 |
ВЬЮННІК А.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
8 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
2598 |
ВЮН А.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
2599 |
ВЮН В.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2600 |
ВЮН В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2601 |
ВЮН Д.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
99 (33+30+36) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
2602 |
ВЮННИК В.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
68 (24+21+23) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2603 |
ВЯЗІН А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2604 |
ВЯЗОВСЬКА В.Д. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2605 |
ВЯЗОВЧЕНКО Ю.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
2606 |
ВЯЛІНА Д.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
51 (16+11+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2607 |
ВЯЛКОВ АА. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2608 |
ВЯЛКОВ Є.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2609 |
ВЯЛКОВА В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
82 (36+28+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2610 |
ВЯЛКОВА О.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2611 |
ГАБЕНКО К. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
158 (38+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2612 |
ГАБОВ М.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
84 (38+24+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2613 |
ГАВРАШЕНКО М.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
73 (39+14+20) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2614 |
ГАВРИК Б.В. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
8 |
78 (18+25+35) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2615 |
ГАВРИК С.С. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
6 |
76 (8+30+38) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2616 |
ГАВРИКОВ І.Ю. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
122 (48+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2617 |
ГАВРИЛЕНКО А.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
90 (30+23+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2618 |
ГАВРИЛЕНКО А.Б. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
96 (34+28+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2619 |
ГАВРИЛЕНКО А.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
152 (56+60+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2620 |
ГАВРИЛЕНКО А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
105 (36+42+27) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2621 |
ГАВРИЛЕНКО Б.О. |
19524 |
м. Глухів |
Чернівський НВК |
3 |
60 (32+12+16) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2622 |
ГАВРИЛЕНКО В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
2623 |
ГАВРИЛЕНКО В.М. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
104 (44+31+29) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2624 |
ГАВРИЛЕНКО В.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
91 (36+28+27) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2625 |
ГАВРИЛЕНКО Д.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
149 (55+36+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2626 |
ГАВРИЛЕНКО Д.С. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
6 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2627 |
ГАВРИЛЕНКО І.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
97 (37+14+46) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2628 |
ГАВРИЛЕНКО І.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2629 |
ГАВРИЛЕНКО К.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
66 (24+37+5) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2630 |
ГАВРИЛЕНКО К.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
71 (6+28+37) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2631 |
ГАВРИЛЕНКО М.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
115 (40+37+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2632 |
ГАВРИЛЕНКО М.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
10 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2633 |
ГАВРИЛЕНКО О.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
32 (8+12+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2634 |
ГАВРИЛЕНКО О.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2635 |
ГАВРИЛЕНКО Р.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
155 (57+42+56) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2636 |
ГАВРИЛКО К.В. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
9 |
105 (15+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
2637 |
ГАВРИЛОВ В.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
52 (24+19+9) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2638 |
ГАВРИЛОВ М.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2639 |
ГАВРИЛОВ М.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2640 |
ГАВРИЛОВ П.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
3 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2641 |
ГАВРИЛОВА В.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
6 |
123 (35+54+34) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2642 |
ГАВРИЛОВА І.Б. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2643 |
ГАВРИЛОВА О.И. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
80 (27+30+23) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2644 |
ГАВРИЛЬЧЕНКО А.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
10 |
85 (27+33+25) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2645 |
ГАВРИЛЬЧЕНКО І.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2646 |
ГАВРИЛЬЧУК А.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
125 (39+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
2647 |
ГАВРИЛЬЧУК С.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2648 |
ГАВРИЛЮК К.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
80 (27+37+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2649 |
ГАВРИЛЮК М.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2650 |
ГАВРИЧЕВА М.О. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
77 (32+19+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2651 |
ГАВРИШ А.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
104 (44+24+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2652 |
ГАВРО К.В. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
5 |
127 (43+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2653 |
ГАВРЮКОВА М.Є. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2654 |
ГАГЕНКО М.А. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
7 |
114 (42+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
2655 |
ГАГЕНКО О.А. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
4 |
88 (18+36+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2656 |
ГАГЕНКО П.А. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2657 |
ГАГИН Д.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
173 (57+56+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2658 |
ГАГІН О.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2659 |
ГАДЖИХАНОВА Е.Е. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
120 (51+38+31) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2660 |
ГАЄВСЬКА М.А. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2661 |
ГАЙВОРОНСЬКА А.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2662 |
ГАЙДАБРУС О.А. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
7 |
89 (30+22+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2663 |
ГАЙДАЙ Д.П. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2664 |
ГАЙДАЙ Д.С. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
7 |
106 (42+43+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2665 |
ГАЙДАЙ К.Г. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
6 |
105 (40+31+34) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2666 |
ГАЙДАР М.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2667 |
ГАЙДАР Н.К. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
70 (15+33+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2668 |
ГАЙДАШ І.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
42 (18+11+13) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2669 |
ГАЙДІН В.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
104 (30+34+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2670 |
ГАЙДІНА М.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
2671 |
ГАЙДУК А.Ю. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
124 (34+40+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2672 |
ГАЙДУК Д.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
86 (34+23+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2673 |
ГАЙДУК К.Ю. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
90 (39+21+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2674 |
ГАЙДУК П.С. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
8 |
128 (48+45+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2675 |
ГАЙДУКОВ Д.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
133 (42+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
2676 |
ГАЙЛЕ А.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
147 (57+34+56) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2677 |
ГАЙЛЕ В.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2678 |
ГАКАЛЕНКО Я.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
99 (33+30+36) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
2679 |
ГАЛА А.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
38 (6+13+19) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2680 |
ГАЛА М.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
103 (27+20+56) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
2681 |
ГАЛАГАН Є.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
150 (60+60+30) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2682 |
ГАЛАГАН М.Ю. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
68 (21+31+16) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
2683 |
ГАЛАГАНОВ І.О. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
11 |
70 (12+39+19) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2684 |
ГАЛАЗДРА А.А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
115 (32+31+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2685 |
ГАЛАЙ О.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
5 |
132 (52+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
2686 |
ГАЛАНЖА М.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
58 (28+12+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2687 |
ГАЛАНІШИН І.І. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
31 (6+17+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2688 |
ГАЛАНОВА С.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2689 |
ГАЛАТ І.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
90 (39+11+40) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
2690 |
ГАЛАТА В.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
80 (34+28+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2691 |
ГАЛАТІНА М.В. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
10 |
106 (33+39+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2692 |
ГАЛЕНКО А.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
79 (29+21+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2693 |
ГАЛЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
130 (42+43+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2694 |
ГАЛЕНКО І.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
142 (48+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
2695 |
ГАЛЕНКО О.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2696 |
ГАЛЕНКО О.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2697 |
ГАЛЕНКО С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
151 (60+39+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2698 |
ГАЛЕНКО С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
151 (60+39+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2699 |
ГАЛЕНКО Я.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
85 (31+19+35) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2700 |
ГАЛЕТА Д. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
82 (23+25+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2701 |
ГАЛЕТА Р.Ю. |
19439 |
м. Білопілля |
Самарська ЗОШ |
7 |
91 (42+25+24) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2702 |
ГАЛИНСЬКИЙ А.Д. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
95 (36+33+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2703 |
ГАЛИЦЬКА Ю.О. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
10 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2704 |
ГАЛИЦЬКИЙ Д.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2705 |
ГАЛИЦЬКИЙ І.Є. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
143 (45+52+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2706 |
ГАЛИЦЬКИЙ М.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
36 (16+8+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2707 |
ГАЛИЦЯ В.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
2708 |
ГАЛИЦЯ Є.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
159 (60+51+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2709 |
ГАЛИЧ Г.Ю. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
11 |
106 (30+39+37) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2710 |
ГАЛИЧ К.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2711 |
ГАЛИЧ О.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2712 |
ГАЛИЧЕНКО А.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
120 (38+46+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2713 |
ГАЛІНЕЙ А.П. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
116 (45+45+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2714 |
ГАЛІЧ Є.П. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
2715 |
ГАЛІЧ Н.О. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2716 |
ГАЛІЧЕНКО К.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
136 (54+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2717 |
ГАЛІЧЕНКО С.Г. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2718 |
ГАЛКА І.Ю. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
43 (18+12+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2719 |
ГАЛКІН Д.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2720 |
ГАЛКІН Д.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
90 (37+29+24) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2721 |
ГАЛКІНА А.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
141 (42+39+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2722 |
ГАЛКІНА Д.О. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
5 |
102 (36+33+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2723 |
ГАЛКІНА Є.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
4 |
32 (9+13+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2724 |
ГАЛКІНА Є.С. |
19524 |
м. Глухів |
Чернівський НВК |
3 |
103 (51+20+32) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2725 |
ГАЛКІНА С.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
131 (39+38+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2726 |
ГАЛКІНА С.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2727 |
ГАЛКІНА Я.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
9 |
42 (6+14+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2728 |
ГАЛУН А. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
120 (43+43+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2729 |
ГАЛУН Є.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
6 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2730 |
ГАЛУШКА С.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2731 |
ГАЛУШКА Ю.К. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
2732 |
ГАЛУШКІНА Л.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
127 (46+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
2733 |
ГАЛУШКО В.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
134 (36+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
2734 |
ГАЛУШКО І.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2735 |
ГАЛУЩАК А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
69 (27+23+19) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2736 |
ГАЛЬОНКО О.П. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
127 (48+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2737 |
ГАЛЬЦОВ І.Д. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
5 |
76 (27+23+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2738 |
ГАЛЬЧЕНКО В.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
119 (33+39+47) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2739 |
ГАЛЬЧЕНКО Є.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
127 (54+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2740 |
ГАЛЬЧЕНКО К.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
125 (49+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2741 |
ГАЛЬЧЕНКО О.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
9 |
61 (0+42+19) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
2742 |
ГАМАЛЕЙ М.М. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2743 |
ГАМАЛІЙ Є.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
120 (42+41+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2744 |
ГАМАЛІЙ О.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
71 (12+23+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2745 |
ГАМАЛІЙ Ю.М. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
9 |
73 (15+30+28) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2746 |
ГАМАНЕНКО Б. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2747 |
ГАМАНЕЦЬ М.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2748 |
ГАМАНЕЦЬ М.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2749 |
ГАМАНОВ Р.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
133 (36+52+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2750 |
ГАМЗАЄВ Е. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2751 |
ГАМЗАЄВА А.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
8 |
99 (36+34+29) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2752 |
ГАМІДОВ Т.Е. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
90 (43+33+14) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2753 |
ГАМОЛІН В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
112 (30+34+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2754 |
ГАМУЛЯК І.І. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2755 |
ГАНАШОК Є.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2756 |
ГАНДРАБУРОВ А.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
50 (25+25+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2757 |
ГАНЖА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
139 (53+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2758 |
ГАНЖА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
139 (53+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2759 |
ГАНЖА Д.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
129 (42+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
2760 |
ГАНЖА Д.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
129 (42+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
2761 |
ГАНЖАЛА К.С. |
19539 |
с. Чернеччина |
Мезенівський НВК |
7 |
111 (30+45+36) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
2762 |
ГАНЖАРА К.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2763 |
ГАНЖЕНКО Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2764 |
ГАНЗЮК О.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
10 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
2765 |
ГАНИЦЬКИЙ М.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2766 |
ГАНІЄВ М.Е. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2767 |
ГАНІНА М.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
75 (26+17+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2768 |
ГАННЕНКО А.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2769 |
ГАННЕНКО І.О. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
7 |
46 (18+13+15) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2770 |
ГАННИЧЕНКО Т.В. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2771 |
ГАННІЧ Ю.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
22 (12+8+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2772 |
ГАННОЩЕНКО С.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
54 (3+34+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2773 |
ГАНЦЕВ В.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
33 (6+8+19) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2774 |
ГАНЦЕВА Т.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
69 (28+21+20) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2775 |
ГАНЦЕВА Ю.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2776 |
ГАНЦЕВА Ю.І. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
132 (45+46+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2777 |
ГАПЄЄВА В.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2778 |
ГАПИЧ А.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2779 |
ГАПИЧ Д.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
73 (27+25+21) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2780 |
ГАПИЧ К.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2781 |
ГАПІЄНКО А.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
104 (33+34+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2782 |
ГАПОНЕНКО А.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
9 |
88 (6+54+28) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2783 |
ГАПОНЕНКО М.О. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
9 |
42 (15+8+19) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2784 |
ГАПОНОВА А.П. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2785 |
ГАПОНОВА В.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2786 |
ГАПОНОВА К.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2787 |
ГАПОНОВА С.А. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
5 |
78 (24+32+22) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
2788 |
ГАПОНЬКО Ю.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
102 (24+41+37) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
2789 |
ГАПЧЕНКО О.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
1 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
2790 |
ГАРАНЖА С.О. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2791 |
ГАРАНІН Г.Ю. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
100 (52+28+20) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2792 |
ГАРАНЬКА А.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
156 (57+39+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2793 |
ГАРАНЬКО К.Т. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2794 |
ГАРАЩЕНКО С.Ю. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
4 |
154 (60+38+56) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2795 |
ГАРБАР М.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
121 (51+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
2796 |
ГАРБАР М.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2797 |
ГАРБАР Ю.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
95 (48+23+24) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2798 |
ГАРБАР Я.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
8 |
100 (30+31+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2799 |
ГАРБАРЧУК Д.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
128 (39+44+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2800 |
ГАРБАРЬ К.А. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2801 |
ГАРБАРЬ Я.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
101 (24+43+34) |
|
|
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2802 |
ГАРБУЗ Д, |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
98 (32+48+18) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2803 |
ГАРБУЗ М.М. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
7 |
63 (12+28+23) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2804 |
ГАРБУЗ О.П. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2805 |
ГАРБУЗ Р.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
145 (42+54+49) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
2806 |
ГАРГОЦ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2807 |
ГАРЕТА Д.Р. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2808 |
ГАРЕТА К.Р. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
79 (37+26+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2809 |
ГАРКАВА А.Ю. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
9 |
84 (36+26+22) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2810 |
ГАРКАВЕНКА М.І. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
8 |
67 (24+30+13) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2811 |
ГАРКАВЕНКО Д.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
88 (21+30+37) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2812 |
ГАРКАВЕНКО К.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2813 |
ГАРКАВЕНКО Л.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
9 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2814 |
ГАРКАВЕНКО Л.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
2815 |
ГАРКАВЕНКО О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
120 (28+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2816 |
ГАРКАВЕНКО О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
120 (28+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2817 |
ГАРКУША А.Р. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2818 |
ГАРКУША О.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
46 (6+19+21) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2819 |
ГАРМАШ А.А. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
8 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2820 |
ГАРМАШ А.І. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
131 (45+26+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2821 |
ГАРМАШ М.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
70 (30+22+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2822 |
ГАРМІДОВА А.А. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
2823 |
ГАРСЬКИЙ В.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
79 (19+31+29) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2824 |
ГАРЯЧА Д.Ю. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
3 |
83 (35+20+28) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2825 |
ГАСАЙ А.М. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
9 |
115 (39+33+43) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
2826 |
ГАСАНОВ Д.Т. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
53 (15+10+28) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
2827 |
ГАСАНОВОЇ Г.Б. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
157 (48+54+55) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2828 |
ГАСІЧ Н.Є. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
168 (57+57+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2829 |
ГАСПАРЯН Д.Х. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
109 (24+54+31) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2830 |
ГАСПАРЯН С.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2831 |
ГАСС Л.Е. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2832 |
ГАТАШ О.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
96 (21+39+36) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
2833 |
ГАТАШ Р.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2834 |
ГАТИЧ К.М. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2835 |
ГАЦЕНКО Д. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
115 (45+20+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2836 |
ГАЦЕНКО Д. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
115 (45+20+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2837 |
ГАЦЕНКО Т.Ю. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
8 |
75 (30+21+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2838 |
ГАЦЕННК Я.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
76 (30+33+13) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2839 |
ГАШЕНКО А.С. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
4 |
98 (29+29+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
2840 |
ГАШЕНКО С.Г. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
112 (21+60+31) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
2841 |
ГАЩЕНКО І.І. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2842 |
ГВІЛАВА М.Р. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
6 |
88 (31+25+32) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2843 |
ГВІНІАШВІЛІ Д.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
76 (12+41+23) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2844 |
ГВОЗДАК В.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
104 (32+32+40) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
2845 |
ГВОЗДЕЦЬКА А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
116 (39+47+30) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
2846 |
ГВОЗДЕЦЬКА А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
116 (39+47+30) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
2847 |
ГВОЗДЕЦЬКА Д.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2848 |
ГВОЗДЕЦЬКИЙ В.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
112 (46+20+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2849 |
ГВОЗДІК Є.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
65 (21+24+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2850 |
ГЕВЛІЧ А.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2851 |
ГЕВЛІЧ Є.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
85 (31+32+22) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2852 |
ГЕВОРКЯН М.Г. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
111 (27+39+45) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2853 |
ГЕГЕШКО О.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2854 |
ГЕДЕРИМ С.Ю. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
6 |
80 (25+26+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2855 |
ГЕЙКО А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
98 (24+35+39) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2856 |
ГЕЙКО А.І. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
4 |
69 (30+25+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2857 |
ГЕЙКО В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
52 (16+22+14) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2858 |
ГЕЙКО Є.О. |
19294 |
м. Глухів |
ЗОШ № 5 |
3 |
90 (39+21+30) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2859 |
ГЕЙКО Т.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
134 (45+39+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
2860 |
ГЕЛЕВЕРЯЯ К.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
139 (51+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
2861 |
ГЕЛЕТА Д.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2862 |
ГЕЛИХ Д.І. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
3 |
138 (51+29+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
2863 |
ГЕЛІХ І.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
152 (58+40+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2864 |
ГЕМА А.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2865 |
ГЕН Е.А. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
7 |
86 (30+17+39) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2866 |
ГЕНА Б.Д. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2867 |
ГЕНА М.Г. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2868 |
ГЕНДІН О.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2869 |
ГЕНІНА С.С. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2870 |
ГЕНСЕРОВСЬКА К.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
97 (38+13+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2871 |
ГЕПЕНКО В.Л. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
65 (18+27+20) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2872 |
ГЕПЕНКО О.П. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
74 (24+25+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2873 |
ГЕРАСИМЕНКО А.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
40 (27+13+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2874 |
ГЕРАСИМЕНКО А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2875 |
ГЕРАСИМЕНКО В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
132 (54+39+39) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2876 |
ГЕРАСИМЕНКО В.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
144 (57+33+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2877 |
ГЕРАСИМЕНКО В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2878 |
ГЕРАСИМЕНКО В.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
64 (30+14+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2879 |
ГЕРАСИМЕНКО В.Р. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2880 |
ГЕРАСИМЕНКО Д.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2881 |
ГЕРАСИМЕНКО Д.О. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2882 |
ГЕРАСИМЕНКО Є.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2883 |
ГЕРАСИМЕНКО Є.О. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
10 |
64 (21+17+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2884 |
ГЕРАСИМЕНКО К.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
134 (42+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
2885 |
ГЕРАСИМЕНКО К.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
133 (33+55+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
2886 |
ГЕРАСИМЕНКО Л.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
60 (15+28+17) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2887 |
ГЕРАСИМЕНКО М.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
173 (55+60+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2888 |
ГЕРАСИМЕНКО Ю.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
61 (6+29+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2889 |
ГЕРАСИМЕЦЬ В.А. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2890 |
ГЕРАСИМЕЦЬ С.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
6 |
88 (34+34+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2891 |
ГЕРАСИМІВ М.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2892 |
ГЕРАСИМОВ Д.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
105 (46+35+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2893 |
ГЕРАСИМОВСЬКИЙ Е.Д. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
69 (18+31+20) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2894 |
ГЕРАСЬКО Т.В. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
9 |
70 (9+18+43) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2895 |
ГЕРАЩЕНКО А.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2896 |
ГЕРАЩЕНКО А.О. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2897 |
ГЕРАЩЕНКО В.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
118 (43+21+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2898 |
ГЕРАЩЕНКО В.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
118 (43+21+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
2899 |
ГЕРАЩЕНКО Д.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
64 (30+18+16) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2900 |
ГЕРАЩЕНКО І.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
92 (43+19+30) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2901 |
ГЕРАЩЕНКО К.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2902 |
ГЕРАЩЕНКО М.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2903 |
ГЕРАЩЕНКО Ю.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
11 |
127 (51+31+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
2904 |
ГЕРБЕР О.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2905 |
ГЕРБУТ Я.О. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
2906 |
ГЕРВАЗЮК О.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2907 |
ГЕРВІЦ В.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
87 (20+29+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2908 |
ГЕРВОЛЬСЬКИЙ М.Д. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
76 (25+17+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2909 |
ГЕРГЄЛЬ В.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
3 |
128 (48+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2910 |
ГЕРЕНКО А.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
110 (33+38+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2911 |
ГЕРЕНКО В.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2912 |
ГЕРЕНКО І.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
112 (42+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2913 |
ГЕРКО В.М. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
8 |
107 (24+46+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2914 |
ГЕРМАН В.Д. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
2 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
2915 |
ГЕРМАН І.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
64 (16+36+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2916 |
ГЕРМАН К.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
139 (49+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2917 |
ГЕРМАН Н.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2918 |
ГЕРМАН Т.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2919 |
ГЕРМАН Т.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
94 (21+33+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2920 |
ГЕРУС К.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2921 |
ГЕРУС О.В. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2922 |
ГЕРЯ В.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
64 (33+15+16) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2923 |
ГЕРЯВЕНКО Я.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
43 (19+4+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2924 |
ГЕТІЯ М.Р. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
5 |
86 (27+24+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2925 |
ГЕТМАН В.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
91 (47+32+12) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2926 |
ГЕТМАНОВА Д.В. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
9 |
91 (18+46+27) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
2927 |
ГЕТМАНОВА М.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
6 |
131 (48+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2928 |
ГЕТЬМАН А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2929 |
ГЕТЬМАН В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2930 |
ГЕТЬМАН І.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2931 |
ГЕТЬМАНСЬКИЙ О.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
2932 |
ГЕУТА А.В. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2933 |
ГЕУТЕНКО А.Р. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2934 |
ГЕЦ Д.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
152 (50+44+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2935 |
ГИЛЕНКО Ю.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
31 (7+10+14) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
2936 |
ГИРЕНКО В.О. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2937 |
ГИРИЧ К.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
153 (51+51+51) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2938 |
ГИРИЧ О.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
105 (30+29+46) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2939 |
ГИРКО К.Е. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
127 (51+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2940 |
ГИРМАН Д.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
75 (36+19+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2941 |
ГИРНЄЦ М.Т. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
2942 |
ГИРЧЕНКО Н.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2943 |
ГИЧ А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
55 (18+15+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
2944 |
ГІЄНКО М.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
79 (30+34+15) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
2945 |
ГІЗАТУЛІН І.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
138 (45+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2946 |
ГІЛЕНКО Д.І. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
56 (21+15+20) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2947 |
ГІЛЬЧЕНКО Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
128 (44+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2948 |
ГІРЕНКО О.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
109 (43+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2949 |
ГІРЯ М.Р. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
2950 |
ГІСЕНКО К.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
7 |
78 (18+31+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2951 |
ГЛАВНИЙ А |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
7 |
76 (30+27+19) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2952 |
ГЛАГОЛЬ А.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
158 (49+51+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
2953 |
ГЛАДЕНКО А.В. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
9 |
91 (27+27+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2954 |
ГЛАДЕНКО А.І. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
99 (33+37+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2955 |
ГЛАДЕНКО В.А. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
100 (24+51+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2956 |
ГЛАДЕНКО О.Ю. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
58 (18+25+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2957 |
ГЛАДКА І.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
2958 |
ГЛАДКИЙ В.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
94 (34+24+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
2959 |
ГЛАДКИЙ І.С. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
37 (9+13+15) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2960 |
ГЛАДКИЙ Р.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
54 (24+20+10) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2961 |
ГЛАДКИЙ Р.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
54 (24+20+10) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2962 |
ГЛАДКИХ Е.А. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
88 (21+39+28) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
2963 |
ГЛАДНЄВА Д.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2964 |
ГЛАДОНЮК С.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
172 (54+60+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2965 |
ГЛАДСЬКИХ К.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2966 |
ГЛАДУН А.О. |
19439 |
м. Білопілля |
Самарська ЗОШ |
9 |
59 (9+28+22) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2967 |
ГЛАДУН Д. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
1 |
134 (38+60+36) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
2968 |
ГЛАДУН Д.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
70 (16+36+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2969 |
ГЛАДУН М.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
155 (57+52+46) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2970 |
ГЛАДУН М.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
155 (57+52+46) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
2971 |
ГЛАДУН Н.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
85 (34+31+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2972 |
ГЛАДУНЕЦЬ А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
139 (42+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
2973 |
ГЛАДУШКА Є.Є. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2974 |
ГЛАДЧЕНКО Б.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
141 (43+48+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2975 |
ГЛАДЧЕНКО В.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
2976 |
ГЛАДЧЕНКО В.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
127 (45+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
2977 |
ГЛАДЧЕНКО М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2978 |
ГЛАЗУН А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
65 (24+34+7) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2979 |
ГЛАЗУН А.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
95 (21+48+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2980 |
ГЛАЗУН І.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2981 |
ГЛАЗУНОВ А.Е. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
2982 |
ГЛАЗУНОВ І.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
8 |
105 (24+42+39) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
2983 |
ГЛАЗУНОВА В.Е. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
65 (3+34+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2984 |
ГЛАЗУНОВА О.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2985 |
ГЛАЗЬКО С.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
143 (49+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2986 |
ГЛИВЕНКО А.І. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
74 (33+23+18) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
2987 |
ГЛИЙОВИЙ Є.О. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
9 |
36 (12+13+11) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
2988 |
ГЛИНЕНКО А.Є. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2989 |
ГЛИНЕНКО О.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
2990 |
ГЛІНСЬКА А.Є. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
3 |
126 (54+38+34) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
2991 |
ГЛОБА А.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2992 |
ГЛОБА А.Е. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
91 (39+23+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2993 |
ГЛОБА А.П. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
2994 |
ГЛОБА С.А. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
5 |
96 (30+39+27) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2995 |
ГЛОВА Д.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2996 |
ГЛОВАЦЬКИЙ Б.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
86 (42+16+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2997 |
ГЛОВАЦЬКИЙ С.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
80 (30+25+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
2998 |
ГЛОМОЗДА А.С. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
5 |
73 (31+17+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
2999 |
ГЛТЩЕНКО Г.Г. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
143 (49+36+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3000 |
ГЛУБОКА В.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
132 (34+38+60) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3001 |
ГЛУБОКА Д.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
151 (54+48+49) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
3002 |
ГЛУБОКА Н.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
93 (12+48+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3003 |
ГЛУБОКИЙ А.Ю. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3004 |
ГЛУБОКИЙ С.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
88 (18+37+33) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3005 |
ГЛУДИК Д.А. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
7 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
3006 |
ГЛУПАК І.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
19 (12+5+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3007 |
ГЛУХ В.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
112 (36+28+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3008 |
ГЛУХ Д.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3009 |
ГЛУХАНИЧ Б.О. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
6 |
79 (21+32+26) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3010 |
ГЛУХОВА К.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3011 |
ГЛУХОВСЬКИЙ М.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
131 (54+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3012 |
ГЛУХОВЦОВ В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3013 |
ГЛУХОВЦОВ Д.О. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
7 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3014 |
ГЛУХОДІД А.В. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
5 |
59 (23+9+27) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3015 |
ГЛУШАН К.С. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
62 (36+12+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3016 |
ГЛУШАН Л.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3017 |
ГЛУШАН М.М. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3018 |
ГЛУШАН О.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
80 (18+29+33) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3019 |
ГЛУШИЧ А.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3020 |
ГЛУШКО А.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3021 |
ГЛУШКО А.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3022 |
ГЛУШКО Б.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
129 (41+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
3023 |
ГЛУШКО Г.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
100 (41+29+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3024 |
ГЛУШКО Є.С. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3025 |
ГЛУШКО І.М. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
122 (48+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3026 |
ГЛУШКО М.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3027 |
ГЛУШКО О.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
125 (39+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3028 |
ГЛУШКО О.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
141 (57+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3029 |
ГЛУШКО Т.А. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3030 |
ГЛУШКОВА С.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
50 (19+20+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3031 |
ГЛУЩЕНКО А.М. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3032 |
ГЛУЩЕНКО А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3033 |
ГЛУЩЕНКО Г.Р. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3034 |
ГЛУЩЕНКО Р.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
28 (4+0+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3035 |
ГЛУЩЕНКО С.О. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
3 |
171 (53+60+58) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
3036 |
ГЛУЩЕНКО Я.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3037 |
ГЛЯНЕНКО Д.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
149 (57+32+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3038 |
ГЛЯНЦЕВ Т.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
70 (24+26+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3039 |
ГЛЯНЬКО Н.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
61 (24+20+17) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3040 |
ГЛЯНЬКО О.С. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
11 |
121 (36+39+46) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
3041 |
ГМАР В.Є. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
133 (42+33+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
3042 |
ГМИРКО В.С. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
104 (42+26+36) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3043 |
ГМИРЯ В.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
101 (34+19+48) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3044 |
ГМИРЯ В.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3045 |
ГНАТЕНКО В.О. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
4 |
84 (35+21+28) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3046 |
ГНАТЮК А.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
152 (52+48+52) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3047 |
ГНЕЗДИЛОВА А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
99 (42+34+23) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3048 |
ГНЕЗДІЛОВА В.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
104 (36+43+25) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3049 |
ГНИБІДА Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3050 |
ГНИДЕНКО Н.В. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
3 |
157 (57+40+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3051 |
ГНИДКО М.С. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3052 |
ГНИП Я.І. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
11 |
59 (21+16+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3053 |
ГНІДАШ В.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
149 (56+39+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3054 |
ГНІДАШ М.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
83 (36+39+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3055 |
ГНІДАШ М.П. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
9 |
124 (39+39+46) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
3056 |
ГНІДЕНКО П.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
151 (57+46+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3057 |
ГНІДЕНКО С.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
123 (51+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3058 |
ГНІДЕНКО Я.В. |
19507 |
м. Глухів |
Пустогородський НВК |
6 |
125 (42+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3059 |
ГНІТІЙ А.М. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3060 |
ГНІТІЙ В.Я. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3061 |
ГНІТІЙ О.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
91 (9+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3062 |
ГНІТІЙ Ю. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
4 |
156 (51+51+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3063 |
ГОВІЙНА А.Г. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
134 (48+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
3064 |
ГОВОРКОВА В.Л. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
43 (18+13+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3065 |
ГОВОРУН А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3066 |
ГОВОРУН А.Р. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
96 (33+31+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3067 |
ГОВОРУН Є.А. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
100 (27+38+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3068 |
ГОВОРУН І.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3069 |
ГОВОРУН Л.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3070 |
ГОВОРУН О.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
125 (47+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3071 |
ГОВОРУН О.І. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3072 |
ГОВОРУН Ю.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3073 |
ГОВОРУХА К.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
88 (21+21+46) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3074 |
ГОВОРУХА М.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
97 (34+26+37) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3075 |
ГОГОЛЕНКО А.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3076 |
ГОГОЛЬ П.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
100 (35+17+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3077 |
ГОДОВАНЕЦЬ А.С. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3078 |
ГОДОВАНІЧЕНКО Р.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
131 (57+35+39) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
3079 |
ГОДУНОВА А.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
53 (12+19+22) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
3080 |
ГОДУНОВА А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
68 (24+25+19) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3081 |
ГОДУНОВА К.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
84 (24+21+39) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3082 |
ГОДУНОВА М.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
11 |
136 (33+60+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
3083 |
ГОДЯЄВА А.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3084 |
ГОЖЕНКО Н.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
96 (36+14+46) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
3085 |
ГОЗАЛІШВІЛІ М.Х. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
10 |
61 (12+19+30) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3086 |
ГОЙ Л.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
5 |
141 (45+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3087 |
ГОЙДЕНКО А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
123 (32+39+52) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3088 |
ГОЙКО М.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3089 |
ГОЛАЙБО Л.Д. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3090 |
ГОЛДА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
148 (42+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3091 |
ГОЛДИРЄВ П.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
75 (43+4+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3092 |
ГОЛЕНКОВА К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
94 (28+32+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3093 |
ГОЛЕЦЬ А.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
76 (17+20+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3094 |
ГОЛЕЦЬ Б.Ю. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3095 |
ГОЛЕЦЬ І.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
138 (54+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3096 |
ГОЛИК В.І. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
102 (35+33+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3097 |
ГОЛИК Д.О. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
7 |
123 (42+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3098 |
ГОЛІК Д |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
83 (18+32+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3099 |
ГОЛІК ДВ. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
44 (15+8+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3100 |
ГОЛІК Ю.П. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
136 (40+46+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
3101 |
ГОЛІКОВ В.О. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
3 |
124 (50+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3102 |
ГОЛІКОВ Д.А. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3103 |
ГОЛІКОВА А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
42 (16+10+16) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3104 |
ГОЛІНАЧ Є.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3105 |
ГОЛІНАЧ Ю.С. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3106 |
ГОЛІНКО К.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
96 (30+52+14) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3107 |
ГОЛІНЬКО Я.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
127 (31+52+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
3108 |
ГОЛІЦИН З.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
67 (18+24+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3109 |
ГОЛОБОРДДЬКО Б.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
47 (19+19+9) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3110 |
ГОЛОБОРОДЬКО В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
76 (29+25+22) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3111 |
ГОЛОБОРОДЬКО Д.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
114 (39+35+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3112 |
ГОЛОБОРОДЬКО П.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3113 |
ГОЛОВАНЬ А.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
9 |
32 (9+9+14) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3114 |
ГОЛОВАНЬ К.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
105 (37+42+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3115 |
ГОЛОВАНЬОВА І.В. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
9 |
56 (21+25+10) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3116 |
ГОЛОВАЦЬКИЙ І.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3117 |
ГОЛОВАЧ А.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3118 |
ГОЛОВАЧ А.Л. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
139 (42+45+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
3119 |
ГОЛОВАЧ А.Р. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
131 (44+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
3120 |
ГОЛОВАЧ А.С. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
7 |
130 (54+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
3121 |
ГОЛОВАЧ В.О. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
8 |
78 (12+37+29) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3122 |
ГОЛОВАЧ Л.Л. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
98 (36+32+30) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3123 |
ГОЛОВАЧ Т.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3124 |
ГОЛОВАЧЕВ В.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
125 (54+40+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3125 |
ГОЛОВАЧОВ О.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3126 |
ГОЛОВАЧУК Д.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
104 (36+33+35) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3127 |
ГОЛОВАШОВА Є.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3128 |
ГОЛОВАШОВА С.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
97 (26+23+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3129 |
ГОЛОВАЩУК А.О. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
8 |
44 (12+7+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3130 |
ГОЛОВЕНКО М.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3131 |
ГОЛОВЕНСКИЙ С.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
54 (12+28+14) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
3132 |
ГОЛОВЕНСЬКА Є.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
73 (30+33+10) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3133 |
ГОЛОВИРІН А.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
149 (57+32+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3134 |
ГОЛОВІН В.К. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3135 |
ГОЛОВІНА С.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
69 (32+23+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3136 |
ГОЛОВІНА Ю.Є. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3137 |
ГОЛОВКА А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3138 |
ГОЛОВКІНА Ю.О. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
10 |
64 (9+30+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3139 |
ГОЛОВКО А.О. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
8 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3140 |
ГОЛОВКО А.С. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
6 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3141 |
ГОЛОВКО Б.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
120 (45+29+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
3142 |
ГОЛОВКО В.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3143 |
ГОЛОВКО В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
61 (12+31+18) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3144 |
ГОЛОВКО Д.М. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3145 |
ГОЛОВКО Є.Ю. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
4 |
102 (25+33+44) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3146 |
ГОЛОВКО И.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
3147 |
ГОЛОВКО К.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
161 (55+46+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
3148 |
ГОЛОВКО С.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3149 |
ГОЛОВКО Т.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
126 (51+29+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
3150 |
ГОЛОВКО Я.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
8 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3151 |
ГОЛОВКОВ С.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
73 (21+24+28) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3152 |
ГОЛОВКОВА А.О. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
9 |
112 (30+34+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3153 |
ГОЛОВЛЬОВ Є.А. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
6 |
114 (27+43+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
3154 |
ГОЛОВЛЬОВ І.Ю. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
8 |
109 (30+46+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3155 |
ГОЛОВЛЬОВ Я.В. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
2 |
94 (40+36+18) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3156 |
ГОЛОВНЯ А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
97 (30+33+34) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3157 |
ГОЛОВНЯ Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
121 (42+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3158 |
ГОЛОВНЯ Д.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
96 (42+48+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3159 |
ГОЛОВНЯ П.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
92 (30+25+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3160 |
ГОЛОВЧЕНКО А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
143 (48+37+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3161 |
ГОЛОВЧЕНКО М.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
94 (35+21+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3162 |
ГОЛОД А.А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
139 (39+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3163 |
ГОЛОД В.Ю. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
8 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3164 |
ГОЛОД Д.Є. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3165 |
ГОЛОД Д.І. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
4 |
79 (48+17+14) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
3166 |
ГОЛОД Д.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
105 (55+14+36) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
3167 |
ГОЛОД Д.О. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
7 |
89 (36+28+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3168 |
ГОЛОД М.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
3 |
126 (46+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3169 |
ГОЛОДНИЙ Р.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3170 |
ГОЛОЛОБ І.І. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
129 (60+43+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3171 |
ГОЛОЛОБ Т.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3172 |
ГОЛОМА Н.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
73 (18+27+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3173 |
ГОЛОМІНА О.Є. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
73 (24+30+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3174 |
ГОЛОМОЗИЙ Є.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
114 (42+23+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
3175 |
ГОЛОПУПОВА Д.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
144 (39+57+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3176 |
ГОЛОПЬОРОВ Д.М. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3177 |
ГОЛОПЬОРОВА А.М. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
110 (36+34+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3178 |
ГОЛОПЬОРОВА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
90 (39+17+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3179 |
ГОЛОПЬОРОВА А.С. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
3180 |
ГОЛОПЬОРОВА К.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
6 |
148 (57+37+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3181 |
ГОЛОПЬОРОВА М.С. |
19535 |
с. Чернеччина |
Бранцівський НВК |
8 |
56 (18+19+19) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3182 |
ГОЛОСНИЙ Д.С. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3183 |
ГОЛОСНИЙ Р.О. |
19533 |
с. Чернеччина |
Великорибицький НВК |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
3184 |
ГОЛОСНІЧЕНКО Ю.Б. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
137 (42+45+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
3185 |
ГОЛОСОВ В.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
7 |
81 (30+31+20) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3186 |
ГОЛОТА А.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
65 (18+28+19) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3187 |
ГОЛОФОСТ Є.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3188 |
ГОЛОХА А.Р. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
4 |
102 (35+33+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3189 |
ГОЛОХВОСТ О.О. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
9 |
70 (9+28+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3190 |
ГОЛУБ А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
131 (45+54+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3191 |
ГОЛУБ В.Г. |
19539 |
с. Чернеччина |
Мезенівський НВК |
9 |
100 (15+48+37) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
3192 |
ГОЛУБ Д.Г. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
3193 |
ГОЛУБ Д.Е. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
83 (26+29+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3194 |
ГОЛУБ Д.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
78 (14+32+32) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3195 |
ГОЛУБ І.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3196 |
ГОЛУБ І.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
120 (37+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3197 |
ГОЛУБ І.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
96 (27+29+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3198 |
ГОЛУБ К.Ю. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
5 |
78 (35+23+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3199 |
ГОЛУБ М.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
107 (27+34+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3200 |
ГОЛУБ Н.Р. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
7 |
78 (36+17+25) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3201 |
ГОЛУБ О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
112 (34+34+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3202 |
ГОЛУБ О.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3203 |
ГОЛУБ П.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
53 (24+13+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3204 |
ГОЛУБ Т.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
124 (39+43+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3205 |
ГОЛУБА Н.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
125 (34+33+58) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
3206 |
ГОЛУБЕНКО В.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
136 (45+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3207 |
ГОЛУБЕНКО Л.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
158 (50+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3208 |
ГОЛУБКОВ К.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
115 (50+33+32) |
|
С1 |
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
3209 |
ГОЛУБКОВА К.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
107 (43+32+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3210 |
ГОЛУБНИЧА К.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
154 (58+46+50) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3211 |
ГОЛУБНИЧА М.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3212 |
ГОЛУБНИЧИЙ Д.В. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
5 |
64 (30+9+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3213 |
ГОЛУБОВИЧ С.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3214 |
ГОЛУБЦОВА П.Ю. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
58 (24+28+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3215 |
ГОЛУБЦОВА Ю.В. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
3 |
96 (22+38+36) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3216 |
ГОЛУБЧЕНКО А.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
5 |
80 (22+26+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3217 |
ГОЛУБЧЕНКО К.П. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3218 |
ГОЛУБЧИКОВ Я.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
90 (30+26+34) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3219 |
ГОЛЧЕНКО І.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
11 |
76 (9+36+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3220 |
ГОЛЬЦЕВА С.О. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
3221 |
ГОЛЬЧЕНКО А.М. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
7 |
100 (36+33+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3222 |
ГОЛЯНА Т.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3223 |
ГОЛЯНА Т.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3224 |
ГОМА А.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
3 |
113 (53+26+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3225 |
ГОМА С.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
5 |
144 (51+39+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
3226 |
ГОМАЗ Д.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
7 |
91 (36+34+21) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3227 |
ГОМАЗ Д.С. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3228 |
ГОМАН Є.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3229 |
ГОМЛЕНКО Д.І. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
8 |
142 (48+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
3230 |
ГОМЛЯКОВА А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
77 (36+37+4) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3231 |
ГОМОЛЯ А.В. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
2 |
116 (56+36+24) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3232 |
ГОМОЛЯ В.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
83 (36+21+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3233 |
ГОМОЛЯ Д.Д. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
137 (45+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3234 |
ГОМОЛЯ Я.І. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
86 (24+30+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3235 |
ГОНДАР А.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3236 |
ГОНТАР А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3237 |
ГОНТАР К.С. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
6 |
95 (23+27+45) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3238 |
ГОНТАР М.С. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
5 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
3239 |
ГОНТАР М.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
136 (39+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3240 |
ГОНТАР О.С. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
8 |
141 (42+60+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
3241 |
ГОНТАР С.Є. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3242 |
ГОНТАРЕНКО Я.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
124 (40+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3243 |
ГОНТАРОВСЬКИЙ Я.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
73 (17+37+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3244 |
ГОНЧАР А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
7 |
122 (48+50+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
3245 |
ГОНЧАР А. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
95 (30+26+39) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3246 |
ГОНЧАР А.О. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
144 (30+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3247 |
ГОНЧАР А.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
123 (46+41+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3248 |
ГОНЧАР АЄ. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
100 (21+37+42) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
3249 |
ГОНЧАР В.Є. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
142 (48+36+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3250 |
ГОНЧАР Д.К. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3251 |
ГОНЧАР Д.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
116 (40+37+39) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3252 |
ГОНЧАР Є.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3253 |
ГОНЧАР Є.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3254 |
ГОНЧАР К.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3255 |
ГОНЧАР К.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3256 |
ГОНЧАР М.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
10 |
62 (9+25+28) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3257 |
ГОНЧАР Н.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
91 (41+32+18) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3258 |
ГОНЧАР О.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
116 (54+37+25) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3259 |
ГОНЧАРЕНКО А. . |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3260 |
ГОНЧАРЕНКО А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3261 |
ГОНЧАРЕНКО А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
107 (34+35+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3262 |
ГОНЧАРЕНКО А.В. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
5 |
89 (31+26+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3263 |
ГОНЧАРЕНКО А.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
58 (13+13+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3264 |
ГОНЧАРЕНКО А.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
57 (18+25+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3265 |
ГОНЧАРЕНКО В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
79 (41+20+18) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3266 |
ГОНЧАРЕНКО В.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
93 (31+30+32) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3267 |
ГОНЧАРЕНКО В.М. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
4 |
65 (35+12+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3268 |
ГОНЧАРЕНКО В.С. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3269 |
ГОНЧАРЕНКО В.С. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3270 |
ГОНЧАРЕНКО Д.Б. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
81 (30+25+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3271 |
ГОНЧАРЕНКО Д.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
78 (22+24+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3272 |
ГОНЧАРЕНКО Д.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
143 (49+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3273 |
ГОНЧАРЕНКО І.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
3274 |
ГОНЧАРЕНКО І.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
78 (36+13+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3275 |
ГОНЧАРЕНКО І.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3276 |
ГОНЧАРЕНКО К. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
8 |
127 (42+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3277 |
ГОНЧАРЕНКО К.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
91 (24+54+13) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3278 |
ГОНЧАРЕНКО К.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3279 |
ГОНЧАРЕНКО Л.О. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
8 |
94 (30+39+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3280 |
ГОНЧАРЕНКО М.В. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3281 |
ГОНЧАРЕНКО М.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
11 |
115 (45+39+31) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3282 |
ГОНЧАРЕНКО М.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3283 |
ГОНЧАРЕНКО М.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
64 (28+12+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3284 |
ГОНЧАРЕНКО О.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
88 (21+24+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3285 |
ГОНЧАРЕНКО П.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3286 |
ГОНЧАРЕНКО Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3287 |
ГОНЧАРЕНКО Р.В. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
3 |
96 (38+20+38) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3288 |
ГОНЧАРЕНКО С.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3289 |
ГОНЧАРЕНКО С.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
137 (51+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
3290 |
ГОНЧАРЕНКО С.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
145 (49+44+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3291 |
ГОНЧАРЕНКО С.Л. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
5 |
61 (31+14+16) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
3292 |
ГОНЧАРЕНКО С.О. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
5 |
104 (37+35+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3293 |
ГОНЧАРЕНКО С.Ю. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
6 |
137 (48+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3294 |
ГОНЧАРЕНКО Ю.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
86 (40+14+32) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3295 |
ГОНЧАРЕНКО Я.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3296 |
ГОНЧАРЕНКО Я.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
75 (15+27+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3297 |
ГОНЧАРОВ Б.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
122 (44+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3298 |
ГОНЧАРОВ Б.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
79 (30+33+16) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3299 |
ГОНЧАРОВ В. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
4 |
55 (25+6+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3300 |
ГОНЧАРОВ В.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
7 |
73 (24+27+22) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
3301 |
ГОНЧАРОВ Д.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
5 |
109 (40+36+33) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
3302 |
ГОНЧАРОВ Є.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
3303 |
ГОНЧАРОВ Є.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
114 (39+35+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3304 |
ГОНЧАРОВ М.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
73 (18+11+44) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
3305 |
ГОНЧАРОВ О.В. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
8 |
85 (24+40+21) |
|
|
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
3306 |
ГОНЧАРОВ О.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
65 (3+34+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3307 |
ГОНЧАРОВ С.Є. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
6 |
77 (33+11+33) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
3308 |
ГОНЧАРОВ Ф.В. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
6 |
154 (48+51+55) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
3309 |
ГОНЧАРОВА А.Є. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
111 (42+35+34) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
3310 |
ГОНЧАРОВА Д.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
82 (24+25+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3311 |
ГОНЧАРОВА Е.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3312 |
ГОНЧАРОВА Є.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3313 |
ГОНЧАРОВА І.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3314 |
ГОНЧАРОВА К.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
114 (34+39+41) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
3315 |
ГОНЧАРОВА К.М. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
7 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3316 |
ГОНЧАРОВА Р.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
10 |
28 (6+14+8) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3317 |
ГОНЧАРОВА С.О. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
3 |
82 (38+20+24) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
3318 |
ГОНЧАРУК В.П. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3319 |
ГОНЧАРУК І.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3320 |
ГОНЧАРУК Л.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
59 (21+27+11) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
3321 |
ГОПКО А.Р. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3322 |
ГОПКО Д.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
86 (23+35+28) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3323 |
ГОПКО І.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
124 (28+36+60) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3324 |
ГОПКО С.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
96 (39+37+20) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3325 |
ГОПОВАНЬ А.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
140 (44+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3326 |
ГОПУБ А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
139 (48+41+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3327 |
ГОРБ О.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
114 (42+39+33) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
3328 |
ГОРБ О.М. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
11 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3329 |
ГОРБ Р.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
3330 |
ГОРБАНЬ В.М. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
59 (27+6+26) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3331 |
ГОРБАНЬ Д.С. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3332 |
ГОРБАНЬ М.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
123 (42+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3333 |
ГОРБАСЬ А.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
76 (34+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3334 |
ГОРБАСЬ М.М. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
9 |
114 (45+34+35) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3335 |
ГОРБАТЕНКО І.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
87 (36+37+14) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3336 |
ГОРБАТЕНКО К.О. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3337 |
ГОРБАТЕНКО Н.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3338 |
ГОРБАТЕНКО О.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
98 (19+34+45) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3339 |
ГОРБАТЕНКО Ю.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3340 |
ГОРБАТКО Д.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
143 (55+30+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3341 |
ГОРБАТОВ О.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
132 (57+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
3342 |
ГОРБАЧ А.А. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
6 |
68 (33+12+23) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3343 |
ГОРБАЧ А.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3344 |
ГОРБАЧ С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
111 (36+24+51) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
3345 |
ГОРБАЧ С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
111 (36+24+51) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
3346 |
ГОРБАЧЕВСЬКИЙ А.А. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
65 (18+18+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3347 |
ГОРБАЧЕНКО Я.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
1 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3348 |
ГОРБАЧОВ Д.С. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
7 |
86 (36+26+24) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
3349 |
ГОРБАЧОВ О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3350 |
ГОРБАЧОВА А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
92 (35+17+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3351 |
ГОРБАЧОВА Є.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
122 (41+35+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3352 |
ГОРБАЧОВА І.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
8 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3353 |
ГОРБАЧОВА І.В. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
4 |
101 (37+38+26) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
3354 |
ГОРБАЧОВА М.А. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
55 (29+20+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3355 |
ГОРБАЧОВА М.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
65 (15+27+23) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
3356 |
ГОРБАЧОВА О.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
145 (51+36+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3357 |
ГОРБАЩЕНКК В.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
70 (15+30+25) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3358 |
ГОРБАЩЕНКО С.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
3359 |
ГОРБЕНКО А.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
127 (39+37+51) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
3360 |
ГОРБЕНКО А.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
112 (51+36+25) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3361 |
ГОРБЕНКО А.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
97 (54+22+21) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3362 |
ГОРБЕНКО Д.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
78 (37+23+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3363 |
ГОРБЕНКО Д.М. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3364 |
ГОРБЕНКО М.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
100 (39+36+25) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3365 |
ГОРБЕНКО О.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
39 (10+17+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3366 |
ГОРБИК Д.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
169 (57+52+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3367 |
ГОРБЛЯНСЬКИЙ М.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3368 |
ГОРБОВЦОВА О.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
149 (49+42+58) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3369 |
ГОРБОВЦОВА Я.І. |
19511 |
м. Глухів |
Сопицький НВК |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3370 |
ГОРБОНОС В.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
4 |
114 (42+50+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3371 |
ГОРБУЛЬ Д.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
3372 |
ГОРБУЛЯ А.І. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
133 (51+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3373 |
ГОРБУН К.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
117 (35+26+56) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3374 |
ГОРБУНОВА Є.І. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
8 |
95 (36+43+16) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3375 |
ГОРБУНОВА І.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
145 (51+42+52) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3376 |
ГОРВАТ А.А. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
101 (39+26+36) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3377 |
ГОРГУЛЬ Д.Г. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
131 (49+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3378 |
ГОРДЄЄВА А.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
97 (42+25+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3379 |
ГОРДЄЄВА П.Б. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
82 (24+29+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3380 |
ГОРДІЕНКО В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
112 (37+28+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3381 |
ГОРДІЕНКО Д.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3382 |
ГОРДІЄНКО А.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3383 |
ГОРДІЄНКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
149 (56+39+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3384 |
ГОРДІЄНКО В.Ю. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
121 (39+52+30) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3385 |
ГОРДІЄНКО Д.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
116 (58+36+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3386 |
ГОРДІЄНКО Д.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3387 |
ГОРДІЄНКО Д.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
52 (12+14+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3388 |
ГОРДІЄНКО Д.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
96 (39+31+26) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3389 |
ГОРДІЄНКО Д.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
149 (51+42+56) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3390 |
ГОРДІЄНКО І.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3391 |
ГОРДІЄНКО І.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
55 (30+19+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3392 |
ГОРДІЄНКО І.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
86 (34+27+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3393 |
ГОРДІЄНКО К.В. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3394 |
ГОРДІЄНКО К.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3395 |
ГОРДІЄНКО К.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
85 (37+26+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3396 |
ГОРДІЄНКО М.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3397 |
ГОРДІЄНКО О.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3398 |
ГОРДІЄНКО С.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3399 |
ГОРДІЄНКО Я.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
82 (24+10+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3400 |
ГОРДІЄНКО Я.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
94 (36+21+37) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3401 |
ГОРДІЄНКО Я.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
94 (36+21+37) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3402 |
ГОРДІЙЧУК Я.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
26 (18+8+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3403 |
ГОРЕВА О.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
123 (39+39+45) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
3404 |
ГОРЕНКО Д.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3405 |
ГОРЕНКО Т.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3406 |
ГОРЕТА Б.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3407 |
ГОРЕЦЬКА В.В. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3408 |
ГОРЄВОЙ Б.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
103 (21+45+37) |
|
|
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3409 |
ГОРЄЛОВ Р.П. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
82 (24+19+39) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3410 |
ГОРЗОВ Н.В. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
82 (15+25+42) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
3411 |
ГОРИНЧЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
131 (36+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
3412 |
ГОРІЛИЙ Д.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
84 (40+23+21) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3413 |
ГОРІН В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3414 |
ГОРІН В.М. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
3 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3415 |
ГОРІЧЕНКО С.О. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
4 |
118 (37+41+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
3416 |
ГОРІШНІИ В.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3417 |
ГОРІШНІЙ ЄА. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
7 |
129 (48+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3418 |
ГОРІШНІЙ І.О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
112 (33+49+30) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3419 |
ГОРІШНЯК В.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
146 (48+54+44) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3420 |
ГОРІШНЯК М.О. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
8 |
93 (24+40+29) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
3421 |
ГОРІШНЯК О.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
118 (36+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
3422 |
ГОРКАВА Х.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3423 |
ГОРКУН І.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
71 (27+26+18) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3424 |
ГОРЛАЧ Б.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
103 (35+18+50) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
3425 |
ГОРЛАЧ В.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3426 |
ГОРЛАЧ О.А. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
3427 |
ГОРЛАЧ С.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3428 |
ГОРЛЕНКО В.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
74 (30+27+17) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3429 |
ГОРЛОВА В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
91 (36+23+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3430 |
ГОРНЄВА М.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3431 |
ГОРНИЧЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
131 (36+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
3432 |
ГОРНОВИЧ В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3433 |
ГОРНОСТАЄВА А.О. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3434 |
ГОРНОСТАЄВА В.О. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3435 |
ГОРНОСТАЄВА П.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
104 (46+17+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3436 |
ГОРНОСТАЙ К.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
132 (42+46+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3437 |
ГОРНОСТАЙ О.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3438 |
ГОРОБЕЦЬ А.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
5 |
66 (20+23+23) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3439 |
ГОРОБЕЦЬ Д.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
8 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3440 |
ГОРОБЕЦЬ Д.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3441 |
ГОРОБЕЦЬ Д.Р. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
98 (35+23+40) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
3442 |
ГОРОБЕЦЬ Є.С. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3443 |
ГОРОБЕЦЬ М.В. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
9 |
56 (9+24+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3444 |
ГОРОБЕЦЬ Т.Р. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3445 |
ГОРОБЕЦЬ Я.В. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
7 |
44 (6+14+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3446 |
ГОРОБІЙЧЕНКО А.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3447 |
ГОРОБКО К.Р. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
137 (57+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
3448 |
ГОРОБЧЕНКО В.М. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
4 |
154 (54+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3449 |
ГОРОВА А.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
148 (28+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3450 |
ГОРОВА К.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
140 (51+51+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3451 |
ГОРОВА О.В. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
9 |
95 (21+40+34) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3452 |
ГОРОВИЙ Б.В. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
4 |
143 (51+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3453 |
ГОРОДЕЦЬКА С.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
5 |
67 (18+16+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3454 |
ГОРОДЕЦЬКИЙ А.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3455 |
ГОРОДЕЦЬКИЙ Д.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3456 |
ГОРОДИСЬКИЙ Р.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
109 (15+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
3457 |
ГОРОДНИЧА Д.А. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
61 (19+30+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3458 |
ГОРОДНИЧА Д.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
3459 |
ГОРОДОВИЙ А.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
120 (36+40+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3460 |
ГОРОЖАНЕЦЬКИЙ І.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
109 (29+32+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3461 |
ГОРОЖАНЕЦЬКИЙ Т.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3462 |
ГОРОХ А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
86 (30+33+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3463 |
ГОРОХ Г.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
85 (24+40+21) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3464 |
ГОРОХ Д.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
135 (44+49+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
3465 |
ГОРОХОВ В.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
122 (41+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3466 |
ГОРОШЕВСЬКА А.О. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
7 |
103 (24+34+45) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3467 |
ГОРОШКО А |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
5 |
92 (34+22+36) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3468 |
ГОРОШКО А.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
104 (49+23+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3469 |
ГОРОШКО А.Д. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3470 |
ГОРОШКО А.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
59 (3+31+25) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3471 |
ГОРОШКО З.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
112 (16+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3472 |
ГОРПИНИЧ Д.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3473 |
ГОРПИНЧЕНКО А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
77 (16+29+32) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3474 |
ГОРПИНЧЕНКО В.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
54 (9+17+28) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3475 |
ГОРПИНЧЕНКО Т.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
3476 |
ГОРПИНЧЕННКАА А.С. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
9 |
52 (9+19+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3477 |
ГОРРОВИЙ В.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
126 (42+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
3478 |
ГОРУН В.Є. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
89 (33+30+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3479 |
ГОРШКОВ Д.А. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
4 |
54 (15+23+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3480 |
ГОРШКОВ М.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3481 |
ГОРШКОВ О.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
160 (60+42+58) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3482 |
ГОРШКОВА А.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
148 (49+55+44) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3483 |
ГОРШКОВА К.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3484 |
ГОРЬКОВСКІЙ Є.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
122 (42+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3485 |
ГОРЮНОВ К.О. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3486 |
ГОРЯІНОВА В.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3487 |
ГОРЯЙСТОВ Е.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3488 |
ГОРЯЙСТОВА Т.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3489 |
ГОРЯН С.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
95 (23+34+38) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3490 |
ГОРЯЧЕВ В.І. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
148 (54+36+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3491 |
ГОСТЄВ О.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
159 (54+47+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3492 |
ГОСТЄВА Д.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3493 |
ГОСТЄВА Л.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3494 |
ГОСТЄВА Л.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
123 (30+33+60) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3495 |
ГОТВЯНСЬКИЙ В.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
3 |
147 (45+46+56) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3496 |
ГОТЕНКО А.А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
142 (60+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3497 |
ГОЧ Л.М. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
6 |
73 (36+14+23) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3498 |
ГОЧ С.О. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
4 |
92 (34+24+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3499 |
ГРАБАР С.С. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
137 (60+25+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
3500 |
ГРАБКО М.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
59 (9+16+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3501 |
ГРАБКО Н.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
87 (36+21+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3502 |
ГРАБОВА А.Р. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
8 |
133 (42+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3503 |
ГРАБОВАНОВ К.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3504 |
ГРАБОВСЬКИЙ В.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
10 |
97 (18+48+31) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3505 |
ГРАБЧАК К.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3506 |
ГРАДИЩУК О.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3507 |
ГРАДІЛЬ А.Р. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3508 |
ГРАДІЛЬ Є.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
4 |
87 (26+29+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3509 |
ГРАДУН Н.В. |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3510 |
ГРАМИКА МД. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
103 (41+24+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3511 |
ГРАНЬКО В.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
100 (41+23+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3512 |
ГРАЧЕНКО Б.Н. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
113 (41+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
3513 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ Д |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
71 (6+45+20) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3514 |
ГРЕБЕНЕЦЬ А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
106 (24+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
3515 |
ГРЕБЕНЕЦЬ І.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
91 (24+42+25) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3516 |
ГРЕБЕНИК А.Р. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
101 (42+34+25) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3517 |
ГРЕБЕНИК А.Ф. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
104 (48+26+30) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3518 |
ГРЕБЕНИК І.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
132 (52+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
3519 |
ГРЕБЕНИК О.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
8 |
46 (18+19+9) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3520 |
ГРЕБЕНІК А.Є. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
89 (36+28+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3521 |
ГРЕБЕНЬКОВ Д.Д. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
127 (41+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3522 |
ГРЕБЕНЬКОВА А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
72 (38+14+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3523 |
ГРЕБЕНЮК А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
89 (45+20+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3524 |
ГРЕБЕНЮК А.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
95 (48+28+19) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3525 |
ГРЕБЕНЮК А.С. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
5 |
97 (33+32+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3526 |
ГРЕБЕНЮК Б.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3527 |
ГРЕБЕНЮК Г.П. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3528 |
ГРЕБЕНЮК Г.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3529 |
ГРЕБЕНЮК М.П. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
153 (54+39+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3530 |
ГРЕБЕНЮКА А.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
101 (37+26+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3531 |
ГРЕБІНИК І.В. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
10 |
67 (18+17+32) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3532 |
ГРЕБНЬОВА А.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
99 (33+30+36) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3533 |
ГРЕБЧЕНКО А.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
141 (39+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
3534 |
ГРЕБЧЕНКО Д.А. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
2 |
128 (14+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
3535 |
ГРЕБЧЕНКО О.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
83 (39+38+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3536 |
ГРЕБЧЕНКО С.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
94 (30+19+45) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3537 |
ГРЕК В.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
71 (27+18+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3538 |
ГРЕК Д.А. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
3539 |
ГРЕК Д.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
11 |
100 (33+36+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3540 |
ГРЕК Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3541 |
ГРЕК О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
139 (54+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3542 |
ГРЕКОВ М.Д. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3543 |
ГРЕЧАНИК Д.А. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
5 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3544 |
ГРЕЧАНИК М.С. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
3 |
134 (50+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3545 |
ГРЕЧАНИЧЕНКО А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3546 |
ГРЕЧАНИЧЕНКО С.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3547 |
ГРЕЧАНІН Я.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
78 (18+12+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
3548 |
ГРЕЧИХІНА Г.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3549 |
ГРЕЧКА А.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
116 (46+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3550 |
ГРЕЧКА А.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3551 |
ГРЕЧКА Д.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3552 |
ГРЕЧКА М.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
113 (51+38+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3553 |
ГРЕЧКА Р.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3554 |
ГРЕЧКА С.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3555 |
ГРЕЧКО К.Д. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3556 |
ГРЕЧКОВСЬКА Я.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
130 (51+25+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3557 |
ГРЕЧУХ П.І. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
100 (36+18+46) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
3558 |
ГРЕШИЛО Р.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
8 |
105 (42+29+34) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3559 |
ГРЄХОВА В.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3560 |
ГРЖАНДА Р.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
78 (21+25+32) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3561 |
ГРИБ І.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
69 (21+25+23) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3562 |
ГРИБ К.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3563 |
ГРИБ Л.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3564 |
ГРИБАН Ю.П. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
84 (30+33+21) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3565 |
ГРИБАНЬ В.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3566 |
ГРИБАЧОВА А.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
136 (39+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3567 |
ГРИБАЧОВА В.Г. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
155 (51+48+56) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3568 |
ГРИБАЧОВА І.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
3569 |
ГРИБЕНИК С.О. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
92 (25+29+38) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3570 |
ГРИБЕНЮК Т.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
159 (54+60+45) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3571 |
ГРИБИНЮК Ю.Р. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
87 (40+29+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3572 |
ГРИБКО Н.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
7 |
95 (30+31+34) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3573 |
ГРИБКОВ Я.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
3574 |
ГРИБОВ В.Г. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
120 (39+39+42) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3575 |
ГРИБОВА А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3576 |
ГРИБОВОД А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
125 (36+44+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
3577 |
ГРИБОВОД Р.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
164 (58+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3578 |
ГРИБЧЕНКО К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
109 (37+38+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3579 |
ГРИВА Д.Л. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3580 |
ГРИГОРЕНКО А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
3581 |
ГРИГОРЕНКО В.Ю. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
3 |
128 (51+31+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
3582 |
ГРИГОРЕНКО Д.М. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
64 (18+8+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3583 |
ГРИГОРЕНКО К.І. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3584 |
ГРИГОРЕНКО К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3585 |
ГРИГОРЕНКО О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3586 |
ГРИГОРЕЦЬ Д.Г. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
6 |
58 (22+13+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3587 |
ГРИГОРЄВ Д.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
3 |
133 (51+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3588 |
ГРИГОРЄВ І.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3589 |
ГРИГОРЄВА В.І. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
79 (24+19+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3590 |
ГРИГОРУК А.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3591 |
ГРИЗУН Б.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
139 (57+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
3592 |
ГРИМАЙЛО В.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3593 |
ГРИМАЙЛО В.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3594 |
ГРИМАЙЛО І.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
120 (39+39+42) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
3595 |
ГРИМАЙЛО Л.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
11 |
122 (39+41+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
3596 |
ГРИМАЙЛО О.М. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
75 (15+27+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3597 |
ГРИМАК К.І. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
6 |
89 (31+26+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3598 |
ГРИНЕВИЧ Д.М. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3599 |
ГРИНЕВИЧ О.О. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
147 (49+42+56) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3600 |
ГРИНЕНКО В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3601 |
ГРИНЕНКО Д.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
80 (35+19+26) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3602 |
ГРИНЕНКО Д.П. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3603 |
ГРИНЕНКО Т.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
137 (48+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3604 |
ГРИНИШИН Л.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
110 (33+37+40) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3605 |
ГРИНЧЕНКО БО. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3606 |
ГРИНЧЕНКО Д.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3607 |
ГРИНЬ А.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
3608 |
ГРИНЬ А.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
102 (27+42+33) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3609 |
ГРИНЬ А.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
101 (42+37+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3610 |
ГРИНЬ Д.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3611 |
ГРИНЬ Д.В. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
3 |
117 (45+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3612 |
ГРИНЬ Є.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
139 (45+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3613 |
ГРИНЬ С. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
4 |
94 (49+23+22) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3614 |
ГРИНЬ С.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
100 (37+39+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3615 |
ГРИНЬКО А.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
108 (34+38+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3616 |
ГРИНЬКО А.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
120 (40+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3617 |
ГРИНЬКО В.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
144 (47+45+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3618 |
ГРИНЬКО В.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
144 (47+45+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3619 |
ГРИНЬКО Д.К. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
59 (3+31+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3620 |
ГРИНЬОВ В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
116 (26+60+30) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3621 |
ГРИНЬОВ Д.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
65 (27+10+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3622 |
ГРИНЮК В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
54 (24+14+16) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3623 |
ГРИНЮК В.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
53 (24+21+8) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3624 |
ГРИЦАЄНКО А.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3625 |
ГРИЦАЙ А.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
3626 |
ГРИЦАЙ А.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
95 (34+25+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3627 |
ГРИЦАЙ А.С. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3628 |
ГРИЦАЙ Є. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
91 (32+31+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3629 |
ГРИЦАЙ І.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3630 |
ГРИЦАЙ І.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3631 |
ГРИЦАЙ К.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
3632 |
ГРИЦАЙ М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
114 (24+57+33) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
3633 |
ГРИЦАЙ Р.Р. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
4 |
89 (27+18+44) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
3634 |
ГРИЦАЙ Я.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
107 (33+35+39) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3635 |
ГРИЦАК А.Р. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3636 |
ГРИЦАК Р.Л. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
9 |
116 (39+37+40) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
3637 |
ГРИЦЕВИЧ Д.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
148 (51+45+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3638 |
ГРИЦЕНКО А.А. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3639 |
ГРИЦЕНКО А.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
11 |
109 (33+31+45) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3640 |
ГРИЦЕНКО А.Д. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
143 (51+36+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3641 |
ГРИЦЕНКО А.К. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
92 (41+23+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3642 |
ГРИЦЕНКО А.К. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
150 (47+49+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3643 |
ГРИЦЕНКО В.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
119 (42+37+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
3644 |
ГРИЦЕНКО В.А. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
7 |
78 (18+26+34) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3645 |
ГРИЦЕНКО В.А. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
4 |
155 (51+50+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3646 |
ГРИЦЕНКО В.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
33 (3+12+18) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3647 |
ГРИЦЕНКО В.В. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
3 |
63 (16+17+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3648 |
ГРИЦЕНКО В.Д. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3649 |
ГРИЦЕНКО В.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
113 (40+36+37) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3650 |
ГРИЦЕНКО В.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
109 (41+28+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
3651 |
ГРИЦЕНКО Г.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
66 (24+15+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3652 |
ГРИЦЕНКО Д.А. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3653 |
ГРИЦЕНКО Д.М. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3654 |
ГРИЦЕНКО Д.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3655 |
ГРИЦЕНКО Д.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
129 (39+47+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
3656 |
ГРИЦЕНКО Е.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
121 (42+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3657 |
ГРИЦЕНКО І.М. |
19525 |
м. Глухів |
Яструбчанський НВК |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3658 |
ГРИЦЕНКО І.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
93 (38+21+34) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3659 |
ГРИЦЕНКО І.Ю. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
170 (60+54+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3660 |
ГРИЦЕНКО К.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3661 |
ГРИЦЕНКО К.О. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
8 |
103 (24+46+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3662 |
ГРИЦЕНКО К.С. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
8 |
99 (24+36+39) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3663 |
ГРИЦЕНКО М.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3664 |
ГРИЦЕНКО М.Ф. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
3665 |
ГРИЦЕНКО Н.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
43 (9+16+18) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3666 |
ГРИЦЕНКО О.О. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
8 |
151 (54+48+49) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3667 |
ГРИЦЕНКО О.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
6 |
74 (23+30+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3668 |
ГРИЦЕНКО Р.Р. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3669 |
ГРИЦЕНКО С.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
103 (30+37+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3670 |
ГРИЦЕНКО С.Ю. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3671 |
ГРИЦЕНКО Т.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
8 |
133 (36+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3672 |
ГРИЦЕНКО Ю.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
84 (18+37+29) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3673 |
ГРИЦЕНКО Ю.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
92 (24+37+31) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3674 |
ГРИЦИК М.Г. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
87 (30+26+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3675 |
ГРИЦИК О.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
10 |
53 (12+11+30) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3676 |
ГРИЦИНА А.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3677 |
ГРИЦИНА І.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3678 |
ГРИЦИНА Р.Д. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3679 |
ГРИЦИНА Р.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3680 |
ГРИЦКОВА С.М. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
4 |
90 (32+26+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3681 |
ГРИЦУК Д.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
131 (57+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3682 |
ГРИЦУН К.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
122 (38+60+24) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3683 |
ГРИЦУНИК В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
123 (32+36+55) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3684 |
ГРИЧАНИЙ О.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
3685 |
ГРИЧАНИК В.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
140 (48+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
3686 |
ГРИЧЕНКО Ю.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
134 (32+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3687 |
ГРИЧКОВСЬКА Р.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
170 (58+54+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3688 |
ГРИШАК В.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3689 |
ГРИШАК Н. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3690 |
ГРИШИНА А.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
106 (33+35+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3691 |
ГРИШИНА В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3692 |
ГРИШИНА М.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
134 (42+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3693 |
ГРИШИНА Т.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
139 (51+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3694 |
ГРИШИНА Т.О. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
8 |
105 (30+40+35) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3695 |
ГРИШКО А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
3696 |
ГРИШКО А.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
7 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3697 |
ГРИШКО А.С. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
4 |
127 (51+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
3698 |
ГРИШКО Б.Р. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3699 |
ГРИШКО Є.Г. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
85 (20+27+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3700 |
ГРИШКО К.С. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
5 |
85 (42+19+24) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3701 |
ГРИШКО М.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
137 (49+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3702 |
ГРИШКО С.О. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
3 |
136 (44+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3703 |
ГРИШКОВА Є.А. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3704 |
ГРИЩЕНКО А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3705 |
ГРИЩЕНКО А.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
96 (42+28+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3706 |
ГРИЩЕНКО А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3707 |
ГРИЩЕНКО А.Е. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
5 |
79 (27+26+26) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3708 |
ГРИЩЕНКО Б.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3709 |
ГРИЩЕНКО Б.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3710 |
ГРИЩЕНКО Б.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3711 |
ГРИЩЕНКО В.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
71 (25+23+23) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3712 |
ГРИЩЕНКО В.А. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3713 |
ГРИЩЕНКО В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
56 (9+28+19) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
3714 |
ГРИЩЕНКО В.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
68 (27+19+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3715 |
ГРИЩЕНКО Д.Д. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3716 |
ГРИЩЕНКО Д.Р. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
87 (27+30+30) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3717 |
ГРИЩЕНКО Е.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
76 (28+12+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3718 |
ГРИЩЕНКО І.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
40 (21+11+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3719 |
ГРИЩЕНКО І.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3720 |
ГРИЩЕНКО І.Р. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
110 (37+39+34) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3721 |
ГРИЩЕНКО І.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
10 |
40 (6+17+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3722 |
ГРИЩЕНКО К.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
148 (49+51+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3723 |
ГРИЩЕНКО К.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
3724 |
ГРИЩЕНКО К.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3725 |
ГРИЩЕНКО К.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
11 |
90 (21+39+30) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
3726 |
ГРИЩЕНКО М.І. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
63 (25+12+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3727 |
ГРИЩЕНКО М.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
60 (17+26+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3728 |
ГРИЩЕНКО О.І. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3729 |
ГРИЩЕНКО О.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3730 |
ГРИЩЕНКО П.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
112 (16+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3731 |
ГРИЩЕНКО Р.А. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
7 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3732 |
ГРИЩЕНКО Р.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
49 (10+11+28) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3733 |
ГРИЩЕНКО С.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
128 (46+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
3734 |
ГРИЩЕНКО С.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
71 (18+19+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3735 |
ГРИЩЕНКО Я.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
3736 |
ГРИЩИК В.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3737 |
ГРІНКА А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
107 (33+36+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3738 |
ГРІНЧЕНКО А.В. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
11 |
96 (27+33+36) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3739 |
ГРІНЬКО І.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
119 (42+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3740 |
ГРІЦУН Л.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
79 (19+25+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3741 |
ГРОБОВА В.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
5 |
114 (46+16+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3742 |
ГРОБОВА Я.А. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
7 |
94 (30+26+38) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3743 |
ГРОЗАВ Р.Д. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
152 (56+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3744 |
ГРОМ К.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
3 |
107 (47+30+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3745 |
ГРОМА Д.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
104 (36+32+36) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
3746 |
ГРОМАК А.Ю. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
142 (40+44+58) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
3747 |
ГРОМАК Д.Р. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3748 |
ГРОМЕНКО Д.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
111 (44+21+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3749 |
ГРОМИКО Д.В. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
7 |
109 (30+34+45) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3750 |
ГРОМІКО О.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
71 (15+31+25) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3751 |
ГРОМОВА В.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
127 (51+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3752 |
ГРОМОВА Д.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
86 (15+51+20) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3753 |
ГРОШОВИК В.М. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
7 |
95 (36+26+33) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3754 |
ГРОШОВИК Д.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
39 (18+11+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3755 |
ГРОШОВИК Р.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
115 (38+45+32) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3756 |
ГРУБИЙ В.А. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
6 |
74 (25+20+29) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3757 |
ГРУДЗИНСЬКИЙ А.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3758 |
ГРУДИНА М.Ф. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
9 |
97 (39+39+19) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3759 |
ГРУДІЙ А.О. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
6 |
122 (41+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3760 |
ГРУДІЙ В.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
89 (39+20+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3761 |
ГРУДІЙ В.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3762 |
ГРУДІНА О.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
152 (57+37+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3763 |
ГРУЗДО В.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
122 (27+35+60) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3764 |
ГРУЙ Я.О. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
109 (50+17+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
3765 |
ГРУНТЕНКО Д.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3766 |
ГРУША А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
99 (29+38+32) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3767 |
ГРУШИНСЬКИЙ Д.А. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3768 |
ГРУШКА Р.С. |
19439 |
м. Білопілля |
Самарська ЗОШ |
6 |
145 (51+40+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3769 |
ГРУШКО М.Г. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
156 (48+50+58) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3770 |
ГРУЩАК А.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
98 (32+14+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3771 |
ГРЦЕНМКО В.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
9 |
40 (15+7+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3772 |
ГУБА А.Р. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3773 |
ГУБА О.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3774 |
ГУБАЛЬ О.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
141 (48+60+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3775 |
ГУБАР В.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3776 |
ГУБАР І. . |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
52 (17+16+19) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3777 |
ГУБАР К.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
52 (22+13+17) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3778 |
ГУБАР М.А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3779 |
ГУБАР Ю.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
8 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3780 |
ГУБАРЕНКО В.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
5 |
95 (27+30+38) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3781 |
ГУБАРЕНКО Д.А. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
5 |
101 (39+30+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3782 |
ГУБАРЄВ Б.О. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
155 (55+48+52) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3783 |
ГУБЕНКО Г.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
72 (17+21+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3784 |
ГУБЕНКО Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3785 |
ГУБЕНКО ДС. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
101 (45+14+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
3786 |
ГУБІН В.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3787 |
ГУБІН М.В. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3788 |
ГУБІНА А.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3789 |
ГУБІНА Ю.С. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
4 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
3790 |
ГУБКА О.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3791 |
ГУБКА С.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3792 |
ГУБКО Р.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
83 (30+31+22) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3793 |
ГУБКО Р.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
83 (30+31+22) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3794 |
ГУБКО Ю.Р. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3795 |
ГУБСЬКА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
153 (49+52+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3796 |
ГУБСЬКА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
153 (49+52+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3797 |
ГУБСЬКА І.І. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
9 |
109 (27+48+34) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3798 |
ГУБСЬКА Н.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
135 (44+50+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
3799 |
ГУБСЬКА Н.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
135 (44+50+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
3800 |
ГУБСЬКИЙ Б.Е. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3801 |
ГУБСЬКИЙ В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
28 (15+5+8) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3802 |
ГУБСЬКИЙ В.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
150 (56+42+52) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3803 |
ГУГЛЯ Д.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
106 (22+60+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3804 |
ГУГЛЯ Ю.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
58 (25+17+16) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3805 |
ГУДЕНКО А.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
11 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3806 |
ГУДЕНКО А.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
128 (51+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3807 |
ГУДЗЕНКО А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
72 (34+21+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3808 |
ГУДЗЕНКО І.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
125 (36+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3809 |
ГУДЗЕНКО І.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
94 (36+39+19) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3810 |
ГУДЗЬ В.Д. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
7 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3811 |
ГУДЗЬ Я.П. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
7 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
3812 |
ГУДИЛІН Д.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
96 (36+20+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3813 |
ГУДИМ Г.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
153 (52+45+56) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3814 |
ГУДИМ С.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
21 (0+5+16) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3815 |
ГУДИМ С.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3816 |
ГУДИМ С.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3817 |
ГУДИМ Я.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
130 (45+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3818 |
ГУДИМА Д.Д. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3819 |
ГУДИМЕНКО А.С. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3820 |
ГУДИМЕНКО Д.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
113 (33+32+48) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
3821 |
ГУДИМЕНКО Д.С. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
3 |
110 (39+23+48) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
3822 |
ГУДИМЕНКО О |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
89 (35+20+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3823 |
ГУДИМЕНКОО В.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
131 (42+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3824 |
ГУДІЛІН М.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3825 |
ГУДІМОВ Я.Р. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
5 |
83 (25+26+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3826 |
ГУДКОВ Д.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
119 (47+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3827 |
ГУДКОВ Е.С. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
4 |
118 (38+30+50) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3828 |
ГУДКОВ Р.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
3 |
123 (39+32+52) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3829 |
ГУДО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
95 (21+46+28) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3830 |
ГУДОВ В.М. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3831 |
ГУЖВА Б.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
150 (60+60+30) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3832 |
ГУЖВА В.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
63 (18+11+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3833 |
ГУЖВА М.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
59 (18+22+19) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
3834 |
ГУЗЕВАТИЙ А.Ф. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
6 |
127 (42+43+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3835 |
ГУЗЕВАТИЙ Р.Ф. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
111 (23+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3836 |
ГУЗЕЙ А.Ю. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
9 |
69 (21+26+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3837 |
ГУЗЕНКО В.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
10 |
111 (33+36+42) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3838 |
ГУЗЕНКО В.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
70 (30+28+12) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3839 |
ГУЗЕНКО Д.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3840 |
ГУЗЕНКО Д.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
83 (26+23+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3841 |
ГУЗЕНКО М.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
88 (32+20+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3842 |
ГУЗЕНКО М.Я. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3843 |
ГУЗЕНКО Ю.М. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
7 |
69 (18+25+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3844 |
ГУЗЄВ Ю.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
10 |
106 (39+39+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3845 |
ГУЗЄВА К.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
78 (30+22+26) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3846 |
ГУЗЄЄВА С.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3847 |
ГУЗЄЙ Т.Я. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
65 (6+36+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3848 |
ГУЗІЄНКО А.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3849 |
ГУЗМАН Р.І. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
9 |
83 (3+46+34) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
3850 |
ГУЗОВАТА Д.К. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3851 |
ГУЗЬ Є.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
150 (50+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3852 |
ГУЙВА А.О. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3853 |
ГУЙВАН В.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3854 |
ГУК Н.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
71 (28+23+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3855 |
ГУК Я.Ю. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
8 |
115 (48+28+39) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
3856 |
ГУКОВА І.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
119 (49+32+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3857 |
ГУЛА О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3858 |
ГУЛАЙ М.С. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
8 |
133 (48+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3859 |
ГУЛАКОВ Д.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
8 |
83 (24+31+28) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3860 |
ГУЛАКОВА Г.В. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
9 |
85 (15+40+30) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3861 |
ГУЛАКОВА Л.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
113 (25+44+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
3862 |
ГУЛАКОВА Н.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
136 (48+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
3863 |
ГУЛАКОВА С.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3864 |
ГУЛАЛЯН Д.Р. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
87 (23+35+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3865 |
ГУЛЕВСЬКА В.С. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
8 |
97 (36+27+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
3866 |
ГУЛЕНКО Л.І. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
142 (57+31+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
3867 |
ГУЛЕНКО М.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3868 |
ГУЛЕНОК Є.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
3869 |
ГУЛЕНОК И.М. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
9 |
76 (27+30+19) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3870 |
ГУЛЕНОК О.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
3871 |
ГУЛЕЦЬ О.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
104 (28+32+44) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
3872 |
ГУЛІН М.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
93 (37+14+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3873 |
ГУЛІЦЬКИЙ Д.В. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
4 |
124 (36+32+56) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
3874 |
ГУЛЬЦЕВ В.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3875 |
ГУЛЬЧЕНКО Д.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3876 |
ГУЛЯЄВ С.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3877 |
ГУЛЯЄВА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
76 (15+42+19) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
3878 |
ГУЛЯЄВА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
76 (15+42+19) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
3879 |
ГУМЕН Г.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3880 |
ГУМЕН К.О. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
125 (40+33+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3881 |
ГУМЕН М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
164 (54+58+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3882 |
ГУМЕННИЙ Є.Д. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
92 (35+23+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3883 |
ГУМЕНЮК К.А. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
10 |
69 (30+22+17) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
3884 |
ГУМЕНЮК С.Ю. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
9 |
82 (21+30+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3885 |
ГУНДАР К.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
88 (36+30+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3886 |
ГУНЧЕНКО А.Ю. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
122 (44+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3887 |
ГУНЬКО С.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
97 (33+41+23) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
3888 |
ГУНЯ І.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
5 |
49 (16+9+24) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3889 |
ГУПАЛ М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
143 (56+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3890 |
ГУПАЛ С.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
86 (14+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3891 |
ГУПАЛО Л.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3892 |
ГУПАЛО Л.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
3893 |
ГУПАЛО Я.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
139 (54+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
3894 |
ГУРА К.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
132 (39+53+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3895 |
ГУРБА М.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
141 (57+26+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
3896 |
ГУРБАНОВА К.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
127 (42+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3897 |
ГУРДЯ В.А. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
8 |
95 (18+40+37) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3898 |
ГУРДЯ Р.А. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
9 |
44 (9+16+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3899 |
ГУРЕЦ П. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3900 |
ГУРЕЦЬ Б.Р. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
158 (50+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3901 |
ГУРЖИН Д.І. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3902 |
ГУРЖІЙ Р.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
125 (49+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
3903 |
ГУРЖІЙ Р.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
125 (49+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
3904 |
ГУРЖУЄВА К.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
82 (24+28+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3905 |
ГУРИН Д.А. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
3 |
105 (37+30+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3906 |
ГУРИНЕЦЬ М.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3907 |
ГУРІКОВА Є.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
89 (33+20+36) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3908 |
ГУРІКОВА К.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
105 (34+33+38) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3909 |
ГУРІН А.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
147 (49+38+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3910 |
ГУРІН В.Р. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
109 (34+35+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3911 |
ГУРІН О.Ю. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
7 |
119 (36+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3912 |
ГУРІНА Ю.І. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3913 |
ГУРІНОВ Д.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3914 |
ГУРМАЧ А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
146 (57+35+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
3915 |
ГУРОВ М.Н. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
68 (30+13+25) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3916 |
ГУРОВА Ю.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3917 |
ГУРСЬКА В.Є. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
93 (35+26+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3918 |
ГУСАК А.В. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
5 |
86 (25+25+36) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3919 |
ГУСАК Д.В. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
8 |
87 (24+41+22) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3920 |
ГУСАК Д.Ю. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3921 |
ГУСАК М.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
148 (42+52+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3922 |
ГУСАК Ю.Д. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
28 (3+7+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3923 |
ГУСАКОВА В.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
7 |
92 (24+31+37) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3924 |
ГУСАР А.А. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
3 |
67 (26+19+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3925 |
ГУСАРОВ А.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
7 |
132 (48+34+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3926 |
ГУСЕВА С.М. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3927 |
ГУСЕЕЙАЛІЄВА Б.Г. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
131 (51+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3928 |
ГУСЕЙНАЛІЄВ Г.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
11 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3929 |
ГУСЕНИЦЯ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
3930 |
ГУСЕНИЦЯ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
3931 |
ГУСЄВ Д.А. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3932 |
ГУСЄВ Н.М. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
96 (31+34+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3933 |
ГУСЄВА В.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
63 (36+14+13) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
3934 |
ГУСЛЄВА А.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
93 (21+33+39) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
3935 |
ГУСЛІСТА А.Г. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
3936 |
ГУСЛЯНИЦЯ В.Е. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
124 (30+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3937 |
ГУСЛЯНИЦЯ М.Ю. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
4 |
128 (42+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3938 |
ГУСТЕНКО О.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
96 (24+37+35) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3939 |
ГУТАК С.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3940 |
ГУТІН В.І. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
145 (43+42+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3941 |
ГУТОРКА С.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
31 (12+14+5) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3942 |
ГУТОРКА Т.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
59 (24+27+8) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3943 |
ГУТЯНКА І.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
86 (31+29+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3944 |
ГУЦ А.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
105 (46+29+30) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3945 |
ГУЦ Д.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
97 (49+20+28) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3946 |
ГУЦАЛ Є.Л. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3947 |
ГУЦАЛ Є.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3948 |
ГУЦАЛ Н.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3949 |
ГУЦАЛ Ю.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
114 (48+31+35) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3950 |
ГУЦОВ М.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3951 |
ГУЦОВ Я.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3952 |
ГУЦОВА А.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
123 (24+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3953 |
ГУЦОВА А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
82 (30+27+25) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3954 |
ГУЦУЛЯК Н.Р. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
2 |
44 (44+0+0) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3955 |
ГУЧЕНКО В.О. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
9 |
87 (15+40+32) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3956 |
ГУЧЕНКО В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3957 |
ГУЧЕНКО Є.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3958 |
ГУЧЕНКО І.П. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
10 |
94 (18+42+34) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
3959 |
ГУЧЕНКО О.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
90 (12+39+39) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
3960 |
ГУЩИНА С.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
106 (31+35+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
3961 |
ГЮЛМАМЕДОВОЇ Л.А. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
103 (29+48+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3962 |
ДАВИДА В.Є. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
88 (33+17+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3963 |
ДАВИДЕНКО А.М. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
82 (24+25+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3964 |
ДАВИДЕНКО А.М. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
9 |
57 (9+31+17) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3965 |
ДАВИДЕНКО А.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
111 (48+21+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
3966 |
ДАВИДЕНКО Б.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
108 (51+21+36) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
3967 |
ДАВИДЕНКО В.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
7 |
92 (36+45+11) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
3968 |
ДАВИДЕНКО В.М. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
7 |
65 (30+27+8) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3969 |
ДАВИДЕНКО В.С. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
3970 |
ДАВИДЕНКО В.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
3971 |
ДАВИДЕНКО Д. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
3972 |
ДАВИДЕНКО Д.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
10 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
3973 |
ДАВИДЕНКО Є.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
99 (27+38+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
3974 |
ДАВИДЕНКО І.М. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3975 |
ДАВИДЕНКО К.О. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
8 |
92 (36+37+19) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3976 |
ДАВИДЕНКО М.І. |
19522 |
м. Глухів |
Уздицький НВК |
7 |
121 (42+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3977 |
ДАВИДЕНКО М.С. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
83 (41+26+16) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3978 |
ДАВИДЕНКО Н.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
3979 |
ДАВИДЕНКО О.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
153 (57+46+50) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
3980 |
ДАВИДЕНКО О.Р. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3981 |
ДАВИДЕНКО С.В. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
9 |
112 (27+54+31) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
3982 |
ДАВИДЕНКО С.Г. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
42 (15+13+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3983 |
ДАВИДЕНКО Ф.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3984 |
ДАВИДКО І. . |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
62 (20+14+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3985 |
ДАВИДОБА К.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3986 |
ДАВИДОВ Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
129 (45+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3987 |
ДАВИДОВ Є.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3988 |
ДАВИДОВ І.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3989 |
ДАВИДОВ М.В. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
4 |
87 (32+23+32) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
3990 |
ДАВИДОВ О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3991 |
ДАВИДОВ О.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
52 (14+18+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3992 |
ДАВИДОВ Р.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
76 (29+13+34) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3993 |
ДАВИДОВ С.В. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
8 |
87 (30+22+35) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3994 |
ДАВИДОВА А.Р. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
2 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3995 |
ДАВИДОВА А.С. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
8 |
75 (24+22+29) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
3996 |
ДАВИДОВА В.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3997 |
ДАВИДОВА П.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
100 (36+25+39) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
3998 |
ДАВИДОВИЧ М.С. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
6 |
114 (33+43+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
3999 |
ДАВИДОВСЬКА А.Л. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
121 (36+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
4000 |
ДАВИДОВСЬКИЙ Д.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
169 (55+54+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4001 |
ДАВИДОВСЬКИЙ С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
121 (51+32+38) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4002 |
ДАВИДОВСЬКИЙ С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
121 (51+32+38) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4003 |
ДАВИДЧЕНКО О.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
8 |
117 (54+40+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
4004 |
ДАВИДЮК Ю.М. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
6 |
72 (20+18+34) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4005 |
ДАВІТЯН Р.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4006 |
ДАВЛАШЕРІДЗЕ Н.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
56 (19+23+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4007 |
ДАДЖИН К.М. |
19522 |
м. Глухів |
Уздицький НВК |
5 |
154 (51+54+49) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4008 |
ДАДЖИН М.М. |
19522 |
м. Глухів |
Уздицький НВК |
7 |
133 (42+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4009 |
ДАЙНАТОВИЧ С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
115 (45+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4010 |
ДАЛУДІНА Д. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4011 |
ДАН Я.Г. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
115 (42+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
4012 |
ДАНДЕЛЬ В.Г. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
61 (27+6+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4013 |
ДАНЕЧКІН М.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
161 (57+46+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4014 |
ДАНИЛЕЙКО Є.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4015 |
ДАНИЛЕНКО А.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
3 |
140 (46+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
4016 |
ДАНИЛЕНКО А.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
4017 |
ДАНИЛЕНКО А.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
89 (23+32+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4018 |
ДАНИЛЕНКО В.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
107 (48+23+36) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4019 |
ДАНИЛЕНКО В.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
4020 |
ДАНИЛЕНКО Д.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4021 |
ДАНИЛЕНКО К.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
107 (15+58+34) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
4022 |
ДАНИЛЕНКО М.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
10 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4023 |
ДАНИЛЕНКО М.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
55 (6+27+22) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4024 |
ДАНИЛЕНКО М.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
101 (27+32+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4025 |
ДАНИЛЕНКО М.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
113 (30+54+29) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
4026 |
ДАНИЛЕНКО О.Г. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
29 (17+10+2) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4027 |
ДАНИЛЕНКО С.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
113 (39+32+42) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
4028 |
ДАНИЛО В.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
155 (55+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4029 |
ДАНИЛОВА О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4030 |
ДАНИЛЬЧЕВ А.С. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
9 |
103 (9+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4031 |
ДАНИЛЬЧЕНКО А.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4032 |
ДАНИЛЬЧЕНКО А.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
8 |
99 (24+36+39) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4033 |
ДАНИЛЬЧЕНКО В.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
56 (6+21+29) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4034 |
ДАНИЛЬЧЕНКО В.С. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
90 (27+25+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4035 |
ДАНИЛЬЧЕНКО Н.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
4036 |
ДАНИЛЬЧЕНКО Ю.С. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
8 |
79 (24+34+21) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4037 |
ДАНИЛЮК Д.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
79 (29+23+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4038 |
ДАНИЛЮК Т.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
151 (48+45+58) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
4039 |
ДАНІЛОВ Д. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4040 |
ДАНІЛОВ М.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
149 (51+38+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4041 |
ДАНІЛОВ Н.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
116 (26+60+30) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
4042 |
ДАНІЛОВ О.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4043 |
ДАНІЛОВА Д.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
131 (54+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
4044 |
ДАНІЛОВА Д.Е. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
49 (9+25+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4045 |
ДАНІЛОВА Л.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
147 (42+60+45) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
4046 |
ДАНІЛОВА Л.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
41 (15+11+15) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4047 |
ДАНІЛОВА М.Е. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
89 (16+38+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4048 |
ДАНІЛОВА О.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
9 |
53 (9+19+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4049 |
ДАНІЛОВА Ю.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
176 (60+58+58) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4050 |
ДАНІЛЬЦЕВ І.М. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
4051 |
ДАНЧЕНКО І.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
76 (4+60+12) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4052 |
ДАНЧЕНКО Я.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4053 |
ДАНЬКОВА В.Є. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4054 |
ДАНЬШОВА А.В. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
10 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4055 |
ДАРАГАН І.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
6 |
148 (57+37+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4056 |
ДАРВІНА А.О. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
6 |
137 (40+48+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
4057 |
ДАРМОСТУК К.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4058 |
ДАРНИЦЬКИЙ Я.Б. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4059 |
ДАРЧЕНКО Д.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
5 |
85 (30+29+26) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4060 |
ДАРЧЕНКО К.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
7 |
113 (36+37+40) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
4061 |
ДАЦ В.Т. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
77 (36+25+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4062 |
ДАЦЕНКО А.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
144 (42+51+51) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4063 |
ДАЦЕНКО А.Д. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
5 |
164 (56+54+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4064 |
ДАЦЕНКО В.Р. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
4065 |
ДАЦЕНКО Д.С. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
10 |
66 (21+24+21) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4066 |
ДАЦЕНКО І.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4067 |
ДАЦЕНКО І.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4068 |
ДАЦЕНКО М.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4069 |
ДАЦЕНКО М.Р. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4070 |
ДАЦЕНКО Н.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
68 (17+27+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4071 |
ДАЦЕНКО Н.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
97 (24+46+27) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
4072 |
ДАЦЕНКО Н.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
97 (24+46+27) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
4073 |
ДАЦЕНКО Р.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
123 (30+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
4074 |
ДАЦЕНКО Ю.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
66 (25+26+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4075 |
ДАЦЮК А.А. |
19294 |
м. Глухів |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4076 |
ДАЦЮК Д.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
105 (57+14+34) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
4077 |
ДАЧКО А.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
119 (30+58+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4078 |
ДАЧКО В.Є. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
1 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4079 |
ДАШЕНКО В.Ю. |
19311 |
м. Суми |
Бездрицька ЗОШ |
7 |
89 (36+28+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4080 |
ДАШУТІНА О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
145 (57+32+56) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
4081 |
ДВОРЕЦЬКА А.Р. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4082 |
ДВОРЕЦЬКА Т.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
80 (30+28+22) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
4083 |
ДВОРНИК А.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
7 |
136 (48+43+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
4084 |
ДВОРНИК А.С. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
9 |
114 (27+51+36) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4085 |
ДВОРНИК К.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
10 |
84 (18+32+34) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4086 |
ДВОРНИК О.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
8 |
68 (30+19+19) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4087 |
ДВОРНИЧЕНКО К.П. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
63 (20+24+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4088 |
ДВОРНІК О.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4089 |
ДВОРНІЧЕНКО Б.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4090 |
ДВОРНІЧЕНКО І.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
153 (57+38+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4091 |
ДВОРНІЧЕНКО Н.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
100 (31+22+47) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
4092 |
ДВОРНІЧЕНКО С.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4093 |
ДВОРСЬКИЙ Є.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
6 |
103 (42+35+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4094 |
ДВОРЯНОВА Т.В. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
7 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
4095 |
ДГЕБУАДЗЕ М.Р. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4096 |
ДЕБДА Б.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
145 (51+34+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
4097 |
ДЕВЯТЬ Д.І. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
96 (26+38+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4098 |
ДЕГТЯР А.В. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4099 |
ДЕГТЯР Д.О. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4100 |
ДЕГТЯР Н.С. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
6 |
112 (34+34+44) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
4101 |
ДЕГТЯР О.О. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
8 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4102 |
ДЕГТЯРЕВ А.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
148 (51+45+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4103 |
ДЕГТЯРЕНКО В.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
49 (20+15+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4104 |
ДЕГТЯРЕНКО В.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4105 |
ДЕГТЯРЕНКО С.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
50 (12+11+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4106 |
ДЕГТЯРЕНКО Я.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
131 (35+46+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4107 |
ДЕГТЯРЬОВ Д.М. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4108 |
ДЕГТЯРЬОВ О.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
96 (21+43+32) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4109 |
ДЕГТЯРЬОВ Р.Б. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
105 (34+31+40) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4110 |
ДЕГТЯРЬОВА Д.І. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
4 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4111 |
ДЕГТЯРЬОВА Д.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4112 |
ДЕГТЯРЬОВА Ю.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
9 |
51 (21+11+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4113 |
ДЕДУШКІНА О.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
9 |
91 (21+42+28) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4114 |
ДЕЙКАЛО О.Л. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
129 (42+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
4115 |
ДЕЙКО Є.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
85 (30+28+27) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4116 |
ДЕЙКУН І.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
11 |
63 (15+34+14) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4117 |
ДЕЙНЕКА А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4118 |
ДЕЙНЕКА А.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
89 (32+29+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4119 |
ДЕЙНЕКА А.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
48 (18+14+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4120 |
ДЕЙНЕКА Г.І. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4121 |
ДЕЙНЕКА Д.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4122 |
ДЕЙНЕКА І.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4123 |
ДЕЙНЕКА К.І. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4124 |
ДЕЙНЕКА М.О. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
9 |
68 (15+30+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4125 |
ДЕЙНЕКА М.Ю. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
6 |
148 (54+36+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4126 |
ДЕЙНЕКА О.О. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
8 |
83 (36+28+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4127 |
ДЕЙНЕКА С.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
134 (57+33+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
4128 |
ДЕЙНЕКА Я.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
141 (51+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
4129 |
ДЕЙНЕКО А.О. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
9 |
109 (39+34+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4130 |
ДЕЙНЕКО І.Р. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4131 |
ДЕЙНИЧЕНКО Ю.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
9 |
53 (18+19+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4132 |
ДЕКУН В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
46 (12+13+21) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4133 |
ДЕКУНОВ І.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4134 |
ДЕЛІКАТНА К.Р. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
122 (44+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4135 |
ДЕЛЬ-ГАУДІО Д.Р. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
128 (44+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4136 |
ДЕМА С.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
80 (22+30+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4137 |
ДЕМЕНКА І.Р. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
123 (45+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4138 |
ДЕМЕНКО А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4139 |
ДЕМЕНКО В.О. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4140 |
ДЕМЕНКО О.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
135 (45+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
4141 |
ДЕМЕНКО О.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
6 |
97 (20+31+46) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
4142 |
ДЕМЕНТІЄНКО Н.О. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
7 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4143 |
ДЕМЕНТОВ Н.А. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
84 (33+11+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4144 |
ДЕМЕНТОВА Д.Д. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4145 |
ДЕМЕНТОВА Е.Р. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
83 (25+16+42) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
4146 |
ДЕМЕНТЬЄВ Д.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
60 (30+20+10) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4147 |
ДЕМЕНТЬЄВА А.В. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
9 |
141 (33+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4148 |
ДЕМЕШКО А.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
155 (51+46+58) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
4149 |
ДЕМИДЕНКА Є.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
88 (45+33+10) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4150 |
ДЕМИДЕНКА Р.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
127 (42+43+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4151 |
ДЕМИДЕНКО А.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4152 |
ДЕМИДЕНКО А.О. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
7 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4153 |
ДЕМИДЕНКО А.С. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4154 |
ДЕМИДЕНКО Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
4155 |
ДЕМИДЕНКО К.П. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
93 (41+12+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
4156 |
ДЕМИДЕНКО Л.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
72 (33+15+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4157 |
ДЕМИДЕНКО Л.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
4158 |
ДЕМИДОВА Є.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4159 |
ДЕМИДОВИЧ В.О. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
3 |
115 (34+31+50) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
4160 |
ДЕМИЧ С.А. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
4161 |
ДЕМІДОВА К.І. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
4 |
81 (22+23+36) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4162 |
ДЕМІХОВА В.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4163 |
ДЕМОЧКО В.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4164 |
ДЕМУРА І.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
61 (18+25+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4165 |
ДЕМЧЕНКО А.Г. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
99 (35+24+40) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
4166 |
ДЕМЧЕНКО А.І. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
4 |
71 (16+29+26) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4167 |
ДЕМЧЕНКО А.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
4168 |
ДЕМЧЕНКО А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
104 (33+28+43) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
4169 |
ДЕМЧЕНКО А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4170 |
ДЕМЧЕНКО Б.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
90 (36+22+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4171 |
ДЕМЧЕНКО Б.С. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
77 (26+17+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4172 |
ДЕМЧЕНКО В.О. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4173 |
ДЕМЧЕНКО Д.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
116 (45+35+36) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4174 |
ДЕМЧЕНКО Д.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4175 |
ДЕМЧЕНКО Е.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4176 |
ДЕМЧЕНКО Є.А. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
1 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
4177 |
ДЕМЧЕНКО Є.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
4178 |
ДЕМЧЕНКО Є.В. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
4 |
161 (57+52+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4179 |
ДЕМЧЕНКО Є.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
4180 |
ДЕМЧЕНКО Є.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4181 |
ДЕМЧЕНКО Є.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4182 |
ДЕМЧЕНКО Ж.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
113 (36+34+43) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
4183 |
ДЕМЧЕНКО І. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
4 |
150 (51+45+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4184 |
ДЕМЧЕНКО К.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
83 (35+28+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4185 |
ДЕМЧЕНКО К.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
143 (51+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4186 |
ДЕМЧЕНКО М.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
112 (47+39+26) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4187 |
ДЕМЧЕНКО М.С. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
54 (10+14+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4188 |
ДЕМЧЕНКО О.В. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
10 |
100 (39+39+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4189 |
ДЕМЧЕНКО Р.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
115 (30+33+52) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
4190 |
ДЕМЧЕНКО Р.Р. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
84 (16+26+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4191 |
ДЕМЧЕНКО С.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
136 (48+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
4192 |
ДЕМЧЕНКО Т.М. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
95 (21+42+32) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4193 |
ДЕМЧЕНКО Т.С. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
7 |
139 (48+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
4194 |
ДЕМЧЕНКО Ю.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
10 |
71 (15+25+31) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
4195 |
ДЕМЧЕНКО Я.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
95 (37+38+20) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4196 |
ДЕМЧЕНКО Я.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
73 (27+19+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4197 |
ДЕМЧЕНКО Я.П. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4198 |
ДЕМЯНЕНКО В.Р. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
4199 |
ДЕМЯНЕНКО А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
67 (48+11+8) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4200 |
ДЕМЯНЕНКО А.Ю. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4201 |
ДЕМЯНЕНКО І.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
59 (22+21+16) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
4202 |
ДЕМЯНЕНКО К.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4203 |
ДЕМЯНЕНКО О.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
78 (22+27+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4204 |
ДЕМЯНЕЦЬ А.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4205 |
ДЕМЯНЧЕНКО Д.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
89 (42+15+32) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4206 |
ДЕМЯНЧУК В.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
96 (46+32+18) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4207 |
ДЕНДАК М.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
131 (40+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4208 |
ДЕНЕСЕНКО Т.Р. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
6 |
90 (42+25+23) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4209 |
ДЕНИСЕНКО А.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
57 (18+14+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4210 |
ДЕНИСЕНКО А.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4211 |
ДЕНИСЕНКО А.О. |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
6 |
86 (34+23+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4212 |
ДЕНИСЕНКО А.П. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
10 |
88 (15+37+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4213 |
ДЕНИСЕНКО А.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
9 |
64 (3+33+28) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4214 |
ДЕНИСЕНКО В.А. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
3 |
100 (31+27+42) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
4215 |
ДЕНИСЕНКО В.А. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
2 |
58 (10+24+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4216 |
ДЕНИСЕНКО В.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4217 |
ДЕНИСЕНКО В.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4218 |
ДЕНИСЕНКО В.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
91 (23+30+38) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4219 |
ДЕНИСЕНКО Д.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
98 (36+36+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4220 |
ДЕНИСЕНКО Д.Д. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4221 |
ДЕНИСЕНКО Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
59 (30+10+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4222 |
ДЕНИСЕНКО Є.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
51 (12+17+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4223 |
ДЕНИСЕНКО Є.С. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4224 |
ДЕНИСЕНКО Є.С. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
4 |
92 (26+32+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4225 |
ДЕНИСЕНКО К.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
56 (22+14+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4226 |
ДЕНИСЕНКО К.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
124 (36+54+34) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
4227 |
ДЕНИСЕНКО К.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
129 (43+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4228 |
ДЕНИСЕНКО К.Ю. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
145 (57+36+52) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
4229 |
ДЕНИСЕНКО М.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4230 |
ДЕНИСЕНКО О.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
122 (38+38+46) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
4231 |
ДЕНИСЕНКО О.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
80 (28+19+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4232 |
ДЕНИСЕНКО О.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
145 (51+48+46) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4233 |
ДЕНИСЕНКО П.М. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
132 (48+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4234 |
ДЕНИСЕНКО С.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
124 (46+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4235 |
ДЕНИСЕНКО Ю.О. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
2 |
104 (44+24+36) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4236 |
ДЕНИСЕНКО Ю.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4237 |
ДЕНИСЕНКО Я.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
134 (42+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
4238 |
ДЕНИСОВ Р.К. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
127 (46+41+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4239 |
ДЕНИСОВА Д.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4240 |
ДЕНИСЮК А.І. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
10 |
44 (12+23+9) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4241 |
ДЕНИСЮК Ж.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
65 (15+33+17) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4242 |
ДЕНІСОВА А.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4243 |
ДЕНІСЮК Я.О. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
4244 |
ДЕНЩИКОВ В.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
123 (46+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4245 |
ДЕНЯК В.Ю. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
47 (11+8+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4246 |
ДЕНЯК К.А. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
108 (40+27+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4247 |
ДЕРА А.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
98 (24+46+28) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4248 |
ДЕРА В.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
91 (33+28+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4249 |
ДЕРБІЛОВА М.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
74 (27+17+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4250 |
ДЕРГАЧОВА В.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
47 (21+15+11) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4251 |
ДЕРГАЧОВА Т.С. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4252 |
ДЕРЕВЕНСКИЙ А.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
66 (16+36+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4253 |
ДЕРЕВСККИХ О.С. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4254 |
ДЕРЕВСЬКИЙ А.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
4 |
110 (44+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4255 |
ДЕРЕВЯНКО В.Р. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
91 (42+28+21) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4256 |
ДЕРЕВЯНКО О.К. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
157 (55+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4257 |
ДЕРЕВЯНО А.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
71 (29+13+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4258 |
ДЕРЕВЯНЧЕНКО Д.М. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
10 |
79 (27+21+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4259 |
ДЕРЕВЯНЧЕНКО Д.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4260 |
ДЕРЕВЯНЧЕНКО О.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
4261 |
ДЕРЕВЯНЧЕНКО Р.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4262 |
ДЕРЕВЯНЧУК В.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
107 (48+34+25) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4263 |
ДЕРЕВЯНЧУК К.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
68 (17+19+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4264 |
ДЕРЕТЮК І.К. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
47 (30+5+12) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4265 |
ДЕРЖГОВСЬКИЙ Д.Е. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
57 (18+13+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4266 |
ДЕРИЗЕМЛЯ В.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
81 (37+16+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4267 |
ДЕРИЗЕМЛЯ Д.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
71 (9+33+29) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4268 |
ДЕРИЗЕМЛЯ О.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
4269 |
ДЕРИЗЕМЛЯ П. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
5 |
71 (24+16+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4270 |
ДЕРИПАСКА А.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
9 |
85 (27+27+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4271 |
ДЕРИПАСКІН Є.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4272 |
ДЕРКАЧ В.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
9 |
84 (39+14+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4273 |
ДЕРКАЧ В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
4274 |
ДЕРКАЧ В.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
4275 |
ДЕРКАЧ В.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
119 (49+36+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4276 |
ДЕРКАЧ Д.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
9 |
58 (12+28+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4277 |
ДЕРКАЧ Д.В. |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
9 |
80 (21+31+28) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4278 |
ДЕРКАЧ Д.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
64 (22+19+23) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4279 |
ДЕРКАЧ Д.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
64 (22+19+23) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4280 |
ДЕРКАЧ К.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
60 (21+28+11) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4281 |
ДЕРКАЧ Л.С. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
6 |
111 (39+31+41) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
4282 |
ДЕРКАЧ С.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
41 (18+11+12) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4283 |
ДЕРКАЧ Ю.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
10 |
135 (39+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4284 |
ДЕРКАЧЕНКО Б.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4285 |
ДЕРМАНСЬКА О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
119 (36+46+37) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
4286 |
ДЕРМЕЛЬОВ О.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
65 (12+33+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4287 |
ДЕРМЕЛЬОВА Н.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
144 (60+26+58) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4288 |
ДЕРНОВА А.Ю. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
6 |
109 (31+44+34) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4289 |
ДЕРПА І.В. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
3 |
134 (51+35+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4290 |
ДЕРУГА Р.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4291 |
ДЕРУНОВ А.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
85 (27+33+25) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
4292 |
ДЕРУНОВ Д.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
8 |
80 (24+36+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4293 |
ДЕРУНОВ М.І. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
4 |
78 (34+26+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4294 |
ДЕРЮГІН А.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
6 |
71 (20+27+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4295 |
ДЕРЯПА М.М. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
73 (30+33+10) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4296 |
ДЕСЯТКІНА І.А. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
63 (28+11+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4297 |
ДЕСЯТНИЧЕНКО В.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4298 |
ДЕСЯТОВА Д.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
5 |
138 (38+42+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4299 |
ДЕУЛЕНКО А.Б. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
4300 |
ДЕУЛЕНКО Я.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
104 (20+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4301 |
ДЕУЛІН І.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
113 (35+37+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4302 |
ДЕХНІЧ А.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
146 (58+32+56) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4303 |
ДЕХНІЧ Е.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
92 (48+21+23) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4304 |
ДЕХТЯРЕНКО А.О. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
10 |
81 (21+35+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4305 |
ДЕХТЯРЕНКО А.Ю. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
145 (51+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4306 |
ДЕШКО І.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
113 (37+30+46) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4307 |
ДЕШКО Р.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
107 (48+31+28) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4308 |
ДЕШКО Р.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
39 (12+11+16) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4309 |
ДЕШКО Я.Г. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
68 (20+23+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4310 |
ДЕШКО Я.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
66 (24+26+16) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4311 |
ДЕЩЕНКО І.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4312 |
ДЕЩЕНКО О.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
92 (36+26+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4313 |
ДЄГТЯРЬ В.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
68 (27+16+25) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4314 |
ДЄДОВ Д.Р. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4315 |
ДЄДУШЕВА А.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
135 (36+41+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4316 |
ДЄДУШЕВА К.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4317 |
ДЄНЄЖНІКОВ А.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4318 |
ДЄНЄЖНІКОВА А.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
11 |
67 (15+33+19) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4319 |
ДЖАВЕД У.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
70 (24+12+34) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
4320 |
ДЖАМАЛОВ Е.Х. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
7 |
79 (24+25+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4321 |
ДЖАМАЛОВ Р.Х. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
71 (21+25+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4322 |
ДЖАФАРОВА В.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
38 (3+7+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4323 |
ДЖЕБКА А.В. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
77 (18+17+42) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
4324 |
ДЖЕНЖЕРОВА М.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4325 |
ДЖЕПА В.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4326 |
ДЖИМАР Д.М. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
6 |
84 (21+25+38) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4327 |
ДЖУГАН Ю.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
4328 |
ДЗЕКЕЛЄВ Д.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
93 (28+17+48) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
4329 |
ДЗЕКУНОВ Д.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
89 (23+32+34) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
4330 |
ДЗЕРНЮК В.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
6 |
71 (25+23+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4331 |
ДЗИНЗАР К.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4332 |
ДЗИСЬ А.Р. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
4 |
117 (51+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
4333 |
ДЗЮБА А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
100 (35+35+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4334 |
ДЗЮБА Д.Я. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
97 (49+24+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4335 |
ДЗЮБА З.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4336 |
ДЗЮБА І.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
57 (18+22+17) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4337 |
ДЗЮБА М. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4338 |
ДЗЮБА О.М. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
8 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4339 |
ДЗЮБА С.О. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
67 (25+20+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4340 |
ДЗЮБА Т.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
61 (21+20+20) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
4341 |
ДЗЮБАК І.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
56 (32+18+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4342 |
ДЗЮБЕНКО В.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
142 (34+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4343 |
ДЗЮБЕНКО Л.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4344 |
ДЗЮБИ О.Р. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
4345 |
ДЗЮБИНСЬКИЙ Г.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4346 |
ДЗЯБЕНКО Д.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
127 (41+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4347 |
ДИБКА О.П. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
44 (12+24+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4348 |
ДИВНИКОВА Я.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
91 (36+26+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4349 |
ДИГА Д.А. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
4 |
117 (49+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4350 |
ДИДИКАЛО В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
84 (18+24+42) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
4351 |
ДИДИШКО М.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
71 (20+20+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4352 |
ДИКА М.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
153 (54+42+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4353 |
ДИКИЙ К.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
98 (46+26+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4354 |
ДИКУН Н.Ю. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
4355 |
ДИЛЬ С.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
89 (29+30+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4356 |
ДИМАРЧУК Я.М. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
7 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4357 |
ДИНЬКА Н.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4358 |
ДИРЯВСЬКА А.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
97 (42+31+24) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4359 |
ДИСЬКА І.Р. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4360 |
ДІБРОВА Д.М. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
79 (9+34+36) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4361 |
ДІБРОВА Д.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
10 |
124 (39+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4362 |
ДІБРОВА К.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4363 |
ДІБРОВА К.Р. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
117 (33+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4364 |
ДІГТЯР А.Д. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4365 |
ДІДЕНКО А.С. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4366 |
ДІДЕНКО Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
81 (28+18+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4367 |
ДІДЕНКО Е.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
82 (32+12+38) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
4368 |
ДІДЕНКО І.М. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
7 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
4369 |
ДІДЕНКО І.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
8 |
157 (54+46+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4370 |
ДІДЕНКО М. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4371 |
ДІДЕНКО М.С. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
123 (43+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4372 |
ДІДЕНКО О.О. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
11 |
111 (24+48+39) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4373 |
ДІДЕНКО Ю.Я. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4374 |
ДІДКІВСЬКА В.Р. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4375 |
ДІДКІВСЬКИЙ В.Б. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
2 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4376 |
ДІДКІВСЬКИЙ О.І. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
4 |
131 (45+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4377 |
ДІДОВА В.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4378 |
ДІДОРЕНКО І.О. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
10 |
98 (33+43+22) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4379 |
ДІДУСЬОВ В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
65 (42+20+3) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4380 |
ДІЄСПЕРОВА А.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
10 |
138 (39+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
4381 |
ДІЖЕВСЬКИЙ Н.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4382 |
ДІКОВСЬКА С.В. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
7 |
75 (24+23+28) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4383 |
ДІЛАНЯН Д.Т. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4384 |
ДІНАК Є.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
89 (31+32+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4385 |
ДІСКА К.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4386 |
ДІХТЯР А.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
128 (56+36+36) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
4387 |
ДІХТЯР В.Р. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
132 (32+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4388 |
ДІХТЯРЕНКО К.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
11 |
115 (21+49+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4389 |
ДІХТЯРЕНКО Ю.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
88 (16+60+12) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4390 |
ДІХТЯРЬОВ Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4391 |
ДІЧЕНКО В.Є. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
37 (6+2+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4392 |
ДЛУГАШ Н.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
8 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
4393 |
ДМИТРЕНКО А.В. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
126 (51+41+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4394 |
ДМИТРЕНКО А.С. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
4 |
163 (57+52+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4395 |
ДМИТРЕНКО Б.Л. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
64 (38+18+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4396 |
ДМИТРЕНКО Б.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
8 |
143 (54+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4397 |
ДМИТРЕНКО Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
4398 |
ДМИТРЕНКО Д.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
3 |
119 (53+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4399 |
ДМИТРЕНКО Д.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
62 (18+28+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4400 |
ДМИТРЕНКО Є.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
68 (25+26+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4401 |
ДМИТРЕНКО К.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
43 (18+17+8) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4402 |
ДМИТРЕНКО М.С. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4403 |
ДМИТРІЄВ І.Р. |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
9 |
130 (36+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4404 |
ДМИТРІЄВ М.Д. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
6 |
139 (48+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4405 |
ДМИТРІЄВА Д.Ю. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4406 |
ДМИТРІЄВА Е.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4407 |
ДМИТРІЄВА Є.І. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
163 (51+52+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4408 |
ДМИТРІЄВА С.Ю. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4409 |
ДМИТРОЧЕНКО Б.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
83 (56+11+16) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4410 |
ДМИТРУСЕНКО К.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
8 |
68 (30+15+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4411 |
ДМИТРУСЕНКО С.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
103 (33+18+52) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4412 |
ДМІТРОВА А.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4413 |
ДМІТРОВА С.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
71 (32+9+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4414 |
ДНІПРОВСЬКА С.Є. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
125 (40+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4415 |
ДОБРИНЬ І.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4416 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА В.С. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
139 (41+42+56) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4417 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА Є.І. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
5 |
93 (36+22+35) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4418 |
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ В.Є. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4419 |
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Г.Є. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
88 (30+40+18) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4420 |
ДОБРОДУМОВ Н.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
100 (46+20+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4421 |
ДОБРОДУМОВ О.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
34 (16+18+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4422 |
ДОБРОЛЕЖЕНКО В.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4423 |
ДОБРОМИРСЬКА А.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4424 |
ДОБРОНОС В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
136 (54+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
4425 |
ДОВБИК М.О. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
6 |
112 (32+36+44) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
4426 |
ДОВБИШ В.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
4427 |
ДОВБИШ Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
104 (32+28+44) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
4428 |
ДОВБНЯ А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
125 (30+54+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
4429 |
ДОВБНЯ А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
125 (30+54+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
4430 |
ДОВБНЯ Т.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
127 (51+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4431 |
ДОВГА М.Є. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4432 |
ДОВГАЛЕНКО Р.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
74 (18+36+20) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4433 |
ДОВГАЛЬ К.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4434 |
ДОВГАЛЬ Л.О. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
5 |
109 (31+44+34) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4435 |
ДОВГАЛЬ М.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
9 |
61 (15+18+28) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4436 |
ДОВГАЛЬ М.В. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
115 (39+37+39) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4437 |
ДОВГОПОЛ А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
3 |
170 (58+54+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4438 |
ДОВГОПОЛ А.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
3 |
125 (45+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4439 |
ДОВГОПОЛ Є.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
91 (36+21+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4440 |
ДОВГОПОЛ К. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4441 |
ДОВГОПОЛ О.О. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
7 |
51 (12+19+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4442 |
ДОВГОПОЛ С.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4443 |
ДОВГОПОЛА А.С. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4444 |
ДОВГОПОЛА Н.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
106 (46+26+34) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
4445 |
ДОВГОПОЛА П.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
87 (42+31+14) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4446 |
ДОВГОПОЛИЙ Є.М. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4447 |
ДОВГОПОЛИЙ М.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
43 (16+15+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4448 |
ДОВГОПОЛИЙ О.Р. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4449 |
ДОВГОПОЛОВ Г.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4450 |
ДОВГОПОЛОВА А.Ю. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
7 |
60 (18+19+23) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4451 |
ДОВГОПОЛОВА Є.В. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4452 |
ДОВГУЛЯ Д.С. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4453 |
ДОВГУЧИЦЬ С.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
128 (42+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4454 |
ДОВЖЕНКО В.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
79 (15+30+34) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4455 |
ДОВЖЕНКО Д.В. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
1 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4456 |
ДОВЖЕНКО К.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
149 (49+42+58) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
4457 |
ДОВЖЕНКО Р.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
51 (26+17+8) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4458 |
ДОВЖУК Є.П. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
136 (48+38+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4459 |
ДОКАЛЕНКО А.І. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
4 |
147 (57+36+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4460 |
ДОКАШЕНКО І.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4461 |
ДОКАШЕНКО Я.В. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
10 |
67 (15+39+13) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4462 |
ДОКЯ А.М. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4463 |
ДОЛГЕЙКО С.І. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
11 |
141 (33+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4464 |
ДОЛГИЙ І.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4465 |
ДОЛГИХ С.Г. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
9 |
83 (27+28+28) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
4466 |
ДОЛГІХ А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
4467 |
ДОЛГОВ С.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
67 (6+33+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4468 |
ДОЛГОВА К.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4469 |
ДОЛГОЗВЯГА А.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
59 (21+20+18) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4470 |
ДОЛГОЗВЯГА М.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
97 (30+34+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4471 |
ДОЛГУНОВА А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
71 (27+10+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4472 |
ДОЛГУШИНА А.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
11 |
118 (27+54+37) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
4473 |
ДОЛИНА Н.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
138 (41+47+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4474 |
ДОЛІДОВИЧ А.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
113 (36+46+31) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
4475 |
ДОЛІДОВІЧ Є.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4476 |
ДОЛУДА А.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
43 (6+22+15) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4477 |
ДОЛУДА Є.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
89 (30+42+17) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4478 |
ДОЛЬНИК Д.С. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
4 |
80 (33+29+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4479 |
ДОЛЯ А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
147 (45+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4480 |
ДОЛЯ А.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4481 |
ДОЛЯ А.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4482 |
ДОЛЯ А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
128 (40+44+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4483 |
ДОЛЯ В.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
135 (45+46+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4484 |
ДОЛЯ Д.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
20 (12+8+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4485 |
ДОЛЯ Н.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
112 (36+42+34) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4486 |
ДОЛЯ О. . |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
97 (48+23+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4487 |
ДОЛЯ О.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
103 (34+35+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4488 |
ДОЛЯ О.С. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
8 |
117 (48+37+32) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4489 |
ДОЛЯ С.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
101 (42+25+34) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4490 |
ДОМАНТОВИЧ М.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
68 (34+26+8) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
4491 |
ДОМАНТОВИЧ Я.В. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
7 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4492 |
ДОМАШЕНКО В.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
74 (20+26+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4493 |
ДОМАШЕНКО Є.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
10 |
88 (18+39+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4494 |
ДОМАШЕНКО І.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
98 (34+20+44) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4495 |
ДОМАШЕНКО М.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
154 (48+48+58) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
4496 |
ДОМАШЕНКО М.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
144 (58+32+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4497 |
ДОМАШЕНКО С.С. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
9 |
102 (9+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
4498 |
ДОМАШЕНКО Ю.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
141 (47+38+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
4499 |
ДОМАШЕНКО Ю.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4500 |
ДОМАЩЕНКО В.В. |
19554 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 1 |
6 |
98 (25+37+36) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4501 |
ДОМАЩЕНКО Д.О. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
5 |
151 (45+54+52) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4502 |
ДОМНІЧ Т.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4503 |
ДОНЕЦЬ І.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4504 |
ДОНИК А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
81 (33+32+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4505 |
ДОНЦОВ М.Є. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
70 (26+22+22) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4506 |
ДОНЧЕНКО К. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
5 |
96 (43+24+29) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4507 |
ДОНЧЕНКО М.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
4508 |
ДОНЧЕНКО М.М. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4509 |
ДОРДАК Н.М. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
6 |
66 (19+7+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4510 |
ДОРОЖКО С.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4511 |
ДОРОНЕНКО А.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4512 |
ДОРОНІНА В.Є. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4513 |
ДОРОНІНА С.Р. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
5 |
149 (49+46+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4514 |
ДОРОФЄЄВ І.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4515 |
ДОРОФЄЄВА К.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4516 |
ДОРОХІН Г.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
11 |
102 (30+44+28) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
4517 |
ДОРОШ Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
157 (60+40+57) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4518 |
ДОРОШ І.О. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
4 |
145 (57+42+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4519 |
ДОРОШЕНКО А.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
106 (30+50+26) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4520 |
ДОРОШЕНКО А.Р. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
8 |
122 (48+45+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4521 |
ДОРОШЕНКО А.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
71 (30+30+11) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4522 |
ДОРОШЕНКО Б.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
84 (34+18+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4523 |
ДОРОШЕНКО В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
113 (48+34+31) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4524 |
ДОРОШЕНКО В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
153 (51+44+58) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4525 |
ДОРОШЕНКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
99 (51+26+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4526 |
ДОРОШЕНКО В.І. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4527 |
ДОРОШЕНКО В.С. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
62 (21+13+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4528 |
ДОРОШЕНКО Є.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4529 |
ДОРОШЕНКО К.А. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
159 (55+54+50) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4530 |
ДОРОШЕНКО М.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
84 (31+31+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4531 |
ДОРОШЕНКО М.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
84 (40+14+30) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
4532 |
ДОРОШЕНКО М.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
58 (9+27+22) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4533 |
ДОРОШЕНКО М.С. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
7 |
94 (24+34+36) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4534 |
ДОРОШЕНКО О.А. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
8 |
81 (30+40+11) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4535 |
ДОРОШЕНКО П.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
87 (39+18+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4536 |
ДОРОШЕНКО Р.Д. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
3 |
135 (57+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
4537 |
ДОРОШЕНКО С.О. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4538 |
ДОРОШЕНКО С.Ю. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
142 (42+49+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4539 |
ДОРОШЕНКО Ю.Ю. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
123 (32+54+37) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4540 |
ДОРОШИК О.Б. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
10 |
135 (39+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4541 |
ДОЦЕНКО А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4542 |
ДОЦЕНКО А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4543 |
ДОЦЕНКО В.І. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
3 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4544 |
ДОЦЕНКО В.М. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
9 |
65 (18+28+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4545 |
ДОЦЕНКО С.О. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
78 (32+38+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4546 |
ДОЦЕНКО С.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
117 (45+39+33) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
4547 |
ДОЩАНСЬКА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
103 (36+25+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4548 |
ДРАГАН А.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
9 |
45 (15+27+3) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4549 |
ДРАГАН Н.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
20 (3+6+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4550 |
ДРАГАН С.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
74 (12+27+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4551 |
ДРАНІЦИНА А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
74 (27+31+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4552 |
ДРАНІЧЕНКО А.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4553 |
ДРАНКА А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
69 (12+40+17) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
4554 |
ДРАНОВСКИЙ Д.Д. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
8 |
141 (36+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4555 |
ДРАНОВСЬКА Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
67 (28+16+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4556 |
ДРАНОВСЬКИЙ М.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4557 |
ДРАНОВСЬКИЙ М.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
149 (53+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4558 |
ДРАЧ О.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
95 (29+40+26) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4559 |
ДРАЧУК К.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4560 |
ДРЕВАЛЬ А.А. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
9 |
112 (33+42+37) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4561 |
ДРЕВАЛЬ Д.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
7 |
78 (18+31+29) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4562 |
ДРЕМЛЮГА О.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
102 (27+35+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4563 |
ДРЕМЛЮГА С.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4564 |
ДРЕМОВА М.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
79 (30+24+25) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4565 |
ДРЕМОВА П.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4566 |
ДРИГА Б.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4567 |
ДРИГУС А.А. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4568 |
ДРИГУС Н.Е. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
7 |
63 (30+13+20) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4569 |
ДРИГУСА Б |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
8 |
92 (36+40+16) |
|
|
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4570 |
ДРИЖАК А.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
107 (21+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4571 |
ДРИЖАК Н.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
127 (36+52+39) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4572 |
ДРИЖАНОВА Є.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
159 (57+44+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4573 |
ДРИЖОВ Д.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
83 (35+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4574 |
ДРИЖОВ Р.Є. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
72 (25+22+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4575 |
ДРИЖОВ С.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4576 |
ДРОБИЛКО М.А. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
79 (35+20+24) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4577 |
ДРОБИНА Н.Г. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4578 |
ДРОБНИЦЯ М.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
92 (24+46+22) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4579 |
ДРОБНОВА Л.О. |
19539 |
с. Чернеччина |
Мезенівський НВК |
9 |
87 (3+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
4580 |
ДРОБОНОГ О.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
111 (45+33+33) |
|
С1 |
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
4581 |
ДРОБОТ В.М. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
7 |
97 (30+39+28) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4582 |
ДРОБОТ Т.М. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4583 |
ДРОБЯЗКО А.В. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
9 |
77 (9+42+26) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4584 |
ДРОБЯЗКО М. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4585 |
ДРОБЯЗКО О.І. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
139 (57+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4586 |
ДРОВНІКОВ Є.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4587 |
ДРОГАЛО Б.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4588 |
ДРОЖЖИНА В.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4589 |
ДРОЗД К.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4590 |
ДРОЗДЕНКО А.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
104 (45+30+29) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
4591 |
ДРОЗДОВА Я.Д. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
66 (24+17+25) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4592 |
ДРОНЬ А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
116 (20+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4593 |
ДРОФА І.Є. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
114 (48+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4594 |
ДРУГОВ І.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4595 |
ДРУГОК Є.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
143 (55+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
4596 |
ДРУЖИНІН В.О. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
7 |
79 (24+43+12) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4597 |
ДРУЖИНІН Д.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4598 |
ДРУЖЧЕНКО А.А. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4599 |
ДРУЖЧЕНКО А.С. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
5 |
147 (40+51+56) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4600 |
ДРУЖЧЕНКО Я.М. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4601 |
ДРУЗЬ А.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
111 (37+28+46) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4602 |
ДРУЗЬ Д.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4603 |
ДРУЗЬ Ю.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
82 (15+36+31) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4604 |
ДРУК П.А. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
93 (44+17+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4605 |
ДРУЧЕК Б.О. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
5 |
75 (22+15+38) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4606 |
ДРУЧЕК О.О. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4607 |
ДРУЧЕНКО О.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
83 (25+29+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4608 |
ДРУЧОК М.С. |
19526 |
м. Глухів |
Перемозький НВК |
7 |
144 (30+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4609 |
ДРЬМОВ А.Д. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
7 |
92 (30+36+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4610 |
ДРЮХІН С.А. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
6 |
143 (43+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4611 |
ДРЮЧЕНКО Б.Є. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4612 |
ДРЯПІК П.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
150 (53+41+56) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
4613 |
ДРЯПКО СО. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
88 (28+32+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4614 |
ДУБЕНКО Д.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4615 |
ДУБИНА В.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4616 |
ДУБИНА М.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
58 (3+27+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4617 |
ДУБИНА Я.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
6 |
27 (8+11+8) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4618 |
ДУБИНСЬКА І.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
86 (21+31+34) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4619 |
ДУБИНСЬКА П.І. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
6 |
100 (33+38+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4620 |
ДУБИНСЬКИЙ Є.Б. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
85 (30+36+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4621 |
ДУБИЦЬКИЙ М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4622 |
ДУБІНА Н.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4623 |
ДУБІНІН В.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4624 |
ДУБІНЧИН В.С. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
83 (34+18+31) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
4625 |
ДУБОВ Д.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4626 |
ДУБОВИК А.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
80 (24+14+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4627 |
ДУБОВИК А.Г. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
4628 |
ДУБОВИК А.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
117 (47+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4629 |
ДУБОВИК А.Р. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
4 |
92 (33+23+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4630 |
ДУБОВИК А.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
10 |
91 (21+30+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4631 |
ДУБОВИК Д.А. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
3 |
131 (57+30+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
4632 |
ДУБОВИК Д.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
5 |
106 (34+32+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4633 |
ДУБОВИК Д.Ю. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
57 (21+20+16) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4634 |
ДУБОВИК І.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4635 |
ДУБОВИК К.Р. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4636 |
ДУБОВИК М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
87 (23+28+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4637 |
ДУБОВИК М.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
123 (51+28+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4638 |
ДУБОВИК М.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
108 (27+45+36) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4639 |
ДУБОВИК М.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
75 (27+34+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4640 |
ДУБОВИКА О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
108 (34+43+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4641 |
ДУБОДЄЛОВА Т.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
135 (51+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4642 |
ДУБОДЄЛОВОЇ О.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
77 (30+26+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4643 |
ДУБОРЄЗОВ О.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
81 (41+32+8) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4644 |
ДУБРОВА Ю.М. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
3 |
154 (51+45+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4645 |
ДУБРОВІН Є.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4646 |
ДУБРОВІНА К.С. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
4 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4647 |
ДУБРОВСЬКИЙ Д.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
67 (28+16+23) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4648 |
ДУБРОВСЬКИЙ Є.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4649 |
ДУГІНА О.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
87 (21+33+33) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
4650 |
ДУГНИСТА А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
64 (21+18+25) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
4651 |
ДУДАРЕНКО В.В. |
19533 |
с. Чернеччина |
Великорибицький НВК |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4652 |
ДУДЕНКО М.М. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
5 |
151 (48+48+55) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4653 |
ДУДІНА Т.І. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
9 |
93 (18+38+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4654 |
ДУДІНОВА М.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
115 (38+43+34) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4655 |
ДУДКА І.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
68 (24+28+16) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
4656 |
ДУДКА К.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
69 (15+27+27) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4657 |
ДУДКА К.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4658 |
ДУДКА М.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4659 |
ДУДКА С.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
106 (38+34+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4660 |
ДУДКІН І.М. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4661 |
ДУДКІНА А.О. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4662 |
ДУДКІНА О.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
4663 |
ДУДКІНА Т.В. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
8 |
111 (36+48+27) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4664 |
ДУДКО А.В. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
2 |
104 (20+36+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4665 |
ДУДКО В.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
140 (51+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4666 |
ДУДКО В.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
48 (15+7+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4667 |
ДУДКО Г.С. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
8 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4668 |
ДУДКО М.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
143 (55+38+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4669 |
ДУДКО О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4670 |
ДУДНИК Б.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
99 (45+35+19) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
4671 |
ДУДНИК В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4672 |
ДУДНИК К.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
162 (57+45+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4673 |
ДУДНИК К.Д. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
9 |
58 (21+15+22) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4674 |
ДУДНИК О.П. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4675 |
ДУДНІКОВ П.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
98 (32+48+18) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4676 |
ДУДНІКОВА О.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
80 (43+17+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4677 |
ДУДУКОВ Д.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
8 |
99 (42+37+20) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4678 |
ДУДУКОВА Д.М. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4679 |
ДУДЧЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4680 |
ДУДЧЕНКО А.С. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
6 |
151 (54+45+52) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4681 |
ДУДЧЕНКО А.С. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
8 |
103 (36+22+45) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4682 |
ДУДЧЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
97 (18+48+31) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4683 |
ДУДЧЕНКО В.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
51 (21+13+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4684 |
ДУДЧЕНКО Д.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4685 |
ДУДЧЕНКО С.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
127 (31+52+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4686 |
ДУДЧЕНКО Т.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
9 |
32 (18+2+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4687 |
ДУДЧЕНКО Ю.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
137 (45+34+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
4688 |
ДУКА О.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
4689 |
ДУЛЕНКО О.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
146 (48+48+50) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
4690 |
ДУЛЕНКО Т.Н. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
78 (30+22+26) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4691 |
ДУЛЕПА Д.М. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
87 (23+18+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4692 |
ДУЛЬСЬКА В.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
108 (45+17+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4693 |
ДУЛЬСЬКА ВА. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
103 (30+40+33) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
4694 |
ДУЛЬСЬКА І.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4695 |
ДУЛЬСЬКА С.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
4 |
131 (46+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4696 |
ДУЛЬСЬКИЙ М.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4697 |
ДУЛЯ В.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
72 (18+36+18) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4698 |
ДУЛЯБОРЗЕНЕЦЬ М.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
85 (15+48+22) |
|
|
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4699 |
ДУМА О.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
80 (35+18+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4700 |
ДУМАНСЬКА Є.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4701 |
ДУМАНЧУК С.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4702 |
ДУМЕНКО О.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
86 (34+28+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4703 |
ДУМЧИКОВА М.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
39 (15+13+11) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4704 |
ДУМЧИКОВА Т.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
8 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4705 |
ДУМЧИКОВА Ю.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
93 (38+19+36) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4706 |
ДУМЧІКОВ А.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
130 (42+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4707 |
ДУНАЄВ Д.Д. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
104 (33+37+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4708 |
ДУНАЄВА В |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4709 |
ДУНАЄВА З.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
97 (20+23+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4710 |
ДУНДУК Д.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
88 (51+25+12) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4711 |
ДУНЬ В.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
120 (34+36+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4712 |
ДУНЬ М.О. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4713 |
ДУНЬ О.І. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
8 |
86 (36+13+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4714 |
ДУНЬ О.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
70 (24+32+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4715 |
ДУНЬ Р.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4716 |
ДУПЛИК Д.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4717 |
ДУПЛИК Р.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
92 (27+25+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4718 |
ДУПЛІН Д.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
117 (37+32+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4719 |
ДУРДАС Т.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4720 |
ДУРНИЦЬКА О.Ю. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
4721 |
ДУТОВА Д.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
134 (26+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4722 |
ДУХ А.Ю. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
85 (24+20+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4723 |
ДУХ К.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
110 (30+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4724 |
ДУХНО О.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
76 (27+20+29) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4725 |
ДУШЕНКО А.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
125 (39+48+38) |
|
|
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
4726 |
ДУШИН Є.І. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
8 |
72 (12+42+18) |
|
|
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4727 |
ДУШИНА Н. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
3 |
134 (46+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
4728 |
ДУШИНИ Р.І. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
4 |
111 (41+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
4729 |
ДУШКА В.Є. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
85 (24+32+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4730 |
ДУШКО А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
127 (42+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4731 |
ДУЩЕНКО С.С. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4732 |
ДЬОГТЯР А.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4733 |
ДЬЯЧЕНКО А.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
56 (14+12+30) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4734 |
ДЬЯЧЕНКО І.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
96 (30+26+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4735 |
ДЬЯЧКОВ І.Г. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4736 |
ДЮБЧЕНКО Є.А. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
127 (40+50+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4737 |
ДЮЖИХ М.М. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
7 |
82 (30+22+30) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4738 |
ДЮКАРЕВ Д.Е. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
102 (21+48+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4739 |
ДЮНДІК Я.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4740 |
ДЯБЕЛКО А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4741 |
ДЯБЕЛКО В.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
105 (44+31+30) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
4742 |
ДЯБЕЛКО Д.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
78 (38+20+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4743 |
ДЯБЛЮК І.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
139 (43+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
4744 |
ДЯГОВЕЦЬ В.І. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
4 |
91 (26+29+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4745 |
ДЯГОВЕЦЬ В.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
127 (42+47+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4746 |
ДЯГОВЕЦЬ Є.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
98 (32+22+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4747 |
ДЯДЕНКО А.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
94 (30+32+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4748 |
ДЯДЕНКО В.О. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4749 |
ДЯДЕНКО М.О. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
103 (42+24+37) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4750 |
ДЯДЕНКО О.В. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
54 (18+25+11) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4751 |
ДЯДЕНКО О.В. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
113 (39+31+43) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
4752 |
ДЯДЕНКО О.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4753 |
ДЯДЕЧКО А.В. |
19535 |
с. Чернеччина |
Бранцівський НВК |
7 |
101 (36+43+22) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
4754 |
ДЯДЕЧКО В.М. |
19535 |
с. Чернеччина |
Бранцівський НВК |
6 |
62 (14+22+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4755 |
ДЯДЕЧКО І.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
4756 |
ДЯДИК Д.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4757 |
ДЯДЧЕНКО А.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4758 |
ДЯДЧЕНКО А.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
89 (34+21+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4759 |
ДЯДЧЕНКО К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
77 (18+28+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4760 |
ДЯДЧЕНКО О.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
88 (30+22+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4761 |
ДЯДЮРА А.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
8 |
147 (48+60+39) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4762 |
ДЯДЮРА І.К. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4763 |
ДЯДЮШКА А.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
4764 |
ДЯКОНЧУК С.Е. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4765 |
ДЯТЛЕНКО А.О. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
10 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4766 |
ДЯТЛОВ В.Ю. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4767 |
ДЯЧЕНКО А.А. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
9 |
110 (21+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
4768 |
ДЯЧЕНКО А.І. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
3 |
157 (51+54+52) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4769 |
ДЯЧЕНКО А.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
62 (33+7+22) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
4770 |
ДЯЧЕНКО Б.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4771 |
ДЯЧЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
4772 |
ДЯЧЕНКО В.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4773 |
ДЯЧЕНКО В.О. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
6 |
127 (47+39+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
4774 |
ДЯЧЕНКО В.Ю. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
54 (6+36+12) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4775 |
ДЯЧЕНКО В.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
133 (43+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
4776 |
ДЯЧЕНКО Д.Д. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
4777 |
ДЯЧЕНКО Є.А. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
6 |
58 (28+11+19) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
4778 |
ДЯЧЕНКО Є.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
35 (3+23+9) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
4779 |
ДЯЧЕНКО Є.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4780 |
ДЯЧЕНКО Є.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
111 (39+26+46) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4781 |
ДЯЧЕНКО І.О. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
8 |
85 (42+25+18) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4782 |
ДЯЧЕНКО К.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
100 (36+31+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4783 |
ДЯЧЕНКО К.П. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4784 |
ДЯЧЕНКО М.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
128 (32+60+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4785 |
ДЯЧЕНКО М.Ю. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4786 |
ДЯЧЕНКО Н.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
109 (39+26+44) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
4787 |
ДЯЧЕНКО О.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
47 (18+10+19) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
4788 |
ДЯЧЕНКО О.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
97 (48+31+18) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4789 |
ДЯЧЕНКО О.В. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4790 |
ДЯЧЕНКО О.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
98 (15+32+51) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
4791 |
ДЯЧЕНКО О.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
98 (15+32+51) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
4792 |
ДЯЧЕНКО П.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
96 (42+25+29) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4793 |
ДЯЧЕНКО С.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4794 |
ДЯЧЕНКО С.Ю. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
151 (55+54+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4795 |
ДЯЧЕНКО Т.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
98 (36+40+22) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4796 |
ДЯЧЕНКО Ю.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
115 (29+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4797 |
ДЯЧЕНКО Ю.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
100 (21+42+37) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4798 |
ДЯЧКОВ О.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4799 |
ДЯЧКОВА К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4800 |
ДЯЧОК А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
51 (24+13+14) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4801 |
ДЯЧОК А.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
117 (45+37+35) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4802 |
ДЯЧОК А.С. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4803 |
ДЯЧОК Д.О. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
78 (22+27+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4804 |
ДЯЧОК М.С. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4805 |
ДЯЧОК Т.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
58 (28+12+18) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4806 |
ДЯЧОК Т.С. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
8 |
78 (42+22+14) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4807 |
ДЯЧУК В.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
108 (32+32+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4808 |
ЕВТУШЕНКО Д.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
101 (32+30+39) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
4809 |
ЕДЕЛЬ К.І. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4810 |
ЕЗЕР Е.М. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4811 |
ЕЛЬХАЖЖХУССЕЙН Р.Т. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
67 (35+22+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4812 |
ЕМЕЛЬЯНОВА А.А. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4813 |
ЕПІФАНОВА А.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
93 (41+34+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4814 |
ЕРЕМЕНКО М.В. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
10 |
110 (33+46+31) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
4815 |
ЕРШОВ Р.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
105 (24+54+27) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
4816 |
ЄВДОКИМЕНКО В.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4817 |
ЄВДОКИМЕНКО В.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
23 (3+18+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4818 |
ЄВДОКИМЕНКО Г.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
106 (28+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4819 |
ЄВДОКИМЕНКО Д.М. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
5 |
143 (45+52+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4820 |
ЄВДОКИМЕНКО Е.В. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
5 |
147 (43+48+56) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4821 |
ЄВДОКИМЕНКО Є.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
77 (18+37+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4822 |
ЄВДОКИМЕНКО І.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
130 (50+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4823 |
ЄВДОКИМЕНКО К.О. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
7 |
136 (36+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4824 |
ЄВДОКИМЕНКО Н.М. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
7 |
136 (36+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4825 |
ЄВДОКИМЕНКО Ю.С. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
3 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4826 |
ЄВДОКИМОВ А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
4827 |
ЄВДОКИМОВ В.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4828 |
ЄВДОКИМОВА А.О. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
3 |
142 (50+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
4829 |
ЄВДОКИМОВА О.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
80 (15+31+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4830 |
ЄВЕНКО О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4831 |
ЄВЕНКО О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
101 (31+30+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4832 |
ЄВЛАНОВА А.Ю. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
4 |
110 (51+21+38) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4833 |
ЄВЛАШ М.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
73 (22+23+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4834 |
ЄВЛОЄВА Л.Б. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
72 (18+36+18) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4835 |
ЄВМЕНЦЕВ Д.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
79 (21+36+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4836 |
ЄВПЯТЬЄВ М.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
53 (22+9+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4837 |
ЄВПЯТЬЄВА К.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
89 (41+14+34) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4838 |
ЄВСЕЄНКОВА Ю.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
148 (54+48+46) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4839 |
ЄВСЄЄНКОВ І.О. |
19294 |
м. Глухів |
ЗОШ № 5 |
3 |
92 (28+28+36) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4840 |
ЄВСЮКОВА В.В. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4841 |
ЄВТЄЄВА К.А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4842 |
ЄВТУХ А.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
4843 |
ЄВТУШЕНКО А.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
62 (12+22+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4844 |
ЄВТУШЕНКО А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
84 (24+12+48) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
4845 |
ЄВТУШЕНКО А.В. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
5 |
70 (31+20+19) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4846 |
ЄВТУШЕНКО А.В. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
6 |
76 (19+29+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4847 |
ЄВТУШЕНКО А.Г. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4848 |
ЄВТУШЕНКО А.М. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
84 (26+28+30) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4849 |
ЄВТУШЕНКО А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
4850 |
ЄВТУШЕНКО А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
70 (21+19+30) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
4851 |
ЄВТУШЕНКО А.П. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
128 (52+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
4852 |
ЄВТУШЕНКО А.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
100 (28+38+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4853 |
ЄВТУШЕНКО В.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
154 (34+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4854 |
ЄВТУШЕНКО В.Р. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
152 (32+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4855 |
ЄВТУШЕНКО В.Р. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4856 |
ЄВТУШЕНКО Є.Є. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
30 (4+20+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4857 |
ЄВТУШЕНКО І.Р. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
169 (55+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4858 |
ЄВТУШЕНКО М.Р. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4859 |
ЄВТУШЕНКО М.Ю. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
4 |
143 (46+45+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4860 |
ЄВТУШЕНКО О.В. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4861 |
ЄВТУШЕНКО С.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
132 (50+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
4862 |
ЄВТУШЕНКО С.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
99 (27+32+40) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
4863 |
ЄВЧЕНКО А.О. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
4 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4864 |
ЄВЧЕНКО Д.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
20 (18+2+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4865 |
ЄВЧЕНКО Д.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4866 |
ЄВЧУК С.П. |
19311 |
м. Суми |
Бездрицька ЗОШ |
8 |
103 (30+31+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
4867 |
ЄГАРМІН В.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
98 (33+31+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4868 |
ЄГОВКІНА А.С. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
155 (57+48+50) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4869 |
ЄГОРОВ Є.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
152 (54+40+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4870 |
ЄГОРОВ С.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4871 |
ЄГОРОВА П.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4872 |
ЄГУНОВ Б.Р. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4873 |
ЄДЛЕНКО А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4874 |
ЄЖЕЛЬ П.С. |
19525 |
м. Глухів |
Яструбчанський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4875 |
ЄЗЕРСЬКИЙ В.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4876 |
ЄЙБОЖЕНКА І.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
122 (42+41+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4877 |
ЄЙБОЖЕНКО С.Ю. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4878 |
ЄЛАНКІН О.І. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4879 |
ЄЛЕК В.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4880 |
ЄЛЕК Я.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4881 |
ЄЛІСЄЄВА М.Є. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
4882 |
ЄЛОВЕНКО Ю.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
76 (21+30+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4883 |
ЄЛШАНСЬКА А.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
128 (48+43+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4884 |
ЄЛШАНСЬКА О.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4885 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКА В.В. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
7 |
74 (18+26+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4886 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
109 (31+33+45) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4887 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО А.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
8 |
97 (24+34+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4888 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО А.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4889 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО Д.І. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
9 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4890 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО Є.Р. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
83 (21+28+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4891 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО К.А. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
5 |
158 (54+52+52) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4892 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО М.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4893 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО Н.А. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
4 |
140 (46+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
4894 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО О.В. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
92 (46+34+12) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4895 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО С.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
4896 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО С.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4897 |
ЄМЕЛЬЯНОВ Д.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
10 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4898 |
ЄМЕЛЬЯНОВ Я.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4899 |
ЄМЕЛЬЯНОВВА Б.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
67 (21+25+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4900 |
ЄМЕЦЬ А.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
75 (15+21+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4901 |
ЄМЕЦЬ А.О. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
92 (27+39+26) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4902 |
ЄМЕЦЬ Д.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
120 (60+32+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4903 |
ЄМЕЦЬ І.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
85 (33+39+13) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
4904 |
ЄМЕЦЬ М.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
83 (15+48+20) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4905 |
ЄМЕЬЬЯНЕНКО В.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
44 (26+14+4) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4906 |
ЄНАЦЬКА Л.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4907 |
ЄПИШКО М.А. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
8 |
81 (12+18+51) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
4908 |
ЄРАК К.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
104 (36+39+29) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4909 |
ЄРЕМЕЙЧУК А.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4910 |
ЄРЕМЕНКО А |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
108 (33+41+34) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4911 |
ЄРЕМЕНКО А.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
81 (18+36+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4912 |
ЄРЕМЕНКО А.І. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
10 |
52 (9+25+18) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4913 |
ЄРЕМЕНКО В.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4914 |
ЄРЕМЕНКО В.Р. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
135 (60+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
4915 |
ЄРЕМЕНКО Д.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4916 |
ЄРЕМЕНКО І.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
91 (30+36+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4917 |
ЄРЕМЕНКО К.Л. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4918 |
ЄРЕМЕНКО К.С. |
19294 |
м. Глухів |
ЗОШ № 5 |
3 |
73 (42+15+16) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4919 |
ЄРЕМЕНКО М.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4920 |
ЄРЕМЕНКО М.Д. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
4921 |
ЄРЕМЕНКО М.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
90 (34+26+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4922 |
ЄРЕМЕНКО О.З. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
134 (56+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4923 |
ЄРЕМЕНКО О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
135 (48+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4924 |
ЄРЕМЕНКО С.Є. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4925 |
ЄРЕП А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4926 |
ЄРЕСЬ А.М. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
7 |
90 (18+43+29) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4927 |
ЄРЕСЬ А.М. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
7 |
102 (36+37+29) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4928 |
ЄРЕСЬ В.О. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
129 (43+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4929 |
ЄРЕСЬ Є.І. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4930 |
ЄРЕСЬКО В.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
7 |
96 (36+31+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4931 |
ЄРЕТІН В.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4932 |
ЄРЄМЕНКО Д.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4933 |
ЄРИШЕВА В.Р. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
10 |
103 (27+40+36) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
4934 |
ЄРКО І.Ю. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
114 (48+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4935 |
ЄРМАК А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
45 (9+11+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4936 |
ЄРМАК Д.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
52 (18+16+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4937 |
ЄРМАК М.А. |
19538 |
с. Чернеччина |
Малорибицький НВК |
9 |
75 (9+42+24) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
4938 |
ЄРМАК Р.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4939 |
ЄРМАКОВ Т.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
74 (26+20+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4940 |
ЄРМАКОВА А.О. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
133 (57+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4941 |
ЄРМАКОВА М.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4942 |
ЄРМАКОВА НА. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
85 (22+30+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
4943 |
ЄРМОЛЕНКО А.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4944 |
ЄРМОЛЕНКО А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
69 (25+18+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4945 |
ЄРМОЛЕНКО В.А. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4946 |
ЄРМОЛЕНКО В.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
142 (34+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4947 |
ЄРМОЛЕНКО Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
56 (15+19+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4948 |
ЄРМОЛЕНКО І.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
130 (48+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4949 |
ЄРМОЛЕНКО К.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
65 (15+19+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4950 |
ЄРМОЛЕНКО К.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
9 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4951 |
ЄРМОЛЕНКО М.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4952 |
ЄРМОЛЕНКО О.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4953 |
ЄРМОЛЕНКО О.Р. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
70 (24+25+21) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4954 |
ЄРМОЛЕНКО С.Р. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
147 (57+32+58) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
4955 |
ЄРМОЛІНА А.А. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
111 (43+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
4956 |
ЄРМОЛОВ Р.О. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
9 |
58 (21+18+19) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4957 |
ЄРМОЛОВА Н.О. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
8 |
52 (18+23+11) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4958 |
ЄРМОЛОВА О.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
10 |
107 (21+56+30) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4959 |
ЄРМОЧЕНКО Х.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
160 (51+55+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4960 |
ЄРНЬЄЙ Н.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
4961 |
ЄРОФЕЄВА В.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
128 (46+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
4962 |
ЄРОХОВА В.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
114 (30+38+46) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4963 |
ЄРОШИК В.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4964 |
ЄРОШИК К.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
127 (39+28+60) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
4965 |
ЄРШОВ Б.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
152 (60+32+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
4966 |
ЄРШОВ В.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
8 |
98 (30+29+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4967 |
ЄРШОВ М.М. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
69 (30+12+27) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
4968 |
ЄРШОВ Ю.А. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
8 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
4969 |
ЄРЬОМЕНКО А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
95 (30+33+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4970 |
ЄРЬОМЕНКО А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
86 (30+27+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4971 |
ЄРЬОМЕНКО А.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
109 (42+33+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4972 |
ЄРЬОМЕНКО А.П. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
113 (37+28+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4973 |
ЄРЬОМЕНКО Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
135 (49+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4974 |
ЄРЬОМЕНКО О.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
4975 |
ЄРЬОМІН І.Ю. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
4 |
175 (57+58+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
4976 |
ЄСАУЛЕНКО А.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
4977 |
ЄСАУЛЕНКО Д.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
110 (30+32+48) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
4978 |
ЄСИП Д.Б. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
100 (40+24+36) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
4979 |
ЄСИПЕНКО Д.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
102 (36+31+35) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4980 |
ЄСИПЕНКО Є.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4981 |
ЄСИПЕНКО Є.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4982 |
ЄСИПЕНКО І.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
4983 |
ЄСИПЕНКО О.Д. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
4984 |
ЄСИПЕНКО Р.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
116 (37+29+50) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
4985 |
ЄСИПЕНКО С.М. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
4986 |
ЄСИПОВА В.В. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
4 |
133 (41+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4987 |
ЄСИПЧУК В.М. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
2 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4988 |
ЄСІН К.С. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4989 |
ЄСІН М.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
136 (48+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
4990 |
ЄСКІНА А.О. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
88 (28+38+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
4991 |
ЄСМАНЧУК О.П. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
120 (44+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
4992 |
ЄФІМЕНКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
55 (9+21+25) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4993 |
ЄФІМЕНКО А.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
97 (39+24+34) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
4994 |
ЄФІМЕНКО А.Ю. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
4995 |
ЄФІМЕНКО Д.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
123 (49+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
4996 |
ЄФІМЕНКО І.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
4997 |
ЄФІМЕНКО Л.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
97 (30+35+32) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
4998 |
ЄФІМЕЦЬ А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
158 (54+54+50) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
4999 |
ЄФІМОВ Я.Ю. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
9 |
127 (45+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5000 |
ЄФІМОВА Ю.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
81 (33+25+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5001 |
ЄФІМЧУК О.І. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
7 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5002 |
ЄФРЕМЕНКО А.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
11 |
51 (3+25+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5003 |
ЄФРЕМЕНКО П.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
7 |
127 (54+36+37) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
5004 |
ЄФРЕМЕНКО Т.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
4 |
83 (33+26+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5005 |
ЄФРЕМОВ О.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
115 (34+37+44) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5006 |
ЄФРЕМОВА Є.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
62 (24+20+18) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5007 |
ЄФРЕМОВА К.Д. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
131 (49+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5008 |
ЄФРІМЕНКО Д |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5009 |
ЄФРООСІННА Ю.А. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5010 |
ЄФРОСІНІНА А.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
7 |
63 (24+15+24) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5011 |
ЄФРОСІНІНА К.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
59 (15+11+33) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
5012 |
ЄФТІЛІЙ А.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
5 |
95 (37+22+36) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5013 |
ЄЧКАЛ В.В. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
8 |
97 (24+40+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5014 |
ЄШЕНКО Н.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
119 (34+39+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5015 |
ЄШЕНКО П.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5016 |
ЄЩЕНКО В.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5017 |
ЖАБОЄДОВ Д.М. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
89 (34+23+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5018 |
ЖАБОТИНСЬКИЙ В.І. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
7 |
56 (24+14+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5019 |
ЖАБЧИК В.С. |
19538 |
с. Чернеччина |
Малорибицький НВК |
7 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
5020 |
ЖАБЧИК К.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
61 (21+28+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5021 |
ЖАГЛІН С.С. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
8 |
103 (36+36+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5022 |
ЖАДАН А.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
45 (24+17+4) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5023 |
ЖАДАН В.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
139 (39+42+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5024 |
ЖАДАН Д.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5025 |
ЖАДАН К.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
95 (39+26+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5026 |
ЖАДАН С.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
100 (34+37+29) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5027 |
ЖАКУНЕЦЬ Я.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
74 (18+25+31) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5028 |
ЖАЛДАК Є.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
26 (18+8+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5029 |
ЖАЛДАК О.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
67 (21+26+20) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5030 |
ЖАЛНІН Р.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5031 |
ЖАРЕНКО А.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5032 |
ЖАРИК Л.І. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
101 (25+29+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5033 |
ЖАРИК Н.М. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
8 |
148 (54+51+43) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5034 |
ЖАРІКОВА І.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
78 (18+27+33) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5035 |
ЖАРТОВСьКА М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5036 |
ЖВАНКО Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5037 |
ЖДАН К.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
26 (18+8+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5038 |
ЖДАНОВА В.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
106 (43+29+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5039 |
ЖДАНОВА В.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
7 |
62 (24+16+22) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5040 |
ЖДАНОВА В.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5041 |
ЖДАНОВА Є.С. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
8 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5042 |
ЖДАНОВА С.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
126 (40+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5043 |
ЖДКОВА Л.Г. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
137 (51+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
5044 |
ЖЕВАК М.Д. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
132 (48+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
5045 |
ЖЕВЛЄВА Є.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
114 (39+35+40) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
5046 |
ЖЕВЛЬОВА П.О. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
2 |
108 (36+12+60) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5047 |
ЖЕВНЯК Я.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
134 (50+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5048 |
ЖЕЛДАК А.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
108 (40+28+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5049 |
ЖЕЛДАК Д.Р. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
5050 |
ЖЕЛЕЗНИЙ Д.Б. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5051 |
ЖЕЛЕЗНИЙ І.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5052 |
ЖЕЛЕЗНИЙ Т.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
145 (57+34+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5053 |
ЖЕЛЕЗНЯК А.Г. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
5 |
89 (43+14+32) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5054 |
ЖЕЛЕЗНЯК А.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
125 (35+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5055 |
ЖЕЛЄЗНА Н.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
5056 |
ЖЕЛЄЗНА Ю.І. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5057 |
ЖЕЛЄЗНИЙ Є.Ю. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
10 |
72 (27+25+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5058 |
ЖЕЛЄЗНЯК А.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5059 |
ЖЕЛІЗНЯК М.О. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
69 (9+33+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5060 |
ЖЕЛУДЕНКО Є.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5061 |
ЖЕПКО М.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
91 (30+39+22) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5062 |
ЖЕРЕБИЛО Е.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
73 (16+28+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5063 |
ЖЕРЕБЦОВ Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5064 |
ЖЕРЕВЧУК Е.В. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
4 |
162 (51+51+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5065 |
ЖЕРЗДЄВА О.О. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5066 |
ЖЕРЬОБКІНА В.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5067 |
ЖЄЛЄЗНЯК С.Е. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
55 (17+21+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5068 |
ЖИВОДРОВА А.Ю. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5069 |
ЖИВОТЕНКО С.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
100 (36+22+42) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
5070 |
ЖИВОТЕНЮК І.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
4 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
5071 |
ЖИГАМОВСЬКИЙ Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
54 (21+11+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5072 |
ЖИГАРЬОВА Д.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
105 (42+38+25) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5073 |
ЖИДЧЕНКО Є.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
8 |
91 (30+42+19) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5074 |
ЖИЖА А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
151 (47+52+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5075 |
ЖИЖА В.В. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5076 |
ЖИЖЕЛЬ Л.М. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5077 |
ЖИЖИЧ А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
75 (23+18+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5078 |
ЖИЖКА А.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
5079 |
ЖИЖКА А.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5080 |
ЖИЖКА І.А. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5081 |
ЖИЖКУН К.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
54 (21+5+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5082 |
ЖИЖНЕВСЬКИЙ О.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
97 (30+21+46) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
5083 |
ЖИЛА А.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
91 (25+40+26) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5084 |
ЖИЛА А.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5085 |
ЖИЛА Д.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5086 |
ЖИЛА Д.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
112 (42+38+32) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5087 |
ЖИЛА К.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5088 |
ЖИЛЕНКО А.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5089 |
ЖИЛЕНКО Д.І. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
139 (47+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5090 |
ЖИЛЕНКО Я.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5091 |
ЖИЛІНСЬКИЙ В.К. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
132 (36+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5092 |
ЖИЛІНСЬКИЙ Д.К. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5093 |
ЖИЛКО Д.Р. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
87 (42+24+21) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5094 |
ЖИЛОЧКИН С.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
10 |
93 (24+39+30) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5095 |
ЖИРІВСЬКА К.Л. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5096 |
ЖИРНА Д.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
5097 |
ЖИРНИЙ Г.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5098 |
ЖИРНОВ Д.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
5 |
83 (32+15+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5099 |
ЖИРНОВ С.М. |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
3 |
119 (39+38+42) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
5100 |
ЖИРНОВА К.І. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
110 (46+30+34) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
5101 |
ЖИРОНКІНА Д.М. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5102 |
ЖИРУН А.І. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
74 (21+17+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5103 |
ЖИРЯКОВА А.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шубіна Наталія Іванівна |
5104 |
ЖИРЯЧЕНКО Д.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
28 (10+12+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5105 |
ЖИРЯЧЕНКО Д.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
114 (40+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5106 |
ЖИТІКОВА В.В. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
3 |
108 (41+23+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
5107 |
ЖИТНИК В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
96 (33+32+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5108 |
ЖИТНИК К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5109 |
ЖИТНІК А.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
67 (18+24+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5110 |
ЖИТНЯК А.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5111 |
ЖЛУДЬКО Ю.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5112 |
ЖМАЙ Н.О. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
8 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
5113 |
ЖМАКА О.Р. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
7 |
52 (30+14+8) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5114 |
ЖМУРКО О.Ю. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
142 (46+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
5115 |
ЖОВБА Д.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
94 (30+38+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5116 |
ЖОВБА Д.О. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
6 |
107 (27+37+43) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5117 |
ЖОВНЕР К.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
9 |
53 (21+16+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5118 |
ЖОВНІР К.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
129 (41+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
5119 |
ЖОВТЕНКО А.О. |
19439 |
м. Білопілля |
Самарська ЗОШ |
3 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5120 |
ЖОВТОБРЮХ А.С. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
110 (20+60+30) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
5121 |
ЖОВТОНОГ В.А. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
3 |
133 (51+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5122 |
ЖОВТЯ Є.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
82 (26+26+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5123 |
ЖОГА А.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
5124 |
ЖОГЛО В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5125 |
ЖОГЛО Д.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
135 (51+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5126 |
ЖОГЛО І.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
100 (36+39+25) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5127 |
ЖОГЛО К.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
137 (51+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
5128 |
ЖОГЛО Р.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
112 (30+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5129 |
ЖОЛОБ Л.Р. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5130 |
ЖОЛОБЕНКО А.Я. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
4 |
120 (45+41+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5131 |
ЖОЛУДЬОВА Д.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
53 (18+11+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5132 |
ЖОРНОКЛЕИ І.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
60 (18+15+27) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5133 |
ЖОРНОКУЙ Б.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
133 (42+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
5134 |
ЖОСАН А.Д. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5135 |
ЖОТІК Д.Ю. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5136 |
ЖУВАК В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
133 (42+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5137 |
ЖУВАК О.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
132 (40+51+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5138 |
ЖУГАН А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5139 |
ЖУГАН А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5140 |
ЖУК А.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
143 (51+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5141 |
ЖУК Б.М. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
6 |
122 (36+32+54) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5142 |
ЖУК В.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5143 |
ЖУК В.В. |
19538 |
с. Чернеччина |
Малорибицький НВК |
7 |
75 (18+34+23) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5144 |
ЖУК В.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
123 (42+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
5145 |
ЖУК Д.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
137 (47+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
5146 |
ЖУК Д.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
127 (36+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
5147 |
ЖУК Ж.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5148 |
ЖУК К.М. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5149 |
ЖУК М.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
126 (51+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5150 |
ЖУК Н.Г. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
3 |
160 (60+40+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5151 |
ЖУК О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
75 (29+26+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5152 |
ЖУК О.О. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
5 |
125 (39+48+38) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
5153 |
ЖУК С.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5154 |
ЖУК Т.В. |
19538 |
с. Чернеччина |
Малорибицький НВК |
9 |
94 (27+45+22) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
5155 |
ЖУК Ю.В. |
19538 |
с. Чернеччина |
Малорибицький НВК |
5 |
98 (13+43+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5156 |
ЖУКОВ В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5157 |
ЖУКОВ В.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5158 |
ЖУКОВ В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
5159 |
ЖУКОВ В.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5160 |
ЖУКОВ М.Д. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
4 |
119 (41+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5161 |
ЖУКОВ М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5162 |
ЖУКОВ С.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
82 (25+22+35) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5163 |
ЖУКОВА К.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
94 (36+31+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5164 |
ЖУКОВА М.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
92 (27+32+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5165 |
ЖУКОВА О.А. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
104 (31+29+44) |
|
|
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
5166 |
ЖУКОВА Ю.В. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
3 |
127 (53+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5167 |
ЖУКОВСЬКА М.С. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
11 |
51 (12+11+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5168 |
ЖУКОВСЬКИЙ С.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
98 (40+32+26) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5169 |
ЖУЛАВСЬКИЙ М.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
75 (35+12+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5170 |
ЖУЛЬ О.В. |
19524 |
м. Глухів |
Чернівський НВК |
8 |
38 (12+6+20) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5171 |
ЖУЛЬОВ А.А. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5172 |
ЖУМАНОВА Л.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
8 |
55 (18+20+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5173 |
ЖУРА А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
73 (30+23+20) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5174 |
ЖУРАБЕЛЬ К.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
146 (56+36+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5175 |
ЖУРАВЕЛЬ А.Р. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
3 |
92 (35+35+22) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5176 |
ЖУРАВЕЛЬ Д.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
9 |
33 (9+7+17) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5177 |
ЖУРАВЕЛЬ З.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
80 (31+29+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5178 |
ЖУРАВЕЛЬ М.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
90 (9+48+33) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5179 |
ЖУРАВЕЛЬ О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5180 |
ЖУРАВЛЬОВ Д.В. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
9 |
127 (39+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5181 |
ЖУРАВЛЬОВ І.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
122 (44+34+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5182 |
ЖУРАВЛЬОВ Р.А. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
2 |
76 (28+36+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5183 |
ЖУРАВЛЬОВА К.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5184 |
ЖУРАВСКИЙ В.Ю. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
108 (39+30+39) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
5185 |
ЖУРАКІВСЬКА В.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
137 (47+32+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5186 |
ЖУРБА А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
5187 |
ЖУРБА А.В. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
9 |
112 (15+51+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5188 |
ЖУРБА А.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
97 (49+22+26) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5189 |
ЖУРБА Є.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
6 |
88 (28+31+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5190 |
ЖУРБА Ж.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5191 |
ЖУРБА К.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
83 (29+33+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5192 |
ЖУРБА К.О. |
19511 |
м. Глухів |
Сопицький НВК |
4 |
146 (54+38+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5193 |
ЖУРБА Н.Ю. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
7 |
88 (24+40+24) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
5194 |
ЖУРБА О.П. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
9 |
54 (27+10+17) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5195 |
ЖУРБА Т.В. |
19419 |
м. Білопілля |
Верхосульський НВК |
8 |
87 (30+37+20) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5196 |
ЖУРБА Ю.Р. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
6 |
93 (28+35+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5197 |
ЖУРБЕНКО А.В. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
3 |
89 (24+29+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5198 |
ЖУРЕНКО А.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5199 |
ЖУРЕНКО І.І. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
68 (26+12+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5200 |
ЖУРЕНКО М.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5201 |
ЖУРЕНКО М.М. |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
6 |
99 (31+33+35) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5202 |
ЖУРЕНКО М.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
135 (51+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
5203 |
ЖУРЕНКО П.Т. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
100 (36+35+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5204 |
ЖУРЖЕНКО О.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5205 |
ЖУРИД В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
126 (45+29+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5206 |
ЖУРИД В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
126 (45+29+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5207 |
ЖУРИД М.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
134 (36+47+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
5208 |
ЖУРУБА В |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
58 (15+18+25) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5209 |
ЖУРУЇВ М.Р. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5210 |
ЖУЧА П.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
101 (37+32+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5211 |
ЖУЧЕНКО К.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5212 |
ЗАБАЙКІНА В.П. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
97 (20+23+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5213 |
ЗАБАРА Д.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
130 (42+37+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5214 |
ЗАБАРА Д.В. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
164 (56+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5215 |
ЗАБАРА Д.С. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
4 |
72 (26+20+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5216 |
ЗАБАРА Л.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5217 |
ЗАБАРА О.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
3 |
105 (39+26+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
5218 |
ЗАБАРА Ю.Ю. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
9 |
62 (21+31+10) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5219 |
ЗАБАШТА А.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5220 |
ЗАБАШТА К.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
92 (27+27+38) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5221 |
ЗАБІГАЇЛО І.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
74 (30+23+21) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5222 |
ЗАБІЛА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
113 (48+40+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5223 |
ЗАБІЛА М.І. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
77 (21+31+25) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
5224 |
ЗАБІЯКА А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
47 (12+10+25) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5225 |
ЗАБІЯКА Д.М. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
138 (42+44+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5226 |
ЗАБЛОВСЬКА А.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
149 (57+42+50) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
5227 |
ЗАБЛОВСЬКА К.Б. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
70 (21+23+26) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
5228 |
ЗАБЛОДСЬКА А.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
62 (22+14+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5229 |
ЗАБОЗЛАЄВ І.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
86 (21+25+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5230 |
ЗАБОЛОТНА В.К. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
8 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5231 |
ЗАБОЛОТНА М.М. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
6 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
5232 |
ЗАБОЛОТНИЙ Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5233 |
ЗАБОЛОТНИЙ М.А. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
5234 |
ЗАБОЛОТНИЙ О.О. |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
4 |
147 (51+36+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5235 |
ЗАБОЛОТЬКО Д.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
107 (34+35+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5236 |
ЗАБОЛОТЬКО Є.Г. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
8 |
46 (18+14+14) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5237 |
ЗАБРОДА А.С. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
3 |
153 (57+38+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5238 |
ЗАБРОДА Б.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
135 (51+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
5239 |
ЗАБРОДА В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5240 |
ЗАБУГА А.М. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
71 (29+18+24) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5241 |
ЗАБУГА А.Ю. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5242 |
ЗАБУГА В.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
74 (15+25+34) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
5243 |
ЗАБУГА В.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
127 (47+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5244 |
ЗАБУГА Д. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5245 |
ЗАБУГА Є.В. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5246 |
ЗАБУГА П.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
76 (24+22+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5247 |
ЗАБУГІН Д.М. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
151 (51+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5248 |
ЗАВАДСЬКА С.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
93 (39+26+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5249 |
ЗАВАДЬКО М.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
91 (36+28+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5250 |
ЗАВАЛІЙ А.Г. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5251 |
ЗАВАЛІЙ К.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
155 (46+51+58) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5252 |
ЗАВАЛІЙ С.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5253 |
ЗАВАЛЬНИЙ Б.А. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5254 |
ЗАВАРЗІН А.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
5255 |
ЗАВГОРОДНІЙ Б.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5256 |
ЗАВГОРОДНЯ Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
91 (21+39+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5257 |
ЗАВГОРОДНЯ П.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5258 |
ЗАВГОРОДНЯ Т.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
106 (37+30+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5259 |
ЗАВГОРОДНЯ Ю.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
8 |
44 (6+9+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5260 |
ЗАВДОВЄВА К.Р. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
4 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5261 |
ЗАВЕДЕНКО О.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
109 (46+23+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5262 |
ЗАВЕРУХА А.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
105 (37+32+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5263 |
ЗАВИЛЕНКОВА Л.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
69 (30+17+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5264 |
ЗАВЛЕНКОВА В.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5265 |
ЗАВОДОВСЬКА Л.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
169 (57+52+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5266 |
ЗАВОДОВСЬКИЙ М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
54 (15+19+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5267 |
ЗАВОДОВСЬКИЙ М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5268 |
ЗАВОРА А.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
126 (34+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5269 |
ЗАВРАЖНА Ю.Ю. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5270 |
ЗАВЯЛОВ А.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5271 |
ЗАГАЙКО М.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
140 (51+33+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5272 |
ЗАГАЙНИЙ В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
92 (20+48+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5273 |
ЗАГЛАДА Г.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5274 |
ЗАГЛАДА Г.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5275 |
ЗАГЛАДА Д.Р. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
6 |
96 (36+32+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5276 |
ЗАГНИБИДА Ю |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
5 |
66 (25+17+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5277 |
ЗАГОВОРА М.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5278 |
ЗАГОВОРА П.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5279 |
ЗАГОРНА Ю.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
140 (60+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
5280 |
ЗАГОРОДНІЙ Є.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
5281 |
ЗАГОРОДНЯ Т.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
65 (12+34+19) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5282 |
ЗАГОРУЛЬКО А.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
8 |
71 (30+34+7) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5283 |
ЗАГОРУЛЬКО А.А. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
84 (6+24+54) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5284 |
ЗАГОРУЛЬКО А.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
129 (40+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5285 |
ЗАГОРУЛЬКО В.О. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
11 |
101 (39+31+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5286 |
ЗАГОРУЛЬКО В.Ю. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
2 |
116 (32+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5287 |
ЗАГОРУЛЬКО Є.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
96 (28+25+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5288 |
ЗАГОРУЛЬКО І.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
122 (51+45+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5289 |
ЗАГОРУЛЬКО І.С. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
3 |
72 (24+20+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5290 |
ЗАГОРУЛЬКО М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
86 (36+26+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5291 |
ЗАГОРУЛЬКО М.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
146 (44+60+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5292 |
ЗАГОРУЛЬКО С.В. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
7 |
115 (42+46+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
5293 |
ЗАГОРУЛЬКО Т.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
69 (12+24+33) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5294 |
ЗАГОРУЛЬКО Т.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
89 (36+34+19) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5295 |
ЗАГОРУЛЬКО Т.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5296 |
ЗАГОРУЛЬКО Я.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
65 (30+25+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5297 |
ЗАГРЕБЕЛЬНА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
46 (9+18+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5298 |
ЗАГРЕБЕЛЬНА В.О. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
5 |
78 (34+6+38) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5299 |
ЗАГРЕБЕЛЬНА В.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
97 (30+25+42) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5300 |
ЗАГРЕБЕЛЬНА К.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
86 (26+26+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5301 |
ЗАГРЕБЕЛЬНА Л.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
83 (24+32+27) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5302 |
ЗАГРЕБЕЛЬНА Т.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
11 |
68 (18+36+14) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5303 |
ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ С.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
113 (55+34+24) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5304 |
ЗАГУМЕННА І.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
99 (38+29+32) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
5305 |
ЗАГУТА Р.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5306 |
ЗАДЕСЕНЕЦЬ І.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
94 (24+48+22) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5307 |
ЗАДЕСЕНЕЦЬ О.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
5308 |
ЗАДЕСЕНСЬКА І.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
69 (22+23+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5309 |
ЗАДИРАКА М.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5310 |
ЗАДІРАКО А.В. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
6 |
105 (35+27+43) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
5311 |
ЗАДК І.Д. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
138 (54+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5312 |
ЗАДКО Д.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
9 |
109 (33+31+45) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5313 |
ЗАДНІПРОВСЬКА Д.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5314 |
ЗАДОРКІН І.В. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5315 |
ЗАДОРОЖНА А.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
6 |
99 (36+39+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5316 |
ЗАДОРОЖНА А.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
8 |
113 (48+36+29) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
5317 |
ЗАДОРОЖНА В.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
63 (15+13+35) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5318 |
ЗАДОРОЖНА М.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
5 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5319 |
ЗАДОРОЖНИЙ Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
41 (18+2+21) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5320 |
ЗАДОРОЖНІЙ І.Д. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
144 (48+40+56) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5321 |
ЗАДОРОЖНЯ Т.Р. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
82 (26+34+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5322 |
ЗАЄЦЬ О.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
59 (30+21+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5323 |
ЗАЄЦЬ 1Р. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5324 |
ЗАЄЦЬ А.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
6 |
69 (19+23+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5325 |
ЗАЄЦЬ А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
81 (30+28+23) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5326 |
ЗАЄЦЬ А.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
139 (53+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5327 |
ЗАЄЦЬ А.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
91 (28+29+34) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
5328 |
ЗАЄЦЬ Б.Р. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
4 |
145 (57+36+52) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5329 |
ЗАЄЦЬ В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
110 (45+23+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5330 |
ЗАЄЦЬ В.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
117 (37+39+41) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5331 |
ЗАЄЦЬ Д.А. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
7 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5332 |
ЗАЄЦЬ Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
98 (29+31+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5333 |
ЗАЄЦЬ Д.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5334 |
ЗАЄЦЬ Є. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
152 (60+42+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5335 |
ЗАЄЦЬ М.А. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
5 |
160 (56+50+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5336 |
ЗАЄЦЬ О.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
127 (54+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5337 |
ЗАЄЦЬ О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
64 (24+27+13) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5338 |
ЗАЄЦЬ О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5339 |
ЗАЄЦЬ Ю.А. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
74 (19+17+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5340 |
ЗАІКА Є.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
143 (57+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5341 |
ЗАІКІН І.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
115 (32+37+46) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5342 |
ЗАІКІНА А.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
86 (42+30+14) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5343 |
ЗАІКІНА М.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5344 |
ЗАІЧЕНКО Д.Г. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
70 (23+41+6) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5345 |
ЗАЇЗЖАЙ В.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5346 |
ЗАЇКА А.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5347 |
ЗАЇКА А.О. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
7 |
96 (24+45+27) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
5348 |
ЗАЇКА А.Р. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
5 |
83 (26+20+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5349 |
ЗАЇКА В.В. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5350 |
ЗАЇКА В.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
80 (21+28+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5351 |
ЗАЇКА Д.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
139 (45+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5352 |
ЗАЇКА Д.В. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
7 |
107 (42+38+27) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5353 |
ЗАЇКА Д.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
87 (37+26+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5354 |
ЗАЇКА Д.О. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5355 |
ЗАЇКА Д.С. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
149 (60+48+41) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5356 |
ЗАЇКА К.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5357 |
ЗАЇКА К.О. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
3 |
83 (22+21+40) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5358 |
ЗАЇКА М.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5359 |
ЗАЇКА М.П. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5360 |
ЗАЇКА С.З. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
112 (40+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5361 |
ЗАЇКА С.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
125 (42+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5362 |
ЗАЇКА С.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
80 (23+21+36) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
5363 |
ЗАЇКА Т.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
87 (27+34+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5364 |
ЗАЇКІН О.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5365 |
ЗАЇКІНА М.Д. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5366 |
ЗАЇКІНА С.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5367 |
ЗАЇКІНА Т.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
141 (60+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5368 |
ЗАЇЧКО А.Є. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
5 |
66 (29+10+27) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5369 |
ЗАЙВА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
11 |
76 (24+23+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5370 |
ЗАЙДЕНЙО Й.М. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
126 (26+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5371 |
ЗАЙКА В.А. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
5 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5372 |
ЗАЙКО Л.А. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
161 (55+46+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
5373 |
ЗАЙКО Ю. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
79 (39+18+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5374 |
ЗАЙЦЕВ Б.Р. |
19294 |
м. Глухів |
ЗОШ № 5 |
3 |
91 (34+17+40) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
5375 |
ЗАЙЦЕВ К. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5376 |
ЗАЙЦЕВ К. . |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
83 (32+23+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5377 |
ЗАЙЦЕВ О.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
120 (45+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5378 |
ЗАЙЦЕВ Р.О. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
6 |
97 (39+32+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5379 |
ЗАЙЦЕВА А.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5380 |
ЗАЙЦЕВА Д.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5381 |
ЗАЙЦЕВА Л.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
34 (18+8+8) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5382 |
ЗАЙЦЕВА М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
92 (36+28+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5383 |
ЗАЙЦЕВА С.О. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
2 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5384 |
ЗАЙЧЕНКО В.А. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
3 |
147 (55+38+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5385 |
ЗАЙЧЕНКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
107 (36+37+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5386 |
ЗАЙЧЕНКО Д.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5387 |
ЗАЙЧЕНКО І.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
143 (48+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5388 |
ЗАЙЧЕНКО Р.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
79 (18+28+33) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
5389 |
ЗАЙЧЕНКО Т.В. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
157 (55+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5390 |
ЗАЙЧЕНКООО О.О. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
5 |
80 (26+25+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5391 |
ЗАКАБЛУК В.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5392 |
ЗАКАБЛУК Є.К. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5393 |
ЗАКАБЛУК І.Е. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
78 (21+28+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5394 |
ЗАКАЛЮЖНА В.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
143 (52+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
5395 |
ЗАКАНАВСЬКА Є.Р. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
101 (37+36+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5396 |
ЗАКОВІНЬКО В.І. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
9 |
73 (15+40+18) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5397 |
ЗАКОВОРОТНА С.Є. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5398 |
ЗАКОВОРОТНИЙ А.В. |
19435 |
м. Білопілля |
Шкуратівська ЗОШ |
3 |
149 (57+34+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5399 |
ЗАКОВОРОТНИЙ Б.Ю. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5400 |
ЗАКОВОРОТНЯ К.А. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
9 |
90 (27+36+27) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5401 |
ЗАКОННОВА А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
114 (34+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5402 |
ЗАКОРКО А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
86 (33+29+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5403 |
ЗАКОРКО В.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
128 (48+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5404 |
ЗАКОРКО В.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
104 (31+39+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5405 |
ЗАКОРКО Д.К. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5406 |
ЗАКОРКО М.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
139 (48+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5407 |
ЗАКОРКО О.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
102 (31+33+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5408 |
ЗАКОТІЙ В.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
112 (33+37+42) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
5409 |
ЗАКОТІЙ В.Ю. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
70 (34+20+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5410 |
ЗАКУСИЛО Д.Р. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
109 (33+45+31) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5411 |
ЗАЛАВСЬКИЙ В.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
148 (57+39+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5412 |
ЗАЛАШКОВ Д.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
9 |
31 (12+8+11) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
5413 |
ЗАЛЕСЬКИЙ М.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
75 (30+29+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5414 |
ЗАЛІВОХІНА К.І. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
5 |
40 (6+4+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5415 |
ЗАЛОГІН Д.С. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
7 |
131 (54+43+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
5416 |
ЗАЛОЗНА В.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
108 (28+45+35) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
5417 |
ЗАЛОЗНА Т.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
71 (27+33+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5418 |
ЗАЛУЖНИЙ О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5419 |
ЗАЛУЦЬКИЙ В.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
160 (58+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5420 |
ЗАЛУЦЬКИЙ В.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
160 (58+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5421 |
ЗАЛУЦЬКИЙ І.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
3 |
124 (49+19+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5422 |
ЗАМАЩИКОВА К.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
117 (39+38+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5423 |
ЗАМЕС В.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
39 (2+21+16) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
5424 |
ЗАМКОВА В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
67 (15+21+31) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5425 |
ЗАМКОВИЙ О.Ю. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
5426 |
ЗАМНИБОРЩ В.Р. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5427 |
ЗАМНИУС А.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5428 |
ЗАМОЖНА А.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
150 (60+37+53) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
5429 |
ЗАМОЖНИЙ С.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
94 (40+36+18) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
5430 |
ЗАМОРА С.С. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
8 |
111 (30+38+43) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5431 |
ЗАМОРІНА А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
118 (36+32+50) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5432 |
ЗАМОРСЬКА Н.І. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
129 (57+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5433 |
ЗАМОТАЙЛО А.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5434 |
ЗАМОТАЙЛО О.Е. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
113 (40+32+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5435 |
ЗАМТЯІН Д.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5436 |
ЗАМУЛА І.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
7 |
68 (18+22+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5437 |
ЗАМУЛА І.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5438 |
ЗАМУЛА Р.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
81 (31+14+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5439 |
ЗАМУРА Р.Д. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
125 (53+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5440 |
ЗАНЧЕНКО А.Р. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5441 |
ЗАНЬКО А.Г. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
8 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5442 |
ЗАНЬКО В.Г. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
139 (43+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
5443 |
ЗАПАДНЯ К.М. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
69 (21+20+28) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5444 |
ЗАПЕКА К.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
85 (35+22+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5445 |
ЗАПЛАТКІНА Л.Д. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
11 |
108 (15+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
5446 |
ЗАПЛЮСВІЧКА М.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
145 (42+51+52) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
5447 |
ЗАПОЛЬСЬКА Г.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
97 (43+24+30) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5448 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ К.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
5449 |
ЗАПОРОЖЧЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
120 (33+39+48) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5450 |
ЗАПОРОЖЧЕНКО А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
76 (37+18+21) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5451 |
ЗАПОРОЖЧЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
120 (33+39+48) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5452 |
ЗАПОРОЖЧЕНКО О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
94 (27+31+36) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5453 |
ЗАПОРОЖЧЕНКО О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
94 (27+31+36) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5454 |
ЗАПОРОЖЧЕНКО С.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
135 (40+46+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5455 |
ЗАПРЯГАЙЛО Я.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
75 (30+26+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5456 |
ЗАРАТУЙКО А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5457 |
ЗАРАТУЙКОО М.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
96 (42+28+26) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
5458 |
ЗАРВА О.Д. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
8 |
126 (42+40+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5459 |
ЗАРВА Ю.Д. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5460 |
ЗАРДІЄВА Е.М. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
10 |
64 (9+36+19) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5461 |
ЗАРЕЦЬКИЙ К.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5462 |
ЗАРЕЦЬКИЙ О.Ю. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
1 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5463 |
ЗАРЕЦЬКИЙ Р.Б. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5464 |
ЗАРИЦЬКА Е.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5465 |
ЗАРІЧНА А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5466 |
ЗАРІЧНА А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5467 |
ЗАРІЧНЯК Д.Є. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
104 (28+32+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5468 |
ЗАРУБА А.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
124 (51+43+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5469 |
ЗАРУБА Ю.О. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
8 |
64 (12+33+19) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5470 |
ЗАРУДНИЙ Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
121 (27+57+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5471 |
ЗАРУДНИЙ Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
116 (34+41+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5472 |
ЗАСІКАН Є.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
145 (51+36+58) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5473 |
ЗАСІКАН Р.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
80 (36+30+14) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5474 |
ЗАСКОКА А.Є. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
5 |
87 (31+23+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5475 |
ЗАСТУП Т.Р. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
148 (48+54+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5476 |
ЗАСУЛЬСЬКА Ю |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
3 |
120 (51+23+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5477 |
ЗАТВАРСЬКИЙ В.І. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
147 (51+38+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5478 |
ЗАТОЛОКІН К.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
137 (46+35+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5479 |
ЗАТУЛІЙ Н.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
140 (31+54+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
5480 |
ЗАХАРКІВ О.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
82 (24+28+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5481 |
ЗАХАРКО А.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
79 (24+42+13) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5482 |
ЗАХАРОВ Д.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
5483 |
ЗАХАРОВ О.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5484 |
ЗАХАРОВ С.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
112 (49+27+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5485 |
ЗАХАРОВА А.Е. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
8 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5486 |
ЗАХАРОВА Д.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
114 (36+39+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5487 |
ЗАХАРОВА О.С. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
7 |
33 (18+12+3) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5488 |
ЗАХАРОВА Я.Ю. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
7 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
5489 |
ЗАХАРЧЕНКО А.В. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
6 |
41 (10+13+18) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5490 |
ЗАХАРЧЕНКО А.Г. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
76 (4+24+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5491 |
ЗАХАРЧЕНКО А.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5492 |
ЗАХАРЧЕНКО А.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
9 |
110 (33+33+44) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
5493 |
ЗАХАРЧЕНКО А.О. |
19526 |
м. Глухів |
Перемозький НВК |
6 |
151 (45+46+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5494 |
ЗАХАРЧЕНКО А.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
87 (36+27+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5495 |
ЗАХАРЧЕНКО А.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
78 (31+21+26) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
5496 |
ЗАХАРЧЕНКО Б.Р. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
127 (51+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5497 |
ЗАХАРЧЕНКО В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5498 |
ЗАХАРЧЕНКО В.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5499 |
ЗАХАРЧЕНКО В.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
6 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
5500 |
ЗАХАРЧЕНКО Д.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
111 (29+26+56) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5501 |
ЗАХАРЧЕНКО Є.Г. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5502 |
ЗАХАРЧЕНКО К.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
92 (36+19+37) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5503 |
ЗАХАРЧЕНКО К.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
6 |
140 (54+51+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5504 |
ЗАХАРЧЕНКО М.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5505 |
ЗАХАРЧЕНКО М.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5506 |
ЗАХАРЧЕНКО О.Ж. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
88 (16+24+48) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5507 |
ЗАХАРЧЕНКО О.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
98 (18+42+38) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
5508 |
ЗАХАРЧЕНКО Р.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5509 |
ЗАХАРЧЕНКО Р.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
61 (19+22+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5510 |
ЗАХАРЧЄНКО Є.Ю. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
10 |
94 (12+48+34) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5511 |
ЗАХАРЧУК А.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
146 (54+46+46) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5512 |
ЗАХЛЄБАЄВ Д.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5513 |
ЗАЦАРИННА А.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
94 (43+17+34) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
5514 |
ЗАЦАРИННА І.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5515 |
ЗАЦАРИННА О.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5516 |
ЗАЦАРИННИЙ М.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
134 (48+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
5517 |
ЗАЦАРНА А.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5518 |
ЗАЦАРНА В.В. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
9 |
50 (18+9+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5519 |
ЗАЦАРНИЙ А.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
78 (30+26+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5520 |
ЗАЦАРНИЙ О.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
1 |
152 (56+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5521 |
ЗАЧЕПА Д.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
4 |
134 (47+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
5522 |
ЗАЧЕПА Д.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
112 (36+48+28) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
5523 |
ЗАЯРНА А.О. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
3 |
51 (21+20+10) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5524 |
ЗАЯРНИЙ В.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
50 (24+18+8) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5525 |
ЗАЯЦ В.В. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
77 (30+34+13) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5526 |
ЗАЯЦ В.В. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
120 (48+34+38) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5527 |
ЗАЯЦ В.П. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5528 |
ЗАЯЦ Д.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5529 |
ЗАЯЦ Д.С. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
6 |
64 (24+32+8) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5530 |
ЗАЯЦ І.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
5 |
127 (46+40+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
5531 |
ЗАЯЦ І.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
6 |
129 (46+43+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
5532 |
ЗАЯЦ С.В. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
63 (6+21+36) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5533 |
ЗАЯЦЬ А.С. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5534 |
ЗАЯЦЬ В.М. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
7 |
88 (24+40+24) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
5535 |
ЗАЯЦЬ Д.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
98 (26+36+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5536 |
ЗАЯЦЬ Д.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5537 |
ЗАЯЦЬ Д.С. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
8 |
81 (30+25+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5538 |
ЗАЯЦЬ Д.С. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
4 |
121 (51+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5539 |
ЗАЯЦЬ Є.О. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
8 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
5540 |
ЗАЯЦЬ І.А. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
144 (60+51+33) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5541 |
ЗАЯЦЬ Н.А. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
7 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
5542 |
ЗАЯЦЬ С.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
66 (31+11+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5543 |
ЗБАРАЦЬКИЙ С.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
36 (14+8+14) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
5544 |
ЗБЕРЖЕВСЬКА А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
86 (41+23+22) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
5545 |
ЗБЕРЖЕВСЬКИЙ В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
140 (32+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5546 |
ЗБОРИК О.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
106 (33+39+34) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5547 |
ЗБОРЩИК І.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
8 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5548 |
ЗВАДА А.Ю. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5549 |
ЗВЕГІНЦЕВ Н.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5550 |
ЗВЄНОВА Є.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
125 (48+36+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5551 |
ЗВОНОВСЬКИЙ В.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
123 (39+41+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5552 |
ЗВЯГІНЦЕВ М.Є. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
78 (15+39+24) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5553 |
ЗВЯГІНЦЕВА К.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5554 |
ЗГОННИК М.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
122 (36+38+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5555 |
ЗГОННИК М.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
128 (32+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5556 |
ЗДЄЛЬНІК Н.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
10 |
100 (36+39+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5557 |
ЗДОЙМА А.Д. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
71 (24+22+25) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
5558 |
ЗДОРОВЦОВ А.Р. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
136 (36+49+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
5559 |
ЗДОРОВЦОВ Є.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
107 (39+36+32) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5560 |
ЗДОРОВЦОВ Є.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
74 (20+32+22) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5561 |
ЗДОРОВЦОВ О.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
106 (40+32+34) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5562 |
ЗДОРОЦВОВА В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
64 (28+13+23) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5563 |
ЗЕЙНАЛОВ С.З. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5564 |
ЗЕЛЕНЕЦЬКА Д.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
110 (44+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5565 |
ЗЕЛЕНИЙ В.Д. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
9 |
44 (3+25+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5566 |
ЗЕЛЕНІН А.М. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
44 (8+12+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5567 |
ЗЕЛЕНІНА К.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
61 (20+27+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5568 |
ЗЕЛЕНСКА П.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
96 (41+29+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5569 |
ЗЕЛЕНСЬКА А.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
109 (39+44+26) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5570 |
ЗЕЛЕНСЬКА В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5571 |
ЗЕЛЕНСЬКА В.О. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
6 |
81 (27+23+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5572 |
ЗЕЛЕНСЬКА І.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
6 |
94 (34+33+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5573 |
ЗЕЛЕНСЬКА М.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
4 |
102 (31+29+42) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5574 |
ЗЕЛЕНСЬКА М.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
7 |
54 (18+16+20) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5575 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ А. . |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
1 |
140 (44+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5576 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ А.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5577 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ А.Є. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
10 |
125 (42+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5578 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5579 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ Д.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5580 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ Д.М. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
4 |
98 (43+21+34) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5581 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
4 |
126 (58+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
5582 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ М.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5583 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ О.В. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
6 |
85 (37+26+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5584 |
ЗЕЛЕНЧУК І.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
143 (47+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
5585 |
ЗЕЛЕНЬСЬКИЙ О.М. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
6 |
109 (39+42+28) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
5586 |
ЗЕЛЕНЮК Є. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5587 |
ЗЕЛІНСЬКА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
60 (24+26+10) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5588 |
ЗЕЛІНСЬКА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
60 (24+26+10) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5589 |
ЗЕЛІНСЬКА Є.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
167 (49+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5590 |
ЗЕЛІНСЬКА К.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
8 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
5591 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ Є.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5592 |
ЗЕЛЮКІНА Д.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
119 (36+35+48) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
5593 |
ЗЕМЛЮК Є.Я. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5594 |
ЗЕМЛЯКОВ Є.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
2 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5595 |
ЗЕМЛЯКОВА К.С. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
6 |
124 (45+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
5596 |
ЗЕМЛЯНІКІНА Є.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5597 |
ЗЕМЛЯНКО Я.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
130 (33+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5598 |
ЗЕНІКОВ Д.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
36 (12+13+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5599 |
ЗЕНІКОВ Р.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5600 |
ЗЕНЧЕНКО Є.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
57 (15+23+19) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5601 |
ЗЕНЧЕНКО І.О. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
7 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5602 |
ЗЕРНІЧЕНКО В.Ю. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5603 |
ЗЕРНЮК Е.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5604 |
ЗЕРНЮК Е.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5605 |
ЗЕРЯ О.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
134 (50+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5606 |
ЗИГУН Д.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
133 (42+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
5607 |
ЗИКОВ К.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
88 (21+45+22) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
5608 |
ЗИКОВ М.С. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
141 (51+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5609 |
ЗИКОВА І.Г. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
10 |
57 (24+19+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5610 |
ЗИМА А.А. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
5 |
94 (30+32+32) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5611 |
ЗИМА А.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5612 |
ЗИМА Д.Д. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
47 (10+11+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5613 |
ЗИМАК М.К. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
90 (34+31+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5614 |
ЗИМЕНКО М.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5615 |
ЗИМІНА С.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
53 (12+22+19) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
5616 |
ЗИМНЯ А.В. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
5 |
80 (37+21+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5617 |
ЗИМОВЕЦЬ А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5618 |
ЗИМОВЕЦЬ А.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
7 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5619 |
ЗИМОВЕЦЬ Д.А. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
143 (57+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5620 |
ЗИМОВЕЦЬ Є.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
90 (24+27+39) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5621 |
ЗИМОВЕЦЬ К.А. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
71 (30+22+19) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5622 |
ЗИМОВЕЦЬ М.М. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5623 |
ЗИМОВЕЦЬ М.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
8 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5624 |
ЗИМОВЕЦЬ О.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
104 (20+36+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5625 |
ЗИМОГЛЯД А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
11 |
106 (21+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5626 |
ЗИМОГЛЯД А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
122 (39+33+50) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5627 |
ЗИМОГЛЯД А.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
122 (37+37+48) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
5628 |
ЗИМОГЛЯД Б.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
5629 |
ЗИМОГЛЯД Д.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
89 (30+28+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5630 |
ЗИМОГЛЯД О.С. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
7 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5631 |
ЗИМОГЛЯД Т.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5632 |
ЗИНОВЕЦЬ І.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
48 (24+10+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5633 |
ЗИНЬКОВА М.С. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
9 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5634 |
ЗІБРОВА В.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
136 (44+34+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
5635 |
ЗІБРОВА Є.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
144 (44+40+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5636 |
ЗІГУНОВА Є.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5637 |
ЗІКРАТА К.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
83 (6+46+31) |
|
|
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
5638 |
ЗІКУНОВ К.Є. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
155 (55+46+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5639 |
ЗІМЕНКО А.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
94 (29+27+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5640 |
ЗІМЕНКО Д.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
65 (0+34+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5641 |
ЗІМЕНКО К.Ю. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5642 |
ЗІМЕНКО Л.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
9 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5643 |
ЗІМЕНКО М.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
134 (36+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5644 |
ЗІМЕНКО Я.С. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5645 |
ЗІНАЛІЄВА Л.А. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
9 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5646 |
ЗІНЕНКО В.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5647 |
ЗІНЕНКО О.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5648 |
ЗІНЕНКО С.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5649 |
ЗІНЕЦЬ А.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5650 |
ЗІНІЧ В.К. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5651 |
ЗІНОВЄВ Г.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5652 |
ЗІНЧЕНКО А.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
85 (41+14+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5653 |
ЗІНЧЕНКО А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5654 |
ЗІНЧЕНКО А.М. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
8 |
69 (30+6+33) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5655 |
ЗІНЧЕНКО Б.О. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
3 |
112 (42+22+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
5656 |
ЗІНЧЕНКО В.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
104 (38+36+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5657 |
ЗІНЧЕНКО В.І. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
6 |
142 (51+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5658 |
ЗІНЧЕНКО Д.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
164 (56+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5659 |
ЗІНЧЕНКО Д.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
149 (46+52+51) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5660 |
ЗІНЧЕНКО Д.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5661 |
ЗІНЧЕНКО Е.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
92 (50+20+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5662 |
ЗІНЧЕНКО Е.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
89 (42+28+19) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5663 |
ЗІНЧЕНКО Є.С. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5664 |
ЗІНЧЕНКО Є.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5665 |
ЗІНЧЕНКО І.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5666 |
ЗІНЧЕНКО І.Д. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
5 |
90 (32+26+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5667 |
ЗІНЧЕНКО І.М. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
162 (54+52+56) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5668 |
ЗІНЧЕНКО К.Є. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5669 |
ЗІНЧЕНКО К.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
103 (24+25+54) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
5670 |
ЗІНЧЕНКО М.Є. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
2 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5671 |
ЗІНЧЕНКО О.Л. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
48 (18+0+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5672 |
ЗІНЧЕНКО О.О. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
7 |
91 (30+36+25) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5673 |
ЗІНЧЕНКО О.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
88 (18+31+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5674 |
ЗІНЧЕНКО Р.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
74 (21+27+26) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5675 |
ЗІНЧЕНКО Р.Є. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5676 |
ЗІНЧЕНКО Я.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5677 |
ЗІНЧУК А.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
142 (60+32+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5678 |
ЗІНЧУК Є.О. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
9 |
88 (21+33+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5679 |
ЗІНЧУК І.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
98 (34+34+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5680 |
ЗІНЧУК М.О. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
5 |
88 (34+24+30) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5681 |
ЗІНЬ А.Л. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5682 |
ЗІНЬ В.О. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
8 |
133 (48+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5683 |
ЗІНЬ М |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
5 |
68 (29+17+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5684 |
ЗЛЕЙКО В.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
5685 |
ЗЛЕНКО А.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5686 |
ЗЛЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5687 |
ЗЛИДЕННИЙ Г.Т. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
86 (32+48+6) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5688 |
ЗЛОБІН О.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5689 |
ЗЛОМИНОГА М.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5690 |
ЗМИСЛЯ А.І. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5691 |
ЗМИСЛЯ А.О. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5692 |
ЗМИСЛЯ І.В. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
10 |
64 (36+10+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5693 |
ЗМИСЛЯ М.В. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
8 |
68 (18+28+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5694 |
ЗМИСЛЯ Н.В. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
5 |
92 (30+20+42) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5695 |
ЗМІЄВСЬКИЙ Р.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
81 (36+25+20) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5696 |
ЗМІЇВСЬКА К.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
87 (22+25+40) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
5697 |
ЗОЗУЛЕНКО М.О. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
7 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5698 |
ЗОЗУЛІ С.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
77 (21+29+27) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
5699 |
ЗОЗУЛЯ Є.В. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5700 |
ЗОЗУЛЯ І.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
128 (48+41+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5701 |
ЗОЗУЛЯ М.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5702 |
ЗОЗУЛЯ О.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
147 (45+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5703 |
ЗОЗУЛЯ О.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
147 (45+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5704 |
ЗОЗУЛЯ О.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
68 (30+25+13) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5705 |
ЗОЗУЛЯ С.С. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
8 |
103 (42+28+33) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5706 |
ЗОЛОТАВІН В.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5707 |
ЗОЛОТАР Є.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
75 (36+16+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5708 |
ЗОЛОТАР О.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
139 (54+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5709 |
ЗОЛОТАР П.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
129 (48+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5710 |
ЗОЛОТАРЬОВ В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5711 |
ЗОЛОТАРЬОВ Д.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
119 (30+44+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
5712 |
ЗОЛОТАРЬОВ Д.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
6 |
100 (30+37+33) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5713 |
ЗОЛОТАРЬОВ Н.Є. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
96 (36+37+23) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
5714 |
ЗОЛОТАРЬОВ Р.С. |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
8 |
102 (36+27+39) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
5715 |
ЗОЛОТАРЬОВА А.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
151 (52+39+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5716 |
ЗОЛОТАРЬОВА А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5717 |
ЗОЛОТАРЬОВА А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
73 (24+25+24) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5718 |
ЗОЛОТАРЬОВА А.Ю. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5719 |
ЗОЛОТАРЬОВА В.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
82 (34+26+22) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5720 |
ЗОЛОТАРЬОВА В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5721 |
ЗОЛОТАРЬОВА Д.Р. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5722 |
ЗОЛОТАРЬОВА І.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5723 |
ЗОЛОТАРЬОВА К.П. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
94 (24+33+37) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5724 |
ЗОЛОТАРЬОВА М.Д. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5725 |
ЗОЛОТАРЬОВА П.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5726 |
ЗОЛОТОВА С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
111 (33+51+27) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
5727 |
ЗОЛОТОВА С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
111 (33+51+27) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
5728 |
ЗОРЕНКО А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5729 |
ЗОРЕНКО В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5730 |
ЗОРЕНКО Д.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5731 |
ЗОРЕНКО Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
104 (20+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5732 |
ЗОРЕНКО Д.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
68 (30+20+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5733 |
ЗОРЕНКО П.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
5734 |
ЗОРЕНКО С.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
75 (22+36+17) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
5735 |
ЗОРЕНКО Ю.В. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
4 |
122 (45+33+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
5736 |
ЗОРІН А. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
4 |
81 (31+26+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5737 |
ЗОРІН О.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
69 (18+22+29) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5738 |
ЗОРІНА І.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5739 |
ЗОСИМ А.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
92 (41+23+28) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5740 |
ЗОСИМ К.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5741 |
ЗОСИМ О.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
122 (39+31+52) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5742 |
ЗОСІМ В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5743 |
ЗОСІМ В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
109 (30+48+31) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5744 |
ЗОЦЬ П.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
18 (8+4+6) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5745 |
ЗОЩЕНКО О.М. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
63 (20+33+10) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5746 |
ЗРАЖВА Д.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
5747 |
ЗРАЖЕВСЬКА Н.П. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
96 (12+45+39) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5748 |
ЗРАЖЕВСЬКИЙ М.Г. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
114 (42+40+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5749 |
ЗУБ І.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5750 |
ЗУБ М.О. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
2 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5751 |
ЗУБАЛІЙ К.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
135 (54+47+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5752 |
ЗУБАР Д.Г. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
3 |
154 (49+51+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5753 |
ЗУБАРЄВА Є.Е. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
99 (33+20+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5754 |
ЗУБАХА А.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
6 |
76 (22+30+24) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5755 |
ЗУБАХА С.С. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
3 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5756 |
ЗУБКО В.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
124 (41+37+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5757 |
ЗУБКО В.В. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
145 (51+52+42) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5758 |
ЗУБКО Д.Є. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5759 |
ЗУБКО Є.В. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
8 |
61 (30+25+6) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5760 |
ЗУБКО М.Ю. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
4 |
84 (40+8+36) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5761 |
ЗУБКО Н.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
67 (22+23+22) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5762 |
ЗУБКО О.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
60 (12+15+33) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5763 |
ЗУБОВА В.Р. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
9 |
44 (15+18+11) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5764 |
ЗУБЧЕНКО А.П. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
8 |
86 (30+23+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5765 |
ЗУБЧЕНКО Д.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
88 (34+22+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5766 |
ЗУБЧЕНКО Д.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
83 (30+31+22) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5767 |
ЗУБЧЕНКО Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
91 (34+32+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5768 |
ЗУБЧЕНКО Є.Д. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
87 (24+31+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5769 |
ЗУБЧЕНКО К.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5770 |
ЗУБЧЕНКО Ю.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5771 |
ЗУДІНА А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
119 (45+33+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5772 |
ЗУДІНОВА М.Ю. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
116 (34+34+48) |
|
|
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
5773 |
ЗУЄВ В.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5774 |
ЗУЄВ І.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5775 |
ЗУЄВ К. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
92 (43+23+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5776 |
ЗУЄВ М.М. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5777 |
ЗУЄВ О.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5778 |
ЗУЄВ Р.О. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5779 |
ЗУЄВА А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5780 |
ЗУЄВА К.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
5781 |
ЗУЄВА О.О. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
10 |
118 (27+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5782 |
ЗУЄНКО А.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
108 (36+12+60) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5783 |
ЗУЄНКО Б.М. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
10 |
101 (21+42+38) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5784 |
ЗУЄНКО Р.П. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
8 |
116 (30+32+54) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
5785 |
ЗУЙ О.О. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
9 |
121 (24+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5786 |
ЗУЛЮКОВ І.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5787 |
ЗЮБІНА А.Г. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
78 (25+19+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5788 |
ЗЮЗЬКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
101 (34+29+38) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
5789 |
ЗЮЗЬКО А.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
83 (24+28+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5790 |
ЗЮЗЬКО А.С. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
5 |
135 (52+33+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
5791 |
ЗЮЗЬКО В.Є. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
5792 |
ЗЮЗЬКО Е.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
101 (36+28+37) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
5793 |
ЗЮЗЬКО О.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
91 (25+42+24) |
|
|
С2 |
|
Шубіна Наталія Іванівна |
5794 |
ЗЮЗЬКО Р.Є. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
96 (26+30+40) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
5795 |
ЗЮЗЬКО С.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
5796 |
ЗЮЗЬКО Т.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
10 |
46 (9+9+28) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
5797 |
ЗЮЗЬКО Ю.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
75 (37+14+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5798 |
ЗЮКІНА П.В. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
9 |
43 (21+14+8) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5799 |
ЗЮМКІНА Г.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
137 (54+29+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
5800 |
ЗЮНІН Д.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
78 (12+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5801 |
ЗЮСЬКО В.С. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5802 |
ЗЯБКО Д.І. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
5803 |
ЗЯБЛЕНКО А.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
4 |
72 (29+29+14) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5804 |
ЗЯБЛОВ Д.Є. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
4 |
75 (22+17+36) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5805 |
ЗЯКУН А.Г. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
3 |
94 (38+20+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5806 |
ЗЯКУН А.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
10 |
72 (21+29+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5807 |
ЗЯКУН В.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5808 |
ЗЯКУН І.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
67 (18+33+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5809 |
ЗЯКУН М.Г. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
10 |
68 (12+20+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5810 |
ЗЯКУН О.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5811 |
ЗЯКУН Ю.П. |
19332 |
м. Суми |
Ленінський НВК |
8 |
58 (18+7+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5812 |
ИВАНЦОВ С.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5813 |
ІБРАГІМОВА С.Е. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
6 |
111 (34+40+37) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5814 |
ІВАКІН М.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5815 |
ІВАНЕН М.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
88 (25+29+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5816 |
ІВАНЕНКО А.О. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
6 |
97 (31+32+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5817 |
ІВАНЕНКО А.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5818 |
ІВАНЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
5819 |
ІВАНЕНКО Д.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5820 |
ІВАНЕНКО М.Я. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
4 |
100 (26+38+36) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5821 |
ІВАНЕНКО О.Д. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5822 |
ІВАНЕНКО О.С. |
19336 |
м. Суми |
Біловодський НВК |
9 |
77 (15+31+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5823 |
ІВАНИСЕНКО А.О. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
5824 |
ІВАНИЦЬКА Д.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
131 (39+38+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5825 |
ІВАНИЦЬКА К. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
7 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5826 |
ІВАНИЦЬКА К.С. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5827 |
ІВАНИЦЬКА П.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5828 |
ІВАНИЦЬКИЙ Д.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
145 (47+38+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5829 |
ІВАНИЦЬКОЇ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
141 (57+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
5830 |
ІВАНИЦЯ Д.А. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
6 |
66 (19+29+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5831 |
ІВАНИЦЯ О.Є. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
8 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5832 |
ІВАНИЦЯ Т.М. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
1 |
64 (22+12+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5833 |
ІВАНИЩЕВ Д.Ю. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
34 (16+12+6) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5834 |
ІВАНІЙ Б.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
157 (45+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5835 |
ІВАНІНА С.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
147 (57+42+48) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5836 |
ІВАНІЩЕНКО А.Я. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
91 (37+33+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5837 |
ІВАНОВ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
146 (32+60+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5838 |
ІВАНОВ Б.А. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
7 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5839 |
ІВАНОВ В.А. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
95 (28+33+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5840 |
ІВАНОВ Д.А. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
116 (44+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5841 |
ІВАНОВ З.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
100 (30+37+33) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5842 |
ІВАНОВ І |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
3 |
127 (51+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
5843 |
ІВАНОВ І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5844 |
ІВАНОВ І.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
113 (33+50+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5845 |
ІВАНОВ І.М. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
117 (51+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5846 |
ІВАНОВ І.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
105 (37+24+44) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5847 |
ІВАНОВ І.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
161 (51+50+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5848 |
ІВАНОВ М.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
124 (42+44+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5849 |
ІВАНОВ М.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
4 |
145 (55+32+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5850 |
ІВАНОВ О.А. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
4 |
61 (27+22+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5851 |
ІВАНОВ О.Р. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
116 (40+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5852 |
ІВАНОВ Р.В. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
100 (20+32+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5853 |
ІВАНОВ Р.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
106 (48+36+22) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5854 |
ІВАНОВ Р.Р. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
111 (25+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
5855 |
ІВАНОВ С.І. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
6 |
92 (40+24+28) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5856 |
ІВАНОВ С.С. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
11 |
147 (33+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5857 |
ІВАНОВ С.С. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
3 |
157 (57+54+46) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5858 |
ІВАНОВ Я.І. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
2 |
88 (16+36+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5859 |
ІВАНОВА А.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
91 (29+28+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5860 |
ІВАНОВА А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
153 (42+51+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
5861 |
ІВАНОВА А.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5862 |
ІВАНОВА А.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
104 (36+21+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5863 |
ІВАНОВА А.І. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5864 |
ІВАНОВА А.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
83 (22+29+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5865 |
ІВАНОВА А.І. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
10 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5866 |
ІВАНОВА А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
56 (15+19+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5867 |
ІВАНОВА А.С. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5868 |
ІВАНОВА В.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
63 (15+15+33) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5869 |
ІВАНОВА В.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
26 (8+0+18) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5870 |
ІВАНОВА В.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
5871 |
ІВАНОВА В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5872 |
ІВАНОВА Д.І. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
77 (27+23+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5873 |
ІВАНОВА Д.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5874 |
ІВАНОВА Д.Р. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
11 |
79 (30+24+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5875 |
ІВАНОВА Д.Р. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
110 (24+41+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
5876 |
ІВАНОВА Є.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5877 |
ІВАНОВА І.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5878 |
ІВАНОВА К.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
79 (19+26+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5879 |
ІВАНОВА К.І. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
10 |
97 (24+33+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5880 |
ІВАНОВА Р.Ю. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
5 |
153 (42+51+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5881 |
ІВАНОВА С.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
84 (21+33+30) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
5882 |
ІВАНОВА С.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
5883 |
ІВАНОВА С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
50 (15+21+14) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5884 |
ІВАНЦЕВА А.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
30 (18+0+12) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5885 |
ІВАНЦОВА А.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
11 |
111 (33+43+35) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
5886 |
ІВАНЧЕНКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
74 (24+34+16) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
5887 |
ІВАНЧЕНКО А.О. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
7 |
105 (30+30+45) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
5888 |
ІВАНЧЕНКО А.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
50 (16+20+14) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5889 |
ІВАНЧЕНКО В.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
131 (49+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5890 |
ІВАНЧЕНКО Г.С. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
73 (27+8+38) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5891 |
ІВАНЧЕНКО Д.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
6 |
145 (48+45+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5892 |
ІВАНЧЕНКО К.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5893 |
ІВАНЧЕНКО М.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
80 (33+26+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5894 |
ІВАНЧЕНКО Н.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5895 |
ІВАНЧЕНКО Н.О. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
10 |
75 (12+27+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5896 |
ІВАНЧЕНКО П.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
151 (48+57+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5897 |
ІВАНЧЕНКО С.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
46 (16+12+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5898 |
ІВАНЧЕНКО Ю.В. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
7 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5899 |
ІВАНЧИХІН Д.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5900 |
ІВАНЬЙО К.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5901 |
ІВАНЬКО В.О. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
154 (48+48+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5902 |
ІВАНЮК Д.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
55 (16+23+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5903 |
ІВАНЮК Є.С. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
8 |
121 (48+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5904 |
ІВАНЮК Ю.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
95 (25+49+21) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5905 |
ІВАНЮК Ю.С. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
9 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5906 |
ІВАХ А.Г. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
101 (43+20+38) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
5907 |
ІВАХ А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
158 (51+54+53) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5908 |
ІВАХ К.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
129 (30+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5909 |
ІВАХ М.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
122 (49+25+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5910 |
ІВАХ Р.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
165 (57+50+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5911 |
ІВАХ Т.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5912 |
ІВАХА Д. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
34 (10+12+12) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5913 |
ІВАХНЕНКО А.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5914 |
ІВАХНЕНКО К.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5915 |
ІВАХНОВА С.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
5916 |
ІВАШИНА А.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
72 (12+27+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5917 |
ІВАШИНА А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
41 (6+13+22) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5918 |
ІВАШИНА А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
53 (21+19+13) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5919 |
ІВАШИНА А.П. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
9 |
106 (27+43+36) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5920 |
ІВАШИНА І.О. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
8 |
93 (36+40+17) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
5921 |
ІВАШИНА К |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
89 (21+37+31) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5922 |
ІВАШИНА К.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
91 (34+25+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5923 |
ІВАШИНА О.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
7 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5924 |
ІВАШИНА Р.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
161 (49+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5925 |
ІВАШИНА С.П. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
125 (45+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5926 |
ІВАШКО Л.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
95 (35+32+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5927 |
ІВАЩЕВ М.В. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
2 |
100 (16+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
5928 |
ІВАЩЕНКО А.Б. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
113 (36+48+29) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5929 |
ІВАЩЕНКО А.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5930 |
ІВАЩЕНКО А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
92 (42+31+19) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5931 |
ІВАЩЕНКО А.Є. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
131 (51+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
5932 |
ІВАЩЕНКО А.І. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
5933 |
ІВАЩЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
133 (45+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5934 |
ІВАЩЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5935 |
ІВАЩЕНКО Б.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
7 |
121 (42+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5936 |
ІВАЩЕНКО Д.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
4 |
85 (27+32+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5937 |
ІВАЩЕНКО Д.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
94 (46+24+24) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5938 |
ІВАЩЕНКО К.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
95 (27+43+25) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
5939 |
ІВАЩЕНКО М.М. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
3 |
77 (32+23+22) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5940 |
ІВАЩЕНКО Н.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
110 (46+32+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5941 |
ІВАЩЕНКО Н.Ю. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5942 |
ІВАЩЕНКО О.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
87 (23+29+35) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5943 |
ІВАЩЕНКО О.С. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
9 |
65 (15+21+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
5944 |
ІВАЩЕНКО Р.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
151 (57+48+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5945 |
ІВАЩЕНКО С.В. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
6 |
101 (30+27+44) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
5946 |
ІВАЩУК В. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
5947 |
ІВАЩУК Д.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
155 (57+44+54) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5948 |
ІВКО А.М. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
10 |
61 (18+6+37) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5949 |
ІВЛЄВ В.С. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5950 |
ІВЛЄВ М.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
129 (47+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
5951 |
ІВЛЄВА А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
80 (21+37+22) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
5952 |
ІВЛЄВА К.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5953 |
ІВНИЦЬКИЙ О.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
120 (27+54+39) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5954 |
ІВЧЕНКО А.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
79 (9+36+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5955 |
ІВЧЕНКО А.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5956 |
ІВЧЕНКО В.М. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5957 |
ІВЧЕНКО Д.О. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5958 |
ІВЧЕНКО Д.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
71 (30+23+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5959 |
ІВЧЕНКО Є |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5960 |
ІВЧЕНКО М.С. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
4 |
147 (57+38+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
5961 |
ІВЧЕНКО О.О. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5962 |
ІВЧЕНКО Р |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
5963 |
ІВЧЕНКО С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
116 (36+34+46) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5964 |
ІВЧЕНКО С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
116 (36+34+46) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
5965 |
ІВЧЕНКО Т.М. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5966 |
ІВЧЕНКО Т.С. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
11 |
91 (36+23+32) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
5967 |
ІВЧЕНКО Ю.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
75 (31+14+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5968 |
ІВЧЕНКО Я.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5969 |
ІГНАТ М.Г. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5970 |
ІГНАТЕНКО А.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
116 (26+60+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5971 |
ІГНАТЕНКО Б.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
110 (26+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5972 |
ІГНАТЕНКО В.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
101 (37+34+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5973 |
ІГНАТЕНКО Д.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
87 (26+24+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5974 |
ІГНАТЕНКО Д.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
66 (19+32+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5975 |
ІГНАТЕНКО Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
94 (30+26+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5976 |
ІГНАТЕНКО І.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
110 (40+31+39) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5977 |
ІГНАТЕНКО К.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
113 (41+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5978 |
ІГНАТЕНКО Л.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
5979 |
ІГНАТЕНКО М.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
106 (34+32+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5980 |
ІГНАТЕНКО М.І. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5981 |
ІГНАТЕНКО Н.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
61 (21+21+19) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
5982 |
ІГНАТЕНКО О.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
4 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5983 |
ІГНАТЕНКО О.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5984 |
ІГНАТЕНКО П.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
5985 |
ІГНАТОВА А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
90 (29+23+38) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
5986 |
ІГНАТОВА О.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
49 (23+16+10) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
5987 |
ІГНАТУША І.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5988 |
ІГНАТУЩЕНКО А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
34 (24+8+2) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5989 |
ІГНАТУЩЕНКО Д.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
6 |
91 (30+24+37) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5990 |
ІГНАТУЩЕНКО Н.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
5991 |
ІГНАТЮК Д.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5992 |
ІГНАШОВА І.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
52 (21+22+9) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
5993 |
ІГНАЩЕНКО В.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
8 |
83 (18+49+16) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
5994 |
ІЗЕМЕНКО Т.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
126 (54+31+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5995 |
ІЗМАЙЛОВА Є.К. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
5996 |
ІЗОТОВА В.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
3 |
74 (36+16+22) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
5997 |
ІЗЮМЕНКО В.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
5998 |
ІЗЮМЕНКО М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
5999 |
ІЗЮМЕНКО О.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
76 (18+33+25) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6000 |
ІЗЮМОВА К.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6001 |
ІЛЕЙКО А.Ю. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6002 |
ІЛЛЄНКО Д.М. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
9 |
36 (21+7+8) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6003 |
ІЛЛЄНКО Д.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6004 |
ІЛЛЄНКО Ю.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6005 |
ІЛЛІ Є.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
101 (36+36+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6006 |
ІЛЛІЧОВ С. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6007 |
ІЛЛЮШКО Т.Ю. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
25 (16+5+4) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6008 |
ІЛЛЯШЕНКО А.К. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
95 (34+31+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6009 |
ІЛЛЯШЕНКО А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6010 |
ІЛЛЯШЕНКО А.Ф. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6011 |
ІЛЛЯШЕНКО В.А. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
5 |
79 (27+31+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6012 |
ІЛЛЯШЕНКО Г.Є. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
134 (49+33+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6013 |
ІЛЛЯШЕНКО Д.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6014 |
ІЛЛЯШЕНКО І.Б. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
138 (52+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6015 |
ІЛЛЯШЕНКО К.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
129 (53+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
6016 |
ІЛЬГОВ В.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
38 (14+0+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6017 |
ІЛЬЄНКО |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
135 (50+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6018 |
ІЛЬЄНКО З.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6019 |
ІЛЬЄНКО К.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
95 (30+34+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6020 |
ІЛЬЇ Н М.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
10 |
80 (21+25+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6021 |
ІЛЬЇН Б.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
88 (34+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6022 |
ІЛЬЇН І.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6023 |
ІЛЬЇН М.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
87 (15+40+32) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6024 |
ІЛЬЇНА Є.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
113 (45+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6025 |
ІЛЬЇНА Є.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
10 |
101 (33+34+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6026 |
ІЛЬЇНА К.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
89 (36+29+24) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6027 |
ІЛЬЇНА К.Е. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
4 |
107 (41+34+32) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
6028 |
ІЛЬКУН Д.П. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
40 (18+14+8) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6029 |
ІЛЬКУХІНА С.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
114 (40+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6030 |
ІЛЬНИЦЬКА А.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
85 (24+42+19) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
6031 |
ІЛЬЧЕНКО А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6032 |
ІЛЬЧЕНКО В.Р. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
89 (19+38+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6033 |
ІЛЬЧЕНКО М.М. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
11 |
52 (21+18+13) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6034 |
ІЛЬЧЕНКО Н.О. |
19336 |
м. Суми |
Біловодський НВК |
7 |
69 (12+28+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6035 |
ІЛЬЧУК П.Є. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
139 (43+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6036 |
ІЛЬЯШЕНКО І.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
115 (36+40+39) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
6037 |
ІЛЬЯШЕНКО І.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
115 (36+40+39) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
6038 |
ІЛЮХІН М.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
161 (58+54+49) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6039 |
ІЛЯШЕНКО Д.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
102 (21+36+45) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6040 |
ІМАИКІН Є.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6041 |
ІМЕНОВСЬКА В.В. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
2 |
86 (38+24+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6042 |
ІНДИК М.К. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
5 |
90 (31+24+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6043 |
ІНШИН Р.В. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
2 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6044 |
ІНШИНА І.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
10 |
27 (9+3+15) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6045 |
ІОВ В.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
9 |
42 (12+25+5) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6046 |
ІОНОВ В.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
99 (27+38+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6047 |
ІОРДАНОВ Д.А. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
11 |
79 (21+39+19) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6048 |
ІРЖАВСЬКИЙ В.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
133 (45+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
6049 |
ІРЗУН О.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
96 (24+37+35) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6050 |
ІСАЄВ Я.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
85 (36+28+21) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6051 |
ІСАЄВА А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
85 (45+22+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6052 |
ІСАЄНКО О.С. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
9 |
46 (21+19+6) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6053 |
ІСАКОВ Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6054 |
ІСЕНКО А.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
88 (42+18+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6055 |
ІСКРА О.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
8 |
76 (18+43+15) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6056 |
ІСКРА О.Є. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6057 |
ІСМАГІЛОВ А.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6058 |
ІСМАГІЛОВ В.Р. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6059 |
ІСТРАНІН І.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6060 |
ІСТРАНІНА А.В. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
109 (23+32+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6061 |
ІХНЕНКО В. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
3 |
167 (56+51+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6062 |
ІХНЕНКО Я.Ю. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
10 |
115 (33+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6063 |
ІЧИК А.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6064 |
ІШЕНКО Н.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
80 (20+25+35) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6065 |
ІЩЕНКО А. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
167 (57+54+56) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6066 |
ІЩЕНКО А. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
105 (18+46+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6067 |
ІЩЕНКО А. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
105 (18+46+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6068 |
ІЩЕНКО В.Л. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
78 (28+23+27) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6069 |
ІЩЕНКО Д.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6070 |
ІЩЕНКО Є.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6071 |
ІЩЕНКО Є.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6072 |
ІЩЕНКО І.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
106 (48+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
6073 |
ІЩЕНКО І.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
106 (48+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
6074 |
ІЩЕНКО М.О. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
2 |
120 (60+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
6075 |
ІЩЕНКО Р.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
118 (38+42+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6076 |
ІЩЕНКО Ю.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
84 (21+28+35) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
6077 |
ІЩЕНКО Ю.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
86 (21+51+14) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6078 |
ІЩЕНКО Я.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
91 (30+23+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6079 |
ІЩУК Д.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
63 (27+16+20) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6080 |
ЇЖКУН І.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6081 |
ЙОВА Б.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
109 (43+20+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6082 |
ЙОЛІНН Р.П. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6083 |
ЙОТКА О.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
61 (18+20+23) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6084 |
КАА К.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6085 |
КАБА Д.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
101 (36+22+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6086 |
КАБАКОВ С.А. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6087 |
КАБАНЕЦЬ Н.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
11 |
105 (27+36+42) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
6088 |
КАБАНЕЦЬ О.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
104 (18+39+47) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
6089 |
КАБАНОВА Є.Р. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
79 (24+19+36) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6090 |
КАБАНОВА Н.Л. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
10 |
102 (27+42+33) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6091 |
КАБАНОВА П.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
128 (51+39+38) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6092 |
КАБАЧНИЙ А.П. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
132 (30+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6093 |
КАБИЛЕЦЬКИЙ Д.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
3 |
76 (40+14+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6094 |
КАБИЛЕЦЬКИЙ К.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
82 (36+25+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6095 |
КАБИША А.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
119 (42+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6096 |
КАБИША В.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6097 |
КАВА Б.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
110 (42+34+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6098 |
КАВАРЕ А.Я. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6099 |
КАВАРЕ А.Я. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
122 (26+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6100 |
КАВЕЛІН Є.Ю. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6101 |
КАВЕРІНА Ю.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
141 (46+41+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6102 |
КАВУН В.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
125 (42+54+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
6103 |
КАГАДІЙ К.Ю. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
17 (0+8+9) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6104 |
КАГІТІН Ю.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
75 (21+36+18) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
6105 |
КАГІТІНА С.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
101 (39+30+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6106 |
КАГІТІНА Т.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6107 |
КАДЗАЄВА А.І. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
6108 |
КАДИМОВА А.М. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6109 |
КАДИН В.А. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
4 |
84 (25+19+40) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6110 |
КАДИРОВА А.Р. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
127 (48+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6111 |
КАДУРІНА М.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6112 |
КАДУРІНА М.С. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
154 (54+49+51) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6113 |
КАЖАН А.М. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
10 |
107 (39+34+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6114 |
КАЖВСЬЬ Д.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
30 (19+4+7) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
6115 |
КАЗАКА М.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
86 (16+32+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6116 |
КАЗАКОВА С.П. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
61 (20+15+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6117 |
КАЗАНДЖИЕВА О.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
69 (18+26+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6118 |
КАЗАНЦЕВ М.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6119 |
КАЗАНЦЕВА В.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
123 (45+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6120 |
КАЗАЧУК Д.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
114 (42+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6121 |
КАЗАЧУК М.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
145 (54+41+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6122 |
КАЗБАН Д.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6123 |
КАЗБАН Є.С. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6124 |
КАЗБАН О.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
45 (18+13+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6125 |
КАЗИМИРОВ Г.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
97 (35+36+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6126 |
КАЗИМИРОВСЬКА Д.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6127 |
КАЗИМОВА М.Р. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6128 |
КАЗІМИРЕНКО А.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
6129 |
КАЗІМІР Є.А. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
3 |
147 (39+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6130 |
КАЗНАЧЕЄВ В.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
107 (42+40+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6131 |
КАЗНІЄНКО О.О. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
6 |
149 (52+51+46) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6132 |
КАЗЬМІН Р.В. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6133 |
КАЗЬМІНА Д.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
70 (24+19+27) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6134 |
КАЗЬМІНА К.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
93 (27+40+26) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6135 |
КАЗЯВКІНА А.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
103 (33+30+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6136 |
КАЙДАШ Д.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
9 |
59 (21+21+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6137 |
КАЙДАШ Д.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6138 |
КАЙДАШ П. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6139 |
КАЙМАКОВА А.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
66 (9+21+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6140 |
КАЙНАРА А.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
6 |
124 (43+40+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6141 |
КАЙНАРА Ю.А. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
11 |
117 (30+43+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6142 |
КАЙРИС В.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6143 |
КАЛАБІШКА Д. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
101 (25+36+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6144 |
КАЛАВІН Р.Ю. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
98 (20+24+54) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6145 |
КАЛАЙДА А.І. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
3 |
123 (44+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
6146 |
КАЛАЙДІН В.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6147 |
КАЛАМБЕТ Т.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6148 |
КАЛАНТАЄВСЬКА Н.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6149 |
КАЛАНТАЄНКО Н.Ю. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
103 (40+37+26) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6150 |
КАЛАНТАЄНКО О.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6151 |
КАЛАНТАЙ А.А. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6152 |
КАЛАНЧУК І.Я. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
7 |
88 (30+32+26) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6153 |
КАЛАЧЕВСЬКА Н.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
160 (48+54+58) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6154 |
КАЛАЧЕВСЬКИЙ А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
162 (57+45+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6155 |
КАЛАШНИК А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
100 (36+37+27) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6156 |
КАЛАШНИК В.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6157 |
КАЛАШНИК В.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
67 (18+27+22) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
6158 |
КАЛАШНИК Д.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
125 (36+44+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6159 |
КАЛАШНИК Д.І. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
5 |
86 (29+20+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6160 |
КАЛАШНИК Є.С. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
162 (57+49+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6161 |
КАЛАШНИК Л.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
140 (32+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6162 |
КАЛАШНИК М.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6163 |
КАЛАШНИК С.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6164 |
КАЛАШНИК Т.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
109 (15+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6165 |
КАЛАШНИКОВ В.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
133 (57+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6166 |
КАЛАШНІК О.О. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
80 (27+27+26) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6167 |
КАЛАШНІКОВ С.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
141 (43+48+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6168 |
КАЛАШНІКОВА В.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
3 |
141 (55+26+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
6169 |
КАЛАШНІКОВА М.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
9 |
89 (15+33+41) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
6170 |
КАЛЕВИЧ А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
113 (25+32+56) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6171 |
КАЛЕВИЧ А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
113 (25+32+56) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6172 |
КАЛЕВИЧ А.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
111 (40+36+35) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6173 |
КАЛЕВИЧ В.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
46 (22+12+12) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6174 |
КАЛЕДІНОВА Є.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6175 |
КАЛЕМБЕТ Ю.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
6 |
78 (33+27+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6176 |
КАЛЕНИК І.М. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
99 (40+16+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6177 |
КАЛЕНІЧЕНКО В.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
2 |
58 (28+12+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6178 |
КАЛЕШКО З.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6179 |
КАЛЄМІ М.Д. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
66 (30+21+15) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6180 |
КАЛИНИЧЕНКО С.Д. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
149 (57+44+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6181 |
КАЛИНОВСЬКИЙ І.А. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
3 |
131 (51+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6182 |
КАЛИНОВСЬКИЙ О.І. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
9 |
115 (51+28+36) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6183 |
КАЛИТА Є.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
104 (38+30+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6184 |
КАЛИТА К.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
138 (46+34+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
6185 |
КАЛИШЕНКО І.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6186 |
КАЛИШЕНКО О.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
107 (30+39+38) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6187 |
КАЛИШЕНКО Т.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
71 (24+27+20) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6188 |
КАЛІЙ А.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
97 (29+18+50) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
6189 |
КАЛІНА Л.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
35 (15+2+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6190 |
КАЛІНІН Д.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
139 (49+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
6191 |
КАЛІНІН І.С. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
3 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6192 |
КАЛІНІНА А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
61 (19+12+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6193 |
КАЛІНІНА М.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6194 |
КАЛІНІНА М.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
70 (25+22+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6195 |
КАЛІНІЧ А.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
7 |
64 (24+18+22) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6196 |
КАЛІНІЧ К.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6197 |
КАЛІНІЧЕКО Р.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6198 |
КАЛІНІЧЕНКО А.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6199 |
КАЛІНІЧЕНКО А.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
55 (23+14+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6200 |
КАЛІНІЧЕНКО А.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
6201 |
КАЛІНІЧЕНКО В.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6202 |
КАЛІНІЧЕНКО В.Є. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6203 |
КАЛІНІЧЕНКО В.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
139 (42+51+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
6204 |
КАЛІНІЧЕНКО В.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6205 |
КАЛІНІЧЕНКО В.С. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
8 |
47 (30+8+9) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6206 |
КАЛІНІЧЕНКО Е.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6207 |
КАЛІНІЧЕНКО І.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
61 (25+24+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6208 |
КАЛІНІЧЕНКО І.Ю. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
129 (33+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
6209 |
КАЛІНІЧЕНКО М.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6210 |
КАЛІНІЧЕНКО С.М. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
4 |
147 (57+36+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6211 |
КАЛІНОВИЧ А.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
117 (47+20+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6212 |
КАЛІНОВИЧ Р.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
8 |
107 (24+44+39) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6213 |
КАЛІНОВСЬКОГО К.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
108 (51+13+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6214 |
КАЛІНСЬКИЙ Д.Е. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6215 |
КАЛІСТРАТОВА О.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6216 |
КАЛІТАЄВ Б.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
101 (30+27+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6217 |
КАЛІТАЙ Г.К. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6218 |
КАЛІТІН Є.С. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
10 |
114 (27+51+36) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6219 |
КАЛМИКОВА Ю.Ю. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6220 |
КАЛНАГУЗ М.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
132 (48+28+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6221 |
КАЛОША О.М. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
11 |
49 (3+21+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6222 |
КАЛУГА Д.С. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
115 (39+26+50) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6223 |
КАЛУГІНА А.Ю. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
8 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6224 |
КАЛУСЕНКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
37 (12+8+17) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6225 |
КАЛУСЕНКО А.Л. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
66 (6+36+24) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6226 |
КАЛЬКО Д.Ю. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6227 |
КАЛЬНА Д.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
134 (41+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6228 |
КАЛЬНИЦЬКА Д.Є. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
125 (48+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6229 |
КАЛЬНІЙ Д.О. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
7 |
74 (30+18+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6230 |
КАЛЬЧЕНКО А.А. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
3 |
105 (43+22+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
6231 |
КАЛЬЧЕНКО А.В. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6232 |
КАЛЬЧЕНКО А.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
135 (49+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6233 |
КАЛЬЧЕНКО А.Д. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
152 (54+38+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6234 |
КАЛЬЧЕНКО А.І. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
5 |
147 (40+51+56) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6235 |
КАЛЬЧЕНКО А.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
149 (51+38+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6236 |
КАЛЬЧЕНКО Д.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
94 (34+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6237 |
КАЛЬЧЕНКО Е.В. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
56 (17+19+20) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6238 |
КАЛЬЧЕНКО Є.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6239 |
КАЛЬЧЕНКО М.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
98 (30+35+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6240 |
КАЛЬЧЕНКО М.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
21 (3+10+8) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6241 |
КАЛЬЧЕНКО М.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
6 |
127 (52+37+38) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6242 |
КАЛЬЧЕНКО М.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6243 |
КАЛЬЧЕНКО Н.М. |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
7 |
67 (24+22+21) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6244 |
КАЛЬЧЕНКО О.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
62 (33+15+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6245 |
КАЛЬЧЕНКО Т.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6246 |
КАЛЬЧЕНКО Т.Г. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
6 |
86 (20+29+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6247 |
КАЛЬЧЕНКО Я.І. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
8 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6248 |
КАЛЬЧЕНКО Я.Р. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
122 (42+37+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6249 |
КАЛЮЖНА Д.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
6250 |
КАЛЮЖНА Д.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
68 (14+24+30) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
6251 |
КАЛЮЖНА К.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6252 |
КАЛЮЖНА О.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
10 |
97 (18+45+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6253 |
КАЛЮЖНА С.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
103 (33+29+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6254 |
КАЛЮЖНА Я.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
73 (36+21+16) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6255 |
КАЛЮЖНИЙ А |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
7 |
67 (30+30+7) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6256 |
КАЛЮЖНИЙ А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
150 (39+57+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6257 |
КАЛЮЖНИЙ Б.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6258 |
КАЛЮЖНИЙ В.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6259 |
КАЛЮЖНИЙ Є.Р. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
145 (51+46+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6260 |
КАЛЮСЕНКО Є.Р. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
99 (33+32+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6261 |
КАЛЮХ А.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
110 (34+45+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6262 |
КАМАРДІН В.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
63 (18+9+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6263 |
КАМЕНЄВ С.І. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
115 (57+32+26) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6264 |
КАМЕНЄВА А.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6265 |
КАМЕНСЬКИЙ М.Є. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
8 |
71 (30+17+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6266 |
КАМЕНСЬКИЙ О.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
3 |
121 (45+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6267 |
КАМЕНЦЕВ А.Ю. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
10 |
43 (9+18+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6268 |
КАМЄНЄВА Д.Р. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
20 (12+8+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6269 |
КАМІЛОВА О.А. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6270 |
КАМІНСЬКА А.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
7 |
101 (42+28+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6271 |
КАМІНСЬКИЙ Д.О. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
9 |
86 (21+31+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6272 |
КАМІНСЬКИЙ Ю.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
70 (3+37+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6273 |
КАМЧАТНА А.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
117 (39+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6274 |
КАМЧАТНА К.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6275 |
КАМЧАТНИЙ В.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
6276 |
КАМЧАТНИЙ В.В. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
7 |
68 (18+25+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6277 |
КАМЧАТНИЙ Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
74 (30+26+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6278 |
КАНАВЕЦЬ К.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
158 (54+48+56) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6279 |
КАНАЄВА А.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6280 |
КАНАЄВА В.О. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
4 |
134 (51+29+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
6281 |
КАНАЄВА К.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
60 (9+21+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6282 |
КАНДАУРОВА Д.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6283 |
КАНДИБА В.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
155 (57+44+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6284 |
КАНДИБА М.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
109 (19+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6285 |
КАНДИБЕЙ В.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6286 |
КАНІВЕЦЬ А.В. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
2 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6287 |
КАНІВЕЦЬ В.К. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6288 |
КАНІВЕЦЬ Д. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6289 |
КАНІВЕЦЬ Д.М. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
5 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6290 |
КАНІВЕЦЬ Є.М. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
4 |
157 (51+54+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6291 |
КАНІВЕЦЬ Є.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6292 |
КАНІВЕЦЬ І.А. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
36 (9+11+16) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6293 |
КАНІВЕЦЬ І.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
44 (24+6+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6294 |
КАНІВЕЦЬ К.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6295 |
КАНІВЕЦЬ Л.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
98 (33+35+30) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6296 |
КАНІВЕЦЬ М.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
5 |
146 (42+46+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6297 |
КАНІВЕЦЬ Р.Р. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6298 |
КАНІВЕЦЬ Ю.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
6 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6299 |
КАНІВЕЦЬ Я.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
89 (33+39+17) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6300 |
КАНІЩЕВ В.Д. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
58 (39+9+10) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6301 |
КАНІЩЕВ Ю.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
97 (27+34+36) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6302 |
КАНОВЕЦЬ Є.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
83 (30+17+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6303 |
КАНТУР С.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
68 (27+19+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6304 |
КАНЮКА Д.О. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6305 |
КАПАЄВ І.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6306 |
КАПЕЛЬКО А.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6307 |
КАПЕЛЬКО В.І. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
6 |
151 (52+41+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6308 |
КАПИНУС А.І. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6309 |
КАПІНУС А.І. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
5 |
133 (45+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
6310 |
КАПІНУС Д.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
6 |
131 (54+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6311 |
КАПЛЕНКО М.Г. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6312 |
КАПЛОУШЕНКО С.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
105 (35+24+46) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6313 |
КАПЛУН Д.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
101 (40+36+25) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6314 |
КАПЛУН Є.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
125 (37+30+58) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6315 |
КАПЛУНОВСЬКА С.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6316 |
КАПЛЯ В.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
65 (27+13+25) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6317 |
КАПОРІНА А.В. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
7 |
121 (42+51+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6318 |
КАПОРІНА Г.С. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
9 |
91 (15+40+36) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6319 |
КАПОРІНА К.В. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
6 |
152 (54+54+44) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6320 |
КАПОРІНА Т.С. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
8 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6321 |
КАПРАЛОВ В.Е. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
101 (30+32+39) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6322 |
КАПРАЛОВА М |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
73 (16+26+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6323 |
КАПРАН Д.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6324 |
КАПУСТА А.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6325 |
КАПУСТА Д.І. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6326 |
КАПУСТІНА О.М. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
7 |
96 (24+33+39) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6327 |
КАПУСТЯН М.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6328 |
КАПУСТЯН Р.Д. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6329 |
КАПУСТЯЯН В.Д. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
107 (27+30+50) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
6330 |
КАПШИТАР Є.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
121 (39+36+46) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
6331 |
КАРАБАЙ Я.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
142 (51+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6332 |
КАРАБАН Т.О. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
9 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
6333 |
КАРАБЕЛЬСЬКИЙ В.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
86 (22+33+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6334 |
КАРАБІН Б.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6335 |
КАРАБУТ А.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6336 |
КАРАБУТ І.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
129 (41+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
6337 |
КАРАБУТ І.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
122 (33+44+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
6338 |
КАРАБУТА А.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
127 (57+32+38) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6339 |
КАРАБУТА К.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
139 (49+46+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
6340 |
КАРАВАЙ А.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
129 (51+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6341 |
КАРАВАЙ Д.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
99 (55+20+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6342 |
КАРАВАЙ І.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
107 (33+31+43) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
6343 |
КАРАДЖАЄВ Д.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
80 (42+30+8) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6344 |
КАРАКУЦЯ В. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
7 |
50 (18+13+19) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6345 |
КАРАЛЬОВА Д.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6346 |
КАРАМЗІНА М.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
32 (21+3+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6347 |
КАРАМИШЕВ М.В. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
1 |
94 (28+24+42) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
6348 |
КАРАМЯН К.Г. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
11 |
106 (39+29+38) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6349 |
КАРАПЕТЯН А.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
81 (15+46+20) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6350 |
КАРАСЕНКО Р.П. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
60 (12+20+28) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6351 |
КАРАСЬ В.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
62 (10+20+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6352 |
КАРАСЬ Д.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
79 (18+33+28) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6353 |
КАРАСЬОВ Д.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6354 |
КАРАЦЮБА О.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
96 (48+29+19) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6355 |
КАРАЧКІНА Я.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
94 (24+43+27) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6356 |
КАРАЧОВА М.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6357 |
КАРБАНОВА К.М. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6358 |
КАРБОВНИЦА А.Д. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
3 |
143 (51+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
6359 |
КАРГА О.А. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
72 (18+28+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6360 |
КАРДАШ Р.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
89 (27+38+24) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6361 |
КАРДАШ С.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
121 (33+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
6362 |
КАРДАШЕВ О.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
74 (18+31+25) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
6363 |
КАРДАШЕВА А.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
64 (18+35+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6364 |
КАРДАШОВА А.А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
104 (32+54+18) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6365 |
КАРЕПІНА В.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
71 (24+16+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6366 |
КАРЕТІН І.Р. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6367 |
КАРЕТНИК В.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
83 (43+20+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6368 |
КАРЄЄВА К.Д. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
7 |
46 (6+13+27) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6369 |
КАРЛЕНКО Д.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
79 (33+34+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6370 |
КАРЛЮКОВА А.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
4 |
77 (28+29+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6371 |
КАРМАЗА Д.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
101 (43+32+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6372 |
КАРНАУХ А.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
136 (42+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6373 |
КАРНАУХ А.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
136 (42+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6374 |
КАРНАУХ В.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6375 |
КАРНАУХ О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
141 (36+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6376 |
КАРНАУХ О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
141 (36+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6377 |
КАРНАУХ Я.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
6378 |
КАРНАУХ Я.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
6379 |
КАРНАУШЕНКО Д.П. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
103 (36+33+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6380 |
КАРНАУШЕНКО Р. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6381 |
КАРПЕНКО А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6382 |
КАРПЕНКО А.В. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
137 (56+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6383 |
КАРПЕНКО А.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
53 (15+19+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6384 |
КАРПЕНКО А.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
96 (46+32+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6385 |
КАРПЕНКО А.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
35 (5+22+8) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
6386 |
КАРПЕНКО А.О. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
4 |
139 (58+41+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6387 |
КАРПЕНКО В.В. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
9 |
30 (6+8+16) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6388 |
КАРПЕНКО В.В. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
10 |
109 (33+39+37) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6389 |
КАРПЕНКО В.М. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
122 (48+37+37) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6390 |
КАРПЕНКО В.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
132 (48+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
6391 |
КАРПЕНКО В.О. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
121 (45+24+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6392 |
КАРПЕНКО Д.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6393 |
КАРПЕНКО Д.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
128 (36+46+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
6394 |
КАРПЕНКО Д.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
70 (18+19+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6395 |
КАРПЕНКО Д.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
64 (18+33+13) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
6396 |
КАРПЕНКО Д.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
121 (42+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6397 |
КАРПЕНКО Д.Ю. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
5 |
82 (28+23+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6398 |
КАРПЕНКО Є.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
77 (27+16+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6399 |
КАРПЕНКО І.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
85 (30+25+30) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6400 |
КАРПЕНКО К.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
146 (54+42+50) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
6401 |
КАРПЕНКО К.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
46 (4+12+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6402 |
КАРПЕНКО К.М. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
5 |
111 (39+40+32) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
6403 |
КАРПЕНКО К.М. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6404 |
КАРПЕНКО К.О. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6405 |
КАРПЕНКО М.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6406 |
КАРПЕНКО Н.Г. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6407 |
КАРПЕНКО О.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
147 (45+44+58) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6408 |
КАРПЕНКО О.М. |
19535 |
с. Чернеччина |
Бранцівський НВК |
6 |
143 (45+48+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
6409 |
КАРПЕНКО О.О. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
9 |
83 (15+37+31) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6410 |
КАРПЕНКО О.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
6411 |
КАРПЕНКО О.Р. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
61 (28+21+12) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6412 |
КАРПЕНКО С.М. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
91 (35+14+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6413 |
КАРПЕНКО С.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6414 |
КАРПЕНКО С.С. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
4 |
128 (48+24+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
6415 |
КАРПЕНКО Т.О. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
143 (53+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6416 |
КАРПЕНКО Ю.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
80 (9+39+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6417 |
КАРПЕНКО Ю.І. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
169 (51+60+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6418 |
КАРПЕНКО Я.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
153 (57+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6419 |
КАРПЕНОК С.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
130 (42+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6420 |
КАРПЕЦЬ В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
97 (42+33+22) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6421 |
КАРПЕЦЬ Д |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6422 |
КАРПЕЦЬ Д.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
65 (29+22+14) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6423 |
КАРПЕЦЬ І.П. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
116 (39+23+54) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
6424 |
КАРПЕЦЬ М.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
154 (42+54+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6425 |
КАРПЕЦЬ П.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
85 (15+39+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6426 |
КАРПЕЦЬ Т.Д. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6427 |
КАРПИКОВА А.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
122 (36+43+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6428 |
КАРПИНСЬКИЙ Б.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
71 (20+20+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6429 |
КАРПИНСЬКИЙ О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6430 |
КАРПИНСЬКИЙ О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6431 |
КАРПІЧКО В.Р. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
163 (55+54+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6432 |
КАРПОВ Д.А. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
2 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6433 |
КАРПОВ О.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
104 (38+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6434 |
КАРПОВА В.І. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
104 (26+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6435 |
КАРПОВИЧ С.Ю. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
47 (6+27+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6436 |
КАРПОВЦОВ К.Г. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6437 |
КАРПУСЬ Б.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
131 (48+29+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6438 |
КАРПУСЬ Д.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
155 (57+40+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6439 |
КАРПУХІНА Т.П. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
7 |
52 (24+14+14) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6440 |
КАРТАВА А.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
83 (31+28+24) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6441 |
КАРТАВА Д.М. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
7 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6442 |
КАРТАВЕНКО В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
6 |
63 (22+22+19) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6443 |
КАРТАВИЙ І.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
105 (39+34+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6444 |
КАРТАВЦЕВА Є.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
139 (53+26+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6445 |
КАРТАШЕВА Д.М. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
3 |
121 (53+32+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6446 |
КАРТАШОВ С.О. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6447 |
КАРТАШОВА В.О. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
66 (24+27+15) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6448 |
КАРТЕЛЬОВА Д.І. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6449 |
КАРУНА К.О. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
8 |
52 (18+28+6) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6450 |
КАРЧ М.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
79 (24+24+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6451 |
КАРЧОВА Д.Б. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
113 (39+25+49) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
6452 |
КАРЮХИНА О.Е. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
8 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6453 |
КАРЯВКА Д. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
154 (57+39+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6454 |
КАСАТСЬКА І.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
4 |
74 (46+10+18) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6455 |
КАСЕКА А.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
6456 |
КАСІЧ А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
97 (27+40+30) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
6457 |
КАСІЯН В.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
6458 |
КАСЬЯН Д.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
89 (42+25+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6459 |
КАСЬЯН О.А. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6460 |
КАСЬЯН О.І. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
121 (51+26+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6461 |
КАСЬЯН Я.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
145 (46+48+51) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6462 |
КАСЬЯН Я.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
145 (46+48+51) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6463 |
КАСЬЯНЕВСЬКИЙ Н.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6464 |
КАСЬЯНЕНКО А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
148 (52+60+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6465 |
КАСЬЯНЕНКО В.А. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6466 |
КАСЬЯНОВ Д.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
84 (42+21+21) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6467 |
КАСЬЯНОВ Р.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
69 (29+14+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6468 |
КАСЬЯНОВА К.П. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6469 |
КАСЯН В.П. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
55 (12+15+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6470 |
КАСЯН В.П. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
55 (12+15+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6471 |
КАСЯН Л.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
70 (18+40+12) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6472 |
КАСЯН Я.Р. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6473 |
КАСЯНЕНКО А.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
81 (37+32+12) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6474 |
КАСЯНЕНКО Є.Ю. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
11 |
75 (21+17+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6475 |
КАСЯНЕНКО К.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
74 (26+24+24) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6476 |
КАСЯНЕНКО П.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6477 |
КАТОК Д.С. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
9 |
107 (36+44+27) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6478 |
КАТОК М.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
91 (34+23+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6479 |
КАТОРГІН І.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
132 (34+46+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
6480 |
КАТОРЖНОВ В.В. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6481 |
КАТОРСЬКА І.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
92 (36+33+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6482 |
КАТРЕНЯК Д.Ю. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
112 (39+39+34) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
6483 |
КАТРИЧ Д.І. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
157 (52+51+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6484 |
КАТРИЧ Є.О. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6485 |
КАТРИЧ К.А. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
10 |
117 (27+43+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6486 |
КАТРОШЕНКО М.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
55 (17+12+26) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6487 |
КАХРАМАНОВА С.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
91 (30+42+19) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6488 |
КАЦЮБА В.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
62 (8+36+18) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6489 |
КАЧАЙЛО А.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
10 |
122 (45+43+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
6490 |
КАЧАЙЛО В.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
94 (27+33+34) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6491 |
КАЧАЙЛО Т.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
41 (9+15+17) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6492 |
КАЧАН А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
48 (18+14+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6493 |
КАЧАН А.О. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
5 |
89 (33+31+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6494 |
КАЧАН Д.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
109 (44+29+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6495 |
КАЧАН Є.С. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6496 |
КАЧАН Н.В. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
8 |
123 (42+49+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6497 |
КАЧАН О.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6498 |
КАЧАНОВА А.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
8 |
97 (30+48+19) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6499 |
КАЧУР ВС. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
98 (34+30+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6500 |
КАЧУР Д.Е. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
122 (54+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6501 |
КАЧУР Є.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
126 (18+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
6502 |
КАЧУР Р.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
11 |
85 (21+33+31) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6503 |
КАЧУР Ю.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
114 (24+57+33) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
6504 |
КАЧУРА М.М. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
106 (43+25+38) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6505 |
КАЧУРОВСЬКА Д.М. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
6 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
6506 |
КАША Б.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
6507 |
КАШАРА А.А. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
5 |
79 (22+23+34) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6508 |
КАШИРІН А.П. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
59 (36+14+9) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6509 |
КАШИРСЬКА Ю.Ю. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
9 |
39 (6+12+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6510 |
КАШПУР С.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6511 |
КАШТАН В.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
104 (26+24+54) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6512 |
КАШУБА В.Д. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
91 (36+19+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6513 |
КАШУК А.Ю. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
92 (30+32+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6514 |
КАШУК Д.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
9 |
58 (12+21+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6515 |
КАШУК О.В. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
111 (42+35+34) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6516 |
КАШУК О.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
63 (18+22+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6517 |
КАШУК ТО. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
6 |
111 (51+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6518 |
КАШУК Я.Р. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
142 (58+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6519 |
КАШУКА Д.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
77 (28+26+23) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6520 |
КАЩЕЙ А.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
8 |
136 (36+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
6521 |
КАЩЕНКО Д.О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
98 (33+38+27) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6522 |
КАЩЕНКО Є.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
49 (20+9+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6523 |
КАЩЕНКО С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6524 |
КАЯНОВА А.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
74 (18+39+17) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6525 |
КВАРТАЛЬНА О.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
104 (36+26+42) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
6526 |
КВАРТНИК А.Ю. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
117 (35+39+43) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
6527 |
КВАСКОВ К.К. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6528 |
КВАСНІН А.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
51 (21+13+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6529 |
КВАСОВ Д. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
5 |
160 (57+54+49) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6530 |
КВАЧ А.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
10 |
62 (9+31+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6531 |
КВАЧ Є.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
147 (45+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6532 |
КВЕТНИЦЬКА П.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
97 (27+39+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6533 |
КВЕЦКО Д |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
81 (28+25+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6534 |
КВІТКА А.В. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
9 |
118 (33+54+31) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
6535 |
КВІТКА В.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
7 |
79 (30+28+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6536 |
КЕБЕЦЬ Г.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6537 |
КЕБЕЦЬ Д. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
96 (37+22+37) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6538 |
КЕБЕЦЬ Н.Ю. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
7 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6539 |
КЕБЕЦЬ Ю.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
3 |
161 (47+54+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6540 |
КЕДІК Н.А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
10 |
68 (9+34+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6541 |
КЕКУХ Д.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
125 (49+38+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6542 |
КЕКУХ С.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
6 |
124 (37+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6543 |
КЕЛЬБАС А.Я. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6544 |
КЕНДЮШЕНКО В.Д. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6545 |
КЕНДЮШЕНКО Д.Н. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
8 |
85 (30+16+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6546 |
КЕНДЮШЕНКО Н.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6547 |
КЕРНОЗ С.Р. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
69 (12+29+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6548 |
КЕРНОС С.М. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
8 |
121 (42+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6549 |
КЄРЕЗОРА К.П. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
10 |
88 (36+29+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6550 |
КИБЕНКО В.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
65 (24+20+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6551 |
КИБЕНКО Е.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
102 (25+37+40) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6552 |
КИБЕНКО Е.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
102 (25+37+40) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6553 |
КИБЕНКО І.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
90 (30+29+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6554 |
КИБУКЕВИЧ К.В. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
5 |
48 (16+7+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6555 |
КИБУКЕВИЧ П.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
137 (47+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6556 |
КИВА О.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
134 (48+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
6557 |
КИДИК С.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
64 (15+27+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6558 |
КИЛА К |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
82 (33+24+25) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6559 |
КИЛОСОВА М.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6560 |
КИЛОСОВА О.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6561 |
КИЛОСОВА Р.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6562 |
КИПОТЬ Д.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
152 (56+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6563 |
КИРДАНОВА А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
62 (18+31+13) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6564 |
КИРЕЄВ А.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
50 (15+13+22) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
6565 |
КИРИЛЕНКО А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6566 |
КИРИЛЕНКО А.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6567 |
КИРИЛЕНКО А.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
100 (42+32+26) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6568 |
КИРИЛЕНКО А.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6569 |
КИРИЛЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6570 |
КИРИЛЕНКО Д.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
8 |
85 (30+22+33) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6571 |
КИРИЛЕНКО І.Н. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
64 (24+25+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6572 |
КИРИЛЕНКО М.Р. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6573 |
КИРИЛЕНКО Т.Ю. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
67 (21+22+24) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6574 |
КИРИЛЕНКО Ю.В. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
113 (42+26+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6575 |
КИРИЛОВ Р.М. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
2 |
146 (32+60+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6576 |
КИРИЛЮК А.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
96 (27+35+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6577 |
КИРИЧЕНКО А. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
128 (38+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6578 |
КИРИЧЕНКО А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
115 (25+34+56) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6579 |
КИРИЧЕНКО А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
115 (25+34+56) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6580 |
КИРИЧЕНКО А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
96 (31+24+41) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6581 |
КИРИЧЕНКО А.Г. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
104 (44+38+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6582 |
КИРИЧЕНКО А.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
11 |
63 (24+23+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6583 |
КИРИЧЕНКО А.С. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
128 (32+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6584 |
КИРИЧЕНКО Б.Г. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6585 |
КИРИЧЕНКО Б.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
126 (60+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6586 |
КИРИЧЕНКО Б.С. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6587 |
КИРИЧЕНКО В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
10 |
118 (33+43+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6588 |
КИРИЧЕНКО В.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
74 (15+21+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6589 |
КИРИЧЕНКО Д.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6590 |
КИРИЧЕНКО Д.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6591 |
КИРИЧЕНКО Д.О. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6592 |
КИРИЧЕНКО Д.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
102 (21+33+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6593 |
КИРИЧЕНКО Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
127 (45+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
6594 |
КИРИЧЕНКО Д.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
163 (51+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6595 |
КИРИЧЕНКО Д.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6596 |
КИРИЧЕНКО Є.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
7 |
93 (42+25+26) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
6597 |
КИРИЧЕНКО Є.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6598 |
КИРИЧЕНКО І.Ю. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
6599 |
КИРИЧЕНКО К.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
147 (51+38+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6600 |
КИРИЧЕНКО М.І. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
6601 |
КИРИЧЕНКО М.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
89 (21+37+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6602 |
КИРИЧЕНКО М.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6603 |
КИРИЧЕНКО О.І. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
137 (45+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6604 |
КИРИЧЕНКО Р.С. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
8 |
89 (36+25+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6605 |
КИРИЧЕНКО С.Г. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
7 |
80 (12+25+43) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
6606 |
КИРИЧЕНКО С.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
134 (50+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6607 |
КИРИЧЕНКО С.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
99 (48+19+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6608 |
КИРИЧЕНКО Т.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6609 |
КИРИЧЕНКО Ю.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6610 |
КИРИЧЕНКО Я.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
122 (39+38+45) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6611 |
КИРИЧЕНКО Я.М. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
124 (39+34+51) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
6612 |
КИРИЧОК А.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
46 (10+12+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6613 |
КИРИЧОК О.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
82 (28+14+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6614 |
КИРИЧУК Т.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
122 (26+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
6615 |
КИРІЄНКО М.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
152 (42+54+56) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6616 |
КИРІЙ В.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
70 (26+16+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6617 |
КИРІЧЕНКО С.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
82 (18+25+39) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6618 |
КИРКАЧ К.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
74 (21+15+38) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6619 |
КИРНОЗ А.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
104 (42+40+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6620 |
КИРНОЗ Б.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6621 |
КИРПА А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
109 (24+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
6622 |
КИРПАЛЬ К.Р. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
6 |
131 (42+43+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
6623 |
КИРПАЛЬ М.П. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
81 (24+28+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6624 |
КИРПАНЬ Е.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6625 |
КИРПИЧЕНКО А.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
79 (21+27+31) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6626 |
КИРПИЧЕНКО Л.В. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
2 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6627 |
КИРПИЧЕНКО Я.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
44 (26+14+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6628 |
КИРПОТЕНКО В.Ю. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
8 |
109 (42+28+39) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
6629 |
КИРЮШКО В.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
11 |
101 (21+37+43) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
6630 |
КИРЮШКО Д.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
154 (60+45+49) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
6631 |
КИРЯЧКО В.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
7 |
115 (48+34+33) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6632 |
КИСЕЛЬОВ Г.І. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
8 |
78 (24+25+29) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6633 |
КИСЕЛЬОВА Є.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
91 (37+26+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6634 |
КИСЕЛЬОВА О.О. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
3 |
156 (54+44+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6635 |
КИСЕЛЬОВА С.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6636 |
КИСІЛЕНКО А.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
8 |
115 (30+39+46) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6637 |
КИСІЛЕНКО А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6638 |
КИСІЛЬ А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
11 |
83 (21+28+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6639 |
КИСІЛЬ А.В. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
3 |
129 (43+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6640 |
КИСІЛЬ А.В. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6641 |
КИСІЛЬ В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
106 (36+28+42) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
6642 |
КИСІЛЬ Д.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
8 |
89 (36+20+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6643 |
КИСІЛЬ К.Ф. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6644 |
КИСІЛЬ Н.Ю. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6645 |
КИСІЛЬ Я.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6646 |
КИСІЛЬ Я.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
75 (29+17+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6647 |
КИСЛА В.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6648 |
КИСЛА Д.І. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6649 |
КИСЛА К.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
9 |
59 (27+17+15) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6650 |
КИСЛА К.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
92 (30+34+28) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6651 |
КИСЛЕНКО С.О. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
6 |
121 (46+37+38) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6652 |
КИСЛИЙ Д.С. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
3 |
64 (26+12+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6653 |
КИСЛИЙ О.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
58 (10+12+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6654 |
КИСЛИЦА І.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6655 |
КИСЛОЩАЄВ І.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
100 (28+34+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6656 |
КИСЛЯК Є.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6657 |
КИЧА А.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6658 |
КИЧА І.О. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
113 (45+32+36) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6659 |
КИШКА А.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
6 |
131 (54+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
6660 |
КИШКА М.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6661 |
КИЩИК Д.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6662 |
КИЩИК І.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
6663 |
КИЩИК К.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6664 |
КИЯН А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
6665 |
КИЯШКО Д.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
7 |
154 (48+55+51) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6666 |
КИЯШКО М.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
114 (42+40+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
6667 |
КІБАЛЬНИК К.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
90 (28+31+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6668 |
КІБЕНКО О.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6669 |
КІБЕНКО Я.А. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
56 (13+21+22) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6670 |
КІБЕЦЬ В.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
161 (57+46+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6671 |
КІБЕЦЬ Є.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
107 (36+42+29) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6672 |
КІБУКЕВИЧ В.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
154 (58+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6673 |
КІЗЕНКО Б |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
146 (44+60+42) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6674 |
КІЗЄЛЄВ Д.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6675 |
КІЗІМ А.Д. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6676 |
КІЇ С.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
133 (51+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6677 |
КІЇ С.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
133 (51+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
6678 |
КІЙОК Д.О. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
3 |
74 (18+32+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6679 |
КІКТЕНКО В.Е. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
118 (46+40+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6680 |
КІКТЕНКО Г.Є. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
79 (35+22+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6681 |
КІКТЄВА А.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
149 (51+48+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6682 |
КІКТЄВА Т.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
43 (17+2+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6683 |
КІЛІПУТА А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
7 |
93 (36+40+17) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6684 |
КІЛЬ В.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6685 |
КІЛЬ Л.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6686 |
КІЛЬДЕЙ А.Д. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
109 (42+45+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6687 |
КІМАК Д.А. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6688 |
КІНАШ Є.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6689 |
КІНДЮШЕНКО А.О. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
7 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6690 |
КІПЕНКО С.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
87 (27+30+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6691 |
КІПРЕНКА Є.С. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
10 |
70 (12+30+28) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6692 |
КІРВІДА К.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
162 (57+45+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6693 |
КІРЄЄВА А.І. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6694 |
КІРЄЄВА Д.С. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6695 |
КІРИЄНКО Т.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
53 (6+26+21) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6696 |
КІРІЄНКО А.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
6 |
137 (45+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
6697 |
КІРІЄНКО В.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
6698 |
КІРІЄНКО В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6699 |
КІРІЄНКО Д.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
6700 |
КІРІЄНКО К.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6701 |
КІРІЄНКО О.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
101 (31+32+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6702 |
КІРІЧЕНКО А.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
114 (29+46+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6703 |
КІРІЧЕНКО В.Г. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
2 |
74 (32+0+42) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
6704 |
КІРІЧЕНКО Н.А. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
146 (51+35+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6705 |
КІРІЧКО Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6706 |
КІРЮХІНА А.Д. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
79 (22+16+41) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6707 |
КІРЯН Б.Є. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
71 (30+19+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6708 |
КІРЯН К.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
3 |
169 (57+52+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6709 |
КІСЕЛАР В.Ф. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
11 |
135 (27+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6710 |
КІСІЛЕНКО В.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
50 (24+21+5) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6711 |
КІСІЛЕНКО Е.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6712 |
КІСІЛЬ В. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
1 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6713 |
КІСІЛЬ Д.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6714 |
КІСІЛЬ Н.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
79 (35+16+28) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6715 |
КІСІЛЬ Р.В. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
178 (60+60+58) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6716 |
КІСІЛЬ Я.І. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
11 |
91 (27+36+28) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6717 |
КІСІЛЬОВ А.А. |
19427 |
м. Білопілля |
Ободівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
109 (33+28+48) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
6718 |
КІСІЛЬОВА В.І. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
137 (47+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
6719 |
КІСТЛЕНКО М.Д. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6720 |
КІТ Д.В. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
3 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6721 |
КІТ М.В. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
5 |
155 (55+48+52) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6722 |
КІХТЕНКО Я.В. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
6 |
69 (28+17+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6723 |
КІЧА Д.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
117 (46+39+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6724 |
КІШКА С.А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
9 |
61 (9+21+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6725 |
КІЩУК А.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
7 |
77 (36+38+3) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6726 |
КІЯСЬ О.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
143 (48+48+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6727 |
КІЯХ Е.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
90 (51+27+12) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6728 |
КІЯШКО А.О. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
3 |
139 (47+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
6729 |
КІЯШКО Р.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
6 |
164 (52+55+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6730 |
КІЯШКО Ю.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
64 (15+33+16) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6731 |
КЇКОТ О.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6732 |
КЇЯХ Д.О. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
9 |
86 (18+48+20) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6733 |
КЛАДІЄНКО В.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
10 |
78 (24+37+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6734 |
КЛАДКОВА В |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6735 |
КЛАДКОВИЙ Б.Г. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
113 (33+46+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6736 |
КЛАДЬКО Б.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
126 (30+36+60) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6737 |
КЛАДЬКО Д.Р. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6738 |
КЛЕБА Д.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
124 (36+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6739 |
КЛЕВЕЦЬ К.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
84 (36+32+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6740 |
КЛЕВЦОВА Д.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6741 |
КЛЕЙМЬОНОВА А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6742 |
КЛЕЙНИХ Н.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
75 (27+29+19) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6743 |
КЛЕМЕНИЧЕНКО П.К. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
97 (30+48+19) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6744 |
КЛЕММУСАТОВ А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6745 |
КЛЕММУСАТОВА К.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
6746 |
КЛЕПАЛЬСЬКА Д.М. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6747 |
КЛЕПАЛЬСЬКА Ж.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
73 (30+22+21) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6748 |
КЛЕЦ А.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
44 (27+6+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6749 |
КЛЕЦЬ В.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6750 |
КЛЕЦЬ В.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
80 (15+33+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6751 |
КЛЕЦЬ В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
159 (57+46+56) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6752 |
КЛЕЩЕНКО А.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
63 (23+8+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6753 |
КЛЕЩЕНКО А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
101 (24+52+25) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6754 |
КЛЕЩЕНКО В.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
133 (51+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
6755 |
КЛЕЩЕНКО Д.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
82 (29+35+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6756 |
КЛЕЩЕНКО О.М. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
7 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6757 |
КЛЕЩЕНКО О.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6758 |
КЛЄПКА М.Р. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6759 |
КЛЄЦОВА І.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6760 |
КЛЄЩ О.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6761 |
КЛИВЕЦЬ І.В. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
2 |
134 (32+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6762 |
КЛИМАШІВСЬКА Є.С. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
1 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
6763 |
КЛИМАШІВСЬКА С.М. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
8 |
80 (36+24+20) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6764 |
КЛИМАШІВСЬКИЙ Д.С. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6765 |
КЛИМЕЛКО С.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
115 (57+30+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6766 |
КЛИМЕНКО А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6767 |
КЛИМЕНКО А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
71 (36+13+22) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6768 |
КЛИМЕНКО А.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
6 |
79 (21+25+33) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6769 |
КЛИМЕНКО А.І. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
121 (45+26+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6770 |
КЛИМЕНКО А.М. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6771 |
КЛИМЕНКО А.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
119 (32+37+50) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6772 |
КЛИМЕНКО А.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6773 |
КЛИМЕНКО А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6774 |
КЛИМЕНКО А.Ю. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
94 (45+23+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6775 |
КЛИМЕНКО Б.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
6776 |
КЛИМЕНКО Б.О. |
19310 |
м. Суми |
Басівська ЗОШ |
10 |
83 (27+31+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6777 |
КЛИМЕНКО В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
57 (30+19+8) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6778 |
КЛИМЕНКО В.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
84 (15+31+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6779 |
КЛИМЕНКО В.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6780 |
КЛИМЕНКО В.Д. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
52 (30+8+14) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6781 |
КЛИМЕНКО В.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
112 (36+43+33) |
|
|
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
6782 |
КЛИМЕНКО Д.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
8 |
101 (42+25+34) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6783 |
КЛИМЕНКО Д.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6784 |
КЛИМЕНКО Д.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
4 |
141 (51+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
6785 |
КЛИМЕНКО Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6786 |
КЛИМЕНКО Є.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
99 (35+36+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6787 |
КЛИМЕНКО І.Р. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
113 (39+36+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6788 |
КЛИМЕНКО К.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
4 |
72 (25+21+26) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6789 |
КЛИМЕНКО М.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6790 |
КЛИМЕНКО Н.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6791 |
КЛИМЕНКО Н.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6792 |
КЛИМЕНКО Н.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
7 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6793 |
КЛИМЕНКО О.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
92 (30+22+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6794 |
КЛИМЕНКО О.О. |
19336 |
м. Суми |
Біловодський НВК |
7 |
83 (12+44+27) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6795 |
КЛИМЕНКО С. . |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
35 (8+13+14) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6796 |
КЛИМЕНКО С.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6797 |
КЛИМЕНКО Т.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
85 (53+32+0) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6798 |
КЛИМЕНКО Т.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
92 (48+31+13) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6799 |
КЛИМЕНКО Т.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6800 |
КЛИМЕНКО Ю.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
7 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6801 |
КЛИМЕНКО Ю.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
82 (26+24+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6802 |
КЛИМЕНКО Ю.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
38 (14+0+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6803 |
КЛИМЕНКО Ю.Ю. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
116 (46+38+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6804 |
КЛИМЕНКО Я.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
72 (20+16+36) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6805 |
КЛИМЕНКО Я.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
5 |
127 (52+37+38) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6806 |
КЛИМЕНКОО М.М. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
11 |
73 (21+18+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6807 |
КЛИМЕНО І.О. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
7 |
118 (42+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6808 |
КЛИМЕНТОВ А.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
111 (51+30+30) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6809 |
КЛИМЕНЧЕНКО К.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6810 |
КЛИМЕНЧУК Д.М. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
147 (57+36+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6811 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
10 (0+6+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6812 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
10 (0+6+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6813 |
КЛИМКО В.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
4 |
16 (6+8+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6814 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
10 (0+6+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6815 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
10 (0+6+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6816 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
14 (0+10+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6817 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
14 (0+10+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6818 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
12 (0+8+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6819 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
10 (0+6+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6820 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
12 (0+8+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6821 |
КЛИМКО В.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
22 (12+8+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6822 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
10 (0+6+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6823 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
10 (0+6+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6824 |
КЛИМКО В.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
14 (0+10+4) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
6825 |
КЛИМКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
12 (0+8+4) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6826 |
КЛИМОВ Р.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
6827 |
КЛИМОВИЧ А.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6828 |
КЛИМОВИЧ Я.Б. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6829 |
КЛИМЧУК Т.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
86 (9+37+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6830 |
КЛИМЮК А.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
106 (33+29+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6831 |
КЛИНДУХ Д.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6832 |
КЛИШКІН М.А. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
4 |
81 (31+18+32) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6833 |
КЛИШКО В.К. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6834 |
КЛИШКОВА Ю.В. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
7 |
120 (42+52+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6835 |
КЛІМЕНКО А.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
91 (39+21+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6836 |
КЛІМЕНКО О.О. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
4 |
126 (49+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
6837 |
КЛІМЕНКО П.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
8 |
75 (24+37+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6838 |
КЛІМЕНКО С.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6839 |
КЛІМЕНЧЕНКО В.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
73 (18+18+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6840 |
КЛІМЕНЧЕНКО М.В. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
9 |
118 (51+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6841 |
КЛІМЕНЧУК А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
92 (34+30+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6842 |
КЛІМЄНТЬЄВА В.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
64 (15+24+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6843 |
КЛІМІШИНА А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
140 (49+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6844 |
КЛІМОВ З.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
68 (15+31+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6845 |
КЛІМОВ Н.Д. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6846 |
КЛІМОВ Т.Ю. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6847 |
КЛІМОВА А.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6848 |
КЛІНДУХ В.М. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6849 |
КЛІПАТСЬКИЙ Д.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
6 |
113 (34+45+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6850 |
КЛІПІКОВ Я.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6851 |
КЛІПІКОВА В.Я. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
108 (55+9+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6852 |
КЛІСЕНКО М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6853 |
КЛІТНА А.В. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
6854 |
КЛІЦЕНКО І.Г. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6855 |
КЛІЩ Ю.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
149 (51+48+50) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6856 |
КЛОЧКО А.Д. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
80 (24+23+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6857 |
КЛОЧКО А.Р. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
71 (24+28+19) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
6858 |
КЛОЧКО Б.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
81 (39+20+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6859 |
КЛУШИНА Ї.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6860 |
КЛЮБЧЕНКО Є.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6861 |
КЛЮЄВ В.В. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
7 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6862 |
КЛЮЄВА А.Б. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
105 (31+32+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6863 |
КЛЮЄВА С.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
125 (57+18+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
6864 |
КЛЮЙ В.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
1 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6865 |
КЛЮКОВ М.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
97 (27+33+37) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6866 |
КЛЮС А.О. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
3 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6867 |
КЛЮС К.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
70 (12+30+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6868 |
КЛЮЧКО Д.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
110 (30+34+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6869 |
КЛЮЧКОВА Є.В. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
7 |
91 (30+33+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6870 |
КЛЮЧНИК А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
156 (57+39+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6871 |
КЛЮЧНИКОВ О |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
162 (60+44+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6872 |
КЛЮЧНІКОВ В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
140 (46+34+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
6873 |
КЛЮШНИК В.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
145 (51+40+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6874 |
КЛЮШНИК І.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
48 (13+19+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6875 |
КЛЮШНИК Я.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6876 |
КЛЮШНИКА Б.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
39 (12+13+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6877 |
КЛЮШНИКОВ П.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
6878 |
КЛЮШНІЧЕНКО І.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6879 |
КНИГА К.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
173 (57+58+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6880 |
КНИЖНИК М.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6881 |
КНИЖНИК С.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6882 |
КНИШ А.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
92 (30+20+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6883 |
КНИШ А.Б. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
128 (40+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6884 |
КНИШ Б.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
91 (36+21+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6885 |
КНИШ Д.Д. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
91 (42+17+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6886 |
КНИШ Д.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
74 (15+22+37) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6887 |
КНИШ Д.С. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
4 |
72 (26+20+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6888 |
КНИШ І.С. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
3 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6889 |
КНИШ К.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
146 (60+42+44) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6890 |
КНИШ О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
157 (55+54+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6891 |
КНИШ О.Д. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6892 |
КНИШ Ю.С. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
6 |
126 (43+51+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6893 |
КНИШОВ Н.М. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
4 |
76 (28+18+30) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6894 |
КНЯГНИЦЬКИЙ Т.Д. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
4 |
169 (55+54+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6895 |
КНЯЗЕВ Є.В. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
108 (27+48+33) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6896 |
КНЯЗЕВА А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
140 (60+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6897 |
КНЯЗЄВ И.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
98 (42+25+31) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6898 |
КНЯЗЄВА А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
146 (48+48+50) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
6899 |
КНЯЗЄВА В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
112 (36+24+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6900 |
КНЯЗЄВА П.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
153 (57+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6901 |
КОБА Д.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
125 (48+48+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6902 |
КОБЕЦЬ Д.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
80 (32+20+28) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
6903 |
КОБЗАР А.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6904 |
КОБЗАР А.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
79 (21+27+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6905 |
КОБЗАР А.В. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
9 |
73 (15+25+33) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6906 |
КОБЗАР А.О. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6907 |
КОБЗАР В.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
59 (24+22+13) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6908 |
КОБЗАР Д.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
4 |
145 (51+36+58) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6909 |
КОБЗАР Д.М. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6910 |
КОБЗАР Л.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6911 |
КОБЗАР Н.А. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6912 |
КОБЗАР О.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6913 |
КОБЗАР О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6914 |
КОБЗАР С.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6915 |
КОБЗАРЕНКО А.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
102 (12+60+30) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6916 |
КОБЗАРЕНКО М.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
103 (42+34+27) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
6917 |
КОБЗАРЬ С.И. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
7 |
62 (24+15+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6918 |
КОБЗЕНКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
49 (24+19+6) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
6919 |
КОБЗЕНКО В.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
64 (27+27+10) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
6920 |
КОБЗЕНКО Ю.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
6921 |
КОБИЗЬКА І.В. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
6 |
102 (43+35+24) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6922 |
КОБИЗЬКА О.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
119 (41+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
6923 |
КОБИЗЬКИЙ В.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
91 (30+43+18) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
6924 |
КОБИКЕЦЬКА Л.Я. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
82 (9+45+28) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6925 |
КОБИЛЕЦЬКА А.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6926 |
КОБИЛЕЦЬКИЙ М.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6927 |
КОБИЛЬЧЕНКО А.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6928 |
КОБИХНО В.М. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
8 |
126 (42+47+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6929 |
КОБИЧЕВА М.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6930 |
КОБКІН Д.Ю. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6931 |
КОБЛИК Д.О. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
83 (39+26+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6932 |
КОБРІН І.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
71 (21+33+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6933 |
КОБЧЕНКО М.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
118 (22+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6934 |
КОВАКА А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6935 |
КОВАКЕНКО Є.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
80 (28+26+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6936 |
КОВАЛ ЕВСЬК ИЙ О.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6937 |
КОВАЛ Є.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
127 (39+32+56) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
6938 |
КОВАЛЕВСЬКА К.С. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
7 |
67 (18+22+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6939 |
КОВАЛЕВСЬКА О.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
118 (34+34+50) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6940 |
КОВАЛЕВСЬКА С.Р. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6941 |
КОВАЛЕНКО А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
106 (47+33+26) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6942 |
КОВАЛЕНКО А.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
119 (39+32+48) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
6943 |
КОВАЛЕНКО А.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
160 (58+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6944 |
КОВАЛЕНКО А.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
83 (33+25+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6945 |
КОВАЛЕНКО А.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
109 (42+39+28) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6946 |
КОВАЛЕНКО А.В. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
122 (34+39+49) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
6947 |
КОВАЛЕНКО А.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
6 |
77 (31+23+23) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6948 |
КОВАЛЕНКО А.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6949 |
КОВАЛЕНКО А.Е. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
92 (27+32+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6950 |
КОВАЛЕНКО А.Є. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
3 |
33 (6+15+12) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6951 |
КОВАЛЕНКО А.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
109 (27+51+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6952 |
КОВАЛЕНКО А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
110 (34+30+46) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
6953 |
КОВАЛЕНКО А.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
102 (45+23+34) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6954 |
КОВАЛЕНКО А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6955 |
КОВАЛЕНКО А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
94 (26+32+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6956 |
КОВАЛЕНКО А.С. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
143 (49+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6957 |
КОВАЛЕНКО А.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
82 (25+31+26) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
6958 |
КОВАЛЕНКО Б.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
30 (12+0+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6959 |
КОВАЛЕНКО Б.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
123 (45+40+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6960 |
КОВАЛЕНКО В.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
4 |
57 (10+17+30) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
6961 |
КОВАЛЕНКО В.В. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
4 |
111 (41+38+32) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
6962 |
КОВАЛЕНКО В.В. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
1 |
122 (38+36+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6963 |
КОВАЛЕНКО В.І. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
108 (55+21+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6964 |
КОВАЛЕНКО В.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
6965 |
КОВАЛЕНКО В.К. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
148 (54+36+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6966 |
КОВАЛЕНКО В.М. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
2 |
140 (38+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
6967 |
КОВАЛЕНКО В.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
134 (42+45+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
6968 |
КОВАЛЕНКО В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
119 (49+36+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6969 |
КОВАЛЕНКО В.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
104 (30+32+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6970 |
КОВАЛЕНКО В.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
87 (24+32+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
6971 |
КОВАЛЕНКО Г.І. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
11 |
58 (18+27+13) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6972 |
КОВАЛЕНКО Г.С. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6973 |
КОВАЛЕНКО Д.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
96 (26+26+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6974 |
КОВАЛЕНКО Д.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
141 (47+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
6975 |
КОВАЛЕНКО Д.Ю. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
6976 |
КОВАЛЕНКО Є. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
6977 |
КОВАЛЕНКО Є.Б. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6978 |
КОВАЛЕНКО Є.Г. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6979 |
КОВАЛЕНКО Є.Д. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
99 (36+27+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6980 |
КОВАЛЕНКО Є.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
6981 |
КОВАЛЕНКО Є.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
6982 |
КОВАЛЕНКО І.Б. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
96 (24+32+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
6983 |
КОВАЛЕНКО І.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
112 (40+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
6984 |
КОВАЛЕНКО І.І. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
10 |
94 (33+39+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6985 |
КОВАЛЕНКО К.Є. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
90 (48+0+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
6986 |
КОВАЛЕНКО К.І. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6987 |
КОВАЛЕНКО К.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
104 (43+29+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6988 |
КОВАЛЕНКО М.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
95 (41+32+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6989 |
КОВАЛЕНКО М.В. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
136 (44+42+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
6990 |
КОВАЛЕНКО М.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
94 (36+20+38) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
6991 |
КОВАЛЕНКО М.Д. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6992 |
КОВАЛЕНКО М.М. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
6 |
78 (33+17+28) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
6993 |
КОВАЛЕНКО М.С. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
9 |
52 (15+6+31) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
6994 |
КОВАЛЕНКО М.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
136 (52+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6995 |
КОВАЛЕНКО Н.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
6996 |
КОВАЛЕНКО Н.Д. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
6997 |
КОВАЛЕНКО Н.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
6998 |
КОВАЛЕНКО Н.С. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
3 |
105 (43+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
6999 |
КОВАЛЕНКО О.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
69 (28+17+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7000 |
КОВАЛЕНКО О.В. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
98 (27+52+19) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
7001 |
КОВАЛЕНКО О.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
72 (27+13+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7002 |
КОВАЛЕНКО О.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
77 (21+28+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7003 |
КОВАЛЕНКО О.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
128 (32+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7004 |
КОВАЛЕНКО О.І. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
4 |
147 (57+38+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7005 |
КОВАЛЕНКО О.К. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
145 (48+42+55) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7006 |
КОВАЛЕНКО О.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
129 (42+50+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7007 |
КОВАЛЕНКО О.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
7008 |
КОВАЛЕНКО О.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
156 (51+49+56) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7009 |
КОВАЛЕНКО П.І. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
113 (43+38+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7010 |
КОВАЛЕНКО Р.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
7011 |
КОВАЛЕНКО Р.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
100 (21+48+31) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7012 |
КОВАЛЕНКО Р.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7013 |
КОВАЛЕНКО Р.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7014 |
КОВАЛЕНКО С.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7015 |
КОВАЛЕНКО С.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
130 (55+46+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7016 |
КОВАЛЕНКО С.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
115 (39+30+46) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7017 |
КОВАЛЕНКО С.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
110 (38+48+24) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7018 |
КОВАЛЕНКО Т.Д. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
167 (57+52+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7019 |
КОВАЛЕНКО Ю.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
96 (36+32+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7020 |
КОВАЛЕНКО Ю.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
96 (36+32+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7021 |
КОВАЛЕНКО Ю.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
91 (30+36+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7022 |
КОВАЛЕНКО Я.О. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
2 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
7023 |
КОВАЛЕНКО Я.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
159 (60+51+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7024 |
КОВАЛИК М.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
142 (50+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7025 |
КОВАЛЬ А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7026 |
КОВАЛЬ А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
46 (21+4+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7027 |
КОВАЛЬ А.Б. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
141 (42+46+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
7028 |
КОВАЛЬ А.М. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7029 |
КОВАЛЬ А.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
140 (34+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7030 |
КОВАЛЬ А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
7031 |
КОВАЛЬ В.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
115 (48+36+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7032 |
КОВАЛЬ В.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
134 (44+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7033 |
КОВАЛЬ В.О. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
3 |
94 (29+31+34) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7034 |
КОВАЛЬ В.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
110 (36+36+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7035 |
КОВАЛЬ Ж |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
82 (15+37+30) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
7036 |
КОВАЛЬ І.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
114 (48+32+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7037 |
КОВАЛЬ К.Д. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
74 (24+19+31) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7038 |
КОВАЛЬ М.Ю. |
19419 |
м. Білопілля |
Верхосульський НВК |
8 |
48 (18+14+16) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7039 |
КОВАЛЬ О. . |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7040 |
КОВАЛЬ О.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
109 (36+48+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7041 |
КОВАЛЬ О.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
59 (12+11+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7042 |
КОВАЛЬ С.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
107 (24+54+29) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7043 |
КОВАЛЬ С.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
67 (30+15+22) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7044 |
КОВАЛЬ Т.Д. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7045 |
КОВАЛЬ Ю.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
90 (36+31+23) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7046 |
КОВАЛЬ Ю.Ю. |
19419 |
м. Білопілля |
Верхосульський НВК |
5 |
47 (23+12+12) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7047 |
КОВАЛЬОВ В.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
173 (55+60+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7048 |
КОВАЛЬОВ В.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
78 (25+23+30) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
7049 |
КОВАЛЬОВ В.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7050 |
КОВАЛЬОВ Д.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
95 (42+21+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7051 |
КОВАЛЬОВ Д.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
7052 |
КОВАЛЬОВ Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7053 |
КОВАЛЬОВ Д.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7054 |
КОВАЛЬОВ Д.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
91 (22+32+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7055 |
КОВАЛЬОВ Є.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
7056 |
КОВАЛЬОВ Є.С. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
111 (41+32+38) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7057 |
КОВАЛЬОВ І.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
126 (36+55+35) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7058 |
КОВАЛЬОВ М.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
2 |
152 (56+60+36) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
7059 |
КОВАЛЬОВ Н.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
7 |
79 (24+25+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7060 |
КОВАЛЬОВ О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
69 (24+28+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7061 |
КОВАЛЬОВ О.О. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
5 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7062 |
КОВАЛЬОВ О.С. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
6 |
110 (42+34+34) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7063 |
КОВАЛЬОВ П.О. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7064 |
КОВАЛЬОВ Р.С. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
8 |
85 (30+36+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7065 |
КОВАЛЬОВА А.А. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
93 (36+39+18) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7066 |
КОВАЛЬОВА А.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
5 |
67 (24+20+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7067 |
КОВАЛЬОВА А.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
96 (32+28+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7068 |
КОВАЛЬОВА А.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
10 |
46 (12+14+20) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7069 |
КОВАЛЬОВА Д.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
128 (31+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7070 |
КОВАЛЬОВА Д.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
175 (55+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7071 |
КОВАЛЬОВА Д.С. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
11 |
35 (9+18+8) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7072 |
КОВАЛЬОВА Е.С. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
10 |
64 (15+21+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7073 |
КОВАЛЬОВА Є.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7074 |
КОВАЛЬОВА Є.Є. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7075 |
КОВАЛЬОВА К.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
131 (42+43+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7076 |
КОВАЛЬОВА К.О. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
10 |
76 (24+21+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7077 |
КОВАЛЬОВА Ю.М. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
7 |
97 (30+34+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7078 |
КОВАЛЬСЬКА Ю.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
8 |
53 (24+16+13) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7079 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Т.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
150 (50+42+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7080 |
КОВАЛЬЧУК А.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
74 (36+22+16) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
7081 |
КОВАЛЬЧУК В. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
92 (44+12+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7082 |
КОВАЛЬЧУК В.В. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
3 |
117 (47+22+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
7083 |
КОВАЛЬЧУК І.М. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
11 |
117 (33+40+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7084 |
КОВАЛЬЧУК К.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7085 |
КОВАЛЬЧУК М.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
97 (34+25+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7086 |
КОВАЛЬЧУК О.М. |
19538 |
с. Чернеччина |
Малорибицький НВК |
7 |
88 (24+40+24) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
7087 |
КОВАЛЬЧУК Ю.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
91 (30+40+21) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7088 |
КОВАНДА А.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7089 |
КОВАТЬОВА В.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7090 |
КОВАЧ К.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
4 |
107 (23+30+54) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7091 |
КОВБАСА В.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
90 (24+40+26) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
7092 |
КОВБАСА В.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
90 (24+40+26) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
7093 |
КОВБАСА Д. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
109 (32+31+46) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7094 |
КОВБАСА Д.М. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
6 |
117 (40+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7095 |
КОВБАСА І.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
4 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7096 |
КОВБАСА М.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7097 |
КОВБАСА М.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
7098 |
КОВБАСА О.В. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
6 |
84 (31+21+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7099 |
КОВБАСА О.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
72 (23+23+26) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7100 |
КОВБАСА Т.І. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7101 |
КОВБАСЕНКО К.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
80 (31+20+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7102 |
КОВБАСЕНКО Л.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
140 (40+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7103 |
КОВГАН А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
107 (33+45+29) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
7104 |
КОВГАН А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
107 (33+45+29) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
7105 |
КОВГАН А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
121 (48+34+39) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7106 |
КОВГАН А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
121 (48+34+39) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7107 |
КОВГАН В.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
137 (43+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
7108 |
КОВГАН В.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
137 (43+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
7109 |
КОВГАН Я.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
115 (42+34+39) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7110 |
КОВГАН Я.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
115 (42+34+39) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7111 |
КОВЕРЗНЄВА А.О. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
10 |
125 (24+52+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7112 |
КОВЕРЯ К.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7113 |
КОВКУТА А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
133 (54+33+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7114 |
КОВНЕР А.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
10 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7115 |
КОВНЕР Ю.О. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
10 |
65 (15+33+17) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7116 |
КОВПАК М.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
40 (9+20+11) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7117 |
КОВПАК М.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
115 (30+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7118 |
КОВПИК О.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
118 (33+46+39) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
7119 |
КОВРИГА А.Ю. |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
4 |
153 (57+36+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7120 |
КОВСЬКИЙ Д.Є. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
145 (43+46+56) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7121 |
КОВТНН К.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
111 (35+30+46) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
7122 |
КОВТОК Д.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
88 (27+30+31) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
7123 |
КОВТУН А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
50 (15+19+16) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7124 |
КОВТУН А.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
87 (41+34+12) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7125 |
КОВТУН А.О. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
123 (46+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7126 |
КОВТУН А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
131 (48+48+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7127 |
КОВТУН А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
106 (29+27+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7128 |
КОВТУН А.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7129 |
КОВТУН А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
7130 |
КОВТУН Б.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
3 |
94 (46+38+10) |
|
С1 |
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
7131 |
КОВТУН В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
155 (57+42+56) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7132 |
КОВТУН В.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
101 (30+40+31) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7133 |
КОВТУН В.П. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
7134 |
КОВТУН В.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
101 (24+48+29) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7135 |
КОВТУН Д.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
130 (45+37+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7136 |
КОВТУН І.А. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
89 (26+35+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7137 |
КОВТУН Н.А. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
76 (30+25+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7138 |
КОВТУН Н.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
135 (49+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7139 |
КОВТУН О.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
155 (51+44+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7140 |
КОВТУН Р.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7141 |
КОВТУН С.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
7142 |
КОВТУН Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
121 (45+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7143 |
КОВТУН Ю.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7144 |
КОВТУН Ю.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
161 (52+49+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7145 |
КОВТУНЕНКО В.О. |
19438 |
м. Білопілля |
Коршачинська ЗОШ |
3 |
123 (25+38+60) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
7146 |
КОВТУНЕНКО Є.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
9 |
121 (39+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
7147 |
КОВТУНЕНКО М.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
7148 |
КОВТУНОВ П.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
98 (24+39+35) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7149 |
КОВТУНЯК В.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7150 |
КОВТУУН Д.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7151 |
КОВТХНЕНКОО Р.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7152 |
КОВШ М.М. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
7 |
118 (48+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7153 |
КОВШАР А.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
6 |
76 (25+25+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7154 |
КОВШАР В.С. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
4 |
137 (51+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
7155 |
КОВШАР І.М. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
5 |
148 (57+46+45) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7156 |
КОВШАР Р.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
75 (36+23+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7157 |
КОВШИК А.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
34 (3+8+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7158 |
КОВЯР В.М. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7159 |
КОГУТ Я.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7160 |
КОДЕНЦОВА А.Д. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
4 |
65 (25+10+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7161 |
КОЖЕМЯКІНА Д.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
70 (21+29+20) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
7162 |
КОЖЕМЯКІНА М.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7163 |
КОЖУХОВА К.Є. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
164 (58+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7164 |
КОЖУШКО А.П. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
130 (54+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7165 |
КОЖУШКО А.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
90 (27+37+26) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7166 |
КОЖУШКО В.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7167 |
КОЖУШКО М.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
64 (22+24+18) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7168 |
КОЖУШКО Р.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
105 (51+26+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7169 |
КОЖУШНИЙ Є.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
92 (40+21+31) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
7170 |
КОЗАК В.М. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
7 |
50 (18+20+12) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7171 |
КОЗАК В.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
10 |
53 (12+11+30) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7172 |
КОЗАКОВСЬКИЙ Я.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
133 (51+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7173 |
КОЗАКЮ Д.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
4 |
119 (47+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
7174 |
КОЗАРЕЗОВА Д.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7175 |
КОЗАЦЬКА А.Є. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
114 (35+39+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7176 |
КОЗАЧЕВСЬКА Є.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7177 |
КОЗАЧЕНКО О.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
137 (48+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7178 |
КОЗАЧОК А.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7179 |
КОЗАЧОК Д.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
85 (30+33+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7180 |
КОЗАЧОК К.В. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
4 |
76 (24+26+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7181 |
КОЗАЧОК Ю.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7182 |
КОЗЕЛ А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
38 (6+19+13) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7183 |
КОЗЕЛ О.І. |
19526 |
м. Глухів |
Перемозький НВК |
8 |
141 (36+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7184 |
КОЗЕНКО А.Б. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
139 (49+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7185 |
КОЗЕНКО М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
158 (50+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7186 |
КОЗЕРОД Д.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
68 (27+20+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7187 |
КОЗЄЄВА Я.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
101 (30+40+31) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7188 |
КОЗИНЕЦЬ А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
112 (45+29+38) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7189 |
КОЗИНЕЦЬ В.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
11 |
127 (27+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
7190 |
КОЗИНЕЦЬ Д.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
88 (36+36+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7191 |
КОЗИНЕЦЬ К.М. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
3 |
141 (47+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
7192 |
КОЗИНЕЦЬ О.М. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
2 |
116 (32+36+48) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
7193 |
КОЗИНЕЦЬ С.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
98 (38+28+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7194 |
КОЗИНЕЦЬ Т.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
133 (39+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7195 |
КОЗИНСЬКА П.С. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
104 (26+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7196 |
КОЗИР Є.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
170 (58+54+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7197 |
КОЗИР М.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
98 (34+35+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7198 |
КОЗИР Р.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7199 |
КОЗИРІН Р.Д. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
21 (9+0+12) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7200 |
КОЗИРЬ А.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
161 (51+60+50) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7201 |
КОЗИРЬ О.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
166 (60+54+52) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7202 |
КОЗІН І.Д. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
8 |
121 (42+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7203 |
КОЗІНЦЕВА К.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7204 |
КОЗЛЕНКО Д.А. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
116 (54+48+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7205 |
КОЗЛЕНКО М.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7206 |
КОЗЛОВ А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
132 (45+50+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7207 |
КОЗЛОВ А.І. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
5 |
93 (34+30+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7208 |
КОЗЛОВ В.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
50 (21+9+20) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7209 |
КОЗЛОВ Ї.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7210 |
КОЗЛОВ К.С. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7211 |
КОЗЛОВ О.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
71 (30+22+19) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7212 |
КОЗЛОВ С.М. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
11 |
37 (15+16+6) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7213 |
КОЗЛОВА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7214 |
КОЗЛОВА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7215 |
КОЗЛОВА В.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
133 (54+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7216 |
КОЗЛОВА В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7217 |
КОЗЛОВА Д.С. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
7 |
76 (30+29+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7218 |
КОЗЛОВА Є.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7219 |
КОЗЛОВА І.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
147 (45+44+58) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7220 |
КОЗЛОВА К.Т. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
43 (18+12+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7221 |
КОЗЛОВА Н.І. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
10 |
74 (15+39+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7222 |
КОЗЛОВА Н.Л. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
11 |
85 (21+33+31) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7223 |
КОЗЛОВА О.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
96 (27+30+39) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7224 |
КОЗЛОВА Т.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
87 (34+27+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7225 |
КОЗЛОВА Я.А. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
2 |
116 (32+24+60) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
7226 |
КОЗЛОВСЬКА А.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
11 |
46 (3+24+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7227 |
КОЗЛОВСЬКИЙ Г.Б. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
7228 |
КОЗОДАВ М.Ю. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
6 |
23 (11+8+4) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7229 |
КОЗОЛУП В.Ю. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
4 |
116 (49+29+38) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7230 |
КОЗОЛУП Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
159 (51+56+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7231 |
КОЗОЛУП К.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
71 (9+36+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7232 |
КОЗОЛУП К.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7233 |
КОЗУБ Д.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
80 (24+32+24) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7234 |
КОЗУПИЦЯ В.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
5 |
71 (16+24+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7235 |
КОЗЬМЕНКО В.И. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7236 |
КОЗЬМЕНКО І.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
99 (24+38+37) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7237 |
КОЗЬМЕНКО К.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
82 (34+16+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7238 |
КОЗЬМЕНКО М.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
113 (36+38+39) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7239 |
КОЗЮЛЯ В.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
113 (45+38+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7240 |
КОЗЮЛЯ Р.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7241 |
КОЗЮРА Д. |
19554 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 1 |
6 |
131 (52+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
7242 |
КОЗЮРА М.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
129 (45+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7243 |
КОЙВАЦЕВА С.О. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
128 (47+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7244 |
КОКОТІНА А.Ю. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
90 (40+26+24) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7245 |
КОКОТІНА Я.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
86 (27+37+22) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7246 |
КОКШАРОВ Р.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7247 |
КОЛБАСА А.Ю. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
7 |
105 (36+43+26) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7248 |
КОЛБАСА В.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
7 |
78 (36+28+14) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7249 |
КОЛБУНОВ В.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
83 (15+33+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7250 |
КОЛГАНОВА |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
80 (32+20+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7251 |
КОЛДОВСЬКА Є.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
7 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7252 |
КОЛДОВСЬКА М.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
77 (21+29+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7253 |
КОЛДОВСЬКА С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7254 |
КОЛДОМАСОВ М.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7255 |
КОЛДУНЕНКО В.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
55 (15+25+15) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7256 |
КОЛЕРНИК А.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
119 (48+25+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7257 |
КОЛЕСНИК А.А. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7258 |
КОЛЕСНИК А.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7259 |
КОЛЕСНИК А.М. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
2 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7260 |
КОЛЕСНИК А.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (49+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
7261 |
КОЛЕСНИК Б.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
139 (48+37+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7262 |
КОЛЕСНИК В.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7263 |
КОЛЕСНИК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7264 |
КОЛЕСНИК В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7265 |
КОЛЕСНИК В.Р. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
96 (34+29+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7266 |
КОЛЕСНИК В.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
127 (33+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7267 |
КОЛЕСНИК Д.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
3 |
145 (51+36+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7268 |
КОЛЕСНИК Є.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
62 (30+14+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7269 |
КОЛЕСНИК Є.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7270 |
КОЛЕСНИК К.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7271 |
КОЛЕСНИК М.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
6 |
74 (34+23+17) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7272 |
КОЛЕСНИК М.М. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
9 |
121 (24+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7273 |
КОЛЕСНИК О.Е. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
26 (18+3+5) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7274 |
КОЛЕСНИК О.Е. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
26 (18+3+5) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7275 |
КОЛЕСНИК Ю.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
54 (9+28+17) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7276 |
КОЛЕСНИКОВ Д. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7277 |
КОЛЕСНИКОВ К.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
126 (49+33+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7278 |
КОЛЕСНИКОВ Т.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7279 |
КОЛЕСНИКОВА В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
79 (25+28+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7280 |
КОЛЕСНИКОВА М.І. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
136 (60+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7281 |
КОЛЕСНИЧЕНКО І.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7282 |
КОЛЕСНІК В.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7283 |
КОЛЕСНІК М.М. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
10 |
79 (39+10+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7284 |
КОЛЕСНІКОВ А.М. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
4 |
83 (34+23+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7285 |
КОЛЕСНІКОВА К.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7286 |
КОЛЕСНІКОВА Л.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
136 (39+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7287 |
КОЛЕСНІЧЕНКО Д.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
97 (34+37+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7288 |
КОЛЕСНІЧЕНКО О.Є. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
120 (45+29+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
7289 |
КОЛЕСНІЧЕНКО С.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
162 (57+45+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7290 |
КОЛЕСНК Ю.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7291 |
КОЛЕСО В.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
7292 |
КОЛЕСОВА А.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
137 (39+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7293 |
КОЛЄСНІК А.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
7 |
86 (36+24+26) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7294 |
КОЛЄСНІК А.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7295 |
КОЛЄСНІК Б.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
158 (57+43+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7296 |
КОЛЄСНІК І.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7297 |
КОЛЄСНІК М.В. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
8 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7298 |
КОЛЄСНІК О.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
119 (49+32+38) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
7299 |
КОЛЄСНІК Ю.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7300 |
КОЛЄСНІЧЕНКО К.Є. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
167 (57+60+50) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7301 |
КОЛИШКІН І.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7302 |
КОЛІВЕР М.О. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
8 |
71 (24+28+19) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7303 |
КОЛІЄНКО К.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
81 (28+23+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7304 |
КОЛІСНИК В.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
131 (36+45+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
7305 |
КОЛІСНИК Д.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7306 |
КОЛІСНИК Є.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7307 |
КОЛІСНИК Л.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7308 |
КОЛІСНИК М.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
97 (42+25+30) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7309 |
КОЛІСНИК Н.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
95 (15+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
7310 |
КОЛІСНИК С.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
66 (6+36+24) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7311 |
КОЛІСНИК Я.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
69 (18+18+33) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7312 |
КОЛІСНІЧЕНКО А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7313 |
КОЛІСНІЧЕНКО А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
94 (25+35+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7314 |
КОЛІСНІЧЕНКО І.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
135 (45+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7315 |
КОЛІСНІЧЕНКО К.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7316 |
КОЛІСНІЧЕНКО С.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7317 |
КОЛІУШКО К. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7318 |
КОЛКУТІН Ю.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
156 (56+48+52) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7319 |
КОЛНОГУЗ А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
59 (6+28+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7320 |
КОЛОБИЛІН Л.В. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
7 |
132 (42+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7321 |
КОЛОБИЛІНА А.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
77 (25+28+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7322 |
КОЛОДА М.Д. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
2 |
102 (18+36+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7323 |
КОЛОДИЧ А.В. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7324 |
КОЛОДИЧ Ю. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7325 |
КОЛОДКА А.Р. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
87 (28+22+37) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7326 |
КОЛОДКА М.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7327 |
КОЛОДОЧКІНА О.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
89 (21+42+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7328 |
КОЛОДЯЖНА А.Л. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
144 (43+41+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7329 |
КОЛОДЯЖНА В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
175 (57+58+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7330 |
КОЛОДЯЖНА В.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7331 |
КОЛОДЯЖНА К.Р. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
76 (23+24+29) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7332 |
КОЛОДЯЖНА К.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
3 |
101 (43+26+32) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7333 |
КОЛОДЯЖНА Ю.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
122 (38+36+48) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7334 |
КОЛОДЯЖНИЙ А.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
128 (54+25+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7335 |
КОЛОДЯЖНИЙ В. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7336 |
КОЛОДЯЖНИЙ В.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7337 |
КОЛОДЯЖНИЙ Г. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
3 |
160 (58+42+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7338 |
КОЛОДЯЖНИЙ Д.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
95 (31+24+40) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7339 |
КОЛОДЯЖНИЙ Є.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7340 |
КОЛОДЯЖНИЙ Є.Л. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
107 (36+42+29) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7341 |
КОЛОДЯЖНИЙ М.М. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7342 |
КОЛОДЯЖНИЙ М.О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
7 |
127 (36+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7343 |
КОЛОДЯЖНИЙ С.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
9 |
65 (39+20+6) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7344 |
КОЛОДЯЖНИЙ Я.І. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7345 |
КОЛОДЯЖНОЇ А.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
109 (60+31+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7346 |
КОЛОМЄЙЧУК Я. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
139 (54+25+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7347 |
КОЛОМІЕЦЬ А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
100 (40+28+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7348 |
КОЛОМІЕЦЬ А.О. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
106 (33+35+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7349 |
КОЛОМІЄЦЬ А.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
93 (21+50+22) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7350 |
КОЛОМІЄЦЬ А.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
70 (24+29+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7351 |
КОЛОМІЄЦЬ А.Г. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
145 (49+54+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7352 |
КОЛОМІЄЦЬ А.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
111 (43+30+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7353 |
КОЛОМІЄЦЬ А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
152 (38+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7354 |
КОЛОМІЄЦЬ В.А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
8 |
53 (12+19+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7355 |
КОЛОМІЄЦЬ В.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
149 (48+45+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7356 |
КОЛОМІЄЦЬ В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
95 (42+32+21) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7357 |
КОЛОМІЄЦЬ В.Д. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
6 |
119 (29+46+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7358 |
КОЛОМІЄЦЬ Д. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
85 (15+42+28) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
7359 |
КОЛОМІЄЦЬ Д. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
85 (15+42+28) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
7360 |
КОЛОМІЄЦЬ Д.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
65 (21+33+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7361 |
КОЛОМІЄЦЬ Д.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
82 (16+24+42) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
7362 |
КОЛОМІЄЦЬ Д.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
163 (57+46+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7363 |
КОЛОМІЄЦЬ Д.Л. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
107 (35+30+42) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
7364 |
КОЛОМІЄЦЬ Е.Б. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
135 (53+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7365 |
КОЛОМІЄЦЬ Є.А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
7 |
53 (18+25+10) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7366 |
КОЛОМІЄЦЬ Є.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7367 |
КОЛОМІЄЦЬ І.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7368 |
КОЛОМІЄЦЬ К.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
75 (15+27+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7369 |
КОЛОМІЄЦЬ К.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
8 |
154 (48+57+49) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7370 |
КОЛОМІЄЦЬ К.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
74 (36+14+24) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7371 |
КОЛОМІЄЦЬ Л.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
10 |
69 (21+22+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7372 |
КОЛОМІЄЦЬ М.В. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
143 (45+40+58) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
7373 |
КОЛОМІЄЦЬ М.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7374 |
КОЛОМІЄЦЬ М.Г. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7375 |
КОЛОМІЄЦЬ Н.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
127 (35+38+54) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7376 |
КОЛОМІЄЦЬ Н.С. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7377 |
КОЛОМІЄЦЬ ОВ. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
68 (20+36+12) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7378 |
КОЛОМІЄЦЬ П.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
126 (48+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7379 |
КОЛОМІЄЦЬ Ю.В. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
11 |
92 (21+29+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7380 |
КОЛОМІЙЧЕНКО І.В. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
9 |
102 (27+39+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7381 |
КОЛОНІНА А.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
128 (48+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7382 |
КОЛОНТАЄВСЬКИЙ В.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7383 |
КОЛОС А.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
130 (33+49+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
7384 |
КОЛОС В.О. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
125 (51+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
7385 |
КОЛОСКОВ Н.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7386 |
КОЛОСНІКОВА Д.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7387 |
КОЛОСОК А.А. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
5 |
138 (41+45+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7388 |
КОЛОСОК В.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
104 (20+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7389 |
КОЛОТИЛО І.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7390 |
КОЛОТОВА С.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
113 (39+32+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7391 |
КОЛОТУША В.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7392 |
КОЛОТУША В.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
79 (36+24+19) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
7393 |
КОЛОТУША В.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7394 |
КОЛОТУША В.І. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7395 |
КОЛОТУША М.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
61 (3+33+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7396 |
КОЛОТУША Н.І. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
115 (43+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7397 |
КОЛОТУША Я.В. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7398 |
КОЛОШИН Д.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
35 (18+9+8) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7399 |
КОЛОШИН М.В. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
8 |
91 (36+24+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7400 |
КОЛПАКОВ М.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7401 |
КОЛПАКОВА Н.С. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
11 |
55 (15+28+12) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7402 |
КОЛТУНОВА Д.І. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
5 |
95 (34+21+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7403 |
КОЛЬЧЕНКО А.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
108 (37+30+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7404 |
КОЛЬЧЕНКО В.Р. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7405 |
КОЛЬЧЕНКО Д.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7406 |
КОЛЬЧЕНКО Н.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
11 |
104 (27+35+42) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
7407 |
КОЛЬЧЕНКО О.Р. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
9 |
108 (39+41+28) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7408 |
КОЛЬЧЕНКО Р.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
62 (24+10+28) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7409 |
КОЛЮКА А.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
31 (12+8+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7410 |
КОЛЯДА А.Ю. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
96 (25+35+36) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
7411 |
КОЛЯДА В.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7412 |
КОЛЯДА О.С. |
19539 |
с. Чернеччина |
Мезенівський НВК |
9 |
90 (3+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
7413 |
КОЛЯДА Р.А. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
136 (52+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7414 |
КОМАНДИР О.В. |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
9 |
81 (27+29+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7415 |
КОМАНОВА Д.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
148 (42+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
7416 |
КОМАР А.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
50 (9+24+17) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7417 |
КОМАР З.П. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
2 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7418 |
КОМАР Н.М. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
4 |
87 (35+18+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7419 |
КОМАР О.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
7420 |
КОМАР С.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7421 |
КОМАРЕЦЬКИЙ М.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
127 (48+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7422 |
КОМАРИЦЬКА Д.О. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
4 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7423 |
КОМАРИЦЬКИЙ П.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
130 (38+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7424 |
КОМАРОВ Є.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7425 |
КОМАРОВА В.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
75 (19+20+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7426 |
КОМАРОВА Д.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
103 (37+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7427 |
КОМАРОВА Є.Ю. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7428 |
КОМАРОВА К.В. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7429 |
КОМАРОВА М.Є. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
109 (36+48+25) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7430 |
КОМАРОВА Н.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
115 (43+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7431 |
КОМАРОВИЧ А.С. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
124 (60+38+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7432 |
КОМЕНДАНТ В.А. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7433 |
КОМЕНДАНТ Ю.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
54 (18+19+17) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7434 |
КОМЕНДАНТ Ю.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
89 (27+33+29) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7435 |
КОМИШЕНЕЦЬ В.М. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
93 (18+35+40) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
7436 |
КОМІН В.Д. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
8 |
128 (48+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
7437 |
КОМІС А.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
108 (32+34+42) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7438 |
КОМІСАР А.С. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
6 |
69 (15+20+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7439 |
КОМІСАР П.О. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
8 |
88 (42+15+31) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7440 |
КОМІСАР Р.В. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7441 |
КОМІСАР Т.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
123 (51+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7442 |
КОМІСАРОВ Д.Р. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
91 (33+33+25) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
7443 |
КОМЛИК А.І. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7444 |
КОМОВ В.П. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7445 |
КОМОВ М.О. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
4 |
94 (42+32+20) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7446 |
КОМОВА А.Д. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7447 |
КОМОВА А.М. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
7 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7448 |
КОМОРНИЙ Д. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
127 (53+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7449 |
КОНАШКОВА А.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
57 (18+19+20) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7450 |
КОНВІСАР А.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
7 |
146 (54+48+44) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7451 |
КОНВІСАР А.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
145 (42+45+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7452 |
КОНВІСАР В.Р. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
3 |
131 (51+20+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7453 |
КОНВІСАР Т.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7454 |
КОНДРАТ Б.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
136 (53+33+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7455 |
КОНДРАТЕНКО А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
129 (51+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
7456 |
КОНДРАТЕНКО А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
62 (21+21+20) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7457 |
КОНДРАТЕНКО А.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
11 |
147 (39+51+57) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7458 |
КОНДРАТЕНКО А.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
4 |
84 (34+20+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7459 |
КОНДРАТЕНКО Д.В. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
2 |
82 (22+24+36) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7460 |
КОНДРАТЕНКО Д.С. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7461 |
КОНДРАТЕНКО Д.Ю. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7462 |
КОНДРАТЕНКО Є.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7463 |
КОНДРАТЕНКО Є.Я. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
2 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7464 |
КОНДРАТЕНКО Р.І. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7465 |
КОНДРАТЕНКО С.С. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7466 |
КОНДРАТЕНКО Т.В. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
10 |
57 (0+24+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7467 |
КОНДРАТЕНКО Т.Ю. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
7 |
56 (18+17+21) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7468 |
КОНДРАТЮК Д.В. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
5 |
63 (24+24+15) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7469 |
КОНДРАХОВ І.М. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
6 |
105 (34+34+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7470 |
КОНДРАШОВА А.С. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
8 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7471 |
КОНДРАШОВА Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
97 (43+14+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7472 |
КОНДРУЖ ДВ. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
77 (30+26+21) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
7473 |
КОНДРУХ А.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7474 |
КОНДРУХ Є.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
126 (30+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
7475 |
КОНДУС О.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
119 (47+46+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7476 |
КОНЕВ Н.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
26 (20+0+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7477 |
КОНЕВА А.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
73 (21+22+30) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7478 |
КОНЕВА В.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7479 |
КОНЕГА А.Р. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
32 (24+8+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
7480 |
КОНЕЧНИЙ І.Д. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
34 (22+0+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7481 |
КОНЕЧНИЙ М.Д. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
66 (12+36+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7482 |
КОНЄВ Д.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
5 |
73 (17+15+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7483 |
КОНЄВ Д.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
107 (27+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7484 |
КОНЄВА А.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
85 (21+33+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7485 |
КОНЄВА М.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
56 (6+6+44) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7486 |
КОНЄВА О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
66 (18+29+19) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7487 |
КОНЄВА Ю.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
111 (21+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
7488 |
КОНИК В.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
99 (42+17+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
7489 |
КОНИК В.М. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
8 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7490 |
КОНИК В.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7491 |
КОНИК С.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7492 |
КОНИК Т.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7493 |
КОННЕНКО О.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7494 |
КОНОВАЛ І.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
123 (39+46+38) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7495 |
КОНОВАЛ М.М. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7496 |
КОНОВАЛ С.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
98 (36+42+20) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
7497 |
КОНОВАЛ Я.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
72 (21+28+23) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7498 |
КОНОВАЛЕНКО А.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7499 |
КОНОВАЛЕНКО А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
93 (40+28+25) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7500 |
КОНОВАЛЕНКО І.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
108 (60+0+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7501 |
КОНОВАЛЕНКО К.С. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
2 |
74 (32+12+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7502 |
КОНОВАЛЕНКО О.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
120 (60+24+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7503 |
КОНОВАЛОВ А.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
48 (3+11+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7504 |
КОНОВАЛОВА А.Р. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7505 |
КОНОЗ А.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
7506 |
КОНОЗ М.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7507 |
КОНОНЕНКО А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7508 |
КОНОНЕНКО В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
53 (27+11+15) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7509 |
КОНОНЕНКО В.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
143 (57+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
7510 |
КОНОНЕНКО В.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7511 |
КОНОНЕНКО Є.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7512 |
КОНОНЕНКО Є.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
69 (9+33+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7513 |
КОНОНЕНКО Є.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7514 |
КОНОНЕНКО К.М. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
5 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7515 |
КОНОНЕНКО О.М. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
7 |
100 (36+22+42) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
7516 |
КОНОНЕНКО С.Р. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
129 (41+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
7517 |
КОНОНЕНКО С.Р. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
103 (41+26+36) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
7518 |
КОНОНЕНКО Ю.Р. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
2 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7519 |
КОНОНЕЦЬ В.С. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
9 |
140 (51+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7520 |
КОНОНЕЦЬ І.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
132 (39+53+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7521 |
КОНОНОВ В.М. |
19525 |
м. Глухів |
Яструбчанський НВК |
7 |
136 (48+49+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7522 |
КОНОНОВ К.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7523 |
КОНОНОВ М.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7524 |
КОНОНОВ О.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7525 |
КОНОНЧУК Н.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
110 (46+26+38) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7526 |
КОНОНЮН Д.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
68 (24+25+19) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7527 |
КОНОПЕЛЬКО Д.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
68 (18+19+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7528 |
КОНОПЛЕНКО В.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
56 (14+12+30) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7529 |
КОНОПЛЕНКО К.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
62 (18+37+7) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7530 |
КОНОПЛЄНКО К.Д. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
8 |
81 (24+25+32) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7531 |
КОНОПЛЬОВ С.А. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
49 (18+19+12) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
7532 |
КОНОПЛЯ А.О. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7533 |
КОНОПЛЯ Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7534 |
КОНОПЛЯНИК М.І. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
87 (36+28+23) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7535 |
КОНОПЛЯНЧЕНКО Д.Є. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
102 (36+34+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7536 |
КОНСТАНЖИ А.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
64 (36+4+24) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7537 |
КОНСТАНТІНОВ М.Д. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
131 (42+33+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7538 |
КОНТАРЬОВА Т.І. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
95 (30+29+36) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7539 |
КОНШИНА К.Г. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
154 (60+45+49) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7540 |
КОНЬКО Є.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7541 |
КОНЬКО М.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
11 |
85 (33+26+26) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
7542 |
КОНЮХ В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7543 |
КОНЮХОВ О.М. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
11 |
147 (33+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7544 |
КОНЮХОВА А.Г. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
4 |
124 (44+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7545 |
КОНЮХОВА А.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
36 (11+15+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7546 |
КОНЮХОВА М.С. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
8 |
71 (24+28+19) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7547 |
КОНЯЄВА Д.Р. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
7548 |
КОНЯЄВА П.С. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
84 (30+17+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7549 |
КОНЯЄВА Ю.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
103 (48+21+34) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7550 |
КОНЯХИН С.В. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
4 |
103 (39+30+34) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7551 |
КОПАНИЦЯ В.О. |
19535 |
с. Чернеччина |
Бранцівський НВК |
6 |
112 (39+39+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7552 |
КОПЕЙКО Б.Г. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
3 |
153 (53+42+58) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7553 |
КОПИЛ А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7554 |
КОПИЛ К.А. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7555 |
КОПИЛ П.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
6 |
109 (26+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
7556 |
КОПИЛЕВИЧ А.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
8 |
67 (30+16+21) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7557 |
КОПИЛОВ Р.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
95 (33+35+27) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7558 |
КОПИТІНА В.М. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
7 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
7559 |
КОПИТІНА Т.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
111 (47+34+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7560 |
КОПИТЧАК Е.М. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
6 |
113 (37+41+35) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7561 |
КОПИЦЯ А.О. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7562 |
КОПИЦЯ А.Ю. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
147 (48+42+57) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7563 |
КОПИЦЯ В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
61 (15+7+39) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7564 |
КОПИЦЯ К.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
65 (23+22+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7565 |
КОПЛИК ЗГ. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
78 (26+29+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7566 |
КОПЛИК Ю.А. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
7 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7567 |
КОПОТЬ В.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
11 |
97 (27+39+31) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7568 |
КОПУНОВ В.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
93 (24+49+20) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7569 |
КОПЦЕВА С.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7570 |
КОПЧУК В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7571 |
КОПША А.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
125 (51+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7572 |
КОРАБЕЛЬСЬКА А.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
7 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7573 |
КОРАБЕЛЬСЬКА А.Р. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7574 |
КОРАБЕЛЬСЬКА О.К. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
105 (43+36+26) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
7575 |
КОРАБЕЛЬСЬКА П.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
9 |
70 (21+27+22) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7576 |
КОРАБЕЛЬСЬКИЙ А.А. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
62 (12+25+25) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7577 |
КОРАБЕЛЬСЬКИЙ К.Г. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
124 (54+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7578 |
КОРДЮК Д.С. |
19419 |
м. Білопілля |
Верхосульський НВК |
6 |
82 (28+19+35) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7579 |
КОРДЮК О.С. |
19419 |
м. Білопілля |
Верхосульський НВК |
4 |
45 (17+24+4) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7580 |
КОРДЮКОВА К.Д. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
157 (57+54+46) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7581 |
КОРЕНЕВ М.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
49 (9+14+26) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7582 |
КОРЕНЕВ Р.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7583 |
КОРЕНЕВА А.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7584 |
КОРЕНЄВ І.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7585 |
КОРЕНЄВА М.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
127 (51+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7586 |
КОРЕНЧУК В.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7587 |
КОРЕЦЬ К.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
167 (58+51+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7588 |
КОРЕЦЬКА О.А. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
3 |
66 (28+32+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7589 |
КОРЖ А.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
7590 |
КОРЖ В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
9 |
65 (27+25+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7591 |
КОРЖ В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
139 (46+41+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
7592 |
КОРЖ В.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7593 |
КОРЖ В.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7594 |
КОРЖ В.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
7595 |
КОРЖ Д.С. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
5 |
156 (51+51+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7596 |
КОРЖ М.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
88 (33+20+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7597 |
КОРЖ М.С. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
6 |
69 (8+19+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7598 |
КОРЖ Я.П. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
8 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7599 |
КОРЖАВІНА О.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
78 (15+23+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7600 |
КОРЖИЛОВА А.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
118 (38+38+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7601 |
КОРЖОВ Д.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7602 |
КОРЖОВА Л.М. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
9 |
66 (15+27+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7603 |
КОРЗУН К.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7604 |
КОРИСТІН В.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
86 (21+31+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7605 |
КОРИТІНА О.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
7 |
87 (36+18+33) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7606 |
КОРИТНИК Є.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
139 (51+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7607 |
КОРИТНИК І.Ю. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
10 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7608 |
КОРИТНИК С.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
10 |
135 (39+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7609 |
КОРИТНІК Д.Ю. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
110 (36+37+37) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7610 |
КОРИТЧЕНКО А.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
113 (33+46+34) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
7611 |
КОРИТЧЕНКО А.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
6 |
98 (42+31+25) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7612 |
КОРИТЧЕНКО М.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7613 |
КОРИТЧЕНКО С.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
7614 |
КОРІНЧЕНКО О.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7615 |
КОРКІШКО А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
115 (42+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
7616 |
КОРКІШКО Н.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
131 (30+51+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
7617 |
КОРМІЛЕЦЬ М.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
41 (18+9+14) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7618 |
КОРНЄЄВ Д.Р. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
100 (37+29+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7619 |
КОРНЄЄНКО І.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
148 (28+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7620 |
КОРНІЄНКО А |
19438 |
м. Білопілля |
Коршачинська ЗОШ |
4 |
92 (23+37+32) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7621 |
КОРНІЄНКО А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
126 (42+46+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7622 |
КОРНІЄНКО А.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
8 |
92 (30+29+33) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7623 |
КОРНІЄНКО В.І. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
133 (46+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
7624 |
КОРНІЄНКО В.М. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
133 (45+51+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7625 |
КОРНІЄНКО В.Ю. |
19438 |
м. Білопілля |
Коршачинська ЗОШ |
3 |
44 (6+14+24) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7626 |
КОРНІЄНКО Д.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7627 |
КОРНІЄНКО Д.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
105 (27+28+50) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
7628 |
КОРНІЄНКО Д.С. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
8 |
138 (48+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7629 |
КОРНІЄНКО Д.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
73 (12+28+33) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7630 |
КОРНІЄНКО Д.Ю. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
7631 |
КОРНІЄНКО Є.М. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7632 |
КОРНІЄНКО Є.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
1 |
152 (56+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7633 |
КОРНІЄНКО І.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
111 (37+34+40) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
7634 |
КОРНІЄНКО І.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7635 |
КОРНІЄНКО К.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
58 (18+16+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7636 |
КОРНІЄНКО К.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
123 (35+36+52) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7637 |
КОРНІЄНКО К.Р. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7638 |
КОРНІЄНКО М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7639 |
КОРНІЄНКО О.А. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
7 |
113 (36+40+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7640 |
КОРНІЄНКО О.Г. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
82 (22+23+37) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7641 |
КОРНІЄНКО П.С. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
8 |
112 (42+43+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7642 |
КОРНІЄНКО Т.Р. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
154 (51+49+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7643 |
КОРНІЙЧУК П.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
120 (33+39+48) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
7644 |
КОРНІЙЧУК П.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
120 (33+39+48) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
7645 |
КОРНУХ В.К. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
111 (36+27+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7646 |
КОРНУХ Д.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7647 |
КОРНУХ Ю.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
126 (36+57+33) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
7648 |
КОРНЮШИНА В.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7649 |
КОРОБЕЙНИК Я.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
121 (37+30+54) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7650 |
КОРОБЕЦЬ Е.Є. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7651 |
КОРОБКА А.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7652 |
КОРОБКА Є.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7653 |
КОРОБКА Є.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7654 |
КОРОБКА К.Є. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
98 (39+31+28) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7655 |
КОРОБКА Л.В. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
9 |
42 (9+20+13) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7656 |
КОРОБКА С.Р. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
124 (52+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7657 |
КОРОБКІНА А.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
3 |
93 (37+24+32) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7658 |
КОРОБКО О.С. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
4 |
110 (33+35+42) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
7659 |
КОРОБЧЕНКО Є.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7660 |
КОРОВАЙ А.Є. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
143 (49+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7661 |
КОРОВАЙ Н.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
118 (33+46+39) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
7662 |
КОРОВАЙ С.К. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
121 (42+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7663 |
КОРОВНІЧЕНКО Є.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7664 |
КОРОВЧЕНКО Х.Д. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
7 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7665 |
КОРОВЯКОВ В.В. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
112 (34+30+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7666 |
КОРОВЯКОВСЬКА Г.С. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
113 (43+34+36) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7667 |
КОРОВЯКОВСЬКА М.В. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
125 (43+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
7668 |
КОРОВЯКОВСЬКИЙ С.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
80 (26+12+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7669 |
КОРОЛЕВСЬКА А.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
105 (43+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
7670 |
КОРОЛЕВСЬКА А.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7671 |
КОРОЛЕВСЬКИЙ М |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
53 (18+2+33) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7672 |
КОРОЛЬ А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
7673 |
КОРОЛЬ А.М. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
5 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
7674 |
КОРОЛЬ А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
134 (43+51+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7675 |
КОРОЛЬ В.Г. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7676 |
КОРОЛЬ В.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
88 (35+29+24) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7677 |
КОРОЛЬ Є.М. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
111 (39+32+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7678 |
КОРОЛЬ Є.М. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
11 |
109 (27+54+28) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
7679 |
КОРОЛЬ І.Р. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
149 (51+46+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7680 |
КОРОЛЬ К.О. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
6 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7681 |
КОРОЛЬ М.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
3 |
117 (55+26+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7682 |
КОРОЛЬ Р.Г. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
89 (36+37+16) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7683 |
КОРОЛЬ Т.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
88 (21+33+34) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7684 |
КОРОЛЬОВ А.В. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
7 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
7685 |
КОРОЛЬОВА М.І. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7686 |
КОРОЛЬОВА П.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
93 (39+20+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7687 |
КОРОЛЬОВА Ю.М. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
151 (57+48+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7688 |
КОРОПЕЦЬ А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7689 |
КОРОПЕЦЬ Є.І. |
19427 |
м. Білопілля |
Ободівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
143 (51+42+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
7690 |
КОРОПЕЦЬ І.К. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
96 (36+31+29) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7691 |
КОРОПОВ М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7692 |
КОРОСТІЛЬ В.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
156 (48+50+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7693 |
КОРОСТОШЕНКО М. . |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7694 |
КОРОТЕНКО А.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7695 |
КОРОТЕНКО А.О. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
126 (60+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7696 |
КОРОТЕНКО Є.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
60 (28+11+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7697 |
КОРОТЕНКО О.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
112 (42+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7698 |
КОРОТЕНКО Р.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7699 |
КОРОТЕНКО Т.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
137 (54+33+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7700 |
КОРОТИЧ А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
76 (30+20+26) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7701 |
КОРОТИЧ А.О. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
10 |
82 (27+33+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7702 |
КОРОТИЧ В.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
119 (48+32+39) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7703 |
КОРОТИЧ В.Р. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
7704 |
КОРОТИЧ Н.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
59 (15+25+19) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7705 |
КОРОТИЧ С.С. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
4 |
103 (29+28+46) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
7706 |
КОРОТКА А.А. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
5 |
85 (31+20+34) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7707 |
КОРОТКА А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7708 |
КОРОТКА К.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
65 (30+17+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7709 |
КОРОТКЕВИЧ М.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
114 (24+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7710 |
КОРОТКЕВИЧ Я.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
6 |
76 (34+16+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7711 |
КОРОТКИЙ А.Є. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
148 (48+42+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7712 |
КОРОТКИЙ Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
130 (40+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7713 |
КОРОТКИЙ Д.Ю. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
8 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7714 |
КОРОТКИХ Г.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
84 (28+26+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7715 |
КОРОТЧЕНКО І.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
88 (22+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7716 |
КОРОТЯ Є.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
92 (33+37+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7717 |
КОРОТЯ К.С. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
7718 |
КОРОТЯ М.І. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
6 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7719 |
КОРОЩЕНКО В.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
91 (36+36+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7720 |
КОРОЩЕНКО В.П. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
4 |
49 (37+12+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7721 |
КОРОЩЕНКО Є.О. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7722 |
КОРОЩЕНКО К.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
52 (24+21+7) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7723 |
КОРПАЛЮК С.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7724 |
КОРПАШКО О.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
121 (35+32+54) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
7725 |
КОРСІК А.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
125 (42+54+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
7726 |
КОРСУН А.Н. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
5 |
72 (18+25+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7727 |
КОРСУН А.П. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
125 (35+38+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7728 |
КОРСУН А.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
88 (30+31+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7729 |
КОРСУН В.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
135 (55+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
7730 |
КОРСУН Д.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7731 |
КОРСУН Є.Р. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
96 (21+35+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7732 |
КОРТЮЧЕНКО Ю.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
11 |
109 (24+51+34) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7733 |
КОРХ Б.Ю. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
7 |
131 (42+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
7734 |
КОРХ Д.О. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
3 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7735 |
КОРХ Є.М. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
3 |
60 (13+9+38) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7736 |
КОРХ К.А. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7737 |
КОРХ Н.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7738 |
КОРХ Т.А. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
8 |
118 (48+34+36) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7739 |
КОРЧАКА А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7740 |
КОРЧАКА О.С. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
8 |
49 (36+8+5) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7741 |
КОРЧАКА Ю.Б. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7742 |
КОРЧАН К.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
76 (28+36+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7743 |
КОРЧЕВ Д.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
5 |
83 (36+26+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7744 |
КОРЧЕВА А.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
7745 |
КОРЧЕВА Д.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7746 |
КОРЧИНСЬКА А.Е. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
115 (35+22+58) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7747 |
КОРЧМЕНКО А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7748 |
КОРЧМЕНКО О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
113 (36+45+32) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7749 |
КОРЧМЕНКО О.І. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
156 (50+48+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7750 |
КОРЧМЕНКО Р.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
118 (45+29+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
7751 |
КОРЧОВ А.А. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
10 |
106 (24+34+48) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7752 |
КОРЧОВ Д.Д. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7753 |
КОРЧОВА К. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7754 |
КОРШИКОВА Б.С. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
3 |
148 (54+44+50) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7755 |
КОРШОК В.К. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
7 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7756 |
КОРШОК Д.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
3 |
88 (40+36+12) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7757 |
КОРШОК Є.В. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
2 |
146 (38+48+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7758 |
КОРШУН В.О. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
3 |
157 (49+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7759 |
КОРШУНОВ М.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
7760 |
КОРЯК Д.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7761 |
КОРЯК К.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
130 (45+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
7762 |
КОРЯКА А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7763 |
КОРЯКА О.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
61 (30+23+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7764 |
КОРЯКА Р.В. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
9 |
56 (9+24+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7765 |
КОРЯКІНА Я.С. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
11 |
80 (21+48+11) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7766 |
КОРЯЧЕНКО Д.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
144 (60+30+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7767 |
КОСЕКА А.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
81 (30+39+12) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7768 |
КОСЕНКО А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
70 (33+16+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7769 |
КОСЕНКО А.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
90 (38+25+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7770 |
КОСЕНКО А.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
134 (54+33+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7771 |
КОСЕНКО Б.Р. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
7 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7772 |
КОСЕНКО В.Є. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
146 (52+36+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7773 |
КОСЕНКО В.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7774 |
КОСЕНКО Д.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7775 |
КОСЕНКО Д.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
95 (42+37+16) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7776 |
КОСЕНКО Д.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
95 (42+37+16) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7777 |
КОСЕНКО І.В. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
6 |
114 (40+31+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
7778 |
КОСЕНКО М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7779 |
КОСЕНКО М.І. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
87 (27+20+40) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7780 |
КОСЕНКО О.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
7781 |
КОСЕНКО О.С. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
137 (51+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7782 |
КОСЕНКО Ю.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
10 |
31 (6+14+11) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7783 |
КОСЕНКО Ю.О. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7784 |
КОСМЄНКО А.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
63 (11+14+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7785 |
КОСОВ О.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
62 (30+24+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7786 |
КОСОГОВ І.О. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7787 |
КОСОГОВ Р.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
88 (26+27+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7788 |
КОСОЛАП А.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7789 |
КОСОЛАПЕНКО Р.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
3 |
45 (14+19+12) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7790 |
КОСОЛАПОВ В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
133 (45+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
7791 |
КОСОНОГОВ О.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
145 (51+42+52) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7792 |
КОССРУБА Я.І. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
8 |
69 (18+37+14) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7793 |
КОСТЕЛЬ В.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
116 (44+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7794 |
КОСТЕЛЬ К.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
73 (25+26+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7795 |
КОСТЕНЕЦЬКИЙ С.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7796 |
КОСТЕНКО А.А. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7797 |
КОСТЕНКО А.Б. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7798 |
КОСТЕНКО А.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7799 |
КОСТЕНКО А.Р. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
83 (36+31+16) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7800 |
КОСТЕНКО А.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
106 (26+41+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7801 |
КОСТЕНКО Б.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7802 |
КОСТЕНКО В.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
96 (24+37+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7803 |
КОСТЕНКО Д.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
133 (36+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
7804 |
КОСТЕНКО Д.Є. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
85 (27+26+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7805 |
КОСТЕНКО Д.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7806 |
КОСТЕНКО Д.С. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
2 |
128 (26+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7807 |
КОСТЕНКО Д.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
99 (33+34+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7808 |
КОСТЕНКО З.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
9 |
70 (21+27+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7809 |
КОСТЕНКО К.О. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
11 |
85 (9+48+28) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7810 |
КОСТЕНКО Л.В. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
3 |
110 (34+42+34) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7811 |
КОСТЕНКО Л.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
133 (54+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7812 |
КОСТЕНКО М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
109 (36+40+33) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
7813 |
КОСТЕНКО М.С. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
6 |
115 (42+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7814 |
КОСТЕНКО Н.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7815 |
КОСТЕНКО П.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
3 |
133 (51+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7816 |
КОСТЕНКО Р.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
71 (28+13+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7817 |
КОСТЕНКО С.І. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
11 |
112 (36+30+46) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7818 |
КОСТЕНКО С.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7819 |
КОСТЕНКО С.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7820 |
КОСТЕНКО С.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
156 (57+39+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7821 |
КОСТЕНКО Ю.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7822 |
КОСТЕНКО Я.А. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
4 |
42 (10+4+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7823 |
КОСТЕНКО Я.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
69 (33+11+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7824 |
КОСТЕНКО Я.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
97 (49+24+24) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7825 |
КОСТЕЦЬКИЙ Н.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
131 (43+44+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7826 |
КОСТЕЦЬКИЙ О.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7827 |
КОСТИРКО В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
134 (36+47+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
7828 |
КОСТИРЯ Д.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7829 |
КОСТІНА Х.Є. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
111 (37+22+52) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7830 |
КОСТОРНОВА С.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
10 |
67 (3+31+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7831 |
КОСТОРНОЙ Д.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
82 (12+33+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7832 |
КОСТОРНОЙ Є.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
8 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7833 |
КОСТОРНОЙ М.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
10 |
88 (21+30+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7834 |
КОСТРИЦЯ Д.В. |
19438 |
м. Білопілля |
Коршачинська ЗОШ |
4 |
114 (49+29+36) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7835 |
КОСТРОВ Д.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
59 (20+25+14) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7836 |
КОСТРОМИЦЬКА Н.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
79 (24+23+32) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7837 |
КОСТРОМЦОВ В.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
6 |
90 (36+29+25) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7838 |
КОСТРУБА О.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
93 (41+30+22) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7839 |
КОСТРЮКОВА В.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
22 (6+14+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7840 |
КОСТЮК А.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7841 |
КОСТЮК А.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
112 (32+28+52) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7842 |
КОСТЮК Б.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
121 (39+33+49) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
7843 |
КОСТЮК В.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
119 (36+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7844 |
КОСТЮК В.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
92 (46+26+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7845 |
КОСТЮК В.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
78 (45+17+16) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7846 |
КОСТЮК Д.І. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
115 (37+36+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7847 |
КОСТЮК І.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7848 |
КОСТЮК К.Є. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7849 |
КОСТЮК К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7850 |
КОСТЮК К.Р. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
3 |
175 (57+58+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7851 |
КОСТЮК М.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
134 (32+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7852 |
КОСТЮК М.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7853 |
КОСТЮК О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
102 (36+34+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7854 |
КОСТЮК О.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7855 |
КОСТЮК О.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7856 |
КОСТЮК Ю.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7857 |
КОСТЮК Я.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
122 (31+39+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7858 |
КОСТЮКОВА К.А. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
7 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7859 |
КОСТЮКОВА М |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
11 |
92 (21+37+34) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
7860 |
КОСТЮЧЕНКО А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7861 |
КОСТЮЧЕНКО В.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
76 (30+25+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7862 |
КОСТЮЧЕНКО В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
70 (15+29+26) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7863 |
КОСТЮЧЕНКО В.П. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7864 |
КОСТЮЧЕНКО В.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
71 (27+16+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7865 |
КОСТЮЧЕНКО Д.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
109 (31+37+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7866 |
КОСТЮЧЕНКО Д.О. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
4 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7867 |
КОСТЮЧЕНКО Є.І. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
5 |
147 (40+51+56) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7868 |
КОСТЮЧЕНКО Є.М. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
7869 |
КОСТЮЧЕНКО І.Р. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
56 (29+15+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7870 |
КОСТЮЧЕНКО М.І. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
4 |
144 (57+39+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7871 |
КОСТЮЧЕНКО М.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7872 |
КОСТЮЧЕНКО Н.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7873 |
КОСТЮЧЕНКО С.С. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7874 |
КОСТЮЧЕНКО Ю.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
74 (24+33+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7875 |
КОСТЮЧЕНКО Ю.С. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
5 |
61 (17+24+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7876 |
КОСТЯН К.Д. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
8 |
89 (30+36+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7877 |
КОСТЯН Д.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
4 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
7878 |
КОСТЯН Н.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
104 (34+38+32) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7879 |
КОСТЯН О.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
83 (18+34+31) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7880 |
КОСТЯН О.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
110 (51+23+36) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7881 |
КОСТЯНЕНКО А.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
107 (30+42+35) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
7882 |
КОСТЯНЕНКО В.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
163 (51+52+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7883 |
КОСТЯНЕНКО Р.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
86 (30+39+17) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7884 |
КОСУЛІНА А.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
105 (30+41+34) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7885 |
КОСЯНЕНКО С.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
127 (47+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7886 |
КОТ В.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
51 (12+16+23) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7887 |
КОТ О.Є. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
123 (51+34+38) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7888 |
КОТВІЦЬКИЙ О.С. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7889 |
КОТЕЛЕВЕЦЬ К.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
9 |
36 (15+7+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7890 |
КОТЕЛЕВЕЦЬ О.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
149 (40+51+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7891 |
КОТЕНК Р.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
90 (33+30+27) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7892 |
КОТЕНКО А.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7893 |
КОТЕНКО А.І. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
6 |
79 (25+23+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7894 |
КОТЕНКО В.А. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
4 |
141 (57+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
7895 |
КОТЕНКО В.В. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
3 |
143 (41+42+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
7896 |
КОТЕНКО Д |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
83 (40+14+29) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7897 |
КОТЕНКО Д.Р. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
10 |
74 (21+33+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7898 |
КОТЕНКО Д.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7899 |
КОТЕНКО Є.Є. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
42 (12+22+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7900 |
КОТЕНКО І.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
38 (21+6+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7901 |
КОТЕНКО К.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
118 (51+47+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7902 |
КОТЕНКО Л.О. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
3 |
74 (38+14+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7903 |
КОТЕНКО М.Р. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
3 |
106 (31+31+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7904 |
КОТЕНКО О.Є. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7905 |
КОТЕНКО Р.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7906 |
КОТЕНКО С.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7907 |
КОТКО І.П. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
98 (33+31+34) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7908 |
КОТЛУБАЙ Г.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
71 (35+20+16) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7909 |
КОТЛУБАЙ Є.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
76 (30+33+13) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
7910 |
КОТЛЯ Д.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
132 (51+23+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
7911 |
КОТЛЯР А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
7912 |
КОТЛЯР Б.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
125 (33+40+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
7913 |
КОТЛЯР Д.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
95 (34+32+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7914 |
КОТЛЯР М.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
6 |
61 (20+19+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7915 |
КОТЛЯР М.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7916 |
КОТЛЯР Т.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
151 (57+48+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7917 |
КОТЛЯР Ю.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
144 (54+47+43) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7918 |
КОТЛЯР Я.О. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
8 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7919 |
КОТЛЯРЕВСЬКА Д.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
149 (45+50+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7920 |
КОТЛЯРЕВСЬКА С.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
152 (54+38+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7921 |
КОТЛЯРЕВСЬКИЙ Д.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
7922 |
КОТЛЯРЕНКО К.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
125 (44+37+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7923 |
КОТЛЯРОВА А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7924 |
КОТЛЯРОВА А.К. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
130 (33+51+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7925 |
КОТЛЯРОВА К.І. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
84 (33+17+34) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7926 |
КОТОВ А |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
10 |
97 (30+32+35) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
7927 |
КОТОВ Д.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7928 |
КОТОВА А.О. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
3 |
74 (38+18+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7929 |
КОТОВА Д.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
131 (42+43+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
7930 |
КОТОВА І.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
72 (18+31+23) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7931 |
КОТОВА О.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
140 (32+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7932 |
КОТОВА О.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
8 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7933 |
КОТОВА П.Ю. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7934 |
КОТОВА Ю.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
8 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7935 |
КОТОК А.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
148 (42+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
7936 |
КОТЬКОВА Т.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
71 (17+20+34) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
7937 |
КОХАН Д.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
131 (44+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
7938 |
КОХАН К.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
136 (42+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
7939 |
КОХАНА Н.С. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
7 |
30 (18+10+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7940 |
КОХАНЕЦЬ А.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
111 (36+27+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7941 |
КОХАНОВ Б.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
10 |
65 (24+22+19) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
7942 |
КОХАНОВА Д.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
6 |
81 (22+30+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7943 |
КОХАНСЬКИЙ І.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
78 (19+23+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7944 |
КОХТЕНКО Є.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7945 |
КОЦУПАЛ І.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7946 |
КОЦУР К.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
80 (24+20+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
7947 |
КОЦУР Л.Л. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
120 (48+35+37) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
7948 |
КОЦУР Р.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
53 (24+11+18) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7949 |
КОЦУРА Д.О. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
3 |
79 (33+14+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
7950 |
КОЦЮБЕНКО В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
135 (40+45+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
7951 |
КОЧЕРГА А.А. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
134 (38+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7952 |
КОЧЕРГА А.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
99 (42+17+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
7953 |
КОЧЕРЕЖЧЕНКО Я.М. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
130 (45+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
7954 |
КОЧЕТКОВ Д.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7955 |
КОЧЕТОВА Д.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
84 (45+23+16) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7956 |
КОЧІ М.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
89 (28+30+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7957 |
КОЧКАРЬОВ Н.Є. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
102 (33+25+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7958 |
КОЧНЄВА В.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
110 (35+37+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7959 |
КОЧУРА В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
133 (54+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7960 |
КОЧУРА В.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
105 (43+26+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7961 |
КОЧУРА Є.К. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
149 (57+42+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7962 |
КОЧУРА М.М. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
7 |
93 (24+40+29) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7963 |
КОЧУРА О |
19538 |
с. Чернеччина |
Малорибицький НВК |
3 |
56 (26+14+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7964 |
КОЧУРОВ Д.Є. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
7965 |
КОШАРНА А.М. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
37 (10+17+10) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7966 |
КОШАРНА О.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7967 |
КОШАРНИЙ І.І. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
146 (54+38+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
7968 |
КОШЕВА Н.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
7969 |
КОШЕВАРОВА Я.І. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7970 |
КОШЕЛЕНКО Б.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
93 (48+23+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7971 |
КОШЕЛЕНКО К.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
88 (21+36+31) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
7972 |
КОШЕЛЄВА К.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
90 (27+42+21) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7973 |
КОШЕЛЬ А.Г. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
8 |
127 (42+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
7974 |
КОШЕЛЬ А.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
86 (43+17+26) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
7975 |
КОШЕЛЬ В.М. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
7976 |
КОШЕЛЬ М. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
7977 |
КОШЕЛЬ М.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
82 (27+28+27) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7978 |
КОШЕЛЬ М.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
45 (22+17+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7979 |
КОШЕЛЬ О.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
133 (51+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
7980 |
КОШЕЛЬ С.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
64 (21+25+18) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
7981 |
КОШЛАТИЙ Е.Ю. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
3 |
80 (21+27+32) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
7982 |
КОШМАЛ Д.М. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
72 (35+21+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
7983 |
КОШОВА А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
128 (42+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7984 |
КОШОВЕЦЬ Г.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7985 |
КОШОВЕЦЬ О.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7986 |
КОШОВЦЬ Я.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
131 (49+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
7987 |
КОШТУР А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
98 (41+19+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7988 |
КОЩІЄНКО М.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
114 (46+32+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7989 |
КОЩІЙ А.С. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
3 |
125 (37+44+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
7990 |
КОЩІЙ К.Р. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
110 (40+38+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7991 |
КОЩІЙ О.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7992 |
КРАВЕЦЬ А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
53 (15+18+20) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7993 |
КРАВЕЦЬ А.Р. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
75 (18+36+21) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7994 |
КРАВЕЦЬ А.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
66 (14+24+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
7995 |
КРАВЕЦЬ В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
80 (6+43+31) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
7996 |
КРАВЕЦЬ В.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
11 |
109 (9+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
7997 |
КРАВЕЦЬ В.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
85 (29+32+24) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
7998 |
КРАВЕЦЬ І.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
7999 |
КРАВЕЦЬ К.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8000 |
КРАВЕЦЬ Л.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
9 |
92 (33+34+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8001 |
КРАВЕЦЬ М.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
9 |
85 (36+20+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8002 |
КРАВЕЦЬ П.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8003 |
КРАВЦЕВ М.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8004 |
КРАВЦОВ В.Р. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
107 (51+38+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8005 |
КРАВЦОВ Д.В. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
3 |
139 (47+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8006 |
КРАВЦОВ Д.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
86 (15+31+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8007 |
КРАВЦОВ К.В. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8008 |
КРАВЦОВ К.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
87 (27+29+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8009 |
КРАВЦОВА А.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
127 (36+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
8010 |
КРАВЦОВА В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
121 (36+43+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8011 |
КРАВЦОВА Д. . |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8012 |
КРАВЦОВА Д.К. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
110 (33+43+34) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8013 |
КРАВЦОВА Є.В. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
3 |
143 (51+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8014 |
КРАВЧЕНЙО А.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8015 |
КРАВЧЕНКА Р.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
8 |
139 (54+31+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8016 |
КРАВЧЕНКО А.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
46 (9+16+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8017 |
КРАВЧЕНКО А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
126 (48+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8018 |
КРАВЧЕНКО А.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
100 (33+42+25) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
8019 |
КРАВЧЕНКО А.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
100 (33+42+25) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
8020 |
КРАВЧЕНКО А.І. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
115 (36+44+35) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8021 |
КРАВЧЕНКО А.І. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
91 (45+20+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8022 |
КРАВЧЕНКО А.П. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
2 |
66 (6+48+12) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8023 |
КРАВЧЕНКО А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8024 |
КРАВЧЕНКО А.С. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
3 |
75 (29+20+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8025 |
КРАВЧЕНКО А.С. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
5 |
90 (31+29+30) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8026 |
КРАВЧЕНКО А.Ф. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
115 (36+32+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8027 |
КРАВЧЕНКО А.Я. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
4 |
118 (39+35+44) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
8028 |
КРАВЧЕНКО Б.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
92 (30+48+14) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8029 |
КРАВЧЕНКО Б.Р. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
38 (19+13+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8030 |
КРАВЧЕНКО В.А. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
4 |
140 (55+29+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8031 |
КРАВЧЕНКО В.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
62 (27+19+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8032 |
КРАВЧЕНКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
88 (22+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8033 |
КРАВЧЕНКО В.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
6 |
134 (45+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
8034 |
КРАВЧЕНКО В.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8035 |
КРАВЧЕНКО В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
160 (50+60+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8036 |
КРАВЧЕНКО В.О. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
4 |
160 (51+51+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8037 |
КРАВЧЕНКО В.О. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
6 |
35 (16+12+7) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8038 |
КРАВЧЕНКО В.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
70 (21+37+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8039 |
КРАВЧЕНКО В.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8040 |
КРАВЧЕНКО Д.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8041 |
КРАВЧЕНКО Д.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
5 |
100 (34+35+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8042 |
КРАВЧЕНКО Д.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8043 |
КРАВЧЕНКО Д.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8044 |
КРАВЧЕНКО Д.І. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
4 |
143 (51+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8045 |
КРАВЧЕНКО Д.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8046 |
КРАВЧЕНКО Д.О. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
4 |
94 (44+26+24) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8047 |
КРАВЧЕНКО Д.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
145 (60+49+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8048 |
КРАВЧЕНКО Д.П. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
41 (6+20+15) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8049 |
КРАВЧЕНКО Д.С. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8050 |
КРАВЧЕНКО Д.Ю. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
7 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8051 |
КРАВЧЕНКО Є.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8052 |
КРАВЧЕНКО Є.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
117 (37+43+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8053 |
КРАВЧЕНКО Є.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
8 |
125 (36+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8054 |
КРАВЧЕНКО І.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
112 (36+37+39) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
8055 |
КРАВЧЕНКО І.Є. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8056 |
КРАВЧЕНКО І.М. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
110 (36+26+48) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
8057 |
КРАВЧЕНКО І.О. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
4 |
70 (25+23+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8058 |
КРАВЧЕНКО К.А. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
8 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
8059 |
КРАВЧЕНКО К.К. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
5 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
8060 |
КРАВЧЕНКО К.П. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
92 (37+29+26) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8061 |
КРАВЧЕНКО Л.Л. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
7 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8062 |
КРАВЧЕНКО Л.М. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8063 |
КРАВЧЕНКО Н.С. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8064 |
КРАВЧЕНКО О.В. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
107 (39+42+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8065 |
КРАВЧЕНКО О.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
9 |
123 (45+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
8066 |
КРАВЧЕНКО О.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8067 |
КРАВЧЕНКО О.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
108 (18+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8068 |
КРАВЧЕНКО О.Є. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8069 |
КРАВЧЕНКО О.О. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8070 |
КРАВЧЕНКО О.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
118 (48+45+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8071 |
КРАВЧЕНКО О.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8072 |
КРАВЧЕНКО О.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8073 |
КРАВЧЕНКО Р.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
90 (34+24+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8074 |
КРАВЧЕНКО С.М. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
7 |
103 (12+37+54) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8075 |
КРАВЧЕНКО С.П. |
19434 |
м. Білопілля |
Бобрицька ЗОШ |
9 |
51 (9+16+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8076 |
КРАВЧЕНКО Т.В. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
9 |
116 (33+38+45) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
8077 |
КРАВЧЕНКО Т.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8078 |
КРАВЧЕНКО Ю.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
8079 |
КРАВЧЕНКО Я.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
87 (27+30+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8080 |
КРАВЧЕНО К.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8081 |
КРАВЧУК Н.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
75 (21+22+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8082 |
КРАВЧУК О.Р. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
133 (48+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
8083 |
КРАВЧУК Я.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
80 (9+37+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8084 |
КРАКОВ С.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
79 (18+34+27) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8085 |
КРАКОВА В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8086 |
КРАМАР Д.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8087 |
КРАМАР Д.С. |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
4 |
137 (47+30+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
8088 |
КРАМАР Є.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
135 (57+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8089 |
КРАМАР І.І. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8090 |
КРАМАР К.С. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
1 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8091 |
КРАМАР С. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
3 |
119 (39+30+50) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8092 |
КРАМАРЕНКО Д.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8093 |
КРАМАРЕНКО Д.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8094 |
КРАМАРЕНКО І.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
91 (18+48+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8095 |
КРАМАРЕНКО І.Л. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
98 (26+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8096 |
КРАМАРЕНКО І.М. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
6 |
110 (46+18+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8097 |
КРАМАРЕНКО К.Г. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
136 (50+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
8098 |
КРАМАРЕНКО К.І. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
140 (40+40+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
8099 |
КРАМАРЕНКО М. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
127 (57+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
8100 |
КРАМАРЕНКО М.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
91 (33+24+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8101 |
КРАМАРЕНКО С.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8102 |
КРАМАРЕНКО Т.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
159 (53+54+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8103 |
КРАМАРЕНКО Ю.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
67 (27+22+18) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8104 |
КРАМІНСЬКА В.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8105 |
КРАМІНСЬКА Д.М. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
6 |
133 (51+39+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
8106 |
КРАМІНСЬКА К.І. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
90 (35+23+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8107 |
КРАМІНСЬКИЙ Б.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8108 |
КРАМСЬКА Д.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
164 (58+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8109 |
КРАМСЬКА Ю.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
90 (21+39+30) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8110 |
КРАМСЬКИЙ А.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
143 (51+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8111 |
КРАМСЬКОЙ І.В. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8112 |
КРАНЯНСЬКИЙ В.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
98 (32+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8113 |
КРАПІВІН Н.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
119 (57+14+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8114 |
КРАСИЛОВЕЦЬ О.О. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
3 |
102 (39+39+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8115 |
КРАСІЙ Н.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8116 |
КРАСІЙОВА Є.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
105 (40+24+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8117 |
КРАСКОВСЬКИЙ Р.О. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
10 |
74 (21+37+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8118 |
КРАСНЕНКО Р.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
9 |
91 (33+33+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8119 |
КРАСНЕНКО С.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
5 |
95 (37+23+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8120 |
КРАСНІКОВА Г.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
126 (34+35+57) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8121 |
КРАСНОБАЄВ К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8122 |
КРАСНОБРИЖА А.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
10 |
91 (24+42+25) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8123 |
КРАСНОВ І.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
137 (45+42+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8124 |
КРАСНОВА Ю.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8125 |
КРАСНОВСЬКА М.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8126 |
КРАСНОЖОН Д.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8127 |
КРАСНОЖОН Є.Б. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8128 |
КРАСНОЖОН С.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8129 |
КРАСНОКУТСЬКИЙ А.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8130 |
КРАСНОКУТСЬКИЙ В.І. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
140 (60+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8131 |
КРАСНОКУТСЬКИЙ М.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
152 (55+45+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8132 |
КРАСНОКУТСЬКІЙ М.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
90 (30+26+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8133 |
КРАСНОЛУЦЬКИЙ О.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
74 (18+27+29) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8134 |
КРАСНОПЄЄВ Я.Ю. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
4 |
133 (42+35+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8135 |
КРАСНОПОЛЬСЬКИЙ Д.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8136 |
КРАСНОПЬОРОВА В.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
108 (60+12+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8137 |
КРАСНОРУЦЬКА А.І. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
81 (19+30+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8138 |
КРАСНОШАПКА А.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
8 |
109 (36+40+33) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
8139 |
КРАСНЮКОВ А.Н. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
92 (32+36+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8140 |
КРАСНЮКОВА Н.Н. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
65 (18+30+17) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
8141 |
КРАСНЯНСЬКА Д.П. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
120 (41+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8142 |
КРАСНЯНСЬКИЙ Д.С. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
5 |
135 (46+37+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
8143 |
КРАСУЛІН М.Д. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8144 |
КРАСУЛЯ Д.А. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
7 |
74 (24+21+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8145 |
КРАСУЛЯ Р.І. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
8 |
96 (36+32+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8146 |
КРАСЬКО Т.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
160 (57+45+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8147 |
КРАСЮК Є.Р. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
118 (42+38+38) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8148 |
КРАСЮК К.П. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8149 |
КРАТЕНКО Р.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8150 |
КРАШЕНІНІН Є.І. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
5 |
138 (46+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8151 |
КРАЩЕНКО В.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
8152 |
КРЕВСУН А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8153 |
КРЕВСУН В. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
124 (45+33+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
8154 |
КРЕВСУН В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8155 |
КРЕВСУН Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
145 (46+51+48) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8156 |
КРЕВСУН О.Є. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
96 (34+28+34) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8157 |
КРЕЙДУН Д.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8158 |
КРЕКЕРТ О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8159 |
КРЕКЕРТ О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8160 |
КРЕКОТЕНЬ О.Ю. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
6 |
103 (25+35+43) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
8161 |
КРЕМЕЗНА А.М. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
11 |
72 (15+21+36) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8162 |
КРЕМЕЗНА А.О. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
3 |
55 (20+19+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8163 |
КРЕМЕЗНА К.А. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
64 (9+25+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8164 |
КРЕМЕЗНИЙ Д.Є. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
106 (36+32+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8165 |
КРЕМЕЗНИЙ О.Р. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8166 |
КРЕМЕНЬ А.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
88 (32+38+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8167 |
КРЕМЕНЬ О.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
46 (12+10+24) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8168 |
КРЕМЕШКОВА А.А. |
19526 |
м. Глухів |
Перемозький НВК |
7 |
135 (30+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8169 |
КРЕМЛЯНЕЦЬ І.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
77 (21+25+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8170 |
КРЕПКИЙ Д.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
64 (9+35+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8171 |
КРЕПЧЕНКО О.Д. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8172 |
КРЕСЛОВ Н.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8173 |
КРЕСЛОВА К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
111 (45+20+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8174 |
КРЕСЛОВА М.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
119 (47+38+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8175 |
КРЕЦУ К.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
8176 |
КРЕЩУК К.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
10 |
113 (33+42+38) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
8177 |
КРИВА С.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
141 (57+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8178 |
КРИВЕНКО А.О. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8179 |
КРИВЕНКО В.Я. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
103 (57+14+32) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
8180 |
КРИВЕНКО Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8181 |
КРИВЕНКО М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8182 |
КРИВЕНКО Ю.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
10 |
47 (27+12+8) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8183 |
КРИВЕНОК Є.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
124 (48+38+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8184 |
КРИВЕЦЬ А.А. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8185 |
КРИВЕЦЬ А.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8186 |
КРИВЕЦЬ А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
59 (26+20+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8187 |
КРИВЕЦЬ А.С. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
5 |
68 (28+14+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8188 |
КРИВЕЦЬ В.Л. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
5 |
29 (25+4+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8189 |
КРИВЕЦЬ М.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
146 (46+52+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8190 |
КРИВИЧ І.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
8 |
82 (30+27+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8191 |
КРИВИЧ Ю.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
10 |
86 (15+45+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8192 |
КРИВКО А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
67 (30+24+13) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8193 |
КРИВКО А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
67 (30+24+13) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8194 |
КРИВОБОК А.Г. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
99 (36+25+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8195 |
КРИВОБОК В.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
119 (32+33+54) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8196 |
КРИВОГУЗ А.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
119 (45+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8197 |
КРИВОГУЗ А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
8198 |
КРИВОГУЗ О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8199 |
КРИВОГУЗ О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8200 |
КРИВОГУЗ Я.О. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
90 (39+30+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8201 |
КРИВОДІД С.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
77 (18+28+31) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8202 |
КРИВОЗУБ Д.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
72 (15+32+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8203 |
КРИВОКОЛІСКО А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
115 (27+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8204 |
КРИВОКОНЬ А.Р. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
3 |
92 (35+35+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8205 |
КРИВОКОНЬ Б.Ю. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
7 |
118 (30+52+36) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8206 |
КРИВОКОРИТОВ П.М. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8207 |
КРИВОМАЗ В.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8208 |
КРИВОМАЗ Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
82 (28+26+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8209 |
КРИВОМАЗ К.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8210 |
КРИВОНОЖЕНКОВ В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
11 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8211 |
КРИВОНОС А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
123 (51+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8212 |
КРИВОНОС А.І. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
9 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
8213 |
КРИВОНОС В.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8214 |
КРИВОНОС В.Ю. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8215 |
КРИВОНОС П.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8216 |
КРИВОНОСОВА А.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
115 (39+31+45) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8217 |
КРИВОРУК А.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
51 (35+14+2) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8218 |
КРИВОРУЧКО А.М. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
9 |
61 (21+23+17) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8219 |
КРИВОРУЧКО Б.Ю. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8220 |
КРИВОРУЧКО К.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8221 |
КРИВОРУЧКО О.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8222 |
КРИВОРУЧКО С. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
4 |
159 (49+54+56) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8223 |
КРИВОРУЧКО С.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
62 (30+18+14) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8224 |
КРИВОУСОВА К.В. |
19539 |
с. Чернеччина |
Мезенівський НВК |
6 |
107 (27+42+38) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
8225 |
КРИВОХИЖА М.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
63 (19+14+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8226 |
КРИВОЧКІНА В.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
60 (30+20+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8227 |
КРИВОШАП О.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
64 (14+28+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8228 |
КРИВОШАП С.В. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
5 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
8229 |
КРИВОШЕЄВ А.К. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
99 (45+16+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8230 |
КРИВОШЕЙ В.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8231 |
КРИВОШЕЙ В.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
22 (12+10+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8232 |
КРИВОШЕЙ К.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8233 |
КРИВОШЄЄВ Я.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
5 |
93 (30+22+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8234 |
КРИВУЛЯ Є.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
87 (35+30+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8235 |
КРИВУНЬ В.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
84 (28+23+33) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8236 |
КРИВЦОВ І.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8237 |
КРИВЦОВ М.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
6 |
106 (34+37+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8238 |
КРИВЦОВА Л.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8239 |
КРИВЦУН І.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
100 (44+28+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8240 |
КРИВЧЕНКО В.М. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
29 (13+8+8) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8241 |
КРИВШЄЕНКО О.Р. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
134 (46+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8242 |
КРИВШИЧ Р.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
98 (32+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8243 |
КРИГА А.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
97 (33+27+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8244 |
КРИЖАНІВСЬКА М.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8245 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ В.Р. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8246 |
КРИЖАНОВСЬКИЙ А.Л. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
4 |
153 (57+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8247 |
КРИКЛЯ Б.С. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
6 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8248 |
КРИКУН А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
133 (45+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
8249 |
КРИКУН А.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
93 (21+33+39) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
8250 |
КРИКУН В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
77 (18+29+30) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8251 |
КРИКУН Д.П. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8252 |
КРИКУН П.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8253 |
КРИКУН Ю.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
96 (31+29+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8254 |
КРИКУНЕНКО К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
160 (50+54+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8255 |
КРИКУНЕНКО М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
52 (24+16+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8256 |
КРИКУНЕНКО О.І. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
4 |
69 (27+18+24) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8257 |
КРИКУНЕНКО О.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
10 |
83 (24+25+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8258 |
КРИКУНОВА А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8259 |
КРИКУНОВА Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
121 (43+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8260 |
КРИКУНОВА М.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
74 (32+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8261 |
КРИКУХА Б.С. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
7 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8262 |
КРИКУХА І |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
9 |
122 (27+52+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8263 |
КРИЛОВА А.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
94 (30+28+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8264 |
КРИЛОВЕЦЬКА С.О. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
5 |
75 (17+20+38) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8265 |
КРИЛОВЕЦЬКА Т.О. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
8 |
103 (36+39+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8266 |
КРИЛОВЕЦЬКИЙ К.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
84 (34+20+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8267 |
КРИМЕЦЬ А.В. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
3 |
128 (54+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
8268 |
КРИМОВА А.В. |
19514 |
м. Глухів |
Суходільський НВК |
5 |
140 (48+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8269 |
КРИМОВА К.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
49 (24+12+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8270 |
КРИМСЬКА Д.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8271 |
КРИСЬКО В.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
6 |
148 (50+54+44) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8272 |
КРИСЬКО М.О. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
2 |
72 (6+24+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8273 |
КРИСЬКО Я.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8274 |
КРИЦЬКА О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
32 (15+9+8) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8275 |
КРИЧЕВЦОВА Є.А. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
11 |
75 (30+23+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8276 |
КРИШТОПА С.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
131 (54+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8277 |
КРИЩЕНКО Р.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
68 (35+11+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8278 |
КРІВЦОВА К.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
61 (12+33+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8279 |
КРІПАК А.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8280 |
КРІПАК В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
119 (40+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
8281 |
КРІПАК К.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8282 |
КРІПАК О.П. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
62 (30+16+16) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8283 |
КРНВОНОС В.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
93 (18+36+39) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8284 |
КРОКОВНА О.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
75 (18+20+37) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8285 |
КРОЛЕНКО Д.О. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8286 |
КРОЛЕНКО Ю.О. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
10 |
61 (18+6+37) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8287 |
КРОЛЬ А.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
92 (30+23+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8288 |
КРОЛЬ З.А. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
7 |
73 (24+27+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8289 |
КРОЛЮК К.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
113 (39+34+40) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
8290 |
КРОТ Д.М. |
19525 |
м. Глухів |
Яструбчанський НВК |
7 |
136 (48+49+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8291 |
КРОХМАЛЬ Є.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
97 (28+21+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8292 |
КРОХМАЛЬ О.Ю. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
83 (30+39+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8293 |
КРОХМАЛЬОВ Д.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
123 (39+54+30) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
8294 |
КРОХМАЛЬОВА Ю.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8295 |
КРОЩЕНКО А.С. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
102 (36+40+26) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
8296 |
КРОЩЕНКО В.О. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
3 |
151 (51+42+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8297 |
КРОЩЕНКО Д. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8298 |
КРП ОДЬОР Д.П. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8299 |
КРУГЛИК А.А. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8300 |
КРУГЛІЧЕНКО М.М. |
19427 |
м. Білопілля |
Ободівський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8301 |
КРУГЛЯК А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8302 |
КРУГЛЯК Д.І. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
4 |
75 (33+32+10) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8303 |
КРУГЛЯК Д.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8304 |
КРУГЛЯК І. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
3 |
169 (58+51+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8305 |
КРУГЛЯК І.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8306 |
КРУГОВИХ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
92 (44+48+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8307 |
КРУГОВИХ Ю.М. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
8 |
113 (42+32+39) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8308 |
КРУГОВИХ Я.О. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8309 |
КРУЖКОВА В.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
83 (22+15+46) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8310 |
КРУК Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
53 (18+11+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8311 |
КРУЛЬ Т.О. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
4 |
126 (47+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8312 |
КРУПЕНЯ Н.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
8313 |
КРУПЕНЯ П.Ю. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
6 |
98 (36+32+30) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8314 |
КРУПЕНЯ Р.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8315 |
КРУПЕНЯ Т.Ю. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
4 |
150 (57+39+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8316 |
КРУПЕНЯ Я.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8317 |
КРУПЕЦЬКИХ Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
115 (43+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8318 |
КРУПКА А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
83 (33+21+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8319 |
КРУПОЛЕР В. . |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
141 (36+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8320 |
КРУПСЬКА А.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
81 (35+26+20) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8321 |
КРУПСЬКА В.М. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
120 (42+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8322 |
КРУПСЬКИЙ В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
88 (18+36+34) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8323 |
КРУПСЬКИЙ О.А. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
132 (44+32+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8324 |
КРУТАСЬ А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
65 (15+24+26) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8325 |
КРУТЕНЬ Р.С. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
3 |
105 (41+20+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
8326 |
КРУТІК К.Д. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
4 |
139 (51+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8327 |
КРУТІКОВ А.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
88 (22+24+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8328 |
КРУТІЛІНА А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
157 (45+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8329 |
КРУТЬ Є.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
54 (25+16+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8330 |
КРУТЬ О.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8331 |
КРУТЬКО О.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8332 |
КРУХМАЛЬ Н.А. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
90 (35+29+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8333 |
КРУЧАН А.Ю. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
105 (26+31+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8334 |
КРУЧОК В.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
4 |
72 (33+23+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8335 |
КРУШ Т.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
125 (51+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
8336 |
КРЮКОВ І.А. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
6 |
91 (16+43+32) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
8337 |
КРЮКОВ О |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
4 |
106 (35+29+42) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
8338 |
КРЮЧЕК М.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
167 (51+56+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8339 |
КРЮЧКО А.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
137 (42+48+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8340 |
КРЮЧКО В.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
4 |
94 (24+32+38) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8341 |
КРЮЧКО Д.М. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
5 |
113 (34+35+44) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8342 |
КРЮЧКО К. . |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
93 (27+40+26) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8343 |
КРЮЧКО О.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8344 |
КРЮЧКОВ Я.Р. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
6 |
100 (27+33+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8345 |
КРЮЧКОВА В.Ю. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
61 (20+13+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8346 |
КРЮЧКОВА М.П. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
74 (28+20+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8347 |
КРЮЧОК А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
58 (24+28+6) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
8348 |
КРЮЧОК В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
48 (21+21+6) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8349 |
КРЮЧОК Д.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
169 (55+54+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
8350 |
КРЮЧОК Н.А. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
3 |
98 (44+28+26) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
8351 |
КРЮЧОК Р.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
75 (23+26+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8352 |
КРЯТОВ А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
81 (15+37+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8353 |
КРЯЧЕК І.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8354 |
КРЯЧОК Р.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8355 |
КСЕНЖЕНКО Т.Є. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
10 |
58 (9+30+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8356 |
КСЕНОФОНТОВА Т.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
8 |
105 (48+30+27) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8357 |
КСИНИЦЬКИЙ А.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
8 (8+0+0) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8358 |
КСЬОНДЗ А.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
6 |
79 (23+20+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8359 |
КСЬОНДЗ А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8360 |
КУБИНЕЦЬ В.В. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
8 |
113 (36+36+41) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
8361 |
КУБИШКА К.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
121 (42+54+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
8362 |
КУБИШКА Ю.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
118 (42+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
8363 |
КУБИШКО А.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8364 |
КУБИШКО І.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8365 |
КУБРАК А.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
9 |
62 (27+16+19) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8366 |
КУБРАК А.О. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
94 (47+19+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8367 |
КУБРАК Д.В. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
8368 |
КУБРАКОВ Р.А. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
7 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
8369 |
КУБУША О.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8370 |
КУВАЄВ С.Р. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
125 (45+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8371 |
КУВШИНОВ В.А. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
2 |
122 (44+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8372 |
КУДАКОВСЬКА А.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
143 (33+50+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
8373 |
КУДАКОВСЬКА А.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
143 (33+50+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
8374 |
КУДЕЛЯ В.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
94 (53+23+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8375 |
КУДЕЛЯ З.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8376 |
КУДИМЕНКО А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8377 |
КУДИМЕНКО А.О. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
4 |
144 (57+39+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8378 |
КУДИМЕНКО Б.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
10 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8379 |
КУДИНОВ Я. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
58 (29+5+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8380 |
КУДІН Є.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
77 (6+51+20) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8381 |
КУДІНА А.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8382 |
КУДІНА Д.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8383 |
КУДІНА О.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8384 |
КУДЛАЙ А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
94 (24+48+22) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8385 |
КУДЛАЙ А.Ю. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
40 (18+10+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8386 |
КУДЛАЙ Ю.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8387 |
КУДЛЕНКО О.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
7 |
108 (36+43+29) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8388 |
КУДОЯР Д.В. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
6 |
109 (27+39+43) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8389 |
КУДРА С.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8390 |
КУДРЕНКО Д.Г. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
129 (34+49+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8391 |
КУДРІНА А.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
86 (34+20+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8392 |
КУДРЯВСЬКА Д.В. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
3 |
146 (54+32+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8393 |
КУДРЯВСЬКА Т.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8394 |
КУДРЯВЦЕВ К.Б. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
5 |
85 (26+19+40) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
8395 |
КУДРЯВЦЕВ Р.Е. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8396 |
КУДРЯВЦЕВА В.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
8397 |
КУДРЯВЦЕВА В.В. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
4 |
121 (49+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8398 |
КУЖЕЛЬ А. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
5 |
129 (51+28+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
8399 |
КУЖЕЛЬ М.А. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8400 |
КУЖЕЛЬ М.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8401 |
КУЖИЛЬНИЙ В.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
111 (43+34+34) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8402 |
КУЗІКОВ Я.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8403 |
КУЗІН М.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
152 (32+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8404 |
КУЗІНА А.С. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
8 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8405 |
КУЗЛО Я.М. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
116 (39+49+28) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
8406 |
КУЗНЕЦОВ С.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
86 (15+48+23) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8407 |
КУЗНЕЦОВ Я.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
135 (43+42+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
8408 |
КУЗНЕЦОВА В.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
10 |
83 (12+42+29) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8409 |
КУЗНЕЦОВА Д.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
112 (36+31+45) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8410 |
КУЗНЕЦОВА К.А. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
114 (18+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8411 |
КУЗНЕЦОВА С.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8412 |
КУЗНЄЦОВ В.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
118 (33+48+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8413 |
КУЗНЄЦОВ О.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8414 |
КУЗНЄЦОВ П.Г. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
3 |
132 (40+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8415 |
КУЗНЄЦОВ Р.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
100 (27+52+21) |
|
|
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8416 |
КУЗНЄЦОВА В.В. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
9 |
75 (15+34+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8417 |
КУЗНЄЦОВА Є.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
121 (42+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8418 |
КУЗНЄЦОВА К.К. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
84 (33+27+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8419 |
КУЗНЄЦОВА К.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8420 |
КУЗНЄЦОВА С.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8421 |
КУЗНІЦОВА А.Л. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
160 (54+49+57) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8422 |
КУЗУБ А.Ю. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
3 |
119 (48+23+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8423 |
КУЗУБ Р.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8424 |
КУЗЧЕНКО Д.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
46 (15+20+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8425 |
КУЗЧЕНКО Н |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
146 (54+38+54) |
З |
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
8426 |
КУЗЬ А.П. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
9 |
79 (27+24+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8427 |
КУЗЬ С.П. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
60 (22+12+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8428 |
КУЗЬКО А.І. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8429 |
КУЗЬКО А.М. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
107 (37+26+44) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8430 |
КУЗЬКО В.О. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
123 (43+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8431 |
КУЗЬКО О.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
10 |
61 (18+26+17) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8432 |
КУЗЬМЕНКО А.А. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
9 |
71 (27+27+17) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8433 |
КУЗЬМЕНКО А.Л. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
69 (25+26+18) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
8434 |
КУЗЬМЕНКО А.П. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
165 (60+45+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8435 |
КУЗЬМЕНКО А.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8436 |
КУЗЬМЕНКО В.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
160 (56+50+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8437 |
КУЗЬМЕНКО В.А. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
5 |
107 (45+30+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8438 |
КУЗЬМЕНКО В.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
118 (33+48+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8439 |
КУЗЬМЕНКО В.М. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
10 |
127 (24+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8440 |
КУЗЬМЕНКО В.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
8 |
145 (54+37+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8441 |
КУЗЬМЕНКО В.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
10 |
81 (21+29+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8442 |
КУЗЬМЕНКО В.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8443 |
КУЗЬМЕНКО Г.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
103 (50+13+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8444 |
КУЗЬМЕНКО Д.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
132 (45+35+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
8445 |
КУЗЬМЕНКО Д.О. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8446 |
КУЗЬМЕНКО Д.П. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8447 |
КУЗЬМЕНКО Е.Л. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
7 |
67 (24+24+19) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8448 |
КУЗЬМЕНКО Є.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8449 |
КУЗЬМЕНКО Є.Ю. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
10 |
69 (18+26+25) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8450 |
КУЗЬМЕНКО І.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
155 (51+48+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8451 |
КУЗЬМЕНКО І.С. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8452 |
КУЗЬМЕНКО К.М. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
11 |
65 (15+22+28) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8453 |
КУЗЬМЕНКО К.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
45 (19+10+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8454 |
КУЗЬМЕНКО М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8455 |
КУЗЬМЕНКО М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8456 |
КУЗЬМЕНКО М.О. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
5 |
159 (57+58+44) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8457 |
КУЗЬМЕНКО М.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
8 |
121 (42+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8458 |
КУЗЬМЕНКО М.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
11 |
100 (33+33+34) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8459 |
КУЗЬМЕНКО Н.К. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
122 (42+43+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8460 |
КУЗЬМЕНКО О.М. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
134 (45+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8461 |
КУЗЬМЕНКО С.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
130 (54+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8462 |
КУЗЬМЕНКО С.О. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
7 |
48 (12+16+20) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8463 |
КУЗЬМЕНКО Т.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
151 (47+44+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8464 |
КУЗЬМЕНКО Ю.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
124 (33+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
8465 |
КУЗЬМЕНКО Ю.О. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
5 |
148 (42+54+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8466 |
КУЗЬМЕНКО Ю.С. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
144 (50+54+40) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8467 |
КУЗЬМЕНКОВ А.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8468 |
КУЗЬМИЦЬКИЙ К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
96 (30+27+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8469 |
КУЗЬМИЧ М.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
71 (24+27+20) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8470 |
КУЗЬМІВ Я.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
104 (37+32+35) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8471 |
КУЗЬМІН О.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8472 |
КУЗЬМІНА І.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
11 |
44 (21+12+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8473 |
КУЗЬМІНА К.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
119 (36+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8474 |
КУЗЬМУК Д.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8475 |
КУЗЬОМА В.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
123 (51+22+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
8476 |
КУЗЬОМЕНСЬКА К.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
10 |
98 (27+37+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8477 |
КУЗЮРА В.С. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
6 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
8478 |
КУЗЯКОВА О.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
71 (30+27+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8479 |
КУЗЯКОВА С.О. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
5 |
91 (31+29+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8480 |
КУЙДА І.О. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
11 |
71 (21+39+11) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8481 |
КУКЛЕНКО І.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8482 |
КУКЛЕНКО О.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8483 |
КУКСА В.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
121 (53+36+32) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8484 |
КУКСА В.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
84 (30+37+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8485 |
КУКСА К.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8486 |
КУКСА Р.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8487 |
КУКСА С.Р. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
5 |
171 (60+57+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8488 |
КУКСЕНКО А.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
6 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8489 |
КУКСЕНКО В.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
92 (38+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8490 |
КУКСЕНКО Н.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
97 (35+32+30) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
8491 |
КУКСЕНКО О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
82 (36+28+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8492 |
КУКСОВА Д.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
44 (20+0+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8493 |
КУКСОВА С.Л. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
7 |
149 (60+34+55) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8494 |
КУЛАГА А.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
119 (42+45+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8495 |
КУЛАГА Я. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
7 |
89 (24+36+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8496 |
КУЛАГА Я.М. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8497 |
КУЛАГІН Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8498 |
КУЛАГІНА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
149 (56+39+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8499 |
КУЛАГІНА Є.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8500 |
КУЛАК А.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
127 (42+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8501 |
КУЛАК Д.О. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
8502 |
КУЛАК І.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
101 (41+20+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8503 |
КУЛАК М.С. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8504 |
КУЛАК Н.В. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
4 |
169 (57+52+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8505 |
КУЛАКОВА А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
68 (24+30+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8506 |
КУЛАКОВА А.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
8507 |
КУЛАКОВА Ю.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8508 |
КУЛЕМЗА С.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
39 (23+14+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8509 |
КУЛЕШ А.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
67 (21+18+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8510 |
КУЛЕШ А.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8511 |
КУЛЕШ М.Є. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8512 |
КУЛЕШ С.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
83 (23+46+14) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8513 |
КУЛЕШОВА А.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
105 (36+37+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8514 |
КУЛЄШ Є.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
157 (51+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8515 |
КУЛЄШОВА А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
151 (45+46+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8516 |
КУЛИЖКА А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8517 |
КУЛИЖКА А.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8518 |
КУЛИК А.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8519 |
КУЛИК А.М. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
139 (57+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
8520 |
КУЛИК А.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
8 |
52 (30+19+3) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8521 |
КУЛИК В.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
104 (38+32+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8522 |
КУЛИК В.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
75 (24+25+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8523 |
КУЛИК В.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
155 (58+39+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8524 |
КУЛИК Д.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8525 |
КУЛИК Д.М. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
7 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
8526 |
КУЛИК Д.О. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
8 |
52 (24+19+9) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8527 |
КУЛИК Є.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8528 |
КУЛИК І.І. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8529 |
КУЛИК М.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
108 (21+48+39) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8530 |
КУЛИК М.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8531 |
КУЛИК Н.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
115 (36+36+43) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
8532 |
КУЛИК Н.С. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8533 |
КУЛИК О.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8534 |
КУЛИК О.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
8 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8535 |
КУЛИК Р.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
6 |
126 (48+40+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8536 |
КУЛИК Р.Р. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
119 (42+27+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8537 |
КУЛИК С.Р. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
90 (32+27+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8538 |
КУЛИК Я.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
155 (48+54+53) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8539 |
КУЛИКОВ Д.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8540 |
КУЛИКОВ О.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
94 (28+26+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8541 |
КУЛИКОВ Р.О. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
7 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8542 |
КУЛИНИЧ А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
95 (34+35+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8543 |
КУЛИНИЧ В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
69 (21+26+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8544 |
КУЛИНИЧ В.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
153 (54+60+39) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8545 |
КУЛИНИЧ К.С. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
10 |
82 (21+27+34) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
8546 |
КУЛИНИЧ М.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8547 |
КУЛИНИЧ М.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8548 |
КУЛИНИЧ О.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8549 |
КУЛИНИЧ Р.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8550 |
КУЛИНИЧ С.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
147 (45+51+51) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8551 |
КУЛІБАБА А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
98 (21+40+37) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8552 |
КУЛІБАБА В.М. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
9 |
55 (3+32+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8553 |
КУЛІБАБА Д.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
124 (47+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8554 |
КУЛІБАБА О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
31 (6+14+11) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8555 |
КУЛІБАБА Т.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
137 (45+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8556 |
КУЛІЖКА С.І. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
118 (43+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8557 |
КУЛІЖКО О.Р. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
130 (52+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8558 |
КУЛІКОВ Д.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
95 (30+46+19) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8559 |
КУЛІКОВ Д.П. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
7 |
53 (18+22+13) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8560 |
КУЛІНІЧ А.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
100 (15+39+46) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8561 |
КУЛІНІЧ В.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
60 (20+14+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8562 |
КУЛІНІЧ Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8563 |
КУЛІНІЧ Д.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
7 |
53 (24+22+7) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8564 |
КУЛІНІЧ І.О. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
9 |
123 (30+46+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8565 |
КУЛІНІЧ К.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
131 (43+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8566 |
КУЛІНІЧ М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
65 (42+20+3) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8567 |
КУЛІНІЧ О.Г. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
105 (41+26+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8568 |
КУЛІНЧЕНКО К.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
155 (57+46+52) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8569 |
КУЛІЧЕНКО А.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
8570 |
КУЛІЧЕНКО А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8571 |
КУЛІЧЕНКО К.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
89 (33+32+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8572 |
КУЛІШ В.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
76 (24+31+21) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8573 |
КУЛІШ В.Я. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
8 |
108 (36+46+26) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8574 |
КУЛІШ Д.О. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
7 |
90 (42+22+26) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8575 |
КУЛІШ І.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
8 |
103 (42+46+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8576 |
КУЛІШ Н.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
98 (33+24+41) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
8577 |
КУЛІШ О.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
48 (12+11+25) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8578 |
КУЛІШ С.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8579 |
КУЛІШЕНКО Є.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
54 (12+32+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8580 |
КУЛІШЕНКО М.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
6 |
143 (42+44+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
8581 |
КУЛІШОВ М.Р. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8582 |
КУЛІШОВ О.Р. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8583 |
КУЛІШОВА Я.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
110 (54+36+20) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8584 |
КУЛЬБАКА А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
64 (24+15+25) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8585 |
КУЛЬБАЧНА А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
85 (6+48+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8586 |
КУЛЬБАЧНА О.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
56 (18+27+11) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8587 |
КУЛЬГОВА В.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
149 (49+54+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8588 |
КУЛЬГОВА В.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8589 |
КУЛЬКО Н.Р. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
85 (27+26+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8590 |
КУЛЬЧЕНКО О.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
57 (9+37+11) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8591 |
КУЛЬША А.Ю. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
2 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
8592 |
КУМАН А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
97 (39+27+31) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8593 |
КУМЕДА В.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
127 (36+49+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
8594 |
КУМЕДА Л.Р. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
129 (36+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
8595 |
КУМЕДА Р.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
66 (15+22+29) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8596 |
КУНДІУС Є.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
143 (57+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8597 |
КУНЕЦЬ В.С. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
4 |
88 (32+26+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8598 |
КУНИЦЯ А.Р. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8599 |
КУНИЦЯ Т.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
58 (21+20+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8600 |
КУНІЦИН О.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
141 (51+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
8601 |
КУНТУСОВ А.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
146 (44+42+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8602 |
КУНЦ О.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8603 |
КУНЦЕВСЬКА А.А. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
7 |
94 (36+27+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8604 |
КУНЧЕНКО К.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8605 |
КУПАЛЬНИЙ В.Ю. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
10 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8606 |
КУПАЧ А.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
115 (30+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8607 |
КУПАЧ І.І. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
4 |
150 (57+39+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8608 |
КУПИРО К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
90 (28+28+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8609 |
КУПЛЕНИЙ І.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
107 (49+26+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8610 |
КУПЛЕНИЙ О.Р. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
103 (33+28+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8611 |
КУПРИК О.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
59 (18+22+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8612 |
КУПРІЄВ Є.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8613 |
КУПРІЄНКО А.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
74 (26+16+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8614 |
КУПРІЄНКО А.Р. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
4 |
111 (45+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8615 |
КУПРІЯНОВА Ф.Ї. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8616 |
КУПЦОВА В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
118 (51+25+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
8617 |
КУПЦОВА К.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
9 |
92 (21+37+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8618 |
КУПЦОВА Л.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
43 (12+19+12) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8619 |
КУПЧЕНКО О |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8620 |
КУРАЄВА М.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
3 |
151 (52+39+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8621 |
КУРАМШИН Р.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
102 (30+38+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8622 |
КУРАС Б.П. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
134 (48+41+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8623 |
КУРАСОВ О.В. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
92 (26+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8624 |
КУРАСОВА А.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
99 (49+26+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8625 |
КУРАСОВА В.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
65 (19+32+14) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8626 |
КУРАСОВА К.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
103 (51+28+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8627 |
КУРАСОВА Т.В. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8628 |
КУРАТЧЕНКО А.А. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
7 |
99 (36+43+20) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8629 |
КУРАШ Д.О. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
5 |
67 (12+37+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8630 |
КУРАШ О.О. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
7 |
39 (24+2+13) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8631 |
КУРАШВІЛІ А.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
96 (43+21+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8632 |
КУРБАНОВ М.С. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
86 (21+25+40) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
8633 |
КУРБАЦЬКА Н.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
95 (36+25+34) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
8634 |
КУРБЕТ М.О. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
5 |
94 (26+20+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8635 |
КУРГАН А.Р. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
80 (38+26+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8636 |
КУРГАН К.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
8637 |
КУРГАНСЬКИЙ В.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8638 |
КУРГАНСЬКИЙ Е.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
79 (47+10+22) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8639 |
КУРДЕС Г.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
157 (45+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8640 |
КУРДЕС О.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8641 |
КУРДИЛЯС Я.С. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8642 |
КУРДЮКОВА А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
65 (28+16+21) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8643 |
КУРЕНКОВА Д.В. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
7 |
141 (48+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
8644 |
КУРИЛЕНКО Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
143 (45+48+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8645 |
КУРИЛЕНКО М.М. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
3 |
105 (39+18+48) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
8646 |
КУРИЛЕНКО М.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
138 (42+44+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8647 |
КУРИЛЕНКО Р.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
7 |
127 (36+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
8648 |
КУРИЛЕНКО С.М. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
76 (26+26+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8649 |
КУРИЛКО Д.Г. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
139 (54+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8650 |
КУРИЛО А.А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
10 |
68 (9+34+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8651 |
КУРИЛО А.А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
9 |
41 (3+21+17) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8652 |
КУРИЛО А.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
64 (18+29+17) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8653 |
КУРИЛО В.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
9 |
62 (21+17+24) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8654 |
КУРИЛО Д.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
131 (40+33+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
8655 |
КУРИЛО Є.В. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
8 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
8656 |
КУРИЛО Є.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8657 |
КУРИЛО І.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
118 (33+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
8658 |
КУРИЛО К.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
82 (15+30+37) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8659 |
КУРИЛО О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
8 |
77 (30+36+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8660 |
КУРИЛО О.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8661 |
КУРИЛО О.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
110 (45+29+36) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
8662 |
КУРИЛО О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
65 (24+10+31) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8663 |
КУРИЛО О.М. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8664 |
КУРИЛО Ю.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
69 (24+25+20) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8665 |
КУРИЛО Ю.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
8 |
103 (48+22+33) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
8666 |
КУРІПКА М.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8667 |
КУРЛУК Р. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8668 |
КУРЛЮК Є.Д. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
52 (9+27+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8669 |
КУРМАЗ Я.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8670 |
КУРНИЦЬКА А.О. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
9 |
43 (9+19+15) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8671 |
КУРОВА Є.Р. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
6 |
164 (56+54+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8672 |
КУРОВСЬКА Ю.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
102 (32+30+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8673 |
КУРОВСЬКИЙ Д.Р. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8674 |
КУРОК А.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
128 (34+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
8675 |
КУРОПЯТНИК Б.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8676 |
КУРОТЧИН Л.Я. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
8677 |
КУРОЧЕНКО Н.І. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8678 |
КУРОЧКА А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
86 (36+34+16) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8679 |
КУРОЧКА В.М. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
6 |
52 (25+18+9) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8680 |
КУРОЧКА І.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
8 |
107 (42+31+34) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8681 |
КУРОЧКІН В.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
113 (39+26+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8682 |
КУРОЧКІН Н.А. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8683 |
КУРОЧКІНА А.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
5 |
38 (21+7+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8684 |
КУРОЧКІНА К.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
100 (32+38+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8685 |
КУРОЧКІНА М.А. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8686 |
КУРОЧКІНА О.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
80 (21+27+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8687 |
КУРОЧКІНА О.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
75 (24+31+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8688 |
КУРОЧКІНА Т.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
53 (18+13+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8689 |
КУРПІЛЬ І.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
10 |
68 (18+25+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8690 |
КУРСОВА В.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
104 (20+60+24) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8691 |
КУРСЬКА М.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8692 |
КУРТАСЬ К.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
134 (56+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8693 |
КУРУСЬ В.М. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8694 |
КУРЧАКОВА П.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
97 (41+20+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8695 |
КУРЧЕНКО А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
54 (18+10+26) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8696 |
КУРЧЕНКО Д.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8697 |
КУРЧЕНКО Ю.А. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
86 (30+34+22) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
8698 |
КУРШИНА А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
119 (45+38+36) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8699 |
КУРЯТНИКОВА Ю.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
50 (21+13+16) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8700 |
КУСЕНКО Л.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
68 (30+13+25) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8701 |
КУСТ Н.М. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8702 |
КУСТОВ Б.Є. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
155 (53+42+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8703 |
КУТАС О.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
141 (47+36+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8704 |
КУТАХ А.Ю. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
134 (38+60+36) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8705 |
КУТАХ М.С. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
4 |
60 (16+20+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8706 |
КУТЕЙКО А.Д. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
157 (55+48+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8707 |
КУТІШЕНКО Є.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
104 (51+21+32) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8708 |
КУТКОВА К.Р. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
5 |
136 (36+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
8709 |
КУТКОВА Ю.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
56 (9+27+20) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8710 |
КУТНЕВСЬКИЙ Д.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
87 (21+37+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8711 |
КУТНІКОВА Д.М. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8712 |
КУТОВА М.Ю. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
121 (39+52+30) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
8713 |
КУТОВА С. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
8714 |
КУТОВИЙ Н.Я. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8715 |
КУТОК Д.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
7 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
8716 |
КУТОК Є.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
8717 |
КУТУЗОВА А.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
85 (27+27+31) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
8718 |
КУХАР В.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
123 (46+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8719 |
КУХАРЕВА Є. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
6 |
113 (39+26+48) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
8720 |
КУХАРЕНКО А.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8721 |
КУХАРЕНКО В.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
125 (39+39+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8722 |
КУХАРУК С.О. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8723 |
КУХАРЧУК О.Р. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
9 |
46 (3+19+24) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8724 |
КУЦ А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
145 (53+38+54) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8725 |
КУЦ Д.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8726 |
КУЦ К.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
11 |
94 (15+40+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8727 |
КУЦ О.М. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
9 |
46 (21+13+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8728 |
КУЦАЄВ І.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8729 |
КУЦАЙ І.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8730 |
КУЦАМЕЛЯ А |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8731 |
КУЦЕНКО А.М. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
8732 |
КУЦЕНКО А.Р. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8733 |
КУЦЕНКО В.В. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8734 |
КУЦЕНКО М.Р. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8735 |
КУЦЕНКО М.С. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8736 |
КУЦЕНКО Р. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
5 |
83 (34+38+11) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8737 |
КУЦЕРЕНКО Ю.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8738 |
КУЦИЙ С.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
10 |
105 (15+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8739 |
КУЦОЛАБСЬКИЙ В.Є. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
128 (42+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8740 |
КУЦОМЕЛЯ Д.В. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
118 (33+29+56) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8741 |
КУЧА А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
106 (36+39+31) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8742 |
КУЧА А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
106 (36+39+31) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8743 |
КУЧЕНКО А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8744 |
КУЧЕР В.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8745 |
КУЧЕР В.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
118 (28+40+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8746 |
КУЧЕР Д.Є. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
103 (36+29+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8747 |
КУЧЕР Д.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
117 (43+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8748 |
КУЧЕР Є.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8749 |
КУЧЕР Є.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
8750 |
КУЧЕР Л.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
9 |
67 (9+39+19) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8751 |
КУЧЕР М.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
165 (60+45+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8752 |
КУЧЕР О.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
149 (52+55+42) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8753 |
КУЧЕР С.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
81 (21+29+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8754 |
КУЧЕР Ю.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8755 |
КУЧЕРЕНК П.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
87 (30+18+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8756 |
КУЧЕРЕНКА В.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
91 (34+17+40) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8757 |
КУЧЕРЕНКО А.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
9 |
55 (9+21+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8758 |
КУЧЕРЕНКО В.М. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
96 (35+23+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8759 |
КУЧЕРЕНКО Д.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
58 (19+13+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8760 |
КУЧЕРЕНКО Н.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
57 (24+13+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8761 |
КУЧЕРЕНКО Н.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
71 (15+21+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8762 |
КУЧЕРЕНКО О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
84 (34+20+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8763 |
КУЧЕРЕНКО О.С. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
139 (51+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8764 |
КУЧЕРЕНКО Ю.А. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
6 |
123 (39+39+45) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8765 |
КУЧЕРИНА О.О. |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8766 |
КУЧЕРОВ О.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
106 (24+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8767 |
КУЧЕРОВА І.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
6 |
95 (34+29+32) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8768 |
КУЧЕРЯВА А.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
68 (11+23+34) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8769 |
КУЧЕРЯВА М.С. |
19517 |
м. Глухів |
Бачівський НВК |
9 |
99 (27+32+40) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8770 |
КУЧЕРЯВЕНКО А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8771 |
КУЧЕРЯВЕНКО Б.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
103 (42+37+24) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
8772 |
КУЧЕРЯВЕНКО Б.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
68 (22+26+20) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8773 |
КУЧЕРЯВЕНКО В.Б. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
62 (9+31+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8774 |
КУЧЕРЯВЕНКО В.М. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
8775 |
КУЧЕРЯВИЙ А.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8776 |
КУЧЕРЯВИЙ О.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
76 (12+34+30) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8777 |
КУЧЕРЯВИЙ Т.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8778 |
КУЧИНА Т.В. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
9 |
58 (21+18+19) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8779 |
КУЧКОВ А.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
166 (60+54+52) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8780 |
КУЧКОВА С.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
81 (21+30+30) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8781 |
КУЧМА К.Д. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
71 (36+17+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8782 |
КУЧМЕНКО В.Г. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
53 (27+6+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8783 |
КУЧМЕНКО В.С. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
4 |
113 (35+26+52) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
8784 |
КУЧМЕНКО Д.Е. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
119 (38+35+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8785 |
КУЧМЕНКО Д.О. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
4 |
141 (49+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
8786 |
КУЧМЕНКО М.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
78 (9+39+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8787 |
КУЧМЄЄВА П.Ю. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8788 |
КУЧМІЙ Д.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8789 |
КУШНАРОВА В.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8790 |
КУШНЕРЕНКО В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
46 (12+11+23) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8791 |
КУШНЕРЬОВ К.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
148 (54+40+54) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8792 |
КУШНІР М.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
114 (60+54+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
8793 |
КУШНІР Н.С. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8794 |
КУШНІР О.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8795 |
КУШНІРЕНКО В.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
154 (52+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8796 |
КУШНІРЕНКО Д.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
8797 |
КУШНІРЕНКО І.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
52 (24+14+14) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8798 |
КУШНІРОВА А.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
29 (9+4+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8799 |
КУШНІРОВА П.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8800 |
КУШНІРОВА П.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8801 |
КУШНІРЧУК М.М. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
4 |
137 (53+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
8802 |
КУЩ А.А. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8803 |
КУЩ А.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
85 (22+24+39) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8804 |
КУЩ Б.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
102 (28+41+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8805 |
КУЩ В.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
52 (6+31+15) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8806 |
КУЩ В.А. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
5 |
83 (31+21+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8807 |
КУЩ В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
8808 |
КУЩ В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
8809 |
КУЩ Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
164 (54+54+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8810 |
КУЩЕНКО Д.Б. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8811 |
КУЩЕНКО Є.С. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
7 |
130 (30+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8812 |
КУЩЕНКО І.С. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
9 |
117 (33+40+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8813 |
КУЩЕНКО Ю.Ю. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
53 (17+24+12) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8814 |
КУЩИК А.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
103 (24+28+51) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8815 |
КШНЯКІН С.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
40 (6+14+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8816 |
КЬОВЕШ В.Л. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
5 |
135 (46+37+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
8817 |
ЛАБУНЕЦЬ К.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
7 |
141 (48+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
8818 |
ЛАВІРКО Д.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
59 (21+20+18) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8819 |
ЛАВОШНИК К. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
92 (34+32+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8820 |
ЛАВРЕНЕНКО А.В. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
7 |
97 (30+28+39) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8821 |
ЛАВРЕНЕНКО В.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8822 |
ЛАВРЕНЕНКО І.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
149 (60+45+44) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8823 |
ЛАВРЕНКО А.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
103 (36+42+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8824 |
ЛАВРЕНЧЕНКО А.В. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
8 |
69 (12+32+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
8825 |
ЛАВРЕНЧЕНКО В.М. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8826 |
ЛАВРЕНЮК В.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8827 |
ЛАВРЕНЮК Д.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
11 |
81 (21+29+31) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8828 |
ЛАВРЕНЮК М.С. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
4 |
149 (57+44+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8829 |
ЛАВРИК А. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8830 |
ЛАВРИК А.І. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
7 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8831 |
ЛАВРИК А.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
79 (34+17+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8832 |
ЛАВРИК А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
86 (49+9+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8833 |
ЛАВРИК В.С. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
9 |
63 (9+33+21) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8834 |
ЛАВРИК Д.О. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
4 |
75 (35+26+14) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8835 |
ЛАВРИК Д.Ю. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
36 (6+12+18) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8836 |
ЛАВРИК Д.Ю. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
65 (24+27+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8837 |
ЛАВРИК Є.І. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
5 |
94 (28+26+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8838 |
ЛАВРИК К.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
97 (51+30+16) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8839 |
ЛАВРИК К.І. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
4 |
137 (55+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8840 |
ЛАВРИК О.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
85 (21+37+27) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
8841 |
ЛАВРИК П.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
84 (18+48+18) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8842 |
ЛАВРИК Р.П. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
42 (9+16+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8843 |
ЛАВРИК Т.С. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8844 |
ЛАВРИК Я.О. |
19434 |
м. Білопілля |
Бобрицька ЗОШ |
3 |
136 (57+27+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
8845 |
ЛАВРИНЕНКО В.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
139 (42+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
8846 |
ЛАВРИНЕНКО Л.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
121 (45+38+38) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8847 |
ЛАВРИНЕНКО О.С. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
3 |
128 (51+31+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
8848 |
ЛАВРИНЕНКО Ю.О. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8849 |
ЛАВРІНЕНКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
108 (42+38+28) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8850 |
ЛАВРІНЕНКО М.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
110 (36+40+34) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
8851 |
ЛАВРІНЕНКО М.П. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8852 |
ЛАВРІНЕНКО С.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
136 (57+35+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8853 |
ЛАВРІНЕНКО Т.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
4 |
135 (49+30+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
8854 |
ЛАВРІНЕНКО Ю.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
129 (33+46+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8855 |
ЛАВРІНЕЦЬ А.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
112 (36+28+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8856 |
ЛАВРІЩЕВА А.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8857 |
ЛАВРОВ Г.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
121 (45+33+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8858 |
ЛАВРОВА А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8859 |
ЛАВРУСЬ А.І. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
8 |
91 (24+34+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8860 |
ЛАВРУСЬ В.І. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
77 (38+19+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8861 |
ЛАГЕТКО О.А. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
109 (39+24+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8862 |
ЛАГІРЕНКО Д.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
73 (24+32+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8863 |
ЛАГУНОВ В.Є. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
92 (38+27+27) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8864 |
ЛАГУНОВА Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
85 (30+34+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8865 |
ЛАГУРА В.Є. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
131 (41+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8866 |
ЛАГУРА М.Є. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8867 |
ЛАГУТА Б.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
95 (30+48+17) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8868 |
ЛАГУТА В.А. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
5 |
89 (21+20+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8869 |
ЛАГУТА Д.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
151 (54+45+52) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
8870 |
ЛАГУТКІН Ф.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
8 |
102 (42+34+26) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8871 |
ЛАДА В.Ю. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
147 (42+60+45) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
8872 |
ЛАДИЖЕВА А.В. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
8873 |
ЛАДНА А.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
5 |
40 (23+7+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8874 |
ЛАДНА К.В. |
19533 |
с. Чернеччина |
Великорибицький НВК |
4 |
128 (32+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
8875 |
ЛАДНИЙ О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8876 |
ЛАДУР Т.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8877 |
ЛАЗАРЕА Е.Ф. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
78 (25+30+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8878 |
ЛАЗАРЕВ А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
94 (30+33+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8879 |
ЛАЗАРЕВОЇ А.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
83 (28+31+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8880 |
ЛАЗАРЕНКО Д.О. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
7 |
36 (12+16+8) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8881 |
ЛАЗАРЕНКО Д.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
65 (30+19+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8882 |
ЛАЗАРЕНКО К.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
74 (31+17+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8883 |
ЛАЗАРЧУК А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8884 |
ЛАЗАРЬ Л.І. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
72 (30+20+22) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
8885 |
ЛАЗЕБНА Ю.А. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8886 |
ЛАЗЕБНИЙ В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
30 (18+0+12) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8887 |
ЛАЗЕБНИЙ Н.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8888 |
ЛАЗЕБНОЇ В.Ю. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8889 |
ЛАЗНЄВА М.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8890 |
ЛАЗОР А.В. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
7 |
55 (18+22+15) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8891 |
ЛАЗОРЕНКО В.Є. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
10 |
98 (39+31+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8892 |
ЛАЗОРЕНКО Д.П. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8893 |
ЛАЗОРЕНКО К.О. |
19535 |
с. Чернеччина |
Бранцівський НВК |
7 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
8894 |
ЛАЗОРЕНКО Л.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
53 (15+16+22) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8895 |
ЛАЗОРЕНКО Л.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
53 (15+16+22) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8896 |
ЛАЗОРЕНКО Л.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
94 (28+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8897 |
ЛАЗОРЕНКО М.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
145 (45+52+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8898 |
ЛАЗОРЕНКО М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8899 |
ЛАЗОРЕНКО О.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
106 (36+42+28) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
8900 |
ЛАЗОРЕНКО О.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
106 (36+42+28) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
8901 |
ЛАЗОРЕНКО Р.В. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
5 |
70 (19+16+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8902 |
ЛАЗОРЕНКО Р.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
53 (24+16+13) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8903 |
ЛАЗОРЕНКО С.С. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
10 |
118 (45+39+34) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8904 |
ЛАЗОРЕНКО Т.А. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
8 |
84 (42+25+17) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8905 |
ЛАЗОРЕНКО Т.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
144 (57+40+47) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8906 |
ЛАЗУКА Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8907 |
ЛАИГІНА Д.П. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
122 (49+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8908 |
ЛАЙТАР В.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
79 (12+39+28) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8909 |
ЛАКИЗА Д. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8910 |
ЛАКИЗА Д. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8911 |
ЛАКИЗА О.Є. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8912 |
ЛАКИЗА Я.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
40 (3+19+18) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8913 |
ЛАКИЗА Я.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
40 (3+19+18) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8914 |
ЛАКІЗА М.І. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8915 |
ЛАКІЗА О.І. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
88 (36+13+39) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8916 |
ЛАКОЗА М.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
129 (57+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8917 |
ЛАКТІОНОВА К. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
107 (45+38+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8918 |
ЛАЛАЄВ В.Ю. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8919 |
ЛАМАХ А.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8920 |
ЛАНІН Д.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
7 |
155 (54+48+53) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8921 |
ЛАНІНА А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
86 (33+29+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8922 |
ЛАНТУШЕНКО К.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
110 (30+45+35) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8923 |
ЛАНЧАК Ю.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
90 (39+37+14) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8924 |
ЛАПА К.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8925 |
ЛАПЕНКО В.Ю. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
3 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8926 |
ЛАПІКОВА Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8927 |
ЛАПІН Г.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
88 (48+22+18) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
8928 |
ЛАПОНОГ А.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
83 (36+31+16) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
8929 |
ЛАПОНОГ А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
8930 |
ЛАПОНОГОВА А.Ю. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
8931 |
ЛАПТЄВ А.Є. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
157 (45+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8932 |
ЛАПУЗІНА О.І. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
70 (18+25+27) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
8933 |
ЛАПУЗІНОЇ Ю.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
99 (24+36+39) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
8934 |
ЛАПШИНА М.Ю. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
89 (34+18+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8935 |
ЛАРІНА А.Р. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
62 (24+25+13) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8936 |
ЛАРІОНОВ Д.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
154 (50+50+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8937 |
ЛАРІОНОВА М.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
128 (50+22+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8938 |
ЛАРІОНОВА О.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
102 (42+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8939 |
ЛАРЮКОВА С.К. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
62 (25+13+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8940 |
ЛАСКАВЕНКО А.А. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8941 |
ЛАСКАВИЙ М.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
56 (16+8+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8942 |
ЛАСКУТОВ А.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
8943 |
ЛАСКУТОВА О.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
84 (25+24+35) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
8944 |
ЛАТЕНКОВ С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
8945 |
ЛАТИШЕВ Б.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
51 (20+15+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8946 |
ЛАТИШЕВА М.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
113 (39+20+54) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
8947 |
ЛАТІФОВ Д.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8948 |
ЛАТКА М.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
113 (42+38+33) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
8949 |
ЛАТКОВСЬКА А.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8950 |
ЛАУХІН М.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
8951 |
ЛАУХІНА Я.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
57 (12+16+29) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
8952 |
ЛАХІН В.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
121 (47+36+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8953 |
ЛАХМАН М.Г. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
8 |
121 (42+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
8954 |
ЛАХМОТОВ К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
109 (30+36+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8955 |
ЛАХНО М.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8956 |
ЛАХНО О.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
110 (44+33+33) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8957 |
ЛАШТУН В.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8958 |
ЛАЩ А.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8959 |
ЛАЩ І.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
74 (15+25+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
8960 |
ЛАЩ С.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
146 (58+37+51) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
8961 |
ЛЕБЕВЄВА В.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
115 (33+44+38) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8962 |
ЛЕБЕДА Б.І. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8963 |
ЛЕБЕДЕНКО Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
100 (36+32+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8964 |
ЛЕБЕДЄВ Р.Д. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
46 (22+7+17) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8965 |
ЛЕБЕДЄВА А.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8966 |
ЛЕБЕДЄВА А.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
94 (46+18+30) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
8967 |
ЛЕБЕДЄВА А.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
9 |
100 (33+30+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
8968 |
ЛЕБЕДЄВА М.М. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
4 |
134 (51+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
8969 |
ЛЕБЕДЄВА П.А. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
3 |
133 (57+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8970 |
ЛЕБЕДИНЕЦ Ю.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
7 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8971 |
ЛЕБЕДИНЕЦЬ К.В. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
8 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8972 |
ЛЕБЕДИНСЬКА С.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
92 (36+30+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8973 |
ЛЕБЕДИНСЬКИЙ Д.О. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
118 (33+29+56) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8974 |
ЛЕБЕДКА М.Ю. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8975 |
ЛЕБЕДЬ Д.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
84 (15+35+34) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
8976 |
ЛЕБЕДЬ М.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
100 (40+24+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8977 |
ЛЕБЕДЬ М.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
37 (20+2+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8978 |
ЛЕБЕДЬКО А.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
79 (31+20+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
8979 |
ЛЕБЕДЮК В.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
109 (30+40+39) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
8980 |
ЛЕБЕДЯНСЬКИЙ М.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
157 (51+54+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8981 |
ЛЕБЕЦЬ Д.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
9 |
66 (27+17+22) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
8982 |
ЛЕБІДЬ А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
48 (18+17+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8983 |
ЛЕБІДЬ А.В. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
7 |
82 (24+36+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8984 |
ЛЕБІДЬ А.С. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
11 |
85 (21+36+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8985 |
ЛЕБІДЬ Б.В. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
4 |
76 (14+36+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8986 |
ЛЕБІДЬ В.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
8 |
82 (30+37+15) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8987 |
ЛЕБІДЬ Є.А. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
8988 |
ЛЕБІДЬ І.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8989 |
ЛЕБІДЬ І.С. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
7 |
103 (30+33+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
8990 |
ЛЕБІДЬ І.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
144 (54+32+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
8991 |
ЛЕБІДЬ М.О. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
9 |
93 (21+40+32) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8992 |
ЛЕБІДЬ Н.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
97 (30+31+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8993 |
ЛЕБІДЬ Р.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
8994 |
ЛЕБІДЬ У.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
91 (27+39+25) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
8995 |
ЛЕБІДЬ Ю.В. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
2 |
140 (44+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8996 |
ЛЕБІДЬ Ю.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
6 |
133 (42+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
8997 |
ЛЕБІДЬ ЮС. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
8998 |
ЛЕВАДА Д.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
114 (46+33+35) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
8999 |
ЛЕВДІК І.А. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
82 (35+17+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9000 |
ЛЕВЕНЕЦЬ А.О. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
7 |
106 (36+30+40) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
9001 |
ЛЕВЕНЕЦЬ Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
81 (14+37+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9002 |
ЛЕВЕНКО А.В. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
3 |
144 (60+26+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9003 |
ЛЕВЕНКОВ Р.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
73 (24+26+23) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9004 |
ЛЕВЕНКОВА А.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
121 (39+48+34) |
|
|
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9005 |
ЛЕВИЦЬКА А.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
99 (42+29+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9006 |
ЛЕВИЦЬКА Є.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9007 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Д.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9008 |
ЛЕВИЦЬКИЙ С.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
7 |
40 (18+11+11) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9009 |
ЛЕВКУТНИК Д.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
32 (9+13+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9010 |
ЛЕВОН А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9011 |
ЛЕВУН Ю.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
35 (12+17+6) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9012 |
ЛЕВЧЕНКО А.А. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
127 (51+22+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9013 |
ЛЕВЧЕНКО А.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9014 |
ЛЕВЧЕНКО А.Р. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
7 |
98 (30+39+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9015 |
ЛЕВЧЕНКО А.Ю. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9016 |
ЛЕВЧЕНКО А.Ю. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9017 |
ЛЕВЧЕНКО Б.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
9018 |
ЛЕВЧЕНКО Б.Р. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
119 (36+31+52) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9019 |
ЛЕВЧЕНКО Б.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
114 (42+39+33) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9020 |
ЛЕВЧЕНКО В. . |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
16 (0+8+8) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9021 |
ЛЕВЧЕНКО В.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9022 |
ЛЕВЧЕНКО В.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9023 |
ЛЕВЧЕНКО В.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
8 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
9024 |
ЛЕВЧЕНКО В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
117 (45+20+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
9025 |
ЛЕВЧЕНКО В.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
6 |
92 (32+34+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9026 |
ЛЕВЧЕНКО В.С. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
8 |
73 (42+9+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9027 |
ЛЕВЧЕНКО В.Ю. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
122 (40+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
9028 |
ЛЕВЧЕНКО Д.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9029 |
ЛЕВЧЕНКО Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
11 |
50 (15+25+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9030 |
ЛЕВЧЕНКО Д.П. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9031 |
ЛЕВЧЕНКО Д.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9032 |
ЛЕВЧЕНКО Є.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9033 |
ЛЕВЧЕНКО Є.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
11 |
109 (33+31+45) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9034 |
ЛЕВЧЕНКО Є.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9035 |
ЛЕВЧЕНКО І.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
93 (42+23+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9036 |
ЛЕВЧЕНКО І.О. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
6 |
81 (40+18+23) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9037 |
ЛЕВЧЕНКО І.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9038 |
ЛЕВЧЕНКО І.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
70 (26+24+20) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9039 |
ЛЕВЧЕНКО Л.І. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
8 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9040 |
ЛЕВЧЕНКО Л.П. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
79 (30+27+22) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9041 |
ЛЕВЧЕНКО М.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
152 (32+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9042 |
ЛЕВЧЕНКО М.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
78 (36+11+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9043 |
ЛЕВЧЕНКО Н.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9044 |
ЛЕВЧЕНКО О.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
109 (27+45+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9045 |
ЛЕВЧЕНКО О.Р. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
58 (19+11+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9046 |
ЛЕВЧЕНКО О.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
98 (30+28+40) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
9047 |
ЛЕВЧЕНКО П.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
112 (49+23+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9048 |
ЛЕВЧЕНКО С.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
83 (30+31+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9049 |
ЛЕВЧЕНКО С.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
113 (51+28+34) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9050 |
ЛЕВЧЕНКО Т.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
84 (33+27+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9051 |
ЛЕВЧЕНКО Т.М. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
8 |
93 (30+51+12) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9052 |
ЛЕВЧИЧ С.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9053 |
ЛЕВЧУК Ю.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
90 (27+35+28) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9054 |
ЛЕВШЕНКОВ Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
125 (39+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9055 |
ЛЕВШИН О.Д. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
98 (36+28+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9056 |
ЛЕГА О.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
86 (21+37+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9057 |
ЛЕГЕЗА К.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
86 (32+12+42) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9058 |
ЛЕГЕНЧУК І.Б. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9059 |
ЛЕГКИЙ Ю.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
90 (36+26+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9060 |
ЛЕГКОВА М.П. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
88 (36+25+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9061 |
ЛЕГО Є.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
157 (45+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9062 |
ЛЕГУНОВ Д.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9063 |
ЛЕГУША В.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
92 (36+33+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9064 |
ЛЕГУША К.І. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
45 (18+10+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9065 |
ЛЕГУША О.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9066 |
ЛЕДЕНЦОВ І.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
9 |
88 (21+40+27) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9067 |
ЛЕЖАВСЬКА А.І. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
3 |
125 (45+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9068 |
ЛЕЖАВСЬКИЙ М.А. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
4 |
150 (54+38+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9069 |
ЛЕЖАВСЬКИЙ О.Д. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9070 |
ЛЕЖАВСЬКИЙ С.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
8 |
128 (48+48+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9071 |
ЛЕЖАЙ В.П. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
139 (49+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9072 |
ЛЕЖЕНІНА Ж.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
100 (36+25+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9073 |
ЛЕЙБА А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
85 (57+20+8) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9074 |
ЛЕЙБА В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
10 |
45 (3+20+22) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9075 |
ЛЕЙКО В.М. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
11 |
59 (12+19+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9076 |
ЛЕЙКО О.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
7 |
76 (12+40+24) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9077 |
ЛЕЛЮХ В.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9078 |
ЛЕЛЮХ Я.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
79 (30+17+32) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9079 |
ЛЕЛЮШКІН О.П. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9080 |
ЛЕЛЮШКІН С.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
110 (43+35+32) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9081 |
ЛЕЛЯКОВ П.П. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
6 |
165 (60+45+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
9082 |
ЛЕМЕК В.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
9083 |
ЛЕМЕШКО А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
72 (19+26+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9084 |
ЛЕМЕШКО Б.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
137 (51+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
9085 |
ЛЕМЕШКО Д.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
152 (51+41+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9086 |
ЛЕМІШ М.М. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
74 (35+21+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9087 |
ЛЕНГЕР О.В. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
83 (36+42+5) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9088 |
ЛЕНДИЧ А.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
1 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
9089 |
ЛЕНДІЧ А.М. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9090 |
ЛЕНЕЦЬ К.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
81 (25+22+34) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9091 |
ЛЕНЕЦЬ К.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
81 (25+22+34) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9092 |
ЛЕНЧИК Д.С. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
54 (16+21+17) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9093 |
ЛЕНЧИК Ю.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
123 (57+30+36) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
9094 |
ЛЕНЬ К.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
110 (45+23+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9095 |
ЛЕОНЕНКО А.В. |
19427 |
м. Білопілля |
Ободівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
113 (41+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
9096 |
ЛЕОНЕНКО А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
167 (49+60+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9097 |
ЛЕОНЕНКО Д.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
56 (28+4+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9098 |
ЛЕОНЕНКО Д.Ю. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
9 |
53 (9+28+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9099 |
ЛЕОНЕНКО Є.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
90 (29+29+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9100 |
ЛЕОНЕНКО Н.А. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9101 |
ЛЕОНІДОВ М.О. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
110 (39+29+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9102 |
ЛЕОНІДОВА С.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9103 |
ЛЕОНОВ К.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9104 |
ЛЕОНОВА А.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9105 |
ЛЕОНОВА В.Д. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9106 |
ЛЕОНОВИЧ О.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
101 (34+25+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9107 |
ЛЕОНТЕНКО Д.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
87 (35+20+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9108 |
ЛЕОНТЕНКО О.В. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
5 |
91 (24+26+41) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
9109 |
ЛЕОНТЬЕВА А.Г. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
9 |
89 (18+37+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9110 |
ЛЕОНТЬЄВ І.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9111 |
ЛЕОНТЬЄВА А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
142 (50+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
9112 |
ЛЕОНЧУК Я.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
80 (33+23+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9113 |
ЛЕПЕРТ К.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9114 |
ЛЕПЕХА В.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
130 (28+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
9115 |
ЛЕПЕШКО В.І. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
4 |
163 (57+52+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9116 |
ЛЕПЬОШКІНА О.А. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
5 |
143 (48+37+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
9117 |
ЛЕРМОНТОВА С.Р. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9118 |
ЛЕСЕНКО І.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9119 |
ЛЕСИК А.М. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
8 |
94 (36+43+15) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9120 |
ЛЕСИК Д.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
124 (32+38+54) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
9121 |
ЛЕСИК Л.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9122 |
ЛЕСНЕНКО Б.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
98 (29+36+33) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9123 |
ЛЕСНЯК Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
50 (15+19+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9124 |
ЛЕСЬ А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
83 (27+20+36) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9125 |
ЛЕТУЧА А.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
68 (20+26+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9126 |
ЛЕТЮКА А.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
109 (36+42+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9127 |
ЛЕТЮКА Є.Є. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9128 |
ЛЕТЮЧИЙ О.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9129 |
ЛЕУНОВА А.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
95 (37+24+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9130 |
ЛЕУНОВА В.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9131 |
ЛЕУШИНА А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9132 |
ЛЕЦИК М.П. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9133 |
ЛЕШАН О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
8 |
103 (36+31+36) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9134 |
ЛЕЩЕНКО Д.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9135 |
ЛЕЩЕНКО Д.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
83 (24+11+48) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
9136 |
ЛЕЩЕНКО Д.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
83 (24+11+48) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
9137 |
ЛЕЩЕНКО Є.Р. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9138 |
ЛЕЩЕНКО М.В. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9139 |
ЛЕЩЕНКО М.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
73 (15+31+27) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9140 |
ЛЕЩЕНКО Т.Г. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
123 (33+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
9141 |
ЛЄБЄДЄВА О.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
5 |
124 (38+38+48) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
9142 |
ЛЄБУСОВ Г.М. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
94 (35+25+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9143 |
ЛЄВША М.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
134 (50+37+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
9144 |
ЛЄГОТІН А.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
135 (49+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
9145 |
ЛЄПІН В.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
6 |
108 (34+37+37) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9146 |
ЛЄПІХІНА В |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
92 (39+27+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9147 |
ЛЄСКОВСЬКА В.В. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
9 |
92 (15+43+34) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9148 |
ЛЄСНИХ Н.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
155 (45+50+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9149 |
ЛЄСНИХ Н.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
155 (45+50+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9150 |
ЛЄСНІЧЕНКО В.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
99 (30+32+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9151 |
ЛЄСНОЙ В.С. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
8 |
52 (24+22+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9152 |
ЛЄУНОВА К.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9153 |
ЛЄХМАН Д.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9154 |
ЛИБАНЄВ Б.М. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9155 |
ЛИБАНЬ Д.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
82 (29+30+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9156 |
ЛИБАНЬ О.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
99 (33+34+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9157 |
ЛИГІН О.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
86 (42+20+24) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
9158 |
ЛИГІНА Є.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
139 (41+46+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9159 |
ЛИГІНА О.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9160 |
ЛИЖОВ Д.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
101 (30+40+31) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
9161 |
ЛИЖОВ Д.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
101 (30+40+31) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
9162 |
ЛИЗОГУБ Д.С. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
3 |
44 (2+16+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9163 |
ЛИЗОГУБ І.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
105 (36+32+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9164 |
ЛИМАН Я.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9165 |
ЛИМАНСЬКИЙ М.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
138 (52+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
9166 |
ЛИМАР Ю.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
121 (33+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
9167 |
ЛИМАР Я.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
73 (27+18+28) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9168 |
ЛИМАРЕНКО Б.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
170 (58+54+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9169 |
ЛИМАРЕНКО М.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
37 (9+13+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9170 |
ЛИНДІНА А.І. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
9 |
147 (33+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9171 |
ЛИННИ Д.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
91 (24+31+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9172 |
ЛИННИК А.В. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9173 |
ЛИННИК В.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
155 (53+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9174 |
ЛИННИК В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
107 (46+36+25) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9175 |
ЛИННИК В.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
92 (28+30+34) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
9176 |
ЛИННИК Д.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
81 (42+23+16) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
9177 |
ЛИННИК І |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
110 (30+45+35) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
9178 |
ЛИННИК К.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9179 |
ЛИННИК М.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
164 (58+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9180 |
ЛИННИК О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
95 (48+28+19) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9181 |
ЛИННИК О.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
155 (49+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9182 |
ЛИННИК С.І. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
78 (12+30+36) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9183 |
ЛИННИК С.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9184 |
ЛИННИК Т.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
131 (40+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9185 |
ЛИННИК Ю.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
9 |
48 (12+8+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9186 |
ЛИННІКОВА А.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
143 (57+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9187 |
ЛИНОК А.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
66 (18+34+14) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9188 |
ЛИНОК К.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
139 (57+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
9189 |
ЛИНЬКО Н.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9190 |
ЛИПКІН М.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
147 (51+44+52) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9191 |
ЛИПОВА А.С. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9192 |
ЛИПОВИЙ А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9193 |
ЛИПОВИЙ А.С. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
133 (51+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9194 |
ЛИПОВИЙ В.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
66 (34+20+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9195 |
ЛИПОВИЙ Д.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
100 (22+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9196 |
ЛИПОВОГО Л.Д. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
67 (13+25+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9197 |
ЛИПСЬКИЙ В.М. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
3 |
153 (57+36+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9198 |
ЛИПЧЕНКО О.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
64 (32+27+5) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9199 |
ЛИСАК В.С. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9200 |
ЛИСАК Д.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
116 (42+48+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9201 |
ЛИСАК Д.О. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
119 (45+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9202 |
ЛИСАК М.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9203 |
ЛИСАК Р.О. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9204 |
ЛИСАЧЕНКО В.Ю. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
143 (54+35+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9205 |
ЛИСАЧЕНКО Є.Ю. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
97 (35+26+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9206 |
ЛИСАЧЕНКО К.С. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
8 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9207 |
ЛИСАЧЕНКО М.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9208 |
ЛИСАЧЕНКО П.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9209 |
ЛИСАЧЕНКО С.Ю. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
35 (25+2+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9210 |
ЛИСЕКО А.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9211 |
ЛИСЕНКА В.Л. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
69 (27+29+13) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9212 |
ЛИСЕНКА М.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
98 (39+33+26) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9213 |
ЛИСЕНКО А.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
56 (30+14+12) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
9214 |
ЛИСЕНКО А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
103 (39+42+22) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9215 |
ЛИСЕНКО А.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
9 |
58 (9+21+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9216 |
ЛИСЕНКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
44 (21+14+9) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9217 |
ЛИСЕНКО А.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
55 (22+23+10) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9218 |
ЛИСЕНКО А.Р. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9219 |
ЛИСЕНКО А.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
77 (33+26+18) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9220 |
ЛИСЕНКО В.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
30 (12+10+8) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9221 |
ЛИСЕНКО В.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
90 (30+45+15) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9222 |
ЛИСЕНКО В.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
69 (21+12+36) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9223 |
ЛИСЕНКО В.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
9224 |
ЛИСЕНКО В.П. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
11 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
9225 |
ЛИСЕНКО Д.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
11 |
94 (15+40+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9226 |
ЛИСЕНКО Д.Г. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
62 (32+0+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9227 |
ЛИСЕНКО Д.М. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
4 |
34 (12+6+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9228 |
ЛИСЕНКО Д.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9229 |
ЛИСЕНКО Є.А. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9230 |
ЛИСЕНКО І.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
58 (18+21+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9231 |
ЛИСЕНКО І.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
11 |
129 (45+43+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9232 |
ЛИСЕНКО І.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9233 |
ЛИСЕНКО К.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
92 (23+23+46) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9234 |
ЛИСЕНКО К.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
122 (41+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9235 |
ЛИСЕНКО Л.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
58 (24+22+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9236 |
ЛИСЕНКО Л.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
26 (8+0+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9237 |
ЛИСЕНКО М.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
140 (46+49+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9238 |
ЛИСЕНКО М.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9239 |
ЛИСЕНКО М.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9240 |
ЛИСЕНКО М.С. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
6 |
101 (31+31+39) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9241 |
ЛИСЕНКО М.С. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
93 (21+42+30) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9242 |
ЛИСЕНКО Н.С. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
6 |
71 (22+29+20) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9243 |
ЛИСЕНКО О.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
155 (57+44+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9244 |
ЛИСЕНКО О.М. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
7 |
101 (54+28+19) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9245 |
ЛИСЕНКО О.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
129 (49+30+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
9246 |
ЛИСЕНКО О.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9247 |
ЛИСЕНКО О.О. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
6 |
74 (26+31+17) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9248 |
ЛИСЕНКО О.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
9 |
86 (21+34+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9249 |
ЛИСЕНКО Р.Ю. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
115 (46+25+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9250 |
ЛИСЕНКО С.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9251 |
ЛИСЕНКО С.І. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
4 |
123 (55+32+36) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9252 |
ЛИСЕНКО С.С. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
7 |
140 (60+43+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
9253 |
ЛИСЕНКО Т.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9254 |
ЛИСЕНКО Ю.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
101 (27+36+38) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9255 |
ЛИСЕНКО Ю.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
101 (27+36+38) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9256 |
ЛИСЕНКО Я.В. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
9 |
101 (33+37+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9257 |
ЛИСЕНКО Я.Є. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
50 (19+13+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9258 |
ЛИСЕНКОВ В.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
64 (18+31+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9259 |
ЛИСЕНЧУК Л.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
71 (37+28+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9260 |
ЛИСИЙ Е.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
66 (18+25+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9261 |
ЛИСИХ Д.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9262 |
ЛИСИЦЬКА А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
56 (15+28+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9263 |
ЛИСИЦЬКА Є.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
10 |
74 (21+33+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9264 |
ЛИСИЦЬКА К.О. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
4 |
33 (19+14+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9265 |
ЛИСИЦЬКИЙ Є.О. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
6 |
64 (36+15+13) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9266 |
ЛИСИЦЯ А.А. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9267 |
ЛИСИЦЯ Д.М. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
2 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
9268 |
ЛИСИЦЯ Ю.Р. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
85 (30+27+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9269 |
ЛИСКА Ю.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9270 |
ЛИСКО Б.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
65 (30+23+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9271 |
ЛИСКО Д.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (34+48+32) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
9272 |
ЛИСНЕНКО А.О. |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
5 |
101 (32+25+44) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9273 |
ЛИСНЕНКО В.В. |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
5 |
97 (24+29+44) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9274 |
ЛИСОКІНЬ В.С. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
5 |
85 (25+25+35) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9275 |
ЛИСТОПАД М.С. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
9276 |
ЛИСТРОВА В.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
59 (18+23+18) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9277 |
ЛИСТРОВИЙ А.О. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
5 |
87 (42+22+23) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9278 |
ЛИСУН А.А. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9279 |
ЛИСЮК С.А. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
124 (45+35+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9280 |
ЛИСЯНСЬКА В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
103 (21+45+37) |
|
|
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9281 |
ЛИСЯНСЬКА К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9282 |
ЛИСЯНСЬКА М.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
143 (49+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9283 |
ЛИСЯНСЬКИЙ В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
95 (24+51+20) |
|
|
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9284 |
ЛИСЯНСЬКИЙ К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
123 (49+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9285 |
ЛИСЯНСЬКОГО О.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
158 (54+54+50) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9286 |
ЛИТАР М.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
106 (30+38+38) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
9287 |
ЛИТВИН А.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
137 (46+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9288 |
ЛИТВИН А.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
75 (35+14+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9289 |
ЛИТВИН Д.А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
6 |
109 (33+31+45) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9290 |
ЛИТВИН Є.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
28 (20+0+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9291 |
ЛИТВИН І.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
9 |
68 (27+19+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9292 |
ЛИТВИН М.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9293 |
ЛИТВИН О.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9294 |
ЛИТВИН О.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
123 (36+44+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
9295 |
ЛИТВИНЕНКА І.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
145 (57+48+40) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9296 |
ЛИТВИНЕНКО А.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
3 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9297 |
ЛИТВИНЕНКО А.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9298 |
ЛИТВИНЕНКО А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
132 (42+33+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9299 |
ЛИТВИНЕНКО А.Р. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
8 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9300 |
ЛИТВИНЕНКО А.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
93 (54+23+16) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9301 |
ЛИТВИНЕНКО В.В. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
7 |
43 (6+10+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9302 |
ЛИТВИНЕНКО В.Д. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9303 |
ЛИТВИНЕНКО В.Є. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
3 |
143 (51+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
9304 |
ЛИТВИНЕНКО В.С. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9305 |
ЛИТВИНЕНКО Д.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
110 (38+48+24) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9306 |
ЛИТВИНЕНКО Д.Б. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9307 |
ЛИТВИНЕНКО Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9308 |
ЛИТВИНЕНКО Д.О. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
6 |
86 (24+31+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9309 |
ЛИТВИНЕНКО Д.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
104 (31+38+35) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9310 |
ЛИТВИНЕНКО Д.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
9311 |
ЛИТВИНЕНКО Є.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
92 (29+23+40) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
9312 |
ЛИТВИНЕНКО Є.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9313 |
ЛИТВИНЕНКО І.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
101 (27+37+37) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9314 |
ЛИТВИНЕНКО І.К. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
99 (29+31+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9315 |
ЛИТВИНЕНКО І.О. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
105 (29+30+46) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9316 |
ЛИТВИНЕНКО К |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
44 (19+8+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9317 |
ЛИТВИНЕНКО Л.Ю. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
9 |
111 (45+27+39) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9318 |
ЛИТВИНЕНКО М.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
10 |
136 (33+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9319 |
ЛИТВИНЕНКО М.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
108 (33+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9320 |
ЛИТВИНЕНКО М.І. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9321 |
ЛИТВИНЕНКО М.О. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
5 |
87 (23+32+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9322 |
ЛИТВИНЕНКО О.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
92 (30+31+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9323 |
ЛИТВИНЕНКО О.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
31 (4+7+20) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9324 |
ЛИТВИНЕНКО Р.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9325 |
ЛИТВИНЕНКО С.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
125 (49+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9326 |
ЛИТВИНЕНКО С.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9327 |
ЛИТВИНЕНКО Т.М. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
57 (15+14+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9328 |
ЛИТВИНЕНКО Т.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
90 (30+43+17) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
9329 |
ЛИТВИНЕНКО Я.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
98 (60+14+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9330 |
ЛИТВИНЕНКО Я.В. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9331 |
ЛИТВИНЕЦЬ М.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
6 |
137 (45+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
9332 |
ЛИТВИНОВ А.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
106 (22+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9333 |
ЛИТВИНОВ Д.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9334 |
ЛИТВИНОВ Д.О. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
9335 |
ЛИТВИНОВА А.О. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
3 |
35 (12+19+4) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9336 |
ЛИТВИНОВА А.П. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
169 (57+60+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9337 |
ЛИТВИНОВА А.С. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
67 (30+22+15) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9338 |
ЛИТВИНОВА В.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
33 (13+4+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9339 |
ЛИТВИНОВА Д.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
5 |
135 (46+41+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
9340 |
ЛИТВИНОВА Д.І. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
9 |
65 (21+19+25) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9341 |
ЛИТВИНОВА Є |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
57 (18+13+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9342 |
ЛИТВИНОВА М.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9343 |
ЛИТВИНОВА Ю.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
9 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
9344 |
ЛИТВИНЧЕНКО І.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9345 |
ЛИТВИНЧЕНКО М.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9346 |
ЛИТВИНЧУК А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
62 (9+19+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9347 |
ЛИТВИНЮК В.В. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
5 |
137 (48+48+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9348 |
ЛИТВИШКО Д.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
132 (43+35+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
9349 |
ЛИТВЯК Д.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9350 |
ЛИТВЯКОВ А.С. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
3 |
112 (32+32+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9351 |
ЛИТВЯЧЕНКО А.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
105 (30+40+35) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
9352 |
ЛИТВЯЧЕНКО Т.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
146 (54+45+47) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9353 |
ЛИТВЯЧЕНКО Т.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
146 (54+45+47) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9354 |
ЛИТКОВЕЦЬ О.Л. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
117 (49+32+36) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9355 |
ЛИТНЯНЧИНА В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
143 (58+45+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9356 |
ЛИТОВКА А. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9357 |
ЛИТОВКА А.Т. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
95 (20+37+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9358 |
ЛИТОВКА В.О. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
4 |
106 (32+32+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9359 |
ЛИТОВКА К.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9360 |
ЛИТОВЧЕНКО А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
131 (53+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9361 |
ЛИТОВЧЕНКО А.С. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
92 (32+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9362 |
ЛИТОВЧЕНКО В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9363 |
ЛИТОВЧЕНКО В.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
150 (42+57+51) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9364 |
ЛИТОВЧЕНКО В.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
97 (48+13+36) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9365 |
ЛИТОВЧЕНКО Д.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9366 |
ЛИТОВЧЕНКО Д.О. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9367 |
ЛИТОВЧЕНКО І.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9368 |
ЛИТОВЧЕНКО І.Є. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
53 (24+18+11) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9369 |
ЛИТОВЧЕНКО К.Б. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9370 |
ЛИТОВЧЕНКО Я.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9371 |
ЛИТЮГА В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
108 (24+45+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9372 |
ЛИТЮГА М.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
98 (36+24+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9373 |
ЛИТЮГА М.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
124 (34+60+30) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9374 |
ЛИТЮГА М.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
157 (51+60+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9375 |
ЛИФАНОВСКИЙ А.И. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
122 (36+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9376 |
ЛИФАРЬ О.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
95 (32+23+40) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
9377 |
ЛИФАРЬ О.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
95 (32+23+40) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
9378 |
ЛИФИРЕНКО Р.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
34 (22+0+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9379 |
ЛИХАЦЬКА П.А. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9380 |
ЛИХИХ В.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9381 |
ЛИХМАН А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
143 (49+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9382 |
ЛИХМАН І.А. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
120 (45+37+38) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
9383 |
ЛИХОБАБА І.Р. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9384 |
ЛИХОВИД В.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9385 |
ЛИХОВИД Т.Ю. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9386 |
ЛИХОВОЗ Д.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
113 (39+25+49) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
9387 |
ЛИХОДІД А.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9388 |
ЛИХОПОЙ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
79 (33+15+31) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9389 |
ЛИЧАГІНА С.Р. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
70 (34+14+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9390 |
ЛИЧКУН Л.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
87 (33+14+40) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
9391 |
ЛИШЕНКО О.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
121 (40+50+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9392 |
ЛИШЕНКО О.Є. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
9393 |
ЛІБЕЦЬ Є.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
30 (3+12+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9394 |
ЛІВУНОВА Р.Є. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
127 (45+43+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9395 |
ЛІГІНЬОВА Д.А. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9396 |
ЛІЗОГУБОВ Є.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9397 |
ЛІЗУНОВ Д.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
94 (36+27+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9398 |
ЛІМБАС Д.Д. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9399 |
ЛІН О.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9400 |
ЛІНІЧЕНКО В.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9401 |
ЛІНІЧЕНКО В.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
86 (18+40+28) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9402 |
ЛІНІЧЕНКО Т.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9403 |
ЛІННІК Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
163 (51+56+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9404 |
ЛІННІК Р.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
61 (24+22+15) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9405 |
ЛІНЬКОВА А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
82 (15+36+31) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9406 |
ЛІНЬКОВА М.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
115 (46+40+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9407 |
ЛІОКАЙ О.А. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
48 (21+12+15) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9408 |
ЛІПКА М. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
81 (33+16+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9409 |
ЛІПКОВА Є.Р. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9410 |
ЛІСЄЙ Д.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
62 (14+8+40) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
9411 |
ЛІСІЦИНА Л.С. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
8 |
99 (36+40+23) |
|
|
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
9412 |
ЛІСНЕНКО В.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
151 (39+54+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9413 |
ЛІСНЕНКО Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
170 (60+54+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9414 |
ЛІСНЕНКО Л.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
145 (57+38+50) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9415 |
ЛІСНЕНКО М.Р. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
131 (51+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
9416 |
ЛІСНИЧЕНКО К.Ю. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
4 |
63 (28+17+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9417 |
ЛІСНІЧЕНКО Д.Р. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
98 (38+26+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9418 |
ЛІСНЯК Б.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
86 (31+30+25) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9419 |
ЛІСНЯК С.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9420 |
ЛІСОВА К.П. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
109 (21+52+36) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
9421 |
ЛІСОВА Л.П. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
72 (24+22+26) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9422 |
ЛІСОВА Р.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
98 (52+18+28) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
9423 |
ЛІСОВЕНКО А.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
8 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9424 |
ЛІСОВЕНКО Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
108 (40+43+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9425 |
ЛІСОВЕНКО Д.Ю. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9426 |
ЛІСОВЕНКО Є.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9427 |
ЛІСОВЕНКО Л.Р. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
4 |
69 (31+30+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9428 |
ЛІСОВЕНКО Н.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
76 (39+12+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9429 |
ЛІСОВЕНКО О.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
9430 |
ЛІСОВСЬКА А.П. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
99 (29+34+36) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9431 |
ЛІСОВСЬКА Д.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
8 |
88 (30+36+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9432 |
ЛІСТУНОВ О.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
114 (48+34+32) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9433 |
ЛІТАВРІНА І.Г. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
97 (39+24+34) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9434 |
ЛІТВИНОВА А.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
110 (36+30+44) |
|
|
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
9435 |
ЛІТВІН А.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
82 (26+26+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9436 |
ЛІТВІН Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9437 |
ЛІТВІН Д.Р. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
2 |
152 (56+36+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
9438 |
ЛІТВІНОВ А.В. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
143 (51+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9439 |
ЛІТВІНОВ К.О. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
143 (57+26+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
9440 |
ЛІТВІНОВ М.О. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
3 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
9441 |
ЛІТВІНОВ С.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
140 (60+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
9442 |
ЛІТВІНОВА А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
98 (14+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9443 |
ЛІТВІНОВА А.П. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9444 |
ЛІТВІНОВА В.Д. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
79 (34+24+21) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9445 |
ЛІТВІНОВА В.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
166 (54+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9446 |
ЛІТВІНОВА Є.В. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
147 (57+30+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9447 |
ЛІТВІНОВА Н.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
73 (29+22+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9448 |
ЛІТВЯКОВА А.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
86 (32+30+24) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
9449 |
ЛІТІНСЬКА В.Ю. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
8 |
69 (36+13+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9450 |
ЛІТОВКА О.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
103 (36+30+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9451 |
ЛІТОВЦЕВ М.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
100 (31+35+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9452 |
ЛІТОВЦЕВ Р.Є. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
168 (57+53+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9453 |
ЛІТОВЦЕВА В.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
88 (15+39+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9454 |
ЛІТОВЧЕНКО Л.А. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
7 |
36 (6+22+8) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9455 |
ЛІТОВЧЕНКО Ю.В. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
3 |
146 (54+32+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9456 |
ЛІФЕНЦЕВ І.І. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
10 |
98 (36+30+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9457 |
ЛІФИРЕНКО І.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9458 |
ЛІФИРЕНКО Л.М. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
74 (34+20+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9459 |
ЛІХІТЧЕНКО Г.К. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
89 (42+28+19) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9460 |
ЛІХІТЧЕНКО Є.К. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
88 (30+33+25) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9461 |
ЛІХОЛЕТОВ Д.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
97 (24+25+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9462 |
ЛІХОЧОВА А.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9463 |
ЛІЦМАН Д.Р. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9464 |
ЛІЧМАН М.Д. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9465 |
ЛІЧУТІН О.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
106 (38+34+34) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
9466 |
ЛІШЕНКО В.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9467 |
ЛІЩЕНКО Д.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
89 (25+38+26) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9468 |
ЛІЩЕНКО Т.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
9469 |
ЛІЩЕНКО Я.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
7 |
98 (42+22+34) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9470 |
ЛІЩИНА В.Є. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9471 |
ЛІЩУК А.Ю. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9472 |
ЛОБАНОВ А.О. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
7 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
9473 |
ЛОБАНОВ В.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
80 (29+19+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9474 |
ЛОБАНОВ В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9475 |
ЛОБАНОВ Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
93 (27+26+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9476 |
ЛОБАНОВ Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9477 |
ЛОБАНОВА А.М. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
8 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9478 |
ЛОБАНОВА А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
135 (51+26+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9479 |
ЛОБАНОВСЬКА Ю.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
9 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9480 |
ЛОБАНОВСЬКЙ О.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
9 |
72 (15+32+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9481 |
ЛОБАС В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9482 |
ЛОБАС В.С. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
3 |
163 (55+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9483 |
ЛОБАС Д.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9484 |
ЛОБАСЕНКО Є.Ф. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9485 |
ЛОБАСТОВ В.В. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
8 |
103 (36+30+37) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9486 |
ЛОБАТЮК М.Є. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
134 (42+51+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9487 |
ЛОБАЧ О.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
60 (28+20+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9488 |
ЛОБАЧОВА І.О. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
3 |
139 (47+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
9489 |
ЛОБЕЄВ Д.Я. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
4 |
80 (31+17+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9490 |
ЛОБКА Р.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
127 (47+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9491 |
ЛОБОВА А.О. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
9 |
86 (15+41+30) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9492 |
ЛОБОВА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
83 (24+31+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9493 |
ЛОБОДА Д.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
61 (22+10+29) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9494 |
ЛОБОДА Д.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
83 (31+23+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9495 |
ЛОБОДА Д.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
77 (21+46+10) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9496 |
ЛОБОДА К.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9497 |
ЛОБОДА О.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9498 |
ЛОБОДА О.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
141 (41+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9499 |
ЛОБОДА Т.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
120 (52+33+35) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9500 |
ЛОБОДЕНКО Г.Я. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
106 (36+45+25) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
9501 |
ЛОБОДЕНКО М.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
108 (34+34+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9502 |
ЛОБОДІНА С.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
135 (41+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9503 |
ЛОБОДЮК Є.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9504 |
ЛОБУНЕЦЬ Д.С. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9505 |
ЛОБУНЕЦЬ Л.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
126 (42+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9506 |
ЛОБУРЦОВА Є.Р. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
7 |
82 (24+35+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9507 |
ЛОГВА В.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
120 (39+54+27) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
9508 |
ЛОГВИН І.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
47 (27+8+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9509 |
ЛОГВИН І.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
112 (33+45+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9510 |
ЛОГВИН О.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9511 |
ЛОГВИНЕНКО А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
137 (45+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9512 |
ЛОГВИНЕНКО А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9513 |
ЛОГВИНЕНКО А.М. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
9 |
89 (39+27+23) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9514 |
ЛОГВИНЕНКО А.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9515 |
ЛОГВИНЕНКО В.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9516 |
ЛОГВИНЕНКО Д.В. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
5 |
81 (31+18+32) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
9517 |
ЛОГВИНЕНКО Д.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9518 |
ЛОГВИНЕНКО І.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
126 (30+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9519 |
ЛОГВИНЕНКО Р.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
103 (29+28+46) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9520 |
ЛОГВИНЕНКО С.М. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9521 |
ЛОГВИНОВ А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
80 (30+37+13) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
9522 |
ЛОГВІН М.С. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
6 |
131 (42+43+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
9523 |
ЛОГВІНЕНКО В.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
103 (33+18+52) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9524 |
ЛОГВІНЕНКО В.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
11 |
143 (51+45+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9525 |
ЛОГВІНЕНКО В.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
122 (34+34+54) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9526 |
ЛОГІНОВА М.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
9 |
88 (24+36+28) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9527 |
ЛОГОЖА В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
8 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9528 |
ЛОГОША І.В. |
19535 |
с. Чернеччина |
Бранцівський НВК |
7 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
9529 |
ЛОГОША І.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9530 |
ЛОГОША О.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
119 (42+28+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9531 |
ЛОГОША С.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
134 (40+50+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9532 |
ЛОГУТОВ Д.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
112 (43+35+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9533 |
ЛОЗА В.Д. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9534 |
ЛОЗИНСЬКА К.Р. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9535 |
ЛОЗИНСЬКИЙ М.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
113 (40+38+35) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9536 |
ЛОЗИЦЬКИЙ А.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
3 |
74 (36+10+28) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9537 |
ЛОЗОВА А.К. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
58 (18+24+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9538 |
ЛОЗОВА О.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
80 (15+45+20) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9539 |
ЛОЗОВИЙ І.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
137 (52+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9540 |
ЛОЗОВИЙ І.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
139 (42+51+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
9541 |
ЛОЗОВИК Д.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
89 (12+46+31) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9542 |
ЛОЗОВИЦЬКА А.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9543 |
ЛОЗОВИЦЬКА А.Р. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
68 (25+21+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9544 |
ЛОЗОВИЦЬКА М.Р. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
97 (54+22+21) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9545 |
ЛОЗОВСЬКА В.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
50 (20+12+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9546 |
ЛОЗОВСЬКИЙ Н.К. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
88 (24+24+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9547 |
ЛОЗОВЯГИН Є.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9548 |
ЛОЙКО В.А. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
117 (43+38+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9549 |
ЛОЙКО Д.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9550 |
ЛОЙЧЕНКО М.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9551 |
ЛОЙЧЕНКО М.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9552 |
ЛОКТІОНОВА А.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
142 (51+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9553 |
ЛОМАКІН А.М. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
5 |
94 (31+17+46) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
9554 |
ЛОМАКІНА В.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
5 |
155 (49+46+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9555 |
ЛОМАКО К.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
56 (15+17+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9556 |
ЛОМДЖАРІЯ Г.М. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9557 |
ЛОМОНОС Р.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
9558 |
ЛОМОТЬКО К.Ю. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
10 |
107 (27+37+43) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9559 |
ЛОПА Я.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
31 (7+8+16) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9560 |
ЛОПАН Д.М. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9561 |
ЛОПАНДЯ А.Р. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
7 |
77 (30+28+19) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9562 |
ЛОПАНДЯ Б.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9563 |
ЛОПАНДЯ В.Д. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
8 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
9564 |
ЛОПАНДЯ Д.О. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9565 |
ЛОПАНДЯ К.Л. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
107 (31+31+45) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9566 |
ЛОПАТА М.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
115 (48+39+28) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9567 |
ЛОПАТКА І.В. |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
5 |
84 (40+20+24) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9568 |
ЛОПАТКА К.О. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
119 (43+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
9569 |
ЛОПАТКА К.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
79 (27+21+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9570 |
ЛОПАТКА О.Ю. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
132 (27+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
9571 |
ЛОПАТКА П.Г. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
23 (3+6+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9572 |
ЛОПАТКИН Я.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
154 (57+45+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9573 |
ЛОПАТКІНА К.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
91 (30+34+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9574 |
ЛОПАТКО А.Р. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
6 |
112 (36+18+58) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
9575 |
ЛОПАТЧЕНКО А.С. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
4 |
100 (34+28+38) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9576 |
ЛОПАТЧЕНКО В.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
143 (49+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9577 |
ЛОПАТЧЕНКО К.О. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
4 |
91 (35+26+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9578 |
ЛОПАТЧЕНКО О.Г. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
10 |
104 (33+40+31) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
9579 |
ЛОСКОТ А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
2 |
158 (56+60+42) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9580 |
ЛОСКОТ А.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
9581 |
ЛОСКОТ О.А. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
133 (36+58+39) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
9582 |
ЛОСКОТ О.Б. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
131 (54+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
9583 |
ЛОСКОТ С.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
4 |
131 (49+24+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9584 |
ЛОСМІНСЬКИЙ В.О. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
6 |
104 (29+33+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
9585 |
ЛОСЬ Є.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
73 (24+26+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9586 |
ЛОСЬ М.С. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
93 (27+36+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9587 |
ЛОСЬ Н.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
127 (60+23+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9588 |
ЛОХОНЯ К.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9589 |
ЛОХОНЯ О.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
86 (32+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9590 |
ЛОШАК А.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
115 (46+33+36) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
9591 |
ЛОШАК Н.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
77 (24+30+23) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
9592 |
ЛОШКАРЬОВА І.І. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
10 |
82 (36+35+11) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9593 |
ЛОЩЕНОВА Т.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9594 |
ЛУБЕНЕЦЬ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
92 (21+39+32) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9595 |
ЛУБЕНЕЦЬ І.С. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
6 |
68 (16+23+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9596 |
ЛУБЕНСЬКА Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
115 (30+46+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9597 |
ЛУБІНЦЯ О.Д. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
90 (34+30+26) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9598 |
ЛУГИНА В.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9599 |
ЛУГІНА В.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9600 |
ЛУГОВА А.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
9601 |
ЛУГОВА Є.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9602 |
ЛУГОВИЙ К.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
44 (30+8+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9603 |
ЛУГОВИЙ О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9604 |
ЛУГОВИК С.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
67 (24+31+12) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9605 |
ЛУГОВСЬКОИ С.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9606 |
ЛУГОВЦЯ В.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
8 |
97 (36+36+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9607 |
ЛУЗАН В.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
49 (3+10+36) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
9608 |
ЛУЗАН Є.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
65 (26+17+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9609 |
ЛУЗАН Н.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9610 |
ЛУКАЧ Д.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
9611 |
ЛУКАЧ Ф.І. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9612 |
ЛУКАШ А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
137 (46+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
9613 |
ЛУКАШ А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
72 (24+14+34) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9614 |
ЛУКАШ А.О. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
77 (36+33+8) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9615 |
ЛУКАШ В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
124 (45+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9616 |
ЛУКАШ В.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
100 (33+39+28) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9617 |
ЛУКАШ В.І. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
3 |
37 (27+10+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9618 |
ЛУКАШ Д.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
6 |
92 (21+33+38) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9619 |
ЛУКАШ О.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
120 (43+17+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
9620 |
ЛУКАШ С.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
96 (42+16+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9621 |
ЛУКАШОВ А.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
117 (37+32+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9622 |
ЛУКАШОВ В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
113 (30+34+49) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
9623 |
ЛУКАШОВ Д.С. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9624 |
ЛУКАШОВ І.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
90 (30+43+17) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9625 |
ЛУКАШОВ М.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
163 (51+54+58) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9626 |
ЛУКАШОВА А.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9627 |
ЛУКАШОВА М.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
115 (47+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
9628 |
ЛУКИЧОВА К.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
7 |
70 (18+22+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9629 |
ЛУКІН А.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
83 (30+17+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9630 |
ЛУКІН М.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9631 |
ЛУКІН С.Е. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
85 (21+39+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9632 |
ЛУКЬЯНОВ А.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
134 (54+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9633 |
ЛУКЯНЕНКО Д.Є. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9634 |
ЛУКЯНЕНКО Є.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9635 |
ЛУКЯНЕНКО К.Р. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
99 (35+20+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9636 |
ЛУКЯНЕНКО М.А. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
4 |
150 (57+39+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9637 |
ЛУКЯНЕНКО М.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
9 |
66 (15+31+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9638 |
ЛУКЯНЕНКО Н.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9639 |
ЛУКЯНЕНКО О.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9640 |
ЛУКЯНЕНКО С.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
96 (37+17+42) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
9641 |
ЛУКЯНЕНКО С.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
135 (47+38+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9642 |
ЛУКЯНИХІН О.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
118 (39+45+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9643 |
ЛУКЯНОВ А.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
96 (30+45+21) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9644 |
ЛУКЯНОВ М.М. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9645 |
ЛУКЯНОВА А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9646 |
ЛУКЯНОВА В.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
75 (22+35+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9647 |
ЛУКЯНОВА О.М. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
11 |
85 (21+39+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9648 |
ЛУКЯНОВА П.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9649 |
ЛУКЯНОВА С.Р. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9650 |
ЛУКЯНОВА Т.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9651 |
ЛУКЯНЧЕНКО С.А. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9652 |
ЛУНІКА В.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9653 |
ЛУНІКА О.Т. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
121 (49+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9654 |
ЛУНІКА П.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
128 (44+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9655 |
ЛУНІН Л.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
89 (31+20+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9656 |
ЛУНЬОВА Л.О. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
7 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
9657 |
ЛУНЬОВА О.Д. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
4 |
147 (57+42+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9658 |
ЛУПАЧ А.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9659 |
ЛУПИР Д.Б. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
4 |
106 (30+32+44) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
9660 |
ЛУПІЙКО А.П. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
156 (54+45+57) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9661 |
ЛУПІЙКО В.П. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
9662 |
ЛУПІШКО Д.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
117 (47+26+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9663 |
ЛУПКА А.Ю. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
106 (16+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
9664 |
ЛУПКА М.Ю. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
6 |
86 (28+32+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9665 |
ЛУПКОВСЬКА Є.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
119 (37+30+52) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
9666 |
ЛУППА Є.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
46 (30+11+5) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9667 |
ЛУСТА Є.Г. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
106 (33+42+31) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
9668 |
ЛУСТЕНКО А.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
103 (21+54+28) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9669 |
ЛУСТЕНКО О.Ю. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9670 |
ЛУТАЙ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
113 (35+40+38) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9671 |
ЛУТЧИН В.І. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
4 |
129 (39+36+54) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
9672 |
ЛУЦЕНКО А.О. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
2 |
92 (20+36+36) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9673 |
ЛУЦЕНКО В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
131 (48+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
9674 |
ЛУЦЕНКО В.Ю. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
8 |
59 (30+7+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9675 |
ЛУЦЕНКО М.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
56 (12+20+24) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9676 |
ЛУЦЕНКО Н.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9677 |
ЛУЦЕНКО О.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9678 |
ЛУЦЕНКО Т.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
141 (49+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9679 |
ЛУЦЕНКО Ю.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
85 (36+24+25) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9680 |
ЛУЦИК А.Ю. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
128 (45+36+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9681 |
ЛУЦИК В.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
116 (32+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9682 |
ЛУЦИК М.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
118 (38+39+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9683 |
ЛУЦІЙ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
82 (27+25+30) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9684 |
ЛУЦІЙ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
82 (27+25+30) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9685 |
ЛУЧАНІНОВ К.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
123 (49+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9686 |
ЛУЧЕНКО В.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
67 (19+27+21) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9687 |
ЛУЧЕНКО С.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9688 |
ЛУШНЯ І.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
7 |
124 (54+36+34) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9689 |
ЛУШПА А.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
53 (29+2+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9690 |
ЛУШПА А.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
100 (49+27+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9691 |
ЛУЩЕНКО А.Є. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
38 (14+12+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9692 |
ЛУЩИК А.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
129 (27+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9693 |
ЛУЩИК А.А. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
11 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9694 |
ЛУЩИК В.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
63 (12+21+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9695 |
ЛУЩИК Р.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
109 (33+30+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9696 |
ЛУЩИК С.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9697 |
ЛЬВОВ О.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9698 |
ЛЬОВКІН С.О. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
132 (42+32+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
9699 |
ЛЬОН Ю.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
161 (54+54+53) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9700 |
ЛЮБАРСЬКА А.П. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
129 (41+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9701 |
ЛЮБАС І.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
46 (3+19+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9702 |
ЛЮБИВА А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
47 (12+15+20) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9703 |
ЛЮБИВА В.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
69 (27+8+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9704 |
ЛЮБИВА М.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
89 (24+40+25) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9705 |
ЛЮБИВИЙ В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
70 (12+25+33) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9706 |
ЛЮБИВИЙ Д.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
93 (30+40+23) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9707 |
ЛЮБИВИЙ Д.С. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
4 |
123 (45+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9708 |
ЛЮБИВИЙ С.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9709 |
ЛЮБИМСЬКА В.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
125 (42+54+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9710 |
ЛЮБИЧ А.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
92 (19+30+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9711 |
ЛЮБОВЕЦЬ Д.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
105 (31+22+52) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9712 |
ЛЮБОТА А.С. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9713 |
ЛЮБЧАК А.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
130 (40+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9714 |
ЛЮБЧЕНКО В.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
33 (12+13+8) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
9715 |
ЛЮБЧЕНКО В.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
82 (24+18+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
9716 |
ЛЮБЧЕНКО Т.В. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
3 |
152 (54+38+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9717 |
ЛЮБЧЕНКО Т.Ю. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
134 (44+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9718 |
ЛЮБЧЕНКОВ П.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
79 (31+25+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9719 |
ЛЮБЧИК В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
148 (36+54+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9720 |
ЛЮБЧИК В.П. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
6 |
160 (60+40+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9721 |
ЛЮДВИГ Ю.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
9 |
50 (24+10+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9722 |
ЛЮЇС В.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
86 (30+27+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9723 |
ЛЮЛІН Т.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
145 (51+36+58) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9724 |
ЛЮЛЬКА В.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
114 (42+33+39) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9725 |
ЛЮЛЬКА Р.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
119 (48+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9726 |
ЛЮЛЬКО Д.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
94 (36+32+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9727 |
ЛЮЛЬКО О.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9728 |
ЛЮЛЬКОВА А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9729 |
ЛЮСІНА П.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9730 |
ЛЮТА А.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9731 |
ЛЮТА І.О. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
9 |
80 (18+31+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9732 |
ЛЮТА К.І. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
10 |
61 (15+9+37) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9733 |
ЛЮТА О.Р. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
123 (49+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9734 |
ЛЮТА С.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9735 |
ЛЮТЕНКО О.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
6 |
98 (31+36+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9736 |
ЛЮТИ М.Л. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
7 |
61 (18+18+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9737 |
ЛЮТИЙ А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9738 |
ЛЮТИЙ А.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
122 (42+37+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9739 |
ЛЮТИЙ Д.Г. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
151 (57+48+46) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9740 |
ЛЮТИЙ І.Т. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9741 |
ЛЮТІКОВ Т.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
136 (28+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9742 |
ЛЮТКО К.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
58 (18+8+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9743 |
ЛЯБАХ А.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
3 |
115 (41+38+36) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
9744 |
ЛЯБАХ А.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
131 (45+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9745 |
ЛЯВЕНКО О.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
9746 |
ЛЯДСЬКИЙ Б.Р. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
7 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9747 |
ЛЯМКІН Д.А. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9748 |
ЛЯННА А.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
54 (18+16+20) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
9749 |
ЛЯННА В.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
67 (15+25+27) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
9750 |
ЛЯННОЙ А.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
119 (54+36+29) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9751 |
ЛЯПІН А.В. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
5 |
122 (42+39+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9752 |
ЛЯПІНА В.Ю. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
6 |
145 (37+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9753 |
ЛЯПІНА К.О. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
7 |
94 (42+31+21) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9754 |
ЛЯПОЩЕНКО ЕО. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
2 |
106 (28+36+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
9755 |
ЛЯПОЩЕНКО К.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
90 (28+35+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9756 |
ЛЯСКОВСЬКА І.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9757 |
ЛЯХ А.О. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
7 |
93 (24+40+29) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9758 |
ЛЯХ А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
98 (32+12+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9759 |
ЛЯХ В.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
84 (29+29+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9760 |
ЛЯХ Д.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9761 |
ЛЯХ С.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
86 (8+24+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9762 |
ЛЯХОВЕЦЬ Б.І. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
120 (52+35+33) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9763 |
ЛЯХОВЕЦЬКА В.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
114 (34+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9764 |
ЛЯХОВИЧ Л.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9765 |
ЛЯХОВКА С.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
101 (42+40+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9766 |
ЛЯХОЦЦЬКА С.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
53 (24+18+11) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9767 |
ЛЯХОЦЦЬКА С.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
53 (24+18+11) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9768 |
ЛЯШЕНКО А. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
4 |
74 (29+19+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
9769 |
ЛЯШЕНКО А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
69 (30+15+24) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9770 |
ЛЯШЕНКО А.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
152 (60+38+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9771 |
ЛЯШЕНКО А.С. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9772 |
ЛЯШЕНКО А.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
79 (43+20+16) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9773 |
ЛЯШЕНКО В.К. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
5 |
48 (18+5+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9774 |
ЛЯШЕНКО В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
94 (27+39+28) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9775 |
ЛЯШЕНКО Д.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
78 (30+42+6) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9776 |
ЛЯШЕНКО І.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
139 (46+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9777 |
ЛЯШЕНКО К.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9778 |
ЛЯШЕНКО М.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9779 |
ЛЯШЕНКО М.Р. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
9 |
85 (24+27+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9780 |
ЛЯШЕНКО Н.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
95 (27+31+37) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9781 |
ЛЯШЕНКО О.М. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
126 (49+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9782 |
ЛЯШЕНКО С.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
80 (21+38+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9783 |
ЛЯШКО А.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
3 |
125 (45+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9784 |
ЛЯШКО К.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
8 |
106 (30+45+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9785 |
ЛЯШКО С.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9786 |
ЛЯШОК О.В. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
8 |
73 (18+36+19) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9787 |
ЛЯЩЕНКО Д.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
120 (57+27+36) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9788 |
ЛЯЩЕНКО К.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9789 |
ЛЯЩЕНКО О.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
9 |
76 (27+30+19) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9790 |
ЛЯЩЕНКО Ю.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
6 |
134 (28+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9791 |
ЛЯЩОВ М.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
69 (22+15+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9792 |
М Н.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
83 (40+17+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9793 |
МАВРІН Д.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
123 (51+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9794 |
МАГДЕНКО А.І. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
147 (51+38+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9795 |
МАГДЕНКО С.Г. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
49 (20+9+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9796 |
МАГДИЧ В |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
9797 |
МАГДИЧ Г.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
9798 |
МАГІЛІНА А.Д. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
137 (53+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9799 |
МАГІЛІНА В.А. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
155 (57+42+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9800 |
МАДЕЙ П.Є. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
9 |
107 (24+43+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9801 |
МАЖАРА А.К. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9802 |
МАЖАРА А.К. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9803 |
МАЖАРА А.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
7 |
86 (30+22+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9804 |
МАЖАРА В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9805 |
МАЖАРА Д.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
109 (42+46+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
9806 |
МАЖАРА О.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9807 |
МАЖЕРДЄВ М.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
5 |
68 (36+11+21) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
9808 |
МАЖНІКОВА М.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
108 (27+31+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9809 |
МАЖУГА М.Є. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
51 (33+12+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9810 |
МАЖУГА Я.Д. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
146 (48+48+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9811 |
МАЗАНІК В.Є. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
125 (55+26+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9812 |
МАЗЕНКО О.І. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
9813 |
МАЗИКІНА А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
86 (20+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9814 |
МАЗІЙ О.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
134 (60+20+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9815 |
МАЗНА А.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
94 (27+31+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9816 |
МАЗНА М.В. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9817 |
МАЗНА Н.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9818 |
МАЗНА Ю.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
92 (33+26+33) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9819 |
МАЗНЕВ Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
94 (34+24+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9820 |
МАЗНЕВА А.В. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
6 |
137 (54+54+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9821 |
МАЗНИЙ В.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
93 (30+29+34) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
9822 |
МАЗНИК М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9823 |
МАЗУЛЕНКО С.Є. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9824 |
МАЗУР А.І. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
90 (45+27+18) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
9825 |
МАЗУР В.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
106 (33+34+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9826 |
МАЗУР Г.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
125 (40+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9827 |
МАЗУР Д.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
82 (29+35+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9828 |
МАЗУР Д.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
6 |
89 (21+32+36) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
9829 |
МАЗУР Є.К. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
107 (57+28+22) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9830 |
МАЗУР І.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
8 |
79 (24+24+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9831 |
МАЗУР І.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
9832 |
МАЗУР І.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
9833 |
МАЗУР О.Ю. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
93 (33+22+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9834 |
МАЗУР Р. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
69 (37+12+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9835 |
МАЗУРЕНКО Д.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
67 (28+21+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9836 |
МАЗУРЕНКО К.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
108 (54+36+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9837 |
МАЙБОРОДА А.О. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
9 |
45 (9+9+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9838 |
МАЙБОРОДА А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9839 |
МАЙБОРОДА Д.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
129 (43+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9840 |
МАЙБОРОДА Д.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
104 (45+23+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9841 |
МАЙБОРОДА Е.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
56 (15+19+22) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9842 |
МАЙБОРОДА Є.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
52 (10+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9843 |
МАЙБОРОДА І.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9844 |
МАЙБОРОДА І.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
125 (37+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9845 |
МАЙБОРОДА Р.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
9 |
79 (33+33+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9846 |
МАЙДАН Т.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9847 |
МАЙДАНИК Є.Г. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
80 (21+25+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9848 |
МАЙКОВСЬКИЙ Д.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
132 (38+36+58) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9849 |
МАЙОРОВА А.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9850 |
МАЙСТЕР Б.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
7 |
91 (36+35+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9851 |
МАЙСТРЕНКО А.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
87 (37+16+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9852 |
МАЙСТРЕНКО В.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
74 (23+31+20) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9853 |
МАЙСУН В.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
94 (35+29+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9854 |
МАЙСУН Д.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9855 |
МАКАРЕНКО А.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
123 (51+28+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
9856 |
МАКАРЕНКО А.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
94 (15+40+39) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
9857 |
МАКАРЕНКО А.М. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
101 (43+24+34) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
9858 |
МАКАРЕНКО А.Р. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
133 (47+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9859 |
МАКАРЕНКО А.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
9860 |
МАКАРЕНКО Б.Л. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9861 |
МАКАРЕНКО В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
85 (31+22+32) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9862 |
МАКАРЕНКО В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
80 (9+39+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9863 |
МАКАРЕНКО В.К. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
76 (18+29+29) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9864 |
МАКАРЕНКО В.М. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9865 |
МАКАРЕНКО В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
102 (36+26+40) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
9866 |
МАКАРЕНКО Е.С. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
3 |
151 (48+45+58) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9867 |
МАКАРЕНКО Є.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
8 |
82 (30+25+27) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
9868 |
МАКАРЕНКО І. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9869 |
МАКАРЕНКО І. . |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
131 (48+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9870 |
МАКАРЕНКО І.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9871 |
МАКАРЕНКО І.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9872 |
МАКАРЕНКО К.А. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9873 |
МАКАРЕНКО К.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9874 |
МАКАРЕНКО К.І. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
170 (50+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9875 |
МАКАРЕНКО Л.Г. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
75 (15+32+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9876 |
МАКАРЕНКО О.А. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
9 |
76 (9+42+25) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9877 |
МАКАРЕНКО О.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
149 (49+42+58) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9878 |
МАКАРЕНКО О.І. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
10 |
79 (24+21+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9879 |
МАКАРЕНКО О.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
72 (32+12+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9880 |
МАКАРЕНКО О.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
102 (38+23+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9881 |
МАКАРЕНКО Р.Ю. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
92 (27+22+43) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9882 |
МАКАРЕНКО С.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
5 |
93 (31+32+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9883 |
МАКАРЕНКО С.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9884 |
МАКАРЕНКО Т.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
143 (51+36+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9885 |
МАКАРЕНКО Т.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
71 (18+31+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9886 |
МАКАРЕНКО Ю.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
67 (24+22+21) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9887 |
МАКАРЕНКО Я.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
160 (48+54+58) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9888 |
МАКАРЕНКО Я.І. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
7 |
70 (30+24+16) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
9889 |
МАКАРЕЦЬ ЯС. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
152 (50+42+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9890 |
МАКАРОВ А.Є. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9891 |
МАКАРОВ Д.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
105 (19+37+49) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
9892 |
МАКАРОВ К.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9893 |
МАКАРОВА А.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
87 (21+30+36) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
9894 |
МАКАРОВА АС. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
11 |
88 (21+42+25) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9895 |
МАКАРОВА В.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9896 |
МАКАРОВА Є.Ю. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9897 |
МАКАРУК Н.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9898 |
МАКАРУК П.В. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9899 |
МАКАРЧУК А.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
9900 |
МАКАРЧУК А.П. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9901 |
МАКАРЧУК А.С. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
117 (52+25+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
9902 |
МАКАРЮК В.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
146 (48+45+53) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9903 |
МАКАРЮК В.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
146 (48+45+53) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9904 |
МАКАШУТІН В.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
98 (25+37+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9905 |
МАКАШУТІНА М.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9906 |
МАКЕЄВ В.І. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
108 (48+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9907 |
МАКЕЄВ Д.С. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
5 |
63 (34+15+14) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9908 |
МАКЄЄВА А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9909 |
МАКІВСЬКА А.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
118 (22+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9910 |
МАКІВСЬКИЙ В.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
80 (30+21+29) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9911 |
МАКІВСЬКИЙ В.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
73 (30+17+26) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9912 |
МАКІВСЬКИЙ В.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
80 (30+21+29) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9913 |
МАКОВЕЦЬКИЙ М.Є. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
104 (48+30+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9914 |
МАКОВСЬКА А.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9915 |
МАКОВСЬКИЙ І.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
52 (16+0+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9916 |
МАКОГОН С.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
9917 |
МАКОИМЄНКО З.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
2 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9918 |
МАКОТРЕНКО Н.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9919 |
МАКОШЕНЕЦЬ Д.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
6 |
125 (31+39+55) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
9920 |
МАКОШЕНЕЦЬ І.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9921 |
МАКСАКОВА К.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
6 |
95 (34+29+32) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9922 |
МАКСИМЕНКА М.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
5 |
87 (27+34+26) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
9923 |
МАКСИМЕНКО А.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
9 |
78 (15+42+21) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9924 |
МАКСИМЕНКО А.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
102 (36+38+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9925 |
МАКСИМЕНКО А.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9926 |
МАКСИМЕНКО А.С. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
8 |
107 (42+24+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
9927 |
МАКСИМЕНКО А.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9928 |
МАКСИМЕНКО В.Б. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9929 |
МАКСИМЕНКО В.О. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
3 |
122 (43+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
9930 |
МАКСИМЕНКО Д.О. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
6 |
107 (30+37+40) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
9931 |
МАКСИМЕНКО Д.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
7 |
107 (48+30+29) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9932 |
МАКСИМЕНКО Є.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9933 |
МАКСИМЕНКО І.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
98 (24+36+38) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
9934 |
МАКСИМЕНКО І.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
64 (15+24+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9935 |
МАКСИМЕНКО І.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
66 (28+20+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9936 |
МАКСИМЕНКО К.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
138 (58+22+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
9937 |
МАКСИМЕНКО К.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
111 (36+46+29) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9938 |
МАКСИМЕНКО М.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
67 (15+27+25) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9939 |
МАКСИМЕНКО М.О. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
4 |
101 (35+24+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9940 |
МАКСИМЕНКО П.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
74 (9+28+37) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9941 |
МАКСИМЕНКО Р.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9942 |
МАКСИМЕНКО Ф.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9943 |
МАКСИМЕНКО Ю.М. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
10 |
102 (30+39+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9944 |
МАКСИМЕНКО Я.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
88 (36+19+33) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
9945 |
МАКСИМЕЦЬ М.К. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
145 (53+32+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
9946 |
МАКСИМОВ В.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9947 |
МАКСИМОВ Д.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9948 |
МАКСИМОВ П.С. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
6 |
135 (54+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
9949 |
МАКСИМОВА А.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
91 (37+26+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9950 |
МАКСИМОВА А.М. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
4 |
117 (34+29+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9951 |
МАКСИМОВА В.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
145 (48+43+54) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
9952 |
МАКСИМОВА В.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
89 (29+24+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9953 |
МАКСИМОВА К.А. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
1 |
152 (56+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9954 |
МАКСИМОВА Р.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
64 (15+36+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9955 |
МАКСИМОВИЧ В.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
9956 |
МАКСИМОВИЧ М.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
67 (15+27+25) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
9957 |
МАКСИМЧУК С.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9958 |
МАКСИМЮК Д.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9959 |
МАКСІМОВА А.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9960 |
МАКСІМЧУК І.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
9961 |
МАКУХА В.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
9962 |
МАКУХА О.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
55 (24+21+10) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
9963 |
МАКУХА Р.С. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
8 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
9964 |
МАКУХА С.Е. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
9 |
79 (21+33+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9965 |
МАКУХХА С.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
6 |
99 (28+40+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9966 |
МАКУШЕНКО В.О. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
9967 |
МАКУШЕНКО Д.Є. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9968 |
МАКУШЕНКО Є.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
90 (24+29+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9969 |
МАКУЩЕНКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
129 (60+43+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9970 |
МАЛАНДІЙ А.Є. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
8 |
118 (36+52+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9971 |
МАЛАНДІЙ А.П. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
9972 |
МАЛАНДІЙ Я.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
100 (33+33+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9973 |
МАЛАНІЯ С.Г. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9974 |
МАЛАНЧУК Д.П. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
155 (49+52+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9975 |
МАЛАХОВА А.Т. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9976 |
МАЛЕЖИК В.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
110 (42+48+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9977 |
МАЛЕЙКО Л.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
8 |
108 (36+27+45) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
9978 |
МАЛЕНКО М.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
73 (12+27+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9979 |
МАЛЕНКО О.І. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
8 |
88 (36+28+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9980 |
МАЛЕНКО Р.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
105 (19+37+49) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
9981 |
МАЛЕТА І.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
147 (57+30+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9982 |
МАЛЕТИЧ І.І. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
4 |
141 (55+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
9983 |
МАЛЕТИЧ І.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9984 |
МАЛЕТИЧ Я.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
59 (12+22+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
9985 |
МАЛЄЄВ М.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
74 (25+18+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9986 |
МАЛЄЖИК В.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
92 (33+23+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9987 |
МАЛЄЖИК Є.Є. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
9988 |
МАЛЄЖИК К.Є. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
9989 |
МАЛЄТОВА К.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
8 |
81 (30+28+23) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9990 |
МАЛИГОН П.Г. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
7 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
9991 |
МАЛИК А.С. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
8 |
127 (48+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
9992 |
МАЛИК Р.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
151 (49+44+58) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
9993 |
МАЛИМОНЕНКО О.І. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
3 |
62 (12+20+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
9994 |
МАЛИНОВСЬКА А.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9995 |
МАЛИНОВСЬКАЯ Д.В. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
60 (18+22+20) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
9996 |
МАЛИНОВСЬКИЙ Б.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
8 |
94 (36+31+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9997 |
МАЛИНОВСЬКИЙ В.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9998 |
МАЛИНОШЕВСЬКА А.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
82 (27+34+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
9999 |
МАЛИХІНА К.С. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
121 (41+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
10000 |
МАЛИШ А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
139 (42+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
10001 |
МАЛИШ А.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
103 (30+19+54) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
10002 |
МАЛИШ А.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
76 (24+29+23) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10003 |
МАЛИШ В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
112 (49+35+28) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10004 |
МАЛИШ В.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
127 (54+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10005 |
МАЛИШ Г.Н. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
7 |
74 (30+20+24) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
10006 |
МАЛИШ К.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10007 |
МАЛИШ Т.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
10008 |
МАЛИШ Я.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
79 (23+19+37) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10009 |
МАЛИШЕВ Д.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
53 (18+27+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10010 |
МАЛИШЕВА А.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10011 |
МАЛИШЕВА А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
113 (32+31+50) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
10012 |
МАЛИШЕВА К.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10013 |
МАЛИШЕВА Т.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
173 (57+60+56) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10014 |
МАЛИШЕНКО Б.А. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
6 |
113 (25+35+53) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10015 |
МАЛИШЕНКО Є.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
148 (51+49+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10016 |
МАЛИШЕНКО Ю.П. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
7 |
88 (24+39+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10017 |
МАЛИШКО І.О. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
90 (45+23+22) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10018 |
МАЛИШКО К.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10019 |
МАЛИШКО М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
97 (33+42+22) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
10020 |
МАЛИШКО М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
97 (33+42+22) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
10021 |
МАЛИШОК А.Є. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10022 |
МАЛИШОК А.Л. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
7 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10023 |
МАЛИШОК А.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
113 (27+32+54) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
10024 |
МАЛИШОК В.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
105 (32+29+44) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10025 |
МАЛИШОК В.П. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
2 |
134 (26+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10026 |
МАЛИШОК В.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10027 |
МАЛИШОК С.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10028 |
МАЛІГОН А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
102 (34+39+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10029 |
МАЛІЖЕНОВСЬКА М.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
104 (34+26+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10030 |
МАЛІЙ Б.А. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10031 |
МАЛІЙ І.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10032 |
МАЛІЙ І.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10033 |
МАЛІЙ К.А. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
5 |
79 (31+17+31) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10034 |
МАЛІК Н.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
140 (51+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
10035 |
МАЛІКА М.Р. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
64 (20+23+21) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10036 |
МАЛІКІН В.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
5 |
100 (34+35+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10037 |
МАЛІКОВ Є.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
122 (14+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10038 |
МАЛІКОВ О.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
76 (16+36+24) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10039 |
МАЛІНІНА Е.Д. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
91 (30+40+21) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10040 |
МАЛІНОВСЬКА А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
10041 |
МАЛІНОШЕВСЬКА Д.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10042 |
МАЛІНОШЕВСЬКИЙ А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
100 (51+35+14) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10043 |
МАЛІЦЬКА Л.К. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
91 (20+40+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10044 |
МАЛІЧ М.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
141 (46+41+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
10045 |
МАЛІЧ О.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
125 (39+32+54) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
10046 |
МАЛОВА К.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10047 |
МАЛОВА С.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10048 |
МАЛОВІЧКО Н.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
8 |
93 (30+51+12) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10049 |
МАЛОХЛІБ В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10050 |
МАЛОШТАН В.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
94 (36+31+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10051 |
МАЛОШУК В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10052 |
МАЛУНОВА А.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10053 |
МАЛЬКО А.Р. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
122 (44+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
10054 |
МАЛЬКОВА П.М. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10055 |
МАЛЬКОВА С.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
112 (34+36+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10056 |
МАЛЬОВАНА К.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
74 (17+41+16) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10057 |
МАЛЬОВАНИЙ А.А. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
98 (24+46+28) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10058 |
МАЛЬОВАНИЙ Д.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
136 (28+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10059 |
МАЛЬОВАНИЙ М.Б. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
7 |
93 (24+40+29) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10060 |
МАЛЬОВАНИЙ М.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
76 (20+30+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10061 |
МАЛЬОВАНИК К.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
94 (21+25+48) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
10062 |
МАЛЬОВАНИК П.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
104 (29+29+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10063 |
МАЛЬОНКІН Б.Д. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10064 |
МАЛЬЦЕВ А.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
106 (40+37+29) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
10065 |
МАЛЬЦЕВ В. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
94 (25+25+44) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
10066 |
МАЛЬЦЕВ В.Д. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10067 |
МАЛЬЦЕВ Є.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10068 |
МАЛЬЦЕВ З.Д. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10069 |
МАЛЬЦЕВ О.Ф. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
101 (33+46+22) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10070 |
МАЛЬЦЕВ П.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
10071 |
МАЛЬЦЕВА А.В. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
7 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
10072 |
МАЛЬЦЕВА А.О. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
2 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
10073 |
МАЛЬЦЕВА К.В. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
3 |
55 (14+11+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10074 |
МАЛЬЧЕНКО А.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
160 (60+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10075 |
МАЛЬЧЕНКО Є.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
101 (36+34+31) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10076 |
МАЛЬЧЕНКО К.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
97 (35+36+26) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
10077 |
МАЛЬЧЕНКО О.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
127 (45+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10078 |
МАЛЬЧЕНКО О.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
127 (45+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10079 |
МАЛЮГА Д.О. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
28 (16+12+0) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10080 |
МАЛЮГІН Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10081 |
МАЛЮК А.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10082 |
МАЛЮК А.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
74 (18+26+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10083 |
МАЛЮК А.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
7 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10084 |
МАЛЮК М.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10085 |
МАЛЮК М.П. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
65 (30+19+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10086 |
МАЛЯРЕВСЬКИЙ І.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10087 |
МАЛЯРЕНКА В.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
78 (27+35+16) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10088 |
МАЛЯРЕНКО В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
157 (48+54+55) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10089 |
МАЛЯРЕНКО Д.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
129 (51+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10090 |
МАЛЯРЕНКО Н.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
92 (26+33+33) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10091 |
МАЛЯРЕНКО Р.Г. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
156 (57+45+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10092 |
МАЛЯРЕНКО Т.Г. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
85 (36+31+18) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10093 |
МАМАЄВА Д.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
7 |
116 (42+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10094 |
МАМАЙ Д.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
11 |
126 (33+56+37) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10095 |
МАМАЙ О.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10096 |
МАМАЙ О.С. |
19517 |
м. Глухів |
Бачівський НВК |
7 |
130 (42+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10097 |
МАМАЛИГА В.В. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
5 |
82 (29+15+38) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10098 |
МАМАЛИГА О.В. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
4 |
140 (55+35+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
10099 |
МАМЕДОВ А.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
134 (60+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10100 |
МАМОНОВ Є.Ю. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
7 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10101 |
МАМОНОВА А.С. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
6 |
128 (52+50+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10102 |
МАМОНОВА А.Ю. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
10103 |
МАМОНОВА Г.С. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
6 |
124 (39+46+39) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10104 |
МАМОНТ А.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
100 (30+40+30) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
10105 |
МАМОНТОВ Д.А. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
108 (27+48+33) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10106 |
МАМОНТОВА В.М. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10107 |
МАМОЧКА В.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
156 (50+54+52) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
10108 |
МАМОЧКА В.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
10109 |
МАМЧЕНКО Б.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10110 |
МАМЧЕНКО К.Д. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
57 (20+15+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10111 |
МАНАСТИРНА К.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
128 (32+44+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10112 |
МАНАФОВ М.П. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10113 |
МАНАХОВ М.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
63 (21+29+13) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10114 |
МАНГІР С.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
141 (57+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
10115 |
МАНДЗІЙ С.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
64 (30+26+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10116 |
МАНДРЕНКО К |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
3 |
31 (10+15+6) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10117 |
МАНДРИК В.П. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
7 |
91 (36+30+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10118 |
МАНДРИКА А.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10119 |
МАНДРИКА А.П. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
11 |
156 (51+48+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10120 |
МАНДРИКА В.Є. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
10121 |
МАНДРИКА В.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
136 (54+43+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
10122 |
МАНДРИКА Л.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10123 |
МАНДРИКА М.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10124 |
МАНДРИКА О.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
85 (18+40+27) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10125 |
МАНДРИКА Ю.Є. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
143 (46+43+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10126 |
МАНДРИКА Я.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10127 |
МАНДРИКА Я.Є. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
147 (46+43+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10128 |
МАНДРИКІНА К.В. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
4 |
111 (33+32+46) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10129 |
МАНДЮРЕНКО Є.В. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
121 (39+52+30) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
10130 |
МАНЖАРЕНКО А.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
7 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10131 |
МАНЖЕЛА С.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10132 |
МАНЖОЛА В.Л. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
106 (42+25+39) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10133 |
МАНЖОС А.Є. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10134 |
МАНЖОС Г.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10135 |
МАНЖОС Д.А. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
4 |
128 (46+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
10136 |
МАНЖОСОВ В.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
51 (15+27+9) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
10137 |
МАНЗЮК О.І. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
77 (23+24+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10138 |
МАНСУРОВА К.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
7 |
67 (24+31+12) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10139 |
МАНТЯ А.І. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
2 |
40 (10+12+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10140 |
МАНУКЯН С.Р. |
19426 |
м. Білопілля |
Нововирківська ЗОШ |
9 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10141 |
МАНУХІНА Ю.І. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
8 |
85 (36+22+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10142 |
МАНУША А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
10143 |
МАНЧЕНКО В.Р. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
102 (42+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
10144 |
МАНЧУКОВСЬКИЙ Р.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10145 |
МАНШИЛІН О.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
114 (42+38+34) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10146 |
МАНЬК В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
70 (36+13+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10147 |
МАНЬКО В.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
10148 |
МАНЬКО В.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
4 |
64 (25+17+22) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10149 |
МАНЬКО Є.Г. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
10150 |
МАНЬКО Є.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10151 |
МАНЬКО І.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
10152 |
МАНЬКО Р.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
10153 |
МАНЬКОВСЬКА Є.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10154 |
МАНЮК Г.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
10 |
112 (18+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10155 |
МАНЮК Д.В. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
7 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10156 |
МАНЯН К.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
10 |
69 (24+25+20) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
10157 |
МАРАХОВСЬКИЙ М.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
79 (36+27+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10158 |
МАРДОЯН В.Г. |
19336 |
м. Суми |
Біловодський НВК |
9 |
77 (15+31+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10159 |
МАРЕГА А.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
132 (32+42+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10160 |
МАРЕНЕЦЬ К.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
10161 |
МАРЕНИЧ В.З. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
74 (36+14+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10162 |
МАРЕНКОВ Н.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
20 (6+14+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10163 |
МАРЕНОК В.Н. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
10 |
45 (15+7+23) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
10164 |
МАРЄТА К.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10165 |
МАРИНЕНКО М.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
124 (40+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
10166 |
МАРИНИЧ А.В. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
7 |
73 (24+18+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10167 |
МАРИНИЧ Д.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
136 (60+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10168 |
МАРИНИЧ С.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10169 |
МАРИНІН М.С. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10170 |
МАРИНІН С.С. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
4 |
61 (32+11+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10171 |
МАРИНІНА Ю.О. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
4 |
131 (47+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
10172 |
МАРИНІЧ П.В. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10173 |
МАРИНЧАК А.М. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
6 |
74 (17+34+23) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
10174 |
МАРИНЧАК Р.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
98 (42+31+25) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10175 |
МАРИНЧАК Р.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
98 (42+31+25) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10176 |
МАРИНЧЕНКО А.В. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
9 |
45 (15+16+14) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10177 |
МАРИНЧЕНКО Н.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
8 |
145 (48+48+49) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10178 |
МАРКЕВИЧ В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10179 |
МАРКЕВИЧ В.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
77 (22+25+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10180 |
МАРКЕВИЧ В.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
4 |
154 (54+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10181 |
МАРКІВ В.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
10 |
138 (27+60+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10182 |
МАРКІН Д.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
169 (57+56+56) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
10183 |
МАРКІНА О.Г. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
8 |
133 (42+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10184 |
МАРКОВ Я.С. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
3 |
161 (49+54+58) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10185 |
МАРОЧКИНОЇ О.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
102 (34+25+43) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10186 |
МАРСАКОВА І.О. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
11 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10187 |
МАРТЕМЯНОВ Д.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
62 (27+19+16) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10188 |
МАРТЕМЯНОВ Д.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
62 (27+19+16) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10189 |
МАРТИМЯНОВ В.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
129 (48+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10190 |
МАРТИМЯНОВ О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
116 (33+29+54) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10191 |
МАРТИМЯНОВА А.Ю. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
1 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
10192 |
МАРТИНЕНКА С.Я. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
5 |
71 (19+29+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10193 |
МАРТИНЕНКО А.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
90 (28+32+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10194 |
МАРТИНЕНКО В.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
11 |
115 (33+45+37) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
10195 |
МАРТИНЕНКО В.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
151 (43+48+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10196 |
МАРТИНЕНКО В.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
11 |
61 (27+11+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10197 |
МАРТИНЕНКО В.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
67 (24+30+13) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10198 |
МАРТИНЕНКО В.Ю. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
62 (20+14+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10199 |
МАРТИНЕНКО Г.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
90 (12+45+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10200 |
МАРТИНЕНКО Д.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
11 |
103 (27+45+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10201 |
МАРТИНЕНКО Е.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10202 |
МАРТИНЕНКО Є.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10203 |
МАРТИНЕНКО Є.Ю. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
100 (15+46+39) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10204 |
МАРТИНЕНКО І.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
10205 |
МАРТИНЕНКО І.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
82 (39+23+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10206 |
МАРТИНЕНКО К.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
109 (26+30+53) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10207 |
МАРТИНЕНКО К.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
128 (42+39+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10208 |
МАРТИНЕНКО К.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
74 (18+28+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10209 |
МАРТИНЕНКО М.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10210 |
МАРТИНЕНКО М.А. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
76 (24+23+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10211 |
МАРТИНЕНКО М.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
82 (24+36+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10212 |
МАРТИНЕНКО Н.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
124 (33+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10213 |
МАРТИНЕНКО Н.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
167 (57+50+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10214 |
МАРТИНЕНКО О.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10215 |
МАРТИНЕНКО О.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
10216 |
МАРТИНЕНКО Т.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
74 (41+21+12) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10217 |
МАРТИНЕНКО Т.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
7 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10218 |
МАРТИНЕНКО Я.В. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
11 |
106 (27+51+28) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
10219 |
МАРТИНЕНКО Я.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
98 (36+26+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10220 |
МАРТИНОВ Д.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
6 |
65 (30+15+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10221 |
МАРТИНОВ М.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
83 (25+22+36) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10222 |
МАРТИНОВ П.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10223 |
МАРТИНОВА А.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
116 (36+31+49) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
10224 |
МАРТИНОВИЧ І.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10225 |
МАРТИНОВСЬКА А.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
139 (53+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10226 |
МАРТИНЧУК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
104 (38+49+17) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
10227 |
МАРТИНЧУК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
104 (38+49+17) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
10228 |
МАРТИНЧУК Ю.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
141 (42+42+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10229 |
МАРТИНЧУК Ю.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
141 (42+42+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10230 |
МАРТИНЮК М.А. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10231 |
МАРТИНЮК Н.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
86 (38+14+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10232 |
МАРТИШКО М.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
10 |
88 (21+19+48) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10233 |
МАРТИЩЕНКО Д.А. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10234 |
МАРТИЯН Ю.В. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
8 |
92 (30+40+22) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10235 |
МАРТІЯН Р.Р. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10236 |
МАРТУСЬОВА Е.Є. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10237 |
МАРТШКО О.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
46 (24+19+3) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10238 |
МАРТЬЯНОВА М.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
47 (10+13+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10239 |
МАРУНА Л.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
3 |
137 (49+32+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10240 |
МАРУСИК К.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
121 (43+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10241 |
МАРУТІН Р.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
123 (57+37+29) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10242 |
МАРУХА В.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10243 |
МАРУЩАК Н.С. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
3 |
161 (57+44+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10244 |
МАРУЩЕНКО К.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
112 (34+36+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10245 |
МАРУЩЕНКО М.О. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
6 |
113 (36+37+40) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
10246 |
МАРФИНЕЦЬ І.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
117 (49+18+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
10247 |
МАРЦЕНКО М.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
85 (33+27+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10248 |
МАРЧАК Є.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10249 |
МАРЧЕНКА В.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10250 |
МАРЧЕНКО А |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
104 (42+30+32) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10251 |
МАРЧЕНКО А.А. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
8 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10252 |
МАРЧЕНКО А.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
72 (18+33+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10253 |
МАРЧЕНКО А.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
160 (58+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10254 |
МАРЧЕНКО А.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10255 |
МАРЧЕНКО А.М. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
107 (42+29+36) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10256 |
МАРЧЕНКО А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
105 (36+38+31) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
10257 |
МАРЧЕНКО А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10258 |
МАРЧЕНКО А.Р. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10259 |
МАРЧЕНКО А.С. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10260 |
МАРЧЕНКО А.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
56 (21+14+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10261 |
МАРЧЕНКО А.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
66 (30+16+20) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10262 |
МАРЧЕНКО А.С. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
9 |
121 (54+32+35) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10263 |
МАРЧЕНКО А.Ю. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10264 |
МАРЧЕНКО Б.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10265 |
МАРЧЕНКО В.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
152 (60+42+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10266 |
МАРЧЕНКО В.Л. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
33 (19+0+14) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
10267 |
МАРЧЕНКО В.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
71 (18+22+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10268 |
МАРЧЕНКО В.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
126 (47+23+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
10269 |
МАРЧЕНКО Д.В. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
5 |
145 (43+48+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
10270 |
МАРЧЕНКО Д.І. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
85 (37+26+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10271 |
МАРЧЕНКО Д.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10272 |
МАРЧЕНКО Є.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
139 (48+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10273 |
МАРЧЕНКО З.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10274 |
МАРЧЕНКО І.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
131 (48+52+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10275 |
МАРЧЕНКО І.В. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10276 |
МАРЧЕНКО І.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10277 |
МАРЧЕНКО К.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10278 |
МАРЧЕНКО М.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
60 (36+0+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10279 |
МАРЧЕНКО М.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
74 (22+14+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10280 |
МАРЧЕНКО М.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10281 |
МАРЧЕНКО М.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
79 (36+27+16) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10282 |
МАРЧЕНКО М.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
100 (30+28+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10283 |
МАРЧЕНКО М.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
137 (41+46+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
10284 |
МАРЧЕНКО М.С. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
3 |
65 (39+12+14) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10285 |
МАРЧЕНКО Н.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
8 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
10286 |
МАРЧЕНКО Н.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
84 (27+19+38) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
10287 |
МАРЧЕНКО Н.Р. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10288 |
МАРЧЕНКО О.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10289 |
МАРЧЕНКО О.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
63 (21+19+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10290 |
МАРЧЕНКО О.І. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10291 |
МАРЧЕНКО О.К. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
105 (39+38+28) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10292 |
МАРЧЕНКО О.К. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10293 |
МАРЧЕНКО О.М. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
91 (24+31+36) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10294 |
МАРЧЕНКО О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
136 (40+47+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10295 |
МАРЧЕНКО О.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
85 (24+33+28) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10296 |
МАРЧЕНКО О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
136 (40+47+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10297 |
МАРЧЕНКО П.Р. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10298 |
МАРЧЕНКО Р.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
98 (15+49+34) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10299 |
МАРЧЕНКО Р.Р. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
9 |
119 (21+46+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10300 |
МАРЧЕНКО С.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
112 (49+37+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10301 |
МАРЧЕНКО Т.М. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
67 (3+39+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10302 |
МАРЧЕНКО Т.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
126 (40+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10303 |
МАРЧЕНКО Т.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
56 (15+20+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10304 |
МАРЧЕНКО Т.Я. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10305 |
МАРЧЕНКО У.Р. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
56 (14+36+6) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10306 |
МАРЧЕНКО Ю.А. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
4 |
129 (45+26+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10307 |
МАРЧЕНКО Ю.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
85 (41+24+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10308 |
МАРЧЕНКО Ю.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
85 (33+16+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10309 |
МАРЧЄНКО І.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
64 (21+21+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10310 |
МАРЧЄНКО Н.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
8 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
10311 |
МАРЧИН А.К. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
88 (27+26+35) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10312 |
МАРЧУК А.Д. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
69 (36+23+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10313 |
МАРЬЄНКОВ М.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
105 (34+29+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10314 |
МАРЮХА В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
81 (9+36+36) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10315 |
МАРЮХА Д.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10316 |
МАРЮХА І.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
121 (48+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10317 |
МАРЮЩЕНКО Д.М. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10318 |
МАРЯН С.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10319 |
МАСАЛІТІНА Д.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
10320 |
МАСАЛІТІНА Д.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10321 |
МАСІК К.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
86 (27+26+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10322 |
МАСІЧ Л.Р. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
6 |
94 (39+32+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10323 |
МАСЛАК В.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
72 (15+31+26) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10324 |
МАСЛАК В.І. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10325 |
МАСЛАК В.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10326 |
МАСЛАК Є.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10327 |
МАСЛАК О.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10328 |
МАСЛЄННИКОВ М.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
71 (20+28+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10329 |
МАСЛО А.Р. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
3 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10330 |
МАСЛО Н.М. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
11 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10331 |
МАСЛО Я.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
7 |
141 (54+41+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10332 |
МАСЛОВ А.Б. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
7 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10333 |
МАСЛОВ М.В. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
3 |
116 (48+24+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
10334 |
МАСЛОВ Т.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10335 |
МАСЛОВ Я.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
144 (60+46+38) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10336 |
МАСЛОВА А.І. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10337 |
МАСЛОВА А.П. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
150 (60+60+30) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10338 |
МАСЛОВА В.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
61 (22+17+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10339 |
МАСЛОВСЬКА Д.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
115 (39+26+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10340 |
МАСЛОВСЬКА Ю.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
109 (36+37+36) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
10341 |
МАСЛЬОНКО В.А. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10342 |
МАСЛЬОНКО О.Є. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10343 |
МАСЛЮК А.В. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
140 (32+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
10344 |
МАСЛЮК Д.В. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
10345 |
МАСЛЮК Д.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
58 (24+14+20) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10346 |
МАСЛЮК Д.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
8 |
162 (54+57+51) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10347 |
МАСЛЮК Н.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10348 |
МАСЛЯНКА А.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
100 (18+37+45) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
10349 |
МАСЛЯНКА В.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10350 |
МАСЛЯНКА К.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
100 (18+37+45) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
10351 |
МАСЬКО А.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10352 |
МАСЮЙОВА П.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
83 (36+16+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10353 |
МАСЮК А.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10354 |
МАСЮК М.О. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
4 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
10355 |
МАСЮК С.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10356 |
МАСЮЧЕНКО А.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
3 |
76 (38+22+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10357 |
МАТВЄЄВ Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10358 |
МАТВЄЄВА А.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
68 (27+23+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10359 |
МАТВЄЄВА В.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10360 |
МАТВЄЄВА Д.О. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
1 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
10361 |
МАТВЄЄВА Є.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
136 (49+29+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10362 |
МАТВЄЄВА Є.П. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10363 |
МАТВЄЄВА О.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
150 (60+60+30) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10364 |
МАТВЄЄНКО Є.Д. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10365 |
МАТВЄНКО М.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10366 |
МАТВІЄВСЬКА А.А. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
4 |
112 (32+36+44) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10367 |
МАТВІЄВСЬКИЙ О.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
70 (21+27+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10368 |
МАТВІЄНКО А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10369 |
МАТВІЄНКО А.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10370 |
МАТВІЄНКО А.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
102 (33+36+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10371 |
МАТВІЄНКО В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
59 (24+25+10) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
10372 |
МАТВІЄНКО В.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10373 |
МАТВІЄНКО Г.Ю. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
9 |
106 (27+54+25) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10374 |
МАТВІЄНКО Д.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
109 (36+45+28) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
10375 |
МАТВІЄНКО Д.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10376 |
МАТВІЄНКО І.А. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
4 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10377 |
МАТВІЄНКО К.О. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
3 |
154 (54+42+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10378 |
МАТВІЄНКО М.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
5 |
107 (34+34+39) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10379 |
МАТВІЄНКО М.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
88 (16+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10380 |
МАТВІЄНКО М.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
155 (57+42+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10381 |
МАТВІЄНКО Н.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
80 (21+25+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10382 |
МАТВІЄНКО О.Ю. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
5 |
125 (45+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
10383 |
МАТВІЄНКО О.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
87 (24+24+39) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10384 |
МАТВІЄНКО О.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
87 (24+24+39) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10385 |
МАТВІЄНКО С.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
120 (40+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10386 |
МАТВІЄНКО Я.Р. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
151 (39+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10387 |
МАТВІЙЧУК Є.Д. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
4 |
81 (20+21+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10388 |
МАТВІЙЧУК І.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
167 (51+56+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10389 |
МАТВІЙЧУК К.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
76 (40+14+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10390 |
МАТЕКА А.В. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
69 (20+15+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10391 |
МАТЕРІЙ Є.О. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
7 |
73 (30+25+18) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10392 |
МАТІЇВА К.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
11 |
78 (27+35+16) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10393 |
МАТКОВСЬКА М.В. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
6 |
92 (39+29+24) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10394 |
МАТКОВСЬКИЙ О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
109 (30+48+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10395 |
МАТЛАЙ А.О. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
1 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10396 |
МАТЛАЙ В.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
125 (44+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
10397 |
МАТЛАЙ Г.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
58 (18+23+17) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
10398 |
МАТЛАЙ М.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
89 (37+24+28) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
10399 |
МАТОРА В.С. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
83 (30+23+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10400 |
МАТОСОВ Є.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10401 |
МАТОСОВ О.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
46 (18+28+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10402 |
МАТОСОВА А.В. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
7 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10403 |
МАТРЕНОК Н.Р. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
4 |
137 (51+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10404 |
МАТРОСОВ Б.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
25 (12+7+6) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10405 |
МАТРОСОВ С.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
10406 |
МАТРОСОВ С.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
10407 |
МАТРОХІН В.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10408 |
МАТУЗНА А.О. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
7 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
10409 |
МАТУЗНИЙ Є.О. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
7 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
10410 |
МАТУСЕВИЧ Р.І. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
3 |
61 (35+18+8) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10411 |
МАТУШКІН М.С. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
6 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10412 |
МАТЬОХА Я.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
101 (26+35+40) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
10413 |
МАТЬОХА Я.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10414 |
МАТЮК А.М. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
79 (27+18+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10415 |
МАТЮК Д.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
65 (28+23+14) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
10416 |
МАТЮХА М.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
106 (32+26+48) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
10417 |
МАТЮХІНА А.В. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
4 |
111 (41+38+32) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10418 |
МАТЮХІНА К.Є. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10419 |
МАТЮШЕНКО А.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
98 (36+28+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10420 |
МАТЮШЕНКО Д |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
8 |
72 (18+28+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10421 |
МАТЮШЕНКО Д.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
126 (30+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10422 |
МАТЮШЕНКО К.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
36 (6+24+6) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
10423 |
МАТЮШЕЧКІНА У.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
45 (30+15+0) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
10424 |
МАТЮШЄНКО Є.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10425 |
МАТЯХ В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10426 |
МАТЯШ В.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10427 |
МАТЯШ В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
126 (21+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10428 |
МАТЯШ В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
126 (21+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10429 |
МАТЯШ В.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
58 (18+17+23) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10430 |
МАТЯШ Д.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
100 (24+34+42) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
10431 |
МАТЯШ Є.Ю. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
128 (36+43+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10432 |
МАХАНЬКОВА А.А. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
11 |
117 (33+40+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10433 |
МАХАНЬКОВА Ю.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
4 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
10434 |
МАХАТЙЛО А.Ф. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10435 |
МАХМАДІЄВА К.Е. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
153 (47+48+58) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
10436 |
МАХМУДОВ Е.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
151 (51+42+58) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
10437 |
МАХНІВСЬКИЙ В.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
107 (36+39+32) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10438 |
МАХНІВСЬКИЙ Р.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
124 (45+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10439 |
МАХНО Р.Б. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
73 (18+23+32) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
10440 |
МАХОНЯ А.М. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
4 |
133 (37+50+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
10441 |
МАХОНЯ Я.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
163 (55+48+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
10442 |
МАХОРТОВ В.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10443 |
МАХОТІНА М.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
3 |
149 (51+42+56) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10444 |
МАХОЧКІН І.В. |
19434 |
м. Білопілля |
Бобрицька ЗОШ |
8 |
67 (18+30+19) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10445 |
МАХСУДШОЄВА К.Г. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10446 |
МАЦАК В. |
19554 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 1 |
10 |
56 (15+29+12) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
10447 |
МАЦАК В.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
143 (51+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10448 |
МАЦАК В.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
143 (51+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10449 |
МАЦАК О.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10450 |
МАЦАК О.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10451 |
МАЦАК С.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10452 |
МАЦАКОВ В.С. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
4 |
170 (60+52+58) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
10453 |
МАЦАКОВ В.С. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
4 |
145 (51+36+58) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
10454 |
МАЦАКОВ Д.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
10455 |
МАЦАКОВА Г.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
10 |
71 (15+25+31) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
10456 |
МАЦАН М.Є. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10457 |
МАЦЕНКО А.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
82 (26+20+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10458 |
МАЦЕНКО М.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
2 |
88 (28+36+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10459 |
МАЦЕНКО Я.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
6 |
111 (34+37+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10460 |
МАЦУЄВА А.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
83 (32+21+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10461 |
МАЦУРА Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
100 (10+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10462 |
МАЦЬКОВИЧ О.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
136 (48+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10463 |
МАЦЬКОВИЧ С.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
152 (54+52+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10464 |
МАЦЮК М.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10465 |
МАЧЛЬСЬКИЙ М.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
87 (24+40+23) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10466 |
МАЧУЛА А.І. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
5 |
138 (48+35+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10467 |
МАЧУЛА А.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
10468 |
МАЧУЛА В.Ю. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
2 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10469 |
МАЧУЛІНА Д.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
151 (51+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10470 |
МАЧУЛІНА Д.Р. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
51 (37+8+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10471 |
МАЧУЛЬСЬКА І.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
74 (28+14+32) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10472 |
МАШИН А.П. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
8 |
80 (18+36+26) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10473 |
МАШИН Л.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
10474 |
МАШКОВ В.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10475 |
МАШКОВ Д.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
1 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10476 |
МАШКОВА А.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
138 (54+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10477 |
МАШТАЛЕР В.С. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
3 |
65 (33+20+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10478 |
МАШУТІН А.Р. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
10 |
119 (42+38+39) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10479 |
МАЩАК Ю.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
65 (3+33+29) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10480 |
МАЩЕНКО А.І. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10481 |
МАЩЕНКО Б.С. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
3 |
85 (34+31+20) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10482 |
МАЩЕНКО Г.А. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
8 |
115 (36+34+45) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10483 |
МАЩЕНКО К.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
61 (27+15+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10484 |
МАЩЕНКО М.А. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10485 |
МАЩЕНКО О.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10486 |
МАЩЕНКО Р.Р. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
114 (40+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10487 |
МАЩЕНКО С.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10488 |
МАЯК І. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
87 (36+31+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10489 |
МАЯКА А.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
9 |
109 (27+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10490 |
МАЯКА В.Р. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
11 |
34 (15+7+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10491 |
МЕГЕРА Ж.Б. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
8 |
124 (36+51+37) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
10492 |
МЕДВЕДЄВ В.Є. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10493 |
МЕДВЕДЄВ Д.В. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
5 |
101 (36+29+36) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10494 |
МЕДВЕДЄВ Д.М. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
4 |
125 (45+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10495 |
МЕДВЕДЄВ І.М. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10496 |
МЕДВЕДЄВА А.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10497 |
МЕДВЕДЄВА А.Ю. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
6 |
110 (30+37+43) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
10498 |
МЕДВЕДЄВА М.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
76 (25+27+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10499 |
МЕДВЕДЬ А.В. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10500 |
МЕДВЕДЬ Д.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
126 (41+33+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10501 |
МЕДВЕДЬ Є.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
9 |
108 (33+42+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10502 |
МЕДВЕДЮК Д.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
149 (57+42+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10503 |
МЕДВЄДЄВ Р.І. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
118 (42+39+37) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10504 |
МЕДВЄДЄВА А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
116 (48+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
10505 |
МЕДВІД Д.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
45 (19+14+12) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10506 |
МЕДВІДЬ В.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
3 |
125 (45+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10507 |
МЕДВІДЬ Н.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
106 (27+48+31) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10508 |
МЕДЗВЕЛІЯ К.Д. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10509 |
МЕДУНИЦЯ Т.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
83 (24+29+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10510 |
МЕЗЕНЦЕВА А.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
132 (42+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
10511 |
МЕЗЬ А.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
114 (33+45+36) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
10512 |
МЕЗЬ Д.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
73 (31+14+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10513 |
МЕЗЬ Ю.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10514 |
МЕЛАЙ А.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
10515 |
МЕЛАЙ Р.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
70 (31+15+24) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
10516 |
МЕЛАШЕНКО Р.Ю. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10517 |
МЕЛЕНТЄВ П.М. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
4 |
117 (51+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
10518 |
МЕЛЕШКО А.В. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
7 |
38 (6+10+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10519 |
МЕЛЕШКО А.Ю. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
3 |
167 (57+56+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
10520 |
МЕЛЕШКО Г.С. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
8 |
145 (48+55+42) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10521 |
МЕЛЕШКО Л.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
8 |
137 (36+52+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
10522 |
МЕЛЕШКО М.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10523 |
МЕЛЕШКО О.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
90 (42+31+17) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10524 |
МЕЛЕЩЕНКО К.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10525 |
МЕЛЬНИК А.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10526 |
МЕЛЬНИК А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
47 (9+19+19) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10527 |
МЕЛЬНИК А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
90 (30+40+20) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10528 |
МЕЛЬНИК А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
93 (24+36+33) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10529 |
МЕЛЬНИК А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10530 |
МЕЛЬНИК А.М. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10531 |
МЕЛЬНИК А.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
94 (21+39+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10532 |
МЕЛЬНИК А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
75 (24+28+23) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10533 |
МЕЛЬНИК А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
75 (24+28+23) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10534 |
МЕЛЬНИК Б.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
129 (43+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
10535 |
МЕЛЬНИК В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
136 (50+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
10536 |
МЕЛЬНИК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
115 (45+38+32) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10537 |
МЕЛЬНИК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
115 (45+38+32) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10538 |
МЕЛЬНИК В.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
4 |
118 (52+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
10539 |
МЕЛЬНИК В.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10540 |
МЕЛЬНИК В.Ю. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
8 |
40 (12+23+5) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10541 |
МЕЛЬНИК Д.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10542 |
МЕЛЬНИК Д.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
9 |
85 (15+46+24) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10543 |
МЕЛЬНИК Д.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
127 (39+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10544 |
МЕЛЬНИК Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
75 (30+17+28) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10545 |
МЕЛЬНИК Д.Ю. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
126 (34+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10546 |
МЕЛЬНИК Є.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
72 (24+15+33) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10547 |
МЕЛЬНИК Є.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10548 |
МЕЛЬНИК Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
111 (40+37+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10549 |
МЕЛЬНИК Є.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
115 (45+26+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10550 |
МЕЛЬНИК І.А. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
78 (23+29+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10551 |
МЕЛЬНИК І.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10552 |
МЕЛЬНИК І.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10553 |
МЕЛЬНИК І.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
6 |
149 (60+41+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10554 |
МЕЛЬНИК К.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10555 |
МЕЛЬНИК К.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10556 |
МЕЛЬНИК К.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
8 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10557 |
МЕЛЬНИК Л.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
3 |
126 (47+21+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10558 |
МЕЛЬНИК Л.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
129 (39+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
10559 |
МЕЛЬНИК М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10560 |
МЕЛЬНИК М.В. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10561 |
МЕЛЬНИК М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10562 |
МЕЛЬНИК М.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
50 (12+19+19) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10563 |
МЕЛЬНИК М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10564 |
МЕЛЬНИК Н.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
56 (18+28+10) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
10565 |
МЕЛЬНИК О.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
8 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
10566 |
МЕЛЬНИК О.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
103 (33+42+28) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10567 |
МЕЛЬНИК О.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
98 (36+42+20) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10568 |
МЕЛЬНИК Р.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10569 |
МЕЛЬНИК С.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
7 |
133 (36+52+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10570 |
МЕЛЬНИК Ю.О. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
4 |
147 (51+36+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10571 |
МЕЛЬНИК Я.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
100 (36+37+27) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10572 |
МЕЛЬНИКОВ Д.С. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
156 (56+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10573 |
МЕЛЬНИКОВ І.В. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
6 |
80 (21+18+41) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
10574 |
МЕЛЬНИКОВ М.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
144 (51+39+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10575 |
МЕЛЬНИКОВА А.С. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
5 |
79 (29+29+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10576 |
МЕЛЬНИКОВА Д.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
102 (41+29+32) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10577 |
МЕЛЬНИКОВА М.В. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
11 |
99 (33+36+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10578 |
МЕЛЬНИЧЕНКО А.Д. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
3 |
78 (25+21+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10579 |
МЕЛЬНИЧЕНКО А.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
167 (57+52+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10580 |
МЕЛЬНИЧЕНКО О.П. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10581 |
МЕЛЬНИЧЕНКО О.П. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
112 (32+42+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10582 |
МЕЛЬНІКОВА К.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
56 (32+12+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10583 |
МЕЛЬНІЧУК Р.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10584 |
МЕЛЮХОВ О.Д. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
4 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10585 |
МЕНЖЕНКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
158 (54+48+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10586 |
МЕНСЬКА А.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
74 (24+14+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10587 |
МЕНШОВ Д.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
106 (34+30+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10588 |
МЕНШОВ Т.А. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10589 |
МЕНШОВА А.М. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
56 (21+15+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10590 |
МЕНЩИК А.С. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
102 (28+33+41) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10591 |
МЕНЬКО В.Д. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
104 (45+21+38) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10592 |
МЕРЕНОК В.В. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
95 (43+23+29) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10593 |
МЕРЗЛИКІНА Р.Є. |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
3 |
109 (23+38+48) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
10594 |
МЕРЗЛЯКОВА Д.Р. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
62 (21+20+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10595 |
МЕРКО В.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
51 (18+14+19) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10596 |
МЕРКУЛОВА Є.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
138 (52+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10597 |
МЕРКУЛОВА І.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
82 (30+27+25) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10598 |
МЕРЦАЛОВ М.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
10599 |
МЕРЦАЛОВ О.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
8 |
148 (48+54+46) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
10600 |
МЕТЕНКО П.Ю. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
106 (27+39+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10601 |
МЕТЛУШКО І.Р. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
28 (10+0+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10602 |
МЕХДІЄВА Е.М. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
3 |
133 (51+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10603 |
МЕХДІЄВА Л.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
91 (24+19+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10604 |
МЕХЕД С.Ю. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
77 (33+28+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10605 |
МЕХЕДОК В.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
10606 |
МЕХОВА А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10607 |
МЕХРАЛІЄВ В.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
10608 |
МЕХТІЄВ А.Р. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10609 |
МЕША Б.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10610 |
МЕША Д.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
10611 |
МЕША М.Р. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
3 |
111 (35+40+36) |
|
|
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
10612 |
МЕШКОВ Я.О. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
7 |
70 (12+27+31) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10613 |
МЕШКОВА Д.О. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
6 |
87 (29+34+24) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10614 |
МЕЩЕРЯКОВА К.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
89 (27+42+20) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10615 |
МЄЛІКОВА А.Т. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
71 (18+42+11) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10616 |
МЄША П.Є. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10617 |
МЄШКОВ Я.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
8 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10618 |
МЄШКОВА А.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
8 |
40 (18+19+3) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10619 |
МИГАЛЕГА Ю.Ю. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
7 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
10620 |
МИГАЛЬ В.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10621 |
МИГУЛІНА Д.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
96 (26+26+44) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
10622 |
МИГУН Д.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
6 |
67 (26+18+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10623 |
МИЗИНКА В.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10624 |
МИКИТЕНКО А.А. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
8 |
136 (48+49+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
10625 |
МИКИТЕНКО Е.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
147 (51+45+51) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10626 |
МИКИТЕНКО М.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
147 (45+42+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10627 |
МИКИТЮК Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
52 (15+13+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10628 |
МИКИША В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
64 (24+13+27) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
10629 |
МИКОЛАЄНКО Є.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
65 (30+19+16) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
10630 |
МИКОЛАЄНКО Ю.С. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
4 |
150 (57+39+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10631 |
МИКОЛЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
10632 |
МИКОЛЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
10633 |
МИКОЛЕНКО В.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
91 (42+28+21) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10634 |
МИКОЛЕНКО І.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
132 (27+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10635 |
МИКОЛЕНКО І.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
132 (27+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10636 |
МИКОЛЕНКО О.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
10637 |
МИКОЛИШИН О.Ф. |
19434 |
м. Білопілля |
Бобрицька ЗОШ |
8 |
109 (36+45+28) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10638 |
МИКУЛА Г.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
124 (36+43+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10639 |
МИЛІВСЬКИЙ О.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10640 |
МИЛКА Д.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
70 (24+26+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10641 |
МИЛКА Д.Р. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10642 |
МИЛКА К.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
51 (15+19+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10643 |
МИЛОВИДОВ В.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
99 (24+37+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10644 |
МИЛОСЛАВСЬКА К.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
139 (51+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10645 |
МИЛОСТНИЙ Р.В. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
1 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10646 |
МИНГАРЕЄВА А.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
38 (11+19+8) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10647 |
МИНТУС Д.Г. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
139 (48+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
10648 |
МИРГОРОДСЬКОЇ Ю.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
88 (34+19+35) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10649 |
МИРОВИЦЬКА М.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
56 (12+19+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10650 |
МИРОВИЦЬКИЙ С.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10651 |
МИРОНЕНКО А.В. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
11 |
115 (45+33+37) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10652 |
МИРОНЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
150 (38+54+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10653 |
МИРОНЕНКО А.І. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
9 |
64 (15+24+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10654 |
МИРОНЕНКО А.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
7 |
56 (6+28+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10655 |
МИРОНЕНКО А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10656 |
МИРОНЕНКО А.О. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
11 |
124 (33+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
10657 |
МИРОНЕНКО В.С. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
4 |
63 (25+24+14) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10658 |
МИРОНЕНКО Д.К. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
105 (30+35+40) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
10659 |
МИРОНЕНКО Д.О. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
3 |
143 (51+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10660 |
МИРОНЕНКО К.Р. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
169 (57+60+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10661 |
МИРОНЕНКО М.Г. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
74 (30+18+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10662 |
МИРОНЕНКО О.В. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10663 |
МИРОНЕНКО О.О. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
6 |
156 (54+45+57) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10664 |
МИРОНЕНКО О.С. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
136 (50+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
10665 |
МИРОНЕНКО О.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
137 (54+52+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10666 |
МИРОНЕЦЬ І.Р. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
131 (49+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10667 |
МИРОНЄНКО Б.М. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10668 |
МИРОНОВ С.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
54 (12+16+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10669 |
МИРОНОВА А.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
89 (25+30+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10670 |
МИРОНОВА О.Д. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
121 (33+30+58) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10671 |
МИРОНЦОВА А.Є. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10672 |
МИРОНЧЕНКО Є.Є. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
148 (49+45+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10673 |
МИРОНЧУК К.М. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
138 (52+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
10674 |
МИРОНЮК Д.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10675 |
МИРОШНИЕНКО Є.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
44 (32+0+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10676 |
МИРОШНИЧЕНКА О.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
5 |
76 (28+32+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10677 |
МИРОШНИЧЕНКО А.Є. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10678 |
МИРОШНИЧЕНКО І.С. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
5 |
132 (45+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10679 |
МИРОШНІЧЕНКО Т.Р. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
8 |
82 (30+27+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10680 |
МИРОШПИЧЕНКО Л.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10681 |
МИСЕНКО В.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10682 |
МИСІК А.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
151 (51+42+58) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10683 |
МИСЛОВСЬКИЙ Є.Д. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10684 |
МИСНИК Р.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10685 |
МИСНИК Я.М. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
95 (21+32+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
10686 |
МИСЮРА Д.С. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10687 |
МИТІН Є.М. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
6 |
95 (37+26+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10688 |
МИТУН А.Ю. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
121 (52+33+36) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10689 |
МИТЬКО Д.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10690 |
МИТЯЙ А.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
10691 |
МИХАИЛЕНКО В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10692 |
МИХАЙ Ю.Я. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
42 (15+17+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10693 |
МИХАЙЛЕН Л.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
11 |
114 (33+39+42) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
10694 |
МИХАЙЛЕНКО А.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
152 (53+45+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10695 |
МИХАЙЛЕНКО А.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
88 (36+29+23) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10696 |
МИХАЙЛЕНКО А.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
10697 |
МИХАЙЛЕНКО Б.С. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
5 |
92 (26+34+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10698 |
МИХАЙЛЕНКО В. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
79 (44+15+20) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10699 |
МИХАЙЛЕНКО В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
137 (48+37+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10700 |
МИХАЙЛЕНКО Д.М. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
4 |
154 (60+38+56) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10701 |
МИХАЙЛЕНКО Р.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
79 (28+17+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10702 |
МИХАЙЛЕНКО Р.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
128 (32+60+36) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10703 |
МИХАЙЛЕНКО С.О. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
88 (35+23+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10704 |
МИХАЙЛЕНКО Т.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10705 |
МИХАЙЛЕНКО Т.М. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
8 |
73 (30+22+21) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10706 |
МИХАЙЛЕНКО Ю.Д. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10707 |
МИХАЙЛИК А.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
145 (51+44+50) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10708 |
МИХАЙЛИК А.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10709 |
МИХАЙЛИК Д.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
121 (37+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10710 |
МИХАЙЛИК Д.Р. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
1 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10711 |
МИХАЙЛИК Н.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
100 (34+37+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10712 |
МИХАЙЛИК О.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
9 |
55 (24+15+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10713 |
МИХАЙЛИК О.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
101 (41+24+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10714 |
МИХАЙЛИК С.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
9 |
69 (6+34+29) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10715 |
МИХАЙЛІЧЕНКО А.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
58 (15+29+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10716 |
МИХАЙЛІЧЕНКО А.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
6 |
72 (19+23+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10717 |
МИХАЙЛІЧЕНКО М.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
85 (29+26+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10718 |
МИХАЙЛІЧЕНКО Н.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
117 (30+54+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10719 |
МИХАЙЛІЧЕНКО Т.М. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
9 |
61 (15+25+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10720 |
МИХАЙЛОВ ІВ. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
3 |
80 (32+32+16) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
10721 |
МИХАЙЛОВА А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
141 (57+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10722 |
МИХАЙЛОВА А.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
85 (27+11+47) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
10723 |
МИХАЙЛОВА А.Є. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
136 (42+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
10724 |
МИХАЙЛОВА В.М. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10725 |
МИХАЙЛОВА В.Ю. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
87 (51+20+16) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10726 |
МИХАЙЛОВА Л.В. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
5 |
149 (54+37+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10727 |
МИХАЙЛОВА О.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
53 (27+14+12) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10728 |
МИХАЙЛОВСЬКА С.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
152 (51+49+52) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10729 |
МИХАЙЛОВСЬКИЙ Д.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
100 (32+20+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10730 |
МИХАЙЛОВСЬКИЙ О.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10731 |
МИХАЙЛЮК А.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
149 (51+38+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10732 |
МИХАЙЛЮК В.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
9 |
57 (27+13+17) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10733 |
МИХАЙЛЮК Д.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
126 (42+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10734 |
МИХАЙЛЮК І.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10735 |
МИХАЙЛЮК М.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
102 (42+37+23) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10736 |
МИХАЛКО О.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
92 (26+32+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10737 |
МИХАЛКО С.І. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
77 (26+19+32) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
10738 |
МИХАЛЬОВА А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
93 (34+23+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10739 |
МИХАЛЬОВА А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10740 |
МИХАЛЬСЬКА В.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
89 (39+30+20) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10741 |
МИХАЛЬЧЕНКА П.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
113 (42+33+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10742 |
МИХЕЄНКО Н.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10743 |
МИХНО А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
118 (33+48+37) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10744 |
МИХНО А.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10745 |
МИХНО А.Р. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10746 |
МИХНО В.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
100 (30+37+33) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
10747 |
МИХНО І.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
128 (50+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
10748 |
МИХНО О.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10749 |
МИХНО О.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10750 |
МИХНО О.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
91 (28+30+33) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10751 |
МИХНО Р.А. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
4 |
97 (41+20+36) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10752 |
МИХНО Т.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
72 (35+20+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10753 |
МИХНЮК К.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10754 |
МИЦАЙ Д.В. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
8 |
81 (30+35+16) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10755 |
МИЦНИК М.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10756 |
МИЦУРА В.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
157 (55+48+54) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
10757 |
МИШАКОВ А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
10758 |
МИШАКОВА А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
10759 |
МИШКИН Р.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
157 (51+46+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
10760 |
МИШКО А.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
31 (15+5+11) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10761 |
МИЩЕНКО О.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
110 (51+39+20) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10762 |
МІГАЛЬ М.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
8 |
143 (54+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10763 |
МІГУН І.О. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
124 (48+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10764 |
МІЗІНА А.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
89 (27+36+26) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10765 |
МІКЛІНА Д.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10766 |
МІЛАЄНКО В.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
143 (40+51+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10767 |
МІЛАНОВИЧ Д.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
159 (57+44+58) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10768 |
МІЛАНОВИЧ О.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10769 |
МІЛАШИНА К.Г. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
11 |
89 (21+39+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10770 |
МІЛЕНІНА Є.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
56 (18+15+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10771 |
МІЛЕНІНА Н.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10772 |
МІЛЛЕР А.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
122 (40+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
10773 |
МІЛЛЄР М.Р. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
4 |
134 (51+33+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
10774 |
МІЛОВАНОВА Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10775 |
МІЛЬКА Є.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
4 |
109 (34+35+40) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
10776 |
МІЛЬЧЕНКО Д.І. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10777 |
МІЛЬЧЕНКО Н.С. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
158 (38+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10778 |
МІЛЮКОВ Я.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
98 (34+34+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10779 |
МІЛЮТІНА В.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
112 (36+32+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10780 |
МІЛЯЄВА А.М. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
8 |
75 (36+22+17) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10781 |
МІНАЄВ В.О. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
6 |
100 (46+27+27) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10782 |
МІНАЄВ О.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
105 (34+33+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10783 |
МІНАЄВ Ю.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
92 (4+36+52) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10784 |
МІНАЄВА І.С. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
7 |
100 (36+36+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10785 |
МІНАЄВА О.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
141 (45+52+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10786 |
МІНАЄВА С.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
100 (43+35+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10787 |
МІНАКОВ І.С. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
9 |
147 (39+60+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10788 |
МІНЕНКО А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
152 (56+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10789 |
МІНЕНКО М.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10790 |
МІНЕНКОВА А.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10791 |
МІНІН Є.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
36 (16+14+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10792 |
МІНІНКОВА К.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
91 (30+42+19) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10793 |
МІНТУС С.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10794 |
МІНЧЕНКО Д.О. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
11 |
83 (21+36+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10795 |
МІНЧЕНКО І.А. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
8 |
92 (30+31+31) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10796 |
МІНЧЕНКО К.М. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
10 |
112 (27+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10797 |
МІНЯЙЛО А.А. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10798 |
МІНЯЙЛО А.Є. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
8 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10799 |
МІНЯЙЛО А.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
126 (33+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
10800 |
МІНЯЙЛО Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10801 |
МІНЯЙЛО С.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
143 (45+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10802 |
МІРЗАЖААЛОЛОВА Г.Н. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
127 (43+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10803 |
МІРЗОЯН А.Е. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10804 |
МІРОНЕЦЬ А.Є. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
111 (45+28+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10805 |
МІРОНОВ Г.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
102 (39+29+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10806 |
МІРОНОВ О.В. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
9 |
56 (18+22+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10807 |
МІРОНОВА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
76 (28+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10808 |
МІРОНОВА О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
164 (60+46+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10809 |
МІРОШНИК А.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10810 |
МІРОШНИК В.Ю. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
11 |
138 (51+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
10811 |
МІРОШНИК М.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10812 |
МІРОШНИКОВ Д.С. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10813 |
МІРОШНИЧЕНКО А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10814 |
МІРОШНИЧЕНКО А.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
152 (54+38+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10815 |
МІРОШНИЧЕНКО А.О. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
6 |
119 (39+31+49) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
10816 |
МІРОШНИЧЕНКО А.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
56 (16+8+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10817 |
МІРОШНИЧЕНКО А.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
136 (44+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10818 |
МІРОШНИЧЕНКО Б.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
126 (44+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10819 |
МІРОШНИЧЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
127 (42+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
10820 |
МІРОШНИЧЕНКО Д.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10821 |
МІРОШНИЧЕНКО Д.А. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
112 (40+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
10822 |
МІРОШНИЧЕНКО Д.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
10823 |
МІРОШНИЧЕНКО Є.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
90 (21+45+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10824 |
МІРОШНИЧЕНКО Є.Ю. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
82 (27+17+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10825 |
МІРОШНИЧЕНКО З.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
10826 |
МІРОШНИЧЕНКО І.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10827 |
МІРОШНИЧЕНКО М.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10828 |
МІРОШНИЧЕНКО М.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10829 |
МІРОШНИЧЕНКО Н.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10830 |
МІРОШНИЧЕНКО Н.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
161 (57+44+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10831 |
МІРОШНИЧЕНКО Р.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10832 |
МІРОШНИЧЕНКО Ю.Є. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
65 (21+16+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10833 |
МІРОШНИЧЕНКО Ю.М. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10834 |
МІРОШНИЧЕНКО Я.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10835 |
МІРОШНІКОВ Б.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
114 (34+28+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10836 |
МІРОШНІКОВА В.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
133 (48+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10837 |
МІРОШНІКОВА В.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10838 |
МІРОШНІЧЕНКО А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
42 (15+12+15) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
10839 |
МІРОШНІЧЕНКО А.С. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
68 (27+13+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10840 |
МІРОШНІЧЕНКО В. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
115 (27+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10841 |
МІРОШНІЧЕНКО В.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
10 |
86 (27+34+25) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10842 |
МІРОШНІЧЕНКО Д.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10843 |
МІРОШНІЧЕНКО Д.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
70 (12+25+33) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10844 |
МІРОШНІЧЕНКО Д.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
86 (30+37+19) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10845 |
МІРОШНІЧЕНКО К.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
3 |
108 (41+17+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
10846 |
МІРОШНІЧЕНКО О.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10847 |
МІРОШНІЧЕНКО С.Л. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
9 |
114 (21+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
10848 |
МІРОШНІЧЕНКО Т.В. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10849 |
МІРОШНІЧЕНКО Я.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
85 (24+36+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10850 |
МІРСАЛОВ І |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
83 (29+26+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10851 |
МІРСАЛОВ М.К. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
107 (38+36+33) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10852 |
МІРФШНЙЧЕНКО М.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10853 |
МІСНІК В.І. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
54 (27+11+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10854 |
МІСЮКОВ М.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
116 (26+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10855 |
МІСЯЙЛО Р.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10856 |
МІТІН В.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
53 (31+8+14) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
10857 |
МІТІН П.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
10 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10858 |
МІТІНА К.С. |
19438 |
м. Білопілля |
Коршачинська ЗОШ |
8 |
70 (12+36+22) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10859 |
МІТІНА М.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
169 (57+60+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10860 |
МІТКАЛОВА А.М. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
132 (48+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
10861 |
МІТРОВА С.Б. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
6 |
112 (34+38+40) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
10862 |
МІТРОШИН М.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10863 |
МІТЮШИНА А.А. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10864 |
МІТЮШИНА А.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10865 |
МІФТАХОВА В.Д. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
123 (43+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10866 |
МІХЕЄНКО А.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10867 |
МІХЕЄНКО І.Є. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
4 |
81 (26+27+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10868 |
МІХЄЄВА А.А. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10869 |
МІХНОВ Р.Г. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10870 |
МІХНОВА А.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10871 |
МІХНОВА О.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
7 |
95 (36+25+34) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10872 |
МІЦАЙ Д.П. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
3 |
79 (46+21+12) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
10873 |
МІЦАЙ Р.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10874 |
МІЦКУС О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
76 (26+18+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10875 |
МІЦУРА А.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10876 |
МІЦУРА Є.І. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
172 (54+60+58) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
10877 |
МІШЕНІНА А.Е. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10878 |
МІШЕНІНА А.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
106 (45+35+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10879 |
МІШУКОВА В.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
70 (36+18+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10880 |
МІШУРА А.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10881 |
МІЩАН К.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
109 (24+54+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10882 |
МІЩЕНКО А.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
87 (30+21+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10883 |
МІЩЕНКО А.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10884 |
МІЩЕНКО А.Д. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
75 (26+27+22) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10885 |
МІЩЕНКО А.Є. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
95 (30+40+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10886 |
МІЩЕНКО А.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
158 (52+48+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10887 |
МІЩЕНКО А.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10888 |
МІЩЕНКО В.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
9 |
69 (30+17+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10889 |
МІЩЕНКО Г.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10890 |
МІЩЕНКО Д.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10891 |
МІЩЕНКО Д.Е. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
144 (45+39+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10892 |
МІЩЕНКО Д.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10893 |
МІЩЕНКО Д.Ю. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
119 (51+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10894 |
МІЩЕНКО Ж.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
3 |
160 (49+51+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10895 |
МІЩЕНКО К.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
133 (51+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10896 |
МІЩЕНКО М.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
80 (20+48+12) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
10897 |
МІЩЕНКО О.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
10898 |
МІЩЕНКО Р.М. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10899 |
МІЩЕНКО С.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
80 (21+28+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10900 |
МІЩЕНКО С.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10901 |
МІЩЕНКО С.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
47 (24+14+9) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10902 |
МІЩЕНКО Т.Б. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10903 |
МІЩЕНКО Ю.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
73 (30+22+21) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
10904 |
МІЩЕНКО Я.Ю. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
108 (45+39+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10905 |
МЇРОШНІЧЕНКО Л.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
136 (38+40+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
10906 |
МКРТИЧЕВ Б.Г. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
9 |
90 (27+26+37) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10907 |
МНЕВЕЦЬ К.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10908 |
МНІШЕНКО В.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
119 (48+37+34) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
10909 |
МНСЛНВЧЕНКО Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
102 (36+12+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10910 |
МОВА М.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
68 (35+11+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10911 |
МОВЕНКО Ю.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
135 (45+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
10912 |
МОВЛЕВИЧ Є.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
42 (6+25+11) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
10913 |
МОВЛЕВИЧ М.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
116 (41+34+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
10914 |
МОВЛЕВИЧ Ю.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
84 (18+34+32) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
10915 |
МОВЧАН А.А. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
151 (48+54+49) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10916 |
МОВЧАН А.Г. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
101 (36+23+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10917 |
МОВЧАН А.М. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
4 |
141 (43+40+58) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
10918 |
МОВЧАН А.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
34 (23+5+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10919 |
МОВЧАН А.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
10920 |
МОВЧАН Б.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
115 (36+42+37) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
10921 |
МОВЧАН В.В. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
5 |
85 (36+21+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10922 |
МОВЧАН Д.М. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10923 |
МОВЧАН Е.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
140 (32+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10924 |
МОВЧАН Л.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
10925 |
МОВЧАН М.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
112 (43+17+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10926 |
МОВЧАН О.Є. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
85 (30+31+24) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
10927 |
МОВЧАН П.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
134 (57+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
10928 |
МОВЧАН Р.І. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
2 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10929 |
МОВЧАН С.Р. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
119 (39+32+48) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10930 |
МОВЧАН Я.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10931 |
МОВЧАНЮК К.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
8 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10932 |
МОГИЛА І.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
96 (18+48+30) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10933 |
МОГИЛЕВСЬКА В.А. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10934 |
МОГИЛЕВСЬКИЙ А.Д. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10935 |
МОГИЛЕВСЬКИЙ М.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
137 (47+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
10936 |
МОГИЛЕНЕЦЬ О.П. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
90 (36+22+32) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10937 |
МОГИЛЕНКО О.О. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
10 |
94 (21+54+19) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10938 |
МОГИЛІНА Я.Л. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
9 |
63 (27+17+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10939 |
МОГИЛКО М.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10940 |
МОГИЛНИЙ І.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
64 (21+12+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10941 |
МОГИЛЬНА К.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
153 (49+52+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10942 |
МОГИЛЬНА С.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10943 |
МОГИЛЬНА Т.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10944 |
МОГИЛЬНИЙ М.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10945 |
МОГИЛЬНИЙ О.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
74 (35+11+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10946 |
МОГІЛЕНКО В.С. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
89 (29+20+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10947 |
МОГІЛІНА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
66 (25+12+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10948 |
МОГОЛЕНЕЦЬ Д.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10949 |
МОЖНЕВСЬКИЙ Б.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
102 (39+29+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
10950 |
МОЗГОВА А.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
48 (24+22+2) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10951 |
МОЗГОВА Е.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10952 |
МОЗГОВА К.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
155 (58+48+49) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
10953 |
МОЗГОВА С.Є. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
82 (28+22+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10954 |
МОЗГОВИЙ Б.А. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
55 (28+17+10) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10955 |
МОЗГОВИЙ В.В. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
7 |
106 (30+39+37) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10956 |
МОЗГОВИЙ С.В. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
6 |
74 (19+26+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10957 |
МОЗГОВИЙ Я.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
10958 |
МОЗГОВИХ Є.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
143 (53+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
10959 |
МОЗГОВОЙ Р.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
92 (33+33+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10960 |
МОЗОЛЬ К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
166 (60+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10961 |
МОЗОЛЬОВА К.В. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
108 (36+35+37) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10962 |
МОЗОЛЬОВА Ю.Є. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
83 (23+38+22) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
10963 |
МОЗУЛЬ Д.В. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
75 (23+23+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10964 |
МОІСЕЄНКО А.Р. |
19435 |
м. Білопілля |
Шкуратівська ЗОШ |
9 |
101 (27+24+50) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
10965 |
МОІСЕЄНКО Д.О. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
4 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10966 |
МОІСЕЄНКО Є.А. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
59 (12+15+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
10967 |
МОІСЕЄНКО К.Р. |
19435 |
м. Білопілля |
Шкуратівська ЗОШ |
3 |
128 (54+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
10968 |
МОІСЕЄНКО Н.Ю. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10969 |
МОІСЕЄНКО О.Є. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
7 |
94 (30+34+30) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10970 |
МОІСЕЄНКО П.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
77 (24+35+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10971 |
МОІСЕЄНКО Я.В. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
10972 |
МОІСЄЄНКО В.М. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
8 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
10973 |
МОІСЄЄНКО Д.М. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
6 |
165 (57+51+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
10974 |
МОЇСЕЄНКО А.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
10 |
33 (9+8+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10975 |
МОЇСЕЄНКО В.В. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
4 |
143 (45+40+58) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
10976 |
МОЇСЕЄНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
10977 |
МОЇСЕЄНКО Я.В. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
8 |
83 (42+19+22) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
10978 |
МОЙСЕЄНКО М.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10979 |
МОЙСЕНКО М.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10980 |
МОЙСЕНКО Ю.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
86 (25+29+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10981 |
МОЙСЇЄНКО М.М. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
5 |
81 (22+26+33) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
10982 |
МОКРЕНКО В.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10983 |
МОКРЕНКО Н.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
167 (56+51+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10984 |
МОКРЕНКО Н.М. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10985 |
МОКРЕНКО О.В. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
37 (15+16+6) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
10986 |
МОКРЕНКО Ю.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
101 (45+20+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10987 |
МОКРИЙ В.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
123 (49+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10988 |
МОКРОУСОВА А.В. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
5 |
101 (32+38+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
10989 |
МОКРУХА О.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
102 (33+43+26) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
10990 |
МОЛГАМОВА Т.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10991 |
МОЛНАР Ю.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
5 |
150 (42+51+57) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
10992 |
МОЛОВКІНА В.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
89 (18+39+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10993 |
МОЛОДАНОВИЧ С.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
123 (47+26+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
10994 |
МОЛОДАНОВИЧ Я.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
106 (33+29+44) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
10995 |
МОЛОДЕЦЬКА В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
64 (30+14+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10996 |
МОЛОДКІНА В.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
28 (4+12+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10997 |
МОЛОДЦОВ В.Е. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
149 (51+38+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10998 |
МОЛОЖАЙ Є.В. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
4 |
141 (53+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
10999 |
МОЛОЖАЙ Є.В. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
4 |
141 (53+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11000 |
МОЛОТКОВ І.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
84 (24+21+39) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11001 |
МОЛОЧНИЙ М.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
9 |
55 (21+17+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11002 |
МОЛОШНИЙ В.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
98 (47+9+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11003 |
МОЛЧАН В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
67 (18+15+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11004 |
МОЛЧАН Д.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
153 (54+47+52) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11005 |
МОЛЧАНОВ М.Я. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11006 |
МОЛЧАНОВА А.С. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
98 (31+32+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11007 |
МОЛЧАНОВА В.Д. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
82 (18+33+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11008 |
МОЛЧАНОВА В.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11009 |
МОЛЧАНЮК В.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
97 (41+26+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11010 |
МОЛЧАНЮК С.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11011 |
МОЛЬЧИЦ Д.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
4 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
11012 |
МОЛЯР Є.А. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
10 |
72 (21+30+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11013 |
МОМОТ В.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11014 |
МОНАКІНА А.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
90 (27+24+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11015 |
МОНАСТИРЬОВ К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
103 (26+33+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11016 |
МОНАСТИРЬОВА В.Д. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11017 |
МОНАСТИРЬОВА Ю.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
86 (12+44+30) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11018 |
МОНАХОВ М.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11019 |
МОНІГАТТІ Л.Д. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
3 |
50 (26+14+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11020 |
МОНЧАКОВСЬКА К.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
110 (34+48+28) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11021 |
МОНЯКОВА М.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11022 |
МОПАНЬКО В.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
117 (42+25+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11023 |
МОРГАЛЬ Д.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11024 |
МОРГАЛЬ С.Г. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
56 (12+13+31) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
11025 |
МОРГУЛЕЦЬ В.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
4 |
70 (15+17+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11026 |
МОРГУЛЕЦЬ О.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11027 |
МОРГУН Д.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11028 |
МОРГУН Е.В. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11029 |
МОРГУН К.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
147 (55+48+44) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11030 |
МОРГУН М.Є. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
80 (30+27+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11031 |
МОРГУНОВ А.Ю. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
91 (36+35+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11032 |
МОРГУШКА В.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
5 |
88 (22+26+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11033 |
МОРДАНЬ В.Р. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
9 |
100 (30+37+33) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11034 |
МОРДВІНОВ Д.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11035 |
МОРДВІНОВ І.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
152 (50+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11036 |
МОРДВІНОВ Н.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11037 |
МОРДВІНОВА В.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
88 (30+26+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11038 |
МОРДВЯНИИ М.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
11039 |
МОРДВЯНИК Т.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
141 (49+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
11040 |
МОРДОВЕЦЬ А.І. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11041 |
МОРЕНЕЦЬ К.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11042 |
МОРКВІНА В.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
82 (31+20+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11043 |
МОРМІЛЬ О.Ю. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
5 |
135 (46+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11044 |
МОРМУЛЬ М.В. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
70 (16+36+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11045 |
МОРОЗ А.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
11046 |
МОРОЗ А.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
122 (45+36+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
11047 |
МОРОЗ А.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
167 (51+60+56) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11048 |
МОРОЗ А.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
97 (30+25+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11049 |
МОРОЗ А.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
4 |
118 (48+14+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11050 |
МОРОЗ А.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
83 (31+25+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11051 |
МОРОЗ Б.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11052 |
МОРОЗ Б.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11053 |
МОРОЗ В.М. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
35 (20+7+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11054 |
МОРОЗ В.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11055 |
МОРОЗ В.П. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11056 |
МОРОЗ В.Ю. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
4 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11057 |
МОРОЗ Д.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
72 (34+26+12) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
11058 |
МОРОЗ Е.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
74 (32+14+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11059 |
МОРОЗ Є.А. |
19294 |
м. Глухів |
ЗОШ № 5 |
3 |
61 (23+20+18) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11060 |
МОРОЗ Є.В. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
9 |
60 (15+23+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11061 |
МОРОЗ Є.С. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
5 |
68 (22+18+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11062 |
МОРОЗ І.Є. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
84 (28+28+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11063 |
МОРОЗ К.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11064 |
МОРОЗ К.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
117 (40+37+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11065 |
МОРОЗ М.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
114 (36+38+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11066 |
МОРОЗ М.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
73 (23+20+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11067 |
МОРОЗ О.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11068 |
МОРОЗ Р.В. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
4 |
169 (55+54+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11069 |
МОРОЗ Р.В. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
8 |
130 (54+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11070 |
МОРОЗ С.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
80 (20+36+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11071 |
МОРОЗ С.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11072 |
МОРОЗ Т.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
105 (33+32+40) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
11073 |
МОРОЗ Ю.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
99 (34+34+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11074 |
МОРОЗ Ю.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11075 |
МОРОЗЕНКО К.В. |
19310 |
м. Суми |
Басівська ЗОШ |
8 |
93 (30+52+11) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11076 |
МОРОЗОВ А.Є. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11077 |
МОРОЗОВ В.Д. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11078 |
МОРОЗОВ Д.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
11079 |
МОРОЗОВ М.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
91 (27+22+42) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
11080 |
МОРОЗОВА А.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
65 (26+23+16) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11081 |
МОРОЗОВА А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
91 (43+25+23) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11082 |
МОРОЗОВА А.Д. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
124 (42+32+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11083 |
МОРОЗОВА В.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11084 |
МОРОЗОВА В.Е. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
134 (28+46+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11085 |
МОРОЗОВА В.П. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
11086 |
МОРОЗОВА В.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11087 |
МОРОЗОВА Є.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
5 |
88 (30+26+32) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11088 |
МОРОЗОВА Л.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11089 |
МОРОЗОВА О.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
65 (12+22+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11090 |
МОРОЗОВА О.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11091 |
МОРОКО А.О. |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
6 |
74 (24+15+35) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11092 |
МОРОКО С.О. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11093 |
МОРОКО С.О. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
58 (24+18+16) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11094 |
МОРЩ В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
95 (36+17+42) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
11095 |
МОРЩ В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
109 (48+28+33) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11096 |
МОРЩ Д.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
113 (45+14+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
11097 |
МОРЮХНА А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
133 (37+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11098 |
МОСЕВИЧ І.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11099 |
МОСЕЙДА К.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
89 (41+26+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11100 |
МОСЄНЦОВА А.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
9 |
60 (15+19+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11101 |
МОСІЙЧУК О.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
152 (60+46+46) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11102 |
МОСІН Д.Ю. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
4 |
66 (26+14+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11103 |
МОСКАЛЕНКА О.М. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
9 |
90 (21+31+38) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11104 |
МОСКАЛЕНКО А |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11105 |
МОСКАЛЕНКО А.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
160 (48+54+58) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11106 |
МОСКАЛЕНКО А.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
88 (20+32+36) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11107 |
МОСКАЛЕНКО А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
68 (30+20+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11108 |
МОСКАЛЕНКО А.І. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
1 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11109 |
МОСКАЛЕНКО А.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
3 |
73 (32+25+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11110 |
МОСКАЛЕНКО А.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
6 |
142 (48+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
11111 |
МОСКАЛЕНКО А.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
125 (52+32+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
11112 |
МОСКАЛЕНКО А.П. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11113 |
МОСКАЛЕНКО А.Р. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11114 |
МОСКАЛЕНКО Б.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
64 (12+25+27) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11115 |
МОСКАЛЕНКО В |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
6 |
99 (34+33+32) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11116 |
МОСКАЛЕНКО В. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
96 (27+42+27) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
11117 |
МОСКАЛЕНКО В.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11118 |
МОСКАЛЕНКО Д.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
77 (15+33+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11119 |
МОСКАЛЕНКО Д.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11120 |
МОСКАЛЕНКО Є.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11121 |
МОСКАЛЕНКО Є.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11122 |
МОСКАЛЕНКО Є.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11123 |
МОСКАЛЕНКО І.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
162 (57+45+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11124 |
МОСКАЛЕНКО І.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
144 (46+48+50) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11125 |
МОСКАЛЕНКО К. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11126 |
МОСКАЛЕНКО К.А. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
136 (45+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11127 |
МОСКАЛЕНКО К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11128 |
МОСКАЛЕНКО К.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
79 (36+22+21) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11129 |
МОСКАЛЕНКО К.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
56 (32+0+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11130 |
МОСКАЛЕНКО К.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
134 (45+37+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
11131 |
МОСКАЛЕНКО К.Ю. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
3 |
54 (17+21+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11132 |
МОСКАЛЕНКО К.Ю. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
11 |
91 (27+44+20) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11133 |
МОСКАЛЕНКО М.А. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11134 |
МОСКАЛЕНКО М.А. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
96 (34+33+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11135 |
МОСКАЛЕНКО М.Г. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11136 |
МОСКАЛЕНКО О |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11137 |
МОСКАЛЕНКО П.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11138 |
МОСКАЛЕНКО Р.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11139 |
МОСКАЛЕНКО Р.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11140 |
МОСКАЛЕНКО С.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
83 (35+26+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11141 |
МОСКАЛЕНКО С.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
11142 |
МОСКАЛЕНКО С.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
11143 |
МОСКАЛЕНКО С.П. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
101 (33+32+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11144 |
МОСКАЛЕНКО С.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
94 (15+45+34) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
11145 |
МОСКАЛЕНКО С.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
106 (33+45+28) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
11146 |
МОСКАЛЕНКО Т.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
116 (44+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11147 |
МОСКАЛЕНКО Т.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
6 |
111 (38+26+47) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11148 |
МОСКАЛЕНКО Ю.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
70 (26+22+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11149 |
МОСКАЛЕЦЬ А.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
94 (36+22+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11150 |
МОСКАЛЕЦЬ А.П. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11151 |
МОСКАЛЕЦЬ С.М. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11152 |
МОСКАЛЬОВА К.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11153 |
МОСКАЛЬОВА С.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11154 |
МОСКВІН А.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
86 (44+24+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11155 |
МОСКВІН В.В. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
6 |
106 (28+38+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
11156 |
МОСКВІН О.Л. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11157 |
МОСКВІНА Є.В. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
8 |
80 (30+25+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11158 |
МОСКВІНОЇ К.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
108 (30+25+53) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11159 |
МОСКВІЧОВА М.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11160 |
МОСКОВЕЦЬ Б.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
68 (24+23+21) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11161 |
МОСКОВЕЦЬ Б.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
68 (24+23+21) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11162 |
МОСКОВИЧ В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
90 (39+28+23) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
11163 |
МОСКОВИЧ М.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
11164 |
МОСКОВИЧ Н.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
149 (57+32+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
11165 |
МОСКОВКО А.М. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
86 (39+21+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11166 |
МОСКОВКО С.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
11167 |
МОСКОВЧЕНКО А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
92 (23+31+38) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11168 |
МОСКОВЧЕНКО А.А. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
9 |
37 (9+7+21) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11169 |
МОСКОВЧЕНКО В.А. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
2 |
88 (16+36+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11170 |
МОСКОВЧЕНКО М.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
64 (9+33+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11171 |
МОСНЕНКО Д.С. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
8 |
134 (54+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11172 |
МОСТІПАН О.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
3 |
125 (45+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11173 |
МОСТІПАН О.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
4 |
155 (51+50+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11174 |
МОСТОВИЙ А.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
108 (30+43+35) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
11175 |
МОСТОВИЙ А.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
149 (53+48+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11176 |
МОСТОВИЙ М.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
60 (30+14+16) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11177 |
МОСЬПАН А.О. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
157 (55+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11178 |
МОСЬПАН Т.О. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11179 |
МОТИНГА К.К. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
117 (31+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
11180 |
МОТЛЮК Р.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11181 |
МОТОРИНА Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11182 |
МОТОРНИЙ А.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
101 (36+31+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11183 |
МОТРЕНКО А.С. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11184 |
МОТРЕНКО В.С. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
8 |
127 (42+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11185 |
МОТРЕНКО Д.М. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
82 (24+34+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11186 |
МОТРЕЧКО В.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
79 (25+32+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11187 |
МОТРИЧ А.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
139 (47+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
11188 |
МОТУЗКА Я.В. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11189 |
МОТУЗНА А.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
8 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11190 |
МОТУЗНИЙ М.М. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
9 |
85 (27+28+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11191 |
МОХНЕНКО М.О. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
6 |
68 (28+14+26) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11192 |
МОХНЯ В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
77 (39+16+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11193 |
МОХОНЬОК І.О. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
4 |
138 (55+29+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
11194 |
МОЧАКОВА Н.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
99 (31+26+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11195 |
МОЧАЛОВА О.Є. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
129 (52+31+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11196 |
МОША В.Л. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11197 |
МОШЕНСЬКА А.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
79 (36+24+19) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
11198 |
МОШЕНСЬКА Я.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
88 (18+39+31) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11199 |
МОШКІНА М.Р. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
6 |
85 (34+26+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11200 |
МОШКІНА Т.К. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11201 |
МОШКОВСЬКА А.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11202 |
МОШОНКІНА Д.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
94 (24+45+25) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
11203 |
МОЩЕНКО Ю.М. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
5 |
88 (30+25+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11204 |
МУДРАГЕЛЯ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
120 (48+38+34) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11205 |
МУДРАК В.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
99 (36+45+18) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11206 |
МУДРЕНКО В.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11207 |
МУЗИКА А.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
110 (40+31+39) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11208 |
МУЗИКА К.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
136 (39+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11209 |
МУЗИКА О.А. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
148 (28+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11210 |
МУЗИЧЕНКО Д.Г. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
71 (18+30+23) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11211 |
МУІСЄЄВА О.С. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11212 |
МУКАСЄЄВА Д.М. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
7 |
133 (54+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
11213 |
МУКОВОЗ К.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11214 |
МУКОВОЗ С.І. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
9 |
106 (30+30+46) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11215 |
МУКОРЄЗ Є.М. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
7 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11216 |
МУЛЕНКО А.А. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
129 (43+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11217 |
МУЛЯР Д.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
5 |
37 (18+17+2) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11218 |
МУНТЯНУ А.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11219 |
МУРА В.І. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11220 |
МУРАВЕНКО Д.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
139 (51+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11221 |
МУРАВЙОВ А.А. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
120 (34+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11222 |
МУРАВЙОВ І.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
116 (38+34+44) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
11223 |
МУРАВЙОВ І.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
57 (18+19+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11224 |
МУРАВЙОВ І.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
65 (30+27+8) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11225 |
МУРАЙ А.І. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
84 (33+23+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11226 |
МУРАЙ М.В. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11227 |
МУРАЙ Р.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
128 (36+46+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
11228 |
МУРАЙ Ю.І. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
7 |
142 (36+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
11229 |
МУРАН Я.К. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
104 (39+39+26) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11230 |
МУРАЧ Д.В. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
6 |
146 (44+52+50) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11231 |
МУРАЧОВА В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11232 |
МУРАШКО А.П. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11233 |
МУРАШКО А.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
90 (38+27+25) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11234 |
МУРАШКО К.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
142 (45+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
11235 |
МУРЕНЕЦЬ А.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
73 (23+28+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11236 |
МУРЗА А.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
46 (15+16+15) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11237 |
МУРЗА І.К. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11238 |
МУРЗА І.М. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
11 |
100 (33+42+25) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
11239 |
МУРЗА К.М. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
4 |
104 (26+38+40) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
11240 |
МУРЗА С.О. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
4 |
63 (35+8+20) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11241 |
МУРКА А.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
81 (28+25+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11242 |
МУРКА І.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
149 (52+48+49) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11243 |
МУРКА І.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
149 (52+48+49) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11244 |
МУРСАЛОВ І.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
66 (15+23+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11245 |
МУРСАЛОВА Н.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11246 |
МУРСАЛОВА Н.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
36 (14+2+20) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11247 |
МУСАЕЛЯН В.А. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
40 (15+9+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11248 |
МУСІЄНКО А.С. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
3 |
141 (57+40+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
11249 |
МУСІЄНКО Б.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11250 |
МУСІЄНКО В.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
109 (42+39+28) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
11251 |
МУСІЄНКО В.А. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
139 (60+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11252 |
МУСІЄНКО В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11253 |
МУСІЄНКО В.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
118 (36+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
11254 |
МУСІЄНКО Д.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
127 (38+35+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11255 |
МУСІЄНКО Д.А. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
155 (49+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11256 |
МУСІЄНКО Д.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
103 (35+40+28) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11257 |
МУСІЄНКО Є.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
60 (22+24+14) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11258 |
МУСІЄНКО К.В. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
2 |
124 (40+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11259 |
МУСІЄНКО М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
68 (15+25+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11260 |
МУСІЄНКО М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
85 (18+36+31) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11261 |
МУСІЄНКО М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
85 (18+36+31) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11262 |
МУСІЄНКО Т. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
84 (21+29+34) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
11263 |
МУСІЄНКО Ю.Г. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
97 (36+35+26) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
11264 |
МУСІЄНКОРЯЗАНЦЕВ В.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
3 |
149 (55+36+58) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11265 |
МУСІХІНА Л.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
86 (35+21+30) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11266 |
МУСІЯКА Д.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
92 (44+24+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11267 |
МУСІЯКА Т.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
62 (21+13+28) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11268 |
МУСІЯЧИНА Д.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
75 (18+21+36) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11269 |
МУСЛІЄНКО К.Я. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11270 |
МУСОРОВА А.С. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
77 (38+19+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11271 |
МУСОРОВА М.С. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
102 (33+43+26) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11272 |
МУСТАФАЄВА Є. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
11273 |
МУХА А.Д. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
4 |
128 (42+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
11274 |
МУХА Д.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11275 |
МУХА Д.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
62 (21+20+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11276 |
МУХА Є.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11277 |
МУХА І.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
131 (36+44+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
11278 |
МУХА К.Г. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
4 |
148 (55+39+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11279 |
МУХАМЕТШИН В.В. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
126 (44+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
11280 |
МУХІН Д.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
152 (32+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11281 |
МУХОЄДОВА О.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
110 (30+41+39) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11282 |
МУХОПАД В.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
6 |
103 (42+31+30) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11283 |
МУХОРТОВА Н.Д. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
60 (21+23+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11284 |
МУЦАК С.Ю. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
75 (20+29+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11285 |
МУЧАРОВА Є.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11286 |
МУШЕНКО О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
99 (42+29+28) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11287 |
МУШТАЙ О.М. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
9 |
68 (21+13+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11288 |
МУШТАЙ Т.М. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
5 |
104 (30+35+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11289 |
МЯГКИХ Д.І. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
164 (50+54+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11290 |
МЯГКИХ Р.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
88 (27+29+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11291 |
МЯГКИХ-БОРИСОВА Є.В. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11292 |
МЯЛО А.Р. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
5 |
50 (8+26+16) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11293 |
МЯУС А.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11294 |
МЯУС А.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
88 (22+28+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11295 |
МЯУС В.М. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
10 |
135 (45+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
11296 |
МЯУС В.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
85 (42+17+26) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
11297 |
МЯУС Д.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
105 (39+32+34) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
11298 |
МЯУС Н.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
9 |
126 (39+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11299 |
МЯУС С\О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
129 (43+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
11300 |
МЯУС Ю.М. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
6 |
92 (39+19+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11301 |
НАБІЄВ А.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
92 (28+26+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11302 |
НАБІУЛІНА І.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
130 (58+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11303 |
НАБОЙЧЕНКО Я.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
118 (32+38+48) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
11304 |
НАБОК А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
107 (47+26+34) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
11305 |
НАБОК Р.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
58 (24+22+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11306 |
НАБОКО А.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11307 |
НАБОКОВ В.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
57 (12+22+23) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11308 |
НАБОКОВ Д.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
98 (35+23+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11309 |
НАГАЄВА О.Ю. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
132 (49+31+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11310 |
НАГИБІНА А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
82 (36+22+24) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
11311 |
НАГИБІНА А.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
47 (16+17+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11312 |
НАГОРНА А.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
8 |
80 (24+26+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11313 |
НАГОРНА А.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
69 (27+19+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11314 |
НАГОРНА В.В. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
7 |
85 (36+15+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11315 |
НАГОРНА Д.В. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
5 |
152 (46+46+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11316 |
НАГОРНА Д.О. |
19438 |
м. Білопілля |
Коршачинська ЗОШ |
9 |
47 (18+17+12) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11317 |
НАГОРНА Е.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
76 (26+24+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11318 |
НАГОРНА Є.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
96 (36+23+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11319 |
НАГОРНА Є.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
58 (20+10+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11320 |
НАГОРНА М.В. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
4 |
141 (57+26+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
11321 |
НАГОРНА М.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11322 |
НАГОРНА Н.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
67 (27+20+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11323 |
НАГОРНА С.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11324 |
НАГОРНЄВА Б.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11325 |
НАГОРНИЙ А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11326 |
НАГОРНИЙ Г.Є. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
3 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11327 |
НАГОРНИЙ Г.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
11 |
70 (21+27+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11328 |
НАГОРНИЙ Д.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
8 |
145 (54+40+51) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11329 |
НАГОРНИЙ Є.В. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
9 |
60 (27+20+13) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11330 |
НАГОРНИЙ О.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
147 (58+43+46) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11331 |
НАГОРНИЙ О.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11332 |
НАГОРНИЙ О.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
100 (30+34+36) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11333 |
НАГОРНИЙ Т.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11334 |
НАГОРНИЙ Я.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
37 (9+11+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11335 |
НАДЕІНА В.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
103 (18+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11336 |
НАДЕІНА Д.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11337 |
НАДЄЖДІНА І.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
100 (34+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11338 |
НАДЄЛ А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
102 (36+45+21) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11339 |
НАДЖАФОВА Л.Т. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11340 |
НАДТОЧІЙ А.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
160 (58+42+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11341 |
НАДТОЧІЙ Д.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11342 |
НАДТОЧІЙ Д.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
152 (47+45+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11343 |
НАДТОЧІЙ П.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11344 |
НАДТОЧІЙ Ю.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
86 (15+45+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11345 |
НАДТОЧІЙ Я.Є. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11346 |
НАДТОЧІЙ Я.О. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
3 |
151 (55+42+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11347 |
НАДЬ М.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
84 (33+21+30) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11348 |
НАДЯРНА О.Р. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
11 |
73 (21+21+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11349 |
НАЗАРЕНЙО Д.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11350 |
НАЗАРЕНКО А.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
134 (51+45+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11351 |
НАЗАРЕНКО А.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
9 |
77 (9+35+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11352 |
НАЗАРЕНКО А.С. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
85 (30+28+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11353 |
НАЗАРЕНКО Б.В. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11354 |
НАЗАРЕНКО В.М. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
4 |
96 (28+16+52) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
11355 |
НАЗАРЕНКО В.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
123 (33+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
11356 |
НАЗАРЕНКО В.С. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
9 |
95 (21+42+32) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
11357 |
НАЗАРЕНКО Д.А. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11358 |
НАЗАРЕНКО Д.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11359 |
НАЗАРЕНКО Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11360 |
НАЗАРЕНКО Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
123 (41+32+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
11361 |
НАЗАРЕНКО Е.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
7 |
58 (24+22+12) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11362 |
НАЗАРЕНКО Є.Р. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11363 |
НАЗАРЕНКО М.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
163 (57+60+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11364 |
НАЗАРЕНКО М.Р. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11365 |
НАЗАРЕНКО О.Р. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
111 (37+34+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11366 |
НАЗАРЕНКО О.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11367 |
НАЗАРЕНКО О.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
81 (30+28+23) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11368 |
НАЗАРЕНКО С.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
139 (51+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
11369 |
НАЗАРЕНКО Т.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
2 |
46 (4+12+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11370 |
НАЗАРЕНКО Т.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
63 (26+11+26) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11371 |
НАЗАРЄВА К.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
59 (21+21+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11372 |
НАЗАРОВ Є.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
155 (57+54+44) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11373 |
НАЗАРОВА З.Ф. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
77 (29+18+30) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11374 |
НАЗАРОВА Н.Р. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
10 |
101 (27+38+36) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11375 |
НАЗАРУК Д.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
75 (24+21+30) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11376 |
НАЗАРЧУК А.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
59 (24+29+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11377 |
НАЗАРЧУК Ю.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
120 (45+39+36) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
11378 |
НАЙДЕНКО А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
89 (35+14+40) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
11379 |
НАЙМЕТЕНКО А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
115 (31+43+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
11380 |
НАКОНЕЧНА А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
79 (36+21+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11381 |
НАКОНЕЧНА Ю.А. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
89 (39+18+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11382 |
НАКОНЕЧНИЙ В.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
77 (37+16+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11383 |
НАКОНЕЧНИЙ О.Б. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11384 |
НАКОНЕЧНИЙ Р.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11385 |
НАЛИВАЙКО Д.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11386 |
НАЛИВАЙКО І. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11387 |
НАЛИВАЙКО М.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
76 (25+13+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11388 |
НАЛИВАЙКО О.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
59 (24+20+15) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11389 |
НАЛИВАЙКО С.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
133 (45+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
11390 |
НАЛИВАЙКО С.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
6 |
122 (33+34+55) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
11391 |
НАЛИВАЙКО Ю.Ю. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
66 (24+37+5) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11392 |
НАЛИВАЙЧЕНКО В.А. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
6 |
130 (44+37+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11393 |
НАЛІВАЙКО Я.Л. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
5 |
124 (48+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
11394 |
НАНАЙ А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11395 |
НАНКА І.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
11396 |
НАНКА Ю.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
50 (24+12+14) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11397 |
НАРБУТ К.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
90 (37+21+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11398 |
НАРЕЖНА А.Д. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
4 |
117 (49+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11399 |
НАРОДИЦЬКА Д.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11400 |
НАРТЕНКО В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11401 |
НАРТЕНКО В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11402 |
НАСИКО В.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
116 (44+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11403 |
НАСИКО Н.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
111 (27+43+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11404 |
НАСИРОВА Т.С. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
75 (34+31+10) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
11405 |
НАСІНСЬКА А.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
91 (27+33+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11406 |
НАСОНОВ Р.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
83 (24+23+36) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11407 |
НАСТАСЕНКО М.Т. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
161 (55+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11408 |
НАСТЕНКО В.М. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
11 |
105 (27+42+36) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11409 |
НАСТИЧЕНКО А.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
10 |
141 (27+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11410 |
НАСТЮК О.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
25 (12+8+5) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
11411 |
НАТАЛИЧ Б.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
63 (18+34+11) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11412 |
НАТАЛИЧ О.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
89 (24+36+29) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11413 |
НАТАЛИЧ Т.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
105 (28+42+35) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
11414 |
НАТАЛИЧ Я.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11415 |
НАТАЛІНОВ С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11416 |
НАТАЛУХА А.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
109 (51+32+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11417 |
НАТАЛУХА В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
165 (57+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11418 |
НАТАЛУХА І.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
28 (16+0+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11419 |
НАТАЛЬЧЕНКО С.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
53 (23+13+17) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11420 |
НАТАРОВ Д.Р. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11421 |
НАТАРОВА Є. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
127 (45+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11422 |
НАУМАН Є.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
62 (12+22+28) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11423 |
НАУМЕНКО А.В. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11424 |
НАУМЕНКО А.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
75 (27+8+40) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11425 |
НАУМЕНКО А.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
74 (31+19+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11426 |
НАУМЕНКО А.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
137 (45+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11427 |
НАУМЕНКО А.С. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
144 (55+33+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11428 |
НАУМЕНКО В.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
101 (28+31+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11429 |
НАУМЕНКО В.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11430 |
НАУМЕНКО В.Я. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
3 |
128 (54+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
11431 |
НАУМЕНКО Д.Ю. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
106 (36+32+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11432 |
НАУМЕНКО Д.Ю. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
142 (50+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11433 |
НАУМЕНКО Є.Є. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11434 |
НАУМЕНКО Є.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
7 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
11435 |
НАУМЕНКО К.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
56 (9+22+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11436 |
НАУМЕНКО К.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
56 (9+22+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11437 |
НАУМЕНКО Л.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
77 (42+16+19) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11438 |
НАУМЕНКО М.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11439 |
НАУМЕНКО М.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11440 |
НАУМЕНКО Н.С. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
9 |
85 (21+36+28) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11441 |
НАУМЕНКО Н.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11442 |
НАУМЕНКО О.О. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
67 (21+25+21) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11443 |
НАУМЕНКО О.Р. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
6 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
11444 |
НАУМЕНКО О.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
141 (45+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
11445 |
НАУМЕНКО С.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
98 (18+34+46) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11446 |
НАУМЕЦЬ Д.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
111 (34+48+29) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11447 |
НАУМКІНА З.М. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
119 (51+33+35) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11448 |
НАУМОВ Д.В. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11449 |
НАУМОВ Н.В. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11450 |
НАУМОВ Н.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11451 |
НАУМОВА А.С. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
65 (15+31+19) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
11452 |
НАУМОВА А.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
97 (27+31+39) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11453 |
НАУМОВА Н.О. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
4 |
82 (25+19+38) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11454 |
НАУМОВА С.Л. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
145 (57+40+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11455 |
НАУМЧУК М.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
106 (34+18+54) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
11456 |
НАХАБИЧ А.М. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
7 |
121 (42+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11457 |
НАХАБИЧ О.М. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
9 |
42 (27+7+8) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11458 |
НАЦВІНА М.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11459 |
НАЧОВНИЙ Ю.О. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
2 |
134 (50+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
11460 |
НЕБЕЛИЦЯ В.О. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
7 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11461 |
НЕБЕЛИЦЯ О.О. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
7 |
82 (30+19+33) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11462 |
НЕБИЛИЦЯ Е.Д. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11463 |
НЕБИЛИЦЯ К.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
66 (15+28+23) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11464 |
НЕБИЛИЦЯ Ю.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
77 (15+29+33) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11465 |
НЕВАЛЬОНА В.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
7 |
78 (30+29+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11466 |
НЕВДАЧИН Є.А. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
6 |
129 (54+37+38) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
11467 |
НЕВДАЧИНА А. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
11468 |
НЕВЕРОВСЬКА В.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
110 (45+25+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11469 |
НЕВЕСЕЛА Д.Д. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
8 |
116 (30+60+26) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11470 |
НЕВЕСЕНКО Б.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
118 (42+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
11471 |
НЕВЕСЕНКО М.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
66 (21+22+23) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11472 |
НЕВЗОРОВА С.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11473 |
НЕВІДОМСЬКА А.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
116 (20+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11474 |
НЕВМЕРЖИЦЬКА Є.М. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11475 |
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
72 (24+23+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11476 |
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ В.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
112 (39+39+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11477 |
НЕВМИВАЩЕНКО Є.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
63 (15+11+37) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11478 |
НЕВОДНИЧ О.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
73 (30+26+17) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11479 |
НЕВШУПА Е.Е. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11480 |
НЕГОВОРЕНКО Т. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
81 (32+17+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11481 |
НЕГОДА В.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11482 |
НЕГРЕБА Н.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11483 |
НЕГРІЙ В.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
131 (52+29+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
11484 |
НЕГРОЄНКО А.Г. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
68 (35+15+18) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11485 |
НЕДАЙВОДА К.І. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
141 (53+38+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11486 |
НЕДАЙВОДА Н.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
168 (57+51+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11487 |
НЕДАЙХЛІБ Л.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11488 |
НЕДАЙХЛІБ М.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
94 (30+40+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11489 |
НЕДАЙХЛІБ М.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
140 (40+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11490 |
НЕДАЙХЛІБ О.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
88 (25+30+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11491 |
НЕДАШКОВ Н.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
47 (12+13+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11492 |
НЕДБАЙ А.В. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
95 (23+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11493 |
НЕДБАЙ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
76 (27+23+26) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11494 |
НЕДБАЙ В.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
89 (34+26+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11495 |
НЕДБАЙ М.В. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
8 |
56 (12+18+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11496 |
НЕДІЛЬКА Ю.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11497 |
НЕДІЛЬКО В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
140 (51+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
11498 |
НЕДІЛЬКО Д.С. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11499 |
НЕДОБОЙКО Є. . |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
6 |
118 (39+38+41) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11500 |
НЕДОШИВКІН М.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11501 |
НЕДОШИВКІНА К.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
8 |
90 (36+40+14) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11502 |
НЕЖЕНЕЦЬ М.О. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
155 (55+48+52) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11503 |
НЕЖИВКО В.В. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
2 |
62 (8+12+42) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
11504 |
НЕЗВАНОВ Ф.Є. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11505 |
НЕЗДОРОВИЙ Є.Р. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11506 |
НЕЇЖБОРЩ Т.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
36 (6+16+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11507 |
НЕЙМАН О.Д. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
132 (51+29+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
11508 |
НЕКИПІЛИЙ Б.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11509 |
НЕКРАСОВ М.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11510 |
НЕКРАСОВА А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
74 (27+33+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11511 |
НЕКРАСОВА В.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11512 |
НЕКРАШЕВСЬКИЙ М.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
131 (51+30+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
11513 |
НЕКРАШЕВСЬКИЙ М.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
131 (51+30+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
11514 |
НЕКРОЄНКО А.С. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11515 |
НЕКРОЄНКО Є.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11516 |
НЕКРОЄНКО Є.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11517 |
НЕКРОЄНКО І.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11518 |
НЕКРОЄНКО О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
103 (24+39+40) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
11519 |
НЕКРОЄНКО О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
103 (24+39+40) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
11520 |
НЕКРОЄНКО О.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
127 (57+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11521 |
НЕКРОЄНКО С.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
74 (12+29+33) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11522 |
НЕКРОЄНКО С.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
74 (12+29+33) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11523 |
НЕКРОЄНКО Т.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
79 (30+14+35) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11524 |
НЕКУЛА Т.І. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11525 |
НЕЛЕПЕНКО Р.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
83 (24+22+37) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11526 |
НЕЛІН В.О. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
2 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11527 |
НЕЛОКІНА О.Г. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
145 (47+50+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11528 |
НЕЛЮБОВ М.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11529 |
НЕМАЛЬОВАНИЙ Т.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
76 (24+26+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11530 |
НЕМЕНУЩИЙ Н.М. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
126 (45+35+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11531 |
НЕМЕШ В.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
107 (24+36+47) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
11532 |
НЕМОЛОТ Є.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
125 (51+33+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11533 |
НЕМЦЕВА М.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
8 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
11534 |
НЕМЧЕНКО Е.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
89 (42+28+19) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11535 |
НЕМЧУНОВА С.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
46 (12+24+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11536 |
НЕНЯ Б.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11537 |
НЕПЛЮЄВА Д.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
86 (32+36+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11538 |
НЕПОМНЯЩА А.Р. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
6 |
125 (45+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11539 |
НЕПОМНЯЩА Є.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11540 |
НЕРОВНЯ В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
96 (43+17+36) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11541 |
НЕРОВНЯ М.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
164 (56+60+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11542 |
НЕРОВНЯ О.С. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
6 |
80 (35+22+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11543 |
НЕРОДА В.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11544 |
НЕРОДА К.Д. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11545 |
НЕРОДА О.Д. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
105 (39+26+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11546 |
НЕРОЗЯ К.Я. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11547 |
НЕРОЩИН О.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11548 |
НЕРОЩИНА А.А. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
98 (42+40+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11549 |
НЕРОЩИНА К.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
91 (36+36+19) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11550 |
НЕРУШ Є.Р. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
136 (44+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11551 |
НЕСВІДОМІН А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
104 (47+17+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
11552 |
НЕСВІТ Б.Д. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
74 (26+12+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11553 |
НЕСВІТ О.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
50 (9+13+28) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11554 |
НЕСВІТАЙЛО А.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
78 (33+23+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11555 |
НЕСВІТАЙЛО В.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
130 (36+36+58) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
11556 |
НЕСВІТАЙЛО М.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11557 |
НЕСЕЛЕВСЬКА І.С. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
6 |
110 (27+37+46) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
11558 |
НЕСИН Д.А. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11559 |
НЕСМАШНА П.О. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
11560 |
НЕСМАШНИЙ Д.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
3 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
11561 |
НЕСМАШНИЙ К.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
105 (36+45+24) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11562 |
НЕСТЕРЕНКО Б.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
38 (30+4+4) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11563 |
НЕСТЕРЕНКО В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
99 (36+34+29) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
11564 |
НЕСТЕРЕНКО В.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
110 (21+60+29) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11565 |
НЕСТЕРЕНКО В.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
9 |
60 (15+25+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11566 |
НЕСТЕРЕНКО Д.Є. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
8 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11567 |
НЕСТЕРЕНКО Д.І. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
71 (25+14+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11568 |
НЕСТЕРЕНКО Д.Р. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
3 |
81 (20+23+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11569 |
НЕСТЕРЕНКО І.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
85 (22+29+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11570 |
НЕСТЕРЕНКО К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11571 |
НЕСТЕРЕНКО К.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
86 (35+23+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11572 |
НЕСТЕРЕНКО М.М. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11573 |
НЕСТЕРЕНКО М.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11574 |
НЕСТЕРЕНКО О.С. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
106 (36+18+52) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11575 |
НЕСТЕРЕНКО П.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
123 (43+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11576 |
НЕСТЕРЕНКО С.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
101 (34+29+38) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11577 |
НЕСТЕРЕЦЬ Є.А. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
78 (30+6+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11578 |
НЕСТЕРЕЦЬ О.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
90 (27+27+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11579 |
НЕСТЕРЕЦЬ О.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
65 (12+28+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11580 |
НЕСТЕРКО Д.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
150 (56+54+40) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11581 |
НЕСТЕРКО М.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11582 |
НЕСТЕРОВ К.Є. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
56 (14+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11583 |
НЕСТЕРОВА В.С. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
6 |
117 (35+28+54) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11584 |
НЕСТЕРОВА О.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
101 (34+29+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11585 |
НЕСТЕРУК І.М. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
55 (22+23+10) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11586 |
НЕСТОРЕНКО М.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
11587 |
НЕСУК В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
93 (28+32+33) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11588 |
НЕСУК К.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
70 (26+14+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11589 |
НЕСУК М.М. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
80 (30+18+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11590 |
НЕСУК Р.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11591 |
НЕТІПА К.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
131 (54+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
11592 |
НЕТРЕБА К.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
145 (52+41+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11593 |
НЕТУДИХАТКІНА В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11594 |
НЕТЬОСОВА М.А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
137 (39+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11595 |
НЕХАЄНКО С.І. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
163 (57+46+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11596 |
НЕХОРОШИХ В |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
9 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11597 |
НЕЦЕНКО І.В. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11598 |
НЕЦЕНКО С |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
4 |
96 (34+26+36) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11599 |
НЕЧАЙ М.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
77 (28+23+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11600 |
НЕЧАСІКОВ Д.І. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
5 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11601 |
НЕЧВАЛЬ Я.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
67 (15+27+25) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11602 |
НЕЧВОГЛОД В.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
127 (49+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
11603 |
НЕЧВОГЛОД Л.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
86 (27+31+28) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
11604 |
НЕЧЕПОРЕНКО І.Д. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
78 (27+14+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11605 |
НЕЧЕПОРУК О.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11606 |
НЕЧЕПУРЕНКО Д. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11607 |
НЕЧИПОРЕНКА О.С. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
7 |
67 (18+25+24) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11608 |
НЕЧИПОРЕНКО А.Н. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11609 |
НЕЧИПОРЕНКО А.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
8 |
79 (30+25+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11610 |
НЕЧИПОРЕНКО А.Ю. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
9 |
80 (12+33+35) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11611 |
НЕЧИПОРЕНКО Д.П. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
131 (46+43+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11612 |
НЕЧИПОРЕНКО К.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
91 (28+31+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11613 |
НЕЧИПОРЕНКО К.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
75 (28+24+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11614 |
НЕЧИПОРЕНКО М.В. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
113 (34+43+36) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11615 |
НЕЧИПОРЕНКО Т.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
124 (40+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11616 |
НЕЧИПУРЕНКО І.М. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
82 (42+17+23) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11617 |
НЕЧИПУРЕНКО О.В. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
10 |
118 (24+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11618 |
НЕЧИТАЙЛО А.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
64 (15+27+22) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11619 |
НЕЧИТАЙЛО В.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11620 |
НЕЧИТАЙЛО Д.І. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
6 |
100 (35+29+36) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11621 |
НЕЧИТАЙЛО Є.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
97 (34+29+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11622 |
НЕЧМОНЯ А.І. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
35 (14+5+16) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11623 |
НЕЧОГА З |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
108 (21+48+39) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11624 |
НЕЧУЄВА Є.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11625 |
НЕЧУХРАНА І.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
11626 |
НЕШТЕНКО К.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
116 (34+32+50) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11627 |
НЕЩЕРЕТ К.І. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
3 |
100 (37+29+34) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11628 |
НЄДЄЛЬКО К.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
4 |
75 (19+12+44) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11629 |
НЄДОСЄКІН Ю.Ю. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
5 |
70 (22+21+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11630 |
НЄМЦЕВ В.І. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
3 |
70 (25+15+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11631 |
НЄМЦЕВА Е.І. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
8 |
115 (36+39+40) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
11632 |
НЄМЦОВ В.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
88 (27+32+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11633 |
НЄМЦОВА Д.Л. |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
4 |
133 (39+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
11634 |
НЄМЧУНОВА А.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
103 (31+42+30) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11635 |
НЄЧВЄЄВА А.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11636 |
НИБОЖИНСЬКИЙ В.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
52 (28+9+15) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11637 |
НИГРОЄНКО А.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
72 (28+15+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11638 |
НИГРОЄНКО К.І. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11639 |
НИЖНИЧЕНКО М.С. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
8 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11640 |
НИЗОВА К.В. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
7 |
97 (18+34+45) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
11641 |
НИЗОВИЙ Д.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
146 (57+35+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
11642 |
НИКИТЧЕНКО К.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
47 (15+11+21) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11643 |
НИКИФОРОВ Б.І. |
19294 |
м. Глухів |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11644 |
НИКИФОРОВ О.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
107 (42+25+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11645 |
НИКИФОРОВА А.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
9 |
45 (15+25+5) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11646 |
НИКОНЕНКО А.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
106 (31+39+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11647 |
НИКОНЕНКО А.С. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
3 |
141 (54+27+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
11648 |
НИКОНЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
65 (9+33+23) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11649 |
НИКОНЕЦЬ К.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
122 (32+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11650 |
НИКОНЧУК Д.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
75 (42+25+8) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11651 |
НИЦМЕХА А.О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
21 (8+4+9) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11652 |
НИЦЬКА К.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
151 (51+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11653 |
НИЧИТАЙЛО В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
99 (34+23+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11654 |
НИШЕНКО В.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
78 (21+29+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11655 |
НИШЕНКО Д.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
11656 |
НИШПОРЕНКО Є.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
10 |
121 (33+54+34) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11657 |
НИЩИМА Б.В. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
6 |
56 (20+16+20) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11658 |
НИЩИМНИЙ В.І. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
8 |
54 (24+22+8) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11659 |
НІДЗЕЛЬСЬКА М.А. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
122 (40+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11660 |
НІЖЕНЕЦЬ Д.С. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11661 |
НІЖЕНЕЦЬ С.В. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
11662 |
НІЖНІК М.М. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11663 |
НІКИТЕНКО Д.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
119 (51+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11664 |
НІКІТАСЬ В.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
8 |
100 (30+39+31) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11665 |
НІКІТЕНКО В.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
134 (45+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
11666 |
НІКІТЕНКО Д.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
72 (34+23+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11667 |
НІКІТЕНКО С.А. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11668 |
НІКІТІН Д.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
94 (28+25+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11669 |
НІКІТІНА В.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
74 (37+23+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11670 |
НІКІТІНА В.М. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
5 |
100 (28+26+46) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11671 |
НІКІТІНА В.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11672 |
НІКІТІНА Д.І. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
7 |
86 (12+40+34) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11673 |
НІКІТІНА О.Д. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
6 |
110 (36+42+32) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11674 |
НІКІТІНА Т.А. |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
10 |
71 (18+28+25) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11675 |
НІКІТІНА Я.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
10 |
44 (0+31+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11676 |
НІКІТЧЕНКО А.Д. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11677 |
НІКІШИНА А.М. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
6 |
128 (45+37+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11678 |
НІКІШИНА Є.М. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11679 |
НІКОЛАЄВ В.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
112 (31+31+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11680 |
НІКОЛАЄВ Є.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11681 |
НІКОЛАЄВА В.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
143 (55+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11682 |
НІКОЛАЄВА Є.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
154 (57+45+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11683 |
НІКОЛАЄВА О.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11684 |
НІКОЛАЄВА С.С. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
10 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
11685 |
НІКОЛАЄНКО А.І. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
96 (34+26+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11686 |
НІКОЛАЄНКО А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
10 |
80 (27+33+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11687 |
НІКОЛАЄНКО А.Р. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
3 |
149 (45+48+56) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11688 |
НІКОЛАЄНКО В.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
8 |
82 (24+33+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11689 |
НІКОЛАЄНКО В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11690 |
НІКОЛАЄНКО Г.В. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
8 |
87 (30+26+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11691 |
НІКОЛАЄНКО Д.Г. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
2 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11692 |
НІКОЛАЄНКО Д.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
10 |
103 (33+31+39) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11693 |
НІКОЛАЄНКО Д.Р. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
7 |
124 (36+39+49) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
11694 |
НІКОЛАЄНКО Є.В. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
6 |
131 (42+43+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
11695 |
НІКОЛАЄНКО Є.М. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
5 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11696 |
НІКОЛАЄНКО К.Є. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
123 (54+34+35) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11697 |
НІКОЛАЄНКО К.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
69 (23+20+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11698 |
НІКОЛАЄНКО М.Н. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
6 |
137 (42+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11699 |
НІКОЛАЄНКО М.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
5 |
125 (45+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11700 |
НІКОЛАЄНКО О.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
11701 |
НІКОЛАЄНКО С.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
11702 |
НІКОЛАЄНКО Т.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
105 (48+10+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
11703 |
НІКОЛАЄНКО Ю.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
74 (21+21+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11704 |
НІКОЛАЄНКО Я.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11705 |
НІКОЛЕНКО В.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11706 |
НІКОЛЕНКО Д.А. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
62 (21+19+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11707 |
НІКОЛЕНКО Д.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11708 |
НІКОЛЕНКО Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
11 |
29 (9+12+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11709 |
НІКОЛЕНКО К |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
11 |
46 (3+27+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11710 |
НІКОЛЕНКО М.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11711 |
НІКОЛЕНКО М.І. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
141 (53+38+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11712 |
НІКОЛЕНКО С.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
133 (39+57+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11713 |
НІКОЛЮК Д.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
88 (46+20+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11714 |
НІКОН А.Г. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
113 (39+36+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11715 |
НІКОНОВ В.В. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
9 |
85 (24+42+19) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11716 |
НІКОНОВ К.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
86 (15+31+40) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11717 |
НІКОНОВ С.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
126 (44+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11718 |
НІКОНЧУК М.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
133 (45+38+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11719 |
НІКОНЧУК С.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
139 (57+32+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
11720 |
НІКУЛІН А.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11721 |
НІКУЛІН І.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11722 |
НІКУЛІНА А.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11723 |
НІКУЛІНА Т.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
95 (27+39+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11724 |
НІКУЛЬНІКОВА К.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11725 |
НІКУЛЬНІКОВА О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
147 (45+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11726 |
НІКУЛЬНІКОВА О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
147 (45+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11727 |
НІКУРОВА А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11728 |
НІЛОВА К.К. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
100 (45+19+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11729 |
НІМИЧ А.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
11730 |
НІНІЧУК В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
130 (54+43+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
11731 |
НІШКУР В.Р. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
3 |
86 (33+25+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11732 |
НІШКУР Д.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11733 |
НІШТЕНКО В.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
73 (18+31+24) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11734 |
НОВАК А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11735 |
НОВАК В.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
96 (24+34+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11736 |
НОВАК Д.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11737 |
НОВАК Д.І. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11738 |
НОВАК Д.І. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
8 |
81 (36+18+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11739 |
НОВАК К.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
86 (37+21+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11740 |
НОВАК О |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
91 (27+32+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11741 |
НОВАК О.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
63 (21+23+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11742 |
НОВАК О.М. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
85 (21+33+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11743 |
НОВАК С.Є. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
90 (32+29+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11744 |
НОВАК Ю.А. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
5 |
104 (34+33+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11745 |
НОВАК Ю.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
75 (39+14+22) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11746 |
НОВАК Ю.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
95 (30+34+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11747 |
НОВАКІВСЬКА В.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11748 |
НОВАЛЕНКО В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11749 |
НОВАЧЕНКО Ю.Є. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
8 |
80 (18+20+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11750 |
НОВГОРОДСЬКА А.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
102 (51+21+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11751 |
НОВГОРОДСЬКА А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11752 |
НОВГОРОДСЬКА Д.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11753 |
НОВГОРОДСЬКА К.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
55 (9+27+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11754 |
НОВГОРОДСЬКИЙ Д.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11755 |
НОВГОРОДЦЕВ І.Я. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
68 (24+26+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11756 |
НОВИК Д.С. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
3 |
137 (51+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
11757 |
НОВИК Д.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
38 (8+12+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11758 |
НОВИК Є.Р. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
93 (28+29+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11759 |
НОВИК І.С. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
4 |
149 (51+38+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11760 |
НОВИК К.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
55 (12+19+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11761 |
НОВИК К.М. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
4 |
139 (57+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
11762 |
НОВИК К.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
97 (31+37+29) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
11763 |
НОВИКОВ Б.В. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
3 |
122 (51+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11764 |
НОВИКОВ О.М. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
108 (41+29+38) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11765 |
НОВИКОВА А.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
86 (12+34+40) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
11766 |
НОВИКОВА К.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11767 |
НОВИЦЬКА Ю.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
68 (24+13+31) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11768 |
НОВІДЦЕНКО Ю.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
77 (15+31+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11769 |
НОВІК А.М. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11770 |
НОВІК І.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11771 |
НОВІК І.О. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
7 |
45 (18+13+14) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11772 |
НОВІК К.І. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
7 |
142 (36+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11773 |
НОВІКОВ А.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
80 (30+19+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11774 |
НОВІКОВ Б.А. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
8 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11775 |
НОВІКОВ В.О. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
11776 |
НОВІКОВ Д.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11777 |
НОВІКОВ І.А. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
6 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11778 |
НОВІКОВ І.Д. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
61 (24+16+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11779 |
НОВІКОВ І.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11780 |
НОВІКОВ П.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
8 |
94 (30+39+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11781 |
НОВІКОВА А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11782 |
НОВІКОВА Д.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11783 |
НОВІКОВА Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
99 (39+34+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11784 |
НОВІКОВА І.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11785 |
НОВІКОВА К.Р. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
84 (27+18+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11786 |
НОВІКОВА К.Ю. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
10 |
103 (12+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11787 |
НОВІКОВА М.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
91 (33+22+36) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
11788 |
НОВІКОВА М.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11789 |
НОВІКОВА М.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11790 |
НОВІКОВА Ю.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
68 (18+33+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11791 |
НОВКООВА В.Д. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
67 (20+20+27) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
11792 |
НОВОСЕЛЕЦЬ А.П. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
50 (15+16+19) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11793 |
НОВОСІЛЕЦЬ В.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
96 (47+15+34) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11794 |
НОВОХАТЬКО М.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
122 (40+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
11795 |
НОГА С.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
135 (51+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
11796 |
НОГТЄВ Д.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11797 |
НОМЕРОВСЬКА А.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
11798 |
НОМЕРОВСЬКА М.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
107 (36+29+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11799 |
НОМЕРОВСЬКИЙ А.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
112 (42+35+35) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11800 |
НОМЕРОВСЬКИЙ Р.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11801 |
НОРИК В.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
117 (49+32+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11802 |
НОСАЛЬ Ю.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
85 (21+33+31) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11803 |
НОСАЧ І.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11804 |
НОСАЧЕВА В.Д. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
97 (39+20+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11805 |
НОСАЧЕНКО Л.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
46 (24+17+5) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11806 |
НОСАЧОВА Є.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
117 (53+20+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11807 |
НОСАЧОВА Л.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
111 (24+54+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11808 |
НОСЕНКО А.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
157 (49+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11809 |
НОСЕНКО А.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
80 (15+37+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11810 |
НОСЕНКО О.С. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11811 |
НОСИЛЕВСЬКА О.П. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
7 |
47 (12+23+12) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11812 |
НОСКОВА В.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11813 |
НОСКОВА Л.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
9 |
82 (27+33+22) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11814 |
НОСОВ В.В. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
7 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11815 |
НОСОВА А.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11816 |
НОСОК А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
160 (57+43+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11817 |
НОСОК І.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
9 |
45 (15+25+5) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11818 |
НОСОК М.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
50 (18+21+11) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11819 |
НУГУМАНОВА А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
73 (18+25+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11820 |
НУЖНА В.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
86 (37+23+26) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11821 |
НУЖНА Н.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11822 |
НУЖНЕНКО А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11823 |
НУЖНЕНКО Є.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
119 (42+36+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11824 |
НУКАЛОВА Я.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11825 |
НУСЕЄР М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
94 (9+48+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11826 |
НУСЕЙР Я.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
85 (24+39+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11827 |
НУЦОЛ Я.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
59 (21+20+18) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11828 |
ОБЕРЕМКА П.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
101 (35+28+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11829 |
ОБЕРЛЯНД А.К. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
126 (39+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
11830 |
ОБЗОР А.С. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
9 |
67 (0+36+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11831 |
ОБИДЕННА І.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
76 (33+22+21) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11832 |
ОБЛАЗНИЦЬКА А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
92 (30+31+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11833 |
ОБЛАУШКО А.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
11834 |
ОБЛОЖОК А.О. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
3 |
63 (16+17+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11835 |
ОБОД Т.М. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
107 (31+30+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11836 |
ОБОДЕЕВА К.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
111 (36+31+44) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
11837 |
ОБОДЕЄВА А.С. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
8 |
70 (24+40+6) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
11838 |
ОБОЗНА А. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
2 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11839 |
ОБОЗНА М.Г. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11840 |
ОБОЗНА С.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
4 |
86 (29+29+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11841 |
ОБОЛЕНЦЕВ Б.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
70 (16+12+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11842 |
ОБОЛОНИК О.В. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
3 |
109 (42+27+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
11843 |
ОБОЛОНСЬКА В.І. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11844 |
ОБОЛОНСЬКА Є.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
11845 |
ОБОЛОНСЬКИЙ Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
94 (36+23+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11846 |
ОБРАВІТ А.М. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11847 |
ОБРАВІТ Д.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
49 (21+12+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11848 |
ОБРАВІТ О.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11849 |
ОБРАВІТ С.Ю. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
157 (54+43+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11850 |
ОБРАЗ В.С. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
5 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11851 |
ОБРАМЕНКА В.С. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
9 |
71 (15+24+32) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11852 |
ОБРАМЕНКО І.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
85 (34+23+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11853 |
ОБРАМЕНКО К.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
10 |
53 (9+19+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11854 |
ОБРУСНИК С.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
90 (27+37+26) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11855 |
ОБРУЧ Д.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11856 |
ОБРУЧ Я.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
79 (29+26+24) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11857 |
ОБУХОВСЬКА В.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
141 (51+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
11858 |
ОБУХОВСЬКА Д.В. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
6 |
94 (23+31+40) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11859 |
ОБУХОВСЬКА І.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11860 |
ОБУХОВСЬКИЙ А.С. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
9 |
105 (30+50+25) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11861 |
ОБУХОВСЬКИЙ В.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
75 (19+20+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11862 |
ОБЧИКЕВИЧ В.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
123 (47+44+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
11863 |
ОВДІЕНКО П.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
117 (50+27+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11864 |
ОВДІЄНКО В.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11865 |
ОВДІЄНКО В.Ю. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
137 (48+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
11866 |
ОВДІЄНКО К.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
66 (30+14+22) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11867 |
ОВДІЄНКО О.Л. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
66 (30+26+10) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
11868 |
ОВЕРЧЕНКО В.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11869 |
ОВЕЧЕНКО В.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
140 (45+45+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
11870 |
ОВРАШОВ В.Д. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
119 (39+32+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11871 |
ОВРЯХ А.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
113 (28+35+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11872 |
ОВСЕПЯН А.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
58 (18+19+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11873 |
ОВСЕПЯН Б.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11874 |
ОВСІЄНКО А.Є. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
81 (31+32+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11875 |
ОВСІЄНКО В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
104 (25+45+34) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11876 |
ОВСІЄНКО І.І. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
9 |
62 (9+31+22) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11877 |
ОВСІЄНКО О.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
56 (21+23+12) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
11878 |
ОВСІЄНКО Р.С. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
8 |
34 (18+8+8) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11879 |
ОВСІЄНКО Р.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11880 |
ОВСІНСЬКИЙ О.В. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11881 |
ОВСЮК А. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
8 |
72 (30+22+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11882 |
ОВСЮК Ю.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
79 (35+20+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11883 |
ОВСЮКОВА Д.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11884 |
ОВСЯНИК А.С. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
145 (54+42+49) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11885 |
ОВСЯНКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
66 (30+17+19) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11886 |
ОВСЯНКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
66 (24+16+26) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11887 |
ОВСЯНКО Д.С. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11888 |
ОВСЯНКО Є.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11889 |
ОВСЯНКО Т.Р. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11890 |
ОВСЯННІКОВ В.О. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
3 |
98 (31+31+36) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11891 |
ОВСЯННІКОВ О.Д. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
81 (23+21+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11892 |
ОВЧАР Д.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
79 (30+30+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11893 |
ОВЧАРЕНКО Б.А. |
19310 |
м. Суми |
Басівська ЗОШ |
6 |
109 (45+23+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
11894 |
ОВЧАРЕНКО В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
94 (15+45+34) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
11895 |
ОВЧАРЕНКО В.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
9 |
79 (33+33+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11896 |
ОВЧАРЕНКО Д.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
94 (38+16+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11897 |
ОВЧАРЕНКО Д.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
3 |
165 (53+52+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11898 |
ОВЧАРЕНКО І.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
121 (45+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11899 |
ОВЧАРЕНКО І.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
6 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11900 |
ОВЧАРЕНКО К. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
3 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11901 |
ОВЧАРЕНКО К.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
169 (57+52+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
11902 |
ОВЧАРЕНКО К.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
59 (33+17+9) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11903 |
ОВЧАРЕНКО Л.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
127 (47+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11904 |
ОВЧАРЕНКО М.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
147 (55+38+54) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11905 |
ОВЧАРЕНКО М.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
7 |
101 (36+46+19) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
11906 |
ОВЧАРЕНКО О.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11907 |
ОВЧАРЕНКО О.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
84 (24+21+39) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
11908 |
ОВЧАРЕНКО С.А. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11909 |
ОВЧАРЕНКО С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
11910 |
ОВЧАРЕНКО С.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11911 |
ОВЧАРЕНКО Ю.С. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11912 |
ОВЧИНКА І.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
11 |
33 (12+7+14) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11913 |
ОВЧИНКО Б.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
145 (42+54+49) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
11914 |
ОВЧИННІКОВ О.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
85 (36+27+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11915 |
ОГАРКОВ А.А. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
6 |
153 (42+51+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
11916 |
ОГІЄНКО А.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
10 |
79 (27+29+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11917 |
ОГІЄНКО Д.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11918 |
ОГІЄНКО Е.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
82 (21+35+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11919 |
ОГІЄНКО І.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
81 (27+22+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11920 |
ОГІЄНКО М.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
108 (39+30+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11921 |
ОГІЄНКО Н.П. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
3 |
129 (41+28+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
11922 |
ОГІЄНКО О.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11923 |
ОГЇЄНКО Д |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
85 (41+16+28) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11924 |
ОГНІВЕНКО Д |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
125 (45+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11925 |
ОГРЕБ Д.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
163 (51+54+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11926 |
ОДАРЧЕНКО В.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11927 |
ОДАРЧЕНКО В.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
88 (30+34+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11928 |
ОДАРЧЕНКО Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
107 (31+40+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11929 |
ОДАРЧЕНКО Є.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
71 (19+29+23) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
11930 |
ОДЕНЦОВ Є.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
116 (32+24+60) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
11931 |
ОДИНЕЦЬ В.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
11932 |
ОДИНЕЦЬ Р.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
124 (39+31+54) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
11933 |
ОДИНЦОВА А.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11934 |
ОДИНЦОВА А.І. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
5 |
84 (21+36+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11935 |
ОДИНЦОВА А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
61 (12+29+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11936 |
ОДІНЦОВ Б.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
5 |
77 (20+9+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11937 |
ОДІНЦОВ О.М. |
19427 |
м. Білопілля |
Ободівський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
127 (39+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
11938 |
ОДІНЦОВ О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
66 (21+28+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11939 |
ОДЙНЦОВА Б.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
63 (20+23+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11940 |
ОДНЕНКО В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
82 (27+18+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11941 |
ОДНОБОКОВ С.С. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
7 |
57 (18+24+15) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11942 |
ОДНОВЮНЕНКО Є.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11943 |
ОДНОВЮНОВ В.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11944 |
ОДНОРАЛ К. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
4 |
109 (39+26+44) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
11945 |
ОДНОРОГ М.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
89 (25+28+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11946 |
ОЖОГ Я.Ю. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
6 |
93 (37+18+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11947 |
ОЗАРЕНКО Т.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
77 (15+25+37) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
11948 |
ОЗЕРОВА В.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
99 (30+29+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11949 |
ОЗМИТЕЛЬ Д.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
127 (33+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11950 |
ОКРУЖНОВ Д.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
89 (36+33+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11951 |
ОКСАК А.А. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
3 |
127 (51+24+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11952 |
ОКСАК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
72 (33+11+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11953 |
ОКСАК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
72 (33+11+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
11954 |
ОКСАК Д.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
72 (24+37+11) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11955 |
ОКСАНИЧ М.Р. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
137 (51+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
11956 |
ОКСЬОМ О.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
11957 |
ОКУНЬ А.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
163 (54+49+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11958 |
ОЛАРЬ В.Р. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11959 |
ОЛЕЙНИК В.І. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
11960 |
ОЛЕКСАНДР О.І. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
142 (54+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
11961 |
ОЛЕКСЕНКО А.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
117 (36+35+46) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
11962 |
ОЛЕКСЕНКО А.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
59 (18+16+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11963 |
ОЛЕКСЕНКО А.О. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11964 |
ОЛЕКСЕНКО А.О. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11965 |
ОЛЕКСЕНКО В.О. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
6 |
109 (37+25+47) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11966 |
ОЛЕКСЕНКО К |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11967 |
ОЛЕКСЕНКО Р.В. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
8 |
87 (24+36+27) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
11968 |
ОЛЕКСЕНКО Т.В. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
4 |
110 (49+19+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
11969 |
ОЛЕКСІЄНКО Д.І. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11970 |
ОЛЕКСІЄНКО Н.І. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
11971 |
ОЛЕНЧЕНКО А.І. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11972 |
ОЛЕНЮЕ Н.Я. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
83 (29+18+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11973 |
ОЛЕФІР А.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
3 |
131 (51+24+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11974 |
ОЛЕФІР Д.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
6 |
122 (43+32+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11975 |
ОЛЕФІРЕНКО А.С. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11976 |
ОЛЕФІРЕНКО В.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
11977 |
ОЛЕФІРЕНКО Є.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
61 (18+22+21) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
11978 |
ОЛЕФІРЕНКО І.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
5 |
145 (55+42+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11979 |
ОЛЕФІРЕНКО К.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
67 (15+27+25) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
11980 |
ОЛЕФІРЕНКО Т.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
11981 |
ОЛЕШКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
138 (45+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
11982 |
ОЛЕШКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
138 (45+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
11983 |
ОЛЕШКО А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
81 (31+24+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11984 |
ОЛЕШКО Д.В. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
11 |
51 (9+31+11) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
11985 |
ОЛЕШКО Я.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11986 |
ОЛЕЩЕНКО Д.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11987 |
ОЛЕЩЕНКО Е.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
151 (47+54+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11988 |
ОЛЕЩЕНКО М.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
112 (46+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
11989 |
ОЛЕЩЕНКО Ю.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
94 (36+31+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11990 |
ОЛЕЩЕНКО Ю.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
94 (32+34+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11991 |
ОЛЕЩЕНКО Я.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
29 (8+3+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
11992 |
ОЛІЙНИК А |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
82 (11+29+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11993 |
ОЛІЙНИК А.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
11 |
110 (33+35+42) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
11994 |
ОЛІЙНИК А.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
9 |
43 (6+13+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11995 |
ОЛІЙНИК А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
11996 |
ОЛІЙНИК А.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
90 (39+35+16) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
11997 |
ОЛІЙНИК Б.С. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
7 |
126 (54+35+37) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
11998 |
ОЛІЙНИК В.В. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
11999 |
ОЛІЙНИК В.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12000 |
ОЛІЙНИК В.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
10 |
107 (33+43+31) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12001 |
ОЛІЙНИК В.Р. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
58 (21+23+14) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12002 |
ОЛІЙНИК Д |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
121 (45+20+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
12003 |
ОЛІЙНИК Д.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12004 |
ОЛІЙНИК Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
121 (42+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12005 |
ОЛІЙНИК Д.П. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
131 (43+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12006 |
ОЛІЙНИК Д.П. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
98 (48+28+22) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12007 |
ОЛІЙНИК Д.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12008 |
ОЛІЙНИК К.О. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
8 |
82 (12+38+32) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12009 |
ОЛІЙНИК К.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12010 |
ОЛІЙНИК К.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
78 (23+23+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12011 |
ОЛІЙНИК М.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
10 |
81 (36+26+19) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12012 |
ОЛІЙНИК М.Д. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12013 |
ОЛІЙНИК М.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
62 (21+27+14) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12014 |
ОЛІЙНИК М.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
163 (51+54+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12015 |
ОЛІЙНИК Н.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12016 |
ОЛІЙНИК О.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
147 (51+38+58) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12017 |
ОЛІЙНИК О.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
129 (57+36+36) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12018 |
ОЛІЙНИК Т.Г. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
140 (56+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
12019 |
ОЛІЙНИК Ю.В. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12020 |
ОЛІЙНИК Ю.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
75 (22+21+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12021 |
ОЛІЙНИК Ю.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
6 |
72 (22+23+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12022 |
ОЛІЙНИК-КАРПЕЦЬ А.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
80 (32+26+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12023 |
ОЛІФІРЕНКО С.Є. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
8 |
86 (24+38+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12024 |
ОЛІХНЕНКО К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
92 (30+40+22) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12025 |
ОЛІЦЬКА А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
96 (16+46+34) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
12026 |
ОЛІЯР С.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
95 (43+30+22) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12027 |
ОЛОВАРЕНКО В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
83 (23+27+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12028 |
ОЛЬВАНІКО Д.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
135 (53+22+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
12029 |
ОЛЬВАЧ Д |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
6 |
148 (48+51+49) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12030 |
ОЛЬХОВИК А.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
151 (55+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12031 |
ОЛЬХОВИК А.І. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
10 |
133 (39+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
12032 |
ОЛЬХОВИК В.В. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
7 |
89 (42+14+33) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12033 |
ОЛЬХОВИК Д.Т. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
2 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
12034 |
ОЛЬХОВИК М.Ю. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12035 |
ОЛЬХОВИК М.Я. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
93 (42+31+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12036 |
ОЛЬХОВИК Н.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12037 |
ОЛЬХОВИК О.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
6 |
114 (48+33+33) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12038 |
ОЛЬХОВИК О.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
49 (25+18+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12039 |
ОЛЬХОВИК Ю.С. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
6 |
82 (25+29+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12040 |
ОЛЬХОВСЬКА К.С. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
8 |
132 (36+39+57) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12041 |
ОЛЬХОВСЬКА О.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12042 |
ОЛЬХОВСЬКА Т.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
8 |
87 (24+46+17) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12043 |
ОЛЬХОВСЬКИЙ З.А. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
8 |
104 (36+31+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12044 |
ОЛЬШАНСЬКА І.А. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12045 |
ОЛЬШАНСЬКИЙ А.Е. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
80 (23+29+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12046 |
ОЛЬШАНСЬКИЙ Д.Г. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
81 (28+22+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12047 |
ОЛЬШЕВСЬКИЙ Є.Б. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12048 |
ОМЕЛАЄНКО К.А. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12049 |
ОМЕЛЬЧЕНКО А.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
10 |
138 (33+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12050 |
ОМЕЛЬЧЕНКО А.М. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12051 |
ОМЕЛЬЧЕНКО А.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
154 (50+46+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12052 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Б.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
81 (31+32+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12053 |
ОМЕЛЬЧЕНКО В.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
150 (60+32+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12054 |
ОМЕЛЬЧЕНКО В.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
154 (57+45+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12055 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Д.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
84 (40+16+28) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12056 |
ОМЕЛЬЧЕНКО І.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
79 (33+12+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12057 |
ОМЕЛЬЧЕНКО І.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
53 (16+17+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12058 |
ОМЕЛЬЧЕНКО К.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
59 (19+13+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12059 |
ОМЕЛЬЧЕНКО К.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
141 (53+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12060 |
ОМЕЛЬЧЕНКО К.О. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
9 |
73 (15+34+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12061 |
ОМЕЛЬЧЕНКО К.Т. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
101 (31+30+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12062 |
ОМЕЛЬЧЕНКО М.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12063 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Н.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
5 |
79 (31+25+23) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12064 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Н.О. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12065 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Н.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
139 (57+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12066 |
ОМЕЛЬЧЕНКО О.М. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12067 |
ОМЕЛЬЧЕНКО О.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
84 (29+23+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12068 |
ОМЕЛЬЧЕНКО П.А. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12069 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Ю.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12070 |
ОМЕЛЬЧЕНКОСЕРГІЙ С.А. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
4 |
149 (57+32+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12071 |
ОМЕЛЯНЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12072 |
ОМЕЛЯНЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12073 |
ОМЕЛЯНЕНКО В.І. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
8 |
85 (30+36+19) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12074 |
ОМЕЛЯНЕНКО В.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
90 (32+25+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12075 |
ОМЕЛЯНЕНКО С.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
152 (60+38+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12076 |
ОМЕЛЯНЕНКО С.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
152 (60+38+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12077 |
ОМЕЛЯНЕНКО Ю.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
106 (48+36+22) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12078 |
ОМЕЛЯНЕНКО Ю.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
106 (48+36+22) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12079 |
ОМЕЛЯНЕНКО Я.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12080 |
ОНАНЧЕНКО М.Ю. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
141 (60+35+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12081 |
ОНИКІЄНКО К.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
139 (51+32+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
12082 |
ОНИКІЄНКО С.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12083 |
ОНИПА Я |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
81 (27+16+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12084 |
ОНИЧКО Б.О. |
19511 |
м. Глухів |
Сопицький НВК |
4 |
153 (57+38+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12085 |
ОНИЧКО В.В. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
130 (40+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
12086 |
ОНИЩЕНКА Д.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
75 (24+20+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12087 |
ОНИЩЕНКО А.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
6 |
150 (51+42+57) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12088 |
ОНИЩЕНКО А.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
71 (25+15+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12089 |
ОНИЩЕНКО В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12090 |
ОНИЩЕНКО В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12091 |
ОНИЩЕНКО В.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
12092 |
ОНИЩЕНКО Г.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
89 (36+42+11) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12093 |
ОНИЩЕНКО Д.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
139 (35+48+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
12094 |
ОНИЩЕНКО М.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
12095 |
ОНИЩЕНКО О.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12096 |
ОНІКІЄНКО В.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12097 |
ОНІЩЕНКО А.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
88 (46+22+20) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12098 |
ОНІЩУК І.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12099 |
ОНІЩУК Т.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
142 (40+42+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
12100 |
ОНОПРІЄНКО В.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
131 (48+36+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
12101 |
ОНОПРІЙЧА В.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
167 (57+54+56) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12102 |
ОНОПРІЙЧА В.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
43 (26+13+4) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12103 |
ОНОПРІЙЧА О.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
41 (12+10+19) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12104 |
ОНОПРІЙЧА С.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
96 (36+34+26) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12105 |
ОНОФРІЙЧУК Д.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
92 (31+20+41) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
12106 |
ОНОШКО А.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
100 (28+44+28) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12107 |
ОНОШКО Ю.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
96 (42+20+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12108 |
ОНЩЕНКО О.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
103 (36+39+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12109 |
ОПАЛЕНИК М.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
86 (40+20+26) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12110 |
ОПАЛЬКО В.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
41 (6+6+29) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12111 |
ОПАНАСЕНКО А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
71 (24+32+15) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12112 |
ОПАНАСЕНКО А.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
147 (42+48+57) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12113 |
ОПАНАСЕНКО Д.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12114 |
ОПАНАСЕНКО Є.Ю. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
9 |
100 (33+30+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12115 |
ОПАНАСЕНКО І.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
128 (52+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12116 |
ОПАРАДМИТРО ДР. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
8 |
71 (30+25+16) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12117 |
ОПАРЕНКА С |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
5 |
61 (23+17+21) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12118 |
ОПАРЕНКО В |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
106 (39+26+41) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12119 |
ОПАРИН М.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12120 |
ОПЕНЬКО А.В. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
5 |
76 (33+31+12) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
12121 |
ОПІМАХ В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
105 (48+31+26) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
12122 |
ОПІМАХ Л.Р. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12123 |
ОПІМАХ Т.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
73 (30+22+21) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
12124 |
ОПОЛОНСЬКИЙ І.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
57 (10+15+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12125 |
ОПРИСКО Т.Б. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
11 |
84 (21+38+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12126 |
ОПРИШКО Є.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
101 (42+23+36) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12127 |
ОПРИШКО Н.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
93 (42+21+30) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12128 |
ОПРИШКО О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
83 (30+25+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12129 |
ОРДИНЕЦЬ А.Є. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
3 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12130 |
ОРДИНЦЕВА Г.М. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12131 |
ОРЕЛ Є.Є. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12132 |
ОРЕЛ С.О. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
9 |
67 (18+41+8) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12133 |
ОРЕЛ Я.Є. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
126 (30+38+58) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
12134 |
ОРЕХОВ І.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12135 |
ОРЕХОВА В.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12136 |
ОРЕХОВА Я.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
148 (45+54+49) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12137 |
ОРЕХОВСЬКИЙ Я.І. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12138 |
ОРЄХВА В.А. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
5 |
76 (14+24+38) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12139 |
ОРЄХОВ Б.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12140 |
ОРЄХОВ С.О. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
12141 |
ОРЄХОВА А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
142 (45+48+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12142 |
ОРЄХОВА Д.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12143 |
ОРИЩЕНКО А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
106 (48+30+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12144 |
ОРИЩЕНКО О.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
123 (41+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12145 |
ОРІЩЕНКО Д.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12146 |
ОРЛЕНКО Є.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
90 (48+30+12) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
12147 |
ОРЛЕНКО О.В. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
6 |
101 (36+28+37) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12148 |
ОРЛИК О.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
85 (21+36+28) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12149 |
ОРЛОВ Б.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
10 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12150 |
ОРЛОВ В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12151 |
ОРЛОВ М.Є. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12152 |
ОРЛОВА А.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
6 |
39 (8+14+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12153 |
ОРЛОВА А.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
41 (18+12+11) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12154 |
ОРЛОВА Ю.Д. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
140 (46+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
12155 |
ОРЛОВСЬКА Ю.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
88 (16+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12156 |
ОРОПАИ О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12157 |
ОРОПАИ О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12158 |
ОРОПАЙ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
169 (51+60+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12159 |
ОРОПАЙ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
169 (51+60+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12160 |
ОРОПАЙ В.Ю. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
80 (33+12+35) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12161 |
ОРОПАЙ Т.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
63 (27+2+34) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12162 |
ОСАВИЦЬКА Є.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12163 |
ОСАВЛЮК Д.Б. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
80 (8+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12164 |
ОСАДЧА А.А. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
4 |
88 (35+25+28) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12165 |
ОСАДЧА А.А. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
5 |
74 (24+23+27) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12166 |
ОСАДЧА А.А. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
6 |
90 (31+24+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12167 |
ОСАДЧА А.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
109 (34+31+44) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12168 |
ОСАДЧА А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
77 (18+22+37) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12169 |
ОСАДЧА А.Р. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
125 (47+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12170 |
ОСАДЧА А.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
52 (18+14+20) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12171 |
ОСАДЧА В.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
78 (29+18+31) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12172 |
ОСАДЧА Є.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12173 |
ОСАДЧА К.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
142 (48+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12174 |
ОСАДЧА К.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
114 (60+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12175 |
ОСАДЧА М.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
83 (30+27+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12176 |
ОСАДЧА О.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
107 (30+43+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12177 |
ОСАДЧА О.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
77 (36+28+13) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12178 |
ОСАДЧА Ю.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
11 |
111 (27+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12179 |
ОСАДЧА Я.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
106 (39+23+44) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12180 |
ОСАДЧЕНКО О.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
118 (48+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12181 |
ОСАДЧИЙ А.Ю. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
8 |
143 (60+34+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12182 |
ОСАДЧИЙ В.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
8 (8+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12183 |
ОСАДЧИЙ Д.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
97 (37+18+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12184 |
ОСАДЧИЙ М.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
92 (30+31+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12185 |
ОСАДЧИЙ О.М. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
8 |
129 (54+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
12186 |
ОСАДЧИЙ Ю.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
9 |
61 (15+27+19) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12187 |
ОСАУЛЕНКО О.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
123 (51+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12188 |
ОСЕЛЕДЕЦЬ В.В. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12189 |
ОСЕЛЕДЕЦЬ Д.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
112 (38+32+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12190 |
ОСЕЛЕДЕЦЬ О.А. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
4 |
89 (43+20+26) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12191 |
ОСЕПЕНКО С.С. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
8 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12192 |
ОСИКА М.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12193 |
ОСИНЕНКО К.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
110 (30+49+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12194 |
ОСИПЕНКО А.В. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12195 |
ОСИПЕНКО В.О. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
8 |
101 (30+36+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12196 |
ОСИПЕНКО Д.І. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12197 |
ОСИПЕНКО К.С. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
91 (42+25+24) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12198 |
ОСИПЕНКО М.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
106 (40+32+34) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12199 |
ОСИПЕНКО Н.С. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
3 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12200 |
ОСИПЕНКО О.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12201 |
ОСИПЕНКО Р.В. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12202 |
ОСИПКІНА І.Ю. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
5 |
108 (43+32+33) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12203 |
ОСИПОвА А.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
101 (34+21+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12204 |
ОСИПЧУК С.П. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12205 |
ОСІКОВИЙ Б.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
125 (45+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12206 |
ОСІННІЙ М.М. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
6 |
71 (21+15+35) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12207 |
ОСІННЯ Н.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
44 (6+19+19) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12208 |
ОСІПЕНКО В.В. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
10 |
119 (24+49+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12209 |
ОСІПОВ Д.В. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
8 |
96 (12+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12210 |
ОСІПОВ М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12211 |
ОСІПОВ М.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12212 |
ОСІПОВ М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12213 |
ОСІПОВА М.Ю. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
151 (53+52+46) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12214 |
ОСІПОВА Я.В. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
5 |
106 (29+45+32) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12215 |
ОСІПЧУК А.О. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
112 (33+42+37) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12216 |
ОСЛАМ В.Р. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
121 (51+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
12217 |
ОСМАКОВА К.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12218 |
ОСМОЛОВИЧ Х.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
56 (15+21+20) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
12219 |
ОСМОЛОВСЬКА Д.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12220 |
ОСОБЛИВЕЦЬ А.В. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
78 (30+26+22) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
12221 |
ОСОБЛИВЕЦЬ М.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
145 (57+32+56) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12222 |
ОСОБЛИВЕЦЬ Н.Ю. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12223 |
ОСОВИЦЬКИЙ Р.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
135 (45+40+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
12224 |
ОСОКІН А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
73 (24+35+14) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
12225 |
ОСОКІН В.С. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
10 |
109 (33+31+45) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12226 |
ОСОКІНА В.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12227 |
ОСТАПЕНКО А.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
110 (44+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12228 |
ОСТАПЕНКО А.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
110 (42+44+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12229 |
ОСТАПЕНКО А.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
81 (29+24+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12230 |
ОСТАПЕНКО А.М. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
100 (18+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
12231 |
ОСТАПЕНКО А.М. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
86 (30+22+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12232 |
ОСТАПЕНКО Б.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12233 |
ОСТАПЕНКО Б.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
89 (29+19+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12234 |
ОСТАПЕНКО В.В. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
8 |
85 (30+33+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12235 |
ОСТАПЕНКО В.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
8 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12236 |
ОСТАПЕНКО В.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12237 |
ОСТАПЕНКО В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
104 (24+42+38) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
12238 |
ОСТАПЕНКО В.С. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12239 |
ОСТАПЕНКО В.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
8 |
47 (24+12+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12240 |
ОСТАПЕНКО Г.М. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
10 |
78 (12+27+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12241 |
ОСТАПЕНКО Д.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
41 (22+11+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12242 |
ОСТАПЕНКО Д.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
102 (27+23+52) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12243 |
ОСТАПЕНКО Д.Р. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
110 (30+46+34) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
12244 |
ОСТАПЕНКО Д.С. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
4 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12245 |
ОСТАПЕНКО Є.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
133 (36+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12246 |
ОСТАПЕНКО Є.Ю. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
94 (33+35+26) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
12247 |
ОСТАПЕНКО І.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
122 (46+44+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12248 |
ОСТАПЕНКО І.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12249 |
ОСТАПЕНКО К.Є. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12250 |
ОСТАПЕНКО М.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
122 (40+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12251 |
ОСТАПЕНКО П.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12252 |
ОСТАПЕНКО С.Г. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
110 (48+32+30) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12253 |
ОСТАПЕНКО С.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12254 |
ОСТАПЕНКО Ю.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
63 (9+25+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12255 |
ОСТАПЕНКО Ю.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
85 (39+32+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12256 |
ОСТАПЕНКО Ю.Г. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
11 |
60 (3+31+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12257 |
ОСТАПЕЦЬ В.І. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12258 |
ОСТАПОВ Д. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12259 |
ОСТАПЧУК Х.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
122 (48+37+37) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
12260 |
ОСТАЩЕНКА Д.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
98 (34+49+15) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12261 |
ОСТРА К.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
107 (31+35+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12262 |
ОСТРИЙ В.А. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12263 |
ОСТРИЙ Р.А. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
7 |
124 (36+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
12264 |
ОСТРИХ Д.Д. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
104 (42+36+26) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
12265 |
ОСТРІВНИЙ В.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
68 (15+31+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12266 |
ОСТРІКОВА М.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
64 (15+30+19) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12267 |
ОСТРОВЕРХ А.М. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
9 |
52 (9+29+14) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12268 |
ОСТРОВЕРХОВ В.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12269 |
ОСТРОВЕРХОВ С.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
5 |
66 (28+16+22) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12270 |
ОСТРОВЕРХОВА В.В. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
7 |
80 (18+38+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12271 |
ОСТРОВКА Є.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12272 |
ОСТРОВСЬКА А.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
100 (33+42+25) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
12273 |
ОСТРОВСЬКА А.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
100 (33+42+25) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
12274 |
ОСТРОГА А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12275 |
ОСТРОГА І.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
96 (18+36+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12276 |
ОСТРОГА М.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
62 (21+13+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12277 |
ОСТРОГА Н.В. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
5 |
88 (20+34+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12278 |
ОСЬМАКОВ Г.О. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12279 |
ОСЬМАКОВА А.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
140 (44+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12280 |
ОСЬМАКОВА К.П. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12281 |
ОСЬМАКОВА Я.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12282 |
ОСЬМАЧЕНКО Г.П. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
10 |
126 (39+48+39) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
12283 |
ОСЬМАЧКО А.М. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
79 (21+33+25) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12284 |
ОСЬМАЧКО А.П. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
149 (57+38+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12285 |
ОСЬМАЧКО В.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
157 (57+40+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12286 |
ОСЬМАЧКО Ю.П. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
100 (33+27+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12287 |
ОТЕНКО В.Г. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
88 (21+42+25) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12288 |
ОТЕНКО Д.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
60 (15+13+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12289 |
ОТЕНКО О.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12290 |
ОТЕНКО О.С. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12291 |
ОТИЧ А.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
136 (54+43+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
12292 |
ОТИЧ Д.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12293 |
ОТИЧ М.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
22 (16+0+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12294 |
ОТИЧ М.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12295 |
ОТИЧ О.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12296 |
ОТИЧ С.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
98 (60+28+10) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12297 |
ОТКИДАЧ К.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
128 (42+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12298 |
ОТКИДАЧ С.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
143 (55+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12299 |
ОТРАШЕВСЬКИЙ В.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
71 (33+20+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12300 |
ОТРОХОВА Є.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
111 (43+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12301 |
ОТРОШОК Ю.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
152 (51+46+55) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12302 |
ОТРОЩЕНКО А.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
52 (28+9+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12303 |
ОТРОЩЕНКО Є.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12304 |
ОТРОЩЕНКО М.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
111 (30+30+51) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12305 |
ОТЮСЬКИЙ А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
39 (9+11+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12306 |
ОУР М.В. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12307 |
ОФАТ Т.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
77 (24+29+24) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12308 |
ОФАТ Т.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
77 (24+29+24) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12309 |
ОХОНЕНКО А.Н. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12310 |
ОХОНЕНКО К.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12311 |
ОХОТНІК В.С. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
7 |
85 (42+22+21) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
12312 |
ОХРЕМЕНКО А.А. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
119 (42+37+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
12313 |
ОХРЕМЕНКО Б.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
7 |
82 (12+25+45) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12314 |
ОХРЕМЕНКО Л.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
143 (42+45+56) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
12315 |
ОХРЕМЕНКО О.Г. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
11 |
105 (24+32+49) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12316 |
ОХРЕМЕНКО Ю.І. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
11 |
95 (18+43+34) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
12317 |
ОХРЕМЧУК А.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
91 (36+28+27) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12318 |
ОХРИМЕНКО Д.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
85 (32+32+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12319 |
ОХРИМЕНКО Р.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
69 (32+23+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12320 |
ОХРІМЕНКО А.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
75 (15+33+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12321 |
ОХРІМЕНКО А.О. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
9 |
99 (27+27+45) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
12322 |
ОХРІМЕНКО А.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
96 (40+23+33) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12323 |
ОХРІМЕНКО А.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12324 |
ОХРІМЕНКО Б.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12325 |
ОХРІМЕНКО В.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
74 (24+32+18) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12326 |
ОХРІМЕНКО В.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12327 |
ОХРІМЕНКО В.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
59 (3+31+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12328 |
ОХРІМЕНКО Е.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
105 (27+39+39) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
12329 |
ОХРІМЕНКО І.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
104 (28+36+40) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
12330 |
ОХРІМЕНКО І.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12331 |
ОХРІМЕНКО І.О. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12332 |
ОХРІМЕНКО М.А. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
97 (35+34+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12333 |
ОХРІМЕНКО Н.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
57 (17+26+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12334 |
ОХРІМЕНКО О.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12335 |
ОХРІМЕНКО О.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
83 (30+20+33) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12336 |
ОХРІМЕНКО С.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
91 (31+20+40) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
12337 |
ОХРІМЕЦЬ А.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
113 (42+39+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12338 |
ОХРІМЧУК І.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
8 |
88 (36+30+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12339 |
ОЧКУРЕНКО А.М. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
148 (57+45+46) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12340 |
ОЧКУРЕНКО К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
61 (21+24+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12341 |
ОЧКУРЕНКО Л.М. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
123 (43+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
12342 |
ОШКАДЕРОВ Д.Л. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
2 |
116 (32+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12343 |
ОШКАДЕРОВА В.А. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
8 |
91 (42+33+16) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12344 |
ОШКАДЬОРОВА П.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
109 (42+32+35) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12345 |
ОШКОДЕР А.В. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12346 |
ОШКОДЕРОВА Д.Д. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
4 |
75 (29+24+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12347 |
ОШУРКО О.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
87 (32+27+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12348 |
ПАБАТ Р.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12349 |
ПАВЕНА О.Є. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
4 |
161 (57+52+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12350 |
ПАВЛЕНКО А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12351 |
ПАВЛЕНКО А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
119 (48+32+39) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12352 |
ПАВЛЕНКО А.Д. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12353 |
ПАВЛЕНКО А.Є. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12354 |
ПАВЛЕНКО А.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
8 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12355 |
ПАВЛЕНКО А.П. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12356 |
ПАВЛЕНКО А.П. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12357 |
ПАВЛЕНКО Б.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
9 |
111 (39+35+37) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
12358 |
ПАВЛЕНКО В.А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
116 (36+52+28) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
12359 |
ПАВЛЕНКО В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
53 (12+16+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12360 |
ПАВЛЕНКО В.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
85 (27+41+17) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12361 |
ПАВЛЕНКО В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
117 (48+43+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12362 |
ПАВЛЕНКО В.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
84 (35+23+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12363 |
ПАВЛЕНКО Д.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12364 |
ПАВЛЕНКО Д.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12365 |
ПАВЛЕНКО Д.Д. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12366 |
ПАВЛЕНКО Д.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
75 (24+21+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12367 |
ПАВЛЕНКО Д.М. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
11 |
73 (21+27+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12368 |
ПАВЛЕНКО Д.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
114 (18+38+58) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
12369 |
ПАВЛЕНКО Є.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
68 (18+34+16) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12370 |
ПАВЛЕНКО К.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
74 (24+19+31) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12371 |
ПАВЛЕНКО К.Р. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
4 |
119 (42+23+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12372 |
ПАВЛЕНКО Л.П. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12373 |
ПАВЛЕНКО М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
89 (31+20+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12374 |
ПАВЛЕНКО М.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
81 (27+21+33) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
12375 |
ПАВЛЕНКО Н.А. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
9 |
50 (9+15+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12376 |
ПАВЛЕНКО Н.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
128 (53+29+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12377 |
ПАВЛЕНКО О.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
96 (36+26+34) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12378 |
ПАВЛЕНКО П.С. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
158 (60+48+50) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12379 |
ПАВЛЕНКО С.Р. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
59 (17+14+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12380 |
ПАВЛЕНКО Ю.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12381 |
ПАВЛЕНКО Ю.Ю. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
3 |
100 (31+17+52) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12382 |
ПАВЛИК А.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12383 |
ПАВЛИК А.Ю. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
9 |
73 (15+30+28) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12384 |
ПАВЛИНА К.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12385 |
ПАВЛИЧИНКО М.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
115 (40+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12386 |
ПАВЛІВ В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
69 (12+30+27) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12387 |
ПАВЛІЄНКО М.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
82 (21+29+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12388 |
ПАВЛІК А.Ю. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
4 |
87 (23+38+26) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12389 |
ПАВЛІК Д.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
96 (39+34+23) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12390 |
ПАВЛІК Н.О. |
19514 |
м. Глухів |
Суходільський НВК |
4 |
136 (39+41+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12391 |
ПАВЛІНА В.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
4 |
132 (53+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12392 |
ПАВЛІЧЕК В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
88 (21+35+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12393 |
ПАВЛОВ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12394 |
ПАВЛОВ В.С. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
9 |
148 (54+40+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
12395 |
ПАВЛОВ Е.Б. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
56 (24+8+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12396 |
ПАВЛОВ І.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
86 (20+29+37) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12397 |
ПАВЛОВ Р.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12398 |
ПАВЛОВА А.В. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
5 |
130 (43+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12399 |
ПАВЛОВА А.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
83 (24+28+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12400 |
ПАВЛОВА В.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
109 (38+33+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12401 |
ПАВЛОВА Д.А. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
6 |
76 (20+18+38) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12402 |
ПАВЛОВА Т.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
7 |
95 (42+27+26) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
12403 |
ПАВЛОВСЬКА А.С. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
121 (51+32+38) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
12404 |
ПАВЛОВСЬКА Д.П. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
125 (46+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12405 |
ПАВЛОВСЬКА К.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
133 (57+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12406 |
ПАВЛОВСЬКА М.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
10 |
44 (12+21+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12407 |
ПАВЛОВСЬКА О.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
116 (30+39+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12408 |
ПАВЛОВСЬКИЙ М.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
42 (18+8+16) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12409 |
ПАВЛОВСЬКИЙ О.П. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
82 (27+28+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12410 |
ПАВЛОВСЬКИЙ Ю.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
6 |
109 (46+43+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12411 |
ПАВЛУН Т.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
139 (54+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12412 |
ПАВЛУСЕНКО О.О. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
7 |
136 (48+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12413 |
ПАВЛУЩЕНКО А.Г. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
79 (36+19+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12414 |
ПАВЛЮК А.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
63 (24+25+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12415 |
ПАВЛЮК В.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
105 (27+39+39) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12416 |
ПАВЛЮК Г.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
157 (51+52+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12417 |
ПАВЛЮК Д.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
68 (19+25+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12418 |
ПАВЛЮК І.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
12419 |
ПАВЛЮК О.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12420 |
ПАВЛЮЧЕК В.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
159 (58+51+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12421 |
ПАВЛЮЧЕНКО А.В. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12422 |
ПАВЛЮЧЕНКО А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12423 |
ПАВЛЮЧЕНКО А.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
89 (29+20+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12424 |
ПАВЛЮЧЕНКО А.В. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
9 |
70 (21+21+28) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12425 |
ПАВЛЮЧЕНКО А.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
105 (35+32+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12426 |
ПАВЛЮЧЕНКО Є.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
74 (20+26+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12427 |
ПАВЛЮЧЕНКО М.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12428 |
ПАВЛЮЧЕНКО Р.О. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12429 |
ПАВЛЮЧЕНКО Р.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
12430 |
ПАВЛЮЧЕНКО С.В. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
5 |
88 (37+35+16) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12431 |
ПАВЛЮЧЕНКО Ю.В. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
10 |
52 (9+24+19) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12432 |
ПАВЛЮЧОК В.О. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
6 |
89 (24+32+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12433 |
ПАДАЛКА М.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
87 (36+11+40) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
12434 |
ПАДАЛКА М.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12435 |
ПАДАЛКА Ю.В. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12436 |
ПАДЕРІНА К.П. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12437 |
ПАДІЙ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
93 (30+46+17) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12438 |
ПАДУКА О.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
112 (45+29+38) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12439 |
ПАДУСЕНКО К.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
133 (47+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12440 |
ПАЗИНИЧ А.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12441 |
ПАЗИНИЧ В.М. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
10 |
61 (15+27+19) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12442 |
ПАК Є.Р. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
138 (39+44+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
12443 |
ПАК О.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12444 |
ПАКАЛО В.Р. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12445 |
ПАКАЛОВ Е.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
6 |
94 (23+49+22) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
12446 |
ПАКІНА О.І. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
7 |
45 (24+7+14) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12447 |
ПАКІНА С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
141 (49+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
12448 |
ПАКІНА С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
141 (49+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
12449 |
ПАКУЛЕНКО А.Д. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
3 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12450 |
ПАКУЛЕНКО В.Д. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
7 |
47 (18+12+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12451 |
ПАКУЛІНА А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
59 (12+16+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12452 |
ПАКУПЇН Н.С. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12453 |
ПАКЬЮРЕК С.Ф. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
75 (27+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12454 |
ПАЛАДІН Р.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
7 |
97 (30+51+16) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12455 |
ПАЛАЖЕНКО Є.Т. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12456 |
ПАЛАЖЕНКО Т.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
75 (23+26+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12457 |
ПАЛАЖЧЕНКО А.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12458 |
ПАЛАЖЧЕНКО В.О. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12459 |
ПАЛАЖЧЕНКО Є.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
9 |
92 (27+37+28) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12460 |
ПАЛАЖЧЕНКО М.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
89 (24+33+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12461 |
ПАЛАЖЧЕНКО С.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
12462 |
ПАЛАЖЧЕНКО Я.Ю. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
11 |
118 (21+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12463 |
ПАЛАМАРЧУК І.М. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
81 (37+28+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12464 |
ПАЛАМАРЧУК М.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
100 (28+40+32) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12465 |
ПАЛАМАРЧУК М.О. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
70 (27+6+37) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12466 |
ПАЛАТНИЙ А.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
51 (15+20+16) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12467 |
ПАЛЄЄВА Т.А. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
48 (21+8+19) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12468 |
ПАЛИВОДА В.Є. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12469 |
ПАЛИГА А.П. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
64 (30+17+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12470 |
ПАЛІЄНКО Д.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12471 |
ПАЛІЄНКО Д.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
89 (24+31+34) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12472 |
ПАЛІЄНКО І.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
8 |
58 (42+8+8) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12473 |
ПАЛНЕНКО В.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
37 (8+17+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12474 |
ПАЛУН В.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
54 (24+20+10) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12475 |
ПАЛУН К.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
88 (23+23+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12476 |
ПАЛЬОНА Л.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
93 (39+14+40) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
12477 |
ПАЛЬОХА Т.І. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12478 |
ПАЛЬОШКО Є.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
162 (57+45+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
12479 |
ПАЛЬЧИК Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
103 (49+18+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12480 |
ПАЛЬЧИК С.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
128 (50+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12481 |
ПАЛЬЧУН С.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
87 (38+25+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12482 |
ПАЛЯНИЦЯ В.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
143 (47+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12483 |
ПАЛЯНИЧКО М.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12484 |
ПАМПУХА А.П. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12485 |
ПАНАСЕЙКО Є.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
40 (14+10+16) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12486 |
ПАНАСЕЙКО М.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
107 (40+25+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
12487 |
ПАНАСЕНКО А.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
7 |
83 (30+28+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12488 |
ПАНАСЕНКО А.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
58 (10+12+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12489 |
ПАНАСЕНКО І.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
12490 |
ПАНАСЕНКО М |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
22 (10+0+12) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12491 |
ПАНАСЕНКО О.П. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12492 |
ПАНАСЕНКО О.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
106 (33+39+34) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12493 |
ПАНАСЕНКО Р.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
147 (51+44+52) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12494 |
ПАНАСЕНКО С.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
9 |
94 (15+36+43) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12495 |
ПАНАСИНА С.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
131 (60+21+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12496 |
ПАНАСОВСЬКИЙ А.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
87 (34+27+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12497 |
ПАНАСОВСЬКИЙ Д.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
86 (33+17+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12498 |
ПАНАСЮК С.Т. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12499 |
ПАНАСЮРА В.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
161 (57+54+50) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12500 |
ПАНАСЮРА Є.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12501 |
ПАНЕНКО М.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
146 (32+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12502 |
ПАНИЧ А.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12503 |
ПАНИЧ С.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
97 (35+24+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12504 |
ПАНИЧЕНКО Ю.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
135 (45+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
12505 |
ПАНІКАР Д.П. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12506 |
ПАНІКАР К.П. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12507 |
ПАНЇКА В.В. |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
3 |
141 (49+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
12508 |
ПАНКОВА А.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12509 |
ПАНОВ А.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
9 |
44 (18+17+9) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12510 |
ПАНОВ В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
142 (52+32+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
12511 |
ПАНОВ Д.Р. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12512 |
ПАНОВ К.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
134 (44+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12513 |
ПАНОВ М.А. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12514 |
ПАНОВ Р.Ю. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
5 |
100 (37+31+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12515 |
ПАНОВ Т.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
124 (48+26+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
12516 |
ПАНОВА Є.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12517 |
ПАНТЕЛЕЄВ М.Д. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12518 |
ПАНТЕЛЄЄВА Р.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
109 (42+27+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
12519 |
ПАНТЄЛЄЄВА А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
133 (47+26+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
12520 |
ПАНТЮХ Л.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12521 |
ПАНТЮХ М.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
9 |
117 (27+43+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
12522 |
ПАНТЮШЕНКО Г.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
105 (37+32+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12523 |
ПАНЧЕНКА ДБ. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
3 |
107 (49+20+38) |
|
С1 |
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
12524 |
ПАНЧЕНКО А.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
3 |
121 (49+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12525 |
ПАНЧЕНКО А.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12526 |
ПАНЧЕНКО А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
158 (60+40+58) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12527 |
ПАНЧЕНКО А.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12528 |
ПАНЧЕНКО А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12529 |
ПАНЧЕНКО А.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12530 |
ПАНЧЕНКО Б.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12531 |
ПАНЧЕНКО В.В. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
7 |
76 (30+21+25) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12532 |
ПАНЧЕНКО В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
137 (54+36+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12533 |
ПАНЧЕНКО В.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12534 |
ПАНЧЕНКО В.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
3 |
70 (20+30+20) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12535 |
ПАНЧЕНКО В.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12536 |
ПАНЧЕНКО В.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
118 (34+36+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12537 |
ПАНЧЕНКО В.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
131 (51+41+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
12538 |
ПАНЧЕНКО В.С. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
8 |
68 (18+34+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12539 |
ПАНЧЕНКО Д.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
100 (34+12+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12540 |
ПАНЧЕНКО Є.Б. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
4 |
79 (31+20+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12541 |
ПАНЧЕНКО Є.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
67 (21+34+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12542 |
ПАНЧЕНКО Є.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12543 |
ПАНЧЕНКО І.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
7 |
89 (42+21+26) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
12544 |
ПАНЧЕНКО К.І. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
6 |
117 (36+47+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12545 |
ПАНЧЕНКО К.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
58 (19+19+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12546 |
ПАНЧЕНКО К.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
88 (26+38+24) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12547 |
ПАНЧЕНКО К.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
150 (57+41+52) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
12548 |
ПАНЧЕНКО К.Ю. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
9 |
72 (21+33+18) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12549 |
ПАНЧЕНКО М.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
115 (51+28+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12550 |
ПАНЧЕНКО М.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
57 (24+25+8) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12551 |
ПАНЧЕНКО Н.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
12552 |
ПАНЧЕНКО О.В. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
5 |
97 (42+23+32) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12553 |
ПАНЧЕНКО О.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
51 (21+17+13) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
12554 |
ПАНЧЕНКО О.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
12555 |
ПАНЧЕНКО Ю.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
119 (35+30+54) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12556 |
ПАНЧЕНКО Я.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
51 (20+21+10) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12557 |
ПАНЧЕНКО Я.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
149 (45+52+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12558 |
ПАНШИН В.Д. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
82 (26+26+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12559 |
ПАНЬКЕВИЧ А.Є. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
6 |
70 (32+22+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12560 |
ПАНЬКЕВИЧ А.Р. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
51 (0+35+16) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12561 |
ПАНЬКОВ М.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12562 |
ПАНЮТА А.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12563 |
ПАПАЛУЦА П.П. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
44 (12+16+16) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12564 |
ПАПАЛУЦА Ю.П. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
73 (24+19+30) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12565 |
ПАПЕНКО М.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12566 |
ПАПЕНКО Х.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
136 (54+43+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
12567 |
ПАПЕТА А.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
5 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
12568 |
ПАПКА Т.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
113 (37+32+44) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12569 |
ПАПОЧКІНА А.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
74 (30+20+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12570 |
ПАПУША А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12571 |
ПАПУША К.Р. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12572 |
ПАПУША Н.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
169 (60+55+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12573 |
ПАРАКОННИЙ Д.П. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
80 (27+31+22) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
12574 |
ПАРАМОНОВА М.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
97 (36+24+37) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12575 |
ПАРАМОШКІН О.А. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
155 (49+48+58) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12576 |
ПАРАНІЧ Н.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
12577 |
ПАРАНУК А.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
110 (42+22+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12578 |
ПАРАСОТКІНА М.С. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
8 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
12579 |
ПАРАСОЧКА К.М. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
5 |
129 (41+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12580 |
ПАРАЩАК М.Д. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
4 |
153 (51+50+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12581 |
ПАРАЩЕНКО Б.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
155 (51+50+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12582 |
ПАРАЩЕНКО В.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
12583 |
ПАРАЩЕНКО В.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
3 |
65 (35+10+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12584 |
ПАРАЩЕНКО О.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
67 (41+14+12) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12585 |
ПАРАЩЕНКО Я.Ю. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
4 |
137 (51+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12586 |
ПАРЕНАГО Є.М. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12587 |
ПАРІЄНКО А.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12588 |
ПАРІЄНКО Б.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
116 (48+29+39) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12589 |
ПАРІЄНКО Д.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
12590 |
ПАРМАНОВ Д.Б. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
130 (51+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12591 |
ПАРТАЛИ А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
46 (8+24+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12592 |
ПАРТОЛА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12593 |
ПАРТОЛА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12594 |
ПАРФЕНЕНКО М.Л. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
75 (25+22+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12595 |
ПАРФЕНОВА А.В. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
7 |
39 (6+25+8) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12596 |
ПАРФЕНОВИЧ О.С. |
19539 |
с. Чернеччина |
Мезенівський НВК |
9 |
95 (12+48+35) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
12597 |
ПАРФИЛО М.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12598 |
ПАРФИЛО С.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12599 |
ПАРФЬОНОВ А.А. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
92 (30+28+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12600 |
ПАРФЬОНОВА А.Є. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12601 |
ПАРХОМЕМКО О.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
81 (16+30+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12602 |
ПАРХОМЕНКО А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
145 (40+51+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12603 |
ПАРХОМЕНКО А.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
9 |
98 (27+37+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12604 |
ПАРХОМЕНКО А.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12605 |
ПАРХОМЕНКО В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
92 (24+44+24) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
12606 |
ПАРХОМЕНКО В.Г. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
8 |
77 (24+17+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12607 |
ПАРХОМЕНКО В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12608 |
ПАРХОМЕНКО Д.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12609 |
ПАРХОМЕНКО Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
114 (31+27+56) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12610 |
ПАРХОМЕНКО Д.Ф. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
69 (12+31+26) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12611 |
ПАРХОМЕНКО Є.А. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
2 |
92 (20+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12612 |
ПАРХОМЕНКО Є.Д. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
111 (37+32+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12613 |
ПАРХОМЕНКО Є.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12614 |
ПАРХОМЕНКО Є.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
133 (39+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
12615 |
ПАРХОМЕНКО Є.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12616 |
ПАРХОМЕНКО М.І. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
145 (35+50+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12617 |
ПАРХОМЕНКО М.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12618 |
ПАРХОМЕНКО Н |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12619 |
ПАРХОМЕНКО О.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12620 |
ПАРХОМЕНКО О.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12621 |
ПАРХОМЕНКО О.С. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
79 (39+20+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12622 |
ПАРХОМЕНКО П.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
5 |
119 (48+33+38) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12623 |
ПАРХОМЕНКО Р.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
57 (16+21+20) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12624 |
ПАРХОМЧУК А.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12625 |
ПАРШИН Б.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
111 (41+38+32) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12626 |
ПАРШИН Б.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
111 (41+38+32) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12627 |
ПАРЬОХІНА Т.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
79 (28+23+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12628 |
ПАСІЧНАА К.О. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
6 |
67 (17+30+20) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
12629 |
ПАСІЧНИК В.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
28 (16+0+12) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12630 |
ПАСІЧНИК В.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
141 (56+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
12631 |
ПАСІЧНИК Д.І. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12632 |
ПАСІЧНЮК М.Д. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12633 |
ПАСІШНИК А.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
67 (18+28+21) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12634 |
ПАСІШНИК І.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12635 |
ПАСІШНІЧЕНКО Д.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12636 |
ПАСІШНІЧЕНКО О.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12637 |
ПАСКО Д.Ю. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
47 (24+23+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12638 |
ПАСТЕРНАК А.П. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
167 (51+60+56) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12639 |
ПАСТУХОВ Є.Є. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12640 |
ПАСТУХОВ Т.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
118 (38+38+42) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
12641 |
ПАСТУХОВА А.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
163 (55+48+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12642 |
ПАСТУХОВА Д.Д. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12643 |
ПАСТУШКОВА М.С. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12644 |
ПАСЬКО А.А. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
145 (51+36+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12645 |
ПАСЬКО Б.В. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
84 (24+34+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12646 |
ПАСЬКО В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
78 (27+19+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12647 |
ПАСЬКО В.Р. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
6 |
128 (31+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
12648 |
ПАСЬКО Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
92 (36+33+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12649 |
ПАСЬКО К.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
83 (33+16+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12650 |
ПАСЬКО О.І. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
65 (30+27+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12651 |
ПАСЬОВИН І.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
74 (19+26+29) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12652 |
ПАТА Д.Ю. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12653 |
ПАТА М.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
62 (20+12+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12654 |
ПАТА О.М. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
6 |
117 (40+39+38) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12655 |
ПАТАЛАХ В.Є. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
65 (34+11+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12656 |
ПАТЛАНЬ О.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
8 |
98 (36+36+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12657 |
ПАТЛАХ Д.Л. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
73 (15+26+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12658 |
ПАТРУШЕВ В.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
12659 |
ПАТЬОХА П.Є. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12660 |
ПАТЮТЬКО С.С. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
7 |
72 (18+31+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12661 |
ПАУТОВА В.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12662 |
ПАХОМОВ А.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12663 |
ПАХОМОВ В.Р. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12664 |
ПАХОМОВ В.С. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
8 |
53 (18+16+19) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12665 |
ПАЧЬОМА Д.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
85 (43+22+20) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12666 |
ПАШКО К.Ю. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
87 (18+45+24) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12667 |
ПАШКО Н.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
116 (56+24+36) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12668 |
ПАШКОВА Д.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
46 (24+11+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12669 |
ПАЩЕНКО А.Ю. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12670 |
ПАЩЕНКО В.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12671 |
ПАЩЕНКО Д.Д. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
157 (51+46+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12672 |
ПАЩЕНКО К. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
6 |
73 (23+19+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12673 |
ПАЩЕНКО К.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
140 (47+49+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12674 |
ПАЩЕНКО М.А. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
71 (33+4+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12675 |
ПАЩЕНКО О.Ю. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12676 |
ПАЬОХА В.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12677 |
ПАЯМ К.Х. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
161 (49+52+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12678 |
ПАЯМ М.Х. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
6 |
87 (36+22+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12679 |
ПЕВНЕВА Е.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
9 |
58 (24+19+15) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12680 |
ПЕВНЄВ Д.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12681 |
ПЕВНЄВА В.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
131 (47+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
12682 |
ПЕВНО О.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
138 (46+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
12683 |
ПЕДАН М.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12684 |
ПЕДАН Т.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12685 |
ПЕДАСЮК А.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
6 |
153 (42+51+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12686 |
ПЕДАСЮК О.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
8 |
136 (54+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
12687 |
ПЕДЕНКО А.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
143 (51+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
12688 |
ПЕДОС А.Р. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
142 (60+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12689 |
ПЕДОС А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
92 (28+24+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12690 |
ПЕДОС В.С. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
117 (45+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12691 |
ПЕДОС Т.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
110 (28+46+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12692 |
ПЕДОСЕНКО С.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12693 |
ПЕДОСЕНКО С.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12694 |
ПЕДЬКО А.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
102 (54+16+32) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
12695 |
ПЕЙЧЕВ І.І. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
70 (24+25+21) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12696 |
ПЕЙЧЕВ І.І. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
92 (25+25+42) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
12697 |
ПЕЙЧЕВ О.І. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
54 (16+20+18) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12698 |
ПЕЛЕПЕЙ Б.Я. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12699 |
ПЕЛЕХ Є.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
98 (20+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12700 |
ПЕЛЕЩЕНКО Р.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
70 (18+27+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12701 |
ПЕЛЕЩЕНКО Я.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
86 (22+26+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12702 |
ПЕЛИМСЬКА Є.Р. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
9 |
130 (33+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12703 |
ПЕЛИПЕНКА А.А. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
5 |
71 (31+17+23) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12704 |
ПЕЛИПЕНКО А.С. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
4 |
172 (60+60+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12705 |
ПЕЛИПЕНКО М.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
143 (57+28+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12706 |
ПЕЛИПОВИЧ А.І. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
3 |
133 (47+28+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
12707 |
ПЕЛИХ А.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
122 (49+25+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12708 |
ПЕЛИХ Д.О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
133 (39+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
12709 |
ПЕЛИХ О.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
148 (57+31+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12710 |
ПЕЛЮХОВА К.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
63 (25+18+20) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12711 |
ПЕНТЕЛЮК Ю.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
99 (42+20+37) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12712 |
ПЕНТЮК А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12713 |
ПЕРАДЗЕ Н.Г. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
73 (25+30+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12714 |
ПЕРВАК А.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
51 (24+10+17) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12715 |
ПЕРВУШИНА Є.Б. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12716 |
ПЕРЕВЕРЗЄВ Р.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
104 (32+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12717 |
ПЕРЕВІЗНИК В.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12718 |
ПЕРЕВОЗНИК А.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
9 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
12719 |
ПЕРЕВОРОЧАЙ А.Ю. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
12720 |
ПЕРЕГОН А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
154 (42+54+58) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12721 |
ПЕРЕДЕРІЙ Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12722 |
ПЕРЕДРІЙ М.К. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
88 (34+29+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12723 |
ПЕРЕЗВА Т.П. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
106 (42+43+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
12724 |
ПЕРЕКОПАЙКО Д.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
152 (56+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12725 |
ПЕРЕКРЕСТОВ О.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
170 (50+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12726 |
ПЕРЕКРЕСТОВА Я.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
124 (48+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
12727 |
ПЕРЕЛИГІНА С.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12728 |
ПЕРЕНОСОВ О.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12729 |
ПЕРЕПЕКА Д.Ю. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
141 (53+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12730 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ А.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
107 (33+43+31) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12731 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ А.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12732 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ А.Ю. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
9 |
61 (21+17+23) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12733 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Д.М. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
82 (36+30+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12734 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Д.М. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
3 |
141 (49+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12735 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ М.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12736 |
ПЕРЕПЕЧКА В.Д. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
160 (58+42+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
12737 |
ПЕРЕПІЧАЙ К.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
92 (30+23+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12738 |
ПЕРЕРВА А.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12739 |
ПЕРЕРВА А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12740 |
ПЕРЕРВА Д.С. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
125 (41+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12741 |
ПЕРЕРВА Л.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12742 |
ПЕРЕРВА М.І. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
9 |
72 (21+33+18) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12743 |
ПЕРЕРВИ Д.О. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
8 |
99 (42+21+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12744 |
ПЕРЕСАДЬКО В.В. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
125 (36+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
12745 |
ПЕРЕСАДЬКО О.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
94 (38+18+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12746 |
ПЕРЕСАДЬКО Я.Б. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
22 (6+14+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12747 |
ПЕРЕЯСЛОВ К. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
10 (10+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12748 |
ПЕРЛИК К.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12749 |
ПЕРЛОВ Д.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
86 (18+32+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12750 |
ПЕРЦЕВ М.Г. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12751 |
ПЕРЦОВ Д.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12752 |
ПЕРШИНА К.Ю. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
9 |
85 (9+34+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12753 |
ПЕРШИНА О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12754 |
ПЕСИК Є.І. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
5 |
73 (25+27+21) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12755 |
ПЕСТУН М.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
99 (27+38+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12756 |
ПЕСЯК І.І. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12757 |
ПЕТЕЛІН І.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
82 (16+34+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12758 |
ПЕТЕЛІН К.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
93 (33+21+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12759 |
ПЕТЕНКО М.Ю. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12760 |
ПЕТКІНА Ю.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
6 |
123 (40+45+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
12761 |
ПЕТЛАЙ В.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
10 |
63 (9+31+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12762 |
ПЕТЛЬГУС Д.С. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
133 (45+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12763 |
ПЕТЛЬОВАНА Т.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
112 (21+60+31) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
12764 |
ПЕТРАК Р.Е. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
147 (51+38+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12765 |
ПЕТРАШ І.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
5 |
68 (22+19+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12766 |
ПЕТРАШ С.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
118 (24+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
12767 |
ПЕТРВА К.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
109 (39+37+33) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12768 |
ПЕТРЕНКА А.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
96 (43+17+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12769 |
ПЕТРЕНКО А.А. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12770 |
ПЕТРЕНКО А.А. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
4 |
89 (39+26+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12771 |
ПЕТРЕНКО А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
57 (12+24+21) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12772 |
ПЕТРЕНКО А.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
5 |
111 (34+45+32) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12773 |
ПЕТРЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
124 (40+46+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
12774 |
ПЕТРЕНКО А.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
10 |
89 (39+31+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12775 |
ПЕТРЕНКО А.В. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
9 |
133 (45+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12776 |
ПЕТРЕНКО А.В. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
7 |
95 (36+22+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12777 |
ПЕТРЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
124 (40+46+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
12778 |
ПЕТРЕНКО А.М. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
159 (51+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12779 |
ПЕТРЕНКО А.М. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
77 (30+30+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12780 |
ПЕТРЕНКО А.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
121 (36+54+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12781 |
ПЕТРЕНКО А.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12782 |
ПЕТРЕНКО Б.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12783 |
ПЕТРЕНКО Б.О. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
4 |
149 (53+42+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12784 |
ПЕТРЕНКО В.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
9 |
66 (15+10+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12785 |
ПЕТРЕНКО В.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
64 (17+26+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12786 |
ПЕТРЕНКО В.С. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
2 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12787 |
ПЕТРЕНКО Д.А. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
4 |
127 (51+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12788 |
ПЕТРЕНКО Д.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
134 (46+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12789 |
ПЕТРЕНКО Д.Л. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12790 |
ПЕТРЕНКО Д.О. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
6 |
128 (31+42+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
12791 |
ПЕТРЕНКО Д.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
91 (24+40+27) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
12792 |
ПЕТРЕНКО Д.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12793 |
ПЕТРЕНКО Д.П. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
134 (54+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
12794 |
ПЕТРЕНКО Д.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12795 |
ПЕТРЕНКО Є. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
102 (28+30+44) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
12796 |
ПЕТРЕНКО Є.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
144 (55+35+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12797 |
ПЕТРЕНКО Є.Г. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
94 (30+33+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12798 |
ПЕТРЕНКО Є.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
147 (51+44+52) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
12799 |
ПЕТРЕНКО І.Д. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
9 |
89 (18+37+34) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12800 |
ПЕТРЕНКО І.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
110 (27+45+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12801 |
ПЕТРЕНКО К.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12802 |
ПЕТРЕНКО К.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
139 (52+50+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12803 |
ПЕТРЕНКО Н.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
127 (47+24+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
12804 |
ПЕТРЕНКО Н.Д. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
11 |
111 (27+45+39) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
12805 |
ПЕТРЕНКО Н.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
87 (30+33+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12806 |
ПЕТРЕНКО О.А. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
8 |
76 (18+42+16) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12807 |
ПЕТРЕНКО О.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
8 |
85 (30+42+13) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12808 |
ПЕТРЕНКО О.О. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
10 |
93 (45+10+38) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12809 |
ПЕТРЕНКО О.П. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12810 |
ПЕТРЕНКО О.Р. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12811 |
ПЕТРЕНКО О.С. |
19533 |
с. Чернеччина |
Великорибицький НВК |
6 |
125 (37+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12812 |
ПЕТРЕНКО П.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
74 (30+22+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12813 |
ПЕТРЕНКО Р.В. |
19525 |
м. Глухів |
Яструбчанський НВК |
7 |
136 (48+49+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12814 |
ПЕТРЕНКО С.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
9 |
64 (24+21+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12815 |
ПЕТРЕНКО С.М. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
92 (34+48+10) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12816 |
ПЕТРЕНКО Ф.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12817 |
ПЕТРЕНКО Я.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12818 |
ПЕТРЕНКО Я.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
8 |
115 (42+34+39) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12819 |
ПЕТРИВНОЙ Н.І. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12820 |
ПЕТРИК Г.А. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
132 (42+40+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12821 |
ПЕТРИК Е.А. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
108 (27+48+33) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12822 |
ПЕТРИК О.А. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12823 |
ПЕТРИК О.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12824 |
ПЕТРИКЕЙ О.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
77 (15+42+20) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12825 |
ПЕТРИНА В.В. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
7 |
96 (36+37+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12826 |
ПЕТРИЧЕНКО А.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12827 |
ПЕТРИЧЕНКО Д.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12828 |
ПЕТРИЧЕНКО М.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12829 |
ПЕТРИЧЕНКО Т.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
103 (21+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12830 |
ПЕТРІВНИЙ І.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12831 |
ПЕТРІВНОЙ Д.І. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
9 |
147 (39+60+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12832 |
ПЕТРІЯКО К.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
152 (55+43+54) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12833 |
ПЕТРОВ А.Г. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
114 (36+24+54) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12834 |
ПЕТРОВ Д.А. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
84 (30+27+27) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12835 |
ПЕТРОВ Є.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
7 |
123 (30+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12836 |
ПЕТРОВ С.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
64 (9+37+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12837 |
ПЕТРОВ Ю.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
77 (21+31+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12838 |
ПЕТРОВА А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12839 |
ПЕТРОВА А.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
69 (16+17+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12840 |
ПЕТРОВА В |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
12841 |
ПЕТРОВА В.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
72 (21+25+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12842 |
ПЕТРОВА І.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
4 |
115 (43+20+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12843 |
ПЕТРОВА К.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
124 (42+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12844 |
ПЕТРОВА К.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
80 (27+37+16) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
12845 |
ПЕТРОВА С.В. |
19533 |
с. Чернеччина |
Великорибицький НВК |
5 |
106 (35+35+36) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12846 |
ПЕТРОВА Т.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
8 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12847 |
ПЕТРОВА Ю.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12848 |
ПЕТРОВИЧ Д.О. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
8 |
79 (30+27+22) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12849 |
ПЕТРОВКА В.І. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
9 |
118 (39+39+40) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12850 |
ПЕТРОВСЬКИЙ А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
12851 |
ПЕТРОВСЬКИЙ В.К. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
140 (46+38+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
12852 |
ПЕТРОВСЬКИЙ Р.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12853 |
ПЕТРОНЮК В.В. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
7 |
78 (36+28+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12854 |
ПЕТРОСЯН А.В. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
65 (15+25+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12855 |
ПЕТРОСЯН В.В. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
12856 |
ПЕТРОСЯН Г.М. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
51 (24+7+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12857 |
ПЕТРОСЯН Д.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
47 (21+10+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12858 |
ПЕТРОЧЕНКО К.Р. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
145 (51+40+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12859 |
ПЕТРУНЯ А.О. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
11 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
12860 |
ПЕТРУСЕНКО А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
94 (22+26+46) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
12861 |
ПЕТРУСЕНКО Д.М. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
4 |
167 (57+50+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12862 |
ПЕТРУСЕНКО І.Ю. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
10 |
50 (15+10+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12863 |
ПЕТРУСЕНКО О.Д. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
169 (51+60+58) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12864 |
ПЕТРУСЬ Ю.Ю. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
80 (30+26+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12865 |
ПЕТРУХАН А.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
131 (60+25+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12866 |
ПЕТРУХАН А.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
10 |
33 (0+22+11) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12867 |
ПЕТРУХАН Д.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
58 (21+20+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12868 |
ПЕТРУША А.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
91 (39+14+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12869 |
ПЕТРУША М.Г. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
107 (34+33+40) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
12870 |
ПЕТРУШЕНКО Е.С. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
7 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12871 |
ПЕТРУШЕНКО П.С. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
108 (38+26+44) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12872 |
ПЕТРУШЕНКО Р.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
109 (33+36+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12873 |
ПЕТРУШЕНКО Я.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
84 (28+26+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12874 |
ПЕТРУШИН В.Д. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
128 (38+60+30) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
12875 |
ПЕТРУШКЕВИЧ О.Т. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
99 (26+38+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12876 |
ПЕТРУШКО Я.М. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
3 |
157 (57+54+46) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12877 |
ПЕТРУЩЕНКО О.С. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
8 |
147 (54+51+42) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12878 |
ПЕТРЮЧЕНКО А.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12879 |
ПЕТРЮЧЕНКО А.М. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
6 |
122 (31+39+52) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
12880 |
ПЕТУХОВА Я.О. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
4 |
139 (53+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
12881 |
ПЕХЕНЬКО В.А. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12882 |
ПЕЧЕРСЬКА А.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
9 |
33 (3+13+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12883 |
ПЕЧЕРСЬКИЙ Д.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
80 (18+25+37) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12884 |
ПЕЧНІКОВ Р.П. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
87 (18+15+54) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
12885 |
ПЕЧНКК Р.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
44 (8+26+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12886 |
ПЕШЕНКО С.О. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12887 |
ПЕШКОВ З.І. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
4 |
102 (22+38+42) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
12888 |
ПЕШКОВА М.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
82 (27+29+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12889 |
ПЕЩЕРОВА А.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
12890 |
ПЄЛЄВІН М.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
160 (57+51+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12891 |
ПЄЛЄВІНА Я.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
79 (15+31+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12892 |
ПЄРОВА А.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
104 (34+30+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12893 |
ПЄХОВ Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12894 |
ПЄХОВ К.І. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
145 (57+32+56) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12895 |
ПЄХОВА В.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
78 (30+19+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12896 |
ПЄШКОВ Д.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
151 (49+54+48) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12897 |
ПЄШКОВ Д.Ю. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
68 (30+28+10) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12898 |
ПЄШКОВА В.М. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12899 |
ПЄШКОВА О.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
141 (36+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
12900 |
ПИВО І.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
151 (42+51+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12901 |
ПИВОВАРОВ А.А. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
4 |
163 (51+52+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12902 |
ПИВОВАРОВ А.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
102 (28+23+51) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12903 |
ПИВОВАРОВ В.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
11 |
127 (27+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12904 |
ПИВОВАРОВ М.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
80 (8+12+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12905 |
ПИВОВАРОВ С.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
89 (24+36+29) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12906 |
ПИВОВАРОВА А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
67 (21+18+28) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12907 |
ПИВОВАРОВА В.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
9 |
58 (15+18+25) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12908 |
ПИВОВАРЧЕНКО М. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12909 |
ПИВОВОВАРОВА А.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
134 (40+49+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12910 |
ПИЛИЛЕЦЬ А.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
98 (20+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12911 |
ПИЛИПЕЙКО К.Б. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
70 (27+12+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12912 |
ПИЛИПЕНКА І.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
79 (36+31+12) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
12913 |
ПИЛИПЕНКА Я.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
112 (37+31+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12914 |
ПИЛИПЕНКО А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
123 (44+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
12915 |
ПИЛИПЕНКО А.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
36 (24+10+2) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12916 |
ПИЛИПЕНКО А.В. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
5 |
84 (40+26+18) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12917 |
ПИЛИПЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
100 (36+46+18) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
12918 |
ПИЛИПЕНКО А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12919 |
ПИЛИПЕНКО А.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
3 |
107 (41+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12920 |
ПИЛИПЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
100 (36+46+18) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
12921 |
ПИЛИПЕНКО А.М. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
132 (58+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12922 |
ПИЛИПЕНКО А.Р. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
12923 |
ПИЛИПЕНКО А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
134 (55+29+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12924 |
ПИЛИПЕНКО В.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
11 |
125 (33+46+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
12925 |
ПИЛИПЕНКО В.Є. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
157 (57+50+50) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12926 |
ПИЛИПЕНКО В.С. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
9 |
62 (27+4+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12927 |
ПИЛИПЕНКО Д.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12928 |
ПИЛИПЕНКО Д.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
2 |
134 (56+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12929 |
ПИЛИПЕНКО Д.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
48 (13+15+20) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12930 |
ПИЛИПЕНКО Д.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
87 (31+24+32) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12931 |
ПИЛИПЕНКО Д.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
70 (23+41+6) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12932 |
ПИЛИПЕНКО Д.Ю. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
151 (43+50+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12933 |
ПИЛИПЕНКО Д.Ю. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
168 (57+51+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12934 |
ПИЛИПЕНКО І.І. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
70 (18+27+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12935 |
ПИЛИПЕНКО К.Р. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
3 |
149 (51+40+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12936 |
ПИЛИПЕНКО О.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
102 (38+28+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12937 |
ПИЛИПЕНКО С.Є. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12938 |
ПИЛИПЕНКО Т.О. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
5 |
93 (38+12+43) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
12939 |
ПИЛИПЕНКО Т.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
62 (26+12+24) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12940 |
ПИЛИПЕНКО Я.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12941 |
ПИЛИПЕЦЬ О.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
146 (54+54+38) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12942 |
ПИЛИПЕЦЬ С.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
128 (42+54+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12943 |
ПИЛИПЕЦЬ Я.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
12944 |
ПИЛИПІВ Б.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12945 |
ПИЛИПКО К.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
142 (54+43+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
12946 |
ПИЛИПКО М.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
6 |
149 (45+52+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12947 |
ПИЛИПУШКО М.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
160 (60+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12948 |
ПИЛИПЧУК А.В. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
6 |
101 (36+36+29) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12949 |
ПИЛИПЧУК К.В. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
6 |
124 (44+52+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
12950 |
ПИЛИПЧУК О.П. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
9 |
77 (15+27+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12951 |
ПИЛЬТЯЙ В |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
85 (33+24+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12952 |
ПИЛЬТЯЙ В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
122 (30+42+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
12953 |
ПИМОНЕНКО І.І. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
109 (33+39+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12954 |
ПИНЧУК Д.М. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
77 (23+14+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12955 |
ПИПКО Д.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
44 (6+19+19) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12956 |
ПИПКО М.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
65 (9+25+31) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12957 |
ПИРЛИК Д.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
12958 |
ПИРЛИК І.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
125 (39+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
12959 |
ПИРЛИК К.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
12960 |
ПИРЛИК К.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
12961 |
ПИРОГ А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
116 (38+32+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12962 |
ПИРОГ Є.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
55 (15+12+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12963 |
ПИРОГОВ Д.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
59 (18+25+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12964 |
ПИРОГОВ О.Р. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
4 |
110 (26+32+52) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
12965 |
ПИРОГОВА А.А. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
4 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
12966 |
ПИРОГОВА А.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
141 (49+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12967 |
ПИРОГОВА В.Б. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12968 |
ПИРОГОВА Ю.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
104 (36+26+42) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
12969 |
ПИРОЖЕНКО М.І. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12970 |
ПИРОЖКОВА Д.І. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12971 |
ПИРСЬКА А.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
41 (17+7+17) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
12972 |
ПИРШЕНКО К.Г. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
163 (57+52+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12973 |
ПИСАНЕНКО Є.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
83 (39+8+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12974 |
ПИСАНЕНКО О.О. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
8 |
95 (24+40+31) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
12975 |
ПИСАНКА К.О. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
12976 |
ПИСАРЕНКО В.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
12977 |
ПИСАРЕНКО Д.І. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
104 (58+12+34) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
12978 |
ПИСКЛОВА А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
12979 |
ПИСЬМАК Д.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
84 (33+17+34) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
12980 |
ПИТОНЯ М.К. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
88 (34+36+18) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
12981 |
ПИТЮКОВА Б.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
6 |
152 (38+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
12982 |
ПИШЕНКО В.Я. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
121 (51+26+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12983 |
ПИШНИЙ М.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
99 (25+33+41) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
12984 |
ПИЩИК Б.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
80 (30+25+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12985 |
ПИЩИК І.В. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12986 |
ПИЩИК К.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
10 |
31 (9+13+9) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12987 |
ПИЩИК М.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
51 (12+23+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
12988 |
ПИЩОЛА А.І. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
12989 |
ПІВЕНЬ А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
126 (46+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
12990 |
ПІВЕНЬ А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12991 |
ПІВЕНЬ В.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
142 (48+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12992 |
ПІВЕНЬ К.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
68 (30+14+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12993 |
ПІВЕНЬ О.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
56 (33+17+6) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
12994 |
ПІВЕНЬ Р.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
12995 |
ПІВОВАРОВ К.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
89 (21+37+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12996 |
ПІВОВАРОВА С.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
86 (35+29+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12997 |
ПІВТОРАУЬКА В.О. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
5 |
100 (40+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
12998 |
ПІГУЛЬ В.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
9 |
55 (9+15+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
12999 |
ПІГУЛЬ Д.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13000 |
ПІГУЛЬ К.Ю. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
104 (32+20+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13001 |
ПІГУЛЬ М.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13002 |
ПІДГАЙКО М.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
124 (44+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
13003 |
ПІДГАЙНА К.О. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
13004 |
ПІДГАЙНА С.О. |
19507 |
м. Глухів |
Пустогородський НВК |
6 |
99 (28+23+48) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13005 |
ПІДГОРЕЦЬКА Т.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
85 (24+31+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13006 |
ПІДГОРНА Д.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
94 (34+31+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13007 |
ПІДГОРНИЙ М.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
96 (24+32+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13008 |
ПІДГОРНИЙ О.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
6 |
146 (50+44+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13009 |
ПІДГРУШНІЙ Б.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
78 (18+33+27) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13010 |
ПІДГУРСЬКА А.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
6 |
73 (31+16+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13011 |
ПІДДУБНА А.В. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
115 (36+37+42) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
13012 |
ПІДДУБНА Є.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
6 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
13013 |
ПІДДУБНА К.В. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13014 |
ПІДДУБНА М.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13015 |
ПІДДУБНИЙ А.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13016 |
ПІДДУБНИЙ А.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
38 (8+14+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13017 |
ПІДДУБНИЙ Б.Є. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
117 (37+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13018 |
ПІДДУБНИЙ В.Є. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13019 |
ПІДЛЕПЕНСЬКА В.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
145 (49+36+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13020 |
ПІДЛІСНА В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13021 |
ПІДЛІСНА К.О. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
3 |
74 (30+12+32) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13022 |
ПІДЛІСНА Т.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13023 |
ПІДЛІСНА Я.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13024 |
ПІДЛІСНИЙ В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
13025 |
ПІДЛІСНИЙ С.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
13026 |
ПІДЛУЖНА Т.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
88 (27+27+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13027 |
ПІДЛУЖНИЙ О.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
155 (49+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13028 |
ПІДЛУЖНИЙ О.О. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13029 |
ПІДНЕБЕСНА В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13030 |
ПІДНЕБЕСНА Л.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
113 (39+26+48) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
13031 |
ПІДОПРГОРА В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
113 (42+32+39) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13032 |
ПІДОПРИГОРА А.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
4 |
143 (46+45+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13033 |
ПІДОПРИГОРА А.І. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
5 |
88 (19+28+41) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
13034 |
ПІДОПРИГОРА В.А. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13035 |
ПІДОПРИГОРА В.В. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
2 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13036 |
ПІДОПРИГОРА Д.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
139 (53+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13037 |
ПІДОПРИГОРА Д.М. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
67 (31+8+28) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13038 |
ПІДОПРИГОРА К.В. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
5 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13039 |
ПІДОПРИГОРА К.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13040 |
ПІДОПРИГОРА К.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13041 |
ПІДОПРИГОРА Л.Ю. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
10 |
114 (15+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
13042 |
ПІДОПРИГОРА Н.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
119 (36+45+38) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
13043 |
ПІДПОВІТНИЙ М.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
7 |
71 (18+25+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13044 |
ПІДТОПТА А.А. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
160 (58+56+46) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13045 |
ПІЗНЯК Л.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13046 |
ПІКАЛО Н.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
13047 |
ПІКУЗА А.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13048 |
ПІКУЛІЦЬКІЙ Д. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
94 (33+31+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13049 |
ПІКУЛЬОВА К.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
106 (30+37+39) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13050 |
ПІЛІПЕЙ А. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
115 (39+42+34) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
13051 |
ПІЛЮТА А.А. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
1 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13052 |
ПІЛЯГІНА С.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13053 |
ПІЛЯНКЕВИЧ М.Ю. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13054 |
ПІМОНЕНКО Д.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13055 |
ПІМОНЕНКО Н.Я. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
158 (56+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13056 |
ПІНЧУК А.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
149 (58+48+43) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13057 |
ПІНЧУК А.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
108 (36+28+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13058 |
ПІНЧУК А.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
123 (46+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
13059 |
ПІНЧУК Л.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
115 (43+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
13060 |
ПІНЧУК О.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
61 (30+10+21) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13061 |
ПІНЧУК Р.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
3 |
131 (43+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
13062 |
ПІНЧУК С.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13063 |
ПІНЧУК С.І. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13064 |
ПІНЧУК С.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13065 |
ПІРКОВЕЦЬ б |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13066 |
ПІРКОВЕЦЬ П.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
96 (28+34+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13067 |
ПІРОГ В.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
8 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13068 |
ПІРОГОВ Д.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
52 (15+21+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13069 |
ПІРОГОВА А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13070 |
ПІРОГОВА А.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13071 |
ПІРЯТИНЕЦЬ А |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13072 |
ПІРЯТИНЕЦЬ Д.Ю. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
7 |
89 (24+32+33) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13073 |
ПІСАРЄВА Т.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
140 (48+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
13074 |
ПІСКОВА Т.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13075 |
ПІСКОВИЙ Д.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13076 |
ПІСКОВОЙ А.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
93 (36+35+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13077 |
ПІСКОХА І.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
91 (42+25+24) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13078 |
ПІСКУН Д.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
60 (12+22+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13079 |
ПІСКУН Є.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
81 (24+14+43) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13080 |
ПІСКУН Є.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
65 (23+26+16) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13081 |
ПІСКУН О.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
9 |
90 (33+17+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13082 |
ПІСКУН С.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13083 |
ПІСКУНОВА А.Ф. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13084 |
ПІСКУРЬОВ І.В. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
5 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13085 |
ПІСКУРЬОВА П.Р. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
117 (51+28+38) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
13086 |
ПІСНИЙ В.М. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
6 |
133 (30+49+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
13087 |
ПІСОЦЬКА А.Ю. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
9 |
90 (21+36+33) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13088 |
ПІСОЦЬКИЙ Р. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
104 (38+33+33) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13089 |
ПІСТЮЛЬГА С.М. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
7 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
13090 |
ПІТОНЯ Н.К. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
9 |
35 (9+10+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13091 |
ПІХОТА М.Г. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
1 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13092 |
ПІХТЕРЕВ Д.Г. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
7 |
100 (36+35+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13093 |
ПІШТА І.О. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
49 (3+18+28) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13094 |
ПІЮК О.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
8 |
95 (36+43+16) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13095 |
ПІЮК О.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
51 (18+13+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13096 |
ПІЮК П.Г. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
44 (11+20+13) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13097 |
ПЛАВКО В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
78 (28+20+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13098 |
ПЛАВКО В.К. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
97 (27+39+31) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13099 |
ПЛАКСІЄНКО Д.Є. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13100 |
ПЛАКСІН І.Ю. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
103 (36+28+39) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
13101 |
ПЛАНІДА М.А. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
9 |
127 (33+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
13102 |
ПЛАСТУН А.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
13103 |
ПЛАСТУН Є.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
74 (15+25+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13104 |
ПЛАСТУН С.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
143 (44+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13105 |
ПЛАТОВ Р.Д. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
3 |
25 (19+2+4) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13106 |
ПЛАТОНОВА Є.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
8 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13107 |
ПЛАТОНОВА П.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
138 (54+29+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13108 |
ПЛАТОШКІНА А.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13109 |
ПЛАХОДЬКО Б.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
1 |
160 (40+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13110 |
ПЛАХОТНІЧЕНКО В.Б. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
148 (52+46+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13111 |
ПЛАХОТЬКО Н.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13112 |
ПЛАЧКОВСЬКА О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13113 |
ПЛЕВАКО Є. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13114 |
ПЛЕСІН А.Р. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
115 (52+37+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13115 |
ПЛЕТНІЧЕНКО Н.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13116 |
ПЛЕШАНОВА Є.К. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
4 |
133 (39+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13117 |
ПЛЄХАНОВА Л.Ю. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
144 (46+48+50) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13118 |
ПЛИНТЮК О.Я. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13119 |
ПЛИСКА В.Р. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13120 |
ПЛИСКА М.М. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
9 |
70 (9+28+33) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13121 |
ПЛІТІНЬ Д.О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
80 (21+40+19) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
13122 |
ПЛІТЧЕНКО М.Е. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13123 |
ПЛІШИВА І.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13124 |
ПЛОСКОГОЛОВИЙ М.А. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
5 |
83 (31+21+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13125 |
ПЛОТНИКОВ Є.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13126 |
ПЛОТНИКОВА А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
147 (54+35+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13127 |
ПЛОТНІКОВА А.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
163 (51+54+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13128 |
ПЛОТНІКОВА А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
13129 |
ПЛОТНІКОВА А.Ю. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13130 |
ПЛОТНІКОВА К.Ю. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
79 (28+28+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13131 |
ПЛОХУТА Е.О. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
4 |
53 (9+8+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13132 |
ПЛОХУТА О.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13133 |
ПЛОЦЬКИХ Д.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
119 (41+28+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13134 |
ПЛОЩЕНКО А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
87 (32+41+14) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13135 |
ПЛОЩИК В.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
104 (18+48+38) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
13136 |
ПЛОЩИК Р.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
13137 |
ПЛУЖНИК А.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
82 (30+39+13) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13138 |
ПЛУЖНИК А.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
84 (33+23+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13139 |
ПЛУЖНИК Н.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
113 (48+31+34) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13140 |
ПЛУЖНИК О.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
8 |
85 (30+34+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13141 |
ПЛУЖНИКОВ М.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
142 (44+38+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
13142 |
ПЛУТ В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13143 |
ПЛУТ В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
131 (42+43+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
13144 |
ПЛУТЕНКО О.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13145 |
ПЛЮЩ А.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
74 (43+15+16) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13146 |
ПЛЮЩИК А.І. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
102 (48+37+17) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13147 |
ПЛЮЩИК А.М. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
11 |
121 (30+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
13148 |
ПЛЯСКІНА А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13149 |
ПОБЕРЕЖНИЙ Є.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
133 (36+46+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
13150 |
ПОБЕРЕЖНЮК Д.І. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13151 |
ПОБІРАЩЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
94 (33+32+29) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13152 |
ПОБІРАЩЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
94 (33+32+29) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13153 |
ПОБОКОВА В.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
12 (6+0+6) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13154 |
ПОБОРУЄВА П.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
133 (45+30+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13155 |
ПОВИДИШ С.Ю. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
6 |
97 (28+37+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13156 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
59 (24+11+24) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13157 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ Д.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
87 (48+21+18) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13158 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ М.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
123 (28+43+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
13159 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ О.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
126 (49+33+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
13160 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ Я.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13161 |
ПОВОЛЯШКО Є.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13162 |
ПОВОЛЯШКО Ю.О. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
79 (18+28+33) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
13163 |
ПОВСТЯН С.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
105 (48+17+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13164 |
ПОВСТЯНА К.А. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
6 |
62 (16+17+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13165 |
ПОВШАЛ Р.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
79 (34+27+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13166 |
ПОВЯКАЛО А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
127 (41+54+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13167 |
ПОГАРЧЕНКО Є.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13168 |
ПОГНІРИБКО А.В. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
7 |
87 (30+28+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13169 |
ПОГОНИЧ І.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
140 (51+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13170 |
ПОГОРЕЛОВА В.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
69 (18+27+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13171 |
ПОГОРЄЛОВ В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
67 (25+18+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13172 |
ПОГОРІЛА А.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
93 (33+15+45) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
13173 |
ПОГОРІЛА В.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13174 |
ПОГОРІЛА К.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
97 (48+22+27) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13175 |
ПОГОРІЛИЙ Д.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
80 (35+15+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13176 |
ПОГОРІЛИЙ Е.В. |
19434 |
м. Білопілля |
Бобрицька ЗОШ |
8 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13177 |
ПОГОРІЛОВА М.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13178 |
ПОГОТОВКА Я.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
137 (49+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
13179 |
ПОГРЕБНА К.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
134 (38+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13180 |
ПОГРЕБНОВА О.Л. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
128 (32+36+60) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
13181 |
ПОГУЛЯЙ О.Р. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13182 |
ПОГУЛЯЙ Ю.І. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
139 (48+52+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
13183 |
ПОГУЛЯКА А.С. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13184 |
ПОДВЕЗА С.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
111 (40+30+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13185 |
ПОДГОРНА В.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13186 |
ПОДГОРНИЙ Є.Д. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13187 |
ПОДГОРСЬКИЙ Я.П. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13188 |
ПОДДЯЧЕВ Б.С. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
7 |
90 (36+26+28) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13189 |
ПОДЕЛЬСЬКИЙ М.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13190 |
ПОДИМНІКОВ В.М. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
106 (26+38+42) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
13191 |
ПОДІБКО Н.П. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
152 (60+32+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13192 |
ПОДЛЄСНИЙ А.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13193 |
ПОДЛЄСНИЙ В.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (46+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
13194 |
ПОДЛІВАХІН І.М. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
8 |
63 (30+22+11) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13195 |
ПОДЛІВАХІН М.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13196 |
ПОДЛІСНА С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
5 |
121 (47+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
13197 |
ПОДЛОЗНИЙ Т.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
104 (24+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13198 |
ПОДМАЗКА В.Ю. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13199 |
ПОДОБАШЕНКО А.С. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
111 (39+42+30) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13200 |
ПОДОБЕДОВ Д.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13201 |
ПОДОБЕДОВА В.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13202 |
ПОДОБРІЙ А.П. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
131 (35+46+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13203 |
ПОДОЛЬКО Б.К. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
159 (49+56+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13204 |
ПОДОЛЬКО Ю.Р. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13205 |
ПОДОЛЬСЬКА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13206 |
ПОДОЛЬСЬКА А.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
127 (36+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
13207 |
ПОДОЛЬСЬКИЙ Т.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13208 |
ПОДОЛЯК А.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13209 |
ПОДОЛЯК А.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13210 |
ПОДОЛЯКА В.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
50 (16+14+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13211 |
ПОДОЛЯКА Д.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
73 (6+39+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13212 |
ПОДОЛЯКА Е.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
62 (27+10+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13213 |
ПОДОЛЯКА І.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
102 (33+26+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13214 |
ПОДОЛЯКА О.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
50 (12+20+18) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13215 |
ПОДОЛЯКА О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
149 (56+39+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13216 |
ПОДОЛЯКА С.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
102 (32+32+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13217 |
ПОДОЛЯКА Т.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13218 |
ПОДОЛЯКА Я.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13219 |
ПОДОЛЯКО Б.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13220 |
ПОДОСИННІКОВА П.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13221 |
ПОДПЛЕТЬКО В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
95 (24+36+35) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13222 |
ПОДРЄЗ Є.Д. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
169 (57+52+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13223 |
ПОДРОЙКІН Є.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
8 |
77 (18+28+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13224 |
ПОДСОСОННИЙ О.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
85 (30+34+21) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13225 |
ПОДУРЕМЯ М.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13226 |
ПОДШИВАЛОВ М.В. |
19539 |
с. Чернеччина |
Мезенівський НВК |
8 |
124 (24+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
13227 |
ПОЕЕЛЬНУХ М. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
4 |
122 (53+17+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
13228 |
ПОЗДНЯК Б.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
104 (42+36+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13229 |
ПОЗДНЯКОВА В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
97 (36+40+21) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13230 |
ПОЗДНЯКОВА К.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
60 (15+24+21) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13231 |
ПОЗДНЯКОВА О.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
68 (24+23+21) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13232 |
ПОЗИКУН Б.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
156 (60+38+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13233 |
ПОЗИКУН В.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13234 |
ПОЗНЯК М.С. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
3 |
91 (25+30+36) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13235 |
ПОЗНЯК Т.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
119 (31+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
13236 |
ПОКАС К.І. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13237 |
ПОКАСЬ Д.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13238 |
ПОКАСЬ К.О. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13239 |
ПОКИДЧЕНКО О.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
10 |
45 (15+17+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13240 |
ПОКИНЬЧЕРЕДА Т.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13241 |
ПОКЛОНСЬКИЙ Д.С. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
6 |
120 (40+37+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13242 |
ПОКОТИЛО А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13243 |
ПОКОТИЛО Є.А. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
5 |
61 (28+13+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13244 |
ПОКОТИЛО М.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13245 |
ПОКУТНИЙ М.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
97 (40+19+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13246 |
ПОКУТНІЙ В |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
3 |
157 (51+54+52) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13247 |
ПОКУТНЯ А.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
30 (24+0+6) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13248 |
ПОКУТНЯ К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
65 (19+24+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13249 |
ПОКУТНЯ М.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
8 |
121 (30+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13250 |
ПОКУТНЯ Н.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
93 (24+30+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13251 |
ПОЛАДИЧ Є.К. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
150 (48+51+51) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13252 |
ПОЛЕВОЙ М.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
75 (28+23+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13253 |
ПОЛЕЖАЙ І.О. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13254 |
ПОЛЕЖАЙ К.М. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13255 |
ПОЛЕЖАЙ О.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
140 (45+47+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13256 |
ПОЛЕЖАЙ О.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
140 (45+47+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13257 |
ПОЛЕСНИКОВА ВП. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
74 (10+26+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13258 |
ПОЛЕХІНА С.Ю. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
8 |
113 (30+46+37) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13259 |
ПОЛЕЩУК К.П. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13260 |
ПОЛИВОДА В.С. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
5 |
67 (28+9+30) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13261 |
ПОЛИВОДА С.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
10 |
59 (9+36+14) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13262 |
ПОЛИВЯНИЙ Я.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
56 (15+24+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13263 |
ПОЛІТУН К.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
67 (36+15+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13264 |
ПОЛІЩУК А.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
11 |
56 (9+31+16) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13265 |
ПОЛІЩУК А.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
4 |
86 (25+23+38) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13266 |
ПОЛІЩУК А.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
86 (18+42+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13267 |
ПОЛІЩУК В.А. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
9 |
80 (21+33+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13268 |
ПОЛІЩУК М.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
13269 |
ПОЛІЩУК М.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
71 (28+11+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13270 |
ПОЛОВИНКА С.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13271 |
ПОЛОВИНКО Є.С. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
5 |
158 (46+54+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13272 |
ПОЛОВІНКІН О.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13273 |
ПОЛОВКО В.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
74 (33+23+18) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13274 |
ПОЛОЖАЙ Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
120 (40+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13275 |
ПОЛОЖІЙ Д.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13276 |
ПОЛОЗ Д.Р. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13277 |
ПОЛОЗ Н.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
13278 |
ПОЛОЗУК Д.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13279 |
ПОЛОНСЬКА К.О. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
8 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13280 |
ПОЛОСЬМАК В.І. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
60 (18+20+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13281 |
ПОЛТАВЕЦЬ В.Р. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
3 |
40 (20+16+4) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13282 |
ПОЛТАВСЬКИЙ І.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
5 |
139 (39+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13283 |
ПОЛТОРАЦЬКА А.Р. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
110 (38+24+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13284 |
ПОЛТОРАЦЬКА Ю.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13285 |
ПОЛУДА М.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13286 |
ПОЛУДА О.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13287 |
ПОЛУЙКО А.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
114 (9+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13288 |
ПОЛУЙКО І.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
117 (9+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13289 |
ПОЛУЛЯХ А.А. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
144 (51+51+42) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13290 |
ПОЛУЛЯХ А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13291 |
ПОЛУЛЯХ А.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
94 (30+31+33) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13292 |
ПОЛУЛЯХ О.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
83 (27+28+28) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13293 |
ПОЛУЛЯШЕНКО О.Є. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
4 |
150 (48+52+50) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13294 |
ПОЛУЯН Д.П. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
150 (57+39+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13295 |
ПОЛУЯН Д.П. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
150 (57+39+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13296 |
ПОЛЬОВА В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
114 (43+17+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
13297 |
ПОЛЬОВИК С.Ю. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
5 |
104 (42+37+25) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13298 |
ПОЛЬОВИК Ю.Ю. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
3 |
145 (57+38+50) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13299 |
ПОЛЬОВИК Я.Ю. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
4 |
147 (57+38+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13300 |
ПОЛЮХОВИЧ Р.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
57 (23+20+14) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13301 |
ПОЛЯВКА К.Д. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
155 (54+54+47) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
13302 |
ПОЛЯК А.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
100 (43+35+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13303 |
ПОЛЯК Є.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13304 |
ПОЛЯКОВ Д.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13305 |
ПОЛЯКОВ Д.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
121 (44+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13306 |
ПОЛЯКОВ Є.В. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
4 |
104 (32+26+46) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13307 |
ПОЛЯКОВ І.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13308 |
ПОЛЯКОВ Р.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
106 (16+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
13309 |
ПОЛЯКОВ С.Н. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
6 |
69 (27+21+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13310 |
ПОЛЯКОВА А.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
77 (36+26+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13311 |
ПОЛЯКОВА А.П. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
148 (55+43+50) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13312 |
ПОЛЯКОВА К.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13313 |
ПОЛЯКОВА К.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13314 |
ПОЛЯКОВА Л.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
98 (32+38+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13315 |
ПОЛЯКОВА М.П. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
10 |
115 (27+54+34) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13316 |
ПОЛЯКОВА М.Ю. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
2 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13317 |
ПОЛЯКОВА Н.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
30 (10+20+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13318 |
ПОЛЯКОВА Ю.С. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
5 |
143 (45+52+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13319 |
ПОЛЯКОВСЬКИЙ Я.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
111 (47+26+38) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13320 |
ПОЛЯННІКОВА Є.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
135 (51+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13321 |
ПОЛЯНСЬКА Г.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
114 (30+46+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13322 |
ПОЛЯНСЬКА О.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
155 (48+54+53) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
13323 |
ПОЛЯНСЬКИЙ Є.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13324 |
ПОЛЯТИКІН Д.М. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
6 |
145 (54+35+56) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13325 |
ПОЛЯТИКІН М.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
131 (48+48+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13326 |
ПОЛЯТИКІНА Д.Р. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
66 (31+15+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13327 |
ПОЛЯЧ Д.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
75 (26+25+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13328 |
ПОМАГАЄВ І.Б. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
3 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13329 |
ПОМАЗ А.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
117 (29+30+58) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13330 |
ПОМАЗАН А.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13331 |
ПОМАЗАН В.І. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
3 |
157 (49+54+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13332 |
ПОМАЗАН В.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13333 |
ПОМАЗАН К.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13334 |
ПОМАЗАН Н.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
112 (52+36+24) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13335 |
ПОМАЗАН Н.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
40 (13+9+18) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13336 |
ПОМАЗАН О.О. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
8 |
123 (36+38+49) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13337 |
ПОМЕРАНСЬКА К.П. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
48 (13+17+18) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13338 |
ПОМЕРАНСЬКИЙ Є.П. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
100 (36+31+33) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13339 |
ПОМЧЕНКО О.Р. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
6 |
71 (32+14+25) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13340 |
ПОНИРКА І.І. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
8 |
75 (24+21+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13341 |
ПОНИРКО Д.О. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
9 |
90 (9+54+27) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13342 |
ПОНИРКО Е.В. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
4 |
173 (57+58+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13343 |
ПОНИРКО С.І. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
9 |
124 (45+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13344 |
ПОНИЧ А.Р. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13345 |
ПОНІКАР Б.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
116 (45+23+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13346 |
ПОНІКАР І.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
82 (21+35+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13347 |
ПОНОМАР А.Р. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
110 (34+30+46) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
13348 |
ПОНОМАРЕНКО А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13349 |
ПОНОМАРЕНКО А.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13350 |
ПОНОМАРЕНКО А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13351 |
ПОНОМАРЕНКО А.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
128 (46+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13352 |
ПОНОМАРЕНКО А.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13353 |
ПОНОМАРЕНКО А.Е. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
105 (42+29+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13354 |
ПОНОМАРЕНКО А.І. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
9 |
79 (12+30+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13355 |
ПОНОМАРЕНКО А.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
67 (27+26+14) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13356 |
ПОНОМАРЕНКО А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
13357 |
ПОНОМАРЕНКО А.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
108 (30+34+44) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13358 |
ПОНОМАРЕНКО А.Ю. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
3 |
135 (43+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13359 |
ПОНОМАРЕНКО Б.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
142 (54+38+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
13360 |
ПОНОМАРЕНКО В. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
69 (33+24+12) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13361 |
ПОНОМАРЕНКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
79 (34+19+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13362 |
ПОНОМАРЕНКО В.В. |
19434 |
м. Білопілля |
Бобрицька ЗОШ |
8 |
112 (36+42+34) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13363 |
ПОНОМАРЕНКО В.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
88 (36+16+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13364 |
ПОНОМАРЕНКО В.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
7 |
101 (42+33+26) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
13365 |
ПОНОМАРЕНКО В.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13366 |
ПОНОМАРЕНКО В.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13367 |
ПОНОМАРЕНКО Д.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13368 |
ПОНОМАРЕНКО Д.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
151 (53+40+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13369 |
ПОНОМАРЕНКО Д.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
79 (9+39+31) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
13370 |
ПОНОМАРЕНКО Д.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
97 (43+14+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
13371 |
ПОНОМАРЕНКО Д.В. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
7 |
90 (24+37+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13372 |
ПОНОМАРЕНКО Д.С. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
5 |
98 (36+27+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13373 |
ПОНОМАРЕНКО Д.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
98 (46+23+29) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13374 |
ПОНОМАРЕНКО Е.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13375 |
ПОНОМАРЕНКО Є.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
142 (54+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
13376 |
ПОНОМАРЕНКО Ж.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
48 (18+14+16) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13377 |
ПОНОМАРЕНКО И.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
117 (54+26+37) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13378 |
ПОНОМАРЕНКО І.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
97 (36+35+26) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
13379 |
ПОНОМАРЕНКО К.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
56 (30+10+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13380 |
ПОНОМАРЕНКО К.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13381 |
ПОНОМАРЕНКО К.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
95 (32+21+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13382 |
ПОНОМАРЕНКО М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
149 (56+39+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13383 |
ПОНОМАРЕНКО М.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
105 (52+29+24) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13384 |
ПОНОМАРЕНКО М.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13385 |
ПОНОМАРЕНКО М.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13386 |
ПОНОМАРЕНКО Н.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
64 (24+35+5) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13387 |
ПОНОМАРЕНКО О.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13388 |
ПОНОМАРЕНКО О.М. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
6 |
74 (23+26+25) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13389 |
ПОНОМАРЕНКО Р.В. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
105 (41+28+36) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13390 |
ПОНОМАРЕНКО Т.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13391 |
ПОНОМАРЕНКО Я.Ю. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
5 |
105 (31+36+38) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13392 |
ПОНОМАРЬ А.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13393 |
ПОНОМАРЬОВ А.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
119 (43+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
13394 |
ПОНОМАРЬОВ Б.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
102 (15+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13395 |
ПОНОМАРЬОВ Г.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13396 |
ПОНОМАРЬОВ І.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
8 |
95 (18+40+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13397 |
ПОНОМАРЬОВ М.Г. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13398 |
ПОНОМАРЬОВ Н.Ю. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13399 |
ПОНОМАРЬОВА А.В. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
13400 |
ПОНОМАРЬОВА А.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
104 (39+31+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13401 |
ПОНОМАРЬОВА В.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13402 |
ПОНОМАРЬОВА К.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13403 |
ПОНОРАРЕНКО А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
62 (21+19+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13404 |
ПОНПА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
75 (42+18+15) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13405 |
ПОНПА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
75 (42+18+15) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13406 |
ПОНПА М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
140 (54+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13407 |
ПОНПА М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
140 (54+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13408 |
ПОНУРКЕВИЧ А.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
122 (56+12+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13409 |
ПОПАДИНЕЦЬ А.П. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13410 |
ПОПАДИНЕЦЬ М.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
116 (36+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13411 |
ПОПАДИНЕЦЬ М.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
116 (36+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13412 |
ПОПАДЮК С.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
134 (37+40+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
13413 |
ПОПАТЕНКО М.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
100 (16+60+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13414 |
ПОПЕЛО Д. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
22 (4+0+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13415 |
ПОПЕЛЬНУХ Н.П. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
112 (40+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13416 |
ПОПЕНАКА Я.С. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
9 |
60 (9+27+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13417 |
ПОПИРАЙКО Д.Ю. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
82 (40+14+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13418 |
ПОПІЛНУХ Е.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13419 |
ПОПІЛЬНУХ В.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
80 (32+24+24) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13420 |
ПОПІЛЬНУХ П.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13421 |
ПОПОВ Д.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
93 (29+36+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13422 |
ПОПОВ Є.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13423 |
ПОПОВ І.М. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
93 (36+16+41) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
13424 |
ПОПОВ М.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
165 (60+50+55) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13425 |
ПОПОВ Н.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
142 (48+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13426 |
ПОПОВ О.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
97 (37+20+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13427 |
ПОПОВА А.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
99 (34+38+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13428 |
ПОПОВА А.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
4 |
125 (42+23+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13429 |
ПОПОВА А.Д. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
103 (39+36+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13430 |
ПОПОВА А.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
7 |
123 (36+54+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13431 |
ПОПОВА В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
127 (41+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13432 |
ПОПОВА К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
99 (43+24+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13433 |
ПОПОВА К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
105 (41+32+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13434 |
ПОПОВА К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
93 (23+30+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13435 |
ПОПОВА М.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
35 (9+4+22) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13436 |
ПОПОВИЧ В.С. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
4 |
91 (33+30+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13437 |
ПОПОВИЧ Є.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13438 |
ПОПОВИЧ Ж.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13439 |
ПОПОВИЧ І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
92 (49+16+27) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13440 |
ПОПОВИЧ К.Д. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
7 |
108 (36+54+18) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13441 |
ПОПОВИЧ К.П. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
155 (47+48+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13442 |
ПОПОВИЧ П.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
61 (27+14+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13443 |
ПОПОВСЬКА А.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
118 (28+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13444 |
ПОПОВЧЕНКО І.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
77 (39+30+8) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13445 |
ПОПОВЧЕНКО О.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
121 (36+46+39) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13446 |
ПОПРАВКА А.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13447 |
ПОПРАВКО М.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
63 (24+23+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13448 |
ПОПРАВКО О.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
70 (28+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13449 |
ПОПРУШКО І.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
156 (57+39+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13450 |
ПОПСУЙ А.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
67 (24+32+11) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13451 |
ПОПЯНОШ І.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
131 (45+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
13452 |
ПОРОЖНЕТА Д.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13453 |
ПОРОСКУН А.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
111 (45+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13454 |
ПОРОСКУН К.С. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
5 |
80 (29+28+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13455 |
ПОРОСКУН О.В. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
5 |
104 (30+29+45) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13456 |
ПОРОСКУН О.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
104 (36+31+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13457 |
ПОРОХНЯ А.Г. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
13458 |
ПОРОХНЯ В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
13459 |
ПОРОХНЯ І.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
136 (33+55+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
13460 |
ПОРОШИН Д.Д. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
126 (24+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13461 |
ПОРТНОВА А.І. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
8 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13462 |
ПОРТНОВА О.І. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
7 |
126 (42+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13463 |
ПОРТЯН Ю.П. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13464 |
ПОРТЯНОЙ Г.Є. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13465 |
ПОРУБАЙ І.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13466 |
ПОРХАЛ П.Е. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
6 |
43 (21+16+6) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13467 |
ПОСАШЕВА Д.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13468 |
ПОСНА А.Д. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
151 (49+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13469 |
ПОСНИЙ І.Д. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13470 |
ПОСТЕРНАК Є.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
10 |
109 (39+39+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13471 |
ПОСТНА В.В. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13472 |
ПОСТОЄНКО Я.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
1 |
92 (44+24+24) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13473 |
ПОСТОЛАТІЙ С.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
10 |
74 (21+33+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13474 |
ПОСТОЛЕНКО М.І. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13475 |
ПОСТОЛЬНА А.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13476 |
ПОСТОЛЬНА А.В. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13477 |
ПОСТОЛЬНА П.А. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
6 |
128 (43+45+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13478 |
ПОСЬ Д.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13479 |
ПОТАЙЧУК В.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
102 (31+31+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13480 |
ПОТАПЕНКО Є.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
105 (24+27+54) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13481 |
ПОТАПЕНКО І.А. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
38 (18+8+12) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13482 |
ПОТАПЕНКО К.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
78 (46+8+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13483 |
ПОТАПОВ Я.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
13484 |
ПОТАПОВА А.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
66 (43+11+12) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13485 |
ПОТАПОВА А.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
94 (42+30+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13486 |
ПОТАПОВА Є.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
10 |
80 (27+33+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13487 |
ПОТЕРУХА І.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
101 (21+51+29) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13488 |
ПОТЄХІНА В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
53 (18+16+19) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13489 |
ПОТІШНИЙ І.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13490 |
ПОТЬОМКІНА К.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
92 (25+35+32) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13491 |
ПОХВАЛЕННА О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
103 (27+39+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13492 |
ПОХМУРА О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13493 |
ПОХОДЕНКО А.П. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13494 |
ПОХОДЕНКО О.Т. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
6 |
109 (36+37+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13495 |
ПОХОЛКО С.І. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
6 |
124 (54+34+36) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13496 |
ПОЦЕЛУЕВА А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13497 |
ПОЦЕЛУЄВ А.Д. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
5 |
123 (40+37+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
13498 |
ПОЦЕЛУЄВ М.М. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
7 |
77 (30+28+19) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13499 |
ПОЦЕЛУЄВ О.Д. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
5 |
103 (33+33+37) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13500 |
ПОЦЕЛУЄВА М.П. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
92 (29+20+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13501 |
ПОЦЕЛУЄВА С.М. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
3 |
126 (57+35+34) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13502 |
ПОЦЕЛУЄВА Т.С. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
9 |
129 (21+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13503 |
ПОЦЕЛУЙКО М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
125 (37+32+56) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13504 |
ПОЦЬ В.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13505 |
ПОЧЕПЦОВ Г.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
13506 |
ПОЧЕПЦОВА А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
77 (14+37+26) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
13507 |
ПОЧЕРНІН Д. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
112 (32+34+46) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
13508 |
ПОЧОМА В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
93 (26+32+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13509 |
ПОЧОМА К.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13510 |
ПОЧУПАЙЛО Д.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
73 (30+29+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13511 |
ПОЯРКОВ К.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13512 |
ПРАВДЕНКО Д.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13513 |
ПРАВДЮК А.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
133 (49+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
13514 |
ПРАВДЮК В.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
138 (54+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
13515 |
ПРАВДЮК В.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
138 (54+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
13516 |
ПРАВДЮК М.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
88 (28+26+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13517 |
ПРАВДЮК Я.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13518 |
ПРАВДЮК Я.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13519 |
ПРАВОСУД І.І. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
128 (33+52+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13520 |
ПРАВОСУД М.Г. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
133 (39+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13521 |
ПРАДЧЕНКО К.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13522 |
ПРАСОЛ А.А. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
7 |
65 (30+10+25) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13523 |
ПРАСОЛ Д.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
5 |
58 (21+20+17) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13524 |
ПРАСОЛ К.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13525 |
ПРАСОЛОВА Д.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
13526 |
ПРАХ Д.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
68 (36+22+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13527 |
ПРЕГАНЮК М.Д. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13528 |
ПРЕЙС П.Р. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13529 |
ПРИВАЛОВА В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
78 (28+34+16) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13530 |
ПРИВАЛОВА О.С. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
4 |
119 (39+34+46) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13531 |
ПРИВАЛОВА Я.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
5 |
100 (27+41+32) |
|
|
С2 |
|
Шубіна Наталія Іванівна |
13532 |
ПРИВЕДЬОН Я.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
116 (24+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13533 |
ПРИВІДЬОН В.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
56 (24+14+18) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13534 |
ПРИГАРА Д.С. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
3 |
147 (57+38+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13535 |
ПРИГАРО Є.В. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
4 |
167 (55+52+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13536 |
ПРИДАТКО В.Ї. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13537 |
ПРИДАТКО Г.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13538 |
ПРИДАТКО К.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
3 |
145 (47+44+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13539 |
ПРИДАТКО М.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13540 |
ПРИДАТКО Н.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
11 |
58 (15+21+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13541 |
ПРИДАТЧЕНКО Є.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
119 (39+36+44) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13542 |
ПРИЗЕНКО О.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13543 |
ПРИЙМА А.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
114 (24+57+33) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
13544 |
ПРИЙМА Д.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
167 (57+50+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13545 |
ПРИЙМА Є.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
16 (10+0+6) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13546 |
ПРИЙМА О.О. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
9 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13547 |
ПРИЙМА Я.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
120 (41+33+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13548 |
ПРИЙМАК В.А. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
83 (33+12+38) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13549 |
ПРИЙМАК В.М. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13550 |
ПРИЙМАК Д.М. |
19435 |
м. Білопілля |
Шкуратівська ЗОШ |
5 |
127 (39+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
13551 |
ПРИЙМАЧ А.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
4 |
139 (53+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13552 |
ПРИЙМАЧОК В.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
71 (18+25+28) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
13553 |
ПРИЙМЕНКО А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13554 |
ПРИЙМЕНКО Б.М. |
19332 |
м. Суми |
Ленінський НВК |
8 |
69 (30+15+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13555 |
ПРИЙМЕНКО Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13556 |
ПРИЙМЕНКО Д.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
1 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13557 |
ПРИЙМЕНКО К.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13558 |
ПРИЙМЕНКО М.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
10 |
41 (21+6+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13559 |
ПРИЙМЕНКО О.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
34 (6+23+5) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13560 |
ПРИЛЕПА А.Н. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
74 (22+21+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13561 |
ПРИЛЕПА О.А. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
8 |
112 (42+39+31) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13562 |
ПРИЛЕПКО Б.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
42 (9+5+28) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13563 |
ПРИЛЕПСЬКИЙ Б.Д. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
3 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13564 |
ПРИЛЄПА О.І. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
6 |
111 (37+46+28) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
13565 |
ПРИЛЄПА С.Є. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
3 |
90 (37+13+40) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
13566 |
ПРИЛИПКО А.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
91 (34+23+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13567 |
ПРИЛИПКО Н.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13568 |
ПРИЛИПКО Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
127 (45+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13569 |
ПРИЛОБОК С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
97 (18+37+42) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13570 |
ПРИЛОБОК С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
97 (18+37+42) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13571 |
ПРИМА С.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
3 |
85 (43+12+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13572 |
ПРИМАК В.А. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
64 (21+27+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13573 |
ПРИМАК М.Є. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
4 |
75 (32+15+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13574 |
ПРИМАКОВ О.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
115 (30+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
13575 |
ПРИМАКОВ Р.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
145 (60+39+46) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13576 |
ПРИМАКОВА Д.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
110 (22+30+58) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13577 |
ПРИМІО О.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
3 |
53 (19+24+10) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13578 |
ПРИСЕНКО Р.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
142 (54+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13579 |
ПРИТ С.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
6 |
121 (36+39+46) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13580 |
ПРИТАКА М.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13581 |
ПРИТИКА А.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
101 (36+42+23) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13582 |
ПРИТИКА Л.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
74 (27+19+28) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
13583 |
ПРИТИКА Л.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13584 |
ПРИТИКА М.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
56 (18+10+28) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13585 |
ПРИТИКА О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
55 (12+15+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13586 |
ПРИТИКА О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
55 (12+15+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13587 |
ПРИТИКА О.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
108 (36+52+20) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13588 |
ПРИТИКО А.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
124 (48+44+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13589 |
ПРИХІДЬКО Ю.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
74 (12+30+32) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13590 |
ПРИХОДЧЕНКО В.М. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
9 |
60 (21+17+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13591 |
ПРИХОДЧЕНКО Д.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
67 (9+36+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13592 |
ПРИХОДЧЕНКО Д.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
46 (22+0+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13593 |
ПРИХОДЧЕНКО Н.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13594 |
ПРИХОДЧЕНКО Я.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
114 (43+19+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
13595 |
ПРИХОДЧЄНКО К.І. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
3 |
72 (34+14+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13596 |
ПРИХОДЬКО А.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
85 (24+42+19) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13597 |
ПРИХОДЬКО А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13598 |
ПРИХОДЬКО А.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
10 |
81 (33+26+22) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
13599 |
ПРИХОДЬКО А.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13600 |
ПРИХОДЬКО А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
153 (57+44+52) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13601 |
ПРИХОДЬКО А.Д. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
2 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13602 |
ПРИХОДЬКО А.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
96 (36+32+28) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13603 |
ПРИХОДЬКО А.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
132 (49+27+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
13604 |
ПРИХОДЬКО А.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
42 (6+21+15) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13605 |
ПРИХОДЬКО Б.С. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
5 |
123 (34+43+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13606 |
ПРИХОДЬКО В.М. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
90 (18+33+39) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13607 |
ПРИХОДЬКО В.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
140 (48+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13608 |
ПРИХОДЬКО В.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
113 (31+45+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13609 |
ПРИХОДЬКО В.Р. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
158 (50+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13610 |
ПРИХОДЬКО Д.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
13611 |
ПРИХОДЬКО Д.Є. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13612 |
ПРИХОДЬКО Д.М. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
4 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13613 |
ПРИХОДЬКО Д.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13614 |
ПРИХОДЬКО Е.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
67 (22+33+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13615 |
ПРИХОДЬКО Є.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
111 (36+37+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13616 |
ПРИХОДЬКО І.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
71 (27+12+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13617 |
ПРИХОДЬКО К.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
107 (37+24+46) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13618 |
ПРИХОДЬКО К.Л. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
50 (12+22+16) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13619 |
ПРИХОДЬКО К.М. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13620 |
ПРИХОДЬКО К.С. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
8 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13621 |
ПРИХОДЬКО М.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
142 (57+29+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13622 |
ПРИХОДЬКО М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
55 (9+27+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13623 |
ПРИХОДЬКО М.І. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
8 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13624 |
ПРИХОДЬКО М.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
79 (19+34+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13625 |
ПРИХОДЬКО М.С. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13626 |
ПРИХОДЬКО М.Ю. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13627 |
ПРИХОДЬКО Н.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
102 (30+39+33) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13628 |
ПРИХОДЬКО Н.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
81 (21+29+31) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13629 |
ПРИХОДЬКО О.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
68 (21+13+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13630 |
ПРИХОДЬКО О.Б. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
4 |
88 (42+20+26) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13631 |
ПРИХОДЬКО О.О. |
19526 |
м. Глухів |
Перемозький НВК |
5 |
157 (45+52+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13632 |
ПРИХОДЬКО Р.А. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13633 |
ПРИХОДЬКО С.Є. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
139 (49+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
13634 |
ПРИХОДЬКО С.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
71 (27+11+33) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
13635 |
ПРИХОДЬКО С.Ю. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
10 |
136 (33+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13636 |
ПРИХОДЬКО Я.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
5 |
121 (47+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
13637 |
ПРИХОЖАЙ В.В. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13638 |
ПРИХОЖАЙ М.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
102 (24+24+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13639 |
ПРИХОЖАЙ Н.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
133 (48+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13640 |
ПРИЧЕНКО Ю.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
92 (30+36+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13641 |
ПРИЩ А.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
13642 |
ПРИЩ Л.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
13643 |
ПРИЩЄПА А.Т. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
88 (32+30+26) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13644 |
ПРІВІДЕНЦЕВА Ю.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
120 (36+39+45) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
13645 |
ПРІСЕНКО А.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
86 (33+17+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13646 |
ПРІСЕНКО С.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
60 (26+11+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13647 |
ПРІХОДЦЕВА Ю.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13648 |
ПРІЩЕПА В.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13649 |
ПРОВОЗЬОН К.О. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
2 |
140 (38+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13650 |
ПРОВОРНА В.В. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
6 |
91 (31+32+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13651 |
ПРОДАНЮК М.М. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13652 |
ПРОЖОГА Є.А. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
116 (46+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13653 |
ПРОЗОРОВ І.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13654 |
ПРОЙДААКОВА Д |
19310 |
м. Суми |
Басівська ЗОШ |
10 |
96 (33+37+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13655 |
ПРОЙДАКОВ А.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
54 (28+14+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13656 |
ПРОЙДИСВІТ Я.В. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13657 |
ПРОКОПЕНКО А.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13658 |
ПРОКОПЕНКО А.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13659 |
ПРОКОПЕНКО А.Ж. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13660 |
ПРОКОПЕНКО А.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13661 |
ПРОКОПЕНКО В.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
80 (31+29+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13662 |
ПРОКОПЕНКО Д.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
116 (39+24+53) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
13663 |
ПРОКОПЕНКО Д.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
60 (24+34+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13664 |
ПРОКОПЕНКО Д.С. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13665 |
ПРОКОПЕНКО Є.Ю. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
45 (24+7+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13666 |
ПРОКОПЕНКО І.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
56 (12+19+25) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13667 |
ПРОКОПЕНКО К.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
108 (37+45+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13668 |
ПРОКОПЕНКО К.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
45 (15+16+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13669 |
ПРОКОПЕНКО К.І. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
86 (34+26+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13670 |
ПРОКОПЕНКО К.І. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13671 |
ПРОКОПЕНКО М.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
136 (48+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13672 |
ПРОКОПЕНКО М.Р. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
5 |
95 (30+18+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13673 |
ПРОКОПЕНКО М.С. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
4 |
71 (26+27+18) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13674 |
ПРОКОПЕНКО О.В. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
11 |
98 (24+37+37) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13675 |
ПРОКОПЕНКО О.М. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
4 |
49 (21+16+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13676 |
ПРОКОПЕНКО Р.О. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
6 |
106 (37+34+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13677 |
ПРОКОПЕНКО С.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
116 (40+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13678 |
ПРОКОПЕНКО С.В. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
119 (35+37+47) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
13679 |
ПРОКОПЕНКО С.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
58 (19+17+22) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13680 |
ПРОКОПЕНКО С.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13681 |
ПРОКОПЕЦЬ В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13682 |
ПРОКОПЕЦЬ В.І. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13683 |
ПРОКОПЕЦЬ І.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13684 |
ПРОКОПЕЦЬ Ю.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
13685 |
ПРОКОПОВА Є.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13686 |
ПРОКОПОВИЧ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
160 (51+49+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
13687 |
ПРОКОПОВИЧ А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
92 (32+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13688 |
ПРОКОФЄВ А.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
85 (28+19+38) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13689 |
ПРОКОФЄВ П.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
64 (27+20+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13690 |
ПРОКОФЄВА Д.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13691 |
ПРОКОФЄВА С.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
9 |
106 (27+42+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13692 |
ПРОКУДА А.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
11 |
135 (27+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13693 |
ПРОКУДІНА К.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
86 (15+37+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13694 |
ПРОНІНА А.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13695 |
ПРОНСЬКИЙ Е.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
11 |
52 (21+17+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13696 |
ПРОНЧАК М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
109 (35+20+54) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13697 |
ПРОНЬ І.Р. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
167 (55+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13698 |
ПРОНЬ Л.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13699 |
ПРОНЬ Я.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
157 (57+54+46) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13700 |
ПРОРОКОВ В.Г. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13701 |
ПРОСКУРІН Є.І. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
71 (24+19+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13702 |
ПРОСКУРОВА В.М. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13703 |
ПРОСКУРОВА Т.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
11 |
109 (33+39+37) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13704 |
ПРОСОЛЕНКО Є.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
74 (8+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13705 |
ПРОСТАТІНА В.Ю. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
5 |
82 (27+25+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13706 |
ПРОСЯНИК А.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
98 (36+22+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13707 |
ПРОТАЗОВА А.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13708 |
ПРОТАСЕНКО Д. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13709 |
ПРОТАСЕНКО О.М. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
7 |
110 (42+45+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13710 |
ПРОТИВЕНЬ В.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13711 |
ПРОТИВЕНЬ Є.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
115 (40+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
13712 |
ПРОТИВЕНЬ Є.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
115 (40+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
13713 |
ПРОТИВЕНЬ О.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
39 (15+10+14) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13714 |
ПРОТИВЕНЬ О.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
101 (29+24+48) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
13715 |
ПРОТЧЕНКО Д.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
61 (13+12+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13716 |
ПРОХНЕНКО В.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
13717 |
ПРОХНЕНКО Р.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
93 (46+19+28) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13718 |
ПРОХОДА В.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
154 (56+38+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13719 |
ПРОХОРЕНКО А.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
133 (51+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13720 |
ПРОХОРЕНКО Є.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
50 (0+25+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13721 |
ПРОХОРЕНКО М.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13722 |
ПРОХОРЕНКО О.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13723 |
ПРОХОРЕНКОВ О.В. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
6 |
85 (22+41+22) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13724 |
ПРОХОРЕНКОВ С.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
120 (21+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
13725 |
ПРОХОРОВ О.С. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
169 (55+54+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13726 |
ПРОХОРОВА Г.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
81 (35+14+32) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13727 |
ПРОХОРОВА І.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
114 (18+60+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13728 |
ПРОХОРОВА К.А. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
8 |
54 (12+15+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13729 |
ПРОЦАЙ Е.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
63 (20+5+38) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13730 |
ПРОЦЕНКО А.А. |
19311 |
м. Суми |
Бездрицька ЗОШ |
8 |
110 (36+35+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13731 |
ПРОЦЕНКО А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
143 (57+28+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13732 |
ПРОЦЕНКО А.Р. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
99 (55+14+30) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13733 |
ПРОЦЕНКО А.Ю. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
89 (33+36+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13734 |
ПРОЦЕНКО В.Г. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
4 |
121 (45+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13735 |
ПРОЦЕНКО Д.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
100 (26+25+49) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
13736 |
ПРОЦЕНКО Д.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
43 (12+14+17) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13737 |
ПРОЦЕНКО Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13738 |
ПРОЦЕНКО Е.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
91 (30+26+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13739 |
ПРОЦЕНКО Є.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
9 |
36 (15+7+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13740 |
ПРОЦЕНКО М. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13741 |
ПРОЦЕНКО М.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
89 (42+28+19) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
13742 |
ПРОЦЕНКО Р.О. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
5 |
95 (30+23+42) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13743 |
ПРОЧУХАН І.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
117 (45+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13744 |
ПРОЧУХАН О.С. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
7 |
89 (30+22+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13745 |
ПРОЩЕНКО В.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
170 (56+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13746 |
ПРСОСНЯК Д.Ю. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
99 (36+34+29) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13747 |
ПРУДИУС А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13748 |
ПРУДІУС А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
107 (42+31+34) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13749 |
ПРУДНИКОВ О.Ю. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
88 (25+19+44) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13750 |
ПРУДНІК П.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13751 |
ПРЯДКА А.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
160 (60+42+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
13752 |
ПРЯДКО Д.А. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
70 (34+14+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13753 |
ПРЯДКО І.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
98 (33+31+34) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13754 |
ПРЯДКО М.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
79 (37+24+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13755 |
ПРЯДКО О.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
89 (33+14+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13756 |
ПРЯДКО О.О. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
9 |
44 (0+22+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13757 |
ПСАРЬОВА М.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
89 (39+24+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13758 |
ПСЮР А.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
64 (30+10+24) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13759 |
ПТАХІНА А.А. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
6 |
163 (43+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13760 |
ПТАШКА А. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
8 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13761 |
ПТАШНІЧЕНКО А.А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
9 |
41 (9+18+14) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13762 |
ПТАШНІЧЕНКО С.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13763 |
ПТАШОК Т.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
56 (23+9+24) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13764 |
ПТАЩЕНКО Р.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
88 (35+27+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13765 |
ПТАЩНКО С.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
99 (35+38+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13766 |
ПТІЦИН В.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
87 (40+22+25) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13767 |
ПТІЦИН О.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
42 (15+11+16) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13768 |
ПУГАЧ А.П. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
100 (46+26+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13769 |
ПУГАЧ В.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
67 (17+30+20) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13770 |
ПУГАЧ В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
130 (60+12+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13771 |
ПУГАЧ В.О. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
83 (18+33+32) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13772 |
ПУГАЧ Д.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13773 |
ПУГАЧ Д.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
88 (35+23+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13774 |
ПУГАЧ І.Ю. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13775 |
ПУГАЧ К.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
119 (51+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13776 |
ПУГАЧ К.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13777 |
ПУГАЧ К.О. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
4 |
98 (41+25+32) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13778 |
ПУГАЧ Л.Г. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
91 (35+26+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13779 |
ПУГАЧ М.А. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13780 |
ПУГАЧ Р.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13781 |
ПУГАЧДАНІЛ Д.А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
109 (36+48+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13782 |
ПУГОВКІНА Ю.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
103 (46+23+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13783 |
ПУДА А.Є. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
7 |
61 (12+26+23) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13784 |
ПУЖАНСЬКА Є.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
52 (15+15+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13785 |
ПУЗАНКОВ В.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13786 |
ПУЗАНОВ Є.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
10 |
32 (9+11+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13787 |
ПУЗАНЬ В.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
109 (42+37+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13788 |
ПУЗИНА Б.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
110 (46+32+32) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13789 |
ПУЗІК А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
149 (51+44+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13790 |
ПУЗІК А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13791 |
ПУЗІК К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
72 (36+15+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13792 |
ПУКАСЬ П.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
9 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13793 |
ПУЛАТОВА К.Ю. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
9 |
65 (18+13+34) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13794 |
ПУЛІКА А.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
97 (30+28+39) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
13795 |
ПУЛЯХІНА А. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
5 |
67 (23+15+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13796 |
ПУЛЯХІНА С.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
110 (35+35+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13797 |
ПУНЧЕНКО В.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
146 (54+40+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13798 |
ПУНЬКО А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13799 |
ПУНЬКО В.В. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
144 (52+38+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13800 |
ПУНЬКО С.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
57 (15+30+12) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13801 |
ПУРДЕС О.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13802 |
ПУРДИК Т.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
46 (24+5+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13803 |
ПУРИК К.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
66 (26+11+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13804 |
ПУСТИННИК А.В. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13805 |
ПУСТИННИК В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13806 |
ПУСТИННИК Т.Г. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
8 |
73 (18+31+24) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13807 |
ПУСТИННИКОВ О.В. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
93 (9+48+36) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13808 |
ПУСТОВА А.В. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
2 |
92 (8+60+24) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13809 |
ПУСТОВА Є.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
136 (57+35+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13810 |
ПУСТОВИЙ В.С. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
8 |
83 (18+31+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13811 |
ПУСТОВИЙ Є.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
13812 |
ПУСТОВІТ С.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
96 (21+38+37) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13813 |
ПУСТОВОЙТ Д.А. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
58 (20+12+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13814 |
ПУСТОВОЙТОВА К.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13815 |
ПУСТОГВАР А.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
5 |
74 (36+18+20) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13816 |
ПУСТОШКІНА В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
147 (51+46+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13817 |
ПУСЬ Ю. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
84 (38+14+32) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13818 |
ПУТІВЕЦЬ А.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
9 |
73 (27+30+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13819 |
ПУХ В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13820 |
ПУХАЛЬСЬКИЙ Н.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
153 (47+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13821 |
ПУЦУЛАЙ М.Г. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
71 (15+28+28) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13822 |
ПУЧКО О.К. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
5 |
67 (18+23+26) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13823 |
ПУЧОК І.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
137 (46+49+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
13824 |
ПУШКАЛОВА Я.С. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
11 |
91 (33+33+25) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13825 |
ПУШКАР В.А. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
6 |
62 (34+14+14) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13826 |
ПУШКАР К.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
112 (30+28+54) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
13827 |
ПУШКАР Р.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
98 (42+22+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13828 |
ПУШКАР Р.Ю. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13829 |
ПУШКАР С.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
129 (49+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
13830 |
ПУШКАРОВСЬКИЙ В.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
67 (28+17+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13831 |
ПУШКО Г.М. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
4 |
119 (49+32+38) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
13832 |
ПУШКО К.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
105 (21+48+36) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13833 |
ПУШКО С.С. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
6 |
151 (54+43+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
13834 |
ПЧЕЛІНЦЕВА М.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
9 |
105 (27+39+39) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13835 |
ПШЕНИЧНА Є.І. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
121 (49+36+36) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13836 |
ПШЕНИЧНИКОВА Л.Є. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
7 |
66 (12+27+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13837 |
ПШІННИК В.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
99 (43+20+36) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13838 |
ПШІННИК Д.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
121 (36+51+34) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13839 |
ПШОНКІНА В.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
5 |
133 (45+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
13840 |
ПЬЯТНИЦЯ А.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13841 |
ПЯСКОВСЬКИЙ В.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
105 (47+22+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13842 |
ПЯТАЧЕНКО А.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
56 (9+28+19) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
13843 |
ПЯТАЧЕНКО Є.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
157 (51+60+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13844 |
ПЯТАЧЕНКО Ю.А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13845 |
ПЯТЕНКО В.П. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
8 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13846 |
ПЯТИКОП В.О. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
4 |
106 (48+20+38) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13847 |
ПЯТИКОП К.Ю. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
9 |
64 (0+33+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13848 |
ПЯТИКОП П.М. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
3 |
137 (51+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13849 |
ПЯТКІН О.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13850 |
ПЯТКІНА А.М. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13851 |
ПЯТКОВА К.І. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
6 |
118 (45+34+39) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
13852 |
ПЯТНИЦЬКА П.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13853 |
ПЯТНИЦЯ А.Є. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
7 |
94 (30+25+39) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13854 |
ПЯТНИЦЯ А.С. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
7 |
88 (24+40+24) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
13855 |
ПЯТНИЦЯ В.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
118 (30+44+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13856 |
ПЯТНИЦЯ Т.С. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
4 |
95 (37+32+26) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13857 |
ПЯТУН В.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
13858 |
ПЯТЧАНІНИ А.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
5 |
60 (8+17+35) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13859 |
РАБОШ А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
73 (18+39+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13860 |
РАГІМОВА Е.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
41 (0+19+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13861 |
РАГОЗА А.І. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13862 |
РАГОЗА В.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13863 |
РАГУЛІН М.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
104 (32+30+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13864 |
РАГУЛІН О.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13865 |
РАГУЛІНА А.В. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13866 |
РАГУЛІНА К.О. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
9 |
93 (39+31+23) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13867 |
РАГУЛІНА Т.А. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
6 |
93 (20+35+38) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13868 |
РАГУЛІНА Ю.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
9 |
100 (24+39+37) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13869 |
РАДАЄВА В.О. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
10 |
101 (27+31+43) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13870 |
РАДЕВИЧ М.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
72 (30+25+17) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13871 |
РАДІНА А.Е. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13872 |
РАДІОНЕНКО Д.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
146 (42+54+50) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
13873 |
РАДІОНОВ О.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
161 (57+44+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13874 |
РАДІОНОВА А.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
78 (27+21+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13875 |
РАДІОНОВА Д.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
112 (39+39+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13876 |
РАДІОНОВА Ю. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
11 |
76 (21+21+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13877 |
РАДКОВСЬКА Є.Р. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
90 (25+23+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13878 |
РАДОХЛЄБ А.В. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
10 |
53 (9+25+19) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13879 |
РАДЧЕНКО А.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
7 |
93 (18+36+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13880 |
РАДЧЕНКО А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
77 (9+34+34) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13881 |
РАДЧЕНКО А.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
70 (15+25+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13882 |
РАДЧЕНКО А.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
113 (28+35+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13883 |
РАДЧЕНКО А.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13884 |
РАДЧЕНКО А.О. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
9 |
52 (3+24+25) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13885 |
РАДЧЕНКО А.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
33 (6+14+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13886 |
РАДЧЕНКО В.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
94 (35+22+37) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13887 |
РАДЧЕНКО Д.Я. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
147 (57+38+52) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13888 |
РАДЧЕНКО Е.Д. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13889 |
РАДЧЕНКО Є.М. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
13890 |
РАДЧЕНКО Є.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
116 (36+36+44) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13891 |
РАДЧЕНКО І.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
13892 |
РАДЧЕНКО К.К. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
62 (24+15+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13893 |
РАДЧЕНКО Л.А. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13894 |
РАДЧЕНКО М.К. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
8 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13895 |
РАДЧЕНКО М.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
133 (48+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13896 |
РАДЧЕНКО О.І. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
85 (16+34+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13897 |
РАДЧЕНКО О.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13898 |
РАДЧЕНКО П.В. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
13899 |
РАДЧЕНКО П.П. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
83 (28+27+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13900 |
РАДЧЕНКО С.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13901 |
РАДЧЕНКО Т.Ю. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
8 |
105 (48+28+29) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13902 |
РАДЧИК А |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
62 (33+23+6) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13903 |
РАДЬКО А.В. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13904 |
РАДЬКО А.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
164 (56+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13905 |
РАДЬКО В.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
47 (6+19+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13906 |
РАДЬКО В.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13907 |
РАДЬКО В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
148 (58+42+48) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13908 |
РАДЬКО В.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
169 (55+54+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13909 |
РАДЬКО В.Р. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13910 |
РАДЬКО Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13911 |
РАДЬКО Д.П. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
98 (32+27+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13912 |
РАДЬКО Л.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
106 (35+31+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
13913 |
РАДЬКО М |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
8 |
87 (24+34+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13914 |
РАДЬКО М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13915 |
РАДЬКО О.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
8 |
103 (36+46+21) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13916 |
РАДЬКО О.Ю. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
9 |
34 (15+0+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13917 |
РАДЬКО Ю.Ю. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
9 |
55 (12+29+14) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13918 |
РАЄВ Л.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
114 (48+32+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13919 |
РАЄВА Т.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13920 |
РАЗАКОВА К.Є. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
101 (48+45+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
13921 |
РАЗГОВОРОВА Д.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
72 (34+21+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13922 |
РАЗІНЬКОВА Е.Е. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
129 (43+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13923 |
РАЗІНЬКОВА К.Е. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
52 (21+18+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13924 |
РАЗУВАЄВ Є.Л. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
60 (34+6+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13925 |
РАЗУВАЄВА Д.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
13926 |
РАЗУВАЙ В.Є. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
68 (18+25+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
13927 |
РАЗУМНИЙ І.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13928 |
РАЗУМНИХ Н.Р. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
114 (24+60+30) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13929 |
РАЗУМОВА А.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
105 (35+32+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13930 |
РАЙДЕНКО А.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13931 |
РАЙДЕНКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13932 |
РАЙДЕНКО М.А. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13933 |
РАЙДЕНКО М.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
98 (23+37+38) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
13934 |
РАЙДЕНКО Ю.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
72 (22+23+27) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
13935 |
РАЙСЬКИЙ Е.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
101 (42+28+31) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13936 |
РАК О.М. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
7 |
126 (36+40+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13937 |
РАК Я.Л. |
19524 |
м. Глухів |
Чернівський НВК |
3 |
78 (28+20+30) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13938 |
РАКАЄВ В.А. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
1 |
152 (56+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13939 |
РАКИТІНА А.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
52 (20+16+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13940 |
РАКІТІНА М.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
122 (36+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
13941 |
РАКОВИЧ В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
142 (54+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13942 |
РАКОЇД Є.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
79 (36+20+23) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13943 |
РАКОЇД К.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
102 (52+20+30) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13944 |
РАКШЕНКО А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13945 |
РАЛКО О.С. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
10 |
81 (45+16+20) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13946 |
РАПУТА А.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
109 (31+32+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13947 |
РАСКОСОВА А.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13948 |
РАСПУТЬКО А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
120 (23+49+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
13949 |
РАСТВОРОВ М.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
115 (42+35+38) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
13950 |
РАСТОПША Я.І. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
13951 |
РАСТОРГУЄВ М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
98 (30+24+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13952 |
РАТНИКОВА Д.Д. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
112 (40+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
13953 |
РАТУШНА А.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
10 |
52 (15+21+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
13954 |
РАХМАНЕНКО В.Г. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
129 (36+54+39) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13955 |
РАЧОК Н.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
105 (27+39+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13956 |
РАШЕВСЬКИЙ В.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13957 |
РЕБЕНКО Н.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
122 (47+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
13958 |
РЕБРЕЙ К.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13959 |
РЕВА А.А. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
10 |
52 (3+30+19) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13960 |
РЕВА А.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13961 |
РЕВА А.В. |
19514 |
м. Глухів |
Суходільський НВК |
5 |
139 (48+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13962 |
РЕВА А.О. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
134 (44+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13963 |
РЕВА А.С. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
64 (18+28+18) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13964 |
РЕВА В.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
136 (49+29+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13965 |
РЕВА В.А. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
3 |
76 (39+17+20) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13966 |
РЕВА В.Б. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
8 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
13967 |
РЕВА В.Л. |
19514 |
м. Глухів |
Суходільський НВК |
5 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
13968 |
РЕВА Д.Б. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13969 |
РЕВА Д.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13970 |
РЕВА Є.Є. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
137 (48+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13971 |
РЕВА М.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
4 |
130 (42+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
13972 |
РЕВА О.П. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
135 (52+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
13973 |
РЕВА С.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13974 |
РЕВА Ю.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
109 (37+38+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
13975 |
РЕВА Ю.Р. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
13976 |
РЕВА Я.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
123 (42+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13977 |
РЕВЕНКО А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
59 (18+21+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13978 |
РЕВЕНКО В.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
80 (30+28+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13979 |
РЕВЕНКО К.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
7 |
27 (6+13+8) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13980 |
РЕВЕНКО Н.Ю. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
49 (21+11+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13981 |
РЕВЕНКО С.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
123 (51+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
13982 |
РЕВЕРА А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
142 (41+47+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13983 |
РЕВЕРА А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
142 (41+47+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
13984 |
РЕВЕРА А.О. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
5 |
135 (46+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13985 |
РЕВЕРА С.Р. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
112 (40+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13986 |
РЕДІН А.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
159 (57+54+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
13987 |
РЕДЧЕНКО Є.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
13988 |
РЕДЬКА В.Ю. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
59 (24+17+18) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
13989 |
РЕДЬКА Д.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13990 |
РЕДЬКА Д.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
13991 |
РЕДЬКА Є.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
98 (26+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13992 |
РЕДЬКА О.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
128 (46+37+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
13993 |
РЕДЬКО К.Р. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
109 (37+42+30) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13994 |
РЕДЬКО К.Р. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
7 |
90 (30+31+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
13995 |
РЕДЬКО О.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
6 |
115 (34+37+44) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
13996 |
РЕДЬКО С.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
4 |
118 (45+35+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13997 |
РЕЖИНКОВА М.М. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
152 (52+42+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
13998 |
РЕЗНИК Д.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
13999 |
РЕЗНИК К.Я. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14000 |
РЕЗНИЧЕНКО С.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
70 (22+25+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14001 |
РЕЗНІК А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
93 (23+30+40) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
14002 |
РЕЗНІКОВА А.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
9 |
115 (33+51+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14003 |
РЕЗНІКОВА В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
108 (15+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
14004 |
РЕЗНІЧЕНКО В.О. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
5 |
84 (34+18+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14005 |
РЕЗНІЧЕНКО В.Р. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14006 |
РЕЗНІЧЕНКО М.Р. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
126 (52+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14007 |
РЕЗНІЧЕНКО М.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
6 |
86 (28+31+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14008 |
РЕЗНІЧЕНКО Т.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
75 (30+30+15) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14009 |
РЕЗНІЧЕНКО Я.Ю. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14010 |
РЕКА В.О. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
4 |
122 (42+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
14011 |
РЕКУН Д.І. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
8 |
86 (36+21+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14012 |
РЕКУН Є.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14013 |
РЕКУНЕНКО В.А. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
8 |
74 (18+23+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14014 |
РЕКУНЕНКО К.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14015 |
РЕМЕСНИК А.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
9 |
77 (18+28+31) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
14016 |
РЕМІГА Є.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
113 (37+30+46) |
|
|
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
14017 |
РЕМІНЕЦЬ Н.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
127 (51+38+38) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14018 |
РЕМКО К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14019 |
РЕМНЬОВА Д.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14020 |
РЕНГАРД І.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
114 (37+31+46) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
14021 |
РЕНЬКОВА А.А. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
69 (27+20+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14022 |
РЕПЕЦЬКА В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
83 (21+30+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14023 |
РЕПІН Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14024 |
РЕПКІНА А.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
49 (18+18+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14025 |
РЕУТ А.А. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
94 (28+32+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14026 |
РЕУТЕНКО Л.П. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
89 (27+22+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14027 |
РЕЧЕМБЕЙ Є.А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
9 |
40 (0+20+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14028 |
РЕЧЕМБЕЙ К.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14029 |
РЕЧЕМБЕЙ М.С. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
10 |
39 (9+17+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14030 |
РЕЧИЦ Р.Е. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
8 |
82 (18+48+16) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14031 |
РЕШЕТАР Є.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14032 |
РЕШЕТИЛО М.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14033 |
РЕШЕТІЛОВ М.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
170 (50+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14034 |
РЕШЕТНИК Д.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
117 (51+28+38) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
14035 |
РЕШЕТНИК І.Ю. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
10 |
93 (24+39+30) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14036 |
РЕШЕТНІК К.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14037 |
РЕШЕТНЯК А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
69 (30+25+14) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14038 |
РЕШЕТНЯК О.Ю. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
5 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
14039 |
РЕШІТЬКО К.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
127 (54+39+34) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14040 |
РЄЗНІК А.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
70 (30+24+16) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14041 |
РЄЗНІК А.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
85 (27+30+28) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14042 |
РЄЗНІК Д.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14043 |
РЄЗНІК Л.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
86 (24+28+34) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14044 |
РЄЗНІК Н.Н. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
94 (48+23+23) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14045 |
РЄЗНІК О.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
114 (43+31+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14046 |
РЄЗНІК О.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
126 (40+39+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14047 |
РЄЗНІКОВ Р.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
120 (55+33+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14048 |
РЄПА Т.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14049 |
РЄПІН Д.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
110 (42+34+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14050 |
РИБАК А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
164 (60+44+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14051 |
РИБАК А.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
106 (28+24+54) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14052 |
РИБАК Е.Г. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
100 (36+32+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14053 |
РИБАК Т.Г. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
8 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14054 |
РИБАКОВ Б.Є. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
164 (60+54+50) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
14055 |
РИБАКОВА А.Г. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
6 |
100 (25+40+35) |
|
|
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
14056 |
РИБАЛКА А.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
87 (43+20+24) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
14057 |
РИБАЛКА А.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
121 (45+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14058 |
РИБАЛКА Б.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
89 (42+15+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14059 |
РИБАЛКА В.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
130 (48+37+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
14060 |
РИБАЛКА Д.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
111 (41+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14061 |
РИБАЛКА Є.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
115 (48+33+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14062 |
РИБАЛКА І.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
82 (38+26+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14063 |
РИБАЛКА М.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
8 |
71 (24+28+19) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14064 |
РИБАЛКА С.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14065 |
РИБАЛКО А.В. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
3 |
113 (41+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
14066 |
РИБАЛКО А.Є. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
91 (31+32+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14067 |
РИБАЛКО А.П. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
121 (45+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14068 |
РИБАЛКО А.С. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14069 |
РИБАЛКО А.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14070 |
РИБАЛКО Б.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
117 (36+44+37) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14071 |
РИБАЛКО Б.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
116 (42+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14072 |
РИБАЛКО В.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
1 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14073 |
РИБАЛКО В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
169 (57+60+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14074 |
РИБАЛКО В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
169 (57+60+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14075 |
РИБАЛКО В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
14076 |
РИБАЛКО В.С. |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
7 |
106 (42+25+39) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14077 |
РИБАЛКО І.М. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
4 |
157 (57+40+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14078 |
РИБАЛКО К.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
90 (36+26+28) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14079 |
РИБАЛКО К.А. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
9 |
42 (9+20+13) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14080 |
РИБАЛКО К.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
75 (24+26+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14081 |
РИБАЛКО М.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
146 (54+46+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14082 |
РИБАЛКО О.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
79 (25+17+37) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14083 |
РИБАЛКО О.Д. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
5 |
82 (34+18+30) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14084 |
РИБАЛКО О.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
111 (43+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14085 |
РИБАЛКО Р.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14086 |
РИБАЛЬСЬКИЙ М.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
92 (40+28+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14087 |
РИБАЛЬЧЕНКО В.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
159 (57+54+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14088 |
РИБАЛЬЧЕНКО ВВ. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14089 |
РИБАЛЬЧЕНКО Ж. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14090 |
РИБАЛЬЧЕНКО Я.І. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
10 |
106 (36+33+37) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
14091 |
РИБЕЦЬ П.А. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
8 |
101 (30+40+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14092 |
РИБЕЦЬ Т.М. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
61 (18+11+32) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14093 |
РИБКІН І.Р. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14094 |
РИЖАНОВА Д.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
46 (22+8+16) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14095 |
РИЖКОВ С.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
14096 |
РИЖКОВА А.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
147 (49+46+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14097 |
РИЖОВА П.Д. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14098 |
РИЖОВА Р.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
138 (45+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
14099 |
РИКОВА Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
119 (48+36+35) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14100 |
РИКУН О.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14101 |
РИЛОВА А.К. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14102 |
РИМАР І.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
57 (15+18+24) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14103 |
РИМАР І.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
57 (15+18+24) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14104 |
РИМАР К.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
58 (10+36+12) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14105 |
РИМАР Л.С. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
11 |
87 (18+30+39) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14106 |
РИМАР М.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
152 (47+45+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14107 |
РИМАРЕНКО І.І. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
86 (27+23+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14108 |
РИМШИН Д.А. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
82 (24+39+19) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
14109 |
РИМШИНА І.І. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
71 (24+31+16) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
14110 |
РИСКАЛЬЧУК Ю.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
6 |
134 (28+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14111 |
РИСОВАНИЙ Р.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14112 |
РИТІКОВА О.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14113 |
РИХЛІК О.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14114 |
РИЦЬКА М.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14115 |
РИЧИНДА О.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14116 |
РИШКОВА К.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
11 |
65 (27+16+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14117 |
РІДНИЙ В.П. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14118 |
РІЗВИЙ С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
105 (15+54+36) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
14119 |
РІЗВИЙ С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
105 (15+54+36) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
14120 |
РІЗНИК Д.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
108 (40+34+34) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14121 |
РІЗНІЧЕНКО Є.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14122 |
РІЗНІЧЕНКО К.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14123 |
РІЗНІЧЕНКО М.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14124 |
РІПА А.С. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
86 (33+15+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14125 |
РІПА Є.Є. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
9 |
71 (27+10+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14126 |
РІТІКОВА А.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14127 |
РОБОКОНЬ О |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
64 (40+24+0) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14128 |
РОБОТЬКО А.П. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14129 |
РОБОТЬКО К.І. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
129 (41+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14130 |
РОБОТЬКО Ю.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
11 |
124 (33+54+37) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
14131 |
РОВЕНСЬКИЙ Р.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
102 (32+26+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14132 |
РОВНА К.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14133 |
РОГ Д.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
102 (22+32+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14134 |
РОГ П.С. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14135 |
РОГАЛЬ Б.Є. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
99 (42+17+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14136 |
РОГАЛЬСЬКИЙ В.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14137 |
РОГАЛЬСЬКИЙ Т.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
102 (37+31+34) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14138 |
РОГИНСЬКА М.О. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
4 |
94 (41+23+30) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14139 |
РОГИНСЬКА О.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
64 (21+25+18) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14140 |
РОГИНСЬКИЙ М.О. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
6 |
114 (39+28+47) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14141 |
РОГОВА А.Р. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
8 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14142 |
РОГОВА В.Л. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
6 |
115 (40+38+37) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
14143 |
РОГОВА М.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14144 |
РОГОВА Р.В. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
107 (37+32+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14145 |
РОГОВЕНКО А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14146 |
РОГОВЕЦЬ А.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
85 (28+33+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14147 |
РОГОВЕЦЬ Є.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
81 (30+28+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14148 |
РОГОВЕЦЬ С.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14149 |
РОГОВЕЦЬ С.С. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
9 |
107 (45+35+27) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14150 |
РОГОЖНА Л.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14151 |
РОГоЗА М.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
6 |
60 (23+11+26) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14152 |
РОГУЛЯ М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
121 (39+48+34) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14153 |
РОДИМЧЕНКО А.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
132 (54+39+39) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14154 |
РОДІНА А.Ю. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
8 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14155 |
РОДІНА Г.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
14156 |
РОДІНКА М.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
8 |
94 (24+31+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14157 |
РОДІНКО Є.П. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
85 (33+16+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14158 |
РОДІОНОВ М.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
9 |
43 (30+5+8) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14159 |
РОДІОНОВА К.Є. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
6 |
131 (42+43+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
14160 |
РОДІТЄЛЄВ О.М. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
6 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14161 |
РОДОНОВ Р.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
125 (54+31+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14162 |
РОДЧЕНКО В.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14163 |
РОДЧЕНКО К |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14164 |
РОЄНКО Д.В. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
11 |
84 (39+10+35) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14165 |
РОЄНКО М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
94 (15+45+34) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
14166 |
РОЄНО М.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14167 |
РОЖЕНКО В.Ю. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
58 (30+26+2) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14168 |
РОЖЕНКО К.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14169 |
РОЖЕНКО Л.О. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
63 (21+21+21) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14170 |
РОЖЕНОК С.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14171 |
РОЖИВЕЦЬ О.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
8 |
146 (54+52+40) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14172 |
РОЖИН І.К. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
8 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14173 |
РОЖИНА Д.Ю. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
7 |
71 (12+40+19) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
14174 |
РОЖИНА М.Ю. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
7 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14175 |
РОЖКО А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
121 (54+40+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14176 |
РОЖКО В.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
125 (41+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14177 |
РОЖКО Д.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
107 (41+32+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14178 |
РОЖКО Д.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
67 (15+21+31) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14179 |
РОЖКО Д.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
67 (15+21+31) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14180 |
РОЖКОВ М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14181 |
РОЖКОВ О.М. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
8 |
58 (30+8+20) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14182 |
РОЖКОВА А.М. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
81 (33+19+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14183 |
РОЖКОВА В.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
128 (48+41+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14184 |
РОЖКОВА Л.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
35 (18+11+6) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14185 |
РОЖКОВА О.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14186 |
РОЖНЕНКО С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
120 (29+41+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14187 |
РОЖОК А.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14188 |
РОЖОК В.В. |
19507 |
м. Глухів |
Пустогородський НВК |
8 |
81 (24+22+35) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14189 |
РОЖЧЕНКО І.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
92 (20+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14190 |
РОЗАНОВА В.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
124 (34+36+54) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
14191 |
РОЗВОЛЬСЬКА М.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14192 |
РОЗГОН А.О. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
95 (36+27+32) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14193 |
РОЗГОН Д.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
69 (42+17+10) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14194 |
РОЗГОН Ю.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
97 (37+32+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14195 |
РОЗДОРОЖНА А.О. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
9 |
90 (15+39+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14196 |
РОЗМЕТОВ Я.Р. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
2 |
110 (14+36+60) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14197 |
РОЗОВА Є.І. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
129 (41+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14198 |
РОЗУМНИХ А.С. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
7 |
73 (18+30+25) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14199 |
РОЗУМНЯК Д.Ю. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
91 (18+48+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14200 |
РОЗУМОВСЬКА Л.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
107 (39+40+28) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
14201 |
РОЙ Д.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
14202 |
РОЙ О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
105 (38+27+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14203 |
РОЙЙ А.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14204 |
РОЙЧЕНКО А.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14205 |
РОКАР М.Є. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14206 |
РОКИТЯНСЬКА Д.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14207 |
РОКОТОВ А.В. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
2 |
128 (20+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
14208 |
РОЛОМАТКО К.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
145 (51+36+58) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
14209 |
РОМАНЕНКО А.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
88 (28+39+21) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
14210 |
РОМАНЕНКО А.Л. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
83 (30+34+19) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14211 |
РОМАНЕНКО А.Л. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
9 |
64 (21+21+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14212 |
РОМАНЕНКО А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
14213 |
РОМАНЕНКО Б.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
7 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14214 |
РОМАНЕНКО Б.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
75 (27+38+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14215 |
РОМАНЕНКО В.А. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14216 |
РОМАНЕНКО В.В. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
6 |
106 (36+42+28) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14217 |
РОМАНЕНКО В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
67 (18+21+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14218 |
РОМАНЕНКО В.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14219 |
РОМАНЕНКО Г.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
68 (22+14+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14220 |
РОМАНЕНКО Г.О. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
9 |
53 (21+17+15) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14221 |
РОМАНЕНКО Д.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
8 |
131 (42+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
14222 |
РОМАНЕНКО Д.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
77 (12+20+45) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14223 |
РОМАНЕНКО Е.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
10 |
26 (12+3+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14224 |
РОМАНЕНКО Є.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
116 (49+33+34) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14225 |
РОМАНЕНКО Є.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
116 (49+33+34) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14226 |
РОМАНЕНКО Є.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14227 |
РОМАНЕНКО К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14228 |
РОМАНЕНКО К.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
24 (9+12+3) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14229 |
РОМАНЕНКО М.Л. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
140 (58+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14230 |
РОМАНЕНКО М.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
9 |
74 (15+37+22) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14231 |
РОМАНЕНКО М.Р. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
14232 |
РОМАНЕНКО М.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
4 |
77 (24+21+32) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14233 |
РОМАНЕНКО О.Ф. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
5 |
62 (17+27+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14234 |
РОМАНЕНКО Р.Р. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
3 |
80 (41+7+32) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14235 |
РОМАНЕНКО С.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
133 (36+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
14236 |
РОМАНЕНКО Ю.Д. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
6 |
148 (54+43+51) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14237 |
РОМАНЕНКО Ю.М. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
1 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14238 |
РОМАНЕЦЬ А.С. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
59 (10+24+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14239 |
РОМАНІВСЬКИЙ Р.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
7 |
115 (36+40+39) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14240 |
РОМАНІШИН І.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
105 (32+23+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14241 |
РОМАНОВ О.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
64 (16+24+24) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14242 |
РОМАНОВ Р.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
78 (15+40+23) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14243 |
РОМАНОВ С.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
121 (36+46+39) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
14244 |
РОМАНОВА А.Г. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
80 (32+12+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14245 |
РОМАНОВА А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
80 (33+19+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14246 |
РОМАНОВА А.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
143 (43+40+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14247 |
РОМАНОВА А.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14248 |
РОМАНОВА Д.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
88 (27+33+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14249 |
РОМАНОВА Л.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
88 (30+31+27) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14250 |
РОМАНОВА Т.М. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14251 |
РОМАНОВА Ю.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14252 |
РОМАНОВСЬКИЙ Є.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
115 (25+36+54) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14253 |
РОМАНЧЕНКО А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
147 (51+51+45) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14254 |
РОМАНЧЕНКО А.І. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
5 |
154 (45+51+58) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
14255 |
РОМАНЧЕНКО А.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
124 (42+44+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14256 |
РОМАНЧЕНКО Б.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
48 (27+10+11) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14257 |
РОМАНЧЕНКО Д.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
105 (27+26+52) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
14258 |
РОМАНЧЕНКО Д.Л. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
4 |
145 (51+46+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14259 |
РОМАНЧЕНКО К.А. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
82 (36+19+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14260 |
РОМАНЧЕНКО Ю.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
58 (15+26+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14261 |
РОМАНЧЕНКО Ю.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
75 (27+33+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14262 |
РОМАНЧЕНКО Я.О. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14263 |
РОМАНЧУК А.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
102 (47+23+32) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14264 |
РОМАНЧУК А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14265 |
РОМАНЧУК А.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
7 |
106 (48+33+25) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14266 |
РОМАНЧУК А.Р. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
14267 |
РОМАНЧУК А.Ю. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
73 (18+11+44) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
14268 |
РОМАНЧУК О.І. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
17 (8+5+4) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14269 |
РОМАНЬКО В.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
6 |
66 (19+7+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14270 |
РОМАНЬКО К.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
121 (36+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14271 |
РОМАНЬКО М.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
85 (25+38+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14272 |
РОМАНЬКО М.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14273 |
РОМАНЬКО Я.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
106 (36+39+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14274 |
РОМАНЮК В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14275 |
РОМАСЕНКОО К.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
104 (42+36+26) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14276 |
РОМАСЬ Б.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
109 (27+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
14277 |
РОМАСЬ М.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
14278 |
РОМАСЬ М.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
152 (55+45+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14279 |
РОМАХ А.І. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
3 |
115 (50+19+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14280 |
РОМАЧИК А.Д. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14281 |
РОМАШ В.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14282 |
РОМАШИНА К.С. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
56 (28+17+11) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14283 |
РОМАЩЕНКО О.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
125 (40+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14284 |
РОМЕНЕЦЬ К.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
134 (45+43+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
14285 |
РОМЕНЦЯ А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
4 |
37 (29+6+2) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14286 |
РОСИХІН Я.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14287 |
РОСІНКО В.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
112 (27+54+31) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14288 |
РОСКОШНА І.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
142 (54+43+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14289 |
РОСКОШНИЙ В.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
123 (42+29+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14290 |
РОСЛОВОЇ К.Д. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
76 (30+28+18) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14291 |
РОСЛЯКОВА К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
72 (33+15+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14292 |
РОСОВСЬКИЙ А.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
11 |
85 (18+23+44) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14293 |
РОСОХА В.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
136 (42+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
14294 |
РОСОХА В.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
136 (42+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
14295 |
РОССОХА І.А. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14296 |
РОСЬ С.П. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
8 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14297 |
РОУГІЯЙНЕН О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
83 (32+11+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14298 |
РОЦЬКО М.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14299 |
РОШКА А.Ф. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14300 |
РОШКА Ж.З. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
8 |
139 (36+52+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
14301 |
РОШКОВАН А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
92 (42+28+22) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14302 |
РОШКОВАН А.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14303 |
РОЩИК Б.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
83 (32+21+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14304 |
РОЩУПКІНА А.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
9 |
74 (21+25+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14305 |
РУБАН І.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
87 (28+31+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14306 |
РУБАН А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
85 (21+30+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14307 |
РУБАН А.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14308 |
РУБАН А.В. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14309 |
РУБАН А.Є. |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
6 |
147 (45+44+58) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
14310 |
РУБАН А.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
139 (43+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14311 |
РУБАН Б.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
125 (49+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14312 |
РУБАН В.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
14313 |
РУБАН Г.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14314 |
РУБАН Д.О. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
11 |
88 (15+40+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14315 |
РУБАН Д.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
122 (47+23+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14316 |
РУБАН Є.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14317 |
РУБАН З.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
64 (21+13+30) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14318 |
РУБАН К.Г. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
146 (48+54+44) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14319 |
РУБАНИК Ю.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
155 (54+54+47) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
14320 |
РУБАНІК М.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14321 |
РУБАНОВ Я.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
6 |
100 (34+29+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14322 |
РУБЕЦЬ К.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14323 |
РУБЕЦЬ М.Ю. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14324 |
РУБЕЦЬ О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
107 (35+38+34) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14325 |
РУБЕЦЬ О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
107 (35+38+34) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14326 |
РУБІН Є.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
8 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
14327 |
РУБЛЕНКО О.Є. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
131 (51+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14328 |
РУБЛЬОВА А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
76 (37+11+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14329 |
РУБЦОВА Є.Є. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
61 (27+26+8) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14330 |
РУГАЛЬ Т.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
100 (34+22+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14331 |
РУДАКОВ М.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
74 (24+12+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14332 |
РУДАКОВА О.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
143 (47+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14333 |
РУДЕВИЧ А.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14334 |
РУДЕЙЧУК Д.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
115 (35+36+44) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14335 |
РУДЕНКА О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
127 (47+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14336 |
РУДЕНКО А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
51 (12+23+16) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14337 |
РУДЕНКО А.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
10 |
58 (21+23+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14338 |
РУДЕНКО А.Г. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14339 |
РУДЕНКО А.Д. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
126 (38+36+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14340 |
РУДЕНКО А.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
107 (51+20+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14341 |
РУДЕНКО А.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14342 |
РУДЕНКО А.О. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
9 |
71 (27+31+13) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14343 |
РУДЕНКО А.Р. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
5 |
139 (45+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
14344 |
РУДЕНКО Б.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
160 (60+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14345 |
РУДЕНКО Б.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14346 |
РУДЕНКО В.В. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
6 |
146 (43+43+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14347 |
РУДЕНКО В.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
80 (36+11+33) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14348 |
РУДЕНКО В.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
33 (15+8+10) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14349 |
РУДЕНКО В.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
11 |
104 (27+40+37) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
14350 |
РУДЕНКО В.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
77 (18+30+29) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14351 |
РУДЕНКО Д. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14352 |
РУДЕНКО Д.Б. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
44 (18+12+14) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
14353 |
РУДЕНКО Д.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14354 |
РУДЕНКО Д.Є. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14355 |
РУДЕНКО Д.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
104 (34+35+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14356 |
РУДЕНКО Д.С. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
7 |
91 (36+33+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14357 |
РУДЕНКО Є.Д. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14358 |
РУДЕНКО К.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
3 |
59 (38+21+0) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
14359 |
РУДЕНКО К.Є. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
14360 |
РУДЕНКО К.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
50 (20+12+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14361 |
РУДЕНКО М.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
149 (57+42+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14362 |
РУДЕНКО М.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
144 (54+32+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14363 |
РУДЕНКО М.Р. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
99 (36+31+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14364 |
РУДЕНКО М.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
52 (9+30+13) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14365 |
РУДЕНКО М.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14366 |
РУДЕНКО Н.Є. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
103 (43+27+33) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14367 |
РУДЕНКО Н.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14368 |
РУДЕНКО Н.Ю. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
6 |
64 (24+32+8) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14369 |
РУДЕНКО О.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
116 (38+30+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14370 |
РУДЕНКО О.О. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
7 |
73 (36+16+21) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14371 |
РУДЕНКО О.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14372 |
РУДЕНКО П.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
78 (25+29+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14373 |
РУДЕНКО Р.Є. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14374 |
РУДЕНКО С.І. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14375 |
РУДЕНКО С.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
163 (57+52+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14376 |
РУДЕНКО Ю.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
173 (57+60+56) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14377 |
РУДЕНКО Я.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
112 (33+39+40) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14378 |
РУДЕНЬ Е.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
122 (36+37+49) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14379 |
РУДЕНЬ Л.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
122 (40+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
14380 |
РУДИК А.В. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
8 |
87 (24+37+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14381 |
РУДИК В.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14382 |
РУДИК В.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
11 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14383 |
РУДИК Д.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
7 |
59 (24+13+22) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14384 |
РУДИК Є.А. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14385 |
РУДИК К.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
148 (57+39+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14386 |
РУДИК Н.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
21 (10+5+6) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14387 |
РУДИК Р.В. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
5 |
103 (34+32+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14388 |
РУДИКА Д.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14389 |
РУДИКА І.Р. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14390 |
РУДИКА І.Р. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
4 |
73 (29+26+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14391 |
РУДИКА М.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
53 (12+27+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14392 |
РУДИКА О.М. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
7 |
90 (30+23+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14393 |
РУДИЦЯ А.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
144 (46+40+58) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14394 |
РУДИЦЯ В.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
44 (25+7+12) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14395 |
РУДИЧ А.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
97 (28+34+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14396 |
РУДИЧ М.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
4 |
117 (49+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14397 |
РУДИЧЕНКО А.Г. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
106 (42+25+39) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14398 |
РУДИЧЕНКО А.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14399 |
РУДИЧЕНКО А.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14400 |
РУДИЧЕНКО В.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
32 (18+6+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14401 |
РУДІК А.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
119 (47+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14402 |
РУДІК Д.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
48 (3+27+18) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14403 |
РУДІК К.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
79 (30+9+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14404 |
РУДІЧЕНКО Є.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14405 |
РУДКІН В.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
144 (48+44+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14406 |
РУДНЕВА А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
130 (48+39+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14407 |
РУДНЄВСЬКА А.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14408 |
РУДНІВСЬКИЙ Б.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
84 (28+22+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14409 |
РУДНКО А.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
107 (40+29+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14410 |
РУДОМАН А.О. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
9 |
79 (15+31+33) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14411 |
РУДОМАН В.О. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
4 |
107 (53+18+36) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14412 |
РУДОМЕТ Р.Р. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
69 (22+19+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14413 |
РУДЧЕНКО Н.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
97 (41+36+20) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14414 |
РУДЬ А.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
106 (24+34+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14415 |
РУДЬ А.М. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
4 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
14416 |
РУДЬ А.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
63 (9+22+32) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14417 |
РУДЬ А.С. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14418 |
РУДЬ В.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
124 (51+29+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
14419 |
РУДЬ І.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
149 (56+39+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14420 |
РУДЬ Л.В. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
72 (30+23+19) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14421 |
РУДЮК Ж.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
75 (18+38+19) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14422 |
РУДЯВКА Є.І. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
3 |
137 (51+26+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
14423 |
РУДЯК А.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14424 |
РУЖИНСЬКА К.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
11 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14425 |
РУЖИНСЬКА Ю.М. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
11 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14426 |
РУЖИНСЬКИЙ В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
112 (48+36+28) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14427 |
РУЗІКУЛОВА Е.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
96 (32+32+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14428 |
РУЛЬОВ М.П. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
110 (51+23+36) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14429 |
РУМЕГА Н.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
130 (45+41+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
14430 |
РУМИНІН В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
6 |
133 (48+33+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
14431 |
РУНЧЕВ Є.Є. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
116 (54+33+29) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14432 |
РУСАКОВА А.О. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
6 |
81 (28+21+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14433 |
РУСАНОВА А.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14434 |
РУСАНОВА Р.Д. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
35 (17+10+8) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14435 |
РУСІНА І.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
135 (46+34+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
14436 |
РУСІНКА Є.Ю. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
54 (12+21+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14437 |
РУСКОВОЛОШИН Д.В. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
10 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14438 |
РУСНАК Л.А. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
48 (20+14+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14439 |
РУССУ О.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
76 (30+25+21) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14440 |
РУСТАМОВ К.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14441 |
РУХЛОВ Ф.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
73 (24+26+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14442 |
РУХЛЯДА О.В. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
11 |
109 (33+31+45) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14443 |
РУЦЬКА Д.А. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
5 |
85 (31+23+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14444 |
РУЧИЦЯ К.М. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
1 |
98 (38+48+12) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14445 |
РУЧКА А.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
91 (42+36+13) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14446 |
РЯБЕНКО А.І. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
131 (45+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14447 |
РЯБЕНКО Ю.О. |
19434 |
м. Білопілля |
Бобрицька ЗОШ |
9 |
52 (15+12+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14448 |
РЯБЕНЬКА В.А. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
5 |
147 (51+54+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14449 |
РЯБЕНЬКА Д.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14450 |
РЯБЕНЬКА С.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14451 |
РЯБЕНЬКИЙ Д.Р. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14452 |
РЯБЕЦ\Ь Д.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
120 (40+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
14453 |
РЯБЕЦЬ А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
99 (18+42+39) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14454 |
РЯБЄВА А.А. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
9 |
56 (6+28+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14455 |
РЯБИКО М.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
52 (15+20+17) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
14456 |
РЯБІКО О.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
124 (48+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14457 |
РЯБКО А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
134 (32+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
14458 |
РЯБКО А.В. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
71 (35+14+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14459 |
РЯБКО А.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14460 |
РЯБКО Б.І. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
4 |
61 (20+15+26) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14461 |
РЯБКО Д.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
70 (36+28+6) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14462 |
РЯБОВОЛ А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
92 (39+24+29) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
14463 |
РЯБОВОЛ С.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
116 (30+41+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
14464 |
РЯБОКОНЬ А.П. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
69 (24+21+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14465 |
РЯБОКОНЬ В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
111 (34+34+43) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14466 |
РЯБОКОНЬ В.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
124 (42+43+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14467 |
РЯБОКОНЬ Н.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
120 (51+35+34) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14468 |
РЯБОКОНЬ О.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
107 (29+26+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14469 |
РЯБОКОНЬ Т.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
41 (27+6+8) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14470 |
РЯБОШТАН В.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
135 (51+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
14471 |
РЯБОШТАН Я.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
115 (36+36+43) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
14472 |
РЯБУХА В.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
6 |
142 (54+51+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14473 |
РЯБУХА Д.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
11 |
120 (33+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
14474 |
РЯБУХА І.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14475 |
РЯБУХА М.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
14476 |
РЯБУХА С.М. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
6 |
83 (24+36+23) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14477 |
РЯБУХА Я.В. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
5 |
103 (37+28+38) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14478 |
РЯБУШКА Є.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
72 (28+26+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14479 |
РЯБУШКО К |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
8 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14480 |
РЯБУЩЕНКО О.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
73 (9+33+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14481 |
РЯБУЩИЦЬ Є.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
143 (48+48+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
14482 |
РЯБЦЕВА В.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
14483 |
РЯБЧЕНКО А.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
101 (35+30+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14484 |
РЯБЧЕНКО А.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
65 (18+29+18) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14485 |
РЯБЧЕНКО А.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
59 (21+27+11) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
14486 |
РЯБЧЕНКО Н.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
91 (36+30+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14487 |
РЯБЧЕНКО О.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
119 (40+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
14488 |
РЯБЧЕНКО О.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14489 |
РЯБЧЕНКО О.О. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
4 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14490 |
РЯБЧЕНКО Р.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
64 (16+24+24) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14491 |
РЯБЧЕНКО С.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
111 (48+27+36) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14492 |
РЯБЧУН А.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
79 (32+15+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14493 |
РЯЗАНЕЦЬ Я.С. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
6 |
156 (51+51+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
14494 |
РЯЗАНОВА І.К. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
49 (15+21+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14495 |
РЯХОВСЬКА В.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
3 |
120 (51+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14496 |
С А.Р. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
4 |
99 (37+34+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14497 |
СААД М.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14498 |
САБАДАШ В.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14499 |
САБАДАШОВА Р.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
138 (48+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
14500 |
САБИБІНА І.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
121 (36+48+37) |
|
|
С2 |
|
Шубіна Наталія Іванівна |
14501 |
САБОТАН К.Ю. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14502 |
САБРЕКОВА А.С. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
5 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14503 |
САБРЕНКО В.П. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14504 |
САВАНЧУК В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
143 (51+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
14505 |
САВЕКО А.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14506 |
САВЕКО І.Ю. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14507 |
САВЕЛА О.Г. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
85 (21+33+31) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
14508 |
САВЕЛА О.Г. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
14509 |
САВЕЛОВ С.Е. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14510 |
САВЕЛЬЄВА С.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
115 (36+54+25) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14511 |
САВЕНКО А.О. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
4 |
154 (60+38+56) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14512 |
САВЕНКО А.Ю. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14513 |
САВЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14514 |
САВЄКЬЄВ Є.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14515 |
САВИН К.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
107 (36+30+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14516 |
САВИЦЬКИЙ А.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
68 (28+22+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14517 |
САВИЦЬКИЙ В.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
9 |
100 (33+33+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14518 |
САВИЦЬКИЙ М.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
58 (18+17+23) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14519 |
САВІН Є.Д. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14520 |
САВІНОВ А.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
114 (43+23+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14521 |
САВІНОВ П.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14522 |
САВІСЬКО М.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14523 |
САВІЩЕНКО В.Р. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
4 |
74 (18+22+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14524 |
САВКОВ В.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
105 (22+43+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14525 |
САВКОВА В.Р. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
3 |
55 (24+13+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14526 |
САВОЙСЬКИЙ Д.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14527 |
САВОН А.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
71 (15+31+25) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14528 |
САВОНЕНКО А.О. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
8 |
71 (18+28+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14529 |
САВОНЕНКО А.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
8 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14530 |
САВОНІК А.П. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14531 |
САВОСІН Д.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
98 (20+24+54) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
14532 |
САВОСТИН Д.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
3 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14533 |
САВОСТІНА А.Л. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
8 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14534 |
САВОСТЬЯНОВ Д.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
8 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14535 |
САВОСТЯН В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
163 (54+51+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14536 |
САВОСЬКО А.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
14537 |
САВОСЬКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
78 (27+25+26) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14538 |
САВОСЬКО Г.Р. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
11 |
113 (30+39+44) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14539 |
САВОЧЕНКО А.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
7 |
71 (24+27+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14540 |
САВОЧЕНКО Д.О. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14541 |
САВОЧКА А.А. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14542 |
САВОЩЕНКО С.С. |
19526 |
м. Глухів |
Перемозький НВК |
6 |
150 (45+51+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14543 |
САВРАЦЬКИЙ Д.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
99 (53+22+24) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14544 |
САВРАЦЬКИЙ К.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
84 (36+31+17) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14545 |
САВРИЖЕНКО М.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
145 (51+40+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14546 |
САВУСТЯН В.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
166 (54+54+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14547 |
САВЧЕНКО А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
4 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14548 |
САВЧЕНКО А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
152 (52+46+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14549 |
САВЧЕНКО А.А. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
89 (24+34+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14550 |
САВЧЕНКО А.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
123 (33+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
14551 |
САВЧЕНКО А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
105 (41+20+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
14552 |
САВЧЕНКО А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
91 (25+24+42) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
14553 |
САВЧЕНКО А.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
7 |
72 (12+42+18) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14554 |
САВЧЕНКО А.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
105 (45+32+28) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14555 |
САВЧЕНКО А.О. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
4 |
102 (26+32+44) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
14556 |
САВЧЕНКО А.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14557 |
САВЧЕНКО А.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
80 (21+32+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14558 |
САВЧЕНКО Б.В. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
9 |
42 (6+24+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14559 |
САВЧЕНКО Б.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
20 (18+2+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
14560 |
САВЧЕНКО В.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14561 |
САВЧЕНКО В.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
95 (26+31+38) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14562 |
САВЧЕНКО В.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
91 (15+36+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
14563 |
САВЧЕНКО В.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
141 (57+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
14564 |
САВЧЕНКО В.Р. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
8 |
112 (24+44+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
14565 |
САВЧЕНКО В.С. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
149 (51+54+44) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14566 |
САВЧЕНКО Г.Т. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14567 |
САВЧЕНКО Д.Г. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14568 |
САВЧЕНКО Д.І. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
5 |
89 (27+34+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14569 |
САВЧЕНКО Д.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14570 |
САВЧЕНКО Д.С. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
6 |
89 (25+34+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14571 |
САВЧЕНКО Д.С. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
2 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14572 |
САВЧЕНКО Є.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
90 (29+35+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14573 |
САВЧЕНКО Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14574 |
САВЧЕНКО Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
74 (21+20+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14575 |
САВЧЕНКО Є.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
40 (16+12+12) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14576 |
САВЧЕНКО І.А. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
8 |
104 (42+31+31) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14577 |
САВЧЕНКО І.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
122 (54+31+37) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
14578 |
САВЧЕНКО К.Б. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
93 (24+46+23) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14579 |
САВЧЕНКО К.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14580 |
САВЧЕНКО К.Д. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
2 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14581 |
САВЧЕНКО К.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
119 (39+42+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14582 |
САВЧЕНКО К.Ю. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
113 (30+41+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14583 |
САВЧЕНКО К.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
104 (36+40+28) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14584 |
САВЧЕНКО К.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
135 (52+29+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
14585 |
САВЧЕНКО Л.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14586 |
САВЧЕНКО М.Д. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
42 (25+17+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14587 |
САВЧЕНКО М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
164 (60+48+56) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14588 |
САВЧЕНКО М.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
107 (37+24+46) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
14589 |
САВЧЕНКО М.Р. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
6 |
117 (39+40+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14590 |
САВЧЕНКО М.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14591 |
САВЧЕНКО Н.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
7 |
92 (30+29+33) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
14592 |
САВЧЕНКО Н.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
116 (20+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
14593 |
САВЧЕНКО О.І. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
71 (30+25+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14594 |
САВЧЕНКО О.М. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
158 (38+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14595 |
САВЧЕНКО О.О. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
8 |
142 (48+43+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
14596 |
САВЧЕНКО О.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
52 (18+7+27) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14597 |
САВЧЕНКО П.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
11 |
110 (27+39+44) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14598 |
САВЧЕНКО П.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
121 (38+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14599 |
САВЧЕНКО Р.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
81 (35+16+30) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14600 |
САВЧЕНКО Р.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14601 |
САВЧЕНКО Р.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14602 |
САВЧЕНКО Р.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
102 (28+32+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14603 |
САВЧЕНКО С.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
9 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14604 |
САВЧЕНКО С.О. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
7 |
100 (42+39+19) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14605 |
САВЧЕНКО С.Р. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
9 |
115 (33+51+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14606 |
САВЧЕНКО С.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
85 (28+20+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14607 |
САВЧЕНКО Ю.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
133 (45+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
14608 |
САВЧЕНКО Ю.О. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
6 |
69 (23+30+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14609 |
САВЧЕНКО Я.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
62 (17+29+16) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14610 |
САВЧЄНКО О.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
152 (56+60+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14611 |
САВЧУК А.А. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14612 |
САВЧУК А.А. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14613 |
САВЧУК А.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
79 (17+46+16) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
14614 |
САВЧУК А.М. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14615 |
САВЧУК А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
36 (24+12+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14616 |
САВЧУК В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
84 (23+23+38) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
14617 |
САВЧУК В.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14618 |
САВЧУК П.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
36 (11+17+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14619 |
САВЧУК Р.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14620 |
САВЧУК С.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
14621 |
САГАЙ В.Ю. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
75 (28+17+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14622 |
САГАЙДАК А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
120 (37+31+52) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
14623 |
САГАЙДАК А.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
102 (51+21+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14624 |
САГАЙДАК А.В. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
1 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
14625 |
САГАЙДАК А.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
115 (43+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14626 |
САГАЙДАК Є.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
81 (32+33+16) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14627 |
САГАЙДАК О.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
11 |
64 (9+36+19) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14628 |
САГАЙДАК Р.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
79 (30+30+19) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14629 |
САГАЙДАК С.В. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
1 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
14630 |
САГАЙДАЧНА І.А. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
9 |
109 (9+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14631 |
САГАЧ С.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
102 (40+32+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14632 |
САГАЧЕНКО М.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14633 |
САГЕР В.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14634 |
САГІРОВА В.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
68 (28+11+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14635 |
САГУН Д.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14636 |
САГУН Я.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14637 |
САГУН Я.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14638 |
САДІВНИЧА К.Ю. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14639 |
САДІНОВА Я.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
4 |
103 (49+20+34) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14640 |
САДОВА І.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
107 (33+22+52) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14641 |
САДОВНИЧИЙ О.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14642 |
САДОВНИЧИЙ Т.Р. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
95 (40+17+38) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14643 |
САДОВСЬКА А.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
123 (50+37+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14644 |
САДОВСЬКА Ж.А. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
5 |
124 (52+36+36) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14645 |
САДОВСЬКА Т.Д. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14646 |
САДЧІКОВ Г.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
144 (48+47+49) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14647 |
САЄВА О.Я. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
3 |
132 (45+29+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
14648 |
САЄНКО А.А. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
77 (15+31+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14649 |
САЄНКО А.Г. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
139 (39+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14650 |
САЄНКО А.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
6 |
91 (33+28+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14651 |
САЄНКО В.А. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
50 (20+12+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14652 |
САЄНКО В.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
8 |
136 (54+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14653 |
САЄНКО В.Г. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14654 |
САЄНКО Г.І. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
46 (10+8+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14655 |
САЄНКО Д.Д. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
118 (22+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14656 |
САЄНКО Д.М. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
9 |
100 (21+54+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14657 |
САЄНКО Д.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14658 |
САЄНКО Е.К. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
143 (55+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
14659 |
САЄНКО Є.С. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14660 |
САЄНКО К.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14661 |
САЄНКО М.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
141 (39+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14662 |
САЄНКО М.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14663 |
САЄНКО М.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14664 |
САЄНКО С.Д. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
3 |
108 (42+44+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14665 |
САЄНКО Ю.О. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
8 |
130 (48+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14666 |
САЄНОК К.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
132 (39+41+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
14667 |
САЙ Я.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14668 |
САЙКО Б.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
100 (42+22+36) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14669 |
САЙКО П.М. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14670 |
САЙНОГ І.А. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14671 |
САКАЄВ Р.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
117 (49+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
14672 |
САКОВА М.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
116 (42+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
14673 |
САКОВИЧ А.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14674 |
САКОВИЧ Д.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
141 (44+43+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14675 |
САКУН Д.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14676 |
САКУН О.О. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
66 (23+13+30) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14677 |
САКУНОВА А.С. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
8 |
83 (18+39+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14678 |
САКУНОВА А.Ю. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
10 |
40 (15+19+6) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14679 |
САКУНОВА Н.С. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
3 |
135 (49+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
14680 |
САКУНОВА О.С. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
3 |
143 (51+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
14681 |
САЛАЙ Ю.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14682 |
САЛАМАХА Г.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
142 (51+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14683 |
САЛАРЬОВА В.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
90 (27+23+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14684 |
САЛАШНИЙ І.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
7 |
57 (24+21+12) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14685 |
САЛДИГА К.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14686 |
САЛЕНКО С.Т. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
65 (30+13+22) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14687 |
САЛЕНКО С.Т. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
65 (30+13+22) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
14688 |
САЛИГА А.С. |
19533 |
с. Чернеччина |
Великорибицький НВК |
6 |
137 (42+54+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
14689 |
САЛІВАН Є.Р. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
113 (33+30+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14690 |
САЛІВОН Д.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14691 |
САЛІВОН І.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
82 (26+22+34) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14692 |
САЛІЄВА В.Р. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14693 |
САЛІЙ А |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14694 |
САЛІЙ А.А. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14695 |
САЛІЙ А.О. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14696 |
САЛІЙ В.С. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
9 |
100 (18+54+28) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14697 |
САЛІЙ О.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
63 (25+12+26) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
14698 |
САЛІЙ Ю.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
100 (32+25+43) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14699 |
САЛІМОВА Д.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14700 |
САЛІМОВСЬКА Л.А. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
5 |
95 (25+28+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
14701 |
САЛКО К.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14702 |
САЛО В.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14703 |
САЛО Р.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14704 |
САЛОГУБ А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14705 |
САЛОГУБ І.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
7 |
66 (30+14+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14706 |
САЛОГУБ О.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
101 (36+34+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14707 |
САЛОГУБ Я.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
61 (15+22+24) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
14708 |
САЛТИК В.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14709 |
САЛТИШ В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14710 |
САЛЬНИК Д.С. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
4 |
133 (51+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
14711 |
САЛЬНИК Я.В. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
9 |
52 (3+23+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14712 |
САЛЬНІК А.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
91 (36+29+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14713 |
САЛЬНІК Л.І. |
19539 |
с. Чернеччина |
Мезенівський НВК |
6 |
136 (42+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
14714 |
САЛЬНІКОВА С.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
102 (24+40+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14715 |
САМАРЕНКО Ю.Р. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
74 (36+14+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14716 |
САМАРІНА А.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
4 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14717 |
САМАРІНА А.І. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14718 |
САМАРСЬКА Л.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
83 (34+14+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14719 |
САМБУР Д.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
102 (33+41+28) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14720 |
САМБУР Є.Л. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
3 |
50 (14+18+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14721 |
САМБУР Є.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
91 (32+24+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14722 |
САМБУР М.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14723 |
САМБУРА С.Д. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
6 |
89 (40+24+25) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14724 |
САМІДОВ Р.Р. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
142 (54+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14725 |
САМІЛЕНКО А.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14726 |
САМІЛИК А.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
102 (30+40+32) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14727 |
САМІЛИК Б.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
141 (45+40+56) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
14728 |
САМІЛИК Б.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
141 (45+40+56) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
14729 |
САМІЛИК С.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
123 (27+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
14730 |
САМОБРОД А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14731 |
САМОБРОД М.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14732 |
САМОДАЙ А.І. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
7 |
115 (36+42+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14733 |
САМОДАЙ В.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
8 |
125 (48+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14734 |
САМОДАЙ С.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
14735 |
САМОДЄЛОВА Д.Д. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
126 (48+37+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
14736 |
САМОЙЛЕНКО А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
82 (25+31+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14737 |
САМОЙЛЕНКО А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14738 |
САМОЙЛЕНКО Б.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14739 |
САМОЙЛЕНКО В.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
84 (30+31+23) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14740 |
САМОЙЛЕНКО Д.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
112 (34+38+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14741 |
САМОЙЛЕНКО Д.О. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
7 |
148 (54+48+46) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14742 |
САМОЙЛЕНКО Д.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
135 (39+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14743 |
САМОЙЛЕНКО Е.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
98 (55+27+16) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14744 |
САМОЙЛЕНКО Є.А. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
3 |
95 (36+15+44) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14745 |
САМОЙЛЕНКО Є.О. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
5 |
106 (26+20+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14746 |
САМОЙЛЕНКО М.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14747 |
САМОЙЛЕНКО М.О. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
5 |
106 (26+20+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14748 |
САМОЙЛЕНКО М.С. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
4 |
87 (31+20+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14749 |
САМОЙЛЕНКО Н.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
11 |
72 (24+23+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14750 |
САМОЙЛЕНКО Н.О. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14751 |
САМОЙЛЕНКО О.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
8 |
52 (12+37+3) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14752 |
САМОЙЛЕНКО П.М. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
72 (15+34+23) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14753 |
САМОЙЛЕНКО П.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14754 |
САМОЙЛЕНКО Р.Б. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14755 |
САМОЙЛЕНКО С.Д. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
14756 |
САМОЙЛЕНКО Т.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
139 (48+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
14757 |
САМОЙЛЕНКО Я.І. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
78 (27+17+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14758 |
САМОЙЛОВА Д.К. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
91 (28+25+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14759 |
САМОНОВ І.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
87 (33+23+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14760 |
САМОНОВА А.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
67 (19+12+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14761 |
САМОНОВА К.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
65 (6+28+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14762 |
САМОТОЙ А.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14763 |
САМОТОЙ В.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14764 |
САМОТОЙ Д.А. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14765 |
САМОТОЙ О.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
94 (36+35+23) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
14766 |
САМОФАЛ А.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
9 |
97 (39+39+19) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14767 |
САМОФАЛ Б.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14768 |
САМОФАЛ В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
14769 |
САМОФАЛОВ С.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
66 (30+14+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14770 |
САМОФАЛОВА Ю.О. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14771 |
САМОХА А.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
73 (12+34+27) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14772 |
САМОХА Ю.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
14773 |
САМОХВАЛ Є.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
137 (45+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14774 |
САМОХВАЛ К.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
97 (24+24+49) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14775 |
САМОХВАЛОВА Ю.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
86 (31+29+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14776 |
САМОХІНА В.А. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
149 (53+54+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14777 |
САМОХІНА Ю.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
121 (51+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14778 |
САМОШКІН Н.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
64 (40+12+12) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14779 |
САМОШКІНА А.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
85 (19+31+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14780 |
САМОЩЕНКО Д.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
9 |
144 (45+57+42) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14781 |
САМОЩЕНКО К. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
117 (47+43+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14782 |
САМСОНЕНКО А.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
80 (40+14+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14783 |
САМСОНЕНКО О.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
99 (31+37+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14784 |
САМСОНЕНКО П.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
96 (30+34+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14785 |
САМСОНЕНКО Я.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
101 (42+35+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14786 |
САМСОНОВ І.І. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
107 (36+42+29) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14787 |
САМУСЕНКО А.В. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
4 |
61 (13+28+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14788 |
САМУСЕНКО А.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
3 |
141 (51+32+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
14789 |
САМУСЕНКО В.В. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
7 |
82 (24+39+19) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14790 |
САМУСЕНКО Є.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14791 |
САМУСЕНКО Є.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14792 |
САМУСЬ А.Г. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
65 (16+13+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14793 |
САМУСЬ Д.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
88 (25+19+44) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14794 |
САМУСЬ О.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
14795 |
САМУСЬ Ю.С. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
6 |
112 (37+38+37) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14796 |
САМЧЕНКО В.Г. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
143 (49+36+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14797 |
САНДЛЕР Д.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
87 (36+36+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14798 |
САНДЮК А.Ф. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
53 (9+19+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14799 |
САНДЮК О.Ф. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
111 (49+38+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14800 |
САНІКІДЗЕ К.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14801 |
САНІКІДЗЕ М.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14802 |
САНІНА А.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
62 (21+20+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14803 |
САНІНА В.С. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
7 |
69 (24+20+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
14804 |
САНТОС С.Х. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
130 (34+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14805 |
САПЄГІН Б.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14806 |
САПІЧ А.Д. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14807 |
САПРИКІН В.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
52 (16+22+14) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14808 |
САПСАЙ А.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
3 |
135 (32+47+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
14809 |
САПУН В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
112 (24+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
14810 |
САПУН С.Р. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
158 (52+54+52) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14811 |
САПУТІНА А.Ю. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
7 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14812 |
САПУТІНА В.Є. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
5 |
155 (47+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14813 |
САПУТІНА Є.Є. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
9 |
37 (12+19+6) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14814 |
САПУТІНА Н.В. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
9 |
46 (21+19+6) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14815 |
САПЯНЕНКО А.О. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
9 |
59 (9+25+25) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14816 |
САРАПИНА Д.М. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
6 |
145 (48+45+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14817 |
САРИЧЕВА А.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
82 (37+23+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14818 |
САРІЄВ А.М. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14819 |
САРІЄВ С.М. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
6 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14820 |
САРКІСЯН А.А. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14821 |
САРМАН А.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
74 (27+23+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14822 |
САСІН Д.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
123 (54+40+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14823 |
САСІН Р.М. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
91 (30+23+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14824 |
САСІНА Ю.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
83 (27+43+13) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14825 |
САУЛЯК Л.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14826 |
САФАРОВ Т.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
114 (21+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
14827 |
САФОНОА М.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14828 |
САФОНОВА Д.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14829 |
САХАРОВ А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14830 |
САХАРОВА Є.І. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14831 |
САХАРОВА М.І. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
107 (33+37+37) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
14832 |
САХАРОВА М.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
8 |
79 (30+28+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14833 |
САХАРОВА Ю.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
77 (25+18+34) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14834 |
САХАРУК В.Т. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
52 (16+12+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14835 |
САХНЕНКО А.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14836 |
САХНЕНКО З.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14837 |
САХНЕНКО К.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
152 (54+38+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14838 |
САХНЕНКО С.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
8 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14839 |
САХНЕНКО Т.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
78 (23+26+29) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
14840 |
САХНЕНКО Я.В. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
10 |
70 (15+21+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
14841 |
САХНО А.О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
7 |
133 (42+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
14842 |
САХНО А.Ф. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
7 |
135 (36+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14843 |
САХНО А.Ю. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
61 (33+20+8) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14844 |
САХНО Б.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
68 (28+11+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14845 |
САХНО В.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
101 (36+37+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14846 |
САХНО В.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
14847 |
САХНО Г.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14848 |
САХНО Д.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
78 (24+12+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14849 |
САХНО Д.Ю. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
83 (28+25+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14850 |
САХНО Є.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
76 (42+30+4) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14851 |
САХНО Є.С. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
135 (32+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14852 |
САХНО М. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
95 (34+22+39) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14853 |
САХНО М.М. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14854 |
САХНО Н.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14855 |
САХНО Р.К. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
7 |
72 (18+31+23) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14856 |
САХНЮК Б.П. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
87 (34+19+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14857 |
САХНЮК В |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
1 |
12 (6+0+6) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14858 |
САХОШКО М.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
87 (29+28+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14859 |
САЦЮК Д.М. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
9 |
71 (12+23+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14860 |
САЧЕК А.І. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
8 |
153 (54+46+53) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14861 |
САЧКО А.М. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
7 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14862 |
САЧКО А.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
55 (15+30+10) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14863 |
САЧКО А.Ю. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
154 (48+48+58) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14864 |
САЧКО В.М. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14865 |
САЧКО Ю.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
10 |
106 (33+31+42) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14866 |
САЧКОВ Б.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
121 (45+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14867 |
САЧКОВ М.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
100 (22+38+40) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
14868 |
САЧКОВА А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
93 (42+34+17) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14869 |
САЧКОВА М.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
34 (15+8+11) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14870 |
САЧОК П.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14871 |
САШЕНКО В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
67 (32+20+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14872 |
СВЕРДЛИК А.А. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
6 |
119 (39+31+49) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
14873 |
СВЕРДЛІКОВА Д.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
50 (9+21+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14874 |
СВЕРДЛЮК С.Ю. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
131 (45+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14875 |
СВЕТЛОВА С.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
89 (34+26+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14876 |
СВИРИД А.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14877 |
СВИРИД Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
143 (51+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
14878 |
СВИРИД Е.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
53 (6+25+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14879 |
СВИРИДЕНКО А.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
6 |
84 (24+27+33) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14880 |
СВИРИДЕНКО А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
125 (48+36+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14881 |
СВИРИДЕНКО М.А. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
145 (39+52+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14882 |
СВИРИДЕНКО М.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
11 |
99 (24+48+27) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14883 |
СВИРИДЕНКО Р.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
6 |
86 (31+18+37) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14884 |
СВИРИДЕНКО Т.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
56 (18+29+9) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14885 |
СВИРИДЕНКО Я.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
106 (48+28+30) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14886 |
СВИРИДОВА Л.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
44 (18+14+12) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14887 |
СВИСТЕЛЬНИК А.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
169 (51+60+58) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14888 |
СВИСТУН Д.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
74 (20+36+18) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14889 |
СВИСТУН Д.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
106 (49+37+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14890 |
СВИСТУН Д.П. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14891 |
СВИСТУН К.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14892 |
СВИСТУНЕНКО К.І. |
19310 |
м. Суми |
Басівська ЗОШ |
11 |
85 (27+30+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14893 |
СВИСТУНОВА А.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
46 (24+12+10) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14894 |
СВИСТЮЛА Д.А. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14895 |
СВИСТЮР Д.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
60 (22+16+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14896 |
СВІДАН Є.І. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
9 |
115 (45+39+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14897 |
СВІДЕРСЬКА І.М. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
5 |
151 (48+45+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14898 |
СВІРІДЄНКО Д.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
100 (36+25+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14899 |
СВІРІДОВА Д.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
95 (27+24+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14900 |
СВІСТУНОВ Р.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14901 |
СВІСТУНОВА Е.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14902 |
СВІТАЙЛО Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14903 |
СВІТЛАКОВА М.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14904 |
СВІТЛИЧНА А.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
54 (18+15+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14905 |
СВІТЛИЧНА А.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14906 |
СВІТЛИЧНА М.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14907 |
СВІТЛИЧНИЙ Д.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
142 (51+37+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14908 |
СВІТЛИЧНИЙ Д.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14909 |
СВІТЛИЧНИЙ Є.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
3 |
55 (28+21+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14910 |
СВІЧКАР І.Г. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14911 |
СВІЩЕНКОВА Х.Є. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
76 (34+10+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14912 |
СВЯТЕЦЬ А.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
114 (18+36+60) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14913 |
СВЯТЕЦЬ А.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14914 |
СВЯТІШЕНКО Д.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14915 |
СВЯТНА Т.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
78 (27+24+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14916 |
СВЯТНИЙ Є.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
82 (25+24+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14917 |
СВЯТОБАТЬКО В.О. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
9 |
55 (15+14+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14918 |
СЕВЕРИН А.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
100 (34+32+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14919 |
СЕВЕРИН А.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14920 |
СЕВЕРИН Д.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
136 (60+20+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14921 |
СЕВЕРИН К.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
93 (23+36+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14922 |
СЕВЕРИН К.С. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
8 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14923 |
СЕВЕРИН О.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
53 (12+24+17) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14924 |
СЕВЕРИН Ю.О. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
8 |
77 (24+30+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14925 |
СЕВЕРІН Б.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14926 |
СЕВЕРІН Д.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
96 (38+26+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14927 |
СЕВЕРІН Є.О. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
170 (54+56+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14928 |
СЕВІДОВ Д.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
26 (12+10+4) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
14929 |
СЕВІДОВА В.С. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
7 |
65 (24+25+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14930 |
СЕВІДОВА І.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
132 (51+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
14931 |
СЕВІДОВА Л.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
73 (24+20+29) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
14932 |
СЕВОСТЬЯНОВ В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
117 (40+31+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14933 |
СЕВРЮК А.М. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
4 |
104 (43+31+30) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
14934 |
СЕГЕДА Д.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
83 (34+29+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14935 |
СЕДИХ В.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
50 (21+10+19) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14936 |
СЕДИХ В.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
102 (27+36+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14937 |
СЕДЛЕЦЬКА Н.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
63 (19+18+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14938 |
СЕДОРЕНКО М.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14939 |
СЕДЬКО Д.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14940 |
СЕЕИК Д.М. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
74 (29+23+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14941 |
СЕКІРКІНА С.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
104 (47+31+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14942 |
СЕКЛЕЦОВ А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
87 (33+28+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14943 |
СЕКЛЄЦОВ Г.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14944 |
СЕЛЕГЕЙ О.П. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14945 |
СЕЛЕГЕЙ С.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
14946 |
СЕЛЕГЕНЬ В.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
35 (9+13+13) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14947 |
СЕЛЕГЕНЬ Я.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
102 (45+35+22) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14948 |
СЕЛЕЗЕНЬ А.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
7 |
58 (30+15+13) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14949 |
СЕЛЕЗЕНЬ Д.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
11 |
83 (18+27+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
14950 |
СЕЛЕЗЕНЬ І.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
123 (45+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
14951 |
СЕЛЕЗЕНЬ К.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
11 |
75 (9+19+47) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14952 |
СЕЛЕЗЕНЬ Ю.Є. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14953 |
СЕЛЕЗНЬОВА А.Р. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
4 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14954 |
СЕЛЕЗНЬОВА С.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
89 (18+22+49) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
14955 |
СЕЛЕЗЬКО Н.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
101 (33+38+30) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14956 |
СЕЛІВАНЕНКО А.Б. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
108 (27+48+33) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14957 |
СЕЛІВАНЕНКО Б.О. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
68 (20+12+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14958 |
СЕЛІВАНОВА Е.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
70 (25+13+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14959 |
СЕЛІВОНЕНКО А.О. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
5 |
99 (29+40+30) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
14960 |
СЕЛІЩЕВА А.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14961 |
СЕЛЬНІЦИНА Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
14962 |
СЕЛЮК А.С. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
4 |
74 (33+19+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
14963 |
СЕЛЮК Є.В. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
7 |
135 (36+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
14964 |
СЕЛЮК К.М. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
113 (39+26+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
14965 |
СЕЛЮКОВА І.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14966 |
СЕЛЮЛІНА Н.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
86 (35+17+34) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
14967 |
СЕЛЯНІН П.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14968 |
СЕМА А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
73 (22+14+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14969 |
СЕМА В.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14970 |
СЕМА Д.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
130 (42+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14971 |
СЕМА Д.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14972 |
СЕМА Д.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
88 (37+29+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14973 |
СЕМА Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14974 |
СЕМА М.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
133 (51+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14975 |
СЕМА Н.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14976 |
СЕМА О.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
101 (32+25+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14977 |
СЕМА П.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
88 (31+29+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14978 |
СЕМА С.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
82 (29+37+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14979 |
СЕМАКІН С.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
107 (21+52+34) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
14980 |
СЕМЕЙКО А.Д. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
147 (57+36+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14981 |
СЕМЕНЕНКО А.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14982 |
СЕМЕНЕНКО Є.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14983 |
СЕМЕНЕНКО О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
70 (18+31+21) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
14984 |
СЕМЕНЕЦЬ В.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
38 (20+16+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14985 |
СЕМЕНЕЦЬ Д.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
68 (15+25+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14986 |
СЕМЕНИШИН В.Є. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
163 (51+52+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14987 |
СЕМЕНІХІН Д.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
8 |
62 (24+25+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
14988 |
СЕМЕНОВ А.Г. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
81 (34+20+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14989 |
СЕМЕНОВ Я.С. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
5 |
81 (37+6+38) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
14990 |
СЕМЕНОВА А.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
124 (47+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14991 |
СЕМЕНОВА В.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
8 |
52 (12+19+21) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
14992 |
СЕМЕНОВА К.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
21 (4+3+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14993 |
СЕМЕНОВА П.Т. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
117 (35+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
14994 |
СЕМЕНОЖЕНКО К. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
90 (41+17+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14995 |
СЕМЕНЧЕНКО Д. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
14996 |
СЕМЕНЧЕНКО К. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
4 |
157 (51+52+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
14997 |
СЕМЕНЧЕНКО М.О. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
7 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14998 |
СЕМЕНЧУЙ М.С. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
14999 |
СЕМЕНЧУК А.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15000 |
СЕМЕНЮК Д.Р. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
4 |
150 (46+44+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15001 |
СЕМЕНЮК Є.М. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
15002 |
СЕМЕНЮК І.Д. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15003 |
СЕМЕНЮК К.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
15004 |
СЕМЕНЮК С.М. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
4 |
138 (53+37+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
15005 |
СЕМЕНЮТА А.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
120 (37+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
15006 |
СЕМЕНЮТА А.І. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15007 |
СЕМЕНЮТА А.І. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15008 |
СЕМЕНЮТА А.Ю. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
4 |
82 (32+32+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15009 |
СЕМЕНЮТА М.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
71 (34+17+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15010 |
СЕМЕНЯК Ю.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15011 |
СЕМЕНЯКА А.Є. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
66 (29+29+8) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
15012 |
СЕМЕНЯКА К.Є. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
89 (42+15+32) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
15013 |
СЕМЕНЯКА М.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
144 (52+42+50) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
15014 |
СЕМЕНЯКО М.А. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
74 (24+26+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15015 |
СЕМЕНЯКО С.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
8 |
72 (30+28+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15016 |
СЕМЕРІЧ В.С. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
8 |
41 (6+35+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15017 |
СЕМЕРНЯ А.М. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
4 |
150 (57+39+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15018 |
СЕМЕРНЯ Є. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15019 |
СЕМЕРНЯ І.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
95 (24+21+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15020 |
СЕМЕСЕНКО К.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15021 |
СЕМЕШКО А.Г. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
164 (56+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15022 |
СЕМИ С.Е. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
5 |
109 (42+45+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15023 |
СЕМИГУК А.М. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
137 (43+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15024 |
СЕМИКАШ І.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
94 (33+36+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15025 |
СЕМИКОЗ Д.О. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
3 |
106 (46+30+30) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15026 |
СЕМИКОПЕНКО В.С. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
7 |
36 (12+16+8) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15027 |
СЕМИКРАС Д.К. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
128 (42+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15028 |
СЕМИРОЗУМ В.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
124 (42+22+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
15029 |
СЕМИСОРІНА К.М. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
15030 |
СЕМІКОПЕНКО М.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15031 |
СЕМКА В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
131 (46+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
15032 |
СЕМКІВ Р.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15033 |
СЕМКОВСЬКИЙ К.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15034 |
СЕМОНЕНКО М.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15035 |
СЕМЬОНОВА В.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
67 (29+28+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15036 |
СЕНЕЦЬКА А.Е. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
106 (33+34+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15037 |
СЕНЕЦЬКА Є.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15038 |
СЕНЕЦЬКА К.П. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
102 (48+31+23) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15039 |
СЕНИК Я.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15040 |
СЕНІН О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15041 |
СЕНКЕВИЧ В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
130 (44+49+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15042 |
СЕНОТОВ В.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
152 (56+36+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15043 |
СЕНТІЩЕВ В.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15044 |
СЕНТІЩЕВ В.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15045 |
СЕНЧА А.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
62 (14+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15046 |
СЕНЧА Є.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15047 |
СЕНЧА М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
147 (51+36+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15048 |
СЕНЧА М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
147 (51+36+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15049 |
СЕНЧА О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
150 (57+33+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15050 |
СЕНЧА О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
150 (57+33+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15051 |
СЕНЧА Р.Є. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15052 |
СЕНЧА С.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15053 |
СЕНЧЕНКО А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
113 (28+37+48) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
15054 |
СЕНЧЕНКО А.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
9 |
92 (21+37+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15055 |
СЕНЧЕНКО А.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15056 |
СЕНЧЕНКО А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
100 (17+37+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15057 |
СЕНЧЕНКО Д.В. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
10 |
46 (9+21+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15058 |
СЕНЧЕНКО Є.В. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
8 |
67 (18+32+17) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15059 |
СЕНЧЕНКО Є.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15060 |
СЕНЧЕНКО К.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
122 (39+43+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15061 |
СЕНЧЕНКО М.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
65 (18+27+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15062 |
СЕНЧЕНКО Н.І. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
15063 |
СЕНЧЕНКО Р.С. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
6 |
124 (38+52+34) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15064 |
СЕНЧУРИН С.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
74 (18+26+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15065 |
СЕНЧУРІН М.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
98 (32+36+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15066 |
СЕНЬКА К.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
124 (45+33+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
15067 |
СЕНЬКО А.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
101 (28+26+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15068 |
СЕНЬКО Д.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
119 (39+32+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15069 |
СЕНЬКО М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15070 |
СЕНЬКО М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15071 |
СЕНЬКОВА К.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
11 |
121 (30+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
15072 |
СЕНЮК А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
74 (18+33+23) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15073 |
СЕПЛИВА Ю.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
70 (24+19+27) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15074 |
СЕРБЕНКО Б.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
95 (30+21+44) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
15075 |
СЕРБІН В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
133 (46+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
15076 |
СЕРБІН В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
133 (46+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
15077 |
СЕРБІНОВСЬКИЙ Б.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15078 |
СЕРБУЛ І.А. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
45 (18+9+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15079 |
СЕРГА К.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
57 (21+16+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15080 |
СЕРГЄЄВ В.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
7 |
103 (36+48+19) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
15081 |
СЕРГЄЄВА К.Р. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
155 (60+49+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15082 |
СЕРГИЕНКО М.А. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
5 |
95 (35+34+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15083 |
СЕРГІЄНКО А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15084 |
СЕРГІЄНКО А.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15085 |
СЕРГІЄНКО А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
85 (25+18+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15086 |
СЕРГІЄНКО А.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
7 |
109 (30+46+33) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
15087 |
СЕРГІЄНКО А.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
15088 |
СЕРГІЄНКО А.Ю. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
8 |
128 (48+41+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
15089 |
СЕРГІЄНКО А.Ю. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15090 |
СЕРГІЄНКО В. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
5 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15091 |
СЕРГІЄНКО В.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
126 (39+51+36) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
15092 |
СЕРГІЄНКО Г.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
90 (27+40+23) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15093 |
СЕРГІЄНКО Д.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
120 (39+40+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15094 |
СЕРГІЄНКО Д.І. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15095 |
СЕРГІЄНКО Д.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
64 (18+21+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15096 |
СЕРГІЄНКО Д.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15097 |
СЕРГІЄНКО Є.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15098 |
СЕРГІЄНКО І.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15099 |
СЕРГІЄНКО К.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
8 |
102 (48+28+26) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
15100 |
СЕРГІЄНКО К.М. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
5 |
127 (48+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15101 |
СЕРГІЄНКО К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15102 |
СЕРГІЄНКО М.А. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
7 |
82 (30+36+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15103 |
СЕРГІЄНКО М.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15104 |
СЕРГІЄНКО Н.Є. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
4 |
88 (26+30+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15105 |
СЕРГІЄНКО О.А. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
6 |
99 (32+37+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15106 |
СЕРГІЄНКО О.Б. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
10 |
41 (18+8+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15107 |
СЕРГІЄНКО О.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15108 |
СЕРГІЄНКО Р. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
4 |
154 (58+44+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15109 |
СЕРГІЄНКО Р.О. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15110 |
СЕРГІЄНКО С.Л. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
79 (12+42+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15111 |
СЕРГІЄНКО С.С. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
7 |
100 (36+25+39) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15112 |
СЕРГІЄНКО Т.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
72 (18+44+10) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15113 |
СЕРГІЄНКО Т.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15114 |
СЕРГІЄНКО Т.М. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
5 |
127 (48+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15115 |
СЕРГІЄНКО Ю.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
56 (19+17+20) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15116 |
СЕРГІЙКО Д.М. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
152 (48+52+52) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15117 |
СЕРГІЙКО І.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
146 (60+26+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15118 |
СЕРГІЙКО Н.Н. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
125 (42+34+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15119 |
СЕРГЇЄНКО Є.Д. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15120 |
СЕРДЮК А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
75 (42+28+5) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15121 |
СЕРДЮК А.А. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
3 |
53 (29+16+8) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
15122 |
СЕРДЮК А.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
81 (30+21+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15123 |
СЕРДЮК А.О. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
7 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15124 |
СЕРДЮК В. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
3 |
59 (25+14+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15125 |
СЕРДЮК В.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
103 (36+23+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15126 |
СЕРДЮК В.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15127 |
СЕРДЮК Д.В. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
4 |
164 (54+50+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15128 |
СЕРДЮК Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
162 (60+46+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15129 |
СЕРДЮК Є.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
152 (32+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15130 |
СЕРДЮК Є.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
95 (43+15+37) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15131 |
СЕРДЮК К.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
87 (30+34+23) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15132 |
СЕРДЮК М.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
125 (39+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
15133 |
СЕРДЮК Н.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
99 (28+39+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15134 |
СЕРДЮК О.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15135 |
СЕРДЮК О.В. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
47 (15+18+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15136 |
СЕРДЮК О.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
56 (24+17+15) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15137 |
СЕРДЮК О.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
104 (54+28+22) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15138 |
СЕРДЮК Р.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
51 (19+20+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15139 |
СЕРДЮК Т.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15140 |
СЕРДЮК Ю.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
103 (30+30+43) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
15141 |
СЕРДЮКОВ Б.М. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15142 |
СЕРЕБРЯКОВ А.Є. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
116 (42+33+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15143 |
СЕРЕБРЯНСЬКИЙ А.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
83 (30+28+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15144 |
СЕРЕДА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
130 (40+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
15145 |
СЕРЕДА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
130 (40+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
15146 |
СЕРЕДА А.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15147 |
СЕРЕДА А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
74 (24+20+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15148 |
СЕРЕДА Б.Р. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
143 (57+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15149 |
СЕРЕДА В.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
109 (36+29+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15150 |
СЕРЕДА Д.Г. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
103 (37+31+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15151 |
СЕРЕДА І. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
5 |
99 (42+20+37) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15152 |
СЕРЕДА І.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
141 (39+45+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
15153 |
СЕРЕДА К.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
64 (15+18+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15154 |
СЕРЕДА Л.І. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
15155 |
СЕРЕДА Л.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
8 |
84 (36+32+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15156 |
СЕРЕДА М.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
34 (8+14+12) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15157 |
СЕРЕДА Р.М. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
8 |
43 (12+13+18) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15158 |
СЕРЕДА Р.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
64 (24+8+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15159 |
СЕРЕДА С.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15160 |
СЕРЕДА С.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
50 (6+12+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15161 |
СЕРЕДА С.С. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
39 (17+12+10) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15162 |
СЕРЕДА Т.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
127 (42+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15163 |
СЕРЕДА Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15164 |
СЕРЕДЕНКО А.О. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
9 |
79 (21+30+28) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15165 |
СЕРЕДНІЙ М.М. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
76 (40+36+0) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15166 |
СЕРИХ Є.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
7 |
116 (36+26+54) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15167 |
СЕРИЧЕНКО А.Д. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
79 (27+28+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15168 |
СЕРМЯШКО Б.Г. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15169 |
СЕРПОКРИЛ К.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
6 |
104 (36+40+28) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15170 |
СЕРПОКРИЛОВ О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15171 |
СЕРЬОЖКІНА Г.О. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
3 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15172 |
СЕРЬОЖКІНА К.С. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
9 |
103 (27+46+30) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15173 |
СЄВАТІ Є.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15174 |
СЄВІДОВ А.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
5 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15175 |
СЄВІДОВ І.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15176 |
СЄДИХ А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
81 (27+33+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15177 |
СЄДИХ А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
66 (24+15+27) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15178 |
СЄДИХ К.Р. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (46+30+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15179 |
СЄДИХ Я.В. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
3 |
137 (57+20+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
15180 |
СЄМАК О.В. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
62 (27+18+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15181 |
СЄРІК А.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
134 (48+49+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15182 |
СЄРІК К.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
111 (42+34+35) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15183 |
СЄРІК М.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15184 |
СЄРІКОВА Д.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
3 |
144 (55+29+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15185 |
СЄРКОВ Д.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
97 (43+26+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15186 |
СЄРКОВА Г.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
101 (41+26+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15187 |
СЄРОБАБЕНКО В.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
141 (45+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
15188 |
СЄРЯК ОІ. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
7 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15189 |
СИБІРЯКОВА М.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15190 |
СИВАШ Д.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
108 (42+40+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15191 |
СИВЕНКО В.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
9 |
46 (21+19+6) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15192 |
СИВЕНКО І.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
15193 |
СИВКО К.Р. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
9 |
79 (27+24+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15194 |
СИВОКОЗОВА А.В. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
4 |
93 (45+26+22) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15195 |
СИВОКОНЬ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
146 (60+40+46) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15196 |
СИВОКОНЬ А.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
4 |
84 (25+23+36) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15197 |
СИВОКОНЬ В.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
7 |
106 (48+25+33) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15198 |
СИВОКОНЬ М.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15199 |
СИВОЛАП І.В. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
9 |
88 (0+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15200 |
СИДОР В.П. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15201 |
СИДОРЕНКО А.А. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
9 |
59 (27+19+13) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15202 |
СИДОРЕНКО А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15203 |
СИДОРЕНКО А.Г. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15204 |
СИДОРЕНКО А.Л. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
79 (22+27+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15205 |
СИДОРЕНКО А.О. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
5 |
63 (15+15+33) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15206 |
СИДОРЕНКО А.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
6 |
82 (30+26+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15207 |
СИДОРЕНКО А.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15208 |
СИДОРЕНКО А.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15209 |
СИДОРЕНКО В.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15210 |
СИДОРЕНКО В.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
7 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15211 |
СИДОРЕНКО В.Г. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
3 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15212 |
СИДОРЕНКО В.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15213 |
СИДОРЕНКО Д.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
136 (39+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15214 |
СИДОРЕНКО Д.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
111 (45+20+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
15215 |
СИДОРЕНКО Д.Р. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
65 (27+19+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15216 |
СИДОРЕНКО Д.С. |
19294 |
м. Глухів |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15217 |
СИДОРЕНКО Є.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
7 |
103 (30+39+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15218 |
СИДОРЕНКО І.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15219 |
СИДОРЕНКО К.Г. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15220 |
СИДОРЕНКО Л.В. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
10 |
82 (21+27+34) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15221 |
СИДОРЕНКО М.М. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
61 (24+23+14) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15222 |
СИДОРЕНКО М.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15223 |
СИДОРЕНКО М.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15224 |
СИДОРЕНКО Н.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
133 (48+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
15225 |
СИДОРЕНКО О.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
127 (41+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15226 |
СИДОРЕНКО П.М. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
62 (26+12+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15227 |
СИДОРЕНКО Р.А. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15228 |
СИДОРЕНКО Р.Г. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
112 (42+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
15229 |
СИДОРЕНКО С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
5 |
112 (43+28+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
15230 |
СИДОРЕНКО С. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15231 |
СИДОРЕНКО С.О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15232 |
СИДОРЕНКО Т.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
99 (51+34+14) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15233 |
СИДОРЕНКО Я.Л. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15234 |
СИДОРЕНКО Я.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
79 (18+40+21) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15235 |
СИДОРКІН В.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15236 |
СИДОРОВ Ю.Є. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
38 (15+5+18) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15237 |
СИДОРОВА В.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15238 |
СИДОРОВА М.Є. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
111 (43+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
15239 |
СИДОРОВА О.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
87 (23+27+37) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15240 |
СИДОРОВА С.О. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
3 |
116 (47+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
15241 |
СИДОРЧЕНКО А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
112 (28+36+48) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
15242 |
СИДОРЧУК А.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15243 |
СИДЬОРКО Є.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
155 (49+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15244 |
СИЗОНЕНКО А.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
146 (57+35+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15245 |
СИЗОНЕНКО Д.М. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
108 (37+30+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15246 |
СИЗОНЕНКО Д.О. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15247 |
СИЗОНЕНКО Д.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
145 (48+45+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15248 |
СИЗОНЕНКО Д.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15249 |
СИЗОНЕНКО І.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15250 |
СИЗОНЕНКО К.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15251 |
СИЗОНЕНКО М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15252 |
СИЗОНЕНКО О.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
48 (3+14+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15253 |
СИЗОНЕНКО С.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15254 |
СИЗОНЕНКО Ю.Ю. |
19419 |
м. Білопілля |
Верхосульський НВК |
8 |
43 (12+16+15) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15255 |
СИЗОНОВА А.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
97 (27+42+28) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15256 |
СИКАЛ А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15257 |
СИЛАНТЄВ І.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15258 |
СИЛАНТЬЄВА А.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15259 |
СИЛЕНКО Н.В. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
9 |
109 (24+54+31) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
15260 |
СИЛІН А.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15261 |
СИЛКА А.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
5 |
160 (48+60+52) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15262 |
СИЛКА К.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
155 (57+40+58) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15263 |
СИЛКА О.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
159 (60+45+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15264 |
СИЛЬЧЕНКО О.О. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
2 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15265 |
СИМАКОВА А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
60 (27+17+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15266 |
СИМИГУК Д.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
149 (55+48+46) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15267 |
СИМІТКО В.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15268 |
СИМОНЕНКО В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15269 |
СИМОНЕНКО В.П. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
8 |
56 (30+3+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15270 |
СИМОНЕНКО Д.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
98 (44+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15271 |
СИМОНЕНКО Е.Є. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
58 (18+27+13) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15272 |
СИМОНЕНКО Є.І. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
6 |
131 (42+43+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
15273 |
СИМОНЕНКО Є.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
73 (28+23+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15274 |
СИМОНЕНКО К.О. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
7 |
85 (30+33+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15275 |
СИМОНЕНКО М.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15276 |
СИМОНЕНКО Н.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
125 (41+37+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15277 |
СИМОНЕНКО Н.М. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
5 |
79 (31+21+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15278 |
СИМОНЕНКО О.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15279 |
СИМОНЕНКОММ М.М. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
6 |
99 (34+25+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15280 |
СИМОНОВА М.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
57 (21+11+25) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
15281 |
СИМОНОВСЬКА М.Д. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
58 (29+17+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15282 |
СИМУТІНА С.С. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
11 |
91 (21+39+31) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15283 |
СИМЧУК Є.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15284 |
СИНАХ В.С. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
3 |
167 (57+50+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15285 |
СИНЕНКО М.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
76 (36+23+17) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15286 |
СИНИЦИНА Б.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15287 |
СИНИЦЯ І.В. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
11 |
29 (15+8+6) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15288 |
СИНИЦЯ К.О. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
15289 |
СИНИЦЯ О. . |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
109 (24+37+48) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15290 |
СИНИЦЯ О.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
54 (24+23+7) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15291 |
СИНЬКО В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
73 (30+17+26) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15292 |
СИНЬКО Е. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
92 (24+33+35) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15293 |
СИНЬКО Є.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
157 (45+54+58) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15294 |
СИНЬОГУБ Б.В. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
3 |
100 (18+36+46) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
15295 |
СИНЬОГУБ Д.О. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
3 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15296 |
СИНЮКА В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
79 (21+33+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15297 |
СИНЯВСЬКИЙ Д.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15298 |
СИНЯГОВСЬКА Д.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15299 |
СИНЯГОВСЬКИЙ М.М. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
5 |
110 (36+42+32) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15300 |
СИНЯГОВСЬКИЙ М.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
85 (35+22+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15301 |
СИНЯНСЬКИЙ В.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
164 (50+58+56) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15302 |
СИПКО Є.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
109 (18+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
15303 |
СИПЛИВИЙ М.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
97 (26+19+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15304 |
СИРА А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
93 (26+24+43) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15305 |
СИРОВ Д.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
90 (34+12+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15306 |
СИРОВАТКА А.В. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
70 (17+21+32) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15307 |
СИРОЇД К.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15308 |
СИРОЛЕТ В.О. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
69 (9+33+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15309 |
СИРОМЛЯ В.П. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
79 (15+33+31) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
15310 |
СИРОМЯТНИКОВА І.П. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
57 (15+25+17) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
15311 |
СИРОТА М.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
92 (30+40+22) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15312 |
СИРОТЕНКО Д.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
74 (24+22+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15313 |
СИРОТЕНКО Д.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
74 (24+22+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15314 |
СИРОТЕНКО Є.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15315 |
СИРОТЕНКО М.А. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15316 |
СИСЕНКО В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
106 (48+36+22) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
15317 |
СИСОЄВ Д.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
53 (18+21+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15318 |
СИСОЄВ Д.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
87 (28+33+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15319 |
СИСОЄВ О.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
99 (32+29+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15320 |
СИСОЄВА В.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
108 (40+23+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15321 |
СИТАР Ю.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15322 |
СИТАР Ю.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15323 |
СИТИЙ В.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15324 |
СИТНИК Б.О. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15325 |
СИТНИК В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15326 |
СИТНИК В.Е. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
69 (24+33+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15327 |
СИТНИК В.М. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
10 |
61 (15+9+37) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15328 |
СИТНИК Д.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
15329 |
СИТНИК Є.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
67 (33+18+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15330 |
СИТНИК І.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
15331 |
СИТНИК К.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15332 |
СИТНИК К.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
111 (37+38+36) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15333 |
СИТНИК О.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15334 |
СИТНИКА В.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
8 |
137 (54+48+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15335 |
СИТНИЧЕНКО С.О. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
134 (44+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15336 |
СИТНІК А.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15337 |
СИТНІК В.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
7 |
96 (36+34+26) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15338 |
СИТНІК С.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15339 |
СИЧ І. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15340 |
СИЧ К.І. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15341 |
СИЧ О.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15342 |
СИЧ С.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15343 |
СИЧ Я.Ю. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
9 |
88 (33+21+34) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15344 |
СИЧЕВСЬКА А.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
117 (48+37+32) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
15345 |
СИЧЕВСЬКА М.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
15346 |
СИЧОВ І.Є. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15347 |
СИЧОВ С.А. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
99 (39+12+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
15348 |
СИЧОВА Ю.В. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
10 |
109 (24+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15349 |
СИЧОВИЙ О.М. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15350 |
СІБІЛЕВА В.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
81 (31+26+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15351 |
СІБІЛЬ О.І. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
107 (36+33+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15352 |
СІВАЄВА М.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
80 (24+28+28) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
15353 |
СІВАК М.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15354 |
СІВЕР Н.Д. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
15355 |
СІВОВОЛ В.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15356 |
СІВОВОЛ Я.О. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
8 |
112 (30+52+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15357 |
СІГАЄВ К.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
17 (3+8+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15358 |
СІГІДІНА А.І. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
136 (39+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15359 |
СІДАЯ П.Р. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
61 (12+23+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15360 |
СІДЕЛЬНИК С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
105 (42+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
15361 |
СІДЕЛЬНИК С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
105 (42+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
15362 |
СІДЕЛЬНІК Ю.І. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15363 |
СІДЕНКО Д.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
94 (33+25+36) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15364 |
СІДЕНКО К.Л. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
80 (18+31+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15365 |
СІДЕНКО М.І. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
4 |
65 (27+26+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15366 |
СІДОРЕНКО К.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15367 |
СІДОРЕНКО М.І. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
3 |
82 (33+19+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15368 |
СІЗОН К.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
102 (42+22+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15369 |
СІКЕРА А.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
85 (37+20+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15370 |
СІКЕРІН Д.О. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15371 |
СІКІРНІЦЬКА А.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
109 (27+45+37) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
15372 |
СІКОРА Я.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15373 |
СІКОРСЬКИЙ І.Л. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15374 |
СІКУЛА Н.А. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
6 |
124 (37+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15375 |
СІЛЕНКО Є.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
115 (36+39+40) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15376 |
СІЛІВАНОВ А.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15377 |
СІЛОНОВА О.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
121 (51+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
15378 |
СІЛЬМАН Р.Ю. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15379 |
СІЛЬЧЕНКО А.Р. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
143 (42+51+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
15380 |
СІЛЬЧЕНКО Д.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15381 |
СІЛЮТІН О.В. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15382 |
СІЛЮТІНА А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
11 |
34 (15+6+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15383 |
СІЛЮТІНА Ю.В. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
7 |
86 (24+37+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15384 |
СІМ О.Р. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15385 |
СІМАК М.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
10 |
87 (33+26+28) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
15386 |
СІМАКІН А.Ю. |
19538 |
с. Чернеччина |
Малорибицький НВК |
5 |
51 (12+8+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15387 |
СІМАНОВСЬКА А.Є. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
83 (37+28+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15388 |
СІМАШОВА А.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
11 |
114 (33+41+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
15389 |
СІМКОВА К.П. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
80 (29+23+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15390 |
СІМОНОВ Я.А. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
11 |
77 (33+31+13) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15391 |
СІМУТІНА К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15392 |
СІНГУР С |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15393 |
СІНГУР Ю.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
74 (12+42+20) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
15394 |
СІНЄЛЬНІКОВ Р.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
154 (54+42+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15395 |
СІНІЦИНА А.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
137 (49+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15396 |
СІНІЧЕНКО С.О. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
9 |
76 (15+30+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15397 |
СІНЬКЕВИЧ А.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
110 (20+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15398 |
СІНЯЄВ Є.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15399 |
СІНЯНСЬКА Н.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
60 (18+33+9) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15400 |
СІРА А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
108 (34+42+32) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15401 |
СІРА І.С. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
9 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15402 |
СІРА Т.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
140 (50+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
15403 |
СІРЕНКО А.Є. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15404 |
СІРЕНКО В.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
132 (48+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15405 |
СІРЕНКО В.С. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
3 |
110 (39+23+48) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
15406 |
СІРЕНКО Д.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
154 (57+45+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15407 |
СІРЕНКО К.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15408 |
СІРЕНКО М.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
43 (16+16+11) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15409 |
СІРЕНКО О.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
4 |
50 (20+18+12) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15410 |
СІРЕНКО О.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
57 (17+14+26) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15411 |
СІРЕНКО П.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
11 |
78 (24+25+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15412 |
СІРЕНКО С.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15413 |
СІРИЙ В.С. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
11 |
107 (33+40+34) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
15414 |
СІРИЙ Е.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
73 (18+33+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15415 |
СІРИЙ Р.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15416 |
СІРИЙ С.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
54 (27+4+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15417 |
СІРИК А.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15418 |
СІРИК Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
91 (25+37+29) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15419 |
СІРИК О.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
78 (15+33+30) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15420 |
СІРИК С.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
133 (57+20+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
15421 |
СІРОБАБА А.А. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
4 |
155 (57+44+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15422 |
СІРОБАБА А.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15423 |
СІРОБАБА А.С. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
3 |
148 (49+43+56) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15424 |
СІРОБАБА В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
109 (43+28+38) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15425 |
СІРОБАБА В.В. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
1 |
98 (44+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15426 |
СІРОБАБА В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
128 (48+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15427 |
СІРОБАБА Д.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
60 (12+36+12) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15428 |
СІРОБАБА Є.К. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
80 (36+33+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15429 |
СІРОБАБА З.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
141 (51+32+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
15430 |
СІРОБАБА І.Є. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15431 |
СІРОБАБА К |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15432 |
СІРОБАБА О.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
130 (27+52+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
15433 |
СІРОБАБА О.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
137 (45+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
15434 |
СІРОМАХА А.Ю. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
15435 |
СІРОМОЛОТ В.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
75 (21+31+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15436 |
СІРЯЧЕНКО А.П. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15437 |
СІРЯЧЕНКО Г.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
91 (29+31+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15438 |
СІРЯЧЕНКО Д.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
9 |
53 (21+13+19) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15439 |
СІРЯЧЕНКО М.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
109 (43+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15440 |
СІРЯЧЕНКО С.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
102 (36+20+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15441 |
СІТАЙЛО Е.О. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15442 |
СІТАЙЛО О.Т. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
6 |
109 (38+30+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15443 |
СІТАК А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
87 (24+32+31) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15444 |
СІТАК А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
95 (30+34+31) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15445 |
СІТАК А.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
83 (24+28+31) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15446 |
СІТАК Д.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
127 (51+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15447 |
СІТАК Д.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15448 |
СІТАК Д.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15449 |
СІТАК К.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
149 (54+45+50) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15450 |
СІТАК К.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
149 (54+45+50) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15451 |
СІТАК М.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
121 (45+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15452 |
СІТАЛО А.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
134 (42+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
15453 |
СІТАЛО І.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
99 (25+43+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15454 |
СІТАЛО І.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15455 |
СІТАЛО К.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
127 (41+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15456 |
СІТАЛО Ю.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
68 (42+10+16) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15457 |
СІТАЛО Ю.С. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
107 (33+42+32) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15458 |
СІТАРСЬКА М.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15459 |
СІЧКАР К.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
67 (17+24+26) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15460 |
СІЧКАР Я.Є. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15461 |
СКАКОДУБ А.І. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15462 |
СКАКОДУБ Д.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
131 (51+20+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15463 |
СКАКОДУБ О.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15464 |
СКАКУН В.Є. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15465 |
СКАКУН О.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
6 |
109 (34+32+43) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
15466 |
СКАКУН О.О. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15467 |
СКАКУН С.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
73 (30+22+21) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15468 |
СКАЛОВА Д.М. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
7 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15469 |
СКАРЛУПІНА О.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
116 (20+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15470 |
СКАФА А.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
126 (48+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15471 |
СКАФА Б.М. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
8 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15472 |
СКАФАРІДЕС М.М. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15473 |
СКАЧЕДУБ А.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
5 |
109 (31+44+34) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15474 |
СКАЧЕДУБ С.Ю. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
9 |
34 (0+17+17) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15475 |
СКАЧЕДУБ Ю.Ю. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
132 (33+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
15476 |
СКАЧКОВА К.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
43 (18+12+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15477 |
СКВІРА М.С. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
8 |
121 (42+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15478 |
СКВОРЦОВ М.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
90 (24+43+23) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15479 |
СКИБА Б.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
15480 |
СКИБА В.А. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
98 (44+26+28) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15481 |
СКИБА В.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
125 (49+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15482 |
СКИБА Д.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
91 (28+38+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15483 |
СКИБА Д.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
105 (40+26+39) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15484 |
СКИБА М.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
85 (30+32+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15485 |
СКИБА О.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
169 (51+60+58) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15486 |
СКИБА О.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15487 |
СКИБА О.М. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
75 (30+11+34) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15488 |
СКИБА Т.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
104 (48+34+22) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
15489 |
СКИБА Т.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
84 (12+39+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15490 |
СКИБА Ю.С. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
8 |
133 (48+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15491 |
СКИБЕНКО Ю.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
6 |
123 (48+37+38) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15492 |
СКИДАН Е.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
77 (30+25+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15493 |
СКИРТАЧ А.Ю. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
64 (16+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15494 |
СКИРТАЧ Д.П. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
100 (28+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15495 |
СКІБІНА К.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
137 (47+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15496 |
СКІБЧИК Ю.А. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
96 (35+31+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15497 |
СКІДАН Ю.Л. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
8 |
89 (30+30+29) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15498 |
СКЛЯНИЧЕНКО М.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
73 (21+33+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15499 |
СКЛЯР А.М. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15500 |
СКЛЯР А.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15501 |
СКЛЯР Б.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
86 (24+37+25) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15502 |
СКЛЯР Б.П. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
8 |
71 (24+22+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15503 |
СКЛЯР Б.Ю. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
101 (30+48+23) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15504 |
СКЛЯР В.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
118 (28+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15505 |
СКЛЯР І.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
139 (47+42+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15506 |
СКЛЯР Н.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15507 |
СКЛЯР С.В. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
99 (18+48+33) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15508 |
СКЛЯР Ф.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
137 (57+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15509 |
СКЛЯР Я.І. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15510 |
СКЛЯРЕНКО Є.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
15511 |
СКЛЯРЕНКО О.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
69 (28+25+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15512 |
СКЛЯРОВ В.Г. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
5 |
95 (33+29+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15513 |
СКЛЯРОВ Г.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
15514 |
СКЛЯРОВ М.І. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (46+54+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15515 |
СКЛЯРОВА А.В. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
4 |
175 (57+60+58) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15516 |
СКЛЯРОВА А.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
94 (28+38+28) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
15517 |
СКЛЯРОВА К.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
77 (34+22+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15518 |
СКЛЯРОВА С.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
154 (52+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15519 |
СКОК А.Ю. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15520 |
СКОК Т.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
11 |
74 (18+28+28) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
15521 |
СКОЛОЗУБ А.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
60 (36+12+12) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15522 |
СКОМОРОХА В.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
149 (57+46+46) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
15523 |
СКОМОРОХА М. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15524 |
СКОМОРОХІН В.І. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
153 (57+40+56) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15525 |
СКОПЕНКО Ю.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
11 |
114 (24+54+36) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15526 |
СКОПНКО Н.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
127 (41+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
15527 |
СКОРА А.С. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
4 |
137 (51+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
15528 |
СКОРДАМАЛЬЯ С.Д. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
5 |
97 (30+28+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15529 |
СКОРИК В.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15530 |
СКОРИК Н.Г. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
75 (22+35+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15531 |
СКОРИК С.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
10 |
125 (45+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15532 |
СКОРИЧЕНКО Ю.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
79 (36+30+13) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15533 |
СКОРОБАГАТА А.Ю. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
4 |
145 (51+48+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15534 |
СКОРОБАГАТИЙ В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
68 (18+31+19) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15535 |
СКОРОБАГАТИЙ М.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
94 (34+10+50) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
15536 |
СКОРОБАГАТЬКО Д.П. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
84 (31+30+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15537 |
СКОРОБАГАТЬКО Е.Р. |
19435 |
м. Білопілля |
Шкуратівська ЗОШ |
5 |
112 (37+39+36) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15538 |
СКОРОБАГАТЬКО М.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
10 |
109 (45+39+25) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15539 |
СКОРОБОГАТЬКО Б.С. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
9 |
45 (6+16+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15540 |
СКОРОГОДСЬКИЙ І.О. |
19521 |
м. Глухів |
Первомайський НВК |
9 |
46 (18+14+14) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15541 |
СКОРОЗВОН К.В. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
9 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15542 |
СКОРОЗВОН К.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
78 (35+27+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15543 |
СКОРОМЕЦЬ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
47 (16+18+13) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15544 |
СКОРОМНИЙ А.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
137 (54+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15545 |
СКОРОМНИЙ В.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
105 (48+34+23) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15546 |
СКОРОМНИЙ В.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
105 (48+34+23) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15547 |
СКОРОПАД Б.І. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
9 |
62 (9+31+22) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15548 |
СКОРОХОД А.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
104 (36+54+14) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15549 |
СКОРОХОД А.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15550 |
СКОРОХОД М.В. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
92 (32+24+36) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15551 |
СКОРОХОД М.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15552 |
СКОРОХОД М.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15553 |
СКОРОХОД Т.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15554 |
СКОРПАН М.І. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15555 |
СКОРПАН С.І. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15556 |
СКОСАР А.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
140 (48+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
15557 |
СКОСЕР В.О. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
15558 |
СКОТАРЕНКО П.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15559 |
СКОТНИК М.Р. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
83 (45+14+24) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15560 |
СКОТНИК О.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
97 (24+36+37) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15561 |
СКОТНИК О.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
97 (24+36+37) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15562 |
СКОЧЕНКО Д.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15563 |
СКОЧЕНКО Н.М. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
76 (35+23+18) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15564 |
СКОЧКО М.Р. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
7 |
93 (36+28+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15565 |
СКОЧКО О.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15566 |
СКРИБКА І.Ю. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15567 |
СКРИЛЬОВА Т.Ю. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
6 |
100 (31+45+24) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15568 |
СКРИННИК А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15569 |
СКРИННИК В.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
93 (42+26+25) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15570 |
СКРИННИК Ю.В. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15571 |
СКРИННІК В.А. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15572 |
СКРИННІК М.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15573 |
СКРИННІК С.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
8 |
113 (36+40+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15574 |
СКРИННІК Я.О. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15575 |
СКРИННІКОВА Ю.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
66 (21+18+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15576 |
СКРИНЬКА В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
108 (40+34+34) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15577 |
СКРИПАЛЬ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
74 (14+20+40) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
15578 |
СКРИПАЛЬ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
74 (14+20+40) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
15579 |
СКРИПАЛЬ А.О. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
7 |
52 (30+14+8) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15580 |
СКРИПАЛЬ Е.Ю. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15581 |
СКРИПАЛЬ П.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
155 (57+52+46) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15582 |
СКРИПАЛЬ П.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
155 (57+52+46) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15583 |
СКРИПАЛЬ Я.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
101 (25+36+40) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15584 |
СКРИПКА А.І. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
103 (35+32+36) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
15585 |
СКРИПКА В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15586 |
СКРИПКА В.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
115 (42+23+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15587 |
СКРИПКА Д. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15588 |
СКРИПКА Д.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
148 (46+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15589 |
СКРИПКА Д.І. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
6 |
114 (36+31+47) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15590 |
СКРИПКА Д.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
100 (28+31+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15591 |
СКРИПКА Н.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15592 |
СКРИПКА П.І. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15593 |
СКРИПКІНА П.Є. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
125 (47+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15594 |
СКРИПНИК Є.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
89 (18+40+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15595 |
СКРИПНИК І.Є. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15596 |
СКРИПНИК С.П. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15597 |
СКРИПНИК Т.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
89 (36+34+19) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15598 |
СКРИПНИЧЕНКО К.Т. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15599 |
СКРИПНІКОВА А.І. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
6 |
84 (41+20+23) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15600 |
СКРИПНІКОВА Є.І. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15601 |
СКРИПНІКОВА Л.І. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
4 |
99 (37+28+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15602 |
СКРИПНЯК О.Г. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
5 |
80 (31+20+29) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
15603 |
СКРИПНЯК Т.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15604 |
СКРИПНЯК Х.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15605 |
СКРИПЧЕНКО В.Г. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
90 (32+29+29) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15606 |
СКРИПЧЕНКО В.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
111 (33+43+35) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15607 |
СКРИПЧЕНКО Д.С. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
6 |
105 (34+42+29) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15608 |
СКРИПЧЕНКО О.В. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
7 |
71 (18+30+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15609 |
СКРИПЧЕНКО Ю.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
144 (37+55+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15610 |
СКРЯБІН Р.Г. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15611 |
СКУБАК Р.М. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
121 (39+52+30) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
15612 |
СКУБИРА А.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
167 (57+60+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15613 |
СКУБКО А.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
130 (44+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15614 |
СКУБКО П.А. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
55 (22+17+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15615 |
СКУСИНЕЦЬ Д.М. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
104 (37+29+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15616 |
СЛАБКО А.Р. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
113 (36+42+35) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15617 |
СЛАБКО О.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15618 |
СЛАБОСПИЦЬКА К.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
128 (51+23+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15619 |
СЛАБОСПИЦЬКА М.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15620 |
СЛАВГОРОДСЬКА К.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
147 (55+38+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15621 |
СЛАВИНСЬКА А.О. |
19439 |
м. Білопілля |
Самарська ЗОШ |
7 |
85 (42+19+24) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15622 |
СЛАВКО А.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
101 (42+31+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15623 |
СЛАВКО В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15624 |
СЛАВКОВА М.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
136 (39+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15625 |
СЛАВЧЕНКО С.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15626 |
СЛАСТУШЕВСЬКА Д.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15627 |
СЛАСТУШЕВСЬКА І.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15628 |
СЛАТВИЦЬКИЙ М.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15629 |
СЛАТВИЦЬКОГО Д.Е. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
120 (40+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15630 |
СЛЄПИНІН Д.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
96 (34+18+44) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15631 |
СЛЄПІНІН М.Г. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
65 (38+13+14) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15632 |
СЛЄПЧЕНКО В.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15633 |
СЛЄСАРЄВА Н.В. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
5 |
85 (31+23+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15634 |
СЛИВА Д.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
142 (43+42+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
15635 |
СЛИВЧЕНКО В.С. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
63 (16+25+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15636 |
СЛИЗЬКА Д.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
75 (15+25+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15637 |
СЛИЗЬКА К.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
161 (51+54+56) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15638 |
СЛИЗЬКИЙ Б.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
23 (3+14+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15639 |
СЛИЗЬКИЙ С.С. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
137 (49+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15640 |
СЛИШАЙ І.О. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
6 |
148 (48+54+46) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15641 |
СЛІВКІН М.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
80 (30+40+10) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15642 |
СЛІДЮК А.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
58 (12+13+33) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15643 |
СЛІПЕНКО Є.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
71 (25+26+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15644 |
СЛІПКО М.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
127 (43+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
15645 |
СЛІПОРОДСЬКА І.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
15646 |
СЛІПУШКО Є.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
6 |
118 (39+44+35) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15647 |
СЛІПУШКО О.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15648 |
СЛІПЧЕНКО Я.П. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
5 |
87 (40+6+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
15649 |
СЛІСАРЕНКО І.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
75 (22+23+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15650 |
СЛІЧНА А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
69 (22+27+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15651 |
СЛОБОДЧИКОВ Г.Б. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
125 (49+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
15652 |
СЛОБОДЯНЮК В.С. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15653 |
СЛОБОДЯНЮК Є.Р. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15654 |
СЛОВЯНСЬКА М.Г. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
9 |
43 (18+14+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15655 |
СЛУЖЕНКО В.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15656 |
СЛУХАЙ В. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
140 (56+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15657 |
СЛУХАЙ Д.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
101 (38+35+28) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15658 |
СЛУХАЙ К.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
135 (43+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15659 |
СЛУХАЙ Р.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15660 |
СЛУХАЙ С.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
10 |
56 (15+7+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15661 |
СЛУЦЬКИЙ Д.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
9 |
104 (33+42+29) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15662 |
СЛУЦЬКИЙ С.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
65 (27+15+23) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
15663 |
СЛЬОЗКІНА В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
141 (36+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15664 |
СЛЮНІНА Е.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
122 (20+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15665 |
СЛЮСАР Я.О. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
7 |
94 (48+31+15) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15666 |
СЛЮСАРЕВСЬКИЙ В.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15667 |
СЛЮСАРЕНКО Є.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
131 (38+47+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15668 |
СЛЮСАРЕНКО М.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
113 (36+42+35) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15669 |
СЛЮСАРЕНКО О.Є. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
103 (31+26+46) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15670 |
СЛЮСАРЧУК К.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15671 |
СМАГА М.Ю. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15672 |
СМАГА О.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15673 |
СМАЖНИК А.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
114 (48+23+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15674 |
СМАКОУЗ А.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
130 (54+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15675 |
СМАКОУЗ Є.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
92 (32+27+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15676 |
СМАЛЕВСЬКА Є.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15677 |
СМАЛЬ А. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15678 |
СМАЛЬЧЕНКО Н.Г. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15679 |
СМЕЛОВСЬКА Н.А. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
57 (18+14+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15680 |
СМЕРТЮК Є.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
111 (44+29+38) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15681 |
СМЕТАНА І.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15682 |
СМЕТАНІНА Н.Ю. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
15683 |
СМЕТЮХОВА А.С. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
6 |
112 (36+34+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
15684 |
СМЕХОВСЬКА В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
81 (30+28+23) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15685 |
СМЄЛІК А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
149 (49+40+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15686 |
СМЄЛОВА Д.С. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15687 |
СМЄТАНКІН М.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15688 |
СМИК Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
116 (49+27+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
15689 |
СМИКОВ Д.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15690 |
СМИРНОВ А.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
72 (15+27+30) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
15691 |
СМИРНОВ М.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
143 (41+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15692 |
СМИРНОВ О.В. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
8 |
77 (30+28+19) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15693 |
СМИРНОВА А.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
147 (58+46+43) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15694 |
СМИРНОВА В.Н. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
44 (6+22+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15695 |
СМИРНОВА Д.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
105 (33+48+24) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
15696 |
СМИРНОВА П.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15697 |
СМИСЛОВА Є.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15698 |
СМИЧЕК Б.П. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
155 (51+48+56) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
15699 |
СМІЛИК В.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
98 (30+34+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15700 |
СМІЛИК І.Ю. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15701 |
СМІЛИК Я.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
10 |
130 (33+51+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
15702 |
СМІЛЯК О.І. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15703 |
СМІРНОВ Д.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
81 (27+15+39) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15704 |
СМІРНОВ К.К. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
64 (30+16+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15705 |
СМІРНОВ П.С. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15706 |
СМІРНОВ Т.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
92 (12+46+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15707 |
СМІРНОВА Д |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
8 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
15708 |
СМІРНОВА Д.Р. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
7 |
42 (6+23+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15709 |
СМІРНОВА І.О. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
9 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15710 |
СМІРНОВА М.Е. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
94 (30+35+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15711 |
СМІТІЯ А.Г. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15712 |
СМІХОВСЬКИЙ Н.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
64 (18+18+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15713 |
СМІЯН А.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15714 |
СМІЯН О.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
4 |
115 (39+42+34) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
15715 |
СМІЯНОВ Ф.Є. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
91 (35+22+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15716 |
СМЙРНОВА Н. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15717 |
СМОВСЬКА О.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15718 |
СМОЛЕНКО А.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15719 |
СМОЛЕНКО В.В. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
4 |
51 (21+14+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15720 |
СМОЛЕНКО В.С. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
3 |
135 (46+29+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
15721 |
СМОЛЕНКО С.Ю. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
6 |
55 (16+13+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15722 |
СМОЛІН Я.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
9 |
62 (21+16+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15723 |
СМОЛІНА С.М. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15724 |
СМОЛОВА А.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
5 |
104 (34+33+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15725 |
СМОЛЯ А.А. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
5 |
35 (10+9+16) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15726 |
СМОЛЯ Б.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15727 |
СМОЛЯР К.Г. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
4 |
72 (34+20+18) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15728 |
СМОЛЯР Т.Ю. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
147 (47+50+50) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15729 |
СМОЛЯРЕНКО Т.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15730 |
СНАГОЩЕНКО Д.О. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
9 |
65 (21+34+10) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15731 |
СНАГОЩЕНКО І.В. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
4 |
86 (29+21+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15732 |
СНАГОЩЕНКО І.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15733 |
СНАГОЩЕНКО Л.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
10 |
130 (27+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15734 |
СНАГОЩЕНКО Н.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
103 (30+35+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15735 |
СНАТКІНА Ю.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
11 |
59 (21+17+21) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15736 |
СНІГУР Б.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
139 (57+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
15737 |
СНІЖКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
113 (36+38+39) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
15738 |
СНІЖКО Б.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
7 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15739 |
СНІЖКО Б.Я. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15740 |
СНІЖКО Д.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
124 (28+36+60) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15741 |
СНІЖКО І.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
15742 |
СНІЖКО Л.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
94 (31+37+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15743 |
СНІЖКО М.М. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
90 (24+33+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15744 |
СНІЖКО Н.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
61 (22+17+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15745 |
СНІЖКО О.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
70 (24+19+27) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15746 |
СНІТКО В.Ф. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
164 (60+44+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15747 |
СНІТКО Д.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15748 |
СНІТКО Е.І. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
3 |
109 (41+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15749 |
СНІТКО Є.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
71 (28+23+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15750 |
СНОПЧЕНКО А.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15751 |
СОБКА Ю.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15752 |
СОБКО Д.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
15753 |
СОБКО Є.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
97 (24+48+25) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15754 |
СОБКО О.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
10 |
74 (21+19+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15755 |
СОБОЛЕВА О.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
6 |
72 (26+18+28) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
15756 |
СОБОРА Д.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15757 |
СОБОТЮК Е.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
147 (51+38+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15758 |
СОВА А.В. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
9 |
75 (27+32+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15759 |
СОВА Д.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
140 (32+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15760 |
СОВА Д.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
77 (19+32+26) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15761 |
СОВА П.Д. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15762 |
СОВАЛО І.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
126 (34+42+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15763 |
СОВГИР П.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15764 |
СОВЕНКО А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
15765 |
СОВЕНКО І.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
10 |
60 (21+31+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15766 |
СОВЕНКО К.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
15767 |
СОВЕНКО С.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
15768 |
СОВІК В.Ю. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
77 (24+25+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15769 |
СОЗОНОВ Д.М. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
143 (43+54+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15770 |
СОЙТАН А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
70 (36+7+27) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15771 |
СОКИРИН В.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
60 (6+14+40) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
15772 |
СОКИРИНА Ю.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
69 (18+20+31) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15773 |
СОКИРКО А.С. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
3 |
147 (57+38+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15774 |
СОКИРКО Р.С. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
5 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15775 |
СОКОЛ Є.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
148 (60+40+48) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15776 |
СОКОЛ Л.В. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
97 (36+37+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15777 |
СОКОЛ О.В. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
9 |
88 (3+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15778 |
СОКОЛ Ф.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15779 |
СОКОЛЕНКО Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
112 (48+45+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
15780 |
СОКОЛЕНКО К.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
7 |
76 (30+19+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15781 |
СОКОЛИК А.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
158 (56+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15782 |
СОКОЛОВ В.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
44 (20+12+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15783 |
СОКОЛОВ В.П. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
77 (30+34+13) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15784 |
СОКОЛОВ Д.М. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
8 (8+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15785 |
СОКОЛОВ М.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
92 (23+33+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15786 |
СОКОЛОВ О.Г. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
5 |
153 (56+45+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15787 |
СОКОЛОВ О.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
105 (36+44+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15788 |
СОКОЛОВА к |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
95 (26+30+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15789 |
СОКОЛОВА А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
85 (27+30+28) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15790 |
СОКОЛОВА А.Є. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
85 (27+27+31) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15791 |
СОКОЛОВА А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15792 |
СОКОЛОВА В.Ю. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15793 |
СОКОЛОВА Д.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
4 |
119 (45+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15794 |
СОКОЛОВА М.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
5 |
100 (27+41+32) |
|
|
С2 |
|
Шубіна Наталія Іванівна |
15795 |
СОКОЛОВА С. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
4 |
73 (29+20+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15796 |
СОКОЛОВОЇ А.П. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
164 (58+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15797 |
СОКОЛОВСЬКА Д.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15798 |
СОКОЛОВСЬКА Е.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15799 |
СОКОЛОВСЬКИЙ О.В. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
133 (57+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15800 |
СОКОЛЬНИК Я.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15801 |
СОКОРЕНКО В.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
57 (27+20+10) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
15802 |
СОКОРЕНКО І.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
145 (49+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15803 |
СОКОРЕНКО М.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
54 (12+21+21) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
15804 |
СОКРУТА А.У. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15805 |
СОКРУТА Є.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
67 (18+18+31) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15806 |
СОКУНОВА К.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
66 (15+37+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15807 |
СОКУРА В.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
94 (29+25+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15808 |
СОКУРА В.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
104 (26+32+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15809 |
СОКУРА Д.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
89 (37+15+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15810 |
СОЛДАТЕНКО А |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15811 |
СОЛДАТЕНКО А.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15812 |
СОЛДАТЕНКО Д.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
72 (4+26+42) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
15813 |
СОЛДАТЕНКО Д.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
121 (36+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
15814 |
СОЛДАТЕНКО К.П. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
2 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
15815 |
СОЛДАТКІНА А.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
77 (30+33+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15816 |
СОЛДАТОВ Р.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
76 (20+38+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15817 |
СОЛДАТОВ Т.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
96 (46+12+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15818 |
СОЛЕЦЬКА А.В. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
9 |
71 (27+15+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15819 |
СОЛОВЕЙ А.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
67 (9+31+27) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
15820 |
СОЛОВЕЙ Д.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15821 |
СОЛОВЕЙ Є.Д. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
28 (19+3+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15822 |
СОЛОВЕЙ Є.Ю. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
5 |
81 (36+26+19) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15823 |
СОЛОВЕЙ З.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
79 (23+20+36) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15824 |
СОЛОВЕЙ І.М. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
6 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15825 |
СОЛОВЕЙ М.Є. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
7 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15826 |
СОЛОВЕЙ О.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
6 |
149 (45+52+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15827 |
СОЛОВЕЙ О.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
114 (36+32+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15828 |
СОЛОВЕЙ П.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15829 |
СОЛОВЕЦЬКА М.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
78 (25+22+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15830 |
СОЛОВЙОВ В.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
8 |
55 (18+24+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15831 |
СОЛОВЙОВ Д.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15832 |
СОЛОВЙОВ Д.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
137 (51+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15833 |
СОЛОВЙОВ М.І. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15834 |
СОЛОВЙОВ М.П. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15835 |
СОЛОВЙОВ Н.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15836 |
СОЛОВЙОВА А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15837 |
СОЛОВЙОВА Д.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
73 (31+24+18) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
15838 |
СОЛОВЙОВОЇ Д.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15839 |
СОЛОВЙОЛВ Д.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
127 (38+52+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15840 |
СОЛОВЧЕНКО О.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
97 (33+28+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15841 |
СОЛОВЬЙОВА М.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
9 |
69 (12+43+14) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15842 |
СОЛОГУБ С.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
80 (24+27+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15843 |
СОЛОДІЛОВА М.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15844 |
СОЛОДКА Є.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
125 (42+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15845 |
СОЛОДОВ А.С. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15846 |
СОЛОДОВ Д.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15847 |
СОЛОДОВНИК А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
139 (53+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15848 |
СОЛОДОВНИК Є.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15849 |
СОЛОДОВНИК М.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
5 |
139 (48+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15850 |
СОЛОДОВНИК Ю.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
73 (26+27+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15851 |
СОЛОДОВНИКОВА О.І. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
5 |
71 (33+14+24) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15852 |
СОЛОДОВНІКОВ М.Д. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15853 |
СОЛОДОВНІКОВА М.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15854 |
СОЛОДОВНІКОВА С.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
146 (56+36+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15855 |
СОЛОДЧЕНКО С.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15856 |
СОЛОМАТКО К.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
15857 |
СОЛОМАТКО О.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
9 |
95 (24+37+34) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
15858 |
СОЛОМАХА А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15859 |
СОЛОМЕННА А.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
101 (30+40+31) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15860 |
СОЛОМКА А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
63 (9+17+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15861 |
СОЛОМКА К.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
155 (55+42+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15862 |
СОЛОМКІНА Д.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15863 |
СОЛОМЯНИК А.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
15864 |
СОЛОНАР І.І. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15865 |
СОЛОНАР М.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15866 |
СОЛОНЕНКО Є.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15867 |
СОЛОНЕЦЬ І.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
10 |
105 (39+36+30) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15868 |
СОЛОНЕЦЬ М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15869 |
СОЛОНИНКО Є.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
85 (34+22+29) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15870 |
СОЛОНІКОВ В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
82 (30+19+33) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15871 |
СОЛОННІКОВ Є.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15872 |
СОЛОНУХА А.Б. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15873 |
СОЛОПОВА І. . |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
62 (23+10+29) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15874 |
СОЛОПЧЕНКО В.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15875 |
СОЛОХА А.Р. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15876 |
СОЛОХА А.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
107 (48+42+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15877 |
СОЛОХА В.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
11 |
105 (30+37+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15878 |
СОЛОХА І.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
89 (41+18+30) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15879 |
СОЛОХА М.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
6 |
113 (39+38+36) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
15880 |
СОЛОХА Я.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
72 (30+40+2) |
|
|
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15881 |
СОЛОХОВА О.Д. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
105 (43+26+36) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
15882 |
СОЛОШЕНКО Д.Л. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
107 (30+31+46) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15883 |
СОЛОШЕНКО Р.Р. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
102 (42+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15884 |
СОЛОШЕНКО Ю.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
58 (0+36+22) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15885 |
СОЛОЩЕНКО Д.Ф. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
5 |
115 (40+44+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
15886 |
СОЛЯНИК Д.Р. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
138 (46+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15887 |
СОЛЯНИК К.С. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
6 |
83 (36+24+23) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15888 |
СОЛЯНИК О.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
97 (24+54+19) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15889 |
СОЛЯНИК Ю.П. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
118 (36+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
15890 |
СОМАНЕЦЬ С.С. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
60 (19+13+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15891 |
СОМОК А.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15892 |
СОМОК О.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15893 |
СОМОК С.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
77 (33+20+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15894 |
СОМОК Я.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15895 |
СОНЬКО А.О. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
83 (30+23+30) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15896 |
СОПЕЛЬНИК В.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15897 |
СОПЕЛЬНИК В.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15898 |
СОПЕЛЬНИК М.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
68 (32+12+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15899 |
СОПІГА А.Є. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15900 |
СОПІНА Д.К. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
8 |
71 (18+28+25) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15901 |
СОПІТЬКО В.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15902 |
СОПІТЬКО Д.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
127 (51+24+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15903 |
СОПІТЬКО Є.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15904 |
СОПЯНЕНКО В.А. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
7 |
136 (36+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15905 |
СОРБАТ О.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15906 |
СОРІН В.Д. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
71 (15+25+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15907 |
СОРОКА А.М. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
120 (60+37+23) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15908 |
СОРОКА Д.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
86 (32+18+36) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15909 |
СОРОКА Д.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15910 |
СОРОКА Н.С. |
19514 |
м. Глухів |
Суходільський НВК |
4 |
112 (42+32+38) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
15911 |
СОРОКА О.С. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15912 |
СОРОКА О.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
52 (3+26+23) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15913 |
СОРОКА С.М. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
8 |
73 (12+36+25) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15914 |
СОРОКА С.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
15915 |
СОРОКА Ю.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
79 (27+20+32) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15916 |
СОРОКА Ю.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
136 (50+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15917 |
СОРОКАЛЄТОВА А.Д. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
107 (35+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15918 |
СОРОКІН А.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
113 (39+35+39) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15919 |
СОРОКІН В.І. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
111 (43+32+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15920 |
СОРОКІНА А.О. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15921 |
СОРОКІНА А.О. |
19336 |
м. Суми |
Біловодський НВК |
7 |
79 (6+46+27) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15922 |
СОРОКІНА В.О. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
10 |
65 (24+13+28) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
15923 |
СОРОКІНА І.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
148 (50+42+56) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
15924 |
СОРОКІНА Ю.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
71 (21+26+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15925 |
СОРОКО А.С. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
4 |
100 (36+38+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15926 |
СОРОКОВИХ О.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
60 (21+23+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15927 |
СОРОКОЛІТ В.Є. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
81 (37+20+24) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
15928 |
СОРОКОЛІТ О.Е. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
6 |
80 (23+30+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15929 |
СОРОКОПУД О.Р. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
15930 |
СОСЕЛИЯ Т.Р. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15931 |
СОСЕЛІЯ А. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15932 |
СОСЄДКА К.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
10 |
52 (15+12+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15933 |
СОСЄДКО Д.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
115 (37+39+39) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15934 |
СОСЄДСЬКА Д.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
88 (30+19+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15935 |
СОСЄДСЬКИЙ В.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15936 |
СОСНОВСЬКИЙ Д.Ю. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
7 |
122 (42+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
15937 |
СОТНИК М.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
15938 |
СОТНІКОВА К.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15939 |
СОТНІКОВА Н.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
160 (48+54+58) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15940 |
СОТОВА М.Р. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15941 |
СОХАНЬ А.В. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
3 |
161 (57+44+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15942 |
СОХАНЬ Н.Д. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
15943 |
СОХАНЬ С.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
93 (39+26+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15944 |
СОХАНЬ Т.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
71 (27+24+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15945 |
СОШКА Н.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15946 |
СОШКІН А.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
95 (37+24+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15947 |
СПАЛЕНКО Д.В. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
5 |
61 (31+13+17) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
15948 |
СПАС Т.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
71 (19+21+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15949 |
СПАСЬКИЙ Є.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15950 |
СПАСЬКИЙ І |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
116 (41+37+38) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15951 |
СПАСЬКИЙ О.Ю. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
65 (38+5+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15952 |
СПАСЬКИХ В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15953 |
СПАСЬОНОВ О.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
56 (20+8+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15954 |
СПАСЬОНОВА А.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
145 (55+32+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15955 |
СПАСЬОНОВА К.Є. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15956 |
СПАСЬОНОВА М.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
79 (30+31+18) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
15957 |
СПАСЬОНОВА С.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
95 (34+24+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15958 |
СПАЩАНСЬКИЙ В.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
75 (36+22+17) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
15959 |
СПАЩАНСЬКИЙ К.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
107 (27+37+43) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
15960 |
СПАЩАНСЬКИЙ С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
131 (48+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
15961 |
СПЕСИВА А.О. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
3 |
141 (54+27+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
15962 |
СПЕСИВА К.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
101 (42+40+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15963 |
СПИЦЯ А.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
4 |
98 (55+21+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15964 |
СПИЧАК В.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
101 (36+42+23) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
15965 |
СПИЧАК І.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
15966 |
СПИЧАК Ю |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
68 (27+19+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15967 |
СПІВАК А.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
102 (40+32+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15968 |
СПІВАК Д.Є. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
15969 |
СПІВАКОВА К.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
133 (45+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15970 |
СПІВАКОВА О.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15971 |
СПІВАКОВА С.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
91 (32+27+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15972 |
СПІЦИНА А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
81 (21+28+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15973 |
СПІЧАКОВ П.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15974 |
СПОРИШ В.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
11 |
108 (33+42+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15975 |
СПОРИШ К.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
15976 |
СПОРНІК Д.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
122 (49+25+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15977 |
СПРЯГАЙЛА РР. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15978 |
СРІБНА О.Ю. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
154 (57+39+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15979 |
СРІБНЯК К.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
47 (12+16+19) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
15980 |
СРІБНЯК О.М. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
15981 |
СРІБРАНЕЦЬ Є.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
118 (34+52+32) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15982 |
СРІБРАНЕЦЬ К.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
106 (30+46+30) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15983 |
СРІБРАНЕЦЬ О.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
145 (57+48+40) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
15984 |
СТАВИЦЬКА А.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
139 (52+31+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
15985 |
СТАВИЦЬКА В.Ф. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
15986 |
СТАВИЦЬКА Д.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
10 |
125 (45+49+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
15987 |
СТАВИЦЬКА К.І. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15988 |
СТАВИЦЬКА С.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
1 |
158 (50+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15989 |
СТАВИЦЬКИЙ Є.Р. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
15990 |
СТАДНИК В.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
121 (33+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
15991 |
СТАДНИК Д.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15992 |
СТАДНИК О.С. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
93 (21+26+46) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
15993 |
СТАДНІК А.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
47 (15+13+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15994 |
СТАДНІК К.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
91 (28+28+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15995 |
СТАДНІК С.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
78 (33+23+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
15996 |
СТАДНІЧЕНКО Д.В. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
3 |
63 (19+26+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15997 |
СТАДНІЧЕНКО Є.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
57 (17+8+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15998 |
СТАДНІЧЕНКО О.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
173 (57+60+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
15999 |
СТАКАН М.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
163 (51+54+58) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
16000 |
СТАКАНОВ С.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
81 (22+21+38) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16001 |
СТАЛИНСЬКА В.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16002 |
СТАЛИНСЬКА Г.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
6 |
109 (34+35+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16003 |
СТАЛИНСЬКИЙ Р.М. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
81 (15+40+26) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
16004 |
СТАЛИНСЬКИЙ Р.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
137 (55+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16005 |
СТАЛИНСЬКИЙ С.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
161 (57+44+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16006 |
СТАЛНСЬКИ\Й М.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
8 |
73 (30+16+27) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16007 |
СТАНІСЛАВСЬКА А.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
65 (23+14+28) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16008 |
СТАНКЕВИЧ Д.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
110 (36+48+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16009 |
СТАНОВОВА К.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16010 |
СТАРЕНКО О.В. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
4 |
107 (33+36+38) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16011 |
СТАРИЧЕНКО Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
97 (39+30+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16012 |
СТАРИЧЕНКО М.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
123 (49+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16013 |
СТАРІЄНКО М.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
40 (16+0+24) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
16014 |
СТАРІКОВ Є.І. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
16015 |
СТАРІКОВ Л.Л. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
121 (48+36+37) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16016 |
СТАРІКОВА А.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
121 (41+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
16017 |
СТАРІКОВА О.І. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
5 |
79 (17+37+25) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
16018 |
СТАРКОВ Д.А. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
5 |
63 (26+23+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16019 |
СТАРОВОЙТ В.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16020 |
СТАРОДВОРСЬКА В.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
5 |
138 (48+57+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шубіна Наталія Іванівна |
16021 |
СТАРОДИМОВА В.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16022 |
СТАРОДУБ В.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
4 |
135 (55+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16023 |
СТАРОДУБ В.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16024 |
СТАРОДУБ І.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16025 |
СТАРОДУБ М.С. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
8 |
107 (36+46+25) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16026 |
СТАРОДУБЦЕВА А.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
80 (9+51+20) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16027 |
СТАРОЖИЛОВА А.М. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16028 |
СТАРОКОЖКО О.Г. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
92 (27+28+37) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16029 |
СТАРОСТІН Д.А. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
1 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16030 |
СТАРОЩУК О.М. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
9 |
63 (15+28+20) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16031 |
СТАРУН Д.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
107 (41+28+38) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16032 |
СТАРЦЕВ Г.Ю. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16033 |
СТАРЦЕВА Т.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
10 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
16034 |
СТАРЦЕВА Х.В. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
8 |
78 (36+25+17) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16035 |
СТАРЧЕНКА С.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16036 |
СТАРЧЕНКО А |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
9 |
112 (42+33+37) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16037 |
СТАРЧЕНКО А.К. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16038 |
СТАРЧЕНКО А.М. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16039 |
СТАРЧЕНКО Б.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16040 |
СТАРЧЕНКО Д.С. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
2 |
158 (50+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16041 |
СТАРЧЕНКО Є.В. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
9 |
77 (33+30+14) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16042 |
СТАРЧЕНКО К.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16043 |
СТАРЧЕНКО О.В. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
4 |
98 (26+38+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16044 |
СТАРЧЕНКО Р.В. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
4 |
116 (38+30+48) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16045 |
СТАРЧЕНКО С.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
137 (41+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16046 |
СТАРШИКОВА А.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
97 (36+42+19) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16047 |
СТАСЕНКО В.К. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
94 (43+17+34) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16048 |
СТАСІК І.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
123 (45+40+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16049 |
СТАСЮК С.Г. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
96 (40+26+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16050 |
СТАТИВА Т.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
70 (22+12+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16051 |
СТАТІВКА М.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
92 (42+26+24) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16052 |
СТАТІВКА М.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
92 (42+26+24) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16053 |
СТАТІВКА О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
132 (60+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
16054 |
СТАТІВКА О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
132 (60+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
16055 |
СТАХЄЄВ Н.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
10 |
81 (21+38+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16056 |
СТАХЄЄВА С.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
50 (14+12+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16057 |
СТАХНО К. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16058 |
СТАХОВСЬКА Б.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
103 (31+41+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16059 |
СТАХОРНА В.В. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16060 |
СТАХОРНИЙ А.С. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
134 (57+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
16061 |
СТАХОРНИЙ Д.Р. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
104 (27+45+32) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
16062 |
СТАЦЕНКО В.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
151 (48+54+49) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
16063 |
СТАШКО М.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
109 (36+44+29) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16064 |
СТЕБЕЛЬ Я.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
80 (18+38+24) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16065 |
СТЕБЛЕЙ О.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
91 (35+40+16) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16066 |
СТЕБЛИНА Ю.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
120 (47+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16067 |
СТЕБЛОВЦЕВ В.Є. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
4 |
128 (35+39+54) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16068 |
СТЕБЛЯНКО А.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16069 |
СТЕБЛЯНКО В.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
9 |
84 (12+44+28) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
16070 |
СТЕБЛЯНКО Н.Р. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
4 |
149 (57+32+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16071 |
СТЕГАЙЛО А.П. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
120 (44+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16072 |
СТЕГНІЄНКО К.Р. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
46 (24+8+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16073 |
СТЕГНІЙ А.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
65 (15+33+17) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16074 |
СТЕГНІЙ Н.Р. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
67 (15+27+25) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16075 |
СТЕГНІЙ П.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16076 |
СТЕНЬКО К.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
87 (39+26+22) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
16077 |
СТЕНЬКО Р.І. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16078 |
СТЕПАНЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16079 |
СТЕПАНЕНКО А.В. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
11 |
117 (33+40+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16080 |
СТЕПАНЕНКО А.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16081 |
СТЕПАНЕНКО А.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16082 |
СТЕПАНЕНКО В.В. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
5 |
97 (30+28+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16083 |
СТЕПАНЕНКО В.О. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16084 |
СТЕПАНЕНКО В.Ю. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
88 (34+20+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16085 |
СТЕПАНЕНКО Д.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
58 (24+22+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16086 |
СТЕПАНЕНКО Д.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
7 |
62 (24+22+16) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16087 |
СТЕПАНЕНКО Д.Ю. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
16088 |
СТЕПАНЕНКО І.Д. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
8 |
91 (30+39+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16089 |
СТЕПАНЕНКО І.П. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
9 |
96 (18+44+34) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16090 |
СТЕПАНЕНКО К.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16091 |
СТЕПАНЕНКО М.І. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
7 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16092 |
СТЕПАНЕНКО М.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
41 (15+9+17) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
16093 |
СТЕПАНЕНКО П.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
59 (22+23+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16094 |
СТЕПАНЕНКО П.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
52 (28+20+4) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16095 |
СТЕПАНЕНКО Р.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
35 (9+5+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16096 |
СТЕПАНЕНКО С.В. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
3 |
49 (31+2+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16097 |
СТЕПАНЕНКО С.О. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16098 |
СТЕПАНЕНКО С.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
16099 |
СТЕПАНЕНКОО Б.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
116 (48+34+34) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16100 |
СТЕПАНЕЦЬ Т.О. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
11 |
88 (21+42+25) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16101 |
СТЕПАНИЩЕНКО А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
83 (33+24+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16102 |
СТЕПАНКОВСЬКІЙ І.А. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
6 |
90 (37+28+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16103 |
СТЕПАНОВ В.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
9 |
68 (21+35+12) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16104 |
СТЕПАНОВ В.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
10 |
94 (12+48+34) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16105 |
СТЕПАНОВ Н.Р. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16106 |
СТЕПАНОВ О.Є. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
8 |
116 (36+37+43) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16107 |
СТЕПАНОВ О.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
16108 |
СТЕПАНОВ О.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
68 (30+20+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16109 |
СТЕПАНОВА А.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
111 (28+37+46) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16110 |
СТЕПАНОВА Н.П. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
3 |
138 (57+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16111 |
СТЕПАНОВА Р.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
76 (15+39+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16112 |
СТЕПАНОВИЧ Ю.Б. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
92 (36+33+23) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
16113 |
СТЕПАНЧЕНКО А.Д. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
149 (51+46+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16114 |
СТЕПАНЧЕНКО Л.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
104 (37+30+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16115 |
СТЕПЕНКО В.Е. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
3 |
64 (28+18+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16116 |
СТЕПЕНКОВ Є.Д. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
115 (43+20+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16117 |
СТЕПИРЄВА В.Є. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
5 |
157 (45+60+52) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16118 |
СТЕПКО А.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16119 |
СТЕПНИЙ Г.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
86 (29+23+34) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
16120 |
СТЕПОВИК А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
106 (18+54+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16121 |
СТЕПОВОЙ Д.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
119 (57+14+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16122 |
СТЕПОВОЙ М.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
122 (56+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16123 |
СТЕПУЛЕНКО Є.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
8 |
143 (54+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16124 |
СТЕПЧЕНКО Д.М. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
4 |
143 (49+50+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
16125 |
СТЕПЧЕНКО К.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16126 |
СТЕПЧЕНКО М.О. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
8 |
67 (30+21+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16127 |
СТЕПЧЕНКО С.В. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
3 |
69 (39+8+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16128 |
СТЕТЮХА Р.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
72 (22+20+30) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16129 |
СТЕФАНІШИН А.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
16130 |
СТЕФАНОВ Д.О. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
79 (27+22+30) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16131 |
СТЕЦЕНКО А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
118 (42+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16132 |
СТЕЦЕНКО А.В. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
7 |
86 (30+33+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16133 |
СТЕЦЕНКО А.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
6 |
122 (45+39+38) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16134 |
СТЕЦЕНКО А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
123 (49+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16135 |
СТЕЦЕНКО Б.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16136 |
СТЕЦЕНКО Б.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16137 |
СТЕЦЕНКО В.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16138 |
СТЕЦЕНКО Д.В. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
10 |
77 (15+25+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16139 |
СТЕЦЕНКО Д.Д. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
138 (60+20+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16140 |
СТЕЦЕНКО Д.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
147 (55+44+48) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
16141 |
СТЕЦЕНКО К.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
98 (37+29+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16142 |
СТЕЦЕНКО М.А. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16143 |
СТЕЦЕНКО М.В. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
7 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16144 |
СТЕЦЕНКО С.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
4 |
140 (42+46+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16145 |
СТЕЦЕНКО С.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16146 |
СТЕЦЕНКО С.Ю. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
4 |
143 (45+42+56) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
16147 |
СТЕЦЕНКО Ю.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
6 |
95 (31+39+25) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16148 |
СТЕЦЕНКО Я.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
99 (36+46+17) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16149 |
СТЕЦЕНКО Я.Е. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
91 (39+27+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16150 |
СТЕЦІЙ В.В. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
30 (5+12+13) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16151 |
СТЕЦІЙ В.П. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
83 (30+22+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16152 |
СТЕЦНКО К.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16153 |
СТЕЦЮК О.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
96 (40+26+30) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
16154 |
СТЕЦЮРА В |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
5 |
77 (40+14+23) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16155 |
СТЕЦЮРА Д.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16156 |
СТЕЦЮРА М.С. |
19436 |
м. Білопілля |
Кальченківський НВК ДНЗ |
4 |
130 (36+36+58) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
16157 |
СТЕШЕНКО М.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
121 (37+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16158 |
СТЕШЕНКО М.О. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16159 |
СТІБА Д.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16160 |
СТІХІНА К.Є. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16161 |
СТОВБУН А.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16162 |
СТОВБУН Є.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
82 (25+27+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16163 |
СТОГНУХІН Я.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
16164 |
СТОЖОК О.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
135 (48+37+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16165 |
СТОЖОК Д.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16166 |
СТОЖОК Д.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
103 (26+35+42) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16167 |
СТОЖОК Д.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16168 |
СТОЖОК О.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
68 (38+10+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16169 |
СТОЖОК Ю.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
84 (18+36+30) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16170 |
СТОКАЛЬСЬКИЙ І.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
52 (24+22+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16171 |
СТОКОП С.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
62 (24+19+19) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16172 |
СТОЛБЦОВА А.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
125 (46+32+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16173 |
СТОЛЕНЕЦЬ М.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
74 (31+27+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16174 |
СТОЛЯР А.І. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
94 (27+39+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16175 |
СТОЛЯР М.Ю. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
93 (27+39+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16176 |
СТОЛЯРЕНКО О.О. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16177 |
СТОНАЄВ М.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16178 |
СТОНАЄВА К.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
116 (40+33+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16179 |
СТОНАЄВА П.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16180 |
СТОПЧЕНКО М.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
121 (42+51+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
16181 |
СТОПЧЕНКО Т.П. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
124 (45+51+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
16182 |
СТОРІЄВ Б.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
127 (57+26+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
16183 |
СТОРІЄВА С.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
139 (57+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
16184 |
СТОРОЖЕВ В.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
151 (57+46+48) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16185 |
СТОРОЖЕВ О.А. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
6 |
98 (22+32+44) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
16186 |
СТОРОЖЕВА С.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
92 (28+30+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16187 |
СТОРОЖЕНКО А.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
124 (51+27+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
16188 |
СТОРОЖЕЦЬ Д.С. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
5 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16189 |
СТОРОЖУК Б.Г. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
125 (37+43+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16190 |
СТОЦЬКА А.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
41 (18+15+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16191 |
СТОЦЬКИЙ О.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
76 (21+31+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16192 |
СТОЦЬКИЙ Я.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
91 (28+33+30) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16193 |
СТОЯН А.О. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16194 |
СТОЯН В.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
129 (43+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16195 |
СТРАТЕЙЧУК Д |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
4 |
140 (54+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16196 |
СТРАФУН І.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
140 (57+33+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16197 |
СТРАХОВ В.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16198 |
СТРАШНЕНКО О.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
106 (39+37+30) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
16199 |
СТРЕБАК В.О. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
5 |
86 (36+19+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16200 |
СТРЕБУЛЬ О.М. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
7 |
105 (30+39+36) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16201 |
СТРЕЛЕЦЬ В.Д. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16202 |
СТРЕЛЕЦЬ Т.С. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
3 |
31 (8+7+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16203 |
СТРЕЛЬНИК П.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
78 (29+19+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16204 |
СТРЕЛЬНИКОВА Є.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
104 (32+29+43) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16205 |
СТРЕЛЬЦОВ А.І. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
2 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16206 |
СТРЕЛЬЧЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
145 (47+52+46) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16207 |
СТРЕЛЬЧЕНКО А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
145 (47+52+46) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16208 |
СТРЕЛЬЧЕНКО Є.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
115 (30+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
16209 |
СТРЕЛЬЧЕНКО М.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
9 |
119 (39+42+38) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16210 |
СТРЕЛЬЧЕНКО О.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
55 (12+9+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16211 |
СТРЕЛЬЧЕНКО О.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
106 (26+41+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16212 |
СТРЕЛЬЧЕНКО О.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
146 (38+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16213 |
СТРЕЛЬЧУК В.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16214 |
СТРЕМОУХОВ Д.О. |
19412 |
м. Білопілля |
НВК ЗОШ № 3 ДНЗ |
10 |
129 (33+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
16215 |
СТРЕТОВИЧ С.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
3 |
172 (60+60+52) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16216 |
СТРИБУЛЬ А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
90 (33+29+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16217 |
СТРИГУНЕНКО Г.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
82 (27+21+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16218 |
СТРИЖАК А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16219 |
СТРИЖАК Є.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
6 |
129 (37+43+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16220 |
СТРИЖАК Є.Ю. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
97 (44+15+38) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16221 |
СТРИЖАК С.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
92 (32+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16222 |
СТРИЖЕНКО Є.Ю. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16223 |
СТРИЖЕУС В.В. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16224 |
СТРИЖЕУС В.В. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16225 |
СТРИЖЕУС Д.О. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
3 |
129 (49+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16226 |
СТРИК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
149 (57+46+46) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16227 |
СТРИК В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
149 (57+46+46) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16228 |
СТРИК Д.Ї. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16229 |
СТРИК Д.Ї. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16230 |
СТРИКУН В.П. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
51 (21+24+6) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16231 |
СТРІЛА М.А. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
3 |
118 (39+31+48) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
16232 |
СТРІЛЕЦЬ Б.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
143 (55+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16233 |
СТРІЛЕЦЬ В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
142 (52+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16234 |
СТРІЛЕЦЬ В.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
79 (30+24+25) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16235 |
СТРІЛЕЦЬ Д.Є. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
67 (27+8+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16236 |
СТРІЛЕЦЬ К.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
11 |
39 (12+13+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16237 |
СТРІЛЬЧЕНКО В.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
8 |
136 (42+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16238 |
СТРІЧКА В.В. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
8 |
70 (24+22+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16239 |
СТРОГАНОВ І.О. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
8 |
67 (24+28+15) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16240 |
СТРОГИЙ Д.Р. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16241 |
СТРОЙ А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
123 (27+36+60) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
16242 |
СТРОЙ А.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
101 (37+36+28) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16243 |
СТРОЙ Б.Р. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
83 (9+34+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16244 |
СТРОЙ В.Р. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
96 (32+24+40) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16245 |
СТРОКАНЬ С.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
33 (6+17+10) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
16246 |
СТРОКАНЬ Т.А. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
4 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16247 |
СТРОКАЧ Д.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
114 (51+37+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16248 |
СТРОМИЛЕНКО К.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
89 (12+40+37) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
16249 |
СТРОМИЛЕНКО К.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
89 (12+40+37) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
16250 |
СТРОНА А.І. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
8 |
143 (60+28+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
16251 |
СТРОНА В.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
102 (39+23+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16252 |
СТРУПИНСЬКА А.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
1 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16253 |
СТРУТИНСЬКА А.І. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16254 |
СТРУТИНСЬКА Д.С. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
143 (57+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
16255 |
СТРЮК Б.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
68 (27+19+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16256 |
СТУКАЛО І.І. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
4 |
98 (38+22+38) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16257 |
СТУКАЛОВ Д.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
4 |
100 (32+26+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16258 |
СТУКОШИН Д.С. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
9 |
126 (24+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
16259 |
СТУЛЕНЬ А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
119 (41+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16260 |
СТУПАК А.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
52 (9+30+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16261 |
СТУПАК А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
140 (54+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16262 |
СТУПАК А.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
3 |
157 (55+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16263 |
СТУПАК В.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
47 (12+22+13) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16264 |
СТУПАК К.Ю. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16265 |
СТУПАЧЕНКО К.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
10 |
88 (30+35+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16266 |
СТУПІН В.В. |
19414 |
м. Білопілля |
ЗОШ-інтернат |
7 |
74 (18+28+28) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16267 |
СТУПІНА Л.Е. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
10 |
27 (6+15+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16268 |
СТУПІЧ А.Б. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
91 (27+39+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16269 |
СУББОТІН О.І. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
76 (27+21+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16270 |
СУБОТ Н.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
80 (30+28+22) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
16271 |
СУБОТА В.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
80 (19+29+32) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16272 |
СУБОТА К.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
92 (28+32+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16273 |
СУБОТА С.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16274 |
СУБОТІНА С.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
11 |
128 (45+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
16275 |
СУВОРОВ Р.О. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
2 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16276 |
СУВОРОВА К.Р. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
8 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16277 |
СУГЛОБОВ І.Ю. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16278 |
СУГОНЯК Р.Я. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16279 |
СУГОНЯКО А.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
4 |
99 (35+26+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16280 |
СУГОНЯКО В.В. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
7 |
110 (48+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16281 |
СУГОНЯКО Д.А. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
86 (12+34+40) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
16282 |
СУГОНЯКО І.В. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
3 |
136 (46+34+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16283 |
СУГОНЯКО І.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16284 |
СУГОНЯКО С.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
144 (49+55+40) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16285 |
СУДАК А.П. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16286 |
СУДАК А.П. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16287 |
СУДАК Б.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16288 |
СУДАК Б.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16289 |
СУДАК О.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16290 |
СУДАК О.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
137 (52+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16291 |
СУДАР М.Р. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
98 (42+14+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
16292 |
СУДАРЬ В.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
57 (18+15+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16293 |
СУДНІКОВИЧ І.Д. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16294 |
СУЗДАЛ А.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
8 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16295 |
СУКАЛЕНКО С.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16296 |
СУКАЧ В.Д. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
92 (30+20+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16297 |
СУКАЧ Н.Д. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
102 (24+24+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16298 |
СУКАЧЕВ Д.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
16299 |
СУКАЧОВ Н.Р. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
119 (51+35+33) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
16300 |
СУЛЕЙМАН С.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16301 |
СУЛЕЙМАНЗАДЕ І.Р. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
3 |
128 (51+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
16302 |
СУЛИГА І.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16303 |
СУЛІМА Д.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16304 |
СУЛІМА Ж.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
7 |
84 (42+31+11) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16305 |
СУЛІМОВА КМ. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
101 (36+34+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16306 |
СУЛТАНОВА К.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
73 (33+20+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16307 |
СУМЕЦЬ В.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
112 (36+32+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16308 |
СУМЕЦЬ О.П. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
68 (26+12+30) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16309 |
СУМЦОВ Б.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16310 |
СУМЦОВ В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
140 (55+35+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16311 |
СУМЦОВ Д.Е. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
137 (46+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16312 |
СУМЦОВА В.І. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
110 (26+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16313 |
СУМЦОВА К.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
53 (18+18+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16314 |
СУМЦОВА К.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
118 (47+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16315 |
СУНКО Н.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
128 (42+39+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16316 |
СУПРУН А.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
98 (44+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16317 |
СУПРУН А.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
57 (23+12+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16318 |
СУПРУН В.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
166 (60+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16319 |
СУПРУН В.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16320 |
СУПРУН Д.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16321 |
СУПРУН Д.Ю. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
3 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16322 |
СУПРУН Е.Ю. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16323 |
СУПРУН К.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
135 (45+46+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
16324 |
СУПРУН К.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
143 (57+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
16325 |
СУПРУН Л.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16326 |
СУПРУН М. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
6 |
81 (42+35+4) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
16327 |
СУПРУН М.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
139 (45+50+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16328 |
СУПРУН М.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
170 (60+54+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16329 |
СУПРУН С.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16330 |
СУПРУН Ю.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
149 (60+43+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16331 |
СУПРУНЕНКО О.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
103 (36+34+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16332 |
СУПРУНОВ О.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16333 |
СУПРУНОВА А.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
6 |
88 (25+31+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16334 |
СУПРУНОВА Є.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
112 (41+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16335 |
СУПРУЧЕНКО С.М. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
8 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16336 |
СУР Є.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16337 |
СУРА В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
66 (15+33+18) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16338 |
СУРА С.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
140 (32+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
16339 |
СУРАЙ Д.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
61 (19+26+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16340 |
СУРГАН А.Л. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
4 |
146 (53+35+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16341 |
СУРГАН М.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
67 (29+10+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16342 |
СУРГАН Я.І. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
80 (8+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16343 |
СУРГУЧ Р.Р. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
109 (36+38+35) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16344 |
СУРГУЧ С.П. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16345 |
СУРГУЧОВА В.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
71 (22+21+28) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
16346 |
СУРЕЛО В.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
9 |
51 (15+22+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16347 |
СУРЕЛО Д.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
16348 |
СУРЕЛО Д.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
74 (15+35+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16349 |
СУРЕЛО Т.В. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16350 |
СУРЖИКОВ В.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
133 (36+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
16351 |
СУРЖИКОВ М.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
16352 |
СУРЖИКОВ М.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
133 (33+42+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
16353 |
СУРКОВА А.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16354 |
СУРМА А.Р. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
98 (30+33+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16355 |
СУРМАЧЕВСЬКА М.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16356 |
СУРОВИЦЬКА Ю.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
64 (24+15+25) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16357 |
СУРОВИЦЬКА Ю.М. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16358 |
СУРОВЦЕВ А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
82 (23+26+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16359 |
СУСЛИК Д.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
102 (30+45+27) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16360 |
СУСЛІН К |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
11 (11+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16361 |
СУСЛІНА О.І. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16362 |
СУСЛОВ Д.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16363 |
СУТУРМЕНКО А.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16364 |
СУХАНІНА Г.В. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
5 |
70 (7+22+41) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
16365 |
СУХАНОВ Ю.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
9 |
64 (0+32+32) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16366 |
СУХАНОВА Г.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16367 |
СУХАЦЬКА Ю.М. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
46 (21+11+14) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16368 |
СУХАЧОВ А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
95 (31+29+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16369 |
СУХЕНКО Б.П. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
164 (52+54+58) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16370 |
СУХЕНКО С.П. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16371 |
СУХИЙ О.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
16372 |
СУХІНІН М.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16373 |
СУХОВА В.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16374 |
СУХОВЕРХОВ І.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
7 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16375 |
СУХОВЕРХОВА Д.О. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
6 |
80 (25+16+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16376 |
СУХОВЄЄВ І.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
57 (18+13+26) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
16377 |
СУХОВІЄВ Т.Є. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
95 (25+26+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16378 |
СУХОВІЙ А.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
118 (22+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16379 |
СУХОВІЙ В.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16380 |
СУХОВІЙ Д.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
37 (21+2+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16381 |
СУХОВІЙ Є.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
77 (24+29+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16382 |
СУХОВІЙ М.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
5 |
61 (22+23+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16383 |
СУХОДУБ В.К. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
2 |
108 (24+24+60) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16384 |
СУХОДУБ Д.В. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
3 |
123 (40+23+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16385 |
СУХОДУБ Д.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
91 (34+23+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16386 |
СУХОДУБ О.С. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
7 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16387 |
СУХОЖЕНКО В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
62 (15+28+19) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16388 |
СУХОЙВАН І.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
132 (60+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16389 |
СУХОМЛІН М.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
25 (3+11+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16390 |
СУХОНОС С.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
5 |
72 (28+27+17) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16391 |
СУХОНОС Я.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
14 (6+0+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16392 |
СУХОРЕБРИЙ І.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
77 (33+13+31) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
16393 |
СУХОРУКИХ Д.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
85 (33+22+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16394 |
СУХОРУКОВ С.Ю. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
5 |
84 (30+37+17) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16395 |
СУХОСТАВЕЦЬ А.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16396 |
СУХОСТАВЕЦЬ В.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
100 (36+24+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16397 |
СУХОСТАВЕЦЬ Д.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
90 (48+34+8) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
16398 |
СУХОСТАВЕЦЬ Є.І. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
103 (41+24+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16399 |
СУХОСТАВЕЦЬ І.І. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
10 |
103 (30+43+30) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16400 |
СУХОСТАВЕЦЬ М.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
96 (54+34+8) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
16401 |
СУХОСТАВЕЦЬ С.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16402 |
СУЧКО М.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
105 (30+35+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
16403 |
СУЧКО М.М. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
5 |
67 (10+23+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16404 |
СУЧКО СС. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
134 (38+38+58) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
16405 |
СУШИЦЬКОЇ А.А. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
7 |
56 (12+19+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16406 |
СУШКО А.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
16407 |
СУШКО Б.О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
7 |
56 (18+10+28) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16408 |
СУЩЕНКО А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
132 (46+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16409 |
СУЩЕНКО А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16410 |
СУЩЕНКО В.М. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
4 |
127 (53+20+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
16411 |
СУЩЕНКО Г.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
92 (39+21+32) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16412 |
СУЩЕНКО І.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
53 (24+16+13) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16413 |
СУЩЕНКО К.Д. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
99 (40+25+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16414 |
СУЩЕНКО Р.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
60 (30+18+12) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16415 |
СУЯРКО А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
108 (36+40+32) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16416 |
СУЯРКО Б.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
73 (21+33+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16417 |
СУЯРОВА В.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16418 |
СУЯРОВА Т.М. |
19426 |
м. Білопілля |
Нововирківська ЗОШ |
10 |
92 (21+54+17) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16419 |
СУЯТІНОВА К.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
79 (21+25+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16420 |
СЬМІН І.І. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
4 |
81 (47+8+26) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16421 |
СЮМАК Д.М. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
103 (30+34+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16422 |
СЮРІН Д.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
53 (23+6+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16423 |
СЮРКАЛО К.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
125 (40+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16424 |
СЮСЮКАЛО І.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
87 (24+11+52) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
16425 |
ТАБАК К.Р. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
143 (45+46+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16426 |
ТАБАЛА О.О. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
6 |
68 (29+10+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16427 |
ТАБАЧЕНКО О.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
163 (55+48+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16428 |
ТАБАЧУН Р.Р. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
142 (40+42+60) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16429 |
ТАВАНЕЦЬ Є.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
133 (43+32+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
16430 |
ТАВАНЕЦЬ О.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
63 (15+23+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16431 |
ТАГАЙЄВ І.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
59 (26+11+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16432 |
ТАГІЄВ В.В. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
128 (26+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16433 |
ТАЗІАХМЕТОВА Л.А. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
3 |
74 (19+15+40) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
16434 |
ТАЗІАХМЕТОВА П.В. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
3 |
137 (54+29+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
16435 |
ТАЛАЛА О.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
52 (24+13+15) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
16436 |
ТАЛАН М.О. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
6 |
70 (27+18+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16437 |
ТАЛДА А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16438 |
ТАНАКОВА П.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
147 (57+42+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16439 |
ТАНАНІКА С.В. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16440 |
ТАНАСІЙЧУК К.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
28 (10+12+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16441 |
ТАНЦУРА Д.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
6 |
106 (28+38+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16442 |
ТАНЦЮРА Д.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
144 (51+35+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16443 |
ТАПЕРІК О.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
6 |
79 (20+32+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16444 |
ТАПЕХА Ю.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
16445 |
ТАПТУНОВ О.С. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
6 |
139 (45+36+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
16446 |
ТАРАБА В.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
107 (42+36+29) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16447 |
ТАРАБАР О.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
10 |
70 (9+27+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16448 |
ТАРАБАРА Р |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
16449 |
ТАРАН А.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
110 (56+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16450 |
ТАРАН А.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
115 (30+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16451 |
ТАРАН В.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
6 |
120 (36+30+54) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16452 |
ТАРАН В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
88 (27+28+33) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16453 |
ТАРАН Д.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
6 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16454 |
ТАРАН Д.Ю. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
3 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16455 |
ТАРАН Д.Ю. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
4 |
129 (47+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
16456 |
ТАРАН Є.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
6 |
145 (45+54+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16457 |
ТАРАН К.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16458 |
ТАРАН К.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
58 (30+8+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16459 |
ТАРАН М.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
7 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16460 |
ТАРАН О.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
72 (18+33+21) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16461 |
ТАРАН О.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
9 |
76 (27+20+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16462 |
ТАРАН Р.В. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
3 |
115 (47+32+36) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16463 |
ТАРАН С.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
141 (49+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
16464 |
ТАРАН С.Ю. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
1 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16465 |
ТАРАНЕНКО В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
118 (48+39+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16466 |
ТАРАНЕНКО Є.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16467 |
ТАРАНЕНКО З.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
131 (43+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16468 |
ТАРАНЕНКО І.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
126 (24+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16469 |
ТАРАНЕНКО Н.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
84 (34+24+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16470 |
ТАРАНЕНКО С.С. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
2 |
78 (24+12+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16471 |
ТАРАНЕНКО Ю.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
149 (49+54+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16472 |
ТАРАНЕЦЬ В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
140 (32+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16473 |
ТАРАНЕЦЬ Є.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
73 (29+22+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16474 |
ТАРАНЕЦЬ Н.В. |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16475 |
ТАРАНІНА А.О. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
3 |
168 (52+56+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16476 |
ТАРАНІНА В.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16477 |
ТАРАНІНА Ю.Р. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
8 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16478 |
ТАРАННІКОВА Є.Р. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
6 |
156 (46+54+56) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16479 |
ТАРАНОВ Є.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
70 (27+19+24) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16480 |
ТАРАНОСОВА Д.О. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
5 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16481 |
ТАРАНУХА А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
127 (42+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16482 |
ТАРАНУХА Є.Л. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16483 |
ТАРАНУШИЧ А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
70 (6+36+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16484 |
ТАРАНУШИЧ М.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16485 |
ТАРАНЧЕНКО А.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
7 |
43 (12+10+21) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16486 |
ТАРАНЧЕНКО П.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
169 (51+58+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16487 |
ТАРАНЮК В.Л. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
101 (33+32+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16488 |
ТАРАНЮК Д.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16489 |
ТАРАПОВСЬКИЙ В.Ю. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
9 |
41 (9+16+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16490 |
ТАРАСЕВИЧ С.О. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
2 |
158 (50+60+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16491 |
ТАРАСЕНКО А.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
6 |
77 (28+26+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16492 |
ТАРАСЕНКО А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
16493 |
ТАРАСЕНКО А.І. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
3 |
136 (51+37+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16494 |
ТАРАСЕНКО А.І. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16495 |
ТАРАСЕНКО А.І. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
10 |
65 (6+31+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16496 |
ТАРАСЕНКО А.П. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16497 |
ТАРАСЕНКО А.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
92 (23+29+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16498 |
ТАРАСЕНКО А.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
52 (30+17+5) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16499 |
ТАРАСЕНКО Б.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
133 (51+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
16500 |
ТАРАСЕНКО Б.Г. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
5 |
87 (34+15+38) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16501 |
ТАРАСЕНКО Б.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
16502 |
ТАРАСЕНКО В.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
106 (36+48+22) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
16503 |
ТАРАСЕНКО В.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
125 (41+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16504 |
ТАРАСЕНКО В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
104 (27+52+25) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16505 |
ТАРАСЕНКО В.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16506 |
ТАРАСЕНКО В.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
145 (53+32+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16507 |
ТАРАСЕНКО В.Р. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
114 (51+31+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16508 |
ТАРАСЕНКО В.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
89 (24+22+43) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16509 |
ТАРАСЕНКО Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16510 |
ТАРАСЕНКО Д.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
139 (47+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16511 |
ТАРАСЕНКО Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16512 |
ТАРАСЕНКО Е.Р. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
4 |
58 (20+30+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16513 |
ТАРАСЕНКО Є.А. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
9 |
94 (27+30+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16514 |
ТАРАСЕНКО Є.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
72 (28+24+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16515 |
ТАРАСЕНКО І.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
145 (45+46+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
16516 |
ТАРАСЕНКО К.І. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
16517 |
ТАРАСЕНКО М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
16518 |
ТАРАСЕНКО М.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
103 (47+26+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16519 |
ТАРАСЕНКО М.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
77 (15+37+25) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16520 |
ТАРАСЕНКО М.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
91 (28+29+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16521 |
ТАРАСЕНКО Н. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
10 |
87 (27+33+27) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16522 |
ТАРАСЕНКО Н.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
124 (42+33+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16523 |
ТАРАСЕНКО О.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
138 (54+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
16524 |
ТАРАСЕНКО С.В. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
7 |
80 (30+34+16) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16525 |
ТАРАСЕНКО Т.І. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16526 |
ТАРАСЕНКО Ю.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
51 (30+8+13) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16527 |
ТАРАСЕНКО Я.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
36 (6+10+20) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16528 |
ТАРАСОВ О.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
99 (27+40+32) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16529 |
ТАРАСОВА А.П. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
9 |
65 (27+19+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16530 |
ТАРАСОВА А.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
94 (27+27+40) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16531 |
ТАРАСОВА В.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16532 |
ТАРАСПОЛЬСЬКА Л.Р. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16533 |
ТАРАСЮК А.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
94 (24+48+22) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16534 |
ТАРАСЮК Д.М. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
59 (14+19+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16535 |
ТАРАТУН С.С. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
6 |
107 (39+33+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16536 |
ТАРАТУН Я. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
99 (41+28+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16537 |
ТАРАТУХИНА Е.О. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
8 |
86 (30+20+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16538 |
ТАРГОНІЙ А.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16539 |
ТАРОВИК І.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
61 (18+24+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16540 |
ТАРУСОВ А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16541 |
ТАРЯНИК М.Є. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
123 (45+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16542 |
ТАСЕНКО В.А. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
16543 |
ТАТАРЕНКО В.О. |
19526 |
м. Глухів |
Перемозький НВК |
6 |
157 (45+52+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16544 |
ТАТАРЕНКО Р.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
68 (26+12+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16545 |
ТАТАРИН Є.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
34 (10+12+12) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16546 |
ТАТАРИН І.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
42 (9+16+17) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16547 |
ТАТАРИНЕЦЬ М.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
6 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16548 |
ТАТАРІНОВА К.Р. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
83 (28+29+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16549 |
ТАТАРОВ І.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16550 |
ТАТАРОВА Н.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
11 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16551 |
ТАТАРОВА Я.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
8 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16552 |
ТАТАРЧЕНКО А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
136 (51+35+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16553 |
ТАТАРЧЕНКО В.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16554 |
ТАТАРЧЕНКО Ю.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
126 (37+39+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16555 |
ТАТЯНЧЕНКО Т.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
127 (44+37+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16556 |
ТАХТАЙ К.В. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
5 |
86 (39+20+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16557 |
ТАЦЕНКО І.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16558 |
ТАЦЕНКО О.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
148 (50+46+52) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16559 |
ТАЦЕНКО О.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
149 (57+36+56) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16560 |
ТАЦЬКИЙ П.К. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
125 (45+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16561 |
ТВЕРДОУС А.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
157 (51+60+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16562 |
ТВЕРДОХЛІБ В.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
63 (24+19+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16563 |
ТВЕРДОХЛІБ І. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
151 (55+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16564 |
ТВЕРДОХЛІБ І.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
155 (52+48+55) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16565 |
ТВЕРДОХЛІБ О.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16566 |
ТВЕРДОХЛІБ О.С. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
90 (30+28+32) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16567 |
ТВЕРДОХЛІБ Ю.А. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
10 |
57 (15+17+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16568 |
ТВЕРДУН С.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
71 (12+34+25) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
16569 |
ТВЕРДУНОВ В.О. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16570 |
ТВЕРДУНОВА Т.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
6 |
139 (48+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
16571 |
ТВЕРДУНОВА Я.М. |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
9 |
82 (21+24+37) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16572 |
ТВЕРЕЗОВСЬКА А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16573 |
ТВЕРЕЗОВСЬКА А.С. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
10 |
84 (15+27+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16574 |
ТВЕРЕЗОВСЬКА І.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16575 |
ТВЕРЕЗОВСЬКА О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
111 (36+40+35) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16576 |
ТВЕРЕЗОВСЬКИЙ Р.В. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
3 |
75 (31+24+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16577 |
ТВЕРИТІНОВА Н.О. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
2 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16578 |
ТВЕРІТНІКОВ О.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16579 |
ТВІРІТІНОВ В.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16580 |
ТЕБЕНЬКО В.І. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
20 (12+8+0) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16581 |
ТЕВІКОВА Т.С. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
4 |
137 (45+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16582 |
ТЕЗИКК Я.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
126 (18+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
16583 |
ТЕЛЕВНИЙ Р.С. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
6 |
154 (49+48+57) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16584 |
ТЕЛЕГІНА Є.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16585 |
ТЕЛИЧКО Н.А. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
4 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16586 |
ТЕЛИЧКО П.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
93 (36+23+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16587 |
ТЕЛИЧКО С.Є. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
3 |
104 (38+40+26) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
16588 |
ТЕЛУХА В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
134 (48+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16589 |
ТЕЛЮКОВА А.К. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
121 (48+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16590 |
ТЕЛЯТНИКОВ О.Д. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
64 (37+17+10) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16591 |
ТЕМЧЕНКО А.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
76 (28+22+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16592 |
ТЕМЧЕНКО І.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
16593 |
ТЕМЧЕНКО О.П. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16594 |
ТЕМЧЕНКО С.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
81 (30+31+20) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16595 |
ТЕНДІТ В.Ю. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
116 (42+31+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16596 |
ТЕНИЦЬКА А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16597 |
ТЕНИЦЬКА А.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
8 |
108 (36+45+27) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16598 |
ТЕНИЦЬКА О.Р. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
111 (57+14+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16599 |
ТЕНИЦЬКА С.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16600 |
ТЕНИЦЬКИЙ Н.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16601 |
ТЕНИЦЬКИЙ О.С. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
85 (21+39+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16602 |
ТЕНИЦЬКИЙ С.О. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
11 |
88 (27+42+19) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16603 |
ТЕПЛУХІНА В.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16604 |
ТЕРЕБ О.В. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
47 (10+21+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16605 |
ТЕРЕБІЛО А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
154 (60+54+40) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16606 |
ТЕРЕНТЬЄВА С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
119 (43+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16607 |
ТЕРЕХ Д.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
62 (36+14+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16608 |
ТЕРЕХ О.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
133 (27+60+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
16609 |
ТЕРЕХОВ Б.О. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
104 (50+20+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16610 |
ТЕРЕШКЕВИЧ Д.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
76 (9+35+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16611 |
ТЕРЕШКОВ О. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
9 |
112 (27+52+33) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
16612 |
ТЕРЕЩЕНКО А.В. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
6 |
119 (48+31+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
16613 |
ТЕРЕЩЕНКО В.А. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
4 |
108 (45+23+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16614 |
ТЕРЕЩЕНКО І.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
146 (54+46+46) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16615 |
ТЕРЕЩЕНКО К.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16616 |
ТЕРЕЩЕНКО К.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16617 |
ТЕРЕЩЕНКО М.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
52 (30+17+5) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16618 |
ТЕРЕЩЕНКО Н.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16619 |
ТЕРЕЩЕНКО О.М. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
7 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16620 |
ТЕРЕЩЕНКО О.О. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
8 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16621 |
ТЕРЕЩЕНКО О.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
8 |
78 (30+40+8) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16622 |
ТЕРЕЩЕНКО П.Р. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
127 (51+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16623 |
ТЕРЕЩЕНКО С.І. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
42 (14+8+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16624 |
ТЕРЕЩЕНКО С.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
116 (42+36+38) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16625 |
ТЕРЕЩЕНКО С.О. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
4 |
96 (33+23+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16626 |
ТЕРЕЩЕНКО Т |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
54 (12+21+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16627 |
ТЕРЕЩЕНКО Т.А. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
6 |
82 (31+25+26) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16628 |
ТЕРЕЩЕНКО Я.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
169 (51+60+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16629 |
ТЕРЛЯКІВСЬКА П.С. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
4 |
112 (51+23+38) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16630 |
ТЕРНІВСЬКИЙ В.М. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
130 (52+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
16631 |
ТЕРНІВСЬКИЙ Д.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
60 (30+14+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16632 |
ТЕРНОВА К.Є. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
5 |
61 (19+20+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16633 |
ТЕРНОВА Л.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
42 (6+25+11) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16634 |
ТЕРНОВЕНКО С.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
10 |
74 (15+31+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16635 |
ТЕРНОВСЬКА Д.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
88 (27+26+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16636 |
ТЕРТИЧНА В.А. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16637 |
ТЕРТИЧНА В.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
7 |
75 (24+25+26) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16638 |
ТЕРТИЧНАЯ А.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
5 |
143 (48+41+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16639 |
ТЕРТИЧНИЙ Т.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16640 |
ТЕРТИШНА К.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
106 (52+20+34) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
16641 |
ТЕРТИШНИЙ Д.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
147 (57+36+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16642 |
ТЕРЯНИК А.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
132 (53+35+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16643 |
ТЕСЛЕНКО А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
5 |
127 (40+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16644 |
ТЕСЛЕНКО Б.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16645 |
ТЕСЛЕНКО В.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
79 (27+35+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16646 |
ТЕСЛЕНКО Є.Є. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16647 |
ТЕСЛЕНКО Є.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
122 (44+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16648 |
ТЕСЛЕНКО К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
53 (27+4+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16649 |
ТЕСЛЕНКО М.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16650 |
ТЕСЛЕНКО О.І. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
122 (42+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16651 |
ТЕСЛЕНКО О.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
10 |
128 (39+40+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
16652 |
ТЕСЛЕНКО Ю.В. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
4 |
167 (57+50+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16653 |
ТЕСЛИК А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
155 (57+42+56) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16654 |
ТЕСЛИК А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
91 (30+22+39) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16655 |
ТЕСЛЮК А.О. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
9 |
70 (18+25+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16656 |
ТЕСЛЯ А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16657 |
ТЕСЛЯ А.Р. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
137 (51+26+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16658 |
ТЕСЛЯ В.О. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
7 |
123 (42+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16659 |
ТЕСЛЯ Д.Р. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
78 (18+26+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16660 |
ТЕТЕРА Д.Д. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
94 (26+34+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16661 |
ТЕТЕРА М.Д. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16662 |
ТЕТЕРЮКК А.А. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
6 |
153 (54+42+57) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16663 |
ТЕТЮРА Д.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
3 |
134 (54+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
16664 |
ТЕТЮРА Д.В. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16665 |
ТЕТЮРА Є.А. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
121 (51+18+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16666 |
ТЕТЮРА К.С. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
16667 |
ТЕТЮРА Ю.П. |
19555 |
с. Степне |
Дружбівська ЗОШ № 2 |
7 |
80 (24+25+31) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16668 |
ТЕТЮРИ М.О. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
10 |
79 (15+33+31) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16669 |
ТЕТЯНЕНКО В.І. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
9 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16670 |
ТЕТЯНЕНКО Ж.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
76 (28+32+16) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16671 |
ТЕТЯНЕЧКО К.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16672 |
ТЕЦЬКИЙ Т.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16673 |
ТЄВІКОВ В.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
36 (24+0+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16674 |
ТЄЛЄТФВ Д.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16675 |
ТЄПЛЄНІН А.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16676 |
ТЄСТО Т.І. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
150 (51+54+45) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16677 |
ТИКВА О.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
16678 |
ТИКВА Я.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
143 (54+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
16679 |
ТИМКИВ Т.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
97 (29+28+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16680 |
ТИМОФЄЄВ К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
111 (31+36+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16681 |
ТИМОФЄЄВА Б.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
8 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16682 |
ТИМОФІЄВ Б.Р. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
73 (31+14+28) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16683 |
ТИМОФІЇВ Д.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
9 |
79 (30+26+23) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16684 |
ТИМОФІЇВА Л.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
111 (33+33+45) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
16685 |
ТИМОХІНА К.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
143 (49+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16686 |
ТИМОШЕВСЬКА К.К. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
93 (35+20+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16687 |
ТИМОШЕНКО А.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16688 |
ТИМОШЕНКО А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16689 |
ТИМОШЕНКО А.І. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
112 (45+23+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16690 |
ТИМОШЕНКО А.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
146 (60+31+55) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16691 |
ТИМОШЕНКО В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
92 (25+24+43) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
16692 |
ТИМОШЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
112 (54+26+32) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16693 |
ТИМОШЕНКО В.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
107 (30+43+34) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16694 |
ТИМОШЕНКО В.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
100 (10+36+54) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
16695 |
ТИМОШЕНКО В.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
164 (54+54+56) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
16696 |
ТИМОШЕНКО В.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16697 |
ТИМОШЕНКО Д. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
4 |
88 (26+34+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16698 |
ТИМОШЕНКО Д.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
67 (9+39+19) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
16699 |
ТИМОШЕНКО Є.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
79 (35+10+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16700 |
ТИМОШЕНКО Є.М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
162 (60+51+51) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
16701 |
ТИМОШЕНКО М.Ю. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
7 |
65 (18+25+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16702 |
ТИМОШЕНКО Н.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
16703 |
ТИМОШЕНКО О.М. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
90 (32+38+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16704 |
ТИМОШЕНКО П.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16705 |
ТИМОШЕНКО С.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
135 (54+47+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16706 |
ТИМОШЕНКО С.І. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16707 |
ТИМОШЕНКО С.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
117 (43+22+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16708 |
ТИМОШЕНКО Я.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
16709 |
ТИМОШИК А.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
65 (27+20+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16710 |
ТИМОШОВЕЦЬ С.І. |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16711 |
ТИМОЩЕНКО М.А. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
94 (40+29+25) |
|
С1 |
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
16712 |
ТИМОЩЕНКО М.М. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16713 |
ТИМОЩЕНКО М.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16714 |
ТИМОЩЕНКО Н.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
62 (24+17+21) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
16715 |
ТИМОЩУК В.О. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
7 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16716 |
ТИМОЩУК Д.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
53 (6+25+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16717 |
ТИМОЩУК Т.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
120 (32+36+52) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16718 |
ТИМЧЕНКО А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16719 |
ТИМЧЕНКО Б.Р. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16720 |
ТИМЧЕНКО В.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16721 |
ТИМЧЕНКО Д.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
88 (24+36+28) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
16722 |
ТИМЧЕНКО Є.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
75 (42+13+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16723 |
ТИМЧЕНКО О.Р. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
122 (45+39+38) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16724 |
ТИМЧЕНКО Р.І. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
152 (60+36+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16725 |
ТИМЧЕНКО Р.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
63 (15+21+27) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16726 |
ТИМЧЕНКО С.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
8 |
99 (30+40+29) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16727 |
ТИМЧЕНКО С.Р. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
71 (29+18+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16728 |
ТИМЧЕНКО Т.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16729 |
ТИМЧЕНКО Я.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
138 (50+44+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16730 |
ТИНДА А.П. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
114 (39+39+36) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
16731 |
ТИНДА А.П. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
137 (51+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
16732 |
ТИНДА І.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
97 (21+39+37) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
16733 |
ТИНДА Т.М. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
6 |
78 (22+22+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16734 |
ТИПТЮК Ю.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16735 |
ТИСЯЧНИЙ К.Р. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
136 (57+27+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16736 |
ТИСЯЧНИК В.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
113 (40+39+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16737 |
ТИТАРЕНКО А.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
68 (18+31+19) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
16738 |
ТИТАРЕНКО А.О. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
151 (51+40+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16739 |
ТИТАРЕНКО А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16740 |
ТИТАРЕНКО В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
114 (46+33+35) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16741 |
ТИТАРЕНКО В.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
97 (24+28+45) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16742 |
ТИТАРЕНКО В.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
128 (48+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16743 |
ТИТАРЕНКО Д.П. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16744 |
ТИТАРЕНКО Е.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16745 |
ТИТАРЕНКО Є.Г. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
88 (39+17+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16746 |
ТИТАРЕНКО М.В. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
136 (35+46+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
16747 |
ТИТАРЕНКО М.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
56 (9+22+25) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16748 |
ТИТАРЕНКО О.В. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
5 |
148 (48+54+46) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16749 |
ТИТАРЕНКО О.Ю. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16750 |
ТИТАРЕНКО П.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
126 (54+37+35) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16751 |
ТИТАРЕНКО Р.О. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16752 |
ТИТАРЕНКО Ю.В. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
10 |
117 (27+39+51) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
16753 |
ТИТЕНКО В |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
6 |
150 (54+51+45) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
16754 |
ТИТОВА А.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
76 (28+32+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16755 |
ТИТОВИЧ Б.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
39 (9+14+16) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
16756 |
ТИТОВИЧ Д.С. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
3 |
103 (38+21+44) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16757 |
ТИТОВИЧ Д.Ю. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
4 |
135 (49+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16758 |
ТИТОВИЧ Є.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16759 |
ТИТОВИЧ С.Ю. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16760 |
ТИТОВИЧ Ю.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
9 |
85 (21+48+16) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16761 |
ТИТОР А.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16762 |
ТИУОВА К.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
49 (30+16+3) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16763 |
ТИХЕНКО Є.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16764 |
ТИХЕНКО І.К. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
3 |
86 (28+24+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16765 |
ТИХЕНКО О.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
112 (36+28+48) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16766 |
ТИХИЙ В.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16767 |
ТИХОНЕНКО А.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16768 |
ТИХОНЕНКО Т.С. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
10 |
73 (12+27+34) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16769 |
ТИХОНОВ А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16770 |
ТИХОНОВ Н.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16771 |
ТИХОНОВА С. |
19294 |
м. Глухів |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16772 |
ТИЧЕНКО Д.С. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
119 (47+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
16773 |
ТИЧЕНКО О.О. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
11 |
111 (33+42+36) |
|
|
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16774 |
ТИЧИНА С.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16775 |
ТИШКЕВИЧ А |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
83 (31+32+20) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16776 |
ТИШКОВЕЦЬ М.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
83 (30+28+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16777 |
ТИЩЕНКО А.Б. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16778 |
ТИЩЕНКО А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
126 (48+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16779 |
ТИЩЕНКО А.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
10 |
49 (18+13+18) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16780 |
ТИЩЕНКО В.А. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
9 |
56 (12+19+25) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16781 |
ТИЩЕНКО В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
16782 |
ТИЩЕНКО В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16783 |
ТИЩЕНКО В.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
86 (38+20+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16784 |
ТИЩЕНКО В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
104 (42+34+28) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16785 |
ТИЩЕНКО Д.А. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
16786 |
ТИЩЕНКО Д.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
119 (33+34+52) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
16787 |
ТИЩЕНКО Д.М. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
6 |
130 (54+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16788 |
ТИЩЕНКО Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16789 |
ТИЩЕНКО Є.А. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
8 |
84 (12+43+29) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16790 |
ТИЩЕНКО І.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16791 |
ТИЩЕНКО І.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
144 (51+45+48) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16792 |
ТИЩЕНКО І.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16793 |
ТИЩЕНКО І.С. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16794 |
ТИЩЕНКО М.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16795 |
ТИЩЕНКО О.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
104 (54+40+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
16796 |
ТИЩЕНКО О.М. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
143 (55+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
16797 |
ТИЩЕНКО Ю.Г. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
10 |
108 (21+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
16798 |
ТІМОНОВИЧ О. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16799 |
ТІМОФЕЄВ С.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16800 |
ТІМОХІНА С.Я. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16801 |
ТІМЧЕНКО А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
82 (30+20+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16802 |
ТІМЧЕНКО А.І. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16803 |
ТІМЧЕНКО Д.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
90 (36+41+13) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16804 |
ТІМЧЕНКО Є.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
142 (42+51+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16805 |
ТІМЧЕНКО К.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
141 (33+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
16806 |
ТІМЧЕНКО Н.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
139 (51+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16807 |
ТІМЧЕНКО С.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
103 (33+29+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16808 |
ТІМЧЕНКО Т.Б. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
88 (30+19+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16809 |
ТІПІКІН Д.І. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16810 |
ТІПУХОВА В.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
117 (35+32+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16811 |
ТІРКІН А.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16812 |
ТІТАРЕВА В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
42 (12+15+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16813 |
ТІТАРЕНКО А.Р. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
4 |
112 (38+34+40) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16814 |
ТІТАРЕНКО Є.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16815 |
ТІТАРЄВА А.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
128 (42+39+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16816 |
ТІТЕНКО Д.Д. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
2 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
16817 |
ТІТЕНКО М.С. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
16818 |
ТІТОВ І.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
92 (20+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16819 |
ТІТОВ С.Ю. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
98 (38+24+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16820 |
ТІХОНОВ Н.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16821 |
ТІШАЛОВИЧ Б.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
65 (27+24+14) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16822 |
ТІЩЕНКО А.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
11 |
121 (27+49+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16823 |
ТІЩЕНКО Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
109 (28+43+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16824 |
ТІЩЕНКО Н.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16825 |
ТІЩЕНКО Т.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
112 (50+22+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16826 |
ТІЩЕНКО Ю.А. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16827 |
ТЙАЧЕНЙО М.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16828 |
ТЙМОШЕНКО Д.І. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16829 |
ТКАЛЕНКО І.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
16830 |
ТКАЛЕНКО Т.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
75 (24+33+18) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
16831 |
ТКАЛИЧ Т.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16832 |
ТКАЛІЧ М.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
141 (48+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16833 |
ТКАЛЯ Є.А. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
8 |
59 (18+22+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16834 |
ТКАЧ А.П. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
114 (29+39+46) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
16835 |
ТКАЧ В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
80 (33+19+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16836 |
ТКАЧ В.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
9 |
136 (39+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16837 |
ТКАЧ В.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
7 |
73 (18+28+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16838 |
ТКАЧ Д.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16839 |
ТКАЧ І.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
131 (51+39+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16840 |
ТКАЧ М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16841 |
ТКАЧ О.Р. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
60 (16+26+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16842 |
ТКАЧ С.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
130 (48+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
16843 |
ТКАЧ Т.Я. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
16844 |
ТКАЧЕНКО А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
4 |
170 (58+54+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16845 |
ТКАЧЕНКО А.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16846 |
ТКАЧЕНКО А.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16847 |
ТКАЧЕНКО А.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
74 (23+20+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16848 |
ТКАЧЕНКО А.М. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
10 |
49 (0+15+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16849 |
ТКАЧЕНКО А.М. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16850 |
ТКАЧЕНКО А.М. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
3 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16851 |
ТКАЧЕНКО А.Н. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16852 |
ТКАЧЕНКО А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16853 |
ТКАЧЕНКО А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16854 |
ТКАЧЕНКО А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
117 (38+32+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16855 |
ТКАЧЕНКО А.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
96 (39+29+28) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16856 |
ТКАЧЕНКО А.П. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
6 |
103 (34+31+38) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16857 |
ТКАЧЕНКО А.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
101 (36+33+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16858 |
ТКАЧЕНКО А.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
119 (33+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16859 |
ТКАЧЕНКО А.Ю. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
9 |
134 (45+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16860 |
ТКАЧЕНКО А.Ю. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
82 (21+25+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16861 |
ТКАЧЕНКО Б.І. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
143 (53+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16862 |
ТКАЧЕНКО Б.П. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16863 |
ТКАЧЕНКО В.А. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
6 |
141 (46+45+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16864 |
ТКАЧЕНКО В.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16865 |
ТКАЧЕНКО В.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16866 |
ТКАЧЕНКО В.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
4 |
78 (30+20+28) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16867 |
ТКАЧЕНКО В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
55 (13+10+32) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
16868 |
ТКАЧЕНКО В.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
81 (24+36+21) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
16869 |
ТКАЧЕНКО В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
92 (30+33+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16870 |
ТКАЧЕНКО В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
135 (51+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
16871 |
ТКАЧЕНКО В.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16872 |
ТКАЧЕНКО В.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
64 (10+12+42) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16873 |
ТКАЧЕНКО В.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
145 (53+32+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16874 |
ТКАЧЕНКО В.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
18 (12+6+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16875 |
ТКАЧЕНКО Г.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
10 |
105 (21+45+39) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16876 |
ТКАЧЕНКО Г.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
5 |
105 (39+40+26) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16877 |
ТКАЧЕНКО Д.А. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
1 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16878 |
ТКАЧЕНКО Д.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
70 (24+19+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16879 |
ТКАЧЕНКО Д.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
154 (54+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16880 |
ТКАЧЕНКО Д.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
78 (23+32+23) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
16881 |
ТКАЧЕНКО Д.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16882 |
ТКАЧЕНКО Д.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16883 |
ТКАЧЕНКО Д.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16884 |
ТКАЧЕНКО Д.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
134 (47+35+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
16885 |
ТКАЧЕНКО Д.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
134 (47+35+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
16886 |
ТКАЧЕНКО Д.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
3 |
68 (33+17+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16887 |
ТКАЧЕНКО Д.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16888 |
ТКАЧЕНКО Д.Ю. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16889 |
ТКАЧЕНКО Д.Я. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
7 |
95 (36+22+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16890 |
ТКАЧЕНКО Е.Д. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16891 |
ТКАЧЕНКО Є.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
8 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16892 |
ТКАЧЕНКО Є.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16893 |
ТКАЧЕНКО Є.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16894 |
ТКАЧЕНКО Є.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
8 |
49 (30+19+0) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16895 |
ТКАЧЕНКО Ж.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
137 (51+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
16896 |
ТКАЧЕНКО І.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
5 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16897 |
ТКАЧЕНКО І.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
7 |
86 (12+40+34) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16898 |
ТКАЧЕНКО І.С. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
3 |
81 (37+8+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16899 |
ТКАЧЕНКО І.Ю. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16900 |
ТКАЧЕНКО К. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
80 (29+39+12) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16901 |
ТКАЧЕНКО К.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
88 (38+34+16) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16902 |
ТКАЧЕНКО К.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
103 (43+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16903 |
ТКАЧЕНКО К.О. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
7 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16904 |
ТКАЧЕНКО К.С. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
5 |
68 (21+14+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16905 |
ТКАЧЕНКО К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
152 (54+52+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16906 |
ТКАЧЕНКО К.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
88 (45+21+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16907 |
ТКАЧЕНКО М.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16908 |
ТКАЧЕНКО М.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
67 (15+27+25) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
16909 |
ТКАЧЕНКО М.І. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
4 |
136 (43+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16910 |
ТКАЧЕНКО М.І. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16911 |
ТКАЧЕНКО М.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
117 (45+40+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16912 |
ТКАЧЕНКО М.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
73 (24+31+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16913 |
ТКАЧЕНКО М.О. |
19523 |
м. Глухів |
Ходинський НВК |
7 |
78 (12+36+30) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16914 |
ТКАЧЕНКО М.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
118 (44+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16915 |
ТКАЧЕНКО М.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
98 (31+36+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16916 |
ТКАЧЕНКО М.С. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16917 |
ТКАЧЕНКО М.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
81 (28+23+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16918 |
ТКАЧЕНКО О.А. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
4 |
145 (45+42+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16919 |
ТКАЧЕНКО О.В. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
8 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
16920 |
ТКАЧЕНКО О.М. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
127 (43+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16921 |
ТКАЧЕНКО О.М. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
9 |
75 (21+27+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16922 |
ТКАЧЕНКО О.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
127 (41+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16923 |
ТКАЧЕНКО П.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16924 |
ТКАЧЕНКО Р.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
16925 |
ТКАЧЕНКО Р.О. |
19409 |
м. Білопілля |
Воронівська ЗОШ |
7 |
71 (30+17+24) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
16926 |
ТКАЧЕНКО Р.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
104 (38+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16927 |
ТКАЧЕНКО С.Г. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
9 |
128 (51+33+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
16928 |
ТКАЧЕНКО С.Д. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
2 |
104 (20+24+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16929 |
ТКАЧЕНКО С.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
57 (15+19+23) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
16930 |
ТКАЧЕНКО С.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16931 |
ТКАЧЕНКО С.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
5 |
136 (36+40+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
16932 |
ТКАЧЕНКО С.О. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (51+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
16933 |
ТКАЧЕНКО С.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
143 (57+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
16934 |
ТКАЧЕНКО С.Ю. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16935 |
ТКАЧЕНКО Т.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
16936 |
ТКАЧЕНКО Т.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
94 (22+28+44) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
16937 |
ТКАЧЕНКО Т.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
94 (22+28+44) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
16938 |
ТКАЧЕНКО Т.С. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
9 |
95 (27+42+26) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
16939 |
ТКАЧЕНКО Ю.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
129 (33+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16940 |
ТКАЧЕНКО Ю.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
73 (24+40+9) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16941 |
ТКАЧЕНКО Я.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
99 (30+23+46) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
16942 |
ТКАЧЕНКО Я.Р. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
3 |
127 (41+30+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
16943 |
ТКАЧЕНКО Я.С. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
5 |
66 (33+17+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16944 |
ТКАЧЕНКО Я.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
16945 |
ТКАЧОВ В.А. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
10 |
112 (18+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16946 |
ТКАЧОВ В.О. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16947 |
ТКАЧОВ О.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
9 |
59 (21+25+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16948 |
ТКАЧОВА А.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
138 (45+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16949 |
ТКАЧОВА В.А. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
5 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
16950 |
ТКАЧОВА В.Б. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
104 (39+29+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16951 |
ТКАЧОВА В.Г. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
11 |
120 (33+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
16952 |
ТКАЧОВА К.Л. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
9 |
67 (15+30+22) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
16953 |
ТКАЧОВА Л.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
113 (30+54+29) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16954 |
ТКАЧОВА М.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
103 (27+40+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16955 |
ТКАЧОВА П.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
9 |
125 (45+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16956 |
ТКАЧОВА С.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
135 (45+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
16957 |
ТКАЧОВА Т.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16958 |
ТКАЧОВА Т.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16959 |
ТОВОЛЖАНСЬКИЙ З.М. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16960 |
ТОВСТЕНКО Є.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
113 (33+28+52) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
16961 |
ТОВСТИЙ А.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16962 |
ТОВСТИЙ І.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
51 (22+13+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16963 |
ТОВСТИЙ О.С. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
8 |
151 (54+48+49) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16964 |
ТОВСТОГУЗ Б.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
60 (23+17+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16965 |
ТОВСТОЛУЖСЬКА В.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16966 |
ТОВСТУХА Д.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
137 (45+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16967 |
ТОВСТУХА І.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
122 (44+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16968 |
ТОВСТУХА К.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
116 (34+37+45) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16969 |
ТОВСТУХА М.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
72 (12+31+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
16970 |
ТОВСТУХА М.С. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
7 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16971 |
ТОВСТУХА П.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16972 |
ТОВСТУХА Ю.М. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
73 (38+5+30) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
16973 |
ТОВТ А.М. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
2 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16974 |
ТОВЧИГРЕЧКА Р.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
50 (12+26+12) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
16975 |
ТОДАВЧИЧ П.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
91 (15+45+31) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
16976 |
ТОДИРЕНКО В.С. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
8 |
83 (24+42+17) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16977 |
ТОДОР В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
16978 |
ТОДОР В.Р. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
7 |
68 (30+15+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16979 |
ТОДОР М.І. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
106 (34+20+52) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
16980 |
ТОДОР Ю.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
76 (33+23+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
16981 |
ТОДОРЕНКО А.В. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
3 |
137 (51+26+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
16982 |
ТОДОРЮК Д.Г. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
10 |
117 (27+43+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
16983 |
ТОЙБЕРТ Д.М. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
6 |
60 (26+15+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16984 |
ТОЙБЕРТ Л.М. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
5 |
85 (40+22+23) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16985 |
ТОЙБЕРТ М. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16986 |
ТОКАР А.А. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
83 (45+14+24) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
16987 |
ТОКАР А.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
122 (32+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16988 |
ТОКАР А.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
158 (38+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16989 |
ТОКАР А.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
115 (36+42+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16990 |
ТОКАР В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
149 (57+52+40) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16991 |
ТОКАР В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
149 (57+52+40) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
16992 |
ТОКАР В.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
115 (49+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16993 |
ТОКАР В.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
5 |
81 (28+26+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16994 |
ТОКАР В.С. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
8 |
70 (30+21+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16995 |
ТОКАР Д.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16996 |
ТОКАР Д.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16997 |
ТОКАР Д.Б. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
16998 |
ТОКАР Д.Ю. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
16999 |
ТОКАР Д.Ю. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17000 |
ТОКАР К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
62 (26+24+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17001 |
ТОКАР О.М. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
17002 |
ТОКАР О.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
56 (15+13+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17003 |
ТОКАР О.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
56 (15+13+28) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17004 |
ТОКАР Р.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
150 (60+32+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17005 |
ТОКАР С.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17006 |
ТОКАРЕВ О.П. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
78 (21+28+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17007 |
ТОКАРЕВА Б.Г. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17008 |
ТОКАРЕВА В.Б. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
157 (55+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17009 |
ТОКАРЕВА Є.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
5 |
141 (45+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17010 |
ТОКАРЕВА І.Б. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
151 (49+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17011 |
ТОКАРЕВА Л.Б. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
137 (48+49+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17012 |
ТОКАРЕНКО А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
70 (15+33+22) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17013 |
ТОКАРЕНКО А.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
88 (41+15+32) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17014 |
ТОКАРЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
84 (34+26+24) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17015 |
ТОКАРЕНКО Д.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
123 (42+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17016 |
ТОКАРЕНКО Д.В. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
6 |
155 (54+44+57) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17017 |
ТОКАРЕНКО І.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
64 (20+25+19) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17018 |
ТОКАРЕНКО І.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
94 (42+37+15) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17019 |
ТОКАРЕНКО І.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
8 |
43 (0+28+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17020 |
ТОКАРЕНКО М.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
87 (9+44+34) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17021 |
ТОКАРЕНКО Н.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
17022 |
ТОКАРЄВ В.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
106 (36+37+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17023 |
ТОКАРЄВ Д.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
79 (30+27+22) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
17024 |
ТОКАРЬ А.М. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17025 |
ТОКАРЬ Я.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17026 |
ТОКМАКОВ В.Д. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
100 (36+32+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17027 |
ТОКМАНЬ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
17028 |
ТОКМАНЬ В.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
107 (24+60+23) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17029 |
ТОКМАНЬ Ю.А. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
67 (15+27+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17030 |
ТОЛБАТОВА С.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17031 |
ТОЛКАЧОВА М.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17032 |
ТОЛМАЧОВА Т.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
65 (18+28+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17033 |
ТОЛСТОЛИДКІН А.П. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17034 |
ТОЛСТОПЯТИХ В.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17035 |
ТОЛСТОПЯТИХ П.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17036 |
ТОЛЧЕННІКОВА К.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17037 |
ТОМАК А.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
73 (37+8+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17038 |
ТОМАШ М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
105 (33+27+45) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
17039 |
ТОМАШ М.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
105 (33+27+45) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
17040 |
ТОМАШУК В.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
113 (28+41+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17041 |
ТОМІЛІНА А.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17042 |
ТОМІЛІНА Ю.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
42 (12+16+14) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
17043 |
ТОМІН І.М. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
62 (31+17+14) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17044 |
ТОМКО В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
2 |
104 (56+12+36) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17045 |
ТОМЧЕНКО В.В. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
6 |
116 (36+28+52) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
17046 |
ТОМЧЕНКО Д.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17047 |
ТОНКОНОГ Ю.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
109 (30+44+35) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
17048 |
ТОНКОШКУР Д.С. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17049 |
ТОПІЛІНА Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
94 (33+22+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17050 |
ТОПІХА К.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
65 (25+12+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17051 |
ТОПОЛЬНІК В.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
99 (27+34+38) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17052 |
ТОПОРКОВА Д.А. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
4 |
117 (38+23+56) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
17053 |
ТОПТУН Ю.М. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
83 (21+27+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17054 |
ТОПЧІЙ Б.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
144 (38+48+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17055 |
ТОПЧІЙ В.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
6 |
99 (30+38+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17056 |
ТОПЧІЙ В.В. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
7 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
17057 |
ТОПЧІЙ Є.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
82 (22+12+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17058 |
ТОПЧІЙ І.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
25 (6+5+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17059 |
ТОРБА Р.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
119 (45+38+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17060 |
ТОРБЕНКО В.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
120 (32+36+52) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17061 |
ТОРГАЙБАЄВ О.Ж. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
102 (27+39+36) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17062 |
ТОРГАЧ І.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
10 |
55 (15+21+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17063 |
ТОРГАЧОВА А.Є. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
133 (47+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17064 |
ТОРГАЧОВА Н.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17065 |
ТОРОПОВ С.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17066 |
ТОРСЬКА Є.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
58 (25+15+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17067 |
ТОРУША Д.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
74 (19+28+27) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17068 |
ТОРУША І.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
79 (12+37+30) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17069 |
ТОРЯНИК А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
17070 |
ТОРЯНИК В.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17071 |
ТОРЯНИК Д.Ю. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17072 |
ТОРЯНИК К.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
98 (44+36+18) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17073 |
ТОРЯНИК С.В. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
10 |
55 (15+27+13) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17074 |
ТОРЯНИК Я.С. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
8 |
68 (12+23+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17075 |
ТОХТАМИША А.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
74 (21+27+26) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
17076 |
ТОЧИЛО К.М. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17077 |
ТОЧИЛО К.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
83 (24+25+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17078 |
ТОШБЕКОВА З.Б. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
81 (17+32+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17079 |
ТРЕГУБ А.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
11 |
76 (21+18+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17080 |
ТРЕГУБ Т.Є. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
5 |
90 (30+34+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17081 |
ТРЕГУБЧЕНКО А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
68 (24+19+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17082 |
ТРЕЙКО А.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17083 |
ТРЕМБАЧ С.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17084 |
ТРЕМБОВЕЦЬКИЙ Д.М. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
9 |
61 (15+21+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17085 |
ТРЕСНИЦЬКИЙ А.М. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
8 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17086 |
ТРЕСНИЦЬКИЙ Р.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
45 (25+15+5) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17087 |
ТРЕТК К |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
17088 |
ТРЕТЬЯК Д.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
11 |
99 (24+31+44) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17089 |
ТРЕТЬЯК Л.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
104 (36+30+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17090 |
ТРЕТЬЯКОВА Д.Є. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17091 |
ТРЕТЬЯКОВА К.М. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
7 |
88 (36+36+16) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17092 |
ТРЕТЯК А.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
11 |
110 (33+35+42) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
17093 |
ТРЕТЯК А.Т. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17094 |
ТРЕТЯК В.О. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17095 |
ТРЕТЯК Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17096 |
ТРЕТЯК І.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
78 (24+31+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17097 |
ТРЕТЯК О.Ю. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
4 |
33 (7+10+16) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17098 |
ТРЕТЯК Т.Ю. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17099 |
ТРЕТЯКОВ Д.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
97 (36+29+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17100 |
ТРЕТЯЧЕНКО Д.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
17101 |
ТРИГУБЕНКО А.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
81 (19+27+35) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17102 |
ТРИГУБЕНКО А.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
8 |
81 (24+34+23) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17103 |
ТРИКОЗ А.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
173 (55+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17104 |
ТРИПОЛЬСЬКИЙ В.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
102 (45+17+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17105 |
ТРИПУТЕНЬ К.П. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
9 |
103 (27+34+42) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
17106 |
ТРИТЯЧЕНКО В.П. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
119 (41+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17107 |
ТРИУС Д.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
125 (43+32+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17108 |
ТРИФОНОВА К.І. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17109 |
ТРИЩЕНКО Є.А. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
8 |
68 (12+34+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17110 |
ТРІУС Є.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
88 (24+33+31) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17111 |
ТРІУС М.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
56 (18+19+19) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17112 |
ТРІЩЕНКО П.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17113 |
ТРОНЕНКО Є |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
134 (54+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17114 |
ТРОПІН Д.А. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
106 (37+34+35) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17115 |
ТРОПІН Д.І. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17116 |
ТРОСМАН О.І. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
70 (32+22+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17117 |
ТРОФИМЕНКО Д.О. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
10 |
126 (24+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
17118 |
ТРОФИМЕНКО Д.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
5 |
120 (45+37+38) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17119 |
ТРОФИМЕНКО З.Р. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17120 |
ТРОФИМЕНКО О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
98 (34+32+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17121 |
ТРОФИМЕНКО Р.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
110 (36+37+37) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17122 |
ТРОФИМОВИЧ В.П. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
3 |
36 (8+14+14) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17123 |
ТРОФИМЧЕНКО І.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17124 |
ТРОФІМЦОВ Д.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
7 |
97 (24+36+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17125 |
ТРОФІМЧУК В.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
95 (30+40+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17126 |
ТРОХИМЕНКО А.А. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
98 (34+29+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17127 |
ТРОХИМЕНКО М.М. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
84 (30+40+14) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17128 |
ТРОХИМЕЦЬ В.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17129 |
ТРОХИМЧУК А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
17130 |
ТРОХИМЧУК О.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
60 (17+27+16) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17131 |
ТРОХИМЧУК Я.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
104 (40+32+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17132 |
ТРОЦАК А.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17133 |
ТРОЦЕНКО Д.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17134 |
ТРОЦЕНКО Д.Ю. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
9 |
52 (15+15+22) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17135 |
ТРОЦЕНКО І.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
64 (33+23+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17136 |
ТРОЦЕНКО К. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
4 |
163 (55+52+56) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17137 |
ТРОЦЕНКО М.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
104 (38+40+26) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17138 |
ТРОЦЕНКО Н.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
11 |
94 (15+40+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17139 |
ТРОЦЕНКО О.А. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17140 |
ТРОЦЕНКО О.Я. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
140 (51+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17141 |
ТРОЦЕНКО Т.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
144 (51+45+48) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17142 |
ТРОЦЬКИЙ І.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17143 |
ТРОЦЬКО І.І. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17144 |
ТРОША Д.С. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
4 |
123 (49+20+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17145 |
ТРОША П. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17146 |
ТРОЩЕНКО С.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
68 (27+19+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17147 |
ТРОЩИН Є.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
78 (27+29+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17148 |
ТРОЯН А.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
85 (41+22+22) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17149 |
ТРОЯН С.М. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
120 (45+41+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17150 |
ТРОЯНЕНКО Ю.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
105 (22+31+52) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17151 |
ТРУБНІКОВ Р.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17152 |
ТРУБНІКОВА А.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17153 |
ТРУБЧАНІНОВА А.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17154 |
ТРУБЧАНІНОВА А.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
124 (39+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17155 |
ТРУБЧИК Д. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
133 (44+43+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
17156 |
ТРУС Л.С. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
9 |
66 (15+32+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17157 |
ТРУСЕНКО М.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
104 (48+28+28) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17158 |
ТРУСЬ А.Д. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
31 (9+3+19) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17159 |
ТРУХАЧОВА С.Е. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17160 |
ТРУХІНА В.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17161 |
ТРУШИНА А.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
121 (37+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17162 |
ТРЦЕНКО І.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
44 (15+9+20) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17163 |
ТРЯПКІНА Є.С. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
4 |
35 (35+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17164 |
ТУБОЛЕЦЬ К.В. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17165 |
ТУЗНИК Р.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
100 (33+33+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17166 |
ТУКИН Д.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
60 (23+17+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17167 |
ТУКІН В.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
109 (51+16+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
17168 |
ТУКМАН В.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
95 (42+34+19) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
17169 |
ТУЛБУРІ А.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
106 (33+37+36) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17170 |
ТУЛЕНЦЕВА К.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
112 (54+36+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17171 |
ТУМАНОВ К.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17172 |
ТУМАНОВА Н.О. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
5 |
101 (40+24+37) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17173 |
ТУМАНОВВ Д.С. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
5 |
96 (42+32+22) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17174 |
ТУНИК К.Д. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
8 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17175 |
ТУНІК Є.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
63 (9+22+32) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17176 |
ТУПІК А.Р. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
122 (32+60+30) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17177 |
ТУР В.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
76 (27+19+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17178 |
ТУР Є.С. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17179 |
ТУР І.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
3 |
125 (45+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17180 |
ТУРЕНКО Л.О. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
11 |
121 (39+43+39) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17181 |
ТУРЖАНСЬКИЙ А |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
111 (30+36+45) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17182 |
ТУРИК Т.І. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17183 |
ТУРКІНА П.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17184 |
ТУРКІНА С.І. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
11 |
109 (27+48+34) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
17185 |
ТУРКОВА Д.А. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
5 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17186 |
ТУРУШЕВА А.Р. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
6 |
69 (16+23+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17187 |
ТУРЧАК В.С. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
133 (42+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17188 |
ТУРЧЕНКО А.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17189 |
ТУРЧЕНКО В.М. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
6 |
106 (37+42+27) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17190 |
ТУРЧЕНКО Д.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17191 |
ТУРЧЕНКО К.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17192 |
ТУРЧИН А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
146 (57+33+56) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17193 |
ТУРЧИН Б. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
3 |
158 (58+46+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17194 |
ТУРЧИН В.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17195 |
ТУРЧИН Д.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
8 |
47 (18+13+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17196 |
ТУРЧИН Є.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
75 (31+24+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17197 |
ТУРЧИН Р.П. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
108 (34+32+42) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17198 |
ТУРЧИН Т.С. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17199 |
ТУРЧИНА А.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
100 (48+30+22) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17200 |
ТУТОВА А.А. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
17201 |
ТУТОВА Д.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
98 (27+35+36) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17202 |
ТУТОВА С.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17203 |
ТУТУК А.М. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
4 |
129 (45+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17204 |
ТУТУК О.С. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
10 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17205 |
ТУТУК Ю.В. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
6 |
94 (39+29+26) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17206 |
ТУТУКА М.С. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
6 |
44 (20+9+15) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17207 |
ТУЧА О.О. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
8 |
139 (48+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
17208 |
ТХОР А.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
95 (36+21+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17209 |
ТХОР Є.М. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
121 (51+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17210 |
ТХОР Р.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
5 |
125 (30+46+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17211 |
ТЮЄВА Ю.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17212 |
ТЮЛЬПА А.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
7 |
128 (36+38+54) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17213 |
ТЮЛЬПА Д. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17214 |
ТЮЛЬПА І.Ю. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17215 |
ТЮЛЬПА М.О. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
5 |
125 (40+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
17216 |
ТЮЛЬПА П.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17217 |
ТЮРІН А.Є. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
155 (49+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17218 |
ТЮРІН К.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
137 (45+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17219 |
ТЮРІНА Я.М. |
19539 |
с. Чернеччина |
Мезенівський НВК |
7 |
107 (30+48+29) |
|
|
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
17220 |
ТЮТЬКІНА П.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
145 (51+42+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17221 |
ТЮТЮН Д.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
145 (49+42+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17222 |
ТЮТЮН Е.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
123 (30+33+60) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17223 |
ТЮТЮН О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
126 (32+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17224 |
ТЮТЮН Я.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
5 |
77 (34+5+38) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17225 |
ТЮТЮНІКОВ І.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
3 |
153 (55+40+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17226 |
ТЮТЮННИК А.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17227 |
ТЮТЮННИК А.Ю. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
9 |
57 (18+11+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17228 |
ТЮТЮННИК В.І. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
8 |
89 (30+26+33) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17229 |
ТЮТЮННИК В.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
79 (23+32+24) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17230 |
ТЮТЮННИК В.Р. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
11 |
65 (6+34+25) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17231 |
ТЮТЮННИК Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17232 |
ТЮТЮННИК І.Б. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17233 |
ТЮТЮННИК І.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17234 |
ТЮТЮННИК К.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
122 (44+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
17235 |
ТЮТЮННИК М.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
148 (36+54+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17236 |
ТЮТЮННИК М.Ю. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
5 |
112 (37+46+29) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17237 |
ТЮТЮННИЧЕНКО О.І. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
49 (18+13+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17238 |
ТЮТЮННІКОВ А.І. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
115 (41+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17239 |
ТЯГЛЕНКО Д.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
113 (35+26+52) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17240 |
ТЯГНО С.В. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
8 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17241 |
ТЯЖКОРОБ А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17242 |
ТЯЖКОРОБ К.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
10 |
79 (27+23+29) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17243 |
УБИЙВОВК М.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
173 (55+60+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17244 |
УБИРАЄВА І.О. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
80 (36+22+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17245 |
УБИРАЙ С.О. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
6 |
84 (23+28+33) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
17246 |
УБОЖЕНКА Д. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
7 |
96 (18+39+39) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17247 |
УБОЖЕНКО Ю.Д. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
2 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17248 |
УВАРОВ А.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
114 (42+37+35) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17249 |
УГНЕНКО А.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17250 |
УГНЕНКО Н.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
87 (34+28+25) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17251 |
УГНІВЕНКО А.О. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
86 (27+30+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17252 |
УГНІВЕНКО О.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
17253 |
УГНІЧ Н.М. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
84 (21+29+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17254 |
УГНЯЧЕНКО В.Є. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
8 |
150 (42+57+51) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17255 |
УГОЛЬНИКОВ Е.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
103 (36+23+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17256 |
УДАЛИЙ І.Н. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
5 |
61 (25+16+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17257 |
УДОВЕНКО Г.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
133 (49+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
17258 |
УДОВЕНКО К.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17259 |
УДОВЕНКО К.О. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
3 |
88 (31+39+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17260 |
УДОВЕНКО Л.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
53 (15+19+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17261 |
УДОВЕНКО С.Б. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
152 (38+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17262 |
УДОВЕНКО Я.Р. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
122 (30+43+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17263 |
УДОВИЧЕНКО А.П. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
109 (33+30+46) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
17264 |
УДОВИЧЕНКО В.А. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
8 |
99 (48+28+23) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
17265 |
УДОВИЧЕНКО В.І. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
109 (34+37+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17266 |
УДОВИЧЕНКО Д.Я. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
7 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17267 |
УДОВИЧЕНКО М.С. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
4 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17268 |
УДОВИЧЕНКО М.Я. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
3 |
151 (57+40+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17269 |
УДОД В.В. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17270 |
УДОД В.В. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
7 |
151 (54+49+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17271 |
УДОД П.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
76 (24+26+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17272 |
УЖЕКІН О.П. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
17273 |
УЗЛОВА А.О. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
3 |
139 (57+32+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
17274 |
УЗЛОВА В.О. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
5 |
127 (40+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
17275 |
УКРАЇНЕЦЬ А.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
6 |
118 (40+41+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17276 |
УКРАЇНЕЦЬ А.Р. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
6 |
70 (19+16+35) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17277 |
УКТАМОВ Р.Р. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
1 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17278 |
УКТАМОВ Р.Р. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
98 (32+38+28) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17279 |
УЛАНОВСЬКА О.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
62 (32+24+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17280 |
УЛИЧ С.Я. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
11 |
81 (27+31+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17281 |
УЛІЗКО О.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
11 |
53 (15+22+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17282 |
УЛЬКО Д.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17283 |
УЛЬЯНКІНА О.Д. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
44 (16+22+6) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17284 |
УЛЬЯНОВ В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
58 (29+9+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17285 |
УЛЬЯНЧЕНКО С.І. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17286 |
УМРІШ М.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17287 |
УПИРОВА С.О. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
2 |
114 (60+24+30) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17288 |
УПОРОВ Є.Є. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
85 (30+19+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17289 |
УРМАНЧІЄВ Б.А. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17290 |
УРЮХІНА Д.А. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
112 (34+34+44) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17291 |
УРЯДНИКОВА К.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
98 (36+26+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17292 |
УСАТЕНКО В.О. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
6 |
151 (43+51+57) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
17293 |
УСАТИЙ А.Г. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
7 |
99 (30+37+32) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17294 |
УСАТИЙ Д.Д. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17295 |
УСАТИХ І.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
61 (12+24+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17296 |
УСАЧОВ А.І. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17297 |
УСАЧОВА Д.І. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17298 |
УСЕНКО А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17299 |
УСЕНКО А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
81 (25+24+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17300 |
УСЕНКО В.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
7 |
122 (42+49+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
17301 |
УСЕНКО В.Є. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17302 |
УСЕНКО В.С. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17303 |
УСЕНКО В.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
34 (10+12+12) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
17304 |
УСЕНКО Д.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17305 |
УСЕНКО М.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
157 (57+46+54) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17306 |
УСЕНКО С. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
8 |
89 (36+20+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17307 |
УСЕНКО С.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
99 (27+36+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17308 |
УСЕНКО Ю.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
129 (34+38+57) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17309 |
УСЕНКО Ю.Ю. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
122 (40+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
17310 |
УСИК А.І. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17311 |
УСИК А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
65 (30+21+14) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17312 |
УСИК В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17313 |
УСИК В.О. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
6 |
119 (31+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
17314 |
УСИК В.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
151 (45+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17315 |
УСИК Д.Г. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17316 |
УСИК К.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17317 |
УСИК К.Ю. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
4 |
123 (55+32+36) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17318 |
УСИК Н.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
58 (9+19+30) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17319 |
УСИКОВА Ю.О. |
19505 |
м. Глухів |
Кучерівський НВК |
7 |
126 (36+40+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17320 |
УСІКОВА Д.О. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17321 |
УСІКОВА Н.О. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
92 (36+28+28) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17322 |
УСОК І.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
6 |
142 (54+51+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17323 |
УСОК М.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
8 |
74 (24+34+16) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17324 |
УСПЕНСЬКИЙ М.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
78 (25+29+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17325 |
УСПЕНСЬКИЙ М.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
17326 |
УСТЕНКО Є.В. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
2 |
104 (20+24+60) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
17327 |
УСТИК Є.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
54 (9+15+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17328 |
УСТИМЕНКО Д.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
151 (54+48+49) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17329 |
УСТИМЕНКО О.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
75 (15+31+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17330 |
УСТІНОВ А.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17331 |
УТЕНКО Б.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
81 (26+32+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17332 |
УТКА В.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
163 (57+48+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17333 |
УТКІНА С.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17334 |
УХАРСЬКИЙ Д.Т. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
119 (36+45+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17335 |
УХБЄЄВА Д.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
62 (21+23+18) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17336 |
УХІНА К.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
111 (27+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17337 |
УШАКОВА А.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17338 |
УШАКОВА С.Е. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
73 (21+21+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17339 |
УШКАЛО Б.С. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
104 (55+21+28) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17340 |
УШКАЛО М.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
17341 |
УШКАЛОВ У.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
6 |
68 (23+26+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17342 |
УЩЕНКО К.В. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
114 (28+38+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17343 |
ФАДЄЄВ В.М. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
129 (49+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17344 |
ФАДЄЄВ С.Д. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
8 |
77 (30+14+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17345 |
ФАЛЬ Б.О. |
19506 |
м. Глухів |
Некрасівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17346 |
ФАЛЬ В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
124 (42+35+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
17347 |
ФАЛЬ Е.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
62 (11+14+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17348 |
ФАЛЬКО А.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
2 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17349 |
ФАЛЬКО Є.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
159 (55+48+56) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17350 |
ФАЛЬКО І.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17351 |
ФАЛЬКО К.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17352 |
ФАЛЬКО О.Р. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
90 (30+27+33) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17353 |
ФАЛЬЧЕНКО Н.Є. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
157 (60+54+43) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17354 |
ФАН Н.Ю. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
106 (46+28+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17355 |
ФАРАДЖОВА Т.П. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
9 |
109 (18+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17356 |
ФАСТОВЕЦЬ В.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
61 (22+23+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17357 |
ФАЩУК Д.М. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
4 |
147 (51+44+52) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
17358 |
ФАЩУК І.Г. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
73 (32+31+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17359 |
ФЕДАЙ А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
92 (23+33+36) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17360 |
ФЕДАН А.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
115 (39+48+28) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17361 |
ФЕДАН В.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
112 (52+32+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17362 |
ФЕДЕНКО А.Є. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
105 (51+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17363 |
ФЕДЕНКО В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17364 |
ФЕДЕНКО К.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
149 (57+38+54) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17365 |
ФЕДЕНКО К.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
98 (33+32+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17366 |
ФЕДЕНКО Н.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
78 (28+28+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17367 |
ФЕДЕНКО Ю.С. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
7 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17368 |
ФЕДЕНЧЕНКО М.Р. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17369 |
ФЕДИК Є.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
3 |
141 (51+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
17370 |
ФЕДИНА В.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17371 |
ФЕДИНА М.М. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
6 |
80 (25+22+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17372 |
ФЕДИНА О.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
73 (27+18+28) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17373 |
ФЕДІК К |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
6 |
114 (12+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17374 |
ФЕДІН В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17375 |
ФЕДІНА Л.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
7 |
74 (30+36+8) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17376 |
ФЕДІНА С.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17377 |
ФЕДІРКО К.О. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
5 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
17378 |
ФЕДІРКО К.Ю. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
126 (42+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17379 |
ФЕДІРКО Л.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
123 (44+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17380 |
ФЕДІРКО М.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
17381 |
ФЕДОНЕНКО А.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
8 |
139 (54+50+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17382 |
ФЕДОРЕНКА Д.Д. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17383 |
ФЕДОРЕНКО А.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
82 (27+21+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17384 |
ФЕДОРЕНКО А.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
4 |
104 (29+31+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17385 |
ФЕДОРЕНКО А.П. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17386 |
ФЕДОРЕНКО А.С. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17387 |
ФЕДОРЕНКО В.Р. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
156 (57+45+54) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
17388 |
ФЕДОРЕНКО Д.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
67 (22+24+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17389 |
ФЕДОРЕНКО Д.Р. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17390 |
ФЕДОРЕНКО Д.С. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
10 |
107 (15+40+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
17391 |
ФЕДОРЕНКО І.В. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
7 |
107 (42+46+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
17392 |
ФЕДОРЕНКО К.Р. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17393 |
ФЕДОРЕНКО М.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17394 |
ФЕДОРЕНКО М.О. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
79 (24+15+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17395 |
ФЕДОРЕНКО Н.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17396 |
ФЕДОРЕНКО О.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
70 (21+21+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17397 |
ФЕДОРЕНКО О.Ю. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
8 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17398 |
ФЕДОРЕНКО Р.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
74 (12+28+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17399 |
ФЕДОРЕНКО С.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
85 (15+42+28) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17400 |
ФЕДОРЕНКО Ю.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
10 |
48 (27+8+13) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17401 |
ФЕДОРЕЦЬ Д.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
96 (39+17+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17402 |
ФЕДОРИШИН І.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
104 (33+33+38) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17403 |
ФЕДОРІН Д.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
22 (16+0+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17404 |
ФЕДОРКІВСЬКА Г.П. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
5 |
106 (40+30+36) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17405 |
ФЕДОРКО В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
143 (57+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17406 |
ФЕДОРКОВСЬКИЙ Н.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
82 (26+21+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17407 |
ФЕДОРОВ В.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17408 |
ФЕДОРОВ Ю.А. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
9 |
45 (15+11+19) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17409 |
ФЕДОРОВА А.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
69 (24+28+17) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17410 |
ФЕДОРОВА В.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
74 (14+12+48) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
17411 |
ФЕДОРОВА Є.П. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17412 |
ФЕДОРОВСЬКА А. . |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17413 |
ФЕДОРОК Д.С. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
3 |
35 (15+6+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17414 |
ФЕДОРЧЕНКО А.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
137 (45+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
17415 |
ФЕДОРЧЕНКО А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
17416 |
ФЕДОРЧЕНКО В.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
87 (27+34+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17417 |
ФЕДОРЧЕНКО В.Г. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
128 (40+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17418 |
ФЕДОРЧЕНКО В.Ю. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
114 (46+28+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
17419 |
ФЕДОРЧЕНКО Д.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
139 (39+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
17420 |
ФЕДОРЧЕНКО Д.В. |
19427 |
м. Білопілля |
Ободівський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
17421 |
ФЕДОРЧЕНКО Є.В. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
9 |
48 (21+15+12) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17422 |
ФЕДОРЧЕНКО С |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
62 (20+12+30) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17423 |
ФЕДОРЧЕНКО С.В. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
5 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
17424 |
ФЕДОРЧЕНКОВА А.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
8 |
73 (36+28+9) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17425 |
ФЕДОРЧЄНКО Є.А. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
91 (32+33+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17426 |
ФЕДОРЧУК М.М. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
133 (51+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
17427 |
ФЕДОРЧУК С.П. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17428 |
ФЕДОРЯКО А.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
6 |
108 (42+35+31) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17429 |
ФЕДОСЕЕВА Я.Ю. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
6 |
120 (29+39+52) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
17430 |
ФЕДОСЕНКО І.П. |
19522 |
м. Глухів |
Уздицький НВК |
5 |
131 (39+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17431 |
ФЕДОСЕНКО Н.Н. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
6 |
84 (19+26+39) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17432 |
ФЕДОСЄЄНКО К.Р. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17433 |
ФЕДОСОВ С.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17434 |
ФЕДОТЕНКО А.Р. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17435 |
ФЕДОТОВ В.Р. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
6 |
141 (33+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
17436 |
ФЕДОТОВА А.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
79 (22+26+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17437 |
ФЕДЧЕНКА М.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
126 (42+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17438 |
ФЕДЧЕНКО А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
74 (24+26+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17439 |
ФЕДЧЕНКО В.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
72 (29+23+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17440 |
ФЕДЧЕНКО Г.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
10 |
110 (24+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
17441 |
ФЕДЧЕНКО Д.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
79 (18+33+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17442 |
ФЕДЧЕНКО Д.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
90 (38+22+30) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
17443 |
ФЕДЧЕНКО О.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
127 (41+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17444 |
ФЕДЬКО В.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
89 (26+30+33) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17445 |
ФЕДЬКО В.Є. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
86 (29+25+32) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17446 |
ФЕДЬКО В.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17447 |
ФЕДЬКО І.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
157 (51+54+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17448 |
ФЕДЬКО М.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17449 |
ФЕДЬКО М.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
151 (45+54+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17450 |
ФЕДЬКО О.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
58 (15+26+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17451 |
ФЕДЬКО Т.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
44 (27+6+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17452 |
ФЕДЮРКО Л.П. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
2 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17453 |
ФЕДЮРКО О.П. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17454 |
ФЕДЮШКІНА Я.І. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17455 |
ФЕДЯЙ В.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
121 (48+22+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
17456 |
ФЕДЯЙ Д.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17457 |
ФЕНЕНКО А.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
81 (39+25+17) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17458 |
ФЕНІНА П.О. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
3 |
77 (33+24+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17459 |
ФЕНОЧКА С.М. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
2 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
17460 |
ФЕНЬКО Д.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
17461 |
ФЕНЬКО Д.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
17462 |
ФЕОКТИСТОВА К.Е. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
114 (33+45+36) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
17463 |
ФЕРУБКО С.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
25 (10+9+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17464 |
ФЕСАК П.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
95 (21+40+34) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17465 |
ФЕСЕНК А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
143 (51+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
17466 |
ФЕСЕНКО А.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
81 (44+11+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17467 |
ФЕСЕНКО А.В. |
19322 |
м. Суми |
Підліснівська ЗРШ |
7 |
67 (30+25+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17468 |
ФЕСЕНКО А.Л. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
10 |
64 (27+20+17) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17469 |
ФЕСЕНКО А.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
9 |
79 (33+33+13) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17470 |
ФЕСЕНКО А.С. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17471 |
ФЕСЕНКО Б.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
131 (57+48+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17472 |
ФЕСЕНКО Б.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17473 |
ФЕСЕНКО В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
8 |
166 (54+52+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17474 |
ФЕСЕНКО В.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
6 |
121 (36+39+46) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
17475 |
ФЕСЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
17476 |
ФЕСЕНКО В.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
8 |
69 (18+30+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17477 |
ФЕСЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
135 (41+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
17478 |
ФЕСЕНКО В.О. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
5 |
117 (30+52+35) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17479 |
ФЕСЕНКО В.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
112 (46+35+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17480 |
ФЕСЕНКО Г.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17481 |
ФЕСЕНКО Д.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17482 |
ФЕСЕНКО Д.М. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17483 |
ФЕСЕНКО Є.В. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
3 |
48 (12+20+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17484 |
ФЕСЕНКО Є.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
83 (29+20+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17485 |
ФЕСЕНКО І.М. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17486 |
ФЕСЕНКО М.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
116 (36+34+46) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17487 |
ФЕСЕНКО М.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
87 (31+26+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17488 |
ФЕСЕНКО О.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
70 (24+19+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17489 |
ФЕСЕНКО О.М. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
127 (51+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17490 |
ФЕСЕНКО О.О. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
9 |
68 (12+47+9) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17491 |
ФЕСЕНКО О.О. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17492 |
ФЕСЕНКО С.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17493 |
ФЕСЕНКО С.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
134 (38+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17494 |
ФЕСЕНКО С.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17495 |
ФЕСУН А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
175 (55+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17496 |
ФЕСУН С.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
73 (21+26+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17497 |
ФЕСЬКОВА К.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
7 |
83 (36+31+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17498 |
ФЕСЮН А.Є. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
132 (39+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
17499 |
ФЕСЮНОВА В.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17500 |
ФЕТІСОВА М.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
106 (48+39+19) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17501 |
ФЕЩЕНКО Д.І. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
6 |
148 (45+54+49) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17502 |
ФЕЩЕНКО К.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17503 |
ФЄСЕНКО А.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
115 (60+25+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17504 |
ФИЛЬ О.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
110 (34+36+40) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
17505 |
ФІГУРА А.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
143 (52+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
17506 |
ФІЛАТОВ Є.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
11 |
94 (27+36+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17507 |
ФІЛАТОВ М.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17508 |
ФІЛІІПОВИЧ К.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
71 (27+18+26) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
17509 |
ФІЛІПЕНКО О |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
81 (16+21+44) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17510 |
ФІЛІПОВ Д.С. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17511 |
ФІЛІПОВИЧ А.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
11 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17512 |
ФІЛІПОВИЧ Є.А. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
76 (33+23+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17513 |
ФІЛІППОВ Д.О. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
6 |
55 (23+19+13) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17514 |
ФІЛІПЧУК А.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
83 (12+40+31) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17515 |
ФІЛІЧЕВА Ю.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
112 (33+45+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17516 |
ФІЛОНЕНКО Д.А. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
68 (16+12+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17517 |
ФІЛОНЕНКО Д.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
117 (39+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17518 |
ФІЛОНЕНКО Є.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
10 |
60 (0+32+28) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17519 |
ФІЛОНЕНКО Є.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
69 (8+27+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17520 |
ФІЛОНЕНКО І.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
10 |
75 (21+28+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17521 |
ФІЛОНЕНКО К.С. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
9 |
94 (33+33+28) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17522 |
ФІЛОНЕНКО С.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
84 (18+37+29) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17523 |
ФІЛОНЕНКО Я.М. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17524 |
ФІЛЬ М.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
127 (49+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17525 |
ФІЛЬКО Е.І. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
120 (47+29+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17526 |
ФІЛЬКО Т.І. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17527 |
ФІЛЬО А.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17528 |
ФІЛЬО Б.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
113 (40+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17529 |
ФІЛЬЧЕНКО Г.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
11 |
127 (33+60+34) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17530 |
ФІЛЮТА Д.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
72 (6+37+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17531 |
ФІНАШКО І.С. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
3 |
103 (45+32+26) |
|
С1 |
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
17532 |
ФІРСИК Д.С. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
74 (24+25+25) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
17533 |
ФІРСОВА Є.А. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
83 (22+35+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17534 |
ФІРСОВА К.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
81 (36+22+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17535 |
ФІРСОВА М.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
69 (33+18+18) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17536 |
ФІРСТЕНКО В.А. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17537 |
ФІЦАЙ Є.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
78 (25+26+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17538 |
ФІЯЛКОВСЬКА І.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
27 (4+7+16) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
17539 |
ФІЯЛКОВСЬКА М.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
17540 |
ФЇНЕНКО А.В. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
141 (46+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17541 |
ФЛЯГІН М.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
56 (32+12+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17542 |
ФОМЕНКО А.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17543 |
ФОМЕНКО А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
103 (34+35+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17544 |
ФОМЕНКО А.Ю. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
7 |
82 (42+21+19) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17545 |
ФОМЕНКО В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
80 (34+26+20) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17546 |
ФОМЕНКО В.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
137 (57+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17547 |
ФОМЕНКО В.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
101 (36+34+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17548 |
ФОМЕНКО Д.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
4 |
70 (29+23+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17549 |
ФОМЕНКО Д.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17550 |
ФОМЕНКО Д.О. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
5 |
71 (19+22+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17551 |
ФОМЕНКО І.М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
144 (51+35+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17552 |
ФОМЕНКО І.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
114 (28+39+47) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17553 |
ФОМЕНКО К.О. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
4 |
78 (33+25+20) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17554 |
ФОМЕНКО О.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17555 |
ФОМЕНКО С.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
111 (33+30+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17556 |
ФОМЕНКО СР. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17557 |
ФОМЕНКО Ю.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17558 |
ФОМЕНКО Я.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
82 (22+26+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17559 |
ФОМЕНКОВОРЗІН О.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
17560 |
ФОМІН В.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
142 (44+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17561 |
ФОМІН В.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
69 (27+28+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17562 |
ФОМІН О.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
3 |
103 (41+24+38) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17563 |
ФОМІНА В.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
117 (39+38+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17564 |
ФОМЧЕНКОВА Г.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
60 (12+29+19) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17565 |
ФОНТАЛІН Д.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
115 (39+30+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17566 |
ФОРОС В.В. |
19332 |
м. Суми |
Ленінський НВК |
8 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17567 |
ФОРОС В.В. |
19332 |
м. Суми |
Ленінський НВК |
6 |
85 (36+17+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17568 |
ФОРОСТЕНКО Я.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
71 (27+19+25) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
17569 |
ФОРОСТИНА А.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
106 (21+51+34) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
17570 |
ФОРТЕЛЬ А.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17571 |
ФОСТ І.Ю. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
7 |
74 (18+32+24) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17572 |
ФОСТЕНКО К.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
153 (55+42+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17573 |
ФОТІН І.О. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17574 |
ФОТІНА О.О. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17575 |
ФОЩІЙ М.І. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
4 |
117 (41+26+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17576 |
ФРІЦАК М.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
127 (54+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17577 |
ФРОЛ В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
122 (36+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
17578 |
ФРОЛОВ В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
74 (36+25+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17579 |
ФРОЛОВ В.О. |
19519 |
м. Глухів |
Іващенківський НВК |
9 |
47 (0+28+19) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17580 |
ФРОЛОВ Д.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
77 (34+23+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17581 |
ФРОЛОВ Є.Є. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17582 |
ФРОЛОВ О.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
153 (57+38+58) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
17583 |
ФРОЛОВ О.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
7 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17584 |
ФРОЛОВ Я.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
126 (48+31+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17585 |
ФРОЛОВА А.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
167 (57+60+50) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17586 |
ФРОЛОВА Д.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
17587 |
ФРОЛОВА І.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
128 (44+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
17588 |
ФРОЛОВА І.Є. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
143 (51+42+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17589 |
ФРОЛОВА К.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
84 (29+29+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17590 |
ФРУЛЬОВ М.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
113 (45+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
17591 |
ФУНТОВ Є.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
88 (34+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17592 |
ФУРДИЛО І.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17593 |
ФУРМАН Л.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
155 (49+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17594 |
ФУРМАНОВА І.Е. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
134 (42+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
17595 |
ФУРС К.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
9 |
114 (27+48+39) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17596 |
ФУРСА М.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
74 (21+28+25) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
17597 |
ФУРСА О.О. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
8 |
145 (48+48+49) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17598 |
ФУРСОВА Я.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17599 |
ХАБІБУЛА А.В. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
11 |
41 (15+13+13) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17600 |
ХАВРО Н.О. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
1 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17601 |
ХАДИЄВ С.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17602 |
ХАЙНАЦЬКА К.О. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
5 |
151 (48+48+55) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17603 |
ХАЙНАЦЬКИЙ Д.О. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
9 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17604 |
ХАЙЧЕВСЬКА Т.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
79 (30+27+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17605 |
ХАЛЕПА А.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
17606 |
ХАЛЕЦЬКА К.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
6 |
92 (19+33+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17607 |
ХАЛЕЦЬКИЙ І.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17608 |
ХАЛЄЄВА Г.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
110 (21+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17609 |
ХАЛІЗОВ А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
52 (30+14+8) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17610 |
ХАЛОНЄН Д.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
11 |
110 (30+43+37) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17611 |
ХАЛУПЕНКО Л.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
17612 |
ХАЛЧЕНКО В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17613 |
ХАМЛИКА Л.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17614 |
ХАМУЛА В.М. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
9 |
120 (21+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
17615 |
ХАНДРИКО К.А. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
4 |
151 (51+46+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17616 |
ХАНДУРИН Я.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
8 |
98 (30+34+34) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17617 |
ХАНДУРІНА О.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
130 (51+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17618 |
ХАНДЮК А.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17619 |
ХАНІН В.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
69 (12+27+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17620 |
ХАНЮКОВА А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
87 (36+34+17) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17621 |
ХАРЕВСЬКИЙ М.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
139 (53+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17622 |
ХАРИТОНЕНКО А.О. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
3 |
97 (30+33+34) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17623 |
ХАРИТОНЕНКО В.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
74 (24+33+17) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17624 |
ХАРИТОНЕНКО М.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17625 |
ХАРИТОНОВ Д.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
153 (53+44+56) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17626 |
ХАРИТОНОВ М.Д. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
94 (33+23+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17627 |
ХАРКОТ С.М. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
2 |
52 (10+0+42) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
17628 |
ХАРЛАМЕНКО К.Д. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
123 (55+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
17629 |
ХАРЛАМЕНКОВА Є.Е. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17630 |
ХАРЛАМОВ Д.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
66 (12+28+26) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17631 |
ХАРЛАМОВА А.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17632 |
ХАРЛАНОВА В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
142 (57+35+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17633 |
ХАРЛАШКО В.П. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
8 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
17634 |
ХАРУНЕНКО З.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
91 (30+26+35) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17635 |
ХАРХАРДІН В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
133 (36+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17636 |
ХАРХУН О.Є. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
98 (37+29+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17637 |
ХАРЧЕНКО А |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
85 (24+29+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17638 |
ХАРЧЕНКО А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17639 |
ХАРЧЕНКО А. . |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
93 (27+40+26) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17640 |
ХАРЧЕНКО А.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
161 (53+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17641 |
ХАРЧЕНКО А.А. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
143 (51+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17642 |
ХАРЧЕНКО А.В. |
19524 |
м. Глухів |
Чернівський НВК |
6 |
106 (25+34+47) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17643 |
ХАРЧЕНКО А.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
102 (28+32+42) |
|
|
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
17644 |
ХАРЧЕНКО А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
110 (46+36+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17645 |
ХАРЧЕНКО А.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
139 (42+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17646 |
ХАРЧЕНКО А.І. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
11 |
86 (24+44+18) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17647 |
ХАРЧЕНКО А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
79 (24+32+23) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17648 |
ХАРЧЕНКО А.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
126 (40+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17649 |
ХАРЧЕНКО А.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
96 (22+42+32) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17650 |
ХАРЧЕНКО А.Р. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
89 (24+35+30) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
17651 |
ХАРЧЕНКО А.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
84 (25+25+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17652 |
ХАРЧЕНКО Б.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
126 (46+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17653 |
ХАРЧЕНКО Б.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
17654 |
ХАРЧЕНКО В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
17655 |
ХАРЧЕНКО В.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17656 |
ХАРЧЕНКО В.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
63 (15+12+36) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17657 |
ХАРЧЕНКО В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17658 |
ХАРЧЕНКО В.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
54 (24+0+30) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17659 |
ХАРЧЕНКО В.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17660 |
ХАРЧЕНКО В.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17661 |
ХАРЧЕНКО В.Р. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17662 |
ХАРЧЕНКО В.Ю. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
10 |
111 (27+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17663 |
ХАРЧЕНКО Г.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
108 (42+34+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17664 |
ХАРЧЕНКО Д.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
91 (34+32+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17665 |
ХАРЧЕНКО Д.Л. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
2 |
16 (4+12+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17666 |
ХАРЧЕНКО Д.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17667 |
ХАРЧЕНКО Д.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
74 (21+24+29) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17668 |
ХАРЧЕНКО Д.Р. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
79 (24+17+38) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17669 |
ХАРЧЕНКО Є.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
81 (38+17+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17670 |
ХАРЧЕНКО І.С. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
6 |
163 (57+46+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17671 |
ХАРЧЕНКО К.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17672 |
ХАРЧЕНКО М.Д. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
124 (39+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17673 |
ХАРЧЕНКО М.І. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
3 |
82 (31+25+26) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17674 |
ХАРЧЕНКО М.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
70 (27+20+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17675 |
ХАРЧЕНКО М.Р. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
90 (36+33+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17676 |
ХАРЧЕНКО М.Ю. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17677 |
ХАРЧЕНКО Н.А. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17678 |
ХАРЧЕНКО Н.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
17679 |
ХАРЧЕНКО Н.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17680 |
ХАРЧЕНКО О.Г. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
11 |
77 (27+28+22) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17681 |
ХАРЧЕНКО О.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
110 (44+36+30) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17682 |
ХАРЧЕНКО О.І. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
9 |
105 (15+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17683 |
ХАРЧЕНКО О.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
102 (27+29+46) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17684 |
ХАРЧЕНКО О.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
3 |
87 (44+15+28) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17685 |
ХАРЧЕНКО О.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
108 (48+23+37) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
17686 |
ХАРЧЕНКО О.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
122 (48+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17687 |
ХАРЧЕНКО Р.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
80 (26+14+40) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17688 |
ХАРЧЕНКО С.С. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
3 |
153 (57+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17689 |
ХАРЧЕНКО Т.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
11 |
103 (21+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
17690 |
ХАРЧЕНКО У.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
58 (11+29+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17691 |
ХАРЧЕНКО Ю.О. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
161 (57+48+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17692 |
ХАРЧЕНКО Ю.Ю. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
10 |
111 (33+36+42) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17693 |
ХАРЧЕНКО Я.В. |
19524 |
м. Глухів |
Чернівський НВК |
6 |
97 (30+29+38) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17694 |
ХАРЧЕНКО Я.Г. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
6 |
106 (30+38+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17695 |
ХАРЧЕНКОВ А.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
139 (42+52+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17696 |
ХАРЧЄНКО А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
107 (38+31+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17697 |
ХАРЬКОВ А.М. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17698 |
ХАРЬКОВ І.П. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
2 |
38 (20+0+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17699 |
ХАРЬКОВ О.М. |
19517 |
м. Глухів |
Бачівський НВК |
7 |
113 (42+39+32) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17700 |
ХАРЬКОВ О.М. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
3 |
62 (34+10+18) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17701 |
ХАРЮТА А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
57 (24+16+17) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
17702 |
ХАСАНОВ Д.С. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
7 |
90 (18+40+32) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17703 |
ХАСАНЯНОВ Ф.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17704 |
ХАУСТОВ О.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
78 (33+23+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17705 |
ХАФАЖА А.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17706 |
ХАЦЕНКО К.М. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17707 |
ХАЦЬКО Є.Д. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
4 |
144 (48+52+44) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17708 |
ХАЧАТАРЯН К.А. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
9 |
88 (27+33+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17709 |
ХАЧАТРЯН Є.М. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
4 |
58 (16+20+22) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17710 |
ХАЯРОВА К.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
8 |
101 (36+31+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17711 |
ХВІСТ Г.П. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
11 |
122 (39+41+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
17712 |
ХВІСТ Р.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
9 |
61 (21+19+21) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17713 |
ХВОРОСТ О.А. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
9 |
89 (21+39+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17714 |
ХВОРОСТЯНКА Д.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
66 (24+27+15) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
17715 |
ХВОСТЕНКО А.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17716 |
ХВОСТЕНКО А.Л. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
5 |
97 (25+30+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17717 |
ХВОСТЕНКО А.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
9 |
100 (36+39+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17718 |
ХВОСТЕНКО В.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
63 (31+8+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17719 |
ХВОСТЕНКО Є.М. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
4 |
171 (55+60+56) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17720 |
ХВОСТЕНКО Р.О. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
9 |
63 (9+25+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17721 |
ХВОСТЕНКО С.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
5 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17722 |
ХВОСТИК І.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17723 |
ХВОСТИК К.Р. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17724 |
ХВОСТИЧЕНКО А.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
140 (51+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17725 |
ХВОСТОВ Д.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
108 (39+23+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17726 |
ХВОСТОВА А.С. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17727 |
ХВОСТОВА Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17728 |
ХЕКАЛА С.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17729 |
ХЕКАЛО В.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
96 (39+33+24) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17730 |
ХЕКАЛО В.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17731 |
ХЕКАЛО Я.Ю. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17732 |
ХЕЛЕМЕЛЯ В.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
90 (37+22+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17733 |
ХЕЛЕМЕЛЯ Д.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
70 (6+36+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17734 |
ХИЖИМЯК О.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
9 |
60 (18+22+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17735 |
ХИЖКОВА В.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17736 |
ХИЖКОВА Н.Д. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17737 |
ХИЖКОВИЙ Б.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
91 (45+30+16) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17738 |
ХИЖНЯК А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
108 (36+26+46) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
17739 |
ХИЖНЯК А.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
90 (27+17+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17740 |
ХИЖНЯК Д.М. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
121 (36+31+54) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17741 |
ХИЖНЯК К.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
86 (24+40+22) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
17742 |
ХИЖНЯК О.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
161 (54+54+53) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17743 |
ХИЖНЯК О.Р. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
126 (40+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
17744 |
ХИЖНЯК С.Н. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
103 (36+36+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17745 |
ХИЗЬ Ю.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
109 (42+31+36) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17746 |
ХИЛЬКО А.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
122 (54+37+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17747 |
ХИЛЬКО Н.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
100 (37+31+32) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
17748 |
ХИЛЬКО П.Т. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17749 |
ХИЛЯЯ Д.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
117 (41+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17750 |
ХИМЧЕНКО А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
87 (18+36+33) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
17751 |
ХИМЧЕНКО Д.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
103 (41+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17752 |
ХИМЧЕНКО О.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
107 (36+44+27) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
17753 |
ХИТРА К.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17754 |
ХИТРА К.Л. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17755 |
ХИЦЕНКО Є.О. |
19539 |
с. Чернеччина |
Мезенівський НВК |
7 |
89 (30+27+32) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17756 |
ХІБАРНИЙ Т.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
140 (56+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17757 |
ХІБІНА А.С. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
82 (34+24+24) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17758 |
ХІЛЬ Ж.Ю. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
80 (27+19+34) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
17759 |
ХІЛЬ К.В. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (57+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
17760 |
ХІЛЬГОРА В.Д. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
98 (32+36+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17761 |
ХІЛЬКО В.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17762 |
ХІЛЬКО Є.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
8 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17763 |
ХІЛЬКО Л.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
133 (51+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
17764 |
ХІЛЬКО Ю.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
128 (42+54+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
17765 |
ХІЛЬЧЕНКО Г.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17766 |
ХІЛЬЧЕНКО К.А. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
6 |
81 (25+26+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17767 |
ХЛЕБКОВА О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
31 (15+11+5) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17768 |
ХЛИНІНА К.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17769 |
ХЛІВЕНКО В.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
103 (35+44+24) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17770 |
ХЛОНЬ К.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
101 (30+40+31) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17771 |
ХЛОНЬ С.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17772 |
ХЛУС І.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
102 (40+26+36) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17773 |
ХМАРЕНКО Д.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
79 (32+17+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17774 |
ХМАРЕНКО І.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
157 (45+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17775 |
ХМЕЛЕЦЬКА К.С. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
86 (29+23+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17776 |
ХМЕЛЕЦЬКА П.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
92 (26+41+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17777 |
ХМИЛОВЕЦЬ Є.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17778 |
ХМИЛОВЕЦЬ О.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
98 (28+30+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17779 |
ХНІПЕЛЬ В.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
4 |
52 (10+20+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17780 |
ХОБЛЕНКО А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
139 (36+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
17781 |
ХОВЗУН М.Ю. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17782 |
ХОВЗУН Р.В. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
119 (45+37+37) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17783 |
ХОВЗУН Ю.С. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
132 (46+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
17784 |
ХОВРІЧА Д.М. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
9 |
56 (15+34+7) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17785 |
ХОДАКОВ І.А. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
110 (41+29+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17786 |
ХОДЗЮК Д. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
134 (44+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17787 |
ХОДИКО В.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
11 |
75 (33+20+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17788 |
ХОДОР В.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17789 |
ХОДОТ А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17790 |
ХОДОТ Д.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17791 |
ХОДУНАЄВА Д.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17792 |
ХОЖАЙ Д.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
110 (32+28+50) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17793 |
ХОЛОД А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
160 (60+48+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17794 |
ХОЛОД Д.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17795 |
ХОЛОД Д.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
106 (36+45+25) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
17796 |
ХОЛОД Д.Ю. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
119 (33+39+47) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
17797 |
ХОЛОД Є.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17798 |
ХОЛОД І.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
17799 |
ХОЛОД Л.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
94 (42+31+21) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17800 |
ХОЛОД М.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
140 (44+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
17801 |
ХОЛОД Н.Ю. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
9 |
77 (15+40+22) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17802 |
ХОЛОДЕНКО А.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
151 (42+51+58) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
17803 |
ХОЛОДОВА А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
77 (17+31+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17804 |
ХОЛОДОК Д.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
5 |
61 (39+12+10) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
17805 |
ХОЛОДЬКО О.Г. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
95 (27+43+25) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17806 |
ХОЛОДЬОН А.Н. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17807 |
ХОЛОДЬОН К.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
138 (39+43+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
17808 |
ХОЛОША Р.І. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
9 |
58 (18+28+12) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17809 |
ХОЛОША Р.Р. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
7 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17810 |
ХОЛЯВКА К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
76 (30+18+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17811 |
ХОЛЯВКА М.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17812 |
ХОЛЯВКО А.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
37 (18+14+5) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17813 |
ХОЛЯВКОА А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
86 (20+36+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17814 |
ХОМЕНКО А.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
146 (51+45+50) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17815 |
ХОМЕНКО А.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
6 |
149 (46+45+58) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17816 |
ХОМЕНКО А.М. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17817 |
ХОМЕНКО А.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
122 (34+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17818 |
ХОМЕНКО А.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
113 (35+40+38) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17819 |
ХОМЕНКО А.Ю. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
3 |
163 (56+47+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17820 |
ХОМЕНКО А.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
156 (45+57+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17821 |
ХОМЕНКО Б.А. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
3 |
129 (41+28+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
17822 |
ХОМЕНКО Б.Г. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
76 (32+12+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17823 |
ХОМЕНКО Б.І. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
89 (31+26+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17824 |
ХОМЕНКО В |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
61 (12+21+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17825 |
ХОМЕНКО В.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
146 (32+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17826 |
ХОМЕНКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
103 (33+35+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17827 |
ХОМЕНКО В.Г. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
86 (15+33+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17828 |
ХОМЕНКО В.С. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
11 |
105 (21+48+36) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17829 |
ХОМЕНКО В.С. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17830 |
ХОМЕНКО В.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
99 (34+35+30) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17831 |
ХОМЕНКО Д.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
145 (57+48+40) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17832 |
ХОМЕНКО Д.О. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
5 |
125 (30+47+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
17833 |
ХОМЕНКО Д.О. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
3 |
65 (15+26+24) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17834 |
ХОМЕНКО Д.О. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
99 (27+42+30) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17835 |
ХОМЕНКО Д.Ю. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
118 (28+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17836 |
ХОМЕНКО Є.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
74 (27+21+26) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17837 |
ХОМЕНКО З.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
126 (45+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
17838 |
ХОМЕНКО І.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
122 (34+37+51) |
|
|
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
17839 |
ХОМЕНКО М.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
9 |
84 (36+26+22) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17840 |
ХОМЕНКО М.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
148 (57+45+46) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17841 |
ХОМЕНКО Н.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
105 (30+43+32) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17842 |
ХОМЕНКО О.А. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
5 |
80 (25+31+24) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17843 |
ХОМЕНКО О.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
81 (39+24+18) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17844 |
ХОМЕНКО О.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
131 (55+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17845 |
ХОМЕНКО Р.М. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
4 |
69 (36+29+4) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17846 |
ХОМЕНКО С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
112 (41+27+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
17847 |
ХОМЕНКО С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
112 (41+27+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
17848 |
ХОМЕНКО Т.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
4 |
139 (39+50+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17849 |
ХОМЕНКО Ю.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
9 |
74 (21+16+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17850 |
ХОМЕННКО АО. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
132 (46+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
17851 |
ХОМИНИЧ К.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
17852 |
ХОМИШЕНКО М.М. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
106 (33+35+38) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17853 |
ХОМІК Є.М. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
142 (54+28+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17854 |
ХОМОВИЧ В.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
17855 |
ХОМОВНЕНЕНКО В.Є. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
57 (21+32+4) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17856 |
ХОМУТЕНКО А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17857 |
ХОМУТИННИК А.Р. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
161 (56+45+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17858 |
ХОМУТОВА А.М. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
45 (6+2+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17859 |
ХОМЯК В.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
134 (42+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17860 |
ХОМЯК Д.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
9 |
83 (12+47+24) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17861 |
ХОМЯК М.М. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
3 |
119 (48+23+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17862 |
ХОМЯК Я.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17863 |
ХОМЯКОВ Д.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17864 |
ХОПЛЯК В.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17865 |
ХОПТИНЕЦЬ К.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
79 (24+33+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17866 |
ХОРЕВ Д.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
129 (57+40+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17867 |
ХОРЕЧКО І.В. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
9 |
87 (39+31+17) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17868 |
ХОРЄВА Ю.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17869 |
ХОРИС А.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
8 |
112 (30+46+36) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17870 |
ХОРОШКО А.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
17871 |
ХОРТ М.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17872 |
ХОРУЖА А.В. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
145 (45+54+46) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17873 |
ХОРУЖЕНКО В.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17874 |
ХОРУЖЕНКО К.Є. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
7 |
77 (18+28+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17875 |
ХОРУЖИЙ А.А. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
117 (36+54+27) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17876 |
ХОРУЖИЙ А.Є. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17877 |
ХОРУЖИЙ В.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
8 |
101 (30+40+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17878 |
ХОРУНЖИЙ А.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
7 |
89 (24+32+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17879 |
ХОРУНЖИЙ Є.А. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17880 |
ХОСНУДІНОВ А.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
7 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17881 |
ХОТЕНОВА О.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
7 |
75 (24+25+26) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17882 |
ХОХЛОВ Є.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
78 (30+0+48) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17883 |
ХОХЛОВ О.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
5 |
86 (31+28+27) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17884 |
ХОХОЛЯК О.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17885 |
ХОЧИН Д.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17886 |
ХОЧИНА Д.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17887 |
ХРАМОВА К.О. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17888 |
ХРАМОГІНА А.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
114 (21+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17889 |
ХРАМОЙКІНА Д.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
76 (9+42+25) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17890 |
ХРАМЦОВА Ю.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
17891 |
ХРАМЧЕНКО А.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
5 |
150 (50+48+52) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
17892 |
ХРАПАЛЬ А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
41 (12+4+25) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17893 |
ХРАПАЧ В.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17894 |
ХРАПАЧ Т.Б. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17895 |
ХРИПУШИН Б.Ю. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
3 |
69 (32+25+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17896 |
ХРИПУШИНА Ю.В. |
19333 |
м. Суми |
Пушкарівський НВК |
6 |
87 (46+21+20) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17897 |
ХРИСТЕНКО А.Р. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17898 |
ХРИСТЕНКО Т.Ю. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17899 |
ХРИСТОСЕНКО С.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17900 |
ХРІН А.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
95 (35+38+22) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17901 |
ХРІН В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
17902 |
ХРІН Д.Р. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17903 |
ХРІСТЕНКО В.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
131 (49+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17904 |
ХРОКАЛО Є.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
87 (24+40+23) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
17905 |
ХРОКАЛО П.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17906 |
ХРОЛЕНКО А.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
85 (24+28+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17907 |
ХРОЛЕНКО А.Р. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
6 |
124 (37+36+51) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17908 |
ХРОЛЕНКО Д.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
85 (24+35+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17909 |
ХРОЛЕНКО К.Д. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
119 (45+38+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17910 |
ХРОЛЕНКО С.Х. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17911 |
ХРОМЕНКО А.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
6 |
84 (27+20+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17912 |
ХРОМЕЦЬ К.В. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17913 |
ХРУПКІНА В.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
108 (36+34+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17914 |
ХРУЩОВА Є.О. |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
7 |
80 (30+27+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17915 |
ХРЯПІН М.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
166 (60+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17916 |
ХРЯПІНА Л.С. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
4 |
129 (35+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17917 |
ХУДАН В.В. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
7 |
85 (30+25+30) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17918 |
ХУДЕНКО С.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
17919 |
ХУДЕНКО С.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
92 (33+21+38) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
17920 |
ХУДОЛЄЙ П.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
90 (31+30+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17921 |
ХУДОЛІЙ Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17922 |
ХУДОЛІЙ П.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
17923 |
ХУКАЛЕНКО Д.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
104 (32+20+52) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
17924 |
ХУКАЛЕНКО Є.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
9 |
56 (15+13+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
17925 |
ХУРСЕНКО О.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
54 (15+8+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17926 |
ХУСАЄНОВ В.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17927 |
ХУСАЇНОВ К.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
140 (38+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17928 |
ХУТОРНА А.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
8 |
147 (48+60+39) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17929 |
ХУТОРНА А.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
118 (33+48+37) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17930 |
ХУТОРНЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
99 (21+42+36) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
17931 |
ХУТОРНИЙ А.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
9 |
123 (45+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
17932 |
ХУТОРЯНЕЦЬ Ж.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
8 |
97 (30+34+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17933 |
ЦАЛЛАГОВ Е.Є. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
17934 |
ЦАП О.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
85 (15+48+22) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17935 |
ЦАПЕНКО А.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
55 (12+19+24) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17936 |
ЦАПЕНКО А.Г. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17937 |
ЦАПЕНКО М.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
5 |
115 (38+39+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17938 |
ЦАПЕНКО Р.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
111 (36+43+32) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17939 |
ЦАПЕНКО Ю.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
61 (18+19+24) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17940 |
ЦАПКО В.Р. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
6 |
74 (11+37+26) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17941 |
ЦАПКО С.І. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
3 |
157 (49+54+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
17942 |
ЦАПЛІЄНКО М.М. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17943 |
ЦАРБАЄВА О.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
134 (54+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17944 |
ЦАРЕНКО В.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
4 |
105 (39+28+38) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17945 |
ЦАРЕНКО К.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
11 |
122 (39+41+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
17946 |
ЦАРЕНКО М.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
123 (39+45+39) |
|
|
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
17947 |
ЦАРИЦИНА Н.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
89 (24+22+43) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17948 |
ЦАРКО Р.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
137 (57+30+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
17949 |
ЦАЦОРІН Д.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17950 |
ЦВЄТКОВ А.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
17951 |
ЦВЄТКОВА К.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
97 (27+31+39) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17952 |
ЦВЄТУС В.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
17953 |
ЦВІЛОДУБ О.В. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
17954 |
ЦЕБІНОГА К.В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17955 |
ЦЕБІНОГА Н.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17956 |
ЦЕБРО І.В. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
4 |
61 (31+14+16) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
17957 |
ЦЕБРО Ю.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17958 |
ЦЕГЕЛЬНИК М.С. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
141 (55+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
17959 |
ЦЕГЕЛЬНИК О.С. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
9 |
84 (33+30+21) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17960 |
ЦЕДІЛКІН Я.В. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
133 (45+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17961 |
ЦЕКАЛО Д.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
142 (48+37+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
17962 |
ЦЕКОВ Р.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
53 (15+13+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17963 |
ЦЕЛІКОВ П.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17964 |
ЦЕЛІКОВА Д.Д. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17965 |
ЦЕЛІКОВА Я.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
40 (22+0+18) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17966 |
ЦЕМЕНТОВА С.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
17967 |
ЦЕПЕЛЄВА К.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17968 |
ЦЕПОЧКО Д.Г. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
90 (31+17+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17969 |
ЦЕРКОВИЦКАЯ К.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17970 |
ЦЕРКОВНА Н.В. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
5 |
141 (46+52+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
17971 |
ЦЕСАР С.Л. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
4 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17972 |
ЦЕХМИСТРИНКО Д.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
25 (9+5+11) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
17973 |
ЦИБА В.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
60 (36+12+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17974 |
ЦИБА М.Р. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17975 |
ЦИБАНЬОВА Н.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
17976 |
ЦИБАТА Д.О. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
3 |
48 (17+19+12) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17977 |
ЦИБАТА Я.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
6 |
145 (45+51+49) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17978 |
ЦИБКА А.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
114 (33+45+36) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
17979 |
ЦИБКА М.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
83 (27+33+23) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
17980 |
ЦИБУЛІН Д.Д. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
157 (39+60+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17981 |
ЦИБУЛЬНИК А.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
111 (48+29+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17982 |
ЦИБУЛЬНИК Г.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
80 (22+23+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17983 |
ЦИБУЛЬНИК Д.Р. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
2 |
140 (44+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17984 |
ЦИБУЛЬНИК М.С. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
88 (36+22+30) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17985 |
ЦИБУЛЬНИК С.І. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
120 (50+32+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17986 |
ЦИБУЛЬНЯК А.В. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17987 |
ЦИБУЛЬНЯК А.М. |
19317 |
м. Суми |
Миколаївський НВК |
6 |
50 (20+11+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
17988 |
ЦИБУЛЯ А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17989 |
ЦИВУНОВА А.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17990 |
ЦИГАНЕНКО В. . |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
86 (18+32+36) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
17991 |
ЦИГАНЕНКО Д.С. |
19421 |
м. Білопілля |
Ганнівсько-"Т" НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
79 (19+26+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
17992 |
ЦИГАНЕНКО Е.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
7 |
55 (18+26+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17993 |
ЦИГАНЕНКО К.А. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
109 (34+40+35) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17994 |
ЦИГАНЕНКО Я.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17995 |
ЦИГАНІЙ С.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
126 (27+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
17996 |
ЦИГАНКОВ Б.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
143 (39+58+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17997 |
ЦИГАНОВ В.Р. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
17998 |
ЦИГАНОК А.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
70 (25+13+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
17999 |
ЦИГАНОК А.І. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
86 (30+31+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18000 |
ЦИГАНОК А.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
97 (35+34+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18001 |
ЦИГАНОК А.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
87 (35+36+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18002 |
ЦИГАНОК В.Г. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
84 (36+12+36) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18003 |
ЦИГАНОК Д.А. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
7 |
124 (54+45+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18004 |
ЦИГАНОК Н.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
152 (44+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18005 |
ЦИГАНОК Н.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18006 |
ЦИГАНОК О.В. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
8 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
18007 |
ЦИГАНОК С.Г. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
18008 |
ЦИГАНОК С.Г. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
126 (48+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18009 |
ЦИГАНОК Ю.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18010 |
ЦИГАНЮК А.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
102 (12+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
18011 |
ЦИГИКАЛ О.М. |
19504 |
м. Глухів |
Дунаєцький НВК |
6 |
123 (54+39+30) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18012 |
ЦИГЛЮК А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18013 |
ЦИГЛЮК А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18014 |
ЦИГУРА Я.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18015 |
ЦИКАЛО Д.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
106 (48+27+31) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18016 |
ЦИКАЛО О.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
64 (16+24+24) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18017 |
ЦИКУН С.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
63 (21+19+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18018 |
ЦИЛЄВА К.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18019 |
ЦИЛЮРИК В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
124 (46+40+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18020 |
ЦИЛЮРИК І.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
6 |
145 (42+51+52) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
18021 |
ЦИМБАЛ А.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
47 (26+16+5) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18022 |
ЦИМБАЛ А.О. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
9 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18023 |
ЦИМБАЛ В.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
117 (33+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18024 |
ЦИМБАЛ В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
40 (18+20+2) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18025 |
ЦИМБАЛ В.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
83 (45+20+18) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18026 |
ЦИМБАЛ Д.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
125 (39+32+54) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18027 |
ЦИМБАЛ І.Т. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
84 (27+27+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18028 |
ЦИМБАЛ К.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18029 |
ЦИМБАЛ М.К. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
66 (22+24+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18030 |
ЦИМБАЛ М.С. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
9 |
94 (15+36+43) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
18031 |
ЦИМБАЛЮК А.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
100 (27+38+35) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18032 |
ЦИМБАЛЮК О.В. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18033 |
ЦИНКА М.Є. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
98 (43+15+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18034 |
ЦИНОВА Л.Д. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
89 (31+26+32) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18035 |
ЦИПКИНА Я.А. |
19502 |
м. Глухів |
Березівський НВК |
5 |
149 (51+46+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18036 |
ЦИПКО Ю.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
18037 |
ЦИРУЛИК Є.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18038 |
ЦИРУЛИК І.А. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18039 |
ЦИРУЛІК В.Б. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18040 |
ЦИРУЛІК Є.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
112 (30+34+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
18041 |
ЦИРУЛІН В.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
3 |
145 (51+48+46) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18042 |
ЦИСЬ Д.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
5 |
155 (50+51+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18043 |
ЦИЦИК С.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
143 (49+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18044 |
ЦІЙАЛО М.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
18045 |
ЦІКАВА О.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
8 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18046 |
ЦІКАВИЙ В.А. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18047 |
ЦІКАЛО І.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
72 (27+23+22) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
18048 |
ЦІКАЛО М.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
122 (46+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
18049 |
ЦІЛИК М.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
5 |
61 (31+7+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18050 |
ЦІЛУЙКО Ю.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18051 |
ЦІМБОТА А.М. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
4 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18052 |
ЦОКОРОВ П.Д. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
76 (36+13+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18053 |
ЦОНІНЕЦЬ П.Ю. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
96 (32+26+38) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18054 |
ЦУКАНОВ В.В. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
6 |
94 (36+23+35) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18055 |
ЦУП Т.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18056 |
ЦУПРУН А.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
119 (45+36+38) |
|
С1 |
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18057 |
ЦУПРУН В.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
90 (26+32+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18058 |
ЦЬОМА Д.О. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
4 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18059 |
ЦЬОМА Д.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
83 (30+37+16) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18060 |
ЦЬОМКА О.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
10 |
128 (24+60+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
18061 |
ЦЮПКА Б.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
122 (45+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
18062 |
ЦЮПКА М.О. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
9 |
43 (6+20+17) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18063 |
ЦЮПКА Т.П. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18064 |
ЦЮПКА Я.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
130 (48+24+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
18065 |
ЦЮХ Т.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
157 (48+54+55) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18066 |
ЧАБАДА Є.В. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18067 |
ЧАБАНЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
83 (30+33+20) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18068 |
ЧАБАНЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
83 (30+33+20) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18069 |
ЧАБАНЕНКО Р.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
6 |
90 (28+29+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18070 |
ЧАБАНОВА А.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
99 (21+39+39) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18071 |
ЧАГОВЕЦЬ А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18072 |
ЧАЙКА А.М. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
85 (30+28+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18073 |
ЧАЙКА А.С. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18074 |
ЧАЙКА А.С. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
139 (57+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
18075 |
ЧАЙКА А.Т. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
56 (30+18+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18076 |
ЧАЙКА В.Г. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
76 (27+27+22) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18077 |
ЧАЙКА Д.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
86 (30+31+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18078 |
ЧАЙКА Д.І. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18079 |
ЧАЙКА Д.О. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18080 |
ЧАЙКА Л.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
138 (48+46+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
18081 |
ЧАЙКА О.Г. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
74 (24+25+25) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18082 |
ЧАЙКІН А.Л. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
3 |
86 (43+21+22) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18083 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ Д.В. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18084 |
ЧАЙЧУК Д.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18085 |
ЧАЛА А.А. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
3 |
120 (46+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18086 |
ЧАЛА А.Є. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
99 (21+41+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18087 |
ЧАЛА А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
113 (30+51+32) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18088 |
ЧАЛА Д.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
142 (51+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
18089 |
ЧАЛА І.С. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18090 |
ЧАЛИЙ А.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18091 |
ЧАЛИЙ Д.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
5 |
77 (28+16+33) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18092 |
ЧАЛИЙ С.Є. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
109 (39+50+20) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18093 |
ЧАЛИЙ С.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
74 (18+31+25) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
18094 |
ЧАЛИК В.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18095 |
ЧАМАНОВ Р.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
119 (45+33+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
18096 |
ЧАНЦЕВ А.П. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18097 |
ЧАНЦЕВА Г.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
115 (45+36+34) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
18098 |
ЧАНЦЕВА И.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
117 (34+32+51) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
18099 |
ЧАРІНЦЕВ Є.Д. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
97 (57+14+26) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
18100 |
ЧАСНИК Є. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
95 (39+26+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18101 |
ЧАСНИК С.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18102 |
ЧАСНИКОВСЬКА В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18103 |
ЧАСОВСЬКИХ А.А. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18104 |
ЧАУС Д.Л. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
9 |
79 (33+12+34) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18105 |
ЧВЕРТКА Н.А. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
11 |
118 (45+39+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18106 |
ЧЕБЕРЯКО А.В. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18107 |
ЧЕБЕРЯКО К.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
11 |
123 (51+31+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
18108 |
ЧЕБЕРЯКО М.І. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18109 |
ЧЕБІРЯКО Д.О. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
7 |
102 (30+39+33) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18110 |
ЧЕБОТАРЬОВ Є.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
85 (34+28+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18111 |
ЧЕБОТАРЬОВА Д.Б. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18112 |
ЧЕБОТАРЬОВА С.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18113 |
ЧЕБОТКЕВИЧ Ю.Є. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
18114 |
ЧЕБУХ К.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
139 (57+26+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
18115 |
ЧЕВГУЗ А.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
113 (35+29+49) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
18116 |
ЧЕВГУЗ К.М. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
6 |
109 (36+39+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18117 |
ЧЕВГУЗ Ч.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
7 |
137 (48+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18118 |
ЧЕВЖИК Д.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
85 (24+34+27) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18119 |
ЧЕВПЛЯНСЬКА К.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18120 |
ЧЕГЛАКОВА О.Р. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
5 |
106 (34+37+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18121 |
ЧЕГОЛЯ А.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
91 (28+23+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18122 |
ЧЕКАЛЮК А.А. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18123 |
ЧЕКАЛЮК О.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
115 (35+36+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18124 |
ЧЕКМАРЬОВ А.М. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18125 |
ЧЕМАНОВ О.Б. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18126 |
ЧЕМАНОВ О.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
105 (24+33+48) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
18127 |
ЧЕМАНОВА Д.І. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
89 (45+15+29) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18128 |
ЧЕМАНОВА Є.М. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18129 |
ЧЕМАНОВА О.М. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
169 (55+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18130 |
ЧЕМЕРИС О.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18131 |
ЧЕМОДАНОВ О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18132 |
ЧЕМОДУРОВА А.Ю. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
116 (44+31+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
18133 |
ЧЕМОДУРОВА К.Ф. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
11 |
94 (27+33+34) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18134 |
ЧЕМОДУРОВА Л.О. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18135 |
ЧЕНДАКОВ О.П. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18136 |
ЧЕНЧИК Д. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
130 (54+29+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
18137 |
ЧЕНЧИК І.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
107 (45+24+38) |
|
С1 |
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18138 |
ЧЕПЕЛЬ К.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
117 (60+37+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18139 |
ЧЕПЕЦЬ П.Р. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18140 |
ЧЕПИК А.С. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
8 |
100 (30+38+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18141 |
ЧЕПІЖНА А.В. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18142 |
ЧЕПУЛЬСКАЯ А.Л. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
54 (25+10+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18143 |
ЧЕПУЛЬСЬКА С.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
123 (51+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
18144 |
ЧЕПУЛЬСЬКА Ю.П. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
48 (15+14+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18145 |
ЧЕПУЛЬСЬКИЙ В.А. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
3 |
157 (57+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18146 |
ЧЕПУЛЬСЬКОГО В.Є. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
4 |
145 (51+42+52) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18147 |
ЧЕПУРКО А.Д. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18148 |
ЧЕПУРКО І.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
57 (3+20+34) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18149 |
ЧЕПУРНА А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
80 (30+36+14) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18150 |
ЧЕПУРНИЙ М.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
68 (21+27+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18151 |
ЧЕРВЕНКО Д.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
103 (49+28+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18152 |
ЧЕРВОНА К.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
118 (40+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18153 |
ЧЕРВОНИЙ Я.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
41 (21+11+9) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18154 |
ЧЕРВОНЯЩИЙ І.І. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
7 |
60 (24+22+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18155 |
ЧЕРВЯК О.О. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18156 |
ЧЕРВЯЧЕНКО М.К. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
94 (30+26+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18157 |
ЧЕРВЯЧЕНКО Н.І. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18158 |
ЧЕРГИК І.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
8 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18159 |
ЧЕРЕВАТЕНКО А.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
107 (57+16+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18160 |
ЧЕРЕВАТЕНКО Ю.О. |
19426 |
м. Білопілля |
Нововирківська ЗОШ |
4 |
119 (51+32+36) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18161 |
ЧЕРЕВИЧНА А.П. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
5 |
111 (22+41+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18162 |
ЧЕРЕВИЧНА А.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
87 (34+28+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18163 |
ЧЕРЕВИЧНИЙ К.Р. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18164 |
ЧЕРЕВКО А.Д. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
6 |
122 (44+40+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18165 |
ЧЕРЕВКО А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18166 |
ЧЕРЕВКО А.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
6 |
58 (22+12+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18167 |
ЧЕРЕВКО В.Р. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
100 (33+35+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18168 |
ЧЕРЕВКО Д.О. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18169 |
ЧЕРЕВКО Є.Е. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
104 (42+16+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18170 |
ЧЕРЕВКО І.Ю. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18171 |
ЧЕРЕВКО М.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
109 (28+37+44) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
18172 |
ЧЕРЕДА А.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18173 |
ЧЕРЕДА Г.М. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
139 (48+49+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
18174 |
ЧЕРЕДА К.Г. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
169 (51+60+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18175 |
ЧЕРЕДА С. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18176 |
ЧЕРЕДНЕЧЕНКО Д.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
6 |
118 (54+28+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18177 |
ЧЕРЕДНИК А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
18178 |
ЧЕРЕДНИК А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
18179 |
ЧЕРЕДНИК Д.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18180 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО Д.А. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18181 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО М.Є. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18182 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО С.Є. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18183 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО В.Б. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
107 (37+32+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18184 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
60 (0+32+28) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18185 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
93 (37+30+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18186 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО О.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18187 |
ЧЕРЕМІСІНА М.Ю. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
18188 |
ЧЕРЕМІСОВА Д.Є. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18189 |
ЧЕРЕМНОВ Р.Ю. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
6 |
91 (24+35+32) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18190 |
ЧЕРЕПОВ А.Д. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
157 (57+52+48) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18191 |
ЧЕРЕПОВА Д.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
44 (15+13+16) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18192 |
ЧЕРЕПОВСКІЙ М.В. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
7 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
18193 |
ЧЕРЕПОВСЬКА С.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
76 (27+19+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18194 |
ЧЕРЕПОВСЬКА С.М. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
116 (33+46+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18195 |
ЧЕРЕШ Ю.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
18196 |
ЧЕРКАЙ Р.Ю. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
104 (36+28+40) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18197 |
ЧЕРКАС Д.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
8 |
83 (30+36+17) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18198 |
ЧЕРКАСІН Д.Д. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
164 (58+48+58) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18199 |
ЧЕРКАСОВ К.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18200 |
ЧЕРКАСОВА Д.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18201 |
ЧЕРКАСОВА М.Ю. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
81 (17+28+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18202 |
ЧЕРКАШИН В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
86 (25+35+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18203 |
ЧЕРКАШИНА А.Е. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
85 (38+14+33) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
18204 |
ЧЕРКАШИНА В.Г. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
107 (27+58+22) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
18205 |
ЧЕРКАШИНА В.Є. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
5 |
132 (36+46+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18206 |
ЧЕРКАШИНА О.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
7 |
93 (30+25+38) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18207 |
ЧЕРКАШИНА Я.Г. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
10 |
103 (21+52+30) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
18208 |
ЧЕРКАШИНА Я.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
4 |
123 (58+17+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
18209 |
ЧЕРНЕГА А.І. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
135 (51+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
18210 |
ЧЕРНЕНКО А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18211 |
ЧЕРНЕНКО А.Д. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18212 |
ЧЕРНЕНКО А.І. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
157 (51+52+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18213 |
ЧЕРНЕНКО А.І. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18214 |
ЧЕРНЕНКО В.А. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
3 |
175 (57+58+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18215 |
ЧЕРНЕНКО В.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
9 |
116 (33+43+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18216 |
ЧЕРНЕНКО В.В. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
10 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18217 |
ЧЕРНЕНКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
85 (44+13+28) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18218 |
ЧЕРНЕНКО В.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
6 |
94 (18+42+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18219 |
ЧЕРНЕНКО В.Р. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
55 (25+12+18) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18220 |
ЧЕРНЕНКО Є.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
102 (42+26+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18221 |
ЧЕРНЕНКО І.В. |
19310 |
м. Суми |
Басівська ЗОШ |
5 |
94 (40+35+19) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18222 |
ЧЕРНЕНКО К.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
155 (51+50+54) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18223 |
ЧЕРНЕНКО М.Р. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
78 (30+14+34) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18224 |
ЧЕРНЕНКО М.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18225 |
ЧЕРНЕНКО Ю.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
11 |
94 (27+33+34) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18226 |
ЧЕРНЕЦЬКА О.Р. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
11 |
40 (15+15+10) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18227 |
ЧЕРНЕЦЬКИЙ М.І. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
109 (38+25+46) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18228 |
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Р.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18229 |
ЧЕРНИХ А.Ю. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
129 (30+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18230 |
ЧЕРНИХ Д.Є. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18231 |
ЧЕРНИХ П.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
79 (23+38+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18232 |
ЧЕРНИШ А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
109 (27+36+46) |
|
|
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18233 |
ЧЕРНИШ А.О. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
100 (32+38+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18234 |
ЧЕРНИШ А.Р. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
99 (25+34+40) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18235 |
ЧЕРНИШ Г.І. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
10 |
47 (21+13+13) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18236 |
ЧЕРНИШ Д.Д. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
3 |
143 (57+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18237 |
ЧЕРНИШ Є.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
6 |
55 (22+14+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18238 |
ЧЕРНИШ М. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18239 |
ЧЕРНИШ О.М. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
6 |
87 (22+33+32) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18240 |
ЧЕРНИШЕВ М.К. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
136 (48+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
18241 |
ЧЕРНИШЕНКО Б.Г. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
87 (37+14+36) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18242 |
ЧЕРНИШЕНКО Є.В. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18243 |
ЧЕРНИШЕНКО І.Д. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
7 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18244 |
ЧЕРНИШОВ А.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
121 (43+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
18245 |
ЧЕРНИШОВ Б.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
75 (36+20+19) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18246 |
ЧЕРНИШОВ С.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18247 |
ЧЕРНИШОВ Я.Д. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18248 |
ЧЕРНИШОВА А.Р. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18249 |
ЧЕРНИШОВА Д.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
100 (42+25+33) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18250 |
ЧЕРНИШОВА К.Д. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18251 |
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ А.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
78 (31+25+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18252 |
ЧЕРНІЄНКО П.О. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18253 |
ЧЕРНІКОВ В.А. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
32 (18+14+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
18254 |
ЧЕРНІКОВ М.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
138 (46+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
18255 |
ЧЕРНІКОВА Б.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
85 (21+37+27) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
18256 |
ЧЕРНОБАЙ К.Ю. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
5 |
73 (22+15+36) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18257 |
ЧЕРНОБУК В.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
81 (36+22+23) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18258 |
ЧЕРНОБУК П.О. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
5 |
51 (21+9+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18259 |
ЧЕРНОВ Є.О. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
3 |
44 (16+10+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18260 |
ЧЕРНОВ О.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
113 (36+42+35) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18261 |
ЧЕРНОВ С.Б. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18262 |
ЧЕРНОВ Ф.О. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
6 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18263 |
ЧЕРНОВА А.Р. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
3 |
116 (41+21+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
18264 |
ЧЕРНОВА Д.О. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
9 |
58 (21+24+13) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
18265 |
ЧЕРНОВА Ю.А. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18266 |
ЧЕРНОВСЬКА В.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18267 |
ЧЕРНОГОР К.О. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18268 |
ЧЕРНОСМАГА В.Д. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
4 |
128 (46+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
18269 |
ЧЕРНОУС А.Д. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18270 |
ЧЕРНОШВЕЦЬ К.Г. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
73 (25+23+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18271 |
ЧЕРНОШТАН Є.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18272 |
ЧЕРНУХА І.Є. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18273 |
ЧЕРНУШЕНКО В.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
76 (29+21+26) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18274 |
ЧЕРНУШЕНКО В.С. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
10 |
37 (9+15+13) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18275 |
ЧЕРНУШЕНКО Я.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
134 (33+51+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
18276 |
ЧЕРНУЩЕНКО Р.Р. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
85 (30+24+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18277 |
ЧЕРНЯВСЬКА К.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
95 (28+29+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18278 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ А.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18279 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ В.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18280 |
ЧЕРНЯК А.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
4 |
71 (29+14+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18281 |
ЧЕРНЯК Д.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18282 |
ЧЕРНЯК І.І. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18283 |
ЧЕРНЯК І.Ю. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
9 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18284 |
ЧЕРНЯК Л.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
5 |
77 (28+27+22) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18285 |
ЧЕРНЯК М.О. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
11 |
103 (27+39+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18286 |
ЧЕРНЯКОВ Б.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
147 (53+44+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18287 |
ЧЕРНЯКОВ Д.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18288 |
ЧЕРНЯКОВ О.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18289 |
ЧЕРНЯКОВ Р.Г. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
4 |
145 (57+48+40) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18290 |
ЧЕРНЯКОВА В.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18291 |
ЧЕРНЯКОВА В.М. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
7 |
84 (30+33+21) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18292 |
ЧЕРНЯКОВА В.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
9 |
58 (9+24+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18293 |
ЧЕРНЯКОВА Г.Д. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
79 (21+39+19) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
18294 |
ЧЕРНЯКОВА Г.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
93 (33+31+29) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
18295 |
ЧЕРНЯКОВА М.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
65 (18+24+23) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
18296 |
ЧЕРНЯКОВА О.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
119 (36+44+39) |
|
|
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18297 |
ЧЕРНЯХОВ А.В. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
9 |
91 (15+42+34) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
18298 |
ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ І.Л. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
4 |
139 (55+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18299 |
ЧЕРНЯШУК В.Ю. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18300 |
ЧЕРТЕНКО О.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18301 |
ЧЕРТКОВА О.Д. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
4 |
73 (39+24+10) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18302 |
ЧЕРТОДУБ О.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
9 |
107 (33+31+43) |
|
|
|
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
18303 |
ЧЕРТОПОЛОХ В.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
23 (3+9+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18304 |
ЧЕРТОРИЖСЬКИЙ О.О. |
19559 |
с. Степне |
Дружбівський НВК |
10 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Рябуха Наталія Павлівна |
18305 |
ЧЕСНАКОВ В.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
135 (51+35+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
18306 |
ЧЕСНОВ А.Д. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
9 |
76 (18+27+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18307 |
ЧЕСНОЙ В.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
100 (22+48+30) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18308 |
ЧЕСНОЙ М.М. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18309 |
ЧЕСНОКОВА А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18310 |
ЧЕТВЕРІКОВ Д.Р. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18311 |
ЧЕТВЕРТАК М. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
71 (20+13+38) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
18312 |
ЧЕХ Д.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18313 |
ЧЕХ І.І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
131 (49+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18314 |
ЧЕХ І.С. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
3 |
100 (36+32+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18315 |
ЧЕХУТА А.С. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
9 |
93 (27+35+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18316 |
ЧЕЧЕЛЬ А.Д. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
4 |
145 (51+48+46) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18317 |
ЧЕЧЕЛЬ В.М. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
158 (50+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18318 |
ЧЕЧЕЛЬ Д.В. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
5 |
91 (36+24+31) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18319 |
ЧЕЧЕЛЬ Д.В. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
18320 |
ЧЕЧЕЛЬ І.М. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
127 (48+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18321 |
ЧЕЧЕЛЬ К.В. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
6 |
92 (40+24+28) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18322 |
ЧЕЧЕЛЬ М.О. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
7 |
71 (18+11+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18323 |
ЧЕЧЕЛЬ О.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
53 (18+24+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18324 |
ЧЕЧЕЛЬ Я.С. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18325 |
ЧЕЧЕЛЮК Б.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
102 (37+21+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18326 |
ЧЕЧОТКІНА О.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
85 (36+24+25) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18327 |
ЧЕШЕНКО В.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
100 (40+24+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18328 |
ЧЕШЕНКО С. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
4 |
115 (39+48+28) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18329 |
ЧЕЩЕВА М.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
162 (57+45+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18330 |
ЧИБАР Я.А. |
19553 |
с. Степне |
Марбудська ЗОШ |
3 |
119 (35+32+52) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
18331 |
ЧИБІРЯК А.Я. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
139 (48+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
18332 |
ЧИГИДА К.М. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18333 |
ЧИГИРИН Ю.О. |
19526 |
м. Глухів |
Перемозький НВК |
7 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18334 |
ЧИГРИН А.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
164 (60+48+56) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18335 |
ЧИГРИН А.М. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
7 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18336 |
ЧИГРИН А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
62 (26+16+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18337 |
ЧИГРИН М.В. |
19503 |
м. Глухів |
Баницький НВК |
5 |
91 (34+24+33) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18338 |
ЧИГРИН М.Д. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18339 |
ЧИЖ А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
140 (55+35+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18340 |
ЧИЖ Б.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
7 |
88 (30+36+22) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18341 |
ЧИЖ В.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
99 (27+44+28) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18342 |
ЧИЖ В.К. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
4 |
104 (32+28+44) |
|
|
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18343 |
ЧИЖ Я.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18344 |
ЧИЖИК А.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
18345 |
ЧИЖИК А.М. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
167 (51+56+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18346 |
ЧИЖИК Д.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
106 (30+41+35) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18347 |
ЧИЖИК Л.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
162 (45+60+57) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18348 |
ЧИЖИК М.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
5 |
144 (42+45+57) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18349 |
ЧИЖОВА В.О. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18350 |
ЧИЖОВА О.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
5 |
135 (45+30+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18351 |
ЧИЙПЕШ В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
41 (27+0+14) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18352 |
ЧИКАЛО А.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
106 (48+33+25) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18353 |
ЧИКАЛОВ Д.В. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
8 |
100 (36+39+25) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18354 |
ЧИКАЛОВ Є.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
85 (42+19+24) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18355 |
ЧИКАЛОВ О.С. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
7 |
119 (42+23+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18356 |
ЧИКАЛОВА А.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18357 |
ЧИКАЛОВА А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18358 |
ЧИКИШ Н.І. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18359 |
ЧИКОМАСОВА Т.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
11 |
105 (33+30+42) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
18360 |
ЧИМИРИС Е.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
103 (27+42+34) |
|
|
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
18361 |
ЧИПИРИС С.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18362 |
ЧИПІЖНА А.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18363 |
ЧИРВА Д.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
94 (32+32+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18364 |
ЧИРВА Р.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
163 (57+52+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18365 |
ЧИРКОВ С.Ю. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
11 |
70 (27+10+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18366 |
ЧИСТОКЛЄТ М.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
70 (21+18+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18367 |
ЧИЧЕРІНА Т.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
99 (36+29+34) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18368 |
ЧИЧИК Н.І. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
116 (33+45+38) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18369 |
ЧИЧИКАЛО А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
59 (20+7+32) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18370 |
ЧИЧИКАЛО А.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
128 (38+34+56) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18371 |
ЧИЧИКАЛО Д.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
10 |
57 (15+29+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18372 |
ЧИЧИКАЛО Є.А. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
8 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
18373 |
ЧИЧИКАЛО Ю.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
148 (42+54+52) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
18374 |
ЧИЧИКАЛО Ю.О. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
9 |
84 (21+35+28) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18375 |
ЧИЧИНОВ В.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18376 |
ЧИЧОТА Ю.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
36 (24+0+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18377 |
ЧИШКО Н.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
58 (16+12+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18378 |
ЧІКАЛЕЗЕ Д. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
154 (58+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18379 |
ЧІКМІНЬОВА А.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
140 (51+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
18380 |
ЧІМИРИС Ю.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
171 (60+54+57) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18381 |
ЧІРКА А.Є. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
173 (57+56+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18382 |
ЧІЧІК В.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
121 (27+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18383 |
ЧКАНА Д.Я. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
68 (40+11+17) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18384 |
ЧМЕЛЕНКО С.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18385 |
ЧМИР Є.С. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18386 |
ЧМИРКОВ Д.А. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18387 |
ЧМИРКОВА Н.О. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
11 |
141 (33+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18388 |
ЧМИРКОВА Ю.В. |
19515 |
м. Глухів |
Уланівський НВК |
3 |
126 (49+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18389 |
ЧМИХОВА А.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
4 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18390 |
ЧМІЛЕНКО Б.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
151 (44+47+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18391 |
ЧМІЛЕНКО В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
75 (21+32+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18392 |
ЧМІЛЕНКО В.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
116 (34+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
18393 |
ЧМІЛЕНКО Д.Р. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
3 |
135 (51+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
18394 |
ЧМІЛЕНКО К.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
11 |
89 (27+30+32) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18395 |
ЧМІЛЕНКО Н.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
139 (48+35+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18396 |
ЧМІЛЕНКО О.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
79 (15+42+22) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18397 |
ЧМІРЬКОВА К.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18398 |
ЧМУТЕНКО А.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
8 |
83 (24+26+33) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18399 |
ЧМУТЕНКО В.Ю. |
19312 |
м. Суми |
Верхньосироватська СЗОШ |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18400 |
ЧОБОТА А.С. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
11 |
47 (12+21+14) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18401 |
ЧОБОТОК А.М. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
10 |
67 (18+17+32) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18402 |
ЧОРНА Ю.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
10 |
30 (6+15+9) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18403 |
ЧОРНЕНКО Д.Є. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
140 (42+46+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18404 |
ЧОРНЕНКО Р.П. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
157 (45+60+52) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18405 |
ЧОРНЕНКО С.П. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18406 |
ЧОРНИЙ Б.Р. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
140 (51+35+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18407 |
ЧОРНИЙ В.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
95 (34+33+28) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18408 |
ЧОРНИЙ І.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
10 |
112 (39+42+31) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
18409 |
ЧОРНИЙ К.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
114 (24+36+54) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
18410 |
ЧОРНИЙ М.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
29 (13+8+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18411 |
ЧОРНИЙ О.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
135 (51+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
18412 |
ЧОРНИЙ Р.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
9 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18413 |
ЧОРНИЙ Т.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
149 (49+46+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18414 |
ЧОРНИЙ Я.В. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18415 |
ЧОРНИЙ Я.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18416 |
ЧОРНОБАЙ В.М. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
122 (40+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18417 |
ЧОРНОБАЙ І.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
5 |
90 (34+24+32) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18418 |
ЧОРНОБРОВКІНА Н.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
117 (40+33+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
18419 |
ЧОРНОБУК В.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
84 (22+27+35) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18420 |
ЧОРНОБУК К.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
96 (42+31+23) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18421 |
ЧОРНОМАЗ В.К. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
2 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
18422 |
ЧОРНОМАЗ В.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
102 (18+60+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18423 |
ЧОРНОМАЗ Н.Є. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
8 |
127 (42+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мостова Аліна Юріївна |
18424 |
ЧОРНОРУК Ю.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
108 (39+35+34) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18425 |
ЧРЕВИЧНА Л.М. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
7 |
72 (12+33+27) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18426 |
ЧУБ В.К. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
77 (13+22+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18427 |
ЧУБА Д.А. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
8 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18428 |
ЧУБАЙ В.М. |
19428 |
м. Білопілля |
Павлівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
44 (24+12+8) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18429 |
ЧУБАКОВ С.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
77 (15+16+46) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18430 |
ЧУБАР В.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18431 |
ЧУБАРИК А.О. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
5 |
82 (24+26+32) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18432 |
ЧУБАРИКОВА А.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
100 (32+38+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18433 |
ЧУБАРИКОВА А.А. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18434 |
ЧУБАС Ч |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
10 |
49 (27+13+9) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18435 |
ЧУБАТЮК Є.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18436 |
ЧУБЕНКО В.В. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18437 |
ЧУБЕНКО Д.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18438 |
ЧУБЕНКО Д.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18439 |
ЧУБЕНКО І.О. |
19005 |
м. Ромни |
СЗОШ №7 |
4 |
91 (32+29+30) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18440 |
ЧУБУН А.М. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18441 |
ЧУБУН М. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
136 (45+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18442 |
ЧУБУН О.В. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
127 (48+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18443 |
ЧУБУР А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18444 |
ЧУБУР В.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
11 |
129 (33+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18445 |
ЧУБУР О.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18446 |
ЧУВАЄВ Д.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18447 |
ЧУВІКОВА А.Ф. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
7 |
80 (30+33+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18448 |
ЧУГАЙ Д.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
7 |
94 (42+31+21) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18449 |
ЧУГАЙ Д.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18450 |
ЧУГАЙ І.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
104 (14+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18451 |
ЧУГАЙ М.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
4 |
97 (46+15+36) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18452 |
ЧУГАЙ М.С. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
86 (27+30+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18453 |
ЧУДІНОВИЧ О.О. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
116 (40+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
18454 |
ЧУДНЕНКО К.А. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
5 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18455 |
ЧУЖЕНКО А.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
9 |
91 (15+42+34) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18456 |
ЧУЙКІН Д.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
108 (28+34+46) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
18457 |
ЧУЛАНОВА Н.О. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
76 (18+42+16) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18458 |
ЧУМАК А.І. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
5 |
71 (31+17+23) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
18459 |
ЧУМАК Д.А. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
8 |
77 (18+38+21) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
18460 |
ЧУМАК Д.М. |
19038 |
м. Середина-Буда |
Жиховський НВК |
7 |
88 (24+40+24) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
18461 |
ЧУМАК Д.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
18462 |
ЧУМАК Є.К. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
4 |
59 (30+17+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18463 |
ЧУМАК Л.А. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18464 |
ЧУМАК М.Ю. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
125 (51+33+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
18465 |
ЧУМАК О.В. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18466 |
ЧУМАКОВ В.Р. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
76 (34+26+16) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18467 |
ЧУМАКОВА А.А. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
11 |
81 (15+39+27) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18468 |
ЧУМАКОВА А.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
97 (36+33+28) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
18469 |
ЧУМАКОВА Д.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
135 (36+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18470 |
ЧУМАКОВА О.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
79 (24+22+33) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18471 |
ЧУМАКОВА О.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
81 (37+14+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18472 |
ЧУМАКОВА С.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
112 (28+60+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18473 |
ЧУМАЧЕНКА Д.Ю. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
8 |
88 (36+29+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18474 |
ЧУМАЧЕНКО А.В. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
4 |
129 (45+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18475 |
ЧУМАЧЕНКО О.А. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
4 |
106 (26+22+58) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18476 |
ЧУМАЧЕНКО О.О. |
19426 |
м. Білопілля |
Нововирківська ЗОШ |
8 |
114 (24+54+36) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18477 |
ЧУНТОНОВ І.Р. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
151 (57+48+46) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18478 |
ЧУНТУ С.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18479 |
ЧУНЯ Б.А. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
7 |
67 (18+24+25) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18480 |
ЧУНЯ К.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
71 (22+20+29) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18481 |
ЧУПІКА Д.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18482 |
ЧУПОВА Т.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18483 |
ЧУПРИНА А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
129 (47+32+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
18484 |
ЧУПРИНА В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
11 |
87 (12+39+36) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18485 |
ЧУПРІНА Д.С. |
19531 |
с. Чернеччина |
Покровська ЗОШ |
4 |
81 (47+16+18) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18486 |
ЧУПРУН А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18487 |
ЧУПРУН Т.Є. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18488 |
ЧУРАЄВ І.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
41 (17+2+22) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18489 |
ЧУРАКОВ І.О. |
19510 |
м. Глухів |
Соснівський НВК |
5 |
86 (40+18+28) |
|
С1 |
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18490 |
ЧУРБАКОВ Д.Ф. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
3 |
133 (55+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
18491 |
ЧУРИЧКАНИЧ Є.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18492 |
ЧУРЮКІНА В.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
108 (39+37+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18493 |
ЧУСОВ І.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
96 (39+21+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18494 |
ЧУСОВА Т.А. |
19047 |
м. Шостка |
ЗШ № 9 |
9 |
36 (9+16+11) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18495 |
ЧУТ А.А. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
7 |
110 (42+34+34) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18496 |
ЧУТ А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18497 |
ЧУТ М.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18498 |
ЧУТ Н.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18499 |
ЧУХЛІБ С.С. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
7 |
71 (24+28+19) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18500 |
ЧУХНО В.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
73 (18+30+25) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18501 |
ЧУХНО О.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
87 (25+18+44) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
18502 |
ЧУХНО С.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
18503 |
ЧУХНО Ю.О. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
97 (36+24+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18504 |
ЧУЧВАГА А.І. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18505 |
ЧУЧИН А.Ю. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
11 |
76 (18+33+25) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18506 |
ЧУЧИН Б.Ю. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
4 |
70 (12+32+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18507 |
ЧУЧУК Н.Ю. |
19431 |
м. Білопілля |
Товстянський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
79 (12+33+34) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18508 |
ЧХАЙЛО Б.М. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
100 (33+29+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18509 |
ЧХАЙЛО Є.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18510 |
ШАБАЛА А.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
45 (9+11+25) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18511 |
ШАБАЛДАС Н.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
9 |
111 (33+42+36) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
18512 |
ШАБАЛИ Я.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
88 (34+24+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18513 |
ШАБАЛЬ С.М. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
18514 |
ШАБАЛЯ О.О. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
7 |
145 (42+48+55) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18515 |
ШАБАНОВА А.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18516 |
ШАБЕЛЬКО А.Р. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
9 |
82 (27+26+29) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18517 |
ШАБЕЛЬНИК Є.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18518 |
ШАБЕЛЬНИК К.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
6 |
77 (30+19+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18519 |
ШАБЕЛЬНИК Ю.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
110 (35+31+44) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
18520 |
ШАБЕЛЬНІК К.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
109 (42+40+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18521 |
ШАБЛИЦЬКА Т.О. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
3 |
32 (12+4+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18522 |
ШАБЛО А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
51 (18+16+17) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18523 |
ШАБЛО Е.П. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
75 (29+10+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18524 |
ШАБЛО Ю.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
2 |
140 (32+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18525 |
ШАДРІНА М.А. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
116 (33+46+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18526 |
ШАІПОВ Д.О. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
3 |
125 (46+41+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18527 |
ШАЙБЕЛЕВ І.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18528 |
ШАЙДЕНКО А.Ю. |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
6 |
111 (48+31+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18529 |
ШАЙТАНОВА О.М. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
9 |
73 (30+17+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18530 |
ШАКІНА А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
135 (53+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18531 |
ШАКО О.М. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
82 (27+21+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18532 |
ШАКОТЬКО А.М. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
7 |
124 (42+39+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18533 |
ШАКОТЬКО А.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18534 |
ШАКОТЬКО Є.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
10 |
109 (33+31+45) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18535 |
ШАКОТЬКО М.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
3 |
125 (45+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18536 |
ШАЛАЙ А.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
96 (36+34+26) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18537 |
ШАЛАЙ І.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18538 |
ШАЛАТОНОВ О.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
8 |
139 (42+45+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18539 |
ШАЛАТОНОВА Ю.Р. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
95 (43+15+37) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18540 |
ШАЛАШЕНКО І.В. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
9 |
65 (21+19+25) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18541 |
ШАЛАШОВ Б.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
164 (44+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18542 |
ШАЛАШОВ Н.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
4 |
124 (46+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
18543 |
ШАЛАШОВА К.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
75 (39+14+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18544 |
ШАЛДА А.М. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
10 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18545 |
ШАЛДА В.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
18546 |
ШАЛДА Г.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
126 (40+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
18547 |
ШАЛДА Д.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
18548 |
ШАЛДА О.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
10 |
60 (12+23+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18549 |
ШАЛОМЄЄВА Є.Д. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
108 (45+33+30) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18550 |
ШАЛЬНОВА Р.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
122 (33+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18551 |
ШАМ А.С. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18552 |
ШАМАН Д.І. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
3 |
118 (34+38+46) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18553 |
ШАМАН К.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18554 |
ШАМАНАЄВА Д.Є. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
6 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18555 |
ШАМАТРІНА К.В. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
3 |
158 (54+50+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18556 |
ШАМАТРІНА Т.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
10 |
106 (36+33+37) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
18557 |
ШАМАТУЛЬСЬКИЙ К.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
9 |
95 (24+37+34) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18558 |
ШАМОНІН К.Є. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
132 (54+51+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18559 |
ШАМОТА В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
51 (6+29+16) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18560 |
ШАМРАЙ А.О. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
1 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18561 |
ШАМРАЙ В.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
151 (47+44+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18562 |
ШАМРАЙ В.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
4 |
126 (44+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18563 |
ШАМРАЙ К.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
73 (27+33+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18564 |
ШАМРАЙ М.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18565 |
ШАМРАЙ М.С. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
5 |
42 (16+13+13) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18566 |
ШАМРАЙ Р.М. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
3 |
115 (47+18+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18567 |
ШАМРАЙ Ю.О. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
8 |
88 (36+37+15) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18568 |
ШАМУНОВА В.М. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
114 (34+42+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18569 |
ШАНДАР А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
109 (48+41+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18570 |
ШАНДАР І.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
103 (33+27+43) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
18571 |
ШАНДАР М.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18572 |
ШАНДИБА В.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
37 (12+16+9) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18573 |
ШАНДИБА О.Б. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18574 |
ШАНДИБА О.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
71 (30+30+11) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18575 |
ШАНДИБА Т.Р. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18576 |
ШАНДИБА Ю.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
6 |
137 (46+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
18577 |
ШАНДРУК І. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
22 (4+12+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18578 |
ШАПАР Н.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
93 (27+33+33) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18579 |
ШАПАР Р.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18580 |
ШАПАРЕНКО А.В. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
9 |
52 (15+18+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18581 |
ШАПАРЕНКО А.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
10 |
89 (36+39+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18582 |
ШАПАРЕНКО Є.М. |
19337 |
м. Суми |
Кіндратівська ЗОШ |
7 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18583 |
ШАПАРЕНКО І.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
87 (46+16+25) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18584 |
ШАПАРЕНКО О.П. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
7 |
108 (36+35+37) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18585 |
ШАПОВАЛ А.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
66 (26+20+20) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18586 |
ШАПОВАЛ А.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18587 |
ШАПОВАЛ А.М. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
82 (25+24+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18588 |
ШАПОВАЛ А.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
74 (30+34+10) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18589 |
ШАПОВАЛ А.О. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18590 |
ШАПОВАЛ А.О. |
19524 |
м. Глухів |
Чернівський НВК |
3 |
111 (45+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18591 |
ШАПОВАЛ А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18592 |
ШАПОВАЛ А.Р. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18593 |
ШАПОВАЛ В. . |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
9 |
84 (9+41+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18594 |
ШАПОВАЛ В.В. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18595 |
ШАПОВАЛ В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
77 (18+19+40) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18596 |
ШАПОВАЛ В.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
18597 |
ШАПОВАЛ В.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
18598 |
ШАПОВАЛ В.П. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
51 (30+14+7) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18599 |
ШАПОВАЛ В.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
8 |
106 (30+54+22) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18600 |
ШАПОВАЛ Д.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
49 (18+16+15) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
18601 |
ШАПОВАЛ Д.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18602 |
ШАПОВАЛ Ж.В. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
9 |
26 (15+8+3) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18603 |
ШАПОВАЛ І.І. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
9 |
110 (39+34+37) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18604 |
ШАПОВАЛ І.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18605 |
ШАПОВАЛ К.Б. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18606 |
ШАПОВАЛ М.А. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18607 |
ШАПОВАЛ М.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
81 (27+19+35) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18608 |
ШАПОВАЛ Н.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
93 (42+25+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18609 |
ШАПОВАЛ Н.М. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
88 (30+16+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18610 |
ШАПОВАЛ О.А. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
5 |
105 (36+21+48) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18611 |
ШАПОВАЛ О.Б. |
19340 |
м. Суми |
Яструбинський НВК |
5 |
106 (40+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18612 |
ШАПОВАЛ О.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
91 (27+33+31) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18613 |
ШАПОВАЛ С.А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
7 |
142 (54+51+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
18614 |
ШАПОВАЛ С.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
128 (45+49+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18615 |
ШАПОВАЛ Я.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18616 |
ШАПОВАЛЕНКО Д. . |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18617 |
ШАПОВАЛЕНКО Д.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
2 |
98 (38+24+36) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18618 |
ШАПОВАЛОВ А.О. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18619 |
ШАПОВАЛОВ Д.А. |
19127 |
м. Суми |
В.-Піщанська ЗОШ |
5 |
102 (37+23+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18620 |
ШАПОВАЛОВ Д.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18621 |
ШАПОВАЛОВ О.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18622 |
ШАПОВАЛОВ С.І. |
19423 |
м. Білопілля |
Іскрисківщинський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
87 (27+28+32) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18623 |
ШАПОВАЛОВ С.М. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
134 (57+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
18624 |
ШАПОВАЛОВА А.О. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18625 |
ШАПОВАЛОВА А.Я. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18626 |
ШАПОВАЛОВА В.О. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18627 |
ШАПОВАЛОВА Д.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18628 |
ШАПОВАЛОВА К.О. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18629 |
ШАПОВАЛОВА К.П. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
9 |
57 (12+17+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18630 |
ШАПОВАЛОВА М. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18631 |
ШАПОВАЛОВА М.В. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
9 |
99 (33+33+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18632 |
ШАПОВАЛОВА М.Є. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
101 (35+26+40) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
18633 |
ШАПОВАЛОВА П.С. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
10 |
106 (36+33+37) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
18634 |
ШАПОРЕНКО С.І. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
127 (49+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
18635 |
ШАПОРЕНКО С.С. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18636 |
ШАПОЧКА А.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
128 (32+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18637 |
ШАПОШНИК А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
3 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18638 |
ШАПОШНИК Є.Е. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18639 |
ШАПОШНИК М.Р. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18640 |
ШАПРАН В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
52 (15+28+9) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18641 |
ШАПРАН В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18642 |
ШАПРАН В.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
61 (19+23+19) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18643 |
ШАПРАН М.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18644 |
ШАПРАН О.Д. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18645 |
ШАПРУДОВА У.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18646 |
ШАРАПОВА А.А. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
4 |
147 (57+44+46) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18647 |
ШАРАПОВА Л.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18648 |
ШАРКО О.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
102 (42+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18649 |
ШАРКОВ О.В. |
19543 |
с. Чернеччина |
Славгородська ЗОШ |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18650 |
ШАРКОВА А.О. |
19549 |
с. Чернеччина |
Позорчанська ЗОШ |
8 |
103 (36+34+33) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18651 |
ШАРКОВА І.С. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
8 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18652 |
ШАРУБІН А.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18653 |
ШАРУБІН Б.І. |
19323 |
м. Суми |
Садівська ЗОШ |
7 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18654 |
ШАСТУН А.В. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
3 |
113 (35+30+48) |
|
|
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
18655 |
ШАТАВА Д.О. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18656 |
ШАТАВА Ю.А. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
7 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18657 |
ШАТИЛО С.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18658 |
ШАТКОВСЬКА Н.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
88 (36+22+30) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18659 |
ШАТОХІН Д.Д. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
7 |
118 (42+43+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18660 |
ШАТОХІНА Д.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
166 (60+54+52) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18661 |
ШАТОХІНА Д.Д. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
4 |
109 (49+20+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18662 |
ШАТРОВА Ю.В. |
19334 |
м. Суми |
Писарівський НВК |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18663 |
ШАТРЮК А.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18664 |
ШАТРЮК В.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
82 (34+22+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18665 |
ШАТЬОРНИЙ Б.А. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
124 (34+38+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18666 |
ШАФОРОСТ Б.Д. |
19563 |
с. Степне |
Імшанська ЗОШ |
6 |
69 (28+22+19) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
18667 |
ШАФОРОСТОВ А.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
129 (47+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18668 |
ШАХ І.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
102 (33+36+33) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18669 |
ШАХОВ Є.І. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
4 |
121 (51+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18670 |
ШАХОВА А.М. |
19110 |
м. Суми |
ЗОШ № 11 |
3 |
151 (51+42+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18671 |
ШАХОВА А.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
151 (49+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18672 |
ШАХОВА А.С. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
87 (39+20+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18673 |
ШАХОВА В.Д. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
83 (18+41+24) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18674 |
ШАХОВА В.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
7 |
39 (12+14+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18675 |
ШАХОВА І.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
104 (27+37+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18676 |
ШАХОВА П.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
152 (60+46+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18677 |
ШАШКОВА А.В. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
18678 |
ШАШКОВА І.О. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Самодєлко Олена Романівна |
18679 |
ШВАГЕР О.М. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
8 |
118 (36+34+48) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
18680 |
ШВАЙКА М.В. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
7 |
94 (18+29+47) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18681 |
ШВАЙКА О.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
75 (30+14+31) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18682 |
ШВАЙКА С.С. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
4 |
124 (46+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18683 |
ШВАЛЯ В.С. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18684 |
ШВАЧКА К.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18685 |
ШВАЧКО А. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
66 (18+15+33) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18686 |
ШВЕД А.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
131 (45+30+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
18687 |
ШВЕД В.О. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
9 |
95 (9+43+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18688 |
ШВЕД Є.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
74 (15+25+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18689 |
ШВЕД І.Г. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
100 (36+32+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18690 |
ШВЕДОВ Д.В. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
7 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18691 |
ШВЕДЧЕНКО А.Т. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18692 |
ШВЕЦЬ А.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
36 (12+20+4) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18693 |
ШВЕЦЬ А.В. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
11 |
81 (39+10+32) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18694 |
ШВЕЦЬ А.І. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
8 |
59 (18+17+24) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18695 |
ШВЕЦЬ А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
79 (30+27+22) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18696 |
ШВЕЦЬ В.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
5 |
83 (28+18+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18697 |
ШВЕЦЬ Е.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
97 (34+39+24) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18698 |
ШВЕЦЬ О.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18699 |
ШВЕЦЬ Т.Г. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
52 (22+24+6) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18700 |
ШВЕЦЬ Т.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
4 |
95 (37+32+26) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18701 |
ШВИДКА К.Ю. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18702 |
ШВИДКА Ю.С. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
137 (45+42+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18703 |
ШВИДКИЙ М.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
114 (39+25+50) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
18704 |
ШВИДУН К.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18705 |
ШЕБЕДА А.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18706 |
ШЕБЕДЯ А.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
8 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18707 |
ШЕВАНОВ О.Е. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
9 |
60 (21+10+29) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18708 |
ШЕВАРОВ В.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
145 (48+40+57) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18709 |
ШЕВЕЛЕВ А.А. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18710 |
ШЕВЕЛЕВ Є.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
69 (22+25+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18711 |
ШЕВЕЛЬ А.І. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
3 |
125 (39+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18712 |
ШЕВЕЛЬ А.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
124 (45+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18713 |
ШЕВЕЛЬ Д.І. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
10 |
24 (3+6+15) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18714 |
ШЕВЕЛЬ К.І. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
137 (51+26+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18715 |
ШЕВЕЛЬ Н.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
135 (41+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18716 |
ШЕВЕЛЬОВ А.Ю. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
98 (36+31+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18717 |
ШЕВЕРДІН Є.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
18718 |
ШЕВИЧ В.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
154 (40+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18719 |
ШЕВКОВ Б.С. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
4 |
120 (51+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18720 |
ШЕВЛЮГА Є.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
167 (57+60+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18721 |
ШЕВЛЮГА О.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18722 |
ШЕВЦЕНКО Є.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
53 (0+28+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18723 |
ШЕВЦОВ А.М. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
8 |
153 (42+60+51) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18724 |
ШЕВЦОВ Б.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
85 (27+37+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18725 |
ШЕВЦОВ В.А. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18726 |
ШЕВЦОВ І.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
50 (24+8+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18727 |
ШЕВЦОВ М.В. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
98 (26+38+34) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18728 |
ШЕВЦОВ Н.С. |
19104 |
м. Суми |
ЗОШ № 5 |
4 |
151 (57+34+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18729 |
ШЕВЦОВ С.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
137 (57+48+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18730 |
ШЕВЦОВ Я.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
89 (42+34+13) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18731 |
ШЕВЦОВА А.Б. |
19562 |
с. Степне |
Степненський НВК, Княжицький НВК |
3 |
89 (30+29+30) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
18732 |
ШЕВЦОВА А.О. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
163 (60+45+58) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18733 |
ШЕВЦОВА Д.С. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
9 |
103 (21+45+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18734 |
ШЕВЦОВА Е.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
7 |
48 (18+7+23) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18735 |
ШЕВЦОВА І.П. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
10 |
138 (39+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
18736 |
ШЕВЦОВА К.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
7 |
95 (24+34+37) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18737 |
ШЕВЦОВА О.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
10 |
83 (15+34+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18738 |
ШЕВЧЕНКА В.С. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
5 |
66 (22+21+23) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18739 |
ШЕВЧЕНКО А. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18740 |
ШЕВЧЕНКО А.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18741 |
ШЕВЧЕНКО А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
9 |
74 (33+16+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18742 |
ШЕВЧЕНКО А.В. |
19438 |
м. Білопілля |
Коршачинська ЗОШ |
7 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18743 |
ШЕВЧЕНКО А.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
93 (20+35+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18744 |
ШЕВЧЕНКО А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
129 (53+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
18745 |
ШЕВЧЕНКО А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
69 (25+20+24) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18746 |
ШЕВЧЕНКО А.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
10 |
59 (24+13+22) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18747 |
ШЕВЧЕНКО А.Є. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
77 (19+27+31) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18748 |
ШЕВЧЕНКО А.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
71 (21+33+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18749 |
ШЕВЧЕНКО А.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
109 (27+32+50) |
|
|
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
18750 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18751 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
114 (37+21+56) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18752 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
8 |
143 (54+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18753 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
68 (28+20+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18754 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
5 |
90 (37+27+26) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18755 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
19329 |
м. Суми |
Токарівська ЗОШ |
3 |
141 (49+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18756 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
6 |
110 (37+38+35) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18757 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18758 |
ШЕВЧЕНКО А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
91 (29+37+25) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18759 |
ШЕВЧЕНКО А.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
4 |
132 (52+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18760 |
ШЕВЧЕНКО А.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18761 |
ШЕВЧЕНКО А.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
7 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18762 |
ШЕВЧЕНКО А.Ю. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
75 (19+24+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18763 |
ШЕВЧЕНКО А.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18764 |
ШЕВЧЕНКО А.Я. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
5 |
157 (54+43+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18765 |
ШЕВЧЕНКО Б.Б. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
5 |
130 (34+47+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
18766 |
ШЕВЧЕНКО Б.В. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
10 |
115 (45+36+34) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18767 |
ШЕВЧЕНКО Б.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
81 (20+27+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18768 |
ШЕВЧЕНКО Б.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
135 (51+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18769 |
ШЕВЧЕНКО Б.Ю. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18770 |
ШЕВЧЕНКО В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18771 |
ШЕВЧЕНКО В.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
3 |
107 (33+44+30) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
18772 |
ШЕВЧЕНКО В.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
104 (42+37+25) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18773 |
ШЕВЧЕНКО В.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
143 (45+40+58) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
18774 |
ШЕВЧЕНКО В.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
91 (27+40+24) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18775 |
ШЕВЧЕНКО В.Є. |
19415 |
м. Білопілля |
Ворожбянський НВК ЗОШ ДНЗ № 1 |
4 |
141 (37+44+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
18776 |
ШЕВЧЕНКО В.І. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
3 |
98 (45+23+30) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18777 |
ШЕВЧЕНКО В.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
3 |
121 (48+29+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18778 |
ШЕВЧЕНКО В.М. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
2 |
82 (28+36+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18779 |
ШЕВЧЕНКО В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
95 (33+32+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18780 |
ШЕВЧЕНКО В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
125 (45+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18781 |
ШЕВЧЕНКО В.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18782 |
ШЕВЧЕНКО В.С. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
103 (33+36+34) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18783 |
ШЕВЧЕНКО В.Т. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
100 (36+23+41) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
18784 |
ШЕВЧЕНКО В.Т. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
93 (47+24+22) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18785 |
ШЕВЧЕНКО Д |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
100 (34+25+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18786 |
ШЕВЧЕНКО Д.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
2 |
84 (24+12+48) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
18787 |
ШЕВЧЕНКО Д.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
125 (38+35+52) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
18788 |
ШЕВЧЕНКО Д.В. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
4 |
131 (49+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
18789 |
ШЕВЧЕНКО Д.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
6 |
88 (21+29+38) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18790 |
ШЕВЧЕНКО Д.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18791 |
ШЕВЧЕНКО Д.І. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18792 |
ШЕВЧЕНКО Д.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
18793 |
ШЕВЧЕНКО Д.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
108 (36+34+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18794 |
ШЕВЧЕНКО Д.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
69 (9+33+27) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18795 |
ШЕВЧЕНКО Д.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
104 (33+35+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18796 |
ШЕВЧЕНКО Д.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18797 |
ШЕВЧЕНКО Д.С. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
57 (29+14+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18798 |
ШЕВЧЕНКО Д.С. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
9 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18799 |
ШЕВЧЕНКО Д.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18800 |
ШЕВЧЕНКО Е.М. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
5 |
127 (40+41+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18801 |
ШЕВЧЕНКО Е.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
18802 |
ШЕВЧЕНКО Є. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
110 (44+36+30) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18803 |
ШЕВЧЕНКО Є.І. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
84 (38+10+36) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18804 |
ШЕВЧЕНКО Є.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18805 |
ШЕВЧЕНКО Є.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
63 (18+21+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18806 |
ШЕВЧЕНКО І.Д. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
74 (15+27+32) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18807 |
ШЕВЧЕНКО І.І. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
8 |
143 (54+49+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18808 |
ШЕВЧЕНКО І.О. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
6 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18809 |
ШЕВЧЕНКО І.О. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
9 |
76 (15+39+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18810 |
ШЕВЧЕНКО І.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
127 (46+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
18811 |
ШЕВЧЕНКО І.П. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
103 (18+46+39) |
|
|
С2 |
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18812 |
ШЕВЧЕНКО І.С. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
2 |
106 (40+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
18813 |
ШЕВЧЕНКО І.С. |
19545 |
с. Чернеччина |
Грабовський НВК |
6 |
144 (52+42+50) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
18814 |
ШЕВЧЕНКО К.В. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
3 |
53 (25+18+10) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18815 |
ШЕВЧЕНКО К.В. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
4 |
124 (45+35+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18816 |
ШЕВЧЕНКО К.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
40 (9+13+18) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18817 |
ШЕВЧЕНКО К.О. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
2 |
110 (44+36+30) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18818 |
ШЕВЧЕНКО К.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
18819 |
ШЕВЧЕНКО К.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
142 (40+60+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18820 |
ШЕВЧЕНКО К.П. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
87 (24+31+32) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18821 |
ШЕВЧЕНКО К.Р. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18822 |
ШЕВЧЕНКО К.Р. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
5 |
91 (31+20+40) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
18823 |
ШЕВЧЕНКО Л.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
128 (48+41+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18824 |
ШЕВЧЕНКО М. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18825 |
ШЕВЧЕНКО О.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
96 (15+42+39) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18826 |
ШЕВЧЕНКО О.Г. |
19321 |
м. Суми |
Новосуханівська ЗОШ |
6 |
107 (34+45+28) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18827 |
ШЕВЧЕНКО О.Л. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
9 |
144 (45+57+42) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18828 |
ШЕВЧЕНКО О.М. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
7 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18829 |
ШЕВЧЕНКО О.О. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
7 |
93 (30+37+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18830 |
ШЕВЧЕНКО О.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
133 (47+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
18831 |
ШЕВЧЕНКО О.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
115 (27+51+37) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
18832 |
ШЕВЧЕНКО О.С. |
19560 |
с. Степне |
Воздвипненський НВК |
9 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
18833 |
ШЕВЧЕНКО О.Ю. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
118 (36+45+37) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18834 |
ШЕВЧЕНКО Р.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
103 (21+45+37) |
|
|
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
18835 |
ШЕВЧЕНКО Р.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18836 |
ШЕВЧЕНКО С.І. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
154 (58+38+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18837 |
ШЕВЧЕНКО С.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
118 (33+51+34) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
18838 |
ШЕВЧЕНКО С.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
92 (49+16+27) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18839 |
ШЕВЧЕНКО СБ. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
18840 |
ШЕВЧЕНКО Т.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18841 |
ШЕВЧЕНКО Ю. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
74 (22+15+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18842 |
ШЕВЧУК Д.Р. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18843 |
ШЕВЧУК Д.Ш. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
5 |
83 (21+33+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18844 |
ШЕВЧУК Є.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18845 |
ШЕВЧУК Є.Ю. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18846 |
ШЕВЧУК К.І. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (12+36+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18847 |
ШЕВЧУК М.Є. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
150 (39+57+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18848 |
ШЕВЧУН Р.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
94 (31+26+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18849 |
ШЕДЕНКО А.Ю. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
96 (43+21+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18850 |
ШЕДЕНКО Д.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
3 |
99 (27+32+40) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18851 |
ШЕДЕНКО З.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
80 (30+22+28) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18852 |
ШЕЕВЧЕНКО А.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
5 |
85 (34+38+13) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18853 |
ШЕИКО Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
72 (24+31+17) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18854 |
ШЕЙКО В.А. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
65 (37+8+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18855 |
ШЕЙКО В.Є. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
143 (51+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
18856 |
ШЕЙКО Д.О. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
7 |
74 (42+20+12) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
18857 |
ШЕЙКО О.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
85 (21+24+40) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
18858 |
ШЕЙКО О.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
68 (18+25+25) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18859 |
ШЕЙКО Ю.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
150 (60+60+30) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18860 |
ШЕЙКО Я.Я. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
7 |
86 (12+40+34) |
|
|
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18861 |
ШЕКАЛЬОВА А.І. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
5 |
114 (32+34+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
18862 |
ШЕКЕРА А.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18863 |
ШЕКЕРА М.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
86 (21+37+28) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18864 |
ШЕКЕРА О.І. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18865 |
ШЕКЕРА О.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
5 |
78 (30+22+26) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18866 |
ШЕКЕТЕРА М.В. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18867 |
ШЕЛЕМІН А.А. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
97 (42+22+33) |
|
С1 |
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18868 |
ШЕЛЕМІНА К.В. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
8 |
143 (54+43+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18869 |
ШЕЛЕМЇНА О.С. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18870 |
ШЕЛЕПОВА М.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
9 |
108 (33+39+36) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18871 |
ШЕЛЕСТ Д.М. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18872 |
ШЕЛЕСТ Д.Ю. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18873 |
ШЕЛЕСТ О.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18874 |
ШЕЛЕХОВ Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
164 (54+54+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18875 |
ШЕЛЄПОВ С.П. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
9 |
121 (54+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18876 |
ШЕЛЄПОВА Ю.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
83 (15+44+24) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
18877 |
ШЕЛЄХОВ А.Д. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
3 |
66 (22+32+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18878 |
ШЕЛІХОВ Д.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18879 |
ШЕЛІХОВ Д.Ю. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
149 (51+40+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18880 |
ШЕЛІХОВА В.В. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
55 (9+23+23) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18881 |
ШЕЛІХОВА Є.М. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
90 (38+26+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18882 |
ШЕЛКОВА Ж.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
8 |
116 (42+43+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18883 |
ШЕЛЛУДЧЕНКО С.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
6 |
118 (37+41+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
18884 |
ШЕЛУДЧЕНКО І.Г. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
98 (20+24+54) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
18885 |
ШЕЛУДЧЕНКО М.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
153 (57+36+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18886 |
ШЕЛУДЧЕНКО О.І. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
154 (51+45+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18887 |
ШЕЛУДЬКО В |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
5 |
71 (27+20+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18888 |
ШЕЛУХІН В.Б. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
145 (42+54+49) |
З |
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18889 |
ШЕЛУХІН В.С. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
3 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18890 |
ШЕЛЯГ А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
25 (6+8+11) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18891 |
ШЕЛЯГ Є.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
11 |
101 (27+43+31) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18892 |
ШЕЛЯГ Р.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
10 |
71 (27+19+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18893 |
ШЕМЕНДЮК С.С. |
19310 |
м. Суми |
Басівська ЗОШ |
5 |
94 (40+35+19) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
18894 |
ШЕМЕТ К.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18895 |
ШЕМЕТ О.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
6 |
84 (28+29+27) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
18896 |
ШЕМЕТ Р.Є. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
11 |
50 (15+14+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18897 |
ШЕМЕТУН О.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
115 (25+32+58) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
18898 |
ШЕНДРИК М.О. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
6 |
103 (34+32+37) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18899 |
ШЕНДРИКОВА Д.О. |
19511 |
м. Глухів |
Сопицький НВК |
4 |
148 (46+44+58) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18900 |
ШЕНКАРЕНКО О.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
4 |
136 (45+35+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18901 |
ШЕПЕЛЬ І.Р. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
138 (45+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18902 |
ШЕПЕЛЯ В.М. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18903 |
ШЕПІЛОВ Д.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18904 |
ШЕПІЛОВ І.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
122 (49+45+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18905 |
ШЕПІЛЬ Ю. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18906 |
ШЕПТУЛЯ О.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
18907 |
ШЕПТУН М.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18908 |
ШЕРБАНЬ Т.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
115 (33+48+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18909 |
ШЕРЕМЕДЦЕВА П.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
2 |
68 (14+12+42) |
|
|
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
18910 |
ШЕРЕМЕТ В.В. |
19526 |
м. Глухів |
Перемозький НВК |
8 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18911 |
ШЕРЕМЕТ Д.Д. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18912 |
ШЕРЕМЕТ Д.І. |
19564 |
с. Степне |
Орлівський НВК |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Рябуха Наталія Павлівна |
18913 |
ШЕРЕМЕТ І.Д. |
19293 |
м. Глухів |
ЗОШ № 4 |
5 |
124 (40+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
18914 |
ШЕРЕМЕТ О.Ю. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
11 |
145 (54+42+49) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18915 |
ШЕРЕНОК І.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
122 (36+34+52) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18916 |
ШЕРЕПА Д.М. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
3 |
133 (51+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
18917 |
ШЕРСТЮК А.А. |
19039 |
м. Шостка |
СШ № 1 |
2 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18918 |
ШЕРСТЮК В.М. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
8 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
18919 |
ШЕРСТЮК Д.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18920 |
ШЕРСТЮК О.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
108 (41+27+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18921 |
ШЕРСТЮК С.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
10 |
61 (24+21+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18922 |
ШЕРСТЮК Ю.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
93 (34+17+42) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
18923 |
ШЕРСТЮК Ю.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
46 (20+8+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18924 |
ШЕРСТЮК Я.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
43 (19+16+8) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18925 |
ШЕРУДИЛО К.А. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
9 |
80 (30+28+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18926 |
ШЕРУДИЛО М.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
5 |
83 (25+23+35) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18927 |
ШЕРШАК Є.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
77 (18+46+13) |
|
|
С2 |
|
Примак Інна Миколаївна |
18928 |
ШЕРШАК Н.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
5 |
90 (32+25+33) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18929 |
ШЕРШЕНЬ К.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18930 |
ШЕРШНЬОВ О.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
2 |
110 (44+36+30) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18931 |
ШЕРШНЬОВА Т.С. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
4 |
164 (57+47+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
18932 |
ШЕСТАК А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
8 (2+6+0) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18933 |
ШЕСТАК П.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
3 |
112 (55+23+34) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18934 |
ШЕСТАКОВ Д.А. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
7 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18935 |
ШЕСТАКОВ Ю.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
72 (30+8+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18936 |
ШЕСТАКОВА А.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18937 |
ШЕСТЕРЕНКО О.Ю. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
2 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
18938 |
ШЕСТЕРИКОВ П.О. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
8 |
133 (42+51+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
18939 |
ШЕСТЕРІКОВА Ю.С. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
10 |
65 (30+13+22) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
18940 |
ШЕСТЕРНІН А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
100 (28+38+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18941 |
ШЕСТЕРНІН В.М. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
8 |
101 (42+36+23) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18942 |
ШЕСТЕРОВ Д.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18943 |
ШЕСТОВА Є.А. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
165 (55+60+50) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18944 |
ШЕТЕЛЯ А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
18945 |
ШЕТЕЛЯ М.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18946 |
ШЕТЮК В.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
2 |
110 (50+24+36) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18947 |
ШЕШЕНКО О.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18948 |
ШЕШЕНЯ Д.А. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
133 (36+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
18949 |
ШЕШЕНЯ Д.О. |
19454 |
м. Конотоп |
Підлипненська ЗОШ |
7 |
66 (30+15+21) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18950 |
ШЕШЕНЯ К.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
8 |
99 (42+37+20) |
|
С1 |
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18951 |
ШЕШЕНЯ М.М. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
18952 |
ШЕШЕНЯ С.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
125 (39+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
18953 |
ШИГИДА М.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18954 |
ШИГИДА С.Є. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
143 (54+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
18955 |
ШИЙКА Н.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
18956 |
ШИКОЛЕНКО А.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
112 (29+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18957 |
ШИЛІНА Є.О. |
19426 |
м. Білопілля |
Нововирківська ЗОШ |
6 |
119 (54+17+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
18958 |
ШИЛІНА К.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
156 (57+39+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18959 |
ШИЛІНА О.Я. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
81 (28+23+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18960 |
ШИЛКО А.С. |
19508 |
м. Глухів |
Полошківський НВК |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
18961 |
ШИЛКО М.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
60 (26+26+8) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18962 |
ШИЛО Б.В. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
111 (33+22+56) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
18963 |
ШИЛО В.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
7 |
66 (6+30+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18964 |
ШИЛО Є.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18965 |
ШИЛО П.С. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
6 |
81 (28+26+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
18966 |
ШИЛО Р.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
141 (57+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18967 |
ШИЛОВА Ю.В. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
3 |
151 (55+42+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18968 |
ШИМАН В.В. |
19558 |
с. Степне |
Ямпільська ЗОШ № 2 |
6 |
158 (48+54+56) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
18969 |
ШИМАНСЬКА А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
68 (19+33+16) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18970 |
ШИМКО А.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
65 (24+13+28) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18971 |
ШИМКО В.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
89 (33+31+25) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
18972 |
ШИМКО В.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
142 (54+43+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
18973 |
ШИМКО Д.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
3 |
78 (22+32+24) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18974 |
ШИМКОО С.Ю. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
8 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
18975 |
ШИМОНЯ Є.М. |
19534 |
с. Чернеччина |
Самотоївська ЗОШ |
3 |
138 (51+29+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
18976 |
ШИМОШЕНКО П.Р. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18977 |
ШИНДЕРОВА В.А. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
8 |
61 (18+41+2) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
18978 |
ШИНДЛЕР К.М. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
10 |
52 (18+15+19) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
18979 |
ШИНКАР М.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
7 |
102 (24+43+35) |
|
|
С2 |
|
Вялкова Лариса Василівна |
18980 |
ШИНКАРЕНКО А.О. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
124 (45+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
18981 |
ШИНКАРЕНКО І.Р. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
18982 |
ШИНКАРЕНКО К.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
10 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18983 |
ШИНКАРЕНКО М.О. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
119 (35+34+50) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
18984 |
ШИНКАРЕНКО М.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
3 |
103 (43+34+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18985 |
ШИНКАРЕНКО Н.С. |
19424 |
м. Білопілля |
Куянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
11 |
120 (39+45+36) |
|
|
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18986 |
ШИНКАРЕНКО С.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
18987 |
ШИНКІВСЬКА І.З. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
109 (33+36+40) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
18988 |
ШИНКІВСЬКА М.З. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
10 |
118 (33+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
18989 |
ШИНКО М.М. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
4 |
167 (55+52+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
18990 |
ШИП М.С. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
18991 |
ШИПИЛЕНКО М.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
132 (30+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18992 |
ШИПІК В.Г. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
8 |
106 (42+37+27) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
18993 |
ШИПІК П.Д. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18994 |
ШИПТЯ А.А. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
7 |
63 (30+24+9) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18995 |
ШИРАЙ Є.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
97 (29+30+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18996 |
ШИРОКА А. . |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18997 |
ШИРШОНКОВА А.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
7 |
140 (42+45+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
18998 |
ШИЧЕНКО В.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
88 (35+29+24) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
18999 |
ШИШЕНКО В.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
19000 |
ШИШЕНКО В.О. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
7 |
95 (42+22+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19001 |
ШИШКА А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
85 (30+24+31) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19002 |
ШИШКА М.В. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
5 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19003 |
ШИШКЕВИЧ О.О. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
3 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19004 |
ШИШКИНА М.В. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
130 (28+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19005 |
ШИШКІН Д.М. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19006 |
ШИШКІН М.І. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
19007 |
ШИШЛЕВСЬКИЙ Д.Ю. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
6 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
19008 |
ШИШЛОВА А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19009 |
ШИШЛОВА А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19010 |
ШИШОВ Р.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
143 (37+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19011 |
ШИШОВА К. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
113 (23+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19012 |
ШИЯН А.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
11 |
84 (15+27+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19013 |
ШИЯН І. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19014 |
ШИЯН М.О. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
7 |
73 (18+28+27) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19015 |
ШИЯН Р.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
11 |
44 (15+16+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19016 |
ШИЯНОВСЬКА М.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19017 |
ШИЯНОВСЬКА О |
19102 |
м. Суми |
СШ № 3 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19018 |
ШИЯНОВСЬКИЙ В.В. |
19326 |
м. Суми |
Сульський НВК |
8 |
111 (36+46+29) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19019 |
ШКАБУРА А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
131 (46+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19020 |
ШКАБУРА Ю.В. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
3 |
125 (43+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19021 |
ШКАВРОН А.Ю. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
130 (54+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19022 |
ШКАЛАБЕРДИ Ю.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
65 (30+28+7) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
19023 |
ШКАРІНА А.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
5 |
83 (25+31+27) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
19024 |
ШКАРУПА Б.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
11 |
70 (18+31+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19025 |
ШКАРУПА Д.Р. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
2 |
88 (10+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19026 |
ШКАРУПА Р.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
90 (15+39+36) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19027 |
ШКАРУПИ О.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
6 |
98 (34+43+21) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19028 |
ШКИРЯ А.В. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
153 (49+44+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19029 |
ШКИРЯ Н. . |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19030 |
ШКИРЯ Н.В. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
30 (0+12+18) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19031 |
ШКИРЯ С.В. |
19548 |
с. Чернеччина |
Запсільський НВК |
2 |
12 (6+0+6) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19032 |
ШКИРЯ Ю.О. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
8 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19033 |
ШКІЛЬ В.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
83 (36+24+23) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19034 |
ШКІЛЬ В.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
83 (36+24+23) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19035 |
ШКІЛЬ В.Ю. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
4 |
62 (26+14+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19036 |
ШКІЛЬ О.С. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
3 |
65 (23+18+24) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19037 |
ШКІРДАНЬ А.В. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
2 |
82 (28+36+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19038 |
ШКЛЯРЕНКО Д. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
134 (39+43+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
19039 |
ШКЛЯРСЬКИЙ Б.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19040 |
ШКОЛА В.А. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19041 |
ШКОЛА В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
87 (35+20+32) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19042 |
ШКОЛА В.М. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19043 |
ШКОЛА Д.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19044 |
ШКОЛА Ю.О. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
139 (53+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
19045 |
ШКОЛЕНКО А.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
132 (54+20+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19046 |
ШКОЛЯРЕНКО К.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
7 |
102 (42+40+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19047 |
ШКРАБІЙ Т.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19048 |
ШКРЕБЕЦЬ В.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
56 (44+12+0) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19049 |
ШКРИЛЬ П.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
70 (28+14+28) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
19050 |
ШКРОБОТ А.С. |
19008 |
м. Ромни |
СЗОШ №3 |
4 |
169 (57+60+52) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19051 |
ШКРОБОТ О.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
151 (57+36+58) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19052 |
ШКРОБОТ Ю. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19053 |
ШКРУДЬ В.С. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
104 (25+35+44) |
|
|
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
19054 |
ШКРЯДА О.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
9 |
118 (33+48+37) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
19055 |
ШКУЛЬОВА К.С. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
106 (27+45+34) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19056 |
ШКУМАТ М.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19057 |
ШКУМАТ М.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
124 (42+33+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19058 |
ШКУМАТ С.О. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19059 |
ШКУМАТ Я.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
19060 |
ШКУРА В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19061 |
ШКУРАТ І.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
113 (48+32+33) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19062 |
ШКУРДОДА О.Л. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
68 (12+28+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19063 |
ШКУРІНА Д.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Шубіна Наталія Іванівна |
19064 |
ШКУРІНА Д.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
8 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
19065 |
ШКУРКІН А.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
61 (24+17+20) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
19066 |
ШКУРКО А |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
78 (27+18+33) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19067 |
ШКУРКО Д.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
6 |
86 (18+33+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19068 |
ШКУРКО Л.О. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
3 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19069 |
ШКУРО І.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
111 (36+48+27) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
19070 |
ШКУРСЬКИЙ Ю.Я. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
3 |
122 (48+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19071 |
ШКУТ А. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
10 |
117 (42+18+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19072 |
ШЛЬОМИЧ М.П. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
3 |
120 (40+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19073 |
ШЛЯЄВ І.В. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
60 (15+15+30) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
19074 |
ШЛЯХЕТСЬКИЙ Є.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19075 |
ШЛЯХОВА А.Д. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
110 (40+26+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19076 |
ШЛЯХТУН В.Ф. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
6 |
108 (36+35+37) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
19077 |
ШЛЯХТУН Д.М. |
19547 |
с. Чернеччина |
Краснопільська гімназія |
4 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19078 |
ШМАЛЬОВА А.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
3 |
89 (23+14+52) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19079 |
ШМАРЛОВСЬКА Р.М. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19080 |
ШМАТ К.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
96 (34+30+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19081 |
ШМАТ О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19082 |
ШМАТЕНКО В.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
70 (15+33+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19083 |
ШМАТЕНКО Д.І. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
169 (51+60+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19084 |
ШМАТЕНКО І.І. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19085 |
ШМАТЕНКО Ю.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19086 |
ШМАТКО К.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
135 (51+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
19087 |
ШМАТОК М.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
8 |
57 (18+16+23) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
19088 |
ШМОНОВ І.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
56 (32+12+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19089 |
ШМОНЬКО Ю.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19090 |
ШНАЙДЕР М.О. |
19017 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 6 |
9 |
79 (12+42+25) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
19091 |
ШОБЕЙ М.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
117 (35+36+46) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
19092 |
ШОВКОПЛЯС Б.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
3 |
145 (49+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19093 |
ШОВКОПЛЯС Н.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
11 |
78 (21+30+27) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19094 |
ШОВКОПЛЯС С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19095 |
ШОВКОПЛЯС Ю.М. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19096 |
ШОВКУН А.О. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
133 (45+28+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
19097 |
ШОВКУН Д.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
2 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
19098 |
ШОВКУН М.А. |
19131 |
м. Суми |
КУ НВК ЗОШ ДНЗ № 9 "Веснянка" |
4 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19099 |
ШОВКУН О.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19100 |
ШОВКУН Р.О. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
8 |
119 (36+46+37) |
|
|
С2 |
|
Яловенко Валентина Василівна |
19101 |
ШОВКУНОВА А.А. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
9 |
53 (18+13+22) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19102 |
ШОКОЛА В.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19103 |
ШОКОЛА Е.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19104 |
ШОКОЛА Н.Г. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
7 |
106 (36+37+33) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19105 |
ШОКОЛЕНКО В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
45 (6+27+12) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19106 |
ШОКОТА Б.М. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
8 |
38 (24+12+2) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19107 |
ШОКУН А.Д. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
127 (42+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19108 |
ШОКУН В.В. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
79 (31+26+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19109 |
ШОКУН В.І. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
2 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19110 |
ШОКУН Я.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
59 (15+21+23) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19111 |
ШОКУР Б.М. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19112 |
ШОЛІК Т.М. |
19512 |
м. Глухів |
Студенецький НВК |
7 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19113 |
ШОЛОМІЙ А.С. |
19318 |
м. Суми |
Низівська ЗОШ |
6 |
149 (46+45+58) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19114 |
ШОЛОМІЙ Д.М. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
4 |
94 (44+30+20) |
|
С1 |
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19115 |
ШОЛОМІЙ Д.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19116 |
ШОЛОХ В.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
5 |
129 (39+38+52) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
19117 |
ШОЛОХМАН О.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
3 |
133 (51+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
19118 |
ШОЛУДЬКО О.М. |
19430 |
м. Білопілля |
Річківський НВК ЗОШ ДНЗ |
11 |
82 (18+33+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19119 |
ШОЛУДЬКО С.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
101 (33+29+39) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19120 |
ШОЛУДЬКО Ю.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
127 (42+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19121 |
ШОЛУДЬКО Я.І. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
92 (36+28+28) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19122 |
ШОРЕНКО Н.В. |
19128 |
м. Суми |
Піщанська ЗОШ |
5 |
141 (45+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19123 |
ШОСТАК А.С. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
2 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19124 |
ШОСТАК Д.Д. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
100 (28+30+42) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19125 |
ШОСТАК К.Є. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
108 (44+18+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
19126 |
ШОСТАК М.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
9 |
130 (39+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19127 |
ШОСТАК О.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
26 (18+8+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19128 |
ШОСТАК С.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
4 |
66 (35+11+20) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19129 |
ШОУУХ Є.Л. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
57 (21+13+23) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19130 |
ШПАК А.Є. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19131 |
ШПАК А.І. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
93 (24+33+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19132 |
ШПАК А.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
72 (27+17+28) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19133 |
ШПАК А.Ю. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
3 |
113 (52+27+34) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
19134 |
ШПАК В.Ф. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
9 |
88 (21+33+34) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19135 |
ШПАК Д.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19136 |
ШПАК Д.Ф. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19137 |
ШПАК М.А. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19138 |
ШПАК Т.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
162 (57+45+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19139 |
ШПАКОВ С.Д. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19140 |
ШПАКОВИЧ Е.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19141 |
ШПАЧЕНКО І.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19142 |
ШПЕТНА А.В. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
9 |
97 (21+39+37) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19143 |
ШПЕТНИЙ І.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
67 (30+17+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19144 |
ШПИЛЬКА К.Ю. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
7 |
64 (24+19+21) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19145 |
ШПИРЬОНОК В.В. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19146 |
ШПОТ О.В. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
5 |
62 (20+17+25) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19147 |
ШПОТА А.С. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19148 |
ШПОТІНА А.С. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
6 |
124 (37+43+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19149 |
ШПРИНДЕЛЬ А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19150 |
ШРАМКО А.А. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
6 |
101 (36+23+42) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
19151 |
ШРАМКО В.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
6 |
115 (29+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19152 |
ШРАМКО Є.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
82 (34+24+24) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19153 |
ШРАМКО Є.М. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
82 (34+24+24) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19154 |
ШРАМКО І.О. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19155 |
ШРАМКО М.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
5 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
19156 |
ШРАМКО М.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19157 |
ШРАМКО Ю.В. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
9 |
110 (33+39+38) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19158 |
ШТАГЕР В.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
5 |
143 (51+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
19159 |
ШТАКІНА І.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
6 |
78 (26+18+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19160 |
ШТАКІНА М.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19161 |
ШТАЛТОВНА А.А. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
6 |
130 (43+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19162 |
ШТАЛТОВНА А.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
103 (30+19+54) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
19163 |
ШТАЛТОВНА К.О. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
4 |
97 (41+24+32) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19164 |
ШТАНЬ М.О. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
146 (38+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19165 |
ШТАНЬ Я.О. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
157 (43+54+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19166 |
ШТАНЬКО В.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
121 (36+54+31) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19167 |
ШТАНЬКО Д.С. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
10 |
46 (15+11+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19168 |
ШТАНЬКО К.О. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
8 |
90 (30+39+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19169 |
ШТАНЬКО Ю.С. |
19542 |
с. Чернеччина |
Ряснянський НВК |
10 |
100 (27+39+34) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19170 |
ШТАЦЬКИЙ В.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
19171 |
ШТЕЛЬМАХ І.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
9 |
141 (45+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
19172 |
ШТЕЛЬМАХ Я.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
11 |
106 (33+39+34) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19173 |
ШТЕМПЕЛЬ В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19174 |
ШТЕМПЕЛЬ Н.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
9 |
85 (27+27+31) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
19175 |
ШТЕПА С.Д. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
3 |
108 (37+35+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19176 |
ШТЕФАН Д.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
91 (30+33+28) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
19177 |
ШТИРБУ К.І. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19178 |
ШТИРБУ П.І. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
1 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19179 |
ШТИРХУНОВ М.А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
103 (37+44+22) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19180 |
ШТИХНО Н.Є. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
97 (26+29+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19181 |
ШТОКАЛО О.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
109 (39+36+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19182 |
ШТОМА Р.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19183 |
ШТОМА Р.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19184 |
ШТОРГІН В.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
155 (49+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19185 |
ШТУКІН Д.С. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
107 (38+31+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19186 |
ШУБА Л.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
8 |
80 (18+25+37) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19187 |
ШУБЕНКА М.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
91 (28+35+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19188 |
ШУБЕНКО А.В. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
99 (20+41+38) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19189 |
ШУБЕНКО М.М. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19190 |
ШУБІН І.О. |
19107 |
м. Суми |
СШ № 8 |
4 |
76 (37+23+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19191 |
ШУБІНА Є.А. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
10 |
91 (21+39+31) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
19192 |
ШУБНА К.Ю. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
6 |
90 (32+22+36) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19193 |
ШУВАЄВА Н.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19194 |
ШУГУНОВА Є.Х. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
78 (20+28+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19195 |
ШУДРА Р.А. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
133 (43+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19196 |
ШУДРЕНКО Д.А. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
9 |
94 (21+39+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19197 |
ШУДРЕНКО Д.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19198 |
ШУДРЕНКО М.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
3 |
81 (41+26+14) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19199 |
ШУДРИК В.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
19200 |
ШУЙСЬКИЙ І.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19201 |
ШУКУРОВАКАТЕРИНА К.Р. |
19316 |
м. Суми |
Лікарський НВК |
6 |
94 (27+38+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19202 |
ШУЛЕЖКО М.А. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
122 (48+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19203 |
ШУЛЄШОВА А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
115 (38+45+32) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19204 |
ШУЛЖЄНКО Д.Ю. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19205 |
ШУЛІК Р.А. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
3 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19206 |
ШУЛІПА Т.І. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
4 |
109 (51+38+20) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19207 |
ШУЛЬГА А.В. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
7 |
113 (30+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
19208 |
ШУЛЬГА А.Г. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
130 (54+31+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
19209 |
ШУЛЬГА А.І. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
19210 |
ШУЛЬГА А.С. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
9 |
50 (9+19+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19211 |
ШУЛЬГА А.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19212 |
ШУЛЬГА А.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
6 |
96 (30+35+31) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
19213 |
ШУЛЬГА Б.Є. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
4 |
131 (57+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
19214 |
ШУЛЬГА В.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
4 |
122 (45+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
19215 |
ШУЛЬГА В.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19216 |
ШУЛЬГА В.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
114 (36+34+44) |
|
|
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
19217 |
ШУЛЬГА В.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
115 (24+58+33) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
19218 |
ШУЛЬГА В.О. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19219 |
ШУЛЬГА В.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
10 |
120 (33+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
19220 |
ШУЛЬГА Д.І. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
142 (54+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
19221 |
ШУЛЬГА Д.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
5 |
124 (43+37+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
19222 |
ШУЛЬГА Є.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
26 (9+14+3) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19223 |
ШУЛЬГА І.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19224 |
ШУЛЬГА І.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
141 (47+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19225 |
ШУЛЬГА М.О. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
10 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
19226 |
ШУЛЬГА М.О. |
19134 |
м. Суми |
НВК № 41 |
4 |
93 (31+38+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19227 |
ШУЛЬГА М.Р. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
3 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19228 |
ШУЛЬГА О.А. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
132 (51+49+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19229 |
ШУЛЬГА О.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
3 |
151 (43+50+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19230 |
ШУЛЬГА О.Р. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
8 |
89 (30+22+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19231 |
ШУЛЬГА П.С. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
8 |
104 (36+43+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19232 |
ШУЛЬГА С.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
10 |
64 (24+26+14) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
19233 |
ШУЛЬГА С.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19234 |
ШУЛЬГА С.О. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
9 |
99 (24+41+34) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19235 |
ШУЛЬГА С.П. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19236 |
ШУЛЬГА Т.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
6 |
127 (40+43+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шитик Тетяна Іванівна |
19237 |
ШУЛЬГА Т.С. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
6 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19238 |
ШУЛЬГА Ю.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
6 |
101 (37+32+32) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19239 |
ШУЛЬГА Ю.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
70 (9+36+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19240 |
ШУЛЬГА Ю.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
127 (42+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
19241 |
ШУЛЬГІНА Є.Д. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19242 |
ШУЛЬГІНА Н.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
7 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
19243 |
ШУЛЬГІНА Ю.Д. |
19550 |
с. Чернеччина |
Миропільський НВК |
9 |
60 (30+14+16) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19244 |
ШУЛЬГУН Д.В. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
4 |
100 (43+23+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19245 |
ШУЛЬЖЕНКО В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19246 |
ШУЛЬЖЕНКО В.В. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
6 |
163 (60+46+57) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19247 |
ШУЛЬЖЕНКО Е.Р. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
1 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19248 |
ШУЛЬЖЕНКО М.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
103 (51+18+34) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19249 |
ШУЛЬЖЕНКО С.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
152 (54+42+56) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19250 |
ШУЛЯК А.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
3 |
98 (29+39+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19251 |
ШУЛЯК А.Ю. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
11 |
65 (6+31+28) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
19252 |
ШУЛЯК К.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19253 |
ШУЛЯК М.В. |
19122 |
м. Суми |
СШ № 25 |
4 |
163 (55+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19254 |
ШУЛЯК М.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
91 (27+27+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19255 |
ШУМ І.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
6 |
120 (43+38+39) |
|
С1 |
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19256 |
ШУМ О.С. |
19509 |
м. Глухів |
Сварківський НВК |
9 |
109 (27+54+28) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19257 |
ШУМАРА Д.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19258 |
ШУМАРА Я.І. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19259 |
ШУМАХЕР Е.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
147 (39+48+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19260 |
ШУМЕЙКО Д.І. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
8 |
58 (24+15+19) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19261 |
ШУМЕНКО А.А. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
10 |
66 (21+24+21) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19262 |
ШУМЕР О.О. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19263 |
ШУМЄЄВА К.А. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
107 (29+38+40) |
|
|
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
19264 |
ШУМИЛО А.В. |
19237 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 3 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19265 |
ШУМИЛО А.М. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
3 |
80 (23+29+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19266 |
ШУМИЛО А.О. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
9 |
56 (15+16+25) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19267 |
ШУМИЛО А.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
146 (54+32+60) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19268 |
ШУМИЛО І.І. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19269 |
ШУМИЛО М. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19270 |
ШУМИЦЬКИЙ В.І. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
4 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19271 |
ШУМІК А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
58 (15+28+15) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19272 |
ШУМІК В.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
119 (48+32+39) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19273 |
ШУМІЛОВ Д.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
10 |
97 (33+33+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19274 |
ШУНЬКО М.Г. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
11 |
69 (9+33+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19275 |
ШУНЬКО М.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19276 |
ШУРИГІН О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19277 |
ШУРИГІН О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19278 |
ШУРИГІНА Д.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
135 (41+44+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
19279 |
ШУРУП Д.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
100 (40+30+30) |
|
С1 |
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19280 |
ШУРУПОВ І.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
97 (33+45+19) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19281 |
ШУСТ А.С. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
6 |
72 (19+22+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19282 |
ШУТ Д.А. |
19556 |
с. Степне |
Свеська СЗОШ № 2 ліцей |
7 |
65 (12+25+28) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
19283 |
ШУТ Є.С. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19284 |
ШУТКА І.С. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
3 |
159 (49+56+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19285 |
ШУТКО А.Ю. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
3 |
121 (37+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19286 |
ШУТКО О.О. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
4 |
80 (25+17+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19287 |
ШУТКО Т.О. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
7 |
47 (24+16+7) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19288 |
ШУТЬКО В.В. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19289 |
ШУТЬКО В.М. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
59 (9+19+31) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19290 |
ШУТЬКО К.Є. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19291 |
ШУТЬКО Ю.О. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
79 (21+29+29) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19292 |
ШУФРИЧ В.І. |
19518 |
м. Глухів |
Будівельнівський НВК |
9 |
54 (9+15+30) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19293 |
ШУШМАН Д.О. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
5 |
127 (45+33+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
19294 |
ШУШМАН М.А. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19295 |
ШУШМАН Н.А. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
11 |
132 (48+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
19296 |
ЩАСНА Є.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
6 |
124 (36+50+38) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19297 |
ЩАСНА Ю.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
93 (35+26+32) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19298 |
ЩАСТЛИВА В.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
132 (44+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
19299 |
ЩЕББТУН О.В. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19300 |
ЩЕБЕТУН Р.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19301 |
ЩЕБЕТУН Р.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19302 |
ЩЕГЕЛЬ Л.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
107 (36+28+43) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19303 |
ЩЕГЕЛЬСЬКА М.М. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
7 |
130 (36+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Вялкова Лариса Василівна |
19304 |
ЩЕГЛОВ А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
9 |
89 (33+28+28) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19305 |
ЩЕГЛОВИТОВ К.О. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
4 |
67 (31+24+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19306 |
ЩЕГЛОВИТОВА І.О. |
19517 |
м. Глухів |
Бачівський НВК |
9 |
96 (33+20+43) |
|
|
|
С3 |
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19307 |
ЩЕГОЛЕВ О.Г. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
126 (32+44+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19308 |
ЩЕГОЛЬ Л.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
89 (30+45+14) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19309 |
ЩЕГОЛЬ Р.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
4 |
100 (39+23+38) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19310 |
ЩЕДРЕНКОВА А.А. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
91 (22+31+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19311 |
ЩЕЛІНСЬКА С.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
149 (40+54+55) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19312 |
ЩЕПЕТ О.С. |
19050 |
м. Шостка |
СШ № 13 |
4 |
47 (19+20+8) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19313 |
ЩЕПЕТ Ю.Є. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
8 |
103 (30+34+39) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19314 |
ЩЕПЕТКОВ Є.С. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
19315 |
ЩЕПЕТКОВ Р.В. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
19316 |
ЩЕРБА В.А. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
5 |
107 (28+33+46) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
19317 |
ЩЕРБА П.В. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
92 (20+24+48) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19318 |
ЩЕРБАК А.В. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
5 |
77 (25+29+23) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19319 |
ЩЕРБАК А.С. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
152 (32+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19320 |
ЩЕРБАК А.Ю. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
109 (36+29+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19321 |
ЩЕРБАК В.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
147 (42+57+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
19322 |
ЩЕРБАК І.О. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
11 |
106 (27+54+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19323 |
ЩЕРБАК І.Р. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
28 (8+4+16) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
19324 |
ЩЕРБАК К.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
6 |
109 (38+22+49) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
19325 |
ЩЕРБАК К.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
54 (37+11+6) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19326 |
ЩЕРБАК М.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
4 |
157 (51+48+58) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19327 |
ЩЕРБАК О.О. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
10 |
116 (33+46+37) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19328 |
ЩЕРБАК О.О. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
10 |
112 (33+45+34) |
|
|
С2 |
|
Сечина Світлана Миколаївна |
19329 |
ЩЕРБАК С.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
9 |
71 (21+36+14) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19330 |
ЩЕРБАК Т.В. |
19315 |
м. Суми |
Кровненська ЗОШ |
7 |
40 (12+16+12) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19331 |
ЩЕРБАК Т.І. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19332 |
ЩЕРБАКОВ В.І. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
4 |
112 (39+39+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19333 |
ЩЕРБАКОВ Є.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
3 |
169 (57+54+58) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19334 |
ЩЕРБАКОВ І.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19335 |
ЩЕРБАКОВ М.Є. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
5 |
131 (48+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19336 |
ЩЕРБАКОВ Я.О. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19337 |
ЩЕРБАКОВА А.О. |
19314 |
м. Суми |
Косіщинська ЗОШ |
5 |
66 (22+26+18) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19338 |
ЩЕРБАКОВА Є.О. |
19320 |
м. Суми |
Нижньосироватська ЗОШ |
5 |
101 (25+38+38) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19339 |
ЩЕРБАКОВА М.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
8 |
111 (24+36+51) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19340 |
ЩЕРБАНЬ А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
95 (26+31+38) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19341 |
ЩЕРБАНЬ В.Б. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19342 |
ЩЕРБАНЬ В.Д. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
5 |
62 (13+20+29) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19343 |
ЩЕРБАНЬ І.Б. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19344 |
ЩЕРБАНЬ М.Р. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
3 |
148 (46+44+58) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19345 |
ЩЕРБАНЬ О.С. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
140 (42+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яловенко Валентина Василівна |
19346 |
ЩЕРБАЧЕНКО А.М. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
7 |
94 (24+45+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19347 |
ЩЕРБАЧЕНКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
116 (49+35+32) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19348 |
ЩЕРБАЧЕНКО Д.І. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
3 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19349 |
ЩЕРБИНА А.О. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19350 |
ЩЕРБИНА В. |
19103 |
м. Суми |
ЗОШ № 4 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19351 |
ЩЕРБИНА В.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19352 |
ЩЕРБИНА В.С. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
9 |
127 (48+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19353 |
ЩЕРБИНА В.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19354 |
ЩЕРБИНА Д.А. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
4 |
138 (54+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19355 |
ЩЕРБИНА Д.А. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19356 |
ЩЕРБИНА К.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
57 (12+33+12) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19357 |
ЩЕРБИНА К.Р. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
8 |
57 (12+33+12) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19358 |
ЩЕРБИНА М.В. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
77 (28+14+35) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19359 |
ЩЕРБИНА М.В. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19360 |
ЩЕРБИНА М.О. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19361 |
ЩЕРБИНА М.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
5 |
64 (26+25+13) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19362 |
ЩЕРБИНА О.В. |
19520 |
м. Глухів |
Обложківський НВК |
6 |
117 (39+40+38) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19363 |
ЩЕРБИНА О.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
9 |
27 (15+7+5) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19364 |
ЩЕРБИНА О.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
85 (27+28+30) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19365 |
ЩЕРБИНА С.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
89 (23+34+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19366 |
ЩЕРБИНА С.П. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
3 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19367 |
ЩЕРБИНА Ю.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
4 |
143 (51+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19368 |
ЩЕРБОНОС Н.Б. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
3 |
145 (43+46+56) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19369 |
ЩЕРБУНОВА М.М. |
19537 |
с. Чернеччина |
Осоївський НВК |
9 |
78 (33+31+14) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19370 |
ЩЕТЕНСЬКИЙ О.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19371 |
ЩЕТІНІН С.Ю. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
10 |
107 (27+46+34) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19372 |
ЩЕТІНІНА О.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
11 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19373 |
ЩЕТІНІНА Ю.В. |
19331 |
м. Суми |
Юнаківська ЗОШ |
4 |
125 (45+20+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
19374 |
ЩИКОТ А.Р. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
3 |
163 (57+54+52) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19375 |
ЩІПІНА О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
4 |
146 (57+49+40) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19376 |
ЩІТКА Д.В. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19377 |
ЩОГОЛЕВ М.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
131 (49+32+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19378 |
ЩОГОЛЕВА П.А. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
5 |
72 (25+27+20) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19379 |
ЩОКІНА А.І. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
10 |
73 (15+28+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19380 |
ЩУВАЙЛО Я.Ю. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
4 |
51 (31+8+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19381 |
ЩУР В.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19382 |
ЩУР Ю.А. |
19319 |
м. Суми |
Новосічанська ЗОШ |
4 |
63 (23+8+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19383 |
Ю Ю.І. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
7 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
19384 |
ЮВЧЕНКО А.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19385 |
ЮВЧЕНКО М.О. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
8 |
136 (42+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
19386 |
ЮДЕНКО І.М. |
19035 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 1 |
4 |
143 (57+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Самодєлко Олена Романівна |
19387 |
ЮДИЦЬКАЯ З.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
9 |
58 (9+24+25) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
19388 |
ЮДИЦЬКИЙ В.С. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
6 |
111 (36+37+38) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19389 |
ЮДІН І.С. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19390 |
ЮДІНА В.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
4 |
79 (41+12+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19391 |
ЮДЧЕНКО Т.О. |
19507 |
м. Глухів |
Пустогородський НВК |
8 |
67 (18+20+29) |
|
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19392 |
ЮЗВЕНКО А.Ю. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
5 |
136 (45+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19393 |
ЮЗВЕНКО І.Ю. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
7 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19394 |
ЮЗЬ Д.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
83 (24+22+37) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19395 |
ЮЗЬ О |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
85 (30+28+27) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19396 |
ЮЗЬКОВ Д.С. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
5 |
78 (42+11+25) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19397 |
ЮЗЬКОВА М.С. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
3 |
147 (57+38+52) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19398 |
ЮНАК А.С. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
19399 |
ЮНАК В.С. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19400 |
ЮНАК О.Д. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
2 |
116 (32+60+24) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19401 |
ЮРАКОВ Є.Г. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
7 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19402 |
ЮРАКОВА Ю.Г. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
79 (30+27+22) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19403 |
ЮРЄВА В.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19404 |
ЮРІНОВА К.В. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
2 |
68 (14+12+42) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
19405 |
ЮРКЕВИЧЬ А.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
6 |
119 (33+39+47) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
19406 |
ЮРКО К.П. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
10 |
87 (27+29+31) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19407 |
ЮРКО П.Є. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19408 |
ЮРКОВ К.Ю. |
19235 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 1 |
7 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19409 |
ЮРКОВА А.І. |
19557 |
с. Степне |
Свеська ЗОШ № 1 |
4 |
144 (54+38+52) |
З |
|
|
|
Рябуха Наталія Павлівна |
19410 |
ЮРКОВА А.Н. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
9 |
71 (27+30+14) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
19411 |
ЮРКОВСЬКОГО О.О. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
75 (26+31+18) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19412 |
ЮРЧЕНКО А.А. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19413 |
ЮРЧЕНКО А.В. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
6 |
90 (31+21+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19414 |
ЮРЧЕНКО А.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
99 (21+34+44) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19415 |
ЮРЧЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19416 |
ЮРЧЕНКО А.О. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19417 |
ЮРЧЕНКО А.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
4 |
57 (17+6+34) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
19418 |
ЮРЧЕНКО В.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
4 |
60 (32+14+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19419 |
ЮРЧЕНКО В.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
6 |
97 (27+29+41) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19420 |
ЮРЧЕНКО В.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
101 (42+24+35) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
19421 |
ЮРЧЕНКО В.О. |
19037 |
м. Середина-Буда |
Зноб.-Новгородська ЗОШ |
7 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
19422 |
ЮРЧЕНКО В.Ю. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
157 (51+60+46) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19423 |
ЮРЧЕНКО Д.В. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19424 |
ЮРЧЕНКО Д.М. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
7 |
60 (18+21+21) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19425 |
ЮРЧЕНКО Д.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
154 (34+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19426 |
ЮРЧЕНКО Д.Ю. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
92 (15+37+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19427 |
ЮРЧЕНКО Є.А. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
100 (42+28+30) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19428 |
ЮРЧЕНКО Є.С. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
3 |
141 (57+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19429 |
ЮРЧЕНКО І.І. |
19292 |
м. Глухів |
ЗОШ № 3 |
6 |
115 (34+37+44) |
|
|
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
19430 |
ЮРЧЕНКО І.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
59 (16+21+22) |
|
|
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
19431 |
ЮРЧЕНКО К.Г. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
7 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
19432 |
ЮРЧЕНКО К.О. |
19501 |
м. Глухів |
Шалигинська ЗОШ |
8 |
121 (42+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19433 |
ЮРЧЕНКО О.В. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19434 |
ЮРЧЕНКО О.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
5 |
148 (48+54+46) |
З |
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19435 |
ЮРЧЕНКО С.Г. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
19436 |
ЮРЧЕНКО С.С. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
9 |
57 (12+19+26) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19437 |
ЮРЧЕНКО Я.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
7 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
19438 |
ЮРЧИК М.Ю. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
4 |
45 (10+15+20) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19439 |
ЮСКОВ Є.Р. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
6 |
102 (34+43+25) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19440 |
ЮСЬКІВ Я.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
4 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19441 |
ЮСЮК А.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
9 |
82 (21+36+25) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19442 |
ЮСЮК Н.М. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19443 |
ЮХИМЕНКО Б.А. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
4 |
123 (43+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
19444 |
ЮХИМЕНКО К.І. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19445 |
ЮХИМЕНКО Я.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
89 (12+26+51) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
19446 |
ЮХИМЕНКО Я.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
11 |
89 (12+26+51) |
|
|
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
19447 |
ЮХНЕНКО В.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
1 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19448 |
ЮХНО А.І. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
4 |
120 (40+24+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
19449 |
ЮХНО А.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
155 (58+51+46) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19450 |
ЮХНО К.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19451 |
ЮХНОВЕЦЬ А.К. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
5 |
136 (52+29+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
19452 |
ЮХТА Д.О. |
19009 |
м. Ромни |
СЗОШ № 9 |
8 |
64 (30+20+14) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19453 |
ЮХТА Д.С. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
4 |
90 (23+29+38) |
|
|
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
19454 |
ЮША А.С. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
8 |
69 (36+19+14) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19455 |
ЮЩАК М.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19456 |
ЮЩЕНКО А.С. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
3 |
104 (42+30+32) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19457 |
ЮЩЕНКО В.С. |
19295 |
м. Глухів |
ЗОШ № 6 |
10 |
40 (18+12+10) |
|
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19458 |
ЮЩЕНКО К |
19448 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 2 |
5 |
155 (54+41+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19459 |
ЮЩЕНКО К.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
8 |
73 (30+18+25) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19460 |
ЮЩЕНКО М.Ю. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19461 |
ЮЩЕНКО Р.А. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
1 |
140 (44+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Сокрута Ольга Олексіївна |
19462 |
ЮЩЕНКО Т.О. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
10 |
31 (6+14+11) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19463 |
ЯВОДЧАК Д.Ю. |
19513 |
м. Глухів |
Слоуцький НВК |
5 |
119 (39+42+38) |
|
|
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19464 |
ЯВОРСЬКА А.Р. |
19536 |
с. Чернеччина |
Угроїдська ЗОШ |
2 |
28 (10+12+6) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19465 |
ЯВТУШЕНКО М.В. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19466 |
ЯВТУШЕНКО М.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
155 (54+48+53) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19467 |
ЯВТУШЕНКО Ю.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
101 (35+28+38) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19468 |
ЯВЦЕВ Я.І. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
3 |
110 (40+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19469 |
ЯГИЧЕНКО А.В. |
19432 |
м. Білопілля |
Тучненський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
111 (39+39+33) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19470 |
ЯГЛОВ О.В. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
11 |
86 (24+30+32) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19471 |
ЯГОТИНЕЦЬ М. |
19019 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19472 |
ЯГОФЕРОВ Д.С. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
3 |
119 (43+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19473 |
ЯГУПА Є.А. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
3 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19474 |
ЯГУПА С.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
4 |
133 (46+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
19475 |
ЯДУТА В.Ю. |
19044 |
м. Шостка |
ЗШ № 6 |
9 |
43 (9+22+12) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19476 |
ЯЖБОРОВСЬКИЙ Є.Р. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19477 |
ЯЗАН Ю.О. |
19004 |
м. Ромни |
СЗОШ №6 |
6 |
124 (47+38+39) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19478 |
ЯЗВІНСЬКИЙ Н.М. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19479 |
ЯЗИДЖИОГЛУ Т.І. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
2 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19480 |
ЯКИМЕНКО А.Б. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
3 |
77 (35+20+22) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19481 |
ЯКИМЕНКО В.В. |
19043 |
м. Шостка |
ЗШ № 5 |
3 |
148 (46+42+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19482 |
ЯКИМЕНКО Д.Д. |
19291 |
м. Глухів |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Коловоротня Інна Миколаївна |
19483 |
ЯКИМЕНКО Д.О. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
7 |
99 (30+44+25) |
|
|
С2 |
|
Паращенко Людмила Петрівна |
19484 |
ЯКИМЕНКО Є.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
106 (48+31+27) |
|
С1 |
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
19485 |
ЯКИМЕНКО Є.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
3 |
118 (32+32+54) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19486 |
ЯКИМЕНКО М.Д. |
19049 |
м. Шостка |
ЗШ № 12 |
3 |
141 (46+41+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19487 |
ЯКИМЕНКО М.О. |
19516 |
м. Глухів |
Шевченківський НВК |
8 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19488 |
ЯКИМЕНКО Р.Р. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
1 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19489 |
ЯКИМЕНКО С.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
3 |
151 (51+40+60) |
З |
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19490 |
ЯКИМЕНКО Т.А. |
19530 |
с. Чернеччина |
Великобобрицький НВК |
8 |
122 (54+31+37) |
|
С1 |
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19491 |
ЯКИМОВА А.С. |
19012 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 1 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19492 |
ЯКИМОВИЧ Г.В. |
19040 |
м. Шостка |
НВК СШ ліцей |
3 |
129 (51+34+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19493 |
ЯКІМОВ Д.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
10 |
70 (24+21+25) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19494 |
ЯКІМОВ Д.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19495 |
ЯКОВЕНКО А. . |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
11 |
62 (24+11+27) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19496 |
ЯКОВЕНКО А.В. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19497 |
ЯКОВЕНКО А.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
10 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
19498 |
ЯКОВЕНКО А.О. |
19137 |
м. Суми |
Олександрівська гімназія |
10 |
73 (27+14+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19499 |
ЯКОВЕНКО А.О. |
19007 |
м. Ромни |
СЗОШ № 5 |
6 |
101 (32+26+43) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19500 |
ЯКОВЕНКО А.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
3 |
109 (36+37+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19501 |
ЯКОВЕНКО А.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
8 |
67 (18+23+26) |
|
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19502 |
ЯКОВЕНКО В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
86 (18+37+31) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19503 |
ЯКОВЕНКО В.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
8 |
139 (48+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |
19504 |
ЯКОВЕНКО Д.В. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
3 |
153 (49+44+60) |
З |
|
|
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19505 |
ЯКОВЕНКО Д.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
4 |
169 (53+56+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19506 |
ЯКОВЕНКО Е.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
3 |
153 (57+46+50) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19507 |
ЯКОВЕНКО Е.П. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
69 (26+15+28) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19508 |
ЯКОВЕНКО Є.І. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19509 |
ЯКОВЕНКО М.В. |
19239 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19510 |
ЯКОВЕНКО М.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
1 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19511 |
ЯКОВЕНКО М.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
9 |
67 (21+21+25) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
19512 |
ЯКОВЕНКО М.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
7 |
93 (24+36+33) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19513 |
ЯКОВЕНКО Н.С. |
19001 |
м. Ромни |
СЗОШ № 8 |
9 |
92 (15+45+32) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19514 |
ЯКОВЕНКО О.А. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
3 |
157 (45+54+58) |
З |
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19515 |
ЯКОВЕНКО Р.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19516 |
ЯКОВЕНКО Р.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19517 |
ЯКОВЕНКО Р.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
4 |
141 (60+23+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Антипенко Ніна Олександрівна |
19518 |
ЯКОВЕНКО Р.О. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
3 |
66 (16+22+28) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19519 |
ЯКОВЕНКО Р.О. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
5 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19520 |
ЯКОВЕНКО Ю.В. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
11 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
19521 |
ЯКОВЕНКО Ю.С. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19522 |
ЯКОВЕНЧУК М.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19523 |
ЯКОВИНА І.В. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
7 |
116 (48+36+32) |
|
С1 |
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19524 |
ЯКОВІНА Ю.В. |
19016 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 5 |
6 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19525 |
ЯКОВЛЕВА Р.В. |
19041 |
м. Шостка |
Гімназія |
8 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19526 |
ЯКОВЛЄВ Є.Т. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
118 (42+45+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19527 |
ЯКОВЛЄВ О.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
11 |
113 (45+30+38) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19528 |
ЯКОВЛЄВА А.С. |
19046 |
м. Шостка |
ЗШ № 8 |
4 |
86 (35+35+16) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19529 |
ЯКОВЛЄВА Г.П. |
19566 |
м. Суми |
Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей |
10 |
90 (24+27+39) |
|
|
|
|
Яловенко Валентина Василівна |
19530 |
ЯКОВЛЄВА Д.В. |
19013 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19531 |
ЯКОВЛЄВА М.О. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
107 (21+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19532 |
ЯКОВЛЄВА Ю.Ю. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
5 |
103 (36+31+36) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19533 |
ЯКОВЛЄВА Я.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
68 (9+30+29) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19534 |
ЯКОВЧУК А.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19535 |
ЯКОВЧУК А.О. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
127 (48+46+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Душкова Надія Василівна |
19536 |
ЯКОВЧУК В.О. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
8 |
64 (30+13+21) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19537 |
ЯКУБ К.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
118 (36+45+37) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19538 |
ЯКУБА А.В. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
19539 |
ЯКУБА Д.В. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
4 |
141 (57+26+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19540 |
ЯКУБОВИЧ Д.О. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19541 |
ЯКУНІН В.В. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19542 |
ЯКУШЕВ А.В. |
19036 |
м. Середина-Буда |
ЗОШ № 2 |
8 |
49 (12+12+25) |
|
|
|
|
Самодєлко Олена Романівна |
19543 |
ЯКУШЕВ А.М. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19544 |
ЯКУЩЕНКО А.І. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
3 |
102 (36+18+48) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
19545 |
ЯКУЩЕНКО А.Ю. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
4 |
92 (39+23+30) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19546 |
ЯКУЩЕНКО Р.Ю. |
19532 |
с. Чернеччина |
Чернеччинський НВК |
5 |
73 (30+17+26) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19547 |
ЯКУЩЕНКО Ю.Ю. |
19544 |
с. Чернеччина |
Хмелівська ЗОШ |
7 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19548 |
ЯЛИЖКО А.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
2 |
128 (32+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19549 |
ЯЛИЖКО М.В. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
76 (28+31+17) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19550 |
ЯЛИННИЙ Н.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19551 |
ЯЛОВЕНКО А.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
7 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19552 |
ЯЛОВЕНКО В.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
7 |
86 (24+31+31) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
19553 |
ЯЛОВЕНКО Д.О. |
19290 |
м. Глухів |
ЗОШ № 1 |
4 |
143 (55+32+56) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
19554 |
ЯЛОВЕНКО Ю.А. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
69 (21+28+20) |
|
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
19555 |
ЯЛОВЕЦЬ А.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
79 (33+20+26) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19556 |
ЯЛОВЕЦЬ В.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
8 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19557 |
ЯЛОВЕЦЬ М.М. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
100 (48+21+31) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19558 |
ЯЛОВЕЦЬ О.С. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19559 |
ЯМКОВИЙ А.О. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
4 |
135 (51+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19560 |
ЯМНИЧ С.М. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
3 |
107 (41+22+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19561 |
ЯМПОЛЬСЬКА А.С. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
110 (36+38+36) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19562 |
ЯМПОЛЬСЬКИЙ А. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
2 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19563 |
ЯНГОЛЬ В.Є. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
101 (42+39+20) |
|
С1 |
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19564 |
ЯНДОЛА Д.Р. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19565 |
ЯНДОЛА К.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
86 (38+24+24) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19566 |
ЯНЕНКО Д.М. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
4 |
143 (45+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19567 |
ЯНЕНКО Д.О. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
1 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19568 |
ЯНЕС Д. |
19130 |
м. Суми |
Приватна гімназія "Просперитас" |
2 |
128 (32+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19569 |
ЯНИШЕВСЬКА Я.А. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
8 |
72 (30+20+22) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
19570 |
ЯНІШЕВСЬКА В.Ю. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
4 |
159 (57+42+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19571 |
ЯНКОВ В.І. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
3 |
93 (27+22+44) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
19572 |
ЯНКОВА І.О. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
8 |
99 (48+28+23) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
19573 |
ЯНКОВСЬКА С.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19574 |
ЯНКОВСЬКИЙ В.К. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19575 |
ЯНОВА А.О. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
116 (34+34+48) |
|
|
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
19576 |
ЯНОВИЦЬКИЙ Ю.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19577 |
ЯНОВСЬКИЙ А.Д. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
9 |
84 (15+30+39) |
|
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19578 |
ЯНУШ А.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
10 |
58 (9+21+28) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19579 |
ЯНУШ К.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
95 (23+35+37) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19580 |
ЯНУШЕНОК Г.С. |
19411 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19581 |
ЯНЧЕНКО М.В. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
3 |
135 (43+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
19582 |
ЯНЧЕНКО О.В. |
19327 |
м. Суми |
Северинівська ЗОШ |
7 |
97 (24+34+39) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19583 |
ЯНЧЕНКО О.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
166 (60+54+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19584 |
ЯНЧЕНКО С.О. |
19413 |
м. Білопілля |
ЗОШ № 4 |
5 |
137 (54+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19585 |
ЯНЧЕНКО С.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
2 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19586 |
ЯОЛІБПГ А.М. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
78 (48+24+6) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19587 |
ЯРЕМЕНКО А.В. |
19449 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 10 |
10 |
47 (9+25+13) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19588 |
ЯРЕМЕНКО А.Г. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
7 |
131 (48+52+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19589 |
ЯРЕМЕНКО А.М. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19590 |
ЯРЕМЕНКО А.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
5 |
80 (28+23+29) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19591 |
ЯРЕМЕНКО Б.Г. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
5 |
61 (31+10+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19592 |
ЯРЕМЕНКО Г.Ю. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
3 |
130 (42+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19593 |
ЯРЕМЕНКО Д.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
140 (60+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
19594 |
ЯРЕМЕНКО Д.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
140 (60+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
19595 |
ЯРЕМЕНКО Д.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
3 |
131 (53+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19596 |
ЯРЕМЕНКО Д.О. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19597 |
ЯРЕМЕНКО Д.О. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
7 |
100 (24+22+54) |
|
|
|
С3 |
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19598 |
ЯРЕМЕНКО Д.С. |
19018 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 8 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19599 |
ЯРЕМЕНКО Д.С. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19600 |
ЯРЕМЕНКО Є.В. |
19011 |
м. Ромни |
СЗОШ № 4 |
9 |
68 (27+20+21) |
|
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19601 |
ЯРЕМЕНКО І.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19602 |
ЯРЕМЕНКО І.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19603 |
ЯРЕМЕНКО К.В. |
19451 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 12 |
2 |
128 (32+36+60) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19604 |
ЯРЕМЕНКО К.М. |
19452 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 13 |
3 |
59 (29+14+16) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19605 |
ЯРЕМЕНКО М.С. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
144 (52+38+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19606 |
ЯРЕМЕНКО Н.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
59 (15+21+23) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19607 |
ЯРЕМЕНКО О.В. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19608 |
ЯРЕМЕНКО О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
137 (49+30+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
19609 |
ЯРЕМЕНКО О.С. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
137 (49+30+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Федько Ніна Іванівна |
19610 |
ЯРЕМЕНКО Р.В. |
19447 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 3 |
7 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19611 |
ЯРЕМЕНКО Р.М. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
10 |
88 (9+33+46) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19612 |
ЯРЕМЕНКО С.А. |
19010 |
м. Ромни |
СЗОШ № 10 |
6 |
146 (43+45+58) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19613 |
ЯРЕМЕНКО Ю.М. |
19444 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 7 |
10 |
80 (21+28+31) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19614 |
ЯРЕМЕНКО Я.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
9 |
50 (15+21+14) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19615 |
ЯРЕМЕНКО Я.Я. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19616 |
ЯРЕМЧУК М.О. |
19042 |
м. Шостка |
СЗШ № 4 |
9 |
98 (9+49+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19617 |
ЯРЕМЧУК Р.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19618 |
ЯРЕСЬКО В. . |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
5 |
114 (32+35+47) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19619 |
ЯРЕСЬКО В.В. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
97 (42+26+29) |
|
С1 |
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19620 |
ЯРЕСЬКО Н.Є. |
19296 |
м. Глухів |
ЗОШ інтернат |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Коловоротня Інна Миколаївна |
19621 |
ЯРЕСЬКО С.А. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
4 |
20 (2+8+10) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19622 |
ЯРЕСЬКО Я.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19623 |
ЯРИМЧУК Н.Ю. |
19546 |
с. Чернеччина |
Краснопільська ЗОШ |
1 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Мостова Аліна Юріївна |
19624 |
ЯРКОВА А.О. |
19123 |
м. Суми |
ЗОШ № 26 |
3 |
56 (20+24+12) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19625 |
ЯРКОВА А.С. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
5 |
84 (34+18+32) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19626 |
ЯРМАК А.О. |
19014 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 3 |
4 |
116 (26+36+54) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
19627 |
ЯРМАК А.Ю. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
3 |
139 (55+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19628 |
ЯРМАК Д.А. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
4 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19629 |
ЯРМАК Є.С. |
19500 |
м. Глухів |
Червонянська ЗОШ |
5 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19630 |
ЯРМАК І.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
19631 |
ЯРМАК О.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
10 |
71 (15+31+25) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19632 |
ЯРМОЛЕНКО Д.Г. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19633 |
ЯРМОЛЕНКО Д.О. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
4 |
79 (26+23+30) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19634 |
ЯРМОЛЕНКО Д.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
8 |
103 (48+38+17) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19635 |
ЯРМОЛЕНКО М.О. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
93 (42+42+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19636 |
ЯРМОЛЕНКО Н.Ю. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
5 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
19637 |
ЯРМОЛЕНКО С.В. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
3 |
99 (43+20+36) |
|
С1 |
|
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
19638 |
ЯРМОШ В.С. |
19446 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 9 |
8 |
58 (30+24+4) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19639 |
ЯРОВА С.С. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
4 |
93 (26+27+40) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19640 |
ЯРОВЕНКО В.В. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
8 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19641 |
ЯРОВИЙ З.О. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
3 |
110 (60+24+26) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19642 |
ЯРОВИЙ М.Р. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
4 |
163 (51+54+58) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19643 |
ЯРОВИЙ М.Ю. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19644 |
ЯРОВИЙ О.В. |
19418 |
м. Білопілля |
Улянівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
59 (23+24+12) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19645 |
ЯРОМЕНКО В.С. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
6 |
117 (48+23+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Паращенко Людмила Петрівна |
19646 |
ЯРОХ А.М. |
19330 |
м. Суми |
Червоненська ЗОШ |
5 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
19647 |
ЯРОШ В.Ю. |
19108 |
м. Суми |
СШ № 9 |
9 |
83 (18+33+32) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19648 |
ЯРОШ Є.С. |
19105 |
м. Суми |
ЗОШ № 6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19649 |
ЯРОШ Є.С. |
19045 |
м. Шостка |
ЗШ № 7 |
6 |
83 (34+19+30) |
|
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19650 |
ЯРОШ М.Р. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
6 |
133 (48+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19651 |
ЯРОШ О.В. |
19002 |
м. Ромни |
СЗОШ №1 |
8 |
109 (30+40+39) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19652 |
ЯРОШ Р.А. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
36 (18+13+5) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19653 |
ЯРОШ Р.М. |
19250 |
смт. Недригайлів |
Збірна шкіл Недригайлівського району |
8 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Сокрута Ольга Олексіївна |
19654 |
ЯРОШ Я. |
19101 |
м. Суми |
СШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19655 |
ЯРОШЕНКО А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19656 |
ЯРОШЕНКО А.В. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
2 |
60 (12+12+36) |
|
|
|
|
Сечина Світлана Миколаївна |
19657 |
ЯРОШЕНКО А.В. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
8 |
116 (42+37+37) |
|
С1 |
|
|
Душкова Надія Василівна |
19658 |
ЯРОШЕНКО А.О. |
19325 |
м. Суми |
Стецьківська ЗОШ |
4 |
77 (30+17+30) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19659 |
ЯРОШЕНКО А.С. |
19125 |
м. Суми |
СШ № 29 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19660 |
ЯРОШЕНКО В.В. |
19450 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 11 |
9 |
52 (9+7+36) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19661 |
ЯРОШЕНКО В.Д. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
5 |
126 (43+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19662 |
ЯРОШЕНКО В.М. |
19021 |
м. Охтирка |
Гімназія |
10 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Душкова Надія Василівна |
19663 |
ЯРОШЕНКО В.С. |
19541 |
с. Чернеччина |
Сіннівський НВК |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мостова Аліна Юріївна |
19664 |
ЯРОШЕНКО Д.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
4 |
91 (17+32+42) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19665 |
ЯРОШЕНКО Д.С. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19666 |
ЯРОШЕНКО І.О. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
8 |
83 (36+22+25) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19667 |
ЯРОШЕНКО К.І. |
19453 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 14 |
7 |
69 (30+25+14) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19668 |
ЯРОШЕНКО М.В. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
3 |
76 (36+24+16) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19669 |
ЯРОШЕНКО М.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
10 |
68 (27+19+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19670 |
ЯРОШЕНКО Н.В. |
19100 |
м. Суми |
СШ № 1 |
6 |
88 (28+38+22) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19671 |
ЯРОШЕНКО О.І. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19672 |
ЯРОШЕНКО О.О. |
19124 |
м. Суми |
ЗОШ № 27 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19673 |
ЯРОШЕНКО О.О. |
19003 |
м. Ромни |
СЗОШ № 2 ім. академіка А. Ф. Йоффе |
7 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19674 |
ЯРОШЕНКО О.О. |
19338 |
м. Суми |
Великовільмівська ЗОШ |
5 |
121 (41+43+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19675 |
ЯРОШИК В.С. |
19116 |
м. Суми |
ЗОШ № 19 |
4 |
102 (30+20+52) |
|
|
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19676 |
ЯРОШИНА А.П. |
19313 |
м. Суми |
Великочернеччинська СЗОШ |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19677 |
ЯРОЩУК А.О. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
78 (28+25+25) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19678 |
ЯРОЩУК Д.О. |
19429 |
м. Білопілля |
Рижівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
79 (24+29+26) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19679 |
ЯРУТА А.В. |
19112 |
м. Суми |
ЗОШ № 13 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19680 |
ЯРУТА Р.С. |
19416 |
м. Білопілля |
Ворожбянська ЗОШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19681 |
ЯРУШИНА Є.В. |
19129 |
м. Суми |
Гімназія № 1 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19682 |
ЯРЦЕВ І.П. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
110 (30+39+41) |
|
|
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19683 |
ЯРЦЕВА А.С. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19684 |
ЯСЕНОК В.Є. |
19120 |
м. Суми |
ЗОШ № 23 |
8 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19685 |
ЯСИР І.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19686 |
ЯСИР І.В. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
7 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19687 |
ЯСИЧЕВ В.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
3 |
158 (60+42+56) |
З |
|
|
|
Федько Ніна Іванівна |
19688 |
ЯСІНСЬКА Т.А. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
10 |
74 (21+33+20) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19689 |
ЯСНІКОВСЬКА В.В. |
19132 |
м. Суми |
НВК № 11 |
4 |
147 (51+44+52) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19690 |
ЯСНІКОВСЬКИЙ Б.В. |
19118 |
м. Суми |
ЗОШ № 21 |
5 |
78 (22+18+38) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19691 |
ЯСНОГОР Р.В. |
19420 |
м. Білопілля |
Вирівська ЗОШ |
3 |
94 (40+26+28) |
|
С1 |
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19692 |
ЯСНОЛОБОВ М.М. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
10 |
90 (27+32+31) |
|
|
|
|
Шубіна Наталія Іванівна |
19693 |
ЯСТРЕБОВА К.В. |
19410 |
м. Білопілля |
СЗОШ № 1 |
10 |
76 (24+21+31) |
|
|
|
|
Євтушенко Олена Іванівна |
19694 |
ЯСТРЄБОВА Д.С. |
19109 |
м. Суми |
ЗОШ № 10 |
6 |
92 (31+32+29) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19695 |
ЯСЬКО Д.О. |
19006 |
м. Ромни |
СЗОШ № 11 |
7 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Тарасенко Лілія Володимирівна |
19696 |
ЯТІМОВ Р.В. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
4 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19697 |
ЯТКЕВИЧ В.С. |
19073 |
смт. Велика Писарівка |
Збірна шкіл Великописарівського району |
9 |
60 (15+27+18) |
|
|
|
|
Кузьменко Тетяна Олексіївна |
19698 |
ЯТЛОВ Б.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
5 |
120 (42+41+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19699 |
ЯТЛОВ О.С. |
19114 |
м. Суми |
СШ № 17 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19700 |
ЯХНЕНКО В.Ю. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
4 |
140 (54+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19701 |
ЯЦЕНКО А.В. |
19020 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 11 |
7 |
112 (30+34+48) |
|
|
|
С3 |
Душкова Надія Василівна |
19702 |
ЯЦЕНКО А.В. |
19328 |
м. Суми |
Терешківський НВК |
4 |
143 (45+40+58) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бердник Тетяна Олексіївна |
19703 |
ЯЦЕНКО А.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
19704 |
ЯЦЕНКО А.І. |
19260 |
с. Герасимівка |
Збірна шкіл Роменського району |
2 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Федько Ніна Іванівна |
19705 |
ЯЦЕНКО А.І. |
19433 |
м. Білопілля |
Біланівська ЗОШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Євтушенко Олена Іванівна |
19706 |
ЯЦЕНКО А.І. |
19115 |
м. Суми |
ЗОШ № 18 |
5 |
89 (24+31+34) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19707 |
ЯЦЕНКО А.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
9 |
94 (33+42+19) |
|
|
С2 |
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19708 |
ЯЦЕНКО А.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
4 |
138 (51+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Коленко Ольга Анатолівна |
19709 |
ЯЦЕНКО А.С. |
19221 |
м. Шостка |
Районний відділ освіти |
7 |
109 (36+28+45) |
|
|
|
С3 |
Сечина Світлана Миколаївна |
19710 |
ЯЦЕНКО А.С. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
3 |
133 (41+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
19711 |
ЯЦЕНКО В.А. |
19241 |
м. Лебедин |
СШ № 7 |
9 |
89 (27+36+26) |
|
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19712 |
ЯЦЕНКО В.А. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
85 (29+22+34) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19713 |
ЯЦЕНКО В.І. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19714 |
ЯЦЕНКО В.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
5 |
67 (21+14+32) |
|
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19715 |
ЯЦЕНКО В.С. |
19026 |
м. Кролевець |
Збірна шкіл Кролевецького району |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Коленко Ольга Анатолівна |
19716 |
ЯЦЕНКО Г.Р. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
6 |
114 (40+30+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Примак Інна Миколаївна |
19717 |
ЯЦЕНКО Д.В. |
19440 |
м. Конотоп |
Гімназія |
7 |
92 (30+45+17) |
|
|
С2 |
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19718 |
ЯЦЕНКО Д.В. |
19048 |
м. Шостка |
ЗШ № 11 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Матвієнко Тетяна Михайлівна |
19719 |
ЯЦЕНКО Д.Ю. |
19119 |
м. Суми |
ЗОШ № 22 |
2 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19720 |
ЯЦЕНКО Е.В. |
19240 |
м. Лебедин |
ЗОШ №6 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19721 |
ЯЦЕНКО Є.В. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19722 |
ЯЦЕНКО К.М. |
19441 |
м. Конотоп |
НВК "Казка" |
3 |
143 (46+39+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Кашуба Тетяна Іванівна |
19723 |
ЯЦЕНКО М.С. |
19117 |
м. Суми |
ЗОШ № 20 |
2 |
120 (48+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19724 |
ЯЦЕНКО Р.С. |
19335 |
м. Суми |
Шпилівський НВК, Могрицький НВК, Олексіївська ЗОШ, Степанівська ЗОШ № 2, Хотінська СЗОШ |
9 |
94 (39+36+19) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19725 |
ЯЦЕНКО С.О. |
19121 |
м. Суми |
СШ № 24 |
3 |
83 (24+29+30) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19726 |
ЯЦЕНКО С.Р. |
19113 |
м. Суми |
СШ № 15 |
3 |
82 (25+41+16) |
|
|
С2 |
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19727 |
ЯЦЕНКО Ю.М. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
8 |
65 (24+13+28) |
|
|
|
|
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19728 |
ЯЦИНА Н.Р. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19729 |
ЯЦИНА Ю.Ю. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
3 |
146 (54+32+60) |
З |
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19730 |
ЯЦИШИН Р.О. |
19030 |
м. Тростянець |
Збірна шкіл Тростянецького району |
6 |
104 (31+31+42) |
|
|
|
С3 |
Дашутіна Людмила Володимирівна |
19731 |
ЯЦУН А.О. |
19443 |
м. Конотоп |
НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19732 |
ЯЦУН А.Ю. |
19445 |
м. Конотоп |
ЗОШ № 5 |
2 |
30 (24+0+6) |
|
|
|
|
Кашуба Тетяна Іванівна |
19733 |
ЯЦУН М.О. |
19299 |
м. Конотоп |
Збірна шкіл Конотопського району |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Примак Інна Миколаївна |
19734 |
ЯЦУРА І.В. |
19567 |
смт. Липова Долина |
Збірна шкіл Липоводолинського району |
7 |
66 (12+42+12) |
|
|
С2 |
|
Шитик Тетяна Іванівна |
19735 |
ЯЦЮК В.С. |
19208 |
м. Охтирка |
Збірна шкіл Охтирського району |
11 |
86 (18+40+28) |
|
|
С2 |
|
Бездрабко Людмила Олександрівна |
19736 |
ЯЧМЕНЬОВ І.О. |
19126 |
м. Суми |
КУ СШ № 30 |
2 |
116 (26+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19737 |
ЯЩЕНКО А.М. |
19525 |
м. Глухів |
Яструбчанський НВК |
7 |
133 (48+49+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19738 |
ЯЩЕНКО А.О. |
19106 |
м. Суми |
СШ № 7 |
7 |
101 (36+34+31) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19739 |
ЯЩЕНКО А.О. |
19111 |
м. Суми |
ЗОШ № 12 |
6 |
113 (40+35+38) |
|
С1 |
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19740 |
ЯЩЕНКО А.О. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
10 |
62 (3+25+34) |
|
|
|
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19741 |
ЯЩЕНКО А.Ю. |
19324 |
м. Суми |
Степанівська ЗОШ № 1 |
4 |
112 (36+44+32) |
|
|
С2 |
|
Бердник Тетяна Олексіївна |
19742 |
ЯЩЕНКО В.О. |
19525 |
м. Глухів |
Яструбчанський НВК |
5 |
151 (51+48+52) |
З |
|
|
|
Ковтун Тетяна Миколаївна |
19743 |
ЯЩЕНКО В.С. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
7 |
96 (30+37+29) |
|
|
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19744 |
ЯЩЕНКО Д.О. |
19216 |
м. Путивль |
Збірна шкіл Путивльського району |
9 |
121 (45+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шубіна Наталія Іванівна |
19745 |
ЯЩЕНКО Д.С. |
19238 |
м. Лебедин |
ЗОШ № 4 |
5 |
100 (45+29+26) |
|
С1 |
|
|
Вялкова Лариса Василівна |
19746 |
ЯЩЕНКО І.С. |
19135 |
м. Суми |
НВК №42 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19747 |
ЯЩЕНКО К.М. |
19400 |
м. Буринь |
Збірна шкіл Буринського району |
5 |
106 (42+35+29) |
|
С1 |
|
|
Паращенко Людмила Петрівна |
19748 |
ЯЩЕНКО М.А. |
19133 |
м. Суми |
НВК № 37 |
4 |
139 (51+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліходієвська Ольга Михайлівна |
19749 |
ЯЩЕНКО Р.В. |
19202 |
м. Лебедин |
Відділ освіти |
3 |
94 (55+17+22) |
|
С1 |
|
|
Антипенко Ніна Олександрівна |
19750 |
ЯЩЕНКО Ю.В. |
19015 |
м. Охтирка |
ЗОШ № 4 |
4 |
134 (43+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Душкова Надія Василівна |