№ |
ПІБ |
Населений пункт |
Навчальний заклад |
Клас |
Бали |
З |
С1 |
С2 |
С3 |
Координатор |
1 |
|
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
2 |
АВЕЛЬЄВА А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
3 |
БОЙКО К.В. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
10 |
37 (12+14+11) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
4 |
ВІНІЧЕНКО А.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
59 (6+30+23) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
5 |
ІЛЬЇНА Д.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
5 |
123 (30+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Наталія Григорівна |
6 |
ІЛЬЮЩЕНКОВ І |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
7 |
ПУГАЧОВ І.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8 |
СКОРИНОВА С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
90 (33+30+27) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
9 |
ШУМАКОВА А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10 |
ААСИЛИЕВА Н.Г. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
5 |
56 (9+27+20) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
11 |
АБАКУМОВ Д.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12 |
АБАКУМОВ М.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13 |
АБАЛЬМАС А. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
5 |
96 (33+24+39) |
|
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
14 |
АБАНІК Н.Х. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15 |
АБАРЕНКО М.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
114 (39+42+33) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16 |
АБАТУРОВА М.І. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
9 |
39 (15+13+11) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17 |
АББАСОВА Ж.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18 |
АББАСОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
123 (33+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
19 |
АБДЕЛАУІ І.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
107 (31+36+40) |
|
|
|
С3 |
Круглицька Лідія Петрівна |
20 |
АБДИШЕВ Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
111 (21+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
21 |
АБДУЛЛАЄВА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
22 |
АБДУЛЛАЄВА Е.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
134 (36+43+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
23 |
АБДУРАМАНОВ А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
93 (21+27+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
24 |
АБДУСЕЛІМОВА К.Ф. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
25 |
АБЕЛЬЯН А.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
162 (48+57+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
26 |
АБИШЕВА Л.П. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
7 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
27 |
АБІЛОВ Н.З. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
28 |
АБІЛОВА С.З. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
78 (33+24+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
29 |
АБЛАЄВА Е.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
9 |
81 (18+38+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
30 |
АБРАМЕНКО Б.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
31 |
АБРАМЕНКО К.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
32 |
АБРАМОВА В.В. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Чугура Світлана Олексіївна |
33 |
АБРАМОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
36 (6+17+13) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
34 |
АБРАМЧЕВ І.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
35 |
АБРАМЯН Д.Г. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
3 |
75 (24+21+30) |
|
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
36 |
АБРАМЯН Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
115 (48+37+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
37 |
АБРАМЯН Е.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
106 (48+33+25) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
38 |
АБРАШКІНА С.Є. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
39 |
АБРОСИМОВ С.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
117 (39+30+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
40 |
АБРОСІМОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
33 (15+9+9) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
41 |
АБРОСІМОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
52 (15+24+13) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
42 |
АБСАМОВ В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
43 |
АВАГЯН А.А. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
5 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
44 |
АВВАКУМОВА М.М. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
45 |
АВДЕЄНКО М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
126 (39+48+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
46 |
АВДЄЄВ М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
47 |
АВДЄЄНКО В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
48 |
АВДІЄНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
49 |
АВДІЄНКО Е.В. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
4 |
126 (39+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Білосорочка Олена Анатоліївна |
50 |
АВДІЄНКО Я.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
51 |
АВДУСЬ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
145 (54+51+40) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
52 |
АВЕРІНА Є.О. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
3 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
53 |
АВЕРІНА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
133 (36+49+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
54 |
АВЕРІНА Я.Р. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
5 |
126 (30+39+57) |
|
|
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
55 |
АВЕРКІЄВА Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
56 |
АВЕРКІЄВА Ю.С. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
3 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
57 |
АВЕТІСІ Д.А. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
3 |
45 (24+6+15) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
58 |
АВЄДІКОВА А |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
129 (39+30+60) |
|
|
|
С3 |
Трикашна Н. С. |
59 |
АВІЛОВА Х.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
60 |
АВРАМЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
61 |
АВРАМЕНКО Б.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
99 (27+30+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
62 |
АВРАМЕНКО В.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
95 (34+27+34) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
63 |
АВРАМЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
64 |
АВРАМЕНКО Д. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
65 |
АВРАМЕНКО Д. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
66 |
АВРАМЕНКО Д.Є. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
57 (9+27+21) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
67 |
АВРАМЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
106 (37+30+39) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
68 |
АВРАМЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
142 (39+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
69 |
АВРАМЕНКО С.Р. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
52 (17+21+14) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
70 |
АВРЕНЬЄВА К.О. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
127 (39+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
71 |
АВТОМЄЄНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
72 |
АГАЄВА А.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
73 |
АГАПОВ А.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
97 (39+27+31) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
74 |
АГАПОВА А.П. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
109 (35+42+32) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
75 |
АГАПОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
57 (33+12+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
76 |
АГАПОВА К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
10 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
77 |
АГАПОВА О.М. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
62 (15+27+20) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
78 |
АГАПОВА П.П. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
89 (28+21+40) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
79 |
АГАРКОВА А.Д. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
58 (12+18+28) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
80 |
АГАРКОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
7 |
61 (29+27+5) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
81 |
АГАСАРЯН А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
105 (30+39+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
82 |
АГАСАРЯН А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
51 (19+15+17) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
83 |
АГАФОНОВ А.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
10 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
84 |
АГАФОНОВ Б.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
85 |
АГАФОНОВА Д.Ю. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
3 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
86 |
АГАФОНОВА І.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
87 |
АГАШКОВА Д.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
7 |
118 (40+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Калінінська Надія Григорівна |
88 |
АГЄЄВ А.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
89 |
АГЄЄВ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
72 (23+27+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
90 |
АГЄЄВ І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
6 |
118 (48+39+31) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
91 |
АГЄЄВА А.М. |
м. Бердянськ |
Шевченківська ЗОШ |
4 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
92 |
АГІН В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
93 |
АГІШЕВ А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
108 (45+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
94 |
АГУРЕНКО К.О. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
3 |
87 (30+33+24) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
95 |
АГУРЄЄВА В.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
96 |
АДАДУРОВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
97 |
АДАЛЬЄВ О.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
95 (39+22+34) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
98 |
АДАЛЬЄВА В.В. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гладка Олена Михайлівна |
99 |
АДАМЕНКО В.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
100 |
АДАМЕНКО Є.Л. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
6 |
154 (48+57+49) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
101 |
АДАМІШЕНА О.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
42 (6+24+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
102 |
АДАМОВА В.В. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
6 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
|
103 |
АДАМОВСЬКА А.І. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
104 |
АДАМОВСЬКА М.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
105 |
АДАМЧУК М.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
106 |
АДАМЯН А.С. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
107 |
АДАМЯН І.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
108 |
АДАРЧЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
124 (36+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
109 |
АДОНКІН Є.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
129 (36+33+60) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
110 |
АДОНЬЄВА Д.Е. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
129 (54+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
111 |
АДОНЬЄВА М.Є. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
106 (36+39+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
112 |
АЕГЕН А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
93 (21+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
113 |
АЗАНОВ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
93 (42+27+24) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
114 |
АЗАРЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
115 |
АЗАРЕНКОВА А.А. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
116 |
АЗАРЕНКОВА С.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
117 |
АЗАРОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
62 (30+22+10) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
118 |
АЗАРЦЕВ В.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
119 |
АЗАРЦЕВ С.Ю. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
78 (21+27+30) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
120 |
АЗЄВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
114 (45+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шульга Оксана Валеріївна |
121 |
АЗІМОВ М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
122 |
АЗМАМЕДОВ Е.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
51 (27+18+6) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
123 |
АЙВАЗЯН Д.М. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
3 |
138 (39+39+60) |
|
|
|
С3 |
Полонська Ольга Станіславівна |
124 |
АЙВОРОНСЬКА А.Р. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
120 (31+57+32) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
125 |
АЙЗЕНЦІММЕР П.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
126 |
АЙСІН К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
57 (15+18+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
127 |
АЙЦЕХ О.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
128 |
АКАЄВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
80 (31+21+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
129 |
АКАТОВ А.С. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
132 (33+39+60) |
|
|
|
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
130 |
АКЕНТЬЄВА Л.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
84 (37+18+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
131 |
АКИМЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
138 (51+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
132 |
АКИМЕНКО О.А. |
м. Бердянськ |
Троянська ЗОШ |
9 |
91 (30+24+37) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
133 |
АКІМОВА А.А. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
3 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
134 |
АКІМОВА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
135 |
АКІМОВА З.М. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
8 |
93 (40+27+26) |
|
С1 |
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
136 |
АКІМОВА К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
117 (27+39+51) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
137 |
АКІМОВА Ю.А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
66 (27+27+12) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
138 |
АКІМОЧКІН В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
15 (6+0+9) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
139 |
АКІМОЧКІНА Ю.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
140 |
АКМАМБЕТОВ Р.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
7 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
141 |
АКОПЯН Д.Т. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
69 (18+21+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
142 |
АКОПЯН К.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
143 |
АКСЬОНОВ В.Є. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
96 (33+36+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
144 |
АКСЬОНОВ І.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
90 (54+12+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
145 |
АКСЬОНОВА А.В. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
6 |
100 (27+36+37) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
146 |
АКСЬОНОВА В.В. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
6 |
77 (30+39+8) |
|
|
|
|
Галагуз Любов Михайлівна |
147 |
АКСЬОНОВА В.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
148 |
АКСЬОНОВА І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
149 |
АКСЮТА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
150 |
АКСЮТЕНКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
42 (27+12+3) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
151 |
АКСЮТІН М.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
152 |
АКУЛІНІНА С.Б. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
153 |
АКУЛОВ Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
97 (48+33+16) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
154 |
АКУЛОВ С.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
155 |
АКУЛЬШИНА Г.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
9 |
150 (39+57+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
156 |
АЛАДЬІНА А.М. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
93 (33+36+24) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
157 |
АЛАЕВ М.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
158 |
АЛБА В.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
141 (36+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
159 |
АЛДОШИН А.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
160 |
АЛЕЙНИКОВ Р.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
117 (45+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
161 |
АЛЕЙНІКОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
3 |
66 (36+9+21) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
162 |
АЛЕЙНІКОВА К.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
163 |
АЛЕКПЕРОВ В.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
164 |
АЛЕКСАНДР А.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
3 |
81 (27+15+39) |
|
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
165 |
АЛЕКСАНДРОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
166 |
АЛЕКСАНДРОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
167 |
АЛЕКСАНДРОВ В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
168 |
АЛЕКСАНДРОВ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
169 |
АЛЕКСАНДРОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
170 |
АЛЕКСАНДРОВ П.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
114 (51+21+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
171 |
АЛЕКСАНДРОВА А.І. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
8 |
174 (57+57+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
172 |
АЛЕКСАНДРОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
90 (45+21+24) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
173 |
АЛЕКСАНДРОВА С.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
76 (15+39+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
174 |
АЛЕКСАНДРОВИЧ О.В. |
с. Запоріжжя |
Запорізька ЗОШ |
8 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Соломатіна Валерія Володимирівна |
175 |
АЛЕКСАШЕВА О.А. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
3 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
176 |
АЛЕКСЕВА А.О. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
8 |
97 (29+18+50) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
177 |
АЛЕКСЕЕНКО Є.Р. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
4 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
178 |
АЛЕКСЕЄНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
179 |
АЛЕКСЕЄНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
180 |
АЛЕКСЕЄНКО Б.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
181 |
АЛЕКСЕЄНКО В.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
6 |
85 (36+27+22) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
182 |
АЛЕКСЕЄНКО В.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
42 (6+21+15) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
183 |
АЛЕКСЕЄНКО Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
184 |
АЛЕКСЄЄВ А.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
185 |
АЛЕКСЄЄВ Д.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
101 (30+45+26) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
186 |
АЛЕКСЄЄВ О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
111 (34+39+38) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
187 |
АЛЕКСЄЄВА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
188 |
АЛЕКСЄЄНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
189 |
АЛЕКСЄЄНКО Л.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
5 |
76 (36+21+19) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
190 |
АЛЕКСІЄНКО А.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
60 (33+18+9) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
191 |
АЛЕКСЮК П.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
192 |
АЛЕКСЮК С.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
193 |
АЛЕШКІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
6 |
91 (24+30+37) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
194 |
АЛЕШКОВ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
109 (42+39+28) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
195 |
АЛЄЙКІНА А.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
88 (26+33+29) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
196 |
АЛЄЙНІКОВА І.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
197 |
АЛЄКСЄЄВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
120 (45+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
198 |
АЛЄКСЄЄВА А.Ю. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
4 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
199 |
АЛЄКСЄЄНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
200 |
АЛЄКСЄЄНКО Є.В. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
9 |
92 (21+39+32) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
201 |
АЛЄКСОВ Ф.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
202 |
АЛИМОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
5 |
86 (36+15+35) |
|
|
|
|
Сидельникова |
203 |
АЛІЄВ В.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
204 |
АЛІЄВ В.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
102 (39+32+31) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
205 |
АЛІЄВ М.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
78 (36+12+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
206 |
АЛІЄВ М.Ф. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
4 |
78 (27+21+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
207 |
АЛІЄВА А.А. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
8 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
208 |
АЛІЄВА В.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
57 (21+24+12) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
209 |
АЛІЄВА Д.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
7 |
119 (33+51+35) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
210 |
АЛІЄВА Л.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
211 |
АЛІЄВА М.Ф. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
212 |
АЛІЄВА Я.Р. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
7 |
73 (26+36+11) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
213 |
АЛІМКІНА І.С. |
с. Розівка |
Розівська ЗОШ |
6 |
118 (48+33+37) |
|
С1 |
|
|
Іляшенко Ірина Вікторівна |
214 |
АЛІМОВ П.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
75 (19+27+29) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
215 |
АЛІСОВА К.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
5 |
121 (36+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
216 |
АЛТИНБАЄВ М.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
217 |
АЛТИНБАЄВА С.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
218 |
АЛТУДІНА Г.І. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
10 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
219 |
АЛТУНЯН Н.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
135 (60+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
220 |
АЛТУХО Д |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
101 (36+39+26) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
221 |
АЛТУХОВА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
90 (36+21+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
222 |
АЛТУХОВА І.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
223 |
АЛУТІНА К.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
99 (33+42+24) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
224 |
АЛФЕЛДІЙ М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
225 |
АЛФІМОВА Н.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
97 (30+27+40) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
226 |
АЛФЬОРОВА Е.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
227 |
АЛХУТОВА Є.В. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
8 |
59 (19+6+34) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
228 |
АЛЬЗААЗУАМІНА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
229 |
АЛЬКАТАУНЕ Л.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
5 |
42 (15+15+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
230 |
АЛЬМДЖАРКЕШ А.І. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
129 (43+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
231 |
АЛЬМДЖАРКЕШ Н.І. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
123 (43+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
232 |
АЛЬОХІН А.А. |
м. Енергодар |
Ліцей |
7 |
140 (52+45+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
233 |
АЛЬОХІНА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
6 |
79 (36+33+10) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
234 |
АЛЬОХІНА Д.А. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
120 (54+39+27) |
|
С1 |
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
235 |
АЛЬОШИН В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
236 |
АЛЬОШИН Д.Ї. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
111 (51+27+33) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
237 |
АЛЬХАЛАФ К.Ф. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
238 |
АЛЬХАЛАФ Л.Ф. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
239 |
АЛЬХАММАДІ Р.Ф. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
240 |
АЛЬШАЕВ С.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
6 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
241 |
АЛЬШАЄВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
105 (24+48+33) |
|
|
С2 |
|
Уварова Катерина Леонідівна |
242 |
АЛЬШАН С.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
243 |
АЛЬШЕВА Є.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
6 |
88 (30+36+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
244 |
АЛЮШІНА Д.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
7 |
106 (48+30+28) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
245 |
АЛЯРОВА К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
41 (27+0+14) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
246 |
АЛЯРОВА КК. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
247 |
АМБРОЖІЙ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
2 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
248 |
АМБРОС С.М. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
79 (21+42+16) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
249 |
АМБРОСІЄНКО А.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
117 (21+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
250 |
АМЕЛІН В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
251 |
АМЕЛІЧКІН Г.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
124 (48+51+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
252 |
АМЕЛЬКІНА Д.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
253 |
АМЕТОВА О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
83 (22+30+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
254 |
АМЄЛІНА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
42 (21+6+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
255 |
АМІРОВА М.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
256 |
АМОСОВА Т.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
10 |
121 (30+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
257 |
АМРО А.Т. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
258 |
АН А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
259 |
АНАБТАВІ М.Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
260 |
АНАНКО С.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
261 |
АНАНЬЄВ В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
78 (39+15+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
262 |
АНАНЬЄВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
160 (48+60+52) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
263 |
АНАШКІНА В.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
60 (27+18+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
264 |
АНВАРУЗЗАМАН М.З. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
265 |
АНГЕЛОВСЬКИЙ В.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
266 |
АНГЕЛОВСЬКИЙ М.Р. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
123 (27+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
267 |
АНДРЕЄВ С.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
4 |
78 (24+33+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
268 |
АНДРЕЄВА В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
145 (52+36+57) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
269 |
АНДРЕЄВА К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
80 (23+30+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
270 |
АНДРЕЄВА К.С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
271 |
АНДРЕЄВА Т.М. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
272 |
АНДРЕСЮК Д.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
98 (30+33+35) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
273 |
АНДРЄЄВ В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Ірина Юріївна |
274 |
АНДРЄЄВ К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
275 |
АНДРЄЄВ П.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
163 (43+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
276 |
АНДРЄЄВА Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
45 (21+15+9) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
277 |
АНДРЄЄВА М.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 80 |
8 |
96 (28+33+35) |
|
|
|
|
Коржос Інна Миколаївна |
278 |
АНДРЄЄВА П.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
72 (42+8+22) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
279 |
АНДРЄЄВОЙ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
10 |
84 (33+23+28) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
280 |
АНДРІЄНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
9 |
116 (33+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Круглицька Лідія Петрівна |
281 |
АНДРІЄНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
120 (27+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
282 |
АНДРІЄНКО А.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
283 |
АНДРІЄЦЬ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
7 |
62 (25+24+13) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
284 |
АНДРІЙЧУК Г.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
144 (45+45+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
285 |
АНДРІЮК В.К. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
286 |
АНДРІЯНОВ К.С. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
7 |
91 (17+30+44) |
|
|
|
С3 |
Полонська Ольга Станіславівна |
287 |
АНДРІЯШ С.Є. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
79 (18+36+25) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
288 |
АНДРІЯШЕВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
5 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
289 |
АНДРІЯЩЕНКО В.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
108 (39+51+18) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
290 |
АНДРОС А.М. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
159 (42+57+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
291 |
АНДРОСОВИЧ В |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
292 |
АНДРУХ А.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
102 (45+27+30) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
293 |
АНДРУХОВА К.С. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
6 |
83 (30+36+17) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
294 |
АНДРЮШИНА А.О. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
295 |
АНДРЮЩЕНКО А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
66 (24+27+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
296 |
АНДРЮЩЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
7 |
31 (5+12+14) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
297 |
АНДРЮЩЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
298 |
АНДРЮЩЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
108 (29+39+40) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
299 |
АНДРЮЩЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
300 |
АНДРЮЩЕНКО К |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
301 |
АНДРЮЩЕНКО К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
93 (30+18+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
302 |
АНДРЮЩЕНКО К.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
303 |
АНДРЮЩЕНКО М.П. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
174 (57+60+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
304 |
АНДРЮЩЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
305 |
АНДРЮЩЕНКО О.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
306 |
АНДРЮЩЕНКО Ю.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
5 |
106 (42+27+37) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
307 |
АНЄНКО А.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
84 (45+18+21) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
308 |
АНІКАНОВА А.Р. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
8 |
121 (45+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
309 |
АНІКЄЄВ М.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
310 |
АНІКЄЄВА В.А. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
4 |
105 (39+24+42) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
311 |
АНІКЄЄВА В.А. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
3 |
102 (39+24+39) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
312 |
АНІКЄЄВА Д.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
109 (36+39+34) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
313 |
АНІКІЄВ Н.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
314 |
АНІКІЄВА А.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
144 (36+57+51) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
315 |
АНІКІНА К.К. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
316 |
АНІЛ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
317 |
АНІСІМОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
318 |
АНІСІМОВ Н.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
319 |
АНІСІМОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
9 |
72 (21+20+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
320 |
АНІСІМОВА О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
8 |
72 (19+30+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
321 |
АНІСТРАТОВА М.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
9 |
127 (39+49+39) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
322 |
АНІЩЕНКО І.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
60 (33+3+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
323 |
АНІЩУК А. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
324 |
АННЕНКО В.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
74 (36+18+20) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
325 |
АННИЧ С.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
10 |
93 (21+34+38) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
326 |
АНОХІН А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
75 (21+36+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
327 |
АНОХІНА М.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
328 |
АНОХІНА О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
329 |
АНОХІНА Ю.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
10 |
71 (21+33+17) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
330 |
АНПІЛОГОВА Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
111 (27+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
331 |
АНТИПЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
105 (54+18+33) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
332 |
АНТИПЕНКО Є. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
117 (39+27+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
333 |
АНТИПЕЦЬ В.І. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
7 |
83 (48+24+11) |
|
С1 |
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
334 |
АНТИПЕЦЬ І.І. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
5 |
89 (30+36+23) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
335 |
АНТИПОВА К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
98 (41+27+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
336 |
АНТІПОВ А.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
61 (6+21+34) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
337 |
АНТІПОВ Д.Ю. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
2 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
338 |
АНТІПОВ Р.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
339 |
АНТІПОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
340 |
АНТІПОВА К.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
5 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
341 |
АНТОНЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
81 (27+24+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
342 |
АНТОНЕНКО А.Р. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
343 |
АНТОНЕНКО А.С. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
344 |
АНТОНЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
114 (48+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
345 |
АНТОНЕНКО В.Р. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
96 (33+36+27) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
346 |
АНТОНЕНКО К.А. |
с. Мар'янівка |
Мар'янівський НВК |
8 |
136 (49+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Римаренко Інна Анатоліївна |
347 |
АНТОНЕНКО Т.К. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
2 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
348 |
АНТОНІВ Д.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
349 |
АНТОНІК В.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
350 |
АНТОНОБ В.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
54 (30+24+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
351 |
АНТОНОВ В.І. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
352 |
АНТОНОВ В.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
353 |
АНТОНОВ К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
48 (15+9+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
354 |
АНТОНОВ С.І. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
355 |
АНТОНОВА В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
100 (51+24+25) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
356 |
АНТОНОВА Е.А. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
357 |
АНТОНОВА К.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
114 (39+30+45) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
358 |
АНТОНОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
359 |
АНТОНЬ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
360 |
АНТОНЮК А.Є. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
361 |
АНТОНЮК ДД. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
143 (49+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
362 |
АНТОНЮК І.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
363 |
АНТОНЮК К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
364 |
АНТОНЮК К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
365 |
АНТОШИН К.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
57 (18+19+20) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
366 |
АНТРОПОВА Є.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
367 |
АНУФРІЄВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
117 (45+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
368 |
АНУФРІЄВА М.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
141 (36+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
369 |
АНЦЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
118 (39+39+40) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
370 |
АНЦИПІРОВИЧ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
371 |
АОТВІНА І |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
67 (18+21+28) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
372 |
АПАЙКОВ В.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
5 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
373 |
АПАЛЬКОВА Х.К. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
66 (30+0+36) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
374 |
АПАНАСЕНКО О.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
8 |
144 (48+57+39) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
375 |
АПАНАСЕНКО П.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
138 (57+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
376 |
АПАРІНА С.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
377 |
АПЕРЯН А.М. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
9 |
100 (24+43+33) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
378 |
АПОСТОЛОВА П.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
379 |
АПОСТУ Д.О. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
5 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
380 |
АПРЕЛЕНКО Д.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
381 |
АПСАТАРОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
382 |
АПУХТІНА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
95 (42+36+17) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
383 |
АРАБАДЖИ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
384 |
АРАБАДЖИ К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
6 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
385 |
АРАБАДЖИЙСЬКА В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
99 (39+18+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
386 |
АРАБАДЖИЙСЬКИЙ В.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
4 |
63 (36+15+12) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
387 |
АРАБАДЖИНСКАЯ М.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
139 (42+57+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
388 |
АРАБАДЖІ Г.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
389 |
АРАКЕЛОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
141 (33+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
390 |
АРАКЕЛОВА Т.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
100 (27+48+25) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
391 |
АРАКЄЛЯН С.Т. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
111 (51+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
392 |
АРАКЧЕЄВ А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
393 |
АРАКЧЕЄВ О.Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
132 (54+39+39) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
394 |
АРАНАСАНЧЄЗ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
395 |
АРАНАСАНЧЄЗ Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
139 (31+51+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
396 |
АРАПАН А.П. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
397 |
АРДАЗІШВІЛІ Н.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
8 |
57 (8+24+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
398 |
АРДАЛЬЯНОВА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
48 (21+15+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
399 |
АРДАНОВИЧ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
400 |
АРДЕЛЬЯНОВ Е.С. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
3 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Толкачова Ганна Миколаївна |
401 |
АРЕНТ Ю.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
6 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
402 |
АРЕФЄВ В.П. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
403 |
АРЖАНОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
404 |
АРЗАМАСКОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
6 |
118 (42+39+37) |
|
С1 |
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
405 |
АРЗУМАНЯН А.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
102 (33+33+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
406 |
АРЗУМАНЯН Г.М. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
9 |
89 (18+34+37) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
407 |
АРИПОВ А.С. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
8 |
115 (33+39+43) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
408 |
АРИСТАРХОВА С.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
96 (42+48+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
409 |
АРКАНІЯ Д.Т. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
410 |
АРНАУТОВ Д.І. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
411 |
АРНАУТОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
9 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
412 |
АРСЕНЕНКО А.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
413 |
АРСЕНЕНКО К.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
147 (45+51+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
414 |
АРСЄНТЬЕВА М.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
7 |
99 (49+33+17) |
|
С1 |
|
|
Трикашна Н. С. |
415 |
АРСЛАНОВ М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
6 |
64 (15+30+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
416 |
АРТАМОНОВА М.Г. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
121 (31+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
417 |
АРТАМОШИН Є.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
102 (36+60+6) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
418 |
АРТЕМЕНКО Д.С. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
6 |
124 (36+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
419 |
АРТЕМЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
105 (39+42+24) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
420 |
АРТЕМЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
421 |
АРТЕМЕНКО Ю.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
422 |
АРТЕМЄВА Є.К. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
423 |
АРТЕМЄВА Х.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
9 |
91 (39+30+22) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
424 |
АРТЕМЄВВ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
132 (54+39+39) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
425 |
АРТІШЕВСЬКА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
81 (29+18+34) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
426 |
АРТЬОМЕНКО П.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
427 |
АРТЬОМЕНКОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
6 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
428 |
АРТЬОМКІНА А.Є. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
7 |
68 (13+24+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
429 |
АРТЮНООВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
6 |
118 (45+39+34) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
430 |
АРТЮХ А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
117 (33+33+51) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
431 |
АРТЮХ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
432 |
АРТЮХОВ А.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
87 (27+18+42) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
433 |
АРУТУНЯН М.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
123 (51+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
434 |
АРУТЮНОВ А.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
127 (48+33+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
435 |
АРУТЮНОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
8 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
436 |
АРУТЮНОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
79 (18+30+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
437 |
АРУТЮНЯН А.А. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
78 (54+0+24) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
438 |
АРУТЮНЯН А.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
8 |
107 (40+30+37) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
439 |
АРУТЮНЯН Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
90 (33+18+39) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
440 |
АРУТЮНЯН К.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
33 (9+18+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
441 |
АРУТЮНЯН Л.А. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
442 |
АРУТЮНЯН М.А. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
96 (42+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
443 |
АРУШАНЯН А. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
6 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
444 |
АРУШАНЯН М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
4 |
45 (12+24+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
445 |
АРХАРОБА Д.А. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
3 |
96 (36+21+39) |
|
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
446 |
АРХИПЕНКО Н.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
91 (27+36+28) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
447 |
АРХИПЕНКО О.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
448 |
АРХІПОВА В.І. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
4 |
108 (27+45+36) |
|
|
С2 |
|
Сидоренко Ніна Василівна |
449 |
АРХІПОВА М.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
89 (36+24+29) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
450 |
АРЦИБАШЕВА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
451 |
АРЧВАДЗЕ Г.А. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
452 |
АСАДОВ Р.У. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
453 |
АСАДОВА С.Ф. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
108 (41+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Балховітін Олександр Володимирович |
454 |
АСЄЄВ М.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
455 |
АСЄЄВА А.М. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
3 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
456 |
АСЄЄВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
78 (29+18+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
457 |
АСЄЄВА Т.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
6 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
458 |
АСЛАМОВА К.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
5 |
87 (24+36+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
459 |
АСЛАНОВ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
132 (39+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
460 |
АСМОЛОВСЬКИЙ Р.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
87 (39+33+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
461 |
АСТАПЄЄВА П.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
462 |
АСТАРКІНА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
463 |
АСТАФЬЄВА І.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
10 |
89 (39+31+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
464 |
АСТАФЬЄВА К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
10 |
84 (39+29+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
465 |
АСТАХОВ І.М. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
5 |
57 (24+9+24) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
466 |
АСТАХОВ О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
5 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
467 |
АТАЕВ Д.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
88 (24+27+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
468 |
АТАМАНЕНКО Т.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
78 (39+24+15) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
469 |
АТАМАНЧУК В.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
470 |
АТАМАНЮК Н.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
7 |
139 (43+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
471 |
АТАМАНЮК Р.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
96 (30+27+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
472 |
АТАМАСЬ Р.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
49 (24+8+17) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
473 |
АТАНАСОВ В.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
474 |
АТАНОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
475 |
АТАЯН А.Г. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
80 (24+36+20) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
476 |
АТЮШОВ І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
477 |
АУКА К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
6 |
88 (30+33+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
478 |
АУШЕВ Д.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
4 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
479 |
АУШЕВ Д.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
9 |
65 (24+22+19) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
480 |
АФАНАСЬЕВ Т.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
481 |
АФАНАСЬЄВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
482 |
АФАНАСЬЄВ М. . |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
72 (25+24+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
483 |
АФАНАСЬЄВ Р.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
484 |
АФАНАСЬЄВ С.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
485 |
АФАНАСЬЄВА А.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
486 |
АФАНАСЬЄВА В.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
487 |
АФАНАСЬЄВА М.С. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
488 |
АФЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
489 |
АФІНОВИЧ Е.Я. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
83 (25+27+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
490 |
АФІЯН М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
491 |
АФІЯН О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
105 (33+39+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
492 |
АФОНІН Б.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
8 |
118 (37+36+45) |
|
|
|
С3 |
Сидельникова |
493 |
АФОНЧЕНКО Н.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
494 |
АХІНЬКО Я.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
6 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидельникова |
495 |
АХМЕДОВ В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
496 |
АХМЕДОВ Н.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
497 |
АХМЕДОВА А.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
498 |
АХМЕДОВА Е.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
100 (48+27+25) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
499 |
АХМЕДОВА М.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
87 (27+27+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
500 |
АХМЕДОВА С.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
501 |
АХМЕТОВ Р.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
96 (39+18+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
502 |
АХМЕТОВА Г.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
7 |
115 (25+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
503 |
АХМЄТОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
504 |
АХРАМЄШИНА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
505 |
АШАРД А.О. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
9 |
105 (27+33+45) |
|
|
|
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
506 |
АШЕЙЧИК А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
10 |
111 (21+43+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
507 |
АШИФІНА Т.В. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
7 |
157 (40+57+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
508 |
АШИХІНА А |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
80 (21+31+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
509 |
АШНІНА А.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
510 |
БАБАЕВ Р.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
124 (36+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
511 |
БАБАЄВ В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
512 |
БАБАЄВ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
513 |
БАБАЄВ Л.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
83 (24+26+33) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
514 |
БАБАЄВА Г.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
89 (10+39+40) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
515 |
БАБАЄВА Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
516 |
БАБАЄВА Є.М. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
5 |
85 (36+24+25) |
|
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
517 |
БАБАЄВА Ж.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
518 |
БАБАЄВА Р.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
519 |
БАБАЄВА С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
520 |
БАБАК А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
138 (48+57+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
521 |
БАБАК Г.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
522 |
БАБАК К.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
66 (21+15+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
523 |
БАБАК К.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
90 (27+39+24) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
524 |
БАБАК К.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
5 |
37 (9+12+16) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
525 |
БАБАК Н.Ю. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
4 |
114 (42+33+39) |
|
С1 |
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
526 |
БАБАК О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
527 |
БАБАК Р.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
123 (48+24+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
528 |
БАБАЛІКОВА К.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
57 (27+15+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
529 |
БАБАНИН І.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
530 |
БАБАНІН А.К. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
4 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Турська Олена Миколаївна |
531 |
БАБАНІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
532 |
БАБАНІНА К.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
8 |
153 (45+57+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
533 |
БАБАНІНА К.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
534 |
БАБАНІНА Л.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
51 (15+9+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
535 |
БАБАНОВ Г.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
96 (42+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
536 |
БАБАНОВА Є.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
119 (34+36+49) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
537 |
БАБАРИГА А.В. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
10 |
101 (42+34+25) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
538 |
БАБАЧЕНКО Е.В. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
138 (39+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
539 |
БАБАЯН А.Д. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Чугура Світлана Олексіївна |
540 |
БАБГИ І.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
104 (31+33+40) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
541 |
БАБЕКІН Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
138 (54+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
542 |
БАБЕНКО А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
543 |
БАБЕНКО А.П. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
544 |
БАБЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
545 |
БАБЕНКО В.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
108 (33+36+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
546 |
БАБЕНКО В.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
547 |
БАБЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
4 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
548 |
БАБЕНКО О.О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
8 |
105 (35+24+46) |
|
|
|
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
549 |
БАБЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
96 (30+60+6) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
550 |
БАБЕНКО П.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
81 (36+12+33) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
551 |
БАБЕНКО П.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
147 (60+39+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
552 |
БАБЕНКО Т.П. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
553 |
БАБЕНКОВА М.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
66 (21+34+11) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
554 |
БАБЕШКО А.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
10 |
70 (15+24+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
555 |
БАБЕШКО О.Л. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
139 (49+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
556 |
БАБЄНІНА О.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
78 (27+24+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
557 |
БАБИЧ А.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
66 (39+21+6) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
558 |
БАБИЧ А.І. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
559 |
БАБИЧ В.І. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
117 (45+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
560 |
БАБИЧ В.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
147 (54+33+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
561 |
БАБИЧ Д.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
56 (30+9+17) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
562 |
БАБИЧ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
99 (30+24+45) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
563 |
БАБИЧ О.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
8 |
96 (25+18+53) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
564 |
БАБИЧ Я.В. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
6 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Демешко Дмитро Анатолійович |
565 |
БАБИЧ Я.В. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
566 |
БАБИЧЧ Б.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
567 |
БАБІНА М.І. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
568 |
БАБІНА М.С. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
6 |
68 (36+18+14) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
569 |
БАБІНА С.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
98 (30+39+29) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
570 |
БАБІЧ В.І. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
571 |
БАБІЧ В.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
39 (12+6+21) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
572 |
БАБІЧ І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
114 (51+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
573 |
БАБІЧ І.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
100 (19+39+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
574 |
БАБІЧ Н.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
72 (33+33+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
575 |
БАБІЧ О.О. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
10 |
69 (27+11+31) |
|
|
|
|
Чугура Світлана Олексіївна |
576 |
БАБКИНА Я.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
52 (33+13+6) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
577 |
БАБКО В.В. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
120 (33+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
578 |
БАБКОВ К.С. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
579 |
БАБКОВА Д.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
49 (18+12+19) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
580 |
БАБОШКІНА Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
581 |
БАБСЬКА У.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
582 |
БАБУРА Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
90 (39+18+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
583 |
БАБУШКІНА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
108 (51+30+27) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
584 |
БАБЧЕНКО О.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
44 (3+22+19) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
585 |
БАБЯК Б.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
586 |
БАБЯШ А.С. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Руднева Д. П. |
587 |
БАВИЦКАЯ Д.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
124 (54+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
588 |
БАГАЄВ І.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
102 (33+42+27) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
589 |
БАГАЄВА М.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
9 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
590 |
БАГАТКО В.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
591 |
БАГАУРІ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
592 |
БАГДАСАРЯН Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
99 (42+30+27) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
593 |
БАГЛЕР В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
594 |
БАГЛЕР М.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
595 |
БАГМЕТ Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
596 |
БАГМЕТ С.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
597 |
БАГМУТ І.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
139 (43+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
598 |
БАДЛО А.С. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
599 |
БАДЛО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
8 |
54 (22+21+11) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
600 |
БАДЛО С.М. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
601 |
БАДЛО Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
73 (24+16+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
602 |
БАДРЕДІНОВА Є.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
2 |
108 (48+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
603 |
БАДРИЗЛОВА А.В. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
3 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
604 |
БАДЬОРА Д.О. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
605 |
БАЄВА Д. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
606 |
БАЄВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
102 (42+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
607 |
БАЄВА О.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
9 |
104 (24+52+28) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
608 |
БАЖАН О.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
46 (15+18+13) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
609 |
БАЖАРОВ О.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
3 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
610 |
БАЖЕНОВА В.Є. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
113 (34+36+43) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
611 |
БАЖЕНОВА Ю.Є. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
612 |
БАЖЕНЮК Л.Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
3 |
96 (42+21+33) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
613 |
БАЖИН О.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
614 |
БАЖУТОВА Б.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
5 |
73 (30+12+31) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
615 |
БАЗАЛЄЄВА А.С. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
80 (33+24+23) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
616 |
БАЗАЛУК М.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
617 |
БАЗАРНИЙ А.Г. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
67 (24+28+15) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
618 |
БАЗАРНОВ ОА. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
75 (27+27+21) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
619 |
БАЗАРНОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
9 |
59 (12+28+19) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
620 |
БАЗАРОВ О.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
72 (31+18+23) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
621 |
БАЗАРЯ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
91 (42+21+28) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
622 |
БАЗДИРЕВА Ю.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
106 (25+45+36) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
623 |
БАЗДИРЄВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
624 |
БАЗДИРЄВА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
625 |
БАЗИЛЕВСЬКА В.І. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
626 |
БАЗІК Х.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
627 |
БАІШЕВА Д.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
628 |
БАЙБАРА С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
129 (60+36+33) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
629 |
БАЙГУШ К.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
630 |
БАЙДА Є.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
631 |
БАЙДА К.Н. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
3 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
632 |
БАЙДАКОВА Г.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
4 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
633 |
БАЙРАК А.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
87 (27+34+26) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
634 |
БАЙРАК В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
635 |
БАЙРАК В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
636 |
БАЙРАК В.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
100 (33+39+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
637 |
БАЙРАМОВА Ф.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
69 (21+24+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
638 |
БАЙТАЛА Д.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
639 |
БАЙША Є.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
84 (27+27+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
640 |
БАК В.Г. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
93 (45+27+21) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
641 |
БАКА А.М. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
9 |
113 (33+39+41) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
642 |
БАКА В.М. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
4 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
643 |
БАКАЙ Д.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
5 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
644 |
БАКАРДЖИЄВА М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
95 (33+36+26) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
645 |
БАКІЄВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
646 |
БАКЛАЖКОВА А.Д. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
4 |
96 (39+15+42) |
|
|
|
С3 |
Мамонова Лариса Анатоліївна |
647 |
БАКЛАЖОВА К.С. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
9 |
62 (12+25+25) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
648 |
БАКЛАМИЩЕВА Я.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
6 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
649 |
БАКЛИЦЬКА Є |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
130 (43+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
650 |
БАКУМ В. . |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
651 |
БАКУМЕНКО С.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
652 |
БАКУМОВ М.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
7 |
130 (37+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
653 |
БАКУНЄВ Я.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
72 (36+9+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
654 |
БАКУТА Д.О. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
3 |
99 (39+21+39) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
655 |
БАКШЕЄВА П.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
107 (40+27+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
656 |
БАКШИНА К |
с. Приазовське |
ЗОШ № 2 |
8 |
65 (19+9+37) |
|
|
|
|
Луценко Олександра Олександрівна |
657 |
БАЛАБАН С.М. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
658 |
БАЛАБАНОВ О.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
91 (36+33+22) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
659 |
БАЛАБАНОВА А.С. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
660 |
БАЛАБАСОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
141 (45+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
661 |
БАЛАБІН К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
156 (45+57+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
662 |
БАЛАБІН О.Ю. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
147 (51+45+51) |
З |
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
663 |
БАЛАБКА А.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
664 |
БАЛАБУХА А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
665 |
БАЛАБУХА К.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
54 (27+12+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
666 |
БАЛАГАНСЬКИЙ Г |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
5 |
84 (21+45+18) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
667 |
БАЛАКЕР М.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
668 |
БАЛАКІРЄВ Д.Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
669 |
БАЛАКШІЙ А.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
670 |
БАЛАЛАЄВА В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
150 (45+60+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
671 |
БАЛАН Д.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
85 (25+33+27) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
672 |
БАЛАН О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
673 |
БАЛАНДІН К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
674 |
БАЛАНДІН С.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
112 (30+54+28) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
675 |
БАЛАТ МА. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
110 (36+36+38) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
676 |
БАЛАХОВЦЕВА М.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
62 (13+24+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
677 |
БАЛАХОНОВ В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
27 (12+15+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
678 |
БАЛАЦЬКИЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
2 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
679 |
БАЛАШ О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
680 |
БАЛАШОВ Ю.І. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
5 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
681 |
БАЛАШОВА Н.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
156 (45+60+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
682 |
БАЛАШОВА С.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
683 |
БАЛДЖИ Г.Г. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
50 (12+22+16) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
684 |
БАЛДУРСЬКА А.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
8 |
86 (31+21+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
685 |
БАЛЕНКО С.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
6 |
71 (18+33+20) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
686 |
БАЛИКА А |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
174 (57+60+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
687 |
БАЛИКА С.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
9 |
92 (30+32+30) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
688 |
БАЛИКА С.Ю. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
118 (30+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
689 |
БАЛІЦЬКИЙ О.В. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
690 |
БАЛІЦЬКИЙ С.О. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
691 |
БАЛЛІЄТ В.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
692 |
БАЛОНОВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
693 |
БАЛХОВІТІНА Н.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
80 (31+21+28) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
694 |
БАЛЦАТ І.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
695 |
БАЛЬ Е.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
51 (15+12+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
696 |
БАЛЬ І.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
66 (17+27+22) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
697 |
БАЛЮЛІНА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
6 |
112 (48+33+31) |
|
С1 |
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
698 |
БАЛЯ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
699 |
БАМБУЗА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
700 |
БАНАРИК О.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
701 |
БАНДЕЛЮК Л.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
702 |
БАНДУРКА М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
104 (23+30+51) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
703 |
БАНДУРКА С.С. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
704 |
БАНДУРКО М.Є. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
114 (42+45+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
705 |
БАНДУРО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
84 (33+15+36) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
706 |
БАНДУРОВ В.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
100 (36+27+37) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
707 |
БАНИК А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
95 (33+39+23) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
708 |
БАННІКОВ К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 87 |
7 |
81 (34+18+29) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
709 |
БАНУ А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
84 (39+15+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
710 |
БАРАБАНОВ М.М. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
93 (27+45+21) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
711 |
БАРАБАШ В.П. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
86 (25+27+34) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
712 |
БАРАБАШ В.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
69 (27+33+9) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
713 |
БАРАБАШ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
714 |
БАРАБАШ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
715 |
БАРАБАШ К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
99 (48+12+39) |
|
С1 |
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
716 |
БАРАБАШ О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
717 |
БАРАБАШ Т. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
718 |
БАРАБАШ У.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
719 |
БАРАБАШЕНКО А.С. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
720 |
БАРАНЕНКО А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
117 (42+18+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
721 |
БАРАНЕНКО І.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
722 |
БАРАНЕНКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
4 |
60 (21+27+12) |
|
|
|
|
Сидельникова |
723 |
БАРАНІЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
85 (30+27+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
724 |
БАРАННІК В.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
118 (42+45+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
725 |
БАРАННІК Д.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
77 (24+27+26) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
726 |
БАРАНОВ І.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
727 |
БАРАНОВ М.Є. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
105 (33+30+42) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
728 |
БАРАНОВ М.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
90 (42+36+12) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
729 |
БАРАНОВА А.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
730 |
БАРАНОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
108 (18+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
731 |
БАРАНОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
72 (27+30+15) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
732 |
БАРАНОВА В.А. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
733 |
БАРАНОВА В.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
734 |
БАРАНОВА Д.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
735 |
БАРАНОВА Д.Д. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
101 (51+28+22) |
|
С1 |
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
736 |
БАРАНОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
737 |
БАРАНОВА Є.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
163 (60+45+58) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
738 |
БАРАНОВА І.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
6 |
154 (54+57+43) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
739 |
БАРАНОВА Н.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 4 |
3 |
162 (51+57+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
740 |
БАРАНОВА Т.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
10 |
81 (24+28+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
741 |
БАРАНОВА Ю.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
96 (33+39+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
742 |
БАРАНОВСЬКА В.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
78 (24+27+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
743 |
БАРАНОВСЬКА І.Б. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
113 (30+36+47) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
744 |
БАРАНОВСЬКА К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
5 |
71 (21+33+17) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
745 |
БАРАНОВСЬКА О.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
746 |
БАРАНОВСЬКА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
747 |
БАРАНЦОВ Є.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
52 (36+8+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
748 |
БАРАНЦОВА А.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
9 |
42 (21+5+16) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
749 |
БАРАНЧИК С.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
141 (39+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Уварова Катерина Леонідівна |
750 |
БАРАНЧИКОВА С.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
60 (21+21+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
751 |
БАРАХОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
142 (37+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
752 |
БАРБАРЧИК Д.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
753 |
БАРБАШОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
754 |
БАРВІНОК В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
755 |
БАРДАЧОВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
115 (36+48+31) |
|
|
С2 |
|
Балховітін Олександр Володимирович |
756 |
БАРДІНА В.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
757 |
БАРДУС І.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
44 (8+24+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
758 |
БАРЗАКОВ С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
6 |
151 (60+51+40) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
759 |
БАРЗЕНОК Г.С. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
760 |
БАРИКІНА С.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
761 |
БАРИЛОВА С.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
762 |
БАРИНОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
763 |
БАРИШЕВА М.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
84 (33+18+33) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
764 |
БАРІНОВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
87 (41+21+25) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
765 |
БАРІНОВА Н.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
105 (45+24+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
766 |
БАРКАЛОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
767 |
БАРКОВСКАЯ Є.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
81 (17+24+40) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
768 |
БАРНІНЕЦЬ Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
769 |
БАРНІНЕЦЬ Ю.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
94 (21+51+22) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
770 |
БАРНЬОВА К.Ю. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
4 |
45 (21+6+18) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
771 |
БАРНЯК К.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
4 |
87 (48+21+18) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
772 |
БАРСУК В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
773 |
БАРСУКОВА К.Ю. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
6 |
102 (24+45+33) |
|
|
С2 |
|
Трофименко Наталія Валентинівна |
774 |
БАРСУКОВА О.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
106 (33+34+39) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
775 |
БАРСЬКА Е.С. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
776 |
БАРТАШУК О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
5 |
79 (12+24+43) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
777 |
БАРТИШ Д.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
9 |
95 (27+31+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
778 |
БАРТИШЕВ В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
138 (51+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
779 |
БАРТКІВ А.Т. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
780 |
БАРТКІВ В.Т. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
142 (42+51+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
781 |
БАРТОЩУК А.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
3 |
81 (33+21+27) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
782 |
БАРХАТОВ Д.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
72 (18+27+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
783 |
БАРЧАН А.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
784 |
БАРЩАЦЬКИЙ К.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
785 |
БАСАРА С.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
786 |
БАСАРАБ В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
114 (39+45+30) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
787 |
БАСАРАБ І.І. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
6 |
118 (36+39+43) |
|
|
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
788 |
БАСАРУКІНА В.О. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
7 |
147 (40+60+47) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
789 |
БАСАРУКІНА В.О. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
790 |
БАСИРЄВА О.І. |
с. Запоріжжя |
Запорізька ЗОШ |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Соломатіна Валерія Володимирівна |
791 |
БАСИСТЮК А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
7 |
107 (43+39+25) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
792 |
БАСІРОВОЇ Е.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
793 |
БАСЛИК В.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
6 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
794 |
БАСОВ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
105 (51+18+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
795 |
БАСОВА Л.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
63 (24+15+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
796 |
БАТАНОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
27 (6+12+9) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
797 |
БАТАРЕЙНА К.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
9 |
72 (27+20+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
798 |
БАТЕРУК Я.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
4 |
66 (27+9+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
799 |
БАТИР М.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
800 |
БАТИЧКО О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
10 |
103 (36+39+28) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
801 |
БАТІЙ А.В. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
10 |
35 (18+5+12) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
802 |
БАТРАКОВА П.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
117 (48+21+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
803 |
БАТУРЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
804 |
БАТУРЕНКО Є.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
805 |
БАТЮТА В.К. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
10 |
55 (21+20+14) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
806 |
БАТЮТА Я.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
96 (36+39+21) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
807 |
БАТЯЄВА В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
808 |
БАУЕР Е.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
9 |
97 (27+28+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
809 |
БАУЕР К.Г. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
135 (45+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
810 |
БАУКОВА Д.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
57 (33+15+9) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
811 |
БАХІР І.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
99 (39+26+34) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
812 |
БАХМЕТЬЄВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
118 (36+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
813 |
БАХМЄТЬЄВА А.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
6 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
814 |
БАХМУТОВ К.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
149 (48+52+49) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
815 |
БАХМУТСЬКА Є.Д. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
816 |
БАХОВ А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
817 |
БАХОВ Є.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
7 |
154 (49+48+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
818 |
БАХТЕЕВА Е.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
9 |
44 (15+4+25) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
819 |
БАХЧИВАНЖИ В.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
820 |
БАХЧІВАНЖИ Є.А. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
5 |
106 (39+30+37) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
821 |
БАЦИНА О.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
822 |
БАЧИНА І.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
823 |
БАЧУР ІНА О.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
81 (39+21+21) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
824 |
БАЧУРІН В.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
117 (39+42+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
825 |
БАЧУРІН С.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
826 |
БАШИНСЬКА А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
120 (33+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
827 |
БАШИНСЬКА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
138 (54+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
828 |
БАШКАТОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
100 (48+30+22) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
829 |
БАШКІРОВА О.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
830 |
БАШМАКОВ М.Е. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
106 (48+39+19) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
831 |
БАШМАКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
42 (12+6+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
832 |
БАШМАКОВА Л.О. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
3 |
120 (45+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
833 |
БАШТОВИЙ А.О. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
5 |
109 (36+27+46) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
834 |
БАШУК Д.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
835 |
БАШУК М.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
99 (33+36+30) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
836 |
БАШУК Н.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
84 (39+33+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
837 |
БАШУНОВ Б.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
838 |
БАШУНОВ М.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
839 |
БАЩЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
71 (16+24+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
840 |
БАЮРЧАК Г.В. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
6 |
131 (42+48+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дзюба Олександр Володимирович |
841 |
БДУЛЕНКО А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
842 |
БДУЛЕНКО Б.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
843 |
БЕБЕШКО В.О. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
6 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Віслогузова Валентина Олександрівна |
844 |
БЕБЕШКО В.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
845 |
БЕБЕШКО К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
846 |
БЕБЕШКО О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
150 (54+51+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
847 |
БЕВЗ А.С. |
м. Бердянськ |
Шевченківська ЗОШ |
3 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
848 |
БЕВЗ В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
81 (27+30+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
849 |
БЕДЮХ Е.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
850 |
БЕЖАН М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
93 (31+30+32) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
851 |
БЕЖИК М.О. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
4 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
852 |
БЕЗБОРОДОВА Т.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
101 (25+36+40) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
853 |
БЕЗБОРОДЬКО Є.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
79 (27+15+37) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
854 |
БЕЗВЕРХА А.Л. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
110 (45+33+32) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
855 |
БЕЗВЕРХА А.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
4 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
856 |
БЕЗВЕРХА В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
4 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
857 |
БЕЗВЕРХА К.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
858 |
БЕЗВЕРХИЙ В.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
4 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
859 |
БЕЗВЕРХИЙ Т.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
860 |
БЕЗВЕРХНЕИ А.П. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
6 |
130 (36+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
861 |
БЕЗВЕРХНІЙ М.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
862 |
БЕЗВЕРШЕНКО П.Р. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
9 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
863 |
БЕЗГІНОВА К.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
3 |
39 (33+0+6) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
864 |
БЕЗДЕНЕЖНА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
865 |
БЕЗЕДИНОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
72 (27+15+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
866 |
БЕЗЕЛЮК В.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
75 (21+18+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
867 |
БЕЗКОРОВАИНИИ Є.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
868 |
БЕЗМАН Д.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
869 |
БЕЗМЕНОВА Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
72 (33+9+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
870 |
БЕЗНІСКО І.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
871 |
БЕЗНОСЮК В.С. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
872 |
БЕЗНОСЮК Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
3 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
873 |
БЕЗНОСЮК Д.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
7 |
106 (37+21+48) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
874 |
БЕЗОТОСНИЙ Д.К. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
71 (33+27+11) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
875 |
БЕЗПАЛА А.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
876 |
БЕЗПАЛЬКО А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
123 (54+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
877 |
БЕЗПАЛЬКО А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
119 (42+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
878 |
БЕЗПАЛЬКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
6 |
120 (45+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
879 |
БЕЗПАЛЬЧУК Т.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
6 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
880 |
БЕЗПЕЧАЛЬНИХ Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
75 (29+21+25) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
881 |
БЕЗРОДНЯ Т.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
7 |
100 (38+30+32) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
882 |
БЕЗРУЧКО А.А. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
883 |
БЕЗРУЧКО А.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
884 |
БЕЗРУЧКО З.В. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
885 |
БЕЗРУЧКО І.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
886 |
БЕЗРУЧКО М.А. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
887 |
БЕЗСАЛИЙ Д.Ю. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
3 |
78 (27+27+24) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
888 |
БЕЗСМЕРТНА К |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
94 (36+27+31) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
889 |
БЕЗСМЕРТНА О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
8 |
121 (37+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидельникова |
890 |
БЕЗСМЕРТНА П.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
93 (36+36+21) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
891 |
БЕЗСМЕРТНИЙ В.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
892 |
БЕЗСОНОВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
137 (45+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
893 |
БЕЗСОНОВ Ю.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
894 |
БЕЗСОНОВА В.А. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
6 |
117 (30+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Наталія Григорівна |
895 |
БЕЗУГЛА А.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
6 |
106 (36+45+25) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
896 |
БЕЗУГЛА В.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
99 (39+15+45) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
897 |
БЕЗУГЛА П.М. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
898 |
БЕЗУГЛА Т |
с. Іванівка |
Іванівська ЗОШ |
5 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
|
Костенко Людмила Григорівна |
899 |
БЕЗУГЛА Х.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
47 (9+24+14) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
900 |
БЕЗУГЛИЙ Б.А. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
6 |
56 (21+18+17) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
901 |
БЕЗУГЛИЙ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
75 (33+27+15) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
902 |
БЕЗУГЛИЙ І.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
903 |
БЕЗУГЛИЙ О.О. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
6 |
77 (30+15+32) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
904 |
БЕЗУГЛИЙ Я.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
107 (36+39+32) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
905 |
БЕЗШТАНЬКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
108 (45+18+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
906 |
БЕЗЯЗИЧНИЙ М.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
122 (43+51+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
907 |
БЕЙ О.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
9 |
108 (39+43+26) |
|
|
С2 |
|
Чумаченко Віра Іванівна |
908 |
БЕЙМОВА Д.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
7 |
59 (25+21+13) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
909 |
БЕЙНАР О.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
910 |
БЕЙНИК А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
911 |
БЕКАРЮЧЕНКО М.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
912 |
БЕКЕТОВА А.І. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
10 |
42 (15+21+6) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
913 |
БЕКІРОВ М.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
914 |
БЕККАВІ С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
915 |
БЕККЕР Н.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
916 |
БЕКТЕМІРОВА Ю.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
54 (21+18+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
917 |
БЕЛАДЗЕ М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
918 |
БЕЛАН К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
78 (27+24+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
919 |
БЕЛАН М.Д. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
111 (45+33+33) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
920 |
БЕЛЕЦЬКА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
84 (30+27+27) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
921 |
БЕЛИКОВ А.А. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
8 |
169 (55+57+57) |
З |
|
|
|
Федоренко Олександр Олександрович |
922 |
БЕЛИКОВА Д.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
71 (22+21+28) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
923 |
БЕЛИМЕНК К.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
924 |
БЕЛИМЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
925 |
БЕЛИМЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
63 (27+30+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
926 |
БЕЛИМЕНКО Д.О. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
8 |
128 (36+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
927 |
БЕЛИЦЬКА К.А. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
928 |
БЕЛІК В.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
108 (45+24+39) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
929 |
БЕЛІКОВА А.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
98 (36+39+23) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
930 |
БЕЛІМЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
111 (43+33+35) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
931 |
БЕЛІНСЬКА Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
88 (42+27+19) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
932 |
БЕЛІНСЬКА О.О. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
3 |
66 (33+6+27) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
933 |
БЕЛІЧЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
934 |
БЕЛОВІЦКІЙ А.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
127 (27+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
935 |
БЕЛОГУРОВА АА. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
3 |
84 (39+12+33) |
|
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
936 |
БЕЛОЗЬОРОВ В.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
937 |
БЕЛОКОНЬ К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
66 (27+21+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
938 |
БЕЛОУС А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
135 (36+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
939 |
БЕЛОУС Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
940 |
БЕЛОУСОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
136 (54+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
941 |
БЕЛЬКЕ Г.В. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
942 |
БЕЛЬТЮКОВ Б.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
86 (24+21+41) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
943 |
БЕЛЬЧЕВ И.Т. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
8 |
56 (25+6+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
944 |
БЕЛЬЧЕВ О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
9 |
136 (45+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
945 |
БЕЛЯБЛЯ П.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
81 (25+21+35) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
946 |
БЕЛЯВЦЕВА Д.С. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
3 |
54 (15+18+21) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
947 |
БЕЛЯЕВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
4 |
102 (33+42+27) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
948 |
БЕЛЯЄВ М.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
10 |
80 (36+28+16) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
949 |
БЕЛЯЄВА Д.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
950 |
БЕЛЯНІН І.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
50 (26+12+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
951 |
БЕЛЯНСЬКИЙ В.В. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
4 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
952 |
БЕЛЯНСЬКИЙ О.Б. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
81 (33+15+33) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
953 |
БЕНДЕЦЬКА М.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
7 |
108 (35+39+34) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
954 |
БЕНЕДЮК Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
4 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
955 |
БЕР М.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
114 (33+33+48) |
|
|
|
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
956 |
БЕРБЕРІ П.І. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
4 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
957 |
БЕРДАНОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
85 (31+27+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
958 |
БЕРДЕГА К.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
959 |
БЕРДЕЦЬКА А.В. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
4 |
147 (48+39+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
960 |
БЕРДИНСЬКА А.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
6 |
116 (36+45+35) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
961 |
БЕРДНИК В.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
962 |
БЕРДНІКОВ М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
963 |
БЕРДНІКОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
117 (39+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Ірина Юріївна |
964 |
БЕРДНІКОВ С.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
69 (21+27+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
965 |
БЕРДЮК К. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
966 |
БЕРЕГОВА С.А. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
967 |
БЕРЕГОВОЇ К.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
5 |
40 (12+12+16) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
968 |
БЕРЕЖКО Р.Р. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
4 |
108 (39+30+39) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
969 |
БЕРЕЖНА А.С. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
6 |
65 (21+21+23) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
970 |
БЕРЕЖНА В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
159 (54+60+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
971 |
БЕРЕЖНА ГО. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
84 (42+27+15) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
972 |
БЕРЕЖНА Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
973 |
БЕРЕЖНА О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
89 (24+34+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
974 |
БЕРЕЖНА Ю.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
975 |
БЕРЕЖНА Я.С. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
976 |
БЕРЕЖНИЙ А.Р. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
91 (41+24+26) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
977 |
БЕРЕЖНИЙ А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
978 |
БЕРЕЖНИЙ М.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
979 |
БЕРЕЖНОЙ В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
980 |
БЕРЕЖОК О.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
981 |
БЕРЕЗА В.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
982 |
БЕРЕЗА О.І. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
5 |
101 (30+30+41) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
983 |
БЕРЕЗАНЬ Є.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
57 (33+3+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
984 |
БЕРЕЗЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
78 (33+15+30) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
985 |
БЕРЕЗЕНСЬКИЙ Д.І. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
986 |
БЕРЕЗИЙ Є.Н. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
987 |
БЕРЕЗИЙ М.Н. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
988 |
БЕРЕЗІЙ В |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
99 (30+38+31) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
989 |
БЕРЕЗІЙ Л.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
990 |
БЕРЕЗІЙ О |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
9 (3+0+6) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
991 |
БЕРЕЗІЙ О.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
138 (42+52+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
992 |
БЕРЕЗІЙ Т.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
124 (31+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
993 |
БЕРЕЗІНА Є. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
994 |
БЕРЕЗНЮК А.А. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
995 |
БЕРЕЗНЯК Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
78 (27+15+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
996 |
БЕРЕЗНЯКА Д.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
109 (33+36+40) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
997 |
БЕРЕЗОВ Б.В. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
998 |
БЕРЕЗОВЕЦЬ М.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
999 |
БЕРЕЗОВКА І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1000 |
БЕРЕЗОВСЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
102 (33+42+27) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
1001 |
БЕРЕЗОВСЬКИЙ О |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1002 |
БЕРЕЗЮК В.Д. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
10 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1003 |
БЕРЕСЛАВСЬКО П.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
135 (51+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1004 |
БЕРЕСТ Є.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
7 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1005 |
БЕРЕСТОВА О.Н. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1006 |
БЕРЕСТОВА Ю.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1007 |
БЕРЕСТОВСЬКИЙ С.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
1008 |
БЕРЕСТОК Л.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
98 (30+39+29) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1009 |
БЕРІДЗЕ О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
7 |
142 (49+36+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1010 |
БЕРНІКОВ А.Ю. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
70 (27+18+25) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
1011 |
БЕРОЬЗКІН Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1012 |
БЕРЦАН А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
92 (36+36+20) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1013 |
БЕРШАК А.Д. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
70 (30+18+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1014 |
БЕРШАК Р.Д. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
146 (54+54+38) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1015 |
БЕСАРАБ Т.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1016 |
БЕСПАЛЕНКОВ М.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
81 (21+28+32) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
1017 |
БЕСПАЛИЙ М.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
98 (36+30+32) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
1018 |
БЕСПАЛОВ А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
87 (27+27+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1019 |
БЕСПАЛОВОЇ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
165 (57+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1020 |
БЕСПАЛЬКО М.В. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
5 |
79 (24+18+37) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1021 |
БЕСПАЛЬКО М.В. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
5 |
63 (15+21+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1022 |
БЕССАРАБ К.Б. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
136 (48+51+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
1023 |
БЕССАРАБ К.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
114 (60+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
1024 |
БЕССОНОВ А.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1025 |
БЕССОНОВ А.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
10 |
62 (39+15+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1026 |
БЕССОНОВ Д.М. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
1027 |
БЕССОНОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
1028 |
БЕСЧАСНИЙ А.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
98 (31+42+25) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
1029 |
БЕТЬ Р.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1030 |
БЕХТЕР Д.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
8 |
156 (45+57+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1031 |
БЕХТЕР К |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
1032 |
БЕХТЕР О.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1033 |
БЕХТЕРЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1034 |
БЕЦА С.О. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
7 |
122 (23+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
1035 |
БЄГІН А.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
6 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1036 |
БЄГЛЯК І.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
99 (39+24+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1037 |
БЄГУН І.Д. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
47 (15+10+22) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
1038 |
БЄЗУС Є.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1039 |
БЄЗУХОВА О.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
139 (37+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1040 |
БЄЛАН А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
1041 |
БЄЛАН М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
121 (43+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
1042 |
БЄЛАН С.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
5 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1043 |
БЄЛАЯ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
4 |
144 (51+51+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1044 |
БЄЛЄВА К.К. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
95 (36+24+35) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1045 |
БЄЛЄВСЬКИЙ І.Т. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
57 (33+18+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1046 |
БЄЛЄУШ А.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
163 (51+57+55) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1047 |
БЄЛИЙ А.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
9 |
65 (33+22+10) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1048 |
БЄЛИЙ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
99 (57+30+12) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1049 |
БЄЛИК О.О. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
130 (51+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
1050 |
БЄЛИХ В.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
10 |
85 (45+17+23) |
|
С1 |
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
1051 |
БЄЛІК В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
151 (37+60+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1052 |
БЄЛІК В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
3 |
51 (21+18+12) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1053 |
БЄЛІК Л.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
73 (24+21+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1054 |
БЄЛІК М.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
1055 |
БЄЛІК П.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1056 |
БЄЛІКОВ С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
136 (54+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
1057 |
БЄЛІКОВ Ю.Ю. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1058 |
БЄЛІКОВА Е.І. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
84 (37+24+23) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1059 |
БЄЛІКОВА К.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
1060 |
БЄЛІКОВА К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
78 (21+39+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1061 |
БЄЛІНСЬКА Є.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
8 |
99 (31+36+32) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1062 |
БЄЛІЦА А.С. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
6 |
130 (48+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толкачова Ганна Миколаївна |
1063 |
БЄЛІЦА І.С. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Толкачова Ганна Миколаївна |
1064 |
БЄЛІЧ Н.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
99 (33+24+42) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
1065 |
БЄЛКА Б |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
159 (51+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1066 |
БЄЛКА Г.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1067 |
БЄЛКА Д.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
1068 |
БЄЛКІНА А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1069 |
БЄЛОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
7 |
69 (13+33+23) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
1070 |
БЄЛОВ А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
74 (36+16+22) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
1071 |
БЄЛОВ І.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
78 (33+18+27) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
1072 |
БЄЛОВ М.С. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
4 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1073 |
БЄЛОВ М.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1074 |
БЄЛОВ Р.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
18 (6+0+12) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
1075 |
БЄЛОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1076 |
БЄЛОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
82 (26+24+32) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1077 |
БЄЛОВА О.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1078 |
БЄЛОВА С.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
1079 |
БЄЛОВА Ю.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
159 (57+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1080 |
БЄЛОЗЬОРОВА Е.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1081 |
БЄЛОНЄНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
90 (30+12+48) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
1082 |
БЄЛОСВЄТОВА А.С. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
4 |
93 (27+33+33) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
1083 |
БЄЛОУС А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
10 |
77 (27+48+2) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
1084 |
БЄЛОУСОВ Р.Ю. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
108 (54+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1085 |
БЄЛЬСЬКИЙ Д.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
86 (31+33+22) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1086 |
БЄЛЯВЦЕВ Е.Є. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
8 |
129 (42+30+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Білосорочка Олена Анатоліївна |
1087 |
БЄЛЯВЦЕВА Н.І. |
сел. Зарічне |
Зарічнянська ЗШ І ступеня |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Шереметьєва С. А. |
1088 |
БЄЛЯЄВ О.Д. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
60 (21+15+24) |
|
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
1089 |
БЄЛЯЄВ С.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
62 (25+18+19) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1090 |
БЄЛЯЄВА А.А. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
1091 |
БЄЛЯЄВА А.К. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
59 (19+12+28) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1092 |
БЄЛЯЄВА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
7 |
84 (34+15+35) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1093 |
БЄЛЯЄВА В.Г. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
86 (27+28+31) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
1094 |
БЄЛЯЄВА В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
1095 |
БЄЛЯЄВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
3 |
120 (30+30+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1096 |
БЄЛЯЄВА К.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
1097 |
БЄЛЯЄВА М.В. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
5 |
79 (21+27+31) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
1098 |
БЄЛЯЄВА С.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
1099 |
БЄЛЯКОВА В.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
124 (33+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1100 |
БЄРЄНДЄЄВ Д.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
117 (51+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1101 |
БЄСЄДІНА Є.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
71 (21+22+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1102 |
БЄШИР Д.Х. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
114 (42+33+39) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1103 |
БЗАРОВ М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
69 (36+12+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1104 |
БИЗИМЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
88 (30+27+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1105 |
БИК К.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
76 (15+42+19) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1106 |
БИКОВ Р.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
72 (27+27+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1107 |
БИКОВ Р.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
72 (33+18+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1108 |
БИКОВ С.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
8 |
51 (4+15+32) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1109 |
БИКОВ Я.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
1110 |
БИКОВА А.Є. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
1111 |
БИКОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
69 (33+27+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1112 |
БИКОВА Д.П. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
57 (15+24+18) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
1113 |
БИКОВА Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
76 (27+15+34) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1114 |
БИКОВІЧА Д.Т. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
98 (39+24+35) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1115 |
БИКОВСЬКИЙ А.Є. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1116 |
БИКОВСЬКИЙ Д.А. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
1117 |
БИКОВСЬКИЙ Є.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1118 |
БИКОВСЬКИЙ С.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
93 (31+33+29) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1119 |
БИКОВЧЕНКО А.Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1120 |
БИКОВЧЕНКО А.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
5 |
98 (36+42+20) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1121 |
БИКОВЧЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
106 (23+54+29) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
1122 |
БИКОВЧЕНКО К.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1123 |
БИЛАЙ Е.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
6 |
44 (12+12+20) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1124 |
БИЛИМ М.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1125 |
БИЛІМЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1126 |
БИЛКОВА Я.Р. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
7 |
70 (26+24+20) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1127 |
БИСТРЯНСКОЙ А.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
69 (20+30+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1128 |
БИЦЮТА С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1129 |
БИЧЕК Є. |
смт. Чернігівка |
Обіточненська ЗОШ |
3 |
129 (39+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
1130 |
БИЧЕК М. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
3 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
1131 |
БИЧЕНКО А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
8 |
84 (23+24+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1132 |
БИЧИНА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1133 |
БИЧКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
66 (15+24+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1134 |
БИЧКОВ О.Я. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
141 (51+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
1135 |
БИЧКОВА О.К. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
78 (6+36+36) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
1136 |
БИЧКОВА С.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
75 (21+33+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1137 |
БІБА Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1138 |
БІБІКОВ М.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
5 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1139 |
БІБІНА В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1140 |
БІБІНА Н |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
126 (39+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1141 |
БІБОУС Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
105 (39+16+50) |
|
|
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
1142 |
БІБРО О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
90 (48+21+21) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1143 |
БІБРО Р.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1144 |
БІВЗЮК О.Б. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
23 (6+9+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1145 |
БІГУН В.Р. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1146 |
БІГУНЕНКО С.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
1147 |
БІДА В.М. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
111 (45+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1148 |
БІДА К.К. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
113 (42+45+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1149 |
БІДА О.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
4 |
75 (45+21+9) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1150 |
БІДЕНКО І.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
10 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
1151 |
БІДНА А.М. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1152 |
БІДНИЙВОЛОДИМИР Б.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1153 |
БІДНИК В.С. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
10 |
126 (45+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Трофименко Наталія Валентинівна |
1154 |
БІДНИК К.С. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
10 |
40 (18+20+2) |
|
|
|
|
Трофименко Наталія Валентинівна |
1155 |
БІДУСЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
9 |
65 (18+19+28) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1156 |
БІЖКО С.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
93 (48+21+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1157 |
БІЗУЛЯ К.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
9 |
67 (18+25+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1158 |
БІЗЮКОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
63 (24+27+12) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
1159 |
БІКЕНЬОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
90 (27+45+18) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1160 |
БІКУЛОВ Т.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
72 (39+24+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1161 |
БІКУЛОВА Є.Є. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
85 (42+21+22) |
|
С1 |
|
|
Турська Олена Миколаївна |
1162 |
БІЛА А.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
1163 |
БІЛА В.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1164 |
БІЛА У.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1165 |
БІЛАЙ Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
8 |
92 (37+24+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1166 |
БІЛАЙ О.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1167 |
БІЛАН В.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
116 (33+51+32) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
1168 |
БІЛАН Д |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
135 (45+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1169 |
БІЛАН Д.І. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
1170 |
БІЛАН М.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1171 |
БІЛАН О.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
1172 |
БІЛАН Т. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
1173 |
БІЛАШ Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
1174 |
БІЛАШ І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
104 (23+39+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1175 |
БІЛЕВСЬКИЙ А.Г. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
10 |
73 (21+23+29) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
1176 |
БІЛЕНКО І.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
58 (21+15+22) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
1177 |
БІЛЕНКО С.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1178 |
БІЛЕНЬКИЙ В.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
4 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бойко Ірма Теймуразівна |
1179 |
БІЛЕНЬКИЙ Д.Р. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
1180 |
БІЛЕЦКА А.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
141 (60+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
1181 |
БІЛЕЦЬКА А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
78 (33+27+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1182 |
БІЛЕЦЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1183 |
БІЛЕЦЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1184 |
БІЛЕЦЬКА П.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1185 |
БІЛЕЦЬКИЙ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1186 |
БІЛЕЦЬКИЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
81 (21+39+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1187 |
БІЛЕЦЬКИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
78 (21+27+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1188 |
БІЛЕЦЬКИЙ О.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1189 |
БІЛИЙ В.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1190 |
БІЛИЙ В.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
119 (36+39+44) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
1191 |
БІЛИЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
8 |
81 (33+18+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1192 |
БІЛИЙ Д.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
84 (39+30+15) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1193 |
БІЛИЙ Д.І. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
7 |
71 (31+24+16) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
1194 |
БІЛИЙ Д.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
3 |
72 (27+21+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1195 |
БІЛИЙ Є.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1196 |
БІЛИЙ О.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1197 |
БІЛИЙ Р.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 80 |
8 |
138 (39+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коржос Інна Миколаївна |
1198 |
БІЛИК А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1199 |
БІЛИК А.Р. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
1200 |
БІЛИК В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
6 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1201 |
БІЛИК И.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
3 |
87 (33+27+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1202 |
БІЛИК Н.І. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
84 (27+27+30) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
1203 |
БІЛИК Р.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
1204 |
БІЛИХ Ю.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1205 |
БІЛИЦЬКИЙ Р.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
84 (27+33+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1206 |
БІЛИЧ А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
67 (15+27+25) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
1207 |
БІЛИЧ Д.В. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
147 (54+39+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1208 |
БІЛИЧ С.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
1 |
126 (24+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1209 |
БІЛИЧУК Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1210 |
БІЛІНЕЦЬ К.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
8 |
133 (25+51+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1211 |
БІЛІОНОВА О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Качуровська Наталія Іванівна |
1212 |
БІЛІОНОК Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1213 |
БІЛІЦЬКИЙ І.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1214 |
БІЛІЧЕНКО П.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1215 |
БІЛКА Я.Б. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
101 (37+42+22) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
1216 |
БІЛОБАБКА К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
1217 |
БІЛОБАБЧЕНКОМ М.Ю. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
84 (39+27+18) |
|
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
1218 |
БІЛОВ Д.Д. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1219 |
БІЛОВ О.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
9 |
82 (36+21+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1220 |
БІЛОВОДСЬКИЙ М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1221 |
БІЛОВОЛОВ К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
1222 |
БІЛОГОЛОВА О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
88 (39+21+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1223 |
БІЛОГРИВОВА Е.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
75 (33+21+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1224 |
БІЛОГУБ А.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
1225 |
БІЛОГУБ В.Є. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
66 (33+27+6) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1226 |
БІЛОГУБ Є. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1227 |
БІЛОГУБ М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1228 |
БІЛОГУРОВ Е.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
31 (12+11+8) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1229 |
БІЛОДІД А.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
27 (15+6+6) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
1230 |
БІЛОДІД К.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
89 (37+30+22) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
1231 |
БІЛОДІД О.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
81 (39+18+24) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1232 |
БІЛОЗЕРСЬКА О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
90 (40+15+35) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
1233 |
БІЛОЗУБ Л.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1234 |
БІЛОКІНЬ Л.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1235 |
БІЛОКОНЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
144 (45+45+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1236 |
БІЛОКОНЬ В.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
109 (36+33+40) |
|
|
|
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
1237 |
БІЛОКОНЬ Н.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
114 (36+33+45) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
1238 |
БІЛОКОНЬ Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
10 |
135 (30+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1239 |
БІЛОНОЖКО Д.С. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
72 (6+30+36) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
1240 |
БІЛОРОВСЬКИЙ І.С. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
4 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
1241 |
БІЛОРУС Я.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
72 (39+6+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1242 |
БІЛОСТОЦЬКА А.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
75 (45+9+21) |
|
С1 |
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
1243 |
БІЛОСТОЦЬКА С.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
66 (21+21+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1244 |
БІЛОУС А.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
4 |
147 (45+51+51) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1245 |
БІЛОУС А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1246 |
БІЛОУС Б.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
100 (42+33+25) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1247 |
БІЛОУС В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
72 (15+36+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1248 |
БІЛОУС Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
82 (45+19+18) |
|
С1 |
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
1249 |
БІЛОУС М.Б. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
117 (46+33+38) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1250 |
БІЛОУС М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
90 (42+36+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Ірина Юріївна |
1251 |
БІЛОУС О.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
99 (42+30+27) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1252 |
БІЛОУС Т.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
103 (37+24+42) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
1253 |
БІЛОУС Ю.С. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
1254 |
БІЛОУСОВ А.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
1255 |
БІЛОУСОВ В.В. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
4 |
132 (48+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Солянова Марина Вікторівна |
1256 |
БІЛОУСОВ Д.О. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
3 |
33 (21+6+6) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
1257 |
БІЛОУСОВ І.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1258 |
БІЛОУСОВА З.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1259 |
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ Ю.О. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
2 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
1260 |
БІЛОЦЕРКОВСЬКА А.П. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Білай Олена Вікторівна |
1261 |
БІЛОЦЕРКОВСЬКА Н.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
9 |
98 (33+34+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1262 |
БІЛОЦЬКИЙ М.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1263 |
БІЛОШИЦЬКОГО Д.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
5 |
58 (12+24+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1264 |
БІЛОШИЦЬКОГО І.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
7 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1265 |
БІЛОШКУРЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1266 |
БІЛУСЯК О.Ю. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
90 (28+36+26) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1267 |
БІЛЬЦЕ А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
92 (30+33+29) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
1268 |
БІЛЮК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
39 (15+20+4) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1269 |
БІЛЯК О.Р. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
9 |
50 (18+24+8) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1270 |
БІЛЯНСЬКИЙ О.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
63 (33+21+9) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1271 |
БІМБОЛОВ Д.А. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
3 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
1272 |
БІНЬКОВСЬКА Д.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
1273 |
БІОВ А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
1274 |
БІОЛУС Р.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1275 |
БІРЗУЛОВ В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1276 |
БІРСТ М.К. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1277 |
БІРУК Д |
с. Шевченка |
Шевченківська ЗОШ |
3 |
81 (15+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ганова Олена Петрівна |
1278 |
БІРЦИНАЄВА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
128 (43+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1279 |
БІРЮК Г.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
108 (54+30+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1280 |
БІРЮК М.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
101 (27+34+40) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1281 |
БІРЮК П.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1282 |
БІРЮК С.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1283 |
БІРЮКОВ Д.Д. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1284 |
БІРЮКОВ Д.П. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1285 |
БІРЮКОВ І.Я. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
141 (45+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1286 |
БІРЮКОВ Н.А. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
78 (27+30+21) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1287 |
БІРЮКОВА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1288 |
БІРЮКОВА В.В. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
7 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
1289 |
БІРЮКОВА В.П. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
130 (42+51+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
1290 |
БІРЮКОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1291 |
БІРЮКОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
57 (39+18+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1292 |
БІРЮЧИНСЬКА А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1293 |
БІТЮЦЬКИЙ Б.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
61 (27+18+16) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1294 |
БІЧЕНКО Д.П. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
1295 |
БЛАГОДАРЕНКО О.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
10 |
140 (36+52+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1296 |
БЛАГОРАЗУМНА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
89 (42+33+14) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1297 |
БЛАЖКО В.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
130 (33+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
1298 |
БЛАЖКО І.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
75 (27+27+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1299 |
БЛАЖКО Н.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
87 (33+18+36) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
1300 |
БЛАЖКО С.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
6 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1301 |
БЛАЖКО Я.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
89 (42+22+25) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1302 |
БЛАХА А.О. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
84 (33+48+3) |
|
|
С2 |
|
Супрун Мілена Володимирівна |
1303 |
БЛИЗНЮК А.Є. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
117 (21+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1304 |
БЛИЗНЮК О.М. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
124 (33+54+37) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
1305 |
БЛИСКУНОВА П.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
84 (27+24+33) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
1306 |
БЛИСЦІВ Т.О. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
6 |
121 (36+39+46) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
1307 |
БЛІЖЕНСЬКИХ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
1308 |
БЛІНОВА Д.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
5 |
133 (39+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1309 |
БЛОК А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1310 |
БЛОКІТІН О.Г. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
9 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
1311 |
БЛОНСЬКА В.В. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
7 |
95 (41+21+33) |
|
С1 |
|
|
Татар Надія Іванівна |
1312 |
БЛОХА Д. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
7 |
116 (31+39+46) |
|
|
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
1313 |
БЛОХА Д.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
78 (21+15+42) |
|
|
|
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
1314 |
БЛОХІНА Д.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
92 (23+39+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1315 |
БЛОШКУН А.В. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
10 |
119 (42+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
1316 |
БЛУШКО Г.Л. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1317 |
БОБАКОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
1318 |
БОБИЛЬОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
111 (45+21+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1319 |
БОБИР А.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
71 (24+28+19) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1320 |
БОБИР А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1321 |
БОБИР А.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
123 (45+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1322 |
БОБИР Д.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1323 |
БОБИР С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
105 (45+33+27) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1324 |
БОБИРЬ Г.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
1325 |
БОБИРЬ Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
126 (45+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1326 |
БОБІН Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1327 |
БОБІТА А.І. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
93 (27+21+45) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1328 |
БОБКО В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
90 (39+36+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1329 |
БОБКОВА Б.Є. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1330 |
БОБОХОНОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
4 |
84 (45+27+12) |
|
С1 |
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
1331 |
БОБОХОНОВА Д |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
108 (33+39+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1332 |
БОБРЕЦЬКИЙ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
108 (48+39+21) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1333 |
БОБРИШЕВА К.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
1334 |
БОБРО І.А. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
1335 |
БОБРО М.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
87 (27+33+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1336 |
БОБРОВ І.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
57 (33+18+6) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1337 |
БОБРОВА А |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
165 (60+45+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1338 |
БОБРОВА А. . |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
3 |
84 (42+15+27) |
|
С1 |
|
|
Білосорочка Олена Анатоліївна |
1339 |
БОБРОВА А.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
126 (33+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1340 |
БОБРОВА М.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
114 (39+30+45) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
1341 |
БОБРОВНИК К.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
69 (27+18+24) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
1342 |
БОБРОВСЬКИЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1343 |
БОБРОВСЬКИЙ Д.Є. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
3 |
12 (9+3+0) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1344 |
БОБРОВСЬКИЙ І.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
60 (27+15+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1345 |
БОВА В.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1346 |
БОВБАС Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
9 |
59 (27+15+17) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1347 |
БОГАНОВА Д.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1348 |
БОГАТИРЕНКО О.В. |
м. Енергодар |
Ліцей |
7 |
83 (35+36+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1349 |
БОГАТИРЬОВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
90 (42+21+27) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1350 |
БОГАТИРЬОВА Є.А. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
1351 |
БОГАТИРЬОВА М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
4 |
123 (51+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1352 |
БОГАТИРЬОВА Т.О. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
7 |
98 (25+36+37) |
|
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
1353 |
БОГАЦЬКИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
1354 |
БОГАЧ Л.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1355 |
БОГАЧУК А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1356 |
БОГДА М.Я. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
63 (39+24+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1357 |
БОГДАН А.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
7 |
81 (25+30+26) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
1358 |
БОГДАН А.С. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1359 |
БОГДАН В.Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1360 |
БОГДАН Е.К. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
108 (21+54+33) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1361 |
БОГДАН К.В. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
7 |
126 (29+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
1362 |
БОГДАН П.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
114 (39+48+27) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1363 |
БОГДАН Ю.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
6 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
1364 |
БОГДАНЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
66 (27+18+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1365 |
БОГДАНЕЦЬ Д.Р. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
1366 |
БОГДАНОВ Б.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
8 |
107 (36+24+47) |
|
|
|
С3 |
Турська Олена Миколаївна |
1367 |
БОГДАНОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1368 |
БОГДАНОВ І.С. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
8 |
147 (36+54+57) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1369 |
БОГДАНОВ М.В. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
3 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
1370 |
БОГДАНОВ М.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
7 |
131 (31+45+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1371 |
БОГДАНОВ О.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
5 |
38 (18+12+8) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1372 |
БОГДАНОВ О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1373 |
БОГДАНОВ П.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
9 |
34 (6+9+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1374 |
БОГДАНОВ Р.Д. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
7 |
96 (37+18+41) |
|
|
|
С3 |
|
1375 |
БОГДАНОВ С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1376 |
БОГДАНОВА А.С. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
5 |
65 (21+24+20) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1377 |
БОГДАНОВА А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
105 (42+39+24) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1378 |
БОГДАНОВА В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
77 (34+15+28) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
1379 |
БОГДАНОВА К |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
104 (43+27+34) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1380 |
БОГДАНОВА С.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
132 (39+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1381 |
БОГДАШКІН Г |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1382 |
БОГИНЯ Д.А. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
42 (12+15+15) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
1383 |
БОГМА В.Є. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1384 |
БОГОВІН А.Є. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
84 (31+30+23) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1385 |
БОГОДУХОВА Є.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
84 (39+29+16) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1386 |
БОГОМОЛОВА А.В. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
8 |
130 (27+51+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
1387 |
БОГОСЛАВСЬКИЙ В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
82 (24+39+19) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1388 |
БОГОСЛАВСЬКИЙ О.Ю. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
107 (36+40+31) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
1389 |
БОГОСЛОВСЬКИЙ Є.В. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
10 |
136 (30+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Федоренко Олександр Олександрович |
1390 |
БОГОУТДІНОВА Т.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
60 (25+9+26) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
1391 |
БОГРЯНЦЕВА В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1392 |
БОГУН ІО. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1393 |
БОГУН О.Р. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1394 |
БОГУСЛАВСЬКА Ї.В. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
3 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Білай Олена Вікторівна |
1395 |
БОГУСЛАВСЬКА М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
126 (48+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
1396 |
БОГУСЛАВСЬКИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
135 (33+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
1397 |
БОГУСЛАВСЬКИЙ І.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1398 |
БОГУТА К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1399 |
БОГУЦЬКА А.Р. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1400 |
БОГУЦЬКА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
2 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1401 |
БОДАК К.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1402 |
БОДАНОВ Є.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1403 |
БОДЗЯК І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
111 (45+27+39) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1404 |
БОДНЕВИЧ Д.Ю. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1405 |
БОДНЯ А.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
146 (43+51+52) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1406 |
БОДНЯ В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1407 |
БОДНЯ О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1408 |
БОДРОВ Б.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
93 (21+48+24) |
|
|
С2 |
|
Кудіна Наталія Степанівна |
1409 |
БОДРОВА І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
130 (36+51+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1410 |
БОДРОВА К.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
96 (33+33+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1411 |
БОДРУХІНА П.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
71 (23+15+33) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1412 |
БОДЯН Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
4 |
81 (33+12+36) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
1413 |
БОЄВ А. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
1414 |
БОЄВ В.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
7 |
48 (25+3+20) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
1415 |
БОЖЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
63 (15+27+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1416 |
БОЖЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
75 (21+33+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1417 |
БОЖЕНКО Ю.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
81 (30+21+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1418 |
БОЖЕНКОКІСТРИНЬ А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
1419 |
БОЖКО А.Д. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
9 |
79 (27+36+16) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
1420 |
БОЖКО А.Є. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
93 (33+21+39) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1421 |
БОЖКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1422 |
БОЖКО А.П. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1423 |
БОЖКО Г.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1424 |
БОЖКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1425 |
БОЖКО К.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
10 |
115 (30+49+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1426 |
БОЖКО О.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1427 |
БОЖКО Т.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
98 (22+27+49) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
1428 |
БОЖКОВ В.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1429 |
БОЖКОВ О.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
8 |
103 (37+45+21) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1430 |
БОЖКОВ Я.О. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
8 |
58 (28+9+21) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1431 |
БОЖЧЕНКО Є.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
90 (33+18+39) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
1432 |
БОЙК В.М. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
1433 |
БОЙКИЙ К.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
90 (27+36+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1434 |
БОЙКО Д. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
83 (42+15+26) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
1435 |
БОЙКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
1436 |
БОЙКО А.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
78 (39+6+33) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
1437 |
БОЙКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
143 (41+45+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1438 |
БОЙКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
1439 |
БОЙКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1440 |
БОЙКО А.Ю. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
5 |
84 (15+30+39) |
|
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
1441 |
БОЙКО Б.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
1442 |
БОЙКО В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1443 |
БОЙКО В.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
7 |
126 (31+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1444 |
БОЙКО В.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
90 (39+21+30) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
1445 |
БОЙКО В.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1446 |
БОЙКО В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1447 |
БОЙКО В.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
100 (30+33+37) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
1448 |
БОЙКО Г.С. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
3 |
114 (39+48+27) |
|
|
С2 |
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
1449 |
БОЙКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
6 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1450 |
БОЙКО Д.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
7 |
144 (33+54+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1451 |
БОЙКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
6 |
61 (18+18+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1452 |
БОЙКО Д.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
89 (30+22+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1453 |
БОЙКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
106 (28+36+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
1454 |
БОЙКО Д.Ю. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
3 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Демешко Дмитро Анатолійович |
1455 |
БОЙКО І.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1456 |
БОЙКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1457 |
БОЙКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
135 (45+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
1458 |
БОЙКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
84 (27+30+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1459 |
БОЙКО К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
2 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1460 |
БОЙКО К.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
69 (27+33+9) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1461 |
БОЙКО Л.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
30 (6+15+9) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1462 |
БОЙКО М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1463 |
БОЙКО М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
66 (21+21+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1464 |
БОЙКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1465 |
БОЙКО О.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1466 |
БОЙКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
1467 |
БОЙКО Р.В. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
1468 |
БОЙКО Р.О. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
1469 |
БОЙКО С |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1470 |
БОЙКО С.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1471 |
БОЙКО С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
81 (33+27+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1472 |
БОЙКО Ю.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
9 |
110 (24+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1473 |
БОЙКОВ Д.І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
107 (36+39+32) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1474 |
БОЙКОВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
10 |
94 (45+21+28) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1475 |
БОЙКОВА А.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1476 |
БОЙЦЕВ Е.С. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1477 |
БОЙЦОВА Б.Я. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
1478 |
БОЙЧЕВСЬКИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
87 (33+27+27) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
1479 |
БОЙЧЕВСЬКИЙ С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
45 (15+18+12) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
1480 |
БОЙЧЕНКО А.Т. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
159 (39+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1481 |
БОЙЧЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
1482 |
БОЙЧЕНКО П.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
8 |
99 (34+30+35) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1483 |
БОЙЧТК В.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
66 (27+12+27) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1484 |
БОЙЧУК А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
154 (49+54+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1485 |
БОЙЧУК А.Р. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
101 (39+34+28) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
1486 |
БОЙЧУК К.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
7 |
109 (37+36+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1487 |
БОЙЧУК О.Д. |
с. Високе |
Високівська ЗОШ |
7 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Попова Наталія Петрівна |
1488 |
БОЙЧУК Ю.В. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
18 (6+0+12) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1489 |
БОКІЙ А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
5 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1490 |
БОКІЙ М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1491 |
БОКІЙ Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
5 |
97 (36+27+34) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1492 |
БОЛБАС К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
138 (45+36+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
1493 |
БОЛБАТ В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
7 |
84 (32+24+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1494 |
БОЛБАТ О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
162 (51+57+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1495 |
БОЛГАРИНА К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
1496 |
БОЛДИРЄВА А.А. |
м. Бердянськ |
Шевченківська ЗОШ |
7 |
78 (13+33+32) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1497 |
БОЛДИРЄВА П.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1498 |
БОЛДИШ Д.П. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
90 (33+45+12) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1499 |
БОЛДИШ Ю.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1500 |
БОЛДУЄВА Н.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
6 |
67 (21+18+28) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
1501 |
БОЛДУРЕСКО В.С. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
5 |
80 (30+33+17) |
|
|
|
|
Білай Олена Вікторівна |
1502 |
БОЛЖАЛАРСЬКА К.К. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
60 (36+12+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1503 |
БОЛЖЕЛАРСКАЯ Є.В. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
10 |
59 (27+10+22) |
|
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
1504 |
БОЛЖЕЛАРСЬКА К.В. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
5 |
42 (15+15+12) |
|
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
1505 |
БОЛЖЕЛАРСЬКА К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
111 (39+27+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1506 |
БОЛЖЕЛАРСЬКИЙ О.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1507 |
БОЛІЛИЙ О.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
5 |
74 (27+27+20) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
1508 |
БОЛМАКОВ А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1509 |
БОЛМАКОВА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
147 (36+57+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1510 |
БОЛОГОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1511 |
БОЛОНІН О.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
123 (27+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
1512 |
БОЛОТІН Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
135 (33+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1513 |
БОЛОТІН М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
96 (27+27+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1514 |
БОЛОТІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
126 (24+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1515 |
БОЛОТІНА Д.А. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
4 |
138 (27+60+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Єрмакова Наталія Олександрівна |
1516 |
БОЛОТНІИ Н. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1517 |
БОЛОТНІКОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
102 (33+42+27) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1518 |
БОЛОТОВ А.К. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1519 |
БОЛОТОВ А.Ю. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
1520 |
БОЛОТОВА Т.С. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
1521 |
БОЛОТСЬКА С.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1522 |
БОЛОТСЬКИЙ В.І. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1523 |
БОЛОТСЬКИХ А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
5 |
121 (48+45+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1524 |
БОЛТЯНСЬКИЙ О.Б. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
9 |
145 (42+60+43) |
З |
|
|
|
Федоренко Олександр Олександрович |
1525 |
БОЛУНЬОВ Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1526 |
БОЛУЧЕВСКИЙ М.Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
162 (51+51+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1527 |
БОЛЬБАТ Я.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
8 |
66 (25+21+20) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1528 |
БОЛЬШАК Д.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
129 (51+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
1529 |
БОЛЬШАКОВ М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1530 |
БОЛЮК ВР. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
8 |
69 (17+33+19) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
1531 |
БОНДАР В.С. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
10 |
114 (24+47+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
1532 |
БОНДАР А.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1533 |
БОНДАР А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1534 |
БОНДАР А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
60 (27+12+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1535 |
БОНДАР Б.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
138 (51+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1536 |
БОНДАР Б.С. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
5 |
71 (30+18+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1537 |
БОНДАР В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1538 |
БОНДАР Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1539 |
БОНДАР Д.О. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
6 |
92 (30+48+14) |
|
|
С2 |
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
1540 |
БОНДАР Е.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
134 (48+57+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1541 |
БОНДАР Є.Д. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
8 |
137 (41+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1542 |
БОНДАР Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
4 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1543 |
БОНДАР І.Б. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
64 (30+11+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1544 |
БОНДАР І.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
48 (9+24+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1545 |
БОНДАР М.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1546 |
БОНДАР М.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1547 |
БОНДАР О.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
130 (60+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
1548 |
БОНДАР О.О. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
120 (42+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
1549 |
БОНДАР С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
98 (37+27+34) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1550 |
БОНДАРЕВ В.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1551 |
БОНДАРЕВ Е.І. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
7 |
106 (37+30+39) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1552 |
БОНДАРЕВА А.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
96 (21+45+30) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1553 |
БОНДАРЕВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
4 |
54 (9+30+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1554 |
БОНДАРЕВИЧ В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
1555 |
БОНДАРЕВИЧ М |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
150 (51+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1556 |
БОНДАРЕНКО А.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
7 |
121 (29+42+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1557 |
БОНДАРЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1558 |
БОНДАРЕНКО А.В. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Апєніна О. М. |
1559 |
БОНДАРЕНКО А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
9 |
77 (27+22+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1560 |
БОНДАРЕНКО А.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
63 (24+21+18) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
1561 |
БОНДАРЕНКО А.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
144 (45+45+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1562 |
БОНДАРЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
162 (51+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1563 |
БОНДАРЕНКО А.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
76 (21+36+19) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1564 |
БОНДАРЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1565 |
БОНДАРЕНКО А.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
9 |
85 (33+36+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
1566 |
БОНДАРЕНКО А.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
96 (45+27+24) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1567 |
БОНДАРЕНКО А.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
9 |
85 (33+36+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
1568 |
БОНДАРЕНКО В. . |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
6 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1569 |
БОНДАРЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1570 |
БОНДАРЕНКО В.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1571 |
БОНДАРЕНКО В.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1572 |
БОНДАРЕНКО В.О. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
1573 |
БОНДАРЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
93 (21+36+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1574 |
БОНДАРЕНКО В.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1575 |
БОНДАРЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
87 (36+39+12) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1576 |
БОНДАРЕНКО В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
80 (33+27+20) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
1577 |
БОНДАРЕНКО Г.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1578 |
БОНДАРЕНКО Г.Д. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1579 |
БОНДАРЕНКО Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
6 |
106 (48+33+25) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1580 |
БОНДАРЕНКО Д.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1581 |
БОНДАРЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
1582 |
БОНДАРЕНКО Д.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1583 |
БОНДАРЕНКО Е.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
1584 |
БОНДАРЕНКО Є.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
169 (60+54+55) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1585 |
БОНДАРЕНКО Є.Г. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
10 |
43 (3+26+14) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1586 |
БОНДАРЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
1587 |
БОНДАРЕНКО І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
102 (33+36+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1588 |
БОНДАРЕНКО К.В. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
10 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Мамонова Лариса Анатоліївна |
1589 |
БОНДАРЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
4 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1590 |
БОНДАРЕНКО К.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
105 (45+30+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1591 |
БОНДАРЕНКО К.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
6 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1592 |
БОНДАРЕНКО М |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
4 |
87 (21+24+42) |
|
|
|
С3 |
Мамонова Лариса Анатоліївна |
1593 |
БОНДАРЕНКО М.А. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
7 |
99 (31+36+32) |
|
|
|
|
Мамонова Лариса Анатоліївна |
1594 |
БОНДАРЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
108 (33+42+33) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1595 |
БОНДАРЕНКО М.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
69 (33+15+21) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
1596 |
БОНДАРЕНКО М.І. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
5 |
62 (27+15+20) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1597 |
БОНДАРЕНКО М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1598 |
БОНДАРЕНКО М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
135 (36+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1599 |
БОНДАРЕНКО Н.Б. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
84 (24+27+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1600 |
БОНДАРЕНКО Н.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
177 (60+60+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1601 |
БОНДАРЕНКО Н.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Бочка О. І. |
1602 |
БОНДАРЕНКО О.А. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
9 |
53 (15+24+14) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
1603 |
БОНДАРЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1604 |
БОНДАРЕНКО О.Д. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1605 |
БОНДАРЕНКО О.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
5 |
94 (39+21+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1606 |
БОНДАРЕНКО О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1607 |
БОНДАРЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
124 (25+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
1608 |
БОНДАРЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
5 |
96 (21+36+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1609 |
БОНДАРЕНКО П.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
130 (54+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1610 |
БОНДАРЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1611 |
БОНДАРЕНКО С.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
8 |
151 (37+57+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1612 |
БОНДАРЕНКО С.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1613 |
БОНДАРЕНКО Т.П. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
1 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
1614 |
БОНДАРЕНКО Я.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
8 |
114 (35+48+31) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
1615 |
БОНДАРЄВ М.Р. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1616 |
БОНДАРЄВА Д.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
66 (12+48+6) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1617 |
БОНДАРЄНКО В.О. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
5 |
156 (54+45+57) |
З |
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
1618 |
БОНДАРЄНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
4 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1619 |
БОНДАРЧУК О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1620 |
БОНДАРЬ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
54 (21+18+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1621 |
БОНДАРЬ Є.П. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1622 |
БОНДРЕВА А.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
135 (33+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
1623 |
БОНДЮК В.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
148 (43+51+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1624 |
БОНЧЕВ І.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
75 (33+34+8) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1625 |
БОНЧЕВ О.О. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
4 |
117 (54+36+27) |
|
С1 |
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
1626 |
БОНЧЕВА А.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
109 (36+30+43) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1627 |
БОРДЕНЮК С.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
78 (21+39+18) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1628 |
БОРДЕНЮК Я.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
6 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Наталія Григорівна |
1629 |
БОРДЮГ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
156 (45+60+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1630 |
БОРДЮГ І.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
8 |
71 (23+12+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1631 |
БОРДЮГ М.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1632 |
БОРДЮГ Н.О. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
1633 |
БОРДЮГ С.С. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
7 |
146 (51+45+50) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1634 |
БОРЕНКО Д.С. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
6 |
80 (21+30+29) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
1635 |
БОРЕНКО О.С. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
3 |
54 (21+15+18) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
1636 |
БОРЕНКО С.К. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
42 (30+12+0) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
1637 |
БОРЗЕНКО Д.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1638 |
БОРЗЕНКОВА О.К. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
9 |
68 (27+12+29) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
1639 |
БОРЗИЛО Д.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
1640 |
БОРЗІЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
123 (27+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1641 |
БОРЗОВА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1642 |
БОРИЛО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
111 (33+36+42) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1643 |
БОРИСЕВИЧ Н |
с. Плодородне |
Плодородненський НВК |
6 |
109 (30+48+31) |
|
|
С2 |
|
Тимошенко Ірина Михайлівна |
1644 |
БОРИСЕНКО А.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1645 |
БОРИСЕНКО А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1646 |
БОРИСЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1647 |
БОРИСЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
109 (27+34+48) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
1648 |
БОРИСЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
135 (57+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1649 |
БОРИСЕНКО А.І. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
7 |
63 (17+21+25) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
1650 |
БОРИСЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1651 |
БОРИСЕНКО В.Ю. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
8 |
163 (43+60+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1652 |
БОРИСЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1653 |
БОРИСЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
9 |
99 (36+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1654 |
БОРИСЕНКО Е.П. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
52 (15+21+16) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1655 |
БОРИСЕНКО Є. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
6 |
149 (54+48+47) |
З |
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
1656 |
БОРИСЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
1657 |
БОРИСЕНКО К.К. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
1658 |
БОРИСЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
64 (24+15+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1659 |
БОРИСЕНКО М.О. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
1660 |
БОРИСЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
114 (39+30+45) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1661 |
БОРИСЕНКО М.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1662 |
БОРИСЕНКО Н.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
54 (18+27+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1663 |
БОРИСЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
105 (39+24+42) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
1664 |
БОРИСЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
96 (48+21+27) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1665 |
БОРИСЕНКО О.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
9 |
106 (27+43+36) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
1666 |
БОРИСЕНКО О.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
93 (33+33+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1667 |
БОРИСЕНКО П.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1668 |
БОРИСЕНКО П.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1669 |
БОРИСЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1670 |
БОРИСЕНКО С.О. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Турська Олена Миколаївна |
1671 |
БОРИСО Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
132 (51+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
1672 |
БОРИСОВ А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
54 (27+21+6) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
1673 |
БОРИСОВ А.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
6 |
127 (42+51+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1674 |
БОРИСОВ В.С. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
135 (51+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1675 |
БОРИСОВ Г.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
1676 |
БОРИСОВ І.М. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кучерява Людмила Миколаївна |
1677 |
БОРИСОВ О.С. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
4 |
69 (18+15+36) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
1678 |
БОРИСОВА А.О. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
5 |
83 (30+30+23) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1679 |
БОРИСОВА В.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
1680 |
БОРИСОВА Ю.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
10 |
121 (36+54+31) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1681 |
БОРИСОВСЬКА Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1682 |
БОРИСЮК Д.К. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
91 (24+39+28) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1683 |
БОРИШПОЛЕЦЬ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
114 (51+39+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1684 |
БОРИЩЕНКО О.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
79 (9+39+31) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
1685 |
БОРІДЬКО О.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1686 |
БОРІСОВ С.Д. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
130 (54+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
1687 |
БОРІСОВА Т.І. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
7 |
116 (41+36+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1688 |
БОРКУН Д.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1689 |
БОРМОТОВ О.С. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
8 |
81 (25+33+23) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
1690 |
БОРОВЕЦЬ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
9 |
117 (42+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1691 |
БОРОВИК В.Ю. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
3 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
1692 |
БОРОВИК Д.А. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
10 |
102 (33+34+35) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1693 |
БОРОВИК Д.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
10 |
56 (21+19+16) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1694 |
БОРОВИК К |
с. Іванівка |
Іванівська ЗОШ |
7 |
74 (15+15+44) |
|
|
|
С3 |
Костенко Людмила Григорівна |
1695 |
БОРОВИК К.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
99 (36+39+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1696 |
БОРОВИК К.Ю. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
7 |
106 (35+36+35) |
|
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
1697 |
БОРОВІКОВ Д.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
6 |
82 (15+33+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1698 |
БОРОВІКОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
72 (27+27+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1699 |
БОРОВІКОВА К.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
4 |
60 (6+30+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1700 |
БОРОВІКОВА С.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
5 |
64 (21+27+16) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1701 |
БОРОВКОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
114 (27+48+39) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1702 |
БОРОВСЬКИЙ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
80 (33+33+14) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
1703 |
БОРОВСЬКИХ О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
1704 |
БОРОДАВК Є.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
8 |
87 (25+33+29) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1705 |
БОРОДАВКА Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
104 (25+48+31) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
1706 |
БОРОДАВКА Р.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
63 (37+18+8) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1707 |
БОРОДАВКО А.С. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
6 |
133 (48+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
1708 |
БОРОДАЙ А.С. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
3 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Клименко Тетяна Іванівна |
1709 |
БОРОДАЙ Г.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1710 |
БОРОДАЙ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
1711 |
БОРОДАЙ Е.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1712 |
БОРОДАЙ М.А. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
135 (39+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
1713 |
БОРОДАЙ Р.Р. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
6 |
94 (24+33+37) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1714 |
БОРОДАЙ Х.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1715 |
БОРОДЕНКО В.Г. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
9 |
109 (33+48+28) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
1716 |
БОРОДЕНКО К.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1717 |
БОРОДИН І.О. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
9 |
15 (12+3+0) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
1718 |
БОРОДИЧ К.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
6 |
86 (30+33+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1719 |
БОРОДІЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1720 |
БОРОДІН Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
113 (37+39+37) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
1721 |
БОРОДІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1722 |
БОРОДІНА А.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
1 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1723 |
БОРОДІНА К.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1724 |
БОРОДІХІНА О.В. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
10 |
100 (21+30+49) |
|
|
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
1725 |
БОРОЗЕНЕЦ В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
5 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1726 |
БОРОЗЕНЕЦЬ А.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
7 |
74 (25+21+28) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
1727 |
БОРОЗНЯК О.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
81 (42+18+21) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1728 |
БОРОННІКОВ С.К. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1729 |
БОРОШЕНКО В.А. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
86 (25+30+31) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
1730 |
БОРТ Б.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
147 (39+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1731 |
БОРТ О.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1732 |
БОРТНИК А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
9 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
1733 |
БОРТНІК А.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1734 |
БОРЩ К.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
120 (46+39+35) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1735 |
БОРЩ О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1736 |
БОРЩУН В.В. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Тангарова Світлана Вікторівна |
1737 |
БОРЩУН В.В. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
5 |
79 (33+15+31) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
1738 |
БОСИХ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1739 |
БОСТЕНКОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1740 |
БОСЯКОВА Т.С. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
1741 |
БОТВІНКО А.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
135 (33+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1742 |
БОТВІНКО О.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
101 (18+34+49) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1743 |
БОТВІНОВСК ИЙ А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
169 (51+60+58) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1744 |
БОХАН А.А. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1745 |
БОХАН А.С. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
1746 |
БОХАНКОВА М.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
6 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
1747 |
БОХОВА Л. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1748 |
БОЦ Є.І. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
144 (51+45+48) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
1749 |
БОЦУЛА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1750 |
БОЦЬКО К.Г. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
54 (6+36+12) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
1751 |
БОЧАРОВ Р.О. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
4 |
78 (33+24+21) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
1752 |
БОЧАРСЬКА К.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1753 |
БОЧЕВАРОВ Д.М. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
8 |
78 (28+24+26) |
|
|
|
|
Солянова Марина Вікторівна |
1754 |
БОЧКАРЬОВА К.Є. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
7 |
128 (37+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1755 |
БОЧКОВ К.І. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
138 (39+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Уварова Катерина Леонідівна |
1756 |
БОЯРІНЦЕВА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
102 (33+33+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1757 |
БОЯРОВА М.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
84 (33+30+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1758 |
БОЯРСЬКА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
111 (21+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
1759 |
БОЯРСЬКИХ В.О. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
7 |
130 (43+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Артюх Лариса Олексіївна |
1760 |
БРАБЕЦЬ О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
123 (45+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
1761 |
БРАГАРЬ А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1762 |
БРАГІН Б.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
124 (48+33+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
1763 |
БРАГІНА Д.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
5 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1764 |
БРАГІНА Є.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
1765 |
БРАЖИНЕНКО Д.Е. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
105 (27+42+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1766 |
БРАЖИНЕНКО Д.Е. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
105 (27+42+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1767 |
БРАЖИНЕНКО К |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
1768 |
БРАЖКО Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1769 |
БРАЖКО К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
4 |
90 (27+36+27) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
1770 |
БРАЖНИК А.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1771 |
БРАЖНИК Н.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
7 |
140 (39+60+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
1772 |
БРАЖНИК О.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1773 |
БРАЖНІКОВА Х.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1774 |
БРАЖУНЕНКО Д.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1775 |
БРАІЛКО В.О. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
7 |
56 (28+6+22) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1776 |
БРАІЛКО Є.М. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
5 |
125 (36+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
1777 |
БРАІЛКО Л.М. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
5 |
119 (36+48+35) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1778 |
БРАІЛКО О.О. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1779 |
БРАНЧУГОВ Ю.Ю. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1780 |
БРАТАНОВА А.С. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
78 (36+30+12) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1781 |
БРАТАНЧУК А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1782 |
БРАТІШКО Н.А. |
смт. Чернігівка |
Панфілівська ЗОШ |
5 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
1783 |
БРАТУСЬ С.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
162 (60+57+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1784 |
БРАТЧИКОВА С |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
81 (39+15+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1785 |
БРАТШТЕЙН С.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
100 (39+30+31) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
1786 |
БРАУН В.І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1787 |
БРАЦИЛО В.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
1788 |
БРАЦИЛО З.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
176 (60+58+58) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1789 |
БРАЦІЛО В.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
96 (37+36+23) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1790 |
БРАЦІЛО Є.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
1791 |
БРАЦЇЛО Д.І. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1792 |
БРАЦЛАВСЬКА Л.П. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
1793 |
БРЕГВАДЗЕ Л.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
4 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1794 |
БРЕГЕДА О.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
75 (27+24+24) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
1795 |
БРЕДУН А.Ю. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
6 |
107 (48+33+26) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1796 |
БРЕЙ А.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1797 |
БРЕНГАЧ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
123 (48+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1798 |
БРЕНГАЧ К.Г. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
4 |
114 (27+54+33) |
|
|
С2 |
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
1799 |
БРЕНЬКО Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1800 |
БРЕНЬКО Н. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1801 |
БРЕНЬОВА Г.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
132 (45+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1802 |
БРЕСЛАВЕЦЬ О.О. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
6 |
70 (12+21+37) |
|
|
|
|
Апєніна О. М. |
1803 |
БРЕУС Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1804 |
БРЕХЕР Д.К. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
109 (31+36+42) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
1805 |
БРЕЧКО О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
18 (12+0+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1806 |
БРИГАДИРЕНКО Г.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
5 |
75 (33+27+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1807 |
БРИГЕДА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
5 |
121 (42+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
1808 |
БРИЗГАЛОВ О.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1809 |
БРИКА І.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1810 |
БРИЛЬ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1811 |
БРИЛЬ С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1812 |
БРИЛЬОВА І.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
1813 |
БРИЛЯКОВ В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1814 |
БРИЛЯКОВА Т.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1815 |
БРИТАН Я.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1816 |
БРИЦИН Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
9 |
77 (18+28+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1817 |
БРИШУТА Е.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
87 (42+24+21) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1818 |
БРІК М.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
69 (25+21+23) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1819 |
БРІК Р.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
1820 |
БРІЛЬ А.В. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
1821 |
БРІМЄР Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
109 (36+42+31) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1822 |
БРОВДІЙ В.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
48 (24+9+15) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1823 |
БРОВДІЙ В.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
33 (12+9+12) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1824 |
БРОВКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
81 (25+24+32) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1825 |
БРОВКО В.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1826 |
БРОВКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
10 |
112 (30+36+46) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
1827 |
БРОВЧЕНКО Д.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
6 |
72 (15+21+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1828 |
БРОВЧЕНКО С.Д. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
79 (36+27+16) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1829 |
БРОДСЬКИЙ Д.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1830 |
БРУЙ А.А. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1831 |
БРУЙ А.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1832 |
БРУЙ А.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1833 |
БРУЙ А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
1834 |
БРУНЯ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
7 |
86 (19+30+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1835 |
БРУС А.М. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1836 |
БРУСЕНЦЕВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
114 (42+33+39) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1837 |
БРУСЕНЦОВ О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
5 |
95 (36+30+29) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1838 |
БРУСІЛКО Д.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
76 (27+30+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1839 |
БРУСІНЕЦЬ В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
63 (30+18+15) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
1840 |
БРУСНІЦИН О.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1841 |
БРУСНЯК С.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
68 (12+33+23) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1842 |
БРУСНЯК С.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
1843 |
БРЮХАЦЬКА К.І. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
1844 |
БРЯЗУН В.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1845 |
БУБИРЬ А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1846 |
БУБЛЕЙ А.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
6 |
106 (54+30+22) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1847 |
БУБЛЕЙ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1848 |
БУБЛЕЙ С.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1849 |
БУБЛЄЙ К.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1850 |
БУБЛИК А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
9 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1851 |
БУБЛИК Л.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1852 |
БУБНОВ А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
84 (39+9+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1853 |
БУБНОВА В.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
60 (15+21+24) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1854 |
БУГА А.М. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
10 |
85 (33+30+22) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1855 |
БУГАЄВА Т.В. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
9 |
96 (24+41+31) |
|
|
С2 |
|
Гладких Людмила Володимирівна |
1856 |
БУГАЄНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
143 (45+46+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1857 |
БУГАЙ А.В. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
5 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Толкачова Ганна Миколаївна |
1858 |
БУГАЙ В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
4 |
144 (45+45+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1859 |
БУГАЙ І.В. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толкачова Ганна Миколаївна |
1860 |
БУГАЙОВА Д.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
135 (51+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
1861 |
БУГАКОВ Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
6 |
92 (36+30+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1862 |
БУГРІМ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
8 |
153 (45+57+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1863 |
БУГРОВА Л.М. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
1864 |
БУДЕЙРІ К.І. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1865 |
БУДЖЕЛІДА С.Н. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
117 (45+33+39) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1866 |
БУДИЛО М.Є. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1867 |
БУДІВСЬКА Є.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
63 (21+21+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1868 |
БУДІНА О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
5 |
131 (51+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1869 |
БУДКО М.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
112 (30+54+28) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
1870 |
БУДНИК А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
10 |
67 (15+21+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1871 |
БУДНИК Я.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
93 (24+36+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1872 |
БУДНЮК А.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
96 (45+27+24) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1873 |
БУДОВСЬКА А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
138 (39+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1874 |
БУДОВСЬКА В.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
1875 |
БУДОВСЬКА І.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
7 |
165 (51+57+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1876 |
БУДУКІНА Н.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
72 (17+33+22) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1877 |
БУДЬОННИЙ А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1878 |
БУДЯНСЬКА К.Д. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1879 |
БУЗАЛО І.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
139 (37+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
1880 |
БУЗМАКОВ А.І. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
7 |
125 (42+45+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1881 |
БУЗМАКОВ О.І. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
7 |
114 (41+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1882 |
БУЗНИЦЬКИЙ Б.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
87 (33+24+30) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1883 |
БУЗОВА А.П. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1884 |
БУЗОВА І.Г. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
7 |
96 (25+36+35) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1885 |
БУЗОВЄРОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
66 (15+35+16) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1886 |
БУЗОВСЬКИЙ М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1887 |
БУЗУЛУК В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
147 (39+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1888 |
БУЗУЛУЦЬКА С.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1889 |
БУЙ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
105 (29+33+43) |
|
|
|
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
1890 |
БУЙ С.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
1891 |
БУЙДЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
9 |
155 (45+58+52) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1892 |
БУЙКО Є.П. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
71 (30+27+14) |
|
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
1893 |
БУКАНОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
3 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
1894 |
БУКАЧ А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1895 |
БУКОВСЬКИЙ М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
1896 |
БУКРЄЄВ А.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
1897 |
БУКРЄЄВ А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1898 |
БУКРЄЄВ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
111 (33+42+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
1899 |
БУКША К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
7 |
69 (11+18+40) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1900 |
БУКША Н.К. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1901 |
БУКШАНЬ К.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
74 (18+31+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1902 |
БУЛААРАС И. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
6 |
89 (30+30+29) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1903 |
БУЛАВА Б.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1904 |
БУЛАВА І.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1905 |
БУЛАВА К.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
72 (24+40+8) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
1906 |
БУЛАВА О.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
1907 |
БУЛАВА Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
9 |
74 (24+25+25) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1908 |
БУЛАВЕЦЬКОЇ К.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
5 |
58 (15+12+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1909 |
БУЛАВИН В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
105 (39+42+24) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
1910 |
БУЛАВИН Д.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
121 (31+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
1911 |
БУЛАВИН М.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
1912 |
БУЛАВІН Я.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
89 (30+33+26) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1913 |
БУЛАЄВ М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
127 (42+31+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1914 |
БУЛАНА А.А. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
3 |
72 (15+21+36) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
1915 |
БУЛАНИЙ І.А. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
7 |
85 (31+27+27) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
1916 |
БУЛАТ Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
5 |
92 (36+27+29) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1917 |
БУЛАТ І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
1918 |
БУЛАТ К.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
110 (36+40+34) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
1919 |
БУЛАТ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
61 (30+18+13) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1920 |
БУЛАТ О.О. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
90 (37+27+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1921 |
БУЛАТ П.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1922 |
БУЛАТОВА К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
7 |
70 (23+21+26) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1923 |
БУЛАХ А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
96 (12+48+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1924 |
БУЛАХ А.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1925 |
БУЛАХ Д.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1926 |
БУЛАХ Н.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
1 |
144 (30+60+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1927 |
БУЛГАКОВА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1928 |
БУЛДАКОВ О |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
96 (36+21+39) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1929 |
БУЛИГА Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1930 |
БУЛИГА Д.П. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
5 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Галагуз Любов Михайлівна |
1931 |
БУЛИГА Ю.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
6 |
88 (33+27+28) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1932 |
БУЛИГІН В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
97 (36+33+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1933 |
БУЛИГІН К.Є. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
87 (27+33+27) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1934 |
БУЛИЖНІКОВА В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
1935 |
БУЛИЧОВ З.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1936 |
БУЛИЧЬОВ Г.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
105 (27+42+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
1937 |
БУЛКА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1938 |
БУЛКА Б.М. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
4 |
123 (51+33+39) |
|
С1 |
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
1939 |
БУЛКА І.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1940 |
БУЛОВА А.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
103 (34+30+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1941 |
БУЛЬБА А.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
87 (30+33+24) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
1942 |
БУЛЬБЕНКО О.Д. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
1943 |
БУНІНА Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1944 |
БУНЧАК А.П. |
с. Зеленівка |
Зеленівська ЗОШ |
9 |
122 (45+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Хуторна Наталія Олексіївна |
1945 |
БУНЧУК В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
1946 |
БУНЧУК Д.Ю. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
1947 |
БУНЧУК К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
9 |
127 (42+49+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1948 |
БУНЯК Н.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1949 |
БУНЯКІНА О.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
5 |
97 (30+30+37) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1950 |
БУРА С.Е. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
1951 |
БУРАВІХІНА А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
159 (45+57+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1952 |
БУРАВЛЕНКО Д.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1953 |
БУРАК А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
31 (9+5+17) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1954 |
БУРАКОВА М.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1955 |
БУРБЕЛО І.С. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
62 (30+18+14) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
1956 |
БУРДА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
9 |
82 (36+21+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
1957 |
БУРДА О.В. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
4 |
84 (21+42+21) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1958 |
БУРДЕЙН А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
7 |
123 (37+45+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
1959 |
БУРДІН І. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
3 |
105 (39+36+30) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
1960 |
БУРДІНА А.К. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
7 |
119 (49+33+37) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1961 |
БУРДІНА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
1962 |
БУРДІНА А.С. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Широка Лариса Миколаївна |
1963 |
БУРЕЙКО С.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1964 |
БУРЕНКО К.В. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
9 |
139 (36+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Федоренко Олександр Олександрович |
1965 |
БУРЕНКО С.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
4 |
108 (39+18+51) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
1966 |
БУРИГІН В.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
4 |
132 (39+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
1967 |
БУРИЙ М.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
1968 |
БУРИЙ О.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
1969 |
БУРИКІН М.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
8 |
106 (19+48+39) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1970 |
БУРИМ К.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1971 |
БУРКА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
75 (51+12+12) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1972 |
БУРКА М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1973 |
БУРКІН В.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
1974 |
БУРКОВСЬКИЙ М.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
48 (27+9+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1975 |
БУРКОТ А.В. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
3 |
93 (24+33+36) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
1976 |
БУРЛАКА В.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
78 (21+24+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1977 |
БУРЛАКА К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
98 (42+27+29) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1978 |
БУРЛАКА С.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
1979 |
БУРЛАКОБ О.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
108 (39+36+33) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
1980 |
БУРЛАКОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
7 |
95 (25+36+34) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1981 |
БУРЛАКОВ А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
87 (39+36+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1982 |
БУРЛАЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
10 |
88 (27+35+26) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
1983 |
БУРЛАЧКО А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
1984 |
БУРЛЕТ В.І. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
87 (33+30+24) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
1985 |
БУРЛИК С.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
131 (51+37+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
1986 |
БУРЛІКОВ О.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
99 (30+45+24) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
1987 |
БУРЛІНА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
1988 |
БУРЛЯ І.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
135 (57+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
1989 |
БУРМА Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1990 |
БУРМИСТРОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
96 (18+60+18) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1991 |
БУРМІСТЕР О.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
1992 |
БУРМІСТРОВ А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
9 |
83 (39+21+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
1993 |
БУРНАШОВ О.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
72 (0+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
1994 |
БУРНАШОВА К.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
60 (21+36+3) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1995 |
БУРОДЖИЄВ Д.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
1996 |
БУРСОВА П.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
117 (39+42+36) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
1997 |
БУРТОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
72 (21+42+9) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
1998 |
БУРЦЕВ М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
102 (33+27+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
1999 |
БУРЦЕВ Н.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2000 |
БУРЦЕВ О |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2001 |
БУРЦЕВА Н.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
72 (23+21+28) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2002 |
БУРЦЕВА О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
114 (48+33+33) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2003 |
БУРЦЕВА С.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
129 (48+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
2004 |
БУРЧЕНКО А.С. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2005 |
БУРЧЕНКО Я.С. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
4 |
108 (33+42+33) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2006 |
БУРШТИКА Є.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
93 (27+27+39) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2007 |
БУРЯ О.Є. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
9 |
53 (18+10+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2008 |
БУРЯ Т.І. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
2009 |
БУРЯК К.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
105 (36+48+21) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2010 |
БУРЯКОВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
122 (43+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
2011 |
БУСЕЛ А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2012 |
БУСИГІНА С.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2013 |
БУСИЛКОВА Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
10 |
77 (21+25+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2014 |
БУСОВІКОВА К.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
90 (48+27+15) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2015 |
БУСОЛ Д.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
131 (27+52+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
2016 |
БУСЬКО Т.А. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
2017 |
БУТ А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2018 |
БУТ А.О. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
4 |
135 (27+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
2019 |
БУТ А.О. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
2020 |
БУТ В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
93 (42+27+24) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2021 |
БУТ Г.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
48 (27+0+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2022 |
БУТ Г.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
6 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2023 |
БУТ Д.Д. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
2024 |
БУТ Д.Р. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2025 |
БУТ І.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
159 (51+57+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2026 |
БУТ К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
2027 |
БУТ К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
10 |
147 (36+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2028 |
БУТ О.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
7 |
82 (35+21+26) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2029 |
БУТ О.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
2030 |
БУТАНОВ Д.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
98 (37+39+22) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2031 |
БУТЕНКО А.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
69 (24+28+17) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2032 |
БУТЕНКО А.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
5 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
2033 |
БУТЕНКО А.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2034 |
БУТЕНКО А.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2035 |
БУТЕНКО А.О. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
10 |
84 (24+32+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2036 |
БУТЕНКО А.С. |
|
Великобілозерська ЗОШ |
3 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Відлога |
2037 |
БУТЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
9 |
99 (30+24+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2038 |
БУТЕНКО Д.А. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
5 |
93 (21+30+42) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2039 |
БУТЕНКО Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2040 |
БУТЕНКО Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
6 |
96 (24+33+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2041 |
БУТЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
120 (45+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2042 |
БУТЕНКО М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
10 |
115 (39+37+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2043 |
БУТЕНКО М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2044 |
БУТЕНКО Н.О. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
3 |
69 (21+18+30) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
2045 |
БУТЕНКО П.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
55 (6+24+25) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2046 |
БУТЕНКО Р.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
106 (43+36+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2047 |
БУТИРІН Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
84 (18+33+33) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
2048 |
БУТКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
109 (33+42+34) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
2049 |
БУТНАР Є.Л. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
75 (36+23+16) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
2050 |
БУТОВА І.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
99 (36+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2051 |
БУТРІЙ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
51 (30+15+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2052 |
БУТУЗОВ К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
114 (33+48+33) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2053 |
БУФЕНКО В.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
135 (45+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
2054 |
БУХАНОВ О.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2055 |
БУХАНОВСЬКА М.А. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
9 |
80 (21+28+31) |
|
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
2056 |
БУХАНЦОВ Т.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2057 |
БУХАРАЄВА А.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
92 (24+36+32) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2058 |
БУХАРІНА Д.Л. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
2059 |
БУХТІЙ Б.М. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
9 |
109 (30+36+43) |
|
|
|
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2060 |
БУХТІЙ С.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2061 |
БУХТІЯРОВ О.Є. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
8 |
133 (54+27+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
2062 |
БУХТІЯРОВА В.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2063 |
БУЦ О.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
2064 |
БУЦ С.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
2065 |
БУЦАНОВА К.Г. |
с. Гюнівка |
Гюнівська ЗОШ |
5 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Морозова Олена Федорівна |
2066 |
БУЦИК К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 108 |
5 |
100 (30+27+43) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
2067 |
БУЦИКІНА П.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
123 (45+39+39) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2068 |
БУЦИКІНА Ю.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
141 (33+51+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2069 |
БУЦЬКА О.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
2070 |
БУЧАКЧИЙСКИЙ А.В. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
8 |
128 (27+51+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Тангарова Світлана Вікторівна |
2071 |
БУЧАКЧИЙСЬКА М.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
87 (33+30+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2072 |
БУЧАКЧИЙСЬКИЙ В.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
128 (49+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2073 |
БУЧИНСЬКА В.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
81 (33+30+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2074 |
БУЧИНСЬКИЙ Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
5 |
73 (24+18+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2075 |
БУЧМА А.М. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
7 |
106 (32+51+23) |
|
|
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
2076 |
БУЧНЄВ В.Ю. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
4 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
2077 |
БУШАРОВ П.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2078 |
БУШКЕВИЧ Д.О. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
2079 |
БУШКО Д |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
136 (48+39+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2080 |
БУШТРУК Є.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
123 (39+45+39) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2081 |
БУЯНОВА Н.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2082 |
ВАВИЛОВА А.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
86 (33+30+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2083 |
ВАВІЛІНА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
3 |
93 (24+24+45) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
2084 |
ВАВІЛО І.В. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
2085 |
ВАВІЛОВА А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
93 (36+27+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2086 |
ВАВРИК Д.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
75 (51+24+0) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2087 |
ВАГАНОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
127 (36+43+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2088 |
ВАГНЕР Д.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
77 (21+28+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2089 |
ВАДЧЕНКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2090 |
ВАЖЕНКОВА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2091 |
ВАЖИНСЬКИЙ В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2092 |
ВАЖНЕНКО Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2093 |
ВАЖНЕНКО Т.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
66 (27+12+27) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
2094 |
ВАЙЛО А.В. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
3 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
2095 |
ВАЙЛО Д.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
69 (42+21+6) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
2096 |
ВАЙЛО О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2097 |
ВАЙНОВСЬКА М.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
132 (36+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
2098 |
ВАЙС К.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
81 (33+21+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2099 |
ВАЙСМАНМІНОВСЬКА І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
9 |
94 (42+27+25) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2100 |
ВАЙТАНІК А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
151 (54+60+37) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2101 |
ВАК А.О. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2102 |
ВАКАСОВА К.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
107 (42+30+35) |
|
С1 |
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
2103 |
ВАКІРЯК А.П. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
121 (42+51+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2104 |
ВАКУЛЕНКО |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2105 |
ВАКУЛЕНКО А.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
63 (33+12+18) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2106 |
ВАКУЛЕНКО Д.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2107 |
ВАКУЛЕНКО Я.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2108 |
ВАКУЛІНСКИЙ О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
6 |
79 (30+18+31) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
2109 |
ВАЛЕНТИНОВ Д.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
111 (48+18+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
2110 |
ВАЛЕНТИРОВА Г.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
4 |
81 (39+12+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2111 |
ВАЛЕНТИРОВА І.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
2112 |
ВАЛЕНТИРОВА Х.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
8 |
145 (33+57+55) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2113 |
ВАЛЄНТІРОВА І.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
6 |
125 (54+45+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2114 |
ВАЛІГА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
105 (45+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2115 |
ВАЛІУЛЛІНА А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2116 |
ВАЛОВИЙ В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
74 (24+24+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2117 |
ВАЛУЄВ Р.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
91 (24+36+31) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
2118 |
ВАЛУЄВА М.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
126 (48+39+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2119 |
ВАЛУЙСЬКИХ А.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
111 (33+38+40) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
2120 |
ВАЛУЦА М.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
72 (30+36+6) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2121 |
ВАЛУЦА О.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
2122 |
ВАЛЬ Л.А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
8 |
87 (25+24+38) |
|
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
2123 |
ВАЛЬКО О.А. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
10 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2124 |
ВАЛЬЧУК А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
6 |
56 (12+18+26) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2125 |
ВАЛЬЧУК Р.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рєзнікова Раїса Федорівна |
2126 |
ВАЛЮХ С.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2127 |
ВАЛЯЄВА А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
6 |
104 (33+45+26) |
|
|
С2 |
|
Приходько Людмила Олександрівна |
2128 |
ВАЛЯНСЬКОГО М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
118 (45+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2129 |
ВАНГЕЛЬЄВ А.Є. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
7 |
72 (25+27+20) |
|
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
2130 |
ВАНДРАШЕК С.А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
5 |
109 (48+24+37) |
|
С1 |
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
2131 |
ВАНДРАШЕКА Б.А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
5 |
67 (24+33+10) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
2132 |
ВАНІН І.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
7 |
117 (33+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2133 |
ВАНІОСОВ Е.Я. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2134 |
ВАНЯРХА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2135 |
ВАРБАНОВА С.З. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
8 |
101 (35+33+33) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2136 |
ВАРБАНСЬКА Є.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
49 (15+22+12) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
2137 |
ВАРБАНСЬКА М.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
8 |
150 (33+57+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2138 |
ВАРВАРІН Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
2139 |
ВАРДАНЯН А.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
2140 |
ВАРДАНЯН Н.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
84 (30+27+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2141 |
ВАРЕЦЬКИЙ І.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
5 |
100 (42+39+19) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2142 |
ВАРІЩУК Л.М. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
5 |
118 (48+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
2143 |
ВАРЛАМОВА К.Ю. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
5 |
121 (45+39+37) |
|
С1 |
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
2144 |
ВАРЛАН А.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2145 |
ВАРНАВА Н.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
102 (36+48+18) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
2146 |
ВАРОВА К.П. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
2147 |
ВАРЧУК М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
6 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2148 |
ВАРЯНИК Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2149 |
ВАРЯНИК С.Ю. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
9 |
62 (27+27+8) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2150 |
ВАСЕНКОВА С.П. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
2151 |
ВАСЕЦЬКА А.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
2152 |
ВАСЕЧКО Д.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2153 |
ВАСИЛЕВСЬКА А.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2154 |
ВАСИЛЕВСЬКА А.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
2155 |
ВАСИЛЕЙКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2156 |
ВАСИЛЕЙКО В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
77 (28+24+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2157 |
ВАСИЛЕЙКО Н.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
82 (30+27+25) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2158 |
ВАСИЛЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
96 (15+42+39) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
2159 |
ВАСИЛЕНКО А.Д. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2160 |
ВАСИЛЕНКО В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
84 (19+30+35) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2161 |
ВАСИЛЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
30 (6+6+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2162 |
ВАСИЛЕНКО В.І. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
3 |
30 (9+6+15) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
2163 |
ВАСИЛЕНКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
99 (39+21+39) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
2164 |
ВАСИЛЕНКО Д |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
4 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
2165 |
ВАСИЛЕНКО Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2166 |
ВАСИЛЕНКО Д.М. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
2167 |
ВАСИЛЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
96 (37+30+29) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2168 |
ВАСИЛЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
3 |
114 (39+27+48) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
2169 |
ВАСИЛЕНКО Є.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
102 (39+30+33) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2170 |
ВАСИЛЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
30 (12+0+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2171 |
ВАСИЛЕНКО К.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
8 |
165 (48+57+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2172 |
ВАСИЛЕНКО Л.Р. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2173 |
ВАСИЛЕНКО Н.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2174 |
ВАСИЛЕНКО О.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
2175 |
ВАСИЛЕНКО С.М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
2176 |
ВАСИЛЕНКО Т.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
9 |
38 (18+6+14) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2177 |
ВАСИЛЕНКО Ю.В. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2178 |
ВАСИЛЕЦЬ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
106 (48+33+25) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2179 |
ВАСИЛЕЧКО Н.Я. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
146 (48+54+44) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2180 |
ВАСИЛЄВ К.О. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
2181 |
ВАСИЛІШИНА Ю.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2182 |
ВАСИЛЧЕНКО І.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
117 (45+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2183 |
ВАСИЛЬЄВ А |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
117 (33+48+36) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
2184 |
ВАСИЛЬЄВ А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2185 |
ВАСИЛЬЄВ В.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
10 |
140 (42+52+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
2186 |
ВАСИЛЬЄВ Є.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2187 |
ВАСИЛЬЄВ М.С. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2188 |
ВАСИЛЬЄВ М.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
153 (51+45+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2189 |
ВАСИЛЬЄВ О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2190 |
ВАСИЛЬЄВ О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
77 (30+27+20) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2191 |
ВАСИЛЬЄВ С.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
2192 |
ВАСИЛЬЄВ Я.Д. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
2193 |
ВАСИЛЬЄВА В.С. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
7 |
75 (34+15+26) |
|
|
|
|
Трофименко Наталія Валентинівна |
2194 |
ВАСИЛЬЄВА Д.О. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
4 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2195 |
ВАСИЛЬЄВА Є. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
57 (45+0+12) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2196 |
ВАСИЛЬЄВА І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
7 |
63 (27+21+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2197 |
ВАСИЛЬЄВА І.Д. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
89 (37+24+28) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2198 |
ВАСИЛЬЄВА К.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2199 |
ВАСИЛЬЄВА К.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
79 (27+33+19) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
2200 |
ВАСИЛЬЄВА О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2201 |
ВАСИЛЬЄВА О.Л. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2202 |
ВАСИЛЬЄВА О.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2203 |
ВАСИЛЬЄВА Р.Р. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
2204 |
ВАСИЛЬЄВА Т.Г. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
10 |
85 (36+39+10) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2205 |
ВАСИЛЬЄВА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
75 (23+18+34) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2206 |
ВАСИЛЬКОВ Р.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2207 |
ВАСИЛЬКОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
7 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2208 |
ВАСИЛЬКОВСЬКА А.Ю. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
6 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
2209 |
ВАСИЛЬКОВСЬКА В.Ю. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
138 (51+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
2210 |
ВАСИЛЬКОВСЬКИИ Д. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
63 (12+27+24) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
2211 |
ВАСИЛЬЧЕНКО А.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
119 (31+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
2212 |
ВАСИЛЬЧЕНКО В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
132 (39+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
2213 |
ВАСИЛЬЧЕНКО В.В. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
9 |
86 (24+34+28) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2214 |
ВАСИЛЬЧЕНКО Д.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
129 (39+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Рєзнікова Раїса Федорівна |
2215 |
ВАСИЛЬЧЕНКО Д.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
129 (39+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Рєзнікова Раїса Федорівна |
2216 |
ВАСИЛЬЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
97 (17+54+26) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
2217 |
ВАСИЛЬЧЕНКО Д.С. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
7 |
107 (29+24+54) |
|
|
|
С3 |
Семенків Ольга Миколаївна |
2218 |
ВАСИЛЬЧЕНКО Є.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
134 (37+51+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
2219 |
ВАСИЛЬЧЕНКО М.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
3 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2220 |
ВАСИЛЬЧЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2221 |
ВАСИЛЬЧЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
104 (48+33+23) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2222 |
ВАСИЛЬЧЕНКО С.С. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
4 |
111 (30+30+51) |
|
|
|
С3 |
Семенків Ольга Миколаївна |
2223 |
ВАСИЛЬЧУК М.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
115 (25+57+33) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2224 |
ВАСИЛЮК О.М. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
8 |
104 (33+21+50) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
2225 |
ВАСИЛЯЖЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2226 |
ВАСИНЧУК К.В. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
6 |
95 (30+36+29) |
|
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
2227 |
ВАСІЛІАДІ О.Д. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2228 |
ВАСІЛІШИНА О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
6 |
84 (30+33+21) |
|
|
|
|
Сидельникова |
2229 |
ВАСІНА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
10 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2230 |
ВАСКОВСЬКИЙ А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
3 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2231 |
ВАСКОВСЬКИЙ В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
8 |
126 (45+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2232 |
ВАСЬКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2233 |
ВАСЬКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
74 (19+15+40) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
2234 |
ВАСЬКОВСЬКА Ж.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
7 |
67 (22+15+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2235 |
ВАСЮК А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
2236 |
ВАСЮК А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2237 |
ВАСЮКОВА К.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
8 |
165 (51+57+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2238 |
ВАСЮНІНА М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
90 (33+33+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2239 |
ВАСЮТИНСЬКА Є.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
123 (39+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2240 |
ВАСЮТИНСЬКА К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
90 (21+30+39) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2241 |
ВАСЮТИНСЬКИЙ Д.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
5 |
109 (30+33+46) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2242 |
ВАТРИЧ О.О. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
1 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
2243 |
ВАХМІНА Л.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2244 |
ВАХНЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
75 (29+24+22) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2245 |
ВАХОВСЬКИЙ А.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2246 |
ВАШЕСТ П.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
7 |
108 (43+42+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
2247 |
ВАЩЕНКО А.Л. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
4 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2248 |
ВАЩЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2249 |
ВАЩЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2250 |
ВАЩЕНКО В.К. |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
10 |
86 (39+25+22) |
|
|
|
|
Фролова Людмила Миколаївна |
2251 |
ВАЩЕНКО М.О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
120 (39+39+42) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
2252 |
ВАЩЕНКО М.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
135 (45+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2253 |
ВАЩЕНКО О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2254 |
ВАЩЕНКО С.Ю. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
8 |
86 (41+15+30) |
|
С1 |
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
2255 |
ВАЩУК А.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
8 |
157 (45+57+55) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2256 |
ВДОВЕНКО О.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2257 |
ВДОВІЧЕНКО Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2258 |
ВЕ И КО К.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2259 |
ВЕГБІЄВ К.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2260 |
ВЕДЕНЯПИН Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
6 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Сидельникова |
2261 |
ВЕДМІДЬ О.Н. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
150 (42+51+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
2262 |
ВЕЙСАЛОВ В.Ч. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
124 (42+51+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2263 |
ВЕКЛИЧ Т.Д. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
58 (21+14+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2264 |
ВЕКСЛЕР М.А. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2265 |
ВЕЛЕНГУРА В.С. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
94 (36+27+31) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2266 |
ВЕЛИКОДНЯ В.В. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Широка Лариса Миколаївна |
2267 |
ВЕЛИКОІВАН А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2268 |
ВЕЛИКОІВАНЕНКО О.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
108 (33+30+45) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
2269 |
ВЕЛИТЧЕНКО М.І. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2270 |
ВЕЛИЦЬКА Д.Е. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
107 (36+28+43) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
2271 |
ВЕЛИЧКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
120 (24+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
2272 |
ВЕЛИЧКО А.С. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
9 |
83 (33+34+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2273 |
ВЕЛИЧКО В.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
2274 |
ВЕЛИЧКО В.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
2275 |
ВЕЛИЧКО В.О. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
9 |
135 (27+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
2276 |
ВЕЛИЧКО І. |
смт. Чернігівка |
Обіточненська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
2277 |
ВЕЛИЧКО І.Ю. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
2278 |
ВЕЛИЧКО К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
120 (42+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
2279 |
ВЕЛИЧКО К.О. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
5 |
111 (24+48+39) |
|
|
С2 |
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
2280 |
ВЕЛИЧКО М.Ф. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
89 (36+22+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2281 |
ВЕЛИЧКО П.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
93 (42+15+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2282 |
ВЕЛИЧКО П.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2283 |
ВЕЛИЧКО Т.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
148 (60+45+43) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2284 |
ВЕЛЬ Е.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
117 (45+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2285 |
ВЕЛЬМЕГА Р.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
85 (27+40+18) |
|
|
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
2286 |
ВЕЛЬМОЖКО А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2287 |
ВЕЛЬМОЖКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
102 (45+27+30) |
|
С1 |
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
2288 |
ВЕЛЬМОЖКО О.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
2289 |
ВЕЛЬЧЕВ О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
73 (24+21+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2290 |
ВЕЛЬЧЕВА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
6 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2291 |
ВЕНГЕР А.І. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2292 |
ВЕНГЕР Д.Г. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
48 (6+21+21) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
2293 |
ВЕНГЕР І.І. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2294 |
ВЕНЦЕВ А.Б. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
83 (37+21+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2295 |
ВЕРБА А.В. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
108 (24+38+46) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
2296 |
ВЕРБА В.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
108 (45+33+30) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2297 |
ВЕРБИЦКИЙ М.А. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Ірина Вікторівна |
2298 |
ВЕРБИЦЬКА А.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
126 (33+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2299 |
ВЕРБИЦЬКА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2300 |
ВЕРБИЦЬКА В.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
2301 |
ВЕРБИЦЬКА Т.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2302 |
ВЕРБИЦЬКИЙ Д.І. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
4 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Стратієнко Ольга Володимирівна |
2303 |
ВЕРБИЦЬКИЙ М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2304 |
ВЕРБИЦЬКИЙ О.Д. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2305 |
ВЕРБИЦЬКИЙ О.О. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Білай Олена Вікторівна |
2306 |
ВЕРБІНА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
72 (27+18+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2307 |
ВЕРБІНА Є.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2308 |
ВЕРБІЦЬКИЙ І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2309 |
ВЕРБЛЮДОВА О.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
78 (36+33+9) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2310 |
ВЕРГУН А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
2311 |
ВЕРГУН А.Ю. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
7 |
112 (30+36+46) |
|
|
|
С3 |
Седракян Сюзанна Хачіківна |
2312 |
ВЕРДІЄВА Е.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2313 |
ВЕРЕМЕЄНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
81 (36+33+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2314 |
ВЕРЕМЄЄНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
88 (35+21+32) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2315 |
ВЕРЕМІЙ К.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
6 |
87 (30+33+24) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2316 |
ВЕРЕМЙОВА Т.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2317 |
ВЕРЕМКО О.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
2318 |
ВЕРЕМЧУК Д.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2319 |
ВЕРЕСКУН А.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
5 |
75 (33+21+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2320 |
ВЕРЕСКУН В.В. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
9 |
139 (42+48+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федоренко Олександр Олександрович |
2321 |
ВЕРЕСКУН В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
148 (48+57+43) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2322 |
ВЕРЕСКУН Д.С. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
5 |
109 (36+42+31) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2323 |
ВЕРЕСОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2324 |
ВЕРЕТЕЛЬНИК В.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
83 (42+27+14) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2325 |
ВЕРЕТЕЛЬНИК В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
7 |
119 (25+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
2326 |
ВЕРЕТЕЛЬНИК Г.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
7 |
108 (43+42+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
2327 |
ВЕРЕТЕЛЬНИКОВА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
10 |
110 (39+33+38) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2328 |
ВЕРЕТЕНІН О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2329 |
ВЕРЕТЕННИКОВА О.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
65 (21+22+22) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2330 |
ВЕРЕТІЛЬНИК А.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
84 (24+27+33) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
2331 |
ВЕРЕЩАГА В.О. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
4 |
84 (42+21+21) |
|
С1 |
|
|
Білосорочка Олена Анатоліївна |
2332 |
ВЕРЕЩАГА Д.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
115 (42+39+34) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
2333 |
ВЕРЕЩАГА І.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
78 (39+18+21) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
2334 |
ВЕРЕЩАГА Р.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
86 (36+34+16) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
2335 |
ВЕРЕЩАГІН М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
97 (40+15+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2336 |
ВЕРЕЩАГІН Ю.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
2337 |
ВЕРЕЩАГІНА А.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
98 (36+39+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2338 |
ВЕРЕЩАК А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
117 (33+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
2339 |
ВЕРЖАК Ю.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2340 |
ВЕРЛАТА В.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
50 (19+9+22) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
2341 |
ВЕРЛАТИЙ А.І. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
3 |
147 (42+48+57) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2342 |
ВЕРЛАТИЙ Є.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
6 |
63 (12+27+24) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2343 |
ВЕРЛОС Д.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2344 |
ВЕРЛОС Е.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
147 (36+54+57) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2345 |
ВЕРЛЯ В.С. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
2346 |
ВЕРМІЯШ А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
84 (6+36+42) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
2347 |
ВЕРНИДУБ К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
3 |
87 (21+27+39) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
2348 |
ВЕРТЕГЕЛ А.М. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
3 |
39 (18+6+15) |
|
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
2349 |
ВЕРТЕГЕЛ Д.В. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
115 (33+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
2350 |
ВЕРТЕГЕЛ Д.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2351 |
ВЕРТЕГЕЛ Е.П. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
5 |
89 (33+33+23) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
2352 |
ВЕРТЕГЕЛ О.В. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
2353 |
ВЕРТЕПА І.І. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
7 |
111 (40+36+35) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2354 |
ВЕРТЕПНА М.Н. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
112 (18+57+37) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
2355 |
ВЕРТЕПНИЙ М.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
108 (24+45+39) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
2356 |
ВЕРТИКОВА Р.М. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
3 |
114 (39+33+42) |
|
|
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
2357 |
ВЕРТИПОЛОХ О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2358 |
ВЕРТИПОРОХ М.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
5 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2359 |
ВЕРТІЄВЕЦЬ М.Р. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2360 |
ВЕРТІЙ В.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
75 (33+27+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2361 |
ВЕРХОВЕЦЬКИЙ І.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2362 |
ВЕРХОЦЬКИЙ М.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
93 (39+33+21) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
2363 |
ВЕРЧЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2364 |
ВЕРЧЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
10 |
39 (15+10+14) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
2365 |
ВЕРШКОВА Ю.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
81 (33+24+24) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
2366 |
ВЕРЬОВКІН В.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2367 |
ВЕРЬОВКІН В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2368 |
ВЕРЬОВКІН Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
9 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2369 |
ВЕРЬОВКІНА К.Є. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
8 |
106 (31+42+33) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2370 |
ВЕСЕЛКОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2371 |
ВЕСЕЛОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2372 |
ВЕСЕЛОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2373 |
ВЕСЕЛОВСЬКА Я.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2374 |
ВЕСЕЛОВСЬКИЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
116 (48+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
2375 |
ВЕТОШ А. . |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
69 (15+21+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2376 |
ВЕТРОВА П.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
4 |
60 (27+21+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2377 |
ВЕТУХ В.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
135 (39+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2378 |
ВЕЦКУР А.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2379 |
ВЕЧЕРЯ О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2380 |
ВЕЧІРКО Н.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
102 (39+30+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2381 |
ВЕЧІРКО О.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
126 (54+39+33) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2382 |
ВЄГЄРО А.І. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
2383 |
ВЄГЄРО Д.І. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
7 |
46 (8+18+20) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2384 |
ВЄЛКОВ К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
4 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2385 |
ВЄЛЬМОЖКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2386 |
ВЄЛЬЧЕВ П.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
93 (27+30+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2387 |
ВЄНЦЕВ М.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2388 |
ВЄНЦЕВА Г.Ю. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
7 |
66 (22+24+20) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2389 |
ВЄТРОВА А |
с. Шевченка |
Шевченківська ЗОШ |
3 |
117 (18+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Олена Петрівна |
2390 |
ВИГІВСЬКИЙ О.А. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
2391 |
ВИДРЯ К.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2392 |
ВИЗЕНКОВА Д.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2393 |
ВИЗІР Я.Н. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
124 (48+39+37) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2394 |
ВИЛИЧКО Е.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
102 (21+36+45) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2395 |
ВИННИК В.А. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
10 |
101 (33+40+28) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2396 |
ВИННИК В.Р. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
8 |
101 (42+18+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Турська Олена Миколаївна |
2397 |
ВИННИК Є.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2398 |
ВИННИКА М |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
5 |
73 (24+24+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2399 |
ВИНОГРАДОВ В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2400 |
ВИНОГРАДОВ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2401 |
ВИНОГРАДОВ Є.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
79 (29+27+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2402 |
ВИНОГРАДОВ Є.Р. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2403 |
ВИНОГРАДОВ М.М. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
2404 |
ВИНОГРАДОВА А.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
162 (51+54+57) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2405 |
ВИНОГРАДОВА А.Є. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2406 |
ВИНОГРАДОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
78 (24+27+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2407 |
ВИНОКУРОВ Р.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
144 (54+45+45) |
З |
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
2408 |
ВИПЕРАЙЛЕНКО К.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
90 (26+24+40) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2409 |
ВИПОВСЬКИЙ С.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
138 (33+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
2410 |
ВИРВИХВОСТ П.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
116 (36+31+49) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2411 |
ВИРВИЧ Є.А. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
8 |
135 (33+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
2412 |
ВИСЛОГУЗОВ І.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
63 (27+12+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2413 |
ВИСОЦЬКА А.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
2414 |
ВИСОЦЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
138 (39+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2415 |
ВИСОЦЬКА Д.Е. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
8 |
71 (25+12+34) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
2416 |
ВИСОЦЬКА Е.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
3 |
129 (33+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2417 |
ВИСОЦЬКА Є.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2418 |
ВИСОЦЬКА К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
108 (54+15+39) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2419 |
ВИСОЦЬКА О.Р. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
51 (33+3+15) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
2420 |
ВИСОЦЬКИЙ Б.А. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
9 |
78 (36+19+23) |
|
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
2421 |
ВИСОЦЬКИЙ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
58 (12+21+25) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
2422 |
ВИСОЧИНА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
53 (27+18+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2423 |
ВИСОЧІН К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2424 |
ВИСОЧІНА М.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
114 (54+24+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2425 |
ВИХЛЯЄВ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2426 |
ВИХЛЯЄВ О.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
124 (48+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2427 |
ВИХЛЯЄВА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
9 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2428 |
ВИХЛЯЄВА О.М. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
4 |
36 (18+6+12) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
2429 |
ВИШЕР В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
125 (48+48+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2430 |
ВИШЛОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2431 |
ВИШНЕВЕЦЬКА В.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
93 (54+9+30) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2432 |
ВИШНЕВЕЦЬКА П.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
8 |
150 (39+54+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2433 |
ВИШНЕВЕЦЬКИЙ О.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2434 |
ВИШНЕВСЬКА М.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
93 (45+21+27) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2435 |
ВИШНЕВСЬКИЙ А.С. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
101 (40+33+28) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2436 |
ВИШНЕВСЬКИЙ Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
4 |
45 (21+21+3) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2437 |
ВИШНЕВСЬКИЙ О.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
51 (9+21+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2438 |
ВИШНЕВСЬКИЙ С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
6 |
73 (27+27+19) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
2439 |
ВИШНИВЕЦЬКИЙ А.Ю. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
9 |
96 (27+32+37) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2440 |
ВИШНЯКОВ А.Ю. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
9 |
91 (24+36+31) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
2441 |
ВИШНЯКОВ В |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
10 |
57 (21+22+14) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2442 |
ВИШТИКАЙЛО К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2443 |
ВІВАТЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
78 (30+21+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2444 |
ВІВЧАР П.М. |
с. Запоріжжя |
Запорізька ЗОШ |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Соломатіна Валерія Володимирівна |
2445 |
ВІВЬЮРСЬКИЙ Ю.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
105 (27+30+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2446 |
ВІДІШЕВ О.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
105 (48+24+33) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2447 |
ВІДІШЕВА О.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
109 (33+36+40) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2448 |
ВІДЛОГА В.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
10 |
67 (21+30+16) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
2449 |
ВІЄНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
133 (25+51+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2450 |
ВІЄНКО С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2451 |
ВІЄНКО Т.І. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
58 (18+20+20) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
2452 |
ВІЗЕРЕНКО Н.О. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
3 |
63 (27+12+24) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
2453 |
ВІЗІРЕНКО А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
72 (30+27+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2454 |
ВІЗІРЕНКО А.Ш. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
3 |
96 (24+33+39) |
|
|
|
|
Гладка Олена Михайлівна |
2455 |
ВІЗІРЕНКО А.Ш. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
3 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Гладка Олена Михайлівна |
2456 |
ВІКТОРОВ А.П. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
2457 |
ВІКТОРОВ М.П. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
6 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
2458 |
ВІКТОРОВА Ю.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2459 |
ВІЛЬЖИС А.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
27 (13+0+14) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
2460 |
ВІЛЬЖИС І.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
72 (15+33+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
2461 |
ВІЛЬЖИСА В.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
51 (15+12+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
2462 |
ВІЛЬЧЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2463 |
ВІЛЮРА Ю.Б. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
121 (36+54+31) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2464 |
ВІНДЮШЕВА О.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
138 (51+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
2465 |
ВІНІЦКІЙ В.К. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
2466 |
ВІНІЧЕНКО А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
2467 |
ВІНІЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
2468 |
ВІНІЧЕНКО А.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
9 |
65 (21+28+16) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
2469 |
ВІНІЧЕНКО А.Ю. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
149 (43+51+55) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
2470 |
ВІНІЧЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
6 |
70 (27+33+10) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2471 |
ВІНІЧЕНКО І.М. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
2472 |
ВІНІЧЕНКО М |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2473 |
ВІНІЧЕНКО Ю.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
5 |
62 (12+24+26) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
2474 |
ВІНІЧЕНКО Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2475 |
ВІНІЧУК В.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
6 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2476 |
ВІННИК А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2477 |
ВІННИК Б.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
57 (27+15+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2478 |
ВІННИК К.М. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Гладка Олена Михайлівна |
2479 |
ВІННИЧЕНКО В.А. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
8 |
80 (34+21+25) |
|
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
2480 |
ВІННІК К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
2481 |
ВІННІК Н.Ю. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
8 |
112 (37+42+33) |
|
|
С2 |
|
Чугура Світлана Олексіївна |
2482 |
ВІННІЧЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2483 |
ВІННІЧУК О.С. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
9 |
110 (21+58+31) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
2484 |
ВІРКУН О.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2485 |
ВІРТ А.Д. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
5 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
2486 |
ВІРТ В.Д. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
4 |
150 (57+42+51) |
З |
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
2487 |
ВІРЧЕНКО Б.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
93 (39+33+21) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
2488 |
ВІСІЧ О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
8 |
111 (43+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
2489 |
ВІСЛОГУЗОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
6 |
43 (9+15+19) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
2490 |
ВІСЛОГУЗОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
8 |
99 (31+39+29) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2491 |
ВІТВИЦЬКИЙ К.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
2492 |
ВІТЕР А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
126 (45+50+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
2493 |
ВІТЕР В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
9 |
57 (21+18+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2494 |
ВІТЕР Д.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2495 |
ВІТЕР К.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2496 |
ВІТЕР О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
128 (48+51+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
2497 |
ВІТКО О.Я. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2498 |
ВІТКОВА С.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
3 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2499 |
ВІТКОВА Ю.А. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
3 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
2500 |
ВІТКОВСЬКА Д.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
126 (54+33+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2501 |
ВІТКОВСЬКИЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
5 |
76 (21+36+19) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
2502 |
ВІТКОВСЬКИЙ К.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бочка О. І. |
2503 |
ВІТМЕР Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2504 |
ВІТРЕНКО ДД. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
45 (19+18+8) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2505 |
ВІТТ Н.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2506 |
ВІТЦЕНКО Л.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
36 (6+24+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2507 |
ВІХЛЯЄВА А.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
101 (30+31+40) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2508 |
ВІЯТА О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
2509 |
ВЇЗНЮК С.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
3 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2510 |
ВЛАДЕНКО Б.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2511 |
ВЛАДИКІН Л.О. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
4 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
2512 |
ВЛАДИКІНА Є.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
153 (51+51+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2513 |
ВЛАДИСЛАВ В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
2514 |
ВЛАДІМІРОВ Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2515 |
ВЛАДОВ Р.М. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
2516 |
ВЛАС Н.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2517 |
ВЛАСЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
66 (27+18+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2518 |
ВЛАСЕНКО Б.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
84 (36+15+33) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
2519 |
ВЛАСЕНКО В.Є. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
2520 |
ВЛАСЕНКО В.І. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
9 |
79 (24+28+27) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2521 |
ВЛАСЕНКО В.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
145 (45+51+49) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2522 |
ВЛАСЕНКО Д. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2523 |
ВЛАСЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
7 |
121 (43+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
2524 |
ВЛАСЕНКО І.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2525 |
ВЛАСЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
103 (36+21+46) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
2526 |
ВЛАСЕНКО Л.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2527 |
ВЛАСЕНКО Н.Ю. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
124 (42+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2528 |
ВЛАСЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
7 |
99 (34+33+32) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2529 |
ВЛАСЕНКО П.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2530 |
ВЛАСЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
34 (13+9+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2531 |
ВЛАСЕНКО С.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
2532 |
ВЛАСЕНКО Я.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
111 (26+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2533 |
ВЛАСОВ В.І. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
6 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
2534 |
ВЛАСОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
93 (39+36+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2535 |
ВЛАСОВ Д.О. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
2536 |
ВЛАСОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2537 |
ВЛАСОВА А.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
2538 |
ВЛАСОВА Е.В. |
с. Мар'янівка |
Мар'янівський НВК |
6 |
88 (30+27+31) |
|
|
|
|
Римаренко Інна Анатоліївна |
2539 |
ВЛАСОВА К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
126 (27+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
2540 |
ВЛАСОВА Л.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2541 |
ВЛАСОВА О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
60 (27+30+3) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2542 |
ВЛАСОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2543 |
ВЛАСОВИЧ А |
с. Зеленівка |
Зеленівська ЗОШ |
8 |
162 (51+57+54) |
З |
|
|
|
Хуторна Наталія Олексіївна |
2544 |
ВЛАСОВИЧ А.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
156 (51+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2545 |
ВЛАСОВИЧ В.М. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
7 |
101 (31+39+31) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2546 |
ВЛАСЮК А |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2547 |
ВЛАСЮК А.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
90 (33+24+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2548 |
ВЛАСЮК Є.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
141 (42+39+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
2549 |
ВЛАСЮКЗ Я.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
129 (27+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2550 |
ВЛЕЗЬКИЙ Р.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2551 |
ВЛЕЗЬЬА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2552 |
ВНУКОВ І.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2553 |
ВОВК А.Є. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2554 |
ВОВК А.М. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
4 |
117 (27+33+57) |
|
|
|
С3 |
Турська Олена Миколаївна |
2555 |
ВОВК А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2556 |
ВОВК В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
6 |
115 (48+33+34) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2557 |
ВОВК В.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
2558 |
ВОВК В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2559 |
ВОВК Д.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
8 |
160 (49+60+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2560 |
ВОВК Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
7 |
151 (49+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2561 |
ВОВК І.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
99 (39+26+34) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2562 |
ВОВК К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
84 (33+18+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2563 |
ВОВК М.О. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
7 |
84 (40+18+26) |
|
С1 |
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
2564 |
ВОВК Н.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
117 (42+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2565 |
ВОВК О.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
42 (21+15+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2566 |
ВОВК О.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
117 (39+39+39) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2567 |
ВОВК С.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
2568 |
ВОВК Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2569 |
ВОВНЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
7 |
74 (31+18+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2570 |
ВОВУШКО В.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
2571 |
ВОВЧЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2572 |
ВОВЧЕНКО У.М. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
4 |
72 (21+9+42) |
|
|
|
С3 |
Єгорова Ольга Миколаївна |
2573 |
ВОВЧОК В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
8 |
127 (43+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
2574 |
ВОДЕНЬ М.О. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
3 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
2575 |
ВОДЗІНСЬКА А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
2576 |
ВОДОЛАЗКІН В.М. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
2577 |
ВОДОЛАЗЬКИЙ О.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
66 (21+24+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2578 |
ВОДОПШИН С.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2579 |
ВОДОПЯН М.М. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
6 |
108 (33+33+42) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
2580 |
ВОДОПЯН Н.Б. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
2581 |
ВОДОПЯНОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2582 |
ВОДОПЯНОВА М.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
87 (27+42+18) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2583 |
ВОДОПЯНОВА Р.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
75 (27+15+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2584 |
ВОДЯНИК С.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
115 (43+39+33) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2585 |
ВОДЯНИЦКА А.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
97 (37+21+39) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
2586 |
ВОДЯНИЦКИЙ О.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
85 (31+24+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2587 |
ВОДЯНИЦЬКА М.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
70 (17+21+32) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2588 |
ВОДЯНИЦЬКИЙ С.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
5 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2589 |
ВОДЯХА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
143 (48+46+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2590 |
ВОЄВОДА В.В. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
10 |
94 (33+30+31) |
|
|
|
|
Мамонова Лариса Анатоліївна |
2591 |
ВОЄВОДА О.В. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
4 |
117 (45+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мамонова Лариса Анатоліївна |
2592 |
ВОЗІЯНОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
2593 |
ВОЗНЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
123 (39+39+45) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2594 |
ВОЗНЯКОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2595 |
ВОЇНА К.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
129 (39+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
2596 |
ВОЇНА К.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2597 |
ВОЙКІНА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
120 (45+44+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
2598 |
ВОЙКО І.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2599 |
ВОЙКОВ С.О. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
3 |
156 (54+45+57) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2600 |
ВОЙЛОВ Б.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2601 |
ВОЙНИКОВ Г.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2602 |
ВОЙНИКОВА Д.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2603 |
ВОЙНИЧ В.Л. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
3 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2604 |
ВОЙНІК А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2605 |
ВОЙНОВ І.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
9 |
81 (18+38+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2606 |
ВОЙТЕНКО Є.А. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
8 |
131 (34+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
2607 |
ВОЙТЕХ В.В. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
3 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шишлова Тетяна Юріївна |
2608 |
ВОЙТЕХ І.В. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
2 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
2609 |
ВОЙТЕХОВИЧ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
6 |
53 (27+15+11) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
2610 |
ВОЙТЕШОНОК Н.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
9 |
75 (27+23+25) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
2611 |
ВОЙТІХ Д.І. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
2612 |
ВОЙТІХ М.І. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
2613 |
ВОЙТОВ С.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
81 (30+9+42) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
2614 |
ВОЙТОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
95 (19+39+37) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2615 |
ВОЙТОВСЬКИЙ О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Круглицька Лідія Петрівна |
2616 |
ВОЙТЮШЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
7 |
98 (38+24+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2617 |
ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ В.В. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
3 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
2618 |
ВОЙЦЄХОВСЬКИЙ А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2619 |
ВОЙЧИЦЬКА К.В. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
7 |
89 (34+21+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2620 |
ВОЙЧУК Є.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
66 (18+21+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2621 |
ВОЛЖАНІН І.Ю. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
6 |
107 (33+39+35) |
|
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
2622 |
ВОЛЖАНІНА Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
96 (39+36+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2623 |
ВОЛЖАНІНА М.Ю. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
2624 |
ВОЛИК А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
60 (30+3+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2625 |
ВОЛИК Б.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
2626 |
ВОЛИК В.Р. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
123 (45+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Драчова Олена Анатоліївна |
2627 |
ВОЛИК В.С. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
86 (17+36+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2628 |
ВОЛИК І.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2629 |
ВОЛИК Л.О. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
88 (21+36+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2630 |
ВОЛИК О.О. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2631 |
ВОЛИНЕЦЬ Н.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
59 (24+18+17) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
2632 |
ВОЛИНКІН К.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2633 |
ВОЛИНСЬКА Р.К. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
117 (39+39+39) |
|
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
2634 |
ВОЛИНЦЕВ В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
153 (51+51+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2635 |
ВОЛИНЦЕВ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
126 (54+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2636 |
ВОЛІК М |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
2637 |
ВОЛІК М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
2638 |
ВОЛІКОВ В.Д. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
123 (51+36+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2639 |
ВОЛК Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
9 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2640 |
ВОЛК Є.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
2641 |
ВОЛКОВ Б.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
144 (39+54+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2642 |
ВОЛКОВ В.К. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
9 |
71 (15+34+22) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
2643 |
ВОЛКОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
53 (21+15+17) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2644 |
ВОЛКОВ Д.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Баранчук Ганна Анатоліївна |
2645 |
ВОЛКОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
99 (27+39+33) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2646 |
ВОЛКОВ ДВ. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
126 (39+27+60) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
2647 |
ВОЛКОВ Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2648 |
ВОЛКОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
97 (30+39+28) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2649 |
ВОЛКОВ М.Д. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
2650 |
ВОЛКОВ М.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
93 (30+39+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2651 |
ВОЛКОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
72 (27+12+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2652 |
ВОЛКОВ Н.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
129 (51+39+39) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2653 |
ВОЛКОВ О |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
5 |
64 (24+18+22) |
|
|
|
|
Сидельникова |
2654 |
ВОЛКОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
99 (33+24+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2655 |
ВОЛКОВ О.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2656 |
ВОЛКОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2657 |
ВОЛКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
3 |
66 (33+21+12) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
2658 |
ВОЛКОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
50 (24+9+17) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2659 |
ВОЛКОВА В.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
114 (33+45+36) |
|
|
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2660 |
ВОЛКОВА В.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2661 |
ВОЛКОВА В.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
150 (51+51+48) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
2662 |
ВОЛКОВА В.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
145 (54+51+40) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2663 |
ВОЛКОВА В.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
3 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
2664 |
ВОЛКОВА В.С. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
136 (48+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
2665 |
ВОЛКОВА Г.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
6 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2666 |
ВОЛКОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
66 (21+21+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2667 |
ВОЛКОВА Є.Ю. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
78 (39+21+18) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2668 |
ВОЛКОВА І.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
8 |
84 (31+15+38) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2669 |
ВОЛКОВА К.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2670 |
ВОЛКОВА М.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
8 |
60 (28+12+20) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2671 |
ВОЛКОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2672 |
ВОЛКОВА О.О. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
4 |
111 (39+39+33) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
2673 |
ВОЛКОВА С.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
2674 |
ВОЛКОВА Т.К. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
8 |
125 (37+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
2675 |
ВОЛКОВСЬКИЙ І.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
72 (21+27+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2676 |
ВОЛОБОЄВ К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2677 |
ВОЛОБОЄВА Т.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
9 |
122 (42+52+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2678 |
ВОЛОБОЙ М.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
10 |
93 (27+43+23) |
|
|
С2 |
|
Чумаченко Віра Іванівна |
2679 |
ВОЛОБУЄВ А.С. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
9 |
142 (39+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
2680 |
ВОЛОБУЄВ М.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
7 |
73 (19+21+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2681 |
ВОЛОБУЄВ О.С. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
6 |
56 (18+24+14) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
2682 |
ВОЛОБУЄВА А.П. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
2683 |
ВОЛОВИК І.Ю. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
137 (31+57+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
2684 |
ВОЛОВИЧ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
2685 |
ВОЛОВИЧ ПП. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
66 (29+21+16) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2686 |
ВОЛОВОДЕНКО Я.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
51 (15+12+24) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
2687 |
ВОЛОГІН Н.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2688 |
ВОЛОДІН Я.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2689 |
ВОЛОДІНА Д.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
4 |
51 (27+9+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2690 |
ВОЛОДІНА К.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
2691 |
ВОЛОДІНОЇ В.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
97 (42+36+19) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2692 |
ВОЛОДЬКО М.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2693 |
ВОЛОЖАЙКІНА Д.І. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2694 |
ВОЛОНІХІН В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
51 (12+27+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2695 |
ВОЛОНТИР А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
153 (51+51+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2696 |
ВОЛОС Я.Я. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2697 |
ВОЛОТКО М.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
4 |
117 (51+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2698 |
ВОЛОТКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
93 (36+18+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2699 |
ВОЛОХ М.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
116 (36+31+49) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2700 |
ВОЛОХА А.Ю. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
2701 |
ВОЛОХОВ К.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
6 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2702 |
ВОЛОЧАН Є.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
105 (39+41+25) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2703 |
ВОЛОШИН В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
105 (45+33+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2704 |
ВОЛОШИН Г.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
6 |
130 (54+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2705 |
ВОЛОШИН І.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
94 (24+36+34) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
2706 |
ВОЛОШИН М.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
136 (39+42+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Бойко Ірма Теймуразівна |
2707 |
ВОЛОШИН Р.О. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
10 |
86 (21+34+31) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
2708 |
ВОЛОШИНА А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2709 |
ВОЛОШИНА А.С. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
9 |
53 (21+24+8) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2710 |
ВОЛОШИНА А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
5 |
87 (24+36+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2711 |
ВОЛОШИНА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
120 (33+43+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2712 |
ВОЛОШИНА А.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
84 (30+33+21) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
2713 |
ВОЛОШИНА В.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2714 |
ВОЛОШИНА Д.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
8 |
117 (40+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
2715 |
ВОЛОШИНА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
2716 |
ВОЛОШИНА Д.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
54 (15+21+18) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
2717 |
ВОЛОШИНА Е.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2718 |
ВОЛОШИНА І.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
6 |
135 (57+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2719 |
ВОЛОШИНА М.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
88 (35+21+32) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2720 |
ВОЛОШИНА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
108 (33+39+36) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
2721 |
ВОЛОШИНА Р.С. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
8 |
70 (26+21+23) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
2722 |
ВОЛОШИНА Я.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
8 |
116 (40+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
2723 |
ВОЛОШИНОВА А.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2724 |
ВОЛОШИНСЬКА С.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2725 |
ВОЛОШКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
2726 |
ВОЛОШКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2727 |
ВОЛОШКО Я.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
93 (15+36+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
2728 |
ВОЛОШОК В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2729 |
ВОЛОШОК М.В. |
с. Остриківка |
Остриківська ЗОШ |
9 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Золотухіна Людмила Вікторівна |
2730 |
ВОЛОЩУК С.М. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
2731 |
ВОЛУЄВА В.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
6 |
95 (42+30+23) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2732 |
ВОЛХОНСЬКА К.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
5 |
67 (24+24+19) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
2733 |
ВОЛЧАНОВА К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
86 (28+33+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2734 |
ВОЛЧКОВ А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
67 (12+33+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2735 |
ВОЛЧКОВА М.І. |
с. Плодородне |
Плодородненський НВК |
7 |
96 (31+33+32) |
|
|
|
|
Тимошенко Ірина Михайлівна |
2736 |
ВОЛЬВАЧ А.В. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
4 |
132 (54+39+39) |
|
С1 |
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
2737 |
ВОЛЬКОВИЧ Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
3 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2738 |
ВОЛЬФСОН Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2739 |
ВОЛЮВАЧ П.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
2740 |
ВОЛЯНИК К.О. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
10 |
116 (39+34+43) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
2741 |
ВОЛЯНСЬКА О.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2742 |
ВОЛЯРЧУК В.А. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
9 |
58 (12+33+13) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2743 |
ВОРКОВА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
76 (37+21+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2744 |
ВОРОБЕЙ Т. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
4 |
108 (45+24+39) |
|
С1 |
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
2745 |
ВОРОБЕЙ Я.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2746 |
ВОРОБЙОВ В.А. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
7 |
73 (34+15+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2747 |
ВОРОБЙОВ В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2748 |
ВОРОБЙОВ В.О. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
2749 |
ВОРОБЙОВ В.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
112 (30+54+28) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2750 |
ВОРОБЙОВ К.Ї. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2751 |
ВОРОБЙОВ М.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
2 |
24 (18+0+6) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
2752 |
ВОРОБЙОВ Я.Ю. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
2753 |
ВОРОБЙОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
117 (39+42+36) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
2754 |
ВОРОБЙОВА А.П. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
8 |
81 (37+24+20) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
2755 |
ВОРОБЙОВА В.В. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
3 |
54 (33+0+21) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
2756 |
ВОРОБЙОВА В.О. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
2757 |
ВОРОБЙОВА Є.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
125 (19+51+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
2758 |
ВОРОБЙОВА І.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2759 |
ВОРОБЙОВА К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
81 (39+21+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2760 |
ВОРОБЙОВА К.Р. |
с. Високе |
Високівська ЗОШ |
10 |
83 (21+28+34) |
|
|
|
|
Попова Наталія Петрівна |
2761 |
ВОРОБЙОВА К.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
4 |
111 (51+30+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2762 |
ВОРОБЙОВА М.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
63 (27+6+30) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2763 |
ВОРОБЙОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
2764 |
ВОРОБЙОВА Т.В. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
8 |
119 (37+36+46) |
|
|
|
С3 |
Гладка Олена Михайлівна |
2765 |
ВОРОБКА В.О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
7 |
82 (41+24+17) |
|
С1 |
|
|
Трикашна Н. С. |
2766 |
ВОРОБКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
2 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Качуровська Наталія Іванівна |
2767 |
ВОРОБЬОВА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2768 |
ВОРОВСЬКИЙ В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
96 (36+12+48) |
|
|
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
2769 |
ВОРОЖКОДЄВОЧКІНА А.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
101 (31+30+40) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
2770 |
ВОРОНА А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
2771 |
ВОРОНА Є.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2772 |
ВОРОНА С.П. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
2773 |
ВОРОНА Ю.П. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
2774 |
ВОРОНІН А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
2775 |
ВОРОНІН Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
8 |
96 (29+39+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2776 |
ВОРОНІН К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2777 |
ВОРОНІНА А.І. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
118 (45+36+37) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
2778 |
ВОРОНІНА А.І. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
99 (37+33+29) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
2779 |
ВОРОНІНА А.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2780 |
ВОРОНІНА А.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
7 |
107 (37+36+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2781 |
ВОРОНІНА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
8 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2782 |
ВОРОНІНА А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2783 |
ВОРОНІНА В.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
123 (21+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2784 |
ВОРОНІНА Д.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
105 (36+48+21) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2785 |
ВОРОНІНА Н.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2786 |
ВОРОНІНА Н.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
10 |
40 (15+11+14) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2787 |
ВОРОНКО А.П. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
2788 |
ВОРОНКОВ А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2789 |
ВОРОНКОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
72 (33+27+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2790 |
ВОРОНКОВ М.І. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
8 |
68 (34+15+19) |
|
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
2791 |
ВОРОНОВ Д. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
5 |
82 (30+33+19) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2792 |
ВОРОНОВ И.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
71 (25+24+22) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2793 |
ВОРОНОВ М.В. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
90 (33+21+36) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
2794 |
ВОРОНОВ Р.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2795 |
ВОРОНОВА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2796 |
ВОРОНОВА В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
120 (51+36+33) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2797 |
ВОРОНОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2798 |
ВОРОНОВА Д.В. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
130 (39+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
2799 |
ВОРОНОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
87 (33+33+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2800 |
ВОРОНЦОВ Д.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
113 (43+36+34) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2801 |
ВОРОНЦОВ М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
7 |
113 (35+39+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2802 |
ВОРОНЦОВ П.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
3 |
90 (42+36+12) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2803 |
ВОРОНЦОВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
72 (33+21+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2804 |
ВОРОНЦОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2805 |
ВОРОНЦОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2806 |
ВОРОНЦОВА Є.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2807 |
ВОРОНЦОВА М.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
132 (54+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
2808 |
ВОРОНЧИХІНА В.І. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
9 |
73 (18+25+30) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
2809 |
ВОРОПАЄВ І.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2810 |
ВОРОПАЄВ О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
78 (33+24+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2811 |
ВОРОПАЄВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
8 |
80 (37+21+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2812 |
ВОРОПАЄВА К.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
2813 |
ВОРОПАЙ Є.О. |
|
Великобілозерська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Відлога |
2814 |
ВОРОПАЙ К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
6 |
80 (36+18+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2815 |
ВОРОПАЙМАРІЇ М.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2816 |
ВОРОТИНЦЕВ Н.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2817 |
ВОРОТНІК М.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
2818 |
ВОРОЧЕВА О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2819 |
ВОРОШИЛОВА В.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2820 |
ВОРОШИЛОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2821 |
ВОСКОБОЙНИК О.В. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
9 |
139 (36+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Федоренко Олександр Олександрович |
2822 |
ВОСПАНОВ Р.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
2823 |
ВОСТРИКОВА О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
9 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2824 |
ВОСТРІКОВ Н.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
2 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
2825 |
ВОСУХ О.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
2826 |
ВОСУХ Р.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
4 |
87 (45+18+24) |
|
С1 |
|
|
Татар Надія Іванівна |
2827 |
ВОСУХ С.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
7 |
68 (22+21+25) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
2828 |
ВОЩАНСЬКИЙ О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2829 |
ВОЩУК К.В. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
7 |
125 (29+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
2830 |
ВРАЦЛАВСЬКИЙ О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
93 (45+27+21) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2831 |
ВРУБЛЕВСЬКИЙ О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2832 |
ВРУЦЬКА Є.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
2833 |
ВУСУГОВУ С.Г. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
82 (30+34+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2834 |
ВЬЮНИК А. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
10 |
122 (30+42+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
2835 |
ВЮК Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2836 |
ВЮНІК А.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
138 (39+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2837 |
ВЯЗОВИЙ В.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
6 |
103 (30+36+37) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2838 |
ВЯЛЬЦЕВ В.Є. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
84 (33+18+33) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2839 |
ВЯТКІНА В.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
7 |
95 (23+33+39) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
2840 |
ГАБЕЛКО В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2841 |
ГАБЕЛКО В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2842 |
ГАБІДУЛЛІН В.Р. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
109 (42+33+34) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
2843 |
ГАБОВ В.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
6 |
65 (30+21+14) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2844 |
ГАБРОШВІЛІ С.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
112 (36+39+37) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
2845 |
ГАВВА Б.В. |
с. Приазовське |
ЗОШ № 2 |
8 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Луценко Олександра Олександрівна |
2846 |
ГАВКАЛОВ А |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
99 (37+36+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2847 |
ГАВЛОВСЬКА О.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2848 |
ГАВРАДА К.Ю. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
87 (27+18+42) |
|
|
|
С3 |
Баранов Олексій Миколайович |
2849 |
ГАВРИК А.С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
5 |
106 (39+30+37) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2850 |
ГАВРИЛЕНКО А.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
126 (51+36+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2851 |
ГАВРИЛЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2852 |
ГАВРИЛЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2853 |
ГАВРИЛЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
150 (51+39+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2854 |
ГАВРИЛЕНКО В.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
92 (39+33+20) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2855 |
ГАВРИЛЕНКО Д.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
7 |
87 (31+30+26) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2856 |
ГАВРИЛЕНКО Д.Т. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2857 |
ГАВРИЛЕНКО М.Ф. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2858 |
ГАВРИЛЕНКО Р.Р. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
93 (33+27+33) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
2859 |
ГАВРИЛЕНКО С.І. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2860 |
ГАВРИЛЕНКО С.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2861 |
ГАВРИЛЕНКО С.О. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
3 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Клименко Тетяна Іванівна |
2862 |
ГАВРИЛКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2863 |
ГАВРИЛКО К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2864 |
ГАВРИЛКО Р.І. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
2865 |
ГАВРИЛОВ О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
126 (48+51+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2866 |
ГАВРИЛОВ Я.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
90 (33+33+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2867 |
ГАВРИЛОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2868 |
ГАВРИЛОВА А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
6 |
111 (48+36+27) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2869 |
ГАВРИЛЬЧЕНКО В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
67 (24+22+21) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2870 |
ГАВРИЛЮК А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
2871 |
ГАВРИЛЮК А.О. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
2872 |
ГАВРИЛЮК В |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2873 |
ГАВРИЛЮК В.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2874 |
ГАВРИЛЮК Д.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
129 (39+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2875 |
ГАВРИЛЮК Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2876 |
ГАВРИЛЮК О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2877 |
ГАВРИЛЮК С.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
81 (39+27+15) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2878 |
ГАВРИЛЯК А.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
8 |
144 (48+57+39) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2879 |
ГАВРИЛЯК О.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
8 |
150 (54+57+39) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2880 |
ГАВРИШ А.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2881 |
ГАВРИШ Д.Л. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
156 (54+57+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2882 |
ГАВРИШ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
114 (33+36+45) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
2883 |
ГАВРИШ І.В. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
4 |
108 (21+39+48) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
2884 |
ГАВРИШ М.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
67 (29+18+20) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2885 |
ГАВРИШ О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2886 |
ГАВРИШ О.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
7 |
77 (29+33+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2887 |
ГАВРИШ О.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
75 (12+36+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2888 |
ГАВРИШ Я.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2889 |
ГАВРІКОВА М.В. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
3 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
2890 |
ГАВРІЛОВ В.Ф. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
2891 |
ГАВРЮТЧЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2892 |
ГАВЯЗЬ С.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
99 (33+42+24) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
2893 |
ГАГАРИНА А.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2894 |
ГАГАРІНА С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
2895 |
ГАГЕН К.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
2896 |
ГАГУЛІНА К. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2897 |
ГАДЖИЛОВА Л.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
63 (27+18+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2898 |
ГАДЖІВЕРДІЄВ А.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
7 |
131 (37+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2899 |
ГАДЛЕВСЬКИЙ Н.С. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
3 |
141 (45+57+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2900 |
ГАЄВА Ю.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
2 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
2901 |
ГАЗА М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
2902 |
ГАЗАРХ М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2903 |
ГАЗІЄВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
66 (42+9+15) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2904 |
ГАИДУК Ю.В. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
8 |
126 (27+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Веремієнко Віра Йосипівна |
2905 |
ГАЙВОРОНСЬКИЙ М.О. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
2906 |
ГАЙДАЙ А.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
111 (27+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2907 |
ГАЙДАЙ А.О. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
5 |
103 (39+33+31) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2908 |
ГАЙДАЙ Г.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
2909 |
ГАЙДАЙ І.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2910 |
ГАЙДАКОВА А.А. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
4 |
108 (39+15+54) |
|
|
|
С3 |
Мамонова Лариса Анатоліївна |
2911 |
ГАЙДАМАЧЕНКО В.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
2912 |
ГАЙДАР А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
59 (18+18+23) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
2913 |
ГАЙДАР О.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2914 |
ГАЙДАР П |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2915 |
ГАЙДАР П.Р. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
2916 |
ГАЙДАШ І.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2917 |
ГАЙДАШ К.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
60 (27+3+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2918 |
ГАЙДУК А.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
99 (48+30+21) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
2919 |
ГАЙДУК Б.С. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
2920 |
ГАЙДУК П.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
2921 |
ГАЙДУКОВ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2922 |
ГАЙДУКОВА Д.Р. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
2923 |
ГАЙНОВА А.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
82 (21+45+16) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
2924 |
ГАЙТКУЛОВА Г.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
111 (45+33+33) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
2925 |
ГАЙТОТА А.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2926 |
ГАК О.М. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
7 |
140 (40+51+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
2927 |
ГАЛАБІР Л.С. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
9 |
60 (27+10+23) |
|
|
|
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
2928 |
ГАЛАБУРДА А.Г. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2929 |
ГАЛАГАН Т.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
75 (27+30+18) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
2930 |
ГАЛАЙ А.П. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
6 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2931 |
ГАЛАЙ Н.В. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
8 |
81 (27+27+27) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
2932 |
ГАЛАЙ Т.П. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2933 |
ГАЛАК В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
117 (33+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
2934 |
ГАЛАНКІНА Ю.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2935 |
ГАЛАНТЮК В.І. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
4 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Полонська Ольга Станіславівна |
2936 |
ГАЛАНЦЕВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2937 |
ГАЛАТА В.Р. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2938 |
ГАЛАТОВА А.Г. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
8 |
111 (31+36+44) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
2939 |
ГАЛАХОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
117 (31+51+35) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
2940 |
ГАЛАШКОВ М.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2941 |
ГАЛЕНКО Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
2942 |
ГАЛЕНКО М.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2943 |
ГАЛЕТА І.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2944 |
ГАЛЕТА К.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
8 |
94 (23+48+23) |
|
|
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2945 |
ГАЛЄЄВ Е.Р. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
93 (42+27+24) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
2946 |
ГАЛЄРЧИК А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
2 |
48 (0+24+24) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
2947 |
ГАЛИГІН Є.Р. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
2948 |
ГАЛИК В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
84 (42+30+12) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
2949 |
ГАЛИНСЬКА М.Р. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
144 (51+51+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2950 |
ГАЛИЦКАЯ М.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
2951 |
ГАЛИЦЬКА ЮА. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
61 (17+18+26) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2952 |
ГАЛИЧ А.А. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
6 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2953 |
ГАЛИЧ К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
8 |
125 (37+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2954 |
ГАЛИЧ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2955 |
ГАЛИЧ О.О. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
10 |
60 (15+26+19) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2956 |
ГАЛИЧ С.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
117 (21+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2957 |
ГАЛИЧИН І.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
9 |
95 (27+34+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2958 |
ГАЛІГУЗОВ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
135 (60+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
2959 |
ГАЛІМОВА А.К. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
61 (15+24+22) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
2960 |
ГАЛІМОВА Я.В. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
114 (33+27+54) |
|
|
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
2961 |
ГАЛІНА Є.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
7 |
86 (31+27+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2962 |
ГАЛКА А.Л. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
6 |
65 (27+21+17) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
2963 |
ГАЛКА О.І. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
2964 |
ГАЛКА О.О. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
8 |
55 (19+24+12) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
2965 |
ГАЛКІН В.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
2966 |
ГАЛКІН Д.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
91 (36+33+22) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
2967 |
ГАЛКІН Є.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
7 |
101 (34+27+40) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
2968 |
ГАЛКІН І.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
162 (57+48+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2969 |
ГАЛКІН С. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
8 |
102 (36+27+39) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
2970 |
ГАЛКІНА Д.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
111 (45+33+33) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
2971 |
ГАЛКІНА К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
86 (36+27+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2972 |
ГАЛЛА В.Ю. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
7 |
88 (24+21+43) |
|
|
|
С3 |
Веремієнко Віра Йосипівна |
2973 |
ГАЛОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
147 (60+36+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
2974 |
ГАЛУЗОВ С.Ю. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
2975 |
ГАЛУМОВА М.Є. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
5 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
2976 |
ГАЛУСТОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
81 (27+24+30) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
2977 |
ГАЛУСТЬЯН К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2978 |
ГАЛУЦЬКИЙ В.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
78 (33+24+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
2979 |
ГАЛУШКА А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
117 (45+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
2980 |
ГАЛУШКА Ю.Р. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
102 (25+39+38) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
2981 |
ГАЛУШКО Ю.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
2982 |
ГАЛЧАНСЬКИЙ М.О. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
10 |
116 (30+34+52) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
2983 |
ГАЛЬ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
2984 |
ГАЛЬ Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2985 |
ГАЛЬ М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
12 (0+0+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2986 |
ГАЛЬВАС О.М. |
с. Відродження |
Відродженська ЗШ |
7 |
101 (34+30+37) |
|
|
|
|
Кухар Олександра Данилівна |
2987 |
ГАЛЬЦОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2988 |
ГАЛЬЦОВА Г |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
156 (48+51+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2989 |
ГАЛЬЧАНСЬКА К.Г. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2990 |
ГАЛЬЧАНСЬКИЙ І.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
2991 |
ГАЛЬЧЕНКО А.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
2992 |
ГАЛЬЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2993 |
ГАЛЬЧЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
2994 |
ГАЛЬЧЕНКО Я.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
137 (43+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2995 |
ГАЛЬЯНОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
7 |
126 (31+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2996 |
ГАЛЯВЕНКО Я.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
2997 |
ГАЛЯН Б. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
3 |
63 (27+21+15) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
2998 |
ГАМАЛІЙ А.Ю. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
108 (33+30+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
2999 |
ГАМАЛЬ Д.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
3000 |
ГАМАНЮК Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3001 |
ГАМАШЕВ Б.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
89 (38+36+15) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
3002 |
ГАМАЮНОВ В.В. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
3003 |
ГАМАЮНОВА Ю.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
4 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3004 |
ГАМОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
96 (39+36+21) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3005 |
ГАМОВА Л.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
8 |
85 (39+21+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3006 |
ГАМОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3007 |
ГАМОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3008 |
ГАМОРА А.М. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
7 |
85 (25+27+33) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
3009 |
ГАМОРА Н.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
9 |
103 (24+42+37) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3010 |
ГАНДЗУЛЕНКО О.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
76 (27+21+28) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3011 |
ГАНЕЛЬ К.Я. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Руднева Д. П. |
3012 |
ГАНЖА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
6 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3013 |
ГАНЖА В.Ю. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
4 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Захарова Ксенія Миколаївна |
3014 |
ГАНЖА Д.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3015 |
ГАНЗІНА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
78 (27+36+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3016 |
ГАНЗІНА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
93 (45+21+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3017 |
ГАНЗІНА Ю.А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
3018 |
ГАНЗУЛЯ Ю.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
6 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3019 |
ГАНІІ П.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
105 (45+39+21) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3020 |
ГАНІМАН А.Л. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
3021 |
ГАНІМАН К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
99 (39+27+33) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
3022 |
ГАНІН Б.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
75 (30+33+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3023 |
ГАНІЧ А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
4 |
87 (45+21+21) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3024 |
ГАННОШЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
3025 |
ГАНОВА К.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3026 |
ГАНОЦЬКА Є.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3027 |
ГАНУС Д.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
93 (33+18+42) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
3028 |
ГАНЧЕВ А.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3029 |
ГАНЧЕВ А.В. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
4 |
87 (27+30+30) |
|
|
|
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
3030 |
ГАНЧЕВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
93 (39+36+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3031 |
ГАНЧЕВ Д.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3032 |
ГАНЧЕВ І.Є. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3033 |
ГАНЧЕВ М.С. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
4 |
150 (51+45+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3034 |
ГАНЧЕВ О.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
92 (42+31+19) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3035 |
ГАНЧЕВА А.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3036 |
ГАНЧЕВА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
87 (30+37+20) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3037 |
ГАНЬЕВ О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
150 (48+45+57) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3038 |
ГАНЯВІНА В.С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
129 (39+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
3039 |
ГАПЄЄВА Є.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
84 (39+30+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3040 |
ГАПОН А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
60 (27+21+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3041 |
ГАПОНЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
84 (39+24+21) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3042 |
ГАПОНЕНКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3043 |
ГАПОНЕНКО Є.С. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3044 |
ГАПОНЕНКО І.В. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
4 |
105 (33+39+33) |
|
|
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
3045 |
ГАПОНЕНКО К.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
9 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3046 |
ГАПОНЕНКО М.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3047 |
ГАПОНЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3048 |
ГАПОНЕНКО Я.А. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
7 |
140 (37+45+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3049 |
ГАПОНОВ Я.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
7 |
94 (31+27+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3050 |
ГАПОНОВА А.В. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
87 (45+30+12) |
|
С1 |
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
3051 |
ГАПОНОВА С.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3052 |
ГАПОТІЙ А.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
3053 |
ГАПОТЧЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
78 (18+12+48) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
3054 |
ГАРАГУЛЯ А.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
86 (40+15+31) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3055 |
ГАРАГУЛЯ О.В. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
7 |
74 (31+9+34) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
3056 |
ГАРАНИЧ А.Г. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
9 |
100 (27+36+37) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
3057 |
ГАРАНІЧ Я.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3058 |
ГАРАЩЕНКО І.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
5 |
117 (48+39+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3059 |
ГАРАЩЕНКО К.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
86 (33+16+37) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3060 |
ГАРАЩУК К.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
6 |
142 (51+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3061 |
ГАРБУЗ В.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3062 |
ГАРБУЗ С.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3063 |
ГАРБУЗОВА Д.В. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
8 |
93 (21+30+42) |
|
|
|
С3 |
Пархоменко Олег Володимирович |
3064 |
ГАРБУЗОВА О.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
8 |
154 (43+51+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
3065 |
ГАРГАЛИК М.Д. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
7 |
53 (13+21+19) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3066 |
ГАРГОПОВА В.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
66 (27+21+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3067 |
ГАРКАВА М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3068 |
ГАРКАВЕНКО А.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
109 (34+33+42) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
3069 |
ГАРКАВЕНКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
7 |
83 (26+24+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3070 |
ГАРКАВЕНКО Л.П. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
10 |
78 (39+10+29) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3071 |
ГАРКАВЕНКО М.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
8 |
156 (45+57+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3072 |
ГАРКАВЕНКО С.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3073 |
ГАРКАВЕЦЬ О.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
3074 |
ГАРКАВИЙ Д.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
3075 |
ГАРКУША А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3076 |
ГАРКУША В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3077 |
ГАРКУША Д.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3078 |
ГАРКУША І.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
3079 |
ГАРКУША К. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3080 |
ГАРКУША К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3081 |
ГАРКУШКА Д.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
150 (48+57+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3082 |
ГАРКУШКА Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
132 (27+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3083 |
ГАРЛУША А.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
77 (31+15+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3084 |
ГАРМАТЮК В.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3085 |
ГАРМАШ А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3086 |
ГАРМАШ А.Є. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3087 |
ГАРМАШ А.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3088 |
ГАРМАШ А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3089 |
ГАРМАШ В.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
6 |
83 (30+33+20) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3090 |
ГАРМАШ В.Л. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
3091 |
ГАРМАШ Д.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
79 (31+18+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3092 |
ГАРМАШ Є.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
10 |
107 (42+43+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3093 |
ГАРМАШ І.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
103 (39+21+43) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
3094 |
ГАРМАШ Ю.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
100 (45+30+25) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3095 |
ГАРНА С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3096 |
ГАРТЕНКО А.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
3097 |
ГАРШИНА М.І. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3098 |
ГАРЬКАВА А.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
129 (39+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3099 |
ГАРЬКАВА О.Г. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
3 |
99 (39+33+27) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
3100 |
ГАРЬКАВИЙ І.Г. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
3 |
60 (21+24+15) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
3101 |
ГАРЬКАВИЙ К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3102 |
ГАРЯГА Є.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
3103 |
ГАСАН В.К. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
4 |
120 (51+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
3104 |
ГАСАН І.К. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
3105 |
ГАСАНБЕКОВА І.М. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
7 |
132 (33+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Білосорочка Олена Анатоліївна |
3106 |
ГАСАНОВ Т.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3107 |
ГАСАНОВА С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
6 |
67 (18+21+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3108 |
ГАСПАРЯН В |
с. Шевченка |
Шевченківська ЗОШ |
3 |
114 (27+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Олена Петрівна |
3109 |
ГАСТЕЛЛО А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
96 (51+21+24) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3110 |
ГАСУМЯН Д.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
60 (33+12+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3111 |
ГАСЯНОК Є.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
9 |
152 (48+46+58) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3112 |
ГАХ О.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
10 |
103 (39+46+18) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3113 |
ГАЦЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
6 |
80 (30+27+23) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3114 |
ГАЦЕНКО К.І. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
3115 |
ГАЦЕНКО К.Р. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
69 (39+12+18) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3116 |
ГАЦЬКО Т.П. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
3117 |
ГАШКОВ В.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3118 |
ГАЩУК В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
78 (27+18+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3119 |
ГАЮК Я.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3120 |
ГАЮН О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
66 (27+27+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3121 |
ГВЕНЕТАДЗЕ Л.Т. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
117 (30+54+33) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
3122 |
ГВОЗДЄВ О.В. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
5 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Костандова Оксана Олександрівна |
3123 |
ГВОЗДЄВА Є.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3124 |
ГВОЗДИК Д.Ю. |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
8 |
106 (34+39+33) |
|
|
|
|
Фролова Людмила Миколаївна |
3125 |
ГВОЗДЬ В.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3126 |
ГВОЗДЬОВ В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
85 (35+24+26) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3127 |
ГВОЗДЬОВА Є.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
67 (21+12+34) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3128 |
ГГАНІШЕВСЬКА Ж.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
78 (24+12+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
3129 |
ГЕВЛЮД Д.Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3130 |
ГЕВЛЮД Д.Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3131 |
ГЕВЛЮД О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
3132 |
ГЕВОРКОВ Р.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
4 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
3133 |
ГЕВОРКЯН А.А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
5 |
59 (24+21+14) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
3134 |
ГЕВОРКЯН Е. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
126 (30+36+60) |
|
|
|
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
3135 |
ГЕДЗ М.С. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
7 |
81 (34+24+23) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3136 |
ГЕДІКОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
7 |
98 (25+45+28) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
3137 |
ГЕЗАШВІЛІ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
3138 |
ГЕЙМУР М.В. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
8 |
151 (45+60+46) |
З |
|
|
|
Федоренко Олександр Олександрович |
3139 |
ГЕЛАШВІЛІ Т.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3140 |
ГЕЛЕВЕРЯ Т.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3141 |
ГЕЛЬМАН В.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
3142 |
ГЕЛЯФАНД І.С. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
51 (21+15+15) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
3143 |
ГЕМБАЧ Н. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
8 |
144 (39+57+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3144 |
ГЕНЕРАЛОВ Р.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
145 (51+45+49) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3145 |
ГЕНОВ В.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
122 (49+27+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3146 |
ГЕНОВ К.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3147 |
ГЕНОВ М.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
123 (39+39+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3148 |
ГЕНОВ С.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
122 (49+27+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3149 |
ГЕНЮК Б.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
74 (36+30+8) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
3150 |
ГЕОРГИЕВА Д.О. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
6 |
94 (33+24+37) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3151 |
ГЕРАСИМЕНКО А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
4 |
108 (33+42+33) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3152 |
ГЕРАСИМЕНКО А.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
144 (42+51+51) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
3153 |
ГЕРАСИМЕНКО А.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
102 (33+33+36) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3154 |
ГЕРАСИМЕНКО А.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
111 (48+39+24) |
|
С1 |
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
3155 |
ГЕРАСИМЕНКО А.Р. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
101 (36+33+32) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
3156 |
ГЕРАСИМЕНКО В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
62 (16+27+19) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3157 |
ГЕРАСИМЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3158 |
ГЕРАСИМЕНКО Д.І. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3159 |
ГЕРАСИМЕНКО Д.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3160 |
ГЕРАСИМЕНКО Д.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
64 (23+18+23) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3161 |
ГЕРАСИМЕНКО Д.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
9 |
19 (9+8+2) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
3162 |
ГЕРАСИМЕНКО Є.В. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3163 |
ГЕРАСИМЕНКО І.Р. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3164 |
ГЕРАСИМЕНКО Л.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
9 |
82 (21+31+30) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3165 |
ГЕРАСИМЕНКО М.І. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
6 |
123 (30+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Плівачук Світлана Леонідівна |
3166 |
ГЕРАСИМЕНКО М.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3167 |
ГЕРАСИМЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3168 |
ГЕРАСИМЕНКО Я.В. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
3169 |
ГЕРАСИМОБА Д.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
63 (27+6+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3170 |
ГЕРАСИМОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
2 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Турчина Наталія Олексіївна |
3171 |
ГЕРАСИМОВ М.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3172 |
ГЕРАСИМОВА А.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3173 |
ГЕРАСИМОВА В.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3174 |
ГЕРАСИМОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
87 (31+24+32) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3175 |
ГЕРАСИМОВИЧ І.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
9 |
70 (15+30+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3176 |
ГЕРАСИМЧУК А.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
69 (12+26+31) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
3177 |
ГЕРАСИМЧУК А.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
9 |
52 (15+18+19) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3178 |
ГЕРАСИМЧУК Д.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
7 |
64 (28+15+21) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3179 |
ГЕРАСИМЧУК Е.Л. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
81 (27+27+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3180 |
ГЕРАСІМОВ І.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3181 |
ГЕРАСІМОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3182 |
ГЕРАСІМОВА П.Л. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
87 (39+30+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3183 |
ГЕРАСКІНА А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
3 |
60 (21+21+18) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
3184 |
ГЕРАСЬОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3185 |
ГЕРАСЮТА Д |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3186 |
ГЕРАСЮТІН Д.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
8 |
105 (31+30+44) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
3187 |
ГЕРБУТ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
140 (48+49+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
3188 |
ГЕРГЕЛА О.Р. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
3189 |
ГЕРГЕЦ К.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3190 |
ГЕРГУШ А.І. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
147 (45+51+51) |
З |
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
3191 |
ГЕРДОВА К.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
8 |
113 (37+51+25) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3192 |
ГЕРИЧ С.М. |
смт. Чернігівка |
Стульневська ЗОШ |
4 |
144 (45+60+39) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3193 |
ГЕРЛІХ А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
135 (45+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3194 |
ГЕРМАН Д.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
3195 |
ГЕРМАН М.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3196 |
ГЕРМАН О.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3197 |
ГЕРНЕЦЬ А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
75 (29+18+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3198 |
ГЕРУС Д.С. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
8 |
142 (43+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
3199 |
ГЕРУС О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
5 |
61 (27+18+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3200 |
ГЕРЦЕН Г.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
118 (48+39+31) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3201 |
ГЕРЧЕНОВ М.В. |
с. Зеленівка |
Зеленівська ЗОШ |
9 |
119 (48+40+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Хуторна Наталія Олексіївна |
3202 |
ГЕРЧЕНОВА А.Г. |
с. Зеленівка |
Зеленівська ЗОШ |
10 |
113 (27+43+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Хуторна Наталія Олексіївна |
3203 |
ГЕРЧЕНОВА І.В. |
с. Зеленівка |
Зеленівська ЗОШ |
9 |
100 (33+28+39) |
|
|
|
|
Хуторна Наталія Олексіївна |
3204 |
ГЕРШЕЛЯ Д.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
3205 |
ГЕРШЕЛЯ Ю.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
6 |
97 (30+48+19) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
3206 |
ГЕТАЛО Т.С. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
63 (23+9+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3207 |
ГЕТМАНЕЦЬ Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
3208 |
ГЕТМАНСЬКИЙ Д.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3209 |
ГЕТЬМАН М.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3210 |
ГЕТЬМАН О.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3211 |
ГЕТЬМАН Ю.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
115 (48+36+31) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3212 |
ГЕШЕВА Г.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
9 |
65 (21+28+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3213 |
ГЄКК Б.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
3214 |
ГЄНОВ О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
60 (39+21+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3215 |
ГЄНЧЕВ М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
5 |
89 (36+33+20) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3216 |
ГИМ І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3217 |
ГИРБА З.Е. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
9 |
71 (33+19+19) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3218 |
ГИРЛАКУ Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
6 |
117 (30+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
3219 |
ГИРЯ Р.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
95 (27+34+34) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3220 |
ГИРЯ Я.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3221 |
ГІБАЛОВ Ю.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3222 |
ГІЗБРЕХТ П.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
3223 |
ГІЛІМ М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
6 |
73 (18+30+25) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3224 |
ГІЛЬМУТДИНОВ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
54 (27+15+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3225 |
ГІЛЬОВА К.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
7 |
81 (35+18+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3226 |
ГІЛЬФАНОВА О |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3227 |
ГІЛЯНСЬКИЙ В.В. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
4 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
3228 |
ГІРЕНКО Я.Я. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
88 (24+33+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3229 |
ГІРІЧЕВ А.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
90 (28+33+29) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
3230 |
ГІРО К.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
6 |
121 (45+45+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3231 |
ГІЧ В. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3232 |
ГЛАВАЦЬКИЙ Я.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3233 |
ГЛАВЧЕВ Г.О. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
9 |
53 (18+14+21) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
3234 |
ГЛАВЧЕВ Д.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
3235 |
ГЛАГОВСЬКА Є. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
8 |
111 (31+36+44) |
|
|
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
3236 |
ГЛАГОЛЕНКО А.Л. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3237 |
ГЛАДИШ В.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
3 |
27 (9+9+9) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
3238 |
ГЛАДИШЕВА Т.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
9 |
61 (30+20+11) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3239 |
ГЛАДИШКО К.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
105 (27+45+33) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3240 |
ГЛАДКА А.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
103 (25+33+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3241 |
ГЛАДКА В.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3242 |
ГЛАДКА В.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
61 (6+30+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3243 |
ГЛАДКИЙ М.Р. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
6 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гладка Олена Михайлівна |
3244 |
ГЛАДКИЙ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3245 |
ГЛАДКИХ А.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3246 |
ГЛАДКИХ А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
74 (32+15+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3247 |
ГЛАДКИХ Д.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3248 |
ГЛАДКИХ ЄО. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3249 |
ГЛАДКИХ К.Є. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
3250 |
ГЛАДКИХ О.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
109 (36+24+49) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3251 |
ГЛАДКОВ Д.І. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
3 |
93 (21+33+39) |
|
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
3252 |
ГЛАДКОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
6 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
3253 |
ГЛАДКОВСЬКИЙ Д.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3254 |
ГЛАЗКОВ Р.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
4 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3255 |
ГЛАЗКОВА Е.Б. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3256 |
ГЛАЗОВ М.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
8 |
157 (49+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3257 |
ГЛАЗОВА Н.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3258 |
ГЛАЗОВКОЯ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
54 (33+3+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3259 |
ГЛАЗУНОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
3260 |
ГЛАТКІЙ В.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
3261 |
ГЛЕВСЬКА О.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
78 (36+12+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
3262 |
ГЛЕК А.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3263 |
ГЛЕК І.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3264 |
ГЛИБІН Б.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3265 |
ГЛИБОВСЬКА В.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3266 |
ГЛИНСЬКИЙ М.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3267 |
ГЛІНКА Ф.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
3268 |
ГЛІНСЬКА К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
81 (33+21+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3269 |
ГЛОБА Д.В. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
4 |
24 (9+6+9) |
|
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
3270 |
ГЛОТКА Ю.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
8 |
104 (22+30+52) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3271 |
ГЛОТОВ І.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3272 |
ГЛОТОВА П.Д. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
7 |
93 (40+21+32) |
|
С1 |
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
3273 |
ГЛУБОКА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3274 |
ГЛУБШЕВ В.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
117 (39+48+30) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3275 |
ГЛУВИНСЬКА А.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
114 (42+54+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3276 |
ГЛУМОВА Є.Є. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
3277 |
ГЛУХАРЄВ О.І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3278 |
ГЛУХАРЄВА К.Г. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
99 (30+45+24) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3279 |
ГЛУХОВ Е.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
5 |
97 (36+27+34) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3280 |
ГЛУХОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3281 |
ГЛУХОВСЬКА А |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
4 |
117 (45+33+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3282 |
ГЛУЦЬКИЙ Р.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
6 |
115 (36+39+40) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
3283 |
ГЛУШАК А.І. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
10 |
114 (45+32+37) |
|
С1 |
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
3284 |
ГЛУШАЧ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
108 (51+45+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
3285 |
ГЛУШЕНКО К.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3286 |
ГЛУШЕНКО Ю.М. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
8 |
139 (34+57+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
3287 |
ГЛУШКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
153 (42+60+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3288 |
ГЛУШКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
3289 |
ГЛУШКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
6 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
3290 |
ГЛУШКО Ю |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
119 (37+45+37) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3291 |
ГЛУШКОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3292 |
ГЛУЩЕНКО А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3293 |
ГЛУЩЕНКО А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3294 |
ГЛУЩЕНКО А.М. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3295 |
ГЛУЩЕНКО А.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
92 (30+33+29) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
3296 |
ГЛУЩЕНКО Є.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кудіна Наталія Степанівна |
3297 |
ГЛУЩЕНКО Є.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3298 |
ГЛУЩЕНКО І.А. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
7 |
97 (29+21+47) |
|
|
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
3299 |
ГЛУЩЕНКО П.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3300 |
ГЛУЩЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
111 (48+36+27) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3301 |
ГЛЮЗО В.Є. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
9 |
56 (21+18+17) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
3302 |
ГЛЯНЦЕВА Ю.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
57 (13+24+20) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3303 |
ГЛЯНЦЕВА Я.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
126 (54+39+33) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3304 |
ГЛЯНЬ Г.О. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
8 |
131 (43+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
3305 |
ГЛЯНЬ Д.Ю. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3306 |
ГНАТЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3307 |
ГНАТЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
8 |
78 (43+24+11) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3308 |
ГНАТЕНКО К.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
75 (27+30+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3309 |
ГНАТЕНКО Л.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
141 (54+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3310 |
ГНАТНИК Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3311 |
ГНАТОВ В.І. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
5 |
142 (42+48+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
3312 |
ГНАТОВИЧ М.І. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Толкачова Ганна Миколаївна |
3313 |
ГНАТУША Ю.Ю. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
81 (21+18+42) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
3314 |
ГНАТЮК О.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
9 |
152 (48+46+58) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3315 |
ГНЄДОЙ В.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
90 (33+36+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3316 |
ГНИБІДЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
7 |
51 (19+15+17) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3317 |
ГНІДАШ К.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
71 (22+18+31) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3318 |
ГНІДЕНКО К.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
7 |
80 (29+33+18) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
3319 |
ГНІДЕЦЬ І.А. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
7 |
151 (49+60+42) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
3320 |
ГНІДЕЦЬ О.А. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
10 |
146 (48+46+52) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
3321 |
ГНІДЮК А.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
159 (48+57+54) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
3322 |
ГНІПЕЛЬ А.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3323 |
ГНУСІНА В.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
125 (33+45+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
3324 |
ГНУТОВА Л.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3325 |
ГОВОРКОВА Н. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
144 (51+54+39) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3326 |
ГОВОРУХИНА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
3 |
84 (39+24+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3327 |
ГОВОРУХІНА К.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
5 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3328 |
ГОВЯДА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3329 |
ГОВЯЗ В.М. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
3 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3330 |
ГОГУА Т.З. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3331 |
ГОГУН Д.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3332 |
ГОГУНСЬКА А.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3333 |
ГОГУНСЬКА Д.С. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
6 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
3334 |
ГОГУНСЬКА Е.О. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
7 |
115 (37+36+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
3335 |
ГОГУНСЬКА С.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
63 (18+22+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3336 |
ГОГУНСЬКИЙ А.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3337 |
ГОГУНСЬКИЙ Є.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3338 |
ГОДЕС В.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
142 (48+43+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
3339 |
ГОДЗЬ В.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
65 (31+15+19) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
3340 |
ГОДИНА А.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
4 |
144 (51+45+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3341 |
ГОДОВІЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
118 (42+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
3342 |
ГОДОВІЧЕНКО В.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
105 (48+30+27) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3343 |
ГОДОНЮК Р.С. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
6 |
67 (18+30+19) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3344 |
ГОДУНКО Є.О. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
7 |
154 (55+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
3345 |
ГОДУНОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3346 |
ГОЄНКО Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3347 |
ГОЄНКО Є.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
1 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3348 |
ГОЖИЄНКО А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
5 |
63 (21+27+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3349 |
ГОЙ І.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
87 (39+18+30) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
3350 |
ГОЙ О.В. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3351 |
ГОЙДЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
3352 |
ГОЙДІН І.І. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3353 |
ГОЙНИК О.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
86 (36+30+20) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3354 |
ГОКОЄВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3355 |
ГОЛАГАН О.В. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
9 |
115 (27+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
3356 |
ГОЛВККО С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
90 (45+27+18) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3357 |
ГОЛДИРЄВ П.П. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
84 (29+21+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3358 |
ГОЛДОБІН А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3359 |
ГОЛЕМБА К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
102 (30+60+12) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
3360 |
ГОЛЕУСОВА А.К. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
78 (33+27+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3361 |
ГОЛЄВ М.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
105 (48+27+30) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3362 |
ГОЛЄВА В.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
5 |
110 (48+36+26) |
|
С1 |
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
3363 |
ГОЛІК В.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3364 |
ГОЛІКОВОЇ А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
119 (34+48+37) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
3365 |
ГОЛІНА В.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
3366 |
ГОЛІНСЬКА АА. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3367 |
ГОЛІШЕВСЬКИЙ С.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
97 (36+27+34) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
3368 |
ГОЛНИК Е.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
5 |
88 (27+24+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3369 |
ГОЛОБЛЬОВ М.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3370 |
ГОЛОБНЕНКО Б. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3371 |
ГОЛОБОКОВ М.М. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
3372 |
ГОЛОБОРОДЬКО А.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
64 (12+24+28) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
3373 |
ГОЛОБОРОДЬКО К.П. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
137 (54+36+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3374 |
ГОЛОБОРОДЬКО О.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3375 |
ГОЛОВА О.Є. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
4 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
3376 |
ГОЛОВАНОВ В.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3377 |
ГОЛОВАНОВ О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3378 |
ГОЛОВАНЬ А.І. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3379 |
ГОЛОВАНЬ К.А. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
5 |
56 (27+6+23) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3380 |
ГОЛОВАНЬ К.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
93 (27+24+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
3381 |
ГОЛОВАНЬ Н.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3382 |
ГОЛОВАТЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
72 (27+27+18) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
3383 |
ГОЛОВАТЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
116 (31+51+34) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
3384 |
ГОЛОВАЧОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
87 (39+30+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3385 |
ГОЛОВІН В.А. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
3386 |
ГОЛОВІН Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
7 |
136 (48+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3387 |
ГОЛОВІН Є.Ю. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
3 |
90 (33+33+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3388 |
ГОЛОВІН Н.І. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
6 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Трофименко Наталія Валентинівна |
3389 |
ГОЛОВІНА А.Є. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
8 |
105 (35+24+46) |
|
|
|
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
3390 |
ГОЛОВІНА А.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3391 |
ГОЛОВІНА В.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
127 (36+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
3392 |
ГОЛОВІНА В.Ю. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
7 |
98 (34+30+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3393 |
ГОЛОВІНА Е.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
3394 |
ГОЛОВІНА О.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3395 |
ГОЛОВІНОВ А.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
78 (40+24+14) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3396 |
ГОЛОВІНОВ В.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3397 |
ГОЛОВІНОВ М.С. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
3398 |
ГОЛОВКІН Ю.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
111 (48+24+39) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3399 |
ГОЛОВКО А.Д. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
4 |
93 (27+33+33) |
|
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
3400 |
ГОЛОВКО А.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
94 (30+39+25) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3401 |
ГОЛОВКО І.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
111 (45+27+39) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3402 |
ГОЛОВКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3403 |
ГОЛОВКО Р.С. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
3 |
84 (27+15+42) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
3404 |
ГОЛОВКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3405 |
ГОЛОВКОВА П.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
8 |
71 (25+30+16) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3406 |
ГОЛОВЧАНСЬКА І.Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3407 |
ГОЛОВЧЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
3408 |
ГОЛОВЧЕНКО Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3409 |
ГОЛОВЧЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3410 |
ГОЛОД А.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
73 (36+18+19) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3411 |
ГОЛОДНЯК І.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
9 |
56 (24+21+11) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
3412 |
ГОЛОЛОБОВ А.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
73 (27+15+31) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
3413 |
ГОЛОМОЗ Т.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3414 |
ГОЛОСІЄНКО П.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3415 |
ГОЛОТІН Д.О. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
3416 |
ГОЛОТІН Є.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
89 (33+30+26) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3417 |
ГОЛОТІНА М.С. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3418 |
ГОЛОЩАПОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
3 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
3419 |
ГОЛУБ В.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3420 |
ГОЛУБ В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
132 (54+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3421 |
ГОЛУБ К. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
10 |
124 (30+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
3422 |
ГОЛУБ К.О. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
9 |
73 (33+24+16) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3423 |
ГОЛУБ К.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
123 (33+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
3424 |
ГОЛУБ М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
93 (45+27+21) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3425 |
ГОЛУБ М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
5 |
111 (36+30+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3426 |
ГОЛУБ О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3427 |
ГОЛУБ О.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
3428 |
ГОЛУБ О.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
111 (27+33+51) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3429 |
ГОЛУБ О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3430 |
ГОЛУБ Т. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
5 |
126 (39+48+39) |
|
|
С2 |
|
Толкачова Ганна Миколаївна |
3431 |
ГОЛУБЕНКО Е.А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
7 |
92 (31+27+34) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
3432 |
ГОЛУБЕНКО І.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
7 |
66 (29+12+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3433 |
ГОЛУБЕНКО П.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
5 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3434 |
ГОЛУБЄВА А.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3435 |
ГОЛУБІН О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3436 |
ГОЛУБНИЧИЙ В.Ю. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
4 |
138 (39+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
3437 |
ГОЛУБОВ О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3438 |
ГОЛУБОВСЬКА П.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3439 |
ГОЛУБЦОВА В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
48 (24+15+9) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3440 |
ГОЛУБЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3441 |
ГОЛУЩАК А.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
3442 |
ГОЛЬЦЕВ А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
5 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Сидельникова |
3443 |
ГОЛЬЦОВ В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
6 |
126 (48+39+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3444 |
ГОЛЯК Е.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
132 (51+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3445 |
ГОМАН І.О. |
с. Петрівка |
Петрівська ЗОШ |
9 |
129 (45+40+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гоман Олена Іванівна |
3446 |
ГОНА О.О. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
4 |
54 (27+9+18) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
3447 |
ГОНДЯ А.Г. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
3448 |
ГОНТАР А.Н. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
115 (36+39+40) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
3449 |
ГОНТАР А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
6 |
58 (24+15+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3450 |
ГОНТАР Д.М. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3451 |
ГОНТАР К.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
102 (39+36+27) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
3452 |
ГОНТАР М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3453 |
ГОНТАРЕНКО Д.И. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
109 (31+39+39) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
3454 |
ГОНТАРЕНКО Д.К. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
162 (57+45+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3455 |
ГОНТАРЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
98 (42+31+25) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3456 |
ГОНЧАР А.І. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
2 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3457 |
ГОНЧАР А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3458 |
ГОНЧАР А.О. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
10 |
69 (39+18+12) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3459 |
ГОНЧАР В |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
104 (42+30+32) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3460 |
ГОНЧАР В.С. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
3461 |
ГОНЧАР Д.К. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
69 (27+30+12) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3462 |
ГОНЧАР Д.П. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
123 (51+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3463 |
ГОНЧАР Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
3464 |
ГОНЧАР Є.Є. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3465 |
ГОНЧАР Є.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
118 (30+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3466 |
ГОНЧАР К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3467 |
ГОНЧАР М.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3468 |
ГОНЧАР М.О. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
4 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3469 |
ГОНЧАР Н.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3470 |
ГОНЧАР Н.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
8 |
101 (25+18+58) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3471 |
ГОНЧАР О.О. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3472 |
ГОНЧАР Р.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3473 |
ГОНЧАРЕВСЬКИЙ М.Г. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
136 (33+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
3474 |
ГОНЧАРЕНКО А.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
3475 |
ГОНЧАРЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
81 (33+27+21) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3476 |
ГОНЧАРЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
4 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3477 |
ГОНЧАРЕНКО В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3478 |
ГОНЧАРЕНКО В.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
9 |
146 (48+46+52) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3479 |
ГОНЧАРЕНКО В.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
141 (51+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3480 |
ГОНЧАРЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
85 (37+21+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3481 |
ГОНЧАРЕНКО Д.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3482 |
ГОНЧАРЕНКО Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
7 |
67 (22+21+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3483 |
ГОНЧАРЕНКО Д.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3484 |
ГОНЧАРЕНКО Є.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
1 |
132 (30+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3485 |
ГОНЧАРЕНКО Є.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3486 |
ГОНЧАРЕНКО Є.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
7 |
125 (33+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3487 |
ГОНЧАРЕНКО М |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
33 (33+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3488 |
ГОНЧАРЕНКО М.Б. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
76 (18+24+34) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3489 |
ГОНЧАРЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3490 |
ГОНЧАРЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
132 (60+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
3491 |
ГОНЧАРЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3492 |
ГОНЧАРЕНКО О.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
5 |
99 (21+33+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3493 |
ГОНЧАРЕНКО С.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3494 |
ГОНЧАРЕНКО С.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
89 (36+27+26) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3495 |
ГОНЧАРЕНКО С.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3496 |
ГОНЧАРЕНКО Т.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
3497 |
ГОНЧАРЕНКО Ю |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
118 (49+30+39) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
3498 |
ГОНЧАРОВ Б.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
6 |
75 (36+27+12) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3499 |
ГОНЧАРОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
7 |
146 (45+51+50) |
З |
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
3500 |
ГОНЧАРОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
160 (60+49+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3501 |
ГОНЧАРОВ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
6 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
3502 |
ГОНЧАРОВ В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
3503 |
ГОНЧАРОВ Г.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3504 |
ГОНЧАРОВ І.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
141 (39+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
3505 |
ГОНЧАРОВ І.О. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
4 |
78 (33+18+27) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3506 |
ГОНЧАРОВ І.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
51 (33+15+3) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3507 |
ГОНЧАРОВ М.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
63 (21+24+18) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3508 |
ГОНЧАРОВ М.Д. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
147 (57+42+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3509 |
ГОНЧАРОВ С.П. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
3510 |
ГОНЧАРОВ Я.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
3511 |
ГОНЧАРОВА І.Е. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
3512 |
ГОНЧАРОВА Н.О. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
8 |
152 (48+57+47) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
3513 |
ГОНЧАРОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
84 (33+30+21) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3514 |
ГОНЧАРОВА С.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3515 |
ГОНЧАРОВСЬКИЙ А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
6 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3516 |
ГОНЧАРУК В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
60 (24+21+15) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
3517 |
ГОНЧАРУК П.П. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
7 |
139 (43+39+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3518 |
ГОПКА Д.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
93 (45+27+21) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
3519 |
ГОППЕ К.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
105 (39+45+21) |
|
|
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
3520 |
ГОРА М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
5 |
97 (36+33+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3521 |
ГОРБ А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
3522 |
ГОРБ А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3523 |
ГОРБ К.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
3524 |
ГОРБ М.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
3525 |
ГОРБАНЬ І |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3526 |
ГОРБАНЬ К.В. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
90 (42+33+15) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3527 |
ГОРБАНЬ О.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
9 |
92 (33+30+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3528 |
ГОРБАНЬ О.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
3 |
69 (33+15+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3529 |
ГОРБАНЬ П.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3530 |
ГОРБАНЬ Ю.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3531 |
ГОРБАТЕНКО З.Д. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
3532 |
ГОРБАТЕНКО І.Д. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
4 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бойко Ірма Теймуразівна |
3533 |
ГОРБАТЕНКО Т.Ю. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
94 (39+21+34) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
3534 |
ГОРБАТЮК М.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
3535 |
ГОРБАЧ В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
78 (27+24+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3536 |
ГОРБАЧ В.С. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
6 |
148 (42+54+52) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
3537 |
ГОРБАЧ Є.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
8 |
80 (42+18+20) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3538 |
ГОРБАЧ Є.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3539 |
ГОРБАЧЕНКО Т.О. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3540 |
ГОРБАЧОВ А.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
104 (42+33+29) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3541 |
ГОРБАЧОВ А.Р. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
3 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3542 |
ГОРБАЧОВ Б.В. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
3543 |
ГОРБАЧОВ Д.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
3544 |
ГОРБАЧОВ М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
86 (37+21+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3545 |
ГОРБАЧОВ О.В. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
8 |
126 (25+57+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
3546 |
ГОРБАЧОВ Р.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
114 (48+27+39) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
3547 |
ГОРБАЧОВА А.С. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
3548 |
ГОРБАЧОВА М.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
74 (25+21+28) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3549 |
ГОРБЕНКО А.М. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3550 |
ГОРБЕНКО В.А. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
3 |
51 (24+24+3) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3551 |
ГОРБЕНКО В.А. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
8 |
122 (31+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
3552 |
ГОРБЕНКО Д.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3553 |
ГОРБЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3554 |
ГОРБЕНКО Є.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
8 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3555 |
ГОРБЕНКО С.І. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
99 (42+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3556 |
ГОРБИК В.О. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
7 |
57 (19+9+29) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
3557 |
ГОРБІК А.Д. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
10 |
78 (21+33+24) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
3558 |
ГОРБОВА В.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3559 |
ГОРБОВА П.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3560 |
ГОРБТНЕНКО П.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
3561 |
ГОРБУЛЕНКО С.С. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
3 |
147 (33+60+54) |
З |
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
3562 |
ГОРБУНЕНКО О.І. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
3563 |
ГОРБУНОВ Я.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
3564 |
ГОРБУНОВА В.Ю. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
7 |
107 (52+21+34) |
|
С1 |
|
|
Трикашна Н. С. |
3565 |
ГОРБУНОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
108 (45+27+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3566 |
ГОРБУНОВА О.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3567 |
ГОРБУНОВА О.П. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3568 |
ГОРГОЛА А.Г. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
4 |
108 (39+33+36) |
|
|
|
|
Гладка Олена Михайлівна |
3569 |
ГОРГОЛА О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3570 |
ГОРДЕВСЬКА Е.П. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
102 (27+36+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3571 |
ГОРДЕВСЬКИЙ В.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
3572 |
ГОРДЕЕВ Р.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
79 (30+30+19) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3573 |
ГОРДЕЙЧЕНКО П.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3574 |
ГОРДЕЙЧУК О.А. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
7 |
91 (25+39+27) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
3575 |
ГОРДЄЄВ Д |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
6 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
3576 |
ГОРДЄЄВА Є.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
129 (39+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3577 |
ГОРДЄЄВА С.Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3578 |
ГОРДЄЄВА Т.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3579 |
ГОРДИМАН М.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
130 (54+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
3580 |
ГОРДИМАН О.М. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
3 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3581 |
ГОРДІЕНКО Р.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
96 (39+36+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3582 |
ГОРДІЕНКО Я.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3583 |
ГОРДІЄВИЧ С.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
111 (43+33+35) |
|
С1 |
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
3584 |
ГОРДІЄНКА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
144 (54+40+50) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3585 |
ГОРДІЄНКО А |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
116 (30+39+47) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3586 |
ГОРДІЄНКО А.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
3587 |
ГОРДІЄНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
5 |
82 (30+33+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3588 |
ГОРДІЄНКО А.Г. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3589 |
ГОРДІЄНКО А.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3590 |
ГОРДІЄНКО Б.І. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
4 |
81 (33+33+15) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
3591 |
ГОРДІЄНКО В.В. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
4 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3592 |
ГОРДІЄНКО Д.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
10 |
129 (36+41+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
3593 |
ГОРДІЄНКО Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3594 |
ГОРДІЄНКО Д.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
106 (43+39+24) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3595 |
ГОРДІЄНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
99 (35+33+31) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3596 |
ГОРДІЄНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
8 |
76 (25+27+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3597 |
ГОРДІЄНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
109 (30+42+37) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
3598 |
ГОРДІЄНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
97 (12+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
3599 |
ГОРДІЙ А.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
115 (25+51+39) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
3600 |
ГОРДІЙЧУК Н.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
75 (39+18+18) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3601 |
ГОРДІН М.Е. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
91 (42+33+16) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
3602 |
ГОРЕВАЛОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
108 (48+21+39) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3603 |
ГОРЕЛА С.М. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
5 |
79 (30+12+37) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3604 |
ГОРЕЛИК К.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3605 |
ГОРЕЛОВ Р.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
103 (41+33+29) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
3606 |
ГОРЕНБУРГ А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
9 |
127 (45+39+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3607 |
ГОРЕНЧУК Н.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3608 |
ГОРЕЦЬКИЙ Є.І. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
6 |
94 (33+33+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3609 |
ГОРЄЛОВ В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
120 (60+24+36) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3610 |
ГОРЄЛОВ О.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3611 |
ГОРЄЛОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
168 (51+57+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3612 |
ГОРЄЛЬЧЕНКОВА Ю.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
76 (25+33+18) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
3613 |
ГОРІН К.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
78 (36+12+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3614 |
ГОРІНА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
75 (27+15+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3615 |
ГОРІЧЕНКО Ю.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
77 (37+9+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3616 |
ГОРЛАКОВ Д |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
84 (18+24+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
3617 |
ГОРЛАЧ Д.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3618 |
ГОРЛАЧ К.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
101 (24+34+43) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3619 |
ГОРЛАЧ М.Р. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
51 (18+9+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3620 |
ГОРЛОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3621 |
ГОРЛОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
8 |
71 (19+24+28) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
3622 |
ГОРЛОВА В.А. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
146 (41+54+51) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
3623 |
ГОРЛОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
84 (42+27+15) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3624 |
ГОРЛОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3625 |
ГОРЛОВА С.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3626 |
ГОРЛОВА Ю.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
125 (36+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3627 |
ГОРНОВ А |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
102 (48+21+33) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3628 |
ГОРОБЕЙ В |
с. Іванівка |
Іванівська ЗОШ |
8 |
83 (19+21+43) |
|
|
|
С3 |
Костенко Людмила Григорівна |
3629 |
ГОРОБЕЦЬ В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
3630 |
ГОРОБЕЦЬ К.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
3631 |
ГОРОБЕЦЬ Т.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
10 |
74 (18+31+25) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3632 |
ГОРОБІЄВСЬКИЙ Т.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3633 |
ГОРОВА Я.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3634 |
ГОРОВИЙ В.С. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
2 |
96 (18+24+54) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3635 |
ГОРОДЕЦЬКА А.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
100 (50+15+35) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3636 |
ГОРОДЕЦЬКОВА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
130 (43+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3637 |
ГОРОДЕЦЬКОВА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
7 |
104 (29+42+33) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3638 |
ГОРОДЕЦЬКОВА М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3639 |
ГОРОДИСЬКА М.Ю. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
138 (39+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
3640 |
ГОРОДНИЧА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
102 (33+33+36) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
3641 |
ГОРОДНИЧЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3642 |
ГОРОДОВИЙ І.Д. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3643 |
ГОРОЗ О.Р. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
10 |
142 (45+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
3644 |
ГОРОН К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3645 |
ГОРОН М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
99 (37+24+38) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3646 |
ГОРОХОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3647 |
ГОРОХОВЕЦЬ В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3648 |
ГОРОХОВЕЦЬ К.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Ірина Юріївна |
3649 |
ГОРОХОВСЬКА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3650 |
ГОРОШКОВ С.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
3651 |
ГОРПИНЕНКО Г.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
9 |
62 (27+18+17) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3652 |
ГОРПИНИЧ Б.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3653 |
ГОРПИНИЧ В.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
4 |
150 (45+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3654 |
ГОРПИНИЧ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
153 (45+57+51) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3655 |
ГОРПИНИЧ М.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
108 (39+42+27) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3656 |
ГОРПИНИЧ М.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3657 |
ГОРПИНИЧ С.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3658 |
ГОРПИНИЧ С.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3659 |
ГОРПИНЯК НВ. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
5 |
85 (27+30+28) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3660 |
ГОРПІНЧЕНКО Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3661 |
ГОРСЬКА С.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
69 (33+27+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3662 |
ГОРУЛЬКО Д.В. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
102 (33+36+33) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3663 |
ГОРЧАКОВА І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
87 (37+27+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3664 |
ГОРШКОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3665 |
ГОРШКОВА І.О. |
с. Федорівка |
Федорівська ЗШ |
9 |
103 (39+42+22) |
|
|
С2 |
|
Ангеловська Алла Іванівна |
3666 |
ГОРШКОВА Я.Є. |
с. Федорівка |
Федорівська ЗШ |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ангеловська Алла Іванівна |
3667 |
ГОРЮК М.Ю. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Толкачова Ганна Миколаївна |
3668 |
ГОРЮЧКІНА І.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
6 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3669 |
ГОРЮЧКІНА Ю.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
9 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3670 |
ГОРЯЄВ Д.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
150 (51+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3671 |
ГОРЯЄВА В.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
77 (34+21+22) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
3672 |
ГОРЯНСЬКИЙ І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
3673 |
ГОРЯЧА А.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
10 |
42 (18+16+8) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3674 |
ГОРЯЧА Л.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
93 (39+36+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3675 |
ГОРЯЧЕВА В |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
3676 |
ГОРЯЧИХ Я.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3677 |
ГОРЯЧОВА Д.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
7 |
154 (49+54+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3678 |
ГОСТИЩЕВ В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
123 (39+30+54) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3679 |
ГОСТИЩЕВ Д.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
112 (39+33+40) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3680 |
ГОСТІЩЕВА А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
3681 |
ГОТАЛЕВИЧ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
108 (39+36+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3682 |
ГОТОВКІНА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
76 (24+27+25) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3683 |
ГОТОВКІНА К.Д. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
3 |
138 (51+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Стратієнко Ольга Володимирівна |
3684 |
ГОТФРІД Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3685 |
ГОЦАЛО М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
90 (33+18+39) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3686 |
ГОЦАЛО О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
9 |
71 (12+39+20) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3687 |
ГОШИНА Д.Р. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3688 |
ГОШКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
84 (39+24+21) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3689 |
ГОШКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3690 |
ГОШКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
111 (45+36+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3691 |
ГРАБКО В.М. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
8 |
92 (25+48+19) |
|
|
С2 |
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
3692 |
ГРАБКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
6 |
56 (18+24+14) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3693 |
ГРАБОВИЙ Г.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (48+39+33) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3694 |
ГРАБОВСЬКА Я.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
121 (42+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3695 |
ГРАБЧИЛОВА І.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
85 (24+24+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3696 |
ГРАДИНАРЬ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
3697 |
ГРАЖДАНКІНА Е. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3698 |
ГРАНІШЕВСЬКИЙ Н.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
136 (48+43+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
3699 |
ГРАНКІНА Л.К. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
96 (12+36+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3700 |
ГРАНЬКО Б.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
6 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
3701 |
ГРАФСЬКИЙ Д.М. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
3702 |
ГРАЧОВ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
153 (54+60+39) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3703 |
ГРАЧОВ П.І. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
99 (41+30+28) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3704 |
ГРЕБЕЛЬНА Г.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
101 (19+36+46) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3705 |
ГРЕБЕННІКОВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
141 (60+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3706 |
ГРЕБЕННІКОВ І.А. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
106 (30+36+40) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
3707 |
ГРЕБЕНЮК А.В. |
м. Енергодар |
Ліцей |
6 |
83 (36+36+11) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3708 |
ГРЕБЕНЮК А.С. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
8 |
106 (31+21+54) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
3709 |
ГРЕБЕНЮК В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3710 |
ГРЕБЕНЮК В.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3711 |
ГРЕБЕНЮК Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3712 |
ГРЕБЕНЮК П.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3713 |
ГРЕБЕНЮК Р.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
129 (39+39+51) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
3714 |
ГРЕБІНЕЦЬ в |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3715 |
ГРЕБІНЕЦЬ К |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
4 |
24 (12+0+12) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3716 |
ГРЕБІНЕЦЬ О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3717 |
ГРЕБІНЕЦЬ О.С. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
5 |
33 (12+15+6) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3718 |
ГРЕБНЄВ Ю.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3719 |
ГРЕВЦОВА АА. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
3720 |
ГРЕДЖЕВ О.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3721 |
ГРЕКОВ І.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
113 (39+28+46) |
|
|
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
3722 |
ГРЕКОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
120 (30+40+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
3723 |
ГРЕСЬ А.А. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
9 |
140 (42+58+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
3724 |
ГРЕЧАНА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
89 (37+21+31) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
3725 |
ГРЕЧАНИЙ О.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
32 (18+12+2) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
3726 |
ГРЕЧИШНІКОВ Н.С. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
3727 |
ГРЕЧКА Л.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
133 (43+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
3728 |
ГРЕЧКА М.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
3729 |
ГРЕЧКО В.О. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
90 (33+33+24) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
3730 |
ГРЕЧКО Н.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
102 (39+27+36) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
3731 |
ГРЕЧКО О.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3732 |
ГРЕЧКОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3733 |
ГРЕЧКОВСЬКА С.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3734 |
ГРЕШКО С.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
96 (39+27+30) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3735 |
ГРЄДЖЕВА К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3736 |
ГРИБАН Д.Р. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
3737 |
ГРИБАНОВА Ю.Р. |
с. Розівка |
Розівська ЗОШ |
6 |
118 (48+33+37) |
|
С1 |
|
|
Іляшенко Ірина Вікторівна |
3738 |
ГРИБАЧОВ А.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3739 |
ГРИБАЧОВ Д.Є. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
3740 |
ГРИБАЧОВА Г.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
98 (30+54+14) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3741 |
ГРИБОВА Ю.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3742 |
ГРИГОРЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
90 (39+24+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3743 |
ГРИГОРЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
8 |
111 (35+48+28) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3744 |
ГРИГОРЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
73 (36+23+14) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3745 |
ГРИГОРЕНКО Н.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
6 |
103 (48+33+22) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3746 |
ГРИГОРЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3747 |
ГРИГОРЄВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
75 (27+24+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3748 |
ГРИГОРЄВА Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3749 |
ГРИГОРИШИНА Н.Є. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
69 (33+21+15) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
3750 |
ГРИГОРОВА А.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
3751 |
ГРИГОРУК М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3752 |
ГРИГОРЧУК К.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3753 |
ГРИГОРЬЄВ Д.Р. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
147 (42+48+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3754 |
ГРИГОРЬЄВ С.Є. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
3755 |
ГРИГОРЬЄВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3756 |
ГРИГОРЬЄВА К.Є. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
3757 |
ГРИГОРЯК Д.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
102 (42+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3758 |
ГРИГОРЯН А.Т. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
80 (27+27+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3759 |
ГРИГОРЯН А.Т. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3760 |
ГРИГОРЯН Д.Е. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
3761 |
ГРИГОРЯН Е.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
84 (27+39+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3762 |
ГРИДАСОВ К.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3763 |
ГРИДЯЄВ Д |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
138 (45+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
3764 |
ГРИЗУН А.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
64 (21+27+16) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
3765 |
ГРИМАК П.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3766 |
ГРИМАК П.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3767 |
ГРИНЕНКО І.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
8 |
163 (43+60+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3768 |
ГРИНІН В.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 4 |
7 |
97 (40+24+33) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3769 |
ГРИНІШИНА Д.Р. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
8 |
118 (39+27+52) |
|
|
|
С3 |
|
3770 |
ГРИНЧИШИНА М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
149 (49+54+46) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3771 |
ГРИНЧУК В.В. |
с. Запоріжжя |
Запорізька ЗОШ |
7 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Соломатіна Валерія Володимирівна |
3772 |
ГРИНЬ А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
57 (15+15+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3773 |
ГРИНЬ А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
85 (34+15+36) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3774 |
ГРИНЬ В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
72 (33+15+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3775 |
ГРИНЬ Є.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
111 (30+30+51) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
3776 |
ГРИНЬ І.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3777 |
ГРИНЬ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
5 |
80 (21+27+32) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3778 |
ГРИНЬ О.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3779 |
ГРИНЬ О.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3780 |
ГРИНЬ О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3781 |
ГРИНЬ С.І. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3782 |
ГРИНЬКО Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3783 |
ГРИНЬКО Є.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3784 |
ГРИНЬОВА К.Ю. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
3785 |
ГРИЦАЄНКО В.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3786 |
ГРИЦАЄНКО Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3787 |
ГРИЦАЄНКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3788 |
ГРИЦАЄНКО І.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
58 (22+15+21) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
3789 |
ГРИЦАЄНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
123 (42+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
3790 |
ГРИЦАЄНКО М.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
6 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Калінінська Надія Григорівна |
3791 |
ГРИЦАЄНКО О.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
6 |
58 (15+27+16) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3792 |
ГРИЦАЄНКО Р.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
3793 |
ГРИЦАЙ В.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
93 (29+30+34) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3794 |
ГРИЦАЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
99 (45+33+21) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3795 |
ГРИЦАЙ К.К. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
6 |
103 (30+30+43) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3796 |
ГРИЦАК А.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
114 (33+36+45) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
3797 |
ГРИЦАН І.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
47 (15+12+20) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3798 |
ГРИЦАНЮК Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3799 |
ГРИЦАЧЕНКО Ю.В. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
4 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3800 |
ГРИЦЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
145 (48+57+40) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3801 |
ГРИЦЕНКО А.К. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
83 (23+48+12) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
3802 |
ГРИЦЕНКО В.М. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
138 (39+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Уварова Катерина Леонідівна |
3803 |
ГРИЦЕНКО В.М. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3804 |
ГРИЦЕНКО Г.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
124 (36+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
3805 |
ГРИЦЕНКО К.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
3806 |
ГРИЦЕНКО К.К. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3807 |
ГРИЦЕНКО К.Ю. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3808 |
ГРИЦЕНКО Р.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3809 |
ГРИЦЕНКО Т.М. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
9 |
68 (21+35+12) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3810 |
ГРИЦЕНКО Ю.К. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3811 |
ГРИЦИЛО М.С. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
3812 |
ГРИЦКО Н. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
7 |
130 (43+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Артюх Лариса Олексіївна |
3813 |
ГРИЦУК В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
4 |
72 (39+6+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3814 |
ГРИЦУН А.О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
120 (39+45+36) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3815 |
ГРИЦЮК Є.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
135 (42+33+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3816 |
ГРИЦЮК І.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3817 |
ГРИЧУШЕНКО Я.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
69 (33+3+33) |
|
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
3818 |
ГРИШАЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
69 (15+30+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3819 |
ГРИШАЙ О.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3820 |
ГРИШЕЧКІН О.І. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
106 (43+33+30) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
3821 |
ГРИШИН О.О. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
9 |
74 (12+34+28) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
3822 |
ГРИШИНА А.І. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
6 |
118 (30+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3823 |
ГРИШКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
77 (30+27+20) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3824 |
ГРИШКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
82 (35+15+32) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
3825 |
ГРИШКО П.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
133 (43+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
3826 |
ГРИШКО С.С. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3827 |
ГРИЩЕНКО А.В. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
7 |
114 (27+33+54) |
|
|
|
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
3828 |
ГРИЩЕНКО Б. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
78 (27+30+21) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
3829 |
ГРИЩЕНКО Д.А. |
с. Плодородне |
Плодородненський НВК |
8 |
93 (31+33+29) |
|
|
|
|
Тимошенко Ірина Михайлівна |
3830 |
ГРИЩЕНКО І.Г. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
5 |
121 (36+48+37) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3831 |
ГРИЩЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
25 (25+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3832 |
ГРИЩЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
9 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3833 |
ГРИЩЕНКО С.Г. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
5 |
95 (27+33+35) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3834 |
ГРИЩЕНКОВ П.С. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
101 (28+39+34) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
3835 |
ГРИЩУК АІ. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3836 |
ГРІГОРЯН Д.М. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3837 |
ГРІДАСОВ А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
4 |
111 (39+24+48) |
|
|
|
С3 |
Сидельникова |
3838 |
ГРІМОВ ІІ. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
123 (33+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3839 |
ГРІН О |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
66 (39+21+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3840 |
ГРІНЧЕНКО І.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
154 (48+48+58) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3841 |
ГРІНЧЕНКО П.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
107 (36+34+37) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
3842 |
ГРІНЧЕНКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
7 |
57 (14+27+16) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3843 |
ГРІНЬ А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
3844 |
ГРІНЬ В.Н. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3845 |
ГРІПАС Б.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
115 (42+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
3846 |
ГРІХНО А.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
7 |
40 (19+12+9) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
3847 |
ГРІШАНОВ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3848 |
ГРІШИНА О.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3849 |
ГРІЩУКОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
39 (27+0+12) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
3850 |
ГРОМАДА Т.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3851 |
ГРОМЕЙ К.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
103 (33+36+34) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
3852 |
ГРОМЕЙ О.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
3853 |
ГРОМОВ М. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
3854 |
ГРОМОВА М.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
5 |
63 (27+24+12) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
3855 |
ГРОМОВИЙ О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3856 |
ГРОМЧЕВСЬКИЙ В.Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3857 |
ГРОСМАН В.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
3858 |
ГРОСС К.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
75 (36+21+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3859 |
ГРОСС О. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
3860 |
ГРОССУ О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
87 (39+15+33) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3861 |
ГРОСУ А.Ї. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3862 |
ГРОХОВА С.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3863 |
ГРОШЕВ Г.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
121 (45+35+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
3864 |
ГРУБА В.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
4 |
81 (33+15+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3865 |
ГРУБА В.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
75 (33+15+27) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3866 |
ГРУБА К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3867 |
ГРУБА О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
8 |
118 (43+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3868 |
ГРУБИЙ М.М. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
3869 |
ГРУБНИК Б.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3870 |
ГРУДИНСЬКИЙТИМОФІ Т.Ю. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
62 (29+18+15) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
3871 |
ГРУДІНІН А.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
138 (51+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
3872 |
ГРУЗДЄВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
75 (33+33+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3873 |
ГРУЗДЄВА К.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3874 |
ГРУНІН О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
72 (21+27+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3875 |
ГРУША Д.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
8 |
133 (45+45+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
3876 |
ГРУША О.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
3877 |
ГРУШКІНА Т.А. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
8 |
131 (37+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
3878 |
ГРЯДКО І.М. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
102 (42+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
3879 |
ГРЯЗНОВ М.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
93 (33+33+27) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3880 |
ГРЯЗНОВА Д.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3881 |
ГУБА К.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
99 (27+36+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3882 |
ГУБА О.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
9 |
89 (27+34+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3883 |
ГУБА О.С. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
6 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Татар Надія Іванівна |
3884 |
ГУБАЙДУЛІНА Д.Ф. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3885 |
ГУБАН В.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
9 |
96 (30+32+34) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
3886 |
ГУБАНОВА А.С. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
6 |
82 (36+30+16) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
3887 |
ГУБАНЬ І.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3888 |
ГУБАР Д.Ф. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
54 (15+6+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3889 |
ГУБАР К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
9 |
152 (45+58+49) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3890 |
ГУБАРЕВ Я.Д. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
5 |
64 (21+21+22) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
3891 |
ГУБАРЕНКО К.М. |
с. Петрівка |
Петрівська ЗОШ |
5 |
121 (48+45+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гоман Олена Іванівна |
3892 |
ГУБАРЄВ В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
3893 |
ГУБАРЄВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
150 (39+60+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3894 |
ГУБАТЮК О.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
72 (24+28+20) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3895 |
ГУБЕНОК Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3896 |
ГУБІН О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
93 (27+36+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3897 |
ГУБІНА А.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
6 |
115 (48+33+34) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3898 |
ГУБІНА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
94 (36+24+34) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
3899 |
ГУБКА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
159 (48+57+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3900 |
ГУБОЧАЛА С.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3901 |
ГУБРИЄНКО А.О. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
6 |
129 (42+30+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
3902 |
ГУБРІЄНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
3903 |
ГУБРІЄНКО С.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
5 |
46 (18+15+13) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3904 |
ГУГЛЯ Т |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
9 |
47 (30+11+6) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3905 |
ГУГНІН В.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3906 |
ГУДАРЄВ К.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3907 |
ГУДЕНІНА А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
4 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
3908 |
ГУДИМ І.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
138 (54+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
3909 |
ГУДИМОВ А.М. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
3910 |
ГУДИЧ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
3911 |
ГУДІЛІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
122 (48+37+37) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
3912 |
ГУДІН І.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
3913 |
ГУДКОВА Д.Р. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
51 (21+9+21) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
3914 |
ГУДНІН Б.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
156 (51+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3915 |
ГУДНІН О.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3916 |
ГУЖВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
81 (36+18+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3917 |
ГУЖВА Є.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
67 (35+15+17) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3918 |
ГУЖЕНКОВА С.Р. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
90 (33+36+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3919 |
ГУЗА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3920 |
ГУЗА Є.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3921 |
ГУЗЕЄВА С.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3922 |
ГУЗЕНКО А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
3923 |
ГУЗЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3924 |
ГУЗЕНКО А.М. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
70 (27+30+13) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
3925 |
ГУЗЄЄВА В.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
6 |
105 (30+45+30) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3926 |
ГУЗЄЄВА Д.А. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
8 |
98 (35+39+24) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3927 |
ГУЗЄЄВА Н.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
3928 |
ГУЗІЙ А.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
6 |
116 (48+30+38) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3929 |
ГУЗІЙ А.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
3930 |
ГУЗУН О.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
88 (24+39+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3931 |
ГУЗЬ И.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
41 (6+16+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3932 |
ГУЗЬКО А.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
7 |
94 (25+36+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3933 |
ГУЗЬКО О.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3934 |
ГУІНЬ Н.Т. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
9 |
14 (3+4+7) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3935 |
ГУЙВІК В.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
70 (30+26+14) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3936 |
ГУК А.С. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
3937 |
ГУК В.Ю. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
8 |
110 (37+39+34) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3938 |
ГУК Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3939 |
ГУК К.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3940 |
ГУКОВА В.Е. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
9 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
3941 |
ГУЛЕВАТИЙ І.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
3942 |
ГУЛЕВСКИЙ Д.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3943 |
ГУЛЕВСЬКИЙ К.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
90 (36+21+33) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3944 |
ГУЛЕНКОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3945 |
ГУЛІАШВІЛІ Г.А. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
7 |
74 (13+30+31) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3946 |
ГУЛІАШВІЛІ Г.А. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
123 (51+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3947 |
ГУЛІДОВА М |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
74 (31+18+25) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3948 |
ГУЛІЄВА С.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
3949 |
ГУЛІЄВА Ф.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3950 |
ГУЛІН І |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
135 (39+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3951 |
ГУЛЬЧЕВСЬКИЙ А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
3952 |
ГУЛЯ О.П. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
8 |
55 (8+27+20) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3953 |
ГУЛЯКІНА А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3954 |
ГУЛЯКІНА К.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
100 (30+39+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3955 |
ГУЛЯКОВ Д. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Трикашна Н. С. |
3956 |
ГУМАНЕНКО Є.А. |
с. Запоріжжя |
Запорізька ЗОШ |
8 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Соломатіна Валерія Володимирівна |
3957 |
ГУМБІС С.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
135 (51+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3958 |
ГУМЕННА А.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
104 (24+34+46) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
3959 |
ГУМЕНЧУК А.Р. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
72 (30+36+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3960 |
ГУМЕНЮК В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
7 |
93 (28+30+35) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
3961 |
ГУМЕНЮК А.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3962 |
ГУМЕНЮК В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
110 (43+39+28) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3963 |
ГУМЕНЮК В.Е. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
2 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
3964 |
ГУМЕНЮК Д.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
3965 |
ГУМЕНЮК М.С. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
6 |
133 (42+51+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
3966 |
ГУМЕНЮК М.С. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
10 |
69 (18+28+23) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
3967 |
ГУМЕНЮК Н.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
7 |
114 (49+24+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3968 |
ГУМЕНЮК Р |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3969 |
ГУМЕНЯК Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
10 |
144 (39+47+58) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
3970 |
ГУМЄНЮК І |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
6 |
86 (36+36+14) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3971 |
ГУНАЗА В.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
30 (12+0+18) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3972 |
ГУНЧЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
3973 |
ГУНЬКО В.С. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Чугура Світлана Олексіївна |
3974 |
ГУНЬКО О.Ю. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
3975 |
ГУНЯ Д.І. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3976 |
ГУРА І.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3977 |
ГУРА К.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
99 (33+42+24) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
3978 |
ГУРА О.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
78 (24+39+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3979 |
ГУРА С.М. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
85 (36+18+31) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
3980 |
ГУРАКА А.К. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
73 (35+18+20) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
3981 |
ГУРАЛЬНИК В.В. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
2 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
3982 |
ГУРБАНОВ С.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
3983 |
ГУРБИЧ М.І. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
9 |
105 (33+31+41) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
3984 |
ГУРГАНС Є.Е. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
156 (60+51+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3985 |
ГУРДІШ М |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
3986 |
ГУРЕВИЧ А.А. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
3 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
3987 |
ГУРЖИЙ А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
3988 |
ГУРЖІЙ Д |
с. Іванівка |
Іванівська ЗОШ |
10 |
50 (6+19+25) |
|
|
|
|
Костенко Людмила Григорівна |
3989 |
ГУРЖІЙ Д.М. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
7 |
77 (20+33+24) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
3990 |
ГУРЖІЙ О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
5 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
3991 |
ГУРІН А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3992 |
ГУРІН М.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
69 (27+15+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
3993 |
ГУРІН О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
95 (37+30+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
3994 |
ГУРКОВ А.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
112 (36+48+28) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
3995 |
ГУРЛІК В |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
7 |
111 (34+45+32) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3996 |
ГУРМАЗА В.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
3997 |
ГУРНЯК АО. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
6 |
84 (18+27+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
3998 |
ГУРОВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
120 (45+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
3999 |
ГУРОВИЧ І.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
4000 |
ГУРСЬКА Ю.М. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
6 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
4001 |
ГУРСЬКИЙ С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
120 (24+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
4002 |
ГУРСЬКИЙ С.Р. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
9 |
121 (33+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
4003 |
ГУРТОВА М.І. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4004 |
ГУРТОВА Ю.С. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4005 |
ГУРТОВИЙ С.А. |
м. Токмак |
Виноградненська ЗОШ |
5 |
72 (36+18+18) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
4006 |
ГУРЦ В.О. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
6 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Демешко Дмитро Анатолійович |
4007 |
ГУРЦ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
81 (33+30+18) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
4008 |
ГУРЧАК А.Р. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4009 |
ГУРЬЯНОВА О.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
102 (39+27+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4010 |
ГУРЯНОВА К.І. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
3 |
144 (48+39+57) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
4011 |
ГУСАК Г.Р. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
150 (45+51+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4012 |
ГУСАК Д.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4013 |
ГУСАК М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4014 |
ГУСАК Н.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
87 (24+39+24) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4015 |
ГУСАКОВ В.С. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
4 |
96 (33+36+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4016 |
ГУСАКОВА А.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
50 (19+18+13) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4017 |
ГУСАРЕНКО К.І. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
9 |
41 (18+13+10) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
4018 |
ГУСАРЄВ К.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
81 (21+27+33) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4019 |
ГУСАРОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
103 (12+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
4020 |
ГУСЕВ В.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
9 |
44 (12+24+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4021 |
ГУСЕЙНОВА Д.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
56 (18+18+20) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4022 |
ГУСЕЙНОВА Н.Д. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
54 (33+9+12) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4023 |
ГУСЕЙНОВА С.Ш. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
126 (30+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4024 |
ГУСЕЛЬНИКОВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
97 (48+33+16) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4025 |
ГУСЄВ А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
102 (33+39+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4026 |
ГУСЄВ А.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
90 (24+33+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4027 |
ГУСЄВ Є.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
75 (39+15+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4028 |
ГУСЄВ М.Г. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
4029 |
ГУСЄВ О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
135 (42+57+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4030 |
ГУСЄВА Л.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
44 (3+10+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4031 |
ГУСІНОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
4032 |
ГУСКА В.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
4 |
69 (24+15+30) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4033 |
ГУСКА Г.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4034 |
ГУСЛЯКОВА М.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4035 |
ГУСТІЛІНА В.А. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
5 |
73 (9+27+37) |
|
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
4036 |
ГУТАРЕВИЧ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
102 (33+27+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4037 |
ГУТАРОВА К.В. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
7 |
117 (23+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
4038 |
ГУТІКОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4039 |
ГУТНІК А.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
138 (33+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
4040 |
ГУТНІК М.О. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
2 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
4041 |
ГУТНІК Р.О. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
8 |
87 (40+27+20) |
|
С1 |
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
4042 |
ГУТЧЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
63 (30+21+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4043 |
ГУЦАЛЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
76 (21+28+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4044 |
ГУЦАЛО О.В. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
4 |
93 (27+33+33) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4045 |
ГУЦЕЛЬ Є.В. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
7 |
109 (39+30+40) |
|
|
|
С3 |
Полонська Ольга Станіславівна |
4046 |
ГУЦОЛ А.А. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
7 |
89 (34+27+28) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
4047 |
ГУЦОЛ А.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
4048 |
ГУЦОЛ М.А. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
4 |
87 (33+27+27) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
4049 |
ГУЦОЛ М.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
8 |
125 (31+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
4050 |
ГУЦУЛЯК В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
86 (30+27+29) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4051 |
ГУЧЕВСЬКИЙ С.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4052 |
ГУШАІЛ К.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
97 (36+39+22) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
4053 |
ГУШАН А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
5 |
82 (36+18+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4054 |
ГУЩА В.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
144 (39+60+45) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
4055 |
ГУЩИН О.А. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
4 |
24 (15+6+3) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
4056 |
ГУЩИН Р.С. |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
7 |
85 (25+33+27) |
|
|
|
|
Фролова Людмила Миколаївна |
4057 |
ГУЩИНА А.А. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
4058 |
ГУЩИНА В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
54 (15+30+9) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4059 |
ГЮЛЬНАЗАРЯН Я.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
102 (43+33+26) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4060 |
ГЮНТЕР А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
144 (54+45+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4061 |
ДАБІЖА В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4062 |
ДАВИДЕНКО А.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
71 (24+24+23) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
4063 |
ДАВИДЕНКО А.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
71 (24+24+23) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
4064 |
ДАВИДЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4065 |
ДАВИДЕНКО В |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
119 (36+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
4066 |
ДАВИДЕНКО В |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
4 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4067 |
ДАВИДЕНКО В.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
50 (27+13+10) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
4068 |
ДАВИДЕНКО В.Є. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
105 (51+30+24) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
4069 |
ДАВИДЕНКО В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4070 |
ДАВИДЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
40 (12+9+19) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4071 |
ДАВИДЕНКО Д.Є. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Широка Лариса Миколаївна |
4072 |
ДАВИДЕНКО Д.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4073 |
ДАВИДЕНКО М.Г. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
81 (33+24+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4074 |
ДАВИДЕНКО О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
110 (36+30+44) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4075 |
ДАВИДЕНКО О.А. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
7 |
77 (34+21+22) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4076 |
ДАВИДЕНКО О.Г. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4077 |
ДАВИДЕНКОВ К.П. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
4078 |
ДАВИДОВ А.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
4079 |
ДАВИДОВ С.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
121 (45+45+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
4080 |
ДАВИДОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
69 (21+15+33) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4081 |
ДАВИДОВА Е.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4082 |
ДАВИДХАН А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
4 |
99 (33+42+24) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4083 |
ДАВТЯН Ю.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4084 |
ДАГІСТАН А.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
84 (27+45+12) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
4085 |
ДАДАЄВА К.К. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
9 |
108 (42+41+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4086 |
ДАДАШОВА М.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
7 |
107 (31+36+40) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4087 |
ДАДИКА К.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
95 (28+30+37) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4088 |
ДАДИКА Т.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
9 |
77 (27+37+13) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4089 |
ДАЄВ Д.О. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
6 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4090 |
ДАЄВА М.О. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
5 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4091 |
ДАЙОМОВА В.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
83 (22+27+34) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4092 |
ДАКОВ М.Ю. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4093 |
ДАКУНІН М.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
120 (39+48+33) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
4094 |
ДАМАСКІНА О.М. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
108 (39+36+33) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4095 |
ДАНЕВСЬКИЙ М.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
74 (39+22+13) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
4096 |
ДАНИИЛ Г.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
66 (18+33+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4097 |
ДАНИЛЕВСЬКА А.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4098 |
ДАНИЛЕВСЬКИЙ І.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
4099 |
ДАНИЛЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4100 |
ДАНИЛЕНКО В.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
75 (19+27+29) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4101 |
ДАНИЛЕНКО Є.О. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
10 |
119 (42+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
4102 |
ДАНИЛЕНКО І. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
4103 |
ДАНИЛЕНКО М.Р. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бойко Ірма Теймуразівна |
4104 |
ДАНИЛЕНКО О |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4105 |
ДАНИЛЕНКО О.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
5 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4106 |
ДАНИЛЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4107 |
ДАНИЛЕНКО Ю.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
4108 |
ДАНИЛЕНКО Я.П. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
4 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
4109 |
ДАНИЛІВ Г.М. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
129 (45+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
4110 |
ДАНИЛІНА Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
7 |
78 (32+21+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4111 |
ДАНИЛКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
90 (31+27+32) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4112 |
ДАНИЛО Б.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
78 (45+24+9) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4113 |
ДАНИЛОВ І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4114 |
ДАНИЛОВ Н.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4115 |
ДАНИЛОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4116 |
ДАНИЛОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4117 |
ДАНИЛОВА Г.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4118 |
ДАНИЛОВА Є.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
92 (25+21+46) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4119 |
ДАНИЛОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
108 (39+33+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4120 |
ДАНИЛЬЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4121 |
ДАНИЛЬЧЕНКО Н.О. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
9 |
42 (15+8+19) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4122 |
ДАНИЛЬЧЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4123 |
ДАНИЛЬЧЕНКО Ф. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4124 |
ДАНИЛЮК А.В. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
8 |
106 (30+36+40) |
|
|
|
С3 |
Седракян Сюзанна Хачіківна |
4125 |
ДАНИЛЮК А.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4126 |
ДАНИЛЮК Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4127 |
ДАНИЛЮК М.І. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
120 (39+35+46) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4128 |
ДАНИЛЮК Н.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
97 (36+27+34) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4129 |
ДАНИЛЮК Т.В. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
10 |
90 (21+40+29) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
4130 |
ДАНИШЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
4131 |
ДАНИШЕНКО Б.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
4132 |
ДАНІВЕЦЬ М.А. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
4133 |
ДАНІК І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
57 (39+18+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4134 |
ДАНІЛЕВСЬКА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4135 |
ДАНІЛЕВСЬКА Д.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
62 (12+21+29) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4136 |
ДАНІЛЕВСЬКА Д.Ю. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
4137 |
ДАНІЛЕВСЬКИЙ Д.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
81 (33+18+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4138 |
ДАНІЛЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
156 (48+51+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4139 |
ДАНІЛІН М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
117 (39+45+33) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4140 |
ДАНІЛІНА О.О. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
8 |
150 (39+60+51) |
З |
|
|
|
Федоренко Олександр Олександрович |
4141 |
ДАНІЛОВ А.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
48 (10+18+20) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4142 |
ДАНІЛОВ О.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4143 |
ДАНІЛОВА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
128 (35+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
4144 |
ДАНІЛЬЧАК Є.О. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
5 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
4145 |
ДАНКОВ І.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (27+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4146 |
ДАНОВСЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4147 |
ДАНОВСЬКА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
96 (24+21+51) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4148 |
ДАНУКАЛО А.О. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
74 (19+18+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4149 |
ДАНЧЕНКО В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
3 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4150 |
ДАНЧЕНКО Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4151 |
ДАНЧИЛО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4152 |
ДАНЧУК А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
4153 |
ДАНЬКО А.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4154 |
ДАНЬКО М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4155 |
ДАРИЧЕВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
4 |
84 (33+33+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4156 |
ДАРІЙ Р.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4157 |
ДАРЧУК Г.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4158 |
ДАХНО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
112 (30+39+43) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4159 |
ДАХНОВСЬКА М.Є. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4160 |
ДАЦЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
142 (48+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
4161 |
ДАЦЕНКО А.С. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
129 (45+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
4162 |
ДАЦЕНКО И.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
82 (36+24+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4163 |
ДАЦЕНКО К.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
138 (45+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
4164 |
ДАЦЕНКО МЄ. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4165 |
ДАЦІЙ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
147 (51+36+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4166 |
ДАЦКО Е.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
76 (35+18+23) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
4167 |
ДАЦЬКО Н.М. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
7 |
81 (19+24+38) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
4168 |
ДАЦЮК Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
5 |
67 (18+27+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4169 |
ДАЦЮК С.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
99 (43+33+23) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4170 |
ДАЧЕНКОВА У.Є. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
96 (45+33+18) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4171 |
ДАШЕВСЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
5 |
110 (24+36+50) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
4172 |
ДАШЕВСЬКА А.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
108 (41+33+34) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4173 |
ДАШЕВСЬКА Н.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
4174 |
ДАШЕВСЬКИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
6 |
132 (39+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
4175 |
ДАШЕВСЬКИЙ О.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
39 (15+15+9) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4176 |
ДАШІВЕЦЬ Д.О. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
4177 |
ДАШКІН Д.Л. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4178 |
ДАШКОВСЬКА А.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
6 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4179 |
ДАШКОВСЬКИЙ ВВ. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
7 |
123 (34+51+38) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
4180 |
ДАЩЕНКО Є.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
73 (19+24+30) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
4181 |
ДВАЛІ А.М. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
7 |
69 (25+21+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4182 |
ДВІРНИК Д.М. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
76 (27+27+22) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
4183 |
ДВОЄЗЕРСЬКА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4184 |
ДВОЄЗЕРСЬКИЙ Д |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
9 |
84 (33+34+17) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
4185 |
ДВОЙНІКОВА А.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4186 |
ДВОЙНОС І.Ю. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
93 (45+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4187 |
ДВОРЕЦЬКА В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
79 (30+24+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4188 |
ДВОРЕЦЬКИЙ Б.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
4189 |
ДВОРЕЦЬКИЙ О.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
9 |
97 (42+24+31) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4190 |
ДВОРНИКОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
4191 |
ДВОРНІК М.О. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
10 |
95 (15+43+37) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
4192 |
ДВОРСЬКИЙ В.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
108 (51+27+30) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4193 |
ДВОРЯТКІНА О.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4194 |
ДВУРЄЧЕНСЬКИЙ О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
141 (54+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
4195 |
ДЕБЕЛА С.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4196 |
ДЕБЕЛИЙ В.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
108 (43+30+35) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
4197 |
ДЕБЕЛЬ С.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
82 (27+30+25) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
4198 |
ДЕВЯТИЛЕТСЬК В.Р. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4199 |
ДЕГРАНЛІ С.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
3 |
69 (39+18+12) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4200 |
ДЕГТЯР Д.М. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4201 |
ДЕГТЯР Є.П. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
91 (25+33+33) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4202 |
ДЕГТЯРЕНКО В.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
4203 |
ДЕГТЯРЬ С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4204 |
ДЕГТЯРЬОВ А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
72 (39+6+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4205 |
ДЕГТЯРЬОВ А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
10 |
82 (33+36+13) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4206 |
ДЕГТЯРЬОВА К.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
54 (12+36+6) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
4207 |
ДЕДЕР М.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
10 |
106 (36+27+43) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4208 |
ДЕЙДЕЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
165 (51+57+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4209 |
ДЕЙНА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4210 |
ДЕЙНЕГА А.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
4211 |
ДЕЙНЕГА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
9 |
62 (12+22+28) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4212 |
ДЕЙНЕГА В.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
90 (27+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4213 |
ДЕЙНЕГА Є.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4214 |
ДЕЙНЕГА П.Ю. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
5 |
91 (36+30+25) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4215 |
ДЕКОВ Д.Б. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
51 (15+15+21) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4216 |
ДЕКТЯРЬОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
117 (51+39+27) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4217 |
ДЕМЕНКО В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
66 (36+27+3) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4218 |
ДЕМЕНКО Д. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
4219 |
ДЕМЕНКО О.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
100 (37+21+42) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
4220 |
ДЕМЕНКОВА В.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4221 |
ДЕМЕНТІЙ Д.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
4222 |
ДЕМЕНТЬЄВ О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4223 |
ДЕМЕНТЬЄВ О.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4224 |
ДЕМЕНТЬЄВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
4225 |
ДЕМЕНТЬЄВА О.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4226 |
ДЕМЕНЮК А.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
105 (39+48+18) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4227 |
ДЕМЕШКО Д.Д. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Демешко Дмитро Анатолійович |
4228 |
ДЕМИДЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4229 |
ДЕМИДЕНКО В.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
115 (30+54+31) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4230 |
ДЕМИДЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
90 (27+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4231 |
ДЕМИДЕНКО К.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4232 |
ДЕМИДОВ К.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4233 |
ДЕМИДОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
57 (33+9+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4234 |
ДЕМИДОВА Е.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
80 (30+27+23) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4235 |
ДЕМИДОВА К.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4236 |
ДЕМИДОВА К.І. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
6 |
127 (42+51+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4237 |
ДЕМИДЬОНОК Г.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4238 |
ДЕМІДОВА Ж.Е. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4239 |
ДЕМІДОВА Л.А. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
87 (36+18+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4240 |
ДЕМІХОВ К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
150 (51+57+42) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4241 |
ДЕМІЧЕВА І.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
4242 |
ДЕМІЧЕВА М.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
90 (26+27+37) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
4243 |
ДЕМОНЕНКО Е.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
133 (37+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4244 |
ДЕМОЧКО А.І. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4245 |
ДЕМЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
4 |
108 (45+30+33) |
|
С1 |
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
4246 |
ДЕМЧЕНКО А.В. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
8 |
91 (25+27+39) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
4247 |
ДЕМЧЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4248 |
ДЕМЧЕНКО А.О. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
4 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
4249 |
ДЕМЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4250 |
ДЕМЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
116 (30+51+35) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4251 |
ДЕМЧЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4252 |
ДЕМЧЕНКО Д.Л. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
9 |
32 (21+8+3) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4253 |
ДЕМЧЕНКО І.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
10 |
63 (15+26+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4254 |
ДЕМЧЕНКО М.А. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
6 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4255 |
ДЕМЧЕНКО М.Г. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
48 (30+9+9) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4256 |
ДЕМЧЕНКО М.О. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
4 |
108 (33+42+33) |
|
|
С2 |
|
Гладких Людмила Володимирівна |
4257 |
ДЕМЧЕНКО М.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
6 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
4258 |
ДЕМЧЕНКО С.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4259 |
ДЕМЧИК К.Ю. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4260 |
ДЕМЧУК А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
99 (33+36+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4261 |
ДЕМЧУК М. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4262 |
ДЕМЬЯНОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
112 (30+36+46) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
4263 |
ДЕМЬЯНОВА Д.К. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4264 |
ДЕМЯНЕНКО А.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
10 |
94 (27+42+25) |
|
|
С2 |
|
Сидоренко Ніна Василівна |
4265 |
ДЕМЯНЕНКО А.О. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
10 |
110 (39+33+38) |
|
|
|
|
Трофименко Наталія Валентинівна |
4266 |
ДЕМЯНЕНКО А.С. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4267 |
ДЕМЯНЕНКО А.С. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
9 |
87 (21+38+28) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4268 |
ДЕМЯНЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
7 |
101 (31+39+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4269 |
ДЕМЯНЕНКО В.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
103 (33+24+46) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
4270 |
ДЕМЯНЕНКО Д.О. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4271 |
ДЕМЯНЕНКО К.Б. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
100 (30+48+22) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
4272 |
ДЕМЯНЕНКО К.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
6 |
53 (18+6+29) |
|
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
4273 |
ДЕМЯНЕНКО М.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
96 (42+21+33) |
|
С1 |
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
4274 |
ДЕМЯНЕНКО О.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
85 (27+27+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4275 |
ДЕМЯНЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4276 |
ДЕМЯНЕЦЬ І.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
110 (49+30+31) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4277 |
ДЕМЯНОСОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
3 |
147 (51+45+51) |
З |
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
4278 |
ДЕМЯНЧУК А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
68 (24+21+23) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4279 |
ДЕМЯНЧУК В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
127 (60+39+28) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4280 |
ДЕМЯНЮК Я.М. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
4281 |
ДЕНЕЖНИЙ Д.А. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
8 |
57 (16+18+23) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4282 |
ДЕНЕЩУК В.В. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
5 |
90 (36+21+33) |
|
|
|
|
Галагуз Любов Михайлівна |
4283 |
ДЕНИСЕНКО А.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4284 |
ДЕНИСЕНКО А.О. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
8 |
115 (31+33+51) |
|
|
|
С3 |
Пархоменко Олег Володимирович |
4285 |
ДЕНИСЕНКО В.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4286 |
ДЕНИСЕНКО В.Є. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
111 (45+33+33) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4287 |
ДЕНИСЕНКО В.К. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4288 |
ДЕНИСЕНКО Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
7 |
101 (41+30+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4289 |
ДЕНИСЕНКО Д.С. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
9 |
98 (30+34+34) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
4290 |
ДЕНИСЕНКО І.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
7 |
99 (31+27+41) |
|
|
|
С3 |
Калінінська Надія Григорівна |
4291 |
ДЕНИСЕНКО І.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4292 |
ДЕНИСЕНКО І.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4293 |
ДЕНИСЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
105 (45+27+33) |
|
С1 |
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
4294 |
ДЕНИСЕНКО М.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
96 (37+30+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4295 |
ДЕНИСЕНКО М.Є. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
4296 |
ДЕНИСЕНКО О.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
107 (37+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кудіна Наталія Степанівна |
4297 |
ДЕНИСЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
4298 |
ДЕНИСЕНКО П.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4299 |
ДЕНИСОВ Д.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
102 (33+24+45) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
4300 |
ДЕНИСОВ О.Г. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
6 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
4301 |
ДЕНИСОВ С.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
68 (28+18+22) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4302 |
ДЕНИСОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
107 (39+31+37) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4303 |
ДЕНИСОВА Д.А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
3 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
4304 |
ДЕНИСОВА Д.О. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Широка Лариса Миколаївна |
4305 |
ДЕНИСОВА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
96 (40+21+35) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4306 |
ДЕНИСОВА П.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4307 |
ДЕНИСЮК А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
81 (39+12+30) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
4308 |
ДЕНІСОВА К.Г. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
9 |
60 (18+19+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4309 |
ДЕНЩИК Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
4310 |
ДЕПЕНЧУК М.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
141 (42+57+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
4311 |
ДЕПУТАТ А.Р. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
76 (15+42+19) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
4312 |
ДЕРГАЧ Г.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4313 |
ДЕРГАЧОВ Т.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
129 (33+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
4314 |
ДЕРГОЄР В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4315 |
ДЕРЕВЕНКО А.Р. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
141 (43+45+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4316 |
ДЕРЕВЕНЬКО О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4317 |
ДЕРЕВЕСНІКОВА Т.Я. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4318 |
ДЕРЕВСЬКА С.І. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
121 (43+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
4319 |
ДЕРЕВСЬКИЙ В.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
138 (45+60+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4320 |
ДЕРЕВЬЯНКО В.П. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
102 (27+27+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4321 |
ДЕРЕВЯНКО А.Д. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Білай Олена Вікторівна |
4322 |
ДЕРЕВЯНКО В.В. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
3 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4323 |
ДЕРЕВЯНКО Г.В. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
5 |
120 (36+39+45) |
|
|
|
С3 |
Артюх Ірина Вікторівна |
4324 |
ДЕРЕВЯНКО ДЕ. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4325 |
ДЕРЕВЯНКО І.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4326 |
ДЕРЕВЯНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
27 (6+9+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4327 |
ДЕРЕВЯНКО К.Ю. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
9 |
74 (30+25+19) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
4328 |
ДЕРЕВЯНКО М.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4329 |
ДЕРЕВЯНКО О.І. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
3 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4330 |
ДЕРЕВЯНКО С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
78 (39+12+27) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
4331 |
ДЕРЕВЯНКО С.Д. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4332 |
ДЕРЕЗА В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4333 |
ДЕРЕНСЬКИЙ Я.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4334 |
ДЕРЖАВІНА А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4335 |
ДЕРИБАС М.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
140 (51+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4336 |
ДЕРИВЕДМІДЬ А.І. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4337 |
ДЕРИГЛАЗОВ Д.Г. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
4338 |
ДЕРИГЛАЗОВ О.Г. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
110 (48+24+38) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
4339 |
ДЕРИГЛАЗОВА К.О. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
4340 |
ДЕРИДОВИЧ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
4 |
108 (45+21+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4341 |
ДЕРІЙ К.Д. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
105 (27+40+38) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
4342 |
ДЕРІЙ О.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4343 |
ДЕРІК Д.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4344 |
ДЕРІЛО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
6 |
156 (60+51+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4345 |
ДЕРКАЧ В |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
6 |
123 (24+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидельникова |
4346 |
ДЕРКАЧ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
4347 |
ДЕРКАЧ Д.М. |
смт. Чернігівка |
Обіточненська ЗОШ |
3 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
4348 |
ДЕРКАЧ Д.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
4349 |
ДЕРКАЧ К.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
2 |
66 (36+0+30) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4350 |
ДЕРКАЧ К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4351 |
ДЕРКАЧ М.В. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
4 |
90 (33+39+18) |
|
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
4352 |
ДЕРКАЧ М.І. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4353 |
ДЕРКАЧ О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
5 |
79 (27+15+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4354 |
ДЕРКАЧ Ю.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
123 (51+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4355 |
ДЕРКАЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
94 (40+36+18) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
4356 |
ДЕРКО Є.Р. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
131 (25+51+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
4357 |
ДЕРНОВИЙ Л.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
67 (18+15+34) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
4358 |
ДЕРНОВИЙ О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
126 (45+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
4359 |
ДЕРНОВСЬКА А.Є. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
4360 |
ДЕРЯБІНА А.О. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Апєніна О. М. |
4361 |
ДЕРЯБІНА Я.О. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
6 |
82 (30+21+31) |
|
|
|
|
Апєніна О. М. |
4362 |
ДЕРЯВСКА П.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
114 (45+39+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4363 |
ДЕРЯГІНА Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
107 (42+30+35) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4364 |
ДЕСЯТНИК К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4365 |
ДЕТЮК Р.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4366 |
ДЕХТЕВСЬКА К.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4367 |
ДЕХТЯР А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4368 |
ДЕЦЮРА С |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
4369 |
ДЕШКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4370 |
ДЕШКО Т.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4371 |
ДЄВОЧКІНА Н.С. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
3 |
78 (21+27+30) |
|
|
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
4372 |
ДЄГТЯРЬОВА Т.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4373 |
ДЄЄВ О.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
109 (42+39+28) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4374 |
ДЄЄВА А.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
8 |
133 (30+48+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Бойко Ірма Теймуразівна |
4375 |
ДЄЄВА М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
93 (42+21+30) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4376 |
ДЄЛЛАЛОВА В.В. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
7 |
130 (43+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Артюх Лариса Олексіївна |
4377 |
ДЄМІЧЕВА Т.Є. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
67 (24+33+10) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
4378 |
ДЄНЄЖКІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
139 (51+37+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4379 |
ДЄНЄЖНА В |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
57 (15+30+12) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
4380 |
ДЄНІСЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
30 (9+6+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4381 |
ДЄНЯЄВА А.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
4382 |
ДЖАББАРОВА В.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
6 |
111 (30+36+45) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4383 |
ДЖАБЕР А.Н. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
4384 |
ДЖАВУН М. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Костандова Оксана Олександрівна |
4385 |
ДЖАЛЯБОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
150 (39+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4386 |
ДЖАМАЛАДІНОВА Д.Б. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
39 (21+9+9) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4387 |
ДЖАНАШІЯЯ Н.П. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
78 (33+33+12) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4388 |
ДЖАНОВ Д.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4389 |
ДЖАНТАТОВА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
4 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4390 |
ДЖАФАРОВ А.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4391 |
ДЖАФАРОВА Е.Т. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
3 |
105 (33+30+42) |
|
|
|
С3 |
Тангарова Світлана Вікторівна |
4392 |
ДЖАФАРОВА М.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
8 |
111 (29+30+52) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4393 |
ДЖЕГЛАВ Д.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4394 |
ДЖЕМЕЛА Д.С. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
87 (36+27+24) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
4395 |
ДЖЕМЕЛА О.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
69 (21+30+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4396 |
ДЖЕНКОВ А.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4397 |
ДЖМІЛЬ В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4398 |
ДЖОКОВ П. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
5 |
67 (21+30+16) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
4399 |
ДЖОС Г.Ю. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
8 |
140 (49+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
4400 |
ДЖОС Є.С. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
3 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
4401 |
ДЖОС О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
4402 |
ДЖРАГАЦПАНЯН Н.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
7 |
81 (31+24+26) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4403 |
ДЖУНЬ Г.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
94 (36+30+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4404 |
ДЖУРАСОВІЧ І.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
4405 |
ДЖУРИЛО А.В. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
10 |
83 (39+28+16) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4406 |
ДЖУРОВА Ю.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
63 (24+27+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4407 |
ДЖУСОВ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
81 (15+24+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4408 |
ДЖУСОВА В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
5 |
64 (36+9+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4409 |
ДЗАНДЗАВА ГГ. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
42 (13+6+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4410 |
ДЗАНДЗАВА Д.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
104 (36+42+26) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4411 |
ДЗВОНИК В.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
8 |
119 (27+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4412 |
ДЗЕЖИК І.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
5 |
101 (54+27+20) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4413 |
ДЗИК В.О. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
5 |
91 (36+33+22) |
|
|
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
4414 |
ДЗІКОВИЧ М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
7 |
45 (24+9+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4415 |
ДЗЮБА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4416 |
ДЗЮБА І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4417 |
ДЗЮБА К.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
75 (24+24+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4418 |
ДЗЮБА М.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
109 (48+36+25) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4419 |
ДЗЮБА О.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
5 |
103 (30+30+43) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4420 |
ДЗЮБА О.О. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
5 |
109 (30+33+46) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
4421 |
ДЗЮБАК К.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
102 (36+33+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4422 |
ДЗЮБИ В.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
86 (30+33+23) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
4423 |
ДЗЯБА А.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
70 (32+18+20) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
4424 |
ДЗЯБА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4425 |
ДЗЯМКА С.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
4426 |
ДИВАК Т.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
9 |
44 (6+19+19) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
4427 |
ДИВУЛЬСЬКА В.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
108 (39+39+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4428 |
ДИВУЛЯК А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4429 |
ДИВУЛЯК К.М. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
123 (51+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4430 |
ДИДЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
9 |
112 (39+30+43) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4431 |
ДИДЕНКО Л.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
99 (45+27+27) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4432 |
ДИДУХ В.В. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
6 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
4433 |
ДИДЮК А.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4434 |
ДИКА О.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4435 |
ДИКАНЬ В |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
117 (33+51+33) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4436 |
ДИКИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
132 (21+60+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4437 |
ДИКОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
8 |
121 (31+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4438 |
ДИКОТИХОНЕНКО Є.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4439 |
ДИМИТРОВ А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
71 (24+22+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4440 |
ДИМИТРОВ О.Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
86 (30+27+29) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4441 |
ДИМИТРОВА Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
150 (57+42+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4442 |
ДИМИЦЬКА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
5 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4443 |
ДИМНІЧ А.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
101 (45+27+29) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4444 |
ДИМОВА Д |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4445 |
ДИМОВА Д.О. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
5 |
93 (24+24+45) |
|
|
|
С3 |
Горлакова Наталія Павлівна |
4446 |
ДИМЧЕНКО Д.В. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
8 |
110 (21+42+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Веремієнко Віра Йосипівна |
4447 |
ДИНКІНА А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
4 |
108 (39+27+42) |
|
|
|
С3 |
Турчина Наталія Олексіївна |
4448 |
ДИННИК Є.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
4449 |
ДИРДА А.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
150 (45+45+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4450 |
ДИРЯВЧЕНКО Н.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
8 |
92 (25+36+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4451 |
ДИТЮК О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4452 |
ДИХНО Р |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4453 |
ДИХНОВА О |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
56 (15+24+17) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4454 |
ДИЧЕК В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
165 (57+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4455 |
ДИЧКО С.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
99 (39+26+34) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
4456 |
ДИЧОК Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4457 |
ДИШЛЕВА А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
4458 |
ДИШЛЕВСЬКА Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
91 (36+18+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4459 |
ДИШЛОВЕНКО Ю.Ю. |
с. Розівка |
Розівська ЗОШ |
4 |
90 (39+27+24) |
|
|
|
|
Іляшенко Ірина Вікторівна |
4460 |
ДИЯК М.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4461 |
ДІБІРОВ І.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
94 (30+45+19) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
4462 |
ДІБРОВ Я.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
130 (31+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4463 |
ДІБРОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
3 |
57 (27+21+9) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4464 |
ДІБРОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
6 |
109 (33+36+40) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4465 |
ДІБРОВА К.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4466 |
ДІБРОВА О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
4467 |
ДІБРОВА П |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
135 (36+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4468 |
ДІБРОВА Ю |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
93 (36+12+45) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4469 |
ДІВЧУК А.А. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4470 |
ДІДЕНКО А.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4471 |
ДІДЕНКО А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4472 |
ДІДЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
126 (33+36+57) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
4473 |
ДІДЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4474 |
ДІДЕНКО В.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
85 (39+30+16) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4475 |
ДІДЕНКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
72 (21+21+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4476 |
ДІДЕНКО В.Р. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
4477 |
ДІДЕНКО Д |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
80 (36+21+23) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4478 |
ДІДЕНКО Д.А. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4479 |
ДІДЕНКО Д.А. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
3 |
48 (27+0+21) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4480 |
ДІДЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4481 |
ДІДЕНКО Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
4 |
177 (60+60+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4482 |
ДІДЕНКО Д.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4483 |
ДІДЕНКО І.С. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
150 (60+51+39) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
4484 |
ДІДЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4485 |
ДІДЕНКО К.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
75 (21+18+36) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4486 |
ДІДЕНКО Ю.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
92 (31+30+31) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4487 |
ДІДЕНКО Ю.П. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
5 |
73 (18+42+13) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4488 |
ДІДИК А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
162 (48+57+57) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4489 |
ДІДИК А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
72 (27+18+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4490 |
ДІДИК Г.М. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
4491 |
ДІДОВИЧ Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
79 (37+21+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4492 |
ДІДОВИЧ О.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
88 (36+33+19) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
4493 |
ДІДОВОДЮК А.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
4 |
147 (39+51+57) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4494 |
ДІДУХ К.Е. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
4 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Седракян Сюзанна Хачіківна |
4495 |
ДІДУХ О.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
4 |
135 (45+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
4496 |
ДІЄВ М.Т. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
101 (36+33+32) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4497 |
ДІКАРЕВА Г.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
4498 |
ДІКЕНШТЕЙН К.Е. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
108 (45+36+27) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
4499 |
ДІКОВА Д.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
162 (48+57+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4500 |
ДІКОВСЬКИЙ А.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4501 |
ДІЛА Д.О. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
6 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4502 |
ДІМІТРОВ Б.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
108 (18+60+30) |
|
|
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
4503 |
ДІМІТРОВА А.Д. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
4504 |
ДІМІТРОВА А.П. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
3 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
4505 |
ДІМІТРОВА С.С. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
8 |
114 (35+48+31) |
|
|
С2 |
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
4506 |
ДІНАБУРСЬКА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
5 |
142 (48+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4507 |
ДІНЖОС І.В. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
5 |
101 (24+42+35) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
4508 |
ДІОРДІЄВА Я.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
4509 |
ДІРЯВКА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
132 (45+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4510 |
ДІХТІМІРОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4511 |
ДІХТЯР Д.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
114 (42+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
4512 |
ДІХТЯР О.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
6 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4513 |
ДІЧЕНКО К.Р. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
3 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4514 |
ДЛРМАН Т.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
108 (43+33+32) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4515 |
ДМИТРАЩЕНКО М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
4516 |
ДМИТРАЩУК Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
94 (36+42+16) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4517 |
ДМИТРЕНКО А.В. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
7 |
81 (29+27+25) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4518 |
ДМИТРЕНКО А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
114 (33+30+51) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4519 |
ДМИТРЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
85 (21+33+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4520 |
ДМИТРЕНКО Б.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4521 |
ДМИТРЕНКО В.С. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
2 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Гладка Олена Михайлівна |
4522 |
ДМИТРЕНКО Г.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
83 (25+33+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4523 |
ДМИТРЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
7 |
66 (23+24+19) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
4524 |
ДМИТРЕНКО З.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
3 |
42 (27+6+9) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
4525 |
ДМИТРЕНКО І.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
5 |
76 (27+30+19) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
4526 |
ДМИТРЕНКО І.О. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
6 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4527 |
ДМИТРЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4528 |
ДМИТРЕНКО М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
4 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
4529 |
ДМИТРЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
132 (48+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
4530 |
ДМИТРЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
4531 |
ДМИТРЕНКО О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
132 (54+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4532 |
ДМИТРЕНКО О.О. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
4 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4533 |
ДМИТРЕНКО Т.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
93 (33+33+27) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
4534 |
ДМИТРЕНКО Т.П. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
9 |
82 (39+16+27) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4535 |
ДМИТРЕНКО Т.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4536 |
ДМИТРЕНКО Я.О. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
4 |
120 (39+48+33) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4537 |
ДМИТРИЄНКО Д.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
7 |
112 (37+30+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4538 |
ДМИТРИЧЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
77 (33+25+19) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4539 |
ДМИТРИЧЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
103 (37+30+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4540 |
ДМИТРИЧЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
84 (42+21+21) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4541 |
ДМИТРИШИНА Н. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
4542 |
ДМИТРІЄВ І.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
106 (40+30+36) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
4543 |
ДМИТРІЄВ І.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4544 |
ДМИТРІЄВ О.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
6 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
4545 |
ДМИТРІЄВА Л.Б. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
115 (31+48+36) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4546 |
ДМИТРІЄНКО Н.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
4 |
96 (33+39+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4547 |
ДМИТРОВА Н.І. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
9 |
74 (27+12+35) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
4548 |
ДМИТРУК Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
81 (54+6+21) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4549 |
ДМИТРУК К.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
8 |
130 (51+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4550 |
ДМИТРУСЕНКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
25 (6+11+8) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4551 |
ДМИТРЮК П.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4552 |
ДМІТРІЕВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
70 (24+18+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4553 |
ДМІТРІЄВА М.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4554 |
ДМІТРІЄВА П.Б. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
5 |
151 (48+48+55) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4555 |
ДМІТРУК Ю.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
2 |
42 (12+24+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4556 |
ДОБАРІНА О.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
10 |
52 (24+5+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4557 |
ДОБЕРЧУК І.Ю. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
4558 |
ДОБИЧИНА Т.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
108 (42+45+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4559 |
ДОБРАНОВ Д.Е. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4560 |
ДОБРЕНЬКИЙ М.В. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
4561 |
ДОБРЄВА К.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
10 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4562 |
ДОБРИНІНА К.А. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
141 (36+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
4563 |
ДОБРИЦЯ Б.М. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
4564 |
ДОБРИШИНА К.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
8 |
94 (32+36+26) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4565 |
ДОБРОВ О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4566 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА А.М. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4567 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА В.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
4568 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА В.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
4569 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА К. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
4570 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА К.В. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
10 |
97 (24+42+31) |
|
|
С2 |
|
Мамонова Лариса Анатоліївна |
4571 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА П.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4572 |
ДОБРОХОТОВА Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
76 (21+29+26) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4573 |
ДОБРОХОТОВА Р.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
5 |
64 (21+21+22) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4574 |
ДОБРУНОВА Д.С. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
8 |
118 (45+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Полонська Ольга Станіславівна |
4575 |
ДОБРЮХА А.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4576 |
ДОБРЯК А.Є. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
4 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4577 |
ДОБРЯК О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
4 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
4578 |
ДОБРЯНСЬКА К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
6 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4579 |
ДОБРЯНСЬКИЙ К.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
109 (9+58+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4580 |
ДОВБНЯ А.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
84 (33+21+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4581 |
ДОВБНЯ А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
132 (48+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4582 |
ДОВБНЯ В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
10 |
106 (39+39+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4583 |
ДОВГА |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
4584 |
ДОВГА Є.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4585 |
ДОВГА К.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
126 (24+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
4586 |
ДОВГАЛЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
9 |
63 (15+14+34) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4587 |
ДОВГАЛЬ Е.В. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
7 |
122 (31+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
4588 |
ДОВГАЛЬ К.Ю. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
5 |
65 (18+24+23) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4589 |
ДОВГАНЬ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
74 (25+18+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4590 |
ДОВГАНЬ Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4591 |
ДОВГАНЬ М. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
8 |
128 (37+39+52) |
|
|
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
4592 |
ДОВГАНЬ М.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4593 |
ДОВГАНЮК К.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
111 (48+27+36) |
|
С1 |
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
4594 |
ДОВГАНЮК К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
7 |
116 (29+51+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4595 |
ДОВГОНОЖЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
43 (5+24+14) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4596 |
ДОВГОПОЛАЯ А |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
8 |
75 (25+18+32) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
4597 |
ДОВГОШЕЯ К.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4598 |
ДОВГОШЕЯ Ю.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
115 (31+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
4599 |
ДОВГОШИЮК В.Ю. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
96 (21+48+27) |
|
|
С2 |
|
Широка Лариса Миколаївна |
4600 |
ДОВГУЛЯ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
57 (27+21+9) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4601 |
ДОВГУНЬ А.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
121 (39+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
4602 |
ДОВЖЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
126 (51+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4603 |
ДОВЖИК В.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
4604 |
ДОВЖИК К.Д. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4605 |
ДОГОДАЄВА С.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4606 |
ДОЙНОВ Д.С. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
7 |
58 (11+30+17) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
4607 |
ДОЙНОВ Ю.Д. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
126 (48+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4608 |
ДОКАНІНА О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
135 (39+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4609 |
ДОЛБНЄВ М.Р. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4610 |
ДОЛГА М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
96 (45+21+30) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4611 |
ДОЛГАЛЬОВА К.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4612 |
ДОЛГАНОВА О.О. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
147 (42+45+60) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
4613 |
ДОЛГАЯ К. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
4614 |
ДОЛГИЙ Р. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
4615 |
ДОЛГОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
102 (48+33+21) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4616 |
ДОЛГОДВОРОВА О.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
138 (27+60+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4617 |
ДОЛГОПОЛОВ А.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
91 (33+33+25) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
4618 |
ДОЛГОПОЛОВ О.В. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
4619 |
ДОЛГОПОЛОВА А.В. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
4620 |
ДОЛГОПОЛОВА В.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
4 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
4621 |
ДОЛГОПОЛОВА М.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
98 (18+48+32) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4622 |
ДОЛДІНА А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4623 |
ДОЛЕНКА Т.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
130 (45+51+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
4624 |
ДОЛЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
115 (38+51+26) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
4625 |
ДОЛЖЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
126 (42+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4626 |
ДОЛЖЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4627 |
ДОЛЖЕНКО Н.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
159 (45+57+57) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4628 |
ДОЛЖЕНКОВ І.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
78 (30+33+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4629 |
ДОЛИНА Д.В. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
4630 |
ДОЛИНА Р.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
4631 |
ДОЛИННА А.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4632 |
ДОЛИННА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4633 |
ДОЛИННИЙ І.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
3 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4634 |
ДОЛИНСЬКА О.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
103 (36+39+28) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
4635 |
ДОЛИНСЬКИЙ А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4636 |
ДОЛІДЗЕ О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
4637 |
ДОЛІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
71 (27+25+19) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4638 |
ДОЛІНІН В.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
48 (9+24+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4639 |
ДОЛІНІН Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
106 (30+39+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4640 |
ДОЛІНІНА С.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4641 |
ДОЛІННА Д.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4642 |
ДОЛІНСЬКА А.К. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
4 |
87 (42+21+24) |
|
С1 |
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
4643 |
ДОЛОДАРОВА І.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
10 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
4644 |
ДОЛОМАН Д.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
101 (41+36+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4645 |
ДОЛЯ А.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
78 (18+36+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4646 |
ДОЛЯ А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4647 |
ДОЛЯ Д.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
89 (39+27+23) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4648 |
ДОЛЯ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
6 |
73 (24+24+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4649 |
ДОЛЯ М.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
153 (51+51+51) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
4650 |
ДОЛЯ О.А. |
с. Розівка |
Розівська ЗОШ |
6 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Іляшенко Ірина Вікторівна |
4651 |
ДОЛЯ О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4652 |
ДОМАРІНА П.П. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
4653 |
ДОМАШЕНКО А.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4654 |
ДОМАШЕНКО Д.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
80 (36+27+17) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4655 |
ДОМАШИНА М.П. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
4656 |
ДОМАШОВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
81 (33+24+24) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4657 |
ДОМБРОВСЬКА А.Г. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
95 (36+36+23) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4658 |
ДОМБРОВСЬКА А.І. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
4659 |
ДОМБРОВСЬКА Д.Р. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4660 |
ДОМБРОВСЬКИЙ А.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
66 (39+18+9) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4661 |
ДОМБРОВСЬКИЙ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
141 (39+45+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4662 |
ДОН В.Р. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
6 |
105 (27+36+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4663 |
ДОНДА Д.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4664 |
ДОНДИК М.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
4665 |
ДОНДИК С.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
126 (45+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
4666 |
ДОНЕВ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
7 |
125 (42+48+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4667 |
ДОНЕВ А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
113 (38+39+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4668 |
ДОНЕВ М.С. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
3 |
75 (45+30+0) |
|
С1 |
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
4669 |
ДОНЕЦЬ В.А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
4670 |
ДОНЕЦЬ В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
4671 |
ДОНЕЦЬ О.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
121 (48+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
4672 |
ДОНЕЦЬКИХ О.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4673 |
ДОНОВСЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
72 (21+36+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4674 |
ДОНОВСЬКА Н.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4675 |
ДОНОВСЬКА О.С. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
156 (60+57+39) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
4676 |
ДОНСКИХ Н.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
8 |
129 (29+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4677 |
ДОНСЬКИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
4678 |
ДОНЧЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
60 (18+27+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4679 |
ДОНЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
120 (40+57+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
4680 |
ДОНЧЕНКО Д.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4681 |
ДОНЧЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
4682 |
ДОНЧЕНКО І.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
108 (30+60+18) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4683 |
ДОНЧЕНКО І.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
78 (31+24+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4684 |
ДОНЧЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
99 (33+30+36) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4685 |
ДОНЧЕНКО Я.Р. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4686 |
ДОНЧЕНКО Я.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
90 (40+18+32) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4687 |
ДОНЧИК Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 87 |
8 |
133 (49+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
4688 |
ДОНЧИК Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4689 |
ДОНЯ Є.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4690 |
ДОПІРЯК Є.Е. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4691 |
ДОРЖКО Д.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
5 |
115 (48+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
4692 |
ДОРОГАНЬ Р.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4693 |
ДОРОГИХ П.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
144 (45+45+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4694 |
ДОРОГОВ-ПРИДВОРОВ М.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4695 |
ДОРОЖКІНА АЮ. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
92 (30+33+29) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
4696 |
ДОРОЖКО Є.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
8 |
107 (45+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
4697 |
ДОРОМАНДЖИ А.В. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
4698 |
ДОРОНІН В.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
6 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4699 |
ДОРОНІНА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
57 (21+18+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4700 |
ДОРОНЮК В.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
162 (51+54+57) |
З |
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4701 |
ДОРОФЄЄВ О.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4702 |
ДОРОФЄЄВА А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4703 |
ДОРОФЄЄВА В.В. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
4704 |
ДОРОХОВ В.С. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
8 |
79 (25+21+33) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
4705 |
ДОРОХОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4706 |
ДОРОХОВА М.В. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
8 |
99 (34+30+35) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
4707 |
ДОРОХОВСЬКА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
6 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4708 |
ДОРОШ Н.В. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
8 |
81 (28+33+20) |
|
|
|
|
Солянова Марина Вікторівна |
4709 |
ДОРОШЕВИЧ О.Д. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
4710 |
ДОРОШЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
5 |
112 (36+42+34) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
4711 |
ДОРОШЕНКО І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4712 |
ДОРОШЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4713 |
ДОРОШЕНКО О.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4714 |
ДОРОШЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
5 |
55 (18+18+19) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4715 |
ДОСАЄВ В.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
157 (43+57+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4716 |
ДОСАЄВА Д.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
4717 |
ДОСАНОВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
148 (42+48+58) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4718 |
ДОЦЕНКО А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
4 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
4719 |
ДОЦЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
120 (39+45+36) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
4720 |
ДОЦЕНКО В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4721 |
ДОЦЕНКО В.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4722 |
ДОЦЕНКО Г.М. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4723 |
ДОЦЕНКО Д.Д. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
4724 |
ДОЦЕНКО І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
124 (54+36+34) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4725 |
ДОЦЕНКО К.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
69 (18+36+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4726 |
ДОЦЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4727 |
ДОЦЕНКО М.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
136 (42+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
4728 |
ДОЦЕНКО С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
144 (42+45+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4729 |
ДОЦЕНКО Т.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4730 |
ДОЦЕНКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
60 (21+24+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4731 |
ДОЦЕНКО Я.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4732 |
ДОЧЕВ К.С. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
3 |
111 (24+36+51) |
|
|
|
С3 |
Горлакова Наталія Павлівна |
4733 |
ДОЧЕВА Т.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4734 |
ДОЧЄВ Д.Г. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
8 |
86 (25+30+31) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
4735 |
ДРАГАЄВ В |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
3 |
39 (12+15+12) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
4736 |
ДРАГАН М.І. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
4737 |
ДРАГАНОВ Р.С. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
3 |
132 (57+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
4738 |
ДРАГАНОВА А.Ю. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
8 |
124 (29+57+38) |
|
|
С2 |
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
4739 |
ДРАГНИШ М.С. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
80 (30+19+31) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
4740 |
ДРАГОЙ Р.А. |
с. Приазовське |
ЗОШ № 2 |
7 |
118 (51+33+34) |
|
С1 |
|
|
Луценко Олександра Олександрівна |
4741 |
ДРАГУН І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
4 |
63 (27+15+21) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
4742 |
ДРАГУНОВА А.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
7 |
114 (31+39+44) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4743 |
ДРАГУНОВА Л.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
152 (51+60+41) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4744 |
ДРАЄВСЬКИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
107 (36+34+37) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
4745 |
ДРАНА П.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4746 |
ДРАНА У.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
42 (21+6+15) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4747 |
ДРАНГО Т.Л. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
4748 |
ДРАНИК Л.О. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
4749 |
ДРАНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4750 |
ДРАНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
82 (18+33+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4751 |
ДРАНКО Ю.Ю. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
78 (39+15+24) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
4752 |
ДРАННИК Є.В. |
м. Токмак |
Виноградненська ЗОШ |
9 |
70 (21+27+22) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
4753 |
ДРАЧЕВСЬКИЙ М.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4754 |
ДРАЧОВ Є.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
9 |
90 (36+32+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4755 |
ДРЕБЕДА І.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
4 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидельникова |
4756 |
ДРЕБЕДА У.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Сидельникова |
4757 |
ДРЕЄРМАН К.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
138 (51+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4758 |
ДРЕМЛЮГА В.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
4759 |
ДРИБНИК В.В. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
114 (27+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4760 |
ДРИГА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
117 (54+27+36) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
4761 |
ДРИЖАКОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4762 |
ДРИНЬ А.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
87 (36+39+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4763 |
ДРОБАНЦЕВА М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
7 |
104 (31+36+37) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4764 |
ДРОБИНСЬКА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
108 (27+33+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4765 |
ДРОБІК К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
5 |
89 (45+27+17) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4766 |
ДРОБІН Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4767 |
ДРОБІНЯК М.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4768 |
ДРОБНА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4769 |
ДРОБНИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
9 |
48 (27+21+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4770 |
ДРОБОНОГ Д.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
6 |
136 (36+45+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
4771 |
ДРОБОТ В.Р. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4772 |
ДРОБОТ К.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4773 |
ДРОБОТЬКО А.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
165 (57+57+51) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4774 |
ДРОБОЦЬКИЙ Р.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
64 (9+28+27) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4775 |
ДРОБЯЗІНА О.К. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
87 (39+33+15) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4776 |
ДРОБЯЗКО П.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4777 |
ДРОВНІКОВА А.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
4778 |
ДРОЗД А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
93 (45+33+15) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4779 |
ДРОЗД Л.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
6 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4780 |
ДРОЗД Я.Я. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
96 (18+48+30) |
|
|
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
4781 |
ДРОЗДОВ Н.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
87 (42+15+30) |
|
С1 |
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
4782 |
ДРОЗДОВ Н.Е. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4783 |
ДРОЗДОВ С.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4784 |
ДРОЗДОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
72 (33+12+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4785 |
ДРОЗДОВА К.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
132 (52+39+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
4786 |
ДРОТЯНКО Є.В. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
3 |
117 (39+30+48) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
4787 |
ДРОФА М.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
120 (31+51+38) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
4788 |
ДРСЖЧА М.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4789 |
ДРУГТЕИН А.С. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
7 |
105 (41+36+28) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4790 |
ДРУЖИНЕНКО О.С. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
138 (57+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Русіна Наталія Юріївна |
4791 |
ДРУЖКІНА О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Уварова Катерина Леонідівна |
4792 |
ДРУЖКО Г.М. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
4793 |
ДРУЖКО Р.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
90 (30+48+12) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
4794 |
ДРУЗЬ А.Д. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
153 (54+42+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4795 |
ДРУЗЬ В.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4796 |
ДРУЦЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
114 (33+54+27) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
4797 |
ДРЯБОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
4798 |
ДРЯГІН М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
10 |
87 (27+27+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4799 |
ДРЯГІНА К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
123 (33+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4800 |
ДРЯПАК М.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
93 (21+36+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4801 |
ДУБ К.С. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
10 |
57 (27+10+20) |
|
|
|
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
4802 |
ДУБЕНЕЦЬ А.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
63 (27+34+2) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
4803 |
ДУБЕНКО Д.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4804 |
ДУБЕНСЬКИЙ І.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
91 (41+15+35) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
4805 |
ДУБЕЦЬКА Н.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4806 |
ДУБИНА А |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
107 (36+42+29) |
|
|
С2 |
|
Балховітін Олександр Володимирович |
4807 |
ДУБИНА І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4808 |
ДУБИНА М.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
92 (22+45+25) |
|
|
С2 |
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
4809 |
ДУБИНКА В.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4810 |
ДУБИНСЬКА В.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4811 |
ДУБИНСЬКИЙ К.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
8 |
78 (33+27+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4812 |
ДУБІНА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
10 |
76 (15+36+25) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4813 |
ДУБІНІН Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
6 |
109 (42+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4814 |
ДУБІНІН А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
69 (21+18+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4815 |
ДУБІНІН В.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
4816 |
ДУБНІЦЬКАЯ А.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4817 |
ДУБОВА Н.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4818 |
ДУБОВИЙ К.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
21 (3+9+9) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4819 |
ДУБОВИЙ К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
4820 |
ДУБОВИЙ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
3 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
4821 |
ДУБОВИК В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
132 (54+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
4822 |
ДУБОВИК В.О. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
8 |
98 (31+33+34) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4823 |
ДУБОВИК Є.О. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
156 (60+57+39) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
4824 |
ДУБОВИЦЬКА В.Є. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
69 (33+15+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4825 |
ДУБОВОЙ А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4826 |
ДУБОВОЙ А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4827 |
ДУБОВЦЕВ Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
81 (27+24+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4828 |
ДУБРОВІН В.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
141 (54+30+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4829 |
ДУБРОВНИЙ І.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
147 (60+45+42) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
4830 |
ДУБРОВСЬКИЙ О.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4831 |
ДУБЯГА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
5 |
113 (36+45+32) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
4832 |
ДУБЯГА В.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4833 |
ДУБЯГА Д.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
4834 |
ДУБЯГА М.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
129 (39+39+51) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
4835 |
ДУБЯГА М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
69 (33+15+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4836 |
ДУБЯГА М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4837 |
ДУВАНСЬКА А.А. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
4 |
138 (39+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
4838 |
ДУДА К.В. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
8 |
50 (21+12+17) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4839 |
ДУДА О.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
9 |
28 (18+5+5) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4840 |
ДУДАР А.Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
91 (30+36+25) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4841 |
ДУДАР М.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
4842 |
ДУДИЦЬКИЙ М.О. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
75 (39+15+21) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
4843 |
ДУДІН С.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
132 (30+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4844 |
ДУДІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4845 |
ДУДКА А.В. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
10 |
112 (24+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
4846 |
ДУДКА Д.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
66 (27+15+24) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
4847 |
ДУДКА Д.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
96 (29+36+31) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
4848 |
ДУДКА Д.С. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
3 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Артюх Лариса Олексіївна |
4849 |
ДУДКА О.О. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
8 |
78 (31+21+26) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
4850 |
ДУДКА О.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
104 (34+27+43) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
4851 |
ДУДКІН О.Р. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
65 (15+36+14) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4852 |
ДУДКІН Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
99 (39+45+15) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
4853 |
ДУДКІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
4 |
99 (45+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
4854 |
ДУДКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4855 |
ДУДКО К.С. |
м. Енергодар |
Ліцей |
6 |
88 (27+39+22) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4856 |
ДУДКО Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Бочка О. І. |
4857 |
ДУДНИК Д.Г. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
6 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4858 |
ДУДНИК М.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
54 (0+36+18) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
4859 |
ДУДНІК Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4860 |
ДУДНІК К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4861 |
ДУДНІК К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
4862 |
ДУДОЛАДОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
6 |
55 (24+12+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4863 |
ДУДОРОВ С.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
147 (54+39+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4864 |
ДУДУКАЛОВА Є.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Бочка О. І. |
4865 |
ДУДЧЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
8 |
23 (2+21+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4866 |
ДУЖИК К.Д. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
4867 |
ДУЖИК Я.Ю. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
130 (45+45+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
4868 |
ДУЗЕНКО А.Н. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
4 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
4869 |
ДУЗЕНКО Л.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
84 (20+33+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4870 |
ДУЗЬ А |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
42 (18+24+0) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4871 |
ДУЗЬ А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
55 (24+18+13) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4872 |
ДУЙЛОВСЬКА М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4873 |
ДУЙЛОВСЬКИЙ Д.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
4874 |
ДУКА О.Я. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
78 (33+15+30) |
|
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
4875 |
ДУКОВ М.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
96 (45+27+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4876 |
ДУЛАПЧІ С.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
1 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4877 |
ДУЛЄПОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4878 |
ДУЛІН К.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4879 |
ДУЛІНА М.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4880 |
ДУЛЬСЬКА М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
4881 |
ДУМА А.М. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
4 |
111 (39+27+45) |
|
|
|
С3 |
Жаравіна Ірина Миколаївна |
4882 |
ДУМАНЕЦЬКА А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
6 |
65 (18+27+20) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4883 |
ДУМЕНКО Д.А. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4884 |
ДУМИЧ С.Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
65 (24+9+32) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4885 |
ДУМІТРІУ Е.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
147 (45+42+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
4886 |
ДУМЧЕНКО К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4887 |
ДУНАЄВ І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
88 (30+27+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4888 |
ДУНАЄВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
100 (35+33+32) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4889 |
ДУНАЄВА А.В. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
9 |
118 (33+54+31) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
4890 |
ДУНАЄНКО Г.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
4 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4891 |
ДУНАЄНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4892 |
ДУНАРЬ Н.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
96 (39+33+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4893 |
ДУНДАНОВА С.А. |
м. Бердянськ |
Троянська ЗОШ |
9 |
69 (12+28+29) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
4894 |
ДУНДУК А.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
4895 |
ДУНДУКА І.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
131 (43+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
4896 |
ДУПАК К.Ю. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4897 |
ДУПЛІЇ В.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
6 |
76 (18+21+37) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4898 |
ДУПЛІЙ І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
4899 |
ДУПЛІЙ Т.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4900 |
ДУРАКОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
3 |
36 (6+12+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4901 |
ДУРАЧ О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4902 |
ДУРНЕВА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
7 |
85 (31+27+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4903 |
ДУРНЄВА В.Д. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
4904 |
ДУТОВ Т.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4905 |
ДУТЧАК Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
7 |
113 (24+54+35) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4906 |
ДУУОВЕНКА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
126 (54+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
4907 |
ДУХАН Н.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4908 |
ДУХОНЧЕНКО О.О. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
87 (30+21+36) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
4909 |
ДУХОПЕЛ А.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
77 (25+27+25) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
4910 |
ДУЧИНСЬКИЙ К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4911 |
ДУШЕЙКО І.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4912 |
ДУШЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
90 (17+33+40) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4913 |
ДУШИН Б.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
110 (31+45+34) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
4914 |
ДУЮН К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4915 |
ДЬ КОНОВА Г.Г. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
7 |
111 (37+39+35) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
4916 |
ДЬОБІН Н.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
4917 |
ДЬОМІМА П.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
3 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4918 |
ДЬОМІН А.О. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
6 |
130 (42+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Артюх Лариса Олексіївна |
4919 |
ДЬОМІНА П.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
8 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
4920 |
ДЬОМКІН А.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4921 |
ДЬЯКОВ В.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4922 |
ДЬЯКОВ І.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
9 |
110 (24+39+47) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
4923 |
ДЬЯКОВ Р.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
7 |
122 (34+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4924 |
ДЬЯКОНОВ М.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
96 (33+21+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4925 |
ДЬЯКОНОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
166 (49+60+57) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4926 |
ДЬЯКУНЕНКО І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
90 (27+36+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4927 |
ДЬЯЧЕК С.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
48 (27+12+9) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4928 |
ДЬЯЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4929 |
ДЬЯЧКОВ Д.Ю. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
10 |
49 (15+14+20) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4930 |
ДЬЯЧКОВ О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4931 |
ДЬЯЧКОВА Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4932 |
ДЬЯЧКОВА К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
78 (27+24+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4933 |
ДЮДІН Д.Г. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
3 |
108 (33+45+30) |
|
|
С2 |
|
Гладка Олена Михайлівна |
4934 |
ДЮДІНА Є.А. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
5 |
114 (48+33+33) |
|
С1 |
|
|
Гладка Олена Михайлівна |
4935 |
ДЮКОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4936 |
ДЮКОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
62 (27+16+19) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
4937 |
ДЯВОЛЮК Е.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
6 |
71 (30+24+17) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4938 |
ДЯВОЛЮК Т.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4939 |
ДЯДИК М.І. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
9 |
62 (33+18+11) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4940 |
ДЯДЬКО В.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
105 (42+39+24) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4941 |
ДЯДЬКОВА О.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4942 |
ДЯДЮРЕНКО В.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Калінінська Надія Григорівна |
4943 |
ДЯДЮРЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
8 |
71 (21+27+23) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4944 |
ДЯДЯ Є.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
108 (39+21+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4945 |
ДЯК Д.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
131 (45+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4946 |
ДЯКОВ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4947 |
ДЯКОВ І.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4948 |
ДЯКОВА Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
4949 |
ДЯКОВА Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
4950 |
ДЯТЛОВА Є.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
132 (39+39+54) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4951 |
ДЯЧЕНКО А.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
90 (12+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
4952 |
ДЯЧЕНКО А.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
5 |
127 (54+39+34) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4953 |
ДЯЧЕНКО А.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
93 (33+21+39) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
4954 |
ДЯЧЕНКО А.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
108 (45+33+30) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4955 |
ДЯЧЕНКО В.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
72 (33+21+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4956 |
ДЯЧЕНКО Д. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
8 |
100 (25+30+45) |
|
|
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
4957 |
ДЯЧЕНКО Д.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
36 (18+9+9) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
4958 |
ДЯЧЕНКО Д.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4959 |
ДЯЧЕНКО Д.Р. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
5 |
59 (36+3+20) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4960 |
ДЯЧЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
7 |
85 (23+42+20) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
4961 |
ДЯЧЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4962 |
ДЯЧЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
4963 |
ДЯЧЕНКО С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
111 (45+27+39) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4964 |
ДЯЧЕНКО Ю. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
2 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
4965 |
ДЯЧЕНКО Ю.В. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
4966 |
ДЯЧКІНА А.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
10 |
73 (27+16+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4967 |
ДЯЧУК В.П. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
114 (27+51+36) |
|
|
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
4968 |
ДЯЧУК К.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
115 (42+39+34) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4969 |
ЕАЩЕНКО К.Ю. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
6 |
94 (27+30+37) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
4970 |
ЕБУЛІСОВА Н.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4971 |
ЕВДОКИМОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 108 |
5 |
65 (15+33+17) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4972 |
ЕДЕР Е.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
111 (54+15+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4973 |
ЕЗЗАКАНІ С.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
4974 |
ЕЙКЕНЕС В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4975 |
ЕЛМЕНДЄЄВ Я.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4976 |
ЕЛОЯН А.М. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
4977 |
ЕЛЬХАДАД Д.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
91 (36+36+19) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4978 |
ЕЛЬХАДАД Я.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
100 (36+27+37) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
4979 |
ЕНГОЯН Н.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
84 (45+21+18) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
4980 |
ЕНІН Р.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
4981 |
ЕНОКЯН Б.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
5 |
43 (15+9+19) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4982 |
ЕПІЛЬГРАД М.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4983 |
ЕРЕМЕНКО О.А. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
7 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Віслогузова Валентина Олександрівна |
4984 |
ЕРЕМЕНКО П.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
96 (39+27+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4985 |
ЕРЕНТРОИ Ш.Н. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
114 (54+24+36) |
|
С1 |
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
4986 |
ЕРЕНТРОЙ Й.Н. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
4 |
117 (45+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
4987 |
ЕРЕНТРОЙ Л.Н. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
4988 |
ЕРМАК А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
79 (27+30+22) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
4989 |
ЕРМАКОВ М.О. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
7 |
96 (31+36+29) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
4990 |
ЕРОХИНА М.Ю. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
9 |
127 (54+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Федоренко Олександр Олександрович |
4991 |
ЕРОШЕНКОВА Я.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
97 (34+33+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4992 |
ЕСАУЛОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
105 (45+33+27) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
4993 |
ЕСАУЛОВА А.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
4994 |
ЕСИПЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
4995 |
ЕСТЕРКІНА Е |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
4996 |
ЕФА Е.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
4997 |
ЕФИМЕНКО Е.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
109 (36+30+43) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
4998 |
ЕФИМЄНКО П.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
4999 |
ЕЧКЕНКО В.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5000 |
ЄВДАКОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5001 |
ЄВДОКИМОВ О.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
76 (27+33+16) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
5002 |
ЄВДОКИМОВА Є |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5003 |
ЄВДОКИМОВА Ю.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
64 (20+15+29) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5004 |
ЄВЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
60 (36+18+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5005 |
ЄВЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
81 (39+33+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5006 |
ЄВЕНКО К.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
5007 |
ЄВРЕЇНОВА А.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5008 |
ЄВСЄЄВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
114 (27+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
5009 |
ЄВСЄЄВ К.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
123 (45+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
5010 |
ЄВСЄЄВА М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
64 (37+18+9) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5011 |
ЄВСИГНЄЄВА К.Д. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
5 |
71 (36+18+17) |
|
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
5012 |
ЄВСТАФІЄВ ОЮ. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
3 |
75 (36+21+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5013 |
ЄВСТАФІЄВ Р.Ю. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
9 |
50 (30+7+13) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5014 |
ЄВСТАФІЄВА В.Ю. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
5 |
82 (30+36+16) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5015 |
ЄВСТАФІЄВА Д.Ю. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
64 (23+27+14) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5016 |
ЄВСТИФЕЄВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5017 |
ЄВСТІГНЄЄВА Є.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
8 |
115 (43+39+33) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5018 |
ЄВСТРАТОВА М.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
81 (21+30+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5019 |
ЄВСЮКОВ В.В. |
с. Федорівка |
Федорівська ЗШ |
3 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ангеловська Алла Іванівна |
5020 |
ЄВСЮКОВА А.Я. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
117 (39+42+36) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5021 |
ЄВСЮКОВА В.О. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5022 |
ЄВСЮКОВА Д.В. |
с. Федорівка |
Федорівська ЗШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ангеловська Алла Іванівна |
5023 |
ЄВСЮКОВА І.А. |
с. Федорівка |
Федорівська ЗШ |
8 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ангеловська Алла Іванівна |
5024 |
ЄВСЮКОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
7 |
100 (19+36+45) |
|
|
|
С3 |
Сидельникова |
5025 |
ЄВТУШЕВСЬКА ІВ. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5026 |
ЄВТУШЕНКО А.Л. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
4 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Віслогузова Валентина Олександрівна |
5027 |
ЄВТУШЕНКО Д.Є. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Віслогузова Валентина Олександрівна |
5028 |
ЄГЕМБЕРДІНОВ А.С. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5029 |
ЄГЕМБЕРДІНОВ Є.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
9 |
97 (48+30+19) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5030 |
ЄГІЗАРЯН Е.Г. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
5 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
5031 |
ЄГІКЯН А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
7 |
124 (33+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5032 |
ЄГОРОВ А.К. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
69 (33+24+12) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
5033 |
ЄГОРОВ В.Д. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
89 (39+15+35) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5034 |
ЄГОРОВ Д.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
62 (31+3+28) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
5035 |
ЄГОРОВ Є.О. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
10 |
68 (21+22+25) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
5036 |
ЄГОРОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
133 (54+51+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
5037 |
ЄГОРОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
126 (45+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
5038 |
ЄГОРОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
6 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
5039 |
ЄГОРОВА В.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5040 |
ЄГОРОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
5041 |
ЄГОРУШКІНА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
72 (33+12+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5042 |
ЄГОРЧЕНКО Г.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
5 |
115 (57+30+28) |
|
С1 |
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
5043 |
ЄГУНОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5044 |
ЄДНАЧ А.Р. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
4 |
144 (51+48+45) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
5045 |
ЄЖЛОВА Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
117 (45+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
5046 |
ЄЖОВ О.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
59 (24+21+14) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5047 |
ЄКІМОВА В.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
10 |
115 (27+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
5048 |
ЄЛАНСЬКА Л.Є. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
78 (30+36+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5049 |
ЄЛЕНСЬКА Т.О. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
4 |
57 (15+36+6) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
5050 |
ЄЛЕНСЬКИЙ М.О. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
9 |
53 (9+25+19) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
5051 |
ЄЛИСЕЄВ О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5052 |
ЄЛІЗАРОВА М.Б. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5053 |
ЄЛІЗАРОВА М.С. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
8 |
58 (25+18+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5054 |
ЄЛІСЄЄВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
78 (37+18+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5055 |
ЄЛІСЄЄВ П.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5056 |
ЄЛІСЄЄВА Д.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
132 (60+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5057 |
ЄЛІСЄЄВА Т.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
5 |
97 (21+42+34) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5058 |
ЄЛКІН О.А. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
4 |
111 (33+39+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5059 |
ЄЛФІМОВ А.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
125 (48+33+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5060 |
ЄЛЬКІН С.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
111 (33+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5061 |
ЄМАНОВ Д.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5062 |
ЄМАШОВА В.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
102 (39+27+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5063 |
ЄМАШОВА С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
3 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5064 |
ЄМЕЛІН М.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
78 (21+24+33) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
5065 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО І.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
7 |
65 (15+12+38) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
5066 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО П.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5067 |
ЄМЕЛЬЯНОВ А.О. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
4 |
129 (39+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Горлакова Наталія Павлівна |
5068 |
ЄМЕЛЬЯНОВ В.В. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Клименко Тетяна Іванівна |
5069 |
ЄМЕЛЬЯНОВА А.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
71 (27+13+31) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
5070 |
ЄМЕЛЬЯНОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
96 (39+31+26) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5071 |
ЄМЕЛЬЯНОВА М.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5072 |
ЄМЕЛЬЯНОВА С.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
93 (39+36+18) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5073 |
ЄМЕЦЬ А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5074 |
ЄМЕЦЬ Е.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
5075 |
ЄМЕЦЬ Є.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
63 (27+12+24) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
5076 |
ЄМЕЦЬ К.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
132 (39+39+54) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5077 |
ЄМЕЦЬ М.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
80 (27+30+23) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5078 |
ЄМЕЦЬ О.І. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5079 |
ЄМЄЛІНА Г.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5080 |
ЄМЄЛЬЯНОВА Н.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5081 |
ЄМЦЕВ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
85 (42+21+22) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5082 |
ЄМЦЕВА А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5083 |
ЄМЦЕВА П. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
2 |
114 (36+24+54) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
5084 |
ЄМЧЕНКО Б.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
110 (37+33+40) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
5085 |
ЄНА С. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
5 |
44 (9+24+11) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5086 |
ЄНГОЯН А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
128 (60+39+29) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5087 |
ЄНІКЕЄВ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5088 |
ЄНІН В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
51 (27+12+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5089 |
ЄНІН І.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
9 |
50 (24+18+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5090 |
ЄНОКЯН К.Р. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
6 |
95 (36+36+23) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
5091 |
ЄНЮКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5092 |
ЄОЛОМОЄЦЬ Н.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
99 (39+18+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5093 |
ЄПАГІН |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5094 |
ЄПІХІНА В.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
82 (24+36+22) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
5095 |
ЄПІХІНА В.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
168 (54+57+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5096 |
ЄПІХІНА Є.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
39 (27+6+6) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
5097 |
ЄПІШКІН Д.Р. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
5098 |
ЄРДАКЄСКУ В.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
36 (12+24+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5099 |
ЄРЕМЕНКО А. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5100 |
ЄРЕМЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5101 |
ЄРЕМЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5102 |
ЄРЕМЕНКО А.С. |
с. Спаське |
Спаська ЗОШ |
6 |
65 (27+24+14) |
|
|
|
|
Морозов К. О. |
5103 |
ЄРЕМЕНКО А.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
67 (29+3+35) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5104 |
ЄРЕМЕНКО В.О. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
6 |
73 (12+42+19) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5105 |
ЄРЕМЕНКО В.Р. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
7 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5106 |
ЄРЕМЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
88 (33+24+31) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
5107 |
ЄРЕМЕНКО Е.Я. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
1 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5108 |
ЄРЕМЕНКО І.П. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
3 |
54 (21+15+18) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
5109 |
ЄРЕМЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
92 (30+39+23) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
5110 |
ЄРЕМЕНКО Н.А. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5111 |
ЄРЕМЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
114 (33+48+33) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
5112 |
ЄРЕМЕНКО О.В. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
3 |
57 (27+21+9) |
|
|
|
|
Чугура Світлана Олексіївна |
5113 |
ЄРЕМЕНКО О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
5 |
139 (54+51+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5114 |
ЄРЕМЄЄВ К.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
125 (45+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
5115 |
ЄРЕМЄЄВА А.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5116 |
ЄРЕЩЕНКО В.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
5117 |
ЄРЕЩЕНКО В.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5118 |
ЄРКО А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5119 |
ЄРМАК А.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
10 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5120 |
ЄРМАК А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5121 |
ЄРМАК В.В. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
2 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
5122 |
ЄРМАК В.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
10 |
62 (36+15+11) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5123 |
ЄРМАК Е.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
90 (40+24+26) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5124 |
ЄРМАК К.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
138 (54+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5125 |
ЄРМАК М.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5126 |
ЄРМАК О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5127 |
ЄРМАК Х.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
9 |
72 (24+21+27) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5128 |
ЄРМАК Я.О. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
5 |
85 (27+30+28) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
5129 |
ЄРМАКОВ А.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
112 (30+54+28) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5130 |
ЄРМАКОВ А.В. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
7 |
121 (25+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
5131 |
ЄРМАКОВ В.Е. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5132 |
ЄРМАКОВ Д |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
6 |
85 (36+21+28) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
5133 |
ЄРМАКОВА В.В. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
7 |
108 (34+33+41) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
5134 |
ЄРМАКОВА Д.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
9 |
52 (24+19+9) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
5135 |
ЄРМАКОВА О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
4 |
141 (51+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5136 |
ЄРМІЛОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
7 |
99 (33+27+39) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5137 |
ЄРМОЛА К.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
75 (21+24+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5138 |
ЄРМОЛАЄВ М.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
118 (48+33+37) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5139 |
ЄРМОЛЕНКО А.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
115 (33+45+37) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5140 |
ЄРМОЛЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5141 |
ЄРМОЛЕНКО В.В. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
6 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
5142 |
ЄРМОЛЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
162 (51+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5143 |
ЄРМОЛЕНКО Є.А. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
8 |
156 (51+60+45) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
5144 |
ЄРМОЛЕНКО Н.В. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
10 |
83 (30+28+25) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
5145 |
ЄРМОЛЕНКО Ю.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
131 (27+52+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
5146 |
ЄРМОЛОВ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5147 |
ЄРМОЛОВА В.І. |
с. Зеленівка |
Зеленівська ЗОШ |
8 |
163 (51+57+55) |
З |
|
|
|
Хуторна Наталія Олексіївна |
5148 |
ЄРМОЛОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
5149 |
ЄРМОЛОВА Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
5150 |
ЄРНЕЙ І.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5151 |
ЄРОНІН Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5152 |
ЄРОПУДОВ П.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
69 (27+12+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5153 |
ЄРОФЕЄВ Н. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5154 |
ЄРОФЄЄВА Е.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
5155 |
ЄРОФІЦЬКА А.Є. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
5156 |
ЄРОХІН І.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5157 |
ЄРОШЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
5158 |
ЄРОШКІНА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
78 (23+21+34) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5159 |
ЄРШОВ А.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
41 (6+14+21) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
5160 |
ЄРШОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
162 (57+51+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5161 |
ЄРШОВА А.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
18 (12+0+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5162 |
ЄРШОВА А.Ч. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
92 (36+30+26) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5163 |
ЄРШОВА О.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
98 (7+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
5164 |
ЄРЬОМЕНКО А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
168 (57+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5165 |
ЄРЬОМЕНКО В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5166 |
ЄРЬОМЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
131 (54+51+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
5167 |
ЄРЬОМЕНКО Д.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
5168 |
ЄРЬОМЕНКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
96 (18+24+54) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5169 |
ЄРЬОМЕНКО І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
151 (45+60+46) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5170 |
ЄРЬОМЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
76 (33+16+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5171 |
ЄРЬОМЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
139 (33+49+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
5172 |
ЄРЬОМІН Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
101 (37+33+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5173 |
ЄРЬОМІНА А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
90 (27+33+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5174 |
ЄРЬОМІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5175 |
ЄРЬОМІНА О.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
64 (18+27+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5176 |
ЄРЬОМКА ББ. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
112 (39+47+26) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5177 |
ЄСАЯН О.Л. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
6 |
96 (30+27+39) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
5178 |
ЄСИПОВА К.О. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
3 |
117 (27+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5179 |
ЄСІНА Г.С. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
3 |
126 (33+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
5180 |
ЄСІПОВА А.Е. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
91 (27+27+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5181 |
ЄСІПОВА В.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5182 |
ЄСІПЧУК А.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
5183 |
ЄСЬКОВ Є.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5184 |
ЄСЬКОВА Д.С. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
38 (12+12+14) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
5185 |
ЄФАНОВ А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
129 (43+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5186 |
ЄФИМЕНКО В.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
159 (57+51+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5187 |
ЄФИМЕНКО Г.С. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
5188 |
ЄФИМЕНКО І.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5189 |
ЄФИМЕНКО К.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
5 |
160 (60+51+49) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5190 |
ЄФИМЕНКО М. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
1 |
90 (54+24+12) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5191 |
ЄФИМЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
63 (27+13+23) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5192 |
ЄФІМЕНКО А.Р. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
48 (12+14+22) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
5193 |
ЄФІМЕНКО В.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
123 (54+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5194 |
ЄФІМЕНКО В.О. |
м. Енергодар |
Ліцей |
5 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5195 |
ЄФІМЕНКО Д.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
5 |
49 (18+9+22) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
5196 |
ЄФІМЕНКО Д.І. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
5197 |
ЄФІМЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5198 |
ЄФІМЕНКО І.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
9 |
83 (33+34+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5199 |
ЄФІМЕНКО М.Е. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
126 (60+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
5200 |
ЄФІМЕНКО М.М. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
9 |
127 (30+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
5201 |
ЄФІМЕНКО М.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
9 |
69 (15+33+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5202 |
ЄФІМЕНКО Н.Д. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5203 |
ЄФІМЕНКО О.А. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
9 |
117 (24+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Руднева Д. П. |
5204 |
ЄФІМЕНКО Ю.М. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5205 |
ЄФІМОВ Б.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
124 (48+33+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5206 |
ЄФІМОВ В.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
75 (30+21+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
5207 |
ЄФІМОВ Д.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
5208 |
ЄФІМОВ Д.Г. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
138 (60+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5209 |
ЄФІМОВ І.В. |
с. Мар'янівка |
Мар'янівський НВК |
7 |
123 (40+36+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Римаренко Інна Анатоліївна |
5210 |
ЄФІМОВА А.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5211 |
ЄФІМОВА В.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
96 (21+42+33) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
5212 |
ЄФІМОВА Д.О. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
4 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5213 |
ЄФРЕМОВ Є.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
48 (27+15+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5214 |
ЄФРЕМОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5215 |
ЄФРЕМОВ С.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
111 (36+30+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5216 |
ЄФРЕМОВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
110 (47+33+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5217 |
ЄФРЕМОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5218 |
ЄФРЕМОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
96 (39+39+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5219 |
ЄФРЕМОВА Є.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5220 |
ЄЧИНА М.Я. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5221 |
ЄЧКАЛО М.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
5 |
118 (33+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
5222 |
ЄШТОКІНА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Ірина Юріївна |
5223 |
ЄЩЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5224 |
ЖАБАЛЕНКО Н.В. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
6 |
47 (3+33+11) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
5225 |
ЖАБИЦЬКИЙ Р.С. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
100 (27+51+22) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
5226 |
ЖАБОЛЕНКО М.В. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
7 |
87 (31+33+23) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
5227 |
ЖАБОЛЕНКО О.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5228 |
ЖАБОТИНСЬКА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
115 (36+42+37) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
5229 |
ЖАБОТИНСЬКИЙ А.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
5230 |
ЖАВЖАРОВА В.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5231 |
ЖАВНЕРКО М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5232 |
ЖАВОРОНКОВ І.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
135 (54+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5233 |
ЖАВОРОНКОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
168 (57+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5234 |
ЖАВОРОНКОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5235 |
ЖАВОРОНКОВА П.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
10 |
68 (36+18+14) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5236 |
ЖАВРІД М.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
6 |
94 (36+27+31) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5237 |
ЖАДАН Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
73 (21+24+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5238 |
ЖАДАН К.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5239 |
ЖАДАН Ю.Ю. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
4 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5240 |
ЖАЙВОРОНСЬКА І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5241 |
ЖАЛБЄРОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
6 |
94 (42+27+25) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5242 |
ЖАЛКОВСКИЙ Д.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5243 |
ЖАЛО С.К. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5244 |
ЖАРИЙ М.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5245 |
ЖАРИК І.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
10 |
61 (15+21+25) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5246 |
ЖАРИК О.Є. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
8 |
93 (17+39+37) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5247 |
ЖАРІК Я.А. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
5 |
92 (42+27+23) |
|
С1 |
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
5248 |
ЖАРІКО АВ. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5249 |
ЖАРІКОВ Д.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
5 |
90 (42+21+27) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5250 |
ЖАРІКОВА М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
9 |
62 (15+16+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5251 |
ЖАРІНОВ О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
10 |
166 (57+54+55) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5252 |
ЖАРКИХ В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
5 |
155 (60+48+47) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5253 |
ЖАРОВ Д |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
156 (51+60+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5254 |
ЖАРОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5255 |
ЖАРУН М.К. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
5256 |
ЖАРЧЕНКО В.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
82 (36+24+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5257 |
ЖАТЧЕНКО Д.О. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
5258 |
ЖАХАЛОВА М.А. |
с. Запоріжжя |
Запорізька ЗОШ |
7 |
98 (36+39+23) |
|
|
|
|
Соломатіна Валерія Володимирівна |
5259 |
ЖАХАРЕВ Ф.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
111 (27+44+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5260 |
ЖДАНОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
4 |
141 (39+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5261 |
ЖДАНОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
126 (39+39+48) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5262 |
ЖДАНОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5263 |
ЖДАНОВА В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
162 (51+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5264 |
ЖДАНОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
85 (19+27+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5265 |
ЖДАНОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5266 |
ЖДАНОВА О.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
99 (27+24+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5267 |
ЖДАНОВА С.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5268 |
ЖЕБРАК Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
4 |
93 (33+18+42) |
|
|
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
5269 |
ЖЕВАГО Є.М. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5270 |
ЖЕВАКІНА Ю |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
66 (40+9+17) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
5271 |
ЖЕВНЕРЮК О.Я. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5272 |
ЖЕВОРА А |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
71 (12+33+26) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
5273 |
ЖЕЖУЛОВ І.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
5 |
154 (54+57+43) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5274 |
ЖЕЖУЛОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
102 (33+42+27) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
5275 |
ЖЕЖУЛОВА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
144 (39+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5276 |
ЖЕКОВА С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
4 |
105 (39+21+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5277 |
ЖЕЛЕЗКОВА С.В. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Апєніна О. М. |
5278 |
ЖЕЛЕЗНЯК А.В. |
с. Відродження |
Відродженська ЗШ |
6 |
74 (30+15+29) |
|
|
|
|
Кухар Олександра Данилівна |
5279 |
ЖЕЛЕЗНЯК М.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5280 |
ЖЕЛЕЗНЯК М.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
165 (48+57+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5281 |
ЖЕЛЕЗНЯК Н.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5282 |
ЖЕЛЕЗНЯК О.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
5283 |
ЖЕЛЄВ В.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
48 (21+15+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5284 |
ЖЕЛЄЗНЯК М.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5285 |
ЖЕЛОБЕЦЬКИЙ А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
75 (39+9+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5286 |
ЖЕЛОБКОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5287 |
ЖЕЛТОБРЮХОВА Л.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5288 |
ЖЕЛТОБРЮХОВА Я.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
118 (54+27+37) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5289 |
ЖЕЛТУХІНА В |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
4 |
108 (51+36+21) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5290 |
ЖЕЛЯБІН І.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5291 |
ЖЕЛЯЗ М.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
114 (45+39+30) |
|
С1 |
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
5292 |
ЖЕЛЯЗКОВ В.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5293 |
ЖЕЛЯЗКОВ М.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5294 |
ЖЕЛЯЗКОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
10 |
77 (24+30+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5295 |
ЖЕЛЯЗКОВ О.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
129 (33+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5296 |
ЖЕМЧУГОВ О.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5297 |
ЖЕНСЬКА А.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
9 |
79 (33+21+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5298 |
ЖЕРДЄВА К.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5299 |
ЖЕРДЄВА Т.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
65 (23+21+21) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5300 |
ЖЕРЕБКО М.Р. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
7 |
102 (26+54+22) |
|
|
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
5301 |
ЖЕРЕБЦОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
130 (43+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5302 |
ЖЕРЕБЦОВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
126 (36+51+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5303 |
ЖЕРЕБЦОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
163 (60+46+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5304 |
ЖЕРЖЕРУНОВА Н.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5305 |
ЖЕРНАКОВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5306 |
ЖЕРНОВА С.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
5307 |
ЖЕРОНКИНА В.А. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
7 |
111 (39+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
5308 |
ЖЕРОНКИНА В.О. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
5309 |
ЖЕЧЕВ В |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
5 |
51 (12+30+9) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
5310 |
ЖЕЧЕВ С.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
102 (39+33+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5311 |
ЖЕЧЕВА Л.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5312 |
ЖИВИЛО А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
5 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5313 |
ЖИВИЦЯ ДР. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
83 (39+26+18) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
5314 |
ЖИВОГЛЯД А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
72 (39+9+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5315 |
ЖИВОГЛЯД В.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
73 (24+27+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5316 |
ЖИВОЛУП Б.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5317 |
ЖИГАЛЬЦЕВ Б.А. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
5318 |
ЖИГАНОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
123 (51+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5319 |
ЖИГАРЕВИЧ В.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
6 |
106 (33+33+40) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5320 |
ЖИГАРЕВИЧ Л.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
5 |
70 (27+33+10) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5321 |
ЖИГІР О.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
120 (45+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5322 |
ЖИГУЛА К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
89 (30+34+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5323 |
ЖИГУЛА О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
117 (39+30+48) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5324 |
ЖИГУЛІНА А.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5325 |
ЖИГУЛЬОВА А.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5326 |
ЖИДІК Б.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
5327 |
ЖИДКОВ Д.Р. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
90 (31+33+26) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
5328 |
ЖИКУНОВ О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
3 |
54 (15+15+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5329 |
ЖИЛА Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
4 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5330 |
ЖИЛА Д.В. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
5 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
5331 |
ЖИЛА К.М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
6 |
120 (36+39+45) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
5332 |
ЖИЛА М.М. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
7 |
147 (45+51+51) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5333 |
ЖИЛА О.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
81 (27+21+33) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5334 |
ЖИЛЕНКО В.О. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
6 |
82 (33+27+22) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
5335 |
ЖИЛІНСЬКАЯ И.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
148 (52+45+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5336 |
ЖИЛКІНА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
10 |
72 (15+26+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5337 |
ЖИЛОВА А.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
95 (31+30+34) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5338 |
ЖИЛОВА К.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
9 |
89 (18+34+37) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5339 |
ЖИЛЬЦОВА А.С. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
5340 |
ЖИНКО Г.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5341 |
ЖИРИК Б.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5342 |
ЖИРНА К.Р. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
9 |
90 (21+40+29) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
5343 |
ЖИРОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
98 (39+39+20) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5344 |
ЖИРОВ Т.А. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
103 (39+39+25) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5345 |
ЖИРОВОЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5346 |
ЖИРОНКІНА А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
3 |
78 (24+9+45) |
|
|
|
С3 |
Турчина Наталія Олексіївна |
5347 |
ЖИТАРЄВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
5348 |
ЖИТАРЮК К. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
3 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5349 |
ЖИТНИК Є.А. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5350 |
ЖИТНИК К.І. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
5351 |
ЖИТНИЧ К.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
86 (24+40+22) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
5352 |
ЖИХАРЄВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5353 |
ЖІДКЕВИЧ Є.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
75 (33+24+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5354 |
ЖМИРЯ Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5355 |
ЖМИРЯ О.Р. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
3 |
33 (9+15+9) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
5356 |
ЖМИХОВА І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5357 |
ЖМУЦЬКИЙ Я.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
72 (24+21+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5358 |
ЖОВНЕР М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
123 (39+45+39) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
5359 |
ЖОВНІР К.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
94 (42+33+19) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5360 |
ЖОВНІР О.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
100 (29+48+23) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5361 |
ЖОВНІРЕНКО А.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
124 (36+51+37) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
5362 |
ЖОВНІРЕНКО А.М. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Білай Олена Вікторівна |
5363 |
ЖОВНІРЕНКО Н.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
117 (33+54+30) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5364 |
ЖОВНІРЕНКО О.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
93 (31+30+32) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5365 |
ЖОВТЕНЬКА В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
113 (36+51+26) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
5366 |
ЖОВТЮК Д |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5367 |
ЖОВТЮК К.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
78 (27+30+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5368 |
ЖОВТЯК А.Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
141 (39+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5369 |
ЖОВТЯК О.А. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
7 |
130 (37+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руднева Д. П. |
5370 |
ЖОГОЛЕВА В.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5371 |
ЖОКИН Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5372 |
ЖОЛОБ В.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5373 |
ЖОЛОБОВА В.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5374 |
ЖОЛОБОВА Г.Д. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
6 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5375 |
ЖОЛУДЬ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5376 |
ЖОЛУДЬ В.В. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Толкачова Ганна Миколаївна |
5377 |
ЖОЛУДЬ Є.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5378 |
ЖОЛУДЬ М.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
5379 |
ЖОЛУДЬ О.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
115 (37+42+36) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
5380 |
ЖОРІНА А.С. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
156 (60+57+39) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
5381 |
ЖОРОВА Н.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
10 |
83 (39+25+19) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5382 |
ЖУГАН Н.К. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
66 (18+36+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5383 |
ЖУЖА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
97 (35+33+29) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5384 |
ЖУЖА Є.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5385 |
ЖУЖА І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
5386 |
ЖУЖАНИЩОТА Ю.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
5387 |
ЖУК А.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
71 (21+24+26) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
5388 |
ЖУК А.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
70 (21+24+25) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
5389 |
ЖУК В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5390 |
ЖУК Д.Г. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
89 (25+33+31) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
5391 |
ЖУК Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
111 (45+36+30) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5392 |
ЖУК І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
105 (45+24+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5393 |
ЖУК О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
7 |
93 (35+27+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5394 |
ЖУК О.С. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
4 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солянова Марина Вікторівна |
5395 |
ЖУК П.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5396 |
ЖУКОВ Б.Г. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
3 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
5397 |
ЖУКОВ В.Ю. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5398 |
ЖУКОВ Д. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5399 |
ЖУКОВ І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
6 |
144 (54+51+39) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5400 |
ЖУКОВ К. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
58 (31+15+12) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
5401 |
ЖУКОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
46 (19+6+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5402 |
ЖУКОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
8 |
131 (49+51+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
5403 |
ЖУКОВ М.Г. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
7 |
74 (34+9+31) |
|
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
5404 |
ЖУКОВ О.Г. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
5405 |
ЖУКОВ Р.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
9 |
145 (42+54+49) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5406 |
ЖУКОВ С.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Сидельникова |
5407 |
ЖУКОВА А.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
5408 |
ЖУКОВА В.М. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
66 (27+18+21) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5409 |
ЖУКОВА Д.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
130 (39+39+52) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
5410 |
ЖУКОВА К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5411 |
ЖУКОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
48 (21+15+12) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
5412 |
ЖУКОВА М.Д. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
4 |
96 (42+39+15) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5413 |
ЖУКОВА Т.С. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
5414 |
ЖУКОВСЬКИЙ Р.Є. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
78 (29+21+28) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
5415 |
ЖУЛИД Д.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
102 (54+24+24) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5416 |
ЖУЛІНСЬКИЙ В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
45 (12+12+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5417 |
ЖУР Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
5418 |
ЖУР К.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
90 (36+21+33) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5419 |
ЖУР Я.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
133 (49+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
5420 |
ЖУРАВЕЛЬ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5421 |
ЖУРАВЕЛЬ Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
117 (33+39+45) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5422 |
ЖУРАВЕЛЬ К.К. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
10 |
88 (33+18+37) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5423 |
ЖУРАВЛЬОВ І.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
77 (33+25+19) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5424 |
ЖУРАВЛЬОВ І.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5425 |
ЖУРАВЛЬОВ К.М. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
3 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Грищенко Наталія Вікторівна |
5426 |
ЖУРАВЛЬОВ Н.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5427 |
ЖУРАВЛЬОВ О. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
147 (51+39+57) |
З |
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
5428 |
ЖУРАВЛЬОВ О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
120 (60+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
5429 |
ЖУРАВЛЬОВА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
5 |
79 (30+24+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5430 |
ЖУРАВЛЬОВА Д |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5431 |
ЖУРАВЛЬОВА Ю.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
5432 |
ЖУРАВСЬКИЙ Я.Г. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
5433 |
ЖУРАКІВСЬКА В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
90 (21+24+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5434 |
ЖУРБА В.І. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5435 |
ЖУРБА К.Р. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
5436 |
ЖУРБА С.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
9 |
67 (24+24+19) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5437 |
ЖУРБІНСЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
9 |
59 (21+24+14) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5438 |
ЖУРЕНКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
6 |
124 (48+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
5439 |
ЖУТОВСЬКИЙ Г.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
121 (39+39+43) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5440 |
ЖУЧЕНКО А.Є. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
81 (33+27+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5441 |
ЖУЧКОВ О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
3 |
132 (51+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5442 |
ЗА М.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
72 (42+18+12) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5443 |
ЗАБАРАНІЛОВ В.І. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
5 |
126 (33+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
5444 |
ЗАБЄЛІН В.А. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
3 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
5445 |
ЗАБЄЛІНА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
108 (39+36+33) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
5446 |
ЗАБЄЛІНА Д.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
120 (30+51+39) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5447 |
ЗАБЛОДСЬКА Д.Ю. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
96 (39+18+39) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
5448 |
ЗАБОЛОТНА М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
128 (57+27+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5449 |
ЗАБОЛОТНА О.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
98 (25+42+31) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5450 |
ЗАБОЛОТНИЙ І.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
147 (45+45+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5451 |
ЗАБОЛОТНІЙ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
10 |
159 (60+42+57) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5452 |
ЗАБОЛОТНЯ І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5453 |
ЗАБОЛОТНЯ І.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
127 (45+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
5454 |
ЗАБОРСЬКИЙ В.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5455 |
ЗАБРОДА В.П. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
8 |
133 (51+39+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5456 |
ЗАБРОДІН О.О. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
5 |
119 (48+33+38) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5457 |
ЗАБУЧЕНКО І.Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
48 (15+12+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5458 |
ЗАВАДСЬКА В.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
7 |
93 (32+30+31) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5459 |
ЗАВАДСЬКА С.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
5460 |
ЗАВАЛІЙ В.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5461 |
ЗАВАЛЬНА Д.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
72 (28+30+14) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
5462 |
ЗАВАЛЬНИЙ Д. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
54 (27+6+21) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
5463 |
ЗАВГОРОДНИЙ М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
6 |
91 (36+33+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5464 |
ЗАВГОРОДНІЙ Б.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
7 |
97 (20+42+35) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5465 |
ЗАВГОРОДНІЙ Г.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
5466 |
ЗАВГОРОДНІЙ К.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
93 (30+39+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5467 |
ЗАВГОРОДНЯ А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5468 |
ЗАВГОРОДНЯ В.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5469 |
ЗАВГОРОДНЯ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5470 |
ЗАВГОРОДНЯ К.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5471 |
ЗАВГОРОДНЯ Н.Р. |
м. Енергодар |
Ліцей |
6 |
80 (30+39+11) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5472 |
ЗАВЕРТЕНЬ І.В. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
5473 |
ЗАВЕРТЯЄВА О.І. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
6 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
5474 |
ЗАВОЗНЕНКО О.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5475 |
ЗАВОЙСЬКИЙ Б.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
108 (42+45+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
5476 |
ЗАВОЛОКА В.Г. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
7 |
140 (33+60+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Грозинський Сергій Георгійович |
5477 |
ЗАВОЛОКА Я.Р. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
5478 |
ЗАВОРОТИНСЬКА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5479 |
ЗАВОРОТНІЙ А.В. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
6 |
87 (21+27+39) |
|
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
5480 |
ЗАВОРОТНІЙ І.М. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Клименко Тетяна Іванівна |
5481 |
ЗАВОРОТЧЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
69 (18+33+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5482 |
ЗАВРІН Д.Р. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
162 (60+45+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
5483 |
ЗАВТУРА К. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
5484 |
ЗАВЯЛОВ Е.О. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
5485 |
ЗАВЯЛОВА Д.Д. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
82 (11+36+35) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5486 |
ЗАГАЙНОВ Б.Ф. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
8 |
121 (25+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5487 |
ЗАГАЙНОВ К.П. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
1 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5488 |
ЗАГИКА О.Р. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
91 (33+33+25) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5489 |
ЗАГОНЯЙКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5490 |
ЗАГОРІЙ А.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
5491 |
ЗАГОРІЙ Б.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
84 (39+12+33) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5492 |
ЗАГОРІЙ В.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5493 |
ЗАГОРІЙ О.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
150 (39+54+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5494 |
ЗАГОРНА А.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5495 |
ЗАГОРОДНЄВ Д.К. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
72 (39+15+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5496 |
ЗАГОРОДНІЙ В.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
73 (30+18+25) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5497 |
ЗАГОРОДНЯ А.Р. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
4 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
5498 |
ЗАГОРУЙКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5499 |
ЗАГОРУЙКО К.С. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
5 |
68 (36+21+11) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
5500 |
ЗАГОРУЙКО С.С. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
5501 |
ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ М |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5502 |
ЗАГРІВАЯ В.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
60 (15+17+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5503 |
ЗАГРОДСЬКА Д |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
114 (39+45+30) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
5504 |
ЗАГРОДСЬКИЙ П |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
66 (21+27+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5505 |
ЗАГРУННИЙ М. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5506 |
ЗАГУМЕННА В.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
9 |
86 (24+25+37) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5507 |
ЗАГУМЕННА Д.Є. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5508 |
ЗАГУМЕННА Ю.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5509 |
ЗАГУТА А.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
116 (37+48+31) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
5510 |
ЗАГУТА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
90 (39+36+15) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5511 |
ЗАДИРАКА Д.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5512 |
ЗАДІРЯКА Д.І. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
4 |
93 (36+21+36) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
5513 |
ЗАДКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5514 |
ЗАДНІПРЯНИЙ П.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5515 |
ЗАДОРОЖНИИ Д.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
81 (24+36+21) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
5516 |
ЗАДОРОЖНИЙ К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
3 |
48 (21+15+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5517 |
ЗАДОРОЖНИЙ П. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
69 (15+12+42) |
|
|
|
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
5518 |
ЗАДОРОЖНІЙ О.С. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
1 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
5519 |
ЗАДОРОЖНІЙ Я.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
84 (33+27+24) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
5520 |
ЗАДОРОЖНЯ А.Г. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
7 |
101 (19+51+31) |
|
|
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
5521 |
ЗАДОРОЖНЯ Г.В. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
4 |
36 (9+6+21) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
5522 |
ЗАЄЗЖАЙ М.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5523 |
ЗАЄЦ Д |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
109 (36+32+41) |
|
|
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
5524 |
ЗАЄЦЬ І.Д. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5525 |
ЗАЄЦЬ І.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
3 |
114 (39+33+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5526 |
ЗАЄЦЬ Н.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
60 (12+22+26) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
5527 |
ЗАЄЦЬ О.П. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5528 |
ЗАЗИМКО О.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
69 (33+12+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5529 |
ЗАЗЯВА Г.О. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
105 (45+33+27) |
|
С1 |
|
|
Кваша Олександр Васильович |
5530 |
ЗАІКА Є.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
117 (33+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
5531 |
ЗАІКІНА К.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
6 |
66 (12+36+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5532 |
ЗАІЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5533 |
ЗАІЧЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
129 (42+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
5534 |
ЗАЇЗЖАЙ М.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5535 |
ЗАЇКА Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5536 |
ЗАЇЧЕНКО А.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5537 |
ЗАЇЧЕНКО О.Є. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5538 |
ЗАЇЧКО Л.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5539 |
ЗАЇЧКО О.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
83 (25+24+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5540 |
ЗАЙДУН Д.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
4 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5541 |
ЗАЙКО М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
5 |
79 (18+39+22) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
5542 |
ЗАЙКОВСЬКИЙ Н.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
82 (30+21+31) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5543 |
ЗАЙЦЕВ А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
6 |
60 (15+18+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5544 |
ЗАЙЦЕВ В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5545 |
ЗАЙЦЕВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
105 (30+30+45) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5546 |
ЗАЙЦЕВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5547 |
ЗАЙЦЕВ І.Д. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5548 |
ЗАЙЦЕВ І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5549 |
ЗАЙЦЕВ О.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
5550 |
ЗАЙЦЕВ О.В. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
6 |
81 (18+18+45) |
|
|
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
5551 |
ЗАЙЦЕВ Р.Е. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
5552 |
ЗАЙЦЕВА А |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5553 |
ЗАЙЦЕВА А.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5554 |
ЗАЙЦЕВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5555 |
ЗАЙЦЕВА В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5556 |
ЗАЙЦЕВА Г.О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
3 |
141 (54+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
5557 |
ЗАЙЦЕВА Д.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
7 |
109 (41+30+38) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5558 |
ЗАЙЦЕВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
70 (36+12+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5559 |
ЗАЙЦЕВА О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
7 |
71 (28+18+25) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
5560 |
ЗАЙЦЕВА О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
6 |
76 (24+27+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5561 |
ЗАЙЦЕВА П.Д. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
120 (27+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
5562 |
ЗАЙЦЕВА П.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5563 |
ЗАЙЦЕВА С |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
138 (39+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5564 |
ЗАЙЦЕВА Х.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
9 |
81 (33+34+14) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5565 |
ЗАЙЦЕВА Х.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
9 |
81 (33+34+14) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5566 |
ЗАЙЧЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5567 |
ЗАЙЧЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
141 (60+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
5568 |
ЗАЙЧЕНКО О.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
98 (21+36+41) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5569 |
ЗАЙЧЕНКО О.Р. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
9 |
141 (33+52+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
5570 |
ЗАЙЧЕНКО О.Я. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5571 |
ЗАЙЧЕНКО С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
5572 |
ЗАЙЧКОВСЬКА О.М. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
4 |
99 (39+27+33) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
5573 |
ЗАКАЛІЧНАЯ В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
7 |
78 (29+24+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5574 |
ЗАКАЛЮЖНА К.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
77 (9+34+34) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
5575 |
ЗАКАЛЮЖНИЙ В.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
7 |
61 (20+15+26) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
5576 |
ЗАКАРЛЮКА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
81 (33+15+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5577 |
ЗАКАРЛЮКА І.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5578 |
ЗАКАРЛЮКА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5579 |
ЗАКАРЛЮКА Ю.Ю. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
9 |
56 (12+18+26) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5580 |
ЗАКЛАДНИЙ В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
4 |
96 (27+30+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5581 |
ЗАКЛАДНИЙ Р.В. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
4 |
66 (27+18+21) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
5582 |
ЗАКОЖУРНІКОВ Є.О. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
7 |
69 (19+24+26) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5583 |
ЗАКОРА О.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
81 (33+24+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5584 |
ЗАКОРЕЦЬКА К.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5585 |
ЗАКРУЖЕЦЬКА К.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
69 (21+15+33) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5586 |
ЗАКРЯЧЕНКО С.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
10 |
103 (15+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
5587 |
ЗАКУС М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5588 |
ЗАКУТАЕВА МА. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
57 (24+15+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5589 |
ЗАКУЦЬКА Т.В. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
10 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Мамонова Лариса Анатоліївна |
5590 |
ЗАЛАТА А.П. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
5591 |
ЗАЛАТА Д.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
5592 |
ЗАЛАТА Є.С. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
3 |
102 (45+33+24) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
5593 |
ЗАЛАШКО Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5594 |
ЗАЛЕВСЬКА А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5595 |
ЗАЛЕВСЬКА Д.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
87 (27+15+45) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5596 |
ЗАЛЕВСЬКА К.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
78 (36+18+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5597 |
ЗАЛЕВСЬКА Л.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
10 |
38 (9+16+13) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
5598 |
ЗАЛЕВСЬКА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
144 (39+54+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5599 |
ЗАЛЕСЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5600 |
ЗАЛЕСЬКИЙ М.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
5601 |
ЗАЛЕЦЬКИЙ В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
129 (33+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
5602 |
ЗАЛИПЯЦЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5603 |
ЗАЛІЗКО А.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
132 (54+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5604 |
ЗАЛІНЯН А.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
76 (30+15+31) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5605 |
ЗАЛІСЬКА Я.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
118 (36+39+43) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5606 |
ЗАЛОЖ В.Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5607 |
ЗАЛОЖ Д.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5608 |
ЗАЛОЖ Н.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
72 (21+30+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5609 |
ЗАЛОЗНА В.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5610 |
ЗАЛОЗНИЙ В.О. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
5611 |
ЗАЛОЗНИЙ О.В. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5612 |
ЗАЛОЗНИЙ О.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
5613 |
ЗАЛОЗНОЇ А.В. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
6 |
97 (24+36+37) |
|
|
|
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
5614 |
ЗАЛУЖНИЙ М.К. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
4 |
66 (21+24+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5615 |
ЗАЛУНІН А.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5616 |
ЗАЛУНІНА С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5617 |
ЗАЛУЦЬКА Ж.І. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
78 (27+24+27) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
5618 |
ЗАЛЬЦЗЕЛЕР А.Ю. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5619 |
ЗАМИРАЙЛО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
2 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Качуровська Наталія Іванівна |
5620 |
ЗАМИРАЙЛО П.О. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5621 |
ЗАМКОВОЙ Д.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
5 |
58 (27+9+22) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
5622 |
ЗАМНІУС М.С. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
5623 |
ЗАМНІУС С. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
93 (33+24+36) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
5624 |
ЗАМОТАЄВ Є.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
48 (27+12+9) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
5625 |
ЗАМРІЙ М.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
5626 |
ЗАМРІЙ О.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5627 |
ЗАМУЛА Д.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
7 |
142 (46+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Недільська Ірина Іванівна |
5628 |
ЗАМУЛА Д.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бочка О. І. |
5629 |
ЗАМУЛА І.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5630 |
ЗАМУЛА І.П. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
84 (42+27+15) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5631 |
ЗАМУЛА С.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
36 (24+12+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5632 |
ЗАМУРУЄВА С.В. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
10 |
69 (12+34+23) |
|
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
5633 |
ЗАМЧ А.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
9 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5634 |
ЗАНКІН Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
78 (39+24+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5635 |
ЗАНКОВ К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
6 |
100 (39+27+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5636 |
ЗАНКОВА Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5637 |
ЗАНЬКОВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
3 |
135 (51+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5638 |
ЗАПАРА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
151 (54+51+46) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5639 |
ЗАПАРА С.С. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
60 (12+33+15) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
5640 |
ЗАПЄВАЛОВА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
6 |
122 (42+39+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5641 |
ЗАПІВАХІН О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
106 (42+39+25) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5642 |
ЗАПОЛЬСЬКА Е.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
65 (30+27+8) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5643 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ А.А. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
10 |
113 (21+55+37) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
5644 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ М.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
159 (60+39+60) |
З |
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
5645 |
ЗАПОРОЖЧЕНКО Б.З. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
5 |
115 (39+30+46) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5646 |
ЗАПРІКУТЕНКО А.О. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
3 |
117 (51+21+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
5647 |
ЗАПРУДНИЙ З.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
5648 |
ЗАРАМЕНСКИХ В.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
8 |
78 (25+33+20) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
5649 |
ЗАРЕТОВСЬКИЙ Я.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
82 (36+24+22) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
5650 |
ЗАРЕЦЬКА А.І. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
5651 |
ЗАРЕЦЬКА Е.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
5 |
79 (30+24+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5652 |
ЗАРЕЦЬКА К |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
5653 |
ЗАРЕЦЬКА О.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
116 (34+48+34) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
5654 |
ЗАРИЦЬКИЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
92 (24+33+35) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5655 |
ЗАРІВНИЙ Ю.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
102 (45+24+33) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5656 |
ЗАРІЦЬКА Н.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
10 |
74 (21+40+13) |
|
|
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
5657 |
ЗАРНАДЗЕ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5658 |
ЗАРУБАЄВ Д.Г. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
5659 |
ЗАРУБАЄВ Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
132 (39+54+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5660 |
ЗАРУБАЄВ М.С. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
3 |
54 (27+15+12) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
5661 |
ЗАРУБІН А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
72 (27+21+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5662 |
ЗАРУБІН В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
5663 |
ЗАРУДНИЙ М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
111 (39+39+33) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
5664 |
ЗАРУЦЬКА С.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5665 |
ЗАСИПКО В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
9 |
109 (45+33+31) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5666 |
ЗАСИПКО В.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
6 |
141 (54+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5667 |
ЗАСИПКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
9 |
84 (36+32+16) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5668 |
ЗАСКАЛЬ О.Р. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5669 |
ЗАСЛАВЕЦЬ В.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
6 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5670 |
ЗАСЛАВЕЦЬ К.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5671 |
ЗАСЛАВЕЦЬ К.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5672 |
ЗАСЛАВЕЦЬ О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5673 |
ЗАСТАВСЬКА І.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
93 (39+42+12) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5674 |
ЗАСТАВСЬКА О.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
5675 |
ЗАСТАВСЬКИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
63 (21+21+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5676 |
ЗАСТАВСЬКИЙ К.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
94 (36+30+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5677 |
ЗАСТАВСЬКИЙ М.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
72 (21+33+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5678 |
ЗАСТАВСЬКОЇ О.О. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
6 |
108 (42+27+39) |
|
С1 |
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
5679 |
ЗАСТРИЖНА Ю |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
79 (27+33+19) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
5680 |
ЗАСЬКО Д.О. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
10 |
66 (6+21+39) |
|
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
5681 |
ЗАСЬКО С.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5682 |
ЗАСЯДЬКО К.В. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
5 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Віслогузова Валентина Олександрівна |
5683 |
ЗАТЄВАХІНА Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5684 |
ЗАТІРКА Я.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
85 (30+18+37) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5685 |
ЗАТОЛОКІН Д.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
120 (33+48+39) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
5686 |
ЗАТОНА Д.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
84 (42+15+27) |
|
С1 |
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
5687 |
ЗАТЯЩУК А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
67 (24+20+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5688 |
ЗАУГОЛЬНІКОВ М.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
10 |
68 (27+25+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5689 |
ЗАУСАЛІНА А.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5690 |
ЗАХАРЕВИЧ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5691 |
ЗАХАРЕНКО В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
69 (33+33+3) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5692 |
ЗАХАРЕНКОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
7 |
92 (34+27+31) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5693 |
ЗАХАРЖЕВСЬКА Є.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5694 |
ЗАХАРОВ А.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
102 (14+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5695 |
ЗАХАРОВ Д.Є. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
5696 |
ЗАХАРОВ І.О. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
5 |
100 (21+36+43) |
|
|
|
С3 |
Новосельцева Валентина Миколаївна |
5697 |
ЗАХАРОВ О.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5698 |
ЗАХАРОВА А. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
5699 |
ЗАХАРОВА А.А. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
5700 |
ЗАХАРОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5701 |
ЗАХАРОВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5702 |
ЗАХАРОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5703 |
ЗАХАРОВА Д.Е. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
87 (36+18+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5704 |
ЗАХАРОВА Е.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
5 |
141 (33+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5705 |
ЗАХАРОВА М.Д. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5706 |
ЗАХАРОВА С.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
66 (15+9+42) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
5707 |
ЗАХАРОВА С.І. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
8 |
147 (39+60+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
5708 |
ЗАХАРОВА Ю.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5709 |
ЗАХАРЧБНКО Д.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
80 (30+27+23) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
5710 |
ЗАХАРЧЕНКО Б.А. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
81 (33+15+33) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
5711 |
ЗАХАРЧЕНКО В.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
86 (31+30+25) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
5712 |
ЗАХАРЧЕНКО Д.А. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
3 |
69 (15+27+27) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
5713 |
ЗАХАРЧЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5714 |
ЗАХАРЧЕНКО М.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
5 |
117 (39+39+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5715 |
ЗАХАРЧЕНКО М.К. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
137 (43+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
5716 |
ЗАХАРЧУК Д.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
135 (30+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
5717 |
ЗАХАРЧУК Ю.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5718 |
ЗАХАЧЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
61 (27+18+16) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5719 |
ЗАХОВАВКО А.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
86 (36+34+16) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
5720 |
ЗАХОЖА О.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
102 (39+30+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5721 |
ЗАХРЯПА Р.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5722 |
ЗАЦЕПІЛІН В.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
66 (21+24+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5723 |
ЗАЧЕПИЛО А.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
50 (18+6+26) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
5724 |
ЗАЧЕПИЛО С.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5725 |
ЗАЯРНА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
5726 |
ЗАЯРНИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
82 (24+21+37) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5727 |
ЗАЯЦ А.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
5 |
121 (42+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5728 |
ЗАЯЦ М.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
5729 |
ЗАЯЦЬ А.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5730 |
ЗАЯЦЬ К.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
112 (33+42+37) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
5731 |
ЗБРИЦЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
78 (33+12+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5732 |
ЗБРИЦЬКА Є.Є. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
154 (48+57+49) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5733 |
ЗВАРИГІНА В.А. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5734 |
ЗВАРИЧ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
63 (33+21+9) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5735 |
ЗВАРИЧ І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
48 (15+20+13) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5736 |
ЗВЕНЯЧКІНА А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5737 |
ЗВЕРЕВА Г.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
128 (45+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5738 |
ЗВЄРЄВ А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
120 (36+39+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5739 |
ЗВЄРЄВ І.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
120 (27+39+54) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5740 |
ЗВІРЬКО О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
66 (30+0+36) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
5741 |
ЗВОЛЬСЬКА Є.К. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
5742 |
ЗВОЛЬСЬКИЙ Е.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5743 |
ЗВОЛЬСЬКИЙ О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
3 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5744 |
ЗВОНАРЬОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
141 (60+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
5745 |
ЗВОНІК П.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
5746 |
ЗВОНІК П.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
5747 |
ЗВЯГА В.А. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
86 (25+27+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5748 |
ЗВЯГІН Н.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
114 (42+51+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
5749 |
ЗВЯГІНЦЕВ Б.К. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
9 |
66 (15+28+23) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
5750 |
ЗВЯГІНЦЕВ К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
96 (33+36+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5751 |
ЗВЯГІНЦЕВА В.К. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
33 (9+12+12) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
5752 |
ЗВЯГІНЦЕВА Д.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5753 |
ЗГІБНЄВА КЮ. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5754 |
ЗГОНЯЙКО Є.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5755 |
ЗГУРЄВА Д.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5756 |
ЗГУРСЬКА Т.В. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
6 |
83 (18+36+29) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
5757 |
ЗГУРСЬКИЙ В.В. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
5758 |
ЗГУРСЬКИЙ В.О. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
5 |
130 (36+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
5759 |
ЗГУРСЬКИЙ Г.А. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
1 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
5760 |
ЗГУРСЬКИЙ Д.А. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
3 |
84 (27+15+42) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
5761 |
ЗГУРСЬКИЙ Д.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5762 |
ЗГУРЬЄВА С.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5763 |
ЗДАНОВСЬКА К.Ю. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
139 (42+51+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5764 |
ЗДАНОВСЬКА О.С. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
10 |
118 (30+36+52) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5765 |
ЗДОР А.І. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
5766 |
ЗДОР В.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5767 |
ЗДОРИК Н.С. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рєзнікова Раїса Федорівна |
5768 |
ЗДОРОВЕЦЬКИЙ І.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
9 |
97 (33+24+40) |
|
|
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
5769 |
ЗДОРОВЦЕВА О.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
72 (6+30+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5770 |
ЗДРАВЧЕВА К.І. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
5771 |
ЗДРАЛА О.С. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
107 (51+34+22) |
|
С1 |
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
5772 |
ЗЕВЕНКО А.М. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
5773 |
ЗЕДЕК А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
90 (33+21+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5774 |
ЗЕЙНАЛОВА В.І. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
7 |
101 (30+42+29) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
5775 |
ЗЕЙНАЛОВА К.З. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5776 |
ЗЕЛЕНА М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5777 |
ЗЕЛЕНІН К |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
58 (25+24+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5778 |
ЗЕЛЕНКОВ Н.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5779 |
ЗЕЛЕНОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5780 |
ЗЕЛЕНОВА О.К. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
138 (45+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5781 |
ЗЕЛЕНСЬКА С.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
87 (33+21+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5782 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ Є.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5783 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5784 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ Т.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5785 |
ЗЕЛЕНЦОВА Ю.Т. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
86 (27+42+17) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5786 |
ЗЕЛІК К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
66 (18+27+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5787 |
ЗЕЛІК Ф.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
5788 |
ЗЕЛІНСЬКА Т.Є. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
5 |
71 (36+12+23) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
5789 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ Д.Є. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5790 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5791 |
ЗЕЛЮКІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
135 (45+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5792 |
ЗЕМЛЯНА А.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
5793 |
ЗЕМЛЯНА В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5794 |
ЗЕМЛЯНА В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
99 (54+33+12) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5795 |
ЗЕМЛЯНА К.О. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
3 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
5796 |
ЗЕМЛЯНА М.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5797 |
ЗЕМЛЯНИЙ А.Ю. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
9 |
118 (33+34+51) |
|
|
|
С3 |
Віслогузова Валентина Олександрівна |
5798 |
ЗЕМЛЯНУХІН В.Е. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
124 (37+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5799 |
ЗЕМЛЯНУХІНА В.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
8 |
113 (37+51+25) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5800 |
ЗЕНЗЕРЯ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
93 (42+21+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5801 |
ЗЕНЗІНА К.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
99 (33+27+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5802 |
ЗЕНІНА В.О. |
с. Петрівка |
Петрівська ЗОШ |
4 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гоман Олена Іванівна |
5803 |
ЗЕНІНА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5804 |
ЗЕНКІНА Р.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
75 (24+27+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5805 |
ЗЕРНОВ Р.Л. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
47 (9+24+14) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5806 |
ЗЕРНОВА Т.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5807 |
ЗЕРНЮКОВА К.Ю. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
10 |
57 (18+22+17) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
5808 |
ЗЄВАХІНА Ю |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
4 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5809 |
ЗЄМСКОВ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
154 (42+57+55) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5810 |
ЗЄНІН М.Я. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
63 (36+9+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5811 |
ЗЄНЦОВ Н.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
135 (57+39+39) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
5812 |
ЗИБАРЄВ А.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5813 |
ЗИБАРЄВ А.Р. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
4 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
5814 |
ЗИБАРЄВ Д.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
5815 |
ЗИБІН К.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
5816 |
ЗИГАР Д.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
5817 |
ЗИЗА Т.В. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
3 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5818 |
ЗИКІН А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
85 (32+36+17) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5819 |
ЗИКІНА Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
5820 |
ЗИКОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
5821 |
ЗИКОВ М.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5822 |
ЗИКОВ М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
6 |
159 (60+51+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5823 |
ЗИКОВА В.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
128 (51+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5824 |
ЗИКОВА Г.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
111 (45+27+39) |
|
С1 |
|
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
5825 |
ЗИКОВА Є.А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
7 |
106 (58+15+33) |
|
С1 |
|
|
Трикашна Н. С. |
5826 |
ЗИКРАТОВА Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5827 |
ЗИКУНОВА І.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
9 |
61 (12+30+19) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
5828 |
ЗИМА В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
109 (43+30+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5829 |
ЗИМА В.Р. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
147 (51+51+45) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
5830 |
ЗИМІНА В.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
4 |
96 (39+21+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5831 |
ЗИМОВЕЦЬ В.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
5832 |
ЗИНИН А.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
86 (42+27+17) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5833 |
ЗИНЧЕНКО К.В. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
3 |
147 (33+54+60) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
5834 |
ЗИРЯНОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5835 |
ЗІБРОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
7 |
125 (25+45+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
5836 |
ЗІБРОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5837 |
ЗІВЕР Д.С. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
4 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
5838 |
ЗІВЕР О.С. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
5 |
98 (30+33+35) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
5839 |
ЗІКРАТОВА О.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
81 (27+24+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5840 |
ЗІМА А.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5841 |
ЗІМІН Д.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
57 (27+15+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5842 |
ЗІМНИЦЬКИЙ М.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
5 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
5843 |
ЗІНЕВИЧ М.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
69 (27+15+27) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5844 |
ЗІНЕНКО Д.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
5845 |
ЗІНЕНКО М.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
9 |
92 (27+34+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5846 |
ЗІНИЧ В.Є. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
151 (37+57+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
5847 |
ЗІНІЧ Л.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
118 (48+33+37) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5848 |
ЗІНКІНА К.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5849 |
ЗІНОВЄВ А.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
93 (45+21+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5850 |
ЗІНОВЄВА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5851 |
ЗІНОВЄЄВ Я.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
72 (27+15+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5852 |
ЗІНОВКІН М.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5853 |
ЗІНСЬКА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5854 |
ЗІНУХОВА Ю.Г. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
8 |
95 (31+24+40) |
|
|
|
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
5855 |
ЗІНЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5856 |
ЗІНЧЕНКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5857 |
ЗІНЧЕНКО В.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5858 |
ЗІНЧЕНКО Г |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
117 (39+39+39) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5859 |
ЗІНЧЕНКО Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5860 |
ЗІНЧЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5861 |
ЗІНЧЕНКО Є.К. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5862 |
ЗІНЧЕНКО К |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
128 (45+48+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
5863 |
ЗІНЧЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
63 (21+17+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5864 |
ЗІНЧЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5865 |
ЗІНЧЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
5866 |
ЗІНЧЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
81 (39+18+24) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
5867 |
ЗІНЧЕНКО О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
5868 |
ЗІНЧЕНКО Ю.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
67 (24+22+21) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5869 |
ЗІНЧЕНКО Я.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
5870 |
ЗІНЬКОВ М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5871 |
ЗІЯЄВА А.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
7 |
87 (25+33+29) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
5872 |
ЗЛАГОДЮК М.С. |
с. Відродження |
Відродженська ЗШ |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Кухар Олександра Данилівна |
5873 |
ЗЛАТЕВА А.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
5 |
57 (30+15+12) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
5874 |
ЗЛАТЄВА К.В. |
с. Гюнівка |
Гюнівська ЗОШ |
6 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Морозова Олена Федорівна |
5875 |
ЗЛАТОВА Г.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5876 |
ЗЛАТЬЄВА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
6 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5877 |
ЗЛЕНКО А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
114 (45+33+36) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
5878 |
ЗЛЕНКО Т.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
78 (18+36+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
5879 |
ЗЛИГОСТЄВА Т.В. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
10 |
80 (27+34+19) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
5880 |
ЗЛИДЕННИЙ В.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
5881 |
ЗЛОБІНА К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
105 (36+45+24) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5882 |
ЗЛОЧЕВСЬКИЙ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5883 |
ЗМІЄВСЬКАЯ М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
5 |
118 (36+39+43) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5884 |
ЗМІЄВСЬКИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
77 (29+21+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5885 |
ЗОБОВА Т.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5886 |
ЗОЗУЛІНА К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
111 (33+24+54) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5887 |
ЗОЗУЛЬ Т.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
104 (24+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
5888 |
ЗОЗУЛЯ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5889 |
ЗОЗУЛЯ А.С. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
5890 |
ЗОЗУЛЯ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
127 (36+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5891 |
ЗОЗУЛЯ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
5892 |
ЗОЗУЛЯ І.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5893 |
ЗОЗУЛЯ К.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
7 |
111 (25+45+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5894 |
ЗОКІРОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
8 |
88 (37+21+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
5895 |
ЗОЛКІНА В.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
10 |
122 (45+30+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
5896 |
ЗОЛОТАРЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
5 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5897 |
ЗОЛОТАРЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5898 |
ЗОЛОТАРЬОВ П.Р. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
83 (27+27+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5899 |
ЗОЛОТАРЬОВА К.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5900 |
ЗОЛОТАРЬОВА Р.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
56 (15+24+17) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
5901 |
ЗОЛОТАРЬОВА Ю.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
105 (39+27+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5902 |
ЗОЛОТИХ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
5903 |
ЗОЛОТИХ В.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
132 (33+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
5904 |
ЗОЛОТУХІН А.А. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
8 |
121 (37+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
5905 |
ЗОЛОТУХІН В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
81 (30+42+9) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
5906 |
ЗОЛОТУХІН М.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5907 |
ЗОЛОТЬКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
68 (36+15+17) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5908 |
ЗОРІНА С.П. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
5909 |
ЗОРКІНА К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5910 |
ЗОСІМОВ А.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
132 (39+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
5911 |
ЗОТОВ І.А. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
98 (34+24+40) |
|
|
|
С3 |
Широка Лариса Миколаївна |
5912 |
ЗУБ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
8 |
117 (43+45+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
5913 |
ЗУБ Е.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
6 |
118 (48+39+31) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5914 |
ЗУБАРЄВ А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
114 (43+36+35) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5915 |
ЗУБАРЄВА А |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
5916 |
ЗУБАТЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5917 |
ЗУБАТЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5918 |
ЗУБАЧОВ І.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
93 (36+27+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5919 |
ЗУББ В.П. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
5920 |
ЗУБЕНКО А.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
2 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5921 |
ЗУБЕНКО В.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
82 (30+21+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5922 |
ЗУБЕНКО В.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
6 |
124 (36+51+37) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5923 |
ЗУБЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
117 (30+30+57) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5924 |
ЗУБЕНКО Д.Г. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
5925 |
ЗУБЕНКО С.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5926 |
ЗУБЕНКО Я.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
57 (20+18+19) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5927 |
ЗУБІКОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
7 |
91 (29+33+29) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5928 |
ЗУБКО Е.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
59 (18+16+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5929 |
ЗУБКО Л.О. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
5930 |
ЗУБОВ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5931 |
ЗУБОВ В.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
5932 |
ЗУБОВ Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
2 |
48 (30+0+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5933 |
ЗУБОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
5934 |
ЗУБОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
147 (60+27+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5935 |
ЗУБОВА Д.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
111 (48+27+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5936 |
ЗУЄВ В.Я. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
63 (18+16+29) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5937 |
ЗУЄВА К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5938 |
ЗУЙ А.В. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
5 |
71 (24+24+23) |
|
|
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
5939 |
ЗУЙ Я.Д. |
с. Відродження |
Відродженська ЗШ |
4 |
150 (51+42+57) |
З |
|
|
|
Кухар Олександра Данилівна |
5940 |
ЗУЙЧЕНКО В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
126 (51+39+36) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
5941 |
ЗУЛЬФУГАРОВА К.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5942 |
ЗУРНАЧІДІ Д.І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
92 (42+24+26) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
5943 |
ЗУХ В.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
8 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
5944 |
ЗЮЗИНА М.Є. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
6 |
114 (36+33+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5945 |
ЗЮЗІН Д.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
69 (21+27+21) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
5946 |
ЗЮЗІН Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5947 |
ЗЮЗІН І.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
5948 |
ЗЮЗНА З.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
84 (33+24+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5949 |
ЗЮЗЬ Ю.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
80 (30+22+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5950 |
ЗЮЗЮКОВА А.К. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
82 (27+30+25) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
5951 |
ЗЮМКІНА Т.В. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
10 |
100 (21+30+49) |
|
|
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
5952 |
ЗЯБКІН А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
165 (57+57+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5953 |
ЗЯБЛІКОВ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
84 (29+24+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5954 |
ЗЯБЛІКОВ Є.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
132 (51+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5955 |
ЗЯБРЕВА О.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
90 (21+30+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5956 |
ИВКИН О.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5957 |
ИІНЧЕНКО К.К. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
5958 |
ИЛЬИНА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
86 (39+21+26) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5959 |
ИЛЬКЕВИЧЬ Б.И. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
6 |
88 (39+36+13) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
5960 |
ИЩЕНКО И.Р. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
100 (31+36+33) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
5961 |
ИЩЕНКО П |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5962 |
ІБАДУЛАЄВ Е.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
108 (33+33+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
5963 |
ІБРАГІМЛІ І.І. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
5964 |
ІБРАГІМОВ А.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5965 |
ІБРАГІМОВ О.С. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
5 |
100 (48+30+22) |
|
С1 |
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
5966 |
ІБРАГІМОВА А.М. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
5 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
5967 |
ІБРАГІМОВА Е.Н. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
5968 |
ІВАДНЕВ Я.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
156 (54+45+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5969 |
ІВАКІНА Д |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5970 |
ІВАНЕНКО А.М. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
5971 |
ІВАНЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
5972 |
ІВАНЕНКО В.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
168 (51+60+57) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
5973 |
ІВАНЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5974 |
ІВАНЕНКО М |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
6 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5975 |
ІВАНЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
93 (33+33+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5976 |
ІВАНЕНКО П.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
5977 |
ІВАНЕЦЬ Є.А. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
2 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
5978 |
ІВАНЕЦЬ З.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
62 (30+9+23) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
5979 |
ІВАНЕЦЬ І.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
51 (12+24+15) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
5980 |
ІВАНЕЦЬ К.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
5981 |
ІВАНИЦЬКИЙ В.Ю. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
81 (29+27+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
5982 |
ІВАНИЦЬКИЙ М.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
5983 |
ІВАНИЦЬКИЙ Р.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
66 (36+21+9) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5984 |
ІВАНІЄНКО М.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
120 (33+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
5985 |
ІВАНІНА І.С. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
8 |
102 (34+39+29) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
5986 |
ІВАНІСОВ М.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
5987 |
ІВАНІСОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
90 (27+42+21) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5988 |
ІВАНІСОВА В.С. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
9 |
74 (21+28+25) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
5989 |
ІВАНІСОВА Л.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
5990 |
ІВАНІЧКІН О.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
87 (33+24+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
5991 |
ІВАНКЕВИЧ М.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
132 (54+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
5992 |
ІВАННІКОВ М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Круглицька Лідія Петрівна |
5993 |
ІВАННІКОВА С.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
5994 |
ІВАНОВ А |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
86 (27+37+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5995 |
ІВАНОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
96 (12+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
5996 |
ІВАНОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
5997 |
ІВАНОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
56 (24+16+16) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
5998 |
ІВАНОВ А.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
5999 |
ІВАНОВ А.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6000 |
ІВАНОВ Б.Ф. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
81 (42+24+15) |
|
С1 |
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
6001 |
ІВАНОВ В.А. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
3 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6002 |
ІВАНОВ В.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6003 |
ІВАНОВ В.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
48 (18+15+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6004 |
ІВАНОВ В.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
62 (28+18+16) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
6005 |
ІВАНОВ Г.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
159 (51+51+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6006 |
ІВАНОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
6007 |
ІВАНОВ Д.І. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
6008 |
ІВАНОВ Д.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6009 |
ІВАНОВ Д.С. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
9 |
91 (21+45+25) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
6010 |
ІВАНОВ Є.Р. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
5 |
105 (36+42+27) |
|
|
С2 |
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
6011 |
ІВАНОВ І.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
112 (48+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6012 |
ІВАНОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
36 (12+16+8) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6013 |
ІВАНОВ І.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
117 (45+18+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
6014 |
ІВАНОВ К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
141 (45+57+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
6015 |
ІВАНОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6016 |
ІВАНОВ М.І. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
70 (23+30+17) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
6017 |
ІВАНОВ М.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
105 (27+45+33) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
6018 |
ІВАНОВ О.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
8 |
118 (37+48+33) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6019 |
ІВАНОВ Р.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
10 |
69 (18+25+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6020 |
ІВАНОВ Р.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6021 |
ІВАНОВ С.Е. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6022 |
ІВАНОВ С.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
117 (27+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6023 |
ІВАНОВ Я.О. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
3 |
147 (42+48+57) |
З |
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
6024 |
ІВАНОВ Я.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
94 (31+30+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6025 |
ІВАНОВ Я.Ю. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
6026 |
ІВАНОВА А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
6027 |
ІВАНОВА А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
6028 |
ІВАНОВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6029 |
ІВАНОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6030 |
ІВАНОВА А.І. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
3 |
135 (45+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Демешко Дмитро Анатолійович |
6031 |
ІВАНОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6032 |
ІВАНОВА А.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
6 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6033 |
ІВАНОВА А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
76 (18+21+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6034 |
ІВАНОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6035 |
ІВАНОВА В.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
6036 |
ІВАНОВА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
150 (39+60+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6037 |
ІВАНОВА В.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6038 |
ІВАНОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6039 |
ІВАНОВА В.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
8 |
73 (27+18+28) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
6040 |
ІВАНОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
84 (39+24+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6041 |
ІВАНОВА Д. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
6042 |
ІВАНОВА Д.К. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
120 (42+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6043 |
ІВАНОВА Д.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6044 |
ІВАНОВА Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6045 |
ІВАНОВА Є.К. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
9 |
101 (42+34+25) |
|
С1 |
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
6046 |
ІВАНОВА І.М. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
3 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
6047 |
ІВАНОВА І.Ю. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
6048 |
ІВАНОВА К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6049 |
ІВАНОВА Л.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6050 |
ІВАНОВА М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
6051 |
ІВАНОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
72 (30+15+27) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
6052 |
ІВАНОВА М.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
6053 |
ІВАНОВА М.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6054 |
ІВАНОВА М.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6055 |
ІВАНОВА Н.М. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
7 |
85 (28+24+33) |
|
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
6056 |
ІВАНОВА О. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
2 |
54 (18+36+0) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6057 |
ІВАНОВА О.Р. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
6058 |
ІВАНОВА П.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
6059 |
ІВАНОВА Т.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
128 (29+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6060 |
ІВАНОВА Я. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6061 |
ІВАНОВА Я.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
66 (30+36+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6062 |
ІВАНОВА Я.Н. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
10 |
45 (15+25+5) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6063 |
ІВАНОВСЬКА П.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
124 (54+36+34) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6064 |
ІВАНОВСЬКИЙ Є.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
69 (19+24+26) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6065 |
ІВАНОВСЬКИЙ О.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
10 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6066 |
ІВАНУШКІН О.А. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6067 |
ІВАНЦОВА І.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
6068 |
ІВАНЦОВА К.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
5 |
77 (27+33+17) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
6069 |
ІВАНЦОК О.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
6070 |
ІВАНЦЮК П.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
6 |
82 (24+33+25) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
6071 |
ІВАНЧ ЄНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
86 (36+27+23) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6072 |
ІВАНЧАТЕНКО В.М. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
4 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
6073 |
ІВАНЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6074 |
ІВАНЧЕНКО А.І. |
сел. Зарічне |
Зарічнянська ЗШ І ступеня |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Шереметьєва С. А. |
6075 |
ІВАНЧЕНКО А.М. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6076 |
ІВАНЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
130 (45+49+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
6077 |
ІВАНЧЕНКО М.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
66 (48+0+18) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6078 |
ІВАНЧЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
90 (39+27+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6079 |
ІВАНЧЕНКО О. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
6080 |
ІВАНЧЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
6081 |
ІВАНЧЕНКО Р.С. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
5 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Толкачова Ганна Миколаївна |
6082 |
ІВАНЧЕНКО С.О. |
с. Відродження |
Відродженська ЗШ |
3 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кухар Олександра Данилівна |
6083 |
ІВАНЧИН М.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
123 (39+30+54) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6084 |
ІВАНЮК А.М. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
5 |
85 (30+39+16) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
6085 |
ІВАНЮТІНА К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
63 (21+24+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6086 |
ІВАНЮШЕНКО А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
48 (21+12+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6087 |
ІВАСИНА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
117 (45+33+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6088 |
ІВАСЮК А.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
140 (51+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6089 |
ІВАСЮК В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
6090 |
ІВАСЮК В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
45 (27+3+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6091 |
ІВАСЮК Г.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
135 (51+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
6092 |
ІВАХІВ М.А. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
3 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Останіна Світлана Сергіївна |
6093 |
ІВАХІВА О.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
132 (30+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Останіна Світлана Сергіївна |
6094 |
ІВАЧИНСЬКИЙ І.В. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
6095 |
ІВАШИНА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
99 (33+42+24) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
6096 |
ІВАШКО Д.Є. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
78 (54+12+12) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6097 |
ІВАШКО О.Р. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
42 (27+9+6) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6098 |
ІВАШКОВ А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6099 |
ІВАШКОВА Д.А. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
7 |
129 (49+48+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
6100 |
ІВАЩЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
83 (24+22+37) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6101 |
ІВАЩЕНКО А.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
8 |
101 (25+18+58) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6102 |
ІВАЩЕНКО В.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6103 |
ІВАЩЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
101 (48+27+26) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6104 |
ІВАЩЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
10 |
70 (15+24+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6105 |
ІВАЩЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
66 (27+27+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6106 |
ІВАЩЕНКО Д.А. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
8 |
133 (35+45+53) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
6107 |
ІВАЩЕНКО Д.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6108 |
ІВАЩЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
78 (33+21+24) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
6109 |
ІВАЩЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
144 (39+60+45) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
6110 |
ІВАЩЕНКО Н.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
90 (33+18+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6111 |
ІВАЩЕНКО О.П. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
144 (51+45+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6112 |
ІВАЩЄНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
101 (42+31+28) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6113 |
ІВЕНКО Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6114 |
ІВЕНКО О.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
83 (22+33+28) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
6115 |
ІВЖЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
6116 |
ІВЖЕНКО Я.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6117 |
ІВЖЕНКО Я.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6118 |
ІВІН Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Ірина Юріївна |
6119 |
ІВІН Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
102 (30+39+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6120 |
ІВКО В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
6121 |
ІВКО І.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
108 (45+33+30) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6122 |
ІВКО П.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6123 |
ІВЛЄВОЙ А.Ю. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
147 (54+51+42) |
З |
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
6124 |
ІВОВ О.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
6125 |
ІВОВА Д.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
91 (39+30+22) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
6126 |
ІВОНІН М.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6127 |
ІВЧЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
6128 |
ІВЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
89 (30+39+20) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6129 |
ІВЧЕНКО В.М. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
6130 |
ІВЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
157 (51+60+46) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6131 |
ІВЧЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6132 |
ІВЧЕНКО Л.К. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
131 (35+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
6133 |
ІВЧИК К.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
114 (39+30+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6134 |
ІГІТЯН М.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6135 |
ІГЛІН Б.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
132 (33+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6136 |
ІГНАТЕНКО Б.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
4 |
162 (45+60+57) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
6137 |
ІГНАТЕНКО Д.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
2 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6138 |
ІГНАТЕНКО Д.О. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
3 |
102 (33+48+21) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6139 |
ІГНАТЕНКО Е.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6140 |
ІГНАТЕНКО С.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6141 |
ІГНАТОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
6142 |
ІГНАТОВА К.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
6143 |
ІГНАТОВИЧ Є.Є. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6144 |
ІГНАТОВИЧ Т.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6145 |
ІГНАТЧЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
6146 |
ІГНАТЧЕНКО Р.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6147 |
ІГНАТЬЄВ Д.В. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6148 |
ІГНАТЬЄВ О.Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6149 |
ІГНАТЬЄВ П.Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
4 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6150 |
ІГНАТЬЄВА Є.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6151 |
ІГНАТЬЄВА Т. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
6152 |
ІДІЄВА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
135 (36+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6153 |
ІЄВЛЕВ М.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
6154 |
ІЄРУСАЛІМОВА К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6155 |
ІЗБАШ М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6156 |
ІЗЕТОВА Ф.Н. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
8 |
156 (51+60+45) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
6157 |
ІЗМАИЛОВА О.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
6158 |
ІЗОСІНА О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
102 (25+39+38) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6159 |
ІЗЮМОВА Д.Е. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6160 |
ІКАНІНА А.П. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6161 |
ІКАШВІЛІ Є.З. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
6162 |
ІКОННІКОВ Д.О. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
8 |
78 (19+33+26) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
6163 |
ІЛІЄНКО О.Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
117 (33+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
6164 |
ІЛІЄНКО О.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6165 |
ІЛІКЧИЄВА Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
8 |
148 (37+60+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6166 |
ІЛІКЧИЄВА Ю.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
5 |
118 (36+33+49) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6167 |
ІЛІНОВА Л.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
88 (24+33+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6168 |
ІЛЛАРІОНОВ А. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
18 (12+0+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6169 |
ІЛЛАРІОНОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
6170 |
ІЛЛАРІОНОВ М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6171 |
ІЛЛІНА К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
7 |
148 (39+54+55) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6172 |
ІЛЛЯШЕВИЧ К.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
83 (25+27+31) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
6173 |
ІЛЛЯШЕНКО А.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6174 |
ІЛЛЯШЕНКО А.О. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
6 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
6175 |
ІЛУЦАН Є.В. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
3 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
6176 |
ІЛУЦАН М.В. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
9 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
6177 |
ІЛЬВОВСЬКА В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6178 |
ІЛЬЄНКО А.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6179 |
ІЛЬЄНКО Д.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
6180 |
ІЛЬЄНКО М.П. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6181 |
ІЛЬЄНКО Т.П. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6182 |
ІЛЬЇН І.І. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
61 (13+18+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6183 |
ІЛЬЇН М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
138 (39+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6184 |
ІЛЬЇН Р.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
4 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6185 |
ІЛЬЇНА А.І. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
49 (23+12+14) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6186 |
ІЛЬЇНА Д.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6187 |
ІЛЬЇНЕЦЬ Т.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
87 (39+33+15) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
6188 |
ІЛЬЇНСЬКИЙ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6189 |
ІЛЬКІВ А.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
63 (27+6+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6190 |
ІЛЬКІВ К.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
126 (33+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6191 |
ІЛЬНИЦЬКА В. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6192 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ Ю.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
8 |
151 (37+57+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
6193 |
ІЛЬХОВСЬКИЙ В.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
84 (54+12+18) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6194 |
ІЛЬЧЕНКО А.І. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6195 |
ІЛЬЧЕНКО А.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
97 (24+33+40) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6196 |
ІЛЬЧЕНКО А.Х. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
57 (24+6+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6197 |
ІЛЬЧЕНКО В.С. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
5 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6198 |
ІЛЬЧЕНКО Д.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
6199 |
ІЛЬЧЕНКО К.Ю. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6200 |
ІЛЬЧЕНКО О.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
147 (48+42+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6201 |
ІЛЬЧЕНКО Р.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
63 (12+36+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6202 |
ІЛЬЧЕНКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6203 |
ІЛЮХОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
87 (42+12+33) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6204 |
ІЛЮЧЕНКО Д.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
84 (33+27+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6205 |
ІЛЮЧЕНКО Н.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6206 |
ІЛЮШЕНКО М.Л. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
3 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6207 |
ІЛЮШОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
6208 |
ІЛЯШЕНКО Г.В. |
с. Розівка |
Розівська ЗОШ |
10 |
149 (45+52+52) |
З |
|
|
|
Іляшенко Ірина Вікторівна |
6209 |
ІМАНАЛІЄВ Б.Р. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
109 (42+33+34) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6210 |
ІМАНОВА Г.У. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6211 |
ІМАНОВА С.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
4 |
138 (45+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6212 |
ІНЮТІНА К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
5 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6213 |
ІОВОВ В.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6214 |
ІОВОВ Д.В. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
6215 |
ІОВОВА М.О. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
6 |
111 (39+27+45) |
|
|
|
С3 |
Горлакова Наталія Павлівна |
6216 |
ІОВОВА Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6217 |
ІОВОВА Ю.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
6218 |
ІОЛОП А.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
153 (51+51+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6219 |
ІОНКОВА А.Г. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
105 (33+33+39) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
6220 |
ІОРДАНОВ М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6221 |
ІОРДАТІЙ В.К. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6222 |
ІОТКА Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6223 |
ІОТОВ В.В. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
6224 |
ІОТОВА В.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6225 |
ІРАНБАЄВА А.В. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
2 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6226 |
ІРОДЕНКО В.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6227 |
ІСАЄВ Б.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6228 |
ІСАЄВ В.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
114 (51+36+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6229 |
ІСАЄВ Д.С. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
8 |
151 (37+57+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
6230 |
ІСАЄВ І |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6231 |
ІСАЄВ Т.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
74 (24+21+29) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6232 |
ІСАЄВА Б.Е. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
6233 |
ІСАЄВА Г.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
92 (36+33+23) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6234 |
ІСАЄВА Е.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
101 (25+33+43) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6235 |
ІСАЄВА М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
81 (33+27+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6236 |
ІСАЄВА М.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6237 |
ІСАЄВА Я.Є. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
156 (60+57+39) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
6238 |
ІСАЄВСЬКА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
75 (34+24+17) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6239 |
ІСАЄНКО В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6240 |
ІСАЙЧИКОВ І.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6241 |
ІСАКОВ Д. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
4 |
111 (54+30+27) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6242 |
ІСАКОВА Д.П. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
9 |
82 (21+30+31) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6243 |
ІСЕНКО О.В. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
99 (37+33+29) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
6244 |
ІСКРА І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
142 (48+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6245 |
ІСМАІЛОВ І.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
72 (21+30+21) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6246 |
ІСМАІЛОВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
84 (45+18+21) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6247 |
ІСМАІЛОВА Е.Н. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6248 |
ІСМАЙЛОВ Р.Е. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
9 |
59 (27+13+19) |
|
|
|
|
Чугура Світлана Олексіївна |
6249 |
ІСПРАВНІКОВА М.І. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
138 (51+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Уварова Катерина Леонідівна |
6250 |
ІСТОМЕНКО С.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6251 |
ІСТОМІНА В.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
4 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6252 |
ІСТОМІНА Д.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
108 (33+30+45) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
6253 |
ІТС О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6254 |
ІХТІЯРОВ Б.В. |
с. Гюнівка |
Гюнівська ЗОШ |
6 |
116 (42+33+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Морозова Олена Федорівна |
6255 |
ІХТІЯРОВ В.В. |
с. Гюнівка |
Гюнівська ЗОШ |
6 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Морозова Олена Федорівна |
6256 |
ІЦЕНКО В.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
162 (51+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6257 |
ІЧКЕНКО В.А. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
7 |
64 (43+21+0) |
|
С1 |
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
6258 |
ІШИМСЬКИЙ Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
132 (30+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6259 |
ІШКІНА Г.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
68 (15+24+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6260 |
ІШУТІНОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
91 (28+27+36) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
6261 |
ІЩЕНКО А.А. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
9 |
67 (27+18+22) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
6262 |
ІЩЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
6263 |
ІЩЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6264 |
ІЩЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
148 (42+57+49) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6265 |
ІЩЕНКО А.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
66 (21+24+21) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6266 |
ІЩЕНКО Б.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
66 (6+39+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6267 |
ІЩЕНКО В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6268 |
ІЩЕНКО Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6269 |
ІЩЕНКО І.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
7 |
105 (49+18+38) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6270 |
ІЩЕНКО І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6271 |
ІЩЕНКО К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6272 |
ІЩЕНКО Л.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6273 |
ІЩЕНКО М.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
93 (33+24+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6274 |
ІЩЕНКО Н.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
150 (48+51+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6275 |
ІЩЕНКО О.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
3 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
6276 |
ІЩЕНКО О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
82 (24+36+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6277 |
ІЩЕНКО Ю.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6278 |
ІЩЄНКО О.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
7 |
130 (43+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
6279 |
ІЩЄНКО Ю.Є. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
5 |
123 (33+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Наталія Григорівна |
6280 |
ІЩУК О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
93 (36+21+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6281 |
ІЩУК Р.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
105 (33+39+33) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6282 |
ЙОЖИКОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6283 |
ЙОЛКІНА В.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6284 |
ЙОРЖ Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
112 (33+33+46) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
6285 |
ЙОРКІНА І.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
71 (25+21+25) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
6286 |
К ОТЛ ЯР Н.Я. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
60 (9+21+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6287 |
КАБАКЛА Ю.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6288 |
КАБАНЕЦЬ А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
6289 |
КАБАНОВ К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
5 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
6290 |
КАБАНОВ Н.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
5 |
71 (24+30+17) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
6291 |
КАБАНОВА А.О. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
9 |
65 (30+16+19) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
6292 |
КАБАНОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
76 (27+27+22) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6293 |
КАБАСЬ М.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6294 |
КАБАЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6295 |
КАБАЧЕНКО Г.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
6296 |
КАБИШ В.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
80 (15+36+29) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6297 |
КАБИШЕВ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6298 |
КАБІН І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
95 (37+33+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6299 |
КАБІСОВ Д.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
6300 |
КАБІЦЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
6 |
165 (60+48+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6301 |
КАБКО І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
4 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
6302 |
КАВЕНСЬКА К.А. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6303 |
КАВЕЦЬКА М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6304 |
КАВКАЛО М.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6305 |
КАВУН Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
6306 |
КАВУН К.В. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
4 |
87 (42+15+30) |
|
С1 |
|
|
Білай Олена Вікторівна |
6307 |
КАВУН О.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
129 (39+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
6308 |
КАВУН О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
6309 |
КАГАЛ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6310 |
КАГАНКОВ А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6311 |
КАДИКОВ І.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
3 |
120 (48+21+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6312 |
КАДІРОВ Ю.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
110 (42+39+29) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6313 |
КАДУЧЕНКО К.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
65 (27+15+23) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
6314 |
КАЖАНОВА П.С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
5 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6315 |
КАЗАДАЄВ В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
162 (45+60+57) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6316 |
КАЗАКОВ Д.В. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
6 |
63 (21+21+21) |
|
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
6317 |
КАЗАКОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6318 |
КАЗАКОВ Н.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6319 |
КАЗАКОВ О.В. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
3 |
105 (27+39+39) |
|
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
6320 |
КАЗАКОВА М.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
130 (60+36+34) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
6321 |
КАЗАКОВА О.В. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
123 (33+54+36) |
|
|
С2 |
|
Мельник Наталія Григорівна |
6322 |
КАЗАНОК Д |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
75 (21+19+35) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
6323 |
КАЗАНОК Д.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
6324 |
КАЗАНЦЕВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
6325 |
КАЗАНЦЕВА С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
141 (42+42+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6326 |
КАЗАРЯН А |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
89 (36+30+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6327 |
КАЗАЧАНСЬКА Т.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6328 |
КАЗАЧОК А.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
3 |
36 (30+6+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6329 |
КАЗИНКІНА Т.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
10 |
64 (30+12+22) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6330 |
КАЗІМОВ Є.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6331 |
КАЗКА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
6 |
110 (54+27+29) |
|
С1 |
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
6332 |
КАЗНАЧЕЕВ В.С. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
87 (39+30+18) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6333 |
КАЗНАЧЕЄВ В.С. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
3 |
96 (39+24+33) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6334 |
КАЗНАЧЕЙ П.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
6335 |
КАЗЮТА Д.О. |
с. Петрівка |
Петрівська ЗОШ |
3 |
90 (21+27+42) |
|
|
|
С3 |
Гоман Олена Іванівна |
6336 |
КАЗЮТА П.М. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
30 (6+0+24) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
6337 |
КАІРА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
111 (33+51+27) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6338 |
КАЙДА Є.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6339 |
КАЙДАШ М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
60 (30+24+6) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
6340 |
КАЙДАШ Н.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
6341 |
КАЙДАШ О.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
6342 |
КАЙДАШЕВА М.О. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
6 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
6343 |
КАЙОЛА В.П. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
54 (9+24+21) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
6344 |
КАЙОЛА О.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
81 (39+18+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6345 |
КАЙОЛА С.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
45 (24+15+6) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6346 |
КАЙРАЧКА Н.В. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
6347 |
КАЙТУКОВА М.Г. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6348 |
КАКОРІН А.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6349 |
КАЛАБУХ І.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
102 (45+33+24) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6350 |
КАЛАБУХОВА Е.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
111 (43+45+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
6351 |
КАЛАМБЕТ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
116 (48+45+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6352 |
КАЛАМБЕТ Є.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
42 (21+6+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6353 |
КАЛАНТАЄНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
116 (40+39+37) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
6354 |
КАЛАЧ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
6355 |
КАЛАЧ О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
102 (39+30+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6356 |
КАЛАШНИК А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6357 |
КАЛАШНИК А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
6358 |
КАЛАШНИК Є.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
73 (18+30+25) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
6359 |
КАЛАШНИК Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
6360 |
КАЛАШНИК М.К. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
77 (34+27+16) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
6361 |
КАЛАШНИК О.А. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
8 |
100 (31+33+36) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6362 |
КАЛАШНИК О.О. |
с. Остриківка |
Остриківська ЗОШ |
9 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Золотухіна Людмила Вікторівна |
6363 |
КАЛАШНИК Я.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
6364 |
КАЛАШНИКОВ М.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
169 (49+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
6365 |
КАЛАШНИКОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
67 (19+33+15) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
6366 |
КАЛАШНИКОВА Н |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
100 (33+39+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6367 |
КАЛАШНІК А.С. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
3 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6368 |
КАЛАШНІК І.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
73 (18+16+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6369 |
КАЛАШНІК С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
114 (39+39+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6370 |
КАЛАШНІКОВА А.О. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
4 |
48 (15+12+21) |
|
|
|
|
Демешко Дмитро Анатолійович |
6371 |
КАЛАШНІКОВА М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6372 |
КАЛАШНК В.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6373 |
КАЛАЯНОВА А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
112 (48+36+28) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6374 |
КАЛАЯНОВА А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
6375 |
КАЛГІНА К.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
3 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
6376 |
КАЛИБЕРДА Н.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
79 (48+21+10) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6377 |
КАЛИНА К.П. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
131 (46+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6378 |
КАЛИНИЧЕНКО А.В. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
5 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
6379 |
КАЛИНИЧЕНКО С.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6380 |
КАЛИНКІН М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
68 (33+16+19) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6381 |
КАЛИНЧУК О.В. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
54 (48+0+6) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6382 |
КАЛИНЯК С.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
6383 |
КАЛІ Н І Н А В.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
87 (48+30+9) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6384 |
КАЛІБЕРДА Д.С. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
18 (6+6+6) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6385 |
КАЛІБЕРДА Є.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
2 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6386 |
КАЛІБЕРДА М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6387 |
КАЛІЄВСЬКИЙ І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6388 |
КАЛІК А.Я. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
124 (31+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
6389 |
КАЛІМАН Д.С. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
5 |
66 (27+18+21) |
|
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
6390 |
КАЛІНІН Д.А. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
4 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
6391 |
КАЛІНІН Д.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
81 (11+30+40) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
6392 |
КАЛІНІЧЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6393 |
КАЛІНІЧЕНКО В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6394 |
КАЛІНІЧЕНКО Д.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
81 (33+24+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6395 |
КАЛІНІЧЕНКО К.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
8 |
112 (36+27+49) |
|
|
|
С3 |
Турська Олена Миколаївна |
6396 |
КАЛІНІЧЕНКО Л.С. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
9 |
72 (27+33+12) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
6397 |
КАЛІНІЧЕНКО С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
61 (12+33+16) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6398 |
КАЛІНОВСЬКА В.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
154 (45+60+49) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
6399 |
КАЛІНОВСЬКА Д.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
6400 |
КАЛІНЧУК В.В. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
9 |
87 (21+26+40) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
6401 |
КАЛІНЧУК І.С. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
8 |
62 (23+30+9) |
|
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
6402 |
КАЛІТАЄВ Н.Ю. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6403 |
КАЛІТЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
6404 |
КАЛІТІН Г.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6405 |
КАЛІТІНА М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6406 |
КАЛІТЬОНОК В.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
136 (43+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6407 |
КАЛІУШ Ю.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6408 |
КАЛІЦЕВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6409 |
КАЛІЧЕНКО Т.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
5 |
71 (24+24+23) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6410 |
КАЛІШ К.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6411 |
КАЛЇН Р.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6412 |
КАЛМИКОВ А.А. |
м. Енергодар |
Ліцей |
6 |
83 (24+51+8) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6413 |
КАЛМИКОВ Д.В. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
96 (27+42+27) |
|
|
С2 |
|
Костандова Оксана Олександрівна |
6414 |
КАЛМИКОВ Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
5 |
139 (54+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6415 |
КАЛМИКОВ Д.Є. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
135 (39+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
6416 |
КАЛМИКОВ Д.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
102 (39+21+42) |
|
|
|
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
6417 |
КАЛМИКОВ Д.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
84 (27+24+33) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6418 |
КАЛМИКОВ І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6419 |
КАЛМИКОВ С.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
129 (27+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6420 |
КАЛМИКОВА А.П. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
6421 |
КАЛМИКОВА М.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
135 (39+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6422 |
КАЛМЙКОВ Д.Є. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
50 (23+12+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6423 |
КАЛНИБОЛОЧУК В.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
145 (48+57+40) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
6424 |
КАЛОЯН К.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
68 (21+22+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6425 |
КАЛУГІН А.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6426 |
КАЛУГІН Б.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
106 (34+39+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6427 |
КАЛУГІНА О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6428 |
КАЛУЖСЬКИЙ В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
3 |
87 (33+21+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6429 |
КАЛУЖСЬКИЙ І.М. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
88 (33+24+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6430 |
КАЛУШКО Е.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6431 |
КАЛЬЄВ В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6432 |
КАЛЬКО А.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
8 |
109 (36+27+46) |
|
|
|
С3 |
Турська Олена Миколаївна |
6433 |
КАЛЬМОВ І.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6434 |
КАЛЬМУС Д.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
6 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
6435 |
КАЛЬНІЙ П.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
102 (39+42+21) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
6436 |
КАЛЬЧЕВА С.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6437 |
КАЛЬЧЕНКО А.В. |
смт. Чернігівка |
Стульневська ЗОШ |
4 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6438 |
КАЛЬЧЕНКО А.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6439 |
КАЛЬЧЕНКО А.О. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
6440 |
КАЛЬЧЕНКО В |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
162 (51+54+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6441 |
КАЛЬЧЕНКО О.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6442 |
КАЛЬЧУГІН В.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6443 |
КАЛЬЯН А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6444 |
КАЛЬЯН Г.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
75 (18+27+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6445 |
КАЛЬЯН Я.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
90 (27+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6446 |
КАЛЮЖНА В.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
136 (40+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
6447 |
КАЛЮЖНА Д.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6448 |
КАЛЮЖНА К.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
6449 |
КАЛЮЖНА К.Ю. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
9 |
82 (21+27+34) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
6450 |
КАЛЮЖНА О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
119 (30+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6451 |
КАЛЮЖНА С.С. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6452 |
КАЛЮЖНИЙ В.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
91 (42+27+22) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6453 |
КАЛЮЖНИЙ Д.М. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
9 |
83 (42+22+19) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6454 |
КАМАЄВА Д.Т. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6455 |
КАМБУР В.Б. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
130 (39+47+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6456 |
КАМЕНЕЦЬКИЙ К.Є. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
6457 |
КАМЕНЄВА Є.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
6458 |
КАМЕНЄВА О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6459 |
КАМЕНСЬКАЯ С.М. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
8 |
78 (28+24+26) |
|
|
|
|
Солянова Марина Вікторівна |
6460 |
КАМЕНСЬКИЙ О.Я. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
90 (48+15+27) |
|
С1 |
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
6461 |
КАМЄНЄВА І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6462 |
КАМЄНЄВОЇ О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6463 |
КАМЖИЯН А.А. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
5 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
6464 |
КАМИШАН Р.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6465 |
КАМИШЕВ П.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
6 |
62 (15+24+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6466 |
КАМИШЕВ С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
9 |
65 (12+22+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6467 |
КАМИШЕВА В.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
118 (48+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6468 |
КАМИШНИЙ К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6469 |
КАМІНСЬКА А.І. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
134 (46+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6470 |
КАМІНСЬКА А.Р. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
6 |
128 (45+48+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидоренко Ніна Василівна |
6471 |
КАМІНСЬКА Г.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
6472 |
КАМІНСЬКА Є.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
80 (36+24+20) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6473 |
КАМІНСЬКА Л.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
57 (21+21+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6474 |
КАМІНСЬКА П. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
6475 |
КАМІНСЬКА У.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
84 (42+0+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
6476 |
КАМІНСЬКА У.Є. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
6477 |
КАМІНСЬКИЙ В |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
6 |
50 (21+9+20) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6478 |
КАМІНСЬКИЙ М.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
8 |
104 (39+39+26) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6479 |
КАМІНСЬКИЙ О.К. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
92 (37+39+16) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
6480 |
КАМІНСЬКИЙ О.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
102 (51+24+27) |
|
С1 |
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
6481 |
КАМНЄВ Д.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6482 |
КАМНЄВА Ю.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6483 |
КАМОРЧЕНКО Д.А. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
4 |
60 (27+9+24) |
|
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
6484 |
КАНАЄВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
100 (36+33+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6485 |
КАНАЄВА Д.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6486 |
КАНАКІ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6487 |
КАНАКІ К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
7 |
56 (17+27+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6488 |
КАНАРОВ В.О. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
128 (49+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Широка Лариса Миколаївна |
6489 |
КАНАРОВА В.М. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
101 (37+33+31) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
6490 |
КАНАРОВА С.Е. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
54 (24+15+15) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6491 |
КАНАТКІН М.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
87 (30+39+18) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
6492 |
КАНДРАШОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6493 |
КАНДУЛ К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6494 |
КАНИГІНА В.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
101 (45+24+32) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6495 |
КАНІБОЛОЦЬКИЙ І.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
114 (39+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6496 |
КАНУННІКОВ Г.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6497 |
КАНУРОВ В.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6498 |
КАНЦЕВИЧ С.С. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
6499 |
КАНЦУР А.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
10 |
78 (33+26+19) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
6500 |
КАНЦУРОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
92 (24+33+35) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6501 |
КАПИТАН П |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6502 |
КАПІНОС К.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6503 |
КАПІЧІНА К.А. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
6504 |
КАПЛЕНКО К.Р. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
6505 |
КАПЛІЙ А.О. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
7 |
148 (40+57+51) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6506 |
КАПЛУН В.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
58 (11+21+26) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
6507 |
КАПЛУНОВА К.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6508 |
КАПЛЮК Р.М. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
4 |
60 (24+15+21) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
6509 |
КАПЛЮК Я.М. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
7 |
46 (14+15+17) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
6510 |
КАПЛЯ В |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
5 |
73 (24+27+22) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
6511 |
КАПЛЯ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
6 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6512 |
КАПЛЯ В.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
87 (39+15+33) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6513 |
КАПОВСЬКИЙ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
81 (18+36+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6514 |
КАПРАЛОВ В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
4 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6515 |
КАПРІЦИНА П.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6516 |
КАПТУР В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
118 (36+48+34) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
6517 |
КАПТЮХ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
113 (36+36+41) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
6518 |
КАПТЮХ О |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
97 (33+30+34) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
6519 |
КАПУКОВ Д.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
126 (48+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6520 |
КАПУСТА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
85 (23+24+38) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6521 |
КАПУСТИНСЬКА Т.Ф. |
м. Токмак |
Виноградненська ЗОШ |
9 |
48 (15+16+17) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
6522 |
КАПУСТІНА В.В. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
9 |
93 (36+28+29) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
6523 |
КАПУСТІНА В.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
58 (12+27+19) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6524 |
КАПУСТІНА К.Р. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
78 (33+12+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6525 |
КАПУСТЯН А.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
72 (21+24+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6526 |
КАПУШИНСЬКА К.С. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
50 (13+24+13) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6527 |
КАПШАЙ Т |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
10 |
84 (9+34+41) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6528 |
КАПШУК К.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6529 |
КАРА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
72 (33+24+15) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
6530 |
КАРА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6531 |
КАРА К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
119 (25+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6532 |
КАРА О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
94 (42+27+25) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6533 |
КАРА П.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6534 |
КАРАБАНОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
57 (27+15+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6535 |
КАРАБАНЬ О.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
8 |
98 (46+27+25) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6536 |
КАРАВАЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
102 (12+60+30) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6537 |
КАРАЙВАН В.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
5 |
115 (48+33+34) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6538 |
КАРАЙВАНОВ В.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
3 |
120 (39+45+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6539 |
КАРАЙВАНОВА Г.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
5 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
6540 |
КАРАКАЙ А.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6541 |
КАРАКАЙ В.С. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
114 (33+39+42) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6542 |
КАРАКІНА А.С. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
9 |
80 (21+28+31) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
6543 |
КАРАКУЛОВ А.Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
7 |
130 (19+54+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6544 |
КАРАКУЛОВ С.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6545 |
КАРАКУЛОВА С.І. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
126 (39+51+36) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6546 |
КАРАЛЬНИЙ Н.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
6547 |
КАРАМАНОВА А.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
69 (33+15+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6548 |
КАРАНАСТАС М.М. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
6 |
87 (21+30+36) |
|
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
6549 |
КАРАНДАК А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
132 (60+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
6550 |
КАРАНТ Н.Б. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
112 (51+33+28) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
6551 |
КАРАПАЙ Д.О. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6552 |
КАРАПАЙ Я.О. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6553 |
КАРАПЕЙЧИК А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
6554 |
КАРАПЕТЯН А.Л. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6555 |
КАРАПЕТЯН К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
99 (27+24+48) |
|
|
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
6556 |
КАРАПТАН С.І. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
7 |
100 (35+39+26) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6557 |
КАРАСЕВИЧ А.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
162 (57+57+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6558 |
КАРАСТАЯНОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
90 (39+21+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6559 |
КАРАСТОЯНОВ Д.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
3 |
129 (51+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
6560 |
КАРАСЬ А.Є. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
73 (13+42+18) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
6561 |
КАРАСЬ Д.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
162 (60+51+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6562 |
КАРАСЬ О.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
10 |
142 (42+48+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
6563 |
КАРАСЬОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6564 |
КАРАСЬОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
88 (25+36+27) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
6565 |
КАРАСЬОВА В.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
135 (45+30+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6566 |
КАРАСЬОВКАЛАШНИК Р.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
125 (37+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
6567 |
КАРАТАНОВА В.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6568 |
КАРАТИГІНА М.Т. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6569 |
КАРАУЛАНОВ Д.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6570 |
КАРАУЛЬНОВА У. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
123 (45+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
6571 |
КАРАЧЕВЦЕВ В.О. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
3 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
6572 |
КАРАЧИНЦЕВА С.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6573 |
КАРДАВА Л.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
48 (33+9+6) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6574 |
КАРДАЧ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6575 |
КАРДАШ К.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
10 |
79 (21+33+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6576 |
КАРДАШ Н.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
97 (36+33+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6577 |
КАРДАШЕВСЬКИЙ М.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
127 (39+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
6578 |
КАРДАШОВА Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
7 |
96 (38+21+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6579 |
КАРДІЯН Д.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
86 (21+34+31) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6580 |
КАРЕЛІНА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
54 (15+27+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6581 |
КАРЕНІНА В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
112 (51+42+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
6582 |
КАРЕТНІК В.О. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
8 |
110 (43+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Полонська Ольга Станіславівна |
6583 |
КАРЕТНІКОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
7 |
103 (35+30+38) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6584 |
КАРЗУНІЧЕВ А.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6585 |
КАРИТКО В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
94 (39+30+25) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6586 |
КАРИТКО О.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
88 (39+30+19) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6587 |
КАРІМОВА А.С. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
4 |
147 (45+42+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
6588 |
КАРКАЧ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
6589 |
КАРКАЧ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
158 (48+58+52) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6590 |
КАРКАЧ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
7 |
80 (31+27+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6591 |
КАРЛЕНКО Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
128 (48+57+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
6592 |
КАРЛЕНКО Т.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
7 |
163 (49+54+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6593 |
КАРЛОВ К.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
66 (21+30+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6594 |
КАРМАЗИН Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
5 |
60 (21+21+18) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
6595 |
КАРМАЗІН Д.Є. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
123 (51+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6596 |
КАРМАЗІНА А.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
72 (18+27+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6597 |
КАРМАН Г.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6598 |
КАРНАУХ А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6599 |
КАРНАУХ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
10 |
95 (36+39+20) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6600 |
КАРНАУХ В.Д. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
114 (24+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
6601 |
КАРНАУХ В.С. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
9 |
45 (12+14+19) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
6602 |
КАРНАУХ Д.Г. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
130 (45+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
6603 |
КАРНАУХ Е.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
93 (33+24+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6604 |
КАРНАУХ К.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6605 |
КАРНАУХ К.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6606 |
КАРНАУХ К.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6607 |
КАРНАУХ М.К. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
99 (45+33+21) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6608 |
КАРНАУХ О.А. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
39 (24+12+3) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
6609 |
КАРНАУХ О.А. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
9 |
47 (24+8+15) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
6610 |
КАРНАУХ О.М. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
4 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
6611 |
КАРНАУХ Р.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6612 |
КАРНАУХ Ю.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
86 (36+21+29) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
6613 |
КАРНАУХ Ю.М. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
72 (39+9+24) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
6614 |
КАРНАУХ Я.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6615 |
КАРНАУХА С. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
4 |
78 (21+36+21) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6616 |
КАРНАУХОВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
6 |
112 (48+33+31) |
|
С1 |
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
6617 |
КАРНИГІНА К.Б. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
5 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6618 |
КАРОТКІН Д.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
87 (45+18+24) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6619 |
КАРПАЧОВ Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
10 |
41 (27+6+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6620 |
КАРПАЧОВ К.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
110 (41+36+33) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
6621 |
КАРПАЧОВ О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6622 |
КАРПАЧОВА В.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
97 (42+27+28) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
6623 |
КАРПАЧОВА В.Г. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
41 (21+12+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6624 |
КАРПЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
36 (6+21+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6625 |
КАРПЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
80 (37+15+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6626 |
КАРПЕНКО В.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6627 |
КАРПЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
3 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6628 |
КАРПЕНКО Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
105 (27+48+30) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6629 |
КАРПЕНКО Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
6630 |
КАРПЕНКО Е.С. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
8 |
116 (34+36+46) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
6631 |
КАРПЕНКО Є.Г. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
83 (25+30+28) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
6632 |
КАРПЕНКО Є.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
95 (42+36+17) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6633 |
КАРПЕНКО Є.М. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6634 |
КАРПЕНКО Є.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
6635 |
КАРПЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6636 |
КАРПЕНКО З.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
66 (27+18+21) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
6637 |
КАРПЕНКО І.С. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
8 |
114 (34+36+44) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
6638 |
КАРПЕНКО К. . |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
9 |
52 (12+21+19) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6639 |
КАРПЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6640 |
КАРПЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
90 (36+27+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6641 |
КАРПЕНКО М.С. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
6 |
88 (36+21+31) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6642 |
КАРПЕНКО П.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
78 (36+12+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6643 |
КАРПЕНКО Р.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6644 |
КАРПЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
123 (39+45+39) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
6645 |
КАРПЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
123 (39+45+39) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
6646 |
КАРПЕНСЬКА П.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6647 |
КАРПЕЦЬ А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (51+36+27) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6648 |
КАРПЕЦЬКИЙ А.М. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
76 (18+36+22) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6649 |
КАРПЄЄВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
91 (35+36+20) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
6650 |
КАРПИК М.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6651 |
КАРПИКОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
4 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6652 |
КАРПИНЧИК М.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6653 |
КАРПИЧ В.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6654 |
КАРПІЙ А.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
141 (45+39+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
6655 |
КАРПІЙ М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
84 (21+39+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6656 |
КАРПІЙ О.С. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
6 |
109 (45+36+28) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6657 |
КАРПІКА О.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
97 (30+34+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6658 |
КАРПО А.Є. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
39 (6+15+18) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
6659 |
КАРПОВ А.В. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
3 |
150 (51+45+54) |
З |
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
6660 |
КАРПОВ А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6661 |
КАРПОВ Д.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6662 |
КАРПОВ Р.Ю. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
3 |
69 (18+33+18) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
6663 |
КАРПОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
5 |
31 (9+12+10) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6664 |
КАРПОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
75 (27+9+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6665 |
КАРПОВА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6666 |
КАРПОВА Є.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
4 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6667 |
КАРПОВА Л.М. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
120 (33+39+48) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6668 |
КАРПОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
5 |
73 (27+24+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6669 |
КАРПОВИЧ К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6670 |
КАРПОВИЧ О.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
69 (21+21+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6671 |
КАРПУС Д.М. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
60 (21+30+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6672 |
КАРПУСЬ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
81 (30+36+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6673 |
КАРПУСЬ Е.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6674 |
КАРПУХІНА Д.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
126 (48+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
6675 |
КАРПУША Я.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6676 |
КАРПУШИН М.С. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
144 (51+39+54) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
6677 |
КАРПУЩЕНКО Є.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6678 |
КАРПЮК П.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
111 (23+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6679 |
КАРПЯК Є.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
6680 |
КАРТАВИЙ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6681 |
КАРТАЛОВА Я.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6682 |
КАРТАМИШЕВ В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
6683 |
КАРТАМИШЕВА О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
4 |
132 (51+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6684 |
КАРТАШЕВА М.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
6685 |
КАРТАШОВОЇ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 80 |
6 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Коржос Інна Миколаївна |
6686 |
КАРТИНИК Б.Г. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
7 |
82 (37+24+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6687 |
КАРТИШОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6688 |
КАРТОВСЬКИЙ М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6689 |
КАРУШЕВА Р.Р. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6690 |
КАРЧЕВСЬКАА Н.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
5 |
88 (24+27+37) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6691 |
КАРЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
6692 |
КАРЧЕНКОВА В.А. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
6 |
83 (30+27+26) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
6693 |
КАРЧЕНО С.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
89 (33+27+29) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6694 |
КАРЯКА А |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
10 |
103 (42+21+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6695 |
КАРЯКА В.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
105 (27+42+36) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
6696 |
КАРЯКА Д. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
2 |
84 (42+36+6) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6697 |
КАРЯКА І.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
147 (39+57+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6698 |
КАРЯКА С.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
165 (60+57+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6699 |
КАРЯКА С.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
72 (39+18+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6700 |
КАРЯКІНА С.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
9 |
67 (27+30+10) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6701 |
КАСАЙ А.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
102 (45+30+27) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6702 |
КАСАП О.О. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
4 |
132 (39+54+39) |
|
|
С2 |
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
6703 |
КАСАПОВ Д.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6704 |
КАСИЧ Р.Ю. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
108 (39+42+27) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6705 |
КАСІЛОВ О.В. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
7 |
119 (49+36+34) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
6706 |
КАСІМЕНКО О.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
5 |
61 (18+24+19) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6707 |
КАСІМЕНКО Р.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
5 |
59 (18+21+20) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6708 |
КАСІНОВА В.Є. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6709 |
КАСКО В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
136 (39+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6710 |
КАСМИНІН О.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
142 (48+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6711 |
КАСПРІВ С.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
5 |
110 (42+39+29) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6712 |
КАСТРЮЛІНА В.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6713 |
КАСУРІНА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6714 |
КАСЬКОВ Д.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6715 |
КАСЬЯНЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6716 |
КАСЬЯНЕНКО Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
3 |
51 (21+15+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6717 |
КАСЬЯНЕНКО К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
90 (41+30+19) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6718 |
КАСЬЯНЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6719 |
КАСЬЯНОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
57 (21+21+15) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6720 |
КАСЬЯНОВ О.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
114 (30+60+24) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6721 |
КАСЬЯНОВ С.Д. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6722 |
КАСЬЯНОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6723 |
КАСЬЯНОВА К.И. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
117 (54+27+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6724 |
КАСЬЯНОВА О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6725 |
КАСЬЯНОВА С.М. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6726 |
КАСЮТІН Р.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
8 |
87 (25+30+32) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6727 |
КАСЯН К.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 80 |
8 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Коржос Інна Миколаївна |
6728 |
КАСЯНЕНКО Г.Д. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6729 |
КАСЯНОК С.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
74 (30+18+26) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6730 |
КАСЯНЧИК А.М. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
4 |
87 (21+30+36) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
6731 |
КАСЯНЧИК В.М. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
3 |
144 (51+39+54) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
6732 |
КАСЯРУМ А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6733 |
КАСЯРУМ О.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
102 (42+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6734 |
КАТАЄВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
5 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
6735 |
КАТАЄВА В.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
7 |
133 (43+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
6736 |
КАТАЛАНДЗЕ С.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
120 (54+27+39) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
6737 |
КАТАНА І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
99 (33+30+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6738 |
КАТАНЕ К.Г. |
с. Петрівка |
Петрівська ЗОШ |
4 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гоман Олена Іванівна |
6739 |
КАТАНЕ О.Г. |
с. Петрівка |
Петрівська ЗОШ |
7 |
107 (37+39+31) |
|
|
|
|
Гоман Олена Іванівна |
6740 |
КАТАФЄЄВА А.Е. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
10 |
59 (21+19+19) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
6741 |
КАТАФЄЄВА В.Е. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
6742 |
КАТЄЛІНА М.Р. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6743 |
КАТКОВА Г.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6744 |
КАТКОВА Т.П. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
8 |
136 (45+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
6745 |
КАТЛАН К.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
4 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6746 |
КАТОЛІК І.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
5 |
132 (48+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6747 |
КАТРЕНКО Р.С. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
9 |
36 (21+4+11) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6748 |
КАТУШЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6749 |
КАТЬЯНОВА В.В. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Апєніна О. М. |
6750 |
КАТЮКОВА Є.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6751 |
КАУЛЬКО О.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
126 (42+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
6752 |
КАУРОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
4 |
84 (21+30+33) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
6753 |
КАУЬКО О.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
6754 |
КАЦАЙ Д.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
72 (27+27+18) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6755 |
КАЦАЙ З.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
7 |
76 (31+18+27) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
6756 |
КАЦАЛАП Є.Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
126 (51+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6757 |
КАЦЕНЕЛЬСОН Я.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
84 (37+24+23) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6758 |
КАЦИ О. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
8 |
149 (49+57+43) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6759 |
КАЦИЛО В.А. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
4 |
99 (36+24+39) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
6760 |
КАЦИЛО Ю.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
141 (60+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
6761 |
КАЦЮБА В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
60 (27+24+9) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6762 |
КАЧАН В.Є. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6763 |
КАЧАН Д.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
87 (33+36+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6764 |
КАЧАН Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6765 |
КАЧАН Д.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
88 (24+33+31) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
6766 |
КАЧАН М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
6767 |
КАЧАН М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
103 (39+39+25) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
6768 |
КАЧАН Н.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
147 (39+60+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
6769 |
КАЧАНОВА К.Д. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
5 |
115 (36+45+34) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6770 |
КАЧАНОВА О.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6771 |
КАЧАНОВДЕНІС Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
5 |
94 (27+33+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6772 |
КАЧКІМБАЄВА К.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6773 |
КАЧМАР М. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
6774 |
КАЧУР Д.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
75 (27+15+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6775 |
КАЧУР К.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
135 (39+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
6776 |
КАЧУР Н.О. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
6777 |
КАЧУР С.А. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
9 |
73 (24+33+16) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
6778 |
КАШЕВСЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
110 (42+48+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
6779 |
КАШИГІН М.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6780 |
КАШИНА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6781 |
КАШИРІНА А.К. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
6782 |
КАШКАРЬОВ Є.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
10 |
68 (27+27+14) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6783 |
КАШТАНОВА В.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
99 (33+36+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6784 |
КАШУБА А.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
8 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
6785 |
КАШУБА Т.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
6786 |
КАЩЕЄВ Є.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6787 |
КАЩЕЄВ Я.Л. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
8 |
100 (45+33+22) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6788 |
КАЩЕНКО І |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6789 |
КВАК А.О. |
с. Гюнівка |
Гюнівська ЗОШ |
5 |
151 (48+54+49) |
З |
|
|
|
Морозова Олена Федорівна |
6790 |
КВАС К.Б. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
6791 |
КВАСНІКОВА А.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
9 |
7 (0+5+2) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6792 |
КВАСОВА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
7 |
78 (11+21+46) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6793 |
КВАСОВА М.М. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
6794 |
КВАЧ О.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
102 (36+27+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6795 |
КВАША О.О. |
м. Енергодар |
Ліцей |
7 |
67 (34+24+9) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6796 |
КВАША Ю.С. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
8 |
123 (43+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6797 |
КВАШИН Д.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
6798 |
КВАШИНА Р.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
93 (39+18+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6799 |
КВАШНЕВСЬКИЙ Є.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
6 |
73 (36+21+16) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
6800 |
КВАШУК Я.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6801 |
КВЄЦКО А.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
6802 |
КВІТКА В.А. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
6803 |
КВІТКА В.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
98 (24+45+29) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
6804 |
КВІТКА Д.Ю. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
144 (60+45+39) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
6805 |
КВІТКА Є.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6806 |
КВІТКА І.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
73 (25+21+27) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
6807 |
КВІТКО М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
81 (36+27+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6808 |
КВІТКОВСЬКИЙ Д.О. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
5 |
60 (21+27+12) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
6809 |
КВОЧКА В.А. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
123 (45+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Драчова Олена Анатоліївна |
6810 |
КЕВХИЕВОЇ Л.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
6 |
88 (39+30+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6811 |
КЕДА Б.Ю. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
4 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Захарова Ксенія Миколаївна |
6812 |
КЕДА В.Ю. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
85 (27+36+22) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
6813 |
КЕЗЛЯ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6814 |
КЕЗЛЯ І.О. |
м. Енергодар |
Ліцей |
7 |
68 (31+30+7) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6815 |
КЕЙДА Д.І. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
81 (27+21+33) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6816 |
КЕКІНА В.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
77 (36+18+23) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6817 |
КЕКІНА В.І. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
90 (25+36+29) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
6818 |
КЕЛЕМБЕТ Б.Р. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
148 (60+42+46) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6819 |
КЕЛЕМБЕТА І.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
8 |
74 (13+30+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6820 |
КЕНІЗ А.П. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
7 |
63 (29+12+22) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6821 |
КЕРЖАКОВ К |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
60 (27+9+24) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6822 |
КЕРМАЧ С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6823 |
КЕРОБЯН А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6824 |
КЄНДИСЬ А.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
72 (27+15+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6825 |
КИЗЕНКО О |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
6 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Галагуз Любов Михайлівна |
6826 |
КИЗИЛОВА А. |
смт. Чернігівка |
Обіточненська ЗОШ |
3 |
87 (27+21+39) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6827 |
КИЗИЛОВА А.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6828 |
КИЗИМИ К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
7 |
101 (35+42+24) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
6829 |
КИЛИМИЧЕНКО Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
6830 |
КИЛОСОВ К.І. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
4 |
96 (33+24+39) |
|
|
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
6831 |
КИМЕНКО В.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
95 (37+15+43) |
|
|
|
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
6832 |
КИПА Є.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
108 (48+27+33) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6833 |
КИРБИІК А.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
102 (47+33+22) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
6834 |
КИРИЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
147 (33+60+54) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
6835 |
КИРИЄНКО М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6836 |
КИРИК І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6837 |
КИРИЛЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
111 (39+24+48) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
6838 |
КИРИЛЕНКО А.М. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
5 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
6839 |
КИРИЛЕНКО В.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
30 (18+6+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6840 |
КИРИЛЕНКО В.С. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
4 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Віслогузова Валентина Олександрівна |
6841 |
КИРИЛЕНКО Д |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
10 |
54 (18+7+29) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6842 |
КИРИЛЕНКО Д. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
4 |
114 (33+39+42) |
|
|
|
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
6843 |
КИРИЛЕНКО Д.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
6844 |
КИРИЛЕНКО Є.Р. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
72 (39+9+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6845 |
КИРИЛЕНКО М |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
57 (33+0+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6846 |
КИРИЛЕНКО Н.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6847 |
КИРИЛЕНКО О.М. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
6848 |
КИРИЛЕНКО О.Р. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6849 |
КИРИЛЕНКО Ф.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
7 |
140 (46+57+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6850 |
КИРИЛЕНКО Ю.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6851 |
КИРИЛЕЦЬ Я.В. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Чугура Світлана Олексіївна |
6852 |
КИРИЛІНА А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
95 (42+22+31) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6853 |
КИРИЛЛОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
9 |
63 (15+14+34) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6854 |
КИРИЛОВ А.О. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
7 |
70 (28+15+27) |
|
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
6855 |
КИРИЛОВ В.О. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
6856 |
КИРИЛОВА А.П. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
96 (42+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
6857 |
КИРИЛЬЧЕНКО Г.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
32 (24+6+2) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6858 |
КИРИЛЮК А.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
4 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6859 |
КИРИЛЮК А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
6 |
104 (45+30+29) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6860 |
КИРИЧЕНКО А.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
68 (31+9+28) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
6861 |
КИРИЧЕНКО А.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
93 (18+33+42) |
|
|
|
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
6862 |
КИРИЧЕНКО А.Ю. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
4 |
147 (48+39+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6863 |
КИРИЧЕНКО В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
6864 |
КИРИЧЕНКО В.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6865 |
КИРИЧЕНКО В.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
92 (35+27+30) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
6866 |
КИРИЧЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6867 |
КИРИЧЕНКО Д |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6868 |
КИРИЧЕНКО Д. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
6869 |
КИРИЧЕНКО Є.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
132 (45+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6870 |
КИРИЧЕНКО І.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
105 (33+24+48) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
6871 |
КИРИЧЕНКО К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6872 |
КИРИЧЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 87 |
8 |
133 (49+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
6873 |
КИРИЧЕНКО М.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
128 (45+37+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
6874 |
КИРИЧЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6875 |
КИРИЧЕНКО О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
87 (33+36+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6876 |
КИРИЧЕНКО С.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
74 (36+15+23) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6877 |
КИРИЧЕНКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
90 (47+21+22) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6878 |
КИРИЧЄК І.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
4 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6879 |
КИРИЧУК Р.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
120 (60+24+36) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6880 |
КИРИЯ К |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
3 |
60 (12+33+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6881 |
КИРПИЧЕНКО Н.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
122 (45+49+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
6882 |
КИРЬЯН М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
8 |
130 (43+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
6883 |
КИСЕЛЬОВ В.К. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
7 |
127 (43+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
6884 |
КИСЕЛЬОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6885 |
КИСЕЛЬОВ Д.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
7 |
106 (37+36+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6886 |
КИСЕЛЬОВ М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
6887 |
КИСЕЛЬОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
95 (36+31+28) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6888 |
КИСЕЛЬОВ С.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
6889 |
КИСЕЛЬОВ С.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
31 (15+4+12) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6890 |
КИСЕЛЬОВА А.А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
10 |
103 (39+46+18) |
|
|
С2 |
|
Чумаченко Віра Іванівна |
6891 |
КИСЕЛЬОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
6892 |
КИСЕЛЬОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
129 (54+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6893 |
КИСІЛЬ А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6894 |
КИСІЛЬ А.С. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
7 |
97 (37+18+42) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6895 |
КИСІЛЬ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
79 (35+21+23) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6896 |
КИСІЛЬ Є.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
150 (48+45+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
6897 |
КИСІЛЬ К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
110 (40+33+37) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6898 |
КИСІЛЬ К.Г. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
99 (33+30+36) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6899 |
КИСІЛЬ К.С. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
9 |
60 (27+14+19) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6900 |
КИСІЛЬ М.В. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
136 (45+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бойко Ірма Теймуразівна |
6901 |
КИСЛЕНКО І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6902 |
КИСЛЕНКО М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6903 |
КИСЛИНСЬКА Є.Т. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
6904 |
КИСЛИНСЬКА Л.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
111 (27+54+30) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6905 |
КИСЛИХ В.В. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
4 |
75 (18+24+33) |
|
|
|
|
Мамонова Лариса Анатоліївна |
6906 |
КИЦЕНКО А.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
9 |
100 (27+36+37) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
6907 |
КИЦЕНКО Л.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
120 (39+45+36) |
|
|
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
6908 |
КИЦЕНКО О.О. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
2 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
6909 |
КИШКА Ю.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6910 |
КИШКА Я.Ю. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6911 |
КИШКІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6912 |
КИШКО А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6913 |
КИШКО В.С. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
4 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білосорочка Олена Анатоліївна |
6914 |
КИЩЕНКО А.А. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
3 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
6915 |
КИЯН К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
111 (24+48+39) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
6916 |
КИЯН О.Л. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
84 (54+12+18) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6917 |
КИЯНЕНКО О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
99 (45+27+27) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6918 |
КИЯНИЦЯ В.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
103 (39+33+31) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
6919 |
КИЯНИЦЯ О.М. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
3 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
6920 |
КИЯШКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
7 |
104 (37+27+40) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6921 |
КИЯШКО Н.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
5 |
72 (24+9+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6922 |
КІБЕ Л.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
84 (33+33+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6923 |
КІВА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6924 |
КІВА В.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
78 (35+21+22) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6925 |
КІВА Ю.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
66 (12+36+18) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6926 |
КІДАЛОВ І.С. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
83 (25+24+34) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
6927 |
КІДУН Р.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
8 |
149 (37+60+52) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6928 |
КІЄНКО Є.С. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
6929 |
КІЗЕИ В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
6930 |
КІЗІЛОВА А.І. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
6931 |
КІЗІМ Є.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6932 |
КІЗІЯМОВА Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
72 (33+12+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6933 |
КІЙКО О.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6934 |
КІЙКО Ю.Ю. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
4 |
42 (15+18+9) |
|
|
|
|
Чугура Світлана Олексіївна |
6935 |
КІКОТЬ Д.О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
120 (39+39+42) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
6936 |
КІКОТЬ М.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
7 |
80 (25+18+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6937 |
КІКОТЬ С.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6938 |
КІКОШ К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
102 (28+33+41) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
6939 |
КІКТЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
6940 |
КІЛЬДЮШКІНА В.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
150 (48+46+56) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
6941 |
КІЛЬОВА О.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6942 |
КІМ Г. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6943 |
КІМ Д.А. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
6 |
94 (42+24+28) |
|
С1 |
|
|
Галагуз Любов Михайлівна |
6944 |
КІМ Д.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Рєзнікова Раїса Федорівна |
6945 |
КІМ І.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6946 |
КІМ І.Х. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
60 (21+21+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6947 |
КІМ М.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
111 (27+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6948 |
КІМ О.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
105 (39+21+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6949 |
КІМ П.Н. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6950 |
КІМ С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6951 |
КІМ С.Ф. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
3 |
108 (45+33+30) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6952 |
КІМ Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
5 |
57 (18+21+18) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
6953 |
КІМАЛОВ Р.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6954 |
КІМАЧ О.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6955 |
КІМЛАЧ А.О. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
78 (27+27+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
6956 |
КІМЛАЧ Д.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6957 |
КІМЛИК Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6958 |
КІНДІЙ П.Р. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
6959 |
КІНДРАТ А.А. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
9 |
115 (30+39+46) |
|
|
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
6960 |
КІНЧЕВСЬКИЙ М.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6961 |
КІОСЄВА Г.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6962 |
КІОСОВА Д.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
6 |
90 (21+39+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6963 |
КІОСОВА К.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
6964 |
КІПЕР Д |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
7 |
92 (23+33+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6965 |
КІПРІЯНОВА В.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6966 |
КІР О ОЛ |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
6967 |
КІРДІНА К.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
112 (18+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6968 |
КІРЕЄВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
6969 |
КІРЕЄВА С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
6970 |
КІРЄЄВА А.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
6 |
70 (18+24+28) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6971 |
КІРЄЄВА Ю.Ю. |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
5 |
112 (36+39+37) |
|
|
|
|
Фролова Людмила Миколаївна |
6972 |
КІРЖНЕР А.М. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
10 |
104 (15+40+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
6973 |
КІРЗНЕ В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
5 |
76 (27+36+13) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
6974 |
КІРІДОН А. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
6975 |
КІРІЄНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
6976 |
КІРІЛЕНКО А.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
93 (30+39+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
6977 |
КІРІЛЕНКО Д.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
51 (12+12+27) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
6978 |
КІРІЛЛОВА А.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
9 |
77 (27+33+17) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
6979 |
КІРІЛОВ В.Д. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
90 (39+33+18) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
6980 |
КІРІЛОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
6981 |
КІРІЛОВ Є.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
10 |
110 (39+40+31) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
6982 |
КІРІЛЬЧЕНКО Т.В. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
9 |
73 (18+24+31) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
6983 |
КІРІНЕНКО Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
6984 |
КІРІЧЕНКО А. |
смт. Чернігівка |
Обіточненська ЗОШ |
3 |
120 (42+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
6985 |
КІРІЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
127 (25+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
6986 |
КІРІЧЕНКО В.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
6987 |
КІРІЧЕНКО В.С. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Турська Олена Миколаївна |
6988 |
КІРІЧЕНКО Д.Є. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
6 |
103 (27+36+40) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
6989 |
КІРІЧЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
75 (36+24+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
6990 |
КІРІЧЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
114 (33+30+51) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6991 |
КІРІЧЕНКО Ю.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
80 (19+33+28) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
6992 |
КІРІЧКОВ В.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6993 |
КІРІЧОК В.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
61 (12+24+25) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6994 |
КІРІЧОК Д.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
6995 |
КІРКОВА В.Е. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
6 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
6996 |
КІРОВА О.О. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
4 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
6997 |
КІРПАЛОВА А.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
141 (51+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
6998 |
КІРПАЛОВА І.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
125 (36+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
6999 |
КІРПІЧЕНКО А.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
82 (30+27+25) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7000 |
КІРСА К.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7001 |
КІРЧЕВ П.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7002 |
КІРЧЕВА Д.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
147 (33+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7003 |
КІРША В.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
99 (48+30+21) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7004 |
КІРЬЯН Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
10 |
144 (39+47+58) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7005 |
КІРЮНІНА В.М. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
66 (18+36+12) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7006 |
КІРЮПІН С.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7007 |
КІРЮХІНА А.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7008 |
КІРЮХІНА В.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7009 |
КІРЯНОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7010 |
КІСЕЛЬОВА А |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
5 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
7011 |
КІСЕЛЬОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7012 |
КІСЕЛЬОВА Ю. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
8 |
101 (25+30+46) |
|
|
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
7013 |
КІСІЛЬ А.А. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7014 |
КІСІЛЬ А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
75 (18+42+15) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
7015 |
КІСІЛЬ Д.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
5 |
71 (24+21+26) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7016 |
КІСЛЯКОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7017 |
КІССА Д.Ю. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
9 |
55 (21+10+24) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7018 |
КІТ Т.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
162 (57+51+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7019 |
КІТАЄВ В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
4 |
135 (33+45+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7020 |
КІТІЦЕВА О.П. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
113 (27+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
7021 |
КІТЧЕНКО С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
6 |
117 (30+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
7022 |
КІТЧЕНКО Я.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7023 |
КІЦЕНКО Д.Є. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
9 |
62 (18+28+16) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
7024 |
КІЦЕНКО Т.О. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
3 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толкачова Ганна Миколаївна |
7025 |
КІЦЯК М.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
10 |
122 (33+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
7026 |
КІЦЯК Н.М. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
7 |
85 (25+30+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7027 |
КІЧАЄВА Я.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7028 |
КІЩАК М.М. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
7029 |
КІЩЕНКО К.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
2 |
42 (24+0+18) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
7030 |
КІЯН А.В. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
9 |
77 (18+34+25) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7031 |
КІЯН А.С. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
7032 |
КІЯНЕНКО Е.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
63 (25+12+26) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7033 |
КІЯШКО В.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
82 (33+27+22) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
7034 |
КІЯШКО М.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
121 (36+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
7035 |
КІЯШКО С.А. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7036 |
КЇРПА І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7037 |
КЛАБУКОВ К.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
42 (27+12+3) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7038 |
КЛАДКЕВИЧ С.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
123 (33+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7039 |
КЛЕВАКІН А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7040 |
КЛЕВЦОВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
5 |
51 (24+9+18) |
|
|
|
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
7041 |
КЛЕВЦОВ Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
73 (21+18+34) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
7042 |
КЛЕПАЛОВА Т.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7043 |
КЛЕПАЧ М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
112 (37+45+30) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
7044 |
КЛЕПІЛІНА І.Д. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
62 (25+15+22) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7045 |
КЛЕПЧЕНКО О.О. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
7 |
118 (45+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Полонська Ольга Станіславівна |
7046 |
КЛЕШМЯ Ю.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
138 (45+57+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7047 |
КЛЕЩЕВНІКОВА О.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
7 |
76 (26+27+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7048 |
КЛЕЩОВА А.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7049 |
КЛЄСТОВА В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
48 (3+24+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7050 |
КЛЄТКІНА К.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
162 (45+57+60) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
7051 |
КЛЄТКІНА К.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
162 (45+57+60) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
7052 |
КЛИБА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
110 (45+37+28) |
|
С1 |
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
7053 |
КЛИВЦОВА І.Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7054 |
КЛИМ А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
5 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7055 |
КЛИМ Л.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
66 (21+30+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7056 |
КЛИМАКОВ О.Є. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7057 |
КЛИМЕНКА Т.В. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
9 |
70 (24+5+41) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
7058 |
КЛИМЕНКО А.А. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
100 (42+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7059 |
КЛИМЕНКО А.Е. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
117 (33+39+45) |
|
|
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
7060 |
КЛИМЕНКО А.М. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
9 |
66 (24+23+19) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
7061 |
КЛИМЕНКО А.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
148 (48+45+55) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
7062 |
КЛИМЕНКО А.Н. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
4 |
18 (0+9+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7063 |
КЛИМЕНКО А.О. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
8 |
55 (20+6+29) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
7064 |
КЛИМЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
128 (42+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7065 |
КЛИМЕНКО Б.С. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
10 |
75 (33+35+7) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
7066 |
КЛИМЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
3 |
48 (21+15+12) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
7067 |
КЛИМЕНКО В.Є. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
7068 |
КЛИМЕНКО В.І. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
8 |
136 (43+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
7069 |
КЛИМЕНКО В.О. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
3 |
45 (21+15+9) |
|
|
|
|
Чугура Світлана Олексіївна |
7070 |
КЛИМЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
7071 |
КЛИМЕНКО В.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
7072 |
КЛИМЕНКО Д.І. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
4 |
72 (21+24+27) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7073 |
КЛИМЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
36 (21+0+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7074 |
КЛИМЕНКО Д.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
69 (20+24+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7075 |
КЛИМЕНКО Е |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
6 |
80 (21+39+20) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7076 |
КЛИМЕНКО Е.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
105 (51+24+30) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7077 |
КЛИМЕНКО Є.Є. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
5 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7078 |
КЛИМЕНКО І.Д. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
6 |
77 (24+39+14) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
7079 |
КЛИМЕНКО К.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
7080 |
КЛИМЕНКО К.Л. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
7081 |
КЛИМЕНКО К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
78 (48+9+21) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7082 |
КЛИМЕНКО К.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
45 (21+6+18) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7083 |
КЛИМЕНКО М.А. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
3 |
75 (27+18+30) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7084 |
КЛИМЕНКО М.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
60 (27+15+18) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
7085 |
КЛИМЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
120 (37+48+35) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7086 |
КЛИМЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
8 |
78 (31+30+17) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
7087 |
КЛИМЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
123 (39+45+39) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7088 |
КЛИМЕНКО Н.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7089 |
КЛИМЕНКО О.А. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
7090 |
КЛИМЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
7 |
94 (33+27+34) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7091 |
КЛИМЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7092 |
КЛИМЕНКО О.Р. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
77 (35+21+21) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
7093 |
КЛИМЕНКО О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
6 |
142 (42+51+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7094 |
КЛИМЕНКО С.Д. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
4 |
69 (33+12+24) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
7095 |
КЛИМЕНКО С.О. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
7096 |
КЛИМЕНКО С.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
9 |
59 (12+30+17) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7097 |
КЛИМЕНКО Т.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7098 |
КЛИМЕНКО Т.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
84 (27+30+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7099 |
КЛИМЕНКО Т.Ю. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7100 |
КЛИМЕНКО У.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
90 (21+24+45) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
7101 |
КЛИМЕНКО Ю.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
10 |
82 (21+30+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7102 |
КЛИМЕНКО Я.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
72 (27+21+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7103 |
КЛИМЕНЧУК К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
2 |
30 (12+0+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7104 |
КЛИМОВСЬКИЙ О.А. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
7105 |
КЛИМОВЦЕВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
7106 |
КЛИМЧЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
138 (39+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7107 |
КЛИМЧУК К.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
48 (18+21+9) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7108 |
КЛИСУН О.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
7109 |
КЛІВІТОВА С.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
7110 |
КЛІМЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7111 |
КЛІМЕНОК А.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
62 (12+24+26) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
7112 |
КЛІМЕНТЬЄВ В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
111 (33+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7113 |
КЛІМКО К.М. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
10 |
95 (30+34+31) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
7114 |
КЛІМОВ В.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7115 |
КЛІМОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
75 (45+18+12) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7116 |
КЛІНІШЕВА А.Г. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
8 |
139 (45+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
7117 |
КЛІНКОВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
6 |
85 (27+30+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7118 |
КЛІПІЛІН К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7119 |
КЛІПІЛІНА Я.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
69 (30+30+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7120 |
КЛІПІНІНА Я.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
78 (30+33+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7121 |
КЛІПУН В.В. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
10 |
61 (27+16+18) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
7122 |
КЛІТНІЙ З.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7123 |
КЛІШИН І.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
126 (33+33+60) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7124 |
КЛОКОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7125 |
КЛОПОТА І.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
90 (42+21+27) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7126 |
КЛОЧКО А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
118 (60+30+28) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7127 |
КЛОЧКО Д.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
7128 |
КЛОЧКО Д.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
7129 |
КЛОЧКО О.О. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
10 |
133 (30+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Федоренко Олександр Олександрович |
7130 |
КЛОЧКОВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
93 (48+18+27) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7131 |
КЛЬОПА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
52 (12+30+10) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7132 |
КЛЬОЦ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
147 (33+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7133 |
КЛЮЄВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
87 (33+27+27) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7134 |
КЛЮЄВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7135 |
КЛЮЄВА Є.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
148 (48+51+49) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7136 |
КЛЮЗКА Е.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7137 |
КЛЮЗОВА М.Л. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
7138 |
КЛЮЙКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
165 (57+51+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7139 |
КЛЮС І.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
7 |
77 (29+12+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7140 |
КЛЮШИНА М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
105 (27+39+39) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
7141 |
КЛЮШНІКОВ І.Б. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
7142 |
КЛЮШНІЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
7143 |
КЛЯГІНІЗОВЦЕВ П.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7144 |
КЛЯХІН І.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7145 |
КЛЯХІНА А.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
83 (30+30+23) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7146 |
КНИ І.В. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
10 (10+0+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
7147 |
КНИГА А.Д. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
7148 |
КНИРІК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
144 (51+39+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7149 |
КНИРІК Д.Л. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
3 |
93 (39+30+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7150 |
КНИХУТА К.А. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
126 (48+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
7151 |
КНИШ А.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (33+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
7152 |
КНИШ Б.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
63 (6+36+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7153 |
КНИШ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
5 |
165 (60+48+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7154 |
КНИШ В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
84 (33+33+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7155 |
КНИШ Г.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
7156 |
КНИШ Д.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
7157 |
КНИШ І.В. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
130 (43+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
7158 |
КНИШ К.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
102 (39+27+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7159 |
КНИШ М.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
7160 |
КНИШ О.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7161 |
КНІТЄЛЬ С.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
53 (9+24+20) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7162 |
КНЯЗЄВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7163 |
КНЯЗЄВ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
130 (54+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
7164 |
КНЯЗЄВ І.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
156 (57+45+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7165 |
КНЯЗЄВ О.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
100 (42+24+34) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7166 |
КНЯЗЄВА А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
63 (21+21+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7167 |
КНЯЗЄВА О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
93 (39+15+39) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7168 |
КНЯЗЬКІН В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
87 (27+18+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7169 |
КОБА А.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
156 (51+57+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7170 |
КОБА П.О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
10 |
127 (33+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
7171 |
КОБА С.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7172 |
КОБАЛІЯ В.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Баранчук Ганна Анатоліївна |
7173 |
КОБАЛІЯ Р.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
63 (15+33+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7174 |
КОБЕЦ В.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
73 (25+36+12) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
7175 |
КОБЕЦЬ В.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7176 |
КОБЕЦЬ Д.Д. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
4 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7177 |
КОБЕЦЬ Ю.А. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
3 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
7178 |
КОБЗАР Д.Р. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
2 |
126 (42+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
7179 |
КОБИЖЧА І.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
77 (35+15+27) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
7180 |
КОБИЛЕШНА Є.Д. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
4 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
7181 |
КОБИЛЕШНА Т.М. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
5 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толкачова Ганна Миколаївна |
7182 |
КОБИЛИНСЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
132 (39+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7183 |
КОБИЛЯЦЬКА В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
4 |
87 (33+15+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7184 |
КОБИЛЯЦЬКА Т.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
8 |
76 (31+24+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7185 |
КОБИЦЬКИЙ К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
81 (33+21+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7186 |
КОБКА Т.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
7 |
115 (43+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7187 |
КОБЛИК Д.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
72 (27+27+18) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7188 |
КОБРІН В.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
7 |
51 (13+18+20) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7189 |
КОВАКОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7190 |
КОВАЛЕВА К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
146 (57+44+45) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7191 |
КОВАЛЕВСЬКИЙ М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7192 |
КОВАЛЕНК Е.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
88 (25+21+42) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
7193 |
КОВАЛЕНКО І.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
66 (36+15+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7194 |
КОВАЛЕНКО А |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7195 |
КОВАЛЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
8 |
70 (17+27+26) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
7196 |
КОВАЛЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
8 |
136 (45+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7197 |
КОВАЛЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
66 (27+21+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7198 |
КОВАЛЕНКО А.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
90 (12+48+30) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7199 |
КОВАЛЕНКО А.К. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
1 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
7200 |
КОВАЛЕНКО А.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
3 |
117 (54+36+27) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7201 |
КОВАЛЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
122 (30+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7202 |
КОВАЛЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7203 |
КОВАЛЕНКО Б.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7204 |
КОВАЛЕНКО В.А. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
3 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
7205 |
КОВАЛЕНКО В.М. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
5 |
57 (9+33+15) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
7206 |
КОВАЛЕНКО В.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
83 (30+33+20) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7207 |
КОВАЛЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7208 |
КОВАЛЕНКО В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7209 |
КОВАЛЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
95 (36+42+17) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
7210 |
КОВАЛЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7211 |
КОВАЛЕНКО Д.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
6 |
89 (48+30+11) |
|
С1 |
|
|
Татар Надія Іванівна |
7212 |
КОВАЛЕНКО Д.І. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
78 (27+36+15) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
7213 |
КОВАЛЕНКО Д.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
51 (30+15+6) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7214 |
КОВАЛЕНКО Д.Ю. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
7215 |
КОВАЛЕНКО Є.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7216 |
КОВАЛЕНКО Є.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
138 (39+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
7217 |
КОВАЛЕНКО Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7218 |
КОВАЛЕНКО І.С. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7219 |
КОВАЛЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7220 |
КОВАЛЕНКО К.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7221 |
КОВАЛЕНКО К.Д. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
105 (45+45+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7222 |
КОВАЛЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
10 |
128 (51+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
7223 |
КОВАЛЕНКО К.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7224 |
КОВАЛЕНКО К.Я. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
7 |
145 (37+57+51) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7225 |
КОВАЛЕНКО Л.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
122 (37+51+34) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
7226 |
КОВАЛЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7227 |
КОВАЛЕНКО М.М. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
6 |
63 (24+15+24) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
7228 |
КОВАЛЕНКО М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7229 |
КОВАЛЕНКО М.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
90 (45+24+21) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7230 |
КОВАЛЕНКО М.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
126 (39+39+48) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
7231 |
КОВАЛЕНКО О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
7232 |
КОВАЛЕНКО О.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Турська Олена Миколаївна |
7233 |
КОВАЛЕНКО О.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
65 (21+22+22) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7234 |
КОВАЛЕНКО О.Г. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
101 (51+28+22) |
|
С1 |
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
7235 |
КОВАЛЕНКО С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
7 |
76 (28+30+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7236 |
КОВАЛЕНКО С.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7237 |
КОВАЛЕНКО Т.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
7238 |
КОВАЛЕНКО Ю.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7239 |
КОВАЛЕНКО Я.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7240 |
КОВАЛЕНКО Я.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
3 |
135 (54+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7241 |
КОВАЛЕЦЬ В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
6 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7242 |
КОВАЛИК М.Е. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
100 (36+33+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7243 |
КОВАЛЬ А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
56 (7+24+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7244 |
КОВАЛЬ А.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
109 (36+33+40) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7245 |
КОВАЛЬ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
6 |
94 (30+33+31) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
7246 |
КОВАЛЬ А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7247 |
КОВАЛЬ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
5 |
91 (18+33+40) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
7248 |
КОВАЛЬ В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
80 (36+21+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7249 |
КОВАЛЬ Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7250 |
КОВАЛЬ Д.Н. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
99 (34+21+44) |
|
|
|
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
7251 |
КОВАЛЬ Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
96 (25+36+35) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7252 |
КОВАЛЬ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
81 (24+24+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7253 |
КОВАЛЬ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
111 (54+27+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7254 |
КОВАЛЬ Є.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
109 (42+33+34) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7255 |
КОВАЛЬ Є.Е. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
7256 |
КОВАЛЬ Є.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7257 |
КОВАЛЬ Є.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
147 (45+51+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7258 |
КОВАЛЬ Є.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7259 |
КОВАЛЬ З.П. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
6 |
88 (30+21+37) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
7260 |
КОВАЛЬ З.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
96 (45+21+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7261 |
КОВАЛЬ К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
9 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7262 |
КОВАЛЬ Л.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
69 (27+24+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7263 |
КОВАЛЬ М.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7264 |
КОВАЛЬ М.Е. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
4 |
84 (27+27+30) |
|
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
7265 |
КОВАЛЬ О.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
122 (31+54+37) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
7266 |
КОВАЛЬ О.П. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
5 |
39 (9+12+18) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
7267 |
КОВАЛЬ С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
9 (6+3+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7268 |
КОВАЛЬ Т.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
4 |
135 (36+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Турська Олена Миколаївна |
7269 |
КОВАЛЬ Т.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
6 |
124 (42+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7270 |
КОВАЛЬ Ф.Ф. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
106 (35+27+44) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7271 |
КОВАЛЬ Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7272 |
КОВАЛЬ Я |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
3 |
90 (36+15+39) |
|
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
7273 |
КОВАЛЬОВ А.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
120 (45+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7274 |
КОВАЛЬОВ А.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
142 (48+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7275 |
КОВАЛЬОВ В.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
121 (42+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7276 |
КОВАЛЬОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
124 (22+45+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7277 |
КОВАЛЬОВ Д.Я. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7278 |
КОВАЛЬОВ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
7279 |
КОВАЛЬОВ І.Є. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
7280 |
КОВАЛЬОВ П.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 80 |
8 |
138 (39+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Коржос Інна Миколаївна |
7281 |
КОВАЛЬОВ Р.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
7282 |
КОВАЛЬОВ Р.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7283 |
КОВАЛЬОВ Я.А. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
48 (33+6+9) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
7284 |
КОВАЛЬОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7285 |
КОВАЛЬОВА А.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
7286 |
КОВАЛЬОВА В.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
78 (21+30+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7287 |
КОВАЛЬОВА В.Я. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
7 |
87 (25+33+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7288 |
КОВАЛЬОВА Г.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
7 |
97 (31+33+33) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7289 |
КОВАЛЬОВА Г.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7290 |
КОВАЛЬОВА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
7291 |
КОВАЛЬОВА Е.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
5 |
88 (27+27+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7292 |
КОВАЛЬОВА І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
3 |
147 (51+45+51) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
7293 |
КОВАЛЬОВА К.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
7294 |
КОВАЛЬОВА Л.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
10 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7295 |
КОВАЛЬОВА М.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
8 |
93 (42+36+15) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7296 |
КОВАЛЬОВА М.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
66 (15+33+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7297 |
КОВАЛЬОВА М.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7298 |
КОВАЛЬОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
51 (18+15+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7299 |
КОВАЛЬОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
5 |
126 (48+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7300 |
КОВАЛЬОВА С.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
69 (24+40+5) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
7301 |
КОВАЛЬОВА У.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7302 |
КОВАЛЬОВА Ю.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7303 |
КОВАЛЬОК І.Л. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
145 (40+54+51) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
7304 |
КОВАЛЬСЬКА К.Е. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
7305 |
КОВАЛЬСЬКА К.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7306 |
КОВАЛЬСЬКА С.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7307 |
КОВАЛЬСЬКИЙ В.Е. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
7308 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
7309 |
КОВАЛЬСЬКИЙ К.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7310 |
КОВАЛЬСЬКИЙ К.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
7311 |
КОВАЛЬСЬКИЙ С.Р. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7312 |
КОВАЛЬЧУК А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7313 |
КОВАЛЬЧУК А.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7314 |
КОВАЛЬЧУК А.С. |
с. Зеленівка |
Зеленівська ЗОШ |
7 |
142 (51+36+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Хуторна Наталія Олексіївна |
7315 |
КОВАЛЬЧУК Д.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7316 |
КОВАЛЬЧУК Д.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
92 (31+30+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7317 |
КОВАЛЬЧУК Д.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7318 |
КОВАЛЬЧУК Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
162 (51+51+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7319 |
КОВАЛЬЧУК І. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7320 |
КОВАЛЬЧУК К.О. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
6 |
40 (9+18+13) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7321 |
КОВАЛЬЧУК М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
93 (42+21+30) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7322 |
КОВАЛЬЧУК М.С. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7323 |
КОВАЛЬЧУК Н.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
93 (23+33+37) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7324 |
КОВАЛЬЧУК О.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7325 |
КОВАЛЬЧУК О.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
102 (30+54+18) |
|
|
С2 |
|
Мельник Наталія Григорівна |
7326 |
КОВАЛЬЧУК О.О. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
3 |
111 (33+42+36) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7327 |
КОВАЛЬЧУК П.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
162 (54+57+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7328 |
КОВАЛЬЧУК С.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
7329 |
КОВАЛЬЧУК Т.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
6 |
59 (24+12+23) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7330 |
КОВАЛЬЧУК Я.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
6 |
71 (36+24+11) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7331 |
КОВАНЬКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
72 (24+42+6) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
7332 |
КОВАЧОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7333 |
КОВАЧОВА В.В. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
4 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
7334 |
КОВБА В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
99 (39+24+36) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
7335 |
КОВБАСА Д.Ю. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
6 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7336 |
КОВБАСЮК А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
7337 |
КОВБАСЮК С.Є. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
100 (27+45+28) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
7338 |
КОВДРЯ А. |
смт. Чернігівка |
Обіточненська ЗОШ |
6 |
162 (57+57+48) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7339 |
КОВДРЯ А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
107 (36+28+43) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
7340 |
КОВЕРДА М.К. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
93 (39+18+36) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
7341 |
КОВИНЄВ К.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
8 |
128 (49+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7342 |
КОВИНКІНА Д.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
118 (36+54+28) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
7343 |
КОВІНА М.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7344 |
КОВНІР Т.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
7345 |
КОВОЛЕНКО Ю.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
47 (21+12+14) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
7346 |
КОВРИГА А.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
5 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7347 |
КОВРИГА І.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
108 (39+33+36) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
7348 |
КОВРИГА М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7349 |
КОВТУН А.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7350 |
КОВТУН А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
87 (37+21+29) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
7351 |
КОВТУН В.В. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
7352 |
КОВТУН В.М. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
7353 |
КОВТУН Е.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
98 (42+33+23) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7354 |
КОВТУН Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7355 |
КОВТУН Є.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7356 |
КОВТУН Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
69 (33+21+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7357 |
КОВТУН К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7358 |
КОВТУН М.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7359 |
КОВТУН О.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
42 (15+15+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7360 |
КОВТУНЕНКО Д.А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
3 |
90 (39+24+27) |
|
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
7361 |
КОВТУНЕНКО Е.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
120 (51+36+33) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7362 |
КОВТУНЕНКО І.С. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7363 |
КОВТУНОВА А.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
103 (36+39+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7364 |
КОВТУНОВА А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
136 (43+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
7365 |
КОВЯЗІНА Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
141 (30+54+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7366 |
КОГАН Р.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
7367 |
КОГАН С.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
7 |
110 (37+36+37) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7368 |
КОГОСОВ О.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7369 |
КОГУТ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
5 |
91 (36+21+34) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
7370 |
КОДАК І.В. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7371 |
КОДЖОЯН А.Р. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
114 (36+39+39) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7372 |
КОЖАН Д.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
82 (30+15+37) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7373 |
КОЖАНОВА Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
7 |
95 (31+27+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7374 |
КОЖЕВНИК С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
3 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
7375 |
КОЖЕВНИКОВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
83 (33+33+17) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7376 |
КОЖЕВНІКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
7 |
62 (19+15+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7377 |
КОЖЕВНІКОВА А.О. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
9 |
64 (30+20+14) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
7378 |
КОЖЕВНІКОВА О.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
7379 |
КОЖЕМЯКІНА В.В. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
4 |
102 (39+18+45) |
|
|
|
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
7380 |
КОЖЕНОК Т.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
7381 |
КОЖИНА В.А. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
10 |
73 (21+33+19) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7382 |
КОЖИНА В.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
8 |
95 (19+51+25) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
7383 |
КОЖУХАР В.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
82 (30+33+19) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7384 |
КОЖУХОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
95 (30+27+38) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
7385 |
КОЖУШАНА О.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
8 |
76 (20+30+26) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7386 |
КОЖУШКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7387 |
КОЗАК С.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
57 (24+17+16) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
7388 |
КОЗАКОВ Д.К. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
99 (42+27+30) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7389 |
КОЗАКОВ Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7390 |
КОЗАКОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
110 (42+24+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
7391 |
КОЗАКОВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7392 |
КОЗАКОВА Д.С. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
7393 |
КОЗАКОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
106 (36+24+46) |
|
|
|
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
7394 |
КОЗАКОВА Ш.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
3 |
54 (15+15+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7395 |
КОЗАРУК А.Б. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
146 (60+45+41) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7396 |
КОЗАЧА Д.О. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
87 (18+33+36) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
7397 |
КОЗАЧЕК О.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7398 |
КОЗАЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
93 (54+21+18) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7399 |
КОЗАЧИЩЕ В.В. |
с. Запоріжжя |
Запорізька ЗОШ |
8 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Соломатіна Валерія Володимирівна |
7400 |
КОЗАЧОК А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
111 (54+27+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7401 |
КОЗАЧОК В.Ю. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
10 |
91 (42+21+28) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7402 |
КОЗАЧОК Д.Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
7403 |
КОЗАЧОК Є.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7404 |
КОЗАЧОК М.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
7405 |
КОЗАЧУК К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7406 |
КОЗИК А.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7407 |
КОЗИК К.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
105 (51+27+27) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7408 |
КОЗИКОВА О.Д. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
7 |
133 (42+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
|
7409 |
КОЗИНЕЦЬ А.Р. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
4 |
99 (39+33+27) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7410 |
КОЗИР А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
8 |
138 (57+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7411 |
КОЗИР А.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7412 |
КОЗИР М.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7413 |
КОЗИР М.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7414 |
КОЗИР Н.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
120 (42+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
7415 |
КОЗИР Ю.Д. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
64 (12+21+31) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7416 |
КОЗИРЕВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7417 |
КОЗИРЄВА Д.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
135 (33+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Наталія Григорівна |
7418 |
КОЗИРЄВА К.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7419 |
КОЗИРЄВА О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (39+30+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7420 |
КОЗИРЬ В.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
7421 |
КОЗИРЯ К.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
82 (18+33+31) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7422 |
КОЗИРЯ А.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
74 (21+12+41) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
7423 |
КОЗИРЯЦЬКА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
83 (31+24+28) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7424 |
КОЗИРЯЦЬКА Д.Л. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
7425 |
КОЗИЦЬКА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7426 |
КОЗИЦЬКА С.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
8 |
106 (31+45+30) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
7427 |
КОЗІН Т.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
150 (51+54+45) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7428 |
КОЗЙРЯЦЬКА М.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
42 (21+15+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7429 |
КОЗЛЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
63 (24+33+6) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
7430 |
КОЗЛЕНКО В.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
8 |
128 (43+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7431 |
КОЗЛЕНКО М.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7432 |
КОЗЛЕНКОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
71 (21+30+20) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
7433 |
КОЗЛО А.Ю. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
6 |
138 (51+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
7434 |
КОЗЛОВ А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
4 |
75 (12+27+36) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
7435 |
КОЗЛОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
141 (39+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
7436 |
КОЗЛОВ В.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
100 (36+33+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7437 |
КОЗЛОВ В.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
99 (45+30+24) |
|
С1 |
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
7438 |
КОЗЛОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7439 |
КОЗЛОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
66 (9+15+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7440 |
КОЗЛОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
7441 |
КОЗЛОВ Р.М. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
7442 |
КОЗЛОВ Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
96 (39+36+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7443 |
КОЗЛОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
60 (33+18+9) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7444 |
КОЗЛОВА А.Г. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
3 |
105 (33+33+39) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7445 |
КОЗЛОВА А.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
69 (24+21+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7446 |
КОЗЛОВА А.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7447 |
КОЗЛОВА К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7448 |
КОЗЛОВА К.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
78 (33+30+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7449 |
КОЗЛОВА М.Б. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
71 (34+18+19) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
7450 |
КОЗЛОВА О.М. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
6 |
134 (54+39+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Білай Олена Вікторівна |
7451 |
КОЗЛОВСКИЙ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
5 |
62 (18+27+17) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7452 |
КОЗЛОВСЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7453 |
КОЗЛОВСЬКИЙ А.Є. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7454 |
КОЗЛОВСЬКИЙ В.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
124 (42+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
7455 |
КОЗЛОВСЬКИЙ І.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7456 |
КОЗЛЯКОВСЬКА А.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
72 (33+9+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7457 |
КОЗОРІЗ А |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
93 (39+30+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7458 |
КОЗОРІЗ А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
21 (15+6+0) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7459 |
КОЗОРІЗ В.В. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
8 |
92 (25+45+22) |
|
|
С2 |
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
7460 |
КОЗУБ А.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
72 (27+30+15) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7461 |
КОЗУБ Д.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
3 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7462 |
КОЗУБ І.С. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
5 |
53 (15+15+23) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
7463 |
КОЗУБ Ю. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
7464 |
КОЗУЛІНА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7465 |
КОЗЬМІНА Ю.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7466 |
КОЗЮК О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
109 (37+42+30) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
7467 |
КОЗЮРА І.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
122 (40+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
7468 |
КОЗЮРА М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
7469 |
КОЗЮРА О.А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
5 |
63 (12+27+24) |
|
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
7470 |
КОЗЯН Н.М. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
3 |
141 (39+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
7471 |
КОЙПИШ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
96 (45+27+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7472 |
КОЙПИШ Л.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
7473 |
КОК А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
87 (33+15+39) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
7474 |
КОКАРЬ Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
75 (27+27+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7475 |
КОКМЕНОВА Е.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7476 |
КОКОВИНЕЦЬ Р.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
129 (45+40+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
7477 |
КОКОРА А.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7478 |
КОКОРА І.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
96 (45+30+21) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7479 |
КОКОРА О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
129 (39+36+54) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7480 |
КОКОТОЯЦКАЯ С.Ю. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
8 |
103 (31+24+48) |
|
|
|
С3 |
Баранов Олексій Миколайович |
7481 |
КОКОШ П.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
10 |
111 (42+46+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7482 |
КОЛДАШЕВА К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
102 (36+48+18) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
7483 |
КОЛЕНКОВА Е.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
9 |
55 (0+30+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7484 |
КОЛЕСНИК А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
99 (39+21+39) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7485 |
КОЛЕСНИК В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7486 |
КОЛЕСНИК Д.Є. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
169 (51+60+58) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7487 |
КОЛЕСНИК Д.І. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
8 |
92 (23+48+21) |
|
|
С2 |
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
7488 |
КОЛЕСНИК Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
8 |
95 (34+39+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7489 |
КОЛЕСНИК Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
59 (21+25+13) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7490 |
КОЛЕСНИК Є.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
121 (27+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7491 |
КОЛЕСНИК Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
83 (24+33+26) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7492 |
КОЛЕСНИК І.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7493 |
КОЛЕСНИК К.Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
102 (48+48+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7494 |
КОЛЕСНИК К.В. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
9 |
58 (21+21+16) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
7495 |
КОЛЕСНИК К.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7496 |
КОЛЕСНИК О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7497 |
КОЛЕСНИК О.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
117 (30+51+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7498 |
КОЛЕСНИК О.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
85 (24+33+28) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7499 |
КОЛЕСНИК П.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
162 (51+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7500 |
КОЛЕСНИК С.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
126 (51+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
7501 |
КОЛЕСНИКОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
162 (48+57+57) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7502 |
КОЛЕСНИКОВ М. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
96 (33+24+39) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
7503 |
КОЛЕСНИКОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
102 (39+42+21) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7504 |
КОЛЕСНИКОВА А.Д. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
7505 |
КОЛЕСНИКОВА А.С. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
123 (39+39+45) |
|
|
|
С3 |
Баранов Олексій Миколайович |
7506 |
КОЛЕСНИКОВА М |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
54 (36+12+6) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
7507 |
КОЛЕСНИКОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
6 |
97 (36+33+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7508 |
КОЛЕСНИКОВА П.І. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
86 (39+27+20) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7509 |
КОЛЕСНИКОВА Ю.Є. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
9 |
73 (21+30+22) |
|
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
7510 |
КОЛЕСНІК Г |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
90 (27+39+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7511 |
КОЛЕСНІК Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7512 |
КОЛЕСНІК М.В. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
7513 |
КОЛЕСНІКОВ В.О. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
7 |
64 (25+9+30) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
7514 |
КОЛЕСНІКОВ М.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
100 (45+27+28) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7515 |
КОЛЕСНІКОВА І.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
72 (27+18+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7516 |
КОЛЕСНІКОВА О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
7 |
83 (28+30+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7517 |
КОЛЕСОВА В.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
7 |
63 (11+21+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7518 |
КОЛЄСНІКОВА М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
80 (30+34+16) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7519 |
КОЛЄСНІЧЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
7520 |
КОЛИХАЛОВА К.Є. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
8 |
59 (19+18+22) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
7521 |
КОЛІНЬКО М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
119 (45+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
7522 |
КОЛІНЬКО Я.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
111 (37+36+38) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7523 |
КОЛІСНИК А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
120 (45+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
7524 |
КОЛІСНИК Б.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7525 |
КОЛІСНИК В.Ю. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7526 |
КОЛІСНИК І.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7527 |
КОЛІСНИК К |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
132 (54+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
7528 |
КОЛІСНИК О.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
48 (21+18+9) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7529 |
КОЛІСНИК Т.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
148 (36+58+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7530 |
КОЛІСНИК Я.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
79 (36+24+19) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7531 |
КОЛІСНИЧЕНКО Є.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7532 |
КОЛІСНИЧЕНКО О.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7533 |
КОЛІСНІЧЕНКО А.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
60 (33+6+21) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7534 |
КОЛІСНІЧЕНКО Б.П. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7535 |
КОЛОБЕРДЯНКО С.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
71 (25+15+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7536 |
КОЛОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
96 (27+36+33) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
7537 |
КОЛОГЕРЕСИ А.Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7538 |
КОЛОГОЙДА Д.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
124 (37+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7539 |
КОЛОГОЙДА Я.І. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
120 (45+39+36) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7540 |
КОЛОГРИВОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
7541 |
КОЛОДА А.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7542 |
КОЛОДА А.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7543 |
КОЛОДА А.С. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
6 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7544 |
КОЛОДА А.С. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
6 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7545 |
КОЛОДІНА Г.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
7 |
59 (25+9+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7546 |
КОЛОДІНА Т.І. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
7 |
82 (27+33+22) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
7547 |
КОЛОДКА П.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7548 |
КОЛОДНИЦЬКА М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7549 |
КОЛОДРІВСЬКИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7550 |
КОЛОДЯЖНА А.В. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
7551 |
КОЛОДЯЖНА К.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7552 |
КОЛОДЯЖНА М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7553 |
КОЛОДЯЖНА Я.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
150 (51+51+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7554 |
КОЛОДЯЖНИЙ Є.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
4 |
108 (48+27+33) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7555 |
КОЛОДЯНСЬКИЙ К.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
4 |
93 (15+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мельник Наталія Григорівна |
7556 |
КОЛОКОЛ К.М. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
6 |
78 (27+30+21) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
7557 |
КОЛОКОЛ Т.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
56 (15+27+14) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7558 |
КОЛОКОЛЬЧИКОВА М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7559 |
КОЛОМБІТ І.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
156 (45+57+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7560 |
КОЛОМЕЄЦЬ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7561 |
КОЛОМЕЄЦЬ К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
7562 |
КОЛОМЕНЦЕВА А.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
64 (27+22+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7563 |
КОЛОМІЄЦЬ А.О. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
8 |
136 (45+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
7564 |
КОЛОМІЄЦЬ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
111 (48+36+27) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7565 |
КОЛОМІЄЦЬ Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7566 |
КОЛОМІЄЦЬ Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
144 (39+45+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7567 |
КОЛОМІЄЦЬ Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
84 (21+36+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7568 |
КОЛОМІЄЦЬ Є.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
7569 |
КОЛОМІЄЦЬ З.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
63 (29+3+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7570 |
КОЛОМІЄЦЬ І.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7571 |
КОЛОМІЄЦЬ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
111 (45+33+33) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7572 |
КОЛОМІЄЦЬ О.В. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
9 |
99 (33+37+29) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7573 |
КОЛОМІЄЦЬ Я.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7574 |
КОЛОМЙЦЬ Д.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7575 |
КОЛОМОЄЦЬ В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
63 (24+15+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7576 |
КОЛОМОЄЦЬ А.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
5 |
83 (33+18+32) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7577 |
КОЛОМОЄЦЬ В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7578 |
КОЛОМОЄЦЬ Д |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
6 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7579 |
КОЛОМОЄЦЬ Д.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
139 (31+57+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
7580 |
КОЛОМОЄЦЬ Є.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
36 (6+12+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7581 |
КОЛОМОЄЦЬ К |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7582 |
КОЛОМОЄЦЬ К.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7583 |
КОЛОМОЄЦЬ М.О. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
6 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Демешко Дмитро Анатолійович |
7584 |
КОЛОМОЄЦЬ М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
6 |
121 (54+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7585 |
КОЛОМОЄЦЬ О.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7586 |
КОЛОМОЄЦЬ Р.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
63 (27+15+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7587 |
КОЛОМОЄЦЬ С |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
86 (31+24+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7588 |
КОЛОМОЄЦЬ Ю.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
46 (15+15+16) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7589 |
КОЛОМОЄЦЬ Ю.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
112 (36+45+31) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7590 |
КОЛОМОЄЦЬ Я.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
7591 |
КОЛОНЕЙ В.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
5 |
87 (21+24+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7592 |
КОЛОС Т.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7593 |
КОЛОСОВ В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7594 |
КОЛОСОВ М.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
7595 |
КОЛОСОВ С.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7596 |
КОЛОСОВА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7597 |
КОЛОСОВА В.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
8 |
105 (37+45+23) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7598 |
КОЛОСОВА І.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
7 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7599 |
КОЛОСОВА К.К. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7600 |
КОЛОСОВА К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
2 |
138 (54+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7601 |
КОЛОСОВСЬКИЙ С.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7602 |
КОЛОСОК А.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7603 |
КОЛОТ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
6 |
58 (12+18+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7604 |
КОЛОТОВА Л.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7605 |
КОЛОША Д.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
7606 |
КОЛПАКОВ А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
7607 |
КОЛПАКОВ І.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
123 (37+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7608 |
КОЛПАКОВ Р.А. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
3 |
171 (57+57+57) |
З |
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
7609 |
КОЛТУНОВА Д.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7610 |
КОЛУПАЙ А.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7611 |
КОЛУПАЙ Ю.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7612 |
КОЛЧИН О.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
95 (30+42+23) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7613 |
КОЛЧИНСЬКА Є.К. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7614 |
КОЛЬДЕРЦОВА Д.Г. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
7615 |
КОЛЬЦВА Л.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
8 |
97 (36+39+22) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
7616 |
КОЛЬЧІЕНКО Р.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
99 (37+33+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7617 |
КОЛЬЧІЄНКО А.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
10 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7618 |
КОЛЬЧІЄНКО Д.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
69 (21+30+18) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
7619 |
КОЛЬЧІЄНКО С.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
4 |
87 (33+30+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7620 |
КОЛЮХ І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7621 |
КОЛЯДА А.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7622 |
КОЛЯДА А.В. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
101 (25+45+31) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7623 |
КОЛЯДА А.П. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
135 (39+36+60) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7624 |
КОЛЯДА В.К. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
9 |
61 (18+19+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7625 |
КОЛЯДА І.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
65 (12+24+29) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7626 |
КОЛЯДА М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
141 (45+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7627 |
КОМАНЧИ А.А. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
6 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7628 |
КОМАНЮК Р.Р. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
3 |
156 (51+51+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
7629 |
КОМАР І.О. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
4 |
153 (51+51+51) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
7630 |
КОМАР М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7631 |
КОМАРЕЦЬ К.А. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
91 (36+39+16) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
7632 |
КОМАРИНСЬКА М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
7633 |
КОМАРИЦЯ Ю.Л. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
9 |
113 (42+46+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7634 |
КОМАРОВ І.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
108 (45+36+27) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7635 |
КОМАРОВ С.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
68 (21+22+25) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7636 |
КОМАРЬ М.К. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
7 |
102 (31+42+29) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7637 |
КОМАРЬ М.Р. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
9 |
125 (30+58+37) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7638 |
КОМАРЬ С.Ю. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7639 |
КОМБАРОВА Д.А. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
4 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
7640 |
КОМЕНДАКОВ Д.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7641 |
КОМЕНДАНТ М.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
9 |
85 (27+28+30) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
7642 |
КОМЗОЛОВ Д.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
111 (27+51+33) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7643 |
КОМЗОЛОВ М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
57 (27+6+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7644 |
КОМЗЮК В.М. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
95 (37+24+34) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
7645 |
КОМИСА Д.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
96 (27+30+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7646 |
КОМІРОВ М.В. |
с. Федорівка |
Федорівська ЗШ |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ангеловська Алла Іванівна |
7647 |
КОМІСАРЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
138 (45+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7648 |
КОМІСАРЕНКО В.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
1 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
7649 |
КОМІСАРЕНКО Д.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7650 |
КОМІСАРЕНКО Є.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7651 |
КОМІСАРЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7652 |
КОМІСАРОВА О.В. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
8 |
119 (34+51+34) |
|
|
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
7653 |
КОМІССАРЧУК Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7654 |
КОМЛЕВА Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
114 (18+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
7655 |
КОМЛЄВ М.О. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Ірина Вікторівна |
7656 |
КОМЛЄВ С.А. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
4 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Артюх Ірина Вікторівна |
7657 |
КОМЛИК В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
76 (27+21+28) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7658 |
КОМЛІЧЕНКО І.Ю. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
79 (42+18+19) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
7659 |
КОМОВА К.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7660 |
КОМОВА Ю.Р. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
101 (28+39+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7661 |
КОМОЛЬЦЕВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
7662 |
КОМОРНА В.С. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
7663 |
КОМПАНЕЦЬ А.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
7 |
133 (40+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
7664 |
КОМПАНІЄЦЬ Б.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7665 |
КОМПАНІЄЦЬ В.Д. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7666 |
КОМПАНІЄЦЬ І.Д. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7667 |
КОМРАКОВА Є |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
126 (39+54+33) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
7668 |
КОМЧЕНКО К.Є. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
7669 |
КОНАРАШЕВА К.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
57 (27+15+15) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
7670 |
КОНДЕРЕВИЧ І.М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
9 |
62 (18+22+22) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
7671 |
КОНДРАТЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
7672 |
КОНДРАТЕНКО В.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
7673 |
КОНДРАТЕНКО І.Д. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7674 |
КОНДРАТЕНКО К.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7675 |
КОНДРАТЕНКО М.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
57 (30+15+12) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
7676 |
КОНДРАТЕНКО О.К. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
8 |
116 (24+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Веремієнко Віра Йосипівна |
7677 |
КОНДРАТЕНКОВА К.Д. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
94 (30+39+25) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
7678 |
КОНДРАТЕЦЬ Е.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
90 (33+24+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7679 |
КОНДРАТЄВ К.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
60 (27+9+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7680 |
КОНДРАТОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
111 (51+24+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7681 |
КОНДРАТОВА Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7682 |
КОНДРАТЮК А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
8 |
114 (45+33+36) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7683 |
КОНДРАТЮК Є.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7684 |
КОНДРАУЮК М.Е. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
93 (33+24+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7685 |
КОНДРАХІН А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
150 (39+51+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7686 |
КОНДРАХІНА Т.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
10 |
95 (27+40+28) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7687 |
КОНДРАШОВА А.Г. |
м. Бердянськ |
Шевченківська ЗОШ |
7 |
84 (19+33+32) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7688 |
КОНДРАЩЕНКО І.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
7689 |
КОНДРІКОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7690 |
КОНЕТЦЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
81 (39+27+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7691 |
КОНЄВ В.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
10 |
141 (48+47+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
7692 |
КОНИК Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
7693 |
КОНИКОВ С.М. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
7694 |
КОНИШЕВА Д.Ф. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7695 |
КОНОВА В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
5 |
91 (24+30+37) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
7696 |
КОНОВАЛЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
3 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7697 |
КОНОВАЛЕНКО А.Ю. |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Фролова Людмила Миколаївна |
7698 |
КОНОВАЛЕНКО Б.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
4 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
7699 |
КОНОВАЛЕНКО Д. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
5 |
73 (30+33+10) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
7700 |
КОНОВАЛЕНКО О.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
79 (33+33+13) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7701 |
КОНОВАЛЕНКО О.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
119 (21+52+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7702 |
КОНОВАЛОВ А.О. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
6 |
127 (36+39+52) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
7703 |
КОНОВАЛОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
150 (51+51+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7704 |
КОНОВАЛОВ М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
9 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7705 |
КОНОВАЛОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
8 |
71 (31+24+16) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
7706 |
КОНОВАЛОВА А.Р. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
54 (30+24+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7707 |
КОНОВАЛОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
3 |
39 (15+9+15) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
7708 |
КОНОВАЛОВА В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
102 (31+45+26) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7709 |
КОНОВАЛОВА К.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
7710 |
КОНОВАЛОВА Ю.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
81 (27+36+18) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
7711 |
КОНОВАЛЬСЬКА К.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
6 |
97 (30+21+46) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
7712 |
КОНОВАЛЬСЬКА М |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7713 |
КОНОВАЛЬСЬКИЙ Д.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7714 |
КОНОВАЛЬЧУК В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
4 |
159 (51+51+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7715 |
КОНОНЕНКО А.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7716 |
КОНОНЕНКО А.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
80 (21+28+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7717 |
КОНОНЕНКО Б.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7718 |
КОНОНЕНКО Б.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7719 |
КОНОНЕНКО В.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
135 (36+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
7720 |
КОНОНЕНКО Д. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7721 |
КОНОНЕНКО Д.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7722 |
КОНОНЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
69 (27+24+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7723 |
КОНОНЕНКО Є.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
8 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7724 |
КОНОНЕНКО І.Є. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
7725 |
КОНОНЕНКО Л.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7726 |
КОНОНЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
7727 |
КОНОНЕНКО Т.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
7728 |
КОНОНІХІНА К.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7729 |
КОНОНКО М |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
7730 |
КОНОНОВ Д.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7731 |
КОНОНОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
90 (39+24+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7732 |
КОНОНОВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
94 (30+39+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7733 |
КОНОНОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
75 (25+18+32) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7734 |
КОНОНОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
10 |
112 (24+36+52) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7735 |
КОНОПКА В.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
51 (15+18+18) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
7736 |
КОНОПКА М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
7737 |
КОНОПКА О.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
51 (27+12+12) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
7738 |
КОНОПЛЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7739 |
КОНОПЛЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
4 |
60 (21+21+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7740 |
КОНОПЛЯ А.О. |
м. Бердянськ |
Троянська ЗОШ |
9 |
70 (21+30+19) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7741 |
КОНОПЛЯНКО М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
81 (24+24+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7742 |
КОНОШЕНКО Я.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
87 (39+21+27) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
7743 |
КОНСТАНТИНОВ І.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
96 (42+33+21) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7744 |
КОНСТАНТІНОВА Д.Д. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
10 |
101 (18+46+37) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
7745 |
КОНСТАНТІНОВА Н.С. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
4 |
87 (39+12+36) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
7746 |
КОНТІМІРОВА С.Р. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
129 (39+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
7747 |
КОНТУРАК А.М. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білай Олена Вікторівна |
7748 |
КОНЧА С.О. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
9 |
133 (36+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Федоренко Олександр Олександрович |
7749 |
КОНЧИНСЬКА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
79 (25+33+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7750 |
КОНЬКО А.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
7751 |
КОНЬКОВА А.Е. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
117 (45+33+39) |
|
С1 |
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
7752 |
КОНЬКОВА А.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
109 (30+39+40) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
7753 |
КОНЬКОВА Д.Е. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
111 (24+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
7754 |
КОНЬКОВА Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
90 (48+0+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7755 |
КОНЬШИН В.Ю. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
133 (42+51+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7756 |
КОНЮХОВА А.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
87 (33+27+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7757 |
КОНЮХОВА Г.С. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
81 (21+18+42) |
|
|
|
С3 |
Широка Лариса Миколаївна |
7758 |
КОПАЧИНСЬКА А.Р. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7759 |
КОПИЛ В.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
5 |
90 (30+18+42) |
|
|
|
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
7760 |
КОПИЛ Д.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7761 |
КОПИЛОВ Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7762 |
КОПИЛОВ К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7763 |
КОПІЙКА О.М. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
95 (37+27+31) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7764 |
КОПІЙКИНА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
88 (29+27+32) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7765 |
КОПІЛОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
7766 |
КОПІШИНСЬКА Д |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7767 |
КОПН Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
4 |
90 (33+24+33) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7768 |
КОПНА Д. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
4 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
7769 |
КОПНІН О.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
8 |
122 (43+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
7770 |
КОПТЄВ О.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
72 (27+21+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7771 |
КОПТЄЛОВА С.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
81 (45+15+21) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7772 |
КОПЧАК А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7773 |
КОПЧУК В.В. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Гладка Олена Михайлівна |
7774 |
КОРБАН К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
96 (27+27+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7775 |
КОРБУЛАЄВ Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7776 |
КОРВЕГІНА М.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
7777 |
КОРДИК О.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
7778 |
КОРДОШ В.М. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
7 |
106 (30+36+40) |
|
|
|
С3 |
Седракян Сюзанна Хачіківна |
7779 |
КОРЕЙКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7780 |
КОРЕЛЬСЬКА К.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
147 (54+39+54) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7781 |
КОРЕНЕВИЧ К.С. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
7782 |
КОРЕНЄВА Л.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
6 |
103 (24+48+31) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
7783 |
КОРЕНКО І.Е. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7784 |
КОРЕНЬКОВ В.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7785 |
КОРЕПІН Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
156 (51+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7786 |
КОРЕЦЬ А.О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
8 |
102 (35+21+46) |
|
|
|
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
7787 |
КОРЕЦЬКА К.І. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
5 |
47 (6+27+14) |
|
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
7788 |
КОРЕЦЬКИЙ О.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
132 (45+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7789 |
КОРЕЦЬКИЙ Я.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
7 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7790 |
КОРЖ А.А. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
4 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7791 |
КОРЖ А.А. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
8 |
110 (34+30+46) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
7792 |
КОРЖ В.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7793 |
КОРЖ В.О. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
3 |
45 (18+21+6) |
|
|
|
|
Гладка Олена Михайлівна |
7794 |
КОРЖ Д |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
6 |
124 (48+39+37) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7795 |
КОРЖ Д.В. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Жаравіна Ірина Миколаївна |
7796 |
КОРЖ К.К. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
72 (27+30+15) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7797 |
КОРЖ О.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
84 (27+24+33) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
7798 |
КОРЖ Т.Г. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
2 |
60 (36+0+24) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
7799 |
КОРЖЕНЕВИЧ Д.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7800 |
КОРЖУК А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
114 (33+45+36) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
7801 |
КОРЗУН С.С. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7802 |
КОРИТНА О.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7803 |
КОРИТЧЕНКОВА К.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
69 (21+27+21) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7804 |
КОРІНЕНКО М.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
144 (54+33+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7805 |
КОРІНЕЦЬ М.А. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
4 |
141 (27+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Єрмакова Наталія Олександрівна |
7806 |
КОРІНЄВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
6 |
124 (48+39+37) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7807 |
КОРІНЬ А.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
10 |
103 (39+36+28) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
7808 |
КОРНЕВА А.А. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
8 |
60 (19+24+17) |
|
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
7809 |
КОРНЕЕВА В.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
102 (27+36+39) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7810 |
КОРНЕЕВА К.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
54 (3+24+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7811 |
КОРНЄВ Д.С. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
3 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
7812 |
КОРНЄВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
126 (45+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7813 |
КОРНЄВА Г.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7814 |
КОРНЄВА Г.О. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
4 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
7815 |
КОРНЄЄВА К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
7816 |
КОРНИШОВ О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
9 |
60 (24+17+19) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7817 |
КОРНІЄНКО А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
10 |
34 (15+5+14) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7818 |
КОРНІЄНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
100 (33+28+39) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
7819 |
КОРНІЄНКО Б.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
96 (42+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7820 |
КОРНІЄНКО В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
53 (29+6+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7821 |
КОРНІЄНКО І.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
91 (36+34+21) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
7822 |
КОРНІЄНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
78 (39+15+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7823 |
КОРНІЄНКО К.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
4 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
7824 |
КОРНІЄНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
3 |
54 (27+18+9) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7825 |
КОРНІЄНКО Л.О. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
7826 |
КОРНІЄНКО М |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
5 |
85 (30+15+40) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7827 |
КОРНІЄНКО Р.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
144 (39+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7828 |
КОРНІЄНКО Я.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7829 |
КОРНІЄЦЬ О.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
138 (39+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7830 |
КОРНІЙЧУК А.І. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
7831 |
КОРНІЙЧУК В.С. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
10 |
97 (33+48+16) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7832 |
КОРНІЙЧУК Г.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
135 (45+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
7833 |
КОРНІЛОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
48 (18+27+3) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7834 |
КОРНІЛОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
113 (27+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7835 |
КОРНІЛОВ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7836 |
КОРНІЛОВ Є.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7837 |
КОРНІЛОВ С.Є. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
99 (48+24+27) |
|
С1 |
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
7838 |
КОРНІЛОВА М.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
9 |
60 (18+13+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7839 |
КОРНОУХОВА С.К. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7840 |
КОРНЮХІН Є.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
7841 |
КОРНЮХІН Є.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
7842 |
КОРНЯШ В.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
104 (37+39+28) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7843 |
КОРОБАНЬ П.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
7844 |
КОРОБЕЙНИКОВА Л.О. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
6 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
7845 |
КОРОБКА І.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
95 (36+42+17) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
7846 |
КОРОБКА М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7847 |
КОРОБКІНА Є.Д. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7848 |
КОРОБКО Д.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
54 (27+12+15) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
7849 |
КОРОБКО Д.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
9 |
91 (30+24+37) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
7850 |
КОРОБКО І.Є. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7851 |
КОРОБКО О.О. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
5 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
7852 |
КОРОБОВ Є.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7853 |
КОРОБОВ М.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
7 |
126 (29+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
7854 |
КОРОБОВА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
7 |
154 (51+48+55) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7855 |
КОРОБОВА О.П. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
4 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
7856 |
КОРОВЄНКОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7857 |
КОРОВІН М.І. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
7858 |
КОРОВІНА С.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7859 |
КОРОВКА В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
60 (27+21+12) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7860 |
КОРОГОД Д.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
105 (51+24+30) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
7861 |
КОРОЄД М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7862 |
КОРОЄД Т.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
147 (45+57+45) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7863 |
КОРОЛЬ А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
77 (19+39+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7864 |
КОРОЛЬ А.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
92 (18+31+43) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
7865 |
КОРОЛЬ В.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
6 |
94 (39+33+22) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
7866 |
КОРОЛЬ В.М. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
4 |
147 (45+45+57) |
З |
|
|
|
Білосорочка Олена Анатоліївна |
7867 |
КОРОЛЬ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
102 (33+24+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7868 |
КОРОЛЬ Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
106 (33+27+46) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
7869 |
КОРОЛЬ М.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
70 (27+24+19) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7870 |
КОРОЛЬ Н.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
51 (21+12+18) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
7871 |
КОРОЛЬ О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
76 (18+33+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7872 |
КОРОЛЬКОВ І.С. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
8 |
137 (49+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
7873 |
КОРОЛЬКОВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
3 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7874 |
КОРОЛЬКОВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
10 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7875 |
КОРОЛЬКОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
81 (27+27+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7876 |
КОРОЛЬОВ А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7877 |
КОРОЛЬОВ В.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7878 |
КОРОЛЬОВ В.О. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
8 |
98 (31+33+34) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7879 |
КОРОЛЬОВ Д.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
138 (39+39+60) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7880 |
КОРОЛЬОВ О.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
9 |
70 (30+21+19) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7881 |
КОРОЛЬОВА А.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7882 |
КОРОЛЬОВА А.П. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
123 (39+48+36) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7883 |
КОРОЛЬОВА К.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7884 |
КОРОЛЬОВА Х.Г. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
7885 |
КОРОЛЬОНОК Р. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
108 (0+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
7886 |
КОРОЛЬЧУК П.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
7887 |
КОРОСТ А.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
91 (31+18+42) |
|
|
|
С3 |
Останіна Світлана Сергіївна |
7888 |
КОРОСТИЛЬОВ М.А. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Білай Олена Вікторівна |
7889 |
КОРОСТИЛЬОВА А.О. |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
1 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Фролова Людмила Миколаївна |
7890 |
КОРОТЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7891 |
КОРОТЕНКО В.Р. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
3 |
108 (45+30+33) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
7892 |
КОРОТИЧ А.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
7893 |
КОРОТИЧ С.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7894 |
КОРОТКИЙ А.В. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
8 |
120 (22+51+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
7895 |
КОРОТКИЙ Д.К. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
5 |
86 (24+33+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7896 |
КОРОТКИЙ И.К. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
5 |
89 (24+30+35) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7897 |
КОРОТКОВ Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
10 |
72 (24+19+29) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7898 |
КОРОТКОВ Є.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7899 |
КОРОТКОВА А.Д. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
6 |
70 (21+24+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
7900 |
КОРОТКОВА К.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
88 (33+30+25) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7901 |
КОРОТКОВА Х.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
110 (43+36+31) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7902 |
КОРОТУН О.М. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
139 (33+57+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
7903 |
КОРОТЯ Р.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
147 (39+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7904 |
КОРОЩЕНКО М.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
84 (18+36+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7905 |
КОРОЩЕНКО М.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
95 (36+30+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7906 |
КОРПАНЬ В.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
123 (45+34+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
7907 |
КОРСАК А.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
9 |
79 (27+27+25) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
7908 |
КОРСАКОВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
7909 |
КОРСАКОВ І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
102 (54+24+24) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7910 |
КОРСУНА Д. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
7911 |
КОРХ І.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
7912 |
КОРХОВИЙ М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7913 |
КОРЧАН С.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7914 |
КОРЧЕБНА Л.В. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
6 |
88 (24+27+37) |
|
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
7915 |
КОРЧЕБНИЙ Р.С. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
9 |
119 (33+49+37) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
7916 |
КОРЧЕВСЬКИЙ О.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
8 |
55 (17+15+23) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
7917 |
КОРЧИГА П.О. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
7918 |
КОРЧИНСЬКИЙ А.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
150 (60+60+30) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7919 |
КОРШЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
9 |
60 (36+4+20) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
7920 |
КОРШУНОВ С.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
112 (36+51+25) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
7921 |
КОРЯГА А.С. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
7922 |
КОРЯГІН Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
7923 |
КОРЯГІН К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Сидельникова |
7924 |
КОРЯГІН М.Д. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
3 |
84 (48+15+21) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7925 |
КОРЯГІНА Т.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
3 |
108 (27+48+33) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
7926 |
КОРЯГІНА Ю.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
137 (42+46+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
7927 |
КОРЯЄВ М.Д. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
3 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
7928 |
КОРЯК Д.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
72 (9+30+33) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7929 |
КОРЯКИНА А.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
7930 |
КОРЯКІНА А.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
7931 |
КОСА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
7932 |
КОСА Б.В. |
смт. Чернігівка |
Панфілівська ЗОШ |
3 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
7933 |
КОСА К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
114 (45+15+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7934 |
КОСАРЕВ О.А. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
89 (31+30+28) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
7935 |
КОСАРЄВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
84 (27+33+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7936 |
КОСЕНКО А.В. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
9 |
136 (39+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
7937 |
КОСЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7938 |
КОСЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7939 |
КОСЕНКО Д.Ю. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7940 |
КОСЕНКО О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
7941 |
КОСЕНКО О.С. |
с. Спаське |
Спаська ЗОШ |
5 |
54 (6+27+21) |
|
|
|
|
Морозов К. О. |
7942 |
КОСЕНКО О.С. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
7943 |
КОСЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7944 |
КОСЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7945 |
КОСИЙ Р |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
92 (30+27+35) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7946 |
КОСИНСЬКИЙ Н.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
7947 |
КОСИЦЬКА А.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7948 |
КОСІНОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7949 |
КОСІНОВА Г.Ф. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
117 (33+33+51) |
|
|
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
7950 |
КОСО Т.М. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
5 |
128 (48+39+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
7951 |
КОСОБОКОВА А.А. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
7952 |
КОСОВЦОВ Д.М. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
139 (33+57+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
7953 |
КОСОГОР А.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7954 |
КОСОЛАПОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
132 (45+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7955 |
КОССА А.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
7956 |
КОСТАНЧУК Н.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
99 (33+36+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7957 |
КОСТЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
10 |
91 (24+36+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7958 |
КОСТЕНКО А.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
48 (18+24+6) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
7959 |
КОСТЕНКО В.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
136 (42+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
7960 |
КОСТЕНКО В.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7961 |
КОСТЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7962 |
КОСТЕНКО Є.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
93 (27+36+30) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
7963 |
КОСТЕНКО І.С. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Чугура Світлана Олексіївна |
7964 |
КОСТЕНКО К.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
7965 |
КОСТЕНКО К.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
114 (33+39+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7966 |
КОСТЕНКО К.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
48 (21+15+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7967 |
КОСТЕНКО Л.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
10 |
110 (39+40+31) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
7968 |
КОСТЕНКО М.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7969 |
КОСТЕНКО О.Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7970 |
КОСТЕНКО П.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
7971 |
КОСТЕНКО Т.А. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
9 |
106 (30+37+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7972 |
КОСТЕРІН М.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
132 (33+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
7973 |
КОСТЕЦЬКА А.І. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
8 |
113 (29+30+54) |
|
|
|
С3 |
Баранов Олексій Миколайович |
7974 |
КОСТЕЦЬКА А.М. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
7975 |
КОСТЕЦЬКА А.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
7976 |
КОСТИК О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
54 (26+9+19) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
7977 |
КОСТИЛЄВА А.С. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
83 (30+25+28) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
7978 |
КОСТИЛЬ Н.В. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
7 |
74 (27+21+26) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
7979 |
КОСТИЛЬОВА О.Г. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
7980 |
КОСТИНА К.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
48 (27+3+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7981 |
КОСТИРКО П.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
7982 |
КОСТИРЯ Д.Ю. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
6 |
121 (42+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Солянова Марина Вікторівна |
7983 |
КОСТИРЯ С.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
68 (33+22+13) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
7984 |
КОСТІКОВА А.С. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
7985 |
КОСТІН Д.І. |
с. Спаське |
Спаська ЗОШ |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Морозов К. О. |
7986 |
КОСТІНА А.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
71 (24+21+26) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
7987 |
КОСТІНА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
81 (33+27+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
7988 |
КОСТІНА М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
7989 |
КОСТОГЛОД Р.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
8 |
110 (34+27+49) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7990 |
КОСТРАБА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7991 |
КОСТРАКОВ А.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
96 (27+39+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
7992 |
КОСТРИКІНА І.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
10 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7993 |
КОСТРИЦЯ К.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
145 (43+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7994 |
КОСТРОВСЬКА Є.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
168 (51+60+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
7995 |
КОСТРОМИЦЬКА Г.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
7996 |
КОСТРОМІН О.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
138 (33+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
7997 |
КОСТРЮКОВА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
71 (15+24+32) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7998 |
КОСТЮК А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
7999 |
КОСТЮК М.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8000 |
КОСТЮК Н.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
5 |
147 (54+51+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8001 |
КОСТЮК О.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
126 (45+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8002 |
КОСТЮК О.К. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
4 |
132 (51+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бойко Ірма Теймуразівна |
8003 |
КОСТЮК Р.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8004 |
КОСТЮК Р.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
9 |
164 (54+52+58) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8005 |
КОСТЮКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
154 (42+54+58) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8006 |
КОСТЮКОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8007 |
КОСТЮКОВА М.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8008 |
КОСТЮКОВИЧ М.К. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
138 (33+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
8009 |
КОСТЮНИК А.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
24 (0+15+9) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8010 |
КОСТЮНІНА Ю.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8011 |
КОСТЮЧЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
85 (36+27+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8012 |
КОСТЮЧЕНКО О.Д. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
78 (33+15+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8013 |
КОСТЮЧЕНКО О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8014 |
КОСТЮЧЕНКО Р.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8015 |
КОСТЯКОВ О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8016 |
КОСТЯН О.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
84 (48+36+0) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8017 |
КОСЬКІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
60 (36+12+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8018 |
КОСЬКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
99 (48+27+24) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8019 |
КОСЬМІН Л.Т. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
8020 |
КОСЬЯНЕНКО Е.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
69 (15+18+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8021 |
КОСЮК А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
115 (36+33+46) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8022 |
КОСЯК В.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8023 |
КОСЯК І.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8024 |
КОСЯК Н.Є. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
6 |
95 (30+39+26) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8025 |
КОСЯЧЕНКО А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8026 |
КОТ ЯРОВ І.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
132 (39+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
8027 |
КОТЕЛЕВЕЦЬ А.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
52 (19+21+12) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
8028 |
КОТЕЛЕВЕЦЬ А.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
8029 |
КОТЕЛЕВСЬКИЙ В.А. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
116 (40+24+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
8030 |
КОТЕЛЕВСЬКИЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
9 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8031 |
КОТЕЛЬНІКОВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8032 |
КОТЕНКО А.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8033 |
КОТЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8034 |
КОТЕНКО Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8035 |
КОТЕНКО М.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
8036 |
КОТЕНКОВА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
5 |
90 (21+27+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8037 |
КОТЕНЬОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
4 |
72 (27+30+15) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
8038 |
КОТЕНЬОВА В.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
157 (43+60+54) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8039 |
КОТЕНЬОВА Р.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
8040 |
КОТИК А.А. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
6 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Віслогузова Валентина Олександрівна |
8041 |
КОТИКОВА М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8042 |
КОТКІН В.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8043 |
КОТЛЯР М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
2 |
36 (24+0+12) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
8044 |
КОТЛЯР Н.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8045 |
КОТЛЯРОВ Б.І. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Турська Олена Миколаївна |
8046 |
КОТЛЯРОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
93 (42+33+18) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8047 |
КОТЛЯРОВА А.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8048 |
КОТОВ І.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
97 (48+30+19) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8049 |
КОТОВ О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
135 (45+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
8050 |
КОТОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
8 |
99 (25+42+32) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
8051 |
КОТОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8052 |
КОТОВА Я.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8053 |
КОТОРОЩУК А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
5 |
69 (30+21+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8054 |
КОТУХОВ Д.П. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
105 (36+48+21) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8055 |
КОТУХОВ Р.П. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8056 |
КОТЬКОРЛО К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8057 |
КОТЬОЛКІН В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8058 |
КОТЮК А.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
71 (31+18+22) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8059 |
КОТЮК Т.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
67 (30+18+19) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8060 |
КОХАНЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8061 |
КОЦАНЮК Д.В. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8062 |
КОЦІЛО І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8063 |
КОЦУР А.Ю. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
8 |
106 (39+24+43) |
|
|
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
8064 |
КОЦЮБА К.І. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
6 |
105 (48+18+39) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8065 |
КОЧЕВ Г.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8066 |
КОЧЕВА М.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8067 |
КОЧЕГАРОВА В.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
69 (33+15+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8068 |
КОЧЕРГА А.К. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
6 |
79 (24+27+28) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
8069 |
КОЧЕРГА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
69 (27+21+21) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
8070 |
КОЧЕРГІНА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
8071 |
КОЧЕРОВА О.Є. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
120 (33+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8072 |
КОЧЕТКОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8073 |
КОЧЕТКОВА В.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8074 |
КОЧЕТКОВА О.Ю. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
4 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
8075 |
КОЧКІН Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
102 (27+36+39) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
8076 |
КОЧКОВ Л.І. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
5 |
50 (24+15+11) |
|
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
8077 |
КОЧУБЕЄВА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
5 |
85 (36+30+19) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
8078 |
КОЧУБЕЙ А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8079 |
КОЧУБЕЙ Д.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
63 (21+30+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8080 |
КОЧУБЕЙ О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
84 (43+18+23) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8081 |
КОЧУБЕЙ Ю.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8082 |
КОЧУРОВСЬКА К.К. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
168 (51+60+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8083 |
КОШАРНА А.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
10 |
128 (54+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8084 |
КОШАРНА М.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
57 (9+19+29) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8085 |
КОШАРНА О.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
8086 |
КОШЕВА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8087 |
КОШЕВА І.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
8 |
154 (43+57+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8088 |
КОШЕВИЙ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8089 |
КОШЕЛЕВА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
5 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8090 |
КОШЕЛЬ А.Є. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
72 (33+18+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8091 |
КОШЕЛЬ А.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
93 (39+18+36) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8092 |
КОШЕЛЬ А.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
111 (39+27+45) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8093 |
КОШЕЛЬ А.С. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
5 |
106 (48+33+25) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8094 |
КОШЕЛЬ В.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
114 (57+15+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
8095 |
КОШЕЛЬ Д.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8096 |
КОШЕЛЬ Л.Д. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
4 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
8097 |
КОШЕЛЬ Т.П. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
4 |
108 (39+15+54) |
|
|
|
С3 |
Мамонова Лариса Анатоліївна |
8098 |
КОШИК А.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8099 |
КОШИК К.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
108 (39+42+27) |
|
|
С2 |
|
Гук Ірина Юріївна |
8100 |
КОШИЛКА М.М. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
81 (27+21+33) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8101 |
КОШИН Р.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8102 |
КОШКАЛДА А.Г. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
6 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8103 |
КОШКІДЬКО Д.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
8104 |
КОШЛЯК В.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
86 (12+37+37) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
8105 |
КОШЛЯК О.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8106 |
КОШМАН А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8107 |
КОШОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
6 |
85 (39+24+22) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8108 |
КОШОВЕЦЬ Е.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8109 |
КОШОВИЙ Д.А. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
111 (21+39+51) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8110 |
КОЩІЄНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
67 (27+17+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8111 |
КОЬЛБА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8112 |
КРАВЕЦЬ А.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
9 |
52 (21+10+21) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8113 |
КРАВЕЦЬ А.С. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
7 |
101 (33+33+35) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8114 |
КРАВЕЦЬ В.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
7 |
81 (29+18+34) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8115 |
КРАВЕЦЬ В.О. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
4 |
81 (36+15+30) |
|
|
|
|
Мамонова Лариса Анатоліївна |
8116 |
КРАВЕЦЬ В.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8117 |
КРАВЕЦЬ З.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
5 |
159 (48+57+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8118 |
КРАВЕЦЬ І.А. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
5 |
81 (36+18+27) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8119 |
КРАВЕЦЬ Л.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
94 (30+39+25) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8120 |
КРАВЕЦЬ М.Я. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8121 |
КРАВЕЦЬ О.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
7 |
151 (49+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8122 |
КРАВЕЦЬ П.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
166 (51+57+58) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
8123 |
КРАВЕЦЬ Р.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
4 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
8124 |
КРАВЕЦЬ С.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
4 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8125 |
КРАВЕЦЬ С.І. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
10 |
68 (18+19+31) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8126 |
КРАВЕЦЬ Ф.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
90 (33+24+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8127 |
КРАВЕЦЬ Ю.А. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
8 |
102 (25+24+53) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8128 |
КРАВІЦЬКА С |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
8129 |
КРАВЦОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
107 (39+42+26) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
8130 |
КРАВЦОВ В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
81 (45+27+9) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8131 |
КРАВЦОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8132 |
КРАВЦОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8133 |
КРАВЦОВ О.Г. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
6 |
106 (48+33+25) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8134 |
КРАВЦОВ П.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8135 |
КРАВЦОВА А |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8136 |
КРАВЦОВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8137 |
КРАВЦОВА В.С. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
10 |
61 (21+18+22) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
8138 |
КРАВЦОВА І.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
130 (37+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
8139 |
КРАВЦОВА О.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
8140 |
КРАВЦОВА Т.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
9 |
47 (9+9+29) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8141 |
КРАВЧЕНКО А.А. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
5 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Толкачова Ганна Миколаївна |
8142 |
КРАВЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
120 (33+36+51) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8143 |
КРАВЧЕНКО А.Я. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8144 |
КРАВЧЕНКО Б.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
8145 |
КРАВЧЕНКО В |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
3 |
51 (18+9+24) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
8146 |
КРАВЧЕНКО В.Д. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
8 |
131 (41+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8147 |
КРАВЧЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8148 |
КРАВЧЕНКО Г.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
8 |
128 (51+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8149 |
КРАВЧЕНКО Д.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
114 (32+33+49) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
8150 |
КРАВЧЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8151 |
КРАВЧЕНКО Д.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
63 (21+27+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8152 |
КРАВЧЕНКО Д.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
8153 |
КРАВЧЕНКО Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
5 |
85 (42+24+19) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8154 |
КРАВЧЕНКО Є.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8155 |
КРАВЧЕНКО Є.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8156 |
КРАВЧЕНКО І.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8157 |
КРАВЧЕНКО І.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8158 |
КРАВЧЕНКО К.А. |
с. Гюнівка |
Гюнівська ЗОШ |
5 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Морозова Олена Федорівна |
8159 |
КРАВЧЕНКО К.Б. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
10 |
86 (42+16+28) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8160 |
КРАВЧЕНКО К.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
92 (25+42+25) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8161 |
КРАВЧЕНКО К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
126 (27+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8162 |
КРАВЧЕНКО Л.Д. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
8 |
137 (41+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8163 |
КРАВЧЕНКО М.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
80 (31+30+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8164 |
КРАВЧЕНКО М.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
45 (15+21+9) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8165 |
КРАВЧЕНКО М.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
7 |
97 (34+30+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8166 |
КРАВЧЕНКО М.Р. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
5 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8167 |
КРАВЧЕНКО Н.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
96 (27+36+33) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8168 |
КРАВЧЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8169 |
КРАВЧЕНКО О.В. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
8 |
118 (33+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Грозинський Сергій Георгійович |
8170 |
КРАВЧЕНКО О.С. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
3 |
114 (33+39+42) |
|
|
|
С3 |
Полонська Ольга Станіславівна |
8171 |
КРАВЧЕНКО Р.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
8172 |
КРАВЧЕНКО Р.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8173 |
КРАВЧЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
8174 |
КРАВЧЕНКО С.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
30 (9+9+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8175 |
КРАВЧЕНКО С.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
8176 |
КРАВЧЕНКО Ю.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
98 (31+54+13) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
8177 |
КРАВЧУК А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
144 (51+54+39) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8178 |
КРАВЧУК О.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8179 |
КРАВЧУК О.І. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
9 |
55 (15+24+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8180 |
КРАВЧУК П.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
132 (27+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
8181 |
КРАВЧУН М.М. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
93 (39+30+24) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8182 |
КРАЕВАЯ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
8 |
86 (37+21+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8183 |
КРАЄВСЬКИЙ Д.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8184 |
КРАЙНЯ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
3 |
117 (33+45+39) |
|
|
С2 |
|
Качуровська Наталія Іванівна |
8185 |
КРАЙНЯ Є.Ф. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
72 (23+21+28) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8186 |
КРАЛЬОВА О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
7 |
105 (37+36+32) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8187 |
КРАМАР Д.Г. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
62 (25+15+22) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
8188 |
КРАМАРЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
9 |
50 (9+22+19) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
8189 |
КРАМАРЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8190 |
КРАМАРЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
117 (39+39+39) |
|
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
8191 |
КРАМАРЕНКО Д.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8192 |
КРАМАРЕНКО Є.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
137 (36+44+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
8193 |
КРАМАРЕНКО Є.І. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
8 |
93 (26+33+34) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8194 |
КРАМАРЕНКО К.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8195 |
КРАМАРЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
5 |
74 (15+39+20) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
8196 |
КРАМАРЕНКО П.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
81 (33+6+42) |
|
|
|
С3 |
Круглицька Лідія Петрівна |
8197 |
КРАМАРЕНКО Т.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
6 |
70 (30+24+16) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8198 |
КРАМАРЕЦЬ І.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
128 (45+37+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
8199 |
КРАМАРСЬКА Т.Ю. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
77 (21+37+19) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8200 |
КРАМАРЧУК К.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8201 |
КРАМОРЕНКО Г.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
7 |
123 (33+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Баранчук Ганна Анатоліївна |
8202 |
КРАПИВНА С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8203 |
КРАПИВНИЙ Д.Е. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
8204 |
КРАСАВЦЕВ А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8205 |
КРАСИЛЬНІКОВА А.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8206 |
КРАСКО М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8207 |
КРАСНА Є.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
119 (36+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8208 |
КРАСНІКОВ Г.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
5 |
70 (24+21+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8209 |
КРАСНІКОВА С.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
8210 |
КРАСНОБАЕВА О.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
8211 |
КРАСНОБАЄВ А.Г. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
78 (27+26+25) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
8212 |
КРАСНОВ А.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8213 |
КРАСНОВ Д.Ф. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
100 (24+45+31) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8214 |
КРАСНОЖОН І.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
118 (31+48+39) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
8215 |
КРАСНОЖОН І.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
123 (57+27+39) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8216 |
КРАСНОЖОН О.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
117 (54+30+33) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8217 |
КРАСНОКУТСЬКА Є.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8218 |
КРАСНОКУТСЬКИЙ К.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8219 |
КРАСНОПЛАХТА Д.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
8220 |
КРАСНОПОЛЬСЬКА К |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8221 |
КРАСНОРУЖЕВ К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
81 (21+21+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8222 |
КРАСНОРУЖЕВА К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
5 |
53 (18+21+14) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8223 |
КРАСНОСЕЛЬСЬКИЙ О.О. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
129 (39+39+51) |
|
|
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
8224 |
КРАСНУХІН Н.К. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
8225 |
КРАСОВА С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8226 |
КРАСОВСЬКА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8227 |
КРАСОВСЬКА І.Р. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8228 |
КРАСОВСЬКА М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8229 |
КРАСОВСЬКИЙ В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
77 (21+33+23) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8230 |
КРАСОВСЬКИЙ Р.Р. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
104 (36+31+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8231 |
КРАСЬКО Д.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8232 |
КРАТ І.Г. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8233 |
КРАТ М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8234 |
КРАТЬ С.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
7 |
109 (27+36+46) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8235 |
КРАУЗ Р.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
125 (40+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
8236 |
КРАШЕВИЧ О.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
8237 |
КРЕЙДИЧ Я.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
101 (36+33+32) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8238 |
КРЕМЕНЧУК В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8239 |
КРЕМЕНЧУК К.І. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
69 (33+24+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8240 |
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ Б.О. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
8241 |
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ М.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
3 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
8242 |
КРЕПИШЕВА К.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
78 (21+18+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8243 |
КРЕСЛАВСЬКИЙ М.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
8244 |
КРЕСТНІКОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8245 |
КРЕСТОВ В.К. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
109 (24+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
8246 |
КРЕЧМАН А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
9 |
63 (15+14+34) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8247 |
КРЄПИЩЄВА К.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
60 (27+18+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8248 |
КРЖЕЧКОВСЬКА С.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
8249 |
КРИВЕГА А.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8250 |
КРИВЕГА Г.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
85 (30+33+22) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
8251 |
КРИВЕГО М.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
72 (22+27+23) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8252 |
КРИВЕНКО А.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
9 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8253 |
КРИВЕНКО Е.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
81 (29+21+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8254 |
КРИВЕНКО Є.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
81 (27+21+33) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8255 |
КРИВЕНКО Ю.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8256 |
КРИВЕНОК Є.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
8257 |
КРИВЕНОК С.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8258 |
КРИВЕНЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
8259 |
КРИВЕЦЬ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
8 |
154 (51+54+49) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8260 |
КРИВИЙ О.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
29 (9+14+6) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8261 |
КРИВИЛО О.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
132 (39+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
8262 |
КРИВИЦЬКА О.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8263 |
КРИВИЦЬКА Т. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
6 |
56 (12+24+20) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8264 |
КРИВКО А.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
94 (48+24+22) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8265 |
КРИВКО А.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
92 (42+18+32) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8266 |
КРИВНИЙ В.Є. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
5 |
122 (48+39+35) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8267 |
КРИВОБОКОВ В.І. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
7 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
8268 |
КРИВОВ І.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
98 (40+27+31) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8269 |
КРИВОГІН І.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8270 |
КРИВОНІС Є.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
63 (21+15+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8271 |
КРИВОНІС М.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
72 (18+36+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8272 |
КРИВОНОС Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
9 |
133 (48+49+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8273 |
КРИВОНОС М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
10 |
149 (45+46+58) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8274 |
КРИВОНОС М.М. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
6 |
127 (57+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидоренко Ніна Василівна |
8275 |
КРИВОНОС Ю.С. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
10 |
77 (30+31+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8276 |
КРИВОРОТ І.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
87 (33+27+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8277 |
КРИВОРОТОВА А.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8278 |
КРИВОРУЧКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
75 (21+33+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8279 |
КРИВОРУЧКО В.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
78 (27+27+24) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8280 |
КРИВОРУЧКО В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
57 (33+15+9) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8281 |
КРИВОРУЧКО Г.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8282 |
КРИВОРУЧКО Л.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
57 (3+24+30) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
8283 |
КРИВОРУЧКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
10 |
121 (36+36+49) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8284 |
КРИВОРУЧКО ПМ. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
8285 |
КРИВОШЕЕВА К.Р. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
96 (31+39+26) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
8286 |
КРИВОШЕЄВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8287 |
КРИВОШЕЄВ І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
114 (18+60+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8288 |
КРИВОШЕЄВА А.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
8289 |
КРИВОШЕЄВА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
7 |
82 (28+21+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8290 |
КРИВОШЕЄВА Д.А. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
4 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Полонська Ольга Станіславівна |
8291 |
КРИВОШЕЄВА О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
8292 |
КРИВОШЕЙ А.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
112 (37+33+42) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8293 |
КРИВОШЕЙ О.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8294 |
КРИВОШЄЄВА Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
6 |
113 (48+39+26) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8295 |
КРИВОШИЙ І.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
3 |
114 (33+36+45) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
8296 |
КРИВУЛЯ А.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
84 (6+48+30) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
8297 |
КРИВУЛЯН Д.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
61 (18+12+31) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
8298 |
КРИВУН А.А. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
8 |
83 (34+27+22) |
|
|
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
8299 |
КРИВУН Є.С. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
8 |
122 (43+27+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
8300 |
КРИВЦУН А.О. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
4 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8301 |
КРИВЦУН П.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8302 |
КРИГІН М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
5 |
71 (27+24+20) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8303 |
КРИГІН О.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
8304 |
КРИГУЛЬСЬКА А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
8305 |
КРИЖАНОВСЬКА К.О. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
4 |
105 (39+21+45) |
|
|
|
С3 |
Мамонова Лариса Анатоліївна |
8306 |
КРИЖАНОВСЬКИЙ В.К. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
10 |
92 (30+28+34) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8307 |
КРИЖАНЮК К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
8308 |
КРИЖЕВСЬКА А.А. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
3 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Бойко Ірма Теймуразівна |
8309 |
КРИЖКО Р.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8310 |
КРИКУНОВ Р.Д. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
4 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
8311 |
КРИКУНОВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
127 (40+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8312 |
КРИКУНОВА А.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8313 |
КРИЛОВ П.М. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
151 (43+51+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8314 |
КРИЛОВ С.Р. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
8315 |
КРИМОВА Я.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8316 |
КРИНИЦЬКИЙ Є.Ю. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
5 |
69 (24+33+12) |
|
|
|
|
Білосорочка Олена Анатоліївна |
8317 |
КРИСАК А.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8318 |
КРИСАН С.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
141 (51+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8319 |
КРИСЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8320 |
КРИСТЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8321 |
КРИСЬКО А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
111 (51+36+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8322 |
КРИУЛІН К.Е. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
81 (15+35+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8323 |
КРИЦКАЛЮК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
121 (42+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8324 |
КРИШТАЛЕНКО В.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
76 (27+24+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8325 |
КРИШТАНОВИЧ А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
88 (18+39+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8326 |
КРІВКО К.Є. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
4 |
42 (3+15+24) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
8327 |
КРІЛЬ Р.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8328 |
КРІТ Є.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8329 |
КРІШТОПІНА О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
135 (45+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8330 |
КРІШТОФ В.В. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
112 (27+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
8331 |
КРОЛЬ Е.М. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
5 |
56 (33+12+11) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8332 |
КРОПИВНА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
6 |
100 (36+33+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8333 |
КРОПІВКА А.М. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
8334 |
КРОПОТ М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8335 |
КРОТ Г.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
87 (45+24+18) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8336 |
КРОТ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
6 |
112 (45+39+28) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
8337 |
КРОТ Д.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
8 |
145 (31+57+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8338 |
КРОТ Д.П. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
4 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8339 |
КРОТ Д.Ю. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
8340 |
КРОТ Н.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8341 |
КРОТ Н.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8342 |
КРОТ О.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
166 (57+60+49) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8343 |
КРОТЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8344 |
КРОТОВ Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8345 |
КРОТОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
75 (39+18+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8346 |
КРОХМАЛЬ А.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
8347 |
КРОХМАЛЬ Б.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8348 |
КРОХМАЛЬ Д.Р. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
93 (29+33+31) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
8349 |
КРОХМАЛЬ О.Л. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
92 (36+27+29) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8350 |
КРОШЕНА С.Д. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
67 (27+12+28) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8351 |
КРОШКА Є.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8352 |
КРОШКА Є.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8353 |
КРУГЛА С.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 108 |
5 |
70 (18+39+13) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8354 |
КРУГЛИХІНА Д.Є. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
8355 |
КРУГЛИЦЬКИЙ Д.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
96 (39+15+42) |
|
|
|
С3 |
Круглицька Лідія Петрівна |
8356 |
КРУГЛІКОВА Є.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
105 (33+33+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8357 |
КРУГЛОВА І.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
4 |
96 (42+27+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8358 |
КРУГЛОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8359 |
КРУГЛЯК А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
114 (33+39+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8360 |
КРУГОВА С.О. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
8361 |
КРУГОВА Ю.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
112 (48+36+28) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8362 |
КРУГОВИЙ Я.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8363 |
КРУГОЛЬ О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8364 |
КРУЖИЛІНА А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
78 (15+15+48) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8365 |
КРУКОВСЬКА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
5 |
34 (12+9+13) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8366 |
КРУКОВСЬКИЙ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8367 |
КРУПА Н.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
107 (39+36+32) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8368 |
КРУПА О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8369 |
КРУПЕНІНА Д.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
8 |
87 (43+15+29) |
|
С1 |
|
|
Трикашна Н. С. |
8370 |
КРУПЕНКО Є.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8371 |
КРУПЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8372 |
КРУПОДЕР Л.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8373 |
КРУПСЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
3 |
69 (21+42+6) |
|
|
С2 |
|
Дячук Світлана Миколаївна |
8374 |
КРУТЕНЬ А.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
8375 |
КРУТИКОВА Г.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
10 |
72 (27+19+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8376 |
КРУТИСВІТ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
6 |
104 (42+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8377 |
КРУТІЙ В.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
8 |
112 (46+30+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8378 |
КРУТІЙ Д.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
57 (9+27+21) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8379 |
КРУТОВА Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
108 (51+30+27) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8380 |
КРУТОВСЬКА В |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
103 (30+42+31) |
|
|
С2 |
|
Кудіна Наталія Степанівна |
8381 |
КРУТЬ А.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8382 |
КРУТЬ Г.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8383 |
КРУТЬ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8384 |
КРУТЯК А.О. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
8385 |
КРУЧИНА В.К. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8386 |
КРУЧИНА Є.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
4 |
84 (33+27+24) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
8387 |
КРУЧИНСЬКА Д.Р. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8388 |
КРУШ О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8389 |
КРУШЕЛЬНИЦКИЙ А.И. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
112 (33+36+43) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8390 |
КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
5 |
99 (27+36+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8391 |
КРУШИНСЬКА О.С. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
7 |
66 (28+18+20) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
8392 |
КРЮК А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8393 |
КРЮКОВ О.Р. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8394 |
КРЮКОВА Л.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
84 (39+21+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8395 |
КРЮЧКОВА Д.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
7 |
114 (25+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8396 |
КРЮЧКОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8397 |
КРЮЧКОВА Я.Ю. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
60 (15+30+15) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
8398 |
КРЯЖКОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
103 (24+33+46) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8399 |
КРЯЧКО В.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
102 (31+30+41) |
|
|
|
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
8400 |
КРЯЧКОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
50 (18+9+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8401 |
КС К.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8402 |
КСЕНДЗОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8403 |
КСЕНЗОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
108 (39+33+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8404 |
КСЕНОФОНТОВ В.Є. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8405 |
КСЬЯНЕНКО О. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
10 |
107 (15+40+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
8406 |
КТІТОРОВ Б.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8407 |
КУБА О.В. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
8408 |
КУБАНСЬКИХ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
5 |
58 (27+15+16) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
8409 |
КУБАРЕВА Н.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
8410 |
КУБАСОВ А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
8 |
93 (37+21+35) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8411 |
КУБАСОВА О.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
8412 |
КУБАСОВА Т.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
8413 |
КУБЕДИНОВА Л.Н. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
8 |
132 (39+54+39) |
|
|
С2 |
|
Федоренко Олександр Олександрович |
8414 |
КУБЕНІНА Е.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8415 |
КУБИК Д.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8416 |
КУБИНЕЦЬ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
159 (51+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8417 |
КУГАЙ Б.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8418 |
КУДАЛЬЦЕВА М.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
8419 |
КУДАР Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8420 |
КУДАШЕВ І |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8421 |
КУДЕЛЯ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
90 (39+30+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8422 |
КУДЕЛЯ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
102 (45+15+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
8423 |
КУДЕЛЯ І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
8424 |
КУДЕРКО П.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
126 (45+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
8425 |
КУДЄЛЬКІНА П.М. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
92 (27+36+29) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8426 |
КУДИЛЬЧАК М.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
91 (30+33+28) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
8427 |
КУДІЄНКО М.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
6 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8428 |
КУДІН І.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8429 |
КУДІНА А.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
97 (33+36+28) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
8430 |
КУДІНА Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8431 |
КУДІНОВ К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
120 (45+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8432 |
КУДІНОВА А.Д. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8433 |
КУДІНОВА Д.С. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
5 |
90 (18+27+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8434 |
КУДІНОВА Е.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8435 |
КУДІНОВА Ю.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8436 |
КУДІНЦОВ Є.Р. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
144 (45+42+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8437 |
КУДЛАЙ М |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
8438 |
КУДЛАЙ Р.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
54 (15+15+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8439 |
КУДРЕВИЧ С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
60 (30+15+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8440 |
КУДРІН О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8441 |
КУДРЯ А. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
7 |
106 (31+39+36) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
8442 |
КУДРЯ А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
101 (47+27+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8443 |
КУДРЯ В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8444 |
КУДРЯ Є.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
36 (0+0+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8445 |
КУДРЯВЦЕВ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
39 (15+12+12) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
8446 |
КУДРЯВЦЕВА Г.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
10 |
63 (9+21+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8447 |
КУДРЯВЦЕВА Д.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
102 (39+30+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8448 |
КУДРЯШОВ Л.Д. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8449 |
КУЖИЛЬНИЙ О.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
113 (29+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8450 |
КУЖІЛЬНА А.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
80 (23+18+39) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
8451 |
КУЗЕВ В.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8452 |
КУЗЕННИЙ Н.С. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
111 (51+30+30) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
8453 |
КУЗІВ І.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8454 |
КУЗІК В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
118 (42+39+37) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8455 |
КУЗІН В.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
147 (42+48+57) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8456 |
КУЗІНА Я.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
78 (34+18+26) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8457 |
КУЗІЧКІНА Ю.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
6 |
59 (18+30+11) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8458 |
КУЗНЕЦОВ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
81 (27+33+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8459 |
КУЗНЕЦОВ І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
96 (27+36+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8460 |
КУЗНЕЦОВ І.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
72 (21+21+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8461 |
КУЗНЕЦОВ М.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
2 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
8462 |
КУЗНЕЦОВ М.М. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
106 (39+24+43) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8463 |
КУЗНЕЦОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
106 (42+33+31) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8464 |
КУЗНЕЦОВ О.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8465 |
КУЗНЕЦОВ Т.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8466 |
КУЗНЕЦОВ Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
63 (30+21+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8467 |
КУЗНЕЦОВА А.І. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
9 |
64 (15+24+25) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
8468 |
КУЗНЕЦОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
71 (54+17+0) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8469 |
КУЗНЕЦОВА Є.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8470 |
КУЗНЕЦОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8471 |
КУЗНЕЦОВА П.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
8472 |
КУЗНЄЦОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
8473 |
КУЗНЄЦОВ В.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
96 (39+15+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8474 |
КУЗНЄЦОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
123 (43+48+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8475 |
КУЗНЄЦОВ С.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
106 (30+36+40) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
8476 |
КУЗНЄЦОВ Ф.О. |
м. Енергодар |
Ліцей |
7 |
107 (25+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
8477 |
КУЗНЄЦОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
8478 |
КУЗНЄЦОВА А.В. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
3 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
8479 |
КУЗНЄЦОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8480 |
КУЗНЄЦОВА А.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
75 (27+24+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8481 |
КУЗНЄЦОВА К |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
5 |
92 (48+30+14) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8482 |
КУЗНЄЦОВА К.Д. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8483 |
КУЗНЄЦОВА К.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
129 (39+51+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8484 |
КУЗНЄЦОВА М.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
62 (27+11+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8485 |
КУЗНЄЦОВА М.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
150 (39+57+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8486 |
КУЗНЄЦОВА О.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8487 |
КУЗНЯК К.Д. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
6 |
91 (24+33+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8488 |
КУЗОВОВА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
169 (60+52+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8489 |
КУЗЬ Н.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8490 |
КУЗЬМЕНКО А.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
84 (48+36+0) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8491 |
КУЗЬМЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
93 (36+21+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8492 |
КУЗЬМЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8493 |
КУЗЬМЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
9 |
104 (36+40+28) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
8494 |
КУЗЬМЕНКО Б.Ю. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
115 (42+27+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
8495 |
КУЗЬМЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
5 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
8496 |
КУЗЬМЕНКО В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
7 |
103 (33+45+25) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8497 |
КУЗЬМЕНКО В.С. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
10 |
126 (45+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Трофименко Наталія Валентинівна |
8498 |
КУЗЬМЕНКО Д.В. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
156 (60+57+39) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
8499 |
КУЗЬМЕНКО Д.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8500 |
КУЗЬМЕНКО Е.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
6 |
118 (39+42+37) |
|
|
С2 |
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
8501 |
КУЗЬМЕНКО І.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
8502 |
КУЗЬМЕНКО І.М. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8503 |
КУЗЬМЕНКО К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
102 (36+48+18) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
8504 |
КУЗЬМЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
159 (57+60+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8505 |
КУЗЬМЕНКО К.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8506 |
КУЗЬМЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8507 |
КУЗЬМЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8508 |
КУЗЬМЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
8509 |
КУЗЬМЕНКО О.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
117 (33+54+30) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8510 |
КУЗЬМЕНКО О.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
154 (57+60+37) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8511 |
КУЗЬМЕНКО О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
84 (24+18+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8512 |
КУЗЬМЕНКО О.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
156 (48+57+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8513 |
КУЗЬМЕНКО С.Д. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
81 (24+36+21) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
8514 |
КУЗЬМИЦЬКА А.Р. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8515 |
КУЗЬМІН А.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
74 (25+15+34) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8516 |
КУЗЬМІН Б.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
96 (54+27+15) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8517 |
КУЗЬМІН Д.І. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
36 (6+24+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8518 |
КУЗЬМІН Р.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8519 |
КУЗЬМІНА А.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8520 |
КУЗЬМІНА А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
5 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
8521 |
КУЗЬМІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
94 (36+27+31) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
8522 |
КУЗЬМІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8523 |
КУЗЬМІНА А.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
33 (21+6+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8524 |
КУЗЬМІНА Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
87 (33+21+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8525 |
КУЗЬМІНОВА Н.Е. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
8 |
84 (31+27+26) |
|
|
|
|
Солянова Марина Вікторівна |
8526 |
КУЗЬМІЧОВА К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
7 |
100 (31+30+39) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
8527 |
КУЗЬМОВ К.Е. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
79 (31+24+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8528 |
КУЗЬМУК Г.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
108 (33+36+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8529 |
КУЗЬМУК К.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
8530 |
КУЗЬОМА Я.А. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8531 |
КУЗЯКІН К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8532 |
КУЗЯКІН С.Д. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8533 |
КУКІКОВА О.І. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
1 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8534 |
КУКЛА А.К. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
105 (48+27+30) |
|
С1 |
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
8535 |
КУКОВИНЕЦЬ А.І. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
4 |
99 (33+27+39) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8536 |
КУКОВИНЕЦЬ К.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
4 |
69 (36+27+6) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8537 |
КУКОВИНЕЦЬ К.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
4 |
69 (36+27+6) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8538 |
КУКОВИНЕЦЬ Л.Г. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
44 (12+21+11) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
8539 |
КУКОВИНЕШЬ С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8540 |
КУКОВИЦЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8541 |
КУКРЕШ К.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
91 (48+27+16) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
8542 |
КУКСЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
83 (36+27+20) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8543 |
КУКСЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
60 (27+18+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8544 |
КУКСОВ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
54 (21+27+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8545 |
КУКСОВ С.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
4 |
66 (30+9+27) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
8546 |
КУКСОВА А.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
80 (41+15+24) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
8547 |
КУКТЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
130 (51+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8548 |
КУКУШКІН Є.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
5 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8549 |
КУЛАБУХОВ В.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8550 |
КУЛАГА В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
7 |
151 (43+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8551 |
КУЛАГІНА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
123 (54+33+36) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
8552 |
КУЛАГІНА Т.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8553 |
КУЛАКОВ Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8554 |
КУЛАНОВ Е.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8555 |
КУЛЕШ Є.А. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
9 |
135 (30+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
8556 |
КУЛЕШОВА М.В. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
4 |
141 (45+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Наталія Григорівна |
8557 |
КУЛЄШОВА Є.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8558 |
КУЛИЕВ Т.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
3 |
81 (21+36+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8559 |
КУЛИК А. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
7 |
58 (25+18+15) |
|
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
8560 |
КУЛИК А.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8561 |
КУЛИК А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8562 |
КУЛИК А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
7 |
126 (52+36+38) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8563 |
КУЛИК А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
7 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8564 |
КУЛИК А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
75 (27+36+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8565 |
КУЛИК В.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
3 |
96 (33+36+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8566 |
КУЛИК В.С. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
10 |
75 (21+42+12) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8567 |
КУЛИК Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
127 (49+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
8568 |
КУЛИК Є.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
96 (33+24+39) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8569 |
КУЛИК Є.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8570 |
КУЛИК К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8571 |
КУЛИК К.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
7 |
111 (49+15+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8572 |
КУЛИК К.Ю. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
10 |
82 (27+39+16) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8573 |
КУЛИК М.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
33 (6+15+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8574 |
КУЛИК О.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
3 |
129 (48+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8575 |
КУЛИК О.Ю. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
102 (30+21+51) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
8576 |
КУЛИК С.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
10 |
55 (21+20+14) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8577 |
КУЛИК У.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8578 |
КУЛИК Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
105 (21+33+51) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8579 |
КУЛИНА А.П. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
7 |
89 (46+18+25) |
|
С1 |
|
|
Трикашна Н. С. |
8580 |
КУЛИНИЧ І.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
62 (21+22+19) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8581 |
КУЛИШ А.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
8582 |
КУЛІГІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
165 (57+60+48) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8583 |
КУЛІК В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8584 |
КУЛІК І.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8585 |
КУЛІКОВ Д.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
63 (33+24+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8586 |
КУЛІКОВ Є.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
51 (27+6+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8587 |
КУЛІКОВ К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8588 |
КУЛІКОВ О.В. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
61 (18+27+16) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
8589 |
КУЛІКОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8590 |
КУЛІКОВА Г.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
81 (39+21+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8591 |
КУЛІКОВА К.К. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
132 (60+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
8592 |
КУЛІКОВА Л.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
6 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8593 |
КУЛІКОВА Н.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
5 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8594 |
КУЛІКОВА С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8595 |
КУЛІКОВСЬКА Є.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
8596 |
КУЛІКОВСЬКИЙ П. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
8597 |
КУЛІНІЧ А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
138 (39+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
8598 |
КУЛІНІЧ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8599 |
КУЛІЧЕНКО Г.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
126 (48+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8600 |
КУЛІШ В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
6 |
121 (48+36+37) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8601 |
КУЛІШ М.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
115 (36+48+31) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
8602 |
КУЛІШ М.О. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
5 |
133 (42+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
8603 |
КУЛЙК С.С. |
м. Бердянськ |
Софіївська ЗОШ |
6 |
51 (21+15+15) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8604 |
КУЛЬБАК А.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
8605 |
КУЛЬБАЧНА С.К. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8606 |
КУЛЬБАШНА Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8607 |
КУЛЬВИНСЬКА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8608 |
КУЛЬВІНСЬКИЙ О.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
162 (54+57+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8609 |
КУЛЬПІНА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
95 (43+21+31) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8610 |
КУЛЬЧИНСЬКИЙ Я.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
123 (51+36+36) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
8611 |
КУЛЮПІН М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
138 (45+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8612 |
КУЛЯВЕЦЬ Р.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
2 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8613 |
КУМАНЕЦЬКА І.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
117 (54+45+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
8614 |
КУМЕДА А.Г. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
7 |
119 (49+39+31) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
8615 |
КУМЕР В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
63 (30+15+18) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8616 |
КУНАК А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8617 |
КУНАХ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
8 |
128 (37+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
8618 |
КУНАШУЙ М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
143 (41+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8619 |
КУНДЕУС К. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8620 |
КУНДО Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
109 (48+36+25) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8621 |
КУНІЦИН Д.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8622 |
КУПА Є.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8623 |
КУПОР М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8624 |
КУПРИНА А.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
7 |
99 (37+36+26) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8625 |
КУПРІЄНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
114 (31+51+32) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
8626 |
КУПРІН І.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
89 (28+21+40) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
8627 |
КУПРІН К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8628 |
КУПРІЯНОВ В.М. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
78 (30+21+27) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
8629 |
КУРАЗОВА Л.Ю. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
10 |
87 (21+40+26) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
8630 |
КУРАКИНА Г.О. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
63 (18+21+24) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
8631 |
КУРАКІНА У.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8632 |
КУРАКОВА А |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
82 (24+21+37) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8633 |
КУРАКОВА Д.Л. |
с. Розівка |
Розівська ЗОШ |
7 |
71 (22+27+22) |
|
|
|
|
Іляшенко Ірина Вікторівна |
8634 |
КУРАЛЕХ С.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8635 |
КУРАЛІМОВ В.В. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8636 |
КУРАМШИН Я.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
114 (18+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
8637 |
КУРАНДА В.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
52 (9+18+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8638 |
КУРАСОВА Г.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
4 |
48 (21+9+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8639 |
КУРАСОВА К.Ю. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8640 |
КУРАЧ А.І. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
141 (45+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
8641 |
КУРАШ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8642 |
КУРБАНОВА А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8643 |
КУРБАНОВА К.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8644 |
КУРБАТОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
3 |
63 (21+21+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8645 |
КУРГАН В.О. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8646 |
КУРГАН В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
114 (18+36+60) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
8647 |
КУРГАН О.А. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
99 (48+24+27) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8648 |
КУРГАН О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (39+54+39) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8649 |
КУРГАН П.В. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Жаравіна Ірина Миколаївна |
8650 |
КУРГАН Т.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
86 (39+16+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8651 |
КУРГАНОВ Н.Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
68 (25+15+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8652 |
КУРГАНОВА А.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8653 |
КУРГАНСЬКА В.І. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8654 |
КУРГАНСЬКИЙ В.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8655 |
КУРГУЗОВА А.С. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
8656 |
КУРДАСЬ Д.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
127 (48+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8657 |
КУРДИНКО Р.О. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
9 |
43 (12+23+8) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
8658 |
КУРДЮКОВ С.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
9 |
97 (27+28+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8659 |
КУРДЮМ К. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
8660 |
КУРИЛІВ К.Л. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
7 |
156 (51+60+45) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
8661 |
КУРИЛО А.В. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
5 |
142 (48+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
8662 |
КУРИЛО А.Д. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
104 (36+27+41) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
8663 |
КУРИЛО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8664 |
КУРИЛО Т.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8665 |
КУРИЛОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
101 (33+25+43) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
8666 |
КУРИЛОВА І.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
8667 |
КУРИЛЮК Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
102 (18+36+48) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8668 |
КУРИЛЮК Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
102 (18+36+48) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8669 |
КУРИЦЬКА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
76 (18+24+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8670 |
КУРІЛЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
78 (25+24+29) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8671 |
КУРІЛЕНКО В.Д. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
9 |
86 (30+34+22) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8672 |
КУРІЛО М.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8673 |
КУРІЛОВ С.Ю. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
8674 |
КУРІЛОВА К.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
70 (15+36+19) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8675 |
КУРІЛЬЧУК Д.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8676 |
КУРІСЬ К.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8677 |
КУРІСЬ К.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8678 |
КУРІЦИНА Я.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
8 |
84 (34+15+35) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8679 |
КУРКЕЛЬ М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
114 (39+48+27) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8680 |
КУРКИНА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8681 |
КУРКУЛА М.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
102 (45+27+30) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8682 |
КУРКУЛА Ю.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
8 |
143 (31+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8683 |
КУРЛІКОВСЬКО Ю.А. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
7 |
88 (26+33+29) |
|
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
8684 |
КУРЛОВ А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
159 (51+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8685 |
КУРЛОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
96 (30+60+6) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
8686 |
КУРМАЛЬОВА С.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
76 (12+33+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8687 |
КУРМАН О.Я. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
81 (33+24+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8688 |
КУРМАН С.Я. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8689 |
КУРОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8690 |
КУРОПАТА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
93 (33+24+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8691 |
КУРОПАТА М.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
114 (51+18+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
8692 |
КУРОЧКА А.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
108 (52+27+29) |
|
С1 |
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
8693 |
КУРОЧКА В.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
34 (9+12+13) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
8694 |
КУРОЧКА В.Ю. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
8695 |
КУРОЧКА Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8696 |
КУРОЧКА К.Р. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
8697 |
КУРОЧКА Р.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
5 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
8698 |
КУРОЧКІН Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
90 (33+24+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8699 |
КУРОЧКІНА К.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
92 (37+27+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8700 |
КУРОЧКІНА О.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
8701 |
КУРПАКОВА А.О. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
9 |
79 (18+30+31) |
|
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
8702 |
КУРПАЧЕНКО О.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8703 |
КУРПИЦЬКА М.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
100 (17+57+26) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
8704 |
КУРТА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
93 (48+30+15) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8705 |
КУРТА О.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
39 (21+6+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8706 |
КУРТАКОВ Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8707 |
КУРТО О.Ю. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8708 |
КУРТОВ Д.А. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
6 |
133 (36+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
8709 |
КУРУСЬ Е.В. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
3 |
72 (27+27+18) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8710 |
КУРУЧ А.В. |
с. Відродження |
Відродженська ЗШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кухар Олександра Данилівна |
8711 |
КУРЦЕВ О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8712 |
КУРЯН Д.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8713 |
КУРЯНІНОВА В.С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
3 |
108 (48+21+39) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8714 |
КУРЯНІНОВА В.С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
3 |
108 (48+21+39) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8715 |
КУСТОВ Д.В. |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
9 |
83 (39+22+22) |
|
|
|
|
Фролова Людмила Миколаївна |
8716 |
КУТ О.В. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
10 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
8717 |
КУТАШЕНКО Д.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8718 |
КУТІЩЕВ М.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
4 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8719 |
КУТНЯК Я.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8720 |
КУТОВИЙ К.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
140 (43+51+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
8721 |
КУТРОВА М.Ю. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
6 |
97 (30+30+37) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
8722 |
КУТУРГА М.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8723 |
КУТЬЕВ С.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
8724 |
КУТЬЇНА Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8725 |
КУХАР АР. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
144 (51+45+48) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8726 |
КУХАР О.Ю. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8727 |
КУХАР С.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8728 |
КУХАРЄВ Г.Я. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
66 (27+15+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8729 |
КУХЛИК Д.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
5 |
110 (39+39+32) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8730 |
КУХТА А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
43 (7+21+15) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8731 |
КУХТЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8732 |
КУЦ В.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
115 (30+39+46) |
|
|
|
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
8733 |
КУЦ М.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
8734 |
КУЦ О.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
125 (45+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
8735 |
КУЦ О.П. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
7 |
103 (37+36+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8736 |
КУЦ О.С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
126 (27+39+60) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
8737 |
КУЦАЄВА К.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
126 (45+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8738 |
КУЦАК В.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
8739 |
КУЦАРСЬКОГО А.Г. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
8 |
137 (43+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тангарова Світлана Вікторівна |
8740 |
КУЦЕНКО В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
101 (33+39+29) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8741 |
КУЦЕНКО В.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8742 |
КУЦЕНКО О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
1 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8743 |
КУЦЕРОВ В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
87 (33+30+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8744 |
КУЦЄВИЧ Е.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8745 |
КУЦИН Є.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8746 |
КУЦОМЕЛЯ Н.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
69 (18+30+21) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
8747 |
КУЧА Д.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
8748 |
КУЧАНСЬКИЙ Я.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
8749 |
КУЧЕР А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8750 |
КУЧЕР А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8751 |
КУЧЕР А.О. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
9 |
108 (51+28+29) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8752 |
КУЧЕР Д.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
120 (39+39+42) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
8753 |
КУЧЕР Д.О. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8754 |
КУЧЕР І.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8755 |
КУЧЕР К.М. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
10 |
109 (30+40+39) |
|
|
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
8756 |
КУЧЕР М.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
100 (30+39+31) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8757 |
КУЧЕР О.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
4 |
48 (21+9+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8758 |
КУЧЕР С.А. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
8 |
95 (36+36+23) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8759 |
КУЧЕР С.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
95 (36+24+35) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8760 |
КУЧЕР Т.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8761 |
КУЧЕРА І.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
5 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8762 |
КУЧЕРА М.І. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
83 (34+21+28) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
8763 |
КУЧЕРЕНКО А.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
4 |
84 (39+30+15) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
8764 |
КУЧЕРЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
6 |
82 (27+36+19) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8765 |
КУЧЕРЕНКО В. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8766 |
КУЧЕРЕНКО З.С. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
9 |
85 (30+27+28) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
8767 |
КУЧЕРЕНКО І.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
89 (48+24+17) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8768 |
КУЧЕРЕНКО І.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8769 |
КУЧЕРЕНКО К.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
92 (36+27+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8770 |
КУЧЕРЕНКО К.С. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
5 |
53 (21+15+17) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8771 |
КУЧЕРЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
128 (35+36+57) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8772 |
КУЧЕРЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
4 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
8773 |
КУЧЕРЕНКО Я.К. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
8 |
117 (33+39+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8774 |
КУЧЕРКОВА А.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8775 |
КУЧЕРОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8776 |
КУЧЕРОВ А.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
51 (15+15+21) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8777 |
КУЧЕРОВ Б.Є. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
78 (42+0+36) |
|
С1 |
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
8778 |
КУЧЕРУК І.М. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
4 |
162 (48+57+57) |
З |
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
8779 |
КУЧЕРУК М.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
4 |
75 (33+27+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8780 |
КУЧЕРУК Н.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
6 |
76 (21+45+10) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8781 |
КУЧЕРЯВА В.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
7 |
75 (28+21+26) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
8782 |
КУЧЕРЯВА Е. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8783 |
КУЧЕРЯВА К.О. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
6 |
141 (36+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
8784 |
КУЧЕРЯВА П.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8785 |
КУЧЕРЯВИЙ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
138 (51+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
8786 |
КУЧЕРЯВКО А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
150 (39+57+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8787 |
КУЧЄРЕНКО В. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
72 (27+27+18) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
8788 |
КУЧЄРЄНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8789 |
КУЧИК А.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
2 |
96 (54+12+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8790 |
КУЧИРЕНКО П.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
8791 |
КУЧИШКІНА А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
5 |
87 (24+36+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8792 |
КУЧІВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
51 (33+12+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8793 |
КУЧКОВА С.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шульга Оксана Валеріївна |
8794 |
КУЧМА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
7 |
101 (35+42+24) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
8795 |
КУЧМА Г.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
65 (30+18+17) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8796 |
КУЧМІСТИЙ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
8797 |
КУЧУГУРА Г.І. |
м. Енергодар |
Ліцей |
7 |
104 (37+30+37) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8798 |
КУШИЛЬ К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
42 (12+30+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8799 |
КУШНАР Н.О. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
3 |
93 (27+48+18) |
|
|
С2 |
|
Клименко Тетяна Іванівна |
8800 |
КУШНАРЕНКО А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8801 |
КУШНАРЕНКО Є.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
120 (39+33+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
8802 |
КУШНАРЬОВ М.П. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
75 (21+33+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8803 |
КУШНІР А.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
132 (42+30+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
8804 |
КУШНІР Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
93 (21+30+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8805 |
КУШНІР І.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
93 (33+33+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8806 |
КУШНІР М.В. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
2 |
126 (24+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чугура Світлана Олексіївна |
8807 |
КУШНІР М.С. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
4 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8808 |
КУШНІРА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
101 (37+36+28) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
8809 |
КУШНІРЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8810 |
КУШНІРЕНКО Д.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
94 (30+39+25) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8811 |
КУШНІРЕНКО Н.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
94 (30+39+25) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8812 |
КУШНІРЕНКО П.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
8813 |
КУШНІРОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
102 (33+27+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
8814 |
КУШНІРУК Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8815 |
КУШНІРЮК М.С. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8816 |
КУШНІРЮК С.П. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
7 |
147 (39+57+51) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8817 |
КУШТАЛОВА О.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
120 (27+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8818 |
КУЩ А.Р. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
84 (27+30+27) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8819 |
КУЩ Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
7 |
123 (45+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8820 |
КУЩ Д.В. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
3 |
150 (48+51+51) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
8821 |
КУЩ Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8822 |
КУЩ ОО. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
127 (36+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
8823 |
КУЩ Р.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
8824 |
КУЩ Ю.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
108 (39+39+30) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8825 |
КУЩИК Є.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
126 (51+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Кудіна Наталія Степанівна |
8826 |
КЮРЧЕВ О.К. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
115 (42+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8827 |
КЮРЧЕВА М.О. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
10 |
75 (21+30+24) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
8828 |
КЮРЧЄВСЬКА В.Е. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
8829 |
Л ОВКІНА М.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
93 (45+27+21) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8830 |
ЛАБА О.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
125 (45+37+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
8831 |
ЛАБЕНСЬКИЙ М.С. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
55 (32+15+8) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
8832 |
ЛАБІНЦЕВ А.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8833 |
ЛАБУЗ Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
7 |
80 (27+33+20) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8834 |
ЛАБУТКІНА А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
5 |
121 (42+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8835 |
ЛАВДАНСКИЙ Д.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
150 (60+60+30) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8836 |
ЛАВРЕНОВА І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8837 |
ЛАВРЕНТІЙ Я |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
8838 |
ЛАВРЕНТЬЄВ Б.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8839 |
ЛАВРЕНТЬЄВ І.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8840 |
ЛАВРЕНТЬЄВ О.С. |
с. Відродження |
Відродженська ЗШ |
7 |
113 (43+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кухар Олександра Данилівна |
8841 |
ЛАВРЕНЮК А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8842 |
ЛАВРИК А.В. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Білай Олена Вікторівна |
8843 |
ЛАВРИК В.Л. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
78 (28+30+20) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8844 |
ЛАВРИК П.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
99 (45+36+18) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8845 |
ЛАВРИНЕНКО Д.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
8 |
105 (22+45+38) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
8846 |
ЛАВРИНЕНКО І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
66 (15+18+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8847 |
ЛАВРИНЕНКО П.Р. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
46 (21+11+14) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
8848 |
ЛАВРИНЮК В.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
5 |
65 (27+24+14) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
8849 |
ЛАВРІНЕНКО В |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
9 |
92 (33+24+35) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
8850 |
ЛАВРІНЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
86 (31+24+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8851 |
ЛАВРІНЧУК Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
7 |
68 (31+18+19) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8852 |
ЛАВРОВ Б.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8853 |
ЛАВРУХІНА О |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8854 |
ЛАВРУША Є.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
84 (27+39+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8855 |
ЛАГОДА Д.Ю. |
|
Великобілозерська ЗОШ |
3 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Відлога |
8856 |
ЛАГОДА Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
99 (45+27+27) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8857 |
ЛАГОДА Л.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8858 |
ЛАГРОН П.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
84 (33+33+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8859 |
ЛАГУТА В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8860 |
ЛАГУТІН В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
102 (36+48+18) |
|
|
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
8861 |
ЛАДАН А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
84 (48+27+9) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
8862 |
ЛАДИГІН В |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8863 |
ЛАДИГІНА А.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8864 |
ЛАДИЖЕНКО Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8865 |
ЛАДНА Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
46 (12+18+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8866 |
ЛАЄВСЬКА У.І. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8867 |
ЛАЗАР О.В. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8868 |
ЛАЗАРЕВ А.В. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
5 |
139 (42+42+55) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Грозинський Сергій Георгійович |
8869 |
ЛАЗАРЕВ В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
103 (33+33+37) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8870 |
ЛАЗАРЕВ Ю.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
6 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8871 |
ЛАЗАРЕВА А.Є. |
с. Розівка |
Розівська ЗОШ |
4 |
99 (45+30+24) |
|
С1 |
|
|
Іляшенко Ірина Вікторівна |
8872 |
ЛАЗАРЕВА Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8873 |
ЛАЗАРЕНКО А.Ю. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
4 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
8874 |
ЛАЗАРЕНКО Б |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8875 |
ЛАЗАРЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8876 |
ЛАЗАРЕНКО В.А. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
8877 |
ЛАЗАРЕНКО В.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
9 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8878 |
ЛАЗАРЕНКО В.П. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
79 (26+24+29) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8879 |
ЛАЗАРЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
3 |
141 (39+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8880 |
ЛАЗАРЕНКО Е.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
8881 |
ЛАЗАРЕНКО К.А. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
8882 |
ЛАЗАРЕНКО К.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
4 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8883 |
ЛАЗАРЕНКО О.В. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8884 |
ЛАЗАРЕНКО Р.В. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
4 |
114 (33+36+45) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
8885 |
ЛАЗАРЕНКО Т.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
5 |
94 (48+30+16) |
|
С1 |
|
|
Татар Надія Іванівна |
8886 |
ЛАЗАРЄВ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
7 |
87 (37+30+20) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8887 |
ЛАЗАРЄВА А.В. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
9 |
66 (27+10+29) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
8888 |
ЛАЗАРЄВА І.А. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8889 |
ЛАЗАРЄВА К.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8890 |
ЛАЗАРЄВА М.Л. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8891 |
ЛАЗАРЧУК Д.Е. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
93 (33+36+24) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
8892 |
ЛАЗЕБА В.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
132 (51+57+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
8893 |
ЛАЗЕЧНИЙ І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
66 (33+30+3) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8894 |
ЛАЗНИК І.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
81 (39+15+27) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
8895 |
ЛАЗОРЕНКО А.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
126 (45+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
8896 |
ЛАЗОРИШИНЕЦЬ Б.М. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
8897 |
ЛАЗОРИШИНЕЦЬ Л.М. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
6 |
124 (36+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
8898 |
ЛАЗОРКІН Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8899 |
ЛАЗОРКО Є.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8900 |
ЛАЗУНЬКО І.О. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Уварова Катерина Леонідівна |
8901 |
ЛАЗУНЬКО ТТ. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
124 (33+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
8902 |
ЛАЗУРЕНКО Н.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
8903 |
ЛАЗУТІН О.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8904 |
ЛАЗУТІН О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8905 |
ЛАЗУТІНА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
115 (48+37+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8906 |
ЛАЗУТКИНА І.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
3 |
27 (27+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8907 |
ЛАЗУТКІН Л. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8908 |
ЛАЗЬКО О.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
78 (27+24+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8909 |
ЛАЗЬКО Я.І. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
8910 |
ЛАЙКОВА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
150 (33+60+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8911 |
ЛАКЄЄВА Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
114 (42+21+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8912 |
ЛАКІЗА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
8913 |
ЛАКОСІН Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8914 |
ЛАКТЮШИН Г.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8915 |
ЛАЛЕТІНА А.А. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
87 (39+27+21) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
8916 |
ЛАЛИКІН Ю.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
73 (15+33+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8917 |
ЛАЛОВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
120 (39+39+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
8918 |
ЛАНДАР К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
95 (36+33+26) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8919 |
ЛАНІНА К.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
166 (57+60+49) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8920 |
ЛАНІНА К.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
114 (30+24+60) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8921 |
ЛАНКИНА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
117 (51+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8922 |
ЛАНТУХ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8923 |
ЛАПА А.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
8924 |
ЛАПЕНКОВ Д.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8925 |
ЛАПІНА А.О. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
8926 |
ЛАПКО В.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8927 |
ЛАПКО М.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
97 (27+48+22) |
|
|
С2 |
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
8928 |
ЛАПО М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8929 |
ЛАПОЧКІН Д.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
100 (45+27+28) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8930 |
ЛАПТЄВ О.О. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
8931 |
ЛАПТЄВ С.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
5 |
97 (36+39+22) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8932 |
ЛАПТЄВА М.Ю. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
5 |
76 (36+21+19) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8933 |
ЛАПТІЄВА Ю.О. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
7 |
147 (39+57+51) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8934 |
ЛАПЧУК В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
69 (30+15+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8935 |
ЛАРІК А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
123 (54+15+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8936 |
ЛАРІКОВА І.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
169 (60+52+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8937 |
ЛАРІН Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
48 (0+12+36) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
8938 |
ЛАРІОНОВ М.А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
8939 |
ЛАРІОНОВА В.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8940 |
ЛАРЦЕВА Т.О. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
8 |
154 (42+60+52) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
8941 |
ЛАРЧИХИНА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8942 |
ЛАСИНСЬКА Д.А. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
4 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
8943 |
ЛАСКАВАЯ В.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
5 |
84 (24+21+39) |
|
|
|
|
Сидельникова |
8944 |
ЛАСКІНА А.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
10 |
146 (42+46+58) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8945 |
ЛАСТОВЕЦЬКИЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
118 (33+46+39) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
8946 |
ЛАТА Б.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8947 |
ЛАТИНІНА Н.А. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
8948 |
ЛАТИШ А.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8949 |
ЛАТИШ А.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
84 (33+15+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
8950 |
ЛАТИШ К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8951 |
ЛАТИШЕВ Б.О. |
с. Спаське |
Спаська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Морозов К. О. |
8952 |
ЛАТИШЕВА В.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
7 |
130 (51+60+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Наталія Григорівна |
8953 |
ЛАТИШЕВА Ю.С. |
с. Федорівка |
Федорівська ЗШ |
7 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ангеловська Алла Іванівна |
8954 |
ЛАТОША П.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
8955 |
ЛАТОШИН Л.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
114 (30+40+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
8956 |
ЛАХНО К.Р. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
105 (45+33+27) |
|
С1 |
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
8957 |
ЛАШКУЛ М.Д. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8958 |
ЛАЩУХІНА М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
4 |
57 (12+21+24) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
8959 |
ЛЕБЕДЕВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
7 |
77 (22+9+46) |
|
|
|
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
8960 |
ЛЕБЕДЕНКО С.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
3 |
120 (45+21+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8961 |
ЛЕБЕДЄВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
103 (36+39+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8962 |
ЛЕБЕДЄВ М.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
9 |
81 (9+37+35) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
8963 |
ЛЕБЕДЄВ С.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
8964 |
ЛЕБЕДЄВА Т.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
8965 |
ЛЕБЕДИНСЬКА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
126 (43+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
8966 |
ЛЕБЕДИНСЬКИЙ В.О. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
3 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Демешко Дмитро Анатолійович |
8967 |
ЛЕБЕДИНСЬКИЙ М.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
7 |
90 (20+27+43) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
8968 |
ЛЕБЕДИНСЬКИЙ О.Е. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
99 (45+21+33) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8969 |
ЛЕБЕДЬ К.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
8970 |
ЛЕБЕДЬКО Ю.Д. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
8971 |
ЛЕБЕДЮК Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8972 |
ЛЕБЕДЯНЦЕВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
5 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8973 |
ЛЕБЄДЄВА К.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
4 |
63 (18+15+30) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
8974 |
ЛЕБІДЬ А.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
6 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
8975 |
ЛЕБІДЬ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
8976 |
ЛЕБІДЬ Ж.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
111 (54+36+21) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
8977 |
ЛЕБІДЬ К.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
130 (48+39+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
8978 |
ЛЕБІДЬ С.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
8979 |
ЛЕБКОВИЧ А.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
5 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
8980 |
ЛЕВАДА К.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
7 |
122 (43+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
8981 |
ЛЕВАДА К.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8982 |
ЛЕВАДА Р.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
110 (37+33+40) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
8983 |
ЛЕВАДНИЙ О. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
8 |
100 (25+21+54) |
|
|
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
8984 |
ЛЕВАДНІЙ Д.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
73 (24+30+19) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8985 |
ЛЕВАДНІЙ О.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
92 (42+24+26) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8986 |
ЛЕВАНДОВСКАЯ М.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
8987 |
ЛЕВАШОВА В.С. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
10 |
136 (30+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Федоренко Олександр Олександрович |
8988 |
ЛЕВАШОВА Д.О. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
138 (57+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Русіна Наталія Юріївна |
8989 |
ЛЕВАШОВА О.С. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
54 (30+3+21) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
8990 |
ЛЕВЕНЕЦЬ К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
50 (18+18+14) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
8991 |
ЛЕВИЦЬКА А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
8992 |
ЛЕВИЦЬКА Б.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
117 (51+27+39) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
8993 |
ЛЕВИЦЬКА В.О. |
сел. Зарічне |
Зарічнянська ЗШ І ступеня |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шереметьєва С. А. |
8994 |
ЛЕВИЦЬКА І.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
94 (18+39+37) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
8995 |
ЛЕВИЦЬКА Я.І. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8996 |
ЛЕВИЦЬКИЙ О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
118 (42+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
8997 |
ЛЕВИЩЕНКО К.К. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
141 (48+57+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
8998 |
ЛЕВІН Д.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
8999 |
ЛЕВІН Р.А. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
66 (21+39+6) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
9000 |
ЛЕВІНА А.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9001 |
ЛЕВІНА А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9002 |
ЛЕВІНА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
9003 |
ЛЕВІНА Х.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9004 |
ЛЕВІТ А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9005 |
ЛЕВІТ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
5 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9006 |
ЛЕВІТІН В.К. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9007 |
ЛЕВІШКО П.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
137 (43+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9008 |
ЛЕВКОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
7 |
92 (34+21+37) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
9009 |
ЛЕВКОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
9010 |
ЛЕВОНЕНКО А.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
9011 |
ЛЕВОНЕНКО Д.О. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
6 |
99 (24+36+39) |
|
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
9012 |
ЛЕВОЧКО І.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9013 |
ЛЕВЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9014 |
ЛЕВЧЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9015 |
ЛЕВЧЕНКО В.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
63 (30+15+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9016 |
ЛЕВЧЕНКО В.К. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
9017 |
ЛЕВЧЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
132 (45+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9018 |
ЛЕВЧЕНКО Г.Г. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
69 (31+12+26) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9019 |
ЛЕВЧЕНКО Г.О. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
9 |
63 (15+26+22) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9020 |
ЛЕВЧЕНКО Д.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9021 |
ЛЕВЧЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
124 (54+33+37) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9022 |
ЛЕВЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
9023 |
ЛЕВЧЕНКО Д.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
9024 |
ЛЕВЧЕНКО І.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Уварова Катерина Леонідівна |
9025 |
ЛЕВЧЕНКО І.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
9026 |
ЛЕВЧЕНКО К.О. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
9027 |
ЛЕВЧЕНКО М.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
121 (51+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9028 |
ЛЕВЧЕНКО М.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
75 (30+12+33) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9029 |
ЛЕВЧЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
9 |
54 (15+24+15) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9030 |
ЛЕВЧЕНКО М.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
75 (22+21+32) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9031 |
ЛЕВЧЕНКО М.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
44 (9+16+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9032 |
ЛЕВЧЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
63 (24+12+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9033 |
ЛЕВЧЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
65 (21+15+29) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9034 |
ЛЕВЧЕНКО П.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9035 |
ЛЕВЧЕНКО С.Ю. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
9036 |
ЛЕВЧЕНКО Я.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
99 (33+15+51) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
9037 |
ЛЕВЧУК Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
84 (39+27+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9038 |
ЛЕГАНЬКОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
2 |
66 (36+0+30) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
9039 |
ЛЕГЕЗА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
83 (39+18+26) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9040 |
ЛЕГЕЗА М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9041 |
ЛЕГКОСТУП В.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
81 (39+12+30) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
9042 |
ЛЕГКОСТУП К.Р. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
8 |
84 (19+42+23) |
|
|
С2 |
|
Шульга Оксана Валеріївна |
9043 |
ЛЕДОВСЬКИЙ Д.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9044 |
ЛЕДЯКОВ Т.К. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
3 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Веремієнко Віра Йосипівна |
9045 |
ЛЕЖЕНКО О.І. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
8 |
110 (31+39+40) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9046 |
ЛЕЙКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
82 (36+18+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9047 |
ЛЕЙНЕРТ М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
9048 |
ЛЕКОВСЬКИЙ М.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
96 (33+24+39) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
9049 |
ЛЕЛЬОТКО А.І. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
9050 |
ЛЕЛЮК ДВ. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
81 (36+30+15) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9051 |
ЛЕЛЮК Р.Р. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
63 (15+27+21) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9052 |
ЛЕЛЮК Ю.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
94 (23+45+26) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9053 |
ЛЕМЕЩЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
6 |
115 (42+39+34) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9054 |
ЛЕМИШ А.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9055 |
ЛЕМІШ Г.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
7 |
81 (32+27+22) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9056 |
ЛЕМІШКО В.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9057 |
ЛЕНАСІДАШ Л.Ю. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
87 (26+27+34) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9058 |
ЛЕНЧЕНЧЕНКО І |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9059 |
ЛЕНЧУК І.Д. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
86 (43+27+16) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
9060 |
ЛЕНЬ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
8 |
113 (43+36+34) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9061 |
ЛЕНЬ Н. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
5 |
76 (36+30+10) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
9062 |
ЛЕНЬ О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
8 |
69 (19+24+26) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9063 |
ЛЕОНОВ М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9064 |
ЛЕОНОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
9065 |
ЛЕОНОВА В.А. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
73 (22+21+30) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
9066 |
ЛЕОНОВА К.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
129 (51+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9067 |
ЛЕОНОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9068 |
ЛЕОНОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9069 |
ЛЕОНОВА О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9070 |
ЛЕПЕТУХА А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
7 |
112 (25+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
9071 |
ЛЕПЕТЧЕНКО К.А. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
72 (36+30+6) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9072 |
ЛЕПЕТЧЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
126 (39+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
9073 |
ЛЕПЕТЧЕНКО М.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9074 |
ЛЕПЕТЮК Г.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
78 (36+21+21) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9075 |
ЛЕПЕХОВ Р.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
90 (30+48+12) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9076 |
ЛЕПЬОШКІНА А.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
9077 |
ЛЕСЕЧКО О.Р. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9078 |
ЛЕСНІЧА Є.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9079 |
ЛЕУС М.Г. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
122 (48+46+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
9080 |
ЛЕУСЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
10 |
151 (45+55+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9081 |
ЛЕУТЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9082 |
ЛЕШКЕВИЧ І.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
150 (48+51+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9083 |
ЛЕШКЕВИЧ Р.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
114 (42+33+39) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9084 |
ЛЕШУКОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
4 |
93 (33+36+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9085 |
ЛЕЩЕНКО А.В. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
126 (33+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
9086 |
ЛЕЩЕНКО А.Ю. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
7 |
124 (40+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гладка Олена Михайлівна |
9087 |
ЛЕЩЕНКО В |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
9088 |
ЛЕЩЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
54 (21+21+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9089 |
ЛЕЩЕНКО Л.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
75 (27+26+22) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
9090 |
ЛЕЩЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
9091 |
ЛЕЩЕНКО С.С. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
3 |
75 (33+18+24) |
|
|
|
|
Гладка Олена Михайлівна |
9092 |
ЛЕЩИНСКИЙ А.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
73 (27+30+16) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
9093 |
ЛЕЩОВА О.П. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9094 |
ЛЄБЄДЄВ В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
96 (45+27+24) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9095 |
ЛЄБЄДЄВ Д.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
90 (27+33+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9096 |
ЛЄБЄДЄВ М.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9097 |
ЛЄБЄДЄВА О.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
150 (39+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9098 |
ЛЄВІНА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
84 (33+24+27) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9099 |
ЛЄДЄННІКОВА Г.Д. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9100 |
ЛЄДНЄЙ Р. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
6 |
135 (60+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
9101 |
ЛЄДОВСКИЙ В.Р. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
74 (18+31+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9102 |
ЛЄЖНІН І.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
6 |
71 (24+27+20) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
9103 |
ЛЄЗІНА Є.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
102 (48+33+21) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9104 |
ЛЄКОМЦЕВ А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
129 (39+36+54) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
9105 |
ЛЄКОМЦЕВА Т.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Бочка О. І. |
9106 |
ЛЄНЬШИН М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
54 (21+12+21) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
9107 |
ЛЄПІХОВ Б.С. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
63 (27+9+27) |
|
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
9108 |
ЛЄСКОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
6 |
133 (42+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9109 |
ЛЄСНОВ Н.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
129 (51+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
9110 |
ЛЄСНЯК А.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
54 (27+3+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9111 |
ЛЄУШ А.А. |
с. Запоріжжя |
Запорізька ЗОШ |
10 |
61 (18+21+22) |
|
|
|
|
Соломатіна Валерія Володимирівна |
9112 |
ЛИВАДА А.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
78 (33+27+18) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
9113 |
ЛИВАНДОВСЬКИЙ Д.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
6 |
130 (36+51+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9114 |
ЛИВАНДОВСЬКИЙ І.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
4 |
42 (15+6+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9115 |
ЛИВАНДОВСЬКИЙ Р.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
5 |
91 (24+36+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9116 |
ЛИГУН А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9117 |
ЛИЗОГУБОВА К.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
101 (30+30+41) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9118 |
ЛИКОВ Д.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
9119 |
ЛИКОВ К.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
9120 |
ЛИКОВА Н.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
5 |
87 (24+36+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9121 |
ЛИМАН А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
75 (21+21+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9122 |
ЛИМАР Д.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9123 |
ЛИМАРЕНКО Ю.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9124 |
ЛИМАРЬ Д.В. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
4 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
9125 |
ЛИМОНЧЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
9126 |
ЛИННИК А.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
9127 |
ЛИННИК Н.К. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9128 |
ЛИОНГ Д |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9129 |
ЛИПА В.О. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
9130 |
ЛИПА С.С. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
5 |
115 (30+39+46) |
|
|
|
С3 |
Липа Тетяна Леонідівна |
9131 |
ЛИПКА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
56 (25+18+13) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9132 |
ЛИПКА І.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
64 (13+24+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9133 |
ЛИПОВЕЦЬКИЙ К.Л. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
75 (45+12+18) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9134 |
ЛИПОВИЙ К.Є. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
108 (33+42+33) |
|
|
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9135 |
ЛИПОСАВИЦЬКА А.Е. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
69 (36+24+9) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
9136 |
ЛИПУНОВ А.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9137 |
ЛИСАК К.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
129 (54+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
9138 |
ЛИСАК П.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9139 |
ЛИСАНОВА Ж.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9140 |
ЛИСЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
72 (36+15+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9141 |
ЛИСЕНКО А.А. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
10 |
115 (30+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
9142 |
ЛИСЕНКО А.Е. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
91 (37+33+21) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9143 |
ЛИСЕНКО А.І. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
8 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
9144 |
ЛИСЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
85 (36+21+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9145 |
ЛИСЕНКО В.А. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
6 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
9146 |
ЛИСЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9147 |
ЛИСЕНКО В.Д. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
87 (33+33+21) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
9148 |
ЛИСЕНКО ВА. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
129 (46+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9149 |
ЛИСЕНКО Г.Т. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
9150 |
ЛИСЕНКО Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9151 |
ЛИСЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Приходько Людмила Олександрівна |
9152 |
ЛИСЕНКО Д.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9153 |
ЛИСЕНКО Д.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9154 |
ЛИСЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
63 (27+24+12) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
9155 |
ЛИСЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
159 (51+57+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9156 |
ЛИСЕНКО Є.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9157 |
ЛИСЕНКО І.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
108 (45+33+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9158 |
ЛИСЕНКО І.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
65 (37+15+13) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9159 |
ЛИСЕНКО І.Л. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
97 (45+36+16) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9160 |
ЛИСЕНКО К.П. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
8 |
98 (31+21+46) |
|
|
|
С3 |
Турська Олена Миколаївна |
9161 |
ЛИСЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
9162 |
ЛИСЕНКО К.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
118 (45+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
9163 |
ЛИСЕНКО Л.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
69 (27+21+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9164 |
ЛИСЕНКО М. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
9 |
100 (6+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
9165 |
ЛИСЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
103 (30+33+40) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
9166 |
ЛИСЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9167 |
ЛИСЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
139 (54+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9168 |
ЛИСЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
7 |
97 (25+33+39) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9169 |
ЛИСЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
9170 |
ЛИСЕНКО М.Ю. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
6 |
65 (18+21+26) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9171 |
ЛИСЕНКО О.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9172 |
ЛИСЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
9 |
50 (6+18+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9173 |
ЛИСЕНКО О.Ю. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
10 |
69 (18+25+26) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9174 |
ЛИСЕНКО П.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
9175 |
ЛИСЕНКО Р.С. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
8 |
132 (45+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Артюх Ірина Вікторівна |
9176 |
ЛИСЕЧКО Є.Є. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
6 |
47 (6+12+29) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
9177 |
ЛИСЄНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
9178 |
ЛИСИЦИН М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
125 (33+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
9179 |
ЛИСИЦЯ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
144 (51+45+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9180 |
ЛИСИЦЯ Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
9181 |
ЛИСІКОВ Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
5 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9182 |
ЛИСКО А.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9183 |
ЛИСОВ О.М. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
8 |
82 (23+21+38) |
|
|
|
|
Апєніна О. М. |
9184 |
ЛИСОТАА Ю.Р. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
78 (33+21+24) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
9185 |
ЛИСТОПАД К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
132 (45+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9186 |
ЛИСУНЕЦ Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
5 |
49 (12+18+19) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9187 |
ЛИСУНЕЦЬ М.П. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
9 |
81 (24+22+35) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9188 |
ЛИСЮК БВ. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
114 (39+34+41) |
|
|
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
9189 |
ЛИСЯК К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9190 |
ЛИСЯК К.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9191 |
ЛИСЯКОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
89 (30+36+23) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9192 |
ЛИТВЕНЕНКО Д.Є. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
57 (25+21+11) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9193 |
ЛИТВИН А.В. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
9 |
113 (27+37+49) |
|
|
|
С3 |
|
9194 |
ЛИТВИН А.С. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
90 (42+27+21) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
9195 |
ЛИТВИН Д.В. |
с. Приазовське |
ЗОШ № 2 |
7 |
132 (51+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Луценко Олександра Олександрівна |
9196 |
ЛИТВИН М.С. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9197 |
ЛИТВИН Н.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
4 |
33 (24+9+0) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9198 |
ЛИТВИН Н.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
6 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9199 |
ЛИТВИН О.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
92 (33+24+35) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9200 |
ЛИТВИНЕНКО А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
9201 |
ЛИТВИНЕНКО А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
68 (28+24+16) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9202 |
ЛИТВИНЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
6 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9203 |
ЛИТВИНЕНКО В.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9204 |
ЛИТВИНЕНКО Д.Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
67 (22+33+12) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9205 |
ЛИТВИНЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
90 (36+39+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9206 |
ЛИТВИНЕНКО Д.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9207 |
ЛИТВИНЕНКО Д.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
9208 |
ЛИТВИНЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
84 (33+27+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9209 |
ЛИТВИНЕНКО Н.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
145 (45+54+46) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
9210 |
ЛИТВИНЕНКО О.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
48 (21+15+12) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
9211 |
ЛИТВИНЕНКО О.І. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
9212 |
ЛИТВИНЕНКО О.Т. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
126 (48+39+39) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9213 |
ЛИТВИНЕНКО Т.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
85 (24+36+25) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9214 |
ЛИТВИНЕНКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
90 (37+21+32) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9215 |
ЛИТВИНЕНКО Я.М. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
9216 |
ЛИТВИНЄНКО М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9217 |
ЛИТВИНОВ О.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
115 (54+30+31) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9218 |
ЛИТВИНОВ Р.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
120 (33+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9219 |
ЛИТВИНОВ С.С. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
5 |
79 (27+30+22) |
|
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
9220 |
ЛИТВИНОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
114 (36+24+54) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9221 |
ЛИТВИНОВА А.Ю. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
4 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9222 |
ЛИТВИНОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
38 (12+19+7) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9223 |
ЛИТВИНОВА К.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9224 |
ЛИТВИШКО С.М. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
10 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
9225 |
ЛИТОВЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9226 |
ЛИТОВЧЕНКО А.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
147 (45+51+51) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
9227 |
ЛИТОВЧЕНКО В.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9228 |
ЛИТОВЧЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
9229 |
ЛИТОВЧЕНКО С.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
10 |
108 (39+30+39) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9230 |
ЛИФАР А.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
99 (27+28+44) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
9231 |
ЛИФАРЕНКО Н.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
10 |
131 (45+49+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
9232 |
ЛИХВАР А.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
8 |
73 (25+30+18) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9233 |
ЛИХВАР О.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9234 |
ЛИХВАР С.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
5 |
91 (36+36+19) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9235 |
ЛИХО І.І. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
120 (18+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
9236 |
ЛИХОДІД А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
93 (37+30+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9237 |
ЛИХОДІД А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9238 |
ЛИХОДІД Д. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
9239 |
ЛИХОДІД Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9240 |
ЛИХОДІД К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
95 (35+33+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9241 |
ЛИХОДІД Л.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
7 |
121 (35+57+29) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9242 |
ЛИХОДІД М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9243 |
ЛИХОДІД Н.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9244 |
ЛИХОДІД Х.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
86 (34+27+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9245 |
ЛИХОДІД Ю.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
107 (43+30+34) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9246 |
ЛИХОЛАТ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
87 (36+18+33) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9247 |
ЛИХОЛАТ В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
42 (18+8+16) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9248 |
ЛИХОШВАЙ І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
9249 |
ЛИЧ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
3 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9250 |
ЛИЧКАТИЙ О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9251 |
ЛИЧКО А.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
142 (42+54+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
9252 |
ЛИЧМАН А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9253 |
ЛИЮРОВА К.С. |
м. Енергодар |
Ліцей |
10 |
77 (27+31+19) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9254 |
ЛІ Є.В. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
151 (45+54+52) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
9255 |
ЛІ Є.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9256 |
ЛІ К.М. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
55 (15+19+21) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
9257 |
ЛІ О |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
5 |
108 (27+42+39) |
|
|
С2 |
|
Сидоренко Ніна Василівна |
9258 |
ЛІ Х.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
66 (36+18+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9259 |
ЛІБІЧ М.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
6 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9260 |
ЛІБМАН В.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
89 (36+28+25) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9261 |
ЛІВАЧОВ Я.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9262 |
ЛІВИНЕЦЬ А.А. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
9 |
98 (30+34+34) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
9263 |
ЛІВИНЕЦЬ М.А. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
5 |
100 (36+36+28) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
9264 |
ЛІВІК М.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
91 (30+33+28) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
9265 |
ЛІВШОНОК О.І. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9266 |
ЛІВШОНОК Я.І. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
6 |
97 (24+36+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9267 |
ЛІДОВСЬКИЙ І.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
5 |
124 (36+39+49) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9268 |
ЛІЗАВЕНКО В.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
73 (44+24+5) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
9269 |
ЛІЛІЧЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
75 (17+30+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9270 |
ЛІНГУР Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9271 |
ЛІНЕНКО Ю.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
131 (30+56+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9272 |
ЛІНЕЦЬ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
112 (48+33+31) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9273 |
ЛІННИК А.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9274 |
ЛІНОВЕЦЬКИЙ В.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9275 |
ЛІНОВЕЦЬКИЙ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
5 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
9276 |
ЛІНЬКОВ Н.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
129 (33+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Уварова Катерина Леонідівна |
9277 |
ЛІНЬКОВА Г.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
162 (54+57+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9278 |
ЛІОЛЬКО Є.Л. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
75 (39+15+21) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
9279 |
ЛІПАК Л.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
148 (43+48+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9280 |
ЛІПЕЦЬКА М. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
140 (40+51+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
9281 |
ЛІПІНСЬКА Е.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9282 |
ЛІПІХІН С.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
101 (30+36+35) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
9283 |
ЛІПУХІНА М.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9284 |
ЛІПЧИНА К.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
9 |
65 (21+22+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9285 |
ЛІСЕВИЧ Е.В. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
7 |
145 (40+60+45) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
9286 |
ЛІСІЧКІН І.І. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
8 |
103 (33+42+28) |
|
|
С2 |
|
Грозинський Сергій Георгійович |
9287 |
ЛІСНІЧА А.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
102 (43+21+38) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9288 |
ЛІСНІЧЕНКО В.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9289 |
ЛІСНЯК В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9290 |
ЛІСНЯК В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
82 (36+24+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9291 |
ЛІСНЯК Р.А. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
4 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Полонська Ольга Станіславівна |
9292 |
ЛІСНЯК С.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
127 (33+51+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
9293 |
ЛІСОВ В.В. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
4 |
72 (21+24+27) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
9294 |
ЛІСОВ М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9295 |
ЛІСОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9296 |
ЛІСОВА К.П. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
126 (36+30+60) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9297 |
ЛІСОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
9298 |
ЛІСОВА М.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
9299 |
ЛІСОВИЙ А.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
9 |
65 (27+13+25) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
9300 |
ЛІСОВСЬКИЙ О.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
147 (54+51+42) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
9301 |
ЛІСУН В.Р. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
9302 |
ЛІСУНОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
90 (33+30+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9303 |
ЛІТАШ М.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9304 |
ЛІТВАК В.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
126 (54+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
9305 |
ЛІТВІН О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
60 (15+21+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9306 |
ЛІТВІН Р.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9307 |
ЛІТВІНІШИН А.І. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9308 |
ЛІТВІНОВ В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
4 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
9309 |
ЛІТВІНОВ К.А. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
57 (27+15+15) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
9310 |
ЛІТВІНОВА |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
9311 |
ЛІТВІНОВА В.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9312 |
ЛІТВІНОВА Д.К. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
123 (39+30+54) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
9313 |
ЛІТВІНОВА У.Ю. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
9314 |
ЛІТИНСЬКИЙ С.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
120 (33+48+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9315 |
ЛІТІНСЬКА Е |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
156 (51+57+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9316 |
ЛІТКЕВИЧ В.С. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9317 |
ЛІТОШКО О.М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
9 |
85 (27+34+24) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
9318 |
ЛІТУЧА О.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
7 |
128 (37+39+52) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9319 |
ЛІФЕР О.О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
6 |
78 (36+21+21) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
9320 |
ЛІФШИЦ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
9321 |
ЛІФШИЦ Й.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
9322 |
ЛІХАЧОВ Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
69 (31+15+23) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9323 |
ЛІХАЧОВ К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9324 |
ЛІХАЧОВА О.А. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
9325 |
ЛІЧМАНОВ Ю.Є. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
93 (34+33+26) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9326 |
ЛІЩИНИ М |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
64 (21+18+25) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9327 |
ЛІЩУК О.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
9328 |
ЛОБАНОВ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9329 |
ЛОБАНОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
102 (33+33+36) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
9330 |
ЛОБАНОВ Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
96 (33+27+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9331 |
ЛОБАНОВ О.Л. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
3 |
63 (30+9+24) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9332 |
ЛОБАНОВА В. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
42 (18+24+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9333 |
ЛОБАНОВА Л.Л. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
34 (9+12+13) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9334 |
ЛОБАНОВА Н.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
9 |
93 (33+35+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9335 |
ЛОБАНОВА О.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9336 |
ЛОБАНОВА Ю.К. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
60 (27+21+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9337 |
ЛОБАНОК І.Л. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9338 |
ЛОБАС Є.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
107 (42+39+26) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9339 |
ЛОБАЦЬКИЙ Д.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
9 |
152 (48+46+58) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9340 |
ЛОБАЧ К.А. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
90 (34+24+32) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
9341 |
ЛОБАЧ Р.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
117 (33+30+54) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
9342 |
ЛОБАЧОВ Б.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рєзнікова Раїса Федорівна |
9343 |
ЛОБЕКО Б.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
7 |
78 (31+21+26) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9344 |
ЛОБКО Є. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9345 |
ЛОБКО О.Р. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
9346 |
ЛОБКО Т.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9347 |
ЛОБОДА Б.Г. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
4 |
123 (45+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9348 |
ЛОБОДА В.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
98 (25+42+31) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
9349 |
ЛОБОДА С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9350 |
ЛОБОЙКО М.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9351 |
ЛОБУНСЬКИЙ В.Г. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9352 |
ЛОБУРЕЦ І.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
67 (24+27+16) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9353 |
ЛОВЧИКОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
107 (34+39+34) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9354 |
ЛОГАЧЬОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
96 (30+12+54) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9355 |
ЛОГВИНЕНКО А.Є. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
159 (51+57+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9356 |
ЛОГВИНЕНКО А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
9 |
56 (21+16+19) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9357 |
ЛОГВИНЕНКО А.С. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
9358 |
ЛОГВИНЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9359 |
ЛОГВИНЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
114 (45+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
9360 |
ЛОГВИНЕНКО І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9361 |
ЛОГВИНЕНКО К.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
5 |
106 (48+30+28) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9362 |
ЛОГВИНН КО Л.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
121 (48+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9363 |
ЛОГВІН В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
60 (21+24+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9364 |
ЛОГВІН І.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
107 (34+30+43) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9365 |
ЛОГВІН О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
112 (45+34+33) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9366 |
ЛОГВІНЕНКО Є.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
9 |
125 (42+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9367 |
ЛОГВІНОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
90 (47+21+22) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9368 |
ЛОГВІНОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
3 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Сидельникова |
9369 |
ЛОГВІНОВА В.О. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
7 |
131 (49+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Широка Лариса Миколаївна |
9370 |
ЛОГВІНОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
117 (36+48+33) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
9371 |
ЛОГВІНОВСЬКА А.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
8 |
151 (45+51+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
9372 |
ЛОГІНОВ В.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
9 |
137 (48+37+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9373 |
ЛОГІНОВ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
73 (24+21+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9374 |
ЛОГІНОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
66 (39+21+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9375 |
ЛОЖКІНА А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
4 |
93 (33+18+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9376 |
ЛОЗА А.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
112 (31+36+45) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
9377 |
ЛОЗЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
51 (21+15+15) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
9378 |
ЛОЗЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
9379 |
ЛОЗЕНСЬКА В.Є. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
3 |
102 (27+42+33) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9380 |
ЛОЗИЦЬКИЙ В.І. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
3 |
135 (39+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
9381 |
ЛОЗИЦЬКИЙ О.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
73 (27+36+10) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9382 |
ЛОЗІНА О.І. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
59 (30+6+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9383 |
ЛОЗОВА Є.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9384 |
ЛОЗОВА Є.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9385 |
ЛОЇК І.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
90 (39+24+27) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9386 |
ЛОЙКО Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
141 (45+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9387 |
ЛОЙКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
66 (24+15+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9388 |
ЛОКОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
6 |
136 (48+39+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9389 |
ЛОКОТКОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
9390 |
ЛОЛА А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9391 |
ЛОЛА В.С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
9 |
55 (15+24+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
9392 |
ЛОЛЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
5 |
97 (42+27+28) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9393 |
ЛОЛЕСОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
113 (25+57+31) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
9394 |
ЛОМАГА К.А. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
7 |
133 (35+45+53) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
9395 |
ЛОМАКІНА Н.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
72 (30+15+27) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
9396 |
ЛОМАКОВА Х.І. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
6 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
9397 |
ЛОМАНОВ М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9398 |
ЛОМАНОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
8 |
77 (26+21+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9399 |
ЛОМАНОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
9400 |
ЛОМАНЧЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
78 (24+27+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9401 |
ЛОМЕЙКО В.С. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
9402 |
ЛОМЕЙКО О.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
9403 |
ЛОМОВА Ю.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
9 |
65 (18+16+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9404 |
ЛОМОВАЦЬКА Ю.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
103 (37+36+30) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9405 |
ЛОМПЄЙ С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
116 (43+39+34) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9406 |
ЛОПАТИЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
6 |
94 (42+27+25) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9407 |
ЛОПАТКІНА Є.І. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9408 |
ЛОПАТКО В.Є. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
8 |
129 (39+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладка Олена Михайлівна |
9409 |
ЛОПАТСЬКА А.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9410 |
ЛОПАТЬКО І.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9411 |
ЛОПУХІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9412 |
ЛОСЕВСЬКА А.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
5 |
138 (57+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9413 |
ЛОСЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
38 (3+4+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9414 |
ЛОСЄВ А.І. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
60 (21+39+0) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9415 |
ЛОСЄВ А.І. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
9416 |
ЛОСЄВ М.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
66 (36+22+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9417 |
ЛОСЄВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
106 (48+36+22) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9418 |
ЛОСЄВА А.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9419 |
ЛОСЄВА Е.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
9420 |
ЛОСЄВА М.Г. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
113 (30+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
9421 |
ЛОСЄВА Р.Г. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
107 (27+54+26) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
9422 |
ЛОСІ П.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
9423 |
ЛОСКОТ Є.О. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
9424 |
ЛОСКРІНГ У.С. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
33 (15+6+12) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
9425 |
ЛОСЬ А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
3 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9426 |
ЛОСЬ Б.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
68 (24+27+17) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9427 |
ЛОСЬ В.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
87 (33+33+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9428 |
ЛОСЬ Г.О. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
9 |
72 (21+14+37) |
|
|
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
9429 |
ЛОСЬ Д |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9430 |
ЛОСЬ І.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9431 |
ЛОСЬ К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
78 (27+27+24) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9432 |
ЛОСЬ Л.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
136 (42+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
9433 |
ЛОСЬ М.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
8 |
131 (33+45+53) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9434 |
ЛОСЬ О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
105 (45+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9435 |
ЛОСЬ Т.О. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
6 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
9436 |
ЛОСЬ Ю.І. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
4 |
102 (33+27+42) |
|
|
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
9437 |
ЛОТАРЬОВА С.О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
120 (39+39+42) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
9438 |
ЛОТВІН А.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
9439 |
ЛОТОХОВА В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9440 |
ЛОФЕРДЮК В.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
108 (44+33+31) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9441 |
ЛОХАНЬ І.В. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
5 |
91 (18+36+37) |
|
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
9442 |
ЛОХМАТОВ В.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
111 (33+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
9443 |
ЛОХМАТОВ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
9444 |
ЛОХМАТОВ О.А. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
96 (39+33+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9445 |
ЛОХМАТОВА А.Я. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9446 |
ЛОХМАТОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
144 (54+60+30) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9447 |
ЛОЦМАН А.В. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
4 |
84 (33+15+36) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
9448 |
ЛОЦМАН А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9449 |
ЛОЦМАН Д.С. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Демешко Дмитро Анатолійович |
9450 |
ЛОЧОХА І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
9451 |
ЛОЩЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
87 (33+36+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9452 |
ЛОЯН Є.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
93 (45+27+21) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
9453 |
ЛУБАН М.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9454 |
ЛУБЕНЕЦЬ В.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Приходько Людмила Олександрівна |
9455 |
ЛУБЕНЕЦЬ Л.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
72 (27+18+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9456 |
ЛУБІК А.Я. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
8 |
86 (19+45+22) |
|
|
С2 |
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
9457 |
ЛУБІК Д.Я. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
9458 |
ЛУБКІНА Н.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9459 |
ЛУБЧЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9460 |
ЛУГАНСКИЙ І.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
111 (45+36+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9461 |
ЛУГАНЦЕВА В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9462 |
ЛУГОВЕНКО С.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9463 |
ЛУГОВСЬКА А |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9464 |
ЛУГОВСЬКА А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
9465 |
ЛУГОВСЬКА А.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9466 |
ЛУДАНИЙ Д.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9467 |
ЛУЖЕНИЦЬКА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
2 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
9468 |
ЛУЖИН О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
159 (48+57+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9469 |
ЛУЖНА К.С. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
4 |
135 (51+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
9470 |
ЛУЗІН І.К. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
147 (48+42+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9471 |
ЛУК ЯН ВА М.А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
7 |
111 (43+36+32) |
|
С1 |
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
9472 |
ЛУКАНЮК А.Д. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
4 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
9473 |
ЛУКАЧ В.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
117 (30+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
9474 |
ЛУКАШ О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
9475 |
ЛУКАШ Я.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
9476 |
ЛУКАШЕВ О.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
66 (27+24+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9477 |
ЛУКАШЕВИЧ А.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
135 (30+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9478 |
ЛУКАШЕВИЧА Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9479 |
ЛУКАШЕНКО В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9480 |
ЛУКАШЕНКО В.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
75 (16+18+41) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
9481 |
ЛУКАШЕНКО Ю.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
9 |
90 (36+21+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9482 |
ЛУКАШКІН С.О. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9483 |
ЛУКАШКО І.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
108 (45+36+27) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9484 |
ЛУКАШОВ Н.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
4 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9485 |
ЛУКАЩ О.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
114 (39+42+33) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
9486 |
ЛУКІН Г.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9487 |
ЛУКІНА Д.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
75 (13+33+29) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
9488 |
ЛУКІНА Л.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
9489 |
ЛУКОВКА А.А. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
103 (27+51+25) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
9490 |
ЛУКОВНІКОВ С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9491 |
ЛУКЬЯНЕНКО А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9492 |
ЛУКЬЯНЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9493 |
ЛУКЬЯНЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
141 (45+39+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9494 |
ЛУКЬЯНЕНКО М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
2 |
96 (24+12+60) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9495 |
ЛУКЬЯНОВ Д.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9496 |
ЛУКЬЯНОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9497 |
ЛУКЬЯНОВА Л.П. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
92 (24+36+32) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9498 |
ЛУКЬЯНЧЕНКО М |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
7 |
80 (25+27+28) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
9499 |
ЛУКЯНЕНКО І.Л. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9500 |
ЛУКЯНОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
54 (21+15+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9501 |
ЛУКЯНОВ Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
97 (30+27+40) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
9502 |
ЛУКЯНОВ О.І. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 4 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9503 |
ЛУКЯНОВА А.К. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
97 (24+42+31) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9504 |
ЛУКЯНОВА А.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
5 |
82 (24+27+31) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
9505 |
ЛУКЯНОВА М.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
5 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9506 |
ЛУКЯНОВА С.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
6 |
77 (30+30+17) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
9507 |
ЛУКЯНЧЕНКО А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
4 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9508 |
ЛУКЯНЧЕНКО С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
4 |
150 (45+45+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9509 |
ЛУКЯНЧУК А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9510 |
ЛУКЯНЧУК Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
93 (45+15+33) |
|
С1 |
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
9511 |
ЛУКЯШКО Ю.Р. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
3 |
126 (48+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Білай Олена Вікторівна |
9512 |
ЛУЛЬГАШ Ь Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9513 |
ЛУНГУЛ Д.Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9514 |
ЛУНГУЛ Т. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Костандова Оксана Олександрівна |
9515 |
ЛУНІН В.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9516 |
ЛУНЬОВ Г.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
111 (42+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
9517 |
ЛУНЬОВА О.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
92 (23+42+27) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9518 |
ЛУНЬОВА Т.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9519 |
ЛУПАШКО А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9520 |
ЛУПАШКУ А.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9521 |
ЛУПИНОС А.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
81 (34+27+20) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
9522 |
ЛУПІНОС М.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
60 (21+18+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9523 |
ЛУСІС Я.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9524 |
ЛУТ М.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9525 |
ЛУТ С.С. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
5 |
115 (36+48+31) |
|
|
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
9526 |
ЛУТАЄВА О.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
94 (36+33+25) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9527 |
ЛУТКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9528 |
ЛУТОВА О.Д. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
162 (60+51+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9529 |
ЛУТОХІНА А.Р. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9530 |
ЛУТЧАК А.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
9531 |
ЛУЦ О.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
88 (36+18+34) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9532 |
ЛУЦЕНКО А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
121 (51+39+31) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9533 |
ЛУЦЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
79 (30+27+22) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9534 |
ЛУЦЕНКО А.Д. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
120 (39+45+36) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9535 |
ЛУЦЕНКО А.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
9 |
48 (21+4+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9536 |
ЛУЦЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
5 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
9537 |
ЛУЦЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
9538 |
ЛУЦЕНКО Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9539 |
ЛУЦЕНКО Д.О. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
9540 |
ЛУЦЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9541 |
ЛУЦЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
102 (45+30+27) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9542 |
ЛУЦЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9543 |
ЛУЦЕНКО Ж.О. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
9544 |
ЛУЦЕНКО О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
5 |
91 (24+33+34) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
9545 |
ЛУЦЕНКО О.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
107 (31+33+43) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9546 |
ЛУЦЕНКО О.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
69 (31+15+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9547 |
ЛУЦЕНКО С.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
10 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
9548 |
ЛУЦИШИН М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9549 |
ЛУЦНКО П.М. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
5 |
123 (30+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Веремієнко Віра Йосипівна |
9550 |
ЛУЦЬКА М.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9551 |
ЛУЧАК Д.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9552 |
ЛУЧИНІН Д.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9553 |
ЛУЧКО А.В. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
9 |
115 (27+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
9554 |
ЛУЧКОВ О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9555 |
ЛУЧУК С.Д. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
3 |
111 (45+45+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
9556 |
ЛУШНІКОВ Є.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
72 (16+21+35) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9557 |
ЛУШНІКОВ М.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9558 |
ЛУШНІКОВА В.О. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
4 |
114 (45+33+36) |
|
С1 |
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
9559 |
ЛУЩАЙ М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
162 (51+54+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9560 |
ЛЬВОВ Р.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
69 (21+27+21) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9561 |
ЛЬВОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
66 (36+21+9) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9562 |
ЛЬВОВА А.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
67 (30+15+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9563 |
ЛЬВОВА Д.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9564 |
ЛЮБАРЦЕВА К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
36 (15+15+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9565 |
ЛЮБАСЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
4 |
99 (18+36+45) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9566 |
ЛЮБЕНЧУК В.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
7 |
96 (25+36+35) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9567 |
ЛЮБИШКО А.С. |
с. Спаське |
Спаська ЗОШ |
9 |
73 (21+39+13) |
|
|
|
|
Морозов К. О. |
9568 |
ЛЮБИШКО В.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
70 (30+21+19) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9569 |
ЛЮБИШКО Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9570 |
ЛЮБОНЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
124 (45+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9571 |
ЛЮБУШКІНА Г.Г. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
99 (48+18+33) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9572 |
ЛЮБЧЕНКО Г.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9573 |
ЛЮДОГОВСЬКИЙ А.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
9574 |
ЛЮСОВА І.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
9575 |
ЛЮТА А.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
43 (21+8+14) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9576 |
ЛЮТА Н.Я. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
9577 |
ЛЮТАЯ Д.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
103 (36+30+37) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
9578 |
ЛЮТЕНКО М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
156 (42+57+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9579 |
ЛЮТИЙ В.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
7 |
113 (25+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9580 |
ЛЮТИЙ К.Л. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
129 (33+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9581 |
ЛЮТІК А.А. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
6 |
118 (36+30+52) |
|
|
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
9582 |
ЛЮТОВА Д.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
159 (42+60+57) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9583 |
ЛЯБАХ А.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
9 |
74 (30+28+16) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9584 |
ЛЯЄР О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
9585 |
ЛЯЛІНА О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
10 |
81 (30+21+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9586 |
ЛЯХ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
123 (51+33+39) |
|
С1 |
|
|
Гук Ірина Юріївна |
9587 |
ЛЯХ А.І. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
62 (21+24+17) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
9588 |
ЛЯХ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
107 (37+48+22) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9589 |
ЛЯХ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9590 |
ЛЯХ Н.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9591 |
ЛЯХОВ К.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
75 (24+27+24) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
9592 |
ЛЯХОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
99 (33+42+24) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9593 |
ЛЯХОВ Р.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
139 (37+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
9594 |
ЛЯХОВА Р.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
132 (39+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
9595 |
ЛЯШАНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9596 |
ЛЯШЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
9597 |
ЛЯШЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
78 (18+33+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9598 |
ЛЯШЕНКО Г.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
162 (51+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9599 |
ЛЯШЕНКО Д. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
9600 |
ЛЯШЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
103 (45+33+25) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9601 |
ЛЯШЕНКО Д.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
84 (36+27+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9602 |
ЛЯШЕНКО Д.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
9 |
72 (30+28+14) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9603 |
ЛЯШЕНКО К.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9604 |
ЛЯШЕНКО М.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
99 (39+33+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9605 |
ЛЯШЕНКО М.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
9606 |
ЛЯШЕНКО М.С. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
163 (54+60+49) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9607 |
ЛЯШЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
94 (36+27+31) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9608 |
ЛЯШЕНКО О.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
88 (47+9+32) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9609 |
ЛЯШЕНКО Ф.Ф. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
9610 |
ЛЯШЕНКО Ю.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
67 (26+12+29) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9611 |
ЛЯШКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
76 (17+33+26) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9612 |
ЛЯШКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9613 |
ЛЯШКО А.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
90 (42+33+15) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9614 |
ЛЯШКО Г.К. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
93 (39+36+18) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
9615 |
ЛЯШУК М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9616 |
МАВРЕНКО К.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
39 (15+9+15) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
9617 |
МАВРЕШКО В.І. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
148 (37+54+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
9618 |
МАВРОВ В.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
78 (27+30+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9619 |
МАВРОДІ Д.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
9620 |
МАВРОДІ Д.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
91 (33+30+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9621 |
МАГАЗІНЕР С.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
9622 |
МАГДЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9623 |
МАГДІНА О.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9624 |
МАГЕРРАМОВА К.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9625 |
МАГЕРРАМОВА Н.З. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
106 (30+30+46) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
9626 |
МАГНИЦЬКИЙ І |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
84 (45+12+27) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9627 |
МАГНИЦЬКИЙ М.С. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
9628 |
МАГНИЦЬКОЇ Г.М. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
9 |
67 (24+18+25) |
|
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
9629 |
МАГОМЕДОВА С.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9630 |
МАДЖАР А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9631 |
МАДЖАРО Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
114 (21+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9632 |
МАДЖІ А.Р. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
9633 |
МАДЖУГА М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9634 |
МАДУДІН Н.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9635 |
МАЄВСЬКА В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
99 (42+27+30) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9636 |
МАЄР М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
99 (45+33+21) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9637 |
МАЄРЧАК А.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
104 (26+48+30) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
9638 |
МАЖАРА А.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
6 |
103 (39+30+34) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
9639 |
МАЖАРОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
4 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9640 |
МАЗАЕВА Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
168 (51+60+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9641 |
МАЗАКОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
78 (27+30+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9642 |
МАЗАЛОВ П.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
83 (30+22+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9643 |
МАЗАНКО В.Р. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
3 |
105 (48+30+27) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
9644 |
МАЗЕНКОВ С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
40 (15+14+11) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9645 |
МАЗЕНКОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9646 |
МАЗИНЕЦЬ О.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
82 (33+33+16) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9647 |
МАЗУР А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
8 |
85 (20+39+26) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9648 |
МАЗУР А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9649 |
МАЗУР Д.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
97 (31+33+33) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9650 |
МАЗУР Д.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
8 |
107 (34+45+28) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9651 |
МАЗУР Д.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
41 (12+21+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9652 |
МАЗУР Є.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
131 (45+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
9653 |
МАЗУР К.Є. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9654 |
МАЗУР О.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9655 |
МАЗУРЕВИЧ А.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
150 (45+51+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9656 |
МАЗУРОК Є.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
87 (25+36+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9657 |
МАЙБОРОДА А.Д. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9658 |
МАЙБОРОДА А.Є. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
4 |
111 (42+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Захарова Ксенія Миколаївна |
9659 |
МАЙБОРОДА А.И. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
8 |
107 (31+27+49) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9660 |
МАЙБОРОДА Д.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
75 (39+22+14) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
9661 |
МАЙБОРОДА Н.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
9662 |
МАЙБОРОДА О |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
88 (36+30+22) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
9663 |
МАЙБОРОДА О.Д. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9664 |
МАЙБОРОДА Я.Ю. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
68 (25+12+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9665 |
МАЙБРОДСЬКА Д.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
8 |
99 (26+36+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9666 |
МАЙДАННИКА М.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
73 (18+33+22) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9667 |
МАЙДАНОВА В.С. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
4 |
135 (36+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Турська Олена Миколаївна |
9668 |
МАЙЗЕЛ М.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9669 |
МАЙЗЕЛЬ А.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
126 (36+52+38) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
9670 |
МАЙЗЕЛЬ С |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
108 (45+24+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9671 |
МАЙЗЕНКО В.Р. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
4 |
75 (27+24+24) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
9672 |
МАЙМУР О.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
5 |
64 (21+24+19) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9673 |
МАЙНИЧ С.А. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
9674 |
МАЙОР М.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
57 (24+16+17) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9675 |
МАЙОРОВ А.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
10 |
83 (21+42+20) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
9676 |
МАЙОРОВ О.О. |
с. Розівка |
Розівська ЗОШ |
4 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Іляшенко Ірина Вікторівна |
9677 |
МАЙОРОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
9678 |
МАЙОРОВА В.С. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
160 (51+60+49) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9679 |
МАЙСАК Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
9680 |
МАЙСТРЕНКО Д.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
3 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
9681 |
МАЙСТРЕНКО М.М. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9682 |
МАЙСТРЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9683 |
МАЙСТРЕНКО Ю.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9684 |
МАЙСТРО В.М. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
136 (31+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
9685 |
МАЙСТРО Д.Ю. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
9686 |
МАЙСТРО Є.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
9687 |
МАЙСТРО О.С. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
147 (51+51+45) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
9688 |
МАКАГОН С.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
3 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9689 |
МАКАЄВ М.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
9690 |
МАКАЙЯ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
86 (18+42+26) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9691 |
МАКАРА Є.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
104 (37+36+31) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9692 |
МАКАРЕВИЧ О.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
99 (36+39+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9693 |
МАКАРЕНКО А.М. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
99 (31+36+32) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
9694 |
МАКАРЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
54 (21+15+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9695 |
МАКАРЕНКО Б.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
6 |
92 (48+30+14) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9696 |
МАКАРЕНКО В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9697 |
МАКАРЕНКО Д |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
9698 |
МАКАРЕНКО Д.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
5 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
9699 |
МАКАРЕНКО Д.М. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
9700 |
МАКАРЕНКО Е.Н. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
5 |
75 (27+24+24) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
9701 |
МАКАРЕНКО Є.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
10 |
75 (33+36+6) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9702 |
МАКАРЕНКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
9703 |
МАКАРЕНКО І.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
99 (33+30+36) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9704 |
МАКАРЕНКО І.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
6 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9705 |
МАКАРЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
128 (49+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
9706 |
МАКАРЕНКО К.С. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
4 |
129 (42+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
9707 |
МАКАРЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
106 (43+30+33) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9708 |
МАКАРЕНКО Н.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
9709 |
МАКАРЕНКО О.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
10 |
83 (39+24+20) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
9710 |
МАКАРЕНКО О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9711 |
МАКАРЕНКО О.С. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
4 |
99 (33+36+30) |
|
|
|
|
Трофименко Наталія Валентинівна |
9712 |
МАКАРЕНКО П.Д. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9713 |
МАКАРЕНКО П.П. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
3 |
78 (27+21+30) |
|
|
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
9714 |
МАКАРЕНКО Т.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
3 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9715 |
МАКАРЕНКО Ю.М. |
смт. Чернігівка |
Панфілівська ЗОШ |
4 |
108 (45+24+39) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
9716 |
МАКАРИЦЬКИЙ О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
5 |
94 (24+51+19) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9717 |
МАКАРКІНА Д.Е. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
4 |
90 (27+36+27) |
|
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
9718 |
МАКАРОВ А.К. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
117 (43+48+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
9719 |
МАКАРОВ І.К. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
105 (45+27+33) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9720 |
МАКАРОВА Г.Е. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
131 (45+45+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9721 |
МАКАРОВА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
10 |
41 (24+13+4) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9722 |
МАКАРОВА К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9723 |
МАКАРОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
4 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9724 |
МАКАРОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
99 (33+42+24) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
9725 |
МАКАРОВА С.Є. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
9726 |
МАКАРОВИЧ А.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
9727 |
МАКАРЯН А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
87 (45+21+21) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9728 |
МАКЕДОНСЬКИЙ Р.А. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
7 |
23 (5+18+0) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
9729 |
МАКЕЄВА А.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
10 |
54 (24+11+19) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9730 |
МАКЕЄВА М.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
104 (25+48+31) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
9731 |
МАКЄЄВА М.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9732 |
МАКОВИК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
85 (43+24+18) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9733 |
МАКОВІЙ М.Р. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
3 |
33 (12+12+9) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9734 |
МАКОВОЗ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
123 (33+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9735 |
МАКОВСЬКА В.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
5 |
82 (36+30+16) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
9736 |
МАКОВСЬКА О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
3 |
108 (27+48+33) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
9737 |
МАКОВСЬКИЙ А.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9738 |
МАКОВСЬКИЙ Я.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
8 |
101 (37+39+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9739 |
МАКОГОН К.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
80 (36+25+19) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9740 |
МАКОГОНЧУК М.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
93 (33+21+39) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9741 |
МАКОТА А.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
113 (37+42+34) |
|
|
С2 |
|
Кудіна Наталія Степанівна |
9742 |
МАКСАК Р.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
84 (48+21+15) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9743 |
МАКСИМЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
108 (33+36+39) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
9744 |
МАКСИМЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
123 (51+33+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9745 |
МАКСИМЕНКО А.Е. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9746 |
МАКСИМЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
9747 |
МАКСИМЕНКО А.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
99 (33+30+36) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9748 |
МАКСИМЕНКО Г.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
7 |
109 (35+48+26) |
|
|
С2 |
|
Турчина Наталія Олексіївна |
9749 |
МАКСИМЕНКО М.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9750 |
МАКСИМЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9751 |
МАКСИМЕНКО О.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
66 (21+24+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9752 |
МАКСИМЕНКО О.Р. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
124 (37+54+33) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
9753 |
МАКСИМЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
9 |
91 (24+42+25) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
9754 |
МАКСИМОВ В.И. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
8 |
118 (31+36+51) |
|
|
|
С3 |
Баранов Олексій Миколайович |
9755 |
МАКСИМОВ Д.В. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
9 |
106 (24+36+46) |
|
|
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
9756 |
МАКСИМОВ О.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
9757 |
МАКСИМОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9758 |
МАКСИМОВА Т.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
9 |
59 (12+28+19) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9759 |
МАКСИМОВИЧ А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9760 |
МАКСИМОВИЧ О.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
10 |
106 (39+30+37) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
9761 |
МАКСИМЧУК А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9762 |
МАКСИМЧУК О.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
9763 |
МАКСИМЮК О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9764 |
МАКСИШКО Д.Т. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9765 |
МАКСИШКО М.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9766 |
МАКСІМОВА А.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
54 (15+21+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9767 |
МАКСІМЮК І.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
9768 |
МАКСЮТА Б.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
72 (39+18+15) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9769 |
МАКУРІНА Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9770 |
МАКУХА В.В. |
с. Розівка |
Розівська ЗОШ |
7 |
81 (21+33+27) |
|
|
|
|
Іляшенко Ірина Вікторівна |
9771 |
МАКУХА К.С. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
7 |
99 (35+21+43) |
|
|
|
С3 |
Калінінська Надія Григорівна |
9772 |
МАКУХА Н.К. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
69 (36+21+12) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
9773 |
МАКУШЕНКО К.О. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
3 |
129 (27+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
9774 |
МАКУШКІНА О.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9775 |
МАКУЩЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
128 (45+37+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
9776 |
МАКШАНЦЕВ Г |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
9777 |
МАЛА К.І. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
80 (25+24+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9778 |
МАЛА Л.І. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
5 |
105 (45+33+27) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
9779 |
МАЛА Ю.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
10 |
164 (54+52+58) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9780 |
МАЛАГОН І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9781 |
МАЛАЄВА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
153 (60+39+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9782 |
МАЛАЙ И.И. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
93 (29+36+28) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
9783 |
МАЛАНІНА А.О. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
5 |
77 (24+27+26) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9784 |
МАЛАФІЙ В.В. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
8 |
83 (23+30+30) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
9785 |
МАЛАФІЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
115 (54+30+31) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9786 |
МАЛАХ І.І. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
7 |
109 (34+33+42) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9787 |
МАЛАХОВ А.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
10 |
80 (27+30+23) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
9788 |
МАЛАХОВ Р.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
81 (39+21+21) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
9789 |
МАЛАХОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
105 (33+21+51) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
9790 |
МАЛАХОВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
9791 |
МАЛАХОВА Д.О. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
8 |
105 (31+33+41) |
|
|
|
С3 |
Пархоменко Олег Володимирович |
9792 |
МАЛАХОВА О.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9793 |
МАЛЕВ Є.С. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
7 |
74 (22+21+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9794 |
МАЛЕВА Г.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
123 (45+39+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9795 |
МАЛЕЄВ М.О. |
с. Плодородне |
Плодородненський НВК |
7 |
90 (25+33+32) |
|
|
|
|
Тимошенко Ірина Михайлівна |
9796 |
МАЛЕНЬКА Л.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
120 (39+30+51) |
|
|
|
С3 |
Баранчук Ганна Анатоліївна |
9797 |
МАЛЄВ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
99 (36+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9798 |
МАЛЄВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9799 |
МАЛЄВКО П.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
85 (30+33+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9800 |
МАЛЄЄВА М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
87 (39+12+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9801 |
МАЛИГІН В.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9802 |
МАЛИГІНА І.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
77 (24+35+18) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
9803 |
МАЛИЙ В.І. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
9804 |
МАЛИЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
2 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
9805 |
МАЛИЙ К.Р. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
3 |
51 (27+3+21) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
9806 |
МАЛИЙ О.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
118 (48+45+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
9807 |
МАЛИНКА Я.В. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
7 |
140 (37+57+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
9808 |
МАЛИНОВИЧ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
8 |
112 (31+51+30) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
9809 |
МАЛИНОВСЬКА Д.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
103 (33+42+28) |
|
|
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
9810 |
МАЛИНОВСЬКИЙ В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9811 |
МАЛИХ Б.Д. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
8 |
145 (42+54+49) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9812 |
МАЛИХІНА Є.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9813 |
МАЛИШ І.Є. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
120 (60+24+36) |
|
С1 |
|
|
Турська Олена Миколаївна |
9814 |
МАЛИШ Т.М. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
7 |
131 (46+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
|
9815 |
МАЛИШЕВ О.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9816 |
МАЛИШЕВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
9817 |
МАЛІБОРСЬКА В.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9818 |
МАЛІБОРСЬКИЙ Т.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
132 (54+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9819 |
МАЛІЄНКО І.О. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
9 |
178 (60+60+58) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
9820 |
МАЛІК Є.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
69 (33+21+15) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9821 |
МАЛІКОВА М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9822 |
МАЛІМОН Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9823 |
МАЛІНІНА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
145 (48+60+37) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9824 |
МАЛІНІНА К.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
8 |
154 (46+51+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
9825 |
МАЛІНКА І.Л. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
108 (33+36+39) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9826 |
МАЛІНОВСЬКИЙ Б.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
69 (23+18+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9827 |
МАЛІЦЬКА М.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
10 |
48 (12+7+29) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9828 |
МАЛКА Ю.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
10 |
109 (24+48+37) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
9829 |
МАЛОВА А.П. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
144 (51+45+48) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9830 |
МАЛОВИЧКО О.Д. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9831 |
МАЛОВІЧКО Д.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
48 (21+15+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9832 |
МАЛОВІЧКО Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
21 (9+6+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9833 |
МАЛОВІЧКО І.С. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9834 |
МАЛОВІЧКО С.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
111 (33+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
9835 |
МАЛОМУУ П.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9836 |
МАЛОРОСІЯНОВА Л.С. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
9837 |
МАЛОФІЙ М.Р. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
93 (24+30+39) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
9838 |
МАЛУША ЄД. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
4 |
84 (39+18+27) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
9839 |
МАЛЬКЕВИЧ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
63 (33+15+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9840 |
МАЛЬКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
9841 |
МАЛЬКО Є.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9842 |
МАЛЬЦЕВ А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (39+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9843 |
МАЛЬЦЕВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9844 |
МАЛЬЦЕВ В.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
99 (45+21+33) |
|
С1 |
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
9845 |
МАЛЬЦЕВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9846 |
МАЛЬЦЕВ І.П. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
120 (39+39+42) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
9847 |
МАЛЬЦЕВ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9848 |
МАЛЬЦЕВ М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
166 (49+60+57) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9849 |
МАЛЬЦЕВ С.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9850 |
МАЛЬЦЕВА А |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
9851 |
МАЛЬЦЕВА А.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9852 |
МАЛЬЦЕВА В.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
88 (39+18+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9853 |
МАЛЬЦЕВА Н.В. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
7 |
102 (34+36+32) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
9854 |
МАЛЬЦЕВА Ю.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
124 (48+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9855 |
МАЛЬЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
69 (24+27+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9856 |
МАЛЬЧЕНКО Т.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
80 (31+18+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9857 |
МАЛЬЧИКОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
6 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Сидельникова |
9858 |
МАЛЬЩЕВА В.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9859 |
МАЛЮГА А.А. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
8 |
142 (37+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
9860 |
МАЛЮКОВА А.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9861 |
МАЛЮТА В.М. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
9862 |
МАЛЮТА М.Є. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9863 |
МАЛЮТА О.О. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
9864 |
МАЛЮУОВА С.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9865 |
МАЛЮЦЬКИЙ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
133 (39+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9866 |
МАЛЮЧЕНКО В.С. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Білай Олена Вікторівна |
9867 |
МАЛЯВІН А.О. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
9 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
9868 |
МАЛЯРЕВИЧ Л.Г. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Білай Олена Вікторівна |
9869 |
МАЛЯРЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9870 |
МАЛЯРЕНКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
112 (31+33+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9871 |
МАЛЯРЧУК В.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
105 (36+21+48) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9872 |
МАЛЯРЧУК Д.І. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
4 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
9873 |
МАЛЯРЧУК Л.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9874 |
МАЛЯРЧУК О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9875 |
МАЛЯРЧУК Ю.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
6 |
95 (27+33+35) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
9876 |
МАМАЄВСКИЙ М.Д. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
9877 |
МАМАЄВСЬКИЙ С.Д. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9878 |
МАМАЙ С.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9879 |
МАМАЛАДЗЕ Т.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
94 (33+27+34) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9880 |
МАМБАЄВ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
66 (21+24+21) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
9881 |
МАМЕДОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
6 |
89 (18+48+23) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9882 |
МАМЕДОВ Р.А. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
4 |
54 (12+21+21) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
9883 |
МАМЕДОВ Р.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
7 |
130 (27+45+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9884 |
МАМЕДОВА К.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
120 (39+39+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9885 |
МАМЕДОВА М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9886 |
МАМЄДОВ Є.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
7 |
84 (19+39+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9887 |
МАМЄДОВА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
10 |
97 (36+21+40) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9888 |
МАМІЄНКО А.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9889 |
МАМКІЄВ І.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
129 (39+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
9890 |
МАМКОВ В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
9 |
87 (27+22+38) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9891 |
МАМКОВА О.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
87 (21+24+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9892 |
МАМОНОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
57 (24+24+9) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9893 |
МАМОНТОВА А.М. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
4 |
141 (33+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Єрмакова Наталія Олександрівна |
9894 |
МАМОНТОВА О.В. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
9895 |
МАМОТЕНКО Б.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
91 (30+27+34) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9896 |
МАМОШИНА В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9897 |
МАМУТОВА Д.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
70 (21+23+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9898 |
МАМУТОВА Т.І. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
108 (45+33+30) |
|
С1 |
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
9899 |
МАМУШКІНА А.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
9900 |
МАМЧАК Т. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
9901 |
МАМЧЕНКО В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
9902 |
МАНАСЯН М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
9903 |
МАНАШЕВСЬКИЙ О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
72 (21+30+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9904 |
МАНГУБІ А.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
8 |
63 (28+15+20) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9905 |
МАНДРА Є.Р. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
5 |
144 (48+39+57) |
З |
|
|
|
Галагуз Любов Михайлівна |
9906 |
МАНДРИКА Т.П. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
4 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
9907 |
МАНЕЛЮК М.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
9908 |
МАНЕНКО Е.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9909 |
МАНЖАРА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
50 (15+26+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9910 |
МАНЖОС Г.Е. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9911 |
МАНЖОС Д.Е. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
95 (25+27+43) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
9912 |
МАНЖУЛА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
1 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9913 |
МАНЖУРА А. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
9914 |
МАНЖУРА Б.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9915 |
МАНЗЯ А.С. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
102 (51+27+24) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
9916 |
МАНІЛО А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
112 (39+33+40) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9917 |
МАНІНА А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
54 (24+15+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9918 |
МАНІЦА В.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
126 (51+36+39) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
9919 |
МАНКУС Т.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9920 |
МАНОЙЛО Г.О. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
96 (24+60+12) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9921 |
МАНОЙЛО Д |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
162 (51+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9922 |
МАНОЙЛО И.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9923 |
МАНОЙЛО М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
120 (39+33+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9924 |
МАНОЙЛОВ Г.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
81 (39+24+18) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
9925 |
МАНОЙЛОВ О.Г. |
м. Бердянськ |
Троянська ЗОШ |
6 |
69 (27+30+12) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
9926 |
МАНСУРОВА М.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
9927 |
МАНСУРОВА Я.Т. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
9928 |
МАНТИКА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
156 (48+51+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9929 |
МАНУЙЛЕНКО Т.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
6 |
85 (33+33+19) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
9930 |
МАНУЙЛОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
129 (45+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9931 |
МАНУКЯН А.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
9932 |
МАНУКЯН Г.В. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
8 |
103 (27+42+34) |
|
|
С2 |
|
Грозинський Сергій Георгійович |
9933 |
МАНУШ С.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9934 |
МАНУШИНА В.Р. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
9935 |
МАНЬКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
115 (36+42+37) |
|
|
С2 |
|
Балховітін Олександр Володимирович |
9936 |
МАНЬКО І.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
66 (21+27+18) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9937 |
МАНЬКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
9938 |
МАНЬКОВСЬКА А.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9939 |
МАНЯК О.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
124 (36+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9940 |
МАРАКАСОВА К.А. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
7 |
87 (23+36+28) |
|
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
9941 |
МАРАХОВ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
9942 |
МАРАХОВСЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
102 (45+27+30) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9943 |
МАРАХОВСЬКА О.М. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
57 (27+16+14) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9944 |
МАРАХОВСЬКИЙ О.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
117 (27+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9945 |
МАРАХОВСЬКИЙ О.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9946 |
МАРАХОВСЬКИЙ С.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9947 |
МАРГАРЯН К.Л. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
7 |
95 (25+12+58) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9948 |
МАРГАРЯН К.С. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
9949 |
МАРГАРЯН М.А. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
8 |
79 (19+36+24) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
9950 |
МАРГАРЯН М.С. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
5 |
83 (36+24+23) |
|
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
9951 |
МАРГАЦ М.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9952 |
МАРГЄЛОВ А.Н. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9953 |
МАРЕНКОВВ Д.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
9954 |
МАРЄНКО М.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
120 (39+30+51) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
9955 |
МАРИНЕНКО В.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
91 (36+39+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9956 |
МАРИНЕНКО К |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
9957 |
МАРИНОВОЇ М.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
90 (31+36+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9958 |
МАРИНЧЕНКО В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
10 |
51 (21+22+8) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9959 |
МАРИНЧЕНКО Д.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
9960 |
МАРИНЮК К.Л. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
9961 |
МАРІЄНКО П.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
108 (39+21+48) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
9962 |
МАРІЙЧЕНКО Т.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9963 |
МАРІНІЧ О.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
120 (33+57+30) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9964 |
МАРІНКА Б.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
6 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
9965 |
МАРІНОВ Д.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
108 (42+27+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9966 |
МАРІНОВА В.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
9967 |
МАРІНЧЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
9968 |
МАРІЧ К |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9969 |
МАРІЧЕВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
142 (43+42+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9970 |
МАРК К.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9971 |
МАРК М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
9972 |
МАРКАРЯН К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
57 (36+9+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9973 |
МАРКЕЛОВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
51 (6+24+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9974 |
МАРКІН А. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
8 |
76 (35+27+14) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
9975 |
МАРКІНА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
159 (48+57+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
9976 |
МАРКІНА Д.Д. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
4 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
9977 |
МАРКІТАН Д.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
5 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9978 |
МАРКОВ А.І. |
с. Гюнівка |
Гюнівська ЗОШ |
7 |
110 (37+48+25) |
|
|
С2 |
|
Морозова Олена Федорівна |
9979 |
МАРКОВ Д.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
9980 |
МАРКОВ І.Є. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
7 |
92 (25+30+37) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9981 |
МАРКОВ І.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
114 (51+27+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9982 |
МАРКОВ М.Ю. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
9983 |
МАРКОВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
162 (57+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9984 |
МАРКОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9985 |
МАРКОВА О.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
87 (33+33+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9986 |
МАРКОВА С.О. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
108 (48+27+33) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
9987 |
МАРКОВА Ю.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 4 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
9988 |
МАРКОВА Ю.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
9989 |
МАРКОВИЧ І.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9990 |
МАРКОВСЬКА С.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
138 (51+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
9991 |
МАРКОСЯН Д.К. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
6 |
115 (36+42+37) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9992 |
МАРКОСЯН К.К. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
9993 |
МАРКУЦА А.В. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
3 |
123 (39+39+45) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
9994 |
МАРКУШ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
9 |
88 (12+30+46) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
9995 |
МАРМАЗ В.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
92 (27+24+41) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
9996 |
МАРМАНОВА Л.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
9997 |
МАРОККО Д.Ф. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
47 (15+19+13) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
9998 |
МАРОККО К.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
8 |
159 (51+57+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
9999 |
МАРОТЧАК А.Ю. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
109 (42+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
10000 |
МАРСАВІНА І.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
87 (33+15+39) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
10001 |
МАРТАКОВ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
6 |
79 (21+36+22) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
10002 |
МАРТАКОВ А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
9 |
89 (24+40+25) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10003 |
МАРТАКОВА Т.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
141 (48+36+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
10004 |
МАРТИНЕНКО А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
8 |
83 (25+30+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10005 |
МАРТИНЕНКО А.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
10006 |
МАРТИНЕНКО А.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
126 (33+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10007 |
МАРТИНЕНКО Г.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
5 |
92 (18+30+44) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10008 |
МАРТИНЕНКО Д.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
138 (36+45+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
10009 |
МАРТИНЕНКО Є. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
10010 |
МАРТИНЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10011 |
МАРТИНЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
10012 |
МАРТИНЕНКО М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10013 |
МАРТИНЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10014 |
МАРТИНЄНКО А |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
10015 |
МАРТИНИЧЕВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
90 (23+30+37) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10016 |
МАРТИНИЧЕВА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
10 |
47 (33+10+4) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10017 |
МАРТИНОАА П.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
135 (39+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10018 |
МАРТИНОВ Д.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
118 (33+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10019 |
МАРТИНОВ М.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10020 |
МАРТИНОВ Ю.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
118 (36+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10021 |
МАРТИНОВА А.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10022 |
МАРТИНОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10023 |
МАРТИНОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10024 |
МАРТИНОВА У.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
8 |
95 (31+18+46) |
|
|
|
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
10025 |
МАРТИНОВИЧ О.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
10026 |
МАРТИНОВИЧ Ю.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
7 |
92 (13+45+34) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10027 |
МАРТИНУШКІН А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
93 (33+27+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10028 |
МАРТИНЮК А.М. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
4 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
10029 |
МАРТИНЮК Е.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10030 |
МАРТИНЮК Є.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
95 (31+39+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10031 |
МАРТИНЮК О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10032 |
МАРТИНЮК О.Р. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
101 (34+42+25) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10033 |
МАРТИНЯК А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
69 (27+15+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10034 |
МАРТИРОСЯН А.А. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Демешко Дмитро Анатолійович |
10035 |
МАРТИРОСЯН К.Й. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10036 |
МАРТИШЕВСЬКА Н.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10037 |
МАРТИШКО В.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
96 (42+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
10038 |
МАРТИЩЕНКО І.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
93 (45+24+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10039 |
МАРТИЩЄНКО А.А. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
4 |
153 (54+42+57) |
З |
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
10040 |
МАРТІ О.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10041 |
МАРТОВА Ю.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
44 (15+8+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10042 |
МАРТОВОД М.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
6 |
118 (30+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінінська Надія Григорівна |
10043 |
МАРТУСЕНКО А.Г. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
4 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
10044 |
МАРУЄВ В.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
87 (34+33+20) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
10045 |
МАРУЄВА А.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
77 (25+21+31) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
10046 |
МАРУНІН В.П. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10047 |
МАРУНІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
114 (30+24+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10048 |
МАРУНІНА В.П. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
130 (37+39+54) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10049 |
МАРУНЯК Л.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
100 (36+36+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10050 |
МАРУСЕНКО М.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
81 (27+27+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10051 |
МАРУСЕНКО Т.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
77 (24+33+20) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
10052 |
МАРУСЯК О.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10053 |
МАРХБЕЙН Є.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10054 |
МАРЦЕНКО Р.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
3 |
102 (39+36+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10055 |
МАРЦЕНЮК В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
108 (27+39+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10056 |
МАРЧЕНКО А.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
10 |
53 (24+14+15) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10057 |
МАРЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
6 |
111 (24+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10058 |
МАРЧЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10059 |
МАРЧЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10060 |
МАРЧЕНКО А.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
150 (51+45+54) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10061 |
МАРЧЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
87 (33+33+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10062 |
МАРЧЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
96 (39+15+42) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
10063 |
МАРЧЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10064 |
МАРЧЕНКО В.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
150 (45+45+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10065 |
МАРЧЕНКО Г.Ю. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
99 (15+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10066 |
МАРЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
132 (45+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10067 |
МАРЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
54 (30+15+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10068 |
МАРЧЕНКО Е.І. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
6 |
61 (24+21+16) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
10069 |
МАРЧЕНКО Є.І. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
4 |
99 (54+21+24) |
|
С1 |
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
10070 |
МАРЧЕНКО І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10071 |
МАРЧЕНКО К.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
68 (22+24+22) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10072 |
МАРЧЕНКО К.С. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
8 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Артюх Ірина Вікторівна |
10073 |
МАРЧЕНКО К.С. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
5 |
114 (36+39+39) |
|
|
|
|
Артюх Ірина Вікторівна |
10074 |
МАРЧЕНКО К.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10075 |
МАРЧЕНКО К.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10076 |
МАРЧЕНКО М.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
120 (33+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
10077 |
МАРЧЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
59 (18+31+10) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10078 |
МАРЧЕНКО М.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
78 (39+15+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10079 |
МАРЧЕНКО Н.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
84 (39+15+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10080 |
МАРЧЕНКО О.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10081 |
МАРЧЕНКО О.І. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
3 |
60 (21+21+18) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
10082 |
МАРЧЕНКО С.І. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
10 |
83 (21+34+28) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
10083 |
МАРЧЕНКО С.М. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
10084 |
МАРЧЕНКО С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
150 (54+57+39) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10085 |
МАРЧЕНКО Т.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
10086 |
МАРЧЕНКО Ю.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
6 |
61 (15+27+19) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10087 |
МАРЧЕНКО Я.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10088 |
МАРЧУК А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
10089 |
МАРЧУК В.Р. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
10090 |
МАРЧУК О.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
104 (33+40+31) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10091 |
МАРЮХА І.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
69 (33+12+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10092 |
МАРЮХНІЧ М.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10093 |
МАСАЛИГА А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
71 (9+31+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10094 |
МАСАЛОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
101 (46+30+25) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10095 |
МАСАЛОВ Е.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
8 |
87 (37+24+26) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10096 |
МАСАЛОВА А.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
5 |
112 (42+33+37) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10097 |
МАСАЛЬСЬКА Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10098 |
МАСЕНЦОВ Д.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
10099 |
МАСИЧ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
102 (39+33+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10100 |
МАСЛАК О.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10101 |
МАСЛАКОВА М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Баранчук Ганна Анатоліївна |
10102 |
МАСЛАЧЕНКО О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
10103 |
МАСЛЕНКОВА Т.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
9 |
58 (21+27+10) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10104 |
МАСЛІЄНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10105 |
МАСЛІЄНКО Т.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
147 (39+51+57) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10106 |
МАСЛІЙ Д.С. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
108 (36+27+45) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10107 |
МАСЛІХОВ В.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
32 (15+14+3) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10108 |
МАСЛОВ В.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
54 (33+9+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10109 |
МАСЛОВ Д.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10110 |
МАСЛОВ І.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10111 |
МАСЛОВ І.Ю. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
10112 |
МАСЛОВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
72 (24+15+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10113 |
МАСЛОВ Р.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10114 |
МАСЛОВ С.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
75 (27+27+21) |
|
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
10115 |
МАСЛОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
93 (39+39+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10116 |
МАСЛОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
75 (21+30+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10117 |
МАСЛОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
51 (30+12+9) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10118 |
МАСЛОВА Д.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
51 (33+15+3) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10119 |
МАСЛОВЕЦЬ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
147 (42+57+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10120 |
МАСЛОВЕЦЬ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10121 |
МАСЛОВСЬКА Є.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
72 (39+21+12) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10122 |
МАСЛОВСЬКИЙ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10123 |
МАСЛОВСЬКИЙБОГДАН Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
108 (39+34+35) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10124 |
МАСЛЮК А.О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
5 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10125 |
МАСЛЮК ВЄ. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10126 |
МАСЛЮК І. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
10127 |
МАСЛЮК Н.С. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
153 (54+42+57) |
З |
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
10128 |
МАСЛЮК О.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
84 (39+15+30) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10129 |
МАССАЛОВА О |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
121 (33+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10130 |
МАСТЕРОВ Д |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
112 (36+39+37) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10131 |
МАСТЮК Л.Р. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
10 |
80 (27+34+19) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
10132 |
МАСТЮК М.Р. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
9 |
39 (6+22+11) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
10133 |
МАСЬ Е.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
78 (33+24+21) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
10134 |
МАСЬ Р.Ю. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
24 (21+3+0) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
10135 |
МАСЮК А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10136 |
МАСЮКОВА Є.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
5 |
78 (27+24+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10137 |
МАСЮТА Н |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
86 (27+27+32) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
10138 |
МАСЮТКІН О.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10139 |
МАТАЕВА І.Р. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
106 (24+36+46) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
10140 |
МАТВЕЙЧУК А.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
142 (54+45+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10141 |
МАТВЕЙЧУК Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
6 |
50 (12+21+17) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
10142 |
МАТВЕЙЧУК Н.А. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
10143 |
МАТВЕЙШИНА С.Я. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10144 |
МАТВЄЄВ Б.О. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10145 |
МАТВЄЄВ В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
5 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидельникова |
10146 |
МАТВЄЄВ І.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
90 (36+18+36) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10147 |
МАТВЄЄВ М.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
41 (21+6+14) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10148 |
МАТВЄЄВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
129 (39+51+39) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
10149 |
МАТВЄЄВ О.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10150 |
МАТВЄЄВА А.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
3 |
78 (36+18+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10151 |
МАТВЄЄВА В.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
90 (33+24+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10152 |
МАТВЄЄВА Д.І. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
8 |
52 (22+18+12) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10153 |
МАТВЄЄВА М.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
70 (23+21+26) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10154 |
МАТВІЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
45 (15+9+21) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
10155 |
МАТВІЕНКО Я.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
69 (21+36+12) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
10156 |
МАТВІЄВИЧ І.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
3 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Козлова Тетяна Віталіївна |
10157 |
МАТВІЄНКО А |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10158 |
МАТВІЄНКО А.А. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
108 (33+24+51) |
|
|
|
С3 |
Баранов Олексій Миколайович |
10159 |
МАТВІЄНКО А.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
10160 |
МАТВІЄНКО А.Є. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
8 |
102 (23+39+40) |
|
|
|
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
10161 |
МАТВІЄНКО А.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10162 |
МАТВІЄНКО А.С. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
3 |
132 (33+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
10163 |
МАТВІЄНКО Б.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
71 (39+22+10) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10164 |
МАТВІЄНКО В.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10165 |
МАТВІЄНКО Д.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10166 |
МАТВІЄНКО Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
96 (45+24+27) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
10167 |
МАТВІЄНКО Є.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10168 |
МАТВІЄНКО І.П. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
3 |
102 (39+39+24) |
|
|
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
10169 |
МАТВІЄНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
7 |
105 (48+27+30) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10170 |
МАТВІЄНКО С.В. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
10 |
31 (18+2+11) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
10171 |
МАТВІЄНКО Т.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
8 |
86 (37+27+22) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10172 |
МАТВІЄНКО Ю.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10173 |
МАТВІЄЦЬ В.В. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
8 |
133 (37+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладка Олена Михайлівна |
10174 |
МАТВІЙКО Н.В. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
3 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10175 |
МАТВІЙЧЕНКО А.Р. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10176 |
МАТВІЙЧЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10177 |
МАТВІЙЧИК В.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10178 |
МАТВІЙЧУК А.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
3 |
90 (39+18+33) |
|
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
10179 |
МАТВІЙЧУК А.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
5 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10180 |
МАТВІЙЧУК Є.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
91 (33+18+40) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10181 |
МАТВІЙЧУК О.Ю. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
123 (39+48+36) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10182 |
МАТВІЙШИНА Т.Я. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10183 |
МАТЕВА А.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
6 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
10184 |
МАТЕВОСЯН Ж.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
63 (24+21+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10185 |
МАТЄВОЩУК Р.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10186 |
МАТІГ О.Н. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
4 |
60 (33+27+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10187 |
МАТІЙЧУК Р.П. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
10188 |
МАТІС В.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
10189 |
МАТІЯШ А.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10190 |
МАТКОВСЬКА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10191 |
МАТОХНЮК Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
71 (19+21+31) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10192 |
МАТСАЛАЄВ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
93 (33+24+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10193 |
МАТУЗКО О.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10194 |
МАТУС Н.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10195 |
МАТУХНО Т.О. |
м. Енергодар |
Ліцей |
6 |
82 (24+21+37) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10196 |
МАТЮНІН Я.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
107 (42+25+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10197 |
МАТЮХ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
94 (42+24+28) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10198 |
МАТЮХА Є.М. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
9 |
112 (33+34+45) |
|
|
|
С3 |
Віслогузова Валентина Олександрівна |
10199 |
МАТЮХІН Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
60 (21+18+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10200 |
МАТЮХІНА А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10201 |
МАТЮХІНА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
133 (48+51+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
10202 |
МАТЮХІНА Р.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
15 (6+6+3) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10203 |
МАТЮШЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
8 |
112 (37+33+42) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10204 |
МАТЯГІНА Е.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10205 |
МАТЯЖОВА Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
111 (30+45+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10206 |
МАТЯШ А.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
10207 |
МАТЯШ О.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
128 (30+46+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
10208 |
МАТЯШЕВ ДА. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
109 (25+51+33) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
10209 |
МАХАРІНА С.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10210 |
МАХІНЯ І.М. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10211 |
МАХЛАЙЧУКА І.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
133 (42+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10212 |
МАХМУД Ж.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10213 |
МАХМУД С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10214 |
МАХМУТОВ С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
132 (33+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10215 |
МАХНАЧ С.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
42 (15+9+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10216 |
МАХНО Ю.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
75 (18+18+39) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10217 |
МАХНЬОВА А |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
67 (19+27+21) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
10218 |
МАХНЯЄВА Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 108 |
5 |
77 (30+33+14) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10219 |
МАХОНІНА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
134 (49+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10220 |
МАХОНЬКО К.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
10221 |
МАХОТІНА С.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10222 |
МАХОТКА Л.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
5 |
98 (36+33+29) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10223 |
МАХРІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10224 |
МАЦАК М.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10225 |
МАЦЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10226 |
МАЦКЕВИЧ П.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
107 (36+36+35) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10227 |
МАЦКО Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
5 |
88 (24+24+40) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10228 |
МАЦКУЛЯК А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
10229 |
МАЦОЛА В.О. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
7 |
114 (23+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
10230 |
МАЦОЛА Д.А. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
8 |
133 (41+39+53) |
|
С1 |
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
10231 |
МАЦУРА В.І. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10232 |
МАЦЮ С. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
2 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10233 |
МАЦЮК А.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
91 (18+36+37) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
10234 |
МАЦЮРА Є.К. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10235 |
МАЧИНСЬКА К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10236 |
МАЧИНСЬКА К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
36 (24+6+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10237 |
МАЧУЛЯН В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10238 |
МАШИНЕЦЬ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
168 (57+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10239 |
МАШКО В.Ю. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10240 |
МАШКО О.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10241 |
МАШКО П.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10242 |
МАШТАКОВ В.І. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
7 |
55 (25+15+15) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10243 |
МАШТАЛЯР С.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
10244 |
МАЩАК М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
10245 |
МАЩЕНКО А.Я. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
107 (42+25+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
10246 |
МАЩЕНКО Д.А. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10247 |
МАЩЕНКО М.І. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
3 |
138 (45+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10248 |
МЕВІУС Е.Ж. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10249 |
МЕДВЕДЕВ Р.Ф. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
6 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
10250 |
МЕДВЕДЕВА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10251 |
МЕДВЕДЄВ А.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
82 (21+21+40) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10252 |
МЕДВЕДЄВ Б.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
6 |
73 (12+24+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10253 |
МЕДВЕДЄВ В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
9 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10254 |
МЕДВЕДЄВ Є |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
68 (19+18+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10255 |
МЕДВЕДЄВА В.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
10 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10256 |
МЕДВЕДЄВА К.Д. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
79 (19+30+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10257 |
МЕДВЕДЄВА М.І. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
8 |
70 (29+15+26) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
10258 |
МЕДВЕДЄВА С.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10259 |
МЕДВЕДЄВОЙ В.М. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
10260 |
МЕДВЕДЬ Є.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
10 |
66 (24+16+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10261 |
МЕДВЄДЄВ Д.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
95 (27+42+26) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10262 |
МЕДВІДЬ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
96 (39+18+39) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10263 |
МЕДВІДЬ А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
7 |
142 (43+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10264 |
МЕДВІДЬ Р.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
81 (39+21+21) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
10265 |
МЕДВІЦЬКА Д.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
3 |
51 (33+6+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10266 |
МЕДЖИДОВ В.Т. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10267 |
МЕДИНСЬКИЙ М.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
138 (54+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10268 |
МЕДУНИЦЯ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10269 |
МЕДУНИЦЯ Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
72 (39+9+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10270 |
МЕДЯНИК А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10271 |
МЕДЯНИК Д.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10272 |
МЕДЯНИК Е.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10273 |
МЕЖЕБИЦЬКИЙ Я.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10274 |
МЕЖЕНІН Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
148 (57+45+46) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10275 |
МЕЖЕРИЦЬКА К.С. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
6 |
62 (21+21+20) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
10276 |
МЕЖЕРІЦЬКА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
5 |
88 (30+36+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10277 |
МЕЖУЄВ Є.Є. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
10 |
81 (21+32+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10278 |
МЕЖУЄВ О.І. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
7 |
86 (35+30+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10279 |
МЕЖУЄВА А.О. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
3 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10280 |
МЕЖУЄВА К.І. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
5 |
97 (24+36+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10281 |
МЕЗЕНЦЕВ Б.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
93 (45+24+24) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10282 |
МЕЗЕНЦЕВ О |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
150 (54+57+39) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10283 |
МЕЙКЕ О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10284 |
МЕЙСТРИК С.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
103 (36+36+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10285 |
МЕКЕНЗІН М.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10286 |
МЕЛАЙ А.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
51 (8+12+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10287 |
МЕЛАЩЕНКО В.К. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
3 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Білай Олена Вікторівна |
10288 |
МЕЛАЩЕНКО С.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10289 |
МЕЛЕШКО Д.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
78 (42+28+8) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10290 |
МЕЛЕШКО М.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
53 (27+5+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10291 |
МЕЛЕШКО О.М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
8 |
75 (25+21+29) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
10292 |
МЕЛЕЩЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10293 |
МЕЛЄШКО Ю.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
5 |
91 (18+33+40) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10294 |
МЕЛІДЖАЄВ А.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
6 |
100 (30+39+31) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10295 |
МЕЛІКСЕТЯН Г.М. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
10296 |
МЕЛІКСЕТЯН С.М. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
111 (39+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
10297 |
МЕЛІКЯН М.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
10298 |
МЕЛІХОВА К.В. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
55 (6+18+31) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
10299 |
МЕЛКОНЯН І.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
72 (19+30+23) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10300 |
МЕЛКОНЯН С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10301 |
МЕЛКУМЯН Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
10302 |
МЕЛНИЧУК К.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
5 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10303 |
МЕЛЬНИК А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
10304 |
МЕЛЬНИК А.Б. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
7 |
92 (28+27+37) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10305 |
МЕЛЬНИК А.І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
89 (25+30+34) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10306 |
МЕЛЬНИК А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
10307 |
МЕЛЬНИК А.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10308 |
МЕЛЬНИК А.С. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
10309 |
МЕЛЬНИК АВ. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
2 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
10310 |
МЕЛЬНИК В.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
69 (23+21+25) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10311 |
МЕЛЬНИК В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
5 |
77 (30+33+14) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10312 |
МЕЛЬНИК Д. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
5 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
10313 |
МЕЛЬНИК Д.А. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
81 (33+30+18) |
|
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
10314 |
МЕЛЬНИК Д.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
2 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10315 |
МЕЛЬНИК Д.М. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
135 (39+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
10316 |
МЕЛЬНИК Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10317 |
МЕЛЬНИК Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
75 (39+24+12) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10318 |
МЕЛЬНИК Д.С. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
10319 |
МЕЛЬНИК Д.Ю. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10320 |
МЕЛЬНИК Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
10321 |
МЕЛЬНИК Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
10322 |
МЕЛЬНИК Є.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10323 |
МЕЛЬНИК И.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
7 |
114 (41+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10324 |
МЕЛЬНИК І.А. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
99 (51+24+24) |
|
С1 |
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
10325 |
МЕЛЬНИК К.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
10326 |
МЕЛЬНИК К.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
97 (33+36+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10327 |
МЕЛЬНИК К.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10328 |
МЕЛЬНИК К.Ю. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
56 (24+18+14) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
10329 |
МЕЛЬНИК Л.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
10330 |
МЕЛЬНИК М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10331 |
МЕЛЬНИК М.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
10332 |
МЕЛЬНИК С.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
80 (30+34+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10333 |
МЕЛЬНИК Т.С. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
7 |
139 (43+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тангарова Світлана Вікторівна |
10334 |
МЕЛЬНИК Ю.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10335 |
МЕЛЬНИКОВ А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
7 |
94 (34+24+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10336 |
МЕЛЬНИКОВ В.І. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
10337 |
МЕЛЬНИКОВ Д.В. |
с. Спаське |
Спаська ЗОШ |
5 |
56 (12+30+14) |
|
|
|
|
Морозов К. О. |
10338 |
МЕЛЬНИКОВ М.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
9 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10339 |
МЕЛЬНИКОВ Т.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
4 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10340 |
МЕЛЬНИКОВА А.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
7 |
48 (19+9+20) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10341 |
МЕЛЬНИКОВА В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
8 |
103 (37+33+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10342 |
МЕЛЬНИКОВА Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10343 |
МЕЛЬНИКОВА О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10344 |
МЕЛЬНИЦЬКА К.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
3 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
10345 |
МЕЛЬНИЧЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10346 |
МЕЛЬНИЧУК А.А. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10347 |
МЕЛЬНИЧУК А.Г. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
10348 |
МЕЛЬНИЧУК В.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10349 |
МЕЛЬНИЧУК І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10350 |
МЕЛЬНИЧУК М.А. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
4 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10351 |
МЕЛЬНИЧУК О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
142 (57+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10352 |
МЕЛЬНИЧУК П.А. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
10353 |
МЕЛЬНИЧУК П.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
108 (39+42+27) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10354 |
МЕЛЬНИЧУК П.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10355 |
МЕЛЬНИЧУК Ю.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
7 |
96 (31+36+29) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10356 |
МЕЛЬНІК В.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
8 |
110 (35+21+54) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
10357 |
МЕЛЬНІК Ю.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10358 |
МЕЛЬНІКОВ В.В. |
с. Спаське |
Спаська ЗОШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Морозов К. О. |
10359 |
МЕЛЬНІКОВ Н.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
39 (15+12+12) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10360 |
МЕЛЬНІКОВА А.І. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
7 |
61 (25+9+27) |
|
|
|
|
Трофименко Наталія Валентинівна |
10361 |
МЕЛЬНІКОВА А.І. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
7 |
67 (25+12+30) |
|
|
|
|
Трофименко Наталія Валентинівна |
10362 |
МЕЛЬНІЧЕНКО С.І. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
154 (48+48+58) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10363 |
МЕЛЬНІЧУК А.О. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
9 |
116 (27+58+31) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
10364 |
МЕЛЮХОВ А.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
141 (27+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10365 |
МЕЛЯНЦЕВ В.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
144 (39+48+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10366 |
МЕНДРИК О.С. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
108 (39+15+54) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
10367 |
МЕНЖИНСЬКИЙ Д.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
6 |
109 (42+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10368 |
МЕНЖИНСЬКИЙ О.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
33 (3+12+18) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10369 |
МЕНЩІКОВ В.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
10370 |
МЕНЬКОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10371 |
МЕНЬШИКОВ О.Є. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
102 (18+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
10372 |
МЕНЬШИКОВ О.О. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
7 |
76 (31+12+33) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
10373 |
МЕНЬШИКОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
57 (27+18+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10374 |
МЕНЬШИКОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10375 |
МЕНЬШОВ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
96 (33+33+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
10376 |
МЕНЬШОВА С.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
10377 |
МЕНЯЙЛО В.Є. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10378 |
МЕНЯЙЛО Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Качуровська Наталія Іванівна |
10379 |
МЕРЕЖКО М.О. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
6 |
89 (24+36+29) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
10380 |
МЕРЕЖКО О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10381 |
МЕРЕЖКО О.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
86 (30+36+20) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10382 |
МЕРЕНКОВ Д.М. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
103 (31+33+39) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10383 |
МЕРЕНКОВ К.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10384 |
МЕРЕНКОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
72 (28+30+14) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10385 |
МЕРЕЦЬКИЙ А.С. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10386 |
МЕРЕЦЬКИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
4 |
105 (45+36+24) |
|
С1 |
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
10387 |
МЕРЗЕНЮК Б.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10388 |
МЕРКОТАН О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10389 |
МЕРКУЛОВ Б.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
10390 |
МЕРКУЛОВ Д.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
5 |
115 (48+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
10391 |
МЕРКУЛОВ І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10392 |
МЕРКУЛОВ І.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
151 (43+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10393 |
МЕРКУЛОВ Р.К. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
4 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
10394 |
МЕРКУЛОВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
10395 |
МЕРКУЛОВА О.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
63 (27+24+12) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10396 |
МЕРКУШ В.В. |
с. Петрівка |
Петрівська ЗОШ |
5 |
118 (54+39+25) |
|
С1 |
|
|
Гоман Олена Іванівна |
10397 |
МЕРКУШ К.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10398 |
МЕРЛИЧ М.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
10399 |
МЕРЦ М.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
8 |
85 (31+24+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10400 |
МЕСЕВРЯ Д.М. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10401 |
МЕСЕВРЯ К.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
78 (39+15+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10402 |
МЕСЬЯНІНОВА Е.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
76 (30+27+19) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10403 |
МЕТАШОВ К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10404 |
МЕТЕЛЬСЬКИЙ В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
84 (33+24+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10405 |
МЕТЛИЦЬКИЙ А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
105 (45+30+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10406 |
МЕЦ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
117 (48+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
10407 |
МЕЧАЕВ Д.С. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
9 |
53 (27+16+10) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
10408 |
МЕШКОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
75 (27+33+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10409 |
МЕЩЕРЯКОВА В.Є. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
10410 |
МЄЄРЗОН Г.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
9 |
80 (24+28+28) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10411 |
МЄЗЕНЦЕВ Ю.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
4 |
66 (30+21+15) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10412 |
МЄЛІХОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
118 (33+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10413 |
МЄЛЬНИК А.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
114 (33+54+27) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
10414 |
МЄЛЬНІКОВ І.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
136 (48+39+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10415 |
МЄМЄТОВА Е.Х. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
8 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10416 |
МЄРІМЄРІНА Н.І. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
5 |
95 (39+30+26) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10417 |
МЄРТАРЧЯН К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
84 (39+24+21) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
10418 |
МЄХТІЄВА Е.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
57 (15+27+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10419 |
МЄШКОВ С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
158 (49+60+49) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10420 |
МЄШКОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10421 |
МЄЩАНІНОВ В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10422 |
МЄЩАНОВА А.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
8 |
156 (45+57+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10423 |
МИГАЛЬ Н.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
74 (27+33+14) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
10424 |
МИГОВИЧ К.В. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
4 |
57 (21+15+21) |
|
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
10425 |
МИГУЛЯ В.Ю. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
3 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10426 |
МИЗЬОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Приходько Людмила Олександрівна |
10427 |
МИКАЛ А.Є. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
147 (39+51+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
10428 |
МИКАЛО Д.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10429 |
МИКАЛО М.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10430 |
МИКАЛО М.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10431 |
МИКИТА О.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
105 (48+36+21) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10432 |
МИКИТАЮК Г.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
72 (39+24+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10433 |
МИКИТЕНКО К.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
91 (27+39+25) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10434 |
МИКИТЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
116 (30+45+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
10435 |
МИКИТЕНКО О.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
4 |
78 (33+21+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10436 |
МИКОЛАЄНКО С.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
72 (27+39+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10437 |
МИКОЛАЙЧУК С.А. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
10438 |
МИКОЛЮК М.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10439 |
МИКОЛЮК О.В. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
5 |
127 (36+39+52) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
10440 |
МИКУЛА А.В. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10441 |
МИЛЛЕР А.Н. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
66 (34+24+8) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10442 |
МИЛЛЕР Е.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
94 (36+21+37) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10443 |
МИЛОСЕРДОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
122 (36+34+52) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
10444 |
МИМРІКОВ А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
120 (39+48+33) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
10445 |
МИНЯЙЛЕНКО В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
69 (21+39+9) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10446 |
МИРГОРОДЕЦЬ Н.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
80 (24+22+34) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10447 |
МИРГОРОДСЬКА А |
с. Шевченка |
Шевченківська ЗОШ |
3 |
111 (21+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Олена Петрівна |
10448 |
МИРГОРОДСЬКА Є.Є. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10449 |
МИРГОРОДСЬКИЙ Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10450 |
МИРГОРОДСЬКИЙ Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
10451 |
МИРКІН Р.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10452 |
МИРКУШЕНКО В.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10453 |
МИРНИЙ К.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
66 (39+12+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10454 |
МИРОВИЦЬКИЙ І.І. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10455 |
МИРОНЕНКО А.І. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
8 |
80 (37+27+16) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
10456 |
МИРОНЕНКО А.О. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
5 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Віслогузова Валентина Олександрівна |
10457 |
МИРОНЕНКО В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
4 |
84 (27+27+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10458 |
МИРОНЕНКО Д.І. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
6 |
93 (24+36+33) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
10459 |
МИРОНЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10460 |
МИРОНЕНКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10461 |
МИРОНЕНКО Є.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10462 |
МИРОНЕНКО І.А. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
106 (33+27+46) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
10463 |
МИРОНЕНКО К.В. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
9 |
53 (21+24+8) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
10464 |
МИРОНЕНКО Н.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
8 |
150 (33+57+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10465 |
МИРОНЕНКО П.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
8 |
118 (37+42+39) |
|
|
С2 |
|
Сидельникова |
10466 |
МИРОНЕНКО Ю.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10467 |
МИРОНЕЦЬ А.О. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10468 |
МИРОНОВ М.А. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10469 |
МИРОНОВ П.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
10 |
51 (15+16+20) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10470 |
МИРОНОВА А.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
88 (36+30+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10471 |
МИРОНОВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10472 |
МИРОНОВА К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
6 |
56 (24+15+17) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10473 |
МИРОНЮК Д.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
114 (45+33+36) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10474 |
МИРОНЮК Є.А. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
109 (42+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
10475 |
МИРОНЮК Є.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
10476 |
МИРОСЛАВ С.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10477 |
МИРОШНИК Н.О. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
3 |
84 (39+21+24) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
10478 |
МИРОШНИЧЕНКО Г.А. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10479 |
МИРОШНИЧЕНКО Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10480 |
МИРОШНИЧЕНКО І.О. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
4 |
72 (27+18+27) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
10481 |
МИРОШНИЧЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
96 (33+27+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10482 |
МИРОШНИЧЕНКО К.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
2 |
72 (18+12+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10483 |
МИРОШНИЧЕНКО Л.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
87 (36+36+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10484 |
МИРОШНИЧЕНКО Н.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
135 (33+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10485 |
МИРОШНИЧЕНКО С.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10486 |
МИРОШНИЧЄНКО М.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
82 (28+42+12) |
|
|
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
10487 |
МИРСЬКИЙ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10488 |
МИРЧЕВ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
129 (42+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
10489 |
МИСАК О.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
4 |
105 (48+36+21) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10490 |
МИСЕВИЧ А.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
76 (30+21+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10491 |
МИСНИК А.В. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
5 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
10492 |
МИСОЧКА С.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10493 |
МИСТЮК А.А. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10494 |
МИСТЮК О.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10495 |
МИСЬКО Е.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
103 (30+30+43) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
10496 |
МИТКО А.Ю. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
7 |
125 (31+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
10497 |
МИТРИК С.О. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
5 |
132 (30+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
10498 |
МИТРОФАНОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
10499 |
МИТРОФАНОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10500 |
МИТЯНЕНКО О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
10501 |
МИХАИЛОВА К.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
84 (21+30+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10502 |
МИХАЙЛЕНКО А.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
86 (33+16+37) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10503 |
МИХАЙЛЕНКО А.М. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10504 |
МИХАЙЛЕНКО А.О. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
3 |
75 (39+12+24) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10505 |
МИХАЙЛЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10506 |
МИХАЙЛЕНКО Д.А. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10507 |
МИХАЙЛЕНКО Д.В. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
3 |
129 (39+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Бойко Ірма Теймуразівна |
10508 |
МИХАЙЛЕНКО Д.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (45+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10509 |
МИХАЙЛЕНКО Е.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10510 |
МИХАЙЛЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
78 (33+27+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10511 |
МИХАЙЛЕНКО П.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
97 (48+24+25) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10512 |
МИХАЙЛЕНКО С.М. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10513 |
МИХАЙЛЕНКО Т.П. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
108 (31+54+23) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
10514 |
МИХАЙЛЕНКО Ю.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
72 (39+15+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10515 |
МИХАЙЛЕЦЬ О.К. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10516 |
МИХАЙЛИК Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
73 (24+30+19) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10517 |
МИХАЙЛИК К.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
10 |
83 (33+31+19) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
10518 |
МИХАЙЛИК Т.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
88 (24+24+40) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
10519 |
МИХАЙЛИЧЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10520 |
МИХАЙЛИЧЕНКО Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
114 (39+30+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10521 |
МИХАЙЛИЧЕНКО І.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
116 (33+46+37) |
|
|
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
10522 |
МИХАЙЛІЧЕНКО Є |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
10523 |
МИХАЙЛЙЧЕНКО Я.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
84 (9+30+45) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10524 |
МИХАЙЛОВ Д.В. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
8 |
113 (37+45+31) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10525 |
МИХАЙЛОВ Д.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
90 (40+27+23) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10526 |
МИХАЙЛОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10527 |
МИХАЙЛОВ О.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
3 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10528 |
МИХАЙЛОВ Р.Ю. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
9 |
80 (21+34+25) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
10529 |
МИХАЙЛОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
108 (39+36+33) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10530 |
МИХАЙЛОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
10 |
103 (42+21+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10531 |
МИХАЙЛОВА В.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
64 (30+11+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10532 |
МИХАЙЛОВА Є.Д. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
60 (27+22+11) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
10533 |
МИХАЙЛОВА К.Є. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10534 |
МИХАЙЛОВА К.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10535 |
МИХАЙЛОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10536 |
МИХАЙЛОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
90 (31+36+23) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10537 |
МИХАЙЛОВА С.Є. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
108 (39+39+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10538 |
МИХАЙЛОВСЬКА Є.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
36 (9+9+18) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
10539 |
МИХАЙЛУШКО Д.Д. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
4 |
129 (39+36+54) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
10540 |
МИХАЙЛЮК А.С. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
10 |
73 (21+36+16) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
10541 |
МИХАЙЛЮК І.О. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
10 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Артюх Ірина Вікторівна |
10542 |
МИХАЙЛЮК О.О. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
9 |
99 (48+18+33) |
|
С1 |
|
|
Артюх Ірина Вікторівна |
10543 |
МИХАЙЛЮЧЕНКО А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
132 (33+39+60) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10544 |
МИХАЙЛЮЧЕНКО В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
150 (39+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10545 |
МИХАЛЬЧЕВСЬКА О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10546 |
МИХАЛЬЧЕНКО С.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
5 |
83 (30+33+20) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10547 |
МИХАЛЬЧУК А.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
84 (27+30+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10548 |
МИХАЛЬЧУК В.Ю. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
131 (25+51+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
10549 |
МИХАЛЬЧУК М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
7 |
99 (40+45+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
10550 |
МИХАЛЬЧУК С.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
36 (24+12+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10551 |
МИХАЛЬЧУК Т. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
81 (36+33+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10552 |
МИХЕЛЬОБ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10553 |
МИХЕЛЬОВ О.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
114 (39+30+45) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10554 |
МИХЄЄВ І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
93 (36+36+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10555 |
МИХНЕВИЧ В.Ю. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
3 |
108 (48+54+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10556 |
МИХНО С.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10557 |
МИЦЬ Л.С. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
1 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10558 |
МИЦЬКЕВИЧ П.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
128 (45+37+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
10559 |
МИЦЬКИЙ О.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
8 |
152 (40+57+55) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
10560 |
МИШАКІН А.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10561 |
МИШАКОВ С.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
67 (39+12+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10562 |
МИШАСТА Л.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10563 |
МИШКОВЕЦЬ А.В. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
6 |
114 (36+33+45) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
10564 |
МИЩУК Д.О. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
102 (39+15+48) |
|
|
|
С3 |
Баранов Олексій Миколайович |
10565 |
МІГОВА А.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
5 |
100 (42+36+22) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10566 |
МІГУЛЯ А.Ю. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
5 |
98 (48+27+23) |
|
С1 |
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
10567 |
МІГУЛЯ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
86 (21+33+32) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10568 |
МІЗДРЮК В.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
10 |
95 (12+34+49) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
10569 |
МІЗІН В.М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
10570 |
МІЗІН О.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
9 |
74 (24+28+22) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
10571 |
МІЗІНА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
126 (45+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
10572 |
МІЗІНА К.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10573 |
МІЗІНА К.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
142 (54+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10574 |
МІКІШ Д.В. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
3 |
48 (21+12+15) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10575 |
МІКІШИН Й.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
78 (27+33+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10576 |
МІКУЛА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10577 |
МІКУЛА М.С. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
10578 |
МІКУЛІН В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
10 |
39 (21+16+2) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10579 |
МІКУС А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
66 (21+18+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10580 |
МІКША К.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
85 (27+33+25) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
10581 |
МІЛЕЖИК О.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10582 |
МІЛЕЙО А.Т. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
155 (60+48+47) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10583 |
МІЛЕШКО Л.А. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10584 |
МІЛІК А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
73 (21+18+34) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10585 |
МІЛІНКОВСЬКИЙ Д.Я. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
10586 |
МІЛІНЧУК А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10587 |
МІЛІНЧУК П.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
10588 |
МІЛЛЕР І.В. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
10589 |
МІЛОВІДОВА С.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
119 (45+37+37) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
10590 |
МІЛУШИНА А.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10591 |
МІЛЬДЗІХОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10592 |
МІЛЬДЗІХОВА А.Н. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10593 |
МІЛЬДЗІХОВА І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10594 |
МІЛЬКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
96 (33+27+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10595 |
МІЛЬКО М.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10596 |
МІЛЬЧЕВ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
99 (36+48+15) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
10597 |
МІЛЬЧЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10598 |
МІЛЮТІНА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
47 (19+18+10) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10599 |
МІНАЄВ І.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10600 |
МІНАЄВА В.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10601 |
МІНАК А.Д. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
62 (27+27+8) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10602 |
МІНАК А.Д. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
135 (33+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10603 |
МІНАКОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10604 |
МІНАКОВ Р.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
138 (45+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10605 |
МІНАКОВА А |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
110 (27+45+38) |
|
|
С2 |
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
10606 |
МІНАКОВА В.І. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Руднева Д. П. |
10607 |
МІНАКОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10608 |
МІНАСЯН А.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
97 (36+27+34) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10609 |
МІНАСЯН Т.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
9 |
67 (27+24+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10610 |
МІНЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10611 |
МІНЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10612 |
МІНЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10613 |
МІНЕНКОВ Б. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
10614 |
МІНІН А.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
67 (21+18+28) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
10615 |
МІНІЧ Л.М. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
4 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10616 |
МІНКОВА К. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
156 (51+48+57) |
З |
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
10617 |
МІНКОВА С.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10618 |
МІНКОВА Я.І. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
6 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Толкачова Ганна Миколаївна |
10619 |
МІНКОВСЬКА К.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10620 |
МІННІБАЄВ А.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
10621 |
МІНОВА Є.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
96 (36+48+12) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
10622 |
МІНСАФІНА М.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
108 (33+48+27) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10623 |
МІНЧЕНКО Є.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
6 |
103 (27+36+40) |
|
|
|
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
10624 |
МІНЬКОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10625 |
МІНЬКОВСЬКА Є.С. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10626 |
МІНЯЙЛЕНКО І.Р. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
106 (36+30+40) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
10627 |
МІНЯЙЛО Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10628 |
МІРЗОЄВА Г.Д. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
48 (21+18+9) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10629 |
МІРЗОЯН В.Н. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
95 (29+36+30) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
10630 |
МІРОНОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
45 (15+15+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10631 |
МІРОШНИК Д |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
89 (36+27+26) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10632 |
МІРОШНИК Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
150 (51+54+45) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10633 |
МІРОШНИКОВ С.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10634 |
МІРОШНИЧЕНКО І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10635 |
МІРОШНИЧЕНКО К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
135 (33+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10636 |
МІРОШНИЧЕНКО О.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
90 (33+33+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10637 |
МІРОШНІЧЕНКО В.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
78 (33+21+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10638 |
МІРОШНІЧЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10639 |
МІРОШНІЧЕНКО І.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
10640 |
МІСАНОВ Є.М. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
117 (39+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
10641 |
МІСЕВИЧ Г.Т. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10642 |
МІСІК П.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10643 |
МІСНІК А.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
10644 |
МІСТЮК А.М. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10645 |
МІСТЮК В.В. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
9 |
54 (6+10+38) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10646 |
МІСТЮК М.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
78 (42+36+0) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10647 |
МІСЬКО А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
123 (39+45+39) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
10648 |
МІСЬКО С.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
5 |
97 (30+30+37) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10649 |
МІСЮРА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
6 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10650 |
МІСЮРА А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
79 (36+27+16) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10651 |
МІСЮРА М.М. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10652 |
МІСЯЦЬ О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10653 |
МІСЯЧНИЙ М.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10654 |
МІТЄВ Г.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10655 |
МІТЄВ Я.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10656 |
МІТЄВА М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10657 |
МІТЄВА С.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10658 |
МІТІН С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
147 (45+51+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10659 |
МІТІНА А.С. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
10660 |
МІТІТЯК Е.Ю. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
4 |
117 (42+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шишлова Тетяна Юріївна |
10661 |
МІТІШОВА В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10662 |
МІТКАЛОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
8 |
127 (43+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
10663 |
МІТКОВА С.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10664 |
МІТЮШИН М.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10665 |
МІТЮШИНА О.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
113 (36+51+26) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
10666 |
МІТЯЄВА А |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10667 |
МІХАЙЛОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10668 |
МІХЕЛЬСОН А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
5 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10669 |
МІХІНА С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10670 |
МІХНЕВИЧ Я.Ю. |
м. Бердянськ |
Софіївська ЗОШ |
6 |
69 (27+24+18) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10671 |
МІХНЕНКО Д.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10672 |
МІХНО Д.С. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
7 |
87 (28+21+38) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
10673 |
МІХНО Р.М. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10674 |
МІХОВ І.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
87 (30+12+45) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
10675 |
МІХОТІН О.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
10 |
124 (33+49+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10676 |
МІЦЕНКО К.В. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
10677 |
МІЦКЕВИЧ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
10678 |
МІЦКЕВИЧ Я.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
9 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
10679 |
МІШИН Д.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
5 |
98 (36+36+26) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
10680 |
МІШИНА А.О. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
10681 |
МІШИНА В.О. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
8 |
71 (7+27+37) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
10682 |
МІШИНА К.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
70 (12+36+22) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
10683 |
МІШКО П.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
74 (31+12+31) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10684 |
МІШОК У.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
10685 |
МІЩАНІН І.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
106 (34+33+39) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
10686 |
МІЩАНЧУК А.М. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
1 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Турська Олена Миколаївна |
10687 |
МІЩЕНКА Д.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
7 |
83 (25+27+31) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10688 |
МІЩЕНКО А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
5 |
100 (36+39+25) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
10689 |
МІЩЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
81 (30+18+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10690 |
МІЩЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
75 (33+12+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10691 |
МІЩЕНКО А.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
162 (57+51+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10692 |
МІЩЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
120 (45+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
10693 |
МІЩЕНКО В.Б. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Уварова Катерина Леонідівна |
10694 |
МІЩЕНКО В.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
10695 |
МІЩЕНКО В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10696 |
МІЩЕНКО В.Р. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
138 (51+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
10697 |
МІЩЕНКО Д.В. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
4 |
57 (21+27+9) |
|
|
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
10698 |
МІЩЕНКО Д.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
93 (39+30+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10699 |
МІЩЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
93 (33+33+27) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
10700 |
МІЩЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
81 (27+21+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10701 |
МІЩЕНКО Д.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10702 |
МІЩЕНКО І.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
10 |
66 (15+31+20) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10703 |
МІЩЕНКО К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
5 |
82 (33+27+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10704 |
МІЩЕНКО К.В. |
смт. Чернігівка |
Стульневська ЗОШ |
4 |
144 (39+60+45) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10705 |
МІЩЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10706 |
МІЩЕНКО К.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10707 |
МІЩЕНКО К.С. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
7 |
57 (29+9+19) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
10708 |
МІЩЕНКО Л.Е. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
121 (31+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
10709 |
МІЩЕНКО Л.Ю. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
8 |
76 (26+21+29) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
10710 |
МІЩЕНКО М.Н. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10711 |
МІЩЕНКО М.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10712 |
МІЩЕНКО О.Є. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
4 |
39 (12+18+9) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10713 |
МІЩЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
126 (39+48+39) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
10714 |
МІЩЕНКО О.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10715 |
МІЩЕНКО О.Ю. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
81 (33+24+24) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
10716 |
МІЩЕНКО О.Ю. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
7 |
67 (17+18+32) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
10717 |
МІЩЕНКО Р.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
83 (35+33+15) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10718 |
МІЩЕНКО С.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10719 |
МІЩЕНКО С.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
99 (33+30+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10720 |
МІЩЕНКО Ю.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
67 (6+42+19) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
10721 |
МІЩЕНКО Ю.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
10 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
10722 |
МІЩЕНЮК Л.О. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
3 |
129 (36+33+60) |
|
|
|
С3 |
Білосорочка Олена Анатоліївна |
10723 |
МІЩЕРЯКОВА Д.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
5 |
91 (42+21+28) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10724 |
МІЩІРЯКОВ Є.С. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Грищенко Наталія Вікторівна |
10725 |
МІЩУК А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
120 (39+30+51) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10726 |
МІЮЦ Є.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
108 (39+33+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10727 |
МЇНКЇНА С.Р. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10728 |
МЇНЯЙЛО ЄР. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Бочка О. І. |
10729 |
МЙКОЛАЄНКО І.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10730 |
МКРТЧЯН К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
3 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10731 |
МЛАДЕНОВА А.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
101 (24+46+31) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10732 |
МЛАДЬОНОВ В.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
108 (39+33+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10733 |
МНИХ К.Р. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
151 (57+51+43) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10734 |
МОВЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
90 (24+39+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10735 |
МОВЛИК І.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
79 (30+18+31) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10736 |
МОВСЕСОВА О.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10737 |
МОВСЕСЯН А.К. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
79 (33+24+22) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10738 |
МОВЧАН В.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
9 |
54 (9+24+21) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
10739 |
МОВЧАН В.Г. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
10740 |
МОВЧАН К.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
9 (0+3+6) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10741 |
МОВЧАН О.Р. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
10742 |
МОВЧАН С.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10743 |
МОВЧАН Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
96 (18+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10744 |
МОГИЛА Л.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10745 |
МОГИЛЬНА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
138 (45+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10746 |
МОГИЛЬНА О.І. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
9 |
46 (15+15+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10747 |
МОГИЛЬНА О.І. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
9 |
46 (15+15+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10748 |
МОГИЛЬНИЦЬКИЙ В.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
49 (15+24+10) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10749 |
МОГІЛЕВСЬКИЙ М.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
54 (21+15+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10750 |
МОГУЛЬКО О |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
9 |
91 (24+36+31) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
10751 |
МОГУРЕНКО О.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10752 |
МОГУШКОВ М.С. |
с. Гюнівка |
Гюнівська ЗОШ |
7 |
106 (37+42+27) |
|
|
С2 |
|
Морозова Олена Федорівна |
10753 |
МОДЕНОВ М.В. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10754 |
МОДІН ОП. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
69 (27+24+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10755 |
МОЖАЄВА А.П. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
78 (21+24+33) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10756 |
МОЖАЄВА В.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
6 |
79 (27+30+22) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
10757 |
МОЖАЙСЬКА Х.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
54 (15+22+17) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
10758 |
МОЖЕЛОВСЬКИЙ Є.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
70 (27+24+19) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10759 |
МОЗГИН О.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10760 |
МОЗГИН Ю.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
111 (35+42+34) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
10761 |
МОЗГІН А.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
10762 |
МОЗГІН А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10763 |
МОЗГОВАЯ М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
3 |
42 (21+15+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10764 |
МОЗГОВИЙ Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10765 |
МОЗГОВИЙ М.А. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
10766 |
МОЗОЛЕВСКАЯ К.І. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
82 (42+15+25) |
|
С1 |
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
10767 |
МОЗОЛЕВСЬКА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10768 |
МОЗОХІНА П.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10769 |
МОЗУЛЬ С.І. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
91 (21+27+43) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
10770 |
МОІСЕЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
60 (0+39+21) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
10771 |
МОІСЕЄВ А.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
61 (21+30+10) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
10772 |
МОІСЕЄВ В.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
50 (25+12+13) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10773 |
МОІСЕЄВ Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10774 |
МОІСЕЄВА В.Г. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
119 (21+46+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10775 |
МОІСЕЄВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
108 (51+21+36) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10776 |
МОІСЕЄВА С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
120 (33+43+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10777 |
МОІСЕЄНКО А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
84 (36+12+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10778 |
МОІСЕЄНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
67 (23+12+32) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10779 |
МОІСЕЄНКО ДД. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
42 (22+15+5) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10780 |
МОІСЕЄНКО І.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
10781 |
МОІСЕЄНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
10782 |
МОІСЕЄНКО О.Ю. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
8 |
131 (29+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10783 |
МОІСЄЄВА А.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
113 (42+39+32) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10784 |
МОЇСЕЄВ А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10785 |
МОЇСЄЄНКО Д.А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
8 |
105 (25+45+35) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
10786 |
МОЙАКОРДОВА А.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
82 (21+24+37) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10787 |
МОЙКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10788 |
МОЙСАК В.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
10789 |
МОЙСЕЄНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10790 |
МОЙСЕЄНКОВА Т.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
54 (27+9+18) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
10791 |
МОЙСИ М |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
118 (39+36+43) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
10792 |
МОКЄЄВА А.Г. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
3 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
10793 |
МОКІЄНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
109 (36+48+25) |
|
|
С2 |
|
Балховітін Олександр Володимирович |
10794 |
МОКІН О.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10795 |
МОКРОВА М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10796 |
МОКРОУСОВ Я.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
53 (21+19+13) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10797 |
МОКРОУСОВА А.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
6 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
10798 |
МОКРОУСОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10799 |
МОКРУШИН Є.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
10800 |
МОЛДОВАН В.Ю. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
111 (27+33+51) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
10801 |
МОЛДОВАН Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
39 (12+21+6) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10802 |
МОЛІЧЕВА Є.П. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
9 |
51 (12+23+16) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
10803 |
МОЛНАР І.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
10 |
128 (30+46+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
10804 |
МОЛОД О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
6 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10805 |
МОЛОДЕЦЬКА А.О. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
7 |
135 (33+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
10806 |
МОЛОДЕЦЬКИЙ Я.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10807 |
МОЛОДИК Н.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
10808 |
МОЛОДЧИК В.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10809 |
МОЛОДЧИК О.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
102 (39+45+18) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10810 |
МОЛОДЬКОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
9 |
132 (33+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10811 |
МОЛЧАНОВА В.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
99 (30+27+42) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10812 |
МОЛЧАНОВА К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10813 |
МОЛЧАНОВА О.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
10814 |
МОЛЬКО Д.С. |
с. Мар'янівка |
Мар'янівський НВК |
3 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Римаренко Інна Анатоліївна |
10815 |
МОЛЬКО М.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
7 |
124 (34+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Руднева Д. П. |
10816 |
МОЛЬКО Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10817 |
МОМОТ А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
99 (33+42+24) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10818 |
МОМОТ В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
111 (33+33+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10819 |
МОМОТ Г.Г. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
9 |
68 (21+30+17) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10820 |
МОМОТ Д.А. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
4 |
129 (45+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Захарова Ксенія Миколаївна |
10821 |
МОМОТ Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10822 |
МОМОТ Р.Є. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
112 (30+54+28) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10823 |
МОМОТ Т.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
102 (39+36+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10824 |
МОМОТОК В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10825 |
МОНАСТИРЕНКО О.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
108 (45+36+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10826 |
МОНАСТИРНА К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10827 |
МОНАСТИРЬОВА К.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
85 (48+21+16) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10828 |
МОНІД А.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10829 |
МОНІН Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10830 |
МОНІН С.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
72 (21+27+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10831 |
МОНЬКО О.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
83 (33+33+17) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10832 |
МОРГУН К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
141 (54+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
10833 |
МОРГУН К.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
74 (33+19+22) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
10834 |
МОРГУН С.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10835 |
МОРГУН Т.К. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
129 (54+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10836 |
МОРГУНОВА Є.Д. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Останіна Світлана Сергіївна |
10837 |
МОРДВІНОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
10838 |
МОРДОВІНА Г |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
61 (18+24+19) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10839 |
МОРЕНКО Р.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10840 |
МОРМІЛЬ П.О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
144 (33+51+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10841 |
МОРМУЛЬ Д.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10842 |
МОРМУЛЬ Є.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
81 (33+15+33) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
10843 |
МОРМУЛЬ Є.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
7 |
65 (7+24+34) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
10844 |
МОРОЗ А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
54 (15+18+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10845 |
МОРОЗ А.Р. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10846 |
МОРОЗ А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10847 |
МОРОЗ А.Ю. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
150 (42+51+57) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
10848 |
МОРОЗ В.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10849 |
МОРОЗ В.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
7 |
104 (37+36+31) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
10850 |
МОРОЗ ВА В. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
10851 |
МОРОЗ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
156 (45+60+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10852 |
МОРОЗ Д.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
100 (30+39+31) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
10853 |
МОРОЗ ДД. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
126 (45+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
10854 |
МОРОЗ О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
51 (24+12+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10855 |
МОРОЗ О.О. |
с. Відродження |
Відродженська ЗШ |
7 |
113 (43+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кухар Олександра Данилівна |
10856 |
МОРОЗ О.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
10857 |
МОРОЗ О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
129 (30+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
10858 |
МОРОЗ О.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
59 (30+10+19) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10859 |
МОРОЗ О.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
66 (36+24+6) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10860 |
МОРОЗ П.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
4 |
99 (21+45+33) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10861 |
МОРОЗ С.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
71 (29+18+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10862 |
МОРОЗ Я.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
104 (24+34+46) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
10863 |
МОРОЗА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
6 |
115 (48+30+37) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
10864 |
МОРОЗОВ А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
132 (51+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Круглицька Лідія Петрівна |
10865 |
МОРОЗОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
3 |
111 (48+48+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10866 |
МОРОЗОВ І.О. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
10867 |
МОРОЗОВ І.Р. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
129 (48+24+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10868 |
МОРОЗОВ К.І. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
91 (26+36+29) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
10869 |
МОРОЗОВ К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
96 (33+27+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10870 |
МОРОЗОВ О.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
7 |
115 (51+27+37) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10871 |
МОРОЗОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
135 (54+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
10872 |
МОРОЗОВ Р.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
7 |
118 (27+54+37) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
10873 |
МОРОЗОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
10874 |
МОРОЗОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10875 |
МОРОЗОВА А.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
10876 |
МОРОЗОВА Б |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
117 (33+45+39) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10877 |
МОРОЗОВА Д.А. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
3 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
10878 |
МОРОЗОВА Є.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
3 |
66 (48+15+3) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10879 |
МОРОЗОВА М.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
4 |
69 (18+30+21) |
|
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
10880 |
МОРОЗОВА Т. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
3 |
45 (6+27+12) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10881 |
МОРОЗОВА Т.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10882 |
МОРОЗОВСЬКА КВ. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
7 |
79 (23+18+38) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10883 |
МОРОКО М.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
131 (43+33+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10884 |
МОРОКО С.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
72 (34+15+23) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
10885 |
МОРУГА А.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
4 |
54 (27+6+21) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
10886 |
МОРУГА А.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
90 (45+21+24) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10887 |
МОРУГА Д.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
99 (31+39+29) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10888 |
МОРШИНА О.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
76 (21+27+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10889 |
МОРЩ К.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
10890 |
МОРЩАВКА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
157 (48+54+55) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10891 |
МОСЕЙКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
62 (27+15+20) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10892 |
МОСЕЙКО Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
3 |
93 (33+27+33) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10893 |
МОСЄЙКО К.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
58 (29+6+23) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10894 |
МОСІЄВИЧ К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
129 (45+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10895 |
МОСІЯШ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Турчина Наталія Олексіївна |
10896 |
МОСКАЛЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10897 |
МОСКАЛЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Баранчук Ганна Анатоліївна |
10898 |
МОСКАЛЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
10899 |
МОСКАЛЕНКО А.С. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
5 |
82 (15+27+40) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10900 |
МОСКАЛЕНКО А.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
102 (60+0+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10901 |
МОСКАЛЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
7 |
72 (25+21+26) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10902 |
МОСКАЛЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
84 (33+30+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10903 |
МОСКАЛЕНКО Д.В. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
4 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
10904 |
МОСКАЛЕНКО Є.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
81 (33+33+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10905 |
МОСКАЛЕНКО К.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
7 |
109 (37+36+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10906 |
МОСКАЛЕНКО О.В. |
с. Розівка |
Розівська ЗОШ |
7 |
78 (25+21+32) |
|
|
|
|
Іляшенко Ірина Вікторівна |
10907 |
МОСКАЛЕНКО С.К. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10908 |
МОСКАЛЬКОВ МД. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10909 |
МОСКАЛЬОВ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10910 |
МОСКАЛЬОВА Г.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
85 (27+21+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10911 |
МОСКАЛЬОВА К.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
10912 |
МОСКВІН Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
103 (36+36+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10913 |
МОСКВІНА М.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10914 |
МОСКВІТІНА Г.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
138 (51+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10915 |
МОСКОВЕЦЬ В.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
9 |
104 (24+52+28) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10916 |
МОСКОВЕЦЬ Г.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
8 |
104 (37+33+34) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
10917 |
МОСКОВЕЦЬ П.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
156 (51+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10918 |
МОСКОВКА А.З. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
90 (45+21+24) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10919 |
МОСКОВКА А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
10920 |
МОСКОВЧЕНКО Е.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
90 (25+33+32) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10921 |
МОСТЕПАН Є.В. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
6 |
65 (27+30+8) |
|
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
10922 |
МОСТОВА Т.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
7 |
114 (37+33+44) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10923 |
МОСТОВИЧ Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
8 |
103 (45+15+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10924 |
МОСТОВИЧ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10925 |
МОСЬПАН О.А. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
6 |
153 (42+57+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10926 |
МОСЬПАН О.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
119 (42+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
10927 |
МОСЯГИНА Х.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
10 |
149 (42+52+55) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10928 |
МОТІЄНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
5 |
70 (24+21+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10929 |
МОТОВИЛО Ю.С. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
3 |
81 (33+36+12) |
|
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
10930 |
МОТОВІЛОВА В.Ю. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
10931 |
МОТОРИНА М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
2 |
42 (12+24+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10932 |
МОТОРІНА А.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
8 |
77 (37+21+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10933 |
МОТОРІНА П.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10934 |
МОТОРНЮК А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
10935 |
МОТОШИН А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
87 (33+18+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10936 |
МОТОШИН О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
60 (27+12+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10937 |
МОТРЕНКО С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10938 |
МОТРИЧАЛІНА А.Я. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
85 (18+30+37) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10939 |
МОТУЗ С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
105 (44+27+34) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10940 |
МОФА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
156 (48+57+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10941 |
МОФА Б.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
123 (51+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
10942 |
МОФА О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
7 |
66 (29+21+16) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10943 |
МОХНАТКО А.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10944 |
МОХНАТКО Е.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
132 (39+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10945 |
МОХОВ І.М. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10946 |
МОХОНЬКО А.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
7 |
83 (28+27+28) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
10947 |
МОХУНЬ А.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
9 |
61 (27+24+10) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
10948 |
МОЦАК А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
132 (60+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10949 |
МОЧАЛОВА О.А. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
9 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руднева Д. П. |
10950 |
МОШИК Н.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
1 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10951 |
МОШИНЕЦЬ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
101 (25+33+43) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10952 |
МОШИНЕЦЬ К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10953 |
МОШКАРОВ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
66 (15+21+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10954 |
МОШКІВСЬКА А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10955 |
МОШКІНА К.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10956 |
МОЩЕНКО Ю.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
108 (45+36+27) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10957 |
МОЩЕНКО Я.Г. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10958 |
МРУК М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10959 |
МУДРИК А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10960 |
МУДРИЧЕНКО Є.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
10961 |
МУЖДАБАЕВ А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
128 (60+33+35) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10962 |
МУЖДАБАЕВА Д.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
51 (15+15+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10963 |
МУЖИЧОК С.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
122 (36+45+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10964 |
МУЗИКА М.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
8 |
107 (31+42+34) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10965 |
МУЗИКА С.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
85 (25+30+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10966 |
МУКАСЄЄВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
116 (42+45+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
10967 |
МУЛ Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
10968 |
МУЛЕНКО А.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
10969 |
МУЛЕНКО А.М. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
6 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
|
10970 |
МУЛЕНКО М.М. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
9 |
87 (27+16+44) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
10971 |
МУЛИК К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
5 |
120 (33+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
10972 |
МУЛЬЧЕНКО Є.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
150 (39+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10973 |
МУЛЮКОВА Л.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
5 |
136 (45+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10974 |
МУЛЯВКА Д.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10975 |
МУЛЯВКА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
10976 |
МУНДЯ Т.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
10977 |
МУНТЯН К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
10978 |
МУНТЯНОВА А.В. |
смт. Чернігівка |
Панфілівська ЗОШ |
4 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
10979 |
МУНТЯНОВА О.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10980 |
МУРАВИЦЬКА С.С. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10981 |
МУРАВЙОВА А.С. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
1 |
108 (30+24+54) |
|
|
|
С3 |
Руднева Д. П. |
10982 |
МУРАВЙОВА С.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
10 |
41 (9+18+14) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
10983 |
МУРАВСЬКА А.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
10984 |
МУРАВЬОВ К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
71 (24+24+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10985 |
МУРАДОВ С.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
57 (30+21+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
10986 |
МУРАДОВА Л.І. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
7 |
157 (55+51+51) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
10987 |
МУРАТОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
144 (45+42+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
10988 |
МУРАШКО С.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10989 |
МУРГАЄВ С.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
10990 |
МУРЗАК М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
6 |
97 (48+27+22) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
10991 |
МУРИЗІНА М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10992 |
МУРКО С.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
132 (60+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Приходько Людмила Олександрівна |
10993 |
МУРКО Я.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
10994 |
МУРЛИГІНА А.Ю. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
10995 |
МУСАЄВ Е.Р. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
10996 |
МУСАЄЛЯН Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
54 (33+12+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
10997 |
МУСАТОВ М.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
10998 |
МУСАТОВА В.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
69 (21+30+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
10999 |
МУСАФІРОВ Б.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
147 (33+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11000 |
МУСЕНКО А.О. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
114 (45+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Широка Лариса Миколаївна |
11001 |
МУСЕНКО В.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
4 |
60 (15+24+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11002 |
МУСІЄНКО В.Г. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
7 |
147 (39+57+51) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11003 |
МУСІІЧЕНКО Д |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11004 |
МУСІЙЧЕНКО Н.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
96 (39+18+39) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11005 |
МУСІНА М |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11006 |
МУСІХІН А.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
7 |
96 (37+12+47) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
11007 |
МУСТАФАЄВА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11008 |
МУСТАФАЄВА М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
3 |
174 (60+57+57) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11009 |
МУТОВЧИ А.И. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
5 |
83 (24+24+35) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11010 |
МУТОВЧИ Д.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
93 (39+30+24) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11011 |
МУХА В.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11012 |
МУХА О.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
9 |
85 (27+33+25) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
11013 |
МУХА С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11014 |
МУХА С.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11015 |
МУХАЧОВ О.О. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
4 |
24 (9+6+9) |
|
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
11016 |
МУХІН К.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
9 |
143 (48+43+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11017 |
МУХІНА С.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
30 (18+3+9) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
11018 |
МУХІНОЇ І.А. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
89 (34+27+28) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11019 |
МУХО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11020 |
МУХОМЕДЬЯРОВА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
8 |
77 (37+18+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11021 |
МУХТОВА С.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
4 |
135 (45+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
11022 |
МУЦАРАЄВ А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
101 (31+45+25) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11023 |
МУЦАРАЄВА Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
8 |
103 (31+45+27) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11024 |
МУШЕНКО К.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
129 (39+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11025 |
МУШИНСЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11026 |
МУЩЄНКО М |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
140 (51+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
11027 |
МХІТАРЯН Н.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
118 (33+49+36) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
11028 |
МЯГКОВ Г.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11029 |
МЯГКОВ П.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
10 |
78 (27+16+35) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11030 |
МЯГКОХОД Д.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
9 |
75 (27+23+25) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
11031 |
МЯГЧЕНКО Н.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
10 |
129 (30+53+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11032 |
МЯЛО Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11033 |
МЯСНІКОВ І.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11034 |
МЯСНІКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11035 |
МЯСНІКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11036 |
МЯСНЯНКИНА К.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
118 (24+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11037 |
МЯСОЄДОВА Д.Р. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
69 (21+6+42) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
11038 |
НАБАТОВ М.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11039 |
НАБОК К.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
99 (48+30+21) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
11040 |
НАБОКА К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11041 |
НАБОКОВА І.Д. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
11042 |
НАБОКОВА К.В. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
11043 |
НАВРОСЬ О.А. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
129 (39+39+51) |
|
|
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
11044 |
НАВРОЦЬКА А.Д. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11045 |
НАГАЄНКО Л.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
75 (30+15+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11046 |
НАГАЙЛИК Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
11047 |
НАГАЛЮК А.Г. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
84 (48+24+12) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11048 |
НАГАРНЮК М.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11049 |
НАГОВСЬКА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
7 |
142 (49+36+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11050 |
НАГОРНА А |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
96 (36+26+34) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11051 |
НАГОРНА А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
11052 |
НАГОРНА М.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
6 |
79 (24+33+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11053 |
НАГОРНА Ю.Є. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
116 (36+43+37) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11054 |
НАГОРНИЙ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
11055 |
НАГОРНИЙ І.І. |
|
Великобілозерська ЗОШ |
3 |
129 (33+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Відлога |
11056 |
НАГОРНИЙ Р.В. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
3 |
129 (42+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Толкачова Ганна Миколаївна |
11057 |
НАГУРНА К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
8 |
72 (25+21+26) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
11058 |
НАГУРНИЙ С.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
135 (36+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
11059 |
НАГУРНОГО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
5 |
100 (30+48+22) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11060 |
НАДЄІН Б.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
81 (27+33+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11061 |
НАДЄІН М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
11062 |
НАДЄІНА Д.О. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
87 (37+30+20) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
11063 |
НАДЖИЄВА Я.В. |
с. Петрівка |
Петрівська ЗОШ |
3 |
120 (39+39+42) |
|
|
|
С3 |
Гоман Олена Іванівна |
11064 |
НАДОБНИХ І.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
11065 |
НАДОЄВА А.Р. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11066 |
НАДОЛЬСЬКИЙ М.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
133 (45+41+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
11067 |
НАДРІЧНА О.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
11068 |
НАДТОКА Є.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
11069 |
НАДТОЧА А |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
3 |
120 (27+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
11070 |
НАДТОЧИЙ В.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
5 |
73 (39+18+16) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11071 |
НАДЬКИН Н.О. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
135 (33+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
11072 |
НАДЮК С.З. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11073 |
НАДЯРНА Г.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
11074 |
НАЗАРЕВИЧ А.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
78 (25+30+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11075 |
НАЗАРЕВИЧ В.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
11076 |
НАЗАРЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11077 |
НАЗАРЕНКО А.В. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
5 |
150 (48+51+51) |
З |
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
11078 |
НАЗАРЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11079 |
НАЗАРЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11080 |
НАЗАРЕНКО В.В. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Демешко Дмитро Анатолійович |
11081 |
НАЗАРЕНКО В.М. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
6 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Артюх Ірина Вікторівна |
11082 |
НАЗАРЕНКО В.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
11083 |
НАЗАРЕНКО В.П. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
157 (54+60+43) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
11084 |
НАЗАРЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
105 (36+42+27) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11085 |
НАЗАРЕНКО Г.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
89 (19+48+22) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
11086 |
НАЗАРЕНКО Д.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 4 |
7 |
85 (29+30+26) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11087 |
НАЗАРЕНКО Д.В. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
4 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Демешко Дмитро Анатолійович |
11088 |
НАЗАРЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11089 |
НАЗАРЕНКО Д.Є. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
5 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
11090 |
НАЗАРЕНКО Д.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
77 (35+15+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11091 |
НАЗАРЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
11092 |
НАЗАРЕНКО Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11093 |
НАЗАРЕНКО І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11094 |
НАЗАРЕНКО І.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11095 |
НАЗАРЕНКО І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11096 |
НАЗАРЕНКО К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
6 |
118 (36+36+46) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11097 |
НАЗАРЕНКО М.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
96 (24+45+27) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11098 |
НАЗАРЕНКО М.Є. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11099 |
НАЗАРЕНКО О.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11100 |
НАЗАРЕНКО О.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11101 |
НАЗАРЕНКО О.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
72 (23+24+25) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11102 |
НАЗАРЕНКО П.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
136 (36+57+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
11103 |
НАЗАРЕНКО П.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11104 |
НАЗАРЕНКО С.М. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
8 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Артюх Ірина Вікторівна |
11105 |
НАЗАРЕНКО С.П. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
6 |
88 (39+27+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11106 |
НАЗАРЕЦЬ В.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
96 (9+39+48) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
11107 |
НАЗАРКО Є.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
10 |
110 (42+34+34) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11108 |
НАЗАРОВ Є |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11109 |
НАЗАРОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
11110 |
НАЗАРОВ Е.Е. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
114 (45+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11111 |
НАЗАРОВ М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11112 |
НАЗАРОВ С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11113 |
НАЗАРОВА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
111 (48+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11114 |
НАЗАРОВА Є. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
84 (36+12+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11115 |
НАЗАРОВА І.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
77 (15+30+32) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11116 |
НАЗАРОВА П.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шульга Оксана Валеріївна |
11117 |
НАЗАРОВА Ф.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11118 |
НАЗАРЧУК В.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11119 |
НАЗАРЧУК Д.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
105 (39+18+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11120 |
НАЗАРЧУК К.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11121 |
НАЗАРЧУК Н.Ф. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
4 |
108 (27+39+42) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
11122 |
НАЗАРЧУК Ф.Ф. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
4 |
90 (27+30+33) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11123 |
НАЗАРЬКО М.Є. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
7 |
86 (29+21+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11124 |
НАЗИМОВ М.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
138 (39+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11125 |
НАЗИРОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11126 |
НАЗІМОВ А.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11127 |
НАЗІНА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11128 |
НАЗІНА О.О. |
с. Федорівка |
Федорівська ЗШ |
8 |
111 (45+33+33) |
|
С1 |
|
|
Ангеловська Алла Іванівна |
11129 |
НАЗЮТА А.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11130 |
НАЙБЕРГЕР Я.В. |
с. Високе |
Високівська ЗОШ |
9 |
67 (21+36+10) |
|
|
|
|
Попова Наталія Петрівна |
11131 |
НАЙДЕНКО О.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
103 (21+39+43) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
11132 |
НАЙДЬОН М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11133 |
НАЙДЬОНОВ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
8 |
152 (51+54+47) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11134 |
НАЙДЬОНОВ Я.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
42 (21+15+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11135 |
НАЙДЬОНОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
89 (30+36+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11136 |
НАЙДЬОНОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11137 |
НАЙДЮК Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11138 |
НАКАЛЮЖНА О.Ю. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
7 |
102 (37+27+38) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11139 |
НАКОНЕЧНА А.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
84 (27+36+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11140 |
НАКОНЕЧНА Н.В. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
7 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Віслогузова Валентина Олександрівна |
11141 |
НАКОНЕЧНИЙ М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
51 (27+9+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11142 |
НАЛИВАЙКО А.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
118 (30+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
11143 |
НАЛИВАЙКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
7 |
59 (20+21+18) |
|
|
|
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
11144 |
НАЛИВАЙКО Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
78 (36+15+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11145 |
НАЛИВАЙКО Е.Ю. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
105 (27+33+45) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
11146 |
НАЛИВАЙКО І.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
75 (23+33+19) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11147 |
НАЛИВКА В.Є. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
11148 |
НАЛІВАЙКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
2 |
66 (12+36+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11149 |
НАЛІТКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
51 (13+9+29) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11150 |
НАНІВСЬКИЙ Р.Р. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
11151 |
НАПАДАЙЛО Є.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
8 |
87 (35+24+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11152 |
НАПИЛОВ В.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11153 |
НАПІРАЛЬСЬКА К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
63 (24+24+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11154 |
НАПХАНЮК В.С. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
10 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
11155 |
НАРБЕКОВА Д.С. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
150 (39+54+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
11156 |
НАРЗУЛЛАЄВ О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
84 (21+24+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11157 |
НАРИКОВ І.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11158 |
НАРІЖНЯК В.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
112 (30+54+28) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11159 |
НАРКЕВИЧ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
126 (48+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11160 |
НАРСІА Л.Т. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
4 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11161 |
НАРСІА С.Т. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
6 |
94 (42+27+25) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11162 |
НАРУШИНА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11163 |
НАСЄДКІН Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11164 |
НАСИБУЛЛІНА А.Н. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
6 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11165 |
НАСОНОВ В.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
108 (42+39+27) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11166 |
НАСОНОВА А |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11167 |
НАСТАСЮК А.О. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
5 |
77 (30+30+17) |
|
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
11168 |
НАСТАСЯК О.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11169 |
НАСТЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
98 (34+36+28) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11170 |
НАСТИН М.П. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
6 |
109 (33+36+40) |
|
|
|
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
11171 |
НАСТИЧ К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
3 |
72 (27+24+21) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
11172 |
НАСТИЧ Н.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
93 (40+21+32) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11173 |
НАСТЮК В.П. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
7 |
87 (28+33+26) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
11174 |
НАСТЮК П.П. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
3 |
45 (27+15+3) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
11175 |
НАТАЛЬЧЕНКО Д.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
66 (33+11+22) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
11176 |
НАТАЧЄЄВА В.А. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11177 |
НАТУЧА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
57 (21+6+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11178 |
НАТУЧА К.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
90 (31+24+35) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
11179 |
НАУМЕНКО А.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
63 (27+15+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11180 |
НАУМЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11181 |
НАУМЕНКО В.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11182 |
НАУМЕНКО В.В. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
8 |
88 (29+36+23) |
|
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
11183 |
НАУМЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11184 |
НАУМЕНКО Є.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
111 (36+30+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11185 |
НАУМЕНКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
162 (54+57+51) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11186 |
НАУМЕНКО К.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11187 |
НАУМЕНКО М.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
10 |
126 (42+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11188 |
НАУМЕНКО Н.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
5 |
130 (48+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11189 |
НАУМЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11190 |
НАУМЕНКО С.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
111 (33+39+39) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11191 |
НАУМЕНКО Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
105 (39+39+27) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
11192 |
НАУМЕЦЬ В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
9 |
43 (9+28+6) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11193 |
НАУМОВ Д.П. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
75 (43+12+20) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11194 |
НАУМОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11195 |
НАУМОВ Ю.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
11196 |
НАУМОВА І.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
91 (48+27+16) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11197 |
НАУМОВА С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
11198 |
НАУМОВИЧ К.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
11199 |
НАУМЧУК В.М. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
11200 |
НАУМЧУК Н.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11201 |
НАХОД К.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
11202 |
НАЧКЕБІЯ Д.Х. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
123 (51+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11203 |
НАШИВАНОВА Г.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
11204 |
НЕАЛОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
11205 |
НЕАЛОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
11206 |
НЕБАБА О.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
95 (30+28+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11207 |
НЕБЕСНИЙ В.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11208 |
НЕБИЙГОЛОВА Д.О. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
3 |
102 (45+24+33) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11209 |
НЕБОЯН Т.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11210 |
НЕВГОД Ю.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
29 (6+17+6) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
11211 |
НЕВІДОМИЙ А |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
7 |
88 (25+33+30) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
11212 |
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ В.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
66 (6+42+18) |
|
|
С2 |
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
11213 |
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ О.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11214 |
НЕВОСТРУЄВА В.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
2 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11215 |
НЕВСЬКА Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
11216 |
НЕГАНОВА М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11217 |
НЕГОВЄЛОВ Д.Д. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
7 |
108 (37+39+32) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11218 |
НЕГОДА Ю.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
104 (24+33+47) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11219 |
НЕГРОВА К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
6 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11220 |
НЕДАЙБОРЩ О.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11221 |
НЕДАЙВОДА І. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
60 (21+21+18) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
11222 |
НЕДБАЙЛО Б.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11223 |
НЕДБАС О.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
144 (51+54+39) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11224 |
НЕДЕРЯ О.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
94 (39+18+37) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
11225 |
НЕДЄЛЯЄВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
67 (15+27+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11226 |
НЕДІЛЬКО О.М. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Віслогузова Валентина Олександрівна |
11227 |
НЕДІЛЬКО О.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
163 (51+60+52) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11228 |
НЕДІНА А.І. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
4 |
72 (27+21+24) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11229 |
НЕДОБЕР К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
84 (21+33+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11230 |
НЕДОБУГА К.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
120 (33+33+54) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
11231 |
НЕДОВБИ К.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
78 (28+21+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11232 |
НЕДОПЕКІН В.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
4 |
126 (33+39+54) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
11233 |
НЕДОРУЄВА А |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
123 (33+36+54) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11234 |
НЕДОСТУП В.К. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
118 (30+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
11235 |
НЕДОЩАК С.Д. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
141 (33+51+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
11236 |
НЕДРЯ Д.А. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11237 |
НЕДУЖКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
66 (18+21+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11238 |
НЕЄЗЖАЛА А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
10 |
149 (45+46+58) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11239 |
НЕЖЕБОВСЬКА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11240 |
НЕЖІНЕЦЬ А |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
5 |
82 (30+39+13) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
11241 |
НЕЖУГА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
11242 |
НЕЖУГА І.В. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11243 |
НЕЖУРА Д.В. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
80 (18+31+31) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
11244 |
НЕІЗВЕСТНИЙ М.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
39 (21+6+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11245 |
НЕКРАСОВ Є.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11246 |
НЕКРАСОВ О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
162 (51+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11247 |
НЕКРАСОВА В.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11248 |
НЕКРАШ І.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11249 |
НЕКУРЯЩИХ Є. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
11250 |
НЕЛІПА А.В. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
11251 |
НЕЛЮБОВА О.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
148 (52+36+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11252 |
НЕМА А.В. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
4 |
117 (39+42+36) |
|
|
С2 |
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
11253 |
НЕМЕРЮК О.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11254 |
НЕМЕРЮК Ю.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
117 (45+33+39) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
11255 |
НЕМЕШ А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
132 (42+30+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
11256 |
НЕМЕШ А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
124 (36+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
11257 |
НЕМИКІНА В.А. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
9 |
133 (54+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Федоренко Олександр Олександрович |
11258 |
НЕМИКІНА О.О. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
6 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
11259 |
НЕМИКІНА О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11260 |
НЕМІТЬКО С.Ф. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
5 |
106 (42+27+37) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11261 |
НЕМНО К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
77 (33+15+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11262 |
НЕМОВ М.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
5 |
91 (36+27+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11263 |
НЕМОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11264 |
НЕМОГУЩА Є.Р. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
112 (31+39+42) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
11265 |
НЕМУДРИЙ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11266 |
НЕМУДРИЙ К.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11267 |
НЕМУДРИЙ М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
114 (51+45+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11268 |
НЕМЦЕВА В.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
103 (30+36+37) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11269 |
НЕМЧЕНКО В.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
63 (27+18+18) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11270 |
НЕМЧЕНКО В.В. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
8 |
48 (20+9+19) |
|
|
|
|
Трофименко Наталія Валентинівна |
11271 |
НЕМЧЕНКО К.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
87 (33+24+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11272 |
НЕМЧИНА А.Г. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
89 (25+33+31) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
11273 |
НЕНІЛІН Д.Ю. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
9 |
67 (21+25+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11274 |
НЕПАЙДА Д.А. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
4 |
111 (30+36+45) |
|
|
|
С3 |
Білай Олена Вікторівна |
11275 |
НЕПЕЙПИВО Ю.О. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
3 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
11276 |
НЕПИЙПИВО В.О. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11277 |
НЕПОМЯЩИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
9 |
96 (36+15+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11278 |
НЕРОВНА М.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11279 |
НЕРСІСЯН А.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11280 |
НЕРУБАЛЬСЬКИЙ О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
69 (21+21+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11281 |
НЕРУШ Є.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
11282 |
НЕСКОРОМНА С.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
90 (27+30+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11283 |
НЕСКОРОМНИЙ И.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
129 (39+51+39) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
11284 |
НЕСТЕР А.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
10 |
92 (27+40+25) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
11285 |
НЕСТЕРЕККО Л.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
10 |
67 (27+24+16) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
11286 |
НЕСТЕРЕН К.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
55 (15+21+19) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11287 |
НЕСТЕРЕНКО А.С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
36 (6+0+30) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11288 |
НЕСТЕРЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
79 (30+33+16) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
11289 |
НЕСТЕРЕНКО А.Ю. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
6 |
87 (18+36+33) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11290 |
НЕСТЕРЕНКО А.Ю. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
6 |
87 (18+36+33) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11291 |
НЕСТЕРЕНКО В.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
120 (21+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11292 |
НЕСТЕРЕНКО В.А. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11293 |
НЕСТЕРЕНКО В.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
150 (39+57+54) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11294 |
НЕСТЕРЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
110 (36+45+29) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11295 |
НЕСТЕРЕНКО В.Д. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
6 |
74 (9+36+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11296 |
НЕСТЕРЕНКО В.О. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
6 |
97 (27+33+37) |
|
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
11297 |
НЕСТЕРЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
137 (33+46+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
11298 |
НЕСТЕРЕНКО Д.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
92 (24+36+32) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11299 |
НЕСТЕРЕНКО Д.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11300 |
НЕСТЕРЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
11301 |
НЕСТЕРЕНКО Є.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
57 (27+18+12) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
11302 |
НЕСТЕРЕНКО І.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
142 (48+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11303 |
НЕСТЕРЕНКО І.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
42 (15+18+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11304 |
НЕСТЕРЕНКО І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11305 |
НЕСТЕРЕНКО К. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
11306 |
НЕСТЕРЕНКО К.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
7 |
81 (25+24+32) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
11307 |
НЕСТЕРЕНКО Л.В. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Полонська Ольга Станіславівна |
11308 |
НЕСТЕРЕНКО Л.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
84 (29+27+28) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
11309 |
НЕСТЕРЕНКО М.В. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
6 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
11310 |
НЕСТЕРЕНКО М.Д. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
5 |
80 (15+39+26) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11311 |
НЕСТЕРЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
11312 |
НЕСТЕРЕНКО Р |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
6 |
135 (36+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
11313 |
НЕСТЕРЕНКО С.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
7 |
136 (40+39+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
11314 |
НЕСТЕРЕНКО Ю.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11315 |
НЕСТЕРЕНКОВА Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
87 (23+24+40) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
11316 |
НЕСТЕРЕЦЬ К.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11317 |
НЕСТЕРЕЦЬ К.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11318 |
НЕСТЕРЕЦЬ М.С. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
4 |
66 (12+27+27) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
11319 |
НЕСТЕРЕЦЬ Я.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11320 |
НЕСТЕРОВ А.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11321 |
НЕСТЕРОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
96 (39+24+33) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11322 |
НЕСТЕРОВ О.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
9 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11323 |
НЕСТЕРОВА В.В. |
м. Бердянськ |
Троянська ЗОШ |
9 |
76 (27+18+31) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11324 |
НЕСТЕРОВА Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
11325 |
НЕСТЕРОВА Є.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
11326 |
НЕСТЕРОВСЬКИЙ Д.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
63 (21+12+30) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
11327 |
НЕСТЕРУК В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
96 (54+12+30) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11328 |
НЕСТЕРУК Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
59 (39+6+14) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11329 |
НЕСЧОТНАЯ В.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
69 (21+33+15) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
11330 |
НЕТКАЛ М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
11331 |
НЕТКАЧЬОВ А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
11332 |
НЕТРЕБА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
99 (36+27+36) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
11333 |
НЕТРЕБА П.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11334 |
НЕТРЕБКО А.М. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
5 |
97 (36+27+34) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11335 |
НЕТРЕБКО С.Н. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
4 |
111 (45+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11336 |
НЕТРЕБКО С.Н. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
4 |
111 (45+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11337 |
НЕУМИВАКА В.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11338 |
НЕУМИВАКІНА В.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
139 (42+51+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11339 |
НЕФЕДОВА К |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
42 (24+0+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11340 |
НЕФЬОДОВ Р.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11341 |
НЕФЬОДОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
123 (33+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11342 |
НЕХАЙЧТК К.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
6 |
47 (21+12+14) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
11343 |
НЕХАЙЧУК А.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
4 |
90 (15+36+39) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
11344 |
НЕХИДЬКО Д.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
84 (39+27+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11345 |
НЕХІДЬКО С.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11346 |
НЕХІН В.Л. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
37 (11+9+17) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11347 |
НЕХОРОША О.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
111 (45+33+33) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11348 |
НЕХОРОШЕВ Д.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
11349 |
НЕЧАЄВ М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
72 (36+27+9) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
11350 |
НЕЧЕТ К.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11351 |
НЕЧЕТ О.А. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
11352 |
НЕЧИПОРЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
11353 |
НЕЧИПОРЕНКО Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
156 (48+57+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11354 |
НЕЧИПОРУК В.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11355 |
НЕЧИПОРУК Є.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11356 |
НЕЧИТАЙЛЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
4 |
84 (33+33+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11357 |
НЕЧИТАЙЛО А.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
97 (25+36+36) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
11358 |
НЕЧИТАЙЛО А.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11359 |
НЕЧИТАЙЛО І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
162 (51+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11360 |
НЕЧИТАЙЛО М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
156 (51+60+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11361 |
НЕЧИТАЙЛО Н.Н. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
119 (31+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
11362 |
НЕЧПЙ В.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
51 (26+12+13) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
11363 |
НЕШТА М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
99 (45+24+30) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
11364 |
НЕШТУН В.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11365 |
НЕЩАСНИЙ Д.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
11366 |
НЄГРЄЄВА О.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
52 (11+24+17) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11367 |
НЄДАВНЯЯ Н.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
3 |
45 (21+12+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11368 |
НЄЄНДАНК Н.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
102 (54+18+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11369 |
НЄІЛО О.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11370 |
НЄКРАСОВОЇ М.Д. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
3 |
78 (24+33+21) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
11371 |
НЄЛЄПІН Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11372 |
НЄМНА Т.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
58 (24+24+10) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
11373 |
НЄМЦЕВ М.О. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
3 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
11374 |
НЄМЦЕВ О.О. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
4 |
78 (33+36+9) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11375 |
НЄСВЄТАЄВА Л.О. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
10 |
77 (24+34+19) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11376 |
НЄСТЄРОВ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11377 |
НИДІЛЬКО Д.І. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
7 |
136 (40+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Недільська Ірина Іванівна |
11378 |
НИЖНИК В.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
63 (24+24+15) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
11379 |
НИКИТЕНКО Є.Я. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11380 |
НИКИТИЧ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11381 |
НИКИФОРЕНКО Є.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
11382 |
НИКИФОРОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 80 |
9 |
94 (27+28+39) |
|
|
|
|
Коржос Інна Миколаївна |
11383 |
НИКИФОРОВА Т.С. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
11384 |
НИКОЛАЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
11385 |
НИКОЛАЄНКО О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
108 (48+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11386 |
НИКОЛАЄНКО О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
8 |
156 (57+57+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11387 |
НИКОЛАЙЧУК Д.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11388 |
НИКОНЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
126 (48+39+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11389 |
НИКОНЕНКО В.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
9 |
51 (21+20+10) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11390 |
НИКОНЕНКО К.Г. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
7 |
73 (27+27+19) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11391 |
НИКОНЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
96 (27+27+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11392 |
НИНА К.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
11393 |
НИНЕНКО Д.О. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
7 |
94 (26+33+35) |
|
|
|
|
Апєніна О. М. |
11394 |
НИЧИПОРЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
125 (42+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
11395 |
НИЧИПОРЧУК А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
87 (33+24+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11396 |
НІВАКШОНОВ М.А. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
4 |
135 (45+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
11397 |
НІЖАРАДЗЕ Г.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
130 (51+51+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11398 |
НІЖНІКОВСЬКИЙ Е.О. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
6 |
72 (21+27+24) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11399 |
НІКАНДРОВА Є.Г. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
8 |
130 (31+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
11400 |
НІКАШИНА К |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
145 (52+36+57) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11401 |
НІКІТАШИНА Е.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
130 (36+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11402 |
НІКІТЕНКО К.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11403 |
НІКІТЕНКО К.Ю. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
3 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11404 |
НІКІТЕНКО О.В. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
3 |
87 (39+24+24) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
11405 |
НІКІТЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11406 |
НІКІТЄНКОВА С |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
6 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
11407 |
НІКІТІА Н Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
78 (33+27+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11408 |
НІКІТІА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11409 |
НІКІТІН Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11410 |
НІКІТІН Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11411 |
НІКІТІН Д.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11412 |
НІКІТІН М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
108 (27+42+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11413 |
НІКІТІНА А.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
138 (54+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
11414 |
НІКІТІНА О.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
7 |
64 (19+21+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11415 |
НІКІТІНА С.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
5 |
120 (42+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11416 |
НІКІТІНА Т.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11417 |
НІКІТІЧ Е.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11418 |
НІКІТЧЕНКО Б.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11419 |
НІКІТЧЕНКО Є.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11420 |
НІКІТЧЕНКО І.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
124 (42+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
11421 |
НІКІТЮК Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11422 |
НІКІФОРЕНКО С.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
2 |
36 (18+0+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11423 |
НІКІФОРОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
42 (15+15+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11424 |
НІКІФОРОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11425 |
НІКІФОРОВА В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11426 |
НІКІФОРОВА Л.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
11427 |
НІКІФОРОВА Х.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11428 |
НІКІШИН М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
105 (39+27+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11429 |
НІКІШИНА Л.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
71 (34+18+19) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
11430 |
НІКІШИНА С.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
3 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11431 |
НІКІШОВА О.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
138 (39+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
11432 |
НІКОГОСЯН Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
97 (31+21+45) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11433 |
НІКОЛАЕВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
75 (39+27+9) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11434 |
НІКОЛАЕНКО А.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
101 (48+27+26) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11435 |
НІКОЛАЕНКО А.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
78 (33+24+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11436 |
НІКОЛАЄВ Б.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
84 (33+42+9) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11437 |
НІКОЛАЄВ І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11438 |
НІКОЛАЄВ Р.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11439 |
НІКОЛАЄВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
108 (54+33+21) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11440 |
НІКОЛАЄВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
102 (54+24+24) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11441 |
НІКОЛАЄВА В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
115 (48+36+31) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11442 |
НІКОЛАЄВА І.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
1 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11443 |
НІКОЛАЄВА П.Д. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
11444 |
НІКОЛАЄВСЬКИЙ С.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
115 (24+57+34) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11445 |
НІКОЛАЄНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11446 |
НІКОЛАЄНКО А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11447 |
НІКОЛАЄНКО Г.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
91 (25+33+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11448 |
НІКОЛАЄНКО Д. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
11449 |
НІКОЛАЄНКО Д.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
150 (39+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11450 |
НІКОЛАЄНКО Д.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
11451 |
НІКОЛАЄНКО Є.Д. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
3 |
105 (33+30+42) |
|
|
|
С3 |
Плівачук Світлана Леонідівна |
11452 |
НІКОЛАЄНКО І.К. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
93 (34+21+38) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
11453 |
НІКОЛАЄНКО І.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11454 |
НІКОЛАЄНКО Н.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11455 |
НІКОЛАЄНОО О.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
77 (21+36+20) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11456 |
НІКОЛАЄЦЬ К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
33 (9+12+12) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11457 |
НІКОЛАЇВА Г.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
91 (35+18+38) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11458 |
НІКОЛАЙЧК Б.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
75 (42+21+12) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11459 |
НІКОЛАШИНА В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11460 |
НІКОЛЕНКО А.К. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
60 (15+17+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11461 |
НІКОЛЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
75 (39+17+19) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11462 |
НІКОЛЕНКО Р.Д. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
9 |
80 (30+32+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11463 |
НІКОЛЕНКО Ю.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11464 |
НІКОЛОВ І.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
11465 |
НІКОЛОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
4 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11466 |
НІКОЛОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11467 |
НІКОЛЬСЬКА К.С. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
2 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11468 |
НІКОЛЬСЬКА М.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
122 (36+34+52) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
11469 |
НІКОЛЬСЬКИЙ Р.С. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
3 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11470 |
НІКОНЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
7 |
92 (31+27+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11471 |
НІКОНЕНКО О.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
112 (48+30+34) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11472 |
НІКОНОВ В.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
8 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11473 |
НІКОНОВА С.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11474 |
НІКОНОРОВА О.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
112 (45+33+34) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11475 |
НІКУЛІН А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
141 (42+42+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11476 |
НІКУЛІН О.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
8 |
87 (29+27+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11477 |
НІКУЛІНА А.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11478 |
НІКУЛІНА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11479 |
НІКУЛОВА А.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
112 (27+43+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11480 |
НІКУЛОЧКІН Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
8 |
95 (37+15+43) |
|
|
|
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
11481 |
НІКУПОЧКІНА С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11482 |
НІКУРОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11483 |
НІКУТКІНА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11484 |
НІЛЬГА С.Р. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
120 (51+36+33) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
11485 |
НІМА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
2 |
24 (0+24+0) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11486 |
НІМАЩУК Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11487 |
НІОЛЛАЄВ С.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
11488 |
НІСТРАТОВА Н.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
9 |
63 (24+16+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11489 |
НІСТРАТОВА Т.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
8 |
71 (22+24+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11490 |
НІХОЦА Р.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
78 (31+21+26) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11491 |
НІЦЕВИЧ В.Р. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11492 |
НІЦЕНКО А.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
8 |
136 (51+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11493 |
НІЦЕНКО В.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11494 |
НІЧЕГА Я.В. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
4 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11495 |
НІШАНАЛІЄВ Т.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11496 |
НОВА А.С. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
5 |
98 (48+33+17) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11497 |
НОВАК А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
9 |
36 (21+2+13) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11498 |
НОВАК К.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
84 (21+27+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11499 |
НОВАК Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
9 |
66 (18+22+26) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11500 |
НОВАКОВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
72 (39+12+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11501 |
НОВАКОВА Є.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
6 |
75 (36+18+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11502 |
НОВАХ І.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11503 |
НОВАХ С.С. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
4 |
120 (33+36+51) |
|
|
|
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
11504 |
НОВАЧЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11505 |
НОВИК Г.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11506 |
НОВИКОВ А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11507 |
НОВИКОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11508 |
НОВИКОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
107 (36+36+35) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11509 |
НОВИКОВА Д.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
5 |
85 (30+18+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11510 |
НОВИКОВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
7 |
105 (31+33+41) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
11511 |
НОВИКОВА Є.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11512 |
НОВИЦЬКА В.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
81 (25+30+26) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
11513 |
НОВИЦЬКА Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11514 |
НОВИЦЬКА С.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
120 (33+48+39) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11515 |
НОВИЦЬКИЙ В.Є. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
11516 |
НОВИЧЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
11517 |
НОВІК В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
108 (33+39+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11518 |
НОВІК В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
48 (15+15+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11519 |
НОВІК О.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
85 (42+27+16) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11520 |
НОВІКОВ Б.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11521 |
НОВІКОВ В.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
6 |
114 (36+39+39) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
11522 |
НОВІКОВ В.О. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
11523 |
НОВІКОВ Д.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
93 (45+18+30) |
|
С1 |
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
11524 |
НОВІКОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
11525 |
НОВІКОВ Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
28 (8+9+11) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11526 |
НОВІКОВ К.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
51 (27+15+9) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11527 |
НОВІКОВ О.Д. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
21 (9+3+9) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11528 |
НОВІКОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11529 |
НОВІКОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
122 (39+37+46) |
|
|
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
11530 |
НОВІКОВА А.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
11531 |
НОВІКОВА Д.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11532 |
НОВІКОВА Е.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
8 |
122 (31+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11533 |
НОВІКОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
11534 |
НОВІКОВА К.Р. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
60 (33+18+9) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
11535 |
НОВІКОВА О.С. |
м. Токмак |
Виноградненська ЗОШ |
7 |
83 (37+21+25) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
11536 |
НОВІКОВА С.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
66 (33+15+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11537 |
НОВОСАД С.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
162 (54+57+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11538 |
НОВОСАДОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
11539 |
НОВОСЕЛЬСЬКА А.Я. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11540 |
НОВОСІЛЬСЬКИЙ Г.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
95 (42+25+28) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
11541 |
НОВОСІЛЬСЬКИЙ З.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
147 (45+57+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11542 |
НОВОСЬОЛАВА Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
124 (48+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11543 |
НОВОСЬОЛОВ П.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
11544 |
НОВОСЬОЛОВА А.О. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
11545 |
НОВОСЬОЛОВА О.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
58 (15+16+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11546 |
НОВОХАТЬКО А.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
75 (30+22+23) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
11547 |
НОЖЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
116 (42+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11548 |
НОЖКІН Д.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11549 |
НОЗАДЗЕ Н.А. |
м. Бердянськ |
Шевченківська ЗОШ |
7 |
84 (19+33+32) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11550 |
НОЗДРІНА А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11551 |
НОЗДРІНА К.Р. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
4 |
111 (33+39+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11552 |
НОЗДРІНА Т.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
11553 |
НОМЕРОВСЬКА Б.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11554 |
НОР Д.Ю. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
3 |
108 (39+27+42) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
11555 |
НОРКА В.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11556 |
НОРЧЕНКО В.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
106 (39+30+37) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11557 |
НОСАЛЬ Д.С. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
6 |
65 (15+36+14) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
11558 |
НОСАЛЬ Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11559 |
НОСАЛЬ Ю.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
8 |
101 (36+39+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11560 |
НОСАНЬ С.В. |
м. Токмак |
Виноградненська ЗОШ |
7 |
51 (23+9+19) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
11561 |
НОСАРЄВ А.Е. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11562 |
НОСАРЄВА А.Е. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11563 |
НОСАРЬ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
4 |
102 (36+18+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11564 |
НОСАРЬ О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11565 |
НОСАЧ В.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
98 (31+33+34) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11566 |
НОСАЧ Г.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11567 |
НОСАЧ С.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
66 (6+36+24) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11568 |
НОСЕНКО А.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
91 (24+36+31) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
11569 |
НОСЕНКО К.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
99 (36+21+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11570 |
НОСЕНКО М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11571 |
НОСЕНКО Р.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
108 (51+27+30) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11572 |
НОСЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
4 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
11573 |
НОСЕНКО Т.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11574 |
НОСЕНКО Я.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
5 |
118 (42+33+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11575 |
НОСИК Е.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
3 |
102 (33+33+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11576 |
НОСІВЕЦЬ Л.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
70 (27+21+22) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
11577 |
НОСІКОВА А.Є. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
8 |
107 (34+45+28) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11578 |
НОСКО В.Є. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11579 |
НОСКО Д.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
126 (45+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кудіна Наталія Степанівна |
11580 |
НОСКО Н.С. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
138 (48+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11581 |
НОСКОВ Д.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
5 |
97 (42+30+25) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11582 |
НОСКОВ О.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11583 |
НОСКОВА Г.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11584 |
НОСКОВА Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
133 (48+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11585 |
НОСОВ Н.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11586 |
НОСОВ Я.Я. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
9 |
100 (36+31+33) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
11587 |
НОСОВИЧ Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
138 (54+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11588 |
НОСОВСЬКА І.А. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11589 |
НОСОВСЬКА К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11590 |
НОСОК М.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
92 (25+36+31) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11591 |
НУДНАЯ А.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
62 (25+15+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11592 |
НУДНЕНКО А.М. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
5 |
105 (24+36+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11593 |
НУДЬГА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
117 (27+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11594 |
НУДЬГА Г.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11595 |
НУДЬГА К.Л. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
88 (36+15+37) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
11596 |
НУЖНА П.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11597 |
НУЖНИЙ А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
100 (42+39+19) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11598 |
НУЖНИЙ М.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
96 (33+36+27) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11599 |
НУЖНИЙ О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
99 (48+21+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11600 |
НУРІДЖАНЯН А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11601 |
НУРЛАЄВА Є.Л. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
70 (16+39+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11602 |
НУРТДІНОВ М.Г. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
4 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
11603 |
НУТЧЕНКО О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
71 (15+37+19) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11604 |
ОА О.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11605 |
ОБЕРЕМКО Н.Є. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
90 (54+12+24) |
|
С1 |
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
11606 |
ОБЕРТАС А.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
11607 |
ОБЄЩЕНКО С.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11608 |
ОБІЛЕЦЬ С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
11609 |
ОБЛАКЕВИЧ К.І. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
115 (31+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
11610 |
ОБЛАП А |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
8 |
105 (34+36+35) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11611 |
ОБЛЕЩЕНКО А.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
8 |
54 (11+18+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11612 |
ОБЛЕЩЕНКО Д.О. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
5 |
99 (48+33+18) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
11613 |
ОБЛОГ А.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
6 |
71 (30+21+20) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11614 |
ОБОДОВСЬКИЙ В.Є. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
3 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
11615 |
ОБОЛЕНЦЕВА Е.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11616 |
ОБОЛЕНЦЕВА О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11617 |
ОБОЛКІН Д.І. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
8 |
120 (25+51+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
11618 |
ОБРАЗЕНКО Д.В. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
9 |
122 (36+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
11619 |
ОБРЕЗАНОВ Е.Е. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
11620 |
ОБРУЧ К.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
8 |
89 (21+33+35) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
11621 |
ОБСЮК Є.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
3 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11622 |
ОБУШЕНКО О.О. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
10 |
98 (30+40+28) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11623 |
ОВАНЕСОВА Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
124 (33+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11624 |
ОВАНЕСЯН Г.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
11625 |
ОВДІЄНКО А.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
86 (27+28+31) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11626 |
ОВДІЄНКО Д.А. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Останіна Світлана Сергіївна |
11627 |
ОВДІЄНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
66 (48+12+6) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
11628 |
ОВДІЄНКО М |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
4 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11629 |
ОВДІЙ С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
150 (54+39+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11630 |
ОВЕРКО А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
3 |
87 (27+21+39) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
11631 |
ОВЕРЧЕНКО І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
11632 |
ОВЕРЧУК К.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
97 (36+42+19) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
11633 |
ОВЕЧКО О.П. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
136 (51+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Русіна Наталія Юріївна |
11634 |
ОВЛАХ А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11635 |
ОВСЕПЯН Г.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
108 (37+39+32) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11636 |
ОВСЕПЯН Г.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
126 (42+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
11637 |
ОВСІЄНКО М.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
6 |
98 (30+33+35) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11638 |
ОВСІЄНКО С.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
4 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11639 |
ОВСЮК Д.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
8 |
88 (41+27+20) |
|
С1 |
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
11640 |
ОВСЮК Є.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11641 |
ОВСЯНЕНКО В.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11642 |
ОВСЯНІК А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11643 |
ОВСЯНІКОВ Є.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
11644 |
ОВСЯНКО І.О. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
3 |
102 (30+39+33) |
|
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
11645 |
ОВСЯННИКОВ К.Р. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11646 |
ОВСЯННИКОВ М.С. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
4 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидоренко Ніна Василівна |
11647 |
ОВСЯННИКОВА Д |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
93 (42+30+21) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11648 |
ОВСЯННІКОВ Є.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11649 |
ОВСЯННІКОВ І |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11650 |
ОВСЯННІКОВ О.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
48 (15+18+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11651 |
ОВСЯННІКОВА Г.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
93 (33+33+27) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
11652 |
ОВСЯННІКОВА О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
117 (43+45+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
11653 |
ОВСЯННІКОВА О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11654 |
ОВЧАР Д.П. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
89 (30+28+31) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11655 |
ОВЧАР О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
75 (27+15+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11656 |
ОВЧАР П.П. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
118 (45+36+37) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11657 |
ОВЧАРЕНКО А. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
8 |
103 (25+30+48) |
|
|
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
11658 |
ОВЧАРЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
51 (18+21+12) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11659 |
ОВЧАРЕНКО В. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
8 |
106 (25+30+51) |
|
|
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
11660 |
ОВЧАРЕНКО В.Є. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11661 |
ОВЧАРЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
117 (45+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
11662 |
ОВЧАРЕНКО В.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
143 (41+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11663 |
ОВЧАРЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
142 (48+57+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
11664 |
ОВЧАРЕНКО І.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
72 (15+33+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11665 |
ОВЧАРЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
11666 |
ОВЧАРЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11667 |
ОВЧАРЕНКО П.О. |
смт. Чернігівка |
Стульневська ЗОШ |
4 |
135 (45+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11668 |
ОВЧАРЕНКО Т.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
11669 |
ОВЧАРОВ В.В. |
м. Бердянськ |
Троянська ЗОШ |
6 |
106 (30+33+43) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
11670 |
ОВЧАРОВ П.О. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
3 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
11671 |
ОВЧАРУК А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
142 (48+60+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11672 |
ОВЧАТОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11673 |
ОВЧИННИКОВ Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (45+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11674 |
ОВЧИННИКОВА М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11675 |
ОВЧИННИКОВА Н.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
11676 |
ОВЧИННІКОВ Д.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11677 |
ОВЧИННІКОВА О.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11678 |
ОВЧІННІКОВА П.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
120 (60+24+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11679 |
ОГАНЕСЯН А.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
11680 |
ОГАНЕСЯН К.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
11681 |
ОГАНЬЯН О.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11682 |
ОГАР К.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
80 (36+24+20) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
11683 |
ОГАР Н.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11684 |
ОГАРЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
87 (27+27+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11685 |
ОГАРЕНКО М.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
6 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11686 |
ОГАРКО Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11687 |
ОГЕ Р.М. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
60 (39+12+9) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
11688 |
ОГИЛЬКО А.П. |
смт. Чернігівка |
Панфілівська ЗОШ |
5 |
122 (36+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
11689 |
ОГІЙЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
3 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
11690 |
ОГЛИ А.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
81 (33+30+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11691 |
ОГЛИ Д.Р. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11692 |
ОГЛИ Л.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
129 (39+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11693 |
ОГЛИ С.А. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
1 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
11694 |
ОГНЄВА А.К. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
11695 |
ОГНЯНИК Н.С. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
4 |
108 (39+30+39) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
11696 |
ОГОНЬКОВА Н. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
6 |
59 (24+18+17) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11697 |
ОГОРОДНИКОВА Я.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
56 (15+28+13) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11698 |
ОГРЕНИЧ І.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
6 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
11699 |
ОГУРЦОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
51 (24+15+12) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
11700 |
ОГУРЦОВ М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
4 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11701 |
ОГУРЦОВА А.С. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
5 |
103 (27+45+31) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11702 |
ОДАЙСЬКИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
11703 |
ОДАРЮК Б.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11704 |
ОДАРЮК В.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
7 |
75 (25+24+26) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11705 |
ОДИНЕЦЬ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
99 (39+27+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11706 |
ОДИНЕЦЬ А.В. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
6 |
100 (30+33+37) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11707 |
ОДИНЕЦЬ А.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11708 |
ОДИНОКИХ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
137 (46+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
11709 |
ОДІЯК Є.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
108 (33+39+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11710 |
ОДІЯК О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
7 |
96 (33+36+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11711 |
ОЗГЮРКАН Г.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
99 (45+24+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11712 |
ОЗЕРЯН В.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
81 (23+18+40) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
11713 |
ОЗЄРОВ В.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11714 |
ОЗМИТЕЛЬ А.І. |
с. Плодородне |
Плодородненський НВК |
6 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
|
Тимошенко Ірина Михайлівна |
11715 |
ОКІЙНИК Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
132 (39+39+54) |
|
|
|
С3 |
Круглицька Лідія Петрівна |
11716 |
ОККЕРТ К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11717 |
ОКЛАДНІКОВ В.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
6 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11718 |
ОКЛЯР А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
8 |
101 (46+24+31) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11719 |
ОКОЛИЦЯ В.В. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
10 |
63 (27+16+20) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11720 |
ОКОПНА Г.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
78 (33+24+21) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11721 |
ОКОШХІНА Л.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11722 |
ОКРОПІРІДЗЕ Є.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11723 |
ОКРУЖКО С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
77 (36+24+17) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11724 |
ОКСЕНИЧ А.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
5 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
11725 |
ОЛЕЙНИК А.К. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
53 (21+24+8) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
11726 |
ОЛЕЙНИК М.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
138 (45+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11727 |
ОЛЕЙНИКОВ Я. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
92 (33+21+38) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11728 |
ОЛЕЙНІКОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
129 (57+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
11729 |
ОЛЕЙНІКОВА О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11730 |
ОЛЕКСА О.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11731 |
ОЛЕКСЕЄНКО С.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
11732 |
ОЛЕКСЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
92 (30+36+26) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
11733 |
ОЛЕКСЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
142 (48+57+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
11734 |
ОЛЕКСЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
138 (45+36+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
11735 |
ОЛЕКСЕНКО І.І. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
5 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Новосельцева Валентина Миколаївна |
11736 |
ОЛЕКСЕНКО І.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
108 (39+39+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11737 |
ОЛЕКСІЄНКО А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
109 (42+39+28) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11738 |
ОЛЕКСІЄНКО Г.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
140 (51+48+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11739 |
ОЛЕКСІН М.С. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
8 |
115 (39+54+22) |
|
|
С2 |
|
Русіна Наталія Юріївна |
11740 |
ОЛЕКСЮК Р.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
3 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11741 |
ОЛЕНЄВ І.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
11742 |
ОЛЕНЄВА М.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
11743 |
ОЛЕНІНА К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
4 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11744 |
ОЛЕНКЕВИЧ В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11745 |
ОЛЕННІКОВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
107 (35+48+24) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11746 |
ОЛЕСІК М.М. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
132 (39+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
11747 |
ОЛЕФІРЕНКО А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
11748 |
ОЛЕФІРЕНКО В.В. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
11749 |
ОЛЕФІРЕНКО К.Є. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11750 |
ОЛЕФІРЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
87 (30+39+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11751 |
ОЛЕФІРЕНКО Т.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11752 |
ОЛЕФІРЕНКО Я.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
75 (39+21+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11753 |
ОЛЕХНОВИЧ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 80 |
9 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коржос Інна Миколаївна |
11754 |
ОЛЕШКО А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11755 |
ОЛЕШКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
111 (39+45+27) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11756 |
ОЛЕШКО А.Л. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
8 |
73 (37+18+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11757 |
ОЛЕШКО М.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11758 |
ОЛИЗЬКО В.А. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11759 |
ОЛИНЕЦЬ Д.В. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
11760 |
ОЛІИНИК М.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
135 (33+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11761 |
ОЛІЙНИЙ Є.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
138 (54+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11762 |
ОЛІЙНИК А.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11763 |
ОЛІЙНИК А.Г. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11764 |
ОЛІЙНИК А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
118 (31+51+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11765 |
ОЛІЙНИК А.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11766 |
ОЛІЙНИК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
89 (39+27+23) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11767 |
ОЛІЙНИК Б.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11768 |
ОЛІЙНИК В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11769 |
ОЛІЙНИК В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
11770 |
ОЛІЙНИК Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
11771 |
ОЛІЙНИК Д.О. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
4 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Мусіхіна Галина Петрівна |
11772 |
ОЛІЙНИК Ж.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11773 |
ОЛІЙНИК З.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11774 |
ОЛІЙНИК К.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
144 (51+39+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11775 |
ОЛІЙНИК К.В. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
7 |
71 (19+24+28) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11776 |
ОЛІЙНИК К.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11777 |
ОЛІЙНИК К.С. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
57 (18+24+15) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
11778 |
ОЛІЙНИК Л.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
105 (27+39+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11779 |
ОЛІЙНИК М.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
9 |
72 (24+17+31) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
11780 |
ОЛІЙНИК М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
99 (12+36+51) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
11781 |
ОЛІЙНИК Н.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11782 |
ОЛІЙНИК Н.С. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
6 |
72 (33+15+24) |
|
|
|
|
Білосорочка Олена Анатоліївна |
11783 |
ОЛІЙНИК О |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
129 (45+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11784 |
ОЛІЙНИК О.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
11785 |
ОЛІЙНИК О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11786 |
ОЛІЙНИК С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11787 |
ОЛІЙНИК Ю.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
7 |
133 (43+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
11788 |
ОЛІЙНИК Я.Ю. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
11789 |
ОЛІЙНИЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11790 |
ОЛІМПІЮК С.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
105 (30+27+48) |
|
|
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
11791 |
ОЛІХОВА О.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
96 (18+36+42) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
11792 |
ОЛІЩУК В.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11793 |
ОЛІЩУК Т.В. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
10 |
65 (12+34+19) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
11794 |
ОЛІЯР Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11795 |
ОЛОЛЕНКО Ю.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11796 |
ОЛЬХОВА А.В. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
6 |
79 (42+6+31) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11797 |
ОЛЬХОВА ВК. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
11798 |
ОЛЬХОВИК А.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
9 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11799 |
ОЛЬХОВСЬКИЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
123 (30+54+39) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
11800 |
ОЛЬШАНСЬКА Є.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11801 |
ОЛЬШАНСЬКА С.Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11802 |
ОЛЬШАНСЬКИЙ Д.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11803 |
ОЛЬШАНСЬКИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
127 (48+54+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11804 |
ОЛЬШАНСЬКИЙ Т |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
11805 |
ОЛЬШЕВСЬКА А.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
2 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11806 |
ОЛЯНСЬКИЙ І.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
8 |
110 (29+33+48) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11807 |
ОЛЯРНИК К.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11808 |
ОМЕЛЬЧАК А.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
49 (21+18+10) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
11809 |
ОМЕЛЬЧАК В.Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
82 (31+24+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11810 |
ОМЕЛЬЧАК Д.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
11811 |
ОМЕЛЬЧЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11812 |
ОМЕЛЬЧЕНКО А.О. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
11813 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Д.М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
77 (30+22+25) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
11814 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Л.І. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
11815 |
ОМЕЛЬЧЕНКО О.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
11816 |
ОМЕЛЬЧУК В.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11817 |
ОМЕЛЬЧУК М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
135 (39+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11818 |
ОМЕЛЬЯНЕНКО К.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
74 (30+22+22) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11819 |
ОМЕЛЮСІК Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
72 (33+24+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11820 |
ОМЕЛЯНЧУК В.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
11821 |
ОМЕЛЯНЧУК Д.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
11822 |
ОНАНКО О.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
91 (39+30+22) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11823 |
ОНАТ Е.А. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
5 |
95 (18+39+38) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11824 |
ОНИЛЕНКО І.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
11825 |
ОНИПЕНКО В.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
125 (31+51+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
11826 |
ОНИПКО М.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11827 |
ОНИСЬКІВ К.Ю. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
5 |
65 (15+30+20) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
11828 |
ОНИЧКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
66 (21+36+9) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11829 |
ОНИШКЕВИЧ М.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
95 (36+30+29) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
11830 |
ОНИЩЕНКО Д |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
105 (21+36+48) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11831 |
ОНИЩЕНКО А.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
68 (25+18+25) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11832 |
ОНИЩЕНКО А.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
74 (33+22+19) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11833 |
ОНИЩЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
73 (24+24+25) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11834 |
ОНИЩЕНКО В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11835 |
ОНИЩЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
11836 |
ОНИЩЕНКО Д.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11837 |
ОНИЩЕНКО Д.П. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
123 (39+48+36) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
11838 |
ОНИЩЕНКО Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11839 |
ОНИЩЕНКО К. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11840 |
ОНИЩЕНКО К.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
103 (46+24+33) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11841 |
ОНИЩЕНКО К.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
87 (33+27+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11842 |
ОНИЩЕНКО К.Ю. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11843 |
ОНИЩЕНКО М.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
45 (15+11+19) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11844 |
ОНИЩЕНКО М.Г. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
11845 |
ОНИЩЕНКО Н.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
11846 |
ОНИЩЕНКО Р.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
11847 |
ОНИЩЕНКО Я.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
3 |
108 (45+33+30) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11848 |
ОНИЩЕНКОГЮ Г |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11849 |
ОНИЩУК А.Є. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11850 |
ОНИЩУК Є.О. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
8 |
89 (37+27+25) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11851 |
ОНИЩУК Т.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
10 |
101 (30+35+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11852 |
ОНИЩУК Ю.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
8 |
102 (22+48+32) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
11853 |
ОНІПКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11854 |
ОНІПКО Є.Р. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
106 (33+36+37) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
11855 |
ОНІЩЕНКО Д.Ф. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
6 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
11856 |
ОНІЩЕНКО Л.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
11857 |
ОНІЩУК П.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11858 |
ОНОПРІЄНКО Г.А. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
8 |
70 (25+21+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11859 |
ОНОПРІЄНКО О.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
6 |
93 (24+33+36) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11860 |
ОНОПРІЙЧУК Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11861 |
ОНОПЧЕНКО В.С. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
8 |
124 (37+51+36) |
|
|
С2 |
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
11862 |
ОНОПЧЕНКО М.Е. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
11863 |
ОНУФРІЄНКО Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
67 (30+21+16) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11864 |
ОНУФРІЄНКО Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11865 |
ОНЧЕВ Б.С. |
с. Гюнівка |
Гюнівська ЗОШ |
7 |
130 (43+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Морозова Олена Федорівна |
11866 |
ОНЧЕВ К.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
117 (54+36+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11867 |
ОНЧУКОВА І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
99 (27+30+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
11868 |
ООСКОНЯН Г.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11869 |
ОПАНАСЕНКО А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
8 |
81 (29+21+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11870 |
ОПАНАСЕНКО А.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11871 |
ОПАНАСЕНКО Б.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11872 |
ОПАРА Є.О. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
5 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
11873 |
ОПАРА К.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
102 (54+12+36) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
11874 |
ОПАРА Н.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11875 |
ОПАРА О.С. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
6 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
11876 |
ОПИЛАТ Д.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
11877 |
ОПІЛАТ А.М. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
7 |
86 (31+27+28) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11878 |
ОПРИШКО В.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
118 (36+39+43) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11879 |
ОРДИНАТ В.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
11880 |
ОРДЮНОВ О.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
11881 |
ОРЕЛ А.М. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
105 (45+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11882 |
ОРЕЛ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11883 |
ОРЕЛ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11884 |
ОРЕЛ Ю. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
11885 |
ОРЕХОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11886 |
ОРЕШКОВ А.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
168 (57+51+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11887 |
ОРЕШКОВА К.Ю. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11888 |
ОРЄХОВ Б.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11889 |
ОРЄХОВА В.Є. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
150 (57+54+39) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11890 |
ОРЄХОВА К.Р. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
2 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
11891 |
ОРЄШКІН П.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
87 (21+27+39) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11892 |
ОРЄШКО |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
33 (21+3+9) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11893 |
ОРЄШКОВА О.О. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
72 (35+15+22) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11894 |
ОРІНІНА О.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
56 (12+24+20) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11895 |
ОРЛАТА Ю.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11896 |
ОРЛЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
132 (43+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11897 |
ОРЛОВ Г.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11898 |
ОРЛОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11899 |
ОРЛОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
84 (27+39+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11900 |
ОРЛОВ С.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
63 (30+9+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11901 |
ОРЛОВ Т.К. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
9 |
151 (48+57+46) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11902 |
ОРЛОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
11903 |
ОРЛОВА А.А. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
3 |
81 (45+21+15) |
|
С1 |
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
11904 |
ОРЛОВА В.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11905 |
ОРЛОВА Г.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
162 (57+48+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11906 |
ОРЛОВА Д.Г. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
6 |
67 (18+27+22) |
|
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
11907 |
ОРЛОВА Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11908 |
ОРЛОВА Є.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11909 |
ОРЛОВА К.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
58 (12+20+26) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11910 |
ОРЛОВА О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11911 |
ОРЛОВА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
106 (37+30+39) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11912 |
ОРЛОВОЇ О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
107 (43+27+37) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11913 |
ОРЛОВСЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
3 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
11914 |
ОРЛОВСЬКА В.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
78 (24+21+33) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
11915 |
ОРЛОВСЬКА О.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
110 (47+33+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11916 |
ОРЛОВСЬКА Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
136 (45+49+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
11917 |
ОРЛОВСЬКИЙ В.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
103 (21+34+48) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
11918 |
ОРЛОВСЬКИЙ Д.И. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
115 (30+48+37) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
11919 |
ОРЛЯК Т.В. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
5 |
133 (36+42+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Грозинський Сергій Георгійович |
11920 |
ОРОБЄЙ А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11921 |
ОРОБЧЕНКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11922 |
ОРТИНСЬКА Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11923 |
ОРТІНА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
11924 |
ОРУДЖОВ Р.Г. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
6 |
79 (24+33+22) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
11925 |
ОРШАВА Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
108 (39+27+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11926 |
ОСАДЧА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
112 (42+33+37) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11927 |
ОСАДЧА Г |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
108 (45+36+27) |
|
С1 |
|
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
11928 |
ОСАДЧА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
7 |
96 (35+27+34) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11929 |
ОСАДЧА Н.Ф. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
84 (33+27+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11930 |
ОСАДЧУК К.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
90 (33+24+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11931 |
ОСАДЧУК М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11932 |
ОСАУЛЕНКО Д.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
9 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
11933 |
ОСАУЛЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
87 (39+22+26) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11934 |
ОСЕТРОВА В |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
114 (27+48+39) |
|
|
С2 |
|
Чумаченко Віра Іванівна |
11935 |
ОСЄНІНА Я.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
11936 |
ОСИНСКИЙ К.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
78 (30+36+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11937 |
ОСИПЕНКО А.П. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
120 (12+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11938 |
ОСИПЕНКО К |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11939 |
ОСИПЕНКО К.В. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
7 |
124 (35+57+32) |
|
|
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
11940 |
ОСИПЕНКО С.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
39 (3+24+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11941 |
ОСИПОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
117 (39+48+30) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11942 |
ОСИПОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
6 |
56 (24+12+20) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11943 |
ОСИПОВИЧ В.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11944 |
ОСІПЕНКО О.Г. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
7 |
103 (29+45+29) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
11945 |
ОСІПОВ С.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
84 (33+27+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11946 |
ОСІПОВА Є |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11947 |
ОСІТКОВСЬКИЙ В.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
66 (27+18+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11948 |
ОСМАКОВСЬКА К.Ю. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
11949 |
ОСМАНОВ Г.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11950 |
ОСМАНОВА С.Е. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
5 |
80 (36+21+23) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11951 |
ОСМОЛОВСЬКИЙ В.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
11952 |
ОСНОВА Д.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
5 |
141 (48+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
11953 |
ОСНОВА Р.Р. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
11954 |
ОСОВСЬКИЙ Д.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (18+48+12) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
11955 |
ОСОКІН К.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11956 |
ОСОКІНА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
75 (12+27+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11957 |
ОСОЧЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11958 |
ОСОЧЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
11959 |
ОСОЧЕНКО В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
3 |
87 (30+18+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11960 |
ОСТАПЕНКО В |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
11961 |
ОСТАПЕНКО В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
3 |
72 (27+24+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11962 |
ОСТАПЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
9 |
74 (24+39+11) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11963 |
ОСТАПЕНКО Д.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
77 (30+22+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11964 |
ОСТАПЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
136 (33+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
11965 |
ОСТАПЕНКО К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
3 |
144 (39+45+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11966 |
ОСТАПЕНКО М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
51 (5+18+28) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
11967 |
ОСТАПЕНКО М.К. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
99 (45+30+24) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
11968 |
ОСТАПЕНКО М.О. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
7 |
78 (31+18+29) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
11969 |
ОСТАПЕНКО М.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
10 |
85 (36+18+31) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
11970 |
ОСТАПЕНКО О.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
11971 |
ОСТАПЕНКО О.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
11972 |
ОСТАПЕНКО Р.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11973 |
ОСТАПЕНКО С.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
9 |
94 (42+27+25) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
11974 |
ОСТАПЕНКО Ю.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
111 (45+36+30) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
11975 |
ОСТАПЕНКОВ Д |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
78 (30+36+12) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
11976 |
ОСТАПЕЦЬ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11977 |
ОСТАПЕЦЬ Є.І. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
11978 |
ОСТАПОВ А.Н. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
8 |
114 (41+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
11979 |
ОСТАПОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
8 |
61 (11+39+11) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11980 |
ОСТАПОВА В.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11981 |
ОСТАПЧУК А.В. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
5 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
11982 |
ОСТАПЧУК А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
123 (39+48+36) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
11983 |
ОСТАПЧУК А.Ю. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
5 |
52 (24+6+22) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
11984 |
ОСТАПЧУК Д.В. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
3 |
141 (33+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
11985 |
ОСТАПЧУК І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
42 (18+24+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
11986 |
ОСТАХ Л.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
100 (33+39+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11987 |
ОСТАХ С.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
11988 |
ОСТАШЕВА О.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
11989 |
ОСТАШИНСЬКИЙ Г.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
130 (48+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11990 |
ОСТАШИНСЬКИЙ Я.Р. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
107 (36+43+28) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
11991 |
ОСТАШКО А |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
141 (48+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
11992 |
ОСТАШКО Д.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
11993 |
ОСТРАТЮК М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
9 |
61 (15+30+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11994 |
ОСТРЕНКО О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
69 (33+21+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
11995 |
ОСТРОВЕРХ В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
60 (21+14+25) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
11996 |
ОСТРОВЕРХОВ А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
5 |
78 (27+21+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
11997 |
ОСТРОВЕЦЬКА Д.М. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
74 (29+12+33) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
11998 |
ОСТРОВЕЦЬКА О.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
9 |
73 (18+36+19) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
11999 |
ОСТРОВЕЦЬКИЙ С.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
107 (35+33+39) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
12000 |
ОСТРОВСЬКА К.К. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
2 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12001 |
ОСТРОВСЬКИЙ Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12002 |
ОСТРОВСЬКИЙ І.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12003 |
ОСТРОВСЬКИЙ М.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12004 |
ОСТРОВСЬКИЙ Я.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12005 |
ОСТРОГЛЯД В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
66 (33+18+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12006 |
ОСТРОГЛЯД В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12007 |
ОСТРОГЛЯД Д.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12008 |
ОСТРОЛУЦЬКИЙ А.Б. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
3 |
123 (45+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Клименко Тетяна Іванівна |
12009 |
ОСТРОУХ В.Ю. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12010 |
ОСТРОУХОВ О.О. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
2 |
60 (30+0+30) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
12011 |
ОСТРОУШКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
3 |
147 (48+60+39) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12012 |
ОТАБОЄВА З.З. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
75 (19+33+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12013 |
ОТРЕШКО В.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
96 (33+27+36) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12014 |
ОТРЕШКО О.А. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
10 |
97 (39+36+22) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12015 |
ОТРИШКО Т.С. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12016 |
ОТРІШКО В.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12017 |
ОТРІШКО Д.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12018 |
ОТРІШКО М.А. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
5 |
113 (42+45+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12019 |
ОТРОЩЕНКО В.Ю. |
с. Плодородне |
Плодородненський НВК |
9 |
79 (9+27+43) |
|
|
|
С3 |
Тимошенко Ірина Михайлівна |
12020 |
ОТЧЕНАШКА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12021 |
ОХМАК П.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
12022 |
ОХОМУШ І.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
104 (18+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
12023 |
ОХОТНІЧЕНКО О.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12024 |
ОХОЯН В.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
72 (21+30+21) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12025 |
ОХРИМЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12026 |
ОХРІМЕ КО Б. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
18 (18+0+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12027 |
ОХРІМЕНКО А.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
91 (30+39+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12028 |
ОХРІМЕНКО В.Є. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12029 |
ОХРІМЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
70 (33+21+16) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12030 |
ОХРІМЕНКО М.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
132 (33+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
12031 |
ОХРІМЕНКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12032 |
ОХРІМЕНКО О.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12033 |
ОХРІМЕНКО Р.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
12034 |
ОХРІМЕНКО Я |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
94 (27+33+34) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
12035 |
ОЧЕРЕТНИЙ Д.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
63 (21+21+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12036 |
ОЧЕРЕТНЮК Д.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12037 |
ОЧЕРЕТЬКО К.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12038 |
ОЧЕРЕТЯНАЯ А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12039 |
ОЧКАЛЕНКО Д.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
89 (35+30+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12040 |
ПАВЕЛКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
53 (23+18+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12041 |
ПАВЕЛКО К.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12042 |
ПАВЕЛКО М.С. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
7 |
118 (37+36+45) |
|
|
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
12043 |
ПАВЕЛКО Р.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12044 |
ПАВЕЛКО Ю.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
12045 |
ПАВЛЕНКО А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
12046 |
ПАВЛЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
105 (33+33+39) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12047 |
ПАВЛЕНКО А.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12048 |
ПАВЛЕНКО А.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
3 |
138 (51+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12049 |
ПАВЛЕНКО А.Є. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
60 (27+12+21) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12050 |
ПАВЛЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
159 (39+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12051 |
ПАВЛЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
3 |
144 (42+51+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12052 |
ПАВЛЕНКО Б.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
60 (21+18+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12053 |
ПАВЛЕНКО В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
12054 |
ПАВЛЕНКО В.Г. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
79 (27+27+25) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
12055 |
ПАВЛЕНКО Д.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12056 |
ПАВЛЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
12057 |
ПАВЛЕНКО Д.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
94 (36+30+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12058 |
ПАВЛЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12059 |
ПАВЛЕНКО Є.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12060 |
ПАВЛЕНКО Є.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
93 (54+24+15) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12061 |
ПАВЛЕНКО Є.П. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
78 (36+36+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12062 |
ПАВЛЕНКО І.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
8 |
31 (5+9+17) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12063 |
ПАВЛЕНКО К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12064 |
ПАВЛЕНКО Л.М. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
7 |
142 (31+51+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
12065 |
ПАВЛЕНКО М.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
88 (30+36+22) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
12066 |
ПАВЛЕНКО Н.Б. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
4 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
12067 |
ПАВЛЕНКО О.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
4 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12068 |
ПАВЛЕНКО С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12069 |
ПАВЛЕНКО С.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12070 |
ПАВЛЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
105 (45+36+24) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
12071 |
ПАВЛЕНКО Ю.М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
48 (21+9+18) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
12072 |
ПАВЛИК Д.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
102 (39+27+36) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
12073 |
ПАВЛІВ О. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
12074 |
ПАВЛІДІ О.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12075 |
ПАВЛІЙ О.С. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
4 |
117 (27+54+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12076 |
ПАВЛІЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
12077 |
ПАВЛІЧЕНКО Ю.О. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
8 |
107 (31+42+34) |
|
|
С2 |
|
Горлакова Наталія Павлівна |
12078 |
ПАВЛІШ А.М. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12079 |
ПАВЛІШИНА А.М. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
12080 |
ПАВЛОВ ДА. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
12081 |
ПАВЛОВ К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12082 |
ПАВЛОВ О.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12083 |
ПАВЛОВ О.П. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12084 |
ПАВЛОВ Р.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12085 |
ПАВЛОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12086 |
ПАВЛОВА В.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12087 |
ПАВЛОВА Д.Г. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
104 (18+48+38) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12088 |
ПАВЛОВА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
12089 |
ПАВЛОВА Д.Є. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
12090 |
ПАВЛОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
88 (30+27+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12091 |
ПАВЛОВА І.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
109 (37+39+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12092 |
ПАВЛОВА К |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
138 (33+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
12093 |
ПАВЛОВА М.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
3 |
75 (36+24+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12094 |
ПАВЛОВА О.К. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
144 (54+45+45) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
12095 |
ПАВЛОВА О.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12096 |
ПАВЛОВА С.Є. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
10 |
111 (39+43+29) |
|
|
С2 |
|
Чумаченко Віра Іванівна |
12097 |
ПАВЛОВСКИЙ Н.І. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
102 (24+39+39) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
12098 |
ПАВЛОВСКИЙ П.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
10 |
110 (33+39+38) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12099 |
ПАВЛОВСЬКА А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
78 (33+21+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12100 |
ПАВЛОВСЬКА М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12101 |
ПАВЛОВСЬКИЙ Б.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
96 (33+42+21) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12102 |
ПАВЛОВСЬКИЙ М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12103 |
ПАВЛУСЕВИЧ А.М. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
81 (21+15+45) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12104 |
ПАВЛУХІН Г.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12105 |
ПАВЛУХІНА А.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
6 |
82 (27+27+28) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12106 |
ПАВЛЮК А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
12107 |
ПАВЛЮК А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12108 |
ПАВЛЮК В.В. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
8 |
89 (25+45+19) |
|
|
С2 |
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
12109 |
ПАВЛЮК Є.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12110 |
ПАВЛЮК Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
5 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12111 |
ПАВЛЮК М |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12112 |
ПАВЛЮК О.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
90 (39+36+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12113 |
ПАВЛЮК П.В. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
4 |
54 (21+9+24) |
|
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
12114 |
ПАВЛЮКОВА А.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12115 |
ПАВЛЮЧЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12116 |
ПАВЛЮЧЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
4 |
78 (39+24+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12117 |
ПАВЛЮЧЕНКО ДВ. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
64 (24+21+19) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12118 |
ПАВЛЮЧЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12119 |
ПАВЛЮЧЕНКО Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
61 (24+18+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12120 |
ПАВЛЮЧЕНКО П.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
111 (39+27+45) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12121 |
ПАВЛЮЧОК А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
1 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12122 |
ПАВРІАНІДІС А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12123 |
ПАДАЛКА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
66 (24+36+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12124 |
ПАДАЛКА А.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12125 |
ПАДАЛКА А.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
89 (24+34+31) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12126 |
ПАДАЛКА В.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
78 (33+30+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12127 |
ПАДАЛКО В.О. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
12128 |
ПАДАЛКО В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
144 (39+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12129 |
ПАДАЛКО М.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
12130 |
ПАДУН В.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
81 (30+15+36) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12131 |
ПАЗИНИЧ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
168 (51+57+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12132 |
ПАЗІЙ Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
90 (39+27+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12133 |
ПАЗІЙ С.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
1 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12134 |
ПАЗУХА М.І. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12135 |
ПАЗЮК Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
12136 |
ПАЗЮК К.В. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
8 |
88 (31+27+30) |
|
|
|
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
12137 |
ПАЗЮК К.Ю. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
12138 |
ПАК В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
84 (33+15+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12139 |
ПАК К.А. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
10 |
82 (33+16+33) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
12140 |
ПАК О.В. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
6 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
12141 |
ПАКЕТА Л.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
12142 |
ПАКЕТА О.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
12143 |
ПАКШЙН Д.І. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
86 (18+34+34) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
12144 |
ПАЛАДІЙЧУК О.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
82 (27+39+16) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12145 |
ПАЛАМАРЧУК А. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
12146 |
ПАЛАМАРЧУК В.О. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
10 |
116 (21+52+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Данилюк Лариса Олексіївна |
12147 |
ПАЛАМАРЬ А.С. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
84 (21+30+33) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12148 |
ПАЛЕНОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
48 (15+12+21) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
12149 |
ПАЛЕЦЬ М.Є. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
78 (39+21+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12150 |
ПАЛЄЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
81 (29+21+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12151 |
ПАЛИВОДА Ю.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
91 (24+39+28) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12152 |
ПАЛІЄНКО В.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
128 (43+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
12153 |
ПАЛІЄНКО Д.О. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
7 |
101 (31+39+31) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12154 |
ПАЛІЙ А.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
99 (35+30+34) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12155 |
ПАЛІЙ А.П. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
4 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Грозинський Сергій Георгійович |
12156 |
ПАЛІЙ В.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12157 |
ПАЛІЙ Е.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
5 |
106 (36+42+28) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12158 |
ПАЛІЙ К.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
3 |
138 (51+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
12159 |
ПАЛІЙ Т.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12160 |
ПАЛКО Ю.Ю. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
8 |
128 (37+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
12161 |
ПАЛЬВАЛЬОВ А.П. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
156 (48+57+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12162 |
ПАЛЬКО Є.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12163 |
ПАЛЬЧИК А.Д. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12164 |
ПАЛЬЧИКОВСКИЙ Б. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
12165 |
ПАН А.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
57 (33+0+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12166 |
ПАНАЙОТОВА В.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12167 |
ПАНАРІНА А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
97 (36+36+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12168 |
ПАНАРІНА А.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
8 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12169 |
ПАНАРІНА А.Г. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12170 |
ПАНАРІНА П.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
5 |
65 (27+15+23) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12171 |
ПАНАС Ю.М. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
6 |
62 (6+30+26) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
12172 |
ПАНАСЕЙКО С.К. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12173 |
ПАНАСЕНКА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
44 (16+9+19) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
12174 |
ПАНАСЕНКО А |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12175 |
ПАНАСЕНКО А.О. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
8 |
151 (42+54+55) |
З |
|
|
|
Федоренко Олександр Олександрович |
12176 |
ПАНАСЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
136 (52+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12177 |
ПАНАСЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12178 |
ПАНАСЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
9 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12179 |
ПАНАСЕНКО Г.Г. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12180 |
ПАНАСЕНКО Д. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
10 |
121 (33+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
12181 |
ПАНАСЕНКО Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
5 |
97 (30+39+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12182 |
ПАНАСЕНКО Д.П. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
48 (24+0+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12183 |
ПАНАСЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12184 |
ПАНАСЕНКО І.Г. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
12185 |
ПАНАСЕНКО О.О. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
7 |
145 (40+60+45) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
12186 |
ПАНАСЕНКО Р.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
8 |
119 (43+45+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12187 |
ПАНАСОВИЧ Б.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
117 (45+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12188 |
ПАНАСОВСЬКИЙ Р.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12189 |
ПАНАСЮК В.Є. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
12190 |
ПАНАСЮК В.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12191 |
ПАНАСЮК К.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
83 (25+33+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12192 |
ПАНАСЮК К.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12193 |
ПАНАСЮК О.Є. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чумаченко Віра Іванівна |
12194 |
ПАНДУРСЬКИЙ А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12195 |
ПАНЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
7 |
81 (34+21+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12196 |
ПАНІН Т |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
6 |
94 (39+27+28) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12197 |
ПАНІН М.С. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
2 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
12198 |
ПАНІНА М.П. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
12199 |
ПАНІНА Н. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12200 |
ПАНІЧЕНКО А.А. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
12201 |
ПАНІЧЕНКО К |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
6 |
124 (54+33+37) |
|
С1 |
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
12202 |
ПАНКЄЄВ В.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
5 |
75 (33+27+15) |
|
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
12203 |
ПАНКЄЄВА О.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
72 (21+21+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12204 |
ПАНКОВ Т.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
72 (31+21+20) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12205 |
ПАНКОВ Я.А. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
12206 |
ПАНКОВА А.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
12207 |
ПАНКОВА Є.В. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
10 |
77 (27+19+31) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12208 |
ПАНКРАТОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12209 |
ПАНКРАТОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
12210 |
ПАНКРАТОВА Д.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
117 (43+39+35) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12211 |
ПАНКРАТОВА Т.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
142 (54+57+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12212 |
ПАНОВ В.В. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
12213 |
ПАНОВА К.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
4 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12214 |
ПАНОВА С.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
67 (30+12+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12215 |
ПАНТЕЛЄЄВА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
12216 |
ПАНФІЛОВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
109 (48+21+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
12217 |
ПАНФІЛОВ П.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
120 (45+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
12218 |
ПАНФІЛОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12219 |
ПАНФІЛЬОНОК МО. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
12220 |
ПАНЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
73 (27+27+19) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12221 |
ПАНЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12222 |
ПАНЧЕНКО А.В. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
12223 |
ПАНЧЕНКО А.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
8 |
108 (37+48+23) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12224 |
ПАНЧЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
7 |
132 (39+39+54) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
12225 |
ПАНЧЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
9 |
154 (51+58+45) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
12226 |
ПАНЧЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
148 (48+48+52) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
12227 |
ПАНЧЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12228 |
ПАНЧЕНКО Б |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
97 (30+33+34) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
12229 |
ПАНЧЕНКО В.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
69 (20+27+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12230 |
ПАНЧЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12231 |
ПАНЧЕНКО Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
69 (39+24+6) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12232 |
ПАНЧЕНКО Є.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
12233 |
ПАНЧЕНКО І.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
7 |
96 (37+27+32) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12234 |
ПАНЧЕНКО І.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
85 (45+22+18) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12235 |
ПАНЧЕНКО К.М. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
96 (39+21+36) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
12236 |
ПАНЧЕНКО М |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
88 (30+33+25) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
12237 |
ПАНЧЕНКО М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
12238 |
ПАНЧЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12239 |
ПАНЧЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12240 |
ПАНЧЕНКО М.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
112 (24+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
12241 |
ПАНЧЕНКО Н.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12242 |
ПАНЧЕНКО О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12243 |
ПАНЧЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
133 (33+57+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
12244 |
ПАНЧЕНКО П |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
44 (24+6+14) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12245 |
ПАНЧЕНКО С.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
91 (27+30+34) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12246 |
ПАНЧЕНКО Я.К. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
60 (24+15+21) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12247 |
ПАНЧИШАК Г.С. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
53 (25+12+16) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12248 |
ПАНЧУК К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12249 |
ПАНЧУК О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12250 |
ПАНЬКІВ О |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
88 (48+15+25) |
|
С1 |
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12251 |
ПАПАГРЕГОРІУ С.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12252 |
ПАПАЗОВ К.В. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
78 (27+15+36) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
12253 |
ПАПАЗОВА А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
12254 |
ПАПАЗЯН В.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
12255 |
ПАПАЗЯН С.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
12256 |
ПАПАНОВ В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
78 (27+27+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12257 |
ПАПИШЕВ О.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
122 (42+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12258 |
ПАПІЙ К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
68 (36+14+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12259 |
ПАПІКЯН Е.А. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
150 (39+54+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
12260 |
ПАПІНА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12261 |
ПАПУЧА Д.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
112 (36+39+37) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12262 |
ПАПУЧА М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12263 |
ПАПУША Т.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
12264 |
ПАПШЕВА К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
4 |
84 (24+39+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12265 |
ПАРАМОНОВ А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
66 (21+33+12) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
12266 |
ПАРАНОНОВА ВС. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
66 (27+15+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12267 |
ПАРАПАНОВ ДМИТРО Д.В. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
107 (46+30+31) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
12268 |
ПАРАПАНОВА В.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
6 |
73 (30+21+22) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12269 |
ПАРАСЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12270 |
ПАРАЩАК К.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
127 (31+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12271 |
ПАРГАМОНОВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12272 |
ПАРЕНКО В.Д. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
63 (30+27+6) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
12273 |
ПАРИШ К.І. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
3 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
12274 |
ПАРІЙ М.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
9 |
103 (24+42+37) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12275 |
ПАРІНЦЕВ Д.К. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
55 (24+23+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12276 |
ПАРПАРА Д.Є. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
88 (39+30+19) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12277 |
ПАРСОВА О.І. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12278 |
ПАРУБЕНКО М.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
69 (27+27+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12279 |
ПАРФЄНОВА В.Б. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12280 |
ПАРФЬОНОВ Я.Ю. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
12281 |
ПАРФЬОНОВА Г.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
8 |
141 (33+57+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12282 |
ПАРХОМЕНКО А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
98 (42+27+29) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12283 |
ПАРХОМЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
136 (48+51+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
12284 |
ПАРХОМЕНКО А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
5 |
71 (27+27+17) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12285 |
ПАРХОМЕНКО А.М. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12286 |
ПАРХОМЕНКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12287 |
ПАРХОМЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
102 (39+15+48) |
|
|
|
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
12288 |
ПАРХОМЕНКО Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
15 (9+6+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12289 |
ПАРХОМЕНКО Е.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
102 (39+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12290 |
ПАРХОМЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
69 (21+33+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12291 |
ПАРХОМЕНКО І.А. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12292 |
ПАРХОМЕНКО М.О. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
4 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пархоменко Олег Володимирович |
12293 |
ПАРХОМЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12294 |
ПАРХОМЕНКО М.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12295 |
ПАРХОМЕНКО Ю.Ю. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
9 |
27 (6+11+10) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12296 |
ПАРШИКОВ О.В. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Уварова Катерина Леонідівна |
12297 |
ПАРШИН Б.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12298 |
ПАРШИНА А.С. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12299 |
ПАРШИНА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
12300 |
ПАРШИНА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
12301 |
ПАРШИНА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
5 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12302 |
ПАРШУКОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
112 (48+45+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12303 |
ПАРШУКОВ Р.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
72 (33+21+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12304 |
ПАРШУТІНА А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12305 |
ПАРШУТІНА К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
5 |
94 (27+39+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12306 |
ПАРЬОХА В.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
97 (31+24+42) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12307 |
ПАСЕКА Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
54 (18+9+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12308 |
ПАСЕЧНЮК О.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
131 (45+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
12309 |
ПАСИЦЬКА Е.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
150 (45+60+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12310 |
ПАСІЧНИЙ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
6 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12311 |
ПАСІЧНИЙ В.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
12312 |
ПАСІЧНИЙ М.С. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
3 |
105 (45+27+33) |
|
С1 |
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
12313 |
ПАСІЧНИК А |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
135 (45+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12314 |
ПАСІЧНИК А.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12315 |
ПАСІЧНИК В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
9 |
127 (42+49+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12316 |
ПАСІЧНИК Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
69 (27+12+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12317 |
ПАСКАЛОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12318 |
ПАСКАЛОВА Н.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12319 |
ПАСКЕВИЧ А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
12320 |
ПАСКОВА Г.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12321 |
ПАСЛОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12322 |
ПАСОШНІКОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
69 (27+24+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12323 |
ПАСТАРНАК А.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12324 |
ПАСТАРНАК О.Г. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
7 |
127 (43+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
12325 |
ПАСТАРНАК П.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12326 |
ПАСТУШЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
96 (27+30+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12327 |
ПАСТУШЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
12328 |
ПАСЬКО Д.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
72 (27+21+24) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12329 |
ПАСЬКО К.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
96 (35+33+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12330 |
ПАСЬОВИН С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12331 |
ПАСЮК І.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (39+39+48) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
12332 |
ПАТАЛАХ О.В. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
12333 |
ПАТАМАН О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12334 |
ПАТЕЙ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
132 (39+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12335 |
ПАТЕНКО І.Г. |
|
Великобілозерська ЗОШ |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Відлога |
12336 |
ПАТЛАЙ А.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
9 |
87 (27+32+28) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
12337 |
ПАТОКА Я.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12338 |
ПАТРАШОК В.О. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
4 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
12339 |
ПАТЯКА Т.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
8 |
83 (35+24+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12340 |
ПАУСТОВСЬКИЙ В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
75 (21+36+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
12341 |
ПАХОЛЕНКО О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
7 |
97 (34+24+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12342 |
ПАХОМОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
123 (45+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
12343 |
ПАХОМОВА К.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
128 (30+55+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12344 |
ПАЦЕРА В.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
83 (18+24+41) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
12345 |
ПАЧЕВ А.Є. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12346 |
ПАЧЕВА Е.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
120 (28+54+38) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12347 |
ПАЧІНА К.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
7 |
56 (19+24+13) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12348 |
ПАЧКОЛІНА Н.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
136 (42+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12349 |
ПАШКО В.С. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
8 |
147 (34+57+56) |
З |
|
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
12350 |
ПАШКО Е.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12351 |
ПАШКО Р.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
156 (48+51+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12352 |
ПАШКОВ І.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12353 |
ПАШКОВ М.Ф. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12354 |
ПАШКОВА А.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
9 |
62 (24+28+10) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
12355 |
ПАШКОВА Г.Л. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
100 (36+33+31) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12356 |
ПАШКОВА К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12357 |
ПАШКОВСЬКИЙ Б.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
120 (51+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12358 |
ПАШКУЛЬСКІЙ К.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
36 (21+9+6) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
12359 |
ПАШКУЛЬСЬКИЙ Б.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
2 |
126 (54+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12360 |
ПАШНЮК В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12361 |
ПАШОЛОК К.К. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
114 (39+24+51) |
|
|
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
12362 |
ПАЩЕНКО А.А. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
6 |
150 (54+51+45) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12363 |
ПАЩЕНКО В.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
78 (25+21+32) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12364 |
ПАЩЕНКО В.О. |
м. Бердянськ |
Шевченківська ЗОШ |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12365 |
ПАЩЕНКО Д.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
12366 |
ПАЩЕНКО Д.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12367 |
ПАЩЕНКО Д.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
69 (33+15+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12368 |
ПАЩЕНКО Є. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
12369 |
ПАЩЕНКО І.Н. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
125 (36+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12370 |
ПАЩЕНКО О.А. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12371 |
ПАЩУК А.В. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12372 |
ПАЮНІН А.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
12373 |
ПБРСОВ Я.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12374 |
ПЕДАШ І.А. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12375 |
ПЕДАШ О.О. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
9 |
113 (33+45+35) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12376 |
ПЕДАШ Ю.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
10 |
177 (60+60+57) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12377 |
ПЕДЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
100 (36+33+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12378 |
ПЕДЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12379 |
ПЕДОРИЧ С.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
96 (45+36+15) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12380 |
ПЕДЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
75 (33+27+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12381 |
ПЕДЧЕНКО Е.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12382 |
ПЕДЧЕНКО Р |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
114 (27+48+39) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
12383 |
ПЕДЬ А.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
90 (24+12+54) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12384 |
ПЕЄВА Є. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12385 |
ПЕЙЗАК М.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12386 |
ПЕЙКОВА К.Д. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
3 |
87 (33+18+36) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
12387 |
ПЕЙЧЕВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
96 (18+60+18) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
12388 |
ПЕЙЧЕВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
9 |
67 (24+13+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12389 |
ПЕЙЧЕВА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
7 |
70 (35+15+20) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12390 |
ПЕКАР С.А. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
104 (39+33+32) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
12391 |
ПЕЛАГЕЙЧЕНКО Д.М. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
7 |
106 (35+36+35) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12392 |
ПЕЛЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12393 |
ПЕЛЕХ Б. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12394 |
ПЕЛЕШКО А.С. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
10 |
83 (18+31+34) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12395 |
ПЕЛЕШКО Н.В. |
м. Бердянськ |
Шевченківська ЗОШ |
3 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
12396 |
ПЕЛЕШУК І. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
91 (27+27+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12397 |
ПЕЛИПЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12398 |
ПЕЛИХ А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
126 (60+39+27) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12399 |
ПЕЛИХ Б.Г. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
5 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12400 |
ПЕЛИШЕНКО І.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
3 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12401 |
ПЕЛІВАН А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12402 |
ПЕЛІПАС М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12403 |
ПЕЛІШЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12404 |
ПЕЛІШОК І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
4 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
12405 |
ПЕЛЬТЕК Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
103 (48+30+25) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12406 |
ПЕЛЬТЕК Д.О. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
12407 |
ПЕЛЮШЕНКО К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
5 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12408 |
ПЕНДРАК П.І. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
8 |
105 (21+33+51) |
|
|
|
С3 |
|
12409 |
ПЕНДРАК Я.І. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
9 |
102 (21+38+43) |
|
|
|
С3 |
|
12410 |
ПЕНЗЄВА В.С. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
12411 |
ПЕНЗІЙ А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12412 |
ПЕНЗІЙ С.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
78 (33+9+36) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12413 |
ПЕНЗОВ І.Є. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12414 |
ПЕНСЬКИИ І.С. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
7 |
147 (39+57+51) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12415 |
ПЕНЬКАС Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12416 |
ПЕНЯЗЕВ К.Є. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
109 (30+42+37) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
12417 |
ПЕПЕЛЯЄВ О.М. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12418 |
ПЕРАДЗЕ М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
105 (45+27+33) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12419 |
ПЕРЕБЕЙНІС А.А. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12420 |
ПЕРЕБЕЙНІС А.В. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Широка Лариса Миколаївна |
12421 |
ПЕРЕБЕЙНІС О.Г. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12422 |
ПЕРЕБИЙНІС А.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
78 (12+36+30) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
12423 |
ПЕРЕБИНОС Р |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12424 |
ПЕРЕБІНОС І.С. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
3 |
102 (33+24+45) |
|
|
|
С3 |
Бойко Ірма Теймуразівна |
12425 |
ПЕРЕВАЛОВА А.П. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12426 |
ПЕРЕВАРЮХА А.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
65 (30+21+14) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12427 |
ПЕРЕВЕДЕНЦЕВ В.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
150 (45+45+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12428 |
ПЕРЕВЕРЗА В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
12429 |
ПЕРЕВЕРЗЕВА Н.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
79 (36+21+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12430 |
ПЕРЕВЕРЗЄВ Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12431 |
ПЕРЕВЕРЗЄВ І.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
12432 |
ПЕРЕВЕРЗЄВА Л.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
88 (21+33+34) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
12433 |
ПЕРЕВЕРЗЄВА О.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12434 |
ПЕРЕВЕРЗЄВА Я.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
98 (39+33+26) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12435 |
ПЕРЕВЄРЗЄВА В.М. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
12436 |
ПЕРЕВОЗЧИКОВА К.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
5 |
121 (30+54+37) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12437 |
ПЕРЕВОЗЧИКОВА М.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12438 |
ПЕРЕВОЩИКОВ С |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
10 |
82 (33+36+13) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
12439 |
ПЕРЕГУДА О.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12440 |
ПЕРЕГУДОВ Є.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
69 (19+27+23) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
12441 |
ПЕРЕДЕРІЙ А.О. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
8 |
169 (49+60+60) |
З |
|
|
|
Федоренко Олександр Олександрович |
12442 |
ПЕРЕДЕРІЙ А.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
12443 |
ПЕРЕДЕРІЙ А.С. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
5 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Руднева Д. П. |
12444 |
ПЕРЕДЕРІЙ Д.А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
6 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
12445 |
ПЕРЕДЕРІЙ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12446 |
ПЕРЕДЕРІЙ Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
7 |
150 (48+57+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12447 |
ПЕРЕДЕРІЙ Є.М. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
12448 |
ПЕРЕДЕРІЙ К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12449 |
ПЕРЕДЕРІЙ К.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
12450 |
ПЕРЕДЕРІЙ М.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12451 |
ПЕРЕДЕРІЙ О.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12452 |
ПЕРЕДЕРІЙ С.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
12453 |
ПЕРЕДЕРІЙ С.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12454 |
ПЕРЕДЕРІЙ С.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12455 |
ПЕРЕДЕРІЙ Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
30 (0+12+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12456 |
ПЕРЕКРЕСТ А |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12457 |
ПЕРЕКРЕСТ А.І. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
151 (43+57+51) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12458 |
ПЕРЕКРЕСТ А.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
110 (45+30+35) |
|
С1 |
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12459 |
ПЕРЕКУПЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
129 (33+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12460 |
ПЕРЕПЕЛИЦІ В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
83 (30+33+20) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
12461 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
162 (57+54+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12462 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ В.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12463 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Д. |
смт. Чернігівка |
Обіточненська ЗОШ |
4 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
12464 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Є.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
12465 |
ПЕРЕПЕЛІЦИНА М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
45 (33+3+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12466 |
ПЕРЕПЕЛКА Д.С. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
7 |
127 (36+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Седракян Сюзанна Хачіківна |
12467 |
ПЕРЕПЕЛКА О |
с. Шевченка |
Шевченківська ЗОШ |
4 |
129 (36+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Олена Петрівна |
12468 |
ПЕРЕПЕЧАЙ А.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
72 (27+18+27) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12469 |
ПЕРЕСАДА Д.О. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
4 |
102 (36+27+39) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
12470 |
ПЕРЕСАДА Є.Р. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12471 |
ПЕРЕСИПКІН О.С. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
3 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
12472 |
ПЕРЕСУНЬКО В.Д. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
8 |
92 (31+36+25) |
|
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
12473 |
ПЕРЕТОКІН Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12474 |
ПЕРЕТЯТОГО В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
79 (36+21+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12475 |
ПЕРЕТЯТЬКО В.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12476 |
ПЕРЕЦЬ В.В. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
8 |
81 (28+33+20) |
|
|
|
|
Солянова Марина Вікторівна |
12477 |
ПЕРЕЦЬ О.М. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
3 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
12478 |
ПЕРЕЦЬ О.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
57 (27+12+18) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
12479 |
ПЕРЕЯСЛОВ А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
12480 |
ПЕРЕЯСЛОВА Є.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
110 (36+39+35) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12481 |
ПЕРЖИНСЬКИЙ М.В. |
с. Плодородне |
Плодородненський НВК |
6 |
91 (24+36+31) |
|
|
|
|
Тимошенко Ірина Михайлівна |
12482 |
ПЕРКОВ Д.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
60 (33+12+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12483 |
ПЕРЛИК Н.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12484 |
ПЕРМЯКОВ В.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
78 (27+27+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12485 |
ПЕРМЯКОВА М.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
66 (27+9+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12486 |
ПЕРНИЦЬКАЯ Н.О. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
72 (23+18+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12487 |
ПЕРОВ Ї.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
105 (33+30+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
12488 |
ПЕРОЖОК О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
4 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12489 |
ПЕРСАНЬ В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
129 (39+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
12490 |
ПЕРУН Д |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
9 |
40 (9+8+23) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12491 |
ПЕРУНО І.М. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
12 (6+6+0) |
|
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
12492 |
ПЕРУШИЧ В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
72 (21+27+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12493 |
ПЕРЦЕВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12494 |
ПЕРЦЕВА Є.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12495 |
ПЕРШИН І.А. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
8 |
94 (25+30+39) |
|
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
12496 |
ПЕРШИНА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
6 |
105 (33+33+39) |
|
|
|
|
Сидельникова |
12497 |
ПЕРШИНА К. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
12498 |
ПЕСОЦКИЙ Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
6 |
80 (27+33+20) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
12499 |
ПЕСТРЕЦОВА Р.Я. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
102 (54+36+12) |
|
С1 |
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
12500 |
ПЕСТРИКОВ О.Р. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
12501 |
ПЕСТРОЛОБОВА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
8 |
84 (35+27+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12502 |
ПЕСЧАНСЬКИЙ Н.А. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
4 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Білосорочка Олена Анатоліївна |
12503 |
ПЕСЧИХІН Л.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12504 |
ПЕТЕЛЬКО М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
7 |
86 (25+18+43) |
|
|
|
С3 |
Сидельникова |
12505 |
ПЕТИК А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
10 |
83 (33+31+19) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12506 |
ПЕТІНОВ О.А. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
6 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Трофименко Наталія Валентинівна |
12507 |
ПЕТЛЬОВАННА А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
138 (51+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12508 |
ПЕТЛЮК Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
92 (30+39+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12509 |
ПЕТРАКОВ Б.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
63 (27+18+18) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
12510 |
ПЕТРАКОВ І.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Руднева Д. П. |
12511 |
ПЕТРАКОВА П.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12512 |
ПЕТРАКОВА Ю.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
102 (35+30+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12513 |
ПЕТРАНОВ І.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12514 |
ПЕТРАШ Є.Є. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
5 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
12515 |
ПЕТРЕН О О.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
45 (30+6+9) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12516 |
ПЕТРЕНІЙ Ю.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
132 (45+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12517 |
ПЕТРЕНКО А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12518 |
ПЕТРЕНКО А.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
141 (27+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
12519 |
ПЕТРЕНКО А.Г. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12520 |
ПЕТРЕНКО В |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12521 |
ПЕТРЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
177 (60+60+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12522 |
ПЕТРЕНКО В.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дячук Світлана Миколаївна |
12523 |
ПЕТРЕНКО В.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
66 (18+27+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12524 |
ПЕТРЕНКО В.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
10 |
112 (33+45+34) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12525 |
ПЕТРЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
97 (42+27+28) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12526 |
ПЕТРЕНКО Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12527 |
ПЕТРЕНКО Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
126 (42+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
12528 |
ПЕТРЕНКО Д.П. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
72 (21+27+24) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
12529 |
ПЕТРЕНКО Д.Ю. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
114 (51+24+39) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12530 |
ПЕТРЕНКО І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12531 |
ПЕТРЕНКО І.П. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
4 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12532 |
ПЕТРЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12533 |
ПЕТРЕНКО К.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
69 (33+24+12) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12534 |
ПЕТРЕНКО М.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
12535 |
ПЕТРЕНКО М.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
88 (36+27+25) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
12536 |
ПЕТРЕНКО М.С. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
3 |
138 (54+27+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
12537 |
ПЕТРЕНКО М.Ю. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12538 |
ПЕТРЕНКО Н.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12539 |
ПЕТРЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
4 |
84 (27+30+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12540 |
ПЕТРЕНКО О.Д. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
3 |
120 (51+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12541 |
ПЕТРЕНКО П.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
6 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12542 |
ПЕТРЕНКО С.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12543 |
ПЕТРЕНКО С.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12544 |
ПЕТРЕНСЬКИЙ Є.І. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
117 (51+39+27) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12545 |
ПЕТРЕЧУК С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
4 |
66 (30+21+15) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
12546 |
ПЕТРИК Б.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
115 (42+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
12547 |
ПЕТРИК Д.Д. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
3 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12548 |
ПЕТРИК Л.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12549 |
ПЕТРИКІНА Є.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
72 (19+27+26) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12550 |
ПЕТРИКОВЕЦЬ Є.В. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
7 |
75 (15+27+33) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12551 |
ПЕТРИКОВЕЦЬ Л.Г. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
4 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
12552 |
ПЕТРИНА В.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (39+48+39) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12553 |
ПЕТРИЧ М.А. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12554 |
ПЕТРИЧЕНКО А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
66 (12+36+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12555 |
ПЕТРИШИНА Ю.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
49 (15+22+12) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12556 |
ПЕТРИШКА С.Б. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
5 |
71 (27+30+14) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
12557 |
ПЕТРИЩЄВА Д.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12558 |
ПЕТРІВ А.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12559 |
ПЕТРОВ А.Г. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12560 |
ПЕТРОВ Б. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
5 |
97 (33+27+37) |
|
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
12561 |
ПЕТРОВ Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12562 |
ПЕТРОВ І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
90 (33+30+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12563 |
ПЕТРОВ К |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
81 (33+33+15) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12564 |
ПЕТРОВ Р.Е. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12565 |
ПЕТРОВ С.В. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
138 (51+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
12566 |
ПЕТРОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
4 |
108 (27+24+57) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12567 |
ПЕТРОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
102 (54+33+15) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12568 |
ПЕТРОВА А.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
5 |
112 (42+33+37) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12569 |
ПЕТРОВА А.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
66 (17+21+28) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12570 |
ПЕТРОВА А.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12571 |
ПЕТРОВА А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
125 (52+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
12572 |
ПЕТРОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12573 |
ПЕТРОВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
87 (36+21+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
12574 |
ПЕТРОВА Е.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
9 |
64 (24+25+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12575 |
ПЕТРОВА М |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
66 (36+0+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12576 |
ПЕТРОВА М.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
130 (43+57+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12577 |
ПЕТРОВА М.М. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
12578 |
ПЕТРОВА О |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
85 (33+18+34) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
12579 |
ПЕТРОВА О.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
6 |
85 (27+39+19) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
12580 |
ПЕТРОВА П.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
80 (23+21+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12581 |
ПЕТРОВСЬКА А.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
1 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12582 |
ПЕТРОВСЬКА А.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
150 (45+45+60) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
12583 |
ПЕТРОВСЬКИЙ Н.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12584 |
ПЕТРОСОВ В.А. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
12585 |
ПЕТРУК В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
90 (26+24+40) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12586 |
ПЕТРУНЕНКО М.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
137 (48+39+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
12587 |
ПЕТРУНЬКО К.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
104 (37+36+31) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12588 |
ПЕТРУНЯ А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12589 |
ПЕТРУСЬ Р.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
81 (45+24+12) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12590 |
ПЕТРУЧОК К.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
169 (54+57+58) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
12591 |
ПЕТРУШЕНКО А.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
12592 |
ПЕТРУШЕНКО І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
147 (39+51+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12593 |
ПЕТРУШЕЧКІН В.Є. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
135 (51+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12594 |
ПЕТРУШЕЧКІНА О.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12595 |
ПЕТРУШИН В.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12596 |
ПЕТРУШИН С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
136 (57+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
12597 |
ПЕТРУШИНА М.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
69 (30+18+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12598 |
ПЕТРУЩЕНКО Є.А. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
12599 |
ПЕТУНИН О.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
5 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
12600 |
ПЕТУХОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12601 |
ПЕТУХОВА Ю.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12602 |
ПЕТУШКОВ О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12603 |
ПЕТЧЕНКО Н.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12604 |
ПЕТЬКОВА Є.І. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
105 (30+35+40) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
12605 |
ПЕЦІЙ С.М. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12606 |
ПЕЧАТКІНА С.М. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
12607 |
ПЕЧЕНА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12608 |
ПЕЧЕНЬ К.Е. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
88 (33+33+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12609 |
ПЕЧЕНЬ М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12610 |
ПЕЧЕНЬ Н.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12611 |
ПЕЧЕРСЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
87 (13+39+35) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12612 |
ПЕЧЕРСЬКА М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12613 |
ПЕЧЕРСЬКИЙ М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
126 (51+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12614 |
ПЕЧОНКА Д.С. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
5 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
12615 |
ПЕЧОНКА О.С. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
7 |
154 (55+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
12616 |
ПЕШЕВ В.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
73 (24+27+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12617 |
ПЕШЕХОНОВА К.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
83 (30+30+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12618 |
ПЕШИКОВ Ю. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
72 (18+36+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12619 |
ПЕШКОВ А.А. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
3 |
96 (21+36+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12620 |
ПЄЄВ М.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12621 |
ПЄЛЄВАН А.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12622 |
ПЄНЗЄВ А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12623 |
ПЄТКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
12624 |
ПЄТРОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
75 (21+36+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12625 |
ПЄТУХОВ Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12626 |
ПЄТУХОВ К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12627 |
ПЄТУХОВА Є.С. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
5 |
77 (30+21+26) |
|
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
12628 |
ПЄТУХОВА К.С. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
8 |
115 (35+30+50) |
|
|
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
12629 |
ПЄХОВА А.Ю. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
82 (31+33+18) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12630 |
ПЄШКОВСТАФЄЄВ Т.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12631 |
ПИВОВАР А.П. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
132 (33+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12632 |
ПИВОВАР В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12633 |
ПИВОВАР Д.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12634 |
ПИВОВАР Д.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
85 (45+15+25) |
|
С1 |
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12635 |
ПИВОВАР Є.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
5 |
85 (30+33+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12636 |
ПИВОВАРОВ М.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
150 (39+54+57) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
12637 |
ПИДИК Ю.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
92 (33+31+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12638 |
ПИЛИП П.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
126 (30+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
12639 |
ПИЛИПЕНКО А |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
12 (9+3+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12640 |
ПИЛИПЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
105 (39+42+24) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
12641 |
ПИЛИПЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
111 (21+60+30) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12642 |
ПИЛИПЕНКО А.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
73 (17+30+26) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12643 |
ПИЛИПЕНКО А.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
141 (39+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12644 |
ПИЛИПЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
87 (33+24+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12645 |
ПИЛИПЕНКО А.П. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
50 (36+12+2) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12646 |
ПИЛИПЕНКО А.Р. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
5 |
118 (42+39+37) |
|
С1 |
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
12647 |
ПИЛИПЕНКО Б.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12648 |
ПИЛИПЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
147 (48+39+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12649 |
ПИЛИПЕНКО В.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
12650 |
ПИЛИПЕНКО В.В. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
9 |
89 (27+34+28) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12651 |
ПИЛИПЕНКО Є.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
5 |
78 (39+21+18) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12652 |
ПИЛИПЕНКО І.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
1 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12653 |
ПИЛИПЕНКО К.В. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
7 |
81 (26+33+22) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12654 |
ПИЛИПЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12655 |
ПИЛИПЕНКО М.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12656 |
ПИЛИПЕНКО М.Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
63 (30+15+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
12657 |
ПИЛИПЕНКО М.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
7 |
99 (35+27+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12658 |
ПИЛИПЕНКО М.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
63 (21+21+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12659 |
ПИЛИПЕНКО М.О. |
с. Мар'янівка |
Мар'янівський НВК |
3 |
75 (39+12+24) |
|
|
|
|
Римаренко Інна Анатоліївна |
12660 |
ПИЛИПЕНКО Н.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
67 (21+24+22) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12661 |
ПИЛИПЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12662 |
ПИЛИПЕНКО С.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12663 |
ПИЛИПЧУК А.М. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
9 |
82 (27+24+31) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
12664 |
ПИЛИПЧУК В.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12665 |
ПИЛИПЧУК Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12666 |
ПИЛИПЧУК Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
6 |
76 (27+27+22) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12667 |
ПИЛИПЧУК Д.Я. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12668 |
ПИЛИПЧУК С.М. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
6 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
12669 |
ПИЛЬ А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12670 |
ПИЛЬ А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12671 |
ПИЛЮК В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
69 (39+12+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12672 |
ПИЛЮШЕНКО А.Ю. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
8 |
157 (49+51+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12673 |
ПИЛЮШЕНКО О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
5 |
82 (24+24+34) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
12674 |
ПИЛЯСАВА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
5 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12675 |
ПИНДА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12676 |
ПИНЧУК Я.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12677 |
ПИРОЖЕНКО А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12678 |
ПИРОЖЕНКО К.В. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
4 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Седракян Сюзанна Хачіківна |
12679 |
ПИРОЖЕНКО С.Р. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
8 |
112 (48+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Трикашна Н. С. |
12680 |
ПИРОЖЕНКО Т.В. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
7 |
125 (36+51+38) |
|
|
С2 |
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
12681 |
ПИРОЖКОВ О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 80 |
9 |
77 (27+33+17) |
|
|
|
|
Коржос Інна Миколаївна |
12682 |
ПИРОЖОК К.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12683 |
ПИСАНЕЦЬ В.В. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12684 |
ПИСАНЕЦЬ В.С. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
12685 |
ПИСАНЕЦЬ К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
6 |
65 (30+21+14) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12686 |
ПИСАНКО В.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
79 (21+46+12) |
|
|
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12687 |
ПИСАНКО Д.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
6 |
109 (42+33+34) |
|
С1 |
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
12688 |
ПИСАНКО Ю.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
10 |
98 (33+28+37) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12689 |
ПИСАНКО Ю.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
12690 |
ПИСАРЕВСЬКА О.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
10 |
72 (12+25+35) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12691 |
ПИСАРЕНКО Д.Б. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12692 |
ПИСАРЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
80 (21+31+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12693 |
ПИСАРЕНКО В.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
139 (39+49+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
12694 |
ПИСАРЕНКО Е.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12695 |
ПИСАРЕНКО І.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
12696 |
ПИСАРЕНКО І.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
12697 |
ПИСАРЕНКО К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
126 (39+39+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12698 |
ПИСАРЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12699 |
ПИСАРЕНКО С.Г. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
144 (30+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12700 |
ПИСАРЕНКО Ю.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12701 |
ПИСАРЄВ І.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
90 (39+24+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12702 |
ПИСАРЄНКО Д.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
12703 |
ПИСАРЮК В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
2 |
36 (6+0+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12704 |
ПИСКУН А.С. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
5 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
12705 |
ПИСКУН М.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
102 (43+36+23) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
12706 |
ПИСЬМЕННА К.І. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
87 (33+21+33) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12707 |
ПИСЬМЕННА Ю |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
82 (36+21+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12708 |
ПИСЬМЕННИЙ А.І. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
6 |
82 (27+24+31) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12709 |
ПИТАЙЛО А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
36 (24+6+6) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12710 |
ПИХТІН М.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
12711 |
ПИШНЯК А.С. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12712 |
ПІВЕНЬ А |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
111 (33+30+48) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12713 |
ПІВЕНЬ А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
7 |
125 (45+45+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12714 |
ПІВЕНЬ М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
96 (31+27+38) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12715 |
ПІВЕНЬ П.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12716 |
ПІВЕНЬ Я.М. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
72 (30+36+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12717 |
ПІВНЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
43 (18+17+8) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12718 |
ПІВНЕНКО П.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12719 |
ПІВНЮК В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12720 |
ПІВНЮК С.М. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
12721 |
ПІВТОРАК Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12722 |
ПІВТОРАЦЬКИЙ О.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
12723 |
ПІГУЛЬСЬКИЙ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12724 |
ПІДАШ В.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12725 |
ПІДБОРОНОВ А.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
117 (35+45+37) |
|
|
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12726 |
ПІДВАРКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
142 (48+57+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12727 |
ПІДГАЙНА О.М. |
смт. Чернігівка |
Обіточненська ЗОШ |
3 |
135 (48+30+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
12728 |
ПІДГОРН Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
6 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12729 |
ПІДГОРНА І.І. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
135 (39+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Рєзнікова Раїса Федорівна |
12730 |
ПІДГОРНИЙ М.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12731 |
ПІДДУБНИЙ Я.М. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
168 (51+60+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
12732 |
ПІДДУБНЯК Д.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12733 |
ПІДДУБЧАК Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
60 (15+30+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12734 |
ПІДЛЕСНА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
120 (30+60+30) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12735 |
ПІДЛІСНЯК М.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
9 |
95 (27+31+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12736 |
ПІДЛУБНИЙ Д.О. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
4 |
147 (33+60+54) |
З |
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
12737 |
ПІДЛУЖНА Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
90 (33+36+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12738 |
ПІДОЙМА Г.А. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
7 |
79 (29+21+29) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
12739 |
ПІДОПРИГОРА О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
7 |
77 (25+18+34) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12740 |
ПІДПАЛИЙ А.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
12741 |
ПІДРЄЗОВА Р.А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
3 |
96 (27+24+45) |
|
|
|
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
12742 |
ПІДСТАВНИЙ М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
123 (39+39+45) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
12743 |
ПІДТЬОПА А.С. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
12744 |
ПІДТЬОПА А.С. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
12745 |
ПІДТЬОПА Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
120 (54+12+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12746 |
ПІДЯШ А.Д. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
108 (30+32+46) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
12747 |
ПІЗНЮР Н.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12748 |
ПІІХУЛЯ О.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
12749 |
ПІКА Д.С. |
с. Остриківка |
Остриківська ЗОШ |
9 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Золотухіна Людмила Вікторівна |
12750 |
ПІКАЛОВ Д.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
7 |
112 (43+39+30) |
|
С1 |
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
12751 |
ПІКАЛОВА Є.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12752 |
ПІКАН С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
105 (39+39+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12753 |
ПІКУЛЯ В.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
91 (48+30+13) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12754 |
ПІЛІНСЬКИЙ А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
4 |
108 (45+36+27) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12755 |
ПІЛКІН Р.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
108 (45+30+33) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12756 |
ПІЛЬГУЕВА О |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12757 |
ПІЛЬГУЙ І.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
154 (57+52+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12758 |
ПІЛЬГУЙ О.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
75 (27+24+24) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
12759 |
ПІЛЬХОВСЬКА Ю.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
82 (36+21+25) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
12760 |
ПІЛЮСОВА А.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
118 (24+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12761 |
ПІЛЯВСЬКА Т.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
123 (54+39+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12762 |
ПІНДА М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
88 (18+39+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12763 |
ПІНЧУК Б.Ю. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
12764 |
ПІНЧУК К.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
105 (36+21+48) |
|
|
|
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
12765 |
ПІНЧУК О.А. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12766 |
ПІНЧУК С.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
111 (51+36+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12767 |
ПІПЕРКОВ І.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
63 (15+22+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12768 |
ПІПНИК В.Н. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
12769 |
ПІПУР М.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12770 |
ПІРОГ АНАСТАСІЯ |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
91 (36+30+25) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12771 |
ПІРОГОВА К.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12772 |
ПІРОЖЕНКО Д.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
114 (60+33+21) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12773 |
ПІРОЖКОВА У.А. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
4 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
12774 |
ПІРОЖНІКОВА О.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
87 (30+36+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12775 |
ПІСАРЕВА А.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
6 |
123 (33+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
12776 |
ПІСАРЄНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12777 |
ПІСКАРЬОВА К.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12778 |
ПІСКУН В.С. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
12779 |
ПІСКУНОВА Д.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
107 (39+36+32) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12780 |
ПІСОЦЬКА С.С. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
8 |
122 (45+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12781 |
ПІСТРЯК М.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
8 |
119 (31+39+49) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
12782 |
ПІСУЛІНА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
126 (18+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
12783 |
ПІСЯЧ М. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
1 |
72 (36+36+0) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12784 |
ПІТКЕВІЧ В.М. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
88 (39+30+19) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
12785 |
ПІТЮКН І.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
63 (31+9+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12786 |
ПІХОТА І.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12787 |
ПІХОТЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
45 (15+27+3) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12788 |
ПІХУЛЯ М.Ю. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
12789 |
ПІХУЛЯЮЛІЯ Ю.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
68 (18+22+28) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
12790 |
ПІХУРЕЦЬ А.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12791 |
ПІЦЕНКО А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
145 (48+48+49) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12792 |
ПІЧАЄВСЬКИЙ С.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12793 |
ПІЧКО Г.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
12794 |
ПІЧУГІНА Є.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12795 |
ПІЩАНСЬКИЙ Я.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
60 (21+33+6) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12796 |
ПІЩУЛІН О.А. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12797 |
ПЛАКИДА К.К. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
6 |
59 (30+21+8) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
12798 |
ПЛАКІДА М.Ю. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
8 |
59 (23+21+15) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
12799 |
ПЛАКСА О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
157 (60+46+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12800 |
ПЛАКСІН Р.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
104 (21+25+58) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
12801 |
ПЛАКСІНА В.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
5 |
66 (21+24+21) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
12802 |
ПЛАКСІНА Г.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
6 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
12803 |
ПЛАКСІНА М.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12804 |
ПЛАСТІНІН В.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12805 |
ПЛАСТІНІН В.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12806 |
ПЛАСТУН Д.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12807 |
ПЛАСТУНОВ С.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
121 (37+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12808 |
ПЛАТОНОВ О.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
108 (45+45+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12809 |
ПЛАТОНОВ Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
7 |
63 (23+9+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12810 |
ПЛАТОНОВА І.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
60 (21+12+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12811 |
ПЛАХІН Д.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12812 |
ПЛАХОТІН О.І. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
12813 |
ПЛАХОТІН О.П. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
4 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12814 |
ПЛАХОТІН О.П. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
4 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12815 |
ПЛАХОТНИК І |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12816 |
ПЛАХОТНИК Д.О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
7 |
111 (58+30+23) |
|
С1 |
|
|
Трикашна Н. С. |
12817 |
ПЛАХОТНИК М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12818 |
ПЛАХОТНЮК В.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
4 |
132 (60+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12819 |
ПЛАХОТНЮК К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
123 (39+39+45) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
12820 |
ПЛАХОТНЮК Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
8 |
93 (28+27+38) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12821 |
ПЛАХОТНЯ К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
9 |
71 (30+24+17) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
12822 |
ПЛАХТІЙ Ю.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
140 (51+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12823 |
ПЛАХУТА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
12824 |
ПЛЕБАН С.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
153 (42+54+57) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12825 |
ПЛЕСКАЧОВА Я.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
81 (33+27+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12826 |
ПЛЕТЕНЬ І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12827 |
ПЛЕТЕНЬ П.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12828 |
ПЛЕТИНЕЦЬ В.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
9 |
98 (21+37+40) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12829 |
ПЛЕТІНЬ Б.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
96 (27+30+39) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12830 |
ПЛЕТІНЬ Д.Ю. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12831 |
ПЛЕТІНЬ Є.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12832 |
ПЛЕТНИЧЕНКО Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
85 (27+30+28) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
12833 |
ПЛЕТНЬОВ В.Д. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
12834 |
ПЛЕЧКОАНЖЕЛІКА А.А. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
57 (29+12+16) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
12835 |
ПЛЕШКОВА А.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12836 |
ПЛИГУНОВА А.І. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
4 |
123 (39+39+45) |
|
|
|
С3 |
Білосорочка Олена Анатоліївна |
12837 |
ПЛИСКУН О.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
12838 |
ПЛІВАЧУК В.К. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
12839 |
ПЛІВАЧУК В.К. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
104 (39+34+31) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12840 |
ПЛІГОВКА В.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12841 |
ПЛІНОКОС А.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12842 |
ПЛІШ С.А. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12843 |
ПЛІШКІНА К.А. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
12844 |
ПЛОТНІКОВ Д.О. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
3 |
87 (36+21+30) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
12845 |
ПЛОТНІКОВ І.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
72 (27+24+21) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
12846 |
ПЛОТНІКОВ К.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
65 (12+24+29) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
12847 |
ПЛОТНІКОВ К.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
6 |
109 (42+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12848 |
ПЛОТНІКОВА В.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12849 |
ПЛОТНІКОВА Є.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
3 |
129 (39+36+54) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12850 |
ПЛОХА А.Е. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
7 |
69 (28+24+17) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
12851 |
ПЛОХОТНІЧЕНКО А.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
70 (23+24+23) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12852 |
ПЛОШКІН М.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
72 (27+21+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12853 |
ПЛУЖНІК Ю.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
65 (21+16+28) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
12854 |
ПЛУТЦЕВА К.В. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
8 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
12855 |
ПЛЮБАКО В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12856 |
ПЛЮЙКО А.А. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
12857 |
ПЛЮЙКО З |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
8 |
102 (41+36+25) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12858 |
ПЛЮЙКО П.В. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
4 |
72 (15+36+21) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
12859 |
ПЛЮСНІН О.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
91 (40+24+27) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
12860 |
ПЛЮТА А.В. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
3 |
60 (15+12+33) |
|
|
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
12861 |
ПЛЮЩ К.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
12862 |
ПЛЮЩАКОВ Є.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12863 |
ПЛЮЩАКОВА Л.Є. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
4 |
141 (33+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
12864 |
ПЛЯС К.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
72 (30+36+6) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
12865 |
ПЛЯСЕЦЬКА В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
7 |
122 (33+45+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12866 |
ПЛЯСЕЦЬКИЙ К.М. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
3 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12867 |
ПОБЕРЕЖНА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
7 |
89 (25+27+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12868 |
ПОБОЙНА Я.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
84 (30+21+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12869 |
ПОВАЖНА А.Е. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
12870 |
ПОВАЛЯЄВ Р.А. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Толкачова Ганна Миколаївна |
12871 |
ПОВЕРІН В.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
99 (36+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12872 |
ПОВЕРІНА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
128 (45+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12873 |
ПОВЕЩЕНКО Д.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12874 |
ПОВСТЕМСЬКИЙ Т.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
4 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
12875 |
ПОВСТЮК П.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
114 (39+30+45) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
12876 |
ПОВСТЯНИЙ А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
73 (24+21+28) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12877 |
ПОВСТЯНИЙ К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
82 (30+25+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12878 |
ПОВСТЯНОЙ В.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
118 (36+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
12879 |
ПОВШИК Т.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
6 |
99 (33+36+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12880 |
ПОГОДАЕВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
117 (33+45+39) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12881 |
ПОГОЖИЙ М.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
12882 |
ПОГОРЕЛЕЦЬ Є.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12883 |
ПОГОРЕЛОВА Д.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
8 |
89 (27+33+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12884 |
ПОГОРЄЛИЙ С.М. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
12885 |
ПОГОРЄЛОВА К.М. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
117 (21+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12886 |
ПОГОРЄЛОВА Л.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
132 (51+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Баранчук Ганна Анатоліївна |
12887 |
ПОГОРІЛИЙ П.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12888 |
ПОГОРІЛОВСЬКА М.П. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
12889 |
ПОГОСЯН А.А. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
7 |
85 (33+24+28) |
|
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
12890 |
ПОГОСЯН Д.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
12891 |
ПОГОСЯН Є.Г. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12892 |
ПОГОСЯН О |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
63 (28+24+11) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12893 |
ПОГОСЯН С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12894 |
ПОГРЕБНАЯ М.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
85 (42+24+19) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
12895 |
ПОГРЕБНОЇ А.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12896 |
ПОГРІБНА К.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12897 |
ПОГРІБНИЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
102 (30+60+12) |
|
|
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
12898 |
ПОГРІБНИЙ Є.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12899 |
ПОГРІБНИЙ Р.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
156 (57+57+42) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12900 |
ПОГУДІНА А.Є. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
12901 |
ПОДАНЕВА О.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
8 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
12902 |
ПОДВИСОЦЬКА В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
115 (36+30+49) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
12903 |
ПОДВОЙСЬКИЙ Д.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
9 |
109 (33+39+37) |
|
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
12904 |
ПОДВОРКО А.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12905 |
ПОДВОРКО К.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12906 |
ПОДВОРКО К.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12907 |
ПОДГАТЕЦЬ І.М. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
12908 |
ПОДГОРСЬКА О.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
111 (45+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12909 |
ПОДДУБОВА А.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
7 |
111 (49+18+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12910 |
ПОДЗЕГА Д.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
7 |
151 (52+60+39) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12911 |
ПОДЗОЛКОВА М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
111 (27+30+54) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12912 |
ПОДІЛЬСЬКА А.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12913 |
ПОДЛЄВСЬКА Д.В. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
12914 |
ПОДЛЄСНА А.М. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
74 (32+24+18) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12915 |
ПОДЛЄСНИЙ Є.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12916 |
ПОДЛЄСНИХ М.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
12917 |
ПОДЛІЯНОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
84 (21+27+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
12918 |
ПОДЛУЖНИЙ П. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
8 |
94 (31+27+36) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
12919 |
ПОДОЛЯК М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
72 (33+24+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12920 |
ПОДОЛЯК Н.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12921 |
ПОДОЛЯКА А.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
66 (21+15+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12922 |
ПОДОЛЯКО К.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12923 |
ПОДОПРІГОРА А.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
103 (36+42+25) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12924 |
ПОДОРОЖНІЙ І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
3 |
105 (27+42+36) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
12925 |
ПОДРЕЗ А.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
12926 |
ПОДРЄЗОВ В.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
119 (36+34+49) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12927 |
ПОДТЕП О.І. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
108 (33+36+39) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
12928 |
ПОДТИКАН І.Г. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12929 |
ПОДУРАЄВА О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
106 (27+48+31) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12930 |
ПОДЧАСОВ Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
12931 |
ПОДЧОСА К.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12932 |
ПОДЬЯЧЕВ О.Є. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
49 (21+12+16) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
12933 |
ПОЖАР К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12934 |
ПОЖАРСЬКА І.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
100 (19+42+39) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
12935 |
ПОЖИДАЄВ А |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
95 (30+33+32) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12936 |
ПОЖИДАЄВА І.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
7 |
119 (33+45+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12937 |
ПОЗДНЯКОВ А.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12938 |
ПОЗДНЯКОВ Д.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
72 (27+15+30) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
12939 |
ПОЗДНЯКОВ Р.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
87 (27+30+30) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
12940 |
ПОЗДНЯКОВА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12941 |
ПОЗДНЯКОВА К.Р. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
9 |
122 (42+52+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12942 |
ПОЗДНЯКОВА Я.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
108 (33+30+45) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
12943 |
ПОЗНЯК А.І. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
126 (48+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Останіна Світлана Сергіївна |
12944 |
ПОЗНЯК В.І. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
9 |
94 (27+42+25) |
|
|
С2 |
|
Останіна Світлана Сергіївна |
12945 |
ПОЗНЯК К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12946 |
ПОЗНЯКОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
17 (6+8+3) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
12947 |
ПОЗНЯКОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
8 |
96 (29+42+25) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
12948 |
ПОЙМАН Є.І. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12949 |
ПОЙТА О.А. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
4 |
111 (27+39+45) |
|
|
|
С3 |
Жаравіна Ірина Миколаївна |
12950 |
ПОЙТАШ О.С. |
с. Високе |
Високівська ЗОШ |
9 |
46 (18+16+12) |
|
|
|
|
Попова Наталія Петрівна |
12951 |
ПОК Д.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
159 (51+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12952 |
ПОКОТИЛЕНКО М.О. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
10 |
87 (36+27+24) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
12953 |
ПОКОТИЛО О.М. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
3 |
57 (15+18+24) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
12954 |
ПОКРАСЕНКО Д.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
12955 |
ПОКРАСЕНКО К.О. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
6 |
96 (30+27+39) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
12956 |
ПОКРОВЕНКО К.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
61 (31+12+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12957 |
ПОКРОВСЬКА А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
75 (36+15+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12958 |
ПОКРОВСЬКИЙ Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
5 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12959 |
ПОКРОВСЬКИЙ М |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12960 |
ПОЛЕВА С.О. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12961 |
ПОЛЕГЕНЬКА К.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
80 (15+42+23) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12962 |
ПОЛЕЖАЙ Р.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
96 (28+30+38) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12963 |
ПОЛЕНОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
132 (42+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12964 |
ПОЛЕНОК Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12965 |
ПОЛЄТАХІНА Є.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12966 |
ПОЛЄЩУК К.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
5 |
100 (42+27+31) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12967 |
ПОЛЗІКОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
12968 |
ПОЛИВОДА О.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
131 (45+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
12969 |
ПОЛІВОДА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
5 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12970 |
ПОЛІВОДА Л.К. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
60 (33+15+12) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
12971 |
ПОЛІГУЗОВА М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
162 (60+51+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12972 |
ПОЛІЄКТОВА С.Р. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
147 (39+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12973 |
ПОЛІЖАЙ В.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
12974 |
ПОЛІЙ А.Ю. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
10 |
89 (33+40+16) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12975 |
ПОЛІКАРПОВ Б.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12976 |
ПОЛІНО І.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
5 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
12977 |
ПОЛІЩУК А.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
147 (60+30+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12978 |
ПОЛІЩУК А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
7 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12979 |
ПОЛІЩУК А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
62 (37+15+10) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
12980 |
ПОЛІЩУК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
5 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12981 |
ПОЛІЩУК В.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
12982 |
ПОЛІЩУК В.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
93 (33+48+12) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12983 |
ПОЛІЩУК В.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
12984 |
ПОЛІЩУК І.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
49 (9+32+8) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
12985 |
ПОЛІЩУК К.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12986 |
ПОЛІЩУК Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
12987 |
ПОЛІЩУК О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
12988 |
ПОЛОВІНЕЦ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
4 |
39 (18+12+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12989 |
ПОЛОВІНЧУК Є.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
98 (39+33+26) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
12990 |
ПОЛОВНЄВА В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
9 |
88 (27+34+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12991 |
ПОЛОВОЙ А.Я. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
3 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12992 |
ПОЛОГОВ І.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
1 |
126 (42+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Останіна Світлана Сергіївна |
12993 |
ПОЛОЖЕНКОВА О.А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
6 |
82 (24+33+25) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
12994 |
ПОЛОЖЕНЦЕВ А.Є. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
10 |
79 (36+30+13) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
12995 |
ПОЛОЗЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
12996 |
ПОЛОКА Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
12997 |
ПОЛОНИК Е.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
58 (25+21+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
12998 |
ПОЛОНСЬКИЙ В.А. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
10 |
89 (36+25+28) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
12999 |
ПОЛОНСЬКИЙ М.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
5 |
80 (24+24+32) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
13000 |
ПОЛОНСЬКИЙ Я.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
84 (45+30+9) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13001 |
ПОЛОСА А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
2 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13002 |
ПОЛТАВЕЦЬ П.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
81 (33+24+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13003 |
ПОЛТЄВА П.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13004 |
ПОЛТОРАН В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
78 (22+30+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13005 |
ПОЛТОРАЦЬКА А.М. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
150 (48+45+57) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
13006 |
ПОЛТОРАЦЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13007 |
ПОЛТОРАЦЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13008 |
ПОЛТОРАЦЬКА К.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
83 (30+30+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13009 |
ПОЛУДЕНН В.М. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
84 (45+24+15) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13010 |
ПОЛУЕКТОВ А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
120 (21+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13011 |
ПОЛУМІЄНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13012 |
ПОЛУНІНА С.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13013 |
ПОЛУПАН Є.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13014 |
ПОЛУПАН О.В. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
5 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Артюх Ірина Вікторівна |
13015 |
ПОЛУХІН А.Д. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
66 (27+33+6) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
13016 |
ПОЛУШКІНА М. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
78 (27+21+30) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
13017 |
ПОЛУЯНОВА К.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
75 (27+18+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13018 |
ПОЛЬГУИ Є.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
136 (48+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
13019 |
ПОЛЬКО Д.Ю. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
7 |
125 (49+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Широка Лариса Миколаївна |
13020 |
ПОЛЬМАН В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
6 |
108 (42+27+39) |
|
С1 |
|
|
Сидельникова |
13021 |
ПОЛЬНІКОВА П.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
81 (36+33+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13022 |
ПОЛЬОВИЙ А.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
13023 |
ПОЛЬСЬКИХ Ю.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13024 |
ПОЛЬШИН І. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13025 |
ПОЛЮГА Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
69 (27+18+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13026 |
ПОЛЮГА М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13027 |
ПОЛЮЛЯХ А.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
13028 |
ПОЛЮХОВИЧ А.Ф. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
82 (39+29+14) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13029 |
ПОЛЮШКО Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13030 |
ПОЛЯК А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
70 (27+20+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13031 |
ПОЛЯК К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
117 (33+24+60) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13032 |
ПОЛЯКОВ А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13033 |
ПОЛЯКОВ В.П. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
48 (6+24+18) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13034 |
ПОЛЯКОВ Д.В. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
7 |
125 (22+60+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Данилюк Лариса Олексіївна |
13035 |
ПОЛЯКОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13036 |
ПОЛЯКОВ Д.С. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13037 |
ПОЛЯКОВ ДВ. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
76 (31+33+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13038 |
ПОЛЯКОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13039 |
ПОЛЯКОВ М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
162 (57+60+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13040 |
ПОЛЯКОВ М.М. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13041 |
ПОЛЯКОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Уварова Катерина Леонідівна |
13042 |
ПОЛЯКОВ О.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13043 |
ПОЛЯКОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
87 (27+30+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13044 |
ПОЛЯКОВА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
60 (27+21+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13045 |
ПОЛЯКОВА Е.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13046 |
ПОЛЯКОВА К.В. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
8 |
119 (22+60+37) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
13047 |
ПОЛЯКОВА М.А. |
м. Токмак |
Виноградненська ЗОШ |
9 |
38 (21+7+10) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
13048 |
ПОЛЯКОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
73 (16+39+18) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13049 |
ПОЛЯНОВСЬКИЙ А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
6 |
115 (42+51+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13050 |
ПОЛЯНСЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
13051 |
ПОЛЯНСЬКА Є.М. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13052 |
ПОЛЯЦЬКИЙ М.А. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
3 |
72 (27+24+21) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13053 |
ПОМАЗАН К.Р. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
13054 |
ПОМАЗАН Л.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
13055 |
ПОМОЗОВА С.П. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
96 (37+24+35) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
13056 |
ПОНАМАРЕНКО К.О. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
3 |
66 (30+6+30) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
13057 |
ПОНІКАРЧИК М.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
106 (28+39+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13058 |
ПОНКРАТЕНКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
13059 |
ПОНКРАШКІНА А.Д. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13060 |
ПОНОМАР Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13061 |
ПОНОМАРЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13062 |
ПОНОМАРЕНКО А.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13063 |
ПОНОМАРЕНКО В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
1 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
13064 |
ПОНОМАРЕНКО В.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
13065 |
ПОНОМАРЕНКО В.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
12 (0+0+12) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13066 |
ПОНОМАРЕНКО В.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
144 (51+45+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13067 |
ПОНОМАРЕНКО В.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
131 (48+34+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
13068 |
ПОНОМАРЕНКО В.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
109 (34+27+48) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
13069 |
ПОНОМАРЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13070 |
ПОНОМАРЕНКО Д.Я. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
7 |
117 (39+42+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
13071 |
ПОНОМАРЕНКО Е.Г. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
3 |
48 (18+21+9) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
13072 |
ПОНОМАРЕНКО І.Є. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13073 |
ПОНОМАРЕНКО І.О. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
9 |
109 (36+37+36) |
|
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
13074 |
ПОНОМАРЕНКО М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13075 |
ПОНОМАРЕНКО М.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
13076 |
ПОНОМАРЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13077 |
ПОНОМАРЕНКО С.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
10 |
109 (27+36+46) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13078 |
ПОНОМАРЕНКО Т.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13079 |
ПОНОМАРЕНКО Ю.А. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13080 |
ПОНОМАРЧУК Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
132 (60+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
13081 |
ПОНОМАРЬ О.А. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
7 |
151 (40+57+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13082 |
ПОНОМАРЬОВ Є. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
102 (33+36+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13083 |
ПОНОМАРЬОВ Є.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13084 |
ПОНОМАРЬОВ М.Р. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13085 |
ПОНОМАРЬОВ О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13086 |
ПОНОМАРЬОВА А.Ю. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
3 |
93 (42+27+24) |
|
С1 |
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
13087 |
ПОНОМАРЬОВА В.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
142 (45+60+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13088 |
ПОНОМАРЬОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
112 (36+39+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13089 |
ПОНОМАРЬОВА М.О. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
5 |
88 (33+18+37) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
13090 |
ПОПАДИНЕЦЬ А.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
99 (39+24+36) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
13091 |
ПОПАДЮК А.Р. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
91 (24+45+22) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13092 |
ПОПАДЮК К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
132 (36+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Уварова Катерина Леонідівна |
13093 |
ПОПЕЛЕШКО З.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
91 (36+36+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13094 |
ПОПІВЩИЙ О.М. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
8 |
84 (25+30+29) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13095 |
ПОПІК М.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
10 |
109 (36+37+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13096 |
ПОПКОВА Д.Р. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
108 (39+36+33) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13097 |
ПОПЛАВКА А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
8 |
98 (37+39+22) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13098 |
ПОПОБА С.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13099 |
ПОПОВ А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
5 |
55 (15+24+16) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13100 |
ПОПОВ А.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
6 |
62 (24+21+17) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13101 |
ПОПОВ А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
6 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13102 |
ПОПОВ Б.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13103 |
ПОПОВ В.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
4 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13104 |
ПОПОВ В.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13105 |
ПОПОВ В.І. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
13106 |
ПОПОВ Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13107 |
ПОПОВ Д.О. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
10 |
80 (36+16+28) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
13108 |
ПОПОВ Д.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13109 |
ПОПОВ Е.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
94 (31+27+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13110 |
ПОПОВ Є.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
84 (36+27+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13111 |
ПОПОВ З.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13112 |
ПОПОВ К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
4 |
99 (48+24+27) |
|
С1 |
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
13113 |
ПОПОВ К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
3 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13114 |
ПОПОВ М.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
9 |
113 (30+46+37) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13115 |
ПОПОВ Н.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13116 |
ПОПОВ О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
8 |
65 (19+24+22) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13117 |
ПОПОВ О.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
9 |
60 (21+24+15) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13118 |
ПОПОВ О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13119 |
ПОПОВ О.Ю. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13120 |
ПОПОВ Р.С. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
13121 |
ПОПОВ С.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
82 (32+18+32) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13122 |
ПОПОВ С.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13123 |
ПОПОВА А |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
86 (30+27+29) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
13124 |
ПОПОВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
117 (36+27+54) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13125 |
ПОПОВА А.М. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
79 (22+24+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13126 |
ПОПОВА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
3 |
87 (27+27+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13127 |
ПОПОВА А.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13128 |
ПОПОВА А.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
7 |
59 (13+18+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13129 |
ПОПОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
96 (45+33+18) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13130 |
ПОПОВА В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13131 |
ПОПОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
69 (33+18+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13132 |
ПОПОВА Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
7 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13133 |
ПОПОВА Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13134 |
ПОПОВА Є.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
120 (33+48+39) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13135 |
ПОПОВА М.К. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
6 |
64 (30+12+22) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
13136 |
ПОПОВА М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
126 (54+39+33) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13137 |
ПОПОВА М.С. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
8 |
89 (31+24+34) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
13138 |
ПОПОВА Н.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
84 (31+30+23) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
13139 |
ПОПОВА Н.Р. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13140 |
ПОПОВА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13141 |
ПОПОВА П.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
114 (39+21+54) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
13142 |
ПОПОВА У.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13143 |
ПОПОВА Я.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
8 |
109 (25+51+33) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
13144 |
ПОПОВИЧ А.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
119 (45+37+37) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
13145 |
ПОПОВИЧ А.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
9 |
96 (15+54+27) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13146 |
ПОПОВИЧ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
87 (39+27+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13147 |
ПОПОВИЧ А.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
145 (45+49+51) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13148 |
ПОПОВИЧ А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13149 |
ПОПОВИЧ В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
129 (45+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
13150 |
ПОПОВИЧ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13151 |
ПОПОВИЧ Н.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13152 |
ПОПОВИЧ О.М. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
7 |
136 (43+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
13153 |
ПОПОВИЧ С.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13154 |
ПОПОВИЧ Я.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
95 (27+34+34) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13155 |
ПОПОВИЧЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
78 (33+21+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13156 |
ПОПОВКІН І.А. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
10 |
92 (30+34+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13157 |
ПОПОВСКАЯ А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
130 (48+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
13158 |
ПОПОВСЬКА А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13159 |
ПОПОГРИЗ Г.Б. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
97 (37+33+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13160 |
ПОПОГРИЗ Д.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13161 |
ПОПРАВКА А.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
7 |
154 (48+57+49) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13162 |
ПОПРУГА А.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
7 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13163 |
ПОПРЯДУХІНА Г.М. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
7 |
139 (43+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
13164 |
ПОРАЖНИЦЬКА М.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
13165 |
ПОРИВАЄВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
13166 |
ПОРОСЮК Є.Д. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13167 |
ПОРОСЮК С.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
66 (30+6+30) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13168 |
ПОРОХНЯ А.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13169 |
ПОРОХНЯ Д.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
117 (51+30+36) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13170 |
ПОРОХНЯ Є.Д. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
62 (18+27+17) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13171 |
ПОРОХНЯ М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
7 |
88 (23+30+35) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13172 |
ПОРОХНЯ Т.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13173 |
ПОРТЕНКО Є.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13174 |
ПОРТНА П.І. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
6 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
13175 |
ПОРТНА Т.В. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
6 |
106 (48+33+25) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13176 |
ПОРТНА Ю.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13177 |
ПОРТНИЙ К.Г. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
13178 |
ПОРТНОВА Ю.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
4 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13179 |
ПОРХУНОВА І.А. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13180 |
ПОСЕЛЯНІНА Л.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13181 |
ПОСМІТНА В.Ю. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
7 |
76 (32+24+20) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13182 |
ПОСНОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
7 |
111 (43+45+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Супрун Мілена Володимирівна |
13183 |
ПОСПЄЛОВА К |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
4 |
81 (33+33+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13184 |
ПОСТНИКОВА І.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
134 (43+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13185 |
ПОСТНІКОВ О.Ю. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
6 |
92 (42+15+35) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13186 |
ПОСТОЄНКО І.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
13187 |
ПОСТОЄНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
117 (33+60+24) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
13188 |
ПОСТОЛАТИЙ Д.И. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
6 |
71 (18+33+20) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13189 |
ПОСТОЛЕНКО Г.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13190 |
ПОСТОЛЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
96 (24+39+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13191 |
ПОСТОЯЛКО Д.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
7 |
66 (34+15+17) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
13192 |
ПОСУНЬКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
9 |
73 (15+16+42) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13193 |
ПОТАНОВ А.П. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13194 |
ПОТАПЕНКО А.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
13195 |
ПОТАПЕНКО В.Ю. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
98 (37+39+22) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13196 |
ПОТАПЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13197 |
ПОТАПЕНКО О.Д. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
13198 |
ПОТАПЕНКО Ю.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
114 (41+39+34) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13199 |
ПОТАПОВ М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
8 |
130 (43+30+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13200 |
ПОТАПОВ П.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
106 (24+41+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13201 |
ПОТАПОВА Є.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13202 |
ПОТАПОВА Л.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13203 |
ПОТАПОВА М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
2 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13204 |
ПОТАПОВА Н.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13205 |
ПОТАПОВА Т.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13206 |
ПОТАПЧУК К.С. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
75 (36+12+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13207 |
ПОТІЙ А |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13208 |
ПОТІПУХ І.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13209 |
ПОТОСКУЄВА А.Д. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
114 (45+33+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13210 |
ПОТОЦЬКА А.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13211 |
ПОТОЦЬКА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
10 |
72 (21+32+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13212 |
ПОТОЦЬКА Є.С. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
6 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13213 |
ПОТОЦЬКА Н.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13214 |
ПОТОЦЬКА С.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13215 |
ПОТОЦЬКИЙ Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13216 |
ПОТОЧНЯК Т.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
112 (33+48+31) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13217 |
ПОТУРАЙ Е.Г. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
5 |
63 (18+27+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13218 |
ПОТЬОМКІН М.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13219 |
ПОТЬОМКІН О.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
9 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13220 |
ПОТЬОМКІН Р.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
120 (42+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13221 |
ПОТЬОМКІНА А.Я. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
99 (39+24+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13222 |
ПОХВАЛІТОВА Д. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
117 (33+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
13223 |
ПОХВАЛЬСЬКА М.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
72 (30+36+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13224 |
ПОХИЛЮК А.В. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
4 |
141 (51+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стратієнко Ольга Володимирівна |
13225 |
ПОХИЛЮК В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
104 (13+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13226 |
ПОХІЛЬКО В.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
13227 |
ПОХОМОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
5 |
100 (48+24+28) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13228 |
ПОЦИПУХА В.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
4 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
13229 |
ПОЦЮПАН А.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
108 (45+30+33) |
|
С1 |
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
13230 |
ПОЧЕПИНСЬКИЙ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13231 |
ПОЧТАРЬ Б.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13232 |
ПОЧТЄВА А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13233 |
ПОЯС Д.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
13234 |
ПРАВДІНА Є.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
51 (27+9+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13235 |
ПРАДІД С.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13236 |
ПРАКЕЛЬ Г.І. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13237 |
ПРАМАНІК Л.Х. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13238 |
ПРАТАС К.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13239 |
ПРАЧ К.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
84 (42+39+3) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13240 |
ПРАЩУР Л.Є. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
92 (29+42+21) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13241 |
ПРЕДМЕСТИНА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
4 |
54 (15+24+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13242 |
ПРЕПОДОБНИЙ О |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13243 |
ПРИБИЛА Х.Г. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
120 (45+24+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
13244 |
ПРИВАЛОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13245 |
ПРИВОЛУС І.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
13246 |
ПРИГЛАДЬ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
101 (43+30+28) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
13247 |
ПРИГОДА М.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
72 (33+27+12) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13248 |
ПРИГОДА Н.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
5 |
120 (36+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
13249 |
ПРИГОР А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
13250 |
ПРИГУНОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
79 (30+33+16) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13251 |
ПРИДНЯ А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
110 (42+39+29) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13252 |
ПРИДНЯ О.І. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13253 |
ПРИЙМА А.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
93 (25+33+35) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
13254 |
ПРИЙМА В.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
65 (31+15+19) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
13255 |
ПРИЙМАК А.С. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
7 |
84 (34+27+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13256 |
ПРИЙМЕНКО В.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
96 (25+42+29) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
13257 |
ПРИЛЕПА В.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
63 (21+24+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13258 |
ПРИЛЕПСЬКИЙ Є.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
13259 |
ПРИЛИПКО И.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
123 (39+51+33) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13260 |
ПРИЛИПКО О.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
13261 |
ПРИЛІПКО К.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13262 |
ПРИЛУЦЬКА Є.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
4 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13263 |
ПРИЛУЦЬКИЙ Д.П. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
114 (48+33+33) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13264 |
ПРИЛЮДЬКО Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13265 |
ПРИМАК В.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13266 |
ПРИМАК Є.Г. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
8 |
68 (23+27+18) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
13267 |
ПРИМЕРОВ М.В. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
6 |
94 (33+33+28) |
|
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
13268 |
ПРИМІН А.М. |
сел. Зарічне |
Зарічнянська ЗШ І ступеня |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Шереметьєва С. А. |
13269 |
ПРИНЬОВА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
3 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13270 |
ПРИСТУПА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13271 |
ПРИСТУПА М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13272 |
ПРИСУХА К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13273 |
ПРИСУХІНА Д.А. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
7 |
67 (17+24+26) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13274 |
ПРИСУХІНА Н.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13275 |
ПРИСЯЖНА А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
2 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13276 |
ПРИСЯЖНЮК А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
75 (33+27+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13277 |
ПРИТУЛА А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
13278 |
ПРИТУЛА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13279 |
ПРИТУЛА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
7 |
57 (23+12+22) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
13280 |
ПРИТУЛА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
5 |
115 (48+39+28) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13281 |
ПРИТУЛА Д.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
10 |
34 (18+14+2) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13282 |
ПРИТУЛА І.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
99 (48+33+18) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13283 |
ПРИТУЛА К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
82 (24+33+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13284 |
ПРИТУЛА М.О. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
122 (36+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
13285 |
ПРИТУЛА М.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
7 |
81 (34+27+20) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
13286 |
ПРИТУЛА Р.С. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
3 |
135 (39+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
13287 |
ПРИТУЛА Т.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13288 |
ПРИТУЛЯК М.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13289 |
ПРИХОДЬКО А |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13290 |
ПРИХОДЬКО А.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
100 (33+30+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13291 |
ПРИХОДЬКО А.В. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
7 |
126 (29+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
13292 |
ПРИХОДЬКО В.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
111 (21+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13293 |
ПРИХОДЬКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
13294 |
ПРИХОДЬКО Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
5 |
49 (18+21+10) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13295 |
ПРИХОДЬКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
13296 |
ПРИХОДЬКО Д.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
140 (43+57+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
13297 |
ПРИХОДЬКО Д.С. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
13298 |
ПРИХОДЬКО Є.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13299 |
ПРИХОДЬКО Є.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
9 |
83 (15+30+38) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13300 |
ПРИХОДЬКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
102 (41+36+25) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
13301 |
ПРИХОДЬКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
100 (35+33+32) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13302 |
ПРИХОДЬКО К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13303 |
ПРИХОДЬКО О.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
99 (33+42+24) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
13304 |
ПРИХОДЬКО П.І. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
63 (15+12+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13305 |
ПРИХОДЬКО Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
123 (42+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13306 |
ПРИХОДЬКО С.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
7 |
110 (39+48+23) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13307 |
ПРИХОДЬКО С.О. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
3 |
117 (39+33+45) |
|
|
|
С3 |
Веремієнко Віра Йосипівна |
13308 |
ПРИХОДЬКО Ю.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
79 (27+26+26) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13309 |
ПРИШЕЛЕЦЬ Д.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13310 |
ПРИШЕПА М.М. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
54 (27+18+9) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13311 |
ПРИЩЕНКО І.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
9 |
152 (45+58+49) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13312 |
ПРИЩЕПА А.С. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
10 |
106 (33+42+31) |
|
|
С2 |
|
Сидоренко Ніна Василівна |
13313 |
ПРІБИШ Я.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
84 (27+33+24) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
13314 |
ПРІТУЛА Є.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
81 (34+27+20) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13315 |
ПРІТУЛА П.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
111 (49+30+32) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13316 |
ПРОГОНОВА Л.Д. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
6 |
103 (36+36+31) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
13317 |
ПРОДАНОВА О.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
9 |
128 (39+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13318 |
ПРОЗОР А.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
13319 |
ПРОЗОР А.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13320 |
ПРОЗОРОВ Д.Ю. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
3 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
13321 |
ПРОЗОРОВ М.А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
13322 |
ПРОКОПАЛО Я.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
69 (18+39+12) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13323 |
ПРОКОПЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
108 (45+33+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13324 |
ПРОКОПЕНКО А.Н. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Сидельникова |
13325 |
ПРОКОПЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
103 (40+33+30) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13326 |
ПРОКОПЕНКО Б.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
9 |
71 (33+25+13) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13327 |
ПРОКОПЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
63 (9+27+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13328 |
ПРОКОПЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13329 |
ПРОКОПЕНКО В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
13330 |
ПРОКОПЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
8 |
131 (43+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
13331 |
ПРОКОПЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13332 |
ПРОКОПЕНКО Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
114 (33+39+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
13333 |
ПРОКОПЕНКО К.В. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
7 |
154 (55+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
13334 |
ПРОКОПЕНКО К.Ю. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13335 |
ПРОКОПЕНКО М.І. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
109 (27+34+48) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
13336 |
ПРОКОПЕНКО Н.Е. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
6 |
51 (24+21+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13337 |
ПРОКОПЕНКО О.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
123 (51+39+33) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13338 |
ПРОКОПЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
129 (45+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13339 |
ПРОКОПЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13340 |
ПРОКОПЕНКО С.Є. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
96 (33+36+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13341 |
ПРОКОПЕНКО С.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
81 (33+24+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13342 |
ПРОКОПЕНКО Т.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
157 (60+48+49) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13343 |
ПРОКОПЕНКО Т.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
5 |
67 (24+21+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13344 |
ПРОКОПЕНКО Я.В. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
3 |
75 (33+30+12) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13345 |
ПРОКОПЕНЯ П.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
87 (39+33+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13346 |
ПРОКОПЄВА Т.О. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
114 (33+27+54) |
|
|
|
С3 |
Баранов Олексій Миколайович |
13347 |
ПРОКОПОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
127 (48+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13348 |
ПРОКОПОВИЧ І.С. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
75 (24+24+27) |
|
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
13349 |
ПРОКОПЧУК В.О. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13350 |
ПРОКОПЧУК М.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13351 |
ПРОКОПЬЄВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
4 |
114 (54+27+33) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13352 |
ПРОКОФЄВ Я.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
13353 |
ПРОКОФЄВА П.І. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
112 (45+48+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13354 |
ПРОКУДА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13355 |
ПРОКУДІН Д.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
137 (45+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
13356 |
ПРОКУДІН Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
7 |
105 (29+36+40) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13357 |
ПРОКУДІНА В. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
10 |
100 (15+36+49) |
|
|
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
13358 |
ПРОКУДІНА О.Д. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
36 (12+3+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13359 |
ПРОКУШЕВА Є.І. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
123 (39+45+39) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13360 |
ПРОНІН АА. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
13361 |
ПРОНІН І.С. |
м. Енергодар |
Ліцей |
7 |
104 (25+33+46) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
13362 |
ПРОНІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
135 (51+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
13363 |
ПРОНІНА Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
101 (35+27+39) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13364 |
ПРОНІНА Є.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
9 |
110 (21+37+52) |
|
|
|
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
13365 |
ПРОНІНА М.С. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13366 |
ПРОНІНА Т. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
4 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13367 |
ПРОНСЬКА К.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13368 |
ПРОНЯЄВА Л.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
5 |
101 (30+36+35) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13369 |
ПРОРОК К.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13370 |
ПРОСВЕТОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13371 |
ПРОСВІРІН Д.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13372 |
ПРОСВІРНІН Є.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
3 |
165 (60+45+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13373 |
ПРОСВІРОВА Т.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
129 (45+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13374 |
ПРОСКУРА А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
87 (48+15+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13375 |
ПРОСКУРА В.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13376 |
ПРОСКУРА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
72 (30+27+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13377 |
ПРОСКУРА Д.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13378 |
ПРОСКУРА О.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13379 |
ПРОСКУРІНА А.Є. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13380 |
ПРОСКУРНИКОВ П.К. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
118 (42+45+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
13381 |
ПРОСТАК Є.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
72 (25+21+26) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13382 |
ПРОСЯН К.А. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
84 (42+39+3) |
|
С1 |
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
13383 |
ПРОСЯНОВСЬКА Є.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
110 (31+33+46) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
13384 |
ПРОТАСЕНКО Є.М. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13385 |
ПРОТАСОВА О.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
9 |
83 (33+34+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13386 |
ПРОТАСОВА О.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
9 |
83 (33+34+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13387 |
ПРОТИВЕНЬ А.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
126 (33+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13388 |
ПРОТЧЕНКО Б.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13389 |
ПРОФАТИЛО О.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13390 |
ПРОХВАТИЛО А.П. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
99 (45+24+30) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13391 |
ПРОХОРЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
13392 |
ПРОХОРЕНКО Р.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
7 |
145 (48+51+46) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13393 |
ПРОХОРЕЦЬ В.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13394 |
ПРОХОРОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
162 (57+57+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13395 |
ПРОХОРОВ О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
66 (24+27+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13396 |
ПРОХОРОВ С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
84 (33+30+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13397 |
ПРОХОРЧУК Л |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
13398 |
ПРОЦАК А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13399 |
ПРОЦЕНКО А.В. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
6 |
86 (24+27+35) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13400 |
ПРОЦЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
13401 |
ПРОЦЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13402 |
ПРОЦЕНКО А.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
56 (15+19+22) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
13403 |
ПРОЦЕНКО В.Г. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
5 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13404 |
ПРОЦЕНКО В.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
10 |
61 (15+30+16) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13405 |
ПРОЦЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
129 (33+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13406 |
ПРОЦЕНКО Д.І. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13407 |
ПРОЦЕНКО К.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
63 (21+30+12) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
13408 |
ПРОЦЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13409 |
ПРОЦЕНКО О.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13410 |
ПРОЦЕНКО С.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
71 (27+30+14) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
13411 |
ПРОЦЕНКО Т.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
71 (35+9+27) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
13412 |
ПРОЦЕНКО Я.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
51 (21+9+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13413 |
ПРОЦИК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
139 (36+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13414 |
ПРОЦИК Д.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
101 (36+18+47) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
13415 |
ПРОШАК Т.М. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13416 |
ПРОШИНА К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13417 |
ПРОШКОВ Д.Д. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
8 |
71 (38+15+18) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13418 |
ПРОШУТА В.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13419 |
ПРОЩЕНКО А.А. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
10 |
74 (24+31+19) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13420 |
ПРОЯВКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
143 (57+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13421 |
ПРОЯВКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
105 (51+30+24) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13422 |
ПРУАСК А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13423 |
ПРУГЛО А.О. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
4 |
90 (33+24+33) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13424 |
ПРУГЛО Є.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13425 |
ПРУГЛО Н.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Турська Олена Миколаївна |
13426 |
ПРУДКИЙ Д. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
72 (27+18+27) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
13427 |
ПРУДКИЙ М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13428 |
ПРУДКИЙ П.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
78 (39+15+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13429 |
ПРУДЧЕНКО В.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
84 (27+21+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13430 |
ПРУДЧЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13431 |
ПРУС М.Г. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
121 (45+39+37) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13432 |
ПРУШКІВСЬКА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
102 (54+24+24) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
13433 |
ПРЯДКА В.Г. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
6 |
98 (39+27+32) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13434 |
ПРЯДКА Т.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13435 |
ПРЯДКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13436 |
ПРЯДКО В.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13437 |
ПРЯДКО І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
80 (33+22+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13438 |
ПРЯДКО К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
132 (51+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13439 |
ПРЯДКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13440 |
ПРЯДКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13441 |
ПРЯДКО Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13442 |
ПРЯНЙКОВА П.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
111 (51+36+24) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13443 |
ПСЬОЛ Г. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
60 (27+18+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13444 |
ПСЬОЛ Д.В. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
3 |
111 (39+42+30) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13445 |
ПТАШИНСЬКА К.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
6 |
138 (54+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13446 |
ПТАШИНСЬКИЙ Л.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
5 |
97 (30+21+46) |
|
|
|
С3 |
Дячук Світлана Миколаївна |
13447 |
ПТАШНИК О.А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
8 |
121 (37+33+51) |
|
|
|
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
13448 |
ПТАШНІЧЕНКО К.Ф. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13449 |
ПТАШНІЧЕНКО П.М. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
6 |
74 (24+36+14) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
13450 |
ПТІЦИН М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13451 |
ПТУХА К |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13452 |
ПТУЩЕНКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
110 (49+30+31) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
13453 |
ПУГАЧ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
4 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13454 |
ПУГАЧ Е.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
95 (36+30+29) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
13455 |
ПУГАЧЕВ А.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
103 (45+33+25) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13456 |
ПУГАЧОВА С.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
168 (51+60+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13457 |
ПУГІНА М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
2 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
13458 |
ПУД В.М. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
13459 |
ПУД ОМ. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
3 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
13460 |
ПУЗАНОВ Б.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13461 |
ПУЗАНОВ Е.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13462 |
ПУЗАНОВ О.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13463 |
ПУЗАНОВА А.С. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13464 |
ПУЗДРЯ К.М. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
13465 |
ПУЗИРЯ Е.А. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
8 |
84 (31+27+26) |
|
|
|
|
Солянова Марина Вікторівна |
13466 |
ПУЗЬ А.А. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13467 |
ПУЗЬ В |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13468 |
ПУЛИМ М.Ю. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
7 |
110 (34+33+43) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
13469 |
ПУЛІНА А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13470 |
ПУЛІНА А.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13471 |
ПУЛІНА М.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
140 (42+47+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13472 |
ПУЛУЛЯХ М.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
7 |
115 (37+27+51) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13473 |
ПУНЬКО К. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
56 (18+9+29) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13474 |
ПУПИНІН Б.П. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
144 (54+60+30) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13475 |
ПУПИНІН Д.В. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
5 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
13476 |
ПУПИРЄВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13477 |
ПУПИРЬОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
56 (21+25+10) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13478 |
ПУПКОВА К.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13479 |
ПУРТОВ Я.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
13480 |
ПУРТОЯН С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
72 (39+17+16) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13481 |
ПУСТОВА М.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13482 |
ПУСТОВИЙ А.Г. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
9 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Артюх Ірина Вікторівна |
13483 |
ПУСТОВИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
78 (34+21+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13484 |
ПУСТОВИЙ О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
87 (33+30+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13485 |
ПУСТОВІТ Л.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
165 (48+57+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13486 |
ПУСТОВОЙТ А.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
13487 |
ПУСТОВОЙТ А.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
13488 |
ПУСТОВОЙТ Є.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
13489 |
ПУСТОВОЙТ Р.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
99 (36+39+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13490 |
ПУСТОВОЙТЕНКО О.С. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
8 |
93 (28+39+26) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13491 |
ПУСТОВОЙТЕНКО Т.С. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
99 (33+27+39) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13492 |
ПУТЕНКО М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
79 (30+33+16) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
13493 |
ПУТІЙ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13494 |
ПУТЬКО А.М. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
87 (45+9+33) |
|
С1 |
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
13495 |
ПУТЬКО М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
6 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13496 |
ПУХА Д.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13497 |
ПУХАЛЬСЬКА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
143 (39+55+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13498 |
ПУХАЛЬСЬКАЯ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13499 |
ПУХАЛЬСЬКИЙ Д.Л. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
13500 |
ПУХКА В.Р. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13501 |
ПУХНО А.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
6 |
80 (30+27+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13502 |
ПУХОВИЧ Д.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
8 |
93 (28+42+23) |
|
|
С2 |
|
Шульга Оксана Валеріївна |
13503 |
ПУХОВСЬКА К.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
13504 |
ПУЦЬКО П.К. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
13505 |
ПУЧЕК І.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
122 (25+60+37) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13506 |
ПУЧКАН А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13507 |
ПУЧКО Н.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13508 |
ПУЧКО О.А. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
9 |
71 (18+30+23) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
13509 |
ПУЧКОВ А.Р. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
74 (30+22+22) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13510 |
ПУЧКОВ Б.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13511 |
ПУЧКОВА А.А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
89 (42+21+26) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
13512 |
ПУЧКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
138 (33+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13513 |
ПУЧКОВА І.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
117 (47+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Балховітін Олександр Володимирович |
13514 |
ПУЧКОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
5 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13515 |
ПУШКАР І.І. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13516 |
ПУШКАР Н.І. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13517 |
ПУШКАРЬОВА А.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
156 (45+60+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13518 |
ПУШКАРЬОВА А.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
4 |
99 (42+27+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13519 |
ПУШКАРЬОВА Д.О. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
8 |
84 (25+24+35) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
13520 |
ПУШКАШОВ С.В. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
1 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13521 |
ПУШКІНА А.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
7 |
57 (31+6+20) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13522 |
ПУШКІНА В.В. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
4 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Жаравіна Ірина Миколаївна |
13523 |
ПУШКІНА К.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
13524 |
ПУШКІНА К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13525 |
ПУШНОВА Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
13526 |
ПУШНЯК Я.М. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
75 (15+39+21) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13527 |
ПЧЕЛА А.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
90 (15+42+33) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13528 |
ПЧЕЛА М.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
100 (37+27+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13529 |
ПЧЕЛІНЦЕВ М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
144 (54+45+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13530 |
ПШЕНИЧНА В.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
111 (54+30+27) |
|
С1 |
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
13531 |
ПШЕНИЧНА В.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
111 (54+30+27) |
|
С1 |
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
13532 |
ПШЕНИЧНА С.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
62 (6+39+17) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13533 |
ПШЕНИЧНИЙ В.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
48 (18+9+21) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
13534 |
ПШЕНИЧНИЙ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13535 |
ПШЕНИЧНИЙ В.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
6 |
106 (42+39+25) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13536 |
ПШЕНИЧНИЙ К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
109 (42+45+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13537 |
ПШИБЕЛЬСЬКИЙ Т.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
13538 |
ПЯГАЙ А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
7 |
83 (28+24+31) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
13539 |
ПЯНІГА С.С. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
63 (21+27+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13540 |
ПЯНКОВА В.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
129 (51+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13541 |
ПЯСЕЦЬКА А.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
9 |
112 (33+48+31) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13542 |
ПЯСЕЦЬКИЙ А.І. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13543 |
ПЯТАКОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13544 |
ПЯТЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13545 |
ПЯТИГОРЕЦЬ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
5 |
103 (42+39+22) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13546 |
ПЯТИГОРЕЦЬ К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
5 |
91 (24+36+31) |
|
|
|
|
Сидельникова |
13547 |
ПЯТИНСЬКИЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13548 |
ПЯТИШЕВ С.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13549 |
ПЯТНИЦЬКИЙ Д.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
105 (45+24+36) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13550 |
ПЯТЧАНІН Д.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13551 |
ПЯТЧАНІН П.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
7 |
93 (37+30+26) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13552 |
РАБОТА І.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
3 |
105 (39+21+45) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
13553 |
РАБОТЯГОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
6 |
115 (42+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
13554 |
РАБУШКО Н.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13555 |
РАБЧЕНЮК П.С. |
м. Токмак |
Виноградненська ЗОШ |
4 |
54 (24+9+21) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
13556 |
РАВЛИК І.Є. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
3 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13557 |
РАВЛИК І.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
2 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Калінінська Надія Григорівна |
13558 |
РАВЛЮК М.Ю. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13559 |
РАГОЗІНА Є.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13560 |
РАДЕНКО Р.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13561 |
РАДЄВ Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
10 |
115 (33+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13562 |
РАДЄВА Е.А. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
69 (45+9+15) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
13563 |
РАДЖАБ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
136 (48+57+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
13564 |
РАДЗЕХІВСЬКА Ю.А. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13565 |
РАДЗІВІЛО В.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
78 (42+21+15) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13566 |
РАДІОНОВ В.Е. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13567 |
РАДІОНОВ К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13568 |
РАДІОНОВА К.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
4 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
13569 |
РАДІОНОВА С |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
4 |
141 (51+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13570 |
РАДІОНОВА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
99 (39+18+42) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
13571 |
РАДКОВА Н.І. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
84 (36+27+21) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13572 |
РАДОВ Т.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13573 |
РАДОВА Д. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
6 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
13574 |
РАДОЧИН В.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
90 (31+30+29) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13575 |
РАДУЛЯК А.О. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
7 |
88 (25+33+30) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13576 |
РАДУЛЯК М.О. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
4 |
63 (33+24+6) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13577 |
РАДУН Д.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13578 |
РАДЧЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
130 (57+45+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
13579 |
РАДЧЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
6 |
91 (27+30+34) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
13580 |
РАДЧЕНКО Д.М. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
13581 |
РАДЧЕНКО Д.Ю. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
9 |
118 (33+34+51) |
|
|
|
С3 |
Віслогузова Валентина Олександрівна |
13582 |
РАДЧЕНКО І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
118 (42+39+37) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13583 |
РАДЧЕНКО К.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13584 |
РАДЧЕНКО К.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
10 |
115 (27+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
13585 |
РАДЧЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
99 (39+21+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13586 |
РАДЬКОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13587 |
РАДЮК А.В. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13588 |
РАДЮК О.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
5 |
106 (42+27+37) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13589 |
РАЄВСЬКА А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13590 |
РАЄНКО Т.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
81 (30+33+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13591 |
РАЗІЄВСЬКИЙ І.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
13592 |
РАЗІНА М. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
3 |
96 (27+30+39) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
13593 |
РАЗІНЬКОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13594 |
РАЗКЕВИЧ Є.Д. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
81 (33+27+21) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13595 |
РАЗНІЦИНА К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
135 (39+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13596 |
РАЗОРВІН Є.О. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
13597 |
РАЗУМЕЙКО К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13598 |
РАЗУМКОВА А.С. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
4 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
13599 |
РАЙДА Я.А. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13600 |
РАЙКОВА А.А. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
8 |
165 (57+48+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
13601 |
РАЙНА Е.Ю. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
147 (51+54+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13602 |
РАЙНОВ Р.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13603 |
РАК А.О. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
10 |
118 (30+36+52) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
13604 |
РАК В.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
72 (27+21+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13605 |
РАК Є.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
86 (25+30+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13606 |
РАКИТЯНСЬКИЙ С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13607 |
РАКОВ В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
72 (21+24+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13608 |
РАКОВ О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
94 (31+27+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13609 |
РАКША А.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
13610 |
РАКША О.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
4 |
72 (27+24+21) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
13611 |
РАКША Я.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
123 (54+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
13612 |
РАЛКА К.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
112 (31+42+39) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13613 |
РАЛЬЧЕНКО М.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
9 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13614 |
РАМАЗАНОВА З.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13615 |
РАМУС Т.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
60 (18+9+33) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13616 |
РАННЄВ К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
72 (33+27+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13617 |
РАННЄВА К.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13618 |
РАСПОПОВА О.В. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
3 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Білай Олена Вікторівна |
13619 |
РАССОХА В.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
7 |
78 (36+12+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13620 |
РАСТВОРОВ М.Е. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
90 (39+27+24) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
13621 |
РАСТОРГУЄВ Д.С. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
4 |
48 (21+27+0) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13622 |
РАСТОРРУЄВ А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13623 |
РАСУЛО В Р.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
75 (39+18+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13624 |
РАСУЛОВА М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
141 (54+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13625 |
РАСУЛОВА С.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
102 (33+33+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13626 |
РАТУШНА А.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13627 |
РАТУШНА В.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13628 |
РАТУШНА П.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13629 |
РАТУШНИЙ І.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
72 (27+36+9) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
13630 |
РАФІЄВА С.Н. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13631 |
РАХУБОВСЬКА Е. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
13632 |
РАЧИЧ М.Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13633 |
РАЧКОВСЬКИЙ О.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13634 |
РАШЕВСЬКА А.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
1 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13635 |
РАШЕВСЬКА К.С. |
с. Спаське |
Спаська ЗОШ |
3 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Морозов К. О. |
13636 |
РАШЕВСЬКАЯ Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13637 |
РАШЕВСЬКИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
129 (33+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13638 |
РАШЕВСЬКИЙ К.М. |
с. Спаське |
Спаська ЗОШ |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Морозов К. О. |
13639 |
РАШКОВСЬКА К.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
78 (39+24+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13640 |
РАЩЕВЦЕВА К.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
84 (39+21+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13641 |
РВАЧОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
108 (39+33+36) |
|
|
|
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
13642 |
РЕБРИКОВ М.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
110 (31+45+34) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13643 |
РЕБРОВ П.Р. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
13644 |
РЕБЧИНСЬКОГО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
8 |
99 (46+30+23) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13645 |
РЕВА А.А. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
5 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13646 |
РЕВА А.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
13647 |
РЕВА Д.Л. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
7 |
147 (39+57+51) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13648 |
РЕВА Д.О. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
10 |
151 (42+60+49) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13649 |
РЕВА О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
9 |
65 (18+22+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13650 |
РЕВА Р.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
72 (24+33+15) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
13651 |
РЕВЕНКО Л.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
54 (21+15+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13652 |
РЕВЕНКО М.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13653 |
РЕВЕНКО О.Р. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
9 |
68 (24+16+28) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13654 |
РЕВЕНОК М.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13655 |
РЕВЕНЮК А.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
13656 |
РЕВІКА М.Ю. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
10 |
68 (27+24+17) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
13657 |
РЕВІН І.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13658 |
РЕВКОВА А.А. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
3 |
36 (15+6+15) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
13659 |
РЕВТОВ Є.А. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
5 |
108 (30+33+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13660 |
РЕВУЦЬКА А.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
77 (25+21+31) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
13661 |
РЕВУЦЬКА А.Я. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13662 |
РЕВУЦЬКА К.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
100 (36+33+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13663 |
РЕВЯКІН І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
126 (27+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13664 |
РЕВЯЦЬКА С.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
13665 |
РЕДЬКА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13666 |
РЕДЬКІН К |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
157 (48+57+52) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13667 |
РЕДЬКО В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
112 (43+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
13668 |
РЕДЬКО С.Д. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13669 |
РЕДЬКОВИЧ Д.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
75 (18+24+33) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13670 |
РЕЗАНЦЕВА Ю.І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
69 (27+21+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13671 |
РЕЗВАНОВА А.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13672 |
РЕЗНИК В.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
75 (39+24+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13673 |
РЕЗНИК Є.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
5 |
121 (42+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
13674 |
РЕЗНИЧЕНКО М.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13675 |
РЕЗНИЧЕНКО П.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
99 (27+33+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13676 |
РЕЗНІКОВ О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
94 (24+36+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13677 |
РЕЗНІКОВА Є.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13678 |
РЕЗНІЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
22 (9+6+7) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13679 |
РЕЗНІЧЕНКО Д.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
123 (33+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
13680 |
РЕЗНІЧЕНКО М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
102 (21+48+33) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
13681 |
РЕЗНІЧЕНКО Н.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
70 (40+12+18) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13682 |
РЕЗНІЧЕНКО Р.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
3 |
81 (42+21+18) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13683 |
РЕЗНІЧЕНКО С.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
102 (29+33+40) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
13684 |
РЕКА А.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
59 (9+24+26) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13685 |
РЕКАШОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
5 |
66 (27+21+18) |
|
|
|
|
Сидельникова |
13686 |
РЕКЕДА Д.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
83 (24+34+25) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
13687 |
РЕКОВ Є.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
96 (30+21+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13688 |
РЕКОТОВА О.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
105 (37+33+35) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13689 |
РЕКОТОВА Ю.С. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
8 |
144 (36+57+51) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13690 |
РЕКУН Д.О. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
8 |
108 (46+33+29) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13691 |
РЕКУНЕНКО К. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
13692 |
РЕМАРЧУК А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13693 |
РЕМЕНЮК Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13694 |
РЕМЕНЮК С.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
4 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13695 |
РЕМЕНЮК С.О. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
1 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
13696 |
РЕМИГА А.О. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
5 |
103 (36+27+40) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
13697 |
РЕМИГА В.А. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13698 |
РЕМИГА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
126 (30+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13699 |
РЕМИГА І.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
3 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
13700 |
РЕМПЕЛЬ І.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13701 |
РЕНГЕВИЧ Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13702 |
РЕПАШЕВСЬКА К.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
63 (33+9+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13703 |
РЕПЕТУН Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13704 |
РЕПКО А.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
7 |
121 (34+27+60) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13705 |
РЕТИНСЬКОГО Б.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
59 (34+18+7) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13706 |
РЕТЮНСЬКА В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
51 (15+18+18) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
13707 |
РЕУТОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
5 |
109 (39+39+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13708 |
РЕУТОВ Р.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13709 |
РЕУЦКОВ Д.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13710 |
РЕУЦЬКИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
81 (39+27+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13711 |
РЕЧИНА І.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
90 (33+24+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13712 |
РЕШЕТИЛО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13713 |
РЕШЕТИЛО Я.О. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
8 |
118 (33+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Грозинський Сергій Георгійович |
13714 |
РЕШЕТИНСЬКИЙ Г.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
72 (33+15+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13715 |
РЕШЕТНИК Д.І. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
4 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
13716 |
РЕШЕТНИК І.Р. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
2 |
120 (24+60+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
13717 |
РЕШЕТНЯК В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13718 |
РЕШЕТНЯК Д.С. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13719 |
РЄЗАНОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
84 (27+27+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13720 |
РЄЗВАНОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
6 |
109 (51+33+25) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
13721 |
РЄЗНІЧЕНКО А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
5 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
13722 |
РЄЗНІЧЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
66 (30+15+21) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13723 |
РЄПІН І.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
13724 |
РЖАВІН З.О. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13725 |
РЖАВСЬКА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13726 |
РЖЕВСЬКИЙ А.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
114 (18+60+36) |
|
|
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
13727 |
РЖЕВСЬКИЙ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
13728 |
РЖЕВСЬКИЙ Д.Е. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13729 |
РЖЕВСЬКИЙ Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
13730 |
РЖЕПИШЕВСЬКА Д.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
79 (25+18+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13731 |
РЗАЄВ К.Х. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
132 (51+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
13732 |
РЗАНЦЕВ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13733 |
РИБАК Б.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13734 |
РИБАК О.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
114 (42+39+33) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13735 |
РИБАКА М.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
4 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
13736 |
РИБАКОВ В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13737 |
РИБАКОВ ВБ. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
45 (12+24+9) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
13738 |
РИБАКОВ О.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
138 (33+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13739 |
РИБАЛКА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
8 |
75 (31+27+17) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13740 |
РИБАЛКА К.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
6 |
67 (15+30+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13741 |
РИБАЛКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
10 |
115 (39+41+35) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13742 |
РИБАЛКО Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
147 (54+51+42) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13743 |
РИБАЛКО К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
81 (39+24+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13744 |
РИБАЛКО Л.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13745 |
РИБАЛКО Р.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13746 |
РИБАЛКО С.О. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
9 |
75 (21+26+28) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
13747 |
РИБАЛКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
13748 |
РИБАЛКО Ю.А. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
96 (34+33+29) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
13749 |
РИБАЛЬЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13750 |
РИБАЛЬЧЕНКО А.Т. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
84 (39+15+30) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
13751 |
РИБАЛЬЧЕНКО Б.Ю. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13752 |
РИБАЛЬЧЕНКО Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13753 |
РИБАЧЕНКО М.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13754 |
РИБЕНКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
13755 |
РИБІН Є.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
13756 |
РИБІН Р.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13757 |
РИБІНА Г.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
64 (18+21+25) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13758 |
РИБІТВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
123 (36+36+51) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13759 |
РИБКА А.В. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
30 (6+24+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13760 |
РИБКА В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13761 |
РИБНІКОВА І.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
3 |
135 (48+60+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
13762 |
РИБЧЕНКО В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13763 |
РИБЧИНСЬКА Е.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13764 |
РИДІН Д.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
6 |
41 (12+15+14) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13765 |
РИЖАНКОВА А.С. |
с. Шевченка |
Шевченківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Олена Петрівна |
13766 |
РИЖЕНКО К.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13767 |
РИЖЕНЬКИХ О.Є. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
9 |
87 (21+26+40) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
13768 |
РИЖЕНЬКИХ Т.С. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
9 |
87 (21+26+40) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
13769 |
РИЖКІНА В.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
7 |
107 (37+27+43) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13770 |
РИЖКО А.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Приходько Людмила Олександрівна |
13771 |
РИЖКОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
84 (33+27+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13772 |
РИЖКОВ Н.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
93 (21+33+39) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13773 |
РИЖКОВА В.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
99 (39+42+18) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
13774 |
РИЖОВ К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13775 |
РИЖОВА А.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13776 |
РИЖОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
102 (21+54+27) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13777 |
РИКОВ С.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13778 |
РИКУН Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
5 |
76 (18+39+19) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
13779 |
РИЛОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
119 (33+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13780 |
РИЛЬСЬКА Я.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
126 (54+45+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
13781 |
РИЛЬСЬКИЙ І.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
8 |
104 (25+39+40) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13782 |
РИМАРУК Є.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
7 |
63 (23+9+31) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13783 |
РИМАРЬ А.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13784 |
РИМЧУК П.К. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
105 (48+33+24) |
|
С1 |
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
13785 |
РИНДЄЄВ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13786 |
РИПКА О.В. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
7 |
66 (13+15+38) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
13787 |
РИСЬ Є.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
78 (12+45+21) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13788 |
РИТОВА П. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
13789 |
РИТЮНСЬКИЙ О.О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
3 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
13790 |
РИХЛЕВИЧ О.С. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
78 (39+15+24) |
|
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
13791 |
РИХЛОВ І.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
66 (6+42+18) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13792 |
РИЦЬКА А.С. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
13793 |
РИЧКІНА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13794 |
РИЧКО І.І. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13795 |
РИЧКОВ К.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
63 (27+9+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13796 |
РІДА С.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
81 (39+15+27) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
13797 |
РІЖКО Ф.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
138 (33+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13798 |
РІЗНИК А |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
81 (33+24+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13799 |
РІЗНИК М.С. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13800 |
РІЗНИЧЕНКО А.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
8 |
159 (42+57+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13801 |
РІХТЕТА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
56 (27+15+14) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13802 |
РОБОТА Я.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
96 (33+36+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13803 |
РОБОТЯГОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
2 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
13804 |
РОБУ І.Є. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
13805 |
РОВДА Н.А. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13806 |
РОВЕНСЬКИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
6 |
74 (24+27+23) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13807 |
РОВЖА В.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
3 |
45 (21+9+15) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13808 |
РОВНА А.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13809 |
РОВНЕНКО Д.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
75 (33+24+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13810 |
РОГ О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
5 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13811 |
РОГАНЧУК О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
75 (27+30+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13812 |
РОГАЧ Д.Ю. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
3 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Білай Олена Вікторівна |
13813 |
РОГАЧОВ А.Р. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13814 |
РОГАЧОВА Д |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13815 |
РОГАЧОВА П.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13816 |
РОГОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
13817 |
РОГОВИК І.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
5 |
128 (36+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13818 |
РОГОВЦОВА Д.І. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
164 (60+53+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13819 |
РОГОЖИН Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
158 (48+58+52) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13820 |
РОГОЖИН О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13821 |
РОГОЖКІН О.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
57 (27+12+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13822 |
РОГОЖКІН Я.А. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
4 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13823 |
РОГОЗА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13824 |
РОГОЗІНА К.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
13825 |
РОГОЗНІКОВА Д.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
90 (36+27+27) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13826 |
РОДЕ М. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13827 |
РОДЕНКО Б.Ю. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
94 (24+39+31) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
13828 |
РОДИГІН Р.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
6 |
76 (30+27+19) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
13829 |
РОДИОНОВА Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
6 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Сидельникова |
13830 |
РОДИТЕЛЄВ М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
111 (33+42+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13831 |
РОДІН І.О. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
13832 |
РОДІН М.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
126 (36+51+39) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13833 |
РОДІН Р.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
67 (18+27+22) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13834 |
РОДІН Р.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13835 |
РОДІНА В.В. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13836 |
РОДІНА Є.К. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
6 |
94 (30+33+31) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
13837 |
РОДІОНОВА В.М. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
13838 |
РОДІОНОВА П.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13839 |
РОДНА К.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
63 (27+21+15) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13840 |
РОДЬКІНА Д.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13841 |
РОЄВ К.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
124 (51+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13842 |
РОЄНКО С.Є. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
144 (51+51+42) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13843 |
РОЖЕЕНКО К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13844 |
РОЖЕНКО І.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
103 (24+39+40) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
13845 |
РОЖЕСТВЕННА О.І. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
144 (36+57+51) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13846 |
РОЖИНА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
13847 |
РОЖИЦЕВА Т.М. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13848 |
РОЖИЦЬКА Л.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
103 (30+42+31) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
13849 |
РОЖИЦЬКА М.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
81 (33+15+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13850 |
РОЖКОВ П.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13851 |
РОЖКОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
95 (36+30+29) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13852 |
РОЖКОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
4 |
135 (39+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13853 |
РОЖКОВА М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
138 (24+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
13854 |
РОЗАНОВ А.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
117 (33+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13855 |
РОЗДАЙБІДА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13856 |
РОЗЕНКО А.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13857 |
РОЗЕНФЕЛЬД М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
5 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13858 |
РОЗИГАН В.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
13859 |
РОЗІН І.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
13860 |
РОЗІНА К.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13861 |
РОЗКАРЯКА В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
70 (24+19+27) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13862 |
РОЗОВ ПП. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
105 (30+38+37) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13863 |
РОЗСОХАЧ Є.С. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13864 |
РОЗУМАН Ю.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
4 |
81 (33+15+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13865 |
РОЗУМНА Ю.В. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
10 |
136 (30+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Федоренко Олександр Олександрович |
13866 |
РОЗУМЧУК А.С. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13867 |
РОЙКО А.Е. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
9 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
13868 |
РОКОТЯНСЬКИЙ Б.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13869 |
РОКУНОВА Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
5 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13870 |
РОМАЛІЙСЬКИЙ І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
102 (39+33+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13871 |
РОМАНЕНК В.І. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
54 (33+9+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13872 |
РОМАНЕНКО А.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
90 (25+36+29) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
13873 |
РОМАНЕНКО А.К. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
106 (48+24+34) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13874 |
РОМАНЕНКО А.О. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
4 |
69 (33+12+24) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13875 |
РОМАНЕНКО В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
63 (12+22+29) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13876 |
РОМАНЕНКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
114 (27+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
13877 |
РОМАНЕНКО Д.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13878 |
РОМАНЕНКО Є.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
123 (45+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
13879 |
РОМАНЕНКО І.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
13880 |
РОМАНЕНКО К.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
13881 |
РОМАНЕНКО К.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
67 (24+24+19) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
13882 |
РОМАНЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
13883 |
РОМАНЕНКО Л.М. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
5 |
85 (24+33+28) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
13884 |
РОМАНЕНКО М.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13885 |
РОМАНЕНКО М.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
156 (45+57+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13886 |
РОМАНЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
13887 |
РОМАНЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13888 |
РОМАНЕНКО Н.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
98 (33+31+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13889 |
РОМАНЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
8 |
56 (29+15+12) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
13890 |
РОМАНЕНКО О.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
132 (39+39+54) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
13891 |
РОМАНЕНКО О.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
104 (25+54+25) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
13892 |
РОМАНЕНКО П.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
13893 |
РОМАНЕНКО П.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
13894 |
РОМАНЕНКО Р.В. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
87 (39+18+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13895 |
РОМАНЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
5 |
82 (24+33+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13896 |
РОМАНЕНКО Ю.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
68 (28+18+22) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
13897 |
РОМАНЕНКО Я.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13898 |
РОМАНЕЦЬ А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
13899 |
РОМАНЕЦЬ А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
6 |
77 (33+33+11) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13900 |
РОМАНЕЦЬ М.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13901 |
РОМАНЕЦЬ С.Р. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
13902 |
РОМАНИК О.О. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
10 |
38 (21+9+8) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
13903 |
РОМАНІВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
13904 |
РОМАНОВ А.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
3 |
111 (33+42+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
13905 |
РОМАНОВ В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13906 |
РОМАНОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
111 (33+42+36) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13907 |
РОМАНОВ О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13908 |
РОМАНОВА А.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
7 |
93 (31+21+41) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
13909 |
РОМАНОВА Д.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
57 (27+3+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13910 |
РОМАНОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13911 |
РОМАНОВА Є.І. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
4 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
13912 |
РОМАНОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13913 |
РОМАНОВА М.С. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
5 |
73 (36+24+13) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
13914 |
РОМАНОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13915 |
РОМАНОВВ М.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
108 (42+12+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
13916 |
РОМАНОВСЬКА С.Ю. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13917 |
РОМАНОВСЬКИЙ О.М. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
13918 |
РОМАНОК Є.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
72 (21+30+21) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13919 |
РОМАНЦЕВА О.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13920 |
РОМАНЧЕНКО А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
4 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13921 |
РОМАНЧЕНКО В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
107 (42+36+29) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
13922 |
РОМАНЧЕНКО М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
153 (54+42+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13923 |
РОМАНЧЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
4 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
13924 |
РОМАНЧЕНКО П.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
8 |
75 (29+27+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13925 |
РОМАНЧЕНКО Т.А. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
13926 |
РОМАНЧУК А.І. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
81 (33+25+23) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
13927 |
РОМАНЧУК А.О. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
6 |
129 (36+54+39) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13928 |
РОМАНЧУК А.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
85 (42+21+22) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13929 |
РОМАНЧУК Г.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13930 |
РОМАНЧУК Д.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
119 (33+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13931 |
РОМАНЧУК Є.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
102 (39+48+15) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
13932 |
РОМАНЧУК Т.О. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
13933 |
РОМАНЬКО В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
13934 |
РОМАНЬКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
6 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
13935 |
РОМАНЬКО С.В. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
7 |
83 (19+33+31) |
|
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
13936 |
РОМАНЬКОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
81 (30+42+9) |
|
|
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
13937 |
РОМАНЮК К.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13938 |
РОМАНЮК М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
10 |
64 (15+33+16) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13939 |
РОМАНЮК П.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
123 (39+54+30) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
13940 |
РОМАНЮК П.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
10 |
87 (9+37+41) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13941 |
РОМАНЮК С.Д. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
5 |
120 (33+48+39) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
13942 |
РОМАНЮТА С.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13943 |
РОМАНЮТА Х.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13944 |
РОМАС С.С. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
78 (19+33+26) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
13945 |
РОМАХІНА Є.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
5 |
98 (36+27+35) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13946 |
РОМАЩЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
161 (43+60+58) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13947 |
РОМАЩЕНКО Х.О. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
9 |
113 (45+28+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
13948 |
РОСЛИК Д.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
13949 |
РОСЛОВА О.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
105 (33+24+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13950 |
РОСЛОВА Ю.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
5 |
156 (48+57+51) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
13951 |
РОСЛЯКОВ БО. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
13952 |
РОСПОП Т.М. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
9 |
83 (30+28+25) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13953 |
РОСТОВЦЕВ О.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13954 |
РОСУЛОВ А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13955 |
РОСЬ А.И. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
136 (42+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13956 |
РОТАНЬ І.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13957 |
РОТАНЬ К.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13958 |
РОТАР В.О. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
9 |
73 (15+21+37) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
13959 |
РОТАР М.А. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13960 |
РОТАР С.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
3 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13961 |
РОТАЧ К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
13962 |
РОТЕРМАН Л.Ю. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
8 |
165 (48+57+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13963 |
РОТКО А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
144 (39+45+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
13964 |
РОТКО В.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13965 |
РОТКО К.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
3 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13966 |
РОТКО С.І. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
87 (21+48+18) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13967 |
РОТОВА М.О. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
9 |
139 (36+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Федоренко Олександр Олександрович |
13968 |
РОХМАНОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
63 (33+15+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13969 |
РОШИЯН Є.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
8 |
79 (19+36+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13970 |
РОШКО О.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
81 (21+27+33) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
13971 |
РОЩА М.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
57 (33+24+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13972 |
РОЩЕНКО Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
126 (45+60+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13973 |
РОЩИНА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
111 (45+36+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13974 |
РОЩИНА Ю.Г. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
101 (24+34+43) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
13975 |
РОЩІНА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
78 (33+24+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13976 |
РОЩІНА О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
142 (39+52+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
13977 |
РУБАН А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13978 |
РУБАН А.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
13979 |
РУБАН А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
144 (51+39+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13980 |
РУБАН В.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
75 (39+12+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
13981 |
РУБАН В.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
4 |
114 (33+54+27) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13982 |
РУБАН Є.О. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
6 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Віслогузова Валентина Олександрівна |
13983 |
РУБАН І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
13984 |
РУБАН М.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
102 (24+24+54) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
13985 |
РУБАН М.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13986 |
РУБАН Н.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
13987 |
РУБАНОВ К.І. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
64 (39+9+16) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
13988 |
РУБАНОВА К.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
99 (36+45+18) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13989 |
РУБАНОВА С.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Ірина Юріївна |
13990 |
РУБАХІНА В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
103 (36+33+34) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
13991 |
РУБАШЕНКО Р.Є. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
13992 |
РУБЕКІН К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
84 (33+24+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
13993 |
РУБЕЛЬ Д.С. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
75 (33+21+21) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
13994 |
РУБЛЬОВСЬКА І.Л. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
97 (29+30+38) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
13995 |
РУБЦОВ А.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
13996 |
РУБЦОВ Н.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
13997 |
РУДА Д.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
4 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
13998 |
РУДА О.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
13999 |
РУДА Ю.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
8 |
131 (35+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14000 |
РУДАЙ О.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
138 (18+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
14001 |
РУДАК А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
131 (45+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
14002 |
РУДАК С.С. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
14003 |
РУДАКОВ І.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
90 (24+33+33) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14004 |
РУДАКОВА А |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
4 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14005 |
РУДЕНКО А.А. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
4 |
30 (3+6+21) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
14006 |
РУДЕНКО А.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
7 |
104 (37+33+34) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
14007 |
РУДЕНКО А.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
14008 |
РУДЕНКО В.Ю. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14009 |
РУДЕНКО Д. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
10 |
115 (27+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
14010 |
РУДЕНКО Д.В. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
8 |
142 (37+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Федоренко Олександр Олександрович |
14011 |
РУДЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
5 |
79 (33+21+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14012 |
РУДЕНКО Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
7 |
116 (40+45+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14013 |
РУДЕНКО Є.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14014 |
РУДЕНКО К.А. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
1 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14015 |
РУДЕНКО Л.І. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
14016 |
РУДЕНКО Н.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
87 (25+30+32) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14017 |
РУДЕНКО Н.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14018 |
РУДЕНКО О.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
10 |
109 (30+40+39) |
|
|
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
14019 |
РУДЕНКО Р.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
86 (34+33+19) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14020 |
РУДЕНКО С.К. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
69 (6+30+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14021 |
РУДЕНО І.В. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
10 |
39 (21+10+8) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
14022 |
РУДЕНОК Т.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
3 |
99 (42+21+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14023 |
РУДЕНЬКА В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14024 |
РУДЕНЬКА М.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14025 |
РУДИК І.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
108 (45+33+30) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14026 |
РУДИК К.Ю. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
5 |
102 (33+42+27) |
|
|
С2 |
|
Толкачова Ганна Миколаївна |
14027 |
РУДІМ А.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
81 (36+15+30) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14028 |
РУДКОВ І. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
6 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
14029 |
РУДКОВСЬКИЙ В.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
41 (6+12+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14030 |
РУДКОВСЬКИЙ С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
14031 |
РУДНЄВА А.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
9 |
107 (18+40+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
14032 |
РУДНЄВА Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
108 (45+45+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14033 |
РУДНЄВА Є.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14034 |
РУДНИЦЬКИЙ В.О. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
14035 |
РУДНІК О.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
78 (27+30+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14036 |
РУДНІЦЬКИЙ А.С. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
14037 |
РУДОВ Є.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
79 (40+18+21) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
14038 |
РУДОВ О.В. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
7 |
141 (39+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Наталія Григорівна |
14039 |
РУДОЙ Д.Я. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
1 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
14040 |
РУДОЙ І.М. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
14041 |
РУДОМАН Д.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14042 |
РУДОМЬОТКІНА А.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
9 |
70 (15+24+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14043 |
РУДОШ А.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14044 |
РУДОШ І.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14045 |
РУДЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
9 |
121 (36+34+51) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14046 |
РУДЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
14047 |
РУДЧЕНКО Д.І. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
14048 |
РУДЬ М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
14049 |
РУДЬ О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
96 (33+27+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14050 |
РУДЬ О.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14051 |
РУДЬ Т.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14052 |
РУДЬКО А.Ю. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
78 (27+30+21) |
|
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
14053 |
РУДЬКОВСЬКА Ю.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
136 (43+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
14054 |
РУДЬКОВСЬКІЙ А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
117 (45+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14055 |
РУДЮК А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14056 |
РУДЮК ММ. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
52 (21+6+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14057 |
РУЖИЛО М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
14058 |
РУЖИНА С.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14059 |
РУКОБРАТСЬКИЙ М.Р. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14060 |
РУЛАЯ Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14061 |
РУЛЕВСЬКА Н.В. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
51 (21+0+30) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
14062 |
РУЛЬОВА Є.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
150 (51+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14063 |
РУНЧЕВА Г.Е. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14064 |
РУНЧЕВА С.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
72 (33+24+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14065 |
РУППС А.В. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
9 |
50 (6+34+10) |
|
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
14066 |
РУПЧЕВА П.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
51 (21+3+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14067 |
РУРАК В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
105 (27+45+33) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14068 |
РУС А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
69 (25+18+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14069 |
РУСАКОВ О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
135 (51+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
14070 |
РУСАНОВ Д.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
138 (36+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
14071 |
РУСАНОВ І.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
14072 |
РУСАНОВ Н.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
81 (39+30+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14073 |
РУСАНОВ О.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14074 |
РУСАНОВА Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14075 |
РУСАНОВА Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14076 |
РУСЄВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
138 (45+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
14077 |
РУСЄВ М.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
37 (2+27+8) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
14078 |
РУСІНА М.Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14079 |
РУСІНКЕВИЧ Д.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
84 (45+24+15) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14080 |
РУСЛАНОВ К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14081 |
РУСНАК В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
83 (36+16+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14082 |
РУСНАК Я.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
75 (39+24+12) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14083 |
РУСС В.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
14084 |
РУССЄВ М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14085 |
РУСТАМОВА А.Ю. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
4 |
132 (39+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
14086 |
РУСЬЕВ А.В. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
14087 |
РУСЬЄВА Т.В. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
8 |
81 (19+24+38) |
|
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
14088 |
РУСЬКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
14089 |
РУТВІНСЬКА М.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
150 (57+48+45) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14090 |
РУЧКА М.С. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
14091 |
РЮМІН О.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
14092 |
РЮМІНА В.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
14093 |
РЮМІНА Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
7 |
62 (25+12+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14094 |
РЮМШИНА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
144 (33+57+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14095 |
РЯБА Д.А. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
5 |
97 (42+33+22) |
|
С1 |
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
14096 |
РЯБЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
107 (34+36+37) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14097 |
РЯБЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
100 (24+39+37) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
14098 |
РЯБЕНКО Б.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
9 |
79 (36+30+13) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14099 |
РЯБЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
4 |
126 (33+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Стратієнко Ольга Володимирівна |
14100 |
РЯБЕЦЬ К.О. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
14101 |
РЯБИХ Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
117 (45+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14102 |
РЯБІНІНА Е.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
60 (27+27+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14103 |
РЯБІЧЕНКО А.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
84 (45+18+21) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
14104 |
РЯБІЧЕНКО В.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
95 (30+36+29) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
14105 |
РЯБІЧЕНКО Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
129 (33+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
14106 |
РЯБКІНА Н.О. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
1 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Турська Олена Миколаївна |
14107 |
РЯБКО В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
4 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14108 |
РЯБКО Є.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
54 (15+15+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14109 |
РЯБКО Є.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
135 (45+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14110 |
РЯБКО О.М. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14111 |
РЯБОВ В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14112 |
РЯБОВА А.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14113 |
РЯБОВА Л.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
7 |
65 (10+12+43) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14114 |
РЯБОВА Ю.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
14115 |
РЯБОКОНЬ А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
14116 |
РЯБОКОНЬ О.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
14117 |
РЯБОТА І.В. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
117 (46+33+38) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14118 |
РЯБОШАПКА Б.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
114 (45+39+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14119 |
РЯБУХА О.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
108 (33+42+33) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14120 |
РЯБУХА О.Т. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
10 |
140 (42+46+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
14121 |
РЯБУШЕНКО К. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
14122 |
РЯБУШКО К.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
75 (39+12+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14123 |
РЯБЦУН С.В. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
10 |
62 (15+22+25) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
14124 |
РЯБЧЕНКО В.В. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
3 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Семенків Ольга Миколаївна |
14125 |
РЯБЧЕНКО К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
5 |
150 (57+48+45) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14126 |
РЯБЧЕНКО Т.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
14127 |
РЯБЧУК В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14128 |
РЯБЧУК К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
75 (29+21+25) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14129 |
РЯБЧУК М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
14130 |
РЯБЧУК Н.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
10 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14131 |
РЯБЧУК О.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
9 |
44 (6+30+8) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14132 |
РЯДІНСЬКИЙ Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14133 |
РЯЗАНОВА В.О. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
5 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
14134 |
РЯЗАНОВА К. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
117 (45+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14135 |
РЯЗАНЦЕВ Є |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14136 |
РЯЗАНЦЕВ М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
72 (33+6+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14137 |
РЯЗАНЦЕВ М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
72 (33+6+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14138 |
РЯЗАНЦЕВА К.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14139 |
РЯКІНА О.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
111 (39+34+38) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14140 |
РЯСНА А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
14141 |
РЯСНА І.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
138 (33+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
14142 |
РЯСНИЙ Б.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14143 |
РЯХІН О.А. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
14144 |
РЯШЕНЦЕВ Д.Г. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
54 (21+18+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14145 |
РЯЩЕНКО М.Т. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14146 |
РЯЩЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
102 (36+33+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14147 |
С ОЛОВИЙ О.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14148 |
САБАДАШ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
8 |
144 (33+57+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14149 |
САБАЛЬ С.І. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
10 |
47 (21+12+14) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
14150 |
САБІЄВА Ю.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
8 |
133 (21+57+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14151 |
САБЛІНА Л.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14152 |
САБЛІНА О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14153 |
САБЛІНА У.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14154 |
САБОДАШ В.В. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
4 |
102 (39+18+45) |
|
|
|
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
14155 |
САВАРЕЦЬ А.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14156 |
САВВА В.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
8 |
113 (43+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14157 |
САВВА Х.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
145 (49+42+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14158 |
САВВОВА О.В. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
105 (48+36+21) |
|
С1 |
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
14159 |
САВВОН Я. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
109 (42+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14160 |
САВВОН Я.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14161 |
САВЕЛА А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14162 |
САВЕЛЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
6 |
132 (48+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
14163 |
САВЕЛЬЕВ Б.Ю. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
99 (48+27+24) |
|
С1 |
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
14164 |
САВЕЛЬЕВА К.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14165 |
САВЕЛЬЄВ В.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14166 |
САВЕЛЬЄВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
72 (27+12+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14167 |
САВЕНКО Б.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Круглицька Лідія Петрівна |
14168 |
САВЕНКО Д.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
106 (33+30+43) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
14169 |
САВЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14170 |
САВЕНКО К.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14171 |
САВЕНКО М.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
14172 |
САВЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
6 |
88 (36+27+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14173 |
САВЕНКОВ С.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
141 (54+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14174 |
САВЕНКОВА Є.Ю. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
144 (51+45+48) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
14175 |
САВЕНКОВА К.Е. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
1 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14176 |
САВЕНОК К.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14177 |
САВЕНЮК Ю.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14178 |
САВИЦКАЯ А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
8 |
48 (16+9+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14179 |
САВИЦКИЙ Я.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
52 (23+15+14) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
14180 |
САВИЦЬКА С.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
76 (29+18+29) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
14181 |
САВИЦЬКИЙ Д.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
111 (33+42+36) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
14182 |
САВІДОВА А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
105 (45+36+24) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14183 |
САВІН Д |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
78 (36+12+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14184 |
САВІН К.В. |
с. Розівка |
Розівська ЗОШ |
5 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Іляшенко Ірина Вікторівна |
14185 |
САВІНА М.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
118 (45+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
14186 |
САВІНОВ А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
90 (33+30+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14187 |
САВІЧЕВ В.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
5 |
67 (24+33+10) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14188 |
САВІЧЕВА В.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
45 (27+6+12) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
14189 |
САВКОВ О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
46 (18+14+14) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14190 |
САВЛУК Я.Ю. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
3 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Артюх Лариса Олексіївна |
14191 |
САВОВА П.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
72 (18+12+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14192 |
САВОН В.В. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
8 |
40 (10+9+21) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14193 |
САВОН Д.О. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
4 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
14194 |
САВОН М.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
9 |
47 (27+12+8) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
14195 |
САВОН М.В. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
5 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14196 |
САВОН М.О. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
6 |
92 (30+36+26) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14197 |
САВОН О.О. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
4 |
123 (45+39+39) |
|
С1 |
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
14198 |
САВОН Т.О. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
8 |
75 (25+21+29) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14199 |
САВОНОВА Т.С. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
10 |
102 (24+34+44) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14200 |
САВОЧКА Д. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14201 |
САВРАНСЬКА Є.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
108 (24+24+60) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14202 |
САВРІЛОВ О.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14203 |
САВЧЕНКО А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14204 |
САВЧЕНКО А.Е. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
8 |
69 (19+21+29) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
14205 |
САВЧЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
92 (30+33+29) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
14206 |
САВЧЕНКО А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14207 |
САВЧЕНКО Б.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14208 |
САВЧЕНКО В.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14209 |
САВЧЕНКО Г.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
8 |
64 (14+18+32) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
14210 |
САВЧЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14211 |
САВЧЕНКО Д.Є. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
8 |
79 (25+33+21) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
14212 |
САВЧЕНКО Д.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14213 |
САВЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Ірина Юріївна |
14214 |
САВЧЕНКО Д.С. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Грищенко Наталія Вікторівна |
14215 |
САВЧЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
8 |
73 (29+18+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14216 |
САВЧЕНКО Є.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14217 |
САВЧЕНКО І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14218 |
САВЧЕНКО І.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
81 (33+18+30) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
14219 |
САВЧЕНКО І.М. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
83 (37+33+13) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
14220 |
САВЧЕНКО К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
5 |
56 (15+15+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14221 |
САВЧЕНКО К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
3 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14222 |
САВЧЕНКО К.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
102 (19+39+44) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
14223 |
САВЧЕНКО М.В. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
4 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
14224 |
САВЧЕНКО М.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
14225 |
САВЧЕНКО О.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
57 (18+15+24) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14226 |
САВЧЕНКО О.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
8 |
74 (41+12+21) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14227 |
САВЧЕНКО Р.І. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
8 |
106 (33+39+34) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14228 |
САВЧЕНКО С.Є. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
14229 |
САВЧЕНКО С.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14230 |
САВЧЄНКО А.Я. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14231 |
САВЧЄНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14232 |
САВЧИН В.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
9 |
46 (15+15+16) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14233 |
САВЧІНА А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14234 |
САВЧУК О.О. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
7 |
103 (29+33+41) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14235 |
САВЧУК А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
138 (51+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
14236 |
САВЧУК П.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14237 |
САГАЙДАК К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
82 (30+36+16) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14238 |
САГАЙДАК М.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14239 |
САГАЙДАК Н.Г. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
6 |
88 (24+36+28) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14240 |
САГАЙДЮК Т.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14241 |
САГІНАДЗЕ А.Г. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
73 (30+24+19) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
14242 |
САГЛАЄВ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14243 |
САГУЛЯКІН О.Є. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
7 |
118 (43+39+36) |
|
С1 |
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
14244 |
САДЖЕНИЦЯ Д.Ї. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
14245 |
САДИКОВ І.Г. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
4 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
14246 |
САДОВА А.В. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14247 |
САДОВА М.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
51 (33+9+9) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14248 |
САДОВА М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
7 |
113 (42+36+35) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14249 |
САДОВА С.С. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14250 |
САДОВСЬКА В.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14251 |
САДОВСЬКИЙ І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
14252 |
САДОВСЬКИЙ К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14253 |
САДОВСЬКИЙ М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14254 |
САДОМОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
119 (48+36+35) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14255 |
САДЧИКОВА А.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
3 |
156 (48+51+57) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14256 |
САЄНКА Д.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
50 (24+18+8) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
14257 |
САЄНКО Б.Є. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
65 (21+25+19) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
14258 |
САЄНКО О.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
72 (24+21+27) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
14259 |
САЄНКО Р.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14260 |
САЄНКО С.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
117 (57+33+27) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
14261 |
САЖИН В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14262 |
САЗАНОВА К.М. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14263 |
САЗАНОВА М.М. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14264 |
САЗОНЕНКА Д.І. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
132 (39+54+39) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14265 |
САЗОНОВ В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
120 (33+39+48) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14266 |
САЗОНОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
7 |
75 (28+21+26) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14267 |
САЗОНОВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
129 (33+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14268 |
САІД М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
117 (36+54+27) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
14269 |
САІФУЛЬ І.Ш. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
57 (27+21+9) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14270 |
САЇДОВА Л.Ж. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
7 |
132 (51+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14271 |
САЙ К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
9 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
14272 |
САЙГАК А |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
6 |
55 (18+18+19) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14273 |
САЙДУЛАЕВ С.И. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14274 |
САЙНІДІ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14275 |
САЙЧУК І.І. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
60 (36+21+3) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
14276 |
САКЕВИЧ С.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14277 |
САКУН Д.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
142 (49+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14278 |
САКУН Є.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14279 |
САКУН М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14280 |
САКУН О.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14281 |
САКУН П.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
57 (21+18+18) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14282 |
САЛАЙ Е.М. |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
2 |
132 (48+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Фролова Людмила Миколаївна |
14283 |
САЛАМАТІН О.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
6 |
109 (30+42+37) |
|
|
С2 |
|
Мельник Наталія Григорівна |
14284 |
САЛАМАТІНА Є.А. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
33 (15+15+3) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14285 |
САЛАМАХА Є.О. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
3 |
138 (48+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Демешко Дмитро Анатолійович |
14286 |
САЛАНТЬЄВ В.Е. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
5 |
85 (15+30+40) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14287 |
САЛАПНООВА А.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
132 (45+30+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14288 |
САЛАТІНА О.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
10 |
117 (39+39+39) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
14289 |
САЛАХОВ Е.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14290 |
САЛІЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
14291 |
САЛІК Б.А. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
97 (25+36+36) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
14292 |
САЛІХОВ Д.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
105 (27+24+54) |
|
|
|
С3 |
Рєзнікова Раїса Федорівна |
14293 |
САЛІХОВ Д.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
105 (27+24+54) |
|
|
|
С3 |
Рєзнікова Раїса Федорівна |
14294 |
САЛКО О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
93 (33+27+33) |
|
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
14295 |
САЛКУЦАН В.Ю. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
126 (39+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
14296 |
САЛО А.Л. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14297 |
САЛО М.І. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14298 |
САЛО М.К. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14299 |
САЛОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
14300 |
САЛОГУБ А.І. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
14301 |
САЛОГУБ І.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
142 (39+46+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
14302 |
САЛТАН Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
99 (51+33+15) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14303 |
САЛЬНИК А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
5 |
85 (30+21+34) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14304 |
САЛЬНІКОВА А.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
6 |
100 (42+36+22) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14305 |
САЛЮК М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14306 |
САМАРА А.О. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
3 |
99 (45+27+27) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14307 |
САМАРЕНКО М.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14308 |
САМАРЕЦЬ Є.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
1 |
24 (6+12+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14309 |
САМАРСЬКА А.В. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
14310 |
САМАРСЬКА А.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14311 |
САМАРСЬКА А.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14312 |
САМАРСЬКИЙ А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14313 |
САМАРСЬКИЙ І.С. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14314 |
САМАРСЬКИЙ С.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
66 (15+21+30) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
14315 |
САМАРЦЕВ С.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14316 |
САМБОР О.В. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14317 |
САМБУР Є.О. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
14318 |
САМЕК Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
112 (36+39+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14319 |
САМИШКІН Д |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
5 |
94 (36+27+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14320 |
САМІЛО А.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
136 (48+51+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
14321 |
САМІЛО О.К. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
14322 |
САМІЛОВИЧ М.І. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
10 |
112 (33+34+45) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14323 |
САМІЩЕНКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14324 |
САМКОВА Д |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14325 |
САМОВОЛ С.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
54 (15+15+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14326 |
САМОДЗІН Я.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
3 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14327 |
САМОЙЛЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
144 (51+39+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14328 |
САМОЙЛЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
108 (45+24+39) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14329 |
САМОЙЛЕНКО В.В. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
6 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14330 |
САМОЙЛЕНКО Д.Р. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14331 |
САМОЙЛЕНКО З.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14332 |
САМОЙЛЕНКО І.А. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
7 |
142 (31+57+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
14333 |
САМОЙЛЕНКО К.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
114 (41+36+37) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14334 |
САМОЙЛЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
4 |
99 (33+24+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14335 |
САМОЙЛЕНКО К.С. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
3 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14336 |
САМОЙЛЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
102 (27+36+39) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14337 |
САМОЙЛЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14338 |
САМОЙЛЕНКО Н.Д. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
3 |
78 (21+27+30) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
14339 |
САМОЙЛЕНКО О.А. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
14340 |
САМОЙЛЕНКО О.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
10 |
52 (9+20+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14341 |
САМОЙЛЕНКО С.С. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
6 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
14342 |
САМОЙЛЕНКО Т.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
69 (33+21+15) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
14343 |
САМОЙЛИК А.М. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14344 |
САМОЙЛИЧЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14345 |
САМОЙЛІК Є.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
171 (57+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14346 |
САМОЙЛОВ Д.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14347 |
САМОЙЛОВА В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14348 |
САМОЙЛОВА Д.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14349 |
САМОКИШ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
114 (45+39+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14350 |
САМОНІН К.К. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14351 |
САМОНОВ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
48 (0+0+48) |
|
|
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
14352 |
САМОРОДОВА В |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
97 (36+33+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14353 |
САМОСТРОЛ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14354 |
САМОФАЛ Б.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
102 (40+30+32) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
14355 |
САМОФАЛ З.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
81 (39+21+21) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
14356 |
САМОФАЛ С.Ю. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
8 |
157 (43+57+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
14357 |
САМОФАЛОВ І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
115 (24+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14358 |
САМОФАЛОВА А.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
14359 |
САМОХА Б |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
93 (20+33+40) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
14360 |
САМОХВАЛ А.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14361 |
САМОХВАЛОВА В.А. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
3 |
54 (27+6+21) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
14362 |
САМОХІНА А.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
7 |
101 (43+36+22) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14363 |
САМОХІНА В.О. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
9 |
80 (18+28+34) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
14364 |
САМОХІНА Н.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
7 |
108 (43+42+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
14365 |
САМОХІНА О.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14366 |
САМОХОДСЬКА В.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
78 (36+12+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14367 |
САМСИКА В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
4 |
102 (21+30+51) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14368 |
САМСИКА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
99 (33+27+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14369 |
САМСИКА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
99 (39+24+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14370 |
САМСОНЄНКО Л.О. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
5 |
67 (30+12+25) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
14371 |
САМСОНОВ К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14372 |
САМСОНОВА А |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14373 |
САМСОНОВА В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
3 |
66 (21+15+30) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
14374 |
САМСОНОВА В.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14375 |
САМСОНОВА Є.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
78 (21+27+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14376 |
САМСОНЯН С.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14377 |
САМУРА А.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
154 (48+48+58) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14378 |
САМУРА К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14379 |
САМУСЕНКО М.І. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
156 (45+57+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14380 |
САМУСЄВА А.С. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
5 |
117 (27+54+36) |
|
|
С2 |
|
Сидоренко Ніна Василівна |
14381 |
САМУСЬ Є.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14382 |
САМУСЬ К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14383 |
САМУХА Б.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
28 (9+5+14) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14384 |
САМУХА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
46 (12+8+26) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14385 |
САМЧЕНКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
63 (24+21+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14386 |
САМЧЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14387 |
САМЧЕНКО М.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
57 (27+9+21) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14388 |
САМЧЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
90 (12+36+42) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
14389 |
САНАКОЄВ С.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
108 (39+24+45) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14390 |
САНДАК В.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
14391 |
САНДАКОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14392 |
САНДУЛЯК Є.М. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
6 |
106 (36+39+31) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14393 |
САНДУЛЯК О.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
6 |
68 (36+18+14) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14394 |
САНДЮК М.А. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
2 |
114 (60+24+30) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14395 |
САНЖАРЛІЙСЬКА Д.М. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
39 (24+6+9) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
14396 |
САНИЦЬКИЙ Д.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14397 |
САНІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14398 |
САНІНА Н.О. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
3 |
99 (45+30+24) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14399 |
САНТАЛОВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
7 |
40 (17+12+11) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14400 |
САНЬКОВА Ю.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
93 (25+33+35) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
14401 |
САПА А |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14402 |
САПА Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14403 |
САПЕСКУ О.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Приходько Людмила Олександрівна |
14404 |
САПОЖНІКОВА А.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14405 |
САППА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
94 (42+30+22) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14406 |
САПРОН В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
75 (21+18+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14407 |
САПРОН М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14408 |
САПРОНОВ К.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14409 |
САПРОНОВА А. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
1 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14410 |
САПРОНОВА В.Р. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
14411 |
САПРОНОВА К.М. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
14412 |
САПРОНОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
7 |
129 (33+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14413 |
САПУН Е.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
7 |
111 (35+42+34) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14414 |
САПУНЦОВА І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
105 (45+21+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14415 |
САПЯН Г.С. |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
8 |
106 (34+39+33) |
|
|
|
|
Фролова Людмила Миколаївна |
14416 |
САПЯН К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14417 |
САРАКА В.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14418 |
САРАКА Я.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
10 |
107 (33+46+28) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14419 |
САРАНА І.А. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
8 |
110 (37+45+28) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14420 |
САРАНЧА В.С. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
9 |
107 (27+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
14421 |
САРАНЧА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14422 |
САРАПІЙ С.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
57 (17+9+31) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
14423 |
САРАПІНА Є.С. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
9 |
81 (18+27+36) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
14424 |
САРГСЯН С.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
79 (30+30+19) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14425 |
САРДАК М.Р. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
78 (33+15+30) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
14426 |
САРДАК Ю.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
8 |
101 (25+42+34) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
14427 |
САРДУШКІН Д.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
108 (45+51+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14428 |
САРЖАН Д.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14429 |
САРЖАН Е.К. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
69 (39+21+9) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
14430 |
САРИБЕКОВ С.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
83 (27+22+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14431 |
САРІБЕКЯН Д.Г. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
6 |
53 (21+18+14) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
14432 |
САРІБЕКЯН І.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
9 |
98 (36+27+35) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14433 |
САРУХАНЯН С.А. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
87 (42+12+33) |
|
С1 |
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
14434 |
САРЦАК О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
102 (21+42+39) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14435 |
САРЯН А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
14436 |
САРЯН А.М. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
14437 |
САСЮК Г.А. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
4 |
54 (15+12+27) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
14438 |
САСЯК В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14439 |
САТАЄВ Г.Г. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14440 |
САТАЄВ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
7 |
101 (37+30+34) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14441 |
САТАЄВА К.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
90 (36+18+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14442 |
САТАНОВСЬКИЙ Я.Є. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14443 |
САТАНЬ С.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
14444 |
САУЛЕНКО К |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
6 |
97 (27+33+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14445 |
САУСТЬЯНОВ Б.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
3 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14446 |
САУСТЬЯНОВ С.С. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
6 |
73 (18+18+37) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14447 |
САУСТЬЯНОВА С.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
1 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14448 |
САУШКІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14449 |
САФАРОВ Є.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
68 (19+24+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14450 |
САФАРОВА А.С. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
6 |
91 (36+30+25) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
14451 |
САФАРЯН А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
93 (24+27+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14452 |
САФІУЛЛІНА А.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
5 |
77 (33+18+26) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14453 |
САФОНОВ Н.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
14454 |
САФОНОВА Є.С. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
3 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
14455 |
САФОНОВА І |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
4 |
120 (45+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
14456 |
САФОНОВА К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
4 |
69 (27+24+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14457 |
САФОНОВА С.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14458 |
САФРОНОВА А |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
14459 |
САФРОНОВА К.Д. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
90 (28+33+29) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
14460 |
САФРОНОВА Ю.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
162 (57+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14461 |
САФРОНЯК К.П. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
4 |
120 (33+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Захарова Ксенія Миколаївна |
14462 |
САФЬЯНОВ Р.Ю. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
3 |
66 (24+21+21) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
14463 |
САХАБУТДІНОВ Б.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
91 (27+30+34) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14464 |
САХАРОВ К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14465 |
САХАРОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
85 (36+27+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14466 |
САХАРОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14467 |
САХАЦЬКИЙ С.С. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
5 |
84 (30+27+27) |
|
|
|
|
Апєніна О. М. |
14468 |
САХНЕНКО Г.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
14469 |
САХНІНА А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
14470 |
САХНО В.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14471 |
САХНО І.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14472 |
САХНО К.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
117 (39+30+48) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14473 |
САХНО О.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
69 (15+33+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14474 |
САЦЬКА М.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
10 |
101 (33+34+34) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14475 |
САЦЬКИЙ І.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
111 (48+27+36) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
14476 |
САЦЮК А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
108 (12+60+36) |
|
|
С2 |
|
Приходько Людмила Олександрівна |
14477 |
САЦЮК Б.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14478 |
САЧКО В.Д. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
89 (38+45+6) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
14479 |
САЧКОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
60 (30+21+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14480 |
САЧУК Б.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
102 (45+30+27) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14481 |
САЮТІНА С.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
6 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14482 |
СВАНІДЗЕ К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14483 |
СВЕРГУН Д.П. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
128 (43+45+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
14484 |
СВЕРГУН Р.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
81 (31+27+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14485 |
СВЕШНІКОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
10 |
98 (24+37+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14486 |
СВЄРЛІК В.К. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
135 (51+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
14487 |
СВЄРЛІК В.К. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
154 (49+54+51) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14488 |
СВЄТЛОВА М.К. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
124 (30+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
14489 |
СВИНАРЕНКО М.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
96 (48+21+27) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14490 |
СВИНТОЗЕЛЬСЬКА О.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14491 |
СВИРИДА Н.А. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
9 |
48 (21+13+14) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14492 |
СВИРИДЕНКО В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
108 (42+39+27) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14493 |
СВИРИДЕНКО Є.О. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
7 |
72 (25+21+26) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
14494 |
СВИРИДЕНКО І.О. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
4 |
75 (27+27+21) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14495 |
СВИРИДЕНКО І.О. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
8 |
130 (45+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14496 |
СВИРИДЕНКО І.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
51 (27+15+9) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14497 |
СВИРИДЕНКО М.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14498 |
СВИРИДЕНКО С.А. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
33 (12+18+3) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
14499 |
СВИРИДОВ Е.С. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
6 |
70 (15+30+25) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
14500 |
СВИРИДОВА І.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14501 |
СВИРИДОВА К.Д. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
14502 |
СВИРИДОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
146 (54+45+47) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14503 |
СВИРИДОВА Х.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14504 |
СВИРИДОВСЬКИЙ Р.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14505 |
СВИРИДЮК Д.А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
5 |
106 (42+33+31) |
|
С1 |
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
14506 |
СВИСТУН А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
14507 |
СВИСТУН О.Я. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
9 |
91 (24+38+29) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14508 |
СВИСТУНОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
66 (20+27+19) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14509 |
СВІДЕНКО В.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
8 |
127 (37+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14510 |
СВІДЕНКО М.З. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
6 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14511 |
СВІДЕРСЬКА К |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14512 |
СВІДЕРСЬКА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14513 |
СВІДЕРСЬКИЙ О.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
14514 |
СВІДЛЕР Д.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14515 |
СВІНЦІЦЬКА Я.Б. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14516 |
СВІРІДОВ Н.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14517 |
СВІРІДОВА В.О. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
5 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
14518 |
СВІРІДОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14519 |
СВІРСЬКА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
96 (39+27+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14520 |
СВІСТЕЛЬНИКА К.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
9 |
55 (27+15+13) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14521 |
СВІСТУН Н.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
71 (24+27+20) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14522 |
СВІСТУНОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14523 |
СВІСТУНОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14524 |
СВІТЛИЦЬКА С.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14525 |
СВІТЛИЦЬКИЙ К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
123 (39+48+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
14526 |
СВІТЛИЦЬКИЙ Я.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
14527 |
СВІТЛИЧНА О.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
14528 |
СВІТЛОВСЬКА Х.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
104 (50+24+30) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
14529 |
СВІТЛОВСЬКИЙ Н.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14530 |
СВЯТЕНКО С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
14531 |
СВЯТИНЮК М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14532 |
СВЯТНЕНКО Д.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
84 (37+21+26) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14533 |
СВЯТОВЕЦЬ Є.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
111 (39+39+33) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14534 |
СВЯТОДУХ К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14535 |
СВЯЧЕНКО Д.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
74 (25+27+22) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
14536 |
СДОРАШКО Ю |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
6 |
77 (36+21+20) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14537 |
СЕБАСТЬЯНОВИЧ С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14538 |
СЕВАСТЬЯНОВ Н.В. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
10 |
124 (36+36+52) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
14539 |
СЕВАСТЬЯНОВА М.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
6 |
132 (48+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
14540 |
СЕВАСТЬЯНОВА С.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
63 (33+12+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14541 |
СЕВАСТЯНОВИЧ Т.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
9 |
63 (39+16+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14542 |
СЕВАЧ В.О. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
9 |
62 (18+28+16) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
14543 |
СЕВЕРГІН В.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
7 |
98 (31+27+40) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14544 |
СЕВЕРЕНКО М.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
129 (45+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
14545 |
СЕВЕРИН А.С. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
8 |
71 (31+9+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14546 |
СЕВЕРИН І.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14547 |
СЕВЕРИН Н.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14548 |
СЕВЕРИН О.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
120 (51+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
14549 |
СЕВЕРИН О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
50 (24+9+17) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14550 |
СЕВЕРИНА М.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
57 (30+6+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14551 |
СЕГЕДА А.Ю. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
6 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Білай Олена Вікторівна |
14552 |
СЕГЛЮК Л.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14553 |
СЕДАЯ С.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14554 |
СЕДОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
8 |
116 (29+33+54) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14555 |
СЕДРАКЯН А.Н. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
10 |
133 (45+39+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Седракян Сюзанна Хачіківна |
14556 |
СЕЖЧЕНКО В.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
72 (33+30+9) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
14557 |
СЕЖЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14558 |
СЕЖЧЕНКО М.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14559 |
СЕЗОНЕНКО Т.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
134 (46+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14560 |
СЕЙТОСМАНОВ А.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
7 |
97 (31+24+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14561 |
СЕЙТОСМАНОВ А.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14562 |
СЕКАЦЬКИЙ М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14563 |
СЕЛЕВИЧ А. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
1 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
14564 |
СЕЛЕВИЧ А.С. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
7 |
157 (46+60+51) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
14565 |
СЕЛЕЗЕНЬ О.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
6 |
98 (36+30+32) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14566 |
СЕЛЕЗНЬВ К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
102 (48+27+27) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14567 |
СЕЛЕЗНЬОВ Н.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
105 (39+42+24) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
14568 |
СЕЛЕЗНЬОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14569 |
СЕЛЕЗНЬОВА О.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14570 |
СЕЛИВЕРСТОВ И |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
5 |
91 (36+24+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14571 |
СЕЛІВАНОВ О.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14572 |
СЕЛІВАНОВА Є.В. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
4 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
14573 |
СЕЛІВАНОВА К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14574 |
СЕЛІВЕРСТОВ П.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
139 (51+51+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
14575 |
СЕЛІВОНЧИК В.М. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
6 |
86 (21+36+29) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
14576 |
СЕЛЮКОВА Г.М. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
123 (48+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
14577 |
СЕЛЯВІН Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14578 |
СЕЛЯВІН С.Ю. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
14579 |
СЕМАК А.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14580 |
СЕМЕКЛІТ К.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
133 (48+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
14581 |
СЕМЕНДА А.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
114 (39+48+27) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14582 |
СЕМЕНДА А.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14583 |
СЕМЕНДА В.Ю. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Ірина Вікторівна |
14584 |
СЕМЕНЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
14585 |
СЕМЕНЕНКО В.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
105 (39+48+18) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14586 |
СЕМЕНЕНКО Д.С. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14587 |
СЕМЕНЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
7 |
102 (31+30+41) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
14588 |
СЕМЕНЕНКО Р.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
3 |
63 (30+12+21) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
14589 |
СЕМЕНЕЦЬ А |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
108 (33+48+27) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
14590 |
СЕМЕНЕЦЬ А.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
57 (18+24+15) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
14591 |
СЕМЕНЕЦЬ А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14592 |
СЕМЕНЕЦЬ В.О. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
14593 |
СЕМЕНЕЦЬ Є.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
8 |
99 (35+39+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14594 |
СЕМЕНЕЦЬ О.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
104 (27+40+37) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14595 |
СЕМЕНЕЦЬ С.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14596 |
СЕМЕНІХІН В.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
14597 |
СЕМЕНІХІНА В.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
10 |
48 (6+18+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14598 |
СЕМЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14599 |
СЕМЕНКО С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
63 (15+6+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14600 |
СЕМЕНОВ А |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
114 (53+42+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14601 |
СЕМЕНОВ В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
99 (39+33+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14602 |
СЕМЕНОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
105 (51+30+24) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14603 |
СЕМЕНОВ М.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14604 |
СЕМЕНОВ О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
86 (30+24+32) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14605 |
СЕМЕНОВ О.П. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
129 (54+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Чумаченко Віра Іванівна |
14606 |
СЕМЕНОВ С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
8 |
57 (12+18+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14607 |
СЕМЕНОВ С.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14608 |
СЕМЕНОВ С.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14609 |
СЕМЕНОВА А.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14610 |
СЕМЕНОВА К |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
54 (36+12+6) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
14611 |
СЕМЕНОВА К |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
8 |
75 (32+21+22) |
|
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
14612 |
СЕМЕНОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
57 (18+22+17) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14613 |
СЕМЕНОВА К.Ю. |
с. Федорівка |
Федорівська ЗШ |
6 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ангеловська Алла Іванівна |
14614 |
СЕМЕНОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
174 (57+60+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14615 |
СЕМЕНОВА С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14616 |
СЕМЕНЦОВ І.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14617 |
СЕМЕНЧЕНКО А.О. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
14618 |
СЕМЕНЧЕНКО П.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
141 (54+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
14619 |
СЕМЕНЧУК І.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
120 (18+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
14620 |
СЕМЕНЧУК М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
93 (33+36+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14621 |
СЕМЕНЮК А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14622 |
СЕМЕНЮК А.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
124 (19+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
14623 |
СЕМЕНЮК В.О. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
14624 |
СЕМЕНЮК Д.О. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
4 |
18 (12+0+6) |
|
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
14625 |
СЕМЕНЮК І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14626 |
СЕМЕНЮК К.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14627 |
СЕМЕНЮК Н.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
5 |
107 (27+45+35) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14628 |
СЕМЕНЮК Н.В. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
5 |
107 (27+45+35) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14629 |
СЕМЕНЮК О.О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
8 |
84 (31+33+20) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
14630 |
СЕМЕНЮК О.С. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
2 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
14631 |
СЕМЕНЮК Т.М. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
5 |
64 (24+18+22) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
14632 |
СЕМЕНЮТА В.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
7 |
88 (39+21+28) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14633 |
СЕМЕНЯКО Л |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14634 |
СЕМЕРЕНКО С.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
14635 |
СЕМЕРИК А.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14636 |
СЕМЕРИКОВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
107 (36+45+26) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
14637 |
СЕМИВОЛ О.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
146 (42+54+50) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
14638 |
СЕМИКІН К.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14639 |
СЕМИРУКОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
87 (33+33+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14640 |
СЕМІБРАТОВА Л.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
63 (30+6+27) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
14641 |
СЕМІГРАН Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14642 |
СЕМІДОЦЬКИЙ Я.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14643 |
СЕМІЖОН Є.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14644 |
СЕМІРАЗОВ І.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
102 (39+39+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14645 |
СЕМОНЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
97 (48+27+22) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14646 |
СЕМОНЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
122 (37+51+34) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
14647 |
СЕМУТІНА А.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 4 |
4 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14648 |
СЕМУШИНА Є.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
14649 |
СЕМЧЕНКО Р.Є. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14650 |
СЕМЬОНОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
123 (33+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14651 |
СЕНАТОВА А.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
84 (24+21+39) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14652 |
СЕНАТОВА К.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
9 |
51 (15+26+10) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14653 |
СЕНИК Я.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
100 (18+54+28) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
14654 |
СЕНІК М.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
14655 |
СЕНЧЕНКО А.В. |
с. Мар'янівка |
Мар'янівський НВК |
5 |
70 (24+21+25) |
|
|
|
|
Римаренко Інна Анатоліївна |
14656 |
СЕНЧЕНКО В.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
141 (39+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14657 |
СЕНЧЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
93 (39+21+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14658 |
СЕПЕТЕНКО О |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
109 (31+33+45) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
14659 |
СЕРБА Н.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
87 (39+18+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14660 |
СЕРБІИ В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14661 |
СЕРБІН А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14662 |
СЕРБІН Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
114 (54+24+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14663 |
СЕРБІНА К.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
14664 |
СЕРБІНЕНО М.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
133 (43+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14665 |
СЕРБІНОВА А.О. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14666 |
СЕРБІНОВА О.С. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
8 |
117 (28+45+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
14667 |
СЕРБОВА В |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
3 |
105 (45+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14668 |
СЕРВАТОВИЧ А.С. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
21 (12+6+3) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14669 |
СЕРГАЧ А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14670 |
СЕРГЕВНІН Г.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
135 (33+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
14671 |
СЕРГЕЕВ Е.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
7 |
61 (25+15+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14672 |
СЕРГЕЕВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14673 |
СЕРГЕЕВА Ж.В. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
5 |
115 (48+36+31) |
|
С1 |
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
14674 |
СЕРГЕЄВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
106 (21+46+39) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
14675 |
СЕРГЕЄВА Т.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
48 (27+12+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14676 |
СЕРГЄЄВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
78 (27+24+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14677 |
СЕРГЄЄВ Д.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
118 (28+57+33) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
14678 |
СЕРГЄЄВ М.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
14679 |
СЕРГЄЄВ Н.Ю. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
14680 |
СЕРГЄЄВА В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14681 |
СЕРГЄЄВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14682 |
СЕРГЄЄВА К |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
89 (42+21+26) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
14683 |
СЕРГІЄНКО А.С. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
5 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
14684 |
СЕРГІЄНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14685 |
СЕРГІЄНКО А.Ю. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
14686 |
СЕРГІЄНКО В.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
14687 |
СЕРГІЄНКО В.Ю. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14688 |
СЕРГІЄНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
29 (21+2+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14689 |
СЕРГІЄНКО С.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
10 |
87 (24+36+27) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
14690 |
СЕРГІЙЧУК Є.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14691 |
СЕРДКК А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
4 |
99 (33+39+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14692 |
СЕРДЮК А.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
90 (36+27+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14693 |
СЕРДЮК Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14694 |
СЕРДЮК Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14695 |
СЕРДЮК Д.Ю. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14696 |
СЕРДЮК К.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
8 |
118 (46+39+33) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14697 |
СЕРДЮК К.Є. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
9 |
91 (33+36+22) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
14698 |
СЕРДЮК М.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
123 (54+33+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14699 |
СЕРДЮК М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
72 (33+27+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14700 |
СЕРДЮК М.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
115 (42+39+34) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14701 |
СЕРДЮК О.А. |
с. Петрівка |
Петрівська ЗОШ |
4 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Гоман Олена Іванівна |
14702 |
СЕРДЮК О.Л. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
8 |
95 (31+36+28) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14703 |
СЕРДЮК С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
14704 |
СЕРДЮК С.А. |
с. Петрівка |
Петрівська ЗОШ |
5 |
97 (36+36+25) |
|
|
|
|
Гоман Олена Іванівна |
14705 |
СЕРДЮК Т.Ф. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
10 |
95 (24+22+49) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14706 |
СЕРДЮК Ю.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14707 |
СЕРДЮКОВА В.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
94 (36+42+16) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14708 |
СЕРДЮКОВА Л.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
76 (36+12+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14709 |
СЕРЕБРІЙ Д.В. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
6 |
150 (48+51+51) |
З |
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
14710 |
СЕРЕБРЯКОВ А.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
57 (18+24+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14711 |
СЕРЕДА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14712 |
СЕРЕДА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
132 (48+57+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
14713 |
СЕРЕДА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
3 |
102 (42+45+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Дячук Світлана Миколаївна |
14714 |
СЕРЕДА Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
14715 |
СЕРЕДА І.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14716 |
СЕРЕДА К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
126 (54+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14717 |
СЕРЕДА М.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
110 (35+33+42) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14718 |
СЕРЕДА Р.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
111 (42+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
14719 |
СЕРЕДА Т.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
6 |
76 (18+21+37) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14720 |
СЕРЕДЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14721 |
СЕРЕДІНА К.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14722 |
СЕРЕДОВА С.І. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
93 (54+15+24) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14723 |
СЕРЕДОВСЬКА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
8 |
141 (36+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14724 |
СЕРЕНКО С.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14725 |
СЕРЖАН К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
6 |
83 (27+33+23) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14726 |
СЕРІКОВ К.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
73 (26+24+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14727 |
СЕРОШТАН М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14728 |
СЕРЬОГІНА А.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
10 |
101 (39+31+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14729 |
СЕРЯКОВСЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14730 |
СЕХ В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
154 (48+51+55) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14731 |
СЕЧИН Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
14732 |
СЕЧИН Е.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14733 |
СЕЧИН Є.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14734 |
СЕЧИНА М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14735 |
СЄВЄРИНОВ В |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
7 |
55 (26+15+14) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14736 |
СЄВЄРІНА Є.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
163 (48+57+58) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
14737 |
СЄВЦОВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
14738 |
СЄДЄШОВА Д.Д. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
14739 |
СЄДИХ Д. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
1 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Костандова Оксана Олександрівна |
14740 |
СЄДОВА П.В. |
м. Енергодар |
Ліцей |
6 |
88 (36+33+19) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14741 |
СЄМЄЙКІНА С.Ю. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
14742 |
СЄНОВЦЕВ Є.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Турська Олена Миколаївна |
14743 |
СЄРГЄЄВ В.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
144 (54+60+30) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14744 |
СЄРГЄЄВА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14745 |
СЄРИХ В.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
14746 |
СЄРІК К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
120 (37+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14747 |
СЄРІКОВ І.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14748 |
СЄРІКОВА А.О. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
6 |
118 (45+27+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
14749 |
СЄРОВ Р.І. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
4 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
14750 |
СЄРОВ С.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14751 |
СИБІРОВА П.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
4 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14752 |
СИВАК А.В. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
3 |
96 (39+30+27) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14753 |
СИВАК Д.О. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
5 |
101 (33+45+23) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14754 |
СИВАШ А.Р. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
14755 |
СИВАШ В.М. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14756 |
СИВАШ О.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
93 (43+39+11) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
14757 |
СИВАШ Т.М. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
9 |
69 (33+17+19) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14758 |
СИВКІВ В.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14759 |
СИВОВ Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14760 |
СИВОВ М.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14761 |
СИВОГРИВОВА Я.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14762 |
СИВОЛАП Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14763 |
СИВОЛАП С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
96 (42+15+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14764 |
СИВООНЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14765 |
СИВОХИН Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14766 |
СИГАНЕВИЧ Д.А. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
6 |
147 (42+57+48) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
14767 |
СИДЕЛЬНІКОВА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14768 |
СИДІЛЬНИКОВ В.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
8 |
121 (40+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14769 |
СИДІР О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
6 |
139 (42+51+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14770 |
СИДОР А.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
143 (37+51+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
14771 |
СИДОРАШКО Д.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
9 |
49 (6+21+22) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14772 |
СИДОРАШКО М.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
1 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14773 |
СИДОРЕНКА Є.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
6 |
75 (24+18+33) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
14774 |
СИДОРЕНКО А.А. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
60 (21+15+24) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
14775 |
СИДОРЕНКО А.В. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
7 |
59 (29+12+18) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
14776 |
СИДОРЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
53 (9+30+14) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14777 |
СИДОРЕНКО А.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14778 |
СИДОРЕНКО Б.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14779 |
СИДОРЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
87 (27+34+26) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14780 |
СИДОРЕНКО В.Р. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
5 |
117 (30+30+57) |
|
|
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
14781 |
СИДОРЕНКО Д. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
117 (33+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
14782 |
СИДОРЕНКО Д. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
150 (51+42+57) |
З |
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
14783 |
СИДОРЕНКО Д.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14784 |
СИДОРЕНКО Є. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
14785 |
СИДОРЕНКО Є.В. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
14786 |
СИДОРЕНКО Є.Р. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14787 |
СИДОРЕНКО І.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
111 (45+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
14788 |
СИДОРЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
7 |
107 (24+45+38) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14789 |
СИДОРЕНКО М |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
5 |
87 (18+24+45) |
|
|
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
14790 |
СИДОРЕНКО Н.Л. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
92 (33+36+23) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14791 |
СИДОРЕНКО Н.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
73 (24+16+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14792 |
СИДОРЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
10 |
118 (30+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
14793 |
СИДОРЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
109 (48+39+22) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14794 |
СИДОРЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
90 (33+36+21) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
14795 |
СИДОРЕНКО С.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
136 (42+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14796 |
СИДОРЕНКО Я.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
75 (33+21+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14797 |
СИДОРЕНКО Я.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
4 |
150 (45+45+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14798 |
СИДОРКО М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
105 (45+36+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14799 |
СИДОРКО Т.П. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14800 |
СИДОРОВ К.В. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
14801 |
СИДОРОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
162 (51+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14802 |
СИДОРОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
86 (23+33+30) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
14803 |
СИДОРОВА А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
5 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14804 |
СИДОРОВА Г.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
133 (30+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14805 |
СИДОРОВА Т.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
4 |
114 (39+30+45) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
14806 |
СИДОРСЬКА М.В. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
3 |
102 (39+24+39) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14807 |
СИДОРУК В.С. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
14808 |
СИДОРЧУК В.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14809 |
СИДОРЧУК О.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14810 |
СИДОРЯК М.М. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
7 |
77 (19+30+28) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
14811 |
СИДОРЯКИНА М.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
9 |
46 (6+15+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14812 |
СИДЯКІНА М.М. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14813 |
СИЗКО М.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
7 |
95 (37+27+31) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14814 |
СИЗОВ М.М. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
4 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Єрмакова Наталія Олександрівна |
14815 |
СИЗОНЕНКО А.С. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14816 |
СИЗОНЕНКО В.Ю. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
14817 |
СИЗОНЕНКО Д.В. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
7 |
84 (28+21+35) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
14818 |
СИЗОНЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14819 |
СИКУН Д.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
6 |
88 (39+21+28) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14820 |
СИЛАХИН Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14821 |
СИЛАХІНА Е.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14822 |
СИЛЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14823 |
СИЛЕНКО Т.О. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
6 |
112 (36+39+37) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14824 |
СИЛЮКОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
78 (30+36+12) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
14825 |
СИМАКОВА Л.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14826 |
СИМАНЮК П.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
9 |
117 (27+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
14827 |
СИМИЛЄТОВ І.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
144 (51+39+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14828 |
СИМОНЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14829 |
СИМОНЕНКО А.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
104 (48+33+23) |
|
С1 |
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
14830 |
СИМОНЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
68 (24+27+17) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
14831 |
СИМОНЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
135 (39+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14832 |
СИМОНЕНКО К.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14833 |
СИМОНЕНКО К.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
117 (39+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14834 |
СИМОНЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14835 |
СИМОНЕНКО О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
3 |
75 (15+42+18) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14836 |
СИМОНЕНКО Т.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
78 (39+15+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14837 |
СИМОНЕНКО Ю.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14838 |
СИМОНЕНКО Я.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14839 |
СИМОНЕНКОВА К.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
145 (43+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14840 |
СИМОНОВ С.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
89 (36+30+23) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14841 |
СИМОНОВА В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
72 (18+33+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14842 |
СИМУЛИК В.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
4 |
84 (39+33+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14843 |
СИНЕНКО К.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14844 |
СИНЕНКО Р.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
7 |
128 (39+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14845 |
СИНЕПОЛЬСЬКА М.Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
8 |
88 (20+42+26) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14846 |
СИНЕПУЛОВА А. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
6 |
91 (36+33+22) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
14847 |
СИНЄБОК М.Я. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
93 (27+42+24) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
14848 |
СИНЄГРИБОВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
114 (24+60+30) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14849 |
СИНЄГУБОВСЬКА У.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
4 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14850 |
СИНЄОК А.П. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
9 |
81 (18+34+29) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14851 |
СИНЄОК В.О. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
138 (51+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
14852 |
СИНЄОК І.О. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
5 |
103 (30+39+34) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14853 |
СИНИЦИН В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
7 |
117 (25+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14854 |
СИНИЦІН О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
14855 |
СИНИШИН Б.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
96 (27+27+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
14856 |
СИНКОВА А.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14857 |
СИННИК Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14858 |
СИНЧИЛО В.А. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
9 |
51 (21+18+12) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14859 |
СИНЧУГОВАСОФИЯ С.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14860 |
СИНЬКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
14861 |
СИНЬКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14862 |
СИНЬКОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14863 |
СИНЬООКА В.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
87 (39+33+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14864 |
СИНЬООКА ГГ. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
92 (33+24+35) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14865 |
СИНЮКОВ М.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14866 |
СИНЯВІНА Д.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
14867 |
СИНЯВСЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14868 |
СИНЯВСЬКА М.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
75 (42+15+18) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14869 |
СИНЯВСЬКИЙ С.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14870 |
СИНЯК Е. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
3 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14871 |
СИНЯК О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14872 |
СИНЯКОВ В.В. |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
3 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Фролова Людмила Миколаївна |
14873 |
СИНЯКОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
4 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14874 |
СИРЕНКО І.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
7 |
98 (43+33+22) |
|
С1 |
|
|
Трикашна Н. С. |
14875 |
СИРИЦЯ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
87 (27+42+18) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
14876 |
СИРИЦЯ В.О. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
93 (45+27+21) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
14877 |
СИРИЦЯ Д.Г. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14878 |
СИРИЦЯ С.О. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
4 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
14879 |
СИРКІНА А.Ю. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14880 |
СИРОВАТКА П.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
94 (36+30+28) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
14881 |
СИРОВАТКА Ю.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14882 |
СИРОКЛИН К. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
48 (24+9+15) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
14883 |
СИРОТА А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
75 (12+42+21) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
14884 |
СИРОТА В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
14885 |
СИРОТА Д.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
70 (20+18+32) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
14886 |
СИРОТА Л.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14887 |
СИРОТА Я.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14888 |
СИРОТЕНКО В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14889 |
СИРОТЕНКО І.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
87 (21+36+30) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
14890 |
СИРОТІНА К.Є. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
14891 |
СИРОТКІНА В.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14892 |
СИРЦОВА Є.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
14893 |
СИРЦОВА М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14894 |
СИСА Г |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
14895 |
СИСОЕВА Д.Н. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14896 |
СИСОЄВ Д.О. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
33 (9+6+18) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
14897 |
СИСОЄВА А.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
14898 |
СИСОЄВА Е.О. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
87 (21+18+48) |
|
|
|
С3 |
Широка Лариса Миколаївна |
14899 |
СИСОЙ Н.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
5 |
88 (36+33+19) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14900 |
СИСЮК С.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14901 |
СИТЕНЬКА Д.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
69 (39+12+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14902 |
СИТНИК К.Е. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
14903 |
СИТНИК С.Б. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14904 |
СИТНИК С.Л. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
110 (42+39+29) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
14905 |
СИТНИКОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14906 |
СИТНІК М.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
48 (18+9+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14907 |
СИТНІК Н.А. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Костандова Оксана Олександрівна |
14908 |
СИТНІКОВ В.М. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
3 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Шишлова Тетяна Юріївна |
14909 |
СИТНІКОВ Д.І. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 4 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14910 |
СИТНІКОВА Г.Г. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
167 (60+56+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14911 |
СИТНІКОВА Г.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
105 (42+39+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14912 |
СИТНІКОВА К.Є. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
14913 |
СИТНІКОВА Н.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
7 |
85 (37+15+33) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
14914 |
СИЧ С.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
132 (39+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14915 |
СИЧЕВ В.С. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 1 |
9 |
81 (30+31+20) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
14916 |
СИЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
166 (49+60+57) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14917 |
СИЧЄВА О.Г. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
7 |
116 (49+36+31) |
|
С1 |
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
14918 |
СИЧОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14919 |
СИЧОВ Я.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
77 (24+30+23) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14920 |
СИЧОВА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
8 |
91 (25+33+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14921 |
СИЮШОВ Р.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
2 |
60 (42+12+6) |
|
С1 |
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
14922 |
СІБІЛЄВА Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
14923 |
СІБІРЯКОВ Г.М. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
5 |
91 (36+30+25) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
14924 |
СІВАК В.С. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
4 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Бойко Ірма Теймуразівна |
14925 |
СІВАК Л.С. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
5 |
99 (24+30+45) |
|
|
|
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
14926 |
СІВАЧЕВСЬКИЙ С.О. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
7 |
118 (43+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидоренко Ніна Василівна |
14927 |
СІВЕР В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
7 |
135 (27+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14928 |
СІВОВ К.В. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
14929 |
СІВОВА А.М. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
8 |
100 (32+33+35) |
|
|
|
|
Апєніна О. М. |
14930 |
СІГАЄВ Д.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
14931 |
СІГАНЕВИЧ А.Р. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
81 (33+18+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14932 |
СІГІДА В.Г. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
14933 |
СІГЛЄ Н.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14934 |
СІГУЛЯ Д.М. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
14935 |
СІДАШ А.Ю. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
78 (31+24+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14936 |
СІДАШ К.А. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
87 (27+27+33) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14937 |
СІДЕЛЬНИКОВА А.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
8 |
81 (19+24+38) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14938 |
СІДЕЛЬНИКОВА Д.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
9 |
71 (15+31+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
14939 |
СІДЕЛЬНІКОВ В.А. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
10 |
141 (48+43+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
14940 |
СІДЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14941 |
СІДЕНКО П.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
14942 |
СІДЕНКО Ю.С. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
8 |
74 (29+30+15) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
14943 |
СІДИЙ В.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
14944 |
СІДОР К.І. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
5 |
82 (24+33+25) |
|
|
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
14945 |
СІДОРОВ М.Ю. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
5 |
89 (42+24+23) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14946 |
СІДУН К.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
14947 |
СІЖКО М.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14948 |
СІЗІНЦОВА М.К. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14949 |
СІЗОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14950 |
СІКАЛЮК В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14951 |
СІКАЛЮК О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
54 (27+12+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14952 |
СІКАРЬОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
3 |
117 (48+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14953 |
СІЛАЄВА Л.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14954 |
СІЛАНТЬЄВА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
94 (30+33+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14955 |
СІЛІЧЕНКО А.П. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14956 |
СІЛЯВІН І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14957 |
СІМАК А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
14958 |
СІМАКОВА С.О. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
14959 |
СІМБІРЬОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
48 (24+18+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14960 |
СІМІЧОВ П.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14961 |
СІМОНОВ К.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
3 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
14962 |
СІМОНОВ М.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
14963 |
СІМОНОВА А.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
14964 |
СІМОНОВА А.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
9 |
89 (27+34+28) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
14965 |
СІМОНОВА Д.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14966 |
СІМОНОВА Д.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
157 (54+43+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14967 |
СІМУКОВА Т.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
57 (29+6+22) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
14968 |
СІМУШИН К. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
5 |
47 (15+15+17) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14969 |
СІМУШИН М |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
3 |
12 (0+6+6) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
14970 |
СІМЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14971 |
СІМШАГ А.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
3 |
132 (54+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Останіна Світлана Сергіївна |
14972 |
СІМШАГ О.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
9 |
95 (30+40+25) |
|
|
С2 |
|
Останіна Світлана Сергіївна |
14973 |
СІНГЕЛЄЄВА М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
14974 |
СІНЕЛЬНИК О.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
93 (39+30+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14975 |
СІНЕЛЬНІКОВ М.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
57 (15+21+21) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
14976 |
СІНЕЛЬНІКОВА П.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
78 (39+27+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14977 |
СІНІЦИН Є.А. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
5 |
59 (24+18+17) |
|
|
|
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
14978 |
СІНІЦИНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
115 (39+27+49) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14979 |
СІНЦОВ А.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
14980 |
СІНЧУНОВА С.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
150 (54+57+39) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
14981 |
СІНЬКО Д.Р. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
6 |
91 (30+24+37) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
14982 |
СІНЬКО Є.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
91 (41+30+20) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14983 |
СІНЬКО Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14984 |
СІНЬКО К.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
14985 |
СІНЬОГІНА Т.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
106 (34+33+39) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
14986 |
СІРА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
3 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
14987 |
СІРА Т.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
62 (21+24+17) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14988 |
СІРЕНКО Н.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14989 |
СІРЄНКА І.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
14990 |
СІРИЙ В.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14991 |
СІРИК О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
165 (57+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
14992 |
СІРИК О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
14993 |
СІРИК О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
78 (33+24+21) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
14994 |
СІРІВНЯ Ф.М. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
4 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
14995 |
СІРІНЬОК Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
14996 |
СІРОШТАН А.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
14997 |
СІРОШТАН Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
14998 |
СІРОШТАН О.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
117 (45+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
14999 |
СІРОШТАН С.С. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
8 |
85 (32+30+23) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15000 |
СІРЯК М |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
92 (27+34+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15001 |
СІРЯК А.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
90 (36+33+21) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
15002 |
СІРЯК Т.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
5 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15003 |
СІРЯЧЕНКО О.І. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
3 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
15004 |
СІТКОВСЬКИЙ Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15005 |
СІТНІКОВ Д.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
5 |
94 (24+36+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15006 |
СІТНІКОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
91 (48+27+16) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
15007 |
СІТОВА Г.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15008 |
СІЦИНСЬКА В.Д. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
103 (24+48+31) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15009 |
СІЧКОРІЗ С.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
99 (51+42+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
15010 |
СІЮШОВА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
156 (45+57+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15011 |
СІЯНСЬКОЇ А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
3 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15012 |
СКАБАЛА Д.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15013 |
СКАКОВ Е.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
47 (9+32+6) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15014 |
СКАКУН А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15015 |
СКАКУН І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
15016 |
СКАЛАЦЬКА Т.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
10 |
49 (24+8+17) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15017 |
СКАЛЕВСЬКИЙ А.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
5 |
110 (54+36+20) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15018 |
СКАЛЕУХ О.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15019 |
СКАЛКІН Д.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15020 |
СКАЛКІНА С.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15021 |
СКАЛКІНА Т.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
73 (27+15+31) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15022 |
СКАРЖИНЕЦЬ К.К. |
смт. Якимівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
75 (33+24+18) |
|
|
|
|
Костандова Оксана Олександрівна |
15023 |
СКАЧКО З.Ю. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
7 |
69 (25+24+20) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15024 |
СКВІРА О.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15025 |
СКВІРА С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15026 |
СКВІРСЬКА Є.А. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
48 (24+3+21) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
15027 |
СКВОРЦОВА А.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
3 |
87 (27+30+30) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
15028 |
СКВОРЦОВА О.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15029 |
СКВОРЦОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
140 (37+60+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
15030 |
СКИДАН В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
95 (47+21+27) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
15031 |
СКИДАН К.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
60 (15+24+21) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
15032 |
СКИДАНЕНКО І.І. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
8 |
84 (31+27+26) |
|
|
|
|
Солянова Марина Вікторівна |
15033 |
СКИДАНОВИЧ Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
91 (37+33+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15034 |
СКИПЕРСЬКА М.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
6 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
15035 |
СКИПКА І.О. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
3 |
63 (27+15+21) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
15036 |
СКИРДА О.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
138 (45+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15037 |
СКІБІНА Ю.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
114 (39+48+27) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
15038 |
СКІЛЬСАРОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15039 |
СКІЛЬСАРОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
128 (48+57+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15040 |
СКІРКО М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
9 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15041 |
СКІТОВИЧ О.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15042 |
СКІТЯШИН Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
15043 |
СКЛАДАНЮК В.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
60 (15+23+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15044 |
СКЛЯННИЙ Д.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
115 (42+39+34) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15045 |
СКЛЯР В.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
82 (30+27+25) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15046 |
СКЛЯР В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
5 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15047 |
СКЛЯР В.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15048 |
СКЛЯР Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
6 |
121 (36+36+49) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15049 |
СКЛЯР О.Є. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
15050 |
СКЛЯРОВ Н.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
6 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15051 |
СКНАР Р.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
15052 |
СКОВОРОДКА К.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
15053 |
СКОК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
111 (31+51+29) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
15054 |
СКОРИК А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
7 |
95 (40+36+19) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15055 |
СКОРИК В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
7 |
124 (45+33+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15056 |
СКОРИК Д.О. |
м. Бердянськ |
Троянська ЗОШ |
6 |
124 (42+39+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
15057 |
СКОРИК С.В. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15058 |
СКОРИК С.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
69 (27+27+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15059 |
СКОРИНА А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
102 (45+21+36) |
|
С1 |
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
15060 |
СКОРИНІНА О.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15061 |
СКОРІК М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
10 |
77 (21+28+28) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15062 |
СКОРІКОВА Я.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15063 |
СКОРІХІНА А.С. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
9 |
72 (21+32+19) |
|
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
15064 |
СКОРОБАГАТА В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15065 |
СКОРОБОГАТОВА О.С. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15066 |
СКОРОБОГАТЬКО Я.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
99 (33+28+38) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15067 |
СКОРОБРЕЩУК І.І. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
75 (33+30+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15068 |
СКОРОПАДСЬКА Д.О. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
4 |
99 (33+36+30) |
|
|
|
|
Трофименко Наталія Валентинівна |
15069 |
СКОРОХОД І.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
96 (39+21+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15070 |
СКОРОХОД Р.І. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15071 |
СКОТАР П.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15072 |
СКОТАРЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
15073 |
СКОЧ А.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
5 |
93 (48+30+15) |
|
С1 |
|
|
Татар Надія Іванівна |
15074 |
СКОЧ І.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
15075 |
СКОЧІЙ А.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
109 (30+42+37) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
15076 |
СКОЧІЙ І.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
15077 |
СКОЧОК В.А. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
15078 |
СКРИНЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15079 |
СКРИПАК С.О. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
3 |
141 (51+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
15080 |
СКРИПАЛЬ В.Б. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
7 |
75 (34+27+14) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15081 |
СКРИПАЛЬ М.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
129 (57+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
15082 |
СКРИПАЛЬ О.Г. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
48 (27+15+6) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
15083 |
СКРИПЕЦЬ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
3 |
111 (48+48+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15084 |
СКРИПЕЦЬ К.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15085 |
СКРИПКА А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
15086 |
СКРИПКА Д.В. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
7 |
111 (34+45+32) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
15087 |
СКРИПКА М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
69 (33+21+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15088 |
СКРИПКА М.С. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15089 |
СКРИПКА О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
91 (21+48+22) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15090 |
СКРИПКА С.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15091 |
СКРИПКА Т.П. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
105 (51+36+18) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15092 |
СКРИПНИК А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
102 (21+42+39) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15093 |
СКРИПНИК В.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
8 |
123 (37+48+38) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
15094 |
СКРИПНИК Г.Г. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
15095 |
СКРИПНИК З.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
74 (21+28+25) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15096 |
СКРИПНИК О.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
15097 |
СКРИПНИК Т.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15098 |
СКРИПНИК У.А. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
6 |
88 (18+36+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15099 |
СКРИПНИКОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
114 (27+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
15100 |
СКРИПНІЧЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
3 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15101 |
СКРИПЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
147 (51+36+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15102 |
СКРОБІНА Є.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
87 (27+30+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15103 |
СКРЯБІНА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15104 |
СКРЯБІНА Д.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
139 (43+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15105 |
СКУЙБІДА М.О. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
3 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15106 |
СКУПА І.О. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
7 |
136 (43+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Галагуз Любов Михайлівна |
15107 |
СКУПЕНКО В.С. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
4 |
147 (48+39+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15108 |
СКУТІНА К.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15109 |
СЛАБИШЕВА М.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
8 |
153 (45+57+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15110 |
СЛАБІЙ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15111 |
СЛАБКИХ З.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
78 (33+24+21) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15112 |
СЛАБОСПИЦКИЙ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
3 |
60 (15+18+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15113 |
СЛАВ А.Г. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
120 (36+30+54) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
15114 |
СЛАВІНА М.Ю. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
4 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15115 |
СЛАВІНСЬКА Н.О. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
5 |
83 (21+27+35) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
15116 |
СЛАВІНСЬКА П.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15117 |
СЛАВОВ Д.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15118 |
СЛАВОВА А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
90 (30+12+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15119 |
СЛАВСЬКА А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15120 |
СЛАВЧЕВА О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15121 |
СЛАСТІНА А.Г. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
118 (39+36+43) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
15122 |
СЛАСТНІКОВ О.П. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
7 |
97 (31+27+39) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15123 |
СЛАСТЬОНОВА Д.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
8 |
75 (34+18+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15124 |
СЛАЩОВА Т.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
8 |
87 (17+33+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15125 |
СЛЕПКАНЬ А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
10 |
72 (24+19+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15126 |
СЛЕПКАНЬ Н.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15127 |
СЛЕПОВА Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
47 (27+12+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15128 |
СЛЕПЦОВ О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
102 (36+33+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15129 |
СЛЕСЬ А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
88 (36+27+25) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
15130 |
СЛЕСЬ Д.А. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
114 (51+24+39) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
15131 |
СЛЄПЧЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15132 |
СЛЄПЧЕНКО Є.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
144 (42+45+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15133 |
СЛЄСАРЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
96 (45+30+21) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15134 |
СЛЄСАРЄВА В.Р. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
7 |
77 (19+33+25) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15135 |
СЛИВА А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15136 |
СЛИВКА А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
99 (51+24+24) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15137 |
СЛИЗУН В.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
81 (39+15+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15138 |
СЛИМЕНКО С.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15139 |
СЛІВІНА С.С. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15140 |
СЛІВКАНИЧ А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
113 (39+39+35) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15141 |
СЛІЖЕВСЬКА Н.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15142 |
СЛІНКІНА С.Д. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
90 (27+30+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15143 |
СЛІНЧЕНКО Г.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
127 (42+51+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
15144 |
СЛІНЬКО Е.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
52 (15+18+19) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15145 |
СЛІПЕЦЬ А.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
15146 |
СЛІПЦОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15147 |
СЛІПЧЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
119 (29+36+54) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15148 |
СЛІСАРЕНКО В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
57 (27+24+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15149 |
СЛІСАРЕНКО Д.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
9 |
89 (33+34+22) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15150 |
СЛІСАРЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
15151 |
СЛОБОДЕНЮК А.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
15152 |
СЛОБОДЕНЮК І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15153 |
СЛОБОДЕНЮК П.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
4 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
15154 |
СЛОБОДЧИК А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
57 (17+15+25) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15155 |
СЛОБОДЬКО Є.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
2 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15156 |
СЛОБОДЯН М.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15157 |
СЛОБОДЯНЮК А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
126 (48+51+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15158 |
СЛОБОЖАНІНОВ М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15159 |
СЛОБОЗІЯН Т.А. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
114 (54+33+27) |
|
С1 |
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
15160 |
СЛОВЯНСЬКА Ю. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
5 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
15161 |
СЛОНЕВСЬКИЙ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15162 |
СЛОНЕЦЬКА А.Г. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15163 |
СЛОНЄВ М.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
15164 |
СЛОТІНА К.Е. |
м. Енергодар |
Ліцей |
7 |
69 (19+15+35) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15165 |
СЛУЧЕВСЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
60 (26+24+10) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15166 |
СЛУЩЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15167 |
СЛЬОНЗАК Я.Е. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
4 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
15168 |
СЛЬОТА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15169 |
СЛЮНЯ А.О. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Грищенко Наталія Вікторівна |
15170 |
СЛЮСАР Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15171 |
СЛЮСАР Є.О. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
7 |
144 (51+48+45) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
15172 |
СЛЮСАР С.О. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
3 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
15173 |
СЛЮСАРЕВА В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15174 |
СЛЮСАРЕНКО А.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
15175 |
СЛЮСАРЬ А.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
8 |
92 (25+39+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15176 |
СЛЮТА Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15177 |
СЛЯДНЄВ С.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15178 |
СЛЯДНЄВА І.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
4 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15179 |
СМАГІН О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15180 |
СМАГІНА В.Р. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
91 (36+27+28) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
15181 |
СМАГЛЮК В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15182 |
СМАГЛЮК Г |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
156 (51+45+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15183 |
СМАКОВСЬКА Ю.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
97 (35+27+35) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15184 |
СМАЛЬ С.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15185 |
СМБАТЯН А.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
6 |
76 (36+18+22) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15186 |
СМЕЛКОВ К.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
100 (36+39+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15187 |
СМЕЛКОВ К.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
74 (39+18+17) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15188 |
СМЕЛЬСЬКА Л.М. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
92 (36+36+20) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
15189 |
СМЕЛЯНЕЦЬ А.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
120 (33+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
15190 |
СМЕТАНІНА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
93 (42+21+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15191 |
СМЕТАНІНА К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15192 |
СМЕТАНІНА Ю.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
114 (48+33+33) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
15193 |
СМЕТАНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15194 |
СМЕТАНКО К.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15195 |
СМЕТАСА В.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
61 (21+12+28) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15196 |
СМЕЦЬКА К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
156 (45+54+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15197 |
СМЄЮХА В.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
68 (27+18+23) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
15198 |
СМИК В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15199 |
СМИК Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
65 (9+33+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15200 |
СМИКОВСЬКА А.С. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
15201 |
СМИРНОВ В.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15202 |
СМИРНОВ Є.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15203 |
СМИРНОВ К.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
4 |
57 (15+24+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15204 |
СМИРНОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
138 (51+30+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
15205 |
СМИРНОВ О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
121 (42+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15206 |
СМИРНОВА А.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15207 |
СМИРНОВА Є.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
15208 |
СМИРНОВА І.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
9 |
82 (36+21+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15209 |
СМИРНОВА Л.О. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
5 |
120 (36+39+45) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
15210 |
СМИРНОВА Л.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
15211 |
СМІРНИХ Ю.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
138 (33+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15212 |
СМІРНОВ А.Л. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
148 (43+60+45) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15213 |
СМІРНОВ Б.І. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
101 (34+30+37) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
15214 |
СМІРНОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
94 (36+33+25) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15215 |
СМІРНОВ М.Е. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
10 |
62 (30+10+22) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15216 |
СМІРНОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
123 (45+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
15217 |
СМІРНОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
94 (39+21+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15218 |
СМІРНОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Турчина Наталія Олексіївна |
15219 |
СМІРНОВА Д.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
8 |
149 (49+45+55) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15220 |
СМІРНОВА К.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
108 (45+33+30) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
15221 |
СМІШКО А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
15222 |
СМІШКО В.О. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
132 (39+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
15223 |
СМІШКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15224 |
СМІШКО М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
88 (30+33+25) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15225 |
СМІЩЕНКО Б.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
148 (43+51+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15226 |
СМОЛА В.Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
87 (27+27+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15227 |
СМОЛА Г.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
111 (42+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15228 |
СМОЛА М.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
96 (51+30+15) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15229 |
СМОЛІН Д.І. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
3 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
15230 |
СМОЛІНА О.Ю. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
10 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15231 |
СМОЛОВА Н.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15232 |
СМОЛОВА С.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15233 |
СМОЛЬНІЧЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15234 |
СМОЛЯГА В.В. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
3 |
108 (30+45+33) |
|
|
С2 |
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
15235 |
СМОЛЯК Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
8 |
98 (25+36+37) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15236 |
СМОЛЯКОВА В.Д. |
смт. Чернігівка |
Просторівська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15237 |
СМОЛЯНА А.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
15238 |
СМОЛЯНИЙ М.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
75 (39+9+27) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
15239 |
СМОЛЯНИЦЬКИЙ О.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
15240 |
СМОЛЯНСЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15241 |
СМОЛЯНСЬКИЙ В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15242 |
СМОРОДІНА В.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
15243 |
СМОРОДІНА Д.С. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15244 |
СМОТРИЦЬК А.Р. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
144 (60+30+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15245 |
СМУКОВИЧ В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
5 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15246 |
СМЬОРДОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
3 |
51 (21+15+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15247 |
СМЬОРДОВА К.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
15248 |
СМЬОРДОВА К.О. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
15249 |
СМЯЛКОВСЬКА В.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
7 |
139 (43+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сидоренко Ніна Василівна |
15250 |
СНАГУСТЕНКО Ю.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
54 (15+30+9) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15251 |
СНЕГІРЬОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
9 |
103 (33+33+37) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15252 |
СНЕЖИК М.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
4 |
135 (33+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15253 |
СНЕЖИК М.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
4 |
144 (33+54+57) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15254 |
СНЕЖИНСЬКАЯ І.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
171 (60+57+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15255 |
СНЄГІР А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15256 |
СНЄЖИК Д.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
102 (27+33+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15257 |
СНИГІР М.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
4 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
15258 |
СНИЧЕНКОВ А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
5 |
90 (36+33+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15259 |
СНІГИР П.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
110 (31+45+34) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
15260 |
СНІЖКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15261 |
СНІЖКО К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
78 (33+30+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15262 |
СНІЖКО К.С. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15263 |
СНІТКО А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15264 |
СНІТКО М.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
66 (18+12+36) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
15265 |
СНОПКОВ М.Ю. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Козлова Тетяна Віталіївна |
15266 |
СНУРНИЦИНА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15267 |
СНУРНІЦИН А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
63 (25+24+14) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15268 |
СНУРНІЦИН Б.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
6 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15269 |
СОБАКАР Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15270 |
СОБЕРЖАНСЬКА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
15271 |
СОБЕРЖАНСЬКА К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
120 (45+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15272 |
СОБКО Б.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
84 (33+30+21) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15273 |
СОБКО Д.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15274 |
СОБКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
141 (45+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15275 |
СОБКО М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
5 |
89 (30+27+32) |
|
|
|
|
Сидельникова |
15276 |
СОБКО М.С. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
15277 |
СОБКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
138 (45+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15278 |
СОБКОВСЬКА В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
15279 |
СОБЛЕНКО С.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
15280 |
СОБОЛЕВА А.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
15281 |
СОБОЛЄВ К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15282 |
СОБОЛЄВ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15283 |
СОБОЛЄВ О.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
87 (27+18+42) |
|
|
|
С3 |
Мельник Наталія Григорівна |
15284 |
СОБОЛЬ В.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
96 (39+36+21) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
15285 |
СОБОЛЬ Д.Р. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
74 (21+16+37) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
15286 |
СОБОЛЬ Є.С. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
4 |
123 (51+33+39) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15287 |
СОБОЛЬ І.Ю. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
6 |
76 (27+33+16) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15288 |
СОБОЛЬ К.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
15289 |
СОБОЛЬ Л.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
105 (36+42+27) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15290 |
СОБОЛЬ М.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15291 |
СОБОЛЬ О.В. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
10 |
119 (42+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
15292 |
СОБОЛЬ О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15293 |
СОБОЛЬ Р.Д. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
33 (12+9+12) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
15294 |
СОБОЛЬ С.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15295 |
СОБОТОВИЧ Р.М. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15296 |
СОБУР А.Є. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
93 (27+30+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15297 |
СОВА А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15298 |
СОВА С.С. |
смт. Чернігівка |
Стульневська ЗОШ |
4 |
144 (39+60+45) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15299 |
СОГУЛЯКІН Р.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15300 |
СОЄНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
99 (42+39+18) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
15301 |
СОКЕРКО Д.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
15302 |
СОКИРКО Я.В. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
9 |
52 (21+18+13) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
15303 |
СОКОЛ А.И. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
150 (54+51+45) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
15304 |
СОКОЛ Д |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
93 (39+18+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15305 |
СОКОЛ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15306 |
СОКОЛ К.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
57 (30+21+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15307 |
СОКОЛ Л.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
4 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15308 |
СОКОЛ Н.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
7 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15309 |
СОКОЛ С.Р. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
78 (33+15+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15310 |
СОКОЛЕНКО А.Д. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
3 |
87 (33+36+18) |
|
|
|
|
Гладка Олена Михайлівна |
15311 |
СОКОЛЕНКО Д.Г. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
90 (39+24+27) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15312 |
СОКОЛЕНКО Д.К. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15313 |
СОКОЛЕНКО К.А. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
15314 |
СОКОЛЕНКО К.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
69 (37+12+20) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
15315 |
СОКОЛОВ А.К. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
129 (45+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
15316 |
СОКОЛОВ В.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
38 (18+4+16) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
15317 |
СОКОЛОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
90 (33+26+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15318 |
СОКОЛОВ Д.Є. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
2 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
15319 |
СОКОЛОВ Д.О. |
смт. Чернігівка |
Панфілівська ЗОШ |
3 |
117 (45+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
15320 |
СОКОЛОВ Д.О. |
смт. Чернігівка |
Панфілівська ЗОШ |
4 |
108 (45+24+39) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15321 |
СОКОЛОВ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15322 |
СОКОЛОВ К.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
3 |
120 (39+39+42) |
|
|
|
С3 |
Качуровська Наталія Іванівна |
15323 |
СОКОЛОВ К.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
103 (48+33+22) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15324 |
СОКОЛОВ Я.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15325 |
СОКОЛОВА А.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
8 |
142 (37+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
15326 |
СОКОЛОВА А.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15327 |
СОКОЛОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15328 |
СОКОЛОВА Д.Є. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
15329 |
СОКОЛОВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15330 |
СОКОЛОВА З.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
6 |
67 (9+24+34) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15331 |
СОКОЛОВА К.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
9 |
94 (39+39+16) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15332 |
СОКОЛОВА О.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15333 |
СОКОЛОВСЬКА І.М. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
15334 |
СОКОЛОВСЬКА Н.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
8 |
86 (27+39+20) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15335 |
СОКОЛОВСЬКИЙ В.М. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
8 |
120 (19+51+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
15336 |
СОКОЛОВСЬКИЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
37 (7+24+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15337 |
СОКОЛОВСЬКИЙ К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
15338 |
СОКОЛОВСЬКИЙ О.С. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
6 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
15339 |
СОКОЛОВСЬКИЙ О.С. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
15340 |
СОКОЛЮК Н.Д. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
9 |
126 (45+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Трофименко Наталія Валентинівна |
15341 |
СОКОЛЮК С.К. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
98 (48+27+23) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15342 |
СОКОП Д.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
95 (27+46+22) |
|
|
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
15343 |
СОКУР Є.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
6 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15344 |
СОКУРЕНКО Я.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
69 (36+12+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15345 |
СОКУРОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
4 |
96 (27+27+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15346 |
СОЛДАТЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15347 |
СОЛДАТОВ В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
156 (51+48+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15348 |
СОЛДАТОВА О.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
15349 |
СОЛНЦЕВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
15350 |
СОЛОВЕЙ А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
6 |
83 (42+21+20) |
|
С1 |
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
15351 |
СОЛОВЕЙ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
57 (15+9+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15352 |
СОЛОВЕЙ Д.В. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
5 |
91 (36+30+25) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15353 |
СОЛОВЕЙ Я.В. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
5 |
115 (42+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
15354 |
СОЛОВЙОВ В.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
50 (27+6+17) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15355 |
СОЛОВЙОВ Д.Д. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
93 (37+39+17) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
15356 |
СОЛОВЙОВ Д.Д. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Ірина Вікторівна |
15357 |
СОЛОВЙОВ І.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15358 |
СОЛОВЙОВ О.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
6 |
111 (24+48+39) |
|
|
С2 |
|
Руднева Д. П. |
15359 |
СОЛОВЙОВ С.Є. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15360 |
СОЛОВЙОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15361 |
СОЛОВЙОВА А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15362 |
СОЛОВЙОВА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15363 |
СОЛОВЙОВА Д.Д. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
15364 |
СОЛОВЙОВА К.Ю. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
5 |
64 (15+15+34) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
15365 |
СОЛОВЙОВА П.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
138 (51+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15366 |
СОЛОВЙОВА С.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
72 (21+27+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15367 |
СОЛОВЬЙОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
7 |
112 (46+30+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15368 |
СОЛОВЬОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
7 |
86 (31+21+34) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15369 |
СОЛОВЮК В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15370 |
СОЛОВЯНОВ О.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
6 |
132 (45+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
15371 |
СОЛОГУБ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
69 (36+9+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15372 |
СОЛОГУБ Л.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
138 (39+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15373 |
СОЛОГУБ О.О. |
м. Токмак |
Виноградненська ЗОШ |
5 |
70 (18+27+25) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
15374 |
СОЛОД А.Р. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
6 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15375 |
СОЛОД П.Ю. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
10 |
109 (30+40+39) |
|
|
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
15376 |
СОЛОД С.О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
120 (33+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
15377 |
СОЛОД Ю.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
156 (45+57+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15378 |
СОЛОДИЛОВА Є.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
91 (45+27+19) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15379 |
СОЛОДКИЙ Д.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
3 |
81 (33+21+27) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15380 |
СОЛОДКИЙ С.О. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
3 |
105 (27+51+27) |
|
|
С2 |
|
Дзюба Олександр Володимирович |
15381 |
СОЛОДКЙЙ І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15382 |
СОЛОДКОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
103 (48+30+25) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15383 |
СОЛОДОВНИК А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
132 (48+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
15384 |
СОЛОДОВНИК В.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
93 (45+30+18) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15385 |
СОЛОДОВНИК К.Є. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
3 |
138 (39+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
15386 |
СОЛОДОВНІК О |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
126 (54+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15387 |
СОЛОДОВНІК С.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
59 (24+18+17) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15388 |
СОЛОДЧЕНКО Є.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
129 (45+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15389 |
СОЛОДЧЕНКО М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
15390 |
СОЛОМАТІНА Є.І. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
15391 |
СОЛОМАХІНА К.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
51 (15+12+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15392 |
СОЛОМАШЕНКО К.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15393 |
СОЛОМІН Д |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
15394 |
СОЛОМКА В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
15395 |
СОЛОМОНОВА К.О. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
114 (39+33+42) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
15396 |
СОЛОМОНОВА Н.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
81 (29+24+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15397 |
СОЛОМЯНА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
101 (31+30+40) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15398 |
СОЛОМЯНИЙ Д.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15399 |
СОЛОНСЬКА Н.О. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
9 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15400 |
СОЛОНСЬКА О.О. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
9 |
81 (24+28+29) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15401 |
СОЛОНЦОВА Ю.В. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
9 |
44 (15+6+23) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
15402 |
СОЛОП Б.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
15403 |
СОЛОПІЙ М.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
90 (30+31+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15404 |
СОЛОПОВ С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15405 |
СОЛОПОВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
159 (48+57+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15406 |
СОЛОПОВА С.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
75 (29+21+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15407 |
СОЛОХА М.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15408 |
СОЛОХА М.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15409 |
СОЛОШЕНКО М |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15410 |
СОЛПП П.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15411 |
СОЛЯНА Т.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
105 (48+24+33) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
15412 |
СОЛЯНИК Т |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
8 |
123 (27+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Веремієнко Віра Йосипівна |
15413 |
СОЛЯНОВ О.І. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
7 |
78 (28+24+26) |
|
|
|
|
Солянова Марина Вікторівна |
15414 |
СОЛЯР С.Е. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
162 (51+54+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15415 |
СОМСІКОВ Д.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15416 |
СОМУСЄВ І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15417 |
СОНИЧ О.П. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
6 |
80 (27+27+26) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
15418 |
СОНІНА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
8 |
122 (37+39+46) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15419 |
СОНЬКІН М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
74 (36+18+20) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15420 |
СОНЬКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15421 |
СОПИЛЮК А.П. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
15422 |
СОПІЛКА Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15423 |
СОПІН В.С. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
99 (37+48+14) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
15424 |
СОПІН Д.К. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
3 |
129 (39+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
15425 |
СОПІН Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15426 |
СОПІНА А.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15427 |
СОПІНА В.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
55 (24+12+19) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15428 |
СОПІНА В.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
102 (27+30+45) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
15429 |
СОРЖУК В.А. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
15430 |
СОРОКА В.В. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
3 |
126 (51+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Артюх Ірина Вікторівна |
15431 |
СОРОКА В.О. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
3 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
15432 |
СОРОКА Д.В. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Ірина Вікторівна |
15433 |
СОРОКА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
72 (36+15+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15434 |
СОРОКА Д.І. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
72 (19+27+26) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15435 |
СОРОКА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15436 |
СОРОКА М.О. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
4 |
105 (39+42+24) |
|
|
С2 |
|
Турська Олена Миколаївна |
15437 |
СОРОКАЧУК В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
63 (39+15+9) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15438 |
СОРОКІН Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15439 |
СОРОКІН ДО. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
10 |
116 (39+31+46) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
15440 |
СОРОКІН Л.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15441 |
СОРОКІН М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
15442 |
СОРОКІН О.В. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
15443 |
СОРОКІН О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15444 |
СОРОКІНА А.С. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
10 |
103 (15+36+52) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
15445 |
СОРОКІНА О.Є. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15446 |
СОРОКІНА О.Л. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
80 (39+18+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15447 |
СОРОКОЛАТ А.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
113 (43+36+34) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15448 |
СОРОКОЛІТ В.І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15449 |
СОРОКОПУД К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15450 |
СОРОКОТЯГА І.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
57 (3+24+30) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
15451 |
СОРОМОТІН Ф |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
91 (24+42+25) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15452 |
СОРОЧАН Д.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15453 |
СОРОЧЕНКО М.О. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
9 |
66 (15+30+21) |
|
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
15454 |
СОСЕДКІН Б.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
141 (54+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
15455 |
СОСЄДКІНА Л.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
129 (39+36+54) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
15456 |
СОСІН Є.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
6 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
15457 |
СОСНА Н. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
147 (51+54+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15458 |
СОСНОВСЬКА Є.Ю. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
57 (21+21+15) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15459 |
СОСНОВСЬКА К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15460 |
СОСНОВСЬКА О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15461 |
СОСНОВСЬКИЙ Б.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15462 |
СОСНОВСЬКИЙ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15463 |
СОСНОВСЬКИЙ С.С. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
83 (24+30+29) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15464 |
СОСНОВСЬКИХ Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15465 |
СОСОЄНКО Е.Е. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
115 (30+54+31) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
15466 |
СОСОННА А.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
113 (36+48+29) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
15467 |
СОСОННА В.В. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
8 |
105 (22+51+32) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
15468 |
СОСТАВА Г.О. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
9 |
51 (18+20+13) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15469 |
СОТІН А.А. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
6 |
115 (48+30+37) |
|
С1 |
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
15470 |
СОТНИК А.В. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
4 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15471 |
СОТНИК А.Ю. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
15472 |
СОТНИК О.Ю. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
8 |
136 (33+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
15473 |
СОТНИКОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15474 |
СОТНІК Л.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15475 |
СОТНІКОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
150 (51+54+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15476 |
СОТНІКОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
15477 |
СОТНІКОВА В.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
6 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Козлова Тетяна Віталіївна |
15478 |
СОТОНОВСЬКА К.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
6 |
118 (36+51+31) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15479 |
СОТСЬКИЙ О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15480 |
СОТУЛА Ю.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15481 |
СОФІЮК У.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
119 (37+48+34) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15482 |
СОХА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15483 |
СОХА І.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15484 |
СОХА С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
76 (33+21+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15485 |
СОХРЯКОВА О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15486 |
СОЧЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15487 |
СОЧКОВА К.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15488 |
СОЧКОВА Н.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15489 |
СОЯ А.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
15490 |
СПАЖАКІН Е.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
84 (42+21+21) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15491 |
СПАСОВ А.Н. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
101 (36+30+35) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15492 |
СПАСОВА Н |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
150 (45+57+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15493 |
СПАСЬКА А.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
6 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15494 |
СПАСЬКА Л.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
1 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15495 |
СПЕКТОРУК А.В. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
15496 |
СПЕРАНСЬКА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
78 (27+33+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15497 |
СПЕРАНСЬКИЙ І.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15498 |
СПЕСІВЕЦЬ Л.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15499 |
СПЄСІВЦЕВА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
85 (30+33+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15500 |
СПИРИДОНОВ В.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
86 (39+30+17) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
15501 |
СПИЦИНА А.В. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
9 |
74 (27+18+29) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15502 |
СПИЦЯ А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15503 |
СПИЦЯ М.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15504 |
СПИЦЯ О.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
10 |
148 (42+54+52) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
15505 |
СПИЦЯ О.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15506 |
СПИЧАК В.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
7 |
154 (49+48+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15507 |
СПИЧКА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
96 (48+27+21) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15508 |
СПІВАК К.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15509 |
СПІВАК О.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
15510 |
СПІНЧЕВСЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
27 (3+18+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15511 |
СПІРІДОНОВ В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
94 (33+18+43) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15512 |
СПІРІДОНОВА О.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
48 (48+0+0) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15513 |
СПІРІНА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15514 |
СПІРІНА Ю. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
4 |
135 (51+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
15515 |
СПІЦИНА К.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
5 |
83 (30+30+23) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
15516 |
СПІЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
156 (45+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15517 |
СПІЧЕНКО Л.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
8 |
92 (38+18+36) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
15518 |
СПІЧЕНКО М.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
5 |
61 (36+0+25) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
15519 |
СПОДАРКО О.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
6 |
63 (21+33+9) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15520 |
СПОДІНА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
97 (42+30+25) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15521 |
СПОЖАКІН Д.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
21 (21+0+0) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15522 |
СПОЛОВИЧ О.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
60 (30+0+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15523 |
СПУДКА А.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15524 |
СРАБІОНОВА Т.П. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
7 |
108 (37+39+32) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
15525 |
СРЕБНИЦЬКОГО В.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
8 |
55 (28+18+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15526 |
СРІБНА Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15527 |
СРІБНЯК Д.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15528 |
СРОДНІЙ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15529 |
СТАВИЦЬКА В.Г. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
88 (36+33+19) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
15530 |
СТАВИЦЬКА М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
102 (45+33+24) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15531 |
СТАВИЦЬКА С.М. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
42 (21+12+9) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15532 |
СТАВИЦЬКИЙ В.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
15533 |
СТАВИЦЬКИЙ В.Т. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
113 (43+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
15534 |
СТАВИЦЬКИЙ О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Баранчук Ганна Анатоліївна |
15535 |
СТАВНІЧЕНКО М.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15536 |
СТАДНИК О.С. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
7 |
125 (37+39+49) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15537 |
СТАДНИК С.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15538 |
СТАДНІК А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15539 |
СТАДНІКОВ АК. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
7 |
74 (28+21+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15540 |
СТАДНІЧЕНКА А.І. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рєзнікова Раїса Федорівна |
15541 |
СТАДНІЧЕНКА А.І. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рєзнікова Раїса Федорівна |
15542 |
СТАДНІЧЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
87 (33+21+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15543 |
СТАДНІЧЕНКО Є.М. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
8 |
76 (25+21+30) |
|
|
|
|
Чугура Світлана Олексіївна |
15544 |
СТАЛЕННА К.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
96 (51+21+24) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15545 |
СТАМІНОВ О.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15546 |
СТАНІШЕВСЬКИЙ Д.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
6 |
91 (39+30+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15547 |
СТАНКЕВИЧ Д.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15548 |
СТАНКОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15549 |
СТАНЧЕВ К.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15550 |
СТАНЧЕВА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
9 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15551 |
СТАНЧЕВСЬКА В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15552 |
СТАНЧЕВСЬКА Н.Г. |
с. Зеленівка |
Зеленівська ЗОШ |
8 |
162 (51+57+54) |
З |
|
|
|
Хуторна Наталія Олексіївна |
15553 |
СТАРИКОВСЬКИЙ М.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15554 |
СТАРІК Г.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15555 |
СТАРІКОВ Д.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Кудіна Наталія Степанівна |
15556 |
СТАРІКОВА В.О. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
6 |
99 (24+48+27) |
|
|
С2 |
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
15557 |
СТАРІКОВА К.О. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
10 |
100 (21+30+49) |
|
|
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
15558 |
СТАРІКОВА М.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
138 (45+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15559 |
СТАРКОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
15560 |
СТАРОБИХОВСЬКА К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15561 |
СТАРОДУБ Є.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
15562 |
СТАРОДУБ К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15563 |
СТАРОДУБ О.Д. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
3 |
138 (48+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
15564 |
СТАРОДУМОВА О.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
71 (30+24+17) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
15565 |
СТАРОСТЕНКО В.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
8 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
15566 |
СТАРОСТЕНКО В.П. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
3 |
108 (39+27+42) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15567 |
СТАРОСТЕНКО Є.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
3 |
24 (15+3+6) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15568 |
СТАРОСТЕНКО С.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
52 (36+8+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15569 |
СТАРОСТІН С.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
8 |
107 (34+36+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15570 |
СТАРОСТІНА М.Д. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15571 |
СТАРОЩУК Я.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15572 |
СТАРРИЕНКО Л.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
7 |
78 (31+12+35) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
15573 |
СТАРУСЄВА Є.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
132 (54+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15574 |
СТАРЦЕВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
10 |
44 (6+21+17) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15575 |
СТАСИЛОВИЧ Є.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
5 |
100 (24+39+37) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15576 |
СТАСОВ В.А. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
65 (24+21+20) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15577 |
СТАСЮК В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
87 (27+27+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15578 |
СТАТИВКО К.В. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
5 |
128 (45+48+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидоренко Ніна Василівна |
15579 |
СТАТІВКА А.Б. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
141 (42+42+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15580 |
СТАТЬЄВ В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
95 (42+39+14) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15581 |
СТАТЬОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15582 |
СТАХОВ С.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
6 |
126 (36+51+39) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
15583 |
СТАХОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
3 |
75 (21+24+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15584 |
СТАЦЕНКО К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15585 |
СТАЦЕНКО Т.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
114 (33+39+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15586 |
СТАШЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15587 |
СТАШКО В.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15588 |
СТАШУК В.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
69 (31+18+20) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15589 |
СТАШУК Д |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
94 (24+36+34) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15590 |
СТАЩЕНКО Р |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
5 |
94 (33+33+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15591 |
СТАЩУК Д.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
106 (36+39+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15592 |
СТЕБЛИНА К.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
63 (33+9+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15593 |
СТЕБЛИНСЬКИЙ М.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
98 (40+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
15594 |
СТЕБЛЮК А.О. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
9 |
118 (33+54+31) |
|
|
С2 |
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
15595 |
СТЕБЛЮК Д.О. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
15596 |
СТЕБЛЮК К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
84 (33+30+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15597 |
СТЕБЛЮК О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
15598 |
СТЕБУНОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
87 (0+39+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15599 |
СТЕЛЬМАКОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
165 (57+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15600 |
СТЕПАНЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
104 (30+39+35) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15601 |
СТЕПАНЕНКО А.С. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15602 |
СТЕПАНЕНКО В.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15603 |
СТЕПАНЕНКО В.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15604 |
СТЕПАНЕНКО Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15605 |
СТЕПАНЕНКО Є.С. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
75 (26+18+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15606 |
СТЕПАНЕНКО М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
111 (54+21+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15607 |
СТЕПАНЕНКО Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
133 (37+57+39) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
15608 |
СТЕПАНЕНКО Н.Ю. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
85 (36+30+19) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
15609 |
СТЕПАНЕНКО О.Д. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
130 (46+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
15610 |
СТЕПАНЕНКО П.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
91 (36+30+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15611 |
СТЕПАНЕНКО С.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15612 |
СТЕПАНЕНКО С.С. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
4 |
129 (48+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
15613 |
СТЕПАНІЩЕВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
75 (24+24+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15614 |
СТЕПАНОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15615 |
СТЕПАНОВ І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
15616 |
СТЕПАНОВ І.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
15617 |
СТЕПАНОВ І.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15618 |
СТЕПАНОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
68 (30+21+17) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15619 |
СТЕПАНОВ М.С. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
8 |
111 (35+42+34) |
|
|
С2 |
|
Баранов Олексій Миколайович |
15620 |
СТЕПАНОВ О.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
15621 |
СТЕПАНОВА В.С. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
8 |
112 (49+33+30) |
|
С1 |
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
15622 |
СТЕПАНОВА Е.С. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
10 |
109 (33+42+34) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15623 |
СТЕПАНОВА І.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15624 |
СТЕПАНОВА П.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
15625 |
СТЕПАНОВА Я.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
7 |
82 (26+27+29) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15626 |
СТЕПАНЬКОВА С.С. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
98 (37+33+28) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
15627 |
СТЕПАНЮК А.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15628 |
СТЕПАНЮК Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15629 |
СТЕПАНЮК К.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
4 |
45 (21+12+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15630 |
СТЕПАНЮК Я.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
3 |
57 (21+18+18) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15631 |
СТЕПАНЮЧЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
144 (39+54+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15632 |
СТЕПАНЯНЗ Я.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
7 |
57 (23+21+13) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15633 |
СТЕПОВИЙ В.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
15634 |
СТЕПУРА М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15635 |
СТЕПУРА О.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
9 |
62 (18+19+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15636 |
СТЕПУРКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
111 (40+36+35) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15637 |
СТЕПУРОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15638 |
СТЕРЖАНТОВ Д.М. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
4 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
15639 |
СТЕФАНИК А.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
120 (48+60+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15640 |
СТЕФАНИК М.Д. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
10 |
103 (15+36+52) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
15641 |
СТЕФАНОВИЧ А.С. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
15642 |
СТЕФАШИНА Ю.М. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
15643 |
СТЕЦЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
5 |
55 (15+24+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15644 |
СТЕЦЕНКО В.Д. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15645 |
СТЕЦЕНКО В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15646 |
СТЕЦЕНКО Е.В. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
3 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15647 |
СТЕЦЕНКО К.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
72 (33+9+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15648 |
СТЕЦЕНКО К.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
48 (27+12+9) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
15649 |
СТЕЦЕНКО М.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
162 (51+51+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
15650 |
СТЕЦЬ В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
92 (36+31+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15651 |
СТЕЦЬ Д.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
118 (42+27+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
15652 |
СТЕШЕНКО М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
9 |
67 (30+15+22) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15653 |
СТИКИК М.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15654 |
СТІХАРЬОВ М.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15655 |
СТОВБА Д.О. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
4 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
15656 |
СТОВБА І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
130 (43+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15657 |
СТОВБУН В.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
84 (33+12+39) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
15658 |
СТОВБУН Р.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
114 (27+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15659 |
СТОВБУР Д.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15660 |
СТОГНІЙ П.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
109 (36+39+34) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15661 |
СТОЕВА Т.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
3 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15662 |
СТОЄВ В.О. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
3 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
15663 |
СТОЄВА В.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15664 |
СТОЄВА О.І. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
7 |
151 (55+48+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
15665 |
СТОЖКОВ С.П. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
15666 |
СТОЖОК П.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15667 |
СТОЖОК С.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
7 |
145 (52+51+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15668 |
СТОЖОК Я.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
9 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15669 |
СТОЙКОВ А.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
69 (30+21+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15670 |
СТОЙКОВА Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15671 |
СТОЙКОВА З.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15672 |
СТОЙЛОВСЬКА О.М. |
с. Зеленівка |
Зеленівська ЗОШ |
9 |
102 (33+38+31) |
|
|
|
|
Хуторна Наталія Олексіївна |
15673 |
СТОЙЧЕВ А.А. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
7 |
55 (11+27+17) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
15674 |
СТОЙЧЕВ А.І. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
4 |
75 (39+27+9) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
15675 |
СТОЙЧЕВ Д.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15676 |
СТОЙЧЕВ Д.Ю. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
3 |
63 (30+24+9) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
15677 |
СТОЙЧЕВА А.В. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
7 |
133 (41+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
15678 |
СТОЙЧЕВА А.Є. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
4 |
105 (33+21+51) |
|
|
|
С3 |
Мамонова Лариса Анатоліївна |
15679 |
СТОЙЧЕВА Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
63 (33+15+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15680 |
СТОЙЧЕВА С.Ю. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
15681 |
СТОКАНЬ Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15682 |
СТОКІЗ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15683 |
СТОЛБІНСЬКОГО Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
5 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15684 |
СТОЛЯР А.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
7 |
51 (19+15+17) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15685 |
СТОЛЯРЕНКО А.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
15686 |
СТОЛЯРЧУК В.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
6 |
109 (39+42+28) |
|
|
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
15687 |
СТОМАТОВА С.Е. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15688 |
СТОРОЖЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
78 (30+36+12) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
15689 |
СТОРОЖЕНКО Є.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
15690 |
СТОРЧАК А.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
10 |
63 (12+28+23) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
15691 |
СТОРЧАК А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
4 |
87 (27+33+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15692 |
СТОРЧАК А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15693 |
СТОРЧАК К.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
5 |
77 (18+36+23) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
15694 |
СТОРЧУН А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
93 (23+36+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15695 |
СТОРЧУН П.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
74 (24+36+14) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15696 |
СТОЯК А.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
135 (36+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
15697 |
СТОЯК Я |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
116 (46+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Кудіна Наталія Степанівна |
15698 |
СТОЯЛОВ Н.О. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
7 |
91 (31+30+30) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
15699 |
СТОЯН Л.В. |
с. Плодородне |
Плодородненський НВК |
7 |
68 (25+18+25) |
|
|
|
|
Тимошенко Ірина Михайлівна |
15700 |
СТОЯНОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
60 (21+18+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15701 |
СТОЯНОВ К.П. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15702 |
СТОЯНОВСЬКА С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15703 |
СТРАТІЛА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
78 (21+21+36) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
15704 |
СТРАТУЛАТ Е.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 80 |
10 |
119 (39+45+35) |
|
|
С2 |
|
Коржос Інна Миколаївна |
15705 |
СТРАТУЦА Н.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
69 (12+39+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15706 |
СТРАХОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15707 |
СТРАХОВОЙ А.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15708 |
СТРАШКО В.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
93 (27+27+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15709 |
СТРАШКО Д |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
4 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15710 |
СТРАШКО Д.Л. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
8 |
76 (40+9+27) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15711 |
СТРАШКО Є.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15712 |
СТРАШКУЛИЧ А.В. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
5 |
82 (36+21+25) |
|
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
15713 |
СТРЕКАЧОВ Д.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
5 |
118 (30+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
15714 |
СТРЕЛЕЦЬ Г.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
108 (51+21+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15715 |
СТРЕЛЕЦЬ Д.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15716 |
СТРЕЛЬКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
6 |
73 (18+24+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15717 |
СТРЕЛЬНІКОВ П.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
142 (45+42+55) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15718 |
СТРЕЛЬНІЧЕНКО А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
5 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15719 |
СТРЕЛЬЦОВА Д.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15720 |
СТРЕЛЬЦОВА О.І. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
15721 |
СТРЕЛЬЧЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
103 (31+21+51) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
15722 |
СТРЕЛЬЧЕНКО Л |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15723 |
СТРЕЛЬЧУК Б.А. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
5 |
75 (30+15+30) |
|
|
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
15724 |
СТРЕЛЬЧУК І.А. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
3 |
84 (33+21+30) |
|
|
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
15725 |
СТРЕНЮК В.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
69 (33+12+24) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
15726 |
СТРЄЛЬНІКОВ І.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
7 |
99 (35+21+43) |
|
|
|
С3 |
Калінінська Надія Григорівна |
15727 |
СТРИЖ Г.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15728 |
СТРИЖ Е.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
85 (25+33+27) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15729 |
СТРИЖАК І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
42 (9+15+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15730 |
СТРИЖАК К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
15731 |
СТРИЖАК Р.А. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
2 |
54 (6+24+24) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
15732 |
СТРИЖАК Я.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
15733 |
СТРИЖАКОВ В.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
121 (42+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15734 |
СТРИЖЕУС О. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
3 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
15735 |
СТРИЖКО Є.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
135 (39+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
15736 |
СТРИКАЛО В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
93 (33+42+18) |
|
|
С2 |
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
15737 |
СТРІЖКОВА М.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
60 (6+27+27) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15738 |
СТРІХА К.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15739 |
СТРІШКО А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
60 (21+15+24) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
15740 |
СТРІШКО А.Л. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
117 (31+39+47) |
|
|
|
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
15741 |
СТРІШКО С.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15742 |
СТРОГАНОВ Н.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
89 (24+28+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15743 |
СТРОГАНОВ Н.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
69 (39+6+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15744 |
СТРОЄВА Т.Р. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
74 (30+27+17) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
15745 |
СТРОКАНЬ І.С. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
8 |
150 (39+60+51) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
15746 |
СТРОКАЧ О.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
3 |
138 (48+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15747 |
СТРОКАЧ О.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
9 |
65 (24+22+19) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15748 |
СТРОКОЛІС Є.А. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
3 |
99 (36+24+39) |
|
|
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
15749 |
СТРУЖКІНА О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
79 (21+21+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15750 |
СТРУКОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
76 (22+24+30) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
15751 |
СТРУКОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15752 |
СТРУКОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15753 |
СТРУЦ І.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
15754 |
СТРУЦЬ М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
6 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15755 |
СТРУЧЄВ С.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
82 (42+18+22) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15756 |
СТРЮК А.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15757 |
СТРЮК О.Л. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
8 |
130 (35+45+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
15758 |
СТРЮК О.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (48+12+6) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15759 |
СТРЮК Р.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15760 |
СТРЮКОВ В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15761 |
СТРЮКОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15762 |
СТРЮКОВ І.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мельник Наталія Григорівна |
15763 |
СТРЮКОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15764 |
СТРЮКОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
150 (51+51+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15765 |
СТРЮКОВА О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
123 (33+36+54) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15766 |
СТУБЕР І.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15767 |
СТУДЕННІКОВА А.В. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
9 |
72 (27+33+12) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
15768 |
СТУКАНОВА Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15769 |
СТУКАНОВА О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
116 (29+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15770 |
СТУЛЕНЬ Н. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15771 |
СТУЛОВСЬКИЙ М.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
111 (39+42+30) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15772 |
СТУЛЬНІКОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
15773 |
СТУПАК А. |
смт. Чернігівка |
Обіточненська ЗОШ |
9 |
78 (27+22+29) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15774 |
СТУПАК П.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
84 (39+26+19) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15775 |
СТУПАК С.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
162 (51+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15776 |
СТУПАКОВ В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
69 (36+21+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15777 |
СТУПАР О.В. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
10 |
100 (36+29+35) |
|
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
15778 |
СТУС А.Ю. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
3 |
93 (33+24+36) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15779 |
СТУСЬ Д.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
4 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
15780 |
СТЬОПІНА В.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15781 |
СТЬОПІНА Е.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15782 |
СТЬОПУШКІНА Ю.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
123 (45+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15783 |
СУБАЧЕВА Т.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15784 |
СУББОТІН І.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
39 (9+24+6) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15785 |
СУББОТІНА А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15786 |
СУББОТІНА Ю.І. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
7 |
81 (26+24+31) |
|
|
|
|
Єрмакова Наталія Олександрівна |
15787 |
СУВОРОВ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
138 (45+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15788 |
СУВОРОВА О.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
96 (36+12+48) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
15789 |
СУДНІКОВА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15790 |
СУЄТІН О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
9 |
55 (21+16+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15791 |
СУЙ А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 87 |
8 |
115 (37+42+36) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
15792 |
СУКАЧ А.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
90 (36+12+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15793 |
СУКАЧ І.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
150 (51+45+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15794 |
СУКАЧ К.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
131 (25+51+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
15795 |
СУКМАНОВСЬКА Є.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15796 |
СУКОНЬКО Т.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
5 |
101 (30+36+35) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15797 |
СУЛА А.А. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
3 |
135 (39+39+57) |
|
|
|
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
15798 |
СУЛЕЙМАНОВА Е.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15799 |
СУЛЄЙМАНОВА А.К. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
82 (36+24+22) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
15800 |
СУЛІМЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
93 (12+36+45) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
15801 |
СУЛІМОВ А.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
3 |
87 (27+39+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15802 |
СУЛІМОВ К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
102 (39+24+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15803 |
СУЛТАН Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
93 (39+30+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15804 |
СУЛТАН К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15805 |
СУЛТАНОВА Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
9 |
146 (51+52+43) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15806 |
СУЛТАНОВА О.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
8 |
69 (17+27+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15807 |
СУЛЬЖЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15808 |
СУЛЬЖЕНКО Є.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15809 |
СУМАРОКОВ М.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
117 (27+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Уварова Катерина Леонідівна |
15810 |
СУМІНА К.Є. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15811 |
СУММА К.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15812 |
СУМОВСЬКИЙ М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15813 |
СУНДУКОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15814 |
СУПКАЄВА Г.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15815 |
СУПОНІНА А.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15816 |
СУПРУН А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
121 (48+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
15817 |
СУПРУН В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15818 |
СУПРУН В.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15819 |
СУПРУН Г.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15820 |
СУПРУН Є.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15821 |
СУПРУН К.М. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15822 |
СУПРУН О.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15823 |
СУПРУН О.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
15824 |
СУПРУН О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
148 (40+51+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15825 |
СУПРУН Я.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15826 |
СУПРУНЕЦЬ В.Е. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
10 |
116 (36+34+46) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15827 |
СУПРУНОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
123 (27+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
15828 |
СУПТЕЛЯ В.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
57 (15+27+15) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15829 |
СУПТЕЛЯ С.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
4 |
132 (51+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15830 |
СУРЖЕНКО К.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
5 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15831 |
СУРІН Р.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
85 (24+36+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15832 |
СУРІНА К.П. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
105 (39+54+12) |
|
|
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
15833 |
СУРКОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15834 |
СУРКОВА О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
7 |
109 (43+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
15835 |
СУРМАЧОВА Т.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15836 |
СУРМІЛОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
111 (36+45+30) |
|
|
С2 |
|
Усанова Світлана Іллівна |
15837 |
СУРМІНОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15838 |
СУРОВЦЕВА О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
8 |
112 (28+30+54) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15839 |
СУРРКОВ С.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
10 |
31 (15+8+8) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15840 |
СУРЯДНИЙ А.Г. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
3 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
15841 |
СУРЯДНОВ М.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
15842 |
СУСАНІН Є.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
15843 |
СУСЕР А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
7 |
115 (43+39+33) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15844 |
СУСЄКОВ Я.Р. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
98 (38+24+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15845 |
СУСЄКОВА К.Р. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
6 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15846 |
СУСЛОВ А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
10 |
128 (36+46+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Круглицька Лідія Петрівна |
15847 |
СУСЛОВ Д.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15848 |
СУСЛОВ Є.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15849 |
СУСЛОВА А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15850 |
СУСЛОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
3 |
123 (51+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15851 |
СУСЛОВА М.С. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
5 |
121 (48+36+37) |
|
С1 |
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
15852 |
СУСЛОВА О.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
56 (9+16+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15853 |
СУТУЖКО Д.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
138 (51+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15854 |
СУУ А.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15855 |
СУХАНОВ Є.К. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15856 |
СУХАНОВ Р.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
7 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15857 |
СУХАНОВА Є.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15858 |
СУХАР В.С. |
с. Чкалове |
Чкаловський НВК |
7 |
108 (40+30+38) |
|
С1 |
|
|
Мамонова Лариса Анатоліївна |
15859 |
СУХАРЕВ К.А. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
2 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Липа Тетяна Леонідівна |
15860 |
СУХАРЕНКО В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
102 (45+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15861 |
СУХАРЕНКО В.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
81 (30+36+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15862 |
СУХАРЬ О.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15863 |
СУХАЦЬКИЙ О |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
7 |
97 (36+33+28) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15864 |
СУХЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
54 (21+33+0) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
15865 |
СУХЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15866 |
СУХЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
135 (33+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15867 |
СУХИНА А.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
81 (28+24+29) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
15868 |
СУХИНИЧ Т.Г. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
15869 |
СУХІНА В.В. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
7 |
154 (45+54+55) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
15870 |
СУХОБОК М.І. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
69 (30+27+12) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
15871 |
СУХОВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15872 |
СУХОВЕЦЬКИЙ А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
9 |
52 (12+15+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15873 |
СУХОВІЙ Г.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
15874 |
СУХОВОЇ А.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
95 (27+45+23) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
15875 |
СУХОВОЙ І.К. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
78 (21+33+24) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
15876 |
СУХОНОС К.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
88 (22+39+27) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15877 |
СУХОНЯК В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15878 |
СУХОПАР К.Є. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15879 |
СУХОПАРОВ Б.М. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
15880 |
СУХОРІПА Д.Є. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
138 (39+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
15881 |
СУХОРУКОВА В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
42 (21+21+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15882 |
СУХОРУКОВА С.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
96 (36+12+48) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
15883 |
СУШКІН В |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
15884 |
СУШКО А |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15885 |
СУШКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
3 |
84 (33+24+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15886 |
СУШКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
63 (25+9+29) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
15887 |
СУШКО А.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
9 |
77 (18+43+16) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
15888 |
СУШКО Б.І. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
2 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15889 |
СУШКО В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
99 (21+36+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15890 |
СУШКО М.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
10 |
104 (36+42+26) |
|
|
С2 |
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
15891 |
СУШКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
91 (42+33+16) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
15892 |
СУШКО Я.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
10 |
89 (15+46+28) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15893 |
СУШКОВ К.М. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15894 |
СУЩЕВСЬКИЙ К.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
15895 |
СУЩЕНКО А.Є. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
15896 |
СУЩЕНКО Е.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15897 |
СУЩЕНКО Н.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 4 |
10 |
125 (39+49+37) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15898 |
СУЯЗОВ С.О. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
9 |
79 (33+27+19) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
15899 |
СЬОМИК К. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
5 |
80 (36+30+14) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15900 |
СЬОМІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15901 |
СЬОМЧЕНКО К.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
7 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
15902 |
СЬОМЧЕНКО П.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
78 (45+15+18) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15903 |
СЮЗЕВА К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
6 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15904 |
СЮР Ю.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
94 (37+21+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15905 |
СЮРКАЛО І |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
10 |
80 (33+25+22) |
|
|
|
|
Фролова Людмила Миколаївна |
15906 |
СЮСЕЛЬ А.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
87 (33+36+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
15907 |
СЮТИК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
175 (60+58+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15908 |
СЮТКІНА К.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
72 (21+18+33) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15909 |
ТААКОВА Д. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
15910 |
ТАБАНЮК А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15911 |
ТАБАЧНИЙ С.Я. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15912 |
ТАБИРЦА С.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
93 (21+27+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15913 |
ТАБУНЩИК Д.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
166 (60+57+49) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15914 |
ТАБУРЯНСЬКИЙ О.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
132 (60+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
15915 |
ТАГАЕВ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15916 |
ТАГАЄВ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
85 (24+39+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15917 |
ТАГІЄВ М.Р. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15918 |
ТАЗМУЛІН А |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
6 |
62 (15+27+20) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
15919 |
ТАКБАКСІДІ С.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15920 |
ТАЛАЛАЄВА В.С. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
8 |
45 (20+6+19) |
|
|
|
|
Трофименко Наталія Валентинівна |
15921 |
ТАЛАЛАЄВСЬКИЙ М.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
138 (48+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
15922 |
ТАЛАН В.П. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
69 (18+45+6) |
|
|
С2 |
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
15923 |
ТАЛАНОВА Н.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15924 |
ТАЛИЦЬКИХ М.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15925 |
ТАЛИЦЬКИХ М.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15926 |
ТАЛИЦЬКИХ Т.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
162 (45+60+57) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
15927 |
ТАМБОВСЬКИЙ Д.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15928 |
ТАНДУРА Ю.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
5 |
89 (33+27+29) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15929 |
ТАНКОВСЬКИЙ К.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
60 (36+24+0) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15930 |
ТАНКУШИНА Є.О. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
3 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
15931 |
ТАНКУШИНА Л.В. |
м. Токмак |
Новомиколаївська ЗОШ |
3 |
135 (45+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
15932 |
ТАНЦУРА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
15933 |
ТАНЦЮРА А.И. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
6 |
56 (24+9+23) |
|
|
|
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
15934 |
ТАНЧЕНКО А.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
2 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
15935 |
ТАНЧЕНКО С.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
106 (37+39+30) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
15936 |
ТАРАБАЄВ М.Г. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
8 |
124 (31+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
15937 |
ТАРАБАН Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15938 |
ТАРАБАН Є.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
100 (24+39+37) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
15939 |
ТАРАБАН М.І. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
107 (36+33+38) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
15940 |
ТАРАДАЙКО К.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
117 (39+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15941 |
ТАРАКАНОВ М.В. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Клименко Тетяна Іванівна |
15942 |
ТАРАКАНОВ Н.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15943 |
ТАРАКАНОВА КВ. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
92 (35+45+12) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15944 |
ТАРАЛЕШКО Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
15945 |
ТАРАН О.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
5 |
63 (33+15+15) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15946 |
ТАРАН А.Р. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15947 |
ТАРАН В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
80 (36+21+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15948 |
ТАРАН В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
42 (9+9+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15949 |
ТАРАН Д.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
105 (45+27+33) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
15950 |
ТАРАН Д.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15951 |
ТАРАН Д.С. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
3 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
15952 |
ТАРАН І.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15953 |
ТАРАН І.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
15954 |
ТАРАН К.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
10 |
80 (24+34+22) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15955 |
ТАРАН М.М. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
7 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Білосорочка Олена Анатоліївна |
15956 |
ТАРАН М.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
99 (33+33+33) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15957 |
ТАРАН Н.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
15958 |
ТАРАН Р.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
63 (22+18+23) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
15959 |
ТАРАН С.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
93 (27+30+36) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
15960 |
ТАРАН С.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
102 (45+30+27) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15961 |
ТАРАНЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
15962 |
ТАРАНЕНКО А.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15963 |
ТАРАНЕНКО В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
10 |
89 (18+28+43) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15964 |
ТАРАНЕНКО Є.В. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
104 (28+45+31) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15965 |
ТАРАНЕНКО Л.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
59 (13+18+28) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
15966 |
ТАРАНЕНКО Н.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
6 |
102 (36+33+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15967 |
ТАРАНОВ А.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
6 |
82 (24+33+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15968 |
ТАРАНОВ Я.Л. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
15969 |
ТАРАНОВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
8 |
67 (19+21+27) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
15970 |
ТАРАНОВА В.О. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
78 (27+30+21) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15971 |
ТАРАНОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
15972 |
ТАРАНОВА Д.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15973 |
ТАРАНОВА О.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
81 (27+15+39) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15974 |
ТАРАНОВА Т.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15975 |
ТАРАНУХІН Р.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
69 (23+6+40) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
15976 |
ТАРАПАТА А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
105 (39+33+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
15977 |
ТАРАРІН Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
15978 |
ТАРАСЕВИЧ А.Є. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
135 (27+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
15979 |
ТАРАСЕВИЧ К.Р. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
86 (45+18+23) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15980 |
ТАРАСЕВИЧ С.Р. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
72 (42+0+30) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
15981 |
ТАРАСЕНКО А.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
81 (39+21+21) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
15982 |
ТАРАСЕНКО А.К. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
3 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
15983 |
ТАРАСЕНКО А.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
8 |
151 (37+57+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
15984 |
ТАРАСЕНКО А.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
10 |
116 (39+32+45) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
15985 |
ТАРАСЕНКО А.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
3 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
15986 |
ТАРАСЕНКО Б.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
15987 |
ТАРАСЕНКО Б.В. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
9 |
45 (21+14+10) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15988 |
ТАРАСЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
15989 |
ТАРАСЕНКО Д.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
57 (27+21+9) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
15990 |
ТАРАСЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
73 (33+21+19) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
15991 |
ТАРАСЕНКО Є.І. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
15992 |
ТАРАСЕНКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
15993 |
ТАРАСЕНКО К.Ю. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
9 |
55 (15+24+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15994 |
ТАРАСЕНКО М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15995 |
ТАРАСЕНКО М.К. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
15996 |
ТАРАСЕНКО М.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
88 (48+24+16) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
15997 |
ТАРАСЕНКО О.Є. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
4 |
87 (42+15+30) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
15998 |
ТАРАСЕНКО О.О. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
5 |
72 (36+9+27) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
15999 |
ТАРАСЕНКО П. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
6 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
16000 |
ТАРАСОВ А.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
16001 |
ТАРАСОВ А.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
106 (39+30+37) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
16002 |
ТАРАСОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
73 (40+9+24) |
|
С1 |
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
16003 |
ТАРАСОВ І.Г. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16004 |
ТАРАСОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16005 |
ТАРАСОВ Р.О. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
3 |
39 (12+9+18) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
16006 |
ТАРАСОВА А.Г. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
8 |
111 (41+45+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
16007 |
ТАРАСОВА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
3 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16008 |
ТАРАСОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
78 (33+24+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16009 |
ТАРАСОВА Н.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
114 (30+39+45) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16010 |
ТАРАСОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16011 |
ТАРАСОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16012 |
ТАРАСОВИЧ О |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
72 (21+21+30) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
16013 |
ТАРАСЮК А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
10 |
68 (27+10+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16014 |
ТАРАСЮК В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
115 (42+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16015 |
ТАРАСЮК Є.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
123 (39+48+36) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
16016 |
ТАРАСЮК М. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
16017 |
ТАРАТИНОВА П.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
144 (39+48+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16018 |
ТАРАТУТА А.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
3 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16019 |
ТАРАХЧЯН А.Н. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
5 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16020 |
ТАРАЩЕНКО Д.С. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
51 (21+24+6) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16021 |
ТАРАЩИК Є.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
138 (33+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
16022 |
ТАРИТІН А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
120 (39+27+54) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16023 |
ТАРНАВСЬКА В.І. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
60 (15+21+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16024 |
ТАРОВИК Т.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16025 |
ТАРЧАНІНА В |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16026 |
ТАРЧУТКІН А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
91 (36+36+19) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16027 |
ТАСАНЕНКО О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16028 |
ТАССО А.Д. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
67 (37+30+0) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
16029 |
ТАТАН О.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
110 (45+33+32) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16030 |
ТАТАРЕНКО І.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
4 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Баранчук Ганна Анатоліївна |
16031 |
ТАТАРЕНКО К.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
72 (33+24+15) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16032 |
ТАТАРИНОВ А. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
8 |
109 (25+33+51) |
|
|
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
16033 |
ТАТАРИНОВА К.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
132 (51+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16034 |
ТАТАРИНЦЕВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
7 |
99 (34+42+23) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16035 |
ТАТАРІНЦЕВ М.А. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
60 (48+0+12) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16036 |
ТАТАРІНЦЕВ М.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
5 |
77 (21+30+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16037 |
ТАТАРНІКОВА О.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
79 (36+18+25) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16038 |
ТАТЕВОСЯН Г.А. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
5 |
70 (21+24+25) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
16039 |
ТАТЕВОСЯН Г.Г. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16040 |
ТАТЕВОСЯН М.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
121 (33+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16041 |
ТАТЕВОСЯН С.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
77 (24+30+23) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16042 |
ТАТУКОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
81 (21+33+27) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
16043 |
ТАТУНОВ Л.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16044 |
ТАТЬЯНЕНКО В.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
7 |
95 (33+27+35) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
16045 |
ТАТЬЯНИЧ В. . |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
120 (51+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16046 |
ТАУКЕНОВА К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16047 |
ТАХТАДЖИЄВА С.О. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16048 |
ТАХТАМІР Є.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16049 |
ТАХТАРОВА Є.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16050 |
ТАХТАРОВА М.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16051 |
ТАХТАРОВА Т.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16052 |
ТАХТАУЛ А.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
71 (33+28+10) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
16053 |
ТАШЕВ Р.Д. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
108 (36+60+12) |
|
|
С2 |
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
16054 |
ТВЕРДИЙ Д.М. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
4 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Захарова Ксенія Миколаївна |
16055 |
ТВЕРДИЙ О.Л. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
6 |
45 (30+9+6) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
16056 |
ТВЕРДОВСЬКА Н.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
99 (33+39+27) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
16057 |
ТВЕРДОВСЬКИЙ М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
98 (24+39+35) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16058 |
ТВЕРДОМЕД Д.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16059 |
ТВЕРДОХЛІБ В. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
9 |
94 (12+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
16060 |
ТВЕРДОХЛІБ В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
6 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16061 |
ТВЕРДОХЛІБ І.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16062 |
ТВЕРДОХЛІБ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
112 (27+48+37) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
16063 |
ТВЕРДОХЛІБ Ю.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
9 |
148 (36+58+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16064 |
ТВЕРЕЗИЙ М.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
2 |
60 (42+12+6) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16065 |
ТВЕРИТІНОВА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
10 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16066 |
ТВОРОЖНІКОВА К.О. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
65 (31+21+13) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16067 |
ТЕБЕНКО І.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
132 (48+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16068 |
ТЕБЕНКО М.И. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
123 (33+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16069 |
ТЕБЕШЕВСЬКИЙ В.Ю. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16070 |
ТЕКТЕЛЬ В.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
166 (54+57+55) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16071 |
ТЕЛЕГІНА Є.Ю. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
16072 |
ТЕЛЕГІНА М.Е. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16073 |
ТЕЛЕГІНА С.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16074 |
ТЕЛЕНЬКОВА М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
80 (33+30+17) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16075 |
ТЕЛІПКО А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16076 |
ТЕЛЬКИ А.О. |
м. Бердянськ |
Софіївська ЗОШ |
7 |
45 (10+15+20) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16077 |
ТЕЛЬЧАРОВ Е.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
8 |
112 (37+33+42) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16078 |
ТЕЛЮПА Г.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
87 (25+30+32) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16079 |
ТЕЛЮПА Т.О. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
130 (33+51+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
16080 |
ТЕМЕЧКО М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16081 |
ТЕМКО О. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
16082 |
ТЕМНЕНКО В.С. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16083 |
ТЕМНІКОВА М.Є. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
9 |
66 (39+18+9) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16084 |
ТЕМЧЕНКО Х.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16085 |
ТЕНДІТНИК О.Л. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
72 (22+24+26) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16086 |
ТЕНІШЕВ Е.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
123 (46+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
16087 |
ТЕПЕРІН Р.Р. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
3 |
156 (51+51+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
16088 |
ТЕПЛИЦЬКА А.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
75 (21+30+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16089 |
ТЕРЕНИК О.С. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
36 (9+18+9) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
16090 |
ТЕРЕНТЄВ Є.В. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
6 |
73 (24+18+31) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
16091 |
ТЕРЕНТЄВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16092 |
ТЕРЕНТЬЄВ М.І. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
8 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16093 |
ТЕРЕНТЬЄВ О |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16094 |
ТЕРЕНТЬЄВА А.Є. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
93 (27+27+39) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16095 |
ТЕРЕХОВ К.О. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
90 (39+21+30) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
16096 |
ТЕРЕХОВ Я.Р. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16097 |
ТЕРЕХОВА Л.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16098 |
ТЕРЕХОВА С.М. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
79 (17+33+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16099 |
ТЕРЕШЕНКОВА Т.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
168 (54+57+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16100 |
ТЕРЕШКЕВИЧ В.Є. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
92 (33+25+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16101 |
ТЕРЕШКОВ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16102 |
ТЕРЕЩЕНКО А.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
5 |
53 (30+9+14) |
|
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
16103 |
ТЕРЕЩЕНКО А.Г. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16104 |
ТЕРЕЩЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
85 (30+28+27) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
16105 |
ТЕРЕЩЕНКО Б.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
101 (24+42+35) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
16106 |
ТЕРЕЩЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
89 (31+27+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16107 |
ТЕРЕЩЕНКО В.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
10 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16108 |
ТЕРЕЩЕНКО Д.О. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
16109 |
ТЕРЕЩЕНКО Є.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
96 (42+34+20) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16110 |
ТЕРЕЩЕНКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
128 (43+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16111 |
ТЕРЕЩЕНКО К.О. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
2 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
16112 |
ТЕРЕЩЕНКО Л.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16113 |
ТЕРЕЩЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
16114 |
ТЕРЕЩЕНКО М.С. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
16115 |
ТЕРЕЩЕНКО О.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
87 (33+24+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16116 |
ТЕРЕЩЕНКО Ю.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
71 (24+28+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16117 |
ТЕРЕЩУК В.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
9 |
52 (21+10+21) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16118 |
ТЕРЗІ В.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
105 (39+45+21) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16119 |
ТЕРЗІЄВА Д.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
16120 |
ТЕРНИКОВА П.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16121 |
ТЕРНОВА А.С. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
16122 |
ТЕРНОВИЙ Д.О. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
4 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
16123 |
ТЕРНОВОЙ С.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
8 |
109 (37+30+42) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16124 |
ТЕРНОВСЬКА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16125 |
ТЕРНОВСЬКИХ З.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16126 |
ТЕРЬОХІН О.О. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
7 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
16127 |
ТЕРЬОХІНА П.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
72 (25+24+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16128 |
ТЕРЯНИК А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16129 |
ТЕСАРИК Д.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
6 |
72 (30+27+15) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16130 |
ТЕСЛЕНК ЄІ. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16131 |
ТЕСЛЕНКО А.І. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
74 (28+21+25) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16132 |
ТЕСЛЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16133 |
ТЕСЛЕНКО М.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16134 |
ТЕСЛЕНКО О.І. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
4 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
16135 |
ТЕСЛЕНКО Я.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16136 |
ТЕСЛЕНКО Я.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
24 (12+0+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16137 |
ТЕСЛЯ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
78 (36+30+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16138 |
ТЕСЛЯ Л.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16139 |
ТЕТЕРВАК І.Р. |
м. Бердянськ |
Троянська ЗОШ |
8 |
108 (37+30+41) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
16140 |
ТЕТЕРИН О.Д. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16141 |
ТЕТЕРІН В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
30 (0+9+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16142 |
ТЕТЕРІН Д.Ю. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
43 (3+24+16) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16143 |
ТЕТІРКО А.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
6 |
85 (42+21+22) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16144 |
ТЄЛІПАЙЛО О.К. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
102 (45+36+21) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16145 |
ТЄЛІЧКО І.І. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16146 |
ТЄЛКОВ А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
148 (52+45+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16147 |
ТЄЛУШКО О.Я. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
147 (57+42+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16148 |
ТЄНЬКАЄВА Д.М. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
95 (36+36+23) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16149 |
ТЄРЄХОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
16150 |
ТЄРЄШКІНА Д.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16151 |
ТИЛИК Д.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16152 |
ТИЛИНКО Д.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16153 |
ТИЛІКОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
93 (45+12+36) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16154 |
ТИМЕНКО Т.Л. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16155 |
ТИМЕНКО Я.Є. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
39 (9+12+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16156 |
ТИМЕЧКО Р.М. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16157 |
ТИМОНЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
16158 |
ТИМОФЕЕВА О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
87 (25+30+32) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16159 |
ТИМОФЄЄВА Д.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
6 |
132 (48+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16160 |
ТИМОФЄЄВА О.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16161 |
ТИМОФІЄВА А.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
156 (51+51+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16162 |
ТИМОФІЄНКО Н.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16163 |
ТИМОФІЄНКО Я.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
79 (27+39+13) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16164 |
ТИМОХІНА К.Г. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
2 |
120 (60+24+36) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16165 |
ТИМОХОВ А.Н. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
54 (17+15+22) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16166 |
ТИМОШЕНКО А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
138 (39+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16167 |
ТИМОШЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
144 (57+48+39) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16168 |
ТИМОШЕНКО Б.Р. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
16169 |
ТИМОШЕНКО Д.В. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
4 |
84 (45+15+24) |
|
С1 |
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
16170 |
ТИМОШЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16171 |
ТИМОШЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
162 (51+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16172 |
ТИМОШЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16173 |
ТИМОШЕНКО К.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
16174 |
ТИМОШЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
78 (36+12+30) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
16175 |
ТИМОШЕНКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16176 |
ТИМОШЕНКО О.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
114 (36+60+18) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16177 |
ТИМОШЕНКО О.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
142 (48+36+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16178 |
ТИМОШЕНКО С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16179 |
ТИМОШЕНКО С.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16180 |
ТИМОЩЕНКО В.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16181 |
ТИМОЩУК А. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
1 |
48 (48+0+0) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16182 |
ТИМОЩУК В.В. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
6 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16183 |
ТИМОЩУК Т.Є. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
112 (53+27+32) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16184 |
ТИМОЩУК Я.І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
7 |
77 (17+18+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
16185 |
ТИМЧЕНКО А.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16186 |
ТИМЧЕНКО А.М. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
3 |
87 (27+36+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16187 |
ТИМЧЕНКО А.С. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16188 |
ТИМЧЕНКО В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16189 |
ТИМЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
81 (33+30+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16190 |
ТИМЧЕНКО І.Т. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
162 (51+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16191 |
ТИМЧЕНКО К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16192 |
ТИМЧЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16193 |
ТИМЧИНА І.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
5 |
68 (27+18+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16194 |
ТИМЧУК І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 80 |
9 |
156 (48+51+57) |
З |
|
|
|
Коржос Інна Миколаївна |
16195 |
ТИМЧУК І.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
96 (33+39+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16196 |
ТИМЧУК К.І. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-2 ст. |
7 |
54 (22+18+14) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16197 |
ТИМЧУК С.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16198 |
ТИНІВ А.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16199 |
ТИНКАЛЮК В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16200 |
ТИНКОВАН В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
7 |
72 (19+21+32) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16201 |
ТИНСЬКА В.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
9 |
67 (6+36+25) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16202 |
ТИНСЬКИЙ В.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
129 (33+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
16203 |
ТИНСЬКИЙ В.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
16204 |
ТИСЛЕНКО О.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
16205 |
ТИСЛИЦЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
16206 |
ТИТАРЕНКО А.А. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
3 |
102 (39+39+24) |
|
|
|
|
Демешко Дмитро Анатолійович |
16207 |
ТИТАРЕНКО А.А. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
58 (30+12+16) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
16208 |
ТИТАРЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16209 |
ТИТАРЕНКО Є.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
8 |
109 (37+39+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16210 |
ТИТАРЕНКО Є.С. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16211 |
ТИТАРЕНКО К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16212 |
ТИТАРЕНКО М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16213 |
ТИТЕНКО С.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
105 (24+36+45) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
16214 |
ТИТОВ М.Ю. |
м. Енергодар |
Ліцей |
7 |
66 (25+30+11) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16215 |
ТИТОМИР Ю.Г. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
113 (27+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
16216 |
ТИХА А.І. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
79 (23+33+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16217 |
ТИХА Є.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
6 |
156 (54+57+45) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16218 |
ТИХА М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
145 (54+51+40) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16219 |
ТИХАНОВСЬКА С.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
123 (39+30+54) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
16220 |
ТИХЕНКО Є.Г. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
3 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Білай Олена Вікторівна |
16221 |
ТИХЕНКО Я.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
96 (21+42+33) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16222 |
ТИХЕНЬКИЙ М.Б. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16223 |
ТИХОВОД О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
8 |
128 (37+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16224 |
ТИХОМИРОВА Є.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
53 (15+25+13) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16225 |
ТИХОМИРОВА Є.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
16226 |
ТИХОНОВ Б.М. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
8 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
16227 |
ТИХОНОВ М.В. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
129 (45+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
16228 |
ТИХОНОВА С.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16229 |
ТИХОНОВСЬКА Т.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
78 (29+24+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16230 |
ТИЦ К.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16231 |
ТИЦЬКИЙ М.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16232 |
ТИЩЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
148 (54+51+43) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16233 |
ТИЩЕНКО А.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
51 (24+15+12) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
16234 |
ТИЩЕНКО А.С. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
21 (18+3+0) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16235 |
ТИЩЕНКО А.Ю. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16236 |
ТИЩЕНКО Б.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16237 |
ТИЩЕНКО В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
126 (30+36+60) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16238 |
ТИЩЕНКО Е |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
76 (27+21+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16239 |
ТИЩЕНКО І.Д. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
92 (31+27+34) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16240 |
ТИЩЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16241 |
ТИЩЕНКО Л.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
90 (45+24+21) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16242 |
ТИЩЕНКО Н.В. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
1 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
16243 |
ТИЩЕНКО Н.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16244 |
ТИЩЕНКО О.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
63 (33+15+15) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16245 |
ТИЩЕНКО П |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16246 |
ТИЩЕНКО С.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16247 |
ТИЩЕНКО Ю.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
10 |
81 (27+27+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16248 |
ТИЩЕНКО Ю.М. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Демешко Дмитро Анатолійович |
16249 |
ТИЩУК Б.Я. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
112 (30+54+28) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16250 |
ТІЛЬКИ А.О. |
м. Бердянськ |
Софіївська ЗОШ |
7 |
97 (32+30+35) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16251 |
ТІЛЬКІЄВ Д |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16252 |
ТІМІНА А.В. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
4 |
123 (27+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Єрмакова Наталія Олександрівна |
16253 |
ТІМОНІН О.М. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16254 |
ТІМОНІН О.С. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16255 |
ТІМОНІНА Є.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
102 (45+24+33) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
16256 |
ТІМОФЄЄВ Я.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16257 |
ТІМОХОВА І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16258 |
ТІМОШКІНА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
8 |
59 (22+12+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16259 |
ТІМОЩУКА М.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
92 (30+33+29) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
16260 |
ТІМТІШЙНА М.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
16261 |
ТІМЧЕНКО В.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16262 |
ТІМЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
99 (36+24+39) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16263 |
ТІМЧЕНКО С.Ю. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
9 |
73 (24+30+19) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
16264 |
ТІНІН А.Р. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
102 (27+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16265 |
ТІПТЮК А.Д. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
9 |
59 (18+18+23) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
16266 |
ТІРОН Д.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
3 |
63 (21+27+15) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
16267 |
ТІРСКІХ А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
84 (33+16+35) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16268 |
ТІТАРЕНКО Ю.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
87 (23+27+37) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16269 |
ТІТЕНКО А.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
125 (49+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16270 |
ТІТЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
66 (27+24+15) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
16271 |
ТІТКОВ Л.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
9 |
145 (57+36+52) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16272 |
ТІТОВ В.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
8 |
112 (37+33+42) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16273 |
ТІТОВ В.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
5 |
115 (36+42+37) |
|
|
С2 |
|
Чумаченко Віра Іванівна |
16274 |
ТІТОВ І.Р. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16275 |
ТІТОВ К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
9 |
64 (39+2+23) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16276 |
ТІТОВА Д.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
3 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
16277 |
ТІТОВА Є.А. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
16278 |
ТІТОВА К.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16279 |
ТІТОВА Л.І. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
9 |
85 (39+22+24) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
16280 |
ТІТОВА Н.І. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
9 |
73 (39+10+24) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
16281 |
ТІТОВА О.С. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
7 |
134 (47+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
16282 |
ТІТОВЕЦЬ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16283 |
ТІХОМІРОВА Д.О. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
3 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
16284 |
ТІХОНОВСЬКА Е.Д. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
131 (37+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
16285 |
ТІЦЬКА І.Г. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
16286 |
ТІЦЬКИЙ В.Г. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
136 (39+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
16287 |
ТІШИН А.С. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
3 |
111 (39+27+45) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
16288 |
ТІЩЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16289 |
ТІЩЕНКО Б.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16290 |
ТІЩЕНКО К.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16291 |
ТІЩЕНКО С.О. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
5 |
56 (24+15+17) |
|
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
16292 |
ТКАЛЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16293 |
ТКАЧ В.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
16294 |
ТКАЧ В.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
93 (48+24+21) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16295 |
ТКАЧ Є.О. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
3 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Грищенко Наталія Вікторівна |
16296 |
ТКАЧ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16297 |
ТКАЧ М.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
3 |
147 (48+60+39) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16298 |
ТКАЧ О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
8 |
95 (43+12+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
16299 |
ТКАЧ Р.Ю. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16300 |
ТКАЧЕВА Т.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
5 |
76 (15+27+34) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16301 |
ТКАЧЕНКО Д.І. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
97 (37+24+36) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
16302 |
ТКАЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
86 (27+39+20) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16303 |
ТКАЧЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
60 (19+9+32) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16304 |
ТКАЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
16305 |
ТКАЧЕНКО А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
136 (43+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16306 |
ТКАЧЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
57 (30+18+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16307 |
ТКАЧЕНКО А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
138 (33+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16308 |
ТКАЧЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
99 (45+33+21) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16309 |
ТКАЧЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16310 |
ТКАЧЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
16311 |
ТКАЧЕНКО В.Р. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16312 |
ТКАЧЕНКО В.С. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
6 |
94 (24+36+34) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16313 |
ТКАЧЕНКО Г.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16314 |
ТКАЧЕНКО Д |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
84 (33+33+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16315 |
ТКАЧЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
59 (15+13+31) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16316 |
ТКАЧЕНКО Д.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
130 (42+45+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16317 |
ТКАЧЕНКО Д.О. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
16318 |
ТКАЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
4 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16319 |
ТКАЧЕНКО Д.О. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
5 |
59 (21+21+17) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16320 |
ТКАЧЕНКО Е.М. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
105 (45+30+30) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16321 |
ТКАЧЕНКО Є.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
16322 |
ТКАЧЕНКО К. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
7 |
110 (37+33+40) |
|
|
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
16323 |
ТКАЧЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16324 |
ТКАЧЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
10 |
121 (45+41+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
16325 |
ТКАЧЕНКО Л.Л. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
88 (30+33+25) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16326 |
ТКАЧЕНКО Л.О. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16327 |
ТКАЧЕНКО М.Д. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
4 |
153 (51+45+57) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16328 |
ТКАЧЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
6 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
16329 |
ТКАЧЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
66 (33+9+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16330 |
ТКАЧЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
90 (39+18+33) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16331 |
ТКАЧЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
7 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16332 |
ТКАЧЕНКО М.Я. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16333 |
ТКАЧЕНКО Н.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
16334 |
ТКАЧЕНКО Н.Ю. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16335 |
ТКАЧЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
96 (54+12+30) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16336 |
ТКАЧЕНКО О.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16337 |
ТКАЧЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16338 |
ТКАЧЕНКО С.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
16339 |
ТКАЧЕНКО Т.А. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16340 |
ТКАЧЕНКО Т.Ї. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16341 |
ТКАЧЕНКО Ю.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16342 |
ТКАЧЕНКО Ю.М. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
75 (27+15+33) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16343 |
ТКАЧЕНКО Ю.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16344 |
ТКАЧЕНКО Я |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
5 |
83 (30+33+20) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16345 |
ТКАЧЕНКО Я.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16346 |
ТКАЧОВ А.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
96 (18+48+30) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16347 |
ТКАЧОВ Є.І. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
5 |
79 (30+33+16) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
16348 |
ТКАЧОВ М.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16349 |
ТКАЧОВ Я.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
147 (54+33+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16350 |
ТКАЧОВА А.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
126 (45+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
16351 |
ТКАЧОВА Е.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
120 (42+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
16352 |
ТКАЧОВА П.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
114 (30+60+24) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16353 |
ТКАЧУК А.Б. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
6 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
16354 |
ТКАЧУК А.О. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
8 |
131 (25+48+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
16355 |
ТКАЧУК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
6 |
121 (42+45+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
16356 |
ТКАЧУК В.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16357 |
ТКАЧУК Є.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
100 (24+36+40) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16358 |
ТКАЧУК І.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
8 |
108 (45+45+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16359 |
ТКАЧУК М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
117 (33+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
16360 |
ТКАЧУК С.І. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16361 |
ТКАЧУК Т.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
16362 |
ТКАЧУК Ю.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
5 |
148 (54+51+43) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16363 |
ТКОЧЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16364 |
ТОВКАЧ І.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
6 |
74 (24+27+23) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16365 |
ТОВКАЧ Я.К. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
10 |
66 (27+25+14) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
16366 |
ТОВСТИК В.А. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
9 |
48 (15+2+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16367 |
ТОВСТИК Р.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
8 |
107 (43+39+25) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16368 |
ТОВСТИК Т.А. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
9 |
49 (21+17+11) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16369 |
ТОВСТОКОРА І.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16370 |
ТОВСТОНОГ В.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
6 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16371 |
ТОВСТОНОГ Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16372 |
ТОВТ Н. |
с. Високе |
Високівська ЗОШ |
9 |
83 (39+34+10) |
|
|
|
|
Попова Наталія Петрівна |
16373 |
ТОВЩ К М.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
88 (30+27+31) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16374 |
ТОВЩИК Т.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
60 (34+15+11) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
16375 |
ТОДЕРЕНЧУК Є.О. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16376 |
ТОДОРЕСІ Н.І. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
5 |
121 (42+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
16377 |
ТОДОРИШИН Д.П. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16378 |
ТОДОРОВ А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
7 |
81 (31+21+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16379 |
ТОДОРОВА О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
99 (39+39+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16380 |
ТОДОРОВА Т.Г. |
с. Зеленівка |
Зеленівська ЗОШ |
10 |
112 (21+54+37) |
|
|
С2 |
|
Хуторна Наталія Олексіївна |
16381 |
ТОДЧУК І.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16382 |
ТОКАР А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16383 |
ТОКАР К.Я. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
4 |
99 (39+21+39) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
16384 |
ТОКАРЕВ Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
39 (12+6+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16385 |
ТОКАРЕВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
85 (30+27+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16386 |
ТОКАРЄВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
117 (36+48+33) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16387 |
ТОКАРЄВА В.Є. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
16388 |
ТОКАРЄВА Н. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16389 |
ТОКАРЧУК К.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
16390 |
ТОКМАК К.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
66 (27+27+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16391 |
ТОКМАКОВА Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
67 (18+27+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16392 |
ТОКОБАЄВА С.О. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
4 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
16393 |
ТОЛКАЧОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16394 |
ТОЛКУШКІН С.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
138 (33+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16395 |
ТОЛМАЧОВА А. |
смт. Чернігівка |
Обіточненська ЗОШ |
3 |
132 (45+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
16396 |
ТОЛМАЧОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
128 (48+57+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
16397 |
ТОЛОКОННІКОВ С.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
97 (33+27+37) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16398 |
ТОЛОР Д.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
4 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
16399 |
ТОЛОЧИН А.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
3 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
16400 |
ТОЛОЧКО В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
3 |
66 (27+12+27) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
16401 |
ТОЛОЧКО В.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16402 |
ТОЛПЕКО А.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16403 |
ТОЛСТЕНЬОВА Я.С. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
132 (39+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
16404 |
ТОЛСТЄНЬОВ І.М. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
8 |
136 (37+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
16405 |
ТОЛСТИХ О.О. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
116 (40+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Широка Лариса Миколаївна |
16406 |
ТОЛСТИХИН М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
8 |
80 (28+21+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16407 |
ТОЛСТІКОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16408 |
ТОЛСТІКОВА К.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
5 |
127 (45+39+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16409 |
ТОЛСТІКОВА Ю.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
97 (37+33+27) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
16410 |
ТОЛСТОШЕЄВА А.А. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
16411 |
ТОМІЛІН І. |
с. Гюнівка |
Гюнівська ЗОШ |
5 |
103 (30+36+37) |
|
|
|
|
Морозова Олена Федорівна |
16412 |
ТОМКА В.В. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
5 |
106 (48+33+25) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16413 |
ТОМСОН А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
16414 |
ТОНЄВА Л.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
2 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16415 |
ТОНІШЕВСЬКИЙ Н.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16416 |
ТОНКИХ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16417 |
ТОНКИХ Т.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
16418 |
ТОНКОВСЬКА К.М. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
5 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
16419 |
ТОНКОВСЬКА М |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16420 |
ТОНКОНОГ А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
4 |
147 (51+45+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16421 |
ТОПАЛ К.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
98 (21+48+29) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
16422 |
ТОПАЛОВ К.А. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
84 (21+39+24) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
16423 |
ТОПАЛОВ О.І. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
7 |
84 (37+27+20) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
16424 |
ТОПАЛОВА А.О. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16425 |
ТОПАЛОВА Є.Д. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16426 |
ТОПЛАКАЛЦЯН К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
66 (18+26+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16427 |
ТОПОЛ О.Є. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
16428 |
ТОПОЛОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16429 |
ТОПОЛЬ М.Є. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
9 |
47 (24+4+19) |
|
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
16430 |
ТОПОЛЬНИЦЬКА Т.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
10 |
127 (36+54+37) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16431 |
ТОПОЛЬНИЦЬКИЙ Г.К. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
4 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
16432 |
ТОПОЛЬСЬКИЙ І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16433 |
ТОПОРОВА А.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16434 |
ТОПОРОВСЬКИЙ О.Є. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
3 |
126 (27+60+39) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16435 |
ТОПЧИЙ А.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
80 (15+32+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16436 |
ТОПЧИЙ А.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
139 (48+51+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16437 |
ТОПЧИЛІНА А.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
90 (39+18+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16438 |
ТОПЧІЙ А.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
16439 |
ТОПЧІЙ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
81 (42+24+15) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16440 |
ТОРАЄВ С.Б. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16441 |
ТОРБІН Є.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
3 |
123 (30+36+57) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16442 |
ТОРГАШЕВ Д.В. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
5 |
106 (48+24+34) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
16443 |
ТОРГОВЧОВА К.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16444 |
ТОРГОНСЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16445 |
ТОРГУН М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
96 (33+33+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16446 |
ТОРОВЕЦЬ К.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
117 (27+54+36) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16447 |
ТОРОП В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
135 (33+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16448 |
ТОРОП Д.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
123 (51+36+36) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16449 |
ТОРОП О.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16450 |
ТОРОПИГІН К.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
16451 |
ТОРОПОВ Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
63 (24+27+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16452 |
ТОРОПОВ Є.А. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
7 |
73 (31+9+33) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
16453 |
ТОРОПОВ О.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
3 |
117 (39+30+48) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
16454 |
ТОРОПЦЕВ С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
7 |
50 (5+24+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16455 |
ТОРОПЦЕВА В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
78 (48+6+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16456 |
ТОРУБАРОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
51 (21+27+3) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
16457 |
ТОРШИНА А.І. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
96 (39+33+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16458 |
ТОХМАМИШ Г.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
5 |
110 (42+30+38) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16459 |
ТОХТАРИЦЬ І.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
6 |
71 (24+30+17) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
16460 |
ТОЦЬКА А.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
16461 |
ТОЦЬКА А.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16462 |
ТОЦЬКА В.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
6 |
113 (42+45+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16463 |
ТОЦЬКА К.О. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
9 |
83 (15+30+38) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16464 |
ТОЦЬКА М.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
169 (54+57+58) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
16465 |
ТОЦЬКИЙ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16466 |
ТОЦЬКИЙ В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
88 (42+24+22) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16467 |
ТОЦЬКИЙ Д.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
133 (43+33+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16468 |
ТОЦЬКИЙ О.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
130 (36+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16469 |
ТОЧИЛІНА М.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
4 |
135 (54+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16470 |
ТОЧІЛІН А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
78 (33+21+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16471 |
ТОЯ А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
16472 |
ТОЯ І.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
16473 |
ТРАМБОЄНКО А.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
5 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16474 |
ТРАНДАФІЛОВА А.М. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
8 |
36 (19+6+11) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16475 |
ТРАПЕЗНИКОВА О.Е. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
16476 |
ТРАСКОВЕЦЬКА Я.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
63 (30+18+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16477 |
ТРАСКОВЕЦЬКИЙ О.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
101 (36+33+32) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16478 |
ТРАФІМОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
102 (33+24+45) |
|
|
|
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
16479 |
ТРАЦЕВИЧ Е.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
73 (42+10+21) |
|
С1 |
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
16480 |
ТРАЧОВ Я.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16481 |
ТРЕГУБ А.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
147 (48+42+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16482 |
ТРЕГУБ А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
130 (42+51+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
16483 |
ТРЕГУБ Г.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
141 (45+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16484 |
ТРЕГУБ Д.Є. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
3 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Артюх Ірина Вікторівна |
16485 |
ТРЕГУБ Є.П. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
3 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Артюх Ірина Вікторівна |
16486 |
ТРЕГУБ О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
153 (45+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
16487 |
ТРЕГУБЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16488 |
ТРЕГУБОВА В.С. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
4 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гринішак Тетяна Олексіївна |
16489 |
ТРЕГУБОВА О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
117 (54+24+39) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
16490 |
ТРЕЙТЯК Д.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16491 |
ТРЕМАСКІНА А.П. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16492 |
ТРЕТИНКО А.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
90 (33+33+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16493 |
ТРЕТЬЯК А.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16494 |
ТРЕТЬЯК К.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16495 |
ТРЕТЬЯК О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
16496 |
ТРЕТЬЯКОВ А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
105 (39+36+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16497 |
ТРЕТЯК А.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
95 (30+39+26) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16498 |
ТРЕТЯК В.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16499 |
ТРЕТЯК К.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
5 |
77 (18+36+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16500 |
ТРЕТЯК К.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
135 (39+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16501 |
ТРЕТЯК М |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
135 (36+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16502 |
ТРЕТЯКОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
69 (30+15+24) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
16503 |
ТРЕТЯКОВ Г.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
5 |
118 (36+33+49) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16504 |
ТРЕТЯКОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16505 |
ТРЕТЯКОВ Я.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
8 |
129 (35+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
16506 |
ТРЕЩОВ Я.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
162 (51+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16507 |
ТРИБУЦЬ А.Д. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
4 |
81 (33+33+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16508 |
ТРИБУШНИЙ В.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
87 (19+36+32) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
16509 |
ТРИГІДЬКО Д.В. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
6 |
87 (33+21+33) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
16510 |
ТРИГУБ В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
135 (36+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
16511 |
ТРИГУБ Є.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
7 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
16512 |
ТРИГУБЕНКО Д.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
63 (36+18+9) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
16513 |
ТРИЗНА О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16514 |
ТРИЗНА О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16515 |
ТРИКАШНИЙ Д.А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
9 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
16516 |
ТРИНІВ С.Л. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16517 |
ТРИНКАЛЬ М.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
84 (39+27+18) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16518 |
ТРИНЦ А.М. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
5 |
129 (30+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
16519 |
ТРИНЦ Б.Л. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
6 |
131 (48+48+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
16520 |
ТРИНЦ К.В. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
4 |
54 (21+12+21) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16521 |
ТРИНЦ О.М. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
9 |
65 (21+19+25) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
16522 |
ТРИПОЛИЦЬ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16523 |
ТРИПОЛЬСКА С |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
4 |
144 (39+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16524 |
ТРИСЕЦЬКА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16525 |
ТРИСЕЦЬКА Т.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
80 (30+22+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16526 |
ТРИТЬЯЧЕНКО І.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
138 (33+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16527 |
ТРИТЯК С.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16528 |
ТРИФОНОВ Г.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
96 (45+30+21) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16529 |
ТРИЧЕВ В.Е. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
6 |
121 (39+45+37) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16530 |
ТРИЩЕНКОВА Є.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16531 |
ТРІБУСЯН О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
163 (49+60+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16532 |
ТРІСКА Д.К. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
103 (40+21+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
16533 |
ТРІФОНОВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
99 (39+24+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16534 |
ТРІШЕЧКІН А.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
113 (54+24+35) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16535 |
ТРІШЕЧКІНА В.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
63 (21+16+26) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16536 |
ТРІЩУК Б.С. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16537 |
ТРІЩУК Т.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
98 (40+30+28) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16538 |
ТРОЇЦЬКА Д.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
91 (29+39+23) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16539 |
ТРОЙНО Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
16540 |
ТРОЙНО М.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16541 |
ТРОНІН Р.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
132 (39+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16542 |
ТРОНЬ Є.О. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
3 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
16543 |
ТРОНЬКО С.О. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
3 |
138 (51+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
16544 |
ТРОНЬКО Я.О. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
4 |
87 (39+21+27) |
|
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
16545 |
ТРОПІНІН М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
5 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16546 |
ТРОФИМЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
38 (12+6+20) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
16547 |
ТРОФИМЕНКО В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16548 |
ТРОФИМЕНКО Д.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
123 (27+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
16549 |
ТРОФИМЕНКО Д.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
16550 |
ТРОФИМЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
99 (24+45+30) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16551 |
ТРОФИМЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
93 (39+33+21) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16552 |
ТРОФИМЕНКО Л.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
5 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16553 |
ТРОФИМЕЦЬ М.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16554 |
ТРОФИМОВ В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16555 |
ТРОФИМЧУК А. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
5 |
73 (30+27+16) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
16556 |
ТРОФИМЧУК Є.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
113 (33+42+38) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16557 |
ТРОФІМОВ І.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
97 (30+45+22) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
16558 |
ТРОФІМОВ М.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
108 (33+33+42) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
16559 |
ТРОФІМОВА М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
8 |
144 (45+57+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16560 |
ТРОФІМЧУК М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
5 |
119 (48+33+38) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16561 |
ТРОХИМЧУК М.Є. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16562 |
ТРОЦ В.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
126 (39+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16563 |
ТРОЦ Є.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
133 (43+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16564 |
ТРОЦЕНКО І.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16565 |
ТРОЦЕНКО Я.Г. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
72 (21+30+21) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16566 |
ТРОЦЬКИЙ В.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
16567 |
ТРОЦЮК К.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
7 |
103 (26+45+32) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
16568 |
ТРОШИН М.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
141 (54+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16569 |
ТРОШИНА А.А. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16570 |
ТРОШИНА А.Д. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
4 |
111 (39+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
16571 |
ТРОШИНА Е.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
75 (31+18+26) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16572 |
ТРОШІНА О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
66 (30+6+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16573 |
ТРОШКІН Т.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
5 |
92 (33+33+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16574 |
ТРОЯН А |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
4 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16575 |
ТРОЯН А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16576 |
ТРОЯН К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16577 |
ТРОЯН М.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
60 (15+21+24) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16578 |
ТРОЯН О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16579 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ М.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
124 (42+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Палій Світлана Володимирівна |
16580 |
ТРУБАЙ Є |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16581 |
ТРУБИЦИНА Ю.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
6 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16582 |
ТРУБИЧИН М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
123 (27+60+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16583 |
ТРУБІН А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
165 (57+57+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16584 |
ТРУБІЦИНА І.Ю. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
98 (25+39+34) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
16585 |
ТРУБІЧИНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
6 |
111 (24+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16586 |
ТРУБКА Д.В. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
10 |
65 (18+36+11) |
|
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
16587 |
ТРУБКА К.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 12 |
6 |
121 (36+33+52) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16588 |
ТРУБКІН А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16589 |
ТРУБЧАНІНОВ Є.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
86 (23+24+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16590 |
ТРУНОВ М.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
87 (39+28+20) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
16591 |
ТРУНОВОЇ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
94 (30+33+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16592 |
ТРУСОВ А.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
32 (12+6+14) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16593 |
ТРУСОВ Г.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
7 |
87 (43+9+35) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16594 |
ТРУТАЄВ Е.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16595 |
ТРУФАН М. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
3 |
63 (15+12+36) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
16596 |
ТРУФАНОВ М.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16597 |
ТРУХАНОВ О.С. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
8 |
91 (36+27+28) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
16598 |
ТРУХАНОВА А.С. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
16599 |
ТРУХІН І.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
102 (42+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16600 |
ТРЮХАН А.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
10 |
36 (12+8+16) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16601 |
ТРЮХАН Е.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
93 (35+30+28) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16602 |
ТРЮХАН Ю.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
79 (36+18+25) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16603 |
ТРЯПІЦИНА О.С. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
3 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
16604 |
ТРЯПІЦИНА Ю.С. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
8 |
117 (37+27+53) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
16605 |
ТРЯПІЧКІНА Ю.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
5 |
44 (0+15+29) |
|
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
16606 |
ТРЯСАК Д.Р. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
84 (48+15+21) |
|
С1 |
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
16607 |
ТРЯСОРУК А |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
7 |
110 (40+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
16608 |
ТУЗ О.О. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
9 |
79 (24+21+34) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16609 |
ТУЗОВА Е.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16610 |
ТУЛАЄВА А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
10 |
49 (15+17+17) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
16611 |
ТУЛУБЄВА С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
111 (33+33+45) |
|
|
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
16612 |
ТУМА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
3 |
123 (33+36+54) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16613 |
ТУМАНОВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
71 (30+21+20) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16614 |
ТУМАНОВА Д.П. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
16615 |
ТУМАНОВА НН. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
6 |
157 (60+51+46) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16616 |
ТУМАЧКОВ А.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
10 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16617 |
ТУМАШ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
96 (33+33+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16618 |
ТУНИК А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
111 (33+24+54) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16619 |
ТУНІК Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16620 |
ТУНІК О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16621 |
ТУПІК А.І. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
16622 |
ТУПІК Р.І. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
3 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гладких Людмила Володимирівна |
16623 |
ТУР А.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
75 (45+6+24) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16624 |
ТУР Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
7 |
102 (31+42+29) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16625 |
ТУР Д.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
119 (36+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
16626 |
ТУР Т.Є. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16627 |
ТУР ЧИН В.Л. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
16628 |
ТУРАСОВ Д.А. |
смт. Чернігівка |
Панфілівська ЗОШ |
7 |
95 (31+12+52) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
16629 |
ТУРБАЄВСЬКИЙ А.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16630 |
ТУРБАР П.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16631 |
ТУРЕНКА Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16632 |
ТУРЗІНА Д.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
123 (30+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
16633 |
ТУРИК Н.О. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
5 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16634 |
ТУРИЛО Ж.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
122 (51+35+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16635 |
ТУРІЙ К.М. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
9 |
41 (6+21+14) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
16636 |
ТУРІЙ С.М. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
5 |
70 (24+21+25) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
16637 |
ТУРКАЧОВ А.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
48 (21+12+15) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
16638 |
ТУРКІНА О.С. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
3 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
16639 |
ТУРКО В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16640 |
ТУРКОВСЬКА В.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16641 |
ТУРКОВСЬКИЙ Д.О. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
5 |
68 (30+21+17) |
|
|
|
|
Білосорочка Олена Анатоліївна |
16642 |
ТУРЛОВ О.М. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
93 (39+30+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16643 |
ТУРОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
96 (39+27+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16644 |
ТУРОК О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
16645 |
ТУРПАК М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
107 (45+27+35) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16646 |
ТУРСЬКА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16647 |
ТУРУБАРОВА Я.О. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
8 |
73 (31+21+21) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16648 |
ТУРЧАНЕНКО М.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
78 (27+12+39) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16649 |
ТУРЧЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
126 (51+24+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16650 |
ТУРЧЕНКОВ О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16651 |
ТУРЧЕНКОВА А.Г. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16652 |
ТУРЧИНА Л.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16653 |
ТУРЧИНА О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
129 (33+36+60) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16654 |
ТУРЯК Е.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
5 |
89 (30+42+17) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16655 |
ТУТОВ А.Р. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
65 (15+24+26) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16656 |
ТУТОВ О.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16657 |
ТУТОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
109 (24+36+49) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16658 |
ТУТУНАРУ В.С. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
89 (43+24+22) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16659 |
ТУЧИНСЬКА А.А. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
75 (27+24+24) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
16660 |
ТУЧИНСЬКИЙ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
76 (24+25+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16661 |
ТЬО-ЛЕВІНА Н.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
6 |
138 (30+57+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16662 |
ТЬОР Я.Г. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
82 (12+33+37) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16663 |
ТЮЛЄНЄВ І.В. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
2 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16664 |
ТЮЛЬПА В.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16665 |
ТЮНІН О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
8 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16666 |
ТЮПА К.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16667 |
ТЮРЕНКОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16668 |
ТЮРІНА К.С. |
с. Юр’ївка |
Юр’ївська БСЗШ |
4 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Трофименко Наталія Валентинівна |
16669 |
ТЮРІНА Т.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
10 |
118 (39+46+33) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16670 |
ТЮТЕРЕВ Є.Р. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
117 (33+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
16671 |
ТЮТЮМА С.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
10 |
142 (54+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
16672 |
ТЮТЮНІКОВ Я.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
7 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16673 |
ТЮТЮННИК Б.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
48 (24+9+15) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
16674 |
ТЮТЮННИК К.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
8 |
114 (35+51+28) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
16675 |
ТЮТЮННИК М.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
123 (27+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16676 |
ТЮТЮННИК М.Т. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16677 |
ТЮТЮННИК О.А. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
16678 |
ТЮТЮННІКОВ Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
9 |
131 (36+49+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16679 |
ТЮХА М.Д. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
116 (41+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Балховітін Олександр Володимирович |
16680 |
ТЯГОВСЬКИЙ І.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
117 (33+36+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
16681 |
ТЯГУНОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16682 |
ТЯГУНОВ В.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
10 |
95 (39+25+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16683 |
ТЯНКОВА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16684 |
ТЯСКО М.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
96 (42+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
16685 |
У ЄНІНА В.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16686 |
УАРОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
3 |
84 (45+21+18) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16687 |
УБИЙВОВК В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
141 (45+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16688 |
УБИЙКІНЬ В.Є. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16689 |
УБЛІНСЬКИХ А.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
88 (30+33+25) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16690 |
УВАРОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
162 (51+54+57) |
З |
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
16691 |
УВАРОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
126 (39+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16692 |
УГЛЕНКО К.В. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
4 |
51 (21+15+15) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
16693 |
УГЛОВА С.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
3 |
84 (39+24+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16694 |
УДАЛОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
115 (33+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16695 |
УДИНСЬКИЙ М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
4 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16696 |
УДОВЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
69 (21+21+27) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
16697 |
УДОВЕНКО Н.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
5 |
121 (48+45+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
16698 |
УДОВИЦЬКА А.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
16699 |
УДОВИЦЬКА І.М. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
16700 |
УДОВИЧЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16701 |
УДОВИЧЕНКО Д.О. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
2 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16702 |
УДОВІЧЕНКО І. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16703 |
УДОВІЧЕНКО К. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
16704 |
УДОВІЧЕНКО С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
16705 |
УДОВЧЕНКО Б.Р. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16706 |
УДОД Б.В. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
7 |
85 (31+30+24) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
16707 |
УДОД В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
99 (33+27+39) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16708 |
УДОД О.І. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
3 |
66 (21+18+27) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
16709 |
УДОД О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
48 (27+18+3) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16710 |
УДОД Т.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
148 (51+60+37) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16711 |
УЖАРИНСЬКА Ю.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16712 |
УЖВА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
72 (18+36+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16713 |
УЗЛОВА А.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
68 (21+15+32) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16714 |
УЗУНОВА А.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
99 (28+30+41) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16715 |
УЗУНОВА Д.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
7 |
85 (17+33+35) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16716 |
УІАДМКОПЄЛІ А. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
16717 |
УКОЛОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
7 |
111 (25+48+38) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16718 |
УКОЛОВ М |
смт. Якимівка |
Гімназія |
5 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
16719 |
УКОЛОВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16720 |
УКОЛОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
7 |
40 (17+6+17) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16721 |
УЛАНОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16722 |
УЛАНОВ О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
75 (39+21+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16723 |
УЛАНОВСЬКИЙ І.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
3 |
117 (33+36+48) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16724 |
УЛИЦЬКА Є.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
3 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
16725 |
УЛУБЯН Д.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
9 |
122 (30+45+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16726 |
УЛЬЯНИК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
7 |
69 (23+24+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16727 |
УЛЬЯНИК Р.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
102 (45+30+27) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16728 |
УЛЬЯНИЦЬКА К.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16729 |
УЛЬЯНОВ Г.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
130 (42+45+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16730 |
УЛЬЯНОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
89 (36+25+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16731 |
УЛЬЯНОВА О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16732 |
УЛЬЯНОВСЬКА К.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
48 (27+18+3) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16733 |
УМАНЕЦЬ О.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
126 (54+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16734 |
УМАНСЬКА К.А. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
3 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16735 |
УМАНСЬКА М.А. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16736 |
УМАНСЬКИЙ Д.П. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
74 (25+18+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16737 |
УМАНСЬКИЙ П.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
102 (39+30+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16738 |
УМАРОВ Р.Р. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
9 |
65 (24+25+16) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
16739 |
УМЕРБЕКОВ А.Р. |
с. Ясне |
Яснівська ЗОШ |
8 |
117 (21+39+57) |
|
|
|
С3 |
Білосорочка Олена Анатоліївна |
16740 |
УМЕРОВА С.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16741 |
УНОЄВА Д.Р. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
16742 |
УНТЕНКО С.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16743 |
УПИР Д.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
16744 |
УРАЗОВ М.А. |
м. Енергодар |
Ліцей |
6 |
109 (36+42+31) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16745 |
УРБАНОВИЧ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
16746 |
УРБАНОВИЧ Т.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16747 |
УРОКБАЄВ Т.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
5 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16748 |
УРСУЛЕНКО Е.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
78 (36+21+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16749 |
УРЯДНІКОВА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
6 |
107 (36+42+29) |
|
|
С2 |
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
16750 |
УС А.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
108 (30+45+33) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16751 |
УСАТА О.М. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
7 |
107 (25+36+46) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
16752 |
УСАТЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16753 |
УСАТЕНКО Б.С. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16754 |
УСАТЕНКО Е.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
115 (34+51+30) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
16755 |
УСАТЕНКО Є. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16756 |
УСАТЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
90 (24+26+40) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
16757 |
УСАТЄНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
5 |
88 (24+39+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16758 |
УСАТИЙ Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16759 |
УСАЧ О.С. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
3 |
108 (45+30+33) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16760 |
УСАЧОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
16761 |
УСАЧОВА Д.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
102 (48+27+27) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16762 |
УСАЧОВА Є.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
85 (30+27+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16763 |
УСЕНКО В.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16764 |
УСЕНКО Г.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
114 (37+45+32) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
16765 |
УСЕНКО Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
54 (6+24+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16766 |
УСЕНКО Д.Ю. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16767 |
УСЕНКО Є.Ю. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
5 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16768 |
УСКОВ В.М. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
137 (45+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16769 |
УСКОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
5 |
112 (30+36+46) |
|
|
|
С3 |
Дячук Світлана Миколаївна |
16770 |
УСКОВ О.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16771 |
УСМАНОВ Ф.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
90 (39+30+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16772 |
УСОВ О.Ю. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
66 (27+18+21) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
16773 |
УСОВА Д.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
126 (39+48+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16774 |
УСОВА Є.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
69 (27+27+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16775 |
УСОВА Н.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16776 |
УСОВА С.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
16777 |
УСОВІЧ А.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
129 (39+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
16778 |
УСОЛЬЦЄВА К.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
7 |
97 (37+27+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16779 |
УСОЧОВА А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
3 |
69 (15+33+21) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
16780 |
УСПЕНСЬКИЙ В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
8 |
66 (25+15+26) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16781 |
УСС М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
16782 |
УСТЕНКО В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
138 (39+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16783 |
УСТИМЕНКО А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16784 |
УСТИМЕНКО А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16785 |
УСТИМЕНКО Д.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
66 (27+18+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16786 |
УСТИМЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
9 |
100 (30+45+25) |
|
|
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
16787 |
УСТИМЕНКО Р.Є. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Толкачова Ганна Миколаївна |
16788 |
УСТІНОВ І.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16789 |
УСТІНОВ О.М. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
8 |
96 (25+48+23) |
|
|
С2 |
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
16790 |
УСТІНОВА О.М. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
51 (18+24+9) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
16791 |
УСТЮГОВА А.Е. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
16792 |
УСТЮЖАНІН О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
117 (39+42+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
16793 |
УТЄНІНА А.О. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
5 |
145 (36+51+58) |
З |
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
16794 |
УТКІНА А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
5 |
79 (21+27+31) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
16795 |
УТКІНА Д.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
3 |
90 (27+33+30) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
16796 |
УТКІНА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Качуровська Наталія Іванівна |
16797 |
УТКІНА І. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
16798 |
УТКІНА С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
5 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
16799 |
УТКІНА У. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16800 |
УТОРОВА О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
10 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
16801 |
УТЮЖ К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16802 |
УТЮЖ П.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16803 |
УХАБАТОВА О.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
85 (39+24+22) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16804 |
УХОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
86 (25+27+34) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16805 |
УШАКОВ А.В. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
16806 |
УШАКОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
90 (39+27+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16807 |
УШАКОВА К |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
5 |
51 (21+15+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16808 |
УШАТА В.Я. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
10 |
100 (33+33+34) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16809 |
УШЕВ Є.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
84 (39+36+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16810 |
УШКОВ О.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
128 (45+37+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
16811 |
ФАБАРОВСЬКА В.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16812 |
ФАДЕЕВ А.О. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
4 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
16813 |
ФАДЄЄВ Р.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
74 (21+31+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16814 |
ФАДЄЄВА Є |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16815 |
ФАДЄЄВА К.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16816 |
ФАЙДЕНКОО Н.С. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
7 |
113 (38+30+45) |
|
|
|
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
16817 |
ФАЙДУЛА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
16818 |
ФАЛАЛЄЄВА В.А. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
16819 |
ФАЛЄЄВА Т.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16820 |
ФАЛЬКО М.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
59 (15+18+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16821 |
ФАЛЬКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
83 (39+22+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16822 |
ФАНІНА А.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16823 |
ФАНІНА А.М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
6 |
87 (27+33+27) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16824 |
ФАРЕНБРУХ П.Д. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
145 (57+37+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16825 |
ФАРІНА Л.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
8 |
56 (25+18+13) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16826 |
ФАРТУШНИЙ В.І. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16827 |
ФАРТУШНИЙ Д.О. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
5 |
126 (48+39+39) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16828 |
ФАСТ А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
150 (51+42+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16829 |
ФАСТОВ А.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16830 |
ФАСТОВА О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
6 |
114 (36+39+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16831 |
ФАТЄЄВ А.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
16832 |
ФАТЄЄВА Г.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
9 |
70 (21+19+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16833 |
ФАТЧЕНКО Ю. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
16834 |
ФАТЮХА Я.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16835 |
ФАТЯНОВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
16836 |
ФАЩЕВСЬКА Н.М. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
3 |
117 (39+39+39) |
|
|
|
|
Демешко Дмитро Анатолійович |
16837 |
ФАЩЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16838 |
ФЕДАЙ В.О. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16839 |
ФЕДАН Д.Д. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16840 |
ФЕДЕВИЧ А.А. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
109 (30+36+43) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
16841 |
ФЕДЕНКО А.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16842 |
ФЕДЕНКО О.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
6 |
67 (30+15+22) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16843 |
ФЕДЕЦЬ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
5 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16844 |
ФЕДИШИН Д.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16845 |
ФЕДІВ М.С. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
16846 |
ФЕДОРЕНКО А.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
48 (24+15+9) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16847 |
ФЕДОРЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
5 |
65 (12+33+20) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16848 |
ФЕДОРЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16849 |
ФЕДОРЕНКО В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
167 (57+52+58) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16850 |
ФЕДОРЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
117 (33+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
16851 |
ФЕДОРЕНКО Є.В. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
16852 |
ФЕДОРЕНКО І.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
9 |
84 (27+36+21) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
16853 |
ФЕДОРЕНКО К.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
16854 |
ФЕДОРЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16855 |
ФЕДОРЕНКО М.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
111 (45+36+30) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16856 |
ФЕДОРЕНКО О.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
123 (39+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16857 |
ФЕДОРЕНКО О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16858 |
ФЕДОРЕНКО С.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16859 |
ФЕДОРЕНКО Т.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
103 (36+39+28) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16860 |
ФЕДОРЕЦ А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
162 (45+57+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16861 |
ФЕДОРЕЦЬ В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
62 (30+6+26) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16862 |
ФЕДОРЕЦЬ Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
8 |
106 (31+36+39) |
|
|
|
|
Сидельникова |
16863 |
ФЕДОРЕЦЬ С.Є. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
16864 |
ФЕДОРІВ І.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
97 (33+24+40) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
16865 |
ФЕДОРОВ Б.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
108 (45+24+39) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16866 |
ФЕДОРОВ В.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
6 |
105 (30+27+48) |
|
|
|
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
16867 |
ФЕДОРОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16868 |
ФЕДОРОВ М.П. |
м. Токмак |
Очеретуватська ЗОШ |
3 |
150 (48+45+57) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
16869 |
ФЕДОРОВ О |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 108 |
5 |
91 (30+36+25) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16870 |
ФЕДОРОВ О.Б. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
120 (45+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
16871 |
ФЕДОРОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
99 (31+42+26) |
|
|
С2 |
|
Балховітін Олександр Володимирович |
16872 |
ФЕДОРОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16873 |
ФЕДОРОВА В.В. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
3 |
132 (54+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
16874 |
ФЕДОРОВА В.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16875 |
ФЕДОРОВА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16876 |
ФЕДОРОВА Г |
с. Іванівка |
Іванівська ЗОШ |
10 |
47 (6+16+25) |
|
|
|
|
Костенко Людмила Григорівна |
16877 |
ФЕДОРОВА Г.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
5 |
82 (36+21+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16878 |
ФЕДОРОВА Е.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
16879 |
ФЕДОРОВА І.О. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
8 |
166 (49+57+60) |
З |
|
|
|
Федоренко Олександр Олександрович |
16880 |
ФЕДОРОВА К.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
120 (27+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
16881 |
ФЕДОРОВА Н.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
5 |
53 (6+33+14) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16882 |
ФЕДОРОВА О.О. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
8 |
99 (25+45+29) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
16883 |
ФЕДОРОВИЧ М. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
138 (54+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
16884 |
ФЕДОРОНЧУК К.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16885 |
ФЕДОРУК Д.А. |
с. Мар'янівка |
Мар'янівський НВК |
6 |
141 (48+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Римаренко Інна Анатоліївна |
16886 |
ФЕДОРУК Є.І. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
16887 |
ФЕДОРЦЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
7 |
63 (23+21+19) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16888 |
ФЕДОРЧАК Д.П. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
5 |
56 (18+12+26) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
16889 |
ФЕДОРЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16890 |
ФЕДОРЧЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
114 (54+33+27) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16891 |
ФЕДОРЧЕНКО Б.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
2 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16892 |
ФЕДОРЧЕНКО В.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16893 |
ФЕДОРЧЕНКО В.М. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
3 |
108 (39+30+39) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16894 |
ФЕДОРЧЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
118 (42+27+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
16895 |
ФЕДОРЧЕНКО В.С. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
4 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
16896 |
ФЕДОРЧЕНКО Д.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16897 |
ФЕДОРЧЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16898 |
ФЕДОРЧЕНКО К.А. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
4 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
16899 |
ФЕДОРЧЕНКО К.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
3 |
84 (27+12+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16900 |
ФЕДОРЧЕНКО М.В. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
9 |
86 (42+19+25) |
|
С1 |
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
16901 |
ФЕДОРЧЕНКО О.Ф. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
103 (30+39+34) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16902 |
ФЕДОРЧЕНКО С.Д. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16903 |
ФЕДОРЧЕНКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
69 (27+6+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16904 |
ФЕДОРЧУК Є.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16905 |
ФЕДОРЧУК М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
16906 |
ФЕДОРЯК В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16907 |
ФЕДОРЯК Н. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
4 |
51 (24+6+21) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
16908 |
ФЕДОРЯНН Д.О. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
5 |
91 (30+33+28) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
16909 |
ФЕДОСЕЄВА Е.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
108 (51+27+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16910 |
ФЕДОСЕЄВА І.Д. |
с. Мар'янівка |
Мар'янівський НВК |
6 |
89 (30+33+26) |
|
|
|
|
Римаренко Інна Анатоліївна |
16911 |
ФЕДОСЄЄВ І.В. |
м. Бердянськ |
Троянська ЗОШ |
9 |
61 (18+18+25) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16912 |
ФЕДОСЄЄВ М.В. |
с. Мар'янівка |
Мар'янівський НВК |
5 |
124 (39+39+46) |
|
|
|
С3 |
Римаренко Інна Анатоліївна |
16913 |
ФЕДОСЄЄВА С.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
16914 |
ФЕДОСОВ В.О. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
3 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
16915 |
ФЕДОСОВА Б.Д. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
7 |
60 (13+18+29) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16916 |
ФЕДОСЮК Б.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
136 (45+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16917 |
ФЕДОТОБА В.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
10 |
112 (42+31+39) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16918 |
ФЕДОТОВ Д.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16919 |
ФЕДОТОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
107 (31+39+37) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16920 |
ФЕДОТОВ І.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16921 |
ФЕДОТОВ М.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
144 (45+45+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16922 |
ФЕДОТОВ П.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
97 (36+31+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16923 |
ФЕДОТОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
101 (25+45+31) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
16924 |
ФЕДУН Я.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
86 (33+27+26) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16925 |
ФЕДУНОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
114 (51+24+39) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
16926 |
ФЕДЧЕНКО В.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16927 |
ФЕДЧЕНКО М. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
16928 |
ФЕДЧЕНКО Н.С. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16929 |
ФЕДЧУК О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
16930 |
ФЕДЧУН Д.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
9 |
34 (6+9+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16931 |
ФЕДЬКО А.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
6 |
67 (15+27+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
16932 |
ФЕДЬКОВА П.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
3 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Сидельникова |
16933 |
ФЕДЮК В.М. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
6 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16934 |
ФЕДЮШКІНА Н.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16935 |
ФЕДЮШКО О.Ю. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
138 (39+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16936 |
ФЕЙЗУЛЛАЄВ А.А. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
16937 |
ФЕЙЗУЛЛАЄВА А.Р. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
108 (24+54+30) |
|
|
С2 |
|
Мельник Наталія Григорівна |
16938 |
ФЕЙЗУЛЛАЄВА Е.Р. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
6 |
129 (42+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мельник Наталія Григорівна |
16939 |
ФЕЛЕЗЮК А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
88 (42+24+22) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16940 |
ФЕЛЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16941 |
ФЕЛЕНКО Е.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16942 |
ФЕЛЕНКО Н.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
76 (21+27+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16943 |
ФЕЛЮСТ Т.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
114 (54+36+24) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16944 |
ФЕНДІК Г.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
105 (42+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
16945 |
ФЕНЕНКО М.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16946 |
ФЕНУХІНА А.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16947 |
ФЕНЬКО А.В. |
м. Бердянськ |
Долинська ЗОШ |
8 |
134 (25+51+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
16948 |
ФЕНЬКО К.А. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
7 |
135 (33+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
16949 |
ФЕНЮШИН Д.І. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
6 |
129 (36+36+57) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
16950 |
ФЕНЯК В.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
78 (21+27+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16951 |
ФЕРЕНЧУК Г.В. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Плівачук Світлана Леонідівна |
16952 |
ФЕРЧУН В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16953 |
ФЕСЕНКО Ф.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
139 (37+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16954 |
ФЕСЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16955 |
ФЕСЕНКО А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
138 (45+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16956 |
ФЕСЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
10 |
82 (30+23+29) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
16957 |
ФЕСЕНКО К.А. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
4 |
117 (39+33+45) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
16958 |
ФЕСЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
16959 |
ФЕСЕНКО К.В. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
7 |
140 (33+60+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Грозинський Сергій Георгійович |
16960 |
ФЕСЕНКО К.І. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
148 (43+57+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16961 |
ФЕСЕНКО М.В. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Ірина Вікторівна |
16962 |
ФЕСЕНКО М.Р. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Останіна Світлана Сергіївна |
16963 |
ФЕСЕНКО О.О. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
6 |
133 (45+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16964 |
ФЕСЕНКО С.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
87 (33+27+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
16965 |
ФЕСЕНКО С.В. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (54+33+39) |
|
С1 |
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
16966 |
ФЕСЕНКО Ю.А. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
16967 |
ФЕСИК К.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
84 (19+36+29) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16968 |
ФЕСЛЕР Я.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
9 |
82 (24+36+22) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
16969 |
ФЕСУН Д.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16970 |
ФЕСЮК І.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
128 (42+51+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
16971 |
ФЕСЯНОВА В. . |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
6 |
77 (36+21+20) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16972 |
ФЕТІСОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16973 |
ФЕТІСОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16974 |
ФЕТІСОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
16975 |
ФЕШИНА М.О. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
8 |
150 (39+54+57) |
З |
|
|
|
Федоренко Олександр Олександрович |
16976 |
ФЕЩЕНКО С.А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
3 |
66 (21+24+21) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
16977 |
ФЄДОСЄЄВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
78 (21+27+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
16978 |
ФЄДОСЄЄВА З.Р. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16979 |
ФЄТІСОВ Д.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
16980 |
ФЄФЄЛОВА М.В. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
4 |
108 (27+21+60) |
|
|
|
С3 |
Баранов Олексій Миколайович |
16981 |
ФИДИНИЧ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
108 (45+36+27) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
16982 |
ФИЛИПЕНКО О.І. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
16983 |
ФИЛИППЕНКО С.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
16984 |
ФИЛИППОВА А.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
81 (27+27+27) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
16985 |
ФИЛИППОВСКАЯ Е.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
54 (27+12+15) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16986 |
ФИЛИПЧЕНКО А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16987 |
ФИЛОНОВА М.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
127 (54+39+34) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16988 |
ФИСЮК В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
16989 |
ФІГОЛЬ О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16990 |
ФІДАНЯН Е.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
102 (36+48+18) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
16991 |
ФІДРЯ В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
166 (49+60+57) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
16992 |
ФІЖУК О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
16993 |
ФІК А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
72 (21+27+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
16994 |
ФІКА О.В. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
5 |
125 (39+36+50) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
16995 |
ФІЛАНЧУК Є.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
64 (23+18+23) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
16996 |
ФІЛАТОВ А.О. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
16997 |
ФІЛАТОВ Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
16998 |
ФІЛАТОВ Д.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
153 (42+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
16999 |
ФІЛАТОВА А.О. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
9 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
17000 |
ФІЛАТОВА А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
78 (21+27+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17001 |
ФІЛАТОВА Г.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
17002 |
ФІЛАТОВА М.А. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
75 (33+27+15) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
17003 |
ФІЛАТОВА С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17004 |
ФІЛЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
5 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
17005 |
ФІЛЕНКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17006 |
ФІЛЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
116 (39+36+41) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
17007 |
ФІЛІМОНОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
17008 |
ФІЛІП Ф.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
159 (51+57+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17009 |
ФІЛІПЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
98 (25+39+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17010 |
ФІЛІПЕНКО Ю.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17011 |
ФІЛІПОВА В. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
3 |
30 (15+15+0) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17012 |
ФІЛІПОВА Д.В. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
3 |
72 (21+15+36) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
17013 |
ФІЛІПОВА К.М. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
162 (60+51+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17014 |
ФІЛІППЕНКЛОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
10 |
61 (21+20+20) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
17015 |
ФІЛІППОВ Д.О. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
3 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
17016 |
ФІЛІППОВ Е.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
17017 |
ФІЛІПЧУК ЕК. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
74 (21+30+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17018 |
ФІЛІПЧУК М.К. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
99 (33+21+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17019 |
ФІЛІПЧУК П.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
114 (48+27+39) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17020 |
ФІЛОБОК А.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
71 (29+18+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17021 |
ФІЛОБОК Є.В. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
17022 |
ФІЛОБОК Н.В. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
96 (27+36+33) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17023 |
ФІЛОЗОПЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17024 |
ФІЛОНЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
153 (60+39+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17025 |
ФІЛОНЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
138 (51+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17026 |
ФІЛОНЕНКО В.М. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
17027 |
ФІЛОНЕНКО Д.С. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
9 |
112 (33+42+37) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
17028 |
ФІЛОНЕНКО І.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17029 |
ФІЛОНЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
94 (36+30+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17030 |
ФІЛОНЕНКО М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17031 |
ФІЛОНЕНКО О.Л. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
6 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
17032 |
ФІЛОНЕНКО П.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17033 |
ФІЛОНЕНКО Р.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17034 |
ФІЛОНОВА І.І. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17035 |
ФІЛОНОВЕЦЬ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17036 |
ФІЛЬ А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17037 |
ФІЛЬ М.А. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
17038 |
ФІЛЬКО Д.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17039 |
ФІЛЬЧАКОВА Д.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
3 |
90 (39+30+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17040 |
ФІЛЬЧЕНКОВА С.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
17041 |
ФІЛЬЧЯКОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
7 |
134 (43+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17042 |
ФІН Л.І. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
66 (36+24+6) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
17043 |
ФІНОГЕЄВ І.І. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
7 |
87 (29+30+28) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17044 |
ФІНОГЕНОВА К.Ю. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
81 (42+15+24) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
17045 |
ФІНЧЕНКО А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
9 |
70 (15+24+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17046 |
ФІНЧЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
66 (23+21+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17047 |
ФІНЬКО А.Р. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
10 |
122 (33+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
17048 |
ФІНЬКО В.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
115 (45+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17049 |
ФІНЬКО М.М. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
17050 |
ФІРОНОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17051 |
ФІРСАЄВА М.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
60 (27+15+18) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17052 |
ФІРСОВА І.М. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
17053 |
ФІРСОВА К.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
35 (24+3+8) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17054 |
ФІРСОВА О.С. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
10 |
91 (15+48+28) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
17055 |
ФІРЧУК К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17056 |
ФІСЕНКО М.С. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
7 |
81 (32+21+28) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17057 |
ФІСУН В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
147 (51+60+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17058 |
ФІСУН Д.В. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
10 |
100 (42+30+28) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17059 |
ФІСУН М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17060 |
ФЇЛЕНКО Г.Ї. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
3 |
93 (45+21+27) |
|
С1 |
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
17061 |
ФЛЕРКО М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17062 |
ФОКІНА А.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
120 (36+60+24) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17063 |
ФОКІНА С.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
17064 |
ФОМЕНКО А.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
115 (39+42+34) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17065 |
ФОМЕНКО А.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
17066 |
ФОМЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17067 |
ФОМЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
9 |
49 (24+12+13) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17068 |
ФОМЕНКО Д.О. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
4 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
17069 |
ФОМЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
17070 |
ФОМЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
17071 |
ФОМЕНКО І.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
67 (18+18+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17072 |
ФОМЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
87 (27+27+33) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
17073 |
ФОМЕНКО М.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
85 (31+21+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17074 |
ФОМЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17075 |
ФОМЕНКО М.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
5 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
17076 |
ФОМЕНКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
5 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
17077 |
ФОМЕНКО П.П. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
129 (33+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
17078 |
ФОМЕНКО Т.Д. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
51 (33+9+9) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17079 |
ФОМЕНКО Я.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
6 |
115 (48+30+37) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17080 |
ФОМИЧ В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
86 (21+27+38) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17081 |
ФОМІМ К. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
17082 |
ФОМІН В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
9 |
121 (30+39+52) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
17083 |
ФОМІН Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
4 |
48 (27+15+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17084 |
ФОМІН І.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
42 (21+9+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17085 |
ФОМІН М.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17086 |
ФОМІН П.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
108 (9+39+60) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17087 |
ФОМІН Р.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
69 (20+21+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17088 |
ФОМІН Р.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
87 (35+27+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17089 |
ФОМІН Я.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
110 (37+36+37) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
17090 |
ФОМІН Я.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
7 |
76 (30+18+28) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
17091 |
ФОМІНА В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17092 |
ФОМІНА Д.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17093 |
ФОМІНА К.Е. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
62 (23+12+27) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
17094 |
ФОМІНА К.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
7 |
148 (48+42+58) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17095 |
ФОМІНА С.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
111 (48+39+24) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
17096 |
ФОМІНОВ М.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
78 (39+15+24) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
17097 |
ФОМІНОВА Ю.Т. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
117 (54+36+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17098 |
ФОМІЦЬКОЇ А.Ю. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
3 |
99 (33+24+42) |
|
|
|
С3 |
Жаравіна Ірина Миколаївна |
17099 |
ФОМІЧОВ Д.О. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
3 |
75 (21+24+30) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
17100 |
ФОМІЧОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
53 (19+12+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17101 |
ФОМІЧОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17102 |
ФОМКІНА К.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
5 |
112 (33+45+34) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
17103 |
ФОНЯК А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
5 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17104 |
ФОРОСТЕНКО А.Л. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
17105 |
ФОРОСТЬЯНОВА Г.Р. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
154 (43+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17106 |
ФОРТУС Е.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
111 (36+24+51) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
17107 |
ФОТЮК М.Д. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
17108 |
ФОЩАН А.С. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
108 (33+33+42) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17109 |
ФОЩАН О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
10 |
106 (36+39+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17110 |
ФРАДКІНА О.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
48 (21+15+12) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17111 |
ФРАНКОВА Т.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
50 (12+30+8) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17112 |
ФРАНЦЕВА Н.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
9 |
126 (30+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17113 |
ФРАНЧУК А.А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
93 (39+12+42) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
17114 |
ФРІБУС Е.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
4 |
102 (39+42+21) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
17115 |
ФРІЗ А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17116 |
ФРОЛОВ А.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17117 |
ФРОЛОВ В.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
72 (33+18+21) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17118 |
ФРОЛОВ Є.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
114 (39+42+33) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17119 |
ФРОЛОВ К.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17120 |
ФРОЛОВ М.С. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
4 |
42 (21+9+12) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
17121 |
ФРОЛОВ П.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
93 (30+48+15) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17122 |
ФРОЛОВА |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
96 (27+30+39) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17123 |
ФРОЛОВА А |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
51 (15+24+12) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17124 |
ФРОЛОВА А.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
5 |
83 (18+42+23) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17125 |
ФРОЛОВА Є.І. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
4 |
72 (15+24+33) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
17126 |
ФРОЛОВА П.А. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
6 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
17127 |
ФРОЛОВА Т.І. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
5 |
72 (33+15+24) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17128 |
ФРУСЛОВА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
159 (48+57+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17129 |
ФУКЛЕВА Д.Е. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17130 |
ФУКЛЄВ І.С. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
6 |
106 (30+39+37) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
17131 |
ФУНК О.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
17132 |
ФУНТІКОВА В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
8 |
97 (43+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17133 |
ФУРДТЙ А.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
108 (54+33+21) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17134 |
ФУРИК Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17135 |
ФУРКАЛО Л.В. |
м. Вільнянськ |
Антонівський НВК |
10 |
56 (15+29+12) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
17136 |
ФУРМАН А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
87 (21+42+24) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17137 |
ФУРМАН П.В. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
7 |
139 (40+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
17138 |
ФУРМАНЕНКО К.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
144 (39+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17139 |
ФУРСА Ф.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
159 (51+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17140 |
ФУРСА А.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17141 |
ФУРСА В.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
10 |
120 (42+35+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17142 |
ФУРСА В.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
71 (18+30+23) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17143 |
ФУРСА К. |
м. Бердянськ |
Шевченківська ЗОШ |
3 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
17144 |
ФУРСАЄВА К.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
6 |
86 (36+27+23) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17145 |
ФУРСЕНКО І.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
10 |
116 (45+24+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17146 |
ФУРСЕНКО Л.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17147 |
ФУРСОВ В.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17148 |
ХАББАЗІ П.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
4 |
102 (39+36+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17149 |
ХАБІБУЛЛІН Р.Ф. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17150 |
ХАВКІН А.Д. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17151 |
ХАГБА В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
4 |
156 (54+45+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17152 |
ХАДЖАНІЯЗОВ Б.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17153 |
ХАДЖИКОВ А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17154 |
ХАДЖИНОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
167 (60+56+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17155 |
ХАДЖИНОВА В |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (45+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17156 |
ХАДЖИНОВА П.А. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
2 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
17157 |
ХАЙДУКОВА С.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17158 |
ХАЙЛЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
6 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17159 |
ХАЙЛО Д.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
74 (18+33+23) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17160 |
ХАЙЛО Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
132 (30+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17161 |
ХАЙЛО К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
111 (45+36+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17162 |
ХАЙРУДІНОВА О.В. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
4 |
147 (36+51+60) |
З |
|
|
|
Демешко Дмитро Анатолійович |
17163 |
ХАКІМОВ М.Р. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
3 |
54 (30+6+18) |
|
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
17164 |
ХАКІМОВА Х.Р. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
10 |
45 (21+16+8) |
|
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
17165 |
ХАЛАБУЗАР Е. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
100 (45+27+28) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17166 |
ХАЛАБУРА К.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
17167 |
ХАЛЕЦЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
7 |
89 (31+27+31) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
17168 |
ХАЛЕЦЬКА М.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
17169 |
ХАЛИЛОВА А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
7 |
57 (26+6+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17170 |
ХАЛИМОНЕНКО Б.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
3 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17171 |
ХАЛІЄЄВ І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17172 |
ХАЛІКОВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
108 (33+36+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17173 |
ХАЛІЛОВА Е.Т. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17174 |
ХАЛІЛОВА С.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
4 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17175 |
ХАЛІМЕНДІК У.М. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
147 (42+48+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17176 |
ХАЛІМОВ Н.Р. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17177 |
ХАЛІПЕНКО В.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
9 |
99 (39+20+40) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17178 |
ХАЛУПНИК І.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17179 |
ХАЛЬКЕВИЧ Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
6 |
156 (48+57+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17180 |
ХАЛЬКЕВИЧ Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
2 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17181 |
ХАЛЯВКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
3 |
90 (24+33+33) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
17182 |
ХАМАХА С.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
149 (45+51+53) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17183 |
ХАМУЛА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
112 (48+30+34) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17184 |
ХАМУЛА М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
52 (31+9+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17185 |
ХАН Д.С. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
50 (9+25+16) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
17186 |
ХАНГЕЛДЯН Д.Г. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
66 (18+36+12) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17187 |
ХАНИН Д.И. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17188 |
ХАНІНА Н.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
94 (25+33+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17189 |
ХАНІНА Р.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
84 (39+21+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17190 |
ХАНОВ О.М. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
123 (39+48+36) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
17191 |
ХАРА А.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
95 (25+30+40) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
17192 |
ХАРАБЕТ Р.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
10 |
146 (39+49+58) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17193 |
ХАРЕНКО В.О. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
6 |
82 (27+21+34) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17194 |
ХАРЕНКО Р.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
69 (27+21+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17195 |
ХАРИТОНЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
6 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Сидельникова |
17196 |
ХАРИТОНОВ Б.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
66 (36+24+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17197 |
ХАРИТОНОВ Д.О. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
4 |
87 (54+15+18) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17198 |
ХАРИТОНОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
87 (42+30+15) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17199 |
ХАРИТОНОВ І.А. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
108 (45+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
17200 |
ХАРИТОНОВ О. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
3 |
78 (36+33+9) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17201 |
ХАРИТОНОВА А.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17202 |
ХАРИТОНОВА Я.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
164 (60+53+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17203 |
ХАРІН К.В. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
4 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
17204 |
ХАРІНА В.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
9 |
64 (9+22+33) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17205 |
ХАРІНА Є.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
3 |
99 (33+30+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17206 |
ХАРІЧКИН М.О. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17207 |
ХАРКЕВИЧ А.Р. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
7 |
110 (31+30+49) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17208 |
ХАРКЕВИЧ Т.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
7 |
134 (49+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17209 |
ХАРЛАМОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
81 (33+21+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17210 |
ХАРЛАН Д.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17211 |
ХАРЛОВ В.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
3 |
45 (21+9+15) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
17212 |
ХАРЛОВ М.М. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
17213 |
ХАРЛОВ С.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
17214 |
ХАРУБА А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17215 |
ХАРЧЕНКО А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
5 |
95 (36+33+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17216 |
ХАРЧЕНКО А.Г. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
17217 |
ХАРЧЕНКО А.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
49 (18+18+13) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
17218 |
ХАРЧЕНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17219 |
ХАРЧЕНКО ВВ. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
5 |
55 (18+21+16) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17220 |
ХАРЧЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17221 |
ХАРЧЕНКО Д.М. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17222 |
ХАРЧЕНКО Д.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17223 |
ХАРЧЕНКО Е.Х. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
5 |
104 (36+33+35) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17224 |
ХАРЧЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17225 |
ХАРЧЕНКО К.Р. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
9 |
74 (33+19+22) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
17226 |
ХАРЧЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17227 |
ХАРЧЕНКО С.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17228 |
ХАРЧЕНКО С.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17229 |
ХАРЧЕНКО Ю.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
8 |
132 (23+51+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17230 |
ХАРЧЕНКОО Н.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17231 |
ХАРЧИЛАВА Т.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
99 (42+18+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17232 |
ХАРЬОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
138 (54+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
17233 |
ХАСЕНКО Д.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
17234 |
ХАТАКОВА Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
6 |
129 (42+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17235 |
ХАТРУС Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
17236 |
ХАТЬКО В.П. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
4 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Грозинський Сергій Георгійович |
17237 |
ХАУХА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17238 |
ХАФІЗОВА Е |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
17239 |
ХАЦЬКО В.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
5 |
100 (42+36+22) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17240 |
ХАЧАТРЯН Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17241 |
ХАЧАТУРЯН В.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17242 |
ХАЧКО В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17243 |
ХАЧКО Л.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
74 (24+27+23) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17244 |
ХАЧКО О.М. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
81 (31+33+17) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17245 |
ХАЩІВСЬКА В.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
77 (22+24+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17246 |
ХВЕДЧИК Д.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17247 |
ХВОРОСТЯНИЙ С.О. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
4 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
17248 |
ХВОРОСТЯНОВА В.А. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
17249 |
ХВОСТЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
96 (48+9+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17250 |
ХВОСТЕНКО І.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
110 (37+39+34) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17251 |
ХВОСТЕНКО К.С. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
17252 |
ХВОСТЕНКО М.А. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
8 |
79 (29+21+29) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
17253 |
ХВОСТИК Я.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17254 |
ХВОСТІКОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
4 |
105 (39+15+51) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17255 |
ХЕЛЕМЕНДИК Д.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
60 (15+30+15) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17256 |
ХЕЛЕМЕНДИК О.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17257 |
ХЕН К.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17258 |
ХЕРСУН Д.Є. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17259 |
ХИВРИЧ Т. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
6 |
53 (27+9+17) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
17260 |
ХИЖНЯ О.О. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
2 |
66 (30+0+36) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17261 |
ХИЖНЯК А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17262 |
ХИЖНЯК А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17263 |
ХИЖНЯК Б.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17264 |
ХИЖНЯК В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
61 (27+18+16) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17265 |
ХИЖНЯК Д.Р. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
4 |
69 (21+21+27) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
17266 |
ХИЖНЯК І.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
96 (39+30+27) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
17267 |
ХИЖНЯК М.С. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
7 |
69 (17+24+28) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17268 |
ХИЖНЯК О.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
5 |
56 (21+21+14) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17269 |
ХИЖНЯК П.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17270 |
ХИЖНЯК С.В. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
7 |
116 (43+36+37) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
17271 |
ХИЖНЯК С.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 87 |
8 |
111 (35+36+40) |
|
|
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
17272 |
ХИЖНЯК Ю.Є. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
6 |
64 (21+27+16) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17273 |
ХИЖНЯК Я.П. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17274 |
ХИЛЬ А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
6 |
106 (39+33+34) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17275 |
ХИТУН А.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
3 |
75 (33+18+24) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
17276 |
ХИЦАЙ К.О. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
5 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
17277 |
ХИЦАЙ К.О. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
3 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
17278 |
ХИЦАЙ М.В. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
17279 |
ХІБІЄВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
117 (21+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Альбіна Борисівна |
17280 |
ХІВРИЧ В.Р. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17281 |
ХІЖНЯК М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
17282 |
ХІЛЬКО А.Р. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
69 (28+21+20) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
17283 |
ХІЛЬКО Д.Є. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
10 |
113 (42+46+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17284 |
ХІЛЬКО Д.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
7 |
62 (29+21+12) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
17285 |
ХІЛЬКО К.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17286 |
ХІЛЬКО У.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
90 (33+27+30) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
17287 |
ХІЛЬЧЕНКО Н.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
4 |
123 (45+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17288 |
ХІЛЮК Е.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
59 (25+9+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17289 |
ХІМІН В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17290 |
ХІМІНА Є.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17291 |
ХІМІЧ А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
120 (36+30+54) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
17292 |
ХІМЧЕНКО Д.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17293 |
ХІМЮК В.П. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
91 (27+24+40) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
17294 |
ХІНЕЛЬОВ М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
153 (54+57+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17295 |
ХІРНИЙ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
17296 |
ХІРНИЙ І.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17297 |
ХІТАЙЛОВА К.Є. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
102 (33+24+45) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17298 |
ХЛАМОВА К.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
99 (39+26+34) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17299 |
ХЛАПОНІНА М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
58 (18+21+19) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17300 |
ХЛЕБНІКОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
114 (18+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
17301 |
ХЛЕБНІКОВА К.М. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
10 |
82 (21+33+28) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
17302 |
ХЛЕВНИЙ М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
117 (39+33+45) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
17303 |
ХЛЕПІТЬКО А.Ю. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
2 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17304 |
ХЛЕПІТЬКО Т.Д. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
132 (60+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
17305 |
ХЛЄБІН Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17306 |
ХЛЄБНІКОВА О.О. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
93 (39+27+27) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
17307 |
ХЛИСТУН Т.С. |
с. Чорноземне |
Чорноземненська ЗОШ |
10 |
57 (27+10+20) |
|
|
|
|
Седракян Сюзанна Хачіківна |
17308 |
ХЛІВЕЦЬКА К.С. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гладких Людмила Володимирівна |
17309 |
ХЛОПКО А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
78 (33+18+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17310 |
ХЛОПКО К.О. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
102 (39+30+33) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17311 |
ХЛОПОВ О.Е. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
129 (33+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17312 |
ХЛУДОВА Т.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
75 (30+15+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17313 |
ХЛУС П.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17314 |
ХЛЮПІНА П.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17315 |
ХМАРА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
75 (23+21+31) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17316 |
ХМАРА І.І. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
6 |
100 (27+30+43) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17317 |
ХМЕЛЕВСЬКА С.П. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17318 |
ХМЕЛЕВСЬКИЙ І.М. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
3 |
99 (45+15+39) |
|
С1 |
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
17319 |
ХМЕЛЕВСЬКИЙ О.Д. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
80 (23+12+45) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17320 |
ХМЕЛЕНКО А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
96 (33+24+39) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17321 |
ХМЕЛЬ А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
111 (27+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
17322 |
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
9 |
143 (48+46+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17323 |
ХМЕЛЬНІЦКИЙ А.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
63 (21+12+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17324 |
ХМИЗОВА А.Д. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
56 (21+18+17) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17325 |
ХМІЛЬ Р.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
4 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17326 |
ХМУРА В |
с. Іванівка |
Іванівська ЗОШ |
5 |
88 (27+27+34) |
|
|
|
|
Костенко Людмила Григорівна |
17327 |
ХМУРА К.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17328 |
ХМУРА Т.А. |
м. Енергодар |
Ліцей |
7 |
72 (19+15+38) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17329 |
ХОБТА Є.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
141 (57+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17330 |
ХОВАЛКІНА Д.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
7 |
78 (31+18+29) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
17331 |
ХОВАН АО. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17332 |
ХОВАНОВА У.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
54 (21+9+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17333 |
ХОДАК К.М. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Турська Олена Миколаївна |
17334 |
ХОДАК Н.И. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
8 |
65 (19+18+28) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17335 |
ХОДЖА В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17336 |
ХОДЖА Д.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
85 (31+36+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17337 |
ХОДИКІНА О.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17338 |
ХОДИРЕВ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17339 |
ХОДИРЄВ О.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
153 (60+45+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17340 |
ХОДИРЄВА Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
60 (15+24+21) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
17341 |
ХОДІН Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
90 (39+24+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17342 |
ХОДІНОВ О.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17343 |
ХОДОНОВИЧ О.І. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
10 |
67 (30+27+10) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17344 |
ХОДОСЕВИЧ І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17345 |
ХОДУНОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
5 |
137 (42+57+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17346 |
ХОДУС Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
17347 |
ХОДУС Т.С. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
65 (12+24+29) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
17348 |
ХОДЯКОВА М.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
6 |
108 (36+27+45) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17349 |
ХОДЯЧА С.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
133 (31+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
17350 |
ХОЗЛУ А.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
97 (48+21+28) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17351 |
ХОЙНЯКА Є.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
108 (33+27+48) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17352 |
ХОЛЗАКОВА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17353 |
ХОЛИВКІН І.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
17354 |
ХОЛМЕЦЬКА Д.К. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
90 (33+31+26) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17355 |
ХОЛОД В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17356 |
ХОЛОД Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
72 (21+33+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17357 |
ХОЛОДНИЙ Б.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
4 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17358 |
ХОЛОДОВА В.О. |
с. Любимівка |
Любимівська ЗОШ |
7 |
72 (20+24+28) |
|
|
|
|
Семенків Ольга Миколаївна |
17359 |
ХОМА І.М. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
17360 |
ХОМЕНКО А.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
5 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17361 |
ХОМЕНКО А.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
3 |
120 (33+48+39) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
17362 |
ХОМЕНКО В.В. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
3 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
17363 |
ХОМЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
7 |
68 (34+9+25) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17364 |
ХОМЕНКО В.Г. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17365 |
ХОМЕНКО Д.Б. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
9 |
95 (33+40+22) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17366 |
ХОМЕНКО Д.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17367 |
ХОМЕНКО Д.Ю. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
17368 |
ХОМЕНКО Є.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
78 (33+18+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17369 |
ХОМЕНКО К.О. |
м. Енергодар |
Ліцей |
9 |
64 (21+30+13) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17370 |
ХОМЕНКО К.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
17371 |
ХОМЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
147 (45+45+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17372 |
ХОМЕНКО К.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
138 (39+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
17373 |
ХОМЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17374 |
ХОМЕНКО М.О. |
м. Енергодар |
Ліцей |
5 |
121 (42+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17375 |
ХОМИЧ Д.Д. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
9 |
64 (24+21+19) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
17376 |
ХОМІНА К.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
91 (28+18+45) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17377 |
ХОМІЧ Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
3 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17378 |
ХОМНІКОВА М.В. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
8 |
76 (30+18+28) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17379 |
ХОМОТЮК Ю.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17380 |
ХОМУТОВ М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
93 (33+27+33) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17381 |
ХОМУТСЬКИЙ Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
17382 |
ХОМЯК Б.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
69 (21+25+23) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17383 |
ХОНЬКО А.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
7 |
139 (57+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17384 |
ХОРЕНЖЕНКО А.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
156 (51+48+57) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17385 |
ХОРЕНЖЕНКО К.Є. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
17386 |
ХОРЕНЖЕНКО О.Є. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
17387 |
ХОРЕТОНОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17388 |
ХОРОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17389 |
ХОРОЛЬСЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
144 (45+42+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17390 |
ХОРОЛЬСЬКА Д.С. |
|
Великобілозерська ЗОШ |
2 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Відлога |
17391 |
ХОРОЛЬСЬКИЙ І.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
114 (51+24+39) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17392 |
ХОРОШАВІНА А.Є. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
8 |
63 (23+21+19) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17393 |
ХОРОШКО М.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17394 |
ХОРОШУН Д.С. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
7 |
145 (46+54+45) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
17395 |
ХОРОШУН Ю.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
10 |
111 (39+43+29) |
|
|
С2 |
|
Чумаченко Віра Іванівна |
17396 |
ХОРУЖАЯ А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
10 |
147 (36+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17397 |
ХОСРОВЯН А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
91 (31+27+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17398 |
ХОХЛІН М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17399 |
ХОХЛОВ І.В. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
76 (42+12+22) |
|
С1 |
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
17400 |
ХОХЛОВ О.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
2 |
102 (18+36+48) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
17401 |
ХОХЛОВ Ю |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
109 (30+42+37) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
17402 |
ХОХЛОВА О.І. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
2 |
120 (60+36+24) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17403 |
ХОХОТВА А.Ш. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17404 |
ХОХОТВА Р.М. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
109 (45+27+37) |
|
С1 |
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
17405 |
ХОХРІНА М.С. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Драчова Олена Анатоліївна |
17406 |
ХОХРІНА Н.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
6 |
88 (24+24+40) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17407 |
ХРАБРОВА Я.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
5 |
94 (36+27+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17408 |
ХРАМОВ С.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17409 |
ХРАПАЧ А.В. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
1 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
17410 |
ХРАПАЧ А.Г. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17411 |
ХРАПАЧ А.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
106 (48+27+31) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17412 |
ХРАПАЧ В.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
99 (48+36+15) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17413 |
ХРАПАЧ М.В. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
4 |
93 (33+33+27) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
17414 |
ХРАПАЧ Р.М. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
10 |
81 (24+28+29) |
|
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
17415 |
ХРАПІН Д.І. |
с. Зеленівка |
Зеленівська ЗОШ |
7 |
122 (45+36+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Хуторна Наталія Олексіївна |
17416 |
ХРЕБТОВ О.А. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
6 |
154 (42+54+58) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
17417 |
ХРЕБТОВА Д.О. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
3 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
17418 |
ХРЕБТОВА І.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17419 |
ХРЕСТЯН В.С. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
5 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
17420 |
ХРИПКО В. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
94 (36+33+25) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17421 |
ХРИПУН К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
5 |
65 (24+18+23) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17422 |
ХРИПУН Ю.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
17423 |
ХРИПЧЕНКО К.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
6 |
147 (45+45+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17424 |
ХРИСЇОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17425 |
ХРИСТЕНКО Б.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
89 (30+22+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17426 |
ХРИСТЕНКО Б.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
153 (42+60+51) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17427 |
ХРИСТЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
5 |
64 (24+27+13) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17428 |
ХРИСТЕНКО Р.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
5 |
86 (42+24+20) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17429 |
ХРИСТЕНКО Я.В. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
5 |
84 (30+21+33) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
17430 |
ХРИСТИЧ Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17431 |
ХРИСТІЧ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
17432 |
ХРІПКОВ Д.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
8 |
103 (34+33+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17433 |
ХРІСТІЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
17434 |
ХРОЛ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
42 (21+12+9) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17435 |
ХРОМАКОВ І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17436 |
ХРОМЕЙ І.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17437 |
ХРОМОВ К.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
57 (9+27+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17438 |
ХРУНОВ І.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
96 (45+27+24) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17439 |
ХРУЩ П.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17440 |
ХСТЄЄНКОВА А.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17441 |
ХУДЕНКО Я.Р. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17442 |
ХУДИК С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17443 |
ХУДІК Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
81 (35+15+31) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17444 |
ХУДОЛЕЄВА В.К. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
9 |
66 (15+28+23) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
17445 |
ХУДОЛЕЙ І.І. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
5 |
121 (36+51+34) |
|
|
С2 |
|
Кваша Олександр Васильович |
17446 |
ХУДОЛЄЄВ Р.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
7 |
73 (35+12+26) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17447 |
ХУДОТЕПЛ В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
6 |
144 (48+57+39) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17448 |
ХУДЯК Є.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
93 (45+27+21) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17449 |
ХУДЯКОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
10 |
47 (6+19+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17450 |
ХУДЯКОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
136 (40+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
17451 |
ХУДЯКОВА І.Н. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
108 (39+39+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17452 |
ХУЗИНСЬКА В.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
64 (24+12+28) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17453 |
ХУЛАХСІЗ Н.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17454 |
ХУПАВКА П.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
5 |
121 (36+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
17455 |
ХУССІН Р.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
17456 |
ХУССІН Т.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
117 (51+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
17457 |
ЦАЙ К.О. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17458 |
ЦАЛКІН В.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
17459 |
ЦАЛКО Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
83 (23+36+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17460 |
ЦАПОВИЧ Є.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
69 (21+24+24) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
17461 |
ЦАПРИКА О.А. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
10 |
82 (27+39+16) |
|
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
17462 |
ЦАРАНЕНКО Є.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17463 |
ЦАРЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17464 |
ЦАРИЦИНА С.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17465 |
ЦАРОК І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
105 (45+39+21) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17466 |
ЦАХНІИ В.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
90 (33+24+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17467 |
ЦВЕТАНСЬКА К.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
6 |
70 (33+24+13) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17468 |
ЦВЕТКОВ А.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17469 |
ЦВЕТКОВА Г.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
103 (36+39+28) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17470 |
ЦВЕТКОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
102 (51+15+36) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17471 |
ЦВЕТКОВІЧ А.Е. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17472 |
ЦВЄТАНСЬКИЙ М.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
78 (21+33+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17473 |
ЦВЄТКОВ Л.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
102 (51+33+18) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
17474 |
ЦВЄТКОВА А.Д. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17475 |
ЦВЄТКОВА М.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
5 |
85 (36+30+19) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17476 |
ЦВЄТКОВА Т.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17477 |
ЦВІГУН В.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
3 |
51 (27+15+9) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17478 |
ЦВІЛА Р.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
17479 |
ЦВІРКУН С.Н. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17480 |
ЦВІРКУН Т.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
10 |
151 (54+51+46) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17481 |
ЦВІТАНСЬКИЙ В.М. |
смт. Чернігівка |
Панфілівська ЗОШ |
7 |
94 (25+24+45) |
|
|
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
17482 |
ЦВІТКОВА П.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17483 |
ЦЕБЕР Е.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
78 (24+27+27) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
17484 |
ЦЕБЕР О.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
17485 |
ЦЕБРО А.О. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
159 (45+57+57) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
17486 |
ЦЕГЕЛЬНИК Д.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
7 |
74 (31+21+22) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
17487 |
ЦЕЛЄВА А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
72 (27+9+36) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17488 |
ЦЕЛУЙКО Ю.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
17489 |
ЦЕМАШКО П.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
7 |
95 (33+42+20) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17490 |
ЦЕМКО А.М. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
87 (35+18+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17491 |
ЦЕНОВ Д. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
4 |
84 (33+18+33) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17492 |
ЦЕНОВА А.О. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
8 |
74 (23+21+30) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17493 |
ЦЕНОВА С.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
90 (21+36+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17494 |
ЦЕОМАШКО К.В. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
4 |
144 (45+45+54) |
З |
|
|
|
Апєніна О. М. |
17495 |
ЦЕПКАЛО Г.В. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
65 (31+21+13) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17496 |
ЦЕПЛЯЄВА Д.Н. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
7 |
82 (37+18+27) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
17497 |
ЦЕПОРДІЙ А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17498 |
ЦЕРПИЦЬКА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17499 |
ЦЕСЬКО А.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
84 (31+27+26) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
17500 |
ЦЕСЬКО Ю.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
78 (36+21+21) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
17501 |
ЦЕХМЕЙСТЕР Р.Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
91 (36+39+16) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17502 |
ЦЕХМЕЙСТРУК І.І. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
127 (48+51+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
17503 |
ЦИБ І.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
6 |
93 (36+27+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17504 |
ЦИБАКОВОЇ О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
6 |
88 (39+30+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17505 |
ЦИБАКОВОЇ Т.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
7 |
126 (31+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17506 |
ЦИБЕНКО В.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
10 |
126 (45+40+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
17507 |
ЦИБЕРТ О.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
10 |
106 (36+24+46) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17508 |
ЦИБРИК Б.С. |
с. Костянтинівка |
Ліцей "Ерудит" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Артюх Лариса Олексіївна |
17509 |
ЦИБУЛЕВСЬКИЙ О.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
67 (12+18+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17510 |
ЦИБУЛЬКО О.І. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17511 |
ЦИБУЛЬНІКОВА Є.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17512 |
ЦИБУЛЬНІКОВА М.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
4 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17513 |
ЦИБУЛЬОВА К.А. |
м. Енергодар |
Ліцей |
6 |
82 (30+36+16) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17514 |
ЦИБУЛЬСЬКА В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
7 |
74 (22+27+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17515 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
4 |
138 (45+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17516 |
ЦИБУЛЯ Д.С. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
8 |
74 (38+24+12) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17517 |
ЦИГАНЕНКО Є.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17518 |
ЦИГАНЕНКО Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17519 |
ЦИГАНКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17520 |
ЦИГАНКОВ І.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
17521 |
ЦИГАНКОВА Д.К. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
90 (39+36+15) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17522 |
ЦИГАНОВА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
10 |
83 (30+28+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17523 |
ЦИГАНОК В.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
72 (30+27+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17524 |
ЦИГАНОК В.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
2 |
30 (18+12+0) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17525 |
ЦИГАНОК М.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
17526 |
ЦИГАНОК М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
96 (36+12+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
17527 |
ЦИГАНОК Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
8 |
127 (43+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
17528 |
ЦИГИЦА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
8 |
77 (25+24+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17529 |
ЦИГИЦА М.В. |
м. Бердянськ |
ЗЛШ № 6 |
10 |
89 (18+28+43) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17530 |
ЦИКАЛ І.О. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
9 |
145 (36+60+49) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
17531 |
ЦИКАЛО В.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
8 |
110 (55+27+28) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17532 |
ЦИКАЛО М.Ю. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
3 |
66 (27+18+21) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17533 |
ЦИКАЛО О.А. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17534 |
ЦИКАЛОВ А.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
17535 |
ЦИКАЛОВ В.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
129 (39+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
17536 |
ЦИЛЬОВА І.С. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
4 |
111 (39+48+24) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
17537 |
ЦИМБАЛ А.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17538 |
ЦИМБАЛ Д.Р. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
9 |
108 (39+43+26) |
|
|
С2 |
|
Чумаченко Віра Іванівна |
17539 |
ЦИМБАЛ К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17540 |
ЦИМБАЛ О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17541 |
ЦИМБАЛ С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
5 |
86 (24+39+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17542 |
ЦИМБАЛЮК К.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
72 (18+21+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17543 |
ЦИМБАЛЮК П.Р. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17544 |
ЦИММЕРМАН О.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
17545 |
ЦИНДРА В.Ю. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
47 (9+18+20) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
17546 |
ЦИНДРА Н.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
17547 |
ЦИНКУШ К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
57 (27+15+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17548 |
ЦИПАК В.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
108 (34+33+41) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17549 |
ЦИПАК О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
7 |
168 (51+57+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17550 |
ЦИПЛЬОНОК А.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
17551 |
ЦИПЛЯКОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
2 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
17552 |
ЦИПЛЯКОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
9 |
57 (21+25+11) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
17553 |
ЦИС В.Д. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
17554 |
ЦИС О.С. |
м. Бердянськ |
Софіївська ЗОШ |
9 |
34 (3+18+13) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
17555 |
ЦИСАР П.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
129 (33+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
17556 |
ЦИСАР С. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
17557 |
ЦИСАРЬ М.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
153 (33+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
17558 |
ЦИХМИСТРО Д.Д. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
6 |
123 (51+33+39) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17559 |
ЦИЦКУН Є.О. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
3 |
93 (33+24+36) |
|
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
17560 |
ЦІБІЙ М.М. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
6 |
130 (48+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17561 |
ЦІЛІНКО А.С. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
3 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17562 |
ЦЙГИПАЛОВ О.Є. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
17563 |
ЦОВНЕРОВ Є.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17564 |
ЦОЙ І.Є. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
91 (19+36+36) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
17565 |
ЦОНЕВ С.О. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
4 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Тангарова Світлана Вікторівна |
17566 |
ЦОНЕВА І.І. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
8 |
90 (34+27+29) |
|
|
|
|
Тангарова Світлана Вікторівна |
17567 |
ЦОРНІКЕЛЬ Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
85 (27+24+34) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
17568 |
ЦУБИКАЙЛО К.В. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
7 |
123 (28+57+38) |
|
|
С2 |
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
17569 |
ЦУГУЙ О.О. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
8 |
77 (29+24+24) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17570 |
ЦУКАН К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
147 (45+60+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17571 |
ЦУКАН О.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17572 |
ЦУКАНОВ К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17573 |
ЦУКАНОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
72 (21+27+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17574 |
ЦУКАНОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
96 (45+30+21) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17575 |
ЦУМАН О.О. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
6 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
17576 |
ЦУМАН Т.С. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
3 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
17577 |
ЦУРКАЛЬ А.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
17578 |
ЦУРКАН К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
87 (33+21+33) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17579 |
ЦЬОМКО А.О. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
1 |
120 (54+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17580 |
ЦЬОПИЧ К.С. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
17581 |
ЦЬОПКАЛО А.О. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Білай Олена Вікторівна |
17582 |
ЦЮМАН І.М. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
7 |
89 (25+33+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17583 |
ЦЮПКО В.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
6 |
91 (30+27+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17584 |
ЦЮРУПОВИЧ К.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
105 (24+48+33) |
|
|
С2 |
|
Кудіна Наталія Степанівна |
17585 |
ЦЯК Є.П. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
8 |
110 (38+12+60) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17586 |
ЦЯПА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17587 |
ЧАБАН В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
10 |
81 (24+34+23) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17588 |
ЧАБАН В.І. |
м. Токмак |
ЗОШ № 6 |
10 |
38 (18+4+16) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
17589 |
ЧАБАН В.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
17590 |
ЧАБАН Д.І. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
17591 |
ЧАБАН Д.Л. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
51 (27+9+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17592 |
ЧАБАНЕНКО А.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
111 (48+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
17593 |
ЧАБАНЕНКО Є.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
3 |
102 (30+27+45) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
17594 |
ЧАБАНЕНКО Л.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
9 |
80 (27+34+19) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
17595 |
ЧАБАНЕНКО О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
3 |
90 (21+27+42) |
|
|
|
С3 |
Трикашна Н. С. |
17596 |
ЧАБАНЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
6 |
154 (54+51+49) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17597 |
ЧАБАНОВА Е.Н. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17598 |
ЧАБОРАЙ О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бочка О. І. |
17599 |
ЧАВКІНА В.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17600 |
ЧАДОВА С.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17601 |
ЧАЙКА А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17602 |
ЧАЙКА А.Ю. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
73 (15+33+25) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
17603 |
ЧАЙКА Б.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
108 (42+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17604 |
ЧАЙКА В.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
149 (51+45+53) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17605 |
ЧАЙКА Д.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
17606 |
ЧАЙКА Д.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17607 |
ЧАЙКА Д.О. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
9 |
54 (9+22+23) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
17608 |
ЧАЙКА О.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
17609 |
ЧАЙКА О.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17610 |
ЧАЙКІНА С.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
17611 |
ЧАЙКОВСЬКА Д.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
17612 |
ЧАЙКОВСЬКА Х.Д. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
7 |
96 (29+30+37) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
17613 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17614 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ І.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
17615 |
ЧАЙЧЕНКО В.Б. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
17616 |
ЧАЛА К.Ю. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
81 (21+38+22) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
17617 |
ЧАЛИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
81 (18+36+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17618 |
ЧАЛИЙ Д.В. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
4 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
17619 |
ЧАЛИХ О.О. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
8 |
115 (39+42+34) |
|
|
С2 |
|
Грозинський Сергій Георгійович |
17620 |
ЧАЛУХІДІ Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
136 (39+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17621 |
ЧАНІЯ Г.Б. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
117 (42+24+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Уварова Катерина Леонідівна |
17622 |
ЧАНЧІКОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
75 (27+18+30) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
17623 |
ЧАПЛИГІН В.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
57 (27+27+3) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17624 |
ЧАПЛИГІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
17625 |
ЧАСОВА А.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
91 (30+39+22) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17626 |
ЧАСОВЕНКО А.О. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
9 |
121 (33+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
17627 |
ЧАСТОВОЇ Т.Ю. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
55 (33+12+10) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17628 |
ЧАСТОКОЛЯНИЙ С.Г. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
110 (45+31+34) |
|
С1 |
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
17629 |
ЧАУДАРІ А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17630 |
ЧАУС С.Є. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
5 |
100 (33+36+31) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
17631 |
ЧАХМАХЧЯН Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
81 (21+24+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17632 |
ЧАШНІКОВА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
116 (43+36+37) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17633 |
ЧАЯЛО К. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17634 |
ЧВЕРКАЛЮК Я.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17635 |
ЧЕБАН Ю.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
105 (45+24+36) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17636 |
ЧЕБАНОВ І.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17637 |
ЧЕБАТАРЬОВА К.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17638 |
ЧЕБЕНЄЕВА А.Г. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17639 |
ЧЕБЕРДЮК А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
7 |
111 (25+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17640 |
ЧЕБОТАРЬОВ Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
8 |
68 (25+15+28) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17641 |
ЧЕБОТАРЬОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
7 |
60 (29+9+22) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17642 |
ЧЕБОТОК В.Р. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17643 |
ЧЕБУРЧАН Л.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17644 |
ЧЕВИЧЕЛОВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
17645 |
ЧЕВІЧКО Д.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
65 (25+15+25) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
17646 |
ЧЕГАЄВ Р.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
30 (6+6+18) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17647 |
ЧЕГАЄВА Ч.Д. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
5 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17648 |
ЧЕКАЛІНА В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
3 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
17649 |
ЧЕКАЛЬСЬКА Н.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
115 (42+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17650 |
ЧЕКАНЬОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
123 (51+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
17651 |
ЧЕКМАН Ю.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17652 |
ЧЕКМАРЬОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17653 |
ЧЕКУШЕВА Є.Є. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
7 |
102 (38+27+37) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
17654 |
ЧЕЛНІНЦЕВА Д.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
4 |
132 (54+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17655 |
ЧЕЛПАН К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17656 |
ЧЕЛЯДІН О.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17657 |
ЧЕЛЯДІН С.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
96 (39+33+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17658 |
ЧЕМОДАНОВ Ч.Е. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
3 |
123 (39+30+54) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17659 |
ЧЕМШИРОВ С.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17660 |
ЧЕН Д.Д. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
7 |
100 (29+42+29) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
17661 |
ЧЕНІН В.Ю. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
8 |
119 (31+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17662 |
ЧЕНЧИК О.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
8 |
57 (13+18+26) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
17663 |
ЧЕПЕЛЕНКО А.К. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
105 (45+21+39) |
|
С1 |
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
17664 |
ЧЕПЕЛЕНКО БОГДАН Б.А. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
95 (37+30+28) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
17665 |
ЧЕПЕЛЬ Е.Ю. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
5 |
128 (48+45+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17666 |
ЧЕПЕНКО В.С. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
9 |
56 (27+27+2) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17667 |
ЧЕПЕНКО В.С. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
53 (25+12+16) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17668 |
ЧЕПІЖКО А. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
4 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
17669 |
ЧЕПІЖКО А.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
8 |
108 (37+36+35) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17670 |
ЧЕПІЖКО І |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
9 |
50 (6+30+14) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17671 |
ЧЕПІЖКО К.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17672 |
ЧЕПІНСЬКА А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
6 |
75 (21+24+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17673 |
ЧЕПІНСЬКИЙ В.О. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
4 |
105 (21+39+45) |
|
|
|
С3 |
Жаравіна Ірина Миколаївна |
17674 |
ЧЕПКА Л.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
129 (45+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17675 |
ЧЕПУЛЯ В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17676 |
ЧЕПУРНА А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17677 |
ЧЕПУРНА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
6 |
147 (60+45+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17678 |
ЧЕПУРНА Г.Г. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
10 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17679 |
ЧЕПУРНА Т.Г. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
5 |
65 (21+36+8) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17680 |
ЧЕПУРНА У.І. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
98 (19+30+49) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
17681 |
ЧЕПУРНЕНКА А.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
74 (24+21+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17682 |
ЧЕПУРНИЙ А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17683 |
ЧЕПУРНИЙ Є.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
119 (45+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
17684 |
ЧЕПУРНИЙ М.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17685 |
ЧЕПУРНИЙ С.В. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
17686 |
ЧЕПУРНОЙ О.Я. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
159 (51+51+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17687 |
ЧЕРВАНЬОВ А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17688 |
ЧЕРВАНЬОВА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
93 (24+36+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17689 |
ЧЕРВЕНКО М.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
159 (51+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17690 |
ЧЕРВІНСЬКА В.А. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
4 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
17691 |
ЧЕРВОНЕНКО В.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17692 |
ЧЕРВОНЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
4 |
96 (39+27+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17693 |
ЧЕРВОНИЙ І.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17694 |
ЧЕРДАКЛІЄВ Б.Д. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17695 |
ЧЕРДАКЛІЄВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
9 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
17696 |
ЧЕРДАКЛІЄВ М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
101 (30+39+32) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17697 |
ЧЕРДАКЛІЄВА Я.О. |
м. Бердянськ |
Троянська ЗОШ |
9 |
97 (30+30+37) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
17698 |
ЧЕРЕВАТИЙ О.Д. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
81 (18+33+30) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17699 |
ЧЕРЕВКО Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17700 |
ЧЕРЕВКО Д.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17701 |
ЧЕРЕВКО К.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
6 |
88 (24+27+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17702 |
ЧЕРЕВКО С.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
97 (36+39+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17703 |
ЧЕРЕВУТА О.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17704 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17705 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО І.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17706 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО К.Ю. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17707 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО О.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
108 (27+45+36) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17708 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО С.М. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
107 (37+27+43) |
|
|
|
С3 |
Балховітін Олександр Володимирович |
17709 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО В.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
17710 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
99 (39+33+27) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17711 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
7 |
91 (25+30+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17712 |
ЧЕРЕМІСІН І.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
84 (33+18+33) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17713 |
ЧЕРЕМІСІН К.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
5 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17714 |
ЧЕРЕМІСІНА А.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17715 |
ЧЕРЕП Д.М. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
8 |
90 (37+21+32) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17716 |
ЧЕРЕП Д.М. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
8 |
90 (37+21+32) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17717 |
ЧЕРЕП С.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
6 |
69 (24+27+18) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17718 |
ЧЕРЕПАХИ І.В. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
5 |
68 (12+24+32) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
17719 |
ЧЕРЕПКОВА В.Д. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
17720 |
ЧЕРЕПНІНА Є.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
17721 |
ЧЕРЕПОВ Д.О. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
4 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
17722 |
ЧЕРЕПОВСЬКИЙ В.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17723 |
ЧЕРЕПОК К.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
17724 |
ЧЕРЕПУШКО А.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
97 (29+33+35) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
17725 |
ЧЕРІПКО І.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
102 (45+18+39) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17726 |
ЧЕРКАВСЬКИЙ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17727 |
ЧЕРКАС М.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17728 |
ЧЕРКАС С.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
99 (39+33+27) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17729 |
ЧЕРКАСОВ А.Д. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17730 |
ЧЕРКАСОВ А.Ю. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
17731 |
ЧЕРКАСОВ М.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
8 |
74 (28+27+19) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17732 |
ЧЕРКАСОВ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
17733 |
ЧЕРКАСОВ О.Б. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17734 |
ЧЕРКАСОВ О.О. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
17735 |
ЧЕРКАСОВА Г.О. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
91 (25+27+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17736 |
ЧЕРКАСОВА Є.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
81 (27+24+30) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
17737 |
ЧЕРКАСОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17738 |
ЧЕРКАСОВА К.П. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
54 (21+21+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17739 |
ЧЕРКАСОВА Ю.Р. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
123 (45+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17740 |
ЧЕРКАСЬКА Д.Є. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
75 (27+24+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17741 |
ЧЕРКАШИН Д.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17742 |
ЧЕРКАШИН Н. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
72 (12+36+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17743 |
ЧЕРКАШИН Ю.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
91 (39+30+22) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17744 |
ЧЕРКАШИНА В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
17745 |
ЧЕРКАШИНА В.В. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
17746 |
ЧЕРКАШИНА В.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
8 |
134 (43+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17747 |
ЧЕРКАШИНА І.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
6 |
91 (36+24+31) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17748 |
ЧЕРКАШИНА М.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
75 (39+30+6) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17749 |
ЧЕРКАШИНА С.О. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
17750 |
ЧЕРКЕЗ В.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17751 |
ЧЕРКОВСЬКИЙ О.О. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
17752 |
ЧЕРКУН В.Є. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
60 (25+9+26) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
17753 |
ЧЕРКУН В.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17754 |
ЧЕРМОШЕНЦЕВ В.О. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
17755 |
ЧЕРМОШЕНЦЕВА Д.О. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
6 |
136 (42+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
17756 |
ЧЕРНЕВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
120 (21+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
17757 |
ЧЕРНЕНКО Г.О. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
10 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17758 |
ЧЕРНЕНКО Д. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
4 |
126 (45+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Трикашна Н. С. |
17759 |
ЧЕРНЕНКО Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
78 (33+30+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17760 |
ЧЕРНЕНКО М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
81 (39+21+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17761 |
ЧЕРНЕНКО М.Р. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17762 |
ЧЕРНЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17763 |
ЧЕРНЕНКО О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
5 |
76 (18+21+37) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17764 |
ЧЕРНЕНКО П.І. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
2 |
78 (18+36+24) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17765 |
ЧЕРНЕНКО Р.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
17766 |
ЧЕРНЕНКО С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
3 |
150 (54+39+57) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17767 |
ЧЕРНЕЦЬКА Я.О. |
с. Мордвинівка |
Мордвинівська ЗШ |
7 |
82 (17+27+38) |
|
|
|
|
Апєніна О. М. |
17768 |
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Н.П. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
5 |
62 (27+12+23) |
|
|
|
|
Данилюк Лариса Олексіївна |
17769 |
ЧЕРНЄВ І.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
144 (51+54+39) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17770 |
ЧЕРНЄВА А.А. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
17771 |
ЧЕРНЄВА А.Є. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
17772 |
ЧЕРНЄВА Д.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17773 |
ЧЕРНЄВА К.Б. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
17774 |
ЧЕРНИКОВА Е.А. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
84 (39+21+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17775 |
ЧЕРНИХ А.Р. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
109 (24+34+51) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17776 |
ЧЕРНИХ Б.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
160 (57+51+52) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17777 |
ЧЕРНИХ І.М. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
10 |
112 (30+39+43) |
|
|
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
17778 |
ЧЕРНИХ К.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
123 (27+60+36) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
17779 |
ЧЕРНИХ М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
93 (21+27+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17780 |
ЧЕРНИХ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
17781 |
ЧЕРНИШЕВ В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
5 |
83 (24+33+26) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17782 |
ЧЕРНИШЕНКО Х.М. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
3 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
17783 |
ЧЕРНИШОВ М.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
177 (57+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17784 |
ЧЕРНИШОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17785 |
ЧЕРНИШОВ М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
144 (51+51+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17786 |
ЧЕРНИШОВ Н.С. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
1 |
114 (36+60+18) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17787 |
ЧЕРНИШОВ С.А. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
17788 |
ЧЕРНИШОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
6 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
17789 |
ЧЕРНИШОВА А.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
90 (33+24+33) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
17790 |
ЧЕРНИШОВА А.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
9 |
122 (42+52+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17791 |
ЧЕРНИШОВА А.С. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
4 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
17792 |
ЧЕРНИШОВА Д.Р. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
117 (45+45+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17793 |
ЧЕРНИШОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17794 |
ЧЕРНИШОВА К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
8 |
80 (25+24+31) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17795 |
ЧЕРНИШОВА М.Є. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
95 (42+30+23) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17796 |
ЧЕРНІК Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
54 (21+12+21) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17797 |
ЧЕРНІКОВ Н.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
93 (45+15+33) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17798 |
ЧЕРНІКОВА Є.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
8 |
96 (17+39+40) |
|
|
|
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
17799 |
ЧЕРНІКОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
10 |
88 (27+35+26) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
17800 |
ЧЕРНІКОВА Н.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
17801 |
ЧЕРНІЧКО С.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
126 (45+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17802 |
ЧЕРНОБАЄВА В.М. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
8 |
126 (37+36+53) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
17803 |
ЧЕРНОБАЙ В.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
148 (48+45+55) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17804 |
ЧЕРНОБРИВЧИК Д.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
84 (39+24+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17805 |
ЧЕРНОВ А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
93 (42+30+21) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17806 |
ЧЕРНОВ Д.А. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
17807 |
ЧЕРНОВ І.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
57 (9+28+20) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
17808 |
ЧЕРНОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
111 (48+27+36) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17809 |
ЧЕРНОВА А.А. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17810 |
ЧЕРНОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
9 |
56 (21+13+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17811 |
ЧЕРНОВЕЦЬ А.А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 2 |
3 |
156 (45+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17812 |
ЧЕРНОВОЛ К. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
54 (36+12+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17813 |
ЧЕРНОГОР Д.С. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
2 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Липа Тетяна Леонідівна |
17814 |
ЧЕРНОГОРЦЕВ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
17815 |
ЧЕРНОЗУБОВ І.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
90 (60+12+18) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17816 |
ЧЕРНОМАЗ Б.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
63 (21+18+24) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
17817 |
ЧЕРНОМАЗ С.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17818 |
ЧЕРНОМОРЕЦ В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
6 |
55 (18+27+10) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17819 |
ЧЕРНОМОРЕЦЬ С.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17820 |
ЧЕРНОМУРКО О.В. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17821 |
ЧЕРНОМУРКО С.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
7 |
97 (25+30+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17822 |
ЧЕРНООКИЙ А.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
10 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
17823 |
ЧЕРНОУС В.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
6 |
109 (30+39+40) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
17824 |
ЧЕРНЮК К.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
9 |
96 (21+32+43) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17825 |
ЧЕРНЮК К.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17826 |
ЧЕРНЮК К.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
4 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17827 |
ЧЕРНЮК О.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
8 |
36 (22+3+11) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17828 |
ЧЕРНЯВСЬКА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
7 |
89 (25+30+34) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17829 |
ЧЕРНЯВСЬКА В. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
120 (42+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
17830 |
ЧЕРНЯВСЬКА К.І. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17831 |
ЧЕРНЯВСЬКА М.Д. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
4 |
126 (45+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
17832 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ А.К. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
9 |
39 (15+8+16) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
17833 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ Б.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
75 (18+33+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17834 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ В.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
9 |
75 (30+22+23) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17835 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ М.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
117 (39+34+44) |
|
|
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
17836 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ О.О. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
5 |
81 (27+33+21) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
17837 |
ЧЕРНЯЄВ Д.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
2 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17838 |
ЧЕРНЯЄВ М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
3 |
141 (39+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17839 |
ЧЕРНЯЄВ М.Р. |
смт. Веселе |
ЗОШ № 2 |
5 |
99 (24+36+39) |
|
|
|
|
Мусіхіна Галина Петрівна |
17840 |
ЧЕРНЯЄВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
8 |
72 (25+18+29) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
17841 |
ЧЕРНЯЄВА М.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
9 |
140 (51+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
17842 |
ЧЕРНЯЄВА Я.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
135 (51+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17843 |
ЧЕРНЯК А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Ірина Юріївна |
17844 |
ЧЕРНЯКОВ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17845 |
ЧЕРНЯТА К.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
17846 |
ЧЕРТИЛОВ А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
147 (33+60+54) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
17847 |
ЧЕРТКОВА С.І. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
78 (39+24+15) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
17848 |
ЧЕРТЮК В.В. |
с. Семенівка |
Семенівська ЗОШ |
8 |
156 (45+57+54) |
З |
|
|
|
Гринішак Тетяна Олексіївна |
17849 |
ЧЕРЬОМУХІН І.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
109 (48+33+28) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17850 |
ЧЕСНОВА А.Т. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
3 |
102 (45+21+36) |
|
С1 |
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
17851 |
ЧЕСНОКОВА Є.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17852 |
ЧЕСНОКОВА Є.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17853 |
ЧЕСНЯК А.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
125 (36+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
17854 |
ЧЕТВЕРИКОВА М.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
124 (48+45+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
17855 |
ЧЕТВЕРИКОВА Т.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
124 (31+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17856 |
ЧЕТВЕРІКОВА Є.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
138 (51+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17857 |
ЧЕТВЕРТАК Є.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
62 (12+18+32) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17858 |
ЧЕТВЕРТАК М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
17859 |
ЧЕТВЕРТУШКІН О.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
3 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17860 |
ЧЕХ С.В. |
м. Пологи |
Басаньська ЗОШ, Григорівська ЗОШ, Вербівська ЗОШ |
7 |
152 (43+51+58) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17861 |
ЧЕХ Т.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
9 |
121 (36+49+36) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17862 |
ЧЕХОВА А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17863 |
ЧЕХОВІДОВА В.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
17864 |
ЧЕХОВСЬКА В.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
5 |
75 (15+33+27) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
17865 |
ЧЕХУН Є.К. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
5 |
89 (27+33+29) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17866 |
ЧЕЧЕЛЕНКО С.О. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 6 |
4 |
78 (33+12+33) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17867 |
ЧЕЧЕЛЬ С.О. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
9 |
107 (27+40+40) |
|
|
С2 |
С3 |
|
17868 |
ЧЕЧЕНЄВА І.С. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
10 |
100 (21+30+49) |
|
|
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
17869 |
ЧЕЧЕТ А.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
94 (27+36+31) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17870 |
ЧЕЧЕТ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
159 (60+51+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17871 |
ЧЕЧИЛЬ Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
87 (45+6+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17872 |
ЧЕЧНЬОВА О.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17873 |
ЧЕЧУЙ В.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
12 (6+6+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17874 |
ЧЕШКО М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17875 |
ЧЄРНЄВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
54 (21+21+12) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17876 |
ЧЄЧІКОВА І.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
129 (45+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
17877 |
ЧИЖ А.І. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
17878 |
ЧИЖ А.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
17879 |
ЧИЖ Д.А. |
м. Бердянськ |
Андріївська СРШ |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
17880 |
ЧИЖ К.К. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
63 (27+9+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17881 |
ЧИЖАНОВ Л.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
17882 |
ЧИЖЕНОК М.А. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
84 (21+36+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17883 |
ЧИЖОВ М.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
17884 |
ЧИЖОВ О.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17885 |
ЧИЖОВ О.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
126 (54+39+33) |
|
С1 |
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
17886 |
ЧИЖОВА В.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
66 (24+27+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17887 |
ЧИЖОВА Д.Б. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
8 |
157 (57+48+52) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17888 |
ЧИКАЄВ В.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
150 (51+51+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17889 |
ЧИКАЛОВА К.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
9 |
114 (42+46+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17890 |
ЧИКАРЕНКО С.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
133 (48+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17891 |
ЧИКОЛОВЕЦЬ В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17892 |
ЧИКУЛОВ А.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17893 |
ЧИКУНОВА Д.М. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
3 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
17894 |
ЧИМИРКОВА О.І. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
119 (15+52+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17895 |
ЧИНИКАЛОВ И.А. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
7 |
98 (17+33+48) |
|
|
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
17896 |
ЧИНЧЕНКО П.Р. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
57 (18+21+18) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
17897 |
ЧИНЧИК А.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
7 |
143 (35+51+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17898 |
ЧИНЬКОВА А.К. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
17899 |
ЧИНЬОНОВА О.Д. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17900 |
ЧИПІНОГА М.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
17901 |
ЧИРАК Д. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
9 |
79 (12+36+31) |
|
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
17902 |
ЧИРВА М.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
144 (51+48+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17903 |
ЧИРВА С.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
5 |
99 (36+39+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17904 |
ЧИРЄВ Д.С. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
7 |
127 (34+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Русіна Наталія Юріївна |
17905 |
ЧИРЄВ І.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17906 |
ЧИРКО В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
60 (18+36+6) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17907 |
ЧИРКО О.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17908 |
ЧИРКО Т.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
105 (45+30+30) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17909 |
ЧИРКОВА А.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
73 (14+24+35) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17910 |
ЧИРКОВА М.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17911 |
ЧИСТИКОВ Д |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
120 (49+48+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
17912 |
ЧИСТКЯКОВ М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
5 |
92 (39+27+26) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17913 |
ЧИСТОБОРОДОВ Р.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17914 |
ЧИСТОБОРОДОВА В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
6 |
71 (27+27+17) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
17915 |
ЧИСТОБОРОДОВА Д.С. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
141 (51+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чумаченко Віра Іванівна |
17916 |
ЧИСТОБОРОДОВА К.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
3 |
105 (39+27+39) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17917 |
ЧИСТОБОРОДОВА К.І. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
7 |
88 (38+15+35) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17918 |
ЧИСТОВ В.В. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17919 |
ЧИСТЯКОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
129 (46+45+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17920 |
ЧИСТЯКОВ П.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
17921 |
ЧИСТЯКОВ Я.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
54 (39+3+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17922 |
ЧИСТЯКОВА А.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
126 (57+36+33) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17923 |
ЧИХАНОВА К.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
156 (51+48+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
17924 |
ЧИЧАНОВСЬКА О.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17925 |
ЧИЧИЛО Б.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
58 (18+23+17) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
17926 |
ЧИЧКАНЬ Н.О. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
17927 |
ЧИЧКАНЬ Я.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
17928 |
ЧІГІНЦЕВА В.П. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
84 (21+45+18) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17929 |
ЧІГРИНА К.Р. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
6 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
17930 |
ЧІЖОВА Н. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
17931 |
ЧІЛІКІНА Е.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
90 (43+6+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17932 |
ЧІЛІНГІР А.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
99 (45+24+30) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
17933 |
ЧІЛІНГІР М.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17934 |
ЧІНКОВА В.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
66 (21+21+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17935 |
ЧІПІГІНА А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17936 |
ЧІРІКОВ А.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
117 (39+42+36) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
17937 |
ЧКАЛОВА А.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
144 (39+48+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17938 |
ЧКАЛОВА Є.К. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
5 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17939 |
ЧКАН А.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17940 |
ЧОБАН М.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
112 (30+54+28) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17941 |
ЧОБАНУ С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17942 |
ЧОБАНЯН Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
7 |
96 (25+42+29) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
17943 |
ЧОП А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
123 (43+51+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
17944 |
ЧОП Д.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17945 |
ЧОПОРОВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
2 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17946 |
ЧОРНА А.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
17947 |
ЧОРНА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
96 (51+36+9) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17948 |
ЧОРНА А.Г. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
101 (39+33+29) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
17949 |
ЧОРНА А.Г. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
100 (27+42+31) |
|
|
С2 |
|
Балховітін Олександр Володимирович |
17950 |
ЧОРНА В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17951 |
ЧОРНА В.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
114 (36+54+24) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17952 |
ЧОРНА Г.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
97 (23+39+35) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
17953 |
ЧОРНА Д.Г. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
135 (21+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17954 |
ЧОРНА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
96 (42+27+27) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
17955 |
ЧОРНА Ж.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17956 |
ЧОРНА М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
5 |
109 (42+39+28) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17957 |
ЧОРНА Н.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
7 |
86 (34+24+28) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17958 |
ЧОРНА О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
4 |
87 (39+18+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17959 |
ЧОРНА С.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
75 (18+33+24) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17960 |
ЧОРНА Т.П. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
7 |
136 (37+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17961 |
ЧОРНЕНЬКИЙ Д.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
78 (27+15+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17962 |
ЧОРНИЙ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17963 |
ЧОРНИЙ М.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
17964 |
ЧОРНОБЕЛЬ А.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
9 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
17965 |
ЧОРНОБУК К.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
17966 |
ЧОРНОБУК М.О. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
4 |
105 (45+24+36) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17967 |
ЧОРНОБУК О.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
4 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17968 |
ЧОРНОВОЛ А.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
102 (25+45+32) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
17969 |
ЧОРНОВОЛ О.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
136 (51+51+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
17970 |
ЧОРНОКНИЖНИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
17971 |
ЧОРНОМАЗ М.А. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
7 |
134 (37+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17972 |
ЧОРНЯК С.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
17973 |
ЧОТАНЯН А.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
141 (45+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
17974 |
ЧОУДХУРИ Т.М. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
7 |
69 (25+24+20) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17975 |
ЧУБ А.А. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
10 |
85 (21+42+22) |
|
|
С2 |
|
Недільська Ірина Іванівна |
17976 |
ЧУБ А.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
60 (30+0+30) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17977 |
ЧУБ Д.Є. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
17978 |
ЧУБ Д.Ю. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
105 (48+30+27) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
17979 |
ЧУБ І.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
85 (30+39+16) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
17980 |
ЧУБ К.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
94 (33+27+34) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
17981 |
ЧУБ К.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
8 |
91 (35+18+38) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
17982 |
ЧУБ М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
10 |
65 (21+17+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17983 |
ЧУБАР І.К. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
101 (52+24+25) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17984 |
ЧУБАР Ю.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
17985 |
ЧУБАРОВА Я |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
7 |
118 (22+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17986 |
ЧУБЕЙКЕ Е.В. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
9 |
134 (33+46+55) |
|
|
С2 |
С3 |
|
17987 |
ЧУБЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
2 |
96 (54+12+30) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17988 |
ЧУБЕНКО В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
93 (27+33+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
17989 |
ЧУБЕНКО М.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
17990 |
ЧУБЕНКО О.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
147 (48+42+57) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
17991 |
ЧУБІНІДЗЕ Л.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17992 |
ЧУБКО М.І. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17993 |
ЧУБКО Н.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
135 (45+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
17994 |
ЧУБКО О.Є. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
17995 |
ЧУБКРАСНОЩОК І.Я. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
17996 |
ЧУБУК О.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
138 (45+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
17997 |
ЧУБУКІН О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
141 (33+57+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17998 |
ЧУБЧЕНКО І.О. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
17999 |
ЧУВ С.В. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
4 |
93 (27+27+39) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18000 |
ЧУВАКОВ О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18001 |
ЧУВАЛЬСКА К.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
18002 |
ЧУВАЛЬСЬКИЙ Н.П. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
57 (15+18+24) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
18003 |
ЧУВАШЕВА А.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18004 |
ЧУГУЙ І.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
7 |
77 (25+30+22) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18005 |
ЧУДАЙКІН К.М. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
2 |
114 (48+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18006 |
ЧУДАКОВ Є.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18007 |
ЧУДАКОВ І.А. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
4 |
51 (24+21+6) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
18008 |
ЧУДАКОВ О.М. |
с. Шевченка |
Шевченківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Олена Петрівна |
18009 |
ЧУДАКОВА А.С. |
с. Шевченка |
Шевченківська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ганова Олена Петрівна |
18010 |
ЧУДІНА Д.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
3 |
99 (33+24+42) |
|
|
|
С3 |
Приходько Людмила Олександрівна |
18011 |
ЧУДІНА З.А. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
6 |
70 (27+21+22) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
18012 |
ЧУДІНА К.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18013 |
ЧУДІНОВ Н.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18014 |
ЧУДНОВСЬКИЙ Б.М. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
18015 |
ЧУЄВ В.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
18016 |
ЧУЄВ Д.А. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
5 |
70 (27+15+28) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
18017 |
ЧУЄВА С.А. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
9 |
104 (27+42+35) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18018 |
ЧУЖДАНОВА К. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
7 |
36 (7+9+20) |
|
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
18019 |
ЧУЙКІНА О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
6 |
124 (36+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18020 |
ЧУЙКО А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
6 |
100 (45+30+25) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18021 |
ЧУЙКО Ю.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
9 |
147 (33+54+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18022 |
ЧУЙКОВА К.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
3 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18023 |
ЧУКАЄВА А.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18024 |
ЧУЛАЄВСЬКА Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
8 |
114 (43+48+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
18025 |
ЧУЛАКОВ В.В. |
смт. Чернігівка |
Широкоярський НВК |
9 |
79 (27+30+22) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18026 |
ЧУЛАКОВ Т.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18027 |
ЧУЛАКОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
99 (33+42+24) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
18028 |
ЧУЛІНДА А.О. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
6 |
96 (33+21+42) |
|
|
|
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
18029 |
ЧУЛОЙ Д.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
121 (48+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
18030 |
ЧУЛОЙ М.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
103 (25+39+39) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18031 |
ЧУЛЮК О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
106 (25+45+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
18032 |
ЧУМАК В.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
99 (36+18+45) |
|
|
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18033 |
ЧУМАК В.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
9 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18034 |
ЧУМАК В.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
18035 |
ЧУМАК В.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
102 (30+60+12) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
18036 |
ЧУМАК Д.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
8 |
130 (45+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
18037 |
ЧУМАК Д.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
6 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
18038 |
ЧУМАК Р.Р. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
6 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Віслогузова Валентина Олександрівна |
18039 |
ЧУМАК Ю.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18040 |
ЧУМАКОВ А.В. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
6 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мельник Наталія Григорівна |
18041 |
ЧУМАКОВ І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18042 |
ЧУМАКОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
3 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидельникова |
18043 |
ЧУМАЧЕНКО А.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
88 (27+36+25) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
18044 |
ЧУМАЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
105 (39+39+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18045 |
ЧУМАЧЕНКО В.В. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
9 |
59 (21+19+19) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
18046 |
ЧУМАЧЕНКО В.Г. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
18047 |
ЧУМАЧЕНКО В.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
79 (31+24+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18048 |
ЧУМАЧЕНКО Г.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
102 (27+45+30) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18049 |
ЧУМАЧЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
57 (15+27+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18050 |
ЧУМАЧЕНКО І.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18051 |
ЧУМАЧЕНКО К.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
7 |
63 (29+18+16) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18052 |
ЧУМАЧЕНКО М.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
145 (48+57+40) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18053 |
ЧУМАЧЕНКО Н.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18054 |
ЧУМАЧЕНКО О.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
7 |
87 (37+27+23) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18055 |
ЧУМАЧЕНКО Я.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18056 |
ЧУМІЧОВ А.С. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
5 |
83 (30+27+26) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18057 |
ЧУПЕТА Д.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
18058 |
ЧУПРИН Д.С. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
10 |
60 (24+8+28) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18059 |
ЧУПРИНА А.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
160 (51+54+55) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18060 |
ЧУПРИНА А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
7 |
81 (28+36+17) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18061 |
ЧУПРИНА В.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
72 (21+24+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18062 |
ЧУПРИНА В.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
63 (13+39+11) |
|
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
18063 |
ЧУПРИНА І.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
123 (39+30+54) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18064 |
ЧУПРИНА К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
6 |
82 (27+18+37) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18065 |
ЧУПРИНА К.В. |
с. Спаське |
Спаська ЗОШ |
5 |
89 (42+33+14) |
|
С1 |
|
|
Морозов К. О. |
18066 |
ЧУПРИНА К.П. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
135 (36+60+39) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18067 |
ЧУПРИНА О.С. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
114 (39+33+42) |
|
|
|
С3 |
Скирда Ірина Володимирівна |
18068 |
ЧУПРИНА С.І. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
84 (39+24+21) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18069 |
ЧУПРІЙ В.В. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
9 |
80 (39+22+19) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18070 |
ЧУПРІЙ К.В. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
5 |
113 (45+33+35) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18071 |
ЧУПРУН А.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
6 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18072 |
ЧУРАКОВ Д.И. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
3 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18073 |
ЧУРАКОВ М.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
4 |
99 (21+42+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18074 |
ЧУРІЛКІНА Т.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
4 |
111 (36+30+45) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18075 |
ЧУРКІН І.Д. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
7 |
116 (43+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18076 |
ЧУРСІН М.М. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
91 (41+24+26) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
18077 |
ЧУРСІНОВА О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18078 |
ЧУРХАЙ В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
5 |
94 (36+42+16) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18079 |
ЧУРЯКОВ Б |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
106 (37+36+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18080 |
ЧУРЯКОВ О.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18081 |
ЧУРЯКОВА Д.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
117 (39+30+48) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18082 |
ЧУХАЧОВ О.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18083 |
ЧУХЛАНЦЕВ А.І. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
9 |
108 (42+39+27) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18084 |
ЧУХНО С.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
55 (23+12+20) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
18085 |
ЧУХНО Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18086 |
ЧУХНО М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18087 |
ЧУЧЕНКО Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18088 |
ЧУЧКО А.М. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
5 |
124 (51+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Білай Олена Вікторівна |
18089 |
ЧУЧКО Д |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
33 (15+12+6) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18090 |
ЧУЧКО Є.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18091 |
ЧУЧМАЙ Т.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
18092 |
ЧУШКІН О.О. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
6 |
65 (21+36+8) |
|
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
18093 |
ЧЯРНЕНЬКАЯ А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18094 |
ШАБАЗОВ І. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
18095 |
ШАБАЙ Д.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18096 |
ШАБАЛЬ А.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
125 (51+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18097 |
ШАБАНІН І.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
107 (37+36+34) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18098 |
ШАБЕЛЬСЬКИЙ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
78 (18+33+27) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18099 |
ШАБЛІЙ К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
99 (27+42+30) |
|
|
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
18100 |
ШАВАЛДА О.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
7 |
159 (51+51+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18101 |
ШАВАРИКІН А.В. |
с. Федорівка |
Федорівська ЗШ |
6 |
125 (36+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Ангеловська Алла Іванівна |
18102 |
ШАВАРСЬКИЙ О.О. |
с. Відродження |
Відродженська ЗШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Кухар Олександра Данилівна |
18103 |
ШАВЕРНЕВА А.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
6 |
61 (12+24+25) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18104 |
ШАВКОВА А.В. |
с. Маринівка |
Маринівська БЗОШ |
4 |
114 (27+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Тангарова Світлана Вікторівна |
18105 |
ШАВЛЮК С.Є. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
92 (29+42+21) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
18106 |
ШАВРОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
3 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
18107 |
ШАГІН А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
3 |
66 (27+27+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18108 |
ШАГІН С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18109 |
ШАГУРІНА Т.Д. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
90 (30+12+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18110 |
ШАДРІН М.А. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
18111 |
ШАДРІНА О.І. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
73 (33+24+16) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18112 |
ШАДУРА О.Ю. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
99 (39+26+34) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18113 |
ШАЙДУЛЛІНА А.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
9 |
80 (15+40+25) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18114 |
ШАЙТАНОВ Н. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
3 |
42 (21+15+6) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18115 |
ШАЙТАНОВ С.В. |
с. Гюнівка |
Гюнівська ЗОШ |
5 |
107 (42+33+32) |
|
С1 |
|
|
Морозова Олена Федорівна |
18116 |
ШАЙТУРО В.И. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
98 (33+33+32) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18117 |
ШАКІРОВА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
4 |
75 (39+18+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18118 |
ШАКЛІНА Є.Д. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
18119 |
ШАКУЛА А.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
6 |
106 (27+42+37) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18120 |
ШАКУЛА В.М. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
10 |
86 (36+32+18) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18121 |
ШАКУН А |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18122 |
ШАКУРОВА В.С. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
3 |
132 (45+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
18123 |
ШАЛАЄВ Є.Р. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
18124 |
ШАЛАТОВ Д.С. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
8 |
157 (43+57+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
18125 |
ШАЛБУЄВ С.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
81 (42+18+21) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18126 |
ШАЛДИШ О.О. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
4 |
66 (39+12+15) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
18127 |
ШАЛИГІНА О.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
108 (27+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18128 |
ШАЛІМОВА А.В. |
м. Мелітополь |
Ліцей-інтернат "Творчість" |
8 |
159 (39+60+60) |
З |
|
|
|
Федоренко Олександр Олександрович |
18129 |
ШАЛІМОВА О.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
135 (33+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18130 |
ШАЛЬКОВ В.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
5 |
59 (21+27+11) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18131 |
ШАЛЬКОВ О.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
8 |
31 (17+6+8) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18132 |
ШАЛЬКОВА К.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
9 |
62 (21+28+13) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18133 |
ШАЛЯ Л |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18134 |
ШАМАНАЄВА ШАМАНАЄВА |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18135 |
ШАМАНІДЗЕ С.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
90 (45+21+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18136 |
ШАМАРІН А.О. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
18137 |
ШАМІЛОВ І.К. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18138 |
ШАМКО М.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
90 (33+33+24) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18139 |
ШАМОВА Ю.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
166 (49+60+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18140 |
ШАМРАЄНКО М.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
10 |
92 (36+40+16) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18141 |
ШАМРАЙ А.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18142 |
ШАМРАЙ А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
10 |
81 (30+18+33) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18143 |
ШАМРАЙ А.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
102 (33+36+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18144 |
ШАМРАЙ В.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18145 |
ШАМРАЙ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
18146 |
ШАМРАЙ Н.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
3 |
39 (21+6+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18147 |
ШАМРІНА Ю.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
5 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
|
Турська Олена Миколаївна |
18148 |
ШАМРО К.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
108 (25+48+35) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18149 |
ШАМША А.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
4 |
57 (12+24+21) |
|
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
18150 |
ШАМША О.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
121 (51+26+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
18151 |
ШАМШУРА В.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18152 |
ШАНГАЛА І.І. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
2 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18153 |
ШАНДРУК О.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18154 |
ШАНІН І.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
6 |
83 (42+21+20) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18155 |
ШАНРО А.Р. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
3 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
18156 |
ШАПІЛОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
6 |
115 (48+36+31) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18157 |
ШАПКІН Б.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18158 |
ШАПКІН І.І. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
7 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18159 |
ШАПКІНА Д.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
36 (27+6+3) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18160 |
ШАПОВАЛ А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
60 (33+12+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18161 |
ШАПОВАЛ В.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
75 (24+15+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18162 |
ШАПОВАЛ В.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18163 |
ШАПОВАЛ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
84 (39+21+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18164 |
ШАПОВАЛ Д.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18165 |
ШАПОВАЛ Д.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
138 (51+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18166 |
ШАПОВАЛ Є.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
90 (36+39+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18167 |
ШАПОВАЛ К.Г. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (51+24+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18168 |
ШАПОВАЛ К.О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
8 |
101 (31+24+46) |
|
|
|
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
18169 |
ШАПОВАЛ О.Д. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
3 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18170 |
ШАПОВАЛ Р.О. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18171 |
ШАПОВАЛ Р.Р. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
8 |
117 (39+42+36) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
18172 |
ШАПОВАЛ Т.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
3 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18173 |
ШАПОВАЛ Ю.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
18174 |
ШАПОВАЛОВ Г.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18175 |
ШАПОВАЛОВ Д.Е. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
18176 |
ШАПОВАЛОВ Л.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18177 |
ШАПОВАЛОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
4 |
87 (39+36+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18178 |
ШАПОВАЛОВ О.В. |
с. Орлянське |
Орлянська ЗОШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Демешко Дмитро Анатолійович |
18179 |
ШАПОВАЛОВ О.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
108 (39+33+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18180 |
ШАПОВАЛОВ О.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
5 |
140 (45+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18181 |
ШАПОВАЛОВ О.Ю. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
4 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18182 |
ШАПОВАЛОВ Р.О. |
м. Токмак |
Новопрокопівська ЗОШ |
5 |
109 (27+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
18183 |
ШАПОВАЛОВ Р.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
144 (33+51+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18184 |
ШАПОВАЛОВ Ю.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
134 (45+60+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
18185 |
ШАПОВАЛОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
4 |
78 (39+21+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18186 |
ШАПОВАЛОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
79 (18+33+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18187 |
ШАПОВАЛОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
80 (34+15+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18188 |
ШАПОВАЛОВА В.Є. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
18189 |
ШАПОВАЛОВА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
5 |
97 (33+42+22) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18190 |
ШАПОВАЛОВА І.М. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
92 (13+33+46) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
18191 |
ШАПОВАЛОВА І.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
129 (48+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18192 |
ШАПОВАЛОВА М.В. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
88 (21+33+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18193 |
ШАПОВАЛОВА П.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18194 |
ШАПОВАЛОВА Ю.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
5 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18195 |
ШАПОВАЛОВА Ю.М. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
3 |
153 (45+51+57) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18196 |
ШАПОЧКА Д.С. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
7 |
77 (37+24+16) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
18197 |
ШАПОШНИК Г.О. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
8 |
54 (28+6+20) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
18198 |
ШАПОШНИК О.О. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
9 |
62 (30+19+13) |
|
|
|
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
18199 |
ШАПОШНИК С.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
30 (30+0+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18200 |
ШАПОШНІКОВА А.М. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18201 |
ШАПРАН К.Р. |
с. Запоріжжя |
Запорізька ЗОШ |
7 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Соломатіна Валерія Володимирівна |
18202 |
ШАПУРОВА Н.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
4 |
126 (51+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18203 |
ШАРАБАРОВА Н |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18204 |
ШАРАВІН В.Є. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
54 (21+18+15) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18205 |
ШАРАЙ К.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18206 |
ШАРБАН О. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
9 |
139 (39+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Балахонова Олена Вікторівна |
18207 |
ШАРДАКОВА А |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18208 |
ШАРИЙ А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18209 |
ШАРІЄВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
8 |
80 (31+27+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18210 |
ШАРІЙ А.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18211 |
ШАРІЙ М.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
2 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18212 |
ШАРІПОВА С.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
18213 |
ШАРІЯ Ю.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18214 |
ШАРКО І.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18215 |
ШАРКО М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
6 |
73 (30+21+22) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
18216 |
ШАРКО О.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
3 |
126 (39+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Круглицька Лідія Петрівна |
18217 |
ШАРКО Ю.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
8 |
113 (31+51+31) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18218 |
ШАРКОВА Є.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 10 |
8 |
106 (31+42+33) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18219 |
ШАРКУН Є.Я. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18220 |
ШАРЛАЙ І.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18221 |
ШАРОВ О.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18222 |
ШАРОВАРОВА П.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
98 (29+42+27) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
18223 |
ШАРОВСЬКА А.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
6 |
63 (27+24+12) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18224 |
ШАРОВСЬКА Ю.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
62 (19+15+28) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18225 |
ШАРУН К.К. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18226 |
ШАСТАЛО В.А. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
8 |
74 (19+33+22) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18227 |
ШАСТАЛО М.Л. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
3 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
18228 |
ШАТАЙЛОВ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
18229 |
ШАТАЛОВ Д.Г. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
18230 |
ШАТАЛОВА А.В. |
с. Запоріжжя |
Запорізька ЗОШ |
7 |
123 (45+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Соломатіна Валерія Володимирівна |
18231 |
ШАТАПОВ К.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
109 (30+42+37) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
18232 |
ШАТИЛО А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18233 |
ШАТОХИНА Р.В. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
4 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Супрун Мілена Володимирівна |
18234 |
ШАТОХІН В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
102 (54+36+12) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18235 |
ШАТОХІН В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18236 |
ШАТОХІНА В.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
18237 |
ШАТОХІНА Д.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18238 |
ШАТУХ Н.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
3 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
18239 |
ШАТУХ О.В. |
м. Бердянськ |
Новотроїцька ЗОШ |
10 |
62 (12+33+17) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18240 |
ШАФАРЕНКО А.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
99 (39+18+42) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18241 |
ШАФОРОСТОВ О.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
144 (45+51+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18242 |
ШАФРАН І.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
110 (40+39+31) |
|
С1 |
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
18243 |
ШАХ С.Ф. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
108 (54+24+30) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
18244 |
ШАХБАЗЯН Г.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
2 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18245 |
ШАХНАЗАРЯН А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
6 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18246 |
ШАХНІР В.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18247 |
ШАХОВ В.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
83 (36+22+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18248 |
ШАХОВ К.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18249 |
ШАХОВА А.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18250 |
ШАХОВА А.М. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
18251 |
ШАХОВА К.В. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
18252 |
ШАХОВА Н.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
18253 |
ШАХОВА С.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
120 (30+60+30) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18254 |
ШАХОВСЬКА А.А. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
3 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18255 |
ШАХОВСЬКА А.Г. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
18256 |
ШАХОВСЬКА В.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
132 (33+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18257 |
ШАЦ Є.С. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
5 |
108 (45+30+33) |
|
С1 |
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
18258 |
ШАЦ К.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18259 |
ШАЦ Н.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
8 |
84 (29+24+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18260 |
ШАЦЬКА К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
5 |
100 (36+33+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18261 |
ШАЦЬКИЙ М.Н. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
18262 |
ШАШКІН О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
93 (33+36+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18263 |
ШАШКІНА В.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
150 (54+51+45) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18264 |
ШАШКО А.А. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18265 |
ШАШМУРІН О.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18266 |
ШАЯСЮК І.О. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
7 |
85 (36+27+22) |
|
|
|
|
Сидоренко Ніна Василівна |
18267 |
ШВАГЕР В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18268 |
ШВАЙКО Є.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
102 (45+30+27) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18269 |
ШВАЙКО І.І. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
78 (36+18+24) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18270 |
ШВАРНЬОВ С.О. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
18271 |
ШВАРЦ Д.В. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
3 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Стратієнко Ольга Володимирівна |
18272 |
ШВАЦЬКИЙ К.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
18273 |
ШВАЧКО І.І. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
9 |
40 (9+21+10) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18274 |
ШВЕД А.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
89 (36+27+26) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18275 |
ШВЕД Д.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
6 |
73 (36+9+28) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18276 |
ШВЕД П.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
174 (57+60+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18277 |
ШВЕЦ С.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
7 |
92 (34+21+37) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
18278 |
ШВЕЦОВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18279 |
ШВЕЦОВА Д.М. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
5 |
109 (39+36+34) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18280 |
ШВЕЦОВА К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
7 |
69 (32+9+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18281 |
ШВЕЦЬ А.В. |
смт. Михайлівка |
Михайлівська ЗОШ |
6 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руднева Д. П. |
18282 |
ШВЕЦЬ А.М. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
5 |
115 (36+33+46) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
18283 |
ШВЕЦЬ А.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
6 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
18284 |
ШВЕЦЬ А.Ю. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18285 |
ШВЕЦЬ Б.А. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
5 |
76 (21+36+19) |
|
|
|
|
Кваша Олександр Васильович |
18286 |
ШВЕЦЬ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18287 |
ШВЕЦЬ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
3 |
105 (51+15+39) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18288 |
ШВЕЦЬ В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
4 |
153 (45+54+54) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
18289 |
ШВЕЦЬ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
117 (33+39+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18290 |
ШВЕЦЬ В.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18291 |
ШВЕЦЬ В.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
135 (21+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
18292 |
ШВЕЦЬ Д.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
74 (24+27+23) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18293 |
ШВЕЦЬ Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
7 |
109 (25+45+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18294 |
ШВЕЦЬ Е.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
96 (33+39+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18295 |
ШВЕЦЬ Є.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
141 (60+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18296 |
ШВЕЦЬ І.П. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
128 (45+37+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
18297 |
ШВЕЦЬ К.Є. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
2 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18298 |
ШВЕЦЬ К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
18299 |
ШВЕЦЬ О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
78 (30+33+15) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18300 |
ШВЕЦЬ О.К. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
9 |
145 (48+43+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18301 |
ШВЕЦЬ О.О. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
4 |
81 (21+30+30) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
18302 |
ШВЕЦЬ О.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18303 |
ШВЕЦЬ Ш.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
7 |
73 (30+27+16) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18304 |
ШВИДЕНКО А.Б. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18305 |
ШВИДЕНКО Б.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18306 |
ШВИДКИЙ Д.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
61 (11+27+23) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
18307 |
ШЕВАНЮК К.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
66 (48+12+6) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18308 |
ШЕВЕЛА С.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
56 (21+16+19) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18309 |
ШЕВЕЛЄВ Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18310 |
ШЕВЕЛЬ А.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 2 |
7 |
102 (43+27+32) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18311 |
ШЕВЕЛЬОВА А.І. |
смт. Чернігівка |
Стульневська ЗОШ |
4 |
132 (33+60+39) |
|
|
С2 |
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18312 |
ШЕВЕЛЬОВА Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
7 |
141 (51+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18313 |
ШЕВЕЛЬОВА І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18314 |
ШЕВЕРДЄЄВ Д.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
102 (39+27+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18315 |
ШЕВКОПЛЯС Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
8 |
119 (27+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18316 |
ШЕВКОПЛЯС К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
123 (39+33+51) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18317 |
ШЕВНІН Д.О. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
18318 |
ШЕВНІЦИНА К |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
162 (51+51+60) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
18319 |
ШЕВЦОВ М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18320 |
ШЕВЦОВ О.В. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
5 |
97 (33+30+34) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18321 |
ШЕВЦОВА В.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
90 (33+21+36) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18322 |
ШЕВЦОВА М.Г. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18323 |
ШЕВЧЕНКО А.В. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
5 |
133 (42+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
18324 |
ШЕВЧЕНКО А.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18325 |
ШЕВЧЕНКО А.В. |
с. Степне |
Степненська ЗОШ |
3 |
57 (21+15+21) |
|
|
|
|
Полонська Ольга Станіславівна |
18326 |
ШЕВЧЕНКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18327 |
ШЕВЧЕНКО А.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
9 |
121 (30+49+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18328 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
6 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18329 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
9 |
119 (21+46+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18330 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18331 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
90 (39+27+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18332 |
ШЕВЧЕНКО А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18333 |
ШЕВЧЕНКО А.С. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
18334 |
ШЕВЧЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
2 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Ірина Юріївна |
18335 |
ШЕВЧЕНКО Б.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
4 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18336 |
ШЕВЧЕНКО Б.Ю. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
120 (42+60+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18337 |
ШЕВЧЕНКО В.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
151 (51+57+43) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18338 |
ШЕВЧЕНКО В.Л. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
147 (45+51+51) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18339 |
ШЕВЧЕНКО В.О. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
7 |
128 (37+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18340 |
ШЕВЧЕНКО В.О. |
с. Новомиколаївка |
Новомиколаївська ЗОШ |
4 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Віслогузова Валентина Олександрівна |
18341 |
ШЕВЧЕНКО В.П. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
108 (42+27+39) |
|
С1 |
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18342 |
ШЕВЧЕНКО В.С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18343 |
ШЕВЧЕНКО В.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18344 |
ШЕВЧЕНКО Г.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18345 |
ШЕВЧЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
3 |
60 (24+15+21) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18346 |
ШЕВЧЕНКО Д.В. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
76 (15+36+25) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
18347 |
ШЕВЧЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18348 |
ШЕВЧЕНКО Д.Є. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
102 (39+30+33) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18349 |
ШЕВЧЕНКО Д.Є. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
3 |
159 (39+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18350 |
ШЕВЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
94 (33+30+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18351 |
ШЕВЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18352 |
ШЕВЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
69 (33+21+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18353 |
ШЕВЧЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
2 |
60 (0+24+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18354 |
ШЕВЧЕНКО Д.С. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
2 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Білай Олена Вікторівна |
18355 |
ШЕВЧЕНКО Д.Ю. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
1 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18356 |
ШЕВЧЕНКО Д.Я. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
3 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18357 |
ШЕВЧЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
51 (30+9+12) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18358 |
ШЕВЧЕНКО Є.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
18359 |
ШЕВЧЕНКО І.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18360 |
ШЕВЧЕНКО І.Г. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 55 |
6 |
64 (18+27+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18361 |
ШЕВЧЕНКО І.І. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
60 (19+18+23) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18362 |
ШЕВЧЕНКО І.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
7 |
103 (28+27+48) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
18363 |
ШЕВЧЕНКО І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
51 (33+6+12) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18364 |
ШЕВЧЕНКО К.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
3 |
126 (45+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18365 |
ШЕВЧЕНКО К.К. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
18366 |
ШЕВЧЕНКО К.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
18367 |
ШЕВЧЕНКО Л.О. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
4 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18368 |
ШЕВЧЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
63 (36+6+21) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18369 |
ШЕВЧЕНКО М.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18370 |
ШЕВЧЕНКО М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
96 (27+36+33) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
18371 |
ШЕВЧЕНКО М.С. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
10 |
91 (33+30+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18372 |
ШЕВЧЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18373 |
ШЕВЧЕНКО О.І. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
87 (39+24+24) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18374 |
ШЕВЧЕНКО О.М. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
1 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
18375 |
ШЕВЧЕНКО О.О. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
6 |
102 (30+39+33) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
18376 |
ШЕВЧЕНКО О.Т. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18377 |
ШЕВЧЕНКО П |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
4 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18378 |
ШЕВЧЕНКО П.Є. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
33 (27+0+6) |
|
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
18379 |
ШЕВЧЕНКО П.Т. |
м. Гуляйполе |
Гуляйпільська СЗОШ |
6 |
130 (39+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Білай Олена Вікторівна |
18380 |
ШЕВЧЕНКО Р. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
76 (18+24+34) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
18381 |
ШЕВЧЕНКО Р.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
162 (51+54+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18382 |
ШЕВЧЕНКО С.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18383 |
ШЕВЧЕНКО С.Г. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18384 |
ШЕВЧЕНКО Т. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
18385 |
ШЕВЧЕНКО Т.А. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
6 |
94 (42+27+25) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18386 |
ШЕВЧЕНКО Т.В. |
с. Магдалинівка |
НВК " Школа - дитсадок" |
6 |
94 (30+39+25) |
|
|
|
|
Чобіток Олена Олександрівна |
18387 |
ШЕВЧЕНКО Т.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18388 |
ШЕВЧЕНКО Т.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
90 (21+36+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18389 |
ШЕВЧЕНКО Т.П. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18390 |
ШЕВЧУК А |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
5 |
85 (30+24+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18391 |
ШЕВЧУК А.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
125 (45+37+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кравець Тетяна Іванівна |
18392 |
ШЕВЧУК В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18393 |
ШЕВЧУК В.В. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
3 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18394 |
ШЕВЧУК В.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
3 |
54 (27+15+12) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18395 |
ШЕВЧУК Д.С. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
6 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18396 |
ШЕВЧУК Є.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
66 (18+36+12) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18397 |
ШЕВЧУК Є.М. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
18398 |
ШЕВЧУК М.В. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
18399 |
ШЕВЧУК М.В. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 7 |
9 |
76 (30+18+28) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18400 |
ШЕВЧУК М.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 20 |
4 |
81 (33+33+15) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18401 |
ШЕВЧУК М.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
84 (32+24+28) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18402 |
ШЕВЧУК Н.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
89 (45+12+32) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18403 |
ШЕВЯГІН Д.А. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
10 |
53 (21+10+22) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18404 |
ШЕВЯКОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18405 |
ШЕЙКІН Д.О. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
3 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18406 |
ШЕЙКО В.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
7 |
98 (31+33+34) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18407 |
ШЕЙКО В.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18408 |
ШЕЙКО В.Ю. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
10 |
65 (24+18+23) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18409 |
ШЕЙКО К.І. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
6 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18410 |
ШЕКА А.А. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
6 |
77 (27+21+29) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
18411 |
ШЕЛАР Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
71 (21+25+25) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18412 |
ШЕЛЕГЕДА О.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
18413 |
ШЕЛЕГЕДА Т.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
18414 |
ШЕЛЕЛЬО І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18415 |
ШЕЛЕМАХИ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
59 (17+33+9) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18416 |
ШЕЛЕСТ А.М. |
м. Приморськ |
СЗОШ № 1 |
4 |
144 (39+48+57) |
З |
|
|
|
Козлова Тетяна Віталіївна |
18417 |
ШЕЛЕСТ К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18418 |
ШЕЛЕСТОВА В.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
36 (9+12+15) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18419 |
ШЕЛЕХ В.С. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18420 |
ШЕЛОГУРОВА Г.О. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
4 |
159 (45+54+60) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
18421 |
ШЕЛОФОСТ В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
45 (24+6+15) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18422 |
ШЕЛУДЬКО А.Б. |
с. Відродження |
Відродженська ЗШ |
3 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кухар Олександра Данилівна |
18423 |
ШЕЛУДЬКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
2 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Сідорцова Світлана Іванівна |
18424 |
ШЕЛУДЬКО А.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
8 |
63 (19+15+29) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
18425 |
ШЕЛУДЬКО В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
8 |
98 (31+36+31) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18426 |
ШЕЛУДЬКО В.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
122 (41+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Блонська Олена Віталіївна |
18427 |
ШЕЛУДЬКО Д.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
111 (45+27+39) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18428 |
ШЕЛУДЬКО Н.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
3 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18429 |
ШЕЛУДЬКО С.О. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
18430 |
ШЕЛУДЬКО Т.Б. |
с. Відродження |
Відродженська ЗШ |
8 |
92 (31+27+34) |
|
|
|
|
Кухар Олександра Данилівна |
18431 |
ШЕЛУХІНА М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
9 |
154 (48+46+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18432 |
ШЕЛЬ Т.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18433 |
ШЕМЕТ А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
6 |
81 (42+21+18) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18434 |
ШЕМЕТ ДВ. |
смт. Мирне |
Мирненська ЗШ |
5 |
94 (36+27+31) |
|
|
|
|
Гладких Людмила Володимирівна |
18435 |
ШЕМЕТА З.В. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
7 |
105 (43+45+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Супрун Мілена Володимирівна |
18436 |
ШЕМЕТА Н.Є. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
6 |
89 (24+36+29) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
18437 |
ШЕМЧУК ВД. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18438 |
ШЕНАЄВ А.Г. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
8 |
83 (31+24+28) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
18439 |
ШЕПЕЛЬ А.С. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
18440 |
ШЕПЕЛЬ А.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
92 (37+24+31) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18441 |
ШЕПЕЛЬ В.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
76 (30+15+31) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18442 |
ШЕПЕЛЬ В.Є. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
6 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18443 |
ШЕПЕЛЬ В.С. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
7 |
83 (47+12+24) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
18444 |
ШЕПЕЛЬ В.Я. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
1 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18445 |
ШЕПЕЛЬ Є.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
18446 |
ШЕПЕЛЬ І |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18447 |
ШЕПЕЛЬ І.В. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
89 (37+30+22) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
18448 |
ШЕПЕЛЬ І.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
18449 |
ШЕПЕЛЬ К.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 95 |
9 |
95 (27+25+43) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18450 |
ШЕПЕЛЬ К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
81 (39+33+9) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18451 |
ШЕПЕЛЬ М.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
88 (36+33+19) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18452 |
ШЕПЕЛЬ Н.А. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
4 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Чумаченко Віра Іванівна |
18453 |
ШЕПЕЛЬ Н.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
3 |
48 (27+12+9) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18454 |
ШЕПЕЛЬ О.О. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
4 |
123 (33+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18455 |
ШЕПЕЛЬ Т.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
4 |
120 (51+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18456 |
ШЕПЕЛЬ Ф.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
7 |
133 (43+57+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18457 |
ШЕПЕЛЬ Ю.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
10 |
104 (39+37+28) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18458 |
ШЕПЕЛЯКОВСЬКИЙ М.Т. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
18459 |
ШЕПКО К.О. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
18460 |
ШЕПОТЬКО К.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18461 |
ШЕПТІЙ Д.Є. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
18462 |
ШЕПТІЙ О.П. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
3 |
105 (39+18+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18463 |
ШЕПТУРА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
40 (11+9+20) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18464 |
ШЕПТУЦІАЛОВ М.І. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
8 |
126 (40+45+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
18465 |
ШЕПЯНОВ В.І. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
39 (27+0+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18466 |
ШЕРБИНА В.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18467 |
ШЕРЕМЕТ А.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
105 (45+36+24) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18468 |
ШЕРЕМЕТ Б.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
10 |
86 (33+26+27) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18469 |
ШЕРЕМЕТ Є.А. |
с. Приазовське |
ЗОШ № 2 |
8 |
77 (17+33+27) |
|
|
|
|
Луценко Олександра Олександрівна |
18470 |
ШЕРЕМЕТ К.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18471 |
ШЕРЕМЕТ М. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
Районна гімназія "Скіфія" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Трикашна Н. С. |
18472 |
ШЕРЕМЕТ О.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18473 |
ШЕРЕМЕТЬЄВА В.Ю. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
3 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Клименко Тетяна Іванівна |
18474 |
ШЕРЕМЕТЬЄВА Г.В. |
смт. Якимівка |
Гімназія |
6 |
150 (54+51+45) |
З |
|
|
|
Русіна Наталія Юріївна |
18475 |
ШЕРІНА Д.О. |
с. Новоданилівка |
Новоданилівська ЗОШ |
4 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Сидоренко Ніна Василівна |
18476 |
ШЕРСТНЬОВ А.В. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
4 |
57 (18+12+27) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
18477 |
ШЕРСТЮК А.П. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18478 |
ШЕРСТЮКОВА Д.Е. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
63 (15+30+18) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18479 |
ШЕРСТЮКОВА М.Є. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
6 |
87 (18+39+30) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18480 |
ШЕРСТЮЧЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18481 |
ШЕРФ О.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18482 |
ШЕРШЕНЬ А.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
113 (37+30+46) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18483 |
ШЕРШНЬОВ Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18484 |
ШЕРШНЬОВОЇ А.Д. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
8 |
108 (34+39+35) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18485 |
ШЕСТАВІНА Н.С. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18486 |
ШЕСТАКОВ В.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
72 (27+33+12) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18487 |
ШЕСТАКОВА В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18488 |
ШЕСТЕРИКОВА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
150 (48+57+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18489 |
ШЕСТЕРІКОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 13 |
4 |
57 (21+9+27) |
|
|
|
|
Бочка О. І. |
18490 |
ШЕСТЕРНЬОВА К.В. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
7 |
157 (43+57+57) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
18491 |
ШЕСТЕРНЬОВА Т.С. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
18492 |
ШЕСТОВСЬК Д.К. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18493 |
ШЕСТОПАЛ В.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
81 (27+33+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18494 |
ШЕСТОПАЛОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
7 |
120 (33+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18495 |
ШЕФЕР М.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Жадан Валентина Іванівна |
18496 |
ШЕФЕР Я.В. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
3 |
156 (51+48+57) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
18497 |
ШЕХОВЦОВ С.С. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
8 |
133 (43+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18498 |
ШЕХОВЦОВА А.Ю. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
100 (24+45+31) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18499 |
ШЕХОВЦОВА В.С. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
3 |
99 (30+24+45) |
|
|
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
18500 |
ШЕХОВЦОВА Д.Д. |
смт. Приазовське |
СЗШ № 1 " Азимут" |
4 |
90 (33+21+36) |
|
|
|
|
Широка Лариса Миколаївна |
18501 |
ШЕХОВЦОВА Є.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18502 |
ШИБАЄВА Ю.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
9 |
116 (45+46+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18503 |
ШИБАНОВА А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
84 (39+39+6) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
18504 |
ШИБКА С.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18505 |
ШИКАЄВ І.Т. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
7 |
102 (35+27+40) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
18506 |
ШИКИТА А.В. |
сел. Фруктове |
Фруктовська ЗОШ |
9 |
56 (33+16+7) |
|
|
|
|
Кучерява Людмила Миколаївна |
18507 |
ШИКИТА І.О. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
5 |
118 (36+45+37) |
|
|
С2 |
|
Бурдєєва Людмила Іванівна |
18508 |
ШИКОВА Ю.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
4 |
135 (36+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18509 |
ШИЛІНА Є.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
138 (51+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
18510 |
ШИЛІНА П.Р. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
18511 |
ШИЛКІНА Я.С. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
55 (24+9+22) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18512 |
ШИЛКОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18513 |
ШИЛО А.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18514 |
ШИЛО В.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
9 |
83 (12+37+34) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
18515 |
ШИЛО Г.І. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
7 |
135 (33+45+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18516 |
ШИЛО Д.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
10 |
107 (33+37+37) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18517 |
ШИЛО О.А. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
3 |
132 (54+39+39) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18518 |
ШИЛО С.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
75 (39+24+12) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18519 |
ШИЛО У.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18520 |
ШИЛОВА Є.Д. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Клименко Тетяна Іванівна |
18521 |
ШИЛОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
74 (37+18+19) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18522 |
ШИЛОВА Ю.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
18523 |
ШИЛЯЄВА Д.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
10 |
103 (39+36+28) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
18524 |
ШИМАНИЦЯ Д.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
5 |
115 (48+39+28) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18525 |
ШИМАНИЦЯ С.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
3 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18526 |
ШИМАНОВСЬКА А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18527 |
ШИМАНСЬКИЙ І.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
90 (18+45+27) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
18528 |
ШИМОНЯК С.С. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
104 (31+33+40) |
|
|
|
С3 |
Кудіна Наталія Степанівна |
18529 |
ШИМЯНОВА А |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
9 |
52 (21+17+14) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
18530 |
ШИНГУР В.С. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18531 |
ШИНГУР Д.В. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
4 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18532 |
ШИНГУР І.Ю. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
2 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18533 |
ШИНКАР І.М. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
69 (27+30+12) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18534 |
ШИНКАРЕНКО А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
86 (13+33+40) |
|
|
|
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
18535 |
ШИНКАРЕНКО Д.Д. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
18536 |
ШИНКАРЕНКО Д.О. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
89 (33+30+26) |
|
|
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
18537 |
ШИНКАРЕНКО Д.Р. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
2 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Калінінська Надія Григорівна |
18538 |
ШИНКАРЕНКО Є.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
10 |
90 (21+40+29) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18539 |
ШИНКАРЕНКО К.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
129 (45+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18540 |
ШИНКАРЕНКО М.П. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
3 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18541 |
ШИНКАРЕНКО Т.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
2 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18542 |
ШИНКАРЮК МВ. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
6 |
79 (33+24+22) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18543 |
ШИПІЛОВА К.Ю. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
3 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
18544 |
ШИПУНОВ Я.Т. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
8 |
138 (35+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18545 |
ШИРОКОГРАДОВ А.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
133 (43+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18546 |
ШИТЕЦЬ А.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18547 |
ШИТІКОВ Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18548 |
ШИТІКОВА Ю.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
4 |
75 (27+27+21) |
|
|
|
|
Качуровська Наталія Іванівна |
18549 |
ШИТІЛОВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
4 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18550 |
ШИТКО М.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18551 |
ШИФАНОВА К.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
82 (30+33+19) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18552 |
ШИФАНОВА М.С. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
109 (30+42+37) |
|
|
С2 |
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
18553 |
ШИЧКО В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18554 |
ШИШАЄВА А.Д. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
108 (30+45+33) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18555 |
ШИШКА І.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
69 (21+30+18) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18556 |
ШИШКІН К.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
67 (18+21+28) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18557 |
ШИШКІН Н.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
132 (39+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
18558 |
ШИШКІНА А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
3 |
60 (15+24+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18559 |
ШИШКІНА А.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
7 |
114 (25+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18560 |
ШИШКО А.В. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
72 (25+12+35) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18561 |
ШИШКОВА Д.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18562 |
ШИШЛОВ А.І. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
7 |
111 (25+51+35) |
|
|
С2 |
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
18563 |
ШИШНЯК В.И. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
7 |
77 (25+21+31) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18564 |
ШИЯН А.О. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
7 |
140 (47+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Татар Надія Іванівна |
18565 |
ШИЯН В.В. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
7 |
97 (35+33+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18566 |
ШИЯН Є.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
2 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
18567 |
ШИЯН Є.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
18568 |
ШИЯН К.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
2 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18569 |
ШИЯН О.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 62 |
7 |
126 (39+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
18570 |
ШИЯН О.С. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
18571 |
ШІЛОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
2 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Чередниченко Інна Борисівна |
18572 |
ШКАБАРНІ А.Ю. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
92 (46+27+19) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18573 |
ШКАБАРНЯ І.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18574 |
ШКАПОЇД М.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
8 |
119 (23+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18575 |
ШКАРАН Б.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18576 |
ШКАРЛУПАА В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
81 (15+27+39) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18577 |
ШКАРНЕГА Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
54 (15+24+15) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18578 |
ШКАРУПА Д.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
5 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18579 |
ШКАРУПА М.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
10 |
80 (27+22+31) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18580 |
ШКАРУПА М.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
5 |
92 (18+42+32) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
18581 |
ШКАТУЛА Д.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
30 (6+15+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18582 |
ШКВИРЯ В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
7 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18583 |
ШКІНДЕР Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
3 |
126 (39+54+33) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18584 |
ШКІНДЕР К.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18585 |
ШКІНДЕР Н.Н. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
118 (45+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18586 |
ШКІНДЕР О.Ю. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18587 |
ШКІНДЕР С.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
8 |
69 (31+18+20) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18588 |
ШКІРЯК А.В. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
8 |
116 (46+33+37) |
|
С1 |
|
|
Москаленко Світлана Зіновіївна |
18589 |
ШКІТУН Р.Р. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18590 |
ШКЛЯР І.Д. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
7 |
97 (27+33+37) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
18591 |
ШКЛЯРОВА О.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
103 (39+42+22) |
|
|
С2 |
|
Балховітін Олександр Володимирович |
18592 |
ШКОДА А.В. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
3 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Стратієнко Ольга Володимирівна |
18593 |
ШКОДА Ж.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
75 (18+24+33) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
18594 |
ШКОДА К.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18595 |
ШКОЛА Д.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 1 |
3 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18596 |
ШКОЛА Д.М. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
5 |
135 (36+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
18597 |
ШКОЛА О.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
87 (33+24+30) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18598 |
ШКОЛОВА Л.П. |
с. Тополине |
Тополинська ЗОШ |
7 |
91 (39+18+34) |
|
|
|
|
Веремієнко Віра Йосипівна |
18599 |
ШКОЛОВИЙ А.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
5 |
64 (27+15+22) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18600 |
ШКОЛОВИЙ І.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології |
3 |
159 (51+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Ірина Юріївна |
18601 |
ШКОЛЬНИХ О.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
2 |
114 (48+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18602 |
ШКОЛЯРЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
5 |
147 (42+57+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18603 |
ШКРЕБІТЬКО В.Е. |
м. Пологи |
Чапаєвський НВК, Тарасівська ЗОШ, Чубарівська ЗОШ |
4 |
114 (39+27+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18604 |
ШКРЕБТАН В.С. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
6 |
111 (36+30+45) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
18605 |
ШКРОБОВ А.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
3 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18606 |
ШКРОБОТ К.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
18607 |
ШКРОБОТЬКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18608 |
ШКРУМ В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18609 |
ШКРУМ К.А. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
103 (36+30+37) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18610 |
ШКРУМ С.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
10 |
145 (39+49+57) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
18611 |
ШКУМБАТЮК М.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18612 |
ШКУРКО М.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 14 |
9 |
117 (42+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18613 |
ШКУРКО ОМ. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
6 |
80 (24+24+32) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18614 |
ШКУРКО Ю.В. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
7 |
90 (31+27+32) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
18615 |
ШКУРМЕТОВ Г.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18616 |
ШКУРО А.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
55 (19+24+12) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
18617 |
ШКУРО Д.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
5 |
70 (27+21+22) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
18618 |
ШЛЕЙХЕР М.А. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
6 |
100 (36+39+25) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18619 |
ШЛЕЦЕР А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18620 |
ШЛЄІНА Д.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 11 |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18621 |
ШЛЯНІН М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18622 |
ШЛЯХОВА М.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
111 (30+33+48) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18623 |
ШЛЯХТЮК В.М. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
18624 |
ШМАКОВА А.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
3 |
81 (27+30+24) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18625 |
ШМАЛЕНКО О.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
56 (18+22+16) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
18626 |
ШМАЛІЙ В.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
4 |
75 (27+30+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18627 |
ШМАЛУН А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
4 |
96 (30+39+27) |
|
|
|
|
Усанова Світлана Іллівна |
18628 |
ШМАЛЬ М.В. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
6 |
109 (39+21+49) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18629 |
ШМАРІН О.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18630 |
ШМАРОВОЗ Є.І. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
7 |
84 (22+21+41) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18631 |
ШМАТАЛО Я.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
114 (42+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
18632 |
ШМАТКО А.О. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
84 (15+34+35) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18633 |
ШМАТКО В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
99 (33+33+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18634 |
ШМАТКО К.Ф. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18635 |
ШМАТКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
6 |
88 (30+21+37) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18636 |
ШМЕЛЕВ Я.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
102 (33+42+27) |
|
|
С2 |
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18637 |
ШМЕЛЬОВ Ю.М. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
79 (30+27+22) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18638 |
ШМИГЛЯ А.О. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
4 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18639 |
ШМИГЛЯ О.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 78 |
5 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18640 |
ШМИГОЛЬ М.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
2 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18641 |
ШМІДТ Є.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
6 |
109 (42+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18642 |
ШМІДТ С.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
129 (45+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18643 |
ШНАЙДРУК В.В. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
3 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Турська Олена Миколаївна |
18644 |
ШНИПТЄВА П.Ю. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
6 |
103 (39+33+31) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18645 |
ШНУРЧЕНКО Д.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
3 |
57 (12+24+21) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18646 |
ШОБСТАТ А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
5 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18647 |
ШОВГЕНОВ Ф.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
7 |
99 (41+30+28) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18648 |
ШОВКОПЛЯС Д.С. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
129 (39+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
18649 |
ШОЙЖОЛОВ А.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18650 |
ШОКАЛ А.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
8 |
98 (37+36+25) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18651 |
ШОКАЛО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 65 |
3 |
99 (33+18+48) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18652 |
ШОКАРЄВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18653 |
ШОКОРОВА Д.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
5 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18654 |
ШОЛОХ А.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
4 |
54 (21+24+9) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18655 |
ШОЛОХОВА А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
4 |
72 (27+15+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18656 |
ШОЛУДЬКО В.М. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
63 (15+30+18) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
18657 |
ШОМКО А.Р. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
8 |
99 (34+36+29) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18658 |
ШОМКО М.К. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18659 |
ШОНІЯ Е.М. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18660 |
ШОНІЯ Т.Т. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
5 |
91 (36+24+31) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18661 |
ШОПІНА І.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
90 (39+21+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18662 |
ШОПОВ А.В. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
76 (33+15+28) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
18663 |
ШОПОВА С.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
9 |
44 (6+25+13) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18664 |
ШОРОХОВА Є.І. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
149 (47+60+42) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18665 |
ШОСТАК А.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
90 (36+27+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18666 |
ШОСТАК А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
6 |
124 (54+36+34) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18667 |
ШОСТАК В.В. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
38 (25+9+4) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
18668 |
ШОСТАК Д.С. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
78 (33+21+24) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
18669 |
ШОСТАК К.П. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
8 |
75 (25+21+29) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
18670 |
ШОСТАК Н.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
4 |
111 (27+45+39) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18671 |
ШОСТАК О.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
87 (27+33+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18672 |
ШОХ Д.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
9 |
83 (24+22+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18673 |
ШПАК А. |
с. Володимирівське |
Володимирівський НВК "Успіх" |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Плівачук Світлана Леонідівна |
18674 |
ШПАК А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
7 |
107 (31+36+40) |
|
|
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18675 |
ШПАК А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
105 (33+36+36) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18676 |
ШПАК А.П. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
8 |
135 (43+51+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
18677 |
ШПАК А.С. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
139 (57+37+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18678 |
ШПАК В.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
8 |
72 (25+24+23) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18679 |
ШПАК В.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 36 |
5 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Турчина Наталія Олексіївна |
18680 |
ШПАК Д.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
8 |
106 (32+39+35) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18681 |
ШПАК Д.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18682 |
ШПАК І.В. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
1 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18683 |
ШПАК К.К. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18684 |
ШПАК М.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
5 |
92 (42+21+29) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18685 |
ШПАК П.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
128 (48+57+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
18686 |
ШПАК С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
8 |
83 (31+24+28) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18687 |
ШПАК Ф.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
3 |
78 (42+27+9) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18688 |
ШПАРУК А.Д. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
83 (38+27+18) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
18689 |
ШПАРУК В.Д. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Останіна Світлана Сергіївна |
18690 |
ШПАЧЕНКО В.В. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
3 |
81 (30+33+18) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18691 |
ШПИГУН А.С. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
1 |
132 (60+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
18692 |
ШПИГУНОВ А.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
5 |
97 (36+42+19) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18693 |
ШПИЛЬКА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
3 |
165 (45+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18694 |
ШПИНЬОВА О.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
5 |
109 (45+36+28) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18695 |
ШПИРНАЯ Н.М. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
6 |
80 (33+24+23) |
|
|
|
|
Недільська Ірина Іванівна |
18696 |
ШПУРЯКА В.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
78 (21+27+30) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18697 |
ШРАМЕНКО О.М. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
18698 |
ШРАМКО Г.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
100 (48+21+31) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18699 |
ШРАМКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18700 |
ШРАМКО М.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
9 |
92 (33+30+29) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18701 |
ШРАМКО О.А. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
92 (37+21+34) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18702 |
ШРАМКО С.С. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
10 |
94 (27+30+37) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
18703 |
ШРАМЧЕНКО А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
132 (42+60+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
18704 |
ШРЕЙДЕР М.Р. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18705 |
ШТАБОВЕНКО В.Д. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
108 (48+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
18706 |
ШТАНА А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
144 (45+48+51) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18707 |
ШТАНДЮК В.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
3 |
108 (45+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18708 |
ШТАНКЕВИЧ С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18709 |
ШТАНЬКО Б.Г. |
м. Вільнянськ |
Гімназія "Світоч" |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
18710 |
ШТАНЬКО В.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
7 |
85 (29+33+23) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18711 |
ШТАНЬКО Д.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18712 |
ШТАНЬКО О.А. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
8 |
102 (27+51+24) |
|
|
С2 |
|
Вишар Алла Миколаївна |
18713 |
ШТАНЬКО О.Г. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
10 |
70 (30+27+13) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18714 |
ШТАПЄЙКІН Ш.Б. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
8 |
152 (47+60+45) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18715 |
ШТАПОВА А.О. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
153 (39+54+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18716 |
ШТАПУРА А.Ю. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
2 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
18717 |
ШТАФУН К.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
4 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18718 |
ШТАЦКИЙ Г.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
8 |
88 (43+27+18) |
|
С1 |
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18719 |
ШТЕМПЕЛ А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18720 |
ШТЕНГЕЛОВА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
18721 |
ШТЕПА А.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 6 |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18722 |
ШТЕПА І.В. |
м. Пологи |
Гімназія "Основа" |
8 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18723 |
ШТЕПА Т.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
90 (39+21+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18724 |
ШТЕРН М.А. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
1 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
18725 |
ШТЕФАН А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18726 |
ШТЕФАН Д.І. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
7 |
106 (37+30+39) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18727 |
ШТЕФКО А.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
5 |
84 (21+30+33) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18728 |
ШТЕФКО Д.Г. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18729 |
ШТИБІНА О.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18730 |
ШТИМ Д.В. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
72 (18+21+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18731 |
ШТИРОВА Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
84 (39+12+33) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
18732 |
ШТРОНДА Є.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
1 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шульга Оксана Валеріївна |
18733 |
ШТУРМАК Д.Р. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
2 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Останіна Світлана Сергіївна |
18734 |
ШТУРМАК Є.В. |
смт. Розівка |
Пролетарська ЗОШ |
6 |
79 (30+21+28) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
18735 |
ШУБА О.І. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
145 (49+45+51) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18736 |
ШУБІН К.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
5 |
104 (30+36+38) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
18737 |
ШУБІН Ш.В. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
10 |
75 (33+21+21) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
18738 |
ШУБІНА Л.М. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
10 |
48 (24+20+4) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
18739 |
ШУВАЕВ А.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
68 (20+21+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18740 |
ШУВАЄВА Д.Д. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18741 |
ШУВАЛОВА Є.Е. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
9 |
110 (33+28+49) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
18742 |
ШУГАЄВА А.Є. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
3 |
156 (51+51+54) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
18743 |
ШУДРИК О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
96 (33+18+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18744 |
ШУКАЛО О.В. |
м. Бердянськ |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
81 (33+27+21) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18745 |
ШУКЛІН Л.Р. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
7 |
89 (23+24+42) |
|
|
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
18746 |
ШУКЛІН М |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18747 |
ШУКЛІНА Е.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
105 (33+39+33) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18748 |
ШУЛАЄВ А.А. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
157 (43+60+54) |
З |
|
|
|
Остапенко Ганна Миколаївна |
18749 |
ШУЛАКОВ А.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
5 |
107 (36+39+32) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18750 |
ШУЛАКОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 69 |
3 |
99 (39+27+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18751 |
ШУЛАТОВ Г.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 109 |
3 |
51 (12+9+30) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18752 |
ШУЛЕПОВА А.А. |
с. Коларівка |
НВК "Коларівська ЗОШ-ДНЗ" |
8 |
78 (22+24+32) |
|
|
|
|
Горлакова Наталія Павлівна |
18753 |
ШУЛІНІН І.Є. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
6 |
118 (36+39+43) |
|
|
|
С3 |
Жильцова Тетяна Вікторівна |
18754 |
ШУЛЛЄР Д.І. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
3 |
84 (45+21+18) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18755 |
ШУЛЬГА А.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
84 (21+30+33) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
18756 |
ШУЛЬГА А.В. |
с. Заповітне |
Заповітненська ЗОШ |
2 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Жаравіна Ірина Миколаївна |
18757 |
ШУЛЬГА В.Р. |
м. Пологи |
Чапаєвська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новокарлівська ЗОШ |
3 |
96 (33+15+48) |
|
|
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18758 |
ШУЛЬГА Д.Д. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
3 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Поляков Володимир Сергійович |
18759 |
ШУЛЬГА К.О. |
с. Костянтинівка |
Костянтинівська СРШ "Прометей" |
2 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Бойко Ірма Теймуразівна |
18760 |
ШУЛЬГА О.В. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
7 |
97 (40+21+36) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18761 |
ШУЛЬГА Р.С. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18762 |
ШУЛЬГА Х.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18763 |
ШУЛЬГІН С.В. |
м. Бердянськ |
Ліцей |
8 |
54 (25+12+17) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18764 |
ШУЛЬДІКОВА О.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
10 |
87 (42+19+26) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18765 |
ШУЛЬЖЕНКО З.О. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
2 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18766 |
ШУЛЬЦ В.Г. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
131 (29+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
18767 |
ШУЛЯК І.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18768 |
ШУМАКОВА В.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
5 |
125 (42+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18769 |
ШУМЕЙКО А.В. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
7 |
69 (15+30+24) |
|
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
18770 |
ШУМЕЙКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
9 |
52 (21+15+16) |
|
|
|
|
Берестовська Оксана Олександрівна |
18771 |
ШУМЕЙКО К.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
4 |
33 (18+9+6) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
18772 |
ШУМЕЙКО М.Д. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
102 (45+15+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18773 |
ШУМІЛЕНКО Ю.О. |
м. Дніпрорудне |
СЗОШ "Талант" |
7 |
142 (46+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Недільська Ірина Іванівна |
18774 |
ШУМІЛІНА А.О. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
4 |
147 (51+51+45) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18775 |
ШУМІЛІНА Є.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
96 (18+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18776 |
ШУМІЛКІН М.О. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
5 |
83 (30+21+32) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
18777 |
ШУМІЛОВА Х.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18778 |
ШУМІХІНА Є.А. |
м. Запоріжжя |
АЛ |
3 |
27 (3+9+15) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18779 |
ШУМОВ Д.С. |
м. Оріхів |
ЗОШ № 3 |
4 |
78 (33+6+39) |
|
|
|
|
Калінінська Надія Григорівна |
18780 |
ШУМСЬК А.Ю. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
2 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18781 |
ШУМСЬКА М.С. |
м. Вільнянськ |
Петро-Михайлівська ЗОШ |
4 |
117 (39+48+30) |
|
|
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
18782 |
ШУНЬКОВ О.А. |
смт. Новомиколаївка |
Веселогаївська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Софіївський НВК, Трудова ЗОШ, Різдвянська ЗОШ, Тернуватський НВК, Любицька ЗОШ, Пирсянський НВК |
4 |
126 (39+33+54) |
|
|
|
С3 |
Москаленко Світлана Зіновіївна |
18783 |
ШУПЛЯК Б.І. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "Захисник" |
10 |
92 (39+28+25) |
|
|
|
|
Кравець Тетяна Іванівна |
18784 |
ШУПТА Р.О. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
5 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
18785 |
ШУРДА М.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
9 |
112 (24+43+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18786 |
ШУРИБЕРКО К. |
м. Енергодар |
ЗОШ № 4 |
10 |
93 (33+36+24) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18787 |
ШУРИГІН В.С. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
9 |
65 (24+21+20) |
|
|
|
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
18788 |
ШУРЛІКОВ І.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
4 |
96 (39+18+39) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18789 |
ШУРЛО К.В. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
|
18790 |
ШУРЛО О.В. |
с. Новояковлівка |
Новояковлівська ЗОШ |
9 |
125 (27+43+55) |
|
|
С2 |
С3 |
|
18791 |
ШУСТА А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
87 (33+27+27) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18792 |
ШУСТЕР А. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
18793 |
ШУСТОВ О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18794 |
ШУСТОВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
6 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18795 |
ШУТ Д.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
8 |
94 (37+24+33) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
18796 |
ШУТОВА А.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
18797 |
ШУТОВА О.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18798 |
ШУТЬ К.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 33 |
3 |
120 (54+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Качуровська Наталія Іванівна |
18799 |
ШУТЬ Н.А. |
с. Шевченка |
Шевченківська ЗОШ |
3 |
114 (21+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Ганова Олена Петрівна |
18800 |
ШУТЬКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18801 |
ШУТЬКО М.І. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
8 |
104 (43+27+34) |
|
С1 |
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18802 |
ШУШАКОВ Б.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
93 (33+39+21) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18803 |
ШУШКО А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
3 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18804 |
ШУШЛЯПІН І.В. |
с. Мар'янівка |
Мар'янівський НВК |
8 |
67 (32+15+20) |
|
|
|
|
Римаренко Інна Анатоліївна |
18805 |
ШУШЛЯПІНА І.В. |
с. Мар'янівка |
Мар'янівський НВК |
5 |
80 (39+18+23) |
|
|
|
|
Римаренко Інна Анатоліївна |
18806 |
ШУШПАННІКОВ Є.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18807 |
ШУШУРА В.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
60 (27+15+18) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18808 |
ШУШУРА Д.Ю. |
с. Нововасилівка |
Нововасилівський НВК "Гармонія" |
7 |
71 (16+33+22) |
|
|
|
|
Баранов Олексій Миколайович |
18809 |
ШУШУРА Я.Д. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
7 |
114 (49+24+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18810 |
ЩАРОВА Т.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
4 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18811 |
ЩАСЛИВИЙ І.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18812 |
ЩЕБЕТЮК В.А. |
с. Дніпровка |
ЗОШ № 1 |
5 |
71 (36+18+17) |
|
|
|
|
Собакіна Ірина Дмитрівна |
18813 |
ЩЕБЛИКІНА В.М. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
6 |
100 (36+39+25) |
|
|
|
|
Поляков Володимир Сергійович |
18814 |
ЩЕБОВОВК Я.І. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
18815 |
ЩЕВЕЛЕВА А.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
102 (54+21+27) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18816 |
ЩЕГЛОВ О.Д. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
128 (48+37+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Зиков Сергій Миколайович |
18817 |
ЩЕДРА К.Ю. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
117 (51+30+36) |
|
С1 |
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
18818 |
ЩЕДРИЙ М. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
5 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Жадан Валентина Іванівна |
18819 |
ЩЕДРІНА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18820 |
ЩЕДРОВСЬКА К.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18821 |
ЩЕДРОВСЬКИЙ І.А. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
75 (33+18+24) |
|
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
18822 |
ЩЕКІНОВА К.С. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
9 |
32 (18+2+12) |
|
|
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
18823 |
ЩЕКІНОВА У.С. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
8 |
105 (40+33+32) |
|
С1 |
|
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
18824 |
ЩЕКОТА В.О. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
9 |
72 (39+21+12) |
|
|
|
|
Дзюба Олександр Володимирович |
18825 |
ЩЕЛКУНОВА А.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
5 |
115 (42+39+34) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18826 |
ЩЕННІКОВ А.М. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18827 |
ЩЕПА Л.О. |
с. Атманай |
Атманайська ЗОШ |
5 |
115 (48+33+34) |
|
С1 |
|
|
Гладка Олена Михайлівна |
18828 |
ЩЕПА М.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
4 |
66 (27+12+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18829 |
ЩЕРБАК А.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
68 (15+21+32) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
18830 |
ЩЕРБАК В.Ю. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
18831 |
ЩЕРБАК Д.А. |
м. Молочанськ |
СЗОШ № 1 |
3 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Клименко Тетяна Іванівна |
18832 |
ЩЕРБАК Є.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
8 |
112 (37+33+42) |
|
|
|
С3 |
Лапіна Тетяна Миколаївна |
18833 |
ЩЕРБАКОВ Є.В. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18834 |
ЩЕРБАКОВ К.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 39 |
5 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18835 |
ЩЕРБАКОВ М.Д. |
м. Запоріжжя |
ПНВК "Реал" |
3 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стратієнко Ольга Володимирівна |
18836 |
ЩЕРБАКОВ М.С. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18837 |
ЩЕРБАКОВ О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
8 |
92 (37+21+34) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18838 |
ЩЕРБАКОВ О.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
2 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18839 |
ЩЕРБАКОВ С.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18840 |
ЩЕРБАКОВА К.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18841 |
ЩЕРБАКОВА Л. |
м. Запоріжжя |
СШ № 76 |
5 |
83 (36+27+20) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18842 |
ЩЕРБАКОВА М.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18843 |
ЩЕРБАНОВ М.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
4 |
159 (60+42+57) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18844 |
ЩЕРБАНЬ А.В. |
смт. Чернігівка |
ЗШ "Надія" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18845 |
ЩЕРБАНЬ В.С. |
м. Дніпрорудне |
ССЗШ "Світоч" |
8 |
95 (31+18+46) |
|
|
|
С3 |
Турська Олена Миколаївна |
18846 |
ЩЕРБАНЬ І. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
3 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
18847 |
ЩЕРБАНЬ Л.О. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
8 |
96 (25+30+41) |
|
|
|
С3 |
Пархоменко Олег Володимирович |
18848 |
ЩЕРБАНЬ М. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
3 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
18849 |
ЩЕРБАНЬ М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18850 |
ЩЕРБАНЬ М.О. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
10 |
104 (24+48+32) |
|
|
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18851 |
ЩЕРБАНЬ О.Є. |
м. Запоріжжя |
"Світанок" |
3 |
99 (45+21+33) |
|
С1 |
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18852 |
ЩЕРБАНЬ О.І. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
90 (39+24+27) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18853 |
ЩЕРБАНЬ П.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
18854 |
ЩЕРБАНЮК А.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
8 |
109 (33+45+31) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18855 |
ЩЕРБАНЮК О.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
3 |
87 (33+36+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18856 |
ЩЕРБАТЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
4 |
84 (30+21+33) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18857 |
ЩЕРБАТЮК Є.Р. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
6 |
64 (24+15+25) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18858 |
ЩЕРБАХА М.А. |
м. Запоріжжя |
НВК санаторного типу "Злагода" |
2 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Уварова Катерина Леонідівна |
18859 |
ЩЕРБАХА О.Ю. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
9 |
161 (60+50+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18860 |
ЩЕРБАХА Р.В. |
с. Долинське |
Долинська ЗШ |
7 |
105 (37+48+20) |
|
|
С2 |
|
Шишлова Тетяна Юріївна |
18861 |
ЩЕРБАЧЕНКО А.С. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
6 |
126 (48+39+39) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18862 |
ЩЕРБАЧЕНКО С.М. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
4 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18863 |
ЩЕРБИНА А. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
4 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18864 |
ЩЕРБИНА А.С. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18865 |
ЩЕРБИНА В.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18866 |
ЩЕРБИНА В.О. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
93 (51+30+12) |
|
С1 |
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
18867 |
ЩЕРБИНА В.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
7 |
76 (26+33+17) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18868 |
ЩЕРБИНА В.Ю. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
42 (9+12+21) |
|
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
18869 |
ЩЕРБИНА Г. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
2 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
18870 |
ЩЕРБИНА Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
8 |
89 (43+24+22) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18871 |
ЩЕРБИНА Д.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
2 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
18872 |
ЩЕРБИНА І.М. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
3 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18873 |
ЩЕРБИНА К.М. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
127 (31+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18874 |
ЩЕРБИНА К.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (48+12+6) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18875 |
ЩЕРБИНА КА. |
м. Запоріжжя |
СШ № 2 |
4 |
72 (18+27+27) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
18876 |
ЩЕРБИНА О.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
9 |
146 (48+43+55) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18877 |
ЩЕРБИНА О.О. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
4 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
18878 |
ЩЕРБИНА О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 85 |
3 |
63 (27+12+24) |
|
|
|
|
Дячук Світлана Миколаївна |
18879 |
ЩЕРБИНА Р.С. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18880 |
ЩЕРБИНА Я.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
18881 |
ЩЕРБИНКА А. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18882 |
ЩЕРБІНА В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
4 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
18883 |
ЩЕРБІНА Д.В. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
18884 |
ЩЕРБІНА Д.В. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
126 (51+18+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
18885 |
ЩЕРБІНА М.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія "КОНТАКТ" |
6 |
83 (24+27+32) |
|
|
|
|
Круглицька Лідія Петрівна |
18886 |
ЩЕРБІНІН О.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
3 |
141 (54+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18887 |
ЩЕТИНІНА Є.В. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
4 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18888 |
ЩЕТІЛІН Т.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18889 |
ЩЕТІНІН О.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
4 |
114 (21+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
18890 |
ЩЕТІНІНА І.С. |
с. Терпіння |
Колегіум "Джерело" |
4 |
123 (39+39+45) |
|
|
|
С3 |
Чухраєнко Олександр Анатолійович |
18891 |
ЩИЛОВА С. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 1 |
3 |
72 (39+24+9) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18892 |
ЩИНКАРЕНКО В.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
8 |
104 (27+48+29) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18893 |
ЩИПІН М.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
102 (39+39+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18894 |
ЩИРОВА К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18895 |
ЩИТОВА К.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18896 |
ЩІГЛИНСЬКА М.Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18897 |
ЩІТІНІНА Р.І. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
3 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
18898 |
ЩОЛКІН М.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
153 (51+51+51) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18899 |
ЩОЛКІНА М.М. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18900 |
ЩУПАК В.П. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18901 |
ЩУПЛОВА О.Г. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
10 |
119 (42+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
18902 |
ЩУР А.М. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
5 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
18903 |
ЩУР Б.Г. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Макарова Оксана Петрівна |
18904 |
ЩУР С.Ю. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
94 (24+36+34) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
18905 |
ЩУРЕНКО А.О. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
2 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18906 |
ЩУРОВ А.П. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
4 |
129 (48+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18907 |
ЩУРОВА Є |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
2 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18908 |
ЩУРОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
18909 |
ЩУСЬ В.Р. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
18910 |
ЩЬОКІН М.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18911 |
ЮГАЄВА М |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
7 |
69 (20+24+25) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18912 |
ЮДАЄВ В.А. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
6 |
76 (21+33+22) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18913 |
ЮДАКОВА О.О. |
с. Астраханка |
Астраханська ЗШ |
6 |
108 (24+39+45) |
|
|
|
С3 |
Єрмакова Наталія Олександрівна |
18914 |
ЮДИЦЬКИЙ В.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
7 |
156 (51+57+48) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18915 |
ЮДІН В.И. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
20 (9+11+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18916 |
ЮДІН Є.Д. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18917 |
ЮДІНА Д.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
9 |
94 (15+36+43) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18918 |
ЮДІНА М.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 2 |
7 |
74 (22+27+25) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18919 |
ЮДІНА П.Д. |
смт. Чернігівка |
ЗОШ 1-3 ст. |
9 |
55 (15+24+16) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18920 |
ЮДІЦЬКИЙ Н.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
60 (21+21+18) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
18921 |
ЮЖЕНКОВА М.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
144 (30+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18922 |
ЮЗВЕНКО О.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
2 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18923 |
ЮЗІК З.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18924 |
ЮЗЮК Б.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18925 |
ЮЗЮК О.Ю. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
7 |
84 (22+33+29) |
|
|
|
|
Калінінська Олена Анатоліївна |
18926 |
ЮЙКОВА К.Р. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
4 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Вишар Алла Миколаївна |
18927 |
ЮКОВА Д.В. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
78 (30+36+12) |
|
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18928 |
ЮНІКОВ М.І. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18929 |
ЮРЕВИЧ І.С. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
18930 |
ЮРЕНКО Ю.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
63 (21+15+27) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18931 |
ЮРИК Л.П. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
8 |
123 (37+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18932 |
ЮРИК М.П. |
м. Мелітополь |
НВК № 9 |
8 |
115 (37+42+36) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18933 |
ЮРИНСЬКИЙ Г.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
3 |
42 (21+18+3) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18934 |
ЮРИЧКО К.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
80 (27+28+25) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
18935 |
ЮРИЧКО О.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
4 |
144 (45+45+54) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
18936 |
ЮРІЙЧУК А.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
2 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18937 |
ЮРІЙЧУК С.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
8 |
91 (31+24+36) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18938 |
ЮРІНА А |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18939 |
ЮРІНСЬКИЙ Ю.К. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
8 |
66 (23+21+22) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18940 |
ЮРКІН А.С. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
18941 |
ЮРКО А.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 24 |
3 |
105 (21+48+36) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
18942 |
ЮРКОВ Д.С. |
с. Велика Знам’янка |
Великознам'янська ЗОШ |
6 |
76 (21+24+31) |
|
|
|
|
Липа Тетяна Леонідівна |
18943 |
ЮРКОВА Д.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
4 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18944 |
ЮРОВ О.Г. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
18945 |
ЮРОВА В.Ю. |
м. Запоріжжя |
СШ № 41 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18946 |
ЮРОВА К.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
4 |
141 (39+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18947 |
ЮРОВА М.В. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
153 (45+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18948 |
ЮРОВА Н.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18949 |
ЮРТІНА А.А. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
7 |
106 (34+33+39) |
|
|
|
|
Пархоменко Олег Володимирович |
18950 |
ЮРЧАК А.А. |
с. Благовіщенка |
Благовіщенська ЗОШ |
6 |
84 (42+21+21) |
|
С1 |
|
|
Галагуз Любов Михайлівна |
18951 |
ЮРЧАК А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
4 |
147 (39+48+60) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18952 |
ЮРЧАК Ю.О. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
6 |
89 (36+36+17) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
18953 |
ЮРЧЕНКА Є.К. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
4 |
60 (24+27+9) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18954 |
ЮРЧЕНКО А.В. |
смт. Чернігівка |
Новоплавська ЗОШ |
2 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18955 |
ЮРЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
2 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18956 |
ЮРЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
ЗНВК № 20 |
5 |
43 (6+21+16) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18957 |
ЮРЧЕНКО А.В. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
42 (27+9+6) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18958 |
ЮРЧЕНКО А.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
2 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
18959 |
ЮРЧЕНКО А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
90 (21+24+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18960 |
ЮРЧЕНКО А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
5 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
18961 |
ЮРЧЕНКО В.А. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
5 |
100 (42+27+31) |
|
С1 |
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18962 |
ЮРЧЕНКО В.В. |
с. Роздол |
Роздольська ЗОШ |
9 |
128 (27+58+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Данилюк Лариса Олексіївна |
18963 |
ЮРЧЕНКО В.О. |
м. Токмак |
Новогорівська СШ |
8 |
130 (35+45+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Данієлян Наталія Вікторівна |
18964 |
ЮРЧЕНКО В.Ю. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
18965 |
ЮРЧЕНКО Д.В. |
смт. Веселе |
Веселівська районна профільна гімназія |
2 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Поляков Володимир Сергійович |
18966 |
ЮРЧЕНКО Д.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
3 |
96 (33+33+30) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
18967 |
ЮРЧЕНКО Д.Ю. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18968 |
ЮРЧЕНКО З.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
8 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
18969 |
ЮРЧЕНКО К |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 8 |
4 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18970 |
ЮРЧЕНКО М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 4 |
3 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18971 |
ЮРЧЕНКО М.Е. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
9 |
59 (18+22+19) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18972 |
ЮРЧЕНКО М.Є. |
м. Токмак |
Виноградненська ЗОШ |
6 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Данієлян Наталія Вікторівна |
18973 |
ЮРЧЕНКО М.Т. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 81 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
18974 |
ЮРЧЕНКО О.В. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
105 (33+33+39) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
18975 |
ЮРЧЕНКО О.Ю. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
10 |
136 (39+60+37) |
|
|
С2 |
|
Левченко Валентина Миколаївна |
18976 |
ЮРЧЕНКО П.Г. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
8 |
117 (37+42+38) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
18977 |
ЮРЧЕНКО Я. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
18978 |
ЮРЧИШИНА В.М. |
смт. Чернігівка |
Хмельницький НВК |
2 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
18979 |
ЮРЧУК А.Д. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
8 |
72 (29+18+25) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
18980 |
ЮРЧУК М.І. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
2 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
18981 |
ЮРЧУК С.М. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
18982 |
ЮРЬЄВА А.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
5 |
77 (24+27+26) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
18983 |
ЮСЬКІВ В.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
4 |
141 (39+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18984 |
ЮФЕРЕВА О.А. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
4 |
99 (42+27+30) |
|
С1 |
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
18985 |
ЮФИМЕНКО А.М. |
м. Бердянськ |
Осипенківська ЗОШ |
9 |
50 (15+16+19) |
|
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
18986 |
ЮХИМЕНКО К.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 87 |
8 |
127 (43+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
18987 |
ЮХИМЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
3 |
129 (33+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
18988 |
ЮХНІК М.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 42 |
10 |
79 (18+16+45) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18989 |
ЮШАНОВА В.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
7 |
99 (26+30+43) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
18990 |
ЮШКО А.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
2 |
120 (48+12+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Макарова Оксана Петрівна |
18991 |
ЮШКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
69 (19+27+23) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
18992 |
ЮШКО К.Р. |
смт. Михайлівка |
Михайлівський НВК ЗОШ гімназія |
4 |
99 (36+27+36) |
|
|
|
|
Рєзнікова Раїса Федорівна |
18993 |
ЮЩЕНКО А.А. |
с. Партизани |
Партизанська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Грозинський Сергій Георгійович |
18994 |
ЮЩЕНКО А.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 4 |
6 |
94 (36+24+34) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
18995 |
ЯБЛОКОВ А.Г. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
3 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
18996 |
ЯБЛОКОВА Д.О. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
3 |
69 (18+30+21) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
18997 |
ЯБЛОНСЬКИЙ В.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
9 |
123 (48+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
18998 |
ЯБЛУНОВСЬКИЙ Я.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
5 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
18999 |
ЯБУРОВ І.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
4 |
96 (36+39+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19000 |
ЯБЧЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
1 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
19001 |
ЯВІР Н.В. |
м. Гуляйполе |
Колегіум "Лідер", ЗОШ № 1, Верхньотерсянський НВК, Добропільська ЗОШ, Комсомольський НВК, Любимівський НВК, Малинівський НВК, Мирненський НВК, Успенівський НВК |
3 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лапіна Тетяна Миколаївна |
19002 |
ЯВНИЙ А.О. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
9 |
84 (21+35+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
19003 |
ЯВОР М.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 15 |
4 |
165 (51+60+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19004 |
ЯВОР О.С. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
3 |
75 (27+21+27) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
19005 |
ЯВОРНИЦЬКИЙ Я.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
19006 |
ЯВОРСЬКА А.А. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 19 |
10 |
113 (42+46+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19007 |
ЯВОРСЬКА Д.С. |
м. Запоріжжя |
СШ № 3 |
1 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
19008 |
ЯВТУШЕНКО А.В. |
м. Бердянськ |
Школа-інтернат |
7 |
40 (6+15+19) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
19009 |
ЯВТУШЕНКО О.С. |
м. Вільнянськ |
Тернівський НВК |
10 |
116 (39+34+43) |
|
|
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
19010 |
ЯГОДКІНА І.С. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
7 |
98 (46+27+25) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
19011 |
ЯГУДІН М.І. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
2 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
19012 |
ЯГЯЄВ Е.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
3 |
132 (39+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
19013 |
ЯДРОВА Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19014 |
ЯЙЛОВА Р.О. |
смт. Чернігівка |
Новомихайлівський НВК |
7 |
94 (44+24+26) |
|
С1 |
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
19015 |
ЯКИВЮК Д.В. |
смт. Чернігівка |
Довгинська ЗОШ |
4 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Барканова Світлана Володимирівна |
19016 |
ЯКИМЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
19017 |
ЯКИМЕНКО А.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 3 |
7 |
104 (36+39+29) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
19018 |
ЯКИМЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
19019 |
ЯКИМЕНКО Д.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
6 |
82 (30+33+19) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
19020 |
ЯКИМЕНКО М.С. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
19021 |
ЯКИМЕНКО С.В. |
м. Пологи |
Костянтинівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ, Семенівська ЗОш |
2 |
126 (42+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
19022 |
ЯКИМЕНКО С.О. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
9 |
122 (42+43+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
19023 |
ЯКІМЕНКО В.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
4 |
99 (33+33+33) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
19024 |
ЯКОБ А.П. |
м. Мелітополь |
Початкова № 17 |
3 |
63 (27+15+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19025 |
ЯКОБЧУК Д.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
4 |
117 (45+45+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
19026 |
ЯКОБЧУК О.Л. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 13 |
9 |
98 (27+34+37) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19027 |
ЯКОБЧУК Я.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
4 |
66 (21+15+30) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
19028 |
ЯКОВЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
3 |
147 (48+60+39) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
19029 |
ЯКОВЕНКО А.М. |
м. Пологи |
Інженерська ЗОШ, Пологівська ЗОШ № 6, Новофедорівська ЗОШ |
3 |
87 (33+18+36) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
19030 |
ЯКОВЕНКО А.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19031 |
ЯКОВЕНКО А.Ю. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19032 |
ЯКОВЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 5 |
4 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
19033 |
ЯКОВЕНКО В.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
19034 |
ЯКОВЕНКО В.В. |
м. Бердянськ |
Гімназія № 3 |
9 |
97 (27+28+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
19035 |
ЯКОВЕНКО В.В. |
м. Бердянськ |
НВК № 1 |
7 |
89 (29+33+27) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
19036 |
ЯКОВЕНКО В.П. |
м. Пологи |
Колегіум № 1 |
8 |
95 (31+33+31) |
|
|
|
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
19037 |
ЯКОВЕНКО Є.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 11 |
6 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
19038 |
ЯКОВЕНКО Є.С. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
9 |
101 (45+19+37) |
|
С1 |
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
19039 |
ЯКОВЕНКО К.Г. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
2 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
19040 |
ЯКОВЕНКО М.Я. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
4 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
19041 |
ЯКОВЕНКО О.Є. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
19042 |
ЯКОВЕНКО О.С. |
смт. Михайлівка |
ЗОШ № 3 |
8 |
139 (43+39+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Калінінська Олена Анатоліївна |
19043 |
ЯКОВЕНКО Р.В. |
смт. Чернігівка |
Школа-інтернат, школа-інтернат (сироти) |
6 |
75 (24+12+39) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
19044 |
ЯКОВЕНКО С. . |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
2 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Забігайло Іван Іванович |
19045 |
ЯКОВЕНКО С.Є. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
1 |
132 (48+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Арабаджи Юлія Миколаївна |
19046 |
ЯКОВЕНКО Т.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
3 |
84 (15+33+36) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
19047 |
ЯКОВЕНКО Т.В. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
57 (33+24+0) |
|
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
19048 |
ЯКОВЕНКО Ю. |
м. Токмак |
ЗОШ № 2 |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
19049 |
ЯКОВЕЦЬ В.А. |
смт. Кирилівка |
Азовська ЗОШ |
3 |
33 (9+9+15) |
|
|
|
|
Арабаджи Юлія Миколаївна |
19050 |
ЯКОВЕЦЬ К.О. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
99 (45+24+30) |
|
С1 |
|
|
Чернова Інна Іванівна |
19051 |
ЯКОВЛЕВ В.Д. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 2 |
3 |
135 (45+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Ганова Лариса Павлівна |
19052 |
ЯКОВЛЕВ Д.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19053 |
ЯКОВЛЕВ Д.С. |
м. Запоріжжя |
"Прогрес" |
2 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19054 |
ЯКОВЛЕВ І.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
5 |
140 (60+51+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19055 |
ЯКОВЛЕВ С.Д. |
м. Запоріжжя |
Школа № 38 |
4 |
66 (33+18+15) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
19056 |
ЯКОВЛЕВА В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 24 |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19057 |
ЯКОВЛЕВА Д.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
4 |
117 (39+54+24) |
|
|
С2 |
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19058 |
ЯКОВЛЕВА І.Ю. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 47 |
10 |
83 (30+31+22) |
|
|
|
|
Баранчук Ганна Анатоліївна |
19059 |
ЯКОВЛЄВ Д.А. |
смт. Кушугум |
Гімназія "Інтелект" |
4 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Драчова Олена Анатоліївна |
19060 |
ЯКОВЛЄВ К.В. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
3 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
19061 |
ЯКОВЛЄВ О.О. |
смт. Пришиб |
Пришибська ЗОШ |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Грищенко Наталія Вікторівна |
19062 |
ЯКОВЛЄВА В.В. |
м. Енергодар |
Ліцей |
7 |
69 (19+15+35) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
19063 |
ЯКОВЛЄВА О.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
19064 |
ЯКОВЧЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
6 |
55 (21+18+16) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
19065 |
ЯКОВЧУК В.В. |
м. Бердянськ |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
19066 |
ЯКОМАСКИНА Т.А. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
3 |
135 (36+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
19067 |
ЯКУБА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 107 |
7 |
49 (19+15+15) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
19068 |
ЯКУБОВА Я.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
4 |
60 (27+12+21) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19069 |
ЯКУБОВИЧ Т.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
3 |
156 (45+60+51) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
19070 |
ЯКУНІНА Є.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 60 |
3 |
63 (21+21+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19071 |
ЯКУШЕВ Є.А. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
1 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
19072 |
ЯКУШЕВА В.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 6 |
3 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19073 |
ЯКУШИН М.О. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
19074 |
ЯКУШИНА Л.С. |
с. Лукашеве |
Лукашівський НВК |
8 |
106 (31+42+33) |
|
|
С2 |
|
Чугура Світлана Олексіївна |
19075 |
ЯКУШКІН М.С. |
м. Запоріжжя |
Ліцей № 34 |
4 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19076 |
ЯКУШКО А.М. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 11 |
9 |
97 (24+36+37) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
19077 |
ЯЛАНСЬКИЙ О.О. |
м. Оріхів |
Районний відділ освіти |
6 |
89 (42+30+17) |
|
С1 |
|
|
Вишар Алла Миколаївна |
19078 |
ЯЛОВА А.І. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
7 |
100 (31+24+45) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
19079 |
ЯЛОВЕЦЬ М.О. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
3 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
19080 |
ЯЛОВЕЦЬ О.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
57 (21+18+18) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19081 |
ЯЛОВЕЦЬ Я.О. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
3 |
147 (54+51+42) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19082 |
ЯЛПАЧИК К.В. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
3 |
138 (39+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лобач Галина Анатоліївна |
19083 |
ЯЛПАЧИК О.С. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19084 |
ЯМА О.С. |
м. Запоріжжя |
ТЛ |
8 |
124 (25+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
19085 |
ЯМБУЛАТОВА Д.Р. |
м. Запоріжжя |
"Основа" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
19086 |
ЯМКОВИЙ Р.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 101 |
7 |
89 (33+30+26) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19087 |
ЯМПОЛЬСКАЯ І.О. |
м. Запоріжжя |
Багатопрофільний ліцей № 99 |
4 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Чередниченко Інна Борисівна |
19088 |
ЯМЧУК І.С. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
6 |
73 (30+30+13) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
19089 |
ЯМЩИКОВ Н.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
2 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19090 |
ЯНАКОВ Д.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
19091 |
ЯНАКОВ М.А. |
м. Мелітополь |
Початкова № 2 |
4 |
78 (27+24+27) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19092 |
ЯНГУЛОВА К |
м. Запоріжжя |
Елінт |
2 |
72 (30+36+6) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
19093 |
ЯНІН О.Д. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
2 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19094 |
ЯНІЧ С.Ф. |
с. Новодніпровка |
Новодніпровська ЗОШ |
8 |
101 (31+30+40) |
|
|
|
С3 |
Пархоменко Олег Володимирович |
19095 |
ЯНІШЕВСЬКИЙ А.Р. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
3 |
138 (51+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
19096 |
ЯНІШЕВСЬКИЙ С.Р. |
смт. Розівка |
Солодководненська ЗОШ, Вишнюватська ЗОШ |
5 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Татар Надія Іванівна |
19097 |
ЯНІШИНА А.Є. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
19098 |
ЯНКІНА С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
19099 |
ЯНКО В.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 20 |
6 |
145 (48+48+49) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19100 |
ЯНКОВА К.В. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
10 |
63 (15+22+26) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19101 |
ЯНКОВИЧ Д.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19102 |
ЯНКОВСЬКА А.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
5 |
80 (24+27+29) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
19103 |
ЯНКОВСЬКА Ю.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
115 (27+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
19104 |
ЯНКОВСЬКА Я.А. |
с. Матвіївка |
Матвіївська школа-інтернат |
6 |
100 (36+33+31) |
|
|
|
|
Фролова Людмила Миколаївна |
19105 |
ЯНКОВСЬКИЙ В.А. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
7 |
49 (15+3+31) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
19106 |
ЯНКОВСЬКИЙ С.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
19107 |
ЯНОВА В.Є. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 51 |
2 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Забігайло Іван Іванович |
19108 |
ЯНОВИЦ Б.М. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
4 |
141 (39+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
19109 |
ЯНУШЕВСЬКА Д.Д. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
10 |
139 (36+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Чернова Інна Іванівна |
19110 |
ЯНУШКЕВИЧ А.М. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 91 |
4 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
19111 |
ЯНЦЕНА О.В. |
с. Орлове |
Орлівська ЗШ |
6 |
131 (42+42+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дзюба Олександр Володимирович |
19112 |
ЯНЧАК Є.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 13 |
3 |
72 (33+15+24) |
|
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
19113 |
ЯНЧЕНКО Е.Е. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
4 |
123 (33+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Блонська Олена Віталіївна |
19114 |
ЯНЧУК Д.І. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
114 (18+60+36) |
|
|
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
19115 |
ЯНЧУК Є.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
3 |
87 (36+21+30) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19116 |
ЯНЮК А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
2 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
19117 |
ЯНЮК В.В. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
4 |
117 (39+39+39) |
|
|
|
|
Супрун Мілена Володимирівна |
19118 |
ЯРЕМЕНКО А.А. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
112 (30+54+28) |
|
|
С2 |
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
19119 |
ЯРЕМЕНКО А.В. |
м. Вільнянськ |
Московський НВК |
4 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Ганова Лариса Павлівна |
19120 |
ЯРЕМЕНКО А.М. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
4 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
19121 |
ЯРЕМЕНКО В.А. |
м. Запоріжжя |
СШ № 98 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
19122 |
ЯРЕМЕНКО М.К. |
м. Запоріжжя |
НВК "Барвінок" |
3 |
60 (27+15+18) |
|
|
|
|
Лисенко Альбіна Борисівна |
19123 |
ЯРЕМЕНКО О.М. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
112 (30+39+43) |
|
|
|
С3 |
Шевцова Тетяна Михайлівна |
19124 |
ЯРЕМЕНКО О.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 75 |
5 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Берестовська Оксана Олександрівна |
19125 |
ЯРЕМЕНЧУК К.Е. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
9 |
106 (36+45+25) |
|
|
С2 |
|
Зиков Сергій Миколайович |
19126 |
ЯРЕМКО Д.В. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
1 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19127 |
ЯРЕМЧЕНКО С.С. |
м. Вільнянськ |
ЗОШ № 3 |
6 |
122 (48+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ганова Лариса Павлівна |
19128 |
ЯРЕМЧУК О.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19129 |
ЯРЕСЬКО В.О. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 5 |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
19130 |
ЯРЕЦЬКА В.В. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
4 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
19131 |
ЯРИГІНА А.О. |
м. Мелітополь |
НВК № 16 |
7 |
63 (29+6+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19132 |
ЯРИГІНА В.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
6 |
93 (30+21+42) |
|
|
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
19133 |
ЯРИЙ А.В. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
4 |
114 (42+39+33) |
|
С1 |
|
|
Солянова Марина Вікторівна |
19134 |
ЯРКОВ І.А. |
м. Енергодар |
НВК ДНЗ-ЗНЗ № 9 |
4 |
129 (33+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпигун Людмила Іванівна |
19135 |
ЯРМАК О.П. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
10 |
97 (24+30+43) |
|
|
|
С3 |
Кузьменко Оксана Вікторівна |
19136 |
ЯРМАЧЕК М.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
8 |
138 (33+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
19137 |
ЯРМОЛЕНКО А.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ № 100 |
5 |
63 (27+24+12) |
|
|
|
|
Сідорцова Світлана Іванівна |
19138 |
ЯРМОЛЕНКО М.А. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
2 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
19139 |
ЯРМОЛЕНКО Я.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
2 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
19140 |
ЯРМОЛЮК Р.Р. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 54 |
6 |
103 (15+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Сидельникова |
19141 |
ЯРОВА Є.Ю. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
2 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
19142 |
ЯРОВЕНКО К.В. |
м. Бердянськ |
Луначарська ЗОШ |
3 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
19143 |
ЯРОВИЙ Б.С. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
1 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Скирда Ірина Володимирівна |
19144 |
ЯРОВИЙ К.Ю. |
м. Мелітополь |
Початкова № 3 |
2 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19145 |
ЯРОСЛАВИЦЬКА Д.О. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
3 |
147 (33+54+60) |
З |
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
19146 |
ЯРОСЛАВЦЕВА А.А. |
м. Бердянськ |
СШ № 16 |
3 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Левченко Валентина Миколаївна |
19147 |
ЯРОЦЬКА Є.С. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
80 (27+31+22) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
19148 |
ЯРОЧКИН В.Ю. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
4 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
19149 |
ЯРОЧКІН С.С. |
с. Вознесенка |
Гімназія "Орієнтир" |
2 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Новосельцева Валентина Миколаївна |
19150 |
ЯРОЧКІНА Є.Р. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 25 |
2 |
84 (30+48+6) |
|
|
С2 |
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19151 |
ЯРОЧКІНА О.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
19152 |
ЯРОШ А.В. |
м. Запоріжжя |
Школа № 70 |
3 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
19153 |
ЯРОШ С.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
3 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19154 |
ЯРОШЕНКО А.А. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 49 |
9 |
83 (18+36+29) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
19155 |
ЯРОШЕНКО А.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
7 |
130 (27+45+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
19156 |
ЯРОШЕНКО В.Є. |
с. Терпіння |
Терпіннівська ЗШ |
3 |
153 (39+60+54) |
З |
|
|
|
Мельник Наталія Григорівна |
19157 |
ЯРОШЕНКО В.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
7 |
124 (37+27+60) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
19158 |
ЯРОШЕНКО Д. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 25 |
1 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
19159 |
ЯРОШЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
3 |
84 (33+42+9) |
|
|
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |
19160 |
ЯРОШЕНКО Д.Н. |
м. Токмак |
ЗОШ № 1 |
3 |
54 (18+15+21) |
|
|
|
|
Жадан Валентина Іванівна |
19161 |
ЯРОШЕНКО М.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 12 |
4 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19162 |
ЯРОШЕНКО М.С. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
3 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
19163 |
ЯРОШЕНКО О.І. |
м. Пологи |
ЗОШ № 4, НВК |
4 |
138 (51+27+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Терещенко Ніна Дмитрівна |
19164 |
ЯРОШЕНКО Ю.А. |
с. Ганно-Опанлинка |
Ганно-Опанлинський НВК-ДНЗ |
6 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Солянова Марина Вікторівна |
19165 |
ЯРОШЕНКО Ю.В. |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 4 |
9 |
143 (48+37+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
19166 |
ЯРОЩУК А.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 7 |
2 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19167 |
ЯРОЩУК А.О. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 22 |
1 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19168 |
ЯРТИМИК К.М. |
с. Балкове |
Балківська ЗОШ |
5 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толкачова Ганна Миколаївна |
19169 |
ЯРУЛІН В |
м. Бердянськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
138 (48+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Левченко Валентина Миколаївна |
19170 |
ЯРЧЕНКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
9 |
78 (15+33+30) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
19171 |
ЯРЧУК Д. . |
с. Костянтинівка |
Районне НВО "Таврія" |
4 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Балахонова Олена Вікторівна |
19172 |
ЯРЧУК М.О. |
м. Запоріжжя |
" Вибір" |
3 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19173 |
ЯРЧУК С.С. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 8 |
6 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19174 |
ЯСЄНЄВА М.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
2 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
19175 |
ЯСИНОВИЙ ОД. |
м. Запоріжжя |
СШ № 15 |
7 |
80 (31+21+28) |
|
|
|
|
Блонська Олена Віталіївна |
19176 |
ЯСИНСЬКА В.В. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
9 |
98 (18+37+43) |
|
|
|
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
19177 |
ЯСИНЧУК Я.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 45 |
1 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
19178 |
ЯСКУЛЬСЬКИЙ Б.В. |
с. Матвіївка |
НВК "Всесвіт" |
8 |
89 (25+36+28) |
|
|
|
|
Останіна Світлана Сергіївна |
19179 |
ЯСНОГОР Н.В. |
м. Запоріжжя |
СЗОШ "Хабад Любавич" |
8 |
77 (23+30+24) |
|
|
|
|
Шульга Оксана Валеріївна |
19180 |
ЯСТРЕБІЛОВА П.І. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 40 |
4 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
19181 |
ЯСТРЕБОВ А.С. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 27 |
6 |
36 (21+9+6) |
|
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
19182 |
ЯСТРЕБОВА З.Ю. |
м. Енергодар |
Багатопрофільна гімназія "Гармонія" |
3 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Шпигун Людмила Іванівна |
19183 |
ЯСТРЕБЦОВ С.С. |
с. Охрімівка |
Охрімівська ЗОШ |
3 |
42 (6+18+18) |
|
|
|
|
Жильцова Тетяна Вікторівна |
19184 |
ЯСТРУБ В.О. |
м. Запоріжжя |
НВК "МГА" № 9 |
4 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Забігайло Іван Іванович |
19185 |
ЯСЬКО Д.А. |
м. Запоріжжя |
Школа № 7 |
10 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Черьомухіна Альона Олександрівна |
19186 |
ЯСЬМО О.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
5 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19187 |
ЯТЧУК А.О. |
с. Мала Білозерка |
Гімназія-інтернат "Дивоствіт" |
5 |
110 (36+42+32) |
|
|
С2 |
|
Кузьменко Оксана Вікторівна |
19188 |
ЯФАРОВ С.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 93 |
4 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19189 |
ЯХІНА О.О. |
м. Бердянськ |
Дмитрівська ЗОШ |
4 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
19190 |
ЯХНО А.К. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
4 |
78 (33+18+27) |
|
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
19191 |
ЯХНО В.С. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 111 |
5 |
80 (33+27+20) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19192 |
ЯХНО О.Ю. |
смт. Чернігівка |
Богданівська ЗОШ |
6 |
61 (18+21+22) |
|
|
|
|
Барканова Світлана Володимирівна |
19193 |
ЯЦЕНКО А.В. |
смт. Веселе |
Збірна шкіл Веселівського району |
9 |
90 (33+22+35) |
|
|
|
|
Шевцова Тетяна Михайлівна |
19194 |
ЯЦЕНКО А.І. |
м. Запоріжжя |
Запорізький січовий колегіум-інтернат |
7 |
71 (25+21+25) |
|
|
|
|
Балховітін Олександр Володимирович |
19195 |
ЯЦЕНКО В.К. |
м. Запоріжжя |
Елінт |
3 |
111 (54+30+27) |
|
С1 |
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
19196 |
ЯЦЕНКО Д.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 32 |
3 |
54 (21+15+18) |
|
|
|
|
Забігайло Іван Іванович |
19197 |
ЯЦЕНКО Д.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 59 |
1 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
19198 |
ЯЦЕНКО Д.С. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
3 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Даниленко Людмила Вікторівна |
19199 |
ЯЦЕНКО К.В. |
с. Червоне |
Червоненський НВК |
4 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Артюх Ірина Вікторівна |
19200 |
ЯЦЕНКО К.І. |
м. Оріхів |
Гімназія № 1 "Сузір’я" |
9 |
47 (21+18+8) |
|
|
|
|
Кудіна Наталія Степанівна |
19201 |
ЯЦЕНКО К.О. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 63 |
4 |
63 (27+15+21) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19202 |
ЯЦЕНКО Л. |
м. Запоріжжя |
НРЦ "Джерело" |
3 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Супрун Мілена Володимирівна |
19203 |
ЯЦЕНКО Л.О. |
м. Запоріжжя |
НВК № 67 |
1 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Приходько Людмила Олександрівна |
19204 |
ЯЦЕНКО М.Д. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 23 |
7 |
99 (35+36+28) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19205 |
ЯЦЕНКО О.О. |
с. Світлодолинське |
Світлодолинська ЗОШ |
4 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Єгорова Ольга Миколаївна |
19206 |
ЯЦЕНКО О.П. |
м. Бердянськ |
Червонопільська ЗОШ, Старопетрівська ЗОШ, Успенівська ЗОШ |
2 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
19207 |
ЯЦЕНКО С.А. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 46 |
3 |
129 (45+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Усанова Світлана Іллівна |
19208 |
ЯЦЕНКО С.В. |
м. Бердянськ |
Берестівська ЗОШ,К. Марксівська ЗОШ |
3 |
150 (45+48+57) |
З |
|
|
|
Даниленко Людмила Вікторівна |
19209 |
ЯЦКАНИЧ В.О. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
5 |
147 (57+45+45) |
З |
|
|
|
Палій Світлана Володимирівна |
19210 |
ЯЦКІВ Г.В. |
смт. Розівка |
Карл-Лібкнехтська ЗОШ |
4 |
111 (39+42+30) |
|
|
С2 |
|
Татар Надія Іванівна |
19211 |
ЯЦКОВСЬКИЙ В.П. |
смт. Степногірськ |
Степногірська ЗОШ |
4 |
120 (45+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кваша Олександр Васильович |
19212 |
ЯЦУК А.О. |
м. Пологи |
СРШ № 2 |
4 |
105 (27+42+36) |
|
|
С2 |
|
Терещенко Ніна Дмитрівна |
19213 |
ЯЦУЛА Д.І. |
смт. Куйбишеве |
СЗОШ "Інтелект" |
6 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Палій Світлана Володимирівна |
19214 |
ЯЦУН А.О. |
м. Запоріжжя |
Ліцей "ЛОГОС" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Зиков Сергій Миколайович |
19215 |
ЯЦУН Б.О. |
м. Енергодар |
НВК № 1 |
3 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
19216 |
ЯЦУН Г.М. |
м. Запоріжжя |
БПЛ "Перспектива" |
6 |
142 (48+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Остапенко Ганна Миколаївна |
19217 |
ЯЦУН Є.А. |
с. Вознесенка |
Вознесенська ЗШ |
2 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Захарова Ксенія Миколаївна |
19218 |
ЯЦУХ К.О. |
м. Мелітополь |
Гімназія № 5 |
9 |
69 (30+22+17) |
|
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19219 |
ЯШАРОВ І.В. |
смт. Розівка |
Розівська ЗОШ № 2 |
2 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татар Надія Іванівна |
19220 |
ЯШИНА Д.В. |
м. Запоріжжя |
Єврейська гімназія "ОРТ-Алеф" |
3 |
126 (39+48+39) |
|
|
С2 |
|
Скирда Ірина Володимирівна |
19221 |
ЯШНИЙ І.М. |
м. Мелітополь |
ЗНЗ № 1 |
4 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Лобач Галина Анатоліївна |
19222 |
ЯШНИКОВА М.Р. |
м. Енергодар |
НВК № 5 |
2 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпигун Людмила Іванівна |
19223 |
ЯШНІКОВА А.О. |
м. Кам’янка-Дніпровська |
НВК "ДС-ЗОШ" |
3 |
108 (27+36+45) |
|
|
|
С3 |
Чумаченко Віра Іванівна |
19224 |
ЯЩЕНКО К.В. |
м. Запоріжжя |
Класичний ліцей |
3 |
177 (60+60+57) |
З |
|
|
|
Чернова Інна Іванівна |
19225 |
ЯЩЕНКО К.П. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 68 |
3 |
39 (12+18+9) |
|
|
|
|
Мордзинська Наталія Георгіївна |
19226 |
ЯЩЕНКО Н.В. |
м. Запоріжжя |
ЗОШ № 89 |
7 |
68 (19+24+25) |
|
|
|
|
Макарова Оксана Петрівна |
19227 |
ЯЩУК А.В. |
м. Запоріжжя |
Гімназія № 71 |
1 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Чернова Інна Іванівна |